PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray | Maç Sonucu... | YemekDemek.Com

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ilelioglu
18.12.2012, 19:19
Burak'a su yapilsin...La birakin bu isleri...

IBB macinda ne yapti Taraftar, top rakipteyken islikladi, bizdeyken tezahürat yapti. Avni Aker'deki Taraftarda bunu yapsin yeterli, gerisi kendiliginden gelecektir. Hakemide unutmamak lazim tabi.

Burak'a ve digerine verilecek en güzel cevap galip gelmemiz olur. Bitis düdügü ile dahada iyi söveriz hem, benim icinde söversiniz artik..:D

..

nakzo
18.12.2012, 20:31
Burak'a su yapilsin...La birakin bu isleri...

IBB macinda ne yapti Taraftar, top rakipteyken islikladi, bizdeyken tezahürat yapti. Avni Aker'deki Taraftarda bunu yapsin yeterli, gerisi kendiliginden gelecektir. Hakemide unutmamak lazim tabi.

Burak'a ve digerine verilecek en güzel cevap galip gelmemiz olur. Bitis düdügü ile dahada iyi söveriz hem, benim icinde söversiniz artik..:D

..

Ne oldu 5 tane attık belediyeye heralde ben 1 tane görebildim ne hikmetse. Bırakın bu taraftar işlerini tarahin en kötü kadrolarından biri var ortada 20 bin kişi ağzına tutkalla megafon yapıştırsa yine de gs evire çevire yener bizi takım topun t sini oynamıyorda suç taraftarın sıktı artık gevşetin şu yalan muhabbeti...

Oruç
19.12.2012, 17:26
Maçın hakemi Yunus Yıldırım.

hodlu
19.12.2012, 22:42
Giray Bulak neden geldi neden gitti. Bu yönetimi kendi maaşlı çalıştırdıkları elemanları bile sallamıyor...

Canberk
19.12.2012, 22:45
Burak ve Selçuk haysiyetsizlerine ne kadar küfür edersek o kadar aleyhimize olur. Takmamak daha mantıklı olacaktır bana göre. Biz sövdükçe hırslanacaklar ve bu bize zarar verir doğal olarak

Ogün'
19.12.2012, 22:47
1461'in yendiği takımı yenemiyosan bırak bu işleri:p

Emrah Akcagöz
19.12.2012, 22:48
Maçın hakemi Yunus Yıldırım.
Buyur burdan yak. Oysa biz maçı 11 kişiye karşı oynamayı planlıyorduk.

fteotdgs
Burak ve Selçuk haysiyetsizlerine ne kadar küfür edersek o kadar aleyhimize olur. Takmamak daha mantıklı olacaktır bana göre. Biz sövdükçe hırslanacaklar ve bu bize zarar verir doğal olarak

Macta ikisinin toplam 3 golu var diyor icimden bir ses. Insallah yanilirim.

Hamza Milet
Kupa maçi çok kötü oldu, eskisehir maçi acayip yorucu olacak .. yedeklerle çikma sansimizda yok zaten .. Allah yardimcimiz olsun

Emrah Akcagöz
19.12.2012, 22:49
Şu taraftardaki hırsın 10 da 1' i bizim futbolcularda olsun gsyi 5' lik ederiz.

Hamza Milet
19.12.2012, 22:50
Macta ikisinin toplam 3 golu var diyor icimden bir ses. Insallah yanilirim.

nickin sonu gsyle bitiyor abi, böyle düsünmeni anliyabiliyorum :D

TSemih61
19.12.2012, 22:55
Kupa maçi çok kötü oldu, eskisehir maçi acayip yorucu olacak .. yedeklerle çikma sansimizda yok zaten .. Allah yardimcimiz olsun
Yedeklerle çıkmaya gerek yok. Sözde as kadro, yedeklerden farksız.

Sefa Murat Dokuz
19.12.2012, 22:56
Çarşamba günkü ekonometri vizemi P.tesi ye alan hocamı öpüyorum. Kazanmamız lazım İbb yenilgisi gibi olmaz bu maçın kaybı.

zafercalikoglu
19.12.2012, 23:27
5 liraya maç,daha ne olsun,insallah biletler karaborsaya düşmez..

Yunus Danışmaz
19.12.2012, 23:51
TRT3 te eski maçları gösteriyor.

İlyas Özdemir
19.12.2012, 23:56
hiç ummadığımız skor olabilir buna galibiyet yada farklı mağlubiyetde dahil

Cafer Bulur
20.12.2012, 00:02
Yunus yildirim normalde sert futbola prim taniyan bir hakem,bu bizim lehimize olabilir.

Topa sert bir mücadele ve amansiz bir pres ile gs yi zorlayabiliriz,baska türlü sansimiz yok zaten.

Gs macin kesin favorisi ama bu demek degil ki hic sansimiz yok.

Biraz klasik olacak ama Trabzonspor Trabzonspor gibi oynarsa bu maci alir.

evonon
20.12.2012, 09:05
Ne oldu 5 tane attık belediyeye heralde ben 1 tane görebildim ne hikmetse. Bırakın bu taraftar işlerini tarahin en kötü kadrolarından biri var ortada 20 bin kişi ağzına tutkalla megafon yapıştırsa yine de gs evire çevire yener bizi takım topun t sini oynamıyorda suç taraftarın sıktı artık gevşetin şu yalan muhabbeti...

Tarihin en kötü kadrosu olmadığı aşikar ama en kötü takımı olabilir bence. Her maçta birbirinden ve sahadaki görevinden habersiz 11 tane oyuncu oluyor. En ufak bir organizasyon yok.

evonon
20.12.2012, 09:11
Bir maçlığına takım olmayı başarabilirlerse bir şansları olabilir yoksa kesin yenilgi. Ben olsam bu maçta Olcan'ı oynatırım ama ipleri eline vermeden, bence sahada bir lider olmalı, olabilecek bir adam var o da Adrian biraz daha kuvvetli olması lazım ama.

11 için düşüncem:

Onur - Emerson - Giray - Mustafa - Zeki - Colman (Olcan) - Adrian - Alan - Zokora - Emre - Janko

Gökhan ARSLAN
20.12.2012, 09:14
Allah utandırmasın !

Süleyman50
20.12.2012, 10:07
takımın mevcut durumun düşünerek ben kaybetmemeye razıyım ama galibiyet olursa süper olur...

Courage
20.12.2012, 10:28
Yalnızca mücadele etmelerini istiyorum,yalnızca mücadele!

Savaşın ama kaybedin hiç umrumda değil,kişiliksiz oyuna tahammülüm yok. (Hangi 11 çıkarsa çıksın umrumda bile değil )

Yunus Danışmaz
20.12.2012, 11:19
Açıkçası devre arasında iyi 2 ya da 3 transfer olursa ( !!! ) en azından yarıştan kopmama umudum var, o da bu maçı almamıza bağlı. Gerçi o da çok zor ya...

Cafer Bulur
20.12.2012, 11:22
Bu mactan alinacak 1 beraberlik bizim icin kismi bir basari olacaktir.

Mutlaka kazanmaliyiz,kazanacagiz demek isterdim ama takimin önceki haftalardaki oyunu ve eskisehir macindan gelecek fiziki ve ruhsal yorgunluk takimi etkileyecektir.

Burak,umut,selcuk ve digerlerini sevindirme,bu bize bu mac icin yeterli olacaktir bence.

Devre arasinda ise ciddi bir revizyonla yeniden cikisa gecmenin planlarini yapmaliyiz.

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 11:35
trabzondaki galatasaraylıları stada almazlarsa bir şansımız var....

UĞUR DURTAŞ
20.12.2012, 12:44
bu maçta,

birisi veya birileri ıslıklanması veya yuhlanması gereken biri ve ya birileri varsa

bu kişi selçuk olmamalı

bu kişi burak olmamalı

bu kişi engin olmamalı

bu kişi umut olmamalı

bu kişi albayrak olmamalı

sadece ve sadece fatih terim olmalı

çünkü yılanın başı kendisidir.

sadece ve sadece

amasya0561
20.12.2012, 12:52
1461'in yendiği takımı yenemiyosan bırak bu işleri:p

ben gs lilere maça 1461 le çıkacakmışız diyorum. Agızlarını bıçak açmıyor.

SADECETRABZON61
20.12.2012, 12:53
Bu maçta bari 90 dk bağırın cehennemi yaşatın arkadaşlar şu Gsyi hiç sevmiyorum nasıl fbyi sevmiyorsam bjkyi sevmiyorsam aynısı gs içinde geçerli.

İdris Toksoy
20.12.2012, 13:01
fb ve gs. biri yahudi biri münafık rolündedir benim gözümde.

toksoy61
20.12.2012, 13:01
GS rahatlıkla TS yi yener. kimse hayal kurmasın gerçekleri görün. GS çok iyi top oynamıyor ama futbolcu kalitesi TS nin çok üzerinde.

şike sürecinden en karlı bunlar çıktı. kendilerine şampiyonluk resmen sunuldu, ts nin en iyi oyuncularını kaptılar, batıyorlardı küme düşeceklerdi bu hale geldiler. bizde şike ile kupamızı çalanları koruyanların peşinden gidelim!!!

Ilelioglu
20.12.2012, 14:12

Avni Aker'deki maclar sarmiyor bana. Atmosfer olarak cok kötü, rakipe hakeme en ufak baski yok. Takim kötüyse birazda sen yardimci olacaksin ki bu kötü durumdan ciksin, ayrica oyuncu kadrosu fena degil bence.

..

KemalisTS
20.12.2012, 14:22
Serkan,Giray,Volkan,Olcan,Yasin,Mustafa,Emerson bu takımın topçuları olamaz.Mümkün değil...Bu adamların TS üzerinden yedi sülalemin parasından çok para kazandığını düşündükçe sinirlerim bozuluyor....

Şenol Güneş'e çok saygı duyuyorum.Ama takımın başında kaldıkça ona olan saygım azalıyor.Şimdi diyecekler ki siz iyi gün taraftarısınız da bilmem ne...Bırakın da cebimdeki son parayla o soğukta memleketimin takımını izleyemeye gidip başarı istemek hakkım olsun.

Hırpalancak,kendini yırtacak,mücadale edecekler...Sonra yenilgi olursa zaten görmezden gelebiliriz bu durumu...Ama dünyanın parasını al sonra sahada gamsız gamsız hareket et bizden saygı bekle...Hadi ordan.

Temel sorun İstanbul takımları gibi olmaya çalışmamız.Şampiyon olduğumuz yıllar gözlemlediğim şey onlardan farklı oluşumuzdu.Babam anlatır hep şampiyonluğa ambargo koyduğumuz yıllarda futbolcular maçtan sonra gidip balık tutarlarmış normal vatandaş gibi,halkla iç içe...

Şimdi Volkan zibidisi de o soğukta Olimpiyat'a gelen taraftara yüzünü dönmüyor maçtan sonra.

Aldıkları paralar haram da zıkkım olsun.Onlara o paraları akıtanlara da Allah azcık fikir versin.1461 topçularının ..........yesinler.

arifberkay
20.12.2012, 14:25
Burağı Ts kampından almadım diyen abdülrahim allah belanı versin...

Faik Yılmaz
20.12.2012, 14:27
1461 Gsyi yendi bol bol dalgamızı geçtik ama Gs bu maça 1 hafta dinlenmiş olarak çıkacak.....

İnşallah bu bir dezavantaj ya da bahane olmaz....

ağasarlı
20.12.2012, 14:50
senin genel menecerin , sana Devre arasinda transfer edilecek futbolcu bulmasi gereken kişi arkasına bakmadan çekip gidiyorsa, takımdan giden futbolculara hiç birşey söyleyemezsiniz......

Kemal Öztel
20.12.2012, 15:01
__________________muslera__________________
eboue______semih_____danny_______riera
ENGIN_____SELCUK____melo_____amrabat
_____________BURAK_____UMUT____________

Sonuç;
•Trabzonsporun ofansı çöktü...

alper*
20.12.2012, 15:07
senin genel menecerin , sana Devre arasinda transfer edilecek futbolcu bulmasi gereken kişi arkasına bakmadan çekip gidiyorsa, takımdan giden futbolculara hiç birşey söyleyemezsiniz......
:alkış::alkış:

Yaşar
20.12.2012, 15:11
Benim açımdan sezonun en önemli maçlarından bir tanesi.
Kazansak çok şey değişmeyeek belki ama herkesten çok taraftarın böyle bir galibiyete ihtiyacı var.

Alican Altunbaş
20.12.2012, 15:14
Benim açımdan sezonun en önemli maçlarından bir tanesi.
Kazansak çok şey değişmeyeek belki ama herkesten çok taraftarın böyle bir galibiyete ihtiyacı var.

Katılıyorum abi.Bu sene hiç güçlü bir ekip yenemedik.Özellikle derbi galibiyeti hem takıma hem taraftara çok olumlu yansır.Devra arasına moralli girmekte önemli.

Burak Sahin
20.12.2012, 15:19
Bence mümkün oldugu kadar, tansiyonu düsürmeliyiz, normal siradan bir mac gibi davranmaliyiz, buna hoca, oyuncular, taraftarlar hatta yönetim bile bu gözle bakmali.....

Sibel
20.12.2012, 15:41
Bilet satışı iyi gibi.

Faik Yılmaz
20.12.2012, 15:46
Bilet satışı iyi gibi.

evet bayağı rağbet var...

tam dolar gibime geliyor.....

Bud Spencer
20.12.2012, 15:47
abdürrahim albayrak-->burak
hasan sas-->selcuk

bunlari ayartan kisiler

ayrica fatih terim, ünal aysal ve o serefsiz ali dürüst'e küfürler yagdirilsin

topculari takmazdim bile

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 15:57
abdürrahim albayrak-->burak
hasan sas-->selcuk

bunlari ayartan kisiler

ayrica fatih terim, ünal aysal ve o serefsiz ali dürüst'e küfürler yagdirilsin

topculari takmazdim bile

Yahu Selçuk'un devre arasında GS ile anlaştığı resmen açıklandı ne Fatih Terim'i, ne Hasan Şaş'ı ne Abdurrahim Albayrak'ı...

Ogün'
20.12.2012, 15:58
Bunu duydunuz mu? Galatasaray yönetimi; Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un, kendilerine karşı “kutsal ittifak” oluşturduğunu savundu. Ezeli rakipleri eleştiri yağmuruna tutan sarı-kırmızılılar, “Arayı açıp, dünya kulübü olmamızdan korkuyorlar” diye konuştu.Ahahahaha :D

Bud Spencer
20.12.2012, 16:00
Yahu Selçuk'un devre arasında GS ile anlaştığı resmen açıklandı ne Fatih Terim'i, ne Hasan Şaş'ı ne Abdurrahim Albayrak'ı...

buraki engini ben ayarttim ozaman

Arif Timurcioğlu
20.12.2012, 16:05
Hiç bir maç umrumda değil rezalet oynuyorsunuz yönetim teknik heyet futbolcular hepsi dökülüyor istediğinize yenilin zaten onu iyi biliyorsunuz ama şu galatasaray şerefsizini yenin çok şey mi istiyoruz şu şerefsizleri yenin 1 maç birlik olun sahayı dar edin it sürüsüne.

Enes Ünal Kaya
20.12.2012, 16:13

gelmesi hataydı..

hiç iş yapmadan paraları cukkaladı gitti.. yazıklar olsun

figirm
20.12.2012, 16:14
GS iyi top oynamıyor ama biz berbatız. GS'a top oynatmayabiliriz,hatta pozisyonda bulabiliriz ama golü kim atacak,işte onu bilmiyorum.Hadi diyelim denk geldi top içeri girdi,skoru kimle nasıl koruyacağız,onu da bilmiyorum.Uyuz bir maç olur,GSı uyuturuz,sonra 80lerde falan bir balına gol buluruz,onu da Onurla falan 10 dakika koruruz, tek hayalim ve umudum bu.Tabii bu sadece umut,yoksa sanırım ve korkarım bu pazar günü lig bizim için bu sene itibarıyla bitecek.

TSezgin61
20.12.2012, 16:23
su halimizle umutlu degilim malesef.

takima degil, takim haric bir revizyon sart. futbolcu kadromuz cok kalitesiz bir kadro degil ama verim yetersiz.

sebebi acik, futbolcular suan hedefsiz, zorunlukluluktan maclara cikiyor. para kazniyim gerisi fos diyor... öyle yenildik bugün olmadi haftaya insallah dersen her hafta, radikal karar almazsan, hedefsiz bir sekilde ortada kalirsin. sonuc: 1 mac yen 2 mac yenil.

tekrarliyorum, SENOL GÜNES MENEJER, TOLUNAY KAFKAS TEKNIK DIREKTÖR... artik yavas yavas 70li-80li yillardaki "yerli Trabzon ruhu" yerine, 96 yilindaki "Trabzonspor Ruhu"nu geri getirmemiz lazim... bir yolunu bulup sene sonunda Shotayida kadronun bir yerine dahil etmemiz gerekiyor... baris özbeke giray bulaka o paralari verecegine bu adamlara ver.

taraftarla iletisimi Hami Mandirali gibi adamlara vereceksin. futbol ile ilgili bütün konulari yönetimden ayiracaksin. yönetime o bölümdeki hesap kitabi Senol Günes yapacak...

futbolcu izleme komitendeki Metin Tekin yerine camiadan birini getireceksin... ama eskiye gitmeden. kulübe emegi gecenlerden biri olacak.

yavas yavas eriyoruz. o bise degil, 25 futbolcu transfer etmeden önceki zamana dogru hizla ilerliyoruz. tekrar 25 futbolcu alan cikarmi bize, oda baska bir soru isareti...

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 16:50
buraki engini ben ayarttim ozaman

Benim sözüm Selçuk için diğerlerini katmadım...

krdnz
20.12.2012, 17:24
Ha fb ha gs.

Ikiside hırsız ikiside şerefsiz.

Ft.terim sezon bitince kavuşacaktı kupayı alınca sustu.Ne zaman başları sıkışsa şike davasına sarıldılar işler iyi gidince sustular.

Sefa
20.12.2012, 18:25
Galatasaray yenerse lig kopar.. Lig Tv bunu istemez.. ;)

Soner Albayrak
20.12.2012, 20:15
Herşeyden önce sakin olmamız lazım bu maçta.. Sonuçta sadece bir büyük maç abartmamak gerekir..

gurkankyildiz
20.12.2012, 21:51
umudu olan var mi

Ogün'
20.12.2012, 22:30
Bugünki oyunla fark yeriz.

Uğur Ö.
20.12.2012, 22:37
Fark yeriz.Karşımızda takım var.Bizimkiler çobansız onbir koyun.

kudu_61
20.12.2012, 22:55
kim takım ya gayler mi
kalecileri ve defansları bu sene tam bir bomba adam gibi oynarsak dağıtırız bunları oynayacağız ve dağıtacağız

Trabzonspor 61
20.12.2012, 22:59
kim takım ya gayler mi
kalecileri ve defansları bu sene tam bir bomba adam gibi oynarsak dağıtırız bunları oynayacağız ve dağıtacağız

Dagitiriz tabi. Arkadaş ne içiyorsunuz buraya girmeden önce bilmiyorum ki. Kimle dagiticaz yahu?

Ilelioglu
20.12.2012, 23:07
Eskisehir'e karsi oynadigimiz futbol ile fark yeriz, cok net.

Özellikle Bamba'nin olmayisi cok kötü bizim icin, ne Mustafa nede Celu alternatif degiller. Transfer dönemlerinde cok bagirdim ama olmadi. Yönetim bu isi beceremiyor, Senol Hoca Transfer isine müdahale etmedigi sürece degisen birsey olmaz. Istifalarda kacinilmaz olur, her iki taraf icin.

Gayse macinda en dikkat etmemiz gereken sey, ceza sahasi disinda faul yapmamak. Yapanlar kesinlikle kadro disi birakilmalilar.

..

Furkan Özdem
20.12.2012, 23:20
Yenilmeyi bırakın fark yemeyeceğimize inanan var mı?

Şuna artık kesinlikle inanıyorum: Bu takım antremanda ne yapılıyorsa bilemiyorum ama KÖRELİYOR. Olcan milli forma adayı olarak geldi fırtına gibi başladı ama şimdiki haline bir bakın bitti ya bitti adam. Takım oyunu 0. Bir takım hiç mi birbirine alışmaz hiç mi gelişme göstermez?

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 23:21
Savunmamız bugün felaketti. Bu hataları yaparsak işimiz yine Onur'a kalacak ama Burak ve Umut'un da Onur'un zaaflarını en iyi bilen oyuncular olduğunu unutmamak lazım...

Emre ÖZTÜRK
20.12.2012, 23:30
Yuh be harbiden yuh.Millet yenilmekten geçmiş kaç fark yeriz diye düşünüyor.Kesin artık saçmalamayı formayı sahaya atsan o köpeklere boğun eğmez.Evet iyi değiliz hatta çok kötüyüz ama teknik ekip gerekli oyun planını yapacaktır.Kontrollü bir oyun oynayarak maçı sürdürmeliyiz.Akhisar belediye bile bu kadar ümitsiz değildir gs maçından.

eraytaskin61
20.12.2012, 23:31
kesinlikle galatasaraydan iyi futbol oynayacagız bundan eminim ama sonuç ne olur bilemiyorum

Harun_ayar_ts
20.12.2012, 23:32
satılmışsehir e bu kadar pozisyon veriyorsak gs bunları yakalarsa kacırmaz gider burak bize 3 gol atar milletin diline düseriz gene

Ilelioglu
20.12.2012, 23:35
Ee birakta 0-4'den sonra tatil olsun. Bu bünye böyle bir maglubiyeti daha kaldirmaz bunlara karsi.

Gelelim maca..

Gayse duran toplari cok iyi kullanan bir takim, bizde duran toptan cok iyi gol yiyen bir takimiz. Onun icin ceza sahasi disinda gereksiz ve bilerek faul yapan her kimse mactan sonra süresiz kadro disi birakilmali. Kesinlikle önlem alinmali bu duruma. Gayse ile ilgili baskada denecek birsey yok.

Bu mac icin ideal ilk on birim söyle..

http://www.footballuser.com/formations/2012/12/598821_Trabzonspor.jpg

Not: Eger Bamba yetisirse o oynasin, yoksa Celustka, Mustafa'nin yapacagi hatalar ile fark yeriz. Ayrica Olcan ile Yasin'i kesinlikle ilk on birde görmek istemiyorum.

Kanatlara bu sekilde Janko ile Halil arti Colman ile Soner'in destek vermeleri gerekecek. Tabi beklerde.

..

Fikrimi degistirmek zorunda kaldim. Celustka'dan Stoper olmaz, mecburen Mustafa oynayacak. Soner'in yerine Sapara'da olabilir tabi.

Ikinci yari Alan, Volkan gibi isimleri degerlendirebiliriz.

..

samway
20.12.2012, 23:35
korkularım var

o engının gol attıktan sonra hareket yapması yada burak ın sus ısaretı selcugun yedek klubesıne kosması ceyhun un ılk 11 baslaması...

Ilelioglu
20.12.2012, 23:38
Gayse ortadan gelecektir, ortayi kalabalik tutmaliyiz. Kanatlara yeri geldimi Janko Halil ve hatta Colman Soner/Sapara destek verebilirler.

Bu macta özveri, mücadele sart. Kostugundan daha fazla, herzamankinden daha fazla olmali.

..

zafercalikoglu
20.12.2012, 23:39

bencelig tv nin umrunda değiliz..

bu maçı 2-1 alacağız...

Ilelioglu
20.12.2012, 23:39
Halil'in yerine eger defansa yardimci olacaksa Emre'de olur aslinda. Ama emin olamiyorum geri gelir yardim edermi diye.

..

cellchook
20.12.2012, 23:44
üst olur.

alper*
20.12.2012, 23:46
La Liga modelinin yerleştirilmeye çalışıldığı, sistemin adaletsiz çarkları arasında Beşiktaş'ın bile ezildiği bir yerde lig kopması durumu söz konusu değildir. FB kopmasın yeter.

Soner Albayrak
20.12.2012, 23:49
Rezil olmasaydık şu maçta iyiydi..

Semra
20.12.2012, 23:55
Takım iyi oynuyor demeye kalmıyor...
Bu akşam ki galibiyete rağmen Gs maçı öncesi takıma güvenemiyorum, yine Onur'a kalırsa işimiz bi 90 dakika daha dayanır mı kalp...
Şu maçı alın işte çok mu şey istiyoruz.

Yaşar
20.12.2012, 23:58
2-1 kazanırız.
Adrian ile Semih(k.k) atar.

Mustafa Ayazoğlu
20.12.2012, 23:58
gs alabilir.

taraftar iyi olursa berabere.

takımdan ümidim yok.

Ilelioglu
21.12.2012, 00:03
Kazaniriz diyenler, mactan sonra "ben demistim" mi yazacaklar?

Neye dayanarak kazaniriz diyorlar?

..

Samet Yildirim
21.12.2012, 00:23
Bu mac farkli olur o kesin zaten.

Muhtemelen bugunkü oyunumuzun ilk 20 dakikasini uzun süreye yayacagiz diye tahmin ediyorum o oyunlada zaten maci 3 ihtimal olur. Burda mühim olan stoperlerimiz umarim sacma sapan hareketlerde bulunup bok bokuna gol yemegiz.

Yoksa es es lig macinda ilk 15 dk, bugün ilk 20 dk, G.birligi maci, kayseri maci, hattaistek arzu olarak K.pasa maci gibi oyun istek ve arzu olursa yenebiliriz.

Trabzonspor 61
21.12.2012, 00:29
Geçen sene kendi evimizde 0-3 ve 2-4 yenilmistik gs ye. Peki değişen ne bu sene? Takım super mi oynuyor?

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 00:32
tarihi fark geliyor tarihi....

ibrahim
21.12.2012, 00:50
Ammaan bosverin. Maca daha varmis...

Oğuzhan
21.12.2012, 00:50
Bu form grafiğiyle ortada olan bir şey var ki GS ile başa baş mücadele edemeyiz. Hem fizik olarak, hem takım olma açısından bizden çok daha öndeler. Biz ilk yarım saat etkili oluyoruz, daha sonra rölantiye alıyoruz oyunu artık oyun nereye giderse Allah'a emanet devam ediyor maçlarımız. Değişik bir taktik anlayışı geliştirmesi şart hocanın bu maç için. Eğer bu maçtan üç puan alırsak devre arasında da gerekli şeyler yapılırsa belki toparlama şansımız var ligin ikinci yarısında.

Şentürk
21.12.2012, 00:55
Stopere çare lazım :(
Giray formsuz, yanında oynayacak adam yok, hızlı ve güçlü süpürücü stoper lazım.Şenol Güneş oraya nasıl çare bulacak bilmiyorum.
Colman yetişir umarım.Malum gs ile mayası tutuyor :D

Biletlerimizi aldık.Son olarak re re re ra ra ra laylaylaylay cimboma

Uğur Ö.
21.12.2012, 00:59
Terim işini bilir gider bütün eski Trabzonluları sahaya koyar sırf ortamı germek için.

AYYILDIZ
21.12.2012, 00:59
Maca Zokora-Colman-Adrian-Alanzinho ile baslamaliyiz.Hem mucadele hem teknik yonden ortasaha hakimiyetini alabiliriz.Forvette ise janko tercih edilmeli.

U.Sadıkoğlu
21.12.2012, 01:12
Hücum oynamassak galatasaray bizi çok fena öttürür...

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2012, 01:13
en son avni akerde gs yendiğimizde stoperleri servet çetindi

servet bize hayatının golünü attı,

serveti, eviren çeviren engin baytardı, golü atan umut

şimdi gelde yen gsyi :)

Mustafa Ayazoğlu
21.12.2012, 01:14
araya top kaçırmasak burak, selçuk frikik şansı vermesek gol atamazlarlar :)

umutun vurdukları dışarı çıkar, kaleyi tutanları onur çıkarır.

Oruç
21.12.2012, 01:17
Allah Onur'un yardımcısı olsun. Bu defansla nereye kadar dayanacak bilmiyoruz.

Bir de bizim oyuncular biraz zekice davransalar da ceza sahası önünde faul yapmasalar. Rica ediyorum.

memmedaga
21.12.2012, 01:22
fark yeme ihtimali yuzde 60

yenilme ihtimali yuzde 80

beraberlik yuzde 20

kimse bosuna umutlanmasin

bunlar hosumuza gitmeyen gercekler.....

AKSOY_61
21.12.2012, 01:53
Çok kötü oynuyoruz gerçekçi konuşursak gs bizi yener

Mesut
21.12.2012, 07:50
Çok şükür askerliği bitirdik nerede kalmışiduk :)

Faik Yılmaz
21.12.2012, 08:36
bu futbolla ancak bir mucize olursa yenebiliriz..... :(

cakalkerem
21.12.2012, 09:05
büyük ihtimalle 8 defans ile çıkarız forvetimiz olmaz....

~UniCef~
21.12.2012, 10:10
Bakmayacagim maca.. GS veya FBye karsi kaybettigimizde cok sinirleniyorum.. onun icin bakmamak daha saglilkli:)

Ama insallah kazaniriz:)

Fatih Öztürk
21.12.2012, 10:27
Galtaksarayıda yeneceğiz.iyi oyun umurumda değil.
Onur,Serkan,Giray,Mustafa,Emerson,Zokora,Colman,Ad rian,Olcan,Halil,Henrique

Ali İhsan
21.12.2012, 10:36
Biz kötü oynuyoruz da sanki gs çok iyi oynuyor.

Maçtan ümidim fazla yok ama gsnin şu an bizden artıları fazladan dinlenmiş olmaları ve golcüleri
Defansları evlere şenlik, kanatları çalışmıyor.
Burak, Umut, Selçuk hepsini hoca ve oyuncular tanıyor, rahatlıkla önlem alınır ve maça konsantre olursak aramızda fark kalmaz.

Ama takımda istek yok, camia ölü modda, o yüzden daha çok isteyen taraf alır diyeyim..

Alptekin Akyazı
21.12.2012, 10:39
Evire , çevire yenmemiz lazım. Yeneceğiz !
Ne ile yeneceğiz? Futbol yok , hırs yok , bazen de şans yok.
Tezat bir durum var ortada ama yine de yeneceğiz.
Şaşırtıcı bir futbol bekliyorum pazar akşamı TRABZONSPOR'dan.

Murat Acar
21.12.2012, 10:39
Kötü oynamışız berbat oynamışız umrumda değil.Es es le lig maçında ilk 20 dakka süper oynamıştık sonrasında 3 gol yedik herkes demediğini bırakmamıştı.Kupa maçında es es e karşı ilk 25 dakka yine süper oynadık ve 2 gol bulduk ama sonrasında berbat ötesi oynamamıza rağmen galip geldik .Galip gelelimde gerisi hikaye bence...

calavera
21.12.2012, 10:41
---------------------Onur---------------------
Serkan------Giray-------Mustafa--Celutska

----------------Zokora---Colman-------------
--------------------Alanzinho-----------------

Halil-------------------------------Adrian-----
-------------------Henrique-------------------

Ali Yerlikaya
21.12.2012, 10:44
Bamba in durumu nedir Bamba yetismezse bosuna hesap kitap yapmayin arkadaslar bu defans hattini Burak perisan yapar hattrick dahi yapar...

Alptekin Akyazı
21.12.2012, 10:56
Akşamki Eskişehir maçını çıplak gözle izledim.
Emerson atik değil , hareketli değil.Takım arkadaşları devamlı ona az daha hareket et diye sitem ettiler.
Takım içinde Olcan , Onur hırslarıyla kazanma arzusuyla oynuyor.
Adrian toparlayıcı , top dağıtıcı ve bitirici özelliğiyle takıma katkı sağlıyor.
Giray her topu alma hevesi ve hırsı ile bütün toplara çıkıyor.
Halil futbolu çok iyi biliyor , pas atacağı yerleri çok iyi biliyor ama ne pas alacak kadar nefesi var , ne de mücadele edecek kadar.
Bunun dışında hiçbir futbolcunun performansını değerlendirmeye bile değmez.
gs maçında Colman , Yasin , Alanzinho tercihlerini bekliyorum. Bu değişiklikler maçı kazanmamıza yetmeyecek.
Maçı kazamamız için mücadele lazım , bunu bu sezon ilk defa yaparsa bu takım maçı alacağız.

BiZe HeR YeR 61
21.12.2012, 11:02
Uzun zamandır girmemişim ama bizim taraftarın maşallahı var hala aynı kafadalar. ğs fark atarmış pehhh...

figirm
21.12.2012, 11:09
Bu maçta sürpriz falan beklemiyorum,mucize bekliyorum.Bizi ancak mucize kurtarır.Yetmez,Eskişehir maçındaki gibi hakem ve Onur da lazım.Normal bir hakemle Eskişehire oynadığımız gibi oynarsak bol sarı ve kırmızı görürüz. Faulsüz tek bir müdahalemiz yok,üstelik çoğu da kartlık.

meseco
21.12.2012, 11:17
GS takım olarak bizden iyi durumda fakat Fatih Terim artık derbi maçlarında saldırma politikası izlemiyor. BJK maçında yenilgiden zor kurtardılar. FB maçında skor olarak öne geçip rakibi karşıladılar sadece. Bizdede aynısını yapacaktır. Burak ve Umut a defans arkasına toplarla etkili olmaya çalışacaklar ve en önemlisi duran topta etkili oyuncuları var. Eğer Şenol hoca baskılı ön libero mantığına giderse maçı alırız. Çünkü GS de ortada pres yapacak kimse yok.
Benim tercihim ön liberoda Zokora-Colman-Serkan

Ali YİĞİT
21.12.2012, 11:27
Trabzonspor'dan iyi futbol beklemiyorum, ama doğru futbolla sonuca ulaşabiliriz.

Pesimist davranarak öyle demiştim böyle demiştimcilikten çok biraz da kendimize güven aşılamamız lazım.

Öncelikle Şenol Hoca'nın maça nasıl başlayacağı tam bir muamma. Gerek kadro gerekse taktik ve sistem bakımından.

Henrique,Halil-formsuz Volkan ve Yasin vasat futboluna devam eden Olcan..

İşimiz gerçekten çok zor. Ama Galatasaray'da yenilmeyecek kaf dağının arkasında ki bir takım değil (!)
Araya atılacak toplarla golü arayacak Gs; bizlere 2010 yılındaki Trabzonspor'u anımsatacak.
Göbekte oynayan Selçuk-Melo ileri geri çalışmaya devam edecek.
Zokora kırmızı görebilir.
Sol kanatta oynayan Emerson, Eboue ile sık sık karşı karşıya kalmamalı, zaten Emerson kademe hatasını çok yapıyor ve markaj nasıl yapılır bilmiyor.

Alan savunması mı yoksa Adam adama savunmamı derseniz. Ben adam adama derim. Çünkü alan savunmasını tam 19 maçtır beceremiyoruz.

Colman inşallah oynar,yanında oynayacak adam Alanzinho olursa ikili-üçlü hatta dörtlü pres şeklinde önde yapılan baskılar Galatasaray'ın oyuna hakimiyetini ve ayağa oynama işini zorlaştıracakdır.
Oyun sisteminin bozulmasından hoşlanmayan Gs, araya Burak ve Umut ikilisini kaçırmak için çok uğraşacaktır.
Bizde ki defans bloğu ise buna çok çok müsait. Burak'ı tanıyolarsa buna çok iyi önlem almaları lazım.

Burak'tan çok daha önemli biri varsa o da Umut'tur. Giray'ı peşine takıp göbeği deldirirse fark yememiz içten bile değil.

Colman ve Alanzinho'lu bir ortasaha önlerinde oynayacak Adrian ileride top tutmamızı sağlayacaktır. Sırtı dönük oynayabilen bir Forvet onu da geçtim sprinter bi santrforumuz bile yok.Bu bağlam da Henrique,Halil,Janko üçlüsünden kimi koyarsa koysun sonuç değişmeyecektir.

İkincil olarak söyleyeceğim ise; yakaladığımızı atmamız lazım. Yoksa 2. yarı oyundan düşüyoruz.İnşallah yorgunluk belirtileri baş göstermez (!)

Kanatlarda oynamak illa çizgide oynamak mıdır bilmiyorum ama bu zamana kadar bizde çizgide oynayabilen tek adam Yattara idi.

Ne Yasin, Ne Olcan ikiside beceremiyor bu işi.Her maç kendilerini kanatları hapsedip orta alanın boşalmasına ve bol bol atak yememize neden oluyorlar. Koşup mücadele etseler dahi dişe dokunur bir sonuç ortaya çıkmıyor.

Galatasaray'ı göbekten delmemiz lazım.Oyunu iyi okuyup,daha sonra kontrolü ele geçirmek şart, Haralagürele fırtına gibi başlayan bir Trabzonspor ne yazık ki geri de çok açık bırakıyor ve bu da GS'nin iştahının açılmasına neden olacak.

Ayağa pas yapamıyoruz,durarak oynuyoruz. Topsuz alanda Adrian dışında koşan yok. "Arkada oynayan arkadaşlarıma alan açayım" diyen bir forvette olmayınca gol sıkıntısı çekiyoruz.

Velhasıl kelam

İnşallah dik oynamayı becerebiliriz.Baskı kurduğumuz anlarda top kaybı yapınca hele hele bide skor olarak geriye düştüysek tribünlerden homurtular gelmeye başlayacaktır. Bu da bizimkilerin elinin ayağının birbirine dolaşmasına neden olup kimse sorumluluk almak istemeyecektir.

Maçın adamı Colman-Adrian-Alanzinho üçlüsünden biri olur diye düşünüyorum bizim takımdan.

Üçünlük olarak diyeceğim ise Burak'a koro halinde sövmeyin arkadaşlar.

Trabzonspor'dan hatırlayacak olursanız kendisine Söven BJK taraftarına 10 kişilik oynadıgımız maçta en iyi cevabı vermişti :) Hırslanıyor eleman yapacak bişey yok.

Maçta kırılma anları yaşamayız inşallah. Çünkü psikolojik olarak maçı bırakıyoruz.

Selçuk ve Melo'yu devamlı bozmamız lazım. Ceza sahasına yakın yerlerde sakın ama sakın ola ki faul yapmamız lazım. Selçuk'tan gelen kesme ortalar her zaman tehlikeli olmuştur. Zaten dur toptan gol yeme gibi bi zaafımız var.

Ambrabat'ı gününde olan bi Serkan durdurur ama 2'ye1 bırakmamız lazım.

Galatasaray'ın defansı da bizimkinden çok üstün değil bu çok açık ve net. Şu an ki lider olmalarını Ortasahalarına borçlular. Dediğim gibi Ortasahalarının oyununu bozarsak maç bizimdir.

Yok eğer kabullenirsek maç izlemek yine zulüme dönüşebilir.

Maç alt bitmez gibime geliyor.
Emre Güral'da tercih edilebilir bu maçta ama hocanın ona güveneceğini sanmıyorum.O çocuğa da yazık oluyor.

Ben artık bişey diyemiyorum o konu da. Var herhalde Şenol Hoca'nın bi bildiği demekten dilimde tüğ bitti maalesef.

Akıllı bir oyun ile maçı 3-1 veya 2-1 alırız diyorum.

İlk yarı durgun ikinci yarı hırslı bi Trabzon bize en fazla beraberliği getirebilir o da yakaladığımızı atabilirsek.

İlk yarı hızlı ikinci yarı durgun bir Trabzonspor ise hezimetle karşılaşabilir.

Oyunu iyi okumamız şart.

Kötü veya Şanssız bir Trabzonspor'un gününde bir GS'den yiyeceği skor 4-1,4-0,3-0 gibi olabilir. Ama inşallah olmaz.

Her zaman dediğim gibi DİK OYNAYIN skor umrumda değil.

Başarılar Trabzonum

Fatih Öztürk
21.12.2012, 11:28
Bu maçta sürpriz falan beklemiyorum,mucize bekliyorum.Bizi ancak mucize kurtarır.Yetmez,Eskişehir maçındaki gibi hakem ve Onur da lazım.Normal bir hakemle Eskişehire oynadığımız gibi oynarsak bol sarı ve kırmızı görürüz. Faulsüz tek bir müdahalemiz yok,üstelik çoğu da kartlık.

Normal bir hakem diyorsunuzda pekala bizim verilmeyen penaltımızıda bu hakem vermedi.bize vermediği 1-2 sarı kartı var doğrudur ama Serkana gelen dirseğe bırakın sarıyı faul bile vermeyende bu hakem.

Ertan1982
21.12.2012, 11:34
mac berabere.böyle maclarda yenilmeyiz ama kadro ile de gol zor atariz.

Cafer Bulur
21.12.2012, 11:38
Eger bir takim 2-0 öne gectigi bir macta pozisyonlar bulmak yerine rakibine 6-7 pozisyon veriyorsa bu uzun uzun düsünülmesi gereken bir konudur.

Yenik duruma düsüyoruz direnc gösteremiyoruz,öne geciyoruz oyundan düsüyoruz bunu anlamak,kabul etmek mümkün degil.

Bu halimizle gs den 1 puan alirsak büyük basaridir,daha fazlasi mucize olur.

figirm
21.12.2012, 11:47
Normal bir hakem diyorsunuzda pekala bizim verilmeyen penaltımızıda bu hakem vermedi.bize vermediği 1-2 sarı kartı var doğrudur ama Serkana gelen dirseğe bırakın sarıyı faul bile vermeyende bu hakem.
O pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından ilgisi yok,Servetin kolu vücuduna bitişik.Ayrıca maç da 2-0'dı. Eğer skor 0-0 olsaydı,korkarım penaltıyı da verirdi.Kaldı ki ben maçı tvden seyrettim,siz stadda seyrettiyseniz farketmemiş olabilirsiniz,1-2 sarı kart değil,en az 3-4 sarı ve Saparaya çıkacak net kırmızı var. Serkanın mesela tek başına maçta sarı kartlık 3 faulü var,üstelik her faulden sonra da hakeme 'bunun neresi faul' diye isyanı var.Maçı yorumlayan Ömer Üründülün bile sırf 'ama bu pozisyonda Eskişehirli oyuncular kart istemekte haklı' dediği yaklaşık 4-5 pozisyon oldu,bunlar da faulü yapan Trabzonlu değil, niye kart vermiyorsun diyen Eskişehirliler kart gördü.Hakem kesinlikle çok yanlı maç yönetti,burada hafta sonu için verilmiş peşin bir avans var diye korkuyorum.Bunları söylemezsek aynısı başımıza gelince isyanımız haklı olmaz.

Fatih Öztürk
21.12.2012, 11:53
O pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından ilgisi yok,Servetin kolu vücuduna bitişik.Ayrıca maç da 2-0'dı. Eğer skor 0-0 olsaydı,korkarım penaltıyı da verirdi.Kaldı ki ben maçı tvden seyrettim,siz stadda seyrettiyseniz farketmemiş olabilirsiniz,1-2 sarı kart değil,en az 3-4 sarı ve Saparaya çıkacak net kırmızı var. Serkanın mesela tek başına maçta sarı kartlık 3 faulü var,üstelik her faulden sonra da hakeme 'bunun neresi faul' diye isyanı var.Maçı yorumlayan Ömer Üründülün bile sırf 'ama bu pozisyonda Eskişehirli oyuncular kart istemekte haklı' dediği yaklaşık 4-5 pozisyon oldu,bunlar da faulü yapan Trabzonlu değil, niye kart vermiyorsun diyen Eskişehirliler kart gördü.Hakem kesinlikle çok yanlı maç yönetti,burada hafta sonu için verilmiş peşin bir avans var diye korkuyorum.Bunları söylemezsek aynısı başımıza gelince isyanımız haklı olmaz.

Hakemin Eskişehirli oyuncularada göstermediği kartlar var.1-2 sarı kartı fazladan çıkardı Eskişehire o kadar.Eskişehirli oyuncular sezon başından beri sürekli hakemle didişiyorlar.düşünüyorlarki hakemin üzerine bir kaç kişi gidince baskı altına alırız ama yok öyle yağma.penaltınmı verilmedi?ofsayttan atağınmı kesildi?golünmü verilmedi?eee nasıl etkilemiş maçın gidişatını?

mertacar
21.12.2012, 12:04
iğneleyici bir pankart hazırlanmalı,ONUR'u öven ve diğer itleri(no8,no17) aşağılayan .Ve bence Onura bu maç aşırı destek olmalıyız artık bizi tamamıyla benimsemeli bu da geyse maçında olmalı.
Misal veriyorum pankart için : paradan çok,ONUR önemli bu hayatta !

Full HD
21.12.2012, 12:10
iğneleyici bir pankart hazırlanmalı,ONUR'u öven ve diğer itleri(no8,no17) aşağılayan .Ve bence Onura bu maç aşırı destek olmalıyız artık bizi tamamıyla benimsemeli bu da geyse maçında olmalı.

Aynen katiliyorum.Yoksa yakinda Onura söven olur halbuki adam gibi adam Onur.Degerini bilemedigimiz icin gidebilir Allah göstermesin!

Semih AYDIN
21.12.2012, 12:11
Cincon con

ANIL
21.12.2012, 12:22
......................onur
serkan.....giray.........mustf........emers
....................zokora
...........adrian..........alanz
yasin......................................olcan
.....................janko

Samet GÜVEN
21.12.2012, 12:27
Dün verdiğimiz pozisyonları izleyince, bu maç için umutlu konuşmak aşırı iyimserlik olur. Onur dan aynı performansı bekleyeceğiz. Tek şansımız bu gibi. Bu maça CL de çıktığımız gibi oynamak için değil oynatmamak için çıkmalıyız.

...................onur
zeki.....giray.........mustafa........celutska
........ serkan.......zokora
.............. colman..........
olcan......................................adrian
.....................halil

gabriel omar
21.12.2012, 12:28
Zor maç ama beraberliği kurtarırız diye tahmin ediyorum.

İskender YILMAZ
21.12.2012, 13:00
Dünki gibi bir savunmaya Burak hat trick yapar ve muhtelemen 5 yeriz. Bamba'yı biri iyileştirsin artık Allah aşkına.

amasya0561
21.12.2012, 13:18
bu maçı kaybetmeyecegiz. oyuncularımızında buna inanması lazım.

DeAgLeMaNyAq
21.12.2012, 13:31
Şenol Güneş vs Fatih Terim

Şenol Güneş: 1
Fatih Terim 6
Beraberlik: 4

1988: Trabzonspor 2 - 0 Ankaragücü
1989: Ankaragücü 2 - 0 Trabzonspor
1996: Galatasaray 1 - 0 Trabzonspor
1997: Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray
1997: Galatasaray 2 - 1 Antalyaspor
1998: Antalyaspor 1 - 3 Galatasaray
1998: Sakaryaspor 0 - 0 Galatasaray
2011: Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray
2012: Galatasaray 1 - 1 Trabzonspor
2012: Trabzonspor 2 - 4 Galatasaray
2012: Galatasaray 0 - 0 Trabzonspor

Hamza Milet
21.12.2012, 13:42
Bu sene ki Trabzon terim karsilasmalari:

terimspora sansimiz tutuyor aslinda ..

4. hafta 1461 Trabzon 2-1 adanaspor

12. hafta adana demirspor 0-3 1461 Trabzon

Türkiye kupasi adanaspor 2-4 1461 Trabzon (adanayi eledik)

Türkiye kupasi g.saray 1-2 1461 Trabzon (cinconu eledik, gruplara kaldik)

Sirada Trabzonsporumuz - cincon maçi var, neden olmasin?

Istatistikse istatistik .. Adanali, Adana Demirsporlu ve ayni zamanda Cinconlu Fatih Terimi üzmek bizim isimiz ..

Ceyhun Dündar
21.12.2012, 14:17
Bu sene ilginçllikler senesi olduğunu kabul edersek gs yi yenmemiz lazım:)

Ilelioglu
21.12.2012, 14:20
Uzun zamandır girmemişim ama bizim taraftarın maşallahı var hala aynı kafadalar. ğs fark atarmış pehhh...

0-3 ve 2-4 skorlari unuttun herhalde. Birakin bu isleri, hep ayni yorumlar sonra hayal kirikligi.

..

Ilelioglu
21.12.2012, 14:21
Şenol Güneş vs Fatih Terim

Şenol Güneş: 1
Fatih Terim 6
Beraberlik: 4

1988: Trabzonspor 2 - 0 Ankaragücü
1989: Ankaragücü 2 - 0 Trabzonspor
1996: Galatasaray 1 - 0 Trabzonspor
1997: Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray
1997: Galatasaray 2 - 1 Antalyaspor
1998: Antalyaspor 1 - 3 Galatasaray
1998: Sakaryaspor 0 - 0 Galatasaray
2011: Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray
2012: Galatasaray 1 - 1 Trabzonspor
2012: Trabzonspor 2 - 4 Galatasaray
2012: Galatasaray 0 - 0 Trabzonspor

Fatih Terim'in elindeki kadro belki Ankaragücü dönemi haric daha iyidi hep, onuda yazsaydin.

..

Furkan Özdem
21.12.2012, 14:27

Kesinlikle... Ancak pankart vs dışında onlara tepki verilmemeli. Daha önce defalarca gördük. Taraftar maçı bırakıp oyunculara tepkiye başlayınca zararlı çıkıyoruz. İğneleyici bir pankart yeterli.

Ilelioglu
21.12.2012, 14:31
Tekrar yazmakta fayda var..

Biz nasil Inönü'de, Kadiköy'de, Arena'da isliklaniyoruz, onlarda burada ayni sekilde isliklanmali.

Top onlardayken islikla yeterli, belirli Futbolculari isliklayip digerlerine ses cikarmamak en büyük sacmaliktir, bunu en son kaybettigimiz 0-3 lük macta yapmistik. Sonucta biz bütün hepsine karsi mücadele ediyoruz sahada, ayirt etmek bize avantaj saglamaz.

..

lazibere
21.12.2012, 14:32
Oyun oynarsan kazanırsın ama oynatmamaya çıkarsak fark yeriz. Defans yapmasını ve yer tutmasını bilmeyen, Sert olmayan ve yumuşak karakterli oyuncularımız olduğu müddetçe maçı alamayız. Organize atak nasıl yapılır bunu galatasaray bize gösterecek hiç merak etmeyin.

Şenol Hoca her zaman ki gibi korkak bir futbol yapısı ile çıkacak. Ne Colman ne de Alanzinyo sahada olmayacak. Aykut'u oynatacak ve Orta sahada oyunu kilitlemeye çalışacak ama araya atılan ve aşırtılan her top ta pozisyon yiyeceğiz ve yenileceğiz. eski oyuncularımız olmasa farka giderler diye düşünüyorum ama 2-0 yakaladıklarında onlar oyunu rolantiye alacaklar ve bu sefer deli danalar gibi saldıracağız ama gol atamayacağız.

Duran toplar ve Absürt posizyonlar olmasa galatasaray ceza sahasına giremeyiz.

Biz kazanırsak biz iyi olduğumuz için değil galatasaray kötü oynarsa olur. Kımse bu kadrodan başarı beklemesin, vasat sıradan bir takım ancak hava ile oynar ve o hava olursa belki 3 puan alırız ama belki.. Nihayetinde maç oynanmadan galibini kesitrmek elbette çok zor

Kaybedersek bir şey olmaz,

Ama kazanırsak, Bu kadro ile yola devam edilip, Bütün olumsuzluklar unuttacağımız ve kendimizi dev aynasında göremeye başlayacağımzıdan kuşkum yok..

İskender YILMAZ
21.12.2012, 14:34
Bamba bu maçta da yokmuş beyler geçmiş olsun.

mesutaybar
21.12.2012, 14:35

"paraya karşı onurun savaşı" da olabilir

Samet Yildirim
21.12.2012, 14:37
Mustafa ve Giray müthis oynarsa maci alabiliriz.

Ilelioglu
21.12.2012, 14:48
Gayse ortadan gelecektir, onun icin ortayi kalabalik tutup kanatlarada yeri geldigi zaman Colman-Sapara destek verebilirler. Hatta Janko ile Halil'de.

Maci bu ilk on bir ile devreye kadar götürebilirsek iki yari Alan ile gayse nin gol aradigi dakikalar şok yapabiliriz diye düsünüyorum.

Bu ilk yari icin...

http://www.footballuser.com/formations/2012/12/601159_Trabzonspor.jpg

Ikinci yari icin...

http://www.footballuser.com/formations/2012/12/601164_Trabzonspor.jpg

Murat Acar
21.12.2012, 15:07
Gayse ortadan gelecektir, onun icin ortayi kalabalik tutup kanatlarada yeri geldigi zaman Colman-Sapara destek verebilirler. Hatta Janko ile Halil'de.

Maci bu ilk on bir ile devreye kadar götürebilirsek iki yari Alan ile gayse nin gol aradigi dakikalar şok yapabiliriz diye düsünüyorum.

Bu ilk yari icin...

http://www.footballuser.com/formations/2012/12/601159_Trabzonspor.jpg

Ikinci yari icin...

http://www.footballuser.com/formations/2012/12/601164_Trabzonspor.jpg

Bu kadroyla Gs maçına çıkarsak her ataklarında Onurla karşı karşıya kalırlar Janko yu çıkarıp ortasahaya Aykutu eklemeli Zokoraya yardım etmeli Zokorada Es es maçında alpere yaptığı presi selçuğa yapmalı Aykutta meloyu kilitledimi emre ve adrian bir şekilde golu bulur kanaatindeyim

iso_4939
21.12.2012, 15:08
yaw kardesım takım hastaneye döndu bu ne lan nasıl bır saglık kurulu var bu klupte 25 kısılık takımın 15 kısısı sakat olurmu ..

DeAgLeMaNyAq
21.12.2012, 15:10
Fatih Terim'in elindeki kadro belki Ankaragücü dönemi haric daha iyidi hep, onuda yazsaydin.

..

96-97 sezonu kadromuz 95-96 kadromuzla aynıydı ve tarihin en iyi kadrolarından biriydi. Kaldı ki bu iş sadece kadroyla olmuyor. Abdullah Avcı İstanbul takımlarına karşı üstünlük sağladığında elindeki kadro çok mu iyiydi?

grigandalf1967
21.12.2012, 15:10
orta sahada zokora ve colmanın yanında bir oyuncuya daha ihtiyacımız var.pres yapan basan

Oğuzhan
21.12.2012, 15:11
Janko gibi duran bir forvetle bu maça çıkarsak adamların stoperleri bile orta sahanın önünde oynarlar. Henrique gibi gezgin bir adamla oynamak çok daha mantıklı olur. Durarak futbol oynayan forvet tipi bizim ligimizde maalesef iş yapmıyor. En azından adam eksiltebilen, pozisyon hazırlayabilen bir forvet şart.

alper*
21.12.2012, 15:19
Oyun oynarsan kazanırsın ama oynatmamaya çıkarsak fark yeriz. Defans yapmasını ve yer tutmasını bilmeyen, Sert olmayan ve yumuşak karakterli oyuncularımız olduğu müddetçe maçı alamayız. Organize atak nasıl yapılır bunu galatasaray bize gösterecek hiç merak etmeyin.

Şenol Hoca her zaman ki gibi korkak bir futbol yapısı ile çıkacak. Ne Colman ne de Alanzinyo sahada olmayacak. Aykut'u oynatacak ve Orta sahada oyunu kilitlemeye çalışacak ama araya atılan ve aşırtılan her top ta pozisyon yiyeceğiz ve yenileceğiz. eski oyuncularımız olmasa farka giderler diye düşünüyorum ama 2-0 yakaladıklarında onlar oyunu rolantiye alacaklar ve bu sefer deli danalar gibi saldıracağız ama gol atamayacağız.

Duran toplar ve Absürt posizyonlar olmasa galatasaray ceza sahasına giremeyiz.

Biz kazanırsak biz iyi olduğumuz için değil galatasaray kötü oynarsa olur. Kımse bu kadrodan başarı beklemesin, vasat sıradan bir takım ancak hava ile oynar ve o hava olursa belki 3 puan alırız ama belki.. Nihayetinde maç oynanmadan galibini kesitrmek elbette çok zor

Kaybedersek bir şey olmaz,

Ama kazanırsak, Bu kadro ile yola devam edilip, Bütün olumsuzluklar unuttacağımız ve kendimizi dev aynasında göremeye başlayacağımzıdan kuşkum yok..
:alkış:
Bir an kendimi webaslan.com'da zannettim.

iso_4939
21.12.2012, 15:21
arkadaslar bosuna kadro yazıp durmayın..gayseyi yenebılecek bır ruh yapısı bu takımda yok..
yanlıs anlasılmasın kadro ve futbolcu kalıtesı var ama ruh yok...

yorumsuz6117
21.12.2012, 15:21
Mustafa'da oynayamayacak galiba. Giray - Mustafa idare ediyorlardı ama Celutska stoperde çok kötü. Giray'da çok hata yapmaya başladı işimiz zor. Diğerleri çok kötü olunca yerden yere vurduğumuz Serkan defansın en iyisi son haftalarda.

Ilelioglu
21.12.2012, 15:24
Janko gibi duran bir forvetle bu maça çıkarsak adamların stoperleri bile orta sahanın önünde oynarlar. Henrique gibi gezgin bir adamla oynamak çok daha mantıklı olur. Durarak futbol oynayan forvet tipi bizim ligimizde maalesef iş yapmıyor. En azından adam eksiltebilen, pozisyon hazırlayabilen bir forvet şart.

Henri kapanan savunmalara karsi cok kötü. Aslinda Janko baslarda defansa bile yardima geliyordu, ne olduysa sonradan oldu. Bu macta daha hareketli olur o zaman. Bir macta idare etsinler.

..

Yunus Danışmaz
21.12.2012, 15:25
Mustafa'da oynayamayacak galiba. Giray - Mustafa idare ediyorlardı ama Celutska stoperde çok kötü. Giray'da çok hata yapmaya başladı işimiz zor. Diğerleri çok kötü olunca yerden yere vurduğumuz Serkan defansın en iyisi son haftalarda.

Dany ile Semih'in de o kadar iyi olduğu söylenemez bence.. Fakat işin kötüsü biz de onların açıklarını değerlendirebilecek Adrian'dan başka adam yok!

Ilelioglu
21.12.2012, 15:28
Bize hizli ve son vuruslari iyi bir Forvet lazim.

Arti Bamba ayarinda bir Stoper, birde Alper'i aldik mi tamamdir. Hepsini devre arasinda yapmak mümkün degil yanliz. Devre arasindaki tek beklentim bu takima hizli ve son vuruslari iyi bir Forvet alinmasidir.

..

Ilelioglu
21.12.2012, 15:30
Bu kadroyla Gs maçına çıkarsak her ataklarında Onurla karşı karşıya kalırlar Janko yu çıkarıp ortasahaya Aykutu eklemeli Zokoraya yardım etmeli Zokorada Es es maçında alpere yaptığı presi selçuğa yapmalı Aykutta meloyu kilitledimi emre ve adrian bir şekilde golu bulur kanaatindeyim

Sapara ordaya, ikinci yari Emre cikip Alan girerse yabanci sayisi 7 olur. Onun icin Sapara'nin yerinede Aykut girmeli. 3'lü orta saha ile ortadan gelip kaleci ile nasil karsi karsiya kalacaklar ki?

..

yorumsuz6117
21.12.2012, 15:39
Zokora ve Aykut'la başlamalıyız diye düşünüyorum.

yorumsuz6117
21.12.2012, 15:41
--------------Onur-----------------

Serkan----Giray---Yumlu--------Celu

----------Zokora---Aykut-----------

Volkan--------Adrian-------Alanzinho

--------------??????----------------

Ilelioglu
21.12.2012, 15:44
--------------Onur-----------------

Serkan----Giray---Yumlu--------Celu

----------Zokora---Aykut-----------

Volkan--------Adrian-------Alanzinho

--------------??????----------------

Asil bu orta saha onlarin isine gelir bence. Üclü orta saha sart, adamlar sirf ortadan geliyorlar.

..

Mete DORUK
21.12.2012, 15:45
En iyi ihtimal beraberlik diyorum...

Oğuzhan
21.12.2012, 15:46
Henri kapanan savunmalara karsi cok kötü. Aslinda Janko baslarda defansa bile yardima geliyordu, ne olduysa sonradan oldu. Bu macta daha hareketli olur o zaman. Bir macta idare etsinler.

..

Janko her oynadığı maçta etkisiz oldu Henri en azından koşuyor, basıyor bir şeyler yapıyor. Pozisyona girmek de önemli, girip de kaçırıyor. Janko oynadığı zaman pozisyona dahi giremiyoruz çünkü adamın arka tarafla arasında inanılmaz bir kopukluk oluyor.

güneyli
21.12.2012, 15:47
Seyrettiğimiz takımımız başka bir şeyler yapar umuduyla tv başına geçeceğiz.Önde olsak bile maç bitmeden galib geleceğimize inanmam..Ne büyük ızdırap Allahım.Artık sıkıntıya bağışıklıyız evelallah..Sadece süpriz bekliyorum..Umarım oyuncularımız bizler gibi şüphede değildir..Kararlı ve motivedirler.

Ilelioglu
21.12.2012, 15:47
Janko her oynadığı maçta etkisiz oldu Henri en azından koşuyor, basıyor bir şeyler yapıyor. Pozisyona girmek de önemli, girip de kaçırıyor. Janko oynadığı zaman pozisyona dahi giremiyoruz çünkü adamın arka tarafla arasında inanılmaz bir kopukluk oluyor.

Tamamda sirf Janko'yu yazmadim ki oraya, yanina Emre'yi de yazdim. Cift Forvet gayse nin defansi en azindan cikmakta zorlanir diye. Janko duvar olsun yeterli, golü ondan beklemiyorum zaten.

..

FC-ST-PAULI-61
21.12.2012, 15:59
-----------------Onur-----------------
serkan----giray--------celu---emerson---
---------zokora--aykut------------------
halil-----------sapara--------adrian--------
------------Janko------------------------

Ilerde bisey oynamiyoruz yasin ve henrique gibi sifirlar ofansa hicbirsey yapmiyor ozaman halil serkana yakin oynasin iyi defans yapalim kapanalim Gs zaten sadece ortadan geliyor.Duran Toptan Gol bulabiliriz belki.Önce Gol yemeyelim belki birtane atariz.Umut,Burak,Selcukun gol sevincini izlemek beni bitirir 0-0 biterse sevinirim 1-0 alirsak muhtesem olur.

Murat Acar
21.12.2012, 16:00
Sapara ordaya, ikinci yari Emre cikip Alan girerse yabanci sayisi 7 olur. Onun icin Sapara'nin yerinede Aykut girmeli. 3'lü orta saha ile ortadan gelip kaleci ile nasil karsi karsiya kalacaklar ki?

..

Anlamadımki yanlış kişiyemi cevap verdin ben dedimki ilk kadronda janko yu çıkarıp Onun yerine tek forvet emre kalmalı jankonun yerinede aykutu koyup meloyu kesmeli zokorada selçuğa pres yaptımı ortadanda colman ve adrianla basar bir şekil golu buluruz demiştim...

Mert'
21.12.2012, 16:02
Sapara yerine Aykut düşünülebilir bence.

yorumsuz6117
21.12.2012, 16:03
Aykut'un kesici özelliği var en azından. Sapara ne atak kesebiliyor ne atak başlatabiliyor.

nakzo
21.12.2012, 16:07
Il 20 dakika 0-2 olur bu maç hangi taktiği koyarsan koy öyle mal bir takımımız varki yenilr dedimya tarihin en kötü trabzonsporuyla karşı karşıyayaız .inşallah tirübünler dolmaz olası bir hezimette şenolun ve sadrinin başına yıkar o satdı taraftar. Artık bıçak kemiğe dayandı 5 -6 maçlık cezada bizi direk küme hattına sokar o yüzden stad inşallah boş kalır.

Ilelioglu
21.12.2012, 16:07
Anlamadımki yanlış kişiyemi cevap verdin ben dedimki ilk kadronda janko yu çıkarıp Onun yerine tek forvet emre kalmalı jankonun yerinede aykutu koyup meloyu kesmeli zokorada selçuğa pres yaptımı ortadanda colman ve adrianla basar bir şekil golu buluruz demiştim...

Yanlis anladim o zaman, yani sen diyorsunki ortada Colman-Zokora-Sapara-Aykut dörtlüsü olsun daha dogrusu Zokora-Sapara-Aykut üclüsü ve önlerinde Colman-Adrian ikilisi, en öndede Emre?

..

Tahir61
21.12.2012, 16:09
---------------------------------------Onur-----------------------------------------

-----serkan-------------giray-------------------------------------celu--------------emerson-----

----------------------------zokora---------aykut----------------------------------------------

----halil------------------------- adrian-------------------------------------olcan--------------

---------------------------------henrike------------------------------------------

Mesut
21.12.2012, 16:11
Onur-Serkan-Emerson-Giray-Celustka-Zokora-Aykut-Colman-Adrian-OLcan-Janko

Ilelioglu
21.12.2012, 16:14
tahir61ayas;

Senin yazdigin orta saha ile fark yeriz, adamlarin en iyi bölgesi orasi. Orayi iyice kilitlemek lazim. Yukardaki abimin dedigi kafama yatti aslinda...

http://www.footballuser.com/formations/2012/12/601215_Trabzonspor.jpg

Ikinci yarida Sapara cikar Alan girer, Colman'da Sapara'nin yerine gecer.

..

Samet Yildirim
21.12.2012, 16:15
-----------Onur---------
Serkan---Giray--Musti---Emerson
----------Zoko-------------------
---------------Alan-------------
--Halil-------Adrian------Olcan
-------------Henrique---------

Yedekler: Tolga, Zeki, Celustka, Aykut, Sapara(Soner), Janko, Volkan(Yasin)

Ilelioglu
21.12.2012, 16:15
Olcan'i yazmayin Allah askina, adam top oynamiyor kac haftadir. Sahada yürüyor resmen.

..

Murat Acar
21.12.2012, 16:16
Yanlis anladim o zaman, yani sen diyorsunki ortada Colman-Zokora-Sapara-Aykut dörtlüsü olsun daha dogrusu Zokora-Sapara-Aykut üclüsü ve önlerinde Colman-Adrian ikilisi, en öndede Emre?

..

Evet öyle diyorum emrede forvette tek kalsın adrianla beraber iyi ikili olabilirler bence emre yapısı fiziği hızı ile adriana çok şut alanı açabilir...Emre önde adrian arkasında zokora sapara aykut üçlüsü onlerinde colman onun önünde adrian serbest en öndede emre kısaca bu yaniz zokora ve aykut adam adama pres sapara ve colmanda orta saha alan pres adrian serbest emre forvet

Ilelioglu
21.12.2012, 16:18
Evet öyle diyorum emrede forvette tek kalsın adrianla beraber iyi ikili olabilirler bence emre yapısı fiziği hızı ile adriana çok şut alanı açabilir...Emre önde adrian arkasında zokora sapara aykut üçlüsü onlerinde colman onun önünde adrian serbest en öndede emre kısaca bu yaniz zokora ve aykut adam adama pres sapara ve colmanda orta saha alan pres adrian serbest emre forvet

Abi on numara bence, kadroyu yukarida yaptim. Orta sahada iyi basarsak ve Sapara ilede Aykut gerektigi zaman kanatlara destek olursalar oyunu iyice kilitlemis oluruz. Defansta hata yapmadigi sürece en azindan gayse nin gol atma ihtimali serbest vuruslara kalmis olur, ceza sahasi disinda da faul yapilmadigi sürece hicbirsey olmaz insallah.

..

Enes K
21.12.2012, 16:20

Çok güzel çok iyi ;)

Hamza Yilmaz
21.12.2012, 16:22
Gs topun arkasina toplu olarak gecen orta sahayi kalabalik tutan takimlara karsi zorlaniyor. Bizde öyle oynamaliyiz. Tipki SL de oynadigimiz gibi gecen sezon. Gs yi üstümüze cekip kontraya hizli cikabilirsek pozisyon buluruz. Burak ve Umut acik alanda etkili oynayan oyuncular. Onlara acik alan birakmamaliyiz. Gecen hafta Fb dogru oynadi Gs ye karsi ama duran toptan iki gol yedi. Yoksa Gs o maci alamazdi. Macin anahtari Gs ye acik alan birakmamak.

Murat Acar
21.12.2012, 16:30
Abi on numara bence, kadroyu yukarida yaptim. Orta sahada iyi basarsak ve Sapara ilede Aykut gerektigi zaman kanatlara destek olursalar oyunu iyice kilitlemis oluruz. Defansta hata yapmadigi sürece en azindan gayse nin gol atma ihtimali serbest vuruslara kalmis olur, ceza sahasi disinda da faul yapilmadigi sürece hicbirsey olmaz insallah.

..

Tamamdır işte kadro bu ...Seninde dediğin gibi ikinci yarı sapara alanzinho değişikliği duruma göre yapılır colmanda saparanın yerine geçer.Colman Aykut Zokora gününde olursa bu kadroyla zor gol yeriz iş emre ve adriana kalır golüde bulabilirsek alırız.Ben şahsen yenebileceğimizi düşünüyorum biçok kişinin aksine.Yeterki hoca gerekli motivasyonu ve taktiği iyi versin

ANIL
21.12.2012, 16:32
gs nin 11 böyle olacakmış.
Muslera,
Eboue Semih Kaya Dany Riera
Hamit Altıntop Selçuk İnan Melo Amrabat
Umut Bulut Burak Yılmaz

Ilelioglu
21.12.2012, 16:41
Gs topun arkasina toplu olarak gecen orta sahayi kalabalik tutan takimlara karsi zorlaniyor. Bizde öyle oynamaliyiz. Tipki SL de oynadigimiz gibi gecen sezon. Gs yi üstümüze cekip kontraya hizli cikabilirsek pozisyon buluruz. Burak ve Umut acik alanda etkili oynayan oyuncular. Onlara acik alan birakmamaliyiz. Gecen hafta Fb dogru oynadi Gs ye karsi ama duran toptan iki gol yedi. Yoksa Gs o maci alamazdi. Macin anahtari Gs ye acik alan birakmamak.

Aynen öyle. Ceza sahasi disinda da faul yapmamak lazim, mesela Serkan dün Eskisehir macinda yapti, o kadar gereksiz bir fauldi ki inanilir gibi degil. Umarim gayse macinda buna cok dikkat edilir. Böylece duran toplarinda önüne gecmis oluruz.

..

Hqmi
21.12.2012, 17:01
Son yıllarda en umutsuz olduğum maç. Ğs çok iyi olduğu için değil bizim takım zerre kadar oynamıyor. Pazar derbi var bende heyecan 0.

Özgür Öztürk
21.12.2012, 17:05
Ğs Trabzonspor'da takımı çözmeye uğraşmasın. Onur'un açıkları üzerinde iyi bir araştırma yaparsa fark atar.
Trabzonspor'dan hiç ama hiç ümidim yok :(

yatmaztara
21.12.2012, 17:08
vay be, aykutun 11 de yazılacağı günleride mi görecektik. hemde gs maçı öncesi, çok defansif bulduğumuz zokoranın yerine ikinci bir colmanı bulalım dediğimiz adamın yanına hemde!

yeditepe istanbuldan alıntıladığım imzam tam bize göre...

TSemih61
21.12.2012, 17:11
Kadro
Onur
Serkan Giray Mustafa Celustka
Colman Aykut Alanzinho
Adrian
Emre Janko(Halil)
Şeklinde çıkmalıyız. Bir maçta kanatsız oynayalım ne farkederki? Tüm kanat oyuncuları formsuz.

İlker Yazıcıoğlu
21.12.2012, 17:14
Fenerle oynadığımız maç öncesi atmosfer var şu an forumda.Çok iyi oynamıştık ama sağolsun Olcan sayesinde beraberlik hediye etmiştik adamlara.Bakalım bu sefer ne olacak?

Resul
21.12.2012, 17:16
Tribünler Burak,Engin,Selçuk gibi malum futbolcularla uğraşmaz,sadece takıma destek olurlarsa biz bu maçı alırız .

Sibel
21.12.2012, 17:26
Terim Burak'la soğukkanlı olması konusunda konuşma yapmış.
Tribün tepkisine karşı.

İlker Yazıcıoğlu
21.12.2012, 17:27
Terim Burak'la soğukkanlı olması konusunda konuşma yapmış.
Tribün tepkisine karşı.

Umarım ,verilecek tepkiler oyunu soğutup takımı etkilemez.
Tam psikolojik savaş olacak maç

Furkan S.
21.12.2012, 17:38
Onur,Serkan,Giray,Mustafa,Emerson,Zokora,Colman,Ad rian,Olcan,Halil,Janko.

Oğuzhan
21.12.2012, 17:44
http://www.footballuser.com/formations/2012/12/601270_Trabzonspor.jpg

Ben Alanzinho'nun sol önde oynayabileceğini düşünüyorum. Kuvvetlendi son dönemde defansif açıdan da çok faydalı oluyor. Hem geriye de döner oradan, hem de adam eksiltebilir rahat şekilde. Hem de arkaya top falan deneyebiliriz süratiyle hem Olcan hem Alan kaçabilir arkaya.

gabriel omar
21.12.2012, 17:50
Savunma oynayacağımız maçlarda Halilin faydasını görüyoruz,o yüzden bu maçtada ilk 11 başlaması gerektiğini düşünüyorum.

Sefaenes
21.12.2012, 17:53
hala henri 11 yazanlar var ya onun yerine Emre nesi eksik Emrenin ismi Emreque mi olmasi gerekir . Henrique den kötü oyniyacak hali yok zaten henri takimin en kötülerinden biri

Furkan Özdem
21.12.2012, 18:14
Artist terim bu psikolojik maçlarda avantajlarını iyi kullanır. Buna alet olmayalım. Eski oyuncuları yine oynatacaktır tuzağa düşmeyip takıma destek olur inşallah taraftar...

AYYILDIZ
21.12.2012, 18:15
Ortasaha Colman-Adrian-Alanzinho-Zokora ile olusursa bizi hayatta yenemezler.Forvette bu mac Emre'ye sans verilse keske.

özgür6161
21.12.2012, 18:35
Haydi bakalım Trabzon'daki kuzenin maç biletini de aldım şimdi internet üzerinden.Trabzon'da akrabası olan herkes bir bilet alsın kulüp kazansın...Trabzonsporuma Galatasaray karşısında BAŞARILAR DİLİYORUM...

Oğuzhan
21.12.2012, 18:47
hala henri 11 yazanlar var ya onun yerine Emre nesi eksik Emrenin ismi Emreque mi olmasi gerekir . Henrique den kötü oyniyacak hali yok zaten henri takimin en kötülerinden biri

Henrique durarak oynamıyor diğerleri gibi, pozisyon yaratıyor ama harcıyor. Sonuçta ömür boyu harcayacak değil kıracak şanssızlığını bir yerde. Biraz haksızlık yapılıyor bence kendisine.

Herkesin takıldığı nokta yüksek bonservis ödemiş olmamız bence.

cerebrum
21.12.2012, 18:49
-----------------Onur----------------------------------
onur r.-------onur k.----------kıvrak---------------recep
----------recep k----------onur kıvrak------------------
kıvrak o-----------kıvrak r.----------onur kıvrak----------
--------------ONUR RECEP KIVRAK-----------------------

YENİLME imkanımız yok............

Canberk
21.12.2012, 19:05
Gidin toteminizi başka yerde yapın. Yenilirmişiz alla allah bak sen var mı başka teorin ?

Asi Çaykaralı61
21.12.2012, 19:25
Eğer Trabzonspor yenilecek diye düşünüyorsan kendinde kalsın buraya yazma sayfa temiz kalsın !

odyseuys
21.12.2012, 19:45
http://www.footballuser.com/formations/2012/12/601385_Trabzonspor.jpg

Ilelioglu
21.12.2012, 19:56
Zaten mac Basligina hic tahmin yazilmasa daha iyi olur. Kurallara ekleme yapilabilir bence bu konuda.

..

sercan 61>34
21.12.2012, 20:03
-------------onur---------------
serkan giray mustafa emerson

--------zokora colman--------

------------adrian-------------

henrique---janko------yasin--

Asi Çaykaralı61
21.12.2012, 20:06
İnşALLAH Galatasaray maçına kazanarak 2.yarıya daha iddialı şekilde başlayacağız takviyelerle

Oğuz B.
21.12.2012, 20:37
Zokora-Colman

Bu ikilinin olması şart. İnşallah Colman oynayabilecek durumdadır.

Emrah Akcagöz
21.12.2012, 20:48
Zor maç. Ama iyi ki Onur gibi bir kalecimiz var.

Mustafa Gegüç
21.12.2012, 20:49
http://www.footballuser.com/formations/2012/12/601443_Trabzonspor.jpg

Atakan
21.12.2012, 20:49
Galatasaray takımı acayip kendine güveniyor. Çok rahat yenecek şekilde bakıyorlar maça.

İnanırsak kazanırız. Derbilerde önemli nokta bu.

İnanmış bir 11 istiyorum sahada.

h@msi61
21.12.2012, 20:56
Ortasahayi kalabalik tutmak ve beklerin ortasahadan destek almasi kritik bu macta. cinconun iki kanadinda da hucumcu bekler ve ortasahalar var. Gecen seneki maclarda Eboue'nin nasil ceza sahamizda dolastigini unutmamak lazim.. Halil Altintop geriye yardim konusundaki en iyi alternatif, bir tane daha bulmak gerekiyor tabi... Muhtemelen Olcan'i oynatacaktir hoca diger tarafta da...

Forvet konusu ise buyuk skinti, Janko ile oynayamiyoruz, Henrique'nin hali de icler acisi. Bizim icin zor mac, zor atip kolay yiyoruz. Allah yardimcimiz olsun.

Oruç
21.12.2012, 20:56
FT bu tür maçları seviyor. Rakibi çıldırtacak her türlü hareketi yapacak potansiyelde. Muhtemelen Engin'i de hiç oynatmadığı Ceyhun'u da oyuna sokup taraftarı tahrik edecek. Taraftar da dünden razı zaten.

Allah Onur'un yardımcısı olsun.

h@msi61
21.12.2012, 21:03
Bana kalirsa Onur-Serkan-Giray-Mustafa-Emerson(Celu)-Alan-Adrian-Zoko-Colman-Olcan-Halil seklinde cikalim maca. Herhalde elimizdeki en savasan 11 bu sekilde olur. Top rakipteyken de 4-6-0 sekline hizlica donebiliriz.

Alanzinho kesinlikle oynamali, gsnin baski kurdugu dakikalarda hizli hucumlara cok ihtiyacimiz olacak.

SADECETRABZON61
21.12.2012, 21:03
Galatasaray taraftarı en az 3-0 galibiyet bekliyor kendi forumlarında ve diğer forumlarda gördüğüm kadarınla. Bunu avantaja çevirip istek arzulu bir Trabzonspor görsek keşke tabi aynı şekilde TARAFTARIMIZDA...

Ilelioglu
21.12.2012, 21:09
Bana kalirsa Onur-Serkan-Giray-Mustafa-Emerson(Celu)-Alan-Adrian-Zoko-Colman-Olcan-Halil seklinde cikalim maca. Herhalde elimizdeki en savasan 11 bu sekilde olur. Top rakipteyken de 4-6-0 sekline hizlica donebiliriz.

Alanzinho kesinlikle oynamali, gsnin baski kurdugu dakikalarda hizli hucumlara cok ihtiyacimiz olacak.

Olcan oynayacaktir muhtemelen, ama burdakilerin yazmalarina sasiyorum acikcasi. Haftalardir top oynamiyor adam.

..

h@msi61
21.12.2012, 21:10
Olcan oynayacaktir muhtemelen, ama burdakilerin yazmalarina sasiyorum acikcasi. Haftalardir top oynamiyor adam.

..

Olcan iyi oynamiyor evet ama su gol skintisinda skor uretebilen ender oyunculardan takimda... Yasin ve Volkan Sen'in durumu da ortada.

Enes K
21.12.2012, 21:34
Defans - orta saha ilişkisi kilit rol oynayacak.

ağasarlı
21.12.2012, 21:37
ulan alın bu maçı. bu sene yaşattığınız tüm olumsuzlular bir hoş sada olarak kalsın mazide........

Sacit
21.12.2012, 21:38
Bu takıma Avrupa'dan, modern futbol oynatan, pas futboluna dayalı çok iyi bir teknik direktör bulunmalıdır. Bu teknik direktör de kendi beğendiği futbolcuları getirmelidir. Bak gör o zaman açık ara şampiyon olmuyor musun.

Biz burada kendimizi kandırmaya daha çok devam ederiz. Kendini kandıranlara sesleniyorum

Eto'o
21.12.2012, 21:44
Mactan 2 gun sonra noel ve colman sakat !

Mustafa Hazıroğlu
21.12.2012, 21:54
-------------ONUR---------------

Serkan Giray Mustafa Emerson

--------Zokora Colman--------

------------Adrian-------------

Volkan-----Henrique------Olcan--

Sacit
21.12.2012, 21:57
Komik olan bir diğer olay da JANKO gibi bir isim varken henrique'nin kadro da yer alması :)

memozcan
21.12.2012, 21:57
bu sene şenol hoca ilkleri yaşatıyor bize..evimizde yenilmediğimiz tek takım akhisar kaldı.. umaraım bu hafta yine ilkleri yaşatır da f. terime karşı bi galibiyet alır:)

Ogün YAZICI
21.12.2012, 22:01
malesef gs'ye karşı hiçbir artımız yok maç öncesi.yapacak tek şey orta sahayı kalabalık ve dirençli oluşturmak.ayrıca taraftar oyunu mümkün oldukça soğutmalı.

Joacivil
21.12.2012, 23:28
malesef gs'ye karşı hiçbir artımız yok maç öncesi.yapacak tek şey orta sahayı kalabalık ve dirençli oluşturmak.ayrıca taraftar oyunu mümkün oldukça soğutmalı.

Şenol Güneş gs takımını yenmeye çalışacağız dediği anda bitti o maç

çalışacagız nedir aga yenecez diyeceksin TRABZONSPOR'uz biz

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 23:30
Bu maç Olcan ın maçı olur....

Bunuda öyle hissettiğim için felan söylemiyorum...kontra atak oynicaz ve buna en yatkın oyuncumuz olcan...

Tarık Talşık61
21.12.2012, 23:37
Olcan iyi oynamiyor evet ama su gol skintisinda skor uretebilen ender oyunculardan takimda... Yasin ve Volkan Sen'in durumu da ortada.

Olcan Adın bu sezon 1354 dakika 5 gol 15 maç ilk 11 çıkmış. Volkan Şen 352 dakika 1 gol 4 maç ilk 11 çıkmış.

Siz neye göre Volkan Şen'in durumu ortada demişsiniz anlamadım yanlı taraftar olmayı bırakın. Volkan Şen oynadığı takdirde bu takımın asist ve gol anlamında en üretken ismi olur.

Ayrıca Olcan maç içerisinde takımın en bencil ismi tek düşüncesi kendi adını tabelaya yazdırmak.

Tarık Talşık61
21.12.2012, 23:39
Bu maç Olcan ın maçı olur....

Bunuda öyle hissettiğim için felan söylemiyorum...kontra atak oynicaz ve buna en yatkın oyuncumuz olcan...

Olcan kontra atak futboluna yatkın adamımız ise vay halimize.

Dip.Ing.Mag.
21.12.2012, 23:40
http://www.youtube.com/watch?v=K0A0IQHkyUc

takim bir zamanlar bu haldeydi. bir de simdiye bakiyorum da icim sizliyor gercekten. gelecek 5 yila damgasini vuracakbir kadorumuz vardi. avrupa da ses getirecek ve bir shaktar donesk ekolu yaratabilecek potansiyele sahipti. yukaridaki linkte sampiyon oldugumuz sezonda attigimiz en guzel 10 golumuzu gösteren bir video var lig tvnin hazirladigini. basligi da "bu nefis goller yetmedi" diye atmislar. cok ironik olmus!!! ama bakiyorum da o takimdaki azim, kazanma hirsi, takimdaslik ve sahiplenme duygusundan eser kalmamis bugün! bunun en büyük sorumlusu süphesizki geciken ve yerini bulmayan adalet. sürümcemede kalan bu olgu gün gectikce bizim ayagimiza bir pranga olarak daha siki baglanmakta. bizi caresizlestirmekte. cünkü hayal kirikliklari var, umutsuzluk cökmüsüzerimize. Franz Kafka'nin tabiriyle sabah uyandigimizda daha güclü olacagimiz yerde, sürekli bir böcek gibi kendi icimize mahkum edilmekte ve caresizlestirilmekteyiz... bu isin ilk ve en buyuk boyutuydu. ikincisi ise kendi ayagimiza kurusunlar sIkmamiz. bir, iki, üc defa da degil bir cok defa. hep ayni hatalari tekrarlamatayiz. yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftar olarak ayri eksenlerde yasiyoruz ve bir bütün olamiyoruz. bu da bizi her gün daha da caresizlestiriyor ve zayiflatiyor. kisacasi su an her sey,satilmis tff nin ve yardakcilarinin,düsman rakiplerin istedikleri gibi gidiyor. bizi kendi icimize hapsettiler ve biliyorlar ki bize en buyuk zarari yine biz veriyoruz.

arahna
21.12.2012, 23:41
takımın yorgun olması şansımızı azaltıyor
geçen hafta bunu net gördük
en büyük sorunumuz fizik güç
daha güçlü dinamik olsalar bu oyuncular da daha iyisini yapabilir . haftada bir oynamaya kondisyon yetmiyorken 2 gün ara ile oynyoruz malesef
ibb karşısında bile bile yen,ldik bu yüzden
o yüzden ilk 11 de en az 3-4 kişi kupada oynamayanlardan olmalı

Cafer Bulur
21.12.2012, 23:55
takımın yorgun olması şansımızı azaltıyor
geçen hafta bunu net gördük
en büyük sorunumuz fizik güç
daha güçlü dinamik olsalar bu oyuncular da daha iyisini yapabilir . haftada bir oynamaya kondisyon yetmiyorken 2 gün ara ile oynyoruz malesef
ibb karşısında bile bile yen,ldik bu yüzden
o yüzden ilk 11 de en az 3-4 kişi kupada oynamayanlardan olmalı
Bu bir bahane degil,takim yorgun degilken oynadiklari futbolu da gördük.

Eskisehir lig macinda ne vardi da tel tel dökülmüstük mesela?

Bahsettigin fiziki güc eksikligi daha da fazla bir handikap olabilir,ona katilirim.

arahna
22.12.2012, 00:00
Bu bir bahane degil,takim yorgun degilken oynadiklari futbolu da gördük.

Eskisehir lig macinda ne vardi da tel tel dökülmüstük mesela?

Bahsettigin fiziki güc eksikligi daha da fazla bir handikap olabilir,ona katilirim.

ben zaten geneldeki güçsüzlüğü de söyüyorum
mesela şap olduğumuz yıl 2. yarıları hep daha iyi oynuyorduk
bu çok dikkatimi çekerdi
şenol hocanın ilk yarı rakibi çözdüğü ve oyuncuların iyi konsantre olduğunu gösteriyordu. ama bunu fizik güç üst seviyede olduğu için yapabiliyordu
bu sene tam tersi oluyor
genelde iyi başlayıp kötü bitiriyoruz
en temel sorun bu
aynı oyuncular daha iyi fizik güce sahip olsa çok daha iyisini yaparlar ve biz aynı oyunculara övgüler yazabiliriz
bu sorun mutlaka çözülmeli
beslenme antranman takviye çalışma
ne gerekiyorsa yapılmalı

Cafer Bulur
22.12.2012, 00:06
onur
serkan giray mustafa celustka
olcan zokora colman halil
adrian
henrique
Benim ilk 11 im bu sekilde,ne diyorsunuz?

Erdal DİLEK
22.12.2012, 00:06
hala kadroya colman yazıyor ya arkadaşlar, helal olsun. . .

Cafer Bulur
22.12.2012, 00:09
hala kadroya colman yazıyor ya arkadaşlar, helal olsun. . .

Ne yapacagiz renkdas,baska adam gibi adam mi var kadroda?:)

Oğuzhan
22.12.2012, 00:11

Adrian-Zokora-Alanzinho
Adrian-Zokora-Sapara

Adem Erdoğan
22.12.2012, 00:12
Komik olan bir diğer olay da JANKO gibi bir isim varken henrique'nin kadro da yer alması :)

Bence komik olan Janko'dan beklentiler. :)

Erdal DİLEK
22.12.2012, 00:14

YA yok caferciğim ya colmanı görmüyormusunuz, hadi diğerlerinin yeteneği kısıtlı ellerinden gelen bu, colman mac satmış gibi davranıyor sahada. bir daha trabzona gelmemeli, böyle vurdum duymazlık, kacak oynama olmaz, aganın keyfini bekleyeceğiz.

Cafer Bulur
22.12.2012, 00:14
Adrian-Zokora-Alanzinho
Adrian-Zokora-Sapara

Sapara dan bir sey beklemek mümkün degil,sadece gün sayiyor.

Alanzinho düzelse bile colman tercihimdir,gs maclarini sever colman bilirsiniz.:)

Fanatik34
22.12.2012, 00:48
Gayse´ye kaybetmek istemiyormusun? Tek sart cift Santrafor oynamak

A.Ali Karanis
22.12.2012, 00:50
Son senelerde en kötü oyunumuzu bu sezon oynuyoruz.Bu açık,taktiksel açıdan şans gollerine bakıyoruz.Ancak bu sezon bile şikeciler karşısında İstanbul'da 3 tane %100lük kaçırıp 0-0 berabere kaldık,beşiktaş karşısından İnönü'de 1-1lik skorla ayrıldık.Takımın çok kötü olmasına rağmen,bizim derbi karnemize ve gerek gs'nin şikebahçe galibiyetinin gs'ye verdiği rahatlık,gerek 'yok 3 atarız,yok 5 çekeriz' muhabbetlerine bakarak en az 1 puan alacağız düşüncesindeyim.

takim bir zamanlar bu haldeydi. bir de simdiye bakiyorum da icim sizliyor gercekten. gelecek 5 yila damgasini vuracakbir kadorumuz vardi. avrupa da ses getirecek ve bir shaktar donesk ekolu yaratabilecek potansiyele sahipti. yukaridaki linkte sampiyon oldugumuz sezonda attigimiz en guzel 10 golumuzu gösteren bir video var lig tvnin hazirladigini. basligi da "bu nefis goller yetmedi" diye atmislar. cok ironik olmus!!! ama bakiyorum da o takimdaki azim, kazanma hirsi, takimdaslik ve sahiplenme duygusundan eser kalmamis bugün! bunun en büyük sorumlusu süphesizki geciken ve yerini bulmayan adalet. sürümcemede kalan bu olgu gün gectikce bizim ayagimiza bir pranga olarak daha siki baglanmakta. bizi caresizlestirmekte. cünkü hayal kirikliklari var, umutsuzluk cökmüsüzerimize. Franz Kafka'nin tabiriyle sabah uyandigimizda daha güclü olacagimiz yerde, sürekli bir böcek gibi kendi icimize mahkum edilmekte ve caresizlestirilmekteyiz... bu isin ilk ve en buyuk boyutuydu. ikincisi ise kendi ayagimiza kurusunlar sIkmamiz. bir, iki, üc defa da degil bir cok defa. hep ayni hatalari tekrarlamatayiz. yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftar olarak ayri eksenlerde yasiyoruz ve bir bütün olamiyoruz. bu da bizi her gün daha da caresizlestiriyor ve zayiflatiyor. kisacasi su an her sey,satilmis tff nin ve yardakcilarinin,düsman rakiplerin istedikleri gibi gidiyor. bizi kendi icimize hapsettiler ve biliyorlar ki bize en buyuk zarari yine biz veriyoruz.

Ayrıca,bu yoruma katılmamak elde değil.Videoyu izlerken de gömüldüm koltuğuma.10dkdır hareketsiz duruyorum..

Sefaenes
22.12.2012, 01:00
Henrique durarak oynamıyor diğerleri gibi, pozisyon yaratıyor ama harcıyor. Sonuçta ömür boyu harcayacak değil kıracak şanssızlığını bir yerde. Biraz haksızlık yapılıyor bence kendisine.

Herkesin takıldığı nokta yüksek bonservis ödemiş olmamız bence.

insallah biz yanilir biz utanir kendisi basarili olur goller atar ve tebrik eder özür dileriz

Fatih Kuloğlu
22.12.2012, 01:00
Şu maçı alalım isterse küme düşelim.

eraytaskin61
22.12.2012, 01:03
gerçekten bu sezon yeterince yenildik hemde kendi evimizde heleki şu takıma yenilmek çok koyar ya

FC-ST-PAULI-61
22.12.2012, 01:08
Ya ne Henriquesi hala Henrique diyenmi var Adamin Adriana ver(e)medigi paslar ve cektigi inanilmaz Sutu görmediniz mi ? Cooooooooooook tehlikesiz bir Forvet.Hicte haksizlik edilmiyor geldiginden beri hicbirsey yapmadan para kazandi,bu Macta oynarsa Gol atma ihtimalimiz yüzde sifir.Janko veya Emre oynamali.
Yeterince Sans verildi Henriqueye degerlendiremedi.Janko 90 Dakika oynatilmaali sürekli.

TSemih61
22.12.2012, 01:22
Orta saha Adrian-Colman-Sapara-Aykut şeklinde olmalı. Soner antrenmanlara yeni dönmüş o yüzden yerine Sapara oynamalı. Hatta Alanzinho o fiziğe rağmen defansa baya katkısı oluyor. Alanzinho da düşünülebilir. Bu maç kanatsız oynamalıyız bence zaten yeterince formsuz kanat oyuncularımız. 4 ortasaha ile oynarsak ileride çift santrafor olur.

Trabzonspor 61
22.12.2012, 01:31
Gs deplasmanda daha iyi oynuyor

Yunus Danışmaz
22.12.2012, 01:35
Gs deplasmanda daha iyi oynuyor

O forvetler bizdeyken biz de öyleydikk hocam...

Bera B.
22.12.2012, 02:14
Şimdi korkmuyorum dersem yalan olur.

TS-FAN
22.12.2012, 02:14
Bu maçta ezilmeyelim de ne olursa osun.
Birkaç gün arayla sahada ezilmek ve bu stresi yaşamak zoruma gider.

Oğuzhan
22.12.2012, 02:15
O forvetler bizdeyken biz de öyleydikk hocam...

O forvetler bizdeyken biz içte dışta eziyorduk hocam herkesi fark ediyor muydu. 82 puan ne demek yahu o kadar teşviğe falan rağmen hem de bir de o ekstra performanslar olmasaydı 86-87 falan görürdük rahat.

Mehmet Fatih Silik
22.12.2012, 02:19
1-3 biter bence bu mac...in$allah yanilirim ama takim hic umut vermiyor ki...bazen bi kipirdanmalar oluyor maclarda...ha diyorum yava$ yava$ bulacaz havamizi sonra bir$ey oluyor sanki tekere comak sokuluyor ve her$ey dagiliyor...sanki hastalik gibi...biri hastalaniyor ve ondan tüm takima yayiliyor...$ikebahce maci da aklimda aslinda...5-6 atar diyenler vardi o zaman o gün burda...ama aksi oldu...gerci o mac deplasmandi...bu macta ev sahibinin artilarini kullanamadigimizdan dolayi pek ümitli degilim...en fazla Onur'un sayesinde beraberlik olur...o da %10 ancak

biltrabzon
22.12.2012, 02:23
yukaridaki videoyu izleyenler o videodaki yattara,engin ve jaja yi kim takimda istemedi.Hatta videoda manisa ya golü atan alanzinho da gönderilmek isteniyor.Senol Günes futboldan anlar canim,futbolcudan anlamaz sadece.

cemoli5408
22.12.2012, 02:47
Şu maçı alalım, ilk yarı olan bütün olumsuzlukları unutmaya hazırım.

Erkin
22.12.2012, 02:50

Usta ne yaptın gece gece ya yorumuna katılmamak elde değil.. Arkadaşın yazdığı gibi resmen gömüldüm kaldım, herşey gözümün önünden film şeridi gibi geçiyor.. Alanzinho'nun bitime 3 dk kala attığı ve tavana fırlamama neden olan gol, Jaja'nın Bursaya attığı yerimden fırlatan gol.. Burak sahtekarının İBB maçındaki golü.. Hangi birini sayayım.. :(

ibrahim
22.12.2012, 02:52
O forvetler bizdeyken biz içte dışta eziyorduk hocam herkesi fark ediyor muydu. 82 puan ne demek yahu o kadar teşviğe falan rağmen hem de bir de o ekstra performanslar olmasaydı 86-87 falan görürdük rahat.

Hey gidi.. "Adamin" (?) biride imparator oldu piyangodan vurmus gibi...

Yaşar
22.12.2012, 03:18
Ya ne Henriquesi hala Henrique diyenmi var Adamin Adriana ver(e)medigi paslar ve cektigi inanilmaz Sutu görmediniz mi ? Cooooooooooook tehlikesiz bir Forvet.Hicte haksizlik edilmiyor geldiginden beri hicbirsey yapmadan para kazandi,bu Macta oynarsa Gol atma ihtimalimiz yüzde sifir.Janko veya Emre oynamali.
Yeterince Sans verildi Henriqueye degerlendiremedi.Janko 90 Dakika oynatilmaali sürekli.

Geçen sene aynı yazıları Adrian için yazıyordun(uz.)

yatara
22.12.2012, 03:46
Bu maci alsan bir dert, almasan bir dert.

Alsan, 2 Hafta sonra Nevzat bey cikip Kadromuz yeterli diyecek, almasan yine gidip 2 tane dandik topcu alip gelecekler

Gökhan ARSLAN
22.12.2012, 05:25
Skor 2-1 olur yeneriz..

cem1990
22.12.2012, 08:41
Ben nieyse yeneceğimizi düşünüyorum
Acaba bende mi bir anormallik var :D

meseco
22.12.2012, 08:48
Forumda bakıyorum maça değilde herkes takıma konsantre olmuş. GS nin dış performansı iyi değil heleki derbi maçlarında. Sadece maçın başında 15-20dk baskıyla gol bulmaya çalışan bulamayınca duran toplara yönelen bir takım. Bizimkiler defans hattında çok saçma sapan hatalar yapmazsak gol yemeyiz.
Allah aşkına Şenol hocam beni duyuyorsan GS-Karabük maçını açıp izlesin adamlar iyi süzmüşler GS yi dar alanda sıkıştırıp hızlı ataklarla 3 gol buldular. Aynısını bjk de yaptı.
Burada söyledim ön liberoda zokora-colman-serkan oyasın veya zokora-sapara-serkan.

Gurpas
22.12.2012, 09:11
yenilsek kahrolmam alıştım nasıl olsa ama kazanırsak harika olur tabiki

Veysel
22.12.2012, 09:53
Trabzonspor 2 - 0 Hırsızsırtlanspor

Samet GÜVEN
22.12.2012, 10:10
yenilsek kahrolmam alıştım nasıl olsa ama kazanırsak harika olur tabiki

normal bir yenilgiyi herkes kabullenmiş gibi. Korku başka..

alone_6161
22.12.2012, 10:40
İnşallah yanılırım ama yenileceğimizi düşünüyorum. Bunun sebebi de, sezon başında gol atamıyorduk ama kapandık mı da pozisyon vermiyorduk (FB maçı gibi). Şu son maçlarda (İBB, Eskişehir) ise kapandığımız halde inanılmaz pozisyonlar veriyoruz. Ayrıca Janko gibi hava toplarında etkili forvetimiz varken sürekli ortadan verkaçlarla hücum etmeye çalışıyoruz. Bizim yapmamız gereken her pozisyonda sıfıra inip orta yapmak. Kadromuz Barcelona gibi (Xavi, Iniesta, Fabregas gibi yaratıcı, Messi, David Villa, Alexis Sanchez gibi süratli) olsa bu taktik en doğrusudur ama maalesef Şenol Hoca'nın taktiği eldeki kadroyla uyumsuz.
İnşallah yeneriz de her pozisyona sahaya giren Fatih Terim denen kendini beğenmişi buradan hüzünleriyle uğurlarız.

Maçta stadda olacak arkadaşlara nacizane br tavsiyem olacak, Fatih Terim her maçta olduğu gibi hakemi etkilemek için hemen her pozisyonda sahaya girecek, bu durumun protesto edilmesini ve dikkatin buraya çekilmesi bizim yararımıza olacaktır.