PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray | Maç Sonucu... | YemekDemek.Com

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2012, 23:59
cözümü söylüyorum..teknik direktörümüz aslinda teknik direktör bile degil..hatta senin gibi siradan bir taraftarin bile takima katkisi daha fazladir..verdigin emek hayatini TS icin adayan bir insandan bile daha fazladir..biraz sagliksiz bir zihniyet degil mi bu?? zaten dünyanin kariyerli adamlari sirada bekliyorlar..teknik anlayisi mükemmel ve elestiri kabiliyeti sonsuz trabzonspor kitlesini memnun etmek icin yarisiyorlar..

olanida yikmak icin elimizden geleni yapiyoruz..farkindayiz bunun hepimiz az cok..ayagimiza sIkmasini cok iyi biliriz biz..defalarca kanitladik bunu..biz oldugumuz sürece düsmana gerek yok..biz geregini yapiyoruz..bir fb linin bile senol günes in emegine daha cok saygisi vardir..

utanilacak bir durum gercekten..elestirmek sürekli yermek degildir..bu yanlis algi bizim kolektif bilinc altimizda var maalesef..

Bir insanın bir yere evvelden katkısı olması, zarar vermesine müsade etmeye bahane değildir.
Dünyanın kariyerli adamlarından biri Ordu'ya geliyorsa buraya da gelir.

Olanı yıkmak nedir anlamadım.
Olandan memnunsanız zaten anlaşılacak birşey yok.

Hoca maç sonunda gidecek-gelecekler için "bilmiyorum" diyor.
Geleceklerin insafının menejerlerde olduğu anlamına gelen laflar ediyor.

Neyini öveceğim neyini yereceğim.

Yönetimi altındaki ekibi seçememek normaldir diye bir iddia ile geliyorsun, hem de bunu bir "tarz" olarak sunmaya kalkıyorsun.

Savunma yapmak da "çanakkale geçilmez" yapmak değildir.

hüseyin1975
Birde burakin üzerine sis bombasi atayim derken canim Giraya zarar verecektiler.
Cocugun kulak zari patlayabilirdi yahu:mad:

U.Sadıkoğlu
Aynen Hacıosmanoğlu iyi laf çakıyor yine..

Bu arada başkan bazı güzel şeyler söyledi ama Meireles'in dövmeleri saç şekliyle alakalı saçmaladı yine boş muhabbet yaptı..

Hacıosmanoğlu yönetimin koltuğu sallanmaya başladığı zaman ortaya çıkıyor ! Sormazlar mı adama takım 82 puan aldığında nerdeydin diye ?

Sadri Şener şike ile mücadele verirken nerdeydin diye..

Klübün başına gelip klübü sömürecek aklınca...

Bu saatten sonra bunları yemezler...

memozcan
24.12.2012, 00:00
sadri başkan bi şişe viskiyi götürdü anlaşılan.. tek başına bi şişe viski neyse de xanaxla karıştırınca çok kötü oluyo demek ki..

sanatik
24.12.2012, 00:01
Kötü mötü gidyruk fakat habu istanbul takimlarina henüz yenilmedik.

Bizim Hedef Yenilmemek. Anadolu takimlari bile kazanmak icin cikiyor. !!!

eee??? Gs kapalı savunmayı aşamadı diye biz iyi iş yapmış mı olduk?

Top ilk yarı tamamen, aykut girdikten sonra kısmen gs de idi. İkinci yarının ortalarında tamamen dengeledik. Son 15 dakika oyun tamamen bizim kontrolümüzdeydi.
Bu kadar.

Rakibin ne yaptığından bana ne yahu? Hani sen fırsatı verdin ve rakip değerlendiremedi. Sonuçta sen başarılı mı oluyorsun?

Doğrudur iyi savunma yaptık.
Bunu inkar eden yok ki!

İyi de bu mudur sizin beklentiniz? İyi savunma yapan bir takım.

15 dakikalık oyun size kafi ise kusura bakmayın. Aynı gözle bakamayız. Her maç ilk 15 dakika oynuyorduk, şimdi son 15 dk oynadık.

Bu fark mıdır sizin beğeninizi kazanan??

Hadi be!

Gs yi falan geçtim. Kıçı kırık 1 maçı eksik antalyanın, parası bitik, gençlerle iş görmeye çalışan bjk nin 6 şar puan arkasında gezineceksin ligde....
15 dakika gs ye karşı top oynadın diye herşeyin üstünü kapatacağız.

Arkadaş nasıl bir lobisi var bu adamın. Hasbinallah yahu!

Üstelik Kendi sahanda.

Cafer Bulur
24.12.2012, 00:05
Hacıosmanoğlu yönetimin koltuğu sallanmaya başladığı zaman ortaya çıkıyor ! Sormazlar mı adama takım 82 puan aldığında nerdeydin diye ?

Aynen ibrahim haciosmanoglu inandirici degil,olamiyor da zaten.

Haciosmanoglu gibilerine kalmaktansa sadri senere raziyim.

Cafer Bulur
24.12.2012, 00:07
Yapmamiz gereken bir önemli transferde avni aker cimleridir.

Bu zemini degistirerek mi yoksa bakima alinarak mi yapilacak bilmiyorum ama bir seyler yapilmasi gerektigi gün gibi ortada...

Ilelioglu
24.12.2012, 00:09
Birde burakin üzerine sis bombasi atayim derken canim Giraya zarar verecektiler.

Giray'da hemen Burak'in imdadina kosmasaydi. Biliyorki birseyler atilacak.

..

fanatikdevri
24.12.2012, 00:10
Giray'da hemen Burak'in imdadina kosmasaydi. Biliyorki birseyler atilacak.

..

Katılıyorum

AyhanPe
24.12.2012, 00:11
Bir insanın bir yere evvelden katkısı olması, zarar vermesine müsade etmeye bahane değildir.

Yönetimi aldındaki ekibi seçememek normaldir diye bir iddia ile geliyorsun, hem de bunu bir "tarz" olarak sunmaya kalkıyorsun.

evet gelir..en fazla 3 ay kalir..tazminati alir defolur..trabzonspor un gerceklerini anlamak zorunda degil..elin adami sosyologluk yapmaz..halilhodzic hayal kurmayi birakin, kendinizi dev aynasinda görmeyin deyip kacip gitti..en fazlasi budur iste..mourinho yu bile getirsen bundan fazlasi olmaz..adamlar bu kadar carpik bir sistemde ne yapacaklarini sasiriyorlar bi kere..alirsin bir lazoroni verirsin milyonlari oturursun asagiya..82 puanlarida rüyanda görürsün o zaman..teknik direktörü elestirmek ayri birsey kalkipta o kadar emegi gecmis birine oda teknik direktör mü demek farkli birsey..önce saygi..2010 yilindaki basariya dünyanin hicbir teknik direktörüyle ulasamazdin..o zaman hersey güzeldi ama..cok büyük heyecanlar yasiyorduk..

eger sike davalari patlak vermeseydi orda suan ne yönetim kalirdi nede teknik direktör..bir on yil daha geriye gidecektik..

olandan memnun degilim ama olacaklarin farkindayim..defalarca yasadik bunlari..hayvanlar bile kötü tecrübelerininden ders cikariyorlar..biz asla..trabzonspor a en büyük zarari kendi taraftari vermektedir..en büyük engelide kendi taraftaridir..en ufak seyde provoke ediyorlar bizi..yikip yagmaliyoruz..medya maymunu haline geldi herkes..birlik beraberlik mümkün degil..

önce adam hakettigini alsin..sonrasini düsünürüz..zaten sampiyon olma sansimiz yok..tarihinin en iyi kadrolariyla mevcut düzende en iyi ihtimalle 2. olabildik..

hoca gidecek kalacak adamlari basinla paylasmak zorunda degil..

Uğur KÜÇÜK
Bu akşam için en kızdığım,en sinirlendiğim oyuncu OLCAN'dır...!!!!

Tamam Henrique,Halil,Sapara yeteneksiz olabilir ama Olcan var ya Olcan inanılmaz derece lakayt ve kendine oynuyor...

Tıpkı geçen yıl kızdığımız Burak gibi...

En basit örneğini vereyim oyun içinde sol kanatta topu alınca bir sefer mi insan arkadaşının koşu yoluna topu atmaz,bir sefer mi ya...

Hep önünde ki adamın yanına atıp tekrar topun kendine gelmesini istiyor,dikkatli izleyin...

Belki de bu yüzden birçok atak hızlıca ilerleyecekken rakibin yerleşmesiyle bitip heba oluyor,neredeyse hepsi...

Ben bu teknik konularda Şenol Hocaya çok kızıyorum,hiç mi konuşmuyor bu konuları acaba futbolcularla...

Olcan yetenekli olabilir eyvallah ki benim gözümde de bir Adrian kadar takıma katkı veremiyor....

Asla va asla Olcan da futbol zekası,nereye koşacağı,nasıl pas atacağı,zamanlama denen tabir yok....

Bunlar da düzelecek şeyler değil...

Yol yakınken bu takımda istemiyorum arkadaş Olcanı...

Tamam çok gidecek var ama takım olmak istiyorsak böyle oyuncularla olmaz...

KAFASI ÇALIŞAN ADAMLARLA TAKIM OLUNUR!!!!!

Ilelioglu
bana saçmasapan bir taraftarımız olduğunu gösteren maçtır. umutu alkışla selçuğa ses çıkarma burak yılmazı yuhla ... bu yüzden olamıyoruz işte..
ya hepsidir ya hiçtir. gerçekten utanılacak bir trübünümüz var trabzonda

Hemde ne sacma. Sinemaya mi maca mi geldiler belli degildi. Alan ile ani ataga kalkarken Hakem hatali bir sekilde oyunu durdurdu, ona bile ses cikmadi tribünlerden.

Ayrica TG'yi halen cözebilmis degilim. Top rakipteyken tezahüratin kime ne faydasi var?

..

Mustafa'
24.12.2012, 00:13
bu kadar yıldır maç izliyorum, inanın forvetleri bu kadar aciz bi takım ben görmedim.ya abi adam hiç bişi yapamazmı maç boyunca.

AyhanPe

Yönetimi aldındaki ekibi seçememek normaldir diye bir iddia ile geliyorsun, hem de bunu bir "tarz" olarak sunmaya kalkıyorsun.

acaba :D cuperden bahsediyorsun herhal ama bize gelseydi en fazla 3 ay dayanabilirdi..ordu nun halide pek parlak degil..birde cuper sike olaylari var italyada..gelirdi tazminati alir defolurdu..trabzonspor un gerceklerini anlamak zorunda degil..elin adami sosyologluk yapmaz..halilhodzic hayal kurmayi birakin, kendinizi dev aynasinda görmeyin deyip kacip gitti..en fazlasi budur iste..mourinho yu bile getirsen bundan fazlasi olmaz..adamlar bu kadar carpik bir sistemde ne yapacaklarini sasiriyorlar bi kere..alirsin bir lazoroni verirsin milyonlari oturursun asagiya..82 puanlarida rüyanda görürsün o zaman..teknik direktörü elestirmek ayri birsey kalkipta o kadar emegi gecmis birine oda teknik direktör mü demek farkli birsey..önce saygi..2010 yilindaki basariya dünyanin hicbir teknik direktörüyle ulasamazdin..o zaman hersey güzeldi ama..cok büyük heyecanlar yasiyorduk..

eger sike davalari patlak vermeseydi orda suan ne yönetim kalirdi nede teknik direktör..bir on yil daha geriye gidecektik..

olandan memnun degilim ama olacaklarin farkindayim..defalarca yasadik bunlari..hayvanlar bile kötü tecrübelerininden ders cikariyorlar..biz asla..trabzonspor a en büyük zarari kendi taraftari vermektedir..en büyük engelide kendi taraftaridir..en ufak seyde provoke ediyorlar bizi..yikip yagmaliyoruz..medya maymunu haline geldi herkes..birlik beraberlik mümkün degil..

önce adam hakettigini alsin..sonrasini düsünürüz..zaten sampiyon olma sansimiz yok..tarihinin en iyi kadrolariyla mevcut düzende en iyi ihtimalle 2. olabildik..

owi61
Bir de şöyle bir şey var Henrique ve Halil zaten yarım yamalak çıktığımız kontra ataklarda ısrarla topu durdurup birebir oynamaya çalışıyor ve malum kaybediyorlar. Bu sezon 50 kez yaşandı bu senaryo.

Zafer Fidan
24.12.2012, 00:15
Bide oyuncular pasi kosu yoluna atmasini ögrense keske.

U.Sadıkoğlu
24.12.2012, 00:15
Şenol Güneş'in hala iyi niyetli olduğunu göremeyen kördür.. Adam her maçtan sonra çıkıp taraftarlara bir şeyler anlatmaya çalışıyor.. Şenol Güneş'in yerinde şu anda Trabzon kökenli olmayan " X " bir kişi olsaydı klüp ne hallerde olurdu siz düşünün.......

Ilelioglu
24.12.2012, 00:18
Henri pas dahi atamadi mac boyunca. Devre arasi kiralik yollanmali. Hatta ben gidecegi takimda da birseyler yapabilecegine inanmiyorum.

..

enmavi61
24.12.2012, 00:18
[QUOTE=Mustafa K. Demirbaş;1918842447]burak bişe diy ama ne diy..

Bizim için efsane; takımı için karısının bileziklerini kulübe bağışlayan Dozer Cemil'dir! Bizim için efsane madenci eldivenleriyle kalecilik yapan, Şenol Güneştir! Bizim için efsane Fenerbahçe'ye satılacağını öğrendiği zaman gözyaşlarını saklamadan üzüntüsünden hüngür hüngür ağlayan, ilk fırsatta Trabzonspor'una dönmek için çılgınlıklar yapacak kadar aşık Ali Kemal'dir! Bizim için efsane Trabzonspor'dan ayrıldıktan 6 yıl sonra bile "Trabzon benim yuvamdır" diyen Şota'dır! Bazıları ''Efsane'' cümlesini güzel bir araştırsın, sonra o kelimeyi kullansın.[/QU

NOKTA.

AyhanPe
24.12.2012, 00:19
Şenol Güneş'in hala iyi niyetli olduğunu göremeyen kördür.. Adam her maçtan sonra çıkıp taraftarlara bir şeyler anlatmaya çalışıyor.. Şenol Güneş'in yerinde şu anda Trabzon kökenli olmayan " X " bir kişi olsaydı klüp ne hallerde olurdu siz düşünün.......

bu kadar zor mu yahu bunlari görmek..:) sayilari o kadar az ki..nerede olursa olsun bu adam yaptiklariyla bas taci olurdu her yerde..deger kiymet bilmeyen bir toplumuz..sirf tüketiyoruz..tüket tükette nereye kadar..

bi kerede su bardagin dolu tarafini görsek..bi kere yahu

61_Hasan_69
24.12.2012, 00:20

B.k işi yoktu orada

L.Burrows
Bu klüpten gitmesi gerekenler bence komple yönetimdir. En başta başkan.

Mehmet Fatih Yavuz
evet gelir..en fazla 3 ay kalir..tazminati alir defolur..trabzonspor un gerceklerini anlamak zorunda degil..elin adami sosyologluk yapmaz..halilhodzic hayal kurmayi birakin, kendinizi dev aynasinda görmeyin deyip kacip gitti..en fazlasi budur iste..mourinho yu bile getirsen bundan fazlasi olmaz..adamlar bu kadar carpik bir sistemde ne yapacaklarini sasiriyorlar bi kere..alirsin bir lazoroni verirsin milyonlari oturursun asagiya..82 puanlarida rüyanda görürsün o zaman..teknik direktörü elestirmek ayri birsey kalkipta o kadar emegi gecmis birine oda teknik direktör mü demek farkli birsey..önce saygi..2010 yilindaki basariya dünyanin hicbir teknik direktörüyle ulasamazdin..o zaman hersey güzeldi ama..cok büyük heyecanlar yasiyorduk..

Hiç beni enterese etmez sizin o "gerçekler dedikleriniz".

Gerçekler yanlışsa, yanlışı yanlışla düzeltemezsiniz. Aslolan doğrudur.
Efendim lazaroni, halilhodziç.

Orada iş yönetimindir. Getirdiği hocaya, hoca diyorum ama, millete kadro kurduran birinden bahsetmiyorum, sabredecek. Buna mecbur kalmadığı sürece zaten en beleş getirebilecek adam Şenol Güneştir. Getirir.

Şenol Gnüeş'in hocalığına gelince.
Hoca mıdır değil midir bilmem.

Ama kadro kuramayan adam hoca değildir. Bunu iyi biliyorum. Yemek malzemesi seçemeyen adamdan aşçı olmaz. Yönetici seçemeyen adamdan gelen müdür olmaz. Futbolcu seçip kadro kuramayan adamdan da t.direktör olmaz.
Onunla istikrar olmaz. Her gelişinde kurulu hazır kadroları kullandı diyelim. Eninde sonunda bu kadrolar dağılıyor. Dağıldı da. Bu kadroların yenisini kurmak gerektiğinde bu beceriye haiz olmadığı için de kuramıyor. Nasıl bir istikrar peşindesiniz? Bir adam takım kuramıyorsa 20 sene beklesen de kuramayacak. Adam kendi kabul etmiş bunu.....

Diğer stadart ajite lafları almıyorum. İşin tekniği ile ilgisi yok çünkü.

Ama boldladığım yer enteresan. Çanakkale geçilmeze devam. Onu mu kastetmiş hoca?
Bi daha dinle!

Hoca kendi çok şeyi itiraf ediyor da, siz onda olmayanları, onun itiraf etmesine rağmen ona yamamaya kalkıyorsunuz.

Eğreti duruyor.

ibrahim
24.12.2012, 00:21
Maç öncesi Gs'nin şerefsizleriyle sarmaş dolaş olan futbolcumuz var mıydı, varsa kimlerdi ?

Olcani gördüm tek. Pankartla sahaya girerken biriyle tipki dedigin gibi sarmas dolasti...

aloha_61
Trabzon taraftarını beğenmeyenleri anlamıyorum bu yağmurda, soğukta takım bu haldeyken neredeyse stad ful doluydu ve hep beraber tüm stad çok güzel tezahüratlar oldu TV den izlemeye benzemiyor stad atmosferi, bağırmaktan sesleri kısılan kişiler orda olanlardır o yüzden bilmeden yorum yapmayalım..
Ayrıca umut alkışlandı doğrudur selçukada tepki gösterildi ama ona geçen sene gereken tepki gösterilmişti bugün amaç burağa tepki göstermekti ve yeterince gerçekleşti o torpili atan arkadaşında elleri dert görmesin çok anlamlı ve çok güze oldu bence..

Ömer Faruk61
-''Adalet yoksa huzur da yok''-
Şenol Güneş, bir gazetecinin, ''Trabzonspor 1995-96 sezonunda kaçan şampiyonluğuna saplanmıştı. Şimdi de şike konusuna takılıp kalacak mı-'' sorusu üzerine şu yanıtı verdi:
''Geçmişe saplanan bir takım değiliz ama adaleti çok daha ön planda tutuyoruz. Türkiye yorgun, bıkkın, inançsız. Çünkü adalete karşı inancı sarsıldı. Bir suç varsa değerlendirilmeli. Türk futbolunun ne kadar yara aldığını görüyorsunuz. Şu anda futbolda heyecan coşku gitti. Zorla heyecan sağlanmaya çalışılıyor. Adaletsiz ortamda barışı, huzuru, sevgiyi koruyamazsınız. 'Var' veya 'yok' diyemem, bu kararı ben vermeyeceğim. Şüpheyle yaşayan toplum nasıl mutlu olabilir- Adalet yoksa huzur da yok.''

61_Hasan_69
Hemde ne sacma. Sinemaya mi maca mi geldiler belli degildi. Alan ile ani ataga kalkarken Hakem hatali bir sekilde oyunu durdurdu, ona bile ses cikmadi tribünlerden.

Ayrica TG'yi halen cözebilmis degilim. Top rakipteyken tezahüratin kime ne faydasi var?

..

Sırf birilerini eleştirmek için yazmayın ya

memmedaga
24.12.2012, 00:23
Senol Gunes artik biraksin nedenmi?

mactana once kazanmak icin oynacaz diyor

sonra ?

dokulen "forvetimiz" yerine skoru koruyu kesici orta saha aliyor

Alanzinhoyu ancak 75'te oyun alir

Volkan,Emre Gunesin gozunun icine bakar

ama skoru korumay calisan beraberlige yatan Senol Gunes "taktik" hakki olarak 90+3 te Emreyi alir

bunun adi

KORKAKLIK

URKEKLIK

KARARSIZLIK

yenmek icin oynacaz sozu yalan kafasinda tamamen yenilmemek vardi ve bu hedef icin herseyi uyguladi

bu bize sampiyonluk icin yetmez

Mehmet Fatih Yavuz
24.12.2012, 00:23

Sen de çok iyi niyetlisin. Hadi seni yapalım t.direktör.

Yavuz Selim'e veziri mısır fethinden sonra hazine altınla dolunca sorar, bu devlet bir daha yıkılır mı diye!

Cevabındaki 3 seçenekten biri de şudur.

1- Makamlar liyakate göre dağıtılmazsa. ÖZellikle sadrazamlık makamından bahseder, çünkü diğer makamları seçen makamdır.

İyi niyetli değil diyen mi var?

Erkin
24.12.2012, 00:26

Haklısın sadece iyi laf çaktığını belirttim hoşuma gitti o kadar yoksa başka bir şeyi etkileyeceği yok, Hacıosman'la falan zor ;)

Kaldı ki bu süreçte başkanın yanında herhangi birisi olmadığı için başkanlığa aday olduğunda tekrar kazanacaktır. Umarım saçma sapan arkadaşlarla doldurmaz o yönetimi..

U.Sadıkoğlu
Sen de çok iyi niyetlisin. Hadi seni yapalım t.direktör.

Yavuz Selim'e veziri mısır fethinden sonra hazine altınla dolunca sorar, bu devlet bir daha yıkılır mı diye!

Cevabındaki 3 seçenekten biri de şudur.

1- Makamlar liyakate göre dağıtılmazsa. ÖZellikle sadrazamlık makamından bahseder, çünkü diğer makamları seçen makamdır.

İyi niyetli değil diyen mi var?

Ben başkan olmasınada okeyim...

Ilelioglu
Sırf birilerini eleştirmek için yazmayın ya

O mesajta yanlis ne var onu söyle. Sirf yazmak icin alintilama sende.

..

AyhanPe
24.12.2012, 00:27
Hiç beni enterese etmez sizin o "gerçekler dedikleriniz".

Gerçekler yanlışsa, yanlışı yanlışla düzeltemezsiniz. Aslolan doğrudur.
Efendim lazaroni, halilhodziç.

Orada iş yönetimindir. Getirdiği hocaya, hoca diyorum ama, millete kadro kurduran birinden bahsetmiyorum, sabredecek. Buna mecbur kalmadığı sürece zaten en beleş getirebilecek adam Şenol Güneştir. Getirir.

Şenol Gnüeş'in hocalığına gelince.
Hoca mıdır değil midir bilmem.

Ama kadro kuramayan adam hoca değildir. Bunu iyi biliyorum. Yemek malzemesi seçemeyen adamdan aşçı olmaz. Yönetici seçemeyen adamdan gelen müdür olmaz. Futbolcu seçip kadro kuramayan adamdan da t.direktör olmaz.
Onunla istikrar olmaz. Her gelişinde kurulu hazır kadroları kullandı diyelim. Eninde sonunda bu kadrolar dağılıyor. Dağıldı da. Bu kadroların yenisini kurmak gerektiğinde bu beceriye haiz olmadığı için de kuramıyor. Nasıl bir istikrar peşindesiniz? Bir adam takım kuramıyorsa 20 sene beklesen de kuramayacak. Adam kendi kabul etmiş bunu.....

Diğer stadart ajite lafları almıyorum. İşin tekniği ile ilgisi yok çünkü.

Ama boldladığım yer enteresan. Çanakkale geçilmeze devam. Onu mu kastetmiş hoca?
Bi daha dinle!

Hoca kendi çok şeyi itiraf ediyor da, siz onda olmayanları, onun itiraf etmesine rağmen ona yamamaya kalkıyorsunuz.

Eğreti duruyor.

ajita laflar :D isin teknigini senol günesten gayet iyi biliyorsun..bunu görmek sevindirici..

enteresandir..sormadan edemeyecegim..bu kadar bilgi seni korkutmuyor mu??

2 sene önce bu adam gayet güzel kadrolar kurabiliyordu halbuki..teknik direktörlügüde hic sorgulanmiyordu o dönemler..gelen adamlarida gayette iyi monte etti takima..bu kadar haksizlik yapilmaz bir insana..birakip gitsin yahu..kendide rahat etsin bizde, senin zihniyetindekilerde..

Mehmet Fatih Yavuz
24.12.2012, 00:27
Ben başkan olmasınada okeyim...

Başkan ya da gelen menejer tadında birşey olmasına zerre itirazım yok zaten.

Lakin onu sorduklarında "ben t.direktörüm" işim olmaz tadında konuştu.

Rama61
24.12.2012, 00:29
Şenol Güneş istifa

lazibere
24.12.2012, 00:30
bu kadar yıldır maç izliyorum, inanın forvetleri bu kadar aciz bi takım ben görmedim.ya abi adam hiç bişi yapamazmı maç boyunca.

ötesine gerek yok ki; sadece 17 gol atabildik 17 maçta 17 gol..

Mehmet Fatih Yavuz
ajita laflar :D isin teknigini senol günesten gayet iyi biliyorsun..bunu görmek sevindirici..

enteresandir..sormadan edemeyecegim..bu kadar bilgi seni korkutmuyor mu??

2 sene önce bu adam gayet güzel kadrolar kurabiliyordu halbuki..teknik direktörlügüde hic sorgulanmiyordu o dönemler..gelen adamlarida gayette iyi monte etti takima..bu kadar haksizlik yapilmaz bir insana..birakip gitsin yahu..kendide rahat etsin bizde, senin zihniyetindekilerde..

Ben şenol güneşten iyi biliyorum demedim. Senin yazdığında işin tekniği yok dedim. Okumak 101 diye bir kitap var elinde de , anlamak101 den de devam et.
2 sene önce gelen adamın elinde zaten hazır iskelet vardı.
Kaleden hücum hattına kadar.

Adam kendisi kabul etmiş kuramadığını. Sen neyin peşindesin çözemedim.

Gerçi sen de bugün kabul ettin de. Şimdi neyi tartışıyorsun şu siyah bölgede?

Canberk

..

Fatih saçmalama o anda tribünlerde kıyamet koptu.Bu kadar yargılı olmayın şu tribünlere. Diyorum ki bu akşam ki tribüne kimse laf etmemeli görüp görebileceğiniz en iyi tribün bu akşam ki maçta yapıldı.

U.Sadıkoğlu
Başkan ya da gelen menejer tadında birşey olmasına zerre itirazım yok zaten.

Lakin onu sorduklarında "ben t.direktörüm" işim olmaz tadında konuştu.

Olacak bu iş olacak sabır...

AyhanPe
...

lazibere
24.12.2012, 00:31
Bizim takımdan bir cacık olmaz. Boşuna germeyin sinirlerinizi ben vazgeçtim

Bizim maçların hiçbirinden keyif almıyorum.. Fener'in yenilme ihtimalı benı daha fazla mutlu ediyor.. O açıdan Fener'in maçlarını daha keyifle izliyorum..

Ilelioglu
Burak'a bize yalan söyledigi icin tepki veriliyor, Avrupa'ya gidecem diyip rakibimize gitmesini anlayis ile karsilamak mümkün degildir.

Bunu bile halen anlayamamis olanlar var. Burak kendi bile anlamamazliktan geliyor. Sonrada adamim diyor, peh..

..

OnurKul
Trabzonspor bugün çok iyiydi. Sadece bir santrfora ihtiyacımız var. Janko gibi pivot santrfor bize gitmiyor. Bkz. Lange

Giray ve Celustka gs'ye nefes aldırmadı. Orta sahada bile top kestiler, çok iyi oynadılar. Keşke Celu, solda oynasa Emerson'dan kurtulsak...

Alanzinho'nun giriş dakikasını maç başlarken söylemiştim, zira öyle oldu ve doğru olan da buydu. Ancak anlaşmazlıklar yüzünden Adrian ve Alan iki kere birbirlerine çelme taktı. Halil'in bu dakikalrda ileride (ortada) durması gerekirken hala kanatlara gitmesi yüzünden golü bulamadık.

2. devreye 1-2 takviye ve gideceklere yol verirsek takım toparlanacak. bu szeon ilk 3'te bitirirsek (2.lik tahmin ediyorum, şampiyonluk sürpriz) başarıdır. Bu kadar dağınık oyuncularla Şenol Hoca'nın başarısıdır.

Veysel
24.12.2012, 00:33
Arkadaş Alanzinho son 20 dk lık oyuncudur. Bunu anlamayan futbol cahilidir. Alanzinho nun ilk 11 de başladığı maçları gördük zinde oyuncuya karşı bir müdalede hop topu kaybedip kontra yiyoruz. Yorulmuş defansa Alanzinho gibi hızlı yetenekli oyuncu işimize yarıyor. Gerisi fasa fiso kimse edebiyat yapmasın burda herkes futbol biliyorum gibi konuşuyor ama çoğu oyunu okuyamıyor malesef.

Ilelioglu
24.12.2012, 00:34
Fatih saçmalama o anda tribünlerde kıyamet koptu.Bu kadar yargılı olmayın şu tribünlere. Diyorum ki bu akşam ki tribüne kimse laf etmemeli görüp görebileceğiniz en iyi tribün bu akşam ki maçta yapıldı.

Orada kiyamet kopmus olabilir, ama TV basinda birsey duyamadim ben. Gayse Fener macindaki islik nerde Avni Akerdeki nerde? Rakip takimda isliklanmadi ayrica, birtek Burak isliklandi. Bu konuda kötüyüz, bunu kabul etmek lazim, bugün mactaydin belki sana öyle gelmis olabilir. Ben Videoton macinda kendim sahit oldum bazi seylere.

..

AyhanPe
24.12.2012, 00:37
Ben şenol güneşten iyi biliyorum demedim. Senin yazdığında işin tekniği yok dedim. Okumak 101 diye bir kitap var elinde de , anlamak101 den de devam et.
2 sene önce gelen adamın elinde zaten hazır iskelet vardı.
Kaleden hücum hattına kadar.

Adam kendisi kabul etmiş kuramadığını. Sen neyin peşindesin çözemedim.

Gerçi sen de bugün kabul ettin de. Şimdi neyi tartışıyorsun şu siyah bölgede?

isin ,,teknigini'' sabaha kadar tartisirsin..tvde de tartisiyorlar sabaha kadar..

ben takimin kadro olarak cok dengesiz olduguna inaniyorum..daha dengeli bir kadro yapisi olusturulabilir..oynattigi oyun hepimizi fazlasiyla tatmin ediyordu o dönem..elindeki o malzemeyide oldukca iyi degerlendirmesini bildi..zaten bunu defalarca kanitlamis birisi..bu bardagi dolu tarafi iste..bunu dile getirmek bu kadar zor mu?

hicbir insan dört dörtlük olamaz..o halde onun eksikligini dengeleyebilcek yeterlilikteki kisilerle calisma imkani sunmak gerekiyordu..G. Bulak bunun icin dogru bir tercih degildi..

megoloman terimin yaptigi kadro secimleride elestirilebilir..sabaha kadar otur tartis..

olay prensip meselesi..bunu anlayabilmek icin daha genis bir perspektifte bakabilmek gerekir buna ama zaten seni enterese etmedigi icin gerekte yok..

U.Sadıkoğlu
24.12.2012, 00:39
Orada kiyamet kopmus olabilir, ama TV basinda birsey duyamadim ben. Gayse Fener macindaki islik nerde Avni Akerdeki nerde? Rakip takimda isliklanmadi ayrica, birtek Burak isliklandi. Bu konuda kötüyüz, bunu kabul etmek lazim, bugün mactaydin belki sana öyle gelmis olabilir. Ben Videoton macinda kendim sahit oldum bazi seylere.

..

Tribün konusunda eksiğiz ama bu akşam ki taraftar performansını geçmişe nazaran değerlendirirsek bencede iyiydik.. Bağırma noktasında biraz sıkıntılar yaşadık bunlarda olağan şeyler..

İki kale arkasıda çok şükür görevini yerine getiriyor.. Maraton'un hepsi münferit taraftarlar olduğu için kopmalar olması doğal.. Maraton'a bir taraftar grubu yerleştirilirse stad çok güzel ambians yakalayabilir.. İnşallah gerçekleşir.. YÖNETİM DUY BENİ.

Ilelioglu
Bencede cok kötü degildik, üstelik Eskisehir macindan sonra bu kadar derli toplu bir defans beklemiyordum.

Giray ile Celu hizli, zamaninda ve yerinde müdahaleler ile cok iyi oynadilar. Ayni sekilde Serkan'da öyle. Neden hep böyle oynamiyorlar o tartisilir iste?

Uzun zaman sonra Zokora'yi da cok begendim. Olcan da fena degildi, üstüne koymali yanliz. Orta alanda Sapara'da iyi mücadele etti, Adrian'i söylemeye gerek yok, iki üc defa cok iyi getirdi cizgide topu.

..

OnurKul
Taraftar fena değildi arkadaşlar, haklarını verelim!

Ilelioglu
24.12.2012, 00:40
Tribün konusunda eksiğiz ama bu akşam ki taraftar performansını geçmişe nazaran değerlendirirsek bencede iyiydik.. Bağırma noktasında biraz sıkıntılar yaşadık bunlarda olağan şeyler..

İki kale arkasıda çok şükür görevini yerine getiriyor.. Maraton'un hepsi münferit taraftarlar olduğu için kopmalar olması doğal.. Maraton'a bir taraftar grubu yerleştirilirse stad çok güzel ambians yakalayabilir.. İnşallah gerçekleşir.. YÖNETİM DUY BENİ.

Kesinlikle öyle, ama Yönetim ne hikmetse Maraton'da Taraftar Grubu istemiyor. Olsa cok iyi olur.

..

A.Ali Karanis
24.12.2012, 00:41
En kötü beraberlik çıkartırız diyordum.2 puanı kaçırdık.Genel olarak zevksiz bir maçtı,biz pozisyon olarak daha üstündük,topa düzgün vurmayı bilen bir forvetimiz olsa galibiyet konuşurduk.1 ortasaha 1 forvet transferi ile olumlu işler yapabiliriz 2. yarıda.

Burak konusunda torpil atılması dışındaki tepkilerin yerinde olduğunu düşünüyorum.Ayrıca ayırt edilmesi gereken bir durum daha var.Tepki gs'ye transfer olduğu için değil,Trabzon'a bu kadar bağlandığını söyleyip 2 ay sonra 430 bin lira için başka takıma transfer olduğu içindi.Umut'u,Hamit'i,yeri geldi Gökhan Gönül'ü bile alkışladı bu taraftar,en gergin maçlarda.

Kaldı ki maçtan sonra vefadan,efsanelerden daha çok emek verdiğinden falan bahsetmiş.Komik.O konuşmada dediği tek doğru laf 'şampiyonluk yaşadım' demesidir.

OnurKul
24.12.2012, 00:43
Senol Gunes artik biraksin nedenmi?

mactana once kazanmak icin oynacaz diyor

sonra ?

dokulen "forvetimiz" yerine skoru koruyu kesici orta saha aliyor

Alanzinhoyu ancak 75'te oyun alir

Volkan,Emre Gunesin gozunun icine bakar

ama skoru korumay calisan beraberlige yatan Senol Gunes "taktik" hakki olarak 90+3 te Emreyi alir

bunun adi

KORKAKLIK

URKEKLIK

KARARSIZLIK

yenmek icin oynacaz sozu yalan kafasinda tamamen yenilmemek vardi ve bu hedef icin herseyi uyguladi

bu bize sampiyonluk icin yetmez

Alanzinho 70'te girdi diye hatırlıyorum, zira Alan 20-30 dakika odaklanabiliyor, giriş dakikası doğru diye 10 Trabzonsporlu'ya sor 9'u doğru der.

Emre'nin girişi Halil'i alkışlatmak içindi, bunu da Şenol Hoca söyledi.

Bugün saydığın olumsuzluklar var mıydı diye 10 Trabzonlu'ya sor 1'i "vardı" der.

Bu arada 10 Trabzonlu'dan 1'i sensin arkadaşım.

Takım çok iyi oynadı, santrfor pozisyonundaki sıkıntı yüzünden gol bulamadık, ancak bulabilirdik de...

Canberk
24.12.2012, 00:43

..

Senin bir şey duyup duymaman kimseyi zerre bağlamıyor Fatih o kadar insanın emeğini böyle basit laflarla geçiştiremezsin ben sabahın 9unda sunum yapacağım şu an o duymadığın bağırmalar yüzünden sesim kısıldı hiç kusura bakma.Buraya kadar olan kısmını kavra gerisine o zman yorum yaparız. Bahsettiğin videoton maçında bende tribündeydim ayrıca

lazibere
24.12.2012, 00:47
Bencede cok kötü degildik, üstelik Eskisehir macindan sonra bu kadar derli toplu bir defans beklemiyordum.

Giray ile Celu hizli, zamaninda ve yerinde müdahaleler ile cok iyi oynadilar. Ayni sekilde Serkan'da öyle. Neden hep böyle oynamiyorlar o tartisilir iste?

Uzun zaman sonra Zokora'yi da cok begendim. Olcan da fena degildi, üstüne koymali yanliz. Orta alanda Sapara'da iyi mücadele etti, Adrian'i söylemeye gerek yok, iki üc defa cok iyi getirdi cizgide topu.

..

Galatsaray'ın isteksiz oyunu vardı sadece, Bizim gücümüz yok, Futolcularımızın yarısından fazlası sadece 30 dakka oynayabilecek kapasitede Birde bu tarafındna bakın. Koşamıyoruz ve hızlı oynayamıyoruz. Burda Antronerun de sorgulanması lazım. Takımda acayip bir hantallık var..

Sapara nin bir tane olumlu hareketi yok ama ilk yarıda en çok koşan oyuncu gibiydi, Bizi kandırıyor ve dolanıyor sahanın içerisinde, Güçsüz ve cılız. Halil'in topu stop etme takatı bile yok.

Korner atışlarımızı görmüyormusunuz. Bir tane kornerimiz arka direğe bile gitmedi. Hepsi on tarafta ve yerden bir metre yükseklikte kesildi.

İyi niyetli olabilirler ama Gücümüz yok. Beşiktaş'ın kadrosundan iyiyiz ama adamlar da enerji var güç var. Güzün yoksa ve Top sendeyken hızlı oynayamıyorsan kazanamazsın bu kadar basit..

Ligin ikinci yarısı ilk maçımız Karabük le bu enerji iel oynayalım bize yemin ederim 5 tane atarlar.

Mehmet Fatih Yavuz
24.12.2012, 00:47
isin ,,teknigini'' sabaha kadar tartisirsin..tvde de tartisiyorlar sabaha kadar..

ben takimin kadro olarak cok dengesiz olduguna inaniyorum..daha dengeli bir kadro yapisi olusturulabilir..oynattigi oyun hepimizi fazlasiyla tatmin ediyordu o dönem..elindeki o malzemeyide oldukca iyi degerlendirmesini bildi..zaten bunu defalarca kanitlamis birisi..bu bardagi dolu tarafi iste..bunu dile getirmek bu kadar zor mu?

hicbir insan dört dörtlük olamaz..o halde onun eksikligini dengeleyebilcek yeterlilikteki kisilerle calisma imkani sunmak gerekiyordu..G. Bulak bunun icin dogru bir tercih degildi..

megoloman terimin yaptigi kadro secimleride elestirilebilir..sabaha kadar otur tartis..

olay prensip meselesi..bunu anlayabilmek icin daha genis bir perspektifte bakabilmek gerekir buna ama zaten seni enterese etmedigi icin gerekte yok..

Şu boldlanan kısmı inkar eden yok.
Hazır iskeleti iyi tamamlayıp değerlendiriyor. Amenna.
Da hiçbir takım ilelebet kalmaz. Eninde sonunda bozulacak o kadrolar.
Yenisi nasıl kurulacak?

Oyun sistemini hoca seçecekken, onun enstrumanlarını başka bir x şahsının seçmesi senin prensip dediğin kısma, en azından benim prensiplerime pek uygun değil. Bunu anladığım andan itibaren de kendisinin t.direktörlüğüne muhalif hale geldim zaten.

Hiçbir işte yapılan seçimler %100 sonuç tabii ki vermez. Lakin %20 lerde sonuç alınıyorsa seçim yapan değişir. Bak ben maç sonuçlarına göre falan konuşmuyorum.

Süre elbet verilir.

Ama dediğim gibi daha en baştan işin prensibine uygun değil yeterlilikler.

Benim yönetim anlayışımda altındaki elemanları seçemeyen kişi yönetici olamaz.
Aksi şekilde davranan çok örnek gösteremezsiniz. İstisnalar var mıdır onu da bilmiyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
24.12.2012, 00:49
Bu arada tribünler eskiye göre iyi idi bence. Burakın kafasına yağmur hariç.
Ceza almanın ne alemi var ki!!!

sanatik
24.12.2012, 00:49
''Farklı kazanabilirdik"

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Galatasaray karşısında farkı kaçırdıklarını söyledi..

Bravo cok güzel aciklama yapdin, simdi sampiyonluguna oynayacagiz degilmi ?

Rakibinle aradaki puan farkin halen 9 ve adamlar senin yapamadigin sampiyonlar liginde grupdan cikmayi basarmis ve kimbilir bir turda atacaklar sonra sampiyonluga dönüp sampiyonda olabilecekler.

Simdi sen zar zor gol yemeden, geriye cekilerek, dogru dürüst topa sahip olamadan sadece alanzinhonun son 15 dakika maca girmesinden sonra tehlikeli olabilimissin ve FARKDAN bashediyorsun.

yok arkadas, bu kafayla bizden bir sey olmaz.

Ilelioglu
24.12.2012, 00:51
Senin bir şey duyup duymaman kimseyi zerre bağlamıyor Fatih o kadar insanın emeğini böyle basit laflarla geçiştiremezsin ben sabahın 9unda sunum yapacağım şu an o duymadığın bağırmalar yüzünden sesim kısıldı hiç kusura bakma.Buraya kadar olan kısmını kavra gerisine o zman yorum yaparız. Bahsettiğin videoton maçında bende tribündeydim ayrıca

Bir kismi ayirabiliriz belki, ama genel anlamda ortada bir emek yok. Maca geldiler eyvallah ama benim görmek istedigim tablonun cok uzagindayiz. Ses kisilma olayina gelince, gayet dogal ve normal, benimde her mac sonrasi kisilirdi. Videoton macinda mesela hakeme tepki gösterdigim icin bana tepki gösterenler olmustu, "Hakem dogru karar verdi neye tepki gösteriyorsun" a "Hakem dogru karar vermis olabilir, hakemi etkilemek lazim" diye cevap vermistim. Tabi mac boyu ben tepkilerime devam ettim, eslik eden biri cikmadi ama. Buda Taraftarlardan cok objektif seyircilerin oldugunu gösteriyor zaten.

Ayrica birsey duyup duymama konusu tamamen gayse-fener yada bjk-gayse gibi maclar ile kiyastir. Cok gerideyiz..

..

Burak Sahin
24.12.2012, 00:51
tekrarını izledimde ses bombası burak yılmaz ın g.tünde patlamış

ne olursa olsun, ŞAMPİYONLUK YAŞADIM DİYEBİLEN BİRİNE BU YAPILMAMALI

5 milyona serbest kalır maddesini koyan başkan suçludur. selçuk beleşe gitti.

sadri şener kendi suçunu ört pas ediyor UYU TARAFTAR UYU

5 milyon serbest maddesi koyan baskan sucludur diyorsun ama arkasinada selcuk beles gitti diyorsun :) peki mac sonu durduk yere selcuk burak tr nin en iyi oyuncularindandir diyen avatar resmindeki adam icin ne yorum yapacaksin :)

Mete DORUK
24.12.2012, 00:52
Hoca Halili alkislatmak istedi eyvallah...
Peki hic Emreyi dusundumu???

lazibere
24.12.2012, 00:52
Takım olamadıktan sonra ne yaparsan yap asla başarılı olamazsın.

Futbol zeka işidir. Futbol zekan yoksa olmaz..

Topu aldığında dik oynayan ve sağa sola bakıp arkadaşını arayan bir tane oyuncu var oda Adrian.. Diğerleir kendi başlarına oynuyorlar..

Müsait pozisyonda pas verse %100 pozisyon olacak ama kafasını kaldırmıyor, Bir salise bile geç kalsan pozisyon ölür, yapmıyolar bunu

Henrigue güçlü ama onda da pas verme yeteneği yok. 20 tane pas verip te bir tanesini isabetli atamayan oyuncu nasıl iyi oyuncu olabilir.

Olcan, Topla gidiyor ama nereye kadar, Markajı gördümü bitti işi.. Bana Olcan'ın Gençlerbirliğinden Şakiri den bir tane artısını söyleyin? Yok arkadaşım. Ligimizde ondan çok daha iyi oyuncular var. Ama büyük takım oyuncusu olmak ayrı bir şey.. Onlarda bizde olsa onlarda markaja alınsalar onlarda yok olacaklar. Mesela Sapara, Antep'te harikalar yaratıyor ama bizde yok sahada.. Keza Olcan..

Yetenekli oyuncu olabilirsin ama Yeteneklerini takımın için harcamıyorsan asla başarılı olamazsın..

lazibere
24.12.2012, 00:56
Burak tartışmasını yapmanın anlamı yok.. Adamı satan biz değiliz. Bizim Başkanın bir huyu vardır. Futbolcunun arkasındna konuşmak, Mahalle şeyleri gibi dedikodu yapmak,

Satma arkadaş, Gücün varsa satma.. O sözleşmeye 5 milyon a gider diyorsan adam gider.. Laga luga yapmanın anlamı yok.. Kendi beceriksizliğini taraftarın önune atarak yapıyor, Halbuki, O satışla ronu çok mutlu ediyor.. Şimdi de aynı şeyi Onur için yapıyor ve ona piyasa yapıyor..

owi61
24.12.2012, 00:56
Stoperden çok solbeki olan takım daha kendi organizasyonunu başarıyla yapamıyorken taraftardan ne beklenir ki? (üstelik hala solbek ihtiyacı var :D)

Canberk
24.12.2012, 00:57
Bir kismi ayirabiliriz belki, ama genel anlamda ortada bir emek yok. Maca geldiler eyvallah ama benim görmek istedigim tablonun cok uzagindayiz. Ses kisilma olayina gelince, gayet dogal ve normal, benimde her mac sonrasi kisilirdi. Videoton macinda mesela hakeme tepki gösterdigim icin bana tepki gösterenler olmustu, "Hakem dogru karar verdi neye tepki gösteriyorsun" a "Hakem dogru karar vermis olabilir, hakemi etkilemek lazim" diye cevap vermistim. Tabi mac boyu ben tepkilerime devam ettim, eslik eden biri cikmadi ama. Buda Taraftarlardan cok objektif seyircilerin oldugunu gösteriyor zaten.

Ayrica birsey duyup duymama konusu tamamen gayse-fener yada bjk-gayse gibi maclar ile kiyastir. Cok gerideyiz..

..

bordomavi.net | Forum > bmn | TRABZONSPOR > Genel
17.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray | Maç Sonucu... | YemekDemek.Com

Hayırlı akşamlar

A.Ali Karanis
24.12.2012, 00:57
Ayrıca,antrenman yaptığımızı düşünmüyorum.Bu kadar güçsüzlüğün,bu kadar çıtkırıldım olmanın başka açıklaması olamaz.gsli oğlanlar ikili mücadelelerde bizimkilerden hep topu çaldı,çalamadıkları yerde de sarstılar.

AyhanPe
24.12.2012, 00:59
Şu boldlanan kısmı inkar eden yok.
Hazır iskeleti iyi tamamlayıp değerlendiriyor. Amenna.
Da hiçbir takım ilelebet kalmaz. Eninde sonunda bozulacak o kadrolar.
Yenisi nasıl kurulacak?

Oyun sistemini hoca seçecekken, onun enstrumanlarını başka bir x şahsının seçmesi senin prensip dediğin kısma, en azından benim prensiplerime pek uygun değil. Bunu anladığım andan itibaren de kendisinin t.direktörlüğüne muhalif hale geldim zaten.

Hiçbir işte yapılan seçimler %100 sonuç tabii ki vermez. Lakin %20 lerde sonuç alınıyorsa seçim yapan değişir. Bak ben maç sonuçlarına göre falan konuşmuyorum.

Süre elbet verilir.

Ama dediğim gibi daha en baştan işin prensibine uygun değil yeterlilikler.

Benim yönetim anlayışımda altındaki elemanları seçemeyen kişi yönetici olamaz.
Aksi şekilde davranan çok örnek gösteremezsiniz. İstisnalar var mıdır onu da bilmiyorum.

iyide güzel kardesim inkar eden yok diyorsun ama görmemezlikten gelmekte bir nevi inkardir :) muhaliflik yapmak ayri birsey onca emegi gecmis birinin teknik direktörlügünü sorgulamak cok ayri birsey..hayir teknik direktör degil diyorsun..bu yargiya varman oldukca ukalaca..hayatini TS icin adamis, tüm basarilarinda imzasi bulunan, camianin benliginin olusmasinda emegi yadsinamaz bu kisini...prensip dedigim bu :) simdi fb ye gidip teknik direktörlük yapsa..bizde olusturacagi tahribati düsünebiliyormusun? böylesine simgelesmis bu adam bu camiayla..lütfen..

elestirilelerinin bazilarina bende hak veriyorum ama bu kadar acimasizca yermeye hakkimiz yok..sirf bardagin bos tarafina bakarak takimimiza asil zarari biz veriyoruz ve bunu senelerce yaptik..oturupte F.T nin maclarina bakip yorumlasak herifin teknik direktörlük kariyerini bitirmemiz gerekir..o denli igrenc hatalar yaptigi bir cok mac oldu örnegin..kaldi ki bir önceki denemesinde klübünü nasil borclandirip kovuldugu ortada..yeni yönetimle bu konuda daha iyi bir uyum icinde calismalar yapabildi ve daha basarili oldu..

bana kalirsa yönetimle senol günes in arasinda cok büyük bir gerilim var..önce bunun ortadan kaldirilmasi gerekir..bence bir cok konudada senol günes haklidir..ic yüzünü bilmiyoruz bir cok olayin..

olayin teknik kismina hic girmiyorum..lüzum görmüyorum..bugün gs nin oynadigi oyunuda gördük..üc asagi bes yukari oynanan maclarin standardi bu..bir kac istisna haric..

senol günes cok genis perspektifte düsünebilen birisi..bu hepimizin malumu..o halde ona daha fazla kulak vermek gerekir..

takimin arkasinda duralim..bence cok sey kazanacagiz..bu sefer yikmayalim..

Ilelioglu
24.12.2012, 01:00
Taraftar konusunda ne demek istedigim cok net, dediklerimi uygulayanlar vardir mutlaka onlara haksizlik edemem. Ama sayilari cok az, bunu demeye calisiyorum.

..

OnurKul
24.12.2012, 01:01
Hoca Halili alkislatmak istedi eyvallah...
Peki hic Emreyi dusundumu???

Emre ile Şenol Güneş arasındaki muhabbeti nereden biliyorsun? Şenol Hoca Emre'yi yanına çağırdığında söylemiş olamaz mı? Emre'nin psikolojisini bir tek sen mi düşünüyorsun?

yatara
24.12.2012, 01:02
Vallah Onurumuz Kalede oldugu sürece ben hic bir Derbi macindan korkmam, Artik Halil Altintop,Emerson,Olcan bu takimdan derhal gönderilmesi lazim. Baslarda sevinmisdim Olcan geldi diye formasini bile alacakdim ama neolduysa gecen sezon milli takim arasinda oldu, o aradan beri oynamiyor daha dogru dürüst

Burak Sahin
24.12.2012, 01:04

Daha daha kötüsü tam olarak ne olabilirki, bu takim Trabzonspor yahu, bu takimin adi, sani, formasi her sene ilk 4-6 girer zaten....Bunun icin Senol Günese hic gerek yok ki zaten, siradan biride bu takimi her halukarda ilk4-6 arasina sokar...

Ilelioglu
24.12.2012, 01:04
Yanliz Halil'de kondisyon sorunu mu var ne var cözemedim tam olarak. Ikinci yari tel tel döküldü resmen.

..

reisoğlu61
24.12.2012, 01:05
halile 92 dakika nasil daydi senol hoca kafam almiyor

OnurKul
24.12.2012, 01:13
Şu oynanan oyunu alkışlayacaklarına hala eleştirenler, kendisini taraftardan çok futbol yorumcusu sananlar, destek vermek yerine köstek olanlar oldukça takım adam olmaz.

Bunlar kendilerini ne sanıyor bilmiyorum, eleştirini tabii ki yap, yeri geldi mi ıslıkla ama bu kadar iyi bir maçtan sonra, taraftar ol be kardeşim!!!

Erdal DİLEK
24.12.2012, 01:19
3 istabul bizansına yenilmedik ama aldığımız puan 24, bu irdelenmeli bu devre arası

Courage
24.12.2012, 01:20
''Kadro madro umrumda değil yeterki mücadele edilsin'' demiştim ama dayanamadım.Belki hoca okurda esinlenir :p

------------------Onur-------------
--------Zeki ----------Giray ------Mustafa --------Emerson

---------------Zokora ----------Aykut------------

---------------Halil ------------Adrian--------------- Olcan

------------------------------Yasin---------------------------

Maç öncesi yaptığım kadro.

3 aşağı 5 yukarı gs'nin ne oynayacağı belliydi;arkaya sarkma özelliği olan adamlara atılacak ara toplar,bunların kendi aralrındaki uyumu kullanarak yapacağı verkaçlarla göbekden varyasyonlar ve elbette ceza sahası önü frikikler.

Zoko maşallah bugün gayet iyiydi,aykut girdikten sonra çok daha iyiydi.
Maç öncesi 2 defa tekrarlayarak yazdım ; o henrique denilen ayıoğluayı'nın yerine Yasin olsaydı dany'nin riera'nın ağır kalışlarını ve kademe hatalarını en az 3 kez değerlendirmiş olacaktık,yazık oldu.(Şenol hocanın saplantılarının kurbanı olduk.)

Şu kaptanlık mevzusunda da; Madem hoca Halil'e kaptanlık vermiş onu motive etmek,kulüple barıştırmak için. Kavga anında, tartışmalarda kız gibi davranmaması gerektiğinide söylemeli artık.Senin arkadaşına dayılık yapan,küfür eden lavuğun yanına gittiğinde ricacı bir surat ifadesiyle onu yatıştırmaya çalışacağına bir daha ki sefere aynısını tekrarlarsa canının yanacağını anlatan bir duruş sergilemen gerekir, tamam mı benim ayakta duramayan kınalı kuzum HALİLİM !

Adrian'ıda tebrik ederim gayet iyiydi.Umarım güveni daha fazla yerine gelirde szymkowiaktan sonra bir başka polonyalıyla daha iftihar ederiz.

Canberk
24.12.2012, 01:20
halile 92 dakika nasil daydi senol hoca kafam almiyor

Ben de anlayamıyorum reiiisss bende :confused:

Miraç Atalay Çiftçi
24.12.2012, 01:25
Ben de anlayamıyorum reiiisss bende :confused:

Halil'den ileriyi değil her fırsatta geriyi desteklemesini isterseniz, o da her fırsatta geriye gelip top kaparsa ondan vazgeçmezsiniz.

Oğuzhan
24.12.2012, 01:26
Bugün Halil yerine Yasin oynayabilirdi mesela. Tek kale oynayacağımız, rakibin kapanacağı maçlarda Yasin'i oynatıyor hoca, kontra kovalayacağımız maçta Halil'i. Tam tersi olmalı bence. Yasin en azından bugün sprint atarak tehlike yaratırdı belki.

Hekimoğlu
24.12.2012, 01:30
Şenol hocanın sezon başında bitirmeye çalıştığı Adrian bugün takımın en formda ve faydalı futbolcusu.

Erkin
24.12.2012, 01:31
Halil'de bu sene gözle görülür bir güçsüzlük var. Geçen sene yine üretken değildi zaten asla Burak sahtekarı olduğu için golcü olarak bakılmadı ama topsuz oyunda ve top tutmakta başarılıydı, tecrübesini biraz daha yansıtabiliyordu. Bu sene iyice silik, enteresan bir durumda..

Ilelioglu
24.12.2012, 01:32
Şenol hocanın sezon başında bitirmeye çalıştığı Adrian bugün takımın en formda ve faydalı futbolcusu.

Bitirmeye mi calisti? :) Bence onu bilerek dinlendirip kazanan yine Senol Hocadir. Kaldi ki izleyip bu takima aldirtanda. Mesela Henri'yi de kazanmaya calisiyor ama nafile. Adam pas dahi atamiyor.

..

reisoğlu61
24.12.2012, 01:33
Halil´in kapasitesi bu arkadaslar. bazen rast geldimi topa iyi vurur okadar. ama fazlasini beklemek hayalcilik olur.

Hekimoğlu
24.12.2012, 01:34
Bitirmeye mi calisti? :) Bence onu bilerek dinlendirip kazanan yine Senol Hocadir. Kaldi ki izleyip bu takima aldirtanda. Mesela Henri'yi de kazanmaya calisiyor ama nafile. Adam pas dahi atamiyor.

..
Ne zaman yoruldu da dinlendirme kararı aldı adam milli takımda çatır çatır oynayıp gol bile atarken bizde ilk maçını kaçıncı hafta oynadı ?

Furkan Özdem
24.12.2012, 01:36
Halil´in kapasitesi bu arkadaslar. bazen rast geldimi topa iyi vurur okadar. ama fazlasini beklemek hayalcilik olur.

Zaten halile de henriqueye de kimsenin kızmaması lazım. Adamların kapasitesi bu. Suç oynatanda. En az henrique kadar emre güral da hak ediyor o formayı...

Ilelioglu
Ne zaman yoruldu da dinlendirme kararı aldı adam milli takımda çatır çatır oynayıp gol bile atarken bizde ilk maçını kaçıncı hafta oynadı ?

Yorgunlugundan degil, kötü oynayip yararli olamadigindan dinlendirdi. Yani kafa olarak dinlendi Adrian, daha hazir kendini toplamis bir sekilde döndü. Golleride atinca özgüven geldi.

..

Courage
Halil'i 4-2-3-1'in 3'ünde geriye yardıma gelen,pres yapan bunlardan arta kalan zamanlardada isterse hücum yapan bir formatta oynatsın,golcü olarak değil!

Bu takımın hücumuna Adrian,iyi bir olcan,işbilen bir forvet ve bugünki haliyle (azda olsa hücumu düşünen) zokora yeter.

Hekimoğlu
24.12.2012, 01:38
Yorgunlugundan degil, kötü oynayip yararli olamadigindan dinlendirdi. Yani kafa olarak dinlendi Adrian, daha hazir kendini toplamis bir sekilde döndü. Golleride atinca özgüven geldi.

..İnsaf yahu adam ilk defa 10. hafta sahaya çıktı nerde kötü oynadı da 9 hafta tek dakika bile oynatılmadı bu nasıl dinlendirme ilk yarının yarısında adamdan faydalanmadık.

Ilelioglu
24.12.2012, 01:38
Halil'i 4-2-3-1'in 3'ünde geriye yardıma gelen,pres yapan bunlardan arta kalan zamanlardada isterse hücum yapan bir formatta oynatsın,golcü olarak değil!

Bu takımın hücumuna Adrian,iyi bir olcan,işbilen bir forvet ve bugünki haliyle (azda olsa hücumu düşünen) zokora yeter.

Arti birde Bamba kalitesinde bir Stoper. Giray'da alternatif olur.

..

FC-ST-PAULI-61
24.12.2012, 01:43
Volkan Sen bu Macta cok etkili olurdu oynasa.
Adrian cok güclenmis kacirdigi Gol haric süperdi.
Giray ve Celustka müthis.Zokora on numara Top oynadi Aykutuda cok begendim.
Olcan cok calisti begendim.Halil cok gücsüz.Henrique Wrestlinge baslamali.
Alanzinho gercekten cok etkiliydi daha erken girebilirdi.Yan Hakeme yaziklar olsun.
Serkan cok gereksiz Fauller yapiyor.Emerson daha dikkatli olmali.Saparada güclenmlei,70 Dakikalik Topcu.Onur herzamanki gibi.

Gökhan Uzun
24.12.2012, 01:53
Arkadaş benim anlamadığım nokta şu: Sen eğer 90+2 de oyuncu değiştiriyorsan tek bir sebebi var gol yemeyip uzatma süresinden yemek içindir. Stoper al o zaman oyuna neden forvet alıyorsun? Ha forveti al ama yaptıklarınla çelişme hocam.

OnurKul
24.12.2012, 01:56

Abi Şenol Hoca o adamı takıma kazandırdı haberiniz yok... Bitirmeye çalışsa oynatır mıydı? Takım küme de düşse oynatmazdı o adamı...

Aynı şeyi Olcan'a da yaptı ve gerekçesi şuydu:

"İyi bir oyuncu kötü oynuyorsa onu ısrarla oynatmaya devam edersen körelir, daha da kötüye gider. Ben oyuncuları dinlendirip kendilerine gelmesini istiyorum."

OnurKul
24.12.2012, 01:58
Arkadaş benim anlamadığım nokta şu: Sen eğer 90+2 de oyuncu değiştiriyorsan tek bir sebebi var gol yemeyip uzatma süresinden yemek içindir. Stoper al o zaman oyuna neden forvet alıyorsun? Ha forveti al ama yaptıklarınla çelişme hocam.

Halil'i alkışlatmak için oyuncu değişikliği yaptı. Şenol Hoca'nın açıklamalarını okuyun Allah rızası için...

TSezgin61
24.12.2012, 01:59
fener birkac puan geriye düstümü yer yerinden oynuyor. olagan üstü hal ilan ediliyor. futbolculara "formanin agirligini tasiyamayan gitsin" diye bagiriliyor.

biz ilk yari sonu sampiyonlugun cok uzaginda kaldik bile, Senol hoca hala daha futbolcu alkislatiyor, "onun buna ihtiyaci var" diyip moral vermemizi istiyor.

Senol hoca, haci murati temizlesende camlarina film cektirip nikelajli jant taksanda sen mercedesi, BMWyi gecemezsin...

olmuyor. senin yönteminle artik olmuyor hocam. heycansiz olmuyor. azarlamadan olmuyor. sen artik yönetime cik, bu isi tolunay gibi kizip bagiran hocalara birak... Trabzonsporun "BURASI TRABZON, ISINE GELMEYEN S... GITSIN" diyen hocalara ihtiyaci var...

h@msi61
24.12.2012, 02:01
Benim bekledigimden daha iyiydik, ligin en cok gol atan takimi gsye bir kac pozisyon disinda gol sansi vermedik. Takim savunmasi Bamba'nin yokluguna ragmen ust duzeydeydi, 11 oyuncu da elinden geleni yapti bu konuda.
Hucumda ise yine kotuyduk, hizli hucuma cikamiyoruz, set hucumu yapamiyoruz. Ona ragmen gol ayagimiza geldi ama degerlendiremedik. 10'un ustunde korner kullandik, bir tanesine kafa bile vuramadik...

Bu takima devre arasinda iyi bir forvet katilmasi sart. Henrique, Vittek ve Janko'ya yol versinler, takimin yapisina daha uygun bir forvet alsinlar.. Bu sene cok umut kalmasa da en azindan onumuzdeki sene basinda bu tur problemler yasamayiz...

Hekimoğlu
24.12.2012, 02:01
Abi Şenol Hoca o adamı takıma kazandırdı haberiniz yok... Bitirmeye çalışsa oynatır mıydı? Takım küme de düşse oynatmazdı o adamı...

Aynı şeyi Olcan'a da yaptı ve gerekçesi şuydu:

"İyi bir oyuncu kötü oynuyorsa onu ısrarla oynatmaya devam edersen körelir, daha da kötüye gider. Ben oyuncuları dinlendirip kendilerine gelmesini istiyorum."
İyi de benim anlamadığım adam ilk 1-2 hafta kötü oynar sonra dinlendirirsin dinlendirirsin dediğim maksimum 3 maç bu adam ilk defa 10. hafta oynadı ilk 9 hafta aldığı süre sıfır, nerde kötü oynadı hazırlık maçlarında mı,hem bu esnada adam milli takımda ilk 11 de oynayıp goller bile atıyordu Şenol hoca gözden çıkardı felan diye düşünmedik mi şimdi ben Şenol Güneşi eleştirmek yerine övmeliyim öylemi pes yani.

Canberk
24.12.2012, 02:02
Halil'i alkışlatmak için oyuncu değişikliği yaptı. Şenol Hoca'nın açıklamalarını okuyun Allah rızası için...

Alkışlatmak mı yuhalatmak mı ?

Hekimoğlu
24.12.2012, 02:04
Alkışlatmak mı yuhalatmak mı ?Hamit alkışlanınca Halil de alkışlanır diye düşünmüş olabilir tek yumurta ikizleri ya o bakımdan. :)

Canberk
24.12.2012, 02:06
Hamit alkışlanınca Halil de alkışlanır diye düşünmüş olabilir tek yumurta ikizleri ya o bakımdan. :)

Tutturamadı o halde hocam :D

OnurKul
24.12.2012, 02:11
İyi de benim anlamadığım adam ilk 1-2 hafta kötü oynar sonra dinlendirirsin dinlendirirsin dediğim maksimum 3 maç bu adam ilk defa 10. hafta oynadı ilk 9 hafta aldığı süre sıfır, nerde kötü oynadı hazırlık maçlarında mı,hem bu esnada adam milli takımda ilk 11 de oynayıp goller bile atıyordu Şenol hoca gözden çıkardı felan diye düşünmedik mi şimdi ben Şenol Güneşi eleştirmek yerine övmeliyim öylemi pes yani.

Soru basit "Şenol Güneş Adrian'ı bitirmek istediyse neden oynattı?"

Bu adam geçen sezon 40 maç oynadı, sonuç? Kaç asist yaptı kaç gol attı? Bunları göz önüne almıyorsunuz... Şenol Hoca'nın onu göndermemesi bir olaydır. Herke sösylendi Adrian niye gitmedi diye.

Adrian kadar uzun sürmese de Olcan için de yaptı aynı şeyi Şenol Hoca.

Hekimoğlu
24.12.2012, 02:15
Soru basit "Şenol Güneş Adrian'ı bitirmek istediyse neden oynattı?"

Bu adam geçen sezon 40 maç oynadı, sonuç? Kaç asist yaptı kaç gol attı? Bunları göz önüne almıyorsunuz... Şenol Hoca'nın onu göndermemesi bir olaydır. Herke sösylendi Adrian niye gitmedi diye.

Adrian kadar uzun sürmese de Olcan için de yaptı aynı şeyi Şenol Hoca.Şöyle söyleyeyim, denize düşen yılana sarılır.Olcanın durumu çok farklı onda işte dinlendirme yaptığı doğru,ama Adrian adam mı öldürdü de 9 hafta yedekten bile giremedi çoğu maçta 18 de değildi zaten.

Gökhan Uzun
24.12.2012, 02:16

oyuna soktugu oyuncudan bahsediyorum siz de benim yazdıgımı iyice okuyun

Berkedogan
24.12.2012, 02:17
şu burak 5 kuruş etmezken adam ettik dediklerine bak 5 milyon kazandırmış senin değerini arttıran galatasaraymıydı inşallah 3. ligde biter futbol hayatın.

Hekimoğlu
24.12.2012, 02:19
Bu Burak efsane dediğimiz kimden daha faydalı olmuş açsın bir okusun Trabzonspor tarihini.Neredeyse biz borçluymuşuz gibi hareket ediyor utanmaz arlanmaz.

OnurKul
24.12.2012, 02:20
Şöyle söyleyeyim, denize düşen yılana sarılır.Olcanın durumu çok farklı onda işte dinlendirme yaptığı doğru,ama Adrian adam mı öldürdü de 9 hafta yedekten bile giremedi çoğu maçta 18 de değildi zaten.

Adrian'ı bitirmek isteyen adam lig başlamadan yollar ya da devre arasını beklerdi.

Orta saha kalabalık zaten, Adrian'ın yılanlık bir durumu yoktu.

Mesela, Cech'i istemiyor Şenol Hoca, forma da vermedi, adam devre arası yolcu. Emerson kötü maçlar çıkardı yine de Cech'e forma vermedi hoca. Adrian'a da aynısını yapabilirdi. Adrian'ın 18'de olduğu maçlarda oldu, kendisi yaptığı açıklamalarda "Çok iyi hazırlanıyorum ve Şenol Hoca'dan fırsat bekliyorum" diyordu. Bir güne bir gün Arian ters bir açıklama yaptı mı Şenol Güneş'e? Hoca oyuncuyu sevmiyorsa, oyuncu hocaya sevgi besler mi? Adrian-Şenol Güneş muhabbetini bilemeyiz. Gerçek olan ve bildiğimiz tek şey iki taraf da bir gün olsun birbirini kötülemedi. Adrian "Şenol Güneş beni bitirmeye çalışıyor!" diyebilirdi, Şenol Hoca "Adrian'ı istemiyorum!" diyebilirdi ama demediler.

Şenol Hoca, Adrian'a zaman verdi, o da bunu değerlendirdi.

OnurKul
24.12.2012, 02:23
oyuna soktugu oyuncudan bahsediyorum siz de benim yazdıgımı iyice okuyun

Sen yazdığını okumuyorsun

"Sen eğer 90+2 de oyuncu değiştiriyorsan tek bir sebebi var gol yemeyip uzatma süresinden yemek içindir. Stoper al o zaman oyuna neden forvet alıyorsun? Ha forveti al ama yaptıklarınla çelişme hocam."

bu yazdığında oyuncu değişikilğini "tek bir sebebi var gol yemeyip uzatma süresinden yemek içindir." diye yorumlamışsın. Sadece süre yemek için değil alkışlatmak için de yapılır bu değişiklikler.

Şenol Hoca ise Halil'i alkışlatmak için yaptı bu değişikliği. Orada oyuna aldığı oyuncunun pozisyonu, ismi fark etmiyor.

Hekimoğlu
24.12.2012, 02:24
Adrian'ı bitirmek isteyen adam lig başlamadan yollar ya da devre arasını beklerdi.

Orta saha kalabalık zaten, Adrian'ın yılanlık bir durumu yoktu.

Mesela, Cech'i istemiyor Şenol Hoca, forma da vermedi, adam devre arası yolcu. Emerson kötü maçlar çıkardı yine de Cech'e forma vermedi hoca. Adrian'a da aynısını yapabilirdi. Adrian'ın 18'de olduğu maçlarda oldu, kendisi yaptığı açıklamalarda "Çok iyi hazırlanıyorum ve Şenol Hoca'dan fırsat bekliyorum" diyordu. Bir güne bir gün Arian ters bir açıklama yaptı mı Şenol Güneş'e? Hoca oyuncuyu sevmiyorsa, oyuncu hocaya sevgi besler mi? Adrian-Şenol Güneş muhabbetini bilemeyiz. Gerçek olan ve bildiğimiz tek şey iki taraf da bir gün olsun birbirini kötülemedi. Adrian "Şenol Güneş beni bitirmeye çalışıyor!" diyebilirdi, Şenol Hoca "Adrian'ı istemiyorum!" diyebilirdi ama demediler.

Şenol Hoca, Adrian'a zaman verdi, o da bunu değerlendirdi.Adrian'ın takım aradığını okumuştum basından Colman'ın olmadığı yerde Adrian şart oğlu şarttı bize neyse uzatmayalım Şenol Güneş inşallah bir daha kimseyi kazanmak için 9 hafta kadrodan kesmez !

OnurKul
24.12.2012, 02:26
Adrian'ın takım aradığını okumuştum basından Colman'ın olmadığı yerde Adrian şart oğlu şarttı bize neyse uzatmayalım Şenol Güneş inşallah bir daha kimseyi kazanmak için 9 hafta kadrodan kesmez !

Şenol Hoca'ya güvenelim. Biz hep bardağın boş tarafını görüyoruz. Şenol Güneş'in adam ettiği futbolcuların listesini yapalım dolu tarafı da görelim. Adrian'a uyguladığı süreç bardağın "dolu" tarafıdır. Şu adama güvenelim yakasından düşelim de işini yapsın. Eleştiriler olsun ama taraftar olduğumuzu unutmadan. Saygılar.

Çağatay_
24.12.2012, 02:27
Trabzonspor taraftarının ne yazık ki olmuş bitmiş şeyleri sürekli gündemde tutmak gibi bir zaafı var.

Ne işimiz var bizim rakip takımın oyuncusuyla. Ne olmuşsa olmuş, sonuçta bizde değil.

Buralarda sürekli Burak konuşuluyor, bunun bize bir faydası yok ki.

Kendinizi de sıkıntıya strese sokmayın renktaşlar.

POYRAZ
24.12.2012, 02:30
Son vuruslari yapamadik malesef.

DeAgLeMaNyAq
24.12.2012, 02:38
Son saniyede Zeki Yavru girse ne farkedecekti. Emre'ye gereken şans verilmiyor katılıyorum ama geçmiş örneklere bakarsak her maçta kulübede olmasına bile şükretmeli. Geçen sezon Eren ve Sercan kadroya bile giremiyordu...

Yiğit Gayretli
24.12.2012, 02:43
Taraftarın yüzde doksan dokuzu geçen sezonun yarısından itibaren Adrian'ın arkasına teneke baglayıp yolluyordu. Şimdi Adrian performansını katladı ve Şenol Hoca onu az daha kaybediyordu öyle mi?

Gülemedim bile...

Hekimoğlu
24.12.2012, 02:45
Taraftarın yüzde doksan dokuzu geçen sezonun yarısından itibaren Adrian'ın arkasına teneke bağlayıp yolluyordu. Şimdi Adrian performansını katladı ve Şenol Hoca onu as daha kaybediyordu öyle mi?

Gülemedim bile...Çok üzüldüm gülemediğin için böyle bir seviyesizle tartışmak hele de bu saatte bana zul.Forum yöneticisiymiş bir de.

Berke6198
24.12.2012, 02:54
Başıdan beri Adrian'ın destekçisi olduğumdan dolayı kendimle gurur duyuyorum...

Gökhan Uzun
24.12.2012, 03:00
Sen yazdığını okumuyorsun

"Sen eğer 90+2 de oyuncu değiştiriyorsan tek bir sebebi var gol yemeyip uzatma süresinden yemek içindir. Stoper al o zaman oyuna neden forvet alıyorsun? Ha forveti al ama yaptıklarınla çelişme hocam."

bu yazdığında oyuncu değişikilğini "tek bir sebebi var gol yemeyip uzatma süresinden yemek içindir." diye yorumlamışsın. Sadece süre yemek için değil alkışlatmak için de yapılır bu değişiklikler.

Şenol Hoca ise Halil'i alkışlatmak için yaptı bu değişikliği. Orada oyuna aldığı oyuncunun pozisyonu, ismi fark etmiyor.

neyse anlaşamayacağız galiba.. çok farklı bakıyoruz saygılar..

Onur Akyüz
24.12.2012, 03:02
Biz penaltı kullandık mı bu sezon?

Bunu bi irdelesek?

DeAgLeMaNyAq
24.12.2012, 05:48
Biz penaltı kullandık mı bu sezon?

Bunu bi irdelesek?

Ceza sahasına yaklaşamıyoruz ki penaltı kullanalım. Üstelik rakip savunmayla didişen ve kendini her an bırakabilen bir Burak Yılmaz da yok. Kaldı ki hakemler de artık pek kolay penaltı çalmıyor bence. Bizle birlikte penaltı kullanmayan bir takım daha var o da FB. BJK 2, GS ise 1 penaltı kullandı...

Sefer A.
24.12.2012, 06:28
eee??? Gs kapalı savunmayı aşamadı diye biz iyi iş yapmış mı olduk?

Top ilk yarı tamamen, aykut girdikten sonra kısmen gs de idi. İkinci yarının ortalarında tamamen dengeledik. Son 15 dakika oyun tamamen bizim kontrolümüzdeydi.
Bu kadar.

Rakibin ne yaptığından bana ne yahu? Hani sen fırsatı verdin ve rakip değerlendiremedi. Sonuçta sen başarılı mı oluyorsun?

Doğrudur iyi savunma yaptık.
Bunu inkar eden yok ki!

İyi de bu mudur sizin beklentiniz? İyi savunma yapan bir takım.

15 dakikalık oyun size kafi ise kusura bakmayın. Aynı gözle bakamayız. Her maç ilk 15 dakika oynuyorduk, şimdi son 15 dk oynadık.

Bu fark mıdır sizin beğeninizi kazanan??

Hadi be!

Gs yi falan geçtim. Kıçı kırık 1 maçı eksik antalyanın, parası bitik, gençlerle iş görmeye çalışan bjk nin 6 şar puan arkasında gezineceksin ligde....
15 dakika gs ye karşı top oynadın diye herşeyin üstünü kapatacağız.

Arkadaş nasıl bir lobisi var bu adamın. Hasbinallah yahu!

ben bir seyin üstünü kapatmiyorum, yalniz takimin iyi savunma yapmasini bile beklemedigim için pek elestiremiyorum takimi dün aksam ki mücadele ve sonuçtan sonra, bu kadar basit
hem iyi savunma yapmamiz tabii ki önemli, bir de gol atabilsek tamamdir, ama orasi zor iste malesef, hoca takimi yeterince gaza getiremiyor demek ki....

Punisher-61
24.12.2012, 07:12
Trabzon taraftari vefasiz diyen serefsiz burak hangi yüzle ben Com sey söylerim ama bana yakismaz der...

Delikanli gibi konus bakalim... Delikanli adam avrupaya gidecem derse gider...trabzonda kalicagim derse kalir...gizlice serefsiz gibi gs ye kacmaz..

Burak: besiktasliyim, trabzonspor icin ölürüm galatasaraya giderim... Iste adamligin bu kadar..

İskender Çakmak
24.12.2012, 07:17
Adrian 'ın performansı gerçekten sevindirici. Yalnız Henrique'yi anlamıyorum. Bu adam topcu falan değil ama ilk onbir başlıyor. Bu konuda Şenol Hoca yanlış yapıyor. Belki haddime değil ama yanlış yapıyor. Emreye bu kadar şans verseydi daha farklı olurdu düşüncesindeyim. Dün biz maçı alabilirdik ama taktik anlayışımız ve oyuna müdahale edemememizden dolayı bu sonuç ortaya çıktı.

Punisher-61
24.12.2012, 07:28
Senol günesin Henriqueyi oynatmasinin tek nedeni piyasa yapmasini istemesi...takimin zararina olsa bile... Henrique devrede gider..

asilhamsi
24.12.2012, 08:21
Burak o kutsal formayı giyip adam sıfatını almasaydı su an pecete dagıtıyor olurdu.

Ona gosterilen tepkilerin tamamının son derece yerinde buldum.Ama bana kalırsa daha fazlası yapılmalıydı.

Bizim oralarda yedigi kaba s.can adamları sevmezler.(Burada adam lafı mecaz olarak kullanılmıstır).

asilhamsi
24.12.2012, 08:22
Sezon basından beri aynı seyi soyluyorum

ileri uclusu halil-henrique-olcan olan takım Super ligin en az gol atan takımı olur.

Asıl sorun ileri ucta.

Travelair
24.12.2012, 08:28
Burak'a kızılıyor tamam. Fakat yurt içi ya da yurt dışı farketmez, 5milyon €'yu şu şartlarda getiren alır diye madde koydurmak istiyor, neden kabul ediyorsun? Yönetim de onun kadar hatalıdır, ona neden kızılmıyor? Onur'a da aynısı yapıldı. Yöneticilerimizin çoğunun gözümde hiç değeri yok. Taraftarı kandırıyorlar

Süleyman50
24.12.2012, 08:30
maçtan önce beraberliğe razıydım ve forumda da öyle yazmıştım ama özetleri seyredince gördüm ki yazık olmuş galibiyeti kaçırmışız...

Sefaenes
24.12.2012, 08:34
Halil ne oynadida alkislatmak istedi hocamiz. Hocamiz inatci olmaza simdi 24 puan olmiyacaktik daha iyi yerde olurduk

arfsigorta
24.12.2012, 08:36
Bu takım çok saçma yenilgiler aldı, ama kanı bozukların hiçbirine de yenilmedi.
Takıma bir forvet alınsa (kendini kaldırabilen ve kontrada hızlı) bu yıl tepeyi zorlar, kupayı da alırız. Ama bu Henri ve Janko ile değil.
Adrian oldu, olcan toplanıyor, defans fena değil (Emerson hariç, bu kadar zayıf ve ağır defans oyuncusu olurmu, anlamadım), kale mükemmel
FORVETTTTT ???

Faik Yılmaz
24.12.2012, 08:40
Valla maçtan aklıma kalan insanlık dışı su şişesi ve maytap...

Böyle şeyler ancak acizler yapar....

Bize yakışmadı bu durum.....

Bu insaniyet fakirlerinden dolayı stadyumda maç izlemeyi bıraktım zaten.....

asilhamsi
24.12.2012, 08:40
Burak'a kızılıyor tamam. Fakat yurt içi ya da yurt dışı farketmez, 5milyon €'yu şu şartlarda getiren alır diye madde koydurmak istiyor, neden kabul ediyorsun? Yönetim de onun kadar hatalıdır, ona neden kızılmıyor? Onur'a da aynısı yapıldı. Yöneticilerimizin çoğunun gözümde hiç değeri yok. Taraftarı kandırıyorlar

biz en cok yonetime kızıyoruz kardesim.Burak a tepki gosterme nedenimiz afederdin yedigi kaba etmesi.Yalandan yere ben Trabzonsporluyum bir yere gitmem demesi.

Travelair
24.12.2012, 08:46
Burak'ın ne olduğunu almadan önce de az çok biliyorduk. Ama yönetim içimizden geliyor. Onların yaptığı Burak'ın 10 katı

Gurpas
24.12.2012, 08:52
Şenol Güneşe son 3-4 haftadır bende sinir oluyordum ve gitmesini istiyordum ancak;

Dünkü maçtan sonra bazı futbolcuların durumunu görünce Şenol Hocam ı daha iyi anladım elindeki malzeme ile bu kadar oluyor.
Şenol hocamın yakasından düşmeliyiz ben şahsen düştüm onu çok iyi anlamaya başladım, sizede önerim düşün Şenol hocamın yakasından.
Bu takımın geleceği parlak.

Ertan 51
24.12.2012, 08:54
Maç oynanmadan beraberliğe razıydım ama ğs nin bu kadar kötü olduğu bir maçta onları yenemeyince de kahrımdan ölüyorum dün akşamdan beri.Şaka gibi bir maç izledim dün,Trabzonspor'un tek gölcüsü var saha da o da çıkartılıyor yerine defansif orta saha alınıyor,golcü oyuncusu Emre 90 artı 2 buçukta oyuna giriyor,hadi bu şartlarda gol at ta maç kazan.

Neyse olan oldu artık,
yine de rakiplerin de çok kötü bir sezon geçirdiğinden dolayı fazla kopmadık tepeden,
mucizeyi gerçekleştirir de hucum bölgesi için akıllı işler yapabilirsek 2. yarı çok daha güzel işler çıkarabiliriz.

Tayfun
24.12.2012, 08:58
Öncelikle maçta paçama kadar ıslandım onu belirteyim.
Genelde orta alan mücadelesi şeklinde geçti oyun, bence 3 puan alamadığımız için üzülmeliyiz, gs'nin kaleyi bulan şutu dahi yoktu maç içinde.
Şenol Güneş Alanzinho'yu biraz daha erken alabilirdi oyuna, artı Halil'e neden hermaç bu kadar katlanıyor orasını da anlamış değilim.
Burak konusuna gelince maç sonu açıklamaları ile kendini komik duruma düşürdü "Trabzonspor'un efsanelerinden fazlasını verdim" gibi bir cümle kurdu, neremle gülsem bilemedim ona :) zira bizdeki efsanelerin hiçbiri para için oynamadı bu bir Burak efendi gerisini saymayacağım zaten.
Taraftarla arasında olan farkı ise "ben küfür etmem onlar eder farkımız bu" şeklinde bir cümle kurdu bu da ayrı bir komedi, ağzından salyalar akarak hakemlere nasıl küfür ettiğini maçlardan sonra izlesin bi bence. Farkmız neydi biliyor musun Burak "Biz Trabzonlular ve Trabzonsporlular olarak verdiğimiz lafın arkasında dururuz karşımızdakini de öyle bilir, söz namustur ağızdan çıkar başka yerden değil; sözünde durmayıp kandırılmıdığımızı anlayınca da g*tünde torpil patlatırız adamın Avni Aker'in göbeğinde"

Faik Yılmaz
24.12.2012, 08:59
Liderden 1 puan aldık diye sevinmek küçük takımların avunacağı türden kelamlardır...

Aynı liderin 9 puan gerisinde olmak.....

501 milyon tl borcu olup neredeyse klübün kapısına kilit vuran Beşiktaşın 6 puan arkasındayken .....

Şenol Güneşin gölgesiyle yarışmaması gereken Antalya 1 maç eksiğiyle 6 puan önümüzdeyken ben sevinemiyorum....

dünkü maç bugünkü maç işi değil genel olarak ilk yarı boyunca rezil bir futbol oynadık ve en önemli nedenide Güneşimiz.....

Mehmet Fatih Yavuz
24.12.2012, 09:04
Şenol Güneşe son 3-4 haftadır bende sinir oluyordum ve gitmesini istiyordum ancak;

Dünkü maçtan sonra bazı futbolcuların durumunu görünce Şenol Hocam ı daha iyi anladım elindeki malzeme ile bu kadar oluyor.
Şenol hocamın yakasından düşmeliyiz ben şahsen düştüm onu çok iyi anlamaya başladım, sizede önerim düşün Şenol hocamın yakasından.
Bu takımın geleceği parlak.

Sıkıntı şuradadır ki elindeki malzemenin de sorumlusu kendisidir.

Bizzat kendi aldı ise de kendisidir, işe karışmayıp başkasına aldırdı ise de kendisidir.

Ertan 51
24.12.2012, 09:06
Liderden 1 puan aldık diye sevinmek küçük takımların avunacağı türden kelamlardır...

Aynı liderin 9 puan gerisinde olmak.....

501 milyon tl borcu olup neredeyse klübün kapısına kilit vuran Beşiktaşın 6 puan arkasındayken .....

Şenol Güneşin gölgesiyle yarışmaması gereken Antalya 1 maç eksiğiyle 6 puan önümüzdeyken ben sevinemiyorum....

dünkü maç bugünkü maç işi değil genel olarak ilk yarı boyunca rezil bir futbol oynadık ve en önemli nedenide Güneşimiz.....
Bu saydığın olumsuzluklar için en önemli nedenimiz,
''en önemli nedenimiz Güneşimiz'' diyenlerimiz.

Faik Yılmaz
24.12.2012, 09:08

Bizzat kendi aldı ise de kendisidir, işe karışmayıp başkasına aldırdı ise de kendisidir.

Evet Şenol Güneş duvarcı ustası değildir ki alınan malzeme kadar iş yapsın...

Murat Acar
24.12.2012, 09:16
Evet Şenol Güneş duvarcı ustası değildir ki alınan malzeme kadar iş yapsın...

Evet faik gerçekten çok doğru bir kelam ettin.Duvarcı ustasıysan sana verilen malzemeden ne çıkarsa onu yaparsın ama müteahhitsen nasıl istiyorsan öyle yaparsın baktın beğenmedin yenisini alır yeniden inşaa edersin.Elimde bu vardı ancak bukadar demek duvarcı ustasının savunması olabilir sadece.Bizde müteahhit çok olunca iyi bir örnek teşgil etti bu...Alan sen değilsen sorumlusu sensin neden aldırdın.yada kaç yıldır burdasın isteyipde aldıramadığın adam varsa resti çekmesinide bileceksin ya alınır yada alınır diyerek...

Faik Yılmaz
24.12.2012, 09:22
Bu saydığın olumsuzluklar için en önemli nedenimiz,
''en önemli nedenimiz Güneşimiz'' diyenlerimiz.

Evet bu takıma 5 milyon euroluk fiyaskoları biz aldırdık....

Menejerleri biz zengin ettik...

17 maçta 51 puanın 24 ünü biz topladık....

Şenol Güneşe aman toz kondurmayalım....

Öztürk Uğur
24.12.2012, 09:27
Şenol hoca bugün bırakıyorum dese acaba kaç kişi klube geldiğinde borç 70 milyondu şimdi oldu 130 milyon gidiyorsun diye soracak ? yapılan onca boş transferin hepsini yönetim yaptıysa 3 sene neden durdu takımın başında oda ayrı bir soru işareti tabi. Bu yıl futbol adına hiç bir şey üretmediğimiz için maç hakkında yorum yapmıyorum.

winner
24.12.2012, 09:27
Real Madrid'e transfer olan Figo'ya insanların tiyatro gibi maç izlediği Nou Camp'ta domuz kafası atmışlardı buna benzer çok şiddetli örnekler yine var Avrupa'da...

Ama dün atılan birkaç para istanbul medyasının gündemine oturdu...

O da olmasın, hiç atılmasın tabii ki yanlış ama farklı yaş,kültür,sosyal gruplardan oluşan 25 bin kişinin olduğu bir ortamda hem de bu ülkede bu futbol ortamında lafı edilecek bir olay bile değil...

Polis otosu devrilip ortalık ateşe verilmedi, rakip takım taraftarı stad önünde bıçaklanmadı ya da kendi tribününde kendi takım taraftarı bıçaklanarak öldürülmedi sadece birkaç madeni para...

Futbol terörünün başkenti istanbul'da yaşananların yanında dün çok sakin bir maç geçti...

İstanbul'da "pislik" muamelesi yapılarak kovulan(kendi deyimiyle eşantiyon),Trabzonspor'da adam olan sonra türlü yalanlarla tekrar İstanbul'a kaçan bir futbolcu için aslında dün olaysız,çok sakin bir akşam oldu...

Bir de vefadan bahsetmiyor mu...

alone_6161
24.12.2012, 09:29
Sahaya atılan maddeleri kesinlikle onaylamadığımı baştan belirteyim.

Fatih Terim maçtan sonra biz Burak'ı Moskova'dan aldık demiş. Bonservis parasını da Moskova'ya mı ödedin çakma imparator? Lakabın imparator olsun, sonra da gel karşıma ucuz kelime oyunları ile aklın sıra beni kandırmaya çalış. Pabucumun imparatoru.

Gelelim asıl konuya Burak maçtan sonra Şenol Hoca dışındakilerin bemim için hiçbir değeri yoktur demiş. Değeri olmayanlara biz taraftar da dahiliz. Zamanında sahip çıktığımız, destek verdiğimiz, el üstünde tuttuğumuz Burak, densizin birinin attığı madde sebebiyle bir kalemde Trabzonspor taraftarını da silmiş. Burak sana hatırlatayım, öncelikle fare dağa dağın haberi olmamış diye bir tabir vardır hatırlatırım. Ayrıca biz seni sileli, unutalı çok olmuştu, sen hala orda mısın?

Ben de çok şey söyleyebilirim ama ben onlar gibi değilim. Bir şey söyleyeceksem gider yüzlerine söylerim. Şenol hocaya teşekkür ediyorum, üzerimde emeği çoktur. Sadece Şenol hoca benim için farklıdır, geri kalanın bir değeri yoktur. Hocalarımız uzun zaman sonra gördüm, farklı duygular içindeydim. Şampiyon olduk, Türkiye Kupası aldık, eşantiyon geldiğim yere 5 milyon euro kazandırdım. Efsane dedikleri oyunculardan daha çok şey verdim. Demek ki onlarda vefa, kadir kıymet bu kadarmış. Söyleyecek bir şey yok

Ertuğrul ATALAY
Bu gs yi yenmemiz gerekirdi.
1-Alanzinyo maden oynayabilecek durumda baştan oynamalıydı.
2-henrike oyundan çıkmamalıydı
3-Oyunun başında deplasman takımı gibi oynadık.ikinci yarıdaki oyunu baştan oynamalıydık.
4-Halilin alkışlanmayıp yuhalanacağı öngörülmeliydi..hiç oynamamalıydı

Sonuç olarak takım kapasitesi gsyi yenecek durumdadır ve bu puanı haketmemektedir...Burada sorun Şenol Hocanın tercihleridir...

Ancak herşeye rağmen Hocamızın notunu kalanlar gidenlerler netleştikten sonra ve sene sonunda vermeliyiz....

Doğan BULAT
Şu takımda Alanzinho gibi 2 tane daha adam olsun yeter yeminle.. Yedek olsa sorun çıkarmz problemsiz sahada elinden geleni yapan bir adam.. Çoğu oynayandan daha adam.. Bu adamı hala göndermek isteyen varsa yuh diyorum başka bişey demiyorum..

Şenol Hocam Henriqe kalasına verdiğin şansı birazda Emre'ye verseydin ya? Gençlerin katilisin Korkaksın pasifsin..

Vur masaya yumruğunu şu takıma adama gibi forvet aldır ama sende onu yapacak vizyon yok..

Trabzon iyi oynadı dün tam anadolu takımlarının büyük maçlarda oynadığı gibi.. Artık Anadolu takımından farkımız yok.. Büyüklük mazi olmuş.. Külüp çakalların elinde. Külüp olmuş deniz yemeyen keriz..

1461 de sattın paralarını yiyin borçlarınızı kapatın sonra belki bırakırsınız..

Şampiyon olmak istemiyorlar inanmıyorlar bizi uyutuyorlar sadece..

Ertuğrul ATALAY
24.12.2012, 09:32
Saha olaylarına gelince tabiiki sahaya atılan maddeler hoş değil..Ancak taraftarımızın tepkisinin neye olduğu belli...bence muhteşem bir taraftar vardı...Hakedene hakettiğini verdiğini düşünüyorum...

Ertan 51
24.12.2012, 09:33
Evet bu takıma 5 milyon euroluk fiyaskoları biz aldırdık....

Menejerleri biz zengin ettik...

17 maçta 51 puanın 24 ünü biz topladık....

Şenol Güneşe aman toz kondurmayalım....
Topçuya parayı,menejere parayı Şenol Güneş mi verdi,
ğs denen aşağılık takımda harcanan paraların hesabı yavşak terime mi soruluyor ünal aysala veya a.albayrağamı,bienvenü ye ve krasiç e ödedikleri paraları tana kafalı aykut a sorduklarını hiç duymadım ben,niye başka yerde hoca sorumlu değilde bizde sorumlu,
kulübün kanalizasyonu tıkansa Şenol Güneşten bileceksiniz,
evde hanımla atışsanız Şenol Güneşten bileceksiniz,
tamam toz konduralım, hak ettiği zaman eleştirelim, bak mesela ben bugün gittim ilgili başlığa hocam hakkında eleştirilerimi yazım,
ama sizin bu tutumunuz varya gerçekten çok itici,
o kadar negatif yazıyorsunuz,hep ama hep eleştiri yazıyorsunuz ki Faik Yılmaz ismini görünce ne yazacağınız ezbere biliniyor,biraz vicdan, biraz akıl, biraz ama biraz da bardağın dolu tarafından bakında renk gelsin bünyenize.

bariskaratas
24.12.2012, 09:37
Ya bırakalım tepki koymayı. Çünkü değer verilmesi gerekenlere değer vermiyoruz.
Şovmen adamlara kanıyoruz.
Burda selçuk, engin, burak yüzünden kaç kişi ile tartıştım sayısını unuttum.
biri gelip te abi haklıydın demedi.
Aynı şovmenlerden 2 tane var şimdi. Olcan ve volkan.

OrkHun
ne oldu şimdi burak'a yapılanlar kime ne fayda getirdi? alırız 2-3 maç ceza rahatlarız. bundan sonra elimizdeki futbolcu "aman çok fena protesto ediyorlar" diye gitmeyecek mi sanıyor o hareketleri yapanlar?

Faik Yılmaz
biraz da bardağın dolu tarafından bakında renk gelsin bünyenize.

17 maç 51 puan

aldığımız 24 puan.....

almamız gereken puanların sadece %47 sini almışız.....

ha siz Gsye Bjkya Fenere yenilmedik diye mutlu olabilirsiniz ama gerçek şu ki ;

bardağın yarısı bile dolu değil.....

DJTT
24.12.2012, 09:38
Halil ne oynadida alkislatmak istedi hocamiz. Hocamiz inatci olmaza simdi 24 puan olmiyacaktik daha iyi yerde olurduk

Senol günesin Henriqueyi oynatmasinin tek nedeni piyasa yapmasini istemesi...takimin zararina olsa bile... Henrique devrede gider..

Böyle taraftarlar icin utaniyorum!!!!!!! Bir de Almaynadan gelen arkadaslar böyle söylüyorsa vah bizim halimize.....

Biz derlerimize sahip cikmamiz lazim ve Senol hocamiz bu degerilerin en degerlisidir! Bu transferleri bizim yönetim dedigimiz Sahazlar yapmistir! Bizi bu duruma getirenler onlar! Onlar utansin!

Ertan 51
24.12.2012, 09:40
17 maç 51 puan

aldığımız 24 puan.....

almamız gereken puanların sadece %47 sini almışız.....

ha siz Gsye Bjkya Fenere yenilmedik diye mutlu olabilirsiniz ama gerçek şu ki ;

bardağın yarısı bile dolu değil.....
Ben ne diyorum sen ne diyorsun arkadaş yaa,hayret valla...

Süleyman50
24.12.2012, 09:40
ilk yarı boyunca en çok üzüldüğüm 2 maç var antalya ve belediye maçları 1-0 önde olduğumuz 2 maçı da amatörce goller yiyeyerek kaybettik, kazansak 30 puandaydık bu kadar olumsuzluğa rağmen...

Ertuğrul ATALAY
24.12.2012, 09:41
şenal hoca tercihleriyle eleştrilmeli ki bu konuda eleştriyi hakediyor....
Ancak onu başka hocalarla karıştırmayalım....İstanbul medyası kendi hocalarına karşı (ki o şahıslar kendi menfaatlerin kulup menfaatlerinin üstünde tutan futbol dışı her türlü ilişkide olan,gündem değiştirmek için bütün ahlaksızca kurguları içinde olan,futbolcu harcayan hocalardır)bizim kadar yaralıyıcı konuşmuyor.

Burçak
24.12.2012, 09:41
:)

Ertan 51
24.12.2012, 09:43
ilk yarı boyunca en çok üzüldüğüm 2 maç var antalya ve belediye maçları 1-0 önde olduğumuz 2 maçı da amatörce goller yiyeyerek kaybettik, kazansak 30 puandaydık bu kadar olmusuzluğa rağmen...
Süleymanım aynen gardaşım,
bugün sabah BMN e girdim yeni sayfaya baktım,puan cetvelini inceledim,zaten çok üzüldüğüm bu 2 maç geldi aklıma,aynen senin hesap 6 puan ekledim,hırsım tavan yaptı:(

Murat Acar
24.12.2012, 09:47
Hiç kimse yazdımı bilmiyorum dikkat edildimi? Burak Roportajında Bu takımda şampiyon oldum demişti Ama trt1 ekranlarındaki STADYUM PROGRAMINDA BU CÜMLEYİ RESMEN SÜMEN ALTI ETTİLER.Kimsede çıkıp neden her söylediğini yazıyorsunuzda Şampiyon olduk sözünü gizliyorsunuz diye çıkışmadı...

winner
24.12.2012, 09:48
Hocanın elindeki malzeme bu savunmasının geçerli bir tarafı yok.

Bu kadroyu kuran ya da kuramayan kendisi, yönetime futbolcu aldıran yada aldıramayan yine kendisi, kendisinin onayı olmadan futbolcu alınmasına göz yuman,ağırlık koyamayan yine kendisi...

Teknik adamlık sadece idman yaptırıp,taktik belirlemek değildir.

Yani malzeme kötüyse yada hazır değilse her türlü teknik adam ilk sorumludur.

Burçak
24.12.2012, 09:50
yüzüne gülüp sırtını döndüğüde arkandan her türlü sinsiliği yapan yavşakları elimizden kaçırmamalıydık.

Mustafa Ayazoğlu
24.12.2012, 09:52
Burak Yılmaz , ben burada şampiyonluk gördüm >>>> Sadri Şener , kupa söylemi

Süleyman50
24.12.2012, 09:52
Hiç kimse yazdımı bilmiyorum dikkat edildimi? Burak Roportajında Bu takımda şampiyon oldum demişti Ama trt1 ekranlarındaki STADYUM PROGRAMINDA BU CÜMLEYİ RESMEN SÜMEN ALTI ETTİLER.Kimsede çıkıp neden her söylediğini yazıyorsunuzda Şampiyon olduk sözünü gizliyorsunuz diye çıkışmadı...

ben dikkat ettim murat abi aynen değidin gibi işlerine gelen kısımları yazdılar ve okudular...

Mustafa Ayazoğlu
24.12.2012, 09:53
yüzüne gülüp sırtını döndüğüde arkandan her türlü sinsiliği yapan yavşakları elimizden kaçırmamalıydık.

en iyi galatasaray açıklaması

Süleyman50
24.12.2012, 09:54
Süleymanım aynen gardaşım,
bugün sabah BMN e girdim yeni sayfaya baktım,puan cetvelini inceledim,zaten çok üzüldüğüm bu 2 maç geldi aklıma,aynen senin hesap 6 puan ekledim,hırsım tavan yaptı:(

üzülmemek elde değil abi...

UĞUR DURTAŞ
24.12.2012, 09:58
dün kü maçın önemi neydiki stad full doluydu.

kızarızya futbolculara maç seçiyorlar diye birazda kendimize kızalım.

niçin yenildiğimiz bursa ve es es maçında stad dolu değildi.

demekki bizlerde maç seçiyoruz.

her maçta stadın dolması gerekli olduğunu düşünüyorum.

dün olduğu gibi isteksiz oyuncularımız bile seyirci baskısından çekinrek ellerinden geleni yaptılar.

Doğukan Uçan
24.12.2012, 09:59
ezik galatasarayın beraberlik için geldiği ne kadar belli maçı tekrar izledim evde adam gibi 1 tane forvetimiz olsa çok rahat alacakmışız maçı yazık oldu adamların kaleye şutu yok.

Faik Yılmaz
24.12.2012, 09:59
Ben ne diyorum sen ne diyorsun arkadaş yaa,hayret valla...

Abi asıl size hayret...

32 yaşındaki Zokoraya 5 milyon euro verilirken ben isyan ediyorum menejerine 1 milyon euro ödeniyorken ben rahatsız oluyorum bunu her yerde SÖYLÜYORUM...

ama bu oyuncuyu oynatacak 1 numaralı ismin sesi çıkmıyor.... çıksada dinlenmiyor ....

ondan sonrada kadrom yetersiz diye sızlanıyor....

istediğin oyuncuları söyle aldır , aldıramıyorsan da istifa et....

bu kadar basit.....

ha böyle bir derdi yok hocanın.... hiç bir zamanda olmadı....

boşverin ama ayrı frekanslarda konuşuyoruz biz.....

Ceyhun Dündar
24.12.2012, 10:03
Halil,emerson,henrique göze batan isimlerdi.Ciddi anlamda göze battılar..
Serkan gs nin en tehlikeli olduğu duran topları kullanmalarında baya yardım etti,inatla sırtı kaleye dönük adamları cekti durdu,bunun nedeni fiziki güçszlük vücut ayaklar cekmeyınce eller harekete geçiyor.
Giray celutska hakkında çok şaşırdım son eskişehir maçından sonra.
onura iş düşmedi düşse de yanıltmazdı eminim.
Zokorayı beğenmeyenler olmuş 3 tane daha öyle görev bilinciyle oynayan adamımız olsaydı çok farklı yerlerdeydik.
Olcan bal yapmayan arı.
Sapara vasat.
Adriana ayrı bir parantez gol kaçar herkes kaçırıyor ama adrianda buyuk gelişme var artık liderliği yavaş yavaş ele alıyor lutfen bu çocuğa artık dokunmasın da hiç değilse kaleye giden şut görelim maç boyunca.
Alanzinho son 15 dakika değil son 30 dk nın adamıdır herzaman,guc katmıştır son 30 dk larda takıma ve her maç sonradan oyuna dahil edilmelidir.
Aykut kötü değildi.
Emre güral ?

Doğukan Uçan
24.12.2012, 10:04
müthiş bir ayrıntı yakaladım adrian o kaleye gol atamıyor inter maçında vurdu digerin içinde çıktı dünde kale dibinden aut a gitti top ikiside yüzde yüz

Ceyhun Dündar
24.12.2012, 10:04

dün olduğu gibi isteksiz oyuncularımız bile seyirci baskısından çekinrek ellerinden geleni yaptılar.

Abi orası öyle de bazen öyle futbol oynuyoruz ki evde ligtv yi açıp izleyesim gelmiyor.
Sevdiğinin bu durumlara düşmesini bazen kaldıramıyor insan.

bariskaratas
24.12.2012, 10:05
Yönetimin 3 temmuzdan sonra değişmesi lazımdı, ve gelen yönetim eski yönetimi %100 destekleyerek tff üstüne daha çok gidilmeliydi ama olmadı.
Bu da takım üstünde etkisi var.
hoca ya ben de cok sinir oluyorum mac esnasında ama fenevlilerin kodamana yaptını gibi Şenol Hoca ya yapmak çok yanlış olur.
Eleştierlim sonuna kadar. Yönetim de gitsin ama Şenol Hoca kalsın. Artık sene sonunda başka bir üst mevkiye mi geçer yoksa kendine güvenip devam mı eder bilemem.

bu takımdan fazlalıkları devre arasından başlayarak gönderilmeli ve şu iskelete takviye yapılmalı

onur, tolga, giray, mustafa, celutska, zeki, colman, adrian, yasin, soner, janko, emre

Tayfun
24.12.2012, 10:07

Yönetim de maç seçmeyip tüm maçları dünkü maç gibi 5 - 20 tl yapsın o stad her maç full dolar zaten tek maç seçen taraftar değil yönetimde maç seçiyor, işine gelince 30 -50 gelmeyince 5 -20 tl..
Düşük tut bilet fiyatlarını ne olacak kardeşim.
Bu polemiklere girmemek için gidip sezon başı kombineni alacaksın taraftar olarak o da ayrı .

UĞUR DURTAŞ
24.12.2012, 10:17
devre arasına girdik,

eksiklikleri herkes gördü,

zaman kaybetmeden

alper ve necati için,colman , yasin ve cehc verilsin.

serdar için,sapara ve ferhat verilsin.

aykut için,henrıgue ve barış verilsin,

erman kılıç için,vitek ve aykut verilsin,

nobre içinde volkan verilsin,

radikal karar alınmassa ilk yarıdaki oyunun benzerini izleriz.

ama bunlar alınırsa gerçek anlamda süper olur kanısındayım.

Mehmet Fatih Yavuz
24.12.2012, 10:27
Böyle taraftarlar icin utaniyorum!!!!!!! Bir de Almaynadan gelen arkadaslar böyle söylüyorsa vah bizim halimize.....

Biz derlerimize sahip cikmamiz lazim ve Senol hocamiz bu degerilerin en degerlisidir! Bu transferleri bizim yönetim dedigimiz Sahazlar yapmistir! Bizi bu duruma getirenler onlar! Onlar utansin!

Karışsaydı kardeşim transfere!

Utanıyormuş. Laf ola beri gele.

Hocanın görevinin gereğini yerine getirmediğini söylüyoruz. Adam utancından bahsediyor, ama gene tamamen ortada epik laflar.

Ben de utanacağım da utanmaya değer misin bilmiyorum.

cakalkerem
24.12.2012, 10:31
Artık maçlar bitti.Şimdi önümüze bakma zamanı geldi.Dün bu kadardık.Takımımız bu kadar gücü bu kadar birde bunların üstüne üstlük Hoca'nın yanlış seçimleri vardı ilk yarı.....Artık geride kaldı şampiyonluğa uzağız en azından bu takımla.....

İyi transferler şart ama devre arasında alınanlardan nasıl verim beklenir onu da bilemiyorum.Yönetim yeniden yapılanmalı.Gereksiz gruplar kişiler gönderilmeli.

burrows
24.12.2012, 10:44
hoca ya ben de cok sinir oluyorum mac esnasında ama fenevlilerin kodamana yaptını gibi Şenol Hoca ya yapmak çok yanlış olur.
Eleştierlim sonuna kadar. Yönetim de gitsin ama Şenol Hoca kalsın. Artık sene sonunda başka bir üst mevkiye mi geçer yoksa kendine güvenip devam mı eder bilemem.

ne senol gunes'mis arkadas..daha oyuncu transferi nedir bilmeyen
adami uste mevkiye gecirmeye calisiyoruz..
senol gunes yoneticilik yapabilecek bir adam degil..teknik direktorlugunde
oyunculara laf geciremeyen adami emekle etmek en iyisi..
trabzonspor' defteri onun icin kapanmali..geriden gelenlere birakmali..
bizden uc puan fazla alan fb delik desik oldu camia birbirine girdi..gundemi degistirmek icin yaptilar veya yapmadilar isin orasinda degilim ama kaybedilen
puanlar hocayi tartismaya acti..bizde niye boyle olmuyor..niye
bir allahin kulu cikipta ey senol gunes kaybedilen 27 puanin hesabini ver bakalim diye sormuyor..
adami basimiza padisah yaptiniz anasini satayim.
aykut kadar olamadi ya en cok ona yaniyorum..cik bas istifayi kardesim..
bizler burada kendimizi yiyoruz senol gunes denen adam mac oncesi mac sonrasi cinconlu futbolculari yaglamakla mesgul..
sonra buraya gelip bu adami oven yorumlari goruyorum..hepimize mustehak valla..sezon ortasinda havlu atilmis kimse bunu konusmuyor..
yok o gitsin bu gelsin gibi tartismalar yapiliyor..
oynadigimiz oyunun kadroyla ilgisi yok..hoca degismedigi surece bu takima
messiyi alsan nafile..
senol gunes futbol dusmanidir..cincona ve sikecilere en son ne zaman galip
geldigini unuttuk .bunlar hic mi zorunuza gitmiyor.biraz mantikli yorumlar yapin yahu..senol gunes fanatikligi bambaska boyutlara ulasti..
nezat sakar denen cakma bask milliyetcisi bile senol gunes'den daha sevimli yemin ediyorum..

cakalkerem
24.12.2012, 10:47
İ.H.Osmanoğlu;

Şener Aziz Bey'in kadim dostudur.....Akşam etmediği laf kalmadı......Sevmem ama haklı buldum malesef

alper*
24.12.2012, 10:51
Abi asıl size hayret...

32 yaşındaki Zokoraya 5 milyon euro verilirken ben isyan ediyorum menejerine 1 milyon euro ödeniyorken ben rahatsız oluyorum bunu her yerde SÖYLÜYORUM...

ama bu oyuncuyu oynatacak 1 numaralı ismin sesi çıkmıyor.... çıksada dinlenmiyor ....

ondan sonrada kadrom yetersiz diye sızlanıyor....

istediğin oyuncuları söyle aldır , aldıramıyorsan da istifa et....

bu kadar basit.....

ha böyle bir derdi yok hocanın.... hiç bir zamanda olmadı....

boşverin ama ayrı frekanslarda konuşuyoruz biz.....
Faik abi tamam da çarpımayalım bazı şeyleri. Zokora'ya 5 m euro verildiğinde 32 yaşında mıydı? :)

bariskaratas
24.12.2012, 10:54
ne senol gunes'mis arkadas..daha oyuncu transferi nedir bilmeyen
adami uste mevkiye gecirmeye calisiyoruz..
senol gunes yoneticilik yapabilecek bir adam degil..teknik direktorlugunde
oyunculara laf geciremeyen adami emekle etmek en iyisi..
trabzonspor' defteri onun icin kapanmali..geriden gelenlere birakmali..
bizden uc puan fazla alan fb delik desik oldu camia birbirine girdi..gundemi degistirmek icin yaptilar veya yapmadilar isin orasinda degilim ama kaybedilen
puanlar hocayi tartismaya acti..bizde niye boyle olmuyor..niye
bir allahin kulu cikipta ey senol gunes kaybedilen 27 puanin hesabini ver bakalim diye sormuyor..
adami basimiza padisah yaptiniz anasini satayim.
aykut kadar olamadi ya en cok ona yaniyorum..cik bas istifayi kardesim..
bizler burada kendimizi yiyoruz senol gunes denen adam mac oncesi mac sonrasi cinconlu futbolculari yaglamakla mesgul..
sonra buraya gelip bu adami oven yorumlari goruyorum..hepimize mustehak valla..sezon ortasinda havlu atilmis kimse bunu konusmuyor..
yok o gitsin bu gelsin gibi tartismalar yapiliyor..
oynadigimiz oyunun kadroyla ilgisi yok..hoca degismedigi surece bu takima
messiyi alsan nafile..
senol gunes futbol dusmanidir..cincona ve sikecilere en son ne zaman galip
geldigini unuttuk .bunlar hic mi zorunuza gitmiyor.biraz mantikli yorumlar yapin yahu..senol gunes fanatikligi bambaska boyutlara ulasti..
nezat sakar denen cakma bask milliyetcisi bile senol gunes'den daha sevimli yemin ediyorum..

kimseye senin yazdıgın gibi zoruna gitme, mantikli yorum yap filan demem ben.
sen kendi fikrini soyluyor ben de kendi fikrimi.
Şenol Hoca Trabzonspor un birlik ve beraberliği için gerekli.
teknik olarak da kafası artık çok karışık.
Ben milli takımı da trabzonsporu da en güzel futbol oynarken seyrettiğimde teknik direktör Şenol hocaydı hep.
yaşlandı yapamıyor artık dersin o olabilir. Ama bu kadar basit bir gerçeği göz ardı edemezsin. edersen önyargılısındır.

Faik Yılmaz
24.12.2012, 11:03
Faik abi tamam da çarpımayalım bazı şeyleri. Zokora'ya 5 m euro verildiğinde 32 yaşında mıydı? :)

31 yaşındaymış 5 milyon euro verildiğinde....... :rolleyes:

Mollasalihoğlu
24.12.2012, 11:06

fb'de de, gs'de de, bjk'de de oynayabilecek tek oyuncumuz.. veto etse kırardı ortalığı faik abi :D

burrows
24.12.2012, 11:08
@bariskaratas
sene olmus 2013 siz hala 2002nin malzemesiyle savunun..
ayrica o kadro cinconun uefa kupasini kaldiran kadroydu..ayni
20011deki kadronun ersunun oldugu gibi..
sizin felsefe hocanizin kendi eliyle yarattigi takim iki senedir
ligin ilk yarisinda havlu atmakla mesgul..
yaslandi artik yapamiyor demeyecegim cunku hep mirasyediydi..kendisi
hicbir zaman bir seyi yapmadi zaten..sizin hocaniz en fazla cinconlu selcuk
ve burak'i yaglar durur..turkiyenin en iyi oyunculari onlarmisya..her seferinde
hatirlatiyor sagolsun..taraftar bunlara tepki gostermemesi gerekiyor diyor..
ama ayni filozof kendi futbolcusuna mac icinde dumduz gidiyor..iste senol gunes bu..

DJTT
24.12.2012, 11:11
Karışsaydı kardeşim transfere!

Utanıyormuş. Laf ola beri gele.

Hocanın görevinin gereğini yerine getirmediğini söylüyoruz. Adam utancından bahsediyor, ama gene tamamen ortada epik laflar.

Ben de utanacağım da utanmaya değer misin bilmiyorum.

Nerde getirmedi allah a$kina? adam 3 kupa aldi daha ne istiyorsun? herkezin dü4üncesine saygim var ama biraz opyektiv olalim gercekleri görmeyi örenelim! Simdi Hocamizi kovduk ne olaca? kimi getireceksin? Hugolari mi? Biz sanki görmedik o adamlari.

Biz arkalarda neler oldugunu bittigini bilmiyoruz bu vahim i$in icinden birilerini sucluyoruz. Senol güne$ sucsuz degil demiyorum ama bu faturayi ona kesmek ayipdir günahtir!!!!!

bariskaratas
24.12.2012, 11:12
@bariskaratas
sene olmus 2013 siz hala 2002nin malzemesiyle savunun..
ayrica o kadro cinconun uefa kupasini kaldiran kadroydu..ayni
20011deki kadronun ersunun oldugu gibi..
sizin felsefe hocanizin kendi eliyle yarattigi takim iki senedir
ligin ilk yarisinda havlu atmakla mesgul..
yaslandi artik yapamiyor demeyecegim cunku hep mirasyediydi..kendisi
hicbir zaman bir seyi yapmadi zaten..sizin hocaniz en fazla cinconlu selcuk
ve burak'i yaglar durur..turkiyenin en iyi oyunculari onlarmisya..her seferinde
hatirlatiyor sagolsun..taraftar bunlara tepki gostermemesi gerekiyor diyor..
ama ayni filozof kendi futbolcusuna mac icinde dumduz gidiyor..iste senol gunes bu..

fatih'in kadrosu deyip aşağılık istanbul medyasının dediklerini tekrar etme.
hiçte bile fatihin kadrosu değildi. Şenol hoca 1 sene sonra tamamen genç kadroyla mini dünya kupasında gene 3. oldu şahane oynayarak. takımdan göndertebilmek için sergen vs. gibi bazı oyuncuları kullanıp kupaya gitmemiz engellendi sonra. bilmiyorsan ogren.

milli takımda onun takımı. 96 da onun takımı 2003 de, 2011 de
2011 de ersun hocanın katkısı var tabi ki.
ama bu şenol hocanın başarısını engellemez.

Öztürk Uğur
24.12.2012, 11:12
Sanırım devre arasında kimlerin geleceğinden çok kimlerin gideceği meselesini çözmeliyiz. Bu kadro şişkinliği sanırım başka bir takımda yok. Sahaya çıkan isimler pek değişmese de kadromuz çok fazla. Takım olamıyoruz bir türlü. Ayrıca dün akşam Şenol hocaya hiç maça çıkma 1 puan verelim sana deseydiler kesin kabul ederdi.

cakalkerem
24.12.2012, 11:14
bizim birşey bildiğimiz yok ulema hoca ve talebeleri karar verir

bariskaratas
24.12.2012, 11:19
Sanırım devre arasında kimlerin geleceğinden çok kimlerin gideceği meselesini çözmeliyiz. Bu kadro şişkinliği sanırım başka bir takımda yok. Sahaya çıkan isimler pek değişmese de kadromuz çok fazla. Takım olamıyoruz bir türlü. Ayrıca dün akşam Şenol hocaya hiç maça çıkma 1 puan verelim sana deseydiler kesin kabul ederdi.

onur, tolga, giray, mustafa, celutksa, zeki, colman, adrian, yasin, soner, emre, janko kalsın gerisi sezon sonuna kadar gönderilsin.
iskelet bunlardan olmalı

Samet GÜVEN
24.12.2012, 11:21
Bence,

Gitmesi gerekenler,

volkan,barış,cech,vittek, henrique, ferhat, sapara. Emerson ve yasin Trabzonspor kalibresinde oyuncular değil.

Türkiye den alınması gerekenler,

Alper ve webo. (ne kadar yaşlı olsa da) ve hatta basit görünse bile santraforsuz bir takım olduğumuz için nobre.

Ermanlar, aykutlar okuyoruz burada hatta ömer şişmanoğlu filan yazanlar var. Takım küçüldükçe! taraftarda küçük düşünmeye başlamış.

burrows
24.12.2012, 11:32
fatih'in kadrosu deyip aşağılık istanbul medyasının dediklerini tekrar etme.
hiçte bile fatihin kadrosu değildi. Şenol hoca 1 sene sonra tamamen genç kadroyla mini dünya kupasında gene 3. oldu şahane oynayarak. takımdan göndertebilmek için sergen vs. gibi bazı oyuncuları kullanıp kupaya gitmemiz engellendi sonra. bilmiyorsan ogren.

milli takımda onun takımı. 96 da onun takımı 2003 de, 2011 de
2011 de ersun hocanın katkısı var tabi ki.
ama bu şenol hocanın başarısını engellemez.

hicbirinde gram emegi yok..
2003--ozkan sumer-samet aybaba
1996-leekens
2011-ersun yanala
dunya kupasinin kadrosuna bakarsan 8 kisinin cinconun
uefayi alan kadrosu oldugunu gorursun..o kupaya bir tane trabzonsporlu
futbolcu goturmemeside isin baska bir boyutu..dunya kupasi sonrasi
letonyaya elenende senol gunes'ti..
dunya ucuncusu olup kendine sadece korede is bulabilen bu muhtesem yetenegi
bizim disimizda gorebilen yok..

kendinizden cok emin konusmayin..yalan yanlis seylere dogru muamelesi
yapmayin..acin gozunuzu..senol hocanin kurdugu kadro iki senedir nal
topluyor..takimin hala en iyileri onun doneminde alinmayanlar..
onur-giray-alanzinho-colman...onun aldirgidi copleri goruyoruz..

figirm
24.12.2012, 11:39
Bence,

Gitmesi gerekenler,

volkan,barış,cech,vittek, henrique, ferhat, sapara. Emerson ve yasin Trabzonspor kalibresinde oyuncular değil.

Türkiye den alınması gerekenler,

Alper ve webo. (ne kadar yaşlı olsa da) ve hatta basit görünse bile santraforsuz bir takım olduğumuz için nobre.

Ermanlar, aykutlar okuyoruz burada hatta ömer şişmanoğlu filan yazanlar var. Takım küçüldükçe! taraftarda küçük düşünmeye başlamış.
Tamamen katılıyorum,özellikle son cümle hayati.Bu küçüklük,başta Şenol Hocadan başlıyor.Sen Eskişehir maçındaki futbolu 'daha farklı kazanabilirdik' diye yorumlar,Onur sorusundan rahatsız olursan; Avni Akerde 9 puan gerideyken 0-0 giden maçta son dakikada vakit geçirmek ve skoru korumak için oyuncu değiştirirsen,Avni Akerde bile topa rakipler daha çok sahip oluyorsa, zaten senin kafanda bu takım bitmiş demektir.Elbette futbolda ne kadar büyük takım olursan ol,defansı da ihmal etmeyeceksin ama biz hep rakipten korkuyoruz,kazayla öne geçersek hemen skoru korumaya çalışıp,çoğunlukla onu da beceremiyoruz.Eskişehir maçında 15.dakikada 2-0 olunca Ömer Üründül,'şimdi tam Trabzonun istediği ortam doğdu,Artık Eskişehir pozisyon bulamaz,fark açılır' dedi,neler olduğunu gördük.Dün de 90 dakikada ciddiye alabileceğimiz ancak 2-3 pozisyon var.Devre arası mucize olmazsa bu takımın herhangi bir yoldan ama kupa ama ilk dört,seneye Avrupada olma ihtimalini çok zayıf görüyorum.

zafer6161
24.12.2012, 12:30
Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17
Allah'a şükürler olsunki doğru karar verip Galatasaray'a imzayı atmışım.
Aç Yanıtla Retweetle Favorilere ekle Daha fazla
1 sa Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17
Ben Trabzonspor'dan ayrılırken 5milyon euro kazandırdım klübe. Şampiyonluk, süper kupa, gol krallığı yaşadım. Hepsini şenol hocaya borçluyum

13 sa Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17
Şenol Güneş dışındakilerin benim için hiçbir değeri yok.

srdr
24.12.2012, 12:35
onu bunu bırakında burak yılmaz maçtan sonra konuşmasına cevap verilmeyecekmi. basın acıklaması yapılması gerekli diye düşünüyorum...

İskender Çakmak
24.12.2012, 12:40
Bu saatten sonra gidenleri konuşmanın bir faydası yok. Gidenler gitti tepkiler verildi kimine göre yanlış kimine göre doğru.
Şimdi önümüzde bir transfer sezonu ve devre arası kampı var. Devre arası kampı nasıl geçer bilmem ama transfer bizim için yine hüsran olacak.
Ben Şenol Hocanın istemediği futbolcuların ayrılacağını düşünmüyorum. 2.yarı aynı kadro devam eder. Biz yine şurası eksik burası eksik diye yazar dururuz.

isyan6161
24.12.2012, 12:49
hicbirinde gram emegi yok..
2003--ozkan sumer-samet aybaba
1996-leekens
2011-ersun yanala
dunya kupasinin kadrosuna bakarsan 8 kisinin cinconun
uefayi alan kadrosu oldugunu gorursun..o kupaya bir tane trabzonsporlu
futbolcu goturmemeside isin baska bir boyutu..dunya kupasi sonrasi
letonyaya elenende senol gunes'ti..
dunya ucuncusu olup kendine sadece korede is bulabilen bu muhtesem yetenegi
bizim disimizda gorebilen yok..

kendinizden cok emin konusmayin..yalan yanlis seylere dogru muamelesi
yapmayin..acin gozunuzu..senol hocanin kurdugu kadro iki senedir nal
topluyor..takimin hala en iyileri onun doneminde alinmayanlar..
onur-giray-alanzinho-colman...onun aldirgidi copleri goruyoruz..
aynen ya bunları senelerdır yazıyoruz ama anlayan yok senolg uens sadece hazır kadro yonetır..her geldığınde elınde hazır kadro buldu ve o kadroyu 2 senede darma dumane dıp korenın yolunu tuttu..bu goremeyen ınsanlar gozunun kor olduğunu dusunuyorum endır bu senol gunes sevdası anlamadım gıttı adamın trabzonspordakı toplam basarı ortalaması yuzde 50nın altında ıstatıslıkler yalan soylemez..

Murat Keçeci
24.12.2012, 12:55
Bu maça çıkabilecek en uygun taktikle çıktık sahaya ve bununda faydasını gördük maçı kazanmak bize daha yakındı.Defansif olarak herkes görevini yaptı ama ofansif olarak çok güçsüz bir görüntü verdik rakibin verdiği boş alanları yeterince akıcı bir şekilde değerlendiremedik bunda olcan ve henrique nin futbol bilgisindeki eksiklik halil ve saparanında ikili mücadelelerdeki güçsüzlüğü baş neden olarak söyleyebiliriz.

Maçta öne çıkan isimler zokora ve giray diyebiliriz.Rakibe ciddi pozisyon vermedik.Ofansif oyuncular defansif görevlerini yerine getirmede başarılı bir performans ortaya koydular.Maçı kazanmak bize yakın olsada istediğini alan gs oldu puan farkını kapatmak şansını yine kullanamadık.

Şenol Hoca gayet iyi hazırladı takımı oyuncu değişiklikleri doğru fakat zamanlamalar yanlıştı.Alanzınho 60-65.dklarda girmeliydi.Emre ise Halilin yerine 75.dkda girmeliydi.Rakip boşluklar verirken alanzınho ve emre kontra ataka bizi çıkartabilirdi.

Bireysel olarak performanslara gelirsek maçta fark yaratabilecek oyuncumuz adriandı ve kendisinede maçın kahramanı olma şansı gelmişti fakat değerlendiremedi.

Genel olarak konuşursak bu oyuncu kadromuzla 9 puan fark kapanmaz çünkü sapara-halil ve adrianın fizik gücünde eksiklik var koşu temposundan bahsetmiyorum vücut olarak güçsüzler rakip defans oyuncuları topu bu oyunculardan çok basit çalıyor.Olcan ve Adrianı belki takım kaldırabilir ama diğer oyuncuları kaldırması zor o yüzden bu inişli çıkışlı grafik nokta atışı transferler yapılmazsa ikinci yarıda devam eder.

Orta sahanın iyi bir colmana ihtiyacı var ya da o kalitede bir transfere aynı şekilde forvet mevkide temposu yüksek son vuruşlarında belli bir kalitesi olan bir oyuncu eksikliği hissediyor.Janko aslında iyi oyuncu ama savaşmaya pek niyeti yok gibi.

İşin özü takımın yeni bir hava yakalayabilmesi için fizik olarak sağlam oyunculara ihtiyacı var en az 2 nokta atışı transfer şart.

Deniz Tosunoğlu
24.12.2012, 13:06
Ersun Yanal'in ayni futbolcular ile Hugo Broos neden basarili olamadi o zaman? Demekki Senol Günes'in sampiyonlugumuzda payi var.. Lütfen önce düsünüp sonra yazin.

siyer
24.12.2012, 13:09
Meireles'in hakeme tükürdüğü belgelendi!

http://www.365spor.com/video/meirelesin-hakeme-tukurdugu-anin-goruntuleri.html

Şentürk
24.12.2012, 13:10
Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17
Allah'a şükürler olsunki doğru karar verip Galatasaray'a imzayı atmışım.
Aç Yanıtla Retweetle Favorilere ekle Daha fazla
1 sa Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17
Ben Trabzonspor'dan ayrılırken 5milyon euro kazandırdım klübe. Şampiyonluk, süper kupa, gol krallığı yaşadım. Hepsini şenol hocaya borçluyum

13 sa Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17
Şenol Güneş dışındakilerin benim için hiçbir değeri yok.

Bu sahte hesap, gerçek hesap adresi farklı

Burçak
24.12.2012, 14:10
Sadri Şener, katıldığı televizyon programında eski futbolcuları Burak Yılmaz hakkında çok tartışılacak sözler söyledi.

-BURAK'IN YÜZÜ BİLE YOK-

Burak Yılmaz'ın Avni Aker'de tepki alması üzerine, "Burak atılan maddeleri tasvip etmiyorum ama futbolda böyle tepkilerin olması normal. Burak dediği gibi 5 milyon kazandırdı ancak daha farklı olabilirdi. Sonuçta Burak'ı zorla tutacak değildik. Bize konuştuğu gibi davranmadı." dedi.

Şener, eleştirinin dozunu daha da artırarak şunları söyledi; ''Bunlar normal, hatta bir daha olmaması için bir gözdağıdır. Burak futbolun yüzkarası bile değildir. Çünkü onun yüzü dahi yok''
Kaynak: İnternetSpor

Burçak
24.12.2012, 14:13
Bu sahte hesap, gerçek hesap adresi farklı

sahte değil gerçek hesabı o

katre-i.matem
24.12.2012, 14:13
onu bunu bırakında burak yılmaz maçtan sonra konuşmasına cevap verilmeyecekmi. basın acıklaması yapılması gerekli diye düşünüyorum...

yok artık burakcık o kadar onemlı bır ınsanmı kı basın acıklaması yapılsın !!!!

Oğuzhan
24.12.2012, 14:33
sahte değil gerçek hesabı o

sahte hesap burak kapattı hesabını aynı isimle yenisi açıldı galiba burak'ın çok daha fazla takipçisi vardı hem. hem de galatasaray açıklama yaptı sosyal medya hesapları yoktur diye burak ile selçuğun

Doğukan Uçan
24.12.2012, 14:39
http://img428.yukle.tc/images/524961824_10151148229647014_528296177_n.png

zafer6161
24.12.2012, 14:39
sahte hesap burak kapattı hesabını aynı isimle yenisi açıldı galiba burak'ın çok daha fazla takipçisi vardı hem. hem de galatasaray açıklama yaptı sosyal medya hesapları yoktur diye burak ile selçuğun

gs ortam yumuşasın diye öyle açıklama yaptı,,,,

hesabı gerçek,hatta çok eskilere gidersen futbolcularla yaptığı konuşmalar var

diensi61
24.12.2012, 14:44
sahte b17 hesabını bu kadar dikkate almak niyedir

hadi sahte olmasa nolacak. bize ne. tanıymadık mı adamı hala. adinin teki

61_Hasan_69
24.12.2012, 14:45
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/548613_384608464967293_116487792_n.jpg

inadina61_08
24.12.2012, 14:49
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/548613_384608464967293_116487792_n.jpg

maça giden renkdaşlara canı gönülden tebrik ediyorum harikasınız hep böyle(aslında biraz daha coşkulu olsa iyi olur :D):alkış::alkış:

İlker Yazıcıoğlu
24.12.2012, 14:55
http://img428.yukle.tc/images/524961824_10151148229647014_528296177_n.png
doğukan ne yazıyor orada?telden girdiğim icin okuyamıyorum

srdr
24.12.2012, 15:11
yok artık burakcık o kadar onemlı bır ınsanmı kı basın acıklaması yapılsın !!!!

bende onu diyorum... o kimki trabzon spor taraftarını maçtan sonra eleştirecek aşağılayacak... cevabı verilmeli... en kısa sürede...

mahmuter61
24.12.2012, 15:12
Burak sahtekarını eşnatiyonunu kaale almaya gerek yok,ama bizim yönetim gerçekten aciz artık.Forvetsiz oynuyoruz bunu kasıtlımı yapıyorlar.

only ts
24.12.2012, 15:14
'İNANMAYAN UMUTSUZ BURAKIP GİDENLERİN DEĞİL
ONURLU ZENGİNLERİN GÜNEŞİDİR TRABZONSPOR' yazıyor

her kim yazdıysa edebiyatına hayran kaldım.. uğraşsam bukadar devrik cümle yapamam

Burçak
24.12.2012, 15:27
burakın bakışlarından onunda anlamadığını anlayabiliyoruz aslında.
bende tuhaf bi cümle kurdum gibi. anlamayan varsa özelden açıklayabilirim :D

Sacit
24.12.2012, 15:45
Dün akşam adrian'ın olduğu pozisyon da janko ya da daha golcü bir santrafor olsaydı, bugün galibiyeti konuşuyor olacaktık. Santrafor transferi acil yapılmalıdır.

M. Akif Yücesan
24.12.2012, 15:48
Burak; biz seni yanlış anladık kızgınlığımız ondan. Sen "Avrupa'da oynamak istiyorum" diyordun ya, biz senin Avrupa'yı İstanbul'un Avrupa yakasından ibaret olduğunu sandığını bilmiyorduk. Onun için kızgınız :D

Doğukan Uçan
24.12.2012, 15:48
doğukan ne yazıyor orada?telden girdiğim icin okuyamıyorum

İnan'mayan Umut'suz Burak'ıp gidenlerin değil.

ONURLU ZENGİNLERİN GÜNEŞİDİR TRABZONSPOR

Hamza Öztürk
24.12.2012, 15:51
Size bi sorum olacak. Trabzonspor gibi büyük bir Camiya eski futbolcularina(her nekadar yavsak olursa olsun) bukadar asiri derecede tepki vermesi gerekmi?
Tepki vererek adamin gitmesi bize cok koydugunu göstermezmi?
Baskanimizin bile TV ye cikip bi futbolcu icin "onda yüz bile yok" demesi gereklimi?
Biz nezaman önümüze bakmayi ögrenecegiz?
Sike Davasi haric geride kalanlari silip atip önümüze nezaman bakacagiz?
Büyük bi camiyaya bu yakisiyormu?

cakalkerem
24.12.2012, 15:54
Burak'ı hiç takmayacaktık neyse zaten adamlığını tartışırım her zaman

Sacit
24.12.2012, 15:56
JAJA'yı hiç saymıyorum bile...

O pozisyonda kalecinin anasını ağlatırdı

Ertan OKUMUŞ
24.12.2012, 16:09
Size bi sorum olacak. Trabzonspor gibi büyük bir Camiya eski futbolcularina(her nekadar yavsak olursa olsun) bukadar asiri derecede tepki vermesi gerekmi?
Tepki vererek adamin gitmesi bize cok koydugunu göstermezmi?
Baskanimizin bile TV ye cikip bi futbolcu icin "onda yüz bile yok" demesi gereklimi?
Biz nezaman önümüze bakmayi ögrenecegiz?
Sike Davasi haric geride kalanlari silip atip önümüze nezaman bakacagiz?
Büyük bi camiyaya bu yakisiyormu?

:alkış::alkış::alkış:

Gizadam34
24.12.2012, 16:13
aynen ya bunları senelerdır yazıyoruz ama anlayan yok senolg uens sadece hazır kadro yonetır..her geldığınde elınde hazır kadro buldu ve o kadroyu 2 senede darma dumane dıp korenın yolunu tuttu..bu goremeyen ınsanlar gozunun kor olduğunu dusunuyorum endır bu senol gunes sevdası anlamadım gıttı adamın trabzonspordakı toplam basarı ortalaması yuzde 50nın altında ıstatıslıkler yalan soylemez..

şenol hoca gitsin diyen arkadaşlar. bir taneniz de kim gelsin sorusuna cevap verin? türkiye liglerinin toplamda en çok maç kazanan hocasından bahsediyoruz. ve 30 sene sonra şampiyonluğu bize getiren hocadan bahsediyoruz. haklısınız hazırcı ama yerine kim gelecek? var mı b planı? burak gibi bi kazmadan golcü yaratan bi hoca var mı yakınlarınızda?

bordoylamavi
24.12.2012, 16:18
3 5 gün önce üye olup sonra gelip burda şenol güneşe atıp tutyuyor millet ya. inandırıcı gelimyor bana. bu kadar zamandır niye yoktunuz da şimdi çıkıp atıp tutuyorsunuz hocaya.eskilere sözüm yok onları tanıyoruz bir miktar ama bu yeni üyelerin atıp tutması pek inandırcı değil.

Sacit
24.12.2012, 16:21
şenol hoca gitsin diyen arkadaşlar. bir taneniz de kim gelsin sorusuna cevap verin? türkiye liglerinin toplamda en çok maç kazanan hocasından bahsediyoruz. ve 30 sene sonra şampiyonluğu bize getiren hocadan bahsediyoruz. haklısınız hazırcı ama yerine kim gelecek? var mı b planı? burak gibi bi kazmadan golcü yaratan bi hoca var mı yakınlarınızda?

Hemen cevap vereyim;

Avrupa da modern futbol oynatan, pas futbolunu iyi bilen hücum oynayan, rakibi ezen bir yabancı teknik direktör. ve bu hocanın beraberinde getireceği futbolcular

Mustafa K. Demirbaş
24.12.2012, 16:27
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/416894_10151216019569849_1947254625_n.jpg

bitirim
24.12.2012, 16:34
Hemen cevap vereyim;

Avrupa da modern futbol oynatan, pas futbolunu iyi bilen hücum oynayan, rakibi ezen bir yabancı teknik direktör. ve bu hocanın beraberinde getireceği futbolcular

Zaten onlarda Trabzona gelmek için göbek atıyor

Gamze
24.12.2012, 16:42
FATİH TERİM VE BURAK YILMAZ'A HATIRLATMA

http://bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=124

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 0-0 biten maç sonunda Trabzonspor tribünlerinin Burak Yılmaz’a olan tepkisini değerlendirdi. Terim, “Burak'ı da Lokomotif Moskova'dan aldık. Trabzonspor'un mukaveleli oyuncusuna Galatasaray başkanı ve teknik heyetinin herhangi bir şeyi söz konusu olamaz” ifadelerini kullandı.

Aynı maçın ardından Burak Yılmaz ise “Ben bu takıma 5 milyon Euro kazandırdım. Efsane dediklerinden daha çok katkım oldu takıma” şeklinde konuştu.

Tepkileri dindirmek amacıyla tutarsız söylemlerde bulunan ikiliden…

Fatih Terim’e, Lokomotif Moskova’dan aldıkları Burak Yılmaz’ın ücretini neden Trabzonspor’a ödemiş olduklarını…

Burak Yılmaz’a ise daha çok katkı sağladığını iddia ettiği efsanelerin kimler olduğunu soruyoruz…

Trabzonspor’un mukaveleli oyuncusuyla görüşmeyeceklerini söyleyen aynı Fatih Terim’in, Selçuk İnan transferini devre arasında bitirdiğini söyleyen dönemin başkanı Adnan Polat’ın iddiasına da bir açıklama getirmesini bekliyoruz.

Demokratik çerçevenin dışına taşarak holiganizme varan ve hedefini şaşıran hiçbir tepkiyi kabul etmeyeceğimizi peşinen not düşerek belirtmek isteriz ki:

Trabzonspor taraftarı, aidiyet masalları anlatarak sırtını dönen “profesyonel” futbolcuların rakip forma altındaki orta oyunlarını gördükçe yaralanmaktadır.

Vefasızlıkla suçlanan Trabzonspor taraftarı, vefanın ne “olmadığını” eski oyuncularından öğrenmiştir.

Velhasıl-ı kelam vefasızlık, Trabzonsporlu taraftarların silahı değil, yediği kurşundur…

Fatih Terim, Burak Yılmaz ve benzeri yaklaşım sahiplerine hatırlatırız…

bordomavi.net
Özel Haber

Bera B.
24.12.2012, 17:08
Burak da para kazandırdı diye her şeyi çözdü zannediyor. Anlamsız tavırlar. Son twitine kadar çok laf etmiyordum ama saçmalamış. İyi halt ettin para kazandırdın diye. Senin bize kazandırdıklarından çok daha fazlasını biz sana kazandırdık haberin var mı?

Erkut Ay
24.12.2012, 17:11
burak'ın twiteri yok o kendisi değil....

Oruç
24.12.2012, 18:19
3 5 gün önce üye olup sonra gelip burda şenol güneşe atıp tutyuyor millet ya. inandırıcı gelimyor bana. bu kadar zamandır niye yoktunuz da şimdi çıkıp atıp tutuyorsunuz hocaya.eskilere sözüm yok onları tanıyoruz bir miktar ama bu yeni üyelerin atıp tutması pek inandırcı değil.

Onlar yeni değil. Kimin kim olduğunu biliyoruz, merak etmeyin. Onlar da kendilerini biliyor.

memozcan
24.12.2012, 19:21
tipik 96 sendromu devam ediyor ne yazık ki.. hatta gelişerek devam ediyor.. adamlar şimdi çıkar alper potuku da alır biz gene hayıflanmaya devam ederiz.. adamlara bir ders vermek istiyorsan ya çok istedikleri bir topçuyu kapacaksın ya da sahada vurup geçeceksin, yoksa gerisi boş gözümde .. o bunu demiş bu şunu demiş, geçelim boş işleri..

Rama61
24.12.2012, 20:39
Büyük temizlik lazim. En başta Şenol Güneş, olmak kaydıyla

Murat Acar
24.12.2012, 20:57
FATİH TERİM VE BURAK YILMAZ'A HATIRLATMA

http://bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=124

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 0-0 biten maç sonunda Trabzonspor tribünlerinin Burak Yılmaz’a olan tepkisini değerlendirdi. Terim, “Burak'ı da Lokomotif Moskova'dan aldık. Trabzonspor'un mukaveleli oyuncusuna Galatasaray başkanı ve teknik heyetinin herhangi bir şeyi söz konusu olamaz” ifadelerini kullandı.

Aynı maçın ardından Burak Yılmaz ise “Ben bu takıma 5 milyon Euro kazandırdım. Efsane dediklerinden daha çok katkım oldu takıma” şeklinde konuştu.

Tepkileri dindirmek amacıyla tutarsız söylemlerde bulunan ikiliden…

Fatih Terim’e, Lokomotif Moskova’dan aldıkları Burak Yılmaz’ın ücretini neden Trabzonspor’a ödemiş olduklarını…

Burak Yılmaz’a ise daha çok katkı sağladığını iddia ettiği efsanelerin kimler olduğunu soruyoruz…

Trabzonspor’un mukaveleli oyuncusuyla görüşmeyeceklerini söyleyen aynı Fatih Terim’in, Selçuk İnan transferini devre arasında bitirdiğini söyleyen dönemin başkanı Adnan Polat’ın iddiasına da bir açıklama getirmesini bekliyoruz.

Demokratik çerçevenin dışına taşarak holiganizme varan ve hedefini şaşıran hiçbir tepkiyi kabul etmeyeceğimizi peşinen not düşerek belirtmek isteriz ki:

Trabzonspor taraftarı, aidiyet masalları anlatarak sırtını dönen “profesyonel” futbolcuların rakip forma altındaki orta oyunlarını gördükçe yaralanmaktadır.

Vefasızlıkla suçlanan Trabzonspor taraftarı, vefanın ne “olmadığını” eski oyuncularından öğrenmiştir.

Velhasıl-ı kelam vefasızlık, Trabzonsporlu taraftarların silahı değil, yediği kurşundur…

Fatih Terim, Burak Yılmaz ve benzeri yaklaşım sahiplerine hatırlatırız…

bordomavi.net
Özel Haber

Sevgili Gamze Fatih terim bugün bu söylemleri yaparken Sadri Şener Burağı Moskovaya sattım diye demeç verdiğinde aynı fatih terim; Ne moskovası Burağın bana sözü var açıklamasını yapmıştır Bunuda sormak gerek kendisine bukadarmı iki yüzlü riyakarlık olur

Fanatik34
24.12.2012, 22:44
Son dk.larda Adrian´in getirip iceriye cikardigi topu Vittek atardi, hemde o haliyle. Zaten Vittek´e gereken sans verilse, bugün bu futbola ragmen liderle basbasa olurduk.

Ama Hoca kafa olarak cok baska yerlerde..yerine baska biri gelse, bu taraftar kafasi onuda yer bitirir!

SADECETRABZON61
24.12.2012, 23:08
Transfer yapılıp yapılmayacağını düşünecekmiş Sadri Şener.

Erdal DİLEK
24.12.2012, 23:14
17 mac 0 penaltı 0 kırmızı, ilk yarı bitti!!!

meseco
24.12.2012, 23:47
Burada cok yazdim ama cevap veren hic olmadi. Buraga mac boyu birseyler soyledi tribunler tv den hic anlasilmadi. Bilen varsa buraya veya ozel mesajla gonderebilirmi

Courage
24.12.2012, 23:52
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/416894_10151216019569849_1947254625_n.jpg

Bence o kadar pankart hazırlayacağına şunu büyültüp assalardı ya.

Burakın ''gerisinde'' torpil bin defa patlardı,hemde dumansız gürültüsüz!

Sufyu_41
24.12.2012, 23:54
Öncelikle s.a ;
Trabzon'dan çoğu futbolcuyu göndermen gerek ,ve transfer yapmamız şart.! Söyleye söyleye bitiremedi taraftar ama taraftarı duyan yok,kahideye alan yok yokta yok .
Bazı futbolcular'dan örnek wermek istiyorum;

Serkan Balcı:Futbol hayatı biten adamı alıp,tekrar'dan futbol'a kazandırdık yazık bize..Kilo almış artık gönderilmesi gerek.
Henriqe: İlk geldiğin'de herkez'in çok beğendiği biriydi ama sakatlıktan sonra patladı gitti.Bir an önce ya gençlerbiğine verilsin yada sözleşmesi fesh edilsin.(buna verilen sans vittek'e verilse daha iyiydi)
....gibi yazmakla bitiremeyiz ama Traftar'ın çok şeyler beklediği Emre güral halen saha'da yok .Bütün bitikler trabzon da insan kah oluyor .Halil vs vs

Yaşar
24.12.2012, 23:57

Teknik direktöümüz kimin gidip, kimin geleceğini bilmiyor; siz başkanın lafına takılıyorsunuz...
Transfer yaptırmak kimin işidir?

Burçak
25.12.2012, 00:16
Burada cok yazdim ama cevap veren hic olmadi. Buraga mac boyu birseyler soyledi tribunler tv den hic anlasilmadi. Bilen varsa buraya veya ozel mesajla gonderebilirmi
inbeee inbeee buraaak .. inbeee inbeee buraaaaaaak
bu dendi..

memmedaga
25.12.2012, 00:28
Alanzinho 70'te girdi diye hatırlıyorum, zira Alan 20-30 dakika odaklanabiliyor, giriş dakikası doğru diye 10 Trabzonsporlu'ya sor 9'u doğru der.

Emre'nin girişi Halil'i alkışlatmak içindi, bunu da Şenol Hoca söyledi.

Bugün saydığın olumsuzluklar var mıydı diye 10 Trabzonlu'ya sor 1'i "vardı" der.

Bu arada 10 Trabzonlu'dan 1'i sensin arkadaşım.

Takım çok iyi oynadı, santrfor pozisyonundaki sıkıntı yüzünden gol bulamadık, ancak bulabilirdik de...

kardesim gec cevap yaziyorum

ama su 10 kisiden 1 meselesinde ciddi bir sekilde yaniliyorsun insafsizlik yapiyorsun

10 kisiden 3 dersin hadi siniri zorladi derim

bu forumda bile fikrimi paylasan o kadar cok kisi varki

kaldiki ben cokdegil 3-4 ay oncesine kadar Senol Gunes'e her kosulda destek veren bir insanim

Kendisine olan saygim azalmadim bugune kadarki olan katkilarina minnettarim, Trabzonspor icin bir efsane isim..

ama

sabit fikirli degilim yeri ve zamani geldiginde gorusler degismeli

artik pek cok arkadasimiz gibi artik takima bir sey katmadigini bazi konularda hic degismedigini,risk almaktan korktugunu, yeri geldiginde yonetime karsi cikamadigini vs vs vs

bunlari gormek lazim....

ben oyle bazilari gibi Hocamizi savunurken koru korune savunmadim

simdi koru korune muhalefet yapmiyorum

mantikli seviyeli bir sekilde karsi cikayorum

kendisine sahsiyetini hakaret etmeden hakkini yemeden....

memmedaga
25.12.2012, 00:29
Onlar yeni değil. Kimin kim olduğunu biliyoruz, merak etmeyin. Onlar da kendilerini biliyor.

yapma be abi hepsimi yane :)

~UniCef~
25.12.2012, 01:57
Eger Hakemler bize karsi ön yargili olmasa zaten su anda liderden iki üc puan geride olurduk

Burak Sahin
25.12.2012, 03:04

Herhalde ara transfer bütcesinin Hocamizin elinde mundar olmasindan korkuyor, bunun baska bir aciklamasi olamaz zira...

Faik Yılmaz
25.12.2012, 08:30
Maçta fark yiyeceğimizi düşünenler varmışta....

Fena yanılmışlardıda....

Böyle diyor bazı arkadaşlar....

Bu arkadaşlar puan tablosuna baktılarmı bilmiyorum.arada tam 9 puan fark var liderle....

Ve bu sene gelen geçene yenilen , ligin bütün dedelerinden gol yiyen takımlarının liderle olan maçlarından pek umutlu olmamak normal değilmi....

Yani berabere bitirdik bu başarımı anlamıyorum.....

Adam ligi yarım gazla 9 puan önümüzde bitirmiş.... Şampiyonlar liginde üst tura çıkmış.... Biz başarısızız daha fazla puan toplammız lazım diyor...

Biz 24 puanla başarılı olduğumuzu idda ediyoruz hocamızı yere göğe sığdıramıyoruz...

vallahi akıl tutulması yaşıyoruz....

Gökçebey
25.12.2012, 09:36
Burçak, sansürüne hasta oldum :D

babaschar
25.12.2012, 10:06
Ben hala adrianın kale ağzından kaçırdığı ve halil in tutamayıp taça giden pozisyonlarda takılı kaldım.

Tuncay şanlı öyle pozisyonlarda gavur gibi tüm gücüyle acımadan vururdu,

yüksek bir ihtimalle gol olurdu ya da kaleci sakatlanır, pozisyona devam edemezdi.

Halil için ise Şenol hocanın açıklaması garip, alkışlatmak için,

alkışlayacak olan taraftar 80 de neden alkışlamasın ??

Mehmet Fatih Yavuz
25.12.2012, 11:05
Maçta fark yiyeceğimizi düşünenler varmışta....

Fena yanılmışlardıda....

Böyle diyor bazı arkadaşlar....

Bu arkadaşlar puan tablosuna baktılarmı bilmiyorum.arada tam 9 puan fark var liderle....

Ve bu sene gelen geçene yenilen , ligin bütün dedelerinden gol yiyen takımlarının liderle olan maçlarından pek umutlu olmamak normal değilmi....

Yani berabere bitirdik bu başarımı anlamıyorum.....

Adam ligi yarım gazla 9 puan önümüzde bitirmiş.... Şampiyonlar liginde üst tura çıkmış.... Biz başarısızız daha fazla puan toplammız lazım diyor...

Biz 24 puanla başarılı olduğumuzu idda ediyoruz hocamızı yere göğe sığdıramıyoruz...

vallahi akıl tutulması yaşıyoruz....

Başarısızlığa ALIŞTIRAMAZSINIZ... demek lazım ama.

Alıştık demek ki!

Galatasarayın bizden bu kadar önde olması falan normal karşılanıyor.

Allah selamet versin o vakit!

Bu arada "fark yememek" bir başarı değildir. Bunu iddia edenler çok çok kötüyüz demek istediler.

Çok çok kötü değilmişiz. Sadece çok kötüymüşüz.

Şimdi bu aradaki fark ne hocayı ne de rezaleti temize çıkarmaz.

ağasarlı
25.12.2012, 11:49
buraka hakaret edip yabancı madde atıp küfredenler.. o kadar dedim hiç gerek yok. çünkü ona tepki göstermeye değmez bile..
şimdi soruyorum yaptığınız tepkilerle neyi hallettiniz acaba???

zafer6161
25.12.2012, 11:54
burak özür dilemiş...güya

Zafer Fidan
25.12.2012, 12:19
http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-dev-perde-arkasi

6:15 Burak: "ne adammisim yaa"

sen adam degilsin :)

DNA-TS
25.12.2012, 12:32
adi herif takım otobüsüne biniyor inerkende gönlüm sizinle diyor bişe dicektim şimdi gönlüne.

burrows
25.12.2012, 12:46
bu goruntuleri izleyince bizler bosuna debeleniyoruz diyorum..
vidyoyu iyi izleyin taraftar disinda burak'la herkes icli disli masallah.allah muhabbetlerini arttirsin.hani burak'a
tekme tokat dalin demiyoruz ama bu ne yilisikliktir arkadas..mac oncesi soyunma odasina gelmeler-mac sonrasi takim otobusune kadar gitmeler..
lan cok degil dort ay once bu adam bizim adimizi cikardi..gsnin pilot takimi
dedirttiler..ama bunlari dedirten selcuk-burak hicbisey olmamis gibi aynen
devam ediyorlar..
sikecilerden farki olmayan bu ahlaksiz camianin mensuplariyla boyle icli disli muhabbetler kanima dokunuyor..
yerel futbolcu takintim yok ama bu forma altinda kalbi sadece trabzonspor icin
atan adamlari gormek istedim nedense..ne bileyim takimda bir fatih tekke
gibi bir adam olsa bu adamlar bu sekilde rahat olamazlardi..cekinirlerdi..
en azindan takim otobusune binerken iceriden birinin tekmeyi koymasini bekledim.:)
gonlunu sevdigimin burak'i..

Cafer Bulur
25.12.2012, 12:53
bu goruntuleri izleyince bizler bosuna debeleniyoruz diyorum..
vidyoyu iyi izleyin taraftar disinda burak'la herkes icli disli masallah.allah muhabbetlerini arttirsin.hani burak'a
tekme tokat dalin demiyoruz ama bu ne yilisikliktir arkadas..mac oncesi soyunma odasina gelmeler-mac sonrasi takim otobusune kadar gitmeler..
lan cok degil dort ay once bu adam bizim adimizi cikardi..gsnin pilot takimi
dedirttiler..ama bunlari dedirten selcuk-burak hicbisey olmamis gibi aynen
devam ediyorlar..
sikecilerden farki olmayan bu ahlaksiz camianin mensuplariyla boyle icli disli muhabbetler kanima dokunuyor..
yerel futbolcu takintim yok ama bu forma altinda kalbi sadece trabzonspor icin
atan adamlari gormek istedim nedense..ne bileyim takimda bir fatih tekke
gibi bir adam olsa bu adamlar bu sekilde rahat olamazlardi..cekinirlerdi..
en azindan takim otobusune binerken iceriden birinin tekmeyi koymasini bekledim.:)
gonlunu sevdigimin burak'i..

Biraz takintili düsünüyorsun,önemli olan mac icindeki durumlardir.

Mactan önce ve sonra sarilmalar,kucaklasmalar olabilir bu dogaldir zaten futbolcularin cogu mac disinda birbirleriyle iyi gecinirler.

Buna fazla takilmamak lazim,kaldi ki bizim futbolcular burak ve selcuka da degil diger maclarda rakip futbolculara cok daha hosgörülü davrandilar,onlari rahatsiz etmediler.