PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray | Maç Sonucu... | YemekDemek.Com

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

cakalkerem
23.12.2012, 21:57
İ.Hacıosmanoğlu: ÇOK GEÇİİRİYOR

tarsus
23.12.2012, 21:58
Bizim sol bekimiz Emerson mu Olcan mı..

Ayni soruyu maci izlerken bende sordum.gelen ataklarda surekli sol bekte olcan var emerson efendi orta sahaya yakin duruyordu.saatli bomba olan emerson allahtan bugun patlamadi

ALDENİRO
haydi beyler transfer sayfasına...

Batuhan

Tamam.

Doğukan Uçan
maratondan gördüm ama hamiti neden alkısladılar anlamadım bilen var mı

yorumsuz6117
23.12.2012, 21:59
Geçen sezon zerre haz etmediğin Aykut kendini çok geliştirmiş. Bu sezon oynadığı her maçta çok faydalı oldu.

serdaracıl
Volkan bu takımın en yetenekli futbolcusu sabaha kadarda tartışırım ve hakkı yeniyor Şenol Güneş tarafından.

Volan mı yetenekli. Yapma renkdaş

Mustafa Ayazoğlu

Trabzonspor u içerden yıkma çabaları

atigol
23.12.2012, 22:01
Asıl karaktersiz olanlar Umut'u alkışlayanlar bana göre Burak Umut'dan daha delikanlı bi adam. Burak'ın Gsye gitmesinin tek sebebi Selçuk şerefsizidir ve herkes Burak'dan önce gitmiştir.

Arkadaş sen ne ayaksın milleti proveke etmek içinmi yazıyorsun, takip edn birisi yok mu şahsı, senmi karar veriryorsun milletin karakterine isteyen istediğini alkışlar.. yuhalancak tek kişi BUrak'dı çünkü yalan söyleyip gitti, asla gitmem diyip gitti yoksa kim nereye isterse gitsin zorla tutacak halimiz yok

brnclhn
aferin bize hersey cok guzel surda kontradan 2 3 atak yaptık die senolun trabzonsporun serefini ayaklar altına almasına kimse bişe demio forvetsiz sıradan bi anadolu takımı gibi defans oynamak kimseye dokunmuyo..tarihin en kotu zamanlarını gecirioruz kimsenin haberi yok

Alihan Ertürk
https://pbs.twimg.com/media/A-0yXxeCAAAjAQq.jpg

En güzel karesiydi günün.

serdaracıl
İyi bir forvet şaaaaaaarrrrrtttttttt

Mollasalihoğlu
Volkan'ı yorulan Olcan'ın yerine alabilsek farklı olabilirdi.

İyi oynadık, galibiyeti kaçırdık.. Çok iyi bir santrafor alırsak takım çok rahat seviye atlar..

cubido
23.12.2012, 22:03
Şenol Güneş dünyada bir ilki gerçekleştirerek galip olmayan takımdaki futbolcuyu alkışlatmaya çalıştı.
Biz bunu yapan kişiden taktiksel deha bekliyoruz. Sizce de bir gariplik yokmu bu işte???

Sinan Sağlam
23.12.2012, 22:03
Şenol Güneş'in basın toplantısını dinliyorum hayretler içindeyim , küçük dilimi yutmak üzereyim...

Maçın son 15 dk.sında nefes alamayan , beynine oksijen gitmeyen , yumuşacık gelen topu ayağının içiyle kontrol edemeyecek kadar kendinden geçmiş bir HALİL'i alkışlatmak için 90+3 de oyundan alan bir hocamız var...

Allah sonumuzu hayretsin...AMİN...

Paksoy
23.12.2012, 22:04
http://s14.directupload.net/images/121223/kg3piqe9.swf Burak gaz mı kaçırmış

cakalkerem
23.12.2012, 22:04
Yabancı çok iyi bir forvet alsak bile hoca takıma alıştırmak için 7 maç oynatmaz sonra 8 maç 87 lerde oyuna alır

brnclhn
23.12.2012, 22:05
Şenol Güneş dünyada bir ilki gerçekleştirerek galip olmayan takımdaki futbolcuyu alkışlatmaya çalıştı.
Biz bunu yapan kişiden taktiksel deha bekliyoruz. Sizce de bir gariplik yokmu bu işte???

guzel tespit ama senol için beraberlik cok buyuk bi olay kendini bizim gibi sanıyo beraberliğe sevinceğmizi sanıyo bi halt ettiğini sanıyo...ki bazı taraftarlarımız da mutlu ne yazık ki..

isyan6161
hacı ıyı konusuyor kım nederse desın sıke surecıdne hangı yonetıcımız boyle konusabıldı?ayarı verıyor programdakılere..

cakalkerem
Şenol Güneş'in basın toplantısını dinliyorum hayretler içindeyim , küçük dilimi yutmak üzereyim...

Maçın son 15 dk.sında nefes alamayan , beynine oksijen gitmeyen , yumuşacık gelen topu ayağının içiyle kontrol edemeyecek kadar kendinden geçmiş bir HALİL'i alkışlatmak için 90+3 de oyundan alan bir hocamız var...

Allah sonumuzu hayretsin...AMİN...

bende çok güldüm...alkışlattı da ...adamı resmen mantara bağlattı..ulan 20 saniye var ne diye çocuğu ıslıklatıyorsun.....

Emrah Akcagöz
23.12.2012, 22:06
Takıma iyi bir forvet gelirse bu hoca varken sonu tıpkı Janko gibi olur.

Paksoy
https://pbs.twimg.com/media/A-0fbVzCQAAGZLu.jpg:large

Burak klasiği

Fatih Özkan

:D:D:D:D
Böyle bişe beklemiyordum :D

Burçak
http://img425.yukle.tc/images/267311.jpg
http://img425.yukle.tc/images/486712.jpg

özgür6161

Evet Trabzsonpor'a müthiş geçiriyor.Adam siyasi bazı komplocuların uşaklığını yapıyor resmen ya.Bak şimdi olmadık yerde de Mehmet Ali Yılmaz konsuunu açtı.Belli oldu onu da maddi olarak destekleyen adam bu.MAY emeklerin oldu bu kulübe tamam ama sana da siyasi baskı yapıp neden bu takıma zarar vermek pahasına bu işlere girdin?Bak Hacıosmanoğlu Aziz Yıldırım'e haklı dediklerinde ben ona katılmıyorum.Tamam yaptıkları doğrudur ama ben yine de katılmıyorum diyor.Aziz'in kadim dostu(20 yıllık mütehahitlik geçmişleri nedeniyle) Sadri Şener ise Aziz Yıldırım'ın ceza alması için mahkemede konuşup elinden geleni yapmıştır.Ya neyse ben hala kime ne diyorum ya.Beyler neden başarısız bunca yıldır bir düşünün ya.Hala operasyon yapmaya çaılışıyorlar bizim bazı siyasi hesaplara boyun eğen şakşakçılar oleyy diyor.Adam ben olsaydım burak gitmezdi diyor.Nasıl olurdu o diye soruyorlar.Saygı,sevgi ve korku.Önemli olan korku.Korkacak.Nasıl korkacak yani diyorlar.Adam resmen vururum o olur demek istiyor.Beylerrrr tetikçi bir adamı kukla diye oynatıp Trabzonspor'a başkan yapacaklar.Arka planda kendileri Erdoğan'ında onay verebileceği kişiyle fb,bjk ve gs den sonra nal toplatacak sürekli umutlarla yaşayacak,sus pus olmuş bir kulüp istiyorlar.

Badaloğlu
23.12.2012, 22:07
Maçta 1-2 önemli pozisyon harcadık maalesef.Galibiyete yakın olan taraf bizdik.Ancak maç sonu şeref yoksununun yaptığı açıklamalara iyice sinirlendim.Sözünü tutmayan, ihanet eden kişilik bozuntusu vefadan bahsediyor.Hadi ordan!

Buna vicdanını rahatlama derler... Yani Trabzonspor taraftarı bu adama futbol hayatı boyunca hiç küfür etmeseydi, tepki koymasaydı Burak'ın bir tarafı hep sızlayacaktı. -Ulan bu taraftar bana niye hüfür etmiyor?- diye bir taraflarını yırtacaktı. Ama artık o da Selçuk gibi en has salatasaray'lı olmuştur. Her röportajında Trabzonspor için ne kadar fedakarca top pynadığını, takımı şampiyon yaptıklarını felan geveleyip duracak.Burada görevini yaptığını söyleyecek ama bu hıyara bir gazetecide çıkıp sormuyor.Sen devre arası fener'e ghidersen salatasaray taraftarı sana tepki vermez mi? diye.

Burası Trabzon, burası zıplama yeri değil. Burada eziklere meydan okunur.Öyle piyasa yapıp defolup gidilmez.Gidersen herşeye hazırlıklı olacaksın canım. Evet bizler taraftarız ama herşeyden önce insanız.Bize yalan konuşmayacaksın. Gidiyorsan da, istediğin yere defolup gidersin.Kimse seni zorla tutmazdı zaten.

- Trabzonspor için ölürüm (yalanına ...)

- Beşiktaş'lıyım...

- Ama en aslan salatasaraylı benim.

Bu yavru olmuştur artık!

artvints
23.12.2012, 22:08
burak a yapılanlar yanlıştı.böle eski futbolculara takıılmak, trabzonsporu küçültüyo, önümüze bakmamız lazım, ayrıca en güzel tepki tepkisizliktir, bu şekilde davaranark haklı olduğun konuda haksız duruma düşüyo takım.hani şenol güneşi suçlayanlar varya takım küçültüyo beraberliğe oynatıyo diye, asıl bu tip taraftar davranışları takımı küçük gösteriyo, piskolojiyi etkiliyo.
aslında iyi gitti taraftar bugün, sahaya bişey atmak yakışmıyo, kişisel olarak küfretmek de yakışmaz.

Fatih
23.12.2012, 22:09
Aykut-Henrique değişikliğinden sonra kanatları kullanamadık.Volkan dururken Adrian gibi adamın sağ çizgide ne işi vardı?Halil 75-80'de bitti ama çıkarılmadı.Her derbide olduğu gibi beraberlik için çıktık ve berabere kaldık.Takımın gücü bu ama değil mi takımı da sokaktaki vatandaş kurdu zaten.Bakalım devre arası neler yapacak göreceğiz.

bordo(61)mavi
@HamitAltintop06
Trabzonspor taraftarının Burak'a yaptıklarına anlam veremiyorum. Artık sizde oynamayabilir ama o bir Türk evladı, tepki öyle verilmemeli.

ulan az bile yaptı taraftar aaazz... seni ve umutu niye alkışladı bu taraftarda onu ıslıkladı sen düşün...

Murat SİSMAN

İnsan g?tünde torpil patlaması değilmi :)

krilov
23.12.2012, 22:10
ufak tefek hatalarına rağmen Aykut'u bugün çok beğendim..
Bu değerlerimizi desteklememiz gerekiyor..

61_Hasan_69
@HamitAltintop06
Trabzonspor taraftarının Burak'a yaptıklarına anlam veremiyorum. Artık sizde oynamayabilir ama o bir Türk evladı, tepki öyle verilmemeli.

ulan az bile yaptı taraftar aaazz... seni ve umutu niye alkışladı bu taraftarda onu ıslıkladı sen düşün...

Ne mantıksız açıklama ya.

ts_tuncay_ts

ne gazmış o öyle ya.. Adamı ayaklandırdı :) :)

Badaloğlu

Bundan sonra sakatlanan futbolcular için sahaya sağlık görevlilerinin girmesine gerek kalmadı. tribünden iki tane torpil bak bir şeyi kalmıyor yavrunun. Nasılda dikiliyor ayağa :)

ANIL
oç burak efsanlere laf atmış

ozgurceng
23.12.2012, 22:11
Cidden maç boyunca içinde burak yılmaz geçen bir şey bağırdı taraftarımız ama anlaşılmadı ne dediler?
Maça giden bir arkadaşıma sordum bunu. 'İğne Burak' diye bağırmışlar.

özgür6161
23.12.2012, 22:11
Sahaya bedava bilet alıp o maddeleri atanlar Trabzonspor taraftarı mertebesine erememiş zavallı taşeronlardır.Burak Yılmaz ise sakın ağzını açmasın.Adam gibi oynasın sonra gitsin...

ANIL
23.12.2012, 22:12
@HamitAltintop06

kardeşini de al yanına :mad:

arifberkay
Bu korkak pısırık hocayla bu kadar olur.1 puana yatma anlayışını kabul etmiyorum edene de defol git diyorum...

S.DEMİRCİ
@HamitAltintop06

bu ne zeka ürünü tweet böyle... türk evladı!!!!!!!
yabancı olsa hak mı verecekti bize.....

zx61
23.12.2012, 22:13
Sahaya bedava bilet alıp o maddeleri atanlar Trabzonspor taraftarı mertebesine erememiş zavallı taşeronlardır.Burak Yılmaz ise sakın ağzını açmasın.Adam gibi oynasın sonra gitsin...

niye? ne güzel eğlendik..ben çok güldüm valla :)

Sencer Bulut
23.12.2012, 22:13
Kendini efsane sana Burak beyin Dozer Cemil den haberi yok belliki...

Badaloğlu
23.12.2012, 22:14
@HamitAltintop06

Hamit, devre arası bir maçlığına fener forması giysin bakalım neler oluyor?

Murat SİSMAN
23.12.2012, 22:14
Bundan sonra sakatlanan futbolcular için sahaya sağlık görevlilerinin girmesine gerek kalmadı. tribünden iki tane torpil bak bir şeyi kalmıyor yavrunun. Nasılda dikiliyor ayağa :)

:D

brnclhn
23.12.2012, 22:15
bırakın burakı umutu allah askına bugun bi rezillik yasandı alenen ona tepki koyun trabzonspor resmen zaman gecirdi ben beraberlik için oynuorum dedi onur top gelince zaman gecirmek için rakibin basmasını bekledi bu rezilliği konuşun hazmedemediğinizi soleyin trabzonsporun su haline bi tepki gosterinn........yoksa artık bi anadolu takımı mı olduk????

serdaracıl
Yav her hafta farklı bir hocayla çıksak olmaz mı? Sabretmek zor

Cafer Bulur
Mactan önce berabere kalacagiz denseydi karsi cikan olmazdi ama simdi ben dahil herkes kacan galibiyete yaniyoruz.

Galibiyete daha yakin olan taraftik,adrian in kacirdigi gol ise macin kirilma aniydi o gol olmaliydi kalecinin yanindan düzgün vursaydi goldü.

Buna karsin takimin azmi,mücadelesi yerindeydi hücumda becerikli degildik ama buna ragmen takim iyiydi.

Bizim gercek kayiplarimiz daha önceki haftalarda idi,sadece kayseri ve belediye yi yenseydik su anda zirvenin ortagiydik.

Devre arasinda iyi bir calisma ile takim cikisa gecebilir ama bu takim kupa kazanmak istiyorsa takviye yapmak zorunda.

S.DEMİRCİ
aykutun üzerinde durulmalı...

Giallorossi
bundan sonra sakatlanan futbolcular için sahaya sağlık görevlilerinin girmesine gerek kalmadı. Tribünden iki tane torpil bak bir şeyi kalmıyor yavrunun. Nasılda dikiliyor ayağa :)

:D:D

krilov
Burak'a yapılanlar çok yanlıştı. İran'da -Bahreyn'de falan oluyor böyle şeyler..
böylelerine değerlerimizi (Giray'ı, Tolga'yı, Onur'u, Aykut'u, Adrian'ı....) bağrımıza basarak yanıt vermemiz lazım.
Taraftarımızı gerektiğinde çok iyi pankartlar asıyor.
Bugünkü de aynı İBB maçındaki gibi çok ama çok anlamlıydı.

leons61
23.12.2012, 22:16
bakın beyler burakın dedikleri içinden şu cümleleri çok önemli gerisini salla..."türkiye kupası aldık.süper kupa aldık.şampiyonluk gördük.takım tarihinde ilk defa şampionlar ligine gitti.gol krallığı gördüm"...bu adam bizde 2,5 yıl oynadı hakikaten ne takımımız varmış bu kadar kısa süredeki başarıya bak beee...

zx61
Hamit, devre arası bir maçlığına fener forması giysin bakalım neler oluyor?

Bir de tepkimizi anlamsızlaştırmaya çalışıyorlar..burak ben ne yaptım modunda diğerleri desen aynı..bence burak iti yapılanlara şükretsin eski deli taraftarlarımız olsaydı daha farklı şeylerde olabilirdi..

Mustafa Ayazoğlu
burak yılmaz ağzından Trabzonspor'da şampiyonluk yaşadım demesi 10 milyon euro

+ 5 milyonda gs verdi

Tahir61
23.12.2012, 22:17
adam olanı gökhan gönülü alkışlarız

adam olanı hamit altıntopu alkışlarız

adam olmayanın g.tünde bomba patlatırız

ALDENİRO
23.12.2012, 22:17
maçın özeti şu farklı şeyler yaptığımızda daha iyi oynuyoruz.aykutun uzun pası olcanın alışı nerdeyse gol oluyordu.zokoronın ileriye driblingi ve şut çekmesi nerdeyse gol oluyordu.

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2012, 22:18
adam olanı gökhan gönülü alkışlarız

adam olanı hamit altıntopu alkışlarız

adam olmayanın g.tünde bomba patlatırız

o bomba giray kaçar da patladı

Asi Çaykaralı61
Arkadaşlar giden gitmiştir bende takıyordumm kafaya açık konuşmak gerekirse gerek yok kalıcı sevgi varsa oda TRABZONSPORdur boşverin

Oğuzhan
Ya atlatmamız lazım artık bu şeyleri. Gittilerse gittiler arkadaş yerine gelemiyor mu yenisi görmüyor musunuz millet ne oyuncular bulup getiriyor. Başkan adama eşantiyon diyeceğine birkaç eşantiyon daha alsın şu takıma

SADECETRABZON61
Bu Hacıosmanoğlu Başkan Olsa Şampiyon oluruz sanırım fena konuşuyor.

Barış Mayda
23.12.2012, 22:19
şu muhittın boşat niıye boşş boşş konuşuyor...

inadina61_08
Kendini efsane sana Burak beyin Dozer Cemil den haberi yok belliki...

Burağa futbolu öğrettik ama adamlığı öğretemedik zaten öğrenseydi selçuğun izinden gitmezdi,

Efsanelerimize attığı goller için efsane demedik, herkes saygı duyduğu, formasını sonuna kadar terlettiği, yenildiğinde bizden çok üzüldüğü, rakibine küfür etmediği, boş mukaveleye bordo-mavi için imza attığı, kötü oynasada ıslıklanmadığı için efsane dedik, sana hırsız dediklerinde bile savunamadık seni burak efendi, gol attığın attığından fazlasını parayla aldın, seni tozlu raflardan aldık sende vefa yı boza zannettin, daha dün şenol hoca senin için defalarca konuştum ama gitti dedi, hiç mi okumadın hiç mi adamlığına dokunmadı sormadan satıp gittim diye düşünmedin dimi hiç... demek isterdim ama istanbullu topçuların hepsi böyle...

Bu arada gs rieranın gol kaçırdığı pozisyondan enginin halini gördünüzmü fatih terimden daha çok üzüldü, bana burak değil engin dokunuyor...

SADECETRABZON61
3 Sene sonra en fazla ne Burağı hatırlar millet ne Selçuğu boşa tartışıyorsunuz :)

Emre ÖZTÜRK
23.12.2012, 22:20
Utandı mı o fark yeriz diyenler acaba ?

arifberkay
23.12.2012, 22:20
Burağa laf edeceğinize nevzat şakara hasan yener laf edin.Burak onlardan çok daha fazla hizmet etmiştir bu takıma bu şehre..

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2012, 22:21

Bildiğimiz şeyleri söyleyen biri

Trabzonspor u içerden yıkma çabaları.

Asi Çaykaralı61
23.12.2012, 22:21
Aykut Akgün kötü futbolcu değil mutlaka üzerinde durulmalı

ANIL
23.12.2012, 22:22
3 Sene sonra en fazla ne Burağı hatırlar millet ne Selçuğu boşa tartışıyorsunuz :)

aynen by in yüzü gs de eskiyince adamı çok gibi kenara atmazlarsa ben birşey bilmiyorum.

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2012, 22:22
Burağa laf edeceğinize nevzat şakara hasan yener laf edin.Burak onlardan çok daha fazla hizmet etmiştir bu takıma bu şehre..

% 5 milyon euro kere doğru.

S.Seymen
23.12.2012, 22:23
zamanın da adrianı dioduk şimdide AYkut diyorum az sabır sağlam bir adam geliyor zokoranın sonrasında orayı kapatır

ts_tuncay_ts
Hacıosmanoğlu: Trabzonsporun başkanı başbakandan emir alamaz....

Mustafa Ayazoğlu
şunu hissettiniz mi bilmiyorum ama fatih terimde Trabzonspor'u bi övmeler bi övmeler.

son maç korkusu mu ne :)

serdaracıl

Ona gecmis olsun zamanında nerdeydi

S.Seymen
23.12.2012, 22:24
ne zaman gese febe bjk Trabzona gelip gittiklerinde umurumuzda bile olmayacaklar işte o gün kazanmaya başladığımız gün olacaktır....

Tahir61
bugün iki maçımız vardı:

ikisinde de topçularımız gayet iyi mücadele ettiler hepsine canı gönülden teşekkürler

zeminler berbat

iki takımda da forvet yok.

şu iki sıkıntıyı hallettiğimiz anda çok şey değişir

İlyas Özdemir
eğer giden oyuncuların yerine aynı kalitede yada daha iyileri gelseydi hiç bu kadar tantana olmazdı

hyasin61

sırf kendı cıkarları ıcın takımın kötü durumlara falan dusmesını bekleyen ,kulubu kendı cıkarları ıcın kullanmak ıcın fırsat bekleyen kişi.

Sefaenes
3 macta 9 puan olan hedefimizden real olarak 2 puan almisiz forvetlerimiz berbat ama hocamiz begeniyor ki hermacta oynuyorlar ben mahale maclarina almazdim

SADECETRABZON61
23.12.2012, 22:25
Bildiğimiz şeyleri söyleyen biri

Trabzonspor u içerden yıkma çabaları.

Dostum öyle deme Adamın iddaalı açıklamalar söylüyor aç tvyi izle ne Sadri Şener bağlanabiliyor nede başka yönetici kimse yayına bağlanamıyor arıyorlarmış İstemiyorlarmış.. daha ötesimi var?

zaferyıldız
Baransu da Sadri sener için ts yi kullandığını söylüyor....

sanatik
Bu korkak pısırık hocayla bu kadar olur.1 puana yatma anlayışını kabul etmiyorum edene de defol git diyorum...

Sampiyonlar Liginde veya avrupa liginde rakip teknik adamdan biri karsimda sadece beraberlige oynayan bir trabzonspor görüyorum demisdi ve kafa yapimizida tesbit etmisdi.

Degisen bir sey yok. Biz lider olmaya degil beraberligine bile raziyiz anlasilan. Siradan anadolu kulüpleri bile istanbul takimlarini yenip geliyor biz zar zor top ceviremiyoruz üstelik kendi evimizde rakibden baski yiyoruz !!!, takim berbat top oynuyor gereken hamle yok, segirci zaten maci 15 saniye sonradan takip ediyor, zamainda tepki yok, ancak bomba patlatirlar orda burda.

Trabzonspor gercekden düsüsde ama halen rüya görmeye devam.

UmutBaykan
23.12.2012, 22:26
Burak Yılmaz hakettiğini buldu,tepki verdiği emeğe değil gidiş şeklineydi,karakterden vefadan falan bahsetti de bence şapkasını önüne koyup düşünsün neden bu tepkiyi gördüğünü.Oyuna bakarsak Trabzonspor takımı bu maça psikolojik olarak iyi hazırlanmış,bu oyuna yansıdı.Açıkçası böyle bir futbol beklemiyordum,bu açıdan Şenol Güneş'i tebrik ediyorum.Aykut'un oyuna girmesi maçın dönüm noktasıydı bence,Aykut sahada iyi işler yaptı gs ataklarını kesti.Sahada herşeyden emin gayet rahat oynayan Zokoraydı,bence maçın kahramanlarından biri.Celutska için söylenecek şey dersine iyi çalışmış,tebrik ediyorum.Alanzinho değişikliği biraz daha erken yapılabilirdi çünkü Sapara çok durgun oynadı ayrıca Adrian zaten o kaleye hiç gol atamadı :) Hiç ummadığım şekilde iyi oynayarak kaybettiğimiz 2 puan olduğunu düşünüyorum,inşallah devre arası mantıklı hamlelerle takımı güçlendiririz.

Furkan Özdem
Taraftar bugün çok olumluydu bence. Burak itini uzun süre takmadılar sadece bir yerde fiziksel müdahale oldu o kadar da olacak. Maçtan önce olaylar çıkacak, takım yine olumsuz etkilenecek diye korkmadım değil..

Cafer Bulur
Lig tv gibi Trabzonsporun en iyi 5 ini seciyoruz renkdaslar,ben basliyorum.:)
1-onur
2-bamba
3-adrian
4-alanzinho
5-olcan

Yalniz alanzinho ve olcan inki cok iyi performanslar degildi.

Mustafa Ayazoğlu
Dostum öyle deme Adamın iddaalı açıklamalar söylüyor aç tvyi izle ne Sadri Şener bağlanabiliyor nede başka yönetici kimse yayına bağlanamıyor arıyorlarmış İstemiyorlarmış.. daha ötesimi var?

aziz yıldırım a posta koyan adam

sadri şener'e gider bile yapmasına gerek yok.

sadri şener süreçte bir çok hatası var

en başta transfer hataları

nakzo
23.12.2012, 22:27

Edennlere acııyorum abi salatasarayın tam 9 puan gerisindesin ve düşme hattınla aranda 7 puan var bazı özürlü arkadaşlar utunmasalar eline bayrak alıp sevinç naraları atacak. ligin ordu maçından sonra en kötü maçını bize karşı oynayan salatasarayı yenemiyorsun 90+ 3 de forvet alıyorsun bu adam harbi bile dalga geçiyor.

chener
23.12.2012, 22:28
bizim basında 1 aydır henrıquenin devre arası gönderileceği yazıyordu.eğer gidecekse niye 4-5 maçtır ilk 11 de başlıyor anlamıyorum.janko ve emre henrıqueden kat be kat iyi.şenol hocanın bu tercihi bence yanlıştı ve ilk yarıdaki 3 kontraatak bu yüzden heba oldu.

SADECETRABZON61
23.12.2012, 22:28
KanalTurkü açın izleyin..

Tahir61
23.12.2012, 22:29
o bomba giray kaçar da patladı

onu da anlamam şu ülke futbolunda o kadar i.nelik yapılıyor bize hala insanlık peşindeyiz bırak yatsın kıvransın sana ne be girayım

deadpool
23.12.2012, 22:29
Lig tv gibi Trabzonsporun en iyi 5 ini seciyoruz renkdaslar,ben basliyorum.:)
1-onur
2-bamba
3-adrian
4-alanzinho
5-olcan

Yalniz alanzinho ve olcan inki cok iyi performanslar degildi.

1. Şenol Güneş
2. Gustavo Colman
3. Halil Altıntop
4. Serkan Balcı
5. Emerson

Trabzonspor'un en kötü beşini seçmek daha mantıklı geldi bana.

biltrabzon
23.12.2012, 22:30
devre arasi Bamba,Zokora,adrian,colman ve alanzinho harici bütün yabancilari gönderebilirsin.Yerlilerden serkan,halil,Baris,ferhat,volkan sen,aykut akgün ü yolla.1461 den 1-2 takviye ve sartlar ne olursa olsun alper potuk transferini yapmak en akilli operasyon olur.

Cafer Bulur
1. Şenol Güneş
2. Gustavo Colman
3. Halil Altıntop
4. Serkan Balcı
5. Emerson

Trabzonspor'un en kötü beşini seçmek daha mantıklı geldi bana.

Degisik bir bakis acisi,gercektende kötüler agir basiyor.

nakzo
lig tv gibi trabzonsporun en iyi 5 ini seciyoruz renkdaslar,ben basliyorum.:)
1-onur
2-bamba
3-adrian
4-alanzinho
5-olcan

yalniz alanzinho ve olcan inki cok iyi performanslar degildi.

9 puaun fark yemiş takımın neyini seçecem dalgamı geçiyorsunuz insanlarla .ha ş öyle bir anket yap oylayalım trabzonspor tarihinin en kötü kadrosu hangisidir diye
tereddütsüz 2012-2013 kadrosu birinci çıkar..

sanatik
23.12.2012, 22:31
Burak Yılmaz hakettiğini buldu,tepki verdiği emeğe değil gidiş şeklineydi,karakterden vefadan falan bahsetti de bence şapkasını önüne koyup düşünsün neden bu tepkiyi gördüğünü.Oyuna bakarsak Trabzonspor takımı bu maça psikolojik olarak iyi hazırlanmış,bu oyuna yansıdı.Açıkçası böyle bir futbol beklemiyordum,bu açıdan Şenol Güneş'i tebrik ediyorum.Aykut'un oyuna girmesi maçın dönüm noktasıydı bence,Aykut sahada iyi işler yaptı gs ataklarını kesti.Sahada herşeyden emin gayet rahat oynayan Zokoraydı,bence maçın kahramanlarından biri.Celutska için söylenecek şey dersine iyi çalışmış,tebrik ediyorum.Alanzinho değişikliği biraz daha erken yapılabilirdi çünkü Sapara çok durgun oynadı ayrıca Adrian zaten o kaleye hiç gol atamadı :) Hiç ummadığım şekilde iyi oynayarak kaybettiğimiz 2 puan olduğunu düşünüyorum,inşallah devre arası mantıklı hamlelerle takımı güçlendiririz.

Bu rezil futbol ile halen kahramanlikdan bahsedebiliyorsun yemin ediyorum rüya alemindeyiz, uyanamadik halen. Rakipleri almis basini gitmis sen firsatlari tepdin, beraberliklere yatiyorsun, evinde baski yiyor yenilmekden kurtuluyorsun ...

Mac boyu sinir krizi gecirdim taraftar kendini kandirmaya devam etsin.

Yunus Danışmaz
23.12.2012, 22:31
sırf kendı cıkarları ıcın takımın kötü durumlara falan dusmesını bekleyen ,kulubu kendı cıkarları ıcın kullanmak ıcın fırsat bekleyen kişi.

Aynen....

arifberkay
23.12.2012, 22:32
Bu yönetim bu hoca ve bu futbolcular bizimle dalga geçiyor.....

Burçak
https://pbs.twimg.com/media/A-06FxECAAA12zX.jpg:large

Başkan Beyaz Tv de şuan

Cafer Bulur
9 puaun fark yemiş takımın neyini seçecem dalgamı geçiyorsunuz insanlarla .ha ş öyle bir anket yap oylayalım trabzonspor tarihinin en kötü kadrosu hangisidir diye
tereddütsüz 2012-2013 kadrosu birinci çıkar..

Renkdas olan oldu,amac takimin ikinci devreye daha da motiveli girmesini saglamak.:)

Yunus Danışmaz
Başkan beyaz tv de..

eraytaskin61
23.12.2012, 22:33
hiç kimsenin yardakçısı değilim ama şu hacı boş show yapıyo

Doğukan Uçan
antalaspor bu sene ilk 4 te bitirir biz kimi gececez ikinci yarı transfer yapamazsak işimiz çok zor 7 veya 8.sırada bitiririz.

TSelif
Her şeye tamam da yahu hocam şu Alan'ı oyuna almak için maçın bitmesini neden bekledin :mad:

inadina61_08
23.12.2012, 22:34
Baransu denilen adam sadri şener Trabzonsporu kullanıyor derken içi boş kelimelerle olayı ateşlemeye çalışıyor aklı sıra, başkana gaz verip bağlanacak sonra hiç konuşturmadan bağıra bağıra soru sorup istediği cevapları alana kadar saldıracak.. Baransu bana o kadar kaynağı kimlerin sayesinde hangi istihbarat sistemlerinin uşağı olduğunu söylesin, kimsenin bilmediği şeyleri öğrenmek için kimlere ne verdiğini anlatsın,
Ya

ibrahim
onu da anlamam şu ülke futbolunda o kadar i.nelik yapılıyor bize hala insanlık peşindeyiz bırak yatsın kıvransın sana ne be girayım

O seyin patlamasi cok hosuma gitti. Tam diyodum birak serefsizi kivransin o anda patlayi verdi...

sanatik
Edennlere acııyorum abi salatasarayın tam 9 puan gerisindesin ve düşme hattınla aranda 7 puan var bazı özürlü arkadaşlar utunmasalar eline bayrak alıp sevinç naraları atacak. ligin ordu maçından sonra en kötü maçını bize karşı oynayan salatasarayı yenemiyorsun 90+ 3 de forvet alıyorsun bu adam harbi bile dalga geçiyor.

aynen öyle. ama bu kafa yapisi ile ne zamandir oynuyoruz. Sampiyonlar liginde gruplardanda bu yüzden cikamadik desem yalan olmaz.

Daha devre arasindayken üstelik rakiblerin avrupada top oynuyor aralarda 9 puan geriyor düsüyorsun birde elenseler kac puan geriye düseceksin ?

nakzo
23.12.2012, 22:35
Ben şunu harbiden merek ediyorrum ,Trabzonspor sadece bu maçta değil hangi maçta nasıl gol atacak bir takım bu kadar nasıl kısır olur ya sen istemesende adamın götüne ,başına çarpar gol olur bunlarda oda yok...

Tahir61
23.12.2012, 22:35
yine aynı yorumlar hiç akıllanmazmısınız arkadaş

şikecilerden beş yeriz diyorduk elimizden kaçırdık yorumlar'' şu kadar kötü oynayan fb yi bile yenemiyoruz'' oldu

şimdi yine beş yeriz diyordunuz yok bu kötü gs yi yenememişmişmişiz ya hadi gidin işinize

brnclhn
23.12.2012, 22:36

işte tam anlamıyla demek istediğim...

özgür6161
23.12.2012, 22:36
Haha bakın hacıosmanoğlunu da dinledim de şimdi o hacı fena geçiriyor diyenlere bakın diyorum;başkan fenerli program sunucusu dahil alayına geçiriyor.Artık bu geçirmekte ne demekse.Neyse kişiler zaten nereden geldikleri ne oldukları belli.

Cafer Bulur
23.12.2012, 22:38
aynen öyle. ama bu kafa yapisi ile ne zamandir oynuyoruz. Sampiyonlar liginde gruplardanda bu yüzden cikamadik desem yalan olmaz.

Daha devre arasindayken üstelik rakiblerin avrupada top oynuyor aralarda 9 puan geriyor düsüyorsun birde elenseler kac puan geriye düseceksin ?

Dogru diyorsun,liderden sadece 9 puan geride kalmamiz basarisizligimizi örttü önümüzü görmemizi engelledi.

51 puanin sadece 24 ünü almissin,bu Trabzonspor icin tarihi bir basarisizliktir.

Eger takima gerekli takviyeler yapilmazsa bu fark daha da artacaktir.

İlyas Özdemir
galatasaray iyi top oynasaydı şimdi burda muhtemelen hezimeti tartışacaktık ama onlarda çok kötü top oynadı buda bizim şansımız

fanatikdevri
maçtan yeni geldim tv den nasıl gözüktü bilmem ama bugun taraftar olarak iyi olduğumuzu düşünüyorum

Alper Beyazay
23.12.2012, 22:39
Celutska'nın pozisyonunda Burak'ın kendini yere atışına bir tek ben mi güldüm ?

Mert Pasa
23.12.2012, 22:40
Cakma imparatora bak,dostmus Burak da dahil kimseyi bizden almamisar,hatta burak moskovadan transfermis.

Oglum bak git,valla bak git

Tahir61
23.12.2012, 22:42
galatasaray iyi top oynasaydı şimdi burda muhtemelen hezimeti tartışacaktık ama onlarda çok kötü top oynadı buda bizim şansımız

hocam gs yi biz oynatmadık her adama iki kişi bastık boş alan bırakmadık.....

burrows
23.12.2012, 22:42

bunu gormeyip bir puan aldigimiz icin zil takip oynayanlar var..
hadi cinconun bir puan isine geldi..adam zaten lider..sikeciler dokuluyor..
besiktasta muhtemelen ikinci yari patlar gider..adamlarda bir rehavet sozkonusu..
biz ise 9 puanlik farki eritmek varken varken kaderimize razi oluyoruz..

bir de senol gunes'in her mikrofona selcuk-burak icin turkiyenin en iyi oyunculari
onlar demesine ayri ayar oluyorum..ikiside seni iplemedi kacti gitti..ee sen
daha neyin tribindesin..sagduyu mesaji verecek ya..
kendi futbolcuna kufret cinconun simariklarini yere goge sigdirama..
senol gunes trabzonspor'a ihanet icinde..birileri bu adama dur desin..

hodlu
23.12.2012, 22:43
Kötü oynayan bir gs takımına karşı durumu idare ettik. Tarihi başarılarla dolu bir Trabzonspor bu gece maçı farklı kazanmalıydı. Malesef gol atmayı unuttu bu takım. Henrique gibi bir yetenek özürlüsünü bu takımda halen oynatanlara da yazıklar olsun. Artık Şenol hocanın eline neşter alarak bu işi çözmesi gerekir...

ANIL
Cakma imparatora bak,dostmus Burak da dahil kimseyi bizden almamisar,hatta burak moskovadan transfermis.

Oglum bak git,valla bak git

alsınlar tepe tepe kullansınlar iti.

cubido
Sadri Şener'i çok severim ama her topa girmesi nedeniyle bazen çok boş konuşuyor.
Sanane be kardeşim rakip takımın futbolcusunun aldığı cezadan, dövmesinden, saçının şeklinden.

inadina61_08
23.12.2012, 22:44
lig tv ilk alt yazıyı hatırlayan varmı : aziz yıldırım sabaha karşı 04:00 da aykutu ikna etti istifa yok...

az önce kanaltürk alt yazı : aziz yıldırım aykuta yeterki takımı bırakma kimi istiyorsan alacağım..

ne anlarsan anla aziz ve aykut arasında nasıl şeyler dönüyor, aykut konuşur diyemi korkuyor : )))

Cafer Bulur
23.12.2012, 22:45
Sadri Şener'i çok severim ama her topa girmesi nedeniyle bazen çok boş konuşuyor.
Sanane be kardeşim rakip takımın futbolcusunun aldığı cezadan, dövmesinden, saçının şeklinden.

Aynen,bos konustu bunlari konusmak yerine kaybedilen 27 puanin hesabini verseydi daha dogru olacakti.

Taraftarimizin ici rahat olsun,gerekli takviyeler yapilacak sözünü duymak isterdim ama bosuna....

Eto'o
allaha sukur fark yedemedik :)

nakzo
yine aynı yorumlar hiç akıllanmazmısınız arkadaş

şikecilerden beş yeriz diyorduk elimizden kaçırdık yorumlar'' şu kadar kötü oynayan fb yi bile yenemiyoruz'' oldu

şimdi yine beş yeriz diyordunuz yok bu kötü gs yi yenememişmişmişiz ya hadi gidin işinize

sen git işine .karabük 3 salladı bunlara fenere 3 attı karabük gelmiş surda 24 puan almış enkazı savunuyor hemşerim bırıktım feneri,gs yi ,küme düşecek denen bjk ile ,onu bırak antalyayla aranda kaç puan fark var kaç puan?????????????????

arifberkay
Kötü oynayan bir gs takımına karşı durumu idare ettik. Tarihi başarılarla dolu bir Trabzonspor bu gece maçı farklı kazanmalıydı. Malesef gol atmayı unuttu bu takım. Henrique gibi bir yetenek özürlüsünü bu takımda halen oynatanlara da yazıklar olsun. Artık Şenol hocanın eline neşter alarak bu işi çözmesi gerekir...

Şenol Güneş ve neşter güzel espriydi...

Zafer Fidan
lig tv ilk alt yazıyı hatırlayan varmı : aziz yıldırım sabaha karşı 04:00 da aykutu ikna etti istifa yok...

az önce kanaltürk alt yazı : aziz yıldırım aykuta yeterki takımı bırakma kimi istiyorsan alacağım..

ne anlarsan anla aziz ve aykut arasında nasıl şeyler dönüyor, aykut konuşur diyemi korkuyor : )))

Ali Koc duymsin...

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/182310_10151136068541496_1353148264_n.jpg

Fırtına_
23.12.2012, 22:46
Şenol Hoca'ya çok büyük saygım var, bu baskıyı başka hiçbir hoca kaldıramazdı.
Ancak, şu Henrique'ye nası tahammül ediyor, Emerson ne oynuyor belli değil, kadro seçimlerini nasıl bu kadar hatalı yapabiliyor anlamış değilim.

ALDENİRO
23.12.2012, 22:46
http://www.youtube.com/watch?v=i3QgbkQe9rA
şenolculara hatırlatma...

hodlu
23.12.2012, 22:47
Sapara-Alan değişikliğini 15 dakika erken yapsaydık maçı kazanırdık...

Cafer Bulur
23.12.2012, 22:48
Şenol Güneş ve neşter güzel espriydi...

Takimin transferi yönetebilecek,ise yaramayanlari gönderip nokta transfer yapabilecek profesyonel bir menajere ihtiyacii var,can cobanoglu olabilir mesela milli takimda senol günesle beraber calismislardi.

Sefaenes
Ali Koc duymsin...

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/182310_10151136068541496_1353148264_n.jpg

la bunlarda baya degisik isler var teki taraftarla dudak dudaga deki hakeme isaret yapar birde bu birde gecmisten takim resmi cekilirken var .Allah bizi lut kavminden korusun

burrows
senol gunes nesteri kendi koluna vurur en fazla..daha bir hafta once basin toplantisi yapti..plansiz programsiz
yasadigini goremeyenler kendine gelsin derim..

fanatikdevri
23.12.2012, 22:50
şu halille henriqeye verilen şansın yarısı emreye neden verilmez tribünde kahrolduk resmen

Sacit
23.12.2012, 22:51
Maça forvetsiz çıkıyorsun, orta saha oyuncularından gol bekliyorsun, adama gülerler, gülerler

Janko ne yaptı sana, ne yaptı ?

Şu maçı kazanamıyorsun, ayıptır

samway
23.12.2012, 22:51
senol gunes ıstıfa et artık

fanatikdevri
23.12.2012, 22:53
Aziz yıldırım adaletten burak yılmaz vefadan bahsediyor pişkin şerefsizler

arifberkay
23.12.2012, 22:53
Şu Janko ve Emre hocaya ne yaptı çok ama çok merak ediyorum...

Burçak
23.12.2012, 22:54
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532571_567209423306195_1429338541_n.png
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/399320_10151351889851815_1071329165_n.jpg

sanatik
23.12.2012, 22:55
Boş başkan sadri ,onun yalanlarını dinleyeceğime müslüm dinlerim. müslüm dinlemek sadri dinlemekten daha az bunalıma sokuyor benni...

benide.

Liderlik yapamiyorsan git millet vekili ol, ait oldugun islere ilgilen ama birak artik beceremiyorsun.

Senin hakkini yemisler bitirmisler seni aylardir tv larda konusuyorlar ileri geri simdi gelip baglaniyor meirelessden bahsediyorsun YUH BEE YUHH.

owi61
23.12.2012, 22:55
Olay şu ki Trabzon taraftarı artık adamın peşinden koşan değil peşinden koşturan yetenekli topçular istiyor..

Berke6198
23.12.2012, 22:56
Henrique'ye lisansı verenin derdi neydi acaba... ben olsam alt yapıdan kovardım. Yılanın başını küçükken ezeceksin.

Enes Başkaya60
23.12.2012, 22:57
Yaw bu Emre GÜRAL gördüğüm kadarı ile henrique denen adamdan 10 gömlek üstün bu topçu hocam neden bu adama şans vermiyorsun ya...

Doğukan Uçan
henrique futbolcuysa ben neyim .

Canberk
Maç yorumlarınızı alabilir miyim ? Çok merak ettim.Ne düşünüyorsunuz maç hakkında ?

zahido
23.12.2012, 22:58

Burda bizim oyuncularimiza haksizlik etmemek gerek..

Ozellikle ikkinci yarida gsnin topla cikmasini pres yaparak engellediler..

Adamlar kotu oynadiysa bi sebebi var di mi?

biltrabzon
23.12.2012, 22:58
nevzat şakar:başkasının kümesinden tavuk çalarsan selam vermem (abdurrahim albayrak ve ali dürüste selam vermeme nedeni olarak)

Uğur GEMİCİOĞLU
23.12.2012, 22:59
Yenilince takım berbat, berabere kalınca veya galip gelince karşı taraf kötüydü.

Hadi hayırlı geceler.

Hekimoğlu
23.12.2012, 23:00
Senden önce de Trabzonspor şampiyon olmuştu kupalar kaldırmıştı Burak efendi Trabzonspor kitabında yırtık bir sayfasın sadece.

hodlu
Fatih Tekke sonrası forvetsiz oynamaktan bizim kafalarda saç kalmadı. Bu takımı ve transferi yönetenler yüce divanda yargılanmalı bence...

sanatik
maçtan yeni geldim tv den nasıl gözüktü bilmem ama bugun taraftar olarak iyi olduğumuzu düşünüyorum

kötü göründü cunkü taraftar maci 15 saniye geriden takip ediyor sanki, zamaninda tepki yok, segirci (tipki futbolcular gibi) sanki baska seylerle mesgul.

arifberkay
nevzat şakar:başkasının kümesinden tavuk çalarsan selam vermem (abdurrahim albayrak ve ali dürüste selam vermeme nedeni olarak)

Nevzat Şakar hadi git ordan.....

Yunus Danışmaz
Ya o değil de Selçukta bu sene fena bi form düşüklüğü var...

Cafer Bulur
23.12.2012, 23:02
Maç yorumlarınızı alabilir miyim ? Çok merak ettim.Ne düşünüyorsunuz maç hakkında ?

Iyi bir mac olmadi,tempo cok düsüktü gs yi kötü bir gününde yakaladik ama yenemedik.

Takim önceki maclara oranla daha iyiydi ama cok mu iyiydi dersen elbette hayir.

Hücumdaki oyuncularimiz oldukca yetersiz kaldi, hücumda bitirici oyunculara sahip olsaydik sonuc farkli olurdu.

sanatik
23.12.2012, 23:03
Burda bizim oyuncularimiza haksizlik etmemek gerek..

Ozellikle ikkinci yarida gsnin topla cikmasini pres yaparak engellediler..

Adamlar kotu oynadiysa bi sebebi var di mi?

Kendi sahanda baski yiyorsun rakibinden ve memnun kaliyorsun ?

Ben begenmedim oynadigimiz oyunu. Alanzinho gibi adami yedek bekletirsin ama oyuna gec alamazsin böyle.

Ayaginda top tutamayan oyuncular, rakip gecemeyen, kontraya cikar kontra yer, atak yapar kontra yer, rakip allahdan kötüydü bu maci kazanma ihtimalimiz YOKDU.

Gercek bunlar.

Canberk
23.12.2012, 23:06
Iyi bir mac olmadi,tempo cok düsüktü gs yi kötü bir gününde yakaladik ama yenemedik.

Takim önceki maclara oranla daha iyiydi ama cok mu iyiydi dersen elbette hayir.

Hücumdaki oyuncularimiz oldukca yetersiz kaldi, hücumda bitirici oyunculara sahip olsaydik sonuc farkli olurdu.

Teşekkür ederim Cafer abi.Taraftar hakkında ki görüşleriniz ne peki ne derseniz katılmam bugüne kadar gördüğüm en iyi tribündü hakkını verdiğimizi ıslandığımıza değdiğini düşünüyorum. Özellikle by17 ve $8 bundan nasibini iyi aldı.

Hücumda ki etkisizliğimiz yaktı zaten bizi böyle beceriksiz bir oyun olmaz. Halil 92 dakika nasıl oynadı bu takımda aklım almıyor. Bir de kaptan yapıp salıyorlar önümüze

zahido
23.12.2012, 23:06
Kendi sahanda baski yiyorsun rakibinden ve memnun kaliyorsun ?

Ben begenmedim oynadigimiz oyunu. Alanzinho gibi adami yedek bekletirsin ama oyuna gec alamazsin böyle.

Ayaginda top tutamayan oyuncular, rakip gecemeyen, kontraya cikar kontra yer, atak yapar kontra yer, rakip allahdan kötüydü bu maci kazanma ihtimalimiz YOKDU.

Gercek bunlar.

Ben takimin oynadigi oyundan memnunum demedim..

Rakip takimi kotu oynadi bunun sebebide bizim oyuncularin, rakibin pas yaparak cikmasini engellemesi..

Hicbir Trabzonporlu bugun takimin iyi oynadigini soyleyemez heralde..

Ama her iki takimin kadrolarina baktiktan sonra ortaya cikan neticeye cokta hayiflanmamak gerekir diye dusunuyorum..

sanatik
23.12.2012, 23:07
Olay şu ki Trabzon taraftarı artık adamın peşinden koşan değil peşinden koşturan yetenekli topçular istiyor..

Aynen. rakibin pesinden kosmayi üstelik kendi sahanda izlemek istemiyorum artik YETER.

chener
23.12.2012, 23:07
olayların iç yüzünü bilmiyorum ama başkanın ve yönetimin gs ve burak konusundaki tavır ve söylemleri trabzonspor ve camiasını abuk sabuk bir ortama soktu.koca camia bir futbolcuyla kavga eder olduk.rezil bir durum.bu forumda çoğunluğumuz burağın gitmesini zaten istiyorduk.nereye gittiğinin ve nasıl gittiğinin ne önemi var.yönetim kendi becerksizliklerini camiayı galeyana getirerek kapatmamalı.rezil transferler sonrası rezil top oynuyoruz.bu yıl 6.lıktan ötesi bize hayal.

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2012, 23:08
tekrarını izledimde ses bombası burak yılmaz ın g.tünde patlamış

ne olursa olsun, ŞAMPİYONLUK YAŞADIM DİYEBİLEN BİRİNE BU YAPILMAMALI

5 milyona serbest kalır maddesini koyan başkan suçludur. selçuk beleşe gitti.

sadri şener kendi suçunu ört pas ediyor UYU TARAFTAR UYU

fanatikdevri
kötü göründü cunkü taraftar maci 15 saniye geriden takip ediyor sanki, zamaninda tepki yok, segirci (tipki futbolcular gibi) sanki baska seylerle mesgul.

Açıkçası kendimi yırttım ama bizde o maraton olduğu sürece bir yere varamayız.

Cafer Bulur
Teşekkür ederim Cafer abi.Taraftar hakkında ki görüşleriniz ne peki ne derseniz katılmam bugüne kadar gördüğüm en iyi tribündü hakkını verdiğimizi ıslandığımıza değdiğini düşünüyorum. Özellikle by17 ve $8 bundan nasibini iyi aldı.

Hücumda ki etkisizliğimiz yaktı zaten bizi böyle beceriksiz bir oyun olmaz. Halil 92 dakika nasıl oynadı bu takımda aklım almıyor. Bir de kaptan yapıp salıyorlar önümüze

Taraftarimiz da iyiydi coskuluydu bu sezon ilk defa böyle coskulu tribünler önünde oynadik.

Zaten o yagmurda,sogukta o stadi dolduranlari elestirmek insafsizlik olur,emeginize saglik.:alkış:

Oruç
Kötüyken kötü diyordum taraftara ama bugün beğendim. Son zamanların en iyisiydi.

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2012, 23:09
gs şampiyon olur,

şenol güneş gelecek yılın kadrosunu kursun. pahalı transferlere hayır !!!!!!!

Doğukan Uçan
aslında burak yılmaz egemen ve selçuk inan da suç yok adamlar haklı sen öyle bir madde koyarsan adam da parayı getirse hanginiz gitmezsiniz beyler delikanlı olun şimdi.

yönetimin %99 hatası var .

sanatik
Ben takimin oynadigi oyundan memnunum demedim..

Rakip takimin kotu oynadi bunun sebebide bizim oyuncularin, rakibin pas yaparak cikmasini engellemesi..

Hicbir Trabzonporlu bugun takimin iyi oynadigini soyleyemez heralde..

Ama her iki takimin kadrolarina baktiktan sonra ortaya cikan neticeye cokta hayiflanmamak gerekir diye dusunuyorum..

Bence bu kadro meselesi degil. Diger anadolu kulüplerininde kadrosu yetersiz ve nasil kazanabiliyorlar ?

Bence bu kafa meselesi. Hedef meselesi. Inanmiyorsan birak git istifa et, digeride gitsin meclisde konussun.

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2012, 23:10
Kötüyken kötü diyordum taraftara ama bugün beğendim. Son zamanların en iyisiydi.

demek ki 5 liralık seyircide iş var

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2012, 23:11
aslında burak yılmaz egemen ve selçuk inan da suç yok adamlar haklı sen öyle bir madde koyarsa adam da parayı getirse hanginiz gitmezsiniz beyler delikanlı olun şimdi.

sadri şener

5 milyonluk madde koyuyor sonra burağa sallıyor

neymiş efendim yıldırım demirören ona kupa sözü vermiş bilmem ne

kekliyor bizi.

Fatih Kuloğlu
Ya o değil de Selçukta bu sene fena bi form düşüklüğü var...

Bize ne ?

Cafer Bulur
aslında burak yılmaz egemen ve selçuk inan da suç yok adamlar haklı sen öyle bir madde koyarsa adam da parayı getirse hanginiz gitmezsiniz beyler delikanlı olun şimdi.

Sadece burak konusunda sana sunu sormak istiyorum.Sen Trabzonspor baskanisin,oyuncun burak daha önce bjk ve fb den tekme yemis,Trabzonsporda adam olmus sen olsan bu oyuncunun gs ye gidecegini madde koyarken hesaba katarmiydin?

Emrah Akcagöz
İkinci yarı da ilk yarı gibi olursa muhtemelen 45-50 puan arasında ligi 6 ila 10. sıra arasında bitiririz.

Yaşar
23.12.2012, 23:12
Takımın isteği ve hırsı çok iyiydi.
Ve taraftar günün en iyisiydi...

pascalli
galata sahtekarlarindan ne zaman adam cikmiski sen cikasin Burak zibidisi

Mustafa Ayazoğlu
taraftara kızmıyorum

sadri şener doldurdu

burak yılmaz da taraftara kızmasın.

zahido
23.12.2012, 23:13
Bence bu kadro meselesi degil. Diger anadolu kulüplerininde kadrosu yetersiz ve nasil kazanabiliyorlar ?

Bence bu kafa meselesi. Hedef meselesi. Inanmiyorsan birak git istifa et, digeride gitsin meclisde konussun.

Bu is tamamen kadro meselesi..

O diger anadolu takimlari sezon sonu bizim altimizda kaliyorlar nedenide cok basit bizim kadromuzun onlarinkinden ustun olmasi..

Kadron iyiyse hukmedersin kadron kotuyse oyunu kurallarina gore oynaman sarttir..

Elbetteki kadron iyi olduktan sonra hedefinde saglam olucak orasi ayri..

yorumsuz6117
23.12.2012, 23:13
Sadri Şener Meireles'in saçına dövmesine laf söyleyeceğine kendi takımının haline bak. Boş boş konuşuyorsun.

fanatikdevri
23.12.2012, 23:14
taraftara kızmıyorum

sadri şener doldurdu

burak yılmaz da taraftara kızmasın.

Ne varki taraftarda onu anlamıyorum?

Cafer Bulur
İkinci yarı da ilk yarı gibi olursa muhtemelen 45-50 puan arasında ligi 6 ila 10. sıra arasında bitiririz.

Hersey devre arasi transfer dönemine bagli.

Eger gerekli takviyeler yapilmazsa senin dedigin gibi olabilir ama herseye ragmen her halükarda takimin ikinci devrede daha fazla puan toplayacagini düsünüyorum.

metehan
Ölümüzü yenemediler, dirimizi düşünemiyorum :D

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2012, 23:15
sadri şener ne zaman adam akıllı transfer yaptı ?

şike sürecinde Trabzonspor'un hakkı yendi bu konuda yanındayız ama

TRANSFER konusunda kepazelik.

memozcan
şu buraka tepki gösterdiğimiz kadar aykut akgüne destek olsak belki bir ortasaha oyuncusu kazanırız..

Ömer Sak
Onur - Giray - Celustka - Zokora - Aykut - Adrian - Alanzinho bügün sahanin iyileriydi.

* Serkan ve Emerson yerine 2 saglam bek almamiz lazim yoksa isimiz cok zor. Olcan Emerson'dan fazla bek oynadi. Serkan yaptigi gereksiz fauller ile tam bir saatli bomba.

* Kanada daha etkili isimler almaliyiz Yasin - Volkan - Olcan ile olacak degil fazla üretken olamiyoruz takim oyunu oynamiyorlar.

* Forvete kesinlikle bir transfer sart Henrique ile olacak degil zaten Henrique forvetten cok orta sahada görünüyor. Janko , Halil ve forma sansi bulamayan Emre ile malesef olmaz.

Ayrica Burak efsane futbolcularimiza laf atmis ona bir cift sözüm '' o '' efsane dedigi futbolcular Trabzonspor'dan ayrilirken agliyarak gittiler külüp onlari satti ancak kendisi ise kacarak gitti külübün izni olmadan ;) Gol atmakla efsane olunmuyor malesef.

Zafer Fidan
23.12.2012, 23:16

Hoca transfer listesi veriyormu da Sadri baskan ona göre transfer yapsin?

U.Sadıkoğlu
23.12.2012, 23:17
Bu sezonu boşverip artık önümüzde ki yılın iskeletini oluşturmaya çalışmalıyız.. Bu sezon lig biter 2010/2011 sezonunda olduğu gibi sağlam bir kadro ile sezona girmeliyiz... Bir Şampiyonluk her şeyi değiştirir...

Emrah Akcagöz
Hersey devre arasi transfer dönemine bagli.

Eger gerekli takviyeler yapilmazsa senin dedigin gibi olabilir ama herseye ragmen her halükarda takimin ikinci devrede daha fazla puan toplayacagini düsünüyorum.
Abi demeden edemeyeceğim. Sen artık daha olumlu yaklaşıyorsun takımın durumuna. :)

Cafer Bulur
Burak lig tv ye konustuktan sonra giderken sanki agliyordu,o ani yakalayan oldu mu ben mi yanlis gördüm?

Turan Bebek
bu takımda halilin oynayacağı tek pozizyon forvet mevkii...yanında ikinci bir santrafor olmak kaydıyla. Ancak hocanın onu ısrarla kenarda oynatıp, kenar özelliği olan henrikeyi forvet oynatmasını çözemedim. Kulağını tersten göstermek gibi bişey bu...hem de elinde onca kenar oyuncu varken.

metehan
23.12.2012, 23:18
şu buraka tepki gösterdiğimiz kadar aykut akgüne destek olsak belki bir ortasaha oyuncusu kazanırız..
Çok açık söylüyorum. Aykut varken Zokoro'ya o kadar para vermek günahtır. Zokora Afrika kupasına gideceği için bir süre Aykut oynayacak mecburen. Ya da liberosuz sisteme geçecek hoca ama onu pek başarabilecek gibi durmuyoruz.

sanatik
23.12.2012, 23:18
Bu is tamamen kadro meselesi..

O diger anadolu takimlari sezon sonu bizim altimizda kaliyorlar nedenide cok basit bizim kadromuzun onlarinkinden ustun olmasi..

Kadron iyiyse hukmedersin kadron kotuyse oyunu kurallarina gore oynaman sarttir..

Elbetteki kadron iyi olduktan sonra hedefinde saglam olucak orasi ayri..

Beceriksiz adamlar ile elbette sampiyon olamazsin ama elindeki adamlari beceriksizde yapabilirsin !

Baska takimlara gidip niye bizde oynamadigi gibi orada oynadi diyebilirsin.

Baskanimiz utanmadan televizyona cikip meirelessden bahsediyor, takimin neresini begenmis ne basarmis bu yil ? kendisi göremiyormu takima zarar verdigini ?

Kadro yetersiz oldugu belli ama elimizdeki adamlar ile bile söke söke top oynayabiliriz bunu becerebilen insanlar var EVET VAR. Ama maalesef bizde yok simdilik. Aslinda var ama emekli olmus maalesef.

Mustafa Ayazoğlu
23.12.2012, 23:19
sadri şener ,ersun yanal ile daha iyi tranferler yaptı

şampiyonluk süreci başladı dedi ersun yanal, takım 2 yıl sonra şampiyon oldu.

sadri şener ve şenol güneş aynı hamleyi bekliyorum

Cafer Bulur
Abi demeden edemeyeceğim. Sen artık daha olumlu yaklaşıyorsun takımın durumuna. :)

Cok da olumlu degilim yaniliyor olabilirsin.

Trabzonspor yillardir devreye ne kadar kötü girsede her zaman toparlanmayi bilmistir,ziya dogan döneminde bile bu böyleydi hatirlayin.;)

Turan Bebek
Burak lig tv ye konustuktan sonra giderken sanki agliyordu,o ani yakalayan oldu mu ben mi yanlis gördüm?

aynen...dokunsalar ağlayacaktı karekter yoksunu.

memozcan
yaşı küçük arkadaşlar pek idrak edemeyebilir ama diğer arkadaşlar nasıl seçemezler durumu.. şu anda tamamen 96 sonrası sendromu yaşıyoruz.. şundan eminim ki hoca bu durumun farkında ama gücünü ve heyecenını o kadar kaybetmişki o bile sallıyor... bize ne buraktan kardeşim.. elin oyuncusu şu anda burak.. sanki kız arkadaşı tarafından aldatılmış cevval sevgiliyi oynuyoruz.. asarım keserim triplerine giriyoruz.. bu camia ve bu taraftar bu ezikliği üstünden atamadıktan sonra daha çok 96 sendromları yaşarız..

artık önümüze bakma zamanı!! bırakalım burakı selçuğu..

Cem Kıran

Onca iyi transferleri yapan başkan.Henri'yi ve Adrian'ı aldıran hoca suçlu başkan.

Başkan gizlice Jaja'yı gidip almasaydı çok daha beklerdik şampiyonluğu.Hocanın aldıracağı oyunculara kalsaydık o yılda şampiyon olamazdık..

Esmoface
23.12.2012, 23:20
Taraftar eski maçlara nazaran çok daha iyiydi; ama Burak'a yapılanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Haklıyken haksız duruma düşüyoruz, Burak da fırsattan istifade atıp tutuyor. Halbuki gerek bugünkü pankartlar gerekse de dünkü 2 taraftarımız içimizden geçenleri dile getirdi.

GS'nin kötü oynaması bizin bugünkü oyun yapımızdan dolayı bence, tam bir "anti-takım"ız. Kendi hücum çeşitliliğimiz ve değişkenlerimiz olmamasına rağmen geriye yaslanıp oyunu dar alana sıkıştırdığımızda Zokora-Giray her maç maçın en iyileri oluyorlar, keza bugün de öyleydi bence.

Henrique'nin de kötü bir futbolcu olduğuna inanmıyorum; özgüven yetersizliği, oynatıldığı yerin yanlış olması ve oyun zekası eksikliğinden dolayı bu kadar eleştiri alıyor. Yoksa olası bir 4-4-2 sisteminde yardımcı santrfor görevinde çok başarılı olacağına inanıyorum.

Gönül ister ki her maçı domine eden bir TS görelim; fakat takım yapımız buna müsait değil. Ne zaman %60 topla oynama oranı yakalasak gol veya goller görüyoruz kalemizde ve hücumdaki yetersizliğimizden dolayı maçı da çeviremiyoruz. Bu hücumdaki yetersizliğin de transfer edilecek 1 forvet ile çözüleceğini sanmıyorum.

Mustafa Ayazoğlu
zokora iyi diyoruz ama iyi değil golü yok

şut çekme ihtimali bile bizi sevindiyor ise yazık.

burrows

onun hayati yalan hocam..yalandan yapmistir..
tam olarak boyle yapti:
http://s7.directupload.net/images/110826/4it8kf2h.swf

jacobersoy
23.12.2012, 23:21
http://www.youtube.com/watch?v=QGwuMjod9yE
Fatih Tekke gibi bi topcumuz olaydı bugün durum çok farklı olurdu . Özledik be kaptan senin gibisi gelmez .Vidyonun sonuna bakın sözüne ve yüzüne .

Uğur Ö.
Burak'a tepkiler çok normal ama bombadır,su şisesidir daha doğrusu fiziksel saldırılar fazla olmuş.

Oruç
Çok açık söylüyorum. Aykut varken Zokoro'ya o kadar para vermek günahtır. Zokora Afrika kupasına gideceği için bir süre Aykut oynayacak mecburen. Ya da liberosuz sisteme geçecek hoca ama onu pek başarabilecek gibi durmuyoruz.

Abi geçen sene Aykut'a söylenmedik kalmadı burada. Taraftarın bir kısmına bir şey beğendiremiyoruz. Adamın ismi Aykutinho olsa şimdi Hoca'ya sövülüyordu neden oynamıyor diye.

Cem Kıran
Arkadaş bir maça çıkarken o kadronun 1 tanesini bile yanlış seçtiysen benim için hatalı kadro kurmuşsun demektir..

6 haftadır hiçbir halt etmeyen Henri'yi bu maçta oynatmanın nedenini çıkıp açıklasın.90. dkkada oyuncu değiştirmenin mantığını açıklasın..

2 yıldır hocanın yaptığı hatalı kadro ve oyuncu değişikliklerinden bir sürü maç kaybettik bir yenisini daha ekledik..

Cafer Bulur
aynen...dokunsalar ağlayacaktı karekter yoksunu.
Her oyuncu zamani geldiginde gidebilir ama ihanet etmeyecekti Trabzonsporu birakip adresi gs olmamaliydi o zaman bu taraftar ve camia onu bagrina basardi..

Doğukan Uçan
23.12.2012, 23:22
sadri şener meireles e laf mı attı ne oluyo ahahahahah

sanatik
23.12.2012, 23:24
sadri şener meireles e laf mı attı ne oluyo ahahahahah

Herseyi cözdü meireless kaldi zaten.

Bravo Baskan, Stadida yapdir simdi kupa yerine resmen bitir bizi.

memozcan
23.12.2012, 23:26
takım 90+3 de zaman geçirmek için oyuncu değiştiriyor biz burak şöyle burak böyle.. demek ki ne büyük kuyruk acımız varmış arkadaş.. adam eşantiyon geldi başkanın tabiriyle, 5 milyon para, gol krallığı kazandırdı.. herkes efsaneden dozer cemili vs anlamış.. adamın kastettiği fç tekke , gökdeniz, hami mandıralı, yattara vs. gibi isimler.. bu konuda haksız sayılmaz kesinlikle..

barca bile figoya domuz kellesi attı diyenler; o barca bu sorunları aşmak için altyapıdan 9 oyuncu oynatıyor ve elinde messi gibi bir oyuncunun sözleşmesinin bimesine 3 sene varken yeniden sözleşme uzatıyor, üstelik sözleşme fesih bedeli 1 milyar eur..

ergenler gibi kıvranmayı bırakalım artık, giden gitmiştir, gidenin arkasından ağlamakla elimize bişey geçmez, ama kalanları destekleyip motive etmek elimizde..

devre arasında volkanı da kaçırırsak seneye aynı sendromu volkan için yaşayacağız, bizde oynamadı falan. sene sonu belki onur gidecek.. elimizdekilere sahip çıkalım, özellikle yerli oyunculara..

Doğukan Uçan
23.12.2012, 23:26
başkanın açıklamasına bakınhttp://www.ajansspor.com/video/v/20121223/sadri_senerden_bombalar.html :D :D

Sibel
23.12.2012, 23:27
Zehir oldu bu yıl stat.

L.Burrows
tekrarını izledimde ses bombası burak yılmaz ın g.tünde patlamış

ne olursa olsun, ŞAMPİYONLUK YAŞADIM DİYEBİLEN BİRİNE BU YAPILMAMALI

5 milyona serbest kalır maddesini koyan başkan suçludur. selçuk beleşe gitti.

sadri şener kendi suçunu ört pas ediyor UYU TARAFTAR UYU

Bunu burdakilere hatta genel olarak taraftarımıza anlatamazsın ne yazıkki

metehan
Abi geçen sene Aykut'a söylenmedik kalmadı burada. Taraftarın bir kısmına bir şey beğendiremiyoruz. Adamın ismi Aykutinho olsa şimdi Hoca'ya sövülüyordu neden oynamıyor diye.
Yanlış anlaşılmasın. Aykut'un, TS'un ideal oyuncusu olması zor. Ama Zokora ile kıyaslayınca bu kadroda Aykut'u oynatır, Zokora'yı gönderip maliyeti azaltırım. Ben olsam :)

Full HD
Yahu habu terim ne dostlugundan konusuyor? Etmayin kim uydurdu bu dostlugu?
Farkinda oldumda Terim artist artist konusmadi kardesim git baska yerde sulan!

Sefer A.
23.12.2012, 23:28
Atağa ani çıkmak mıdır eleştirilen?(Sanki onu becerdik de)

Yoksa topu rakibe teslim etmek mi?

Galibiyete son 15 dakika ile kesinlikle daha yakındık. Ama top falan oynamadık maç boyu.

İzlemesem inanacağım yahu!

nedir ya elestirilen? kontra oynuyormusuz anadolu takimi gibi güya
dakikalarca top bizdeyken mi ani hücum yaapcaktik?
izin verdik rakibe evrdik topu ve kaptigimiz toplarla hizli çikmaya çalistik, ilk yari becerdik sayilir ama degerlendiremedik yanlis paslardan dolayi...
topu teslim etmisiz de rakip ne yapti? dogru dürüst oynatmadik adamlari, karsilasmanin yildizi Onur olur diye düsünüyordu bir çogumuz, ama resmen tersi oldu muslera yildiz oldu Onur ikinci yari hareketsizlikten donacakti.....

Furkan Özdem
23.12.2012, 23:28
Birand efendi özür dilemiş. Trabzon'a gelince ne olduysa artık :)

Sefer A.
23.12.2012, 23:29
peki ya sonuç.. 9 puan fark var ve bu farkı kapatabilmek için 17 de 16 yapmak gerekiyor, onun için de aziz ve çetesi:)

sonuç kötü sayilir evet, 17de 16 için ya fb ve aziz ve çetesi ya da barça olmak lazim :)

hodlu
23.12.2012, 23:30
Burak gibi karakter eksiği olan futbolcunun kafasına su değil kaya atacaksın ki düştüğü yerden kalkamasın adi herif....

yakın
23.12.2012, 23:31
olayların iç yüzünü bilmiyorum ama başkanın ve yönetimin gs ve burak konusundaki tavır ve söylemleri trabzonspor ve camiasını abuk sabuk bir ortama soktu.koca camia bir futbolcuyla kavga eder olduk.rezil bir durum.bu forumda çoğunluğumuz burağın gitmesini zaten istiyorduk.nereye gittiğinin ve nasıl gittiğinin ne önemi var.yönetim kendi becerksizliklerini camiayı galeyana getirerek kapatmamalı.rezil transferler sonrası rezil top oynuyoruz.bu yıl 6.lıktan ötesi bize hayal.
Zaten tüm mesele hep oydu ve halen de öyle.
Ben Burak'ın eleştirilmesini anlayamıyorum; hatta Selçuk'un bile. Bu oyuncular Trabzonspor'da oynadıkları her maçta ter döktüler, Burak'ın gol sevinçleri samimiydi. Oynadığı yerden mutlu olduğu gözlerinden anlaşılıyordu. Aynı şey Selçuk için de geçerliydi; hemen her maç oynadı, hem de neredeyse hatasız oynadı. Kaptan gibi davranıp takımı korur toparlardı. Bu çocuklar giydikleri formanın, aldıkları paranın hakkını sonuna kadar vermişlerdir.
Bu çocuklar Trabzonlu değiller. Trabzonlu nice genç bile büyük şehirde okumak için başka yerleri yazıyor sınavlarda, yaşam imkanlarını büyük şehirde kovalıyor. Öyleyse o gençlerin İstanbul'da oynamak istemesinden normal ne olabilir.
Ayrıca önünde haftalarca maç varken "Ben Galatasaray'da oynamak istiyorum." mu diyecekti? O zaman o sahaya çıkabilir miydi?

Şahsen o üç oyuncunun tribüne çağrılıp birlikte yaşadığımız şampiyonluk için kendilerine teşekkür edilmesini isterdim. Kimse küçülmezdi ama Trabzonspor çok ama çok büyürdü.

Trabzonspor'a gelmeyi düşünen genç ve yetenekli, geleceği parlak oyuncular, "Acaba buradan gidemez miyim, ben de mi aynı baskıyı görürüm?" diye düşünmemeli. Gelip emek veren herkese teşekkür edilmeli.

Asıl Trabzonspor'da kalıp da aldığı parayı hak etmeyenlere dair konuşmalıyız. Örneğin Henrique. Düşman olsa öyle hatalar yapmaz.

.....

Yaşanan sıkıntıların tek sorumlusu Sadri Şener ve Nevzat Şakar'dır bence. Yuhalanması gereken, transfer olmak için dolambaçlı yol izlemek zorunda bırakılan oyuncular değil onları buna mecbur eden, oyuncu satmayı, kriz yönetmeyi, konuşmayı, susmayı... beceremeyen yönetimdir.

AyhanPe
23.12.2012, 23:32
türkiye liginde futbol denen birsey varmi? ben hicbir oyundan zevk almiyorum..kalitesi cok düsük ligin..burda zaten katar ligiyle bir tutuluyor..

trabzonspor taraftari önce vefanin ne demek oldugunu ögrensin..kendi degerlerine sahip ciksin..asagilik komplekslerimizle takimi her defasinda yerle bir ediyoruz..

Tahir61
23.12.2012, 23:34
Bu sezonu boşverip artık önümüzde ki yılın iskeletini oluşturmaya çalışmalıyız.. Bu sezon lig biter 2010/2011 sezonunda olduğu gibi sağlam bir kadro ile sezona girmeliyiz... Bir Şampiyonluk her şeyi değiştirir...

elimizdeki çöpleri de göndermeliyiz

bir iskelet de oluşturmalıyız

takasa yönelmelyiz gerekirse tek adam için 4 lü 5 li paket yapmalıyız

hodlu
Sapara-Henrique ikilisini paket yapıp birilerine kakalamak gerekir... Ya kovulmak için kötüler ya da gerçekten kötü oyuncular...

alper*
Benim anlamadığım, Selçuk'un ayağına top gelince tık yok Burak'ın ayağına top gelince ıslık sırtına bomba kafasına taş.

Ya arkadaş bu adam bize 5 milyon euro trink para kazandırmadı mı? Çok istiyordunsa takımda tutmak her gelene 3 senelik sözleşme yapma, kariyeri dipte adamın sözleşmesine o maddeyi koydurma. Burak'ın ne kabahati var?

Turan Bebek
23.12.2012, 23:35
Her oyuncu zamani geldiginde gidebilir ama ihanet etmeyecekti Trabzonsporu birakip adresi gs olmamaliydi o zaman bu taraftar ve camia onu bagrina basardi..

ya adamlıktan bahsediyo bi de...adamlık buysa biz oturup ağlayalım. Adamın nasıl olduğunü biliriz az biraz...umuta laf eden oldu mu burak efendi.

metehan
23.12.2012, 23:36
sadri şener ,ersun yanal ile daha iyi tranferler yaptı

şampiyonluk süreci başladı dedi ersun yanal, takım 2 yıl sonra şampiyon oldu.

sadri şener ve şenol güneş aynı hamleyi bekliyorum
Şenol hoca bunu yapamaz, daha doğrusu yapamıyor. Şenol hocanın böyle bir becerisi yok, bunu hepimiz biliyoruz artık. YÖnetimin, bu konuda hocaya yardımcı olacak birini bulması gerekiyordu. Nitekim Giray Bulak bu göreve getirildi ama durum malum. Daha önce de yazdım, bence Bulak bu konudaki doğru isim değildi. Şimdi o konuda doğru bir isim bulmak ve hocayla birlikte çalıştırmak lazım. Şu forumda bile bu işi yapabilecek adamlar buluruz.

Ali YİĞİT
23.12.2012, 23:38
Maçtan önce buralara nifak tohumu eken sözde Trabzonsporlu arkadaşlar vardı. Hani "Ben Demiştimciler" ne oldu onlara. 5 yerdik 6 yerdik.. En vasat kadromuz bile yetti onlara.

Şenol Güneş'in şapkadan tavşan çıkartmasını bekleyenlere selam çakarım burdan :)

ibrahim
23.12.2012, 23:40
Bi pozisyonda (dakikasini hatirlamiyorum 70den sonraydi galiba) ani ataga cikacaktik. gs iki-üc kisiyle orta sahayi kapatti. Topu tam bir dakika dolandirdik, ne araya adam kacti nede baska bir sey oldu. Yanlara pas vermekten baska taktigimiz yoktu. Mal gibi kaldik önde. O arada internet takildi iki üc saniyeligine. Yayin gelince top galatasaraydaydi...

Vkgz
23.12.2012, 23:40
türkiye liginde futbol denen birsey varmi? ben hicbir oyundan zevk almiyorum..kalitesi cok düsük ligin..burda zaten katar ligiyle bir tutuluyor..

trabzonspor taraftari önce vefanin ne demek oldugunu ögrensin..kendi degerlerine sahip ciksin..asagilik komplekslerimizle takimi her defasinda yerle bir ediyoruz..

ozaman oradakiler izlemesinler katar ligiyle türkiye ligini izlemek zorunda değiller.

Turan Bebek
23.12.2012, 23:41
Şenol hoca bunu yapamaz, daha doğrusu yapamıyor. Şenol hocanın böyle bir becerisi yok, bunu hepimiz biliyoruz artık. YÖnetimin, bu konuda hocaya yardımcı olacak birini bulması gerekiyordu. Nitekim Giray Bulak bu göreve getirildi ama durum malum. Daha önce de yazdım, bence Bulak bu konudaki doğru isim değildi. Şimdi o konuda doğru bir isim bulmak ve hocayla birlikte çalıştırmak lazım. Şu forumda bile bu işi yapabilecek adamlar buluruz.

ya anlayamadığım konulardan biri de şu...hocaların yanında hep eski toçuları var hemde ikişer tane. Bizim eski topçular futbolu mu unuttu da şenolun yanında yoklar?

Ali YİĞİT
23.12.2012, 23:43
Benim anlamadığım, Selçuk'un ayağına top gelince tık yok Burak'ın ayağına top gelince ıslık sırtına bomba kafasına taş.

Ya arkadaş bu adam bize 5 milyon euro trink para kazandırmadı mı? Çok istiyordunsa takımda tutmak her gelene 3 senelik sözleşme yapma, kariyeri dipte adamın sözleşmesine o maddeyi koydurma. Burak'ın ne kabahati var?

Taraftarın tepkisi para kazandırıp gitmesine değildi ki.

Bu stadda Egemen'de oynadı ama ne taşlandı ne de başka bişey. Keza Umut Bulut hani kuyruğuna teneke bağlayıp gönderdiğimiz Umut bile alkışlandı.

Burak'ın yalancılığına,riyakarlığına,iki yüzlülüğüneydi bu tepkiler.

Ne demiş şair: Tükür yüzüne cellatın,fırsatçının,fesatçının,hainin.

Bizimkilerde öyle yaptılar tükürdüler fırsatçının,hainin suratına.

Hepsinin ellerine,ağzına sağlık

Vkgz
23.12.2012, 23:43
bana saçmasapan bir taraftarımız olduğunu gösteren maçtır. umutu alkışla selçuğa ses çıkarma burak yılmazı yuhla ... bu yüzden olamıyoruz işte..
ya hepsidir ya hiçtir. gerçekten utanılacak bir trübünümüz var trabzonda

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2012, 23:44
nedir ya elestirilen? kontra oynuyormusuz anadolu takimi gibi güya
dakikalarca top bizdeyken mi ani hücum yaapcaktik?
izin verdik rakibe evrdik topu ve kaptigimiz toplarla hizli çikmaya çalistik, ilk yari becerdik sayilir ama degerlendiremedik yanlis paslardan dolayi...
topu teslim etmisiz de rakip ne yapti? dogru dürüst oynatmadik adamlari, karsilasmanin yildizi Onur olur diye düsünüyordu bir çogumuz, ama resmen tersi oldu muslera yildiz oldu Onur ikinci yari hareketsizlikten donacakti.....

eee??? Gs kapalı savunmayı aşamadı diye biz iyi iş yapmış mı olduk?

Top ilk yarı tamamen, aykut girdikten sonra kısmen gs de idi. İkinci yarının ortalarında tamamen dengeledik. Son 15 dakika oyun tamamen bizim kontrolümüzdeydi.
Bu kadar.

Rakibin ne yaptığından bana ne yahu? Hani sen fırsatı verdin ve rakip değerlendiremedi. Sonuçta sen başarılı mı oluyorsun?

Doğrudur iyi savunma yaptık.
Bunu inkar eden yok ki!

İyi de bu mudur sizin beklentiniz? İyi savunma yapan bir takım.

15 dakikalık oyun size kafi ise kusura bakmayın. Aynı gözle bakamayız. Her maç ilk 15 dakika oynuyorduk, şimdi son 15 dk oynadık.

Bu fark mıdır sizin beğeninizi kazanan??

Hadi be!

Gs yi falan geçtim. Kıçı kırık 1 maçı eksik antalyanın, parası bitik, gençlerle iş görmeye çalışan bjk nin 6 şar puan arkasında gezineceksin ligde....
15 dakika gs ye karşı top oynadın diye herşeyin üstünü kapatacağız.

Arkadaş nasıl bir lobisi var bu adamın. Hasbinallah yahu!

hüseyin1975
Adrianimizin cani sag olsun.
Maalesef yaptigi vurusu kendide anlamadi ama olabilir. Bugün yine gayet iyi oynadi.
Bu maci alabilirdik ama olmadi.
Galatasarayin 90 Dakika boyunca kaleyi bulan 1 sutu yok!
Aykut girdikden sonra orta sahada biraz daha güclendik ve galatasaray topa o kadar cok sahip olamadi.
Sapara yeterli degildi, Emerson yoklari oynadi.
Emrenin sucu ne? Paulo kadar sans verilemezmiydi?

Ilk yari bitti. Tek kazandigimiz Adrian ve Onur oldu.
Ya kazanamadiklarimiz???
Alabilecegimiz puanlarin yarisini alamadik.
Yönetim ve Teknik Ekip bunun üzerine düsünmeli!

zafercalikoglu
bence b.y fazla yüklenildi,tamam pretosta edersinde o kadar şeyde atmaya gerek yok,oyunu soğuuttunuz....adamı elinde tutamayan yönetimde suc,adamın dediği gibi eşantiyon geldi para bıraktı gitdi,,ve en güzeli,şampiyon olduk dedi,bunu bizden giden kim söledi,yada oynayanların kaçı birkaçtanesi hariç doğru dürüst telafuz bile edemiyorlar,

bence b.y olayı burda bitmiştir,gereksiz yere konusup,şişirmeye gerek yok,konusacak cok sey var,bu takım ilk yarıda attıgı golu ,gs de burak tek basına attı,bunlar irdelensin,

Mustafa K. Demirbaş
burak bişe diy ama ne diy..

Bizim için efsane; takımı için karısının bileziklerini kulübe bağışlayan Dozer Cemil'dir! Bizim için efsane madenci eldivenleriyle kalecilik yapan, Şenol Güneştir! Bizim için efsane Fenerbahçe'ye satılacağını öğrendiği zaman gözyaşlarını saklamadan üzüntüsünden hüngür hüngür ağlayan, ilk fırsatta Trabzonspor'una dönmek için çılgınlıklar yapacak kadar aşık Ali Kemal'dir! Bizim için efsane Trabzonspor'dan ayrıldıktan 6 yıl sonra bile "Trabzon benim yuvamdır" diyen Şota'dır! Bazıları ''Efsane'' cümlesini güzel bir araştırsın, sonra o kelimeyi kullansın.

OrkHun
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=31437390 güzel bir değerlendirme :D

AyhanPe
23.12.2012, 23:45
ozaman oradakiler izlemesinler katar ligiyle türkiye ligini izlemek zorunda değiller.

ben almanlarin algisindan bahsediyorum..ama diger avrupa ülkelerindede algi farkli degildir..eee yabancilara tonlarca para sacip hicbir verim alamayinca haliyle böyle olacak..

Full HD
23.12.2012, 23:48
Kötü mötü gidyruk fakat habu istanbul takimlarina henüz yenilmedik.

SADECETRABZON61
Kanaltturkte Hacıosmanoğlu Aziz'e Neler diyor...

hodlu
Sn. Hacıosmanoğlu sana helal olsun. Senin gittiğin yere sonuna kadar destek destekçin olacağım. Sana sallayanlara ne yazalım bilmiyorum...

yorumsuz6117
Sadri Şener : Saç şekli böyle olan dövmeli olan adamın yapacağı harekette budur.

Sefa
23.12.2012, 23:49
Maç öncesi Gs'nin şerefsizleriyle sarmaş dolaş olan futbolcumuz var mıydı, varsa kimlerdi ?

zafercalikoglu
23.12.2012, 23:50
yazıklar olsun ,çok kötü bir ilkyarı gecirdik...
hırsımızı b.y den almaya kalktışar ayıp,ayıp,..

kudu_61
23.12.2012, 23:51
umudun günahı yok ki yıllarca ben dahil yerden yere vurduk ki golcülüğünü gene beğenmem soonra adam yurt dışına gitti tutturamadı gaylere döndü niye kızıyım ki umuda ama burak ve seçuk nankördür pisliktir

L.Burrows
23.12.2012, 23:52
Burak ben bu takımda şampiyonluk yaşadım diyebiliyor. Biz burağı taşlıyoruz üzerine sis bombası atıyoruz vs vs. İçimizde hala 2010-2011 şampiyonu trabzondur diyemeyenler var. İçimizde göz göre göre oyuncularımızın gs ye gitmesini yada takımdan ayrılmasını engellemeyenler var. Bunların klübümüzü yöneten kişiler. Tepkimizin alasını onlara yapmamız gerekirken biz hala figüranlarla uğraşıyoruz. Bakalım ne zaman uyanacağız.

Vkgz
ben almanlarin algisindan bahsediyorum..ama diger avrupa ülkelerindede algi farkli degildir..eee yabancilara tonlarca para sacip hicbir verim alamayinca haliyle böyle olacak..

sen onların yanındasın deki onlara geçen sene son dakika golüyle şampiyonlar ligi grubundan elendik bu senede bir takımımız 2 tura yükseldi. bu muymuş katar ligi.

Cafer Bulur
Kötü mötü gidyruk fakat habu istanbul takimlarina henüz yenilmedik.

Diger bir bakis acisiyla takim diger maclarda sonuna kadar kazanmak istemediler diyebilirmiyiz,bence evet.

Takimin organizasyonu iyi olmasada takim cok macta kazanmak icin daha fazla mücadele etseydi,isteseydi puan sayimiz artardi bu maca bir cirpida mersin,eskisehir ve belediye maclari sayilabilir.

L.Burrows
23.12.2012, 23:53
Maç öncesi Gs'nin şerefsizleriyle sarmaş dolaş olan futbolcumuz var mıydı, varsa kimlerdi ?

Zokora-Eboue vardı. Kabahatmi?

hodlu
23.12.2012, 23:54
İbrahim Hacıosmanoğlu kadar konuşamayan zavallı Trabzonspor başkanı ve yöneticilerini, bu camiaya layık görenleri de onlar kadar zavallı ilan ediyorum. Adam çıkmış basa basa yerden yere vuruyor, spor camiası içindeki herkesi ve Meclisteki herkesi...

memozcan
trabzonsporda tribünün düzelmesi için gereken şey çok net.. bütün gruplaı lağvedeceksin.. tek bir grup olacak ve başında akıllı biri olacak.. bu nedir kardeşim bi maç çakı atılır, b, maç sis bombası, bi maç ayakkabı.. bursa gelir yener, eses gelir 3 atar gider.. 90 maç evinde yenilmeyen takımdan her 3 maçta bir mağlup olan takım düzeyine geriledik..

Furkan Özdem
Bu sadri şener kendinde mi neler saçmalıyor?

AyhanPe
eee??? Gs kapalı savunmayı aşamadı diye biz iyi iş yapmış mı olduk?

Top ilk yarı tamamen, aykut girdikten sonra kısmen gs de idi. İkinci yarının ortalarında tamamen dengeledik. Son 15 dakika oyun tamamen bizim kontrolümüzdeydi.
Bu kadar.

Rakibin ne yaptığından bana ne yahu? Hani sen fırsatı verdin ve rakip değerlendiremedi. Sonuçta sen başarılı mı oluyorsun?

Doğrudur iyi savunma yaptık.
Bunu inkar eden yok ki!

İyi de bu mudur sizin beklentiniz? İyi savunma yapan bir takım.

15 dakikalık oyun size kafi ise kusura bakmayın. Aynı gözle bakamayız. Her maç ilk 15 dakika oynuyorduk, şimdi son 15 dk oynadık.

Bu fark mıdır sizin beğeninizi kazanan??

Hadi be!

Gs yi falan geçtim. Kıçı kırık 1 maçı eksik antalyanın, parası bitik, gençlerle iş görmeye çalışan bjk nin 6 şar puan arkasında gezineceksin ligde....
15 dakika gs ye karşı top oynadın diye herşeyin üstünü kapatacağız.

Arkadaş nasıl bir lobisi var bu adamın. Hasbinallah yahu!

teknik direktörümüz aslinda teknik direktör bile degil..hatta senin gibi siradan bir taraftarin bile takima katkisi daha fazladir..verdigin emek hayatini TS icin adayan bir insandan bile daha fazladir..biraz sagliksiz bir zihniyet degil mi bu?? zaten dünyanin kariyerli adamlari sirada bekliyorlar..teknik anlayisi mükemmel ve elestiri kabiliyeti sonsuz trabzonspor kitlesini memnun etmek icin yarisiyorlar..

olanida yikmak icin elimizden geleni yapiyoruz..farkindayiz bunun hepimiz az cok..ayagimiza sIkmasini cok iyi biliriz biz..defalarca kanitladik bunu..biz oldugumuz sürece düsmana gerek yok..biz geregini yapiyoruz..bir fb linin bile senol günes in emegine daha cok saygisi vardir..

utanilacak bir durum gercekten..elestirmek sürekli yermek degildir..bu yanlis algi bizim kolektif bilinc altimizda yerlestirilmis maalesef..

Sefa
23.12.2012, 23:55
Zokora-Eboue vardı. Kabahatmi?

Eboue için demedim o normal. Malum kişiler için söyledim..

Eto'o
23.12.2012, 23:56
1 devre bitti simdi transfer dosyasina hucum :)

Erkin
23.12.2012, 23:56
Aynen Hacıosmanoğlu iyi laf çakıyor yine..

Bu arada başkan bazı güzel şeyler söyledi ama Meireles'in dövmeleri saç şekliyle alakalı saçmaladı yine boş muhabbet yaptı..

yorumsuz6117
23.12.2012, 23:57
şikeciler Sadri Şener'in bu açıklamasına cevap verecektir büyük ihtimal. Sen gereksiz saçmalarsan ayar veren çok olur.

fanatikdevri
23.12.2012, 23:58
bana saçmasapan bir taraftarımız olduğunu gösteren maçtır. umutu alkışla selçuğa ses çıkarma burak yılmazı yuhla ... bu yüzden olamıyoruz işte..
ya hepsidir ya hiçtir. gerçekten utanılacak bir trübünümüz var trabzonda

Selçuğuda yuhlayıp ıslıkladık kardeşim.