PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TS Club Ürünleri Üzerine (Kalite ve Fiyatları)

ilhan
11.12.2012, 13:06
Merhaba arkadaşlar,

Ts Club ürünlerini hem internetten takip ediyorum hem de civar illere Ts Club tırı geldimi mutlaka gidiyorum.

Ürünlere bakıyorum, bildiğin dandik, hiçbir albenisi olmayan pazar malı kıvamında.

Fiyatına bakıyorum, sanki sarardan, beymenden, kiğılı'dan, mangodan, vakkodan, zaradan, polo u.s clubtan ürün alıyorsun. Fiyatlar uçmuş. Bir polar bakıyorsun 89tl, 99 Tl, 109 tl. Sweatler zaten 3-5 yıkamada solan türden. (Bizzat önerilen ısılarda ve şekilde yıkanıp test edilmiştir.)

Beni aşırı derecede rahatsız ediyor bu ucuz malı Trabzonspor logosuyla ederinden fazlaya satmaya çalışmak.

Nike mağazalarına yolunuz düşerse, arada gidin bakın. Beni çok daha iyi anlayacaksınız.

Fatih Özkan
11.12.2012, 13:09
İlhan aynen dediğin gibi...
Önerilen ısılarda ve denildiği şekillerde yıkamama rağmen 4-5 yıkamadan sonra ürünler giyilmeyecek duruma geliyor.
Bizlerin bu takıma ve armaya karşı zaafı var...
Kaç lira olursa olsun dayanamayıp, paraya kıyıp alıyoruz...
Mühim olan para değil. Ama bari bu kadar para veriyoruz, bari 2 sene üzerimizde kalsın. Solmasın, çekmesin, arması falan düşmesin.
Sadece ve sadece kaliteli, farklı ürünler istiyoruz o kadar...

Melek
11.12.2012, 13:24
Güzel bir o kadar da gerekli bir başlık oldu İlhan,benim de en rahatsız olduğum konudur yıllarca bazen çok sevdiğim ürünlerimi giymiyorum sırf yıkanıp eskiyor diye :D

ilhan
11.12.2012, 13:26
Melek sen yine iyisin, ben formaları yıkatmıyorum. O kadar para vermişiz logo gidecek diye formalar olduğu gibi duruyor. :)

alper*
11.12.2012, 13:30
5 sene önce Ankara'da korsan forma satan bir yere varmıştım. Orada arma formaya altın yaldızlı dikişliydi. Armadaki yıldız da aynı şekilde.

1 sene önce Pekndik TS Club'a gitti yeğenime bir şeyler almak için. Anahtarlık bile alamadan çıktım. Sabit ücretli orta düzeyde gelire sahip kimse bir şey alamazdı oradan. Nitekim kapandı sonradan mağaza.

ilhan
11.12.2012, 13:33
Gelir - gider dengesiyle de çok alakası yok bence. Üst düzey gelirli bir insan bile bir şey alırken on defa düşünüyor. Kalite yok, ürünlerde albeni yok ama fiyata gelince "Nasıl olsa Trabzonspor logosu var, köstür gitsin." Trabzonspor aşkı böyle sömürülemez, sömürülmemeli.

*

Fiyatına göre kalite,
Kalitesine göre fiyat.
Net.

Ertan 51
11.12.2012, 13:33
Bu konuda ki kulübün fikrini çok merak ediyorum ben,
bizleri keriz zannediyorlar heralde ama ciro düşük olunca pişmanlık duymuyorlar mı acaba,
veya içlerinde bir kafası çalışan adam yokmu şu fiyatları makul yapalım,hem sürümden kazanalım hem ortalıkta Bordo Mavi insanlar bol bol görünsün demiyorlarmı.
Hele hele çocuk ürünlerini ve fiyatlarını görünce ben isyan edesim geliyor.

Kemal Öztel
11.12.2012, 13:49
Ya arkadaş ilkten bir reklamını yapıyorlar tamam alcam diyosun (modaya uycaz ya) 50 liraya.Sonra üzerinden üç ay geciyo 30 lira olmus.E insanda bunun kalitesi de bu kadarmış demeden edemiyor.Ama ben formanın yıkayınca logosuna zarar geldiğini düşünmüyorum, tamam çok kaliteli ürünler değiller ama bence dayanıklı çıkıyor bu benim öngörum örneğin atkım beş yıllık formam üc buçuk montumda iki yıllık hepside sapasağlam.

ilhan
11.12.2012, 13:51
Benimde nike sponsor olduğunda aldığım 5 yıllık formam var. Sapasağlam duruyor. (hiç giymedim.)

Tolga
11.12.2012, 13:51
Ertan Abi başkanın son konuştuklarından sonra TS Club iyi yolda mesajı alıyoruz :)

Bu durumda bizler keriz oluyoruz ve kulüp cirodan memnun . . .

Doğukan Uçan
11.12.2012, 14:03
en iyi ürün bu ama bunlarda çok pahalı abi ya 90 yada 120 tl felan heralde acayip pahalı yahttp://e1212.hizliresim.com/14/c/gt8vz.jpg

Ertan 51
11.12.2012, 14:23
Doğukan bu ürün indirime girip gerçek değerini bulmuştu ( 40 tl,kalan beden xl ve xxl ) ve kapış kapış gitmiş olacak ki benim Fırat ta bunu istedi ama malesef kalmamış.Yani demem o ki makul-mantıklı bir ederi olsun hiç bir ürün ellerinde patlamaz,bizde hem isyan etmeyiz hemde kulübe daha fazla katkı yaparız.

Miraç Atalay Çiftçi
11.12.2012, 14:28
Soylediklerinizin tamamı doğru.
Kurumsallaşma adına adım atmiyoruz. Yıllardır aynı konudan dem vuruyoruz. Bunlar yönetim anlayışı ile ilgili konular ve ne yazık ki vizyonu olmayan bir kurulun bu misyonu yüklenmesini beklemek güç.

kürşat şen
11.12.2012, 15:13
ts clup malesef cezbetmiyor taraftarı..
tarihimiz başarılarla dolu ama bunu ürüne çeviremiyoruz malesef..
yaratıcı fikirler lazım..
tost makinesi yaptı şikeciler st.etiente kulübünü araklıyarak..
biz ise düz otomot mantıkla ilerliyoruz..
ts clubun başına giyimden anlayan bir yönetici gelmesi gerekiyor..
o onun tanıdığı bu bunun adamı mantığıyla ts clup böyle devam eder..
zaten isim bir tuhaf..
şimal yıldızı olaydı keşke..
abi ben dozer cemilin colmanın adam gibi t-shirt,sweatshirtlerini istiyorum..
bombacı hami,sarı kafa symzkowiak..
liverpool zaferi,inter zaferi..
ali kemal,şenol güneş..
bilmem kaç küsür maç sahamızda yenilmedğimizi gösterir bir ürün..
daha akla gelemeyen bir sürü bir şey..
az yaratıcı ve trabzonsporun büyüklüğünü bilen yönetici tayfasının artması ve gelmesi dileğiyle..

Murat Acar
11.12.2012, 15:19
Buna benzer bir konu açılmıştı başlık değilde işte kapandı niye kapandı TS CLUP neden ilgisizsiniz neden alışveriş yapmıyorsunuz diye burda bazı arkadaşlar veryansın etmişti.Bende aynı İlhanın dediği gibi itiraz etmiştim örnekde vermiştim ki burayada yazayım; Memleketten dönüşte sırf bişeyler alayım Klübe de katkımız olsun diye TRABZONDAKİ TS CLUP e uğramıştık.Ama aldığım sadece kızıma suluk birde bileklik oldu Eşime bana eşofman takımı alacaktım lakin İlhanında dediği gibi ne albenisi var nede kalite o kalitede bir eşofman takımı normal mağazada 35 tl ye bulunur.Sırf üstünde TS logosu var diyede insanları aptal yerine koymanın mantığı yok.Anlamadığımsa Koskoca NIKE nasıl oluyorda bukadar kalitesiz ürünler sunuyor.Bu yüzden fenerium u kıskanıyorum adamlar kaliteli yapıyor arkadaş herşeyde var iğneden ipliğe kadar.Bizde olsa eminimki, daha fazla ciro yapacaklar.Bizim taraftarımız albenisi olan uygun fiyatlı ürün görsün onlardan çok daha fazlasını alır ...Ama bu kaliteye bu sıradanlığa bukadr satış bile çok ...

Samet Türkmen
11.12.2012, 15:22
Adilik derecesine varacak kadar dolandırıcılık yapıyorlar. Hele ki en fazla 70-80 lira edecek montu 200 tlye satmaları yok mu ! Kusura bakmayın ama forma da dahil Trabzonspor'un hiçbir resmi ürününü almıyorum artık. Trabzonspormuş , bordo maviymiş bakmam, dolandırıcıya para yedirmem.

pazarkapılı
11.12.2012, 15:26
seyircisine taraftarına deger vermeyen klupten ne olur ki....

Fatih
11.12.2012, 15:29
Güzel bir noktaya değindin İlhan.Ts Club'ın fiyat politikasını doğru bulmuyorum.Yani bir sweat'in maliyeti en fazla 10 lira olsa 90 TL kar yapmaya çalışıyorlar.Bakıyorsun tasarım berbar kalite zayıf fiyat fahiş böyle olunca kimse almak istemiyor.

Misina
11.12.2012, 15:30
Forma tişört vb.ürünleri çıkar çıkmaz almıyorum indirime girmesini bekliyorum,benim ter dökerek kazandığım paraya Trabzonspor sevgimi suistimal ederek göz diken 1 liralık malın üzerine ts logosu vurup 5 lira fiyat çeken zihniyete inat almıyorum.

Tolga
11.12.2012, 15:35
Kulübü yönetenleri dolandırıcılıkla itham etmemiz için bu ürünlerin kulübe üreticisinden kaça mâl olduğunu öğrenmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Samet Türkmen
11.12.2012, 15:36
Kulübü yönetenleri dolandırıcılıkla itham etmemiz için bu ürünlerin kulübe üreticisinden kaça mâl olduğunu öğrenmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Sokakta 100 kişiye sorsan en az 80 tanesi size doğru cevabı verecektir.

pazarkapılı
11.12.2012, 15:37
sokaktan geciyorum en iyimser olarak 10 kagıt desem....

Tolga
11.12.2012, 15:43
Sokakta 100 kişiye sorsan en az 80 tanesi size doğru cevabı verecektir.

Ürünlerin kalitesiyle ilgili değildi yazdıklarım.Bu işi yapan yöneticiye dolandırıcı diyoruz, kalitesiz ürünlerden ötürü.

2 türlü sebep sonuç çıkıyor,

1-) Ürünleri ucuz bir miktara üretiyor, ancak kendi maddi başarısızlığını kapatmak için fahiş fiyata satıp aradaki açıktan faydalanıyor,

2-) Ürünleri pahalı bir miktara üretiyor,(Bile bile kazık yiyor) ???

İkinci madde de detaya inilince bu üreticiden ekstra komisyon-kâr hatta ve hatta ortaklık bile çıkartabiliriz.

Bu amaçla yazdım o cümleyi . . .

winner
11.12.2012, 15:47
Ne zaman hevesle gitsem hep hayal kırıklığı yaşarım...

Kulübün kasasına para girsin diye çok içime sinmese de zoraki birkaç şey alır çıkarım ama çoğunlukla kullanmam...

Çok daha iyisi olmalı.

Misina
11.12.2012, 15:58
Her yıl Ts Club markalı en az 2 tişört alırım 3.yıkamanın ardından renk atar.Bir avuç para verir forma alırız aman logosu kopmasın diye elde yıkarız.

Nike mağazasında 49 lira olan şortu üzerine kulüp logosu basarak 75 liraya satmak taraftarı keriz yerine koymaktan ibarettir.

Nike ürünlerinin kalitesine diyeceğim yok ancak Ts Club markalı ürünlerin merdivenaltı üretilip semp pazarlarında 5-10 liraya satılanlardan kalite olarak hiçbir farkı yok.

Fiyat politikasını bi kenara bırakalım Ts Club ürünlerini tasarlayanların ilkokul 2 de boyama kitabındaki boş karakterleri boyayarak şekil yaratan çocuk zihniyetine sahip olduğunu düşünüyorum.Aynı ürünlerin renklerini değiştirerek aynı fiyattan önümüze koyuyorlar.Biz bu ürünleri günlük hayatta rahatlıkla kullanabilmek için daha sade olmaları gerektiğini düşünüyorum.

Kaya
11.12.2012, 16:04
TsClub da bir kere hakkıyla alışveriş yaparsan (500 TL civarı) gelecek 1 yıl uğramana gerek kalmaz... :) Ürün gamı yetersiz oğlu yetersiz...

Misina
11.12.2012, 16:20
http://www.trabzonspor.com.tr/Urunler_17e12w027-kp-sweatshirt-61_NDY5.aspx

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunler_17e13w003-sweatshirt_MTEyMg==.aspx

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunler_17e12w017-sweatshirt_Mzkz.aspx

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunler_17e13w008-sweatshirt_MTEyOA==.aspx

Kalite olarak bence bunların hiçbirinden farkı yok ama fiyatlar messi ile sabri kadar farklı.

Samet Türkmen
11.12.2012, 16:21
Birçok ürüne apaçi tarzı diye elimi bile sürmüyorum.

Ertan 51
11.12.2012, 16:27
http://www.trabzonspor.com.tr/Urunler_17e12w027-kp-sweatshirt-61_NDY5.aspx

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunler_17e13w003-sweatshirt_MTEyMg==.aspx

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunler_17e12w017-sweatshirt_Mzkz.aspx

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunler_17e13w008-sweatshirt_MTEyOA==.aspx

Kalite olarak bence bunların hiçbirinden farkı yok ama fiyatlar messi ile sabri kadar farklı.
1. ürün 35 tl
2. ürün 110 tl

3. ürün 40 tl
4. ürün 110 tl

az önce de dediğim gibi gerçek ederleri şu an ki indirimli halleri.
ayıptır günahtır bu ne arkadaş 110 tl ye sivitsrt satıyorsun,yuh yani.

Murat 61
Cevizli'de burnumun dibinde Ts Club açıldı, gittim bir kaç kere alayım dedim bir şeyler, iki tur attım çıktım dışarı.

Ne alayım ki.
Fiyatlar uçuk.
Kalite yerlerde.

Badaloğlu
Merhaba arkadaşlar,

Ts Club ürünlerini hem internetten takip ediyorum hem de civar illere Ts Club tırı geldimi mutlaka gidiyorum.

Ürünlere bakıyorum, bildiğin dandik, hiçbir albenisi olmayan pazar malı kıvamında.

Fiyatına bakıyorum, sanki sarardan, beymenden, kiğılı'dan, mangodan, vakkodan, zaradan, polo u.s clubtan ürün alıyorsun. Fiyatlar uçmuş. Bir polar bakıyorsun 89tl, 99 Tl, 109 tl. Sweatler zaten 3-5 yıkamada solan türden. (Bizzat önerilen ısılarda ve şekilde yıkanıp test edilmiştir.)

Beni aşırı derecede rahatsız ediyor bu ucuz malı Trabzonspor logosuyla ederinden fazlaya satmaya çalışmak.

Nike mağazalarına yolunuz düşerse, arada gidin bakın. Beni çok daha iyi anlayacaksınız.

Sadri Şener, TS Clublar'dan çok memnun.

Cirolar 12 milyonu buldu diye bayram ediyor.

Bu başlığı görmemiş olsun İlhan :)

Mollasalihoğlu
11.12.2012, 16:31

120 tl'ye eşofman üstü, 200'e eşofman takımı, tabii ki ciro olur.. :)

Ertan 51
11.12.2012, 16:31

Tolga da az önce bu yönde bişi yazdı garibime gitti,
demek ki biz TS nin genel profiline uyan bir taraftar gurubu değiliz,ya kaliteden anlamıyoruz yada hep benim gibi geçimini zor yapan maraba dolu.Ciro şahaneyse millet kaliteden de fiyattan da menmun,öyle 1 yıkamada solmuyor,110 tl uygun:o

Samet Türkmen
11.12.2012, 16:33
TS Club'ın başındaki adamı Bursa'daki dokuma fabrikalarına çaycı bile almazlar.

ilhan
11.12.2012, 17:13

Yaz ayında gurbetten gelenlerin Trabzonspor sevgisini sömürmek daha kolay tabii.

tturkmen
11.12.2012, 17:45
Ben 3 yıl önce bir forma aldım. 3. halısaha oynamada yıkanınca amblem gitti. Neyse aldığım yere gittim gönderdiler 1 ay sonra yenisi geldi 6 ay sonra onun da amblem gitti. Onun yerine başka aldım 5-6 ay sonra onunda amblem gitti. Ondan sonra daha almamaya karar verdim. İnsan onu yapıyon ediyon az kaliteli birşey yaptır ama nerde. Formalarımız da berbat istanbul takımlarının forma kaliteleri bizimkileri maalesef 2 ye 3 e katlar.

Badaloğlu
11.12.2012, 17:56
Yaz ayında gurbetten gelenlerin Trabzonspor sevgisini sömürmek daha kolay tabii.

Sadri Şener için önemli olan paradır. Bu durumda kalitenin çok büyük önemi yok tabi. Oysa bu rakamlar kalitenin artmasıyla çok daha fazla yukarılara doğru çekilebilir. Bunuda yapmak için bu işin başına ehli bir adamı getireceksin (Fener'li olmayacak tabi!) sonrada kaliteyi artıracaksın. Ondan sonrasını bize, yani taraftara bırakacaksın.

Bizi sadece müşteri olarak görenlere sadece şunu söylemek istiyorum.

Bizler sağmal inek değiliz! Kaliteden de, futboldan da çok iyi anlarız.

ilhan
11.12.2012, 18:02
Bir yerden bir kıyafet alırken ya da ayakkabı ya da herhangi bir eşya alırken önce "kalite" daha sonra fiyatına bakarım. Ucuzunu alıp 2-3 haftada değiştireceğime sağlamını alır 1 yıl giyerim, kullanırım. Ama ben keriz değilim. Tamam, Trabzonspor'a karşı sorumluluklarım olabilir ki elimden geldiğince yerine getiririm. Ama arkadaş, senin ürününün kalitesi ne ki sen üzerine Ts logosu yapıştırıp ederinin 3 katına satıyorsun?

Almıyorum ulan, gider adidas ve nike'dan sponsor oldukları kulübün formasını alırım daha ucuz ve daha kaliteli. Ondan sonra kimse çıkıp Trabzonsporluluk mavalı okumasın.

Trabzonspor'a aidiyet 10 kuruşluk ürüne 100 lira bayılmak değildir. Düpedüz enayiliktir. Kimse kusura bakmasın.

Ertan 51
12.12.2012, 15:35
5-12 de verilen siparişler 12-12 oldu hala yok,
Deve ye sormuşlar neren eğri diye,nerem doğru ki demiş,
bizim Ts Clup ta o hesap:mad:

Doğukan Uçan
12.12.2012, 16:03
para sıkıntı değil ama , ürünler çok pahalı herkes alamıyor bi anlamı kalmadı o zaman millet korsan alıyor dükkanlardan felan.

Berat Akçay
12.12.2012, 20:21
@Doğukan Uçan kardeşim bu ürün gerçekten iyi çıktı .İlk fiyatı 80 ya da 90 dı.İndirimle aldım 40 tl

Çok önemli bir konu . Ben günlük hayatımda Trabzonspor ürünü giyemeyecek miyim ?

Uğur ÇIRAKMAN
12.12.2012, 21:34
kartal cevizlide ki mağazadan hemen hemen iki ayda bir ben yada kız arkadaşım hediye olarak bana birşeyler alıyor.... çeşit olmadığı gibi fyatlar da oldukça fazla bir tane sweatsırt 110 tl olur mu ya allah aşkına...

jacobersoy
12.12.2012, 21:42
ürünler pahalı kalitesiz daha yazın aldığım tshirt 3 yıkamada soldu modeli felan da güzel sevdiğim bi tshirtdi .Ts clubdan memnun oldugum sadece atkım var

Kemal Öztel
12.12.2012, 21:46
Resmi sitede 82 GELIYOR diyor bekleyin bugün 22.30 da açılanacakmış.Merakla bekliyorum :)

Gökhan ARSLAN
12.12.2012, 21:47
t-shirt konusunda gerçekten çok yetersiz kalıyolar
eşorfman lar fena değil diyebilirim en azından kullanıyorum ve hala sıkıntı yok süreklide giyerim..
Ama genel olarak bakarsak ürünler kalite bakımından sınıfta kalıyor malesef..
O kadar para veriyorsun sırf TS aşkına başka bir sebebi yok zaten ama karşılığını alamıyorsun
Yapın şunları kaliteli hatta çok daha kaliteli yapın daha pahalıya satın sorun değil ama yeterki kaliteli olsun..

cakalkerem
12.12.2012, 21:51
biraz pahalı geldi...Trabzon'da ki forum alışveriş merkezinde ki TS clup tan alacaktım dedim İstanbul'da ki arkadaşımdan alayım...Burası çok pahallı geldi

hodlu
12.12.2012, 21:55
Ürünlerin kalitesi,çeşitliliği zaten yetersiz ama sorun çok pahalı olması. Şahsen maddi durumum yerinde ama bu taraftar genel anlamda fakir. Ürünlerin pahalılığı bir yana birde ben para ile ürün alacağım benim başkanım gs'ye bedava oyuncu satacak. İnsanın zoruna giden tarafı orası...

Kemal Öztel
12.12.2012, 21:58
Ürünlerin kalitesi,çeşitliliği zaten yetersiz ama sorun çok pahalı olması. Şahsen maddi durumum yerinde ama bu taraftar genel anlamda fakir. Ürünlerin pahalılığı bir yana birde ben para ile ürün alacağım benim başkanım gs'ye bedava oyuncu satacak. İnsanın zoruna giden tarafı orası...

Ben parayla alicam başkan bedavaya satacak güzel bir bakış açısı ;D

farozlufatih61
12.12.2012, 22:01
5 sene önce Ankara'da korsan forma satan bir yere varmıştım. Orada arma formaya altın yaldızlı dikişliydi. Armadaki yıldız da aynı şekilde.

1 sene önce Pekndik TS Club'a gitti yeğenime bir şeyler almak için. Anahtarlık bile alamadan çıktım. Sabit ücretli orta düzeyde gelire sahip kimse bir şey alamazdı oradan. Nitekim kapandı sonradan mağaza.

Dostum pendik Ts Club kapanmadı mekan değiştirdi.

Tolga
12.12.2012, 22:24
Dostum pendik Ts Club kapanmadı mekan değiştirdi.

Nereye gitti ? O dükkana bir akşam fena dadanmıştık :) Tam kapatacakken abiyi servet sahibi yapmıştık :)

farozlufatih61
12.12.2012, 22:27
Nereye gitti ? O dükkana bir akşam fena dadanmıştık :) Tam kapatacakken abiyi servet sahibi yapmıştık :)

Çarşı camii sokağında 50 mt yukarı taşındı

Tolga
12.12.2012, 22:44
Teşekkürler, öğrendiğim iyi oldu :) Hatta akşamın şerefine sağolsun güzelde bir Trabzonspor saati hediye etmişti kendisi :) Ofluydu galiba :)

Uğur ÇIRAKMAN
12.12.2012, 22:48
İlhan aynen dediğin gibi...
Önerilen ısılarda ve denildiği şekillerde yıkamama rağmen 4-5 yıkamadan sonra ürünler giyilmeyecek duruma geliyor.
Bizlerin bu takıma ve armaya karşı zaafı var...
Kaç lira olursa olsun dayanamayıp, paraya kıyıp alıyoruz...
Mühim olan para değil. Ama bari bu kadar para veriyoruz, bari 2 sene üzerimizde kalsın. Solmasın, çekmesin, arması falan düşmesin.
Sadece ve sadece kaliteli, farklı ürünler istiyoruz o kadar...

ben de 2010 da aldığım formam da aynı sıkıntıları yaşadım ve ts clıp tan aldığım hiçbirşeyi giymiyorum :(

Gökçebey
12.12.2012, 22:56
Son fiyasko, heyecanla beklediğimiz 82 olayı oldu. ATKI, BERE, ELDİVEN, ANAHTARLIK, ROZET, TABAK, ÇORAP 82 lira. Şaka gibi.

82'nin ruhuna yakışmayan bir pazarlama stratejisi. Ulan bir kere de şaşırsak.

Etem Güner
12.12.2012, 22:58
ts clup tırı dün balıkesirde idi 290 tl lik alış veriş yaptım arkaşlarda baya birşeyler aldılar orada çalışan arkadaşlar pazar günü olimpiyattayız dediler

kudu_61
12.12.2012, 23:04
Son fiyasko, heyecanla beklediğimiz 82 olayı oldu. ATKI, BERE, ELDİVEN, ANAHTARLIK, ROZET, TABAK, ÇORAP 82 lira. Şaka gibi.

82'nin ruhuna yakışmayan bir pazarlama stratejisi. Ulan bir kere de şaşırsak.bi forma bi tişört yap veya atkıya 82 helal puan yazdır bereye bişey yap eskileri koymuşlar çantaya 82 lira yapıp satacaklar üzüldüm görünce hayal kırıklığına uğradım bu işi hiççç beceremiyoruz adamlar bugün bişey söylüyor ertesi gün tişört basıyorlar bizim resmi şampiyonluk ürünümüz bile yok

Erdal DİLEK
12.12.2012, 23:05
dikiş kalitesi kötü gercekten, bende trabzondaki ts cluba girdim birşey almadan cıktım malesef. . .

Asi Çaykaralı61
12.12.2012, 23:07
Fiyatlar yüksek ama kalite olarak düşük kalıyor daha iyisi olmalı verilen paraya değmeli

tarsus
12.12.2012, 23:11
82 olayi resmen hayal kirikligi,hic bir yaraticilik yok.bu yonetim icin daha once ancak bakkal yonetirler demistim,bakkallardan ozur diliyorum bunlarda bu kafa oldugu surece bakkal bile yonetemezler ancak isportaci olurlar ve tribunde cekirdek satarlar

Oğuzhan
12.12.2012, 23:11
Bir şampiyonluk ürünü basmadılar ya gerçekten bir şey demiyorum. Bir tane adam gibi forma- t-shirt hazırlsalar şampiyonlukla alakalı hem onlar kazanır hem de bu haklı mücadeleyi daha fazla ön planda tutmuş oluruz sokaklarda. Ama tabak,atkı, bere 82 lira hala. Yarın gazetelere alay konusu olmasak bari dağ fare doğurdu diye. Ben de heyecanla bekliyorum adam gibi bir şey çıkacak diye hediye kutusu yapmışlar resmen bu kadar büyük reklama gerek yoktu böyle bir şey için zira pek satılacağını zannetmiyorum.

Tolga
12.12.2012, 23:13
ts clup tırı dün balıkesirde idi 290 tl lik alış veriş yaptım arkaşlarda baya birşeyler aldılar orada çalışan arkadaşlar pazar günü olimpiyattayız dediler

Görüşürüz deseydin adamlara Etem Abi :)

tarsus
12.12.2012, 23:22
Tabak yerine bordo-mavi renklerde iki tup sprey boya verseydiniz bizde duvarlara askimizi ve sikebahceye olan nefretimizi yazsaydik kotumu olurdu

ilhan
12.12.2012, 23:24
Halen elde kalan şampiyonlar ligi ürünlerini 70-80'den kösmeye, kösmeyi de geçtim düpedüz enayi yerine koyup satmaya çalışıyorlar.
*
Ulan düşün bi;

Adam bunu nasıl giyer? Şampiyonlar liginde misin? Hayır. Şampiyonlar ligi ne alaka?

yavuzbaha
12.12.2012, 23:24
çok önemli bir konu...25 tl lik formaya 97 tl verdim,olsun kulüp kazansın ama bari kalite süper olsa....camiaya yakışan işler yapılmalı

bordoylamavi
12.12.2012, 23:29
ilginç. kulüp bu ürünleri tekstilcilik yapmak için satmıyor ki gelir elde etmek için satıyor fiyatların yüksek olması doğal. ben şahsen hepsiburada.com markafoni trendyol gibi yerlere ürün geldiğinde ordan çek indirim kuponuyla alıyorum. 20 30 liraya formalar 10 15 liraya sweat tişört vb bir sürü ürün aldım. hatta buraya başlık açtıydım da yöneticiler silmişti başlığı. uvuza tsclub ürünleri alma fırsatı göstermiştim silinmişti başlık. nasıl bir mantıksa artık

alper*
12.12.2012, 23:30
İlhan'ın açtığı konu üzerine çok ironik oldu bu kampanya :) Biri hesaplamış hepsini ayrı ayrı alsan + dergi=57 lira :) Tenzilatlı hali de 82 :D

bordoylamavi
12.12.2012, 23:31
Halen elde kalan şampiyonlar ligi ürünlerini 70-80'den kösmeye, kösmeyi de geçtim düpedüz enayi yerine koyup satmaya çalışıyorlar.
*
Ulan düşün bi;

Adam bunu nasıl giyer? Şampiyonlar liginde misin? Hayır. Şampiyonlar ligi ne alaka?

muhtemelen uefa o logo için dünya para alıyordur o yüzden o ürünler pahalı

Fatih
12.12.2012, 23:35
Çarşambanın gelişi Perşembeden bellidir.

ilhan
12.12.2012, 23:40
Beyaz bir tişört üzerine ya da bordo veya kırmızı fark etmez, Karadeniz yaz, Bordo Mavi yaz, Fırtına yaz sonra bas üzerine Trabzonspor logosu yapıştır 40 tl, 50 tl, 60 tl... İyi alalım; kalite? Yünden ipekten olmasın arkadaş ama 2. yıkama sonrası evde el bezi olmasın!

Şenol Altunsoy
13.12.2012, 00:04
Dağ fare bile doğuramadı...

ibrahim
13.12.2012, 00:08
Ulan bari coraplara 82 yazsaydiniz... :D

Etem Güner
13.12.2012, 01:28
Teşekkürler, öğrendiğim iyi oldu :) Hatta akşamın şerefine sağolsun güzelde bir Trabzonspor saati hediye etmişti kendisi :) Ofluydu galiba :)

olimpiyattayız tolga kaçmaz 15 veya 20 kişi geleceğiz

Enes Ünal Kaya
13.12.2012, 01:32
82 ile ilgili birşey dicem.

formanın yanında hatta efsane formanın yanında atkı ve bere verilebilirdi maliyetide ne olurduki

82 ye atkı bere çorap düşündürücü

SADECETRABZON61
13.12.2012, 14:43
Bursaspor ürünlerine ve Beşiktaş ürünlerine imreniyorum Nike ile çalışmamalı Trabzonspor.. Ya Kappa ya adidas olmalı .

ilhan
13.12.2012, 14:56
Şu sabah akşam küfür ettiğim fenerbahçenin bile fenerium'u neler üretiyor.

Burçak
13.12.2012, 15:03
82 ile ilgili birşey dicem.

formanın yanında hatta efsane formanın yanında atkı ve bere verilebilirdi maliyetide ne olurduki

82 ye atkı bere çorap düşündürücü

daha ne olduğu belli değil ki.
çorap bere nerden çıktı

Lazman
13.12.2012, 15:24
kalite fiyattan daha onemli secenek yok. hep standart seyler. bebege biseyler baktim goze hos gelen 1-2 sey disinda bisey yok. battaniyenin urun aciklamasi bos. bebeklere pamuk olmasi lazim falan. bide kirtasiyeye bakim dedim,kirtasiye gibi genis bi alette 7 urun var. hele 90 kurusluk yapistirici yeni ufuklara yelken acmama neden oldu O_---

Gökçebey
13.12.2012, 16:03
daha ne olduğu belli değil ki.
çorap bere nerden çıktı

Burçak kaçırdın sanırım, dün akşam 22:30'da yayınlandı. 82 liraya yılbaşı hediye paketi.

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunler_82u13u001-yeni-yil-hediye-kutusu_MTE2NA==.aspx

bordoylamavi
14.12.2012, 10:08
Şu sabah akşam küfür ettiğim fenerbahçenin bile fenerium'u neler üretiyor.

öyle de arkasında kiğılı ve aydınlı gibi teksitilin çoğuna hakim olan adamlar var. bizde kim var tekstyille ilgilenen işimiz gücümüz inşaat. gerçi onlardan da bi hayır gelmiyor ya

alper*
14.12.2012, 11:04
Sadri Şener Başgan ‏@SadriPasa (https://twitter.com/SadriPasa) 1461 Trabzon'un formaları çok yakında tüm TS Club'larda. Hem de sadece 1461 TL'ye.

:D

ilhan
21.01.2013, 16:06
Limangoda indirime gitmiş Ts Club ürünleri.

120 Tl'lik kapşonlu polar 100 Tl'cik.
İndirime gel.

OnurKul
21.01.2013, 18:08
Tasarım sıfır, her şeye kulübün armasını basıyorlar... Günlük giyime yönelik hiç bir şey yok, daha önce yapılan güzel işlerin de devamı gelmiyor.

OnurKul
21.01.2013, 18:16
https://www.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=2769379

Ürün bence çok güzel ama kulüp armasını neden koyarsın oraya sevgili TS Club!

Onu koymasalar koskocaman TSC yazarlar!

Daha önce armamızdaki "TS" figürünü kullanmışlardı logo olarak, bir de armamızdaki eski futbol topunu kullanmışlardı. Bu uygulamaları devam ettir be kardeşim!

gokhancan
21.01.2013, 18:22
en son yılbasında trabzona gittim ve tabiki ts cluba gittim. ama yine hüsran yine hayal kırıklığı!!! bildiğin pazar işi ürünler. yani bunu bile başaramıyoruz. ahmet abinin yaptığı işten bu kadar olur makine mühendisi ne anlar ürün portföyünden... saçma sapan ürünler koymuşlar hemde pahalı yani ucuzda değil. bjknin fbnin ürünleriyle kıyaslayınca yanından geçmiyo... bi de şöyle bi farklılığımız var hakkaten en güzel renkler bizimkiler Bordoo ve Mavii yani bu iki ahenkli renkten öyle biçimsiz ürünleri nasıl çıkartıyolar tebrik etmek lazım. yeteneksizliğinize doymayın. trabzonspor bu kafayla gelişemez büyüyemz bu gün herseye ragmen hala ayakta durabiliyorsak bu tamamen taraftarın trabzonsporu anasını babasını bacısını sevdiği gibi sevmesindendir. yoksa başka bir şehir takımı olsa çoktan kapıları kapatmıstı.

Emre GÜRDAL
21.01.2013, 18:36
Valla gecen hafta izmitteydi trabzonspor tiri resmini koyamiyorum ama tsclup sitesinde var resim saparanin giydigi siyah polari aldm ve gayet memnumum kaliteli parasina deger...ben nike yazan polar alacagina trabzonspor amplemi olan urun giyerim daha ii

chener
21.01.2013, 18:47
ts club'da bu yıl nike eşorfman yönünden yüzüm güldü.diğer ürünler facia.çok kalitesiz ürünler fahiş fiyata satılıyor.klüp sevgimiz parayla ölçülemez olsada veya öyle düşünülsede taraftar olarak saygıyı da hak ediyorum veya bekliyorum.benim gördüğüm bu.değer verilmeden sömürme mantığı.

Sibel
21.01.2013, 19:09
Fiyatları normal karşılarım, yeterki kalite olsun.
Ama yok. Sıfır kalite ürünleri en az 40 liraya satıyorlar.
Aldığım ürünü giymeye de yıkamaya da korkuyorum.

bordoylamavi
21.01.2013, 21:14
tekstil ve kalite. iksini bir araya getirmek öyle kolay değil. çocuk ürünlerinin bir kısmını zeyland yapıyor. meşhur bi çocuk giyim markası. diğer ürünlerde de belli markalarla anlaşırılırsa kaliteli şeyler çıkar ortaya. kendi imkanımızla olacak işler değil bu. çocuk ürünleri gayet kaliteli ama yetişkin ürünleri gerçekten çok kötü hem tasarım hem malzeme. bi de pahalı. bu arada aklını kullana ts club ürünlerini yarı fiyatına hatta daha ucuza bile alır. yeter ki piyasayı takip etsin

Sinan Ayaz
21.01.2013, 21:47
Ts Clup ürün yelpazesini baya bi geliştirdi aldığım ürünlerdende gayet memnunum ama resmi siteden almıyorum alışveriş sitelerinden alıyorum orada fiyatlar daha uygun oluyor 2-3 günde birde değişik sitelerde satışı yapılıyor ürünlerin bence iyi yol aldı ts clup

agahozlu
21.01.2013, 22:24
Şampiyonlar ligi ürünlerini alın arkadaşlar pişman olmazsınız. Mavi kapşonlu ya da kapşonsuz sweatshirtler güzel, tavsiye ederim. Zaten kolay kolayda bulamayız daha. Atkılardan ise köşesinde el yazısı ile Trabzonspor yazan şık bir atkı var onu da tavsiye ederim.

Sapara'nın giydiği siyah kapşonlu bir ürün var o da iyi gözüküyor, kısmet olur da alırsam daha iyi yorum yaparım. Fiyat olarak dediğiniz gibi pahalı ama bizden beklemeyecek derecede başarılı bir ürün.

Şampiyonlar ligi montları (kısa olanlar) stoklarda bazı bedenleri kalanlar XS ve S ciddi anlamda güzel ürünler. İmkanı olanlar kaçırmasın bence.

Bazı ürünlerde sakın resimlere kanmayın derim, yanıltıcı oluyor. Bir de çok güzel eşofman altları yapıp boylamasına "TRBZN" yazmak kimin aklına geldi ciddi anlamda merak ediyorum. Trabzonspor bir markadır kardeşim, sessiz harflerini kullanmak ne demek. Hiç Vestel'i ürünlerine VSTL diye yazarken gördüler mi acaba bu arkadaşlar?

SADECETRABZON61
22.01.2013, 22:33
Kaç sefer yazdım halen yazıyorum Nike ile olan anlaşma bitmeli kappa yada adidasa dönülmeli..

Doğukan Uçan
22.01.2013, 23:24
polarlar çok güzel ama acayip pahalı ya

fındıkoğlu
23.01.2013, 11:15
2 adet çocuklar için suluk almıştım.. Birisi almanyadaki yiğenime götürdüm. Hediyesini akşam verdim sabah altından çatlamış su kaçırıyodu.... Bir diğeri ise evdeki benim kıza almıştım onun ki bayağı dayanıklı çıktıki :D 1 ay falan idaere etti.:D:D:D Böyle dandik mallar yapmaya devam... Eleştirdiğimiz zamanda mangalda kül bırakmıyosunun sayın NEVZAT AYDIN bey....:mad:

cakalkerem
26.01.2013, 12:37
kargo süresi çok fazlaymış....1 hafta yazıyor...çok bekleiyorlar

cakalkerem
26.01.2013, 16:07
ts clubten bir ürün aldım kdv dahil yazmasına rağmen çıkan faturada artı kdv oluyor nasıl iştir bu...bilen var mı acaba?

macka61
26.01.2013, 18:23
bu arada tırımız beylikdüzünde oradaki renkdaşlara duyurulur

Yavuz Halimergün
04.02.2013, 21:18
Ya Kazım Koynucu t shirtü temin edebileceğim kişi krum vb. yok mu hiç ya ne olur cok önemli ya bulmam lazımne olur yardımcı olun arkadaslar

ilhan
07.03.2013, 12:18
Nike ürünlerinin bizim TS Club'lara giriş fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

ophius
07.03.2013, 18:05
resmi siteye giriyorsun haber şu şekilde
ts club tırımız akçaabatta :)
akçaabat çok uzak ya trabzona...zahmet olmuştur oraya gitmek

Adem Akyüz'
07.03.2013, 18:43
Fiyatlara lafımız olmayacak ama keşke ürünlerin kalitesi daha yüksek olsa.. forma alıyoruz ve 2. 3. yıkamada ya rengi soluyor ya da arması düşüyor. Üstelik çeşit konusunda da çok az seçenek var..

Doğukan Uçan
07.03.2013, 19:54
bu tır niye hep aynı yere gidiyor ? yada ts clup ler niye yok büyük sehirlerde adana izmir gibi kimse bise alamıyor

Berke6198
07.03.2013, 20:37
Tsclup küçük yaşlara hiç hitap etmiyor, kalemlik, kalemler, silgiler çıkarmıyorlar hiç. Yani sonuçta bunlarda gerekli, lisanlı Trabzonspor kalemliğini bulmak için kuytu mağazalara uğruyoruz.

Ayrıca kaliteli ürünler çıkmıyor değil, ancak daha kalitelileri kesinlikle çıkarılmalı. Zayıf olduğumuz çok yön var. Eşofman konusunda çok zayıfız bir kere.

Ayrıca İstanbul'un göbeğinde TSclup yok, inanılmaz bir olay!!! Taksim gibi her tür insanın dolaştığı, bulunduğu ortamda TSclup yok.

Çok eksiğimiz var çoook!!!