PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'a Yapılan Büyük Saygısızlık !

Doğukan Uçan
10.12.2012, 17:21
Bu başlıgı daha önceden acacaktım fakat unutuyordum hep, demin tv izlerken gördüm ve şimdi açma gereği duydum.Atv hangi türkiye kupası maçlarını yayınlanacağının programını geçiyordu listeye baktım galatasaray , fenerbahçe ve beşiktaşın maçlarını canlı atv veriyor.bizim maçı a habere vermişler geçen senede ve ondan önceki senelerde de öyleydi.bunu sadece atv yapmıyor , hatırlarsanız şampiyon olduğumuz sezon lider olduğumuz haftalarda maçlar aynı saatteydi fakat lider olmamıza rağmen lig tv fenerbahçe nin maçları lig tv de bizim maçlarımız lig tv 2 de yayınlanıyodu.Arkadaşlar bence bu yapılan büyük bir saygısızlıktır yıllardır takip ediyorum hep böyle yapiyorlar başka da bir açıklaması olamaz zaten bunun bizim küçük göstermekten başka birşey değildir bu ayıptır gerçekten.O Zaman bu kanallar vermesin resmen dalga geçiyolar bu kadar da olmaz.

Yaşar
10.12.2012, 17:47
Kurtlar Vadisi var maç saatinde...

Harun_ayar_ts
10.12.2012, 17:50
lanet olası kanal bizim tv de yok gene netten izlemek zorunda kalacagım benim kaderimmi bu ya :(

Furkan Özdem
10.12.2012, 17:54
Onlar için liderlik, başarı değil reyting önemli. Çıkarı neyse ona göre yayın yapıyorlar. Doğru bir şey değil ancak sistem böyle...

brushfield
10.12.2012, 18:47
Yav kardeşim 3 istanbul takımı lig kurmuş, seni beni de çerez misali almışlar liglerine eğleniyorlar. Siz hala haktan hukuktan bahsediyorsunuz. Bu lig türkiye ligi değil istanbul ligidir anlayın bunu artık.

isyan6161
10.12.2012, 19:45
gunaydın ya kasıpasa macının ılk sayfasına bakın ayzdıklarıma en az 30 maıl gonderdık arkadaslarla bısey olcağından değıl sovup sayıp rahatlamak ıcın..rte nın kanalındanda baska bırsey beklenmezdı..ama suc onlarda değıl bızım olmayan yonetımde klubu basıbos buldular..4 hafta ust uste p.tesı oyandık gıkları cıkmadı pesembe 20de pazar 13de oynayacağız gene ses cıkmıyor..sen yonetım olarak ulan benım maçlarım yayınlanmazsa yokum ıhalede dıyceksın kurcaksın bı tv kanalı kendın yayınlayacaksın bak ozaman sen cumbuse nerde oyle dık durcak adam cıkıp atv ye sen napıyoesun dıyıp sıyırcak yonetım ıste sırf bu yuzden hacıosmanoğlu gıbı bır baskan ıstıyorum..boyle hasan yenerlerın sakarların sadrı senerlerın olduğu pısırık kendı ıclerınde bırlık beraberlıklerı olmayan yonetımler değıl..becerıp kupayı alamadılar hakkın olanı alamazsan cokdaha bu muamelere mağruz kalırız..

Mert M.
10.12.2012, 20:15
gunaydın ya kasıpasa macının ılk sayfasına bakın ayzdıklarıma en az 30 maıl gonderdık arkadaslarla bısey olcağından değıl sovup sayıp rahatlamak ıcın..rte nın kanalındanda baska bırsey beklenmezdı..ama suc onlarda değıl bızım olmayan yonetımde klubu basıbos buldular..4 hafta ust uste p.tesı oyandık gıkları cıkmadı pesembe 20de pazar 13de oynayacağız gene ses cıkmıyor..sen yonetım olarak ulan benım maçlarım yayınlanmazsa yokum ıhalede dıyceksın kurcaksın bı tv kanalı kendın yayınlayacaksın bak ozaman sen cumbuse nerde oyle dık durcak adam cıkıp atv ye sen napıyoesun dıyıp sıyırcak yonetım ıste sırf bu yuzden hacıosmanoğlu gıbı bır baskan ıstıyorum..boyle hasan yenerlerın sakarların sadrı senerlerın olduğu pısırık kendı ıclerınde bırlık beraberlıklerı olmayan yonetımler değıl..becerıp kupayı alamadılar hakkın olanı alamazsan cokdaha bu muamelere mağruz kalırız..

Abi senin kendi şehrin o rte dediğin zatın partisine %70 oy vermiş bir topluluk, sen de kalkmış Sadri Şener'den dik duruş bekliyorsun. Kusura bakma ama bu ülke öyle bir hale geldi ki, bazı kişilere bazı konularda kesinlikle itiraz edemiyorsun, eleştiremiyorsun. Eleştirdiğin vakit sonun ya mapus damı ya da sokak lambası...
Bu arada, Hacıosmanoğlu ağzı kapatılmış bir su balonunu anımsatoyor bana.

Erdal DİLEK
10.12.2012, 20:18
Abi senin kendi şehrin o rte dediğin zatın partisine %70 oy vermiş bir topluluk, sen de kalkmış Sadri Şener'den dik duruş bekliyorsun. Kusura bakma ama bu ülke öyle bir hale geldi ki, bazı kişilere bazı konularda kesinlikle itiraz edemiyorsun, eleştiremiyorsun. Eleştirdiğin vakit sonun ya mapus damı ya da sokak lambası...
Bu arada, Hacıosmanoğlu ağzı kapatılmış bir su balonunu anımsatoyor bana.

yüzde 70 oy verilmesi yine verilecek anlamına gelmez, bu sefer vermezsin anlayan anlar. bu parytilere oy veren trabzonda ve diğer illerde trabzona ihanet etmiş olur. .

Hıdır ÇALIŞAN
10.12.2012, 20:21
ATV kanalının başında ki isim koyu Trabzonspor taraftarıdır. Maç saatlerinde kanalda "çıt" çıkarttırmayan birisidir. Bu yüzden, kasıt aramak yanlıştır.

DeAgLeMaNyAq
10.12.2012, 20:24
Kurtlar Vadisi var maç saatinde...

Kapitalist düzen olduktan sonra ATV yerine yayın hakları Star'da da olsa ve o dizi ya da onun kadar reklam getiren başka bir dizi Star'da yayınlansa hiçbir şey değişmez. Bu iş Trabzonspor'luluğun önüne geçiyor ne yazık ki yoksa ATV'nin başında Trabzonspor'lular (Albayraklar) var...

Hatice Aslan
10.12.2012, 20:26
Biz bu ülkenin zencisiyiz bu kadar basit bu kadar net.

Anıl C
10.12.2012, 20:30
Bana ait bi soz soyliyim:
Parayla saadet olmaz diyenlerin bilin ki hic parasi olmamistir
Sen kime cikar sagliyorsan, para kazandiriyorsan seni bir hatta iki adim one tasir
Kisacasi adaletin, gucun tek kelimelik tanimi: Para…

leavemealone
10.12.2012, 20:34
Saygisizlikla alakasi yok .
Adamlar istanbulla daha fazla para kazanacagini biliyor .
Cok takmamak lazim bu düzen hic degismediki..

Kemal Öztel
10.12.2012, 21:04
Ya arkadaş hafta içi maçı kupa maçı diye soyluyorum aksam saat sekize verion hafta sonu lig maçını bir bucuga böyle saçma iş olur mu maalesef kasıt arıyorum gercekten.

İlker Yazıcıoğlu
10.12.2012, 21:07

Üstad keşke o kadar güçlü,en azından bu lafları çıkıp diyebilecek bir başkanımız olsaydı.
Sadri Şener adamdır candır ama malesef bu dediğin tepkiyi verebilecek biri de değildir.
İhaleden çıkmak kolay iş değil.Bunu fener bile yapamadı biz nasıl yapacağız?
Yoksa dediklerinde haklısın,yüreğimiz bunu söylüyor ama....

Sinan Karadeniz
10.12.2012, 21:25
edit...

erolizmts
10.12.2012, 22:46
Sanırım A Haber'i izleyebilenler için olay "kasıt aramayalım" eşiğinde takılıyor. Niye aramayayım yahu? Saatini değiştirirsin yine yayınlarsın. Böyle bir bahane kabul edilebilir değil. En azından kupa maçlarını izleyebiliyorduk lakin o da bize haram ediliyor.

yavuzbaha
10.12.2012, 22:49
dünyada bizim kadar mizmiz bir taraftar topluluğu görülmedi arkadaş ya...herşeye de ağlamaya gerek yok...sanırısn ki tüm dünya Trabzonspor düşmanı...bu paranoya bizi yanlızlaştırır,benden söylemesi

Cafer Bulur
10.12.2012, 22:52
A haberi sadece digitürk ü olanlar mi izleyebiliyor renkdaslar?

özgür6161
10.12.2012, 23:19
Üstad keşke o kadar güçlü,en azından bu lafları çıkıp diyebilecek bir başkanımız olsaydı.
Sadri Şener adamdır candır ama malesef bu dediğin tepkiyi verebilecek biri de değildir.
İhaleden çıkmak kolay iş değil.Bunu fener bile yapamadı biz nasıl yapacağız?
Yoksa dediklerinde haklısın,yüreğimiz bunu söylüyor ama....

Sadri Şener'de bıktı artık kime nereye laf söyleyeceğini şaşırdı.Albayrak Trabzonlu,Trabzonsporlu ama brilerinin inadına maçı atv de yayınlayamıyor bile.Niye rayting korkusu bir de TS çok göz önünde olmamalı birilerini rahatsız ediyoruz ya.Baş ta RTE bizden rahatsız olmaya başladı.Neyse başkan ne yapsın stad yapılır haberi yok hiç bilgi vermezler,şike yapılır adamın gözünün için bakarak yok bişey yok devam et sen derler,maddi yönden her türlü kısıtlamayı yaparlar.Başkan hangi birisiyle uğraşsın ki?Laf söylese ne olacak bağırıp çağırsa?Fazla konuşuyorsun bu halkın desteği arkamızda derler başkanı indirmek için teşkilat kurarlar...

Yaşar
10.12.2012, 23:31
A Haber uydudan da izlenebilen bir kanal.
Frekansını bilmeyenler için 11791 mhz, 16000 rate, 5/6 , yatay(h)

Veysel
10.12.2012, 23:34
Böyle ekmeğe bu kadar köfte ne olacaktı yani senin taraftarın sesini çıkarsın tepkisini göstersin adamda yayınlasın ama yok bizim taraftar sadece yönetime ve futbolculara saydırmakta örgütlenirler.

Ömer Öztürk
10.12.2012, 23:44
o kadar şey varken allah askına sunlara takılıp kendınızı trıbe sokmayın

TS-AKCAABAT-61
11.12.2012, 00:15
A haberi sadece digitürk ü olanlar mi izleyebiliyor renkdaslar?

http://www.ahaber.com.tr/webtv/videoizle/ahaber/canli_yayin

Doğukan Uçan
11.12.2012, 13:30
Kapitalist düzen olduktan sonra ATV yerine yayın hakları Star'da da olsa ve o dizi ya da onun kadar reklam getiren başka bir dizi Star'da yayınlansa hiçbir şey değişmez. Bu iş Trabzonspor'luluğun önüne geçiyor ne yazık ki yoksa ATV'nin başında Trabzonspor'lular (Albayraklar) var...

helal aga.

zafer6161
11.12.2012, 13:43
perşembe akşamalrı kurtlar vadisi var diyenlere

salı akşamaları,çarşamba akşamları bu kanalda dizi yokmu,,,,

hem kv si saat 10 da başlıyor,özetini çok çokda özetini vermessin olur biter,,,

bence a haber bizi kullanıyor, kanalın reklamını bizimle yapıyor

erolizmts
11.12.2012, 15:14
Egoist yaklaşımlar hayret verici. Mızmızlanmak ile de alakası yok bunun. Birde paranoyak'mışız. Eyvallah, bir yerlerden tanıdık geliyor böyle göndermeler ve laflar. Trabzon'un kaç maçını izliyebiliyoruz ki tv'nin karşısına geçip? 1 maç yahu.

https://twitter.com/atvcomtr
https://twitter.com/tvahaber
http://www.facebook.com/ahaber.com.tr

Vkgz
11.12.2012, 15:18
fenerbahçe 15 milyon
galatasaray 15 milyon
bjk 8 milyon
Trabzonspor 4 milyon aktif taraftar..
Kurtlar vadisi
%25 rating --15 milyon..

malesef....

pazarkapılı
11.12.2012, 15:36
valla bizim usaklar harika calısıyor....

ne kadar pesimistlik varsa ne kadar aynı olmama durumu varsa hemen paylasım....harikasınız cocuklar....

Faik Yılmaz
11.12.2012, 16:06
ATV kanalının başında ki isim koyu Trabzonspor taraftarıdır. Maç saatlerinde kanalda "çıt" çıkarttırmayan birisidir. Bu yüzden, kasıt aramak yanlıştır.

Show Tvninkide Trabzolnluydu ama kupayı aldığımız maçtan sonra 1 dakika bile yayın yapmamıştı......

Faik Yılmaz
11.12.2012, 16:08
Kurtlar Vadisi var diyenlere şunu söyliyeceğim...

Fenerbahçe ve Trabzonm tur atlarda yine bir perşembe günü karşılaşırsa maç yine Ahaberdemi yayınlanır acaba saygılarımla....