PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16.Hafta | İ.B.B 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

cakalkerem
17.12.2012, 08:55
HER MAÇ EZİYET ÇEKİYORUZ....iş güç hayat yaşam sıkıntısı yanında en büyük derdimiz Trabzonspor oldu malesef

S.ÖZKAN
17.12.2012, 08:57
Yediğimiz goller ciddi anlamda çok kötüydü.

DURAS
17.12.2012, 09:16
maçta herkesin dikkatini çeken hadise haliyle benimde dikkatimi çekti. serkan belediyeli futbolcularla kapışırken bizim futbolcuların bu olayı seyretmesi tam bir skandal. sahadaki ruhsuzluğun tek sebebide sahadaki bu görüntüdür. e sevgili hocamız bundan bir sonuç çıkarır herhalde...

cakalkerem
17.12.2012, 09:18
maçı izlerken çevremdekiler de aynı tepkiyi gösterdi....Hüseyin ve Tolunay varken bunlar el kaldıramazdı dediler..güldüm sadece

UĞUR DURTAŞ
17.12.2012, 09:24
*bu takımın kaptanı tolga olmamalı.

*bizim takımda ruh yok

*biz takım olamadık.

*akhisar maçında yedekler kapalıda ayrı ayrı oturoyor başta tolga efendi

*dün serkan hırpalanıyor yardıma giden yok çok acı

*olcan top oynamıyor,

*yasin top oynamıyor

*giray ve mustafa bizde olmamalı

*emerson nasıl alınır bildiğiniz kanıııı,hiç bir özelliği yok

*cehc ve ferhata yazık değilmi

*bizim takım korner atmasını bilmiyor,başta olcan

*şenol hocanın yardımcıları alper hoca dahil değişmeli,ruh gibiler

*kendilerine hayrı yok varlıkları belli değil,futbolcuları ateşleyemiyorlar

*başka takımın yerd.antrönörlerini yazmak istemiyorum.

*özenerek izliyorum birde bizimkilere bakıyorum üzülüyorum

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
bizimkilerin beyni duruyor,şenol hoca olaya müdahale etmiyor

dün 2-1 yeniğiz

maç 4 dakika uzatıldı

ceza sahası çaprazından frikik kazandık uzatma süresi doldu bu nedemek arkadaşlar

pozisyon bittiğinde maç bitecek

topun başında olcan bencil olcan 6 kişi ceza sahası içinde sapara olcanın yanında iki kişi ceza sahası dışında onur orta sahada .....

kardeşim top bir kere orta yapılır olcan gibi direk kaleye vurulmaz...

saparanın olcanın yanında durmasının anlamı ne biri bana açıklasın

onur ve ceza sahası dışındakiler niçin ceza sahasına girmiyor,

bizde çok ciddi sorunlar var köklü değişiklik şart.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

alper alınacaksa taviz vermiyeceksin gerekirse bu oyuncunun yerine 3 oyuncuyu vereceksin.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

arkadaşlar dikkat edin bütün iyi korner kullanan kişiler topu eliyle korner alına koyar eliyle düzeltir ayağıyla topun sapını önünü çiğner top iyi gitsin diye ve toplar kim dokunsa gol olur misali tehlikeli bir şekilde ceza sahasına gelir.

sizler hiç dikkat ettinizmi olcanın nasıl korner kullandığına.

adan topu ayağıyla düzeltiyor,bütün ortalar hikaye...

olcan bu formuyla direk oynamamalı

olcan çalımcı bencil bir oyuncu.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

şenol hocam dün 46.dakikada yasin ve olcanı çıkartıp yerlerine sapara ve volkan ile ikinci yarıya başlasaydık sonuç böyle olmazdı.
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

yediğimiz goller emerson topu uzaklaştıramıyor
mustafa vuruyor emersona çarmıyor
top direkten dönüyor
onur alması gerekirken giray vuruyor keşke vursa
top ceza sahasına iniyor
kafayı mustafa vuruyor ekremin önüne oldu olacak kendi kalenize gol atın.
bu üç oyuncu trabzonsporun oyuncusu değil( mustafa giray mustafa)
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////
birde unutmadan bütün emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

tarihinde bizi yenemeyenler bu sezon bizleri yeniyorlar helal olsun sizlere
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

kaan61
17.12.2012, 09:31
Galatasarayı yeneriz herşey unutulur ... Devre arası yapılması gerekenler yapılmaz. 2. yarı aynı tas aynı hamam 45 - 52 total puan aralığı ile 6 - 12 cilik arasında bir yer ediiriz. 1461 ile final hayal ... Bu gruptan bu halimizle çıkmamız hayalcilik olur. Başa dönelim Galatasaraya yenilirsekde bir şey yapılmaz ... Yönetimin " Elimizdeki futbolculara güveniyoruz " , " Şenol Güneşe güveniyoruz " " maddi kriterlerimize uyan oyuncu bulursak alırız " , " trabzonsporda tranfer bitmez " ucu bucağı kesilmeyen safsatalar devam eder gider... Trabzon daki arkadaşlar yönetime ve takıma yakın olanlar takımın temel problemini teşhis etmiştir. " Başkan yorgun , hoca yorgun , futbolcular yorgun " istanbul deplasmanında o uğurlu stadda bile bunlar silikinip bu maçı koparamıyorsa nedeni nedir ? Ya futbolcular arasında gruplaşma var , yada futbolculardan bir grup hocayı istemiyor , yada hoca ile yönetim arasında soğuk savaş var... BENCE HEPSİ .... PEKİ ÇÖZÜM NE ???

Cyzio
17.12.2012, 09:44
BMN BMN BMN neredisiz yahu evcilikmi oynuyorsunuz? Nerede protesto nerede tepki takım fallofoş oluş umrunuz da mı acaba?Hani 3 sene önce Hugo Broos için buradan bir bildiri yayınlamıştınız hatırladınız mı hani bizi başarızlığa alıştıramazsınız diye bir bildiri.Şimdi başımızdaki Deccaller Trabzonsporu her hafta yerin dibini sokuyor daha neyi bekliyorsunuz yoksa geçen 3 senede okuma ve yazma kabiliyetinizi mi kaybettiniz????

Dünden beri en az beş defa yayınlanan şu mesaj niye cevaplandırılmadı, cidden merak içindeyim.

.

Faik Yılmaz
17.12.2012, 09:52
İşin en kötü tarafıda şu oldu....

Artık yenilmek olağan bir şeymiş gibi oldu....

eskiden sürekli yenilince önlem alınırdı....

şimdi muhalefet edecek hemen herkes parayla susturulduğundan pek ses çıkmıyor......

bitirim
17.12.2012, 10:19
İşin en kötü tarafıda şu oldu....

Artık yenilmek olağan bir şeymiş gibi oldu....

eskiden sürekli yenilince önlem alınırdı....

şimdi muhalefet edecek hemen herkes parayla susturulduğundan pek ses çıkmıyor......

Yeter artık faik iftiranında bir sınırı vardır kim para yemiş söyle bizde bilelim. İyice ayarını kaçırmaya başladın farkında değilsin sanırım iyiden iyiye insanlar senin ismşni görünce farklı duygular beslemeye başladı. Sana artı cevap vermeyecektim ama hakikaten zorlamaya başladın.

Faik Yılmaz
17.12.2012, 10:37
Yeter artık faik iftiranında bir sınırı vardır kim para yemiş söyle bizde bilelim. İyice ayarını kaçırmaya başladın farkında değilsin sanırım iyiden iyiye insanlar senin ismşni görünce farklı duygular beslemeye başladı. Sana artı cevap vermeyecektim ama hakikaten zorlamaya başladın.

Ne iftirası yahu....

Yönetim kendine medyada azıcık muhalefet eden herkesi bünyesi aldı....

bunu sağır sultanda biliyor bi sizmi duymadınız...

örnekmi istiyortsunuz....

Giray Bulak , Özkan Sümer , Serdar Bali...

Milyarlarca lira maaş ödeniyor bu adamlara....

peki daha güzelemi gidiyor takım ne iş yapıyor neyi düzeltiyor bu adamlar....

valla siz uyumaya devam edin.....

ben bildiklerimi yazmaya devam ediceğim....

kimse beni sevmek zorunda değil sizde değilsiniz tabi....

herkes takımını sevsin hakkını yedirmesin bana yerde artar bile....

Ünal Er
17.12.2012, 10:40
Maça gittik, ne oldu...Kendime kızdım sadece, her maçtan sonra sağa sola saldırıyorum diye...

Olmaz, gerçekten olmaz...
Volkanı, Olcanı, Serkanı gördükten sonra kendimize yazık etmişiz onu anladım...Her hafta halı sahada 11 den top oynuyorum, yaş 40 Serkandan daha iyi oynamazsam bana adam demesinler...İnsan futbolu bırakma yaşına gelirde orta yapamaz mı?
Volkan, Olcan tek kalemde kovarım, üstünde konuşmaya bile değmez...Yalandan iki koşu...bir tane bile adam geçemiyorlar...
Herkes umursamaz...

Maçtan sonra yüzlerce kişi çoluk çocuk, yürüyerek o yağmur ve soğukda evlerine gitmeye çalışıyorlar....bizim volkan soyunma odasına giderken tribünlere el bile sallamıyor, çocuklar sesleniyor bakmıyor...Senin için geldi o insanlar oraya, terbiyesiz herif....

oflubektas
17.12.2012, 10:44
Yaklaşık 50 yıl önce Çetin Altan yazmıştı :

"Bugün canım yazı yazmak istemiyor

cakalkerem
17.12.2012, 10:45
herkes takımın iyi olması için birşeyler yazıp çiziyor....

biz öyle bir topluluğuz ki kötü olanları bile sırf bizden diye eleştirmiyoruz.....

eğer hoca şu foruma bir gün girip bakıyorsa

yönetimden 2-3 kişi foruma katılabiliyor olsa

karşılıklı eleştiri yapılabiliyor olsa

muhalif kanat belden aşağı vurmasa

başkana destek artsa

takım iyi olacak ta bu dediklerim bizde asla olmayacak olaylar malesef....

cakalkerem
17.12.2012, 10:46
Maça gittik, ne oldu...Kendime kızdım sadece, her maçtan sonra sağa sola saldırıyorum diye...

Olmaz, gerçekten olmaz...
Volkanı, Olcanı, Serkanı gördükten sonra kendimize yazık etmişiz onu anladım...Her hafta halı sahada 11 den top oynuyorum, yaş 40 Serkandan daha iyi oynamazsam bana adam demesinler...İnsan futbolu bırakma yaşına gelirde orta yapamaz mı?
Volkan, Olcan tek kalemde kovarım, üstünde konuşmaya bile değmez...Yalandan iki koşu...bir tane bile adam geçemiyorlar...
Herkes umursamaz...

Maçtan sonra yüzlerce kişi çoluk çocuk, yürüyerek o yağmur ve soğukda evlerine gitmeye çalışıyorlar....bizim volkan soyunma odasına giderken tribünlere el bile sallamıyor, çocuklar sesleniyor bakmıyor...Senin için geldi o insanlar oraya, terbiyesiz herif....

ne güzel bir yazı.....

Tolga Okumuş
17.12.2012, 10:57
Janko'nun oyuna girmesiyle kamera yakın çekim yapıp Zokora ile konuşmasını gösterdi.

O videoyu bulamadım.

O kadar net anlatıyor ki çoğu şeyi o görüntü.

polatmu
17.12.2012, 11:00
Janko'nun oyuna girmesiyle kamera yakın çekim yapıp Zokora ile konuşmasını gösterdi.

O videoyu bulamadım.

O kadar net anlatıyor ki çoğu şeyi o görüntü.

hiktiret takıl kafana göre tarzı bir görüntüdür eminim... nitekim öylede yaptılar...

Tunga
17.12.2012, 11:01
Dünden beri en az beş defa yayınlanan şu mesaj niye cevaplandırılmadı, cidden merak içindeyim.

.

Önce Broos ile ilgili BMN açıklamasını gösterir misiniz?

Erbay
17.12.2012, 11:05
Kabus gibi oyun oynuyoruz. Böyle saçma sapan absürd bir o kadar da sıkıcı festival filmleri gibi oynuyoruz. Yürüyerek top mu oynanır ya mahalle maçında bile oynayamazsın.

1 futbolcu topu alıyor, kaleciyi sayma diğer 9'u duruyor ve topu alan futbolcuya bakıyor. Hareket yok. Biri pres yapıyor diğeri kademeye gelmiyor o zaman adam ve alan eksiliyor.

Çocuk gibi çalım yiyor futbolcular aynı 5 yaşındaki bir çocuk gibi.

Hiçbir topa yetişememek şanssızlıkla açıklanamaz. Bir topa da koşup yetiştiklerini hatırlamıyorum.

Futbolcuların gerçek performansı bu olamaz. Teknik Direktörümüzün gerçek performansı bu olamaz. İnanamıyorum.

Bu takımın kondisyoneri kim arkadaş. İkinci yarı bir başladı, aha dedim yenildik. Zar zor yürüyebiliyoruz, koşan adamımıza hayranlık ve gıpta ile bakıyor diğer futbolcularız.

Yere düşen Serkan'a biri yardıma gitmiyor. Ya siz ne yiyor ne içiyorsunuz ki bu kadar forma ruhundan uzak, futbol oynamayı unutmuş, ne yaptığınızı bilmez hale geldiniz.

Yangından mal kaçırır gibi topu kurtar ki adamımız normal futbolcunun 4 katı enerji sarfetmek zorunda kalıyor bu basit iş için, taşıma su ile değirmen döndürür gibi topu kanada itele, bekin gelmesini bekle, araya oyna ortalasın top kalecide.

Koskoca takımın yaptığı bu. İBB orta yapıyor içeride en az 3 kişi. Biz orta yapıyoruz içeride en fazla 1 kişi.

İBB net bizden daha iyi "takım". Hatta biz ligin en kötü "takım"larından biriyiz belki de. Oyuncuların bu "takım"sızlık ve sistemsizlik içinde 1-2 çırpınmasıyla bu kadar puanı alabildik.

Ünal Er
17.12.2012, 11:10
Üzmeyin canınızı arkadaşlar,
Spor yapmak için, spor ahlakı, kültürü ve en önemlisi hırs olması lazım,
Giray ve Zokora'nın dışında kaleciler hariç 8 kişinin bir tanesinde bile hırs yok...
Şenol Hoca da dahil...Hep bir inat içinde,
100 tane doğrunun içinde 5-10 tane yanlış kabul görür de bizim 100 tane yanlışımız bir kaç tane de doğrumuz var ancak,...
Yaptığımız yabancı transferlerden hiç birininden aşağı kalır yanı yok 1461 de oynayanların...Yazık,...Ben yabancı topçu istemiyorum arkadaş...25 yaşının geçmiş adamda istemiyorum...
Alt yapıdan çıkacak adam istiyorum, mahalle arasından, çamurlu sokaklardan gelen gençleri istiyorum, çamurlarıyla sırtımda taşımazsam na-mertim...

Tolga Okumuş
17.12.2012, 11:15
hiktiret takıl kafana göre tarzı bir görüntüdür eminim... nitekim öylede yaptılar...

Yok yok.

O sırada İBB korner kullanıyor.

Janko bizim ceza sahasına girdi.Zokora soruyor ne yapacağız,ne oynuyoruz gibilerinden.

Janko'da bilmiyorum ki gibilerinden avuç içi yukarıda,omuzlar bir iki saniyeliğine kulak hizasında ve alt dudak üst dudağın önünde.

Yani tam festival.

Ünal Er
17.12.2012, 11:19
İbrahim Hacıosmanoğlunu gördük maçtan sonra, ne dir durum vaziyet dedik,...siz seçtiniz siz istediniz, beni istemiyorsunuz ki bana soruyorsunuz dedi...
Balık baştan kokar, bundan fazlasını beklemeyin dedi...
Bizde peki dedik..

farozlufatih61
17.12.2012, 11:23
Yok yok.

O sırada İBB korner kullanıyor.

Janko bizim ceza sahasına girdi.Zokora soruyor ne yapacağız,ne oynuyoruz gibilerinden.

Janko'da bilmiyorum ki gibilerinden avuç içi yukarıda,omuzlar bir iki saniyeliğine kulak hizasında ve alt dudak üst dudağın önünde.

Yani tam festival.

Tribünden bunları görmek mümkün olmuyor akşam tvde izlemedim bu söylediklerin gerçekten oldu mu? Janko ile Zokora meselesi

Barış Çebi
17.12.2012, 11:36
Öncelikle bizi bir araya toplayarak güzel bir günün mimarı bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Güzel başlayan gün maalesef güzel bitmedi ve olimpiyatta hep galibiyet görmüş biri olarak bana da ilk mağlubiyeti görmeyi nasip etti. Gerçi benim orada bulunmamın sebebi galibiyetten öte adalete olan tepkide yer almaktı ancak sonuç nedeniyle onu da doğru düzgün gerçekleştiremedik.
Maçın ilk yarısı bir tane atağı olmayan İBB devre arasında iyi analiz ederek maçı döndürdü. Biz maalesef direnç gösteremedik. Bunun nedenlerini tek tek anlatmayacağım ancak en önemli sebebi takım olamamız ve elimizdekileri iyi kullanamamızdır. Eskiden maçları döndürüyorduk şimdi elimizdeki maçı kaybediyoruz. Bu konuda Şenol Güneş suçludur ama madalyonun öbür yüzünü de görmek gerektiğini düşünüyorum.Ancak tek suçlu Şenol Güneş olmadığını hepimiz biliyoruz.
Gelelim maçta yaşanan tatsız olaylara, bildiklerinizi zaten tekrar etmeyeceğim hakikaten bizlere yakışmayan hareketlerdi. Ancak benim dikkatimi çeken ve burada anlatılmayan bir olaya maalesef şahit oldum. Koreli olduğu söylenen bir Trabzonspor taraftarı mağlup ayrılınca sinirden koltuğa sert bir şekilde vurdu belli ki hırsını ondan çıkarmaya çalışıyordu. Kendini bilmez genç bir arkadaşta üstüne vazifeymiş gibi ne vuruyorsun diye onu tartaklamaya çalıştı, allahtan araya bir kaç taraftarımız girerek zorda olsa olayı kapattı. Bu kişi koreli ve Trabzonsporlu. Bu kişiyi alkışlamamız gerekirken yaptığımız rezalete bak. Aslında bu her şeyi anlatıyor. Adaletsizliğe tahammül edemeyen taraftarımız hıncını bir şekilde güçsüzden çıkarmaya çalışıyor. Aynı TFF'nin yada siyasilerin Trabzonspora yaptığı gibi. Bu sebeple önce adaleti bir sağlayalım sonra sıra diğerlerine gelsin. Şenol Güneş yada Sadri Şener'in de kabahatleri var ama günah keçileri değiller. Bizlerin öncelikle bunları iyi gözlemlememiz gerekiyor.Tamam Şenol Güneş istifa etsin yerine kim gelecek Ersun Yanal mı ? Hani şu tapelerde adı geçen Ersun Hoca. Kusura bakmayın da benim midem bu saatten sonra Ersun Yanal'ı kaldırmıyor. Sonra da başkan olarak Aziz Yıldırım'ı mı getirelim ? Biz neyin savaşını veriyoruz ?
Onursal başkanı fenerli, oy verdiğimiz bakanımız Galatasaraylı olan bir klüpte tek suçlu yıllar boyu emeğini Trabzonspor için vermiş
Şenol Güneş midir ? Önce eteklerimizdeki taşları bir dökelim. Sadri Başkan taraftara sahip çıkmıyormuş. Kim bize sahip çıkıyor bir sorun kendinize.

Dün güzel hareketlerde vardı BMN Bursa'nın açtığı güzel pankart 34.dakika ve 61.dakika kutlaması ama benim en beğendiğim bu pankarttı. Trabzon kanadının ayrı telden çaldığı istanbul kanadının ise ayrı telden çaldığı bir camia kenetlenemedikten sonra Şenol Hoca ve Sadri Başkan gitse ne
olacak ?

cem1990
17.12.2012, 11:42
Öncelikle bizi bir araya toplayarak güzel bir günün mimarı bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Güzel başlayan gün maalesef güzel bitmedi ve olimpiyatta hep galibiyet görmüş biri olarak bana da ilk mağlubiyeti görmeyi nasip etti. Gerçi benim orada bulunmamın sebebi galibiyetten öte adalete olan tepkide yer almaktı ancak sonuç nedeniyle onu da doğru düzgün gerçekleştiremedik.
Maçın ilk yarısı bir tane atağı olmayan İBB devre arasında iyi analiz ederek maçı döndürdü. Biz maalesef direnç gösteremedik. Bunun nedenlerini tek tek anlatmayacağım ancak en önemli sebebi takım olamamız ve elimizdekileri iyi kullanamamızdır. Eskiden maçları döndürüyorduk şimdi elimizdeki maçı kaybediyoruz. Bu konuda Şenol Güneş suçludur ama madalyonun öbür yüzünü de görmek gerektiğini düşünüyorum.Ancak tek suçlu Şenol Güneş olmadığını hepimiz biliyoruz.
Gelelim maçta yaşanan tatsız olaylara, bildiklerinizi zaten tekrar etmeyeceğim hakikaten bizlere yakışmayan hareketlerdi. Ancak benim dikkatimi çeken ve burada anlatılmayan bir olaya maalesef şahit oldum. Koreli olduğu söylenen bir Trabzonspor taraftarı mağlup ayrılınca sinirden koltuğa sert bir şekilde vurdu belli ki hırsını ondan çıkarmaya çalışıyordu. Kendini bilmez genç bir arkadaşta üstüne vazifeymiş gibi ne vuruyorsun diye onu tartaklamaya çalıştı, allahtan araya bir kaç taraftarımız girerek zorda olsa olayı kapattı. Bu kişi koreli ve Trabzonsporlu. Bu kişiyi alkışlamamız gerekirken yaptığımız rezalete bak. Aslında bu her şeyi anlatıyor. Adaletsizliğe tahammül edemeyen taraftarımız hıncını bir şekilde güçsüzden çıkarmaya çalışıyor. Aynı TFF'nin yada siyasilerin Trabzonspora yaptığı gibi. Bu sebeple önce adaleti bir sağlayalım sonra sıra diğerlerine gelsin. Şenol Güneş yada Sadri Şener'in de kabahatleri var ama günah keçileri değiller. Bizlerin öncelikle bunları iyi gözlemlememiz gerekiyor.Tamam Şenol Güneş istifa etsin yerine kim gelecek Ersun Yanal mı ? Hani şu tapelerde adı geçen Ersun Hoca. Kusura bakmayın da benim midem bu saatten sonra Ersun Yanal'ı kaldırmıyor. Sonra da başkan olarak Aziz Yıldırım'ı mı getirelim ? Biz neyin savaşını veriyoruz ?
Onursal başkanı fenerli, oy verdiğimiz bakanımız Galatasaraylı olan bir klüpte tek suçlu yıllar boyu emeğini Trabzonspor için vermiş
Şenol Güneş midir ? Önce eteklerimizdeki taşları bir dökelim. Sadri Başkan taraftara sahip çıkmıyormuş. Kim bize sahip çıkıyor bir sorun kendinize.

Dün güzel hareketlerde vardı BMN Bursa'nın açtığı güzel pankart 34.dakika ve 61.dakika kutlaması ama benim en beğendiğim bu pankarttı. Trabzon kanadının ayrı telden çaldığı istanbul kanadının ise ayrı telden çaldığı bir camia kenetlenemedikten sonra Şenol Hoca ve Sadri Başkan gitse ne
olacak ?

İmzami atarım altına.
Helal olsun...

Tolga Okumuş
17.12.2012, 11:54
Tribünden bunları görmek mümkün olmuyor akşam tvde izlemedim bu söylediklerin gerçekten oldu mu? Janko ile Zokora meselesi

Aynen abi.

Adam kenardan geliyor ne oynayacağız ne yapıyoruz diye soruyorlar.Valla bende bilmiyorum birşey demediler ki gibilerinden hareket yapıyor.

İçler acısı.

isyan6161
17.12.2012, 11:59
Yazık,

Taraftara ayak uyduramayan, psikolojik ve hassas ortam umrunda olmayan vurdumduymaz ne yaptığını bilmez bir topluluk vardı sahada. Topluluk diyorum çünkü adına takım diyebilmemiz için bir emare görmeniz şart. Bu şartı sağlayacak bir ışık göremedik rakibin şimşeklerine rağmen.

Ne diyelim, eyvallah Trabzon... bunu da yaşattın ya bize...

eyvallah deme bencede ıcraate gecın bıran once tıpkı hugo brossa yaptığınız gıbı adam gunesın yaptıklarının yarısını bıle bıze yasatmadan manıfesto yayınladınız be adam hakkında bu sıtede hadı hodrı meydan sımdı bırakın eyvallah demeyınde tarafsızlığınızı gosterın..

Taner Gündoğdu
17.12.2012, 12:03
*kasımpaşa maçında 120 dakika koşan Alanzinho, maça en iyi başlayan isimken ve hala koşmaya devam ederken oyundan alınıyorsa,

*emerson bu takımda geldiği günden beri 11 oynuyorsa,

*kendini insanların içinden geçen sevimli hayalet casper sanan volkan oyuna sonradan girip tel tel dökülüyorsa,

*yürüyüşüne, duruşuna, hareketlerine baksan çok şey yapar sanacağın olcan cezasahasına, kornerler ve frikikler dahil, bir tane adam gibi orta yapamıyorsa,

*yasin birkez adam geçip orta yapamıyorsa,

*serkan şuursuzca koşuyorsa

*bir Trabzonsporlu futbolcuya 4-5 rakip oyuncu saldırmışken "takım arkadaşları" aval aval olayı seyrediyorsa

*oyuna sonradan girdiğine göre sakat olmayan janko yerine sumo güreşçisi henrique üst üstte bilmem kaç maç 11 de çıkıyorsa

*bir grup taraftar yönetimi istifaya davet ederken öbür grup onları ıslıklıyorsa

varsın İBB'de yensin bizi, eskişehirde!

bariskaratas
17.12.2012, 12:15
yazık ettiniz Cale ye be.
Kale gibi adamdı. onun gibi kademeye giren yoktu.
solun sagın her tarafın kademesine girip açıkları kapatıyordu.
engini, selcuğu, burağı, savunup colman'a cale'ye laf atanlar konuşmasın bir zahmet.

Semra
17.12.2012, 12:17
Bizim takım bazen duygusala bağlasa, hırs yapsa diye bekliyorum ama yok...
Takımı hareket geçirecek onca şey varken takımın! (takım derken kısaltmak için öyle yazıyorum aslında sahada maalesef takım olmayı becerememiş isimler vardı ve bu sadece bu haftaya özgü değil, sezonun başından beri görüntü o!)
umursamayışı akla zarar... Hiçbir şey değilse o soğukta oraya gelen taraftarın için, forman için, rakibin çirkefliği için, dönen oyunlar için herhangi bir şey için bu maçı almak iste... İste işte!

Bazı futbolcuların ne oynadığını bilmiyorum Alan ve Adrian dışındakileri ısınırken gördüm sonrası yok!

Stadda aklımda kalan pankartlar ve 34. / 61. dakikalardı... öyle de hatırlamak istiyorum.
Mesela bazı kendini taraftar sananlara hiç değinmiyorum!
Yönetim, teknik ekip, takım ve taraftar herkes kendini sorgulayıp bu renklere yakıştığı gibi hareket etmeli.

ismail-dede
17.12.2012, 12:18
Gün takıma destek olalım düzelir günü değildir artık
Takım olarak oyuncu yapısı olarak kalitemiz oldukça düşük Şenol hocanın bence en büyük eksiği takım kurmadaki beceriksizliği bu sene tekrar gördük bunu yapılacak şey belli bozulmadan düzelmez bu durum hocanın ve ekibinin miadı dolmuştur artık isteyen istediği kadar desteklesin bu ekiple bundan iyi olamayız radikal değişiklikler şart oldu.

bariskaratas
17.12.2012, 12:29
Bu takım düzelir. Artist futbolculardan kurtulup takım için oynayanları oynattıkça.
engin, burak gitti olcan, volkan geldi.

Mustafa'
17.12.2012, 12:37
şenol güneş trabzonspor'da gelmiş geçmiş en iyi teknik drektör'dür.

ama malesef şu an takıma zarar veriyor.takımın yeni bir başlangıç yapması için yeni heyecanlar şart.

şenol güneş istifa etmelidir ama trabzon'danda krallar gibi bi törenle gönderilmelidir.

temel_yilmaz
17.12.2012, 12:52
Dün takıma baktım,inanırmısınız Alanzinho dışında mücadele eden yoktu onunda fiziği el verdiği kadar işte.
Kandilli kız lisesi gibi takım bizimkisi hoca şu Yasinde ne görüyor anlamak imkansız keza Olcan'da.
Olcan o Antepdeki Olcan değil,çok kilolu fulelenemiyor eskisi gibi,hızlandığı vakit rakip dokundumu uçuyor resmen..
Volkanı beğenmeyen arkadaşlar var ama Volkan dün girdide takımın sağ tarafı hareketlendi,Yasine göre messi gibi oynadı..

Esas sorun bence psikolojik,takımda bir ruhsal çöküş var hocadan kaynaklanan hocaya teşekkür edilip yollanmalı ..

Sufyu_41
17.12.2012, 13:01
Kısa ve net; İstifa'da bir hizmettir.

DEEP BLUE
17.12.2012, 13:03
şenol güneş trabzonspor'da gelmiş geçmiş en iyi teknik drektör'dür.

ama malesef şu an takıma zarar veriyor.takımın yeni bir başlangıç yapması için yeni heyecanlar şart.

şenol güneş istifa etmelidir ama trabzon'danda krallar gibi bi törenle gönderilmelidir.

Havai fişekler benden... Yeter ki gitsin.

zaferyıldız
17.12.2012, 13:11
aslında şenol hocanın takımın başından ayrılmasının bir çok faydası olabilir

bu şehir bu takım bu klüp şikede çok feci bir şekilde yenildi ,arkadaş

şenol hoca bunun en büyük sembolü...

bir çoğumuz hala bu yenilgiyi kabul etmiyor ve kendini kandırıyor.

bence şenol hocanın gitmesi apaçık bir mağlubiyet ilanı olacaktır...

bu iyi bir şey mi ?

ilk bakışta değil gibi .

ama bu şehir(trabzon) bunu haketti....kendini kandırmaya son, gerçekle yüzleş trabzon...herşeyine! sahip çıkamadın. ve onu siyasi çıkarlarınla heryöne sattın...

lopsang
17.12.2012, 13:14
Deniyor ki, takımda 5 futbolcu yoktur Şenol Güneş'i seven, hatta 5 tane futbolcu yoktur takımı, Trabzon'u seven. İkinci kısım için profesyonelliklerini öne çıkarır işin içinden çıkarız da, birincisi gerçek ise bu takımdan hiç bir şey olmaz, boş yere vakit harcayıp maç falan izlemeyelim.

Şenol Hoca'nın en eleştirilecek yeri transfer politikasıdır. Hani ben karışmam, alsınlar bakarız anlayışı. Takım sen oynatacaksın,sistemi sen kuruyorsun,ama oynatacağın sistemin parçalarını tarif üzerine başkalarına ısmarlatıyorsun..O zaman ne oluyor,senin anlayışına uymayan oyuncular geliyor, sen sistem değiştiriyorsun, sonra da uyumsuzluktan bahsediyoruz...
Bilgisayar toplayacaksın amaç 3D oyunları oynamak, diyorsun bilgisayarcıya bana şu özellikte bilgisayar lazım, adam koyuyor ,işlemciyi, ram belleği, ekran kartını koyarken sadece ramine bakıyor sanki ekran kartının kalitesini belirleyen şey sadece rami imiş gibi, ne teknolojisine ne işlemcisiyle ilgileniyor, sonra geliyorsun bakıyorsun verim düşük , neden ? Bilgisayarlar en kötü halkasına göre performans gösterir, bir parça zayıf ise verim ciddi oranda düşer...
Bizim takımın derdi budur, sistemi oynayacak oyuncular yok, derme çatma bir sistem, kalite oyuncular da zayıf halkalar yüzünden verimsizleşiyor...

temel_yilmaz
17.12.2012, 13:19
Şenol Güneş tamamda sportif direktörmü ne olduğu belirsiz Giray Bulak ne yapıyor?

Bence toptan temizlik şart,Atay Aktuğ başkan olsun tekrardan,Atay başkanın yönetici kadrosu şimdiye göre çok iyiydi.Jun var diye adamı astılar şimdiki yönetimin bir düzine Jun vakası var.

lopsang
17.12.2012, 13:26
Şenol Güneş tamamda sportif direktörmü ne olduğu belirsiz Giray Bulak ne yapıyor?

Bence toptan temizlik şart,Atay Aktuğ başkan olsun tekrardan,Atay başkanın yönetici kadrosu şimdiye göre çok iyiydi.Jun var diye adamı astılar şimdiki yönetimin bir düzine Jun vakası var.

Aman kardeşim Atay Aktuğ falan demeyin, yanlış borsa hamlesiyle klübün geleceğine ipotek koydu o yönetim, yanlışı Sadri Şener yönetimi düzeltti, S.Şner'in heykelinin dikilmesini gerektirecek bir hamledir, TS'nin her yıl, elde ettiği kâra göre değişmekle birlikte, 8-10 milyon tl yi yatırımcılarına dağıtmasını zorunlu kılan hatadan döndürmüştür.

inadina61_08
17.12.2012, 13:43
Aman kardeşim Atay Aktuğ falan demeyin, yanlış borsa hamlesiyle klübün geleceğine ipotek koydu o yönetim, yanlışı Sadri Şener yönetimi düzeltti, S.Şner'in heykelinin dikilmesini gerektirecek bir hamledir, TS'nin her yıl, elde ettiği kâra göre değişmekle birlikte, 8-10 milyon tl yi yatırımcılarına dağıtmasını zorunlu kılan hatadan döndürmüştür.

Ben kimsenin gitmesini istemeyen biriyim devre arasına kadar yada gidenin yerine gelecek kişinin herkes tarafından kabullenmesine kadar, bu sözlerimden sonra sadri şener bir şeyi düzeltmiş değil, düzelttiğinde 3 yıl vermediği temettülerin başına bela olacağını tahmin etmiyordu, işte şimdi bela oldu, gs gibi bedelli de yapmasına izin verilmiyor, Başkan çok zorda bence bu konuda.

maxim
17.12.2012, 13:58
Yediğimiz ilk golü şimdi izleyebildim...

Yok böyle birşey...Emerson ve Mustafa'nın hareketleri eski pes oyunlarındaki bug'lara benziyor.

Ancak Tam Onur eline alacakken Giray'ın topu dikmesi de golün gelmesinde önemli rol oynamış...

Burçak
17.12.2012, 14:01
http://www.haberts.com/images/upload/375468_478401112200910_1595173644_n.jpg

Courage
17.12.2012, 14:05
Bu maç gerçeği bize kabak gibi gösterdi ki ; bu lig bitmiştir bizim için. Artık bundan sonra 3 şerefsizler ve onların yağdanlıklarıyla oynayacağımız maçlarda sadece ve sadece şerefimizi daha fazla yere düşürmemek için mücadele edeceğiz.

Allah'tan kupada devam ediyoruz....!!! İsimleri olan, yüksek maaşlara kulübün kasasından semiren bu kişilerin(futbolcular) sene sonunda arkalarından yiyecekleri küfürleri arttırmamak için son şansları orası.

Maç hakkında bilindik şeyleri yazmaya gerek yok.Ali Ece yazmış benim yerime hoşuma gitti paylaşayım dedim;

Gençleş, 1461'leş!
http://www.aksam.com.tr/gencles,-1461les-8616y.html

Ilelioglu
17.12.2012, 14:12
Macin Yildizi Anketi yok mu? Mustafa Yumlu'dan yana kullanacaktimda...:rolleyes:

Ne güzelde bir gol yedirdi bize, degil mi? Ilk golde topu Emerson'a carptirmasi, devaminda Giray'in uzaklastirdigi(!) topu taca dogru vuracagi yerde ice vurmasi? Harbiden yildiz olmayi hak etti...Düsünerek oynayan nadir Futbolcularimizdan Mustafa..

Ha ikinci gol, Onur..:) Topa cikiyorsan alacaksin, yoksa cikmayacaksin. Hadi sen topu becerip alamadin, ya defansin hali? Icler acisi, aslinda bugüne kadar defansimiz iyi diye avunduk durduk ama Bamba'nin ve Kalecilerin etkileri varmis megersem. Defansimiz iyi felan degil, bu takim iki sezondur 3 tane Stoper ile mücadele ediyor, ligimizde bu bölgeye her takim önem verirken sadece biz önem vermiyoruz. Bamba'nin alternatifi yok, Mustafa 1461'de oynar, iyide oynar.

Defansimiz bu hatalari yaparken Hoca ne yapti peki?

10 haftadir sahada top dahi oynamayan bir ikiliden bashediyoruz. Yasin ve Olcan(belki Ordu maci haric) yine bu macta sahaya ilk on birde ciktilar. Allah askina Senol Hoca, ne bekliyorsun bu ikiliden? Adrian ile Volkan'a bu sansi tanimadin ama..!?

Ha birde Henri..! Ya olacak is degil, adamin ayakta duracak hali yok, ilk on birde, hemde böylesine bir haftada..!? Forvetsiz cikarim daha iyi, en azindan maci kaybetmem.

Her sey bir kenara, yorgun bir takimi sahaya sürüyor Hoca, sansa bala skor avantajinida sagliyor. Peki bu yorgun takimdan!!! ikinci yariyi kaldirmasini nasil bekliyor, üstelik dakiklarca üc kisi(Henri,Yasin ve Olcan) eksik oynarken?

Yine herseyi gectim, skor avantajini korumayi bile düsünmedi. Geride karsilayip kontra atak yapalim bile demedi.

Senol Hocam; Eskisehir ile Gayse'yi yenecegini zannediyormusun?

Bu iki takima kaybedersen Avni Aker "ISTIFA" diye inlemez mi?

N'Doye'ye karsi cikan ve akabinde Videoton'a elenip Janko'yu 2.5 Mio. Euro'ya daha az verip alan zihniyet zaten istifa etmeli...

..

Ilelioglu
17.12.2012, 14:20
Ilk golde es gecmisim ama Yasin'in de hatasi var. Zarar ettigi gibi birde gol yememize sebep olmus. Ekrem taa nerden geliyor topu aliyor vuruyor, sen nerdesin be adam?

..

lopsang
17.12.2012, 14:28
Ben kimsenin gitmesini istemeyen biriyim devre arasına kadar yada gidenin yerine gelecek kişinin herkes tarafından kabullenmesine kadar, bu sözlerimden sonra sadri şener bir şeyi düzeltmiş değil, düzelttiğinde 3 yıl vermediği temettülerin başına bela olacağını tahmin etmiyordu, işte şimdi bela oldu, gs gibi bedelli de yapmasına izin verilmiyor, Başkan çok zorda bence bu konuda.

Hayır o 3 yıllık temettüyü mecbur verecek, çünkü önceden verilmemiş, gelecekte aynı sıkıntının yaşanmaması için hamle yapıldı, düzeltilen o...Bedelli denen şey yatırımcı yolma yoludur, GS'nin yaptığı borsa simsarlığı, SPK'nın izin vermemesi lazımdı GS'ye..

Soner Albayrak
17.12.2012, 14:40
Arkadaş siz ''futbolcular'' ne işe yararsınız?

Sizin göreviniz nedir? Yan gelip yatmak mı günü kurtarmak mı söyleyin işinizi yapıyormuş gibi gözükenbir topluluk musunuz yoksa?

Kendinize şu soruyu sorun bakalım acaba bu ülkede benim kazandığım parayı kazanan kaç kişi var?

Ben 17 senedir okuyorum sizin kadar para kazanan insana rast gelmedim.

Trilyonları götüyorsunuz biz taraftar emeklerimizin karşılığında bir avuç mutluluk istiyoruz sizden onu da çok görüyorsunuz bize.

Doğru tabi siz ne kafanıza takacaksanız ki böyle şeyleri kazandığınız para zaten sülalenize yeter..

Sizleri odunlar dövmek gerekiyor yeminle ruhsuzlar..

inadina61_08
17.12.2012, 15:06
Hayır o 3 yıllık temettüyü mecbur verecek, çünkü önceden verilmemiş, gelecekte aynı sıkıntının yaşanmaması için hamle yapıldı, düzeltilen o...Bedelli denen şey yatırımcı yolma yoludur, GS'nin yaptığı borsa simsarlığı, SPK'nın izin vermemesi lazımdı GS'ye..

100 milyon tl den bahsediyoruz 3 yıllık ve bu başımıza öyle büyük bir belaki, sadri şener-transfer-takımın hali-şike olayları ile mücadele derken bence kafası bayağı bir dolu, İnşallah bir çözüm bulur, taraftar olarak bazı sıkıntılarımız var ve sadece günlük yaşıyoruz.. Birde sene başında bjk gitti ilk 5 e giremez dendiğinde biz bjk den daha kötü bir yerde bitirebiliriz diye düşünüyordum, pek de yanılmadım, çünkü onların suçlayacağı adam YD var, bizde herkes suçlu, başkan,Td, taraftar,oyuncular ve daha aklıma gelmeyen herkes, tek bir noktada birleşebilsek çok çok iyi yerlere gelebiliriz. mesela siyaset konusunda bile önce Trabzonspor diyemedik maalesef(herkese eşit tepki gelen tüm siyasiler için, bakın mhp ve chp başbakanı suçlamış başladı oy kaygısı, evet derken neredeydiniz acaba diyebilsek ve 3'ünede aynı tepkiyi verebilseydik!?)

Ilelioglu
17.12.2012, 15:07
100 milyon tl den bahsediyoruz 3 yıllık ve bu başımıza öyle büyük bir belaki, sadri şener-transfer-takımın hali-şike olayları ile mücadele derken bence kafası bayağı bir dolu, İnşallah bir çözüm bulur, taraftar olarak bazı sıkıntılarımız var ve sadece günlük yaşıyoruz.. Birde sene başında bjk gitti ilk 5 e giremez dendiğinde biz bjk den daha kötü bir yerde bitirebiliriz diye düşünüyordum, pek de yanılmadım, çünkü onların suçlayacağı adam YD var, bizde herkes suçlu, başkan,Td, taraftar,oyuncular ve daha aklıma gelmeyen herkes, tek bir noktada birleşebilsek çok çok iyi yerlere gelebiliriz. mesela siyaset konusunda bile önce Trabzonspor diyemedik maalesef(herkese eşit tepki gelen tüm siyasiler için, bakın mhp ve chp başbakanı suçlamış başladı oy kaygısı, evet derken neredeydiniz acaba diyebilsek ve 3'ünede aynı tepkiyi verebilseydik!?)

Ne zaman Birlik olabildik ki..?

..

Mehmet Fatih Yavuz
17.12.2012, 15:09
Deniyor ki, takımda 5 futbolcu yoktur Şenol Güneş'i seven, hatta 5 tane futbolcu yoktur takımı, Trabzon'u seven. İkinci kısım için profesyonelliklerini öne çıkarır işin içinden çıkarız da, birincisi gerçek ise bu takımdan hiç bir şey olmaz, boş yere vakit harcayıp maç falan izlemeyelim.

Şenol Hoca'nın en eleştirilecek yeri transfer politikasıdır. Hani ben karışmam, alsınlar bakarız anlayışı. Takım sen oynatacaksın,sistemi sen kuruyorsun,ama oynatacağın sistemin parçalarını tarif üzerine başkalarına ısmarlatıyorsun..O zaman ne oluyor,senin anlayışına uymayan oyuncular geliyor, sen sistem değiştiriyorsun, sonra da uyumsuzluktan bahsediyoruz...
Bilgisayar toplayacaksın amaç 3D oyunları oynamak, diyorsun bilgisayarcıya bana şu özellikte bilgisayar lazım, adam koyuyor ,işlemciyi, ram belleği, ekran kartını koyarken sadece ramine bakıyor sanki ekran kartının kalitesini belirleyen şey sadece rami imiş gibi, ne teknolojisine ne işlemcisiyle ilgileniyor, sonra geliyorsun bakıyorsun verim düşük , neden ? Bilgisayarlar en kötü halkasına göre performans gösterir, bir parça zayıf ise verim ciddi oranda düşer...
Bizim takımın derdi budur, sistemi oynayacak oyuncular yok, derme çatma bir sistem, kalite oyuncular da zayıf halkalar yüzünden verimsizleşiyor...

Kendi oyuncusunu seçmeyen adam hoca değildir. Kusura bakmayın, kim ne kadar kızarsa kızsın.

"Başkalarının kurduğu kadro" larla başarılı olduğu iddiasının ispatı da yapmadığı, yapamadığı oyuncu seçimi işidir.
Birileri bir sistem için oyuncuları seçmiştir, Şenol Hoca ekili tarlayı biçmiştir. Bu kadar.
Kendisinin bir oyuncu kadrosu oluşturduğu, sistemine göre oyuncu taleplerinde bulunduğu vaki değildir, 60 ından sonra da huylu huyundan vazgeçmez.

Bu vesile ile asla bir teknik direktör, hele de iyi bir teknik direktör olamaz.
Ancak oyunculara ve teknik kadroya çok iyi bir danışman olabilir.

fanatikdevri
17.12.2012, 15:22
Ikinci golde es gecmisim ama Yasin'in de hatasi var. Zarar ettigi gibi birde gol yememize sebep olmus. Ekrem taa nerden geliyor topu aliyor vuruyor, sen nerdesin be adam?

..

İkinci golde Allah aşkına emersonu izleyin böyle topçumu olur

Tunga
17.12.2012, 15:23
eyvallah deme bencede ıcraate gecın bıran once tıpkı hugo brossa yaptığınız gıbı adam gunesın yaptıklarının yarısını bıle bıze yasatmadan manıfesto yayınladınız be adam hakkında bu sıtede hadı hodrı meydan sımdı bırakın eyvallah demeyınde tarafsızlığınızı gosterın..

Şu dediğin açıklama nerede? O dönemde yöneticiydim. Ben öyle bir açıklama hatırlamıyorum. Nerede?

fanatikdevri
17.12.2012, 15:25
En acı tarafı kimsenin umursamadığı bir takım haline geldik.ikincisi takımı sahiplenen futbolcu yok serkan dayak yedi orda bizden kimse gitmedi 2 sene önce yanda oyuna girmeyi beklerken gol olunca sevinen barış ataşla ferhat durumundan bu hallere geldik yazık.

cakalkerem
17.12.2012, 15:26
ikinci golde benim tv den izlediğim gibi emersonda sahada seyrediyordu

Yaşar
17.12.2012, 15:27
İlk golde Mustafa Yumlu, Emerson ve Giray'ın yaptığı hatalar görünse de; Zokora'nın pozisyonu eli belinde izlemesi de işin görünmeyen kısmıydı.
Ama doğru ya, Zokora ortashanın trafik polisi idi.
Defansif ve ofansif hiçbir işe karışmadan defanstan top alıp tekrar defansa veya sağına-soluna vermek veya arkadaşlarını topu nereye atacakları konusunda uyarmak gibi çok önemli görevleri vardı.

cakalkerem
17.12.2012, 15:32
colman neden oynatılmadı sakatmıydı?

S.ÖZKAN
17.12.2012, 15:43
Tapelerde şikeci başı şöyle diyordu 'Bu TS nin g..ü kalktı 3 büyüklerden biri şampiyon olmalı yoksa bunların önünü alamayız.'sonra başladılar çalışmaya tabi 3 temmuzdan sonra diğerleri katıldı üstüne birde TRABZONSPOR camiasının hataları eklendi ve sonuç ortada.Büyük bir üzüntüyle TRABZONSPOR un ve ülke futbolunda güzel olan herşeyin düşmanlarının başarılı olduklarını itiraf etmem gerek.

Ilelioglu
17.12.2012, 15:47
İkinci golde Allah aşkına emersonu izleyin böyle topçumu olur

Ilk gol demek istemistim.

..

Ilelioglu
17.12.2012, 15:49
İlk golde Mustafa Yumlu, Emerson ve Giray'ın yaptığı hatalar görünse de; Zokora'nın pozisyonu eli belinde izlemesi de işin görünmeyen kısmıydı.
Ama doğru ya, Zokora ortashanın trafik polisi idi.
Defansif ve ofansif hiçbir işe karışmadan defanstan top alıp tekrar defansa veya sağına-soluna vermek veya arkadaşlarını topu nereye atacakları konusunda uyarmak gibi çok önemli görevleri vardı.

Aynen bak bunu es gectim. Yahu dikine tek bir pas bilemi atamaz adam? Hep saga sola..Ha birde geriye..

Zokora'nin takima gram katkisi yok, mücadeleci top aliyor, eyvallah ama biraz daha fazla katki yapmali.

..

14cell61
17.12.2012, 16:08
emersona laf atıp durmayın olcan sahada olduğu sürece sol kanattan hiç bir şey belmeyin

grigandalf1967
17.12.2012, 16:10
Mustafa Yumlu Trabzonsporda oynayacak kapasitede değil arkadaşlar.Sadece bu maç için konuşmuyorum.Ha oynar oynamasına işte böyle oynar çıra gibi yakar seni.

Giraya gelirsekde yanında aklı başında biri olursa iş yapıyor.Az hatayla oynayabiliyor.
Bekler rezalet bir durumda
Orta saha tek bir organize atak geliştiremiyor.
Santafor ise komik

Bu takımı kim oluşturdu(buna takım denirse) ?

14cell61
17.12.2012, 16:11
jankonun futbolcu olduğundan şüphe ediyorum

14cell61
17.12.2012, 16:12
trabzonspor acilen futbolcu izleme komitsini değiştirmesi lazım bu futbolcuları kim izliyor merak ediyorum

Enes Ünal Kaya
17.12.2012, 16:15
jankonun futbolcu olduğundan şüphe ediyorum

Manken Zaten :p

şaka bir yana ben janko nun iyi yetenekli oyuncu olduğunu düşünüyorum. insan olarak da iyi niyetli birisi fakat bizim takımda iş yapamaz.

teknik ve taktik olarak onun oynayacağı sistemde bir takıma sahip değiliz.

14cell61
17.12.2012, 16:16
jankonun bizim takımın forveti olmadığını bende biliyorumda adam 2m boya sahip hiç kafa topunu alamıyor , bırak almayı her hareketi faul

Tayfun
17.12.2012, 16:19
http://c1212.hizliresim.com/14/k/gzqfc.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Not: Facebook sayfasından alıntıdır ve herşeyin özetidir!

Tahir61
17.12.2012, 16:24
cale yi yediniz

cech i bitirdiniz

celu ya sövdünüz

sırada emerson mu var

volkan bekiroğlu çok bu taraftara

farozlufatih61
17.12.2012, 16:28
Cale için neler derdik neler yaradanda verdikçe verdi alın size cech o olmazsa emerson 2sini birleştirsen calenin gölgesi olamaz.

Hamiyi beğenmedik yaradan sizmisiniz hamiyi beğenmeyen alın size ömer rıza ersen marti umut gökhan henrigue vittek janko...

Gökdeniz için tribünlerden edilen küfür kalmamıştı yaradanda bize bu yasinleri olcanları saparaları layık gördü..

Breams kötü leekens ultra kötü halilodziç at çöpe yaramaz ersun hikaye v.s v.s durumumuz ortada çık işin içinden çıkabilirsen

maxim
17.12.2012, 16:35
Yahu bu Emerson değil miydi Gençlerbirliği maçında soldan yardıran, gol atan, övgüler alan???

S.ÖZKAN
17.12.2012, 16:41
Yahu bu Emerson değil miydi Gençlerbirliği maçında soldan yardıran, gol atan, övgüler alan???

Umut Bulut u unutmayalım adama yapmadığımızı bırakmadık şimdi sülüksaray da oynuyor diye saydırıyoruz.Biz ancak eleştiririz.

Memduh
17.12.2012, 16:42
Emerson geldiğinden beri benden övgü almadı. Aksine hep eleştirdim.
Dünkü maçta da en çok hata yapanların başındaydı. 12. dakika yürümeye başladı. Tribünden etmediğim küfür kalmadı.
Sol kanadımız koridor oldu Emerson yüzünden. Celutska veya Ferhat kesinlikle Emerson'dan çok başarılı olur.
Ve o kanattan atak yapılamasaydı emin olun o iki golü de yemezdik. Diyeceksiniz ki ortada galibiyet hak edecek futbol mu vardı?
Yoktu ama bir tek futbolcunun bile aksaması bir çok futbolcuyu demoralize eder ve etti de.
Henrique için söylenecek laf yok. Trabzon sokaklarından kimi getirsen daha faydalı olur. Çünkü hiç bir şey yapamazsa önündeki adama pas verir.
Dün henrique 10-12 tane topu, o klasik bacaklarını açıp salakça beklemesi yüzünden kaybetti.

iso_4939
17.12.2012, 16:52
ulen rüyada bledıye bızı 4_1 yenıyor görmustum ne sacma boyle rüyamı olur dedım...
kabul etmezsen al sana ıkı tane..............

Taner Gündoğdu
17.12.2012, 17:19
Macin Yildizi Anketi yok mu? Mustafa Yumlu'dan yana kullanacaktimda...:rolleyes:

Ne güzelde bir gol yedirdi bize, degil mi? Ilk golde topu Emerson'a carptirmasi, devaminda Giray'in uzaklastirdigi(!) topu taca dogru vuracagi yerde ice vurmasi? Harbiden yildiz olmayi hak etti...Düsünerek oynayan nadir Futbolcularimizdan Mustafa..

bence o pozisyonda bir numaralı suçlu emerson, topu uzaklaştıracağı yerde saçma sapan bir şekilde bekliyor da bekliyor

Tolga Okumuş
17.12.2012, 17:27
Yediğimiz ilk golü bir bilgisayar oyununda yeseydim

ohaa lan oyundaki hataya bak böyle oyun mu olur deyip kapatır ve bir daha oynamamak üzere bilgisayarımdan silerdim.

inadina61_08
17.12.2012, 17:28
ve köprü özelleştirme ihalesini 5 milyar 720 milyon dolarla koç holding alır, bu koç tanıdık geliyor,bi de aralarında ortaklık için ülker varmış... iyiymiş dimi

CEMEFKER
17.12.2012, 19:56
Takımın sorunu teknik ekip ve futbolculardan çok, yani sahanın içinden çok dışarı kaynaklı. Bunu birçok başlıkta yazdık, yazan birçok renktaş da var. Günlük sonuçlara göre takımla, kluple ilgili kanaatlarimiz, düşüncelerimiz değişiyor ve bu durumda taraftar olarak, eleştiren olarak tutarsız olduğumuz, yanlış yolda olduğumuz gösteriyor.

Yani takım kazandığı zaman hedef gözümüzde küçülüyor, falan falan maçları da alırsak şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuza kadar iş gidiyor, kaybettiğimiz zaman başta hoca olmak üzere "kaymadığmız" kimse kalmıyor.

Sakin düşünüp öyle eleştirmekte fayda var.

Şunu da eklemekte fayda var. Bizim burda yaptığımız eleştiriyi de kimse takmayabilir, kendi yağımızda kavuruluyor olabiliriz, ancak şuna da saygı duyulması lazım ki, bu soğukta İkitelli'nin rüzgarını, soğunu yiyen sahada kendini tatmin edemeyen taraftarın burada veya başka bir ortamda eleştirerek, noktalı da olsa küfür etmesine kimsenin birşey dememesi lazım, en azından esnek olunması lazım.

Çünkü bu taraftar, bu camia, bu şehir çok şeyi hak ediyor.... 30 küsür seneden beri şampiyon olamamış, daha doğrusu oldurulmamış, hakları elinden alınmış bir kitlenin vatanın en büyük çimentosu olarak gösterilen bir halkın duyguları ile fazla oynanmasın artık. Mustafa Akçay Hoca'nın dediği gibi " BİRAZ SAYGIYI HAKEDİYORUZ, SAYGI İSTİYORUZ..."

Niye buralara geldik, bunları söylüyorum....

Maçla ilgili teknik olarak çok şey söylenebilir, hoca eleştiriler, maçına göre oynayan futbolcu veya hiç oynamayan futbolcu eleştirilebilir. Bunları bi kalemde geçersek bu maçı bu saate alan zihniyet ile 3 Temmuz 2011 ve sonrası neden olan zihniyetin hiç bir farkı yok.

Kısacası değişen hiçbirşey yok adalet adına. Hak adına. İşe buradan başlamak lazım.
-----------------------------------------------------------------

olacak ?

---------------------------------------------------------------------
Bunu anlatmaya çalışıyoruz, birçoğumuz kadronun çoğunu göndermeye çalışıyor, teknik direktörü göndermeye çalışıyor.

Asıl sorunu göremezsek bir parmak bal çalarlar yarın birgün ağzımıza kısa vadede elen başarı gözümüzü boyar, ancak uzun vadede kaybeden hep yine biz olacağız/oluruz. O zaman diğerlerinden farkımız ne olur ? 3 Temmuz bize bir fırsatı da beraberinde getirmişti aslında, ancak değerlendirilemedi.

Matruşka'nın içerisindeki bebelere kurt dadanmış, " Aman benim güzelliğim bana yeter, görünürde nasıl olsa ben varım" havasında.

Yazık ki haşerenin kendisine varabileceğinin farkında değil .

Cyzio
17.12.2012, 21:38
Önce Broos ile ilgili BMN açıklamasını gösterir misiniz?

Böyle bir yazı olmadığını iddia ediyorsunuz, olabilir. Ama o saate kadar hiç bir yönetici tarafından cevaplandırılmaması, haliyle bazı istifhamlar oluşturdu.

Şimdi adalet adına, aynı soruyu nakzo'ya soralım:

Bu bahsettiğiniz manifesto benzeri yazı nerededir?

.

Etem Güner
17.12.2012, 22:13
*kasımpaşa maçında 120 dakika koşan Alanzinho, maça en iyi başlayan isimken ve hala koşmaya devam ederken oyundan alınıyorsa,

*emerson bu takımda geldiği günden beri 11 oynuyorsa,

*kendini insanların içinden geçen sevimli hayalet casper sanan volkan oyuna sonradan girip tel tel dökülüyorsa,

*yürüyüşüne, duruşuna, hareketlerine baksan çok şey yapar sanacağın olcan cezasahasına, kornerler ve frikikler dahil, bir tane adam gibi orta yapamıyorsa,

*yasin birkez adam geçip orta yapamıyorsa,

*serkan şuursuzca koşuyorsa

*bir Trabzonsporlu futbolcuya 4-5 rakip oyuncu saldırmışken "takım arkadaşları" aval aval olayı seyrediyorsa

*oyuna sonradan girdiğine göre sakat olmayan janko yerine sumo güreşçisi henrique üst üstte bilmem kaç maç 11 de çıkıyorsa

*bir grup taraftar yönetimi istifaya davet ederken öbür grup onları ıslıklıyorsa

varsın İBB'de yensin bizi, eskişehirde! kaldır ayağını ben basarım üstüne bukadar güzel özetlenir

evrents
17.12.2012, 22:20
Bu maçta takımımız ikinci yarı fizik olarak oyundan düştü bunu doğal karşılamak lazım.Çünkü perşembe günü 120 dk maç yaptık.Şenol hocamızın bu maçta 3-4 oyuncu rotasyonuna ilk 11'den gitmesi yararımıza olacaktı ki belki takımımız biraz daha diri kalacaktı.Ama maalesef olmadı ve yenildik.Önümüzde eskişehir ve galatasaray maçları çok önemli ve ne yazık ki bu maçlar da perşembe - pazara denk geliyor ama geçen haftaki maçtan farkı uzama ihtimali yok.Bu iki maçı da kazanarak devreyi hiç değilse moralli kapatmalıyız.

Etem Güner
17.12.2012, 22:21
aslında herkesin ortak görüşü olduğuna inandığım birşey var biz takım olamadık arkadaşlar takım olmanın gerekleri ne ise bizde bunların hiç biri yok kalecilerimiz hariç

A.Ali Karanis
17.12.2012, 23:01
Takımda ruh yok ruh.
Serkan'a 2 belediyeli biniyor,Serkan tek başına mücadele ediyor onlarla.Diğerleri uzaktan izliyor.Belediye ceza sahası önünde goygoya başlıyorlar.Takımın atak varyasyonundan,şutundan,çalımından,taktiğinden daha önemli bu bence.

E. Okan Bülbül
17.12.2012, 23:22
takımdaşlık duygusu gelişmemiş ve oyuncular hocayı sevmiyor bu kadar basit

Tunga
18.12.2012, 00:23
Böyle bir yazı olmadığını iddia ediyorsunuz, olabilir. Ama o saate kadar hiç bir yönetici tarafından cevaplandırılmaması, haliyle bazı istifhamlar oluşturdu.

Şimdi adalet adına, aynı soruyu nakzo'ya soralım:

Bu bahsettiğiniz manifesto benzeri yazı nerededir?

.

Hocam, mevcut yönetici arkadaşlar, görmemiş olabilirler. Bir de o günden bugüne kadro baya değişti, bilmiyor olabilirler. Ben bu soruyu iki yerde gördüm, ikisinde de sordum. Henüz cevap alamadım.

Biz Ziya Doğan döneminde de teknik heyetle ilgili açıklama yapmadık. Yönetim kimdeyse sorumluluk ondadır. Bizim mesajlarımız hep yönetimlere yönelik oldu. Diğerleri olsa olsa serzeniştir ki, daha bugün BMN ana sayfasında bu konuda haber yapıldı.

onurts61
18.12.2012, 00:30
Dün babamla konuşurken şimdi Şenol Güneş çıkar hafta içi basın toplantısı düzenler , felsefik 3 cümle kurar yine taraftarın çoğu tav olur demiştim , hafta içi basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı Şenol Güneş , ritüeli bozmadı ,Allah balık hafızalı bizlere akıl nasip etsin...

L.Burrows
18.12.2012, 01:00
Kadromuz kötü olmasada ruhsuzluk bizi aksihar belediyesi kıvamına getirmiş iyice. Sonumuz ne olacak merakla beklemekteyim

Mustafa Ayazoğlu
18.12.2012, 01:52
bu takım yenilebilir ama 5 dk 2 gol yemez ulan.

eskişehirden 3 yemez.

bursaya avni akerde yenilmez, bunun ne başkan nede şenol güneş ile alakası var.

gördüm ki benim tezde çöktü

avni akerde ki seyirci bi halt olmaz diyordum.

buz gibi havada 30 bin seyirciye yazık değil mi

ah ulan, sıkacan bu futbolcuların topuklarına :)

neksilmez
18.12.2012, 12:32
Bu kötü sezonda ilk kez takımı canlı izledim ki nasip en kötü maçlardan biri...

takım olmayı başaramadık, top rakipteyken futbolcular ne yapacağını hala bilmiyor, bilinçsiz bir pres mantığı var, topu kapan da ne yapacağını bilmiyor, kopukluk hat safhada, yasin gibi bu ligde onlarca futbolcu var trabzon ona çok fazla, emerson işi biliyor ama yapmıyor,işine geldiğinde oynuyor amaçsız, olcan dövünüyor boş... ilk haftasında da izlemiştim ibb maçında harikaydı, aynı olcan değil mi bu, şenol güneş mi oynama diyor oynasın işte ?
İşin püf noktası bu yönetim bitmiştir, çünkü futbolcu yönetimine güvenmiyor, nasıl mı?

giden futbolcu hain ilan ediliyor, takımı kurtarsan şampiyon etsen de yaranamazsın, isteyen istediğinde gidiyor da, ne ceza, ne bir şey... Futbolcu sahiplenilmiyor da, kandırmaca her şey, hep kandırıldı taraftar futbolcu zeki işi biliyor,iyi kullanıyorlar yönetimi... kaç futbolcuya ceza verildi, prim sistemi nedir...
Bu yönetim gitsin takım düzelir, çünkü futbolcu artık kestiremez ne olacak ne olmayacak...

Tolunay Abdioğlu
23.12.2012, 11:56
Gittiğim hiçbir Trabzonspor maçında. -Bitsin artık,bu ne lan böyle.- diye içgeçirdiğimi hiç hatırlamıyorum. Ama bu maçda resmen doruklarında yaşadım bu olayı. Sahada ne yaptığını bilmeyen,giydikleri formanın ağırlığını taşımayan ruhsuzlar topluluğu vardı. Serkan'ın hırpalanma olayında bile yanlız bıraktılar adamı. O an dedim ki, biz bitmişiz. Trabzonspor bu değil. Bunun sorumlusu kim veya kimlerse bu takımın üstünden çeksin elini eteğini. Unutulmasın ki, istifa da bir hizmettir.