PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16.Hafta | İ.B.B 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

biltrabzon
16.12.2012, 18:34
48 puandan 23 ünü alip 25 ini kaybeden bir hoca utanmadan sIkIlmadan macin nasil gectigini anlatiyor.Yedigi golde 4-5 hata üst üste yapmislarmis yapmasaydilar sen calistirmiyormusun bunlari.Adamin mac sonu aciklamalari tam fiyasko.Bir aralar özür diliyordu ;ne oldu kabahatin affoldu hatalarini düzelttinde biz mi görmedik?

eraytaskin61
16.12.2012, 18:35
beşiktaş taraftarını çok güzel hazırladı,ortamı yumuşattı beklentileri düşürdü, taraftardan yeterli tölaransı aldı..
bizimkiler naptı bir hafta birini oynattı, öbür hafta başka birini,kadro dışı bıraktıgını tekrar aldı, genç cocukları kesti sonuç yerlerdeyiz..
bu seneyi sileceksek eğer buna değmeli,birileri diyetini ödemeli,taraftara umut aşılanmalı.
şu tabloda bu kadroyla kimden, ne umut edilebilir de sabır gösterilebilir ?

r9emre
Trabzonluluk kavramını geçtim de bu ülkede delikanlılık kavramının sadece kelimelerde kaldığını bilmek için o olaya şahit olamaya gerek yoktu bence.

polatmu
48 puandan 23 ünü alip 25 ini kaybeden bir hoca utanmadan sIkIlmadan macin nasil gectigini anlatiyor.Yedigi golde 4-5 hata üst üste yapmislarmis yapmasaydilar sen calistirmiyormusun bunlari.Adamin mac sonu aciklamalari tam fiyasko.Bir aralar özür diliyordu ;ne oldu kabahatin affoldu hatalarini düzelttinde biz mi görmedik?

servete kariyer golü attırdılar ben daha ne desem bilemiyorum o an zaten içimden birşeyler koptu gitti...

biltrabzon
16.12.2012, 18:36
istifaya davet edenler TRABZONSPOR düşmanlarıdır ve ortamı germek istemektedirler.

Sensin trabzon düsmani akilli konus,aklini alirlar senin.Iftiraci adam.

Doğukan Uçan
16.12.2012, 18:36
Trabzonsporun durumunu en iyi anlatan fotoğraf serkan balcıya 2 kişi saldırıyor , bizden çıkıpta 1 arkadaşı yardıma gitmiyor.herşeyi anlatıyor bu.

serkanholep
16.12.2012, 18:38
arkaaşlar tamam şenol hoca istifa etsin

yanlış hamleler yapıyor takımı berbat etti ama saygı sınırını aşanlar kendine gelsin

şenol hoca gibi bir adamın şerefiyle gururuyla insanlığıyla trabzonsporluğuyla kimse alay edemez

alay edenler kendileri şerefsizdir

yazıklar olsun böyle taraftara

şenol hoca bizim efsanemizdir

bmn yönetimi ne iş yapar bilmem

dandik futblcuya şerefsiz diyince ceza yiyoruz ama şenol hocamıza ğza alınmayacak sözler yazanlar yazmaya devam ediyor

hepinize yazıklar olsun

zafercalikoglu
mallık bizde istanbul takımlarıın puan kaybedeceği haftada git istanbulspora yenil..
darlandım yine ben kacar..

Tahir61
Ersun Yanal ne yaptı diyenlere:

1) Trabzonspor'u çökmüş, kadro olarak bitmiş olarak devraldı. Trabzonspor'un her yıl harcadığından fazla bir para harcamayarak 12'den vuran transferlerle ufak takviyelerle birkaç yıl içinde şampiyonluğa ambargo koyabilecek bir iskelet yarattı. Bu iskelet öyle bir iskeletti ki, yapılan ondan sonra yapılan hatalara rağmen "o miras bitene" kadar Ts'nin çok başarılı sezon geçirmesini sağladı. Miras bitti, şimdi mal meydanda..

2) İlk sezonu yalnızca yeniden yapılanma sezonu olarak geçirmesi yeterli olacağı halde (içinde bulunan şartlar düşünüldüğünde) ligin en tempolu, en iyi futbol oynayan, en çok pozisyona giren takımını yarattı..

3) Takımın içerisinde, tüm engelleyici dış faktörlere ve düşmanca tavır alan yerel dinamiklere rağmen bir kolej havası yarattı. Trabzonspor'u hem imaj, hem yapı olarak bir sene içerisinde ne kadar yapılabilirse o kadar "modernize" etti.

Neden gönderildi?

1) Ne AKP'li ne de Trabzon'lu olması, sürekli altının oyulmasına, değişimi ve gelişimi anlayan küçük bir azınlık dışındaki kitlenin karşısına geçmesine neden oldu.

2) Ersun'un başarısı ile beklenmedik şekilde potaya giren takım, 1 yıllık takım olması ve çeşitli eksikleri nedeniyle şampiyonluk yükünü doğal olarak kaldıramadı. Bunun da faturası hocaya kesildi... Diğer bir deyişle, yukarıdaki dinamikler bu durumu kullandılar. Sabredilse idi, köstek değil destek olunsa idi, Ersun Yanal her takımda gerçekleştirdiği kaliteli transferlerle takviyelere 1-2 yıl daha devam edebilseydi, Trabzonspor bir şampiyonluk serisi yaşayabilirdi, yaşanacaktı. Gören gözler bunu o zaman dahi görmüş, buralarda yazmıştı..

şu onikiden vuran transferleri bir yazsan!

yanlış hatırlamıyorsam 19 transfer yapılmıştı

5-6 genç vardı o gençlerden hangisini oynattı

gökhan ünalın halil den

ceyhun un aykuttan

cale nin cechden
.

.ne farkı var

selçuk colman egemen dördün isabetli transfer kim?? yoksa ısacmi

FC-ST-PAULI-61
Trabzonsporun durumunu en iyi anlatan fotoğraf serkan balcıya 2 kişi saldırıyor , bizden çıkıpta 1 arkadaşı yardıma gitmiyor.herşeyi anlatıyor bu.
Aynen öyle Ekrem Eksioglu ve Metin Depe bile Artist hareketler yapiyor bizim Oyuncumuza korkmadan.O anda gercekten üzüldüm serkana kimse takmadi bi Emerson biraz tepki gösterdi.

Emrah KabuL
Hüseyin Sabancı İzmir bölgesi hakemi.

1980 doğumlu.

Bu sezon 9 maçta düdük çaldı.

Mete Kalkavan Samsun bölgesi hakemi.

1979 doğumlu.

Bu sezon 11 maçta düdük çaldı.

Beşiktaş'ın Sivas'a, Fener'in Antalyaspor'a mağlup olduğu maçlarda da kendisini gördük.

İlyas Özdemir
yasalarda Şenol Hocayı koruma kanunu yoksa eleştirilebilirde istifaya davette edilebilir bu ülkede bir takımın yakalayabileceği en büyük başarılara imza atan f.terim gese taraftarından istifaya davet edilmedimi

eraytaskin61
aykut demiri beğenmesemde pek yürek olarak,hırçınlık olarak kaptan olmaya en müsait futbolcu.. keşke bir tık daha iyi olup kaptanlık pazubandını taksa koluna yoksa çok dayak yeriz sahada ,çok kişi oynuyorum diye gözüküp sahada dolanır..

Cihat K
16.12.2012, 18:39
Sen Trabzonsporlu falan değilsin...Saçma sapan bir mantığın var...Gidipte millete Trabzonspor'u Şenol Güneş'ten daha mı çok düşünüyorsunuz gibilerinden sakınnnn laf söylemeye çalışma.Kim l.n o zaman bu takımı çok düşünüyor?Takımı taraftardan başka düşünen mi var?Şenol Güneşmiş sevsinler seni...Hala burada birilerie laf atma peşindesin.Ne yapsın la bu taraftar herşey göz önünde iken.Burada samet aybabayı ana avrat küfür et kov,ersun yanalı halilodziçi hoca değil diye kov,sonra şenol güneş bu takımın hocası tepki gösterene sen şenol hoc a dan daha mı cok dunusunuyorsun de adama....Bi bırakın gidin allahını severseniz ya...
dostum uslubunu düzeltirmisin sakin ol şampiyon herkes fikrini söylüyor burada adı üstünde forum ayrıca sana mı kaldı benim TRABZONSPORLULUĞUM.

Burak Sahin
16.12.2012, 18:40
2010-2011 dede ayni hakemler vardi, ilk defa görmüyoruz bu hakemleri, bence önce aynaya bakalim sonra sagla solla ugrasiriz....

farozlufatih61
dostum uslubunu düzeltirmisin sakin ol şampiyon herkes fikrini söylüyor burada adı üstünde forum ayrıca sana mı kaldı benim TRABZONSPORLULUĞUM.

Sen kimsinki milletin TRABZONSPORLULUĞUNU sorgulayıp hain diyebiliyorsun

Doğukan Uçan
Biride sahaya inip o metin depe ye vuramadıya en çokta içim ona yandı !

Cihat K
:):)
yok sana soylemeden edemicem resmin jose benim futbol udolum adam ve bunu avatarina koyabilen bir insanin senol gunes e laf dedirtmemesi hayret edici hayir hayir beni joseden sogutamassin sen senol dan soguyacaksin :)
:)http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

Mustafa Demir
16.12.2012, 18:43
senol gunes hala istifa etmedimi. ne grursuz adammis may dogru demis parasini takir takir aldigi surece gitmez. bikac ay odeme yapmasalarda gitse

Sefer A.
biz karsilasmalarimizi yöneten yavsak zibidi soytari dandik s.k.mdirik hakemlere tepki vermeyelim, sonra da takimdan basari bekleyelim....
bu takim iyi de oynasa rakibi de ezse geçen hafta gibi, dandik kiçi kirik hakemler galip gelmemize mani olur, cuneyt çakir falan da yapiyor aynisini ama biraz daha ustaca, ama böyle hangi kelimeyle küfürle birlestirip anacagimi bilemedigim hakemlerin bize karsi denenmesini ve bizi biçmelerine deli oluyorum yaaaa taraftarin tepkisizligine de bir o kadar daha deliriyorum çildiriyorum yaaaaa

abdürrahim albayrak ettiniz beni renkdaslar, aferin büyük taraftar yaa bir grup iktidara yalakalik yapar digeri baska saçmaliklar yapar olay çikartir aferin en büyük Trabzonsporlu sizlersiniz aaafeeriiiinnnnn

Cihat K
Sen kimsinki milletin TRABZONSPORLULUĞUNU sorgulayıp hain diyebiliyorsun
bana göre o hareketleri yapanlar ts ye ihanet etmektedirler bu kadar basit

aloha_61
işte şimdi ordaki taraftarımzıı daha iyi anlıyorummm..ole bilmeden atıp tutmakla olmuyor sanırım,canlı izlemek lazım..

Aynen öyle bizim burda bu kış günleri ne ızdıraplar çektiğimizi ancak yaşayanlar bilir o yüzden yok taraftar bağırmıyor takımı ıslıklıyor yuhalıyor diye kimse kafasına göre yorum yapmamalı.. Taraftarıda ateşleyen takımdır ama taraftar bir tarafınıda yırtsa bu takım aynı, işkenceye devam ediyor..

cakalkerem
bamba yok defans göçtü.....bambanın nesi var arkadaşlar nerede nasıl sakatlandı

Mustafa Demir
16.12.2012, 18:44
allahtan bugun derbi var sosyalmedyada makara malzemesi olmadik kopekler birbirini yiyo

SEDER
16.12.2012, 18:44
mustafa yumlu defans, yasin sol açık ve tek forvet oynamaya devam et sen şenol hoca..senden hoca olmaz bizden de taraftar..edeyim böyle adalete bizi şenol güneşe mahkum etti..olmuyor iştee olmuyor kaleciden hoca yapmaya çalışıyoruz tam 20 yıldır..yeter artık çeksin ellerini kulüpten.. sadri şenere zerre kadar suç bulmuyorum. bu tablonun tek sorumlusu var oda şenol güneş ve o kuru inadıdır.

Togrul
16.12.2012, 18:46
Ersun Yanalın esas sorunu psikolojik olarak büyük takım yükü kaldıramayışıydı.

Türk milli takımında da aynı duruma düşmüştü.

Buna rağmen yönetim o zaman 100 bin lira yüzünden Yusufu Beşiktaşa kaptırmasaydı açık ara şampiyondu.

Birde Ersunun kadrosu deyimine bende katılıyorum. Ayrıldığında aynen şöyle demişti. "Bu kadro çok iyi bir kadro. Sabredilip ufak takviyeler yapılırsa şampiyonluk adyıdır."

Sefer A.
Hüseyin Sabancı İzmir bölgesi hakemi.

1980 doğumlu.

Bu sezon 9 maçta düdük çaldı.

Mete Kalkavan Samsun bölgesi hakemi.

1979 doğumlu.

Bu sezon 11 maçta düdük çaldı.

Beşiktaş'ın Sivas'a, Fener'in Antalyaspor'a mağlup olduğu maçlarda da kendisini gördük.

bunlar, bu hakemlerin berbat olduklari gerçegini degistirmez
istemiyorum böyle hakemler, siz memnunsaniz iyi güzel yarin öbür gün bizi biçtikleri zaman kimse tepki göstermesin....

farozlufatih61

Bana görede sen ihanet içindesin ne yapalım yani şimdi istifa diyenler kadar olsan bari O G.G stat stat bu takımın peşinde koşarken sen sıcak evinde tv başından maç izleyip buraya gelip yorum yapıyorsun insan biraz utanır

polatmu

sen bugün maça gittin mi??? canlı canlı izledin mi ya da tvden 90 dk

FC-ST-PAULI-61
Ulan Gökdeniz,Fatih,Hüseyin gibi hirsli,agresif olun lan deli olcam bu nasil bir Takim.
Trabzonspor bu degil Beyler eski Trabzonsporla hic alakasi olmayan bir Takim.
Bu 3.sinif yabancilardan ve özbek gibilerden kurtulup Aykut Demir,Muhammet Demir,Orhan Gülle,Gökhan Alsani falan Takima kazandirmaliyiz.

Cihat K
16.12.2012, 18:49
Bana görede sen ihanet içindesin ne yapalım yani şimdi istifa diyenler kadar olsan bari O G.G stat stat bu takımın peşinde koşarken sen sıcak evinde tv başından maç izleyip buraya gelip yorum yapıyorsun insan biraz utanır
abi ben bi defa öğrenciyim ve istanbulda olsam maça kesin giderdim

eraytaskin61
16.12.2012, 18:49
şu takımda yenilgiden utanan,kendine yeridemeyen, gece uykusu kaçan kim vardır? onur,tolga başka ?

Sefer A.
16.12.2012, 18:50
2010-2011 dede ayni hakemler vardi, ilk defa görmüyoruz bu hakemleri, bence önce aynaya bakalim sonra sagla solla ugrasiriz....

bankasya hakemleir bunlar yaa, yemisim 11-12de var olmalarini

sagla solla ugrasiriz he he kayseri'yle 3-3 berabere kaldigimiz sampiyon oldugumuz seneyi hatirlayin, nasil da biçmisti bizi hakem, yunus yildirim, para atilmisti kafasina, iste böyle tepkiler görmek istiyorum ben, kötü oynadik diye hakemin bizi biçmesine göz yuman tepkisiz taraftar degil !...........

yarin da rakibi duman ederiz hakem önümüzü tikar biz de sunu deriz :

"Halil nasil kaçirdi o firsati ah ah onun yüzünden puan kaybettik"

bizim taraftarin bu huyuna hayranim yaa, devam edelim böyle de istanbul basini göbek atsin bu adamlar anca kendilerini elestirip biribirilerini yiyor diye ;)

hakeme çit yok kimseye çit yok oh ne güzel sonra da kupa bekle peehh

FC-ST-PAULI-61
şu takımda yenilgiden utanan,kendine yeridemeyen, gece uykusu kaçan kim vardır? onur,tolga başka ?
Birde Bamba var Antep Macindan sonra yikilmisti,alamadigimiz her Mactan sonra Bamba üzülüyor .

Oğuzhan

Giray,Mustafa o kadar başka yoktur.

polatmu
16.12.2012, 18:51

tercüman... düsünüyorum vallahi yok

özgür6161
16.12.2012, 18:52
sen bugün maça gittin mi??? canlı canlı izledin mi ya da tvden 90 dk

ya ne maça gitmesi abi izlememiştir bile.Ben de şenol hocanın tam arkasındaydım.Matan daha çok şenol hocayı verdii taktikleri psikolojik olarak ruh halini takip ettim.

Abi maçın 2. dakikasında elleri kolları birbirine girdi panik içinde millete bağırıyor.Futbolcu olsam benım bıle kafam karsısırdı.Ne yaptıgını bılmeyen bır adam ya...Transferlerı neye gore yapıyor?Allah askına bana desınler kı şenol gunesın kurdugu system şu.Takım şablonu bu ve bu yuzden su tür oyuncular istedi ve yönetim de şunları aldı.Eksik yanlarımız ve artı olan yanlarımız şunlar diye anlatsın birisi bana ya.

Trabzon da top oynamıs bı abımızın maç sonunda bana telefondan dediği gibi.Cosmos engin:Şenol hoca kulüpte bana para kalmaz diye oyuncu bile aldırtmaz o adam ya...Bırakın bu ileri...

Sonuna kadar haklı.Ndoye transferın de olduğu gibi.Başkanı bile rezil etti orada...

farozlufatih61
16.12.2012, 18:52
abi ben bi defa öğrenciyim ve istanbulda olsam maça kesin giderdim

İyide kardeşim insanlar zaten üzüntülü neden yangına körükle gidersin bırak şenol güneşi savunmak sana mı kaldı bak o kendini savunamıyor abuk subuk şeyler söylüyor takımın hali ortada bundan daha kötüsü küme düşmektir onumu bekleyelim yani istifa demek için yapma etme gözünü seveyim

eraytaskin61
16.12.2012, 18:53

mustafa,giray hata yaptım, yapacam, forma gitt,i transfer yaparlar mı yerime falan bunları düşünmekten takımı düşünmeye bence fırsat bulamıyordur ondan saymadım..onlar telaşlı futbolcu kadrosundan :)

güneyli
16.12.2012, 18:53
Hakemlere gelene kadar o kadar can acıtan varki..Onları gözümüz bile görmüyor..Sen kötü olmaya gör..İlk tetikçiler hakemler..Maalesef kötü bir takımız..onlarda fırsatı kaçırmıyor tabii.

eraytaskin61
16.12.2012, 18:56
Birde Bamba var Antep Macindan sonra yikilmisti,alamadigimiz her Mactan sonra Bamba üzülüyor .

doğru adam cansiperane oynuyor hakkını yemeyelim

hasan8861
hakemin üstünde baskı kuran futbolcu mu varda hakem bize bişey verecek...adamlar serkana resmen 3 e 1 dalıyo bizim diğer adamların umrunda mı?.takımda ruh kalmamışki birbirlerini kollasınlar..hakem bi karar verdin mi üstüne çullancaksın adam gibi tehdit etceksin ki bi işe yarasın..bakın görün bu akşam hakem kararları nasıl verdilir..bi hakeme futbolcu nasıl kart verdirtir..bizde oyle değil resmen saha içinde sahipsiz takım..bir Allahın kulu yok ki şu takımda aldığım milyon dolarların hakkını vereyim köpek gibi savaşayım şu formaya armaya sahip çıkayım diyen

Sefer A.
Senol hoca istifa diyorum

ama ona çamur atma gibi bir niyetim yok, yok paraciymis yok adam degilmis yok bilmem ne bunlara gerek yok
Senol hocamizin takimi sahada rezil de olmustur ama ersun yanal'i savunanlar sunu bilsinler ki dahaden sivas'a 3-0 yenildigimiz karsilasma kadar bizi rezil etmemistir kesinlikle, o karsilasmayi çok iyi hatirliyorum ve o günden bu güne kadar daha rezil bir karsilasma oynadigimizi hatirlamiyorum o kadar net, ve kovulmasi da iyi olmus sikeci yandasi herifin yani o konuda skinti yok ;)

hocanin yerine gelecek isimler arasinda Ertugrul Saglam olabilir mesela
ama benim ilk tercihim
Vahid Halilhodziç

asilhamsi

giray gol asisti yapmazsa uzulmesini gerektirecek bir durum kalmaz.

Mustafa konusuna hic girmiyorum..

özgür6161
16.12.2012, 18:57
benle konuşuyorken uslubune dikkat etmelisin o zaman ben burda herkesle lanlı lunlu konuşim küfür edim öylemi

Bak kardeşim kimse senınle lanlı lunlu konustugu yok.Konuyu başka yerlere çekme.İzlemediysen maçı bu işlerden anlamıyorsan sus konuşmaa.bak o zaman sana kımse bırsey soylemez anladın mı?

Doğukan Uçan
Taraftarda inanılmaz kötüydü bugün , istanbuldaki en kötü destek bugün verildi . Maça Gelme anlamında demiyorum tezahürat anlamında ilk defa bu kadar kötü tribün gördüm.

Oğuzhan
giray gol asisti yapmazsa uzulmesini gerektirecek bir durum kalmaz.

Mustafa konusuna hic girmiyorum..

ilk devrede ikisi de çok iyiydi ne oluyor bunlara anlamıyorum ikinci yarıda.

özgür6161
16.12.2012, 18:58

ama ona çamur atma gibi bir niyetim yok, yok paraciymis yok adam degilmis yok bilmem ne bunlara gerek yok
Senol hocamizin takimi sahada rezil de olmustur ama ersun yanal'i savunanlar sunu bilsinler ki dahaden sivas'a 3-0 yenildigimiz karsilasma kadar bizi rezil etmemistir kesinlikle, o karsilasmayi çok iyi hatirliyorum ve o günden bu güne kadar daha rezil bir karsilasma oynadigimizi hatirlamiyorum o kadar net, ve kovulmasi da iyi olmus sikeci yandasi herifin yani o konuda skinti yok ;)

ama benim ilk tercihim
Vahid Halilhodziç

Vahid Halilhodziç benim de ilk adayım...

polatmu
ya ne maça gitmesi abi izlememiştir bile.Ben de şenol hocanın tam arkasındaydım.Matan daha çok şenol hocayı verdii taktikleri psikolojik olarak ruh halini takip ettim.

Abi maçın 2. dakikasında elleri kolları birbirine girdi panik içinde millete bağırıyor.Futbolcu olsam benım bıle kafam karsısırdı.Ne yaptıgını bılmeyen bır adam ya...Transferlerı neye gore yapıyor?Allah askına bana desınler kı şenol gunesın kurdugu system şu.Takım şablonu bu ve bu yuzden su tür oyuncular istedi ve yönetim de şunları aldı.Eksik yanlarımız ve artı olan yanlarımız şunlar diye anlatsın birisi bana ya.

Trabzon da top oynamıs bı abımızın maç sonunda bana telefondan dediği gibi.Cosmos engin:Şenol hoca kulüpte bana para kalmaz diye oyuncu bile aldırtmaz o adam ya...Bırakın bu ileri...

Sonuna kadar haklı.Ndoye transferın de olduğu gibi.Başkanı bile rezil etti orada...

senol hocadaki o panik hali ortada zaten bana derse çalışmamış öğrencinin sınava girmeden önceki panik halini anımsatıyor... çokda seviyorum kendisini... bu hallere düşmesi yazık koro halinde istifa başlamadan gitse iyi olacak... ben kulüpte görev almasınıda istemiyorum transfer haberlerindki olumsuzluklar çok midemi bulandırdı şakar la yener le hocaya bye bye

Cihat K
İyide kardeşim insanlar zaten üzüntülü neden yangına körükle gidersin bırak şenol güneşi savunmak sana mı kaldı bak o kendini savunamıyor abuk subuk şeyler söylüyor takımın hali ortada bundan daha kötüsü küme düşmektir onumu bekleyelim yani istifa demek için yapma etme gözünü seveyim
tamam abicim TRABZONSPOR için ne hayırlısı neyse o olsun hepimiz TRABZONSPORLUYUZ sonuşta hiçbirimiz TRABZONSPORUN kötülüğünü istemez...

asilhamsi
Olcan ı 90 dakika sahada tutmak gercekten de acıklanabilir bir durum degil.Keza tek mucadele eden adam olan alanzinhoyu cıkarmak.Ve tabi maglup durumdayken bir forvet cıkarıp yerine bir forvet sokmak.

Bu takım hangi sistemde oynuyor?Hangi diziliste sahaya yayılıyoruz?Hucum planımızda neler var?

Sahi kacıncı haftaya geldik?

Sefer A.
Hakemlere gelene kadar o kadar can acıtan varki..Onları gözümüz bile görmüyor..Sen kötü olmaya gör..İlk tetikçiler hakemler..Maalesef kötü bir takımız..onlarda fırsatı kaçırmıyor tabii.

yahu peki tamam haklisiniz katiliyorum da

iyiyken durum farkli mi ??
2 golün verilmez
1 ofsayt gol yersin
penaltin verilmez
haksiz penalti kazanir rakip
haksiz kirmizi yersin
rakibin kirmizi yemez........

ama biz yine gider "ah o golü kaçirmasaydi bunlari konusmayacaktik" gibi saçma sapan yorumlar üretelim....

Mehmet Fatih Yavuz
16.12.2012, 18:59

ama benim ilk tercihim
Vahid Halilhodziç

İşte zaten çifte standardınız burada.
Daha 2 hafta olmadı kendi sahamızda 3-0 yenileli. Hem de yaş ortalaması 30 larda adamlarla. İStisnadır yaşı genç olan adamlar.

Tarihimiz boyunca yenilmediğimiz adamlara içerde yenildik, tarihimiz boyunca yenilmediğimiz İBB ye olimpiyatta yenildik.
Sizin rezillik anlayışınızda sıkıntı var. Ya da tekrar bakayım.

Yok yok. Adaletinizde sıkıntı var.

İşte tam o yüzden bu kafadaki kimsenin TFF den de adalet bekleme hakkı yok.

FC-ST-PAULI-61
16.12.2012, 18:59
Giray ve Yumlu ikinci yarida cok kötüydü Gs Macinda yetirse Bamba ve yaninda Celustkayi oynatirdim.
En azindan yumlu ve Giray gibi sacma sapan akil almaz tuhaf hatalar yapmaz celustka.

L.Burrows
16.12.2012, 19:00
Ulan bu gurbetçi gençler denen 16-20 yaş arası bebeleri grup diye stada alananların ben ta. Rezalet yaw coluk cocuk hepsi birde millete saldırıyolar yavşamışlar.

eraytaskin61
maç başlıyor yusuf,göksu izlemek bu eşşeklerden bi kat daha zevkli

asilhamsi
Lütfen bir arkadas bana anlatsın.

Sahaya hangi diziliste cıkıyoruz.En bilindik hucum planımız ve hucum setlerimizde neler var.

Doğukan Uçan
Acaba Şenol Güneş Trabzonspor'u küme düşürerek yine bir ilki mi gerçekleştirmek istiyor? Örnek: İBB, Eskişehir,Bursa, Anorthosis, Videoton

Erbay
Staddan izleyince rezilliğin boyutu daha net anlaşlıyor. Topu kanada iteleyip, bekin gelmesini bekleyip topu ona atmaktan başka bir şey beceremiyor koskoca takım.

Rezalet.

Oyuncular koşamıyor yahu. Türkiyenin en çabuk iki adamı hele Alanzinho ve Olcan ne hale gelmiş. Koşamıyorlar arkadaş.

Oyunu inanılmaz geniş oynuyor takım. Kanattakiler tam çizgide. Herkes birbirinden uzak.

Takım ölmüş. Allah rahmet eylesin.

sercan 61>34
16.12.2012, 19:01
16 maç 6 galibiyet !! başka yoruma yok

farozlufatih61
16.12.2012, 19:01
tamam abicim TRABZONSPOR için ne hayırlısı neyse o olsun hepimiz TRABZONSPORLUYUZ sonuşta hiçbirimiz TRABZONSPORUN kötülüğünü istemez...

Kim isterki inan kahroluyorum 2 tane çocukla gittim bu soğukta oraya sırf neden TRABZONSPOR için BORDO-MAVİ sevdası için ama sonuç ortada umarın geç kalmadan bu buhrandan çıkarız

Sefer A.
16.12.2012, 19:02
hakemin üstünde baskı kuran futbolcu mu varda hakem bize bişey verecek...adamlar serkana resmen 3 e 1 dalıyo bizim diğer adamların umrunda mı?.takımda ruh kalmamışki birbirlerini kollasınlar..hakem bi karar verdin mi üstüne çullancaksın adam gibi tehdit etceksin ki bi işe yarasın..bakın görün bu akşam hakem kararları nasıl verdilir..bi hakeme futbolcu nasıl kart verdirtir..bizde oyle değil resmen saha içinde sahipsiz takım..bir Allahın kulu yok ki şu takımda aldığım milyon dolarların hakkını vereyim köpek gibi savaşayım şu formaya armaya sahip çıkayım diyen

çookk haklisin katiliyorum bu sene ilk defa takimi böyle görüyorum dogru
ama öyle yazinca da çok bilmis bir kisim taraftar aman siddet bir seyi çözmez aman öyle tepki olmaz sadece takima destek verin diye abuk subuk tavsiyelerde yorumlarda bulunur

asiri derecede ki dürüstlügümüzü yerler iste böyle, takim bi yukari dogru çiksin hemen baslarlar önümüzü kesmeye ama biz Halil niye kaçirdi ah atsa bunu konusmayacaktik der dururuz, hakem nasil olsa 5 feci hata yapip her seyi kaççirabilir ama biz kaçirdigimizda aman beceriksiz ulan yeteneksiz diye bagiriyoruz çok da iyi yapiyoruz düsman göbek atiyor kina yakiyor biz birbirimizi yerken

Joacivil
16.12.2012, 19:02
maç başlıyor yusuf,göksu izlemek bu eşşeklerden bi kat daha zevkli

hangi kanalda

polatmu
16.12.2012, 19:03
Lütfen bir arkadas bana anlatsın.

Sahaya hangi diziliste cıkıyoruz.En bilindik hucum planımız ve hucum setlerimizde neler var.

4*1*4*1

ama olmuyor tabi

vendercan
16.12.2012, 19:04
Affedersiniz ancak demek zorundayim...Bugun ciplak gozle izleyince daha da inanarak derim ki?

1.Ne kadar transfer o kadar avanta!..En kucuk misal Cale"nin yerine 4 adam alindi hangisi Cale "den daha iyi? Daha geriye gidersek Lee Yaung"tan?!.Bugun ki maci veren Emerson hiyarini kim aldi?..

2.Giray Bulak uyuzu Trabzonspor"u en zor zamaninda yuzustu birakti!!!Bu zata gorev veren zihniyet DEFOL!..Bu Janko"nun Vittek"ten ;Emerson hiyarinin Cehch"ten avanta farki var!!!

3.Yonetim artik olmuyor!Trabzonspor"u azcik seviyorsaniz yol verin!..Yonetim icin tek birakmama sebebi avanta!Dedik ya ne kadar transfer o kadar avanta!

4.Senol Hoca ya kendini ver!Ya yol ver!

5.Bu taraftara dil uzatanin dili kopsun!..Ancak Trabzonspor sevgisi bu Istanbul trafiginde ve sogugunda bu stada giderdi!!!

6.Artik anliyorum!!! Kasimpasa"da oynayan Abdurrahman , Elazig"da oynayan Sedat ve bir cok oyuncu avucumuzda ki Akcaabat Sebat"tan alinmadi!..Yerlerine onlarca hiyar alindi!!!Neden cunku avanta!!!!

özgür6161
16.12.2012, 19:04

Heh şunu anla...Ya benim Şenol Güneş ile ne alıp vermediim olacak.Ama bugün olduğu gibi takımdaki kronik en büyük sorunun o oldugunu görünce bir kez daha,yok kaldıkca hem kendısıne hem takıma buyuk zararları oluyor.Eleştirince buradakı insanlar sana teknık-taktık acıdan şenol gunesı savunamıyor.Soyledıklerı seyler bellı senol hocamız sudur budur.Takım çarşamba günü barbaros the poınt otele geldıgınde ben de vardım yanlarında resimleri bile paylaşabilirim.Oyuncularda gruplaşma var ilk gördüğüm şey buydu.Şenol hoca bunları göremiyor ya da çözemiyor.Hoş sezon başında heyecanımı yitirdim diyen hocadan biz ne bekliyorsak.

Cihat K
16.12.2012, 19:05
Kim isterki inan kahroluyorum 2 tane çocukla gittim bu soğukta oraya sırf neden TRABZONSPOR için BORDO-MAVİ sevdası için ama sonuç ortada umarın geç kalmadan bu buhrandan çıkarız
İNŞALLAH abi tek temennimiz bu

Oğuzhan
16.12.2012, 19:06
16 maç 6 galibiyet !! başka yoruma yok

Arkadaş daha komik olan ise ligde durumuna bak milletin.

16 maçta 10 galibiyet 6 mağlubiyet alsak 30 puanla lider olabiliyoruz. Şu sene şampiyon olmaktan kolay ne vardı ya.

reisoğlu61
16.12.2012, 19:07
daha iki gün öce 120 dakika onamis oyuncularla bu maca cikarsan alamazsin.
en azindan ile uc elemanlari ( Olcan,Henrique,Alanzinho dinlendirilmeliydi.

polatmu
16.12.2012, 19:07

fatih ağabey ayağına sağlık sen yapman gerekeni yapmıssın... lisanslı ürün aldığımda paranın barıs özbeke gittiği fikrine uyuz olsamda olmuyor gidip yine alıyorum ts virüsü girdimi bünyeye iş bitiyor ligtv ye sövüp ligtv de alırsın takımı izlicen sonuçta son 6 aydır ts maç günleri için kardeşimle kahır günlerimiz diye konuuyoruz maç ne zaman pazar haaa kahır gecesi ok ok pazar sende görüşürüz...

Cihat K
16.12.2012, 19:08
Heh şunu anla...Ya benim Şenol Güneş ile ne alıp vermediim olacak.Ama bugün olduğu gibi takımdaki kronik en büyük sorunun o oldugunu görünce bir kez daha,yok kaldıkca hem kendısıne hem takıma buyuk zararları oluyor.Eleştirince buradakı insanlar sana teknık-taktık acıdan şenol gunesı savunamıyor.Soyledıklerı seyler bellı senol hocamız sudur budur.Takım çarşamba günü barbaros the poınt otele geldıgınde ben de vardım yanlarında resimleri bile paylaşabilirim.Oyuncularda gruplaşma var ilk gördüğüm şey buydu.Şenol hoca bunları göremiyor ya da çözemiyor.Hoş sezon başında heyecanımı yitirdim diyen hocadan biz ne bekliyorsak.
bende şenol güneşi TRABZONSPORdan çok sevmiyorum ama sadece ona yapılan hakaretleri anlayamıyorum bende bir kan değişikliği olmasını istiyorum ama şu ana kadar verdiği mücadeleden dolayı güzel bir şekilde ayrılmasını istiyorum

Sefer A.
16.12.2012, 19:09
İşte zaten çifte standardınız burada.
Daha 2 hafta olmadı kendi sahamızda 3-0 yenileli. Hem de yaş ortalaması 30 larda adamlarla. İStisnadır yaşı genç olan adamlar.

Tarihimiz boyunca yenilmediğimiz adamlara içerde yenildik, tarihimiz boyunca yenilmediğimiz İBB ye olimpiyatta yenildik.
Sizin rezillik anlayışınızda sıkıntı var. Ya da tekrar bakayım.

Yok yok. Adaletinizde sıkıntı var.

İşte tam o yüzden bu kafadaki kimsenin TFF den de adalet bekleme hakkı yok.

ben bunlari Senol hocanin istifa etmesini gerektirecek nedenler olarak görüyorum zaten, skinti ne ki ??
ama sahada rezil olma açisindan 2 hafta önceki 0-3 bile sivas'a yenildigimiz 3-0'in yaninda bir sey degil
ki 2 hafta önce ki yenilgide önce penalti verilmedi sonra rakibin eli es geçildi....
sivas'a karsi 1 tane firsatimiz olmamisti, tek tehlikeli duran topumuz ikinci yari cale'nin kendini yalandan yere atip haksiz yere kazanmasiyla olmustu o derece çok net hatirliyorum......
skinti bende degil, skinti Senol hocayi elestirmek için baskasini öne çikartip övenlerde
yoksa ben de SENOL HOCA ISTIFA diyorum
ama gidip ersun yalan'i överek yapmiyorum bunu, hiç te gerek yok
övülecek tarafinin olmadigi anlamina da gelmez bu elbet, mesela istedigi topçularin büyük kismini aldirmisti ersun yanal, ama konumuz o degil
Senol hocayi istifaya davet edenlerin çogunun neden ersun yanal'i karsimiza çikarttiklarina anlam veremiyorum, sanki Senol hocayi istifaya davet etmek ersun yanal'i övmeye bagliymis gibi

reisoğlu61
16.12.2012, 19:10
trabzonspor tarihinde 16 macta sadece 6 galibiyet alan bir teknik direktör hic görevde kalmismi acaba???
ziya yi, hugolari arar olacagiz yakinda

cakalkerem
16.12.2012, 19:11
hata yaptık

Mehmet SELEN
16.12.2012, 19:12
Trabzonsporun durumu niçin kötü diye soranlara,forumu okumalarını tavsiye etmek lazım.Taraftar bu kadar kötü durumdaysa takım yine iyi ayakta.Arkadaşlar her yıl başarı istiyorsanız gidin üç kız kardeşlerinden birini tutun.Taraftar yapıcı eleştiri yapmadığı sürece bu takım ayağa kalkmaz.Bu gün eleştirilecek en büyük olay perşembe maç oynayan takımın pazar 1.30 da maç oynamasıdır.Bilinli çli taraftar federasyonu eleştirir,kendi ayağına sıkmaz.

eraytaskin61
16.12.2012, 19:12
hangi kanalda

trt avaz

Sefer A.
16.12.2012, 19:13
Trabzonsporun durumu niçin kötü diye soranlara,forumu okumalarını tavsiye etmek lazım.Taraftar bu kadar kötü durumdaysa takım yine iyi ayakta.Arkadaşlar her yıl başarı istiyorsanız gidin üç kız kardeşlerinden birini tutun.Taraftar yapıcı eleştiri yapmadığı sürece bu takım ayağa kalkmaz.Bu gün eleştirilecek en büyük olay perşembe maç oynayan takımın pazar 1.30 da maç oynamasıdır.Bilinli çli taraftar federasyonu eleştirir,kendi ayağına sıkmaz.

yok renkdas Olcan ruhsuz biz onu tartisaduralim ! :)

Hamza Öztürk
16.12.2012, 19:14
Ziyan olan yillar volume 2

polatmu
16.12.2012, 19:14
bende şenol güneşi TRABZONSPORdan çok sevmiyorum ama sadece ona yapılan hakaretleri anlayamıyorum bende bir kan değişikliği olmasını istiyorum ama şu ana kadar verdiği mücadeleden dolayı güzel bir şekilde ayrılmasını istiyorum

hah ya sende istiyormussun işte bizde bunu diyoruz videoton maçından beri eee aralık geldi değilmi giden yok.... başlarda herkes güzellikle hoca bıraksaydı yorulmuştu falanla başladı şimdi sertleşiyor bak yazıyoruz şuraya devam etsin gitmesin ocakta saçma transfer furyasıyla bir tık daha sertleşeceğiz kupadan elenecek şşubatta bir tık daha sertleeceğiz ligi 10 falan bitireceğiz artık ana avrat başlayacak millet... zamanında yol al değilmi olmayınca olmuyor işte zorlama bu iş iyiye gitmiyor... samway bireysel tepkisini ortaya koymuş yarın tüm stad koyacak o olacak...

Erbay
16.12.2012, 19:15
Koskoca takım oyun kuramıyor. Yangından mal kaçırır gibi atak mı yapılır ya. Bir an kendimi at yarışında hissettim, defanstan topu alan adama "yürüü be" diye bağırıyorduk. Yav böyle futbol mu olur?

farozlufatih61
16.12.2012, 19:17
fatih ağabey ayağına sağlık sen yapman gerekeni yapmıssın... lisanslı ürün aldığımda paranın barıs özbeke gittiği fikrine uyuz olsamda olmuyor gidip yine alıyorum ts virüsü girdimi bünyeye iş bitiyor ligtv ye sövüp ligtv de alırsın takımı izlicen sonuçta son 6 aydır ts maç günleri için kardeşimle kahır günlerimiz diye konuuyoruz maç ne zaman pazar haaa kahır gecesi ok ok pazar sende görüşürüz...

Bu sevda bambaşka bir sevda polat kardeşim ne kadar güzel özetlemişsin eline yüreğine sağlık

Veysel
16.12.2012, 19:21
Şu iki şerefsiz kulubün maçında beraberlik bekleyecektik ne güzel şimdi ne yaparsalar yapsın diyeceğiz ne yapalım kaderimiz bu

hasan8861
16.12.2012, 19:21
çookk haklisin katiliyorum bu sene ilk defa takimi böyle görüyorum dogru
ama öyle yazinca da çok bilmis bir kisim taraftar aman siddet bir seyi çözmez aman öyle tepki olmaz sadece takima destek verin diye abuk subuk tavsiyelerde yorumlarda bulunur

asiri derecede ki dürüstlügümüzü yerler iste böyle, takim bi yukari dogru çiksin hemen baslarlar önümüzü kesmeye ama biz Halil niye kaçirdi ah atsa bunu konusmayacaktik der dururuz, hakem nasil olsa 5 feci hata yapip her seyi kaççirabilir ama biz kaçirdigimizda aman beceriksiz ulan yeteneksiz diye bagiriyoruz çok da iyi yapiyoruz düsman göbek atiyor kina yakiyor biz birbirimizi yerken

ilk defa değil renktaş bu sene başından beri böyle.şampiyon olduğumuz seneyi hatırlayalım engin,umut burak saniyesinde hakemin yanında bitiyolardı.şiddetle bunun bi alakası yok..takımı sahiplenip sahiplenmeme durumu...bu real barcelona maçında bile var bi ters hareket olduğunda mesela pepe messiye bi sert girdiğinde bütün barcalılar adamın üstüne yürüyolar..bu şiddetle ilgili birşey değil sadece sahiplenme duygusu..şöle bi düşünüyorumda ben 17 sene okudum müh. oldum aldığım maaş belli hala daha gecelerimi katıp çalışmam gereken zamanlar oluyo ve pazar günü dinlenmem gereken yerde kalkıp gebzeden oraya gidiyorum stada girmesi ayrı dert çile çıkması ayrı dert...yok arma uğruna forma uğruna diyoruz tamam da bunu seyretmeyi haketmiyorum..tamam hakemlerde çok hakkımızı yiyor yemiyor değil ilker meral denen şerefsizin yaptıkları ortada diğerleri ayrı şerefsizler ama..ne diyim çok doluyum şu anda bu kadar yazabılıyorum.ne güzel şu maçı alsak resmen ilk yarıyı 2. 3. sırada bitirme imkanımız vardı oda suya düştü

polatmu
16.12.2012, 19:24
Bu sevda bambaşka bir sevda polat kardeşim ne kadar güzel özetlemişsin eline yüreğine sağlık

ahhhh be fatih ağabey ne planlar yapmıştım koyacaktık ibb ye 26 gs fb berabere kaldı 4 haftaya koy gsye kaldı 1 falan filan şimdi maç muç umurumda değil derbiymiş şeyimin derbisi atacağım biraz sonra zeki demirkubuz c blok... çayda demlerim sonrada direk yatarım.... şenol hocada toplantı yapsın bitmedi toplantıları...

cakalkerem
16.12.2012, 19:24
bursa maçında başlayan Trabzonspor'u köreltme çalışmaları MHK tarafından hala devam ediyor

DNA-TS
16.12.2012, 19:25
yazık günah harcadığımız zamana boşuna o kadar işkence çektik.

Ahmet Öztürk
16.12.2012, 19:28
Avni Aker'de Halil'in yuhalanıp eskişehirin alkışlandığı maçtada tribündeydim bugünde tribündeydim. O gün Halil'i yuhalayan kesimin içindeydim. Bugün ne Sadri Şener'i ne de Şenol Hoca'yı istifaya davet eden hiç bir tezahürata eşlik etmedim. Biz Trabzon'da tribünden tepki gösterirken bize İstanbul'dan sallayan insanları izlemek daha keyifli geldi.

Bu takımın taraftarını şuanda GG,TG,Vira diye kısımlara ayırmıyorum. Artık Şenol Güneş ve Sadri Şener'e sonuna kadar destek verenler ve vermeyenler olarak ikiye ayrılmış durumdayız. İşin en acı tarafı bu kişilere destek verenler takım yenilirken küfretmesini biliyor ama tepki koymaya gelince tepki gösterenlere küfür ediyorlar.

GG'nin tribünde yaptığı şeyi tasvip etmek mümkün değil elbette. Fakat en doğal hakları olduğunu düşündüğüm istifa sesleri yükselmeye başladığında hiç kimsenin kalkıpta siz satılmışsınız, köpekler vs vs diye adamlara hakaret etme hakkı yoktur! Siz ne anlatırsanız anlatın. Protesto etmek benim hakkımdır ve buna kimse bişey diyemez.

1.5 senedir futbol oynayamayan takımın peşinde geziyoruz. Şenol Güneş'in maç sonunda vereceği insanlık dersi temalı açıklamalarını dinleyip gaza geliyoruz. Ama asıl amaçtan gün geçtikçe uzağa gidiyoruz. Keyifli futbol oynayamıyoruz. 90 dakikalık maçta 3 tane gol pozisyonuna giremiyoruz. Kanattan hücum girişimlerinden başka bir çaremiz yok. Onu da tam beceremiyoruz.

10 kişi kalan gençlerbirliğine 4 atınca herşeyin güllük gülistanlık olmadığını anlattık ama Şenol Güneş düşmanları diye damga yedik. 1-0 mağlup durumda 80 dakika hücum edip 2 gol pozisyonuna girdiğimiz Kasımpaşa maçında da aynısını dedik ama yediğimiz damga daha farklı olmadı. İlkleri yaşamaya devam ediyoruz. Önce Bursa, sonra eskişehir ve son halka İBB.

İsteyen Şenol Güneş', savunmaya devam edebilir. Sene başından beri dediğimi hala daha diyorum. Adamlığına, insanlığına zerre lafım yok ama hoca olarak bu takıma birşey veremiyor veremeyecekte. En kısa zamanda takımın başından gitmesi en büyük temennim. Size Ziya'lar Broos'lar yeter diyenlerinize de aynı şeyi söylerim. Bu takım ligi 13. bitirdiği zaman bile içerde Bursa'ya esese yenilmedi!

Hayırlı akşamlar herkese..

Mehmet SELEN
16.12.2012, 19:31
Avni Aker'de Halil'in yuhalanıp eskişehirin alkışlandığı maçtada tribündeydim bugünde tribündeydim. O gün Halil'i yuhalayan kesimin içindeydim. Bugün ne Sadri Şener'i ne de Şenol Hoca'yı istifaya davet eden hiç bir tezahürata eşlik etmedim. Biz Trabzon'da tribünden tepki gösterirken bize İstanbul'dan sallayan insanları izlemek daha keyifli geldi.

Bu takımın taraftarını şuanda GG,TG,Vira diye kısımlara ayırmıyorum. Artık Şenol Güneş ve Sadri Şener'e sonuna kadar destek verenler ve vermeyenler olarak ikiye ayrılmış durumdayız. İşin en acı tarafı bu kişilere destek verenler takım yenilirken küfretmesini biliyor ama tepki koymaya gelince tepki gösterenlere küfür ediyorlar.

GG'nin tribünde yaptığı şeyi tasvip etmek mümkün değil elbette. Fakat en doğal hakları olduğunu düşündüğüm istifa sesleri yükselmeye başladığında hiç kimsenin kalkıpta siz satılmışsınız, köpekler vs vs diye adamlara hakaret etme hakkı yoktur! Siz ne anlatırsanız anlatın. Protesto etmek benim hakkımdır ve buna kimse bişey diyemez.

1.5 senedir futbol oynayamayan takımın peşinde geziyoruz. Şenol Güneş'in maç sonunda vereceği insanlık dersi temalı açıklamalarını dinleyip gaza geliyoruz. Ama asıl amaçtan gün geçtikçe uzağa gidiyoruz. Keyifli futbol oynayamıyoruz. 90 dakikalık maçta 3 tane gol pozisyonuna giremiyoruz. Kanattan hücum girişimlerinden başka bir çaremiz yok. Onu da tam beceremiyoruz.

10 kişi kalan gençlerbirliğine 4 atınca herşeyin güllük gülistanlık olmadığını anlattık ama Şenol Güneş düşmanları diye damga yedik. 1-0 mağlup durumda 80 dakika hücum edip 2 gol pozisyonuna girdiğimiz Kasımpaşa maçında da aynısını dedik ama yediğimiz damga daha farklı olmadı. İlkleri yaşamaya devam ediyoruz. Önce Bursa, sonra eskişehir ve son halka İBB.

İsteyen Şenol Güneş', savunmaya devam edebilir. Sene başından beri dediğimi hala daha diyorum. Adamlığına, insanlığına zerre lafım yok ama hoca olarak bu takıma birşey veremiyor veremeyecekte. En kısa zamanda takımın başından gitmesi en büyük temennim. Size Ziya'lar Broos'lar yeter diyenlerinize de aynı şeyi söylerim. Bu takım ligi 13. bitirdiği zaman bile içerde Bursa'ya esese yenilmedi!

Hayırlı akşamlar herkese..

Böyle eleştiri yapılabilir.Bu taraftarın en büyük hakkı.Eleştireceğim diye hakaret ve küfür etmek yanlış.

farozlufatih61
16.12.2012, 19:33
ahhhh be fatih ağabey ne planlar yapmıştım koyacaktık ibb ye 26 gs fb berabere kaldı 4 haftaya koy gsye kaldı 1 falan filan şimdi maç muç umurumda değil derbiymiş şeyimin derbisi atacağım biraz sonra zeki demirkubuz c blok... çayda demlerim sonrada direk yatarım.... şenol hocada toplantı yapsın bitmedi toplantıları...

Yapacak bişey yok aynı şeyleri bende düşünüyordum.

Artık bu sezonu unutmak lazım umarım bundan kötüsü olmaz..

memmedaga
16.12.2012, 19:37
bana birsi sunu desin mactan sonra toplu halde Senol Gunes yada yonetime istifa cagrisi oldumu

Harun
16.12.2012, 19:38
Sataşacak yer bulamadık şimdide hakemlere suç atmaya başladık.Adı geçen iki hakemde iyi maç yönetti bana göre.En azından art niyet görmedim.Tarafsızdılar.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2012, 19:40
Zirveye oynamazsan böyle hakemlere mahkum kalırsın. 2010-2011'deki maçları yöneten hakemlere bakın hepsi hatalı kararları da olsa üst düzey hakemlerdi...

vendercan
16.12.2012, 19:40
bana birsi sunu desin mactan sonra toplu halde Senol Gunes yada yonetime istifa cagrisi oldumu

Ciddi bir tepki olmadi.Minimal'yer yer lokal oldu!..

Sefer A.
16.12.2012, 19:42
ilk defa değil renktaş bu sene başından beri böyle.şampiyon olduğumuz seneyi hatırlayalım engin,umut burak saniyesinde hakemin yanında bitiyolardı.şiddetle bunun bi alakası yok..takımı sahiplenip sahiplenmeme durumu...bu real barcelona maçında bile var bi ters hareket olduğunda mesela pepe messiye bi sert girdiğinde bütün barcalılar adamın üstüne yürüyolar..bu şiddetle ilgili birşey değil sadece sahiplenme duygusu..şöle bi düşünüyorumda ben 17 sene okudum müh. oldum aldığım maaş belli hala daha gecelerimi katıp çalışmam gereken zamanlar oluyo ve pazar günü dinlenmem gereken yerde kalkıp gebzeden oraya gidiyorum stada girmesi ayrı dert çile çıkması ayrı dert...yok arma uğruna forma uğruna diyoruz tamam da bunu seyretmeyi haketmiyorum..tamam hakemlerde çok hakkımızı yiyor yemiyor değil ilker meral denen şerefsizin yaptıkları ortada diğerleri ayrı şerefsizler ama..ne diyim çok doluyum şu anda bu kadar yazabılıyorum.ne güzel şu maçı alsak resmen ilk yarıyı 2. 3. sırada bitirme imkanımız vardı oda suya düştü

duygularim senin duygularinla ayni :) ;)

he bir de ben ilk defa derken bu seneyi kast etmistim renkdas :D

ilker meral serefsiz assagiligini hatirlattin iyi oldu....

onun hakemligini biraktirmayan camizamiza yaziklar olsun demek istiyorum

Samet GÜVEN
16.12.2012, 19:43
Koskoca takım oyun kuramıyor. Yangından mal kaçırır gibi atak mı yapılır ya. Bir an kendimi at yarışında hissettim, defanstan topu alan adama "yürüü be" diye bağırıyorduk. Yav böyle futbol mu olur?

Emerson denen adamı, arkasına kaçanlar için uyarmak için yırtındım. Ama nafile 2 gole de engel olamadım !!

Sefer A.
16.12.2012, 19:44
Zirveye oynamazsan böyle hakemlere mahkum kalırsın. 2010-2011'deki maçları yöneten hakemlere bakın hepsi hatalı kararları da olsa üst düzey hakemlerdi...

"üst düzey" de olsa bizi biçiyorlardi iste
ama böyle dandik hakemlere mahkum kalip onlarin bizi biçmesi insana koyuyor be renkdasim, kim bunlar arkadas yaa mete kalkavan su koyu fenerli Rizeli kalkavanlar'in akrabasidir büyük ihtimal, samsun bölgesi hakemi bir de....

Doğukan Uçan
16.12.2012, 19:45
taraftar bu seneyi kafasında bitirmiş bende dahil yazık oldu erkenden ama yapacak bisey yok hiçbir şeye ilgi yok.

İlker Yazıcıoğlu
16.12.2012, 19:47
Taraftar falan hikaye.
Bu takım iyi takım.
Şenol hocamız ilk yarıyı bitirip istifasını sunmalı daha genç bir hocayla(Hami olabilir,Ünal olabiliriMustafa Akçay da olabilir.) anlaşılmalı.
Hocaya hakarete gerek yok.
Çok severim hocayı ama kendi de söylemişti zaten enerjim bitti diye.
Takımın taze bir kana ihtiyacı var.Bu bir gerçek.

Furkan Özdem
16.12.2012, 19:48
Bursa maçı hakem yüzünden "berabere" bitmedi. Kayseri maçında penaltımız verilmdi onu da diyelim hadi 2 puan da ordan gitti. Ancak bizim ruhsuzların boşuna kaybettiği puanlar dışında bu puan bir hiç.
Öncelikle takım iyi oynasın hakemi sonra eleştiririz...

memmedaga
Ciddi bir tepki olmadi.Minimal'yer yer lokal oldu!..

iste sorun da tam burda

bizede bi haller oldu

kiyamet kopacak galiba mayalILar hakli

dikkat edin bu sene Likleri yasiyoruz ve yasatiyor Senol Hocamiz

bursaya eskiye ve belediyeye ilkleri yasatti bu sene

yok kayseride top direkten dondu

yok es es macinda sansizdik

yok kasimpasa defans yapti

yok ibb macinda yorgunduk

Arkadaslar super ligde baska hic bir takim ama hicbri boyle ne oynayacagini

bilmez bir takim degil

butun teknik direktorler kendini gelistirdi sistem oturtmaya calisiyor hepsi,

Allah askina biri soylesin 16. haftdayiz bizim hocanin 11'i hala belli degil

hala oyuncular ne oynayacagini ne yapacagini bilmiyorlar

her mac ayri dizilis, ayri kadro, oyuncular ters mevkilerde

mac icinde yerli yersiz degisiklikler

Takim ve hoca hic umit vermiyor

oyuncularimiz bireysel yetenekleriyle pozisyon olusuturup ancak gol bulabiliyorlar

gecelege dair umit veren bir sey yok

Ben Senol Hoca istifa etsin derken yukarida yazdiklarim yuzunden istifa etsin diyorum

su anki puan durumuda cok umrumda degil

AMA EN GARIBI HERKES BOSVERMIS ESKIDEN OLSA ISTIFA DIYE INLETMISTIK

ORTALIGI!!!!!!!!!!

Doğukan Uçan
Avni akerdeki şikebahçe maçı hariç bu sene başka maç izlemeyi düşünmüyorum

meseco
16.12.2012, 19:49
Macin ozetini izlemek istemiyorum Fakat sunu merak ettim IBB nin 1 golunde ofsayt varmiydi acaba? Mactan geldim inanin internete girmek bile icimden gelmedi. Ne guzel baslamisti hersey ama Emersonun onundeki acikliklari goren Bulent kadar olamadi Senol hoca. Adamlar golleri hep Emerson kanadindan hazirladi bunda emersonun sucu yok onunde kimse oynamiyor adamin yalniz basina kaliyor cok.
BIrde alan,olcan,henrique ile maca baslanmaz bu adamlar persembe uzun sure top oynadilar. Neyse ilk yariyi kapattik zaten. Insallah 2. yari hersey istedigimiz gibi olur

Memduh
Merak ediyorum senol gunes ne oldugunda istifa eder?

Kemal Öztel
Evet bir mactan daha mağlubiyetle ayrılıyoruz...
Maalesef bu sezon bu tabloya çok alıştık, sıradanlaştı deyip kimseyi üzmek istemiyorum.Evet bir çok sebebi var; Şenol hoca hatalı, oyuncular ruhsuz, kadro yetersiz...
Peki ya Federasyon!Federasyon adaletli mi? Perşembe günü saat 20.00 de maça çıkan bir takımın bir sonraki maçını ustelikte hafta içi avrupa maçı olmamasına rağmen pazar günü saat 13.30 koymak ne amaçla yapılmıştır artık onu da sizin takdirlerinize bırakıyorum.Evet Galatasary kupa maçından tam 121 saat sonra lig maçına çıkıyor fenerbahçe ise 95 saat sonra...
Bu sayı trabzonspora gelince farklılık gösteriyor tabi ; sadece 61 saat sonra evet galatasaraylı oyuncuların dinlenme süresinin yarısı kadar.Peki yönetim ne yaptı?Federasyona başvurdu bizim maçı pazartesine koyun dedi ve federasyondan Hasan Yenerin açıklamasına göre cevap gelmedi.....

Bir de işin hakemler boyutu var.Ne demişti Şenol Hoca tam olarak hatırlayamadığım bir mağlubiyetimiz sonrasında, federasyonun hakem kriterleri trabzonspor maçını yönetmesine göre degisiyor bu hafta bizim maçı kötü yöneten sonraki haftalarda büyüklerin maçına atanıyor..
Tabi bizde sinir ve nefretle dinlemiştik hocayı ama haklıydı öyle oluyordu trabzonsporun ya golü verilmiyordu ya da penaltısı , bizde o hakemleri bir sonraki haftalarda istanbul takımlarının galibiyetle biten karşılaşmalarda yuhlarla beraber izliyorduk...

Evet bayağı bir vaktinizi çaldım fakat son bir şey eklemek istiyorum ne olur kirli ellerinizi futboldan çekin.Siz çekin çekin de biz yine yenilelim.Çünkü artık ben dahil yeni nesil futbolu tam yaşamadan ondan soğuyor....

Mehmet Fatih Yavuz

Kulüp iflas ederse!!

nilay_
16.12.2012, 19:50
rezil top oynamisiz yine dogrumu

Emre ÖZTÜRK
16.12.2012, 19:51
Bizim tribünde gurbetçi gençlerden bir kısım başkanı ve hocayı istifaya davet etti.Fakat 10-15 sıra yanlarından ve bizim olduğumuz bölümden tepki aldılar.Sonra başkan ve hocanın isimleri bağrılarak karşılık alınca hırcınlaştılar ama bunun asıl nedeni kendi aralarında bile onlarla farklı düşüncelere sahip kişilerin olmasıydı diye düşünüyorum.İstifa sesleri cılız kaldı..

bkandil
16.12.2012, 19:53
Gökhan Ünal, Umut Bulut hatta Burak Yılmaz'ın kaçırdığı pozisyonları bile arar hale gelmiş takım.

"Şunu atsaydık işler değişirdi" diyebileceğimiz bir pozisyon bile hatırlamıyorum kaç maçtır...

leavemealone
16.12.2012, 19:53
Adamlarda taraftar yok adam gibi stad yok kalitelerini sorsan herkes bizden 10 kat düsük der ama adamlar takim olmus .
Bizimkilerin her biri "kalite" olsa ne olur sunlarin haline bakin..
Yaziklar olsun .

onurts61
16.12.2012, 19:56

Merat etme hafta içi çıkar 2 tane felsefik cümle kurar taraftarın büyük çoğunluğu herşeyi unutur , iyi futbolcu iyi hoca olacak diye bir kaide yok öyle olsaydı hagi ve maradona gittikleri her takımdan kovulmazlardı , hem Trabzon çocuğu olması hemde geçmişteki kazanılan kupalarda futbolcu olarak başrol oynaması sebebi ile teknik direktörlüğünde sonsuz kredisi var , malesef yöre insanımızın büyük çoğunluğu bu düşüncede , oyuna müdahale yok , oyun okuma kabiliyeti yok , sorunlu yıldız oyuncu yönetimi yok , kaybedilen maçlardan sonra ders almak yok , aynı şeyleri yapıp farklı sonuç beklemek her zaman , ama o bizim çocuğumuz hemde ağzı güzel laf yapıyor, neyse yine hain ilan edileceğim ama şunu bazılarınız anlasın artık , Şenol Güneş in adamlığına ,karakterine kimse laf demiyor ve diyemez de ama teknik direktörlüğü beş para etmez , 82 puan alırken de böyle idi simdi de...

Samet GÜVEN
16.12.2012, 20:01
Biz Trabzonspor izleyenlerinde ''birlik'' kelimesinin b si yok. İşler iyi giderken sorun yok, ama sarpa sardığında o tribündeki bordo-maviler birbirine düşman. Böyle bir şey olamaz. Utandım resmen.

Bu tribünlerdeki grup mubabbetleri bitmeden töbe maça da gitmem artık.

murat3861
16.12.2012, 20:02
bence de şenol güneş çok yıprandı.artık takıma bir şey veremiyor.yabancı teknik direktöre karşıyım.benim adaylarım tolunay kafkas,mustafa akçay veya ünal karaman.yardımcılarıda eski futbolcularımızdan seçilmeli.kondisyoner yabancı olabilir.yabancı oyuncu sayısı toplam 3-4 kişi olmalı.alper potuk mutlaka alınmalı.1461 kesinlikle satılmamalı ve oradan her yıl 1-2 oyuncu a takıma alınmalı.trabzonspor tarih boyunca yerli oyucularla başarılı olmuştur.

theo
16.12.2012, 20:04
Takım kacta trabzonda olcak? Trabzon havalimanındayım istanbula döncem

asilhamsi
16.12.2012, 20:05
rezil top oynamisiz yine dogrumu

topmu oynamısız?

Berkan
16.12.2012, 20:09
Elden üzülmekten başka bir şey gelmiyor. Bu sene inşallah Türkiye kupası Trabzon'a gelecek.

hüseyin1975
16.12.2012, 20:09
Adrianda olmasa ortada Futbola benzeyen hicbirsey olmayacak.

nilay_
16.12.2012, 20:14
topmu oynamısız?

o da dogruya ayip ya cidden

Erdal DİLEK
16.12.2012, 20:20
şu emersonun 2 golde de hata yaptığını söyleyen arkadaşlar ne hata yaptığınıda bir acıklasada hep berabare öğrensek.

28 futbolcusundan 28 inde laf edildi bu takımın, sonuncta kalite düşük bunu kabul edip ona göre hocaya sallamak lazım. yenilen 1. gol evlere şenlik

Hüseyin Başoğlu
16.12.2012, 20:26
maç hakkında denilecek çok şey varda....

tek şey dicem..

doğu üstte olanlardan maç sonuna doğru yuhalamaya istifa diye bağıranlara doğu alttan çok güzel sövdük bazıları her yerde bulunuyor...

orhan42
16.12.2012, 20:27
Geçen sezon ve bu sezon ilk 16 haftada ne oynadığımızı nasıl bir sistemimizin olduğunu birileri bana açıklasın lütfen.Artık kan değişimi ve revizyon şart.Samet Aybaba'nın geldiği sezondaki gibi,Ersun Yenal'ın geldiği sezondaki gibi,Şenol hocanın Broos'un yerine geldiği gibi bir değişim şart bu takıma başka türlü iflah olacağımız yok.nerdeyse 3 sezon sonra ilk kez bir lig maçını canlı seyrettim.İlk yarı baskı vardı,tempo ve pozisyon yoktu.Defansta rakibe alda at dercesine yapılan iki hata ve ardından gelen golleri çıkartamadık.Yoksa Belediye öyle ahım şahım bir hücum futbolu oynamadı.Yasin ne iş yapar bu takımda anlamak mümkün değil.Yerine giren Volkan Şen bir kaç hafta önce göndermelerde bulunmuştu.Bu hali ile defolsun gitsin,40 dakikada ne yaptı bir sorgulasın tabii önce kendisini.Henri yalnız diye bas bas bağırdı forumdki arkadaşlar,hoca onu çıkarıp Janko'yu aldı ki herif nerden geldim bu takıma diyordur eminim ,zira kendisinin oynatacak kanat ortaları hem gelmedi hem de adam tek forvetli sisteme uygun bir santrfor değil.Olcan'a Emerson'a falan değinmiyorum bile.Değmez çünki.Adrian ve Alanzinho galibiyet için didinen oyuncularımızdı , o kadarla kaldı zaten.tekrar söylüyorum,allame-i cihan değilim ama Şnol hocam artık bu işi bırakmalı.Mustafa Akçay mı olur,Ünal Karaman mı olur bilemem ama yeni bir heyecan ve revizyon lazım bu takıma...

asilhamsi
16.12.2012, 20:27
şu emersonun 2 golde de hata yaptığını söyleyen arkadaşlar ne hata yaptığınıda bir acıklasada hep berabare öğrensek.

28 futbolcusundan 28 inde laf edildi bu takımın, sonuncta kalite düşük bunu kabul edip ona göre hocaya sallamak lazım. yenilen 1. gol evlere şenlik

hemen aydınlatayım ilk golde topu sektirdi tek vurus yapsa pozisyon dahi olmayacaktı.

Bu arada emerson kadar kolay calım yiyen bir futbolcu gormedim omru hayatımda

Erdal DİLEK
16.12.2012, 20:31
hemen aydınlatayım ilk golde topu sektirdi tek vurus yapsa pozisyon dahi olmayacaktı.

evet ilk golde zamanlama hatası yaptı ama tam uzaklaştıracakken musatafanın müthiş hamlesi geldi. 2. golde ise hiç hatası yok neredeyse ama nedense mac ona fatura ediliyor.

tek başına okadar adamla kim mücadeleetse yer o calımları, sorun olcanda malesef bunu görün bence

orhan42
16.12.2012, 20:34

İklnci yarıdaki tüm belediye akınları onun kanadından geldi..

Mustafa Gegüç
16.12.2012, 20:35
maç hakkında denilecek çok şey varda....

tek şey dicem..

doğu üstte olanlardan maç sonuna doğru yuhalamaya istifa diye bağıranlara doğu alttan çok güzel sövdük bazıları her yerde bulunuyor...

Gurbetçi gençler...... maçın sonuna doğru ve bittikten sonra... ben de bula bula adamların yanından bilet almışım :)

bitirim
16.12.2012, 20:36
evet ilk golde zamanlama hatası yaptı ama tam uzaklaştıracakken musatafanın müthiş hamlesi geldi. 2. golde ise hiç hatası yok neredeyse ama nedense mac ona fatura ediliyor.

tek başına okadar adamla kim mücadeleetse yer o calımları, sorun olcanda malesef bunu görün bence

Maçtaydım emerson iyiydi ama olcan mefii hareketleri ile sürekli bozdu

bitirim
16.12.2012, 20:38
Gurbetçi gençler...... maçın sonuna doğru ve bittikten sonra... ben de bula bula adamların yanından bilet almışım :)

Onlara bende çok sövdüm biz polşsle didişşrken bu gerizekalılar sahaya diye bize attılar su şişelerini ve neredeyse 2-3 yaşlarında bir çocuğun ölümüne sebep olacaklardı

Imadoglu
16.12.2012, 20:38
hmmm...siz devam edin suclu aramaya emersonmus ..zokoraymis ..giraymis..mustafaymis ben futbolculardan daha cok Hoca da sucu ararim... takimi kuran o taktigi veren ve eger bir oyuncu ikide bir hata yabiyorsa yada taktigini uygulamiyorsa oyunda isi ne.. cek kenara ;-)) ama problem bizde burda basliyor ...bizim Hocanin kafasinda bir kadro var dünya yikilsa ondan vazgecmiyor ve eger böyle olursa ;_:)) ne beklersin o futbocudan isine gelirse oynar isine gelmesse oynamaz, nasil olsa ilk 11 de yeri saglam ....Vallahi icimden .."Felix Magath" in Trabzonsporun besinan gecmesini istiyorum o zaman futbocular dogduklarina pisman olurlar ;-.))) herkesin de agzinin payini verir...yönetim icinde

Erdal DİLEK
16.12.2012, 20:40
seneye 1461 ile aynı ligte olucaz galiba kim iner kim cıkar onu bilemem. . .

Berke6198
16.12.2012, 20:42
Maça gittiğimize pişman olduk. Emeklerimize yazık gerçekten... Bu futbolu gördükten sonra ağzım açık kaldı... Salak bir sol bek salak defans, santraforsuz bir oyun... Biz Galatasaray maçında da bu oyunu sergilersek Gs bizi affetmez.Hakikaten Gs bizi affetmez. Yani şöyle diyeyim bir defansın kalecinin topu rahat alacağı netken gidip topa vurmak, yetmezmiş gibi uzaklaştıramamak tam bir amatörlüktür. Burada kaleciyle defansın iletişimine bile gerek yok. Adam çıkmış rahat alacak topu... bıraksana sen kardeşim adama topu... Hakikaten bu oyunla biz daha çok çekeriz.

mertacar
16.12.2012, 20:42
bu sezon ikinci devrede en azından zeki yavru,soner,emre gibi isimlere şans verilmeli ki akıbeti belli olsun.devre arasıda fazlalıklar gitsin alper alınsın yeter ! gelecek sezona hazırlık yapalım en azından

Berke6198
16.12.2012, 20:44
Emerson o kadar kolay geçiliyor ki.. yani rakibi hiç zorlamayan bir futbolcu desek tam yeridir. Bu ligin futbolcusu değil Emerson, belli ki bu sertliği kaldıramıyor.

Samet GÜVEN
16.12.2012, 20:46
hmmm...siz devam edin suclu aramaya emersonmus ..zokoraymis ..giraymis..mustafaymis ben futbolculardan daha cok Hoca da sucu ararim... takimi kuran o taktigi veren ve eger bir oyuncu ikide bir hata yabiyorsa yada taktigini uygulamiyorsa oyunda isi ne.. cek kenara ;-)) ama problem bizde burda basliyor ...bizim Hocanin kafasinda bir kadro var dünya yikilsa ondan vazgecmiyor ve eger böyle olursa ;_:)) ne beklersin o futbocudan isine gelirse oynar isine gelmesse oynamaz, nasil olsa ilk 11 de yeri saglam ....Vallahi icimden .."Felix Magath" in Trabzonsporun besinan gecmesini istiyorum o zaman futbocular dogduklarina pisman olurlar ;-.))) herkesin de agzinin payini verir...yönetim icinde

Uzun bi süre hocayı takip ettim. Adam senden benden çok kafayı yedi oyuncuların yaptıklarını görünce. Biz halı sahada öle saçma hareket yapanları kovalıyoruz, profesyonel olan ve milyonlar kazanan adam topu 5 metre ötesine atamıyor.

Ha hoca da saçmalamıyo mu? Elbette o da ara sıra dozu kaçırıyor!

Berke6198
16.12.2012, 20:47
Santraforsuz oynamak hangi akla hizmet onu bilemeyeceğim ama o hizmet ettiğimiz aklın ben... yahu atak yapıyoruz kanatların yada ortasahanın topu verip sürmesini bekleyeceği yada verkaç yapacağı bir santrafor yok ortada. Henrique'de kanat gibi oynuyor. Zaten Henrique sırtı dönük forvet olarak en rahat o şekilde oynar. O sistemde akabinde çift forvetli bir sistemi gerektiriyor... Ancak illa ki çift forvet oynayacağız diye bir kural yok tabii ki. Bizim takımda tam anlamıyla bir santrafor olsa çifte, 3e 4e gerek kalmayacak. Elimizde Fatih Tekke gibi bir adam olsa şu anda her takımı farka boğarız...

Samet GÜVEN
16.12.2012, 20:49
Yasin diye bir topçumuz var kapasitesi 2. ligi geçmez, keza emerson! Olcanın şirazesi kaymış. her top sürüşünde tökezleyip düşen adam olur mu?

Bize futbol isteyen adamlar lazım, bordo-mavi ruhunu geçtim oyun ruhu olan!

Berke6198
16.12.2012, 20:50
Benimde gözüm Şenol Güneş'e kaydı bir ara napıyor diye. Köşede tabiri caizse deli gibi ileri çıkın ileri çıkın diye vücut dilini kullanarak işaret ediyordu futbolculara... Yani ben gözümü ne zaman çevirsem Şenol Hoca bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Ama tabii ki bu Şenol Güneş'in suçsuz olduğunu kanıtlamaz. Alanzinho gibi bir adamı ilk 11 de başlatırsan hiç verim alamazsın... Alanzinho ikinci yarıda girip skoru değiştirecek kapasitede bir futbolcu. Bu tabii ki kötü olduğu anlamına gelmez. Ama ilk 11 için yeterli bir oyuncu değil.

Berke6198
16.12.2012, 20:51
Bu takımda oynamayı istemeyen, daha doğrusu bu ruhta olmayan kim varsa kovsunlar. Bu her isim olabilir. Tolga,Onur... kim bu takımda oynayacak ruhta değilse kovsunlar gitsin... Ne taraftar bunu çekmek zorunda nede biz bu futbolcuların takımı sömürdüğünü izlemek zorundayız.

Gurpas
16.12.2012, 20:59
Bu sene küme düşmeyelim yeter bana, bu takım düzelmez.

Fatih Kuloğlu
16.12.2012, 21:02
Şenol hocaya suç bulanları gerçekten anlamıyorum . Diyelim x kişi geldi herşey çok mu iyi olacak ? Şampiyonluğa mı oynuycaz ? Saçma sapan konuşmadan elinizdekinin değerini bilin.

zaferyıldız
16.12.2012, 21:04
Taraftar falan hikaye.
Bu takım iyi takım.
Şenol hocamız ilk yarıyı bitirip istifasını sunmalı daha genç bir hocayla(Hami olabilir,Ünal olabiliriMustafa Akçay da olabilir.) anlaşılmalı.
Hocaya hakarete gerek yok.
Çok severim hocayı ama kendi de söylemişti zaten enerjim bitti diye.
Takımın taze bir kana ihtiyacı var.Bu bir gerçek.

Hepsi bu,,yapilmasi gerekenlerin sakince ve basit izahi bu

hodlu
16.12.2012, 21:06
Şimdi eve geldim.Güzel bir olimpiyat günüydü sonu kötü bitti. Stadyumdaki hiçbir Trabzonsporlu yenen iki golü anlayamadı.Çok yazacak şey var ama neye yarıyor ki yazdıklarımız...

Erdal DİLEK
16.12.2012, 21:08
son 5 yıldır 5 dakikada 1-0 veya 2-1 den veya3-2 vsvsvs 2 gol atıp öne gectiğimiz o hazzı yaşadığımı hatırlamıyorum, ya geriye düştüklerimiz birinin acısı dinmeden öbürü batıyor böğrüme.

serkan yumli olcan bunalrı seyrettikce icim yanıyor ama nafile. . .

Alihan Ertürk
16.12.2012, 21:09
Trabzon'um canın sağolsun.. :)

CEMEFKER
16.12.2012, 21:10
Takımın sorunu teknik ekip ve futbolculardan çok, yani sahanın içinden çok dışarı kaynaklı. Bunu birçok başlıkta yazdık, yazan birçok renktaş da var. Günlük sonuçlara göre takımla, kluple ilgili kanaatlarimiz, düşüncelerimiz değişiyor ve bu durumda taraftar olarak, eleştiren olarak tutarsız olduğumuz, yanlış yolda olduğumuz gösteriyor.

Yani takım kazandığı zaman hedef gözümüzde küçülüyor, falan falan maçları da alırsak şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuza kadar iş gidiyor, kaybettiğimiz zaman başta hoca olmak üzere "kaymadığmız" kimse kalmıyor.

Sakin düşünüp öyle eleştirmekte fayda var.

Şunu da eklemekte fayda var. Bizim burda yaptığımız eleştiriyi de kimse takmayabilir, kendi yağımızda kavuruluyor olabiliriz, ancak şuna da saygı duyulması lazım ki, bu soğukta İkitelli'nin rüzgarını, soğunu yiyen sahada kendini tatmin edemeyen taraftarın burada veya başka bir ortamda eleştirerek, noktalı da olsa küfür etmesine kimsenin birşey dememesi lazım, en azından esnek olunması lazım.

Çünkü bu taraftar, bu camia, bu şehir çok şeyi hak ediyor.... 30 küsür seneden beri şampiyon olamamış, daha doğrusu oldurulmamış, hakları elinden alınmış bir kitlenin vatanın en büyük çimentosu olarak gösterilen bir halkın duyguları ile fazla oynanmasın artık. Mustafa Akçay Hoca'nın dediği gibi " BİRAZ SAYGIYI HAKEDİYORUZ, SAYGI İSTİYORUZ..."

Niye buralara geldik, bunları söylüyorum....

Maçla ilgili teknik olarak çok şey söylenebilir, hoca eleştiriler, maçına göre oynayan futbolcu veya hiç oynamayan futbolcu eleştirilebilir. Bunları bi kalemde geçersek bu maçı bu saate alan zihniyet ile 3 Temmuz 2011 ve sonrası neden olan zihniyetin hiç bir farkı yok.

Kısacası değişen hiçbirşey yok adalet adına. Hak adına. İşe buradan başlamak lazım.

Full HD
16.12.2012, 21:11
Şenol hocaya suç bulanları gerçekten anlamıyorum . Diyelim x kişi geldi herşey çok mu iyi olacak ? Şampiyonluğa mı oynuycaz ? Saçma sapan konuşmadan elinizdekinin değerini bilin.

Acikcasi bende yeni bir teknik direktör ile daha iyi top oynayacagimiza inanmiyorum.Ve elimizdeki degeri biliyoruz fakat biz Trabzonsporu düsünüyoruz.Trabzonspor icin yeni bir teknik direktör sart.Gelec sezonona kadar Trabzonun havasini suyunu az cok bilir ve Insallah yeni transferler ile de basarili olur.

Senol Hoca kendisini degistirmeyecegi icin gelecek sezonda ayni bu sezin gibi olur.Kaleci antrenörü olarak iyidir mutlaka.

Saygilar.

Imadoglu
16.12.2012, 21:13
birde burda Emersonu elsdirenlere yazayim...ben sizi anlamiyorum nasil bir sol bek bekliyorsunuz...ben emersonu Abdullah dan sonra bize gelen en iyisi sol bek diyorum ...adami ikide bir günah gecisi yabiyorlar, ne yabsinki sol defans ona kalmis... tek basina yardim eden yok ...ne cabuk unutuluyor ondan öncekiler ...bir >Cale vardi senede 3-4 kere ceza sagasina orta yabacak diye bekliyorduk ...ofansiv cok begeniyorum emersonu.. defansda tek basina kalmasa(cünkü önünde kendisi ne posizion oynadigini bilmeyen Olcan var ) cok daha katki saglayacak bize..

hodlu
16.12.2012, 21:15
Bu hezimet sonrası birileri gitmeli burası kesin. Ama bu kesinlikle Şenol Hoca olmamalı. Önce bu kulübü hakemlere,Federasyona ezdiren, herkse ve her şeye ezdiren başkan ve ekibi gitmeli. Yazıklar olsun ki halen koltuklarında sıkılmadan ve hiçbir şey yapmadan oturuyorlar...

leons61
sabah 7' de kalktım.akşam 7'de evdeydim.her zamanki gibi olimpiyatta takımımızla buluşacaktık.her zamanki gibi galip gelecektik ama olmadı.oranında büyüsü bozuldu.yediğimiz gollerden hiç kimse birşey anlamadı topçular dahil.sanki oldu bittiye geldi gibi...hele ilk golü yoktan var ettikte yedik.AMA HİÇBİR ŞEY BU RENKLERE SIRT ÇEVİRMEME SEBEP OLAMAZ.İÇİMDEN SÖKÜP ATAMAMKİ...

zaferyıldız
Bu takimi duzeltir Senol hocamiz , devre arasi dogru kisileri gondertir ,dogru kisileri aldirtir.sezon sonu yeniden yapilanmayi yonetir ... Ya bunu diyen ve inanan varsa solesin bize de nasil olacak biz de inanalim...
Yok! Bu olmayacaksa niye gitmesin ki Senol gunes..
Tamam bizde ferguson gibi hep kalsin diyorduk
ancak bu kadar duygusal ve hala amator(kotu manada degil)
disa verdigi enerjiyi birak kendine verecek enerjisi kalmamis,
Saha kenarindaki halini gorurken Hersey bir yana bir de ona uzulmeye basladigimiz

Bu Adama ve kendimize niye eziyet ediyoruz ki, spor enerjidir yahu

Erdal DİLEK
16.12.2012, 21:17
mac oynanırken tv den izleyenler için söylüyorum bizim atak yaptığımız sahanın sol tarafına hatta tac cizgisi ile ceza sahasının oradaki boşluk civarına top gitmedikce olcanı görebiliyor musunuz.

hayıırrrr!!!!

böyle futbol oynanmaz, onun oynadığını artık halı sahada oynamıyorlar. .

Emrah Akcagöz
16.12.2012, 21:18
Staddaydım. Rezil bir futbol oynadık. Hakem de tam İstanbul yanlısı olduğunu gösterdi. Ayrıca Trabzon'daki taraftara laf edenler bir kez daha düşünsünler. Bugün takım kadar tribün de rezaletti.

Murat'
16.12.2012, 21:18
İstanbul'da Belediye'ye daha önce yenildiğimizi hatırlamıyorum.

Sağolsun bizimkiler bu sene ilkeri yaşatıyorlar bize.

Bu arada Belediye düşse de şu Olimpiyat'tan kurtulsak.

Gitsek bir dert gitmesek bir dert.

bilgehan83
16.12.2012, 21:21
2008-2009 sezonundan bugüne baktığımda yerlerde sürünmeyi bırakın yerleri yalıyoruz. bu takım bu kadar sünepe, bu kadar aciz yönetilmez, oyuncular bu kadar ruhsuz yeteneksiz olamaz..ersun'a laf söyeleyenler önce kendilerine baksınlar ersun olmasa o kadroyu rüyamızda görürdük..ve bir cernat ı alamadığımızdan dolayı o sene o takım şampiyonluğa giderken tökezledi bazı kendini bilmezler bunu da bilmez ama gerçektir...şimdi 96 mayısında ve 13 yaşında iken hayallerimizin içine eden hayallerimizi başkasının ellerine veren korkusuz korkak şenol güneş yüzünden 15 senedir kendimize gelemedik..ve hala kulübede panik içinde ne yaptığını bilmeyen eli ayağına dolaşan, korkusu vücut diline yansıyan bir adam görüyorum.. futbolcular sizce bunu görmüyorlar mı kasımpaşı zar zor eleyip deliler gibi sevinen futbolcu topluluğu istemiyorum kasımpaşa yedi tane atıp edebinden geri çekilen futbolcular istiyorum.. senol güneşin gitmesini istiyorum, müthiş oyun kurucumuz zokoranın her atak başlangıcında kaleciye pası gösteren elini kolunu görmek istemiyorum, bu ruhsuz adamları pafta görmek istiyorum. sizce çok şey mi istiyorum..

ilyskm
16.12.2012, 21:21
Ulan kızılaya bağladık sanki gelen gidene puanları 3 er 3 er dağıtıyoruz. Bak abilerine nazire yaparcasına 1461 de evinde hiç kazanamayan boluya yenildi...

leons61
16.12.2012, 21:24
Bana bİrİ 90'li yillardan bu yana Şenol gÜneŞsİz trabzonsporumuzun baŞarilarini hatirlatsin bakalim...(samet aybaba t.kupasi,z.doĞan İkİncİlİk...baŞka)
Şenol gÜneŞle t.kupasi(ts 3-1 fb),superkupa(ts3-0 bursa) ve ardindan lİg ŞampİyonluĞu daha ne olsun..(hiii Şampİyonlar lİgİnde son maÇin son dakİkasinda kaÇan grup İkİncİlİĞİ)

Mustafa Gegüç
16.12.2012, 21:24
Onlara bende çok sövdüm biz polşsle didişşrken bu gerizekalılar sahaya diye bize attılar su şişelerini ve neredeyse 2-3 yaşlarında bir çocuğun ölümüne sebep olacaklardı

o şişeleri atan öküzler üst katın 2. katındaydılar, gurbetçi gençler onlara da bağırdı, biz de bağırdık atmayın diye ama dinleyen olmadı, şişelerin yarısından çoğu alt tribündekilerin üstüne gitti

hodlu
16.12.2012, 21:25
Gelelim sahaya....
-Emerson denen adamı bu kulübe kim kakalamışsa onu alnından öpeceğim.Vallahi helal olsun. Ben hayatımda bu kadar ağır,rahat,gevşek bir bek adamı görmedim. Derhal gönderilmeli bu adam.
-120 dakikalık maç sonrası Serkan yerine Zeki ile başlamalıydık bu maça. Bence bugünün en büyük hatasıydı.
-Alanzınho perşembe gecesi sahanın yıldızıydı yetmedi bugünde aynı şekilde oynadı. Alanzınho çıktı takım tamamen göçtü bugün.
-Yasin oyunda kaldığı 58 dakika sadece gizlendi.yasin için hiçbir şey yazmayacağım...Gerek yok çünkü....

inadina61_08
16.12.2012, 21:25
Maç bitti ve tam 10 dakika önce girdim eve, bir foruma bakayım dedim ilk olarak açlıktan ölmek soğuktan donmak üzereyim..aklımdaki ilk cümle
Biz ne zaman 11 kişi ile top oynayacağız,
olcan ne iş yapar,
emerson kanadı keşke boş kalsaydı,
mustafa yumlu da formsuzdu,

takas yapalım diye yanıp tutuştuğumuz alanzinho çırpınoy herkes birinin gölgesinde alan da top kaybetmekten korkup geri dönüyor, zaten bunları yapınca adın messi falan oluyor.
daha kime ne diyeyim
henrique adam arı gibi koşturuyorda koşturuyor ama birşeyi unutuyor forvetsen bölgende olmalısın, geri gelip top almaya çlışıyor, asla ve asla tek forvetli bir takımda oy-na-ya-maz..
başka da diyecek birşey yok gerisi de bal yapmayan Olcana inanılmaz kızgınım ne ileride sorumluluk alıyor ne yeterince geri destek veriyor emersonun başını yakanlardan biride olcandır.
Hee yasin kaldı dimi, bu adama ne oldu ya? birden saçmalamaya başladı, belki de adaletli forma savaşı olmadığını düşündüğünden formu çok ama çok düştü...
neyse biraz yemek ve dinlenme molası sonra sallamaya devam ederim.

NOT : ruhsuz futbola kadar taraftar muhteşemdi, oraya ruhsuz izlemeye gideceğimizi bilseydik mezarlığa giderdik :(

nakzo
16.12.2012, 21:26
Trabzonspor bitmiş bunu şu anda çok daha iyi anlıyorum. Artık büyüklük müyüklük kalmamış.Takım sıradan bir anadolu takımı. Ha sivas ha bursa ha Trabzonspor .Takım dibe vurmuş hiçbir eleştiri yok hatta eleştirmeye çalışanlara karşı bir linç kampanyası var Trabzonspor yenilerek küçülmedi tepkisizleştirilerek küçüldü.Trabzonsporu şenol güneş ve sadri şener denen 2 deccal tarihe gömmüştür.Hepimize geçmiş olsun. 90 lı yıllarda bize harbiden top oynatan leekenslere brahmslara neler yapıldı, bu yüce mesih sürekli korunuyor buna inanamıyorum.Hayattaki tek zevkim gurur kaynağım Trabzonsporumu elimden alanların ve buna çanak tutan her kim varsa Allah tüm kere cezasını versin Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

cyberentalpi
16.12.2012, 21:27

nassı yani. senol gunes yeni mi geldi bu takımın basina.

Murat'
16.12.2012, 21:28
Bu takım artık pozisyona bile giremiyor.

Açık ve net, takımın ruhu falan kalmamış.

orhan42
16.12.2012, 21:29
Yasin Alanzinho'ya bakıp utanmalı.Bu kadar silik oynar mı bi adam kardeşim.Hem de genç..Serkan'ın maç 2-1 olduktan sonraki ceza sahasına iki uzun topu veya ortasına baktım ne diyeceğimi şaşırdım.Allah yardım etsin onu canlı seyredenlere..

ibrahim
Haftanin özeti: Trabzonspor demek, basit gol YemekDemek.Com

:) (burda icim cizliyor aslinda...)

Mete DORUK
Bana bİrİ 90'li yillardan bu yana Şenol gÜneŞsİz trabzonsporumuzun baŞarilarini hatirlatsin bakalim...(samet aybaba t.kupasi,z.doĞan İkİncİlİk...baŞka)
Şenol gÜneŞle t.kupasi(ts 3-1 fb),superkupa(ts3-0 bursa) ve ardindan lİg ŞampİyonluĞu daha ne olsun..(hiii Şampİyonlar lİgİnde son maÇin son dakİkasinda kaÇan grup İkİncİlİĞİ)

Senol Gunes: Kadro kurmayi ASLA beceremeyen
Ancak, Kurulu kadroyu IYI oynatan bir adamdir.
Oncelerini bilmem ama son Basarilardada kadroyu kendisi kurmadi diye biliyorum.

Yunus Emre SEYHAN
16.12.2012, 21:33
Mustafa Yumlu futbolcuysa bende hiç birşey bilmiyorum, yazıklar olsun .
Not: Mağlubiyetin ve kötü gidişin faturasını tabii ki Şaban'a kesmiyorum, Ama Mustafa Yumlu'nun bizim takımda forma giyiyor olması herşeyi açıklıyor .

Ah ulan keşke o golü atmasaydın Beşiktaş'a. hatta yenilseydik o maç , daha karlı idik.

hodlu
16.12.2012, 21:34
Bu arada Gurbetçi Gençler grubunu kınıyorum. Kendi takım taraftarına saldıranlar,hele bir savunmasız kişiye 15-20 kişi saldıranlar,hele 10 yaşındaki kızının yanında babasına saldıranlar insan olamaz.İnsanlıktan nasibini almamış zavallı kişilerdir.Hele Trabzonspor taraftarı hiç olamazlar.Ahmet abinin sözü günü özetleyen en güzel sözdü maç sonrası. 'Trübünleri böyle olan takımın sahasından ne bekliyorsun arkadaş'. Ahmet abiye selamlar...

mda61
16.12.2012, 21:34
Beni maçtan daha çok üzen şey, kendilerini taraftar sanan bir grup insanın sadri şener'i protesto etmelerine tepki gösterenlerin arasına karışıp 1 kişiye 15 kişi dalmak suretiyle çıkardıkları kavgadır. Yenilebiliriz, her şey olur ama insan insana bunu yapınca daha heves kalmıyor hiç bir şey için. Üstelik aynı grup, her gittiğim maçta kavga edecek birilerini bulmayı becerebiliyor. Her seferinde kendi taraftarına vurmaktan çekinmeyenler, umarım bir daha o tribüne gelmezler. Yoksa insan gibi maç izleyenler gitmeyecek, kaybeden futbol olacak.

Murat'
16.12.2012, 21:35
Sahaya şişe yağdırma olayını da anlayamadım ben, soğuktan dolayı maçtan kopmuştum o arada.

hodlu
16.12.2012, 21:40
Yöneticiler takımı sahipsiz bırakmış. 58 saat ara ile iki resmi maça zorlanıyor takım ama kimseden çıt çıkmıyor. Bu rezilliği kim nasıl durduracak bilmiyorum. Hakemler bizi artık ciddiye almıyor. Neden alsın ki....

leons61
16.12.2012, 21:40
ben 33 yaşındayım.bu yaşıma kadar iç bu kadar pozisyon üretemediğimiz bir sezon hatırlamıyorum.nesi var bu topçuların anlayamadım gitti abi biri bana anlatsın ..olcan-volkanla kanatların arı gibi işlemesi gerekmez mi aga...

Kasım BEKTAŞ
16.12.2012, 21:42
Takımda gereğinden fazla vasat yabancı futbolcu var
bir an evvel yabancıların gözden geçirilip işe yarayacak bir kaç tanesini elde tutup diğerlerini göndermek lazım...
ve takıma yerli futboculardan gerekirse 1461 den giden yabancıların yerine almak lazım...

diğer türlü bu takım düzelmez gibi...

Mete DORUK
16.12.2012, 21:43
ben 33 yaşındayım.bu yaşıma kadar iç bu kadar pozisyon üretemediğimiz bir sezon hatırlamıyorum.nesi var bu topçuların anlayamadım gitti abi biri bana anlatsın ..olcan-volkanla kanatların arı gibi işlemesi gerekmez mi aga...

bilim adamlarida bu konuyu arastiriyor :))

hodlu
16.12.2012, 21:45
Mustafa Yumlu futbolcuysa bende hiç birşey bilmiyorum, yazıklar olsun .
Not: Mağlubiyetin ve kötü gidişin faturasını tabii ki Şaban'a kesmiyorum, Ama Mustafa Yumlu'nun bizim takımda forma giyiyor olması herşeyi açıklıyor .

Ah ulan keşke o golü atmasaydın Beşiktaş'a. hatta yenilseydik o maç , daha karlı idik.

Bence bu takımın başarısızlığı senin gibi kafadaki yobazlar yüzünden. Mustafa bugün yapması gereken her şeyi yaptı. Pardon 'gol' atamadı. Ne istiyorsun Mustafa'dan.Kıskanıyorsun belkide o nasıl oynar da ben oynamıyorum diye. Şaban deyip onunla değil kendinle alay ediyorsun...

ilyskm
16.12.2012, 21:46
Gurbetçi Gençler denen ve çoğunun maç biletini birilerinin aldığı asalakların oluşturduğu bir grubun bugün bir Trabzonspor taraftarına yaptıklarını görünce hem de kızının yanında Trabzonluluğumdan utandım. Kendi taraftarına bunu yapan mahkumlar insan olamaz...

leons61
16.12.2012, 21:46
ligi hep geriden takip edeceğimiz belli oldu...diğer takımlarda puan kaybediyor ama biz daha fazlasını kaybettiğimiz için hiç bir anlamı yok.bari kupayı alsak

leons61
16.12.2012, 21:49
bilim adamlarida bu konuyu arastiriyor :))

o kadar karmaşık bi durum yani...

M.ALİ ÇOKLUK
16.12.2012, 21:51
Gelelim sahaya....
-Emerson denen adamı bu kulübe kim kakalamışsa onu alnından öpeceğim.Vallahi helal olsun. Ben hayatımda bu kadar ağır,rahat,gevşek bir bek adamı görmedim. Derhal gönderilmeli bu adam.
-120 dakikalık maç sonrası Serkan yerine Zeki ile başlamalıydık bu maça. Bence bugünün en büyük hatasıydı.
-Alanzınho perşembe gecesi sahanın yıldızıydı yetmedi bugünde aynı şekilde oynadı. Alanzınho çıktı takım tamamen göçtü bugün.
-Yasin oyunda kaldığı 58 dakika sadece gizlendi.yasin için hiçbir şey yazmayacağım...Gerek yok çünkü....

Tam olarak sahada benimde gördüklerim bunlardı..

ferit_ts
16.12.2012, 21:51
insan bir ağacı devamlı sularda ağaçan meyva alamazsa ne yapar, ya ağaçtan ümidini keser sulamayı bırakır yada ağacı kökünden keser , takımda böyle işte meyve vermiyor ve böyle olması takımın direncini kırıyor, bu arada adrian göze batmaya başladı şutları bayağı iyi, emerson ve mustafa iyiden iyiye cortladı

gurcay
16.12.2012, 21:52
İlk defa stada maça gittiğim için bu kadar pişmanım.
Kasımpaşa maçındaki gibi, hücum diye bir şey yok, kanat yok.
Herkes bireysel hareket ediyor. Takım ruhu diye birşey kalmamış.
Emerson, insan bu kadar rahat oynar mı ya?
Topu kaptırdım koşayım yok, alan kapatayım yok. Yenilen ilk gol, bu nasıl bir ruhsuzluk.
Yasin gezdi resmen sahada.
Halil'e kızıyoruz en azından pres yapıyor.
Olcan top ayağına gelsin diye bekliyor.
Son dakika adam bir orta yapar 9 kişi var orada. Beyefendi kaleye vuruyor.
Şenol hocaya da birkaç kelam etmeli.
2 gün önce koşan adamdan verim alamayacağın belli.
Sağ tarafa koy zekiyi, sola al celustkayı.
Volkanla başla ilk yarı.
Emreyi sür sahaya jankoyla birlikte.
2. yarı gerekirse yap değişikliği.

Bu kadar mı zor.
Statda herkesin gördüğünü sen nasıl göremiyorsun anlamış değilim.
Haftalardır belli takımın durumu. Oynat gençleri taraftar bakalım sana ne diyecek.

Imadoglu
16.12.2012, 21:53
Yöneticiler takımı sahipsiz bırakmış. 58 saat ara ile iki resmi maça zorlanıyor takım ama kimseden çıt çıkmıyor. Bu rezilliği kim nasıl durduracak bilmiyorum. Hakemler bizi artık ciddiye almıyor. Neden alsın ki....

ne yabsinlar?????????? hadi söyle bakiyim...benim bildigim söylene bilecek ve yabila bilecekler ,yabildi ve söylenti daha ne yabsinlar ...Tff seni dinlemedikce baska ne yabilir....bu 1 ..birde ben bu 2 günde macmis 3 günde macmis ..yok oyuncular bunu kaldiramaz ..hepsi masal nasil oynayamaz bal gibi oynar ...sen futbocusun senin meslegin bu.... milyonlar kazaniyorsun...benim bildigim sporda Tenis oyunculari gibi yorulanlar yok ..günde 2-5 saat tenis oynuyorlar ama sikayet eden yok ...yok ben yoruldum hergün tenis oynayamam digen yok ...onlarda insan....biz mac kayip etince sucu baskalarinda bulmaktan vazgecmeliyiz

mda61
16.12.2012, 22:04
TAYFA ‏@tayfaorg
Gurbetçi Gençler taraftarın gönlünü aldı. Suçluyu gruplarından çıkarttı. http://fb.me/2uu8mNcbY

Ben her maça gittiğimde aynı kavgaları, aynı kişileri görüyorum. Bir dahaki maçtada bugün gözümün önünde adama saldıranların orada olacaklarını bildiğim için inanmak gelmiyor içimden.

ibrahim
16.12.2012, 22:04
TAYFA ‏@tayfaorg
Gurbetçi Gençler taraftarın gönlünü aldı. Suçluyu gruplarından çıkarttı. http://fb.me/2uu8mNcbY

Olayi dallandirip budaklandirip ortaligi daha beter karistirmaya gerek yok.

Kendi aralarinda halletmisseler olayi kapatmk lazim. Zeten batmisiz batacagimiz kadar...

Yunus Emre SEYHAN
16.12.2012, 22:05
Bence bu takımın başarısızlığı senin gibi kafadaki yobazlar yüzünden. Mustafa bugün yapması gereken her şeyi yaptı. Pardon 'gol' atamadı. Ne istiyorsun Mustafa'dan.Kıskanıyorsun belkide o nasıl oynar da ben oynamıyorum diye. Şaban deyip onunla değil kendinle alay ediyorsun...

Yaşınıza karşı saygım var ama,
Trabzonspor'un başarısızlığının temel sebebi asıl olarak sizin gibi düşünce tarzıdır.
Mustafa Trabzon'lu diye dokunulmaz ? Öz Evlatçılık gibi saçma bir düşünceden kurtulmak lazım, Yoksa Konya'lı Ünal'a, Tolunay'a(Nereli olduğunu unuttum ama Trabzon'lu olmadığını biliyorum), Kırşehir'li efsane başkan Şamil Ekinci'ye, Diyarbakır'lı şeyhmuz 'a Trabzon'lu olmayan Trabzonspor'lulara ayıp ediyorsunuz.

Sırf bu öz evlat teoriniz yüzünden şuanda 2. lig ve Ptt 1. ligde sürünen 'Öz Evlat' diye nitelendirdiğiniz futbolcuları dokunulmaz kontejanına çektiğiniz için açıkçası çok çektik.
Tayfun, Hasan, Hüseyin diyeyim gerisini hatırlarsınız.

Futboldan anlayan her futbolsever, Mustafa Yumlu'dan stoper olmayacağını bilir . En azından ligimize göre çok yetersiz.

Uzun boyuna ragmen cok ince bileklere sahip, fizik ve mental olarak yetersiz. Pozisyon hatalarını buraya yazarsam database error verebilir.

Bugun yediğimiz 2 golün özellikle ilk golün faturası Mustafa'ya kesilmeli, Stoperin temel görevlerinden bir tanesi topu adam gibi uzaklaştırmaktır, yediğimiz 2 golde de topu uzaklaştıramadı ve akabinde golü kalemizde gördük.

Evet, Futbol hatalar oyunu ama Mustafa bunu 1 veya 2 kere yapmıyor. Adam bütün oynadığı maçlarda resmen canlı bomba.

Mesela son 3 haftada durduk yere gereksiz faul yapması sonucu yediğimiz 2 golü sayabilirim ben sana. Bak şimdi son 3 hafta harici yaptığı hatalar aklıma gelsin dedim direk Gaziantep maçında yalandan yere yapmış olduğu penaltı geldi aklıma. Daha da zorlamadım. Zaten elim ayağım titredi sinirden :))

Yukarıda mental olarak eksik diye bir tespitte bulunmuştum. Kısa bir örnek:
Videoton maçında 45 metreden kaleye şut atmıştı .

Ne zaman objektif olursak, işler yoluna girer.

Şu fena değil, Şu Trabzon'un çocuğu vs denildiği zaman işte öyle orta sıralarda dolaşırsın

hodlu
16.12.2012, 22:08
Bugün maçı stadyumda izleyen bir Allahın kulu Mustafa yüzünden yenildik diyemez. Diyorsa art niyetli ve yalan söylüyordur. Ben bugün son maçlara göre aksine çok daha iyi buldum Mustafayı. Sen önce Emerson gibi facialara bak bence...

Ahmet Öztürk
16.12.2012, 22:09
maçta yönetim istifa sesleri duyuldu ama ıslıkla bastırıldı istifaya davet edenler kimlerdi

Gurbetçi Gençler'di. İşin garibi ıslıklayanlar da istifa sesleri yükselmeden önce bireysel olarak takıma, Şenol Güneş'e söven insanlardı :)

Yunus Emre SEYHAN
16.12.2012, 22:11
Bugün maçı stadyumda izleyen bir Allahın kulu Mustafa yüzünden yenildik diyemez. Diyorsa art niyetli ve yalan söylüyordur. Ben bugün son maçlara göre aksine çok daha iyi buldum Mustafayı. Sen önce Emerson gibi facialara bak bence...

Tabii ki onun yüzünden yenilmedik, ama yediğimiz 2 golde büyük katkısı mevcut. Emerson 'u da savunmuyorum ayrıca.
http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-toto-super-lig#video

Mehmet Fatih Yavuz
16.12.2012, 22:14

Gollerde kabahat Emersonda değil üstad kusura bakma.

Gollerin dışında o bölgedeki sorun da emersonun değil bence. Olcanın önünde bu şekilde oynadığı her bek delik deşik olur.
Ha ne yapacak, hiçbir yere çıkmayacak. Orada nöbete kalacak...

Emerson fena topçu değil.

Cafer Bulur
16.12.2012, 22:15
İlk defa stada maça gittiğim için bu kadar pişmanım.
Kasımpaşa maçındaki gibi, hücum diye bir şey yok, kanat yok.
Herkes bireysel hareket ediyor. Takım ruhu diye birşey kalmamış.
Emerson, insan bu kadar rahat oynar mı ya?
Topu kaptırdım koşayım yok, alan kapatayım yok. Yenilen ilk gol, bu nasıl bir ruhsuzluk.
Yasin gezdi resmen sahada.
Halil'e kızıyoruz en azından pres yapıyor.
Olcan top ayağına gelsin diye bekliyor.
Son dakika adam bir orta yapar 9 kişi var orada. Beyefendi kaleye vuruyor.
Şenol hocaya da birkaç kelam etmeli.
2 gün önce koşan adamdan verim alamayacağın belli.
Sağ tarafa koy zekiyi, sola al celustkayı.
Volkanla başla ilk yarı.
Emreyi sür sahaya jankoyla birlikte.
2. yarı gerekirse yap değişikliği.

Bu kadar mı zor.
Statda herkesin gördüğünü sen nasıl göremiyorsun anlamış değilim.
Haftalardır belli takımın durumu. Oynat gençleri taraftar bakalım sana ne diyecek.
Tespitlerin dogru ama cözümler o kadar kolay degil.

Volkan in oyuna girdikten sonraki hareketlerini de gördük,hicbir katkisi yoktu.

Emre daha önceki haftalarda oyuna girdikten sonra iyi seyler yapmamisti,keza janko da is yapabilecek durumda degil.

Hoca hangi kadroyu ve sistemi sahaya sürerse sürsün olmuyor,olmuyor,olmuyor....

Sibel
16.12.2012, 22:17
Yarın fenerli hoca bana, akşam yenilmişsiniz diyecek. Bende ona "Evet, kötü oynadık yenildik. En azından başkasının kupasını çalmadık." diyeceğim.

Mehmet Fatih Yavuz
16.12.2012, 22:19
Tespitlerin dogru ama cözümler o kadar kolay degil.

Volkan in oyuna girdikten sonraki hareketlerini de gördük,hicbir katkisi yoktu.

Emre daha önceki haftalarda oyuna girdikten sonra iyi seyler yapmamisti,keza janko da is yapabilecek durumda degil.

Hoca hangi kadroyu ve sistemi sahaya sürerse sürsün olmuyor,olmuyor,olmuyor....

Hatalı santrafor seçimi zaten işin içine etmiş durumda. Kimi nereye koyarsan koy düzelmeyecek.
Hiç bana Giray Bulak falan demesin kimse sakın.

Giray Bulak'ın ne işi var orada.
Şenol Güneş hoca, topçuları Giray Bulak seçiyor.

Bu düzenden bi b.k olmaz.

hodlu
16.12.2012, 22:19
Maçta ikinci yarı Emerson'un kanadı adeta koridor oldu. Olcan destek vermiyor orası gerçek ama Emerson rakibini öyle seyrediyor ki Servetten bile çalım yiyor. Birde Emerson fena değil diyenler var.

Ahmet Öztürk
16.12.2012, 22:20
Yarın fenerli hoca bana, akşam yenilmişsiniz diyecek. Bende ona "Evet, kötü oynadık yenildik. En azından başkasının kupasını çalmadık." diyeceğim.

Sibel kızma ama Şenol Hoca yorumu olmuş tam olarak :)

Erdinç Dilek
16.12.2012, 22:21
yediğimiz gollerde rakibin nerdeyse hiçbir organizasyonu yok kendi kendimize yedik golleri bir anda bir güvensizlik çöktü takımın üstüne. eskişehir maçı ve sonrasındaki gs maçlarından hiç ümitli değilim beraberlikler bile çok sevindirir beni. maçtan sonra bitmesini beklemeden gittim yattım 3,5 saat uyudum sinirlerim yatışsın diye

Cafer Bulur
16.12.2012, 22:23
Hatalı santrafor seçimi zaten işin içine etmiş durumda. Kimi nereye koyarsan koy düzelmeyecek.
Hiç bana Giray Bulak falan demesin kimse sakın.

Giray Bulak'ın ne işi var orada.
Şenol Güneş hoca, topçuları Giray Bulak seçiyor.

Bu düzenden bi b.k olmaz.

Lütfen elestirilerimizi gs maci sonrasina saklayalim.

Gs maci dönüm macimiz,gs galibiyeti her türlü olumsuzluklari rafa kaldirir.

Mehmet Fatih Yavuz
16.12.2012, 22:26

Yanlışlık olması lazım kazanmamız için.

Yani sürpriziz biz. Sürprizler üzerine de plan kurmanın alemi yok. Adamlar bizden 20 kere takım.
1461 gibi süpriz yaparsak bi ihtimal. Yoksa yenilgi dışında bir sonuç beklemiyorum.

Oyuncuları tek tek kaliteli, ama birbirleri ve sistem ile uyumsuz olan kötü bir takımız.

Cafer Bulur
16.12.2012, 22:29
Yanlışlık olması lazım kazanmamız için.

Yani sürpriziz biz. Sürprizler üzerine de plan kurmanın alemi yok. Adamlar bizden 20 kere takım.
1461 gibi süpriz yaparsak bi ihtimal. Yoksa yenilgi dışında bir sonuç beklemiyorum.

Oyuncuları tek tek kaliteli, ama birbirleri ve sistem ile uyumsuz olan kötü bir takımız.

Genelde olumsuz düsündügümüz maclari kazandik,kasimpasa ve g.birligi gibi.

Kazanmayi düsündügümüz maclari da kaybettik,keyseri ve belediye gibi.

Su anda umutsuz olabiliriz ama gs macini kazanmamiz imkansiz denilemez,futbolun cok seylere gebe oldugunu sikca yasadik,yasamaya devam ediyoruz.

Ahmet Öztürk
16.12.2012, 22:31

Dediğiniz gibi olacaksa, yani bir galibiyet tüm olumsuzlukları rafa kaldıracaksa o galibiyet inşallah gelmez. Zira sorunlarımız sandığımız kadar basit değil. Ve bir galibiyetle unutulmaması, kanılmaması gereken sorunlar.

Sibel
16.12.2012, 22:32
Sibel kızma ama Şenol Hoca yorumu olmuş tam olarak :)

:) Ne yapalım. Şikecilerin yüzüne hırsız olduklarını vurmak görevimiz.

Cafer Bulur
16.12.2012, 22:34
Dediğiniz gibi olacaksa, yani bir galibiyet tüm olumsuzlukları rafa kaldıracaksa o galibiyet inşallah gelmez. Zira sorunlarımız sandığımız kadar basit değil. Ve bir galibiyetle unutulmaması, kanılmaması gereken sorunlar.

Dikkat edersen olumsuzluklari rafa kaldirir dedim,bitirir demedim.

Sorunlarimiz belli,takima katki saglamayan cok oyuncu var.

Yalniz bu durum gs macinin öneminin önüne gecmemeli,bir galibiyetle bahar gelmez ama günes acar.:):

Murat SİSMAN
16.12.2012, 22:36
Dizlerim ağrıyor hala o kadar büyük ümitlerle gitmiştimki.Yol üzerinde renktaşlarla kornalaştık.Stad çehresindeki taraftarı görünce tamam! dedim soğuk hava yıldırmamış taraftarı,ama takımı yıldırmış.Sonu böyle olmamalıydı.

Imadoglu
16.12.2012, 22:37

Ahaa....yani GS galibiyeti bütün sorunlarimizi cözecek???? ;-)

ben hayir diyorum varsayalim birdahiki hafta GS yentik ....ben simdiden diyorum sayin Senol Günes" le bu böyle devam etmez ...biz yini 1 atim ileri 2 atim geri gideriz ve böyle devam ederiz...

Emre ÖZTÜRK
16.12.2012, 22:41
Arkadaşlar kaç kişi gelmiş maça net bir sayı var mı acaba ?

Cafer Bulur
16.12.2012, 22:41
Ahaa....yani GS galibiyeti bütün sorunlarimizi cözecek???? ;-)

ben hayir diyorum varsayalim birdahiki hafta GS yentik ....ben simdiden diyorum sayin Senol Günes" le bu böyle devam etmez ...biz yini 1 atim ileri 2 atim geri gideriz ve böyle devam ederiz...

Gs galibiyetlerinin zevkini sikca yasamadigimiz icin anlayamiyorsunuz,anlayisla karsiliyorum.:)

Gs galibiyetlerinin keyfi anlatilmaz,yasanir bu zevki tadarsak inaniyorum ki bizim icin yeni bir dönem baslayacak.

EmreSAĞLAM
16.12.2012, 22:45
Arkadaşlar kaç kişi gelmiş maça net bir sayı var mı acaba ?

42 Bin Biletli Seyirci Vardı C.tesi Akşamı İtibariyle. Maç Başladığında Doğu Tribününe 2-3 Bin Kişi Daha Eklendi. Tahminim 45 Bin Kişi Civarı Vardık.

Cafer Bulur
16.12.2012, 22:48
Beyler ,zokora gol atamiyor diyenlere barcada busquets de gol atamiyor diyordunuz az önce busquet güzel bir gol atti buna ne diyeceksiniz?

zaferyıldız
16.12.2012, 22:51
45 bin helal olsun ...

Super insanlar

50 senelik spor adami Buyuk takimin hocasi Topcu secme Alma belirleme isini giray bulaka biraktiysa,takimi da birakabilir ..cok zor olmamali

Emrah KabuL
16.12.2012, 22:52
Bir ağabeyin vermiş olduğu bilgiye göre futbolcularımız Florya kaşıbeyaz restoranda yemek yemişler.Hiç biri de üzgün değilmiş,kakara kikiri.. havalar falan o biçimmiş.

arifberkay
16.12.2012, 22:54
gs galibiyeti bu rezillikleri kapatacaksa varsin fark yiyelim

gabriel omar
16.12.2012, 22:55
Bir ağabeyin vermiş olduğu bilgiye göre futbolcularımız Florya kaşıbeyaz restoranda yemek yemişler.Hiç biri de üzgün değilmiş,kakara kikiri.. havalar falan o biçimmiş.

Doğru mudur bilemem ama doğruysa da şaşırmam açıkçası.

Bizim takımdaki öyle bir hava var ki ;hani Amerikan filmlerinde olur ya bir basketbol takımı vardır ,herkes ayrı havalardadır dostluk arkadaşlık yoktur ,sonradan yeni bir koç gelirde bunları tokatlayıp kendine getirir falan.İşte Trabzonspor şu an aynı durumda.

isyan6161
16.12.2012, 22:57

yedıklerı pohdan doymamıslar anlasılan..bıze trabzonlu adamlar lazım yenıdlıklerınden hırslarından kendı kendılerını yıycek yemeden ıcmeden kesılecek..

Selim ÖZCAN
16.12.2012, 23:01

işte sorun bu zaten Trabzonspor da yenilgi çok normal artık, bu futbolcu grubu ve Şenol Hoca içinde sıradan, hiç birisi yenilgiye isyan etmiyor hoca da dahil hatta en başta hoca isyan etmiyor, Sadri Şener in geçen gece katıldığı programda dediği gibi Şenol Hoca sağolsun, kimi transfer edersek itiraz etmiyor, eline verilen kadrodan birşeyler çıkarmaya çalışıyor diyor. Hoca transfere karışmaz mı? Bu ne biçim anlayıştır. Trabzonsporu uğrattıkları zararın haddi hesabı yok, hesap soran da yok. Böyle bir düzen olabilir mi?

Travelair
16.12.2012, 23:05
Elleri sıcak sudan soğuk suya girmiyor ki? Ben başkan olsam seyyar köfteciden yarım ekmek dönüş de otobüsle. Ama Trabzonspor'a gelen futbolcular önceki takımlarında aldıklarının 2-3 katını hem de garanti olarak alıyorlar. Neden yorulsunlar ki?

Emrah KabuL
16.12.2012, 23:08
işte sorun bu zaten Trabzonspor da yenilgi çok normal artık, bu futbolcu grubu ve Şenol Hoca içinde sıradan, hiç birisi yenilgiye isyan etmiyor hoca da dahil hatta en başta hoca isyan etmiyor, Sadri Şener in geçen gece katıldığı programda dediği gibi Şenol Hoca sağolsun, kimi transfer edersek itiraz etmiyor, eline verilen kadrodan birşeyler çıkarmaya çalışıyor diyor. Hoca transfere karışmaz mı? Bu ne biçim anlayıştır. Trabzonsporu uğrattıkları zararın haddi hesabı yok, hesap soran da yok. Böyle bir düzen olabilir mi?

Avatarınıza rağmen bu şekil içten bir yorum görebilmek ne güzel.

Tarafsızlığınız için teşekkürler.

arifberkay
16.12.2012, 23:09

benim olmayan oglumun pipisini yesinler ruhsuz serefsizler toplulugu

Fatih
16.12.2012, 23:09
Yönetim futbolcularla görüşmüyor mu ''Ne yapıyorsunuz arkadaşlar kendinize gelin aldığınız paranın hakkını sahada verin'' demiyor mu?

Cafer Bulur
16.12.2012, 23:10

Aynen,isin en tehlikeli yönü de bu.

Yenilgiye,basarisizliga baskaldirmazsaniz bu sizin icin zamanla siradan bir is haline gelir ve siradanlasirsiniz.

Trabzonsporda artik siradanlasmaya basladi,buna en yakin zamanda bir önlem alinmazsa bizi zor günler bekliyor.

Yönetimde,hoca,futbolcuda,taraftarda cok pasif bizde ama bu basarisizlikta aslan payi futbolculardadir onlar islerini daha özverili yapmak zorunda.

AYYILDIZ
16.12.2012, 23:10
Resit Akcay ve ekibi gelmeli.Yerlileri Trabzon agirlikli bir kadro kurulmali.Sampiyon olamayiz belki ama rezil de olmayiz boyle. Resit Akcay ve ekibine bu sans taninmali.

DNA-TS
16.12.2012, 23:14
Resit Akcay ve ekibi gelmeli.Yerlileri Trabzon agirlikli bir kadro kurulmali.Sampiyon olamayiz belki ama rezil de olmayiz boyle. Resit Akcay ve ekibine bu sans taninmali.

erken daha erken...

arifberkay
16.12.2012, 23:15
Yönetim futbolcularla görüşmüyor mu ''Ne yapıyorsunuz arkadaşlar kendinize gelin aldığınız paranın hakkını sahada verin'' demiyor mu?

yonetim ne hocaya ne futbolculara ne tff ye agzini acmiyor yonetim dedigin baskan zaten ysnliz geri kalanin alayi sabote etmekle mesguller neden sesleri ciksin ki

arifberkay
16.12.2012, 23:16
senol gunes nevzat sakar hasan yener ozcan bizati defolun

Jester
16.12.2012, 23:19
Takım değil, camia olarak nereden tutsan elinde kalıyor.
Düzeltilmesi gereken binlerce şey var.
O yüzden Ahmet gitsin Mehmet gelsin tarzı yorumların hiçbir anlamı yok.

Ama eğer bir yerden başlanacaksa, sonuçları açısından Şenol Güneş'le başlamak iyi olur.
O bir efsanedir, bundan sonra kulübe farklı hizmetleri de olabilir ama kulübede teknik direktör olarak vereceği birşey kalmamıştır.

Önce hedef, sonra sistem, sonra da bunlara uygun yeni bir teknik direktör belirlenmeli, yeni yıla en azından taze umutlarla girilmeli.

Fatih
16.12.2012, 23:24
Takım değil, camia olarak nereden tutsan elinde kalıyor.
Düzeltilmesi gereken binlerce şey var.
O yüzden Ahmet gitsin Mehmet gelsin tarzı yorumların hiçbir anlamı yok.

Ama eğer bir yerden başlanacaksa, sonuçları açısından Şenol Güneş'le başlamak iyi olur.
O bir efsanedir, bundan sonra kulübe farklı hizmetleri de olabilir ama kulübede teknik direktör olarak vereceği birşey kalmamıştır.

Önce hedef, sonra sistem, sonra da bunlara uygun yeni bir teknik direktör belirlenmeli, yeni yıla en azından taze umutlarla girilmeli.

Aynen katılıyorum seneye Şenol Hoca olmayacaksa şu anda olmasının bir anlamı yok.İki sezonda harcanan 100 trilyon paranın karşılığı kocaman bir sıfır.Hoca devam ederse bu rakam katlanarak artacak.

Kadronun çok kötü olduğunu kesinlikle düşünmüyorum aynı oyuncu grubu başka bir Hoca'ya emanet edilmeli ve yeniden yapılanmaya gidilmeli.

polatmu
16.12.2012, 23:27
benim olmayan oglumun pipisini yesinler ruhsuz serefsizler toplulugu

benim var yeni sünnet oldu göndereyim hemen restaurant neydi;)

Berkedogan
16.12.2012, 23:29
45 bin kişiye helal olsun. Takıma bu maç için çok bişey demiyorum perşembe geceyarısına kadar top oynadılar fenerasyon bayram etsin şimdi.

serdaracıl
16.12.2012, 23:30
erken daha erken...

Niye erken? Gayet zamanı

arifberkay
16.12.2012, 23:30
senol gunesi seven 5 tane oyuncu olmadigina eminim

polatmu
16.12.2012, 23:32
Elleri sıcak sudan soğuk suya girmiyor ki? Ben başkan olsam seyyar köfteciden yarım ekmek dönüş de otobüsle. Ama Trabzonspor'a gelen futbolcular önceki takımlarında aldıklarının 2-3 katını hem de garanti olarak alıyorlar. Neden yorulsunlar ki?

;))) neden olmasın diyorum... sen başkan olsan malzemeci bile garanti maaş alamaz... belki doğrusuda bu performansa dayalı ücret başarı için anahtar gibi görünüyor...

Alihan Ertürk
16.12.2012, 23:34
45 bin abartı olmuş sanki, ben o kadar olduğumuzu sanmıyorum ?

U.Sadıkoğlu
16.12.2012, 23:36
Takımda birlik yok bugün Serkan'a IBB'li oyuncu saldırdığında hangi arkadaşı yardımına koştu..

Takımda ruh yok bugün kim maçı bizim kadar istedi... Ulan hafta içinde 2 tane maça git onun üstüne pazar sabahı 8'de kalk öğrenci halinle 40 lira bilete var maçta bağır çağır takımın oynadığı topa bak...

Biz sövmeyelimde kim sövsün ? Ruhunu vererek canıyla başıyla oynasa bu takım yenilse yemin ediyorum zerre üzülürsem ulan içimiz içimizi yiyor be kardeşim bezdik a.....

U.Sadıkoğlu
16.12.2012, 23:40
45 bin abartı olmuş sanki, ben o kadar olduğumuzu sanmıyorum ?

Taş çatlasın 25 bin kişi vardı....!

yatara
16.12.2012, 23:45
Zokora, Adrian bugün macin ikinci yarisinda ayakta duramiyordular. Adrian her mac öyle 40 dakika top oynuyor sonra pas atmaya gücü yok.

Olcan,Yasin,Serkan,Halil,Janko,Emerson,Özbek, Yardimci Antrenör ve hatta Colman bile yolanmali Takim Onur,Bamba,Soner,Alper Potuk, Sercan Kaya, Yusuf Erdogan, Eren Albayrak, Ofedu, Göksü, Celustka, Jebrin iskeleti üzerine kurulmali yanlarina 3 tane tecrübeli Eboue ve Sow kalitesinde futbolcu.

orhan42
16.12.2012, 23:46
İnsan oraya kadar gelen ,ki soğuktu belliydi hava, binlerce taraftarın hürmetine maça asılır.Bu arada maç sonunda kakara kikiri yemek yedikleri iddia edilen futbolculara sözüm var.Eğer doğru ise bu anlatılanlar zehr-i katran olsun yedikleriniz.

ibrahim ŞEN
16.12.2012, 23:49

Takımın basında kalmaya devam ederse taraftarda kalmıcak :)

Selim ÖZCAN
16.12.2012, 23:56
Avatarınıza rağmen bu şekil içten bir yorum görebilmek ne güzel.

Tarafsızlığınız için teşekkürler.
Şenol Güneş bizim için önemli bir değer ancak yapılan hatalarıda söylemek gerekir. Heyecanının kalmadığı bir gerçek. Şenol Güneşi seviyoruz ama Trabzonsporu daha çok seviyoruz.

Onur Akyüz
17.12.2012, 00:17
Bu soğukta kalktık gittik maça, her şey çok güzeldi, ilk yarı da çok güzel geçti, yazık oldu be, bari biraz mücadele etseydik, bu mücadeleyi o taraftar hak etmemişti.

Daha fazlasını hak etmiştik. Koca 2. devre atak yapamadık resmen.

DNA-TS
17.12.2012, 00:36
adamlar profesyoneller bize amatör ruhlu futbolcular lazım bu devirde zor bir durum ama öle olsun isterdim.bizim gibi üzülen bizim gibi sevinen bizim gibi arzulayan.

DeAgLeMaNyAq
17.12.2012, 01:56
http://s7.directupload.net/images/121216/cqd4k8hf.swf

Şenol Güneş hatırası...

Tunga
17.12.2012, 02:03

Şenol Güneş'i seven 5 futbolcu yoktur belki ama bence daha kötüsü Trabzonspor'u ve taraftarını seven futbolcu sayısı ondan da az, buna eminim.

Tunga
17.12.2012, 02:07
Birbiriyle HİÇ yardımlaşmayan takımın en büyük göstergesi Serkan olayı oldu. Bazı oyuncuların elbette bunun dışında tutulması gerekiyor; ama genel böyle.

Bizim takımda top sanki futbol topu değil de ateşten bir top. Kimdeyse, o yanıyor; çünkü hiç bir futbolcu arkadaşına yardımcı olayım, boşa çıkıp kendimi göstereyim, top alayım, kademesine gireyim derdinde değil.

Bence futbocuların bir kısmı (özellikle de meziyetleri yüksek olanlar) yönetim ile hoca arasındaki soğukluğu kurnazca kullanıyorlar.

İBB maçı çok istedi. Aldı.

Rama61
17.12.2012, 02:27
Okadar rahatım ki şikebahce maçından beri izlemiyorum takımı, ts bitmiş agliyani yok, ruhsuzlar ordusu tamamen, s. Güneş in gitmesini aylardır söylüyorum artık verecek bir şeyi kalmadı. Revizyon, şart saygilar

Sefa
17.12.2012, 05:56
Eve geldik şükür.. Başından sonuna rezaletti maç..

inadina61_08
17.12.2012, 07:43
Maç fena gitmedi ilk yarı istediğimizi alabilecekken sahneye bizim sol kanat çıktı, emerson ne aam eksiltti nede kesebildi, belli ki çok yorgundu, golleri yediğimiz yer tam önümüzdeydi sabaha kadar saçma sapan goller yedik rüyamda, itiraf : Biz gol yedikten sonra toparlamamız çok zor, ve atamayana atarlar, başka bir itiraf henrique tek forvet oynayacak bir oyuncu değil, yanında hiç olmazsa bir forvet olmalıydı, ya halil olsun abartıp oraya korkuluk koy ama henriye yazık etme hoca,
adam hep orta sahaya gelip top alıyor, birde nereye koşacağını iyi bilmiyor, biz iki forvetli bir sistem ve formda colman lazım, olcan 45 dakika iki kere top aldı.. bu adam bir türlü top oynamayı hatırlayamayacak.

apachi61
17.12.2012, 07:57
Yemek olayi bana pek mantikli gelmedi acikcasi bu takim kac gundur istanbulda yemisse mactan oncedir yoksa kafile coktan donmustur istanbula bence

Tayfun
17.12.2012, 08:22
Her şey sezon başında belliydi, bu tabloyu önceden görebilmek için kâhin olmaya gerek yoktu !

ozturk
17.12.2012, 08:24
Yardımlaşma yok, şut yok, pozisyon yok herkes kafasına göre oynuyor..

Kanıksadık artık..

Faik Yılmaz
17.12.2012, 08:27
Yok taraftar Avniekerde takımına sahip çıkmıyormuş....

Takım strese giriyormuş.... Ondan yeniliyormuşuz...

Dün görüldüğü üzere takımın başarısızlığıyla taraftarın uzaktan yakından ilgisi yok...

Takım kötü ve yeniliyor.... değil 20 bin 120 bin kişi tezahürat etse uyandıramaz bu ruhsuzları....

Tayfun
17.12.2012, 08:28
Formasının hakkını vermeyen, hangi takımda oynadığın hala farkına varamamış ve saha içerisinde lakayıt tavırlar sergileyen futbolcular gördükçe sinir oluyor insan.
Burası hacı baba tekkesi değil !, formasının hakkını vermeyen defolsun gitsin !

inadina61_08
17.12.2012, 08:32

Ben bunun olabileceğine inanıyorum ne olacakki? yemek yiyeek tabi topçular açmı gezecekler(tepki gösterenlere karşı yazıldı) adamlar yıllık milyonları da alıyor maaşları zamanında alıyor(gerçi ben o maaş dedikleri şeyi ben rüyamda bile göremem ya neyse), üzüntü sana bana renkdaş, çünkü benim menfaatim yok, sadece mutlu olmak-sahada mücadele eden bir takım görmek-isteğimiz, otobüslerle gittik ve döndük helal olsun 40 tl para birde yol parası derken 100 tl para harcadılar(çoğu gencecik belki öğrenci bursunu yada harçlığını harcayan gençler), seslerimiz kısık ve buğulu, yediğimiz soğuk, sinir, yorgunlukda işin ekstrası.. ama herşey bir kenara bir grup vardı ailece gelmişler, maç sonunda küçücük(en fazla 7) kızlarını ağlarken gördüm ya, o sinir öfkeye döndü o sahaya dalasım geldi, onlar yemek yesin, gülsün eğlensin, maaşları zamanında yattığı sürece sorun yoktur herhalde,

Buradan giray'ı beğenmeyip sallayanlar varya bundan sonra karşınızdayım, umut'a da salladınız, adam hem atıyordu hem de forması için herşeyi yapıyordu, sahada gördüklerinizden mutlumuyuz, şimdi onun yarısını yapan yok, herkesi yiyoruz, sıra maçta yönetime sallayanların hedefi başkan var, sonra hoca, daha beter olalım, belki birileri kına yakar. İstanbul medyası önünüze ne koyuyorsa onu yiyorsunuz, bekir milli takıma seçiliyor ve bu kadar iyi bir defans olduğu söyleniyorsa giray real de barcada oynar... O adamın yediğimiz ilk golde nasıl yetişmeye çalıştığını neredeyse ağlamaklı olan yüzünü yakından gördüm ya tek söz söyleyene karşı çıkıcam artık....

Külünkoğlu
17.12.2012, 08:34
Yazık,

Taraftara ayak uyduramayan, psikolojik ve hassas ortam umrunda olmayan vurdumduymaz ne yaptığını bilmez bir topluluk vardı sahada. Topluluk diyorum çünkü adına takım diyebilmemiz için bir emare görmeniz şart. Bu şartı sağlayacak bir ışık göremedik rakibin şimşeklerine rağmen.

Ne diyelim, eyvallah Trabzon... bunu da yaşattın ya bize...

ozturk
17.12.2012, 08:34
Yok taraftar Avniekerde takımına sahip çıkmıyormuş....

Takım strese giriyormuş.... Ondan yeniliyormuşuz...

Dün görüldüğü üzere takımın başarısızlığıyla taraftarın uzaktan yakından ilgisi yok...

Takım kötü ve yeniliyor.... değil 20 bin 120 bin kişi tezahürat etse uyandıramaz bu ruhsuzları....

Çok ufak bir detay ama bir şey dikkatimi çekti. Maçtan önce ibbli futbolcuar kenetlenirken bizimkiler kenetlenmedi. Hep maçlardan önce olurdu.

Gerçi zaten Serkan ın pozisyonunda kimsenin "tınmaması" ne kadar "takım" olduğumuzun açık seçik beyanı gibiydi.

Hüseyin Sahtiyan
17.12.2012, 08:51
Başından sonuna, sahadan tribüne koca bir rezaletten başka hiçbir şey yok dünden kalan aklımda. Maçta sıkıldığım, bitmesini istediğim pek zaman hatırlamam dün bunu yaşadım.