PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16.Hafta | İ.B.B 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

Lazman
16.12.2012, 15:40
yumlu giray a.s. sayesinde guzel bi gol yedir perde acildi. 2-1 arkadasin kalmis 15 dakka golcu cikartip golcu almanin, orta saha cikartip orta saha almanin mantigi nedir??? skoru korumayami calisti,yoksa yedeklere sansmi verdi. olay nedir?

ts_tuncay_ts
Emerson batırdı bugün bizi...Daha doğrusu her geçen hafta olduğu gibi...Bütün goller onun tarafından geliyo...Bize gelen bütün takımlar zaten açığımızı biliyolar her gelende o taraftan gol atıyo...

lazibere
Takım bitmiş, takım idman yapmıyor, takımda hedef yok, takımda gelecek de yok. Herkes maaaşını alıyor.. Allah belamı versin ki, Ligden bizden daha salak top oynayan takım yok.Bizim ne oynadığımız, nerde oynadığımız, hangi taktikle oynadığımızın adı yok

Hucum yapmayı bilmeyen ve bireysel olarak oynayan bir takım TESADÜFEN KAZANIR. Bugun de hak ederek yenildik.

isyan6161
Janko'yu bitirdin kafa olarak, bugün gelmiş kurtarıcı olarak oyuna sürüyorsun.
Sapara'yı gönderecektin takımın kurtarıcısı yaptın.
Adrian'ı 18'e bile almıyordun basın toplantısında bile hakkında laf ediyordun şimdi kurtarıcın o oldu.
Celutska diye bir defans adamımız vardı her yerde oynuyordu cıvıtmadan, onu da bitirdin.
Volkan'ı saymıyorum suç kimde bilmiyorum.
Yasin, Olcan, Henrique'yi nasıl oynadıklarını bildiğin halde formsuz oldukları halde inadına oynatmaya devam ediyorsun.
Serkan 3 gün önceki maçta ayakları iflas etmiş adamı tekrar oynatıyorsun, hani nerede Zeki veya Celu ?
Zaten senin sistemin yok, taktik bilgin sıfır bunu her zaman söylüyoruz.
Eskişehir'den Bursa'ya, İbb'ye kadar her takıma ilkleri tattırmaya devam ediyorsun.
Oyuncularda ruh yok, bunu da biliyoruz merak etme sakın. Peki sende var mı ? Artık yorulduğunu herkes görüyor, biliyor. Sen hala neyi zorluyorsun ?
Şimdi de hakeme veya şike sürecine mi bağlayacağız, federasyona mı bağlayacağız ?
Senin o oynamaya pek istekli değil deyip satmayı düşündüğün Adrian'ın harici takımın kaleye yenilirken bile 1 tane şutu yok.
Yok be Şenol Güneş, oraya gelen, soğuğu yiyen binlerce taraftardan utan bari.
Ayrıca yine tekrarlıyorum, Marek Cech, Emerson'dan her türlü iyidir.
Uzatmıyorum Şenol hoca, bırakıcağın zaman hepimiz için hayırlı olacak.
Asıl önemli olan sen bıraktığında bizim alacağımız t.direktör.
Hadi hayırlısı diyelim ona da, yönetime pek güvenmiyorum ama.
Nevzat Şakar'ı da al git.
olayın ozetı budur..

Doğukan Uçan
kadro mu var koskoca trabzonsporda oynayan adamlara bak yasin henrique sapara vittek bunlarla maç kazanacaz

KoRNea
16.12.2012, 15:41
Şenol Hoca nın gitmesi hiçbir sorunu çözmez.

Oğuzhan
Defans hattıyla orta sahayı tutacaksın, ileriyi komple 1461'den alacaksın abi. Yusuf'u falan koyun oynasın çocuklar ya. Allah aşkına Volkan Şen'den, Olcan'dan daha mı kötü oynar Yusuf.

tturkmen
Sizin gibi taraftar olmaz olsun. Futbolcular serefsiz olursa senol gunes napsin?? Motivasyomami ihtiyaci var boyle bir macda. Bu kadar taraftar gelmis yetmezmi adam gibi oynamaniza. Ruhsuz gotler... Takimin yarisindan fazlasi gitmesi lazim.

Tabii o futbolcuları takıma ben aldımya. Maçtan önce taktiği ben verdimya o yüzden suç bizde kusura bakma renktaş. :)

Aker
trabzonsporu beyenmeyenler takımımıza tarihinde en güzel günlerini yaşatan hocamıza küfredebilenler trabzonsporlu mu acaba....

Şimdi yaşatamıyor.

lazibere
Defanstakı oyuncularımız, bizim takımdan gitsin, Birinci ligde oynayacak bir takım bulamazlar.. Bunlarda beyinyok.. 2 golu yedirten defans oyuncusunda kafa yoktur. Bunun taktikle falan alakası yok.. Bu kadar salak goller yedirtmez ulan trabzon oyuncusu..

nakzo
az once usluptan dem vuruyordun muptezel..bize kufredilince hosunami gitti..
allahin cakma baskcilari sizi..
sanki saraylarda yetistinizde benim uslubumu elestiriyorsunuz..
lan kanser olduk hala yok hocaya oyle denmesz yok boyle denmez..
ne diyelim anasini satayim..ne lan bu..herkes suclu kaleci senol sucsuz..
bu nedir ya.
rezil rusva olduk lan..insan yuzune cikacak hal birakmadi bu senol denilen
capsiz..
bana bu adami savunmayin kalbinizi kirarim/.

Dostum sinirlenme bunlarda sığır kadar akıl yok babaannemin sığırları kadar... Bu kadar kör, vurdumduymaz lakayıt bir topluluk görmedim neredeyse Trabzonsporun yenilmesinden zevk alacaklar. Şenol yenildikçe dahada destekliyorlar bunların Trabzonsporlu olma ihtimali yok yok yok .....

Uğur Ö.
O kadar büyüğüz ki hakkımız olanı elimizden ÇALDILAR biz hala hoca tartışıyoruz. O kadar büyüğüz ki haftalardır takım doğranıyor biz futbolcu tartışıyoruz. Tamam canım herkesi kovalım seneye şampiyonuz. Biz bu kirli düzene ses çıkarmadığımız sürece şampiyon değil piyon olmaya devam ederiz

Tamam herşeyi bırakalım şike olayını tartışalım.Evet o bizim şerefli şampiyonluğumuz evet onun hakkını savunalım ama zaman devam ediyor.Trabzonspor gibi bir takım bukadar kötü skorlar almamalı , bukadar kırılgan olmamalı.Yahu futbol konuşalım biraz diyoruz onda başarısızız şike olayını tartışalım diyoruz başarasız bu kulüpte lanet olası bir tane başarılı birşey yok.Bir 1461 kadar bile olamadı bu takım.

zx61
Ne yazacağımı bilmiyorum ama kesinlikle bu yıl artık bitti..
Şenol güneş biran önce gitmeli her teknik direktor bizi çözüyor..
Rakip resmen al oyna deyip yordu bizi yorgunluktan malca hatalar yapacağımızı biliyorlardı ve onları değerlendirdiler..

arifberkay
16.12.2012, 15:42
aylar önce yazdım şenol güneş nevzat şakar başkanı sabote ediyorlar....

Tolga Okumuş
Eğer son dakika da Olcan ,içeride o kadar adamımız varken kaleye vurmayı düşünüyorsa varın siz düşünün hocanın takıma etkisini.

lazibere
Şenol Hoca torpille orda duruyor..Onun yerine kım olsa yüz defa kovulmuştu.ve bu bekleyiş bizi tarihin derinliklerine gömecek

Ertan 51
Şikecililerden daha zararlı taraftarlarımız var içimizde,
dertleri eleştirmek yanlışlara parmak basmak değil,
ona hakaret,buna küfür,şu hain,şu gitsin,şu uçsun,
istedikleri hoca veya topçu gelsin gine onlara ilk sövecek belden aşağı vuracak gine bunlar ama anlatamazsın.Bu takım bırak şampiyon olduğu anı şu hali ile bile bize çok ama çok fazla,hak etmiyoruz biz güzellikleri.

bordo(61)mavi
bu takımın dinlenmiş halinide gördük... bırakın takım yorgundu savsatalarını... hani kadron genişti yeterliydi ne oldu... şu perşembe günkü eskişehir ve pazar günkü cincon maçlarını çok merak ediyorum çoookkkk!!!

isyan6161
16.12.2012, 15:43
Dostum sinirlenme bunlarda sığır kadar akıl yok babaannemin sığırları kadar... Bu kadar kör, vurdumduymaz lakayıt bir topluluk görmedim neredeyse Trabzonsporun yenilmesinden zevk alacaklar. Şenol yenildikçe dahada destekliyorlar bunların Trabzonsporlu olma ihtimali yok yok yok .....

onlar trabzonsporlu değılkı genessporlu sadrısporlu sakarsporlu erdoğansporlu vs vs..

Ömer Sak
Senol Günes hakkinda hic konusmiyan biri olarak artik ben bile ne yaptigini anliyamiyorum. Ilk yari sonrasi bazi futbolcularin Kasimpasa maci yorgunlugunu atamadigini ve derhal önlem almasi lazim diye yazmistim. Ancak hoca israrci dayandi ve sonuc ortada.

Sadece suc hocada degil elbette takimda saolsun bu sene herseyin ilkini yasatti bizlere Eskisehir , Bursa maglubiyeti Trabzonda ve IBB maglubiyeti Olimpiyatta.

Dünya tarihinde gerideyken Forvet cikartip Forvet sokan veya tek forvet oynayan takim olarak tarihe gececegiz. Ayrica hoca'nin degisikliklerde adilce davrandigini düsünmüyorum son maclar adeta sahada gözükmeyen Olcan'i israrca 90dk oynatmaya devam ediyor !?

Zeki ve Celustka'nin suclari neydi? Serkan ve Emerson gibi bekleri(?) izlemek zorundamiyiz otomatikmen futboldan soguyoruz. Emerson bize atilmis en büyük kaziktir hayatimda bukadar ruhsuz mücadele etmeyen bir futbolcu görmedim.

IBB'nin attigi 2golde net hatasi var.
1. Golde ne yaptigi belli deyil topu uzaklastirmanin yerine havaya kaldirdi ve defans bir anda panikleyip golü kalemizde gördük, tamam hata yaptin anliyorumda.. NEDEN TOPUN PESINDEN KOSMUYORSUN ? yerinde durup adeta pozisyonu seyretti ve sonunda gol oldu.

2. Yasin Öztekin bile o pozisyonda adeta kalenin icine girmis golü önlemek icin ama Emerson'a bakin nerde ? Söylüyorum golü atan Webo'nun arkasinda takim arkadaslarinin nasil mücadele ettigini seyrediyor beyfendi.

Giden taraftarlari üzülüyorum ancak onlar en azindan iyi günde kötü günde takimlarinin arkasinda olduklarini gösterdiler. Helal Olsun !

kayseriliyiz
Gençlestirn abi su takimi
En azindan kazanamiyoruz ama takimimiz genç deriz
Gelecegi kazanalim bari

arifberkay
Şenol Hoca nın gitmesi hiçbir sorunu çözmez.

Bundan kötu olmaz

tarsus
Simdiden hoca arayislarina bakarak devre arasi senol hocayla vedalasmaliyiz baska bir cikis yolu yokkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Punisher-61
Senol günese verilen sabir diger teknik direktörlerede verilmeli...

Ve senol günesin elindeki kadrolar baska komse vardi??

Adam elindeki malezemeyi kullanamiyor herkes küsmüs takima bitmis durumdakar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

TS-AKCAABAT-61
kaleye sut cekebilen 1 adrian var takimda. orta yapabilen 1 adrian var takimda. takim MAASALLAH kazmalar toplulugu. ulen profesyonel topcu bi orta yapmasini becerir bi kaleye sut cekmesini becerir 1 en azindan yanindaki adama pas atmasini becerir, topu bi adam gibi durdurur. bu takimda bu yooooooookkkkkkkkkk

Full HD
16.12.2012, 15:44
Arkadaslar bazi seyler kendiliginden olmaz diye düsünüyorum.Tabiki o hak yiyen sahislar Allahtan bulacaklar fakat bizim sokaklara dökülmemiz gerekmezmi? Vurulan Taraf hep biziz fakat sesimiz cikmiyor.Ya bizler gercekten korkak bir milletiz yada icimizde onca hain var.Yazik yazik gercekten yazik!

tturkmen
Şenol Güneşin başka bir kulübe tayini çıksa da kurtulsak. :)

lazibere
perşembe günü, kadroda revizyon yapacak oyuncun bile yok,As kadroyla çıkıyorsun ve bugun de ne giren ne de çıkan oyuncuların hepsi, kafa olarak bitirmişler..

Bu adamlar trabzonun oyuncusu dediğimizde, biirileri buda para hesabı yapıyorlardı. Şimdi konuşsun o beyfendiler

Mert'
Olcan o son pozisyonda kaleye vurmadaki amaç ne acaba ?

isyan6161
Şikecililerden daha zararlı taraftarlarımız var içimizde,
dertleri eleştirmek yanlışlara parmak basmak değil,
ona hakaret,buna küfür,şu hain,şu gitsin,şu uçsun,
istedikleri hoca veya topçu gelsin gine onlara ilk sövecek belden aşağı vuracak gibi bunlar ama anlatamazsın.Bu takım bırak şampiyon olduğu anı şu hali ile bile bize çok ama çok fazla,hak etmiyoruz biz güzellikleri.

takımda hala daha guzellık gorebılıyorsun yanı o soğukda maca gıden taraftara bır sor bakalım onlarda gormuslermı yada senın gorduğunde bızım goremedığımız guzellıklerı sıralada gozlerımız acılsın be..

magnumm
şenol güneşe teşekkür edelim daha dönemmek üzere kariyerinde başarılar diliyelim..taktik berbat oyuncu değişiklikleri berbat, saya çıkardığı takım berbat..

Asi Çaykaralı61
Trabzonspor takımımızın şu anda en büyük sorununu size söylüyorum RUH onu kazanmak lazım ilk başta hemen acilen

okan6161
sahada taktiğe benzer birşey gören varmıydı

Punisher-61
Abi biz bu kafayla daha cok üzülürüz..

Herkes senol günesin gecmisteki basarisini konusuyor hala..

Schalke 04 bu sabah stevensi kovdu adam onlara uefa kupasini kazandirmisti...

iso61
16.12.2012, 15:45
ya arkadaşlar olay çok basit empati kurun... şenol hoca istifa etse yerine daha dinamik bir genç hoca gelse mesela tolunay kafkas sizin bile enerjiniz yükselmez mi ya ben soğudum futboldan iyice bir hoca değişikliği bizi bile heyecanlandırıyor ise neden takımı heyecanlandırmasın...

kayseriliyiz
Nasilsa bu düzende bizi sampiyon yaptirtmiyorlar
O zaman ona göre oynamaliyiz ona göre takim kurmaliyiz

Ozan Yazıcı

Artık ben de buna inanıyorum..

cenk52
Ara transferde Şenol Güneş - Mustafa Reşit Akçay değişikliği iyi gelecektir...

lazibere
Kocaaaaaaaa maç boyunca 2 tane kalye giden top var, Bumu iyi takım bu mu umut verecek takım, 18 tane maç yapmış ve hala kımın nerde ve ne zaman birşey oynayacağı belli olmayan bir takımız..

Kaleye top atamayan halı saha zihniyetli kafalar. Antrenörün de .....................

UĞUR DURTAŞ
bız takım değılız

serkanı adamlar sıkıştırıyor

bır kışı yardıma koşmuyor

yazıklar olsun futbolculara

emerson orta yapmasını blmıyor

olcan ıçten oynamıyor

yasın de ne buluyorsun senol efendıııı

bu takımı eksık oynatıyorlar

senol efendı baska yerlere bakıyor

Yunus Danışmaz
O kadar taraftara yazık bee, bu soğukta gittiler desteklemeye!!

eraytaskin61
zokoraya iyi bi talip bulup alper potuk alınmalı..colmanda kafa olarak heyecanı kalmam satılsın ortasaha adrian-soner-alper

isyan6161
Şenol Güneşin başka bir kulübe tayini çıksa da kurtulsak. :)
turkıyede hıcbır klup calıstıramazkı yada avrupada ancak koreye kacar ordada zaten futbol kulturu yok yaptığı felsefelerle kurtarır kendını..

zafer6161
maçta bildiğim bütün duaları,pardon küfürleri saydım.........................

bu futbolcular ruhsuz...gol den başka pozisyonumuz yok....

iso61
16.12.2012, 15:46
Senol günese verilen sabir diger teknik direktörlerede verilmeli...

Ve senol günesin elindeki kadrolar baska komse vardi??

Adam elindeki malezemeyi kullanamiyor herkes küsmüs takima bitmis durumdakar..

katılıyorum... hocaya kendini yakın hisseden topçu yok ya gole bile sevinemiyorlar...

GolaMTuRi
herseye aciklama yapan bmn yonetimi hoca icinde bir aciklama yapsinda
samimi olduklarini gorelim..hocaya karsi cikan herkesi forumdan attiniz..
ne oldu simdi?ilk yari bitti..bu adama zamaninda tepki verebilme cesareti gosterseydiniz,o lanet bask zihniyetinde olmasaydiniz belki bugun daha iyi yerlerde olacaktir..70 kusur macta 50 mactan gulmeyen bir takim yarattiniz..
duzelecek bekleyin..
daha iki hafta once gondermeyi dusundugu volkan'i jankoyu saparayi kurtarici
olarak oyuna sokan hocayla bir halt olmaz..bunu bir anlamadiniz..
bu malum sahis ne yaptigini kendiside bilmiyor..
bunun hocaligi mocaligi bitti artik..zaten ucuncu sinif bir mirasyediydi
simdi bu gun yuzune cikti..
simdi uzun suslu buram buram arabesk kokan yazilarda kurtarmayacak hocanizi..
bakalim bunu ilk kim yapacak..
allahin cakma baskcilari..

lazibere
Bİzİm takim bu lİgİ bu sene İlk 10 a gİrsİn. Bende taksİm meydaninda ÖkÜz gİbİ baĞiracaĞim

bordo(61)mavi
yahu bu takım değilmiydi mahalle takımına elenip avrupadan elenen... hep şans verdik hep yanlarında olduk aman düzelirler diye... ama nafile... hep taraftar olarak bizmi sıkıntı çekeceğiz yahu... gene yarın millet benle t.şşak geçecek milyonları cebe indiren ruhsuz oyuncularla değil... bu kadarda olmazkii.. yazıklar olsun...

GencZonguldak
Köklü değişiklik zamanı gelmiş. Bence eskişehir ve gs maçlarından önce hocanın değişmesi lazım.

bu kafayla maç kazanmamız tamamen şansa kalmış.

Ertan1982
Senol Günes benim icin Karabük macinda son bölümü forvetsiz oyniyarak yenildikten sonra bitti.Dinazorlar topluca bu takimdan def olmadikca ileri gidemeyiz.

TS-AKCAABAT-61
Trabzonspor takımımızın şu anda en büyük sorununu size söylüyorum RUH onu kazanmak lazım ilk başta hemen acilen

para toplayalimda söyle bi 3-5 kilo alalim. belki yarar.

kayseriliyiz
Ama bence en büyük sorun
Teknik heyetin hocayi yanlis yönlendirmesi
Ve takimin kondisyonunun olmamasi

ALDENİRO
Emerson batırdı bugün bizi...Daha doğrusu her geçen hafta olduğu gibi...Bütün goller onun tarafından geliyo...Bize gelen bütün takımlar zaten açığımızı biliyolar her gelende o taraftan gol atıyo...

emerson bence sahanın en iyisiydi.çünkü giray ve yumluya rağmen iyi mücadele etti.

kürşat şen
serkan her hafta ilk 11 oynamak zorunda değil..
celutska da var elinde..
senol hocanın elinde katılsanız da katılmasanız da geniş bir kadro var..
ama sorun o geniş kadroya hakim olamamak ta..

isyan6161
16.12.2012, 15:47
Artık ben de buna inanıyorum..

sabote varsa baskanda cıksın desınkı buraya akdar hoca bu ne ya alsın ıstıfasını su rezıllıklerın ardıdnan kım nıye kovdund er hocayı..

eraytaskin61
sadri başkanın kendine özgüveni yüksek halleri güzel ama alperi al o zaman yap espirilerini başkan !!

umitçebi
az once usluptan dem vuruyordun muptezel..bize kufredilince hosunami gitti..
allahin cakma baskcilari sizi..
sanki saraylarda yetistinizde benim uslubumu elestiriyorsunuz..
lan kanser olduk hala yok hocaya oyle denmesz yok boyle denmez..
ne diyelim anasini satayim..ne lan bu..herkes suclu kaleci senol sucsuz..
bu nedir ya.
rezil rusva olduk lan..insan yuzune cikacak hal birakmadi bu senol denilen
capsiz..
bana bu adami savunmayin kalbinizi kirarim/.
küfür edeni alkışladığım için özür dilerim..bu konuda haklısın..
şenol hocanın hataları çok fazla bu konuda da haklsıınız..
ama hakaret etmek her zman hata...

zxcvts
yahu siz nası adamlarsınız bırakın hiç bişeyi konuşmayın

şu takımda bitane orta yapılmadı kanattan birr taneee asdaweqadq

Alper Beyazay
bız takım değılız

emerson orta yapmasını blmıyor

olcan ıçten oynamıyor

yasın de ne buluyorsun senol efendıııı

bu takımı eksık oynatıyorlar

senol efendı baska yerlere bakıyor

İlk yazdığın benimde dikkatimi çekti. Diğer takımlar böyle en ufak hararetlendiğinde ortam bütün oyuncular oraya koşuyor. Şikecilerin kalecisi bile koşuyor. Bu arkadaşına sahip çıkmaktır, ezdirmemektir. Kısacık boyuyla orta iki kişiyle itişen Serkan'a bir kişi gelmiyor. Gelen Volkan var o da ne zaman.

lazibere
Takım çökmüş bitmiş ve enkazı kim kaldıracak merak ediyorum.. Sadri Şener senın de ben

TS-AKCAABAT-61
ya arkadaşlar olay çok basit empati kurun... şenol hoca istifa etse yerine daha dinamik bir genç hoca gelse mesela tolunay kafkas sizin bile enerjiniz yükselmez mi ya ben soğudum futboldan iyice bir hoca değişikliği bizi bile heyecanlandırıyor ise neden takımı heyecanlandırmasın...
ben mustafa akcay derim. baskasi yalan.
ya hoca gidecek, ya da takimin yarisi gidecek. 2sinden biri sart. böyle olmaz.

Mert'
16.12.2012, 15:48
bu sene en iyi 6 . oluruz oda zor gerçi bu haliyle

Ömer Öztürk
İns senol hoca cıkıp yıne mıy mıyy konusmaz bahane uretmeyın arkdas tamam kupanı vermıyorlar macı sabaha koyuyorlar vs sende buyuk takımsan ona gore takım kurucaksın basıp gecıceksınn

tturkmen

Ruh kazanmak için de. Şu anki birçok oyuncuyu gözden çıkarıp. Takımı sahiplenebilecek düzeyde aidiyat duygusu olan oyuncular alınmalı. Bence satabildiğimizi satıp. Devre arasında 1461 den 4-5 oyuncu alıp onları sene sonuna kadar takıma monte etmeliyiz. yani bu seneyi gözden çıkarıp gelecek seneye yönelmeliyiz. Ayrıca ortasahada da Zokora nın yerine ya Alper Potuk alınmalı ya da Aykut Akgün orda 8-10 maç oynadıktan sonra o bölgeye alışır ve daha sonrasında sağlam bir ortasahamız olmuş olur. Diğer türlü çok para harcamamız gerekecek.

Hamza Yilmaz
Ilk yenilen golde hatalar zinciri bizi bitirdi resmen. Emerson topu kontrol edemedi ardindan Mustafa gelen topu uzaklastirayim derken Emersona nisanliyor birden rakip karsi karsiya kaliyor direge vuruyor topu Onur rahat alabilecekken Giray araya giriyor topu sisiriyor uzaklastiramiyor sonra yine Mustafa kafayla adamin ayagina pas veriyor gol oluyor. Cok komik bir gol. Giray direkten dönen topu Onura biraksa veya taca atsa bu macta birsey olmazdi. Cok rahat alirdik. Yazik oldu.

Bence bu saatten sonra ligde bizden bi cacik olmaz. Kupaya yogunlasmamiz lazim.

Ertan 51
takımda hala daha guzellık gorebılıyorsun yanı o soğukda maca gıden taraftara bır sor bakalım onlarda gormuslermı yada senın gorduğunde bızım goremedığımız guzellıklerı sıralada gozlerımız acılsın be..
Canım kardeşim o soğukta maça giden kardeşlerime olan minnetimi saygımı anlatamam,bugün için güzellik yok tabi ama yakıp yıkmakla o gitsin bu gitsinle olmaz diyorum ben,normal eleştirlere zaten saygı duyuyoruz derdim başka, yazılanları görüp anlamış olman lazım.

isyan6161
emerson bence sahanın en iyisiydi.çünkü giray ve yumluya rağmen iyi mücadele etti.

senı şakacı senı...sadece bu hafta değıl her hafta yedığımız goller onun kanatından gelıyor baska mac ızledın heralde bugunde..

Burak Sahin

ben lig baslarken demistim karsiliginda küfür yemistim...keske küfür edenler hakli ciksaydi:(

arifberkay
Neymiş efendim transfere karışmazmış eline ne verilirse onla idare edermiş ..Yok ya burası neresi yıllık 3 trilyon alırken güzel oluyor iş icraata geldimi icraat yok felsefe var..Başarısız olan faturayı ödeyecek yok oyle yağma

FC-ST-PAULI-61
16.12.2012, 15:49
Giray,Yumlu,Onur,Olcan kötüydü.Yasini saymiyorum Yasin Amatör zaten.
Takima hizli güclü Forvet ve yeni Teknik Direktör lazim yoksa Ligi 8.ci sirada bitiririz.
Gs,Fb,Bjk,Eskisehir,Antalya,Bursa,Kasimpasa. Bunlari gecemeyiz onlarda Is yok ama bizde hic yok.

tarsus
Defans berbat.emerson yol gecen hani gibi her hafta o kanattan gol yiyoruz hala her mac sahada!giray mustafa yurekten oynuyor ama birazda beyin lazim.defans her topu uzaklastiracak tamam ama esseklemesine vurmayacak attigi top direkt rakibe degil kendi oyuncumuza gelecek.onura yazik teknikten uzak adamlarin arkasinda kaleyi savunuyor

cantona61
sitede fazla yorum yapmayan insanım ama dayanamadım: bu takım özüne dönmüş olsaydı hiçbir şey kaybetmezdi gene ilk dörtte olurduk en azından kendini yırtan oyuncuları görür,onurlu,yürekli mücadelelerini alkışlardık.trabzonsporun her zman en fazla 4 yabancı oyuncusu olacaktı o da her bölgeye tecrübe getirecek türden olmalı.athletic bilbao gibi olalım işte başka kurtuluşumuz yok. paranın her şey olduğu bir türkiyede ve türevlerinde bu düşünceler ütopik oluyor.

umitçebi
Şenol hocayı destekleyenlere sığır,mal, ve bilimum hakareti yapanlar..
Kötü söz sahibinindir...
Hataları var evet ama elindne gelmeyen şeylerde var..penaltı noktasında topu auta atan adriana napsın??şenol hocamı dışarıya vurduruyo..en basit örnek
adam gibi eleştirenlerin arkasındayım..ama hakaret etmeyin..
saygılarımla

Tolga Okumuş
bız takım değılız

Heh işte birde bu var.

Güya kime sorsan takımda arkadaşlık havası süper.

Mükemmel kaynaşmış yabancılarla Türkler.

Hadi be oradan.

Adamı sıkıştırmışlar orda bir Allahın kulu ne oluyor demiyor.

Ruhsuz hocanın ruhsuz topçuları...

isyan6161
Canım kardeşim o soğukta maça giden kardeşlerime olan minnetimi saygımı anlatamam,bugün için güzellik yok tabi ama yakıp yıkmakla o gitsin bu gitsinle olmaz diyorum ben,normal eleştirlere zaten saygı duyuyoruz derdim başka, yazılanları görüp anlamış olman lazım.

kardesım ortada 2 yıldır hıcbır guzellıkde yok gelısmede bu nasıl trabzonsporlulukkı adam gıtmedığını yurumedığını gore gore takımın onunu acmak ıcın ıstıfa etmıyor ve aynı hatalarda devam edıyor nazıre yaparcasına taraftara..

eraytaskin61
bu takım her maç sinir kirizi geçirecek bize.buna katlanmaktansa yeniden bir yapılanmayı sabırla bekleyebiliriz, bu takımın lig sıfırdan başlasa şampiyon olabilecegini düşünen var mı ?

OYılmaz
16.12.2012, 15:50
Bir yerde görevliydim de gidemedim maça. En çok da bu taraftara yazık. Bu sezon lig bizim için bitti gibi. Ben Şampiyonluğa oynayan takım görmek istiyorum. 3.lüğe oynayan takım değil.

KoRNea
Ara transferde Şenol Güneş - Mustafa Reşit Akçay değişikliği iyi gelecektir...

İyi olur aslında, Şenol Güneş gençlerle ilgilensin zaten istek kalmamış, felsefelerini gençlere aşılasın.

nakzo
Hiçbir maçta hiçbir şekilde hücum organizasyonumuz yok bunu geçen kasımpaşa maçında ömer üründülde söyledi Trabzonsporun hiçbir hücumtaktiği yok dedi bağırmak istiyorum arkadaş artı sinirlerim tamamen laçkalaştı delirtiniz ulan beni utanmaz arlanmaz larrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

ts_tuncay_ts

Yanlışın var...Golleri tekrardan bir izle görürsün bütün goller onun tuttuğu daha doğrusu tutmadığı taraftan geldi...

Mert'
16.12.2012, 15:51
Cech'in emersondan iyi olduğunu düşünüyorum.

ALDENİRO
Takım çökmüş bitmiş ve enkazı kim kaldıracak merak ediyorum.. Sadri Şener senın de ben

sadribaşkana neden küfrediyorsunuz.tovieneni aldırmayan kim acaba.bu takıma taş koyan kim yada kimler.nevzat şakar ve şenol güneştir.

zaferyıldız
bu yıl zaten şampiyonluğa oynama yılımız değil buna alıştırın kendinizi

ancak şampiyonu belirleme yılımız olabilir ...istersek

şenol güneş gitse de bir nefes alabiliriz ancak her şeyin çözümü de olmayacaktır...ve gelecek kişi de önemli

ancak işin kötü yanı şenol güneş kalsın desek,bu takıma ciddi bir otoritenin el atması gidecek kalacak alınacak adam edilecek vs vs...lazım

eee bunu şenol hoca yine yapmayacak topu yönetime vs atacak ,,o zaman biz bu durumdan hiç çıkamayacağız

o yüzden şaka yapmıyorum,gerçekten;

şenol gitmeli yerine takımı toparlayacak bir adam getirilip sonra bir bahane ile kovulmalı sonra yine şenol hocamızı takımın başına getirmeliyiz...

Oğuzhan
arkadaş 10 dakika baskı yapıyor adamlar, büyük takım reaksiyonu gösterip savunamıyoruz o arada. adamların yapacağı o kadardı işte, fazlasını yapamazlardı. 20 tane art arda hata yaparsa defans ve kaleci 10 dakika içinde yersin iki tane golü. millet bir gol atıp 70 dakika pozisyon vermiyor, rakibin baskı yapacağı belliyken 10 dakika iteleyemedik maçı öteye. o 10 dakikayı atlatsak biterdi adamlar moral olarak top tutacaktık sonra orta sahada yan pas falan yorgunlar çıkacaktı oyundan sağlamlar girecekti o arada da ikiyi kitlersen kitlersin yoksa tut oyunu geçir zamanı. takım yorgun olmasa saldıralım ama bu takımın orta sahayı geçecek hali yokken neden o kadar az adamla savunma yaptık anlamadım.

zx61
yönetim bu saatte maca takımı çıkarmayacaktı..madem kendinizi dinletemeyip saati değiştiremiyosan susacan!biz çok mu kolay kazanıyoruz parayı bı 90 dk siksalardi bizim oyuncularda da is yok..Şenol Güneş'te her mac degisik bir kadro sürerdi bu mac yorgun oyuncuları süreceği tuttu

polatmu
16.12.2012, 15:52
şenol güneş yeter allah aşkına yeter git arkadaş git önümüze bakalım ben hatalarını yazmıyorum sen de biliyorsun git yahu... mustafa akçay gelsin takımın başına 1461 den takviyelerle bu sene yi götürürüz ilk 5 iyidir şenol güneşin enkazından sonra

isyan6161
Bir yerde görevliydim de gidemedim maça. En çok da bu taraftara yazık. Bu sezon lig bizim için bitti gibi. Ben Şampiyonluğa oynayan takım görmek istiyorum. 3.lüğe oynayan takım değil.

3.luğe oynamakmı ben ılk 8. razıyım bu hoca ve anlayısıyla..

HH_52
Şenol Hoca torpille orda duruyor..Onun yerine kım olsa yüz defa kovulmuştu.ve bu bekleyiş bizi tarihin derinliklerine gömecek

Şu anda onun yerinde kim olursa olsun kovulurdu.

Ersun Yanal daha ilk deplasman mağlubiyetinde kovuldu. Ya Şenol Güneş padişahları???

Turan Bebek
Bİzİm takim bu lİgİ bu sene İlk 10 a gİrsİn. Bende taksİm meydaninda ÖkÜz gİbİ baĞiracaĞim

şimdiden çalışmalara başlayabilirsin...öfkeni ve hayalkırıklığını anlayabiliyorum ama o kadar da değil.

TS-AKCAABAT-61
senı şakacı senı...sadece bu hafta değıl her hafta yedığımız goller onun kanatından gelıyor baska mac ızledın heralde bugunde..

emerson orta seker topcu tamam da, sol tarafta ona kim yardim edecek.. onun önünde oynayan, peki yardim ettimi??, hayir....

OzcanHan61
kadromuz su sekilde:

1# Onur kalecilerimiz iyi...
29#Tolga
89# Zeki sans verilmiyor...
6#Bamba tek saglam defans oyuncumuz...
22#Mustafa hatalar abidesi...
23#Giray 2.lig topcusu...
63#Ferhat ortalikta yok...
86#Emerson kötü performans gösteriyor...iyi olsa benfica yollamazdi...
28#Celustka cok iyi olmasada mücadele eden birisi...neden oynatilmiyor anlamiyorum...
30#Serkan yeter artik, biktim bu adami görmekten...birisi buna futbolu birakma zamaninin geldigini hatirlatsin...
91#Zeki serkana 10 basar...
8#Baris fiyasko transfer, gs'e buraki selcuku verelim...karsiliginda bunu alalim...cok güzel transfer politikasi...hadi buraki felan verdin diyelim, alsana yerlerini gsden necatiyi...
15#Zokora defansif büyük maclarda iyi...lig maclari icin fazlalik...
18#Aykut genc...
14#Soner genc...zamana ihtiyaci var...
20#Colman ölü gibi...
27#Sapara bi kac mac iyidi...kaboldu
10#Adrian 10 numaramiz :D kaleye sut cekemez orta yapamaz düzgün pas yapamaz :D 10 numara
25#Alanzinho maziyi aratiyor...
92#Olcan bencil...
11#Yasin genclerbirliginde daha iyidi sanki...
40#Volkan bencil, kötü...
9#Emre Güral :D
12#Henrique forvet demeye 100 sahit lazim...
21#Halil henriquede 100 sahit lazim ise halilde 150 sahit lazim...
83#Janko avusturyada cok iyidi...hollandada basarili oldu...portodan itibaren cok kötü düsüste ama devamli oynatilsa yararli olur...

bu kadroylami sampiyon olcaz ? vah halimize vah....

Cagdas Topal
Yanlışın var...Golleri tekrardan bir izle görürsün bütün goller onun tuttuğu daha doğrusu tutmadığı taraftan geldi...

Bu kadar düz mantık ben ömrümde görmedim stoperin biri yok emersonda onun açığını kapatmak için stoper mevkiine geçmiş iyi izleyin giray nerede o 2. golde .

yorumsuz6117
16.12.2012, 15:53
Şenol Güneş'e destek çıkmaya devam edin.

arifberkay
Ndoye ye haber yollayanların yollatanların allah belasını versin...

magnumm
lig tv maç sonrasını bile zorla verdi..adamlar trabzonu sallamıyor bile..:D

KoRNea
16.12.2012, 15:54
Şu kulupte tek üzüldüğüm adam Sadri Şener dir. Adam Büyük atılımlar yaparak takımı bu seviyeye getirdi, ilk 4 için oynayan takımı şampiyon yapan kadroyu oluşturdu. Ama şimdi her şey tepetaklak oldu yine. Sadri Şener harici herkes gidebilir takımdan, çünkü bu takımı diriltecek tek adam kendisidir.

ahmed1967
maçı izlemedim. çünkü muhtemel mağlubiyeti biliyordum..yorumlara da bakmadım.belki biz iyi oynadık belki gene 150 top direkten döndü falan filan bilemiyorum..benim için önemli olan bu takımdan bir halt olmayacağı, bu yönetimden bir halt olmayacağı..bu kadar net bir asansör takımız biz.2.likle 7.lik arasında gider geliriz daha bu kafayla.. biz daha bu kafayla burak bizi sattı vay adi deriz anca..hiç demeyiz ki behey uyuşuk yönetim bu adamları niye elinde tutmazsın.
galatasaray bize kaç atar onun hesabı başlasın yeni başlıkta..

Joacivil
lig tv maç sonrasını bile zorla verdi..adamlar trabzonu sallamıyor bile..:D

zaten sıradan bir takım yaptılar bizi iyice 2 seneye 5.liğe sampiyonluk gibi sevindiğimiz yıllara geri döneriz

asimavi
...akşam 1461..in maçını izlesin herkes ..hatta bundan sonra bu takımın maçına gidilsin...bu ruhsuz ları izlemektense...bamba ,,colman ve adrian da 1461 geçirelim 2.yarı ...bide onuru...seneye çıksın süperlige şampiyon olsunlar trabzonspor da satılsın kime satılıyorsa...yeni bir devrim şart...

serkanholep
acaip temizlik şart

ama aslına bakılırsa şenol hoca yüzünden takıma küsenler de olabilir

yeni teknik adamın acilen gelmesi lazım ki devre arası takımdan gidecekler gelecekler belli olsun

ts_tuncay_ts
16.12.2012, 15:55
Bu kadar düz mantık ben ömrümde görmedim stoperin biri yok emersonda onun açığını kapatmak için stoper mevkiine geçmiş iyi izleyin giray nerede o 2. golde .

Yanlış maçı izlemişiz galiba ikimizde...Emerson stoperdeki açığımı kapatıyomuş...Emersonu defansta görmedikki.

ALDENİRO
ilk golde tamamemerson ayağından kaçırdı ama yumlu gitti emersona topu şutladı.oyunun geneline bakın adam gerçekten aklıyla oynuyor.ama yanındakilerde iş yok.

kürşat şen
bu sene türkiye kupası gelirse öpüp başa koymak lazım..

Ömer Sak
Ligden zaten umudumuzu kestik artik hoca Emerson , Serkan'i birakip Zeki ve Celustkayi takima monte etmeli.

isyan6161
senol gunes gıderse bu sene ne değısır hemen soyleyeyım en azından yenı gelen hoca turkıye kupasına asılır kasımpasa macı tamamen sansa alınmıs bır mactır dustuğumuz grupdan cıkamayız gunesle ve onumuzdekı sene ıcın bellı bır sablon olusturur ..kım gelceğı konusuna gelırsek senol gunes olmasında ısterse yılmaz vural olsun emınım o bıle takıma buakdar rezıl ruhsuz ve taktıksız futbol oynatmaz..

HH_52
16.12.2012, 15:56
Şenol Güneş'e destek çıkmaya devam edin.

Şenol Güneş bunlara başka türlü destek verecek :D Onların hoşlarına gider...

Rıza ÇOLAK
Bir kez daha söylüyorum ESNAF KAFASIYLA TAKIM YÖNETİLMEZ.
Bana kalsa Nevzat ŞAKAR dan esnaf bile olmaz. Hale en son gidip sebze meyve nin kalmışlarını alırsan ancak elinde çürürler ne satabilirsin ne de verdiğin parayı sana kazandırır

Cagdas Topal
Yanlış maçı izlemişiz galiba ikimizde...Emerson stoperdeki açığımı kapatıyomuş...Emersonu defansta görmedikki.

2.golü tekrar izle

ALDENİRO
Şu kulupte tek üzüldüğüm adam Sadri Şener dir. Adam Büyük atılımlar yaparak takımı bu seviyeye getirdi, ilk 4 için oynayan takımı şampiyon yapan kadroyu oluşturdu. Ama şimdi her şey tepe taklak oldu yine. Sadri Şener harici herkes gidebilir takımdan, çünkü bu takımı diriltecek tek adam kendisidir.

sadri başkana destek olmamız lazım...

isyan6161
16.12.2012, 15:57
emerson orta seker topcu tamam da, sol tarafta ona kim yardim edecek.. onun önünde oynayan, peki yardim ettimi??, hayir....

yardım almaması 2 goldede barız hata yapmasını gerektırmıyor ılk golde acemıce hata yaptı 2 golde pozısyonun ıcınde bıle yok 60metre gerıde kaldı..bombosdu adam..

ahmed1967
aynı belediyeyi fener oynamadan yendi..biz???büyük takım oynamadan maç alan takımdır.büyük takım elindeki oyuncuları komple en yakınındaki rakibe kaptıran değildir.

TS-AKCAABAT-61
Şu kulupte tek üzüldüğüm adam Sadri Şener dir. Adam Büyük atılımlar yaparak takımı bu seviyeye getirdi, ilk 4 için oynayan takımı şampiyon yapan kadroyu oluşturdu. Ama şimdi her şey tepe taklak oldu yine. Sadri Şener harici herkes gidebilir takımdan, çünkü bu takımı diriltecek tek adam kendisidir.

peki transferleri kim yapti. senol hoca yapmadi. aha sadri baskan ahhh. bos topcularla doldurdu takimi

Yunus Danışmaz
kadromuz su sekilde:

29#Tolga
28#Celustka cok iyi olmasada mücadele eden birisi...neden oynatilmiyor anlamiyorum...
30#Serkan yeter artik, biktim bu adami görmekten...birisi buna futbolu birakma zamaninin geldigini hatirlatsin...
8#Baris fiyasko transfer, gs'e buraki selcuku verelim...karsiliginda bunu alalim...cok güzel transfer politikasi...hadi buraki felan verdin diyelim
15#Zokora
18#Aykut
14#Soner
20#Colman
27#Sapara
10#Adrian
25#Alanzinho
92#Olcan
11#Yasin
40#Volkan
9#Emre Güral
12#Henrique
21#Halil
83#Janko

Herşey iyi de şu '' Emerson kötü performans gösteriyor...iyi olsa benfica yollamazdi... '' zihniyetini anlamıyorum. Jaja kötümüydü de Metalist yolladı bize??

polatmu
allah aşkına tanıyan varsa arasın kupa maçını bahane edip daha fazla rezil etmesinler bizi...

Oğuzhan
iyi ki uyanamayıp gidemedim şu maça şükürler olsun ruh sağlığım 4x bozulacaktı, gidenlere de gerçekten çok üzüldüm bu soğukta oradan mağlup dönmek insana çok dokunur. hem de 1-0 öne geçtikten sonra.

bordo(61)mavi
şu takımın ruh halini anlamak için 90+4 teki serbest vuruş pozisyonunu izleyin... maç 2-1 geridesin son top ve adam ceza sahasında en az 7-8 arkadaşı varken olmadık yerden kaleye vuruyor... şimdi sorarım bunu size bu vuruşu takım içinmi yaptı, yoksa kendisi için mi? malum golü atacak beyfendimiz 1 puanı kurtaracak... hey gidi hey... topa kafa sokan oyuncular gitti, şimdi kimler formamızı giyiyor!!!... alın size takımın ruh hali... hala şenol efendiği desteklemeye devam!!

eraytaskin61
16.12.2012, 15:58
karabük
g.antep
mersin
bursa
antalya
eskişehir
kayseri
ibb
viedeton
bunları yenmekten aciz bir takım daha neyin tahammülü yeter artık kaç takıma daha madar olacagız ,ilkleri yaşatacagız ?

Erdal DİLEK
Maci hakedenİ golden sonrakİ sevİnclere bakin anlayabİlİrsİnİz, neyse devre arasi gelİd bakalim ne yapacaklar. .

isyan6161

sadrı baskadna bıze destek olsun ozaman ıse senol guensın ıstıfasısını sıtemesıyle baslayabılır ama o ne yapıyor senol gunesle sozlesmemız bıtmez dıyor..cok memnun demekkı hayatından..

Full HD

Yok yok Sultan Erdogana destek olmamiz lazim.Hayden havalimanina.Burdan o sahislar linc edilmiyor bir zahmet siz edin saygilar.

Oğuzhan
Herşey iyi de şu '' Emerson kötü performans gösteriyor...iyi olsa benfica yollamazdi... '' zihniyetini anlamıyorum. Jaja kötümüydü de Metalist yolladı bize??

Hem de Benfica bizden çok daha iyi takım onlarda oynayamayan bir oyuncunun bizde oynayabilmesi yüksek ihtimal ki bütün maçlarda oynadı adam geçen sene.

Burak Sahin

orada suc tamamen girayin renkdas arkadas hakli, Girayin sanirim lig baslarken bir tarnsfer problemi vardi kafasinda belki akli hala orda kalmis olabilr....

Tolga Okumuş
Şenol hoca açık açık konuşsun.Ligden umudunu kestide Türkiye Kupasınımı hedefliyor.

Bu takımın ne ligde ne de kupada bir halt olmayacağını en iyi Şenol Hoca biliyordur.

Herhangi bir hedefi olduğunu da düşünmüyorum ayrıca.

Kamil Çakmak
16.12.2012, 15:59
oyun okuma sıfır, taktik teknik hiç birşey yok. Takimda kondüsyon yok. Futbolcular kabiliyetsiz ve beyinsiz. kaleciler ve alan hariç sıradan topçular sıradan bir anadolu takımı var kadromuzda.

Siz en iyisi beklentileri hiç yüksek tutmayın. Zaten tepkide yok herkez kabuğuna çekilmiş rezilliği izlemeye devam ediyor.

OzcanHan61

gercekten cok özür dilerim...baksaniza tüm oyuncularimiz büyük takimlardan gelme ve hepsi muhtesem performans gösteriyor...emerson icin söyledigim sözler icin özür dilerim...

Topaloğlu
Bir kez daha söylüyorum ESNAF KAFASIYLA TAKIM YÖNETİLMEZ.
Bana kalsa Nevzat ŞAKAR dan esnaf bile olmaz. Hale en son gidip sebze meyve nin kalmışlarını alırsan ancak elinde çürürler ne satabilirsin ne de verdiğin parayı sana kazandırır

İyiside bizi tercih etmiyor ne yapalım. Ne yani bir şekilde iyisini alalım diye 10 liralık sebzeye 20 liramı verelim ?

polatmu
senol hoca maç sonu özür dilemesin allah askına benden bu kadar deyip istifasını versin...

FC-ST-PAULI-61
16.12.2012, 16:00
Bamba nerde be bu giray ve yumluya güvenilmez.Ikiside cok kötüydü.

Punisher-61
peki transferleri kim yapti. senol hoca yapmadi. aha sadri baskan ahhh. bos topcularla doldurdu takimi

Yani gercekten senol günesin transferlerden habersiz oldugunu düsünüyor musun???

Mert'
Şenol Güneş yenilen gollere dikkat çekerken, yayıncı kuruluşa şu açıklamalarda bulundu;

"İlk yarı büyükşehir daha atak başladı. Sonra oyunun kontrolünü sağladık. Dengeli giden oyunda pozisyon bulmaya çalışan bizdik ve öne de geçtik. İlk yarıda öne geçmek avantajdı. İkinci yarıda hiç beklenmedik bir şekilde aynı tür pozisyonda hata yapıp gol yedik ve oyuncular şoka girdi.
Bizim yapmayacağımız hataları fazlasını yaptık. Moral ve motibvasyonun düştüğü bir bölümdü. Oyun temposu ilerleyen zamanlarda düşer diye düşünüyorduk ama golle birlikte bu daha kolay oldu.

Rakip de son 15 dakika zaman geçirmeye başlayınca biz de tempo düşürünce hiç beklenmedik bir şekilde mağlup olduk."

iso61
ya teknik kadroya bakın birtek hocayı tanır türkiye geri kalanının adını bile bilmezler... tutmuş giray bulağı bu takıma bilmem ne sorumlusu yapmışlar... la burası babanızın çiftliğimi... o salak topçulara verdiğiniz paranın onda birine 3 kişilik bi izleme komitesi kursanız en azından transferler adam gibi olur... ya arkadaş saygımız var da çıldırmamak elde değiil... şenol hoca geldikten sonra kaç tane topçunun alınıp oynatılmadan gittiğini sayabilir misiniz bu kadar başarısız transferler olur mu sen nasıl izin verirsin bu transferlere ya... benim aklıma ilk etapta gelen sadece birkaç isim... brozekler, mehmet çakır, barış ataş, barış özbek,... aynı akıbete uğrayacak olanlar vitek.. sapara.. volkan.. janko vs... bunlar gibi daha birçoğu sadece 2 yarayışlı transfer var şenol hocadan sonra birisi burak biri jaja ikiside elde tutulamadı arkadaş neymiş takım içi denge başlarım dengene barcelona messiye normal topçusunun 5 katını verirken denge demiyor... sende hakadene verip elinde tutacaksın... jajayı bile elinde tutamadılar... lan engin gs yi gideli 20 maç ceza aldı adam nerdeyse koskoca fatih terim dayanıyor ona da siz nasıl sabredemediniz...

arifberkay
Senol güneşin egolarını tatminini seyretmemek için ilk defa maça gitmedim bunu söylediğimde bana saldırdılar maç öncesi adam adam hep aynı hep haklı ...Bu arada gidenlere helal olsun sadece onların adına üzüldüm.....

OzcanHan61
16.12.2012, 16:01
ben ruh muh anlamam arkadas...takimda kalite yok sistem yok hücum gücü yok...yokta yok...

isyan6161
allah aşkına tanıyan varsa arasın kupa maçını bahane edip daha fazla rezil etmesinler bizi...

bahenelerı bıtmez ya once sampıyonlar lıgı yorgunluğu masalı sonra sıke sorusturması etkısı mazeretı sımdıde kupa mazeretı ulan 33 kısılk kadron var ne yorgunluğu benmı aynı oyuncularla oyna dedım hadı onu gectım bundan oncekı maçların bahanesı neydı pekı bursa eskısehır ve dığerlerı yınemı yorgunduk nasıl ıs bu ya sıze yatın dıye para verılmıyor demekkı adam gıbı calısmıyorsunuz..

Turan Bebek
maçı özeti şu benim açımdan: maçın kontrolü bizdeydi, bi gol daha atarsak rahat bi maç izlerim derken Emersonla başlayan ve Mustafayla devam eden hatalar zinciri sonunda yenen gol takımın ayarını bozdu...ardından yenen ikinci gol fişi çekti. Yani top oynamayan rakibe kendimizi yendirdik. İşin ilginç yanı yarım saat bu takıma baskı kuramadık. Kendimi bildim bileli maç izlerim...bizim takım kadar demorelize olan başka takım görmedim. Bir yörenin karekteri dışarıdan gelen oyunculara bu kadar mı yansır...hamsi yedirmeyin kardeşim bunlara.

Ömer_
fener belediye maçını geçen hafta arkadaşlarla izliyoruz vardığımız kanı bu belediyenin defansı duran toplarda son derece amatör hatalar yapıyor bizim maça bakıyoruz duran topları kullanma tercihlerimiz inanılmaz kötü.şenol güneş rakip takımı analiz etmede dünya sonuncusu hocadır.

Vkgz
16.12.2012, 16:02
olcanla yasinle volkanla adrianla olmaz bu işler. alanda suçlu oynatanda

Ömer Öztürk
16.12.2012, 16:03
emersonun kotu gozukmesının nedenı tamamen karaktersız olcandır

OzcanHan61
yarisi cikmamis...tekrarliyorum...

kadromuz su sekilde:

29#Tolga
8#Baris fiyasko transfer, gs'e buraki selcuku verelim...karsiliginda bunu alalim...cok güzel transfer politikasi...hadi buraki felan verdin diyelim, alsana yerlerini gsden necatiyi...
15#Zokora defansif büyük maclarda iyi...lig maclari icin fazlalik...
18#Aykut genc...
14#Soner genc...zamana ihtiyaci var...
20#Colman ölü gibi...
27#Sapara bi kac mac iyidi...kaboldu
10#Adrian 10 numaramiz kaleye sut cekemez orta yapamaz düzgün pas yapamaz 10 numara
25#Alanzinho maziyi aratiyor...
92#Olcan bencil...
11#Yasin genclerbirliginde daha iyidi sanki...
40#Volkan bencil, kötü...
9#Emre Güral
12#Henrique forvet demeye 100 sahit lazim...
21#Halil henriquede 100 sahit lazim ise halilde 150 sahit lazim...
83#Janko avusturyada cok iyidi...hollandada basarili oldu...portodan itibaren cok kötü düsüste ama devamli oynatilsa yararli olur...

bu kadroylami sampiyon olcaz ? vah halimize vah....

Erdal DİLEK
GOLLERİ ŞİMDİ İZLEDİM hiçte öyle macı emersona yıkacak kadar büyük bir hata yapmadı, tuhaf tuhaf yorumları niye yapıyorsunuz anlamdım. ilk golde bile topa vurmakta bir zamanlama hatası varki yumli bıraksa belki onuda uzaklaştıracaktı ama yumli kendini hala yavuz selimde sanıyor. 2. golde küçücük bir hatası olduğunu düşünmüyorum, yakalandığımız pozisyonda 3 adam var biri emerson. .

TS-AKCAABAT-61
olcanla yasinle volkanla adrianla olmaz bu işler. alanda suçlu oynatanda

takimda bugün alan ve adrian en iyileriydi. yanindakiler cöplük ise onlarin sucu ne.???

isyan6161
;1918830490']Şenol Güneş yenilen gollere dikkat çekerken, yayıncı kuruluşa şu açıklamalarda bulundu;

"İlk yarı büyükşehir daha atak başladı. Sonra oyunun kontrolünü sağladık. Dengeli giden oyunda pozisyon bulmaya çalışan bizdik ve öne de geçtik. İlk yarıda öne geçmek avantajdı. İkinci yarıda hiç beklenmedik bir şekilde aynı tür pozisyonda hata yapıp gol yedik ve oyuncular şoka girdi.
Bizim yapmayacağımız hataları fazlasını yaptık. Moral ve motibvasyonun düştüğü bir bölümdü. Oyun temposu ilerleyen zamanlarda düşer diye düşünüyorduk ama golle birlikte bu daha kolay oldu.

Rakip de son 15 dakika zaman geçirmeye başlayınca biz de tempo düşürünce hiç beklenmedik bir şekilde mağlup olduk."

yemıne derım saka gıbı ya bu adamın ıstıfa falan etmeceğı yok baskan kapının onune tutup kolundan koymadıkca malesef oyle bır baskanda yok..çok sevdığımız takımımızdan soğuttunuz bızı el bırlığıyle ya tesekkurler ..

eraytaskin61
adam avrupadan eren derdiyok u keşfetmiş öyle demeyin :D

Topaloğlu
Bana kalırsa bizdeki topçuların çoğu kovulmak istiyor . sanki bir çoğu kerhen sahaya çıkıyor . alın bonservislerinizi deyin hemen hemen hiç biri 1 dk dahi durmaz kentimizde.

Full HD
Saka maka 1461 daha sempatik bir takim!

polatmu
16.12.2012, 16:04
fener belediye maçını geçen hafta arkadaşlarla izliyoruz vardığımız kanı bu belediyenin defansı duran toplarda son derece amatör hatalar yapıyor bizim maça bakıyoruz duran topları kullanma tercihlerimiz inanılmaz kötü.şenol güneş rakip takımı analiz etmede dünya sonuncusu hocadır.

sergen luceskuyu anlatıyor adam hayvan gibi maç izleyip analiz yaparmıs oyunculara rakibi tek tek ezberletirmis birde bize bak yazdıklarını okuyunca aklıma bu geldi...

tturkmen
;1918830420']Cech'in emersondan iyi olduğunu düşünüyorum.

Geçen sene Cech in cincon ve fenev maçında hatalarını hatırlıyorum da. Al birini vur birine diyorum. Celutska ikisinden de daha iyi.

Furkan Özdem
Şuna artık eminim mustafa ve giray beraber oynayınca saatli bombalar. Demek ki bamba sırtında taşıyormuş defansı.

Bu maçı ofans yüzünden değil defans yüzünden kaybettik. Defans sağlam dursa atağa rahat çıkabileceğiz ama yok. Adrian alanzinho bi defansa bi ofansa koşa koşa pilleri bitti. Bir bamba daha lazım bu takıma...

OzcanHan61
Saka maka 1461 daha sempatik bir takim!

katiliyorum...

KoRNea

Şenol Güneş geldikten sonra Sadri Şener kenara çekildi sanki. Nevzat Şakar ve Şenol Güneş transferlerin hepsinde başrol oynadı. Hatta Şenol Güneş in istemesiyle Giray Bulak denen, ne iş yaptığını çözemediğim futbol koordinatörü getirildi. Emerson ve Janko Giray Bey in takıma armağanı oldu sağolsun! Janko ve Emerson alınırken Şenol Güneş in haberi olmaması ihtimalini aklımdan bile geçirmiyorum. Ama Sadri Şener in haberi var mıydı? O konuda kuşkuluyum. Zaten kendisi Ndoye yi istiyordu. Velhasıl ortada garip şeyler dönüyor, ya biz kötü sonuçlardan dolayı saçmalamaya başladık komplo teorileri üretiyoruz ya da Sadri Şener in arkasından işler çevriliyor. Dediğim gibi kim giderse gitsin ,kim gelirse gelsin bu kulüp ve bu taraftar Sadri Şener e sahip çıkmalıdır. Efsane sıfatını hakeden kendisidir.

iso61
madem şenol hoca istifa etmiyor... yönetimin elini taşın altına koyup hoca artık yeter demesi lazım... olması gereken bu. tepkiden çekiniyorlar... ama tepki verecek olan taraftarın %5 idir...

Togrul
Şenol Güneşe bir sorum olacak.

Son bir senede takıma oynattığın futbol ortada.

Kazanman gereken hiç bir maçı hiçbir finali kazanamadın.

6 ay daha fazla takımın başında kalmakla ona ne kazandırmayı düşünüyorsun.

arifberkay
16.12.2012, 16:05
Hoca buyuk konuşmuş yine...Yazıklar olsun

polatmu
16.12.2012, 16:05
adam avrupadan eren derdiyok u keşfetmiş öyle demeyin :D

onuda alamayacaklar göreceksiniz gider bjk alır biz alamayız kapısına gelen oğuzhanı kovan takımdan ne beklenir

Erdal DİLEK
16.12.2012, 16:06
bambanın durduk yere niye sakatlandığını anladım giray ve yumli ile oynayıp sağlam kalmak mümkün değil. .

TS-AKCAABAT-61
Şuna artık eminim mustafa ve giray beraber oynayınca saatli bombalar. Demek ki bamba sırtında taşıyormuş defansı.

Bu maçı ofans yüzünden değil defans yüzünden kaybettik. Defans sağlam dursa atağa rahat çıkabileceğiz ama yok. Adrian alanzinho bi defansa bi ofansa koşa koşa pilleri bitti. Bir bamba daha lazım bu takıma...

türk oyunculari beyinsiz oynuyor. mutlaka takima iyi, oyunu yönlendiren yabancilar lazim, hem ofansta hem defansta. ama nerdeeee

Tahir61
Şenol Hocam bu takımın bu halde olmasında en az pay senin ama yeni bir heyecan şart, olmuyor gel çıkar şu eşofmanlarını :(

Bütün stadın istifa sesleriyle inlediği bir maç sonrası bırakıp gitmeni istemiyorum. ''Trabzonluyum'' de, ''takımın taze kana ihtiyacı var'' de, ''Trabzonum için bırakıyorum'' de. Senin küfürler altında bu görevi bırakmanı istemiyorum. :(

seni seviyorum,sana saygı duyuyorum hocam ama Trabzonsporu senden çok seviyorum...:(

HH_52
16.12.2012, 16:07
hatırlatmakta yarar var.....

Şenol Güneş başarısızdır. Ne Efsanesi???

http://g1212.hizliresim.com/14/g/gvxwg.jpg

eraytaskin61
onuda alamayacaklar göreceksiniz gider bjk alır biz alamayız kapısına gelen oğuzhanı kovan takımdan ne beklenir

bende ihtimal vermiyorum geleceğine ama adam çalışıyor.. ereni keşfetmiş daha iyi inceleme yapsa mesut özil var mesela o gözden kaçmış :D

Full HD
Hoca buyuk konuşmuş yine...Yazıklar olsun

Hoca Sherlock Holmes gibi Masallah! Nerde hangi hatayi niye yaptigimizi biliyor.Bir tek kendi hatasini görmüyor.Geri aliyorum Sherlock Holmes gibi degil tam ama ona yakin. :)

Royal Heart
Defansın yediği gollerin izahı olamaz, ileride bal yapmayan arı gibi vızır vızır dolanmak da cabası ha 2. yarı o da olmadı ileride o da ayrı bir konu tabi. Nasıl ki transferde yönetim başarısızlığı varsa, şike sürecinde yönetim bazında -bana göre- büyük hatalar yapıldıysa şimdi de başta Şenol Güneş olmak üzere tüm teknik heyetin büyük hataları var. Futbolcular da dahil. İnanmayan, ne olursa olsun bu formanın hakkını teslim etmek için sahaya çıkmayan bir ''futbolcu'' kadrosu görmek istemiyoruz, yeter. Maçın Pazar günü 13.30'da oynanmasını bahane sunmak için de çok geç, zamanında tepkimizi camia olarak koymamız gerekiyor böyle bir durumda ama ne yönetim kanadından ne de başka bir taraftan bu yönde baskılı bir tutum sergilenmedi. Velhasılı bu arenada niye devam ettiğimizi gösteren en küçük bir belirti, kıpırdanma yok takımda. Zaman Trabzonspor'un aleyhine işliyor.

isyan6161
16.12.2012, 16:08
Şenol Hocam bu takımın bu halde olmasında en az pay senin ama yeni bir heyecan şart, olmuyor gel çıkar şu eşofmanlarını :(

Bütün stadın istifa sesleriyle inlediği bir maç sonrası bırakıp gitmeni istemiyorum. ''Trabzonluyum'' de, ''takımın taze kana ihtiyacı var'' de, ''Trabzonum için bırakıyorum'' de. Senin küfürler altında bu görevi bırakmanı istemiyorum. :(

seni seviyorum,sana saygı duyuyorum hocam ama Trabzonsporu senden çok seviyorum...:(

bravo ılla koro halınde kufur ettırcek kendıne daha once olduğu gıbı..hakıkaten takımı sevıyorsan ıstıfa edersın cıkıpda bahene uretmezsın hayter bu hafta hakeme sallamamıs ılgınc..

Topaloğlu

Oğuzhan ne zaman kapımıza gelmişte kovmuşuz onu ? Onu bizde istedik bjk de istedi o bjk yi tercih etti.

hyasin61
Senol güneşin egolarını tatminini seyretmemek için ilk defa maça gitmedim bunu söylediğimde bana saldırdılar maç öncesi adam adam hep aynı hep haklı ...Bu arada gidenlere helal olsun sadece onların adına üzüldüm.....

ben kaç haftadır takımın birşey yaptıgını gormedıgımden gitmedim.hani sevgiliyle buluşur gibi buluşulurla takımla , takım o inancı kırdı cogu kımselerın ıcınde,sevgili seveniyle buluşunca sevgilide sevende elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır ya o gün için ama bizde kaç haftadır sevgiliyle buluşmaya gelenin sevenin sevılen tarafından hayal kırıklıgına ugratıldıgı zamanları yasadık,yasıyoruz ve yasayacagız

Furkan Özdem
3 puan alıp farkı kapatma fırsatını tepmekten çok binbir zorlukla maça giden taraftarımıza üzüldüm.

Bir hafta taraftarı kötülüyoruz takımı sahipleniyoruz, bir hafta hocayı sahipleniyoruz bir hafta taraftarı...

Çok karıştık çok.

Alper Beyazay
Halil'e forvet demeye 150 şahit ister demiş arkadaş, kaç 150..

Joacivil
16.12.2012, 16:09
Senin kadar utanmaz bir adam görmedim hocam videoyana elendin ilkleri yaşattın takıma gelen giden yendi bizi
hala maç sonu istifa etme
felsefe yap senin yüzünden kimse maç izlemıyor daha

Ömer_
sergen luceskuyu anlatıyor adam hayvan gibi maç izleyip analiz yaparmıs oyunculara rakibi tek tek ezberletirmis birde bize bak yazdıklarını okuyunca aklıma bu geldi...

abi birde unutmadan söyleyelim belki bazı arkadaşlar kızacaktır bu tür maçlarda rakip defansın arasında top tutacak forvete ihtiyacımız vardı.halilin formu ne kadar kötü olursa olsun bizde ilerde topu tutacak oyunu rakip alana yıktığımızda yararlanacağımız tek futbolcumuzdur.kontra oynamadığımız halde neden henrigue sahada bunun cevabını şenol hoca veremez.verirse art niyetlidir.

ALDENİRO
GOLLERİ ŞİMDİ İZLEDİM hiçte öyle macı emersona yıkacak kadar büyük bir hata yapmadı, tuhaf tuhaf yorumları niye yapıyorsunuz anlamdım. ilk golde bile topa vurmakta bir zamanlama hatası varki yumli bıraksa belki onuda uzaklaştıracaktı ama yumli kendini hala yavuz selimde sanıyor. 2. golde küçücük bir hatası olduğunu düşünmüyorum, yakalandığımız pozisyonda 3 adam var biri emerson. .

güzel açıklama olmuş.emerson 3 haftadır iyi.ama yalnız.

Cafer Bulur
Janko ya forvet demeye bin sahit lazim,bu kadar ahmak ve beceriksiz bir forvet bizim ligde yok.

Yasin e sabrettik ama olmuyor asla büyük takim topcusu degil.

Volkan reziloglu rezil futbolcu demeye bin sahit lazim.

Olcan in fb de neden tutunamadigini simdi anliyorum,siradan bir oyuncu.

Giray bizi kasimpasa macinda kurtardi dendi ama daha öncede özerin ayagina biraktigi topu kimse konusmuyor,giray ancak bu takimin 3.stoperi olur.

Mustafa nin futbolcu olduguna inanmiyorum,tam bir sabanoglu saban.

Onur yan toplarda bu ligin en kötü kalecisi.

isyan6161
hatırlatmakta yarar var.....

Şenol Güneş başarısızdır. Ne Efsanesi???

http://g1212.hizliresim.com/14/g/gvxwg.jpg

bıde gunes gıtsınde zıyamı sametmı gelsın dıyenler vardı bır aralar emınım onların ortalaması senol gunesden az değıldır..bıde son 2 yılı koysan demek dahada asağı duscek..bıde antalya facıası avrdır kendılerının onuda koysaydın keske yzude 20..

Ugur Kurucelik
Kondisyon 0

Taktik 0

Yardımlaşma 0

Sistem 0

Savunma 0

Pozisyon üretme 0

Serkan, yasin, paulo, olcan 0

Volkan -100

Şu olcanın kasimpaşaya attığı golle o maçı kazandık keşke kazanamasaydık, mesafe tanımadan adam her topu kaleye vurmaya çalışıyor.

eraytaskin61
bize bedava gelen topçu anca halil,yasin olur zaten..

OzcanHan61
16.12.2012, 16:10
Janko ya forvet demeye bin sahit lazim,bu kadar ahmak ve beceriksiz bir forvet bizim ligde yok.

Yasin e sabrettik ama olmuyor asla büyük takim topcusu degil.

Volkan reziloglu rezil futbolcu demeye bin sahit lazim.

Olcan in fb de neden tutunamadigini simdi anliyorum,siradan bir oyuncu.

Giray bizi kasimpasa macinda kurtardi dendi ama daha öncede özerin ayagina biraktigi topu kimse konusmuyor,giray ancak bu takimin 3.stoperi olur.

Mustafa nin futbolcu olduguna inanmiyorum,tam bir sabanoglu saban.

Onur yan toplarda bu ligin en kötü kalecisi.

:D düzeltiyorum :D halile 150 sahit lazim demistim...eger jankoya 1000 sahit lazim ise...halilede 150 000 sahit lazim...

FC-ST-PAULI-61
16.12.2012, 16:10
Bu Takima Hikmet Karaman veya Yilmaz Vural gelsede su Oyuncularin kulaklarini cekse.
En azindan disiplinli bir Takim oluruz.En Ideal Adam Tolunay Kafkas diye düsünüyorum.

cantona61
16.12.2012, 16:11
bu ülkede hiç bir insan hak ettiği değeri almıyor.ya fazla büyütülüyor ya da yerin dibine sokuluyor.Mustafa Reşit Akçay Hoca futbol düşüncesi olarak gözümde Şenol Hoca' dan iyidir başarılarla kıyaslamıyorum sadece mantaliteden bahsediyorum. hatta bir yaşanmış bir olayını anlatayım.
90 lı yılarda trabzonsporda çalışırken Van Gaal' e alt yapı eğitimi almak için mektup yazıyor. Van Gaal bunu olumlu karşılıyor.Özkan Sümer' den kendsini göndermesini istiyor. Özkan Sümer' de onlar gelsin bizden ögrensin diye kahve ağzı konuşuyor. sonra Mustafa hoca arabasıını satıp,kendi imkanlarıyla hollandaya gidiyor. Adamın böyle bir hayat hikayesi var.Yolu açık olsun Hocamın...

arifberkay
16.12.2012, 16:11
Takımdaki oyuncuların hemen hemen hepsinin hocayla problemi var...

HH_52
16.12.2012, 16:12
bıde gunes gıtsınde zıyamı sametmı gelsın dıyenler vardı bır aralar emınım onların ortalaması senol gunesden az değıldır..bıde son 2 yılı koysan demek dahada asağı duscek..bıde antalya facıası avrdır kendılerının onuda koysaydın keske yzude 20..

Ziya Doğanınki Şenolkinden çok daha iyi Trabzonsporda. Bir irdele....

eraytaskin61
janko neden ilk onbir başlamadı adam kendi kendine soruyodur ula henrique de ne var bende olmayan diye

isyan6161
Oğuzhan ne zaman kapımıza gelmişte kovmuşuz onu ? Onu bizde istedik bjk de istedi o bjk yi tercih etti.

ıstemeyn nevzat sakardır oğuzhanı h.ıcı baskanın bıle acıklamalrı var bu yonde ne bjk yı tercıh etmıs aslen trabzonludur kendısı ustelık..

zaferyıldız
taraftar ısrarla şenol güneş istifa bağırmak istemiyor

iyide yapıyor helal olsun bu taraftara

ancak büyük hocamız istifa etmediği gibi bir çözüm umudu da vermiyor ,

büyük trabzonsporlu ,düşün! bu klübün iyiiği için iyi bir şey söyle ,inanalım .

ne oldu bu takıma geçen yılın şl gelirleri sahibi ,bir önceki yıl şampiyonu,ne sorunu var ki bu hallerdeyiz?

yoksa ,türkiye süper ligi la liga oldu da bizim mi haberimiz yok?

eraytaskin61
16.12.2012, 16:13
birde büyük sorun KAPTAN yok bu takımda napıyonuz lan adam olun diyecek KAPTAN yok !!!

Joacivil
16.12.2012, 16:14
bizim 16 haftada kaç puan topladık ?

tturkmen
16.12.2012, 16:15

O bjk yi tercih vs etmedi. Bjk gitti Arsenal den bonservisini verdi aldı. Bizim girişimimiz dahi olmadı.

iso61
çok sevsek de sanırım şenol hoca şu an şöyle düşünüyor... eğer istifa edersem bu saatten sonra daha para kazanamam... üzücü ama öyle...

M. Ali Yılmaz... "Şenol parasını aldığı sürece istifa etmez" derken birşeyler biliyordu...

biz hoca geldiğinde yıllarca takımın başında kalsın dedik tıpkı ferguson gibi ama ferguson çıkıp demediki benim enerjim bitti...

hocaya da kızamıyorum... yaşanılanlar sonrası taraftarda bile enerji kalmadı ama hocaya tek kızdığım nokta... şu süreçte takıma vereceği hiçbirşey kalmamışken artık bırakmaması...

takımda kondisyon yok...
futbolcu transferleri çok yanlış ki bir hoca olarak senin buna izin vermemen lazım...
e taktik yok...
topçuları motive etme 0...
elle tutulan tek yardımcın vardı onuda harcadın... etrafındaki yardımcıları kimse tanımaz... hiçbirinizde enerji yok...

tarsus
Senol hoca bizim icin degerlidir ama trabzonspor kadar kutsal degildir.daha baska konularda aktlif gorev alabilir ama teknik direktor olarak en kisa zamanda yerine baskasina birakip degerini fazla dusurmemeli.

OzcanHan61
bizim 16 haftada kaç puan topladık ?

16 haftada 23 puan...tam bir istikrar abidesiyiz...

Ömer Öztürk
neyazıkki peşinden gidilesi bir takım olamadık bu sezon
kadro şişmiş şişmiş olmuş 30 kişi gözden cıkarılan bırı dıger hafta 11 başlıyor dıger hafta kurtarıcı dıye oyuna alınıyor
santrafor almışız janko diye senin sisteminle hic alakası olmayan bi model
formsuz sahada gezınen futbolculara ınanılmaz tolerans gosteren bir hoca
henuz 1sene once gelen bı futbolcunun neredeyse 6-7 senelik futbolcuların varken sahaya kaptan cıkarılması gibi etkenlerden takımı seyredesım gelmıyor,,,

polatmu

sen git biraz geçmis yazılara bak bilmeden konusma

Koray
Kan değişikliği şart.

Oyuncuların büyük bölümü Hoca'yla problemli.

Mustafa Reşit Akçay...

mertacar
16.12.2012, 16:16
her hafta aynı şeyi yaşıyoruz arkadaşlar .. son 1-2 haftadır ümitlenmiştim takım oluyor diye ama yine olmadı.Tabi bunun nedenleri oldukça fazla fakat başta TFF ve şenol güneşin yanlış oyuncu seçimleri olarak görüyorum.
genel bir değerlendirme yapmak istiyorum içim çok doldu.
Sen sezona 12 yabancı + elindeki çöplerden kurtulmadan başlarsan olacağı budur.Şu ortasahaya bakarmısınız ? zokora,colman,soner,adrian,sapara,alanzinho,barış özbek,aykut akgün TAM 8 tane göbek oyuncusu ve 5i yabancı !!!?? yabancı oyuncu hakkını üst düzey isimler için kullanmalısın alternatif olsun diye değil alternatif olarak yabancı oyuncuları kullanacaksan ne 1461'in amacı kalır ne de trabzonsporlu genç yeteneklerin.gerçekten çok yazık..giden paralara da yazık bu taraftara da yazık herşeye yazık .. ee ondan sonra her hafta farklı 11 .takımda rekabet de kalmaz,inançda ruh da ! burada VİZYONSUZLUĞUMUZ gerçekten de belli oluyor . bu takım yıllardır sol bek sorunu çekiyor,burak itininin gideceği belli ama sen ne yapıyorsun ? son dakika anı kurtarmak adına transferler . bunların hepsinin planlı ve hazır olması gerekiyor.bu konuda gerek yönetimin gerekse şenol güneşin suçu büyüktür.
gelgelelim başka bir soruna ki bence büyük bir sorun KONDİSYON EKSİKLİĞİ güya bu takım türkiyenin en iyi kondisyoneri özcan bizatiyi getirdi ama etkilerini bir türlü göremiyoruz..takım zaten genelde 60-70den sonra yoruluyor.SAKATLIKLAR desen aldı başını gidiyor.şenol hocanın kendi ekibini kurması bu kadarda zor olmaması gerek bu bir ekip işidir kaleci antrenöründen malzemecisine kadar !
Bu şehrin evlatlarını,yiğitlerini anlatmaya gerek yok bakınız bugün en iyi örneklerden biri 1461 trabzon ,gururla ve keyifle seyrediyorum.takımın maliyeti belki bir zokora değil ama ruhu,yüreği,planlanması üst seviyede.Türkleşmemiz lazım hatta türkleşmek bile değil trabzonlulaşmamız lazım bizim bizden başka dostumuz yok!
şenol güneşe saygım sonsuzdur ama malasef artık yeni kan lazım yeni vizyon lazım yeni bir planlama lazım kısacası bi devrim lazım.
yönetim ve şenol güneş artık yoruldu..

Oğuzhan
ıstemeyn nevzat sakardır oğuzhanı h.ıcı baskanın bıle acıklamalrı var bu yonde ne bjk yı tercıh etmıs aslen trabzonludur kendısı ustelık..

başkan geçen gün televizyon programında söyledi girişimimiz vardı ama üçün beşin hesabından olmadı diye.

eraytaskin61
lig liderinin şuan 40 puanı da olabilirdi yani 17 puan geride olabilirdik...

iso61
O bjk yi tercih vs etmedi. Bjk gitti Arsenal den bonservisini verdi aldı. Bizim girişimimiz dahi olmadı.

aynen öyle bizimkiler barış özbeğe yıllık verdikleri paranın yarısını vermeye korktular arsenale... yazıklar olsun ne diim...

bordo08
Bu yılda bizim için kayıp bir sene olarak noktalandı ilk yarı bitimiyle ligden kopmuş hedefsiz bir takımız..

Türkiye kupasını alırsak yıllardır olduğu gibi züğürt tesellisi olur..

isyan6161
16.12.2012, 16:17
taraftar ısrarla şenol güneş istifa bağırmak istemiyor

iyide yapıyor helal olsun bu taraftara

ancak büyük hocamız istifa etmediği gibi bir çözüm umudu da vermiyor ,

büyük trabzonsporlu ,düşün! bu klübün iyiiği için iyi bir şey söyle ,inanalım .

ne oldu bu takıma geçen yılın şl gelirleri sahibi ,bir önceki yıl şampiyonu,ne sorunu var ki bu hallerdeyiz?

yoksa ,türkiye süper ligi la liga oldu da bizim mi haberimiz yok?

olan sey acık sampıyon olan takım ersun hocanın takımıydı o takım dağılınca sıstemde dağıldı senol gunesın sıstemı aldığı oyuncular ortada buakdar basıt..96da sampıyon kadromuzu kuranda leekensdı 2004 de beğenmedığımız samet hocaydı..gunes ancak hazır kurulu takımı ve taktığı oynatır onuda futbolcular oynar cunku ezberlemıstır artık..kendı kurduğu takımların hepsı basarısızdır bır ornek daha dunya 3 olan kadro gayseyın uefa sampıyonu olduğu kadrodur o kadro jenerasyon tamamladıkdan sonra gorevını gunesın olusturdu kendı kadro letonyaya elenerek avrupa sampıyonasına gıdememıstır..

Ömer Sak
16.12.2012, 16:18
Trabzonspor sahada ne yaptigini bilmeyen bos bos top cevirip sagdan soldan top sisirmeler. Sansa bazen gol giriyor ancak bu futbolla 1 mac kazanip 3 mac kaybedersin fazla ilerliyemeyiz.

1461 Trabzon ne yaptigini bilen bir takim zaten hersey ortada basari üzerine basari. Mustafa Resit Akcay rakibi cok iyi analiz ediyor.

Joacivil
16 haftada 23 puan...tam bir istikrar abidesiyiz...

bu tablonun üstüne hiç bir bahane yok defolup gitsinler bu şehir 10 tane daha şenoş güneş çıkarır

Ömer_
aynen öyle bizimkiler barış özbeğe yıllık verdikleri paranın yarısını vermeye korktular arsenale... yazıklar olsun ne diim...

sahi ya.senede 1 milyon euronun üzerinde maaş verdiğimiz ama yüzünü bile göremediğimiz barışımızda vardı bizim değilmi!

zafer6161

oğuzhan aslen trabzonludur,,,

arsenala gitmeden önce hollandada top oynuyordu,babası 5 seneden beri bu çocuğu trabzonspora vermeye çalıştı ama kimse yanaşmadı,,
ne zaman arsenala gitti,bjk da ilgilenmeye başlayınca bizimkiler işte o zaman ilgilenmeye başladı ama iş işten geçmişti...

FC-ST-PAULI-61
Akhisar 11 Puan Mersin 15 puan Elazig 16 Puanda biz 23 Puan.Haftayada Gs Maglubiyeti......

MuratB.
Sen Trabzonsporsun, senin çıkıp çatır çatır oynamaktan başka şansın yok. Çünkü seni bu ligde isteyen yok. Kimseyi kırmadan gereği yapılsın.

eraytaskin61
olcan 10 hareketten bir tanesi tutacak diye onu beklemek zorunda olmak canımı sıkıyor volkanı hiç söylemiyorum,yasin zaten hareket bile etmiyor..

iso61
olan sey acık sampıyon olan takım ersun hocanın takımıydı o takım dağılınca sıstemde dağıldı senol gunesın sıstemı aldığı oyuncular ortada buakdar basıt..96da sampıyon kadromuzu kuranda leekensdı 2004 de beğenmedığımız samet hocaydı..gunes ancak hazır kurulu takımı ve taktığı oynatır onuda futbolcular oynar cunku ezberlemıstır artık..kendı kurduğu takımların hepsı basarısızdır bır ornek daha dunya 3 olan kadro gayseyın uefa sampıyonu olduğu kadrodur o kadro jenerasyon tamamladıkdan sonra gorevını gunesın olusturdu kendı kadro letonyaya elenerek avrupa sampıyonasına gıdememıstır..

imza...
işte bu kadar basit...
şenol hoca takım kurmayı bilmiyor...

Cafer Bulur
16.12.2012, 16:19
janko neden ilk onbir başlamadı adam kendi kendine soruyodur ula henrique de ne var bende olmayan diye

Saka gibi ama henrique bana göre janko dan en az 3 gömlek üstün bir oyuncu.

Hoca ya kiziyorduk ama yanilmisiz,vittek bile janko dan daha cok is yapar sans bulursa.

polatmu
16.12.2012, 16:20
ben artık transfer falan istemiyorum senol hoca gitsin mustafa akçay gelsin aynı takımla neler yapabiliyor görmek istiyorum 30 kisilik kadro var 4 gün içinde yaptığın iki maçada aynı kadroyla çıkıyorsun geçen sene ünal hocanın katkısı çokmus demek ki...

alper*
Tribünlerde bir babayı kızının yanında 25 kişi dövmüş diyorlar doğru mudur?

isyan6161
birde büyük sorun KAPTAN yok bu takımda napıyonuz lan adam olun diyecek KAPTAN yok !!!

unal abılık yapıyordu takıma onuda harcadı gunes once takımı sana bırakcam dedı sonra bırakmıyorum kusturup godnerdık onuda..

Mert'
16.12.2012, 16:21
2010-2011 de 16 hafta 39 puan
2012-2013 16 hafta 23 puan..

cakalkerem
hoca bugün bir daha Trabzona dönmemek üzere İstanbulda kalmalıdır...Bu işi uzatmanın bir anlamı yok.....

FC-ST-PAULI-61

Hoca ya kiziyorduk ama yanilmisiz,vittek bile janko dan daha cok is yapar sans bulursa.
Hic alakasi yok Henrique Jankonun tirnagi olamaz.Janko iyi Oyuncu ama Sistemimize hic ama hic uymuyor.Gerci bizde Sistem yokta bize shelton veya Lualua tarzinda hicli güclü forvet lazim.

Ömer_
Tribünlerde bir babayı kızının yanında 25 kişi dövmüş diyorlar doğru mudur?

eğer böyle bir şey varsa çok üzücü bir durum.

eraytaskin61

bana sorarsan üçü bir medium gömlek yapmaz ama saçma sapan ortalar yapıyoruz janko olsa en azından heyecan olurdu :)

iso61
transferler sisteme göre yapılır... kaleye göbekten gitmeye çalışan bir takıma 2 metrelik topçu almak mantıksız zaten...
aldığın tek bir topçuya göre de sistem değiştiriyorsan zaten sen takım olamamışsındır...olay çok açık ve net...

OzcanHan61
bu tablonun üstüne hiç bir bahane yok defolup gitsinler bu şehir 10 tane daha şenoş güneş çıkarır

katiliyorum...

ts_tuncay_ts
16.12.2012, 16:22
2.golü tekrar izle

Sende lig başından beri yediğimiz golleri tekrardan bir izle bak bakalım en çok gol nerden gelmiş...Karşı takım ataklarını nereye yönelik yapmış...Adamlar açık olan bölgemizi biliyolar devamlı ordan saldırıyolar...

arifberkay
Şenol günei özcan bizatiyi al ve git....

cakalkerem
ben artık transfer falan istemiyorum senol hoca gitsin mustafa akçay gelsin aynı takımla neler yapabiliyor görmek istiyorum 30 kisilik kadro var 4 gün içinde yaptığın iki maçada aynı kadroyla çıkıyorsun geçen sene ünal hocanın katkısı çokmus demek ki...

hoca filan değil ki.....İlklerin öncüsü....Bursa Eskişehir İstanbul hepsinin ilkini bu adam yaşattı bize....Unutulmayacaksın Şenol Güneş

Cafer Bulur
Hic alakasi yok Henrique Jankonun tirnagi olamaz.Janko iyi Oyuncu ama Sistemimize hic ama hic uymuyor.Gerci bizde Sistem yokta bize shelton veya Lualua tarzinda hicli güclü forvet lazim.

Janko rakibe faul yapmaktan baska hicbir sey yapmiyor,hangi sistemden bahsediyorsun sistem mi var takimda?

cubido
Herkesin kafası ykarıda yensek gs'yi yakalayacağız deyip duruyor.Ligdeki puan durumuna bir bakın bakalım.
Haftaya gs'den puan almamı mucize o maçta yanileceğimizi düşünürsek ligin vasat takımları ile ilk yarıyı aynıpuanda kapayacağız.
Açıkmara düşecek denen elazığ deplasmanda sivası yenerse 4 puan fark olacak aramızda.
Şenol Güneş'i çok seviyorum ve bunu her fırsatta dile getiriyorum ama görün artık" OLMUYOR".
Takımın hiçbir ofansif planı yok.
Zaten sezon başından bu yana değişen oyuncuşarla birlikye oynanamaya çalışılan oyunun da değişmesinden de belli değil mi?
Hoca ofansif pyuncuları takıma doldurarak ofansif gücü arttıracağını sanıyor ama bu devirde vöyle bir anlayış kalmadı artık.
Geriye düştüğümüz maçları çeviremiyoruz çünkü dirençsiz bir takımız. Hem moral olarak hem de kondüsyon olarak her hafta daha da düşüyoruz.
Bilsem ki Şenol Hoca ile bu durum düzelecek 1 yıl daha sabrederim ama hiçbir umudum kalmadı.
Bugün ben maça gitmeyip evimde oturup maç seyrediyorsam bu benim suçum değil bana zerre futbol zevki vermeyen takımı kuranlar ve yönetenlerdir.
Kimse kadro demesin, tamam kadro matematiğimizde bir sorun var. Eksik olan bölgeler ve yığılma olan bölgeler var ama hala bu takım gs ve fb ' nin haricindeki her takımdan daha zengin bir kadroya sahip.
Beğenmediğiiz Samet Aybaba'nın oynattığı futbola bakın bir de bizim takıma.
Sadri Şener biliyor ki Şenol Güneş'i gönderirse taraftarı karşısına alacak bu nedenle aksiyon alamıyor.
Haftaya Burak hat-trick yaparsa belki birşeyler olur...

eraytaskin61
16.12.2012, 16:23
unal abılık yapıyordu takıma onuda harcadı gunes once takımı sana bırakcam dedı sonra bırakmıyorum kusturup godnerdık onuda..

hırçın bir kaptana ihtiyacımız var orası kesin

polatmu
Şenol günei özcan bizatiyi al ve git....

birde o var değilmi kondisyon dehası

Topaloğlu
Belki bu oğuzhan ın " ben TRABZONSPOR da oynamak istiyorum , hayalimdeki takım TRABZONSPOR " gibi bir açıklamaları oldumu acaba ? yoksa sıradan bir görüşmelerden sonra transferi gerçekleşmeyen bir topçumu oldu ?

Cem Kıran
Yorgun takımın aynısı sahaya çıkararak Şenol hoca resmen yenilgiye davetiye çıkarmıştır..

Kime hizmet ediyorsun hoca? Şikecilere mi? Yoksa derin Trabzon'a mı?

Cagdas Topal
Sende lig başından beri yediğimiz golleri tekrardan bir izle bak bakalım en çok gol nerden gelmiş...Karşı takım ataklarını nereye yönelik yapmış...Adamlar açık olan bölgemizi biliyolar devamlı ordan saldırıyolar...

Emerson ' a kim yardım ediyor bunun cevabını da ver ?

Mert'
16.12.2012, 16:24
henrique boş kaleye 1 gol attı 10 hafta daha oynar artık bu golle

FC-ST-PAULI-61
Janko rakibe faul yapmaktan baska hicbir sey yapmiyor,hangi sistemden bahsediyorsun sistem mi var takimda?
Sistem yok diyorum zaten defansina arkasina kosabilen bir Adam lazim diyorum.

ALDENİRO
beyler oyunculara çokda sallamayın.ortada bi taktik yokki onlarda oynasın.her zaman söylediğim gibi oyun içerisinde verkaç yapmıyoruz.en büyük eksikliğimiz bu.hep yan pas dikine oynadığımızda da dikine topu alan geriye dönüyor.halbuki verkaç yapsalar süper olacak.şenol hoca bu taktik anlayışızlığıyla barceyi çalıştırsa onlarda başarısız olur.ayrıca şampiyon olduğumuz seneki takımı şenol hoca değil tolunay kafkas olsaydı.82 değil 100 puan toplardık.her iddasınada varım.bizi şampiyon yapan şenol hoca değil oyunculardı...

Cafer Bulur
16.12.2012, 16:25
Mustafa yumlu ilk aklima gelen karabük,antep ve bugün puan kayiplarimizda basrol oynadi ve senol günes onun icin teknigi iyi diyor.

Sadece bu durum hoca ve bircok oyuncunun takimdan gitmesi gerektigini ortaya koyuyor.

iso61
Belki bu oğuzhan ın " ben TRABZONSPOR da oynamak istiyorum , hayalimdeki takım TRABZONSPOR " gibi bir açıklamaları oldumu acaba ? yoksa sıradan bir görüşmelerden sonra transferi gerçekleşmeyen bir topçumu oldu ?

o transferde belirleyici olan arsenalin tutumu idi adam tabi ister trabzonda oynamak... tamamen bizim yönetimin vurdumduymazlığı... ve topçudan anlamamazlığı... aman ne kadar iyi bir topçu olabilir diye düşünen gerizekalı zihniyet yüzünden yapılmayan bir transfer...

isyan6161
;1918830618']henrique boş kaleye 1 gol attı 10 hafta daha oynar artık bu golle

tıpkı emersonun karıyerınde attığı ılk golun hatrına oyandığı gıbı..

Doğukan Uçan
bu sene kırılmadık rekor kaldı mı başka ?

zafer6161
16.12.2012, 16:26

hollandada iken olmuştu

3-4 sene önce babası ve kendisi yerel basına röportaj vermişti,,odası falan hep bordo mavi,

Cafer Bulur
16.12.2012, 16:26
Sistem yok diyorum zaten defansina arkasina kosabilen bir Adam lazim diyorum.

Janko henriqueden daha iyi diyorsun,Allah askina janko nun bu sezon sadece 1 kere rakibe calim attigini gördün mü?

polatmu
16.12.2012, 16:27
o transferde belirleyici olan arsenalin tutumu idi adam tabi ister trabzonda oynamak... tamamen bizim yönetimin vurdumduymazlığı... ve topçudan anlamamazlığı... aman ne kadar iyi bir topçu olabilir diye düşünen gerizekalı zihniyet yüzünden yapılmayan bir transfer...

200 bin avrodan fazla vermeyiz deyip kestirip atmıslar bu kadar basit adam ts li niye gelmesin bize....

limpb82
6 ay oldu bu takımı çalıştıralı, bir organize atak yok...kanattan gelen doğru dürüst bir orta yok..alınan oyuncularda hayat yok... 6 ayda hiç bir şey yapmadın mı be şenol hoca ayıptır günahtır...

Oğuzhan
;1918830618']henrique boş kaleye 1 gol attı 10 hafta daha oynar artık bu golle

Daha iyisi olmadığı için oynuyor, kendisi çok iyi olduğu için değil. 30 yaşındaki Janko oyuna girip faul yapmaktan başka bir şey yapmıyor. En azından genç adam mücadele ediyor sprint falan atıyor çalışıyor çabalıyor adam yetenekleri el verdiğince.

isyan6161
bu sene kırılmadık rekor kaldı mı başka ?

daha cok kırarız sen rahat ol hoca takımın basındayken..sıradakı gelsın bkadar kotu trabzonspor bıdaha yakalanamz kolay kolay herkes değerlendırsın..

arifberkay
Şenol güneş hasan yener nevzat şakar özcan bizati defolun gidin...

isyan6161
16.12.2012, 16:28
6 ay oldu bu takımı çalıştıralı, bir organize atak yok...kanattan gelen doğru dürüst bir orta yok..alınan oyuncularda hayat yok... 6 ayda hiç bir şey yapmadın mı be şenol hoca ayıptır günahtır...

organıze atağı gectım ılk yarı bıttı daha 11 sayamıyoruz..

Mert'
daha cok kırarız sen rahat ol hoca takımın basındayken..sıradakı gelsın bkadar kotu trabzonspor bıdaha yakalanamz kolay kolay herkes değerlendırsın..

geçen sene ğs ye içeride 4-2 yenildik geliştiririz bu rekoru bidahaki hafta

polatmu
haftaya gs maçında ezik bir futbol ya da farklı mağlubiyet bekliyorum senol hoca dua etsin burak umut sakatlansın ya da cezalı olsun... sanırım gs maçı da son maçı olur hocanın....

Ömer Öztürk
şenol hoca her fırsatta adaletten bahsedıyor ama ben takımda formayı adaletlı dagıttıgına ınanmıyorum .

nakzo
alttaki takımlar puan kaybetmese bu takım kümenin 3 adayından biridir....

cakalkerem
16.12.2012, 16:29
Halil'i oynatmadıya hayret

iso61
arkadaş bu seneden zaten bişe olmaz yolla teknik kadroyu kur bir genç teknik ekip hocadan önemli arkadaki teknik kadro (örneğin gs; hasan şaş, ümit davala, tafarel...) bu yılı takımda gerekli elemeleri yapmaya ayır asılabildiğin kadar da türkiye kupasına asıl ligde bu saatten sonra zor... ondan sonra seneye gerekli transferleri yaparsın...

serdaracıl
Daha iyisi olmadığı için oynuyor, kendisi çok iyi olduğu için değil. 30 yaşındaki Janko oyuna girip faul yapmaktan başka bir şey yapmıyor. En azından genç adam mücadele ediyor sprint falan atıyor çalışıyor çabalıyor adam yetenekleri el verdiğince.

ikisinin de canı cehenneme. yeter artık bunlar nasıl topcu allah aşkına yeter deli olduk yav

isyan6161
;1918830643']geçen sene ğs ye içeride 4-2 yenildik geliştiririz bu rekoru bidahaki hafta

mustahaktır bıze..

Topaloğlu
16.12.2012, 16:30

İşte bende onu soruyorum oğuzhan çıkıp dedimi ben TRABZONSPOR da oynamak istiyorum. Siz tabi ister oynamak diyorsunuz ama sanki bu sizin arzularınız yada beklentileriniz ama oğuzhan böyle bir şey demedi diye biliyorum. siz böyle bir açıklamasını biliyorsanız buyurun paylaşın arkadaşım.

Hamza Milet
16.12.2012, 16:30
tıpkı emersonun karıyerınde attığı ılk golun hatrına oyandığı gıbı..

evet tipki olcanin kasimpasa attigi gol, yasinin gençlerbirligine attigi gol, jankonun orduya attigi gol ve volkanin kasimpasa maçinda yaptigi asist hatirina oynadigi gibi ..

Bu takimda isi olmayanlar: Olcan - Yasin - Volkan - Henrique - Halil - Mustafa - Janko

Ve bunlar haftalardir gol ve asist ugruna banko 11 oynayan oyuncular ..

Senolcu degilim ancak takim videoton maçindan itibaren forvetsiz oynuyor .. bunu hiç konusmuyoruz ..

varsa yoksa Senol Günes ..