PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O Maç Geldi ! | gs ve b.y

Sayfa : [1] 2

Mert Pasa
05.12.2012, 08:59
Arkadaslar

Ligin son haftasindaki gayse maci bizim icin her acidan bir sinav niteligi tasiyacak.Muhtemelen o maca kadar liderligini kaybetmis bir Gayse(F5lede oynayacagini dikkate alarak) Manchester macindan bile daha konsantre bir sekilde bize gelecek.

Bu mac riskler oldugu kadar da firsatlar da iceriyor.Sayet o maca iyi bir vaziyette cikip onlari da yenersek tatile ya zirvede ya da dibinde girmis olacagiz. Futbolcular ve taraftar morallenecek ,ki tarih boyu Trabzonsporumuzun en onemli itici gucu bu olmusdur.Yonetim bir hamle yapma geregi duyup takima takviye gibi konularda daha ust isimlere yonelebilecek.

Ote tarafdan bu isin en az macin kendisi kadar onemli yonu B.Y.nin stada geliyor olusu olacak.Bu basligi acmamdaki esas sebep de budur.Daha once Selcuk ahlaksizina karsi Avni Akerde cok kotu bir sinav verdik.Bu sefer bir yol secilip ondan gidilmesi lazim.Ya kulaklari sagir eden bir ciglik ki ayaginda top olan her saniye ona zulum gelsin(mesela sikeci eses 3-0 yaptiginda bizim futbolcular topu ayagina aldiginda yapilandan),ya da beklemedigi bir pankartli-tezahuratli tepki mesela Besiktas macindan sonraki burnu kirik resmi ve ''ruhunu sattin Allahindan bul'' gibi bir pankart.

Selcuk itine belli belirsiz bir tepki verdik ve adeta onu oynamaya tesvik ettik,motivasyonunu arttirdik.Bu onumuzdeki surecte bu konuya taraftarin munasebetinin netlesmesi gerekir.Meshur fikrada oldugu gibi ''organize olalim beyler''

alper*
05.12.2012, 09:03
"Ignoring is the best revenge."

Onlara özel bir tepki verirsek, bu onlara bir değer yüklediğimizi gösterir :)

Üstelik o maç kritik bir maç. Şimdiki duruma göre o maç sonunda lider olma ihtimalimiz var.

Tepkiler maçın önüe geçerse maç gider.

Bir de sahada bizim adımıza oynayan futbolcular da bu tepkiye alınabilirler.

Çünkü kalanlar elinden geleni yapacaklardır.

Mert Pasa
05.12.2012, 09:04
evet o da bir yontem,belki de sen bizim icin olusun demek cok dokunabilir o saticiya

ESER
05.12.2012, 09:06
" Trabzonspor icin olurum " yalancinin a ...

seklinde bir pankart fena olmazdi :D

Hüseyin Başoğlu
05.12.2012, 10:20
bence yapılması gereken tek şey gs trabzona geldiğinde uçağın yada otobüsün inceği yerde bekleyin burak ın önüne bozuk para atmaktır...ne olduğunu anlaması için..

stadtada burak hakkında çıt çıkmamalı takıma destek verilmeli...

ben tahmin ediyorum burak ı zokora s...... zaten :D:D

Mert Pasa
05.12.2012, 10:25
Huseyin basoglu

herseye katiliyorum zokoraya degil cunku onu Bambaya havale edecegiz ki daha kirici olunsun

Galiba en iyisi gercekten yok saymak ve maca konsantre olmak,ciliz tepki vermektense hic vermemek daha iyi

zekeriyya
05.12.2012, 10:27
burak için yapılan her alehte tezaruhat onu motive edecektir.
bence burak ile ilgilenilmemeli

Fatih Öztürk
05.12.2012, 10:43
burak için yapılan her alehte tezaruhat onu motive edecektir.
bence burak ile ilgilenilmemeli

Haklısınız.önümüzde Selçuk inan örneği taze duruyor.

farozlufatih61
05.12.2012, 10:51
En güzeli onları yok saymak ama verileceksede bir tepki Trabzon havalimanıyla sınırlı kalsın. Oradada öyle heryeri yıkıp dökmek değil sessiz verilecek tepki en güzelidir.Mesela para göstermek veya atmak...

AVNİ AKER'DE sadece takıma destek verilmeli bu yılan cinconun şikeçilerden aşağı kalır tarafı yok onlara büyük tepki vermek bizim takımı kamçılamaz aksine büyük zararlar verebilir...

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 10:57
Karşılamalar havaalanında başlamalı.
Eskiden olduğu gibi Trabzon'a geldiklerini hissetsin şerefsizler.

Şu şike sürecine rağmen,hala ve hala gsden fenere oranla daha çok nefret ediyorum.

farozlufatih61
05.12.2012, 11:06
Karşılamalar havaalanında başlamalı.
Eskiden olduğu gibi Trabzon'a geldiklerini hissetsin şerefsizler.

Şu şike sürecine rağmen,hala ve hala gsden fenere oranla daha çok nefret ediyorum.

Aynen senin gibi düşünenlerdenim fakat bu şerefsizlere havalimanından sonra verilecek tepkinin bize hiçbir fayda sağlamayacağını düşünüyorum....

Bu şerefsiz cinconun 03/04'teki oyununu hala hazmedebilmiş değilim aynısını onlara yapmış olsakta...

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 11:14
Aynen senin gibi düşünenlerdenim fakat bu şerefsizlere havalimanından sonra verilecek tepkinin bize hiçbir fayda sağlamayacağını düşünüyorum....

Bu şerefsiz cinconun 03/04'teki oyununu hala hazmedebilmiş değilim aynısını onlara yapmış olsakta...

Şu takıma karşı inanılmaz bir futbol görmek istiyorum sahada.
Bu itleri sahada parçalamak lazım.
Şahsen ben TrBAZONSPOR'UN topçusu olsam,fener maçlarından daha çok hırslanırım bunlara.
Şu Gençler maçı gibi bir skor umuyorum.Herkes adam gibi oynasa,taraftar gereken baskıyı(medeni ölçüler çerçevesinde) yaparsa neden olmasın yani?
Yalnız umarım bizim taraftar Umut'u yuhlamaz.Hatta tribüne çağırır.Diğerleri için bir şey diyemem.

farozlufatih61
05.12.2012, 11:24
Şu takıma karşı inanılmaz bir futbol görmek istiyorum sahada.
Bu itleri sahada parçalamak lazım.
Şahsen ben TrBAZONSPOR'UN topçusu olsam,fener maçlarından daha çok hırslanırım bunlara.
Şu Gençler maçı gibi bir skor umuyorum.Herkes adam gibi oynasa,taraftar gereken baskıyı(medeni ölçüler çerçevesinde) yaparsa neden olmasın yani?
Yalnız umarım bizim taraftar Umut'u yuhlamaz.Hatta tribüne çağırır.Diğerleri için bir şey diyemem.

Saha olayları olmasında ne yaparlarsa yapsınlar yeterki yenelim....

Ama ben bu oyuncu kadrosuna hiç güvenmiyorum beni hep hayal kırıklığına uğratıyor ve korkuyorum....

Mert Pasa
05.12.2012, 11:25
Su ana kadar hos fikirler oldu

Havaalanini belki de hinca hinc doldurmak ,onlar cikinca aleyhte kullanilmayacak sekilde toplu protesto
Macta ise Umutu cagirip alkislamak digerlerini yok saymak

iso_4939
05.12.2012, 11:31
Su ana kadar hos fikirler oldu

Havaalanini belki de hinca hinc doldurmak ,onlar cikinca aleyhte kullanilmayacak sekilde toplu protesto
Macta ise Umutu cagirip alkislamak digerlerini yok saymak

hocam kusura bakmada umutu neden alkıslayacagız acaba.

unaLhso
05.12.2012, 11:32
Yapılacak en güzel tepki hiçbirşey yapmamak olur.Gerçi gel bunuda bizim taraftara anlat.Selçuk olsun Burak olsun daha beter gaza gelecekler.Hiç sallamamak en iyisi.Maç sonu ne yaparsan yap :)

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 11:37
Saha olayları olmasında ne yaparlarsa yapsınlar yeterki yenelim....

Ama ben bu oyuncu kadrosuna hiç güvenmiyorum beni hep hayal kırıklığına uğratıyor ve korkuyorum....

Takımın bir ileri iki geri gittiği kesin üstad ama çok karamsar değilim.
Sen özellikle Şenol hoca konusunda çok olumsuzsun:) ama kısmen hak da versem sana bu konuda çok kötü bir tablo yok ortada.Ben hala bu takıma güveniyorum.Bir sıçrama yapması lazım bu takımın.

Son Gençler maçı her nedense çok tatmin etmedi bir çok arkadaşı.Kendilerince haklı sebepleri de var ama ben ısrarla aynı şeyi söylüyorum.

Şu anda şampiyonluk konusunda büyük olarak tabir edilen 4 takımın da şansı eşit bence.

Bu lig tam bir kapalı kutu.Kimin ne yapacağı belli değil.

Taraftarın,kötü gidişe rağmen takımı sahiplenmesi lazım,takımın arkasında durması lazım.Deplasmanda böyle bir sorunumuz yok ama Trabzon'daki taraftarımıza çok iş düşüyor.

Mesela Halil yuhlanmayacaktı arkadaş geçen maçta.Kötü olabilir, ki ben öyle düşünmüyorum.Halil'i Şenol hoca sağolsun sanki pivot santraformuş gibi oynatıyor.Halbu ki koy onu Janko'nun Henrique'nin arkasına değil mi?
Nedir yani,çok mu zor bunu düşünmek?

Konuyu saptırdım ana temadan ama iş kim ne derse desin taraftara düşüyor.

Bu konuda malesef şu yavşak fener taraftarı,en olumsuz şartlarda bile gözleri kapalı takımı sahiplenme konusunda bize ders verdiler.

Yanarım da buna yanarım.

Şundan eminim ki,şu şike sürecinde fener taraftarı takımını sahiplenmek yerine takıma sırtını dönseydi,sittin sene g.tünü toparlayamazdı fener ama gel gör ki adamlar aldı başını gidiyor özellikle Avrupa'da.

Taraftarın her ne olursa olsun takımı sahiplenmesinin bir takıma en kötü şartlarda bile ne kadar güçlü bir motivasyon ve de güç olduğunun malesef en belirgin örneğidir şikecilerin durumu.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 11:41

İsmailim Umut diğerleri gibi bize başka konuşup yanlış davranmadı.
Avrupa'ya gitmek istiyorum gitti 1 yıl da oynadı.Adamı sattık zaten başkalarına.gs de kiralık aldı Avrupa'dan.

Umut'a niye kızalım?

Diğerleri gitmeyiz,buradan başka takımda oynamayız dedi hoooop gsye.

O yüzden asla ve asla Umut'u diğer adamlarla bir tutmam.

Sefa Murat Dokuz
05.12.2012, 11:45
Isminin bas harfleri yanlis yazilmis bu arkadasin. Bu herif muattap bile alinmamali. Isliga falan gerek yok tribinler sadece Trabzonspor desede kafi. Bizim eziklerin topcusuyla kapi kullariyla isimiz olmaz.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 11:46
Isminin bas harfleri yanlis yazilmis bu arkadasin. Bu herif muattap bile alinmamali. Isliga falan gerek yok tribinler sadece Trabzonspor desede kafi. Bizim eziklerin topcusuyla kapi kullariyla isimiz olmaz.

Kim o?

Faruk BERBER
05.12.2012, 11:53
Bence de maç önü ve esnasında tepki olmamalı, ama maç bitince naparsanız yapın :D

Sefa Murat Dokuz
05.12.2012, 11:54
Kim o?

b.y yazmislar o.c degilmiydi o

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 11:57
b.y yazmislar o.c degilmiydi o

:)

Deme öyle gerek yok ama büyük harfle yazılmasına gerek yok.

Buradaki yorumlarımda ciddiye almadığım kişi ve kurumların harfini özel isim de olsa küçük yazarım.

Büyük yazılan harfler küçük olarak yazılabilir.

Sercan Keleş
05.12.2012, 12:08
Ben Burağı Takımdan Gittiğinden Dolayı Çok Seviyorum. 10000 Tane Gol Atsada Umut İle Burak Olduğunda Çok Gol Kaçırıyor Deliriyordum. Onlar Olmayınca Pozisyonada Giremiyoruz ama Sinirlenmiyorumda Budamı kaçar dediğimiz birşey yok

Tayfun
05.12.2012, 12:12
Kâle almaya bile gerek yok, sahada ezici bir futbol ile üç puan yeterli olacaktır...
Bunlar basit işler.

Doğan BULAT
05.12.2012, 12:19
Havalanında başlayıp otelde devam ettirip Avni Aker'de bitirmeliyiz bence tepkiyi.... Çarşıya bile çıkamasınlar korkudan..

Ama eski taraftar yok Trabzon'da.. Havalanında GS formaları giyip karşılamasınlarda başka bişey istemem

Bud Spencer
05.12.2012, 12:22
Topculari bilmemde a. Albayrak serefsizini iyice anmak lazim bu macta

amasya0561
05.12.2012, 12:24
Yapılacak en güzel tepki hiçbirşey yapmamak olur.Gerçi gel bunuda bizim taraftara anlat.Selçuk olsun Burak olsun daha beter gaza gelecekler.Hiç sallamamak en iyisi.Maç sonu ne yaparsan yap :)

bencede bu yapılmalı. aksini yaptık her biride gol atarak gitti.

Tahir61
05.12.2012, 12:26
bunlar şikecilerden daha çok pisliği hakediyor ama maçları gerdiğimizde kaybeden hep biz oluyoruz ve bu im-para-tor da aykut gibi kazanamayacağını anladığında maçı gerebilecek kişiliğe ve topçulara sahip onun için topumuzu oynayıp yenelim maç sonu t.şşak geçeriz:)

Bud Spencer
05.12.2012, 12:26
Fatih terim
Ünal aysal
Albayrak
Selcugu ayartan hasan sas

Bunlari iyice anmak lazim

Yunus İnce
05.12.2012, 12:36
Bizim futbolcuları motive etmeyide unutmayalım :)

Tarık Talşık61
05.12.2012, 12:41
İsmailim Umut diğerleri gibi bize başka konuşup yanlış davranmadı.
Avrupa'ya gitmek istiyorum gitti 1 yıl da oynadı.Adamı sattık zaten başkalarına.gs de kiralık aldı Avrupa'dan.

Umut'a niye kızalım?

Diğerleri gitmeyiz,buradan başka takımda oynamayız dedi hoooop gsye.

O yüzden asla ve asla Umut'u diğer adamlarla bir tutmam.

Umut dediğin adam sezon oynanırken gitmek istiyorum diyip maça yedek başlatılıp sonradan alınmak istenince çocuklar gibi girmem diyip trip atan mahlukat değil mi ? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.

Ayrıca Umut bu sene başıda Trabzonspordan başka Türk takımında oynamam gibi bi laf etmişti. Saçma sapan isimleri korumaya devam edin siz.

Mert Pasa
05.12.2012, 12:41

Sadece adam olmayana sen adam degilsin bizim icinde yok hukmundesini gostersin diyeydi

Mert Pasa
05.12.2012, 12:42
bu baslik zaten ortak bir reflekse ulasirmiyiz diye acildi,Umut u da cagirmayiz,yeterki tek bir fikirle o stada girilebilsin

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 12:51
Umut dediğin adam sezon oynanırken gitmek istiyorum diyip maça yedek başlatılıp sonradan alınmak istenince çocuklar gibi girmem diyip trip atan mahlukat değil mi ? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.

Ayrıca Umut bu sene başıda Trabzonspordan başka Türk takımında oynamam gibi bi laf etmişti. Saçma sapan isimleri korumaya devam edin siz.

Umut'un öyle bir lafı yok.
Kimi koruyacağım kimseyi bağlamaz keza kimseyi koruduğum yok.Umut babamın oğlu değil Umut'u niye koruyayım?

İlk söyledin cümleleri nereden duydun?Hangi maçta girmem diye trip yapmış?Ne kadar kolay adam harcar hale geldiniz?Bırakın bu işleri.

Fazla yerel gazeteleri takip etme derim ben sana.

güneyli
05.12.2012, 12:54
Enerjimizi sağda solda harcamaktan kendi takımımıza desteği unutmayalım.Rakipten kimse yoksa kendi oyuncumuza yöneliyoruz..Allah sonumuzu hayır eylesin..

Şahinoğlu
05.12.2012, 12:56
Bırakın şerefsizleri kaale almayın hiç kime tepki göstersek hırslanıp gol attı bize ,galatasaray'a gösterelim tepkimizi kişileri muhatap almayalım selçuk'a tepki gösterdik gol attı, emre ye salladık gol attı boşyere motive etmeyelim adamları , tepki olacaksa galatasaray fatih terim ve albayrak'a sallanmalı.

S.ÖZKAN
05.12.2012, 13:12
Bence sadece bir pankart olmalı daha fazlası hem motive eder hemde şikebahçe maçlarında olduğu gibi bizi ve takımı olumsuz etkiler

Tarık Talşık61
05.12.2012, 13:17
Umut'un öyle bir lafı yok.
Kimi koruyacağım kimseyi bağlamaz keza kimseyi koruduğum yok.Umut babamın oğlu değil Umut'u niye koruyayım?

İlk söyledin cümleleri nereden duydun?Hangi maçta girmem diye trip yapmış?Ne kadar kolay adam harcar hale geldiniz?Bırakın bu işleri.

Fazla yerel gazeteleri takip etme derim ben sana.

Umut'un kredisimi var ki bizde harcayalım ;)

2010-2011 sezonunda sanırım Liverpool maçıydı tam olarak hatırlamıyorum maçı Toulouse takımına gitmek istiyordu şerefi bozuk. Bence sen biraz Trabzonsporu takip etmelisin.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 13:21
Umut'un kredisimi var ki bizde harcayalım ;)

2010-2011 sezonunda sanırım Liverpool maçıydı tam olarak hatırlamıyorum maçı Toulouse takımına gitmek istiyordu şerefi bozuk. Bence sen biraz Trabzonsporu takip etmelisin.

Bir şeyi ifade ederken tam hatırlamıyorum,öyle birşeydi vb cümleler kuruyorsan,karşına daha emin fikirlerle gelen insanları bu şekilde yargılama.
Yanlış hatırlıyorsun ısrar ediyorum.

O haberi iyice bir araştır.Göreceksin ki bahsettiğin olayda Umut'un hiç bir suçu yok.Olay da senin dediğin gibi değil zaten.

Trabzonspor yönetimine çatacaksın burada Umut'a değil.

Keşke sen de benim kadar takip etseydin Trabzonspor'u,o zaman daha net cümleler kurardın bu konuda.

Tolga
05.12.2012, 13:39
Şu biz laf edince daha fena hırslanıyorlar yalanına gülüyorum :)

Biri size bi söver donar kalırsınız :) Ancak birisi size 90 dk boyunca ana avrat küfretse o 90 dk boyunca hiçbirşey yapamazsınız.Elinizden birşey gelmez gelemez.

Ben o yüzden bütün taraftarları saha kenarına yakın oturmaya ve sürekli sövmeye davet ediyorum :) Toplumsal örgütlenelim gerekirse :)

zaferyıldız
05.12.2012, 13:44
bir rakiple uğraşınca bizim topçular daha fena unutuyor maçı,bence bunu yapmamak lazım

kişisel tepkileri de zaten beceremiyoruz yuh falan hikaye

bırakın oynasınlar maç bitimi de sövün gitsin :)

sifuni
05.12.2012, 13:46
Hic bosuna ortami germeye grek yok gden it gitti. Gecen sezonki fener maclarini hatirliyalim gerginortamda futbol olarak hic birsey yapmamistik.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 13:49
Gergin ortam en çok bize yaramıyor bunu defalarca gördük.
Futbolumuzla dövmeliyiz bunları.Ama nasıl olacak işte.Umarım takım toparlanır.Şu önümüzdeki 2 maç çok önemli.

cemoli5408
Ben bu görüşe katılmıyorum. Gidenin yolu açık olsun. En fazla ıslıklanır olur biter.Hatta sıfır tepki daha iyi olur. En nihayetinde sadece bir futbolcu. Bunun yerine kendi takımını motive etmek, kendi oyuncuna özel pankartlar açmak, yabancı oyuncuların ülkelerinin bayraklarını asmak, bunlarla kendi oyuncumu motive ederim, zaten o gerekeni sahada yapar. Üç kuruşluk rakip deliyi sinirlendirip extra gaz vermenin bi anlamı yok, bence.

M.S.SOFU
her büyük ve önemli maç gibi bu maçtada topçularımızdan aynı ruhsuz performansı bekliyorum
berabere bitsin bizim için başarıdır

Tolga
Maç bitimi sövmesi hocada işe yarıyor.

Geçen sezon Olimpiyat'ta İBB maçında ilk yarının bitmesine yakın tünelin olduğu tribüne doğru ilerledim, taraftarlarımızın arasından g.tüm g.tüm sıvıştım araya, tam tünelde hocayı iyi gören bir mesafeye yanaştım önümde de bir bacımız vardı (Buradan özürlerimi iletiyorum kendisine) onu siper ettim kendime :D Hoca tam önümdeyken küfür eşliğinde ve aile fertlerini yad ederek kendisine maçı iyi yönetmesini söyledim.Ardından bana birkaç abimiz-ablamızda destek oldu iyice bir sövdük.

Sonra polis barikat kurmaya falan kalkıştı ama ben geldiğim gibi gitmesini de sıyırttım :) İkinci yarı 0 hakem hatasıyla oynadı takım :)

Ben o stadda olsam hele ki Maratonda falan olucam bir o tarafa bir öbür tarafa Burakmış Selçukmuş Enginmiş alayına 7-24 söverim söverim söverim 90.dk sonunda onlardan daha çok koşmuş olurum :) Ama en azından sinirim hafifler bakarsın öteki maçtaki gibi işede yarar morali bozulur çekirdeklerin :)

edit : Hoca'dan kastım hakem :)

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 13:51
Bu Tolga'yı alın buradan:)

Tolga
05.12.2012, 13:58
Benimkisi algıda seçicilik İlker Abi.Biliyorsun bizim taraftar sürekli birlik olmadığı için farklı sesler oluyor.Ama sesini çıkarttığın zaman mesafe ve ortamda müsaitse tek kişi 30 bin kişiden daha çok ses verebiliyor :)

Tarık Talşık61
05.12.2012, 14:04
Bir şeyi ifade ederken tam hatırlamıyorum,öyle birşeydi vb cümleler kuruyorsan,karşına daha emin fikirlerle gelen insanları bu şekilde yargılama.
Yanlış hatırlıyorsun ısrar ediyorum.

O haberi iyice bir araştır.Göreceksin ki bahsettiğin olayda Umut'un hiç bir suçu yok.Olay da senin dediğin gibi değil zaten.

Trabzonspor yönetimine çatacaksın burada Umut'a değil.

Keşke sen de benim kadar takip etseydin Trabzonspor'u,o zaman daha net cümleler kurardın bu konuda.

TRABZONSPOR'DA UMUT BULUT VE GLOWACKİ YOK
Trabzonspor'da, dün Toulouse FC takımından transfer teklifi alan ancak bordo-mavili takımın satmayı düşünmediği Umut Bulut ile sakatlığı bulunan Polonyalı oyuncu Glowacki maç kadrosunda yer almadı.
Dün teknik direktör Şenol Güneş'e 'sakatım' diyerek oynamak istemediği bildirilen Umut Bulut'un yerine Burak Yılmaz ilk 11'de görev yaparken Glowacki'nin yerine ise Giray forma giydi.
Engin Baytar da uzun süren sakatlığının ardından 18 kişilik maç kadrosuna alındı.

En önemli maçlarımızdan biri olan Liverpool maçı öncesi gitmek istiyorum diyip kadroya alınmadı bir maç sırasında da oyuna girmek istememişti maçı bulursam çok bilmişliği kesersin.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 14:06
TRABZONSPOR'DA UMUT BULUT VE GLOWACKİ YOK
Trabzonspor'da, dün Toulouse FC takımından transfer teklifi alan ancak bordo-mavili takımın satmayı düşünmediği Umut Bulut ile sakatlığı bulunan Polonyalı oyuncu Glowacki maç kadrosunda yer almadı.
Dün teknik direktör Şenol Güneş'e 'sakatım' diyerek oynamak istemediği bildirilen Umut Bulut'un yerine Burak Yılmaz ilk 11'de görev yaparken Glowacki'nin yerine ise Giray forma giydi.
Engin Baytar da uzun süren sakatlığının ardından 18 kişilik maç kadrosuna alındı.

En önemli maçlarımızdan biri olan Liverpool maçı öncesi gitmek istiyorum diyip kadroya alınmadı bir maç sırasında da oyuna girmek istememişti maçı bulursam çok bilmişliği kesersin.

edit

Ceyhun Dündar
05.12.2012, 14:10
Ganzilisin hepsi kabak çıktı videosunu oynatsak billboardda super olur.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 14:12
Küfür etmiştim geri aldım.
Senin gibiler yüzünden banlanmayacağım artık bu forumda.

Şurada iki insan konuşuyoruz,tartışıyoruz.
Sana bir şeyleri yanlış bildiğini iddia ettim.Sen karşıma gelmiş bilmişliği kes falan diyorsun.

Hayır işin ilginç yanı hala basında yazan yazıyı paylaşıyorsun bir de.Ben de sana diyorum ki olay basına yansıdığı gibi değil.
Burada beni bilen bilir,lafımı hiç esirgemem.Ama şimdi esirgiyorum.Sırf başkalarına banlanmama sözü verdiğim için.
Bir daha laflarımı alıntılayıp bana cevap hakkı doğurmazsan sevinirim.

yaranozlu
05.12.2012, 14:31
Çok güzel düşünceler var. Özellikle "trabzon için ölürüm, yalancının......" pankartı gibi anlamlı pankartların dışında maç başlamadan önce ısınma esnasında ağır sövülerek morali bitirilebilir. Fakat maç esnasında kesinlikle bir şey yapılmamalı. Buraka söverken selçuk da es geçilmemeli.
Asıl tepki havaalanında yapılmalı, burada ağırlıklı gsye sövülmeli. Özel sövmelerin faydası olmaz. "Ignoring is the best revenge" işin özetidir fakat bunu hiç başaramıyoruz.

Hazar_
05.12.2012, 14:32
Tribündekiler de bu kafada olursa Gs çok rahat yenip gidecek bizi. Fark da olabilir. Golü de Burak atar

Mustafa
05.12.2012, 14:44
Bu gerginlikle hep bize zarar verdi.Bu başlığın burda olupta tahriklere açık olması büyük bir hatadır.

Onur Akyüz
05.12.2012, 14:54
Şimdiden bu maça konsantre olmak zarar getirir bence,

Önümüzde 2 maç var daha, içeride kayseri ve Olimpiyat'ta ibb'yi yenerek alacağımız 6 puan çok şeyi değiştirir, geyse maçı liderlik maçı bile olabilir.

Bu nedenle şu 2 maç çok önemli, bunları alırsak zaten geyse maçına ekstra motive olmamıza gerek yok, o hava yetecektir.

Erbay
05.12.2012, 14:56
Dünyanın her yerinde böyle oyuncular yuhalanır. Ama yine dünyada bu konuda en fazla zarar gören de bizizdir :)

Zafer Fidan
05.12.2012, 14:58
Su .... icin baslik acilmasini bile yanlis buluyorum.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 14:58
Şimdiden bu maça konsantre olmak zarar getirir bence,

Önümüzde 2 maç var daha, içeride kayseri ve Olimpiyat'ta ibb'yi yenerek alacağımız 6 puan çok şeyi değiştirir, geyse maçı liderlik maçı bile olabilir.

Bu nedenle şu 2 maç çok önemli, bunları alırsak zaten geyse maçına ekstra motive olmamıza gerek yok, o hava yetecektir.

Katılıyorum,bu da çok önemli.Önümüzdeki 2 maçı almak gs maçından daha önemli kanımca...

Ömer Öztürk
05.12.2012, 15:07

:D:D bu herseyın ozetı bence

Emre ÖZTÜRK
05.12.2012, 15:16
Bence karikatür çizip asalım.Büyük bir kağıt para elinde iki üç tane ip ve köpek dolaştırır pozisyonda.İplerin ucunda 8,17 vs. sarı kırmızı şekilde.Tam anlatamadım ama çizebilseydim kafamdaki şeyi daha iyi olurdu.Umarım anlaşılmışımdır :D

Vkgz
05.12.2012, 15:18
"Gayse" ne ya seviye ilkokula düştü lütfen yöneticiler iş başına.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 15:19
"Gayse" ne ya seviye ilkokula düştü lütfen yöneticiler iş başına.

Kardeş buna mı takıldın burada,boşver...

arahna
05.12.2012, 15:27
alay edilen haife alınan dalga geçilen pankartlar yeter bence
küçük düşürülmeli
hakaret gibi olmalı
gerisi fazla olur
trabzonspor için ölürüm para için gö.. veririm gibi
karaktersiz gibi

DeAgLeMaNyAq
05.12.2012, 15:30
Burak ve Umut'a gösterilecek her tepki bize onların atacağı gol olarak geri dönecektir...

M.S.SOFU
05.12.2012, 15:50
Çok güzel düşünceler var. Özellikle "trabzon için ölürüm, yalancının......" pankartı gibi anlamlı pankartların dışında maç başlamadan önce ısınma esnasında ağır sövülerek morali bitirilebilir. Fakat maç esnasında kesinlikle bir şey yapılmamalı. Buraka söverken selçuk da es geçilmemeli.
Asıl tepki havaalanında yapılmalı, burada ağırlıklı gsye sövülmeli. Özel sövmelerin faydası olmaz. "Ignoring is the best revenge" işin özetidir fakat bunu hiç başaramıyoruz.

kesinlikle katılıyorum
ancak lu ignoring is the best revenge kısmını uygulamak için karşında bunu anlayacak bir insan olması lazım
lakin karşımızda bırak insanı hayvan bile yok
bunlara söveceksin abi
küfürlü pankart açacaksın
öyle otobüse taş filan atılırsa suçlu biz oluruz ki herkes bunu istiyor
aslında gurbetçi gençlere çılgınlara filan ulaşıp bu tip bir eylemi önlemelerini söylemeliyiz
ha pankart açsak lig tv göstermez
açılırsa bir taraftar fotosunu mutlaka alsın
sosyal medyada yayarız(palamutu yedin mi olayı gibi)
şimdi devir böyle işliyor
vereceksin ekşi ye inciye caps adamlar başlık yapacak
vereceksin sosyal medyaya hem gırgır olacak hem mesajın ulaşacak

eğer gs kafilesine zarar gelir(otobüs taşlama gibi olaylar) ya da maç içinde olay çıkar maç durursa bize bu olaylar dokunur

topu ayağına alan gs liye küfretmek yerine ıslık çalmakta oldukça etkin bir yol ama bizim tribünlerde pek olmaz bu olay o yüzden es geçiyorum bunu
stadta en iyi yaptığımız iş homurdanmak ve bu maçta bunu ne kadar çok yaparsak o kadar etkili olacak

Bence karikatür çizip asalım.Büyük bir kağıt para elinde iki üç tane ip ve köpek dolaştırır pozisyonda.İplerin ucunda 8,17 vs. sarı kırmızı şekilde.Tam anlatamadım ama çizebilseydim kafamdaki şeyi daha iyi olurdu.Umarım anlaşılmışımdır :D

ben dediğini anladım(aynştayn detected :D )
güzel olur

ozturk
05.12.2012, 15:53
Bence hiç gerek yok. Ne halleri varsa görsünler..

özgür6161
05.12.2012, 16:08

:D bence bu asılmalı.Tam da kale arkasına koskocaman.Burak her kaleye döndüğünde bu yazıyı görüp durmalı :D

Ömer Sak
05.12.2012, 16:41
gs'ninde havalimaninda karsilanmasina izin vermiyelim ayni fb'ye yaptigimiz gibi. gs her Trabzona gelmelerinde bir kac taraftar tarafindan karsilaniyorlar buna izin vermiyelim.

Tolga
05.12.2012, 16:47
Hani mahallelerde kavgaların ardından mağlup tarafı sakinleştirmek için büyükler tarafından söylenen, ne gereği var, abartıp büyütmenin gibi teselliler gelir.

Bu forumda o abileri görüyorum. Herkes taraftarı caydırıyor sonrada Avni Aker'de niye herkes çekirdek çitliyor diye muhabbet ediliyor.Ben iddia ediyorum Avni Aker'de 200 kişilik bir grup koro halinde rakip takıma 90 dk. boyunca sövsün o staddan Trabzonspor asla mağlup ayrılmaz.

:D :D :D

apachi61
05.12.2012, 16:51
Bu baslik anca ortam gerer. Zararini gene biz goruruz. Boyle sacma basliklara izin veren bmn yonetimini kiniyorum. Trabzonspor=by anlami tasiyan bu basligin bir an once silinmesi lazim.

Cem Kıran
05.12.2012, 16:53
Futbolcu Hırsızı, Transfer Şikecisi gayse yazsak yeterlidir gerisinde takımı destekle yeter..

U.Sadıkoğlu
05.12.2012, 17:07
Taraftar 90 dakika susmasa top sadece Burak ve Selçuk'a geldiğinde değil tüm GS top çevirirken komple bir ıslık olsa GS'nin zaten o staddan çıkışı olmaz fakat olurda Burak ilk golü atarsa sahaya yabancı maddeler yağacak , ilk yarı bitmeden 2. Golü yiyeceğiz ardından " YÖNETİM İSTİFA, ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA " sesleri.. Umarım bu ve benzeri tablolarla karşılaşmayız..

3 Puanı alalım Burak ve Selçuk'a kapağı yapalım.

Cafer Bulur
05.12.2012, 18:05
Olan olmus,giden gitmis hicbirsey yapilmamali.

Gs yi mutlaka icin yenmek de kendimizi kasmamaliyiz,bu bizim aleyhimize olur.

Kayseri ve belediye maclari daha önemli,bunlari kazanirsak gs ye karsi beraberlik de bize yeter.

farozlufatih61
05.12.2012, 18:15
Olan olmus,giden gitmis hicbirsey yapilmamali.

Gs yi mutlaka icin yenmek de kendimizi kasmamaliyiz,bu bizim aleyhimize olur.

Kayseri ve belediye maclari daha önemli,bunlari kazanirsak gs ye karsi beraberlik de bize yeter.

Yok dostum öyle deme ya yenmeyelim olur mu yenelim ama ortalığı savaş alanına çevirmeye gerek yok helede maç esnasında benim tek korkum tribünler inşallah gaza gelipte sahaya birşeyler atmazlar......

Sonra ceremesini komple şehir görüyor.....

O andavalları kaale almaya gerek yok....

Eğer yener isek maçtan sonra herşey mübah ama maç esnasında günah günahta bize onlara değil....

Cafer Bulur
05.12.2012, 18:20
Yok dostum öyle deme ya yenmeyelim olur mu yenelim ama ortalığı savaş alanına çevirmeye gerek yok helede maç esnasında benim tek korkum tribünler inşallah gaza gelipte sahaya birşeyler atmazlar......

Sonra ceremesini komple şehir görüyor.....

O andavalları kaale almaya gerek yok....

Eğer yener isek maçtan sonra herşey mübah ama maç esnasında günah günahta bize onlara değil....

Yenmeyelim demedim abi,hatta söyle diyeyim gs galibiyetleri fb ye oranla bana daha cok keyif veriyor o derece gicigim gs ye.:)

Yalniz son yillarda fb ye karsi olan istatistiklerimize bakarsak galibiyetlerin nefret ve kinle degil akil ve mantikla geldigi görülecektir.:;)

farozlufatih61
05.12.2012, 18:24
Yenmeyelim demedim abi,hatta söyle diyeyim gs galibiyetleri fb ye oranla bana daha cok keyif veriyor o derece gicigim gs ye.:)

Yalniz son yillarda fb ye karsi olan istatistiklerimize bakarsak galibiyetlerin nefret ve kinle degil akil ve mantikla geldigi görülecektir.:;)

Evet haklısın o konuda bende seninle aynı fikirdeyim hani beraberlikte yeterlidir dediğin için yenelim diyorum....

Sorma şu şikeçilerden belkide daha çok nefret ediyorum bu cinconlardan selcuk ve burak sayesinde değil bu nefretim....

Cafer Bulur
05.12.2012, 18:28
Evet haklısın o konuda bende seninle aynı fikirdeyim hani beraberlikte yeterlidir dediğin için yenelim diyorum....

Sorma şu şikeçilerden belkide daha çok nefret ediyorum bu cinconlardan selcuk ve burak sayesinde değil bu nefretim....

Ayni fikirdeyim,benim gs ye olan nefretim 2004 yilina dayaniyor,hicbir iddialari olmadigi halde bizim sampiyonluk yolumuza tas koymuslardi.

Gs maci cok önemli olacak öyle ya da böyle ama simdi önümüzdeki kayseri macina odaklanmak disinda bir sey düsünmek dogru olmaz.

UĞUR DURTAŞ
05.12.2012, 18:33
-benim gözümde fb neyse gs'de o dur.çok net

-başta kişiliklerinden yoksun terimve futbolculara en güzel cevabı

bizim takım vermeli.

galibiyet alarak.

şu güzelliği bize çok görmeseler ne güzel olur.

Salih Kara
05.12.2012, 18:35
Şampiyon olduğumuz sene gsyi Trabzonda 2-0 yenip lider olmuştuk inşallah yine öyle olacak.

farozlufatih61
05.12.2012, 18:40
Ayni fikirdeyim,benim gs ye olan nefretim 2004 yilina dayaniyor,hicbir iddialari olmadigi halde bizim sampiyonluk yolumuza tas koymuslardi.

Gs maci cok önemli olacak öyle ya da böyle ama simdi önümüzdeki kayseri macina odaklanmak disinda bir sey düsünmek dogru olmaz.

03/04 sezonundan daha öncelerine dayanıyor benim nefretim ama o sezonki bardağı taşırmıştı hele o necati şerefsizi bizi deli etmişti tribünlere el kol hareketleri yaparak ama neler atmadımki sahaya o maçta bir sonraki sezon simek ve gökdenizin son dakikada attığı golle 2-0 yendiğimiz sami yendeki maçtan sonra onların o taraftarlarının halleri hala gözlerimin önünde nasıl ağlıyorlar caddede maçtan çıkanların yüzlerini bir görseydin koca koca adamlar ağlıyordu resmen benimde keyfime diyecek yoktu o gün

Hasan YAYLI
05.12.2012, 18:43
Satanları konuşmayacağız o maçta takımına sağdık kalanları "ONUR"e edeceğiz....

En güzel cevap hepsine bu olur...Onlarda galibiyet alarak kimim paf olduğunu dünya aleme ilan edeceklerdir...

thehell61
05.12.2012, 18:46
Burak gitti diye o kadar sevindim ki ben gidip iyi yaptın hacı demek istiyorum.Bence kimseninde abartmasına lüzum yok.Burak o kadar da abartılacak bir oyuncu değil.

farozlufatih61
05.12.2012, 18:50
Burak gitti diye o kadar sevindim ki ben gidip iyi yaptın hacı demek istiyorum.Bence kimseninde abartmasına lüzum yok.Burak o kadar da abartılacak bir oyuncu değil.

Demek benim gibi düşünen birileri varmış helal olsun sana....

Hasan YAYLI
05.12.2012, 18:59

Böyle düşünmeli zaten herkes :)

yorumsuz6117
05.12.2012, 19:04
Eğer geriye düşersek 3-4 maç seyircisiz oynama cezası alırız yine.

sifuni
05.12.2012, 19:06
Kendi oyuncularimza destekten baska birsey yapmamiza gerek yok.

artvints
05.12.2012, 19:07
ben şampiyonluk senesi inatçı olan burak ı sevmiştim.tam olarak trabzonspor un ruhunu sahaya yansıtmıştı.yılmaz savaşçı başlıkları hala akıllarda.o da etkilenmişti trabzonspordan.ama sonra aklını çeldiler, kendini takımın üzerinde görmeye başladı ve gitti.duygusal içini acıtacak eski günlerini hatırlatacak bi pankart iyi olur.onun dışında hiç tepkii vermeye gerek yok.küfür ve sahaya bişey atmaya da hiç gerek yok.onun yerine kendi oyuncularımıza destek vermek en iyisi.ama ben zannetmiyorum taraftarımzın böyle olgun bi tepki vermesini.takımımıza yararlı olanı needense hiç yapamıyoruz.

brushfield
05.12.2012, 19:15

Vay arkadaş! Ona sövelim, buna sövelim. Diyecek bir şey yok.

Tolga
05.12.2012, 20:13
Böyle düşünmeli zaten herkes :)

Öyle düşündüğümüz için bu durumdayız zaten :) Halilodzic demişti :D :D :D

Mert Oğuzlu61
05.12.2012, 20:34
Şampiyon olduğumuz sene gsyi Trabzonda 2-0 yenip lider olmuştuk inşallah yine öyle olacak.

o takımda sabri, m.sarp, barış özbek, ayhan felan oynuyordu. bizim takım süperdi...şimdi tam tersi durum söz konusu, bizi rahat 5 leyecek bir kadroya sahipler.

size olacak olanları söyleyeyim, taraftar umut u burak ı felan yuhalamaktan maça konsantre olamayacak (herzamanki gibi) ilk yarı zaten en az 2 tane yeriz film kopar, üst bitecek maç orası kesin. burak ve umut ikisinden biri illaki gol atacak, ikiside atabilir.

bildiğim tek birşey varsa o da bu maçı dünya tersine dönse yine kazanamayız, yenemeyiz gs yi kimse kusura bakmasın. 3 hafta üst üste yenilen bjk yi yenemedik, yensek aybaba kovulacaktı şimdi durumları ortada, en ezik haldeki fb yi yenemedik, çatır çatır top oynayan gs yi mi yeneceğiz.

acı ama gerçekleri söyledim, şimdi teker teker okları fırlatabilirsiniz :)

Semra
05.12.2012, 20:42
Skor ne olur tahmin yürütmek istemiyorum ama rakip futbolcuları motive edip gol atmalarını sağlıyoruz bi şekilde, ilginç ama öyle!
Giden gitmiştir, biz maç içersinde tüm enerjimizi takıma saklamalıyız tıpkı Ankara'da olduğu gibi.

Doğukan Uçan
05.12.2012, 20:58
maçtan önce ezikleri karşılayalım beyler bende bu macı bekliyoruım

Serdær
05.12.2012, 21:09
Sahte dolarlar yapıp , üzerindeki resimlere Selçuk İnan,Burak Yılmaz , Engin Baytar resimlerini basıp afişe edelim.

Yada bu şekilde bir pankart açabiliriz.

farozlufatih61
05.12.2012, 21:11
Engin Baytar'ın ne suçu var onu oraya satanlar utansın

Full HD
05.12.2012, 21:17
Enginin sucu yok tabi! Kafasina silah dayadilar inside bilgiler bunlar!

Mehmet Cihan Kocaman
05.12.2012, 21:23
Bırakın bu işleri.
Selçuk İnan'a sövdük geldi iki gol attı.
Emre'ye sövdük geldi gol attı.

Yok sayalım, sadece ve sadece takımı destekleyelim.
Koskoca Trabzonspor taraftarının 1-2 çapulcuyla uğraşması doğru olmaz.
Şahsen maçı kazandıktan sonra tüm stadın hep bir ağızdan yapacağı 'Koyduk mu?' tezahüratı tüm sinirimi alır :)

Şentürk
05.12.2012, 21:32
Aynı şeyler geçen senede oldu, maça konsantre olmaktan çok selçuk enginle uğraştık ne oldu yenildik.
Bu başlık kapanmalı, önce yenelim,skoru lehimize çevirelim sonra dalga geçen tezahüratlar yaparız.Bu kadarı yeterli en büyük intikam eze eze yenmektir.

erolizmts
05.12.2012, 21:59
Eminim medya o maç öncesi ortamı germek için hurafeler uyduracaktır. Yani bir şekilde Trabzonspor taraftarının aklına birşeyleri çakmak isteyeceklerdir. Ve o şeyler bir şekilde Trabzonspor'a zarar verebilecek şeyler..

Bir kaç örnek vermek istiyorum: Trabzon'da oynanacak bir milli maç öncesinde Bizans medyasında günlerce "Ts taraftarları maç oynanırken Fb'li futbolcuları protesto edecekler" tarzı haberler yapıldı. Hani belki çok küçük bir azınlığın bile düşünüp düşünmediği muamma olan bir konu öyle bir işlendiki medyada o maçta Fb'li futbolcular ciddi ciddi ıslıklandı ve tepki gördü. Yani medya önce ortaya bir hurafe atıyor, o hurafe bir anda gerçekliğe dönüşüyor ve maç anında eyleme geçiliyor. Ve sonucunda şehir mimleniyor. Diğer bir örnek ise her Fb maçı öncesinde medyanın bütün hafta boyunca Fb maçlarını 96 sezonu üzerinden işlemeye başlaması. Her Fb maçı öncesi Trabzon'daki atmosfer "bu maç intikam maçı olacak, ölüm kalım maçı olacak" havasına sokuluyordu. Biliyorlarki bu atmosfer Trabzonspor'a ve taraftarına yaramıyor. Ve belki bir çok alabileceğimiz maçı bu atmosfer yüzünden daha maç başlamadan kaybettik. Yani kolay gaza gelebilen ve getirilebilen bir kitleye sahibiz.

Eminim Gs maçı yaklaştıkça medya Gs'deki eski Trabzonspor'lu futbolcular üzerinden komplo teorileri üretecektir. O yüzden verilecek tepki 'ters tepmeyecek' bir tepki olmalı. Rakip takımı ve futbolcuları daha beter gaza getirici davranışlar olmamalı. Özellikle havaalanında karşılama olursa oradaki sözlü, küfürlü tacizlerin rakip takımı daha da motive edeceği unutulmamalı. Dikkatli olunmalı ve karadenizli ince zekasıyla tepkiler üretilmeli. Çünkü o maç ciddi anlamda ligin ikinci yarısına şampiyonluk parolasıyla başlayabileceğimiz bir gidişatın başlangıcı olabilir.

Uğur ÇIRAKMAN
05.12.2012, 22:10
sadece takım desteklenmeli !!!

Mert Pasa
05.12.2012, 23:03
Aynı şeyler geçen senede oldu, maça konsantre olmaktan çok selçuk enginle uğraştık ne oldu yenildik.
Bu başlık kapanmalı, önce yenelim,skoru lehimize çevirelim sonra dalga geçen tezahüratlar yaparız.Bu kadarı yeterli en büyük intikam eze eze yenmektir.

genc renkdasim,basligin acilma sebebi stadda edilecek kufurleri senkronize etme, maraton ''anani'' numarali ''seveyim'' bagirsin organizasyonu degil.

Cogu zaman hic bir ortak akil olmadan anlik ve ciliz hareketlerden su ana kadar cok sikinti cektik,bu sefer beraber bir yol secelim arzusuyla bu satirlar yazildi.Burdan cikacak cogunluk fikri ''o saticilar hic yokmus gibi davranalim'' da cikabilir-ki bu gorusun de az tarafdari yok.O zaman buyuk disiplinle bu yolu tutalim,zaman var diger BMN disi insanlarla da paylasalim,bakarsin basaririz ve bu senenin en buyuk macinda bizim de corbada tuzumuz olur.

Baslik kapatip konusmamanin faydasini anlamiyorum,niye o gun tesadufler ile ve anlik yasansin?

memozcan
05.12.2012, 23:13
valla benden söylemesi, avni akerde takımımız kimi ıslıklarsa çıkıp bize gol atıyor.. egemen dahil özellikle ıslıkladığımız kim varsa ekstra motivasyonla oynuyor.. sadece bir oyuncuyu ıslıklamak kanımca o kişi için faydalı ama takımımız için oldujkça zararlıdır.. bence rakip takım komple ıslıklanmalı, bizim takımımız ise gol kaçırsa bile desteklenmelidir..

Oruç
05.12.2012, 23:17
En iyisi maçı seyircisiz oynamak. Öbür türlü zarar bu tür maçlar.

cyberentalpi
05.12.2012, 23:22
ben şampiyonluk senesi inatçı olan burak ı sevmiştim.tam olarak trabzonspor un ruhunu sahaya yansıtmıştı.yılmaz savaşçı başlıkları hala akıllarda.o da etkilenmişti trabzonspordan.ama sonra aklını çeldiler, kendini takımın üzerinde görmeye başladı ve gitti.duygusal içini acıtacak eski günlerini hatırlatacak bi pankart iyi olur.onun dışında hiç tepkii vermeye gerek yok.küfür ve sahaya bişey atmaya da hiç gerek yok.onun yerine kendi oyuncularımıza destek vermek en iyisi.ama ben zannetmiyorum taraftarımzın böyle olgun bi tepki vermesini.takımımıza yararlı olanı needense hiç yapamıyoruz.

Kendini takım ustunde Senol Gunes sayesinde gormeye basladi. ilk sene burak bize ikinci sene biz takım olrak Burak a oynadik. O da ozune dondu. Ona cok sey veren Ts ve Senol Gunes i biraktı.

Bu karektersize yaptigi namertligi anımsatacak bir cevap verilmeli.

Cafer Bulur
05.12.2012, 23:24
valla benden söylemesi, avni akerde takımımız kimi ıslıklarsa çıkıp bize gol atıyor.. egemen dahil özellikle ıslıkladığımız kim varsa ekstra motivasyonla oynuyor.. sadece bir oyuncuyu ıslıklamak kanımca o kişi için faydalı ama takımımız için oldujkça zararlıdır.. bence rakip takım komple ıslıklanmalı, bizim takımımız ise gol kaçırsa bile desteklenmelidir..

Tabiiki,1 veya birkac oyuncuyu isliklamakla bir yere varamazsin.

Tepkiler ve tezahüratlar toplu bir sekilde olmali,aksi durumda sadece rakip oyuncuyu motive edersin.

memozcan
05.12.2012, 23:36
Kendini takım ustunde Senol Gunes sayesinde gormeye basladi. ilk sene burak bize ikinci sene biz takım olrak Burak a oynadik. O da ozune dondu. Ona cok sey veren Ts ve Senol Gunes i biraktı.

Bu karektersize yaptigi namertligi anımsatacak bir cevap verilmeli.

rakibimiz burakspor değil, gs.. maalesef bu konuda taraftar topluluğu olarak hala çok gerilerdeyiz.. bu işi maalesef en iyi fener taraftarı yapıyor.. son yıllarda avni aker en rahat deplasman oldu.. oyuncumuz gol kaçırınca ana avrat sövüyoruz.. bizden giden oyuncuya da bunu yapıyoruz ama tersine adamı motive ediyoruz.. bu arada rakipleimiz istediği sonucu alıyorlar.. bir oyuncuya odaklandığımız zaman kuyruk acımız olduğu ortaya çıkıyor.. oysa ona aldırmazsak motivasyonu düşer bence..

ibrahim
05.12.2012, 23:38
O satilmis insanciklar takmazlar bizim tezahüratlarimizi. Anlayamazlar sinirlenmemizin nedenini. Yolsuz pavyon karisi gibi ona buna kiritip "namusumla para kazaniyorum" avuntusuyla yasiyarlar bu tip hayvanlar. "Okadar verdim aldigim paranin karsiligini, hak ettigim muamele bu degil" diye düsünürler.

Ama bilmezler bu dünyada tanrisi kitabi para olmayan, adamin agzindan cikan sözü senet olarak kabul eden insanlarin oldugunu.

Bu yüzden kendilerince hakli olduklarini sanip gaza gelecekler.

no8in geldigi gibi by'de gelecek, golünü atacak, bi taraflarina kina yakip gidecek. Babasindanda böyle gördü zaten.

yavuzbaha
05.12.2012, 23:38
böyle protestoların sonucunda sevimsiz ve g.t olan bizim taraftar oluyor...Çatlarcasına,çılgıncasına Trabzon diye inletelim stadı,o zaman görevi yapmış oluruz...Ayrıca ben giden futbolcuların hiçbirine kızmıyorum,hep futbolcu mu haksız,"çapsız Nevzat"ın hiç mi suçu yok ???...Seninle sözleşeme yaparken 5 milyon avro ya istediğim takıma giderim diye madde koyduran futbolcu niyetini zaten baştan belli ediyor...giden futbolcularda sözleşmelerinin bitim tarihine kadar çatır çatır oynamışlardır...yönetim beceripte işi bağlasaydı....Bursa dan Egemen i biz çalarken Egemen cesur yürek,bjk bizden alırken Egemen şerefsiz !!!...ıslıklanacak tek merci bu aciz yönetimdir

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 23:39
gs çıktı gruptan.Sinir oldum arkadaş....

memozcan
05.12.2012, 23:45
O satilmis insanciklar takmazlar bizim tezahüratlarimizi. Anlayamazlar sinirlenmemizin nedenini. Yolsuz pavyon karisi gibi ona buna kiritip "namusumla para kazaniyorum" avuntusuyla yasiyarlar bu tip hayvanlar. "Okadar verdim aldigim paranin karsiligini, hak ettigim muamele bu degil" diye düsünürler.

Ama bilmezler bu dünyada tanrisi kitabi para olmayan, adamin agzindan cikan sözü senet olarak kabul eden insanlarin oldugunu.

Bu yüzden kendilerince hakli olduklarini sanip gaza gelecekler.

no8in geldigi gibi by'de gelecek, golünü atacak, bi taraflarina kina yakip gidecek. Babasindanda böyle gördü zaten.

kardeş adam bursayı satıp geldiğinde adamdı da bizi satıp gittiğinde neden şerefsiz olsun.. aynı şey bjk için de geçerli, şimdi de onları bıraktı.. adamlar biz "profesyonel"iz diyorlar.. yani verirsin parasını çatır çatır oynatırsın.. bu işin kuralı budur..bende eskiden topçuların posterlerini duvarıma falan asardım ama geçti o devirler.. hiç bir futbolcu taraftar duygusuyla olaya yaklaşmaz.. lütfen bunu anlayalım artık..

ibrahim
05.12.2012, 23:48
kardeş adam bursayı satıp geldiğinde adamdı da bizi satıp gittiğinde neden şerefsiz olsun.. aynı şey bjk için de geçerli, şimdi de onları bıraktı.. adamlar biz "profesyonel"iz diyorlar.. yani verirsin parasını çatır çatır oynatırsın.. bu işin kuralı budur..bende eskiden topçuların posterlerini duvarıma falan asardım ama geçti o devirler.. hiç bir futbolcu taraftar duygusuyla olaya yaklaşmaz.. lütfen bunu anlayalım artık..

Ben €g€m€n'den bahsetmiyorum zaten. Onu alem biliyor.

Aylardir babasiyla birlikte delikanli pozlari veren "adamlardan" bahsediyorum.

cenk52
gs için değil burak için maçta oradayım

Veysel
Dersi futbolumuzla verelim pankartlarla değil.

memozcan
05.12.2012, 23:54
Ben €g€m€n'den bahsetmiyorum zaten. Onu alem biliyor.

Aylardir babasiyla birlikte delikanli pozlari veren "adamlardan" bahsediyorum.

hırsızın hiç mi suçu yok diye sorarlar adama.. adamın sözleşmesine o maddeyi koyanların adamlığına ne demeli?

Courage
05.12.2012, 23:55
böyle protestoların sonucunda sevimsiz ve g.t olan bizim taraftar oluyor...Çatlarcasına,çılgıncasına Trabzon diye inletelim stadı,o zaman görevi yapmış oluruz...Ayrıca ben giden futbolcuların hiçbirine kızmıyorum,hep futbolcu mu haksız,"çapsız Nevzat"ın hiç mi suçu yok ???...Seninle sözleşeme yaparken 5 milyon avro ya istediğim takıma giderim diye madde koyduran futbolcu niyetini zaten baştan belli ediyor...giden futbolcularda sözleşmelerinin bitim tarihine kadar çatır çatır oynamışlardır...yönetim beceripte işi bağlasaydı....Bursa dan Egemen i biz çalarken Egemen cesur yürek,bjk bizden alırken Egemen şerefsiz !!!...ıslıklanacak tek merci bu aciz yönetimdir

Altı çizili cümlenin bir Trabzonspor taraftarı tarafından söylenebilmesinin dayandığı yer fazlasıyla hakim medya dilinin,kafalarımızda yarattığı tahribattır.(açıkçası bende öyle düşünmüştüm bazıları).Ama ne yaparsak yapalım şikecilerin peşindeki güruh kadar sevimsiz,budala,akılsız olamıyoruz. Ama biz onları böyle değerlendiriyoruz diye de kendilerine çeki düzen verdiklerini göremiyoruz.Öyleyse her yiğidin yoğurt yiyişi farklı diyelim ve onun bunun gözüyle kendimizi değerlendirme yapmayalım.

Transfer konusundaki sözlerinize baştan aşağı katılıyorum.Giden oyuncuların tamamı ayrılana kadar elinden gelenin en iyisini yapmışlardır(belki engin'i istisna tutarım o da kötü niyetinden değil dağınıklığından) Suç beceriksizler ordusu olan yöneticilerdir.

yavuzbaha
05.12.2012, 23:59

aynen öyledir...bazı arkadaşlar böylelerine paragöz derler ama alakası yok...Egemen yönetime bjk nın ona teklif ettiği yıllıktan biraz daha az paraya Trabzonda kalacağını söyledi ama posta koydular adama...Benim kiraya verilecek evim var,evime ayda 700 tl verecek hazır kiracım varken niye 600 e başkasına vereyim?
Selçuğa kızıyoruz da ,"ben kongrede seçilirsem Selçuk takımda kalacak"diyen başkana niye hani naber? diye kızmıyoruz ?

ibrahim
06.12.2012, 00:02
hırsızın hiç mi suçu yok diye sorarlar adama.. adamın sözleşmesine o maddeyi koyanların adamlığına ne demeli?

Ordan oraya sürgün gönderilen bir zavalli konumundayken ülkenin sayili forvetleri arasina adini yazdirmasina ön ayak olan kulüpten sözlesme uzatma karsiliginda madde talep ederken yüzü kizarirdi insanin. Medyaya, taraftara baska konusup arkadan is cevirmeye kalkti. Uzatmasaydi belese gidecekti. Öyle dahami iyiydi??

sifuni
06.12.2012, 00:06
Adrian alkislansin Colman Alkislansin Onur alkislansin ama giden itlere bisey yapilmasin

memozcan
06.12.2012, 00:10
Ordan oraya sürgün gönderilen bir zavalli konumundayken ülkenin sayili forvetleri arasina adini yazdirmasina ön ayak olan kulüpten sözlesme uzatma karsiliginda madde talep ederken yüzü kizarirdi insanin. Medyaya, taraftara baska konusup arkadan is cevirmeye kalkti. Uzatmasaydi belese gidecekti. Öyle dahami iyiydi??

işte adamlık onu orada tutabilmekte... yaşın gereği bilemeyebilirsin.. trabzonsporun son şaşalı kadrosu 95-96 yıllarında asbaşkanımız kenan iskender idi.. o zamanda topçularımız sürekli gitmek isterdi ve o zaman yurt dışından daha ciddi teklifler de olurdu.. ama bir şekilde topçuları ikna eder takımda tutardı.. şimdiki yöneticilerimiz eğer kenan iskenderi görmüyorlarsa abdurrahim albayrakı da mı görmüyorlar..

Soner Albayrak
06.12.2012, 00:12
Böyle şeylere hiç gerek yok çünkü ne zaman aşırı tepki göstersek olan bizim futbolculara oluyor rakip oyuncular yerine bu durumdan bizim futbolcular olumsuz etkileniyor..

Bence taraftar sadece takımımızı desteklemeli. Gereken dersi oyunumuzla vermeliyiz fakat bizim taraftarın dayanabileceğini zannetmiyorum..

memozcan
06.12.2012, 00:16
Böyle şeylere hiç gerek yok çünkü ne zaman aşırı tepki göstersek olan bizim futbolculara oluyor rakip oyuncular yerine bu durumdan bizim futbolcular olumsuz etkileniyor..

Bence taraftar sadece takımımızı desteklemeli. Gereken dersi oyunumuzla vermeliyiz fakat bizim taraftarın dayanabileceğini zannetmiyorum..

geçen yıl fener maçından sonra olcanın bir demeci vardı.. sanki ölüm kalım maçıydı ve çok gerildik, elimiz ayağımıza dolaştı diye.. düşünün takımın en tecrübeli oyuncularından biri böyle düşünüyorsa.. ben bu yaşıma kadar bizim bu takımlarla çok gerilimli geçen hiç bir maçı kazandığımızı hatırlamıyorum.. en gerilimli maçımızda gelip bize 4 atıp gittiler..

Soner Albayrak
06.12.2012, 00:20
geçen yıl fener maçından sonra olcanın bir demeci vardı.. sanki ölüm kalım maçıydı ve çok gerildik, elimiz ayağımıza dolaştı diye.. düşünün takımın en tecrübeli oyuncularından biri böyle düşünüyorsa.. ben bu yaşıma kadar bizim bu takımlarla çok gerilimli geçen hiç bir maçı kazandığımızı hatırlamıyorum.. en gerilimli maçımızda gelip bize 4 atıp gittiler..

Doğru diyorsun abi haklısın. Böyle şeyler bize itici güç katmıyor aksine nedensiz bir panik havasına bürünüyoruz..

r9emre
06.12.2012, 00:22
Ne zaman böyle bir girişime kalkışılsa takımımız zerre futbol oynamadı şu ana kadar ve rezil olduk. En geçen sene Avni Aker'deki Fenerbahçe maçı berbat kadroyla dağıttı bizi. Hiç gerek yok. Burak'a ne kadar küfür ederseniz o daha da hırslanacaktır. Takımı desteklesinler destekleyebiliyorlarsa başka bir şeye hacet yok.

ibrahim
06.12.2012, 00:24
işte adamlık onu orada tutabilmekte... yaşın gereği bilemeyebilirsin.. trabzonsporun son şaşalı kadrosu 95-96 yıllarında asbaşkanımız kenan iskender idi.. o zamanda topçularımız sürekli gitmek isterdi ve o zaman yurt dışından daha ciddi teklifler de olurdu.. ama bir şekilde topçuları ikna eder takımda tutardı.. şimdiki yöneticilerimiz eğer kenan iskenderi görmüyorlarsa abdurrahim albayrakı da mı görmüyorlar..

Ciktigi programlarda ettigi boyundan büyük laflar, gazetelere verdigi demeclerdemi yöneticilerin beceriksizliginden kaynaklaniyor?

Bir insan beceriksiz olup hata yapabilir. Bu onun adamligini etkilemez.

Ama agzindan cikanla pratikte yaptiklarin birbirine tamamiyle zit ise bu bal gibide sorgulatir adamligini....

memozcan
06.12.2012, 00:29
Ciktigi programlarda ettigi boyundan büyük laflar, gazetelere verdigi demeclerdemi yöneticilerin beceriksizliginden kaynaklaniyor?

Bir insan beceriksiz olup hata yapabilir. Bu onun adamligini etkilemez.

Ama agzindan cikanla pratikte yaptiklarin birbirine tamamiyle zit ise bu bal gibide sorgulatir adamligini....

futbolcular profesyoneldir.. adamlık farklı bir olgu.. futbolcudan adamlık beklemek hatadır.. bu dediğim mevcut futbolcularımız için de geçerlidir.. ben profesyonelim diyen futbolcudan adamlık bekleyemezsin.. ne kadar para verirsen ve ne kadar güçlü sözleşme yaparsan o kadar yararlanırsın, tıpkı ... gibi. öyle duygusal bağ kurmaya hiç gerek yok..

Erdal DİLEK
06.12.2012, 00:29
önce istanbul macı sonra gs, halbuki kayseri macıda 3 puan. . .

cellchook
06.12.2012, 00:58
galatasaray rahat galibiyet alır.

atlantis
06.12.2012, 01:34
bu burak leblebi gibi gol atiyor.. meger elimizden ne adam kaçırmışız

Oğuzhan
06.12.2012, 01:36
bu burak leblebi gibi gol atiyor.. meger elimizden ne adam kaçırmışız

kafa golü atmaya başladı ona şaşırıyorum gol atmasına değil de :D

sorun bizim kanatlarda mıydı acaba zaten orta gelmiyordu da geleni de tribüne vuruyordu kafayla.

OYılmaz
06.12.2012, 02:35
Öyle bir tribün hayal ediyorum ki: Burak sahaya çıktığında bütün stad Burak'a tepki amaçlı alkış tutsun. İşte o an yerin dibine gireceği andır. Bizim taraftarı tanıdığım için küfür ve sahaya yabancı madde atma dışında bir eylemin gerçekleşeceğini sanmıyorum.

Furkan Özdem
06.12.2012, 02:42
Olumsuz bir tepki verirsek yine zararlı biz çıkarız. Beleşoğluna aşırı tepki verdik gol attı, selçük desen yine aynı ıslıkladık ıslıkladık frikikten attı. OYılmaz ın dediği gibi alkışla verilebilir tepki. Rakibe sövüp yuhalayıp hırslandırmanın, kendini ayrıcalıklı hissettirmenin anlamı yok.

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 04:12
kafa golü atmaya başladı ona şaşırıyorum gol atmasına değil de :D

sorun bizim kanatlarda mıydı acaba zaten orta gelmiyordu da geleni de tribüne vuruyordu kafayla.

Yok yok ne ortalar geliyordu ama âlakasız yerlere vuruyordu. Demek ki çalışınca oluyormuş. Hiç kıskanıp çemkirmeye gerek yok. Adamda sürat var, adam eksiltme var, bitiricilik var, frikik var üstüne hava hakimiyeti de geldi. Tek eksiği sırtı dönük oynayıp top tutamaması...

Yalnız ben Umut veya Burak'ın olası atacağı gollerde sevinmeyeceğine eminim sadece arkadaşlarına veya kulübedekilere sarılırlar...

Cengiz Çubukcu
06.12.2012, 07:16
Olumsuz bir tepki verirsek yine zararlı biz çıkarız. Beleşoğluna aşırı tepki verdik gol attı, selçük desen yine aynı ıslıkladık ıslıkladık frikikten attı. OYılmaz ın dediği gibi alkışla verilebilir tepki. Rakibe sövüp yuhalayıp hırslandırmanın, kendini ayrıcalıklı hissettirmenin anlamı yok.

Yuzde yuz katildigim bir yorum....

cakalkerem
06.12.2012, 08:57
biz yenip işimize bakalım gerisi bizi ilgilendirmiyor

Tarık Talşık61
06.12.2012, 09:58
Küfür etmiştim geri aldım.
Senin gibiler yüzünden banlanmayacağım artık bu forumda.

Şurada iki insan konuşuyoruz,tartışıyoruz.
Sana bir şeyleri yanlış bildiğini iddia ettim.Sen karşıma gelmiş bilmişliği kes falan diyorsun.

Hayır işin ilginç yanı hala basında yazan yazıyı paylaşıyorsun bir de.Ben de sana diyorum ki olay basına yansıdığı gibi değil.
Burada beni bilen bilir,lafımı hiç esirgemem.Ama şimdi esirgiyorum.Sırf başkalarına banlanmama sözü verdiğim için.
Bir daha laflarımı alıntılayıp bana cevap hakkı doğurmazsan sevinirim.

Bu ortamda küfür edecek cesareti bulman senin yürekli bi insan olduğunun göstergesidir :)

İgzas-61
06.12.2012, 10:33
Bence ne burağa ne de başka birine aleyhte tezahürat yapılmaması lazım kendilerini bi b.. sanmasınlar değmez..

Ünal Er
06.12.2012, 11:31
Büyük bir pankart açalım, "BİZ SİZİN HEYKELİNİZİ DİKECEKTİK...." diye

Alican Altunbaş
06.12.2012, 12:01
Oyuncuların normal şartlarda motive olması lazım biz burda motivasyon şekillerini tartışıyoruz:)
Kayseri ve yüksek katılımlı ibb maçlarında alacağımız 6 puan otomatik olarak bizi bu maç için hırslandıracaktır.

Necmettin ALTUNTAŞ
06.12.2012, 12:11
Önce önümüzdeki iki maçı almalıyız.Gs maçına belki de lider olmak için çıkacağız.O yüzden son maçta bizden gidenleri motive etmemek için küfür falan etmemeliyiz.Ruhunu satmış adamlara hakaret etmek onlara mükafat gibi gelir.Yüzlerine tükürsen gökten rahmet yağdı diyeceklerdir. Biz sadece takımı desteklemeliyiz.

Necmettin ALTUNTAŞ
06.12.2012, 12:26
kUPADA kasımpaşa ile eşleştik.

Mert M.
06.12.2012, 12:54
Bence tepkiye hiç gerek yok. Malum şahıs zaten Trabzon'a geldiğinde kafasında bu düşüncelerle gelecektir. Onun için hiçbir şey yapmamak en iyisi bu topçulara. Bence de asıl tepki Şenol Güneş'in yetiştirip yıldız yaptığı adamları yalanla dolanla kandırıp takımına katan mahallenin bakkalı fatih terime doğru olmalıdır. Çakma imparatore...

Kadir Aydın
06.12.2012, 15:18
Biz bu tür maclardan hep zararli ciktik. Gereksiz bir agresiflik oluyor seyircinin üzerinde, sahaya atilan maddeler, futbolculara küfürler... Sonuc her zaman hüsran. Bizim seyircinin kafasi bu kadar basiyor.

bordoylamavi
06.12.2012, 15:35

burağı dakikalarca alkışlamak lazım ama en az 10 dakika küfürsüz sözsüz bıkmadan yavaşlamadan

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 18:17
burağı dakikalarca alkışlamak lazım ama en az 10 dakika küfürsüz sözsüz bıkmadan yavaşlamadan

Keşke böyle bir tepki olsa. Nasıl ki Eskişehir 3-0 yaptıktan sonra top her onlara gittiklerinde alkışlandı aynı hareket Burak'a karşı yapılması çok klas ve ironi içeren bir eylem olur...

krdnz
07.12.2012, 07:42
Galatasaray maçında Şenol Güneş'i onore etmeliyiz.

Maraton tribününde dev Şenol Güneş posteri altında Paraya Karşı Emeğin Savaşı pankartı..

Fatih terimi göğe sığdıramıyorlar.Bizde artık Güneşimize sevgimizi göstermeliyiz.

Bu maç bunun için en uygun zaman.

Alp Yavuz 13
07.12.2012, 22:11
nasıl fb maçında organize işler çalındıysa bu maçta tarkanın ölürüm sana çalınmalı

Yiğit Gayretli
07.12.2012, 22:13
Kimsenin şevkini kaçırmak istemiyorum ama söylemem lazım.

Ne zaman bir maça anlam yüklemeye kalksak, böyle sitresli gergin işlere girişmeye çalışsak o işten zarar görüyoruz.

Cafer Bulur
07.12.2012, 22:15
Kimsenin şevkini kaçırmak istemiyorum ama söylemem lazım.

Ne zaman bir maça anlam yüklemeye kalksak, böyle sitresli gergin işlere girişmeye çalışsak o işten zarar görüyoruz.

Evet,bunun icin bu basligin kapatilmasi yerinde bir hamle olur.

Gerginlikler bize hicbir zaman yaramadi,aksine cok zarar verdi.

Anıl C
07.12.2012, 22:20
Bence matbaadan sahte euro basilsin
Munasip bi zaman konfeti yerine atilsin sahaya

Mert Pasa
07.12.2012, 22:30
Evet,bunun icin bu basligin kapatilmasi yerinde bir hamle olur.

Gerginlikler bize hicbir zaman yaramadi,aksine cok zarar verdi.

Arkadaslar basligi acan insan olarak sizlerle ayni fikirdeyim,gerginlik maalesef Bizansa yariyor biz stres yonetemiyoruz.Benim vurgulamaya calistigim birbirimizin fikirlerini ogrenip stadda spontane degil organize kalabilmektir.

Yoneticiler uygun goruyorsa bu konuyu bir ankete cevirip cogunluk ne diyor herkesin bilmesini saglayabilirler.Bu basligin baska bir hedefi ve icerigi yoktur

Yiğit Gayretli
07.12.2012, 22:36
Arkadaslar basligi acan insan olarak sizlerle ayni fikirdeyim,gerginlik maalesef Bizansa yariyor biz stres yonetemiyoruz.Benim vurgulamaya calistigim birbirimizin fikirlerini ogrenip stadda spontane degil organize kalabilmektir.

Yoneticiler uygun goruyorsa bu konuyu bir ankete cevirip cogunluk ne diyor herkesin bilmesini saglayabilirler.Bu basligin baska bir hedefi ve icerigi yoktur

Trabzon tribününde organize olabilmek ya da fikrini tribün gruplarına kabul ettirmek sahanın ortasında soyunup eylem yapmaktan daha zordur maalesef.

Onlar kendi içlerinde organize olurlarsa olurlar ancak. O da manifaturacı kapatıp, atlet-don atma şeklinde oluyor maalesef...

Mert Pasa
07.12.2012, 22:38
Haklisin Yigit belkide boyle gelmis boyle gidecek ,ama onun sonucu da Selcuk Inana yapilan gibi oluyor,ayni seye de gonul elvermiyor,yapilan sey takimin aleyhine calisiyor

Ilelioglu
07.12.2012, 22:54
Bence sadece Burak Yilmaz'i isliklarsak yanlis yapariz.

Bana göre top rakipteyken isliklamak en iyi yöntem ve cözüm.

Hem bu sekilde Burak Yilmaz'i da görmezden gelmis oluruz.

En basta arkadasin yazdigi gibi, "Ignore"...Bu ona daha cok koyar.

;)

..

Tolga
07.12.2012, 22:55
Trabzon tribününde organize olabilmek ya da fikrini tribün gruplarına kabul ettirmek sahanın ortasında soyunup eylem yapmaktan daha zordur maalesef. ...

Bu tarz cümleler kurarken dikkatli olmalıyız :)

Ilelioglu
07.12.2012, 22:57
Trabzon tribününde organize olabilmek ya da fikrini tribün gruplarına kabul ettirmek sahanın ortasında soyunup eylem yapmaktan daha zordur maalesef.

Onlar kendi içlerinde organize olurlarsa olurlar ancak. O da manifaturacı kapatıp, atlet-don atma şeklinde oluyor maalesef...

Bu sene Videoton macinda aynen bunu gördüm bende. :)

Hakemin kararlarina bagirmama (dogru diye) tepki gösterenler vardi. Tabi ben bagirmaya devam ettim orasi ayri. Ama eslik eden cikmadi 90. dakika boyunca.

Taraftar dedigin hemde statta objektif olmaz, hakemi ve rakibi baski altina alip avantaj saglar. Ama bunu anlayamayanlar var.

..

cakalkerem
08.12.2012, 00:50
ilginç yorumlar

Hürgün Aygün
08.12.2012, 00:59
Burada ne kadar o şeref yoksununu görmezden gelelim desek de maçta apayrı bir tepki olacaktır ona bu önlenemez maçın havasında orada kim olsa da aynı şekilde davranır zaten.Tabi bu görmezden gelme olayı yapılsa güzel olabilir ama tepki olacaksa da büyük olmalı, pankartlarla, ıslıklarla hatta maç boyu küfürlerle olsun biraz holiganlığa kaçtı ama.:P :D

must61
08.12.2012, 01:05
gs veya burak yılmaz ne yaptı da protestoyu hakediyor ?

gs ;

Engin'i bonservis bedeliyle,
Ceyhun'u serbest bıraktığımızdan,
Umut'u Fransadan bedeliyle aldı adamlar.

Burak konusuna gelince sen adamın sözleşmesine koyarsan 5 milyona serbest kalır maddesini Avrupa yerine de Rusya'ya göndermeyi çalışırsan adam gider imzalar.

Gs'yi haksız bulabileceğimiz tek konu Selçuk İnan olabilir.Onda da futbolcuya teklif ettikleri 3.5 milyon gibi uçuk bir rakamı bizim karşılamamız mümkün değil.Bir de bu oyuncu İstanbul'da oynamak isterken oyuncuyu elde tutmak mümkün değil.

Şimdi Burağa kızmak yerine Onur'umuzu koruyalım.
Çünkü tarih resmen tekerrür ediyor.
Yine bir madde bu sefer 7.5 milyon.
Yine sevdiğimiz bir isim.
Yine galatasaray.

Adamlar transfer sezonunda gelip Onur'u 7.5 milyona alırlarsa burada kin tutulacak sövülecek yer galatasaray değil yönetim olmalı.

Mert Pasa
08.12.2012, 09:33
galatasaray en alasindan sovulecek yer de maalesef forum var,kurallar var bayanlar var.

Selcukla aylar onceden isi pisirdiklerini tapelerde okumusduk,b.y. daha kolay olmusdur onu direkt 8 numarali it yil icerisinde islemisdir

Ayrica ona Avrupada 5 milyon veren mi cikti da biz vermedik,sadece Ruslar kabul ediyordu.

Alptekin Akyazı
08.12.2012, 09:43
O kişi için bir tepki verilmesi gerekiyorsa böyle olmamalı. Artık stadda yuhalamalar falan çok bilindik ve demode tepkiler. O kişiye yakışan bir tepki olmalı ana teması PARA olmalı ve bu tepki pankartla olmalı.

Trabzonspor 61
08.12.2012, 10:07
Sahaya dolar atalım.

wiaous
08.12.2012, 11:38
Olaya takimlar yonunden degilde gunluk hayatiniz acisindan bakmayi deneyin kizgin oldugunuz kisilerden intikam almaya calismak sizi nasil birisi yapardi ? Baskalariyla ugrasmak yerine kendinize deger katmaya calismak lazim. Degerlerimize sahip cikip onlara destek olmak onlari buyutmeye calismak lazim. Intikam duygusu degersiz seylere anlam katmak demektir.

güneyli
08.12.2012, 11:48
Şu Trabzonspor taraftarı büyük düşündüğü an Trabzonspor kurtulmuştur..Burak a ,selçuğa, ona buna protesto.Allah nefesinize kuvvet versin..

Ertuğrul ATALAY
08.12.2012, 11:51
kesinlikle burağa tepki verilmeli....
onun yüzünden başkana edilmedik hakaret kaldımı?
camiamız gsnin altyapısı olmakla itham edilmedi mi?

tepki maç önü ve maç sırasında çok güçlü bir ıslıklama şeklinde olabilir...
sahaya sahte avrolar atılabilir(kağıt)
burağın kişiliğine uygun pankart hazırlanabilkir....

yok saymak mı? onun gs ye gidişinden sonraki ortamları hatırlayın...

Ozan Yazıcı
08.12.2012, 11:51
Trabzon'da tribün benim ergenlik dönemimde bitti, maçta bir cacık olmaz.
Burak golünü atar, Terim'e sarılır, Galatasaray maçı alır gider.

exelans_25
08.12.2012, 12:03
hep böyle 20 gün önceden düşündüğümüz maçları kaybetmişizdir.bu maçta da karaktersiz golünü atar gider terime sarılır

KazazogLu
08.12.2012, 12:28
Tepki sahada olur..

oflubektas
08.12.2012, 13:27

Ara sıra ıslık ve bireysel küfürler haricinde aynen dediğiniz olur.

Şimdi böyle başlıklarla şehrin havasının pek yakın olduğunu düşünüyorum. Gelsinler, havalarını alıp dönsünler ama yook, hem bizim takımı kösteklemek, hem de cimbomun oyuncularını hırslandırmak elimizden geleni yapacağız evelallah. İstemeden de olsa, galatasaray mağlubiyetinin psikolojik altyapısı hazırlanıyor maalesef, tıpkı geçen sene fener maçlarında olduğu gibi.

Ilelioglu
08.12.2012, 15:26

Umarim böyle olmaz, bu sefer farkli olmali.

Sadece bizi satanlar degil, tüm gayse takimi isliklanmali. Kazanmak icin bu sart, kazanirsakta Burak ile digerlerine iyi kapak olacaktir bu.

Macin bitis düdügü ile Burak ile digerlerine gereken tepki gösterilir.

..

Ilelioglu
08.12.2012, 15:27
Tepki sahada olur..

Sadece sahada degil, Taraftar olarak 90 dk. hic susmadan destek, ve top onlardayken islik islik islik..;)

Ha Hakeme'de dikkat, baski altina almak sart.

..

sifuni
09.12.2012, 08:15
Trabzon icin ölürüm diyordun öldün, simdi ölü yiyicilerin yanindasin !

Soner Albayrak
09.12.2012, 08:58
Bu maçta bizim taraftar düşünmeden hareket edecek ve tepkinin boyutunu ayarlayamayarak işi zıvanadan çıkartacaklardır..

Çünkü bizim taraftar bilinçsiz buna bir de maç esnasındaki atmosferin verdiği holiganizm duygusu eklenince işin içinden çıkılmıyor.

Başlık gereksiz yere açık tutuluyor bence herkez az çok o maçta neler olacağını kestiriyordur.

Önce taraftar grupları arasında birlik beraberlik sağlansın ondan sonra bu tür şeyler konuşulur ama birlik beraberliğin sağlanması da çok zor bir şey..

orhan42
09.12.2012, 09:44
tepki koyacağız derken herifleri hırslndırıyosunuz,gol atınca da daha da öfkeleniyorsunuz..allah aşkına bırakın bu tür şeyleri,takım için harcayın enerjinizi..

Trabzonspor 61
09.12.2012, 11:40
Dolar atmak en iyisi. Fazlası bize zarar.

ağasarlı
09.12.2012, 11:55
biz ıslıklarsak gol atıp gidecek kapak yapacak muhtemelen......
fazla kasmayaın. hatta bana sorarsanız ıslıklamaya bile gerek duymayın....
herkes baksın çorbasına...

salihismet
09.12.2012, 12:02
Bu basligi cok gereksiz ve yanlis buluyorum. Burak veya öteki giden oyuncular hepsi bizde parladi ve yalan
söyleye söyleye gittiler. Avrupaya gitecegiz diye diye gs ye gittiler. yalan söylemek zorundaydilar, cünkü
taraftar öyle istiyor. Eger dogru söyleyip öyle gitmeye kalksaydilar linc edilme riskleride vardi bence.

Bir futbolcu helede taraftar tarafindan tutulan biriyse ben burdan gitmek istiyorum diyemez, o durumu
kabullenecek seviyeye gelemedik daha. Biz o futbolculara her yönüyle karismayi hakkimiz olarak görüyoruz,
bana göre böyle birsey olamaz. Adam Trabzonsporda futbolu birakmak zorundamidir?

Taraftar Trabzonspora ve futbolcularina yaklasim bicimini ve bakis acisini degistirmezse bilerek veya bilmeyerek
takima zarar vermeye devam edeceklerdir.

Lemi ve bazi taraftarlar neden hala daha israrla Onur seneye buradan gidecektir diyor? Cünkü
Selcuk ve Burakta bunun örnekleri yasandigi icin herkes süpheli bakiyor bu duruma. Biz futbolculara
rahat konusma hakkini tanimazsak cok daha altadiliriz. Hic kimse futbolcuyu zorla bir takimda oynattiramaz,
oynattirmamali. hic bir futbolcu oynadigi takima tarfáftarin gözüyle bakamaz, bunu biz futbolculardan
istedigimiz müddetce cok daha altadilacagiz. Sahada selcuk ve Buragi ne kadar protesto ederseniz
edin onlara degil kendi takiminiza zarar verirsiniz, bunun örneklerini cok gördük, bazan Trabzonsporun
futbolculari kendi sahasinda oynarken ayaklari ditriyor, ve cok maclarida kaybetmisdir bu yüzden,
birakin gidende kalanda rahat futbolunu oynasin, bagirip cagirip küfür etmeyle su ana kadar kimse birsey
kazanamamisdir, veya kazandida ben bilmiyorum, o da olabilir. futbolu bilen tatraftarlar icin küfür ve
bagirip cagirma belki bir unsurda olabilir, kendi takimlarini motive ediyor diyede düsünebilirler, ben futbolun
bu yönlerini fazla bilemedigim icin yaniliyorda olabilirim.

Ender Kuyumcu
09.12.2012, 12:14
Burak ve Selçuk hatta Engin yapılacak olan hiç bir imadan alınmayacak hiç bir hakaretten gocunmayacak ve hiç bir küfürden etkilenmeyecek karaktersizlikte yaratıklardır.

Maç boyunca bu yalancılara odaklanmak takımımıza zarar verir. Bu maçta takıma destek verip galip gelmemiz sağlanmalı, bu onlara en büyük tokat olacaktır.

Maç başlamadan, devre arasında ve maç sonu sahaya giriş ve çıkışlarda bir tepki verilebilir ama o kadar.

Manidar bir pankart da olabilir. Mesela Burak'a Fatih Terim'in ettiği küfürü hatırlatacak bir pankart :)

alperrr
09.12.2012, 12:15
bir kere bile şikeci diye bağırmayan bir kere dahi yeter yıllldırım demiröörnnen yeter demeyen taraftar bize emek vermiş şampiyonluk kazandırmış kimse ağzına alamazken biz şampiyonuz demiş futtbolcuyu ve futbolcuları küfür ve hakaretle anması bence yanlış.. bu süreçte asıl hırsız şb dir şampiyonlukla beraber geleceğimizde çalmıştır

gs ye tepki koyalım ama bence olayı kişiselleştirmeyelim
herkes gs ye sempati duyarken ben nefret ediyordum sebebi Trabzonda gs ye yeteri kadar veya şb gibi tepki konulmadığı için bizi küçük görüyorlardı bu şekilde bize laf sokuyorlardı
bende bu düşüncelerinden dolayı gsden nefret ediyordum ..büyüklüğümüze kimse dil uzatamaz..

benim için Trabzonsporun büyüklüğü önemli burak selçuk ahmet mehmet farketmez yaptığımız davranışın bizi büyütmesi önemli ..
şimdi kamuoyunda bizansda bir beklenti var bu futbolculara tepki gösterilsin ama gs kazansın
şeklinde ve Ts taraftarını kötülüğünü gs nin ise büyüklüğünü konuşalım diye..

bence biz ise bu futbolculara ve tüm kamuoyuna bu futbolculara muhtaç olmadığımızı onlarla uğraşmayarak sadece rakibi nasıl yenebiliriz nasıl oyundan düşürebiliriz uğraşısı içinde olup ilk etapta maçı sahada alarak cevap vermeliyiz

yani küçük hesaplar bizi büyütmez ..o maç geliyor başlığının amacı dahi maçı kazanmak değil bir futbolcu ile uğraşmak küçücük bir amaç

salihismet
09.12.2012, 13:09
Umut Bulut bu bagirmalardan nasibini alacak mi acaba? Bunu sunun icin soruyorum;
Umutun gitmesi icin cogu taraftar gitsinde kurtulalim diyordu, hatta birisi bilmem kac rekat
fazlaliktan namaz kilacagini bile söylemisti. Adam bugün oynadigi takimin en fazla gol atan
ve en fazla kosan futbolcusu. belkide Umutu istemeyen futbolu bilen taraftarimizin futbol
anlayisina ters gelmis olabilir umutun futbolu, baska bir aciklamasi var mi bilemiyorum.

Emre İskender
09.12.2012, 13:27
profesyonel futbolcu parasını alır görevini yapar hangi takımdaysa... profesyonel taraftar da isini yapar parasını verir biletini alır ister ıslıklar ister söver ister alkışlar... gocunmasın simdiden b.y

salihismet
09.12.2012, 13:57
profesyonel futbolcu parasını alır görevini yapar hangi takımdaysa... profesyonel taraftar da isini yapar parasını verir biletini alır ister ıslıklar ister söver ister alkışlar... gocunmasın simdiden b.y

Hic kimse para veriyorum diye sövme hakkina sahip degildir. O futbolcu para aliyaor ve profesyenel oldugu
icin gidip oynamak zorunda, ancak taraftar para verip veya parasiz gidip seyretmek zprunda degil.
Bir futbolcuda cikip taraftarin verdigi parayi iade edip küfür etmek istiyorum derse nolacak.

Furkan Özdem
09.12.2012, 14:02
Burak Yılmaza en iyi tepki onu görmezden gelmektir. Ona özel bir tepki verirsek yine zararını biz çekeriz. Ğs maçı önemli, takıma destek olunmalı. Bunun dışında eski oyunculara tepki vermek gibi boş işlerle uğraşmanın , olayı uzatmanın ne anlamı var...

Trabzonspor 61
09.12.2012, 14:06
Burak denen dolar manyağı, kendisine küfür edildiği zaman daha çok gaza gelen bir yapıya sahip. O yüzden diyorum, küfürü ıslığı boşverin diye. Selçuk İnan gibi gelir sıralar golleri sonra uğraş dur.

Emre İskender
09.12.2012, 14:07
Hic kimse para veriyorum diye sövme hakkina sahip degildir. O futbolcu para aliyaor ve profesyenel oldugu
icin gidip oynamak zorunda, ancak taraftar para verip veya parasiz gidip seyretmek zprunda degil.
Bir futbolcuda cikip taraftarin verdigi parayi iade edip küfür etmek istiyorum derse nolacak.

küfrü asla onaylamıyorum yanlıs anlasıldıysam kusura bakmayın.. ben her türlü tepkisini vermekte taraftarın hakkı demek istemiştim.. mubalaglı sekilde ıslık sovme ve alkıs (olumlu olumsuz her sekılde) diye orneklendirdim...

Profesyonel futbolcu istedigi takımda oynama secme parasını alma ve basarılı olma hakkı vardır.. ben sadece mac sonu gelecek tepkileri de taraftardan dogal karsılamalı bu da yaptıgı profesyonelliğin icin de oldugundan demek istedim... Sizleri kırdıysam sahsınızdan özür dilerim...

ağasarlı
09.12.2012, 14:08
Burak Yılmaza en iyi tepki onu görmezden gelmektir. Ona özel bir tepki verirsek yine zararını biz çekeriz. Ğs maçı önemli, takıma destek olunmalı. Bunun dışında eski oyunculara tepki vermek gibi boş işlerle uğraşmanın , olayı uzatmanın ne anlamı var...

bencede en iyisi görmezden gelmek.. bırakalım artık boş işlerle uğraşmayı.. küçük insanlar şahısları, büyük insanlar fikirleri konuşur....
ah aşamadık bazı şeyleri........

61_ts
09.12.2012, 14:18
ben almanyada yasiyorum ve budür transferler cok normal ve hos karsilaniyor.
almanlarin bir sözü vardir : "Der Klügere gibt nach" anlami söyle " Zeki olan saygili olur"
bence pankart söyle olmasi lazim : "2011/12 Gol Kralimiz (B17) Trabzona Hosgeldin"
Traftarlik budur, zorla güzellik olmaz renkdaslar.

salihismet
09.12.2012, 15:06
küfrü asla onaylamıyorum yanlıs anlasıldıysam kusura bakmayın.. ben her türlü tepkisini vermekte taraftarın hakkı demek istemiştim.. mubalaglı sekilde ıslık sovme ve alkıs (olumlu olumsuz her sekılde) diye orneklendirdim...

Profesyonel futbolcu istedigi takımda oynama secme parasını alma ve basarılı olma hakkı vardır.. ben sadece mac sonu gelecek tepkileri de taraftardan dogal karsılamalı bu da yaptıgı profesyonelliğin icin de oldugundan demek istedim... Sizleri kırdıysam sahsınızdan özür dilerim...

Asla kirilma diye birsey yok, özür dilemenizede gerek yok. Ben Trabzonspor taraftarini gidenin pesinden ahlanip vahlanmasini
dogru bulmadigimi anlatmak istedim. Bir futbolcu eger sözlesmesine bir miktar yazip su kadar getirirsem giderim diyorsa
onu tutmak icin ugrasmaya hic gerek yok, o tip futbolcu bana göre orada igredi duruyor. örnegin Onur, adam gitmek istiyorsa
ondan para kazanmain yolunu arayacaksin, cünkü sözlesmesine o maddeyi koydurdu, sonra onun yeri pekala doldurulabilir,
1461 in kalecisi Fatih mesela, veya bizim 3. kalecimiz gibi. Yönetim Onurun sözlesmesine 20 milyon getirirse serbest kalir
diye yazmak istemez mi? istedigimiz rakami getirirse gidebilir diye ancak Mustafa Yumlu veya Zeki Yavru gibi
futbolcularin sözlesmesine yazabilirsiniz. Cünkü siz onu o da sizi cok iyi anlar Trabzonda, bana ne buraktan veya baskasindan
hizmetini yapti senide sampiyon yapti, az veya cok parada kazandin bu satisdan, daha ne istenir ki?

futbolcular gitmek istediklerini Trabzonda veya baska takimlarda rahatlikla aciklayamiyorlar, niye bazi futbolcular
gittikleri takimlarda beni kesseniz rengi kirmizi beyaz veya baska renkte akar diyor? cünkü taraftar öyle istiyor,
onlari duymak istiyor o futbolcudan, o takimi tutmuyorsada öyle diyor, cünkü biliyor taraftari, göz göre
göre yalan söyleyip medyada alay konusu olmayi göze alip yalan söylüyorlar. Ben taraftarligin bu kadar
basitlestirilmemesini istemiyorum, maalesef bunu taraftarin kendisi yapiyor. Havaalanlarindan futbolcuyu
omuzlara alip sonrada söverek kovaladigimizda var bizim.

ahmed1967
09.12.2012, 22:31
adamlar bunları okuyodur bence:-)

Ilelioglu
09.12.2012, 22:51
Birsey olacagi yok. Burak'i isliklarlar, Burak golleri atar, gs yener gider.

Umarim top rakipteyken isliktan gecilmez. Bu maci almamiz Burak ve digerlerine verilebilecek en güzel yanittir bence. Bunun icinde tüm gayse takimini baski altina almaliyiz.

..

Erdinç Dilek
09.12.2012, 23:12
burak yılmaz.. bu kişi kendisine yapılan hakaretlerden hırs alan bir adam, bakınız bjk ve antalya maçlarına, sıra bizde bizdende kendisine hakaret yapılacağı için kişilik olarak birbirine yakın selçukla birlikte iyi bir maç çıkaracaktır, çok uzak bir ihtimal burak selçuk ve diğerlerini bırakıp takmayıp takımımızı desteklersek cincona bir sürpriz yapabiliriz

bordox
09.12.2012, 23:32
Emin olduğum tek bir şey var bizim taraftarımız ne yapar eder o gün en formsuz ve kötü gününde bile olsa şerefsizleri hırslandırıp bize gol yedirir,hiç sektirmezler bu konuda.
Ayrıca A.Albayrak denen varlıkta elini kolunu sallaya sallaya Trabzon'da gezer biz dostuz uzaylı modunda,hatta paraya kıyarsa taraftar gruplarına tezahürat bile yaptırır.
Hiç olmadı demesin kimse sakın.

Mert Oğuzlu61
10.12.2012, 00:10
ben almanyada yasiyorum ve budür transferler cok normal ve hos karsilaniyor.
almanlarin bir sözü vardir : "Der Klügere gibt nach" anlami söyle " Zeki olan saygili olur"
bence pankart söyle olmasi lazim : "2011/12 Gol Kralimiz (B17) Trabzona Hosgeldin"
Traftarlik budur, zorla güzellik olmaz renkdaslar.

reus dortmund u satıp münih e gitse, dortmund taraftarı maçta bu adama tepki göstermez yani ?

nonoşmu oluyor almanlar ?

Oruç
10.12.2012, 00:22
Adamı daha da hısrlandırmasın bizimkiler, başka bir şey istemez. Sonra golünü atacak sus işaretiyle kapağı koyup gidecek. Genelde böyle oluyor nedense.

Oyuncuları yuhalayacağımıza, ona buna söveceğimize hakemleri baskı altına alsak da evimizdeki maçlarda puan kaybetmesek diye düşünen pek yok görüldüğü kadarıyla.

asilhamsi
10.12.2012, 00:25
olayı cok yanlıs anlamıssınız kimsenin tepkisi burak,selcuk,engin,umut a degil.

1-eger senol hoca ve trabzon olmasa bilmem kacıncı ligde ssk dan emekliligini beklemeye baslayacak olan Burakın boyle bir hoca ve ona asık olan onun hırsında kendini bulan boyle bir taraftar kitlesinin gozunun icine baka baka yalan soylemesi.Camiasız herif.

2-İkinci lige dusen takımdan bir cuval para karsılıgı alınan kotu oynasada her hafta degismeden oynayan top oynamayı biz de ogrenen selcuk zavallısının taraftarın gozunun icine baka baka yalan soylemesi

3-hocası tarafından baba ve annesinden daha cok musemma gosterilen ve o hocaya kufur eden,isine hic saygısı olmayan,calısmayan surakli puruz cıkaran,sırf cincona gitmek icin cirkefli edip kavga cıkaran engin........efendinin ben trabzon taraftarıyım demesi..

4-takımının cok onemli avrupa macı arefesinda transfer gorusmesi yapan,onca yıl ekmegini yedigi takımla gorusmeye dahi gerek duymadan istanbul yoluna kosan bizde oynadıgı maclarda aman gol kacarsa kacsın cokda seyime tuttumuyla oynasada cinconda pozisyonlarda pek dikkatli olan umut.... efendinin tutumları.

Nedved usta harika soylemis bize laf dusmez...

FUTBOLCULAR GIDE ADAMLAR KALIR..

61_ts
10.12.2012, 00:30
reus dortmund u satıp münih e gitse, dortmund taraftarı maçta bu adama tepki göstermez yani ?

nonoşmu oluyor almanlar ?

burasi yeri degil ama ben yine yaziyorum, almanlar nonos felan degil tabiki ama adamlarda medeniyet ve saygi diye birsey var.
bizim bazi taraftarlarda olmayan sey iste.

Adamı daha da hısrlandırmasın bizimkiler, başka bir şey istemez. Sonra golünü atacak sus işaretiyle kapağı koyup gidecek. Genelde böyle oluyor nedense.

Oyuncuları yuhalayacağımıza, ona buna söveceğimize hakemleri baskı altına alsak da evimizdeki maçlarda puan kaybetmesek diye düşünen pek yok görüldüğü kadarıyla.

süper yazmis arkadas, kutluyorum ve iste budur büyüklük diyorum.
taraftar böyle olmasi lazim.burak'i selcuk'u yuhlamak veya küfür etmekte eline ne gececek..???
düsünerek is yap büyük TS taraftari.

Mert Oğuzlu61
10.12.2012, 00:36
küfür edilsin 90 dakka sülaleleri irdelensin demiyorum zaten tam tersi zaten yenileceğimiz kesin üstüne birde buraktan sus işareti yiyip iyice rezil olmayalım istiyorum.

zokoram burak a selçuk a, adamlar bizi lamı cimi yok yerin dibine soktu yalan mı ? bu pislik camiayı 34. hafta kendi evinde kafadan tek kurşunla temizlemek elimizde, vereceğimiz en iyi cevap 34. hafta şampiyonluğumuzu ilan etmek olur. ama onuda yapacak ne takım ne hoca nede yönetim var, taraftar zaten takıma küstü. biz burda burak ın sülalesini irdelesek ne olacak irdelemesek ne olacak burak selçuk kim bizim meselemiz gs ile, adamlar bizden en kaliteli yerli orta sahayı forveti almadı, çok daha fazlasını aldı, anlıyorsunuz dimi ?

Tolga
10.12.2012, 00:39
olayı cok yanlıs anlamıssınız kimsenin tepkisi burak,selcuk,engin,umut a degil.

1-eger senol hoca ve trabzon olmasa bilmem kacıncı ligde ssk dan emekliligini beklemeye baslayacak olan Burakın boyle bir hoca ve ona asık olan onun hırsında kendini bulan boyle bir taraftar kitlesinin gozunun icine baka baka yalan soylemesi.Camiasız herif.

2-İkinci lige dusen takımdan bir cuval para karsılıgı alınan kotu oynasada her hafta degismeden oynayan top oynamayı biz de ogrenen selcuk zavallısının taraftarın gozunun icine baka baka yalan soylemesi

3-hocası tarafından baba ve annesinden daha cok musemma gosterilen ve o hocaya kufur eden,isine hic saygısı olmayan,calısmayan surakli puruz cıkaran,sırf cincona gitmek icin cirkefli edip kavga cıkaran engin........efendinin ben trabzon taraftarıyım demesi..

4-takımının cok onemli avrupa macı arefesinda transfer gorusmesi yapan,onca yıl ekmegini yedigi takımla gorusmeye dahi gerek duymadan istanbul yoluna kosan bizde oynadıgı maclarda aman gol kacarsa kacsın cokda seyime tuttumuyla oynasada cinconda pozisyonlarda pek dikkatli olan umut.... efendinin tutumları.

Nedved usta harika soylemis bize laf dusmez...

FUTBOLCULAR GIDE ADAMLAR KALIR..

Nokta . . .

ahmed1967
10.12.2012, 14:07
bu hususta her iki grubun da katıldığım yönleri var ama benim için başından beri mesele yönetim meselesidir, iki tane topçuyu takımda tutamamak ayıptır..bu kulübün dengeleri var sana şu kadar para verip şu oyuncuyla arandaki makası açamayız demek iş bilmezliktir..
sonra vay şöyle vay böyle..anladık da bu burak 3 takımı bırakıp bize gelince aslandı da gidince mi satıcı oluyor..elbette üslup yanlış olabilir, hatalar olabilir ama ben artık camiamızın iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batıracağı büyük ve kendinden emin günleri bekliyorum...

onur_alabuga_61
10.12.2012, 14:14
yapcağımız şey takımı son dakikaya kadar desteklemek biz kimi ıslıklasak o oyuncu havaya gişriyo gerek yok en güzel cevabı yenerek verelim

Anıl C
10.12.2012, 15:06
Ne yazsak bos
Illa tepki olacaktir b.y'ye

cakalkerem
10.12.2012, 16:15
kesinlikle tepki olacak bencede abartılacak küfürler gelecek...hatta üzerine Burak yılmaz'ın bulunduğu dolarlar bastırmak lazım

Ömer SEVİNÇ
10.12.2012, 16:20
Bize kesin golü var.

DeAgLeMaNyAq
10.12.2012, 17:34
Burak'ı az çok tanıyoruz eğer taraftar ona bir tepki göstermezse olası golünde hiçbir ters hareket yapmaz ama olur da tahrike kapılırsa olursa o zaman çıldırır...

Doğukan Uçan
10.12.2012, 17:42
bu maça gidecez maratondan bilet alırız inşalllah bi söverim ordan güzel bu gavata :D

Şahin Yılmaz
10.12.2012, 17:56
İçinden gelen istediği şekilde istediği kadar sövebilir. Yok iyi oynarlarmış gol atarlarmış olan Trabzonspor'a olurmuş falan felan. Senin takımındaki futbolcular tüm bunları bilip de yeniliyorsa bunlara zaten yapacak birşey yok. Sahada onlar oynayıp üstlerine düşeni yaparken biz de hakedene hakettiği muameleyi göstererek olayın saha dışı boyutunu tamamlayacağız. Bahsi geçen insan müsvettesi takiyeci yalancılarda bil cümle sülaleside küfürden nasibini alarak rahatlayacaklar.

FC-ST-PAULI-61
10.12.2012, 18:40
Insallah Bamba bu Maca kadar hazir olurda ezer sunu.

brushfield
10.12.2012, 19:32
Bazı arkadaşlar haklı olarak demiş ki ''boşverin burağı, selçuğu, küfretmeye değmez, umursamayın''. Doğru, en iyi tepki umursamamak olur bu şerefsizleri ama unutulan bir şey var. Bizim taraftarımızın büyük bir çoğunluğu maçlara zaten biri bir hata yapsa da söveyim, deşarj olayım diye gidiyor, böyle bir fırsatı bulmuşlar, kaçırırlar mı?

Tolga
11.12.2012, 08:51
İçinden gelen istediği şekilde istediği kadar sövebilir. Yok iyi oynarlarmış gol atarlarmış olan Trabzonspor'a olurmuş falan felan. Senin takımındaki futbolcular tüm bunları bilip de yeniliyorsa bunlara zaten yapacak birşey yok. Sahada onlar oynayıp üstlerine düşeni yaparken biz de hakedene hakettiği muameleyi göstererek olayın saha dışı boyutunu tamamlayacağız. Bahsi geçen insan müsvettesi takiyeci yalancılarda bil cümle sülaleside küfürden nasibini alarak rahatlayacaklar.

Düşünce doğru :)

TSelif
11.12.2012, 09:36
Burak'ı az çok tanıyoruz eğer taraftar ona bir tepki göstermezse olası golünde hiçbir ters hareket yapmaz ama olur da tahrike kapılırsa olursa o zaman çıldırır...

Ne olur çıldırırsa. Ben o şerefsizden gol atınca türibüne hareket ve o iğrenç armasına bir öpücük kondurmasını bekliyorum. Çünkü o satılık nankör bir köpektir tıpkı kankası diğer satılık gibi !

ahmed1967
11.12.2012, 11:42

ben de öyle olacağını düşüyorum..ama yukarıda bir yorum var bizim taraftar zaten sövmeye gider maça diye ve bu fırsatı kaçırmaz diye..katılıyorum.bizim taraftar böyle yapacak. burdan ne yazsak boş,o küfürler gelecek.gelsin demiyorum ama ama engelleyemeyiz gelecek..
burak konusundaki nefretin bir kısmının bizi bu gülünç hallere düşüren yönetime duyulmaması ise gerçekten bizim taraftarı, nereye, nasıl ve ne kadar sığ baktığını çok güzel özetliyor nokta

farozlufatih61
11.12.2012, 11:52
Bazı arkadaşlar haklı olarak demiş ki ''boşverin burağı, selçuğu, küfretmeye değmez, umursamayın''. Doğru, en iyi tepki umursamamak olur bu şerefsizleri ama unutulan bir şey var. Bizim taraftarımızın büyük bir çoğunluğu maçlara zaten biri bir hata yapsa da söveyim, deşarj olayım diye gidiyor, böyle bir fırsatı bulmuşlar, kaçırırlar mı?

ALLAH iyiliğini versin sabah sabah güldürdün beni....:D:D:D

Zaten Avni Akerin geleneği odur 1970lerde ne ise 2012dede aynı....

Maç 4-1 üstünlüğümüzle devam ederken 5.nci golü atamayan oyuncumuza ne küfürler ederdik biz buyuz....

Kim ne derse desin o günkü atmosferde yaşlısı genci herkes deşarj olacak bunun önüne geçmek imkansız

zafer6161
11.12.2012, 13:14
kalenin tam arkasında bez afişe şöyle yazılabilir,,,

burak,selçuk,engin toplasanız 1ONUR etmessiniz...

her kaleye geldiklerinde bu afiş gözlerinin içine sokulur

zafer6161
11.12.2012, 13:18
bir kere bile şikeci diye bağırmayan bir kere dahi yeter yıllldırım demiröörnnen yeter demeyen taraftar bize emek vermiş şampiyonluk kazandırmış kimse ağzına alamazken biz şampiyonuz demiş futtbolcuyu ve futbolcuları küfür ve hakaretle anması bence yanlış.. bu süreçte asıl hırsız şb dir şampiyonlukla beraber geleceğimizde çalmıştır

gs ye tepki koyalım ama bence olayı kişiselleştirmeyelim
herkes gs ye sempati duyarken ben nefret ediyordum sebebi Trabzonda gs ye yeteri kadar veya şb gibi tepki konulmadığı için bizi küçük görüyorlardı bu şekilde bize laf sokuyorlardı
bende bu düşüncelerinden dolayı gsden nefret ediyordum ..büyüklüğümüze kimse dil uzatamaz..

benim için Trabzonsporun büyüklüğü önemli burak selçuk ahmet mehmet farketmez yaptığımız davranışın bizi büyütmesi önemli ..
şimdi kamuoyunda bizansda bir beklenti var bu futbolculara tepki gösterilsin ama gs kazansın
şeklinde ve Ts taraftarını kötülüğünü gs nin ise büyüklüğünü konuşalım diye..

bence biz ise bu futbolculara ve tüm kamuoyuna bu futbolculara muhtaç olmadığımızı onlarla uğraşmayarak sadece rakibi nasıl yenebiliriz nasıl oyundan düşürebiliriz uğraşısı içinde olup ilk etapta maçı sahada alarak cevap vermeliyiz

yani küçük hesaplar bizi büyütmez ..o maç geliyor başlığının amacı dahi maçı kazanmak değil bir futbolcu ile uğraşmak küçücük bir amaç

:alkış::alkış::alkış:

yazıya aynen katılıyorm,

bazende diyorumki,ulan bu adamlar bizi 30 yıl sonra şampiyon yapmış,olmuş bitmiş gitmiş,,,,

hiç tepki vermessek,daha iyi olur gibi bence

Emrah Akcagöz
11.12.2012, 13:25
Burak için ne dersek diyelim adam iyi golcü.

DNA-TS
11.12.2012, 13:30
burağın golcülüğüne bizde itiraz etmiyorduk ki zaten , onu istanbul basını yapıyordu golcü değil kafa vuruşu yok falan diye şimdi adam kral oldu istanbulda diye. kişiliğinde sıkıntıları var adam gibi gitmek istiyorum deseydi en fazla 1-2 ay söverdi millet o ne yaptı ölürüm falan ayakları yaptı ilk fırsatta kaçtı.kendi bilir tuvalet kağıdı gibi kullanıp atmasınlarda bir kenara (necati ateş gibi)...

Ertuğrul ATALAY
11.12.2012, 13:50
b.yye atış serbest...
her türlü atışı haketti...

Kemal Öztel
11.12.2012, 13:52
kesinlikle tepki olacak bencede abartılacak küfürler gelecek...hatta üzerine Burak yılmaz'ın bulunduğu dolarlar bastırmak lazım

Aynen bunu yapmak lazım

Ama kaleciden hoca olur.Hele Şenol Güneşse çok da iyi olur :D

ESER
12.12.2012, 14:56
bu da benim pankart őnerim :)

bi$iktasliyim ama gs ve selcűk icin kestiririm .... b.ylmz

Tolga
12.12.2012, 16:10
bu da benim pankart őnerim :)

bi$iktasliyim ama gs ve selcűk icin kestiririm .... b.ylmz

:D :D Ben beğendim evet diyorum :) Bakalım kaç evet alıcaksın Eser abi :D

Kemal Öztel
12.12.2012, 16:23
:d :d ben beğendim evet diyorum :) bakalım kaç evet alıcaksın eser abi :d

:d:d:d

worldmaster
12.12.2012, 16:26
Onları deli edecek tek şey ezip puansız yollamak. Ama bizim kafa 100 yıl geriden geldiği için küfür ederiz sahaya madde atarız. Oyuncularımız da iğrenç oynayıp 3 tane yer. Sonra da neden böyle oldu der dururuz. Her gün pilav yiyen papaz biziz işte.

Anıl C
12.12.2012, 16:31
Onları deli edecek tek şey ezip puansız yollamak. Ama bizim kafa 100 yıl geriden geldiği için küfür ederiz sahaya madde atarız. Oyuncularımız da iğrenç oynayıp 3 tane yer. Sonra da neden böyle oldu der dururuz. Her gün pilav yiyen papaz biziz işte.

Attim imzami. Hele ki dunku mac onlari daha da hirslandiracaktir. Bu maci almamiz darbenin en buyugu olur zaten

Tolga
12.12.2012, 16:46
Burak'a ithafen Klavye Delikanlısı da denilebilir :)

Fiberoptik Kablolu Altyapısı Olmayan Şehre Hoşgeldiniz Klavye Delikanlıları :D :D :D

Nasıl bir ruh hali içerisindeyim siz tahmin edin . . .

Mert Pasa
22.12.2012, 07:07
sanirim bu konuda en guzel aciklamayi Senol Hoca yapti,evet geldiler burada oynadilar emekleri de gecti ama hic bir zaman buranin oyuncusu olmadilar.Bu macda sadece Trabzonspor ve rakibi Gayse var,birine mac boyu destek oburunu de adam ayirmadan surekli bir islik ve baski altina almak taraftarimizin tercihi degil gorevidir

mertacar
22.12.2012, 12:27
burak yılmaz bizim için ölsene ,ölseneee :D bu oçe ye iğneleyici pankartlar lazım,umarım yarın avni akeri tezehuratlarımızla yıkarız rakip takımını motive edecek davranışlardan kaçınır sanki her an 61. dakkaymış gibi çoşkulu olmak lazım.

Furkan Özdem
22.12.2012, 12:47
Bu tür maçlardan önce forumda, sosyal alemde bakınca taraftarımız gayet sağduyulu, rakibe tepkiden çok takıma destekten bahsediyor ancak ne hikmetse maçta olan takıma oluyor.

Top bizdeyken takıma destek rakipteyken ıslıkla baskı bu kadar basit ancak beceremedik bir türlü... Burak, selçuk, engin artık ğsnin oyuncuları bunu kabullenelim. Özel tepkiye hiç gerek yok.

mawro61
22.12.2012, 13:17
burak yılmaz bu takımın şampiyon kadrosunun bir oyuncusu. parasını aldı ve hakkınıda fazlası ile verdi.Trabzona gelen bir oyuncu buradan emekli olmak zorunda mı. Trabzon için ölürüm demişse doğru demiştir. Çünkü o formayı giyiyor o formayı terletiyordu.Daha iyi koşullarda daha fazla para kazanmak için başka bir takıma gitmesi kadar normal birşey olamaz.
İşyerininizde çalışırken ben asgari ücretede razıyım.Ölene kadar burada çalışırım diyor musunuz.Ve aynı şekilde şartlar ne olursa olsun çalıştığınız dönemde bu aidiyet duygusunu yaşamıyor musunuz.
egemen,burak selçuk gibi oyuncular düne kadar meydana heykeli dikilesi futbolculardı. her ne kadar kupayı alamadıysakta son 30 yıldır bize büyük sevinçler yaşatan bu oyuncuları böylesine çiğ bir bakışla değerlendirmenizi doğru bulmuyorum.Bizden ayrıldı diye bu derece nefretle yaklaşmak bana göre tam bir vefasızlıktır.
24 yaşında bir insanın,daha fazla para daha fazla şöhret ve adından daha çok söz ettirmeyi istemesi, daha sosyal ve istediği koşullarda yaşamayı arzu etmesi kadar normal bişey olamaz.Bugün sevip bağrınıza bastığınız pek çok isimde yarın bu klüpten en doğal hakkı ayrılacak.görevini yaptıktan sonrada ayrılması normal olanıdır.
bu yaklaşımın tek ve küçücük bir faydası var belki o da; 40 yıldır aynı tezahüratı söylemekten kendiside bıkmış olan taraftarımız bu vesile ile malzeme kazanıyor. takımına destek veremiyor nasılsa,arada bu insanlara küfreder,kendi takımı yerine başka takımlarla ve futbolculara ilgilenerek bir nebze destek veriyorum hissine kapılabilir.

Hamza Milet
22.12.2012, 13:19
Senin ve o satilmis selçukun Allah bir gün belasini verecek .. merak etmeyin

yavuzbaha
22.12.2012, 13:21
burak yılmaz bu takımın şampiyon kadrosunun bir oyuncusu. parasını aldı ve hakkınıda fazlası ile verdi.Trabzona gelen bir oyuncu buradan emekli olmak zorunda mı. Trabzon için ölürüm demişse doğru demiştir. Çünkü o formayı giyiyor o formayı terletiyordu.Daha iyi koşullarda daha fazla para kazanmak için başka bir takıma gitmesi kadar normal birşey olamaz.
İşyerininizde çalışırken ben asgari ücretede razıyım.Ölene kadar burada çalışırım diyor musunuz.Ve aynı şekilde şartlar ne olursa olsun çalıştığınız dönemde bu aidiyet duygusunu yaşamıyor musunuz.
egemen,burak selçuk gibi oyuncular düne kadar meydana heykeli dikilesi futbolculardı. her ne kadar kupayı alamadıysakta son 30 yıldır bize büyük sevinçler yaşatan bu oyuncuları böylesine çiğ bir bakışla değerlendirmenizi doğru bulmuyorum.Bizden ayrıldı diye bu derece nefretle yaklaşmak bana göre tam bir vefasızlıktır.
24 yaşında bir insanın,daha fazla para daha fazla şöhret ve adından daha çok söz ettirmeyi istemesi, daha sosyal ve istediği koşullarda yaşamayı arzu etmesi kadar normal bişey olamaz.Bugün sevip bağrınıza bastığınız pek çok isimde yarın bu klüpten en doğal hakkı ayrılacak.görevini yaptıktan sonrada ayrılması normal olanıdır.

bu konularda her zaman sizinle aynı paralelde düşünmüş biriyim,haklısınız ama Burak bu konuya girmiyor...Onun Trabzonspora yaptığı tam bir vefasızlık örneği

KemalisTS
22.12.2012, 13:23
Burak kim Selçuk kim Allah aşkına bu adamları tartışıyorsunuz...İsteyen istediği yere gider.Trabzonspor gibi büyük bir kulübün taraftarı kalkmış kişilerle uğraşıyor...Kendilerini bi halttan sanacaklar,yok pankart açalım bilmem ne...Görmezden gelin kardeşim...Arkamıza değil önümüze bakalım artık.

salihismet
22.12.2012, 13:31
O mac geldi, evet kiliclari cekin ve saldirin, insanlara bu maci bir hedef göstemek ne kadar
dogrudur? Sinir bozmaktan baska hicbir seye yaramayan bir baslik.
Efendim Burak Yilmaz Türkiyede Trabzonspordan baska bir takimda oynamam deyip gs ye gitti,
ne kadar önemli bir konu, Burak Trabzonspor icin yaratilmis, nasil gider baska bir takima?
eger Trabzonspor taraftari bu takintilarindan vazgecmezse hicbir yere varamazlar, alay
etmeleri icin baskalarina malzeme vermekten baska hicbir ise yaramaz bu tavirlar.

Cafer Bulur
22.12.2012, 13:32
O mac geldi, evet kiliclari cekin ve saldirin, insanlara bu maci bir hedef göstemek ne kadar
dogrudur? Sinir bozmaktan baska hicbir seye yaramayan bir baslik.
Efendim Burak Yilmaz Türkiyede Trabzonspordan baska bir takimda oynamam deyip gs ye gitti,
ne kadar önemli bir konu, Burak Trabzonspor icin yaratilmis, nasil gider baska bir takima?
eger Trabzonspor taraftari bu takintilarindan vazgecmezse hicbir yere varamazlar, alay
etmeleri icin baskalarina malzeme vermekten baska hicbir ise yaramaz bu tavirlar.

Ben yazdigim zaman bana kizdilar ama yine diyorum burak,selcuk ve umut mac öncesi tribünlere cagrilip alkislanmali,onlara mac icinde en ufak bir küfür edilmemeli!

burrows
22.12.2012, 13:41
tek dilegim colman ve zokora'nin emre itine calistigi gibi selcuk ve burak denen
istanbul yalamalarina calismasi..
bir de tepki gosterirsek adamlari havaya sokariz lafina acayip sinir oluyorum..
tepki gordukleri icin degil takimimiz kotu oynadigi icin cosuyorlar..
takim iyi olsun trabzonspor ruhuyla oynasin ne burak iti ne selcuk kopegi kalir..
dilerim mac boyunca tepkinin kralini gorurler..trabzonspor siradan bir anadolu takimi degil ki adamlara tepki gostermeyelim..
umut bulut haric hepsine tepki gosterilmeli..gozumuzun icine baka baka
yalan soyleyenlere adam muamelesi yapilmaz..
kendisini adam edenleri bir kalemde silen-istanbula satan burak ve selcuk'a mac boyunca
kufur etmek maca giden herkesin gorevidir..hele ki bonservis odeyerek aldigimiz selcuk'un bes kurus kazandirmadan
gitmesi dunya futbol tarihine gececek bir karaktersizlik-serefsizliktir..

Mahmut Yilmaz
22.12.2012, 13:59
Artık gidenin arkasında konuşarak ve ona tepki vererek,onun önemli olduğunu hissettirmek zamanı değil.
Tepkisizlik en anlamlı mesaj olacaktır.
Hele Burak böyle bir şey ile karşılaşırsa eli ayağına dolaşır.

ESER
22.12.2012, 14:21
bu yaklaşımın tek ve küçücük bir faydası var belki o da; 40 yıldır aynı tezahüratı söylemekten kendiside bıkmış olan taraftarımız bu vesile ile malzeme kazanıyor. takımına destek veremiyor nasılsa,arada bu insanlara küfreder,kendi takımı yerine başka takımlarla ve futbolculara ilgilenerek bir nebze destek veriyorum hissine kapılabilir.

dunyanin her yerinde uc kagit , ketenpere yaparak, hile hurda ile arkadan is cevirene tepki gosterilir, ustelik bu adam kariyeri coplukte iken alinip parlatilmissa. isletmenizde calisan bir adam filim firildak cevirip rakibiniz ve hasminizi isletmesinde calismaya baslasa ne hissedersiniz?onu coplukten aldi adam yapti bu camia.

Bud Spencer
22.12.2012, 14:34
tek dilegim colman ve zokora'nin emre itine calistigi gibi selcuk ve burak denen
istanbul yalamalarina calismasi..
bir de tepki gosterirsek adamlari havaya sokariz lafina acayip sinir oluyorum..
tepki gordukleri icin degil takimimiz kotu oynadigi icin cosuyorlar..
takim iyi olsun trabzonspor ruhuyla oynasin ne burak iti ne selcuk kopegi kalir..
dilerim mac boyunca tepkinin kralini gorurler..trabzonspor siradan bir anadolu takimi degil ki adamlara tepki gostermeyelim..
umut bulut haric hepsine tepki gosterilmeli..gozumuzun icine baka baka
yalan soyleyenlere adam muamelesi yapilmaz..
kendisini adam edenleri bir kalemde silen-istanbula satan burak ve selcuk'a mac boyunca
kufur etmek maca giden herkesin gorevidir..hele ki bonservis odeyerek aldigimiz selcuk'un bes kurus kazandirmadan
gitmesi dunya futbol tarihine gececek bir karaktersizlik-serefsizliktir..

+1

mawro61
22.12.2012, 14:35
Ben bu insanların bu takıma büyük katkı sağladıklarını düşünüyorum. Ve forma giydikleri dönemlerde de ellerinden geleni yaptıklarına bu formayı saygı ile ve hakkını vererek terlettiklerine inanıyorum. Sonuçtada kendince daha iyi hissedeceği bir yere gitmiş. Bunlar hayatın her alanında olacak şeyler. Böyle bir konuya küfürle protesto ile tepki verilmez.
Küfüre karşıyım ayrı bir konu ama illaki edeceksem gs maçında kalkıpta başka bir x takımına,veya bana gol atıyor diye x futbolcusuna değil,tedbirini alamayan kendi futbolcuma ederim. Veya destek vereceksem kendi futbolcumun moralini üst düzeyde tutmakla ilgilenirim.

Burak veya selçuk'a küfretmenin, gs maçında feneve sövmenin; sahada serkanı veya halili messiye dönüştüreceğine inanmıyorum.
Ama kendi futbolcumuzu alkışlarsak messi olmasada en azından ortalama bir futbolcu gibi oynaması daha muhtemel kanımca..

Ilelioglu
22.12.2012, 14:38
Bu Baslik diger Basliklarla celisiyor.

Sadece Selcuk'a, Burak'a tepki verecek kadarda mi düstük? Bu mudur yani? Diger gayseli Futbolcular senin rakibin degiller mi?

Ya hepsine ya hic!

..

Soner Albayrak
22.12.2012, 15:22
Bu başlığın açılması çok gereksiz. Herkez az çok olacakları tahmin ediyordur. Burda ne kadar yazıp çizsek boş..

Bera B.
22.12.2012, 15:53
Dün şampiyon olduğumuz senenin videolarını izliyordum youtube'dan. Engin, Umut, Selçuk ve özellikle Burak'ı görünce içim cız etmedi değil. Bunlar arasında neredeyse nefret ettiğim Engin'in bile o sene vermiş olduğu emeklerin karşılığını henüz alamadığımız şampiyonlukla vereceğiz diye düşünüyorum. Bu yukarıda saydığım 4 oyuncudan özellikle Burak'ı çok severdim, bizim takımda bayrak adam olacak ve Trabzonlu olmayan iki kişiden biriydi gözümde, diğeri de Onur'dur, en çok onun gidişi üzdü beni.

Gitmediği günlerdeki, gittiği zamanlarda yaptığı açıklamalarda şampiyonluğumuza vurgu yapan tek tük oyuncularımızdan biri olduğu için yeri bende hala ayrıdır. Kendisini hala da severim. Ama bu ayıp ettiği gerçeğini değiştirmiyor. Özel bir tepki gösterilmesi gerektiğini düşünmüyorum.

Tabi yarın protesto yapılacaktır ve gol olarak kalemize dönecektir diye düşünüyorum.

Bera B.
22.12.2012, 15:56
Her şey bir yana, bizden şb'ye giden Egemen'e diyecek de tek kelime bulamıyorum. Bana kalırsa Türk liglerindeki en aşağı futbolculardan biridir Egemen yapı olarak. Karaktere bak arkadaş ya. Asıl tepki ona verilmeli, Umut veya Burak'a değil.

Mehmet Fatih Silik
22.12.2012, 18:06
nacizane fikrimdir...

ADAM sandigimiz oyunculari kendi silahlariyla vuralim...nasil ki sözleriyle bizleri vurdular kendilerini sevdirdiler bu sefer biz onlari kendi sözleriyle yerin dibine sokalim...

Misal mi ?...

Pankart hazirlayacaksin...ve aynen onlarin agzindan cikan cümleleri yazacaksin pankartlara...

B.Y.: "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda forma giymem."

S.I.: "...Türkiye'de devam edersem Trabzonspor'dan başka takımda oynamam"

Veya onlarin bu laflarina kar$in $enol Hoca'nin sözünü de kocaman pankart olarak acabiliriz...hemde direk Maratona veya Kapaliya da olur...

bence verecegimiz en güzel tepki bu olur (:

ŞENOL GÜNEŞ: “Nereden geldiğini bilmezsen bulunduğun yerden hep şikayetçi olursun...”

Numan Yerlikaya
22.12.2012, 18:24
Anasına avradına sövün Burağın ağlasın şerefsiz

Özgür KARADENİZ
22.12.2012, 18:27
BMN Trabzonun bu pankart dusuncesiyle ilgili bi organizasyonu olamazmı..?
içerik cok güzel... 50*180 beyaz bir bez parcasına...siyah keceli kalemle bile yazsan olur...
cok maliyetli olacagını zannetmiyorum (yoktan biraz fazla)
Gercekten tokat gibi cevap olur para için bedenini bile satabilcek kıvamda olan bu insancıklara...

İskender YILMAZ
22.12.2012, 18:53
Çarşı zamanında Şikebahçe'ye imza atan Tümer Metin'e, İnönü'ye Şikebahçe formasıyla çıktığı ilk maçta hep bir ağızdan şöyle seslenmiştir;

'Gitsen ne fark eder,
Kalsan ne fark eder,
Aldığın paralar elbet bir gün biter,
Beşiktaş Çarşı'sı erkeğe küfreder,
İşte sen bu kadar zavallısın Tümer.'

Biz de bu şekilde bir tepki göstersek harika olurdu ama bizim taraftarda nerdee.. :)

digo
22.12.2012, 21:59
Adam olsaydi GSdeki sozlesmesine de 5 M. Euro yazdirirdi, ordan belli ne mal oldugu, istedigi kadar hizmet etsin, adam olan durust olur, bitmisken bunu adam etti Trabzonspor..sonra da adi profesyonellik oluyor, bunun adi karaktersizlik

zafer6161
22.12.2012, 22:02
Burak YILMAZ ‏@Byilmaz17
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.

DeAgLeMaNyAq
22.12.2012, 22:06
Ben karşılamada küfüre vs. karşıyım hele ki Umut'a helal olsun diyip Burak'ı taşlamak ne âlaka. Ama onlar bir yana Burak neden mazlum? Herkese yalan söylediği için mi?

Alper Calik
22.12.2012, 22:51
"Bizim yürümeyi öğrettiklerimiz, koşarak bizi geçmeye çalışıyorlar" Şenol Güneş

"Burak&Selçuk Avrupa dediğiniz Avrupa Yakası mı idi"

"Engin, Allah bize senin gibi Trabzonspor lu bir daha nasip etmesin"

nacizane fikrimdir...

ADAM sandigimiz oyunculari kendi silahlariyla vuralim...nasil ki sözleriyle bizleri vurdular kendilerini sevdirdiler bu sefer biz onlari kendi sözleriyle yerin dibine sokalim...

Misal mi ?...

Pankart hazirlayacaksin...ve aynen onlarin agzindan cikan cümleleri yazacaksin pankartlara...

B.Y.: "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda forma giymem."

S.I.: "...Türkiye'de devam edersem Trabzonspor'dan başka takımda oynamam"

Veya onlarin bu laflarina kar$in $enol Hoca'nin sözünü de kocaman pankart olarak acabiliriz...hemde direk Maratona veya Kapaliya da olur...

bence verecegimiz en güzel tepki bu olur (:

ŞENOL GÜNEŞ: “Nereden geldiğini bilmezsen bulunduğun yerden hep şikayetçi olursun...”