PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

isyan6161
09.12.2012, 21:16
son 4 macda 8 puan kaybetmısız saka gıbı ya..

Ahmet Öztürk
09.12.2012, 21:18
Benim anlamadigim ve kabul edemedigim konu takimin beraberligi yakaladiktan sonra oyundan düsmesidir.

O golden sonra adeta bittik,2 pas yapamadik ve rakibe teslim olduk.

Halbuki kayseri öne cikmis ve galibiyeti istiyordu ve bunu kullanmaliydik.

Özellikle adrian sac bas yolduran pas tercihleriyle takimin gardini düsürdü,belki de cok yoruldu bilemiyorum.

Maci beraberlige getirdikten sonra takimin son güclerini toplayip tekrardan baski yapmasi gerekiyordu,bunu yapamamak takimin bu aksamki en önemli eksisiydi.

+1

Demin anlatmaya çalıştım. Anlatmaya çalıştığımın Türkçe'si budur...

Cafer Bulur
09.12.2012, 21:18
Daha önce de yazdim yine yazma geregi duyuyorum,hakemlerin bizim aleyhimize kolay karar vermelerinin nedeni pasif oyunculardan olusan bir takim olmamizdir.

Bizim oyuncular haklarini savunamiyorlar,hakemin karsisina dikilip ona bize haksizlik edemezsin diyemiyorlar.

Bunu kayserili oyuncular nasil yapti gördünüz,bircok pozisyonda hakemi adeta yiyeceklerdi.

Biz ve hocamiz böyle pasif kaldigimiz sürece,haksizliklari sadece mac sonuna tasidigi sürece haksizliklara ugramaya devam edecegiz aci ama gercek bu.

Doğukan Uçan
09.12.2012, 21:20
FenerbahÇenİn aldigi galİbİyete bak bİde bİzİm kazanamadigimiz maca bak bÖyle bal olmaz bu ezİklerle bu Şekİlde olmaz futbol Şansi yok bİzde

Berkan
09.12.2012, 21:21
son 4 macda 8 puan kaybetmısız saka gıbı ya..

Son 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik , 1 mağlubiyet aldık. 8 puan nasıl kaybetmişiz anlayamadım.

cakalkerem
09.12.2012, 21:22
yine bir kırılma maçıydı ve biz yine kazanamadık...her zaman ki gibi.....Şenol Bey hiçbir zaman final maçlarını kazanamıyor malesef.....Takımı mantalite olarak hazırlayamıyor.....

bordox
09.12.2012, 21:23
Bir gazeteci de sormuyor Şenol Güneş'e Halil Altıntop'u evlatlık mı aldınız diye ona bozuluyorum,haram olsun aldığınız paralar,size gazeteci kartı verenlere yazıklar olsun.Gelecek vadeden adam olsa,tecrübesi yok olsa neyse kıyak emeklilik dedikleri bu işte.
Adrian gibi adamı daha bu sene kullanabiliyoruz bu nasıl iştir anlamadım.
Maraton yine boş saat Pazar saat 4,insan nostalji olsun diye şu maça gider,ne oldu bu şehir halkına.

meseco
09.12.2012, 21:23
Allah askina falcao nun Atletico macinda attigi 5. gole bakin. Adam tekmeye kafasini soktu. Resmen topla iceri girdi. Su golu Henrique ye izletmek lazim

fteotdgs
09.12.2012, 21:24
Bugune kadar sezon basinda kendime verdigim sozu tutamamistim ancak bugun bu macla birlikte basladim tekrar diyetime: Trabzonspor'u su kadro ve teknik ekipte koklu degisiklikler olana kadar takip etmeyecegim. Eldeki bu takimla, Senol Gunes onderligindeki teknik ekip ile hicbir sey olmaz. Ne uzayip ne kisaliriz, bir hafta surpriz bir galibiyet alir, ertesi hafta olmadik bir sonucla telafi! ederiz onu da. Bu sezonu tahminim ilk 5'te bir yerde bitiririz yine de. O da bizim basarimiz degil, tamamen Istanbul'un 3 kucukleri disindaki takimlarin vizyonsuzlugundan, hedefsizliginden olur.

isyan6161
09.12.2012, 21:24
Son 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik , 1 mağlubiyet aldık. 8 puan nasıl kaybetmişiz anlayamadım.

ıcerde..

Cafer Bulur
09.12.2012, 21:26
Senol günesin kadrosunun ofansif ama riskli bir kadro oldugunu ma cöncesinde yazmistim.

Esasinda hocanin kadro tercihi tuttu ve iyi bir futbol oynadik,bunda elestirilecek bir durum yok.

Lakin top bizde oldugunda iyi oynamamiza ragmen ilk ve ikinci yarida top rakipteyken iyi degildi,rakibe fazla alanlar biraktik ve fazla rahatsiz edemedik.

Bunda ofansif oyuncularimizin fazla olusunun büyük katkisi vardi,bunda azda olsa bir bedel ödedik.

Bunun disinda hocanin oyuncu degisikliklerinde yanlis da vardi,mesela yasin in yerine oyundan alinmasi gereken alanzinho degil halildi bana göre.

Alanzinho topu rakip sahaya tasiyordu,cikarilmasi yanlisti.

Vittek tercihi dogruydu ve golde kendini gösterdi,bu arada emre de düsüs var bunu bir kez daha gördük.

fteotdgs
09.12.2012, 21:28
bızı umutun bedduası tuttu..turkıyenın en ıyı yerlı forvetı derken adama atıp tutan futbol ozurlu cahıller sovup durdular cocuğa alın sımdı sıze henrıke janko halıl fazla bıle sızın gıbı taraftara..serkan halıl henrıke ve senol gunes bu takımdan acılen godenrılmeden bır cacık olmaz bu takımdan..

Vallaha ne yalan soyleyeyim, Umut'a dunku attigi gol gibi GS'de iken attigi her gol icin, gosterdigi her iyi performans icin beddua ediyorum. Adam bizde iken %100'luk golleri atamazdi, Ersun Yanal zamaninda bir bu, bir de Gokhan kazmasi sampiyonluktan etmislerdi o sezon.

arifberkay
09.12.2012, 21:29
Ligde iki takım yarıştırma projesi başarıyla devam ediyor...Biz gerçekten bu ligde başkanıyla hocasıyla topçusuyla bir figuranız...

isyan6161
09.12.2012, 21:30
Vallaha ne yalan soyleyeyim, Umut'a dunku attigi gol gibi GS'de iken attigi her gol icin, gosterdigi her iyi performans icin beddua ediyorum. Adam bizde iken %100'luk golleri atamazdi, Ersun Yanal zamaninda bir bu, bir de Gokhan kazmasi sampiyonluktan etmislerdi o sezon.

doğru ya umut fazla bıze henrıke halıl janko dururken..acaba kımın zamanında bu takım sampıyon oldu kımın zamanında sampıyon oluyorduda onu kesıldı..henrıke halıl janko vıtek emre 5 nı toplasan 1 umut etmez devem bu kafayla..

Cafer Bulur
09.12.2012, 21:31
Bazi oyuncularimiz oldukca yetersiz,bunu kabul etmek lazim.

Zokora sadece defansif özelligi olan bir oyuncu,bunun sikintisini cokca yasiyoruz.

Colman iyi ama istikrari olmayan bir oyuncu,bu da bizim belimizi büküyor.

Henrique kesinlikle yetersiz bir oyuncu,devre arasinda acilen gönderilmeli.

Bunun disinda cech,celustka,vittek gibi verim alamadigimiz ve gönderilmesi gereken oyuncularimiz var.

Devre arasinda özellikle almaktan ziyade oyuncular göndermemiz gerekiyor önümüzü görmek icin.

fteotdgs
09.12.2012, 21:33
doğru ya umut fazla bıze henrıke halıl janko dururken..acaba kımın zamanında bu takım sampıyon oldu kımın zamanında sampıyon oluyorduda onu kesıldı..henrıke halıl janko vıtek emre 5 nı toplasan 1 umut etmez devem bu kafayla..
Umut'un bize yeterli katkisi olmadigini anlatmaya calisiyordum. Hicbir zaman uzulmedim Umut satildigi icin. Su adini andigin adamlar da bugun satilsin, gikim cikmaz. Sirf laf olsun diye cevap yaziyorsunuz. Evet, ben devam edecegim bu kafa ile.

Berkan
09.12.2012, 21:35
Emre Güral gibi bir yeteneği kazanmak varken neden her hafta Halil ile kaybediyoruz.

Hasan Cubukcu
09.12.2012, 21:36
Kendi sahamizdaki en büyük sorun zemin , ondan sonra yine zemin ve ücüncü sorunda cimenler !!

Dünaynin parasini elin gavuruna ver cimleri yaptir ondan sonrada cimleri 1 sene icinde bok et , biz ne bicim milletiz cim yapamiyoruz birak yapmayi elin adami yapiyor biz bakimini bile yapamiyoruz .

Sucu her zaman kendimizde arayalim ondan sonra yine kendimizde , cim yapamayiz cime bakamayiz , takima destek cikamayiz,
külübe destek cikamayiz antrenör , futbolcu yöneticiye zaten destek cikmayiz ama hatalari her zaman baska birinde arariz .
Böyle düsünce oldugu zaman hic bir mevkide basari olmaz .

hodlu
09.12.2012, 21:38
Maçın ilk devresini izleyemedim. Çok iyi oynadığımız,4 topun direkten döndüğü,Henrique'nin harikalar yaratarak kaçırdığı goller bunların hepsi artık masal. Aldığınız topçu 7 metre kaleye topu atamıyorsa ona verilen paraya da harcanan zamana da yazık. Ama en büyük yazık Henrique denen adamdan halen umudu olan benim hocama.. Çok sinirliyim ağlayacak durumdayım. Bakıyorum sorumlu kişiler elleri cebinde dolaşıyor....

isyan6161
09.12.2012, 21:38
Umut'un bize yeterli katkisi olmadigini anlatmaya calisiyordum. Hicbir zaman uzulmedim Umut satildigi icin. Su adini andigin adamlar da bugun satilsin, gikim cikmaz. Sirf laf olsun diye cevap yaziyorsunuz. Evet, ben devam edecegim bu kafa ile.
umut son 20 yılda trabzonsporda oynayan en ıstıkrarlı takımına attığı gollerle yaptığı asıstlerle dahası mucadelesı ve hırısyla en cok yarar sağlayan forvet oyuncusudur hamıden sonra bunu sadece ıstatıstıkler soylemıyor aklıbasında her taraftar bunu gorur..fazla soze ve uzatmaya gerek yok zatene lımızdekıelrın kıymetını hep yıtırınce anlıyoruz ..

OrkHun
09.12.2012, 21:39
la bu serkan daha ne yapacak da kendini beğendirecek. sanırsın lig cafu'lardan maicon'lardan geçilmiyor. bi kaç maçtır gayet iyi işte adam türkiye standartlarında. 5 yıl sonra şifremi bulup giriş yaptım la yorumlara dayanamayıp

Berkan
09.12.2012, 21:40
Devre arasında 1461 den en az 2 futbolcuyu takıma oturtmalıyız. Elimizdeki Emre Güral ve Zeki Yavru da ilk 11 de oynatılmalı.

Alika87
09.12.2012, 21:41
http://img11.imageshack.us/img11/4408/a9sbvpfciaizful.jpg

taraftar gözlerini de kapatmis, ay ne romantikmis :D

Tayfun Aydın
09.12.2012, 21:45
umut son 20 yılda trabzonsporda oynayan en ıstıkrarlı takımına attığı gollerle yaptığı asıstlerle dahası mucadelesı ve hırısyla en cok yarar sağlayan forvet oyuncusudur hamıden sonra bunu sadece ıstatıstıkler soylemıyor aklıbasında her taraftar bunu gorur..fazla soze ve uzatmaya gerek yok zatene lımızdekıelrın kıymetını hep yıtırınce anlıyoruz ..

Futbol ve rakamlar.Bazen çok şey anlatırlar bazen hçbirşey. Mesela umut un eskişehir de penaltı npktasından kaleciye nişanlığı topu onlarca istatistik içinde bulamazsın

O adamın Trabzon da kaçırdıklarıyla şimdi gayse da attıklarını görünce kendisine olan İSTATİSTİKİ saygım ve sevgim daha da artıyor.

serdaracıl
09.12.2012, 21:46
bızı umutun bedduası tuttu..turkıyenın en ıyı yerlı forvetı derken adama atıp tutan futbol ozurlu cahıller sovup durdular cocuğa alın sımdı sıze henrıke janko halıl fazla bıle sızın gıbı taraftara..serkan halıl henrıke ve senol gunes bu takımdan acılen godenrılmeden bır cacık olmaz bu takımdan..

İbretlik yorum. Bir yanda umut'a sahip çıkıldığı iddiası diğer yanda kelle avcılığı. Hangisi inandırıcı

yavuzbaha
09.12.2012, 21:47
yapacak bişey yok,oyuncularımız bazı arkadaşlara süper geliyor ama gerçeği görelim arkadaşlar oyuncularımızı 3 çeşit sınıflandırabiliriz
1.)vasataltı
2.)vasat
3.)vasatın az üstü
takımımızda şöyle yıldız denecek tek 1 oyuncu dahi yok...olcan,Alanz,Adrian biraz yıldıza yakın gibi dursalar da inanın yıldız felan değiller,olamazlar...tek tek özelliklerini anlatmaya gerek yok
peki niye bu haldeyiz...
bikere şampiyonluk gidince travma oldu,takımın dalı budağı kırıldı,iyi futbolcuda da arzu kalmadı,dağıldı gittiler ve bu durum bizim gibi takımlar için çok zor bi süreç...çünki tekrar süper takım yapmanız çok zor niye mi?burası önemli...
Çünki Türkiye süper liginde hangi iyi oyuncu hangi sivrilen bir oyuncu varsa doğal olarak ilk hedefi 3 takımdan biridir,Ancak bu 3 takımdan birine kapağı atamayan futbolcuyu alabiliriz (istisnası olabilir bunun ama adı üstünde "istisna")bunu değiştiremezsiniz,bu kızların genelde zengin kocayı tercih etmesi gibi bişey...bununla nasıl başa çıkarsınız,süper bir menajer ve özel bir hocanız varsa biraz daha tercih edi,lme şansınız yükselir....geriye ne kalıyor çok iyi yabancılar almalısınız,işte burada yönetimsel olarak müthiş çuvallıyoruz,resim çektirdiğimiz golcu ellerimizden alınıyor(ndoye),kampımıza gelen topçu bjk ya gidiyor(yusuf şimşek),dünya çapında golcümüzü elimizde tutamıyoruz,Türkiye nin en iyi ortasahası bizdeyken elde tutamıyoruz,öyle oldu böyle oldu ama neticede gs takımı resmen iyi oyuncularımız cımbızla toplayıp alıyor....bu manzara bu takımdan nasıl bişey yapmasını bekleyebiliriz ki...Nevzat şakarın asbaşaknı olduğu kulup için belki de normal şeylerdir bunlar...neyse

Kemal Öztel
09.12.2012, 21:48
Bugun adriana yapılan hareket %100 penaltı değil miydi neden hiç tartışılmadı ya da henriquenin pozisyonu o golü bir forvet değil kaleci bile atardı yoksa ben mi bu iki pozisyonu abartıyorum ?

isyan6161
09.12.2012, 21:48
Futbol ve rakamlar.Bazen çok şey anlatırlar bazen hçbirşey. Mesela umut un eskişehir de penaltı npktasından kaleciye nişanlığı topu onlarca istatistik içinde bulamazsın

O adamın Trabzon da kaçırdıklarıyla şimdi gayse da attıklarını görünce kendisine olan İSTATİSTİKİ saygım ve sevgim daha da artıyor.

nedense hep kacırdıkları akılda kalıyor buda kotu nıyetı ortaya cıkarıyor demekkı hala akıllanmamısız ozaman soylencek fazla bırsey yok bıze hersey mustahak ..fazla uzatmaya gerek yok ama değısmeyen tekbır gercek vardır ıstatıstıkler yalan soylemez..

Tayfun Aydın
09.12.2012, 21:49
la bu serkan daha ne yapacak da kendini beğendirecek. sanırsın lig cafu'lardan maicon'lardan geçilmiyor. bi kaç maçtır gayet iyi işte adam türkiye standartlarında. 5 yıl sonra şifremi bulup giriş yaptım la yorumlara dayanamayıp

Bizim kalenin önünden topu alacak gidip golü atacak.

Arkasında bekleyen yoktu formu düştü şimdi Zeki aç kurt gibi bekliyor biliyor ki bir maç kötü olsa Zeki kapacak formayı yırtıyor kendini.

serdaracıl
09.12.2012, 21:50
Senol günesin kadrosunun ofansif ama riskli bir kadro oldugunu ma cöncesinde yazmistim.

Esasinda hocanin kadro tercihi tuttu ve iyi bir futbol oynadik,bunda elestirilecek bir durum yok.

Lakin top bizde oldugunda iyi oynamamiza ragmen ilk ve ikinci yarida top rakipteyken iyi degildi,rakibe fazla alanlar biraktik ve fazla rahatsiz edemedik.

Bunda ofansif oyuncularimizin fazla olusunun büyük katkisi vardi,bunda azda olsa bir bedel ödedik.

Bunun disinda hocanin oyuncu degisikliklerinde yanlis da vardi,mesela yasin in yerine oyundan alinmasi gereken alanzinho degil halildi bana göre.

Alanzinho topu rakip sahaya tasiyordu,cikarilmasi yanlisti.

Vittek tercihi dogruydu ve golde kendini gösterdi,bu arada emre de düsüs var bunu bir kez daha gördük.

Zokora Efendi'nin oynuyormuş gibi yapması bence bunda etkiliydi

Tayfun Aydın
09.12.2012, 21:52
nedense hep kacırdıkları akılda kalıyor buda kotu nıyetı ortaya cıkarıyor demekkı hala akıllanmamısız ozaman soylencek fazla bırsey yok bıze hersey mustahak ..fazla uzatmaya gerek yok ama değısmeyen tekbır gercek vardır ıstatıstıkler yalan soylemez..

Valla kardeş umut için seninle tartışmaya girmek istemem bu gözler Şota yı Hamiyi Vugrinec i Fatih Tekke yi seyretti şu an kilerin berbat olması umut un Trabzonspor tarihinin en beceriksiz forvetlerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmez.

kalavara
09.12.2012, 22:00
serkan bugün çok iyi oynadı, emerson da iyi olunca pozisyon bolluğu yaşadık, modern futbol iki orta saha oyuncusu ve iki bek üzerine kurulu, bu oyuncularınız iyi olacak...!!!

bugün takım 75 dakika çok iyi mücadele etti ve genelde iyi organize oldu, puan kaybedeceksek ya da yenileceksek bu böyle olsun, oyuncular maçı istediklerini belli ettsinler, hemen küsüp oynundan düşmek trabzonspora yakışmaz!

oyuncularımızın tümünün ayağına sağlık ama bize epey borçları birikti :)

halil takımın önemli bir parçasıydı, yuhalanma işi son derece saygısızca, mücadele mi etmedi halil, alasını yaptı, kim ne derse desin halil adamdır ve iyi topçudur, yuhalayanlar öfke körlüğü içindedir!!!

isyan6161
09.12.2012, 22:02
Valla kardeş umut için seninle tartışmaya girmek istemem bu gözler Şota yı Hamiyi Vugrinec i Fatih Tekke yi seyretti şu an kilerin berbat olması umut un Trabzonspor tarihinin en beceriksiz forvetlerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmez.

tartısmaya gerek yok zaten ben yerlı forvetlerden bahsedıyorum trabzonsporlu bırkac taraftar umuta takmıs olması gerceğı ağzıyla kus tutsa bunlara yaranamayacağı gerceğıde umut bulutun su anda turkıyenın en ıyı yerlı yırtıcı santraforu olduğu gerceğınıde değıstırmez..boyle taraftar kıtlesı olan bır klupde ıyı bıle oynadı adam yuhalanırken ben herzaman soyledım bu adam bır ıstanbul takımında oynasın baskı olmasın takımda ıyı ve kalıtelı olsun gol kralı olur dıye her sene..zaman benı haklı cıkardı..varın sız umutu beğenmeyın..tekke bu takımda kac yıl oynamıs ne vermıs gol kralı olmanın dısında ıs gol kralı olmakla bıtseydı burak tekkeden once gelır bu mantıkla ..umut kac yıl oynamıs ne vermıs kac gol atmıs kac asıst yapmıs bak bakalım bı gercı baksanda bısey değısmeyeceğını sanmıyorum..

Onur Civelek61
09.12.2012, 22:15
O Umut 1 sezon 15 değilde 20 gol atsa şampiyon olurduk.Altıpasdan kaçırdığı golleri bi hatırlayın.Hala Umut umut umutttt...Ya bizden uzak olsun isterse İngiltere de gol kralı olsun.Boşverin ya...

yorumsuz6117
09.12.2012, 22:18
saddasasdsad

http://s1.directupload.net/images/121209/qqp2lga5.swf

ahmed1967
09.12.2012, 22:21
kayseriyi eziyoruz ama yenemiyoruz..benim bu maçtan çıkardıığım iki sonuç var ve bunun içinde "şanssızlık" değil. büyük takım bırak ezdiği maçı oynamadığı maçı bile alır bakıyorum bizim bir değil beş değil kaç defa ezdiğimiz maçı alamıyoruz sayamadım artık..diğer sonuç, direkler dışındaki net pozisyonlarda topa son vuran arkadaşların beceriksizliği ,cılız vuruşları hatta vuramayışları....bunların olmaması lazım..evet hakem hataları vardı evet toplar direekten döndü ama yeneceksin baba yeneceksin ben bilmem..

yukarıdaki güncel tartışma konusu ile ilgili olarak, umutun ise mehmet yılmazla birlikte benim gördüğüm en yeteneksiz ve takıma zararı olan saç baş yolduran iki oyuncumuz olduğunu düşünüyorum.

Doğukan Uçan
09.12.2012, 22:24
n doye gibi bir adamı kaçırmasa şuan açık ara 15 golü geçmişti

Cafer Bulur
09.12.2012, 22:26
Umut hakkinda bir cit sözde ben yazmak istiyorum.

Buralarda umut u cokca elestirdik,buna bende dahilim ama su umut u begenmemek bile ilginc.

Umut su anki takimimizda olsaydi en az 6 golü vardi ve her mac formasinin hakkini vermisti,ikide bir zirt pirt sakatligi olmazdi.

Umut un kiymetini bilemedik,bunu kabul etmeliyiz...

orhan42
09.12.2012, 22:29
Stadyumdakişikeci şerefsiz adrian'ın pozisyonuna penaltı değil diyor resmen..Caner denen zibidi için yeri göğü inletmişlerdi..Konuşsana şenol hocam konuş..

Fatih Özkan
09.12.2012, 22:30
Umut hakkinda bir cit sözde ben yazmak istiyorum.

Buralarda umut u cokca elestirdik,buna bende dahilim ama su umut u begenmemek bile ilginc.

Umut su anki takimimizda olsaydi en az 6 golü vardi ve her mac formasinin hakkini vermisti,ikide bir zirt pirt sakatligi olmazdi.

Umut un kiymetini bilemedik,bunu kabul etmeliyiz...

Bunu söylemek için biraz geç olmadı mı acaba ?
Hatayı kabullenmek marifet mi yani ?

Tayfun Aydın
09.12.2012, 22:32
tartısmaya gerek yok zaten ben yerlı forvetlerden bahsedıyorum trabzonsporlu bırkac taraftar umuta takmıs olması gerceğı ağzıyla kus tutsa bunlara yaranamayacağı gerceğıde umut bulutun su anda turkıyenın en ıyı yerlı yırtıcı santraforu olduğu gerceğınıde değıstırmez..boyle taraftar kıtlesı olan bır klupde ıyı bıle oynadı adam yuhalanırken ben herzaman soyledım bu adam bır ıstanbul takımında oynasın baskı olmasın takımda ıyı ve kalıtelı olsun gol kralı olur dıye her sene..zaman benı haklı cıkardı..varın sız umutu beğenmeyın..tekke bu takımda kac yıl oynamıs ne vermıs gol kralı olmanın dısında ıs gol kralı olmakla bıtseydı burak tekkeden once gelır bu mantıkla ..umut kac yıl oynamıs ne vermıs kac gol atmıs kac asıst yapmıs bak bakalım bı gercı baksanda bısey değısmeyeceğını sanmıyorum..

Kardeş sen ne anlatıyon ben ne anlatıyom sen hala sayılar rakamlar diyorsun.Rakamları iyi olan şampiyon olmuyor. Futbol da topla %70 oynayan her maçı kazanamıyor. Trabzonspor un santraforu bir zahmet bir sezonda 15 gol atsın 5 asist yapsın. Sen de git bak 4 tane maç verecem sana umut efendi ne yapmış neye mal olmuş incele.Trabzonda Denizli Konya ve İBB maçları Ersun Yanal dönemi ve 2 yıl önceki eskişehir maçı. Şimdi bu adamın her tarafı istatistik olsa ne yazar. Adam sana net 2 şampiyonluğa mal olmuş. Gerisi rakam teferruat. Bu arada baskı demişssin Fransa da üstünde ne tarz bir baskı vardı 100. golü de bizde attı.
Ha gitti gayse de vurduğu giriyor bizde de saç baş yolduruyor du hiç de özlemiyorum.

orhan42
09.12.2012, 22:36
Kel ölür sırma saçlı olur.Umut'a methiye düzenler acaba O buradayken neredeydiler.Burak denen adamı anlarım derdi para ve İstanbul'du..Ama Umut resmen kaçtı,kalmak zorunda kaldı..Tren kaçalı 2 yıl oluyor değerini - ki bana göre vardı değeri- o zaman bilecektiniz..

Cafer Bulur
09.12.2012, 22:38
Bunu söylemek için biraz geç olmadı mı acaba ?
Hatayı kabullenmek marifet mi yani ?

Umut u elestirdim ama umut bu takimin forveti olamaz,gitmelidir demedim arada fark var.

Uyanik olup da gs araya girmeden alaydik,suclu bizmi olduk simdi?:)

Ilelioglu
09.12.2012, 22:38
Kacirdigimiz goller eyvallahda, takimin ikinci yari oynadigi oyun ne idi?

Serkan'in, Adrian kaptirdigi toplar. Mustafa'nin düsünmeden oynamasi. Yedekten gelip katki yapmasi gereken Yasin ve Emre.

Bu takimin cok daha ekmek yemesi lazim.

Ha birde Trabzonlu Gencler, dakika olmus 80, biraz macin havasina girip hakemi baski altina alip rakibi hataya zorlayacaklari yerde, tezahürat yapadurdular.

Yapilan tezahüratin kime ne gibi bir faydasi var? Ic saha avantaji nerede?

Biz Inönü'de, Kadiköy'de, Kayseri'de maca ciktik mi top bizdeyken isliktan gecilmiyor. Avni Aker'de ise hakem aleyhimize hatali karar vermis kimin umrunda.

..

ağasarlı
09.12.2012, 22:39
1. hazırlık kampı: şenol hoca vittek ve halilin performansına göre forvet bakacaktı...
2. hazırlık dönemi gene şenol hocam vittek ve halilin performansına göre forvet aldıracaktı....
hala daha halil ve vittekin performansını göremediysek ne diyeyim bilmem...
janko gibi bir forvet alıyorsun.. adam iyidir kötüdür tartışılır ama.bir gerçek var ki sen türkiyenin en iyi yerli striker forvetini kaptırmışsın yerine onunla uzaktan yakından alakası olmayan jankoyu almışşsın!!! üç beş milyon dolar yüzünden n' doye gibi bir canavarı aldırmadılar... bu kaybettiğimiz maçlardan kaybettiğimiz gelirle kaç n doye alırdık?? yazık ki ne yazık.. ( halile 80 dk sabredilmesine ve sol kanat yasinden bir sağ kanat yapılmaya çalışılmasınından hiç bahsetmeyeceğim bile)... 2 sezon önce küme düşmekten kurtulup, bizim şampiyon kadromuzu elimizden alıp ona takviye yapan gayseyi örneğini görmuyosun ey yönetim ; bitti , battı, bu sene kümeye düşer dediğin bjk nin, genç ve tecrübeli oyuncularla kurduğu yeni yapılanmayla neler yaptığınıda mı göremediler ??.. bu forum geçen sene boyunca ısrarla oğuzhanı istedi hatta onun babası bile geçen yıl oğlunun Trabzonsporda oynaması istediğini belirtti.. bizimkiler 500 bin doları çok gördüler. ulan o kadar ısrar edildi ki bu forumda oğuzhan , gavur olsa imana gelir kalbi yumuşar, o oyuncuyu alırdı....

oyun olarak iyiydik kabul edelim ama, bu mantaliyetle bu sezon 1 ileri 2 geri, fala beklentim kalmadı artık....

son olarak ; herşeye rağmen gelecek hafta ibb maçında olacağım, soğuktan titresemde bir yandan takımımı desteklerken, diğer yandan tüm bu olanları unutmaya çalışacağım.. ( taraftarın avniakeri neden boş bıraktığını unuturmuyum bilinmez.!!) ( neden ibb maçındayım?? çünkü şampiyon olduğumuz yılı hatırlarım hep ibb maçında.. 61 bin kişiydik, -3-4 derceydi üşüyorduk, ama mutluytuk o yıl.......

bariskaratas
09.12.2012, 22:40
2 net penaltı bu maçta, 2 net penaltı dünki maçta. hala 1461 in kalan maçının kararı vermediler.
Neler oluyor???

Ilelioglu
09.12.2012, 22:40
Umut diye aglamaya gerek yok, Altintop, Janko, Henri, Vittek'i alacagina alirsin N'Doye'yi yaninada Emre, Muhammet gibi isimleri eklersin tamam.

Transfer Politikasi inanilmaz kötü, düzelecegide yok.

..

serdaracıl
09.12.2012, 22:41
genclere şans verelim kaybetcek bişey kalmadi

Ilelioglu
09.12.2012, 22:42
Serkan'in oynadigi oyunu Zeki'de oynar, Celu'da. Bare gencler oynasin belki iyi bir cikis yakalarlar.

..

Cafer Bulur
Kacirdigimiz goller eyvallahda, takimin ikinci yari oynadigi oyun ne idi?

Serkan'in, Adrian kaptirdigi toplar. Mustafa'nin düsünmeden oynamasi. Yedekten gelip katki yapmasi gereken Yasin ve Emre.

Bu takimin cok daha ekmek yemesi lazim.

Ha birde Trabzonlu Gencler, dakika olmus 80, biraz macin havasina girip hakemi baski altina alip rakibi hataya zorlayacaklari yerde, tezahürat yapadurdular.

Yapilan tezahüratin kime ne gibi bir faydasi var? Ic saha avantaji nerede?

Biz Inönü'de, Kadiköy'de, Kayseri'de maca ciktik mi top bizdeyken isliktan gecilmiyor. Avni Aker'de ise hakem aleyhimize hatali karar vermis kimin umrunda.

..
Aynen,biz gercek anlamda taraftar ve takim olamayiz.

Sadece taraftar mi,hakemin kararlarina onur gibi isyan eden baska bir oyuncumuz varmiydi?

Bu takim basariya ulasmak icin fazla pasif,zaten kalitemiz üsüt düzeyde degil bir de oyuncular olan bitene ses cikarmazlarsa cekilmez bir takim oluyoruz...

hüseyin1975
Bugun adriana yapılan hareket %100 penaltı değil miydi neden hiç tartışılmadı ya da henriquenin pozisyonu o golü bir forvet değil kaleci bile atardı yoksa ben mi bu iki pozisyonu abartıyorum ?
O golü kesin atmaliydi bencede.
Adriana yapilan bariz penalti bana göre, adama resmen arkadan tekme attilar.

ahmed1967
09.12.2012, 22:43
adrian ın rövaşata harikaydı bu arada. ama bizim taraftarın uyuşukluğu stadı bordo maviye bürüyememesi en güzel anları bile gölgeler.

Ilelioglu
09.12.2012, 22:45
Aynen,biz gercek anlamda taraftar ve takim olamayiz.

Sadece taraftar mi,hakemin kararlarina onur gibi isyan eden baska bir oyuncumuz varmiydi?

Bu takim basariya ulasmak icin fazla pasif,zaten kalitemiz üsüt düzeyde degil bir de oyuncular olan bitene ses cikarmazlarsa cekilmez bir takim oluyoruz...

Onur hakeme itiraz ediyor, Trabzonlu Gencler laylaylom yapiyor. Anladik 90.dakika hic susmadan destek verebiliyorsunuz, bir kerede siz mac kazandirin be. Su maci alsak gerisi gelecekti, ama yok yok yok.

..

Ilelioglu
09.12.2012, 22:46
O golü kesin atmaliydi bencede.
Adriana yapilan bariz penalti bana göre, adama resmen arkadan tekme attilar.

Evet topla alakasi yoktu Abdullah'in. Ama bu statta her hakem kafasina göre calar gider. Eskisehir macinda da bir penaltimiz verilmedi 0-0 ken.

..

Cafer Bulur
09.12.2012, 22:49
Onur hakeme itiraz ediyor, Trabzonlu Gencler laylaylom yapiyor. Anladik 90.dakika hic susmadan destek verebiliyorsunuz, bir kerede siz mac kazandirin be. Su maci alsak gerisi gelecekti, ama yok yok yok.

..

Taraftar dedigin maci yasar ve yasatir.

Bizde bu yok,alakasiz bir sekilde tezahürat yapiliyor ve bu bile olmasi gereken düzeyde degil.

Buna ragmen takimdaki bircok oyuncunun yetersizliklerini de gözardi edemeyiz,bütün sucu taraftara atmak da dogru degil bu da kesin.

hüseyin1975
09.12.2012, 22:52
Taraftar dedigin maci yasar ve yasatir.

Bizde bu yok,alakasiz bir sekilde tezahürat yapiliyor ve bu bile olmasi gereken düzeyde degil.

Buna ragmen takimdaki bircok oyuncunun yetersizliklerini de gözardi edemeyiz,bütün sucu taraftara atmak da dogru degil bu da kesin.
Yahu zaten tribünler bos ve bu bize yakismiyor en basindan.
Mac boyuncada herkes ufak ufak ayri telden caliyor, hic beraber calisilmis birsey yok.:mad:

Yaşar
09.12.2012, 22:56
Ben taraftar olsam bugünkü takımı alkışlardım.
Müthiş keyif aldığım ve stresin de en güzelini yaşadığım bir 60 dakika izledim.

hodlu
09.12.2012, 22:58
Henrique maşallah nazar değmesin ama inanılmaz goller kaçırmaya devam ediyor. Yaa ne yazalım bu adamla ilgili bilmiyorum. Alanlara üstün hizmet madalyası falan takmak lazım...

gökçay61
09.12.2012, 23:08
takımı lig başından beri ilk kez beğendim. hakemi konuşmaya bile gerek yok net 2 penaltıyı vermedi. ancak her şeye rağmen halilin 80 dakka oyunda kalması ne demek? yada bu henrique ye hala daha güvenip oynatmak ne demek? takımda bariz göze çarpan bir sorun var o da defans defans defans.. janko'nun alternatifi satış listesine konulan vittek! ve o vittek sana golü attıran asisti yaptı! senol güneşin ne kadrosu var ne sistemi var ne de antrenörlük bilgisi var. karambole top oynuyoruz. Allah'tan askere gidecem aralıkda yoksa bu yıl bu takımla bitmez :)

nakzo
Bak elİn oĞlu nasil Çevİrİyor maÇi fener 10 dk. Baki yapiyor aliyor ÜÇ puani bİzmkİler anca fakİr tesllİsİ kayserİyİ dahİl yenemİyoruz sİvasin 4 attiĞi gayserİyİ ama olsun Şansimiz yokk gs ye beŞ atarlar

Erdinç Dilek
şans olursa yanımızda yeniyoruz olmazsa yenemiyoruz işimiz şansa kaldı gidiyor... yorum yapmak istemediğim bir maç

hodlu
09.12.2012, 23:14
Hakemler ile ilgili Trabzonspor Yönetim Kurulu başkan ve üyelerinden bir zat ne zaman çıkıp eleştri yapacak. Ne zaman MHK'yi sallayacak. Ne zaman Tv'lere çıkıp sezon başından beri yapılan hakem hatalarını maç maç anlatacak. Bariz gollerimiz verilmiyor,penaltılarımız verilmiyor,faulleri zaten hiç saymıyorum; 4-5 hafta üst üste Pazartesi oynuyoruz ama bir Allahın kulu konuşmuyor. Şenol hoca bu gece hakemlere sallamış ama bu onun işi değil ki. Yazıklar olsun kim bu sessizlikten besleniyorsa....

yaranozlu
09.12.2012, 23:15
Trabzonsporda olan kardeş takım isteği nedir anlamıyorum Ne kadar gereksiz şehir varsa kardeş takım olacak bize. Traibünlerde başka takım atkıları, öyle alakasız ki, ankaragücüden tut, urfa, göztepe, karşıyaka vs. şimdi bir de plaka kutlamaları başladı. 38de Kayseri diye bağırmak nedir ya? kardeş takım aranıyorsa git akçaabat, of, sürmene, arsin, araklı, beşikdüzü... bak bi sürü var. adamın midesi bulanıyor!

sbay
09.12.2012, 23:18
Beşiktaş ve Trabzonspor iddialarına cevap
İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un Kamerunlu golcüsü Pierre Webo, Beşiktaş ve Trabzonspor'un kendisiyle ilgilenmesi hakkında açıklama yaptı.

..................

BEŞİKTAŞ VE TRABZONSPOR İDDİALARINA CEVAP
Webo, bir gazetecinin ''Beşiktaş ve Trabzonspor devre arasında seni transfer etmek istiyor. Bu konuda ne düşünüyorsun?'' şeklindeki sorusu üzerine, ''Tabii ki bu kulüplerin benimle ilgilenmiş olması, beni mutlu ediyor. Ancak öncelikli amacım kendi kulübümde başarılı olmak. Bunlar hoş şeyler ama önceliğim takımıma daha faydalı olabilmek'' ifadelerini kullandı.
Ekrem Ekşioğlu ise Fenerbahçeli futbolcuların ayaklarına değen ilk topta golü yediklerini vurgulayarak, ''Gol moralimizi bozmadı. Oyunu dengede tuttuk ve beraberliği yakaladık. Fakat ikinci yarıda ilk yarıda yaptıklarımızı yapamadık. Duran toptan bir gol yedik. Takım halinde iyi mücadele ettik'' şeklinde konuştu.

Tahir61
09.12.2012, 23:22
şu anki form durumları değil kapasitelerine göre:

-----------------onur---------------

--????------?????-------bamba-----emerson---

--------------zokora-------------------------

------colman------adrian-----olcan-----

----------halil----?????----------

sağbek: serkan zeki celu ile bu sene idare eder

stoper:giray ve mustafa yetmez bambanın yanına iyi bir adam lazım

fovrvet: (ahh n'doye)

devre arası webo veya necati transferi ile bile şampiyonluk yarışının içinde çok rahat oluruz

yobo tarzı bir stoper ve alper... daha ne isterim ki

Mehmet SELEN
09.12.2012, 23:28
Umut u elestirdim ama umut bu takimin forveti olamaz,gitmelidir demedim arada fark var.

Uyanik olup da gs araya girmeden alaydik,suclu bizmi olduk simdi?:)

Gs den önce davransakta Umut bize gelmezdi.Sanırım bi görüşmede oldu.Trabzonda Trabzonlu olmayan oyuncuyu tumak zor.Bu biraz şehrin yapısı biraz da taraftardan kaynaklanıyor.

tarsus
09.12.2012, 23:28
Sakin kafayla macin ozetletini izledim ve kesinlikle hakem bize katliam yapmis.adriana ceza sahasinda resmen vurulmus ve penatliyi yemis,yasinin pozisyonundada gurcu oyuncu resmen taban girerken yadinin ayagina vurmus buda net penalti.ayrica golu atan salih hakem tarafindan kollanip kirmiziyi gormeden oynamis hayret valla

lazo1967_61
09.12.2012, 23:32
onur
celu........bamba.......giray......emerson
...........alper.....colman....................
henrique.................................Adiran
.............nobre........cenk.................

bu takimi kurmamiz gerek
bence henrique guzel bi mac yapti
ama kalenin onunde beceriksizdi
o cikti takim koptu

murat3861
09.12.2012, 23:41
sonuca çok üzüldüm ama özellikle ilk yarıdaki oyunu çok sevdim.böyle oynayıp kaybedelim.bence takımımız yavaş yavaş oturuyor.janko bu takımda oynayamaz,henrike bile ondan daha verimli oynuyor.takım ve seyirci hakeme daha çok baskı yapmalı.

Oruç
09.12.2012, 23:47
Taraftarımız kendi oyuncusunu yuhalamaktan hakemleri unutuyor çoğu zaman.

:)

asilhamsi
09.12.2012, 23:48
Bu umut muhabbeti iyice sıktı.Cincon forumuna gidip bol bol umutu konusabilirsiniz.

umutun kaleye giden topları dahi cıkardıgını,bos kaleye atamadıgı golleri hatırladıkca ve kacan sampiyonluguu rahmet okuyorum.

Nereye gittiyse gitti cokda .........Eger daha fazla konusacaksanız lutfen cincon forumunda konusun.

Ömer Sak
09.12.2012, 23:50
onur
celu........bamba.......giray......emerson
...........alper.....colman....................
henrique.................................Adiran
.............nobre........cenk.................

bu takimi kurmamiz gerek
bence henrique guzel bi mac yapti
ama kalenin onunde beceriksizdi
o cikti takim koptu

Bende katiliyorum Henrique forvet oldugu icin kendisinden gol bekliyoruz ancak bence kendisinden iyi kanat oyuncusu olur.

yatara
09.12.2012, 23:51
Allahin Izniyle Halil Altintopu bir yoliyabilirsek cok güzel olacak, Umutu güldük güldük basimiza ondanda kötüsü geldi.
Emre Güral da abartirildigi kadar iyi bir topcu degil, 4-5 Mac oynadi bu Sezon en az ve hic birinde Bursaspor maci haric ayagina top degdini görmedim

Oruç
09.12.2012, 23:52
Bende katiliyorum Henrique forvet oldugu icin kendisinden gol bekliyoruz ancak bence kendisinden iyi kanat oyuncusu olur.

Daha önce de 'bu adam kanatta oynamaz, oynayamaz...' deniyordu sanki.

:)

Tahir61
09.12.2012, 23:54
betis-barça maçını izliyorum 90+ 3 te betis korner kazandı tüm stad penaltı kazanmış gibi sevindi bir heyecn bir kıpırdama oldu

ingiltere de taçlara bile böyle seviniyorlar bizim taraftarı hep üç kızkardeşin taraftarıyla kıyasladık onlar da gitti çalıntı bestelerle taklit yapmaya başladı zamanında ispanyol ingilizlerle kıyaslasaydık kendimizi daha iyi olurdu:)
şimdi futbolumuzu da bu yavşakları baz alarak eleştirmeyelim betis i evertonu tottenhamı baz alalım:)

Samet Yildirim
10.12.2012, 00:00
Cok cok iyi oynadik ozellikle 65 e kadar ama olmadi...iyi yoldayiz...

Oğuzhan
10.12.2012, 00:01
Geçiniz bu hikayeleri. Futbol parayla oynanıyor acı ama gerçek bu.

Evet parayla oynanıyor ve onların bizden çok parası var. Daha ne uzatıyorsunuz yok olsaydı dursaydı durur mu adam bizden büyük, bizden daha çok para veren yer varken. Bırakın onlar versinler, ben Katar kulübüne dönüşmemizi istemiyorum.

asilhamsi
10.12.2012, 00:05
bana sovmeyin lakin henrique eger forvetin arkasında ikinci forvet olarak oynarsa cok fazla faydalı olacak.Tamam cok net gol kacırdı ama gercekten potansiyeli cok yuksek bir oyuncu.Halil icin aynı seyleri soylemek cok zor.Bence hakettiginden cok fazla sure alıyor.Vittek ise ozellikle jankonun olmadıgı maclarda olmalı.

yabancı oyunculardan bamba,emerson,zokora,adrian,alanzinho,janko 11 oynar.Colman ve henrique 11 zorlar.

Hoca vittek,cech ve saparadan vazgecti galiba.

--------------henrique-------------
--------janko-------------------------

seklinde dizilim ile cok iyi olacagını dusunuyorum.Henri kusturmeden 2 mac daha 11 de baslasa keske.

----------------------onur--------------------
serkan---------giray-----------bamba-----------emerson
-------------zokora-----------------------------------
adrian---------------alanzinho----------------olcan
------------henrique-----------------------------
------------------------janko---------------------

cok riskli ama hucumcu bir 11

ALDENİRO
10.12.2012, 00:05
bugün şenol hoca alanı çıkarmasaydı ve yenilseydik kimse hocaya bişey demezdi.

asilhamsi
10.12.2012, 00:10
benim istedigim 11 :

-----------------onur-------------------
serkan-----giray--------bamba-----emerson
-------zokora-------soner-----------------
adrian-------------------------------alanzinho
---------------henrique-----------------
--------janko-------------------------------------

ama malesef 7 oyuncu oluyor.

Bu durumda mesela sadece aykut,alper transferi yapılsa

------------------------onur--------------------
serkan-------aykut---------------bamba------------emerson
--------alper-------------soner---------------------
adrian------------------------------------alanzinho
------------------henrique----------------------------
---------janko-----------------------------------

su takım cok acayip islere imza atabilir.

asilhamsi
10.12.2012, 00:11
eger alanzinhonun yoruldugunu dusunuyorsanız girecek oyuncu sapara dır.

Ve halilin ilk 45 sonunda oyuna devam etmesi gercekten skandal.

oflu engin
10.12.2012, 00:13
futbol muhabbetine girmiyorum ama her maçı izler ve maç sonu burdaki durumu analiz etmeyi hastalık haline getirmişim.
ya ben çok safım yada çok taraflı bakıyorum,yada anlayamadığım futbol profesörleri varda ben göremiyorum.
Trabzonspor 15 haftadır beğenilmiyor,sabit onbiri yok herhafta ayrı kadro,istek yok gitmesi gereken futbolcu çok,daha doğrusu takım genelde beğenilmiyor.ve yine geneli ist takımlarından olumlu bahsediyor.en azından beğeniliyor.

15 haftanın kısadan bir analizi,kıssadan hisse;
Trabzonspor yenildiği maçlarda Eskişehir maçındada hakem hataları olmasına rağmen o maçı çıkarıyorum.ortak görüş Antalya ve bursa maçlarında yenilgiyi hakem sayesinde aldımı aldıberabere kaldığı iki maçta yüzde yüz penaltısı verilmedimi verilmedi.bunlar hem taraftarın hemde ulusal yorumcuların genelde ortak görüşümü,evet.yani en hafif niyetle 7 puan koysan üstüne lidersin.demekki taraftarın beğenmediği en kötü Trabzonspor bu hali ile hakkaniyetle bakarsan ligin en kötüsü yani lideri.bu saatten sonra bu tezimide savunmuyorum ammavelakin ne olur şu üç ezikleri örnek göstermeyin adaletli bir oyunda unutmayınki bizim en kötü halimizde bu ligde lider olur.sürçülisan ettiysek affola.ha unutmadan bana göre bu sene ligde şikecilerle yaptığımız maçla beraber en iyi ikinci maçımızdı.hatta lig başlayalı beri en göze batan maçtı diyebilirim.

Yiğit Gayretli
10.12.2012, 00:19
Herkes bir futbolcuya takıyor, Şenol Güneş'e giydiriyor falan...

Kimse de 80. dakikaya kadar susup, golü attıktan sonra bir anda gaza gelip sadece 30 saniye tezahürat yapmısını konuşmuyor!

Yahu sayın Trabzon halkı! Tam tersi olması gerekmiyor mu?

SeRHaD
10.12.2012, 00:20
Takım iyi oynadı fakat yanlış seçimler golleri kacırmamıza neden oldu.henrike ve halil yüzünden.Şenol hocanın bu gun yapacagı şey onları oynatmamak olmalıydı

Kamil Çakmak
10.12.2012, 00:27
yönetimin ve hocanın iyi kadro demeye mecbuur olmalarına rağmen, kadro sradan bir takım dır. Geriye sadece TS aşkı kalıyor.

trab61
10.12.2012, 00:29
Takim cok iyi ama gerCekten cok büyük sansizslik var takimin üstünde. Hakem hatalari olmasa su anda liderdik, Bu kadar kötü futbol oynamamiza rağmen. Bu takima sadece alper ve bitane forvet alindimi yeter. Takimimiz cok iyi ama cok şişik..

uzungöllü
10.12.2012, 00:37
bu kadar oyuncunun olup rekabetin hiç olmadığı başka takım yoktur ...

Tunga
10.12.2012, 00:37
Bu maçı yöneten hakem bir gün terk-i diyar eyleyip gömüldüğünde mezarında rahat uyuyabilirse, bunu o tribünlerde gökgürültüsü uğultusu çıkaramayan taraftar sayesinde olur.

Allah'ın cezası adam. İki penaltı.. Adrian'ınkinde resmen adam sakatlanacaktı. Ayıp be!

Salih'in de en az 2 defa kırmızı kart alması gerekiyordu.

Şanssızlık ve biraz da beceriksizlik ile 6-1 bitecek maç 1-1 bitti. Böyle efsanevi maçlar da sürekli bizi buluyor be kardeşim!

Bir küçük eleştiri Mustafa Yumlu'ya... Sevgili Mustafa bu tür Anadolu Takımları'yla oynarken hep bu gereksiz faulleri hiç gereksiz yerlerde yapıyor. Adamın zaten senin kalene gelmeye mecali yok, tek hedefi duran toplar. Yemin ederim ki, daha faul olduğunda söylenmeye başladım Mustafa'ya.

Ne gerek var kardeşim, ceza sahana girmeye mecali olmayan adamı zorla kalene getirmeye. Böyle acemice ve gereksiz faul yapılır mı?

Erdal DİLEK
10.12.2012, 00:40
aferin hepsine, canlarını dişlerine taktılar ama olmadı, sonucta hepsinin yeteneği bu kadar bu takımda olmaları onların sucu değil. teşekkür ediyorum kendilerine. . .

Tahir61
10.12.2012, 00:44
bugün şenol hoca alanı çıkarmasaydı ve yenilseydik kimse hocaya bişey demezdi.

hocam alan çıkmadan takım tam atağa çıkarken iki - üç top kaptırdı ki kayseri biraz akıllı olsa maç orada biterdi

Şenol hoca alanı çıkarabilirdi ama yerine sapara girmeliydi illaki alan çıkmayacaksa o zaman sapara yı zokoranın yanına alıp alanı tamamen ileriye atmlıydı

İleli
10.12.2012, 01:49
son 5 dakikadaki pas hatalari diyor ve kaciyorum!

Erdal DİLEK
10.12.2012, 02:08
bende macı seyrederken kızıyorum ediyorumda akşam eve elip tv deki şerefsizleri görünce takıma tek kelime edesim gelmiyor, 34 mac 102 puan alsan ne olacak yine şampiyon yapmazlar seni.

düşünme özürlü rok fener taraftarının sucu ne diyor şike olayı için, ulan 1 tanemi delikanlı yok trabzonspor taraftarının sucu ne diyecek. . .

NOT: bu aralar bu iş bitti lafı cok dillenmeye başladı tv lerde var bi operasyon yine, hadi bakalım. . .

Courage
10.12.2012, 02:09
Oyun olarak geçmiş maçlarımıza oranla çok iyiydik. Az şansımız olsa maçı alcaktık.Üst Üste 2 (hatta muhtemel ibb galibiyetide)-3 galibiyet gs maçına daha moralli çıkarablirdi bizi ama olmadı,tökezledik.

Bu arada hoca vittek'İ oyuna sokarak ne yapmak istedi anlamdım.Madem vazgeçtin göndereceksin 18 yüzü gösterme,taktik hazırlığını onun yokluğuna göre yap.Haftaya Cech'i izleriz muhtemelen (?)

ibrahim ŞEN
10.12.2012, 02:29
Oyun olarak geçmiş maçlarımıza oranla çok iyiydik. Az şansımız olsa maçı alcaktık.Üst Üste 2 (hatta muhtemel ibb galibiyetide)-3 galibiyet gs maçına daha moralli çıkarablirdi bizi ama olmadı,tökezledik.

Bu arada hoca vittek'İ oyuna sokarak ne yapmak istedi anlamdım.Madem vazgeçtin göndereceksin 18 yüzü gösterme,taktik hazırlığını onun yokluğuna göre yap.Haftaya Cech'i izleriz muhtemelen (?)

Gecen seneki gibi ilk ve tek olmaz inş :) gene kayseriye karsı iyi oynamıstık ama daha sonra gorulduki tamamen rakible alakalı.

SüRMeNe_6161
10.12.2012, 05:25
şans olsaydı maç 3.0 biterdi ama olmadı

ozturk
10.12.2012, 08:09
kötü oynarsın kazanamazsın iyi oynarsın kazanamazsın bir de şans bize gülsün :(

Faik Yılmaz
10.12.2012, 08:16
Bir kötü haber daha diyeyim sizlere......

Bugüne kadar Kayseriye Trabzonda hiç yenilmemişiz.......

Bakınız: Eskişehir , Bursa maçları.....

Maçtan önce yazdığım mesaj.....

Çok şükür yenilip yeni bir facia yaşatmadılar bizlere...

ozturk
10.12.2012, 08:17
Maçtan önce yazdığım mesaj.....

Çok şükür yenilip yeni bir facia yaşatmadılar bizlere...

Buna da sevinir olduk.

Futbolda iyileşme var ama neden rahat rahat galip gelemiyoruz.

Tam da olimpiyat öncesi çok ihtiyacımız vardı..

inadina61_08
10.12.2012, 08:17
Bizde ki parayı çarçur etme merakı ve menejerlerin diktiği incir ağacı çok uzaktakiler değil
Olcan Adın için Gaziantepspor'a 3.250.000 Euro bonservis bedeli ödenirken Olcan'ın menajeri Fazıl Özdemir'e 300.900 Euro menejerlik ücreti
Sol Bamba'ya 750.000 Euro bonservis, Bamba'nın bağlı bulunduğu menajerlik şirketi olan Sport Cover'a 339.500 Euro menajerlik ücreti ödedi.
Emre Güral için 600.000 Euro bonservis, oyuncunun menajeri olan Andreas Kirsch'e 115.000 Euro
Soner Aydoğdu'ya 2.250.000 Euro bonservis verilirken Menajer Haluk Canatar'a 350.000 Dolar ödendi
Emerson için 1.600.00 bonservis bedeli ödenirken Sport Promotion B.V. menajerlik şirketine 125.000 Euro
Yasin Öztekin için 500.000 Euro bonservis verilirken CCB Menajerlik şirketine 150.000 Euro ödendi.
Janko için 2.340.000 Euro bonservisle bedeli Sport Promotion B.V. şirketine 750.000 Euro menajerlik ücreti

Bunlar yönetimin hatası yada birilerinin kandırması Sadri Şenerin yerinde olsam bu adam ve şirketleri bir odaya tıkar temiz bir dayak atardım. menejerlik ücretlerine bak, hadi şirket desen bir yere kadar, bu oyuncularda sözleşmesi bitince kaçar, bence kulübün rızası olmadığı zamanlarda bu menejerlik ücretlerinin iadesi talep edilmeli, neyse mevzu boşa giden 2 milyon euro. Ama gördüğüm şu ki artık vermeyeceğiz, Sadri Şener kesinlikle akıllanmıştır, bu ara para diyor başka bir şey demiyor, o yüzden devre arası transfer gidecek oyunculardan elde edilecek gelire bağlı.

Asıl skandal jebrin olayında,
Bucaspor'dan transfer edilen Torric Jebrin için kulübüne 200.000 TL ödeme yapılırken Jebrin'in menajeri Onur Beziray'a kulübe ödenen ücretten daha fazlası olan 140.000 Euro ödendi.

Ertan 51
10.12.2012, 08:18
Neşet Ustanın dediği; kader kader derler de bu nasıl kader,
Arkadaş ne bitmedik bir imtahanımız varmış,bir takım bu kadar mı kadersiz,şanssız,kısmetsiz olur,
ben söyleyecek söz bulamıyorum.
Kötü oynarsın onun üzüntüsü başka olur kahrolursun,
İyi oynarsın 4 topun direkten döner yenemezsin onun üzüntüsü katmerli olur,
hakem denen kanı bozuklar 2 penaltını vermez ama elinden bişi gelmez ona ayrı bir isyan edersin,
valla bitmedik bir çilemiz varmış Allah sabır versin bizlere.

Son olarak şunu da söyleyim de içimde kalmasın,
bizim 2 bilemedin 3 yabancımızı ayıracaksın kalan hepsini yollayacaksın ama şöyle güzel bir dayak atıp öyle yollayacaksın,hepsi de kanara hazır yiyici,yazıklar olsun aldığınız para.

Faik Yılmaz
10.12.2012, 08:24
İlk yarıda çok iyi oynadık.....

3 tane rahat atabilirdik.... ( direkler yağlı olsa :) )

2.yarıda 60 dan sonra oyundan düşmeye başladık bu arada Kayseri'de %100 lük pozisyonlar buldu.....

85 ten sonra ise oyunda hiç yoktuk.....

Kayseri resmen ablukalaya aldı bizi....

Maalaesef mehter marşı gibi bir ileri bir geri giden sıradan bir takım olduk.....

gudoz81
10.12.2012, 08:44
iç saha maçlarındaki bariz hakem hataları yeni bir projenin ürünümü düşünmeden edemiyorum...

S.ÖZKAN
10.12.2012, 08:47
Dün beraberliğe üzüldüm ama kızmadım.Doğru yoldayız inşallah daha iyi olacak.

Murat Keçeci
10.12.2012, 08:49
Antalyaspor maçından beri futbolumuzda bir düzelme vardı ama yine de birşeyler eksikti fakat son iki maç özellikle gençlerbirliği ve kayseri maçlarında büyük takım gibi oynadık bize yakışan futbol bu devamını getirmeliyiz.

Maçın ilk 60 dakikasından bahsedersek alanzınho ve adrianin hem takım savunmasına katkı vermesi hemde orta sahada hareketli olup aldığı toplarla diripling yapmaları verdikleri ince paslar ve beklerinde hücum futboluna katılmasıyla maçı tek kale oyuna çevirdik ama bu seferde son vuruşlarda eksiklikler ön plana çıktı henriquenin kaçırdığı goller maçın en net gol pozisyonlarıydı o kadar yakın mesafelerden o vuruşları gol yapması gerekirdi.Son yıllarda yaşadığımız en şanssız maçlardan biri oldu hakemdende bahsetmemiz gerek çünkü verdiği kararlarla maçın skorunu doğrudan etkiledi.Adriana yapılan penaltıydı ayrıca başka bir pozisyonda yine cezasahası içinde yasine kayserili defans oyuncusunun kontrolsüz girişi var her maçtan sonra futbolcular maçın kasetini izleyip öz eleştiri yapıyorlar ya hakeminde bu maçın kasetini defalarca izlemesi lazım.

Gelelim eksilerimize performansımızı doksan dakikaya yayamadık adrian ve alanzınho 60.dkdan sonra oyundan düştüler.Henriquenin kaçırdığı golleri bir defans oyuncusu kaçırsa bir şey demem ama ofansif bir oyuncumuzun bu kadar pasif vuruşlar yapmaya hakkı yok.Yediğimiz gol kulağa küpe olması gereken bir gol daha önceki maçlarda yine aynı golü yedik demek ki o goller ders olmamış bazılarına ki hala aynı golleri yiyoruz.

Sonuç olarak futbolumuzda önemli bir ivme var ofansif olarak yardımlaşmaya başladık artık daha kolay gol pozisyonuna girebiliyoruz.Bu maçta en az üç farkı bulamayışımız tamamen beceriksizlik ve şanssızlık hatta attığımız golde kayserili futbolcuların beden dili bile ''gol yiyecektik en sonunda'' der gibiydi.Böyle maçlar senede bir iki defa gerçekleşir son iki maçtakı futbolumuzu devam ettirirsek galibiyetler seri halinde gelecektir.Puan durumuna takılmadan oynamak gerek iyi futbol hedefimiz olmalı çünkü bazen iyi oynasanda kazanamayabiliyorsun o yüzden puan durumuna bakıp da demoralize olmamak gerek.Her maçı tek tek kendi içinde değerlendirmeliyiz.

Ertuğrul ATALAY
10.12.2012, 09:02
1.direkler
2.şanssızlık
3.hakem...

sonuç bir puan...

Faik Yılmaz
10.12.2012, 09:04
Bİrazda şansın olucak....

Hadi direkleri es geçelim...

Henrinin vurduğu top rakibin arka ayağına bilinçsizce çarpıyor..... Başkaları dan dun vuruyor çarpıyor içeri giriyor bizim ki rastgele arka topuğa çarpıyor geri geliyor...

Ertuğrul ATALAY
10.12.2012, 09:04
hakem gerçekten canımızı çok yaktı...oyuncularımız her kafa topunda dirsek yedi...
verilmeyen penaltılar...çıkmayan kırmızı kart...

bir puana rağmen bence oyuncularımız ve teknik heyet taktiri hakediyor....

güneyli
10.12.2012, 09:06
Oyuncuları biraz daha aşağılarsak yuhlarsak oyunumuz ve oyuncularımızın düzeleceğine inanlar var..Halbuki dün futbol denen meretin gereklerini senebaşından buyana ilk defa yaptık..Olmadı..ÜZÜLDÜK SONUCA..Lakin ıslıklar yuhlamalar..Destek olanların sesini bastırdı..Ne vardı hepsini alkışlasanızda önümüzdeki haftalara güvenle girsek..Bizim bir ileri bir geri yapımız devam edecek ilk yarı..2.yarı takımdan ümitliyim..Şampiyonluğu aklımdan geçirmiyorum..Kişilikli futbol yeter bana..Gerisi zaten gelir..

Faik Yılmaz
10.12.2012, 09:07
yalnız şunuda es geçmeyelim.....

ilk yarıda biz oynadık....

ikinci yarıda ise kayseri oynadı.....

17-18 yaşında uşaklarla ligde tutunamaya çalışıyorlar.....

Ertuğrul ATALAY
10.12.2012, 09:09
henrikenin yerine halil çıkmalıydı...henrikenin dikine defansa dalışları iyiydi...konsantrasyonsuzluk ve stres ona o golleri attırmadı...iç sahada uzun forvet şart....bir çok kenar orta pozisyonunda kenar adamlarımız orta yerine tekrar top çevirmek zorunda kaldılar....vitek değil ama janko iç sahada oynamalı...

Ertuğrul ATALAY
10.12.2012, 09:10
yalnız şunuda es geçmeyelim.....

ilk yarıda biz oynadık....

ikinci yarıda ise kayseri oynadı.....

17-18 yaşında uşaklarla ligde tutunamaya çalışıyorlar.....

18 lik futbolcuların mücadelesi takdir edilmeli ancak....onların hava toplarıda ki dirseklerini görecek hakem lazım....avrupada oynasalar kırmızı yer otururlardı...

Burçak
10.12.2012, 09:13
24 şut, 3 direk, 1 gol
haber61

arfsigorta
10.12.2012, 09:15
Dünkü maçın her dakikası bizim hakettiğimiz bir maçtı. Onur a neredeyse hiç iş düşmedi. Avni Aker de rakip kalecilere birşeyler oluyor ama yıllardı anlayamadık ne olduğunu.

Takım hep dediğim gibi iyi ve daha da iyi olacak.

GÜVEN VE DESTEĞİMİZLE...

meseco
10.12.2012, 09:15
Az önce birşey dikkatimi çekti. kazandığımız gençlerbirliği maçına 1800 yorum yazılırken bu maç için 2100 yorum olmuş. Demekki gerçekten iyi oynamışız ve iyi yoldayız.

Sami Kuk
10.12.2012, 09:17
Arkadaşlar Ben yarın Askere gidiyorum , burda istemeden olsa kırdığımız üzdüğümüz kardeşlerimiz abilerimiz oldu..Hakkınızı helal edin görüşmek üzere.

Acemi Ankara/Etimesgut

Usta birlik - Konya..

Buralara düşen 8 arkadaş buldum kaynaştık 8'ide fanatik fenerli:) Ne etcuk bilmiyorum:)

arfsigorta
10.12.2012, 09:17
Bu maçın hakkı NŞA da 5-1 lik bir maç. Ama netice?

Hakem (demek istemesekte) ve kısmet...

katre-i.matem
10.12.2012, 09:18
forumda hiç yazılmadı ama aylardır oynamayan vitek in goldeki katkısı dışarı çıkan topu bırakmayarak takibi yüksek konsantrasyonu alkışa değer..

arifberkay
10.12.2012, 09:37
bu kadar oyuncunun olup rekabetin hiç olmadığı başka takım yoktur ...

hahaha süperdi doğru vallhi...Neden rekabet olacak ki adam kayırmacı kadro anlayışıyla bu kadar rekabet olur

Emre GÜRDAL
10.12.2012, 09:39
zaten senol hoca oyunculara topu dırege vurdurma yarısması yaptırıyo ıdmanlardaya o yuzden senol hoca suclu..hakem penaltıyı yedı gene senol hoca suclu git hocam valla gıt sen bu taraftara fazlasın...

Faik Yılmaz
10.12.2012, 09:41
zaten senol hoca oyunculara topu dırege vurdurma yarısması yaptırıyo ıdmanlardaya o yuzden senol hoca suclu..hakem penaltıyı yedı gene senol hoca suclu git hocam valla gıt sen bu taraftara fazlasın...

yahu Emre ben bile eleştirmedim Şenol Güneşi bugün....... kim suçlu demiş... :D

cakalkerem
10.12.2012, 09:43
henrikenin yerine halil çıkmalıydı...henrikenin dikine defansa dalışları iyiydi...konsantrasyonsuzluk ve stres ona o golleri attırmadı...iç sahada uzun forvet şart....bir çok kenar orta pozisyonunda kenar adamlarımız orta yerine tekrar top çevirmek zorunda kaldılar....vitek değil ama janko iç sahada oynamalı...

aynen nokta

Emre GÜRDAL
10.12.2012, 09:46

abı valla sayfaları tek tek dolsaırım genelde maçlardan sonra dıkat et sende oku bak gorurusun...valla sanada şaştım hayret..

Memduh
10.12.2012, 09:54
Bu maça hala şanssızlık, hakem faktörünü nasıl ortaya koyarsınız anlamam. 4 tane kale ağzından atılamayan gol var. Bunu atamayan beceriksiz oyuncuların varsa, ne oynattığı belli olmayan bir teknik adamın varsa sonuç şans değildir.

Maça Henrique ve Halil ile başlamak intihardır.

Açıp bakın maça bir daha. Halil 13 kez topla buluşmuş ve 11 kez hata yapmış. Hata yapmadığı yerlerden birinde önündeki adama pas verdi diğerinde şut çekti ve 78 dakika oyunda kaldı. O bölgede Yasin'i oynatsa bu kadar hata yapılmazdı en azından.

Bir de Emerson denilen bir vaka var. Photoshop'ta opaticity denen bir kavram var, yani geçirgenlik. Emerson'un opacity'si %80'in üzerinde. Hemen hemen her top bir şekilde adamdan geçiyor. Yemin ederim o bölgede Ferhat oynasa daha verimli olur. Veya bunu okuyan sen bile oynasan en azından iki top sana çarpar da geçmez. İnanılır gibi değil bunu görmemek.

Takım defans yapmayı bilmiyor. Asla adama basılmıyor. Ya rakibin yanında koşarak rakibe eşlik ediliyor yol boyunca ya da karşısında durup 'aga ben işimi yaptım, karşıladım daha ne yapayım' mantığıyla hata yapmasını bekliyor. Hele kafa toplarında tam bir felaketiz. Sahanın neresinde olursa olsun kafa topuna göstermelik sıçrıyor oyuncular. Defans'ta Bamba yoksa her yüksek top tehlikeli oluyor.

Birileri eline sopayı alıp, kafa topuna sıçrayıp vuramayan herkese sopayla girişmesi lazım. Kimse camdan yapılmamış. Futbol'un erkek oyunu olduğunu anlatmaları lazım.

tarsus
10.12.2012, 09:57
Senol hocaya oyuncu secimlerinde ve degisikliklerde kiziyoruz ama sakin ve mantikli bir sekilde dunku maci izlersek oyundan alinmasi en cok istenen henrique ve girmesi istenen yasini kiyaslayin ataklarimizin kesildigini goruruz,yasin elfreni gibi ataklarimizi kesti.alanzinho bana gore cikmazdi ve bu degisiklik yanlisti ama vittek hamlesi dogruydu cift forvete donmemiz gerekiyordu ve hava toplarinda gerekiyordu nitekim golde cizgiden kafayla sahaya geri cevirdi.halil konusunda hoca kumar oynadi acaba bir tane atar kazanirmiyim dedi ama maalesef halil kafa olarak coktan bitmis.jankoyu bu takima muhakkak monte edilmeli.son sozumde emre ile ilgili taraftarin bu kadar destegini alan bir oyuncunun verilen bu sanslari bu kadar daginik oynayarak harcamamasi gerekiyor

winner
10.12.2012, 10:02
Teknik detaylara girmeyeceğim.

Eğer Trabzonspor kulübü kendisi açısından çok kritik bir maça devre arasında büyük ihtimalle Ankara'ya göndereceği ve gözden çıkardığı Paolo ile başlıyorsa sonradan onun yerine yine gözden çıkarılan, kulüp aranan ve aylardır oynamayan Vittek'i sahaya kurtarıcı olarak sürüyorsa,bu oyunculara muhtaç durumda kalıyorsa bunun izahı yoktur.(Bu maçtaki performanslarına olumlu yada olumsuz hiç bakmadan)

Kim var ki oynasın demeyin.

Bu oyunculardan faydalanamayan,hazırlayamayan,verim alamayan, onları bu noktaya getiren hoca bu durumdan birinci derece sorumludur.

alone_6161
10.12.2012, 10:05
Tüpçü başkan, Trabzonspor'u sindirme projesine görev adamı hakemleriyle devam ediyor. Maç içinde Kayserili futbolcular kaç dirsek attılar, bırak kırmızıyı hakem faul bile vermedi. Bisesvar kolları açıyor, adamın eline çarpıyor, düdüğü çalıp elle oynama diyor, hani sarı kart yok, Kayserili forvet bizim stoperi indiriyor adam faul vermiyor, Allah sizi bildiği gibi yapsın. Bence sezonun en iyi futbolunu oynadık, ah bir de şu direkler olmasa. Böyle oynasınlar yenilelim, üzülmem. Ama hep böyle mücadele etsinler.
Bence Zeki Yavru'yu oynata oynata kazanmalıyız, artık Serkan'da bu kadar ısrar edilmemeli.

Necmettin ALTUNTAŞ
10.12.2012, 10:12
Trabzonspora yapılan oyun devam ediyor.Federasyon tepede olmamızı istemiyor.Çünkü oralarda olursak hesapları bozulabilir.Riske girmezler.Şike bahçe ile Gs yi yalnız bırakma taktikleri bunlar.

Melek
Kaçırdıklarımız gol olsaydi bütün spor programları bizden uzun uzun bahsederdi,o zaman da sorun kalmazdi :s

katre-i.matem

evet gercekten ilginç sebebi nedir ki :)

Memduh
10.12.2012, 10:14
Kaçırdıklarımız gol olsaydi bütün spor programları bizden uzun uzun bahsederdi,o zaman da sorun kalmazdi :s

Sorun da burada. Hep kaçırıyoruz, hep. Beceriksiz oyuncu seçimlerinden dolayı kaçırıyoruz çünkü.

tarsus
10.12.2012, 10:16
24 sut,3direk ve kacan net %100 gol pozisyonu sayisi 7, verilemeyen kirmizi kart 1,verilmeyen penalti 2, 60dk tek kale oynanan oyun. Bu verilere bakarsak hem beceriksiz forvet hattimiz var hemde resmen bizi dograyan tupcunun tetikcisi hakem var.sezonun en guzel futbolunu oynamamiza ragmen once beceriksiz forvetin sonrada hakemin kurbani olduk.gelde o kadar parayi gereksiz oyunculara verip kaliteli golcu forveti alamayan yonetime kizma

winner
10.12.2012, 10:23
1461-Ş.Urfa maçını tatil eden hakemi bu maça atamak zaten bir kasıttır.

Bu maçı tatil eden, sonrasında tepki alan, hem de süper ligden ziyade Ptt Lig'de maç alan bir hakemi bu maça atıyorsunuz.(Bu maça kadar sadece 4 süper lig maçı)

Niye? Hakem mi yok?

Faik Yılmaz
10.12.2012, 10:26
evet gercekten ilginç sebebi nedir ki :)

Bilmem ben olsam Henriyi değil Halili çıkartırdım.....o kadar

Çıkartılmadan önceki pozisyon hata değil şansızlıktı adamın topuğuna çarıyor ve girmiyor......ikinci pozisyon zaten gelişine Allah ne verirse vuruşu girme ihtimali çok azdı....

onun dışında özeliklele ilk yarıda çok beğendim takımı.....

hakemler bu sene bize epnaltı verdirmeden ligi bitirmeyi amaçlıyorlar sanırım.....

Hadi Adrianın arkası dönmüştü diyorum tüm iyiniyet haklarımı kullanıyorum ama aynı ozisyonda Burak olsa penaltı + sarı kart verilirdi gerçeğini değiştiremiyorum....

kısaca bu maçta Şenol Hocaya kadar konuşacağımızçok şey var..Onun için Şenol Güneşle ilgili eleştiri babında bir şeyler yazma ihtiyacı hissetmedim...

Alper Calik
10.12.2012, 10:49
Zokora nın hali kimsenin dikkatini çekmedi mi?

2. yarıda 1 tane topu bile almadı. Yanında arkadaşları kıvranıyor, topu istemek yerine sürekli elleri ile başkalrını işaret edip, topu onlara atın diyordu. Bütün 2. yarı böyle oynadı. Ben hiç böyle bir şey görmedim.

Bunun dışında, gönderilmesine karar verilen Paulo ve Vittek i oynatmak hakikaten ilginç be Şenol hocam.

Halil, Olcan, Paulo bunların birşey yaptığı yok. Olcan arada sırada bir gol atıyor diye yırtıyor taraftarın gözünde ancak maç içerisinde genelde kayıp yok. Halil ile Paulo zaten hiç yoklar.

samway
10.12.2012, 10:51
taktık acıdan zayıf oyun okuması sıfır mudahalelerde gec kalan ve hırsı gun gectıkce gerıye dusen bır teknık dırektor ve vasatın uzerıne hıcbırzaman cıkamayacak futbolcu toplulugu ...

sonucu avnı akere gıdenler gıbı bızde ızlıyoruz ıste her hafta

Sercan Yaylı
10.12.2012, 10:56
birilerini kazanmak için diğerlerini yok ediyoruz örnek=halil...

iso_4939
10.12.2012, 10:57
yendıgımız takımlar..
elazıg,sıvas,akhısar,gencler,kasımpasa,ordu, üst duzey futbol oynayan bır takımı yenemıyoruz..

UĞUR DURTAŞ
10.12.2012, 10:57
sezon başı dedik ki yurt dışına çıkıp paralarımızı boşa harcamayın...

sizler futbolcu almasını bilmiyorsunuz...yıllardır...yıllardır aralarımızı çöpe gidiyor...........

bu takıma dany alınması lazım dedik,uçtu
bu takıma hasan ali alınması lazım dedik,uçtu
bu takıma amrabat alınması lazım dedik ,uçtu

hala uçmayanlar var macera aranmasın

hurşit,alper,doka,ozan ipek,nobre,bobo,necati,serdar aziz,batalla,serdar,çağlar,aykut....

bu oyuncuları alırken düşünmeyeceksin üçü beşi aramıyacaksın,yine bunları alırken karşılığında
halili,henrıgue,viteği,ferhatı,volkanı,cechi,celus kayı,serkanı,saparayı,yasini ve jankoyu

gönünü kırpmadan vereceksin.

yeni sezonu beklemeyecsin hemen bu işlemleri devre arasında yapacaksın

birde en önemli konu

şenol hocam,

alper hoca hariç

tüm yardımcılarını değiştirmeli.

HIRCINBEY
10.12.2012, 10:58
Ben takımın bu maçtaki performansından memnunun 65-70 den sonra oyundan düşsede. Önceki maçlarladaki oyuna göre puan kaybına üzülmedim.

Murat Acar
10.12.2012, 11:01
forumda hiç yazılmadı ama aylardır oynamayan vitek in goldeki katkısı dışarı çıkan topu bırakmayarak takibi yüksek konsantrasyonu alkışa değer..

Birde yazıyorlar rekabet yok takımda diye kadroyu bırakın 18 e bile alınmayan Adrian ve Evet seninde dediğin gibi viitekin hırsı görülmeye değer bence takımda rekabet var bence buda oyuna yansımaya başladı skora yansımaması normal bu tff ve yönetimi varken ben çokda takmıyorum açıkçası skoru...sanki yensek bize yedireceklermi...

iso_4939
10.12.2012, 11:14
her ne olursa olsun sadri baba ve senol hoca burda olması lazım gerı kalanı gıdebılır.

figirm
10.12.2012, 11:44
Bu forumda hemen hemen her zaman hakeme veryansın edilir ve bunların yaklaşık yarısında taraftarımız objektif değildir.Ama Kayseri maçında sahadaki futbolculara ve Şenol Hocaya bir şey demek haksızlık olur.Her şeyi ama her şeyi tartışmak mümkün ama Adrian'ın pozisyonunun ne tartışması ne de görmemesi olmaz.Yine de bu maç hala takımın düzeldiğini iddia edebilmek için yeterli kanıt olamaz.Önümüzdeki iki maçtan sonra daha net konuşulabilir.

Taner Gündoğdu
10.12.2012, 12:02
herşeyi anlıyorum, şansızlık, hakem faktörü, teknik direktör tercihleri, oyuncu seçimleri, hatta serkan'ı bile ama anlamadığım tek şey niye hali? ve niye bu kadar uzun süre?

Mustafa Hazıroğlu
10.12.2012, 12:15
adrian topçu degilki pas atmayı bilse

Adrian topçu mu değil...

Adrian daha ne yapmalıydı anlamıyorum...

Burdaki çoğu kişi futbolu bilmiyor bizim Avni Aker stadındaki çoğu yobaz taraftarlarımız gibi...

Messi'ye bile sallarsın sen eminim... Adrian topçu değilmiş ki pas atmayı bilsin... Bu ne demektir arkadaş bir futbolcuyu bu kadar alçatmanın ne alası var anlamıyorum... Sizin gibiler yüzünden bir yerlere varamıyoruz...

oflu engin
10.12.2012, 12:31
maçın en önemli detayı

hakemlerden biride......NİHAT MIZRAK

şu meşhur ünlü hakem

dün akşam şansal pozisyonlarda ya bunu nasıl görmez iki metre var ya hadi kayserinin ofsaytıda tam tersi oynatıyor bu nasıl oluyor markus................markusunuzada şansalınızada mızrağınızada
yahu bunlar hakkaten salak mı biz günahlarını mı alıyoruz.

ha unutmadan mızrak hafızalardan silinmiş olmalı ki takımı eleştiren çok.

winner
10.12.2012, 12:36
Kasım ayına kadar bırakın 1 dakika oynamayı kadroya dahi giremeyen Adrian dün Kasım ayının futbolcusu ödülünü aldı.

Fazla kafa yormadan tek cümle ile ilk yarının özeti.

Sefaenes
10.12.2012, 13:04
1461 macindaki hakemle bizim mactaki hakem bu kadar kötü olmalari tesadüf olamaz. 2 macta 2 penalti verilmedi 2 side berbat mac yönetti. Tamam forvetlerimiz beceriksiz ama Hakemlerde art niyetliydi hele misrak midir nedir tam görev atamlari. Hollanda da hakem vurmuslardi aslinda orada degil bu serefsizlerden birkacini temizliyeceksinki ondan sonra adaletli mac yönetmeleri icin sagliyacaksin

zafer6161
10.12.2012, 13:11
bi dk şimdi şu var,,,,,

tamam hakem kötü,gol kaçıyor direkten dönüyor,kaleci iyi vs,,,,

fakat şunu kimse tartışmıyor...

1-1 olduktan sonra takım galibiyet için neden yüklenmedi,yoksa gerçekten futbolcular 1-1 yakaladıktan sonra bu sonuçta iyidir,aman sakın yenilmeyelim havasına ma büründüler,bizim yüklenmemiz lazım ken aksine son 5 dk da kayseri galibiyet için yüklendi,,,,
hakeme kızıyoruz orya burya kızıyoruz ama sende koskoca TRABZONSPORsun kaerdeşim,son 10 dk nden var gücünle yüklenmedin,,,bakın akşam fb ye,,adamlar galibiyet için savaşıyor ve golüde buluyor,,,,
şimdi kimse çıkıpta feneri neden örnek veriyorsun demesin bana,,,

Selçuk Aydın61
10.12.2012, 13:38
Sıkılıyorum artık oynadık ama olmadı yok direkler ah direkler demekten . Neden hakemin insafına kalalım vermiyorlar bize maksatlari farklı dahada çalışmak lazım. Maçın uzatma dakikalarının izahı olabilirim bunalıyorum . Geçen sene puankaybettikce savunma neydi playoff var puanlar bölünerek lig bittiğinden baktık 4 e bölmeklazimmiş çeşitleme için gene aynı şeyler söyleniyor hiçbir maçın telafisiyok herbirine ayrı puan veriliyor. Herkes hadinibilmeli bu takımı kuranda yönetiminde işini yapsın .sıkılıyorum iyi oynadık demekten.

katre-i.matem
10.12.2012, 13:42
bi dk şimdi şu var,,,,,

tamam hakem kötü,gol kaçıyor direkten dönüyor,kaleci iyi vs,,,,

fakat şunu kimse tartışmıyor...

1-1 olduktan sonra takım galibiyet için neden yüklenmedi,yoksa gerçekten futbolcular 1-1 yakaladıktan sonra bu sonuçta iyidir,aman sakın yenilmeyelim havasına ma büründüler,bizim yüklenmemiz lazım ken aksine son 5 dk da kayseri galibiyet için yüklendi,,,,
hakeme kızıyoruz orya burya kızıyoruz ama sende koskoca TRABZONSPORsun kaerdeşim,son 10 dk nden var gücünle yüklenmedin,,,bakın akşam fb ye,,adamlar galibiyet için savaşıyor ve golüde buluyor,,,,
şimdi kimse çıkıpta feneri neden örnek veriyorsun demesin bana,,,

1-1 e kadar takım ne var ne yok yuklenıyor rakıp ıse cıkmadan savunuyordu.. golden sonra ise rakıp ılerı cıkınca bızım forvet oyuncularımız orta sahaya gelip rakıbi karsılamadı malesef. yasin ve emre bu konuda cok etkisiz kaldı emre sadece bır pozısyonda geldi topu alıncada panik top kayıpları getırdı.

zafer6161
10.12.2012, 13:42
3 puan alamadığımız için kötü oynadık,,,,,
o top o kaleden içeri girecek başka izahı yok,,,,
girmeyince demekki kötü oynadık

zafer6161
10.12.2012, 13:44
1-1 e kadar takım ne var ne yok yuklenıyor rakıp ıse cıkmadan savunuyordu.. golden sonra ise rakıp ılerı cıkınca bızım forvet oyuncularımız orta sahaya gelip rakıbi karsılamadı malesef. yasin ve emre bu konuda cok etkisiz kaldı emre sadece bır pozısyonda geldi topu alıncada panik top kayıpları getırdı.
yani 1-1 e kadar yüklendik,onu demek istiyorum ;)

okg_53
10.12.2012, 13:45
Futbolculardaki istek güzeldi. Takımı çok beğendim. GS maçı öncesi ışık verdiler.

zafercalikoglu
10.12.2012, 13:49
süper oynadılar sezonun en iyi maçıydı ,heleki ilk yarı bambaşkaydı TS,
adrian yine üstüne koyarak oynamaya devam ediyor,bu takımda iyi bir colman ve sapara,olursa bu ortasaha turkiyenin en iyi orta sahası olur,

Ben bu futbolu gördükten sonra Destek olmak lazım takımımıza,

zafercalikoglu
10.12.2012, 13:50
o hakem adrianı havaya ucuran tekmeyi görüp de penaltı çalmazmı,senin hakem kere,

DeAgLeMaNyAq
10.12.2012, 14:30
o hakem adrianı havaya ucuran tekmeyi görüp de penaltı çalmazmı,senin hakem kere,

Markus penaltıyla âlakası yok dedi çok temizmiş. Bizim futbol bilgilerimizi güncellememiz gerekiyor...

Oğuzhan
10.12.2012, 14:32
yani 1-1 e kadar yüklendik,onu demek istiyorum ;)

Sahadakiler de insan değil mi ?

90 dakika öyle tempo yapabilseler zaten açık ara fark atmıştık şampiyonluk yarışında. İyi 70 dakika o tempoya dayandılar ön tarafta.

Ertuğrul ATALAY
10.12.2012, 14:33

hakem yönetimi es geçilemez.....
adamlar her kafa topuna dirselkeriyle çıktılar... faul yok....kart yok....
penaltılar verilmedi...
olcan onur ve adrian sert müdahaleler sonucu sakanlanıyordu....

bunlar önemli....

neden sonuç 1-1 çünkü :kayseri amerikan futbolu oynadı...biz brezilya
bence sonuç normal

cakalkerem
10.12.2012, 16:12
hakem maçın sonucunu direk etkilemiştir.

Bera B.
10.12.2012, 16:43
Dün takım oyununu beğendim, özellikle ilk yarı şampiyo olduğumuz senedeki gibi bir heyecan hissettim ancak yenilen şanssız gol ve atılamayan goller iyice gerdi. Böyle bir ilk yarı daha kolay kolay yaşayamayız.

Adrian'ı yine çok beğendim, ikili mücadelelerde de yıkılmadığını görmek güzel yavaş yavaş.

Ben dün takımda oynuyor olsaydım golü attıktan sonra o kayserili gol atan hıyarın suratına bir tokat atar oyundan çıkardım. Aptal aptal hareketler yapıp durdu maç boyunca.

Takım gol atmak için o kadar efor sarf etti ki gol geldikten sonra bir anda çöktüler çünkü birincil motivasyon kaynakları gitmişti ve artık ayakları taşımıyordu. Belki hatırlayanlar olur, golden sonra Adrian ortasahada topla bir ara koşmayı geçin yürüyemedi bile. Öyle yorulmuştu takımın tüm fertleri ve gayet normal olduğunu düşünüyorum bunun.

Önümüzdeki hafta inşallah olimpiyattayız.

Erbay
10.12.2012, 17:00
Takımda lider oyuncu yok. Her zaman işin en doğrusu yapan, kalitesiyle fark yaratan, tecrübeli, istikrarlı, takımı sırtlayacak, lider, büyük bir oyuncu lazım :) Bunlar fazla abartılı özellikler değil gözünüz korkmasın. Mesela dün çok kızdığımız Henrique, o lider oyuncunun yanında bambaşka bir oyuncuya dönüşebilir. Halil'den bu özellikleri bekliyoruz ama adam hayattan soğumuş. Adrian-Alanzinho maksimumlarını veriyorlar ama dediğim seviyeden bir-iki tık altında.

Dün Janko oynasa büyük ihtimal gol atardı ama topla birlikte Henrique'nin yaptığı pasları yapabilir miydi merak ediyorum.

Erdal DİLEK
10.12.2012, 20:16
takımda kalite eksikliği baskıyı kurduğumuz anda basit ve anlamsız top kayıplarında kendini çok belli ediyor, kaptırılan top cok tehlikeli bir yer omasa bile gelişecek atağı kesilmesi defansın nefes alması ve karşı tarafın psikolojikmen kendine güven duymasına neden oluyor, ince ayrıntı ama çok çok önemli. .

Emrah Akcagöz
10.12.2012, 20:16
Dünkü maçta rakip ceza sahasında 1-2 futbolcu yerine 4-5 oyuncu girmesi bizim adımıza sevindirici.

Cafer Bulur
10.12.2012, 21:55
Takımda lider oyuncu yok. Her zaman işin en doğrusu yapan, kalitesiyle fark yaratan, tecrübeli, istikrarlı, takımı sırtlayacak, lider, büyük bir oyuncu lazım :) Bunlar fazla abartılı özellikler değil gözünüz korkmasın. Mesela dün çok kızdığımız Henrique, o lider oyuncunun yanında bambaşka bir oyuncuya dönüşebilir. Halil'den bu özellikleri bekliyoruz ama adam hayattan soğumuş. Adrian-Alanzinho maksimumlarını veriyorlar ama dediğim seviyeden bir-iki tık altında.

Dün Janko oynasa büyük ihtimal gol atardı ama topla birlikte Henrique'nin yaptığı pasları yapabilir miydi merak ediyorum.

Takimda lider,atesleyici özellikte oyuncu olmadigi macin son dakikalarinda belli oldu.

O dakikalarda hickimse topu ayagina alip takimi rahatlatamadi,takimi organize edemedi.

Bu anlamda takima en kisa zamanda lider özellikleri olan bir oyuncu katmak zorundayiz.

DNA-TS
10.12.2012, 22:08
takımın en büyük sıkıntısı savunma hariç bütün mevkilerde bol alternatifi olması, doğal olarakta hocanın kafası karışıyor buna sakatlıklar cezalılar hakem tribün birde hava şartları eklenince olmuyor düzeni kuramıyoruz....

Cafer Bulur
10.12.2012, 22:16
takımın en büyük sıkıntısı savunma hariç bütün mevkilerde bol alternatifi olması, doğal olarakta hocanın kafası karışıyor buna sakatlıklar cezalılar hakem tribün birde hava şartları eklenince olmuyor düzeni kuramıyoruz....

Genis bir kadromuz var ama genislik kalite anlaminda yok ,bu en büyük sorunumuz.

Senol günesin ayni kalitede olmayan 25 futbolcu yerine birbirine yakin kalitede olan 18 futbolcuyu tercih ettigini biliyoruz.

Bu anlamda devre arasinda takimda oyuncular azaltarak kaliteyi artirmaya mecburuz.,genislik degil kalitedir esas olan.

worldmaster
10.12.2012, 22:29
Emre çok yetersiz görünüyor. Hoca'ya çoğu kişi tarafından bu konuda abartılı eleştiri yapılırken de söylediğim bir şey vardı. İkinci lig için kalitesi fazla olabilir ama an itibariyle süperlig için yetersiz. Zihinsel olarak hazır değil kesinlikle. Acemice hareketleri var üzerinde çalışması lazım. Ya da çalıştırılması lazım.

En büyük sıkıntısı topu alınca Alanzinho'ya dönüşüyor paldır küldür gidiyor. Bi durup etrafına bak en uygun adama pas ver be kardeşim.

Ek olarak göz boyayan topçuya ne kadar çok rağbet var yine gördük dün. Halil yuhalanıyorsa Alanzinho alkışlanıyorsa bu işte bir gariplik var. Alan'ın tek yaptığı topu gaza basıp 20-30 metre ileri taşımak ve ardından sonuçsuz top kaybı veya etkisiz pas vermektir.
Bunu bir verimlilik ölçütü olarak kabul edip alkışlamak saçmalıktan başka birşey değil benim gözümde. Bu bir Halil savunması değil sadece bi örnekti. Biz bu kafayla daha çok kandırılırız.

ağasarlı
10.12.2012, 22:37
biz bu takımı skor için sevmedik.
Trabzonsporu yenebilirler ama asla yokedemezler.. adalet için tRbzonspor için olimpiyattayım...

artvints
10.12.2012, 22:38
maçta sefanın pozisyonu vardı açık ofsayttı ve hakem vermedi, o ofsaytı vermemek kötü niyetli olmak demek, ayrıca işkembeden bişeyler uyduruyosun ve olmayan şeyleri görüyosun demektir.

hodlu
10.12.2012, 22:38
Ben artık oynatılmayan hiçbir oyuncu için hocaya sallamayacağım. Emre Güral sahaya girdiği 10 dakika olmuş önünden geçen topa ayağını uzatmıyor. Hoca bir topçuyu oynatmıyorsa haklı arkadaşlar artık bize ... düşer....

artvints
10.12.2012, 22:48
Ben artık oynatılmayan hiçbir oyuncu için hocaya sallamayacağım. Emre Güral sahaya girdiği 10 dakika olmuş önünden geçen topa ayağını uzatmıyor. Hoca bir topçuyu oynatmıyorsa haklı arkadaşlar artık bize ... düşer....

öle zaten, hoca niye oynatmasın gerçekten fark yaratacak oyuncuyu, ufak detaylar var oyuncuların arasında artık hocaya kalmış seçim.zaten hemen hepsi oynadı, oynamaya da devam ediyolar.

matalar
11.12.2012, 01:18
adrian yarım saat süper oynuyor ondan sonra yok.
biraz daha katkısını artırması lazım

Sibel
16.12.2012, 22:11
O akşam yediğim soğuk hâlâ bende. İç organlarım titredi soğuktan. Bir de arkanızda size otur diyen taraftar varsa maç tadından yenmiyor(!)