PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RADİKAL KARAR ! "Kadro yenilenmeli"...

sessizkral_1
29.11.2012, 22:01
Yöneticilerden rica ediyorum konuya müdahele edilmesin.Bu tarz konuların dahada gündem oluşturması gerekiyor.

Tamam belki futbolcular,belki yönetim yüzünden iyi bir kadromuzun neredeyse bütün oyuncularını kaybettik (teofilo,jaja,burak,egemen,selçuk vs..)

ancak yerine kurmaya çalıştığımız yeni yapılandırma malesef fiyasko ile sonuçlandı.

Abiyane tabirle Şuan takım tam bir yabancı çöplüğüne döndü.

Colman,Bamba,Janko dışındaki hiçbir yabancı ile devam etmemeliyiz.

Geri kalan bütün yabancılar gönderilmeli.Gönderilebilir değil gönderilmeli.

Gs nin izlediği politika gibi (culio vs.) bir kısmını kiralık bir kısmını takas modellemesi ile elimizden çıkarmalıyız.

Yerine takımı yukarı taşıyacak yabancılar almalıyız.

Ya yerlilere ne demeli ?

Bu sene aldığımız yerliler dahil bir çok yerli oyuncumuz malesef büyük takımın oyuncuları değil.Ve Şampiyonluğu söke söke alabilecek bir takımın oyuncuları değil.

Bu takımda fark yaratan kaçtane yerli oyuncu var söyleyebilirmisiniz?Onur,tolga ve giray'dan başka ?

Volkan gibi vurdumduymaz,Olcan gibi bir maç iyi bir maç kötü oyunculardan kurtulmalıyız.

Bakıyorsun Soner,Yasin deniyor..yasin mesela bugün hazırlık maçındada güzel bir gol attı..

Ama lazım olduğu hangi maçta çok iyi oynadı ? bir maç söyleyebilirmisiniz bütününde etkili olduğu.

Yasin ancak bu takımda yedek olur..

Soner ise tam bir hayal kırıklığı.Gelişime açık denip duruyor bazı futbolcular için.Sanki biz geliştirme merkeziyiz arkadaş..

Yıllardır bir sürü gelişime açık futbolcu geldi.Bir açılamadılar.

Aykutmuş,Serkanmış artık bu tarz oyuncularada teşekkür edilmeli en fazla.

SOnuç olarak bu takımda çoğu oyuncu gönderilmeli.

Bu oyuncular takas,kiralama ve bonservisiyle verilmek şartıyla yerlerine Türkiyeden iyi oyuncular özenle alınmalı.Alper için 3 milyon 5 milyon çok para demeden artık net oyunculara gerekirse para verilmeli.

Yurt dışındanda 1-2 üst düzey yabancı oyuncu alınmalı ve ciddi bir revizyon yapılmalıdır.

Bu takım 5 yılda beraber top oynasa

yine o Şenol güneşin hayalinde olan "rakibi baskı altına alan futbolu oynayamaz.."

yine servetten , denizden o golü yer.

Saygılar

Cafer Bulur
29.11.2012, 22:44
Katiliyorum,kadroda yavas yavas bir degisiklige gidilmeli.

Bazi ve bircok oyuncu yetersiz kaliyor, ama daha da önemlisi oyuncularda hirs,azim yok.

En önemli sorun takimda cosku olmamasi,futbol oynarken heyecan duymamasi.

Bunu degistirmek icinde teknik kadroda da degisiklik sart.

Hürgün Aygün
29.11.2012, 22:54
Sadri Şener ilk geldiği dönem kadroyu büyük ölçüde yenilemişti.Ancak o kadronun çoğu dağıldı.Bu saatten sonra da yönetimin bu tür bir kadro değişikliğine gideceğini sanmıyorum.Ancak tıpkı 2008-2009 sezonunun öncesindeki gibi kadro yenilemesine girsek yararlı olabilir.O sezon yeni bir heyecan vardı sezon sonunda çok başarılı olunmasa da her maç zevk veriyor, iyi oynayan bir takım izliyorduk...

Cem Kıran
30.11.2012, 00:17
Olcan dışındaki diğer söylediklerine katılıyorum..Olcan her takıma lazım gidince keşke göndermeseydik deriz..

Evet Olcan belki iyi oynamıyor bu yıl ama takımda kim oynuyor da o da oynasın..Giderse yeri dolmaz Türk oyuncuya ihtiyaç varken..

Hatice Aslan
30.11.2012, 00:28
Olcan ilgili herkeste bir önyargı oluştu.. Ama adamın ağrıları bile oluyor hala geçen sezonki sakatlığından dolayı.. Yasin tam bir takım oyuncusu bunun farkına ne zaman varılacak bilmiyorum.

Sefa Murat Dokuz
30.11.2012, 00:34
Onur,Tolga,Bamba,Giray,Zeki,Celustka,Colman,Sapara ,Adrian,Olcan,Soner,Yasin,Emre,Janko haric kalan herkes defolsun gitsin.
Volkan'da Alanzinho'da Zokora'da Henrique'de Vittek'de Emerson'da Cech'te Baris Ozbek ve Halil Serkan hepsi gitmeli.

Harun-61
30.11.2012, 00:48
Bir fabrika iscisi patronu'na bugün veya bu hafta iyi degildim istediginiz isi yapamadim deme hakki varmi ?

o zaman 500 bin € ile 2 milyon € arasi müthis para kazanan futbolcularin bunu deme hakki varmi sizce ?

Trabzonspor'un maci varken resmen Vadi'yi izledim cünkü sahada ruhsuzlar toplulugu vardi yine.

Rezil futbol, utanc verici bir durum.

Nyon'a giden taraftar, her hafta eylem yapan kardesler siz enayimisiniz ?

.

Yaşar
30.11.2012, 00:57
Kimler alınacak mesela?
Takıma alınacak isimler şu anda göndermek için teneke bağladıklarımızdan daha mı iyi olacak?
Teknik direktörümüzün elinde oyun sistemine uygun isimlerden oluşan bir transfer listesi var mı?

Sefa Murat Dokuz
30.11.2012, 00:59
1461 den alinsin adamlar bu ruhsuzlar bu paralari alacagina 200-300 bine dusuk maliyetli genc cocuklari izlemek daha iyi. Zaten adimiz kume dusmez bu ligde.

Hatice Aslan
30.11.2012, 01:05
1461 den alinsin adamlar bu ruhsuzlar bu paralari alacagina 200-300 bine dusuk maliyetli genc cocuklari izlemek daha iyi. Zaten adimiz kume dusmez bu ligde.

Ona buna 5 milyon eurolar dağıtıp sömürüleceğimize bu çocuklara kazandıralım, onları kazanalım.

Harun_ayar_ts
30.11.2012, 01:07
yabancı oyuncu olarak bamba - janco - zokora hariç hepsini göndersinler trabzonspor formasını hiç birisi hak etmiyor

kürşat şen
30.11.2012, 13:29
abi onu bunu bilmem kim gidecekse gitsin..
geçen barcelonanın pazarlama müdürünün röpörtajını gördüm..
diyor ki;
barcanın başarılı olmasındaki temel nedenlerden biri ''değerlerimiz'' yani altyapımız..
ikincisi kültürümüzü bilmek..
yani demek istediğim özüne arkanı dönersen sabaha kadar kurtuluş reçetesi yazarsın..
trabzonspor yavaş yavaş özüne dönmeli..
barcelona 10 milyon euro yatırıyor la masia'ya..
mesele para değil bakış açısı..
gerçek anlamda özüne dönmek istersen para sorun olmaz..
istemediğin zaman uğraşırsın böyle yabancılarla onlarla bunlarla..
niye mücadele olmuyor niye forma terlemiyor..
aklınıza hamdileri,hamileri,ogünleri getirin ne demek istedğimi anlarsınız..
en basit örnek barış memişe sahip çıkılsaydı,değer verilseydi,korunup kollansaydı farklı olurdu..
arda turan çalım atmayı bilmezken ,barış sağa yatırıp sola düşürüyordu..
şimdi arda nerde o nerde..
fark ne ?
verilen değer..
ardaya gs camiası sahip çıktı.bir heyecan diye üstüne gidildi..
bizde ne yapıldı..barış tukaka ilan edildi..hemde yaşına bakılmaksızın..
hata yapmışmış bilmem neymiş..
hata genç yaşta yapılır bunu unuttular herhal..
neyse ya sezon sonuna kadar daha çok üzüleceğiz malesef..

pazarkapılı
30.11.2012, 16:32
kadro yetersiz mi?....

baslık yanlıs kadro degil kafalar,düsünceler yenilenmeli....

Doğukan Uçan
16.12.2012, 18:00
bi 5 sene daha gider.

Cyzio
16.12.2012, 18:02
Yöneticilerden rica ediyorum konuya müdahele edilmesin.Bu tarz konuların dahada gündem oluşturması gerekiyor.

....

Korkmayın bu başlık kapanmaz. Çünkü "BMN'nin kutsalı"na dokunmamışsınız.

.

Mellih
16.12.2012, 18:03
Broos istifa etti. Beş oyuncu kadro dışı!

Trabzonspor'da teknik direktör Hugo Broos, Kasımpaşaspor mağlubiyeti sonrası istifa etti. İstanbul'da acil olarak toplanan yönetim ise Song, Sylva, Gökhan, Engin ve Egemen'i kadro dışı bıraktı ve tüm futbolculara da maksimim düzeyde para cezası kesti.
(22 KASIM 2009)
http://live.sporx.com/futbol/superlig/broos-istifa-etti-bes-oyuncu-kadro-disiSXHBQ174860SXQ

bu karar bize o sene türkiye kupasını kazandırmıştı.

erolizmts
16.12.2012, 18:20
Önce futbolcular ne oynadığını/oynayacağını bilmeli ki sonra kadro üzerinden eleştiriler yapılmalı. Sistem var mı yok mu belli değil. Oyuncular kafalarına göre koşturuyorlar sadece. Sen sağda sen solda sen göbekte oyna- denmiş ve sahaya sürülmüşler gibi. Kötüye giden oyunda değişiklik yapmak için gol yemeyi bekleyen bir Td. Yaptığı değişiklikler faydadan daha çok zarar getiren Td. Ofansif anlamda hiçbir plan yok. E takımda herzaman Selçuk, Jaja, Burak, Egemen gibi teknik direktörsüz sahaya koysan rakibi ezecek kalitede oyuncular da olmuyor. Peki bir yerden sonra da teknik direktör farkını göremeyecek miyiz? Yani bu mevcut kadro Antalya, Eskişehir, Kasımpaşa kadrosundan daha mı kötü? Bence önce teknik direktör zihniyeti değişmeli. Eldeki kadro bal gibi de ilk 3'e oynayabilecek bir kadro. Ama oynatacak da bir hoca lazım. Malesef Şenol hoca bu konuda her zaman sınıfta kalıyor. Transferleri başarısız, kadro kuramıyor ve sistemi yok. E herzaman da Ersun Yanal kurmaz kadroyu.

alper*
16.12.2012, 18:30
Tepeden tırnağa değişiklik olmalı ama bu değişiklik sonrası takım homojen yapıda olmalı. Hem yönetim bazında hep sportif bazda.

Yönetim hemen kongre kararı almalı. Sadri Şener fazlalıklardan kurtularak yeni bir yönetimle yoluna devam etmeli.

Bundan önce Şenol Hoca ile yollar ayrılıp altyapıcı bir hoca ile bu sene tamamlanmalı. Seneye de aynı hoca ile yola devam edilmeli.

Yabancı futbolcu transfer edilmemeli. Yerli oyuncular herkesin istediği Alper başta olmak üzere Trabzonlu olan ve diğer takımlarda olan oyuncular olmalı. 1461'de parlayan oyuncular önümüzdeki seneyi beklemeden takıma kazandırılmalı.

Takımdaki fazlalıklardan kurtulunmalı.

arda.61
16.12.2012, 18:33
colman,adrian,bamba,,alanzinho,janko dışındaki diğer yabancılar gönderilmeli.serkan,volkan,mustafa bunlar bu takımın topçuları değil. 1461 deki oyuncuları koy bunun yanına hiç değilse bi ruh olur.

mertacar
16.12.2012, 19:49
takımda kalabilecek isimler:
onur,tolga,zeki ayvaz,zeki yavru,celu,bamba,giray,yumlu,soner,colman,adrian,o lcan,yasin,emre gerisi umrumda değil yazdıklarımın çoğu da alternatif olabilir sadece . diğer sezon için :
----------------------------onur(tolga,zeki)----------------------------
--XXXXX(Zeki)-------giray(yumlu)--------bamba(celu)--------XXXX(XXX)
XXXXXX(yasin)----------colman(soner)-----XXXX(XXXX)------olcan(XXX)
---------------------------XXXXX(adrian)adrian tarzı değil jaja tipi 2.forvet------
-------------------------XXXXXX(emre)--------------------------------

işimiz zor colman ve olcanıda yazdım lakin potansiyellerini bildiğim için yoksa şuanki oyunları ile zor,gelecek sezon bakalım nasıl bir kadro izlicez .

Gurpas
16.12.2012, 21:03
colman soner nerede

SeRHaD
16.12.2012, 22:27
Onur,giray,zokora,adrian'dan başka hiç bir oyuncu kendini vermiyor.Ayrıca nasıl bi sağlığımız varsa bir sakatlanan 5 hafta kendine gelemiyor. köklü bi değişiklik şart ama yapılmayacağı için kahrolmaya devam.

Erdinç Dilek
16.12.2012, 22:28
Deniz barış, servet, tevfik.... enteransdır hepsi de defans oyuncusu ve hepside ipe dizer gibi adamlarımızı geçip gollerini attılar

mete61bordomavi
16.12.2012, 22:29
Bence sadece kadro değil, yönetim ve hoca da gitmeli...
Yönetim ilk geldiğinde iyi bir kadro kurmuştu...
Şenol Güneş de iyi bir kadroya gelmişti...
Bence Trabzonspor bu yönetim ve teknik heyetle giderse en az 5 senesini kaybeder...
Mutlaka teknik direktör değiştirilmeli! Yönetim gitmezse o zaman adam gibi bir kadro kurmalı...
3 tane pası üst üste yapamayan bir Trabzonspor'u izlemek mide bulandırıcı birşey!

Tahir61
16.12.2012, 22:40
bence komple değişmeliyiz stadyum,tesisler, teknik heyet, taraftar, yönetim ,futbolccu kadrosu, .... kulüle ilişiği olan her şey değişmeli sadece belli zamanlarda akıl danışılacak, desteği aranacak istisnalar hariç

ben hep akyazı stadyumu bir yepyeni başlangıç olarak görüyorum ama o da bitecek gibi değil

Erdal DİLEK
16.12.2012, 23:36
bu başlığı takip edin 28 adamın 28 i gitsin veya kalsın diyecekler. bu iş böyle olmazzzz. . .

Fatih
16.12.2012, 23:37
10 kişinin gitmesi mi mantıklı 1 kişinin gitmesi mi?

fteotdgs
16.12.2012, 23:40
10 kişinin gitmesi mi mantıklı 1 kişinin gitmesi mi?
Vallaha tam buna benzer bir sey yazmak icin girmistim basliga :). Dunyada istediginiz sporun istediginiz ligine gidin, bir basarisizlikta ilk giden koctur, teknik direktordur, bircok sebepten oturu. "Untouchable" Senol Gunes kalsin, tum takim degissin, oyle mi? Ne desem bos. Cok umutsuz durumumuz.

Misina
17.12.2012, 00:07
Yabancılarımızın Alanzinho ve Celustka dışındakilerin uygun şartlar oluştuğunda gitmesinden yanayım.Bu iki oyuncu çok üst düzey oyuncu değil ancak Celustka savunmanın her yerinde oynayabilen bir joker Alanzinho ise her takımda bulunması gereken takıma dinamizm sağlayan maç çeviren oyuncu.Üstelik şuanki yabancılarımız içinde maliyeti en düşük olan bu oyuncular.Colman gibi üst düzey bir oyuncunun bile maç seçtiği bir standardı olmadığı için gitmesi gerektiğine inanıyorum.Yerlilerden ise Onur Tolga Zeki Giray Emre Olcan Soner dışındakiler gönderilebilir.

2010-2011'de şampiyon olan kadroyu hatırlayın.2008'de Ersun Yanal kurmuştu.o takımı.Erdinçler Aymanlar Jabiler Sayed Movadlara yol verip Tolga Onur Hüseyin Umut Serkan Yattara gibi oyuncuları takımda tutup Sylva Song Egemen Giray Cale Colman Selçuk gibi kaliteli tranferlere başlayan sezona devre arası Alanzinho eklenirken ilk yılında fiyasko yaşayan takım 2.yılında Engin Baytar Burak Yılmaz ve Teofilo takviyeleriyle güçlenip Türkiye kupasını kaldırdı.Jaja ve Glovacki transferleriyle 3.yılına başlayan Trabzonspor önce süper kupayı kazandı ardından şampiyonluğu kucakladı.

2 yılda 3 kupa kazanan o kadrodan Egemen Cale Selçuk Engin Umut Jaja gibi 6 as oyuncunun kaybedilmesi Trabzonsporun iskeletini bozdu.Yapılan transferlerle gidenlerin kalitesinde olmayınca 1.5 yıldır izlediğimiz tablo çıktı karşımıza.

2008 de Ersun Yanalın yaptığı revizyonun bir benzerinin bu sezonun sonunda yapılması lazım.Önümüzdeki 2 yılda yabancı sayısının kademeli olarak önce 6ya ardından 5e düşürüleceğini göz önüne alıp yerli geleceği olan genç oyunculara yönelmek gerekiyor 1461den sivrilen oyuncular değerlendirilmeli.Bir kaç tanede kaliteli yabancı transfer.Ancak geçmişte yapılan hata gibi 3 yıllık planlamalar değil en az 5 yıllık uzun vadeli sözleşmeler yapılması lazım.Ve hepsinden daha önemli olan ilk yılda büyük hedefler koyarak taraftarı beklenti altına sokmak yerine hedefleri zamana yayarak bir planlama yaparak yola çıkılması gerekiyor.Ersun hocanın kurduğu takım 3. yılında başarıya ulaşmıştı

Hasan Cubukcu
17.12.2012, 00:11
sey transfer etmemiz gerekiyor haaa aklima geldi destek ve özgüven

Selçuk Aydın61
17.12.2012, 00:21
radikal kararderken ŞENOL GÜNEŞİDE tartışmamız gerekiyor.. trabzonspor fikir külübüdeil spor külübüdür bilmeli....

yasin,soner, olcan, kötü oynuyorlar ama gözden çıkrılmamalı.

İlker Yazıcıoğlu
17.12.2012, 00:29
Şenol hocayı çok seviyorum ana bu olumsuz sonuçlar ne kadar düzelir bilemiyorum ki ben hep iyimser bakmaya çalışmışımdır.
Ben hala oyuncu kadromuzun bu ligdeki en iyi 2-3 kadrodan biri olduğunu düşünüyorum.Bu takımın taze bir kana ihtiyacı var yani teknik direktöre.
Tıpkı Şenol hocamız gibi takımın eski efsanelerinden biri olması kesinlikle şart diye düşünüyorum.Camiayı bilen biri olmalı.
En büyük adayım Hami Mandıralı ve Ünal Karaman.
Şenol hoca bırakmalı ilk yarı bitince.

AYYILDIZ
17.12.2012, 00:32
Şenol hocayı çok seviyorum ana bu olumsuz sonuçlar ne kadar düzelir bilemiyorum ki ben hep iyimser bakmaya çalışmışımdır.
Ben hala oyuncu kadromuzun bu ligdeki en iyi 2-3 kadrodan biri olduğunu düşünüyorum.Bu takımın taze bir kana ihtiyacı var yani teknik direktöre.
Tıpkı Şenol hocamız gibi takımın eski efsanelerinden biri olması kesinlikle şart diye düşünüyorum.Camiayı bilen biri olmalı.
En büyük adayım Hami Mandıralı ve Ünal Karaman.
Şenol hoca bırakmalı ilk yarı bitince.

Sizde benim gibi acaba hocanin gitmesi cozum mu diye dusunuyorsunuz.Yonetim ve teknik kadro bir araya gelse yapilanma gerceklestirseler birlik beraberlik asilasalar camiaya ancak zor gibi.

Yaşar
17.12.2012, 00:35
Sürekli kadro yetersiz laflarını duyunca sinirlerim tepeme çıkıyor.
Çoluk çocuk dolu Bjk takımının kadrosu bizden daha mı iyi?
Bu kadroda veya oyuncularda sorun yok.
Oyuncuların isteği yoksa göndereceksin, yerine aynı kalitede isteyen adamları aldıracaksın.
Jaja'yı göndertip, Adrian'ı aldırmak gibi değil.

sessizkral_1
17.12.2012, 00:49
bu başlığı takip edin 28 adamın 28 i gitsin veya kalsın diyecekler. bu iş böyle olmazzzz. . .

gs 2 yıl önce bunu yaptı

diyeceksiniz onların maddi gücü var

Trabzonspor 3 yılda gs den çok daha fazla bonservis ödedi ;)

İlker Yazıcıoğlu
17.12.2012, 00:54
Sizde benim gibi acaba hocanin gitmesi cozum mu diye dusunuyorsunuz.Yonetim ve teknik kadro bir araya gelse yapilanma gerceklestirseler birlik beraberlik asilasalar camiaya ancak zor gibi.

Ben şunu baz alıyorum açıkçası.

Geçen yıldan önce hocanın yaptığı basın açıklamasında artık bu ülke futboluna vereceğim bir şey kalmadı,enerjim,hırsım kayboldu demişti.
O da farkında bu gidişatın.Camia zor dönemlerden geçtiği için bırakıp gitmiyor yoksa o da kaldıramıyordur bu sonuçları adım gibi eminim.
Şenol hoca,malesef oyuncu tercihlerinde(bana göre tabi ki) çok yanlışlar yaptı ve de hala yapıyor.Bun durum oyuncular için de rahatsızlık vericidir diye düşünüyorum.
Ben de futbol oynadım ilk gençlik zamanlarımda.Antrenörlerin vazgeçilmez adamları olurdu hep.Her maç kötü de oynasalar onları kesmezdi.Bu durum,diğer futbolcularda rahatsızlık yaratır ve de onları hocadan ve takımdan soğuturdu.Bizim futbolcularda da böyle bir şey olabilir hatta kesin vardır.

Dolayısıyla diğer sebeplerle de beraber, hoca bırakmalı ilk yarı bitiminde.
En büyük adayım Hami Mandıralı....

Oğuzhan
17.12.2012, 00:54
Aynen öyle. Galatasaray'ın yaptığı gibi bir şey yapmalıyız. Yoksa teknenin neresindeki çatlağı düzeltirsek bir yerden yeni çatlak oluşuyor. Galatasaray her bölgesine iyi ve uygun adamları alarak şampiyon oldu. Ne kadar borçlandıysa fazlasıyla kapattı gelirleriyle şampiyonlar ligi lig şampiyonluğu cart curt. Borcumuz yok diye övüneceğimize biraz atılım yapalım.

Yaşar
17.12.2012, 01:02
Aynen öyle. Galatasaray'ın yaptığı gibi bir şey yapmalıyız. Yoksa teknenin neresindeki çatlağı düzeltirsek bir yerden yeni çatlak oluşuyor. Galatasaray her bölgesine iyi ve uygun adamları alarak şampiyon oldu. Ne kadar borçlandıysa fazlasıyla kapattı gelirleriyle şampiyonlar ligi lig şampiyonluğu cart curt. Borcumuz yok diye övüneceğimize biraz atılım yapalım.

Elimizdeki oyunculardan daha iyileri hangi takımlarda, kaç paraya oynuyorlar Oğuzhan?
Alper dışında bir tane adam bizimkilerden iyi diyebilir misin?

Erdal DİLEK
17.12.2012, 01:15
gs 2 yıl önce bunu yaptı

diyeceksiniz onların maddi gücü var

Trabzonspor 3 yılda gs den çok daha fazla bonservis ödedi ;)

hayır benim demek istediğim herkes biri kalsın biri gitsin diyor, kim kalsın kim gitsin. . .

herkes hoca, herkes anlıyorsa yeni 22 adam almamız lazım. . .

bu iş böyle olmaz

Oğuzhan
17.12.2012, 01:20
Elimizdeki oyunculardan daha iyileri hangi takımlarda, kaç paraya oynuyorlar Oğuzhan?
Alper dışında bir tane adam bizimkilerden iyi diyebilir misin?

Abi haklısın bizim kadromuz rakiplere göre normal. Bu kadronun böyle oynamaya hakkı da yok ama şimdi sağ tarafta bir Eboue olsa kimsenin aklında sağ bekle ilgili bir problem kalır mı ?

Bunun gibi tartışmasız adamlar almak lazım öyle Yasin gibi oyuncuyu alıp bu adam da Burak gibi olsun diye beklersek işimiz çok zor. Olan da kaçıyor zaten elimizden direk.

Sefaenes
17.12.2012, 01:52
Ligler basladiginda ben Bjk bu ligde orta siralarda hatta daha kötü duruma düser diyordum bizim icinde oturmus bir kadro degismiyen hocamiz var diyordum ama bakiyorum genc bjk bizden daha iyi durumda. Burada hoca gitsin deriz kim gelecek derler hocayi korumaya baslarlar oyuncular gitsin deriz yok onlarda sucsuz yöneticiler suclu deriz yok onlarda sucluya suc bu taraftarda mi taraftarmi transfer yapiyor inanin Transfer basliklarinda 4-5 oyuncu alinsa herzaman kafaya oynariz ama 1 kurusluk oyuncuyu 5 verirsek daha cok cile cekeriz

Hqmi
17.12.2012, 02:11
Kesinlikle yapılması gerekiyor.

Hiç olmadı 4-5 tane banko oynayacak adam al 4-5 tane de 1461'den takıma monte et oldu bu iş. Olcan, Yasin, Volkan, Halil, Henrique, Serkan satılacaklarda ilk aklıma gelenler.

kayseriliyiz
17.12.2012, 02:35
Adrian ve Bamba disindaki bütün yabancilara tesekkür edilmeli
Yerlerine avrupanin büyük liglerindeki orta halli veya 2inci liglerinde kafaya oynayan
takimlardan takviye yapilmali
Bizim ne yillik 3milyon euro verecek imkanimiz var nede çöpe aticak paramiz
Hiç bir zamanda Trabzonspor parali transferlerle basarili olmamistir

Bu isler aslinda o kadarda zor degil ama Türkiyedeki kulüp ve taraftar profili buna engel
Ha yönetim çikar adam gibi der ben basari istemiyorum takimi gençlere emanet edicem amenna
Ama onuda yapmiyorlar
çok aci ama Soner gibi bir yetenegi kaybediyoruz Emre keza öyle
Halbuki hoca koysa ikisinide sahaya kimse ses çikarmaz

mete61bordomavi
17.12.2012, 03:04
Soner gibi bir yetenek....
İyi de kardeşim. Trabzonspor'da oynuyorsun. Az emek ver de sen de bu takımın bir yıldızı ol!
Allah herşeyi vermiş işte. Daha ne?
FUTBOLCULAR FUTBOLA ÇALIŞMIYORLAR!
Antremanlarda biriniz frikik çalışsın ya! Ne olur?
Diğeri gol vuruşlarını çalışsın. Yandan veya dikey olarak çeşitli yerlerden gol vuruşları üzerinde çalışsın...
Diğeri daha iyi orta kesmek için çalışsın... Bizim topçular beleşe yatıyorlar!
Hiçbirinden bir halt olmaz!
KADRO REVİZE EDİLMELİ! HEM DE DEVRE ARASINDA!
Yeni sezonu beklersek, gelecek sezon da kaçar elimizden...
Bari kupayı alalım...

İlyas Özdemir
17.12.2012, 11:24
kadro yenilenmeli bazı menejerler dahada zengin olmalı bize kakaladıkları döküntülere yenileri eklenmeli

farozlufatih61
17.12.2012, 11:27
İlk gidecek isim ŞENOL GÜNEŞ olmalı yoksa oyuncu olarak ahmet mehmet mustafa gelse bu hocayla bu işler yürümezz 2*2=4 eder 5 ettiği nerede görülmüştür.

polatmu
17.12.2012, 11:30
şenol hocaya teşekkür edilip mustafa akçay hocayla devam edilmeli 1461den takviyeleri hoca zaten kendi yapacaktır +++ net forvet istiyorum şakara inat 10 milyon verilmeli 15 verilmeli sen misin 7 verdirmeyen n'doye için der gibi çok sinirliyim arkadaş... (mazoşizmin dibine vurup özetleri izledim) tekrar diyorum şenol hoca git!!!!

isyan6161
17.12.2012, 12:14
kadromuz kotu değıl un var seker var yağ var ama helva yapcak adam yok sıtem yok taktık yok..ıse teknık kadro yenılenerek baslanmalı sonra eldekı ıskarta topcular cıkarılıp 3 tane kalıtelı adam alınmalı..

Mehmet Ç.
17.12.2012, 12:46
Kadro kötü..

Olcan bencil. IBB macinda son frikigi kaleye kullaninca kafayi yedim. Ben buyum dedi resmen.
Volkan bencil. Calim atmadan pas atmiyor.

Bu iki oyuncu resmen Trabzonspor'u basamak olarak görüyor.

Halil yeteneksiz. yetersiz. Cok kötü bir oyuncu. Yakismiyor Trabzonspor'a.
Aykut yeteneksiz. yetersiz. Cok kötü bir oyuncu. Yakismiyor Trabzonspor'a.
Baris Özbek yeteneksiz. yetersiz. Cok kötü bir oyuncu. Yakismiyor Trabzonspor'a.
Ferhat Öztorun yeteneksiz. yetersiz. Cok kötü bir oyuncu. Yakismiyor Trabzonspor'a.

Yabancilarin hepsi gitse, bir tanesini aramam.

trab61
17.12.2012, 12:56
Sahada oynayan şenol guneş dimi? Tamam hatalar yapiyor bazen ama futbolcular napiyor? Kac sefer taraftarin da istediği kadroyu sahaya sürdü noldu sonuc neydi? Brakin bu işleri, senol gunes bu takimin ve sehrin ruhudur. En az 10 futbolcudan kurtulmamiz lazim. Yerlerine 1461den 4 tane almamiz lazim. Sonrada kaliteli yabanci oyuncular almamiz lazim. Alperde kesinlikle alinmasi lazim. Ozaman 5 senelik cok saglam takimimiz olur.
Bence gidecekler: baris cech emerson sapara vittek janko volkan ferhat henrique halil aykut ve bence duruma göre celustkada gidebilir. Bunlardan kurtulursak yerlerine genc, istekli ve isiran futbolcular gelmesi lazim. Ozaman bu takim iş yapar. Ama bence en önemlisi forvet oyuncu. Cok iyi bitane forvete ihtiyacimiz var, teofilo gibi adam bulmamiz lazim.