PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jawad Issine

Batuhan
29.11.2012, 15:57
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/98/Jawad_Issine.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/18120_538337976195004_1463949011_n.jpg

http://atlas-lions.nl/news.php?item=12785

Haberde yazdığına göre denenecekmiş. :)

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/jaouad-issine/profil/spieler_234997.html

ilhan
29.11.2012, 16:00
Şimdilik başlığı Transfer Forumu'nda değerlendirelim. Olası transfer Futbolcular kategorisine alırız.

Batuhan
29.11.2012, 16:01
Daha doğru olmuş, teşekkürler.

ilhan
29.11.2012, 16:03
Yalnız bu adam fena. :)
*
Sağolasın Batuhan.

ANIL
29.11.2012, 16:05
http://4.bp.blogspot.com/_fVqUsK7UeU4/SVN3_BrSNYI/AAAAAAAABeM/XLlQKzPUhKY/s400/faty-papy-2.jpg

Uğur Demircioğlu
29.11.2012, 16:06
Jebrin ya da Ofoeduyu devre arasında A takıma almayı planlıyorlarsa 1461 için düşünülüyor olabilir.

Emrah Akcagöz
29.11.2012, 16:06
http://4.bp.blogspot.com/_fVqUsK7UeU4/SVN3_BrSNYI/AAAAAAAABeM/XLlQKzPUhKY/s400/faty-papy-2.jpg
Faty Papy değil mi bu ?

Batuhan
29.11.2012, 16:07
İdolü Aubameyang'mış. Transfer dosyasında konuşuyorduk alamayız demiştim, bakalım belki ona özenen biri nasip olur.

Furkan Tütüncü
29.11.2012, 16:08
As takımda oynayabilecek bi futbolcu değil bence. Sanırım 1461 için düşünülüyor.

ilhan
29.11.2012, 16:10
1461'de yarım sezon geçirsin gelsin bize yaz döneminde A takım idmanı yesin, seneye kazanç olabilir. Gerçi Neymar çakması saçlarıyla dalga konusu olur ama 30 yaşında adama tomarla para döküleceğine daha az parayla böyle adamlarda lazım.

ANIL
29.11.2012, 16:11
Faty Papy değil mi bu ?

ta kendisi. gelecek adamında bundan farkının olacağını sanmıyorum.

Samet Türkmen
29.11.2012, 16:17
Youtube performansı gayet güzel :D

Murat'
29.11.2012, 16:18
Yabancı transferi bir kenara bırakılmalı bence.seneye sahada sadece 5 oyuncu olabilecek.Genel kontenjan da 6 galiba.1461 Trabzon için düşünülen bir transfer olabilir.

Bilâl ÇOBAN
29.11.2012, 17:10
"economy class"

erenslash
29.11.2012, 18:51
1461 için di mi?:)

kürşat61
30.11.2012, 11:37
Youtube da sınıfı geçti :)

deadpool
30.11.2012, 14:23
Böyle hamlelerin yapılması, akıldan geçirilmesi bile Trabzonspor'un bir evrim içerisine girdiğinin göstergesidir. Düşünüyorum bu hamlenin oluşmasını sağlayan kimdir diye, ben de dahil herkesin burun kıvırdığı Giray Bulak'tan başka bir isim aklıma gelmiyor. Kurulması gereken organizasyon çok zor bir oluşum değil, izlenmesi gereken örnekler zaten ortada. İhtiyacımız olan şey sadece emek ve iyi niyet, bunları ortaya kim koyarsa ismi ne olursa olsun benim desteğimi alır.

Hüseyin Başoğlu
30.11.2012, 14:28
ofoeduyuda giray bulak getirdi herkes laf etmişti üstün bilgiyi niye almadın die bakalım inş. iş vardırda bu adamda ilerisi için yararlı olur belki....

bence giray bulak işini iyi yapıyor...

Yiğit Gayretli
30.11.2012, 14:43
Adamın Türkiye'ye geldiğine dair bir belge-bilgi var mı?

gabriel omar
30.11.2012, 15:06
Videoda pek bir numarasını göremedim ama hayırlısı bakalım.

Batuhan
30.11.2012, 15:52
http://forum.kooora.com/f.aspx?t=31737781

Şöyle bir link buldum konuyla ilgili.

Batuhan
30.11.2012, 16:00
http://www.61saat.com/haber/menajerlerin-trabzonspor-oyunu-29918.html

Bir de bu var tabii. :)

Alihan Ertürk
30.11.2012, 16:09
Issine bana İssiyin'i ( Hüseyin Çimşir ) hatırlattı isimden.. Başka bir şey bilmiyorum futbolcu hakkında. :)

Ama bence böyle bir transfer olmayacak. THY önünde çekilen fotoğraf çok yapmacık, bilerek yapmışlar yukarıdaki linkte söylenildiği gibi.

Deniz Tosunoğlu
30.11.2012, 16:22
http://www.61saat.com/haber/menajerlerin-trabzonspor-oyunu-29918.html

Bir de bu var tabii. :)

Haber icin tesekkur ederim, fakat ben hic inanmiyorum menajerlerin oyunu olduguna. Sonucta cok genc bir futbolcu ve piyasa degeri su anda 200.000 lira. Bir menajerin bu transferde kazanacagi para cok az. Bunun yaninda futbolcu denenmek icin geliyor Trabzona, illa sözlesme imzalayacagiz diye bir sey yok. Ve son olarak belirtmek isterim ki bugüne kadar hangi futbolcuyu Fas'tan getirdik? Kisacasi, menajerlerin oyunu degil bana göre.

oksoholu
30.11.2012, 17:07
eleştirmek en kolay şeydir giray hocayı öven arkadaşlar var bende kendimce bir şey söylemek istiyorum şu emersonu o getirdi önce sakat dediler sonra yalanlandı ama benim seyrettiğim emerson kolay kolay sakatlanmaz çünkü oynamıyor kupa macında bile aldığı topu taca atıyor bu kadar mı insan kendine güvenmez buna verilen paraya yazık bence yollasınlar cech le devam edelim

hiç solbek bulamıyorsanız 1461 deki ereni sol bek yapalım abdullahı yaptığımız gibi ne dersiniz

Alika87
30.11.2012, 17:21
ofoeduyuda giray bulak getirdi herkes laf etmişti üstün bilgiyi niye almadın die bakalım inş. iş vardırda bu adamda ilerisi için yararlı olur belki....

bence giray bulak işini iyi yapıyor...

aynisini bende yazacaktim. Ilk basta ofoedu, simdi bu. Denemeye oyunculari getiriyoruz, bu cok büyük bir gelisme, insallah bundan sonra, bakmadan görmeden arastirmadan transfer yapmayiz. Bu Jawad Issine iyi ve yetenekli oyuncuya benziyor, ama kendisi icin, yarim sezon 1461 de oynamak daha iyi olur. Bilmem sadece bana mi öyle geliyor, ama acayip JAJAyi andiriyor. Yöneticilerimizden sadri sener disinda, isin hakkini veren sadece giray bulak.

Mert'
30.11.2012, 17:43
Videodan izlediğim kadarıyla şut özelliği zayıf gibi ama denemeye değer.

Rama61
30.11.2012, 21:46
Arkadaslar Fransa'nın Troyes takımında kiralık oynayan Yattaranin, yegeni Muhammed Yattara 19.yasinda forvet oynuyor Olympic Lyon dan kiralamislar saç tipi kosmasi hareketleri aynı Yattara mutlaka değerlendirme li

ibrahim
30.11.2012, 21:53
Marsilyaya özeniyordum. Onlar gibi adimlar atmaya basladik. Denemekten zarar gelmez. Milyon dolarlik kazik yemekten daha iyidir.

Böyle devam edersek belki Ayewler, Abdallahlar cikarabiliriz ilerde.

Cafer Bulur
01.12.2012, 23:25
Bu oyuncunun ismi pek olumlu seyler cagristirmiyor,bence bize yaramaz.:)

Hatice Aslan
02.12.2012, 00:50
Maliyeti düşük genç oyuncuları getirmek denemeye değer.. Pilot takımıda amacına uygun hale getirmiş oluruz ..

KARAGOZLUM
02.12.2012, 12:12
Fasli futbulcu istiyorsak ADAM MAHER en buyuk fasli yetenek AZ Alkmaar hollandada oynuyor. 19 yasinda hollanda milli takimindada oynuyor. Bjk a gide oguzhan giden el kacti bizimkilerin kaprisinden. Cocuk trabzona cok gelmek istedi cunku trabzon ve trabzonspor asigi ama bizimkller kaprisli.
Gerci adam maheri almak zor ingiltereden falan istiyorlar bonservisi cok yuksektir.

İsmail52
02.12.2012, 12:17
kimdir bu isiyin .:))

ibrahim
02.12.2012, 18:04
Fasli futbulcu istiyorsak ADAM MAHER en buyuk fasli yetenek AZ Alkmaar hollandada oynuyor. 19 yasinda hollanda milli takimindada oynuyor. Bjk a gide oguzhan giden el kacti bizimkilerin kaprisinden. Cocuk trabzona cok gelmek istedi cunku trabzon ve trabzonspor asigi ama bizimkller kaprisli.
Gerci adam maheri almak zor ingiltereden falan istiyorlar bonservisi cok yuksektir.

Öyle olsaydi Trabzonspordan para talep etmezdi...

hsynkpc
03.12.2012, 15:13
zaten kadromuzda yeterince yabancı futbolcu var bide buna hiç gerek yok bence yabancı aslarımız bile iyi değil

Furkan Tütüncü
03.12.2012, 17:53

neden etmesin adamın işi bu. parasını da alıcak tabii.

Alika87
14.12.2012, 12:00
Zaakwaarnemer verzint de stage van Issine bij Trabzonspor.

Onlangs berichtten de Marokkaanse media dat Wydad Casablanca vleugelaanvaller Jawad Issine een stage zou lopen bij Super Lig formatie Trabzonspor, maar de 'stage' blijkt een verzinsel te zijn van zijn zaakwaarnemer, om zo meer aandacht te trekken voor zijn cliënt, aldus diverse Turkse media vandaag.

De zaakwaarnemer van de 21-jarige Issine ging onlangs op reis en de vleugelaanvaller vergezelde hem naar het vliegveld. De zaakwaarnemer kwam toen op het idee om Issine te fotograferen bij een desk van Turkish Airlines en de foto op te sturen naar de Marokkaanse media met de mededeling 'Issine zal straks afreizen naar Trabzon voor een stage bij Trabzonspor.'

Issine heeft onlangs een contractvoorstel van Wydad Casablanca geweigerd en hoopt op een overstap naar Europa

Haberin özeti ver tercümesi:
Herseyi menejeri uydurdu. Issine'nin menejeri bir seyahat icin hava alanina gitmis ve Issine ona eslik etmis. Sonra resim cekip, Trabzona ucuyoruz, trabzonsporda antrenmana cikacakmis gibi haberler uydurmus. Bunlari sadece oyuncunun ismini biraz daha duyurmak icin. Bu menejerler var ya, para icin anasini satarlar, ztn simdiye kadar cektiklerimiz hepsi menejerler yüzünden oldu.

Sefer A.
28.12.2012, 05:20
Marsilyaya özeniyordum. Onlar gibi adimlar atmaya basladik. Denemekten zarar gelmez. Milyon dolarlik kazik yemekten daha iyidir.

Böyle devam edersek belki Ayewler, Abdallahlar cikarabiliriz ilerde.

Abdallah'in neyini begeniysun yau :) Kasim Abdallah ve Rafidine Abdullah berbat yaa, bir de Charles Kaboré var o da ayni :D nerede kasap ve teknigi 0 oran siyahi afrikali topçu varsa hepisi marsilya'da su an, 1 2 tane iyidir lazimdir da bunlarda çok yaa + S.Diawara var rod fanni var, bi Ayewler fena degil, bir de çok begendigim N'Koulou var savunmaci ;)

macar degil mi o ne Faslisi ? :) yanlis mi biliyorum

parayi geç, besiktas'a gitmezdi diyorum sadece....
bir de deli gibi oynayisi sevinmesi yok mu beni deli ediyor arkadas, bu mu Trabzonspor asigi ? HI KA YE
burada onun bir akrabasi vardi yazmistim hatta bize gelme durumu varsa gelsin ikna edin diye çünkü pek te düsünmüyordu bizim ligi o zamanlar, ama gel gör ki gelmis ligimize üstelik bjk formasini giymek için..
gitsin kartal golgolgol diye bagirsin dursun bizden uzak olsun

sarman61
28.12.2012, 10:10
Ali Dia diyorum başka birşey demiyorum :)

oflukaan
28.12.2012, 14:07
ayakları iyi olsada çok basit bi topçu amatörde böyle 500 tane futbolcu var. izlediğim kadarıyla türkiyede kolay durdurulur. sonuçta transfer etmemişler denemeye alacaklarmış o da bir artı :)

M.S.SOFU
28.12.2012, 19:01
çok güzel hareketler bunlar lobo lobo lop lop looooop

Erdal DİLEK
29.12.2012, 01:40
şu başlığı şöyle bir inceledim hiç bişe anladım, saaat mi gec oldu nedir. . .

ibrahim
29.12.2012, 01:59
Abdallah'in neyini begeniysun yau :) Kasim Abdallah ve Rafidine Abdullah berbat yaa, bir de Charles Kaboré var o da ayni :D nerede kasap ve teknigi 0 oran siyahi afrikali topçu varsa hepisi marsilya'da su an, 1 2 tane iyidir lazimdir da bunlarda çok yaa + S.Diawara var rod fanni var, bi Ayewler fena degil, bir de çok begendigim N'Koulou var savunmaci ;)

Marsilyayi sezon basinda takip ediyordum. Tas gibiydiler, kolay kolay devrilmiyodular. O adamlar Türkiyede Süperstar olurlar. N'Koulouyu saymiyorum. O tür bi adami 10 sene arasak bulamayiz zaten. :)

parayi geç, besiktas'a gitmezdi diyorum sadece....
bir de deli gibi oynayisi sevinmesi yok mu beni deli ediyor arkadas, bu mu Trabzonspor asigi ? HI KA YE
burada onun bir akrabasi vardi yazmistim hatta bize gelme durumu varsa gelsin ikna edin diye çünkü pek te düsünmüyordu bizim ligi o zamanlar, ama gel gör ki gelmis ligimize üstelik bjk formasini giymek için..
gitsin kartal golgolgol diye bagirsin dursfun bizden uzak olsun

200 bin Euronun hesabini yapmis. Trabzonda iki sene icinde 5 mislisini kazabanilirdi.

Taraftar olarak ihanet etti takimina orasi ayri tabiki...

Cpt.Rango
12.01.2013, 19:15
FIFA 13'de Ultimate Team'ımda Aubameyang'ı almıştım. En ileri koymuştum adamı süper driplingleri vardı :D Anladığım kadarıyla iyi bir golcü, gelse iyi olur.

Burçak
12.01.2013, 19:33
bende sandım yeni bi haber...