PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 14.Hafta | Gençlerbirliği 0 - 4 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

alper*
26.11.2012, 23:54
Kimsede heves kalmamış sanırım, başlığı açmak bana kaldı :)

İnşallah kazanırız :)

Murat'
27.11.2012, 00:16
Yine mi pazartesi, vallahi şaka gibi olmaya başladı.Pazartesi oynayınca sanki bu ligin takımı değilmişiz gibi oluyor.

DeAgLeMaNyAq
27.11.2012, 00:33
Son 3 sezonda rahat kazandığımız bir Gençlerbirliği maçı hatırlamıyorum. FB'ye karşı fark yemeleri aldatıcı olmasın her türlü zor maç...

İlk 11: Onur, Zeki, Giray, Bamba, Celustka, Zokora, Colman, Adrian, Olcan, Emre, Janko
Yedekler: Tolga, Serkan, Soner, Sapara, Alanzinho, Yasin, Halil
Kadro dışı: Zeki, Mustafa, Ferhat, Cech, Emerson, Aykut, Barış, Volkan, Vittek, Henrique

İskender YILMAZ
27.11.2012, 00:54
Kötü yaparlar bizi, aha buraya yazıyorum.

Murat SİSMAN
27.11.2012, 00:58
Son 3 sezonda rahat kazandığımız bir Gençlerbirliği maçı hatırlamıyorum. FB'ye karşı fark yemeleri aldatıcı olmasın her türlü zor maç...

İlk 11: Onur, Zeki, Giray, Bamba, Celustka, Zokora, Colman, Adrian, Olcan, Emre, Janko
Kadro dışı: Zeki, Mustafa, Ferhat, Cech, Emerson, Aykut, Barış, Volkan, Vittek, Henrique
Emice ZEKI olayına bir karar verelim be :)

erdo6
27.11.2012, 01:10
çeçh-celustka-Henri-alanzinyo- volkan şen' ve vitek'e şans verilmeli yoksa bu MORALSİZ kadro bu hafta'da fark yiyebilir Ayrıca yol yakınken emersonun sözleşmesini derhal feshetmek lazım bu adam süper ligin en ağır sol beki durumunda

İskender YILMAZ
27.11.2012, 03:10
Emice ZEKI olayına bir karar verelim be :)

Kaleci Zeki Ayvaz'dan bahsetmiş sanırım kadro dışı listesinde renktaş.

İlk 11: Onur, Zeki, Bamba, Giray, Celustka, Zokora, Colman, Adrian, Olcan, Emre, Janko

Yedekler: Tolga, Emerson, Soner, Sapara, Alanzinho, Volkan, Henrique

olmalı.

DeAgLeMaNyAq
27.11.2012, 03:13
Kaleci Zeki Ayvaz'dan bahsetmiş sanırım kadro dışı listesinde renktaş.

İlk 11: Onur, Zeki, Bamba, Giray, Celustka, Zokora, Colman, Adrian, Olcan, Emre, Janko

Yedekler: Tolga, Emerson, Soner, Sapara, Alanzinho, Volkan, Henrique

olmalı.

Aynen Tolga'nın iyileşmesiyle Zeki Ayvaz artık kadroya giremez. Zeki Yavru'nun da genç oyuncu kontenjanından dolayı her maçta 18'deki hazır. Yalnız sahada 6 yabancı varsa yedeklerde en fazla +2 yabancı olabiliyor. Dolayısıyla 4 yabancıyı 2'ye düşürmen gerekiyor... :)

Bud Spencer
27.11.2012, 03:16
ne b.k yerse yesinler

ruhsuzlar!

kazandiginiz paralar 100%haramdir!!

Erdal DİLEK
27.11.2012, 03:23
izlemeyeceğim. . .

Arrive
27.11.2012, 04:04
Eskişehir Kasımpaşayı yenerse,
Fener puan kaybederse,
Beşiktaş kavak ağacına çıkarsa,
Kırmızı Çarşamba günü Galatasarayda teknik direktör istifası olursa,
Rıza Çalımbay da ters kademeye girerse
biz de kalan 4 maçımızı alıp sezonun ilk devresini lider tamamlarız.

Bu hesaplar da her hafta yapılmaya devam eder...

Doğukan Uçan
27.11.2012, 07:34
edit:4-0

ozturk
27.11.2012, 07:34
gol yiyeceğimiz KESİN.yeniliriz.

Etem Güner
27.11.2012, 07:40
ilk golü biz atarsak maç berabere biter onlar atarsa fark yeriz vesselam

Ahmet Ocak
27.11.2012, 08:32
ya gençler kazanır ya da biz kaybederiz başka bir sonuç yok

Faik Yılmaz
27.11.2012, 08:42
Bu futbolla Akhisarı nasıl yendiğimize dua ediyorum ne Gençlerbirliği..... ?

cakalkerem
27.11.2012, 08:43
hehhe komik valla düştüğümüz durumlara bak....

delikoyun
27.11.2012, 09:47
--------------------------------onur-------------------------------------------------------------
celutska-------------giray -------------------bamba----------------------------------cech--------

------------------zokora -------------colman------------alanzinho----------------olcan-------------
-------------------------------henriqe--------------------------yasin-----------------------------

güneyli
27.11.2012, 10:19
36 lık servete defansta slalom yaptıran defans Hurşutun maddi değerine tavan yaptırır.Tek teselli maçın deplasman olması..

KAUNAS
27.11.2012, 10:26
10kişilik şikebahçeyi yenemeyen satılmışspor bize 3 attıysa ,şikebahçeden 4 yiyen cavcavspor bilmem kaç tane atar

Zafer Keskin
27.11.2012, 10:44
Mustafa Yumlu nun artık sahalara geri döneceği maç diye düşünüyorum. aslında ruhsuz oynayan ve sahada yürüyen bütün topçuları kesmek lazım ama cesaret lazım...

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2012, 13:07
Servetin golüyle futboldan ve hayattan soğudum

Togrul
27.11.2012, 13:14
Sırf şike meselesi nedeniyle Şenol Güneş konusunda uzun süre sustum. Fakat artık takıma bir kan değişikliği şart. Hiç bir şekilde olmuyor. Son maçtan sonra ünlü savunmamızda çöktü. Ne yapıyorsa tutmuyor. Bu gidişle ilk dörde kalıp avrupa kupalarına kalmamız bile mümkün gözükmüyor. Basit hesapla böyle devam ederse lig sonunda 53 puan toplayabiliriz. Bu da bize yukarıda bahsettiğim hedefe ulaşmak için yetmez. Devre arasında sevgili Şenol Güneşle yollar ayrılmalı bence.

İgzas-61
27.11.2012, 13:17
Şu an tek avantajımız deplasmanlarda sanki biraz daha iyi motive oluyoruz onun dışında bütün şartlar gençlerin lehine diye düşünüyorum...

fanatikdevri
27.11.2012, 13:19
Allah yardımcımız olsun.

gökçay61
27.11.2012, 13:49
bu sefer de ''içime doğdu çok rahat kazanacağız gibime geliyor'' gibi yorumlar yapan olcak mı çok merak ediyorum. gençler maçı 1den 1 olur. takımın düştüğü hale üzülüyorum ancak ne benim ne sizin ne de bi başkasının bunu düzeltme durumu var. bu durumu sadece yönetim ve senol güneş düzeltebilir. bizim burda kadrolar yazmamız oyuncu seçmemiz hiç bir şey ifade etmiyor. zaten basını takip eden taraftarın nabzını ölçen bir yönetici olsaydı yada bu işlerle ilgilenecek biri olsaydı şenol hocanın ekibinde biz bu hallere düşmezdik.

gökçay61
27.11.2012, 13:50
Şu an tek avantajımız deplasmanlarda sanki biraz daha iyi motive oluyoruz onun dışında bütün şartlar gençlerin lehine diye düşünüyorum...

bu takım ne deplasmanda ne evinde ne tarafsız sahada nede rakibi eksik kaldığı zaman.. hiç bir yerde avantajı yok.

Tayfun
27.11.2012, 13:53
Şenol Güneş yine bu hafta içinde o felsefi konuşmalarından enjekte eder takıma.
Kore macerasından sonra adam ruhanî bir rahatlama içine girmiş, taktik filan hikaye olmuş :)

Barış Mayda
27.11.2012, 14:02
ordu-eskişehir-gençler neden bu maçlar pazartesi günü pazar 4 de olsa olmaz mı

Turgay Atalay
27.11.2012, 14:25
Katıksız 3 tane çakar gençlerbirliği, hiç hayal kurmayın. Geçen hafta Eskişehir 10 kişi kalmadan puan alamayız demiştim, bu hafta rakip 9 kişi kalmayıp, penaltı alamazsak puan alamayız. Bakın yeneriz demiyorum, puan alamayız.

Faik Yılmaz
27.11.2012, 14:28
Gençlerbirliği 2 gol atarsa onları yenebiliriz....

Kendi kalelerine 3 gol atarlarsa tabi.....

Tayfun Aydın
27.11.2012, 15:21
-------------Onur--------------------
Zeki-----Mustafa-----Bamba--------Celutska,Ferhat hatta ben ama Emerson değil
------------Colman---------------
Yasin-----Soner---Alanzinho(Sapara)------Olcan
------------Adrian---------------
------------Emre----------------

En azından Zekiyle Mustafa nın kaybedersek üzüleceğini bilirim sahada yenilirsek benim gibi hissedecek adam olur.

Çok zorlamaya gerek yok hoca bildiği en iyi taktikle araya adam kaçırarak oynatsın takımı.Emre Burak kazmasının 33 gol attığı yerde çok daha iyisini yapabilecek kapasitede.Colman ön libero da çok rahat oynar o bölgeyi de toparlar Zokora dan çok daha iyi takımı ileri çıkartır.Soner çok erken kart görüyor.Satılmışşehir maçında kartı olmasa adamı indirirdi yere.
Alanzinho gibi adamımız var zaten organize olamıyoruz ver topu taşısın sıkıştınmı.
Adrian ı forvet arkası oynatmak en mantıklısı bence uzun mesafelerde oynayamıyor tek top oynabileceği bir pozisyonda olmalı bence

CesurHamsi
27.11.2012, 15:30
3 yeriz

KÖKSAL AYDIN
27.11.2012, 15:33
Bu maçı futbolcular alır.

Şenol hoca da sezon sonuna kadar kafalarını kuma gömenleri kandırmaya devam eder.

Bizi küme hattının üzerinde tutar.

Emre ÖZTÜRK
27.11.2012, 15:35
.........................Onur....................

Zeki.......Giray........Bamba.........Cech

...................Zokora......................

Volkan...........Adrian...............Olcan

..............Henrique....Janko................

Janko'nun Halil yada Emre yerine en azından bir iki maç Henrique ile denenmesi gerektiğini düşünüyorum.Orta sahada Zokora'yı ise "hamal" olarak kullanmalıyız.Oyun kurmasına yada ileri çıkışlarına gerek yok ki zaten bu konularda eksiklikleri çok fazla.Yıllarca şamiyon olan fenerdeki Aurelio gibi yada Gerets'in şampiyon yaptığı ğsnin Saidou'su gibi.Sadece top kessin gömülmesin savunmanın içine.Eşek gibi bassın hatta faul yapsın ama boş boş dolaşmasın sahada.Zokoro bu işlerin ustası sadece ona biraz motivasyon aşılamak gerektiğini düşünüyorum

Mehdi
27.11.2012, 15:42
Eğer koca 90 dakikada 2 ortayla alınacak bir galibiyet yeniden baharı getirecekse ve bir sonraki hafta yeniden bu ruh halinde olacaksak hiç bulaşmayalım Gençlere derim.

iskenderunlu
27.11.2012, 15:58
Fenere karşı basiretleri bağlanmıştı.Bize aslan kesilirler ama iş Trabzonspor'lu futbolcuların oyun hırsına bağlı

Rama61
27.11.2012, 16:08
Senol hocanin gūle gūle maci olur.

Ünal Er
27.11.2012, 16:09

...................Zokora......................

Volkan.....Colman.....Adrian......Olcan

......................Janko....................... ...

Ünal Er
27.11.2012, 16:12
Fikrimi değiştirdim

Serkan.......Yasin.........Zokora..........Özgür.. ...

....Vittek.............Janko..........Henrique.... ...

Bu güzel oldu

figirm
27.11.2012, 16:34
Artık bu maçın tahmini mahmini yok.Galibiyet dışı her sonuçta bu sene bizim için lig mucizelere kalır ve yönetim kendini kurtarmak için radikal kararlar alır;aksi takdirde Trabzon-Kayseri maçında Avni Akerde daha maç başlamadan kıyamet kopar.Şu berbat durumda bile GSdan sadece 6 puan,FBden 4 puan gerideyiz.Önümüzde GS maçına kadar 9 puan alınabilecek çok uygun 3 maç var. Açıkçası her şeye rağmen Ankarada rahat bir galibiyet bekliyorum.Yeter ki yürümeyip koşsunlar.

Ilelioglu
27.11.2012, 16:40
Fark yeriz yazariz sonra yemeyiz...Yemeyiz yazariz yeriz...

Bu durumun sadece teknik heyetten kaynaklanmadigi acik, Futbolcular zora girince oynuyorlar yoksa yoklar.

Bu kadar para alip oynadiklari oyun bu olmamali.

..

hyasin61
27.11.2012, 17:43
hocanın istifa edeceği maç olarak görüyorum bu maçı

Ogün'
27.11.2012, 17:45
!!!!!!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 17:53
iyi bari tolga açmamıs bu baslıgı...:)

Tolga
27.11.2012, 17:56
iyi bari tolga açmamıs bu baslıgı...:)

O kadar dua da etmişdim halbuki maçtan hemen önce. Sezonun en rezil 2-3 başlığına girer, belki kafaya bile oynar.Tövbeliyim artık . . .

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 17:59
O kadar dua da etmişdim halbuki maçtan hemen önce. Sezonun en rezil 2-3 başlığına girer, belki kafaya bile oynar.Tövbeliyim artık . . .

2-0 bitse yine sana bağlamazdımda :D:D:D servetin başka açıklaması yok hacı :D

Tolga
27.11.2012, 18:05
Ne diyelim sağlık olsun.Kolay değil taraftar olmak :)

farozlufatih61
27.11.2012, 19:30
Ankaraya gitme niyetim yoktu ama sırf şenol güneş istifa demek için orada olacağım nasip olursa

unaLhso
27.11.2012, 20:36
Takım 2 hafta iyi gidince taraftar olanlar yeniden skor taraftarlığına geçmişler :) Umarım yeneriz.

Mehmet Fatih Silik
27.11.2012, 20:48
Maci izlemicem...!

Güven müven de kalmadi artik...bitti tükendi...

Son 4 sezonda 13. hafta sonundaki puan tablosuna baktim...en kötü sezonlarimizdan birtanesi...utandim...

Bu böyle fazla gitmez...gitmemeli de hatta...

http://g1211.hizliresim.com/13/v/gbuq0.png

Harun
27.11.2012, 21:00
Komple yerli oyunculardan kurulu bir takım ile sahaya çıkalım.Kaybedecek bir şey yok.Bir de öyle deneyelim.

http://this11.com/boards/abDNAxJagh.jpg (http://this11.com)

macka61
27.11.2012, 21:17
rahat gençler kazanır izlemeye gerek yok

memmedaga
27.11.2012, 21:57
izlemeyeceğim. . .

yapma be Erdal abi

valla seninde umudun yok olmus ise harbiden durum kotu yani

memmedaga
27.11.2012, 21:58
Komple yerli oyunculardan kurulu bir takım ile sahaya çıkalım.Kaybedecek bir şey yok.Bir de öyle deneyelim.

yasin ortaya koyacagima olcani koyarim ve bu saatten sonra hersey deneyebiliriz derim

ANIL
27.11.2012, 22:05
..................onur
zeki.....giray..........bamba.....celu
.................zokora
..........sapara......adrian
yasin...............................olcan
.................hnerique

Soner Albayrak
27.11.2012, 22:12
Maç başlığına yazasım bile gelmiyor artık.

Cafer Bulur
27.11.2012, 22:15
..................onur
zeki.....giray..........bamba.....celu
.................zokora
..........sapara......adrian
yasin...............................olcan
.................hnerique

Lütfen artik buralara mac kadrosu yazmayalim.

Hangi kadroyu yazarsak yazalim olmuyor,sorun baska yerlerde.

Berke6198
27.11.2012, 22:40
Diyecek bir şey kalmadı, hayırlısı neyse o olsun.

SensitiveLord61
27.11.2012, 23:20

Emerson kesik mi yedi ?

Cafer Bulur
27.11.2012, 23:23
Emerson kesik mi yedi ?

Dünkü performansindan sonra muhtemelen kesik yiyecektir.

Sadece emerson degil dünkü maca oranla en az 3 degisik oyuncu ilk 11 de bekliyorum.

Furkan Dündar
27.11.2012, 23:25
İstanbuldan deplasmana gidelim diye düşünüyordum ama bu hafta ki olaylardan sonra zerre istek kalmadı içimde

Mete DORUK
28.11.2012, 00:37
Bu mactan sonra Hursut'a La ligan yada Ingiltereden talip cikabilecegi kanaatindeyim.
%60 yeniliriz
%39 berabere
%1 kazaniriz. Umudunuzu yitirmeyin yani:))

Mete DORUK
28.11.2012, 00:45
Fikrimi değiştirdim

Bu güzel oldu

Bu sekilde bir kadroyla puan yada puanlar alabiliriz bencede. DENENMELI !

Harun_ayar_ts
28.11.2012, 01:40
en hayırlısı yenilmemiz belki hoca isfita eder bizde yeni bir sayfa acarız

Ogün'
28.11.2012, 01:55
2 gün önce gitmeyi düşünüyordum bu maça şimdi ise izlememeyi düşünüyorum.

Samet GÜVEN
28.11.2012, 08:12
Emersonu düşündükçe hurşutun maçta nası keyif yapacağını düşünüyorum. Bu adamı benfica resmen 11 de oynatmış.

alper*
28.11.2012, 08:29
Fikrimi değiştirdim

Bu güzel oldu
:)
Bu kadroyla kazanamamak imkansız .

serkanholep
28.11.2012, 08:36
şu sol kanada adam bir türk bek alalım ve ısrar edelim bari

bu yabancılara verilen şans, para çok oldu

atila turan ı alalım ya da ibb den gökhanı

alper,mevlüt,serdar aziz,ozan,kerim frei,sercan saraer transferleri yapılsa ya

bütün çöpler gitsin

zokora,henri,sapara,vittek,cech,emerson,celutska gitsinler

kalacak onur,tolga,giray,bamba,colman,soner,olcan,emre,yas in,alan,janko,zeki,adrian

Gurpas
28.11.2012, 08:42
insan bunları izledikçe ömründen 1 ay gidiyor

güneyli
28.11.2012, 09:30
Şurada kadro kuran taraftara sesleniyorum..Teknik kadronun kafası karışıyor..Yapmayın böyle kötülükler..!!!!

cakalkerem
28.11.2012, 09:43
Hoca ara sıra şuraya baksada feyz alsa biraz

kaan61
28.11.2012, 10:52
Lütfen artik buralara mac kadrosu yazmayalim.

Hangi kadroyu yazarsak yazalim olmuyor,sorun baska yerlerde.

Katılıyorum...

İdris Toksoy
28.11.2012, 12:54
bilet fiyatları düşer mi artar mı acep?

nakzo
28.11.2012, 12:55
Farklı kaybedeceğiz ve şenol utanmazı yine istifa etmeyecek .Bu sene bu aymaz herif bzizi küme düşürecek 36 pauanla küme düşeceğiz imkansız demeyin şenol hoca imkansızları kabusları gerçek yapmakala bilini
r göründe bakın................

gabriel omar
28.11.2012, 12:56
bilet fiyatları düşer mi artar mı acep?

Düşeceğini sanmıyorum.

Kondisyonu yüksek olan kazanır,yani biz kaybederiz.

Sercan Yaylı
28.11.2012, 13:18
alan,zokora,henriquesiz bir kadroyla basarılı olamayız....

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2012, 13:20
TRABZONSPOR NE YAPMALI?

Trabzonspor’un şirazesi kaydı! Bir türlü ritim tutturamıyor. Orkestra şefi ne yaparsa yapsın, saz heyetinde uyumsuzluk var! Tamam, 2 yılda takımın iskeleti dağıldı, büyük travma yaşadı, büyük sıkıntılar çekti ama şu “kazmalara” da dünyanın parasını ben vermedim ya! Ne kadar sorunlu oyuncu varsa alındı. Biri kiralık tam 13 yabancı var!

Her hafta takım kazansa da kaybetse de sahaya farklı bir 11’le çıkıyor. Bir hafta iyi oynayan bir hafta sonra tanınmayacak kadar rezil… Bunlar hem kendilerini hem hocalarını zor durumda bırakıyorlar!

Peki ne yapmalı? Bana göre ilk önce; başta en iyisi ve en çok para getirecek olanı kimse, sırayla tüm yabancılar devre arasında veya sezon sonunda elden çıkarılmalıdır. Bunlar eğer kasıtlı olarak oynamıyorlarsa elbette… Trabzonspor’un bundan hiçbir zararı olmaz!

İkinci yapılacak şey kadroya Onur, Zeki, Soner, Yasin, Olcan, Emre gibi oyuncular katmak… Tolga, Giray, Mustafa Yumlu gibiler zaten var. Bunun için çalışmalar yapılıyor sanırım. Ayrıca 1461 Trabzon’dan alınabilecek 4 – 5 oyuncu da hazır… En azından böyle bir kadroya tahammül edilir, paralar da çarçur edilmez… Ayrıca alt yapının da boş durduğunu sanmıyorum.

Trabzonspor olarak ağaçlara değil, ormana bakmak gerek… Yani bütüne… Yoksa “O geldi, bu gitti, hani yıldız oyuncu?” söylemleri ile her zaman olduğu gibi yine boşa zaman harcarız… Temel sağlam olmalı ve aidiyet duygusu olan oyuncu takıma katılmalı…

Sonuçta kızsak da, üzülsek de bu takım Trabzonsporluların… Vurarak, kırarak, hakaret ederek değil yol göstererek, sahiplenerek ancak bir yerlere varılabilir…

İHSAN ÖKSÜZ

Taka

UĞUR DURTAŞ
28.11.2012, 15:13
--------------------------------onur-------------------------------------------------------------
celutska-------------giray -------------------bamba----------------------------------cech--------

------------------zokora -------------colman------------alanzinho----------------olcan-------------
-------------------------------henriqe--------------------------yasin-----------------------------
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
takım inanılmaz derece formsuz daha doğrusu çok kötü oynuyorlar..
bunların başındada olcan geliyor şu anki durumu çalımcı,bencil,kondisyonu 15.dak.bir oyuncu görüntüsünde.
onur
celuska-giray-bamba-cehc
zokoro-colman-alanzinyo-yasin-volkan
vittek
bence etkilenmeyecek bir kadro

kaan61
28.11.2012, 15:37

Devre arasında 4 yabancı sezon sonuna 2 yabancı şutlamamız lazım... İsim vermiyorum kadro yapısına ve kurulacak sisteme ( Böyle bir sistem çalışması varsa ) uygun olanları bırakıp kalanları göndermeliyiz. göndereceğimiz 4 yabancı yerine geleceği olan sağlam yerli oyuncular almalıyız. Alper Potuk , Aykut Demir vb..... Takımda oyunda olan yabancı sayısı maksimum 4 olmalı ... Kadro geniş diyoruz ama hep aynı özellikde olan futbolcular ve form durumları neredeyse haftada bir tavan taban yapıyor...

Tarık Talşık61
28.11.2012, 15:40
Devre arasında büyük bir revizyon olmalı takımda bu işe ilk başta teknik ekiple başlanmalı. Benim görüşlerim doğrultusunda yapılması gerekenler.

Gidecek futbolcular ; Serkan Balcı,Barış Özbek,Halil Altıntop,Marek Sapara,Robert Vittek,Alanzinho,Adrian,Mustafa Yumlu,Marek Cech,Emerson,Ferhat,Olcan Adın,Mark Janko,Colman

Alınması gereken isimler; Alper Potuk,Ozan İpek,Muhammet Demir,Sebastian Pinto,Abdullah Karmil,Gökhan Alsan,Jaja,Eren Albayrak,.

İşte bence yapılması gereken büyük revizyon kusura bakmayın dostlarım ama önce teknik adamdan başlayıp sonra bu pestilleri çıkmış adamların hepsi gönderilmelidir hemde bu bir anda yapılmalıdır.Bizi tarihte bu duruma düşürenler cezasını çekmelidir.

Yapılan revizyon sonrası oluşacak kadro ilk 11; Onur-Celu-Bamba-Zokora-Ozan-Soner-Alper-Volkan-Jaja-Muhammet-Pinto

Yedekler; Tolga-Giray-Abdullah-Gökhan-Henrique-Yasin-Emre

Kadroda sürekli rotasyon yapılabilir. Bu olay gerçekleşmiş olsa hem yabancı çöplüğünden kurtulmuş oluruz hem yıllık ücret maliyetinde kar ederiz ve son olarak bana göre Türkiye'nin en iyi 11'ini elde ederiz.

Erdal DİLEK
28.11.2012, 16:00
volkan mı??????

Emrah Akcagöz
28.11.2012, 16:11
Takımda yaratıcı oyuncu eksikliği var. Beğenmesemde Alanzinho veya Henrique en azından ilk 18'de birinden biri olmalı.

onur_alabuga_61
28.11.2012, 16:54
--------------onur------------------
zeki-----giray-------bamba-----celutska
-----------soner---colman-------------
---------------adrian----------olcan--
---------henrique---emre--------------

serdaracıl
28.11.2012, 20:44
Takımda yaratıcı oyuncu eksikliği var. Beğenmesemde Alanzinho veya Henrique en azından ilk 18'de birinden biri olmalı.

Hepsi birbirinden rezil

Soner Albayrak
28.11.2012, 21:23
Ne kadar kötü olursak olalım her maçtan ümidi olan ben artık takıma güvenmiyorum. Bu maçta GB'den net bir galibiyet bekliyorum 3-0 gibi.

Doğukan Uçan
28.11.2012, 21:31
son yıllarda ankarada oynadıgımız maçlar içerisinde en az taraftarın tribünde olacagı maçtır maximum 300 kişi gelir

zafercalikoglu
28.11.2012, 22:55
zor maç zor alırız..bu futbolla

cakalkerem
28.11.2012, 22:57
alan,zokora,henriquesiz bir kadroyla basarılı olamayız....

bunlar nerede ki?Hoca neden kesti bunları takımdan

ALDENİRO
28.11.2012, 23:19
bu maça gidenlere acırım o kadar...

Hürgün Aygün
28.11.2012, 23:27
Yine bir lanet pazartesi maçı.Zor geçeceği kesin gibi.Maç öncesi kadroda Halil olursa sinir kat sayımız daha maç başlamadan artacak inşallah böyle bir duruma mecbur kalmayız.

Oğuzhan
28.11.2012, 23:30
Alanzinho şu takımda kadroya giremiyorsa bir şey demiyorum daha. Adamı izlemesek inanacağız yani. Yan pas yapmaktan ciğerimiz solduuu

kalavara
29.11.2012, 02:57
http://www.footballuser.com/formations/2012/11/585950_Trabzonspor.jpg
Şenol hoca jankonun çok hareketsiz kaldığını ve takımın ritmini bozduğunu dolaylı yoldan da olsa dile getirdi, bence bir süre beklemeli bu ortamda. ayrıca bizim gördüğümüz ersun yanal'ın da söylediği gibi biraz yumuşak kalıyoruz orta alanda. bu sorunu da zokora (formsuz da olsa) ile çözmeyi düşünürsek yukardaki kadro iş görebilir. kanat oyuncularımız oyunda yok, adam eksiltmenin de pas yapmanın da pozisyon almanın da zamanını ve yerini tutturamıyorlar bir türlü, hücumdaki zayıflığın sebeplerinden biri de bu, ayrıca bu oyuncular defansif anlamda da çok eksik kalıyorlar...transfer yapılacaksa kaçırdığımız n'doye tarzı bir forvet ile hücumda yaratıcı bir kanat oyuncusu ve beki bence ivedi. diğer tüm sorunların çözümü takım içinde mümkün!

Sercan Yaylı
29.11.2012, 11:38
bunlar nerede ki?Hoca neden kesti bunları takımdan

zokora ailevi sorunları için ülkesine 1 hafta gitti sonra kesik yedi
alanzinho bence takımda tek adam eksiltebilen oyuncudur bu kadar düz futbolcuyla kadro kurulmaması taraftarıyım.
henrique ye daha fazla sans verilmesi taraftarıyım janko ile iyi bir ikili olurlar tabi jankonun indirdiği topları alması için yakın oynaması gerekir

cakalkerem
29.11.2012, 11:52
Henrique kesinlikle oynatılmalı Janko ile birlikte...defalarca yazdım burada ama Üstad Şenol Güneş bu işleri iyi bildiğinden oynatmayı bırak adamı 18 e dahil etmiyor....

Alan neden kesik anlamadım.....Topu kaleye götüren tek oyuncumuz....

zokora ailevi nedenler diyorlar eğer yalan değilse...olabilir herkesin sorunu olabilir bu kesik yemek için marifetmidir?

Oğuzhan
29.11.2012, 12:46
Arkadaş madem Zokora oynamayacak, 2 göbekle oynamayı düşünüyor o zaman önde de çift forvet başlamamız lazım. Adamların iki stoperi de çıkamaz böylece. Ama biz tek forveti atıyoruz öne adamlar pas yapa yapa rahat çıkıyorlar. Zaten Janko yanına bile pres yapmaktan aciz. İzliyor anca 5 km koşmuş mudur acaba son maçta merak ediyorum.

arfsigorta
29.11.2012, 12:47
Takımda da taraftarda da heyecan ve güven kalmamış.

arfsigorta
29.11.2012, 12:49
Yapılacak şeyleri hepimiz biliyoruz, yönetim ve Şenol Hoca?

Adrian, Sapara, Janko...Bunların yerine bastır parayı al ALPER, MUHAMMED.

Bu kadar dişleri dökülmüş bir orta saha, nasıl ısıracak rakibi.

arfsigorta
29.11.2012, 12:53
Savaşacak bir orta saha lazım. Defans ve kaleci savaşıyor, diğerleri top ayaklarına gelince bile oynamıyorlar, bizde topsuz alanda mücadele hayal ediyoruz.

Alper Beyazay
29.11.2012, 13:05
Geçen maçtan sonra bu maçta oyuncuların hırslı olacağını düşünüyorum. Ayrıca sezonun en rahat galibiyeti olacağını söylüyorum. Maçtan sonra alıntılarım haberiniz olsun. :D

Sefa Murat Dokuz
30.11.2012, 01:26
Bilet fiyatlari ne alemde
Ruhsuzlar ordusunu izlemeye deger mi bilmiyorum. Maca gidip pazartesi gecesi gec saatte Ulustan Ayranciya donmeye bile gozum kesmiyor.

Harun_ayar_ts
30.11.2012, 01:29
halil olmadan çift forvet oynamalıyız yoksa basarılı olamayız

artvints
30.11.2012, 01:39
http://www.footballuser.com/formations/2012/11/585950_Trabzonspor.jpg
Şenol hoca jankonun çok hareketsiz kaldığını ve takımın ritmini bozduğunu dolaylı yoldan da olsa dile getirdi, bence bir süre beklemeli bu ortamda. ayrıca bizim gördüğümüz ersun yanal'ın da söylediği gibi biraz yumuşak kalıyoruz orta alanda. bu sorunu da zokora (formsuz da olsa) ile çözmeyi düşünürsek yukardaki kadro iş görebilir. kanat oyuncularımız oyunda yok, adam eksiltmenin de pas yapmanın da pozisyon almanın da zamanını ve yerini tutturamıyorlar bir türlü, hücumdaki zayıflığın sebeplerinden biri de bu, ayrıca bu oyuncular defansif anlamda da çok eksik kalıyorlar...transfer yapılacaksa kaçırdığımız n'doye tarzı bir forvet ile hücumda yaratıcı bir kanat oyuncusu ve beki bence ivedi. diğer tüm sorunların çözümü takım içinde mümkün!

var olan sorunlara çözüm olacak yorumlar yazmışsın, sağ beke de celustka yazılabilir.ayrıca ortasaha da sertlik yok takımda, bunu sağlaması koşuluyla aykut da oynayabilir.artık iş çığrından çıkmaya başladı, sadece mücadeleye bile tav olacak taraftar mevcut.

arfsigorta
30.11.2012, 08:39
LÜTFEN OKUYUN!
Arkadaşlar, biz Trabzonspor taraftarıyız, yılmayız tıpkı Karadeniz gibi.
Takım iyi iken herkes taraftar herkes destekçi, ancak asıl olan zor durumdayken taraftar olabilmek. Bize şikeciler, istanbulcular gibi değiliz. Ben 3 sene önce GS li göremiyordum, şimdi doldular. Bunların ağa babaları 3 ününde aynı ve bizim üzerimize oynuyorlar.
Biz bu oyun gibilerini çok gördük ve oyunu yine başlarına yıkacağız.
Bu nedenle gelin Pazartesi günü şu 19 Mayıs stadını dolduralım. Hem takımı kendine getirelim, hem kendimizi, hemde şu halimizden dağılmışlığımızdan zevk alanları tepe taklak edelim.
Ya biz onurla ve alın teriyle oynayan takımımıza sahip çıkmazken adamlar şikeci takımlarına nasıl sahip çıkıyorlar. Psikolojik savaşı onlar kazanmış biz kaybetmiş gibiyiz. Adamlar kıytırık PENDİK i 1-0 zorla yeniyor, biz URFA ya 4 atıyoz, Necmi PEREKLİ ve kimse memnun olmuyor. Kendi içimizde eleştiri yapalım ama dışarıya güçlü, moralli ve BİRLİKTE görünelim.
Gelin bu oyunu bozalım Pazartesi 19 Mayıs stadını dolduralım. Bize heryer TRABZON ve BİZ TRABZONSPORLUYUZ ONURLUYUZ.

delikoyun
30.11.2012, 09:12
------------------------------------------------onur------------------------------------------------------------------------------------

celutska-------------------------------giray-----------------------------------bamba----------------------------------------------cehc

--------------------------colman----------------------zokora-------------alanzinho-----------------------------olcan-----------------

--------------------------------------yasin-------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------henriqe------------------------------------------------------------

yetenek şart alanzinho+henriqe
sürat şart yasin
mücadele şart eğer alanzinho+henriqe+yasinle oynuyorsanız
dolayısıyla olcan zokora colman
cehc ve celutska ise bence bekte serkan ve emersondan daha iyi

Gurpas
30.11.2012, 09:50
------------------------------------------------onur------------------------------------------------------------------------------------

celutska-------------------------------giray-----------------------------------bamba----------------------------------------------cehc

--------------------------colman----------------------zokora-------------alanzinho-----------------------------olcan-----------------

--------------------------------------yasin-------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------henriqe------------------------------------------------------------

yetenek şart alanzinho+henriqe
sürat şart yasin
mücadele şart eğer alanzinho+henriqe+yasinle oynuyorsanız
dolayısıyla olcan zokora colman
cehc ve celutska ise bence bekte serkan ve emersondan daha iyi

Yasin yerine Olcan
Olcan yerine Soner

tarsus
30.11.2012, 10:06
Hala henrique kadroda dusunen renkdaslarim kirkpinar guresleri icin kadro yapiyorlarsa rahatca yazabilirler:-)bu henrique bu formuyla asla takimda yer bulamaz ve ilk firsatta gonderilecekler listesinde olmalidir

Sercan Yaylı
30.11.2012, 10:38

zeki-------------------------------giray-----------------------------------bamba----------------------------------------------cehc

----------------------------------------------------------zokora-----------------------------------------------------------

--------------------------colman----------------------------------alanzinho-----------------------------olcan-----------------

--------------------------------------Emre Gural-------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------Janko------------------------------------------------------------

Süleyman50
30.11.2012, 11:03
zor maç, açıkcası pek ümitli değilim ...

Memduh
30.11.2012, 11:12
Sağ açığa Volkan, sol açığa Olcan, forvette Janko ve Emre oynamalı. Ve her iki kanata da 'asla kaleye gitmeyeceksiniz, topu aldığınız zaman kaleye inip orta yapacaksınız' deyin, bu maç en az 3 olur. Aksi halde bu futbolla yine 3 yeriz.

Kıvanç Çuvalcı
30.11.2012, 11:14
LÜTFEN OKUYUN!
Takım iyi iken herkes taraftar herkes destekçi, ancak asıl olan zor durumdayken taraftar olabilmek. Bize şikeciler, istanbulcular gibi değiliz. Ben 3 sene önce GS li göremiyordum, şimdi doldular. Bunların ağa babaları 3 ününde aynı ve bizim üzerimize oynuyorlar.
Bu nedenle gelin Pazartesi günü şu 19 Mayıs stadını dolduralım. Hem takımı kendine getirelim, hem kendimizi, hemde şu halimizden dağılmışlığımızdan zevk alanları tepe taklak edelim.
Ya biz onurla ve alın teriyle oynayan takımımıza sahip çıkmazken adamlar şikeci takımlarına nasıl sahip çıkıyorlar. Psikolojik savaşı onlar kazanmış biz kaybetmiş gibiyiz. Adamlar kıytırık PENDİK i 1-0 zorla yeniyor, biz URFA ya 4 atıyoz, Necmi PEREKLİ ve kimse memnun olmuyor. Kendi içimizde eleştiri yapalım ama dışarıya güçlü, moralli ve BİRLİKTE görünelim.
Gelin bu oyunu bozalım Pazartesi 19 Mayıs stadını dolduralım. Bize heryer TRABZON ve BİZ TRABZONSPORLUYUZ ONURLUYUZ.

Kardesim iyi guzel yazmissinda hangi birlik beraberlikten,destek olmaktan bahsediyorsun?Konustugun takim Trabzonspor ve taraftari olunca boyle seyler bizim icin cok utopik kalir,bizim becerebilecegimiz seyler degil bunlar.Ha takimi yuhlayalim,oyunculara kufredelim dersen belki bir ihtimal.

Kıvanç Çuvalcı
30.11.2012, 11:22
Koca takimda iki kaleci,Bamba ve Giray disinda bir tek istikrarli oynayan yada formda olan oyuncu yok millet hala kadro yapiyor,kim oynarsa oynasin ne fark eder,ne fark ediyor?

gudoz81
30.11.2012, 12:21
gözümüzde büyüttüğümüz takımlara karşı daha iyiy oynuyoruz
lakin fb maçındaki oyunuyla bizim maçta ki oyununu kıyaslayın HURŞUT un.

Furkan Dündar
30.11.2012, 12:34
umutsuz vaka Trabzonspor

Furkan Dündar
30.11.2012, 12:37
Ruhsuzlar ordusunu izlemeye deger mi bilmiyorum. Maca gidip pazartesi gecesi gec saatte Ulustan Ayranciya donmeye bile gozum kesmiyor.

G.Birliği - Trabzonspor maç bileti ; 20 tl

farozlufatih61
30.11.2012, 13:20

Kapalı 40 tl

kalearkası 20 tl

Sefa Murat Dokuz
30.11.2012, 14:11
Fiyatlar uygun maçtayım inşallah kazanırız

nakzo
30.11.2012, 14:23
Berabere bİle kalairiz dİyemİyorum artik... Şahsen maÇi İzlemeyeceĞİm lİg tv mİde dÜn İtbarİyle solndirma talİmati verdİm İlk yari sonu İle ÇikacaĞim. Bunlari her İzledİĞİmde tansİyonum 16/10 oluyor dÜn doktora gİttİm volter cİhazi taktilar sonuÇta asabİ tansİyon hastasi olduĞu mu ÖĞrendİm. Tek sebeb bu ruhsuz yavŞaklar ve baŞlarinindakİ furbol katİlİ.skor tahmİnİ yaparsam olmayan orta saha ve berbat defansla 2-1 yenİlİrİz dİye dÜŞÜnÜyorum. Bu da İyİmser tahmİnİm, ayrica sahtekar colmanininda bİlerek oynamadiĞini dÜŞÜnÜyrum o takima geldİĞnden berİ her geÇen gÜn takim daha kÖtÜye gİdİyor...

zarge
30.11.2012, 14:26
kadroda alan olsun bu seferde bunu denesin hoca

bu haftaki "yap boz kadrosuna" benden tavsiye

iso_4939
30.11.2012, 16:14
bu macı alacagımıza ınanmıyorum ya beraberlık veya yenılgı...

Batuhan
30.11.2012, 16:28
20 TL mi! Vay be Cavcav :)

UĞUR DURTAŞ
30.11.2012, 16:36
LÜTFEN OKUYUN!
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Merhaba,

takımın bu durumlara geleceğini sezon öncesi burda paylaştım

şu anda yönetim,t.heyet ve futbolculara o kadar çok sitem ediyorum ki.

anlatamam....

düşüncenize sonuna kadar katılıyorum.

çok eleştitmeme kızmama rağmen

pazar günü

esenboğa havalimanında olacağız

ailemle,

moral vermek için (kızımın elinde sevgi'mizi ve desteğimizi gösterir yazı olacak)

p.tesi günüde 19 mayısta olacağız.

doğru olanı bu kanısındayım.

Oğuzhan
30.11.2012, 16:45
bize hantal forvet gitmiyor arkadaş süratli, çevik olacak. mevcut kadromuzda bir tane bile yok. en çabuk forvetimiz çoğunuzun güreşçi diye tabir ettiği henrique :D

UĞUR DURTAŞ
30.11.2012, 16:49
LÜTFEN OKUYUN!
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Merhaba,

anlatamam....

pazar günü

ailemle,

moral vermek için (kızımın elinde sevgi'mizi ve desteğimizi gösterir yazı olacak)

arfsigorta
30.11.2012, 17:00

Merhaba,

anlatamam....

pazar günü

ailemle,

Bence bizim gibi düşünenler ile bu takıma umut, hırs ve özgüven verilebilir.
Takımın özgüveni ve hırsı kaçmış.

Necmettin ALTUNTAŞ
30.11.2012, 19:26
Yani lütfen mi maça gideceksiniz.Ne diyem...

Tahir61
30.11.2012, 19:56
colman-zokora-alan üçlüsünü göbeğe koyacaksın

ileri üçlü emre-yasin/adrian-halil/olcan

sağbek serkan hariç herkes olabilir zeki/celu

bamba-giray- emerson

onur

zeki
giray
bamba
emrson

zokora

colman
alan
adrian

olcan/halil
emre

Ilelioglu
30.11.2012, 20:17
Bence devre arasina en az kayipla girmeliyiz, onun icin her maci kontrollü oynayip 1-0'a getrimeliyiz, önemli olan 3 puani alip yola devam etmeliyiz yani...

Onun icin bu mac icin ideal ilk on birim söyle..

http://www.footballuser.com/formations/2012/11/587162_Trabzonspor.jpg

Emerson cok hata yapiyor bence biraz dinlensin, iki üc maci onun hatalari yüzünden kaybettik. Adrian'in yerine Zokora tercihi olmali bence. Daha kontrollü olmaliyiz. Ilerleyen dakilarda Adrian yada Alan tercihleri yapilarbilir.

..

tarsus
30.11.2012, 20:27
Sagda serkan solda emerson ilerde ise halil ve henrique disinda kimi yazarsaniz yazin normal bir dizilis olur.colman agamiz oynayacagim derse bu maci kazaniriz.

yatmaztara
30.11.2012, 21:03
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=39584 lütfen kardeşlerim

TSemih61
30.11.2012, 21:04
Bence devre arasina en az kayipla girmeliyiz, onun icin her maci kontrollü oynayip 1-0'a getrimeliyiz, önemli olan 3 puani alip yola devam etmeliyiz yani...

Onun icin bu mac icin ideal ilk on birim söyle..

http://www.footballuser.com/formations/2012/11/587162_Trabzonspor.jpg

Emerson cok hata yapiyor bence biraz dinlensin, iki üc maci onun hatalari yüzünden kaybettik. Adrian'in yerine Zokora tercihi olmali bence. Daha kontrollü olmaliyiz. Ilerleyen dakilarda Adrian yada Alan tercihleri yapilarbilir.

..

Zokora yerine Adrian, Yasin yerine de Emre oynasa daha iyi olmaz mıydı?

şenol.08.borçkalı
30.11.2012, 21:05
bu takımla bizden hiçbir cacık olmaz.

Soner Albayrak
30.11.2012, 21:11
Bu takımın durumu antrenman eksikliği, kondüsyon eksikliği veya fiziki yetersizlilkle açıklanacak bir durum değil.

Bütün takımlar hemen hemen benzer antrenman programını uyguluyor.

Sorun futbolcularda. Kafa olarak başka yerlerdeler.

İşin bilincinde değiller hangi takımda oynadıklarının farkında değiller.

Oyuna kendini veremedikleri için haliyle kendine güvenlerini yitirmiş durumdalar.

Futbolcular kendilerini sorgulamalı. Acaba ben neden bu takımdayım? Bizim bu sezon amacımız nedir? İşimi hakkıyla yapabiliyor muyum? Bizden bir şeyler bekleyen bu kadar insana karşı mahcup olmuyor muyuz? sorularını kendilerine sormalılar.

Bu şekilde işler yürümez. Bu eziyeti çekmek zorunda değiliz gerçekten..

Ilelioglu
30.11.2012, 21:29
Zokora yerine Adrian, Yasin yerine de Emre oynasa daha iyi olmaz mıydı?

Daha iyi olurdu olmasinada simdi zamani degil. Devre arasina en az kayipla girip hizli bir hücüm elamani kadroya katmaliyiz. Onun icinde kontrollü oynamaliyiz.

..

mertacar
30.11.2012, 21:47
----------------onur--------------------
zeki----giray-----bamba------emerson---
-----------zokora------colman----------
yasin------------soner----------olcan---
-----------------emre-------------------

yorumsuz6117
30.11.2012, 21:53
1 puan alırsak yederlidir. 3 puan imkansız görünüyor.

FC-ST-PAULI-61
30.11.2012, 21:57
--------------------onur----------------
zeki-----giray-----------bamba---emerson---
----------colman-----zokora---------------
olcan-----------soner----------adrian------
--------------Janko----------------------

Böyle oynamaliyiz.

artvints
30.11.2012, 21:59
----------------onur--------------------
zeki----giray-----bamba------emerson---
-----------zokora------colman----------
yasin------------soner----------olcan---
-----------------emre-------------------

bence celu sağbekde oynaması ile birlikte bu kadro iyidir.koşan takım lazım.yarıya 3 5 puan arkada girersek, transfer de yapılır.havaya gireriz.şu sıralar taraftar devreye girse bi heyecanla kalan maçlar kazanılabilir.

Ilelioglu
30.11.2012, 22:01
--------------------onur----------------
zeki-----giray-----------bamba---emerson---
----------colman-----zokora---------------
olcan-----------soner----------adrian------
--------------Janko----------------------

Böyle oynamaliyiz.

Emerson haric iyi...Emerson ileri cikinca geri gelmeyi unutuyor...

..

güneyli
30.11.2012, 22:01
Bizim oyuncular değilde g.b deki oyuncular 1 tane kendi kalesine atsın..Yenelim yeter.Gs nin puan kaybettiğini oyuncularımız duymasın..Heyecan yaparlar..

uzungöllü
30.11.2012, 22:04
bu muslera elazığ maçında kırmızı kart yedi nasıl oynadı bu maçta? tek maç mı ceza aldı ?

Eto'o
30.11.2012, 22:04
Vay be koskoca Trabzonspor ne hallere dustu
1 puani bile zor aliriz diyoruz
Yenilin hic umrumda degil ama cikin ve savasin kosun sahada basmadik yer birakmayin
Bu kutsal forma oyle ucuz olmamali
C'est Dommage !

Ilelioglu
30.11.2012, 22:06
bu muslera elazığ maçında kırmızı kart yedi nasıl oynadı bu maçta? tek maç mı ceza aldı ?

Tek mac istisna ile olur, normalde 2 mac...en az yani..

..

FC-ST-PAULI-61
30.11.2012, 22:06

..
Emerson düzelir hemen silmeyin.Iyi ortalar yapiyor diye düsünüyorum.
Cechte cok hata yapiyordu onun yüzünden az Gol yemedik unutmayin.
Celustkanin Teknigi solda oynamaya yetmiyor sagda belki ama bence Stoper.
Yani Alternatif yok,Ferhat demesin kimse O Forma tanitimlarda var sadece.:D

Cafer Bulur
30.11.2012, 22:07
Kazanirsak yeniden potaya gireriz ama kazanirsak.

G.Birligi iyi bir takim ama yenilmeyecek bir takim degil.

Coskulu,motiveli bir oyunla kazanmamiz mümkün ama bu belli ki kolay olmayacak.

Takim cok kötü durumda ama zirvedeki takimlarin puan kaybi istahimizi kabartmiyor degil.

Umarim bu istahi futbolcularimizda da görürüz artik cok beklemesemde.

memmedaga
30.11.2012, 22:10
bmn yoneticilerinden ricam bu başlığa bu maçın sonucu ne olur şeklinde bir anket yerleştirmeleri

gerçekten merak ediyorum kaçtane ümitli taraftarımız var

eraytaskin61
30.11.2012, 22:18
maça gitmeyi düünmüyordum fiyatlar uygunmuş belki yine bu aşka yenilir giderim :)

sedatalis82
30.11.2012, 22:19

Takim cok kötü durumda ama zirvedeki takimlarin puan kaybi istahimizi kabartmiyor degil.

potaya gire çıka bi hal olduk zaten:)
bjk orduda fener de kayseride puan kaybeder
ama biz ne yapacaz
aslında önümüzde gs-fener maçı var ve sonra biz gs ile oynayacaz
bu maçlar bizi kafada tutar
adam gibi top oynasak
Ah Şenol Hoca oynat şu takımı artık...

farozlufatih61
30.11.2012, 22:21
Bu hafta Ankarada olmalıyız bu kötü gidişe bir dur demeliyiz........Şenol güneş gitmeyecak anlaşılan kovulmayı bekliyor.....

Hoş onu kovacak cesur yönetici nerede..... TRABZONDAKİ seyircininde TRABZONSPOR pek umrunda değil........

Tarihinin en karanlık dönemine doğru hızla ilerlerken takım onların sesini yükseltmeye hiçmi hiç niyeti yok.....

eraytaskin61
30.11.2012, 22:21
ya şu takımdan 10a yakın futbolcu gitse bi 11miz olsa iyi kötü ne oynayacagımızı bilsek benimsesek takımı bu kaosta bizden bi poh olmaz

Cafer Bulur
30.11.2012, 22:23
potaya gire çıka bi hal olduk zaten:)
bjk orduda fener de kayseride puan kaybeder
ama biz ne yapacaz
aslında önümüzde gs-fener maçı var ve sonra biz gs ile oynayacaz
bu maçlar bizi kafada tutar
adam gibi top oynasak
Ah Şenol Hoca oynat şu takımı artık...

Potaya girmek icin geri kalan 4 maci da kazanmak zorundayiz,31 puan ederki bu puanla ancak zirvede kalabilirsin.

4 maci da kazanmamiz bu takimla pek mümkün degil ama buna mecburuz.

farozlufatih61
30.11.2012, 22:24

Bu hafta gireriz bir dahaki haftada çıkarız

tarsus
30.11.2012, 22:25

..

Emersonun ofansif tarafi defansif yönünden iyi, geriye donemiyor bu yuzden son 2maci bu yuzden verdik.emrrsonu ortanin solunda denemeli senol hoca tabi saglam bir sol bek bulduktan sonra

Cafer Bulur
30.11.2012, 22:26
Bu hafta gireriz bir dahaki haftada çıkarız

Bu mac gs haricinde en zor olani,bunu atlatirsak kayseri ve belediye maclarini aliriz diye düsünüyorum.

murat3861
30.11.2012, 22:29
bence halil,alanzinho hatta olcan oyuna ikinci girmeli.bu oyuncular yorulan orta saha ve defanslara karşı daha iyi oynuyorlar.ama son 10 dakika kalada oyuna girmemeleri gerekir.

Mert Oğuzlu61
30.11.2012, 22:32
üst biter. net...

hiç bu kadar emin olmamıştım. kim yener orasını bilemem, yerizde atarızda. yensekte zaten zar zor yeneriz. düşe kalka gidiyoruz devre arasına kadar liderle puan farkı açılmasın yeter, adam gibi en az 3 transfer kaderimizi belirler...

farozlufatih61
30.11.2012, 22:32
Bu mac gs haricinde en zor olani,bunu atlatirsak kayseri ve belediye maclarini aliriz diye düsünüyorum.

Önümüzdeki 4 maçın hiçbiri çantada keklik değil.....

Bu takımın oynadığı oyun sana umut veriyorsa ne güzel.....

Ben senin gibi iyimser değilim.......

Ama nasipse ankaradayım sırf şenol güneş istifa demek için avazım çıktığı kadar bağıracağım yanlız kalsamda......

Ahmet Kuru
30.11.2012, 22:35

Ama nasipse ankaradayım sırf şenol güneş istifa demek için avazım çıktığı kadar bağıracağım yanlız kalsamda......

Şenol Hoca nın yerine düşündüğünüz bir isim var mı?
'' Ah gelsede kurtarsa bizi'' dediğiniz?

Cafer Bulur
30.11.2012, 22:35

Ben mi iyimserim,güldürme beni.:)

Trabzonspor ne kadar kötü olsa da hedefi her zaman kazanmak olmalidir,zirve olmalidir.

Bu sezon cok kötü durumdayiz evet ama geriye kalan 4 maci da kazanmamiz imkansiz degil yeter ki oyuncular hangi takimda oynadiklarinin farkinda olsun.

Mustafa Hazıroğlu
30.11.2012, 22:36
Alanzinho inşallah ilk 11 başlar...

eraytaskin61
30.11.2012, 22:39
gittiğim hiçbir gençlerbirliği maçını kaybetmedik bir kere berabere kaldık sanırım sırf bunun için gideceğim :)

Cafer Bulur
30.11.2012, 22:40
Alanzinho inşallah ilk 11 başlar...

Alanzinho ilk 11 oyuncusu degil,urfa maci ölcü olamaz.

Adrian son 2 macta iyi degildi,belki bu acidan ilk 11 de düsünülebilir.
onur
zeki giray bamba celustka
yasin zokora colman olcan
alanzinho
janko.

Bu kadro düsünülebilir.

eraytaskin61
30.11.2012, 22:42
emre oynasın izlemek istediğim tek adam şu takımda

farozlufatih61
30.11.2012, 22:42
Ben mi iyimserim,güldürme beni.:)

Trabzonspor ne kadar kötü olsa da hedefi her zaman kazanmak olmalidir,zirve olmalidir.

Bu sezon cok kötü durumdayiz evet ama geriye kalan 4 maci da kazanmamiz imkansiz degil yeter ki oyuncular hangi takimda oynadiklarinin farkinda olsun.

Ama o oyuncuların hiçbiri bu formanın ağırlığını kaldırabilecek kapasitede değil...

13 maç oldu ne 11 belli ne sistem....

Emersondan halilden serkandan yasinden saparadan üst düzey performans beklemek bence hayal....

artvints
30.11.2012, 22:43
---------onur---------------
celu---giray--bamba--emerson
-----colman-zokora-soner---
-----olcan--emre--yasin---

deplasmanda oynuyoruz, hareketli bi forvet lazım, sağlam koşan bi ortasaha lazım.gençlerbirliği kanat oyunlarıyla pozisyon buluyo, kanatları da kapatmak lazım.gerekirse defans yapıp çok koşarak mücadeleyle kazanalım.iyi oynamıyoruz madem, stratejiyi değiştirelim.çok koşan kontra atak takımı olarak geride kalan 4 maçı kazanabiliriz.

memmedaga
30.11.2012, 22:43
Eskısehır macının geniş özetini izledim

bursadan sonra eskişehire tarihi yazdırmayı başaran Şenol Güneş ve ekibini istifa etmesi lazım bu maçta bir mucize olmayıcağına göre taraftarın bir yapılanma veyahut geleceğe dair ümit veren hiç bir şey göremediğine göre ne yazikki yenilmemiz daha hayırlı olacak gibi bunu dediğime inanamıyorum

ama özellikle eskişehir maçındaki ruhsuzluğu hugo zamanında bile göremediğim için bunu diliyorum artık

belki bir ihtimal şansımız yaver gider adam akıllı bi adam gelir

Giray bulak eşofmanları giymeye hazır bu beni korkutmuyor değil

bunu düşününce devre arasında Şenol hocamız kendisine yakışır bir şekilde sessizce ayrılır diye ümiy ediyorum

bu bu arada Şenol hocaya kızıp MAY'in rezil mesajlarını burada yayınlayanları ona maddiyat konusunda ithamlarda ve diğer bulunanları

kınıyorum

MAY IN ŞİKECİLERDEN HİÇ BİR FARKI YOKTUR DİYORUM
ona hakaret edenleride

sapla samanı bir türlü ayıramıyoruz

gönderirken ille aşşağılayıp küfür edip iftira atıp mı yollayacaz?

burada en başında beri Ş.G ye karşı olanlar var dikkat ediyorum illa bi aşşağılama bi hakaret olacak

artık yoruldu yapamıyor,yetersiz,Trabzonu bir noktaya taşıyamıyor vs vs diyebiliriz ama hakaret edenlerinde kişiliğine saldıranlarında Allah belasını versin diyorum.....

Cafer Bulur
30.11.2012, 22:47
Ama o oyuncuların hiçbiri bu formanın ağırlığını kaldırabilecek kapasitede değil...

13 maç oldu ne 11 belli ne sistem....

Emersondan halilden serkandan yasinden saparadan üst düzey performans beklemek bence hayal....
Bence oyuncularin kapasitelerinden ziyade coskulu,azimli olmamalari daha büyük bir sorun.

Kadromuzun kötü oldugu fikrine hic katilmadim,katilmam mümkün degil.

Eskisehirin,ordunun,g.birliginin,kasimpasanin kadrosu bizden iyi degil ama hepsi bizden daha iyi futbol oynuyor.

Kötü oynadigin zaman tabiiki kadron kötü gözükecek,bu dogaldir.

farozlufatih61
30.11.2012, 22:53
Bence oyuncularin kapasitelerinden ziyade coskulu,azimli olmamalari daha büyük bir sorun.

Kadromuzun kötü oldugu fikrine hic katilmadim,katilmam mümkün degil.

Eskisehirin,ordunun,g.birliginin,kasimpasanin kadrosu bizden iyi degil ama hepsi bizden daha iyi futbol oynuyor.

Kötü oynadigin zaman tabiiki kadron kötü gözükecek,bu dogaldir.

Ben inanmıyorum bu takıma hiç heyecan vermiyor ruh yok ruh belkide ondan....

Cafer Bulur
30.11.2012, 22:59
Ben inanmıyorum bu takıma hiç heyecan vermiyor ruh yok ruh belkide ondan....

Takimda uzun ve kisa vadede revizyon yapilmali, bu belli.

Bazilariyla devre arasinda bazilariyla sezon sonunda yollar ayrilmali,yerlerine yerli oyuncularin agirlikta oldugu oyuncular alinmali.

yorumsuz6117
30.11.2012, 23:01
Kadro kötü değil ama asla kaliteli değil. Onur dışında Üst düzey oyuncu yok.

Oğuzhan
30.11.2012, 23:03

Bamba bence üst düzey bu lige göre.

Cafer Bulur
30.11.2012, 23:04

Üst düzey oyuncularimizin oldugu zamanlarda bile her zaman basarili degildik.

Ihtiyacimiz olan takim oyunudur,bu olsaydi takim kendi icinden üst düzey oyuncularini cikarirdi.

farozlufatih61
30.11.2012, 23:07

Katılıyorum sana Onur dışında şu formanın ağırlığını kaldıracak oyuncu yok

Şu bambayı şöyle alıcı gözle bir izleyin valla onun yaptığı hataları amatör topçular yapmıyor tam bir bomba

Oğuzhan
30.11.2012, 23:16
Katılıyorum sana Onur dışında şu formanın ağırlığını kaldıracak oyuncu yok

Şu bambayı şöyle alıcı gözle bir izleyin valla onun yaptığı hataları amatör topçular yapmıyor tam bir bomba

Ben alıcı gözle izleyince Galatasaray'dan korkuyorum :)

gökçay61
01.12.2012, 00:30
Bamba bence üst düzey bu lige göre.

bende öyle düşünüyordum ancak servetin bambaya neler yaptığını görünce kararımdan vazgeçtim.

Horispin
01.12.2012, 00:31
arkadaşlar çok zor biliyorum ama inanalım bence. Şu futbolcuların üstünde sadece bordo mavi forma olması bile desteğimizi hak ediyor. Hoca ve futbolcular son şansları olduğunun farkındalar. Kötü futbol oynasak da kazanabileceğimizi düşünüyorum.

cakalkerem
01.12.2012, 00:37
destek verilebilir ama futbolcular bunun kıymetini bilmeliler...o formayı giymek herkese nasip olmaz...giyecekseniz her dikişinde kumaşında ter izin olacak....

Oğuzhan
01.12.2012, 01:31
bende öyle düşünüyordum ancak servetin bambaya neler yaptığını görünce kararımdan vazgeçtim.

Allah aşkına bütün maç Giray ile ikisi üç kişilik mücadele ettiler o kadar hatalarına da göz yumacağız ki bence hata yok Servet bal deresiydi tamamen o pozisyonda.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2012, 02:33
Bamba 4 gündür antrenmana çıkamıyor yarın da çıkmazsa kafileye alınmayabilir...

ibrahim
01.12.2012, 03:45
Servet gibi bir öküzün 3 futbolcumuzun belini kirip kalecinin üzerinden topu kalemize sallamasini hic bir sekilde kabullenemem. Kulüpte futbolcularin cezalarindan sorumlu olsaydim 2 ayligini keserdim o calim yiyenlerin...

Sefa Murat Dokuz
01.12.2012, 04:02
Biletix de niye yok bugün hevesle vardır diye gittim staddan mı alcaz illa yahu

ucurum
01.12.2012, 09:09
Bamba yok diye dusunursek:

--------------------------ONUR---------------------------
----------------------------------------------------------
-----ZEKİ-------GİRAY----------MUSTAFA----EMERSON----
-------------------------ZOKORA-------------------------
----------COLMAN-------SAPARA------SONER-------------
-----------------JANKO------------EMRE------------------

Çünkü çift forvet,
Çünkü en fazla basabilecek ve pas atabailecek orta saha...

delikoyun
01.12.2012, 10:47
Bamba yok diye dusunursek:

-----ZEKİ-------GİRAY----------MUSTAFA----EMERSON----
----------COLMAN-------SAPARA------SONER-------------
-----------------JANKO------------EMRE------------------

Çünkü çift forvet,
Çünkü en fazla basabilecek ve pas atabailecek orta saha...
bu kadro muhtemelen şenol güneşin istediği kadro ama bu kadro g. birliğini durduramaz.soner sapara emre janko 4 eksikle oynamış oluruz topu kapacak opyuncu değil janko emre soner sapara bu opyuncular kız gibi oynuyor.rakibi boğacak oyuncular lazım hızlı bir şekilde rakip sahaya akıcak oyuncular lazım topu rakibin ayağından bizim saha girmeden çalıcak hızlı baskın yapıp rakibi kontrolsüz bırakacak oyuncular lazım

-------------------------------------onur---------------------------------

-celutska-------------------giray------------bamba-------------------cehc

----colman---------zokora----------------alanzinho-------------------olcan

---------------yasin--------------------------------------------------------------------------------------------henriqe-----------------------------------
yetenekse alanzinho,henriqe
süratse olcan yasin
kanatlarda daha sağlam duran celutska ve cehc
bence şenol güneş sizin tercihi kullancak ama kesinlikle yenilcek g. birliğine janko bizim takıma uygun golcü değil bize splinter santrafor lazımdı yanlış adam aldılar.
burak splinter santrafordu.
tercih yanlış oldu orta alanda yetenekli oyuncu oynatmadan rakibin bizxim üzerimize cesaretle gelmesine engel olamayız eğer henriqe yasin olcan alanzinho oynamazsa rkip çok cesur olucaktır

delikoyun
01.12.2012, 10:50
inşallah rakip soner den saparadan emre den janko dan cesaret bulup show yapmaz ben çok patavatsız oynayacaklar diye düşünüyorum 4 eksikle oynayan trabzona karşı çok acımasızca işkence yapabilirler onur a bu maçta

lazibere
01.12.2012, 11:03
Oynamak diye bir şeyden bahsetmeyeceğim, Çünkü biz futbol oynamıyoruz sadece sahada dolanıyoruz. Rakip birşeyler yapıyor onların hatalarından faydalanırsak atak geliştirebiliyor ve pozisyon bulabiliyoruz. Rakip sahada 5 pas üst üste yapamayan, rakipten dönen topların tamamını ceza sahamızda karşılamak zorunda kalan bir takımın maç kazanması elindekı yetenekli oyuncuların bireysel performansına bağlıdır. Dun Adrian yarın bir başkası.

lazibere
01.12.2012, 11:07
Hocamız her konuşmasında ''iyi futbol oynayarak kazanmak istiyoruz ''diyor. Hem iyi futbol oynamıyoruz hemde kazanamıyoruz. Kazanmak için topun bizde daha fazla kalması lazım ama bir yer tutamıyoruz ve sürekli 3-5 kişiyle adam kovalıyoruz. Fazla mücadele ettiğimizi düşünüyoruz ama akıllı oynayan takımlar hemen hesabı kesiveriyor.. Korkak ve cesaretsiz oyunun nedeni, kendine güvenmeyen yeteneksiz oyuncuların fazla olması.

Necmettin ALTUNTAŞ
01.12.2012, 11:14
Her zaman söyledim şimdi de söylüyorum!Bizim futbolcular yetenek yoksunu.Bunlardan ahım şahım oyun beklemek eşyanın tabiatına aykırı.Birde mücadele etmedilermi ortaya bizim takım gibi hilkat garibeleri ortaya çıkıyor.Ben yinede yeneceğimizi tahmin ediyorum.

Yaşar
01.12.2012, 11:21
G.birliği takımının en iyi olduğu yer sol tarafları, en zayıf halkaları da sağ tarafları.
Sol kanatta Jimmy Mehmet hücumda, Tosiç de hem savunmada hem de hücumda önemli oyuncular, tehlikeli olabilirler.
Sağ kantalarında çok etkili fakat formsuz Hurşut ile sol ayaklı fakat sağbek oynayan M. Sedef var.
Şikecilerle oynadıkları maçta Hasan Ali'nin koridora çevirdiği sağ taraflarını Olcan ve EMerson ile iyi kullanıp, sonuca gitmek önemli.
Ortasahadan hücuma destek verecek olan Colman, Adrian gibi isimler de rakip cezasahasına yakın oynamalı.

ANIL
01.12.2012, 11:32
..................onur
zeki.....giray........bamba.....celu
................zokora
yasin.....sapara...adrian.....olcan
..................janko

sercan 61>34
01.12.2012, 11:52
Onur
celustka - gİray - bamba - emerson

zokora

colman soner

emre janko yasİn

Murat Keçeci
01.12.2012, 12:18
Bizm en büyük sıkıntımız dengeli bir takım olamadık örneğin zokora-yasin-henrique-halil-sapara gibi oyuncuları kullanınca takım savunmasını iyi yapan ancak ofansif olarak kısır bir takım görüntüsü veriyoruz.adrian-soner-alanzınho-olcan gibi oyuncuları kullanınca bu seferde takım savunması zayıf ama ofansif olarak iyi bir takım oluyoruz bütün sıkıntıda burada başlıyor.Şenol hoca herhalde geçen haftaki maçta colman-soner-adrian-olcan-halil-janko gibi oyunculara hepiniz ilerde kalacaksınız dememiştir muhakkak hepsine ofansif olarak bir sorumluluk verirken defansif olarak da bir takım sorumluluklar yüklemiştir ama sorun şu ki 10-15 senedir futbolun içinde olup bu anlayışı tam olarak benimsememiş oyuncuları bir maçta değiştiremiyorsun.burak yılmaz bu değişimi göstermiş güzel bir örnektir.

Gelelim gençlerbirliği maçına taktik teknik çok da önemli değil çünkü mücadele etmeden ikili mücadelelerde kora kor oyun anlayışını yansıtamadıktan sonra teknik taktik hiçbir işe yaramıyor eskişehir maçı buna güzel bir örnek önce sahada savaşalım gerisi kendiliğinden gelecektir.

Transferle ilgili gerekli çalışmalar yapılıyordur inşallah takas da kullanabileceğimiz bir çok oyuncu var.Türkiyeden Ozan ipek ve alper faydalı olur takıma ikiside takım oyuncusu ama transferleri kolay değil.Gurbetçi futbolcular-Güney Amerikalılar ve bizim seviyemize yakın avrupa ülkerinde gerekli araştırmalar yapılmalı geleceğe yönelik 21 yaş altı gençlerde unutulmamalı.

batugol
01.12.2012, 13:04
rüyamda maça gidemiyorum ve seyredemiyorum
bir arkadaşı görüyorum, soruyorum 8-1 diyor
iyice rezil olduk diyorum,
o da, yemedik attık diyor
ben de hadi be kafa bulma diyorum
sonra uyanıyorum
yere düşen yorganımı üstüme örtüyorum
bu takım ruh halimi bozmuş belli
rüyamda bile 8 yememizi normal karşılarken atacağımıza inanamıyorum

Alper AKBULUT
01.12.2012, 13:09
rüyamda maça gidemiyorum ve seyredemiyorum
bir arkadaşı görüyorum, soruyorum 8-1 diyor
iyice rezil olduk diyorum,
o da, yemedik attık diyor
ben de hadi be kafa bulma diyorum
sonra uyanıyorum
yere düşen yorganımı üstüme örtüyorum
bu takım ruh halimi bozmuş belli
rüyamda bile 8 yememizi normal karşılarken atacağımıza inanamıyorum

üstün açık kalmış ondandır abi :)

batugol
01.12.2012, 14:11
üstün açık kalmış ondandır abi :)

üstüm açık kalmış o ayrı
ama takım da bende güven bırakmadı

ALDENİRO
01.12.2012, 15:09
trabzonumun geleceği için gençler yensin.ben değil bu düşünceyi bana düşündürenler utansın.(şenol güneş istifa)

ferhaTS87
01.12.2012, 15:37
9 yasindaki kuzenimide maca goturucem.onun icinde bilet alicakmiyim.bilgisi olan varmi

okan6161
01.12.2012, 16:46
Biletix de niye yok bugün hevesle vardır diye gittim staddan mı alcaz illa yahu

internet sitesinden dene ben ordan aldım

okan6161
01.12.2012, 16:51
-----ZEKİ-------GİRAY----------MUSTAFA----FERHAT----
----------COLMAN-------ALANZİNHO------OLCAN-------------
-----------------JANKO------------HENRİQE------------------

jankonun yanında hızlı biri kesinlikle olmalı 3 4 maç böyle oynasınlar onları tutan olmaz

hacka61
01.12.2012, 16:57
bu kadro muhtemelen şenol güneşin istediği kadro ama bu kadro g. birliğini durduramaz.soner sapara emre janko 4 eksikle oynamış oluruz topu kapacak opyuncu değil janko emre soner sapara bu opyuncular kız gibi oynuyor.rakibi boğacak oyuncular lazım hızlı bir şekilde rakip sahaya akıcak oyuncular lazım topu rakibin ayağından bizim saha girmeden çalıcak hızlı baskın yapıp rakibi kontrolsüz bırakacak oyuncular lazım

-------------------------------------onur---------------------------------

-celutska-------------------giray------------bamba-------------------cehc

----colman---------zokora----------------alanzinho-------------------olcan

---------------yasin--------------------------------------------------------------------------------------------henriqe-----------------------------------
yetenekse alanzinho,henriqe
süratse olcan yasin
kanatlarda daha sağlam duran celutska ve cehc
bence şenol güneş sizin tercihi kullancak ama kesinlikle yenilcek g. birliğine janko bizim takıma uygun golcü değil bize splinter santrafor lazımdı yanlış adam aldılar.
burak splinter santrafordu.
tercih yanlış oldu orta alanda yetenekli oyuncu oynatmadan rakibin bizxim üzerimize cesaretle gelmesine engel olamayız eğer henriqe yasin olcan alanzinho oynamazsa rkip çok cesur olucaktır

Yukardaki kadro ile oynarsan hükmen yenik olursun :D

Rama61
01.12.2012, 17:07
G. B. Ye yeniliriz. Şenol hoca Özür diler. Masallar anlatır, çoğu millet alkışlar önümüzdeki hafta maça bakicaz derler, dizi böyle devam eder

Bud Spencer
01.12.2012, 17:10
yillardir böyle berbat futbol görmedim
takimda savasan oyuncu neredeyse hic yok
kimse inanmamis
taraftar kizgin

takim toplanti yapip bu sorunlari nasil cözeriz diye diyaloga girecegine, yöneticiler takimi sert dille uyaracak yerde hep beraber barbekü partisi yapiyorlar

yorumsuz6117
01.12.2012, 18:34
ŞENER: OTURSUNLAR MAÇIN KASETLERİNİ BİR DAHA İZLESİNLER

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, “Eskişehir maçında isyanım, mağlubiyete değil, teslimiyete. Böyle mağlup olmamalıydık. Futbol üç neticeli sonuçlarına hep saygım var. Aklımın ucundan hiç böyle bir teslimiyetli mağlubiyet geçmedi. Tepkim buna. Eskişehirspor yenilgisinin ardından takıma ve teknik adamlara bir tavsiyem var. Maçın kasetini bütün takım bir kere daha çok detaylı izlemeli sonra da özeleştiri yapmalı" dedi.

Şener, 8 Aralık'taki kongrede Nevzat Şakar'ın yerine Reha Alp'in asbaşkanlığa geleceği iddialarına ise “Herkesin senaryosu Trabzonspor için olsun. Trabzonspor’dan başka senaryoyu bu camia kaldırmaz” diye cevap verdi.

Hüseyin Çümen
01.12.2012, 18:43
bu takım nasıl bukadar kötü oynayabilir anlamak mümkün değil şenol güneş son başımıza geçtiği zaman takımı çalıştırmaya başladığında rakipleri inanılmaz baskı altına alıyorduk diyarbakır kaleciinin lafı hala aklımda gökhan tokgöz ozaman Trabzonspor kadar iyi oynayan bir takım yok bize inanılmaz baskı kurdular ligimizde en iyi topu oynayan takımlar şeklinde konuşmuştu. onuda oyanatan şenol güneş 1.5 senedir çektiğimiz reziliiğide oynatan şenol güneş. elbette kadromuz dağıldı kalitesiz oyuncu sayısı arttı ama urfa spor bile bizden dahaok topla oynuyorsa bu çok büyük problem nasıl çözülür neyapılır benm aklıma hç bişey gelmiyor ama şenol güneşsiz bir alternatif te istemiyorum

farozlufatih61
01.12.2012, 19:23
Ordu attı

Numan Yerlikaya
01.12.2012, 19:26
Gs,Fb,Bjk puan kaybeder bizde kaybederiz büyük ihtimalle

Cafer Bulur
01.12.2012, 21:48
Tahminim macin berabere bitecegi yönünde.

Muhtemelen öne geceriz ondan sonra skorun üstüne yatariz ve gencler atar daha sonra gol icin yükleniriz ya olur ya da olmaz.

Hoca da mactan sonra ikinci golü bulsaydik farka gidebilirdik der ve 1 hafta daha kayip olarak gecer ve hoca felsefe yapmaya devam eder.

cakalkerem
01.12.2012, 21:57
kadro önemli....alan iyi göründü kesin 11 başlar..nasıl ki ordu maçında halil orta yaptı aynı maçta olcan 1 gol 1 asisst es es maçına hemen 11 de başladılar.....hoca 1 hafta kim iyiyse onu hemen diğer hafta tuuyor...adrian iyiydi 2 haftadır piyasada yok....takımda 2 hafta üst üste iyi oynayan kimse yok.....

Cafer Bulur
01.12.2012, 21:59
kadro önemli....alan iyi göründü kesin 11 başlar..nasıl ki ordu maçında halil orta yaptı aynı maçta olcan 1 gol 1 asisst es es maçına hemen 11 de başladılar.....hoca 1 hafta kim iyiyse onu hemen diğer hafta tuuyor...adrian iyiydi 2 haftadır piyasada yok....takımda 2 hafta üst üste iyi oynayan kimse yok.....

Zehiri hangi kaptan yersen ye zehirdir.

Hoca ve takim her hafta bize zehir yediriyor,kadro farketmiyor.

Ilelioglu
01.12.2012, 22:04
Tahminim macin berabere bitecegi yönünde.

Muhtemelen öne geceriz ondan sonra skorun üstüne yatariz ve gencler atar daha sonra gol icin yükleniriz ya olur ya da olmaz.

Hoca da mactan sonra ikinci golü bulsaydik farka gidebilirdik der ve 1 hafta daha kayip olarak gecer ve hoca felsefe yapmaya devam eder.

Su "Hoca felsefe yapiyor" sözünden de nefret etmeye basladim. Hocanin birsey yaptigi yok.

Ortada birlik beraberlik yok, Baskan birdaha Avni Aker'de mac izlemicem diyor, bu sektörde duygusalliga yer olmadigini en iyi kendisi bilmeli. Elindeki oyunculari tutmayi beceremezsen bu tür seylerede katlanmak zorundasin.

Yönetimde bir bütünlük yok, camiayada nasil olsun, olmuyor iste. Güvensizlik ortami var. Özellikle Baskan disindakiler Nevzat Sakar olsun, Hasan Yener olsun hicbirsey yaptiklari yok. Olan yine ya Baskana yada teknik direktöre olacak böyle giderse.

Basiriliyken Hocayi övüyorduk, simdi kötü gidiyoruz diye yerden yere vuruyoruz. Yönetim Transferde bu denli hatalar yapmasaydi bugün cok daha farkli konumda olacaktik.

Kongre var, Baskan kesinlikle Yönetim degisikligine gitmeli.

..

Cafer Bulur
01.12.2012, 22:16
Su "Hoca felsefe yapiyor" sözünden de nefret etmeye basladim. Hocanin birsey yaptigi yok.

Ortada birlik beraberlik yok, Baskan birdaha Avni Aker'de mac izlemicem diyor, bu sektörde duygusalliga yer olmadigini en iyi kendisi bilmeli. Elindeki oyunculari tutmayi beceremezsen bu tür seylerede katlanmak zorundasin.

Yönetimde bir bütünlük yok, camiayada nasil olsun, olmuyor iste. Güvensizlik ortami var. Özellikle Baskan disindakiler Nevzat Sakar olsun, Hasan Yener olsun hicbirsey yaptiklari yok. Olan yine ya Baskana yada teknik direktöre olacak böyle giderse.

Basiriliyken Hocayi övüyorduk, simdi kötü gidiyoruz diye yerden yere vuruyoruz. Yönetim Transferde bu denli hatalar yapmasaydi bugün cok daha farkli konumda olacaktik.

..
Dediklerin dogru ama hocada cok kabahat var.

Neticede transferleri bir sekilde onaylayan ya da engelleyen dolayisiyla sucludur.

Zamaninda zurawskiyi aldirmayip jun u aldiran,ndoye yi aldirmayip janko yu aldiran da oydu.

Sezon basi transfer döneminde suraya mutlaka oyuncu almaliyiz demedi,hep pasif kaldi.

Yönetimin de hatalar var ama buna ragmen takim daha iyi oynamaliydi,daha iyi sonuclar almaliydi.

Ilelioglu
01.12.2012, 22:22
Dediklerin dogru ama hocada cok kabahat var.

Neticede transferleri bir sekilde onaylayan ya da engelleyen dolayisiyla sucludur.

Zamaninda zurawskiyi aldirmayip jun u aldiran,ndoye yi aldirmayip janko yu aldiran da oydu.

Sezon basi transfer döneminde suraya mutlaka oyuncu almaliyiz demedi,hep pasif kaldi.

Yönetimin de hatalar var ama buna ragmen takim daha iyi oynamaliydi,daha iyi sonuclar almaliydi.

Senol Hocada da var elbet.

N'Doye yi eger o aldirmadiysa tabiki suclu. Cünkü aldirmadigin zaman elindeki ile basarili olmak zorundasin, olmadinmida elestirilirsin. Ama bana sanki Nevzat Sakar aldirmadi gibi geliyor.

Pasif kaldigi konusuna katilmiyorum, ikinci bir Stoper istedi ama alinmadi.

Burada kim suclu peki? Ha isim vermediyse yine kendi sucludur. Ki Giray Bulak'i getirdigine göre isim vermedi. Bakalim Giray Bulak kimlerin ismini verecek devre arasi.

Suanki görüntüye bakilirsa hepsi suclu, Eskisehir macinda oyuncularin 0-3'e müsaade etmemeleri gerekirdi. Özellikle Emerson'un ileri cikip geri gelmeyisi affedilir gibi degil. Adrian'in topsuz oyunda yoklari oynamasi yine ayni sekil öyle.

..

Cafer Bulur
01.12.2012, 22:28
Senol Hocada da var elbet.

N'Doye yi eger o aldirmadiysa tabiki suclu. Cünkü aldirmadigin zaman elindeki ile basarili olmak zorundasin, olmadinmida elestirilirsin. Ama bana sanki Nevzat Sakar aldirmadi gibi geliyor.

Pasif kaldigi konusuna katilmiyorum, ikinci bir Stoper istedi ama alinmadi.

Burada kim suclu peki? Ha isim vermediyse yine kendi sucludur. Ki Giray Bulak'i getirdigine göre isim vermedi. Bakalim Giray Bulak kimlerin ismini verecek devre arasi.

Suanki görüntüye bakilirsa hepsi suclu, Eskisehir macinda oyuncularin 0-3'e müsaade etmemeleri gerekirdi. Özellikle Emerson'un ileri cikip geri gelmeyisi affedilir gibi degil. Adrian'in topsuz oyunda yoklari oynamasi yine ayni sekil öyle.

..
Senol hoca transferden her zaman pasif kalmistir,inisiyatif alamamistir.

Sen bana senol günesin israrla isteyip aldirip faydalandigi 1 tane yabanci oyuncu söyleyebilirmisin?

Zamaninda jefferson,eller,jun transferleri de onun dönemindeydi.

Senol hoca transfer benim isim degil diyerek isi yönetime birakiyor,yönetimde menejarlere biraktigindan isabetli transferler olmuyor.

Ilelioglu
01.12.2012, 22:30
Senol hoca transferden her zaman pasif kalmistir,inisiyatif alamamistir.

Sen bana senol günesin israrla isteyip aldirip faydalandigi 1 tane yabanci oyuncu söyleyebilirmisin?

Zamaninda jefferson,eller,jun transferleri de onun dönemindeydi.

Senol hoca transfer benim isim degil diyerek isi yönetime birakiyor,yönetimde menejarlere biraktigindan isabetli transferler olmuyor.

Dogru kendisi pek girmek istemiyor bu ise. Onun icin Giray Bulak'i getirdi zaten. Umarim iyi isler yapar, ama sanmiyorum. Bakalim devre arasi görecegiz.

..

Cafer Bulur
01.12.2012, 22:33
Dogru kendisi pek girmek istemiyor bu ise. Onun icin Giray Bulak'i getirdi zaten. Umarim iyi isler yapar, ama sanmiyorum. Bakalim devre arasi görecegiz.

..

Giray bulakla da olmaz bu is,kendisi de iyi bir transfer gözlemcisi degil.

Rune lange transferini düsününce aklima gelince giray bulak geliyor,tarihimizin en büyük transfer kaziklarindan birisini yemistik.

Ünal,hami,ogün veya abdullah gibi eski oyuncularimizdan transfer scoutu olarak faydalanmamiz gerektigini düsünüyorum.

Soner Albayrak
01.12.2012, 22:35

..

% 100 katılıyorum Fatih'im duygularıma tercüman olmuşsun..

Fatih
01.12.2012, 22:36
Ligin açık ara en kötü top oynayan takımıyız Allah'tan hayırlısı.

Ilelioglu
01.12.2012, 22:37
Giray bulakla da olmaz bu is,kendisi de iyi bir transfer gözlemcisi degil.

Rune lange transferini düsününce aklima gelince giray bulak geliyor,tarihimizin en büyük transfer kaziklarindan birisini yemistik.

Ünal,hami,ogün veya abdullah gibi eski oyuncularimizdan transfer scoutu olarak faydalanmamiz gerektigini düsünüyorum.

Tolunay'i getir arkana yaslan diyecegim ama Tolunay'da bu görevi istemez. :)

..

Cafer Bulur
01.12.2012, 22:41
Tolunay'i getir arkana yaslan diyecegim ama Tolunay'da bu görevi istemez. :)

..

Bize gelen oyunculara da bir haller oluyor farkindamisin?

Sapara antepte döktürürken bizde dökülüyor,isaac gittigi takimlarda faydali ama bizde ofsayttan cikmiyordu,genclerdeki soner nerde bizdeki soner nerde.

Bildigim kadariyla oyuncular tikir tikir paralarini aliyorlar,islerine neden tam manasiyla kendilerini veremediklerini anlamis degilim.

OnurKul
01.12.2012, 23:11
Kaybetme lüksümüz yok! Tribündeyiz, sesimiz kısılana kadar bağıracağız.

ibrahim tolgun
01.12.2012, 23:23
maç pazar değilmi?

Cafer Bulur
01.12.2012, 23:26
maç pazar değilmi?

Pek takimi takip etmiyorsun anlasilan.:)

ibrahim tolgun
01.12.2012, 23:44
maç başlığı 3 aralık yazıyor tff pazara almamışmıydı

Hürgün Aygün
02.12.2012, 00:06
maç başlığı 3 aralık yazıyor tff pazara almamışmıydı
Hayır maç pazartesi.Pazar olan haftaya Kayserispor maçı 16.00'da.

Fatih Özkan
02.12.2012, 00:37
Toteme vursak olayı...
İzlemesek mi ?

Yasin Altuntas
02.12.2012, 00:47
Her mac böyle diyoruz ama bu maci alamazsak bu seneyi unutalim. Her ne kadar puan kaybetsekde, ligin icler acisi durumu yüzünden daha yukariya temasi kaybetmedik. Yukardaki takimlarin arasinda az puan farki var. Önemli olan Galibiyet'e alisip seriye baglamak.

vendercan
02.12.2012, 00:53
onceden cok goll kacirirdik,simdi gol kacirmayi gectim ,gol pozisyonuna giremiyoz.

İskender YILMAZ
02.12.2012, 00:54
Net bi durum varsa o da kazanamayacak olmamız.

vendercan
02.12.2012, 00:56
umutsuz vakayiz ,harcanan paralara yazik ,kesin bizim yonetticiler para yemislerdir transferlerde .

Tarık Talşık61
02.12.2012, 08:44
Bordo-Mavililer, uzun bir aradan sonra bir maça sakat oyuncusu olmadan hazırlanıyor. Şenol Güneş bunun keyfini sürerken, taraftarların kafasında önemli bir soru var: Kaleye kim geçecek? Tolga Zengin’in müthiş performansını anlatmaya gerek yok. Kaptan, ligin 4’üncü haftasında Sivasspor maçında sakatlanmıştı. 16 Eylül’den, perşembe günü kupada oynanan Şanlıurfaspor maçına kadar kaleyi Onur Kıvrak korudu. 24 yaşındaki file bekçisi, Tolga’yı aratmayak bir performans ortaya koydu. Kusursuza yakın oynadı. Şenol Güneş, sakatlıktan kurtulan Tolga’yı Eskişehirspor maçının kadrosuna almış, kupada ise ilk 11’de görevlendirmişti. Deneyimli çalıştırıcı, yarınki Gençlerbirliği karşılaşmasında kalede kimi oynatacağı sorusuna da henüz sır vermedi. Ancak Tolga bir adım önde.

İşte Fanatik haberi geçen gün söylemiştim Şenol Güneş kaleye Tolga'yı yavaş yavaş geçirecek şaşırdım mı hayır, siz çok bilmiş Trabzonsporlular hocanızı korumaya devam edin...

orhan42
02.12.2012, 08:57
Ligin bana göre en kötü oynayan takımıyız.Elazığ, Akhisar ve Mersin gibi şu an potada olan takımlar da bile hırs var azim var..Çabuk oynayamayan,takım olamayan vurdumduymaz futbolcularla dolu ( milyonları cebellezi ederken bi beis yok halbuki) bir takımızı var ve ben inanın küme düşeriz diye korkuyorum bu sezon için..Bakın beşiktaşa..Bizim maçtan sonra adamlar gerçekten takım oldular.Evet pozisyon veriyorlar.Ama atıyorlar,saldırıyorlar maçı kovalıyorlar.Hem de en umutsuz oldukları sezonda bu ruh haline büründüler ki kadro kalitesi de Fernandes'i saymazsak bizim çok da önümüzde değiller.Neden bu haldeyiz sorusuna cevap verecek durumda olan kişi de sus pus oturuyor.Allah yardımcımız olsun..

Uğur KÜÇÜK
02.12.2012, 11:45
Bordo-Mavililer, uzun bir aradan sonra bir maça sakat oyuncusu olmadan hazırlanıyor. Şenol Güneş bunun keyfini sürerken, taraftarların kafasında önemli bir soru var: Kaleye kim geçecek? Tolga Zengin’in müthiş performansını anlatmaya gerek yok. Kaptan, ligin 4’üncü haftasında Sivasspor maçında sakatlanmıştı. 16 Eylül’den, perşembe günü kupada oynanan Şanlıurfaspor maçına kadar kaleyi Onur Kıvrak korudu. 24 yaşındaki file bekçisi, Tolga’yı aratmayak bir performans ortaya koydu. Kusursuza yakın oynadı. Şenol Güneş, sakatlıktan kurtulan Tolga’yı Eskişehirspor maçının kadrosuna almış, kupada ise ilk 11’de görevlendirmişti. Deneyimli çalıştırıcı, yarınki Gençlerbirliği karşılaşmasında kalede kimi oynatacağı sorusuna da henüz sır vermedi. Ancak Tolga bir adım önde.

İşte Fanatik haberi geçen gün söylemiştim Şenol Güneş kaleye Tolga'yı yavaş yavaş geçirecek şaşırdım mı hayır, siz çok bilmiş Trabzonsporlular hocanızı korumaya devam edin...

Onur benim için de 1 numara kaleci,hatta Türkiye'nin en iyi kalecisi fakat bir adamın sözleşmesinde 7.5 milyon euroya serbest kalır maddesi varsa benim için içimizden biri Tolga'nın oynaması her zaman için daha önceliklidir...

Onur kardeşimi inanın benden çok seveniniz yoktur,gitmesine de kızamam çünkü bu güne kadar elinden geldiği kadar üstdüzey performansla sahada ki görevini yapmıştır...

Giderse de yolu açık olsun,bu takımda veya şehirde çok büyük bir sorun var...

Olan bizlere oluyor,yazık günah ....

tarsus
02.12.2012, 12:03
Sartlar ne olursa olsun heleki teneke oyunculara 3-5 milyon euroyu vererek trabzonsporun parasini cope atan yoneticilerin ONURU para karsiligi hirsiz cincona vermesi literaturde hainlikten daha agir serefsizlikten katbekat kotu bir pozizyonda oldugunu gosterir.bu takimda cani gonulden oynayan yenildigi mactan sonra aglayan genc yeteneklerimize sahip cikamiyorsak buyuk takim olamayiz.gencler macinda kesinlikle takimi icin oynayan basta onur,mustafa,zeki gibi oyuncularimizi oynatarak kazanmaliyiz.bu saatten sonra sampiyonluk hayal oldugu icin genclerimizi kazanmaliyiz

Berke6198
02.12.2012, 12:24
Futbolcular daha 3-0'ın etkisinden kurtulamadılar gibime geliyor.. ama kurtulsalar iyi olur. Daha fazla tüketecek kredileri kalmadı kimse için.

Fatih Özkan
02.12.2012, 12:28
Çok zor...

Kemal Öztel
02.12.2012, 12:41
__________________onur___________________
serkan____bamba_giray____emerson
__________zokora___colman___________
olcan_______________________alanzinho
___________emre_______janko_____________

nakzo
02.12.2012, 12:52
Semat Aybaba şöyle yukarı tükürse bizimkilerden kimin suratına düşer acaba;t.ekibinmi,yönetimin mi ve ya futbolcu olduklarını iddia eden ancak tuvaeletçi olmayacak güruhun mu?Küme düşer denen beşiktaşın oynadığı topa bak aldığı sonuçlara birde bizim hilhat garibelerine gülerken ağlasak mı veya hiç gülmeyip ağlasak mı ne yapsak.Birde gidecem bu soğukta olimpiyatada bunları izleyecem ha bunlara hava gazı havaaaaa.......

nakzo
02.12.2012, 12:56
Futbolcular daha 3-0'ın etkisinden kurtulamadılar gibime geliyor.. ama kurtulsalar iyi olur. Daha fazla tüketecek kredileri kalmadı kimse için.

Bu maçıda kaybederlerse direk küme adayıyız aksini kimse iddia etmesin. 2002 sezonundan daha kötü olcağız bu grupla beraber özkan sümer yönetimi tek maç daha kaybetseydi küme düşecektik; onun yarım bıraktığı bu kutsal görevi sadri ve şenol efendiler ha gayret başaracak ha gayret ha gayret.......

B.AKDEMİR
02.12.2012, 13:24
Onur kesinlikle kalede olmalı hücum hattı ise artık pas yapmayı,poziyon almayı,koşu yapmayı öğrenmeli.Bir an önce düzlüğe çıkmalıyız artık ama açıkçası bu oyuncu yapısı ile işimiz zor.

Bazı gazetelerde Onur'un Gs ye gideceği dedikodusu var.Giden gider Trabzonspordur baki olan demekten sıkıldım artık.Elimizdeki değerleri kaybetmemeliyiz.Heleki bu Gs denen fb den bile daha sinsi ve daha zararlı olan kulübe gereken cevap verilmelidir.Midem bulanıyor artık gs yi duyduğumda.

farozlufatih61
02.12.2012, 13:38
Fanatik kadar asparagas bir gazetenin yazdıklarına bakarak ONUR'un yerine sırf bizim diye bir kovaya kaleyi teslim eden zihniyetin var olduğuna inanmak istemiyorum.....

Eğer böyle düşünenler varsa haini dışarıda aramaya gerek yok hain veya hainler içimizde kimse bundan sonra bana şikeden dem vuramaz.......

Zaten 2 sezondur beceriksizliğini başarısızlığını örtme aracıydı bay şenol güneşin şike olayı......

2 sezonda elimizdeki en iyi adamları ya rakiplere yada kendi egolarını tatmin için etmek oraya buraya dağıttılar kala kala bir ONUR kaldı onuda oyununuza alet ederseniz yüce ALLAH sizi yerin dibine soksun.....

Fanatik ntv ntvspor cnn türk trt gibi medyanın önde gelenlerinin emeline alet olanlar birgün hesabını gerçek TRABZONSPOR taraftarına verecekler er veya geç ama mutlaka verecekler.....

Daha yüksek sesle diyorumki ŞENOL GÜNEŞ defol git ALLAH aşkına bırak yakamızı koreyemi amerikayamı kenyayamı uçak biletin benden yeterki bırak yakamızı.....

Gerçek TRABZONSPOR taraftarına yaşatmadığın acı kalmadı futbolun icadından beri hiç bir takımın başına gelmeyen acıları bu taraftar yaşadı daha fazlası yok....

Bu taraftartarki hiçbir tarihte yaşanmamış intihar olaylarını bile yaşadı bundan ötesi yok....

ONUR İLE 2023'e pankartını açanlara buradan selam olsun onların bu ONUR'lu duruşunu ayakta saygı ile alkışlıyorum

zarge
02.12.2012, 13:40
beşiktaş'a baksın hocamız, ondan sonra birkez daha düşünsün...

Tascaynar
02.12.2012, 13:57
BMN Ankara sessizliğe gömülmeseydi hep beraber izleseydik maçı. Yarın için biletimizi aldık Trabzon kale arkasından. Beş arkadaş gideceğiz, tek Trabzonsporlu benim. Trabzonsporlu yalnızlığı da böyle bir şey olsa gerek.

metehan
02.12.2012, 14:09
Fanatik kadar asparagas bir gazetenin yazdıklarına bakarak ONUR'un yerine sırf bizim diye bir kovaya kaleyi teslim eden zihniyetin var olduğuna inanmak istemiyorum.....

Eğer böyle düşünenler varsa haini dışarıda aramaya gerek yok hain veya hainler içimizde kimse bundan sonra bana şikeden dem vuramaz.......

Zaten 2 sezondur beceriksizliğini başarısızlığını örtme aracıydı bay şenol güneşin şike olayı......

2 sezonda elimizdeki en iyi adamları ya rakiplere yada kendi egolarını tatmin için etmek oraya buraya dağıttılar kala kala bir ONUR kaldı onuda oyununuza alet ederseniz yüce ALLAH sizi yerin dibine soksun.....

Fanatik ntv ntvspor cnn türk trt gibi medyanın önde gelenlerinin emeline alet olanlar birgün hesabını gerçek TRABZONSPOR taraftarına verecekler er veya geç ama mutlaka verecekler.....

Daha yüksek sesle diyorumki ŞENOL GÜNEŞ defol git ALLAH aşkına bırak yakamızı koreyemi amerikayamı kenyayamı uçak biletin benden yeterki bırak yakamızı.....

Gerçek TRABZONSPOR taraftarına yaşatmadığın acı kalmadı futbolun icadından beri hiç bir takımın başına gelmeyen acıları bu taraftar yaşadı daha fazlası yok....

Bu taraftartarki hiçbir tarihte yaşanmamış intihar olaylarını bile yaşadı bundan ötesi yok....

ONUR İLE 2023'e pankartını açanlara buradan selam olsun onların bu ONUR'lu duruşunu ayakta saygı ile alkışlıyorum
İyi güzel yazıyorsun da, yazdıklarının içi boş !

metehan
02.12.2012, 14:13
beşiktaş'a baksın hocamız, ondan sonra birkez daha düşünsün...
Sezon başındaki kötü sonuçlardan sonra yerin dibine sokulan Aybaba ve BJK, şimdi kral oldu. Bakalım ilerleyen dönemde düşüş yaşadığında ne denecek ?

farozlufatih61
02.12.2012, 14:24
Sezon başındaki kötü sonuçlardan sonra yerin dibine sokulan Aybaba ve BJK, şimdi kral oldu. Bakalım ilerleyen dönemde düşüş yaşadığında ne denecek ?

Benim yazdıklarımın içi boş ya senin yazdıkların ne oluyor...

Düşüş yaşandığında mı ya yaşanmazsa ne olacak onadamı kılıf aracaksın sen böyle hayal kurmaya devam et o tökezleyecek bu düşüş yaşayacak o dağılacak bu kırılacak falan filan....

Biz hep süperiz ya......

Ömer Faruk61
02.12.2012, 14:29
Giray da yokmuş.. yine Serkan ve Emerson oynarsa bu sefer 3 den fazla yeriz.

Cafer Bulur
02.12.2012, 15:24
Giray da yokmuş.. yine Serkan ve Emerson oynarsa bu sefer 3 den fazla yeriz.

Giray neden yok,eminmisiniz?

Ömer Faruk61
02.12.2012, 15:26
Giray neden yok,eminmisiniz?

Yarın deplasmanda Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan Trabzonspor’da, Giray’ın forma giymesi tehlikeye girdi. Uzun bir sakatlık döneminin ardından formasına kavuşan tecrübeli oyuncu, Şanlıurfaspor ile oynanan kupa maçı öncesi son idmanda sakatlanmıştı. İdmanlara çıkartılmayan Giray’ın G.Birliği karşılaşmasında oynamasının zor olduğu ifade edildi. Şenol Güneş, savunmada Mustafa-Bamba ikilisi görev yapacak. Sakatlığı hakkında konuşan Giray ise “Kısmetsizlik bu. Takımın bana en çok ihtiyacı olduğu dönemde sakatlık yaşadım” dedi. .

Cafer Bulur
02.12.2012, 15:28
facebookta sakat yazıyor..

Kaynak inandirici degil,baska hicbir sitede yazmiyor cünkü.:)

uzungöllü
02.12.2012, 15:38
bu haftada yerimiz çok değişmecek gençler yenince sadece 1 basamak düşecez...

Cafer Bulur
02.12.2012, 15:49
bu haftada yerimiz çok değişmecek gençler yenince sadece 1 basamak düşecez...

Yenersek 6.ci oluruz ve kazanmaya mecburuz.

Bu mac bizim dönüm macimiz,ne olursa olsun 3 puani almaliyiz.