PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : #61000Trabzonsporlu | ''Geleneksel Trabzonspor Olimpiyatları''

Alihan Ertürk
26.11.2012, 23:30
http://d1211.hizliresim.com/13/u/gb31n.png

Şu andan itibaren her şeyi bir kenara bırakıp hazırlıklara başlıyoruz. Trabzonspor'un gurbetteki sevdalıları olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da görevimizi yerine getirmek için çalışmalarımıza hız veriyoruz.

16. hafta İstanbul'da 'Geleneksel Trabzonspor Olimpiyatları'na bir yenisi daha eklenecek.
Bizlere düşen o gün statta olup takıma sonsuz destek vermek.. Bu doğrultuda Twitter-Facebook ve diğer tüm oluşumlarda #61000Trabzonsporlu sloganı ile örgütlenme çalışmalarımız an itibariyle başlamalı.

Fenerasyon bu maçı Pazartesi oynatmak için elinden geleni yapacaktır, bu düşüncelerinin olduğunu biliyoruz. Amacımız hep birlikte hareket ederek, bir olarak bu düşüncelerini hayata geçirmelerini engellemek.

Akrabaya,dosta haber ver; Herkes duysun!

#61000Trabzonsporlu Olimpiyat'a akın ediyor..

Alihan Ertürk
26.11.2012, 23:33
Maçın üstüne gitmedi belki başlık ama önceden karar vermiştik..
Haftaya alınacak bir galibiyetle her şey yoluna girer bu kadar abartılmasın.

Trabzon'daki taraftardan memnun olmayan kim varsa o gün orada olsun. :)

Kaya
26.11.2012, 23:46
#61000Trabzonsporlu

olimpiyatı bekliyor!

16. haftayı istiyor!..

Yerimizi her zamanki gibi alacağız!..

İskender YILMAZ
26.11.2012, 23:47
61000'in imkanı yok, hatta en düşük Olimpiyat hasılatını bile görebiliriz bu takımla.

Kaya
26.11.2012, 23:51
Bence tamamen olumlu bakmak lazım arkadaşlar...
Biz taraftarlar olarak görevimizi yapalım.
Bu sezon belki de tribün olarak son hamlemizi yapacağız geç kalınmaması açısından.
Görevimizi yaparak stadı dolduralım yeter...

Canberk Karsan
26.11.2012, 23:58
isterlerse çarşamba günü gece yarısı yapsınlar maçı yine orada olacağız

Erdal DİLEK
27.11.2012, 00:05
6100 yeter bu takıma. . .

Semih AYDIN
27.11.2012, 01:04
Şu eskişehir maçını yenmemizin tek önemi bu maça gelicek taraftarın artaracak olmasıydı benim için olmadı :(

Armağan Dere
27.11.2012, 01:06
Şu görüntü
2010'daki 3-1 kazandığımız maçtan diil mi?.

ozturk
27.11.2012, 07:53
Her yıl olimpiyatı iple çeken biri olarak bu yıl içimde hiç istek yok..

Hayırlısı bakalım

arifberkay
27.11.2012, 08:19
Bu takıma 6.100 bile çok....

agahozlu
27.11.2012, 09:15
Neredeyse lafı bu takıma 61 taraftar yetere getirecek olan arkadaşlar, kendinizi kandırmayın 1-2 güne geçer bu kırgınlık. Maç anı yaklaştıkça içeride bir şeyler kıpırdamaya başlar. Dün, hepimiz kızdık, bağırdık, çağırdık. Evet, bu takım İ.B.B maçında da iyi top oynamayacak belki. Ama İstanbul gövde gösterisi bizim için bunu unutmayın.

Muhtemelen soğuk bir Aralık akşamı olacak olan maçta, biz Trabzonspor'a desteğe gidelim mutlaka bizi ısıtacak bir olay yaşarız, sadece inanın!

Ben her zamankinden bir kişi fazla olarak geliyorum, siz de öyle yapın.

yaranozlu
27.11.2012, 09:40
Kalabalık şekilde orada olacağız. Takım kötü gider ama destek bitmez. 6 puan gerideyiz abartılmasın!

arifberkay
27.11.2012, 09:42
Bu seneye kadar hiç kaçırmadım ama....Bu hocaya ve bu takıma inanmıyorum güvenmiyorum gelmeyeceğim...

Külünkoğlu
27.11.2012, 10:59
25 yıldır olduğu gibi ölüm, kaza, ağır hastalık, haricinde mazeret kabul etmedim kendi kendime.
Yine orada olacağız.

Zafer Keskin
27.11.2012, 11:04
Bu seneye kadar hiç kaçırmadım ama....Bu hocaya ve bu takıma inanmıyorum güvenmiyorum gelmeyeceğim...

Oraya takımın maçını izlemeyi planlayarak gitmeyi düşünüyorsanız hiç gitmeyin ve sizin gibi düşünenlerde zahmet olmassa ayaklarını kıpırdatmasın... Tvden izlemek daha mantıklı...

Sonra kalkıpda Trabzonspor diye ahkam kesmeyin, kesemezsinizde...

Eğer Trabzonspor İstanbul'a geliyorda. Ben, bu takım kötü oynuyor desteklemeye gitmiyeceğim gibilerinden ergen triplerine girecekseniz. Siz taraftar değilsiniz arkadaş.

Bordo - Mavi İstanbul'a geliyor... Her ne şekilde olursa olsun, ne durumda olursa olsun. Bu takımın bu formanın bizlere ihtiyacı varolduğu kesin. Bu yüzdendir ki, her Bordo-Mavi aşığının o stadda yer alıp, güc gösterisi yapmak ve sendeleyen takımı ayağa kaldırıp, özgüveni geri kazandırmak gibi bir görevi vardır.

Fatih Öztürk
27.11.2012, 11:06
Allahın izniyle burdayız.her zaman olduğu gibi.

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 11:15
allah ölüm vermediği sürece ordayım...

Gökçebey
27.11.2012, 11:21
2 yıl önce, statta tadilat olmasına rağmen 70bin kişi oradayız sloganıyla İBB maçına gitmiştik. Türkiye'nin her yerinde askın akın Trabzonsporlular gelmişti. O maçta stadın kapasitesi, yapılan tadilat nedeniyle 65bin civarına düşmüştü. 70bin için oradayız sloganı neticesinde yaklaşık 61bin Trabzonsporlu o gün Zulümpiyat stadını doldurmuştuk.

Taraftar "taraf" olandır. Ayrıca biliyoruz ki Trabzonspor'un İBB maçları sadece bir maç değil, gövde gösterisidir. Trabzonspor tribünlerdeki binlerce taraftarı ile silkinir, kendine gelir. Taraftar da şamarı vurur pis ağızlara.

Bu maç sadece bir maç değil. Bu maç taraftarın da şamar maçı.

zekeriyya
27.11.2012, 12:04
ne olursa olsun orada olmak lazım

Fatih Özkan
27.11.2012, 12:06

Kimse için gidilmiyor oraya zaten...
Arma için!

arifberkay
27.11.2012, 12:08
Oraya takımın maçını izlemeyi planlayarak gitmeyi düşünüyorsanız hiç gitmeyin ve sizin gibi düşünenlerde zahmet olmassa ayaklarını kıpırdatmasın... Tvden izlemek daha mantıklı...

Sonra kalkıpda Trabzonspor diye ahkam kesmeyin, kesemezsinizde...

Eğer Trabzonspor İstanbul'a geliyorda. Ben, bu takım kötü oynuyor desteklemeye gitmiyeceğim gibilerinden ergen triplerine girecekseniz. Siz taraftar değilsiniz arkadaş.

Bordo - Mavi İstanbul'a geliyor... Her ne şekilde olursa olsun, ne durumda olursa olsun. Bu takımın bu formanın bizlere ihtiyacı varolduğu kesin. Bu yüzdendir ki, her Bordo-Mavi aşığının o stadda yer alıp, güc gösterisi yapmak ve sendeleyen takımı ayağa kaldırıp, özgüveni geri kazandırmak gibi bir görevi vardır.

Ergen arkadaş kaç kez takımı karşılamaya geldin?

M.S.SOFU
27.11.2012, 12:30
valla kimse bana kırılıp gücenmesin ama şu şartlarda 61 bini bulmak oldukça zor gibi görünüyor
10 bin taraftar gelse iyidir.
61 bin taraftara ulaşırsak yeniden diriliş olabilir futbolcular ve takım için
çünkü oldukça zor bir süreç bizi bekliyor.

arifberkay
27.11.2012, 13:02
valla kimse bana kırılıp gücenmesin ama şu şartlarda 61 bini bulmak oldukça zor gibi görünüyor
10 bin taraftar gelse iyidir.
61 bin taraftara ulaşırsak yeniden diriliş olabilir futbolcular ve takım için
çünkü oldukça zor bir süreç bizi bekliyor.

Hocam 161.000 e olsak bu kadro dirilmez bu kadronun kapasitesi buna müsait değil biz bunu anlatamıyoruz

Zafer Keskin
27.11.2012, 13:04
Ergen arkadaş kaç kez takımı karşılamaya geldin?

Ben size karşı diyipde saygısızlık yapmadım. Bana karşı yapılmamasınıda rica ederim. Tripsel hareket edipde ortamı germenin mantığı yok diye ergen tribi örneği verdim.

Havaalanlarındaki karşılama org. olsun, otel önünde destek amaçlı, motive edici anlamda olsun hepsinde imkanım olduğunca vardım. Bilenler bilir. Bilmeyenlerede birşey ispat etmek zorunda değilim.
Şu anki ortamda Ilımlı yaklaşıp havanın daha fazla gerilmemesini isterken benimde soğukkanlılığımı bozmamı beklemeyin.

Yunus Danışmaz
27.11.2012, 13:16
Nacizane fikrim, LÜTFEN maça gelmeyecek olanlar, yok bu takım için değmez diyenler, başlığı boş yere işgal etmesin. ( boşuna '' sana mı soracaz fikir beyan ederken '' diye de cevap yazmayın! )

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 13:23
Nacizane fikrim, LÜTFEN maça gelmeyecek olanlar, yok bu takım için değmez diyenler, başlığı boş yere işgal etmesin. ( boşuna '' sana mı soracaz fikir beyan ederken '' diye de cevap yazmayın! )

aynen.....ben arma için gidicem arkadas dün 100-0 da yenilmiş olsak ben bu maça gidicem burayada gelicekler yazsın negatif vericek gelmesin...

Mete DORUK
27.11.2012, 13:26
Bu uygulama yapilmaya calisilirsa rezil oluruz. Hemen vazgecilmeli. Degil 61.000, 6.100 kisi bile gitmez o maca. Takimin durumu ortada. Ayrica kimse bana takimi desteklemek lazim oyle duzelir demesin. Halili Emersonu Serkani Camp Noide 90.000 kisi desteklese gene olmaz!!!

Alihan Ertürk
27.11.2012, 13:32
Gitme şansı olup da tamamen 'keyfiyetten' o gün orada olmayan, takıma destek vermeyen bir daha Trabzon'daki 'skor' taraftarlarına laf etmesin.. Edemeyecek de zaten.

Olimpiyat gurbettekiler için vazife gibi bir şey.. İmkanı olan gitmek zorunda.

61.000 olur veya olmaz.. Sayı önemli değil..

zx61
27.11.2012, 13:40
Bu uygulama yapilmaya calisilirsa rezil oluruz. Hemen vazgecilmeli. Degil 61.000, 6.100 kisi bile gitmez o maca. Takimin durumu ortada. Ayrica kimse bana takimi desteklemek lazim oyle duzelir demesin. Halili Emersonu Serkani Camp Noide 90.000 kisi desteklese gene olmaz!!!

61 bin kişi olamaz belki de ama en kötü 40 bin gitmeli o stada..belki artan taraftar sayısı oyun kalitesini artırmaz ama futbolculara nerede oynadıklarını hatırlatır..keşke şampiyonluk sezonundaki gibi rekor kişi toplansa ozaman büyük bir silkelenme olacağına inanıyorum..o sezon çevre illerden çok gelen olmuştu şimdi sanmam ki gelsinler..malum skor taraftarı bizde çok fazla..

arifberkay
27.11.2012, 13:41

Anlatamıyoruz arkadaşlara

Murat'
27.11.2012, 13:43
Bu maç tam olarak ne zamn oynanacak arkadaşlar.

zx61
27.11.2012, 13:47
Bu maç tam olarak ne zamn oynanacak arkadaşlar.

15 veya 16 aralıkta olacak.

Alihan Ertürk
27.11.2012, 14:10
15 veya 16 aralıkta olacak.

Ya da 17'sine koyacaklar.. :)

Emirhan Makul
27.11.2012, 14:11
Ya da 17'sine koyacaklar.. :)

Hayırlısı be gülüm

Doğukan Uçan
27.11.2012, 15:55
10 bin kişi ancak olur.

Külünkoğlu
27.11.2012, 16:24
Bu bir organizasyon ve istektir. Katılıp katılmamak konusunda her şey de olduğu gibi bir mecburiyetiniz söz konusu değil. Ancak "gelmeyecek" olanlar ve "olumsuz düşünenler" lütfen bu başlığı terk etsin.

Forum yöneticisi arkadaşlar lütfen başlığın ruhuna aykırı bütün mesajları siler misiniz. Gerekli görürseniz bu mesajımı da.

S.ÖZKAN
27.11.2012, 16:28
Ne olursa olsun Allah ın izniyle oradayım.Hep destek tam destek

Gamze
27.11.2012, 16:29
Geleceğiz. Ordayız.

S.ÖZKAN
27.11.2012, 16:30
Bu bir organizasyon ve istektir. Katılıp katılmamak konusunda her şey de olduğu gibi bir mecburiyetiniz söz konusu değil. Ancak "gelmeyecek" olanlar ve "olumsuz düşünenler" lütfen bu başlığı terk etsin.

Forum yöneticisi arkadaşlar lütfen başlığın ruhuna aykırı bütün mesajları siler misiniz. Gerekli görürseniz bu mesajımı da.

Aynen katılıyorum

Berat Akçay
27.11.2012, 16:31
İyi gününde herkes orada olur , bakalım kötü gününde kimler takımının yanında olacak
Ayağa kalkma fırsatı

Zafer Keskin
27.11.2012, 16:41

Nokta. Takımın, armanın peşinden koşarken bile kendi içimizde tartışır oluyoruz. Üzücü...

S.ÖZKAN
27.11.2012, 17:00
Eğer sadece başarılı olduğunda destekleyecek olsaydım her türlü katakulli 3 kağıt ile sözüm ona başarılı olan 3 büyütülmüşlerden birini tutardım.Tek başımada olsa gidip tezahürat yapıp destek olacağım.

Yiğit Gayretli
27.11.2012, 17:22
Takıma kızıp maça gitmemek diye mantık kabul edilebilir değil benim açımdan.

Taraftar, takım kötü giderken omuz vermeyecekse, taşın altına elini koymayacaksa ne işe yarar? Klavyeden eleştirmek bence de güzel; ama tribünde olmak... İşte o paha biçilemez!

Allah kaza bela vermezse oradayım...

Ömer Sak
27.11.2012, 17:27
Iyi dönemde 61.000 yaptik. Asil olay bu kötü dönemde orda 61.000 yapabilmek ozaman Alem gercek taraftar nedir görür.

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 17:39
Kötü Günde Takımın Yanında Olmayan İyi Gününde Sevinmeye Hakkı Yoktur...

Alihan Ertürk
27.11.2012, 18:16

Teşekkürler abi, ağzına sağlık..

Mete DORUK
27.11.2012, 18:24
Anlatamıyoruz arkadaşlara

Anlatilacak bisey yok. Takim 13 haftadir tekrar yaziyorum 13 haftadir anlatti bize. Ben olayi bukadar buyutupte orada bir avuc insan olacaksa rezil oluruz diyorum. Kimse gitmesin demiyorum. Buyuk ihtimalle bende gidicem. Ama bu olayi meydan okumak gibi ilan etmemek gerek. Gidilir desteklenir sadece. Biliyorum 15.000 i gecmez. Burada veya twitterda okuyup gelcek kac kisi var? Bizim en buyuk sorunumuz organize olamamak. Taraftarda futbolcularda teknik heyette!!!

Mete DORUK
27.11.2012, 18:26
61 bin kişi olamaz belki de ama en kötü 40 bin gitmeli o stada..belki artan taraftar sayısı oyun kalitesini artırmaz ama futbolculara nerede oynadıklarını hatırlatır..keşke şampiyonluk sezonundaki gibi rekor kişi toplansa ozaman büyük bir silkelenme olacağına inanıyorum..o sezon çevre illerden çok gelen olmuştu şimdi sanmam ki gelsinler..malum skor taraftarı bizde çok fazla..

O yil yurtdisindan gelen bile vardi. Evet cosku katar ama taraftar takima coskuyu vermeden once takim biraz fitili ateslemeli...

Tolga
27.11.2012, 18:31
Hayatımda ilk defa bir Olimpiyat organizasyonuna katılamıyorum :) Çok üzücü, gidenlere Allah kolaylık versin, hepinizin eline ayağına yüreğine kuvvet :) Bir de benim için Şenol Hoca'ya "Hocam Ocak ayına az kaldı, takım ne seviyede" diye sorun :)

Furkan Özdem
27.11.2012, 19:40
Futbolcuların canla başla oynamasını takımın ayağa kalkmasını mı istiyoruz? O zaman bu maça gidip "takımın" yanında olduğumuzu göstermek ZO-RUN-DA-YIZ. Öyle Trabzonspor'u yuhalayıp rakibi alkışlamakla olacak iş değil bu.

Emirhan Uludüz
27.11.2012, 20:08
Sırf şu maça gitmek için gemi stajımı erteliyordum ama dünkü maçtan sonra hiç istek kalmadı içimde. 2 sene önceyi hatırlıyorumda ne umutlarla ne mutlulukla gitmiştim maça.

Uğur Demircioğlu
27.11.2012, 20:09
Canla başla destek orda olacağız.

Erbay
27.11.2012, 20:10
Final dönemine de denk gelmiyor iyi oldu. Hey gidi, 2010'da penaltı atışını ve maç sonu üçlüsünü nasıl unutalım.

Emrah Akcagöz
27.11.2012, 20:12
Allah'ın izni ile orada olacağız. :)

Taner Gündoğdu
28.11.2012, 09:00
her ne kadar kırgın ve kızgın olsak da, o stada ne futbolcular için ne yönetim için gidiyoruz, forma için, arma için, gövde gösterisi için yine oradayız inşallah

Adem Erdoğan
28.11.2012, 09:05
İnşallah orada olacağız.

memmedaga
28.11.2012, 10:22
metro acildimi

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.11.2012, 10:29
Gelen olmaz, imkanı yok v.b. gibi söylemleri anlamıyorum.
Güçlü olmak süreklilik gerektirir.
İnanç gerektirir.
Bakın Dortmund'a... Dipte de sonda da tepede de seyircisi değişiyor mu???

Ben gidiyorum. Küme de düşseydi bu takım yine giderdim. Gelmeyen gelmesin...
Trabzonspor sadece tuttuğum takım değil benim kimliğimin bir parçası.
Sıcak koltukta Trabzonspor kritiği yapmakla Tribünde destek olmak arasında da fark var...
Bunu herkes böyle bilsin...

Kaya
28.11.2012, 11:30
Hayde arkadaşlar,

Diğer başlıkta liste çalışması başladı.

Olimpiyata gidiş - geliş otobüsleri ayarlayacağız...

Badaloğlu
28.11.2012, 11:56
Hocam 161.000 e olsak bu kadro dirilmez bu kadronun kapasitesi buna müsait değil biz bunu anlatamıyoruz

Arifciğim,

Boşver sen bu kadronun dirilmesini... Bu hocaya, bu kadroya destek vermiyorsan bile, oraya gelmek için başka nedenlerin olmalı. Mesela şike süresince takımımızın çalınan hakkını aramak adına, ciğerlerin patlayıncaya kadar bu hırsızlara, bu puştlara küfür etmek için olimpiyat stadından daha iyi bir mekan olabilir mi? Oraya gelmek için bundan daha iyi bir bahane olabilir mi?

Evet takımımız bu sene kötü ama bu takım BİZİM, başkasının değil... Sahip çıkalım, öyle lafta kalmasın taraftarlığımız (seni tenzih ederim)...

Tahir61
28.11.2012, 12:07
organizasyonun temeli ''kötü günde takımın yanında olmalı ve sevdamızı haykırmalıyız'' olmalı.

urfaya elensek de diğer mçları kaybetsek de ben oradayım arkadaş bordonun yanında mavinin olduğu her yerdeyim

takım kötüyken o stada 5o bin taraftar toplandığını düşünün

büyüklük budur ne kupa ne yıldız topçu vs.

hocaya yönetime futbolcuya futbola küsüp de gelmem diyen renkdaşlarım bir daha düşünün

gün birlik olma günü

gün destek olma günü

arifberkay
28.11.2012, 12:09
Arifciğim,

Boşver sen bu kadronun dirilmesini... Bu hocaya, bu kadroya destek vermiyorsan bile, oraya gelmek için başka nedenlerin olmalı. Mesela şike süresince takımımızın çalınan hakkını aramak adına, ciğerlerin patlayıncaya kadar bu hırsızlara, bu puştlara küfür etmek için olimpiyat stadından daha iyi bir mekan olabilir mi? Oraya gelmek için bundan daha iyi bir bahane olabilir mi?

Evet takımımız bu sene kötü ama bu takım BİZİM, başkasının değil... Sahip çıkalım, öyle lafta kalmasın taraftarlığımız (seni tenzih ederim)...

Geniş çerçeveden bakınca çok haklısın

Tahir61
28.11.2012, 12:09
elinde o günün fotolarından videolarından olan varsa eklesin de millet gaza gelsin :)

Ömer Öztürk
28.11.2012, 12:11
insanın icinden gelmesede ordayızz.

Yiğit Gayretli
28.11.2012, 12:27
Gelecek olanlar, neredesiniz? Otobüs sizi bekliyor...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918804543#post1918804543

Courage
28.11.2012, 12:27
valla yerimidir bilmiyorum ama şu konu başlığında kullanılan fotoğraftan ziyade zannedersem 2000-2001 sezonunda(berbat geçirdiğimiz bir sene) denizlisporla istanbul'da inönüde oynanan Türkiye Kupası eleme maçının(0-1 elenmiştik) fotosunu bulup kullanabilirseniz daha anlamlı olur(fedakarlık nedir anlatması bakımından)

Neredeyse küme düşmeye oynadığmız bir sezonda,kupadada zerre iddiamız olmamasına rağmen Kürşatlı,Jarrolu,Macitli kadromuzu izlemek için inönüyü tıklım tıklım dolduran ve maç sonunda bu kadar rezilliği takımına yakıştıramayıp ağlayan taraftarımız hiç aklımdan çıkmaz(bende oradaydım ve o arkadaşın ağlamasına bakıp ağlamıştım vallahi :( )

Hüseyin Başoğlu
28.11.2012, 13:07
ailemle beraber geliyorum bende kendi aracımla orda görüşmek dileğiyle :)

Samet Türkmen
28.11.2012, 13:29
Skor taraftarı olmadığını göstermek için taraftarımıza mükemmel bir şans.

Furkan Dündar
28.11.2012, 13:36
o yukardaki görüntüyü gördüm ne maçtı meşalelerden önümüzü görememiştik 5-10 dk
abiler kardeşler benim daha yaş 21 ,5-6 yasından bu yana trabzonun istanbulda ki her maçına gitmeye çalısırım ilk gittiğim maçlardan biri tam hatırlamasam da 7 yasındaydım bjk maçıydı hatta kavga cıkmıstı takım o kadar da iyi değildi ama önemli olan iyi olması mı önemli olan arması rengi değil mi ?
hocaya da takıma da inanmayabilirsiniz ama renkler için arma için orda olmak lazım
ölüm kaza bela olmadıkça yüzde 99 ordayım na havalarda olimpiyatta maça gittim buna mı gitmicez saldır Trabzonum

Samet Türkmen
28.11.2012, 13:37
Türk Hava Kuvvetleri jetlerle bombalamış gibi duruyor tribünler :)

Furkan Dündar
28.11.2012, 13:40
http://www.youtube.com/watch?v=t11N3PqkJCI

:alkış::alkış:

ozturk
28.11.2012, 13:44

Ne gündü be.

2. si yok..

Samet Türkmen
28.11.2012, 14:06
Penaltı nasıl olmuştu o maçta ? Burak attı ondan dolayı merak ettim :p

Enes
28.11.2012, 14:08
Gelen olmaz, imkanı yok v.b. gibi söylemleri anlamıyorum.
Güçlü olmak süreklilik gerektirir.
İnanç gerektirir.
Bakın Dortmund'a... Dipte de sonda da tepede de seyircisi değişiyor mu???

Ben gidiyorum. Küme de düşseydi bu takım yine giderdim. Gelmeyen gelmesin...
Trabzonspor sadece tuttuğum takım değil benim kimliğimin bir parçası.
Sıcak koltukta Trabzonspor kritiği yapmakla Tribünde destek olmak arasında da fark var...
Bunu herkes böyle bilsin...

Kesinlikle...

Emirhan Makul
28.11.2012, 14:28

Penaltı nasıl olmuştu o maçta ? Burak attı ondan dolayı merak ettim :p

Penaltı, Umut'un kafaya çıkarken itilmesi ile olmuştu, %100 penaltıydı, aynı şey ankaragücü maçında da olmuştu gabric'in gol attığı maçta ama hakem kasten vermemişti hatta o daha ağırdı.

Vallahi bu maç 23 yıllık hayatımda gittiğim ve bundan sonra ki hayatımda gitme imkanımın olmayacağını düşündüğüm bir kalabalıkta ki maçtı, o kadar büyüleyiciydi ki artık üçlü çekerken ağlamaktan bağıramıyordum, zaten adım adım şampiyonluğa gittiğimiz haftalardı, şunu iddia ediyorum ki 100 adet daha meşale olsaydı çok daha efsane bir görüntü olurdu ki 300 sayıya yakın meşaleyi polis son anda farkederek el koydu diye maça girerken duymuştuk.

Maç sonu futbolcuların çektirdiği üçlüyü toprak olsam unutmam.

Gökçebey
28.11.2012, 14:34
Hayatımda ilk defa bu kadar Trabzonspor taraftarını bir arada görmüştüm. Müthiş bir soğuk vardı. Penaltı golüne kadar yedik bitirdik kendimizi. Koltuklarda 2'şer kişi ayakta duruyorduk. Maç kadar otobüslerle konvoy halinde Zulümpiyat stadına gidişimiz de harikaydı.

Allah tekrarını nasip eder inşallah.

ozturk
28.11.2012, 14:35
O gün farkı 9 puana çıkarmıştık.

fb - ankaragücü maçı vardı. 2-1 yenilmişti fb.

Unutulmaz efsane bir maç günüydü..

Kaya
28.11.2012, 14:38
Maça gelecekler diğer başlıkta listeler oluşuyor...

Gelecek kişi kadar gerekirse 1'den fazla otobüs tutulacak.

Hayde arkadaş.

İstanbul'daki maç anlamında tek görevimiz bu...

Gelmeyen kalmasın.

Emirhan Makul
28.11.2012, 14:39
O gün farkı 9 puana çıkarmıştık.

fb - ankaragücü maçı vardı. 2-1 yenilmişti fb.

Unutulmaz efsane bir maç günüydü..

Aynen öyle, dönüşte Pendik-Kadıköy minibüslerinden Trabzonlu şöförün yanına oturduk fener maçını dinliyorduk, fener yedikçe yanlaya yanlaya gidiyorduk, fener maçı bittiğinde eve gelip uzandığımda ayaklarımı hissetmediğimi anladım, çok soğuk bir gündü 3-4 kat giyip gitmiştik ama ne hikmetse 2. golden sonra ki şoku atlattıktan sonra etrafımda bende dahil giyinik kimse yoktu, arkadan da biri "istanbul seni yakacağız anam avradım olsun yakacağız" dedi kafayı kaldırdım onlarca meşale herkes birbirine vuruyor :D ne olursa olsun bir tek karesi bile unutulmayacak maçtı :)

Zafer Keskin
28.11.2012, 14:48
Uleeeee o atmosferin her karesi ayrı bir anı... kelimeler kifayesiz. 96 senesinde bilincimiz yerinde olmadan yaşanılanları, bir nevi 2010 senesinde biz yaşadık. Rabbim her sene o heyecanı yaşatsın ben razıyım...

Semra
28.11.2012, 14:48
12 Aralık 2010 unutulmaz bir tarihti... Öylesi bir soğukta Olimpiyat'a stad olduğunu hatırlatmıştık!

O gün oradaydım ve yine bi Aralık gününde orada olacağım inşallah.

Tolga
28.11.2012, 15:29
Trabcelona pankartının arkasındaydım bende.İlk defa "O sene bu sene" duygusunu yaşadığım tek seneydi ve gerçekten de o sene o seneydi :) Maçın atmosferi yaşayanlar anlatıyor işte, başlar başlamaz tak diye gol, hani bir futbol filminin kısaltılmış mükemmel sahneleri gibiydi :)

Harun_ayar_ts
28.11.2012, 15:38
takım ne kadar kötü gidersede gitsin ne yapayım seviyorum kerataları :) orada olacagım !

Uğur GEMİCİOĞLU
28.11.2012, 16:23
Heyecanı olmayan gölge etmesin. Biz gideriz maça.

S.ÖZKAN
28.11.2012, 18:21
Biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah tan.

Kaya
28.11.2012, 20:17
Sadece taraftarlık görevimizi yapmaya gidiyoruz...

Biliyoruz futbolcular da görevlerini yerine getirme konusunda eksiklik yaşıyor.

Ama biz kendi adımıza eksiklik yaratmayalım.

Olimpiyattayız!

Alihan Ertürk
28.11.2012, 20:37
gCGPn4FpDXI

'O' günden bahsedilmiş yukarıda.. Mümkün mü unutmak.. Orada olan gerçekten çok şanslıydı, ömrüm boyunca unutamam.
Belki bu kadar kalabalık olmayacağız bu sefer ama coşkumuz aynı olacak..

Trabzonsporlular aşkına gidiyor, maça değil..

Hep birlikte.. Hayde!

Kaya
28.11.2012, 20:41
JgCFGE6YIho

Veysel
28.11.2012, 20:46
Ne günlerdi bee..

krdnz
28.11.2012, 22:01
Olimpiyat maçları cuma/pazartesi akşam yada cumartesi 15:00 olur bence.

TFF gövde gösterisi yapmamıza izin vermez!

Alihan Ertürk
01.12.2012, 14:08
Gençler maçını atlatalım da diğer illerin organizasyonları şekillenir yavaş yavaş.. Günü ve saati de belli olsun en acilinden.. :)

Bu arada;

Xp09BWB7VxQ

Ahmet54
01.12.2012, 20:57
kismetse o macta orada olacagim.. Avrupada yasamam nedeniyle maclara gidemiyoruz.. bir kere macaristana gittik oda hüsranla sonuclandi!..
takimin durumu, macin durumu ne olursa olsun o gün, orada olacagim!..

Ilelioglu
01.12.2012, 22:25
Bu maci özellikle izleyecegim öyle gözüküyor. On numara atmosfer oluyor. Top rakipteyken islik, bizdeyken verilen destek on numara vs...

Umarim yine yaniltmaz Gurbetci Gencler...

..

İskender YILMAZ
02.12.2012, 00:48
Allah aşkına yaratıcı/şairane/espritüel arkadaşlar Şikebahçe aleyhine ince gören tezahüratlar yazsınlar, herkes ezberlesin, gündem yaratalım.

Her sene her maçta Bize Her Yer Trabzon, Bordo-Mavi Şampiyon-Trabzon tezahüratlarından başka tek kelime çıkmıyor koca tribünden. Nolur bu konuda bir eşik atlayalım artık.

BMN yöneticilerini bu konuda bir başlık açmaya davet ediyorum. Hem Şikebahçe ve şike aleyhine, hem Trabzonspor'a özel besteler, tezahüratlar türetelim ve Olimpiyat'ta avazımız çıkana kadar bağıralım.

Mustafa'
02.12.2012, 12:38
en kötü gündede Trabzonspor dediğimiz için orda olacağım.

Alihan Ertürk
02.12.2012, 12:46
Allah aşkına yaratıcı/şairane/espritüel arkadaşlar Şikebahçe aleyhine ince gören tezahüratlar yazsınlar, herkes ezberlesin, gündem yaratalım.

Her sene her maçta Bize Her Yer Trabzon, Bordo-Mavi Şampiyon-Trabzon tezahüratlarından başka tek kelime çıkmıyor koca tribünden. Nolur bu konuda bir eşik atlayalım artık.

BMN yöneticilerini bu konuda bir başlık açmaya davet ediyorum. Hem Şikebahçe ve şike aleyhine, hem Trabzonspor'a özel besteler, tezahüratlar türetelim ve Olimpiyat'ta avazımız çıkana kadar bağıralım.

Sanırım bu konuda Furkan & İlyas Derya bize yardımcı olabilirler.. :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NGKEKFFvFrI

Emre GÜRDAL
02.12.2012, 13:21
bu futbolu begenmiyorum diyipte bu maça gidilmez diyenleri lutfen gidin giidn şikecileri tutun bakın onlar oynuyo maç kazanıyo sizde sevinirsiniz...ya sana kımlık vermişler orda trabzon yazıyo sen bu maça gitmeye mecbursun arkadaş ne olursa olsun gitmelisin ii futbol ııcın degil senol hoca ııcn degıl sadrı baskan ıcın degil sen trabzon'lu trabzonspor'lu oldugun ıcın o maça gitmeliisn ve haykırmalsın 2010-2011 SEZONU ŞAMPİYONU TRABZONSPOR diye yada DÜŞÜRÜN ULAN DÜŞÜRÜN ULAN ŞİKE YAPANI DÜŞÜRÜN ULAN diye bagırmalısn bu görev senin birinci vazifendir yoksa sende asimile olmuşusundur...

Sümeyye Şahin
02.12.2012, 13:54
'O maç.'
Sıcak çayı botlarına döken bordo mavililer hatırlıyorum o maçta.
Birbirimizi ısıtmaya çalışıyorduk kardeşimle.
Bordolar maviler de ısıtıyordu hepimizi, daha çok yakınlaşmıştık birbirimize. Maç sonu, horonlar, yolculuklar; soğuğa inat sıcaktı o gün.
O duyguların tekrarı nasip olur inşallah.
Önemli değil takımın ne halde olduğu, özlemin randevusu var o gün. Gidebilmek ümidiyle..

Hürgün Aygün
02.12.2012, 14:09
O maç gidip, gidebileceğim en anlamlı en unutulmaz maçtı.Gerek maça giderken gerek maç sonu 4 saat arabayı aramakla gerek efsane kalabalığın içinde yer almakla her şeyiyle unutulmaz bir gündü...

İskender YILMAZ
02.12.2012, 14:10
Sanırım bu konuda Furkan & İlyas Derya bize yardımcı olabilirler.. :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NGKEKFFvFrI

Çok hoş olmuş da bunu tribünde organize bir şekilde söylenecek hale getirmek lazım, üzerinde durmak lazım. :)

Sanırım yine Bize Her Yer Trabzon nidalarına kalacağız bütün maç ..

katre-i.matem
02.12.2012, 15:40
Gençler maçını atlatalım da diğer illerin organizasyonları şekillenir yavaş yavaş.. Günü ve saati de belli olsun en acilinden.. :)

Bu arada;

Xp09BWB7VxQ

tüylerimi diken diken eden o video.. ege nin üçlüğü.. hastaydım gıdememıstım hala pişmanım..

Semih AYDIN
02.12.2012, 15:41
tüylerimi diken diken eden o video.. ege nin üçlüğü.. hastaydım gıdememıstım hala pişmanım..

Her izlediğimde gözüm dolar... Telefonumdaki tek video

Doğukan Uçan
02.12.2012, 16:12
alın beyler izleyin böyle olur mu bilmem bu sefer.

http://www.youtube.com/watch?v=t11N3PqkJCIhttp://www.youtube.com/watch?v=Xp09BWB7VxQ

Furkan Özdem
02.12.2012, 18:16
Bu takımı bu oyunu özledim...

4wKfwHQy0Do

Selçuk Aydın61
03.12.2012, 18:08
hernekada iştahım kaçmış olsada genelde olimpiyat lara katılmaya kararlıyım. Bırde maça birbirimizi telefonla mesajile çagırmalıyız. Birara yaygın olan bu mesajı 20 trabzonspor taraftarına gönder bu sinerji bence ancak oluşabilir

Tolga
03.12.2012, 18:15
hernekada iştahım kaçmış olsada genelde olimpiyat lara katılmaya kararlıyım. Bırde maça birbirimizi telefonla mesajile çagırmalıyız. Birara yaygın olan bu mesajı 20 trabzonspor taraftarına gönder bu sinerji bence ancak oluşabilir

Ne diyelim abi Allah utandırmasın :) Kucağındaki ufaklık seninse kap onuda götür :) Sıkı sıkı giydir götür :)

r9emre
03.12.2012, 18:51
Teo-Gol. Adam.

Alihan Ertürk
03.12.2012, 22:14
Var mı orası #61000Trabzonsporlu 'yla dolmaz diyen?

Haftaya Kayseri'yi de yenersek Olimpiyat yanacak inşallah..

Kaya
03.12.2012, 22:19
Biz zaten kaybettiğimiz maçın ardından bile havaya girmiştik...

Şimdi takımda havaya girdi...

Kendi sahamızda Kayserispor'u da yendik mi...

Olimpiyatta gelmemek için deli olmak lazım...

Alihan Ertürk
03.12.2012, 22:29
Öncü olduk, gururluyuz..

Millet iyice gaza geldi haftaya bir aksilik çıkmazsa 'O' sezonki Olimpiyat şöleni tekrarlanacak inşallah.

Mustafa Ayazoğlu
03.12.2012, 22:39
her sene aralık-ocak ayına mı denk gelir.

soğuk = çile

Mustafa Ayazoğlu
03.12.2012, 22:40
hiç unutmuyorum, şampiyonluk lezzetini tattığım atmosfer

soğuk bir kış günü , yine yeniden

Cihat K
03.12.2012, 22:41
şu kayseriyi de iyi bir oyunla yenersek istanbulu bir daha fethederiz.

Cihat K
03.12.2012, 22:43
Bu takımı bu oyunu özledim...

4wKfwHQy0Do
1.gol öncesi 17 pas yapmışız şaka maka o maçtayda tribündeydim ne maçtu ama

DeAgLeMaNyAq
03.12.2012, 22:45
Bizim Olimpiyat maçlarındaki ilgi her zaman bir önceki haftaki skoruna göre belirlenir. O yüzden Kayseri maçından alıncak 3 puan bu maça + 10 bin seyirci katacaktır...

Oğuz ZEYTİN
03.12.2012, 23:51
Başkana, yönetime, hocaya kızmış olabiliriz. Takımın performansından memnun olmayabiliriz. Tüm bunlara rağmen, şikecilere karşı isyanımızı toplu şekilde haykırabileceğimiz en uygun fırsat, Olimpiyat.

memmedaga
04.12.2012, 00:42
Başkana, yönetime, hocaya kızmış olabiliriz. Takımın performansından memnun olmayabiliriz. Tüm bunlara rağmen, şikecilere karşı isyanımızı toplu şekilde haykırabileceğimiz en uygun fırsat, Olimpiyat.

iste bu!!!!
lutfen ama lutfen sayin bmn yoneticileri eskiden oldugu gibi

girise guzel bir gorsel hazirlayalim ibb macini kayseriyi yensek de yenilsekde

sikeye karsi durus maci yapalim eger bu "sikeye karsi tepkini koymak icin olimpiyata cagriliyorsun" vurgbusu yapilsa kayseri maci skorunu bakilmaksizin 61000' ni yakalariz...

Çağatay_
04.12.2012, 00:52
Arkadaşlar bu maç Trabzonspor'un "Biz Buradayız" deme maçıdır, bu maçta takım kötüymüş, hoca şöyleymiş, Ahmet yedekken Mehmet sahadaymış muhabbeti olmaz.

Takımımız ile hasret giderip bütünleşeceğimiz, sizi uzaktan da olsa izleyen sessiz ama güçlü bir taraftar grubu var deme maçımızdır. Bu takıma inandığımızı göstereceğimiz maçtır. Lütfen duyarlı olalım.

Tunga
04.12.2012, 01:21
Sanki ben olmazsam tribünler boş kalacak gibi. Öyle bir görev bu.

Yana yana bekliyorum o günü, o şovu!

DeAgLeMaNyAq
04.12.2012, 04:24
Geçen sene az seyirci gitsin diye inadına Cumartesi gündüze koymuşlardı. Her ne kadar hava 5'te kararıyor olsa da oraya gidecek kişinin Cumartesi çalışmıyor olması lazım. O yüzden bu maçın gün ve saati önemli. Aynı hafta Pazar akşamı GS - FB maçı olduğu için Pazar oynanma ihtimali yok. Gün olarak üç, saat olarak ilave bir ihtimal daha var. Cuma ve Pazartesi maçlar zaten 20'de. Cumartesi ise 16 veya 19'da oynanabilir. Şahsi kanaatimce en düşük seyirci iş ve okul nedenlerinden Pazartesi olur. Ondan sonra Cumartesi öğlen, Cuma akşamı ve Cumartesi akşamı gelir...

Geçmiş yıllardaki maçların günü ve saatleri:

07.01.2012 Cumartesi 16:00
12.12.2010 Pazar 16:00
13.09.2009 Pazar 17:00
01.11.2008 Cumartesi 15:00
03.05.2008 Cumartesi 19:00

Kaya
04.12.2012, 08:39
Kaybedilen maçların ardından bile 61000 kişiden 1'i olmak için bir sürü sebep var...

Hele şimdi!

Kayseri maçını da alırsak; herkes gelmek için savaşmalı...

ozturk
04.12.2012, 08:43
Kaybedilen maçların ardından bile 61000 kişiden 1'i olmak için bir sürü sebep var...

Hele şimdi!

Kayseri maçını da alırsak; herkes gelmek için savaşmalı...

esk yı yenseydik ve kayseriyi de yenseydik o zaman çok çok güzel olacaktı. Ancak esk ya farklı yenilgi kötü oldu.

Burçak
04.12.2012, 09:01
Arkadaşlar bu Trabzonsporun maçını izlemek için gidilen bir maç olmayacak tek başına.
Asıl amaç gövde gösterisi olacak.
Sesimizi duyurmak için bir fırsat.
herkesin imrenerek baktığı şu Trabzona bak istediğinde burayı bile dolduruyor detirtelim yine.
ve Trabzonsporun neden farklı neden büyük olduğunu yüzlerine şamar gibi vuralım..

Gökçebey
04.12.2012, 09:03
Arkadaşlar bu Trabzonsporun maçını izlemek için gidilen bir maç olmayacak tek başına.
Asıl amaç gövde gösterisi olacak.
Sesimizi duyurmak için bir fırsat.
herkesin imrenerek baktığı şu Trabzona bak istediğinde burayı bile dolduruyor detirtelim yine.
ve Trabzonsporun neden farklı neden büyük olduğunu yüzlerine şamar gibi vuralım..

Ey gidi 2 sene önceki tarihi İBB maçı :D

Burçak
04.12.2012, 09:08
evet yaa süper sarmıştı.
mahşeri kalabalık..
Koca Olimpiyat statyumunda arkadaşlarımızla yan yana gelemiyorduk kalabalık yüzünden. :

ozturk
04.12.2012, 09:32
Doğu tribünü kapasitesinin 2 katıydı nerdeyse.

Biletli olmamıza rağmen koridorda yer bulabilmiştik kendimize:)

Hareket te edemiyorduk çok fazla.

memmedaga
04.12.2012, 14:57
zulumpiyatin metrosu acilmadi degilmi bilgisi olan?

meseco
04.12.2012, 15:04
zulumpiyatin metrosu acilmadi degilmi bilgisi olan?

Metro 2012 de bitecek diye gözüküyor fakat maça kadar yetişmez :) heralde 2013 yazını bulacak açılışı

Harun_ayar_ts
04.12.2012, 15:54
şampiyon oldugumuz sezon kale arkalarından bir tanesine taraftar alınmamıstı yine aynımı olacak bilgisi olan varmı

ozturk
04.12.2012, 16:00
Evet yine aynısı olacak..

Tahir61
04.12.2012, 16:34
şu maçın inönü veya tt arenaya alınma ihtimali hiç mi yok

Furkan Özdem
04.12.2012, 17:56
Ğs-Şb maçı büyük ihtimal pazar akşamı olur. Büyüklerin maçlarını genelde 4 güne yaydıklarından bizim maç için pazartesi,cumartesi veya cuma kalıyor. Olimpiyat maçları da genelde saat 16ya konuyor. Büyük ihtimal cumartesi saat 16da olur maç. Bu durum sayıyı etkileyecek malesef...

Selçuk Aydın61
04.12.2012, 19:04
Ne diyelim abi Allah utandırmasın :) Kucağındaki ufaklık seninse kap onuda götür :) Sıkı sıkı giydir götür :)

Hamdolsun benim
ama olimpiyat için çok küçük belkide ilk olarak kendi mabediize gideriz.

Doğukan Uçan
04.12.2012, 19:04
5 kişi jeeple geliyoruz özel araba :D :D

KÖKSAL AYDIN
04.12.2012, 19:30
Olimpiyat olayı twetter ı sallıyor destek verelim

https://twitter.com/search?q=%22%C5%9Eimdi+Hedef+Olimpiyat%22&src=tren

Mollasalihoğlu
04.12.2012, 19:32
Forma için.. Oradayız..

memmedaga
04.12.2012, 21:14
Metro 2012 de bitecek diye gözüküyor fakat maça kadar yetişmez :) heralde 2013 yazını bulacak açılışı

...

Emirhan Makul
05.12.2012, 13:05
Şu anda ki nabza göre 30.000'in geçilmesi zor gibi görünüyor.

Gökçebey
05.12.2012, 13:37
Arkadaşlar Emirhan'ın karikatürü çıkmış :)

http://static.alkislarlayasiyorum.com/images/sipsak/34481_20100706214106.jpg

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 13:39
:)
Emirim ya:)
Gaşına gurban olduğum...

zafer6161
05.12.2012, 13:52
bu maç ya cumartesi 19 yada pazar 16 da oynanacak...........
cuma ve pazartesi oynanmaz..........

Tolga
05.12.2012, 14:02
Banada cuma-pazartesi olmaz gibi geliyor. Büyükşehir'e para lâzım :)

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 14:04
Maç tahminim Pazar günü saat 16:00

Zafer'e katılıyorum.....

SEDAT
05.12.2012, 14:05
Arkadaşlar Emirhan'ın karikatürü çıkmış :)

http://static.alkislarlayasiyorum.com/images/sipsak/34481_20100706214106.jpg

* İyiymiş bu :D

ozturk
05.12.2012, 14:07
Pazar 16 güzel olur

Murat 61
05.12.2012, 14:11
Bütün planlarımı Pazar 16:00 olarak yapıyorum, İnşallah bir sürpriz yaşamam.

Emirhan Makul
05.12.2012, 14:22
Moral bozuyorum öyle değil mi :D İçinizi de baydım ama kime sorsam "ya hiç hevesim yok ya" diyor :) Böyle olunca 30 bini geçmiyor genellikle :)

Gökçe reyis istediğin karikatürü koyabilirsin, geçen pazar ki organizasyondan fotoğraf koymadın ya gerisi mühim değil, ağlatmadın bizi buralarda :)

Gökçebey
05.12.2012, 14:29
Üşendim koymaya, yoksa mis gibi bi gıymaliydi :D

Semra
05.12.2012, 14:53
Kayseri maçını almalıyız... Babam bile, ''o maçı alırsak giderim'' dedi sonra şaka şaka dedi ama :/
Umarım Pazar 16.00 olur.

zekeriyya
05.12.2012, 15:21
okyanusta su damlası olmaya geliyoruz

DeAgLeMaNyAq
05.12.2012, 15:36
bu maç ya cumartesi 19 yada pazar 16 da oynanacak...........
cuma ve pazartesi oynanmaz..........

Maç tahminim Pazar günü saat 16:00

Zafer'e katılıyorum.....

Pazar 16 güzel olur

Bütün planlarımı Pazar 16:00 olarak yapıyorum, İnşallah bir sürpriz yaşamam.

Kayseri maçını almalıyız... Babam bile, ''o maçı alırsak giderim'' dedi sonra şaka şaka dedi ama :/
Umarım Pazar 16.00 olur.

Üstte de yazdım o gün derbi var. Bu maçın Pazar oynanma ihtimali yok. Emniyet aynı şehirde ve aynı günde iki büyük takımın maç yapmasına izin vermiyor. Çok küçük bir ihtimal derbiyi Cumartesi'ye alırlarsa (ki Lig TV'nin bunu isteyeceğini zannetmiyorum) bu gerçekleşebilir...

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2012, 15:38
O saatte kimin maçı var ki?
Açıklandı mı ki program?

DeAgLeMaNyAq
05.12.2012, 15:56
O saatte kimin maçı var ki?
Açıklandı mı ki program?

Saat önemli değil Türkiye'de derbiler % 90 Pazar oynanır. Ve bizim şu ana kadar İBB ile yaptığımız tüm maçların oynandığı gün FB, BJK veya GS'nin İstanbul'da maçı oynanmadı...

Şenol Altunsoy
05.12.2012, 15:58
İki maçı aynı güne vermezler güvenlik açısından

Murat 61
05.12.2012, 16:28
Ben iki şebeğin maçını unuttum.

Eyvah ki ne eyvah...

ozturk
05.12.2012, 16:29
Cumartesi olur o zaman.

eren_61
05.12.2012, 16:42
cumartesi akşam olsa bari.bende cumartesi olur diye düşünüyorum ancak saat 16:00 koyarlarsa çalışanlar için çok zor olacak.eğer cumartesi olursa gebzeden çıkıp maça yetişmek için uğraşıcam.

U.Sadıkoğlu
05.12.2012, 17:14
GS-FB Maçı olduğuna göre maç %99,9999999999999 Cumartesi günü oynanır.. Cuma gününe koyarlarsa harbiden fena sövüşürüz feNerasyon ile..

Cumartesi akşam vakti Pazar kadar olmasa bile yine iyi bir taraftar çekecektir..

meseco
05.12.2012, 17:21
Bence "ctesi 19:00" veya "pazar 16:00" olacak maç saati. Tabi kasıtlı olarak cuma akşamı veya ptesi gününede koyabilirler bu fenerasyondan herşey beklenir. Birde geçen seneki bilet fiyatlarını düşünün derim bu senede farklı olmaz. Maç saati açıklanınca ve bilet fiyatları geçen seneki gibi olunca vazgeçmemek önemli olan

meseco
05.12.2012, 17:25
Geçen seneki İBB maçı zamanı ve bilet fiyatı;
7 Ocak 2012 Cumartesi günü 16.00
VIP 100 TL, Batı Numaralı Alt Tribün 40 TL, Doğu Kapalı Tribün 40 TL, Güney Kale Arkası Tribün 20 TL

Bu sene GS ye
Batı Numaralı(İstanbul BBSK Tarafı) – 40.00 TL
Doğu Kapalı(Galatsaray Tarafı) – 40.00 TL
Güney Kale Arkası(Galatasaray Tarafı) – 25.00 TL

BJK ye
Hepsi 40 TL

Bu fiyattan sattılar biletleri. Bizimkide bundan farklı olmaz.
Geçen sene fiyatlar yüzünden ve saatten çok kişi vazgeçmişti

DeAgLeMaNyAq
05.12.2012, 17:51
Bu maçın öncesinde ve sonrasında kupa maçları var. Eğer öncesindeki elemede Kasımpaşa ile eşleşirsek takım İstanbul'da daha fazla kalacaktır tabii umarım böyle bir eşleşme gerçekleşmez. Gruplara kalırsak da ilk grup maçı yine İstanbul takımlarından birine karşı olursa bu sefer de maçın ardından Trabzon'a dönmeyiz diye tahmin ediyorum. Maçın günü yarın ki kupa kura çekiminden sonra Cuma'ya doğru netleşir. 5.tur kupa maçı Salı olursa İBB maçı Cuma'ya, Çarşamba olursa Cumartesi'ye, Perşembe olursa da Pazartesi'ye verilir...

Doğukan Uçan
05.12.2012, 20:59
şu ana kadar kendi tahminim 50 bini geçecegi yönünde :D

Canberk
05.12.2012, 21:01
Cumartesi 19.00'da bu maç gündüz değil.Bakalım doğru mu düşünüyorum :)

irfanköse276
06.12.2012, 04:12
yarın Türkiye kupası kura çekimiyle bu maçın günü ve tarihi şekillenecektir. Muhtemelen Yarın akşam saatlerinde ya da Cuma günü açıklanır.

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 14:15
Bu maçın öncesinde ve sonrasında kupa maçları var. Eğer öncesindeki elemede Kasımpaşa ile eşleşirsek takım İstanbul'da daha fazla kalacaktır tabii umarım böyle bir eşleşme gerçekleşmez. Gruplara kalırsak da ilk grup maçı yine İstanbul takımlarından birine karşı olursa bu sefer de maçın ardından Trabzon'a dönmeyiz diye tahmin ediyorum. Maçın günü yarın ki kupa kura çekiminden sonra Cuma'ya doğru netleşir. 5.tur kupa maçı Salı olursa İBB maçı Cuma'ya, Çarşamba olursa Cumartesi'ye, Perşembe olursa da Pazartesi'ye verilir...

Keşke başka bir şey isteseydim... :)

Emirhan Makul
06.12.2012, 14:44
DeAgLeMaNyAq ; Ya şu cümlelerinin arasına birde son hafta gs'yi de yensek nasıl olur ama diye bir şey ekleseydin ne olurdu ya :D

Semra
06.12.2012, 14:56
Kayseri maçını alırsak İbb maçına ilgi daha fazla olur derken başımıza bir de Kasımpaşa çıktı, maalesef ki zor bir rakip! inşallah İbb maçı öncesi iki maçtan da galibiyetle ayrılırız...
O zaman Olimpiyat bayram yeri olur.
Ne diyelim Allah utandırmasın.

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 14:58
DeAgLeMaNyAq ; Ya şu cümlelerinin arasına birde son hafta gs'yi de yensek nasıl olur ama diye bir şey ekleseydin ne olurdu ya :D

Deplasmanda olsak yeneriz derdim de içeride güvenmiyorum Selçuk, Umut ve Burak'la uğraşıp duracak seyirci onlar da gaza gelecek...

Tahir61
06.12.2012, 15:06
yukarıda bir arkadaş demiş ikiz kız kardeşlerin maçı pazar olursa güvenlik trafik vs bahaneyla bizim maç pazar günü sabah bile olamaz

cumartesi akşam 19 veya 20 için tek engel bjk

bjk bu hafta cuma oynuyor

kupa maçını ilk o oynar

öbür hafta deplasmanda oynayacak olması büyük avantaj o hafta cuma maç olmaz

bjk ya cumartesi gündüz ya da pazar gündüz oynar

cumartesi akşamı bize kalır diye düşünüyorum

yancev
06.12.2012, 15:16
ARKADAŞLAR ANA SAYFADAKİ Hatay Yurdakul HABERİNİ OKUDUNUZMU OKUYAMAYAN VARSA OKUSUN TRABZON SEVDALISI ANTALYADA YAŞAYAN COCUKLARA BORDOMAVİ FORMAYI GİYDİRİP SEVDİREN ADAMIN HİKAYESİ İNANIN ŞOK OLACAKSINIZ. BURDAN BORDOMAVİ.NET YÖNETİCİSİ ARKADAŞA SESLENİYORUM HEMEN
Hatay Yurdakul ADINA KONU ACINIZ VE YARDIM TOPLAYINIZ VE TOPLAYALIM TABİKİ, TAKIM SAHİP CIKMAMIŞ AMA BİZ DESTEK CIKALIM. UNUTMADAN ŞENOL HOCAYI KALECİ YAPAN KİŞİDİR LÜTFEN HERKES OKUSUN 5 DAKİKANIZI ALIR. BORDOMAVİ YÖNETİCİLERİ GÖREVE DAVET EDİYORUM DESTEK BİZDEN.

DeAgLeMaNyAq
07.12.2012, 12:57
Normalde maçın Pazar oynanma ihtimali güvenlik sebebiyle mümkün değildi ama maçın saatini çok erkene alarak bunun önüne geçmek istemişler. Son yıllarda 13.30'da başlayan bir maçımız olduğunu hatırlamıyorum. Günün Pazar olması iyi ama o kadar erken saatte oynamak tuhaf olacak. Lâkin bizim kupa maçı Perşembe olmasına karşılık bu maçın Pazartesi oynaması gerekirdi ama yönetim buna karşı ricada bulunmuş olabilir...

Semra
07.12.2012, 13:05
Maçın günü ve saati güzel.
Tff şaşırttı!

Şenol Altunsoy
07.12.2012, 13:08
Maçın günü ve saati güzel.
Tff şaşırttı!

Semra bence TFF bize değil İBB ye kıyak çekti.Eminim "özel ricaları" olmuştur.

ozturk
07.12.2012, 13:09
Normalde maçın Pazar oynanma ihtimali güvenlik sebebiyle mümkün değildi ama maçın saatini çok erkene alarak bunun önüne geçmek istemişler. Son yıllarda 13.30'da başlayan bir maçımız olduğunu hatırlamıyorum. Günün Pazar olması iyi ama o kadar erken saatte oynamak tuhaf olacak. Lâkin bizim kupa maçı Perşembe olmasına karşılık bu maçın Pazartesi oynaması gerekirdi ama yönetim buna karşı ricada bulunmuş olabilir...

kargalar da çarşamba - ctesi oynuyorlar.

zekeriyya
07.12.2012, 13:09

bende aynısını düşündüm şimdi abi.
daha çok seyirci için tff belediyeyi düşünmüştür.
bakalım bilet ne kadar olacak?

Semra
07.12.2012, 13:11

Bir de İbb cephesi var değil mi? :) Sonuçta o stadı bizim kadar dolduran olmuyor.

DeAgLeMaNyAq
07.12.2012, 13:16
Şimdi lig istatistiklerine baktım en son 2004 yılında 13:30'da maç yapmışız o günden bu yana böyle bir saatte maçımız olmamış...

r9emre
07.12.2012, 13:23
Ben o saatte uyanamam bırak Olimpiyat'a yetişmeyi. 13:30 nedir ya Pazar günü.

Emirhan Makul
07.12.2012, 13:41
Bilet fiyatları ne olacak bakalım.

meseco
07.12.2012, 13:43
Önceden burada yazmıştım BJK ve GS maçlarında 40 TL idi fiyatlar. Bizede bu tarife olacaktır kimse şaşırmasın. Saat ve gün olarak gayet uygun maç saatini beklemeye başlamak lazım :)

katre-i.matem
07.12.2012, 13:44
Şimdi lig istatistiklerine baktım en son 2004 yılında 13:30'da maç yapmışız o günden bu yana böyle bir saatte maçımız olmamış...

belki bu ayrıntıyı hıc dusunmuyoruz ama bu buyuk bır sıkıntı olacak adaptasyon ıcın. mac sabahı normalden daha erken kalkıs daha erken kahvaltı vs vs umarım sıkıntı olmaz

ozturk
07.12.2012, 13:48

Maşallah abi bilgi bankası gibisin:)

90 lı yıllarda olurdu 13:30 14:30 maçları. Radyodan dinlerdim. Hey gidi günler..

Yunus Danışmaz
07.12.2012, 13:49
Şehir dışından gelecekler için bu maç saati pek uygun olmamış bence.. Ama şartları zorlayacağız..

oflukaan
07.12.2012, 13:50
maçın saati çok kötü gelemiyorum!!! akşam üstüne koysaydılar keşke....

Mustafa'
07.12.2012, 13:50
istanbul'da aynı gün 100.000 geçicek futbol sever stadyumlardan maç izleyecek.yani istanbul'da pazar günü tam bir futbol günü olucak.bize düşense olimpyatı inletmemiz, herkes Trabzonspor taraftarının gücünü görsün.ben pazar günü orada olacağım.gelin hep beraber o gün istanbul'u bordo mavi yapalım.

meseco
07.12.2012, 13:53
maçın saati çok kötü gelemiyorum!!! akşam üstüne koysaydılar keşke....

Hayırdır nereden geliyorsun hocam? Saat gayet makul geliş ve dönüş açısından

DeAgLeMaNyAq
07.12.2012, 13:56
Maşallah abi bilgi bankası gibisin:)

90 lı yıllarda olurdu 13:30 14:30 maçları. Radyodan dinlerdim. Hey gidi günler..

Estağfrulah aynen o dönem her maç o saatlerdeydi zaten bizim stada ışıklandırma 94'de takılmıştı. 93'te 12'de oynadığımız derbi maçlarını bile hatırlıyorum. 5 yıl önce arada 15'te oynadığımız maçlar var ama 13.30 çok tuhaf olacak...

diensi61
07.12.2012, 14:03
maçın pazar olması süper olmuş. ancak akşam derbi olduğu için saati biraz erkene koymuşlar. 1 saat daha ileri alabilirlerdi.

maçın günü ve saati kadar bilet fiyatlarıda stadın dolması hususunda önem arz ediyor.

maç biletleri çıktıktan sonra fiyatlara tepki gösterilmesi birşeyi değiştirmez. şimdiden iletişime geçilmeli ibb tarafıyla.
geçen sene 20-30-60 dı.

Meydan 08
07.12.2012, 14:03
bu iki kız kardeşin maçı da pazar akşam 8de aynı güne verilmiş yani maç hadi gazamız mübarek olsun :)

meseco
07.12.2012, 14:05
maçın pazar olması süper olmuş. ancak akşam derbi olduğu için saati biraz erkene koymuşlar. 1 saat daha ileri alabilirlerdi.

maçın günü ve saati kadar bilet fiyatlarıda stadın dolması hususunda önem arz ediyor.

maç biletleri çıktıktan sonra fiyatlara tepki gösterilmesi birşeyi değiştirmez. şimdiden iletişime geçilmeli ibb tarafıyla.
geçen sene 20-30-60 dı.

Geçen seneki bilet fiyatları 40-40-25 ti. Bu senede böyle olacaktır büyük ihtimalle

Tayfun
07.12.2012, 14:07
http://c1212.hizliresim.com/14/7/gnmur.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

200 bin kişilik Maracana Stadına çıkarma yapan Fc Flamengo taraftarları :alkış:

Zaten bir Flamengo taraftarı bir de bizim Olimpiyattaki taraftarlara fitim :)

diensi61
07.12.2012, 14:13
Geçen seneki bilet fiyatları 40-40-25 ti. Bu senede böyle olacaktır büyük ihtimalle

karıştırmışım. şampiyon olduğumuz sezonki bilet fiyatlarını koymuşum.

Furkan Dündar
07.12.2012, 14:13
bence saat falan süper her türlü bu maça gidicez

Necmettin ALTUNTAŞ
07.12.2012, 14:18
Acaba 61000 i bulabilecek miyiz.

winner
07.12.2012, 14:26
9 gibi en uzak ilçe Tuzla'dan yola çıkan birisi pazar günü maça rahatlıkla ulaşabilir.

Kozyatağı ve Mecidiyeköy'den otobüs seferleri düzenleniyor.

11'de uyanırım dersen yetişemezsin tabii...

Takımı İstanbul'da artık nadiren izleyebiliyoruz deplasman yasaklarından sonra, 2 saat feragat ediverin uykudan,sanki sabahın 5'inde yollara düşeceksiniz...

Ama çevre iller için çıkış biraz erken olacak mecburen...

Hamza Milet
07.12.2012, 14:35
Yav takim ayaginiza kadar gelmis, hala uykudan bahsediyorsunuz ..
Keske buraya gelselerde maça gitsek

İsmail52
07.12.2012, 14:54
Sabah 9 da olsa mactayim Allah izin verirse ..

Emrah Akcagöz
07.12.2012, 15:05
Pazar günü erken saatlerde trafik olacağını sanmıyorum. Çünkü çoğu insan bizim yolda olacağımız saatlerde uyuyordur herhalde. :)

İlker Yazıcıoğlu
07.12.2012, 15:05
Kayseri galibiyetinin ekstradan +10000 seyirci olduğunu yazmıştı bir arkadaş burada geçenlerde.Katılıyorum.
Maça katılımı etkileyecektir kesinlikle.
Umarım bir sorun olmaz.Saatin de gayet uygun olduğunu düşünüyorum.Umarım hava çok fazla soğuk olmaz.Gİdecek olan arkadaşların şimdiden ayağına sağlık.Darısı başıma inşallah.

ozturk
07.12.2012, 15:06
Bence 10:30 Kozyatağı, 11:00 Mecidiyeköy iyidir buluşma saati için.

Murat 61
07.12.2012, 15:13
Pazar sabahları İstanbul'da ulaşım sıkıntısı olmaz. Ben 12 gibi çıkmayı düşünüyorum Kartal'dan.
Ulaşımı sıkıntı yapmayın.

Furkan S.
07.12.2012, 15:21
61.000 gibi bir rakam abartılı olur Hele de Kayseri ve Kasımpaşa maçları kötü sonuçlanırsa en fazla 20.000 kişi gelir maça..

ozcan_asanoglu
07.12.2012, 15:28
olabilecek en uygun, muhteşem bir saat...gündüz vakti herkes nerden isterse gelip gider..gelmeye niyeti olmayan zaten bahane bulur

FC-ST-PAULI-61
07.12.2012, 15:28
Saat 13.30 da en fazla 25 bin olur ben 15.000 diyorum ama.

İskender YILMAZ
07.12.2012, 15:34
Maçın saati gayet makul uzaklardan, ordan, burdan gelip dönecek arkadaşlar için, kimse bahane aramasın. Gidelim, yakalım Olimpiyat'ı bir kez daha.

tahsinsever
07.12.2012, 15:35
aslında güzeel bir pazar ola bilir ama birde hava durumu var oda önemli çok soğuk yada karlı bir havada evden çıkmak biraz zor olur ama inşallah bizim için güzel bir maç olur.

DNA-TS
07.12.2012, 15:53
pazar günü ve saat 13:30 olmasının en güzel yanı gidiş ve gelişlerde o saatte trafik yoğunluğunun en az olduğu vakitlere denk gelecek olmasıdır.saat maç için çok uygun,bizde hiç birşeyi beğenmiyoruz.

meseco
07.12.2012, 16:02
Pazar günü 13:30 a bahane bulunacaksa bırakalım taraftarlığı arkadaşlar. Gİdip kahvede maçı veya akşam trt de özetini izlesin. Trabzonspor İstanbul a yılda kaç kere geldiği belli en önemliside bu maç zaten.
Herkes ( başka takımı tutan arkadaşlarım dahil ) bizim stadı doldurmamızdan bahsediyor. Bahane olacaksa maddiyattan olsun gerisi taraftarlık değil muhalefettir

DeAgLeMaNyAq
07.12.2012, 16:53
Kayseri galibiyetinin ekstradan +10000 seyirci olduğunu yazmıştı bir arkadaş burada geçenlerde.Katılıyorum.
Maça katılımı etkileyecektir kesinlikle.
Umarım bir sorun olmaz.Saatin de gayet uygun olduğunu düşünüyorum.Umarım hava çok fazla soğuk olmaz.Gİdecek olan arkadaşların şimdiden ayağına sağlık.Darısı başıma inşallah.

Ben yazmıştım ve kesinlikle öyle olduğunu düşünüyorum. Kasımpaşa karşısında iyi oynamamıza rağmen elenirsek de pek etkilemez kanaatindeyim. Nihayetinde herkes Kasımpaşa maçına gidemiyor ama İBB maçlarının önemi başka. Pazar günü çalışan kesim de az. Ertesi gün okulu olanlar olsa bile maç çok erken saatte bittiğinden sıkıntı yok. Birçok kişi ailesiyle gelecektir...

Fatih Öztürk
07.12.2012, 17:09
Ben yazmıştım ve kesinlikle öyle olduğunu düşünüyorum. Kasımpaşa karşısında iyi oynamamıza rağmen elenirsek de pek etkilemez kanaatindeyim. Nihayetinde herkes Kasımpaşa maçına gidemiyor ama İBB maçlarının önemi başka. Pazar günü çalışan kesim de az. Ertesi gün okulu olanlar olsa bile maç çok erken saatte bittiğinden sıkıntı yok. Birçok kişi ailesiyle gelecektir...

Hava durumu çok önemli.maç günü hava tahminen parçalı bulutlu.sıcaklık 16 derece.

krdnz
07.12.2012, 17:09
Bu kış günü Olimpiyat stadı için en uygun saat 13:30.

61.000 Rahat dolması lazım.

ozturk
07.12.2012, 17:19
Kayseri macı +- 10 bin kasımpasa +- 5 bın etkıler ıkısının bırlıkte +- 20 bın etkısı olur

gokhan_61_
07.12.2012, 19:19
kayseriye bide fark atarsak söyle bi 6-1 skor
61000 garanti ozmn :D

Ogün'
07.12.2012, 19:21
Diğer illerden gelecekler de önemli 61000 yaptığımızda her yerden gelenler vardı avrupadan trabzondan... tg filan da gelmişti.

macka61
07.12.2012, 20:23
ama bana uymuyor tff bozuntusuna selamımı söylüyorum

Tunga
08.12.2012, 15:15
Bence sabah erkenden gitmekte fayda var. 40 000'in altına düşmeyeceğiz. 61 000'i zorlayacağız. Umarım ki başaracağız.

İlyas Özdemir
08.12.2012, 18:47
61 bin rakamı bu şartlarda zor amakayseri maçını alırsak birde hava şartları güzel oldumu 40 bin kişi olunur

Samet Türkmen
08.12.2012, 22:42
Stadyumda nerede oturacağımız kararlaştırıldı mı ? Ona göre önceden bilet alacağım :) Bütün iller aynı yerde oturmalı.

Şenol Altunsoy
08.12.2012, 23:14
Stadyumda nerede oturacağımız kararlaştırıldı mı ? Ona göre önceden bilet alacağım :) Bütün iller aynı yerde oturmalı.

Bileti doğu tribününden al da neresinden alırsan al

Ender Kuyumcu
09.12.2012, 12:33
Bu maç Trabzonspor taraftarı için bir sınav.

İmkanı olan herkes mutlaka Olimpiyat Stadında yerini alsın.

Bu maçta hazırlanacak pankartlar, yapılacak tezahüratlarla ŞİKE konusu işlenmeli ve canlı tutulmalı.

Bunları yaparken takıma destek de verilmeli.

Açıkçası Kayseri maçı ne olur, bu maça kaç puanla çıkarız kestirmek çok zor. Şayet Kayseri ve kupadaki Kasımpaşa maçları kazanılırsa seyirci artacaktır ama aksi durumda zaten hevesi kırılmış olan seyirciler gelmeyecektir.

Hepimiz kendimize bir görev edinmeli ve maça gelmeyecek olan en az 3 yakınımızı zorla maça götürmeliyiz.

Emre GÜRDAL
09.12.2012, 12:38
ula uşaklar ne isteysınız habu saate maç bulmuusnuz daha ne ısteysınız saat 16 da olsa 6 da cıkarsın staddana ama cevreyoluna kacta gırersnde koprudem gecersın bılemm eve saat gece 12 de gelırısın pazar aksamı yogun olur trafık...o yuzden bu saat gayet ıı

byoxi
09.12.2012, 15:19
istanbul b.ş.b maçı için organizasyon ne zamn yapılacak. .ordudan gelmek isteyen bir çok arkadaşımız var. .kulüp otobüs kiralıyacak mı sonuçta olimpiyat stadyumu bizim gövde gösterisi yaptığımız yer. .

Yiğit Gayretli
09.12.2012, 15:21
Ordu'dan herhangi bir organizasyon yok görünürde.

Ayrıca organizasyonlara dair bir çok başlık var. Lütfen oradan devam edelim...

İyi günler :)

Başlıklar birleştirilmiştir...

byoxi
09.12.2012, 15:25
/I] istanbul b.ş
.b maçı için organizasyon ne zaman yapılacak. .ordudan gelmek isteyen bir çok arkadaşımız var. .kulüp otobüs kiralayacak mı sonuçta olimpiyat stadyumu bizim gövde gösterisi yaptığımız yer. .

byoxi
09.12.2012, 15:29
arkadaşlar organızasyon ne zamn baslayacak. .otobüs fln kalkacakmı trabzondan dıger ıllerden..ordudan gıtmek ısteyenlerde var

Furkan Özdem
10.12.2012, 17:50
Batı Numaralı Tribün - 40.00 TL (İstanbul BBSK Tarafı)
Doğu Kapalı Tribün - 40.00 TL (Trabzonspor Tarafı)
Güney Kale Arkası - 25.00 TL (Trabzonspor Tarafı)

Harun_ayar_ts
10.12.2012, 17:52
niye bu kadar pahalı bu biletler

DeAgLeMaNyAq
10.12.2012, 17:56

Geçen sezona göre fark yok diyebiliriz...

7 Ocak'taki İBB - Trabzonspor maçının bilet fiyatları:

Batı Numaralı 40 TL
Doğu Kapalı Tribün 40 TL
Güney Kale Arkası Tribün 20 TL

Furkan Özdem
10.12.2012, 17:56

Stad yılda 1 kere bu kadar doluyor. Ne olursa olsun biletlere rağbet edeceğimizi de biliyorlar. Ne kadar koparırsak kar demişler...

meseco
10.12.2012, 18:13
Arkadaşlar pahalı değil herkese bu fiyattan satıyorlar. Burada ben çok yazdım bilet fiyatlarını dediğim rakam çıktı zaten. GS ve BJK ye bu fiyattan sattılar bileti bizede doğal olarak bu fiyattan satacaklar. Yılda 1 kez gidiyoruz zaten onuda verelim

Tahir61
10.12.2012, 19:17
soğukmuş

takım kötüymüş

biletler pahalıymış

pehhh

GGeliyoruz yakacağuk

ağasarlı
10.12.2012, 22:35
biz bu takımı skor için sevmedik.
Trabzonsporu yenebilirler ama asla yokedemezler.. adalet için Trabzonspor için olimpiyattayım...

Cafer Bulur
10.12.2012, 22:37
soğukmuş

takım kötüymüş

biletler pahalıymış

pehhh

GGeliyoruz yakacağuk

biz bu takımı skor için sevmedik.
Trabzonsporu yenebilirler ama asla yokedemezler.. adalet için Trabzonspor için olimpiyattayım...

Tesekkürler usaklar,iyiki varsiniz Trabzonspor sizlerin sayesinde büyük....:alkış:

HayLazzz
11.12.2012, 00:53

siz ve sizin gißiLerin TS'li oLduğundan şüphe ediyorum ßen. Şenol GÜNEŞ'E nasıl sallarsınız. Güneşimiz yokken hangi istanbul takımına kafa tuttuk ßiz. Güneşimiz yokken ilk 3'ü kaç kere zorladık ßiz. Güneşimiz yokken alt yapıdan kaç oyuncunuz çıktı.

ßizim 2010-11 sezonundaki kadromuz ßozulmasaydı ßiz ßu lige 5 yıl amßargo koyardık. Şenol GÜNEŞİMİZ'e sallamayın arkadaşlar yeter artık..

HayLazzz
11.12.2012, 00:54
Tesekkürler usaklar,iyiki varsiniz Trabzonspor sizlerin sayesinde büyük....:alkış:

hava soğukta oLsa - 30 da oLsa orayı ısıtmaya gideceğiz. ßu yavşak gay'stanßul köpekLeri için orayı doldurmamız gerek.

Tunga
11.12.2012, 02:51
Olimpiyatlara hazırlanırken bilgisayarımın bana bir jesti :)

http://d1212.hizliresim.com/14/c/gt299.jpg

Ilelioglu
11.12.2012, 16:44
Bu saate cogu kisi gitmez maca sanirim. Tff allah belani verecek, bekle.

..

Aydın Danış
11.12.2012, 17:51
Arkadaşlar bu maç Trabzonspor'un "Biz Buradayız" deme maçıdır, bu maçta takım kötüymüş, hoca şöyleymiş, Ahmet yedekken Mehmet sahadaymış muhabbeti olmaz.

Takımımız ile hasret giderip bütünleşeceğimiz, sizi uzaktan da olsa izleyen sessiz ama güçlü bir taraftar grubu var deme maçımızdır. Bu takıma inandığımızı göstereceğimiz maçtır. Lütfen duyarlı olalım.

anladığım kadarıyla geliyosun :) kasımpaşaya geliyomusun uşak :)

Jester
11.12.2012, 17:52
Arkadaş ne saatmiş bu ya!
Yılda iki kere takımınızı göreceksiniz, oturmuş saat hesabı yapıyorsunuz.
Kont musunuz nesiniz mübarek...

İsmail52
11.12.2012, 17:59
İstanbulda olanın bahanesi olmamalı maddi konular ve önemli olaylar haricinde ...saat felan hikaye gelmek isteyen sabah 5 de gelir..

Murat SİSMAN
11.12.2012, 21:28
bmn yıne doğudaki olacak ona gore bilet alacağım

Hüseyin Çümen
11.12.2012, 23:21
Allah kahretzin nobetim oldugu gun ve kesi gidemiyorum. Lanet olsunn

İskender YILMAZ
11.12.2012, 23:25
Şikebahçe Stadı'ndaki Migros'un yanındaki Biletix'ten aldım biletleri. Pis şikeci görevli doğu üstten olacak diye 40 defa söylememe rağmen doğu alttan kesti biletleri, 'Pardon alttan oldu.' dedi, köşeyi ince görüp 'Sorun değil bize her yer Trabzon :)' dedim, susuştuk. :)

DeAgLeMaNyAq
11.12.2012, 23:30
Şikebahçe Stadı'ndaki Migros'un yanındaki Biletix'ten aldım biletleri. Pis şikeci görevli doğu üstten olacak diye 40 defa söylememe rağmen doğu alttan kesti biletleri, 'Pardon alttan oldu.' dedi, köşeyi ince görüp 'Sorun değil bize her yer Trabzon :)' dedim, susuştuk. :)

Alt üst farketmiyor her türlü giriş serbest...

temel_yilmaz
11.12.2012, 23:32
Biletlerimizi aldik Allah'in izni ile geliyoruz maca...

İskender YILMAZ
11.12.2012, 23:33
Alt üst farketmiyor her türlü giriş serbest...

Biliyorum hocam her maça giderim Olimpiyat'ta da ne olur ne olmaz üstten olsun dedim. :)

mda61
11.12.2012, 23:56
Biz de Boğaziçi Üniversitesi'nden bir servis kaldırıyoruz. Horona oradan başlayacağız, inşallah stadta hep beraber devam edeceğiz.