PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cem Demir

Sayfa : [1] 2 3

Özkan Erdem
15.07.2006, 23:34
Pendikten aldığımız genç oyuncumuz sonradan oyuna girdiği 2 hazırlık maçında da gol buldu.

Semih Kırsüleymanoğlu
15.07.2006, 23:39
Daha hic görmedim onu oynarken (showtv nin yüzünden) ama yani Trabzonspor icin 2 gol atiysa baya bi is var bu adamda!

devamini bekleriz...

İleli
16.07.2006, 00:06
ilk kez izledim 20 dakika olsa bile begendim futbolunu abi isik goruyorum bu cocukta...

TSelif
16.07.2006, 03:12
Çok cesaretli .Toptan korkmuyor. İlk oynadığı maçta çektiği o şur direkta patladı. Kesinlikle geleceği olan biri .Umarım harcamayız onu.

jefferson61sefa
16.07.2006, 12:39
tebrik derim valla 2 maç 4 pozisyon 2 gol biri yaladı geçti %100 de bir penaltı gitti
süper bir yüzde bu herif 11 e gir mi acaba

bingolts
16.07.2006, 12:47
cem demir ve daha niceleri korkak teknik adam yüzünden harcanıp tarihe karıştı şimdi sizlere soruyorum türkiye liglerinde oynayan kaçtane trabzonspordan geçmiş ve başarılı olmuş futbolcu var sayıları sınırsız. tüm bunların ışığında geçen yıl ali güzeldalı aldık şimdi nerde ya alişen kandil o nerde hani geleceğin yıldız adayları değillermiydi bunlar cemide harcamasınlar ergin var
ne kadar şans tanınacağı şüpheli bence fizik olarak ve teknik olarak bir çok forvetten daha iyi işler yapar şans verilirse.
ömer rıza bu çocukta teknik yok ama yinede oynatılıyor fakat kontra atak oynanan maçlarda şans verilebilir bazen oda önemlidir orhan çıkrıkçıyı hatırlayın
ufukhan hala neden frikik kullanamıyor ve biz frikikçi arıyoruz ufukhan tek kelimeyle süper ve tecrübede kazanırsa işte o zaman mükemmele yakın olur

jefferson yaptığı hatalarla bizleri gerçekte bezdirdi fakat tüm bunların ışığında yinede başarılı olacağına inanıyorum çok iyi çalışırsa yıldızı parlayacaktır. dün yine maçta bir yan topta hatalı çıktı onun dışında yer tutuşu çok iyidi

murat ocak arkadaşlar ben bu oyuncuyu hiç beğenmedim maçta ,varlığı ve yokluğu hiç belli değildi adamın bir olumlu hareketi yokru maç boyuncu aldığı bütün toplarıda rakibe kaptırdı inşallah düzelirde ben yanılırım

stepanov tek kelime mükkemmel ilk günden bugüne bir futbolcuyu on defa izlemey gerek yok eğer biraz futboldan anlıyorsanız hava hakimiyeti soğukkanlılığı kendine olan güveni dafensif ve ofansif yönü topu oyuna sokması hepsi mükemmel ve kısa zamandada chealsenin gündemine girmesi de herhalde en iyi kriter olmalı bizim için

symek bu oyuncu nerde oynatırsa oynatsın kendisini ispatlayacak yeteneğe sahip ama işin aslını soracak olursanız en zayıf kaldığı yer şüphesiz sol kanat çünkü sol ayağını çok iyi kullanamıyor dünkü maçtada bu abuka çıktı ama ortaya gelerek kullandığı toplar mükkemmeldi ve lazoroniyed ben buyum dedirti bence çünkü çok iyi ara toplar attı

yattara o benim idolüm ama katkısı maçın gelenine yayması gerekir yoksa kazançtan çok kayıp olur onun oynamsı bence forvet olarak yararlanabilmeliyiz kanattan çok daha iyi işler yapabilir denemekte yarar var

umut bu oyuncu konusunda karamsarım açıkcası tarzını beğendiğimi söyleyemem ama ömer rızadan daha iyi olduğu kesin

mehmet yılmaz derhal gönderilmeli

hüseyin eski yıllarda hiç beğenmezdim çünkü tekniği ve fizik güçü zayıf bir futboluydu ama geçen sezon ve bu yıl kendini çok yenilemişe benziyor bence ilerde daha iyi olacak ona sabır göstermemiz gerekir dünkü maçta yuhalandı yaptığı gelişi güzel bir vuruşla ama ilk yarıda ona yakışmayacak güzel bir vuruş yaptı güzel bir voleydi ara pas vermeyide öğrenmiş bu arada sağına ve soluna vermekten vazgeçecek gibi bir izlenim edindim

adem bu çocuk harika topu çok güzel ayağında tutuyor ve mükkemmel çalımları var tek eksiği ikili mücadelerde zayıf ama forvet arkası kullanabiliriz bence çünkü tekniği mükkemmel pas yüzdesi zayıf en büyük handikapı

hasan üçüncü derhal bir takım bulunmalı kendisine

gökdeniz takımdan çok kendisine oynadığına inanmaya başladım bencil buda katkı anlamında yetersiz kaldığını gösteriyor umarım son vuruşlarını düzeltir ezbere oynamaktan çok kafasını kaldırırı ve hızlı karar verir topu atacağı yeri
iyi tayin eder

çağdaş bence bu yıl stepanovun partneri olacağa benziyor ikisini birlikte kullanacağız hava hakimiyeti iy ve cesaretli bir futbolcu tek noksanlığı tekniği oda çalışmayla atlatılabilir ve defans oyuncusunda teknik çok aranmaz

fatih tekke tam bir profesyonel ve mükkemmel ah birde bu sakatlıklar olmazsa veya zamanında tedbir alınabilse sezon sonuneredeydi diye sormak gerekir fatihte gördüğüm en büyük handikap geriye çok fazla gelip gitmesi ve enerjisini tasaruflu kullanmaması oda teknik adamın işi

lazoroni her teknik adam gibi oda kendinden öncekini taklit ediyor gibi oyuncu seçiminde sanki birileri bunları yönlendiriyor ilk haftalarda bence farklı olan farkını belli ettirmek zorundadır ama gelen giden değişen birşey yok sadece oyuncuların oynadığı yerlerle oynanıyor bence oda yanlış tayfun cora neden gitti diye sormak gerekir göreceksiniz kayseride süper oynayacak yerinde oynatılırsa ogünü forvet oynatan teknik adamı hatırlamanızı isterim ve o maçataki başarısınıda

fatih akyel sakatlandı ama inşallah çabuk iyleşir tecrübesinden avrupa kupalarında yararlanmamız gerekecek

fanatik_zuzu
16.07.2006, 13:17
bende izleyemedim henüz malesef.ama 2 gol atmış.gol attı diye nasıl oynadığı hakkında yorum yapamıyacağım ama içimden bir ses iyi olduğunu söylüyor;)çünkü mehmet de hazırlık maçlarında gol atıp ligde suskun kalıyodu.ilk hazırlık maçında da bi vuruşu direkten dönmüştü.iyi olacağını umuyorum..

diskus
16.07.2006, 13:25
fizik gücü var hic olmassa rakip defansi yoruyor.dün 10 dakikada ömer riza nin 80 dakika oynamasindan daha verimli gözüktü.

DKaraduman
16.07.2006, 13:34
Bence de iyi bi adam dünkü maçı izledim ama topla daha çok buluşması lazım ilerde çok iyi bir golcü olabilir...

Mehmet
16.07.2006, 21:59
cem demir ve daha niceleri korkak teknik adam yüzünden harcanıp tarihe karıştı şimdi sizlere soruyorum türkiye liglerinde oynayan kaçtane trabzonspordan geçmiş ve başarılı olmuş futbolcu var sayıları sınırsız. tüm bunların ışığında geçen yıl ali güzeldalı aldık şimdi nerde ya alişen kandil o nerde hani geleceğin yıldız adayları değillermiydi bunlar cemide harcamasınlar ergin var

Kardeş güzel tesbitlerde bulunmuşsun.
Malesef Trabzonspor da çarklar böyle dönüyor.
Kimin torpili kuvvetliyse o oynar futboldan anlamasa bile.
Geçen sene bir kaç tane torpilliler yüzünden Trabzonspor göçtü zaten.
Dünya 3.sü milli takım hocasını bile harcadılar malesef.

U.Sadıkoğlu
16.07.2006, 22:30
mehmet yılmazdan iyidir

Alptuğ
16.07.2006, 23:03
3-1 kazandıgımız macta ızledım golu yattara al da at dedı bı de yattaranın ındırdıgı topa harıka vurdu top dırekte patladı henuz bu kadar ızleyebıldık ınsallah cok faydalı olur

fetvaci
16.07.2006, 23:22
cem bence cok basarılı olcak adamın kendıne guvenı cok iii baya bı genc olmasına ragmen. inşallah basarılı olr gokdenz den sora artk yetısmıo trabzonda futbolcu yenı yıldızlar gorelm artkkk

Bülent Bayraktar
17.07.2006, 12:21
DAHA YOLUN BAŞINDAYIM

SADECE İŞİNİ YAPTI Trabzonspor onu aldığında herkes şaşkındı. Yıldız transferi sözü veren yönetim Pendikspor'dan bir futbolcuya imza attırmıştı. Hemen dedikodusu yapıldı: "Cem Demir, Pendikspor'a kıyak olsun diye mi alındı?" Ama o, kendi söyleyişiyle, hiçbir şeyi duymadı, sadece işini yaptı. Çok çalıştı ve şimdilik kısmen de olsa göze girdi.
ÇOK ÇALIŞIYOR Cem Demir, Trabzonspor kampının en sessiz, en sakin ama en çalışkan futbolcularından biri. Kendini de iyi yetiştirmiş. Önce, geldiği takım ile oynadığı takım arasındaki kalite farkını beynine yerleştirmiş. "Trabzonspor'da işimin zor olduğunu biliyorum, o yüzden de çok çalışıyorum" diyor.
YABANCILIK ÇEKMEDİM Trabzonspor'a ilk geldiği günlerde biraz korktuğunu itiraf eden genç oyuncu, "İnanılmaz büyük bir camiaya geldim. Düne kadar televizyonda izlediğim futbolcularla aynı ortama girmek beni önce ürküttü ama burada
inanılmaz bir dostluk var. O insanlar beni öyle güzel sahiplendiler ki burada hiç yabancılık çekmedim, ayrıca çok mutluyum" dedi.
zASLA ŞIMARMAM "Ben kendime meslek edindiğim futbolda, en büyük kariyer olan Trabzonspor'a geldim. Bu çok ama çok büyük bir olay. Belki de eski çalıştığımın iki katını çalışıyorum, devam da edeceğim, çünkü böyle büyük bir takıma gelmişsen, bedeli ağırdır" diyor Cem Demir.
YATTARA APAYRI İki hazırlık maçında iki gol atmasının kendisine büyük bir güven verdiğini ifade eden genç oyuncu, "Daha yolun başındayım. En çok beğendiğim tarafım, ceza sahası içinde soğukkanlı oluşum. Ama attığım iki golde de Yattara'nın inanılmaz yeteneği var. Onunla aynı takımda oynamak büyük bir zevk" diye konuştu.
EN BÜYÜK HAYALİ En büyük arzusunun Trabzonspor formasını uzun yıllar giymek ve "Trabzonsporlu Cem" olarak anılmak olduğunu söyleyen genç oyuncu, görüşlerini, "Trabzonspor taraftarı Türkiye'de en çok bilinen taraftarlardan. Onlara kendimi sevdirmenin çok zor olduğunu biliyorum" diyerek tamamladı.

Bülent Bayraktar
17.07.2006, 12:22
bn bu adamı iyi birr yedek olarak görüyorum aynı gayfbnin semihi gibi olur inş.

Jackdaniels
17.07.2006, 12:30
ilk 11 başlayacak kapasitedemi bilmiyorum ama lig başlayınca görecez bakalım umarım başarılı olur...

Akın_61
17.07.2006, 13:17
cem bence iş yapacak...inşallah takıma çok faydası olur....

54hamdi0061
17.07.2006, 13:41
böyle devam ederse umutu keser ve fatihin yanına yerleşir

Murat Acar
17.07.2006, 16:27
Bravo sana CEM.Senin ilk transfer edildiğinde sana karşı birçok yazı yazıldı bu forumda neden kendi değerlerimize öncelik tanımıyomuşuz diye.Buyrun diyorum kaliteli futbolcu kendini oynadığı ilk maçta belli eder.o attığı ilk golve direkte patlayan şutunu seyrettikten sonra tamam dedim.İşte kaliteni gösterdin seni transfer eden ve sana destek veren bizleri hayal kırıklığına uğratmayacağını biliyorum.Son maçı seyredemedim çünki dijitürk yoktu bulunduğum yerde.o maçtada golünü atmışsın TEBRİKLER SANA

Burçak
17.07.2006, 16:42
en azından boş adam olmadığı belli. bazılarına okadar şanslar verildi ama bi hareketlerini göremedik. öyle yada böyle gollerii attı. yattara alda at dedi belki bu gollerde ama pozisyona girmeyi biliyomuş en azından. nezaman nerede duracağını biliyor. hiç belli olmaz bi tutturursa kalıcı olabilir. inşallah başarılı olur.

Mayls
17.07.2006, 16:58
kendisini gelistirirse seneye Fatih gidince transfer yapmak zorunda kalmayiz bence

Semih Kırsüleymanoğlu
17.07.2006, 17:35
Fazla abartmamak gerekir diye düsünüyorum!
Yoksa Ceme de yazik olur... en az 2-3 sene sonra Trabzonsporda forvet oynar!

fanatikdevri
17.07.2006, 18:13
gercekten kalıtelı bızde ıs yapar

Özkan Erdem
17.07.2006, 18:51
Daha böyle yorumlar için erken bence, zaman gösterecek:confused:

Sacit
17.07.2006, 20:26
tabiyki zaman gösterecek ama şimdilik iyi izlenimler veriyo.
umarım böyle devam eder.

agahozlu
17.07.2006, 21:25
attı yine golünü

Mert67
17.07.2006, 22:55
3 maçta 3 gol süpersin cem:D

FANATIK61
17.07.2006, 22:59
Cem'i görüyormusunuz her Gol attiginda utaniyor sanki, hala inanamiyor herhalde TS'de oynadigini. Daha cok sey ögrenmesi lazim ama umut saciyor ilerisi icin böyle devam ;)

fetvaci
18.07.2006, 00:42
kocum benım beee yazdı yıne golunu helal olsn ınsallah lıg baslayınca devamını getırebılr kocumsn cemmmmm

TSKara61
18.07.2006, 08:20
Valla Umut ve Cemlen artik Sultanimizi kaybetmekten korkmuyorum.

Naim
18.07.2006, 08:47
Çok abartmamak lazım ama
Tam bir nokta forvet
ligde de bu performansı göstersin helal olsun derim

UğuR
18.07.2006, 08:58
şimdiye kadar olan performansı çok iyi.Hele de gerçek 11 de yer alabilirse,çok daha iyi olacağına inanıyorum.Nerede duracağını biliyor.Çapraz koşular yaparak defansı açıyor.Dediğim gibi şimdilik iyi İnşallah böyle devam eder.

agahozlu
18.07.2006, 09:04
bu performansına ligde de devam ederse çok iyi olur.basit goller atıyor bizede böyle adam lazım.zor golleri Kaptan atıyor zaten

54hamdi0061
18.07.2006, 09:30
helal valla 3 maçta 3 gol 0/0 100 le oynuyo

Salih61
18.07.2006, 13:27
İlk 11 sansını gitgide arttırıyor...Yeni bir Fatih Tekke diyebiliriz...

murat
18.07.2006, 15:47
top kontrolu yok adam geçme kabiliyeti yok iyi bir bitirici. Bence fazla abartılıyor. İnşaallah yanılan ben olurum ama hiç zannetmiyorum.. Sonrada girip son dakikalarda gol bulmamız açısından bayağı bir faydası olabilir onun haricinde fazla bir beklentim yok Cemden..

halil ibo
18.07.2006, 15:58
Bence genç oyuncumuz golcü olduğunu ispatladı.Hazırlık maçıda olsa 3 maçta birden gol atması kendisi adına olduğu kadar takımımız içinde sevindirici.Hocamızı tam olarak tanımıyoruz ama Cem'le ilgilenirse önce takımımız sonrasında milli takımımız iyi bir golcü kazanabilir.

Bülent Bayraktar
18.07.2006, 17:44
yine gol attı ama takımın etkisiz olması onunda çok bişe yapmasını engellledi

İslam Sezer
18.07.2006, 17:56
rakibi baskı altına alıp çizgi üzerinde karambol gol atmada son vuruş becerisi ile etkili olur.mesela şu rum takımına karşı cem olsaydı çok büyük yıldız olup basit gol atamayan oyuncuların yanında hiç oynamayıp sadece dokunarak turu getirirdi.lafın kısası iyi bir transfer....

Nytre
18.07.2006, 19:05
oynadığı her maçta sanırım gol attı..
ama nasıl ki bu maçlar resmi maçlar için gösterge değilse burada futbolcularıda bire bir aynı olacaklar diyemeyiz..
cem bize umut verdi diyebiliriz..
inşallah devamı gelir.

eys_61
18.07.2006, 19:44
3/3 gol iyiye işaret en azından golü koklayabilen bir futbolcu olabilir.(hazırlık maçlarının özetlerini izleyebildim sadece) ama aklıma bir taraftan da febe den aldığımız murat bölükbaş örneği geliyor ki umarım benzemezler.

Erdogdu61
19.07.2006, 15:16
reutlingen macina gittim, gercektende cok iyi bi futbolcu, ciplak gözle gördüm, fizigide iyi.

Burçak
19.07.2006, 16:49
basit maçlarda basit goller gibi düşünülebilir ilk başta. ama sonuçta o basit denen golleri atmak için doğru zamanlama ve doğru yerde olmayı bilen birisi en azından.

TSKara61
19.07.2006, 18:04
Basit gol zor gol fark etmez. Trabzonspor kaç maçı bası golleri atabilse yenebilirdi acaba. Örnek, Nobre'ye bakın. Herif 2 sezon Fener' sırf basit goller ve bazen boş kaleye goller attı ama Fener'e kaç maç kazandırdı.

Tansu Onur Erdoğan
19.07.2006, 19:50
top kontrolu yok adam geçme kabiliyeti yok iyi bir bitirici. Bence fazla abartılıyor. İnşaallah yanılan ben olurum ama hiç zannetmiyorum.. Sonrada girip son dakikalarda gol bulmamız açısından bayağı bir faydası olabilir onun haricinde fazla bir beklentim yok Cemden..walla golcü aadamda ilk ve en cok olması gereken özellik bitiricilik..sen süratli ol fln hikaye bitiricilik esas

jardelde sadece bitiricillik wardı 30 dan asagı gol atmazdı

Cenkhan
19.07.2006, 20:43
İlk alındığında çok eleştrilmişti az gol atmış diye.. Büyük takımda iş yapabilecek oyuncuymuş demek ki. Bizim ihtiyacımız da Fatih'in çıkardığı toplarda iş bitirecek futbolcuydu. İnşallah o eksikliği Umut'la beraber doldururlar. Ben Umut ve Cem'den ileride, Fatih olmadığı zaman çok şeyler bekliyorum.

Mehmet
19.07.2006, 20:49
Gelecek için umud veriyor.. Bal yapacak arıya benziyo.
Boşuna alınmamış. Önemli olan bu gibi yetenekleri iyi tesbit edip
iyi pişirmek. Ligler başladığında inşallah oynama şansı bulur ve kendini kanıtlar.

Berk Akçay
19.07.2006, 20:51
umarım hazırlık maçlarıdan gösterdigi performansı lig maçlarındada gösterir.

Punisher-61
19.07.2006, 21:41
nazar degmesin

Özkan Erdem
21.07.2006, 23:51
Vücudunu iyi kullanıyor, güçlü, ayaklarına hakim ve kendine güvenen bir oyuncu izlenimi oluşturdu bende. Hazırlık maçlarındaki golleri taraftarı yüksek beklentiler içine, Cem'i de baskı altına sokmazsa sezon içinde faydalı olacak gibi görünüyor.

Emre B.
22.07.2006, 00:21
İlk alındığında eleştirmiştim.Ama bu adamda iş var

Murat Acar
23.07.2006, 02:14
Şimdi cem'e hakettiği övgüyü veren bizlere eleştiriler geliyor henüz erken böyle konuşmak diye ancak bende diyorumki kaliteli futbolcu kendini oynadığı ilk maçta gösteriri. en azından futbolcu olduğunu gösterir.Cemde bunu fazlasıyla yaptı diye düşünüyorum.

Miraç Atalay Çiftçi
23.07.2006, 02:37
stepanov,aurelio yada yattara tarzı gelirken eleştirilen ama parlamaya başlayan biri.

Avrupanın en iyilerinden Fatih abisinden ders alması lazım.Umut ve ÖmerKerim ile çok çalışıp bişeler kaparsa yıldızımız olabilir.

Golü kokluyor derlerya hah işte ondan var bu çocukta...

Selman
23.07.2006, 03:11
Olması gereken yerde oluyor hep.Ayrıca kendine güvenide var.Bu sezon fazla şans bulamayabilir ama o kendini geliştirmeye devam etmeli...

Uğurtan
24.07.2006, 00:50
İlk alındığında eleştirmiştim.Ama bu adamda iş var

erken daha..Öle kimler geldi geçti öğrendik artık acele konuşmamayı..

Kara Mert61
24.07.2006, 02:05
ben ce de arkadaşlarr çok erken daaa..neler geldi bölee..bi maç oynayamazz tamamdır işi doru kiralık

Kasım Hilal
24.07.2006, 05:39
Hem de bizim oradan alınmış ha..
Pendik'ten..
Vallahi Pendik'İn hiç maçını seretmedim, ayıp etmişim..

İşin şakası bir yana ve Ali Güzeldal'ın kadro dışı kalaması dışında her konuda sevindim..
Ali de döner inşallah!

TSelif
24.07.2006, 09:25
Cersaretli ve toptan korkmuyor..İnşallah FATİH abisi gibi oda TRABZONSPOR umuzun yıldızı olucak

Ayşe Aygün
24.07.2006, 09:38
Genç ve büyük takımda oynadığı için hevesli. İnş. böyle devam eder kendini geliştirerek.İzledğim kadarıyla beğendim ama zaman göstereck ve azmi tabikide.

Emorfo
24.07.2006, 11:24
Transfer edildiğinde çok eleştirilmişti. Peşin hükümlü olmamak lazım. oyun stili olarak ne yaptığını bilen kendinden emin cesur bir izlenim bıraktı. Kendisini yardımcı hocamız Hüsnü Özkara tavsiye etmiş alınmasını istemiş, İBB'li Murat Ocak'ı da yine Hüsnü Özkara tavsiye etmişti Milli Takıma çağrılınca bir anda değere bindi...

Murat'
24.07.2006, 13:14
bence şimdilik hiç fena deil

tamersoz
24.07.2006, 15:06
konuşmak için daha çokkk erken lig başladıktan 5-6 hafta sonra ancak sağlıklı bir yorum yapabiliriz cem hakkında ancak sadece önizlenim olarak çalışkan ve formayı istediği gibi görüşleri belirtebiliriz..

keles76
24.07.2006, 17:31
Erken Form Tuttu İyİ Bİr Yedek Olur İnŞallah İlerİde Takimda Kendİne SÜreklİ Yer Bulur Ama Teknİk OlduĞu SÖylenemez

Semih Kırsüleymanoğlu
24.07.2006, 17:33
Insallah bizim yildizimiz olucak!!!

agahozlu
28.07.2006, 22:43
basit gollerin golcüsü...bu performansını devam ettirdiği sürece takımda yer bulabilir.

Lucreto
28.07.2006, 22:56
basit gollerin golcüsü...bu performansını devam ettirdiği sürece takımda yer bulabilir.
Hemen hemen her maç gol atıyor. Boş topçu değil demek ki. Sürekli şans vermemiz lazım derim.

TSelif
28.07.2006, 22:59
İnş. geleceğin gol makinesi olur .

bordox
28.07.2006, 23:00
Az bir şey değil yaptığı aslında her maçta bir golü var.Özellikle Munih maçında çok iyiydi,topa hakimiyeti ve vücudunu kullanışı sanki yıllarca 1.ligde oynamış gibi bir havası vardı.Bugünkü maçı izleyenlerden yorumları bekliyoruz.

UğuR
28.07.2006, 23:27
Her maçda golü var.Golleri sade olsada,nerede duracağını biliyor.Sanki biraz yavaş ama tam olarak gözlemleyemedim.İnşallah daha iyiye gider.Mehmet Yılmaz a verilen şans kadar O na da verilmeli.

uftinci
29.07.2006, 12:44
biraz ağır yanlız. attığı goller tanjuyu andırıyor bana çok beleşçi. :)

fanatik_zuzu
29.07.2006, 13:18
umarım bu golleri ligde de devam eder;)

Burçak
29.07.2006, 14:08
biraz ağır yanlız. attığı goller tanjuyu andırıyor bana çok beleşçi. :)

evet ama nezaman enrede durmasını iyi biliyor. fırsatçı. süpriz bi golcü. bitirici vuruşları var. ;)

sarman61
29.07.2006, 14:53
Arkadaşlar bizim takımda da bu eksik değilmiydi beleş golleri atacak adamımız yoku yani buda kaçar mı dedirten pozisyonları affetmez gibi duruyor topu iyi izliyor nerde duracağını biliyor. Tam bizlik İnşallah Allah yardımcın olur.

zafercalikoglu
29.07.2006, 16:10
haszırlık maclarındaiyiydi,
umarım ligdede başarılı olur,ve kendini geliştirip takıma katkı sağlar,

The Legend
29.07.2006, 18:57
ilk onbirde oynayacağını sanmıyorum.inşallah yedekten gelip gollerini atmaya devam eder.

tsligenc
29.07.2006, 20:56
VAlla bildigim kadarıyla Gokhan Gulec de gecen sezon Pendikte oynuyormus sonra antep aldı devre arasında BJK ye ...
ve Bjk de ilk 11 de goller atmadı degil.
tmm diyeceksiniz burası Bjk deil orda tabe oynar ama olsun CEm demir de kesnlikle Gokhan dan iyi cıkacaktır.
Unutmamak lazım onemli olan cıkıs yapabilimek ve suan Cem demir hic bir macı bos gecmeyerek kendine ozguven ve cok uygun bir cıkıs platformu yarattı. Kimse Kayserispor macının ilk 11 nde gorunda Cem i gorse kalkıp da hade len ordan diyemez bence cunku cocuk belliki calısıyor ve hakkediyor. Lazaroni de hakeden de yana olacaktır.

beratiabi
30.07.2006, 16:21
Cem Demir için henüz bir kanaat oluşmadı bende ama umarım faydalı olur. Evet maçtaki sert şutu benimde hoşuma gitti. Önemli o golleri ligde ve özellikle istanbul takımlarına karşı atar

frango
30.07.2006, 19:22
pendik ten kalkıp trabzonda oynamak vede sırtmamak herkesın harcı deyil helal olsun cem sana nede olsa pendik havası aldın seversin sen feneri şimdi

Onur Muhcu
31.07.2006, 12:12
Tam bir fırsatçı, nobre gibi . . Cem çok iyi bir futbolcu ileride tamamen palayıp isim yapacak, çok iyi değerlendirilmesi gereken biri . .

halil ibo
31.07.2006, 12:16
Umudumuzu boşa çıkartma Cem.İYİ ÇALIŞ ve bizlere KAPTAN'I ARATMA...

Berk Akçay
01.08.2006, 02:16
cem demir hazırlık maçlarında göstermiş oldugu performanısını ligdede göster bizi üzme

Erkin
01.08.2006, 02:18
İnşallah kampta oynadığı futbolu eğer şans bulursa ligde de gösterecektir. En azından hazırlık maçlarında nasıl bir oyuncu olduğunu gösterdi..

Harun
01.08.2006, 17:37
Mercelinho dahil en çok merak ettiğim oyuncu Cem Demir.sadece ismini ve gollerini duyuyorum başka biir bilgiye sahip değilim.İnşallah hazırlık ve kupa maçlarının golcüsü Mehmet Yılmaz gibi kalmaz.

F.SultanTekke
03.08.2006, 00:29
Hazırlık maçlarına gollerle başladı, umarım dewamı gelir.. İnş yeni bir Fatih Tekkemiz adayında bir oyuncudur.

Oğuzhan Görkan
03.08.2006, 00:58
bence başarılı olacak kayseri maçında düşünülebilir hatta

Mehmet_Mercanlı
03.08.2006, 13:47
yıllardı TRABZON'dan fatıh gibi gökdeniz gibi hami gibi topcu cıkmadı belkide teknık heyetin hatası ama bence bunun arkasına sıhınmamalıyız bu coz cıddı bir konu bizim şu anakadar hep kendi yetiştirdiğimiz yıldızlarla başarılı olduğumuzu unutmayalım bize başarıyı onlar getiricek önem vermeliyiz
CEM DEMİR cok yeteneklı bir genç bunu cok kolay anlaya biliyoruz şimdi buna yardımcı olup gereklı forma şansının tanınmasını sağlamamız gerek ve tabiki moral inanıyorum ki geleceğin FATIH'I OLACAK..

Özkan Erdem
04.08.2006, 17:37
Bence yarın kayseri karşısında hoca ona ilk 11de şans verecek.. Hazırlık maçlarındaki formunu lige taşırsa forvet hattında sıkıntı çekmeyiz.

Emre B.
04.08.2006, 18:03
Forma şansı bulursa başarılı olur

Mehmet_Mercanlı
05.08.2006, 16:39
bu cocuk işyapar kendisine yardımcı olalım bunda iş var cok yeteneklı biri

Barış
06.08.2006, 01:40
o topa nasıl kafa vuramadın arkadaş ya tekke olsa 90 lardaki örümcekleri temizlemişti.

her neyse kaçan kaçtı daha iyi olacan inşallah ;)

TSelif
06.08.2006, 01:44
Keşke ilk 11'de oynatmasaydı Cem'i.Kesinlikle yok edilmemesi gerek.

Özkan Erdem
06.08.2006, 01:44
Şimdiden sonrası çok daha önemli, kayseri maçında bekleneni veremedi diye yedeğe silip atmamak lazım cem'i.. Hoca'nın yavaş yavaş şans vermesi lazımdı..

Sevgi
06.08.2006, 01:46
çok iyi bir golcü olacak, topu ayağında çok iyi tutuyor ama zamana ve desteğe ihtiyacı var güveni kırılmamalı.

eys_61
06.08.2006, 01:56
süper(!) ligdeki ilk maçında biraz şaşkın göründü.İleride güzel işler başaracağına dair güvenim tam ama henüz ilk 11 için erken.Sonradan girip atacağı goller kendine güveninin gelmesine de yardımcı olacaktır,zaten gerisi kendiliğinden gelir.
sana güveniyoruz...

hakancan
06.08.2006, 01:57
yakışıklıymış kırmızı kramponlarını da çok beğendim ..sultanlık yakışır:))

Özsu
06.08.2006, 04:36
Çok daha iyi olacağına inanıyorum

Tansu Onur Erdoğan
06.08.2006, 09:45
umut warken dün ilk 11 de oynaması şaka gibiydi gecen sezobnun süperligde 14 gol atanı yedek 3.ligde pendikte 89 gol atanı ilk 11 lazoroni büyük hocaymıs

Harun
06.08.2006, 09:57
Şuan formda olduğundan ilkonbirde oynaması gayet normal.Ve bence kabiliyetli bir forvet.M.Yılmaz'a o halle kaç yıl sabrettik buna şükür demek lazım.

diskus
06.08.2006, 10:14
cem kontratak futbolcusu degil,bunu dün acikca gördüm cünkü cok hizli bir futbolcu degil.cem ne zaman oynatilir?kontratak futbolu degilde söyle rakibi kendi alaninda sikistirirsan o zaman cem is yapar son vuruslari iyiydi hazirlik maclarinda.

honeylip
06.08.2006, 12:02
arkadaslar Umut Bulut zlatan ibrahimoviçe benzetiyom ersen martin ise bilmiyom işimizi görürmü

Marcelinho ise tamamen gereksiz yaa baskan sanırım yıldız sözü verdi die aldı

Cem denen arkadasımız ise tmm şans verilmeli ama abiler biz 2.ligdemi oynuyoz sampi10 lık iddamız warken şans vermemiz mantıklı olmaz zati bu sezon hersey şansa baglıda üsgünüm kral için :S

Mert67
06.08.2006, 12:33
şu an bence hiç hazır değildi dün çok az koşdu

Berk Akçay
06.08.2006, 13:03
dün gece çok kötüydü bakalım birr dahaki maça nasıl oynıyacak

k@ndemir
06.08.2006, 13:36
o renklerin ağırlığını kaldırabilcek düzeyde diil bence!

ali güzeldal ın yetenek olarak yarısı olamaz..

ama bekleyip görcez..

zaman herşeyin ilacı!

worldmaster
06.08.2006, 13:46
Merak etme Cem kardeşim seninde sonun Tayfun ya da Mehmet Yılmaz gibi olacak bizde bu taraftar oldukça...Yazık sana yazık...

Erbay
06.08.2006, 13:59
Cem Demir'in futbol sitili deplansmanlarda başarılı olmasını engelliyor.Kendi evimizde oynanan maçlrda sonradan girip çok etkili olur.

Colakoglu
06.08.2006, 15:25
bence alternatif olabilir ancak...

immortal_TS
06.08.2006, 15:45
Bu adamın hala burda olduğuna inanamıyorum.

TSigalko
06.08.2006, 15:50
Çok heyecanlı olduğu belliydi.heyecanını yenebilirse başarılı olacağına inanıyorum.

uftinci
06.08.2006, 17:41
ya bize göre çok hantal bi adam koşmuyor eli ayağına dolanıyor bence pişmesi için kiralanmalı. Dünkü görüntüsüyle başarılı olması çok zor...

Oğuzhan Görkan
06.08.2006, 17:50
süper ligte oynayacak kaliteye sahip değil
dün hiç beğenmedim...
anladım ki fatihsiz biz daha çok çekecez ve golde atamıyacaz:(

Selman
06.08.2006, 18:59
süper ligte oynayacak kaliteye sahip değil
dün hiç beğenmedim...
anladım ki fatihsiz biz daha çok çekecez ve golde atamıyacaz:(

Gol atmakta zorlanacağımız kesinde Cem Demir'in kalitesiz olduğuna katılmıyorum.Onu Pendik'te izleyen biri olarak şans verilmeye devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

immortal_TS
06.08.2006, 21:37
Desenize Cem e şans verene kadar Trabzonspor gol atamayacak 10 kişi eksik oynayacak.

UğuR
06.08.2006, 22:28
Bencede şans verilmeli özellikle Yattara nın nereye top atacağını anlıyor.İç saha maçlarında kesinlikle oynamalı.

objek
07.08.2006, 01:42
Cemde israr edilmeli atamazsa bile attiracak ozellikleri olan birisi heyacanini yenerse cok is yapar i

attagümüshane
07.08.2006, 17:00
mehmet yılmaza verilen destek ve kredi ceme de verilsin..sabır bence...m yılmazın 5 katı da verimli olur!!

h@msi61
07.08.2006, 19:31
izlerken pozisyonu ağır çekimde izliyomuşum hissini çok güzel veriyor. zamanla takıma fayda sağlar belki ama şuan için bişey beklemek yanlış olur...

LORDOFLU
08.08.2006, 14:12
ya afedersiniz yorumları okurken gülmekten alamadım..yok golü kokluyo yok golmakinesi olur....kayseri maçında izlediğimiz ayağına top geldiğinde ne yapacağını bilmeyen,,mükemmel orta sonrası becerisizlik sonucu kafa vurmaktan aciz,pozisyon almasını bilmeyen,forvet demeye bin şahit isteyen bi topçu..nası oluyoda bunu beğeniyosunuz anlamıyorum..herkesi tebrik ediyorum..bunlarla olacak iş değil.yok cem demirmiş yok bilmem ne...şampiyonluğu bunlarla alacaksak daha çok senelere ihtiyacımız war..yazıkkk

yusuf atalay
08.08.2006, 14:17
aynen katılıyorum

yusuf atalay
08.08.2006, 14:22
düşünsenize trabzonspor cem demirle şampiyon olacak gülerim kardeşler.yazıktır verilen bunca emeğe.insanlar maça cem demir izlemeye gitmiyo.yattarayıizlemeye gidiyor.nehikmetse lazaroni hazırlık maçlarında formdaydı diye açıklama yapıyor.bütün gollerde olmasına rağmen bizim yattara hazır olamıyor.bunu kafamalmıyor

kotan61
08.08.2006, 14:35
ya yok be kardesim yok yok yok.bu adam hazırlık maclarında attı gol sanki gittide ii bi takıma attı gol.yaw oynadıgımz takımlar 3.lig ve 2.lig takımlarıydı.sonra attıgı gollerde sanki cok kendi yetenekleriyle atılmıs gi abartıyorlar.bu adamda hiç ama hiç bisey yok beyler.kayseri macında da gördükki adam pendikten gelmis trbsonpora sasırmıs valla.eli ayagına dollnamıs adamın.sonra bu takımda oynayacak adam degil.he baska takımlarda oyna sırdana takımlarda ama bizde asla.bence lazaronide onun gibi ne yaptıgın bilmiyen biri.en fazla 6 haftası ver lazaroninin görecez

yusuf atalay
08.08.2006, 14:41
ergin keleşe haksızlık ediyorlar.onun gibisıra bekleyenyetenekli bir genç varken cemnerden çıktı.yazıktır ayıptır.

objek
08.08.2006, 20:08
Hazirlik kampinda omer riza ve umut bulut eger iyi bir goruntu verseydiler lazaroni onlardan biriyle baslardi herhalde lazaroni cemde birseyler gorduki onunla basladi bir genc oyuncuyu takima kazandirmaya calisan hocayi sahsen ben kutluyorum tecrubeli oyuncularin dokuldugu macta tum sucu genclere yuklemek bence dogru degil ergine,de sans vermek lazim

immortal_TS
08.08.2006, 20:25
ya afedersiniz yorumları okurken gülmekten alamadım..yok golü kokluyo yok golmakinesi olur....kayseri maçında izlediğimiz ayağına top geldiğinde ne yapacağını bilmeyen,,mükemmel orta sonrası becerisizlik sonucu kafa vurmaktan aciz,pozisyon almasını bilmeyen,forvet demeye bin şahit isteyen bi topçu..nası oluyoda bunu beğeniyosunuz anlamıyorum..herkesi tebrik ediyorum..bunlarla olacak iş değil.yok cem demirmiş yok bilmem ne...şampiyonluğu bunlarla alacaksak daha çok senelere ihtiyacımız war..yazıkkk

Aynen katılıyorum, kayseri maçında o dakika ya kadar onu sahada tutan lazoroni ve hüsnü hoca da o sırada başka bi maç izliyorlardır sanırım.

yusuf atalay
08.08.2006, 20:35
Hazirlik kampinda omer riza ve umut bulut eger iyi bir goruntu verseydiler lazaroni onlardan biriyle baslardi herhalde lazaroni cemde birseyler gorduki onunla basladi bir genc oyuncuyu takima kazandirmaya calisan hocayi sahsen ben kutluyorum tecrubeli oyuncularin dokuldugu macta tum sucu genclere yuklemek bence dogru degil ergine,de sans vermek lazim
iki hafta daha yenilirsek hocayıkutlamaya devam edersin.ama zannetmiyorum.

Ali Özcan
08.08.2006, 20:59
ya bu adam oynarsa 34 hafta gol atamayız biz...Yanlı adam.Hem de hazırlık maçlarında attığı gollerin hepsi boş kaleye.Ersen Martin ve Umut Bulut birlikte oynasın karşı takımları eleğe çeviririz...

yusuf atalay
08.08.2006, 21:21
kardeş sadece forvette ersen olsun onu destekeyen yattara marce simek gökdeniz olsun gol kralı olur.

objek
09.08.2006, 00:41
Bir an once sampiyon olalim diye 24 yildir bircok genc oyunculara sans vermedik veya tahammul edemedik halbuki bir iki sezon su genclere sabredebilsek gelecegin takimini hazirlamis olacaktik ve sampiyon olamamayi bu kadar uzatmayacaktik as oyuncularla belki 3-4,uncu olma ihtimalimiz bir hayli fazla ama genclerle yer verilirse 8 veya 10,nuncu olma ihtimalimiz var ayni zamanda 2-3 genc oyuncu kazanmis olacagiz bir sezon sonrasida takimin takviyelerle birlikte patlama yapma asamasina gelecek tecrubeli dedigimiz oyuncular yeterli olsaydi zaten bu konu gundeme bile gelmezdi

Harun-61
09.08.2006, 00:42
bu kadar ele$tiri yeter yaaa, Avrupa ya bakin, her takimda 16-17 ya$inda olan futbolcular var.

tamuğ yamtar
09.08.2006, 00:44
Genç oyuncular oynasın, kazanılsın, ileriki yıllara yatırım yapmış oluruz.

Ama kardeşim Cem hiç futbolcuya benzemiyor.

Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama, futbolcu tipi yok adamda.

Futbolunu da göreceğiz bakalım.

frango
09.08.2006, 15:02
bu kadarda bu çocuğun üzerine gidilmezki bu şekilde biz genç futbolcu kazanamayız elın 30 yaşındakı adamına bı ton parayı seve seve veririz

İleli
09.08.2006, 15:07
daha tecrubesız bırde onde yanlız kalınca ne yapacagını sasırdı...

TheDarkNight
09.08.2006, 15:17
henüz izleyemedim inşallah görücez ilerde

Erbay
09.08.2006, 17:40
Cem Demir'i Kayseri maçında(dünkü tekrarında)gördüm de çok zayıf kalmış.Bir de onu Johnson marke edince ilginç olmuş.İlerde etkili bir forvet olabilmesi için vücudunu geliştirmesi lazım.

Egemen Yılmaz
09.08.2006, 21:26
iyi bir yedek olur.

objek
09.08.2006, 22:58
Genclere onem vermek icin ancak g,saray gibi parasiz kalmamiz lazim:)

Ali Özcan
11.08.2006, 11:05
Cem Demir eğer akıl edip bu forumu okursan lütfen bavulunu topla ve git...Dakika 86,oyuna yeni girmişin,giydiğin forma Trabzonspor forması ve sen bir Türk futbolcususun...Eğer rakip kaleciye vakit geçirmemesi için pres yapman için 86 dakikadır sahada olan bir POLONYALI nın ittirmesi ve arkandan vurması gerekiyorsa (ağır kaçıyor biraz) defol git.Gençmişin neymişin anlamam ben gençsen koşacaksın da genç olduğunu anlayacaz...Bu forma kimlere büyük geldi ki senin bedenin small ve bizim forma sana EXTRA EXTRA LARGE...

Sakın kimse bizim futbolcumuza nasıl defol git falan demesin çıldırırım...Herkes Yattara yı Szymek i Fatih i tartışırken Cem Demir in savunulmasına katlanamam...

Şentürk
11.08.2006, 12:51
bu adamda biraz şımarıklık görüyorum,dünkü o szymek pres olayı bunu kanıtlıyor biraz..
daha hiç bir şey yokken şımarması ilginç ve onun açısından kötü,
ama yetenekli bir oyuncu,bakalım ilerde görücez..

Tansu Onur Erdoğan
11.08.2006, 13:41
ben bi yetenek görmedim ya neyse

DKaraduman
12.08.2006, 00:15
Ya bu adamın ne yaptığı belli deil bazen ii şeyler yapıo bazen berbat topun nereye geleceğini çok ii hissedio ama devamını getiremio ama niyeyse umudum var Cem den :S

objek
12.08.2006, 00:36
Benim gorebildigim kadar en buyuk ozelligi arkasi kaleye donuk vaziyette oynarken gelen toplarda kendisini marke eden rakibini iyi perdeleyerek onune gecmesine engel oluyor verkac anlayisida fena degil

Miraç Atalay Çiftçi
12.08.2006, 00:51
Veliaht(!) gene girdi asistini yaptı sayılır.Eee yattaranın kullandıgı frikik onun sayesinde oldu. hehhhe----

Özkan Erdem
13.08.2006, 00:41
Hazırlık maçlarında attı golleri hava girdi tabi biraz. Szymek'in ittirmesi pres olayını da (o an bende çok sinirlendim) şaşkınlığına veriyorum. Çocuk dün pendikteydi, bugün UEFA'da maça çıkıyor. Ayrıca omuzlarına veliahtlığı yüklersek işi hepten zorlaşır. Sabır göstermemiz şart. Cem boş adam değil, yeteneği var, kendine güveni geldikçe başarılı olacaktır. Ama 2 maçta kestirip atarsak, yuhalarsak yapacağını da yapamaz, ona da yazık olur bize de..

Tansu Onur Erdoğan
13.08.2006, 09:14
way bea uefa da cem demire kaldık nerden nereye sen kralını sat cem in ne sucu war albayrak 10 gol ben atsam ucuz dur deyip transfer eder

Oğuuz
13.08.2006, 10:11
Cem Demir eğer akıl edip bu forumu okursan lütfen bavulunu topla ve git...Dakika 86,oyuna yeni girmişin,giydiğin forma Trabzonspor forması ve sen bir Türk futbolcususun...Eğer rakip kaleciye vakit geçirmemesi için pres yapman için 86 dakikadır sahada olan bir POLONYALI nın ittirmesi ve arkandan vurması gerekiyorsa (ağır kaçıyor biraz) defol git.Gençmişin neymişin anlamam ben gençsen koşacaksın da genç olduğunu anlayacaz...Bu forma kimlere büyük geldi ki senin bedenin small ve bizim forma sana EXTRA EXTRA LARGE...

Sakın kimse bizim futbolcumuza nasıl defol git falan demesin çıldırırım...Herkes Yattara yı Szymek i Fatih i tartışırken Cem Demir in savunulmasına katlanamam...
yuuh sana , adam senin yazdığın yazıyı okursa oynayacağı varsada oynamaz be, ne kadar basit adam harcıyorsunuz bee, yazıklar olsun.. cem henüz ilk defa bi süperlig maçına çıkıyor, hemde trabzonspor forması altında kolaymı sanıyon oynayabilmek, elbet ayakları titreyecek bırak titremeyi boş kaleye bile golü yapamasa normal karşılanmalı ilk maçında, senin yaptığın çok büyük ayıp hatta terbiyesizlik belki cidden kötü futbolcu cem ama daha nasıl oynadığını bilmeden ilk maçında bunları yazarsan yazıklar olsun sana derim sen önce bi taraftarlık görevini yap o hala kötü oynarsa eleştir.. şimdiki kralımızı bi düşün bakalım altaydan tekrar trabzona geldiği zamanı nasıl oynamıştı üç maçta bi kırmızı görüyordu bomboş pozisyonları gol yapamıyordu, sonra ne yaptık sizin gibiler yüzünden antepe gönderdik ve adamın en güzel yıllarını harcadık helal olsun fatihe ki sizin gibilere rağmen tekrar trabzona geldide yüzümüzü güldürdü 4 sezon.. şimdi tek dileğim cem'in burada başarılı olması sizin gibilere inat..

yusuf atalay
13.08.2006, 11:38
bu adamdan birşey olmaz.hçbir özelliği yok.hızlı değil ikilimücadelelerde adam geçmesi çok zor.idda ediyorum pişse de bu admdan birşey olmaz.ben ergine acıyorum .alt yapıdan yetişti ve cemden daha iyi.o varken buna ne gerek vardı. onun ataca ğı golleri yattara varken erginde atardı.

Ali Özcan
13.08.2006, 12:47
yuuh sana , adam senin yazdığın yazıyı okursa oynayacağı varsada oynamaz be, ne kadar basit adam harcıyorsunuz bee, yazıklar olsun.. cem henüz ilk defa bi süperlig maçına çıkıyor, hemde trabzonspor forması altında kolaymı sanıyon oynayabilmek, elbet ayakları titreyecek bırak titremeyi boş kaleye bile golü yapamasa normal karşılanmalı ilk maçında, senin yaptığın çok büyük ayıp hatta terbiyesizlik belki cidden kötü futbolcu cem ama daha nasıl oynadığını bilmeden ilk maçında bunları yazarsan yazıklar olsun sana derim sen önce bi taraftarlık görevini yap o hala kötü oynarsa eleştir.. şimdiki kralımızı bi düşün bakalım altaydan tekrar trabzona geldiği zamanı nasıl oynamıştı üç maçta bi kırmızı görüyordu bomboş pozisyonları gol yapamıyordu, sonra ne yaptık sizin gibiler yüzünden antepe gönderdik ve adamın en güzel yıllarını harcadık helal olsun fatihe ki sizin gibilere rağmen tekrar trabzona geldide yüzümüzü güldürdü 4 sezon.. şimdi tek dileğim cem'in burada başarılı olması sizin gibilere inat..

sen kaçıncı kez uyarılıyorsun bu"yuuuuhhhh" tarzı kelimelerin için kardeşim ya...nerede bu site yöneticileri yaw deli olacam walla...

Oğuuz
13.08.2006, 19:56
sen kaçıncı kez uyarılıyorsun bu"yuuuuhhhh" tarzı kelimelerin için kardeşim ya...nerede bu site yöneticileri yaw deli olacam walla...
senin ceme ettiğin lafların yanında benimkinin lafı mı olur..

Burçak
16.08.2006, 11:02
cem demir çıkan haberlere göre sebatspor yolunda. Bencede sebatta oynaması onun adına daha iyi olur. hem trabzonda göz önünde olmuş olur hem kendini dahada iyi gösterebilir. çünkü şimdiki kadromuzda ilk 11 de şans bulması oldukça zor.

UğuR
16.08.2006, 11:17
cem demir çıkan haberlere göre sebatspor yolunda. Bencede sebatta oynaması onun adına daha iyi olur. hem trabzonda göz önünde olmuş olur hem kendini dahada iyi gösterebilir. çünkü şimdiki kadromuzda ilk 11 de şans bulması oldukça zor.

Bence hiç bir yere gitmemeli.takımda durmalı uzun bir maraton var.Ben bu çocukda ışık görüyorum.Ben Lazorinin yerinde olsaydım Manisa maçında oynatırdım.Rum takımıyla oynadığımız maçda Yattarının frikiğinin yaratıcısı oydu.Şu takımda Umutla beraber ya ErsEn Martin ya da Cem Demir ikili forvet oynamalı.Benim tercihim Cem Demir özellikle kendi sahamızdaki maçlarda.

yusuf atalay
16.08.2006, 11:47
idda ediyorum bu adamdan hiç birşey olmaz.

Ali Özcan
16.08.2006, 11:50
ya sebat a kiralık verilir ve performansı izlenir nasılsa aynı şehrin takımı...deplasman maçları da D spor kanalından izlenir ve eğer yeterli gelişme gözlemlenirse ve oynadığı takımın Pendikspor değil de Trabzonspor olduğunu özümserse geri çağrılır.Daha önce Fatih ve Hüseyin - Mehmet Yılmaz gibi oyunculara bu uygulandı ve bence başarılı olundu...

karaca
16.08.2006, 12:04
kesinlikle sebata verilmeli bir süre pişmesi lazım

objek
17.08.2006, 21:52
Bence ic sahada oynadigimiz maclarda karamboller ve beles diye tabir edilen golleri atacak bir tek cem var manisa macinda bir kez daha gorulduki umut marcelinho gokdeniz ve yattara kolay gibi gorunen pozisyonlarda gol atamiyorlar umut girdigi en zor pozisyonda golunu atti kolaylar hep kaciyor:) durum 1-1 devam ederken gokdenizin iceri cevirdigi kale cizgisinde parelel giden topa kimse dokunamadi o arada gozler cemi ariyor g.s f.b bjk bile bir suru 18-20 yasindaki adama bu sezon sans vermege basladi cem ve erginsiz 4.uncu olacagimiza genclerle 8-9 olalim daha iyi hic degilse gelecegin takimi kurulmus olur

Özsu
18.08.2006, 21:53
Güzel bi yorum

hermann hesse
19.08.2006, 07:34
Açıkçası Cem e çok güveniyorum.Cem 2-3 hafta sürekli ilk 11 de çıkarsa kendine gelebilir.Kendine çok güvenen bir oyuncu.Hazırlık maçında hatırlıyorsanız oyuna girdiği gibi gol attı ama önemli olan bu değildi.Golden bir kaç dakika sonra fatihin göğüsle önüne indirdiği topa öyle bir vurmuştuki top direkte patladı. Apoel maçında Yattaranın kullandığı frikik ona yapılan faul sonucu oldu. Cem in tek sorunu biraz ağır olması.Ama bana göre süper bir golcü olacak.

Beytullah
19.08.2006, 15:35
pendikspor gol krali nasıl olurdu biz yedek bırakırız acilen hocanın gol kralı cem demiri onbirde oynatması lazım :D

objek
21.08.2006, 23:31
Daha oncede trabzonsporda beles golleri atacak bir oyuncu yoklugu vardi manisa ve antep maclarinda o beles golleri atacak adam cem demir ilk onsekizde yoktu bir tek kayseri macinda oynadi takim halinde kotuyduk cezasi genc ceme kesildi!!! liglerimizin en fazla ileriye donuk orta saha oyuncularina sahibiz bir suru pozisyon uretiyoruz bu takimda mutlaka bir belesci ( ozellik ister!!!) bulunmasi lazim

Orhan_Gazi
22.08.2006, 17:52
du adam en azindan yedek oynamasi lazim son 20 dakikalar icin...

Burçak
22.08.2006, 18:05
MURATLARINA ERİYORLAR
A.Sebatsporun uzun süredir kadrosuna katmak istediği Ufuk Bayraktar, Cem Demir ve Enis Kahraman?ın bugün veya yarın kendilerini Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayan imzayı atması bekleniyor. Son haftalarda Bordo-Mavililerin Teknik Direktörü Lazaroni tarafından 18 kişilik kadroya alınmayan 3 futbolcunun Sebatsporlu olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu arada, Ufuk Bayraktarın dün Kırmızı-Beyazlı kulübe geldiği öğrenildi.
Kaynak: karadenizgazetesi

Orhan_Gazi
22.08.2006, 18:57
kaynak??????

diskus
22.08.2006, 19:36
bence kiralik verilmemesi lazim bizim rakip takima baski kurabildigimiz an yararli olabilecek biri.

hermann hesse
22.08.2006, 20:04
Cem Demir bana göre süper adam.Devamlı takımda oynatılırsa yerini kimseye kaptırmaz diye düşünüyorum

Özkan Erdem
18.09.2006, 00:03
Umut da ömer de istikrarsız.. Cem'e 1 şans verdik kestirip attık..

champions
18.09.2006, 11:11
hiç değilse son 15-20 dakka girsin bence ama hiçbi maçta 2-3 farka gidemedikki

coolank
21.09.2006, 18:47
cem iyi adam katılıyorum şu ömer rıza nın yerine oynasa daha ii olur

h@msi61
21.09.2006, 19:59
Cemin bu takımda zaman alması için önce götünü kaldırmayı öğrenmesi gerekli. bu kadar ağırken bu takımda oynaması çok zor...

Hüseyin Çümen
23.09.2006, 17:39
cem kiralık verilsin ama kesinlikle kaybedilmememli çok kalitali adam hazırlık maçlarında çok beendim ideal santrafor tipi güçlü gol vuruşu iyi

TSelif
30.09.2006, 21:50
Şu çocuğu nasıl harcadık bir maçta ona yanıyorum:mad:

Özsu
03.10.2006, 04:20
Şu çocuğu nasıl harcadık bir maçta ona yanıyorum:mad:

Yan yan.. bende yanıyuorum:S

DeAgLeMaNyAq
03.10.2006, 05:10
Ziya Hoca takımın forvet hattının kuvvetli olduğunu söylerken Ersen'in arkasında Ömer Rıza ve Umut gibi kaliteli forvetler olduğunu söylüyor ama Cem'in ismini zikretmiyor... :(

Özgür Öztürk
03.10.2006, 22:21
Kesinlikle Ö.Rıza nın yerine bu adama şans verilmeli.

Egemen Yılmaz
28.10.2006, 13:31
cem e hiç şans vermemek çok yanlış. bence son dakikalarda gol ararken karambollerde gol atabilecek biri. ömer rızadan çok daha faydalı bir futbolcu bence

Erkan
28.10.2006, 13:43
Kupa maclarinda oynatsin derim.. Yada fark atigimiz maclarda:).

AKSOY_61
31.01.2007, 19:07
bugün süperdin cem
eğer ziya seni 2 ..3 maç daha oynatırsa böyle oynarsan artık banko oynarsın ilk 11 de yeterki böyle devam et

canim TS
31.01.2007, 19:09
bugün gercekten cok iyi oynadi. Böyle devam etme dileyle kutluyorum seni.

Özge
31.01.2007, 19:10
bugün çok iyiydin tebrikler

Uğurtan
31.01.2007, 19:12
Bravo cem asla pes etme devam et savaş süper oynadın bugün ayrıca tebrikler..

Erdem Keser
31.01.2007, 19:22
kocum benim helal olsun sana mukemmeldin bugun son anda direkten dondu allahtan gitmemis sebata bu takimin sana gercekten uzun vadede ihtiyaci var ben son zamanalrda bu kadar harekteli bu kadar kosan teknik bi forvet gormedim takimda insallah daha iyi olacaksin

jefferson61sefa
31.01.2007, 19:24
cem bu ya bravo cemm bu adam da gelecek var 187 boy var ama yerden oynamayı çok ii bilio eger yerler kar olmasa pasları da çok isabetli olcak tı çok ii adam eksiltiyo bira son vuruş olsun çok tebrikler :D:D:D

Özkan Erdem
31.01.2007, 19:35
Şans bulması lazım.. Umut'tan da Ersen'den de etkiliydi bugün..

Şuayip Aydın
31.01.2007, 19:41
bence ersenin yarine oynamalı ayak olsun hava toplarında hepsinde iyi bi futbolcu

Ali Özcan
31.01.2007, 19:43
çok geliştirmiş kendini...açıkçası beğenmiyordum ama bugün mükemmeldi...tebrikler Cem...aynen devam et koçum...

yavuss
31.01.2007, 19:48
sezon başında cok iyiydi ama sonradan form düşüklüğü yaşadı ama bugün cok güzel oynadı inşallah böle oynar ama gönlüm sebata gitmesınden yana bi sene sebat için oynasın........

volkanferhan
31.01.2007, 19:56
bugün süper oynadın cem..kutluyorum seni ve hep böyle ve daha iyi izilemek istiyoruz seni..

coskun0661
31.01.2007, 20:04
cem sen bi tanesin ya mukemmeldın bugün ....helal olsun sana artık ilk 11de görmek istiyoruz cem demiri..ziya hoca duyy sesimizi...ceme sans ver artıkkkk...

okan6161
31.01.2007, 20:10
bu gün gerçekten harika oynadı tebrik ediyorum böyle devam et

attagümüshane
31.01.2007, 20:39
bugün gözlerimin içi güxldü cem in sayesinde..ama keşke yattaranın yerine girmeseydi tabi:-)

Mustafa Cem Şeyhoğlu
31.01.2007, 20:52
:alkış: Adı yeter...

champions
31.01.2007, 20:55
gerçekten alkışı haketti düşünün aylardır oynamıyordu ve sonradan oyuna girdi biraz daha yere sağlam bassa çok iyi işler yapacak ersenin son haftalardaki formunu düşünürsek cemin oynaması daha mantıklı

antagonist
31.01.2007, 20:56
"İzlerken Fatih Tekke'ye benzetmedim" desem yalan olur.İnşallah hep böyle oynar...

smertkan
31.01.2007, 20:58
Aslında bu formuyla Umududa Ersenide kesmeli ama şu son vuruşu yapamaması hala onu deneyimsiz gösterdi.

Umarım üzerine koya da bizi yeni transfer beklentilerinden uzak tutar.

Ömer SEVİNÇ
31.01.2007, 20:58
bugün süperdin cem
eğer ziya seni 2 ..3 maç daha oynatırsa böyle oynarsan artık banko oynarsın ilk 11 de yeterki böyle devam et

2-3 maç daha oynatırsa mı o da ne demek? Cem mantaliteye ters...

keskinkilic_68
31.01.2007, 21:18
inşallah böle devam edersin ersenin terine senin aynaman lazım

pReN@_61
31.01.2007, 21:21
inşallah hep böyle oynar...çok iyi mücadele eTTi.Tebrikler CEM

woollss
31.01.2007, 21:30
umarım bu çocuğu kaybetmezler :) çok iyi bi oyuncu

TSelif
31.01.2007, 22:12
Bu akşam güzel bir oyun çıkardı .Ben demiştim bu çocuğu kaybetmememiz gerek

Misina
31.01.2007, 22:15
arkadaşlar cem bana top alması yanlara top dağıtması ve hareketliliğiyle fatih Tekke yi hatırlattı...benim gibi düşünen var mı acaba?

Semih Kırsüleymanoğlu
31.01.2007, 22:16
Kendini baya gelistirmis gibi gördüm... ilk geldigi zamanlar topla bu kadar güzel süremiyordu!
Yine bu oyuncuyu siyan edicekler diye korkuyorum

Veysel Tomruk
31.01.2007, 22:19
bu çocukta iş war.. geleceğin golcüsü...

Misina
31.01.2007, 22:19
Kendini baya gelistirmis gibi gördüm... ilk geldigi zamanlar topla bu kadar güzel süremiyordu!
Yine bu oyuncuyu siyan edicekler diye korkuyorum

seneye alınacak bi topçu için takasla verilir.cemi veirlerek alınan adamı da devre arası takas la yollarlar.

AKSOY_61
31.01.2007, 22:29
seneye alınacak bi topçu için takasla verilir.cemi veirlerek alınan adamı da devre arası takas la yollarlar.

valla verir bu yönetim
bu adam verilirse anca kiralık verilebilir

zafer6161
31.01.2007, 22:32
elinden geldiğince iyi oynadı hele o ceza sahasının cizgisinden bi kafa vuruşu varya gol olsaydı çok harika olurdu,,,:alkış:

Zurawski
31.01.2007, 22:49
Bu adamda bir ebleklik var ama anlayamadım.Tarz olarak Vieriye benziyor .Kazma forvet dediğimiz ama çok yararlı forvetler vardır onlardan işte. Bunların ayrıca teknik olanları da vardır bknz Ruud Van Nisterroy. Üzerinde durulursa çok faydalı olabilir.Ancak Ali Güzeldalın yanında esamesi okunmaz.

Bülent Bayraktar
31.01.2007, 22:54
cem iyi yolda bazı maçlarda oyuna sürmesi lazımki daha iyi olsun
tam semih tipinde adam

diskus
31.01.2007, 23:03
cem rakip cezasahasina baski kurabilen bir takimda oynarsa cok gol atar.bugün bunu yapabileceginin sinyalini verdi.

Emirhan Makul
31.01.2007, 23:06
bence trabzonda kalmalı ve oynatılmalıı gelecek vaddeten bir oyuncuuu geleceğin fatih tekkesi olabilrrrr ben inanıyorum zaten ya sakaryaya verdiğimiz çocuk yada bu olacak gelcekte forvetimiz:tsbayrak: :tsbayrak:

bordox
31.01.2007, 23:08
Herkes kendi şansını kendisi ortaya çıkarır.Bugün taraftarın güvenini kazandın Cem önemli olan bu.Bu oyununu geliştirirsen yöneticiler senin hakkında karar verirken taraftarın tepksini kaale alır.
Bugün oynadığın kısa zaman zarfında bu takıma faydalı olabileceğini gösterdin.İnşallah uzun yıllar o büyük formaya hizmet edersin.

Egemen Yılmaz
31.01.2007, 23:08
gerçekten mükemmeldi... hep böyle devam ederse geleceğin golcüsü olur

agahozlu
31.01.2007, 23:11
bugun gördükki forma bulamamasına rağmen hazırdı çok çalıştı iyi işler yaptı.kafa vuruşu iyiydi.bu oyuncuyu kesinlikle kazanmamız gerekiyor.yetenek olduğu aşikar.umarım gelecekte takımda yer alır.oynadığı oyun ile mevcut forvetler arasında kesinlikle oynar

Gürkan
01.02.2007, 00:42
bu aksam begendım cemı.yavas yavas takımda yer bulmaya baslar.yakındada banko oynar.

Özgür Öztürk
01.02.2007, 01:17
Kesss Erseni sür sahaya Cemi. Artık kaybedecek bir şeyimiz yok bari bir adamı kazanalım.

sismolog61
01.02.2007, 08:03
şans bulursa yeni bir Fatih Tekke doğacak inşallah

halil ibo
01.02.2007, 08:54
Bir maçlık performansla değerlendirmek ne derece doğru olur bilemiyorum.Ancak Ersen veya Umut kadar şans verilirse belki onları gölgede bırakabilir.Akşamki gayreti ve mücadelesi takdire şayandı.Devamını dört gözle bekliyorum,dahada önemlisi kendini geliştirerek 11'in önemli bir parçası olmasını bekliyorum.

Külünkoğlu
01.02.2007, 08:58
Dün akşam ağır sahaya rağmen gerçekten hele de oyuna sonradan giren bir oyuncu için çok iyiydi. Ceza sahasının solunda yaptığı çalım sonrası topu sürmeye çalışması yakışmadı. Cem kardeşim böyle havalarda kaleyi gördüğün zaman Allah ne verdiyse vur korkma. Şut ve pas tercihlerinde birer kez hata yaptın ama kazanma hırsın, gol isteğin her türlü takdirin üzerindedir. Tebrikler teşekkürler.

Ertan 51
01.02.2007, 09:04
dün çok iyiydi hem hırslı hemde cesurdu.bir iki maç daha oynatılıp ortalama bir performansına bakılıp sahip çıkılmalı kaybedilecek bir futbolcu değil çok yeteneki.

Erdem Keser
01.02.2007, 09:39
aslinda direk forvet degilde orta sahanin arkasinda hucuma donuk ortasaha olarakta kullanilabilir bence cunku iyi adam eksiltebiliyo bence oynadikca daha iyi olacak

AKSOY_61
01.02.2007, 12:35
ya bu adam ilk geldiğinde bile iyi oynadı.hazırlık maçlarında iyi görünmüştü ama sonrada hiç şans verilmedi adama.

saveriksali0661
01.02.2007, 12:45
valla cem tek kelımeyle harıkaydı fatıh tekke ayarında topcu gelecegın fatıh tekkesı olacak tabı kazanılırsa trabzon ondan cok sey beklıyo

macka61
01.02.2007, 12:56
genç kardeşimize aferin böyle giderse ondan çok yararlanırız

Burçak
01.02.2007, 13:06
ilk 11 de yer bulamayıp genellikle yedek soyunduğun halde , sonradan oyuna girdiğin maçta hep hazır olduğunu gösterdin. senden bu performansını devam ettirip çok şeyler bekliyoruz. Başarılar.

ergin cesit
01.02.2007, 13:11
cem çok iyi bir performans gösterdi.başarılarının devamını diliyoruz

tsonur61
01.02.2007, 13:25
CEM G.ANTEP MAÇINDA MÜTHİŞ OYNADI PRES YAPTI HER ŞEY YAPTI BENCE ERSEN MARTİN DEN DAHA İYİ OYUNCU OLACAK ...

DİE FOR YOU TRABZONSPOR

Fatih
01.02.2007, 14:06
umuttan çok daha verimliydi ama çok genç 11 de oynaması zor bu yükü kaldıramaz

Erbay
01.02.2007, 14:15
Çok yetenekli bir forvet.Defansın belini kırdı bir pozisyonda.Ceza sahası dışından attoğı kafa az daha gol oluyordu.Düzenli olarak oynasa çok gol atar.

laz_hayri_61
01.02.2007, 16:49
umut ve ersenden çok daha kaliteli şu anki durumda forvette kesinlikle Cem oynamalı.

Ali Özcan
01.02.2007, 16:57
Çok yetenekli bir forvet.Defansın belini kırdı bir pozisyonda.Ceza sahası dışından attoğı kafa az daha gol oluyordu.Düzenli olarak oynasa çok gol atar.

umuttan çok daha verimliydi ama çok genç 11 de oynaması zor bu yükü kaldıramaz

umut ve ersenden çok daha kaliteli şu anki durumda forvette kesinlikle Cem oynamalı.

ilk mesaj sonraki iki mesaja cevap niteliğinde...Cem çok iyi ama henüz çok tecrübesiz...

BDiler61
01.02.2007, 20:02
çok iyi oynadı.Yalnız üstündeki forma kendisine 3 beden büyük gibiydi adamın vücüdüna göre bi forma verseler iyi olurdu:D

Cabri61
01.02.2007, 20:54
sırtı dönük oynayabilen bir forvet türü.kazanabilirsek süper oyuncu olur.

attagümüshane
01.02.2007, 21:32
genç olduğu için tek korkum bi performans düşüklüğü yaşayıp kendine güvenini kaybetmesi..malum bizim taraftar biraz sabırsız.

pendik_tsli
01.02.2007, 21:58
cem pendikte iyi oynuyodu pendikli olarak cemi canı gönülden destekliyorum izlemiştim pendik maçlarında cem ona güvenilip oynatılması durumunda başarılı olucaktır futbolcu oynalıtdıkça formu artar kalın salıcakla

furkansenokur
01.02.2007, 22:49
ben pendikte oturuyorum ve pendiksporun birçok maçına gittim.Cem Demir'in oyununu biliyorum çok yetenekli bir oyuncu geleceği parlakta denebilir.

KaraSowalye
02.02.2007, 00:00
lazoronı bıtırmıstı bu adamı yıne ıyı toplamıs kendını helal olsun umut kadar ozen gostersseler cok daha ıı olur:tsbayrak:

Oğuuz
02.02.2007, 00:18
vay be cem'in bir anda popülaritesi baya bi artmış :) bende bi kaç bi şey yazayım bari;
Sivas-Trabzon maçında sonradan oyuna giren cem'in oyununu görüp bana bu futbolcu kim diye soran yanımdaki f.bahçeli dostuma valla bende bilmiyom demiştim ama hakkaten o maçtada oynadığı dakikalarda çok güzel oynamıştı, yanımdaki arkadaşım ''valla bu çocuk ersen'dende umut'tanda daha güzel oynuyor'' demişti o günlerde :) galiba haklıymış...

Oğuuz
02.02.2007, 00:33
Cem Demir eğer akıl edip bu forumu okursan lütfen bavulunu topla ve git...Eğer rakip kaleciye vakit geçirmemesi için pres yapman için 86 dakikadır sahada olan bir POLONYALI nın ittirmesi ve arkandan vurması gerekiyorsa (ağır kaçıyor biraz) defol git.

çok geliştirmiş kendini...açıkçası beğenmiyordum ama bugün mükemmeldi...tebrikler Cem...aynen devam et koçum...
hocam ilk mesajda belki anlık sinirle Trabzonsporumuzdan ayrılmasını istediğiniz cem için ben belki o anlık sinirle, hoş olmayan tarzda, size biraz zaman verelim demiştim ya, bakınız biraz zaman verince size ikinci mesajınızdaki güzel düşünceleri yazdırabiliyor.. :)
lütfen beni yanlış anlama konyalı renkdaşım, sadece bazen bi yazı yazmadan önce biraz dikkat edilmesi gerektiğinin örneğini vermek istedim.. saygılar..

Berk Akçay
02.02.2007, 00:43
Alıntı:
ıloveyouszymek tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=414784#post414784)
Cem Demir eğer akıl edip bu forumu okursan lütfen bavulunu topla ve git...Eğer rakip kaleciye vakit geçirmemesi için pres yapman için 86 dakikadır sahada olan bir POLONYALI nın ittirmesi ve arkandan vurması gerekiyorsa (ağır kaçıyor biraz) defol git.

Alıntı:
ıloveyouszymek tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=629457#post629457)

hocam ilk mesajda belki anlık sinirle Trabzonsporumuzdan ayrılmasını istediğiniz cem için ben belki o anlık sinirle, hoş olmayan tarzda, size biraz zaman verelim demiştim ya, bakınız biraz zaman verince size ikinci mesajınızdaki güzel düşünceleri yazdırabiliyor.. :)
lütfen beni yanlış anlama konyalı renkdaşım, sadece bazen bi yazı yazmadan önce biraz dikkat edilmesi gerektiğinin örneğini vermek istedim.. saygılar..

Valla helal olsun o kadar güzel yakalamışsınki olayi burada ıloveyouszymek sadece bir örnek böyle daha çok arkadaşımız var gerçekten sini rile yazılan yazı ile sonradan yazılan yazı arasında çok büyük fark oluyor.

Ömer SEVİNÇ
02.02.2007, 02:32
Yetenekli oyuncu. İnşallah yerinde saymaz da iyi bir frvetimiz daha olur. Ayağının yere basması lazım...

iyattara
02.02.2007, 03:36
ama 45 dakika ama yarım saat oynamalı umut ersen sanki muhtesem adamlarda bu cocuk oynamıycak onların yerine!!

Ali Özcan
02.02.2007, 09:35

kesinlikle kızmam veya yanlış anlamam sevgili Jakobieen...Zaten övdüğüm mesajda da geçmişte beğenmediğimi ama gelişme kaydettiğini yazdım ben...kızacak birşey yok bunda...gelişmeleri görmek ve desteklemek gerekiyor...kim olursa olsun bu...

champions
02.02.2007, 09:54
genç ve yetenekli oyuncuya doğru zamanda yeteri kadar şans vermelisiniz pat diye 11 e değil mesela öne geçtin son 30 dakika sok oyuna oynasın şu önümüzdeki 16 + kupa maçlarında onu gelecek sene için hazırlamak gerek

MİSSE_MİSSE
02.02.2007, 15:24
sezonun en iyi transferi.en büyük sorunumuz olan akıl ile oynayamama durumunu düzeltebilecek yetenekte.22 kişi içinde hemen kendini gösterebiliyor.bence ziya doğan ona zaman vermeli ve tepkilerden çekinmemeli.ona ve yönetime bu sabrı gösteren camia genç futbolcularımıza fazlasıyla gösterecektir.

kaplan6161
03.02.2007, 00:22
Bu adam niye oynamıyorda takımın yanından yöresinden geçemeyecek adamlar ilk 11 de oynuyor. Bence Gökdenizin yanında forvette çok güzel oynar.

h@msi61
03.02.2007, 02:11
45 dakikalık performansıyla adamı hemen yıldız yapmayalım, daha önünde katetmesi gereken çok yol var. çabuklaşması ve topu ezmemeyi öğrenmesi gerekli. şuan için sonradan girip faydalı olmakla yetinmeli, ilk 11 de sırıtıcaktır...

TSelif
03.02.2007, 10:25
Evet 45 dakika da nasıl yerin dibine sokuyosak 45 dakikada da kral yaparız işte :D:D
Ama gitmemesi isabet olmuş .Geleceğin yıldızı bu çocuk ..Kaybetmezsek onu tabi

sarman61
03.02.2007, 10:55
genç ve yetenekli oyuncuya doğru zamanda yeteri kadar şans vermelisiniz pat diye 11 e değil mesela öne geçtin son 30 dakika sok oyuna oynasın şu önümüzdeki 16 + kupa maçlarında onu gelecek sene için hazırlamak gerek

Üstadım yine güzel değindin konuya. Genç oyuncuları kazanmak istiyorsa ziya hoca. Galip olduğumuz maçlarda onları oyunun son 30-20 dk sında oyuna sokarak ısındırmak gerekiyor.

Ama hatırlarmısınız bir maçta oyunun 25. dk sında alınmıştı. Lazoroni mi yapmıştı bunu. Bu duruma rağmen kendisi çalışmaya devam etti. Sürekli kendini geliştiren bir futbolcu. İnşallah Allah yardım ederde hak ettiği yerlere gelir.

Hüseyin Çümen
03.02.2007, 17:18
45 dakikalık performansıyla adamı hemen yıldız yapmayalım, daha önünde katetmesi gereken çok yol var. çabuklaşması ve topu ezmemeyi öğrenmesi gerekli. şuan için sonradan girip faydalı olmakla yetinmeli, ilk 11 de sırıtıcaktır...

aslında 45 dklik performansıyla değil sene başındaki hazırlık maçlarında da çok g
üzel performanslar sergilemişti üsütünde kesinlikle durulması gerekiyor atacağı gol onu darahatlatır

Harun-61
03.02.2007, 21:46
ziya bey, $ans vermedi yine.....

AKSOY_61
03.02.2007, 21:52
adamı 18'e bile almadı.yazık bu cem e
yazıklar olsun ziya geçen hafta çok güzel oynadığıı içinmi almadın onu kadroya

jefferson61sefa
03.02.2007, 21:58
ya adam son maçta ii oynadı o girdi hareket geldi takıma şimdi kadroda yok işe bak

iyattara
04.02.2007, 01:44
olm git bu takımdan kendini kurtar ziya hocamız varken gençliğine yazık olucak vala :mad:

Özkan Erdem
04.02.2007, 02:23
Allah'ım ya.. şimdi de Cem'i kazanacak ZD.. 18e almadı en formda forvetimizi..