PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TB2L 9. HAFTA: Bandırma Kırmızı 81 - 70 Trabzonspor | Maç Sonucu

Melis 61
21.11.2012, 19:14
Yeni bir zafer daha... Haydi TRABZONUM.

Batuhan
21.11.2012, 19:23
Zor maç. Ligin en yaşlı takımı olmanın büyük dezavantajını yaşayacağız bu maçta da. Bandırma Kırmızı gençlerden oluşan dinamik bir takım, dinç kalmalıyız maçta. Ve tabii ki savunma böyle olursa büyük zorluk yaşarız.

Başarılar takımımıza...

TS-AKCAABAT-61
21.11.2012, 23:57
zuzanin yerine baskent takimindan wesson olsaydi bu maci cok farkli kazanirdik. kesinlikle bu tarz bi oyuncu lazim. bunlar buluyorda biz neden bulamiyoruz. zuzada mücadele denen bise yok.

Hamdi Karamahmutoğlu
22.11.2012, 09:34
Biz ligin en vasat takımlarına karşı bile zorlanıyoruz, Bandırma deplasmanı çok zorlu geçecek.

tahsinsever
22.11.2012, 11:28
bandırma ve içerdeki maliyemillipiyango maçlarını mutlaka kazanmalıyız yoksa işimiz çok zor takım durumu iyi değil devre arasında bu takıma acil transfer lazım
not bu başlığı genele alalım

Sacit
24.11.2012, 19:51
Gecenin yarısı 2.Lig basketbol maçı için Bandırma'ya gidiyoruz.. Trabzon'da bomboş salona oynayan takımı Beko Basketbol Ligine deplasman'dan taşımaya yemin ettik !

Gurbetçi Gençler

lazfatih61
25.11.2012, 03:02
bandırma düşüşte ama sağı solu belli olmayan bir takım zor maç ama dobie'nin yükselen formuna güveniyorum

Cengiz Çubukcu
25.11.2012, 10:25
Gecenin yarısı 2.Lig basketbol maçı için Bandırma'ya gidiyoruz.. Trabzon'da bomboş salona oynayan takımı Beko Basketbol Ligine deplasman'dan taşımaya yemin ettik !

Gurbetçi Gençler

Aman dikkat!! bir olaya mahal vermemek lazım...

Hüseyin Sahtiyan
25.11.2012, 11:07
Cengiz Abi Pazar günü yeryüzündeki Trabzonspor'luların %75 inin haberi bile olmadığı bir basket maçı için Bandırma'ya kalktık gidiyoruz İstanbul'dan. Ama senin yazdığın, ne bileyim canımız sağolsun.

Cengiz Çubukcu
25.11.2012, 12:23
Cengiz Abi Pazar günü yeryüzündeki Trabzonspor'luların %75 inin haberi bile olmadığı bir basket maçı için Bandırma'ya kalktık gidiyoruz İstanbul'dan. Ama senin yazdığın, ne bileyim canımız sağolsun.

tamam Hüseyin kardeşim canınız sağolsun, size bir şey olmasın...bundan daha güzel bir dilek olur mu? :) benim tek dileğim maç yüzünden kimseye bir zarar gelmemesi...

barisb
25.11.2012, 15:15
haydin uşaklar, sevindirin bizi. elbet birgün basket takımının arkasından gidenlerin sayısı da binleri aşacak.

redjack
25.11.2012, 16:03
http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=2EA1174&microsite_scope=undefined
başka yayın varmı bilmiyorum

Sacit
25.11.2012, 16:23
Bu takım deplasmanda neden bu kadar kötü oynuyor. deplasmanda kötü oynamak için neler yapıyorlar çözemiyorum. 7 tane üçlük atışın hepsi başarısız.

lazfatih61
25.11.2012, 16:40
dobie yoksa takımda oynamıyor . bir oyuncuya bağlı kalıyoz

Batuhan
25.11.2012, 16:45
Bu takım deplasmanda neden bu kadar kötü oynuyor. deplasmanda kötü oynamak için neler yapıyorlar çözemiyorum. 7 tane üçlük atışın hepsi başarısız.

İçerde çok mu iyiyiz abi, yapma.

Mehmet Cihan Kocaman
25.11.2012, 16:46
şu bandırma deplasmanını hiç sevmiyorum!

Batuhan
25.11.2012, 16:48
Basketbolu ne kadar takip ettiğimiz bilen bilir. Gerçekçi bir yorum yapayım, bazı şeyler devam ettikçe bu takım bir üst lige çıkamayacak. Galip geldiğimiz maçların çoğunda rahat galip gelmemiz lazımdı, ama olmadı.

Takımda savunma namına bir şey yok. Açın Torku Selçuk maçının özetlerini izleyin, farkı görün.

Ek olarak kadro kurulurken bu sene de yanlış tercihler yapıldı. Haydi madem yaptın yanlış tercihleri, oyuncu kirala? Oyuncu kiralamaya karşıymışız, vay be!

Batuhan
25.11.2012, 16:52
Ribauntlarda ezilen bir takımımız var. En çok ribaunt etkinliği olan oyuncularımız Rasim ve Kadir. Rasim'in 3 maç cezası var, Kadir ise genelde fazla süre almıyor.

İlk yarıda 12 üçlük denemişiz, hiçbirini atamamışız. Bu da ayrı bir anekdot.

Mehmet Cihan Kocaman
25.11.2012, 16:54
Kaybedersek 4. mağlubiyet olur.
Bundan sonraki maçlarımızı da play-off'a kalmak için oynarız.
Ben sezon başında ilk 3 garanti diyordum ama yanılmışım.

Sacit
25.11.2012, 16:56
İçerde çok mu iyiyiz abi, yapma.

en azından içerdeki maçlar da deplasmandaki gibi çok kötü oynamıyor takım.
kendi evinde oynadığın maçlarda taraftar gazı ile maçları alıyorsun kötü oynasan da ama deplasmanda durum iğrenç..

Batuhan
25.11.2012, 17:11
Dobie çok yüzdesiz bugün, çok kötü...

exelans_25
25.11.2012, 17:30
zuza savunmada bir hiç.

exelans_25
25.11.2012, 17:33
66-57 kaybedilen bir maç daha

Tahir61
25.11.2012, 17:40
68-64

2:42 alacağız la bu maçı ha gayret

Batuhan
25.11.2012, 17:46
2/19 üçlük, 18/27 serbest atış isabeti... - Bandırma 44 ribaunt, biz 28 ribaunt...

Yazıktır günahtır...

Batuhan
25.11.2012, 17:53
Zor maç. Ligin en yaşlı takımı olmanın büyük dezavantajını yaşayacağız bu maçta da. Bandırma Kırmızı gençlerden oluşan dinamik bir takım, dinç kalmalıyız maçta. Ve tabii ki savunma böyle olursa büyük zorluk yaşarız.

Başarılar takımımıza...

Maç sonucu: 81-70, bu gidişle ligi orta sıralarda bitiririz. Hedef ne, durum ne. BRAVO! :alkış:

FC-ST-PAULI-61
25.11.2012, 18:05
Serbest Atislarimiz kötü Ribaundlari alamiyoruz Isimiz zor.

Murat'
25.11.2012, 18:10
Kadroda büyük revizyon yapılması gerekiyor.Öncelikle ribaund sorunu halledilmeli, bunun için de ribaund özürlü Zuza gönderilmeli.Jamison etkisi yapacak bir oyuncu lazım.

Sacit
25.11.2012, 18:10
Şike konusu ile ilgilenenler futbol takımı ile ilgilenenler, Basketbol takımına da sahip çıksın.

Başlayacam şikenize de futbolunuza da..

Trabzonspor Yönetimi uykudan uyansın ayıptır, BASKETBOL TAKIMINA SAHİP ÇIKIN

Batuhan
25.11.2012, 18:17
Kadroda büyük revizyon yapılması gerekiyor.Öncelikle ribaund sorunu halledilmeli, bunun için de ribaund özürlü Zuza gönderilmeli.Jamison etkisi yapacak bir oyuncu lazım.

Katılıyorum.

Sacit
25.11.2012, 18:26
İçerde kazanıyorsun, deplasmanda kaybediyorsun. istikrara bak !!!

Bandırma Kırmızı bizimle karşılaşmadan önce oynadığı son 4 maçtan da mağlubiyetle ayrılmıştı.
Savunma yok, ribaund yok ve bu maçta ilk yarı da üçlük atamıyorsun. Maç boyu ise sadece 2 tane üçlük atışın var. Bunu görmüyor mu Yönetim ?

Şöyle bir durum var; eğer transfer yapılmazsa Torku Selçuk, Darüşşafaka, Uşak belediye ve Maliye Milli Piyango maçlarını hem içerde hem dışarda kaybedersin

Murat'
25.11.2012, 18:34
Zuza sadece hücumda var, o da faul problemine girmezse, savunmada yokları oynuyor maalesef.Daha yolun başındayken gerekenler yapılsın.

Murat'
25.11.2012, 18:40
İşe salon değişikliği yapılarak başlanmalı.Takım ikinci ligdeyken bilet bulamazdık, bilet alabilmek için kuyruğa girerdik.Ben yine bu şekilde olmasını istiyorum.Benim için Hayri Gür'e gitmek hiç sıkıntı değil ama birçoğumuz için öyle maalesef.Hem de Milli Piyango maçıyla yeni bir başlangıç olur.

Sacit
25.11.2012, 18:44
İşe salon değişikliği yapılarak başlanmalı.Takım ikinci ligdeyken bilet bulamazdık, bilet alabilmek için kuyruğa girerdik.Ben yine bu şekilde olmasını istiyorum.Benim için Hayri Gür'e gitmek hiç sıkıntı değil ama birçoğumuz için öyle maalesef.Hem de Milli Piyango maçıyla yeni bir başlangıç olur.

Salon değişikliği ne alaka ?? kesinlikle yanlış olur.Trabzonspor Basketbol takımının mabedi Hayri Gür Spor Salonudur. maça gitmek isteyen her türlü gider, 10 dakikalık yolu bahane etmez.

Burada problem oyuncularda ve yönetimdedir.

Murat'
25.11.2012, 19:00
Salon değişikliği ne alaka ?? kesinlikle yanlış olur.Trabzonspor Basketbol takımının mabedi Hayri Gür Spor Salonudur. maça gitmek isteyen her türlü gider, 10 dakikalık yolu bahane etmez.

Burada problem oyuncularda ve yönetimdedir.

Takımın atmosfere ihtiyacı var, orda atmosfer falan olmuyor maalesef 500 kişiyle, hem orda yaptığımız her maç bizim için ekstra masraf.

Bu arada bir anektod Halil Üner ile deplasmanda 15 maç yapmışız ve bu maçların sadece 2'sinde galip gelebilmişiz.

Sacit
25.11.2012, 19:02
Takımın atmosfere ihtiyacı var, orda atmosfer falan olmuyor maalesef 500 kişiyle, hem orda yaptığımız her maç bizim için ekstra masraf.

Bu arada bir anektod Halil Üner ile deplasmanda 15 maç yapmışız ve bu maçların sadece 2'sinde galip gelebilmişiz.

Hayri Gür'de atmosfer olmuyor öyle mi ? :)
100 kişi bağırdı mı salon yıkılıyor, cidden anlamıyorum sizi

Hayri Gür Spor Salonu ses ambiansı için muhteşem bir dizayna sahiptir

ekstra masraf düşünenler sigara içmesin alkol almasın maça gelsin

Travelair
25.11.2012, 21:32
Hala birinci ligde miyiz, sürekli yeniliyoruz da?

gökçay61
25.11.2012, 21:37
su takım lige çıksın çok değil 2m avro ilk sene harcasınlar sonraki yıl 2 daha harcasınlar ondan sonraki yıl kafaya oynarız. ama bunu yapablecek vizyona ve işi bilen adamlara ihtyacımız var. banvit kadar takımımız olmayacaksa yazıklar olsun büyükşehir trabzona

Cengiz Çubukcu
25.11.2012, 21:46
Yanlis kurulan bir kadro yanlis yapilanma....hic sasmamak lazim...ismet vee oguzhan oynasa bari

TurnaSuyu
25.11.2012, 21:49
Bütçesinin tamamını Trabzonspor'dan karşıladılar ama mübarek ihtiyarlar kadrosu oluşturmuşlar. Yazık gençlerden kurulu karma bir takım kurulsa daha iyiydi. Takım bu sene çıktı diyelim ne olacak? Şu kadronun %98 i yine değişecek.

TS-AKCAABAT-61
26.11.2012, 01:26
Hayri Gür'de atmosfer olmuyor öyle mi ? :)
100 kişi bağırdı mı salon yıkılıyor, cidden anlamıyorum sizi

Hayri Gür Spor Salonu ses ambiansı için muhteşem bir dizayna sahiptir

ekstra masraf düşünenler sigara içmesin alkol almasın maça gelsin
cok güzel cevap. :)

TS-AKCAABAT-61
26.11.2012, 01:28
Bütçesinin tamamını Trabzonspor'dan karşıladılar ama mübarek ihtiyarlar kadrosu oluşturmuşlar. Yazık gençlerden kurulu karma bir takım kurulsa daha iyiydi. Takım bu sene çıktı diyelim ne olacak? Şu kadronun %98 i yine değişecek.

hayir 99% degismesi lazim. ey gidi tirabizansibor :(

Yaşar
26.11.2012, 01:34
Takıma gelen yerli oyuncuların isimleri gösterişli olsa da doymuş adamlarla bu kadar oluyor demek ki.

TS-AKCAABAT-61
26.11.2012, 01:41
bana göre zuza kesinlikle gitmeli. yumosun teki. mücadeleci rebound kazanan adam alinmli. gecen haftaki rakipteki gibi. adam resmen insanliktan cikmis birisiydi. gerekirse dobie de gitmeli. adam istedigi zaman oynuyo. bu ne yaaa. sanki türk oyuncularimiz iyi. aman hepsi gitsin.

tahsinsever
26.11.2012, 08:43
bu takımın allah binbelasını versin skoru şimdi öğrendim sinir oldum yav arkadaş bizim yüzümüz hiç gülmeyecekmi bu takım ya bu yıl bbl'ne çıksın yada şimdiden kapatıp gitsinler bizide boşuna günaha sokmasınlar bu takıma transfer yapılamazsa bu takımdan cacık olmaz.

Hüseyin Sahtiyan
26.11.2012, 09:09
Bu takımı sene bayağı canlı izledim, gayet net konuşuyorum playoff yapmaları bile iyi olur. Gerçekten vasat bir takımız.

İki kere hızlı hücumda 6-7 metre tek başına gidip turnike kaçıran oyunculara sahibiz. Yani ne bileyim pek ümit vermiyor takım, gerçi pek değil hiç ümit vermiyor daha doğru olur.

TurnaSuyu
26.11.2012, 12:46
Takımda revizyon olacak gibi bir hava var. Oyunculardan olacaksa şayet revizyon bence hocadan da olabilir.

ozturk
26.11.2012, 14:17
bizim koç galiba..

Altug ATALAY ‏@altug_tly
Halil Üner istifa etti...

Murat'
26.11.2012, 14:21
Geçen sene ipimizi çeken de Bandırma Kırmızı olmuştu.Bu sene de Halil Üner'in ipini çekti.Halil hocanın yolu açık olsun.

Alihan Ertürk
26.11.2012, 15:17
Geçmiş olsun çok değerli bir insanı kaybettik..

Murat'
26.11.2012, 15:17
Takıma verebileceği bir şey kalmamıştı.

Yolu açık olsun.

barisb
26.11.2012, 15:25
Trabzonspor kulübü çatısı altında olan her takım her zaman zirveye oynamalı, her daim ortalamanın üzerinde başarı elde etmeli veya o branşta hiç olmamalı. ancak basketbolda "b" şıkkı kesinlikle düşünülmemeli. kulüp-taraftar bir çözüm bulmalı.

winner
26.11.2012, 15:28
Umarım gm cömert küce ve uzun forvet rasim başak'ı da beraberinde götürür.

Ne ekip ama...

Batuhan
26.11.2012, 15:29
Halil Üner çok değerli bir insan olabilir ama sportif olarak çok hata yapmıştır bu sezon. Ve de koskoca bir sezonun heba olması durumuna getirmiştir bu hatalar takımı. Bunun diyetini ödedi.

Yolu açık olsun...

iskenderunlu
26.11.2012, 20:31
yenildik mi kötü oldu

tahsinsever
28.11.2012, 10:13
bu takımı bu hale getirenlerin bu takımı küme düşürenlerin ... bu takıma bir sponsor bulamadıkya ben daha nediyim bu takımada bu hocaya da bu yönetimede bu taraftarada yazıklar olsun.

Oğuz ZEYTİN
28.11.2012, 10:36
bu takımı bu hale getirenlerin bu takımı küme düşürenlerin ... bu takıma bir sponsor bulamadıkya ben daha nediyim bu takımada bu hocaya da bu yönetimede bu taraftarada yazıklar olsun.

Sponsor konusunda şöyle bir durum var: Euroleague'de son 16'ya kalmış, son sezonu 4 kupayla kapatmış Beşiktaş sponsor bulamadı (Beklentilerini bilemiyorum).

Bir de Royal Halı Gaziantep ve Olin Edirne örnekleri...

Avantajları bu iki kulübe destek verebilecek iki önemli sanayi işletmesi ve onların vizyon sahibi yöneticilerinin varlığı. Hem Royal Halı hem de Olin, şehrin takımlarına destek olmuştur. Belki kendi içlerinde detaylarda sorun yaşıyorlardır. Ancak bizim yöremizden/kentimizden bu bakış açısıyla şirketinin adının, Trabzonspor gibi büyük bir camiayla yan yana anılmasını isteyecek destekçi çıkamıyorsa, dediğiniz gibi yazıklar olsun.

Şurada Royal Halı Gaziantep'in diğer sponsorları da var: http://gaziantepbasketbol.com/wp-content/uploads/2012/09/kombine_billboard.jpg

Burada da Olin Edirne: http://www.olinedirnebasket.com/sponsorlar.htm

Hatta Metro Turizm de sonradan Olin Edirne'ye sponsor olmuştu.

Bizde Medical Park dışında bir aralar Sun Express, And 1 vardı, uçtu gitti.