PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Eskişehirspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

tarsus
26.11.2012, 22:51
ilk golden hemen öce hücümdaydık...Emerson un koşuyoluna güzelbir top atıldı...Janko arka direkte bomboştu..Emerson efendi topu durdurup orta yaptı,Tv başında beni çıldırttı,elimdeki çatalı fırlattım...ya kardeşim topu ne düzeltiyon,top zaten vuruş pozisyonunda,sen topu düzelttin,stoper yerini aldı,gerçi yine de az canlı vursa golu atardık,nitekim ardından hemen golu yedik

Emerson tenekesi o ortayi yapamadi golu kacirdigimiz gibi geriye donemedigi icin bosalttigi yerden golu yedik,bugun emerson olmasaydi ne ilk ne ikinci nede ucuncu golu yemezdik bu kadar iddaali soyluyorum

Harun
26.11.2012, 22:51
Hadi! anladık Şenol Güneş istifa etmek ,syemiyor.Peki yönetim neden kovamıyor?

Full HD
26.11.2012, 22:53
Böyle bir ortamda oyunculara suç bulmam demek istemedim ben. Takıma her şeyden önce ruh kazandıracak, büyük takım olma hüviyetini ve gerektirdiklerini anlatacak hoca istiyorum ben. 2-0 önde olduğu Akhisar maçında bile aciz duruma düşen, acınası Trabzonspor değil.

Hic sorma bizi bu hallere sokanlar utansin! Istanbul köpeklerin hosuna gitmiyor degil kirli oyunlari ile istedikleri oldu fakat inadina direneceuk!

Insallah iyi günler gelecek.Bence en büyük sorun habu sike sorunu.O mesele bitince ve Aziz götü Insallah hapiste cürürse önümüz acilir.Bu yargitayda amma uzatti ha!

Harun
Takımda sistem yok sistem.Bırakın oyuncuları eleştirmeyi.

artvints
Şenol Güneş'teki cesarete bakar mısınız?Halil,Janko,Olcan yetmemiş bir de orta sahayı Soner,Adrian ve Colman'dan kurmuş.Yani adamlar bu kadroyu gördükten sonra cesarete gelmiştir,az biraz tarttılar baktılar orta saha tırt basıp geçtiler.
Böyle bir oyun kurgusu var mı ya?

diğer türlüsünde de hoca korkak, gerekirse fark yesin ama korkmasın diye eleştirildi bu güne kadar.ne kadar yanar dönersiniz.

bordox
Sadri Şener'e saldıran,iki sezon önce şike yapan takımı alkışlayan Trabzonspor futbol takımından daha berbat bir taraftar kitlesi var,geleceğe nasıl bir umutla bakacağız?

Bekir
Şikeci Ersun bugün Bizim Şenol GÜNEŞ'in takımını dağıttı attı. Ki Ersun YENAL'a şikeci demek ayıptır. Takım oynamadı yenildik.Bu kadar basit. Transfer Hataları bizi buralara kadar getirdi.Keşke 1461 Trabzonda kiralık oynayan topçuları devre arası geri alsalarda al Şenol takımı bunlarla kur deyip as takımdan 10-15 topçuya yol versek acayip kara geçeriz

Dağıtmanın da ötesinde ders verdi Şenol Hoca'ya.

Ekmek yediği tekneye pisleyen,ekmeğini yediği Trabzonspor'un topçusunu şikecilere yollayabilmek için yırtınan adamın şikecilerden pek farkı yok benim gözümde,ayıbı biz değil o yaptı.

Mehmet Fatih Yavuz
Selçuk'u Fener'e aldırmak için bi yerlerini yırtan,Şekip'e, Aziz'e yalakalık yapan Ersun'un da şikecileriden farkı yok benim gözümde.

Halen daha anlamadım.

Şike apayrı bir mevzu.. Ne alakası var???

Adam 5 kere daha hocadır. Kurduğu her takıma istisnasız kendi oyun kimliğini yansıtmıştır. Bkn. An. gücü, G.Birliği, V. Manisaspor, Eskişehirspor.

Adam bir takımın başına geçtiğinde, işte bu Ersun Yanal'ın takımıdır diyorsun.

Ettiğin hiçbir laf Ersun Yanal'ın hocalık kalitesini düşürmez.

yavuzbaha
en çok koyan da ne ? Bu sene Bursa geldi yendi,Eskişehir geldi yendi...Adamlar hele bugün Eskişehir,öyle aman aman kendini paralatyarak,çıldırı gibi oynayarak goller atmadı...pıtı pıtı paslarla tık tık goller attılar...Aynı gelişi ordu yapmadı mı,ilk yarı Ordu nun kalesini rahatsız edebildik mi ??? Hasan Kabze mallık yapmasaydı işimiz berbattı...bu takımın acilen taze kana ihtiyacı var,Şenol hoca iyiyse iyi,kötüyse kötü tartışmaya gerek yok ama kesinlikle görevi derhal bırakmalı

cakalkerem
Sadri Senere saldiran su igrenc Taraftarlara yazik olsun birdaha Mac falan izlemem kimsede izlemesin.Takimi Senol Günes bitirdi.Sadri Senerin kiymetini bilmiyorlar su senol günese kimse bisey demiyor Stadta.

hocam su resmi değiştir bir zahmet ya...adamın resmini gördükçe küfür edesim geliyor....

Artık Sadri başkana laf söylemeyeceğim....Ama Şenol Hoca'ya diyecek bir ton laf var

Oğuzhan
26.11.2012, 22:54
Ya takımın en yaratıcı adamlarından birisi Alanzinho, geriye düşersen sahaya atarsın. Bu adam senin şampiyonluğunda çok büyük pay sahibi. 2 tane çok kritik, tamamen kendi becerisiyle teşvikli satılmışlara karşı golü var. Öyle yaratıcı bir adam kadroya giremiyor kaç hafta oldu. Zokora tamam 11 çıkmayacak belki ama kulübeye koyacaksın arkadaş nedir bu ya.

İskender YILMAZ
26.11.2012, 22:54
He bu rezil Trabzonspor dışında değinilmesi gereken noktalar var;

1- Zokora'nın değerini herkes bilsin. İşini kusursuza yakın yapan bir futbolcu.

2- Daha önce de binlerce kez dediğim gibi Alper Potuk için her türlü fedakarlık hiç düşünülmeden yapılmalı.

genç61
26.11.2012, 22:55
Serkan balciyi niye oynatiyorsun senol hoca zekiden ne farki kov gitsin sapara adrian yasin emerson bunlar topcumuallah askina Taraftara adam gibi bir tepki koysun ya bunu ne boyle hicbir tepki yok bukadar kuculdumu bu klup hic bir tepki koymuyorsunuz sen onune her konulani yeme taraftar olarak

Fatih Özkan
Sadri Senere saldiran su igrenc Taraftarlara yazik olsun birdaha Mac falan izlemem kimsede izlemesin.Takimi Senol Günes bitirdi.Sadri Senerin kiymetini bilmiyorlar su senol günese kimse bisey demiyor Stadta.

Bu gözler o çok kötü, çok iğrenç olaylara sahne oldu bu gün...
Unutamayacağım...
Avni Aker'deki taraftarın %70'i geri zekalı...
Aık ve net!

ahmed1967
takım da tek tutar yanı olan onur da tolga da devre arası yada en geç seneye gider...salak mı kalsın..takımın tamamı gitmiş, bu adamlara siz de en formda yıllarınızı heba ediyosunuz diye eminim ne haberler geliyodur.
şu bizim yönetimi de biri komple transfer etseydi ya.

Giallorossi
Halen daha anlamadım.

Adam 5 kere daha hocadır. Kurduğu her takıma istisnasız kendi oyun kimliğini yansıtmıştır. Bkn. An. gücü, G.Birliği, V. Manisaspor, Eskişehirspor.

"Sadri Sener transferi bilmiyor aziz yildirim biliyor. O zaman bizde aziz yildirimi baskan secelim sikeyle alakasi yok" gibi birsey oldu bu.

ilhan
26.11.2012, 22:56
Maçı rahat kazanırız demiştim ama Şenol Güneş'in bu denli oyuna fransız kalacağını hesaba katmamışım. Bir daha maç öncesi yorum falan yapmam.

serdaracıl
Takımda sistem yok sistem.Bırakın oyuncuları eleştirmeyi.

Oldu. Sistem olsa uçacak hepsi. Adamların ayakta duracak hali yok hayata küsmüş yeteneksiz herifler

matalar
şenol hoca nın istifa etmesini isteyebilirsiniz.
ama onun gibi bir değere hakaret etmek yakışmıyor.

bordox
diğer türlüsünde de hoca korkak, gerekirse fark yesin ama korkmasın diye eleştirildi bu güne kadar.ne kadar yanar dönersiniz.

Yanar döner olmakla ne alakası var söyler misin?İlk maçta 2-o yenildiğimiz bir kupa maçı rövanşına mı çıktık Eskişehir'le yoksa ikili averajla şampiyonluğu mu kaçırıyorduk maçı 1-0 kazansak?
Nasıl bir mantıkla bunu yazdın çözemedim.
Cesaret futbolcuları elinden giderken,istediği adamlar değil,kafasına göre yapılan transferler karşı koyacaksın önce masa da cesaret göstereceksin.
Kusura bakma da futbolun gerçekleri var Halil gibi adamların oynadığı bir futbol kalmadı bu dünyada.

DeAgLeMaNyAq
Ünal Hoca'yı ben de çok seviyorum ama madem ki bu kadar büyük hoca neden bir kulüp bile kendisine teklif yapmadı?

oguzkoc
Soner den zokora yapmaya çalışmaktır bu maçı bu hale getiren..zokora yoksa taktik değiştir be hocam bu kadar zor mu??

cemoli5408
Fransa liginden 3-5 tane Avrupalı siyashi tay gibi adam alırım, üçe beşe bakmam, takımda ne kadar vasat fiziksiz koşmayan yabancı varsa yollarım,yerlilerden de koşanı, mücadele edeni tutar, yanlarına da alt yapımdan sahada canını verecek 4-5 genç alırım, Almanya'dan da iki üç tane gelecek vadeden yerli, Alman disiplini almış Türk'ü getiririm, dünyanın en saygın kondisyon ekiplerinin peşine düşer birini takıma kazandırırım, başkan olsam da Şenol Güneş'i yönetime alır, yeni bi teknik direktörü getiririm. Bundan beş kat iyi bi takım oyunu ortaya çıkar. Sonra da football manageri kapar ve yatarım :D

Oğuzhan
26.11.2012, 22:57
Beyinsiz taraftarımız Sadri Şener yerine hocaya biraz tepki göstermeye başlasa belki o zaman bir şeyler değişir. Başkan ne yapsın ulan tek başına şampiyonluğumuzu geri almaya çalışıyor, ne destekçisi var ne bir şeyi. Ayıptır ya vallahi ayıptır başkana yapılanlar. Allah akıl fikir versin.

Doğukan Uçan
Sen 82 puan takımı en yakın rakibine satarsan böyle acımazlar sana , bu sadri şenerin 2.takımı galatasaraydır baksanıza adamları son 2 senedir inanılmaz ayaga kaldırdı bizden gidenler şampiyon yapiyor.şimdi sen ne durumdasın ?

yavuzbaha
Unutamayacağım...
Aık ve net!

maçlardan önce kadınlardan,çocuklardan utanmayıp,uzun sokakta küfürlü tezahüratlarla stada doğru yürüyen apaçi kılıklı yezidlerden herşey beklenir...

Cafer Bulur
Az gol yiyen savunmamizla övünüyorduk,o da yalan oldu.

Bu takim ne savunma yapabiliyor ne de hücum,bunun sorumlusu senol günestir.

Devre arasinda temizlik sart,hem oyuncu bazinda hem de teknik heyet bazinda.

Mehmet Fatih Yavuz
"Sadri Sener transferi bilmiyor aziz yildirim biliyor. O zaman bizde aziz yildirimi baskan secelim sikeyle alakasi yok" gibi birsey oldu bu.

Ne zaman şike yaptı Ersun Yanal anlamadım???

Aziz Yıldırım konusu mahkeme kararı ile tescillidir.
Ersun hocanınki nerede tescillenmiş?

Yani kendi söylediğinize kendiniz inanıyor musunuz merak ediyorum.

Ha bu arada, bu kadar paragöz de değildir.
Baktı olmuyor, gider.

Giallorossi
şenol hoca nın istifa etmesini isteyebilirsiniz.
ama onun gibi bir değere hakaret etmek yakışmıyor.

Baksana "Sadri Senere saldirildi, neden Senol hocaya laf edilmedi" diyen taraftar var bu forumda..

Ne Sadri Sener'e, ne Senol Günes'e saldiri olmasin, lafta edilmesin.

arifberkay
26.11.2012, 22:58
Burda aylar önce şenol hoca ve yönetim başkanı arkadan hançerliyor derken demediğinizi bırakmadınız delikanlılar nerdesiniz şimdi

hodlu
Yabancı oyuncu çöplüğüne döndü takım. Çöplük diyorum belki bu kelime az bile. 13 tane yabancı oyuncunun 10 tanesinin bir çırpıda kovulması lazım...

yorumsuz6117
Janko ayrı bi felaket.

hyasin61
Halen daha anlamadım.

ersun yanal ile senol gunes'ı kıyaslamayın ,senol gunes'ı basarılı kılan hep hazır kadrolara sahıp olmasıydı bunlardan bırı de ersun yanal'ın kurdugu kadroydu.sadrı sener'in yaptıgı en buyuk hataydı o gun ersun yanal'ı gondermek ,onun donemınde pozısyonlara gırıyorduk ,kacırıyorduk,mucadele edıyorduk fızık olarak yıkılmayan bır takım vardı.şimdi bana gercekten senol gunes'ın oynatmaya calıstıgı sıstemın ne oldugunu anlayan var mı ?

murat3861
bu takımdan ve teknik kadrodan artık ben hiç bir şey beklemiyorum.futbol erkek oyunudur.kız takımı gibi oynuyoruz.eldeki malzeme bu.bu kadronun oluşmasındada kimse kusura bakmasın en büyük suçlu şenol hocadır.inşallah ünal hoca gelir.

serdaracıl
26.11.2012, 22:59
Yöneticiliği bir yana, Yaşını başını almış bı adama niye saldırırsın. Delikanlimisin adammısin.

Murat'
Akhisar ve Orduspor maçlarının hemen ardından söylemiştik bu takım top falan oynamıyor bir ileri iki geri gider diye.Şenol Güneş bugün rakip takımın başında olan Ersun Yanal'ın mirasını tüketmiştir.Yolun sonuna gelindi, haftaya değilse bile birkaç maç sonra Şenol Güneş gider.

Karasoy
Bu takım 2 sezondur futbol oynamıyor, zaman zaman parlıyoruz birkaç maç hemen sonrasında çöküntü. 2011'in kadrosu aklıma geliyor, Jaja'lar,Selçuk'lar, Burak'lar,Umut'lar dağılan kadromuz ve bizi 2 sezondur oyalayan şike davası...... İyice yorulduk taraftar,yönetim,futbolcular.... Çok güzel oyunlar oynandı bu takım üstüne.Keşke şu şike davası hiç patlak vermeseydi de yolumuza devam etseydik.Tebrikler Recep Tayyip Erdoğan, tebrikler Yıldırım Demirören bu oyunu çok güzel oynadınız...

cakalkerem
tolga-onur

zeki--bamba--giray--emerson----

colman----zokora---

yasin--adrian--olcan

janko-emre

halile yurt dışı bileti
serkana istanbul vizesi....

Tahir61
sadri şenere saldıran o taraftar topluluğu aynı cesareti şikecilerin yöneticileri de geldiğinde gösterseydi ya. yazıkkkk

Fatih Özkan
Unutamayacağım...
Aık ve net!

maçlardan önce kadınlardan,çocuklardan utanmayıp,uzun sokakta küfürlü tezahüratlarla stada doğru yürüyen apaçi kılıklı yezidlerden herşey beklenir...

O sümsük heriflere fırsat tanıyanlara da yazıklar olsun!
Adamlar kombineleri satıp, devre arasında tribüne karşı hasılatı toplayıp satıyorlar...
Sonra da bu sümsük herifler başkanı stadtan kovuyorlar!
Çapsızlar!

Doğukan Uçan
26.11.2012, 23:00
adamları ünlü ettik yazıklar olsun servetin attığı gol ?

deniz barışın attıgı gol ?

bursapora 90 sene sonra kaybetmek ?

eskişehirspora 80 sene sonra kaybetmek ?

neyse ben yatıyorum bu takım için değmez.

matalar
şurda ersun yanalı övenlere şaşırıyorum.
yok şenol hocaya ders vermişmiş.
zamanında bülo ya 3-0 yenilip ders alıp sonra istifa eden ersundan başkası değildi.

uzungöllü
Baksana "Sadri Senere saldirildi, neden Senol hocaya laf edilmedi" diyen taraftar var bu forumda..

yoksa şenol güneş misin?

neyine laf etmecem,adamın asabını bozma yürü git işine !!!

Berke6198
Janko ayrı bi felaket.

Janko gibi adamı oynatamazsan o adam oynayamaz bu kadar net. 1.96 lık adamdan ne bekliyordunuz yani ?

Murat'
Bu arada maçın sonlarına doğru Kamara köşe atışı yapmaya giderken yabancı madde yağdıran taraftarlarımıza selam olsun.Adamlar çıktı adam gibi top oynadı, tepki gösterilecek birileri varsa onlar da bizim oyunculardı.

Oğuzhan

ilah mı bu Şenol Güneş yahu yanlış yaparsa laf edilecek tabi.

ben de hocayı destekliyordum ama son dönemeki dengesiz kadro tercihleri ve taktik anlayışı diyemiyorum çünkü öyle bir anlayış yok son derece eleştirilmeye uygun bir ortam yaratıyor.

zamanında bülo ya 3-0 yenilip ders alıp sonra istifa eden ersundan başkası değildi.

ağabey o da marifet yahu gitmesi gereken zamanı bildi adam en azından tak etti istifasını gitti.

FC-ST-PAULI-61
Unutamayacağım...
Aık ve net!
Ben utandim. Baskana aciyorum ona okadar haksizlik yapiliyorki.

Emirhan Uludüz
26.11.2012, 23:01
Ne tadı kaldı ne tuzu. Zaten denize çıkacağım 6 ay izlemek zorunda da kalmayacağım ruhsuzları.

İskender YILMAZ
Bengladeş'ten 3-5 yıl futbol izlemiş, futbolla ilgilenmiş bir adam bul, eline Volkan Şen'i, Olcan'ı, Janko'yu, Colman'ı ver 13 maçta 20-25 gol attırmazsa kalkıp gidelim hep beraber bu ülkeden.

serdaracıl
Janko ayrı bi felaket.

İyi olsa şaşarım nerde gereksiz ver bizde

özgür6161
26.11.2012, 23:02
Şenol hocanın ilginç icatları yüzünden Sadri Şener dayak yemeye başladı.Peki neden Şenol Hocayı kovamıyor deniyor.Trabzon şehri böyle bir şehir işte.Şenol hocayı kovarsın yine dayak atmaya kalkarlar adama sen nasıl bu şehrin hocasını kovarsın diye.Hadi şuan başkanın yerine koyun kendinizi siz olsaydınız ne yapardınız?

Berke6198
Doğru, 2 metrelik adamın ara paslarıyla defans arasına sarkması gerekiyordu ya.. Ondan kötüdür :)

vendercan
Takım sene başından beri ,bir tanecik maçta bile adam gibi top oynayamadı!..
Şenol Hoca ,kendine çeki düzen vermeli.Veremiyorsa yolu açık olsun?!
Ama yönetimin yatacak yeri yok!..
Yav, Cale'nin yerine 4 tane adam aldılar hangisi Cale'den daha iyi?
Eline Vittek varken neden benzer ağır adam janko alındı?
Tlikisaray'da 5 tane adamın oynarkan hiç utanmazmısınız?
Hakkımız olan şampiyonluğu hala becerip alamadınız?
Dakika 75 çıkan Adrian,giren Sapara Trabzonspor bünyesi, karakteri, kültürü,toprağı bunu kaldıramaz?!...

Cafer Bulur
26.11.2012, 23:03

Zamaninda hocaliga yeni baslayan anorthosis hocasi temuri ketsbaia da senol hocaya ders vermisti,bu yeni bir durum degil.;)

Bilal0529
acaba oyuncular bizim kadar üzülüyolarmi kardeslerim
bosverin dicem ama oda olmuyoki

ibrahim
Ne mecnun odyakmazin yalakasi ünal, ne isbilmez senol günes, nede futbolcularimizi oraya buraya yollayan ersun...

Bizim ilacimiz Mustafa Resit Akcay!!!

Turan Bebek
26.11.2012, 23:04
İlk yarının sonunda dedimki kendi kendime: Hoca Soner ve Halil'i almalı, yerine Sapara ve Yasin'i almalı ancak düşündüğüm gibi olmadı. Zokora'nın oynamamsı zaten kel alaka bi durumdu. Hoca bi rahatsızlığı vardı ama oynamasına engel değildi demeye getirip konuyu kapattı. Ben Hoca istifa etsin diyenlerden değilim ancak sezon başından beri söylediğimi yineliyorum. Hoca tez elden bu takımda kimin oynayacağına karar vermeli, kadro yapısını oturtmalıdır. Bu takımdan fazlalıklar gönderilmeli, kadro 20 kişiye indirimeli...Ayrıca şunu da yazmalıyım bu akşamki yenilginin üzüntüsü Antalya maçının %1'i değildi lakin Sevet kazması karşısındaki halimiz onun kat be kat fazlasıydı...ağırıma gitti vesselam.

Harun_ayar_ts
janco oyundayken neredeyse çık orta açmadık janco oyundan cıktı 2 tane orta actık ve bende senol güneşin kulaklarını cınlattım !

yatara
Abrahimovic 2 ay önce 2 kupa alan hocasini düsünmeden kovuyor, biz 1 bucuk senedir top oynatmayan hocayi kovamiyoruz

şenol.08.borçkalı
beyler ,,

KANAL TURK , top bizde programında s . yalcın , BİZİM 2011 YILINDA ŞAMPİYONLUK İSTMEMEMİZi BOŞ İŞLER OLARAK YORUMLUYOR.olay oldu bitti bu ıs kapandı diyor.FB SIKE YAPTI DİYEMİYOR.

BİZİ ELESTİRİYOR..
bu kanalın sıkayet edilecek bir mercı yokmu ?? bilen varmı ??

hodlu
Janko zavallı adam 70 küsür dakika oyunda kaldı bir tane orta atılmadı adama. İşin komik tarafı şurası, Janko çıktı sağdan soldan orta yapıldı. Vah Trabzonspor vaaahhhhh...............

FC-ST-PAULI-61
26.11.2012, 23:05
Beyaz tv son dakika besiktasta 2 Transfer.
Volkan Sen ve Nene Besiktasta.

8jk yide hayatta gecemeyiz.Ilk üce giremeyiz bu kesin.

serdaracıl
acaba oyuncular bizim kadar üzülüyolarmi kardeslerim
bosverin dicem ama oda olmuyoki

Para saymalar meşguller. İşleri zor tabii

Berke6198
Janko zavallı adam 70 küsür dakika oyunda kaldı bir tane orta atılmadı adama. İşin komik tarafı şurası, Janko çıktı sağdan soldan orta yapıldı. Vah Trabzonspor vaaahhhhh...............

Abi kasıtlı yapıyoruz... Ben yavaş yavaş buna inanmaya başladım artık :)

HH_52
Şenol Güneş veda etmeli

Trabzonspor…
Sadece Trabzon’un değil ülke içinde ve dışında milyonların gönül verdiği bir kentin futbol takımı…
Trabzonspor öyle “yaşamımda futbol olmazsa da olur” diyebilen bir kentin insanlarının futbol takımı değil.
Taraftarı ve sevenleri için Trabzonspor, “zorunlu harcamalarını” dahi bir tarafa koyabileceği hatta “kaybettiğinde üzülmeyeceği” ama “takımı kaybettiğinde ona daha çok üzüleceği” bir futbol takımı.
Kısaca taraftarı için Trabzonspor, “olmazsa olmaz” birincil yaşamsal parçası…
Trabzonspor’un Başkanı Sadri Şener, Teknik Direktörü de Şenol Güneş.
3 Temmuz 2011’i Türk futbolunda bir milat olarak kabul edersek ki öyle, öncesinde Trabzonspor’un Başkanı Sadri Şener ve Teknik Direktörü Şenol Güneş ne kadar başarılı ve hatta şampiyonluk kazanmış bir takımın başkanı ve teknik direktörü ise bu tarihten sonraki süreçte özellikle Süper Ligi değerlendirdiğimizde o derece başarısızdır.
Ama başarısız olmak da bir sonuçtur ve ucunda ölüm yoktur.
Trabzonspor’un Şampiyon Kulüpler Kupası’ndaki performansı tartışılır, bardağın dolu tarafına baktığınızda başarı, boş tarafına baktığımızda başarılı sayabiliriz.
Ama biz bu konuda yine de olaya olumlu tarafından bakıp ilk defa katıldığımız üst düzey bir organizasyonda elde edilen 7 puanı başarı olarak addedip, bu konuyu bugünkü tartışmamızın dışına bırakıyorum.
Ama Trabzon ve Türkiye açısından olaya bakıp Süper Ligi değerlendirdiğimizde Trabzonspor’un başarısız olduğunu pek ala söyleyebiliriz.
Bu satırların yazarı olarak ne Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’e ne de Teknik Direktör Şenol Güneş’e herhangi bir önyargı, bir beklenti ya da taraflı gözle bakma gibi bir durumum söz konusu değildir.
Benim işim gazetecilik. Ben bilgi birikimim, deneyimim ve de elde ettiğim bilgilerle olayı objektif değerlendirir, toplumun tarafsız olarak olayları gözlemleyebilmesi için ayna tutarım.
Olayı futbol konusunda bir uzman olarak da değerlendirmem. Ben sadece sisteme ve o sistem içinde kurumun başarısı ya da başarısızlığına bakar onu değerlendiririm.
Şimdi tüm bunları niçin yazdım?
Trabzonspor Teknik Direktörü ve bir anlamda koçu Şenol Güneş dün Trabzonspor Medya Merkezi aracılığıyla uzun uzadıya bir açıklama yaptı.
Açıklamasının son bölümünde Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve de kendisi için öyle bir açıklama yaptı ki, anlayabilene aşk olsun.
Açıklamasında ne demek istedi?
Aslında bu sezon son derece başarısız olan ve bazı futbolcuların alımında son kararı kendisi değil de Başkan Şener’in verdiğini dünya/âlem bilirken Şenol Güneş’in resmi açıklamaya döktüğü aşağıdaki ifadelerden ne anlamalı?
“Başkan Sadri Şener' Trabzonspor'un başarısı için gecesini gündüzüne katarak çalıştı. Her şeyini Trabzonspor'a veren başkanımıza saygım, sevgim ve desteğim dün de vardı bugün de var, olmaya devam ediyor, yarın da aynısı olacak. Bizim aramızda hiç bir zaman sorun olmaz. Futbol kulüplerinde başkanın yeri ayrı teknik adamın yeri ayrıdır. Trabzonspor'un daha iyiye taşınması adına fikir ayrılığımız olabilir ama son sözü yönetimimiz ve başkanımız söyler. Yönetim kurulumuz teknik heyetin üzerindedir. Başkan'ın konuşması da, çalışması da daha iyi bir Trabzonspor içindir!”
Şimdi siz bu açıklamadan bir şey anladınız mı?
Şenol Güneş, “...Trabzonspor'un daha iyiye taşınması adına fikir ayrılığımız olabilir ama son sözü yönetimimiz ve başkanımız söyler. Yönetim kurulumuz teknik heyetin üzerindedir!” derken gerçekten buna inandığı için mi bu ifadeleri dile getiriyor, yoksa dolaylı olarak Başkan Şener’i kamuoyuna mı şikâyet ediyor, ya da “Teknik konularda son sözü ben söylerim. Ama bu bugüne kadar olagelen gibi gidecekse ben yokum” mu demek istiyor?
Veya el cümle Başkan’a taraftar gözünde muhtıra mı veriyor?
Neyi anlatmak istiyor?
Şenol Güneş eğer bugün Türkiye’de duayen olmuş 3 hoca say bana dendiğinde ilk 3 arasına girebiliyorsa, böyle bulmaca gibi açıklamaları bir kenara bırakmalı, Başkan Sadri Şener ve yönetim kuruluyla medeni cesaret göstererek oturup konuşmalı, çalışma şartlarını yazılı olarak sunmalı, bu şartlar kabul görmediğinde de “Kusura bakmayın. Ben bu şartlarla çalışamam” diyerek kendisine yakışır bir şekilde bırakmasını da bilmeli.
Yoksa yukarıda yaptığı gibi hiçbir zaman alengirli işlere girip de Trabzonspor’u ve sevenlerini önce şampiyonluğa şartlandırıp sonra da bu başarıyı sağlayamayınca da futbol topunu ona buna atmayı bırakmalı!
Tam bu aşamada Şenol Güneş’e yaygın gazetelerden birinde Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’la yapılan söyleşiyi ve o söyleşide Başkan Aysal’ın fatih Terim için söylediklerini okumasını tavsiye ederim!
O söyleşiyi okusun ve Ünal Aysal’ın Fatih Terim için söylediği sözlere bir baksın, eğer bakarsa Trabzonspor’da bugüne kadar yaşanan tüm sorunları çözebilir ve istenilen başarıyı belki de sağlamış olur.
Aksi takdirde oluşacak başarısızlıkta, bugün olduğu gibi, kendisi dışında gelişen olayların neden olduğu gibi bir kılıf arama durumda kalmaz!
Şenol Güneş’in açıklamalarında kendisi için sarf ettiği sözlerin yer aldığı son paragrafta sorunludur.
Ve bugüne kadar benim iddiam olan, “Hocalığına sözüm olmaz ama Şenol Güneş bir lider değil, asla da olamaz” tezimi doğrular niteliktedir.
Nasıl mı?
Birlikte okuyalım açıklamasının son paragrafını:
“..Bana yapılan eleştirilere saygı duyuyorum.Çalışma düzeni içerisinde hiç bir zaman herhangi bir yetki beklentim olmadı, olmaz da. Bunu söylerken, elbette etkili olmak, düşüncelerimi hayata geçirmek isterim. Trabzonspor için daha iyi olması adına benim içinde ya da dışında olmam da önemli değil. Bugün ben varım, yarın başka biri olabilir. İlkeleri ve uygulamaları kulüp adına doğru koyamadığımızda sorunlar olabilir!”
Sevgili Hocam bir lider, “Çalışma düzeni içerisinde hiç bir zaman herhangi bir yetki beklentim olmadı, olmaz da” der mi?
Ve bunu söyledikten sonra, “İlkeleri ve uygulamaları kulüp adına doğru koyamadığımızda sorunlar olabilir!” diye aynı paragraf içinde kendi açmazını itiraf eder mi?
Bir lider, bir koç, bir teknik patron ya da teknik direktör böyle ikilemler yaşarsa sonuca ulaşabilir mi?
Sevgili hocam siz tıpkı Galatasaray’ın başına yeniden geldiği ilk yılda Galatasaray’ı şampiyon yapma başarısını sağlayan Fatih Terim gibi ilkelerini koyup, bunda ısrar edip, “bu ilkeler yoksa ben de yokum” dediniz mi?
Bunu yapamadığınıza inanıyorsanız bugün neden hala ikilemdesiniz ve bir takım şeyleri direkt değil de dolaylı yoldan hem de Trabzonspor taraftarı ya da sevenleri üzerinden yapıyorsunuz da direkt ortaya koymuyorsunuz?
Neden?

http://www.viraturkiye.com/upload/596.jpg
Osman Cudi Yılmaz

şenol.08.borçkalı
26.11.2012, 23:06
beyler ,

KANAL TURK , top bizde programında s . yalcın , BİZİM 2011 YILINDA ŞAMPİYONLUK İSTMEMEMİZi BOŞ İŞLER OLARAK YORUMLUYOR.olay oldu bitti bu ıs kapandı diyor.FB SIKE YAPTI DİYEMİYOR.

BİZİ ELESTİRİYOR.
bu kanalın sıkayet edilecek bir mercı yokmu ? bilen varmı ?

Murat'
Zamaninda hocaliga yeni baslayan anorthosis hocasi temuri ketsbaia da senol hocaya ders vermisti,bu yeni bir durum degil.;)

Cafer abi o adam sahanın içinden yönetiyordu takımını o yüzden Şenol Güneş'ten bir adım öndeydi. :)

ahmed1967
bir gazetede sadri şener yuhalandı haberinin altında yer alan bir yorum:
"""""Fener' le o kadar uğraştılar. Mahkemelerde dolaşacaklarına takımla ilgilenseler, şimdi çok daha iyi yerde olurlardı.""""""
ahan da düştüğümüz durum budur..takım bu hallere düşeydi de fener yaptıklarının cezasını çekeydi bari..ama duruma bak..gelinen noktaya bak.takım yok futbol yok futbolcu yok hoca yok yönetim yok..inanılmaz derecede sinirliyim..kimin payı varsa Allah kahretsin onu

Giallorossi
Ne zaman şike yaptı Ersun Yanal anlamadım???

Aziz Yıldırım konusu mahkeme kararı ile tescillidir.
Ersun hocanınki nerede tescillenmiş?

Yani kendi söylediğinize kendiniz inanıyor musunuz merak ediyorum.

Ha bu arada, bu kadar paragöz de değildir.
Baktı olmuyor, gider.

Ben mahkeme karari degil etik acidan bakiyorum olaya. Mahkeme tarafinda tescillenmis, tescillenmemis beni ilgilendirmez. Iki sahis Trabzonspora zarar vermistir veya vermek istemistir. Ben o iki kisiyi ayni kefeye koyarim. Ister iyi baskan, ister iyi hoca olsun ruhu pis olduktan sonra bizden uzak dursun. Ne Senol Günesi Ersunla karsilastiririm, ne Sadri Seneri diger sikeci baskanla. Benim deginmek istedigim konu bu.

bordox

Sahadaki futbolcuların mental sorunu değil mi bu?Yani değişen duruma göre oyunu okuma ve yönlendirme,yapılan ortaların bir anlamı yoksa yapmayacaksın,bunu kavrayamayan bir futbolcu bu takımda neden oynar?

şenol.08.borçkalı
26.11.2012, 23:07
KANAL TURK , top bizde programında s . yalcın , BİZİM 2011 YILINDA ŞAMPİYONLUK İSTeMEMEMİZi BOŞ İŞLER OLARAK YORUMLUYOR.olay oldu bitti bu ıs kapandı diyor.FB SIKE YAPTI DİYEMİYOR.

BİZİ ELESTİRİYOR.
bu kanalı ve bu adamı sıkayet edilecek bir mercı yokmu ? bilen varmı ?

Bekir
Halen daha anlamadım.

Herhalde ülkeye uzaklıktan dolayı,dile de pek uzaklaşmışsınız Ersun Hoca'nın kalitesine laf diyen mi oldu?

Kalitesini tartışmıyorum,benim için kişiliği sorunlu,kişiliği sorunlu bir insanın Trabzonspor efsanesini hem lafla hem icraatla ayaklar altına alması zoruma gidiyor.

serdaracıl
Ne mecnun odyakmazin yalakasi ünal, ne isbilmez senol günes, nede futbolcularimizi oraya buraya yollayan ersun...

Bizim ilacimiz Mustafa Resit Akcay!!!

İnşallah gelir. Başarılı da olur

DNA-TS
maçla ilgili söylenecek fazla birşey yok çünkü ağır konuşabilirim.
şenol hocanın demesi gerekeni şikeci soldcity nin hocası kolpa ersun söyledi. rakibimiz eksiğimizi söylüyor bağıra bağıra goller atıyor şenol hocam haladaha kornerden sonra el vardı diyor.
tribündeki lambacı gençler grubunada bir çift sözüm var bedava kombine aldınız havaalnlarına gittiniz gece yarısı kanun değişikliği yaparak şampiyonuğumuza çomak sokanların cezasını engelleyenlerin dümenine girdiğiniz yetmezmiş gibi birde şampiyon olduğumuz sezonda şikebahçeye yatan bizim maçtada sahanın ortasında mücadele etmekten kusan sanki şampiyon olmşşçasına sevinen febe bayrakları açan ana avrat söven mahlukların takımını kendi sahanda alkışladın takımına yuh çektirdin.
yazıklar olsun sizede yandaşlarınızada sizi mamalayanlarada.trabzonspor sevgisi paranın gölgesinde kalmış malesef.

yazık günah fazla söze gerekyok.

Vehbi Sancak
milyarlar trilyonlar tık tık

başkandan seyircisine maddi ve ikbal beklenti ve kaygıları olan bir camianın
kaybedecek onuru yoktur
o yüzden bu hal normaldir

yorumsuz6117
Hakemler bile acıdı halimize.

Cafer Bulur
26.11.2012, 23:08
Cafer abi o adam sahanın içinden yönetiyordu takımını o yüzden Şenol Güneş'ten bir adım öndeydi. :)

Videoton un hocasi paolo sosa ya ne diyecegiz,adam 210 dakikada kitledi senol hocayi.;)

artvints
26.11.2012, 23:08
Rica ederim, olur öyle yanlış anlamalar.
Taraftar konusunda çok şey var konuşulacak fakat motivasyonum yok yazmaya :)

Gelmeyen taraftarı mı suçlamak lazım, gelip de bağaran taraftarı mı?
Yani adam en azından gelmiş, bir de bunun gelmeyenleri var.

Ne yazık ki, bordomavi.net in taraftar profili bizim gelen taraftar profilimizi oluşturmuyor. O nedenle, sahada yaşananlarda şaşırtıcı değil.

Fakat şu da var bence; kulübün yöneticileri, eğer günümüz endüstriyel futbolundan bahsediyorsak, taraftarın profilini oluşturmak için de çalışma yapmalı. Hele ki Trabzon'da. Yani tek endüstrisi futbol olan, en büyük şirketi Trabzonspor olan bir şehirde.

tekrar kusura bakma abi.işte biraz sevgi ortamı lazım.herşeyden şikeyet eden kibirli, herşeyi kendi bilen taraftar profilinden sıkıldım artık.çok biliyosan gider o işi yaparsın.ama bizimkiler ağzına ne gelirse şeklinde eleştiri yapıyo.hiç düşünmüyo bu söylediğim, az önce söylediğimle çelişir mi diye.bu işler yavaş yavaş düzelicek ama her yapılan yanlışta, hocanın bütün kariyerinin tesadüf olduğunu söyleyen adam var.ve sorgulanmıyo.söylediklerine karşı sorumluluk duymuyo.ben böyle adamlarla aynı safta olmaktan utanıyorum açıkçası.
ben böyle dolu olduğum için cümleler o tarafa doğru aktı.o mesajdada.ama aklım başımda yanlış yaparsam düzeltirim.yazdığım yorumun da sorumluluğunu duyarım.diğer arkadaşlardan da aynı sorumluluk duygusun bekliyorum.ama adam ne yazıyo,3 senedir her şeyi yapan ünal hocaymış.o gidince şenol hocanın maskesi düşmüşmüş.sonra aynı adam şenol hoca inatçı ve kompleksilidir, kmseyi dinlemez de diyebiyo.biraz sağduyu diliyorum başka bişey değil.

özgür6161
26.11.2012, 23:09
şenol hocanın demesi gerekeni şikeci soldcity nin hocası kolpa ersun söyledi. rakibimiz eksiğimizi söylüyor bağıra bağıra goller atıyor şenol hocam haladaha kornerden sonra el vardı diyor.
tribündeki lambacı gençler grubunada bir çift sözüm var bedava kombine aldınız havaalnlarına gittiniz gece yarısı kanun değişikliği yaparak şampiyonuğumuza çomak sokanların cezasını engelleyenlerin dümenine girdiğiniz yetmezmiş gibi birde şampiyon olduğumuz sezonda şikebahçeye yatan bizim maçtada sahanın ortasında mücadele etmekten kusan sanki şampiyon olmşşçasına sevinen febe bayrakları açan ana avrat söven mahlukların takımını kendi sahanda alkışladın takımına yuh çektirdin.
yazıklar olsun sizede yandaşlarınızada sizi mamalayanlarada.trabzonspor sevgisi paranın gölgesinde kalmış malesef.

Bu yazının altına imzamı atarım.Helal olsun be!!!

Harun_ayar_ts
26.11.2012, 23:09
barcelona ıspanya liginden ayrılmayı düsünüyormus eger böyle birsey yapılabiliyorsa bizde türküye liginden ayrılalım ırlanda ligine gidelim biz anca orada basarılı oluruz böyle hocayla

yavuzbaha
26.11.2012, 23:11
Bu arada eskişehirin 4ncü golu ofsayt değil...buz gibi gol

hodlu
Koooskoca Trabzonspordan sözleşmesi olanda olmayanda elini kolunu sallayarak gidebiliyor. Volkan Şen gitmesin demiyorum ama Sadri Şener bu hezimet senin eserin....

özgür6161
Beyler şuan sol kolum uyuşuyor.Yazıyı bile zor yazıyorum.Birgün kalpten gideceğim ama hayırlısı...

Giallorossi
ilah mı bu Şenol Güneş yahu yanlış yaparsa laf edilecek tabi.

ben de hocayı destekliyordum ama son dönemeki dengesiz kadro tercihleri ve taktik anlayışı diyemiyorum çünkü öyle bir anlayış yok son derece eleştirilmeye uygun bir ortam yaratıyor.

ağabey o da marifet yahu gitmesi gereken zamanı bildi adam en azından tak etti istifasını gitti.

Laf etmek küfür veya hakaret etmek konumuna girer bana göre.

Elestirmek farkli birsey 4 sayfa önce bunu yazdim:

Herkesin herkesi elestirmeye hakki vardir ben kimse hocayi elestirmesin demiyorum bende hocayi elestiriyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
Herhalde ülkeye uzaklıktan dolayı,dile de pek uzaklaşmışsınız Ersun Hoca'nın kalitesine laf diyen mi oldu?

Kalitesini tartışmıyorum,benim için kişiliği sorunlu,kişiliği sorunlu bir insanın Trabzonspor efsanesini hem lafla hem icraatla ayaklar altına alması zoruma gidiyor.

Vallahi Şenol Güneş'ten daha fazla zarar vermedi kimse bu takıma.. Zarar ile ölçecek isek kendisi bu konuda bir numaradır.

yavuzbaha
26.11.2012, 23:12
Hakemler bile acıdı halimize.

he he..aynen ya

serdaracıl

Helal olsun

arifberkay
Tff hakkında görevi kötüye kullanmaktan dava açmak yemiyor aihm dava açıyorsunuz bizi de kandırıyorsunuz.

zaferyıldız
26.11.2012, 23:13
Çok vahim ya

Hocaya kızıyorum ama acıyorum da çünkü mağdur ama suçlu da,

taraftara kızıyorum ama acıyorum da cunku mağdur ama suçlu da,

Baskana kızıyorum ama acıyorum da çünkü mağdur ama suçlu da

Kendime kiziyorum,,,devletin bası şikeden taraf olmusken daha ne bekliyorum bu ülkede futboldan ...bisey de beklediğimiz yok futbol oynayın lan ....

evranosbey61
26.11.2012, 23:13
şu an takımın hiç ama hiç sahibi yok.en az suçu olanlarında futbolcular olduğunu düşünüyorum.hocanın tüm maç sonu konuşmalarına bakın hiç ümit vermiyor.ne bırakıyor ne bişe yapıyor.yönetim desen diyemiyorum çünkü yönetim yok.yok yok yok.anlaşıldıkı artık urfadan yenilecek 3-4 gol belki hocayı istifa ettirir.

Koray10
26.11.2012, 23:14
birseyler degismeli bunu niye göremiyorlar..ulan avni aker karsi takimlar icin bonus oldu..bune be ..cok üzülüyorum

Bekir
26.11.2012, 23:14
Önceden Şenol Güneş gitsin denilince forumda sanki oto mesaj gibi ''Siz Ziya Doğan'lara layıksınız'',''Şenol Hoca gidince kim gelicek daha iyisini mi alabiliyoruz'' mesajları yağar dururdu.

Şimdi bu mesajlar da gelmediğine göre herkes Şenol Hoca gitsin de kim gelirse gelsin modunda olsa gerek.

Cafer Bulur
26.11.2012, 23:15
Neymis,zokora nin kiymetini anlamisiz.

Sanki zokora nin oynadigi maclarda hic yenilmedik,sanki rakip elini kolunu sallaya sallaya kalemize gelmedi.

Laz_61
Böyle mal bir Yönetim olamaz Beşiktaş zamanında Uğur incemani bize vermedi rakibimize oyuncu vermeyiz diye sen Volkan'ı Beşiktaş'a veriyorsun bu kadarda olmaz

artvints
ersun yanal ile senol gunes'ı kıyaslamayın ,senol gunes'ı basarılı kılan hep hazır kadrolara sahıp olmasıydı bunlardan bırı de ersun yanal'ın kurdugu kadroydu.sadrı sener'in yaptıgı en buyuk hataydı o gun ersun yanal'ı gondermek ,onun donemınde pozısyonlara gırıyorduk ,kacırıyorduk,mucadele edıyorduk fızık olarak yıkılmayan bır takım vardı.şimdi bana gercekten senol gunes'ın oynatmaya calıstıgı sıstemın ne oldugunu anlayan var mı ?

hazır kadro diye yedin bitirdin kendini.hazır kadro falan değil, kendini afsanelere kaptırma.

yorumsuz6117
26.11.2012, 23:16
Servet'in golünde öyle bi utandım ki yerin dibine girmek istedim o an.

serdaracıl
şu an takımın hiç ama hiç sahibi yok.en az suçu olanlarında futbolcular olduğunu düşünüyorum.hocanın tüm maç sonu konuşmalarına bakın hiç ümit vermiyor.ne bırakıyor ne bişe yapıyor.yönetim desen diyemiyorum çünkü yönetim yok.yok yok yok.anlaşıldıkı artık urfadan yenilecek 3-4 gol belki hocayı istifa ettirir.

Futbolcularda suç yok öyle mi sor bakalım forması islanan varmiymiş

ilyskm
Sözün özü; bu takımdan ne köy olur ne de kasaba... Kendimizi kandırmayalım en fazla alacağımız puan 50 dir...

seyduna_efil
26.11.2012, 23:17
Hakemin maçı uzatmadan bitirmesi ayrı rezil bir durum

Resmen ezik bir takıma döndük

zahido
26.11.2012, 23:18
Mustafa Resit Akcayi dakikasinda asarlar..

Hic bulasmasin o bu islere yazik eder kendine..

Takim ilk 10 dakika gayet iyiydi nezaman geri yaslanmaya basladik ozaman takim falso vermeye basladi..

2 tane ne idugu belirsiz golu yiyen Senol hoca degil, bu takimin oyunculari.

Evet Senol hocanin hatasi var.. Kadro secimi oyuncu degisiklikleri falan filn girla yazilir..

Ama kimse cikipta yedigimiz ilk 2 gol Senol hocanin sucudur diyemez..

Sonrasindada takim demoralize oldu ve bu sonuc cikti ortaya..

Bu takimin acil olarak kucultulmesi ve gereken yerlere 2-3 takviye yapilmasi sart..

Bu sene dalgalanma cok oldu yukardan kopmadik..

Liderle aramizdaki puan farkini oyle yada boyle koruyup ikinci yariya mental acidan daha iyi hazirlnmaliyiz..

FC-ST-PAULI-61
26.11.2012, 23:18
volkan ve nene 8jk de dediler dedim hmm parasi yok ki 8jk nin nasil aliyorlar.
Sonra Nenede daha ufak problemler var biraz pahali dedi.Ulan Volkani Bedavaya mi veriyoruz
?????????

hodlu
26.11.2012, 23:19
Ersun denen hoca bozuntusu aklı sıra Şenol Hocayı eleştiriyor.Yaptığı yorumun tek açıklaması bu.Ama unutmasın ki onuda gördü bu taraftar. Nasrettin hoca misali senin gençliğini de bilirdik Ersun efendiiiii. Haddini bil, sen 10 kişilik fener takımını nasıl ya da neden yenemedin onun hesabını ver....

stichus
Her maci alacagimizi dusunerek mac izleyenleri gondermek lazim!
Hayatta futboldan daha ciddi hicbir seyi olmayanlari gondermek lazim!
Kimseyi sevememis adamlari gondermek lazim!
Alper potuk da alper potuk diyen, en az iki kati (bak o da en az diyorum iyi oku) kaliteli topculari goremeyen desteklemeyen arkadaslari gondermek lazim! (Alper potuk konusu uzun gider, kiyas kabul etmeyecek kaliteli oyuncularimiz ise o mevkiye uygun olarak: 1. Soner (evet evet Soner) 2. Adrian 3. Sapara (dunya capinda topcudur) 4. Colman 5. Zokora)
Siradan anadolu takiminin bizim stadimizda ekstra motivasyon+bal kombinasyonuyla oynadigini anlayamayan, serveti denizi begenecek hale gelmis arkadaslari gondermek lazim!
Teknik direktoru elestirmeyi ona hakaret etmek sayan tipleri gondermek lazim!
Takim hicbir yaristan kopmadigi halde karalar baglayip rakibin ekmegine yag suren faydasiz tipleri gondermek lazim!
Bu cagda hala kaba kuvvete yonetici tartaklamaya kornere giden rakip topcuya insanlikla bagdasmayacak hareketlerde bulunmaya iman etmis tipleri gondermek lazim!
Bir foruma yazabiliyor diye kendisinde olaganustu yetenekler gorup babasi yasindaki adamlar hakkinda hic utanmadan para-pul ekseninde firca cekenleri gondermek lazim!
Bir sakin olmak lazim, takim stresten yildi, taraftar da yildi.
Bir birakalim su takimin yakasini, biraz sakin olalim Allah lillah askina!
:)

İskender YILMAZ
Volkan Şen'i kaybetmeden Şenol Güneş'le yolları ayırırsak bir taşla kuş sürüsü vurmuş oluruz.

polatmu
26.11.2012, 23:20
Sonra Nenede daha ufak problemler var biraz pahali dedi.Ulan Volkani Bedavaya mi veriyoruz
?????????

halil gitmiş haketti ama bu kadar kötü olmaya hakkı yok +++ serkan yüz karası ne olur gitsin

Harun_ayar_ts
senol güneş her zmanki gibi gene özürdilemiş adam işi yoluna koymus puan kaybeder hemen özürdiliyor geçiyor kenara

gudoz81
oynadığımız şeye bi ad bulalım
bence kaosboll

ESER
26.11.2012, 23:21
Önceden Şenol Güneş gitsin denilince forumda sanki oto mesaj gibi ''Siz Ziya Doğan'lara layıksınız'',''Şenol Hoca gidince kim gelicek daha iyisini mi alabiliyoruz'' mesajları yağar dururdu.

Şimdi bu mesajlar da gelmediğine göre herkes Şenol Hoca gitsin de kim gelirse gelsin modunda olsa gerek.

bugun kendisinin savunulacak bir yanini bulamiyorum. bu bir mactan fazlasiydi bu camia icin ve kepaze olduk. barcelonayi yense satilmissehire madara olmamizin yikintisini silemez. o yuzden aynen ben o moddayim suan. bu macta taktigin maktigin yani sira yuksek motivasyonun konusmasi gerekirdi. bu bir skandal ve sorumlusu kim yada kimlerse cezasini cekmeli.

inadina61_08

ben değilim mesela, En iyisi gelecekse eyvallah, bir ordu TD gibi biri,lucescu, bizde öylesini almayız oyuncu alırken 300-500 ün hesabını yapanlar neyin garantisini verecek kaç para verecek ??? gidecekse de devre arasında gitmeli, gelecek senenin TD'ü getirilsin, bari gelecek sene çıkabilecek problemli oyuncuları ve transfer listesini oluşturur(gerçi yönetim yine de almaz ya)

brnclhn
bizim taraftarımız niye kinci diil niye cabuk unutuyo ya bu forumda nası bu kadar adam Ünal karaman gelsin der?????yaw bu adam 1 sene once o şeref...z, o mafya bozuntusu, o şikecii ,o fb yalakasının onde gideni mecnun odyakmaz pisliğini ozledik çıksın artık diyen Ünal diil miii nası unuturuz bunu yaaa nasıl nasılll hazmedemiorum Ünal isterse şampiyon yapcak olsun bizi gelmesin şerefimiz herşeyden önemlidir.....

brushfield

Daha şoktan çıkamadık. Hele biraz sabredin, az kendimize gelelim.

fteotdgs
26.11.2012, 23:22

Ben bugunden sonra Senol Gunes'in istifa edecegine dair tum umidimi yitirdim.
Anlasilan kendisinin asagi bir limiti yok. Sahamizda Eskisehir'e 3-0 yeniliyoruz, ki cok daha fazla olabilirdi, bundan daha beterini mi bekliyor kendileri? Kendisi ancak ya sozlesmesi bittiginde, ya da bir mucize eseri yonetim tarafindan gorevine son verildiginde gider bu takimin basindan.

Mehmet Fatih Yavuz
26.11.2012, 23:22
Alper potuk da alper potuk diyen, en az iki kati (bak o da en az diyorum iyi oku) kaliteli topculari goremeyen desteklemeyen arkadaslari gondermek lazim! (Alper potuk konusu uzun gider, kiyas kabul etmeyecek kaliteli oyuncularimiz ise o mevkiye uygun olarak: 1. Soner (evet evet Soner) 2. Adrian 3. Sapara (dunya capinda topcudur) 4. Colman 5. Zokora)
Siradan anadolu takiminin bizim stadimizda ekstra motivasyon+bal kombinasyonuyla oynadigini anlayamayan, serveti denizi begenecek hale gelmis arkadaslari gondermek lazim!
Takim hicbir yaristan kopmadigi halde karalar baglayip rakibin ekmegine yag suren faydasiz tipleri gondermek lazim!
Bu cagda hala kaba kuvvete yonetici tartaklamaya kornere giden rakip topcuya insanlikla bagdasmayacak hareketlerde bulunmaya iman etmis tipleri gondermek lazim!
Bir foruma yazabiliyor diye kendisinde olaganustu yetenekler gorup babasi yasindaki adamlar hakkinda hic utanmadan para-pul ekseninde firca cekenleri gondermek lazim!

Ya bi kalk git.
Takımı rahat bırakacakmışız.
3 senedir kimsenin ellediği yok.
Bıraktıkça içine edildi el birliği ile.
Daha nereye bırakılacak??
Dünya kadar para harcayıp bu kadar kepaze bir oyun çıkacak ortaya, sonra takımı bırakalımmış.
Vay be!!!

Bu arada başkana vurmaya kalkan da ayrı bir öküzmüş. Hem de en boynuzlusundan.

HH_52
26.11.2012, 23:23
Şenol Güneş veda etmeli

Trabzonspor…
Sadece Trabzon’un değil ülke içinde ve dışında milyonların gönül verdiği bir kentin futbol takımı…
Trabzonspor öyle “yaşamımda futbol olmazsa da olur” diyebilen bir kentin insanlarının futbol takımı değil.
Taraftarı ve sevenleri için Trabzonspor, “zorunlu harcamalarını” dahi bir tarafa koyabileceği hatta “kaybettiğinde üzülmeyeceği” ama “takımı kaybettiğinde ona daha çok üzüleceği” bir futbol takımı.
Kısaca taraftarı için Trabzonspor, “olmazsa olmaz” birincil yaşamsal parçası…
Trabzonspor’un Başkanı Sadri Şener, Teknik Direktörü de Şenol Güneş.
3 Temmuz 2011’i Türk futbolunda bir milat olarak kabul edersek ki öyle, öncesinde Trabzonspor’un Başkanı Sadri Şener ve Teknik Direktörü Şenol Güneş ne kadar başarılı ve hatta şampiyonluk kazanmış bir takımın başkanı ve teknik direktörü ise bu tarihten sonraki süreçte özellikle Süper Ligi değerlendirdiğimizde o derece başarısızdır.
Ama başarısız olmak da bir sonuçtur ve ucunda ölüm yoktur.
Trabzonspor’un Şampiyon Kulüpler Kupası’ndaki performansı tartışılır, bardağın dolu tarafına baktığınızda başarı, boş tarafına baktığımızda başarılı sayabiliriz.
Ama biz bu konuda yine de olaya olumlu tarafından bakıp ilk defa katıldığımız üst düzey bir organizasyonda elde edilen 7 puanı başarı olarak addedip, bu konuyu bugünkü tartışmamızın dışına bırakıyorum.
Ama Trabzon ve Türkiye açısından olaya bakıp Süper Ligi değerlendirdiğimizde Trabzonspor’un başarısız olduğunu pek ala söyleyebiliriz.
Bu satırların yazarı olarak ne Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’e ne de Teknik Direktör Şenol Güneş’e herhangi bir önyargı, bir beklenti ya da taraflı gözle bakma gibi bir durumum söz konusu değildir.
Benim işim gazetecilik. Ben bilgi birikimim, deneyimim ve de elde ettiğim bilgilerle olayı objektif değerlendirir, toplumun tarafsız olarak olayları gözlemleyebilmesi için ayna tutarım.
Olayı futbol konusunda bir uzman olarak da değerlendirmem. Ben sadece sisteme ve o sistem içinde kurumun başarısı ya da başarısızlığına bakar onu değerlendiririm.
Şimdi tüm bunları niçin yazdım?
Trabzonspor Teknik Direktörü ve bir anlamda koçu Şenol Güneş dün Trabzonspor Medya Merkezi aracılığıyla uzun uzadıya bir açıklama yaptı.
Açıklamasının son bölümünde Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve de kendisi için öyle bir açıklama yaptı ki, anlayabilene aşk olsun.
Açıklamasında ne demek istedi?
Aslında bu sezon son derece başarısız olan ve bazı futbolcuların alımında son kararı kendisi değil de Başkan Şener’in verdiğini dünya/âlem bilirken Şenol Güneş’in resmi açıklamaya döktüğü aşağıdaki ifadelerden ne anlamalı?
“Başkan Sadri Şener' Trabzonspor'un başarısı için gecesini gündüzüne katarak çalıştı. Her şeyini Trabzonspor'a veren başkanımıza saygım, sevgim ve desteğim dün de vardı bugün de var, olmaya devam ediyor, yarın da aynısı olacak. Bizim aramızda hiç bir zaman sorun olmaz. Futbol kulüplerinde başkanın yeri ayrı teknik adamın yeri ayrıdır. Trabzonspor'un daha iyiye taşınması adına fikir ayrılığımız olabilir ama son sözü yönetimimiz ve başkanımız söyler. Yönetim kurulumuz teknik heyetin üzerindedir. Başkan'ın konuşması da, çalışması da daha iyi bir Trabzonspor içindir!”
Şimdi siz bu açıklamadan bir şey anladınız mı?
Şenol Güneş, “...Trabzonspor'un daha iyiye taşınması adına fikir ayrılığımız olabilir ama son sözü yönetimimiz ve başkanımız söyler. Yönetim kurulumuz teknik heyetin üzerindedir!” derken gerçekten buna inandığı için mi bu ifadeleri dile getiriyor, yoksa dolaylı olarak Başkan Şener’i kamuoyuna mı şikâyet ediyor, ya da “Teknik konularda son sözü ben söylerim. Ama bu bugüne kadar olagelen gibi gidecekse ben yokum” mu demek istiyor?
Veya el cümle Başkan’a taraftar gözünde muhtıra mı veriyor?
Neyi anlatmak istiyor?
Şenol Güneş eğer bugün Türkiye’de duayen olmuş 3 hoca say bana dendiğinde ilk 3 arasına girebiliyorsa, böyle bulmaca gibi açıklamaları bir kenara bırakmalı, Başkan Sadri Şener ve yönetim kuruluyla medeni cesaret göstererek oturup konuşmalı, çalışma şartlarını yazılı olarak sunmalı, bu şartlar kabul görmediğinde de “Kusura bakmayın. Ben bu şartlarla çalışamam” diyerek kendisine yakışır bir şekilde bırakmasını da bilmeli.
Yoksa yukarıda yaptığı gibi hiçbir zaman alengirli işlere girip de Trabzonspor’u ve sevenlerini önce şampiyonluğa şartlandırıp sonra da bu başarıyı sağlayamayınca da futbol topunu ona buna atmayı bırakmalı!
Tam bu aşamada Şenol Güneş’e yaygın gazetelerden birinde Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’la yapılan söyleşiyi ve o söyleşide Başkan Aysal’ın fatih Terim için söylediklerini okumasını tavsiye ederim!
O söyleşiyi okusun ve Ünal Aysal’ın Fatih Terim için söylediği sözlere bir baksın, eğer bakarsa Trabzonspor’da bugüne kadar yaşanan tüm sorunları çözebilir ve istenilen başarıyı belki de sağlamış olur.
Aksi takdirde oluşacak başarısızlıkta, bugün olduğu gibi, kendisi dışında gelişen olayların neden olduğu gibi bir kılıf arama durumda kalmaz!
Şenol Güneş’in açıklamalarında kendisi için sarf ettiği sözlerin yer aldığı son paragrafta sorunludur.
Ve bugüne kadar benim iddiam olan, “Hocalığına sözüm olmaz ama Şenol Güneş bir lider değil, asla da olamaz” tezimi doğrular niteliktedir.
Nasıl mı?
Birlikte okuyalım açıklamasının son paragrafını:
“..Bana yapılan eleştirilere saygı duyuyorum.Çalışma düzeni içerisinde hiç bir zaman herhangi bir yetki beklentim olmadı, olmaz da. Bunu söylerken, elbette etkili olmak, düşüncelerimi hayata geçirmek isterim. Trabzonspor için daha iyi olması adına benim içinde ya da dışında olmam da önemli değil. Bugün ben varım, yarın başka biri olabilir. İlkeleri ve uygulamaları kulüp adına doğru koyamadığımızda sorunlar olabilir!”
Sevgili Hocam bir lider, “Çalışma düzeni içerisinde hiç bir zaman herhangi bir yetki beklentim olmadı, olmaz da” der mi?
Ve bunu söyledikten sonra, “İlkeleri ve uygulamaları kulüp adına doğru koyamadığımızda sorunlar olabilir!” diye aynı paragraf içinde kendi açmazını itiraf eder mi?
Bir lider, bir koç, bir teknik patron ya da teknik direktör böyle ikilemler yaşarsa sonuca ulaşabilir mi?
Sevgili hocam siz tıpkı Galatasaray’ın başına yeniden geldiği ilk yılda Galatasaray’ı şampiyon yapma başarısını sağlayan Fatih Terim gibi ilkelerini koyup, bunda ısrar edip, “bu ilkeler yoksa ben de yokum” dediniz mi?
Bunu yapamadığınıza inanıyorsanız bugün neden hala ikilemdesiniz ve bir takım şeyleri direkt değil de dolaylı yoldan hem de Trabzonspor taraftarı ya da sevenleri üzerinden yapıyorsunuz da direkt ortaya koymuyorsunuz?
Neden?

http://www.viraturkiye.com/upload/596.jpg
Osman Cudi Yılmaz

hodlu
?????????

Sadri Şener Bizans takımlarına bedava oyuncu vermeye alışık. Baksana Volkan kimseye sormuyor heralde sözleşmesinde Bizans takımları isterse bedava gider maddesi var galiba...

ibrahim
İnşallah gelir. Başarılı da olur

Kesin. Yüzde yüz.

Kafasi 20. yüzyilin futbolunda kalmis adamlara degil, modern futboldan anlayan hocalara ihtiyacimiz var.

m. denizli, terim, kocaman, Senol Günes gibi adamlara birileri yardim etmeden basarili olmalari mümkün degil.

2010 denizli, 2011 aykut, 2012 terim gibi. Garibim Senol Günesin arkasi saglam olsaydi 2011de kupa onundu.

Ne yapalim düzen böyle isliyor. Bu düzene Senol Günes ile bas kaldiramazsin.

Mustafa Akcay gibi devrimci, yenilikci insanlara ihtiyacimiz var. Anca böyle bas asagi edebilirsin o gücü...

Rama61
26.11.2012, 23:24
Forza 1461'izleyin keyfiniz yerine gelsin,hirs,mūcadele,heyecan senol hocayla bu bōyle devam eder.krizlere girmeye gerek yok,beim gibi yapin maclari izlemiyorum fb ,den beri bu takim bu heyetle dūzelmez.jaja,alper,m.demir,orhan gülle.ofoedu,jebrin,hursut,aykut demir,gōkhan,sercan acilen takima devre arasi takviye etmeli.tolunay veya shota gelmeli,yabanci olacaksa lucescu,halilhodzic veya gerets

Kader KORELİ
Hiç daha fazla konuşmanın anlamı yok; Şenol hoca artık gitmeli. Daha önce de yazdım, camiada en fazla saygı duyduğum adamdır kendisi. Önünde saygıyla eğiliyorum ve yol veriyorum, artık bırakmalı, olmuyor.

özgür6161
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/270169_10151311190801815_2074433924_n.png

Başka söze gerek yok!!!

fteotdgs
26.11.2012, 23:25
bizim taraftarımız niye kinci diil niye cabuk unutuyo ya bu forumda nası bu kadar adam Ünal karaman gelsin der?????yaw bu adam 1 sene once o şeref...z, o mafya bozuntusu, o şikecii ,o fb yalakasının onde gideni mecnun odyakmaz pisliğini ozledik çıksın artık diyen Ünal diil miii nası unuturuz bunu yaaa nasıl nasılll hazmedemiorum Ünal isterse şampiyon yapcak olsun bizi gelmesin şerefimiz herşeyden önemlidir.....

Renkdas, hay ellerin dert gormesin. Ben biktim artik bunlari yazmaktan, daha hala her firsatta Unal Karaman sesleri basliyor her yerde. Bu takim gerekirse teknik direktorsuz olsun raziyim, yeter ki o yazdiklarini yapan U. Karaman bir daha gelmesin bu kulube.

zahido
26.11.2012, 23:27
Hocayi her defasinda gonderiyorsunuz..

4 kere gitti geldi bu adam.

Her geldiginde aman hocam pasam hocam biz senin kiymetini bilemedik hocam diyorsunuz..

Gel kurtarsan kurtarsan bizi sen kurtarirsin diyorsunuz..

Sonra bianda adamin kellesini aliyorsunuz..

Soruyorum size bu riyakarlik degilde ne ??

Sunun adini koyalim bi hele..

gudoz81
26.11.2012, 23:27
hoca ilk maç sezonun nasıl olacağını zaten belli etmişti
karabük maçından beri maçlarrın son 10 dakkası kendi c.sahamızda
her maç bu nasıl olur bi yerde yanlış var
halilhodziç diyorum acilen....

TSknbkTS
26.11.2012, 23:28
şu maçta tribunlerı bos bırakıp satılmıs adılerı alkıslayan ve gol diye bağıran adi insan toplulugu defolsun gıtsın o sehırden..

Bu takımın acilen taraftar transferine ihtiyacı var.şike yaparak emeğini çalan hırsıza alkış tutan taraftara bu takım bile çok.

özgür6161
26.11.2012, 23:29
Taraftarların bu tepkisine çok içerlenen Sadri Şener, "Ben ömrümü bu kulüpe verdim. Bunu mu hakettim" dediği belirtildi.

Mehmet Fatih Yavuz
Hocayi her defasinda gonderiyorsunuz..

4 kere gitti geldi bu adam.

Her geldiginde aman hocam pasam hocam biz senin kiymetini bilemedik hocam diyorsunuz..

Gel kurtarsan kurtarsan bizi sen kurtarirsin diyorsunuz..

Sonra bianda adamin kellesini aliyorsunuz..

Soruyorum size bu riyakarlik degilde ne ??

Sunun adini koyalim bi hele..

Çok rahat bir şekilde kendi adıma konuşabilirim. Kendisi gelirken bu takımın başına geçmiş, gitmiş, gönderilmiş bir allah kulu gelmesin diyen biri olarak gönül rahatlığı ile gitmeli diyebiliyorum.

gudoz81
yenilebiliriz kaç kere yenildik ama bu yenilgi başka acıttı yemin ederim.

Emirhan Çorumlu
hiç daha fazla konuşmanın anlamı yok; Şenol hoca artık gitmeli. Daha önce de yazdım, camiada en fazla saygı duyduğum adamdır kendisi. Önünde saygıyla eğiliyorum ve yol veriyorum, artık bırakmalı, olmuyor.

imza

Erdal DİLEK
colman serkan adrian futbol oynamasını bilmiyor. boşuna yorum yapıyorsunuz bu takımda futbol oynması doğru dürüst adam yok.

çok küçük ayrıntılar macı bir izleseniz kafayı yememek elde değil.

örnek mi: yediğimiz golden önce 5-2 yakalıyorsun, futbolcu denen adam mümkün mertebe yerden ayağa garanti pasla kaleye ulaşırsın, ama benim topu bilmez futbolcum topu orta yapıyor, ben buna hayıflanırken es es geliyor 5-2 yerden cıkarıyor ve gol. işte futbol bu kadar ince ayrıntıda gizli. sonuc 0-3 yormayın kendinizi

Tahir61
26.11.2012, 23:30
------

Tahir61
26.11.2012, 23:31
bekir rövaşata gol atacak şikebahçe maç kazanacak

melo penaltı kurtaracak yamyam gs maç kazanacak

ve servet messivari gol atacak ben yenileceğim

-
--
---sanırım futboldan el ayak çekmenin vakti geldi

tarsus
26.11.2012, 23:31
Bu takımın acilen taraftar transferine ihtiyacı var.şike yaparak emeğini çalan hırsıza alkış tutan taraftara bu takım bile çok.

Hic kimse kusura bakmasin bu takimin istanbuldaki gibi taraftara ve olimpiyat gibi bir statyuma ihtiyaci var.takimi istanbula tasiyacaksin ve radikal kararlar alacaksin bak bakalim senol hoca bile degismiyormu

ibilek
26.11.2012, 23:32
şikeci ahlaksızları alkışlayanlar benim takımı mı temsil ediyor olamaz !!!

Berkedogan
26.11.2012, 23:33
bizi şampiyonluğa oynatanda şenol hoca böyle oynatanda adam ettiklerini yönetim beceriksizlikten kaçırdı hoca ne yapsın transfer döneminde hızlı olmayıp kuruş hesabı yaparsan böyle olur.

hodlu
26.11.2012, 23:34
Şenol hoca yanına 2-3 tane adam gibi yardımcı alıp yoluna devam etmeli. Ama işin bu kısmını neden inatla yapmıyor anlamıyorum...

Murat'
şikeci ahlaksızları alkışlayanlar benim takımı mı temsil ediyor olamaz !!!

Bu şikeci mevzusu da iyice sıktı, sahada çatır çatır oynayan Eskişehirspor'a ne diyeceğiz şimdi, şike yaparak mı kazandılar bu maçı.Bu şike mevzusundan boyumuzun ölçüsünü alan hep biz olduk.Örn: Fenerbahçe maçları ve bugunki Eskişehir maçı.

DeAgLeMaNyAq
Kaya Çilingiroğlu bile yazıklar olsun demiş...

Berke6198
Hayır bizi şampiyon yapanda Şenol Güneş, bizi utandıranda. Ben bu konuya pek anlam veremiyorum.

zahido
Çok rahat bir şekilde kendi adıma konuşabilirim. Kendisi gelirken bu takımın başına geçmiş, gitmiş, gönderilmiş bir allah kulu gelmesin diyen biri olarak gönül rahatlığı ile gitmeli diyebiliyorum.

Birebir taRtismaya girmeyecegim..

Bu adam bizi 2010-11 senesinde sampiyon yapti..

Fener o alcakligi yapmasaydi eze eze bu takim o kupayi kaldirsaydi..

O takim dagilmasaydi, sen suanda gitsin dedigin adami, avuclarin patlarcasina alkislayacaktin..

Bu adam bunlari hakediyor mu? Her insan hata yapar.. Hoca bugunde bundan sonrada yapicak..

Bu takima kariyerli teknik adam getirin, Senol Hocadan iyi olamaz.

Na burayada yaziyorum..

fteotdgs

Bu forumun genelinde ama ozellikle sike basligi altinda yazanlari kastediyorum, ne yazik ki kendimiz calip kendimiz oynuyoruz. Bir tarafta isinden gucunden, sevdiklerinden feragat edip, tek bir maddi manevi beklentisi olmaksizin hala bu takimin calinan hakki pesinde kosanlar, diger tarafta maca gidip kendi takimini yuhalayip sike surecinin aktorlerinden Eskisehirspor'u alkislayanlar. Daha ustune ne desem bos gelecek...

legorakiss
26.11.2012, 23:35
şenol güneşe rahat çalışma ortamı sağlayan ve çalmayan yönetim geldiğinde başarı gelir.
2 hafta galip geliyoruz takımı şamp. potasına sokuyorsunuz hemen.
şu takımdan gs ve fb nin kadrosuna girebilecek oyuncu yok bile nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz. bunu sadece kalite bakımından değil kazanma isteği bakımındanda yazdım.

lig başlamadan yazmıştım en az 7 kez tekrarladım şimdi gene tekrarlıyorum sadri şener gitmediği sürece bu takım 40 puan toplayamaz.

(bu maçı izlemeyedim sadece skoru biliyorum)

İgzas-61
Bayadır yazmıyordum maç topiklerine bugün inanılmaz derecede üzüldüm evet ilk yenilgimiz değil ama nedense bu mağlubiyet çok dokundu..

oflukaan
Maçın başından beri
tek forvet mi oynuyoruz
çift forvet mi oynuyoruz
3 forvet mi oynuyoruz
halil ne işe yarar
sağ açık yok serkan sağı komple almış
sağ açıkta halil mi oynuyor
sağ açıkta adrian mi oynuyor
adrian napiyor
soner ne işe yarar
colman neden top almıyor
sol açık olcan bi var bi yok
serkan gider geri gelmez giray 2ye1 oynar
zokora fildişine gitti antrenmansız kaldı 5m€ a aldığımız adam izin alıp ülkesine gidiyo? ses çıkaran yok

şenol hocam bu takım ne oynuyor güzünü seviyim bi söyle ???? jankoyu oynatıyorsan neden yasin-olcan yada volkan-olcan oynatmıyorsun kanatlardan oynamıyoruz halili oynatıyorsan neden 2.yarın soneri çıkartıp emreyi alıyosun 4-2-4 e dönüyoruz orta saha zaten pert ben anlamıyorum hocam oyunu okuyamıyormusun...

Murat'
26.11.2012, 23:36
Bu sene takımımız sağolsun ilkeri yaşatıyor bize.

Erdal DİLEK
26.11.2012, 23:36
Onur tamam
giray....defanstan top çıkarmada dünyanın en kötüsü
bamba.....iyi
emerson...güldürmeyin beni
colman...vasatın az üstü bir oyuncu,yaptığı top kayıpları nı sağı sultan bile biliyor
soner...topa doğru hamelsi mi var Allah aşkına
olcan...3 maç üstüste iyi oynadığını görene takım elbise alacam
Janko...bir santarfor ancak bu kadar silik bir futbol oynar
Adrian...az koşunca bacağında orta yapacak güç kalmıyan adam mı iyi,arkası bomboşken sıkışık yere pas atan adam mı iyi
...kimse kimseyi kandırmasın nbu futbolcularla,bu çapsız yöneticilerle,bu yeni çağın futbol kültürnden habersiz Şenol hocayla bu helva pişmez

emersona güldürmeyin beni yazdıysan colmana gülmekten altımıza sıcmamız lazım, sen vasatın az üstü yazıyorsun, macı mümkünse bi daha seyret bak bakalım colman agam neler yapıyor

Cafer Bulur
26.11.2012, 23:37
Bu şikeci mevzusu da iyice sıktı, sahada çatır çatır oynayan Eskişehirspor'a ne diyeceğiz şimdi, şike yaparak mı kazandılar bu maçı.Bu şike mevzusundan boyumuzun ölçüsünü alan hep biz olduk.Örn: Fenerbahçe maçları ve bugunki Eskişehir maçı.

Aynen,eskisehir zamaninda sike yapmistir ama bu maci hakkiyla kazandilar.

Sike sike diye yirtinip duruyoruz ama ben tarafsiz gözle baksam bu aksam bizim takim da sike yapmis gibi oynadi derim.

Bana kalirsa eskisehiri hic alkislamadan bizimkiler hep bir agizdan yuhalamalari lazimdi,bizi eskisehir yenmedi biz kendi kendimize yenildik.

Erdinç Dilek
26.11.2012, 23:38
bu maçı izlemek nasip olmadı şükürler olsun, birde bjk ye 7-1 yenildiğimiz maçı izlemek nasip olmamıştı.. bu arada yendiğimiz maçlardan sonra maçın yıldızı seçiliyor ya kaybettiğimiz maçtan sonrada maçın kötüsünü seçelim..!

Mehmet Fatih Yavuz
26.11.2012, 23:39
Birebir taRtismaya girmeyecegim..

Bu adam bizi 2010-11 senesinde sampiyon yapti..

Fener o alcakligi yapmasaydi eze eze bu takim o kupayi kaldirsaydi..

O takim dagilmasaydi, sen suanda gitsin dedigin adami, avuclarin patlarcasina alkislayacaktin..

Bu adam bunlari hakediyor mu? Her insan hata yapar.. Hoca bugunde bundan sonrada yapicak..

Bu takima kariyerli teknik adam getirin, Senol Hocadan iyi olamaz.

Na burayada yaziyorum..

Fenerin şerefsizliği hariç konuşuyorum.

O şikelerin olduğu ligin 2. yarısında da zerre top oynamayan takım da bizim takım.
Birkaç istisna maç dışında top oynamadık.

Gene rahatım çünkü o zaman da yazıyorduk.

Yani elinde o kadro varken de futbol çok farklı değildi.

O takım her halükarda dağılacaktı. Ben iddia ediyorum, belli bir kalitenin üzerindeki oyuncuların Şenol Güneş ile uzun dönem çalışması çoook zor.

Sene 96 değil. O eski aidiyet falan yok.

mourner
26.11.2012, 23:40
eskişehir avni akerde bizi eze eze 3-0 yenecek,oyuncuları taraftarımıza hiçbiryerde yapamadığı artisliği yapacak,eline aldığı çakmağı fırlatır gibi yapacak.. vay be ,trabzonspor ne hale gelmiş..bu kadar kolaymıydı avni akerde taraftara o hareketi yapmak,yenilgiden çok o hareketin yapılabilmesi üzdü beni...
ersun hoca da yönetimden intikamını aldı bu arada..

hodlu
Emerson son yıllarda yaptığımız ennn kötü transfer. Yahu yazık bu takımın parasına. Ne sol-bek,ne sağ-bek,ne sol açık ne de forvet alamadılar gitti. Transfer kepazeliğine kim imza atıyor öğrenemedik gitti...

hyasin61
hazır kadro diye yedin bitirdin kendini.hazır kadro falan değil, kendini afsanelere kaptırma.

bal gibi hazır kadro dünya 3.lüğü de dahil hep hazır kadrolar,büyük taktisyen oyunu okuma ve mudahale ustası mösyö güneş gösterdi hezimetlerini bu kadro ve ardında bir enkaz bırakarak ,kimse trabzondan buyuk degıl ama gunes'ın ısmı trabzonun onune gecmıstır , uzerınde trabzon apoletı olmasa coktan gonderılmısıtı ve eger kı buyuk adam oldudugunu dusunuyorsa bundan sonra varlıgı daha cok zarar verebılecegını dusunur ıstıfa ederdı

Sefaenes
26.11.2012, 23:41
baska takim olsa kriz toplandisi yapar ama bizimkiler umurunda degil acil toplandi yapilmali 13 haftanin bilancosu sorulmali neden formsuz olan halir emerson serkan durmadan oynuyor bu adamlarin özellikleri ney Emerson kac haftadir ben formsuzum diyor rakipler oradan geliyor ama bunu teknik!!!! ekip göremiyor. Halil 34 macta 1 tane sahane gol atar ondan sonra 33 maci yatarak gecirir yollayin gitsin Allah askina ben herzaman zekinin oynamasindan yanayim serkan gibi biri oyniyacagi yerde varsin zeki oynasin hata yapsin en azindan orta yapiyor serkan ne yapiyor onu bilen yazsin. orta sahamiz zaten yok

yavuzbaha
26.11.2012, 23:41
colman serkan adrian futbol oynamasını bilmiyor. boşuna yorum yapıyorsunuz bu takımda futbol oynması doğru dürüst adam yok.

çok küçük ayrıntılar macı bir izleseniz kafayı yememek elde değil.

örnek mi: yediğimiz golden önce 5-2 yakalıyorsun, futbolcu denen adam mümkün mertebe yerden ayağa garanti pasla kaleye ulaşırsın, ama benim topu bilmez futbolcum topu orta yapıyor, ben buna hayıflanırken es es geliyor 5-2 yerden cıkarıyor ve gol. işte futbol bu kadar ince ayrıntıda gizli. sonuc 0-3 yormayın kendinizi

kesinlikle haklsın...bizim hücümcular bir takımı 3 e1 ya da 4 e 2 felan yakalasın,yüzde 90 ınını bulaştırıyor

ibilek
26.11.2012, 23:42

yenilmek farklı bir şeydir, stadında ahlaksızları alkışlamak farklı bir şey.
bizim stadımızda o adamları alkışlamayı miden kaldırıyorsa yapacak bişi yok...

Vehbi Sancak
26.11.2012, 23:42
bende iyiki seyretmemişim
misafirim vardı, tuzla'da sarı kanat yedim (birşey anlamadım, mezgit gibisi yok)

bilen var mıdır?
küfüre sebebiyet vermeden dolayı hak doğar mı?
ben artık acaip söver oldum

arifberkay
26.11.2012, 23:43
Psikolojim bozuldu..3 yaşındaki kızım ne olduğunu şaşırdı..Sebep olanlar allahımdan bulsun..Evimiz cenaze evne dönmüş siz trilyonlarla oynayıp özür dileyin...hakkım varsa haram olsun burnunuzdan gelsin...

kudu_61
26.11.2012, 23:44
cech - alan - ve henry yazık ettin takıma şenol güneş lütfen git emersonb için baitan beri diyorum defansı 00000000 Allah binbir türlü...............çıkarın formaları utanmazlar

uzungöllü
Emerson son yıllarda yaptığımız ennn kötü transfer. Yahu yazık bu takımın parasına. Ne sol-bek,ne sağ-bek,ne sol açık ne de forvet alamadılar gitti. Transfer kepazeliğine kim imza atıyor öğrenemedik gitti...

bu takımda kötü oyuncular yok.. en temel sorun RUH ve MÜCADELE eksikliği...

takımda rekabet yok dolayısıyla oyuncular kadrolu memur misali !!!

şenol hoca artık takımı taşıyacak durumda değil bırakması lazım !!!

hikmet karaman bile bu kadro ile çok çok çok daha iyi işler yapar ...

özgür6161
Haftaiçi bir toplantı yapılır ve Şenol hoca 4 maç sonra devre arasında takımı bırakacağını açıklar.Yerine bir hoca ile anlaşılır(benim gönlümde vahid halilhodzic hoca var) ve gitmesi düşünülen oyuncular(vittek,cech,barış özbek,henrique,volkan ve belki alanzinho) ile yeni hoca haftaya bir toplantı yapar ve görüşür.Transfer edilecek futbolcular(düşünülen alper ve ozan gibi mesela) yeni hocayla istişare edilir.Tekrar bir güncelleme yapılır.En yakın olağan kongre de sadri başkan yönetim listesini yeniler ve genç dinamik bir (sadri şenerin bahsettiği yerimi almalı dediği) şahıs asbaşkanlığa getirilir.Benim aklıma gelen en iyi çıkar yolu bu şuanlık.

zahido
26.11.2012, 23:45
Fenerin şerefsizliği hariç konuşuyorum.

O şikelerin olduğu ligin 2. yarısında da zerre top oynamayan takım da bizim takım.
Birkaç istisna maç dışında top oynamadık.

Gene rahatım çünkü o zaman da yazıyorduk.

Yani elinde o kadro varken de futbol çok farklı değildi.

O takım her halükarda dağılacaktı. Ben iddia ediyorum, belli bir kalitenin üzerindeki oyuncuların Şenol Güneş ile uzun dönem çalışması çoook zor.

Sene 96 değil. O eski aidiyet falan yok.

30 kusur sene sampiyon olamamis bir takim..

Senin icin dunynin en iyi hocasi kim?

O gelseydi bile ligin ikinci yarisinda oynanilan futboldan daha iyisini oynatamazdi..

Medyasindan tut ta dibine kadar kadar ac kopekler var bu ulkede.. (burda kastim aykut kocamanlar sinan enginler gazeteciler vs.)

Ve iddaa ediyorum Senol Gunesin o seon topladigi puani birdaha hicbir teknik adam bu kulupte toplayamaz..

Bunuda yazdim buraya..

fteotdgs

Ortada calinan hakkimiz var, hala bekledigimiz, Insallah eninde sonunda seve seve gelecek getirileri, kazanclari var, "şikeci mevzusu da iyice sıktı", oyle mi? Bundan sonrasini okumadim zaten.

zaferyıldız
Hoca gitmeyecek o belli de , artık dip yapmissindir umarız hocam

He daha kötüsü yoktur dımı renkdaslar !

Düşününce urperiyorum ya, allah korusun

yavuzbaha
Aynen,eskisehir zamaninda sike yapmistir ama bu maci hakkiyla kazandilar.

Sike sike diye yirtinip duruyoruz ama ben tarafsiz gözle baksam bu aksam bizim takim da sike yapmis gibi oynadi derim.

Bana kalirsa eskisehiri hic alkislamadan bizimkiler hep bir agizdan yuhalamalari lazimdi,bizi eskisehir yenmedi biz kendi kendimize yenildik.

ben bunu hep söylüyorum,bir takımın şike yapması için 1 futbolcuyu ayarlasanız yeter...zaten şike işinde bir takımı kimse komple ayarlayamaz..1-2 kişiyle işler yapılır...devamlı eskişehire küfürler edildi,satılımışşehir vesaire denildi ve Eskişehirli olup Trabzonspor taraftarı olanlar da küstürüldü..

hodlu
26.11.2012, 23:46
Kahroluyorum. İçtiğim su bile zehir tadıyor. Kim sebep olduysa Allahın belası üstüne olsun.............

rebelking
26.11.2012, 23:47
Şenol hoca bu kadarda kötü bir hoca değil. Ama aklı tamamen şike sürecinde kaldı. Adam bırakmak istediğinde gitmeliydi. Bence futbolculardan ziyade şike sürecinden kalan hocası yönetimi başkanı hepsi gidip yeni yüzlerve heyecanla yola devam etmeliyiz. Hocanında dahada yıpranmasına gerek yok. En çok koyanda fener bu süreçten dahada güçlü çıktı bizse yerlerde sürünüyoruz.

Estragon
26.11.2012, 23:47
baska takim olsa kriz toplandisi yapar ama bizimkiler umurunda degil acil toplandi yapilmali 13 haftanin bilancosu sorulmali neden formsuz olan halir emerson serkan durmadan oynuyor bu adamlarin özellikleri ney Emerson kac haftadir ben formsuzum diyor rakipler oradan geliyor ama bunu teknik!!!! ekip göremiyor. Halil 34 macta 1 tane sahane gol atar ondan sonra 33 maci yatarak gecirir yollayin gitsin Allah askina ben herzaman zekinin oynamasindan yanayim serkan gibi biri oyniyacagi yerde varsin zeki oynasin hata yapsin en azindan orta yapiyor serkan ne yapiyor onu bilen yazsin. orta sahamiz zaten yok

Hakikaten doğru tespit. Trabzondaki arkadaşlar belki biliyordur. Şimdi takım bu yenilgiden sonra tesislere gidip bir kriz toplantısı yapıyor mu? Yani yapıyorsa da bunu basına yansıtmaları gerekir bence, şuan çok eleştirdiğimiz maçtaki taraftara da bir mesaj verilmiş olur. Bakın biz de rahat değiliz, uyumuyoruz çalışıyoruz diye.
Var mı bir kriz toplantısı, bilen var mı?

Mehmet Fatih Yavuz
26.11.2012, 23:48
30 kusur sene sampiyon olamamis bir takim..

Senin icin dunynin en iyi hocasi kim?

O gelseydi bile ligin ikinci yarisinda oynanilan futboldan daha iyisini oynatamazdi..

Medyasindan tut ta dibine kadar kadar ac kopekler var bu ulkede.. (burda kastim aykut kocamanlar sinan enginler gazeteciler vs.)

Ve iddaa ediyorum Senol Gunesin o seon topladigi puani birdaha hicbir teknik adam bu kulupte toplayamaz..

Bunuda yazdim buraya..

Dünyanın en iyi hocası diye birşey yok.
Elindeki takımı kapasitesinin üzerine çıkarıp takım oluşturan her hoca iyidir.

Şenol Güneşin böyle bir özelliği yok kusura bakmayın.

hodlu
26.11.2012, 23:48
Tekrar ediyorum Emerson ile sahaya çıkacağımıza 10 kişi çıkalım.Yahu yetti bu adamın kanadından yediğimiz goller. Birisi bu adamın üstündeki formayı çıkartsın....

Courage
26.11.2012, 23:50
Gerçekten tam bir skandal! Maç 0-3 olmuş hala daha satlımışşehir'in ardı arkası gelmeyen pozisyonlarını izledik.

Acil el atılmalı artık ne yapılır bilemem.(Hücum yapmayı unuttuk :confused:)

FC-ST-PAULI-61
26.11.2012, 23:51
fb,gs,bjk cok iyi Transferler yapacak devre arasinda.Isimiz cok zor.Bu Senol Günes devam ederse Bursada,Eskisehirde önümüzde bitirir Ligi.6.falan oluruz.

fteotdgs
26.11.2012, 23:52
Maci seyretmedim, ona ragmen bir yumru geldi oturdu bogrume resmen mac bittiginden beri. Nefes alamiyorum. Bu skor Senol Gunes'in icine nasil siniyor cok merak ediyorum. Sinmese simdiye coktan istifa ederdi. Takimda, oyunda en ufak bir isik yok, mehter marsi gibi bir hafta ileri iki hafta geri, bu mu Trabzonspor?

bordox
Tekrar ediyorum Emerson ile sahaya çıkacağımıza 10 kişi çıkalım.Yahu yetti bu adamın kanadından yediğimiz goller. Birisi bu adamın üstündeki formayı çıkartsın....

Celustka ve Cech varken elimizde her mevki fırdöndü misali dönüyor orda kazık var sanki.O adam maçlardan önce kesin bir kadeh bir şey alıyor bu kadar uyuşuk bir bek görmedim.

ahamitokutan
seneye Şenol hoca ile başlamak hataydı.Yorulmuş tükenmiş bi adam,bırakmalıydı.Şu anda en iyi tercih bizim takım için Tolunay olur.takımı hırsıyla toparlar ve en azından transfer yapmasını biliyor...

Erdal DİLEK
26.11.2012, 23:53
trt lube ayarın bizim macla alakalı twetene yayınlıyor, sizin şerefinizi . . .

armagan67
Yaşlı nine maçı terkettiğinde hiç mi utanmadı o tablonun sorumluları...

Berke6198
Kaya Çilingiroğlu bile yazıklar olsun demiş...

O zaten dünden hazır...

Oğuzhan
26.11.2012, 23:54
Ya Allah aşkına gol yiyince Bamba,Giray ve Onur'dan başka üzülen var mı surat ifadelerine bakın hele. Ayıptır yahu ayıp. Bamba ile Giray bütün maç mücadele etti, 3 kişilik koştular. Diğer heyecanını yitirmiş futbolcu benzeri yaratıklar da her kaptırdıkları top sonrası ellerini açıp izlediler adamların kontra ataklarını.

HH_52
26.11.2012, 23:54

Emersonu Şenol Güneş istedi. İmza atıldıktan sonra sağlık kontrolünden geçti Emerson. Hocaya bu çürük çıktı dediklerinde keşke imza attırmadan kontrolden geçirseydik dedi utanmadan....

Kimsenin atamadığı kazığı sağolsun hep Şenol Güneş atıyor vallahi...

Jaja bana uymaz diyen adam hep kazma getirdi takıma. Çöplüğe çevirdi sağolsun...

zaferyıldız
26.11.2012, 23:55
Takım yumuşak ,baskan yumuşak , taraftar yumuşak,futbolcular yumuşak , sehir yumuşak

Yanlış mı ?

Böyle bir maçta sahada duruma sinirlenip kırmızı kart gören oyuncunun kıymetini anladınız mı şimdi , o bir mac kaybettirir ama çok şey Katar ...

Böyle olmaz, hiç bir yere varamayız..

FC-ST-PAULI-61
26.11.2012, 23:55
Ahmet Cakar bjk,gs,fb falan degil Trabzon Taraftari benim Dönemimde en korkutucu iyi Taraftariydi dedi.
Sinan Enginde Atatürk Stadini dolduran tek Takim Ts dedi.Nerde o Günler Takim berbat Taraftar berbat,Hoca ayri bir Fiyasko.

hodlu
26.11.2012, 23:58
Sol kanada oyuncu alıyoruz, her maçın ama her maçın ilk 10 dakikasndan sonra sol ayaklı sol açık oyuncu gidiyor sağ kanatta çimleri dövüyor... Kusmaya başladım bu rezil filmi izlemekten....

ibilek
27.11.2012, 00:00
Sol kanada oyuncu alıyoruz, her maçın ama her maçın ilk 10 dakikasndan sonra sol ayaklı sol açık oyuncu gidiyor sağ kanatta çimleri dövüyor... Kusmaya başladım bu rezil filmi izlemekten....

bak işte anlamadığım taktiklerden biridir bu benim...rakiplerin değilde benim kafm karışıyor.

Cihan Ince
27.11.2012, 00:00
biliyorum konu ile ilgili degil..

Hatirliyorsaniz gecen hafta stadimizin mimari mete arata bir mektup yollamistim.. bugün bana vevap geldi.. birazdan yolladigi resimleri, kapasite ile ilgili cevaplari, tribünlerin sahaya nekadar yakin olusu, yüksekligi hersey hakkinda bilgi verdi hepsini birazdan yayinlayacagim.. üzüntü cok biliyorum, yarina brakmayi da düsündüm aslinda

zaferyıldız
27.11.2012, 00:01
Hoca bitti ya yapamıyor belli

Biz de koyün en yaşlısı diye hala namazı ona kildiriyoz

Böyle giderse cenazeyi de o kıldıracak

Aker

Giderken son bir kez dönüpte bakıyor sahaya, üzüldüm kadıncağıza.

gabriel omar
biliyorum konu ile ilgili degil..

Hatirliyorsaniz gecen hafta stadimizin mimari mete arata bir mektup yollamistim.. bugün bana vevap geldi.. birazdan yolladigi resimleri, kapasite ile ilgili cevaplari, tribünlerin sahaya nekadar yakin olusu, yüksekligi hersey hakkinda bilgi verdi hepsini birazdan yayinlayacagim.. üzüntü cok biliyorum, yarina brakmayi da düsündüm aslinda

Usta bence yarın atsan daha iyi olur.Şimdi milletin stat görecek hali yok,yarın paylaşta sakin kafayla görelim.Ziyan olmasın önemli bir paylaşım :)

bordox
27.11.2012, 00:02
Takım yumuşak ,baskan yumuşak , taraftar yumuşak,futbolcular yumuşak , sehir yumuşak

Yanlış mı ?

Böyle bir maçta sahada duruma sinirlenip kırmızı kart gören oyuncunun kıymetini anladınız mı şimdi , o bir mac kaybettirir ama çok şey Katar ...

Böyle olmaz, hiç bir yere varamayız..

Trabzon şehri bir garip,taraftar tek başına bir şeyler yapan,dedesi babası yaşındaki başkana saldırıyor,başkan torunu,oğlu yaşındaki Fatih Tekke'yi adam yerine koymuyor sonra böyle bir başı boşluk,Halil Altıntop kaptan olabiliyor bu takıma,bu kadar sahipsiz kalıyor takım.

Kimsenin kimseye ne saygısı ne sevgisi kalmamış sanki,bence insanları asıl öfkelendiren bu durum,kimse yarın birisi bu işi düzeltir biz de destek oluruz diyemiyor.
Bozuk para gibi harcıyoruz her şeyimizi.

HH_52
27.11.2012, 00:02
Hoca bitti ya yapamıyor belli

Biz de koyün en yaşlısı diye hala namazı ona kildiriyoz

Böyle giderse cenazeyi de o kıldıracak

:ok

zahido
27.11.2012, 00:04
Ben bu hocaya guveniyorum arkadas..

Hayati Trabzonsporla gecmis, sizin konusamayacaginiz duzeyde bilgisi ve adamligi var..

Ben Senol Gunese sonuna kadar destek veriyorum..

O, bu takimi eviricek ceviricek ve adam edicek, inaniyorum ben buna..

Allah yardimcisi olsun..

FC-ST-PAULI-61
27.11.2012, 00:05
Emersonu Şenol Güneş istedi. İmza atıldıktan sonra sağlık kontrolünden geçti Emerson. Hocaya bu çürük çıktı dediklerinde keşke imza attırmadan kontrolden geçirseydik dedi utanmadan....

Kimsenin atamadığı kazığı sağolsun hep Şenol Güneş atıyor vallahi...

Jaja bana uymaz diyen adam hep kazma getirdi takıma. Çöplüğe çevirdi sağolsun...
Senol Günes kovulmali artik veya Istifa etmeli.Genc,hirsli, basariya ac,kendini göstermek isteyen Hoca gelmeli Tolunay Kafkas gibi.

KAUNAS
27.11.2012, 00:08
emersona forma yüzü gösterilmemeli.bir oyuncu daha ne kadar kötü oynayabilir bilmiyorum.yenilen 3 golde de hataları var!!

stichus
Kriz neymis, neyin toplantisini istiyorsunuz?
Yahu rakip takima, onun taraftarina gerek yok, bu karamsar taraftar bizim takimi bitirmeye yeter!
Kendine gel arkadasim, evet cok kotu bir sekilde ve evimizde yenildik ama hepsi bu kadar!
Bu tabloya aglayan, kriz toplantisi isteyen gitsin bir doktora gorunsun!
Demek yedi haftada bir puan aldigimiz donemde ben birini vursam hakime anlatirdim yani ha!
İsler pek iyi degil, yarin idmana baklavayla gidelim diyen yok, anca akil verelim!
Akli da kime veriyorsun?
Yedi duvelle ugrasmis 82 puan toplamis, milli takimdayken itilmis kakilmis ama cizdigi cizgiyi gecebilen olmamis, ayaklarina kapanip gel demeseler cok daha iyi paralar gorecek adama!
Yahu senin isin hic ters gitmez mi!
Bir birak su takimi, soz bundan iyi olacagiz!

AYYILDIZ
Senol hoca madem kalacak o zaman 3-0 yenildigimiz Sivasspor macindan sonra o sezon basarili olan Ersun Yanal neden gonderildi acaba? 13 haftadir sabrediyoruz takimin yuruyecek hali yok.Ileriye yonelik tek bir olumlu hamle yok.

figirm
27.11.2012, 00:09
Maç boyunca kalecinin hatalı ve laubali pasıyla yakaladığın tek pozisyonu Halille atamamışsın,onun dışında tek pozisyonun yok,maçtan sonra tek özrün ilk golde Alperin eline gelen top(ki Marcus,kesinlikle elle oynama olmadığını,topun ele çarptığını söyledi). Karşındaki takım 2-0ken de 3-0ken de hiç kapanmamış,stoperleri ile bile gol aramış(ki bulmuş da).Bu maçın hiçbir mazereti yok.Tellonun direkten dönen topu ve son dakikadaki golde hakemin ofsayt kararı bariz. şekilde yanlış. Şanssızdık,iyi oynadık diyen arkadaşlara söyleyecek laf bulamıyorum.Bence tarihi bir farkdan kurtulduk,adamların beceriksizliği ve hakem sayesinde.
Bu kadronun adından başka birşeyi kalmamış,Alper alınırsa kimi kesecek diyen arkadaşlar da umarım maçı izlemişlerdir.Adam halı sahada oynar gibi rahat rahat takımını yönetti.

hodlu
27.11.2012, 00:09
Serdar Bali bu forumda sevilmiyor ama ben o adamı dinlerken kendimin deşarj olduğunu hissediyorum. Adam benim içimden geçenleri adam gibi basa basa söylüyor. Helal olsun onun gibi delikanlı Trabzonsporluya... Hakemlere de federasyona da giydiriyor....

fteotdgs
27.11.2012, 00:11
Bugune kadar kasa kasa idare ediyorduk (Senol Gunes'i israrla savunanlar icin soyluyorum, oyle ya aksi halde nesini savunuyorsunuz?), pozitif futbol adina birsey koyamasak da, yenilsek de, hic degilse fark yemiyorduk. E bugun o da basladi hayirlisi! ile. Daha neyi bekliyoruz? 3-0 yenildikten sonra 5-0, 5-0' dan sonra 10-0 yenilmeyi mi?

cihayan
27.11.2012, 00:11
Arkadaslar hakikaten mac bitiminde eskisehir alkislandi mi?

Eger alkislandiysa yuh olsun diyorum da baska bir sey demiyorum. Hakkimiz olan sampiyonlugu sike yaparak engelleyen bir camianin, sehrin takimini aradan iki yil gecmeden bile alkislayabiliyorsak zaten basimiza gelen tum bu belalari, bu durumu bin kere hakediyoruz demektir.

Sen kendi takimina kizarsin, kufuru basarsin amenna ama gidip o ..... alkislamak neyin nesi onu anlayamiyorum.

Sonra bir grup baskani yuhaliyor, uzerine falan yuruyorlar. Herhalde ayni kisiler basbakan geldiginde gidip ona kaskol falan takip yalakalik yapmayi marifet saniyor. Sadri Sener, Trabzonspor'un baskanidir. Seversin, sevmezsin, elestirirsin ayri ama onun sayginligi senin sayginligindir. Asil hirsizligi ortbas edenlere, guclerinden dolayi yalakalik, ama senin taraftari oldugun takimin baskanina kufur.

Bu takim bunca senedir bunca yildirma, ihanet, baski, haksizliga karsi nasil yok olmadi, kuculmedi, ikinci liglere falan dusmedi ona hayret ediyorum. Herhalde ayni sekilde istanbul karteli de bu soruyu soruyordur. Ne sehri takimina adamakilli sahip cikar, ne camiada birlik, beraberlik, ne yonetimde bir vizyon, ne siyasi, medyatik bir destek, yine de bir turlu nasil cokmez bu takim inanilir gibi degil. Bizi bir Nottingham Forest yapamadilar ya adamlarin ici gidiyor.

Berke6198
27.11.2012, 00:13

Evet gerçekten ben bile utandım ve üzüldüm o tablodan dolayı.

toksoy61
27.11.2012, 00:13
yönetimi protesto eden, ıslıklayan, şike yapan eskişehiri alkışlayanlar acaba hangi taraftar merak ediyorum. acaba şike ile şampiyonluk kaybedildiğindede böyle tepki verdiler mi? şu bir gerçek şike ile kaybettiğimiz o şampiyonluktan sonra TS nin bir daha toparlanamayacağını biliyordum. en az 5 sene böyle sürünürüz bence en az 10 sene. tarihi araştırın bakın.

TS şampiyonluğa anca 3-4 yıllık bir planlama sonucunda oynuyor, o kadroda bozulursa bir daha toparlanamıyor. maddi olarak altından kalkamıyor. birde buna beceriksiz yönetim, cahil taraftar, düşman bir tff, düşman bir ulusal basın, düşman hakemler eklenince sonuç ortada.

şunu bilelim bu yönetimi özelliklede sadri şeneri, şenol güneş i şikeciler istemiyor, şike dostu medya istemiyor, tff hiç istemiyor, başbakan istemiyor, siyaset istemiyor. bu yönetim büyük ihtimal gidecek akp ye yakın bir yönetim gelecek, şenol güneş zaten gidici. sonra şikenin üstü trabzon kanadındanda kapatılmış olacak, herşey eski haline dönecek. hepimiz mutlu olacağız...

fteotdgs
27.11.2012, 00:14
Arkadaslar hakikaten mac bitiminde eskisehir alkislandi mi?

Eger alkislandiysa yuh olsun diyorum da baska bir sey demiyorum. Hakkimiz olan sampiyonlugu sike yaparak engelleyen bir camianin, sehrin takimini aradan iki yil gecmeden bile alkislayabiliyorsak zaten basimiza gelen tum bu belalari, bu durumu bin kere hakediyoruz demektir.

Sen kendi takimina kizarsin, kufuru basarsin amenna ama gidip o ..... alkislamak neyin nesi onu anlayamiyorum.

Sonra bir grup baskani yuhaliyor, uzerine falan yuruyorlar. Herhalde ayni kisiler basbakan geldiginde gidip ona kaskol falan takip yalakalik yapmayi marifet saniyor. Sadri Sener, Trabzonspor'un baskanidir. Seversin, sevmezsin, elestirirsin ayri ama onun sayginligi senin sayginligindir. Asil hirsizligi ortbas edenlere, guclerinden dolayi yalakalik, ama senin taraftari oldugun takimin baskanina kufur.

Bu takim bunca senedir bunca yildirma, ihanet, baski, haksizliga karsi nasil yok olmadi, kuculmedi, ikinci liglere falan dusmedi ona hayret ediyorum. Herhalde ayni sekilde istanbul karteli de bu soruyu soruyordur. Ne sehri takimina adamakilli sahip cikar, ne camiada birlik, beraberlik, ne yonetimde bir vizyon, ne siyasi, medyatik bir destek, yine de bir turlu nasil cokmez bu takim inanilir gibi degil. Bizi bir Nottingham Forest yapamadilar ya adamlarin ici gidiyor.

Cok dogru. Tamamina katiliyorum.

hodlu
27.11.2012, 00:14
Maçtan sonra bu ruhsuzlara, giydikleri formanın tarihini-ağırlığını-büyüklüğünü anlatacak bir 'abi' lazım. Yahu neden alınmaz bu abi.Birisi söylesin çıksın açıklasın. Yetti artık, takım 2-0 yeniliyor sahada kendini parçalayan 1-2 oyuncu var gerisi saate bakıyor.Maç bitse de biryerlere kaçsak der gibi....

magnumm
27.11.2012, 00:15
trabzonspor için tek kurtuluş yolu istanbula taşınmaktır yok sittin sene biz şampiyon felan olamayız..stad felan yapıyoruzz ne gerek var bizim ergen taraftarımız yine saçma sapan davranacak topçusunu yuhlayacak sahaya ayakkabı atacak çekirdek yiyecek 2 dakka tezaurat yapmayacak..sövmeye sıra geldimi kendinden geçip 10 dakka sövecek..kombine satışı 3 bini zor bulacak giyilen formalar 10 sene önceki formalar olacak çoğu zatn forma felan giymeyecek..anlayaçağınız bu şehre bu takım çok..

cihayan
27.11.2012, 00:16
Senol Günes kovulmali artik veya Istifa etmeli.Genc,hirsli, basariya ac,kendini göstermek isteyen Hoca gelmeli Tolunay Kafkas gibi.

Senol Gunes kovulmali lafi ayiptir. 21 yasindaki bir gence yakismaz boyle bir ifade kullanmak. Gitmeli dersin, istifa etmeli falan, ne dersen de ama kovulmali lafi agir olmus, ayip olmus.

alper*
27.11.2012, 00:16
Servet'in attığı golü az önce izledikten sonra laptopu camdan attım mobilden yazıyorum.

brushfield
27.11.2012, 00:18
trabzonspor için tek kurtuluş yolu istanbula taşınmaktır yok sittin sene biz şampiyon felan olamayız..stad felan yapıyoruzz ne gerek var bizim ergen taraftarımız yine saçma sapan davranacak topçusunu yuhlayacak sahaya ayakkabı atacak çekirdek yiyecek 2 dakka tezaurat yapmayacak..sövmeye sıra geldimi kendinden geçip 10 dakka sövecek..kombine satışı 3 bini zor bulacak giyilen formalar 10 sene önceki formalar olacak çoğu zatn forma felan giymeyecek..anlayaçağınız bu şehre bu takım çok..

İyi güzel demişsin de İstanbul'daki taraftarımız İstanbul'da nasıl bir aydınlanma yaşadı ki bu saydığın kötü özelliklerden arındı.

hodlu
27.11.2012, 00:20
Her takım şampiyon olur çünkü her takım adam gibi transfer yapar. Her takım şampiyon olur çünkü her takımın gerçek sevdalısı yöneticisi ve başkanı olur. Ama Trabzonspor şampiyon olamaz kardeşim. Bu kadar aynı yanlış bilmeyerek yapılmaz, aynı hata üst üste yapılıyorsa bu ya zeka özürlülüğüdür ya da ihanettir...

cihayan
27.11.2012, 00:21
yönetimi protesto eden, ıslıklayan, şike yapan eskişehiri alkışlayanlar acaba hangi taraftar merak ediyorum. acaba şike ile şampiyonluk kaybedildiğindede böyle tepki verdiler mi? şu bir gerçek şike ile kaybettiğimiz o şampiyonluktan sonra TS nin bir daha toparlanamayacağını biliyordum. en az 5 sene böyle sürünürüz bence en az 10 sene. tarihi araştırın bakın.

TS şampiyonluğa anca 3-4 yıllık bir planlama sonucunda oynuyor, o kadroda bozulursa bir daha toparlanamıyor. maddi olarak altından kalkamıyor. birde buna beceriksiz yönetim, cahil taraftar, düşman bir tff, düşman bir ulusal basın, düşman hakemler eklenince sonuç ortada.

şunu bilelim bu yönetimi özelliklede sadri şeneri, şenol güneş i şikeciler istemiyor, şike dostu medya istemiyor, tff hiç istemiyor, başbakan istemiyor, siyaset istemiyor. bu yönetim büyük ihtimal gidecek akp ye yakın bir yönetim gelecek, şenol güneş zaten gidici. sonra şikenin üstü trabzon kanadındanda kapatılmış olacak, herşey eski haline dönecek. hepimiz mutlu olacağız...

Kotu bir senaryo ama bana da oyle geliyor ki tezgahlanan bu. Trabzondaki tribun gruplarinin en onemlilerinin her firsatta Sadri Sener'e saldirmayi gorev bilip, basbakana yalakaliklari da zaten bu planin disariya en basit yansimasi

Canberk
27.11.2012, 00:22
Servet'in attığı golü az önce izledikten sonra laptopu camdan attım mobilden yazıyorum.

Ben canlı izledim bide beni düşün

alper*
27.11.2012, 00:24

:):)

Bu arada Şenol Hoca

Duran top pozisyonu sonrasında rakibin elle aldığını düşünürken, oyuncularımız bu konuda tartışırken kontrataktan golü yedik. Bu gol oyunun kopmasına neden oldu.

demiş.

Demek bize yemeden 1 gol atan herkes bizi yenebilir.

Mete DORUK
27.11.2012, 00:24
Spiker: Kariyer Golünü atıyor servet....
Bana bir Allah'ın kulu bu maçı kaybetmemzi,özelliklede servetin slolom yaparak((stoper oldugunu hatırlatayım)) gelip golünü atmasını acıklayamaz. Senol hocaya saygım sonsuz ama takıma artık zarar veriyor.
Halil'i, Serkan'ı ve Emerson'u alıp kenarda dinlenmeli biraz...

fteotdgs
27.11.2012, 00:26

Buyuk kaza atlatmissiniz :) Ben olayi ogrendigimde sinirden kendi kendimi opmeye calistim herkesin ortasinda. Daha hala seyretmeye cesaretim yok. :)

Murat'
27.11.2012, 00:28
Spiker: Kariyer Golünü atıyor servet....
Bana bir Allah'ın kulu bu maçı kaybetmemzi,özelliklede servetin slolom yaparak((stoper oldugunu hatırlatayım)) gelip golünü atmasını acıklayamaz. Senol hocaya saygım sonsuz ama takıma artık zarar veriyor.
Halil'i, Serkan'ı ve Emerson'u alıp kenarda dinlenmeli biraz...

Herkes de bize atıyor bu golleri, geçen sene de Deniz Barış atmıştı içerdeki Antalyaspor maçında.

hodlu
27.11.2012, 00:29
Gelir gelmez Gökdeniz'i satanlar,Fatih Tekke'yi defalarca veto edenler,Milyonlarca avro verlip alınan oyuncuları rakiplerine bedava verenler,61 numaraları alacağız diye gelip takımı Birleşmiş Milletler Konseyine döndürenler,hakemlere bir maçın arkasından bile iki cümle konuşamayan acizler; kimi nasıl yönettiğini zannediyor. Kimsiniz kardeşim siz. Hiçmi içiniz sızlamaz sizin. Yazıklar olsun sizlere ki Trabzonspor sayesinde kimlik sahibi oldunuz ancak Trabzonspor'a hep ama hep ihanet ettiniz....

Doğan BULAT
Yazıklar olsun.. Sizi desteklemeye gelen 70 küsür yaşındaki ninemizin bile boynunu büktünüz ya daha ne diyelim ki size? Adam olan o görüntüyü görünce futbolculuğundan utanır:mad:

erdo6
Arkadaşlar ben emerson gibi bitik bir futbolcuya naıl tahammül edildiğini anlamış değilim yazık bütün gollorde emesonun hatası var bu adamın derhal kadro dışı bırakılması

celuskayı sol bek oynatsa bin kat daha iyui sonuç alır takım bitmiş bu sezon takım için yapacak bir şey yok inşallah çok kötü bir yerde bitirmeyiz

emerson derhal gönderilmeli

Mehmet Fatih Silik
27.11.2012, 00:31
Aramizda Avni Aker'de taraftarlarin yaptigini sahiplenip kabullenenlere...zerre utanc duymayanlara...

Yöneticilerden ricam mesajin silinmemesi...

http://a1211.hizliresim.com/13/v/gb5hk.jpg

Murat'
27.11.2012, 00:33
Arkadaşlar ben emerson gibi bitik bir futbolcuya naıl tahammül edildiğini anlamış değilim yazık bütün gollorde emesonun hatası var bu adamın derhal kadro dışı bırakılması

celuskayı sol bek oynatsa bin kat daha iyui sonuç alır takım bitmiş bu sezon takım için yapacak bir şey yok inşallah çok kötü bir yerde bitirmeyiz

Sadece bonservisine 4 milyon lira vermişssin nasıl göndereceksin ki.

Bizim 10 küsür milyonluk adamları tribünde bile göremedik nedense.Bu Henrique yaşıyor mu acaba.

SensitiveLord61
İlk golde colmanın önüne geçen serkanı öldüresim geldi .

Doğan BULAT

abi senin soyadın Kapucu'mu? :)

Mete DORUK
27.11.2012, 00:34
Herkes de bize atıyor bu golleri, geçen sene de Deniz Barış atmıştı içerdeki Antalyaspor maçında.

Örnek coook: Samsunsporlu bi oyuncuda jenerk bir gol atmıştı... Hepsi bize oluyor harbiden. Hatırladıkca cıldırıyorum... Servet ulan servet bu ya. Herkesin bildiği kazma servet. Adam messi gibi ortasahadan geldi calımladı calımladı attı.
Pique'nın dahi böyle golu yok... YAzıklar olsun yaa.. Kadro yeterli diyenlere......................................... ...:alkış:

Armağan Dere
27.11.2012, 00:34
Şike diye diye uyuttular bizi.
2 yıldır ne yaptın olum diye sorarlar adama.

cihayan
27.11.2012, 00:35

Bu dedigin olmaz. Dedigin olursa Trabzonspor bir Istanbul takimi olur. Trabzonspor, Trabzon ilinin takimidir, koku oradadir, varligi oradadir. Bu oneri biraz fantazi oluyor. Aslinda biraz degil tam fantazi. Ama olsa hakikaten bence de bir kac gomlek ustu bir takim oluruz. Neyse ama olmaz.

Sonucta hicbir sey de cabuk degismiyor. Trabzon sehri bircok alanda hakettigi ilgiyi gorememis bir sehir. Devletine de sorun cikarmadigindan, boyle kendi kabugunda donup durmus. Sehrin kendi ekonomik-sosyal sorunlari, profili sonucta stada da yansiyor. Bu degisir mi, ben acikcasi oldukca karamsarim. Hele bugun kendi baskanina saldiran, kufur eden, uckurus rant saglayabilecegi siyasi guce yalakalik etmek icin firsat kollayan, onurunu, serefini satip senin hakkini engelleyen camianin, sehrin takimini alkislayanlari gordukce durumun cok daha kotuye gittigine inaniyorum. Ama herhalde bu da bir surec, biraz daha dibe dogru gidecegiz galiba...

hodlu
27.11.2012, 00:36
Celustka bu takımda oynamıyorsa ben kurulan kadronun adil olduğuna inanmıyorum.Celustka sağ-sol bek ya da stoper mevkiilerin birinde gözlerini kapayarak bu oynayanlardan daha iyi oynar...
Serkanı antrenmanlarda kendisine trip yaptığı için tekrar oynatan hocamıza yazıklar olsun diyorum.
Emre ile en zor deplasmanda ilk 11 başlıyorsun ama bu gece yedek başlatıyorsun sonra sıkışınca 45'te tekrar sarılıyorsun...
Yapma hocam gel inat etme, bu formaya terini akıtmış efsane oyunculardan 2-3 tanesini al yanına artık...

artvints
27.11.2012, 00:37

burda akıntıya karşı kürek çekmeye çalışıyoruz.resmen infial oluştu.bunun sebebleri sosyolojik, derinlerde yani.insanlar mutlu değil, ve bunun semeresini biz çekiyoruz, bu kadar öfkeye hiç gerek yok.ayrıca taraftar da sorumluluk almalı.takım kötü günler geçiriyo, taraftarda yangına körükle gidiyo.bunun hiç bi faydası olmadığını göremeyecek kadar kör olmuşuz.takım yenilince olan yine bize oluyo.bi 90 dakika destek vermek çok mu zor yani.

arifberkay
27.11.2012, 00:37
bu halile kaptanlik verip 90 dk sahada tutan zihniyet milyonlarca sevdaliya resmen kufretmistir

arifberkay
27.11.2012, 00:43
haksizlik yapilan ersun hocanin baskani ve hocayi futbolla tokatladi

Mete DORUK
27.11.2012, 00:46
Nedense maçlardan önce şu mansetle baslayan duruma hep yeniliyoruz: " X takımın Trabzonspora karsı Ts'nın evinde hiç galibiyeti yok. Bu mactan öncede denildi ve ben acıkcası maglubiyet bekliyordum ama hala söylüyorum : Servetin o golü atmasını bana KİMSE acıklayamaz.

Armağan Dere
27.11.2012, 00:46
servetin golünü örnek gösterip 21 aralıkta kıyamet kopacağına harbiden inananlar olmuş, ben ne diyeyim

kepaze olduk

sen fenerbahçelimisin
maksadın ne kardeşim
aklınca dalga mı geçiyorsun

alper*
27.11.2012, 00:47
Fırsatım olsa 15 yaşıma geri dönüp okuma işini bırakır her şeyimi futbola verirdim.

Şu anki dkadroyu görünce hayallerimin takımında oynama şansım varmış diyorum :)

kürşat şen
27.11.2012, 00:47
eskişehiri statyumda alkışladım bir dakikada pişman olmadım..
o tepki bizim milyonluk eş....lere.
tabi anlayana..
o halil takozuda servetin golünden sonra bıraksın gitsin anasının yanına..
tayfun corayla dalga geçen tayfada az utansın bu maçtan sonra..

yavuzbaha
27.11.2012, 00:48
Halil altıntop resmen tek devrelik oyuncu...bundesliga da niye tutnamadığı aşikar

Mete DORUK
27.11.2012, 00:49
Tek acıdıgım Onur KIVRAK...
Adama yeminle yazık oluyor. Haketmiyor o golleri yemeyi. En az gol yiyen kaleci olmayı bu PİS Ligte en cok o hakediyor. Ancak bu takımda cok zor. Bamba'nında Afrika Kupasına gidecegini düşünürsek........ Kahroluyorum...

Uğur Ö.
27.11.2012, 00:51
Yeni bir heyecan lazım.Ne yönetimde , ne hocada , ne taraftarda heyecan kaldı.Ya yönetim , ya hoca birşeyler değişsin.Bari bir umudumuz olur.Böyle mal gibi saçma sapan ne oynadığı anlaşılmayan takımı izlemek çok yaralıyor bizi.

kürşat şen
27.11.2012, 00:52
basit bir formül..
frankfurt halil ile küme düştü..
frankfurt halili kovdu..
frankfurt bundesligaya yükseldi..
frankfurt şimdi bundesligada en iyi sezonunu geçiriyor..
tayfun cora başlığında tayfunla dalga geçin siz.

cenk52
27.11.2012, 00:52
Acilen Mustafa Akçay gelmeli yoksa bu gidişle Sadri Başkanın da sonu iyi olmayacak...

yavuzbaha
27.11.2012, 00:53
Tek acıdıgım Onur KIVRAK...
Adama yeminle yazık oluyor. Haketmiyor o golleri yemeyi. En az gol yiyen kaleci olmayı bu PİS Ligte en cok o hakediyor. Ancak bu takımda cok zor. Bamba'nında Afrika Kupasına gidecegini düşünürsek........ Kahroluyorum...

bu maç için konuşursak Onur da gününde değildi...

yorumsuz6117
27.11.2012, 00:57
https://twitter.com/SadriPasa

Mete DORUK
27.11.2012, 00:57
bu maç için konuşursak Onur da gününde değildi...

Onur Ne yapsın Allah Askına.... Diğer sahıslarda Onur kadar hırslı olsa(Bamba,Giray hariç) su an bu durumda olmazdık...

yavuzbaha
27.11.2012, 00:58
Ordu bize sürekli küfür etti 61 de gol geldi...biz eskişehir e hakareti abarttık 26 da gol attılar,üstüne de yıllar yılı unutulmıycak ve sürekli konuşulacak bir gol attılar...metafiziğe inancım sonsuzdur,bu dünyada inandığım önemli bir şey vardır

Kula bela gelmez, Hak yazmayinca

Hak bela yazmaz, kul azmayinca

Hak kulundan intikami, kul ile alir

Din irfan bilmeyen, bunu kul etti sanir

yavuzbaha
27.11.2012, 01:00
Onur Ne yapsın Allah Askına.... Diğer sahıslarda Onur kadar hırslı olsa(Bamba,Giray hariç) su an bu durumda olmazdık...

Onur iyi bir kaleci ama bence bu maç iyi değildi...ne yapsın ne demek 4 gol yedi...yemiycek aga...3 ncü golde önceden sezip geri adım atmalıydı,Servet sağa meyletti ,yapacağı vuruş belli...bakın yan toplarda da Onur önde duruyor,her zaman ceza yazmıyor rakip

gabriel omar
27.11.2012, 01:01
Neyse boşverin en azından takım dibe vurdu bundan kötü olamaz bu takım.Belki utanıp kendilerine gelirler.

Ama Sadri Şenere saldıran o taraftara yazıklar olsun,tabi taraftar denmez böylesine ya neyse.

Mete DORUK
27.11.2012, 01:13
Onur iyi bir kaleci ama bence bu maç iyi değildi...ne yapsın ne demek 4 gol yedi...yemiycek aga...3 ncü golde önceden sezip geri adım atmalıydı,Servet sağa meyletti ,yapacağı vuruş belli...bakın yan toplarda da Onur önde duruyor,her zaman ceza yazmıyor rakip

Ya yemeyecegimi var. Kaleci gol yemeyecekse savunma olayı olmasın herkes ilerde dursun o zaman. Onurun hatası yoktu gollerde. Ayrıca Serveti tanıyan herhangibir kaleci,oyuncu farketmez Servetin o hareketleri yapıp O vurusu gerçeklestiremeyecek birisi oldugunu bilir. Adama cık bidaha yap de, ömür billah yapamaz.

Oğuzhan
27.11.2012, 01:14
Bamba,Giray ve Onur. Bu üçlü dışındaki ruhsuzlara diyecek tek bir kelime bulamıyorum. Bu adamlar sahada maçı istiyorlar, diğerleri ise maç bitsin de eve gidelim havasındalar. Tamam hoca kötü sistem bunların hepsi doğru ama sahada ruhsuzluk yapan bazı adamlar da çok fazla göze batmaya başladı.

Galatasaray'ın geçen sene yaptığı gibi sıfırdan nasıl Barış Özbek, Mustafa Sarp falan kovdular sıfır kadro kurdular biz de 5-6 tane oyuncu dışında yeni takım kurmak zorundayız. Ruh, istek hiçbir şey kalmamış bunlarda.

yavuzbaha
27.11.2012, 01:15
Saatte 2 km hızla koşan Servet'i durduramayan bir takım..adı Trabzonspor ...Twitter den alıntı

Mete DORUK
27.11.2012, 01:17
Neyse boşverin en azından takım dibe vurdu bundan kötü olamaz bu takım.Belki utanıp kendilerine gelirler.

Ama Sadri Şenere saldıran o taraftara yazıklar olsun,tabi taraftar denmez böylesine ya neyse.

Bu maçla Sadri ŞENER'i bağdaştırmak yanlış. Tamam,neden kadro bu dersin ama geçmiş olsun yani 18 hafta boyunca her defasında diyemezsin ki bunu. desende kar etmez artık. Senol Hocaya saygım sonsuz ama OLMUYOR abi. Artık zarar veriyor. Bence bırakması gerek. Oyuncularla arası iyi değilmidir nedir? Yahu 13 hafta gecmiş... Ben 1 tane zevkli maç izleyemedim.

Ahmet Öztürk
27.11.2012, 01:18
Hala çıkmadı mı bi "Takım İstanbul'a taşınsın" diyen :) Hayret :))

Mete DORUK
27.11.2012, 01:20
Bamba,Giray ve Onur. Bu üçlü dışındaki ruhsuzlara diyecek tek bir kelime bulamıyorum. Bu adamlar sahada maçı istiyorlar, diğerleri ise maç bitsin de eve gidelim havasındalar. Tamam hoca kötü sistem bunların hepsi doğru ama sahada ruhsuzluk yapan bazı adamlar da çok fazla göze batmaya başladı.

Galatasaray'ın geçen sene yaptığı gibi sıfırdan nasıl Barış Özbek, Mustafa Sarp falan kovdular sıfır kadro kurdular biz de 5-6 tane oyuncu dışında yeni takım kurmak zorundayız. Ruh, istek hiçbir şey kalmamış bunlarda.
Evet dogruda... Yeter artık hersene yeni kadro kurup duruyoruz. Ben bi degişiklik göremiyorum... Demekki sıkıntı buradan baslıyor.

"Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır" dedi Einstein.(Aptallık mecazi anlamda) Bizimkide bu misal.

yavuzbaha
27.11.2012, 01:20
Bu maçla Sadri ŞENER'i bağdaştırmak yanlış. Tamam,neden kadro bu dersin ama geçmiş olsun yani 18 hafta boyunca her defasında diyemezsin ki bunu. desende kar etmez artık. Senol Hocaya saygım sonsuz ama OLMUYOR abi. Artık zarar veriyor. Bence bırakması gerek. Oyuncularla arası iyi değilmidir nedir? Yahu 13 hafta gecmiş... Ben 1 tane zevkli maç izleyemedim.

Şenol hoca oyuncularla arasına mesafe mi koyuyor,babacan mı değil ne bilinmez ama en dandik hocaların bile oyuncuları vardır,gittikleri takıma peşinden giderler ya da ne biliyim futbolcu havuzları vardır,bizim hoca da bu hiç yok...bence Şenol hocanın hocalık jübilesi yapması lazım,ben şahsen kendisini kulüpte başkan olarak görmeyi isterim

Erdal DİLEK
27.11.2012, 01:21
klavuzu karga olanın burnu boktan cıkmazmış, aslında hata bizde seranomi yapılırken baktın kaptan halil kalk git ne seyrediyon ne olacağı belli. .

zx61
27.11.2012, 01:22
Uyku tutmuyor yeminle..yenilgiden çok yan faktörler korkutuyo beni..taraftarın rezilliği(bazı taraftarın) futbolcularn ruhsuzlugu,yönetimin olanları hic takmamasi ve en kötüsü belkide dolaylı da olsa bu halde olmamıza neden olan seref yoksunu bir takımin alkislanması..bence kesinlikle takım istanbula taşınmalı bunu ankaralı olarak söylüyorum..

gabriel omar
27.11.2012, 01:24

Ben zaten bu durumdan Sadri Şenere pek kabahat bulmuyorum ki.Belki daha iyi bir takım kurulabilirdi ama bu kurulan takımda bu kadar kötü oynamayı hak etmiyor .

Bu takımın hakkını iyi kötü bir şekilde tek başına her mercide aramaya kalkışan bir adama bu muamele reva görülemez ,bunu yapanda taraftar olamaz kimse kusura bakmasın.Her şeyi geçtim 60 yaşında dizinden sakatlanmış elinde bastonla oraya gelen herhangi adama saldırmak bile ayıptır ya.