PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Eskişehirspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

Mehmet Fatih Yavuz
27.11.2012, 13:15
O zaman isini bilmiyor oyunculari kadroya koyup sahaya sürmek kolay..
Onlara iyi bir taktik ve sistem göstermen lazim faydalanmak icin..
Verilen taktikle ve oynatilan sistemle mac kazanirsin..

Bunu FM oynayan herkes yapıyor zaten.
Kadroyu kurmaktır aslolan.

Kendine ait bir sistemin vardır. O sisteme göre isimler belirler, istersin yönetimden.

Ama yok hoca o işlere karışmazmış. Vay be.
İşin ne o zaman????
Git hemşerim o vakit. O işlere karışmayacak adamın ne işi var orada?

legorakiss
27.11.2012, 13:15
şenol güneş beklentim: sonerin emrenin zekinin yasinin olcanın onurun sürekli oynatılması. yedek kulübesinde gelişemez bu adamlar. serkanla kazanacağıma zeki ile yenileyim zokora ile kazanacağıma soner ile yenileyim. ama çıkıp aslanlar gibi mücadele etsinler.

sadri şenerden bi beklentim yok Allah ıslah etsin başka ne diyeyim...

legorakiss
27.11.2012, 13:20
Devre arası bu eldekilerden farklı oyuncu bulabilirler mi? sence

Bence zor dostum zor

onun yalanı zaten hazır her dönemin olduğu gibi. sadri şener böyle bir gelenek getirdi takıma. kimse devre arası oyuncu satmıyor, satanda çok pahalıya satıyor, yazın ise oyuncunun karısı şehri beğenmiyor ve çocuğu için okul yok.

tarsus
27.11.2012, 13:21
Halil,serkan ve emerson elden cikarilincaya kadar turkiye kupasinda skor garantilendikten sonra oyuna dahil edilecek oyunculardir.zeki ve celustka defansa monte edilmeli,ilerde kesinlikle cift forvete donmeliyiz

arifberkay
27.11.2012, 13:23
Turkcell bile dalga geçiyor....Yolladığı mesajda servet çetin in messi golünü cepten izleyin diyor....yazıklar olsun bizi bu hallere koyanlara cebine milyon eurolar koyanlara

farozlufatih61
27.11.2012, 13:27
Halil,serkan ve emerson elden cikarilincaya kadar turkiye kupasinda skor garantilendikten sonra oyuna dahil edilecek oyunculardir.zeki ve celustka defansa monte edilmeli,ilerde kesinlikle cift forvete donmeliyiz

Dostum yaza yaza 3 tanemi andaval buldun bu kadroda bamba bir bomba kimse toz kondurmuyor bu anguta ben ONURUN yerinde olsam vallahide billahide bu bambaya tekme tokat girerim bu ne acemiliktir ne salaklıktır topu uzaklaştıracağım diye rakibin önüne atıp pozisyon yokken pozisyon armağan etmesi beni deli ediyor ALLAH ONURUMA sabır versin bu andavallar yüzünden çırpınsa ne olur

Punisher-61
27.11.2012, 13:27
Önce topcular teker teker gitti.. Bence senol günesinde bu durumda sucu vardi

Ve simdi futbolcular gitmiyor sanki senol günesin gitmesi icin ugrasiyorlar...

Travelair
27.11.2012, 13:33
4-2-3-1 sistemi de değişmeli. Bu kadar sorumsuz ve yetersiz oynayan bir kadro 4-2-3-1'i kaldıramaz

gökçay61
27.11.2012, 13:34
4-2-3-1 sistemi de değişmeli. Bu kadar sorumsuz ve yetersiz oynayan bir kadro 4-2-3-1'i kaldıramaz

bu kadro bu hocayla 5-5-5 sistemini bile kaldıramaz. kimse ne yaptığını bilmiyor ki. taktik yok istek yok hırs yok beceri yok. yok oğlu yok. takım bitmiş hoca bitmiş heyecan kalmamış..

leviathan_-1461
27.11.2012, 13:40
Takımı yuhlayan şikeci köpekleri alkışlayan maç sonuda servet takımı buraya getir diye bagıran yavşaklara inat her maç tribünde ölene kadarda peşindeyim TRABZONSPORUM. Ulan neyin kafasındasınızda o şikecileri aklışlıyonuz anlamak mümküm degil bu arada 50 100 metre mesafeden maça gitmeyipte gelip orada burada takımı eleştirenide ALLLAHA havale ediyorum.bu takım (futbolcu ve teknik kadroyu demiyorum)bu şehire 5 gömlek fazla gelir trabzonda yaşayan ve burada yaşayacak biri olarak ...

Taraftarımızın ne kadar yavşak olduğu daha önce onlarca kez kanıtlanmıştı zaten..

farozlufatih61
27.11.2012, 13:42
hep yazdım yine yazıyorum….
en büyük transfer “şenol karanlık” denen adamı tazminatına bakmadan trabzon sınırlarından dışarı çıkarmaktır…
o da yüzsüzlük edip te gelsin parasını istesin….
siz de ey yönetim tazminat parasını yüzüne çarpın, yeter ki defolup gitsin “Şenol Karanlık”…

İçi yanmış bu durumu hazmedemeyen bir taraftarın sözleri bunlar bir başka siteden aldım

ne dersiniz haksız mı?

Bence yerden göğe kadar haklı

ALLAH sabır versin bizim taraftara

samway
27.11.2012, 13:43
bu takım sezon boyunca bır macta cok ıyıydı dıyenınız var mı ? yok !!!

son zamanların en rezalet takımı

hasan huseyın olsa bu kadar olur muydu onu bıle tartısırız

derhal tolunay hoca başa gelmelı 1461 den adamlar monte edılmelı yabancılara elveda denmelı

İskender YILMAZ
27.11.2012, 13:44
İtin köpeğin maskarası olduk. Zerre güvenmiyorum bu takıma. Şenol Güneş gitmeden ruh geri gelmez ve asla 'takım' olamayız. Şanlıurfaspor'dan bile korkuyorum ne yalan söyleyeyim.

samway
27.11.2012, 13:47
ersun yanal > senol gunes

Travelair
27.11.2012, 13:48
Bu alkışlayanlar TG grubu mu?

samway
27.11.2012, 13:50
bıde seyırcıye sozum var bırkac grubun yırtınması ıle bırsey olmuyo oyle bır pozısyon oluyo sarı kartlık tepkı vermek yok ugultu yok hakemı baskı altına almak yok noldu ılk golu el yuzunden yedık orda agır bır ugultu gurultu kopsa hakem el vermek zorunda kalcaktı ...

gercı bunlarda ısın latifesi işte !!!

14cell61
27.11.2012, 13:50
olcan varsa sol bek ayvayı yemiştir.bunu bilin

tarsus
27.11.2012, 13:51
Bu takimla eksik olan trabzonspor ruhudur.eskiden trabzon deplasmani basta istanbul kizkardeslerne olmak uzere cehennem azabiydi simdi noldu cekirdeklerin bol bol yendigi rakip senin kupani calan sikevilrrden olsada alkisla desteklendigi,kendi takimini yuhladigin seyircinin rezalet oldugu bir deplasman olduk.kendi evinde basarili olamayan takimlarin dort gozle gelmeyi gekledikleri bir deplasman hemde!bu sucun cezasi kime kesilecekse kesilsin ve biran once bu takim duzelsin

katre-i.matem
27.11.2012, 13:51
ıyı basladıgımız macta kahreden o kadar cok sey oldu kı.. cok guvendıgımız bamba nın tel tel dokulmesı bıle koymuyor hıc bırsey koymuyor ama o adi takımı alkıslayan kendı topcusunu ıslıklayan frıkıkte tempo tutan kendısıne artıstlık yapan futbolcuyu sıneye cekıp ofsayt olan golde goool diye bagıran mac sonu o serefsızlerı trıbune cagıran onlardan daha serefsız ınsan musvettelerı fener macında sikecilerin formasını gıyıp stada bıle gıder.. sizin neyinize be trabzonspor sımdı herkes ahkam kesecek ama kesın sesınızı cenenızı kapatın basınızı onunuze egin.

14cell61
27.11.2012, 13:52
halil sağ acıksa sağ bek ayvayı yemiştir bunu bilin

14cell61
27.11.2012, 13:53
soner orta sahanın gerisindeyse savunma komple ayvayı yemiştir bunu bilin

14cell61
27.11.2012, 13:54
emerson sayısız bindirme yaptı olcan bir kere adama atmadı emerson değil dünyanın en iyi sol beki gelsin olcanla oynayamaz

Oruç
27.11.2012, 13:55
Ayva mevsimi geldi herhalde.

:)

14cell61
27.11.2012, 13:56
kanatların orta değilde içeri girme hastasıysa janko sana fazla gelir

arifberkay
27.11.2012, 13:56
Onur un yerinde olsam 1 dk durmam

Travelair
27.11.2012, 13:57
Aralık'ta kongre var. Yine pis işler dönüyor gibime geliyor

Kader KORELİ
27.11.2012, 14:00

Olacağı da o zaten. Yakında Burak'da olduğu gibi parasını verir alır birileri Onur'u.

Bud Spencer
27.11.2012, 14:01
Penalti verilmiyor faul calinmiyor adam eliyle topu alip gol attiriyor bizim topcular biraz bile tepki gostermiyor hakeme

Cünki kazanma istegi minimumlarda hirs yok ruh sifir

Turan AKYILDIZ
27.11.2012, 14:03
yukarıdaki haberler sanırım biraz ipucu veriyor...

kardeŞ İŞteyİm aÇmiyo lİnklerİ burdan...umarim kÖtÜ haberler deĞİldİr yoksam yandik bİz eĞer doĞruysa...allah sonumuzu hayr etsİn...cefa Çeken hep bİz taraftarlar...yemİn ederİm evde ne hanim ne Çocuk durmak İstİyor daha takimimizin maÇlari olduĞunda..birakin hanimi Çocuklari akrabalar bİle daha gelmİyo maÇ İzlemeye..o kadar kendİmden geÇİyorum kİ tv İyİ dayaniyor yumruklarima..elİmde ne varsa atip kiriyorum gÖzÜm dÖnÜyor nevrİm ŞaŞiyor kİmseyİ gÖrmez oluyorum maÇ İzlerken son zamanlarda...takimimizin bu vurdumduymaz oyununu gÖrdÜkÇe Çildiriyorum resmen...bİr takim korner bİle doĞru dÜrÜst kullanamaz mi ya...kendİme zarar verecem ama bakalim ne zaman bu sİnİrle...acaba bİzİm kadar dÜŞÜnÜyorlar midir trİlyonlari gÖtÜren topÇular...2 yaŞindakİ kizimi bİle korkutmuŞum baba maÇ İzleme daha dİyor bana yahu..bu takim benİ ne hale getİrdİ...allah islah etsİn hepsİnİ...

temel_yilmaz
27.11.2012, 14:04
Olacağı da o zaten. Yakında Burak'da olduğu gibi parasını verir alır birileri Onur'u.

Sizinki de dert yahu çağırırız Ersun Hocayı takımı kurar yine, bizim evladımızdır Ersun gel deriz gelir git deriz gider.

Turan AKYILDIZ
27.11.2012, 14:04
KiÇi kirik takimlarin oyunlarini İzledİkÇe hirslarini gÖrdÜkÇe bİzİm takimin halİne aĞlayasim gelİyor ya..her sene ayni hİkayeler artik biktik yorulduk tÜkendİk...kİmsenİn umrunda deĞİl...herkes kulÜpten nemalanmanin peŞİnde..eskİ takima baĞimlilik destek yok maalesef...

tarsus
27.11.2012, 14:07
Oyunculari kagit uzerinde tek tek degerlendirirsek suanda zirvedeolmamiz gerekiyordu.gereksiz oyunculari yollayalim diyoruz ama gadromuz yeterli diyerek her hafta bir konuda cuvallayan yonetim neden rahatca yerinde dursun!volkan icin dun aksam ikinci yari 8tasta diye haber yapildi,milyon dolar odedigimiz oyuncularin ben gidiyorum diyerek istedigi takima gitmesi yonetimin herzamanki gibi beceriksizligi degilde nee?begenmedigimiz karaktersiz burak efendiyi calan cincon bonservisini cl gol attikca yeniden duzenleyerek 15m euroya cikardi,biz ise elimizdeki oyunculari bedava kaptirmanin yarisindayiz sanki babasindan miras kalmis mirasyedi bir yonetimimiz var:-(

Badaloğlu
27.11.2012, 14:12
Bu oyunun adı futbol, evet yenmekte var yenilmekte var. Ama Servet Çetin gibi ağır vasıta bir adama kariyer golünü attırıyorsak, o zaman Trabzonspor'lu oyuncuların şapkalarını önüne alıp düşünmeleri lazım. Bu tribünler bizi neden yuhalıyor diye?

Vakti zamanında Chevchenko, Servet'i yattırıp kaldırıp milli takımda Kadıköy'de böyle goller atıyordu. Hayır o değil, Servet çıkıp ''ben idamanda tahtadan adamları koyup çalım atıp kaleye şut çekip gol atacağım'' dese, inanın gol yapamaz. Trabzonspor gibi bir takımın oyuncuları, Servet gibi bir oyuncudan bu şekilde bir gol yiyemez. Yerse, o takımın formasını hak etmiyorlar demektir. O çalımları yiyen, onca futbolcu Servet kendilerini inci taneleri gibi ipe dizip golü atınca acaba utandılar mı?

Yattara, Trabzon'dan gittikten sonra Avni Aker'de ben böyle çalım atan, diğer bir deyimle böyle çalım yiyen futbolcular görmemiştim! Üçüncü yediğimiz golü görünce, Servet'in içine Yattara'nın ruhunun kaçmış olduğunu düşündüm!

Her şey bir tarafa, tv ekranları tribünlerde 70 yaşında bir babaanneyi gösterince inanın utandım. Kadının yüzündeki memnuniyetsiz ifadeyi hayatım boyunca unutmayacağım. Keşke o ifadeyi soyunma odasında ya da her idamanda Trabzonspor'lu futbolculara birileri gösterse de; sizde görseniz. Eğer Trabzonspor'lu futbolcuların içinde azıcık utanma duygusu kalmışsa, o nenemizin yüz ifadesinden sonra utancınızdan sokağa çıkmazsınız...

Yazıklar olsun oynadığınız karaktersiz futbola :(

M.S.SOFU
27.11.2012, 14:15
valla bana kalırsa kadro yeterli
bunu gırgır olsun diye söylemiyorum
hakkaten yeterli
sadece kondisyon,taktik disiplin oyun planı ve birazda ruh gerekiyor

Turgay Atalay
27.11.2012, 14:17
Boşuna üzülüp de kendinizi paralamayın arkadaşlar ya. Bu takımda Onur, Tolga, Mustafa, Giray ve Bamba dışında utanacak tek adam yok...Paralamayın kendinizi, o utanmazlar sürüsü çoktan unuttular dün akşam ki maçı, pasta bile keserler hocalarıyla...Ah o ninem yok mu o ninem, onun günahı kasıp kavursun tüm emeği geçenleri....Lanet olsun böyle takıma da, böyle hocaya da, böyle yönetime de, şikecileri alkışlayan zavallılara da, hepsine...!?

leviathan_-1461
27.11.2012, 14:17
hakkaten yeterli

Şahsen bende forvet hattı hariç kadroyu yeterli görüyorum, fakat büyük taktik hatalar yapılıyor..

katre-i.matem
27.11.2012, 14:18
Bu oyunun adı futbol, evet yenmekte var yenilmekte var. Ama Servet Çetin gibi ağır vasıta bir adama kariyer golünü attırıyorsak, o zaman Trabzonspor'lu oyuncuların şapkalarını önüne alıp düşünmeleri lazım. Bu tribünler bizi neden yuhalıyor diye?

Vakti zamanında Chevchenko, Servet'i yattırıp kaldırıp milli takımda Kadıköy'de böyle goller atıyordu. Hayır o değil, Servet çıkıp ''ben idamanda tahtadan adamları koyup çalım atıp kaleye şut çekip gol atacağım'' dese, inanın gol yapamaz. Trabzonspor gibi bir takımın oyuncuları, Servet gibi bir oyuncudan bu şekilde bir gol yiyemez. Yerse, o takımın formasını hak etmiyorlar demektir. O çalımları yiyen, onca futbolcu Servet kendilerini inci taneleri gibi ipe dizip golü atınca acaba utandılar mı?

Yattara, Trabzon'dan gittikten sonra Avni Aker'de ben böyle çalım atan, diğer bir deyimle böyle çalım yiyen futbolcular görmemiştim! Üçüncü yediğimiz golü görünce, Servet'in içine Yattara'nın ruhunun kaçmış olduğunu düşündüm!

Her şey bir tarafa, tv ekranları tribünlerde 70 yaşında bir babaanneyi gösterince inanın utandım. Kadının yüzündeki memnuniyetsiz ifadeyi hayatım boyunca unutmayacağım. Keşke o ifadeyi soyunma odasında ya da her idamanda Trabzonspor'lu futbolculara birileri gösterse de; sizde görseniz. Eğer Trabzonspor'lu futbolcuların içinde azıcık utanma duygusu kalmışsa, o nenemizin yüz ifadesinden sonra utancınızdan sokağa çıkmazsınız...

Yazıklar olsun oynadığınız karaktersiz futbola :(

ulaşabilen varsa lutfen emerson a sorsun servet topu ayağından 3 metre açınca o sırada ne yapmak ıstedı

-fırtına-
27.11.2012, 14:19
Herkesinde dediği üzre takımda ruh yok ruh. Şikeciler Trabzonspor ile oynayacağız diye nasıl hazırlanıp motive oluyorlar, birinci derece düşman olarak görüyorlar bizi ve sahada köpek gibi mücadele ediyorlar ama bizimkiler dava adamı olmadığı için saldım çayıra mevlam gayıra, bitsede gitsek havası...
Bizim kadar amatör yönetilen bir futbol kulübü varmıdır acaba şu yer yüzünde...
Ben ne futbolcuların ne de teknik heyetin zerre kadar üzüldüğünü düşünmüyorum arkadaş.
Bizim gibi üzülecek olsalar her hafta her hafta aynı rezil futbolla karşımıza çıkmazlar.
Şu gitsin bu gitsin diyemiyorum çünkü şuan Caimada olmayı haketmeyenler yazmakla bitmez.
Haa birde Ünal hocaya selamlar olsun; yerine getirdikleri bir adam vardı demi ondan haber var mı acaba...
Şenol Hocada bir an önce gider inşallah.
Şimdi yerine broos mu gelsin diyenler olabilir! Yerine broos'da gelmesin Ziya doğanda, hiç kimse de gelmesin. Teknik direktörsüz oynayalım arkadaş bundan daha kötüsü olacağını sanmıyorum. Futbolcular aralarında kursun her hafta bir takım çıkarsın kafalarına göre. Enazından ozaman teknik heyetten beklenti içine girip kahrolmaz kimse. Son olarak N'Doye Transferine gerçekten engel olanlar olmuşsa burdan sevgiyle anıyorum onlarıda..

katre-i.matem
27.11.2012, 14:19
hakkaten yeterli

sıkıntı su kadro fazla yeterli en az 6-7 adam gıdecek kı kalanlar takım olsun

samway
27.11.2012, 14:27
o sonere 1 kasa hamsı yedırır ustune yogurtla mısır ekmegı yedırır sonra bı lahana corbası sonra kostururum dağ bayır cayır cımen o ne yaaa ole ılk golde kosamıyo adam gıtmıyo resmen cok ılgınc cozemıyorum bu adamlar adrıan bu sapara halıl falan hıc mı kosamaz bu sırık ılerde ne yapar adam hava topuna yukselıyo gogsune alıyo topu kafayla ındırdıgı her yer yanlıs her pozısyonu yanlıs alıyo duzen yok defans yok zokora ıyıkı takımda kı uc bes puan topluyoruz sayesınde yoksa ıste boyle her gelen pozısyon tehlıke yanı bızım 1. kalıte adamlara ıhtıyacımız var bırde taktık veren hocaya !!! macı 70. dk da kı degısıklıklerle cevırmeye calısan hocaya deıl

zarge
27.11.2012, 14:36

gs alacak zaten, şimdiden yokluyorlardır çocuğu emin olun, muslera hem beğenilmiyor hemde yabancı kont. götürüyor..

burak için geçen sene yazmıştım transfer forumunda, şimdi de onur için burada yazayım..

Travelair
27.11.2012, 14:36
Garanti paraları dayamışsın adamlara. Adamlar doymuşlar. Sen mücadele istiyorsun. Allah bilir bazı nedenlerle paralarını da ödemiyorsun. Ondan sonra yayıyorlar. Hata hata üstüne

CesurHamsi
27.11.2012, 14:38
klavyeyi yerinden sokesim geliyor SOKESIM, beddua okuya okuya size SADRI NEVZAT, takimin taa biyerine ettiniz, yeminle bi kasik suda bogasim geliyo sizi, taraftarimiz bunu hakediyormu! milletin dalga konusu olduk yeter lan yeter, hicmi serefiniz yok lan sizin! trabzonspordan sogutmayami calisiyonuz bizi

zaferyıldız
27.11.2012, 14:45
mesele futbolcu onur meselesi değil ama gerçek bir onur meselesi var

başkan böyle yumoş ,hocamız da böyle mevlana rolünü oynarsa

sonuç böyle olur ,şu an ts süper ligde en iktidarsız teknik ve idari kadro yapısı ile açık ara liderdir...

bordoylamavi
27.11.2012, 14:46
avni akerde yenilmediğimiz takım kaldı mı. kaldıysa onu da bu sezon yenilerek rekora gider bizim takım

muratt
27.11.2012, 14:49
Çok zor bir yazı olacak, nasıl başlasak acaba..

Servet'in golünden başlayalım.. Lig TV yapıyor ya hani 1 yıldız 10 gol. İleride Servet için yaparlarsa eğer bir numaralı gol için çok düşünmelerine gerek kalmadı. Servetin halı sahada atar gibi attığı Eskişehirspor'un üçüncü golü, kendisi için ileride torunlara anlatılacak bir anı, Trabzonspor seyircisi için ise hazmedilmesi zor bir an oldu.. O yüzden seyirciye kızmamak gerekir. Ben evde tek başıma izliyordum maçı, kafamı minderin altına sokup bir süre çıkmadığımı hatırlıyorum, ondan sonrası çok net değil zaten, flu..

Bilen bilir, genelde Şenol Güneş ve Sadri Şener'in Trabzonspor için en doğru 2 isim olduğunu, takımdaki kötü gidişatın yönetimsel değil, 3 Temmuz sürecininin mağduru olmakla alakalı olduğunu savunurum hep. Ama yanlışları da hataları da gördüğümde yazmaya çalışırım...

Sanırım 2008-2009 sezonuydu, ilk dört hedefiyle sezona başlayan yeni kurulmuş Trabzonspor, Sivasspor deplasmanında 3-0 yenilince "gidin hocaya sorun" diyerek Ersun Yanal'a faturayı kesmişti Sadri Şener. Şimdi başkanın düşünmesi gerekir, aslında taraftarların da sorgulaması gerekir.. Yanlış olan o zaman Ersun Yanal'ın gönderilmesi miydi ? Yoksa bugün Şenol Güneş'in devam etmesi mi ? Ya da Sadri Şener akşam kendisine yapılan tepkileri, biraz da o gün Ersun Yanal'a keserek kurtulduğu tepkilerin geri ödemesi olarak görmüş müdür ?

O gün Ersun Yanal'ı kovan tabi ki sadece Sadri Şener değildi, aslında taraftardı.. Taraftar hiçbirzaman sevmedi Ersun Yanal'ı, onlar Şenol Güneş'i sevdiler. Çünkü Ersun Yanal Manisa'lıydı, ama Şenol bizim oranın uşağıydı. O zaman bu çifte standart biraz da taraftarın suçu değil mi ?

Dün akşam sahadaki futbolcusunu yuhalayan Trabzonspor taraftarı, acaba ne kadar kendini sorguluyor düşünmek lazım, ama 3 temmuz'dan sonra neyi düşünüp tartışabilirsiniz ki.. Herşeyin temeli çürük bir defa..

Buradan maça gelelim... Şenol Güneş, maçtan önce futboldan çok galibiyete ihtiyacımız var diyerek, tek amaçlarının 3 puan olduğunu gösterdi.. Ama karşısında futbol oynayan bir Eskişehirspor olunca da bu sonuç kaçınılmaz oldu tabi.

Sahanın her yerindeydi Eskişehirspor. Top rakip ceza sahasında, Eskişehirspor daha kalabalık, top kendi ceza sahalarında Eskişehirspor daha kalabalık, top orta sahada yine Eskişehirspor daha kalabalık. Sanki 2 kişi fazla Eskişehirspor. Diego'nun oyun kurucu gibi getirip attırdığı gol, Servet'in golü Trabzonspor için sadece bir utanç oldu..

İlk 15 dakika kontrollü başlayan Trabzonpor birden kontrolü rakibe verdi.. Kalan 70 dakika Eskişehirspor'u izledi Trabzon'lu oyuncular.. O 20. dakikada ne oldu da oyun böyle değişti peki.. Oyuncu değişikliği olmadığı sürece genelde oyunda bir değişiklik olduğunu görmez bizim izleyicilerimiz.. Oysa Ersun Yanal, en büyük eksikliği olan taktisyenliğini ne kadar geliştirdiğini daha 20. dakikada ortasahayı kalabalıklaştırıp Trabzonspor'un pas trafiğine odaklanarak gösterdi. Trabzonspor'un pas trafiği artık Eskişehirspor'un kontra atakları için bir fırsat haline geldi..

İyi oynayan bir Eskişehirspor yetmezmiş gibi inanılmaz kötü bireysel performanslar da Trabzonspor için bir diğer çöküş nedeni oldu.. Halil, Janko, Adrian, Emerson, Serkan tam anlamıyla felakettiler.. Yine lig tv'nin quiz isimli hoş bir programı var (lig tv reklamı gibi oldu bu post'ta, ama sadece quiz, 1 yıldız 10 gol bir de taraftarların hikayelerinin olduğu bir programları var ismini hatırlayamadım şimdi, onlar güzel, gerisi yaramaz) orada ileride bu arkadaşlar katılırlarsa, oynadıkları en kötü maç için çok düşünmelerina gerek olmayacak sanırım.

Colman, Bamba ve Onur ayakta kalan isimler oldu biraz, diğerleri ise sahaya yansımış şike gibiydiler.. Ağır konuştum eve ama şike yapsanız bu kadar olur..

Adrian'ın kaptırdığı toplar neden ilk 9 hafta oynamadığını gösterdi herkese..
Halil'in anlamsız top ezmeleri ise Almanya'da yetişmiş bir futbolcudan beklenmeyecek amatörlükte..
Topu rakip ceza sahasına taşıyamazsanız Janko gibi isimler sahada gezinmekten başka birşey yapamazlar.
Emerson inanılır gibi değil, geçen yılki Cech bu Emerson'dan çok daha faydalı olur hem ofansif hem defansif olarak..

Oysa rakip orta sahada Alper diye bir isim var, hafta içi gönlünün Trabzonspor'da olduğuna dair haberlerin çıktığı.. İzlemesi keyif veren bir oyuncu ve daha 21 yaşında. İnsan düşünmeden edemiyor, bundan 3 yıl sonra kendilerini geliştirmiş bir Soner-Alper ikilisi yanlarında tecrübeli bir Colman ile neler yapar acaba diye.. Tabi bunları yetiştirecek ortam ve hoca önemli.. O yüzden diyorum Şenol Güneş kalmalı, yoksa hoca değişimleri sadece Soner gibi isimlerin gelişmesine engel olur..

Ve tabi asıl olan, Selçuk İnan, Burak Yılmaz olaylarının tekrar yaşanmaması... Ders çıkarabilmek, ona göre davranmak...

Bir Trabzonspor taraftarı için izlemesi zaten yeterince zor olan maçı, bir de yazmaya çalıştık.. Sanırım kendime işkence yapmayı burada noktalasam fena olmaz.. Umarım bu mağlubiyet Trabzonspor'u daha kötü günlere götürmez diyerek, haftaya Ankara'da Gençlerbirliği karşısında canlı izlemek üzere işimizin başına dönelim...

oeince
27.11.2012, 14:52
Bu maçı Şenol Hoca verdi. Benim gördüğümü, tribünlerin gördüğünü Şenol Hoca nasıl göremez? Yasin, Zeki, Emre varken Halil, Serkan ve Colman'la başlamamalıydı. Emreyi, Yasini Sapara'yı oyuna sürüyorsun ama gol umudun olan Soner'i, Adrian'ı, Janko'yu çıkarıyorsun. Böyle olmaz. Sakat, cezalı yokken elindeki ekipten en iyi ilk 11'i çıkaramamak büyük hatasıdır Şenol Hoca'nın

Doğan BULAT
27.11.2012, 14:55
Bana göre Onur'un yediği gollerde de hatası var.. Toplara hiç hareketlenme yok yan topa çıkmak yok.. Yediği gollere bakın son haftalardaki yenmeyecek golleri yedi... Form düşüklüğü var sanki ... Gerçi takım kötü olunca..

golan_61
27.11.2012, 14:56
Sakin olun, yönetime sallamayı bırakın, ben mevcut yönetimi en fazla eleştirenlerden birisim ama şu aşamada başkana sallamak kupamızı çalan emek hırsızlarını sevindirir, onların istediği kaos çıksın Trabzonsporun başkanı gitsin yerine kupa istemeen birisi gelsin, eğer Sadri başkan giderse o zaman yerine daha iyisi mi gelecek? O zaman kupayı falan hepten unutun, yerine gelecek başkan şike defterini kapatacak.

O yüzden beğensekte beğenmesekte bu yönetim desteklenmeli ama değişmesi gereken teknik heyet ve futbolcular olduğu doğru.

Yönetimden önce eleştirilmesi hesap sorulması gereken ilk önce, maçtan önce stadda malum siyasi partinin pankartını asan beleşçi satılık taraftarlardır...

CesurHamsi
27.11.2012, 14:57
Sadri cok mu iyi, paralari nereye harciyor bu Sadri bilen varmi?

cyberentalpi
27.11.2012, 14:59
Buradan maça gelelim... Şenol Güneş, maçtan önce futboldan çok galibiyete ihtiyacımız var diyerek, tek amaçlarının 3 puan olduğunu gösterdi.. Ama karşısında futbol oynayan bir Eskişehirspor olunca da bu sonuç kaçınılmaz oldu tabi.

Mactan sonra Ersun Yanal: Futbol zevkli olmalı. Bence 1-0 kazanacagimiza 4-4 yada 5-5 gibi skorlar olsun. seyirci zevk alsın.

İki Hoca arasındaki mantik.
Birisi bize takım kurdu.
Digeri onun kurdugu takımın ustune geldi.

ey dünya eyyyyyyyyy

farozlufatih61
27.11.2012, 14:59
Hala Şenol güneşten medet umanlar mı var siz gidip kumda oynayın

isyan6161
27.11.2012, 15:01
takımı sampıyon ve 3. unal hoca yapmıs bunu anladım...gunes ıstıfa etmedığı surece yıne bıze husran yıne bıze hasret var..

gökçay61
27.11.2012, 15:01
Hala Şenol güneşten medet umanlar mı var siz gidip kumda oynayın

kum bile kalmadı doğru dürüst sahil yolu plajları aldı gitti :( ama T'lere gidebilirler..

isyan6161
27.11.2012, 15:05
Sakin olun, yönetime sallamayı bırakın, ben mevcut yönetimi en fazla eleştirenlerden birisim ama şu aşamada başkana sallamak kupamızı çalan emek hırsızlarını sevindirir, onların istediği kaos çıksın Trabzonsporun başkanı gitsin yerine kupa istemeen birisi gelsin, eğer Sadri başkan giderse o zaman yerine daha iyisi mi gelecek? O zaman kupayı falan hepten unutun, yerine gelecek başkan şike defterini kapatacak.

O yüzden beğensekte beğenmesekte bu yönetim desteklenmeli ama değişmesi gereken teknik heyet ve futbolcular olduğu doğru.

Yönetimden önce eleştirilmesi hesap sorulması gereken ilk önce, maçtan önce stadda malum siyasi partinin pankartını asan beleşçi satılık taraftarlardır...

sener o defterı tupcuyu destekleyerek cokdan kapadı hascıosmaoğlu sadece cay kupası alır sener bundan sonra derken dalga gecıp ınce zeka lazım dedı gorduk zekayı korkusundan hukumete tek laf edemıyor paso muhalafete sallıyor..yapılan sacma sapan transferlerle klubu zarara uğratıyor..sıvas macından sonra ersuna sallayan gıdın ona sorun dıyen sener senol gunese ınanılmaz musama gosterıyor nedenı nedır sızce? bırde burdan bmn yonetıclerıne 2 lafım var hugo bross bugunku durumumuzdan kotu durumdamıydıda daha kotu topmu oynatıyorduda onun ıcın kocaman anasayfada ıstıfa davetı varken sımdı cıt cıkmıyor sızden ne yonetıme ne hocaya?

katre-i.matem
27.11.2012, 15:07
isimler isimler isimler farklı kadrolar yenı hocalar yenı yonetımler hepsı degısse dahı sonucun degısecegıne ınancım kalmadı sorun sankı cok daha baska. ben ıstanbuldayım trabzonu bılmıyorum su an ama ıslerı tepe taklak etmeye çalışan bır olusum var gıbı yanı macta sıkecılere alkıslar seref trıbunune hakaretler felan 16 sene onceye gıdıyoruz. kuyu kazan kostebekler ıs basında sanırım :S

arifberkay
27.11.2012, 15:08
Taraftarların tepkilerini eleştiren Teknik Direktör Şenol Güneş ise, "Seyirciden özür diliyorum ama takım onların takımı. Sonuç ne olursa olsun bu oyuncularla yarış devam edecek" dedi.

Yok ya takım iyi oldu mu senin, takımı çöplüğe döndürdünüz içini boşalttınız şimdi takım benim oldu öyle mi?Yok öyle yağma kim milyon euroları cebine koyuyorsa bu ruhsuz takım onundur onun eseridir...Utanmadan konuşuyorsunuz birde

CesurHamsi
27.11.2012, 15:10
adam parasini aliyor, takim bizim takimimiz, uzulen biziz, bizim kasamiz dolmuyor !

gökçay61
27.11.2012, 15:15
senol güneşin seyirciye ağzını açmasına gerek yok. taraftar sahaya inmediyse dua etsin. bugün başkana laf atıldı yarın senol güneşe atılacak bu gidiş onu gösteriyor. urfayı yeneriz ama sonrasında gençler-kayseri-ibb-gs maçları var. en fazla 4 puan alacağımızı düşünüyorum ama 0 puan bile çekebliriz hiç süpriz olmaz.

isyan6161
27.11.2012, 15:17
isimler isimler isimler farklı kadrolar yenı hocalar yenı yonetımler hepsı degısse dahı sonucun degısecegıne ınancım kalmadı sorun sankı cok daha baska. ben ıstanbuldayım trabzonu bılmıyorum su an ama ıslerı tepe taklak etmeye çalışan bır olusum var gıbı yanı macta sıkecılere alkıslar seref trıbunune hakaretler felan 16 sene onceye gıdıyoruz. kuyu kazan kostebekler ıs basında sanırım :S

hangı ıslerı tepe taklak yapmak ısteyenler var takım cokmu ıyı ıyı futbolmu oynuyor klbun malı yapısı super şikecılerden hakkımızı aldıkda bızmı bılmıyoruz bunlara comakmı sokuluyor yoksa tam tersımı?ayrıca baskana hakaret yok adam kalkmıs gıdıyor 3 golden sonra seyırcının bırı nereye baskan dıye sormus gayet normal bır soru bu takımı sen kurdun otur ızle sımdı ben ıslıyorsam sende ızleyeceksın demek ıstemıs ne var bunda..

Emirhan Makul
27.11.2012, 15:19
Janko halile;

-Kanka bana pas atmıyorlar gidecem ben devre arası çevirsene hocaya " demiş

Halilde Janko'ya ;

-Sana ne oluyor lan önce ben gidecem etmedikleri küfür kalmadı, senden önce ben gidecem " demiş

Kaynak habertürk.
http://spor.haberturk.com/futbol/haber/798078-ayrilmak-istiyoruz

Furkan S.
27.11.2012, 15:20
Janko halile;

Halilde Janko'ya ;

-Sana ne oluyor lan önce ben gidecem etmedikleri küfür kalmadı, senden önce ben gidecem " demiş

Kaynak habertürk.

Haberciliğin böylesi :D

DeAgLeMaNyAq
27.11.2012, 15:25
http://s14.directupload.net/images/121127/6qrffrgm.gif

Janko halile;

Halilde Janko'ya ;

Kaynak habertürk.

Bu haberlerin kaynağı hep Haluk Ayyıldız. Ya bütün oyuncularla çok samimi ki ihtimal vermiyorum ya da hayal gücü çok yüksek. Geçenlerde de bunu yapmıştı...

http://spor.haberturk.com/futbol/haber/793629-gildelim-buralardan

zarge
27.11.2012, 15:27
yazık ya şu kadıncağıza, utanın be utanın
ruhsuz ordusu takım..

figirm
27.11.2012, 15:33
Yediğimiz ilk golü ligtvden durdurarak izlesin tüm teknik heyet.Korner kullanıyoruz,ceza sahasında Eskişehirden tam 10 kişi var.Top dönüyor ve Eskişehir bizi 5e 2 yakalıyor.Komedi filmi gibi.Eskişehir süratle hücuma kalkarken bizde yardıma gelen yok.

parlayan
27.11.2012, 15:40
taraftar'da haklı kardeşim..
82 puan toplayan takım'dan sadece 4 oyuncu vardı dün sahada..

bunun dünya'da bir örneği varmı..
var 1996 yılı..

hep aynı şeyleri yaşıyoruz..
ağzımızın tadıyla o lanet kupayı avni aker'e bir sokabilseydik
şeytanın bacağını kıracaktık
hiçbir futbolcu gitmeyecekti bizden

Allah belanı versin şb..

Şampiyon olsak dahi gideceklerdi.
Selçuk İnan'ın sezon bitiminden 3 gün sonra Galatasaray ile anlaşmasını nasıl açıklayabilirsin? Ligin en iyi takımından, sezonu küme grubunun biraz üzerinde bitirmiş olan Galatasaray'a gitti. Trabzonspor'a duysusal bağlılığı olmayan her profesyonel futbolcu da bunu yapacaktır. Belki de hakkıdır da daha popüler olmak ve daha fazla kazanmak.

Arsenal son yıllarda en önemli yapıtaşlarını kaybetti.

v.Persie
Fabregas
Nasri
A.Song ilk aklıma gelenler.

Hiçbirinin gitmesini istemediler ama sonunda satmak zorunda kaldılar. Selçuk İnan, 2010-2011 sezonuna girerken sezon sonunda bitecek bir mukavelesi vardı. Artık futbolcu ve menajeri mi kulübü kandırdı bilemem ancak bu yine de yönetimsel bir başarısızlıktır ki Galatasaray'a bonservisi elinde gitti. Burak Yılmaz çok komik bir paraya transfer oldu. Rakibimiz, en iyi futbolcularımızı para bile ödemeden kaptı. Diğer taraftan bakıyorsun, v.Persie bu yaza aynı şekilde girdi. Sözleşme önerildi. Kabul etmedi ve ayrılmak istedi. Arsenal kulübü de belki de hiç satmak istemeyeceği bir takıma Manchester United'a kaptanını satmak zorunda kaldı. Ancak 30 M Euro da kasasına girdi.

Söylemek isteyeceğim, eğer bu futbolcuları elimizde tutamayacaksak, amatörce elimizden kapılmalarını beklemeyelim. Ya sözleşme bitimine birkaç yıl kala uzatalım sözleşmelerini ya da güzel bir fiyata kime olursa olsun satıp yeni futbolcular edinme yoluna gidelim.

Gerçi burada da gidip 5 M Euro'yu Adrian'lara basmak sorunu ortaya çıkıyor ama neyse...

zarge
27.11.2012, 15:47
Şampiyon olsak dahi gideceklerdi.
Selçuk İnan'ın sezon bitiminden 3 gün sonra Galatasaray ile anlaşmasını nasıl açıklayabilirsin? Ligin en iyi takımından, sezonu küme grubunun biraz üzerinde bitirmiş olan Galatasaray'a gitti. Trabzonspor'a duysusal bağlılığı olmayan her profesyonel futbolcu da bunu yapacaktır. Belki de hakkıdır da daha popüler olmak ve daha fazla kazanmak.

Arsenal son yıllarda en önemli yapıtaşlarını kaybetti.

v.Persie
Fabregas
Nasri
A.Song ilk aklıma gelenler.

Hiçbirinin gitmesini istemediler ama sonunda satmak zorunda kaldılar. Selçuk İnan, 2010-2011 sezonuna girerken sezon sonunda bitecek bir mukavelesi vardı. Artık futbolcu ve menajeri mi kulübü kandırdı bilemem ancak bu yine de yönetimsel bir başarısızlıktır ki Galatasaray'a bonservisi elinde gitti. Burak Yılmaz çok komik bir paraya transfer oldu. Rakibimiz, en iyi futbolcularımızı para bile ödemeden kaptı. Diğer taraftan bakıyorsun, v.Persie bu yaza aynı şekilde girdi. Sözleşme önerildi. Kabul etmedi ve ayrılmak istedi. Arsenal kulübü de belki de hiç satmak istemeyeceği bir takıma Manchester United'a kaptanını satmak zorunda kaldı. Ancak 30 M Euro da kasasına girdi.

Söylemek isteyeceğim, eğer bu futbolcuları elimizde tutamayacaksak, amatörce elimizden kapılmalarını beklemeyelim. Ya sözleşme bitimine birkaç yıl kala uzatalım sözleşmelerini ya da güzel bir fiyata kime olursa olsun satıp yeni futbolcular edinme yoluna gidelim.

Gerçi burada da gidip 5 M Euro'yu Adrian'lara basmak sorunu ortaya çıkıyor ama neyse...

şamp.olmuş ve şamp.liginde oynaması kesin olan bir takımdan o sezonu 10 küsürüncü bitirmiş gs'ye gidecekti?

hiç sanmıyorum..

diğer sözlerine katılıyorum..

zarge
27.11.2012, 15:48
bu sene yıllarca bozmadığımız ve her sene geliştirdiğimiz avni aker'de yenilmeme rekorlarının içine ettik..

en çokda buna yanarım...

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2012, 15:53
Janko halile;

Halilde Janko'ya ;

Kaynak habertürk.

Halil önce adam gibi top oynasın, formanın ve paranın hakkını versin

Bu Portodan gelen Jnko yerine N Dyoue yi alsaymışız daha iyi olmaz mıydı

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2012, 15:54
http://s14.directupload.net/images/121127/6qrffrgm.gif

Bu haberlerin kaynağı hep Haluk Ayyıldız. Ya bütün oyuncularla çok samimi ki ihtimal vermiyorum ya da hayal gücü çok yüksek. Geçenlerde de bunu yapmıştı...

http://spor.haberturk.com/futbol/haber/793629-gildelim-buralardan

Maçı izlerken bu görüntü yüreğimi burktu

polatmu
27.11.2012, 15:57
Halil önce adam gibi top oynasın, formanın ve paranın hakkını versin

Bu Portodan gelen Jnko yerine N Dyoue yi alsaymışız daha iyi olmaz mıydı

trevalair in yazdıklarına biraz bak ağabey iyi olmasın diye uğraşanlar var kulübün içinde çevresinde; n'doye almayıp alternatif jankoyu alan zihniyete yazıklar olsun allah belalarını versin giray bulakta ...olup gitsin!!! lan arkadaş eneramo free nijeryalı yaşı da fena değil yazdığımda aforoz edilecektim keşke alsaymışız diyorum şimdi... ben ki eşeğim saviola ya burun kıvırmıştım....

magnumm
27.11.2012, 16:02
şenol hoca hala istifa etmedimi hayret doğrusu ne olması lazım evimizde akisara 5-0 mı yenilmesi mi lazım..

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2012, 16:02
Sizce, dünkü tarihi ve utanç yenilgi yüzünden

TS forması giyen oyuncular
Teknik heyet
Yönetim

olağanüstü toplanıp, bundan ders çıkar mışmıdır?

Cafer Bulur
27.11.2012, 16:03
Onur a taraftarin sahip cikmasi güzel ama ona ayricalik taninmasi gereken bir performansi yoktu.

2.golde onur hataliydi,kalesini terketmemeliydi.

Bence yavas yavas tolga kalesine gecmeli...

magnumm
27.11.2012, 16:03
bu arada janko da halilş alsın gitsin..böyle mal bir forvet görmedim balık gibi bakıyor durgun istek yok hırs yok koşu yok..ulan burağa sövdük adam bencin felan diye ama en azında koşuyordu boşa kaçıyordu..bide adamı 5 milyona sattık bu janko 500 etmez..

Hami Demir
27.11.2012, 16:04
Utanıyorum Artık İnsan içine çıkmaktan......Dün gece 2. yarıyı bile izlemedim rezilikten valla sinirden 1 paket sigara içtim bu yaşımda.Trabzonu bu hale düşüren Yönetim Teknik Heyet Taraftar utansın.
bu sisteme Jankoyu alan mal insanlar utansın adam top alamadı bu sisteme bu adam gitmez diye diye kç. tüy bitti be yter

magnumm
27.11.2012, 16:04
Onur a taraftarin sahip cikmasi güzel ama ona ayricalik taninmasi gereken bir performansi yoktu.

dün tam önümüzde tolganın yaptığı hareketi hiç yakıştıramadım..bence seyirciye haddini bil felan tarzı şeyler söyleyip gider yapması hiç olmadı..böyle bir durumda bu şekilde çıkışlar kendine çok zarar verir..

Cafer Bulur
27.11.2012, 16:05
Dünkü rezillikten sonra yönetim bu futbolculara yüklü bir ceza vermelidir.

Ama bunu yapacak basirette bir yönetimimiz olmadigi icin bundan sonra da aci cekmeye devam edecegiz.

Trabzonspor yerlerde sürünüyor ama nedense ortada suclu yok,böyle bir rezillik olabilir mi?

Yönetim hocadan neden rapor istemiyor,hoca neden bu futbolculari sert bir dille elestiremiyor?

Tolga
27.11.2012, 16:12

Ama bunu yapacak basirette bir yönetimimiz olmadigi icin bundan sonra da aci cekmeye devam edecegiz.

Trabzonspor yerlerde sürünüyor ama nedense ortada suclu yok,böyle bir rezillik olabilir mi?

Yönetim hocadan neden rapor istemiyor,hoca neden bu futbolculari sert bir dille elestiremiyor?

Tam olarak olmasa da sorunun temelini bulabilmişsin Cafer Abi.Takım öyle bir hâldeki ne Yönetim,ne Hoca ne de Futbolcular kimseyi yargılayamıyor.Sonuç olarak olan futbolcularla hocanın gelmişine geçmişine oluyor.

arifberkay
27.11.2012, 16:16

madem hoca istifa etmiyor neden kadro dışılar yok neden?

DNA-TS
27.11.2012, 16:19
Ne acayip bir camiayiz ki butun millet kaos ciksin diye ugrasiyormus ben inanmiyorum bu ise sen takimi idare edeme baskalarinin ipiyle kuyuya in sonra o adama bel bagla ses cikarama sonra basarisizliklarda taraftara seslen sakin olun kaos ortami yaratmayin falan.
Bu taraftarinda bir sabri bir gururu var. Gostermelik kahramanliklar yapmaya gerek yok sn yonetim ve yandaslari ...

Cafer Bulur
27.11.2012, 16:25
Tam olarak olmasa da sorunun temelini bulabilmişsin Cafer Abi.Takım öyle bir hâldeki ne Yönetim,ne Hoca ne de Futbolcular kimseyi yargılayamıyor.Sonuç olarak olan futbolcularla hocanın gelmişine geçmişine oluyor.

Basarisizligi kabullenmeye dogru gidiyoruz ,en tehlikelisi budur.

Trabzonspor olarak siradanlasmaya dogru gidiyoruz ama taraftar haricinde gikini cikaran yok.

Koray
27.11.2012, 16:28
Burda Avni Aker'deki taraftara hain diyen ihanet ediyorlar diyenlere bende diyorum ki 3. golü görüpte bu rezilliğe sesini çıkarmayanlar asıl ihanet içinde olanlardır.

Travelair
27.11.2012, 16:29
Türkiye'nin 4 büyük kulübünden birisin. Taraftarının önüne her yıl şampiyonluk hedefi koyuyorsun. Sonra abuk abuk transferler ve kadromuz yeterli lafları. Denge lafları. Sonunda sürekli hüsran. Bu, kulübe gönlünü ve parasını veren taraftarına saygısızlıktır. Oscar filmi göstereceğim diyen sinemanın çizgifilm göstermesi gibi. Bu bir değil iki değil...

arifberkay
27.11.2012, 16:29
nerdeyse 24 saat oldu bir allahın kulu çıkıp konuşmadı nerdesiniz ey aymazlar nerdesiniz...Hasan yener veya nevzat konuşursa çok ağır küfürler edeceğim

S.ÖZKAN
27.11.2012, 16:33
evet iyi değiliz çok üzülüyoruz ama yinede sabırla destek olmalıyız

Ilelioglu
27.11.2012, 16:34
Herseyi gectim bu taraftara ne demelii??

Videoton macinda tribündeydim, hakem rakip takimin lehine dogru karar verince bagriyordum elimden geldigince, herkes niye bagriyorsun "karar dogru" ya diye cikisiyordu. Yahu karar dogru olabilir hakemi baski altina almak lazim biraz diyede cevap vermistim, biz sonucta TARAFTARIZ, ic saha avantajini biz yaratmaliyiz. Ama gel görki 90 dakika bana eslik eden bir kisi cikmadi etrafimda.

Dün neler yasandi?

Ayni seyler, mac 0-0 iken Halil Altintop'un verilmeyen penaltisi, ilk golden önce rakibin topu elle alip almadigi belli degil, orta sahada yine Halil'e yapilan bir faul var verilmeyen, ama TARAFTAR nerde ??!! Ses yok ya, inanilir gibi degil...

Nerdesin Jan Marie? Bumu yarattigin Taraftar profili?

Gidip Istanbul takimlarinin formalarini giyeceginize islik calmayi ögrenin, rakip takim nasil baski altina alinir ögrenin..!

Her gün baska grup kuranlar, bu gruplari birlestirmeye calismayan Yönetimide allaha havale ediyorum.

..

Tolga
27.11.2012, 16:35
Basarisizligi kabullenmeye dogru gidiyoruz ,en tehlikelisi budur.

Trabzonspor olarak siradanlasmaya dogru gidiyoruz ama taraftar haricinde gikini cikaran yok.

Taraftarın gıkını çıkardığını forum haricinde ne gördüm ne duydum henüz.Forumda da adam akıllı eleştiri yapan yok zaten hiçbir konuda.Hele bazı klavye delikanlıları var utanmasa Şenol Güneş'e ana avrat düz gidecek.

Yönetim,Futbolcu,Taraftar,Teknik Heyet ve en önemlisi Camia olarak sınıfta kalmış bir takımda eleştirilecek şeyleri gözden geçirmeliyiz diyorum.
Neden diyorum, çünkü şike davasından sonra bütün bu olayların olması ve sessiz soluksuz bir biçimde devam ediyor olması bana çok sıradan gelmedi.

Şike sürecinden sonra bu kadar sıradanlaştırılmak, sürecin bıraktırılması, başarıların beklenmesi (Bunca olaylardan sonra) gelmeyeceğini bile bile beklenmesi hiç normal bir durum değil.Burada suçlu sadece Şenol Güneş,Yönetim,Taraftar ve Futbolcunun değil.Trabzonspor Camiası şike sürecinden sonra paramparça olmuştur.Kendi şehrinde kendi asbaşkanın vurulmuştur.Daha ne diyeyim.

Ilelioglu
27.11.2012, 16:37
Mac 0-0 iken penaltiyi vermeyen hakeminde Allah belasini verir insallah...!

..

lopsang
27.11.2012, 16:44
Dün açıkca görünen bazı gerçekler var; 1. Ortasaha çok naif, ikili mücadelede hiç yoklar, Soner'i bu şekilde kullanmaya devam edeceksek Türk futbolu potansiyel bir yıldızı kaybedecek 2. Emerson'da ısrar etmenin bir manası yok, Ferhat'ta oynasa o bölgede daha fazla hata yapmaz, hiç değilse hücuma çıkar, yaptığı orta yerini bulur (Transfer döneminde yine solbek arayacağız ) 3. Janko bu aradığımız golcü değilmiş, çünkü oynadığımı şablon çok farklı, eğer Janko'ya göre oynayacaksak bu da yeni bir sistem demek

Ben işin özünde oyun sisteminin değiştirilmemesi, hatta tüm altyapılarda aynı sistemle oynanması gerektiğine inananlardanım. 1461'in de bizim oyun sistemimizle oynaması bu anlamda hoşuma gidiyor. Diğer yandan işteki garabet şu ki; transfer ettiğin adamların senin sistemine uyumunu araştırmadan alıyorsun, Janko hangi arapasa koşacak da gol yapacak ?

Ilelioglu
27.11.2012, 16:46
Ikili mücadele hic yok orta sahada aynen...Rakip cok kolay geliyor..

Zokora'nin olmayisi degil bu, Adrian topsuz oyunda hic yok, Colman ve Soner veya Sapara'da yoklar. Böyle olunca orta sahada mücadele olmuyor. Zokora tek basina ilac olmaz yani.

Bu oyuncular ya mücadele edecekler yada gidecekler.

..

lopsang
27.11.2012, 16:47
Mac 0-0 iken penaltiyi vermeyen hakeminde Allah belasini verir insallah...!

..

Yapmayın bunu, dünkü maçla hakemin hiç ilgisi yok. Adamların iki defans oyuncusu iki golde etkin rol oynadı, Diego 40 metre top sürdü boş adama pas verdi, Servet üç adam geçti gol yaptı...Senin ortasahan adamları düşüremedi bile, bunu akıl dahi edemedi, solbek Emerson neredeydi ? Ya kendi adamlarını takip etmeleri gereken Halil ile Janko....

Emirhan Çorumlu
27.11.2012, 16:49
Tolunay Kafkas a nedersiniz? En azindan Genclere Sans veriyor... Senol Hoca artik gitmeli...

farozlufatih61
27.11.2012, 16:50

Şu cinconlardan 4 yemeyi alışkanlık haline getiren tolgadan bahsediyorsun sanırım

Bugüne kadar yazdıklarını okuduğumda tam isabet dediğim ender kişilerdensin

Ama ne yazıkki onur hakkında dediklerinin tutulur bir yanı yok

Ne yapmasını bekliyordun onurdan süpermanlik mi?

Defanstaki andavalların hatalarını tek başına savuşturacak değil ya..

2. golde çıkmaması daha büyük hata olurdu

Tolga ile Onur arasında dağlar var

uzungöllü
27.11.2012, 16:51
Yapmayın bunu, dünkü maçla hakemin hiç ilgisi yok. Adamların iki defans oyuncusu iki golde etkin rol oynadı, Diego 40 metre top sürdü boş adama pas verdi, Servet üç adam geçti gol yaptı...Senin ortasahan adamları düşüremedi bile, bunu akıl dahi edemedi, solbek Emerson neredeydi ? Ya kendi adamlarını takip etmeleri gereken Halil ile Janko....

işte sorunu hep başkasında aradığımızdan çözüm üretemiyoruz. iki stoper aktif olarak golde etken.

hakem penaltı vermedi ise sen inadına hırs yapıp iki tane atacan ama bu ruh yok ki?

uzungöllü
27.11.2012, 16:52
Şu cinconlardan 4 yemeyi alışkanlık haline getiren tolgadan bahsediyorsun sanırım

Bugüne kadar yazdıklarını okuduğumda tam isabet dediğim ender kişilerdensin

Ama ne yazıkki onur hakkında dediklerinin tutulur bir yanı yok

Ne yapmasını bekliyordun onurdan süpermanlik mi?

Defanstaki andavalların hatalarını tek başına savuşturacak değil ya..

2. golde çıkmaması daha büyük hata olurdu

Tolga ile Onur arasında dağlar var

kesinlikle katılıyorum. onur fb yada gs eziklerinde oynasa idi çok farklı yerde olurdu ...

Travelair
27.11.2012, 16:55
Okulda beden eğitimi saatlerinde bazen elimize bir top verirler haydi çıkın oynayın derlerdi. Şenol hocadan daha fazlasını beklerdim

lopsang
27.11.2012, 17:00
Bence
1.Her ne kadar dünkü maçta Şenol Hoca'da bir kabahat bulmasam da takımın genel teknik sorunları ve bir türlü birlikte oynamayı beceremeyişi yüzünden ısrarla ve tekrardan iyi bir yardımcı hocaya ihtiyaç var diyorum . Mümkünse Ünal Hoca'yı geri getirsinler...
2. Devre arasında Cenk Tosun'u alsınlar
3. Devre arasında 1461'in ortasahası Gökhan'ı takıma adapte etmeyi denesinler ( ALper Potuk da olur ama maliyeti uçuk )

lopsang
27.11.2012, 17:02
Okulda beden eğitimi saatlerinde bazen elimize bir top verirler haydi çıkın oynayın derlerdi. Şenol hocadan daha fazlasını beklerdim

Hakikaten takımın bazen antremanlarda neyi çalıştığını çözemiyorum, takımda neredeyse 5 tane kule var köşe vuruşlarında isabet sıfır, hiç mi çalışmıyorlar ?

FC-ST-PAULI-61
27.11.2012, 17:04

Yuh ya harbiden yuh orda Hata yoktu ayrica olsada Onur Takimin en iyisi Maclari izlemiyormusun Abi , ayrica Tolga sanki yapmiyor böyle Hatalar.Tolga Kaleye gecmeliymis cok beklersin Birinci Kalecimiz Onurdur!

arifberkay
27.11.2012, 17:07
cevat kol radyoya baglandi simdi

Şentürk
27.11.2012, 17:08
Burda Avni Aker'deki taraftara hain diyen ihanet ediyorlar diyenlere bende diyorum ki 3. golü görüpte bu rezilliğe sesini çıkarmayanlar asıl ihanet içinde olanlardır.

Sende satılmış şehiri alkışladın mı??

arifberkay
27.11.2012, 17:09
butun yoneticilerin cebi kapaliymis kimse konusmuyormus baskan buyuk ihtimalle aday olmayacAk sike sureci de bu yonetimi ayakta tutamayacak dedi

arifberkay
27.11.2012, 17:10
kimse ne konusacagini bilmiyor diyor cevat kol

Koray
27.11.2012, 17:11
Sende satılmış şehiri alkışladın mı??

Onur ve Bamba hariç Serkan'dan Olcan'a herkese dümdüz gittim problem mi var ?

3. golden sonra top bizdeyken ıslıkladık top bizde olmayınca alkışladık, bunu satılmışları alkışlamak diye nitelendirenler gitsinler IQ'lerini ölçtürsünler.

Şentürk
27.11.2012, 17:12

3. golden sonra top bizdeyken ıslıkladık top bizde olmayınca alkışladık, bunu satılmışları alkışlamak diye nitelendirenler gitsinler IQ'lerini ölçtürsünler.

için rahatsa sindirmişsen sorun yok.

Ayhan Yüksek
27.11.2012, 17:13
Trabzonspor ruhunu yitirmiş malesef,alışmışlık ve kabullenmişlik var ,durum ortada çok vahim ama bunu dillendiren çözüm arayan yok ,teknik direktörü inancını yitirmiş bu takımın o yüzden takıma zarardan başka verebileceği yok, taraftar uyuşmuş dün maçı izlerken kahroldum, takım yenik ama umursamaz gülen hiçbir tepki koymayan taraftar,ne zaman servet gol attı o zaman biraz bölge bölge tepki oldu, sesler bile çıkmadı,alınan bu sonuçlar herşeyden önce oynanan inanılmaz kötü ruhsuz futbol fırtına koparırdı normalde şehirde yönetimde ama inanılmaz bir suskunluk var herkes halinden memnun sanki.

yorumsuz6117
27.11.2012, 17:13
Sadri Şener başkan olduğundan beri hiçbir Trabzonspor maçını kaçırmadım bu kadar utanç duyduğum bir maç daha hatırlamıyorum. Hakemler bile acıdı halimize yan hakem 4. golü vermedi orta hakem bitsin bu rezillik dedi uzatma vermedi. Şenol Güneş sana yazıklar olsun. Takıma top oynatamadığın için değil ama , hala daha çekip gitmediğin için. Bende seni Trabzonspor sevdalısı bi adam zannederdim. Meğersen para sevdalısı bi adammışsın.

Oğuzhan
27.11.2012, 17:14

Yav anlamıyorsunuz siz bir şeyi sindiremeyen biziz asıl bunu sindirebilen sizsiniz sanırım. Tepki göstermeyen sindirendir bu durumu. Sen sindirebiliyor musun satılmışlardan pozisyona dahi giremeden 3 tane yememizi ? Herkes aklını başına alacak hoca da futbolcu da. Halil de taraftara artistlik yapacağına çeksin gitsin nereye gidiyorsa tepkiyi kaldıramıyor beyfendi ama top oynamadan trilyonları kaldırıyor ne güzel yahu.

farozlufatih61
27.11.2012, 17:15
Sadri Şener başkan olduğundan beri hiçbir Trabzonspor maçını kaçırmadım bu kadar utanç duyduğum bir maç daha hatırlamıyorum. Hakemler bile acıdı halimize yan hakem 4. golü vermedi orta hakem bitsin bu rezillik dedi uzatma vermedi. Şenol Güneş sana yazıklar olsun. Takıma top oynatamadığın için değil ama , hala daha çekip gitmediğin için. Bende seni Trabzonspor sevdalısı bi adam zannederdim. Meğersen para sevdalısı bi adammışsın.

Biz bunu 88/89 dan beridir diyoruz

Koray

Güzel kardeşim dün maçtan sonra dolmuşla Akçaabat'a dönerken haftalık okul harçlığını bu maç için harcayan orta okul öğrencisi vardı arabada, siz neyden bahsediyorsunuz?

Cagdas Topal
Yav anlamıyorsunuz siz bir şeyi sindiremeyen biziz asıl bunu sindirebilen sizsiniz sanırım. Tepki göstermeyen sindirendir bu durumu. Sen sindirebiliyor musun satılmışlardan pozisyona dahi giremeden 3 tane yememizi ?

Halilin bos kaleye dokunamadığı pozisyonu unutma :D

İlker Gazioğlu
27.11.2012, 17:20
butun yoneticilerin cebi kapaliymis kimse konusmuyormus baskan buyuk ihtimalle aday olmayacAk sike sureci de bu yonetimi ayakta tutamayacak dedi

Başkan seneye aday olmayacağını zaten açıklamıştı. Cevat Kol istifa edecek mi demek istiyor.

HOPA'LI TS'Lİ

Onurda son haftalarda düşüş olduğu kanaatindeyim

Taraftar napsın, yine de sahada kötünün iyisi olarak onu gördü

Şentürk
Yav anlamıyorsunuz siz bir şeyi sindiremeyen biziz asıl bunu sindirebilen sizsiniz sanırım. Tepki göstermeyen sindirendir bu durumu. Sen sindirebiliyor musun satılmışlardan pozisyona dahi giremeden 3 tane yememizi ? Herkes aklını başına alacak hoca da futbolcu da. Halil de taraftara artistlik yapacağına çeksin gitsin nereye gidiyorsa tepkiyi kaldıramıyor beyfendi ama top oynamadan trilyonları kaldırıyor ne güzel yahu.

Benim içime sindiremediğim eskişehiri alkışlamak futbolculara tepki bende gösterdim, tepki eskişehiri alkışlamak olamaz.30. dk da satılmışşehir diye bağırıp 70 de eskişehiri alkışlayan haindir.2010-2011 sezonuna ihanet etmiştir. Kimse Trabzonspora tepki amaçlı askişehir alkışlandı demesin!! Dışarıdan öyle gözükmüyor.Yarın bir gün futbol bu fenerede içerde ezilir yeniliriz onlarıda alkışlarsınız Trabzonsporlu topçulara tepki için:mad:

Ben 3 yedilkten sonra çıktım gittim tepki budur.Gerisi hiç bir şeyi düzeltmez,bizleri taraftarı alçaltır.

polatmu
27.11.2012, 17:23
adam cebinden parasını verip maça gitmiş protestosunu kendince yapmış uzatmayın stadtakilere laf atacağınıza stada gitmeyenlere stadı boş bırakanlara laf atın...

sindoma61
27.11.2012, 17:24
Güzel kardeşim dün maçtan sonra dolmuşla Akçaabat'a dönerken haftalık okul harçlığını bu maç için harcayan orta okul öğrencisi vardı arabada, siz neyden bahsediyorsunuz?

birader sen bildigini yapta servet takımı buraya getir de neyin nesi şikeci köpekleri onure etmekte ne ya bunu yapanlar neyin kafasındalar ...

Şentürk
27.11.2012, 17:25
birader sen bildigini yapta servet takımı buraya getir de neyin nesi şikeci köpekleri onure etmekte ne ya bunu yapanlar neyin kafasındalar ...

Onu da mı yaptılar ????:mad:

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2012, 17:25

Dün akşam ÇAY TV de Cevat KOL, bu yönetim gitse de yeni gelenler kupanın peşini bırakmaz, bırakmamalı dedi

Dr. İsmet ERAYDIN da, bu kupaya sarılma mücadelesi Sadri Şenere koltukta zaman kazandırmaktan başka bir işe yaramıyor dedi

İkisi de haklıydı bence

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2012, 17:26
Halilin bos kaleye dokunamadığı pozisyonu unutma :D

%101 lik golü kaçırması çıldırttı beni izlerken, çok da sert değildi top

Koray
27.11.2012, 17:27

Ben öyle bişey görmedim deniz tarafı kale arası son 15 dakika tepki amaçlı stadı terkettti, maçtan sonra ne oldu ne bitti haberim yok eğer öyle bişey yapıldıysa ne dense az ama bunu yapanlara tabi, bana değil bize değil.

sindoma61
27.11.2012, 17:27
Onu da mı yaptılar ????:mad:

aynen yaptılar çılgınlarla trabzonlu gençlerin ortasında oturanlar...

sindoma61
27.11.2012, 17:29
Ben öyle bişey görmedim deniz tarafı kale arası son 15 dakika tepki amaçlı stadı terkettti, maçtan sonra ne oldu ne bitti haberim yok eğer öyle bişey yapıldıysa ne dense az ama bunu yapanlara tabi, bana değil bize değil.

evet sizin terkettiginizi gördüm size lafım yok lafım o yavşaklara...

Şentürk
27.11.2012, 17:31
deniz tarafı kale arası son 15 dakika tepki amaçlı stadı terkettti, .

Verilecek en güzel anlamlı tepki budur ''siz izlenmeye değmezsiniz'' diğer türlüsü beni utandırır hele eskişehiri alkışlamak tribüne çalığırmak mide bulandırır.

serdaracıl
27.11.2012, 17:43

Ölçtürdüm satilmişşehiri alkışlamak olarak niteliyorum algımda degisiklik yok

Koray
27.11.2012, 17:45
Ölçtürdüm satilmişşehiri alkışlamak olarak niteliyorum algımda degisiklik yok

Senin sorunun daha büyük o zaman, en yakın psikiyatriye görün.

serdaracıl
27.11.2012, 17:49
Senin sorunun daha büyük o zaman, en yakın psikiyatriye görün.

Göründüm ama sonuç aynı. Avni aker'de satilmişşehiri alkışlayan Trabzonspor taraftarı.

Koray
27.11.2012, 17:51
Göründüm ama sonuç aynı. Avni aker'de satilmişşehiri alkışlayan Trabzonspor taraftarı.

Müşade altına almadılar mı seni.

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 17:51
ben yönetimin yerinde olsam alınan kombinelerin parasını iade ederim stadı seyirciye kapatırım ....

senin o eskisehir yüzünden taraftarın ölmüş sen gidip alkışıyorsun böyle taraftara bu takım bu haliyle fazla

yazıklar olsun o gerizekalı sürülerine...

serdaracıl
27.11.2012, 17:55
Müşade altına almadılar mı seni.

Almadılar. Küçümsemece mi oynayacağız. Bence yanlışlardan ders almayı düşünsek daha sağlıklı olacak. Dün taraftarın tavrı yanlıştı. Savunulacak yani yok

Koray
27.11.2012, 17:57
Almadılar. Küçümsemece mi oynayacağız. Bence yanlışlardan ders almayı düşünsek daha sağlıklı olacak. Dün taraftarın tavrı yanlıştı. Savunulacak yani yok

Bana göre de az yapıldı.

Eski Trabzonspor taraftarı olsa o stadı yakar öyle çıkardı, yasa hava cıva derken hiç bişey eskisi gibi değil.

hodlu
27.11.2012, 17:59
Trabzonspor takımını sıradan Anadolu takımı haline getiren Sadri Şener ve ekibine yazıklar olsun. Hangisini yazayım yaptıkları her şey yanlış. En felaketi de transferde sokağa atılan milyonlarca avro. Kendi şirketini böyle yönetmezdi heralde...

Ömer Sak
27.11.2012, 18:00
1461 Trabzondaki hirs keske bu takimda olsa.

Armağan Dere
Koray'a katılıyorum.
Lakin 96'daki Fenerbahçe maçından sonra Fenerbahçeliler de alkışlandı yanlış bilmiyorsam.
Şehir dışı ayrı ama stad içi böyle oldu yanlış bilmiyorsam.

serdaracıl
Bana göre de az yapıldı.

Eski Trabzonspor taraftarı olsa o stadı yakar öyle çıkardı, yasa hava cıva derken hiç bişey eskisi gibi değil.

Stadı yak ama satilmişşehiri alkışlama.

grigandalf1967
27.11.2012, 18:01
şu veya bu sebeple satılmışları alkışlayanlara yazıklar olsun.Ne hallere düştü bu tribünler

farozlufatih61
27.11.2012, 18:03
20 saat geçti hezimetin üstünden ve hala kimsenin kılı kıpırdamıyor....

Seni adam sanmıştım sadri şener efendi kongredede sana gözüm kapalı oy vermiştim...

Ama çok yanılmışım sen korkak pısırık iş bilmezin tekiymişsin...

Hala bu beceriksiz t.direktör hakkında birşey söyleyecek cesaretin yok mu?

Sezon başında bir orta oyununa kurban ettiniz elbirliği yaparak TRABZONSPOR'umu

Neymiş efendim ben gidiyorum yoruldum palavrasıyla nasıl kandırdınız milleti..

nevzat şakar hasan yener şenol güneş sadri şener hepsinin ortak noktası PARA PARA PARA..........

Lanet olsun sizlere nasıl vereceksiniz o maçkadan maça gelmek için haftalık harçlığını veren küçük ama yüreği büyük TRABZONSPOR sevdalısına...

Armağan Dere
27.11.2012, 18:06
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mc7orqSLpK1rhq7y9o1_500.jpg

Bu nine ve bunun gibi nice taraftarın kul hakkına giriyor Trabzonspor.

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 18:07
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mc7orqSLpK1rhq7y9o1_500.jpg

Bu nine ve bunun gibi nice taraftarın kul hakkına giriyor Trabzonspor.

zaten bu ninenin stadı terkedişi servetin golünden daha çok koydu bana

Armağan Dere
27.11.2012, 18:08
şu çakmataka nickli kullancıyı da uzaklaştırın.
dalga geçmeye gelen bir eskişehirsporlu.

Mete DORUK
27.11.2012, 18:09
Sanliurfayi yenebilecekmiyiz? Sakin bana yok artik okadarda degil demeyin. O KADAR !!!

UĞUR DURTAŞ
27.11.2012, 18:10
[QUOTE=HOPA'LI TS'Lİ;1918804014]Onurda son haftalarda düşüş olduğu kanaatindeyim

Taraftar napsın, yine de sahada kötünün iyisi olarak onu gördü[/QUOT
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
her görüşe saygım var.

takım bu durumdayken onur'dan bahsediyorsak..

serkanı
emersonu
soneri
halili
olcanı
volkanı

hakaret edip kovmamız lazım kanısındayım.

Royal Heart
27.11.2012, 18:12
Asıl sorunun ''şike''nin gidişatı patlak verdiğinde kulübün atacağı adımları iyi belirleyememesi olduğunu düşünüyorum. Gerek hukuki gerekse sportif anlamda.

Armağan Dere
27.11.2012, 18:14
Az seslerini çıkarsalardı Nasıl alacaklardı ihale
öyle demeyin bunlar iş adamı.
ceplerini,Trabzonspor'dan önce düşünmek zorundalar.

hodlu
27.11.2012, 18:14
Bursa maçında verilmeyen golümüz ile ilgili kimse çıkıp konuşmadı. fener takımı iki haftadan beri Şampiyonlar ligi hakemini yerle bir etti. İşte sen bu kadar güçlüsün. Senin hocan-başkanın-yöneticin kimin hakkını nerede savunuyor ben göremiyorum...

efes61
27.11.2012, 18:16
Her yenilgi sonrası doluşan leş kargaları gelmiş gene. Gören de Şenol Hoca, Sadri başkan olmadığı dönemlerde başarıdan başarıya koşuyorduk sanacak. Maç bitmeden kendi futbolcusunu yuhlayan güruh bundan azını hakediyor

serdaracıl
27.11.2012, 18:16
Bursa maçında verilmeyen golümüz ile ilgili kimse çıkıp konuşmadı. fener takımı iki haftadan beri Şampiyonlar ligi hakemini yerle bir etti. İşte sen bu kadar güçlüsün. Senin hocan-başkanın-yöneticin kimin hakkını nerede savunuyor ben göremiyorum...

Yahu ben sahadaki oyuncuların tepkisizligini de anlamıyorum. Penaltı verilmiyor ses yok arkadaşın atılıyor ses yok. Hakem takımı biçiyor ses yok. Kimse takımı sahiplenmiyor

Samet GÜVEN
27.11.2012, 18:28
Yahu ben sahadaki oyuncuların tepkisizligini de anlamıyorum. Penaltı verilmiyor ses yok arkadaşın atılıyor ses yok. Hakem takımı biçiyor ses yok. Kimse takımı sahiplenmiyor

Kamara tribüne o hareketi yaptığında bir futbolcu gidipte 1 çift laf sölemedi adama. tamam kafa göz dalmalarını beklemiyoruz ama bu ruhta adamımız yok.

Amatör top oynadım, saha duygusunu az çok bilirim. Benim taraftarıma sahadan el hareketi yapıp, artistik yapacak o sahadan sedyeyle çıkartırım adamı.

Bu arada evet, geri kafalıyım!

Tolga
27.11.2012, 18:33
Kamara tribüne o hareketi yaptığında bir futbolcu gidipte 1 çift laf sölemedi adama. tamam kafa göz dalmalarını beklemiyoruz ama bu ruhta adamımız yok.

Amatör top oynadım, saha duygusunu az çok bilirim. Benim taraftarıma sahadan el hareketi yapıp, artistik yapacak o sahadan sedyeden çıkartırım adamı.

Bu arada evet, geri kafalıyım!

Katılmamak elde değil.

Bende geri kafalıyım . . .

legorakiss
27.11.2012, 18:40
zaten bu ninenin stadı terkedişi servetin golünden daha çok koydu bana

sana bana koyarda hırsız yonetime koymaz. 3 değilde 10 yeseydik çıkardı ekrana espri yapardı sadri şener. bugune kadar yaptığı her hamle fb nin işine geldi. sadri şener ve kardeşi (ceo) ihaleleri almaya devam ediyorlar devletten. neden acaba diye sormak lazım...

serdaracıl
27.11.2012, 18:49
Memur zihniyetli topçulardan kurtulmalıyız. Bize bi duruşu, tavrı olan oyuncular lazım

zaferyıldız
27.11.2012, 18:56
Sizce, dünkü tarihi ve utanç yenilgi yüzünden

TS forması giyen oyuncular
Teknik heyet
Yönetim

olağanüstü toplanıp, bundan ders çıkar mışmıdır?

tahminmce içlerinden birkaçı batumda toplanıp bu durumu değerlendirmiştir..

ee yeter zaten !

arifberkay
27.11.2012, 19:05
bu fatura odenecek bu pislik halinin altina supurulemez

Harun
27.11.2012, 19:23
Bir takımın bir futbolcusu formsuz olabilir,iki futbolcu formsuz olabilir,üç futbolcu formsuz olabilir.Fakat bir takımın tüm futbolcuları formsuz olamaz.
Ortada net olarak bir tekniktrektör sorunu olduğu kesin iken bu ismin Şenol Güneş olması işi çıkmaza sokmaktadır.
Bu form durumu ile Şenol Güneş'ten başka hiç bir teknik adam bu kadar şans bulamaz.Heleki Türkiye'de,heleki Trabzon'da.

Birisi çıkıp kral çıplak demediği sürece Şenol Güneş'e Abdurrahman Çelebi demeye devam edeceğiz.

Tolga
27.11.2012, 19:33
Bir takımın bir futbolcusu formsuz olabilir,iki futbolcu formsuz olabilir,üç futbolcu formsuz olabilir.Fakat bir takımın tüm futbolcuları formsuz olamaz.
Ortada net olarak bir tekniktrektör sorunu olduğu kesin iken bu ismin Şenol Güneş olması işi çıkmaza sokmaktadır.
Bu form durumu ile Şenol Güneş'ten başka hiç bir teknik adam bu kadar şans bulamaz.Heleki Türkiye'de,heleki Trabzon'da.

Birisi çıkıp kral çıplak demediği sürece Şenol Güneş'e Abdurrahman Çelebi demeye devam edeceğiz.

Hocaya suçsuz diyen bir Allah'ın kulunu bulamazsın ki forumda . . .

Mustafa Ayazoğlu
27.11.2012, 19:45
takım 3-0 mağlup olabilir.

o tribünler neden boştu? taraftar kalitemiz düşük.

nerede o eski ruh , taraftar.

poweraktion
27.11.2012, 19:46
hoca ben artik devam etmek istemiyorum diyordu birakmadilar hata yaptilar

Mustafa Ayazoğlu
27.11.2012, 19:46
taraftar takıma destek ve sahip çıkmıyor.

sebebi nedir?

sadri şener bıraktırma noktasına getirmek için elden gelen yapıyorlar.

Mustafa Ayazoğlu
27.11.2012, 19:48
82 puan almış şike ile şamipyonluğu elinden alınmasından öte

müthiş bir travma söz konusu.

hırsız fenerbahçe hatta beşiktaş tam tersi motivasyon.

orhan42
27.11.2012, 19:55
briegel döneminin ruh hali var takımda.Samet Aybaba dönemindeki gibi bi silkinme gerekli bu ruhsuzlar topluluğuna..

Tarık Talşık61
27.11.2012, 20:00

Abicim sende yavaş yavaş pcnin başından uzaklaşmalısın.Tolga'nın performansının Onur'dan iyi olduğunu iddaa etmek saçmalıktır.

DNA-TS
27.11.2012, 20:08
Forumda soldcity liler var cizin sunlarin ustunu.

Şentürk
27.11.2012, 20:36
82 puan almış şike ile şamipyonluğu elinden alınmasından öte

müthiş bir travma söz konusu.

hırsız fenerbahçe hatta beşiktaş tam tersi motivasyon.

+++++1967

Sanki şike yapan Trabzonspor meşhur 3 temmuzdan beri bütün motivasyon kaynağını kaybettik, şikeciler için durum tam tersi.

Örneğin iki hafta önce fener sahasında 3 yiyor ama tık yok, bizim gibi takıma komple sövmeler satılmışşehiri alkışlamalar yok.Sonuç ortada, iki haftada düzeldiler.

Bizse iki hafta sonra havluyu atarız.

farozlufatih61
27.11.2012, 20:38
:http://www.takaonline.com/son-noktayi-koydu-3.html

http://www.haber61.net/nobreden-yesil-isik-131438h.htm

Tam bir komedi::D:D:D:D:D

serdaracıl
27.11.2012, 20:44
Ufkumuz Nobre'den öteye geçmiyorsa yazık bize

Mustafa Ayazoğlu
27.11.2012, 20:55
+++++1967

Sanki şike yapan Trabzonspor meşhur 3 temmuzdan beri bütün motivasyon kaynağını kaybettik, şikeciler için durum tam tersi.

Örneğin iki hafta önce fener sahasında 3 yiyor ama tık yok, bizim gibi takıma komple sövmeler satılmışşehiri alkışlamalar yok.Sonuç ortada, iki haftada düzeldiler.

Bizse iki hafta sonra havluyu atarız.

2 hafta mı :)

82 puan ile etmediler bizi. Galatasaray şuan statükonun diğer ayağı.

Fenerbahçe ile ligi götürürler. Beşiktaş'ta peşlerinden.

golan_61
27.11.2012, 21:01
Ufkumuz Nobre'den öteye geçmiyorsa yazık bize

Nobreyi bile alabileceklerini sanmıyorum

Oruç
27.11.2012, 21:02
Futbolcularda da bir şeyler var. Görünen o. Hepsi hayattan bezmiş durumdalar sanki.

Broos zamanında da benzer bir durum yaşanmış, ardından Broos'u postalamıştık.

Not: Hoca hatasızdır demedim, hemen çullanmayın.

Cafer Bulur
27.11.2012, 21:08
Senol günesin istifa ettigi en son 2005-06 sezonunda 7 mac sonunda 11 puanla 1.57 puan ortalamamiz vardi.

Bu sezon ise 13 mac sonunda 19 puanla ortalama 1.46.

Arti o sezonda futbol olarak daha iyiydik,bu sezon iyi oynadigimiz mac sayisi 2 yi gecmez.

Bu gerceklere ragmen senol hocanin istifa etmemesini anlamakta güclük cekiyorum.

farozlufatih61
27.11.2012, 21:25
Futbolcularda da bir şeyler var. Görünen o. Hepsi hayattan bezmiş durumdalar sanki.

Broos zamanında da benzer bir durum yaşanmış, ardından Broos'u postalamıştık.

Not: Hoca hatasızdır demedim, hemen çullanmayın.

Bence broos gelmeden gitmişti onun gelişi sadece bir aldatmaca idi

Broos gönderilmeden 45 gün önceye dönüp iyi analiz etmek lazım olayları

memmedaga
27.11.2012, 21:26
hoca ben artik devam etmek istemiyorum diyordu birakmadilar hata yaptilar

cok haklisin bu konuda
benim gibi Senol Gunes hayrani bir adam bu hale geldiyse....

sayin bmn yoneticileri neden Senol Gunes istifa etsin diye yazdigim mesajlar siliniyor?
?
Senol Gunes lutfen istifa etsin diye baslik acamiyoruz? neden?

ne yazikki karaktersiz ersun yanal catir catir futbol oynatiyor ama bu sakin o gelsin manasinda anlasilmasin sadece genc heyecanli arzulu bir yerli hocayi takimin basinda gormek isterim artik

ya dusunebiliyormusunu 28 oyuncumuz var bizx dogru durust kadro kuramiyoruz boyle sacma bisey olabilrmi

bu cok buyuk bir basarisizliktir bu kadar para harca bu kadar oyuncu tut kadroda ve ortaya rezil gelecek vaad etmeyen bi takim ciksin

Trabzonumuzun paralari cope atilmis ne yazikki...

Adem Erdoğan
27.11.2012, 21:28
istifalar kovmalar çözüm olsaydı şimdi 7 degil 17 şampiyonlugumuz olurdu.

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 21:30
o değilde yeni yeni üyeler tanıyoruz bakıyorumda normal zamanda burda hiç olmayan üyelerimizi görüyoruz böyle yenilgiler sonrası...

memmedaga
27.11.2012, 21:31
garip olan sudur esasinda bizim taraftara nobreyi ,necatiyi begendiremezsin

ama gel gorki adam catir catir gostere gostere oynuyor.....

Deniz Tosunoğlu
27.11.2012, 21:34
Hugo Broos'un durumu ve Senol hoca'nin durumunda daglar kadar fark var. Hugo Broos imza attigi günden beri alternatifi vardi: Senol Günes.

memmedaga
27.11.2012, 21:34
o değilde yeni yeni üyeler tanıyoruz bakıyorumda normal zamanda burda hiç olmayan üyelerimizi görüyoruz böyle yenilgiler sonrası...

Huseyin kardesim ben yenilgiler sonrasi hep ortaya ciktim destek oldum belli bir zamana kadar

bende senin gibi dusunurdum hep yenilgi sonralari bazilar cikar konusurdu

herseferinde onlarla mucadele verirdim Senol Gunesi ve yonetimi savunurdum

mesajlarimin yuzde 80'i Senol Gunes'e destek icerir ama artik

yanlisi gorup dur deme zamani,...

o yuzden bugun elestirenler birsey dememelisin...

DeAgLeMaNyAq
27.11.2012, 21:35
garip olan sudur esasinda bizim taraftara nobreyi ,necatiyi begendiremezsin

ama gel gorki adam catir catir gostere gostere oynuyor.....

Sorun o ki bu tip kişiler bize geldiklerinde köreliyorlar. İddia ediyorum biz de 1 yılda 5 gol atamayan Henrique devre arasında Gençlerbirliği ya da başka bir Anadolu takımına gittiğinde en az 7 gol atar...

memmedaga
27.11.2012, 21:38
Sorun o ki bu tip kişiler bize geldiklerinde köreliyorlar. İddia ediyorum biz de 1 yılda 5 gol atamayan Henrique devre arasında Gençlerbirliği ya da başka bir Anadolu takımına gittiğinde en az 7 gol atar...

bu soylediginde haklisin bize geliyo adamlara bisey oluyo

bizden ayriliyorlar dokturmeye basliyorlar

buyuk takim kucuk takim mantigiyla aciklamak basite kacmak olur

var bi cenabetlik klupte degismeyen adamlar onlar yuzundemi acaba?

DeAgLeMaNyAq
27.11.2012, 21:43
bu soylediginde haklisin bize geliyo adamlara bisey oluyo

bizden ayriliyorlar dokturmeye basliyorlar

buyuk takim kucuk takim mantigiyla aciklamak basite kacmak olur

var bi cenabetlik klupte degismeyen adamlar onlar yuzundemi acaba?

Teknik heyet veya yöneticilerle ilgisi olduğunu zannetmiyorum. 10 yıl önce de böyleydi. Ankaragücü'nde gol krallığına oynayan Augustine, İstanbulspor'un en önemli oyuncusu Bushi ve Denizlispor'un yıldızı Ömer Rıza'da da aynı şeyleri yaşadık...

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 21:44
@memmedaga

lafım sana değil....

6 aydır üyeyim ben burda 6 aydr yorumunu görmediğim üye bu maçtan sonra yazmaya gelmiş ....

eleştirilir bende eleştiriyorum dert değil eleştirmek....

eleştirmeyi meslek edinenlere kıl oluyorum sadece...

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 21:46
Teknik heyet veya yöneticilerle ilgisi olduğunu zannetmiyorum. 10 yıl önce de böyleydi. Ankaragücü'nde gol krallığına oynayan Augustine, İstanbulspor'un en önemli oyuncusu Bushi ve Denizlispor'un yıldızı Ömer Rıza'da da aynı şeyleri yaşadık...

bence futbolcuda olusturalan baskı,sabırsızlık ve fazla beklentiden....

jankoyu alıyoruz bizim taraftarımız gelsin antremana çıkmadan oynasın gol atsın istiyoruz...

bir diğer sorunda bonservis fiyatları....henriqie iyi futbolcu ama 4 küsür milyon bonservis verilince bizim taraftar messi olmasını bekledi ve bonservisinin altında ezildi bence...

yorumsuz6117
27.11.2012, 21:47
İstifa çözüm değilmiş. Çözümü sen söyle o zaman.

memmedaga
27.11.2012, 21:51

yalnis nerde usta biktim artik bu soruyu sormaktan

bilinmez denklem gibi

Cafer Bulur
27.11.2012, 21:58

Bazi oyuncularda da kalite sorunu vardi,o nedenle olmadi.

Mesela ömer riza yetenekli bir oyuncu degildi keza bushi de iyi zamanlarindan sonra bize geldi.

Oyuncularin bir yükselme,bir zirve dönemleri oluyor o dönemleri yakalamak önemli.

Halili schalkedeki zamaninda alsaydin firtina gibi eserdi simdi ise istenmeyen adam.

farozlufatih61
27.11.2012, 22:01
Hugo Broos'un durumu ve Senol hoca'nin durumunda daglar kadar fark var. Hugo Broos imza attigi günden beri alternatifi vardi: Senol Günes.

Hugo broos tongaya düştüğünü anladığında iş işten geçmişti ortam hazırlanmış oluşabilecek çatlak sesler kısılmış takım muhteşem t.direktörümüze parçalaması için tam yetki ile verilmiştir

memmedaga
istifalar kovmalar çözüm olsaydı şimdi 7 degil 17 şampiyonlugumuz olurdu.

cozum nedir? harbiden soyle liste yazsana suraya kinaye olsun diye sormuyorum

umut olsun diye

OFLU_79
Vahid Halilhodžić

objek
Hazirlik doneminde oynadigimiz bir orduspor macimiz vardi o kadroda kimler vardi su anda hatirlamiyorum ama bence o kadroda israr edilmeliydi iyi sinyaller vardi!

Cafer Bulur
27.11.2012, 22:05
cozum nedir? harbiden soyle liste yazsana suraya kinaye olsun diye sormuyorum

umut olsun diye

1-Yönetim yenilenmek zorunda,sadri sener kalmali ama ekibini yenilemeli.

2-Senol günesle yollar ayrilmali,yerine genc ve cesur bir hocayla devam edilmeli.

3-Devre arasi ve sezon sonunda cogu yabanci oyuncuyla yollar ayrilmali,hatta söyle diyeyim bamba haricinde hepsi gidebilir.

4-Alper potuk mutlaka alinmali,bunun haricinde genc ve yetenekli yerli oyuncular üzerinde iskelet bir kadro kurulmali.

Oruç
27.11.2012, 22:05
Gençlere puan kaybettik mi Giray Bulak giyer eşofmanları. Olacağı bu.

'Şampiyon olamayacak(yapılmayacak)' bir takıma iyi hoca gelmez bu saatten sonra. Acı ama gerçek.

Cafer Bulur
27.11.2012, 22:13
Senol günes yatsin kalksin zirvedeki takimlarda kötü,onlarda cok puan kaybetti.

Bugün gs nin 6 puan degilde 12 puan gerisinde olsaydik senol hoca görevinde kalamazdi.

Ama senol günes puan durumu nedeniyle degil takima kisilikli bir futbol oynatamamasi nedeniyle gitmeli.

memozcan
27.11.2012, 22:55
http://www.youtube.com/watch?v=s0EcWfkvuKI
http://www.youtube.com/watch?v=NTX5pQ9iC6E

iki gol arasındaki 7 farkı bulabilene benden bir forma...

Furkan Dündar
27.11.2012, 23:22
Şenol Hoca takıma ruh veremiyor bence sıkıntı burda bu takım bu kadar kötü değil ama izlerken size bir heyecan vermiyor

Cafer Bulur
27.11.2012, 23:26
Şenol Hoca takıma ruh veremiyor bence sıkıntı burda bu takım bu kadar kötü değil ama izlerken size bir heyecan vermiyor

Takima ne oynatmak istedigi belli olan bir hocaya ihtiyacimiz var ama bu hoca senol günes degil.

Yabanci hocaya normalde karsiyim ama eric gerets mesela bize ivme kazandirabilecek bir hoca.

kudu_61
27.11.2012, 23:52
zokora yok kadroda ve sen aylarca oynamamış colmanı - umudunu kestiğin ama 2 maçta gol atan adrianı sapara ya tercih ediyorsun zokonun olmadığı yerde orta sahan böyle olur işte aldın mı dersini şenol güneş
alan - volkan - henry bu üçüde oyunu dikine oynayabilen adam eksiltebilen seri futbolcular ben bunlar şu anda formda demiyorum ama onları formsuz yapan sensin bak onlar yedekte değilse 2-0 dan maç çevirebiliyormusun aldın mı dersini şenol güneş
1461 e gönderdiğiğn sercan gençte aybabanın oynattıkları terimin oynattıkları yaşlımı yanlış oyuncu tercihlerin takımı bu hale getirdi
viteğin yedekte ne işi var forvete pas atanların kötüyse
alan nerde - volkan nerde
ünal karaman nerde

biz bu kafayla gençleri de yenemeyiz İSTİFA ÇÖZÜM şenol hocam yeter artık ben bildim bileli en iyi 2. yiz en iyi 3. yüz

Mustafa Ayazoğlu
27.11.2012, 23:55
eskişehire yenilmemiz sadece ve sadece taraftarın takıma sahip çıkmaması.

futbolcular eşek değil, tribünler boş seyirci başkanı protesto ediyor. rezil bir taraftar kitlesi oluştu TRABZON'da

taraftarın takıma sahip çıkması lazım , taraftar sahip çıkmaz ise futbolcular ne için oynayacak ?

sakaryalı54
27.11.2012, 23:56
futbolculara bakıyorsun tek tek hepsi kaliteli hocamız dünya 3. cüsü bir hoca bir kan değişikliğimi lazım kenetlenmemi bence futbolcu kardeşlerim toplanıp bu işi kendi aralarında çözmeli

tans
28.11.2012, 00:04
bu kadroyla bu puanı almak bile çok çok büyük başarı... şenol güneş'i istifaya davet edenler bi söylesinler bu takım diğer hocalarla ne kadar başarılı oldu acaba?

Canberk
28.11.2012, 00:14
@gabriel omar

Yapma bence ;) Tüm takımdan bahsediyorsun cezası tek futbolcuya ettiğin gibi olmaz kaldırdım mesajı ...

Armağan Dere
28.11.2012, 00:37
............

gabriel omar
28.11.2012, 00:44
@gabriel omar

Yapma bence . Tüm takımdan bahsediyorsun cezası tek futbolcuya ettiğin gibi olmaz kaldırdım mesajı ...

Eh Onur,Giray,Bamba hariç dün akşam sahada olanlar diye detaylandırsam yinede olmuyor mu kardeşim :)

Ben genede arkasındayım dediğimin hakediyolar çünkü :)

Erdal DİLEK
28.11.2012, 00:45
bu takım futbol oynamayı bilmiyor

canna52
28.11.2012, 00:53
Memur zihniyetli topçulardan kurtulmalıyız. Bize bi duruşu, tavrı olan oyuncular lazım

memur zihniyetli deyince şenol hocadan daha memuru yoktur herhalde..

İleli
28.11.2012, 01:39
eskişehire yenilmemiz sadece ve sadece taraftarın takıma sahip çıkmaması.

futbolcular eşek değil, tribünler boş seyirci başkanı protesto ediyor. rezil bir taraftar kitlesi oluştu TRABZON'da

taraftarın takıma sahip çıkması lazım , taraftar sahip çıkmaz ise futbolcular ne için oynayacak ?

taraftar destek cikmali evet ama futbolcularda biraz futbol oynasinlar rezalet bir goruntu var saha icinde!

Faik Yılmaz
28.11.2012, 08:33
Senol günes yatsin kalksin zirvedeki takimlarda kötü,onlarda cok puan kaybetti.

Bugün gs nin 6 puan degilde 12 puan gerisinde olsaydik senol hoca görevinde kalamazdi.

Ama senol günes puan durumu nedeniyle degil takima kisilikli bir futbol oynatamamasi nedeniyle gitmeli.

Zaten bu argümanı Kasım sayısında bile kullanıyor Başkan...

Biz kaybettik ama rakiplerde kaybetti diyor.....

Yalnız atladığı bir şey var...... Fb Avrupada bu süre için 9 maç oynadı grup lideri , Gs ise senden fazla 5 maç oynadı ve grubun 2. si.....

Oysa sen Videoton gibi kıytırık bir takıma elendin.....

Sacit bu taraftar yenilmemize kızmıyor mücadele etmemeize kişiliksiz oyuna kızıyor...

oynayıp yenilsek inanki alkışlar....

Yani rakibin ayağına azıcık basmaları içinde alkış mı istiyorlar.....kırmızı halımı bekliyorlar rakip ceza sahasına girmek için....

Gurpas
28.11.2012, 08:39
2 sezondur ne oynadığımız belli değil bu nasıl bir teknik adam ben anlamadım

farozlufatih61
28.11.2012, 10:57
Sanki ilk defa yeniliyoruz kendi sahamızda kıytırıktan bir takıma biz ne yenilgiler gördük ne badireler atlattık....

Ama son 2 sezonki rezaleti hiç bir dönemde yaşamamıştık bu kadar korkak bu kadar pısırık bu kadar ruhsuz bir takım olmamıştı sahada......

Hep bu sezonu konuşuyoruz ama geçen sene olanları ne çabuk unutuverdik ALLAH aşkına bu kadar mı balık hafızalıyız geçen sezonun mazeretimi var yoksa....

Hep beraber taraftarın yaptığı ahmaklığı eleştirdik durduk hiç kimse dedimiki yahu hadi taraftar yaptı bu pisliği ya hocanın yaptıklarına ne demeli hiç gündem oldumu yok olmaz o dokunulmaz o saltanat sahibidir o ne yaparsa yapsın güzeldir iyidir bazılarıda çıkıp düşeceksek onunla düşelim gibi abuk subuk laflar ediyor onlara acıyorum onlar BASK MİLLİYETÇİLERİDİR onlar zavallıdır onlar güzel olan hiçbirşeyi hakketmezler

Geçen sezon şikebahçe ile oynadığımız 4 maçın 3'ünü kaybetmedik mi? hemde evimizde 3 tane yemedik mi? kim vardı sorarım size hoca olarak başımızda bu beceriksiz değilmiydi......

Hala bazıları sabır kelimesini devamlı telaffuz ediyorsa ve hala taraftar görevini yapmıyor diyorsa yazıklar olsun onlarada bu durumdan nemalananlarada.....

Bu gurur kıran onur zedeleyen durumu hiç bir şey olmamışcasına hazmedenlerede bir tavsiyem açın şanlı baş kaldırış tarihimizi noktasına virgülüne kadar okuyun.......

yavuzbaha
28.11.2012, 11:47
kardeşim boşa çene yormaya gerek yok....Takımımız dirençsiz ve ısırmayan düz oyuncularla dolu...futbolcu koşarken bile kendini belli eder...günümüz futbolunda güç herşey

Courage
28.11.2012, 12:05
zokoranın oynamadığı maçlarda defansın hali ortada.Aslında hiç kimse normalde tam bir DMC ile oynamayı yadırgamaz ama adrian-soner-colman gibi künefe yumuşklğında bir ortasahayı yazdıranda zokonun fomsuzluğu. Devre arasında alperin alınması hem takıma yıldız/yıldız potansiyeli bir oyuncu kazandırır hem de eldekilerin rekabete girmesini sağlar(umarım).

Gurpas
28.11.2012, 12:44
Sorun Zokora, Soner, ADrian değil Sorun Şenol Güneş tiiiiiiiir.

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2012, 13:21
TRABZONSPOR NE YAPMALI?

Trabzonspor’un şirazesi kaydı! Bir türlü ritim tutturamıyor. Orkestra şefi ne yaparsa yapsın, saz heyetinde uyumsuzluk var! Tamam, 2 yılda takımın iskeleti dağıldı, büyük travma yaşadı, büyük sıkıntılar çekti ama şu “kazmalara” da dünyanın parasını ben vermedim ya! Ne kadar sorunlu oyuncu varsa alındı. Biri kiralık tam 13 yabancı var!

Her hafta takım kazansa da kaybetse de sahaya farklı bir 11’le çıkıyor. Bir hafta iyi oynayan bir hafta sonra tanınmayacak kadar rezil… Bunlar hem kendilerini hem hocalarını zor durumda bırakıyorlar!

Peki ne yapmalı? Bana göre ilk önce; başta en iyisi ve en çok para getirecek olanı kimse, sırayla tüm yabancılar devre arasında veya sezon sonunda elden çıkarılmalıdır. Bunlar eğer kasıtlı olarak oynamıyorlarsa elbette… Trabzonspor’un bundan hiçbir zararı olmaz!

İkinci yapılacak şey kadroya Onur, Zeki, Soner, Yasin, Olcan, Emre gibi oyuncular katmak… Tolga, Giray, Mustafa Yumlu gibiler zaten var. Bunun için çalışmalar yapılıyor sanırım. Ayrıca 1461 Trabzon’dan alınabilecek 4 – 5 oyuncu da hazır… En azından böyle bir kadroya tahammül edilir, paralar da çarçur edilmez… Ayrıca alt yapının da boş durduğunu sanmıyorum.

Trabzonspor olarak ağaçlara değil, ormana bakmak gerek… Yani bütüne… Yoksa “O geldi, bu gitti, hani yıldız oyuncu?” söylemleri ile her zaman olduğu gibi yine boşa zaman harcarız… Temel sağlam olmalı ve aidiyet duygusu olan oyuncu takıma katılmalı…

Sonuçta kızsak da, üzülsek de bu takım Trabzonsporluların… Vurarak, kırarak, hakaret ederek değil yol göstererek, sahiplenerek ancak bir yerlere varılabilir…

İHSAN ÖKSÜZ

Taka

Yunus Emre SEYHAN
28.11.2012, 13:40
5 milyon euro'ya aldırdığın Adrian,(sonucta sadece 3 maç oynadı) 4 milyon euro'ya alınan Volkan, Vittek, 4 milyon euro'ya aldırdığın Henrique 'den 1 gr bile yararlanmıyorsan, ilk 18'e bile almıyorsan yanlış yoldasın Şenol hoca. 20 milyon euro. 50 trilyona yakın para yapıyor

Tolga
28.11.2012, 15:33
Hocam kapatın başlığı :) Kendi kendime rezil oluyorum artık :)

Mustafa Demir
28.11.2012, 15:36
5 milyon euro'ya aldırdığın Adrian,(sonucta sadece 3 maç oynadı) 4 milyon euro'ya alınan Volkan, Vittek, 4 milyon euro'ya aldırdığın Henrique 'den 1 gr bile yararlanmıyorsan, ilk 18'e bile almıyorsan yanlış yoldasın Şenol hoca. 20 milyon euro. 50 trilyona yakın para yapıyor

senol gunes transfer yapmaktan anlamaz bitane duzgun bi adam aldigini gosterin bana ancak hazir kadroyu kaprisleriyle dagitir. Transfer konusunda ersun yanalin uzerine adam tanimam

ALDENİRO
28.11.2012, 21:10
bu maçtan sonra şenol hocayı hala savunan arkadaşların ön yargılı olduğunu düşünüyorum.şenol hoca istifa etmezse, küme düşeriz demedi demeyin...

Ahmet Kuru
28.11.2012, 22:30
ben taraftarı anlayamıyorum bir türlü..
Oynanan futbolu malubiyeti bir kenara bırakıyorum..
Başkanın üzerine yürümekte ne demek ?
Bunu nasıl yaparsınız? bunu yapıp elalemin diline koca camiayı nasıl düşürürsün?
Başkanın üzerine yürüyen insanlar acaba Trabzonspor için bu zamana kadar neler yapmışlar ki bu haddi kendilerinde buluyorlar?

Yazıklar olsun....

yavuzbaha
28.11.2012, 22:30
futbolculara bakıyorsun tek tek hepsi kaliteli hocamız dünya 3. cüsü bir hoca bir kan değişikliğimi lazım kenetlenmemi bence futbolcu kardeşlerim toplanıp bu işi kendi aralarında çözmeli

yA bunların hangisi böyle tek tek kaliteli...
--bana bu takımda bir tane sprinter,fuleli bir oyuncu ismi söyleyiniz
--bana bu takımda geriden oyunu iyi başlatan 1 tane stoper söyleyiniz
--bana bu takımda forvet arkasında süper bir oyuncu söyleyiniz
--bana bu takımda 1 tane sağ veya sol açık gösteriniz..
--sağ bekiniz Serkan,sol bekiniz paytak kaplumbağa emerson..
--bana bu takımda takımı ateşliycek 1 tane adam söyleyiniz
--bana bu takımda 3 maç üstüste süper oynamış 1 tane adam söyleyiniz
--herşeyden önemlisi bana adam gibi 1 tane santrofor ismi veriniz
-------------------------------------------------
takımın en iyi oyuncuları kaçarcasına gitmişse,yeni alınanlardan 1 kuruşluk futbolcuya 5 kuruş verilmişse,takım oyunundan ziyade bireysel oyuncular takıma doldurulmuşsa,topla dribling yapınca bacağında orta yapacak mecali kalmayan Adrian ı kurtarıcı diye almışsan...senin yönetimin aciz ve beceriksizdir...ptt ligindeki takımlar bile bizimkilerden daha dirençli...adımızla iş götüryoruz

Canberk
28.11.2012, 22:36
Hocam kapatın başlığı :) Kendi kendime rezil oluyorum artık :)

Sakın bir daha başlık açma direk ban :D

Cafer Bulur
28.11.2012, 22:44
-bana bu takımda bir tane sprinter,fuleli bir oyuncu ismi söyleyiniz :Olcan,volkan.
--bana bu takımda geriden oyunu iyi başlatan 1 tane stoper söyleyiniz:Bamba
--bana bu takımda forvet arkasında süper bir oyuncu söyleyiniz:Yok.
--bana bu takımda 1 tane sağ veya sol açık gösteriniz:Yasin,olcan.
--bana bu takımda takımı ateşliycek 1 tane adam söyleyiniz.Onur,Tolga,Giray.
--bana bu takımda 3 maç üstüste süper oynamış 1 tane adam söyleyiniz:yok
--herşeyden önemlisi bana adam gibi 1 tane santrofor ismi veriniz:Janko

gabriel omar
28.11.2012, 23:06
-bana bu takımda bir tane sprinter,fuleli bir oyuncu ismi söyleyiniz :Olcan,volkan.

İzninle ekleme yapayım abi.Sağ bekiniz ayağı düzgün,iyi orta kesebilen has Trabzonsporlu Zeki,Sol bekiniz duvar gibi savunma yapan hücuma az çıksada çıktığında kavisli ortalarıyla etkili olan Celustka.

yavuzbaha
29.11.2012, 00:20

Alayı vasat,
--Yasin tipik kenar oyuncusu değil ve tam bir odun,
--OlCAN oyun içinde zaman zaman parlayan,çoğu zaman parlamayan,futbolculuk hayatındaki en öenmli özelliği sürekliliği olmaması
--Volkan'ı yazmışsınız da ver(me)diği katkıyı anneannem bile biliyor
--oyun esnasında Engin tipli bir ateşleyiciden bahsediyorum,kaleciler kategorisi farklı,Giray konusunda ise haklısnız,aklıma gelmemişti attığı direk paslara rakibi güzel ateşlediği doğrudur
--Janko mu ? Bu takımın hocası olsam Vittek-henrique-Emre-halil-janko arasında en son tercihim Janko olurdu...

gabriel omar
29.11.2012, 00:26
Alayı vasat,
--Yasin tipik kenar oyuncusu değil ve tam bir odun,
--OlCAN oyun içinde zaman zaman parlayan,çoğu zaman parlamayan,futbolculuk hayatındaki en öenmli özelliği sürekliliği olmaması
--Volkan'ı yazmışsınız da ver(me)diği katkıyı anneannem bile biliyor
--oyun esnasında Engin tipli bir ateşleyiciden bahsediyorum,kaleciler kategorisi farklı,Giray konusunda ise haklısnız,aklıma gelmemişti attığı direk paslara rakibi güzel ateşlediği doğrudur
--Janko mu ? Bu takımın hocası olsam Vittek-henrique-Emre-halil-janko arasında en son tercihim Janko olurdu...

Alayı kalburüstü oyuncular ,iyi bir hocanın elinde kafaya oynayan bir takım olur.Yasinin,Olcanın geldikleri takımlarda verdiği katkılar ortada,elalem Servet gibi bir stoperle sana ders verirken sen Giraydan yakınamazsın.Janko ,Porto dönemine kadar çuvalla gol atmış ve milli takımda halen atan bir forvet.

Yani bu kadro kalburüstü bir kadrodur ama kullanabilirsen ,kullanamazsan elinde kim olursa olsun fark etmez.

Faik Yılmaz
29.11.2012, 08:33
SADRİ ŞENER İLE TARTIŞAN O İSİM KONUŞTU
Trabzonspor-Eskişehir maçında protokolde yaşanan kargaşa sonrası stadı terk eden Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ile tartıştığı iddia edilen nakliyeci iş adamı Ahmet Muci'yi açıklamalarda bulundu.

Ahmet Muci şunları söyledi: "Ben hakaret etmedim hiçbirşey demedim. Sadece dediğim kelime şu: 'Başkan nereye gidiyorsun?' diye bağırdım. Merdivenlerden geri dönerek bana, 'Sana mı soracağım?' dedi. Bende, 'Görün rezaletinizi görün..' diye bağırdım. Sonra da gitti. Bu kadar. Benim hakkımda 'başkanı aradı özür diledi' gibi medyada yalan haberler çıktı. Böyle birşey yok. Ben Trabzonspor taraftarıyım. 5 yıldır da orada kombinemi alıp oturuyorum ve takımım yenilse de yensede sonuna kadar destek veriyorum" dedi. Başkan Şener'in stattan maç bitene kadar gitmemesi gerektiğine inandığını söyleyen iş adamı Ahmet Muci, "Benim tepkim aslında bunaydı. Yenseydi statta kalacaktı değil mi? " diye de sordu.

aslında Ahmet Bey duygularımızın tercümanı olmuş.....

Başkan kendi kurduğu takımı kendi izlemeye tahammül edemiyorken nasıl bir mantıkla taraftarı maça gelmedi diye eleştirebiliyor anlamıyorum...

Tolga
29.11.2012, 12:32
Sakın bir daha başlık açma direk ban :D

Tövbe :) Bir daha açanın kaynatasını kovalasınlar . . .

Fatih Özkan
29.11.2012, 12:59
http://www.acunn.com/spor/barcelonali-futbolculari-hic-boyle-gormediniz/48845?utm_source=Facebook_acunncom

Peki ya bizimkiler ?

Alper Beyazay
29.11.2012, 13:08
http://www.acunn.com/spor/barcelonali-futbolculari-hic-boyle-gormediniz/48845?utm_source=Facebook_acunncom

Peki ya bizimkiler ?

Bizimkiler sahada ne yapıyor ki maçtan sonra böyle üzülsünler ? Adamlar ellerinden gelenin daha fazlasını yaptı, olmadı, şanssızlık da vardı. Bizimkiler ne yaptı ? Daha adam basamıyorlar, pres yapamıyorlar, kondisyonları bile yok. Colman'ı ayırıyorum söylediklerimden. Son dakikaya kadar çabaladı adam, kötü oynadı ama çabaladı.

Yaşar
29.11.2012, 18:46
Sezonun en iyi futbolunu oynayarak başladığımız bir maçı sonucunun bu şekilde olmasına gerçekten şaşırdığımı ve üzüldüğümü söyleyebilirim.
İlk 15 dakika önde basan, pas yapan, rakibi çıkartmayan Trabzonspor kalesine gelen ilk topta golü yedi.
İlk golde oynamasını istemediğim Zokora olsaydı o kadar raahat gelemezler, belki de o golü yemezdik.
1-0'ın ardından tepki veremeden yenen 2. gol ve takımın girdiği ruh hali ile bu maç ancak doğru değişiklikler ile değiştirilebilridi, onu da yaklaşık 2 yıldır yaptığımızı hatırlamıyorum.
Her ne kadar Servet'in attığı kariyer golünden sonra oluşan tepkilere hak veriyor olsam da, bu tepkilerin tescilli hırsız rakibimizi alkışlamaya kadar gitmesine üzüldüm.
Benden çok rahmetli Mustafa Çelik abimiz kahrolmuştur.
Uzun lafın kısası böyle bir mağlubiyeti ilk defa almadık son defa da almayacağız.
Her takım bu sezon içerisinde böyle bir hezimet yaşamış, sonra kendini toparlamıştır.
Şampiyon olduğumuz sezonki takım da ligin 5. haftasında Manisaspor'dan 3 tane yemiş, sonrasında kendisini toparlayıp açık farkla şampiyon olmuştur.
Bu maçın en çok sınıfta kalanı Şenol Güneş ile beraber hırsızı alkışlayan taraftardır.
Aynı stadda benim çocukluk yıllarımda rakibin bacaklarını titretir, rakip ortasahayı geçemezdi.
Stad aynı ama taraftar ruhunu kaybetmiş.

Sibel
02.01.2013, 20:15
Böyle berbat maç...
Şu şikecileri sevindirdik ya, ona üzüldüm.