PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ptt 1.Lig 13.Hafta | 1461 Trabzon 1 - 0 Tavşanlı Linyitspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2]

Nihat Güneş
25.11.2012, 16:38
Sercan patladi Volkan patladi.Ozan da patliycak.Onun kafasinda Istanbul var.Bizde is yapmaz o kafa ile.Gitsin bjk ye.

İmzaaaaaaa :)

Hüseyin Başoğlu
25.11.2012, 16:46
noldi sercana yoldaydım izlemedim maçı ...

Adem Erdoğan
25.11.2012, 17:02
Ozan İpek hakkındaki yorumlarda katılıyorum. Birşey değil gelip Onur'un da kafasını karıştırır.

Harun_ayar_ts
25.11.2012, 17:03
bizimkiler 1461 trabzonu satana kadar lige cıkacak bu adamlar basımıza dert acacaklar

Hüseyin Başoğlu
25.11.2012, 17:03
gökhanın başını alsınlar ozanla takas etmek için...

sercan+abdullah ı kabul ediyorlarsa alsınlar yoksa s... olup gitsinler...

diskus
25.11.2012, 17:15
Hoca afferin iyi motive ediyorsun. Resmen kupada hedefimiz yok diyor. Nebiçim konusmadir bu. Ozaman gitmeyin adanaya?
Mustafa Hoca biraz blöf yapmayi seviyor galiba.urfaspor macina baslamak üzereyken trt spikerine urfaspor cok güclü alabilirsek bir puan icin geldik diyordu.ama sahaya cikardigi takim hic de defans agirlikli degildi,aksine cok ofansiv futbolculara yer vermisti.insaallah bu takim adanayi kupa da gecer.

Koray
25.11.2012, 17:38
Şenol Hoca'dan tut Nevzat Şakar'a, kadar herkes maçtaydı.

Araçlarının markası audi'ydi.

Bizim evin önüne çektiler arabaları yine aynı marka araçla gelirseler otopark parası alacağım hepsinden kardeşime talimatı verdim. :)

cubido
25.11.2012, 17:41
Ben maçı seyredemedim ama merak ettiğim isim Barış Memiş. Barış memiş 10dk oynamış. Performansını anlayabilmek için bu süre yetmez tabi ama vücud dilinden , oyuna asılışından, topu takip edişinden anlaşılabilir ruh hali.
Nasıldı, bir yorumu olan varmı?

ozturk
25.11.2012, 17:56
1461 akcaabat sebat olsun bız de kurtulmus oluruz:)

Hatice Aslan
25.11.2012, 20:03
1461 akcaabat sebat olsun bız de kurtulmus oluruz:)

Başka emriniz? Hazır pilot takımımız varken bunu amacından saptırmak 'bize rahat batıyor' demekten başka birşey değildir.

ibrahim
25.11.2012, 20:29
Ben maçı seyredemedim ama merak ettiğim isim Barış Memiş. Barış memiş 10dk oynamış. Performansını anlayabilmek için bu süre yetmez tabi ama vücud dilinden , oyuna asılışından, topu takip edişinden anlaşılabilir ruh hali.
Nasıldı, bir yorumu olan varmı?

Baya heyecanli oldugu gözlerinden belli oluyodu. Bir iki kere calima gidince takimdaki bazi oyuncular gibi "ne kadar adam gecip gol atsam okadar begenilirim" kafasinda oldugunu düsündüm. Insallah düsmez öyle bir hataya.

memozcan
25.11.2012, 23:44
forma numarasından karakter tahlili yapılır mı bilmem ama, 1(bir) numara giyen oyuncunun aklının futboldan çok artistlikte olduğunu söylemek için psikolog olmaya da gerek yok sanırım..

memozcan
25.11.2012, 23:45
olurda tur atlarda ts ile eşleşirse o zaman patlarız :)onun için yedek çıkıp elenecekler

nası yani, eşleşmede karşılaşsınlar da sahaya çıkmasınlar daha iyi o zaman...

Hatice Aslan
25.11.2012, 23:57
forma numarasından karakter tahlili yapılır mı bilmem ama, 1(bir) numara giyen oyuncunun aklının futboldan çok artistlikte olduğunu söylemek için psikolog olmaya da gerek yok sanırım..

O 1 numaralı formayı başka kimse almadığı için aldıysa ne olacak peki?

r9emre
25.11.2012, 23:58
Volkan'ın patladığını düşünmüyorum, Şenol Hoca Volkan'ı kullanamadı diye düşünüyorum. Beşiktaş'a gidince herkes ağlayacak bu forumda şu an etmedikleri lafı bırakmayan. Sercan yetenek olarak üst düzey bence ama santrafor değil kanat forvet olarak onu da tamamiyle içine battığı gece hayatı bitirdi. Ozan İpek'e bende çok para verilmesi taraftarı değilim. Fakat 2 milyon euro + Gökhan eder. O kadar çöpe giden para var yabancılara, Barış Özbek gibi futbolculara Ozan için bu değer bence. En kötü 6-7 asist yapar senede. Ve onun gibi orta açabilen tek adamımız yok Janko'yu çok iyi besler.

memozcan
26.11.2012, 00:02
O 1 numaralı formayı başka kimse almadığı için aldıysa ne olacak peki?

99 tane numara var artık, numara sınırlaması yok 90lı yıllar gibi..

memozcan
26.11.2012, 00:03
olcana karşılık 1461den mutlaka topçu verilecekse eren albayrakı verelim bence.. hem yabancılık da çekmez:)

TS-AKCAABAT-61
26.11.2012, 01:33
Başka emriniz? Hazır pilot takımımız varken bunu amacından saptırmak 'bize rahat batıyor' demekten başka birşey değildir.

akcaabat ile birlesse pilot takim olamazmi. herseyin yolu var.

TS-AKCAABAT-61
26.11.2012, 01:38
son 10 dk icinde baris sari kirmizi yiyecekti. hekem vermedi. burnu bana göre 1 karis yukarda. 1231231 kisiyi calimlayarak biseyler yapmaya basladi. dur daaa, daha yeni girdin takima, hemen serbest vuruslari kullaniyorsun.. kendi hatandan 2 yil top oynamadin. bi geri planda kalmayi ögren. ama heyecan da vardi usakta. yavas yavas yine top oynamayi ögrenebilir, eger beyni varsa ve istiyorsa.

ozturk
26.11.2012, 08:24

Pilot takımla yolları ayırmalıyız bir an önce. Yoksa başımız çok ağırır. 2. ligde falan olsa neyse.

Mehdi
26.11.2012, 08:58
Televizyondan izlenen maçla stadyumdan izlenen maç analiz etme bakımından çok fark eder ayıktırayım.Takımı çok beğendim.Hepsi ayrı cevher bunların.Sercan'da biraz ego problemi olduğunu düşünüyorum.Orta sahada bir Gökhan vardı ki Trabzonspor'a koy oynamazsa bir şey bilmiyorum.Barış son 10 dakika oynadı ama kendini fazla yormadı.Isınma turunda gibiydi.Takımı tebrik ediyorum.
Ayrıca bu takım bu isimle Spor Toto Süper Lig'de oynamayacak belli.Akçaabat halkı da futbolu özlemişken ve sahip çıkacağının da sinyalini vermişken takımın Akçaabat Sebat olarak sahaya çıkmasının benim için bir mahsuru yoktur.Bu takım yabancı ellere gitme yolundadır bilmem farkında mısınız?

Bir teşekkür ve tebrik de Akçaabat'ıma.Mahcup etmediler.

Burçak
26.11.2012, 10:51
Pilot takım dendi.
Tek amaç Trabzonspor'a futbolcu yetiştirmek olacaktı.
Kurallar gereği gelen uyarılar neticesinde çok büyük ihtimal takım satılacak.
Kural bunu gerektiriyorsa yapacak bişe yok tabi..

Ama eğer amaç gerçekten futbolcu yetiştirmekse bu takım kağıt üzerinde Akçaabat Sebatspor'a devredilebilir.
o isimle mücadele ederiz.
tabi bunu Akçaabat Sebatspor camiasınında kabul etmesi gerek.

Ret edileceğini sanmıyorum.
Sebatspor 1. ligde kalacak , Trabzonspor'a futbolcu yetiştirecek.
iki tarafında istediği şey bu değil mi?
Bunu gündeme getiremezmiyiz bir şekilde.

Faik Yılmaz
26.11.2012, 11:01
Takımı süper lige çıkıp ceza almasını istemiyorsak 3-4 tane çok iyi oynayan adam var....

Onları çekersin A takıma böylelikle hem alternatifli kadron olur hemde takımın gücü düşeceği için ceza alma sorunu otomatikmen kalkar.....

diğer oyuncularsa zaten güzel bir vitrin olan 1.ligde oynamaya devam ederler.....

yani bu kadar basitte bir çözüm var önümüzde...

neden 3.ligde bile olamayan Sebata devredilsinki anlamadım.... 2.ligdede takımlarımız var....

Burçak
26.11.2012, 11:05
Daha önce Sebatspor'a devri söz konusuydu . Görüşmelerde yapılmıştı. Takım PTT 1.lige çıkamasaydı gerçekleşecekti. O nedenle ..
Tüm bunları bi tarafa bırakırsak Sebatspor'un bu iş için en uygun olabilecek kulüptür. Hem merkezi yer olması hemde geçmişten gelen misyonu gereği en uygun takımdır.
Trabzonsporu Trabzonspor yapan değerlerin neredeyse tamamı Sebatspor menşeilidir.

Faik Yılmaz
26.11.2012, 11:09
Daha önce Sebatspor'a devri söz konusuydu . Görüşmelerde yapılmıştı. Takım PTT 1.lige çıkamasaydı gerçekleşecekti. O nedenle ..
Tüm bunları bi tarafa bırakırsak Sebatspor'un bu iş için en uygun olabilecek kulüptür. Hem merkezi yer olması hemde geçmişten gelen misyonu gereği en uygun takımdır.
Trabzonsporu Trabzonspor yapan değerlerin neredeyse tamamı Sebatspor menşeilidir.

Sebatspor 2.ligde olsa ve bu adım atılsa tamam...

Ancak amatördeki yeri itibarıyla şu an böyle bir adım atılırsa yanlış olacaktır ve yanlış anlaşılacaktır....

O zaman denilecekki 2.ligde aslanlar gibi mücadele eden Ofspor dururken , diğer liglerdekiamatördeki Akçaabat Sebata devredildi...

Çünkü ayrımcılık yapılıyor denilecek...

Ha merkezde bir takıma verilmesi daha uygunsa İdmanocağı ve İdmangücü birleştirilsin ve takım onlara devredilsin....

çok dahada anlamlı olur....

Herhalde Sebat onlardan daha merkezi bir yerde değildir.....

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 11:11
çok fazla düşünüyoruz 1461 e nolucak diye....bir bırakın işte açık ve net stsl ye çıkma hakkı kazanırsa bu kabul edilmicek bu kadar basit bir şeyi neden bu kadar karmaşıklastırıyoruz...gerekirse kupalarada katılmıcak ....

kasmayın bu kadar siz kastıkça yerel medya kasıyor ozamanda takımın başı ağrıyor...

Taner Uykuçeken
26.11.2012, 11:20
1- bu takım neden kuruldu oynatamadığımız oyuncuları ve alt yapımızdan çıkan gençleri deneyim kazandırmak için, oynatalım A takıma yetiştirelim diye
2- Dünyada pilot takımı olan sadece bizmiyiz? Barca ve Real'in 2. ligte takımları var aynı adla mücadele eden UEFA onlara karışmıyorda sadece bize mi karışıyor.
3- 2. ligte oynarken 1. lige çıksın diye yırtınıldı bu sorunlar oluşacaktı madem niye dert ettiniz 2. ligte oynasaydı

4- bu takımın SSL çıkmasına gerek yok ki şampiyon olsada 1. Ligte oynamaya devam etsin amacı belli bu takımın SSL ye yükselmek değil
5- acaba sadece para gelsin diyemi satılmaya çalışılıyor para eden her değerimizi satacakmıyız biraz sahip çıkalım

Kısaca Sadri Başkan 1461 Trabzon konusunda yanlış yolda

Burçak
26.11.2012, 11:26
@Faik
1461 in tamamen elden çıkarılması yerine, kağıt üzerinde ayrılıp şimdi ki gibi Trabzonspor'a hizmet etmesi gerektiğini söylemeye çalışıyorum.
Bunun için en uygun kulübün ben Sebatspor olduğunu, sen idman ocağı olduğu bi başkası Maçkaspor olduğunu söyleyebilir.
herkesin fikri farklı olabilir .

Geçmişten gelen misyonu gereği en uygun olan Sebatspor diyorum ben. kimse katılmak zorunda değil.
BAL liginde olmasıda sorun değil.

Yeterki 1461 birine satılıpta tamamen elden çıkmasın. Amacı Trabzonspora hizmet olsun.
Bu takım Kavakmeydanspor bile olur. hiç önemli değil.

Faik Yılmaz
26.11.2012, 11:34
@Faik
1461 in tamamen elden çıkarılması yerine, kağıt üzerinde ayrılıp şimdi ki gibi Trabzonspor'a hizmet etmesi gerektiğini söylemeye çalışıyorum.
Bunun için en uygun kulübün ben Sebatspor olduğunu, sen idman ocağı olduğu bi başkası Maçkaspor olduğunu söyleyebilir.
herkesin fikri farklı olabilir .

Geçmişten gelen misyonu gereği en uygun olan Sebatspor diyorum ben. kimse katılmak zorunda değil.
BAL liginde olmasıda sorun değil.

Yeterki 1461 birine satılıpta tamamen elden çıkmasın. Amacı Trabzonspora hizmet olsun.
Bu takım Kavakmeydanspor bile olur. hiç önemli değil.

Bu kadar uğraşacak yerde Avrupadaki Barcelona B,Hertha Berlin B gibi örneklerinden hareketle daha modern bir yapı oluşturamazmıyız....

hemde günlük değil sürekli bir çözüm olurdu...

Mehdi
26.11.2012, 11:34
Burçak'a katılmadığım an sanırım hiç olmadı bugüne kadar:)

Bu iş yapılırken seyirci ve talep olayı düşünülmeli.Maçlara Avni Aker'de sosyal faaliyet ve yedek maç gözüyle bakıldıkça bu iş olmaz zaten.Futbolu seven,halk olarak sahip çıkan bir ilçede oynandıktan sonra benim için mahsuru olmaz (gerçi bana soran var da sanki).Aksi halde başka bir ilden kendi kafasına göre çalıp oynatacak hatta başka ile taşıyacak bir iş adamına verilecekse Rus'lara verilmesini tercih ederim.

Faik Yılmaz
26.11.2012, 11:36
Burçak'a katılmadığım an sanırım hiç olmadı bugüne kadar:)

Öyle değilmi Samet.......:D:D

winner
26.11.2012, 11:50
"Futbol Club Barcelona B (eski adıyla Futbol Club Barcelona Atlètic, 2009-10 sezonuna kadar) İspanyol futbol takımı. FC Barcelona'nın rezerv takımıdır. Rezerv takım, profesyonel İspanya liglerinde oynar. Ancak, rezerv takım A takımla karşı karşıya gelemez. Bu nedenle La Liga'ya yükselemez. Ayrıca Copa del Rey'e katılmasına da izin yoktur."Wikipedia.

Uefa,Fifa ve ülke federasyonu herhalde yıllardır bu gerçeği farketmedi ama bizimkini anında farkedip yazı filan da göndermişler.

Bu pek inandırıcı değil.

Aynı ligde mücadele ettirme,Türkiye Kupası'na alma sorun filan kalmaz ortada.

Yönetimin bu konuda çok samimi olduğunu ve gerçek niyetlerinin de, ne olduğunu bilmemekle birlikte, farklı olduğunu düşünüyorum.

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 11:53
"Futbol Club Barcelona B (eski adıyla Futbol Club Barcelona Atlètic, 2009-10 sezonuna kadar) İspanyol futbol takımı. FC Barcelona'nın rezerv takımıdır. Rezerv takım, profesyonel İspanya liglerinde oynar. Ancak, rezerv takım A takımla karşı karşıya gelemez. Bu nedenle La Liga'ya yükselemez. Ayrıca Copa del Rey'e katılmasına da izin yoktur."Wikipedia.

Uefa,Fifa ve ülke federasyonu herhalde yıllardır bu gerçeği farketmedi ama bizimkini anında farkedip yazı filan da göndermişler.

Bu pek inandırıcı değil.

Aynı ligde mücadele ettirme,Türkiye Kupası'na alma sorun filan kalmaz ortada.

Yönetimin bu konuda çok samimi olduğunu ve gerçek niyetlerinin de, ne olduğunu bilmemekle birlikte, farklı olduğunu düşünüyorum.

hata bizim 1461 i kupaya sokmamız....

winner
26.11.2012, 11:59
Hata hem bizde hem de Tff'de...

50 bin TL maaşlı meşhur! tff asbaşkanı kura çekiminde diyor ki "sakın birbirinizi çekmeyin",aklı sıra espri yapıyor.

Ya çekerse ne olacak...

Sizin işiniz sadece lobi yapıp,paranıza bakıp,Tff'yi çiftliğe çevirmek mi?

Hiçbirinizin aklına gelmedi mi sezon başında bu kararları almak,kupaya almamak,1461'in lige çıkamayacağını açıklamak.

Ama tff yöneticiliği öyle bir iş değil,sefa sürme,bedava hayat yaşama,iş çevirme ama gerçek işini yapmama yeri...