PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur | Trabzonspor 4 - 0 Şanlıurfaspor | Maç Sonucu...

Sayfa : [1] 2 3 4

zafer6161
16.11.2012, 14:30
Rakibimiz Şanlıurfaspor

amasya0561
16.11.2012, 14:35
İki kardeş külüp kupada eşleşti.
İki takımada başarılar dilerim.

ilhan
16.11.2012, 14:36
1461 Trabzonspor maçında yaşanılan olayları unutalım, maça öyle bakalım.

zafer6161
16.11.2012, 14:37
pendik fb eşleşti :D

ozturk
16.11.2012, 14:39
fb - pendik hayırlısı bakalım

Yiğit Gayretli
16.11.2012, 14:39
Hayırlı olsun inşallah.

Ertan1982
16.11.2012, 14:42
Sikeiler ecel terleri dökmeye baslamistir :)

Celal Demir
16.11.2012, 14:44
hayırlısı olsun iki takımada Urfalı kardeşlerimizi güzel ağırlamamız lazım...

OYılmaz
16.11.2012, 14:46
Şanlıurfa'lı kardeşlerimizle eşleşmemiz çok iyi oldu. Maçın da Trabzon'da olması çok daha iyi oldu. Şanlıurfa'lı taraftarları deplasman tribününde izlettirmek yerine, aramıza alıp, dostluk nasıl olurmuş gösterelim.

DeAgLeMaNyAq
16.11.2012, 14:47
Kura çekimine temsilci göndermedik değil mi?

Edit: Göndermişiz. Keşke alınan tavrı devam ettirselerdi. İşin başka ironisi ise hem bizim hem 1461'in kura çekimini aynı yöneticimiz (Raif Akar) yaptı. Ufuk Özerten de birbirinizi çekmeyin falan diye takıldı...

Taner Uykuçeken
16.11.2012, 14:48
tarih Kasım olması lazım Aralık değil

febe Pendik maçı öncesi 1 hafta kampa girer ligteki bir önceki maçı erteletir sıkı yönetim ilan edebilir...

ŞanlıUrfa........ bakalım söylemlerimiz lafta mı yoksa sahiden Şanlıurfaspora ve Şanlıurfa'ya değer veriyormuyuz görücez

alper*
16.11.2012, 14:48
Mükemmel bir eşleşme. :)

Bu arada FB, rövanşı almak için önemli bir fırsat yakaladı :D

winner
16.11.2012, 15:17
Kardeş kardeş oynarız...

Sefaenes
16.11.2012, 15:33
güzel kura ama en kötü rakip kücümsenen rakipdir bunu unutmamak gerekir. mac bitene kadar rakip es degerde tutmalilar

edimurphy_61
16.11.2012, 15:41
Kupada erken final eşleşmesi olmuş Şikebahce-Pendik :D

Tunga
16.11.2012, 15:52
Böyle futbol ülkesine böyle rezillik yakışırdı.

Geçen sene de aynısı olmuştu.

Galatasaray, fener, Beşiktaş ve Trabzonspor hem yemiş gibi kura çekiyorlar, hem de tek maç elemeyi kendi sahalarında oynuyorlar. Adam olsalar bu maçları deplasmanda oynar, geliri de rakip kulübe bırakırlar. Türk Futbolu inatla birilerini birilerinden ayrı ve üstün tutuyor.

Şanlıurfa, Balıkesir, Ankaragücü ve Pendik'e Allah kolaylık versin.

Ertan 51
16.11.2012, 15:53
İyice paranoyak oldum galiba,
Pendik-şikebahçe eşleşmesine el deymiş diyorum ben,
yıllardır süren ezikliklerini gidermek adına yaptılar,
3-5 gol atacaklar geçmişteki madara hali unutturacaklar,plan bu.

Bizim kuranın da iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum,
her ne kadar Urfa-1461 arasında sorun olmasa da,
iyi bir misafirperverlikle ve dostça bir maç yapıp uğurlamalıyız.

ESER
16.11.2012, 15:58

5 degil 55 atsalar nafile...

tarih pendikspor 1 helabahce 0 yazdi bir kere.

Doğukan Uçan
16.11.2012, 16:03
Dünya nefesini tuttu şikebahçe-pendikspor maçını bekliyor.

Gökhan Döner
16.11.2012, 16:04
Aklıma fb-Trabzon kupa finali geldi.
Urfadaki ne çok Trabzonsporlu bayraklı ve formalı
insanlar gözümün önünden geçti.

Yunus Danışmaz
16.11.2012, 16:16
Haberlerde kasım diyodu ama, aralıkta mıymış?

Yiğit Gayretli
16.11.2012, 16:32
Haberlerde kasım diyodu ama, aralıkta mıymış?

Ben hatalı yazmışım. Kasım'da maçlar.

Ertan 51
16.11.2012, 16:40

Bana göre de öyle tabi de karşımızda bir gerizekalı sürüsü olunca ve onlardan daha mal bir basın olunca öyle düşünecekler malzeme yapacaklar diye düşündüm,yoksa haklısın.

Emirhan Makul
16.11.2012, 16:42
Kardeş, kanka, amcamınoğu, teyzeminkızı ve 1461 maçında olan muhabbetler söz konusu olmadan 4-5 gol atıp eleyeceğimiz bir maç olur inşallah.

Açıkçası yapılan terbiyesizliği iade etmek gerekir fakat bize yakışmaz diye düşünüyorum. Bunları söylememin sebebi şahsi kanaatim olarak 1461 maçında ki olayların saha da ki takımın Trabzon takımı olduğu için çıktığını düşünüyorum, olaydan sonra ki seyircili maçta çok daha gerginlik yaratıcı ortam olmasına rağmen misafir takımı alkışladı urfa tribünleri. Neyse bunlar pek önemli değil, zaten kağıt üzerinde hiç bir manası olmayan bir kardeşlik bence, çünkü bu takımın bir Türk takımından kardeşi olamaz. Tabi bu benim düşüncem başka birisi başka bir şey düşünebilir, saygı duyarım.

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2012, 17:03
3-0

Janko, Yasin, Emre diyorum

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2012, 17:05
Kardeş, kanka, amcamınoğu, teyzeminkızı ve 1461 maçında olan muhabbetler söz konusu olmadan 4-5 gol atıp eleyeceğimiz bir maç olur inşallah.

Açıkçası yapılan terbiyesizliği iade etmek gerekir fakat bize yakışmaz diye düşünüyorum. Bunları söylememin sebebi şahsi kanaatim olarak 1461 maçında ki olayların saha da ki takımın Trabzon takımı olduğu için çıktığını düşünüyorum, olaydan sonra ki seyircili maçta çok daha gerginlik yaratıcı ortam olmasına rağmen misafir takımı alkışladı urfa tribünleri. Neyse bunlar pek önemli değil, zaten kağıt üzerinde hiç bir manası olmayan bir kardeşlik bence, çünkü bu takımın bir Türk takımından kardeşi olamaz. Tabi bu benim düşüncem başka birisi başka bir şey düşünebilir, saygı duyarım.

Trabzonsporun tek dostu Trabzonspordur

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2012, 17:06

haydi pendik vur bir daha şikecilere

Mustafa Hazıroğlu
16.11.2012, 17:12
Şanlıurfalıları aramıza alıp izlemek mi...

Yok daha neler yaa... Onları şehire sokmayalım bence...

Kardeş takım diye bir şey yok.

5 atıp gönderelim...

Gökhan ARSLAN
16.11.2012, 17:16
Kupa finalinde Urfa'da olan biri olarak kesinlikle en iyi şekilde ağırlamamız gerekiyor gelen takımıda misafirleride taraftarıda..
Adamlar orda bizlen beraber ağlayarak sevindiler 2.golden sonra hiç unutamıyorum o anı
''Hele gardaş bi kolbasti daha yapında öyle gidin'' demelerini hiç unutamam :)
İnşallah tüm Türkiye'ye örnek bir misafirperverlik gösteririz..

FC-ST-PAULI-61
16.11.2012, 17:26
Kolay bir Mac olmaz daha iyi bir Kura cekebilirdik.

DNA-TS
16.11.2012, 17:32
ben urfa daki hatıralara iadei itibar mesajları okurum diye girdim ama gördüklerim şaşırttı beni.
gelsinler izlesinler içiçe ,biz urfaya gittiğimizde tanımadığımız urfalıların sofrasına oturduk çayını içtik almanyadan gelen oğuzhan biletini kaybetmişti maçtan önce urfalı bir abi geldi biletini verdi öle izledi maçı dediğiniz gibi bize kasıtları olsa ozaman olurdu.

Sanliurfa61+2
16.11.2012, 17:52

5 atıp gönderelim...

Urfalılar sana birşey yaptı desem terbiyesizlik mi etmiş olurum ?

bu arada; 1461 Trabzon maçında hakeme olan tepkiyi anlayamayanlar varsa açsın maçın tekrarını izlesin

Koray
16.11.2012, 18:03
Trabzonspor taraftarı başkaları gibi yana döner değildir.

Net aleminde kardeşlik başlatıp bitiren tribünlerden değiliz.

Ki bu dostluk kardeşlik net aleminde de başlamadı zaten, o yüzden Urfaspor ve Urfa'lılar krallar gibi ağırlanacak Trabzon'da.

uzungöllü
16.11.2012, 18:03

5 atıp gönderelim...

abartmayalım,coşmayalım,sakin olalım... bize yakışan en iyi şekilde ağırlamak ve göndermektir.

sahada yapılması gerekeni her iki tarafta fazlasıyla yapacaktır.

Külünkoğlu
16.11.2012, 18:10
Urfalıların tepkisini yanlış yorumlayanlar tabiki kardeşlikten de anlamazlar. Mümkünse uzak durun bu başlıktan.
Trabzonsporluyum, benim için 1461 ne ise Urfaspor'da o'dur.

Yiğit Gayretli
16.11.2012, 18:13
Utanmasa savaş ilan edecekler var :)

Sanliurfa61+2
16.11.2012, 18:21
Teşekkürler Gerçek Trabzonsporlulara. Her yaz geldiğim Trabzon'a, bu maç içinde geleceğim inşallah

Cafer Bulur
16.11.2012, 18:23
Diger eslesmelere baktigimizda zor bir kura cektigimiz görülüyor ama bunun üstesinden gelebilecek güce sahibiz.

Rakibi hafife almadan oynayacak olan yedek Trabzonspor kadrosu bile bir üst tura cikacaktir,aksi zaten kabul edilemez.

güneyli
16.11.2012, 18:24
Şu foruma girip nifak tohumu ekenlere itibar edip iltifat eden olursa Allah onu bildiği gibi yapsın..İşin ilginç tarafı şanlıurfayla aramızın bozulmasını isteyen ilk taraftar grubu şikebahçeliler..En iyisi bazıları kendini elevermesin..Velevki şikeci olmasa bile..Bundan daha aşağılık birşey olurmu..Şikecilerin arzusuna uygun tavır almak..Allah korusun..Mahkum etmek ve aşağılamak için....Takipteyiz..

Hatice Aslan
16.11.2012, 18:33
Fenerbahçe - Pendik ?

:D :D :D :D :D :D

Murat Hızal
16.11.2012, 19:06
Trabzonspor taraftarı için güzel bir samimiyet testi olacak bu maç.

OnurKul
16.11.2012, 19:26
Şanlıurfaspor uğur getirsin, Türkiye kupası müzemize gelsin.

Mehmet Fatih Silik
16.11.2012, 19:33
Her$eyden önce "KARDE$LiK" kazansin...

memmedaga
16.11.2012, 19:38
1461 Trabzonspor maçında yaşanılan olayları unutalım, maça öyle bakalım.

neler yasanmisti

memmedaga
16.11.2012, 19:40

5 atıp gönderelim...

mustafa sivriysen sadece kendin sivri kal

zafer6161
16.11.2012, 22:55

5 atıp gönderelim...

yorumsuz.....................................:)

Hatice Aslan
16.11.2012, 23:35

5 atıp gönderelim...

Bu arkadaşa KVP'yi yasaklasınlar.

Murat Acar
16.11.2012, 23:50
Aramıza alalım Kardeşçe maçı izleyelim ama eleyip gönderelim kardeşlik TRİBÜNDE olur sahada değil arkadaşlar...

Cafer Bulur
16.11.2012, 23:57
Aramıza alalım Kardeşçe maçı izleyelim ama eleyip gönderelim kardeşlik TRİBÜNDE olur sahada değil arkadaşlar...

Aynen futbolda dostluklar degil rakipler vardir,sanliurfa da bu rakiplerden biri olacak.

Urfali taraftarlar Trabzona gelip maci izleyebilmeli,onlari misafirperverlikle karsilamaliyiz ama sahada dostluk biter,bitmeli.

Fatih Öztürk
17.11.2012, 00:09

Pendikspor febeyi 2-1 yenerek elemişti.Pendikte oturuyorum sıkı takipçisiydim maçada gitmiştim.o zamanlar Pendiksporun başkanı ve yönetiminde bir çok Oflu vardı.benimde bir akrabam yönetimdeydi.az dalga geçmemiştik züppe fenerle.ne günlerdi be.

altinkaya08
17.11.2012, 00:46
Yeri geldiğinde bir lokma ekmeği paylaşamayı bilmeyenlerin,hiç tanımadıkları insanları evlerinde ağırlayan ve ağırlanan insanların duygularını anlaması mümkünmü??

Sanliurfa61+2
17.11.2012, 00:59
Takımların kardeşliği tabiki sahada olmaz. Kulüplerin kardeşliği de umurumda değil. isterlerse resmi kardeşlikten çıkarsınlar. Sonuçta Ne Trabzonsporun bize ihtiyacı var ne de bizim Trabzonspora ihtiyacımız var. Kardeşliğin tribünlerde olması temennimiz.. Ankaragücü küme düşerken Bursadan puan mı alabildi ? Veya Kardeşiz diye Trabzon bize elenecek mi ? Forumda öyle mesajlar atılmış ki hayrete düşüyor insan. Sanki 12-15 yaş aralığındaki Trabzonspor taraftar forumuna gelmişim gibi hissettim kendimi. Benim Yine Trabzonspor taraftarından bir beklentim yok. 1şey yapsanızda yapmasanızda canınız sağolsun. Biz istanbula karşı Anadolu takımını destekledik ve Sadece üzerimize düşen görevi yaptık, fazlasını değil.. geçen yılda Bursaspor ile Türkiye kupası maçı yaptık, adamlar bizim attığımız gole sevindi. Maç içerisinde makarasına Çigköfte yapmayan 8taşlı olsun dedi. benim için olay budur. bunun da ötesine geçmemesidir.. Gerçek Trabzonlu ve Trabzonsporlulara Sevgilerimle

reisoğlu61
17.11.2012, 01:30
fenerasyonun tek yaptigi iyi sey alt liglerin takimlarinida türkiye kupasina dahil etmesi. ancak seri basi olan takimlar otomatikmen deplasmanda oynamaliydi. Almanyadada böyle mesela. ozaman daha cok sürprizler olabilirdi.

DeAgLeMaNyAq
17.11.2012, 03:07
fenerasyonun tek yaptigi iyi sey alt liglerin takimlarinida türkiye kupasina dahil etmesi. ancak seri basi olan takimlar otomatikmen deplasmanda oynamaliydi. Almanyadada böyle mesela. ozaman daha cok sürprizler olabilirdi.

İyi de bu yeni bir şey değil ki yıllardır öyle. Bu sene yaptıkları olay bölgesel amatör takımların kupaya dahil olmasıydı. Onların zaten bir anlamı kalmadı çünkü hepsi önceki turlarda elendi. Federasyon kupaya heyecan getirmek istiyorsa eleme maçlarında seri başı takımlarını deplasmanda oynatmaları lazım yoksa bu şekilde tüm büyüklerin evinde kurayla oynaması hiç inandırıcı olmuyor...

Alper Beyazay
17.11.2012, 04:21
5 atar yollarız.

Courage
17.11.2012, 09:45
Takımların kardeşliği tabiki sahada olmaz. Kulüplerin kardeşliği de umurumda değil. isterlerse resmi kardeşlikten çıkarsınlar. Sonuçta Ne Trabzonsporun bize ihtiyacı var ne de bizim Trabzonspora ihtiyacımız var. Kardeşliğin tribünlerde olması temennimiz.. Ankaragücü küme düşerken Bursadan puan mı alabildi ? Veya Kardeşiz diye Trabzon bize elenecek mi ? Forumda öyle mesajlar atılmış ki hayrete düşüyor insan. Sanki 12-15 yaş aralığındaki Trabzonspor taraftar forumuna gelmişim gibi hissettim kendimi. Benim Yine Trabzonspor taraftarından bir beklentim yok. 1şey yapsanızda yapmasanızda canınız sağolsun. Biz istanbula karşı Anadolu takımını destekledik ve Sadece üzerimize düşen görevi yaptık, fazlasını değil.. geçen yılda Bursaspor ile Türkiye kupası maçı yaptık, adamlar bizim attığımız gole sevindi. Maç içerisinde makarasına Çigköfte yapmayan 8taşlı olsun dedi. benim için olay budur. bunun da ötesine geçmemesidir.. Gerçek Trabzonlu ve Trabzonsporlulara Sevgilerimle

Altını çizdiğim cümlenizin önemini teslim etmekle beraber şikecilerle yaptığımız(türkiye kupası finali 3-1) maçta hem tribünde hemde sahadışında göstermiş olduğunuzu konukseverlik adına hem de haricen internet forumlarında ve diğer yerlerdeki dayanışmanız adına teşekkür ederim...

Sadece futbolun olduğu, seyir zevki veren bir maç olması temennisiyle (her türlü skor kabulümdür ;))

Mustafa Hazıroğlu
17.11.2012, 12:02
Zokora şu Serdar Özkan'a, Emre'ye vurduğu gibi vursa da içimin yağları erise...

hodlu
17.11.2012, 12:43
Yeri geldiğinde bir lokma ekmeği paylaşamayı bilmeyenlerin,hiç tanımadıkları insanları evlerinde ağırlayan ve ağırlanan insanların duygularını anlaması mümkünmü??

O maç için Şanlıurfa'ya gidemediğim için hayatım boyunca kendimi affetmeyeceğim.................

Hamza Milet
17.11.2012, 13:01
Federasyonun bir oyunu bu, amaç belli Trabzonspora fark attirmak ve Urfayi Trabzondan sogutmak, Trabzona karsi kiskirtmak ..

Kura'da fb bjk ve Trabzonun eslesmeleri saibeli bana göre,

1. fener Pendikten rövansi alacak

2. Besiktas ile Ankaragücü arasindaki müsibetten Ankaragücüne fark attiracaklar

3. Trabzon ile Sanliurfanin arasini açacaklar !

Böyle 3 eslesme nasil tesadüf olabilir aklim almiyor !

Doğukan Uçan
17.11.2012, 13:24
bence 4 büyüklerin hepsi bide kendi sahasında oynuyo çok saçma diğer takımlara haksızlık oluyor ama gerçi bunlarda olmasa kimse izlemiyecek.

DeAgLeMaNyAq
17.11.2012, 15:23
Maç 29 Kasım Perşembe saat 20.30'da...

ibrahim
25.11.2012, 15:02
Insallah kavga falan cikmaz... :D

ANIL
25.11.2012, 15:09
.......................tolga
zeki..........mustf.......celu......cech
......................barış
............sapara........alanzi
volkan................................emre
.....................vittek

Mert Pasa
25.11.2012, 15:50
Esas kadronun komple degismesi cok yanlis olur,bu sene federasyon kupasinin uzerine titrememiz lazim.

Sadece cech-emerson
Alanzinho-Sapara guzel olur.

Emre Gurdal zaten bu macta degil pepese 5 macda oynasin

Rama61
26.11.2012, 00:38
Şanlıurfasporlulara ve urfali kardeslerime selam olsun. Sizleri seviyorum. Kim ne derse desin

Hamza Milet
26.11.2012, 11:11
Federasyonun bir oyunu bu, amaç belli Trabzonspora fark attirmak ve Urfayi Trabzondan sogutmak, Trabzona karsi kiskirtmak ..

Kura'da fb bjk ve Trabzonun eslesmeleri saibeli bana göre,

1. fener Pendikten rövansi alacak

2. Besiktas ile Ankaragücü arasindaki müsibetten Ankaragücüne fark attiracaklar

3. Trabzon ile Sanliurfanin arasini açacaklar !

Böyle 3 eslesme nasil tesadüf olabilir aklim almiyor !

Buyrun, demisti dersiniz bu maçtan sonra ..

Şanlıurfaspor 1-3 Boluspor

Maçin ilk yarisinin sonunda Urfasporun en iyi oyuncusu diyebilecegimiz Kivanç Karakas direkt kirmizi kart görüyor, maç 1-0 Bolunun lehine iken .. Kirmizinin neden çiktigini bilmiyorum ama dogruda olsa bunu Urfaspor halkina anlatamazsin, ki bizim maçta örnekleri var. (1-2 tatil edilen maçta) Sonra maçin 2. yarisinda Boluspor 2. golü buluyor ve skor 2-0 oluyor, 78. dakikada Urfaspor farki 1e indiriyor ve umutlaniyor, ama 6 dakika sonra hakem Bolu lehine penalti veriyor ve skor 1-3 oluyor. Maç böyle bitiyor, maçin hakemi kimdi? Trabzon bölgesinden Abdullah Yilmaz, kararlar 1 penalti ve 1 kirmizi kart Urfaspor alehine, ve Urfalilara göre sorumlu kim? Trabzonlu Abdullah Yilmaz. Bunu Urfayi Trabzona düsman edene kadar yapacaklar, kanmayin bunlara Urfalilar!

İsmail52
26.11.2012, 11:26
Aramıza almayalım düşman dövelim sovelim olayları bize yarar deil zarar verir utumayinki Trabzon spor lu olan binlerce başka şehirli Olan taraftar var en azından onları kirmamak icin daha düzgün ve seviyeli yorumlar yapmakta fayda ar bence...

Hamza Milet
26.11.2012, 13:24
Urfa maçinin hakemi belli oldu

ÇAĞATAY ŞAHAN

Bu hakem dün oynanan fb-gençler maçinin 4. hakemiydi

ve dün erman toroglu telegol programminda sunu demisti o hakem için

''tavla varmi tavla, ayku kocamanla tavla oynasaydilar'' gibisinden

yani muhabbetleri baya bi koyuydu maçi izleyenler gördü ..

Sanliurfa61+2
26.11.2012, 23:11
Buyrun, demisti dersiniz bu maçtan sonra ..

Şanlıurfaspor 1-3 Boluspor

Maçin ilk yarisinin sonunda Urfasporun en iyi oyuncusu diyebilecegimiz Kivanç Karakas direkt kirmizi kart görüyor, maç 1-0 Bolunun lehine iken .. Kirmizinin neden çiktigini bilmiyorum ama dogruda olsa bunu Urfaspor halkina anlatamazsin, ki bizim maçta örnekleri var. (1-2 tatil edilen maçta) Sonra maçin 2. yarisinda Boluspor 2. golü buluyor ve skor 2-0 oluyor, 78. dakikada Urfaspor farki 1e indiriyor ve umutlaniyor, ama 6 dakika sonra hakem Bolu lehine penalti veriyor ve skor 1-3 oluyor. Maç böyle bitiyor, maçin hakemi kimdi? Trabzon bölgesinden Abdullah Yilmaz, kararlar 1 penalti ve 1 kirmizi kart Urfaspor alehine, ve Urfalilara göre sorumlu kim? Trabzonlu Abdullah Yilmaz. Bunu Urfayi Trabzona düsman edene kadar yapacaklar, kanmayin bunlara Urfalilar!

bizim birşeye kandığımız yok. Bolu maçındaki kırmızı kart doğru ama boluspora çıkmayan 2 tane kırmızı kart var. Bolusporlu taraftarlar bile maçı nasıl 11 kişi ile tamamladık diye hayret diyor. ayrıca Urfa aleyhine verilen penaltıyı tekrar izlermisin veya hiç zahmet edip izledin mi ? Ben Hakemin Trabzonlu olduğunu ilk defa burada okudum ama hakemin art niyetli olduğunu 02:40 daki penaltıdan bile çözebilirsin.. Buyur buda linki http://www.trtspor.com.tr/video.aspx?id=7187&cid=-1

OnurKul
27.11.2012, 02:34
Kupa her zaman güzel bir hedeftir... Başlayalım ve alalım şu kupayı.

Faik Yılmaz
27.11.2012, 08:39
Perşembe günü Urfayı yeneriz....

Bazı arkadaşlar "İşte gördünüz mü Şenol Güneş geri döndü , efsane geri döndü... ne iyi ettide gitmedi " türünden edebiyata başlarlar....

Taki bir sonraki maçta yine yenilene kadar...

Sahi Urfaspor bizi Trabzonda hiç yenmişmiydi.... İnşallah daha önce yenmiştir....

ozturk
27.11.2012, 08:42
Başabaş bir mücadele bekliyorum. 3 sonuçta sürpriz olmaz.

cakalkerem
27.11.2012, 08:46
bizim ne işimiz var kupada elenelim gidelim...kupa maçları bizi yorar...

hakankutlu
27.11.2012, 09:06
Perşembe günü Urfayı yeneriz....

Bazı arkadaşlar "İşte gördünüz mü Şenol Güneş geri döndü , efsane geri döndü... ne iyi ettide gitmedi " türünden edebiyata başlarlar....

Taki bir sonraki maçta yine yenilene kadar...

Sahi Urfaspor bizi Trabzonda hiç yenmişmiydi.... İnşallah daha önce yenmiştir....

Amiiiiiiin...

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2012, 13:09
MaÇ a haberde yaziyor resmİ sİtemİzde

ozturk
27.11.2012, 15:05
doğru söylemiş..

http://www.zaguda.net/haber/spor/kaya-sansimiz-en-az-trabzonspor-kadar/4898.html

gökçay61
27.11.2012, 15:11
doğru söylemiş..

http://www.zaguda.net/haber/spor/kaya-sansimiz-en-az-trabzonspor-kadar/4898.html

sadece urfa deil beşikdüzüspor bile şuanda ts ile sansını eşit görebilecek top oynuyor. urfaya elenmeyi gerçkçi olmak gerekirse çok zor olarak görüyorum ama kayseri erciyes olsaydı elenme ihtimalimiz yüksekti.

Faik Yılmaz
27.11.2012, 16:08
gerçi milletin pek maça gideceğini sanmıyorum ama biletler satışa çıkmış....

KALE ARKASI 5,00 TL

MARATON 10,00 TL

KAPALI KENAR (A,D,E,H) 20,00 TL

KAPALI ORTA (B,C,F,G) 30,00 TL

VIP 75,00 TL

VIP ÖZEL 500,00 TL

MİSAFİR SEYİRCİ TRİBÜNÜ 10,00 TL

Sado-mazoşişt eğilimleriniz varsa kendinize eziyet çektirmekten hoşlanıyorsanız maça gidebilirsiniz......

yorumsuz6117
27.11.2012, 17:38
Bu maça kimse gitmemeli stad bomboş olmalı.

FC-ST-PAULI-61
27.11.2012, 17:41
Kupayi almaliyiz ama cok zor.Bu Macta bile zorlanacagiz bence.

Mustafa Çolak
27.11.2012, 20:34
Zor maç.

Sanliurfa61+2
27.11.2012, 20:39
Bizde Kıvanç Karakaş kart cezalısı. Serkan Çalık sakat. Trabzonspor bizi yensin ama fark atmasın yeter (:

tarsus
27.11.2012, 20:40
Gariban urfaya bir tane atariz uzerine yatariz,felsefe hocasi bir sayfalik felsefik aciklamada bulunur,bosbakana atki atan kahpesehiri alkislayan taraftarlarda mac sonu takimi cagirir ve pazartesi aksamina kadar ateskes ilan edilir!

unaLhso
27.11.2012, 20:43

Bencede stad boş olmalı.Çoğu taraftar grupları defolup gitmeli.

Cafer Bulur
27.11.2012, 21:12
Kolay mac olmayacak,en büyük avantajimiz gücümüz degil urfanin güclü bir takim olmayisi.

Kazanmaya mecburuz ama iyi bir futbol beklemiyorum.

Muhtemelen tek ya da 2 farkli bir skorla aliriz tabiiki yeni bir oyuncuyu yildiz yapmaya calismazsak.

macka61
27.11.2012, 21:22
ne hal geldik ah ah

Cafer Bulur
27.11.2012, 23:51
tolga
zeki mustafa giray ferhat
yasin soner sapara emre
adrian
vittek.

Böyle bir kadro olabilir bu macta.

Miraç Atalay Çiftçi
27.11.2012, 23:56
Tolga

Zeki Mustafa Celu Ferhat

Aykut Soner Adrian

volkan Emre alanzinho

Böyle çıkardım bu maça.

kudu_61
27.11.2012, 23:57
onur
çelu-giray-bamba-cech
zokora
emre-alan-colman-olcan
janko

slmn
27.11.2012, 23:58
Aslardan bi cacık olmuyor yedekler oynasın bide onları görelim sürekli oynayan oyuncular oynamasın.

DeAgLeMaNyAq
28.11.2012, 02:01
Aslardan bi cacık olmuyor yedekler oynasın bide onları görelim sürekli oynayan oyuncular oynamasın.

Orası öyle ama şimdi yedekler bu maçı farkla aldıklarında hah tamam işte kadromuzu bulduk ligdede bu kadroyla dağıtırız düşüncesi doğmasın sonra...

Gurpas
28.11.2012, 08:44
1461 ile Trabzonspor kadrolarını değiştirme gibi bir şansımız olsa keşke

Faik Yılmaz
28.11.2012, 08:46
Belki 2-3 tane atarız...

Yeniden fırtınalı günlere döndük diye avunuruz...

Taki yeni bir takım ruhsuzlara " ruh nasıl olurmuş " " futbol nasıl oynanırmış " gösterene kadar....

güneyli
28.11.2012, 09:18
As futbolcularla çıkacağımızı okumuştum..Aslarımız buysa yaşasın ajdar ve türevleri..

iskenderunlu
28.11.2012, 09:45
klişe laf olacak ama hafife almamak gerek rakibi

cakalkerem
28.11.2012, 09:49
urfayı bile yeneceğimizden şüpheliyim....

Nasıl ki geçen sezon Antalyaspor'a yenilirken colman vb oyuncuları hoca yedek tutuyorsa sonra sıkıştığında oyuna alıyorsa bu seferde aynısı olabilir.....geçen sene tutmamıştı bu senede tutmayabilir...

kaan61
28.11.2012, 10:47
Balıkesirin kondüsyonu cincona yetmedi ama urfanın kondisyonu bize yeter artar bile ... Zor maç .

Ertan OKUMUŞ
28.11.2012, 11:58
hakkımızda hayırlı sonuç ne ise o olsun,

leviathan_-1461
28.11.2012, 12:58
Senin gibi şarlatanlara inat gidecem maça..

winner
28.11.2012, 14:29
2009-2010 sezonu Türkiye Kupası finalinden sonra 163 sayılı yönetim kurulu kararıyla Şanlıurfaspor kardeş kulüp ilan edilmiş.

Her iki kulübe ve kente yakışır bir karar olmuş.

O final maçı için kente giden taraftarlarımıza kalacak yer sıkıntısı nedeniyle evlerini açan,dostluk gösteren Urfa'lı kardeşlerimizle yan yana şarkılar söyleyerek, maç öncesinde birlikte yenilip içilerek, birlikte maç izlenerek geçen güzel bir bir gün ve akşam olacağından eminim...

katre-i.matem
28.11.2012, 14:45
gerçi milletin pek maça gideceğini sanmıyorum ama biletler satışa çıkmış....

KALE ARKASI 5,00 TL

MARATON 10,00 TL

KAPALI KENAR (A,D,E,H) 20,00 TL

KAPALI ORTA (B,C,F,G) 30,00 TL

VIP 75,00 TL

VIP ÖZEL 500,00 TL

MİSAFİR SEYİRCİ TRİBÜNÜ 10,00 TL

Sado-mazoşişt eğilimleriniz varsa kendinize eziyet çektirmekten hoşlanıyorsanız maça gidebilirsiniz......

Bencede stad boş olmalı.Çoğu taraftar grupları defolup gitmeli.

aman ha aman gıtmeyın kımse gıtmesın maca varlıkları bır halta yaramıyor zaten. ah su takım ıc saha maclarını ıstanbul da yapacaktı kı..

Faik Yılmaz
28.11.2012, 14:53
aman ha aman gıtmeyın kımse gıtmesın maca varlıkları bır halta yaramıyor zaten. ah su takım ıc saha maclarını ıstanbul da yapacaktı kı..

Evet senede bir gün olunca çok değerli oluyor maçlar.....

Bütün maçları İstanbulda oynasak eminim 3-5 maç sonra aynı şekilde olur....

Emirhan Makul
28.11.2012, 14:54
Zeki - Celutska - Mustafa- Giray - Marek Cech- Aykut Aygün- Soner - Volkan - Yasin - Henriuqe- Janko

Fatih Öztürk
28.11.2012, 14:57
Evet senede bir gün olunca çok değerli oluyor maçlar.....

Bütün maçları İstanbulda oynasak eminim 3-5 maç sonra aynı şekilde olur....

35-40 bin kombine garanti olur.

Faik Yılmaz
28.11.2012, 15:04
35-40 bin kombine garanti olur.

3-5 yenilgiden sonra o kombinelerin yarıdan fazlası maça dahi gelmez... :)

Yahu Trabzon insanı gurbette olsa Trabzon insanıdır sanki bilmiyoruz insanımızı..... :D

bu edebiyatta uzun zamandır var..yani takımın değerini bilmiyorsunuz edebiyatı....

Senede sadece 1 maça ortalama 35-40 bin kişi gidiyor o kadar.....o kadarda olsun.... Sultanmurat şenliği gibi düşünüyorum bunu.....

10 maç olsa gitmeyecek adım gibi eminim....

insan her gün baklava yese bir süre sonra sıkılır doğal olarak...

hele bu baklava şekerli değil bizim takım gibi tuzlu bir baklavaysa o kadarda sürmeyebilir.....

Sefaenes
28.11.2012, 15:04
Insan bu mactan bile korkuyor nasil olsa ilklerin takimiyiz acaba bu turda da bu ruhsuzlar bizi rezil edermi diye düsünmeden edemiyor ne yazik ki. Urfa kötü takim ama biz Kötü olanlara iyilik yapmasini severiz. Insallah yinede yeneriz diyorum yinede

Fatih Öztürk
28.11.2012, 15:16

Yahu Trabzon insanı gurbette olsa Trabzon insanıdır sanki bilmiyoruz insanımızı..... :D

bu edebiyatta uzun zamandır var..yani takımın değerini bilmiyorsunuz edebiyatı....

Senede sadece 1 maça ortalama 35-40 bin kişi gidiyor o kadar.....o kadarda olsun.... Sultanmurat şenliği gibi düşünüyorum bunu.....

hele bu baklava şekerli değil bizim takım gibi tuzlu bir baklavaysa o kadarda sürmeyebilir.....

Biz burda her gün fb gs bjk'lisiyle cebelleşiyoruz.sağıma dönüyorum fb'li soluma dönüyorum gs'li bizle dalga geçiyor.burda emin olki Trabzonspor yaşanıyor.sene 2000.M.Ali Yılmaz Sergeni transfer etmiş,İstanbulspor ile Saraçoğlunda oynuyoruz tribünler tıklım tıklım,dışarda kalan binlerce taraftarımız var ve yeniliyoruz ama çılgınca bir alkış kopuyor takımımıza.maç sonrası Kadıköy semtini cehenneme çeviriyoruz.
Trabzonspor son senelerde İstanbulda birden fazla maç yapmaya başladı.geçen sene ramaz ayının başında Benfica ile rövanş maçına Olimpiyat stadına gidiyoruz arkadaşlar arasında tartışıyoruz en fazla 15-20 bin kişi gelir filan diye.turu geçecek umudumuz yok.iftarı yol üstünde açıyoruz.stada geliyoruz 35-40 bin dolayında taraftarımız var.bunun gibi onlarca örneği var.Trabzonsporun İstanbuldaki taraftarı Trabzonsporu hiç bir zaman yalnız bırakmadı.bırakmazda.ben kendi düşüncemi defalarca dile getirdim.Trabzonspor İstanbulda her sene rahatlıkla şampiyonluğa oynar.parada sıkıntı olmaz.

Faik Yılmaz
28.11.2012, 15:22
E tabi sizinkide bir görüştür saygı duyuyorum....

hayatım boyu deplasman nedir bilmeyen irisi olarak sizin hassasiyetlerinizi ben daha iyi bilemem.....

Fatih Öztürk
28.11.2012, 15:26
E tabi sizinkide bir görüştür saygı duyuyorum....

hayatım boyu deplasman nedir bilmeyen irisi olarak sizin hassasiyetlerinizi ben daha iyi bilemem.....

Faik yeme beni be birdarer ne sizli bizli konuşuyorsun:)

Faik Yılmaz
28.11.2012, 15:28
Faik yeme beni be birdarer ne sizli bizli konuşuyorsun:)

Genel olarak gurbetteki vatandaşlarımızı dikkate alarak öyle konuştum Fatihim.....

Fatih Öztürk
28.11.2012, 15:29
Genel olarak gurbetteki vatandaşlarımızı dikkate alarak öyle konuştum Fatihim.....

Eyvallah o zaman Faik kardeşim:)

kaan61
28.11.2012, 15:40
Kadro yazmayacaktım ama dayanamıyor insan bir çılgınlık yapalım ...

............................... Tolga......................

Zeki ....... Giray ....... Mustafa ........ Ferhat

Yasin ........ Soner ...... Aykut..... Olcan

................. ALİ (nzinyo ) .................

..................... Emre ......... .........

Fatih Öztürk
28.11.2012, 15:42
Futbolcular moralsiz.umarım bu maçtada sürprize meydan vermezler.

katre-i.matem
28.11.2012, 15:54

bu bır ongoru sızın ongorunuz aynı zamanda olaya bakıs acınız yanı demem odur ki zaten trabzonda cok cok buyuk bır kesım boyle dusundugu ıcın stad da durum bu sekılde. bura boyle heryerde boyledır dusuncesı hakım sızde ama cok sığ bır dusunce bu

Faik Yılmaz
28.11.2012, 16:06
bu bır ongoru sızın ongorunuz aynı zamanda olaya bakıs acınız yanı demem odur ki zaten trabzonda cok cok buyuk bır kesım boyle dusundugu ıcın stad da durum bu sekılde. bura boyle heryerde boyledır dusuncesı hakım sızde ama cok sığ bır dusunce bu

Oda size göre sığ bir düşünce....

Ben nasıl gurbetteki cemaatin duygu düşünce ve hassasiyetlerini tam olarak bilemezsem , siz gurbettekilerde buradakilerin duygu düşüncelerini bilemezsiniz.....

babasının ona yemek yemesi için yediği harçlığını maç biletine verip aç aç maçlara giden arkadaşlarımı biliyorum... Resmen boğazından artırıp maça giden o insan milyonlarca liraya top kşturan oyuncuların ruhsuz isteksiz halini görünce ister istemez kızıyor sinirleniyor....

çok sevdiğiniz bir insanın size yaptığı kötülükten diğer insanlardakinden çok daha fazla etkilenirsiniz...

Trabzonun insanıda bu anlamda yenilgiyi hazmedemiyor kendi yenilmiş gibi tepki veriyor....

Yenildiğimiz bir maçın ertesinde Trabzonda şöyle bir dolaşın asık suratlı işlerinde kovulmuş gibi binlerce insan göreceksiniz...

sevgi büyük olunca tepkide büyük oluyor malaesef...

düşünün çok sevdiğiniz birisi bize ummadığınızı bir davranışta bulundu....

ne yaparsınız yüzünü görmek istemezsiniz....

Trabzon taraftarıda bunu yapıyor maçlara gitmiyor.....

Tolga
28.11.2012, 16:14
Urfa'lı kardeşlerlerimizle konuşan görüşen herhangi bir grup var mı acep ? Maçın skorundan ziyade bu konu çok önemli bence.Güzel karşılamalıyız kardeşlerimizi . . .

katre-i.matem
28.11.2012, 16:18
Oda size göre sığ bir düşünce....

Ben nasıl gurbetteki cemaatin duygu düşünce ve hassasiyetlerini tam olarak bilemezsem , siz gurbettekilerde buradakilerin duygu düşüncelerini bilemezsiniz.....

babasının ona yemek yemesi için yediği harçlığını maç biletine verip aç aç maçlara giden arkadaşlarımı biliyorum... Resmen boğazından artırıp maça giden o insan milyonlarca liraya top kşturan oyuncuların ruhsuz isteksiz halini görünce ister istemez kızıyor sinirleniyor....

çok sevdiğiniz bir insanın size yaptığı kötülükten diğer insanlardakinden çok daha fazla etkilenirsiniz...

Trabzonun insanıda bu anlamda yenilgiyi hazmedemiyor kendi yenilmiş gibi tepki veriyor....

Yenildiğimiz bir maçın ertesinde Trabzonda şöyle bir dolaşın asık suratlı işlerinde kovulmuş gibi binlerce insan göreceksiniz...

sevgi büyük olunca tepkide büyük oluyor malaesef...

düşünün çok sevdiğiniz birisi bize ummadığınızı bir davranışta bulundu....

ne yaparsınız yüzünü görmek istemezsiniz....

Trabzon taraftarıda bunu yapıyor maçlara gitmiyor.....

işte malesef cok duygusal arebeskvari bir dusunce bu. halbu ki etkili tepki protesto gitmeyerek değil giderek gözterilir. ama tabi ki bu kendı topcunu yuhalayıp rakıbı alkıslamak değildir hemde 65. dakıkadan ıtıbaren hemde satılmıs dedıgımız bır takımı.. aslında konuyla ilgili bugun guzel bır yazı var. okumussunuzdur belkide haber61.net te Orhan Çavuşoğlunun okumadıysanızda okuyamazsınız artık nedendır bılınmez sıteden kaldırılmıs

ANIL
28.11.2012, 16:19
tff 1461 ile TS un karşılaşması halinde küme düşürürüz diyor
http://www.haber61.net/tffden-trabzonspora-ihtar-131523h.htm

gudoz81
28.11.2012, 16:25
zor maç dikkatli olmak lazım

Emrah Akcagöz
28.11.2012, 16:30
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç.

Faik Yılmaz
28.11.2012, 16:32
işte malesef cok duygusal arebeskvari bir dusunce bu. halbu ki etkili tepki protesto gitmeyerek değil giderek gözterilir. ama tabi ki bu kendı topcunu yuhalayıp rakıbı alkıslamak değildir hemde 65. dakıkadan ıtıbaren hemde satılmıs dedıgımız bır takımı.. aslında konuyla ilgili bugun guzel bır yazı var. okumussunuzdur belkide haber61.net te Orhan Çavuşoğlunun okumadıysanızda okuyamazsınız artık nedendır bılınmez sıteden kaldırılmıs

Evet okudum.. zaten sürekli takip ederim adı geçen siteyi...

ben doğrudur yanlıştır demiyorumda durum bu diyorum.. şehrin görüşü böyle....

Almanyada millet alıyor eline birasını pikniğe gider gibi maça gidiyor..... yeniyor yeniliyor ama takımın destekliyor...

öyle bir kültür maalasef yok bizde..... ( ve tabi kendimide ayrı tutmuyorum bende bu olgunun bir parçasıyım )

katre-i.matem
28.11.2012, 19:54
Evet okudum.. zaten sürekli takip ederim adı geçen siteyi...

ben doğrudur yanlıştır demiyorumda durum bu diyorum.. şehrin görüşü böyle....

Almanyada millet alıyor eline birasını pikniğe gider gibi maça gidiyor..... yeniyor yeniliyor ama takımın destekliyor...

öyle bir kültür maalasef yok bizde..... ( ve tabi kendimide ayrı tutmuyorum bende bu olgunun bir parçasıyım )

Almanya deme abi orada futbol stadıyla tribunlerıyle zemınıyle bızden 100 sene ileride.. tv de agzımız acık ızlıyoruz..

Herşey Trabzonsporumuz için güzel olur inşallah..

Ogün YAZICI
28.11.2012, 20:43
hayatımda ilk kez trabzonsporun maç kaybetmesini bekleyeceğim.eminim benim gibi düşünen binlerce renktaş vardır.kimse gelip felsefe yapmasın siz trabzonsporlu değilsiniz diye.bu takımda bazı şeylerin değişmesi lazım.yoksa tek maçla baharları kutlarız...

Doğukan Uçan
28.11.2012, 21:29
ligi 10.bitirelim bari kupayı alalım şahane olur diyecem ama bu takım beşiktaş fenerbahçe galatasaray ile finalde karşılaşsa hiçbirini yenemez ondan elenelim bu sene gitti zaten

Cafer Bulur
28.11.2012, 21:42
Aslinda bu mac bizim icin büyük bir sans.

Kazanarak,iyi bir futbolla kazanarak takim kaybettigi özgüvenini yeniden bulabilir,gencler macina daha moralli cikar.

Gencler macinda ne olur bilemem tabiiki ,bu takima güvenmek artik cok zor.

yorumsuz6117
28.11.2012, 21:43
Hala iyi futbol oynayacaz diye bekleyenler var.

Cafer Bulur
28.11.2012, 21:45

Rakibin gücüne göre iyi futbol oynayabilirsin.

Sanliurfa yi kücümsemek gibi olacak ama onlara karsi iyi futbol oynayabiliriz,bu cok zor bir sey degil.

alper*
28.11.2012, 21:46
Çok sıkıntılı, 3 sonuca da açık bir maç. Ne olacağı hiç belli olmaz.

Cafer Bulur
28.11.2012, 21:52
Çok sıkıntılı, 3 sonuca da açık bir maç. Ne olacağı hiç belli olmaz.

Katilmiyorum,bu mac bence 2 ihtimalli bir mac.:)

Canberk
28.11.2012, 21:57
Bi insanın canı hiç mi maça gitmek istemez ya.Karar veremiyorum halâ gidip gitmeme konusunda ...

Gundo
28.11.2012, 22:04
Zeki-Zeki-Celu-Mustafa-Ferhat-Aykut-Baris-Soner-Henrique-Vittek-Halil

Emirhan Makul
28.11.2012, 22:08
Bi insanın canı hiç mi maça gitmek istemez ya.Karar veremiyorum halâ gidip gitmeme konusunda ...

Git git, mustafa yumludan formasını iste, sana kesin verir.

TS-FAN
28.11.2012, 22:09

Mesela ben ..
Yok ya,şaka şaka :D
Güzel futbol çok uzaklarda ve bu sene gelmeyecek ;)

Emirhan Makul
28.11.2012, 22:26
Lütfen futbolcularımıza karşı hitap ederken daha düzgün ibareler kullanalım, tekrarı halinde cezai işlem uygulayacağım.

Canberk
28.11.2012, 22:27
Anaa adama bak mesajımı silmiş :D Hakaret olsa kendime ceza yazardım be :confused:

FC-ST-PAULI-61
28.11.2012, 22:28
----------tolga-------
zeki---yumlu--celu--cech----
-------aykut--sapara-------
volkan---alan-----emre------
----------Vittek-------------

Cafer Bulur
28.11.2012, 22:29
Lütfen futbolcularımıza karşı hitap ederken daha düzgün ibareler kullanalım, tekrarı halinde cezai işlem uygulayacağım.

Sen serkan in göbeginden övgüyle sözetmiyorsun ama.:)

Emirhan Makul
28.11.2012, 22:33
Sen serkan in göbeginden övgüyle sözetmiyorsun ama.:)

Serkan'ın kişiliğinden ayrılıp farklı bir vücut buldu artık göbek, o yüzden takımımız ile bir alakası yok, keşke serkanla da bir alakası olmasa, o göbek olmasa, depar atarken lopur lopur etmese :D Gönül ister ama olmuyor

SüRMeNe_6161
28.11.2012, 22:52
inşallah aliriz bu maci

İskender YILMAZ
28.11.2012, 22:55
Tolga, Zeki, Celustka, Mustafa, Ferhat, Barış Özbek, Sapara, Alanzinho, Yasin, Emre, Henrique.

ALDENİRO
28.11.2012, 23:21
inşallah aliriz bu maci

ne değişecek acaba?!

Hürgün Aygün
28.11.2012, 23:29
Bari kupada adam gibi gidelim de tesellimiz olsun sezon sonu kupayı alırsak.Onu da hiç sanmıyorum ama hadi bakalım...

Erdal DİLEK
28.11.2012, 23:30
zor mac

SeRHaD
29.11.2012, 00:08
Tüm büyük takımlar oynamayan oyuncularını oynatıyorlar ve şöylece bir bizim takıma bakalım

kaleci tolga,celustka,mustafa yumlu,zeki yavru,ferhat öztorun,alanzinho,aykut,emre güral,vittek,henrike
as kadromuzdan pekte farkı yok.düştüğümüz durumunda halinin neden olduğunu anlamakta zor değil,oysaki halil,serkan,emerson,sapara gibi isimleri sadece bu maçlarda görmemiz gerekiyor.onure etmek için oda

DeAgLeMaNyAq
29.11.2012, 03:54
Bu maçta kadroyu tutturmak zor...

İlk 11: Tolga, Zeki, Celustka, Mustafa, Ferhat, Aykut, Sapara, Alanzinho, Volkan, Emre, Vittek
Yedekler: Zeki, Giray, Barış, Colman, Olcan, Adrian, Henrique
Kadro dışı: Onur, Bamba, Serkan, Cech, Emerson, Zokora, Soner, Yasin, Halil, Janko

Emirhan Çorumlu
29.11.2012, 04:21
---------Onur Kivrak-------
Celustka.Giray-Bamba-Cech
Colman----Soner-----Olcan
----.Adrian Mierzejewski---
-.Emre Güral----Marc Janko

Celustka, Cech ve Emre ilk 11 de baslamali... Digerleri de oynasin istiyorum... Takim artik alissin... Ikinci Yari Duruma göre Zeki, Alanzinho ve Henrique girebilir...

Eto'o
29.11.2012, 06:05
Mac uzatmalara gider yada penaltilara yeniliriz videoton macini aynisi olur 120 dakika gol atamayiz

Gurpas
29.11.2012, 08:34
1461 e daha fazla sempati duymaya başladım

Tayfun
29.11.2012, 08:53
1461 e daha fazla sempati duymaya başladım

Ben de 1461'in maçlarında daha fazla heyecanlanıyorum, hiç olmazsa mücadele ediyor gençler . . Ellerinde ne varsa sahaya yansıtıyorlar.

Doğan BULAT
29.11.2012, 09:33
Maç yayını A haber deymiş Uydudaki frekansı bilen varmı?

ANIL
29.11.2012, 10:40
çubuklu forma! ile oynayacakmışız

farozlufatih61
29.11.2012, 10:58
ne değişecek acaba?!

Şenol güneşi kahraman yapar bizim yerel basın az bişey mi sence.....

Gurpas
29.11.2012, 11:03
Şenol Güneş iyce antipati olmaya başladı

winner
29.11.2012, 11:12
Umarım maça eskişehir maçının kadrosu ile çıkılır.

Dinlendirmek ödül olur.

Koşsun,terlesin,hırpalansın aldıkları paranın hakkını versinler, yok öyle tribünde çekirdek çitlemek...

Mustafa Hazıroğlu
29.11.2012, 11:30
Alanzinho oynarsa tek başına yener Urfa'yı

özçelik61
29.11.2012, 11:38
oynatmadığı adam kalmadı şenol hocanın, kimse şu niye oynamıyor artık demiyor son günlerde....yeni modamız bu nasıl oynar bu takımda (örneğin;halil, emre, volkan, yasin vs vs)...

devre arası a.karmil ve gökhan alsan a takıma katılmalı bize mücadeleci o formaya aşık uşaklar lazım, yoksa kardeş urfayı paflar da yener

Mustafa Hazıroğlu
29.11.2012, 12:25
oynatmadığı adam kalmadı şenol hocanın, kimse şu niye oynamıyor artık demiyor son günlerde....yeni modamız bu nasıl oynar bu takımda (örneğin;halil, emre, volkan, yasin vs vs)...

devre arası a.karmil ve gökhan alsan a takıma katılmalı bize mücadeleci o formaya aşık uşaklar lazım, yoksa kardeş urfayı paflar da yener

Karmil 1461'de zor oynuyo bizde nasıl oynayacak Allah aşkına.

Şentürk
29.11.2012, 12:43
TV de yayın var mı??

Gurpas
29.11.2012, 12:56
ATV ve A HABER yayın akışlarında bizim maç yok kim yayınlıyor arkadaş şu maçı

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2012, 12:59
çubuklu forma! ile oynayacakmışız

çubuklu formayı her daim tek geçerim, diğer formalarda maça konsantre olamıyorum

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2012, 13:00
atv ve a haber yayın akışlarında bizim maç yok kim yayınlıyor arkadaş şu maçı

A Haber 20.30

Alper Beyazay
29.11.2012, 13:10
çubuklu formayı her daim tek geçerim, diğer formalarda maça konsantre olamıyorum

Geçen sezonki çubukluya evet, doğrudur derim. Ama bu seneki formanın çubuklu falan olduğunu düşünmüyorum ben.

Emirhan Makul
29.11.2012, 13:12
Şöyle 6-7 fark atarız inşallah. Bu takımla zor ama umarım olabildiği kadar fark olur.

Joacivil
29.11.2012, 13:15
Umarım küçümseyip yedek kadroyla çıkmayız yoksa elenebiliriz
ve süpriz olmaz bu durum

kaan61
29.11.2012, 13:19
Şöyle 6-7 fark atarız inşallah. Bu takımla zor ama umarım olabildiği kadar fark olur.

Bence hiçde kolay bir maç olmayacak. 2 üzeri gol atabileceğimizi sanmıyorum.

Oğuzhan
29.11.2012, 13:20
Henrique oynasa bari ya Vittek yerine. Emre-Henrique oynatsın çift forvet.

lazibere
29.11.2012, 13:26
Ligde izlediğim her takımın ne oynadığı belli bir düzenleri var, Oysa Koca Trabzonspor'umuzun ne yapmak istediği ve ne oynadığına dair bir işaret yok. 15 maçta ne ideal oyuncu belirlendi, nede sistem. Hergun birisini deniyor Hoca, Bu onun ayıbıdır. Bu transferleri yaptıran o, sattıran o,

Elazığspor da lige yeni çıktı ve bütün kadrosu yenilendi ama en azından 2 maç çok iyi oynadıkları maç var.
Ama bizim sezon başından beri iyi oynadığımız bir tane maç yok.

Urfa maçını kazanacağımızı düşünmüyorum.Maç uzatmalara gider artık ne olur bilemem.

bordo08
29.11.2012, 13:37
Rakip stoperden enfes bir gol daha bekliyorum..

Zor maç kendi sahamızdayız ama rakip seyirci önünde oynayacağız..

Alper Beyazay
29.11.2012, 13:40

Maçta seyirci olacağını mı düşünüyorsun acaba sen ? :)

Necmettin ALTUNTAŞ
29.11.2012, 13:41

Doğru.Bizim seyirci bize hep rakip.

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2012, 16:20
Geçen sezonki çubukluya evet, doğrudur derim. Ama bu seneki formanın çubuklu falan olduğunu düşünmüyorum ben.

aynen

benim bahsettiğim ve arzuladığım, 1995-1996 daki bordo şort ve çorap, kısa ve bol çubuklu bordo mavi enfes forma

Fatih Öztürk
29.11.2012, 16:42
Urfa zayıf takım.büyük bir facia olmazsa eleriz.

DeAgLeMaNyAq
29.11.2012, 16:59
Alanzinho oynarsa tek başına yener Urfa'yı

Benzer düşüncedeyim. Maç/gol istatistiğine bakarsak önemli bir rakamı olmasa da adam kupa golcüsü...

Kupada 13 maçta 4 gol = 3 maçta 1 gol
Ligde 115 maçta 10 gol = 11 maçta 1 gol

Alican Altunbaş
29.11.2012, 17:05
Artık her maç zor bizim için:)

Tarık Talşık61
29.11.2012, 17:11
Yavaş yavaş kaleye Tolga'yı koymaya başlar kendileri.

yorumsuz6117
29.11.2012, 17:15
Şenol Bey gidecekse elenmeye razıyım.

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2012, 17:22
Bu maçı alıp G.Birliği maçına moralli çıkmalıyız.

farozlufatih61
29.11.2012, 17:25
Umarım maçı anlatacak spiker habire urfa TRABZON,u avni akerde tarihinde hiç yenemedi demez yoksa işimiz yaş...........

~UniCef~
29.11.2012, 17:31
Ligde izlediğim her takımın ne oynadığı belli bir düzenleri var, Oysa Koca Trabzonspor'umuzun ne yapmak istediği ve ne oynadığına dair bir işaret yok. 15 maçta ne ideal oyuncu belirlendi, nede sistem. Hergun birisini deniyor Hoca, Bu onun ayıbıdır. Bu transferleri yaptıran o, sattıran o,

Elazığspor da lige yeni çıktı ve bütün kadrosu yenilendi ama en azından 2 maç çok iyi oynadıkları maç var.
Ama bizim sezon başından beri iyi oynadığımız bir tane maç yok.

Urfa maçını kazanacağımızı düşünmüyorum.Maç uzatmalara gider artık ne olur bilemem.

Sistemde nasil bir degisiklik gördügünüzü cok merak ediyorum.. cünkü gecen sezondan belli ayni sistem ile oynuyoruz:)

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2012, 17:33
Umarım maçı anlatacak spiker habire urfa TRABZON,u avni akerde tarihinde hiç yenemedi demez yoksa işimiz yaş...........

bravo kardeş,

Bursa ve Eskişehir maçlarında LİG TV spikerleri habire, tarihinde Avni Akerde hiç kazanamadılar cümlesini inadına tekrar ede ede tarihe geçirdiler bu takımları ancak Bursa maçı 1-1, hakem Yasinin jeneriklik golünü yedi.

Bir de Eskişehir maçında Mustafa Müjdat ile Mustafa İYİ nin anlatımında, ikisinden biri, 26. dak. da Eskişehirin plakasında gol gelmesi çok anlamlı oldu diye bir cümle kullandı. Serdar BALİ bile çok kızmış buna benim gibi.

İlker Gazioğlu
29.11.2012, 17:38
Rahat geçeriz , haftasonu yaşanan fiyaskodan sonra işi sıkı tutarlar. Rakibi küçümseme gibi bir lüksleri yok. A.Gücü'ne baksınlar , ligde son sırada ama Beşiktaş'a ecel terleri döktürdü.

Mehmet Fatih Silik
29.11.2012, 17:38
Mac benim icin önemsiz...önemli olan Urfa'dan gelen karde$lere gösterilecek muamele...1461 macinda istenmedik olaylar olmu$tu...
Madem "KARDE$ TAKIM" diyoruz...o zaman Urfali'lar aramizda oturup, hatta kolkola bagirmali...karde$ dedigin budur...
Ve en önemlisi iki takim da kolkola fotograf cektirmesi...gerci 1461 ile yapilacak macta daha önem arz ederdi ama olsun...
GAP Arena'da ve $ehirde bize acilan kucak ve verilen elin kiymetini bilelim...
Trabzon'lu misafirperverdir...sofrasindaki en leziz yemegi sana verir kendi yemez...kral gibi agirlar seni...
Maca sirf bu görüntüyü görmek icin bakacam...in$allah yanilmam

tarsus
29.11.2012, 17:42
Yedeklerin guzel bir oyunla ustelikte bol gol atarak senol gunesi utandirmalarini ve bu kadar hafta bosuna yedekte bekleterek takim uzerinde gereksiz oynamalar oldugunu gostermelerini cok istiyorum.

serdaracıl
29.11.2012, 17:50
Şenol Bey gidecekse elenmeye razıyım.

Bir Trabzonspor taraftarı asla böyle düşünmemeli

tarsus
29.11.2012, 17:58
Urfaya kupa maci icin gittigimiz dakikadan gece yola cikincaya kadar trabzonsporlu olmamin hakli gururunu yasatan cani gonulden destegi ve misafirperverligi gosteren urfa halkina bugun trabzon halkina yakisir bir agirlama yapacagina inaniyorum.bu mac skor ne olursa olsun dostluk kazansin

ALDENİRO
29.11.2012, 18:24
trabzonun geleceği için birkaç maç feda edilmeli.umarım urfa yener.tolunay kafkas in şenol güneş out.

Hamza Öztürk
29.11.2012, 18:26
futbol takimlari arasi kardeslik nedir Allah askina? efendice gelen karsi takim taraftarlarini centilmence karsilariz efendi gelmeyene tepkiyi veririz. bukadar basit bu is.

Gökhan ARSLAN
29.11.2012, 18:35
Maç hangi kanalda?

Mert'
29.11.2012, 18:43
Maç hangi kanalda?

A haber

Yaşar
29.11.2012, 18:50
Bu takımın oynayan veya oynamayan oyucnularından kurulacak bütün 11ler güç olarak birbirine çok yakındır.
Yani kadroya giremeyen adamlarımız, son maçta oynayanlaar kadar kaliteli(siz)dir.
Bence kaliteli olan kadro bundan daha da dip yapamaz, bu maç da çıkış maçımız olur ALlah'ın izniyle.

Eto'o
29.11.2012, 18:56
A haber internettenmi izleniyor ? Frekansi yokmu ?

Eto'o
29.11.2012, 18:59
A haberin avrupa frekansi yokmu arkadaslar ?

Ertan 51
29.11.2012, 19:01
Evet A Haber'in frekansını bilen can lar yazarsa ikrama geçer.

Tamam buldum,
değişmediyse eski bir sayfaya bakmadıysam

11791 H 6666 5/6 (SD)

11896 H 11200 2/3 (HD)

Giallorossi
29.11.2012, 19:06
http://www.ahaber.com.tr/webtv/videoizle/ahaber/canli_yayin

Maca maalesef bakamayacagim ama link isteyenler icin simdiden yasal link.

Basarilar Trabzonum.

Eto'o
29.11.2012, 19:08
Evet A Haber'in frekansını bilen can lar yazarsa ikrama geçer.

Tamam buldum,
değişmediyse eski bir sayfaya bakmadıysam

11791 H 6666 5/6 (SD)

11896 H 11200 2/3 (HD)

Avrupa icin varmi ?

farozlufatih61
29.11.2012, 19:14
Bu takımın oynayan veya oynamayan oyucnularından kurulacak bütün 11ler güç olarak birbirine çok yakındır.
Yani kadroya giremeyen adamlarımız, son maçta oynayanlaar kadar kaliteli(siz)dir.
Bence kaliteli olan kadro bundan daha da dip yapamaz, bu maç da çıkış maçımız olur ALlah'ın izniyle.

Akhisar ve Ordu maçlarından sonrada aynı şeyleri söylüyorduk sonu hüsran oldu bence sen kendini fazla kaptırma bu sene ölü.....

Bu futbolcu kadrosu ve t. heyetle bundan fazlasını istemek hayalciliktir......

Takımda kondisyon desen sıfır maçın 20.dakikasında oyuncuların dili dışarıda giden geri gelemiyor güç yokki adamlarda bazen orta sahaya toplanıp çay kola molası veriyorlar bazen ileride pozisyonu tartışıp vakit kazanıyorlar defans desen bir alem adam geçerse topta geçeri oynuyor......

Senin anlayacağın takımın ne 11'i belli nede sistemi bitik bu takım bitik.....

Yeni bir kadro oluşturalım diyecemde nerede o oluşumu sağlayacak yönetici ve t. heyet zengin başkan devri kapanmalı cesur bir t. direktör bulmalı(jurgen klopp)tarzı ülkemizdede var hatta şehrimizde bile var ama kimse o kişilere bay şenol güneşe verilen süreyi vermez hemen başarı bekler olmayıncada ayağa kalkar kelle isterler......

Anlayacağın biz bu zihniyete teslim olmuşuz gidiyoruz uyanamıyoruz ah bir uyansak çok şeyler olacakta uyandırmıyorlar.......

Ertan 51
29.11.2012, 19:18
Avrupa icin varmi ?
Eto gogulcan a yazdım çıkan bunlar,ben bilmiyorum bilen renktaş varsa cevap verirler mutlaka:confused:

Eto'o
29.11.2012, 19:27
Eto gogulcan a yazdım çıkan bunlar,ben bilmiyorum bilen renktaş varsa cevap verirler mutlaka:confused:

Saol abi netten dona dona izleyecez nabalim :)

Yunus Emre SEYHAN
29.11.2012, 19:27
link isteyenlere: digiturkwebtv.com.tr buraya girin ücretsiz üye olun, firefox veya ie'den izleyin A Haber'i. Görüntü kaliteside iyi , 0 takılma. tamamen yasal ayrıca.

Hatice Aslan
29.11.2012, 19:31
Takımımızın 11'i: Tolga, Zeki Yavru, Mustafa, Celustka, Emerson, Aykut, Colman, Adrian, Yasin, Olcan, Henrique

yorumsuz6117
29.11.2012, 19:32
Emerson'u oynatıyor yine :D:D:D

Hatice Aslan
29.11.2012, 19:33
Celustka sağdaysa Zeki sağ açıkta mı olacak bu uşak nerde oynayacak yav :D

Enes Ünal Kaya
29.11.2012, 19:34
Beklediğim Kadro Bu Değildi :/

Ömer Sak
29.11.2012, 19:34
Celustka sağdaysa Zeki sağ açıkta mı olacak bu uşak nerde oynayacak yav :D

Celustka Mustafa ile birlikte defansin göbeginde oyniyacaklar. Zeki sagda Emerson solda

Hatice Aslan
29.11.2012, 19:35
Kadroyu buraya kopyala yapıştır yaptım ama, kesin mi bir bilgimde yok..

Ömer Sak
29.11.2012, 19:36
Henrique benim icin bir süpriz oldu. Vitteki son maclar yedek klübesindeydi bügün oynama sansi yüksekti ancak yedeklerde bile yok.

Gökhan Baymak
29.11.2012, 19:36
Cech oynasa iyi olurdu.. Neden Emerson oynar ki* ? Bu adamın eksik yönleri çok fazla...

anth
29.11.2012, 19:37
Emre'yi oynatmaması garip olmuş:)

Ömer Sak
29.11.2012, 19:37
Yedekler : Zeki Ayvaz, Serkan , Giray , Sapara , Alanzinho , Halil , Janko

farozlufatih61
29.11.2012, 19:39
http://live.sporx.com/futbol/turkiyekupasi/ilk-11ler-belli-olduSXHBQ305126SXQ burada bu şekil yazıyor kadro

Alihan Ertürk
29.11.2012, 19:40
Serkan ve Halil yok, Gençler maçına saklıyor hoca. :(

DeAgLeMaNyAq
29.11.2012, 19:43
Emerson geldiği günden bu yana kesik yemedi zaten her maçta 90 dakika oynuyor adam. Alanzinho da nedense hâla şans bulamıyor. Düşünülmeyen Henrique şans bulurken Volkan'ın yine kadroda olmaması da enteresan...

Hatice Aslan
29.11.2012, 19:43
http://live.sporx.com/futbol/turkiyekupasi/ilk-11ler-belli-olduSXHBQ305126SXQ burada bu şekil yazıyor kadro

TRABZONSPOR

Onur
Serkan Balcı
Bamba
Giray
Emerson
Colman
Soner
Adrian
Olcan
Halil
Janko

Bune ya derbi maçına çıkar gibi :/

Gökhan Baymak
29.11.2012, 19:45
TRABZONSPOR

Onur
Serkan Balcı
Bamba
Giray
Emerson
Colman
Soner
Adrian
Olcan
Halil
Janko

Bune ya derbi maçına çıkar gibi :/

Eskişehir maçı kadrosunu yazmışlar.. :mad:

Mete DORUK
29.11.2012, 19:45
Emre??? Volkan???

Hatice Aslan
29.11.2012, 19:46
Ne olurdu şu maçta Henrique ile Emre'yi yan yana oynarken göreydik..
Nolurdu ha nolurduuuuuuuuuuuu?

DeAgLeMaNyAq
29.11.2012, 19:46
Emre'de ya hafif sakatlık vardır ya da Gençlerbirliği maçında hoca 11'de düşündüğü için dinlendiriyordur...

Mete DORUK
29.11.2012, 19:47
Volkan eger sakat degilse o zaman devre arasi bjk yolcusu demeden edemiyorum.

Hatice Aslan
29.11.2012, 19:48

Holosko + bir miktar para kabulümüzdür :p

Ilelioglu
29.11.2012, 19:48
Ilk on bir cok anormal...Neden sans bulamayan isimlere sans vermiyor?

Belkide maci garantiye alip sonradan oyuna alacak...:)

..

Hatice Aslan
29.11.2012, 19:49
BİLGİ - Emre Güral, dün geçirdiği gribal enfeksiyon nedeni ile bugünkü maçın kadrosuna alınmadı.

Mehmet Fatih Silik
29.11.2012, 19:49
---------------------------.Onur-----------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Zeki ----- Mustafa Y. ----- Emerson/Celustka ----- Celustka/Emerson
------------------Aykut--------------------Colman-----------------
Yasin------------------------Adrian---------------------------Olcan
----------------------------Henrique-------------------------------

Haber61'deki ilk 11 dogru ise hoca böyle cikaracaktir bence...

Ilelioglu
29.11.2012, 19:52
---------------------------.Onur-----------------------------------
Zeki ----- Mustafa Y. ----- Emerson/Celustka ----- Celustka/Emerson
------------------Aykut--------------------Colman-----------------
Yasin------------------------Adrian---------------------------Olcan
----------------------------Henrique-------------------------------

Haber61'deki ilk 11 dogru ise hoca böyle cikaracaktir bence...

Neden tek forvet anlamiyorum...:rolleyes:

..

Mete DORUK
29.11.2012, 19:52
Holosko + bir miktar para kabulümüzdür :p

Bende kabulum... Holosko'yu birakmazlar. Kaldi ki bizimkiler istemez. Volkan'i gayet dusuk bir miktara verecek bizimkiler. Bakin buraya yaziyorum!

Dip.Ing.Mag.
29.11.2012, 19:54
Urfa bizi elerse aynı sekilde devam eder miyiz çok merak ediyorum!!?

Oğuzhan
29.11.2012, 19:54
Bende kabulum... Holosko'yu birakmazlar. Kaldi ki bizimkiler istemez. Volkan'i gayet dusuk bir miktara verecek bizimkiler. Bakin buraya yaziyorum!

Ne yapsınlar oynamayan adamın turşusunu mu kursunlar. Mecbur orta yollu bir fiyata satacaklar adamı.

yorumsuz6117
29.11.2012, 19:56
Volkan bu maçta bile kadroda olmadığına göre bjkde diyebiliriz artık.

DeAgLeMaNyAq
29.11.2012, 19:57
Volkan satılacaksa ki öyle gözüküyor ben aldığımızın yarı fiyatına verilmesine razıyım. Zaten adam oynamamasına rağmen garanti 1.1 milyon euro alıyor...

yorumsuz6117
Bunlar Volkan'ı 1-2 Milyona verir yerinede Gökhan Alsan + para verip verip Ozan'ı alırlar. :D

Mehmet Fatih Silik
Neden tek forvet anlamiyorum...:rolleyes:

..

Sezon ba$indan beri anladin da $imdi mi anlamiyon :D

Zaten benimde anlamadigim tek $ey bu...niye koskoca bir takim tek forvet oynar...hele de kendi evinde...ikile forveti Vittek'le...Emerson'un yerine Cech'i oynat...
koy Alan'i ve Sapara'yi ortaya tmm i$te...

Soner Albayrak
Henrique varsa gol atamayız boşuna izlemeyelim. :)

Ilelioglu
Urfa kapanacaktir bu ilk on bir ile süpriz olmazsa eziyet cekecegiz belli ki.

..

Hatice Aslan
29.11.2012, 19:58
Gökhan Alsan + para verip verip Ozan'ı alırlar. :D

ALLAH KORUSUN. Ozan hem 2. Volkan vakası olur, hemde gelecek vadeden bir yıldızı elimizden kaçırmış oluruz. Gökhan otursun oturduğu yerde.

Tayfun Aydın
29.11.2012, 19:58
Arkadaşlar mac hangi kanalda yayın var mi

Ilelioglu
29.11.2012, 19:59
Sezon ba$indan beri anladin da $imdi mi anlamiyon :D

Zaten benimde anlamadigim tek $ey bu...niye koskoca bir takim tek forvet oynar...hele de kendi evinde...ikile forveti Vittek'le...Emerson'un yerine Cech'i oynat...
koy Alan'i ve Sapara'yi ortaya tmm i$te...

Yani diger maclarda anlarim ama oynadigin takim Urfa, kücümsemek degil ama bazen iki forvetli sistemide denemek lazim.

..

ozturk
29.11.2012, 20:00
Zevksiz kalitesiz 1 orta saha mucadelesi bizi beklıyor

Mustafa Hazıroğlu
29.11.2012, 20:01

Erkan Kaş - Volkan Şen takası olabilir devre arasında

ozturk
29.11.2012, 20:02
Gb macına yıne halıl serkan baslayacak anlasılan:(

yorumsuz6117
29.11.2012, 20:03
Emerson hücuma destek versede savunmada rezalet bi oyuncu.

Kemal Öztel
29.11.2012, 20:05
Senol hocanın bu kadroyla cikmasi cok hosuma gitti bence bu kupayı istedigini gosteriyor helal olsun en azindan kupayi alalim

Ömer Sak
29.11.2012, 20:06
Senol hocanın bu kadroyla cikmasi cok hosuma gitti bence bu kupayı istedigini gosteriyor helal olsun en azindan kupayi alalim

Avrupaya gitmenin en kisa yolu :P

yorumsuz6117
29.11.2012, 20:07

Şenol Güneş'le gruplara kalırsak büyük başarı olur.

Cafer Bulur
29.11.2012, 20:07
Vittek in ilk 11 de olmamasi sasirtici ve bence yanlis,bunun disinda kazanabilecek bir kadro sahada olacak.

Bu maci kazaniriz cünkü ptt 1.lig takimlari kupaya önem vermiyor.

Mehmet Fatih Silik
29.11.2012, 20:08
turu gecersek gruplara mi kaliyoruz ?

Armağan Dere
29.11.2012, 20:08
Erkan Kaş - Volkan Şen takası olabilir devre arasında

İbrahim Kaş olmasın o.
Ne gerek varsa.
Holoskoyu versinler.

arifberkay
29.11.2012, 20:13
henriqe hat trick yapar

Mete DORUK
29.11.2012, 20:13
Ne yapsınlar oynamayan adamın turşusunu mu kursunlar. Mecbur orta yollu bir fiyata satacaklar adamı.

Bu mantikla yolladigimiz bir cok oyuncu sonradan oynuyorsa problemi gonderende ararim. Volkan Bjk ye giderse mevkisinin en iyilerinden biri olacagi kanaatindeyim.

altinkaya08
29.11.2012, 20:15
Maç yayını hangi kanalda arkadaşlar?

asimavi
29.11.2012, 20:16
..sağ beke zekiyi sol bekede ferhatı koysun başka bişey istemiyorum...colman...bamba celustka..adrian ve janko dışındaki tüm yabancılar göderilmeli..

yorumsuz6117
29.11.2012, 20:18
Stadda 10 bin civarında taraftar varmış.

http://inciswf.com/127283744663.swf