PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur | Trabzonspor 4 - 0 Şanlıurfaspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 [4]

Cafer Bulur
29.11.2012, 23:18
Bamba: Seneye takıma katkı yapar gibi...
Celustka: Kesin kalmalı...
Emerson: Bu gece kovulmalı...
Cech: Adam gibi yerli sol-bek bulamayacaksak bence Emersondan iyi...
Zokora: Bence takıma katkısı yetersiz...
Sapara: Trabzonda oynayamıyor,başka takımda şov yapıyor...
Adrian: Bence 30 dakikalık oyuncu...
Alanzınho: Takımda kalmasından yanayım ancak Alper ile takas edilebilir...
Vittek: Hayatta başarılar...
Janko: Yeni geldi adama göre daha bir maç oynamadık...
Henrique: Transfer edenlere 'üstün hizmet' madalyası vermek lazım...
Colman: Kararımı vermiş değilim. Yılda 2-3 maç oynuyor gerisi sahada geziyor...

Tüm renkdaşlardan yorumlarını beklyorum...
Celustka:Gitmeli
Bamba:Kalmali
Emerson:Kalmali
Cech:Gitmeli
Colman:Kalmali
Zokora:Gitmeli
Adrian:Gitmeli
Sapara:Gitmeli
Janko:Kalmali
Vittek:Gitmeli
Henrique:Gitmeli
Alanzinho:Gitmeli

Yeniklasör
29.11.2012, 23:19
tolga dizinin devamını izlememiş arkadaşlar. asıl lafı şikecelere çakmıştır dizi...

Yeniklasör
29.11.2012, 23:20
dizinin senaristide şunu yazmış:)

onay durgun ‏@durgunonay
Kaptan ne yaptin sen ya!!!!!!!!

L.Burrows
29.11.2012, 23:20
İşler güçler gsnin 2000 de aldıgı uefa kupasıyla avunuyor olmasıylada dalga geçti. Tüm büyük takımlarla dalga geçtiler izlediğim bölümde. Ama bizden yana bu hassas konuyla dalga geçmeleri 7 cedlerine sövme sebebimdir.

memozcan
29.11.2012, 23:23
valla tolga zengin bence bi çuval inciri berbat etti bu gece.. eminim ki diziyi izlememiş, ya da o sahneyi izlerken sinirlenip kapatmış ve devamını izlememiş.. takımın sahadan ne kadar kopuk olduğunun kanıtıdır tolga.. oysaki sahada yuhalanan arkadaşları var, onları koruması gerekirken dizilere çatması yakışık almadı..

tarsus
29.11.2012, 23:24
Celustka:Gitmeli
Bamba:Kalmali
Emerson:Kalmali
Cech:Gitmeli
Colman:Kalmali
Zokora:Gitmeli
Adrian:Gitmeli
Sapara:Gitmeli
Janko:Kalmali
Vittek:Gitmeli
Henrique:Gitmeli

Emerson kalmalimi!!! Defansin en cok acik verilen yeri emersonun bolgesi olmasi tesadufmu?emerson saatli bombadir ve yaptigi hatalarla goller yedirtmis ve defansin direncini kirmis bir oyuncudur.ben hic begenmiyorum bu emersonu

Cafer Bulur
29.11.2012, 23:25
Emerson kalmalimi!!! Defansin en cok acik verilen yeri emersonun bolgesi olmasi tesadufmu?emerson saatli bombadir ve yaptigi hatalarla goller yedirtmis ve defansin direncini kirmis bir oyuncudur.ben hic begenmiyorum bu emersonu

Dogrudur ama top teknigi,hücuma katkisi fena degil ben biraz daha sans verilmesinden yanayim.

Alika87
29.11.2012, 23:25
Almanya daki liglere verilen genclere sasiyorum bazen sali günü 17 yasindaki cocuk 1 ligde oynayip gol atti biz ise 22 yasindakine genc deyip tecrübe kazanmasi lazim diyoruz, acaba biz mi futbolu iyi biliyoruz yoksa Almanlarmi. 17 yasindaki oyuncuya cesaret hocayi ne zamabn bulacagiz merak ediyorum 11 oynamasin ama yedek gayet oynar ama tabi elimizde 17 yasinda oyunca varsa

abi olay cok basit, almanyada 17yasindaki oyuncular, taktik ve fizik acidan türkiyedeki 21 21 yasindakilerden üstün, o yüzden yetenekli olanlar hic siritmadan oynuyorlar. Türkiyede futbol denilen birsey yok ve en az 20 sene de olmayacak. Bu trabzonspor olmasa, türk futbolunu bir saniye bile takip etmem.

Bordo_MaviM_61
29.11.2012, 23:26

Emerson kalacaksa biz gidek :)

cellchook
29.11.2012, 23:27
İşler Güçler dizisinde bizim yanımızda olup Türk futboluna ince gönderme var.

Tolga anlamamış.

Gülünç duruma düşüyoruz yazık be.

memozcan
29.11.2012, 23:27
Dogrudur ama top teknigi,hücuma katkisi fena degil ben biraz daha sans verilmesinden yanayim.

abi hangi top tekniği:) şu 35 tane orta yapıp da karşısındaki rakibe çarptırdığı top tekniği mi?

Yeniklasör
29.11.2012, 23:28
İşler güçler gsnin 2000 de aldıgı uefa kupasıyla avunuyor olmasıylada dalga geçti. Tüm büyük takımlarla dalga geçtiler izlediğim bölümde. Ama bizden yana bu hassas konuyla dalga geçmeleri 7 cedlerine sövme sebebimdir.

banada dert oldu işler güçleri savunmak ama bu son olsun.

dalga geçmedi aksine fenerin hırsız olduğuna dokundurdu. ayrıca 3 senaristinden biri çaykaralı. ts li heraldeki kaptan ne yaptın sen ya dedi twitterda.

Cafer Bulur
29.11.2012, 23:28
abi olay cok basit, almanyada 17yasindaki oyuncular, taktik ve fizik acidan türkiyedeki 21 21 yasindakilerden üstün, o yüzden yetenekli olanlar hic siritmadan oynuyorlar. Türkiyede futbol denilen birsey yok ve en az 20 sene de olmayacak. Bu trabzonspor olmasa, türk futbolunu bir saniye bile takip etmem.

Almanya dan fizik gücük yüksek oyuncular yetisiyor bizim genclerimiz üflesen yikilacak durumda.

Ben de Trabzonspor olmasa futbolu bile takip etmem.

Cafer Bulur
29.11.2012, 23:29
abi hangi top tekniği:) şu 35 tane orta yapıp da karşısındaki rakibe çarptırdığı top tekniği mi?

Olcan a yaptigi orta kaliteydi,emersonu hemen cöpe atmayin.

hodlu
Gelelim sadedeee..........

Bamba: Kalmalı
Celustka: Kalmalı
Emerson: Derhal kovulmalı
Cech: Gitmeli
Zokora: Gitmeli
Sapara: Gitmeli
Adrian: Gitmeli
Alanzınho: Kalmalı
Vittek: Gitmeli
Janko: Kalmalı
Henrique: Derhal kovulmalı
Colman: Kulağı çekilerek kalmalı....

Tabii bence.....

tarsus

Basimiza ne geldiyse istikrarsiz oyuncularimiza bir sans daha verelim anlayisindan geldi,hala bu sans vermelerden takim olamadik.eskiden cale yuregimizi agzimiza getirirdi simdi bu emerson daha kotusunu yapiyor kalp krizi gecirtiyor:-)

memozcan
banada dert oldu işler güçleri savunmak ama bu son olsun.

dalga geçmedi aksine fenerin hırsız olduğuna dokundurdu. ayrıca 3 senaristinden biri çaykaralı. ts li heraldeki kaptan ne yaptın sen ya dedi twitterda.

valla kaptanımız bile anlamadan dinlemeden böyle konulara bodoslama giriyorsa taraftarı varın siz hesap edin.. kimse sahada niye kötüyüz demesin, kaptanımızın bile aklı dizilerde..

memozcan
29.11.2012, 23:31
Olcan a yaptigi orta kaliteydi,emersonu hemen cöpe atmayin.

pardon 34 demeliydim:), rakibi geçerse gol oluyor zaten.

dead_microbe
Goller
http://bit.ly/Trabzonspor-Sanliurfa-maci

Travelair
Büyük kaptanımız Tolga muhteşem sülümana da bir göndermede bulunmadı mı?

Necmi Bey de yönetime muhalifliğini ve şovunu Trabzonspor'u tv önünde aşağılayarak yapmış oldu

Yeniklasör
29.11.2012, 23:32
valla kaptanımız bile anlamadan dinlemeden böyle konulara bodoslama giriyorsa taraftarı varın siz hesap edin.. kimse sahada niye kötüyüz demesin, kaptanımızın bile aklı dizilerde..

çok doğru bir tespit hocam. lasvegaz olayına haklılık kazandırıyor bu durum.

Oğuzhan
Umut Halil'i sol cebine sokar sag cebinden cikartir.

Adam Halil'in Umut'tan iyi olduğunu savunuyor bu günleri de gördük ya. Her sene 15 gol ortalamayla oynayan adamla boş kaleye topu yuvarlamaktan aciz Halil.

yorumsuz6117
İşler Güçler'in senaristi Onay Durgun Trabzon Çaykaralıymış.

Cafer Bulur
29.11.2012, 23:33
Gelelim sadedeee..........

Bamba: Kalmalı
Celustka: Kalmalı
Emerson: Derhal kovulmalı
Cech: Gitmeli
Zokora: Gitmeli
Sapara: Gitmeli
Adrian: Gitmeli
Alanzınho: Kalmalı
Vittek: Gitmeli
Janko: Kalmalı
Henrique: Derhal kovulmalı
Colman: Kulağı çekilerek kalmalı....

Tabii bence.....
Alanzinho bu aksam attigi gol nedeniyle mi kalmali?:)

Geldigi günden beri iyi oynadigi mac sayisi ya 9 ya da 10 dur.

tarsus
29.11.2012, 23:33
Yabancilarina verilen paraya karsilik alamayan takmlar arasinda biz acik ara lideriz.ya bu kadar milyon eurolari veripte herbir yabancisinin attigi 1gole sevinen bizden baska bir takim varmi acaba?

Travelair
29.11.2012, 23:35
2 yıldır kan kusuyoruz ilk tepki nihayet geldi: Bilmem ne dizisinde bizi küçük gördüler. Hakkımızı yedirmeyiz haa!

Bari dediğin doğru olsa...

hodlu
29.11.2012, 23:35
Trabzonlu yetenekli gençlerin arasına 3-4 tane kaliteli yabancı sıkıştıralım biz bu ligin tozunu atarız...Başka yolumuz yok....

Cafer Bulur
29.11.2012, 23:37
Bu arada zekiyi de bu aksam hic begenmedim,gelecek icin isik vermedi.

Daha cok pismesi gerekiyor zeki nin ama sanirim olmayacak cok yetenekli bir oyuncu degil.

metehan
29.11.2012, 23:38
2 yıldır kan kusuyoruz ilk tepki nihayet geldi: Bilmem ne dizisinde bizi küçük gördüler. Hakkımızı yedirmeyiz haa!

Bari dediğin doğru olsa...

Deseler de suç, demeseler de ! Tolga, o sahneyi yanlış anlamış olabilir, bunun çok önemi yok. Önemli olan bu konudaki tepskisini göstermesi. Belki o sahnedeki mesaj farklıydı ama ne değişir? TS'un kupa talebi ile dalga geçenler, küçük düşürenler yok mu?

Yaşar
29.11.2012, 23:40
İşler Güçler dizisindeki kupa sahnesinde Trabzonspor üzerinden espri yapıldığı ve bu esprinin bir çok kişi tarafından dalga geömek için kullanıldığı söylenmiş olmalı ki; Tolga da gaza gelip konuşmuş.
Bence dizi de çok masum değil ama sadece bize değil herkese karşı aynı dili kullanıyorlar.

tarsus
29.11.2012, 23:41
Tum yabancilarima ne kadar para oduyoruz bilen varmi?toplamda yedigimiz kazik ne kadar acaba?bu transferlere izin verenler acaba kulube bu transferler icin borc vermislermidir?

serdaracıl
29.11.2012, 23:41
Yabancilarina verilen paraya karsilik alamayan takmlar arasinda biz acik ara lideriz.ya bu kadar milyon eurolari veripte herbir yabancisinin attigi 1gole sevinen bizden baska bir takim varmi acaba?

Arkalarda kalmasın

tarsus
29.11.2012, 23:45
Bu aksam hodlu kardesimin yaptigi tabloyu gordukten sonra gercekten bu yabanci transferlerimizi ciddi anlamda sorgulamaliyiz.1 milyon euro vermeyerek elden kacirdigimiz n'doye her hafta rusyada gollerni atiyor ama yuksek bonservisle aldiklarimiz 1(bir) gol atinca basarilimi oluyor!

oğ 61 efsanesi
29.11.2012, 23:48
abicim kendimizi kandırmayalım. açıkça küçük görerek hem söylemiyle hem hareketiyle trabzonlu mu bu demiş. siz de yok aslında o öyle demek istememişti şöyleydi de böyleydi de.1 sn de olsa o diziyi izleyenler o sahnede gülmüş ve dalga geçmişlerdir.

Yaşar
29.11.2012, 23:50
Bu aksam hodlu kardesimin yaptigi tabloyu gordukten sonra gercekten bu yabanci transferlerimizi ciddi anlamda sorgulamaliyiz.1 milyon euro vermeyerek elden kacirdigimiz n'doye her hafta rusyada gollerni atiyor ama yuksek bonservisle aldiklarimiz 1(bir) gol atinca basarilimi oluyor!

Trabzonspor takımında sorunun futbolcu isimlerinde olmadığını anlayabilmek gerekiyor.
Yani Ndoye de gelseydi farklı şeyler olmayacaktı, emin olabilirsiniz.

Hatice Aslan
29.11.2012, 23:52
Neden bu taraftar iki yüzlü? Belkide bu yazdıklarımdan dolayı ceza alacağım bilemiyorum, ama yazacağım.
Bir kere lafınızın arkasında durun! Ulan ağladınız sızladınız ortalığı yıktınız Emre Güral oynasın diye, adam formayı giydi çıktı oynadı maç sonunda kıvırdınız, neymiş efendim Emre hazır değilmiş. Alanzinho formayı giydi gol attı hemen diyorsunuz ki Alanzinho kapak yolladı kulübeye... Önümüzdeki lig maçında sahaya çıksa kötü performans gösterse Alanzinho bu takımın oyuncusu değil, 45 dakikalık oyuncu diye söylenip durursunuz. Bir kere lafınızın arkasında dik durun! Daha Adrian örneğide var..

Cafer Bulur
29.11.2012, 23:55
Trabzonspor takımında sorunun futbolcu isimlerinde olmadığını anlayabilmek gerekiyor.
Servet bize muhtesem gol atti,eskisehirde faydali ama transfer döneminde adi gectiginde bu kazmaya mi kaldik diyorduk...

Oğuzhan
29.11.2012, 23:58
Servet bize muhtesem gol atti,eskisehirde faydali ama transfer döneminde adi gectiginde bu kazmaya mi kaldik diyorduk...

Aynen öyle.

Eskişehirspor'dan Alper dışında kaç tane oyuncuyu istersiniz takımınıza Allah aşkına Hürriyet bize gelecek olsa kan çıkar burada. Ama takım oyunu oynayınca her şey farklı oluyor. Zokora da aynı işi yapacak orada takım oyununda, Hürriyet de.

tarsus
30.11.2012, 00:00

Ben n'doye ornegini verirken futboldan anlayan golu atabileck kapasitede oyuncuyu paradan sakindigimizdan kacirdik anlaminda soyledim.bugun henrique yerinde kaliteli bir golcumuz oynasaydi 6 pastan topu korner bayraginami nisanlardi?gecmisten bir ornek sikebahce macinda kaliteli golcumuz olsaydi olcanin yakaladigi 3 tane %500luk gol pozisyonundan en kotu birini atamazmiydi?

TekfurÇayır 61
30.11.2012, 00:01
abicim kendimizi kandırmayalım. açıkça küçük görerek hem söylemiyle hem hareketiyle trabzonlu mu bu demiş. siz de yok aslında o öyle demek istememişti şöyleydi de böyleydi de.1 sn de olsa o diziyi izleyenler o sahnede gülmüş ve dalga geçmişlerdir.

Eskiden tiyatrolar Anadolu'da turneye çıktıklarında kötü adamı canlandıran kişi oyunun bitişinden sonra seyircilerden dayak yermiş.

O seyircilerin durumu senin bakış açınla birebir örtüşüyor.

memozcan
30.11.2012, 00:04
Eskiden tiyatrolar Anadolu'da turneye çıktıklarında kötü adamı canlandıran kişi oyunun bitişinden sonra seyircilerden dayak yermiş.

O seyircilerin durumu senin bakış açınla birebir örtüşüyor.

arkadaş kendi takımını taşlayan ordusporlu da olabilir:)

TekfurÇayır 61
30.11.2012, 00:11
arkadaş kendi takımını taşlayan ordusporlu da olabilir:)

Estağfurullah, dalga geçmek amaçlı yazmadım, bakış açısındaki yanlışı daha kolay anlayabilmesi için vereceğim örneği çarpıcı bir hâle getirmeyi hedefledim.

İnanıyorum ki aklı başında bir arkadaştır ve hepimizin zaman zaman yaptığı hatâlardan birini yapmıştır. Bir hatâyı alay konusu yapmak bizlere yakışmaz.

oğ 61 efsanesi
30.11.2012, 00:14
gerçekleri görelim.duygularımız buna engel olmasın

Alika87
30.11.2012, 00:15

abi bu mantikla yola cikarsak, comedy diye birsey kalmaz daha. Dalga gecmek var, gülmek var. Simdi her dalga gecilen grup ayaga kalksa, ne olacak??? Televizyonda ask dizisinden baska birsey izlemeyecegiz. Biraz sakin ol, nasil onlar kupa esprisine güldü, sende öbür sakalara gül. Ne var burda, her ufak seyi büyütmenin ne anlami var.

TekfurÇayır 61
30.11.2012, 00:15
gerçekleri görelim.duygularımız buna engel olmasın

Ben de tam bunu diyorum. :)

ilhan
30.11.2012, 00:36
Futbolcuları değerlendirmek için yeterli düzeyde bir maç değildi. O yüzden sadece turu geçtiğimiz bir maç olarak değerlendiriyorum.

Canberk
30.11.2012, 00:43
1 aydır Trabzondayım çok şükür bir galibiyet yüzü gösterdi takım :) (Akhisar maçına gidememiştim )

memozcan
30.11.2012, 00:52
nedense galip geldiğimiz maçlardan sonra açıklamaları yerli oyuncular yaparken mağlup olduğumuz maçlardan sonra yabancılar sürülüyor namlunun ucuna.. bu açıklama yapan arkadaşları eskişehir maçından sonra da görmek isterdik..

Sefa Murat Dokuz
30.11.2012, 01:09
Su macla Adriani astiniz ya birsey demiyecegim, Adrian bu sene en buyuk kazancimiz olacak umarim Senol Hoca bunun farkina varir. Aksi halde icerde disarda gol dahi atamayiz dogru duzgun.

FC-ST-PAULI-61
30.11.2012, 01:13
Adam Halil'in Umut'tan iyi olduğunu savunuyor bu günleri de gördük ya. Her sene 15 gol ortalamayla oynayan adamla boş kaleye topu yuvarlamaktan aciz Halil.
Umut Kazmasi gitsin Avrupada Halil gibi bir Sezonda 20 Gol atsin bakalim.
20 Golü gectim birkac Sene oynasin orda.Ayrica bos Kaleye kacirma Krali Umuttur.

artvints
30.11.2012, 01:14
nedense galip geldiğimiz maçlardan sonra açıklamaları yerli oyuncular yaparken mağlup olduğumuz maçlardan sonra yabancılar sürülüyor namlunun ucuna.. bu açıklama yapan arkadaşları eskişehir maçından sonra da görmek isterdik..

genelde maçta iyi oynayan, gol veya asist yapan oyuncular geliyo konuşmaya.tam net olarak bu çıkmaz, en azından iki maçla bunu çıkarmamak gerek.

atlantis
30.11.2012, 01:15
Bu arada zekiyi de bu aksam hic begenmedim,gelecek icin isik vermedi.

Daha cok pismesi gerekiyor zeki nin ama sanirim olmayacak cok yetenekli bir oyuncu degil.

Aynı sözleri bende izlerken sarfettim.. kumaşı kaliteli gelmiyor bizde iş yapmayacagini düşünüyorum.

Hatice Aslan
30.11.2012, 01:16
Her şey bitti sıra Zeki'nin yeteneksiz(!) oluşuna geldi..

Yanlış düşünüyorsunuz beyler, o Trabzonspor'umuzun futbolcuları içinde en yeteneklilerden biridir..

Sefa Murat Dokuz
30.11.2012, 01:17
Takimda tansiyon dusuk ates yok hirs yok. Eskisehir macini izlerken 2-0 mac hic umutsuzlugum yoktu diyordum ki maca nasil basladik bedava 2 gol yedik. Ulan insanda biraz ruh olur kendi emegine sahip cikar. Biz tv basindan daha cok sahip cikiyoruz sizin emeginize yazik. Maci cevirecegimizi bile dusunurken 53.dk da bana tv yi kapattirdilar. Hayatimda ilk kez kapatmistim bir Trabzon macini. Bugun 2.si oldu. Ikinci yariyi hic acmadim bile.

memmedaga
30.11.2012, 01:32
Her şey bitti sıra Zeki'nin yeteneksiz(!) oluşuna geldi..

Yanlış düşünüyorsunuz beyler, o Trabzonspor'umuzun futbolcuları içinde en yeteneklilerden biridir..

Zeki yeteneksiz degil ama futbolcularimiz icinde en yeteneklilerinden biridir ifadesi biraz genel ucu acik bir ifade

mesela orta
sut
pas
ara pasi
dribling
markaj
top calma

bunlarin hangisinde ozel yetenegi var ben gozlemleyemedim su an icin mesela ferhat'a gore savunma ve mucadele yonu kuvvetli ama ofansif manada calim ve orta yetenegi ferhatagore iyi degil

ortalama bir oyuncu gibi duruyor...

Hatice Aslan
30.11.2012, 01:38
Zeki yeteneksiz degil ama futbolcularimiz icinde en yeteneklilerinden biridir ifadesi biraz genel ucu acik bir ifade

mesela orta
sut
pas
ara pasi
dribling
markaj
top calma

bunlarin hangisinde ozel yetenegi var ben gozlemleyemedim su an icin mesela ferhat'a gore savunma ve mucadele yonu kuvvetli ama ofansif manada calim ve orta yetenegi ferhatagore iyi degil

ortalama bir oyuncu gibi duruyor...

Orta yeteneği iyi değil mi? Serkan'dan göremediğimiz ortaları Zeki'den görüyoruz, neredeyse her ortası tehlike yaratıyor, çoğu isabetli.. Ve lehimize bir çok kez korner kazandırıyor bunlar önemli.. Bunları bir tek ben mi görüyorum bilmiyorum..

Oğuzhan
30.11.2012, 01:43
Umut Kazmasi gitsin Avrupada Halil gibi bir Sezonda 20 Gol atsin bakalim.
20 Golü gectim birkac Sene oynasin orda.Ayrica bos Kaleye kacirma Krali Umuttur.

Arkadaşım santrafor mantığını çözemiyorum senin. Dersen bana Teo gibi son vuruş ustası adamları severim, golcü dediğin sadece gol atacak eyvallah o zaman Umut'u beğenmeyebilirsin, oyun tarzı sana uygun gelmeyebilir.

Ama sen Umut'a burda senelerce giydirip, gelmiş burada onla aynı özelliklere sahip olan ki bence Umut mücadeleden bahsedeceksek üstüne tanımam Halil de Halil diyorsun. Bu adamın bizim takımda işi olamaz. Mücadele de edemiyor eskisi gibi. Oyunumuzu yavaşlatıyor. Umut'ta sürat vardı en azından bu adam kıçını peşine çekemiyor yahu gitsin GS'ye kardeşinin yanına.

Halil bir sene 20 gol atmış sonra yatmış. Umut her sene 15 gol ortalamasıyla oynuyor.

ilhan
30.11.2012, 01:47
Zeki üzerinde durulması gereken bir oyuncu. Bir futbolcuyu oynatmadan ve ona güvendiğinizi göstermeden kazanamazsınız. Şu maç iki kötü top kaybetti, iki yanlış pas attı diye değerlendirme yapmak doğru değil. Hiçbir futbolcu için değil. Ama bizlerin vazgeçemediği ve sağlıklı olmayan bir huy bu..

Bir sonraki maçta iki orta açar, ondan sonraki maçta saçma sapan orta açar... Olabilir bunlar. Ama zamanla aşılır.

*

Turu geçtik ve bu maç geride kaldı. Böyle yaklaşmak lazım -bence- olaya.

Hatice Aslan
30.11.2012, 01:50
Zeki üzerinde durulması gereken bir oyuncu. Bir futbolcuyu oynatmadan ve ona güvendiğinizi göstermeden kazanamazsınız. Şu maç iki kötü top kaybetti, iki yanlış pas attı diye değerlendirme yapmak doğru değil. Hiçbir futbolcu için değil. Ama bizlerin vazgeçemediği ve sağlıklı olmayan bir huy bu..

Bir sonraki maçta iki orta açar, ondan sonraki maçta saçma sapan orta açar... Olabilir bunlar. Ama zamanla aşılır.

*

Turu geçtik ve bu maç geride kaldı. Böyle yaklaşmak lazım -bence- olaya.

:alkış::alkış::alkış:

FC-ST-PAULI-61
30.11.2012, 01:52
Arkadaşım santrafor mantığını çözemiyorum senin. Dersen bana Teo gibi son vuruş ustası adamları severim, golcü dediğin sadece gol atacak eyvallah o zaman Umut'u beğenmeyebilirsin, oyun tarzı sana uygun gelmeyebilir.

Ama sen Umut'a burda senelerce giydirip, gelmiş burada onla aynı özelliklere sahip olan ki bence Umut mücadeleden bahsedeceksek üstüne tanımam Halil de Halil diyorsun. Bu adamın bizim takımda işi olamaz. Mücadele de edemiyor eskisi gibi. Oyunumuzu yavaşlatıyor. Umut'ta sürat vardı en azından bu adam kıçını peşine çekemiyor yahu gitsin GS'ye kardeşinin yanına.
Halil Santrafor oynamiyor.Sol veya sagda oynuyor.Topu sakliyor,fazla pas hatasi yapmiyor Topun bizde kalmasini sagliyor.Zaman zaman Gol atabiliyor iyide assist yapabiliyor.Halil ile Umutun ne Alakasi var anlamiyorum seni kac saatir Halil Umut diyorsun.Halilin 4-2-3-1 Sisteminde en ucta en fazla 3 Maci vardir bizde.En basarili oldugu Senelerde Kaiserslauternda Sanogoyla Schalkede Kuranyile 4-4-2 de oynamisti ve cok basarili olmustu.Halil 4-4-2 de ikinci forvettir onun yeri orasidir.Bu Sistemde
solda veya sagda oynuyor,orda basarili olamaz O özellik yok onda dolaysiyla sizingibiler tamamen abartip Futbolcu degil falan diyorsunuz.Oyunu yavaslatiyorsa yavaslatsin yeterki Top bizde kalsin Yasin Bey cabuk oynamaya calisiyorda noluyor HER Topu kaybediyor.

DeAgLeMaNyAq
30.11.2012, 02:45
Halil bugün GS'ye gitse çok mu başarılı olurdu pek zannetmiyorum çünkü fiziksel açıdan bir hayli bitik bir durumda. Geçen sezonun ilk yarısındaki sol kenarda oynayan Halil'e hayrandım. Gol atamıyordu ama savunmaya sürekli yardım edip, öyle toplar saklayıp öyle servisler yapıyordu ki gol atmasa da olur diyorduk. Ama bu sene o Halil'den eser yok. Bir Umut ve Burak'a bakıyorum ikiside rakip savunmaya 90 dakika pres yapıyorlar. Bizde bırakın sadece Halil'i hiçbir hücum oyuncumuz bu baskıyı yapamıyor. O yüzden Halil'in kenarda oynaması çok bir şey değiştirmiyor. Burak kenar olarak 19 gol attı bu takımda. Halil ise geldiği günden bu yana 59 maçta 8 gol atmış. Kazandırdığı puanlar çoktan unutulan ama performansının inişli çıkışlı olması sebebiyle eleştirilmesi doğru olan kenar oyuncumuz (!) Olcan'ın ise 35 maçta 9 golü var...

Sefaenes
30.11.2012, 03:27
vallah serkani görmekdense Zekinin 11 de oynamasin isterim oyniya oyniya daha iyi olacagina inaniyorum

Tunga
30.11.2012, 06:02
Bu maçtaki goller herhangi bir maçta, herhangi bir takıma karşı atılabilir goller.

Yasin'in vuruşu, Olcan'ın vuruşu, Alan'ın vuruşu, Henrique'nin vuruşu... Üçü de hangi takımla oynarsanız oynayın o vuruşu yaptıysanız gol olacak vuruşlar.

Neden ligde onca haftada yapamıyoruz da, bu maçta yapıyoruz?

İşte bunun sebebi, bence bizim bu seneki temel sıkıntımız. Maçlarda coşkulu ve istekli oynamak yerine, kendimizi fazla kasarak oynuyoruz. Oysa ki şu vuruşları yapan adamlardan kurulu bir takım ligde de hiç olmazsa her maç gol atabilmeli. Bu maçı rahat oynayınca, kaçırırsam ne olur diye düşünmeyince böyle oluyor.

Şanlıurfaspor'a geçmiş olsun. 4 büyük takıma da evlerinde maç oynatan TFF'nin de Allah cezasını versin!

arifberkay
30.11.2012, 07:18
Hocam, muhteşem süleyman dizisine nerden geldik allah aşkına...Sen önce bu takımın hali ne olacak onu söyle sana mı kaldı boşbakanı desteklemek

serkanholep
30.11.2012, 07:46
futbolcularda ısrar etmek önemli

1461 projesi bu açıdan önemli

değerlendiremediğimiz gençleri oraya yollayıp ve belli bir taktik anlayış (mesela bol pas) ile gelişmesi sağlanabilir

2 sene 1461 de ve 1. ligde sürekli oynayan bir genç oyuncu TS için çok iyi bir yedek ve ir iki sene içinde as oyuncu olacaktır

o kadar kolay değil demeyin gs nin arda,semih gibi oyuncularda uyguladığı taktik bu

şu an 1461 den oyuncu almak için erken ama yeni yapılanma sene sonunda yapılırsa en az 3 oyuncu alınmasıı gerekiyor oradan

zeki yi bayern li lahm a benzetiyorum. onunda gençliğinde pek yetenekli olduğu söylenemez (en azından şimdiki kadar)

ama sürekli oynadı ve süper bir sağ bek yaşına rağmen. + bayern in başarısı sizce çok para harcamasımı yoksa alt yapıdan 4-5 oyuncunun 11 de olmasımı

zeki de ısrar edilmeli.

Travelair
30.11.2012, 08:26
Deseler de suç, demeseler de ! Tolga, o sahneyi yanlış anlamış olabilir, bunun çok önemi yok. Önemli olan bu konudaki tepskisini göstermesi. Belki o sahnedeki mesaj farklıydı ama ne değişir? TS'un kupa talebi ile dalga geçenler, küçük düşürenler yok mu?

Suç falan değil. Desin. Futbolcular 2 senedir sessiz. Tepkilerini ortaya koyması gerekirlerken, başkan tek başına Don Kişot durumuna düşüyor 2 senedir, kupamızı verin dediği için. 2 senedir mahvolduk, ama ilk olarak emekleri çalınan futbolculardan ses yok. Şimdi o kadar vakit üzerine çıkmış bir diziyi eleştiriyor. Büyük kahramanlık. Ha bir de ekliyor: Hiç birşey yapamıyorsak diziyi izlemeyelim. Vay be tepkiye bak! Özrü kabahatinden büyük derler buna.

Ayrıca o dizide 3 sahneye rastladıysam üçünde de Trabzonspor'u savunan feybe'yi yeren sahnelerdi. Bunu da konudan ayrı olarak belirtmek isterim.

Samet GÜVEN
30.11.2012, 08:33
çözüm basit.

Dün gol atanların tamamı gönderilsin.

ozturk
30.11.2012, 08:34
Tolga nın açıklamaları yürekten ve samimi. Konuyu doğru veya yanlış anlaması bence çok önemli değil. Asıl önemli olan bu konudaki hassasiyeti.

ESER
30.11.2012, 08:34
Suç falan değil. Desin. Futbolcular 2 senedir sessiz. Tepkilerini ortaya koyması gerekirlerken, başkan tek başına Don Kişot durumuna düşüyor 2 senedir, kupamızı verin dediği için. 2 senedir mahvolduk, ama ilk olarak emekleri çalınan futbolculardan ses yok. Şimdi o kadar vakit üzerine çıkmış bir diziyi eleştiriyor. Büyük kahramanlık. Ha bir de ekliyor: Hiç birşey yapamıyorsak diziyi izlemeyelim. Vay be tepkiye bak!

Futbolculara bu konuda telkinde bulunmus da olabilir yonetim. siz bu konuda demec vermeyin , topunuzu oynayin vs. yonetimin bile yarim agiz konusmaya cesaret ettigi bir ortamda , futbolculari konusmadigi icin elestiremem sahsen.

Faik Yılmaz
30.11.2012, 08:35
sadece bu maçı baz alarak Şenol Hocanın ya da futbolcuların maç sonunda bol bol konuşmasını yanlış buluyorum.....

Ne oldu yani şampiyonmu olduk....

nedir bu felsefi aforizmalar....

Hala 13 maçta 39 puanın sadece 19 unu alabilmiş kötü bir takımız......

yok bi de urfayada yenilecektik....

Travelair
30.11.2012, 08:44
Futbolculara bu konuda telkinde bulunmus da olabilir yonetim. siz bu konuda demec vermeyin , topunuzu oynayin vs. yonetimin bile yarim agiz konusmaya cesaret ettigi bir ortamda , futbolculari konusmadigi icin elestiremem sahsen.

Ben futbolcu olsam, karşımda televizyonda kaleci Volkan'ın atıp tuttuğunu görsem, yönetim ne derse desin sessiz kalmam

Bir de eklemiyor mu hiçbir şey yapamıyorsak o diziyi izlemeyelim diye.. El insaf

Tayfun
30.11.2012, 09:11
Dün Necmi Perekli'nin de söylediği gibi;

"Tribündeki taraftarlar sahadaki futbolculardan fazla yoruluyor"

Ağzına sağlık ...

Çok güzel noktalara değindi dün, bu takımda sistem denen birşey yok .

farozlufatih61
30.11.2012, 10:26
Suç falan değil. Desin. Futbolcular 2 senedir sessiz. Tepkilerini ortaya koyması gerekirlerken, başkan tek başına Don Kişot durumuna düşüyor 2 senedir, kupamızı verin dediği için. 2 senedir mahvolduk, ama ilk olarak emekleri çalınan futbolculardan ses yok. Şimdi o kadar vakit üzerine çıkmış bir diziyi eleştiriyor. Büyük kahramanlık. Ha bir de ekliyor: Hiç birşey yapamıyorsak diziyi izlemeyelim. Vay be tepkiye bak! Özrü kabahatinden büyük derler buna.

Ayrıca o dizide 3 sahneye rastladıysam üçünde de Trabzonspor'u savunan feybe'yi yeren sahnelerdi. Bunu da konudan ayrı olarak belirtmek isterim.

Yazdıklarına katılmamak mümkün mü işi en kısa yoldan özetlemişsin amma da meraklıymışız kahraman yaratmaya ama boş beleş kahraman......

Şu süreçte herkesi nerede ise karşımıza aldık iyiyide kötüyüde ne geçti elimize koca bir hiç Don Kişot gibi tek başına yeldeğirmenlerine karşı savaşıyoruz birisi çıksa az biraz bu konuda söz etse edilen söze değilde edene bakıp karar veriyoruz.....

Tolga ne yapmaya çalıştı anlamış değilim tribünlere mi oynuyor sorusu aklıma gelmiyor değil kolay değil Pazartesi açılan ONURLA 2023'e kadar yazılı PANKART onu demoralize etmişte olabilir kimbilir.....

Sonuçta haklı bir davanın peşindeyiz kimsenin onu sulandırmaya hakkı yok

AKSOY_61
30.11.2012, 10:52
Takımın oyun zekası da çok düşük gibi geliyor bana.
Örneğin adamlar 3 e 2 yakalıyorlar mesele ya da ne biliyim kırk yılda bir de olsa
güzel bir atak yapıyoruz orda öyle saçma sapan hareketler yapıyorlar ki onu da mahfediyorlar.
Yoktan pozisyon varedeceklerine olanı da bozuyolar.

Dünkü maçın tamamını izledim bu konuda sadece colman takımın üzerinde görünüyor.

Memduh
30.11.2012, 11:06
Bir Urfa'lı olarak gönlüm Trabzonspor'dan yanaydı. Ancak oynanan oyun içler acısı.
Takım defans yapmayı gerçekten bilmiyor. Sadece adamın karşısında duruyor veya yanında koşarak rakibe eşlik ediyor.
Bu Emerson denen adam %100 geçirgen yani şeffaf birisi. Top ona doğru geldiğinde bir şekilde onu geçiyor. O kanatta oynayan Ferhat, Cech gibi adamları bırakıp Emerson'u tercih eden zihniyet kördür. Eminim ki maçtan önce Trabzon sokaklarında dolaşıp 'maçımız var adam eksik, oynar mısın?' diye herhangi birini çevirseniz, bundan hatta Henrique'den daha iyi işler yapar.

figirm
30.11.2012, 11:35
Aynen öyle.

Eskişehirspor'dan Alper dışında kaç tane oyuncuyu istersiniz takımınıza Allah aşkına Hürriyet bize gelecek olsa kan çıkar burada. Ama takım oyunu oynayınca her şey farklı oluyor. Zokora da aynı işi yapacak orada takım oyununda, Hürriyet de.
Bir arkadaş daha geçen benzer bir şey söylemişti,kesinlikle katılmıyorum. Çözümün başı gerçeği görebilmek. Şu an adamların kadrosu senden iyi. Onur, Bamba, Colman ve Giray dışında tüm mevkilerde oyuncuları bizde banko 11de oynar. Sıralıyalım: Veysel mi Serkan mı; Dede mi Emerson mu; Soner mi Alper mi; Kamara mı,Yasin mi; Olcan mı,Erkan mı; Necati mi,Janko mu? Son olarak da Hürriyet de senin o bölgede kullandığın bütün oyunculardan faydalı.Yukarıda saydığım 6 oyuncuyu Eskişehirle birebir takasa razıyım ama adamlar kabul etmez. Haaa,dediklerinde haklısın. Onlar bizde aynı performansı gösterebilir mi,tartışılır.Takım oyunu vb.elbette asıl önemli olan.Ama bence Eskişehirin kadrosunun 3 katına onların bence yarısı kalitede bir oyuncu topluluğunu nasıl oluşturduğumuzun hesabını sormak asıl mesele.

figirm
30.11.2012, 11:49
Kupadaki neredeyse bütün maçları seyrettim,durum ,içler acısı.Öve öve bitiremediğimiz BJK, hakem kıyağıyla Ankaragücü gibi kendi liğinde de sürünen bir takımı güçbela yenebildi. Bu maçların havasının farklı olduğu açıkça anlaşılıyor ama ben Urfa maçında hiçbir ışık göremedim. Serdar Özkan gibi bir adamı hiçbir oyuncumuz hiçbir pozisyonda faul yapmadan durduramadı. Adam her ayağına topu aldığında katladı,geçti. Alanın golü gelene kadar belki biz de kaçırdık ama bir gol yersek 2.de gelebilir korkusuyla maçı seyrettim.Çizgiden çıkan,direkten dönen topları var.Urfa gibi zayıf bir takım bile ortasahada dilediği gibi at koşturdu.İstikbal karanlık.

Doğan BULAT
30.11.2012, 12:22
Herkes Aykut'u beğenmiş.. Yahu bu adam oynadığı zaman küfür ediliyodu.. Bir maç iyi oyna göklerdesin. Bir maç kötü oyna yerin dibinde.. Bu nasıl iş?

Semra
30.11.2012, 12:25
Turu geçtik ama oynanan futbol keyif vermiyor... En son iyi oynayıp da kazandığımız maçı da hatırlamıyorum, her hafta inşallah bu maç iyi oyun adına bir şeyler görürüz umuduyla bekliyorum. Dünkü karşılaşma daha çok hazırlık maçı gibiydi çok da ciddiye almış gibi değildik, gol yeseydik işin rengi değişirdi belki.
Takımda bir bıkkınlık var ya da ben abartıyorum ama bir şeyin eksik olduğu muhakkak...
Oyuncusunu yuhalayan taraftar ne işe yarıyor merak ediyorum, o futbolcunun ayağına bakarken, tüm motivasyonunu bozmuşken ondan neyi iyi yapmasını bekliyorsun... Yuhladın da ne oldu? Sahadaki oyuncuya sahip çıkmıyorsan da formasına hürmeten sus!

UĞUR DURTAŞ
30.11.2012, 12:31
takım rahat değil
yabancı oyuncularımız dahil
şu anki psikolojileri bozuk hepsi gol atmak için çabalıyorlar
uygun durumdaki arkadaşına pas vermiyor ben atacağım diye düşünüyor
aynı şekilde ofsayt olmayan kişiye bırakacakları toplara dokunuyorlar
teknik heyetin ve futbolcuların antreman yapmak yerine,
iyi bir psikoloğun tedavi etmesi gerekiyor
aylardır yazıyorum
bizim takım korner kullanması be ce re mi yor.

arkadaşlar dikkat ettiniz mi hiç

olcanda emeğe saygı hiç yok

korner atışlarına dikkat edin topu ayağla korner alanına getirip öyle atıyor

kardeşim elinle topu koysan topun önünü veya yanına ayağıyla bassan top daha sağlıklı gelmezmi ceza sahasına.

güzel korner kullanan kişiler aptal olduğu içinmi bunları yapıyor.(fernandez)

-----------------------------------------------------------------------dün kü maçta gollerin güzelliğinin dışında urfa daha bilinçli oynadı

2-0 sonra ikinci yarı bir gol yeseydik takımın durumu ne olurdu?

es es maçında gibi olurdu.

-----------------------------------------------------------------------
inşallah g.birliği maçından sonra canlı yayında Türk oyuncular konuşur.

es es maçından sonra yabancılar(0-3)
urfa maçından sonra bizimkiler(4-0)

gudoz81
30.11.2012, 12:42
Dün Necmi Perekli'nin de söylediği gibi;

"Tribündeki taraftarlar sahadaki futbolculardan fazla yoruluyor"

Ağzına sağlık ...

Çok güzel noktalara değindi dün, bu takımda sistem denen birşey yok .

takımın hedefi yok.
amaç sadece formayı giyip sahaya çıkmak olunca böyle oluyor.
takımla kulüp ve taraftar arasında bağ yok.
profesyonelce parasını alıp forma verilince sahaya çkmak temel sorun

Oğuzhan
30.11.2012, 12:59
Herkes Aykut'u beğenmiş.. Yahu bu adam oynadığı zaman küfür ediliyodu.. Bir maç iyi oyna göklerdesin. Bir maç kötü oyna yerin dibinde.. Bu nasıl iş?

Barış Özbek'ten iyi ama bizim için yeterli değil. Ama illa birisi bulunacaksa kulübede Aykut olmalı o bölge için Barış değil.

Turgay Atalay
30.11.2012, 13:04
Aykut akşam ne yapmış da millet beğenmiş acaba?

Sercan Yaylı
30.11.2012, 13:09
maçın ilk 10 dakikasında aykut ismini duyan var mı?

farozlufatih61
30.11.2012, 13:22
Aykut akşam ne yapmış da millet beğenmiş acaba?

Bir iki tane şut attıya yetmiyor mu?:D:D:D:D:D:D

DeAgLeMaNyAq
30.11.2012, 13:24
Aykut'un varlığı kimseye dokunmaz. Sonuçta defansif orta saha olarak takımdaki iki alternatiften biri. Üstelik 230 bin TL'ye oynuyor. Ama Barış Özbek'in 2.5 milyon TL aldığını düşünürsek onun durumu herkese dokunur...

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2012, 13:26
İşler Güçler dizisinde bizim yanımızda olup Türk futboluna ince gönderme var.

Tolga anlamamış.

Gülünç duruma düşüyoruz yazık be.

keşke devamını izleseydin Tolga, kupamı çaldın diye cümle var, haklılığımızı gösteren bir durumdu

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2012, 13:27
Maçtan sonra soyunma odası...

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/381694_502320179789807_366714471_n.jpg

Yasin ve Alanzinho haricindeki diğer 2 adamı yollardım ben olsam

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2012, 13:31
Bu mecmi perekli bizim efsane futbolcumuzmus ha.
Yuhh diyorum ona.
Tolganin cok anlamli ve gururlu aciklamsindan sonra spiker necmi efendiye bunu soruyor adam buni cevaplamaya tenezzul etmeden senol hocayi elestirmeye basladi.
Lan varya bu kutsal davada taraftar, sadei baskan ve senol hoca haric tum trabzonlular micti varya.
Nasil bir duzendeyiz arkadas yav

Necmi PEREKLİ, süreklinin Hocayı eleştirmesi ve Şenol diye hitap etmesi hiç yakışmadı

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2012, 13:32
Şenol hoca dan büyük laf
"Bazı yorumcularla kahvede oturan adam arasında fark yok"

Bu sözüne bayıldım dün gece, iyi giydirdi bazılarına

Burçak
30.11.2012, 13:32
o değilde takımda bir şeyler yapan yada yapabilecek potansiyelde olan herkesin teker teker gönderdik yada göndermeye çalışıyoruz.
Gidenler ve son durumları ortada..
Gönderilmek istenen Sapara vardı. Gönderemediler. bence bize faydalı işler yapıyor.
Son günlerde Alanzinhonun adı gidecekler de geçiyor..
Alper potuka karşı onu verirseler şaşırmam. çünkü Alanzinho öyle yada böyle yaratıcı adam. faydalı olabilecek potansiyeli var.. .

Burçak
30.11.2012, 13:35
Şenol hoca dan büyük laf
"Bazı yorumcularla kahvede oturan adam arasında fark yok"

Şenol hocayı bazen bende eleştiriyorum. Bu gayet normal.
ama haddimi aşmıyorum.
Trabzonda sokağa çıkın.
rastgele 100 kişiye takımın kadro dizilişi nasıl olmalı kimler oynamalı diye sorun
belkide tamamı farklı bi kadro ve diziliş söyler size.

Kimsenin kadro konusunda hem fikir olamadığı yerde iş Şenol hocayı eleştirmeye gelince bir anda hemfikir oluyolar.

şimdi Şenol hoca ne yapsın. hangi birinin dediği şekilde kadro yapsın. ?
Bırakın adamın yakasını

zarge
30.11.2012, 14:10
alanzinho'yu hocanın oynatmama sebebi varmıydı?
en azından 2.yarılar sokabilirdi bu zamana kadar...

adamın dün yüzünü hatırladık resmen..
kadronda böyle bir oyuncu olacak ve en azından maçın belli bölümlerinde bu adamı kullanmayacaksın..
şaka gibi bu Şenol Hoca..

zarge
30.11.2012, 14:16
arkadaşlar size takımın asıl sorununu söyleyeceğim...

dün maçı izlerken eski futbolcularımızdan Necmi Perekli'de maçı yorumluyordu..

tam hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle 20-23.dakikalar arasında, bizim ortasaha kurgumuz defans çizgisine yakın yerlerde idi ve topu bir türlü oyuna sokamıyorduk.

Necmi Perekli ; işte Trabzonspor'un gerçek sorunu bu dedi. O esnada, bizim orta saha kurgumuz resmen kayıptı (defansa yakın ya da forvete yakın), zaten Emerson'du sanırım topu oynayacak adam bulamadı ve top kaybı yaptı Urfa taç kazandı vs.

o anı bulabilen olursa Necmi Perekli'ye hak vereceksiniz..

bana göre de takımda ki sorun %60-70 orta saha sorunudur..

Hüseyin Başoğlu
30.11.2012, 14:19
o değilde takımda bir şeyler yapan yada yapabilecek potansiyelde olan herkesin teker teker gönderdik yada göndermeye çalışıyoruz.
Gidenler ve son durumları ortada..
Gönderilmek istenen Sapara vardı. Gönderemediler. bence bize faydalı işler yapıyor.
Son günlerde Alanzinhonun adı gidecekler de geçiyor..
Alper potuka karşı onu verirseler şaşırmam. çünkü Alanzinho öyle yada böyle yaratıcı adam. faydalı olabilecek potansiyeli var.. .

alanzinhoda süreklilik yok iyi bir alternatifitr ancak....potansiyel ise geride kaldı adam 31 yasında sanırsam....alper ise 2 yönlü oynayıp ofanstada gayet creative olabilen genç ve asıl potansiyel sahibi bir oyuncu...düsünmeden yapılmalı takas....saparada demişsiniz sapara 1 oynuyorsa 3 oynamıyor...sene bası ne bilim serdar kurtuluş cenk yada muhammeti alsaydık bence sapradan daha faydalı olurdu...

Mehmet Ç.
30.11.2012, 14:21
Alanzinho bu takimda her zaman oynar.. en azindan 3-4 denemesinden birinde topu ileri götürebiliyor..

Olcan'in oynayip, Alan'in oynamamasi cok yanlis.. Olcan zanki ayaginda japon yapistirici var.. topu kaybedene kadar vermiyor topu

Yaşar
30.11.2012, 16:57
Bir arkadaş daha geçen benzer bir şey söylemişti,kesinlikle katılmıyorum. Çözümün başı gerçeği görebilmek. Şu an adamların kadrosu senden iyi. Onur, Bamba, Colman ve Giray dışında tüm mevkilerde oyuncuları bizde banko 11de oynar. Sıralıyalım: Veysel mi Serkan mı; Dede mi Emerson mu; Soner mi Alper mi; Kamara mı,Yasin mi; Olcan mı,Erkan mı; Necati mi,Janko mu? Son olarak da Hürriyet de senin o bölgede kullandığın bütün oyunculardan faydalı.Yukarıda saydığım 6 oyuncuyu Eskişehirle birebir takasa razıyım ama adamlar kabul etmez. Haaa,dediklerinde haklısın. Onlar bizde aynı performansı gösterebilir mi,tartışılır.Takım oyunu vb.elbette asıl önemli olan.Ama bence Eskişehirin kadrosunun 3 katına onların bence yarısı kalitede bir oyuncu topluluğunu nasıl oluşturduğumuzun hesabını sormak asıl mesele.

Yapmayın abi Allah aşkına.
Necati'Nin adı defalarca bizimle anıldı, ağız burun kıvrıldı burada.
Üstümüzdeki takımlardan sadece Fb ve Gs'nin kadrosu bizim kadrodan dah iyidir.
Bjk takımından sadece Fernandes ve Hilbert; Eskişehir'den Alper ve Veysel dışında hiçbir oyuncuları bizim kadroya giremeyecek olan takımlar futbol olarak da puan olarak da üstümüzde iseler suç dönüp dolaşıp teknik direktöre geliyor.

güneyli
30.11.2012, 17:18
Aykut'un varlığı kimseye dokunmaz. Sonuçta defansif orta saha olarak takımdaki iki alternatiften biri. Üstelik 230 bin TL'ye oynuyor. Ama Barış Özbek'in 2.5 milyon TL aldığını düşünürsek onun durumu herkese dokunur...

Ben takımdaki bu istikrarsızlığın kulübün uyguladığı fiyat politakası olduğunu düşünüyorum..Özellikle henrike de..

Hatice Aslan
30.11.2012, 18:02
Tolga ne yapmaya çalıştı anlamış değilim tribünlere mi oynuyor sorusu aklıma gelmiyor değil kolay değil Pazartesi açılan ONURLA 2023'e kadar yazılı PANKART onu demoralize etmişte olabilir kimbilir.....

Yanlış ADAM'ın üzerine oynuyorsunuz başka bir kurban seçin kendinize.. Tolga aşağılık bir kişiliğe sahip değil böyle ucuz şeylerle kafa yormaz.

Gurpas
30.11.2012, 18:25
Yanlış ADAM'ın üzerine oynuyorsunuz başka bir kurban seçin kendinize.. Tolga aşağılık bir kişiliğe sahip değil böyle ucuz şeylerle kafa yormaz.

Bunu kimse bilemez insanız nede olsa

Hatice Aslan
30.11.2012, 18:27
Bunu kimse bilemez insanız nede olsa

Tolga böyle şeylere kafa yoracak kadar ucuz bir kişiliğe sahip olsaydı eğer, Onur'a kardeşim deyip en çok destek verenlerden biri olmazdı.. Bu taraftarın canı sıkıldıkça illa birilerine sarıyor geçen sezonki gibi yine bu sezon kurban Kaptan.. İnsanların günahını almaktan başka birşey değildir bu.

farozlufatih61
30.11.2012, 18:56

Sen o şekil düşünüyorsun diye benimde mi o şekil düşünmem lazım.........

Valla geçen sezonki süper final maçlarında şikebahçeye evimizde 1-3 yenildiğimiz maçtan beri ona uyuz oluyorum belkide önyargılı bakıyorum olaya ama bu devirde babana bile güvenme derler ben yinede şüpeci davranayım sen istediğin gibi düşünebilirsin

Hatice Aslan
30.11.2012, 18:58
Evet önyargılı davranıyorsunuz ve bu yüzden günah alıyorsunuz, devam edin..

Yaşar
30.11.2012, 19:35
Sen o şekil düşünüyorsun diye benimde mi o şekil düşünmem lazım.........

Valla geçen sezonki süper final maçlarında şikebahçeye evimizde 1-3 yenildiğimiz maçtan beri ona uyuz oluyorum belkide önyargılı bakıyorum olaya ama bu devirde babana bile güvenme derler ben yinede şüpeci davranayım sen istediğin gibi düşünebilirsin

Yok artık ya...
Bu nasıl bir hayal dünyasıdır?

Gökhan ARSLAN
30.11.2012, 20:09
Şu takımda herkese laf edinde bari Tolga'ya dokunmayın...
Bu adam mağlubiyet sonrası oturup ağlayan adam !
Neyse ya o zihniyetteyseniz fazla söze gerek yok devam edin düşünmeye aynı şeyleri..

memozcan
30.11.2012, 20:50

aykut nispeten düşük bir bonservis ve çok düşük maaş+maç başı paraya oynuyor.. üstelik yerli ve yaşı da 25.. yerine oynattığımız adam tarihimizin en pahalı 2. oyuncusu ve en çok maaş alan oyuncumuz.. üstelik yabancı ve yaşı da 33..

Courage
30.11.2012, 21:16
aykut nispeten düşük bir bonservis ve çok düşük maaş+maç başı paraya oynuyor.. üstelik yerli ve yaşı da 25.. yerine oynattığımız adam tarihimizin en pahalı 2. oyuncusu ve en çok maaş alan oyuncumuz.. üstelik yabancı ve yaşı da 33..

Israrcı olmak,sabırlı davranmak işin anahtarı. Ki keza Aykut o kadar kazma bir adam değil.İllaki bir karşılık alınacaktır kendinden(olumlu anlamda). Çakılı oynayan DMC eksiğimiz var.Zokora madem herşeye rağmen fazla hücum yapmıyor/yapmayacakta anlaşılan hiç olmazsa kendisini her daim hazır tutmasına neden olacak bir alternatifi olsun.

gökçay61
01.12.2012, 00:33
zokora mı aykut mu?.. hiç biri..ama illa ki biri olcak!.. o zaman aykut..

cakalkerem
01.12.2012, 00:36
zokora yaşlı verimsiz ama onsuz da orta saha yol geçen hanı gibi

Zafer Fidan
01.12.2012, 00:48
zokora mı aykut mu?.. hiç biri..ama illa ki biri olcak!.. o zaman aykut..

Ciddimisin?

Erdal DİLEK
01.12.2012, 00:53
AYKUT mu????? aykutu beğenenler ya aykutun akrabası yada birşeyden haberi yok. . .

Erdal DİLEK
01.12.2012, 01:01
adamlar oturmuş urfaspora karşı oynanan mactan sonra şu kalsın şu gitsin yorumu yapıyor. urfa karşıdaki urfa süper olsan ne olur yerin dibine girsen ne olur. . . urfaya bende atarım 4 tane. . . sadece atılan 2. gol gol gibi gol diğerleri şansına oraganizasyon yok. . .