PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rakip Kötü Oynuyor Klasiği

Berke6198
11.11.2012, 21:22
Rakip Kötü Oynuyor Klasiği

Rakip kötü oynuyor klasiği, belkide sezon başından beri bir sürü maçta bu konu konuşuldu, Fenerbahçe,Akhisar ve daha niceleri.

Benim merak ettiğim konu şu, galibiyetle bitirdiğimiz bütün maçlarda bir "Oyuna aldanmayın,rakip kötüydü" klasiği var.

Bu döngü nedir, neyin nesidir ? Ben bir türlü anlam veremiyorum.

Kesinlikle inanmıyorum, bu bir taraftar psikolojisi midir ?

Yoksa taraftarın veya takımın havalara girmemesi için alınan bir önlem midir ?
Açıkça söyleyeyim ben bu "Biz kötüydük, ancak rakip daha kötüydü" mantığını bir türlü çözemedim.

Biz hiç mi iyi oynamadık yahu, hiç mi olumlu bir şeyler yapmadık şu 90 dakikadan fazla sürede ?
rakip kötü olabilir ancak bu bahanelerle oynanan oyunu da göz ardı etmekte neyin nesidir ?
Bırakalımda bir maçtada güzel oyunumuzun keyfini çıkaralım, güzel oynadık tadını çakıyoruz diyebilelim. Kimse bizim galibiyetimizin önüne bir bahane sokmasın.

Bu olayın mantığını çözebilen varsa anlatabilir mi lütfen ?

Cafer Bulur
11.11.2012, 21:28
Akhisar takimi ligin en disli takimlarindan degil,tabiiki böyle bir takima karsi alinan galibiyet bir ölcü kabul edilemez.

Bu mantik dogrudur,gercek gücümüzü bilmemiz lazim deplasmanda bu sezon hic kazanamayan bir takim olarak gercekleri görmeliyiz.

Ekrem D.
12.11.2012, 00:41
Üst üste 5 maç galip gelin, işte o zaman kesilir sesler.

OnurKul
12.11.2012, 00:51
Trabzonspor taraftarı "taraftar" olmayı öğrendiğinde, kendi topuğumuza sıktığımız günler geride kalacak. Ancak "futbolu biliyoruz, objektifiz" havalarında yorum yapan derin futbol bilgisi sahibi arkadaşlar bitmediği sürece biz bu sözleri çok duyarız. Bu duyduğumuz sözleirn takıma en ufak katkısı olur mu? Bence olmaz, olmadı ve olmayacak.

Bir kere de gözünüz kapalı sevin Trabzon'u be...

İleli
12.11.2012, 02:02
akhisar o kalitesizlige ragmen bizden daha iyi bir TAKIM goruntusu cizdi!