PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Skor Yanıltmasın

Serdær
11.11.2012, 10:58
Bu maç için konuşursak geçtiğimiz maçlara oranla Trabzonspor favoriydi .

Maçın başında da Trabzonspor oyuncuları bunu hissetmişki büyük bir baskı ve hızla maça başladılar.
Bunun neticesinde 10 dk süreçte iki gol oldu.

Gollerde Janko olduğu kadar Adrian payını da unutmamak lazım. Adrian için ayrı parantez açmak gerekirse ; Geçen sezon üzerinde olan ürkekliği atmış fizik olarak ''biraz'' daha iyi duruma gelmiş.

Fakat Adrian için ''büyük'' tabir etmiş olduğumuz maçlarda ki oyununu gördükten sonra daha net fikir sahibi olunabilir.

Colman bu sezon ilk maçı çıkmasına rağmen yapmış olduğu baskı ve hırsı Trabzonspor taraftarının bu sezon aradığı en önemli unsurdu.

Giray'ın son 2 haftadır yükselen performansı göz kamaştırıcı.

Halil ve Serkan Balcı Trabzonspor takımında artık yerlerini genç oyunculara bırakması gerekiyor. Emre Güral ve Zeki Yavru onlardan daha iyi performans sergileyecektir en azından yüreklerini ortaya koyacaklardır.

Başlıkta da belirtmiş olduğum gibi skor yanıltmasın , İlk ve son 10 dk dışında 70 dk Akhisar Belediyesi'nin kontrolünde geçti.

Skor Trabzonspor ve Adrian açısından kaybedilmiş ''özgüveni'' geri getirecektir.

Son olarak ise bir zamanlar Trabzonspor'da oynayan 34 yaşına gelmiş 34 numaralı Emrah Eren tebrik etmek lazım. Sağ bek nasıl olunur ve nasıl oynanır görmüş olduk .

Mert Pasa
11.11.2012, 17:05
Valla bir kere de skor yaniltsin,mutlu olalim mutlu edelim.Taraftar subjektif olur,bardagin dolusunu gorur hatta bardak bossa bile bunda israrci olur.
Hakem degiliz hakim degiliz,iyi oynayip kaybettigimizde de kotu oynayip kazandigimizda da taraftar olarak hep sinifta kaliyoruz

Alika87
11.11.2012, 17:11
ben tam tersini düsünüyorum, oyunun kontrolü bizdeydi, en az 80dk. Akhisar topu orta saha da bos bos cevirdi, sonra kenarlara bir pas, doldur bosalt, baska bir sey yapmadilar. Akhisarin pozisyonu mu vardi da ben görmedim? Ztn gol de bariz sekilde el vardi. Oyunu kontrol etmek icin, mutlaka topu ayaginda tutman gerekmiyor.

ophius
11.11.2012, 20:00
ben tam tersini düsünüyorum, oyunun kontrolü bizdeydi, en az 80dk. Akhisar topu orta saha da bos bos cevirdi, sonra kenarlara bir pas, doldur bosalt, baska bir sey yapmadilar. Akhisarin pozisyonu mu vardi da ben görmedim? Ztn gol de bariz sekilde el vardi. Oyunu kontrol etmek icin, mutlaka topu ayaginda tutman gerekmiyor.

ben 2-0 iken dahi tedirgindim ve rahatlıkla maçı izleyemedim...
topla oynamayıp nasıl kontrol edeceğiz...?

atigol
11.11.2012, 20:08
Skor yanıltsa yada yanıltmasa ne olacak ki, ne fark edecek. İstersen barcelona gibi oyna farketmiyor. Bugünkü GS maçında verilmeyen penaltı, sezon başından beri alehimize verilen kararlar. 3 Temmuzdan beri yarışın GS ile FB arasında geçmesi için yapılanları gördükten sonra hiç bir heyecan duymadan izliyoruz maçları

cakalkerem
11.11.2012, 20:40
doğru bir tespit kesinlikle...ayrıca halil ve serkan için yazılanlar son 6 ayda forumda yazdığımın aynısı malesef

Berkan
11.11.2012, 21:01
Valla bir kere de skor yaniltsin,mutlu olalim mutlu edelim.Taraftar subjektif olur,bardagin dolusunu gorur hatta bardak bossa bile bunda israrci olur.
Hakem degiliz hakim degiliz,iyi oynayip kaybettigimizde de kotu oynayip kazandigimizda da taraftar olarak hep sinifta kaliyoruz

Hocam, çok güzel yazmışsınız.

Hasan Cubukcu
11.11.2012, 23:41
Skor önemli degil Trabzonspor önemli birakin su skor islerini kötü giderkene elestir biraz iyi gitmeye basladimi da tedirgin ol , trabzonsporluluk bence mücadele demek korkmamak yilmamak ezmek .