PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | Orduspor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

Tahir61
19.11.2012, 23:44
tamam kötü oynuyoruz da soner, yasin, zeki, emre gürallarla oynuyoruz sabredin

genç oynatmıyor diyorsunuz alın işte hepsini sürüyor sahaya siz de biraz destek olun bu gençlere sabır gösterin

Fatih Öztürk
19.11.2012, 23:46
Bazı arkadaşlar takımı eleştirenlerin galibiyete sevinemediği gibi laflar ediyor ya hiç bir şey demiyorum.

fteotdgs
19.11.2012, 23:47
şimdi bunlar siz zannederek kendi ötöbüsümüzü taşladık diye bize iyice bilenmesinler :D:D

Ben yanlis otobuse bindikleri gerekcesi ile kendi oyuncularina kizip, tekrar taslamalarindan korkuyorum. Allah akil fikir versin. Zor :)

ağasarlı
19.11.2012, 23:48
son dakika!
TS otobüsü sanıp kendi otobüslerini taşlamışlar Monjenin kafası yarılmış :D

fteotdgs
19.11.2012, 23:48
Bazı arkadaşlar takımı eleştirenlerin galibiyete sevinemediği gibi laflar ediyor ya hiç bir şey demiyorum.

Aynen kardesim. Bir sey demeyelim, ortami gereksiz yere germeyelim dedikce uzatiyorsunuz.

Hüseyin Başoğlu
19.11.2012, 23:50
@M.S.SOFU

gerçeklerimi istiyorsun ?? seni bilmem ama siz dediğiniz kişilerin bir çoğu bu takımın kaybetmesini istiyorsa kelle uğruna ben o kişilerin konustugu gerçeği zerre umursamam çünkü konustugu gerçek değil safsatadır....gözü hırs bürümüş taraftarıyım dediği takımın kaybetmesini istiyor ya !! böyle bir şey varmı ?? rahatsız olucak biri var böle düşünenler kendi taraftarlığından rahatsız olsun benim çünkü böle insanlar zerre umrumda değil....

arifberkay
19.11.2012, 23:51
saga sola satasmayin bu galibiyetin keyfini cikarin

Hüseyin Başoğlu
19.11.2012, 23:52

abi tek bir şey soruyorum....

maçtan önceki yorumlarda yenilelimde şenol güneş istifa etsin diyen kişi şuan galibiyete seviniyormudur ???

seviniyorsa delikanlı değildir ikiyüzlüdür....sevinmiyorsada bu takımın taraftarı değildir....takımın yenilmesini ben istetmedim onlara ama bu duruma kendilerini kendileri soktu bende lafımı ederim.....

fteotdgs
19.11.2012, 23:53
@M.S.SOFU

gerçeklerimi istiyorsun ?? seni bilmem ama siz dediğiniz kişilerin bir çoğu bu takımın kaybetmesini istiyorsa kelle uğruna ben o kişilerin konustugu gerçeği zerre umursamam çünkü konustugu gerçek değil safsatadır....gözü hırs bürümüş taraftarıyım dediği takımın kaybetmesini istiyor ya !! böyle bir şey varmı ?? rahatsız olucak biri var böle düşünenler kendi taraftarlığından rahatsız olsun benim çünkü böle insanlar zerre umrumda değil....

Kardesim, boyle dusunen kac kisi vardir Allah askina? Hele buna sirf su basliga yazilanlardan varacaksan oldursen 5 kisiyi gecemezsin. Eger o 5 kisiden bu genellemeye vardiysan da, kusura kalma, senin bu degerlendirmen benim umrumda degil.

FC-ST-PAULI-61
19.11.2012, 23:55
Bu ligde tek top oynayan takım üzülerek söylüyorum Fenerbahçe.
Bence Eskisehirspor.Simdiye kadar gercekten iyi oynadilar.Bursa ve Kasimpasada fena degildi.Fb ve Gs abartiliyor 8jk coskulu oynuyor ama onlardada aslinda Is yok.

Hüseyin Başoğlu
19.11.2012, 23:57
Kardesim, boyle dusunen kac kisi vardir Allah askina? Hele buna sirf su basliga yazilanlardan varacaksan oldursen 5 kisiyi gecemezsin. Eger o 5 kisiden bu genellemeye vardiysan da, kusura kalma, senin bu degerlendirmen benim umrumda degil.

dostum farkındaysan videonun altına bir alıntı paylastım....

aha tekrar paylasıyım...

Bu akşam ilk kez Trabzonsporun rakibini tutacağım. Ordulu olduğum için, Şenol Güneşin istifa etmesi için ve Yönetimin gitmesi için!!!

bunu yazımın altında paylasarak lafımın kime olduğunu belli ettim zaten...eğerki böle düşünmemişşen zaten lafım sana değildir umrundada olmasın zaten...

Hatice Aslan
19.11.2012, 23:57
Trabzonspor otobüsü diye kendi otobüsünü taşlamış geri zekalılar.

https://pbs.twimg.com/media/A8GCpRfCIAAVs6c.jpg

Bunların beynini kuşa taksak ters uçar.

M.S.SOFU
19.11.2012, 23:59

maçtan önceki yorumlarda yenilelimde şenol güneş istifa etsin diyen kişi şuan galibiyete seviniyormudur ???

seviniyorsa delikanlı değildir ikiyüzlüdür....sevinmiyorsada bu takımın taraftarı değildir....takımın yenilmesini ben istetmedim onlara ama bu duruma kendilerini kendileri soktu bende lafımı ederim.....

seviniyordur tabi
ben şenol hoca gitsin diye takımın yenilmesini siteyen arkadaşların samimi olduğunu düşünmüyorum
tamam hocanın oyununu biz de eleştiriyoruz da takım yenilsinde hoca gitsin diye değil
zaten bi ara yine yazmıştım hoca giderse yine kaosa gireceğiz(çünkü yerine giray bulak gelecek)
hoca gitmezse taraftar kaybedeceğiz.
yani iki şekilde de kaybedeceğiz
ben kendi adıma kaosa girmeyi tercih ediorum
çünkü ciddi şekilde futbol izlememeye başladım

worldmaster
20.11.2012, 00:01
Genç düşmanı Şenol Hoca deniyor. Yasin'i Soner'i her fırsatta oynattı. Serkan ve Celutska olmasına rağmen Zeki'yi oynattı. Emre Emre dendi ona da azar azar başladı 90 dakika sahada tuttu bugün pek vasat olmasına karşın. Zaten başka da genç sayılabilecek oyuncu yok. Ne varsa oynattı yani.

Demem o ki abartıyoruz. Adam'ın genç düşmanı olduğu tamamen abartı. Hazır oyuncuyu öncelikle tercih ettiğini biliyoruz. Takımın patronu o ve tercihleri de istediği gibi yapmakta özgür. Çok iyi oyuncu olup da bizde Şenol Hoca'nın şans vermediği ve başka yere gidip üstün başarı gösteren tek bir örnek benim aklıma gelmiyor.

Gurpas
20.11.2012, 00:03
seviniyordur tabi
ben şenol hoca gitsin diye takımın yenilmesini siteyen arkadaşların samimi olduğunu düşünmüyorum
tamam hocanın oyununu biz de eleştiriyoruz da takım yenilsinde hoca gitsin diye değil
zaten bi ara yine yazmıştım hoca giderse yine kaosa gireceğiz(çünkü yerine giray bulak gelecek)

Boyle taraftar olmaz olsun

onurts61
20.11.2012, 00:04
İkinci yarının 25 dakikası dışında kötüydük ama malesef 10 kişi ile ancak bu kadar oluyor şu Colman gerçeğini ne zaman algılayacağız merak ediyorum...

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:05
seviniyordur tabi

bu hakkı kendinde nasıl buluyorsun ???

ben futbol izlemiyorsam takım kaosa girsin...

pardon ama sen kimsinki buna karar verebiliyorsun ??

benim umrumda olan tek şey sonuç...yendikmi umrumda değil oynanan futbol....

AyhanPe
20.11.2012, 00:06
sanki ,,la liga'' da oynuyoruz da takimi elestiriyorsunuz futboldan dolayi..körmüsünüz yahu? ülke nin futbol düzeyine bakilirsa gayet normal bi oyun..bu üc asagi bes yukari artik ,,üst düzey marka degeri olan'' türk futbolu..ligin en iyi takimlarindan birisiyiz..

61Cem61
ordunun satılık köpekleri bize niye havlıyor kafa sattılar üç kuruşluk sereflerini.

farozlufatih61
şerefsiz şansal şenol güneşin basın toplantısının tamamını verilecek diye yarıda kesti hala yayına veremiyo satılmış köpek bunlar

FC-ST-PAULI-61
20.11.2012, 00:07
Samsun ve Ordu Trabzonu kiskaniyor.Öyüzden yaptilar.Kiskancliktan baska bisey degil.

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:09
şerefsiz şansal şenol güneşin basın toplantısının tamamını verilecek diye yarıda kesti hala yayına veremiyo satılmış köpek bunlar

tamamını vericez demedi temel baslıkları birazdan vericez dedi verdiler az bir kısmını lafıda iyi koydu senol hoca yemedi tabi tamamını vermek :D

KAUNAS
20.11.2012, 00:09
şenol güneşin açıklamalarına bir tek ajansspor.com yer vermiş. ajansspor hakikatten en adaletli olmaya çalışan spor sitesi

oğ 61 efsanesi
20.11.2012, 00:10
Anket yok mu anket?

Mehmet Fatih Silik
20.11.2012, 00:10
Anlamiyorum gercekten...bu macta $enol Hoca'ya laf söylenecekse Serkan'i oynatti diye söylenebilir ancak...

Elinizi vicdaniniza koyun...ele$tiren arkada$lara sormak istiyorum...

Kac haftadir istediginiz kadroyu cikarmadigi icin yerden yere vurdunuz...Genclere $ans vermiyor...oyunculari küstürüyor...yanli$ taktik kuruyor...cift forvet oynatmiyor...yanli$ oyuncu degi$iklikleri yapiyor...gec oyuncu degi$tiriyor...

Bu ve bu gibi nice ele$tirileriniz oldu...kimi seviyesiz olsada...hak verdigim de oldu vermedigim de...

Ama lütfen $u macta neyi ele$tiriyorsunuz cok merak ediyorum...sizin kafanizdaki dü$üncelerin en az %80'nini yapmadi mi ?

$u son iki macta cok radikal degi$iklik var hocada...hemde gözle görülür...hatalarindan ders aldigini görüyoruz...aksi olsa kac haftadir yaptigi hatalari yine yapardi...

Az sabir sadece...ne kadar kaldiysa artik...takim rayina otursun...ideal kadro bi kurulsun...o zaman da kötü oynadigimizda hatta ondan da a$agi oynadigimizda yerden yere mi vurursunuz, asar misiniz keser misiniz bilemem...hatta $enol Hoca'yi istifaya bile davet edersiniz...

Sirf ele$tiri olsun diye ele$tiri yapmayin...

M.S.SOFU
20.11.2012, 00:11
bu hakkı kendinde nasıl buluyorsun ???

ben futbol izlemiyorsam takım kaosa girsin...

pardon ama sen kimsinki buna karar verebiliyorsun ??

benim umrumda olan tek şey sonuç...yendikmi umrumda değil oynanan futbol....

ben taraftarım
bu takımın asıl sahibi benim
böyle de bir hakkım var
bana böyle bir hakkım olmadığını ispatlarsan ben bu gece trabzonspor taraftarlığını bırakırım

yemin ediyorum....
o kadar.
buyur.

takımın asıl sahibi olarak benim tercihim futbol izlemek
şu anda takım futbol oynamıyor
bundan rahatsızım
ancak gelecekte bu iş çözülmeyecek gözüküyor
şenol hoca gidersede çözülmeyecek gibi duruyor
ben değişiklik istiyorum
niye ben kim oluyormuşumda böyle bir hakkım yokmuş?
hakkı sen mi dağıtıyorsun?

M.S.SOFU
20.11.2012, 00:14
sanki ,,la liga'' da oynuyoruz da takimi elestiriyorsunuz futboldan dolayi..körmüsünüz yahu? ülke nin futbol düzeyine bakilirsa gayet normal bi oyun..bu üc asagi bes yukari artik ,,üst düzey marka degeri olan'' türk futbolu..ligin en iyi takimlarindan birisiyiz..

sorun türkiye ligi değil hocam
sorun bizim trabzonsporu idealimiz yapmamız
yani her şe en iyisi olacak
öyle maç kazanmak değil,iyi oynayarak baskıyla kazanmak,heyecan vererek kazanmak
benim istediğim trabzonspor bu
yoksa ben skor taraftarı olsam trabzonsporu tutmam zaten
28 yıldır şampiyonluk yüzü görmedik

Hatice Aslan
20.11.2012, 00:14
ben taraftarım
böyle de bir hakkım var
bana böyle bir hakkım olmadığını ispatlarsan ben bu gece trabzonspor taraftarlığını bırakırım

yemin ediyorum....
o kadar.
buyur.

bundan rahatsızım
ben değişiklik istiyorum

Bu yüzden yıllardır burnumuz .oktan çıkmıyor.

B.AKDEMİR
20.11.2012, 00:15
Olcan-Janko ikilisine Olcan-Emre,Colman-Janko,Colman-Emre,Adrian-Emre,Adrian-Janko gibi varyasyonlarıda ekleyebilirsek ,Yasin,Soner,Zokora gibi oyuncularıda bu sisteme dahil edersek artan form grafiğimizle bence sezon sonunda ilk 3 de kesinlikle oluruz.Önemli olan durarak değil hareket ederek,koşarak,araya girerek futbol oynamak.

Birde bu karadeniz takımlarının kastı nedir Trabzonsporumuza anlamadım gitti.Bu kadar mı karaktersiz olur insanlar.Terbiyesiz densizler.Yıllarca alt liglerde gezerler arada bir süper lige çıkarlar sonra da haddini bilmez terbiyesizlik yaparlar.Hepiniz kümeye gidin şeref yoksunları.

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:15
ben taraftarım
böyle de bir hakkım var

yemin ediyorum....
o kadar.
buyur.

bundan rahatsızım
ben değişiklik istiyorum

soyut bir şeyi sana nasıl ispatlamamı bekliyorsun onu açıkla bir öncede ???

bu takımın öncelikli amacı sana futbol izletmek değil....bu takımın öncelikli amacı kazanmak...yani ne futbolcunun ne teknikdirektörün sen yada ben bu maçı izlicekmişiz keyif alıcakmışız felan zerre umrunda değildir olmamalılarda....onların görevi kazanmak..onu dusunucekler kötü futbolla veya iyi futbolla....

haa taraftarlık kısmına gelirsek....takım kaosa girsin diyen birisinden bir kere taraftar olmaz....taraftarlık nasıl olur sana söliyim....takımı 20 maç boyunca gol atamadıgında yine maça gidip ellerinde oklarla buraya gol atıcaksın diyip kaleyi gösteren taraftardır....

http://www.gazeteport.com.tr/i/n/133414712761098.jpg

Mustafa Demir
20.11.2012, 00:17
Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor'a sahasında 2-1 yenilen Orduspor kafilesini taşıyan otobüs, bir grup taraftarın taşlı saldırısına uğradı.

Maçın ardından Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'ne giden Orduspor kafilesini taşıyan otobüse, Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bir grup taraftar taş attı.

Saldırıda başına taş isabet eden Arjantinli oyuncu Alfredo Monje ve Orduspor Teknik Direktörü Hector Cuper yaralandı. İlk tedavisi olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından yapılan Monje, Ordu Medical Park Hastanesi'ne kaldırıldı.

Otobüste ise maddi hasar meydana geldi. Polis ekipleri ise saldırganları bulmak için çalışma başlattı.

Hatice Aslan
20.11.2012, 00:17
Birde bu karadeniz takımlarının kastı nedir Trabzonsporumuza anlamadım gitti.Bu kadar mı karaktersiz olur insanlar.Terbiyesiz densizler.Yıllarca alt liglerde gezerler arada bir süper lige çıkarlar sonra da haddini bilmez terbiyesizlik yaparlar.Hepiniz kümeye gidin şeref yoksunları.

İşte tam bu koyulaştırdığım kısım yüzündendir düşmanlıkları.. Çekememezlik, kıskançlık, Karadeniz'in tek hükümdarı olma çabaları..

katre-i.matem
20.11.2012, 00:18
ben taraftarım
böyle de bir hakkım var

yemin ediyorum....
o kadar.
buyur.

bundan rahatsızım
ben değişiklik istiyorum

dostum pardon taraftar takımın gercek sahıbıdır denıldıyse tapulu sahibidir denilmedi. futbol hayat memat değil eğlencedir. enjoy it !! takımın sahıbı zannederek kendını her ıstedıgın olsun mu ıstıyorsun senın gıbı mılyonlarca var sımdı hangınızın dedıgı olacak ? ama senın gıbılerıde bos gecmemısler dusunmusler yanı sen onlarla asıl ılgılen fm 2013 cm 2013 gibi ;) değişiklik istiyormuş eee bende hiç değişmesin istiyom ne olacak :S pehh..

Mustafa Demir
20.11.2012, 00:18
ordu otobusunu Trabzon otobusu sanip taslamis serefsizler nedir bu cekememezlik kendilerini ne saniyolar 40 yil sonra lige gelmisler kendilerini nimetten saniyolar, bi aralarda sivasmi ne vardi bunlar gibi kendini bi bok sanan

M.S.SOFU
20.11.2012, 00:19
@hüseyin başoğlu
taraftarlığı senden öğrenecek değilim
benim de kendime göre çizdiğim bir taraftarlık çizgim var
takımı tutma sebebim var

o değilde hem kendinizin düşüncelerine saygı duyulmasını istiyorsunuz hem de sizin gibi düşünmeyenlere taraftar değil diyorsunuz?nasıl olacak bu iş?
ben mevcut durumdan bahsediyorum,siz cümle seçiyorsunuz,bütünü almıyorsunuz
orada iki tarfında kötü olacağı kanısı yazılmış
o zaman bence takım şenol hocayla başarısız olacak ve siz şenol hocanın kalmasını istediğiniz için hainsiniz,irlandalısınız?ayrıca taraftarlıktan da gram anlamıyorsunuz

nasıl bunlar hoşunuza gitti mi?

Fatih Öztürk
20.11.2012, 00:20
Aynen kardesim. Bir sey demeyelim, ortami gereksiz yere germeyelim dedikce uzatiyorsunuz.

Abicim ben bizim taraftarı anlamıyorum.bazen kendimi sorgulamaya başlıyorum.

Hüseyinim ne diyeyimki.son aylarda irili ufaklı kaoslar yaşadığımız için herkesin psikolojisi dağıldı.hepimiz dağılmışız hakikaten.

Armağan Dere
20.11.2012, 00:20
Demogojiye vurmayın
Sofu'nun ne demek istediğini hepimiz anladık.
Kötü oynayıp kaç maç kazanabilirsin.
Heralde Futbolun ana hatları değişmediyse
Hepimiz hem fikir olarak '' biz Futbol oynamıyoruz''.
Diyor mu diyor?
Oklarla vs. çıkalım tribüne,isterseler kişi başı 2 tane manita da yollayalım topçulara.
Nası olsa Destek olmak bizim işimiz(!)
BU TARAFTARI YETERİ KADAR ÜZDÜ BU TAKIM.

bkandil
20.11.2012, 00:21
ben taraftarım
böyle de bir hakkım var
...

Dolmuşa binip herkesin ödediği ücreti ödediği halde, kendini dolmuşun sahibi zanneden yolcudan bir farkı yok bu zihniyetin...

Mehmet Fatih Silik
20.11.2012, 00:22
Demogojiye vurmayın
Sofu'nun ne demek istediğini hepimiz anladık.
Kötü oynayıp kaç maç kazanabilirsin.
Heralde Futbolun ana hatları değişmediyse
Hepimiz hem fikir olarak '' biz Futbol oynamıyoruz''.
Diyor mu diyor?
Oklarla vs. çıkalım tribüne,isterseler kişi başı 2 tane manita da yollayalım topçulara.
Nası olsa Destek olmak bizim işimiz(!)
BU TARAFTARI YETERİ KADAR ÜZDÜ BU TAKIM.

Son 3 senede yeteri kadar da sevindirmedi mi ? (:

M.S.SOFU
20.11.2012, 00:22
dostum pardon taraftar takımın gercek sahıbıdır denıldıyse tapulu sahibidir denilmedi. futbol hayat memat değil eğlencedir. enjoy it !! takımın sahıbı zannederek kendını her ıstedıgın olsun mu ıstıyorsun senın gıbı mılyonlarca var sımdı hangınızın dedıgı olacak ? ama senın gıbılerıde bos gecmemısler dusunmusler yanı sen onlarla asıl ılgılen fm 2013 cm 2013 gibi ;) değişiklik istiyormuş eee bende hiç değişmesin istiyom ne olacak :S pehh..

ve @bkandil

tamam işte
bunun için genel kurul diye bir şey var
taraftarlar oraya üye olup yönetimde söz sahibi oluyor
ben işe girince kulübe üye olacağım inşallah
şimdi sadece fikirlerimi söylüyorum
zaten genel kurulda oy kullanarak tüm hakların bende olduğu ve seçim hakkı bana tanınmış
bunu bana kanun tanımış
sen bana tapulu malın değil desen ne yazar
ben her istediğim olsun demiyorum
sadece görüş bildiriyorum şimdilik
ilerde genel kurul üyesi olursam oyumuda kullanırım
ama görüş bildirmemizde mi yasak?

niye sziden farklı olan fikirlere tahammülünüz yok ki?
sen farklı düşünüyor olabilirsin.ben sana saygı duyarım
gider oyunu kullanır fikrini beyan edersin buna engel olamam
kararda bu şekilde alınıyor zaten

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:25
@hüseyin başoğlu
taraftarlığı senden öğrenecek değilim
benim de kendime göre çizdiğim bir taraftarlık çizgim var
takımı tutma sebebim var

o değilde hem kendinizin düşüncelerine saygı duyulmasını istiyorsunuz hem de sizin gibi düşünmeyenlere taraftar değil diyorsunuz?nasıl olacak bu iş?
ben mevcut durumdan bahsediyorum,siz cümle seçiyorsunuz,bütünü almıyorsunuz
orada iki tarfında kötü olacağı kanısı yazılmış
o zaman bence takım şenol hocayla başarısız olacak ve siz şenol hocanın kalmasını istediğiniz için hainsiniz,irlandalısınız?ayrıca taraftarlıktan da gram anlamıyorsunuz

nasıl bunlar hoşunuza gitti mi?

ben senin takımı eleştirmenemi laf ettim ??? nedne şuan lafı değiştiriyorsun ???

ve evet futbol izleyemiyorsam takım kaosa girsin diyorsan taraftarlığı benden öğreniceksin yada gidiceksin başka takımı tutucaksın...git barça real felan izle yada git rüya takım gs yi felan izle....

ve ben ilk mesajımda yazdığım tek şey bu takımın yenilmesini isteyenler içimizdeki irlandalılardır dedim sende üstüne alındın ben ne işte bu maç eleştirenlere girsin felan filan tarzı bir laf etmedimki ??

yine aynı şeyi söylüyorum hepte söylicem.....gozunuzu bürümüş olan hırstan dolayı bu takımın kaybetmesini isteyen....ben futbol izlemiyorum gerekirse kaosa girsin diyen adam bu takımı tutmasın arkadas defolun gidin....zaten yıllardır sizin çok bilmişliğinizden takım bu halde....

Fatih Öztürk
20.11.2012, 00:26
M.S.SOFU arkadaşımızın söyledikleri hemen hemen tüm Trabzonsporluların düşünceleridir.hatta arkadaşımızı eleştirenlerin bile.

katre-i.matem
20.11.2012, 00:27
ve @bkandil

tamam işte
zaten genel kurulda oy kullanarak tüm hakların bende olduğu ve seçim hakkı bana tanınmış
bunu bana kanun tanımış

bak güzel kardeşim umarım herşey dileğince olur dediklerini yaparsın. insanlar gelsin burada fikirlerini beyan etsin paylaşsın diye kuruldu bu ve benzeri forumlar. ama konu şudur ki trabzonsporun taraftarının azımsanamayacak kadar buyuk bır kısmı stadda ki şehirde ki ve malesef forumda ki eleştimeyi bilmiyor olmadı mı şahsiyetleri memnun edilemedi mi hemen yıkalım yenısını yapalım diyor ama bir fıdan bır haftada ağaç olup meyve vermez bunu öğrenmek lazım

Mehmet Fatih Silik
20.11.2012, 00:28
ben senin takımı eleştirmenemi laf ettim ??? nedne şuan lafı değiştiriyorsun ???

ve evet futbol izleyemiyorsam takım kaosa girsin diyorsan taraftarlığı benden öğreniceksin yada gidiceksin başka takımı tutucaksın...git barça real felan izle yada git rüya takım gs yi felan izle....

ve ben ilk mesajımda yazdığım tek şey bu takımın yenilmesini isteyenler içimizdeki irlandalılardır dedim sende üstüne alındın ben ne işte bu maç eleştirenlere girsin felan filan tarzı bir laf etmedimki ??

yine aynı şeyi söylüyorum hepte söylicem.....gozunuzu bürümüş olan hırstan dolayı bu takımın kaybetmesini isteyen....ben futbol izlemiyorum gerekirse kaosa girsin diyen adam bu takımı tutmasın arkadas defolun gidin....zaten yıllardır sizin çok bilmişliğinizden takım bu halde....

Hüseyin yine ceza yiyeceksin...kendine etme...

Git cik az hava al...

Burda birbirinizi kirmanin bir manasi yok...

Ikinizinde bir görü$ü var...ama defol git yok takim tutma gibi $eyler demen ho$ degil güzel karde$im (:

Hadi tüm gönül ve renkta$larima hayirli geceler...kendinize has bakun ;)

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:29
Hüseyinim ne diyeyimki.son aylarda irili ufaklı kaoslar yaşadığımız için herkesin psikolojisi dağıldı.hepimiz dağılmışız hakikaten.

abi bence ortada psikoloji dağılması felan yok....şenol güneşin 2010 haricindeki 2 tane şampiyonlugu calınırken may bu takımı katledirken ve katledileceğini bildiği halde yine 3 kere seçilirken psikolojisi bozulmayan taraftar şimdimi bozuluyor....bırakıcaz bu işi....şımarıklık şuan çoğu kişinin yaptığı....neden bu şımarıklık ? çünkü 2 sene önce biz efsane bir kadro efsane bir futbol ve efsane bir sene yaşadık ve bunu doya doya yaşayamadık şimdi bu tekrar olmuyor diye haklı olarak denilenleri anlarım eywallah derim....ama gelip burda gönül veriyorum dediğin takımın yenilmesini istiyorsun...sana en büyük başarıları yaşatan adamı birşey bilmemekle suclayıp elinde olsa küfreder gibi kovalıcak olanlara ne eywallah derim ne susarım defolup gidicek abi ölesi kendi iç dünyasında yesin bitirsin kendini...

Murat Acar
Şenol Güneş: "Bir oyuncunun kırmızı kartı ile ülke gündemi değişiyorsa, şike kenara atılıyorsa ülkede, futbol da bu kadar olur..."
İşte şenol hoca teşhisi koymuş neyin futbolunu bekliyosunuzki siz böyle ligde böyle futbol olur ancak bizler bile futbol izlemekten soğumuşken alın teri çalınan nasıl olsa bize yedirmeyecek bunlar diye düşünmelerine sebep olunan futbolcularla ancak bukadarı oluyo kimse kusura bakmasında durum bundan ibaret....Bir kırmızı kart için nerdeyse tüm kanallar eskişehire gidip canerle hakemin arasındaki mesafeyi kumpasla ölçecek kadar ince eleyip sık dokuyan bir ülkede şikenin sümanaltı edilmiş olması size bazı şeyleri göstermiş olması gerek.Bu yüzden burada birbirimizi kıracağımıza böyle zor galibiyetlerde işin tadını çıkarmaya bakalım.Ben mesela maçta bamba ya deli oldum ilk golumüzden sonra sıradan bir defans oyuncusu gibi ayağına gelen her topu ileri şuursuzca atması delirtti beni ama işte okadar galip geldik şen şakrak geldim eve olay bu...

yavuzbaha
yendik 3 puan aldık,en çok Ordulu haset mikroplar üzüldü diye seviniyorum....bu cepte...ama maça gelecek olursak böyle rezalet ,böyle birbirinden kopuk,birbiriyle hiç anlaşamayan,savruk bir hücum kurgusu hiçbir takımda görmedim...defansif pozisyonu çok güzel olan Giray maalesef Türkiye de topu oyuna en kötü sokan stoper olmaya aday...Emerson bence bu takımda beklerin en kötüsü..Oyunda insiyatif alacak,takıma şaha kaldıracak fitili ateşliycek oyuncu yok gibi bişey...2nci yarı Olcan bu işi üstlendi ama onunda devamlılığı yok...daha iyi olacağız ümidiyle hatalardan de4rs çıkarıp yola devam...................."Ahhh Ordu biz olmasak sana kim kordu"...diyecektim ama vazgeçtim

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:31
Hüseyin yine ceza yiyeceksin...kendine etme...

Git cik az hava al...

Burda birbirinizi kirmanin bir manasi yok...

Ikinizinde bir görü$ü var...ama defol git yok takim tutma gibi $eyler demen ho$ degil güzel karde$im (:

Hadi tüm gönül ve renkta$larima hayirli geceler...kendinize has bakun ;)

ya abi yerim ceza yanlısım varsada yiyim sesim çıkmaz benim kuralı aştıysam versin yöneticilerimiz cezamı hakkıdırda vermeleri ben laf etmem....ama doğru bildiğimide söylerim söylicemde ya.....

ben takımı eleştirdikleri için defolup gitsinler demiyorumki....
adam kendi istekleri doğrusunda takımın kaosa girmesini istiyor...böylesi gidicek abi gelmicek gidicek....

Hatice Aslan
20.11.2012, 00:32
Şenol Güneş: "Bir oyuncunun kırmızı kartı ile ülke gündemi değişiyorsa, şike kenara atılıyorsa ülkede, futbol da bu kadar olur..."
İşte şenol hoca teşhisi koymuş neyin futbolunu bekliyosunuzki siz böyle ligde böyle futbol olur ancak bizler bile futbol izlemekten soğumuşken alın teri çalınan nasıl olsa bize yedirmeyecek bunlar diye düşünmelerine sebep olunan futbolcularla ancak bukadarı oluyo kimse kusura bakmasında durum bundan ibaret....Bir kırmızı kart için nerdeyse tüm kanallar eskişehire gidip canerle hakemin arasındaki mesafeyi kumpasla ölçecek kadar ince eleyip sık dokuyan bir ülkede şikenin sümanaltı edilmiş olması size bazı şeyleri göstermiş olması gerek.Bu yüzden burada birbirimizi kıracağımıza böyle zor galibiyetlerde işin tadını çıkarmaya bakalım.

İmza atılır..
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

M.S.SOFU
20.11.2012, 00:35
@hüseyin başoğlu ve @katre-i matem
bu konuları dah a sonra tartışırız
ben yatmaya gidiyorum
uyumam lazım
mesaj yazarsanız yazdığınız mesajları ancak yarın cevaplayabilirim

burada önemli olan birbirmizin karşı taraf olmadığını bilmemiz gereken bence
farklı fikirlerimiz var
benim sabrımın tükenmesi konusu var
siz daha sabırlı insanlarsınız veya benden farklı gördüğünüz şeyler olabilir
hepinizin fikrine saygı duyuyorum
ama artık forumda şenol hocacı şenol hocacı değil ayrımı bitmeli
çok şükür hocanın gelmişini geçmişini,aldığı maaşı tartışmayı bıraktık
yavaş yavaş futbolu eleştirmeye ve övmeye başladık
yıkıcı eleştiriye bende karşıyım
ancak konu takımın şu an ciddi şekilde yıkılacak bir sistemi olmaması
ya da sistem var ama oynayamıyoruz
bunun düzelceğini düşünmediğim için hocanın gitmesini istiyorum ben
takım maçı kaybetsin hoca gitsin de demiyorum
hoca takımı düzeltebiliyorsa düzeltsin.ama kendi tahminim takımın zor düzeleecği yönünde.
hoca gitse yerine giray bulak gelecek kaosa gireceğiz.bu bir gerçek bunu hepimiz biliyoruz.
bunu da istemiyorum
ama benim artık sahda ki kötü futbola tahammülüm kalmadığı için bunu söylüyorum
çünkü yıllardır takımın bir maçını kaçırmayan ben artık kupa maçlarına bile zor bakıyorum.
bunun nedeni de futbol.olay da bundan ibaret.
yoksa takımın maç kaybetmesini filan kimse istemez
ben zaten kazanılan kaybedilen maçlara bakmayan taraftarım
maçı açıp izlediğimde zevk almak isteyen taraftarım,ben oyuna bakarım
kimiside sonuçlara bakar
bu tercih meselesi
buna diyecek lafım yok

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:37
mssofu

sen git uyu sabah tekrar mesajlarımı oku....dediğimin senol hocacısın veya değilsin olmadıgını anlarsın....

yavuzbaha
20.11.2012, 00:37
Yıllardır bu forumda söylüyorum,küfür etmeyelim,küfür aciz insanların işidir...Bak ordu taraftarı küfür etti etti durdu,tokadı yedi...hem yenildiler hem rezil oldular hem de 61 in büyüklüğünü gördüler

M.S.SOFU
20.11.2012, 00:39
@hüseyin başoğlu
gücün yetiyorsa kulüpten benim taraftarı olmasını istemediğim yazısını al
dakikasında taraftarlığı bırakmazsam adiyim...
bu kadar da net .
ancak bir kaç taraftar görüşümü beğenimyor karşı çıkıyor diye de zırlayıp ağlayacak halim yok.
sen git diye de gitmem
kulüp beni istemedikçe ben bu kulübü bırakmam
beni bu forumdan şutlamadıkları müddetçe bir kaç taraftarın lafıyla da görüşlerimi dile getirmekten kaçınmam.

Fatih Öztürk
20.11.2012, 00:39
abi bence ortada psikoloji dağılması felan yok....şenol güneşin 2010 haricindeki 2 tane şampiyonlugu calınırken may bu takımı katledirken ve katledileceğini bildiği halde yine 3 kere seçilirken psikolojisi bozulmayan taraftar şimdimi bozuluyor....bırakıcaz bu işi....şımarıklık şuan çoğu kişinin yaptığı....neden bu şımarıklık ? çünkü 2 sene önce biz efsane bir kadro efsane bir futbol ve efsane bir sene yaşadık ve bunu doya doya yaşayamadık şimdi bu tekrar olmuyor diye haklı olarak denilenleri anlarım eywallah derim....ama gelip burda gönül veriyorum dediğin takımın yenilmesini istiyorsun...sana en büyük başarıları yaşatan adamı birşey bilmemekle suclayıp elinde olsa küfreder gibi kovalıcak olanlara ne eywallah derim ne susarım defolup gidicek abi ölesi kendi iç dünyasında yesin bitirsin kendini...

Öncelikle MAY'a laf ettirmem:D

Bu takım kötüyse tüm camiayla kötüdür.çaycısından başkanına kadar herkes kötüdür.taraftarda kötüdür.bu iş sinerji meselesidir.camianın ileri gelenleri NET olmalıki her ağızdan bir ses çıkmasın.yıllardır Trabzon İstanbul kanadı kavgalarını izledik.bak MAY 12 senedir takıma bulaşmıyor ama hala onun bir iki demeciyle beslenen dinazorlarımız var.mesela şuan Sadri Şener dışında hiç bir Trabzonlu eski yeni yönetici kulüpte istenmiyor.herkesi bir dışlama çabası var.eline ne geçecek.fener pezevengi dağılmak üzereyken her gün camianın ileri gelenlerini toplayıp fikir alışverişlerinde bulunuyorlardı.gözlerimle gördüm onlarca kez.bizde birbirimizi düdüklemenin peşindeyiz.ben bu kısır ve salakça çekişmelerden bıktım arkadaş.çıksın biri camiayı toparlasın.

yavuzbaha
20.11.2012, 00:41
bu maç harici konulara girmeyelim arkadaşlar

DeAgLeMaNyAq
20.11.2012, 00:41
Yıllardır bu forumda söylüyorum,küfür etmeyelim,küfür aciz insanların işidir...Bak ordu taraftarı küfür etti etti durdu,tokadı yedi...hem yenildiler hem rezil oldular hem de 61 in büyüklüğünü gördüler

Kesinlikle öyle. Bizim de geçen sezon canımız yandı. Selçuk'a boş yere küfür ve ıslık yağmuru vardı adam 2 maçtada gollerini attı. Bu sene de aynı endişem var. 23 Aralık'taki GS maçında Umut ve Burak'a karşı koyulacak tepki ters tepebilir...

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:43
Öncelikle MAY'a laf ettirmem:D

Bu takım kötüyse tüm camiayla kötüdür.çaycısından başkanına kadar herkes kötüdür.taraftarda kötüdür.bu iş sinerji meselesidir.camianın ileri gelenleri NET olmalıki her ağızdan bir ses çıkmasın.yıllardır Trabzon İstanbul kanadı kavgalarını izledik.bak MAY 12 senedir takıma bulaşmıyor ama hala onun bir iki demeciyle beslenen dinazorlarımız var.mesela şuan Sadri Şener dışında hiç bir Trabzonlu eski yeni yönetici kulüpte istenmiyor.herkesi bir dışlama çabası var.eline ne geçecek.fener pezevengi dağılmak üzereyken her gün camianın ileri gelenlerini toplayıp fikir alışverişlerinde bulunuyorlardı.gözlerimle gördüm onlarca kez.bizde birbirimizi düdüklemenin peşindeyiz.ben bu kısır ve salakça çekişmelerden bıktım arkadaş.çıksın biri camiayı toparlasın.

sonuna kadar katılıyorum...camiada sadri şenerden senol gunesten baska uğraşan deşen adam yok....bende istiyorum camianın toplanmasını ama bu noktada 2 kırılma noktasında sınıfta kaldık....biri ahmet ağaoğlunun kaçmasını sağlanması :) ki kaçıranın kim oldugunu sölerdimde laf söyletmem dedin nese :D:D

2.kırılma noktamızda şike davasının hala sonuclanmamıs olması....dıştaki sorun bitse idi 2011 in sonunda içteki pisliğe giricekti sadri başkan ama olmadı :)

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:45
@hüseyin başoğlu
gücün yetiyorsa kulüpten benim taraftarı olmasını istemediğim yazısını al
dakikasında taraftarlığı bırakmazsam adiyim...
bu kadar da net .
ancak bir kaç taraftar görüşümü beğenimyor karşı çıkıyor diye de zırlayıp ağlayacak halim yok.
sen git diye de gitmem
kulüp beni istemedikçe ben bu kulübü bırakmam
beni bu forumdan şutlamadıkları müddetçe bir kaç taraftarın lafıyla da görüşlerimi dile getirmekten kaçınmam.

ya cevap vermicem vermicem diyorumda bişiler uydurup bunu yap diyorsun gece gece cevap vermek istemiyorum nese son kez yazıyorum benim tek lafım senin kendinde ben kötü futbol izliyorsam bu takım kaosa girsin demenedir tamammı ?? bu gece daha cevap vermicem sana anlasılan uykulusun 50 kere yazmama rağmen anlamamakta ısrar ediyorsun gece gecede daha ugrasmıcam hadi iyi geceler...

yavuzbaha
20.11.2012, 00:46
40 yıllık pet şişeyim böyle kapak görmedim. ( Dk. 61 )....twetter dan :)

Murat Acar
20.11.2012, 00:47
Bizim taraftarıda anlamıyorum biri bi dikkafalılık yaptımı vurun abalıya hesabı üstüne çullanmakta üstümüze yok.Ya bırakın böyle tartışmalarıda güzel olan yorumları alıntı yapıp keyfini çıkarın ...Yada dağılın artık hayden yatağa:))

Fatih Öztürk
20.11.2012, 00:48
sonuna kadar katılıyorum...camiada sadri şenerden senol gunesten baska uğraşan deşen adam yok....bende istiyorum camianın toplanmasını ama bu noktada 2 kırılma noktasında sınıfta kaldık....biri ahmet ağaoğlunun kaçmasını sağlanması :) ki kaçıranın kim oldugunu sölerdimde laf söyletmem dedin nese :D:D

2.kırılma noktamızda şike davasının hala sonuclanmamıs olması....dıştaki sorun bitse idi 2011 in sonunda içteki pisliğe giricekti sadri başkan ama olmadı :)

Abicim Ahmet Ağaoğlunu MAY kaçırtmadıki.Alaattin Çakıcının Trabzonsporu kullanma çabalarının bir parçası olmak istemediği için vazgeçmişti Ağaoğlu.ayrıca MAY ile Ağaoğlu baba evlat gibidir.gözlerimle gördüm can ciğer kuzu sarma olduklarını.

Bu arada kuzu eti olsada yesek:D

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:51
Abicim Ahmet Ağaoğlunu MAY kaçırtmadıki.Alaattin Çakıcının Trabzonsporu kullanma çabalarının bir parçası olmak istemediği için vazgeçmişti Ağaoğlu.ayrıca MAY ile Ağaoğlu baba evlat gibidir.gözlerimle gördüm can ciğer kuzu sarma olduklarını.

Bu arada kuzu eti olsada yesek:D

dur ya yemek getirme aklıam zaten kilo sorunu var gecenin bu saatinde girmiyim mutfağa:D:D

bende farklı şeyler duymuşluğum varda ağaoğlu olayıyla ilgili ondan öle dedim ama yeri değil konusuruz bir ara :D:D ama sunu söleyebilirim 2006 mıydı neydi ozamanki secim tarihi trabzondan kactıktan sonra baya bir anmışlığı var may i ağaoğlunun :D

yavuzbaha
20.11.2012, 00:52
Ordu nun tüm kornerlerinde herifler kafa vurabildiler...tüm topçular toplu halde bu maçı izlemeliler...sonuç güzel ama rakibe bu kadar fırsat vermek büyük takıma yakışmaz...çoğunuz bana katılmıycaktır ama Mustafa Yumlu bence Giray dan 1 adım önde bir stoper

lazibere
20.11.2012, 00:53
Bir maç kazanına, Bütün kötü şeyler bir anda iyi anlatılmaya başlandı. Yazık.
Sadece 3 puan aldık, Ne top oynadık nede oynattık, Deli danalar gibi dan-dun vurmaktan öte hiçbirşey yapmadık.
Hala takım olamadık
Ülkedeki herkes kötü oynuyor mazareti bizi ırgalamaz. Biz bundan daha kötü kadrolar ile daha iyi futbol oynuyorduk
Herşeye rağmen, yarışta var olmak adına 3 puan çok kıymetlidir.
Janko nun gol atmasına ve ona orta yapıldığında gol atabileceğimizi birileri tesadüfen de anlamış olmuştur.

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:54
Ordu nun tüm kornerlerinde herifler kafa vurabildiler...tüm topçular toplu halde bu maçı izlemeliler...sonuç güzel ama rakibe bu kadar fırsat vermek büyük takıma yakışmaz...çoğunuz bana katılmıycaktır ama Mustafa Yumlu bence Giray dan 1 adım önde bir stoper

yumluyu 2 adım geri götüren şey trabzonlu olması :D:D

biz takımda trabzonlu futbolcu gördükmü defansta pique orta sahada iniesta forvette messi gibi oynamasını bekliyoruz onlardan :D:D:D

lazibere
20.11.2012, 00:55
Serkan rezil bir futbol oynadı, Esasında futbol da oynamadı.
Sapara olsada olur olmasa da olur
Adrian'in problemi bu işte, Ona ihtiyacımız varken asla ortalarda olmaz
Zokora sız trabzonspor izlemek istiyordum, Nihayet oldu
Colman, Maestro olduğu göstermen lazım, Bu halin hiç de yakışmıyor
Giray, rakibe top atmaktan vazgeç.
Skor aldatmasın

Fatih Öztürk
20.11.2012, 01:01
Skor aldatmasın

Serkan bir iki orta yapamadı diye rezil oynadıysa takım sıçmıştır.ön yargılardan kurtulalım sayın abim.

yavuzbaha
20.11.2012, 01:04
Skor aldatmasın

Ekleme yapalım...Emre Güral ın kumaşı bence çok iyi,Yasin in bu takımda işi yok,Soner in oynadığı topu çözemedim,Emerson her ne kadar teknik bir futbolcu olsa da Türkiye süper liginin en ağır sol beki

yavuzbaha
20.11.2012, 01:06
Serkan bir iki orta yapamadı diye rezil oynadıysa takım sıçmıştır.ön yargılardan kurtulalım sayın abim.

aslında rezil oynamadı ama çokta iyi gününde değildi...bu takımın hocası ben olsam sağbek mevkiinde ben de Serkan ı oynatırdım...her ne kadar çok klas değilse de o mevkide ondan daha iyisi bizim takımda katiyyen yok...haa daha iyisi gelirse elbette o oynar ama maalesef yok

Fatih Öztürk
20.11.2012, 01:12
aslında rezil oynamadı ama çokta iyi gününde değildi...bu takımın hocası ben olsam sağbek mevkiinde ben de Serkan ı oynatırdım...her ne kadar çok klas değilse de o mevkide ondan daha iyisi bizim takımda katiyyen yok...haa daha iyisi gelirse elbette o oynar ama maalesef yok

Yüzde yüz katılıyorum sana sayın abim.

Gundo
20.11.2012, 01:17
Bazilari hangi maci izledi analayamadim. Bazilarida bir maca dayanarak herkesi çözmüs. Yasinin bu takimda isi yokmusmumus??? Yasin bundan onceki haftalarda muthis top oynadi, adam bir mac kotu olamazmi?
Sapara Colman Soner bu macta hicbirini begenmedim. Ama bunlarin ucude bu takimda ilk 11 de oynayabilecek adamlar.

Oyun suan hic onemli degil. Galibiyetler ozguvenimize, o da oyunumuzun duzelmesine buyuk katkida bulunacak. Eses macini da alirsak, ki aliriz bence, Trabzonspor da olmasi gereken ozguvenli, agresiflik, akilici bir oyun gelmeye baslar.

Zafer Fidan
20.11.2012, 01:18
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/536769_468902686481723_1543841577_n.jpg

Yiğit Gayretli
20.11.2012, 01:22
Artık defans 4'lüsünün yeri, ortada Colman'ın ve ileride de Janko'nun yeri belli. İnşallah gerisini Soner-Adrian-Emre ve Yasin ile tamamlarız.

Adam akıllı davranma kararı verdiyse Olcan da olabilir.

61Cem61
20.11.2012, 01:25
Artık defans 4'lüsünün yeri, ortada Colman'ın ve ileride de Janko'nun yeri belli. İnşallah gerisini Soner-Adrian-Emre ve Yasin ile tamamlarız.

Adam akıllı davranma kararı verdiyse Olcan da olabilir.

Emre ve Yasin bu takımın oyuncusu değil verdikleri bi katkı da yok.

Gundo
20.11.2012, 01:27
Onur
Serkan Giray Bamba Emerson
Zokora Colman

Bunlar kesin. Sakat, cezali olmasinlar her mac oynarlar.
Bunlarin onune iki kanat oyuncusu olacak.
Volkan-Olcan olmasi gerek normalde. Ama buyuk bir ihtimalle

Yasin - Olcan

olacak.

Ileri ikili nasil dizilecek? Onemli olan o. Iki forvet ise, Halil Janko veya Janko Emre olur.
Ama bence

Adrian
Janko

olacak.

asilhamsi
20.11.2012, 01:45
Onur
Serkan Giray Bamba Emerson
Zokora Colman

Bunlar kesin. Sakat, cezali olmasinlar her mac oynarlar.
Bunlarin onune iki kanat oyuncusu olacak.
Volkan-Olcan olmasi gerek normalde. Ama buyuk bir ihtimalle

Yasin - Olcan

olacak.

Ileri ikili nasil dizilecek? Onemli olan o. Iki forvet ise, Halil Janko veya Janko Emre olur.
Ama bence

Adrian
Janko

olacak.

--------------------onur------------------------
zeki------giray--------------bamba---------------emerson
-------soner---------colman----------------------------
adrian------------------------------olcan--------
----------janko---------emre------------------------

bence ideal kadro bu.Takım 4-3-3 ve 4-4-2 ye donebilir bu kadro ile.
Bazı maclarda Emre nin yerine yasin de oynayabilir.

Yunus Emre SEYHAN
20.11.2012, 01:47
Orduspor gibi 3-4. sınıf bir takımdan baskı yemek benim zoruma gidiyor. İlk yarıda şut atamadık resmen

Mustafa Ayazoğlu
20.11.2012, 01:58
ordus'por taraftarı diye bir kavram yok

veya rizespor , samsunspor , sivasspor, manisaspor vs............

her şehir takımı kendi takımından önce 3 istanbul takımına gönül verir.

ordu -Trabzonspor maçında tribünler doluydu çünkü 3 kız kardeş takım taraftarıda oradaydı.

çok az sayıda orduspor taraftarı vardır

Helvacı61
20.11.2012, 02:09
onur gibi bir kalecin varsa şampiyonluğun doğal adayısın.bana inanılmaz bir güven veriyor

Helvacı61
20.11.2012, 02:13
bireysel olarak o kadar iyi oyuncularımız ve kalecimiz varki takım halinde tek bir organize atak yapamadan 19 puan topladık..ama ileyiye bir türlü güvenle bakamıyoruz..

Bud Spencer
20.11.2012, 03:16
igrenc top oynuyoruz

git gide geriye gidiyoruz

insallah sonumuz hayirli olur

POYRAZ
20.11.2012, 06:32
Tebrik ederim cocuklar.

ozturk
20.11.2012, 07:45
Maçın teknik değerlendirmesi çok önemli değil de özellikle şike sürecinden sonra, sanki şikeyi pislikleri Trabzonspor yapmış gibi Trabzonspor a küfür eden anadolu şehir takımlarının bazı taraftarlarının eğer gerçekten kendi şehirlerinin taraftarlarıysa şeref, haysiyet ve onurlarının irdelenmesi gerek.

Şu süreçten sonra "Temiz Futbol" diyen "Adalet" diyen Trabzonspor a küfretmek ŞEREFSİZLİKTİR, KÖPEKLİKTİR.

Ertan1982
20.11.2012, 07:48
futbol olarak koca bir sifir.3 puan aldik o kadar.ama bu gidis gidis degil.

Ertan 51
20.11.2012, 08:07
Helal olsun size aslanlarım,3 puan çok ama çok gerekliydi söktünüz aldınız,oyunumuzu da güzelleştirip alabilseydik bu 3 puanı daha bi güzel olacaktı ama o da olacak Allahın izniyle.
Bamba-Janko-Olcan-Soner-Halil sahanın iyileriydi,Serkan ve Emerson ise en aksayan bölgelerimiz oldu,kanatların, forvet arkasının arızasını bile unutturdular,bence Zeki yavaş yavaş monte edilmeli,Serkan a teşekkür edip sezon sonu helalleşilip yollanmalı diye düşünüyorum.
Galibiyet çok güzel bişi:)
sağolun var olun uşaklar,teşekkürler.

Faik Yılmaz
20.11.2012, 08:15
Maç sırasında aldığım notlar....

-Dakika 43. Koskoca Trabzonsporun rakip kaleyi bulan tek şutu yok henüz...

-ilk yarım saatten Ordunun yaptığı kavisli güzel ortaları 12 haftadır yapamıyoruz...

-İlk yarı boyunca sağ kanattan tek bir atağımız yok.... Ama rakip yol geçen hanı yaptı aynı yeri....

-Dakika 54 itibarıyla cezasahasına isabetli ortamız yok henüz....

-Dakika 55 Janko ilk düzgün ortada tehlike yarattı....

-Olcanın girişi takıma dinamizm kazandırdı..... ve golü bulduk...

-Dakika 78 : Şenol Hoca her gol yememizden sonra yaptığı gibi yine not tutmaya başladı....

-Trabzonspor köşelerden ve kanatlardan gelen ortalara bir türlü çözüm bulamıyor....

-Olcan yine sahnede....

-Son dakikalardaki anlamsız heyecanımız ve bocalamamızı bir türlü üzerimizden atamadık.....

Sonuç olarak sadece 3 puan aldık......

Pişmaniye yemeye dair bir söz vardır.... Yemeyen bir yiyen bin pişman olur diye....

Trabzonun maçını izlemekte böyle.... İzlemezseniz 1 , izlerseniz 1000 pişman oluyorsunuz.....

ozturk
20.11.2012, 08:19
Şampiyon olduğumuz 2010 - 2011 sezonunda maçların çoğunu forumdan takip etmiştim. Yorumlar aşağı yukarı aynıydı çok kötüyüz tökezleyeceğiz ama kazanıyorduk.

Yine benzer bir sezon olması dileğiyle.

En azından ilk devre sonuna kadar iyi futbola değil kazanmaya ihtiyacımız var.

Gökhan Döner

-ilk yarım saatten Ordunun yaptığı kavisli güzel ortaları 12 haftadır yapamıyoruz...

-İlk yarı boyunca sağ kanattan tek bir atağımız yok.... Ama rakip yol geçen hanı yaptı aynı yeri....

-Dakika 78 : Şenol Hoca her gol yememizden sonra yaptığı gibi yine not tutmaya başladı....

-Trabzonspor köşelerden ve kanatlardan gelen ortalara bir türlü çözüm bulamıyor....

-Olcan yine sahnede....

-Son dakikalardaki anlamsız heyecanımız ve bocalamamızı bir türlü üzerimizden atamadık.....

Pişmaniye yemeye dair bir söz vardır.... Yemeyen bir yiyen bin pişman olur diye....

Trabzonun maçını izlemekte böyle.... İzlemezseniz 1 , izlerseniz 1000 pişman oluyorsunuz.....

Kardeşim son cümlene okadar katılıyorum ki
bende 70den sonra 1-1 olunca bıraktım izlemeyi.
sinir olmamak içten değil.

Ertan 51
Maçın teknik değerlendirmesi çok önemli değil de özellikle şike sürecinden sonra, sanki şikeyi pislikleri Trabzonspor yapmış gibi Trabzonspor a küfür eden anadolu şehir takımlarının bazı taraftarlarının eğer gerçekten kendi şehirlerinin taraftarlarıysa şeref, haysiyet ve onurlarının irdelenmesi gerek.

Şu süreçten sonra "Temiz Futbol" diyen "Adalet" diyen Trabzonspor a küfretmek ŞEREFSİZLİKTİR, KÖPEKLİKTİR.
Çoğu renktaşında söylediği gibi,yada herkesin bildiği üzere diyelim,
gerçek Orduspor lu yok denecek kadar az veya gerçek Rizesporlu veya gerçek Samsunsporlu,
hepsinin asıl takımları şikeci emek hırsızı takımlar,
ve bu özünü kaybetmiş yalakalar bu şehirlerdeki gerçek kardeşlerimizle aramızı bozar,2 yüzlüdürler gerçek anlamda kendi takımını tutmadığı için kendi şehrinin takımı mutlaka ama mutlaka küme düşer de bu 2 yüzlülerin umru duymaz çünkü asıl takımları 3 baclardır.Onun için fazla kafaya takmayalım Orduyu gerçek Orduluların hatırına sevelim,diğerlerine sövelim,çark böyle dönsün gitsin:)

Serdar A
20.11.2012, 08:23
...

...

Sonuç olarak devreye gidene kadar , biri hariç tüm önemli maçları tamamladık ve liderin 3 puan gerisindeyiz . Bu kadar kötü geçen sezonda dahi devreyi lider bitirmemiz azımsanmayacak bir olasılıktır .

Eskişehir içeride
Gençlerbirliği dışarıda ( ankara ne kadar dışarısı tartışılır )
Kayseri içeride
İBB içeride

Bu dört maç Trabzonspor adına sezonun belirleyici maçları olacaktır . Galatasaray ile ilk maçın içeride olacak olması da , bu şartlar altında avantaj halini almıştır .

ozturk
Çoğu renktaşında söylediği gibi,yada herkesin bildiği üzere diyelim,
gerçek Orduspor lu yok denecek kadar az veya gerçek Rizesporlu veya gerçek Samsunsporlu,
hepsinin asıl takımları şikeci emek hırsızı takımlar,
ve bu özünü kaybetmiş yalakalar bu şehirlerdeki gerçek kardeşlerimizle aramızı bozar,2 yüzlüdürler gerçek anlamda kendi takımını tutmadığı için kendi şehrinin takımı mutlaka ama mutlaka küme düşer de bu 2 yüzlülerin umru duymaz çünkü asıl takımları 3 baclardır.Onun için fazla kafaya takmayalım Orduyu gerçek Orduluların hatırına sevelim,diğerlerine sövelim,çark böyle dönsün gitsin:)

İnşallah öyledir Ertan abi.

3 Temmuzdan sonra Trabzonspora küfreden emek hırsızıdır.

Soner Kurt
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/536769_468902686481723_1543841577_n.jpg

Böyle bir gerizekalılığı sadece şikebahçe taraftarı yapabilir.

ozturk
20.11.2012, 08:26
Böyle bir gerizekalılığı sadece şikebahçe taraftarı yapabilir.

Biraz da suç emniyette.

Alacaksın nezarete sorgulayacaksın kimsin necisin diye.

Güya 6222 ile çok ağır ve caydırıcı cezalar gelmişti taraftara.

Külünkoğlu
20.11.2012, 08:27
Galibiyete çok sevindim ama Trabzonsporluluklarından zerrece şüphe duymadığım Ordu'lu hemşerilerimizi darıltmak hiç ama hiç olmamış.

Şenol hocamızın açıklamaları önemli ve yine nokta atışı.

Dağınık olacak ama parçaları birleştirmekte fayda var. Elinoğlu B kadrosu ile geliyor diye birilerinde bayram havası var şunun şurasında bir kaç sene önce olduğu gibi.
Yalnız ondan sonrasına bakmak lazım. Sen adamların B'sini A ile yendim diye dansöz gibi göbek atarken o B'ler iki sene sonra üç sene sonra liglerinde şampiyon oluyorlar. Şampiyonlar Ligin'de finaller oynuyorlar, kupalar kazanıyorlar. Türk futbolu arınmadığı sürece Türk futbolunun alnına para yapıştıran çok olur...

serkanholep
20.11.2012, 08:27
ilk yarının saadece özetlerini izledim

ve berbat

ama 2. yarıyı canlı izledim ve fena değildik gole kadar

gol yiyene kadar berbat 2. gole kadar iyiydik

maç sonu yine kötüydük

takkımda değişmesi gereken çok şey var

Serdar A
20.11.2012, 08:30
Takım kazanarak rayına oturuyor .
Eskişehir maçını kayıpsız geçebilirsek , gelecek adına umutluyum .
Adrian , Olcan , Janko gibi oyuncular devreye girmeye başlıyor .

Ertan 51
20.11.2012, 08:39
Takım kazanarak rayına oturuyor .
Eskişehir maçını kayıpsız geçebilirsek , gelecek adına umutluyum .
Adrian , Olcan , Janko gibi oyuncular devreye girmeye başlıyor .
Evet Serdarım bence de,
Bu 3 lü ye göz bebeğimiz Colman da katılırsa,şu kaybettiğimiz öz güvenimiz de yerine gelirse,senin de dediğin gibi zor maç sadece kalleş ğs ile oynayacağımız maç kaldı,ha hepsi zor ama biz ritmimizi bulalım diğerlerini alt etmek zor olmayacaktır.1 çiçekle bahar gelmez diyenlerdenim ama takım çok daha iyi olacağına inananlardanım,inşallah yanılmam.

katre-i.matem
20.11.2012, 08:49

-Olcan yine sahnede....

Nacizane tavsiyem izlemeyin 1 pişman olun

omondoles
20.11.2012, 08:55
Foruma tapatalktan neden girilemiyor?

Turgay Atalay
20.11.2012, 08:57
Serkan, Emerson, Yasin ve Sapara...Bu adamlar yüzünden koca ilk yarı resmen 7 kişi oynadık, doğal olarak tıkandık. Ne zaman ki Olcan ve Halil oyuna girdi 9 kişiyle rakibi yenmeyi başardık.

Bu dört adam ve sonradan giren Aykut asla bu takımda forma giyemeyecek adamlar. Ortasaha top tutsun diye Aykut oyuna alınıyor, beyzademiz resmen saklanıyor, toptan kaçıyor. Hiç umut görmüyorum ben bu takımda, polyannaya bağlamayacağım bu sezon.

Burçak
20.11.2012, 09:02
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/626A5F62625F636162635163626B65636B6662A266829B8B.j pg

Alanyadan gelinir mi
orduya verilir mi
verme demiştik sana ,
bak ne oldu şimdi. :rolleyes:

yeneceeediniz Trabzoni,
çekeceediniz horoni,
neyi yediniz peki,
bak ne oldi şimdi :rolleyes:

benim şiirim daha iyi olmadı mı :D

Faik Yılmaz
20.11.2012, 09:06
Ordunun dereleri
Akti yukari akti...
Trabzon attı golü...
Ordulilarda bakti.....

Horon kolay degildur
herkes yapamaz onu
abiye laf edenin
işte böyledir sonu....

Gerçek Ordulu kardeşlerime selamlar....

İstanbul yalakalığı yapanlarına da geçmiş olsun dileklerimle....

Serdar A
20.11.2012, 09:14
Maratonun çatısına asılı pankart , Ordu taraftarının ruh halini özetliyordu .
Trabzon şehir sınırına girdiğinde , Rize hürmet görür , Ordu hürmet görür . Trabzonluların geneli karadeniz takımları için hep iyilik diler . Ama karadenizin öte kıyılarında maalesef bu durum farklı yankılanıyor . Bir dönem Trabzon'un ligi sürklase etmiş olmasını ve o günlerden bu yana şampiyonluk adayları içinde var olması değil yalnızca , şu ligde varolabilen tek karadeniz takımı olabilmesi dahi bir teveccühü hakediyor olmalı .

Aslında , bu orduda gördüğümüz türde komplekslerin tavan yapmasının altında bazı tarihsel sebeplerde yatıyor . Bununda yakın zamanda aşılabilmesi pek mümkün değil . Bu gün yerel halk olarak Urfa'nın Ordudan daha çok 'karadenizli' olması boşuna değildir .

winner
20.11.2012, 09:24
Bu galibiyet takımın özgüveni için çok önemliydi.

Akhisar maçını saymazsak uzun zaman sonra ilk defa adamakıllı bir galibiyet aldık.

Futbol eleştiri konusu olabilir ama çok kritik bir 3 puan oldu.

Olcan'ın toparlanması,Janko'nun kendini göstermeye başlaması,Adrian ve Colman'ın takıma katılımlarıyla birlikte kalite yükselmeye başladı. Bu durum çok iyi oynamasan da galibiyete yetebiliyor.

Özellikle orta saha ve hücum hattında çok ciddi forma rekabeti var.4-5 forma için 10 civarında aday var.Herkes birini kapmak istiyor.Bu uzun zamandır özlemini çektiğimiz bir olay.Yine de halen ilkonbir istikrarını yakaladığımız söylenemez.Bu da olumsuz bir durum.

Serdar A
20.11.2012, 09:24
Of'un dağlarında , hayratın boğazında , adını trabzonlunun müdafasından alan baltacı deresinin kıyılarında Trabzon birlik olmayı öğrendi .
Burası karadeniz , burada kral biziz demedik .
Burası karadeniz , burası namusumuzdur dedik .
O yüzden mücadelenin adı Trabzondur , ihtilalin adı Trabzondur .
Biz Tarih'in yazılmış sayfalarındayız .
Kendimiz yazıp kendimiz okumayız .

Trabzonspor bu geleneğin spor meydanındaki adıdır .
Göğsündeki yıldız da şanındandır .
Orduda bu terbiyesizliği yapanlar , bunu akıllarına kazımalıdır .

UĞUR DURTAŞ
20.11.2012, 09:31
sevgili şenol hocam,

takım her hafta her bakımdan

geriye gidiyor,

oyuncular 2 metre yanındaki arkadaşına pas veremiyor

sevgili şenol hocam,size saygım sonsuz

giraya uzun top atmasını yasaklayın,

dün bamba çok iyiydi,modaya oda uydu

daha maçın bitmesine 6-7 dak.var

uygun durumdaki arkadaşına pas vermiyor ileriye düşüncesizce vuruyor...

emerson sanki avrupa ciddi takımlarında oynamamış gibi acemice oynuyor

serkan moralmen sıfıra inmiş,rakip ceza sahasında 6 oyuncumuz var,serkan orta yapması lazım hala sıfıra inmek istiyor.....

bamba yı tebrik etmek istiyorum ,ilk yarı kendi oyununu oynadı birde şenol hocanın yapması gereken uyarıları takım arkadaşlarına kendisi yaptı.

bizim takım pres yapmıyor şenol hoca

ilerde basmıyor,

dünkü maçın hakkı bu olmamalıydı kimseyi kandırmasın skor..

utanılacak kadar kötü oynuyoruz.

Gurpas
20.11.2012, 09:49
Ordululardaki bu kin ve nefretin sebebini çözemedim. Kendilerini bizimle aynı kefeyemi koyuyorlar anlamak mümkün değil.

Bizim bu ülkedeki misyonumuz bellidir biz sadece futbol kulübü değiliz düzeni değiştiren, kanunları yeniden yazdıran bir camiayız.

Burçak
20.11.2012, 09:50
40 yıllık pet şişeyim böyle kapak görmedim. ( Dk. 61 )....twetter dan :)

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2012/11/20/632x314/32370444808.jpg?8012315516920121120021332

:))

Sercan Yaylı
20.11.2012, 09:57
bence bu takımda zokora her zaman oynamalı bu sene hiç bir maçı kaçırmadım özellikle de zokorasız bu maçı merak ediyordum bugune kadar oynadıgımız maçlardaki pozisyonların toplamını bu maçta verdik..

bordoylamavi
20.11.2012, 10:08
çok önemi bir galibiyetti. bir anda moral odlu ve üste çıktık. futbol birazda mora ve şans işi bakalım böyle gidersek iyi

Ümit Tekşan
20.11.2012, 10:16
Ordu'da bu çirkin olayı gerçekleştirenlerin Ordulu olduklarına inanmıyorum. Bende Orduluyum ve hem Orduspor'u hem Trabzonspor'u tutuyorum bu iki takımın karşılaşmasında da iyi oynayanın kazanması taraftarıyım. Yapılanlar çok çirkin bunu kimse tasvip etmiyor.

Burdan sizlere de rica ediyorum lütfen yorumları yaparken dikkat edelim bu forumda Ordulu olup, Trabzonspor'u tutan bi çok taraftar var. Bazı taraftarlar Orduspor hakkında geldiğin yere gibi çirkin ifadeler kullanıyor bu hiç yakışmıyor. Kaldıkı bu olayı yapanların yazımın başında yazdığım gibi ben Ordulu olduklarına inanmıyorum. Ben bütün Karadeniz takımlarını destekliyorum ( . )

Adem Erdoğan
20.11.2012, 10:35
Dünkü tezahurat ve olayları tüm Ordululara mal etmek yanlış.

O tribünde fenerlisi de var gs'lisi de.

aaahmet61
20.11.2012, 10:38
Ordu'da bu çirkin olayı gerçekleştirenlerin Ordulu olduklarına inanmıyorum. Bende Orduluyum ve hem Orduspor'u hem Trabzonspor'u tutuyorum bu iki takımın karşılaşmasında da iyi oynayanın kazanması taraftarıyım. Yapılanlar çok çirkin bunu kimse tasvip etmiyor.

Burdan sizlere de rica ediyorum lütfen yorumları yaparken dikkat edelim bu forumda Ordulu olup, Trabzonspor'u tutan bi çok taraftar var. Bazı taraftarlar Orduspor hakkında geldiğin yere gibi çirkin ifadeler kullanıyor bu hiç yakışmıyor. Kaldıkı bu olayı yapanların yazımın başında yazdığım gibi ben Ordulu olduklarına inanmıyorum. Ben bütün Karadeniz takımlarını destekliyorum ( . )

hakikaten orduluları üzen mesajlar varsa silinmesi iyi olur.bu takım sadece trabzonluların değil tüm türkiyenindir.

Fatih Öztürk
20.11.2012, 10:41
Of'un dağlarında , hayratın boğazında , adını trabzonlunun müdafasından alan baltacı deresinin kıyılarında Trabzon birlik olmayı öğrendi .
Burası karadeniz , burada kral biziz demedik .
Burası karadeniz , burası namusumuzdur dedik .
O yüzden mücadelenin adı Trabzondur , ihtilalin adı Trabzondur .
Biz Tarih'in yazılmış sayfalarındayız .
Kendimiz yazıp kendimiz okumayız .

Trabzonspor bu geleneğin spor meydanındaki adıdır .
Göğsündeki yıldız da şanındandır .
Orduda bu terbiyesizliği yapanlar , bunu akıllarına kazımalıdır .

Ola ne gada güzel dedun hee:)
Ofun Solaklı deresini unuttun ama.rusların kanıyla boyamıştı dereyi dedelerimiz:)

Emre GÜRDAL
20.11.2012, 10:44
dün akşam macı izliyemedim rADyodan dinledim ama bidaha dinlemm herhalde radyodaki spiker sanki her poziyon tehlike diye bagırıp çagırıyo..eve geldim macı lig tvden tekrarını izledim valla dedgigi dakikalarda öle net tehlikeli poziyon ben göremedim...benim çalısıtıgım yerde toplam 120 tane ordulu var içlerinden 2 tanesi ordulu ama trabzonsporlu...gerisi bizanslı..dün akşam ordu tribünleride öleydi %80 bizanslıydı onların gidin sorun ilk takımı şikebahcedir ikinci takımları orduspordur garipler...allaha şukurler olsun kı 2.takımım şu takımdır diyecek kadar düşmedik biz neysek oyuzz...maça gelince gene şenol hocaya sövüyolar yok şenol hocayı olcan kurtarmış...ya etmeyin olcan kac haftadır kötü hoca gene sans verıyo gecen hafta kestı onu takımdan oyuna aldı oda görevini yaptı yani ona bu sansı gene şenol hoca verdii siz ben vermedik yapmayın ya..halil oyuna gırınce yanımdakı ordulu ama şikebahce tarfatrarı olan arkadasa dedım kı ordu gol atara şimdi kşi ole oldu ama aynı halıl bu sefer serkanın yasının yapamadıgını o yaptı ortayı kestı on dırege guzel kosu olcan ve 1-2 oldu maç...oyun kotu ama 3 puan bizim ben ıı oyun beklemıyorum kotu oynayıp 3 puan alalaım yeter cünkü ii oynayıpta şampiyolugumuuzu gasp ettiler ne gerek varki bu ülkenin marka degerini yükseltmeye..

iso_4939
20.11.2012, 10:50
OYNAN bu futbolla satılmıs sehırı yenemeyız..

Faik Yılmaz
20.11.2012, 10:51

Yani bir kaç kendini bilmezin yaptığını bütün Ordululara mal etmek tabiki yanlış....

Ordunun nüfusu 700-800 bin... il dışındakilerle milyonu rahat geçer...

maça gelenlerin sayısı en fazla 15 bindirki.... bu Ordunun nüfusunun zekatı bile değil....

kaldıki stadyumun tamamıda tepki göstermedi....

mesela kameranın karşısında tribünde çıt yoktu....

Burçak
20.11.2012, 10:55
Gerçek Ordusporlular ne yazıkki diğerlerinin arasında kaynıyor..
Tribünlerde Trabzonspora edilen küfürlerin hakaretlerin sebebi Orduspor görünümlü istanbul yalakaları..

Ben bir kaç sene üni. dolayısıyla Orduda kalmış biriyim.
Orduyu çok iyi bilirim.

Söyleyeceklerimde en ufak bir abartı yok.
Eğer son yıllarda bir değişme olmamışsa durum vahimdi.

Sokağa çıktığınızda İstanbul takım formalılar çok fazladır.
Özellikle gs ve fb li.
Orduspor ile alakalı tek gördüğüm mor beyaz şeritler direğe bağlanmış süslenmiş bi yer. statın yakınlarında.
Çok nadir de olsa Orduspor formalı görürdük.

Özetle %90 ının gönlünde bir istanbul takımı vardır.
Orduspor süper lige çıkınca sorana Ordusporluyumda diyorlar işte.

Bu durum sadece Ordu da değil hemen hemen her yerde böyledir..

iso_4939
20.11.2012, 10:57
butakımda nasıl oluyor da herkes forma sansı bulurken alnzınho gıbı adam yedekde bıle yok...

Serdar A
20.11.2012, 11:00
Orduya mal edilen bir şey yok . Tepki , stadyumda o terbiyesizliği yapanlaradır.
Maratonun çatısına o pankart kendiliğinden asılmadığı gibi 90 dakika dinlenen küfürlerde münferit bağırışlar değildi . Her şeyi galatasaraylılara fenerlilere yıkmaya gerek yok .
Dün yaşanan rezilliktir . O stadı dolduranların ayıbıdır .
Ordu şehir nüfusu hadi olsun 150bin . 10bini koro halinde edilmedik küfür bırakmayarak Trabzonsporu uğurlamıştır . Bunu da sadece futbol rekabeti ile açıklamak mümkün değildir .

Adem Erdoğan
20.11.2012, 11:03
Orduya mal edilen bir şey yok . Tepki , stadyumda o terbiyesizliği yapanlaradır.
Maratonun çatısına o pankart kendiliğinden asılmadığı gibi 90 dakika dinlenen küfürlerde münferit bağırışlar değildi . Her şeyi galatasaraylılara fenerlilere yıkmaya gerek yok .
Dün yaşanan rezilliktir . O stadı dolduranların ayıbıdır .
Ordu şehir nüfusu hadi olsun 150bin . 10bini koro halinde edilmedik küfür bırakmayarak Trabzonsporu uğurlamıştır . Bunu da sadece futbol rekabeti ile açıklamak mümkün değildir .

Ne ile açıklamak mümkün oluyor o zaman?

Din dil ırk mezhep, hangisi?

Burçak
20.11.2012, 11:04
Gerçek bir futbolsever işte.
Tribündergiden bir yorum..

Şuraya yazmaya utanıyorum. Eve yeni geldim olayı öğrendim. Benim anlamadığım kimse de yazmamış otobüs neden taşlanır arkadaş?? Neden kendi otobüsü taşlanmışmış. Yani Trabzon otobüsü taşlansa helal olsun diyeceğiz. Taraftarsan taraftarlığı bileceksin. Statta takımını destekler, rakip takımı baskı altına alırsın. Ama yazık, günahtır! Maça 1.5 saat kala girdim. Lise öğrencilerini toplamışlar kızlı-erkekli Trabzon'a küfrediyorlar. Maratondakiler de sağolsun beraber küfretmeye adam arıyordu zaten.
Hoşuma gitti yenilmemiz. Bir dahaki maça gelmez belki bunlar. Gerçi nasılsa beleşe giriyorlar tribüne, adamın "zararı" da olmuyordu ki yine gelir bu tipler.
Sahanın neyini yazalım şimdi olanlardan sonra. Gol olmuş, direkten dönmüş, kaleci kurtarmış vs. Sen büyük takımsan, taraftarsan sana 3 yıl önce küfredildi diye bugünü iple çekmezsin. Zaten adamlar 750 kişi gelmiş. Islıklar, yuhlarsın olur biter. B.ktan bir tribünümüz var kabul edelim bunu. Pankartları, afişleri dahil etmiyorum buna. Yapanların ellerine, kollarına, emeklerine sağlık. Ama taraftarlık takım öndeyken kolaydır. Ne olacak zaten stat havaya girmiştir. 50 yaşındaki amcam bile bağırır. Sen takım yenilince destekleyeceksin. Neyse 2012'de otobüs taşlanıyor. Bir de imzamda Karadeniz'in en çağdaş şehri yazıyor. Varın bana göre en çağdaş olmayanların halini siz düşünün.
Trabzonspor'a tebrikler. Bundan sonraki maçlarında da başarılar!

sedatalis82
20.11.2012, 11:05
butakımda nasıl oluyor da herkes forma sansı bulurken alnzınho gıbı adam yedekde bıle yok...

bu benimde dikkatimi çekti
bence Alanzinho'yu eskişehire verip alper potuğu alacaklar iyi de olur
gençler de henriqe'ye karşılık Aykut veya hurşut'u verecek bize kanımca
ozan ipek de bence alınacak
birde bitirici ve hızlı forvet:)
önemli olan devre arasına kadar bu rezil futbola rağmen kafadan kopmamak
zaten şenol güneşin takımları hep ikinci devre oynamıştır
bu açıdan ordu galibiyetine çok sevindim

Fatih Öztürk
20.11.2012, 11:07
Ne kadar kızsak etsekte Trabzonlu Gençler grubu dün akşam harikaydı.

iso_4939
20.11.2012, 11:12
bu benimde dikkatimi çekti
bence Alanzinho'yu eskişehire verip alper potuğu alacaklar iyi de olur
gençler de henriqe'ye karşılık Aykut veya hurşut'u verecek bize kanımca
ozan ipek de bence alınacak
birde bitirici ve hızlı forvet:)
önemli olan devre arasına kadar bu rezil futbola rağmen kafadan kopmamak
zaten şenol güneşin takımları hep ikinci devre oynamıştır
bu açıdan ordu galibiyetine çok sevindim

alanı özellıkle ersun ıstıyor onun zamanında alınmıstı degılmı yanlıs hatırlamıyorum.
alnı verıp sureklılıgı olan alperı almak daha mantıklı ancak ersun hoca alperı verecegını sanmıyorum...

bkandil
20.11.2012, 11:16
ve @bkandil

tamam işte
bunu bana kanun tanımış

Benim eleştirdiğim nokta "taraftarım, takımın sahibi benim" düşüncesinde olmandır. Yoksa takımın oyun düzen(sizliğ)i her taraftar gibi beni de rahatsız etmekte. Fakat bu sistemsizlik, hoca değişikliği ile temizlenecek gibi görünmüyor.
Yorumumu tahammülsüzlük olarak algılamışsan, yanlış anlamışsın.

Serdar A
20.11.2012, 11:17
Ne ile açıklamak mümkün oluyor o zaman?

Din dil ırk mezhep, hangisi?

30 metre pankartla göze soktular açıklamasını neyini soruyorsunuz .
Karadeniz klüplerinin diyalogları fair play ruhu içinde , dostane sportmence mücadeleye sahne olması gerekirken her deplasmanından bir kamyon küfür ile kavga gürültü ile dönüyoruz . Monje'nin kafasını yaran 'hayvan' doğru otobüsü tuttursa kim bilir neler olacak , adresini bulan taşlarda oldu geçmişte biliriz . Karadenizin geneline yayılmış bu hastalıklı ruh hali karadenizin ağası benim , kralı benim diye ortaya fırlayan kerameti kendinden menkul insanlara halk sessiz kalırsa , tabi olmuş sayılır .
Nitekim dün yaşananlar , tarihe Ordu stadında yaşananlar diye geçmiştir .

winner
20.11.2012, 11:18
Sorun Ordu gibi şehirlerde taraftarlık kültürünün yeterince oturmamış olmasıdır.

Ordu'da anket yapılsa ve cevap olarak tek takım istense Orduspor taraftar sayısı olarak en iyi ihtimalle 3. çıkar.

Böyle olunca da Ordu,Rize vb.şehirlerde bu şehirlerde yaşayan istanbul takım taraftarları bize karşı her türlü çirkinliği yapıyor.

Onlar için önemli olan Orduspor değil Trabzonspor'un zarar görmesi.

Yavaş yavaş başarı geldikçe,kulüp süper ligde kalıcı oldukça gelecek nesiller artık istanbul takımlarına değil şehirlerinin takımı Orduspor'a gönül verecektir. Trabzonspor'un dostluğunu da her zaman korumak isteyecektir.

Hem tarihsel hem de ekonomik olarak bu takımların hiçbir zaman rekabet edemeyeceği Trabzonspor'u hasım olarak görmek karadeniz takımlarına bir şey kazandırmaz,örnek alıp ilişkileri güçlendirmek ise her anlamda kendi lehlerine olur. Husumet güdülürse Trabzonspor değil kendileri kaybeder.

Fatih Öztürk
20.11.2012, 11:20
alanı özellıkle ersun ıstıyor onun zamanında alınmıstı degılmı yanlıs hatırlamıyorum.
alnı verıp sureklılıgı olan alperı almak daha mantıklı ancak ersun hoca alperı verecegını sanmıyorum...

Alanzinhoyu Ersun Yanal ısrar ederek almamıştır.Yanal 2008-2009 sezonu devre arası Bursadan Yusuf Şimşeki çok istemişti.hemde bonservissizdi. fakat Sadri Şener Yusufa söz verdiği yıllık ücreti geri çekince Yusuf Beşiktaşa gitmişti sonrada nasıl bir ihtiyaç duyulduysa 4.200 bin euro bonservisle Alanzinhoyu aldık.o Beşiktaş devre arası bizden 6 puan gerideyken ligi bizden 6 puan önde şampiyon olarak kapattı.Yusuf Şimşekin Beşiktaşa verdiği katkı şampiyonlukla,Alanzinhonunki ise Trabzonsporluların takdirine kalmıştır.

tarsus
20.11.2012, 11:23
Ordu maciyla beraber takim olma yolunda ilerliyoruz.her hafta bir iki oyuncumuzu tekrar kazaniyoruz.bu takim otursun ilerde cok iyi isler yapar hele ki boyle rezil bir ligte sampiyon bile olabiliriz:-)

TekfurÇayır 61
20.11.2012, 11:25
Trabzonspor'u evlâdı gibi seven, koruyan, kollayan bir teknik direktörümüz var.

İyi ki de bu dönemde teknik direktörümüz Şenol Güneş.

Bunu farkedemeyen arkadaşlara ne desek boş, ne desek hikâye.

Onlar takımı kendi kariyeri, kendi egosu için kullanacak bir başka teknik direktörü tercih ederlerdi.

Oynat hücum futbolunu, yap baskıyı, pas ve orta yapmaktan âciz futbolcularımız târihî farklar yesin.

Bunun adı da Trabzonspor'a yakışır futbol oynamak olsun.

Bu kadroya ve şike süreci psikolojisine rağmen sıralamadaki yerimiz, Şenol Güneş'in Trabzon sevgisi ve teknik direktörlük hünerindendir.

Ama dediğim gibi, ne desek hikâye.

Faik Yılmaz
20.11.2012, 11:27
Valla Karadenizin Abisi biziz.... bizim büyüklüğümüzü tartışmak kimsenin haddine değildir

Samsunlularda geçen sene .......... Trabzon olamazsın şampiyon dediler....

bugün değil ligde tutunmak 1.ligde bile orta sıralara çıkma mücadelesi veriyorlar...

seçim onların....

Erbay
20.11.2012, 11:30
Orta saha sorununu bir türlü çözemedik. Kaç oyuncu değişti ama sorun devam ediyor. Colman-Sapara-Soner orta sahası iki pas yapamadı ilk yarı olacak iş değil. Baskı altında orta sahayı feragat ederek oyun kurmaya çalışıyoruz. Sonuç ortada. Orta sahada topla adam eksiltecek oyuncu eksikliği var. Colman ağır, Sapara ağır bunlar 2-3 kişi basınca çok zorlanıyor. Soner sorumluluk alamıyor daha pişiyor 1-2 senesi var. Mesela no8 de yapamıyor bunu, Melo formsuz olunca ğs'nin orta sahası patladı.

Öyle yan pas ya da geriye stopere pas verince oyun kurulmuyor. Orta sahadan ileri dikine pas atacak, oyunu açacak, dar alanda paslar yapacak, adam eksiltecek bir orta saha kurgusu kuramadık. Bu sistemsizlik içinde ileride en son oynayacak adam da Janko herhalde. Adama üzülüyorum.

İkinci yarı kendi oyunumuzu baz alırsak baya bi toparlandık. Olcan-Halil ileriyi toparladı, Soner orta sahayı sıktı, Colman biraz da olsa kendine geldi de "normal" düzeye geldik. Oyunumuzu oynayabildik. Zaten bu takım pas yapmadıkça var olamıyor. Şenol Güneş'in kafasında pas yapan, topa rakipten daha fazla sahip olan bir takım olduğunu biliyoruz. Ama bu uygulayacak orta saha kurgusunu oluşturamadık bir türlü. Özellikle bu sezon denenmeyen formasyon ve oyuncu tercihi kalmadı. Ama hala beklenen seviyenin çok uzağındayız.

Bu maç şampiyonluğa giden yolda son 5 maçtan biri olsa ses çıkarmazdık ama bu takımın gelecek maç ne oynayacağını kimse bilmiyor. Kaç kere artık bu maçtan sonra iyi oynarız toparlanırız dedik ama Ordu maçının ilk yarısı gibi maçlarla karşılaştık. İnşallah bu maçtan sonra kendimize geliriz :) Maçta yazdım ama bir kez yazayım, kaç maç sonra bir golde bağırdım. Özlemişim.

Çağdaş DENİZ
20.11.2012, 11:30
Ordunun dereleri
Akti yukari akti...
Trabzon attı golü...
Ordulilarda bakti.....

Horon kolay degildur
herkes yapamaz onu
abiye laf edenin
işte böyledir sonu....

Gerçek Ordulu kardeşlerime selamlar....

İstanbul yalakalığı yapanlarına da geçmiş olsun dileklerimle....

haaaaa:alkış::alkış::alkış::alkış:

Rama61
20.11.2012, 11:32
Şenol hoca, istifa

Vkgz
20.11.2012, 11:52
klasik komşu şehir çekişmesi abartmanın manası yok.
ordusporun ordusporu tutan taraftarının olmamasınıda anlamak zor değil
Onlarda zirve mücadelesi verselerdi onlarında kemik taraftarı çok olurdu.
Ki trubunleri genelde iyi maçlarda.

bunlara takılmayıp zirve mücadelemize bakmalıyız.

Şentürk
20.11.2012, 11:53
Orta saha sorununu bir türlü çözemedik. Kaç oyuncu değişti ama sorun devam ediyor. Colman-Sapara-Soner orta sahası iki pas yapamadı ilk yarı olacak iş değil. Baskı altında orta sahayı feragat ederek oyun kurmaya çalışıyoruz. Sonuç ortada. Orta sahada topla adam eksiltecek oyuncu eksikliği var. Colman ağır, Sapara ağır bunlar 2-3 kişi basınca çok zorlanıyor. Soner sorumluluk alamıyor daha pişiyor 1-2 senesi var. Mesela no8 de yapamıyor bunu, Melo formsuz olunca ğs'nin orta sahası patladı.

Öyle yan pas ya da geriye stopere pas verince oyun kurulmuyor. Orta sahadan ileri dikine pas atacak, oyunu açacak, dar alanda paslar yapacak, adam eksiltecek bir orta saha kurgusu kuramadık. Bu sistemsizlik içinde ileride en son oynayacak adam da Janko herhalde. Adama üzülüyorum.

İkinci yarı kendi oyunumuzu baz alırsak baya bi toparlandık. Olcan-Halil ileriyi toparladı, Soner orta sahayı sıktı, Colman biraz da olsa kendine geldi de "normal" düzeye geldik. Oyunumuzu oynayabildik. Zaten bu takım pas yapmadıkça var olamıyor. Şenol Güneş'in kafasında pas yapan, topa rakipten daha fazla sahip olan bir takım olduğunu biliyoruz. Ama bu uygulayacak orta saha kurgusunu oluşturamadık bir türlü. Özellikle bu sezon denenmeyen formasyon ve oyuncu tercihi kalmadı. Ama hala beklenen seviyenin çok uzağındayız.

Bu maç şampiyonluğa giden yolda son 5 maçtan biri olsa ses çıkarmazdık ama bu takımın gelecek maç ne oynayacağını kimse bilmiyor. Kaç kere artık bu maçtan sonra iyi oynarız toparlanırız dedik ama Ordu maçının ilk yarısı gibi maçlarla karşılaştık. İnşallah bu maçtan sonra kendimize geliriz :) Maçta yazdım ama bir kez yazayım, kaç maç sonra bir golde bağırdım. Özlemişim.

Maç için çok doğru bir yorum

zarge
20.11.2012, 12:04
bence değişen fazla birşey yok,

golü bulduk, tekrar aynı hastalık nüksetti ve skoru koruyamadık yine beraberlik
ama bu defa şanslıydık, olcan halil işbirliği ile kazandık...

takımın gidişatına göre Şenol Hoca'dan daha önce burada yaptığım eleştiriler için özür dileyebilirim..

zarge
20.11.2012, 12:06
rakip takım otobüsü diye kendi takım otobüsünün taşlanması, spor tarihindeki ilk olaydır belki de :D :D

ne'de olsa Ordu'da Karadeniz'den, fıkra gibi olaylar bir tek Trabzon'da olmuyor :)

isyan6161
20.11.2012, 12:13
Benim eleştirdiğim nokta "taraftarım, takımın sahibi benim" düşüncesinde olmandır. Yoksa takımın oyun düzen(sizliğ)i her taraftar gibi beni de rahatsız etmekte. Fakat bu sistemsizlik, hoca değişikliği ile temizlenecek gibi görünmüyor.
Yorumumu tahammülsüzlük olarak algılamışsan, yanlış anlamışsın.

sıstemsızlık hoca değısıklığıyle duzelmeyecekde nasıl duzelecek bana bı acıklasana bu sıstemı oynatan kım?karabuk lıgden dusecek ılk adayımdı oynadığı oyunla hoca değısıklığı skıbbe gıttı bakkal geldı sımdı ılk 4 adayımdan bırı 3 mac 3 puan endenmı hoca yenı sıstemıyle bırlıkte geldı ılk 8 hafta varlığından habersız olduğumuz lualua yenı bır emenıke ızlenmı vermeye basladı bunlar tesadufmu sence?dunku maçda kaleyı bulan 4 sutumuz var 2 sı zaten gol oldu bırı dırekten dondu bırıde colmanın 40metreden vurmak ıcın vurduğu antraman topu?ılk yarı kaleyı bulan sut ısabetlı sut 0 ısabetsız sut 1..bu mudur ts oynaması gereken futbol?nereye akdar bu futbolla bır macı adrıan alır bır macı olcan ya sonrası?

HOPA'LI TS'Lİ
20.11.2012, 12:21
Sorun Ordu gibi şehirlerde taraftarlık kültürünün yeterince oturmamış olmasıdır.

Ordu'da anket yapılsa ve cevap olarak tek takım istense Orduspor taraftar sayısı olarak en iyi ihtimalle 3. çıkar.

Böyle olunca da Ordu,Rize vb.şehirlerde bu şehirlerde yaşayan istanbul takım taraftarları bize karşı her türlü çirkinliği yapıyor.

Onlar için önemli olan Orduspor değil Trabzonspor'un zarar görmesi.

Yavaş yavaş başarı geldikçe,kulüp süper ligde kalıcı oldukça gelecek nesiller artık istanbul takımlarına değil şehirlerinin takımı Orduspor'a gönül verecektir. Trabzonspor'un dostluğunu da her zaman korumak isteyecektir.

Hem tarihsel hem de ekonomik olarak bu takımların hiçbir zaman rekabet edemeyeceği Trabzonspor'u hasım olarak görmek karadeniz takımlarına bir şey kazandırmaz,örnek alıp ilişkileri güçlendirmek ise her anlamda kendi lehlerine olur. Husumet güdülürse Trabzonspor değil kendileri kaybeder.

2010-2011 sezonunda, TS kulübü Avni Akerdeki bir maçımızda, 52, 53 ve 55. dakikalarda skorboardda Karadeniz takımlarını, isimlerinin önünde şampiyon kelimesiyle ihya etmişti.

Dün Ordu taraftarının 90 dak. bize anlamsız küfürlerini duyunca çok üzüldüm.

Kardeşim, biz bu Samsun ve Orduya ne yaptık, nedir bu öfke, nefret, kin ve hoşgörüsüzlük? Aynı bölgedeyiz, yakışmıyor, çok ayıp, çok yazık.

Daha 2 yıl önce Bank Asyada oynarken, Orduda Samsunla oynadıkları maçta büyük olaylar çıkmışken, kanlı bıçaklılarken dün 55. dak. da Samsun diye bağırdılar da, bize 61. dak. da "ne efsanesi, a.k. bordo mavisi" diye küfrettiler ama Janko 61 de cevabı verdi.

Şu anda Rizespor hariç tüm Karadeniz bize cephe almış durumda, ne demişler kedi, uzanamadığı ciğere (6 şampiyonluk, kupalar vs.) mundar dermiş.

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 12:24
niye bu kadar umursuyorsunuzki edilen tezahürat yada küfürleri ???

ordusporluyum diyip oraya gelen niye geliyor ??

ettiği tezahüratlarla vs. ile karsı takımın moralini felan bozmak hakemi etki altına almak felan kendi takımının kazanmasını sağlamak için...

sahsen ben normal karsılıyorum çokta fifi açıkcası ettikleri küfür janko verdimi 61 de cevabı o bana yeter :)

Zafer Fidan
20.11.2012, 12:26
Biz bize yeteriz, bunu hep diyorum. Bunun icin baska takimlar icin sempati duyan renkdaslari anlamiyorum.

1. TRABZONSPOR
2. 1461 TRABZON

Ne kardes külüp isterim, nede taraftar kardesligi. Hele baska karadeniz takimlari Allaha yakin, bize uzak dursun.

HOPA'LI TS'Lİ
20.11.2012, 12:32
Biz bize yeteriz, bunu hep diyorum. Bunun icin baska takimlar icin sempati duyan renkdaslari anlamiyorum.

1. TRABZONSPOR
2. 1461 TRABZON

Ne kardes külüp isterim, nede taraftar kardesligi. Hele baska karadeniz takimlari Allaha yakin, bize uzak dursun.

Evet kardeşim, bravo, sana katılmamak imkansız.

Trabzonspor sevdalıları olarak biz bize yeteriz. Varsın bizi sevmesinler, küfretsinler, bu onların ve şikeye hala ceza vermeyenlerin ayıbı

Çok şükür 2 takımımızın puan ve klasman durumları da iyi şu anda.

trab61
20.11.2012, 12:32
konusmiyim konusmiyim dedim ama dayanamadim artik. siz nasil taraftarsiniz? siz hangi cesaretle ve cürretle senol hocaya bu kadar saygisizlik yaparsiniz?? yaziklar olsun size. bu adam son gelisinde koreden geldi ve hic tatil yapmadan hemen ertesi gün antramanlara baslamisti. kim icin yapti bunu?? veya kim yapardi bunu?? herzaman can kurtaran olarak geldi takima ve acik ara en basarili teknik direktördür. her zaman onunla yakin olduk sampiyonluklara. onla yasadik heycanlari. bu adam canini bile verir trabzon icin. senol günese bak trabzonsporu gör. arada kac tane isim geldi söylesenize bana hangisi sampiyonluga oynayabildi? senol günes koltuk sevdalisi olsa tamam dicem,ama kac sefer gitti ve yerini acti baskalari icin, trabzonsporun basarisi icin gitti, trabzonu düsündügü icin gitti. ama herzaman yalvararak geri cagirdik, sikistigimiz anda senol günes diyorduk herzaman, saulsun oda bizi kirmadi ve geldi. senol günesin hakkini bu kulupte kimse ödeyemez.

HOPA'LI TS'Lİ
20.11.2012, 12:37
konusmiyim konusmiyim dedim ama dayanamadim artik. siz nasil taraftarsiniz? siz hangi cesaretle ve cürretle senol hocaya bu kadar saygisizlik yaparsiniz?? yaziklar olsun size. bu adam son gelisinde koreden geldi ve hic tatil yapmadan hemen ertesi gün antramanlara baslamisti. kim icin yapti bunu?? veya kim yapardi bunu?? herzaman can kurtaran olarak geldi takima ve acik ara en basarili teknik direktördür. her zaman onunla yakin olduk sampiyonluklara. onla yasadik heycanlari. bu adam canini bile verir trabzon icin. senol günese bak trabzonsporu gör. arada kac tane isim geldi söylesenize bana hangisi sampiyonluga oynayabildi? senol günes koltuk sevdalisi olsa tamam dicem,ama kac sefer gitti ve yerini acti baskalari icin, trabzonsporun basarisi icin gitti, trabzonu düsündügü icin gitti. ama herzaman yalvararak geri cagirdik, sikistigimiz anda senol günes diyorduk herzaman, saulsun oda bizi kirmadi ve geldi. senol günesin hakkini bu kulupte kimse ödeyemez.

Ben de sizin gibi düşünüyorum, teşekkür ederim yazı ve yorum için.

Faik Yılmaz
20.11.2012, 12:40

1. TRABZONSPOR
2. 1461 TRABZON

son zamanlarda bede böyle düşünmeye başladım....

Ha birde Ofsporum var onuda unutmayayım.....

Sebatımı , Araklımı , Arsinimi yalısıporu , kanunisporu ve diğer amatördeki ve diğer liglerdeki takımlarımıda ekleyeyimde tam olsun.....

zarge
20.11.2012, 12:43
şu taşa bak..
pardon kaya demek lazım galiba :)

ne bu öfke anlamıyorum ki...

hani hakem hatası ile maç aldık diyeceğim yok
tarihimizden gelen husumetler var diyeceğim yok

nedir bu yani ?

bazı yerlerde Ts otobüsü sanarak taşlanmış diyorlar,
bence doğrudur bu..

1 mağlubiyet için kendi takımlarını taşlamış olabilirlermi?

http://media2.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/T%C3%BCrkiye/121120-ordu2.v2.jpg

http://www.ntvmsnbc.com/id/25399205/

trab61
20.11.2012, 12:45
evet takim kötü oynuyor ama napsin hoca? bence yanlis kadro kurmuyor su anda, hatta taraftarin istedigi gibi soner, yasin ve emre oynuyor. ama bu takimin bence en büyük problemi iskeletin olmamasi, bi arada 2 hafta üst üste oynayamiyor futbolcular. gercekten alternatif olarak belkide en iyi kadromuz budur sampiyonluktan sonra ama olmuyor demekki böylede. kesinlikle bi kac kisinin gitmesi lazim bu takimdan.

TAHSİN 61
20.11.2012, 12:53
Onur Recep Kıvrak

TekfurÇayır 61
20.11.2012, 12:55
rakip takım otobüsü diye kendi takım otobüsünün taşlanması, spor tarihindeki ilk olaydır belki de :D :D

ne'de olsa Ordu'da Karadeniz'den, fıkra gibi olaylar bir tek Trabzon'da olmuyor :)

Trabzonspor otobüsü diye taşladıklarından emin olmayalım, kendi otobüsleri olduğunu bilerek taşlamış da olabilirler.

arifberkay
20.11.2012, 12:56
2010-2011 sezonunda, TS kulübü Avni Akerdeki bir maçımızda, 52, 53 ve 55. dakikalarda skorboardda Karadeniz takımlarını, isimlerinin önünde şampiyon kelimesiyle ihya etmişti.

Dün Ordu taraftarının 90 dak. bize anlamsız küfürlerini duyunca çok üzüldüm.

Kardeşim, biz bu Samsun ve Orduya ne yaptık, nedir bu öfke, nefret, kin ve hoşgörüsüzlük? Aynı bölgedeyiz, yakışmıyor, çok ayıp, çok yazık.

Daha 2 yıl önce Bank Asyada oynarken, Orduda Samsunla oynadıkları maçta büyük olaylar çıkmışken, kanlı bıçaklılarken dün 55. dak. da Samsun diye bağırdılar da, bize 61. dak. da "ne efsanesi, a.k. bordo mavisi" diye küfrettiler ama Janko 61 de cevabı verdi.

Şu anda Rizespor hariç tüm Karadeniz bize cephe almış durumda, ne demişler kedi, uzanamadığı ciğere (6 şampiyonluk, kupalar vs.) mundar dermiş.

6 değil 7 şampiyonluk

zarge
20.11.2012, 13:00
Trabzonspor otobüsü diye taşladıklarından emin olmayalım, kendi otobüsleri olduğunu bilerek taşlamış da olabilirler.

Trajikomik saldırı!..

Maçtan sonra Trabzonspor otobüsüne saldırmak isteyen Ordulular yanlışlıkla kendi takımlarını taşladılar

http://i.sabah.com.tr/sbh/2012/11/20/SporHaber/44692574782.jpg

Orduspor-Trabzonspo r maçı sonrasında istenmeyen olaylar yaşandı. Orduspor takımını taşıyan Fındıkkale firmasına ait otobüs stattan çıkışta bazı kişilerce taşlandı. Teknik direktör Hector Cuper'in olduğu yere gelen taş camı kırmayınca Arjantinli teknik adam olayı yara almadan atlattı. Ancak Arjantinli futbolcu Alfredo Monje hocası kadar şanslı değildi. Oturduğu yerin camını kıran taşlar nedeniyle yaralanan Monje hastaneye götürüldü ve üç dikiş atıldı. Başka bazı futbolcular da hafif şekilde yaralanırken, tüm kafile otobüsten inerek taşları atanların peşine düşerken, saldırıyı yapanlar olay yerinden kaçtı. Saldırıyı gerçekleştirenlerin yolun karanlık olması nedeniyle otobüsü Trabzonspor otobüsü sanan Orduspor taraftarları olduğu öğrenildi. .

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Trabzonspor/2012/11/20/trajikomik-saldiri

Faik Yılmaz
20.11.2012, 13:03
Kendi takım otobüsünüde taşladıysalar ,

Bizim otobüs zannedipte taşladıysalar sonuç değişmiyor....

Bunları yapanlara hayvan demek hayvanlara hakaret olur....

HOPA'LI TS'Lİ
20.11.2012, 13:09
6 değil 7 şampiyonluk

teşekkür ederim, 7 şikesiz tertemiz şampiyonluk

farozlufatih61
20.11.2012, 13:09
Bir galibiyetle bahar geldi sananlar Şenol güneş taraftarları uyanın bu galibiyet sizi baya havalara sokmuş nereye nasıl saldıracağınızı şaşırdınız ligin en kötüleri diye bilinen akhisar ve elazığ bile bizden önce deplasman galibiyetleri aldı bunu biliyormuydunuz biride çıkmış oynat hücum futbolu v.s v.s fark ye bunun adıda TRABZONSPOR'a yakışan futbol olsun diyor ve şenol güneşin ne kadar başarılı bir t.direktör olduğunu kendine göre savunuyor acaba sen bu insanları balık hafızalımı sanıyorsun bilemiyorum bize fark konusunda ilkleri yaşatanda savunduğun Şenol güneş tarafından tattırılmıştır belki sen o zamanlar yoktun ama bizler vardık ve şahit olanlardanız böyle 80lerdeki küme düşme korkusu ile sahaya çıkıp çanakkale geçilmezi oynamak futbolsa ve sen bundan zevk alıyorsan sana söylenecek bişey olduğunu sanmıyorum sen böyle eğlenmeye devam et kimse eleştirilemez değil her birey özgürdür istediğini istediği zaman söyleyebilir şahıslar gelip geçer TRABZONSPOR baki kalır

Gurpas
20.11.2012, 13:13
Dün akşam takımın 2. yarı oynadığı futbolu beğendim.

Birkaç aksayan nokta var zamanla onların düzeleceğini tahmin ediyorum.

Ordusporlu futbolcular ölümüne oynadı onları daha önce hiç bu kadar hırslı görmemiştim.

Ordu lu seyircilerde çok hırslıydı onlarıda hiç bu kadar hırslı, kin ve nefret dolu görmemiştim.

Netice olarak Büyük Bir takım olarak galip gelip iyi bir ders verdik onlara.

HOPA'LI TS'Lİ
20.11.2012, 13:15
Dün akşam takımın 2. yarı oynadığı futbolu beğendim.

Birkaç aksayan nokta var zamanla onların düzeleceğini tahmin ediyorum.

Ordusporlu futbolcular ölümüne oynadı onları daha önce hiç bu kadar hırslı görmemiştim.

Ordu lu seyircilerde çok hırslıydı onlarıda hiç bu kadar hırslı, kin ve nefret dolu görmemiştim.

Netice olarak Büyük Bir takım olarak galip gelip iyi bir ders verdik onlara.

dedim ya, bu kinler, bizim büyüklüğümüzden, yani başarılarımızı kabullenememelerinden kaynaklanıyor

2 sene sonra bir bakmışsınız, Ordu da Samsun gibi PTT Ligine düşmüş, olacağı bu değil mi

istedikleri kadar küfredip bağırsınlar, tek büyük Trabzonspor

Gurpas
20.11.2012, 13:16
Bir galibiyetle bahar geldi sananlar Şenol güneş taraftarları uyanın bu galibiyet sizi baya havalara sokmuş nereye nasıl saldıracağınızı şaşırdınız ligin en kötüleri diye bilinen akhisar ve elazığ bile bizden önce deplasman galibiyetleri aldı bunu biliyormuydunuz biride çıkmış oynat hücum futbolu v.s v.s fark ye bunun adıda TRABZONSPOR'a yakışan futbol olsun diyor ve şenol güneşin ne kadar başarılı bir t.direktör olduğunu kendine göre savunuyor acaba sen bu insanları balık hafızalımı sanıyorsun bilemiyorum bize fark konusunda ilkleri yaşatanda savunduğun Şenol güneş tarafından tattırılmıştır belki sen o zamanlar yoktun ama bizler vardık ve şahit olanlardanız böyle 80lerdeki küme düşme korkusu ile sahaya çıkıp çanakkale geçilmezi oynamak futbolsa ve sen bundan zevk alıyorsan sana söylenecek bişey olduğunu sanmıyorum sen böyle eğlenmeye devam et kimse eleştirilemez değil her birey özgürdür istediğini istediği zaman söyleyebilir şahıslar gelip geçer TRABZONSPOR baki kalır

Arkadaşım, biraz sabırlı olmayı denesek Şenol Güneş in gitmesi bu takıma hiç bir şey kazandırmaz 1996 dan sonra yaşadığımız büyük buhran zamanlarını bilmem hatırlarmısın bugünkü bu durumumuz o günlerden katbe kat daha iyi. Birazda şükretmesini bilin, hiçbirşey bilmilyorsan git lisanslı ürünler alda kulübe faydan olsun.

Serdar A
20.11.2012, 13:17
şu taşa bak..
...

http://media2.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/T%C3%BCrkiye/121120-ordu2.v2.jpg

http://www.ntvmsnbc.com/id/25399205/

Adam öldürür o taş .
Yok ne küfür edilmiş , yok ordu da ordusporlu mu varmış ...
Bu yersiz öfke bir gün bir Trabzonlu futbolcunun ya da taraftarın canını yakarsa ( ki örnekleri oldu , rizede atılan taş uzun seneler iki şehiri düşman etti ) o zaman görürülür bu meselenin bir anda hangi boyutlara ulaşabileceği . Bir kaç yüz sorumsuzun cezasını tüm şehir çeker .

Lazman
20.11.2012, 13:21
her golden sonra niye defansa cekilir bu takim hala cozemedim. derin bi taktikmi yoksa kendiliginden olan bi olaymi:rolleyes: ortada okadarda ornek varken(antalya) hala ayni durum.

HOPA'LI TS'Lİ
20.11.2012, 13:23
her golden sonra niye defansa cekilir bu takim hala cozemedim. derin bi taktikmi yoksa kendiliginden olan bi olaymi:rolleyes: ortada okadarda ornek varken(antalya) hala ayni durum.

özgüven kaybından olsa gerek

evet, 1-0 öndeyken biraz pas-oyun yapabilsek, panik yapmasak, yani tamamen gömülmesek belki maçı koparabilecek golleri bulacağız

farozlufatih61
20.11.2012, 13:33
Arkadaşım, biraz sabırlı olmayı denesek Şenol Güneş in gitmesi bu takıma hiç bir şey kazandırmaz 1996 dan sonra yaşadığımız büyük buhran zamanlarını bilmem hatırlarmısın bugünkü bu durumumuz o günlerden katbe kat daha iyi. Birazda şükretmesini bilin, hiçbirşey bilmilyorsan git lisanslı ürünler alda kulübe faydan olsun.

Sabretmek kelimesi bu taraftara kullanacağın en son kelime olması lazımdı ama sen ilk başta bu kelimeyi kullanarak ofsayta düşmüş durumdasın neyse sen böyle kendini avutmaya devam et her haftada git kulübe destek için lisanlı ürün al ve şükret bu kötü futbolun daha beter olmaması için

TekfurÇayır 61
20.11.2012, 14:07

Bu eleştiri ağırlıklı olarak benim yazdıklarıma olmuş. Yazacak bir cevap bulamadım.

Yazdıklarımdan oynanan futboldan zevk aldığımı, farklı mağlubiyetlerimizi bilmediğimi çıkartıyorsan ne diyeyim.

İlk yazımda dediğimi tekrarlamaktan başka...

Yazdıklarım sana hikâye geliyor.

isyan6161
20.11.2012, 14:25
sehır konusunu uzatmaya gerek yok bağırıp cağıran kufur edenler otobus taslayanlar fenevlı ıpneler onlar ıcın ordu samsun rıze metres, sıkebahce sevgılı bukadar acık uzatmaya gerek yok..bunu su anda yanımda bulunan unyelı olup ts yı tutan arkadasımda aynen onaylıyor..

Murat Keçeci
20.11.2012, 14:35
orduspor kendi sahasında gerçekten iyi oynuyor ordan galibiyet çıkarmak önemliydi bunu başarmak ve sürekli yükselen form grafiğimiz gelecek adına sevindirici.

Maçın ilk yarısında istediğimiz oyunu yansıtamadık bunun ana sebebi soner ve colmanın istekli ama vasat oynaması saparanın ise hiç ortalarda görünmemesiydi.İkinci yarı ise yasin olcan değişikliği yapılması ve colman-sonerin istekli futboluna saparanında belli bölümlerde katılması ile bir adım öne geçtik janko önce gol sinyalini verdi sonrada golü yazdı.Ama maçı tamamıyla kontrol altına alamadık akabinde serkan-girayın yetersizliği sonucu bir gol yedik ama biz son sözü söylememiştik tamamlayıcı oyuncu olması gereken Halil maça girdi ve fizik gücü o dklar için yeterli olunca güzel bir asist yaptı olcanında sorumluluk alışı ve ilk geldiği günlerdeki gibi sürekli ceza sahasına girmeye başlamasıyla hakettiği golü attı.

Bireysel performansları değerlendirirsek;

Savunma hattında Onur ve bamba iyi bir maç çıkardı emersonda sırıtmadı ama girayla serkanı beğenmedim.Serkan bir çok kez acemice fauller yaptı rakibe duran top fırsatı verdi.Giray ise bazen risk almadan oynamayı çok abartıyor rahatça alıp oyuna sokabileceği birçok topu heba ediyor ve attığı uzun topların bir çoğu jankonun yanından bile geçmedi oyunun kalitesini düşüren oyunculardan biriydi çevre kontrolündede eksik yenilen golde ordulu oyuncu yavaşca geriye çekilip arkadaşının indireceği top beklerken o sadece topa konsantre oldu eğer çevre kontrolünü yapmış olup stancunun akıllıca kendinden uzaklaştığını görüp bir adım daha öne çıksaydı o şutu çekmesine izin vermezdi.

Orta sahada ise yeterince üretken değildik colman-soner iyi mücadele ettiler ama pas kalitesini daha arttırıp atakları daha iyi organize etmeleri gerekirdi çok fazla pas hatası yaptılar.Sapara ise çok etkisizdi temposu düşük bir oyuncu olduğunu belirtmiştik bizim takımın temposu her geçen gün artmaya başlayınca o arkaplanda kalmaya başladı artık.

Emrenin takım oyununa kısa sürede uyum sağlaması çok sevindirici top kaybı yapmadı gereksiz top saklamadı verdiği paslarla oyunun kalitesini arttırdı koşu temposuylada pres gücümüzü arttırdı ısrar edilmesi gerekiyor çünkü fiziği çok iyi boyuna göre ayakları hızlı eğer özgüven kazanırsa burak yılmazın yaptığı çıkışı yapabilecek potansiyele sahip.

Gelelim janko ve olcana en son böyle bireysel bir golü gökdeniz-fatih tekke zamanında izlemiştim gökdenizin rakiplerin içinden geçip sıfıra inip fatih tekkeyle topu buluşturmasıyla attığımız gollere benzer bir goldü.

İkinci gol ise maçı kazanmaya inanmışlığın getirdiği bir goldü çünkü inanmak başarmanın yarısıydı bizde bunu başardık.

3-5 haftada bir yaptığımız genel değerlendirmeyi yaparsak ligde form grafiği artmaya başlayan takımlar var özellikle bjk-fb ve bizim form grafiğimiz sürekli yükselmekte fbde sow çok üst düzey oynamaya başladı bjk da fernandes-almeida çok önplana çıkmaya başladı ve bizde de adrian-olcan-janko gibi oyuncular maç kazandırabileceğini göstermeye başladı artık bundan sonra yapmamız gereken şey takım oyununu tamamen oturtmak bunu başarırsak her maç kendi içinde yıldızını çıkaracaktır zaten.

Bordo_MaviM_61
20.11.2012, 15:12
Renktaşlar Emerson'a bir tek ben mi çıldırıyorum?
Ne orta yapabiliyor ne adam geçebiliyor. Hele topu alıp onu boşken bekleyip rakip gelince de ona çarptırıp taca atmaya çalışması yok mu.
Cech'ten ya da Cale'den ne farkı var?

ESER
20.11.2012, 15:19
Trajikomik saldırı!..

Maçtan sonra Trabzonspor otobüsüne saldırmak isteyen Ordulular yanlışlıkla kendi takımlarını taşladılar

http://i.sabah.com.tr/sbh/2012/11/20/SporHaber/44692574782.jpg

Orduspor-Trabzonspo r maçı sonrasında istenmeyen olaylar yaşandı. Orduspor takımını taşıyan Fındıkkale firmasına ait otobüs stattan çıkışta bazı kişilerce taşlandı. Teknik direktör Hector Cuper'in olduğu yere gelen taş camı kırmayınca Arjantinli teknik adam olayı yara almadan atlattı. Ancak Arjantinli futbolcu Alfredo Monje hocası kadar şanslı değildi. Oturduğu yerin camını kıran taşlar nedeniyle yaralanan Monje hastaneye götürüldü ve üç dikiş atıldı. Başka bazı futbolcular da hafif şekilde yaralanırken, tüm kafile otobüsten inerek taşları atanların peşine düşerken, saldırıyı yapanlar olay yerinden kaçtı. Saldırıyı gerçekleştirenlerin yolun karanlık olması nedeniyle otobüsü Trabzonspor otobüsü sanan Orduspor taraftarları olduğu öğrenildi. .

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Trabzonspor/2012/11/20/trajikomik-saldiri

taraftar otobuse - otobus takima sonra herkes taraftara

fidan girlzzzzzzz oooo yeeeah :D

tuttugu takimin otobusune saldiracak kadar mal adamlar da varmis ulkemde..

bu kisilere yilin sazanlari olarak bir odul vermeliyiz :D

yavuzbaha
20.11.2012, 15:19
Ne orta yapabiliyor ne adam geçebiliyor. Hele topu alıp onu boşken bekleyip rakip gelince de ona çarptırıp taca atmaya çalışması yok mu.

ben ehr maçından sonra aynısını söylüyorum,Cale 2 gömlek daha iyiydi..

farozlufatih61
20.11.2012, 15:27
Bu eleştiri ağırlıklı olarak benim yazdıklarıma olmuş. Yazacak bir cevap bulamadım.

Yazdıklarımdan oynanan futboldan zevk aldığımı, farklı mağlubiyetlerimizi bilmediğimi çıkartıyorsan ne diyeyim.

İlk yazımda dediğimi tekrarlamaktan başka...

Yazdıklarım sana hikâye geliyor.

Hikaye nedir biliyormusun 1974/75 dir hikaye nedir biliyormusun ülkede onca takım varken 5 yaşındaki bir çoçuğun tek bir takım ismi bilip onu kalbinin derinliklerine gizlemesi onunla büyüyüp onunla sevinmesi ve ağlamasıdır hikaye 1976'da zambo gofretlerinin içinden çıkan futbolcu resimlerini tabloya yapıştırıp takımının tüm elemanlarını odasının en güzel yerine asmaktır tek bir futbolcu için farozdan değirmendereye erdoğduya sotkaya annesiyle gidip gelmesidir(Şenol güneş) hikaye 83/84de kadıköyde bağdat caddesinde şampiyonluk kutlamaktır 96'da avni akerde maçtan sonra 4 saat tribünde hareketsiz kalmaktır 14 saatlik istanbul yolculuğu bir ömre bedeldir yani senin anlayacağın hikaye yazmak kolay değil............

Zafer Fidan
20.11.2012, 16:03
https://pbs.twimg.com/media/A8JIn2pCIAIvnlA.jpg

Ogün YAZICI
20.11.2012, 16:54
öyle bir ayar verdik ki samsunun çakma kardeşine daha trabzon ismini ağızlarına bile alamazlar...

Koray
20.11.2012, 17:04
Gerizekalılarr oleeeyy. :))

Güzel deplasmandı 61'de tam bize küfretmeye hazırlanırken Jankoydu. :)

Maçtan sonra hallerini görmeliydiniz.

OYılmaz
20.11.2012, 17:18
Orduspor'a sempati duyuyordum. Bu saatten sonra nefret ettiklerim arasında ilk 3'e girer. Şiddeti sevmiyorum. Tasvip etmiyorum ama tutamıyorum kendimi. Bunlar Trabzon'a gelir !

farozlufatih61
20.11.2012, 17:42
Orduspor'a sempati duyuyordum. Bu saatten sonra nefret ettiklerim arasında ilk 3'e girer. Şiddeti sevmiyorum. Tasvip etmiyorum ama tutamıyorum kendimi. Bunlar Trabzon'a gelir !

Onlar ordusporlu olan ordulular değil onlar zavallı şikeçi takımın ordu temsilcileri aynı samsunda karabükte olduğu gibi

h@msi61
20.11.2012, 17:53
Karadeniz takimlarindan nefret ediyorum, bu kadar dusmanligi hicbir yerde gormuyoruz... Alayi super lig yuzu gormesin insallah...

Koray
20.11.2012, 17:56
Karadeniz takimlarindan nefret ediyorum, bu kadar dusmanligi hicbir yerde gormuyoruz... Alayi super lig yuzu gormesin insallah...

Öyle demeyin yahu koyması daha zevkli oluyor bunlara hele gidip yerinde görüyorsan bundan keyifli bişey olamaz, keşke Samsun düşmeseydi. :))

Ali İhsan
20.11.2012, 18:48
Bir Giresunlu olarak bu Karadeniz sendromunu çok iyi anlayabiliyorum.

Ordu'da Trabzon maçına fenerli Ordulular koşarak giderler, oysa fener maçına sarı laci çubuklularıyla koşmuştu aynı kişiler.

Yani küfür eden adam fenerli, Ordusporlu değil.

Ordu-fener maçına giden Ordusporlular da trabzon-gs-bjkyi tutanlar.

Karadenizde dostluk bekliyoruz ama her taşın altından gene fener çıkıyor. O sebeple olayı iyi irdelemek lazım, camialara değil, arayı bozan fesatlara dikkatli bakmak lazım.

Badaloğlu
20.11.2012, 18:54
https://pbs.twimg.com/media/A8JIn2pCIAIvnlA.jpg

Yazık oldu adama Orduspor'lu futbolcuya, Arjantinliymiş, ''nere geldim ben'' diyordur... Çocukta perişan hastane köşelerinde. Yazık valla :(

Bu taşı atanın taraftarlıkla ilgisi yok. Bunu bizim tribünlerden de biri atsa düşüncem aynıdır.

Böyle bir adamın tribünlerde işi olmasın. Gitsin fındık bahçesinde kisaları, kargaları kovalasın :(

TekfurÇayır 61
20.11.2012, 19:23
Hikaye nedir biliyormusun 1974/75 dir hikaye nedir biliyormusun ülkede onca takım varken 5 yaşındaki bir çoçuğun tek bir takım ismi bilip onu kalbinin derinliklerine gizlemesi onunla büyüyüp onunla sevinmesi ve ağlamasıdır hikaye 1976'da zambo gofretlerinin içinden çıkan futbolcu resimlerini tabloya yapıştırıp takımının tüm elemanlarını odasının en güzel yerine asmaktır tek bir futbolcu için farozdan değirmendereye erdoğduya sotkaya annesiyle gidip gelmesidir(Şenol güneş) hikaye 83/84de kadıköyde bağdat caddesinde şampiyonluk kutlamaktır 96'da avni akerde maçtan sonra 4 saat tribünde hareketsiz kalmaktır 14 saatlik istanbul yolculuğu bir ömre bedeldir yani senin anlayacağın hikaye yazmak kolay değil............

Duygusala bağlamak kolay, Türk insanının en iyi yaptığı şey.

farozlufatih61
20.11.2012, 19:48
Duygusala bağlamak kolay, Türk insanının en iyi yaptığı şey.
En azından duygusallık yaptık insanların tuttukları takımları ne kadar tutup tutmadığını sorgulamadık şenol güneşi eleştirenlerin TRABZONSPORLUGUNU kimse sorgulayamaz onu anlatmak istedik yazdıklarımızla

TekfurÇayır 61
20.11.2012, 20:00
En azından duygusallık yaptık insanların tuttukları takımları ne kadar tutup tutmadığını sorgulamadık şenol güneşi eleştirenlerin TRABZONSPORLUGUNU kimse sorgulayamaz onu anlatmak istedik yazdıklarımızla

Trabzonsporluluğunu nerede sorguladım, ne alakası var anlamayamadım ama Trabzonsporluluğunu vurgulama ihtiyacı duyduysan bir sebebi vardır herhalde.

Furkan Dündar
20.11.2012, 20:14
arkadaşlar burda Trabzonlu gençler fun club gibi gözükmeyelim yani tanıyan tanır beni de açmaya çalıştıkları ve polisin izin vermediği pankartı gördünüz mü ?? bence harika

https://twitter.com/i/#!/FurkanDundarFD/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2FIbYCWogn

Tahir61
20.11.2012, 20:53
arkadaşlar burda Trabzonlu gençler fun club gibi gözükmeyelim yani tanıyan tanır beni de açmaya çalıştıkları ve polisin izin vermediği pankartı gördünüz mü ?? bence harika

https://twitter.com/i/#!/FurkanDundarFD/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2FIbYCWogn

şu pankarta bile izin verilmiyor bu nasıl iş aynısından karşı tribünün çatısında vardı gözlerinin önünde

Zafer Fidan
20.11.2012, 21:12
Mactan sonra güzel görüntüler var. Bamba BAMBAska :)

http://www.ligtv.com.tr/haber/gunesle-dobra-dobra

Koray
20.11.2012, 21:36
şu pankarta bile izin verilmiyor bu nasıl iş aynısından karşı tribünün çatısında vardı gözlerinin önünde

Pankartı tribüne astık ama 10 dakika filan durdu.

kaptans
20.11.2012, 22:06
Şu takımın gol attıktan sonraki boşvermiş vurdunduymaz tavrının nedeni bi çözülse herşey yoluna girecek inşallah

Sefaenes
21.11.2012, 02:03
Allah bilir kendi takimin otobusunu tasliyanlar fb sempatisanidir gerci olmasa ne yazar aslinda bu yapanlari yakalayip 10 sene iceriye atacaksin ama Türk futbolunda ne yazik ki hersey serbest yeterki namuzlu olma

Ergin Varlibas
21.11.2012, 03:22
Şu takımın gol attıktan sonraki boşvermiş vurdunduymaz tavrının nedeni bi çözülse herşey yoluna girecek inşallah

Takimin ozguveni ile alakali birsey bu bence

onur_alabuga_61
21.11.2012, 04:28
------------------onur-----------------------
---serkan---giray------bamba-----emerson----
------------soner---colman-------------------
------------------adrian--------------olcan--
------------emre-----janko--------------------

Gurpas
21.11.2012, 08:58
Burak iti dün atmış yine gol

Burhan61
21.11.2012, 09:23
Twitter'da gördüğüm bir espriyi buraya taşımak istiyorum. Önde oynadığımız zamandı. Atılan twit şöyleydi "beyler, orduspor taraftarları arasında izliyorum maçı. adamlar sigarayı kıtlama içiyor"

Gurpas
21.11.2012, 11:53
Twitter'da gördüğüm bir espriyi buraya taşımak istiyorum. Önde oynadığımız zamandı. Atılan twit şöyleydi "beyler, orduspor taraftarları arasında izliyorum maçı. adamlar sigarayı kıtlama içiyor"

:D:D Allahta seni güldürsün :D:D

Mehmet Ç.
21.11.2012, 11:55
Burak iti dün atmış yine gol

Top kafasina carpti.. ne eden.. topun nereye gidecegini bilemezsin..

Burçak
21.11.2012, 13:03
https://pbs.twimg.com/media/A8J940wCIAA_n6M.jpg:large

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/198328_4859517816260_1493525655_n.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
21.11.2012, 13:11
Gerizekalılarr oleeeyy. :))

Güzel deplasmandı 61'de tam bize küfretmeye hazırlanırken Jankoydu. :)

Maçtan sonra hallerini görmeliydiniz.

61 de Janko-ydu,

bayıldım bu espriye

Emrah Akcagöz
21.11.2012, 13:13
Bamba'ya bak nasıl haykırıyor. :)

Tahir61
21.11.2012, 14:31
https://pbs.twimg.com/media/A8J940wCIAA_n6M.jpg:large

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/198328_4859517816260_1493525655_n.jpg

şu ortadaki küçük olan şey soner mi?:D:D:D

kudu_61
21.11.2012, 16:45
yok ben de çıldırıyorum defansta son derece zayıf bazen etkili orta açabiliyor o konuda sıkıntı yok ama rakipler artıl sürekli solumuzdan geliyor ve sağ bek içinde tek ismim var ÇELU

Samet GÜVEN
21.11.2012, 17:27
şu ortadaki küçük olan şey soner mi?:D:D:D

Oha yaa. Soner bildiğin ' yok ' :D

atigol
21.11.2012, 18:00
Oha yaa. Soner bildiğin ' yok ' :D

Diğer hepsi havada, soner ise tam eğildiğinde yakalnmış, birde arkasına Janko gelince komik olmuş :)

ahmed1967
21.11.2012, 23:01
Bir Giresunlu olarak bu Karadeniz sendromunu çok iyi anlayabiliyorum.

Ordu'da Trabzon maçına fenerli Ordulular koşarak giderler, oysa fener maçına sarı laci çubuklularıyla koşmuştu aynı kişiler.

Yani küfür eden adam fenerli, Ordusporlu değil.

Ordu-fener maçına giden Ordusporlular da trabzon-gs-bjkyi tutanlar.

Karadenizde dostluk bekliyoruz ama her taşın altından gene fener çıkıyor. O sebeple olayı iyi irdelemek lazım, camialara değil, arayı bozan fesatlara dikkatli bakmak lazım.

kardeşimin yorumuna katılıyorum.ancak tek sebep fener değil diğer iki kız kardeş de var işin içinde..tabilki febe ilk sırada

M.S.SOFU
22.11.2012, 14:10
61 de Janko-ydu,

bayıldım bu espriye

koray tribün çocuğu belli

bi arada zokoram böyle işe diyordu :D