PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12.Hafta | Orduspor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Paksoy
15.11.2012, 21:29
1461 ile oynanan maçın gollerini izleyebilir miyiz ?

TSemih61
15.11.2012, 21:32
Şöyle bir kadroyu iyi olmaz mıydı?

Onur
Serkan Giray Bamba Celustka
Volkan Soner Colman Olcan
Adrian
Emre

Olcan'ın kötü formunu ve Volkan'ın durumunu biliyorum ama takımın ideal kadrosu böyle olmalı bence. Volkan veya Olcan yerine Emre oynatılıp forvette Janko'da olabilir.

cihatöztürk
15.11.2012, 21:39
ordu ve eskişehir maçlarından 6 puanla çıkmamız lazım.

cakalkerem
15.11.2012, 21:59
yener geliriz

Cafer Bulur
15.11.2012, 22:30
Bu macta halil yerine emre güral i izlemek isteyen ve bu ugurda puan kaybetmeyi göze alacak kac kisiyiz?:)

Hatice Aslan
15.11.2012, 22:37
Bu macta halil yerine emre güral i izlemek isteyen ve bu ugurda puan kaybetmeyi göze alacak kac kisiyiz?:)

Puan kaybına artık tahammülümüz olmamalı. Ligin ilk maçı değil bu..

Cafer Bulur
15.11.2012, 22:48
Puan kaybına artık tahammülümüz olmamalı. Ligin ilk maçı değil bu..

Dogru ama puan kaybimizi emre nin oynayip oynamamasi belirlemez herhalde.;)

Yaşar
15.11.2012, 23:12
Colmanin mutlu olmadigida nerden cikti ki ?
Colman cok cok önemli Onu hicbir Paraya satmam.Zaten 4 Senedir bizde 2016ya kadarda Sözlesmesi var.Henrique,cech,vittek,alan gibi verimsiz veya faydalanmadigimiz Yabancilar gitmeli.Bu Maci Pazartesiye koyana yaziklar olsun izleyemeyecegim.Izleyememek kötü oluyor gercekten Insan cok merak ediyor.

Adamın çocuğunun okul sorunu var, sene başında o olayı sorun edip sıkıntı çıkarmıştı.
Okul sorunu halledildi mi?
Hayır.

Hatice Aslan
15.11.2012, 23:41
Adamın çocuğunun okul sorunu var, sene başında o olayı sorun edip sıkıntı çıkarmıştı.
Okul sorunu halledildi mi?
Hayır.

Okul sorunu olduğuna emin misini? Olayın arka yüzü başka..

Dogru ama puan kaybimizi emre nin oynayip oynamamasi belirlemez herhalde.;)

Bu uğurda puan kaybetmeyi göze alacak kaç kişi var diye soran sizsiniz :)

Yaşar
15.11.2012, 23:45
Bence Colman'a güvenip de yola çıkılmaz.
Adam devre arası olmasa bile sene sonu büyük ihtimalle gider.
Çocuğunun bu sene okul sorunu yoksa bile seneye olacak.
Eskişehirsporlu Alper alınıp, geleceğin en iyi ortahası olma potansiyeli yüksek SOner-Alper ortasahasını kurmak gerekiyor.

Samet Yildirim
15.11.2012, 23:49
------------------Onur----------------
Serkan------Giray-------Bamba---Emerson
-----------------Zokora----------------
-------Colman------------Soner---------
-----------------Adrian-----------------
----------Emre---------Janko----------

Olabilir...Veya Eskiye dönüp 4-2-3-1 yapip yasini sag da kullanabiliirz...Ama ozaman Soner olmaz gibi duruyor...

Ben olsam yinede bu baklavali orta sahayi oturtmaya calisirim.

Hatice Aslan
15.11.2012, 23:59
------------------Onur----------------
Serkan------Giray-------Bamba---Emerson
-----------------Zokora----------------
-------Colman------------Soner---------
-----------------Adrian-----------------
----------Emre---------Janko----------

Ben olsam yinede bu baklavali orta sahayi oturtmaya calisirim.

Aynen :alkış: Ama şurada bir değişiklik yapalım. Serkan'ın yerine Zeki olsun :)

Samet Yildirim
16.11.2012, 00:03
Aynen :alkış: Ama şurada bir değişiklik yapalım. Serkan'ın yerine Zeki olsun :)

Bende zeki diyomda Hoca serkani kullanir diye onu yazdim :)

DeAgLeMaNyAq
16.11.2012, 03:40
Serkan ne yaptı da kesik yedi ya da ne yaptıda tekrar formayı kaptı anlaşılır gibi değil. Hoca haftalardır o bölgeyle çok fazla oynuyor...

cakalkerem
16.11.2012, 08:49
Sağ kanatta adam gibi adam bulamadık ama zaten nereye bulduk ki...Nereden adam çıksa orası sallanıyor bu nasıl kadro derinliği anlamış değilim....
Tek diyeceğim

Janko yanına mutlaka ve mutlaka Halil olmamalı....Emre olabilir daha kıvrak Henrique olabilir ama Halil olmaz diyeceğim...ama Hoca sırf taraftara inat Halil ile başlar yine malesef

grigandalf1967
16.11.2012, 09:15
Yüzyılın derbisi....

İlker Yazıcıoğlu
16.11.2012, 09:39
Yüzyılın derbisi....

Ne demek bu şimdi?

Ertuğrul ATALAY
16.11.2012, 09:43
Halil olmazsa rakip sahaya çökebiliriz...
Sonrası kolay

alper*
16.11.2012, 09:47
Ben :)

ANIL
16.11.2012, 10:46
......................onur
zeki.......giray...........bamba......emers
....................zokora
yasin.......colman......adrian.........olcan
.....................janko

İlker Yazıcıoğlu
16.11.2012, 10:55
Okul sorunu olan adam 5 yıllık sözleşmeye imza atar mı?
Bilmiyor mu bu zaman zarfı içinde çocuğunun büyüyüp okula ihtiyaç duyacağını?

Colman konusunda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bir sıkıntı varsa da okul değil başka bir şeydir kanımca.....

Mert M.
16.11.2012, 11:07
Paranın olup da imkanların bu denli arttığı günlerde okul sorunu diye birşeyin artık mazeret olarak kabul edilmesini anlayamıyorum. Nedir efendim yani, getir eşini çocuğunu İstanbul'a okut büyüt işte. Diğer her futbolcunun yaptığı gibi, sanki zor bir şey imkan(!) olduktan sonra.

İlker Yazıcıoğlu
16.11.2012, 11:10
Song'un çocuğunun da Fransız bir okula ihtiyacı vardı.Özel hoca tutulmuştu.Çocuk ona gidip ders alıp günübirlik geliyordu uçakla İstanbul'a.

artvints
16.11.2012, 11:11
......................onur
zeki.......giray...........bamba......emers
....................zokora
yasin.......colman......adrian.........olcan
.....................janko

giderek iyileşiyo kadroların, yazmaya devam :)

figirm
16.11.2012, 11:16
Çok önemli bir maç.Herkesin dipdibe olduğu bir ligde bu maçı kaybeden hava,prestij ve umudunu kaybeder.Kaybeden ciddi ciddi sallanır.Kazanan umut tazeler.Ne olura gelince,gol atmamız geçen haftaki görüntüye rağmen Orduda zor. Ordunun da bize gol atması zor.Tesadüfen erken bir gol atmazsa atan kazanıra döner,ya golsüz biter,ya 1-0 ya da 0-1.Ordu 60a kadar gol bulamazsa mecburen açılır ve şansımız artar,tam Şenol Hocalık bir maç.İşte şimdi defansı sağlam tutup sabırlı olmamız gereken bir maç oynayacağız.

samway
16.11.2012, 11:43
emre artık takıma yavas yavas katılmalı alışmalı o cocuk buyuk golcu olacak

unaLhso
16.11.2012, 16:07
http://www.footballuser.com/formations/2012/11/576473_Trabzonspor.jpg

Doğukan Uçan
16.11.2012, 16:10
maça giden var mı forumdan

Erbay
16.11.2012, 18:15
12. hafta olmuş deplasmanda galibiyetimiz yok.

Cafer Bulur
16.11.2012, 18:40
Okul sorunu olduğuna emin misini? Olayın arka yüzü başka..

Bu uğurda puan kaybetmeyi göze alacak kaç kişi var diye soran sizsiniz :)
Amacim emre güral in artik ilk 11 de bir sans bulmasinin önemine deginmekti.

Trabzonspor hem mac hem de yerli oyuncular kazanmali,bunu basaracak güce ve kaliteye sahibiz.

Mehmet Cihan Kocaman
16.11.2012, 18:51
Yeri değil ama meydands pankart yaptırabileceğim bir yer var mı?
3*1 pankart ne kadar tutar..

Tuncer Özdemir
16.11.2012, 20:00
çift forvet oluruz inş.

DeAgLeMaNyAq
16.11.2012, 20:27
Paranın olup da imkanların bu denli arttığı günlerde okul sorunu diye birşeyin artık mazeret olarak kabul edilmesini anlayamıyorum. Nedir efendim yani, getir eşini çocuğunu İstanbul'a okut büyüt işte. Diğer her futbolcunun yaptığı gibi, sanki zor bir şey imkan(!) olduktan sonra.

Başkan bu sorunlar için özel hocalar tutalım diyoruz ama onlar da haklı olarak kabul etmiyor diyor. Makakula sırf bu yüzden bize gelmek istememişti. Song'un da çocukları okuyordu fakat İstanbul'da o yüzden sık sık İstanbul'a geliyordu. Yattara İstanbul'da okutmak yerine eşini ve çocuğunu Belçika'ya yerleştirmişti bu da ister istemez formuna yansıdı. Nobre de şu an aynı şekilde bu yüzden ailesinden ayrı yaşıyor. Colman'ı ailesine çok bağlı olarak bildiğimiz için bu yöntemi benimseyeceğini pek zannetmiyorum ama takımda kalacaksa mecburen o da bu yola başvuracak. Yoksa kimse 3-5 oyuncunun çocukları için Trabzon'da okul açmaz...

SAFA
16.11.2012, 20:38
Çok kötü futbol oynuyoruz . İnşallah bireysel yeteneklerimiz gününde olur .

Armağan Dere
16.11.2012, 20:57
çift forvet oluruz inş.

Hocada o cesaret yok.

Tuncer Özdemir
16.11.2012, 21:02
http://www.footballuser.com/formations/2012/11/576744_Trabzonspor.jpg

Doğukan Uçan
16.11.2012, 21:21
puahahah engin baytar oyuna girdi gs-karabük maçında adam polat alemdar beyler

Meydan 08
16.11.2012, 21:28
yukarıyla bağlantıyı koparmamak adına hatta bağları sıkı tutmak adına önemli maç adrian janko colman 11de başlasın gerisi allah kerim alırık allahın izniyle :)

Oğuzhan
16.11.2012, 21:59
Bu maçı aldığımız gibi, o kadar büyük hatalara rağmen potaya giriyoruz. Bu sene şampiyon olunabilecek en rahat seneydi ama maalesef biz eksiklerimizi tamamlayamadık bir türlü. Galatasaray ve Fenerbahçe Avrupa'da oynuyorlar ve yoğun tempo içinde ligi götürmeleri pek kolay değil. Beşiktaş'ın durumu da ortada. Bunu iyi değerlendirmemiz lazımdı biraz fırsat teptik ama hala şansımız var. İnşallah bu çıkış maçımız olur.

Yaşar
16.11.2012, 22:01
Karabük bile 3 forvetle oynuyor Gs deplasmanında.
Biz hala 2. forveti koymaya korkuyoruz.

yorumsuz6117
16.11.2012, 22:06
Adrian salonda çalışmış. Oynar inş.

Emirhan Makul
16.11.2012, 22:08
Hoca maça çift forvet başlarsa o forvetlerden biri halil diğeri barış özbek olur, janko 90. emre 90+3. dakkada oyuna girer. Bence tek forvet başlasın orada bir sorun yaşamıyor hoca o olayda sıkıntı yok.

DeAgLeMaNyAq
16.11.2012, 22:50
Barış Özbek'i unutun artık bizle bir işi kalmadı. Zokora, Colman ve Soner varken ona sıra gelmez. Emre'nin 11'de başlama ihtimali bana göre yok. Eğer bu ilk gerçekleşirse Şenol Hoca da büyük değişim var demektir. Geçen maça göre değişebilecek 3 isim var. Savunmaya Bamba dönecektir. Sapara'nın yabancı kontenjanından dolayı kesik yemesi muhtemel. Hücumda da Halil'in formasına Olcan ve Yasin aday. Tabii Sapara'nın yerine Soner oynamazsa hem Yasin hem Olcan birden şans bulabilir. Bir kere de olsa Zokora, Colman ve Soner üçlüsününü görmek istiyorum ama hoca hazırlık maçlarında bile bu üçlüyü bir arada kullanmadı...

serdaracıl
16.11.2012, 22:56
Serkanlı, zokorali kadrolar yazılmış. Hoca korkak evet.

farozlufatih61
16.11.2012, 23:00
Bugün iyi başladı cincon'un yenilmesi yarında şikeçilerin maçında istediğimiz sonuç çıkacak gibi görünüyor şikeçi eses yener bjk'da antalyada kaybetmez ama biz ne yaparız işte orası muamma bu kadar korkak futbol oynadığımız sürece bizden hiç bi nane olmaz takımın düzelmesi için şenol güneşin gitmesi HAMİ MANDIRALININ takımın başına geçmesi gerekiyor

Veysel
16.11.2012, 23:06
Ordu kimdir ya yeneriz ne kadar kötü oynasakda

Ogün'
16.11.2012, 23:07
Ordu kimdir ya yeneriz ne kadar kötü oynasakda

Şu an itibariyle içeride mağlubiyeti olmayan tek takım

Şentürk
16.11.2012, 23:11
Şu an itibariyle içeride mağlubiyeti olmayan tek takım

Bizimde dışarıda galibiyetimiz yok her şeyin ilki vardır.Yener geçeriz.

Bordo_MaviM_61
16.11.2012, 23:14
Bugün iyi başladı cincon'un yenilmesi yarında şikeçilerin maçında istediğimiz sonuç çıkacak gibi görünüyor şikeçi eses yener bjk'da antalyada kaybetmez ama biz ne yaparız işte orası muamma bu kadar korkak futbol oynadığımız sürece bizden hiç bi nane olmaz takımın düzelmesi için şenol güneşin gitmesi HAMİ MANDIRALININ takımın başına geçmesi gerekiyor

Hami Farozlu muydu abi ?

farozlufatih61
16.11.2012, 23:20
Evet ama ben Farozlu olduğu için gelmesinden ziyade bu takıma onun bişeyler vereceğine inandığım için istiyorum ayrıyetten haminin futbolculuğu zamanında ona en çok kızanlardanım

Cafer Bulur
16.11.2012, 23:21
Gs yenildi,fb de muhtemelen puan kaybedecek bjk de antalya ile oynayacak puan kayiplari olacak umarim bu firsati iyi degerlendiririz.

Genelde bu tip haftalarda puanlar kaybettik,umarim buna ilk deplasman galibiyetimizle bir son veririz.

farozlufatih61
16.11.2012, 23:23
Farozdan kimler yokki listede Şenol Turgay Necati Ali Kemal Serdar

yigits
16.11.2012, 23:27

Hami'nin gelmesini neye dayanarak istiyorsunuz ki? Ne gibi bi antrenörlük tecrübesi var? Hem nerden belli Hami'nin korkak futbol oynatmayacağı?

farozlufatih61
16.11.2012, 23:33
İyiyi kötüyü ayırt etmek için denemek lazım bugüne kadar çok boş t.direktörler getirdik isimleri hafızamızda saklı yazmaya değer bulmuyorum birde hamiyi denesek çok şeymi kaybederiz

yigits
16.11.2012, 23:39
Elbette kaybetmeyiz zaten takımın formasını koysak ligi en kötü 4. bitirir.Ama Hami gibi taraftar tarafından sevilen birisini deneme tahtası olarak kullanmak ne kadar doğru onu tartışmak gerek.Zira Aykut Kocaman örneği gözümüzün önündeyken.

Bud Spencer
17.11.2012, 00:20
adrian oynarsa kesinlikle sol acikta oynamali, forvet arkasi degil

Armağan Dere
17.11.2012, 00:35
Lig iyice karıştı.
Fener de puan kaybedebilir.
Yenersek iddialı konuma geçebiliriz.

Soner Albayrak
17.11.2012, 00:44
6 puanlık maç.

Yaşar
17.11.2012, 00:47
Seezonun 2. Yarısını sabırsızlıkla bekliyorum.
Bu kadar kötü olmamıza rağmen hala iddiamızın bulunduğu bir sezonda eksikleri görüp toparlanma adına neler yapacağımızı merakla bekliyorum.
Şikeciler gruptan çıktılar, Cincon da en kötü Uefa'dan devam edecek.
Bu takımların 2. Yarı performansları herhangi bir olağandışı olaylar olmazsa(takibin futbolcularını maçtan önce ayartma veya şike ve teşvik gibi) aynı şekilde devam edecek.
Bu fırsatı değerlendirebilecek tek takım konumundayız.
İyi kötü kalan maçlarda asgari puan kaybı ve iyi bir devre arası hazırlığı ile 2. Yarıda inşallah toparlanırız.

FC-ST-PAULI-61
17.11.2012, 01:00
adrian oynarsa kesinlikle sol acikta oynamali, forvet arkasi degil
Bencede daha iyi olur.Bu Benim Kadrom olurdu

--------------------Onur---------------
zeki-----giray------------bamba--emerson-
-------------colman---zokora-------------
volkan-----------soner-------adrian--------
------------------Janko----------------

Kadir Aydın
17.11.2012, 01:05
Zor oğlu zor.

Böyle bir haftada bu kadroyla Ordu gibi bir takıma karşı çok zor.

oflukaan
17.11.2012, 01:17
Bencede daha iyi olur.Bu Benim Kadrom olurdu

--------------------Onur---------------
zeki-----giray------------bamba--emerson-
-------------colman---zokora-------------
volkan-----------soner-------adrian--------
------------------Janko----------------

volkan şen ne zaman top oyniycak çok merak ediyorum elin polonyalısı bile bi sene sonra top oynadı bursalı volkanda hala tık yok ?

oflukaan
17.11.2012, 01:21
----------onur--------------
zek--giray---bamba--emerson
---colman-----sapara--------
yasin-------------------adrain
----------------emre---------
---------janko---------------

Armağan Dere
17.11.2012, 01:21
volkan şen ne zaman top oyniycak çok merak ediyorum elin polonyalısı bile bi sene sonra top oynadı bursalı volkanda hala tık yok ?

volkan bjk'a gidecek.

oflukaan
17.11.2012, 01:22
volkan bjk'a gidecek.

samet hoca alır eski öğrencisini bakarsın sercanla ozan ipek i bile alabilir. bu sene bjk şampiyon olursa şaşırmam.

FC-ST-PAULI-61
17.11.2012, 01:22
Elin Polonyalisi 3 Gol atti son 2 Haftada iyidi,genen Sene sifir.Volkaninda Gol attigi Assist yaptigi , iyi oynadigi Maclar vardi.Ama Hoca hala her Hafta farkli Kadrolarla oynarsa kimse
formunu yakalayamaz.

oflukaan
17.11.2012, 01:34
Elin Polonyalisi 3 Gol atti son 2 Haftada iyidi,genen Sene sifir.Volkaninda Gol attigi Assist yaptigi , iyi oynadigi Maclar vardi.Ama Hoca hala her Hafta farkli Kadrolarla oynarsa kimse
formunu yakalayamaz.
volkanın bir tane maçını hatırlıyorum oda güzel bi şut çekti ceza yayının ordan gol oldu başka yok. diğer maçlar birbirinin kopyası ayağına top gelir önce çalım dener çoğu zaman geçemez hadi çalımı attı cizgiye indi diyelim cılız yada kalecinin kucağına dandik bir orta başka birşey hatırlamıyorum bir çok top kaybı. tabi serkanda ona katkı sağlıyordu o ayrı.
adrianında var geçen sene asist yaptığı maçlar.

Gundo
17.11.2012, 01:45
Volkan icin kampta cok iyi diyordu gazeteler. Daha olgunlasti ve takim oyunu oynuyor diyorlardi. Ilk macta her dedikleri cikti. Ama ne olduysa su sakatliktan sonra oldu.

Zokora Colman Soner Adrian dortlusu ile cikarsak maca bence dogru secim olur. Ordu deplasmani zor ve mucadele gucumuz yuksek olmasi gerek. Bu adamlarin mucadelesi kadar top teknigi ve taktigide guclu.
Bu macta sabirli olmamiz gerek. Mucadele ve kondisyon olarak iyi olmamiz gerek. Az pozisyon bulacagiz. Ondan karambol yaratmak icin Jankoya sisirip takimi one yigmamiz lazim. Orada ne olur bilemem ama isler yurumedimi uzun top oynamak bence iyi secim olur.

Fatih Öztürk
17.11.2012, 01:51
Onur,Serkan,Bamba,Giray,Emerson,Soner,Colman,Adria n,Sapara,Emre,Janko

Alper Beyazay
17.11.2012, 02:44
----------Onur----------
Zeki--Giray---Bamba--Emerson
-------Colman-Soner--------
----Yasin---------Adrian-----
-------Janko---Emre---------

Bence bu olabilir. :D

artvints
17.11.2012, 02:47
----------Onur----------
Zeki--Giray---Bamba--Emerson
-------Colman-Soner--------
----Yasin---------Adrian-----
----------Janko-------------

Bence bu olabilir. :D

10 kişiyle daha iyi oynarız mı diyosun :)

DeAgLeMaNyAq
17.11.2012, 03:13
volkan bjk'a gidecek.

BJK bu seneki transferlerinde bonservisli kimseyi almadı gibi bir şey. Olcay ve Oğuzhan var ama onlarda 1 milyon euronun altında. Biz bu adama 3.6 milyon euro bonservis verdik hiç de öyle para vereceklerini zannetmiyorum. Sağda solda Olcay, Oğuzhan veya Mustafa'dan birini versinler diyenler var ama bence hiçbirini vermezler...

Fatih Öztürk
17.11.2012, 03:19
BJK bu seneki transferlerinde bonservisli kimseyi almadı gibi bir şey. Olcay ve Oğuzhan var ama onlarda 1 milyon euronun altında. Biz bu adama 3.6 milyon euro bonservis verdik hiç de öyle para vereceklerini zannetmiyorum. Sağda solda Olcay, Oğuzhan veya Mustafa'dan birini versinler diyenler var ama bence hiçbirini vermezler...

3.6 milyon € verdik iyi tamamda, satmaya niyetlendiğimizde bu kadar isteyebilirmiyiz?

Alper Beyazay
17.11.2012, 03:21
10 kişiyle daha iyi oynarız mı diyosun :)

Bende bu kadroda bir şeyler eksik diyordum. :D

kalavara
17.11.2012, 03:26
---------------onur------------

zeki-------giray----bamba--emerson

----------colman---soner----------

---yasin-------sapara------adrian--

---------------janko-------------- gibi bir dizilişle çıkardım ben olsaydım ama adrian'ın defansif eksikliği nedeniyle zokora ile başlamak isterse de bu sefer 6 yabancıdan sapara kenarda kalabilir. bence artık emre güral tercihi üzerinde durma zamanı geldi. şenol hoca yeter ki sadece işine odaklansın, türkiye de ondan daha iyisi yok!!!

Emirhan Çorumlu
17.11.2012, 03:31
4-3-1-2

--------.Onur---------
Zeki-Giray-Bamba-Emer
-------..Zoko---------
--Colman----Soner---
-------.Adrian--------
Emre Güral-Marc Janko

Keske böyle oynasak... 2. Yari Yasin, Alan, Sapara veya Olcan gibi Oyuncular Oyuna dahil olabilir duruma göre...

Dip.Ing.Mag.
17.11.2012, 07:47
6 puanlık maç.

İste bu yuZden biz bu macı alamayiz

nakzo
17.11.2012, 08:10
İste bu yuZden biz bu macı alamayiz

Şenol Hocanın tarihinde böyle maçları aldığı bır elin parmaklarını geçmez. Al şu maçı , kötü tabloya rağmen ortak ol yarışa ;ama alamazzzzzzzz onun için beraberlik iyi sonuç inşallah yenilmeyiz......

oguzkoc
17.11.2012, 09:28
olcan-volkan-yasin üçlüsünden biri mutlaka olmalı. hangisi formda ise o oynamalı. Yasin bu üç isimden daha çok ön plana çıkar gibi.

onur
zeki-giray-bamba-emerson
colman-soner
yasin-adrian
emre-janko

Courage
17.11.2012, 10:32
4-3-1-2

--------.Onur---------
Zeki-Giray-Bamba-Emer
-------..Zoko---------
--Colman----Soner---
-------.Adrian--------
Emre Güral-Marc Janko

Keske böyle oynasak... 2. Yari Yasin, Alan, Sapara veya Olcan gibi Oyuncular Oyuna dahil olabilir duruma göre...

Güzel kadro.yalnız kanatsız oynamak ve bundan doğan açıkları kapatmak mevcut düzenle biraz zor gibi.Bu kadro çok iyi hücum eder,iyi gol atar ama biraz zor savunur,çok pozisyon verir ve onur'un performansına göre gol(ler) yer.

mertacar
17.11.2012, 10:48
kafamdaki kadro her an değişiyor o kadar fazla alternatif var ki ama gel gör ki hepsi formsuz,hepsinin yetenekleri aynı düzeyde.
------------------onur--------------
zeki----giray----bamba--emerson----
-----------colman----soner---------
yasin--------adrian---------emre----
--------------janko-----------------

yedekte;tolga,yumlu,zoko,sapara,volkan,olcan,serka n

ANIL
17.11.2012, 10:49
ordu ve eskişehirden 6 puan çıkarırsak ilk yarıyı lider kapatabilirz.

ANIL
17.11.2012, 10:52
kafamdaki kadro her an değişiyor o kadar fazla alternatif var ki ama gel gör ki hepsi formsuz,hepsinin yetenekleri aynı düzeyde.
------------------onur--------------
zeki----giray----bamba--emerson----
-----------colman----soner---------
yasin--------adrian---------emre----
--------------janko-----------------

yedekte;tolga,yumlu,zoko,sapara,volkan,olcan,serka n

olması gereken kadro. eğer büyük takım gibi oynamak istiyorsak.

kaan61
17.11.2012, 10:53
............................ Onur ............................

Serkan ......... Giray ........ Bamba ...... Emerson

Yasin....... Zokora ........ Colman .......... Adrian

................. Janko ...........Halil .................. ( Şenol Hocanın 11 ' i )

Turan Bebek
17.11.2012, 11:08
onur-serkan-giray-bamba-emerson-zokora-colman-adrian-yasin-olcan (emre)-janko
6 puanlık maç bu maç kafaya oynayıp oynamayacağımıza karar vereceğimiz maç...ya yukarıya tırmanıcaz yada yerimizde sayıcaz ben bu maçı alıcamızı düşünüyorum...içimden geçen skor...2-0

Doğukan Uçan
17.11.2012, 11:14
karabük gsyi dağıttı biz niye orduyu yenemiyelim

Mert M.
17.11.2012, 11:18
............................ Onur ............................

Serkan ......... Giray ........ Bamba ...... Emerson

Yasin....... Zokora ........ Colman .......... Adrian

................. Janko ...........Halil .................. ( Şenol Hocanın 11 ' i )

İşte budur abim ya! Olması gereken kadroyu yazıp duran arkadaşlar, siz Şenol Hoca'yı tanımıyor musunuz?

serdaracıl
17.11.2012, 11:19
Zokora'yi 11'e koyan arkadaşlara beraberlik yetiyor sanırım :)

61_Hasan_69
17.11.2012, 11:26
artık Emre Güral oynasın.

Necmettin ALTUNTAŞ
17.11.2012, 11:28
GS yenildikten sonra bu maç çok önemli bir hale geldi.Muhakkak kazanmamız gerekiyor.İnşallah yeneriz.

must61
17.11.2012, 11:32

işte bu çok ağır olmuş . .

dragon61
17.11.2012, 11:41
Zokora'yı oyundan kesip yerine hem yerli hemde daha ofansif futbolcu alınsa hucüm yollarında daha etkili olmaz mıyız?

Böylelikle 1 tane ön libero oynatacağımıza ya Adrian'ı forvet arkası oynatırız ya da ikili forvet oynatarak daha çok gol pozisyonu üretebiliriz.Böylelikle 1-0 öne geçip takımın gol dakikasından sonra geriye yaslanmasını önlemiş oluruz.

serdaracıl
17.11.2012, 11:46

Yapma bunu yapma:)

Mustafa Hazıroğlu
17.11.2012, 12:10
4-3-1-2

--------.Onur---------
Zeki-Giray-Bamba-Emer
-------..Zoko---------
--Colman----Soner---
-------.Adrian--------
Emre Güral-Marc Janko

Zoko yerine Yasin oynasın..

Soner ile Colman ikilisinin önünde Adrian oynasın..

Yasin,Janko ve Emre hücum hattında oynasın..

Janko çakılı, Yasin, Emre ve Adrian biraz daha gezgin ve değişken oynasın..

Soner ile Colman hücuma katkı versin ama dengeli oynasın..

Defans hattına hiçbir şey söylemiyorum gayet iyiler.. Ama beklerimizi daha iyi kullanabiliriz.

Zeki'nin ve Emerson'un ayakları gayet iyi. Kanat organizasyonlarında bu oyuncuları daha çok kullanabiliriz..

Rama61
17.11.2012, 12:21
mac berabere biter

Emrah Akcagöz
17.11.2012, 12:26
Önümüzdeki fikstür zorlu. Bundan sonra Eskişehir ve G.Birliği maçları var bakalım ne gibi sonuçlar çıkaracağız bu maçlardan.

hodlu
17.11.2012, 12:33
Emre Güral'ın ilk 11'de oynamasından başka beklentim yok Ordu maçından. Maçın sonucu geçer gider ama Emre-Zeki 10 yıla damgasını vurur....

ahmed1967
17.11.2012, 12:57
oynanan futbol pek değil hiç ümit vermiyor ama bu zorlu 3-4 haftadan bir seri yakalansa...inanılmaz olurdu.

farozlufatih61
17.11.2012, 12:57
İstatistikler yalan söylemez 1 olur şans dersin 2 olur tesadüf dersin 3 olur buda gelir geçer dersin.
Ama gerçekler farklıdır Şenol güneş yönetimindeki takımımız hiçbir zaman evimizde üst üste oynadığımız 2 maçı kazanamadığımızı 6 puanlık maçları elimizin tersiyle ittiğimizi gösterir açıkçası Şenol güneş bu takımın prangasıdır.
Şenol güneş için isimlerin hiç mi hiç önemi yoktur. Jaja Engin Gökhan ünal Volkan Olcan Emre Yattara gibi sayamadığımız daha bir sürü oyuncu hatta bunların içine ONUR'uda katabiliriz Şenol için maçlık performans ve TV'deki yorumcuların , ulusal ve yerel medyadaki yazarların ne dedikleri çok önemlidir. Herhafta ulusal basına serzenişte bulunuyoruz ama t.direktörümüzün o basının elinde oyuncak olmasına seyirci kalıyoruz sizce bu bir tezatlık değilmidir?
Geçen sezonki cincon maçını izliyorum kalede tolga oynuyor onur sakatlıktan kurtulmuş formda tutmuş ama yedekte bekliyor ne var bunda diyebilirsiniz bencede birşey yok ama tolganın yediği golleri gördükçe maçı anlatanların tolgayı ballandırmalarını dinledikçe insan ister istemez üzülüyor sadece cincon maçı olsa antalyadan yediği 2 gol evlere şenlik ankaragücünden yediği 2 gol keza mersinden yediği 3 gol Şenol güneşe göre futbolcu itaatkar olmalı ben emrettimi onu yapmalı artık şu safsatadanda kurtulmalıyız Şenol güneşten başka t.direktör bulamayız safsatası böyle cümleleri korkaklar kurar hedefi olanlar değil daha yazacak çok şey varda yaramı deşmek istemiyorum ben inanıyorum eski şaaşalı günlerimize geri döneceğimizi ama uykudan uyanmak lazım bu kan emicilere bir dur dememiz lazım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALDENİRO
17.11.2012, 13:08
ordu ve eskişehirden 6 puan çıkarırsak ilk yarıyı lider kapatabilirz.

http://www.haber61.net/senol-gunes-temkinli-130503h.htm fazla ümitli olmayın. şenol güneşi destekleyenlere duyurulur...eğer bu maçı veririsek artık şenol hoca için ağır konuşucam...bu kadar körlük yeter.(emre güral)...

ALDENİRO
17.11.2012, 13:11
İstatistikler yalan söylemez 1 olur şans dersin 2 olur tesadüf dersin 3 olur buda gelir geçer dersin.
Ama gerçekler farklıdır Şenol güneş yönetimindeki takımımız hiçbir zaman evimizde üst üste oynadığımız 2 maçı kazanamadığımızı 6 puanlık maçları elimizin tersiyle ittiğimizi gösterir açıkçası Şenol güneş bu takımın prangasıdır.
Şenol güneş için isimlerin hiç mi hiç önemi yoktur. Jaja Engin Gökhan ünal Volkan Olcan Emre Yattara gibi sayamadığımız daha bir sürü oyuncu hatta bunların içine ONUR'uda katabiliriz Şenol için maçlık performans ve TV'deki yorumcuların , ulusal ve yerel medyadaki yazarların ne dedikleri çok önemlidir. Herhafta ulusal basına serzenişte bulunuyoruz ama t.direktörümüzün o basının elinde oyuncak olmasına seyirci kalıyoruz sizce bu bir tezatlık değilmidir?
Geçen sezonki cincon maçını izliyorum kalede tolga oynuyor onur sakatlıktan kurtulmuş formda tutmuş ama yedekte bekliyor ne var bunda diyebilirsiniz bencede birşey yok ama tolganın yediği golleri gördükçe maçı anlatanların tolgayı ballandırmalarını dinledikçe insan ister istemez üzülüyor sadece cincon maçı olsa antalyadan yediği 2 gol evlere şenlik ankaragücünden yediği 2 gol keza mersinden yediği 3 gol Şenola güneşe göre futbolcu itaatkar olmalı ben emrettimi onu yapmalı artık şu safsatadanda kurtulmalıyız Şenol güneşten başka t.direktör bulamayız safsatası böyle cümleleri korkaklar kurar hedefi olanlar değil daha yazacak çok şey varda yaramı deşmek istemiyorum ben inanıyorum eski şaaşalı günlerimize geri döneceğimizi ama uykudan uyanmak lazım bu kan emicilere bir dur dememiz lazım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eğer ordu maçını veririsek, altına imza atacam.

Rasim YILMAZ
17.11.2012, 13:15
-----------------------------ONUR-------------------------------
CELUTSKA--------GİRAY-------------BAMBA----------EMERSON
-----------------------ZOKORA-------------------------------
--------------COLMAN(ADRİAN)----------SONER-----------------------
-------YASİN---------------------------------------------------------
---------------------------------------------------EMRE
-----------------------------------JANKO-----------------------------

Janko'nun yanına, en uygun tamamlayıcı Henrique 'dir. Ne yapıp ne edip tekrardan futbola döndürmeli Şenol Hoca onu...

farozlufatih61
17.11.2012, 13:15
http://www.haber61.net/senol-gunes-temkinli-130503h.htm fazla ümitli olmayın. şenol güneşi destekleyenlere duyurulur...eğer bu maçı veririsek artık şenol hoca için ağır konuşucam...bu kadar körlük yeter.(emre güral)...
Aldeniro TRABZON'da öyle bir çevre varki sayısıda öyle küçümsenecek kadar değil ŞENOLSPOR'ludur onlar için TRABZONSPOR başarılı olmuş olmamış çokta önemli değildir sadece gemiyi yürütmek önemlidir sen sanıyormusun olası bir ordu maçından puan kaybıyla çıktığında istifa edeceğine ilk önce bu çevre bir kılıf uydurur puan kaybının üzerini örtmek için

lazibere
17.11.2012, 13:45
Hocamız, her maç sonrası yaptığı açıklamalarda ''Futbolcuların, değişken performanslarını '' gündeme getiriyor. Evet bu onemli lakın, Futbolcuların değişken performas göstermelerin çözecek olan kım ?? Sen

O halde Şikayet etmeyeceksın, Sezon başlarken, Göndermeyip kenarda tutayım sıkışrsam bir zaman kullanırım dediğin oyunculardan sebep takımda istikrar falan kalmadı. 30 taen futbolcu var ve bunların bir çoğu kadroya giremiyor, Bu oyuncular sizce kulis yapmıyor mu? Oynamak veya oynamayamanın sıkıntılarını yaşamıyorlar mı? Kesinlikle takımda bunlar problem, Kım ne derse desin, Takım içinde birliktelik adına bir hareket yok.

Bir aile olamamış bir takımız. O kadar kötü günler geçirmemize rağmen İyi günde Hocasına koşan bir tane oyuncu görmedim. Var birşeyler ama çıkacak kokusu ne zaman

serdaracıl
17.11.2012, 13:48
Aldeniro TRABZON'da öyle bir çevre varki sayısıda öyle küçümsenecek kadar değil ŞENOLSPOR'ludur onlar için TRABZONSPOR başarılı olmuş olmamış çokta önemli değildir sadece gemiyi yürütmek önemlidir sen sanıyormusun olası bir ordu maçından puan kaybıyla çıktığında istifa edeceğine ilk önce bu çevre bir kılıf uydurur puan kaybının üzerini örtmek için

Hocam bir de istifasporlular var. Belki de asıl kan emici onlar. İstikrarsızlıktan, karmaşadan nemalaniyorlar. Takım iyi giderken ölü taklidi yapıp kötü gitti mi ortaya çıkıyor bu güce tapıcılar. Onlar için takım iyi gitmiş köyü gitmiş önemli değil birilerinin boynuna atkı taksınlar yeter. şenolspor da ersunspor da üstesinden gelemedi bunların

lazibere
17.11.2012, 13:48
Ordu maçını kazanacağımızı sanmıyorum. Tarihimizde 3 defa yenebilmişiz zaten. Bu sezon da Hiç deplasman kazanmadığımızı düşünürsek, Ordu'nun da evinde hiç yenilmediğini düşünürsek kağıt üstünde beraberlik maçı.

Olağanüstü bir hareketle, Biresysel olarak ön plana çıkacak bir oyuncu çıkmadığı üzere zor. Adrian'ın geen hafta yaptığı gibi mesela

farozlufatih61
17.11.2012, 14:01
Hocam bir de istifasporlular var. Belki de asıl kan emici onlar. İstikrarsızlıktan, karmaşadan nemalaniyorlar. Takım iyi giderken ölü taklidi yapıp kötü gitti mi ortaya çıkıyor bu güce tapıcılar. şenolspor da ersunspor da üstesinden gelemedi bunların
Oda senin düşüncen ama düşünceni verilerle ortaya koyman lazım öyle değilmi? Ersun yanal konusunda haklısın çünkü adam sıfırdan bir kadro oluşturdu ve o dediğin çevreler hemen başarı bekledi.
Şenol güneş konusunda bence yazdıklarının hiç mi hiç tutarlılığı yok ona verilen zamanı oyuncu kadrosunu herhangi bir t.direktörede versen aynı başarıları kazandırırdı bak daha öncedende yazmıştım.
Binbir zorlukla kadro oluşturursun takım tam yoluna girmişken içimizdeki bask milliyetçileri çıkıp şenolu isterük diye ayaklanır bir çırpıda oldu bittiye getirip takımı bu beceriksiz t.direktöre teslim eder 1.5 senede teslim bayrağı çekeriz.
İşte benim dediğim bu makus talihimizi yendiğimizde biz eski şaaşalı günlerimize geri döneriz yoksa bu düzen devam ederse şenol istifa eder bi başkası gelir yeniden bi kadro kurar aynı çatlak seseler çıkıp isterükte isterük der yine aynı filmi izleriz

ALDENİRO
17.11.2012, 14:11
Hocam bir de istifasporlular var. Belki de asıl kan emici onlar. İstikrarsızlıktan, karmaşadan nemalaniyorlar. Takım iyi giderken ölü taklidi yapıp kötü gitti mi ortaya çıkıyor bu güce tapıcılar. Onlar için takım iyi gitmiş köyü gitmiş önemli değil birilerinin boynuna atkı taksınlar yeter. şenolspor da ersunspor da üstesinden gelemedi bunların

ortada bi istikarar varda biz mi göremiyoruz.!

serdaracıl
17.11.2012, 14:16
Oda senin düşüncen ama düşünceni verilerle ortaya koyman lazım öyle değilmi? Ersun yanal konusunda haklısın çünkü adam sıfırdan bir kadro oluşturdu ve o dediğin çevreler hemen başarı bekledi.
Şenol güneş konusunda bence yazdıklarının hiç mi hiç tutarlılığı yok ona verilen zamanı oyuncu kadrosunu herhangi bir t.direktörede versen aynı başarıları kazandırırdı bak daha öncedende yazmıştım.
Binbir zorlukla kadro oluşturursun takım tam yoluna girmişken içimizdeki bask milliyetçileri çıkıp şenolu isterük diye ayaklanır bir çırpıda oldu bittiye getirip takımı bu beceriksiz t.direktöre teslim eder 1.5 senede teslim bayrağı çekeriz.
İşte benim dediğim bu makus talihimizi yendiğimizde biz eski şaaşalı günlerimize geri döneriz yoksa bu düzen devam ederse şenol istifa eder bi başkası gelir yeniden bi kadro kurar aynı çatlak seseler çıkıp isterükte isterük der yine aynı filmi izleriz

Hocam ersun için de Samet için de aynı şeyler söylendi. Beceriksiz, niteliksiz daha neler. Her şeyi Dogru yapmışda sadece hoca konusunda hatalı davranmişiz gibi yapmayı bırakalım. Bir kez de eksiği başka yerde arayalım belki başarı gelir.

serdaracıl
17.11.2012, 14:17
ortada bi istikarar varda biz mi göremiyoruz.!

İstikrar Eskişehir ile bjk'da. Bizim niteliksiz hocalar neler yapıyor izle

farozlufatih61
17.11.2012, 14:25
Eğer bu takımın başında Ersun Yanal olsaydı şampiyon olurduk ve istlkrarda devam ederdi

Hürgün Aygün
17.11.2012, 14:29
Eğer bu takımın başında Ersun Yanal olsaydı şampiyon olurduk ve istlkrarda devam ederdi
Bu Ersun Yanal mı?

http://www.trabzonnethaber.net/Resim/Haber/201201241104_ptk7nay44h.jpg

Abi 27 yıldır bu takım şampiyon olamıyordu.Şenol Hoca geldiği yıl 2 kupa arkasına şampiyonluk üstüne de C.L'de iyi bir performans izletti bize.Adam tüm yıldızlarını kaybetti ama ayakta tutmaya çalışıyor bu takımı? İlk başarısızlıkta bize bu mutlulukları yaşatan adamı silecek miyiz? Sorun sadece teknik direktörde değil.

serdaracıl
17.11.2012, 14:30
Zokora'nin bu takıma vereceği birşey yok. Bari Soner'i kazanalım

serdaracıl
17.11.2012, 14:36
Şampiyonluğun önündeki tek engel hocaymiş gibi davranmayı bırakalım. Onlarca etkenden sadece biri. Ama biz hep aynı şeyi yapip farklı sonuçlar bekliyoruz.

unaLhso
17.11.2012, 14:51

Geçen sene şampiyon olmadık mı ?

Bordo_MaviM_61
17.11.2012, 15:06
Geçen sene şampiyon olmadık mı ?

O ondan önceki sene değil miydi?
Her sene mi gayrı resmi şampiyon oluyoruz da farkında değiliz..

unaLhso
17.11.2012, 15:08
O ondan önceki sene değil miydi?
Her sene mi gayrı resmi şampiyon oluyoruz da farkında değiliz..

Biraz daha geriye gidelim isterseniz.2005'ten bahsediyorum ben.Farkındaysanız geçen sene yazdım.Geçen sezon yazmadım.Geçen sezon ğs oldu.

Furkan S.
17.11.2012, 15:22
Bizim maçlar neden hep Pazartesi? Önümüzdeki 2 maç daha pazartesiye verildi.Eskişehir ve Gençlerbirliği maçları...

Hamza Milet
17.11.2012, 15:24
Bizim maçlar neden hep Pazartesi? Önümüzdeki 2 maç daha pazartesiye verildi.Eskişehir ve Gençlerbirliği maçları...

Aynen bende tam bunu yazacaktim, bu bir avantaj olabilirmi?

DeAgLeMaNyAq
17.11.2012, 15:28

Avrupa'da olmayınca Pazartesi maçları kaçınılmaz. Zaten yayıncı kuruluş reytinglerden dolayı derbi haricindeki maçlarımızın Cumartesi ve Pazar akşamları oynanmasını pek istemiyor. Hafta sonu 16'ya da verebilirler ama demek ki Cuma veya Pazartesi akşamları daha çok işlerine geliyor...

FC-ST-PAULI-61
17.11.2012, 15:30
Bunlar ne yapmaya calisiyor ne Pazartesi

Koray
17.11.2012, 15:31
Bu maç en iyi ihtimalle berabere biter malesef.

Hele rakiplerde bir bir puan kaybettiği hafta hiç ama hiç umudum kalmıyor.

Neyse, bekle Ordu geliyoruz.

Pazartesi Trabzon'dan Ordu'ya yarım günlük göç var.

HOPA'LI TS'Lİ
17.11.2012, 15:52
GS nin sahasında yenildiği haftayı 1 kere olsun değerlendir Trabzonum

artvints
17.11.2012, 15:55
janko nun arkasında yasin emre ve adrian oynamalı.hocanın oynattığı sistemde son 1 yıldır hücumda sürekli değişen oyuncular görüyoruz.buna en uygun oyuncular yasin adrian ve emre gibi gözüküyo.ayrıca 3 ünün de şut özelliği iyi, ayrıca 3üde formda.

------colman--soner----
yasin----adrian----emre
--------janko----------

benzer oyuncularla arsenal in oynadığı sistem

------arteta---wilshere----
walcott----cazorla----podolski
------------giroud------------

oyuncu tiplerine , hatta hangi ayaklı olduklarına bakılırsa büyük benzerlikler var.bizde kendi çapımızda bir arsenal olabiliriz.

Cafer Bulur
17.11.2012, 16:42
Önümüzdeki 3 macimizi pazartesi günü oynayacagiz,bunu avantaja cevirirsek sampiyonlukta potaya girebiliriz.

Ama sampiyonluk kelimesini kullanmak icin henüz erken,takimin ordu macindaki performansi herseyi ortaya koyacaktir.

11 hafta sonunda deplasmanda kazanamayan bir takim sampiyonluktan bahsedemez,umarim takim bunun bilincinde olur.

Fatih Öztürk
17.11.2012, 16:42
Eskişehirspor maçını bile pazartesi gününe almışlar.maça gitme planım suya düştü.bu ne be kardeşim 3 hafta üst üste pazartesi maçı olurmu.

Tuncer Özdemir
17.11.2012, 16:44
http://www.footballuser.com/formations/2012/11/577460_Trabzonspor.jpg

Taner Uykuçeken
17.11.2012, 16:49
13. hafta eskişehir ve 14. hafta gençlerbirliği maçlarıda pazartesi oynanacak

bu konuda iki kelam edecek bir yönetici aranıyor

Fatih Öztürk
17.11.2012, 16:53
Olduki Ordusporu yendik diyelim heven havaya girmeyelim.anlaşılan bu lig 70 puanın altında şampiyon takım çıkaracak bu sezon.bizim adımıza şampiyonluktan bahsetmek son derece güç.ligin üçte birinde liderin aldığı 22 puan bunu gösteriyor.maçı çevirecek oyuncu sayımız sınırlı.oyunu domine edemiyoruz.oynadığımız 11 maçın 1-2 tanesi dışında gerisi felaketti.bundan sonra ne olur kestirmek zor değil.istanbul itlerinin puan kayıplarından yararlanmamız gerekli.en azından takım yukarılarda olmalıki futbolcuların özgüvenleri yerine gelsin.

Ogün'
17.11.2012, 16:56
Gençler deplasmanına gidecektim ne güzel 3 hafta üst üste pazartesi maçı mı olur.

yorumsuz6117
17.11.2012, 17:50
Bunlar ne yapıyor ya. Bütün maçları Pazartesi'ye koyuyorlar.

Mustafa Hazıroğlu
17.11.2012, 18:17
http://www.footballuser.com/formations/2012/11/577460_Trabzonspor.jpg

Serkan out, Zeki in

Kereşenli
17.11.2012, 18:30
Maçın favorisi Orduspor. Oyunlarına ayak uydurabilirsek belki 1 puan alırız.

SeRHaD
17.11.2012, 18:33
Eğer yenersek lider ile 3 puan'a iniyoruz ve bazı kişiler hala yensek ne olacak diyor,ahhh ahhhh biz trabzonlular..

Oğuzhan
17.11.2012, 19:01
Eğer yenersek lider ile 3 puan'a iniyoruz ve bazı kişiler hala yensek ne olacak diyor,ahhh ahhhh biz trabzonlular..

Her maç aynı istikrarda futbol istiyorlar ama maalesef öyle bir şey mümkün değil. Ligde hiçbir takım yapamıyor ki biz yapalım. Galatasaray kadrosu bizimkinden çok daha kaliteli ama gördük adamların dün oynadığı futbolu Karabük'ün 9 tane net pozisyonu var.

Ancak biraz daha istikrarlı olmalıyız tabi hepimizin isteği bu.

ilhan
17.11.2012, 19:09
Maç bizim rahat olun.
:)

Yunus Danışmaz
17.11.2012, 19:14
Ben de sanki rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum...

Cafer Bulur
17.11.2012, 19:41
Maç bizim rahat olun.
:)

Bende son günlerde böyle düsünüyorum.

Ordu ya cakar,yolumuza devam ederiz.:)

Meydan 08
17.11.2012, 20:20
2dir şu fırsatı değerlendiremiyoruz hadi artık alın şu maçı :)

Soner Albayrak
17.11.2012, 20:43
Bende son günlerde böyle düsünüyorum.

Ordu ya cakar,yolumuza devam ederiz.:)

Hayırdır Cafer abi rüyanda mı gördün ? :) Sen hiç galip geleceğimize inanmazdın da :)

Cafer Bulur
17.11.2012, 21:08
Hayırdır Cafer abi rüyanda mı gördün ? :) Sen hiç galip geleceğimize inanmazdın da :)

Gs ve fb puan kaybetti,bjk de muhtemelen kaybedecek olumlu sinerji olusturmak lazim bu firsat kacar mi?:)

tarsus
17.11.2012, 21:11
Sikecilerin hirsizlarin puanlar kaybettigi haftada galip gelerek beyaz sayfayi acacagimiza inaniyorum

Bordo_MaviM_61
17.11.2012, 21:12
Gençler de puan kaybetmiş olası bir galibiyetimizde 3 4 sıra yükseliriz :)

TSezgin61
17.11.2012, 21:47
Haydi be, 3 puan resmen uyandirir bizi. Takim havaya girer...

yorumsuz6117
17.11.2012, 21:59
Çok zor maç olacak. Haftaya daha da zor. Ondan sonraki hafta çok daha zor. :)

Cafer Bulur
17.11.2012, 22:05
Çok zor maç olacak. Haftaya daha da zor. Ondan sonraki hafta çok daha zor. :)

Hepsini kazanabiliriz ama hepsinde de puan kaybedebiliriz,sonuclar tamamen takimimizin cosku ve kazanma azmine dayali olacak bence.

Ahmet Kuru
17.11.2012, 22:39
bizim 3 hafta üst üste galibiyete ihtiyacımız var hepsi okadar....
Orduspor ve Eskişehir maçlarını kazanırsak eğer,iyi bir çıkış yakalayıp,o hava ile kötü oynasak bile kazanmayı bilebiliriz.

Tek tek oyuncuları sayarsak kötü kadroya sahibiz demek yanlış olur. Sadece bu hamuru iyi kullanmakta iş..

Bu da Şenol Hoca'nın işi... Herkes eleştiriyor ama bizim yine sığınacağımız liman Şenol Hoca'dır...

Mustafa Umut
17.11.2012, 23:03
Bu sefer olsun artık...

memozcan
17.11.2012, 23:15
şenol hoca bu maçta defansif oynatmasın yeter.. ya yenelim ya yenilelim artık beraberlik beni çıldırtıyor...

ahmed1967
17.11.2012, 23:18
febe maçına baktım.10 kişiydiler ama eskişehir fena zorladı.bi numaralarının olmadığını görmek güzel.ama tabi başkalarının mutsuzluğuyla mutlu olmak yerine net bir 3 puan güzel bir futbolla mutlu olsak artık daha makbul.

gökçay61
17.11.2012, 23:22
bu maçı kazanmak farz oldu. inşallah bir mucize olurda maçı kazanırız. artık janko da gol atsın onun sırası geldi..

atigol
17.11.2012, 23:25
febe maçına baktım.10 kişiydiler ama eskişehir fena zorladı.bi numaralarının olmadığını görmek güzel.ama tabi başkalarının mutsuzluğuyla mutlu olmak yerine net bir 3 puan güzel bir futbolla mutlu olsak artık daha makbul.

Eskişehir 115 km koşmuş neredeyse ama pozisyon sayısı çokda fazla değildi... Bizim her maç 106-107 km civarında koştuğumuzu düşünürsek, es-es ile oynayacağımız maçta işimiz baya zor olacak gibi. Bu 2 hafta defansifte oynasak farketmez galip gelirsek bir hava yakalayacağımızı düşünüyorum

Tahir61
18.11.2012, 00:23
ibb maçına kadar kayıpsız-yenilmeden gelelim olimpiyatta şampiyonluk ateşini yakarız

Meydan 08
18.11.2012, 00:26
ibb maçına kadar kayıpsız-yenilmeden gelelim olimpiyatta şampiyonluk ateşini yakarız

Bir bütün olup buna inanıp takımı desteklesek kendileri ateşlenemiyor belliki bu işi biz üstlensek işte olmayacak bişey değil ligin durumu ortada ama...

~UniCef~
18.11.2012, 00:41

Barcelonayiz onun icin her macta müthis bir futbol izlemek istiyorlar. . zaten stad her zaman full cektigi icin haklari..

Ben sezon sonunda sampyon olduktan sonra nasil oynamisim bani ne ilgilendirir

artvints
18.11.2012, 00:47
Barcelonayiz onun icin her macta müthis bir futbol izlemek istiyorlar. . zaten stad her zaman full cektigi icin haklari..

öle deme iyi futbol izlemek hakları, ayrıca trabzonsporun şampiyon olması için zaten çok iyi oynaması lazım, başka bi alternatif yok.ama tribüne gitmemek, takımı desteklememek hiç yakışmıyo trabzon taraftarına.üstelik ben inanıyorum, 1 2 galibiyetten sonra iyi oyunlar da gelmeye başlar.lig süprize açık , derinden sessizce gidip şampiyon olabiliriz.

oflukaan
18.11.2012, 00:47
http://www.footballuser.com/formations/2012/11/577930_Trabzonspor.jpg

Taktik belli ortasahada colman yada sapara kanatlara servis yapacak yasin yada adriana onlarda havadan jankoya gönderecek jankoda emreye indirip golü bulucağız.
maç içinde bu taktik 4-2-3-1 e de dönebilir emre güral solda adrain ortada

oflukaan
18.11.2012, 00:49
2-3 hafta galibiyet serisi yapsak kesin ilk 2deyiz

ophius
18.11.2012, 01:05
http://www.footballuser.com/formations/2012/11/577930_Trabzonspor.jpg

Taktik belli ortasahada colman yada sapara kanatlara servis yapacak yasin yada adriana onlarda havadan jankoya gönderecek jankoda emreye indirip golü bulucağız.
maç içinde bu taktik 4-2-3-1 e de dönebilir emre güral solda adrain ortada

zokora denilen futbol cahilinden avni akerde vazgeçmeyen şenol bey deplasmanda mı geçecek ? güldürmeyin beni hocam...hayal bu senin ortasahan...ben de böyle olsun isterim ama ne yazıkki olmaz olamaz

artvints
18.11.2012, 01:12
zokora denilen futbol cahilinden avni akerde vazgeçmeyen şenol bey deplasmanda mı geçecek ? güldürmeyin beni hocam...hayal bu senin ortasahan...ben de böyle olsun isterim ama ne yazıkki olmaz olamaz

böyle bir ortasahayı lügatımıza sokan şenol hoca.yani insan biraz saygı duyar.bu sistemin ne zaman hangi oyuncularla oynanabileceğini o biliyo zaten, yani neyin isyanı bu hiç anlamadım.ayrıca saparayla olmaz o iş söyleyeyim.

Giallorossi
18.11.2012, 01:13
Sporx eskisehir-fb mac basliginda bir renkdasimiz sunu yazmis:

hepiniz şikecisiniz. eskişehirde bu yıl bülent uygun yoktu tarlalar yeşermedi ondandır ağlamanız

:D:D helal olsun o yazana

Yiğit Gayretli
18.11.2012, 01:17
Bakalım kaç hafta üst üste pazartesi maçı oynayabiliyoruz? Bilim için soyunuruz, TFF için ölürüz!

ccd6167
18.11.2012, 01:18
...............onur
zeki...giray....bamba....emerson

..............zoko

........colman...soner

.............adrian

.........yasin..emre..

ccd6167
18.11.2012, 01:19
araya top atabilcek tam 3 ortasahamiz var..emre ve yasin de araya iyi kaciyorlar..

hakikaten kaliteli kadromuz var ama ah takim olabilsek bi

Giallorossi
18.11.2012, 01:30
Bakalım kaç hafta üst üste pazartesi maçı oynayabiliyoruz? Bilim için soyunuruz, TFF için ölürüz!

Trabzonspor taraftari buna tepki göstermedikten sonra yönetim agizini acip "neden her macimizi pazartesine veriyorsunuz?" diye hesap sormaz tffden. Buna adim gibi eminim. Yönetim her konuda cok pasif kaliyor. Biri şike yandaşi parti üyelerini davet eder, digeri ise "rüya takim gsaray söylemde kaldi" diye gereksiz, bizi kücük düsüren aciklama yapar.

Faruk BERBER
18.11.2012, 01:32
Bir kere de şu rakipler puan kaybetmişken kazanalım, ne olur sanki yav :)

Bu akşamki fener maçından sonra direk puan kaybedeceğimiz bir ampul ışığı gibi belirdi kafamda.

Yiğit Gayretli
18.11.2012, 01:48
Bir kere de şu rakipler puan kaybetmişken kazanalım, ne olur sanki yav :)

Bu akşamki fener maçından sonra direk puan kaybedeceğimiz bir ampul ışığı gibi belirdi kafamda.

Geçen hafta kazandık işte yeter :)

Oğuzhan
18.11.2012, 02:01
Sow çok ekstra goller atıyor yahu. Şöyle bir forvetimiz olmadı gerçekten ederi 10 milyon € idi o adamın. Şuan da satmaya kalksalar en az 15 milyon € itelerler.

Ugur Kursad
18.11.2012, 02:28
Bu sene diğer takımlar çok kötü ...

gs ye geçen sene verilen sus payı şampiyonluğundan sonra bu sene ne haldeler görüyoruz ...

aykutun değil fb yi manu yu bile bu ligde şampiyon yapamayacak bir kapasitede olduğunu görüyoruz ...

bjk zaten bir ileri bir geri ...

bu sene takımın oturmamış olmasına rağmen şampiyon olabiliriz , ilk maçımız bu olsun inşAllah ...

Alika87
18.11.2012, 03:11
Sow çok ekstra goller atıyor yahu. Şöyle bir forvetimiz olmadı gerçekten ederi 10 milyon € idi o adamın. Şuan da satmaya kalksalar en az 15 milyon € itelerler.

n'doye bize gelseydi, su an lider bizdik.

DeAgLeMaNyAq
18.11.2012, 05:18
Cuper'in geldiği günden beri Ordu da mağlubiyeti yokmuş. Bakalım ilkler yaşanacak mı...

Travelair
18.11.2012, 07:33
Ne zaman 3 ukalalar puanlar kaybetse o hafta son derece isteksiz pasif futbol oynayıp biz de puan kaybediyoruz. Halbuki aksine agresif, istekli ve iyi oynamamız lazım. Umarım yine aynı senaryo tekrarlanmaz!

Kemal Öztel
18.11.2012, 08:27
Yonetim anlasmis top elevenla.Artik trabzonun formalari ve logosu yer alacakmis...

güneyli
18.11.2012, 09:31
2-1 yeneriz diye sayıklayıp duruyorum.Hayırlar olsun.

ANIL
18.11.2012, 09:39
http://sosyalmedya.co/wp-content/uploads/2011/09/F%C4%B1rsat-Bu-F%C4%B1rsat.png

amasya0561
18.11.2012, 09:50
Ahanda buraya yazıyorum bu maç ilklerin maçı olacak.
Ordu evinde ilk kez kaybedecek
Biz deplasmanda ilk galibiyetimizi alacagız
janco ilk golünü atacak

Ozan Yazıcı
18.11.2012, 10:03
Maçı alırsak tablo bir anda pembeleşecek, güzelleşecek ama Şenol Hoca'nın böyle maçları kaybetmesi klasikleşmiş bir durumdur..

yorumsuz6117
18.11.2012, 12:35
Halil'i 11 başlatırsa şaşırmayın.

akin0834
18.11.2012, 12:42
bu hafta fırsat ayağımıza bir kez daHA geldi işte..kazanırsak zirvenin ortağıyız...kaybedersek orta sıra takımıyız..bukadar net bir maç bu !!!

61_Hasan_69
18.11.2012, 12:42
Galibiyet şart ama beraberlikte iyidir.

odyseuys
18.11.2012, 12:49
-----------onur
celu---giray---bamba---emerson
------colman----soner---
yasin-------adrian---------emre
------------janko

zeki a.-yumlu-zeki y.-alan-olcan-sapara-zokora

Mustafa'
18.11.2012, 12:59
janco ilk golünü atacak

kesinlikle, bende aynı şekilde hissediyorum.

yorumsuz6117
18.11.2012, 13:00
-----------onur
celu---giray---bamba---emerson
------colman----soner---
yasin-------adrian---------emre
------------janko

zeki a.-yumlu-zeki y.-alan-olcan-sapara-zokora

Biz daha çok bekleri böyle kadroyu. Hoca Halil - Zokora - Serkan'la oynamaya devam edecek. Bu oyuncular oynadığı sürece bi adım ileriye gidemeyiz.

farozlufatih61
18.11.2012, 13:09

Yazdıklarından bir şey anlayamadım eğer şunu diyorsan sana katılırım hatice değil netice önemlidir buna katılırım yok takımımız şampiyon olacak hemde bu kötü futbolla diyorsan sana iyi rüyalar dilerim gerçekleri hayallerle örtemezsin

cyberentalpi
18.11.2012, 13:29
Şenol HOca temkinli baslayıp Janko ile tek forvet cikacak deniyor. colman adrian arasından da adrian oynayacakmıs.

Bu kafa ile zaten lider olmamız gerekirken 9. durumdayız. Fırsat haftasında yine yenemezsek tek sorumlusu belli
janko tek forvet oynayamaz. yahu Su her mac yıldızlasan emre yi bir kerede 2. forvet olarak baslat

Tayfun
18.11.2012, 13:35
Fırsatları tepmek bizim işimiz, umutlu değilim .

zarge
18.11.2012, 13:38
alırsak sadece 3 puan kazanmayacağız orası kesin..

farozlufatih61
18.11.2012, 13:41
Çok karamsar olsamda bu maçı alabiliriz düşüncesindeyim ama bu maçı almakla ne şampiyon oluruz nede şampiyonluğa oynayabiliriz çok yetersiz bir kadromuz ve teknik heyetimiz olduğu gerçeğini bize unutturamaz birde hasan yener ve nevzat şakar denilen futbol cahili 2 yöneticimizin olması işin tuzu biberi vah TRABZONUM kimlerin elindesin seni nasıl bu cahil toplumun elinden kurtaracağız bilemiyorum

özgür6161
18.11.2012, 13:47
Bugün ADRİAN formamın da siparişini verdim :) Uğurlu gelir inşallah hadi ADRİAN hadi TRABZONSPORum göster kendini!!!!

uzungöllü
18.11.2012, 13:58
janco ilk golünü atacak

ağzın bal yesin dert görmesin inşallah :):):)

Fatih Özkan
18.11.2012, 13:59
janco ilk golünü atacak

Bu cümleler beni çok fena gaza getirdi. :D

haymatloshan
18.11.2012, 14:06
Geçen haftadan beri cezalıydım,terbiyesizlik yapana terbiyesiz dediğim için.Sizin bu kadar sığ görüşlü olduğunuz yerde bir daha bulunmam,kendi kendinize çalın söyleyin.

Aleyna Yemenici
18.11.2012, 14:19
Şimdiden Şenol Hocanın kayıtsızlığından bahsedenler var. Yendiğimiz taktirde 'biz yendik' yenildiğimizde 'Şenol Güneş yeter artık!?'
Her neyse. Janko'dan gol bekleyenler klübüne ben de dahilim. haydi insallah.

Oğuzhan
18.11.2012, 14:33
Adrian'ın durumu nasıl bilgisi olan var mı ?

Asist Adrian, Gol Marc Janko.

Adrian yoksa da Sapara yapacak asisti.

Rezerv alın :D

Emrah Akcagöz
18.11.2012, 14:47
Çok iyimser konuşuyoruz.

Bakıldığı zaman ligin yeni ekibi Akhisar karşısında kötü oynamamıza rağmen galip geldik.

Bu haftaki maçımız Ordu deplasmanında her iki takımın oynadığı futbol göz önüne alındığında tam bir beraberlik maçı gibi görünüyor. Tabi birde Ordu'nun içerde yenilmemesi, bizim dışarıda kazanamamız ve bu sezonki pozisyon bulma eksikliğimiz galibiyet için Ordu'yu bir adım öne çıkarıyor.

Zor bir maç, kazanacak güçteyiz ve inşallah kazanırız.

ALDENİRO
18.11.2012, 14:52
beyler bursa maçını ve antalya maçını alsaydık şimdi 22 puanda idik.acaba bu maçları kim verdi. cevap malum.umarım ordu maçınıda vermez.benim için bu maç şenol hocamızın son şansı...

onur_alabuga_61
18.11.2012, 14:54
yenersek bi anda kafaya oynayan bi takım oalcaz ama trabzonspor hep final niteliği taşıyan bu maçları kaybetmiştir buda onlardan birii olacak en ii berabere kalırızzz...

eltfox
18.11.2012, 14:55
Samsun termeden bir kaç arkadaş maça gidecez... inşallah 3 puan alıp gelecez ama ordu yenerse de çok üzülürüm desem yalan olur... nede olsa karadeniz takımı ve şike sürecinde hiç olmazsa diğerlerine göre çok daha Anadolulu onlar.... Neyse inşallah bu deplasmanda uğurlu geliriz....

ahmed1967
18.11.2012, 14:57
Maçı alırsak tablo bir anda pembeleşecek, güzelleşecek ama Şenol Hoca'nın böyle maçları kaybetmesi klasikleşmiş bir durumdur..

aynen, tam bir klasikle karşı karşıyayız.yıllardır klasik müzik dinliyoruz,seviyoruz camiaca vesselam..

ALDENİRO
18.11.2012, 14:57
beyler halil oynarsa bırakın galibiyeti beraberlik bile alamayız.

Hasan YAYLI
18.11.2012, 15:06
Nedense bu maçı rahat alacağımızı düşünüyorum...

Onur-Zeki-Bamba-Giray-Emerson-Yasin-Colman-Soner-Adrian-Emre-Janko ilk 11i bekliyorum...

Ordu da son maçlara bakarsanız büyük düşüş var...Kendi evlerinde Elazığ maçıyla lider olabileceklerdi tarihlerinde ilk kez...Ama baskıyı kaldıramadılar..İlk haftalarda ki takımın gerisindeler şuan...

Sezon başı hazırlık maçında 2-0 yendiğimiz Orduspor ile bu sefer deplasmanda karşılaşacağız...Formda oyuncuların ilk 11 e monte edilmesiyle birlikte geçen hafta iyi oynamadık belki ama 3 gol atmayı başardık bu sezon ilk kez...

Emre ve Janko nun gol atma arzuları ve hırsları ile pek sıkıntı yaşamadan oyunu koparacağız bence...Adrian da ki hırsı örnek gösterebilrim bu konuda...Daha önce şanslarını pekde iyi kullanamayan Adrian yok sahada kendine güvenen her yerden kaleyi düşünen farklı bir Adrian izliyoruz..Allah bozmasın..

Defans olarak da bu ligde ki en rahat klüb biziz...Beraberliğe üzüleceğim bir maç olur...Üsttekilerin puan kaybettiği haftada 3 puan bize tüm dertleri unutturur...Farklı bir havaya sokar bizi...Gs ile puan farkı 3 e,Fb ile 1 e inmiş olacak...4. lüğe çıkacağımız hafta inş.Kendimizi 10. sırada bulmak istemiyorum ve oyuncularımıza ve Şenol hocaya güveniyorum...Bu gördüklerimizi eminim ki ekibimizde görüyordur...

onur_alabuga_61
18.11.2012, 15:17
arkadaşlar zokora milli maç nedenyle gittiği ülkesinden dönmemişş aslı var mı acabaa ???

yorumsuz6117
18.11.2012, 15:19
Hafta içinde hazırlık maçı için vatandaşı Sol Bamba ile birlikte ülkesine giden Zokora’nın hala Trabzon’a dönmediği, bugün dönse dahi Orduspor maçının kadrosuna kesinlikle alınmayacağı belirtildi. (HT Spor)

Harika haber. Soner monte edilmeli artık yerine.

wien_ts
18.11.2012, 15:21
zokor sari kart cezalisi bu macta degil mi?

Bordo_MaviM_61
18.11.2012, 15:21
Emre Güral diyorum..

yorumsuz6117
18.11.2012, 15:22
zokor sari kart cezalisi bu macta degil mi?

Hayır bir kart daha görürse cezalı duruma düşüyor.

Numan Yerlikaya
18.11.2012, 15:22
Janko-Halil
Colman-Yasin
Soner

Ozman böyle çıkarız daha iyi olur kanımca

gabriel omar
18.11.2012, 15:27
Zor maç.Adrian ve Jankonun takımı sırtlamasına bağlı sonuç ,en çokta Adrianın.

Ogün YAZICI
18.11.2012, 15:27
zokoranın oynamasını her zaman isteyen biri olarak colman ve sonerin yan yana oynayacağını görmek çok heyecanlandırıyor beni.takımın en çok koşan iki oyuncusu ayrıca bunlar...

Furkan S.
18.11.2012, 15:29
Hafta içinde hazırlık maçı için vatandaşı Sol Bamba ile birlikte ülkesine giden Zokora’nın hala Trabzon’a dönmediği, bugün dönse dahi Orduspor maçının kadrosuna kesinlikle alınmayacağı belirtildi.

*Çok iyi haber Colman-Soner-Adrian oynamalı...

Oğuzhan
18.11.2012, 15:33
Tek forvet oynayacaksak Colman-Soner önlerinde Adrian üçlüsü en ideali bizim için. 2 tane çok koşan mücadele eden, ayaklarına hakim göbek orta saha. Bir de ofansif orta saha. Böyle çıkarsak mutlaka rakibe gol atarız.

Kaan
18.11.2012, 16:01
Onur, Serkan (Zeki), Giray, Bamba, Emerson, Soner, Sapara, Colman, Adrian, Yasin (Olcan), Janko

Muhtemel 11 budur bence.

E. Okan Bülbül
18.11.2012, 16:05
Janko tek forvet olmazzz. Defansta çakılı duracağız jankoya top gelmeyeecek büyük sıkıntı. Risk al hocam çiftle forveti yenilsek de pozisyona girip yenilelim diyelim ki şanssızdk girmedi top olmadı

Koray
18.11.2012, 16:09
Sağda solda gazteler yine Halil'in oynayacağını yazıyor.

Şenol Hoca en sonunda psikopat yapacak Emre'yi.

Yakın zamanda Emre kendini jiletleyip RDM'lik olursa kimse şaşırmasın.

Ben hayatımda böyle inat görmedim.

DeAgLeMaNyAq
18.11.2012, 16:11
Zokora milli maçtan sonra ailevi nedenlerden dolayı hocadan izin almıştı ama ben bu iznin şimdiye kadar sürmesi ilginç. Demek ki ciddi sorunları var. Sezon başından beri hiç kesik yememişti. Bu anlamda bir ilk yaşandı. Yeni bir ilk olarak ilk deplasman galibiyeti, Ordu'nun evinde yenilmesi ve Janko'nun golünü bekliyoruz...

Hamza Yilmaz
18.11.2012, 16:39
Macin mutlak favorisi Ordu. Colman-Soner-Adrian veya Colman-Adrian-Sapara kombinasyonlarla olusacak orta saha ile kazanma sansimiz cok az özellikle deplasmanda. Zokora yoksa Aykut veya Baris oynamali. Kazanacagimizi düsünmüyorum. Tabi futbolda ne olacagi belli olmaz ama Onur, Giray ve Bambaya simdiden sabirliklar diliyorum. Mersin macinin ikinci yarisinda Soner-Sapara-Alan üclüsü vardi ve o macin ikinci yarisinda Mersin orta sahayi cabuk gecip bir sürü gol pozisyonuna girmisti. Onur sayesinde bir puan almistik. Bu macta farkli olucagini düsünmüyorum. Puan veya puanlar Onurun performansina bagli

Ogün'
18.11.2012, 16:42
Macin mutlak favorisi Ordu. Colman-Soner-Adrian veya Colman-Adrian-Sapara kombinasyonlarla olusacak orta saha ile kazanma sansimiz cok az özellikle deplasmanda. Zokora yoksa Aykut veya Baris oynamali. Kazanacagimizi düsünmüyorum. Tabi futbolda ne olacagi belli olmaz ama Onur, Giray ve Bambaya simdiden sabirliklar diliyorum. Mersin macinin ikinci yarisinda Soner-Sapara-Alan üclüsü vardi ve o macin ikinci yarisinda Mersin orta sahayi cabuk gecip bir sürü gol pozisyonuna girmisti. Onur sayesinde bir puan almistik. Bu macta farkli olucagini düsünmüyorum. Puan veya puanlar Onurun performansina bagli

bence tam tersi colman soner orta sahası nizamettin ve şamil orta sahasına ezici üstünlük kurar

Doğukan Uçan
18.11.2012, 16:43
Bileti aldık yarın 3 kişi ordudayız :D

artvints
18.11.2012, 16:44
artık ideal onbire geçmek lazım, madem zokora da yok, tam ofansif bir takım sahaya sürüp topu kalemizden uzak tutmak en iysi olur.

----------onur----------
celu--giray--bamba--emerson
------colman--soner----------
-yasin----adrian------emre---
-----------janko-------------

E. Okan Bülbül
18.11.2012, 16:48
Halili oynatırsa izlemeyeceğim

Furkan S.
18.11.2012, 16:55
Zokora, Adrian, Alanzinho, Henrique,Volkan Şen, Tolga Zengin,Vittek kadroda yok.Çok iyi haber.. Sapara-Soner-Colman orta sahası kesinleşti :)

anth
18.11.2012, 16:58
emre'yi Burak'ı ilk yıl kullandığımız gibi kullanalım...

Furkan S.
18.11.2012, 16:59
Onur,Zeki,Giray,Bamba,Emerson,Colman,Soner,Sapara, Yasin,Emre,Janko olsa çok iyi olurdu ama?

yorumsuz6117
18.11.2012, 17:00
Zokora, Adrian, Alanzinho, Henrique,Volkan Şen, Tolga Zengin,Vittek kadroda yok.Çok iyi haber.. Sapara-Soner-Colman orta sahası kesinleşti :)

Adrian'ın olmaması kötü oldu Tamda forma girmişken. Alanzinho'nun alınmaması yanlış sonradan girince iş yapıyor genelde. Sapara hep yetersiz , Colman ve Soner'in çok çalışması lazım.

anth
18.11.2012, 17:00
Halil'i Emre yerine; Sapara'yı da Colman yerine sahada görmek istemiyorum... Soner-Colman-Adrian üçlüsü ve Kanatlarda Emre-Olcan/Yasin en matıklı çözüm gibi geliyor bana..

artvints
18.11.2012, 17:01

adrian yok mu?

Furkan S.
18.11.2012, 17:03
adrian yok mu?

Sakatlığından dolayı yok ;)

Mete DORUK
18.11.2012, 17:06
Gs yenildi, Fb de puan kaybettigine gore...
Sonuc belli.

Ogün YAZICI
18.11.2012, 17:08
adrian yok mu ? bu klüpte hiç bir şey düzelmez.sene başından beri çıkış yakalayan futbolcu 1-2 maç sonra değişik sebeplerden dolayı kadroda olmadı.alanzinho da kadroda yoksa yine sıkıcı bir trabzonspor izleriz.gol atınca geriye kapanan barış özbek'i sahaya süren...

yorumsuz6117
18.11.2012, 17:09
Emre daha bir kere 11 başlamadı. Halil'in hala daha oynamasına katlanamıyorum.

yorumsuz6117
18.11.2012, 17:10
adrian yok mu ? bu klüpte hiç bir şey düzelmez.sene başından beri çıkış yakalayan futbolcu 1-2 maç sonra değişik sebeplerden dolayı kadroda olmadı.alanzinho da kadroda yoksa yine sıkıcı bir trabzonspor izleriz.gol atınca geriye kapanan barış özbek'i sahaya süren...

Adrian Milli maçta sakatlanarak oyundan çıktı. Alanzinho'nun alınmaması yanlış.

Berkan
18.11.2012, 17:10

Adrian sakat galiba. :)

Ogün'
18.11.2012, 17:24
adrian ne ara sakatlandı ya şans da yok arkadaş bizde

FC-ST-PAULI-61
18.11.2012, 17:24
Adrian yoksa Alan oynamali simdi yine yasini izleriz.

yorumsuz6117
18.11.2012, 17:30
Adrian yoksa Alan oynamali simdi yine yasini izleriz.

Avatarındakini izlemeyelimde Yasin'e razıyız.

FC-ST-PAULI-61
18.11.2012, 17:32
Avatarındakini izlemeyelimde Yasin'e razıyız.
Tamam anladik Günde 500 kere Halil ve Zokoraya salliyorsun tekrarlamana gerek yok.Ayrica Avatarim seni ilgilendirmez.

E. Okan Bülbül
18.11.2012, 17:34
Halili görmek istemiyorum

Kaan
18.11.2012, 17:40
Halil'in yerine Emre oynasın, Adrian'ın yokluğuna laf edersem şerefsizim.

Oğuzhan
18.11.2012, 17:59
Serkan - Giray - Bamba - Emerson
--------Colman ------Soner---------
--------------Sapara--------------------
Yasin----------------------Olcan---
----------------JANKO------------------

Olcan biraz toparlanırsa bu kadro iş yapar.

TS-FAN
18.11.2012, 17:59
Gs yenildi, Fb de puan kaybettigine gore...
Sonuc belli.

Yani kaybetme sırası bizde :(
Genelde olduğu gibi..

yorumsuz6117
18.11.2012, 18:04
Akhisar 0 - 2 Kasımpaşa

polatmu
18.11.2012, 18:04
yasinin nesi kötü ben beğeniyorum iyi oynuyor katkı da sağlıyor... bizim taraftar da enteresan kıstas ne acaba...

Emrah Akcagöz
18.11.2012, 18:05
Halil banko oynar asıl soru şu Janko oynar mı ? Malum milli maçtan geldi yorgun denilip de kesik yerse şaşmamak gerek.

farozlufatih61
18.11.2012, 18:07
yasinin nesi kötü ben beğeniyorum iyi oynuyor katkı da sağlıyor... bizim taraftar da enteresan kıstas ne acaba...

Yasine iyi oyuncu diyenlerede ben şaşıyorum giydiği formanın TRABZONSPOR forması olduğunu kavrayamamış küçük takım topçusu gibi sahada deli dana gibi koşturup duruyor

Doğukan Uçan
18.11.2012, 18:10
TÜh anasini kasimpaŞa yendİ , barİ antalya beŞİktaŞ berabere bİtse

farozlufatih61
18.11.2012, 18:11
Bu arada halil zokora sapara yumlu emerson gibi sıradan oyuncularında bu formaya layık oyuncu olmadığını ve hatta dahada ileri giderek diyorumki bu tip oyuncuları her hafta oynatan t.direktörün futbol bilgisinin 0 olduğu kanaatindeyim

alper*
18.11.2012, 18:14
Deli dana gibi koşmak.

Futbol literatürüne girdiniz tebrikler :) :) :)

r9emre
18.11.2012, 18:14
Olcan Adın ilk 11 başlasın da çok güzel kitlesinler. Volkan Şen haketmiyor ama Olcan Adın ilk 18 hakediyor yani. Hıımmm temaaam.

İzleyeceklere iyi seyirler.

yorumsuz6117
18.11.2012, 18:17
Şenol Güneş gitmedikçe bu takım düzelmez.

r9emre
18.11.2012, 18:22
Sapara sıradan oyuncu bu adam Slovakya milli takımının en iyi futbolcusu konumunda bu sene. Ülke sıralamalarında bizimle aynı konumda neredeyse.

Zokora sıradan bir futbolcu yıllardır Fildişi milli takımının kaptanı ve en çok saygı duyulan futbolcusu. Fildişi dünya sıralamasında 15. konumda bizim osuruktan futbol ülkemizden çok daha iyi konumda.