PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 11. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Akhisar Belediye | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

Hürgün Aygün
10.11.2012, 21:11
Takım genel anlamda iyiydi.Adrian'ın 2 çok klas golü.Colman'ın sanki sezonun başından beri oynuyormuş gibi takıma uyumu, hırsı sevindirdi.Tek üzüldüğüm son zamanlarda Emre'nin anlamsız hareketleri...
3 Hafta sonra da galibiyet almak "Hürgün'ün Uğuru" olsa gerek.:):):) :D

Hami_41
10.11.2012, 21:12
Güntekin ne dedi rıdvana

Ogün'
Takım genel anlamda iyiydi.Adrian'ın 2 çok klas golü.Colman'ın sanki sezonun başından beri oynuyormuş gibi takıma uyumu, hırsı sevindirdi.Tek üzüldüğüm son zamanlarda Emre'nin anlamsız hareketleri...

Kesin :D

tarsus
İster istemez soruyorum sikecilerle olan macta olcanin yerine adrian oynasaydi ve colman sakat olmasaydi neler olurdu neler!

Yıldıray Emanet
10.11.2012, 21:13
halil-serkan el ele tutusup başka takıma gitsinler artık izlemek ızdırap veriyor

Mehmet Fatih Silik

Dett...$imarma hemen :D

Hüseyin Başoğlu
Günün Kazananı Hürgün Beyler Dağılın...

Bud Spencer
10.11.2012, 21:14
mustafaya bu yil kimse laf edemez...cok iyi oynuyor
serkan bir kac kilo vermis
zokora cok gereksiz, hatta bize zarar veriyor
janko iyi topcu ama bizim "sistem"'e uymuyor

Aker
Ligin en kötü takımı olduğumuzu düşünüyorum. Akhisarın bile ne yapacağı belli. Ben bizim takım kadar ne yaptığı belli olmayan, başıboş bir takım görmedim. Hiçbir takıma oyun üstünlüğü kuramıyoruz. Rezalet.

Aynen, artık sıkıldım bu futbol anlayışından.

Ogün'
Ben öyle bir$ey demedim karde$im (:

Halil'i bu haliyle alki$lamak ona ne gibi yarar verecek anlamadim???

Hani pozisyona girse atak geli$tirse orta yapsa anlarim...derim ki $ansi yoktu...Adam bu mac ne yapti ? Sahaya performansinin yüzde kacini verdi?

Taraftarlarin onu yuhalamasi ho$ bir$ey degil ama kac mactir hicbir$ey yaptigi yok...ona bir uyari cekti taraftar...

Sanki ben Halil'in kötülügünü istiyorum (:

Bende isterim canavar kesilsin...ama takim oyununu bozuyorsa ve takimin Zokora gibi el freni ise her taraftar tepki gösterir...
bende bunu diyorum o zaman sorun yok.

Sinan Sağlam
Kazandık , Adrian klasını ispatladı , Colman ' a sonunda kavuştuk , iyi bir Giray görmenin tadını çıkardık eyvallah da benim 2 yıldır maçlarımızı izlerken kafamı sürekli kurcalayan bir soru var ...

Rakibin adı hiç farketmeksizin karşımızdaki takım hep organize , hep üstün , bizse lambur lumbur plansız programsız tonla paralar basılarak alınan kaliteli ayakların ayaklarına bakıyoruz...

Bir hafta Antalya gibi bir hafta Bursa bir diğer hafta keşke şu Akhisarlılar gibi top oynasak demekten bıktım usandım ...

Şenol hocanın büyük insan olduğunu iddia edin hiçbirşey diyemem çünkü oturup konuşmuşluğumuz , vakit geçirmişliğimiz yok ama sakın büyük hoca filan demeyin ...

Haftaya kim kadro dışı kalacak , kim 11 'de bizi kanser edecek şimdiden sıkıntı bastı beni...

Olcan haftaya 11 'de çıkarsa kimse şaşırmasın...

Ne yaptığını emin olun kendisi de bilmiyordur... Bu akşam Halil'i maç içerisinde unutmuş bile olabilir , en nihayetinde Janko'nun asistini acemice tribunlere yolladıgında farketmiştir oynadıgını ve oyundan çıkması gerektiğini...

zafer6161
adrian böyle oynamaya devam ederse değil 5 10 bile versek karda oluruz,,,

jaja gibi oldu :D
şut var çalım var,

Hami_41
Güntekin rıdvan muhabbeti nedir arkadaşlar ..?

Erbay
10.11.2012, 21:15
Orta sahada rakibi karşılayan bir tane adam var o da Zokora. Dakika 68'de Aksiharlı adam çok rahat topla dönüyor. Bomboş bir adama veriyor. O da pası çıkarabileceği bomboş bir adam daha bulabilir ama kaleye vuruyor neyse ki. Kademe anlayışı sıfır. Ne diye kapanıyoruz ki.

Topu rakibe verip sahamıza çekilme huyundan acilen kurtulmamız gerekiyor. Takım futbol oynamayı unutmuş.

Soner Albayrak
Skora aldanmaya devam edin..

Bir kere olsun olumlu mesaj atmayı denediniz mi? Her tarafa negatif enerji saçıyorsunuzda..

Mehmet S. Pervan
Colman. Bi adam takımı ancak bu kadar değiştirebilirdi. Maçın yıldız üçlüsü Giray+Colman+Adrian

inadina61_08
Güntekin ne dedi rıdvana

bende dinlemedim nedir mevzu, bu arada skora aldanmıyorum ama mutlu olmak için şimdilik kazanmak yeterli, iyi oynarsak zaten bizi kimse tutamaz, daha önce dedim, bizim tek problemimiz, ileri uç falan değil, Orta sahada YUMUŞAK pres yapıyoruz ve top bizdeyken de YAVAŞ oynuyoruz

gökçay61
10.11.2012, 21:16
gültekin ne dedi papazın çayırının gülüne ????

zafer6161
10.11.2012, 21:17
Güntekin ne dedi rıdvana

güntekin dediki,,trabzon fenere karşı tek kale oynadı,çok pozisyon buldu

rıdvan dediki,oyunun kontrolu fenerdeydi,trabzon 3 tane kontra atak buldu okadar

güntekin dediki,ama ikinci yarı 61 dk ya kadar fener orta sahayı gecemedi

rıdvan dediki,,hehe tamam dediğin olsun,trabzon tek kale oynadı,,,

bozuştular yani,rıdvanın morali bozuk

Ömer Faruk61
10.11.2012, 21:18
Kazandık , Adrian klasını ispatladı , Colman ' a sonunda kavuştuk , iyi bir Giray görmenin tadını çıkardık eyvallah da benim 2 yıldır maçlarımızı izlerken kafamı sürekli kurcalayan bir soru var ...

Rakibin adı hiç farketmeksizin karşımızdaki takım hep organize , hep üstün , bizse lambur lumbur plansız programsız tonla paralar basılarak alınan kaliteli ayakların ayaklarına bakıyoruz...

Bir hafta Antalya gibi bir hafta Bursa bir diğer hafta keşke şu Akhisarlılar gibi top oynasak demekten bıktım usandım ...

Şenol hocanın büyük insan olduğunu iddia edin hiçbirşey diyemem çünkü oturup konuşmuşluğumuz , vakit geçirmişliğimiz yok ama sakın büyük hoca filan demeyin ...

Haftaya kim kadro dışı kalacak , kim 11 'de bizi kanser edecek şimdiden sıkıntı bastı beni...

Olcan haftaya 11 'de çıkarsa kimse şaşırmasın...

Ne yaptığını emin olun kendisi de bilmiyordur... Bu akşam Halil'i maç içerisinde unutmuş bile olabilir , en nihayetinde Janko'nun asistini acemice tribunlere yolladıgında farketmiştir oynadıgını ve oyundan çıkması gerektiğini...

Son cümleleriniz çok acı ama gereçeklik payı var sanırım...Bu kadar olmaz çıldırdım ekran karşısında...

Emrah KabuL
Yetersiz diye lanse edilen kadroda ilk 9 hafta 1 dakika bile süre alamayan bir futbolcumuz son 2 maçta 3 gol atıyor..

Yersen.

Samet ÇEPNİ

rıdvan dediki,oyunun kontrolu fenerdeydi,trabzon 3 tane kontra atak buldu okadar

çok sağol:)

inadina61_08
10.11.2012, 21:19

renkdaş her sayfaya alıntı yapayım bunu, zaten rıdvana şike yakışıyor, sözü bile YALAN

gökçay61
10.11.2012, 21:19

fenere bk sürülmesini hazmedemiyo rıdvan ama ne olursa olsun yenmemiz gerekirdi o maçı. fenere o tokadı bizim vurmamız lazımdı. olcan o pozisyonları bize karşı bulsaydı hepsini atardı. sansımıza tüküreyim

Hami_41
10.11.2012, 21:20

Bu taraflı adamı neden haşa yorumcu diye koyuyorlar. o kadar meraklıysa feneri savunmaya gitsin fbtv de yorum yapsın...

Emrah Akcagöz
10.11.2012, 21:21
Hani Colman için deniyor ya topu alınca 10 sn. bekliyor hızlı oynamıyor diye. Bunun bire bir aynısını Halil yapıyor. Maçı rakip yarı sahaya yıkmazsak ne Halil'in top saklamasından ne de Janko'nun bitiriciliğinden faydalanamayız. Yahu Akhishar gelip Avni Aker'de seni yarı sahana gömüyor yakışıyor mu bu ? Galibiyet güzel ve sevindirici ancak futbol iyi değildi.

serdaracıl
Orta sahada rakibi karşılayan bir tane adam var o da Zokora. Dakika 68'de Aksiharlı adam çok rahat topla dönüyor. Bomboş bir adama veriyor. O da pası çıkarabileceği bomboş bir adam daha bulabilir ama kaleye vuruyor neyse ki. Kademe anlayışı sıfır. Ne diye kapanıyoruz ki.

Topu rakibe verip sahamıza çekilme huyundan acilen kurtulmamız gerekiyor. Takım futbol oynamayı unutmuş.

Rakibi karşılamayalım topa hükmedelim. Ayrıca zokora neyi karşılamış Allah aşkina

brushfield
Bu taraflı adamı neden haşa yorumcu diye koyuyorlar. o kadar meraklıysa feneri savunmaya gitsin fbtv de yorum yapsın...

O görevini ntvde yapıyor zaten.

Full HD
BJKye karsi ezildikmi dedi?

Emrah Akcagöz
10.11.2012, 21:22
Yahu Colman'ı da özlemişiz be. Adam sakatlıktan çıkmasına rağmen ben buradayım diyor. :)

tarsus
10.11.2012, 21:22
Sikeciler bir yil once CAS bizim serefimizdir diyorlardi ama her zamanki gibi hayatlari yalan dolandi, CAS bizim herseyimiz diyoruz ve bundada bu aksam hakliligimizi gosterdik. Colman+Adrian+Sapara =CAS :-)

DEEP BLUE
10.11.2012, 21:23
Şenol hikaye anlatıyor yine. Birazdan kuzey anadolu fay zonu konusuna girmesini de bekliyorum.

asilhamsi
10.11.2012, 21:25
adrian,janko,colman fark yaratan oyuncular.Ama dizlim ve sistemle ilgili ciddi sorunlar var.Bu oyuna yansıyor.

--------------------onur---------------------
zeki----giray----------------bamba----------emerson
-----soner-----------colman-----------------------
yasin--------------adrian---------------emre
------------janko--------------------------------

4-3-3 ve oyun icinde 4-4-2 ye donebilecek ideal kadro.

Erbay
Rakibi karşılamayalım topa hükmedelim. Ayrıca zokora neyi karşılamış Allah aşkina

Rakibi rahatsız edilmeden top sürerek üstüne geliyor ve pas atacak adamları var. Halısahada 2 maç yapan herkes bilir o adamın karşısında madara olursun. Zokora da madara oluyor. Bir o yana bir bu yana.

Top illa ki rakibe geçecek. Barcelona sadece pas yaptığı için değil topu kaptırdıktan sonra rakipten topu alabildiği için en iyi takım oldu son yıllarda.

Ben zaten kapanmayalım diye yazdım defalarca. Kendi sahamızda bekliyoruz çok yanlış. 1, 2, 10 değil 50 maçtır böyle.

Mustafa Umut
Şenol hikaye anlatıyor yine. Birazdan kuzey anadolu fay zonu konusuna girmesini de bekliyorum.

Haklısınız,
Şenol Güneş: "Önce Mustafa Kemal'i rahmetle analım. 17 askerimiz şehit oldu. İnşallah çok daha güzel günler Türkiye'nin olur. Acı bir gündü.
burdan gerisi hikaye..

İskender Çakmak
10.11.2012, 21:26
BJKye karsi ezildikmi dedi?

evet aynen öyle dedi hoca

serdaracıl
10.11.2012, 21:26
Colman Helal olsun sana yediğin hamsiler

M.ALİ ÇOKLUK
10.11.2012, 21:27
Şenol hocamızla bot bağlayan devresi arkadaşlar var aramızda heralde bu samimiyet ordan geliyor heralde.

inadina61_08
10.11.2012, 21:29
Şenol hocayı eleştirmek başka söylediklerine zaten kötü diye düşünüp yorumlamak başka ne dese boş konuşuyor olacakken konuşmasaydı konuşacak birşey bulamıyor denilecekti, Hoca samimi konuştu, haklı noktaları var, ama bize morinho, pep, lucescu gelecek Şenolun gitmesini bekliyor, arkadaşlar bu maçtaki hatasını da söyleyip eleştireyim, ilk çıkacak oyuncu sapara değil halil olmalıydı, hatta saparayı oyundan bile almazdım, bu benim gerçeklerim ama hoca olmadığımdan yapılanlara hakaret etmekten kendimi alıkoyuyorum.

arifberkay
bireysel yeteneklerle maci kazandik adrian adina sevindim ama iyi degiliz cozum nedir kimse bilmiyor.

Full HD
evet aynen öyle dedi hoca

Hakli olmasina hakli ama Senol Hocadan hic beklemezdim.Ama öyle ezildik dediki sanki cok normal ve hic ders almadi gibi geldi bana.

artvints
adrian,janko,colman fark yaratan oyuncular.Ama dizlim ve sistemle ilgili ciddi sorunlar var.Bu oyuna yansıyor.

--------------------onur---------------------
zeki----giray----------------bamba----------emerson
-----soner-----------colman-----------------------
yasin--------------adrian---------------emre
------------janko--------------------------------

4-3-3 ve oyun icinde 4-4-2 ye donebilecek ideal kadro.

bence de böyle olmalı kadro.

ARAF
10.11.2012, 21:30
şenol hoca ligin en rezil topunu oynatıryorsun

yada hiç bir şey oynatamıyorsun

2. yarı adamlar hep kalemizde oynadı

zokora ve halili nasıl sahada tutarsın anlamıyorum

çok karamsarım çook

İskender YILMAZ
Öncelikle Colman'ı nasıl özlediğimi tekrar tekrar farkettim, büyüksün reyiz, Allah bir daha ayrılık yaşatmasın. :)

Maça gelince ise fırtına gibi başladık fakat durulacağımız çok belliydi. Halil bizi bitirdi. Her şeye rağmen bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı, iyi oldu. Zaten net bi durum varsa o da maçı kazanacağımız demiştim maç öncesinde.

serdaracıl
Rakibi rahatsız edilmeden top sürerek üstüne geliyor ve pas atacak adamları var. Halısahada 2 maç yapan herkes bilir o adamın karşısında madara olursun. Zokora da madara oluyor. Bir o yana bir bu yana.

Top illa ki rakibe geçecek. Barcelona sadece pas yaptığı için değil topu kaptırdıktan sonra rakipten topu alabildiği için en iyi takım oldu son yıllarda.

Ben zaten kapanmayalım diye yazdım defalarca. Kendi sahamızda bekliyoruz çok yanlış. 1, 2, 10 değil 50 maçtır böyle.

Kalsın hocam adam 1960'larin oyununu oynuyor yalan yere baskı. 3 metrekarede oynanan futbol

Kamil Çakmak
Hocanın, Halil'i yuhalatana kadar inadını anlayamadık. Moralini bari bozma yaaa. Adamın katkısı yok ne buluyorsun bunda anlamadık.

serdaracıl
10.11.2012, 21:32
Sapara'da bi durgunluk var

tarsus
10.11.2012, 21:32
Bamba,sapara,adrian,janko ve colmanin yeri garanti.geriye 1 yabanci hakkimiz var bunuda defansta buyuk ihtimal emersonda kullanir senol hoca

inadina61_08
10.11.2012, 21:33
şenol hoca ligin en rezil topunu oynatıryorsun

yada hiç bir şey oynatamıyorsun

2. yarı adamlar hep kalemizde oynadı

zokora ve halili nasıl sahada tutarsın anlamıyorum

çok karamsarım çook

4.satıra sonuna kadar katılıyorum Şenol hocanın Halile o kadar neden sabrettiğini anlamadım, jankonunda performansına etki ediyor onuda yavaşlatıyor bence, Ayrıca Halil asla ve asla bizim forvetimiz olamaz

serdaracıl
Hocanın, Halil'i yuhalatana kadar inadını anlayamadık. Moralini bari bozma yaaa. Adamın katkısı yok ne buluyorsun bunda anlamadık.

Bunda da mı hoca suçlu bu arada Trt 3

arifberkay
halil ve zokora bu takimin el frenidir bunlara sapara da eklenebilir

inadina61_08
10.11.2012, 21:34
Site yöneticileri Allah rızası için js dosyasında sürekli virüs var diyor bilgisayar bunalıma soktu antivirus programı şimdi kaldıracağım virüs yuvası olacak... bir el atın lütfen.

Kamil Çakmak
10.11.2012, 21:35
Bunda da mı hoca suçlu bu arada Trt 3

Benmi kuruyorum kadroyu tabiki hoca suçlu halil ve serkan bank asyada bile oyanayamaz. o kadar.

artvints
10.11.2012, 21:35
taraftar elindekilerin kıymetini bilmediği için bu durumlardayız bence.umut güya gol atamadığı için beğenilmiyodu, burak gol atıyodu oda beğenilmiyodu.colmanın da beğenilmediği zamanlar var.biraz sahiplenmek lazım kadroda iyi oyuncular var ve o seviyeye yavaş yavaş çıkacaklar.biraz sabır lazım.

brushfield
10.11.2012, 21:36

Şenol kim?

tarsus
10.11.2012, 21:38
Bu saatten sonra baris,volkan,henrique,vittek,cech kesinlikle yolcudur.olcanin burnu biraz surtulsun neticede kaliteli kumasi var adrian gibi muhtesem donecegine inaniyorum

serdaracıl
10.11.2012, 21:38
Benmi kuruyorum kadroyu tabiki hoca suçlu halil ve serkan bank asyada bile oyanayamaz. o kadar.

Evet oynayamaz o konuda haklisin

asilhamsi
10.11.2012, 21:39
Senol Hocam ın bazen hata yaptıgını dusunsem de burada abuk sabuk yorum yapan arkadasların boyle bir degeri haketmediklerini dusunuyorum.

Bence Fatih gibi biri lazım size..

Tuğrul
10.11.2012, 21:40
Önde baskı. Topa sahip olma. Defansı orta çizgiye yakın kurma. Atak futbol.

Şenol Güneş bu takımı çalıştırdığı sürece bunu yapamayacağımızı artık kabullendim.

İki zayıf takımın mücadelesinden galip ayrılan takım olduk.

Emrah Eren'in orta açmada kariyer rekoru kırdığı, Janko'nun defans top alıp dripling yapması. Topla oynamada ve gol pozisyonunda gibi alanlarda Akhisar'ın üstünlük kurması maçın özeti oldu.

Puan kaybında oluşabilecek infaal'i şimdilik atlattık. Düzlüğü çıktığımızı söyleyebiliriz. Fakat Ordu maçında bu oyunun bize kurtarmayacağı gün gibi aşikar. Allah sonumuzu hayır etsin.

asilhamsi
Fatih ten kasıt terim olanı..

Emirhan Makul
İkili tartışmalardan, ikili tartışmayı yaratacak cümlelerden sakınalım.

Hatice Aslan
10.11.2012, 21:41
http://d1211.hizliresim.com/13/b/ftrfw.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

asilhamsi
Senol hocamın karakterini tartısmak Dünyanın yuvarlaklıgını tartısmak gibi.

Teknik direktorluk hatalarını sabaha kadar tartısın sorun yok.

Ama o saygıyı sonuna kadar hakeden bir deger.

61Cem61
Devre arası falan gitmez mi bu hoca yoksa mazimizde artık akhisar zaferleri gibi seyler kalacak onlarla övüneceğiz.

tarsus
10.11.2012, 21:42
Hakan sukur yaratigi trabzon 6 kere sampiyon olmus diyor hala,lan kam emici vekil bozuntusu senin gibilere 7. Sampiyonlugumuzu kabul ettirecez

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 21:42
Emerson'u ilk geldiği zamanlarda çok beğeniyordum İyice bozdu oyununu.Emrah Eren'i maçın yıldızı yaptı.Toparlanması lazım.Güçlü adam halbuki

serdaracıl
10.11.2012, 21:43
Ciddi ciddi kötü oynamışız. Ayrıca Halil takozun teki. Adrian ne goller attı yav

Hüseyin Başoğlu
Emerson'u ilk geldiği zamanlarda çok beğeniyordum İyice bozdu oyununu.Emrah Eren'i maçın yıldızı yaptı.Toparlanması lazım.Güçlü adam halbuki

hacım çok yalnız kalıyor orda....ilk yarı sapara çok boş bıraktı orayı...ikinci yarı adrian yasin felan toparladılar yine...

İlker Yazıcıoğlu
Hakan sukur yaratigi trabzon 6 kere sampiyon olmus diyor hala,lan kam emici vekil bozuntusu senin gibilere 7. Sampiyonlugumuzu kabul ettirecez

Ya abi izlemeyin şunları.Ne takıyorsun şu şebeklerin dediklerini sen kafaya?

h@msi61
10.11.2012, 21:45
Bugune volta alma tarihi verenler vardi, ne oldu :)

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 21:45
hacım çok yalnız kalıyor orda....ilk yarı sapara çok boş bıraktı orayı...ikinci yarı adrian yasin felan toparladılar yine...

Hüseyinim,sadece bu maç için demiyorum Kaç maçtır çok kötü.Beğeniyorum aslında tarzını,yapısını ama gücünü kullanamıyor.İnsiyatif alsın,kırsın ,döksün.Tabiri caizse kalıbının adamı gibi oynasın.Cale gibi narin oynuyor adam.Daha sert girsin toplara,daha etkili olur....

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 21:47
Yalnız ,Şenol hocamızın oyuncu değişiklikleri ilk defa yerindeydi.Şaşırttı beni.Umarım inadını kırmıştır!

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 21:48
Yalnız ,Şenol hocamızın oyuncu değişiklikleri ilk defa yerindeydi.Şaşırttı beni.Umarım inadını kırmıştır!

inatlada pek alakası yok ilk defa bu macta orta sahaya direnç katması gerekmedi....rakip hep doldur bosaltla gelmeye calıstı oda buna atakla cevap verdi...

Canberk
10.11.2012, 21:49
DEEP BLUE bu son uyarı haberiniz olsun

Hatice Aslan
10.11.2012, 21:50
Orkestra Şefi :)

http://a1211.hizliresim.com/13/b/ftrt6.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

farozlufatih61
Şenol güneşin maç sonu röportajını dinledim söylediklerine inanamadım bir insan nasıl bu kadar geniş olur nasıl bu kadar beceriksizliğine kılıf uydurur nasıl bu kadar inat eder o koltukta oturmaya aklım almıyor o kadar rezil bir futbol anlayışı kadro yapısı ile oyuna başlıyorki kendisi herhalde rakip takımı izliyor maç sonuda rakip takımın kendi takımı olduğunu düşünerek konuşuyor.. Yazıklar olsun milyon değil sonsuz yazıklar olsun sana şenol güneş ONUR'a yazık ONUR'a günah topu her al onurun burnunun dibinde nasıl bu çırpınan insanların hakkını vereceksin

serdaracıl
Bu takima alper lazim

ozturk
10.11.2012, 21:51
Hocamıza yardımcı hoca gerek. Hamiyi niye istemedi acaba

61Cem61
10.11.2012, 21:53

Hami bu işin onun elinden 6 ayda alırdı karizmasıda var bizim için ondandır.

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 21:53
inatlada pek alakası yok ilk defa bu macta orta sahaya direnç katması gerekmedi....rakip hep doldur bosaltla gelmeye calıstı oda buna atakla cevap verdi...

Hüseyin,beni bilen bilir.Şenol hocayı seven tayfadanımdır.Ama bu sezon özellikle de oyuncu tercihlerini eleştiriyorum.Hakaret eden arkadaşlar kendileriyle oynasın beni bağlamaz.Ama bu sezon yanlış tercihler yaptı.

Bu maç için demiyorum.Adrian niye oynamaz,Emre niye oynamaz vb sorular uzar gider.O yüzden şunu kabul etmek gerekir ki Şenol hocamızın bazı takıntıları olduğunu kabul edelim.En azından ben böyle düşünüyorum.

Serkan'ı çok severim ben.Adam yıllarca bizim en çok koşan ve de hırslı adamımızdı.Şimdi tukaka oldu bakma.Ama bu adam Soner varken 11'de başlamaz bence.Artık miadı doldu.Bize taze kanlar lazım.Emre ve Soner bunlardan biri.Halil'in morali bozuk kaç haftadır.Kes onu,Emre'yi oynat.Bunlar zor çözümler değil.Takımımızın iyi olduğunu düşünüyorum.Kim ne derse desin.

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 21:55

çIKIP yILLARCA hocalığını yapan adama,edebiyat yapıyor derse,istemez tabi.Denir mi öyle şey?

~UniCef~
10.11.2012, 21:56
Haklısınız,
Şenol Güneş: "Önce Mustafa Kemal'i rahmetle analım. 17 askerimiz şehit oldu. İnşallah çok daha güzel günler Türkiye'nin olur. Acı bir gündü.
burdan gerisi hikaye..

Iste futbol bilginiz bu kadar. ..

Adam resmen neden baski yedigimizi neden böyle bir on bir ile basladigini neden suan ki durum var oldugunu anlatiyor .. yani tamamen futbola dayali bir konusma yapiyor sizin anladiginiz hikaye . .

~UniCef~
10.11.2012, 21:57

Haminin karizmasi nerde be.. Allah askina sanki George Clooney..

inadina61_08
10.11.2012, 21:58
Hüseyin,beni bilen bilir.Şenol hocayı seven tayfadanımdır.Ama bu sezon özellikle de oyuncu tercihlerini eleştiriyorum.Hakaret eden arkadaşlar kendileriyle oynasın beni bağlamaz.Ama bu sezon yanlış tercihler yaptı.

Bu maç için demiyorum.Adrian niye oynamaz,Emre niye oynamaz vb sorular uzar gider.O yüzden şunu kabul etmek gerekir ki Şenol hocamızın bazı takıntıları olduğunu kabul edelim.En azından ben böyle düşünüyorum.

Serkan'ı çok severim ben.Adam yıllarca bizim en çok koşan ve de hırslı adamımızdı.Şimdi tukaka oldu bakma.Ama bu adam Soner varken 11'de başlamaz bence.Artık miadı doldu.Bize taze kanlar lazım.Emre ve Soner bunlardan biri.Halil'in morali bozuk kaç haftadır.Kes onu,Emre'yi oynat.Bunlar zor çözümler değil.Takımımızın iyi olduğunu düşünüyorum.Kim ne derse desin.

Herkesin oyuna bakış açısı farklı şöyle ıspatlayayım, bende halili çıkarırdım ama yerine emre yi almazdım, soner olabilirdi, yada ne bileyim yasin olabilirdi,alan olabilirdi... Hocaya eleştirim bu maç için; Zokora ve Halil-Olcan ve Volkanın yanına gitmeli, en azından bir hafta ne kaybederiz ki zaten bu sezonu cepten yedik, önümüzdeki seneye hazırlık olur, her maç olmasa bile haftaya olmasını istiyorum ben.

ozturk
10.11.2012, 21:59

Futbolcular sanki antreman yapmıyor. Yardımcı hocayı cok ovuyorlardı ama ...

Zafer Fidan
10.11.2012, 22:00
Ulan Marko :D

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=463901346986396&set=a.307966935913172.71749.261589137217619&type=1&theater

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:00
Şenol güneşin maç sonu röportajını dinledim söylediklerine inanamadım bir insan nasıl bu kadar geniş olur nasıl bu kadar beceriksizliğine kılıf uydurur nasıl bu kadar inat eder o koltukta oturmaya aklım almıyor o kadar rezil bir futbol anlayışı kadro yapısı ile oyuna başlıyorki kendisi herhalde rakip takımı izliyor maç sonuda rakip takımın kendi takımı olduğunu düşünerek konuşuyor.. Yazıklar olsun milyon değil sonsuz yazıklar olsun sana şenol güneş ONUR'a yazık ONUR'a günah topu her al onurun burnunun dibinde nasıl bu çırpınan insanların hakkını vereceksin

Ne demek nasıl hakkını vereceksin?Öyle bir şey yazıyorsun ki sanki birinin evini barkını gasbetti adam!

Trabzon camiası Şenol hocanın hakkını nasıl verecek onu düşünsün.
Elma ile armudu karıştırıyorsunuz burada.
Şenol hocanın teknik,taktik vb tercihlerine ben de gıcık oluyorum bu sezon.Bunu söylemek başka bir şey,hakaret etmek başka bir şey.Yapmayın,tuttuğun takımın aldığı ve de elinden alına her şampiyonlukta doğrudan payı olan bir adamdan bahsediyoruz burada.Hangi haktan bahsediyorsun?Yatın uyuyun...

S.Seymen
10.11.2012, 22:02
neyse anti adriancılara bi selam yollayayım :) aklımdayken

~UniCef~
10.11.2012, 22:03
I was picked for doping control-I drink drink and drink but I can't piss :-(((((
...BUT I'm very happy that we could win tonight! Have a nice evening, I'll keep on drinking
Janko

Yani adam icmese daha iyi oynaya bilirmis :)

M. Fatih ALEMDAR
10.11.2012, 22:03
İlker kardesim, Senol hoca candir. Arasira bizi kizdirsa da bu takimi, bu sehiri ondan baska kimse idare edemez ve bence yonetemez. Hatalari var bize gore evet,ama biz sadece kisitli seyleri gorup ona gore yorum yapiyoruz. Ama hoca bizim bilmediklerimizi biliyordur.
Mesela bir ornek; Emre yi bende begeniyorum ve hoca neden oynatmiyor diye dusunuyorum. Ama bugun gordumki emre henuz olmamis. Hoca senden benden burada ona senol diyecek kadar saygisizlasan herkesten bu isi cok daha iyi bildiginden suphemiz yoktur herhalde.
Bence Senol hoca (Allah gecinden versin) bu dunyadan gitmeden bu takimdsn gitmemeli.
Senol hoca candir. :)

Cyzio
10.11.2012, 22:05
Bu Halil'le Şenol arasında kimsenin anlayamadığı müthiş bir etkileşim var.

Orta sahayla bütünleşme.

.

Emirhan Makul
10.11.2012, 22:06
Maç diğer maçların kopyasıydı, oyunun başında gelen 2 golden sonra Akhisar'da bir bocalama bir şaşırma oldu bunun katkısı ile ilk 25-30 dakika top yaptık, oyun oynadık, sonra bu şoku Akhisar üzerinden attı ve yüklenmeye başladı, bizde o meşhur skorun üzerine yatmak ve zaman geçirme triplerine girdik.

Akhisar 2-1 yaptı ki 2-2 yapacak %100 bir gol kaçırdı. Biz bu dakikalarda sahada geziniyorduk. Çok bariz belli ki colman yada bir başkası fark etmez bu takımda olmayan mental bir şeyler var ve devam etmekte, ikili gruplaşmalar, teknik ekibe karşı cephe almalar var yoksa yeteneklerle dolu bu takım bu kadar ruhsuz ve başarısız olamaz.

Skor 2-2 olmadı döndü 3-1 oldu ondan sonra da akhisar 1 tane net pozisyona girdi bu bizim zaafımızı gösterir. Oyun olarak ne bir değişme ne bir farklılık görebildik göremeyiz de.

Haftalardır inzivaya çekilen adrianın geri dönüşü, zokora'nın böyle bir rakip karşısında oynatılışı, halil altıntop varken volkan ve olcanın kadro dışı kalması emrenin yedek kalması, sonerin yedek oturması, serkan tam kesik yemiş zeki forma şansı bulmuşken serkanın tekrar sahaya sürülmesi bunlar çok ama çok garip şeyler, gariplikler devam ediyor.

Bu takım malesef bir maç kazanır 2 maç kaybeder berabere kalır, bu sıralarda gezinir durur, bu futbolcuların Şenol güneş ile bir daha bütünleşme şansının olduğuna inanmıyorum.

DEEP BLUE
10.11.2012, 22:07
Orta sahayla bütünleşme.

.
Bir de her yerde kullanılabilirmiş Halil.

Hakan Efendi öyle söyledi Sansar'a.

Fatih Öztürk
10.11.2012, 22:07
Takımda değişen hiç bir şey yok.rezil bir futbol.Colman,Adrian,Girayın kişisel gayretleriyle gelen galibiyet.

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:08
İlker kardesim, Senol hoca candir. Arasira bizi kizdirsa da bu takimi, bu sehiri ondan baska kimse idare edemez ve bence yonetemez. Hatalari var bize gore evet,ama biz sadece kisitli seyleri gorup ona gore yorum yapiyoruz. Ama hoca bizim bilmediklerimizi biliyordur.
Mesela bir ornek; Emre yi bende begeniyorum ve hoca neden oynatmiyor diye dusunuyorum. Ama bugun gordumki emre henuz olmamis. Hoca senden benden burada ona senol diyecek kadar saygisizlasan herkesten bu isi cok daha iyi bildiginden suphemiz yoktur herhalde.
Bence Senol hoca (Allah gecinden versin) bu dunyadan gitmeden bu takimdsn gitmemeli.
Senol hoca candir. :)

Fatihim görüşemiyoruz ne zamandır:)
Oyuncu performansı değişkendir.Emre hazır değildi bugün diyorsun ama mesela Bursa maçında gayet iyiydi.Biri de çıkar bunu der.Mesele Ahmet,Mehmet değil zaten.Aynı istikrarsız adamları sürekli denemesi eleştiriliyor zaten Şenol hocanın.Hoca,çok iyi başarılara layıktır.Bundan şüphem yok zaten.
Dediğim gibi hakaret edenler kendileriyle oynasın.Anladılar onlar.Ama eleştirilmesi gereken yerler de gözardı edilmemeli.

M. Fatih ALEMDAR
10.11.2012, 22:09
Bu arada, bu 3 temmuz sureci; bizim sadece sampiyonlugumuz,kupamizi degil, heyecanimizi zevkimizi bir cok seyimizi alip goturdu. Bu isten en zararli biz ciktik iyimi. Vay anasini arkadas yav.

yorumsuz6117
10.11.2012, 22:09
Giray Kaçar Milli takımda oynayacak kapasitede artık.

arifberkay
10.11.2012, 22:10
Maç diğer maçların kopyasıydı, oyunun başında gelen 2 golden sonra Akhisar'da bir bocalama bir şaşırma oldu bunun katkısı ile ilk 25-30 dakika top yaptık, oyun oynadık, sonra bu şoku Akhisar üzerinden attı ve yüklenmeye başladı, bizde o meşhur skorun üzerine yatmak ve zaman geçirme triplerine girdik.

Akhisar 2-1 yaptı ki 2-2 yapacak %100 bir gol kaçırdı. Biz bu dakikalarda sahada geziniyorduk. Çok bariz belli ki colman yada bir başkası fark etmez bu takımda olmayan mental bir şeyler var ve devam etmekte, ikili gruplaşmalar, teknik ekibe karşı cephe almalar var yoksa yeteneklerle dolu bu takım bu kadar ruhsuz ve başarısız olamaz.

Skor 2-2 olmadı döndü 3-1 oldu ondan sonra da akhisar 1 tane net pozisyona girdi bu bizim zaafımızı gösterir. Oyun olarak ne bir değişme ne bir farklılık görebildik göremeyiz de.

Haftalardır inzivaya çekilen adrianın geri dönüşü, zokora'nın böyle bir rakip karşısında oynatılışı, halil altıntop varken volkan ve olcanın kadro dışı kalması emrenin yedek kalması, sonerin yedek oturması, serkan tam kesik yemiş zeki forma şansı bulmuşken serkanın tekrar sahaya sürülmesi bunlar çok ama çok garip şeyler, gariplikler devam ediyor.

Bu takım malesef bir maç kazanır 2 maç kaybeder berabere kalır, bu sıralarda gezinir durur, bu futbolcuların Şenol güneş ile bir daha bütünleşme şansının olduğuna inanmıyorum.
her satira katlirim son paragrafa imza atarim

M. Fatih ALEMDAR
10.11.2012, 22:10
İlkerim sende cansin, Senol hoca gibi :)

DEEP BLUE
10.11.2012, 22:12
Şu forumdaki zaman verelimci romantik mesajlar bitiriyor beni.

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:12
İlkerim sende cansin, Senol hoca gibi :)

Eyvallah kardeşim.
Karşılıklı olduğundan emin ol duygularımızın.Sağolasın....

Tolga
10.11.2012, 22:13
I was picked for doping control-I drink drink and drink but I can't piss :-(((((
...BUT I'm very happy that we could win tonight! Have a nice evening, I'll keep on drinking
Janko

Yani adam icmese daha iyi oynaya bilirmis :)

Teşhisi koydum ben :) Gizli prostat :)

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:13

Ya abi ömrümüz yedin vallahi de billahi:)
Aldık maçı keyfini çıkar da!Boşver..

Fatih Öztürk
10.11.2012, 22:14

Abi bugünki rezil oyun sence nereye kadar götürebilir bizi?bu kepaze oyunla maç kazandığımız için önümüz açıldımı sence?

Necmettin ALTUNTAŞ
10.11.2012, 22:15
Site yöneticileri Allah rızası için js dosyasında sürekli virüs var diyor bilgisayar bunalıma soktu antivirus programı şimdi kaldıracağım virüs yuvası olacak... bir el atın lütfen.

Aynen.Bıkkınlık geldi vallahi.Sürekli virus tehditi diyor.Bilgisayarı bilmem ama ben kafayı yiyeceğim.

DEEP BLUE
10.11.2012, 22:17
Ya abi ömrümüz yedin vallahi de billahi:)
Aldık maçı keyfini çıkar da!Boşver..
:) Yahu İlker kardeşim, keyfini çıkarabileceğim birşey görsem vallahi yaparım dediğini. Senin ömrüne canım kurban olsun da, futbol konusunda kandırmayalım kendimizi. Berbatız ve kümede kalma mücadelesi veriyoruz.

DEEP BLUE
10.11.2012, 22:19
Abi bugünki rezil oyun sence nereye kadar götürebilir bizi?bu kepaze oyunla maç kazandığımız için önümüz açıldımı sence?

Evet açıldı. O kadar açıldı ki Yoroz'dan görünüyor artık. :)

Çok radikal kararlar alınmalı acilen. Kandırılıyoruz.

brushfield
10.11.2012, 22:20
:) Yahu İlker kardeşim, keyfini çıkarabileceğim birşey görsem vallahi yaparım dediğini. Senin ömrüne canım kurban olsun da, futbol konusunda kandırmayalım kendimizi. Berbatız ve kümede kalma mücadelesi veriyoruz.

Kalırız bence, üzülmeye gerek yok. Şampiyonluğu hak eden oyun da oynasan vermiyorlar zaten 30 senedir. Bu sene de oynamayı verelim şampiyonluğa.

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:21

Abi,zaten oyundan kimse memnu değil de düzeleceğine inanıyorum ben.Sizin kadar karamsar değilim.Butakımın morale ihtiyacı vardı ve silkelenmesi gerekiyordu diye düşünüyorum.İyimserliğimden değil,normaldir de bu.Futbolcuların da özgüveni yerine gelmiştir.Orta sahaya Colman reis geldi.Bugün bile belli etti sahada olduğunu.Düzelecek her şey.Bu lafımı unutma.
:)

farozlufatih61
10.11.2012, 22:22
Ne demek nasıl hakkını vereceksin?Öyle bir şey yazıyorsun ki sanki birinin evini barkını gasbetti adam!

Trabzon camiası Şenol hocanın hakkını nasıl verecek onu düşünsün.
Elma ile armudu karıştırıyorsunuz burada.
Şenol hocanın teknik,taktik vb tercihlerine ben de gıcık oluyorum bu sezon.Bunu söylemek başka bir şey,hakaret etmek başka bir şey.Yapmayın,tuttuğun takımın aldığı ve de elinden alına her şampiyonlukta doğrudan payı olan bir adamdan bahsediyoruz burada.Hangi haktan bahsediyorsun?Yatın uyuyun...
Hangi paydan bahsediyorsun şenol güneşin kurupta başarılı olduğu bir kadro bana göster bırak göstermeyi 4 tane yetiştirdiği futbolcu ismi ver bende sana hak vereyim daha önce dediğim gibi şenol güneşin eline messi ronaldo xavi iniesta gibi üst düzey oyuncuları ver 20 puanda avans ver 2. devre ne yapar eder bizi şampiyonluktan eder

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 22:24
Çifte standarta bir örnek daha. Bu pozisyonda kimse kart görmedi. Üstelik Baroni'nin önceden sarı kartı vardı...

http://s1.directupload.net/images/121110/kvijvrw8.swf

hüseyin1975
10.11.2012, 22:25
Adriana tesekkür ederim, gercekden MUHTESEM 2 Gol atti.
Colmanin dönmesi cok ama cok güzeldi.
Girayida özlemisim.
Bamba ile Giray ve yanlarinda Emerson bize az gol yedirtir.
Sagda ne olacak hala anlamadim.
Serkan olmamali orasi kesin.
Jankoyu daha iyi kullanmaliyiz.
Ah birde kanatlari daha iyi kullanabilsek.

DEEP BLUE
10.11.2012, 22:26
Abi,zaten oyundan kimse memnu değil de düzeleceğine inanıyorum ben.Sizin kadar karamsar değilim.Butakımın morale ihtiyacı vardı ve silkelenmesi gerekiyordu diye düşünüyorum.İyimserliğimden değil,normaldir de bu.Futbolcuların da özgüveni yerine gelmiştir.Orta sahaya Colman reis geldi.Bugün bile belli etti sahada olduğunu.Düzelecek her şey.Bu lafımı unutma.
:)

Karamsar ya da iyimser olmakla, gerçekçi olmak arasındaki farkı öğrendiğim gün herşeyimi kaybettiğim gündü. Hiçbirşey düzelmez. Nedenlerini umarım yüzyüze konusabiliriz bir gün.

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:27
Hangi paydan bahsediyorsun şenol güneşin kurupta başarılı olduğu bir kadro bana göster bırak göstermeyi 4 tane yetiştirdiği futbolcu ismi ver bende sana hak vereyim daha önce dediğim gibi şenol güneşin eline messi ronaldo xavi iniesta gibi üst düzey oyuncuları ver 20 puanda avans ver 2. devre ne yapar eder bizi şampiyonluktan eder

Adam resmi olarak aldığın 6 şampyonlukta kalecindi.Adamın teknik direktör olarak çalınan 2 şampyonluğu var.96 ve 2011.
Çıkmış hangi pay diyorsun.Bas git akşam akşam.Sinir bozma.

Futbolsu yetiştirmek de neymiş?
Morinhyo,gUARDİALO FUTBOLcU MU YETİŞTİRMİŞ?Bırakın bu işleri.Herkes aynı şeyi ezberlemiş,sallıyor.İlla isim istiyırsan isim vereyim.Bak Burak,Selçuk ne hale geldiler.Çıkardı işte Zeki'yi oynatıyor.Mustafa'yı oynatıyor.Gençse genç.N e olacak daha?

atigol
10.11.2012, 22:28
Çifte standarta bir örnek daha. Bu pozisyonda kimse kart görmedi. Üstelik Baroni'nin önceden sarı kartı vardı...

http://s1.directupload.net/images/121110/kvijvrw8.swf

Kuddusi müftüoğlu imiş hakem, o korkak adam kart verebilir mi hiç.

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:28
Karamsar ya da iyimser olmakla, gerçekçi olmak arasındaki farkı öğrendiğim gün herşeyimi kaybettiğim gündü. Hiçbirşey düzelmez. Nedenlerini umarım yüzyüze konusabiliriz bir gün.

İnşallah abi.Umarım yanılırsın yalnız!

DEEP BLUE
10.11.2012, 22:30
İnşallah abi.Umarım yanılırsın yalnız!

Yanılmayı çok isterim.

Yaşar
10.11.2012, 22:31
kulübede hocanın olmadığını görmek için daha ne olması gerekiyor merak ediyorum.
Serkan sahada yürüyemeyecek hale gelmiş ama hoca bunu göremiyor.
Halil kaç haftadır formsuz 75 dakika oynatarak taraftara yuhalatıyor.
Aynı şeyi önceki haftalarda Olcan'a yaptı, Olcan'ı da taraftara yem etti.
Serkan sahada öleceğini anlayınca hocaya beni çıkar diyor da hoca öyle oyuncu değiştiriyor.
Serkan'ın gün itibari ile futbol hayatını bitirtti.
Halil'i taraftara yuhalattı.
Olcan'ı ve Volkan'ı futbola küstürttü.
Adrian'ı 11 resmi maçta 1 dakika bile oynatmadı, gerekçe olarak da '' yersen'' fizik gücü zayıf, güçsüz dedi, taraftar da yuttu.
Henrique'yi bir çok maç tek forvet oynatarak adama futbol oynamayı unutturdu.
Geçen hafta sahanın en iyisi olan Yasin'i bu hafta yedek bıraktı.
Kazandık diye her şey güllük gülistanlık olmadı.
Takım hala çok kötü ve ışık vermiyor.
Oynayanlara, sonradan girenlere, giremeyenlere ve tribünde olanlara bir bakın, elinizi vicdanınıza koyun ve takkmkn kadrosununun mu, yoksa teknik direktörünün mü yetersiz olduğunu söyleyin.

Harun
10.11.2012, 22:34
Yeni gelecek hocaya Allah sabır versin.Çünkü bu enkazı toplamak kolay olmayacak...

Alper Beyazay
10.11.2012, 22:35
Bu takima alper lazim

Evet ama henüz göremediler beni.

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:35
Yeni gelecek hocaya Allah sabır versin.Çünkü bu enkazı toplamak kolay olmayacak...

Hoca gitmiyor ki bir yere!

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:36
Evet ama henüz göremediler beni.

Kapatın gidiyoruz:)

Alper Beyazay
10.11.2012, 22:38
Kapatın gidiyoruz:)

Halil hala oynuyor, Serkan hala oynuyor, eheyy, çoktan kapatıp gitmeliydin.

h@msi61
10.11.2012, 22:39

Birak gittigini sansinlar, sessiz ol :)

Sinan Sağlam
10.11.2012, 22:39
Sezon başından beri 11-Yedek-Kadro dışı üçgeninde dolaşıp maymuna dönen oyuncularımızın listesini yapayım hazır yapacak iş yokken :

--- Serkan Balcı

--- Zeki Yavru

--- Celutska

--- Olcan Adın

--- Alanzinho

--- Volkan Şen

--- Henrique

--- Vittek

--- Sapara

--- Soner

--- Halil Altıntop

--- Janko

--- Adrian

--- Barış Özbek

Bunlar aklıma gelenler bir de kafası rahat olanlar var nasıl olsa oynama ihtimalim yok diye

--- Marek Cech

--- Aykut

--- Ferhat Öztorun

---Yukarıda da yazdım ama artık bu listeye katılan Vittek

Takım olamamamızın sebebi yukarıda gizlidir bana sorarsanız...

Bir takımın 10 adamını bir çırpıda sayamıyorsanız , 10 adama bütün takım gönülden destek vermiyorsa o takımda ikilik de olur üçlük de beşlik de ...

Bu akşamki kötü futbol bir yana Adrian'ın attığı golden sonra Janko'yla tribünlere taarruz etmesi muhteşem bir kareydi , takımdaşlık diye bir şey kalmamış takımda , herkesin kafası karışık ve bana sorarsanız dillendiremeseler de hocalarından memnun değiller...

Ömer Faruk61
10.11.2012, 22:40
Şansal Büyüka:Trabzonspor'un tribünlerinin durumu beni üzdü.Sanki taraftar heyecanını yitirmiş gibi.Trabzonspor'un herşeye hakkı var ama heyecanını yitirme hakkı yok..

köpekler utanma ar namus var mı lan sizde???

İlker Yazıcıoğlu
Halil hala oynuyor, Serkan hala oynuyor, eheyy, çoktan kapatıp gitmeliydin.

Adamım,biz gittik zaten.Siz hala oradasınız.

farozlufatih61
Adam resmi olarak aldığın 6 şampyonlukta kalecindi.Adamın teknik direktör olarak çalınan 2 şampyonluğu var.96 ve 2011.

Morinhyo,gUARDİALO FUTBOLcU MU YETİŞTİRMİŞ?Bırakın bu işleri.Herkes aynı şeyi ezberlemiş,sallıyor.İlla isim istiyırsan isim vereyim.Bak Burak,Selçuk ne hale geldiler.Çıkardı işte Zeki'yi oynatıyor.Mustafa'yı oynatıyor.Gençse genç.N e olacak daha?
Önce terbiyeni takın yaşın kaç bilmiyorum belkide sen dünyada yokken ben şenolların turgayların necatilerin dozer cemillerin antremanından avni akerdeki maçlarına kadar onlara eşlik eden 6 şampiyonluğunada şahit olan biriyim senin sinirin bozulsa ne olur şenol güneşin jübilesinde tribünlerde olanda bendim sen neredeydin bilmiyorum ben onun kaleciliğine bir laf etmem senin anlayamadığın TRABZONSPORUMUN büyüklüğüdür önce TRABZONSPOR taraftarıyım diyorsan takımının büyüklüğünü öğren

zahido
Oncelikle su fazlaliklar bi gonderilsin..

Hicbir teknik direktor 13 tane yabanciyla calismak istemezdi heralde..

Bu kadroyla cok daha iyisi yapilabilirdi ama olmadi..

Broosun elindeki kadroyada kufrediyorduk ama noldu o kadroyu Senol hoca geldi sampiyon yapti..

Evvela 2011 yilinda sampiyon oldugumuzu hatirlayin, ondan sonra o takimdan 6-7 futbolcunun gittigini idrak edin sonra Senol Gunesi yargilayin..

Bu isi bir siraya koysak Senol Gunese sira gelmez yargilanmasi icin..

Oyuzden rahat olun.. Devre arasinda su fazlaliklar gonderilsin.. 2 tane kaliteli yerli alinsin ozaman gorursunuz Senol Hoca kimmis..

Harun
10.11.2012, 22:42

Konuştuğumuz kişi Şenol güneş olunca vereceği kararlar çok alakasız olabiliyor :) Bakmışsın yarın " artık bu takıma vereceğim bir şey kalmadı " diyerek bırakabilir :)

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:42
Önce terbiyeni takın yaşın kaç bilmiyorum belkide sen dünyada yokken ben şenolların turgayların necatilerin dozer cemillerin antremanından avni akerdeki maçlarına kadar onlara eşlik eden 6 şampiyonluğunada şahit olan biriyim senin sinirin bozulsa ne olur şenol güneşin jübilesinde tribünlerde olanda bendim sen neredeydin bilmiyorum ben onun kaleciliğine bir laf etmem senin anlayamadığın TRABZONSPORUMUN büyüklüğüdür önce TRABZONSPOR taraftarıyım diyorsan takımının büyüklüğünü öğren

Madem jübileside tribündeydin,kaleceliğine laf ettirmem diyorsun da ne diye o zaman Trabzonspor'da ne hakkı var diyorsun?
Sen önce senin hangi laflarına karşılı yazdığımı dön bir daha oku.Aynı şeylerden bahsediyoruz ama sen farkında değilsin.

Aldığın resmi 6 şampiyonlukta payı var diyorum .Sen de cevap olarak hangi paydan bahsediyorsun diyorsun bana.Bir ne yazdığını oku,ondan sonra gel artistlik yap.

Harun
10.11.2012, 22:44

Broosun elindeki kadroyada kufrediyorduk ama noldu o kadroyu Senol hoca geldi sampiyon yapti..

Evvela 2011 yilinda sampiyon oldugumuzu hatirlayin, ondan sonra o takimdan 6-7 futbolcunun gittigini idrak edin sonra Senol Gunesi yargilayin..

Oyuzden rahat olun.. Devre arasinda su fazlaliklar gonderilsin.. 2 tane kaliteli yerli alinsin ozaman gorursunuz Senol Hoca kimmis..

Vallaha senin o dediğini Yılmaz Vural'da diyor " Şu takıma iki oyuncu alın bu takımı kümede tutarım diyor.

Yunus Emre AYAZ
10.11.2012, 22:44
Bugün kazandık diye herşey güllük gülistanlık olmadı olmamalı maç esnasında da söyledim bir oyun stratejisi yok takımın bu da hocanın yetersizliği ile alakalı

M.ALİ ÇOKLUK
10.11.2012, 22:45
al jazerra tv de trabzonspor belgeseli var çok iyi yapmışlar.

boztepe61

O dönem futbolcumuz olan her kişi takımın başına geçmeye muktedirdir diye bir kaide mi var? 6 senede de kaleci idi. eee?
Ne alakası var konu ile?

Futbolcu yetiştirmek yanlış seçim. Kadro oluşturmak asıl söylenmek istenen.
ne 96 ne de 2011 kadrosunu kendi kurmadı. İki kadroyu da kendi dağıttı.
Dağıttığı iki kadronun da yerine birşey koymadı. Koyamadı.

Başarılı olduğu kadroların mimarı hocalar vardır.
Kendisi hiçbir kadronun mimarı olamamıştır.

Maç özelinde konuşacak olursak.
Akhisar işte. Kazandığımıza bile sevinemedik. Kendi sahanda mahkum oyun.
Artık alıştık.

Hoca sağolsun.

yorumsuz6117
İşin özü bu Hocayla bu takımdan bi yol olmaz.

farozlufatih61
10.11.2012, 22:47
Madem jübileside tribündeydin,kaleceliğine laf ettirmem diyorsun da ne diye o zaman Trabzonspor'da ne hakkı var diyorsun?
Sen önce senin hangi laflarına karşılı yazdığımı dön bir daha oku.Aynı şeylerden bahsediyoruz ama sen farkında değilsin.
Önce yazdığıma bir bak kalecilikteki yılları ile TRABZONSPORUMA verdiği emekten bahsetmişmiyim kendi kurupta başarılı olduğu bir takım varmı ortada diye yazmışım

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 22:48
Pek yeri değil ama ilgi açısından buraya yazayım. Maç içerisinde de yazdım arada kaynadı. Tapatalk kullanan arkadaşlar giriş yapabiliyor mu bende kullanıcı adı şifre hatası veriyor...

boztepe61

13 yabancıyı da o aldırdı.
O giden 6-7 adam özelinde de Selçuk-egemen dışındaki adamları da para ile sattırdı. Gören de bütün takım kaçtı zannedecek.

Şenol Güneşin yargılanacak tarafı yok artık. Bugünki oyundan sonra artık hüküm vakti. Ne yargısı.

worldmaster

Burası da garip!

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 22:49
Önce yazdığıma bir bak kalecilikteki yılları ile TRABZONSPORUMA verdiği emekten bahsetmişmiyim kendi kurupta başarılı olduğu bir takım varmı ortada diye yazmışım

55. sayfada hangi paydan bahsediyorsun ile başlayan ,bana cevap olarak yazdığın yazıyı oku.Benim dediğim ifade o cümle zaten.
Hangi paydan bahsediyorsun? cümlesini kurdun mu kurmadın mı?

worldmaster
10.11.2012, 22:49
Pek yeri değil ama ilgi açısından buraya yazayım. Maç içerisinde de yazdım arada kaynadı. Tapatalk kullanan arkadaşlar giriş yapabiliyor mu bende kullanıcı adı şifre hatası veriyor...

Bende de verdi. Yanlış yazdım heralde diye üzerinde durmamıştım. Problem var siz de yazdığınıza göre.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 22:53
Bende de verdi. Yanlış yazdım heralde diye üzerinde durmamıştım. Problem var siz de yazdığınıza göre.

Teşekkürler hocam...

Mert M.
10.11.2012, 22:54
Arkadaşlar, son yıllarda ne için oynadığımızın ne yazık ki pek belli olmadığı bir lig için bu kadar kafa yormamanızı salık veririm. Boş verin, keyif almaya bakın. Ülkenin hiçbir kurumunda adalet yokki futbolunda olsun!

Zafer Fidan
10.11.2012, 22:55
Offf su ikili tartismalari okumaktan biktim.

farozlufatih61
10.11.2012, 22:55
44 yaşındayım benim hayat tarzım TRABZONSPOR üzerine kurulu o kadar çok mutluluk anları yaşadımki tarifi imkansız ama o kadarda hayal kırıklıkları travmalar tattımki ne yazıkki bunların hepsindede şenol güneş vardı

farozlufatih61
10.11.2012, 22:57
kurdum ama teknik direktör olarak yazdım onu hiçbir zaman bize kalecilikle ettiği hizmetlerle ilgili kötü birşey yazmadım bugüne kadar yazmamda onun o zamanki emeklerini kimse gözardı edemez elimden geldiğincede ettirtmem

biltrabzon
10.11.2012, 22:57
Takim cok iyi futbolculardan olusuyor,fakat cok iyi bir hocasi yok.Iyi hocasi var diyende futboldan anlamiyor.

sessizkral_1
10.11.2012, 23:00
Akhisar gibi bir takıma karşı 2 0 öndesin kendi sahanda baskı yiyorsun hatta zaman zaman oyun tek kaleye dönüyor

Kendi sahanda önlibero ile çıkıyorsun zokora ile baskı kuramazsın

Serkan halil gibi formsuz oyuncularda ısrarnedilmesi.....

Sürekli kalecinin topu ileri vurması...paslı oyununoynamamak...

Cafer Bulur
10.11.2012, 23:00
Bir özet alabilirmiyim usaklar takim nasildi,kimler iyi kimler kötüydü?

worldmaster
10.11.2012, 23:01
Teşekkürler hocam...

Rica ederim.

yorumsuz6117
10.11.2012, 23:03
Rakip kim olursa olsun bizim yarı alanımızda istediği gibi takılıyor. Basan adam yok , ceza sahasının çevresinde bekliyor bütün takım.

worldmaster
10.11.2012, 23:04
Şükür Colman geldi dikine oynayan adam görmeyeli uzun zaman olmuştu. Farkını hemen belli etti.

Janko biraz daha katkı veriyor artık. Serkan boş boş koşuyor. Verim sıfır.

Zokora ?

Halil çok yorgun görünüyor.

yorumsuz6117
10.11.2012, 23:05
Henrique nerelerde ya Halil'den etkisiz mi oynayacak.

Canberk
10.11.2012, 23:05

Şenol hoca istifa etmedi diyeyim siz anlayın özeti abi ;)

farozlufatih61
10.11.2012, 23:06
Rakip kim olursa olsun bizim yarı alanımızda istediği gibi takılıyor. Basan adam yok , ceza sahasının çevresinde bekliyor bütün takım.
evet o kadar boş alanlar bırakıyoruz ki rakibe bizim yarı alanı geçtim 18'in içinde cirit atıp duruyorlar bir pozisyon sonrası onur 2 elini yana açarak ne yapayım ben dercesine isyan ediyordu

FC-ST-PAULI-61
10.11.2012, 23:08
Bu arada ilk Golümüzün aynisini Bursaya attik ama verilmemisti.

Ilelioglu
10.11.2012, 23:11
Yendik ama sadece yendik yani, orta sahada topsuz oyunda sadece Colman ve Zokora mücadele ediyorlar. Adrian ile Sapara'da hic is yok topsuz oyunda.

Top bizde olunca Adrian iyi, Sapara kötü, Colman iyi, Zokora kötü.

Yani kisacasi, bundan sonraki maclarda özellikle Zokora'yi görmek istemiyorum. Yana pas geriye pas, topu aliyor 10 saat bekliyor. Bu ne ya..

Zorluk derecesi yüksek maclarda oyunu sogutursun anlarimda, bu maclarda olmaz, Zokora lüks kaciyor bu maclarda.

Adrian'in da daha fazla kosup mücadele etmesi lazim, vücütta calissin, güclenmesi sart.

Serkan'i görünce Celustka'ya aciyorum acikcasi. Bitti Serkan gercekten, Emrah Eren'e hayran kaldim yine. Janko'ya ne goller attirir varya.

Janko icin kanatlar islemeli yoksa isimiz zor.

Ha birde Mustafa Yumlu, yine yedigimiz golde payi var, Emerson'un da keza öyle, son haftalarda dökülüyor, ama bu macta önünde adam yoktu onun icin cok görmüyorum, en azindan ileri cikiyor yine.

..

Cafer Bulur
10.11.2012, 23:12
Şenol hoca istifa etmedi diyeyim siz anlayın özeti abi ;)

Bir cicekle bahar gelmez,onu da ben hatirlatayim.:)

Yalniz bir takimin,hem de Trabzonspor gibi büyük oynamasi gereken bir takimin 6 dakikada 2-0 öne gecmesine ragmen maci 77.dakikada kopartabilmesi oldukca düsündürücü.

yorumsuz6117
10.11.2012, 23:13
Baskılı oyunda Janko'nun farkını gördük. 10 dakika baskılı oynadık 2 gol attırdı. Başka türlü zaten bu adamın başarılı olması imkansız.

arifberkay
10.11.2012, 23:13

colman giray adrian iyiydi gerisi ayni eziyet yani

FC-ST-PAULI-61
10.11.2012, 23:14
Emersonda eskiden Cale gibi yalniz kaliyor sol tarafta.Öyüzden Ozan Ipeki almaliyiz.

Ilelioglu
10.11.2012, 23:15
Baskılı oyunda Janko'nun farkını gördük. 10 dakika baskılı oynadık 2 gol attırdı. Başka türlü zaten bu adamın başarılı olması imkansız.

Kesinlikle buda bir faktör. Kendi sahamizda 10-15 dk Akhisar'dan baski yiyoruz, dönen toplarin hepsini adamlar topladi be.

..

Canberk
10.11.2012, 23:15
Bir cicekle bahar gelmez,onu da ben hatirlatayim.:)

Yalniz bir takimin,hem de Trabzonspor gibi büyük oynamasi gereken bir takimin 6 dakikada 2-0 öne gecmesine ragmen maci 77.dakikada kopartabilmesi oldukca düsündürücü.

Maçı 77de kopartabilidik Şenol Güneş istifa yaaaauuuvv ! demeniz gerekiyordu abi böyle anlatınca anlamıyoruz biz :)

Adam ikinci yarının başında oyuncu değişikliği yaptı ben halâ bu şokun etkisindeyim yalnız :D

Ilelioglu
10.11.2012, 23:17
3-1'den sonra Zokora'yi cikarip Alan'i alir diye bekliyordum, ama Serkan nefes nefese kaldi, yazik oldu, belki 1-2 daha atardik.

..

Tahir61
10.11.2012, 23:18
colman ve giray bu takıma seviye atlatacak o kesin

sapara da bir düşüş var anlamadım

şikebahçe maçında olmadı mersin olmadı bjk olmadı bu maçların birini almış olsaydık bugün bambaşka şeyler konuşacaktık buna eminim

al işte bir fırsat daha yen orduyu eminim uçuşa geçeceğiz

ve son sözüm janko-halil-adrian-colman bu dörtlü ne olur bir kaç hafta oynasın ondan sonra kime söversenz sövün

Cafer Bulur
10.11.2012, 23:19
3-1'den sonra Zokora'yi cikarip Alan'i alir diye bekliyordum, ama Serkan nefes nefese kaldi, yazik oldu, belki 1-2 daha atardik.

..

Daha da fazla gol atabilirmiydik,pozisyonlarimiz varmiydi?

Çakıroğlu İhsan
10.11.2012, 23:20
bu maçta da zokorayı oynattı ya daha da agzımı acıp konusmam :D

ALDENİRO
10.11.2012, 23:22
yine rezil oynadık...2 gol attı diye adrianı övmeyin...ben oynasam daha çok verimli oynarım...basit bi takımı yendik...kimse aldanmasın...şenol hoca istifa etmeden colman bile kurtaramaz bizi...

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 23:22
Henrique şu saatten sonra yabancı kontenjanı sebebiyle imkanı yok kadroya giremez. Ancak Alanzinho ve Celustka'nın ikisi birden kesik yerse belki şans bulur...

yorumsuz6117
10.11.2012, 23:24
Yx1VAd4MFy0&feature=share

Ilelioglu
10.11.2012, 23:24
Daha da fazla gol atabilirmiydik,pozisyonlarimiz varmiydi?

Yok Akhisar iyi baski yapti. 3-1'den sonra bile rahat degildik. 3'ü zaten ani gelisen atagin sonucunda bulduk. :)

Orta sahada Sapara ile Adrian hic mücadele etmiyorlar. Adrian toplu oyunda iyi, ama topsuz oyunda böyle devam etmemeli. Daha fazla mücadele edip top kazanmali.

Zokora'da yana pas, geriye pas, topu alir 10 saat bekler. Mücadelesine lafim yok, topsuz oyunda on numara, ama toplu oyunda zarar veriyor, özellikle böyle maclarda lüks. Baski yapmamiz gerekiyor, hizli oynamak sart onun icin.

..

nbay
10.11.2012, 23:26
colman her maç böyle oynasın başımızıın üstünde yeri var.
ancak zokora nın yerinde soner oynamalı diye düşünüyorum

Ilelioglu
10.11.2012, 23:26
yine rezil oynadık...2 gol attı diye adrianı övmeyin...ben oynasam daha çok verimli oynarım...basit bi takımı yendik...kimse aldanmasın...şenol hoca istifa etmeden colman bile kurtaramaz bizi...

Senol Hoca istifa edince ne olacak? Yeni hoca gelecek 1 galibiyet sonra ayni tas ayni hamam olacak. Bu sefer oda istifa etsin denecek. Asil gitmesi gerekenler Yönetim'deki hicbirsey yapmayan ve dahasi Baskanin mücadelesini sekteye ugratanlardir.

..

Ilelioglu
10.11.2012, 23:32
Ayrica Adrian iyi oynamadi demek ne demek? Özeti izledim simdi sadece Adrian diyor spiker. Topsuz oyunda yok evet onu dile getiriyoruz ama toplu oyunda cok etkili. Ben zatan bir ara yazmistim, bu adam bir gol atsin acilacak diye. Janko icin aynisi söylemek mümkün degil mesela, cünkü tek basina birsey yapabilecek bir isim degil. Kanatlarin islemesi lazim. Ve sürekli basmaliyiz ileride.

..

Cafer Bulur
10.11.2012, 23:32
Yalniz adrian korner kullanmasini bile ögrenmis,helal olsun.:)

Su adrian in ilk 9 haftada tek bir dakika bile oynatilmamasini sadece formsuzluga baglamak bence dogru degil.

yorumsuz6117
10.11.2012, 23:33
Senol Hoca istifa edince ne olacak? Yeni hoca gelecek 1 galibiyet sonra ayni tas ayni hamam olacak. Bu sefer oda istifa etsin denecek. Asil gitmesi gerekenler Yönetim'deki hicbirsey yapmayan ve dahasi Baskanin mücadelesini sekteye ugratanlardir.

..

Bu takımı bu kadar kötü kim oynatıyo ?

Ilelioglu
10.11.2012, 23:34
Yalniz adrian korner kullanmasini bile ögrenmis,helal olsun.:)

Su adrian in ilk 9 haftada tek bir dakika bile oynatilmamasini sadece formsuzluga baglamak bence dogru degil.

Aynen oda gözüme carpti. :) Top teknigi ilerlemis, tek düzeltmesi gereken sey, kendisine bakip güclenip topsuz oyunda da aktif olmak.

..

arifberkay
10.11.2012, 23:35
evet adrian duran toplarin hepsini de cok iyi kullandi

güneyli
10.11.2012, 23:36
Bir nal bulduk..Geriye kaldı 3 nal bir at..Sonra tutabilene aşk olsun..Oyun karakterimizin ve ritmimizin netleşmesi dileğiyle.

Alper Beyazay
10.11.2012, 23:37
Adamım,biz gittik zaten.Siz hala oradasınız.

Bilemiyorum, kim nerede.

Hüseyin Çümen
10.11.2012, 23:37
janko halile muhteşem bir orta açtı
adama şöyle bir tane orta gelse gol olacak anasını satıyım

Ümit Küçük
10.11.2012, 23:38
Bir nal bulduk..Geriye kaldı 3 nal bir at..Sonra tutabilene aşk olsun..Oyun karakterimizin ve ritmimizin netleşmesi dileğiyle.

"bir nal bir at kurtarır bir at bir komutanı kurtarır bir komutan bir ülkeyi"
beni düşündüren komutan ile ülkedeki iç çekişme

umitçebi
10.11.2012, 23:39
Sen bence adrianın yerine oynama hoca ol..aynı mourinho gibisin maşallah..hoca istifa etsin sen geç kalan tüm maçları kazanırız sonra..

Tahir61
10.11.2012, 23:39
bütün Trabzon taraftarına sesleniyorum ne olur bu takımı rahat bırakın destek vermeyin adını ağzınıza almayın tıpkı şike sürecinde yaptığınız gibi lütfen tatile çıkmış gibi yapın takımı bıraktığınızı farz edin bu takımın yönetimin topçuların vs yakasını bırakın sadece bir kaç hafta ondan sonra düzlüğe çıktık mı zaten iyi gün dostusunuz hemen sahipleinrsiniz yine

umitçebi
10.11.2012, 23:42
Şu takımın sıkıntısı psikolojik artık bu saatten sonra..
sakatlar form tutsun olumlu bir havayla ilk üçe atar bu takım kendini..
yenimalatyaya yenilip dibe vuran fb nin 17 de 16 yaptığını unutmayın..
Herşey önce inanmakla başlar..Hocama da allah sabır versin böyle bir camiayı inandırmak gerçekten zor..
Ama önce futbolcular inancak inşallah..Takım oturuyor..Az daha zaman..

Ilelioglu
10.11.2012, 23:43

Yahu bir takimi toparlamak o kadar mi kolay sence? Besiktas'a bak mesela, onlarda ayni, Fernandes olmasa bugün 16 degil 8-9 puanda olurdular ancak.

Takim olabilmek icin zamana ihtiyacimiz var, mesela Adrian ne kadar zaman sonra ancak kendini buldu adapte olabilidi. Bu takimin en az 1-2 sene beraber oynamasi lazim.

Hücüm anlaminda yetersiziz. Bir hep ayni tarz Forvetler(Janko, Henri, Vittek, Halil) ve iki buda yetmezmis gibi kanatlarin islememesi. Bu oyuncularin hicbirine ara pasi atip kos al golünü at diyemezsin, bunu hicbiri yapamaz. Sprinter özellikte bir hücüm elemanina ihtiyac var. Kanatlarin düzelmeside sart, 9 haftadir Olcan ile Volkan'in ne oynadiklari belli degil mesela. Hoca mu suclu bunda? Üstelik Olcan'a 5 hafta üst üste sabretti.

Dahasi 2 sezondur 3 Stoper ile oynuyoruz. Bamba veya Giray'in yerini doldurabilecek bir 2.isim yok kadroda. Orta sahada kosmayan Sapara, Adiran, Baris, Alan gibi oyuncular.

Kadro zafiyetleri bunlar. Gereksiz o kadar oyuncu alindi ki, inanilir gibi degil. oysa az al iyi al arkadas.

Suan ben sunu görüyorum.

Senol Hoca zor gol yiyen bir takim yaratti. Orta saha ile hücüma ceki düzen verebilirse, Olcan ile Volkan'da tekrar Futbol oynamayi düsünürseler ve arti Stopere iyi bir isim daha alinir, kadrodaki gereksiz oyuncular gönderilirse bu takim eski günlerine geri dönecektir.

..

ALDENİRO
10.11.2012, 23:44
bazı renkdaşlar skor taraftarlığı yapıyor...kimse kendini kandırmasın...içimizden biri şenol hocanın yerine geçsin daha iyi olur.en azından halil yerine emreyi oynatır...

Ilelioglu
10.11.2012, 23:45
Şu takımın sıkıntısı psikolojik artık bu saatten sonra..
sakatlar form tutsun olumlu bir havayla ilk üçe atar bu takım kendini..
yenimalatyaya yenilip dibe vuran fb nin 17 de 16 yaptığını unutmayın..
Herşey önce inanmakla başlar..Hocama da allah sabır versin böyle bir camiayı inandırmak gerçekten zor..
Ama önce futbolcular inancak inşallah..Takım oturuyor..Az daha zaman..

18'de 17 yapmak imkansiz, ancak illegalite ile yaparsin.

..

umitçebi
10.11.2012, 23:45
:alkış::alkış:
bütün Trabzon taraftarına sesleniyorum ne olur bu takımı rahat bırakın destek vermeyin adını ağzınıza almayın tıpkı şike sürecinde yaptığınız gibi lütfen tatile çıkmış gibi yapın takımı bıraktığınızı farz edin bu takımın yönetimin topçuların vs yakasını bırakın sadece bir kaç hafta ondan sonra düzlüğe çıktık mı zaten iyi gün dostusunuz hemen sahipleinrsiniz yine
:alkış::alkış:

saffet61
10.11.2012, 23:47
Akhisar taraftar gruplarından Akigolar ile dostane ilişkiler kurduk bu arada :)

umitçebi
10.11.2012, 23:47
18'de 17 yapmak imkansiz, ancak illegalite ile yaparsin.

..
öyle öyle inandırıyoruz kendimizi işte..adamlar çatır çatır oynadı ve yaptı..afsane dediğimiz takımı sahasındna çıkarmadı ve 2-0 yendı..
İnanmakla oluyor bunlar..Alex neler yaptı neler..
İllegalite saha dışında olmuş olabilir..Bu yüzden kanunlara dayanarak şampiyonluğun bizim hakkımız olduğunu söyleyebiliriz.Ama adamlar sahada çatır çatır oynadı! bunuda inkar edemezsınız ya

Ilelioglu
10.11.2012, 23:48
Taraftara gelince..

Tamam Akhisar maci biletler pahali, takimda iyi degil. Anlarim...

Ama Allah askina Besiktas taraftarina bakin, Bursa macinda top Bursa'dayken nasil islik tutuyorlar. Örnek alin örnek.

..

61_Hasan_69
10.11.2012, 23:49
öyle öyle inandırıyoruz kendimizi işte..adamlar çatır çatır oynadı ve yaptı..afsane dediğimiz takımı sahasındna çıkarmadı ve 2-0 yendı..
İllegalite saha dışında olmuş olabilir..Bu yüzden kanunlara dayanarak şampiyonluğun bizim hakkımız olduğunu söyleyebiliriz.Ama adamlar sahada çatır çatır oynadı! bunuda inkar edemezsınız ya

Adamlar çatır çatır oynadıda rakipleri oynamadı sıkıntı orada zaten ;)

Cafer Bulur
10.11.2012, 23:50
Taraftara gelince..

Tamam Akhisar maci biletler pahali, takimda iyi degil. Anlarim...

Ama Allah askina Besiktas taraftarina bakin, Bursa macinda top Bursa'dayken nasil islik tutuyorlar. Örnek alin örnek.

..

Maci 5 bin dolayinda taraftar izlemis,inanilir gibi degil.

Tamam takim kötü,biletler pahali olsa da en az 10 bin kisi o stadda olmaliydi.

inadina61_08
10.11.2012, 23:51
Colmanın takıma katkısı artarak devam edecektir ama şunu tekrarlamak lazım, akhisara verdiğimiz pozisyonlar, bu takımın orta sahası nerede, yoruldumu? evet çünkü herkesin koşu mesafeleri çok farklı zokora 90 dakika 9 küsür bin koşmuş, mustafa yumlu 10 bin üzeri, belki verimli bir istatistik değil..
Orta sahamız gerçekten çok yumuşak birebirlere girmiyor, ayrıca zokora bu maçta çok kötüydü, tek yönlü bir oyuncu lazım değil ama takımdaki tek sert oyuncu maalesef, birde emerson biraz sert, gerisi çok yumuşak. devre arası bir devrim şart, 5 oyuncu yerine bunu 8 yapalım 2 tane de alalım yoksa bir maç gelir adamların pozisyonları(akhisarın kaçırdığı gibiler) gol olur sonrasında çok karışırız...

ancak hala düzeleceğine inanıyorum, colman faktörü ve şenol hocanın olcan-volkan ikilisine çektiği resti bir kaç oyuncuya daha çekmesi lazım örnek zokora, halil.. hatta bu maçın kötülerinden yasin, burada hoca haklı oyuna girenler yeterli verimi sağlayamıyor neden ilk 11 de değildi halilin yüzünden mi?

Bu galibiyet beni 1 hafta idare eder, bana bu kadar moral olduysa futbolculara da öyle olacağına inanıyorum, oyuncu değişikliğini ben olsam önce halili çıkarır alan'ı alırdım, sonra zokora çıkardı ama şenol hoca belli ki sert olduğu için oynatıyor haftaya görmezsek hiç şaşırmam çünkü gemileri yakmak gerektiğini düşünüyorum umarım hocada öyle düşünüyordur, halilden sonra illa birini çıkaracaksan ve bu sapara olacaksa soner daha iyi olurdu, topu tutardık diye düşündüğümden. bende futboldan bu kadar anlıyorum işte :) çok pozisyon verdik hemde ortada organize birşey yokken...
NOT : Yazdıktan sonra okudum yazıyı düzelteyim dedim ama zor, aklım ile yazdıklarım arasında uçurum oluyor, epey de kitap okurum ama cümleleri ancak bu hale getirebildim : ))))

Ilelioglu
10.11.2012, 23:54

Ac izle o 2-0'lik maci hakemin bizi nasil cikarmadigini bir gör. Jaja'nin arkadan yedigi tekmeler, keza Colman'in Selcugun yedigi tekmeler. Hicbirinde faul alamadik oyun devam etti Fener golleri atti.

Cok iyi hatirliyorum hemde, ligin ilk yarisi dökülen Fenerbahce devre arasinda HIC transfer yapmadan 18'de 17 yapiyor. Hicbirinde de kaybetmiyor. Tabi Buca macinda Antep macinda hakem imdadina yetisirse yaparsin. Eskisehir macinda illegalite imdadina yetisirse yaparsin.

O sezon oynadigimiz Futbol ile Sampiyonlugu kesinlikle biz HAK ettik.

Takimin bel kemikleri gayse'de gel görkü Sampiyon oldular, niye cünkü finir illegaliteye basvuramadi. Ayni gayse yine zirvede, hani nerede finir?

Gayse oluyorda ayni isimler ile biz neden olamadik??

Yaptilar iste, tapeler söyledi, mahleme söyledi. Hakkimizi yediler, sonrasi da malum. Yasalar degisti, Fener kurtuldu.

HAKKIMIZ yendi HAKKIMiZ.

Hepsine haram olsun, öbür tarafta yanarlarken Allahim bana izleme zevkini verir insallah.

..

SEDAT
10.11.2012, 23:54
* O maça gelen ve kendini yırtan taraftarın öünde saygıyla eğiliyorum. Fırsatı olup'ta gelmeyenler için içimden geçenler yeter. Yazıklar olsun...

umitçebi
10.11.2012, 23:55
Adamlar çatır çatır oynadıda rakipleri oynamadı sıkıntı orada zaten ;)
Ben o sezon hem fb nin maçlarını hemde ts nin maçlarınıda 90 dakka izledim.Eminim sizde izlemişsinizdir ikisinide..
Ben size şunu söyleyeyim ts nin rahat kazandığı maç sayısı fb nin kine göre daha fazladır..,şike yok belki ama fazlada kasmadılar açıkcası ama fb özellikle üstüste kazanmasıyla direk dikkat çekti ve herkes onları yenmek için oynadı.bir iki futbolcu isim vermeyyeim fb maçında bişeyler yapmış olabilir..Saha dışıda malum zaten ama o fb takımı 18 de 17 nin her maçında deli gibi asıldı son ana kadar ve her maçında rakipten iyi oynadı haketmediği maçlar oldu antep maçı buca maçı hemen hatırladıklarım ama bizimde oldu böyle maçlarımız..
Burda şike konusuna girmeden söylemek istediğim o takım yenimalatya faciasından oralara gelebildiyse..İnançla bizde yapabilirizha 18 de 17 olmazda 18 de 15 olsun ama olsun..
AMA NERDE O DESTEK BU CAMİADA VUR ABALIYA!

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 23:58
1461 ile trabzon arasında 2 lik çıkarıldıgında çok kızıyordum ama suan tek bir şey istiyorum

nolur trabzonspor taraftarının yüzde 60 ı felan gitsin 1461 i tutsun boşverin trabzonsporda ruh felan yok siz gidin 1461 i tutun ya...

Zafer Fidan
10.11.2012, 23:59
janko halile muhteşem bir orta açtı
adama şöyle bir tane orta gelse gol olacak anasını satıyım

Keske kendine orta acabilse :D

Bud Spencer
11.11.2012, 00:00
tutturdunuz ikidebir jankoya orta acalim diye
bu bizim yillardir oynadigimiz "sistem"'e uygun degil
janko cok iyi bir golcü, eminim gayse gibi baskili oynayan ve ileride basan takimlarda oynarsa rahat o ligin gol krali olur AMA biz bunu yapamiyoruz. uymuyor iste

DeAgLeMaNyAq
11.11.2012, 00:01
2.sayfada son yılların en düşük seyircili maçı olacağını yazmıştım. Taraftarımız bizi yanıltmadı. Bursa ve Antalya maçlarından 6 puan çıksa stad full olurdu...

yorumsuz6117
Ben o sezon hem fb nin maçlarını hemde ts nin maçlarınıda 90 dakka izledim.Eminim sizde izlemişsinizdir ikisinide..
Ben size şunu söyleyeyim ts nin rahat kazandığı maç sayısı fb nin kine göre daha fazladır..,şike yok belki ama fazlada kasmadılar açıkcası ama fb özellikle üstüste kazanmasıyla direk dikkat çekti ve herkes onları yenmek için oynadı.bir iki futbolcu isim vermeyyeim fb maçında bişeyler yapmış olabilir..Saha dışıda malum zaten ama o fb takımı 18 de 17 nin her maçında deli gibi asıldı son ana kadar ve her maçında rakipten iyi oynadı haketmediği maçlar oldu antep maçı buca maçı hemen hatırladıklarım ama bizimde oldu böyle maçlarımız..
Burda şike konusuna girmeden söylemek istediğim o takım yenimalatya faciasından oralara gelebildiyse..İnançla bizde yapabilirizha 18 de 17 olmazda 18 de 15 olsun ama olsun..

Eskişehir'in bize karşı oynadığı futbol ve fenere karşı oynadığı futbol. :)

umitçebi
Ac izle o 2-0'lik maci hakemin bizi nasil cikarmadigini bir gör. Jaja'nin arkadan yedigi tekmeler, keza Colman'in Selcugun yedigi tekmeler. Hicbirinde faul alamadik oyun devam etti Fener golleri atti.

Cok iyi hatirliyorum hemde, ligin ilk yarisi dökülen Fenerbahce devre arasinda HIC transfer yapmadan 18'de 17 yapiyor. Hicbirinde de kaybetmiyor. Tabi Buca macinda Antep macinda hakem imdadina yetisirse yaparsin. Eskisehir macinda illegalite imdadina yetisirse yaparsin.

O sezon oynadigimiz Futbol ile Sampiyonlugu kesinlikle biz HAK ettik.

Takimin bel kemikleri gayse'de gel görkü Sampiyon oldular, niye cünkü finir illegaliteye basvuramadi. Ayni gayse yine zirvede, hani nerede finir?

Gayse oluyorda ayni isimler ile biz neden olamadik??

Yaptilar iste, tapeler söyledi, mahleme söyledi. Hakkimizi yediler, sonrasi da malum. Yasalar degisti, Fener kurtuldu.

HAKKIMIZ yendi HAKKIMiZ.

Hepsine haram olsun, öbür tarafta yanarlarken Allahim bana izleme zevkini verir insallah.

..
Kardeş bence lafı sapıtıyorsun,burda fb savunucusu pozisyonuna düşüyorum.
Şampiyonluğu tabiki biz hak ettik..Bunda tereddütüm yok.Anamızın ak sütü gibi hakkımız,
Ama ben onlara takılma diyorum yenimalatya facıasından oralara ansıl gitti o takım onu söyle..bak nasıl soyluyorsun takvıye yapmadan....adam ınandırdı topçusunu camıada destek verınce oldu işte..adre santos ilk yarı neydı ıkıncı yarı nasıl oynadı..keza alex keza nıang mehmet topuz gökhan gönul dokuluyordu be..
Burda fb li gibi savundurma yaptırmayın ınsana soylemek ıstedıgım açık
FUTBOLCUNA İNAN VE İNANDIR DİYORUM..DESTEK VER DİYORUM...BAK SAPIR SAPIR DOKULEN ADRIAN AZ KIPIRDAYINCA NELER ÇIKIYOR ORTAYA..
BUNU SOYLUYORUM BEN..
Yoksa şampiyonluğu bizim hakettiğimizi zaten biliyoruz ve söylüyoruzda..

~UniCef~
11.11.2012, 00:02
Sadece zaana ihtiyaci var bu takimin ..

ALDENİRO
11.11.2012, 00:02
2.sayfada son yılların en düşük seyircili maçı olacağını yazmıştım. Taraftarımız bizi yanıltmadı. Bursa ve Antalya maçlarından 6 puan çıksa stad full olurdu...

taraftar kime tepkili acaba...muhtemel şenol hocaya..resmen istifa et git diyorlar...

serkanholep
11.11.2012, 00:03
arkadaşlar trabzon şehir olarak trabzonsporun büyüklüğünü kaldıramıyor

kaldıramaz da

bu takım 1 sene şampiyonluğa oynar olur veya olamaz o sene taraftar gider (ya da birileri bilet veya kombine dağıtır)

sonra tarafta gitmez

madden yeterli bir halkı yok trabzonun

zaten gurbetçi olan ve sanayisi olmayan bir şehirden bahsediyoruz

futbolcular gider,stad 20000 kişilik ama dolmaz,sponsorların az olur,çok yolculuk yapmak zorunda kalırsın,kombine satılmaz,yönetim başkan ve futbolcu aileleri istanbulda yaşar vs vs vs

olumlu yanı ise tarihi,havası suyu,sadece futbol konuşulması ve bir futbolcunun kendini geliştirmesi için iyi bir ortam

30 sene olduğu gibi çok fazla bişey beklemeyin

umitçebi
11.11.2012, 00:04
Eskişehir'in bize karşı oynadığı futbol ve fenere karşı oynadığı futbol. :)
bursa ve antebın bıze karşı oynadıgı ve onlara karşı oynadıgı top aynı mı?

ya fb lı pozısyonuna duşurmeyın adamı azıcık objektif olun şu şikeli sezonuda hatırlatmayına rtık mıdme bulanıyor zaten..

işimize gelenleri görüp işimize gelmeyenlerin üsündne atlamak bize birşey kazandırmaz söylemek istediklerim açık başka yerlere çekmeyin lütfen..

Cafer Bulur
11.11.2012, 00:07

ya fb lı pozısyonuna duşurmeyın adamı azıcık objektif olun şu şikeli sezonuda hatırlatmayına rtık mıdme bulanıyor zaten..

işimize gelenleri görüp işimize gelmeyenlerin üsündne atlamak bize birşey kazandırmaz söylemek istediklerim açık başka yerlere çekmeyin lütfen..
Ben seni anladim,renkdas sen dediklerinde haklisin.:)

Fb 18 de 17 yaparken sike yapti evet ama sike yaparak kazanirken bile belli bir düzende oynamak gerekir.;)

Ilelioglu
11.11.2012, 00:07
Kardeş bence lafı sapıtıyorsun,burda fb savunucusu pozisyonuna düşüyorum.
Şampiyonluğu tabiki biz hak ettik..Bunda tereddütüm yok.Anamızın ak sütü gibi hakkımız,
Ama ben onlara takılma diyorum yenimalatya facıasından oralara ansıl gitti o takım onu söyle..bak nasıl soyluyorsun takvıye yapmadan....adam ınandırdı topçusunu camıada destek verınce oldu işte..adre santos ilk yarı neydı ıkıncı yarı nasıl oynadı..keza alex keza nıang mehmet topuz gökhan gönul dokuluyordu be..
Burda fb li gibi savundurma yaptırmayın ınsana soylemek ıstedıgım açık
FUTBOLCUNA İNAN VE İNANDIR DİYORUM..DESTEK VER DİYORUM...BAK SAPIR SAPIR DOKULEN ADRIAN AZ KIPIRDAYINCA NELER ÇIKIYOR ORTAYA..
BUNU SOYLUYORUM BEN..
Yoksa şampiyonluğu bizim hakettiğimizi zaten biliyoruz ve söylüyoruzda..

Sen ama "Fener oynadigi Futbol ile Sampiyonlugu hak ettiye" getirdin olayi yada ben öyle anladim. Oysa bizim oynadigimiz Futbol daha fazla hak etti Sampiyonlugu, ama saha disinda irenclikler olunca böyle oldu.

..

Erdinç Dilek
11.11.2012, 00:09
Hürgün Kardeşimi kutluyorum :)

Ilelioglu
Ben seni anladim,renkdas sen dediklerinde haklisin.:)

Fb 18 de 17 yaparken sike yapti evet ama sike yaparak kazanirken bile belli bir düzende oynamak gerekir.;)

Cafer abi, ne yazdiginin farkindamisin? Karsi takimi bagliyorsun, şike yapiyorsun, hangi belli bir düzen? Hic oynamasan bile bitmis o mac, Platini'nin dedigi gibi "oynanmasina gerek yok".

Rakipler oynamayinca Fener oynadi gözüktü.

..

inadina61_08
arkadaşlar trabzon şehir olarak trabzonsporun büyüklüğünü kaldıramıyor

kaldıramaz da

bu takım 1 sene şampiyonluğa oynar olur veya olamaz o sene taraftar gider (ya da birileri bilet veya kombine dağıtır)

sonra tarafta gitmez

madden yeterli bir halkı yok trabzonun

zaten gurbetçi olan ve sanayisi olmayan bir şehirden bahsediyoruz

futbolcular gider,stad 20000 kişilik ama dolmaz,sponsorların az olur,çok yolculuk yapmak zorunda kalırsın,kombine satılmaz,yönetim başkan ve futbolcu aileleri istanbulda yaşar vs vs vs

olumlu yanı ise tarihi,havası suyu,sadece futbol konuşulması ve bir futbolcunun kendini geliştirmesi için iyi bir ortam

30 sene olduğu gibi çok fazla bişey beklemeyin

Katılmıyorum; çalınan Şampiyonlukları düşününce bu taraftar herşeyi bilerek herşeyde fedakarlık yapar ve bence yaptıda, tek istediği sahada; Hırçınlık,mücadele,hırs gibi faktörler olsun. kaybetsede ayakta alkışlamasını bilir. dediğim gibi çalınanlar sadece kupa değildi belki 2 üst sınıfa atlayacak bir noktaydı o çalınan kupalarımız Birde, İş sadece Trabzon değil şike, hakemler, siyasiler yada PARA...7 olduk bu seneden birşey olmaz belki ama seneye 8 garanti Allah'ın izniyle yeterki vizyonumuz dışına çıkmayalım(transferleri erkenden tespit ve erkenden takıma katmak gibi)

Emre GÜRDAL
11.11.2012, 00:11

Bu takimi demiyimde trabzonsporu 2010/2011 de kim sampion ypti...6 derbiden 5 tanesini kim kazandirdi...?

61Cem61
Zamana ihtiyacımız var arkadaşlar söyle bi 4-5 sene sonra belki yine ilk üçe gireriz.

Fatih Öztürk

fenerin bizi evinde 2-0 yendiği maç 20.dakikada kopmuştu.o dakikadan sonra kaleci Volkan oyunu yavaşlatıp maçın havasını iyi almıştı.doğru dürüst pozisyona girememiştik fakat maçıda fenerin yarı alanında oynamıştık.fenerin bizi sahasından çıkarmadığı falan öyle bir şey hatırlamıyorum ben maçtaydım.sahada çatır çatır oynadıkları maçlar bir elin parmaklarını geçmez.keza ligin ikinci yarısı ikinci bölümünde bizde fenerden farklı değildik.fenerin net şekilde kasıtlı hakem kararlarıyla kazandığı bir çok maçı söyleyebilirim.bizimde kasıtlı hakem kararlarıyla kaybettiğimiz puanlar vardı.kısacası fener çatır çatır şike yaptı ve kupa müzelerinde.

Ilelioglu
11.11.2012, 00:12
Fener bir iki mac tabiki iyi oynamis olabilir, buda gayet dogaldir, ama burada bunlari yazacagimiza sandikta "BIZE HER YER TRABZON" yazalim.

..

Gökçebey
11.11.2012, 00:13
3 dedim 3 oldu. O kadar :)

Oğuzhan
11.11.2012, 00:13

Haksız mı ağabey taraftar Allah aşkına futbol adına sahaya hiçbir şey koyamayan bu adamları mı izlemeye gelecekler yağmur çamur altında. Biraz burunları sürtsün. Eğer dolu tribün, ateşli taraftar istiyorlarsa futbol oynasınlar.

O takım futbol oynadığı müddetçe statta bir tane bile boş koltuk kalmaz.

serkanholep
11.11.2012, 00:14
Katılmıyorum; çalınan Şampiyonlukları düşününce bu taraftar herşeyi bilerek herşeyde fedakarlık yapar ve bence yaptıda, tek istediği sahada; Hırçınlık,mücadele,hırs gibi faktörler olsun. kaybetsede ayakta alkışlamasını bilir. dediğim gibi çalınanlar sadece kupa değildi belki 2 üst sınıfa atlayacak bir noktaydı o çalınan kupalarımız Birde, İş sadece Trabzon değil şike, hakemler, siyasiler yada PARA...7 olduk bu seneden birşey olmaz belki ama seneye 8 garanti Allah'ın izniyle yeterki vizyonumuz dışına çıkmayalım(transferleri erkenden tespit ve erkenden takıma katmak gibi)

imkansızı istiyorsun kardeş

ha takımın ruhu bu o ayrı. biz böyle sevdik trabzonsporu, hep diyoruz ya statükoyu yendi diye

ama sürekli mücadele etmek neredeyse imkansız hale geliyor

yani sen selçuklar buraklar egemenler yetiştirebilirsin ama onlar illaki istanbula gidecek, ya da kaçacak

sen yine yeniden selçuklar bulmaya çalışacaksın

selçukları satın alamayız ama

tekrar tekrar aynı döngü içinde döner dururuz

Ilelioglu
11.11.2012, 00:15
Bu takimi demiyimde trabzonsporu 2010/2011 de kim sampion ypti...6 derbiden 5 tanesini kim kazandirdi...?

Bazilarina göre Ünal Karaman kazandirdi. :)

Senol Günes'ten daha iyi bir Hoca yok Türkiye'de, zaten biz istedik oda geldi firtina getirdi, ama şikeyi ve gayse cirkefligini hesaba katamadi. Simdi yeni bir takim olma yolunda cabaliyor.

..

İlker Yazıcıoğlu
11.11.2012, 00:16

Kardeşim sen yazdıkça batıyorsun bence.Senin ne demek istediğini anladım ben ama yanlşı örnekler veriyorsun.

Diyorsun ki,Bursa ve Antep'in bize karşı oynadığı ve onlara karşı oynadığı top aynı mı?????????????

Bunu bir fenerli söylüyor sanki!Bu ne demek?Böyle örnek verilmez.

İkinci devredeki bütün maçları izlediğini söylüyorsun o sezon.Biz bütün maçları zar zor aldık,aç tekrar bak.Ikına ıkına.Bir gol,iki gol,bir gol iki gol.
Aç bir de fenerin maçlarına bak!

Tahir61
11.11.2012, 00:16

bursa ve antep in bize karşı oyunlarında ne var hocam antep iki maçta da on kişi kaldı içerdeki maçta daha onuncu dakikada ne bekliyorsun ki daha. bursaya gelince o maçta da bursayı tamamen coşkumuzla yendik bursanın net gol pozisyonları var şikecilerin ağzına dolayacakları tek maç karabük maçımızdır evet o maç karabük hiç asılmadı ama biz de asılmadık iki takım da sahaya lig bitti havasında çıktı

yorumsuz6117
11.11.2012, 00:17

O takımı birçok antrenör şampiyon yapabilirdi. Ama bu takımı bu kadar kötü kimse oynatamaz.

Onur Akyüz
11.11.2012, 00:18
İyi güzel gaz veriyorsun da, önce sapla samanı bir ayır hele,

Hiçbir şey bilmiyorsan boş zamanlarında tapeleri oku, okuması da epey zevkli, sıkılmazsın da..

Hangi takımlar teşviklenmiş, hangi takımlar şike yapmış orada yazıyor, senin gibi hikaye anlatmıyor o belgeler, fener sahada çatır çatır kazandı, bizim rakipler asılmadı maçlara filan diyorsun, biz hatırlamıyoruz zaten kaç maçı son dakikalarda aldığımızı, 40 m'den gelen topu buyur eden kalecileri, alex'e kafa golü attıran defans oyuncularını, gol atmayan forvetleri..

Ayıptır!

Ilelioglu
11.11.2012, 00:20
O takımı birçok antrenör şampiyon yapabilirdi. Ama bu takımı bu kadar kötü kimse oynatamaz.

Evet Ersun Yanal; Sivasspor 3-0 Trabzonspor
Evet Hugo Broos; Kasimpasa 3-1 Trabzonspor

Ersun Yanal iyi isimler alip iyi takim kurabilir, ama bu takimi Sampiyon yapamazdi bence.

Hugo Broos ise, evet körlere yol gösterebilir, ama bu takimi Sampiyon yapamazdi bence.

..

katre-i.matem
11.11.2012, 00:21
Gustavı Colman.. Gözlerimizin pasını sildiğin için, tv başında bizim bile geç idrak edebildiğimiz o harika ara pasların için ve son dakikada bile rakip sahada rakip oyuncuya nefes aldırmayan baskıyı yaptığın için teşekkür ederiz.. Özlemişiz be usta..

Ve tabiki stada gelmeyen "seyirci" topluluğu bundan sonrada gelme. kombine sahiplerine yazıklar olsun. Kötüde oynasak kümede düşsek o stad full olmak zorunda.. bizim neyimize akyazı stadı ??? 50 bin kişilik isteriz bide.. komik olmayalım lütfen bu takımın büyüklüğüne yakışmayan bir taraftar topluluğu malesef..

Emre GÜRDAL
11.11.2012, 00:22

O takim diyonda senol hoca gldginde burak ve jaja geldi ondan sonra ...iki kismi sampion yapti takimk?

Ilelioglu
11.11.2012, 00:22
İyi güzel gaz veriyorsun da, önce sapla samanı bir ayır hele,

Hiçbir şey bilmiyorsan boş zamanlarında tapeleri oku, okuması da epey zevkli, sıkılmazsın da..

Hangi takımlar teşviklenmiş, hangi takımlar şike yapmış orada yazıyor, senin gibi hikaye anlatmıyor o belgeler, fener sahada çatır çatır kazandı, bizim rakipler asılmadı maçlara filan diyorsun, biz hatırlamıyoruz zaten kaç maçı son dakikalarda aldığımızı, 40 m'den gelen topu buyur eden kalecileri, alex'e kafa golü attıran defans oyuncularını, gol atmayan forvetleri..

Ayıptır!

Alan'in son dakika golleri, hey gidi. Buca macinda son saniye Umut Bulut golü, hey gidi. Daha neler var neler.

Ama arkadasin anlatmak istedigi su; INANMAK BASARININ YARISIDIR!

Örnekler yanlis ama..

..

Ilelioglu
11.11.2012, 00:24
Gustavı Colman.. Gözlerimizin pasını sildiğin için, tv başında bizim bile geç idrak edebildiğimiz o harika ara pasların için ve son dakikada bile rakip sahada rakip oyuncuya nefes aldırmayan baskıyı yaptığın için teşekkür ederiz.. Özlemişiz be usta..

Ve tabiki stada gelmeyen "seyirci" topluluğu bundan sonrada gelme. kombine sahiplerine yazıklar olsun. Kötüde oynasak kümede düşsek o stad full olmak zorunda.. bizim neyimize akyazı stadı ??? 50 bin kişilik isteriz bide.. komik olmayalım lütfen bu takımın büyüklüğüne yakışmayan bir taraftar topluluğu malesef..

Istanbul'daki gurbetci genclere bak Trabzon'daki genclere bak. Daglar bile az gelir, cok fark var cok.

Icerdeki maclari Istanbul'da oynasak daha fazla puan toplariz.

..

İlker Yazıcıoğlu
11.11.2012, 00:27
Buca ve Sivas maçı son dakika goller.
Keza aynı şekilde Gençler ve Manisa maçı Alan'ın uzaktan attığı son dakika golleri.
Kayserili topçuların koşmaktan kustuğu Avni Aker'deki 3-3'lük maç.Son dakikada Glowacki attı da beabere bitti.
Bak şimdiden bir çırpıda 5 maç saydım.Ayrıca ikinci yarıda 1-1 biten Ankaragücü maçı.6 maç hemen aklıma gelen.Öldük öldük dirildik.Bir de içerdeki Bursa maçı var.Burak'ın attığı gol ile 1-0 bitti.Bursa,çizgiden 2 gol kaçırdı,atamadı.7 maç etti.En tahat maçımız Karabük maçıydı.
Eskişehir'de hakem yedi bizi,2 golü vermedi.

Çıkmış diyorsun ki maçlarımızı 2. yarı kolay aldık!!!

Olur mu öyle saçma şey.Hayır,izlemesek inanacağım.

Kurduğun cümleleri etrafımdaki fenerliler kuruyor Ümit kardeş.

Doğruları konuşmak varken,dikkat çekeceğim diye muhalefetlik yapmanın anlamı yok.Fener hangi maçı çatır çatır oynadı aldı?
Bana 2 maç örnek verir misin?

Tahir61
11.11.2012, 00:30
Buca ve Sivas maçı son dakika goller.
Keza aynı şekilde Gençler ve Manisa maçı Alan'ın uzaktan attığı son dakika golleri.
Kayserili topçuların koşmaktan kustuğu Avni Aker'deki 3-3'lük maç.Son dakikada Glowacki attı da beabere bitti.
Bak şimdiden bir çırpıda 5 maç saydım.Ayrıca ikinci yarıda 1-1 biten Ankaragücü maçı.6 maç hemen aklıma gelen.Öldük öldük dirildik.Bir de içerdeki Bursa maçı var.Burak'ın attığı gol ile 1-0 bitti.Bursa,çizgiden 2 gol kaçırdı,atamadı.7 maç etti.En tahat maçımız Karabük maçıydı.
Eskişehir'de hakem yedi bizi,2 golü vermedi.

Çıkmış diyorsun ki maçlarımızı 2. yarı kolay aldık!!!

Olur mu öyle saçma şey.Hayır,izlemesek inanacağım.

Kurduğun cümleleri etrafımdaki fenerliler kuruyor Ümit kardeş.

Doğruları konuşmak varken,dikkat çekeceğim diye muhalefetlik yapmanın anlamı yok.Fener hangi maçı çatır çatır oynadı aldı?
Bana 2 maç örnek verir misin?

şikeyle adı geçmeyen! şb konya ve TS konya ve kasımpaşa maçları

İlker Yazıcıoğlu
11.11.2012, 00:36
şikeyle adı geçmeyen! şb konya ve TS konya ve kasımpaşa maçları

Anlamadım Tahir ,ne demek istedin?

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:38
Vay arkadaş.. Maç başlığını Hürgün açmış daha yeni gördüm.
Hani bu çocuk lanetliydi??

Emre GÜRDAL
11.11.2012, 00:41

Colman basliginda huseyinle tartisacagina hürgunle iki muhabbet et sansin acjlsi ...balli recel hürgün

Ilelioglu
11.11.2012, 00:41

Firsat kolluyordu zaten, arka arkaya 4. macimizda da puan kaybetmeyiz diye düsündü herhalde, uyanik..:D

Bir nevi kanitlamis oldu lanetli olmadigini..:) Ama yetmez :D

..

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:43
Colman basliginda huseyinle tartisacagina hürgunle iki muhabbet et sansin acjlsi ...balli recel hürgün

Pardon? Af buyrun bu ne demek?

Sacit
11.11.2012, 00:45
Futbola şefkat gösteren cemaat basketbola da şefkat gösterse euroleague'de oynardık :)

Ümit Küçük
11.11.2012, 00:48
eskiyi tartışarak neye varacaksınız merak ediyorum....bu takım top oynamıyor futbolcuların birbirinden haberi yok.....boşa kaçan yok....pas verdikten sonra pası atan adam çakılı bekliyor....toplu hücum yok 2 kişi ile hücum ediyoruz....ileri giden geri gelemiyor takımın kondisyonu yok....bunları konuşalım hak etmeyen adamlar hak etmediği şekilde 11 de...her hafta 2 li göbek değişiyor tel tel dökülen zokora aynen devam...bu takım bu sene şampiyon olamaz zokorayı oynatıp kazanmaktansa soneri oynatır kaybederim ama en azından önümüzdeki sene için adam kazanır keza aynı şekilde halil oynatıp kazanacağımı emre yi oynatır kaybederim ama adam kazanırım....hoca felsefe yapmasın bana çıksın desinki bu sene kaçırdık treni yapılanmaya gideceğiz desin ama yapılanma 32 yaşındaki zokora ile değil ya da 30 yaşındaki halil ile değil 21yaşındaki soner ile 20 yaşındaki zeki ile 24 yaşındaki emre ile olur 30 luk adamlarla değil bende hocaya inanıyım başarısız oldu diye adamı asmıyım önümüzdeki sene bizde kazanacağız diyim

Ilelioglu
11.11.2012, 00:49
eskiyi tartışarak neye varacaksınız merak ediyorum....bu takım top oynamıyor futbolcuların birbirinden haberi yok.....boşa kaçan yok....pas verdikten sonra pası atan adam çakılı bekliyor....toplu hücum yok 2 kişi ile hücum ediyoruz....ileri giden geri gelemiyor takımın kondisyonu yok....bunları konuşalım hak etmeyen adamlar hak etmediği şekilde 11 de...her hafta 2 li göbek değişiyor tel tel dökülen zokora aynen devam...bu takım bu sene şampiyon olamaz zokorayı oynatıp kazanmaktansa soneri oynatır kaybederim ama en azından önümüzdeki sene için adam kazanır keza aynı şekilde halil oynatıp kazanacağımı emre yi oynatır kaybederim ama adam kazanırım....hoca felsefe yapmasın bana çıksın desinki bu sene kaçırdık treni yapılanmaya gideceğiz desin ama yapılanma 32 yaşındaki zokora ile değil ya da 30 yaşındaki halil ile değil 21yaşındaki soner ile 20 yaşındaki zeki ile 24 yaşındaki emre ile olur 30 luk adamlarla değil

Aynen katiliyorum.

..

Hürgün Aygün
11.11.2012, 00:52
Firsat kolluyordu zaten, arka arkaya 4. macimizda da puan kaybetmeyiz diye düsündü herhalde, uyanik..:D

Bir nevi kanitlamis oldu lanetli olmadigini..:) Ama yetmez :D

..
Takım kötü giderken yenilir bana bağlanırdı suç.Bir hazırlık maçını da sezon başında da ben açmıştım ve kazanmıştım.Bu lanet bitmiştir.:p:D:D

Ümit Küçük
11.11.2012, 00:52
Takım kötü giderken yenilir bana bağlanırdı suç.Bir hazırlık maçını da sezon başında da ben açmıştım ve kazanmıştım.Bu lanet bitmiştir.:p:D:D

sen ters adamsın Hürgün takım iyi giderken başlık açma kötü giderken aç:D:D

Berke6198
11.11.2012, 00:59
Bu arada takıma maçı boş tribünlere oynatan Trabzon'da ki seyircilere ayrı teşekkür ediyorum... Aynen böyle devam olur mu ? :)

Emre GÜRDAL
11.11.2012, 01:00

Hurgun ordu maci tahminin ne ogrenebilirmiyim?

Ümit Küçük
11.11.2012, 01:01
Bu arada takıma maçı boş tribünlere oynatan Trabzon'da ki seyircilere ayrı teşekkür ediyorum... Aynen böyle devam olur mu ? :)

bu düşünceyede karşıyım kardeşim 20 tl trabzondaki insanlar için büyük para heleki takım bu kadar kötü iken inan

umitçebi
11.11.2012, 01:01
Kardeşim sen yazdıkça batıyorsun bence.Senin ne demek istediğini anladım ben ama yanlşı örnekler veriyorsun.

Diyorsun ki,Bursa ve Antep'in bize karşı oynadığı ve onlara karşı oynadığı top aynı mı?????????????

Bunu bir fenerli söylüyor sanki!Bu ne demek?Böyle örnek verilmez.

İkinci devredeki bütün maçları izlediğini söylüyorsun o sezon.Biz bütün maçları zar zor aldık,aç tekrar bak.Ikına ıkına.Bir gol,iki gol,bir gol iki gol.
Aç bir de fenerin maçlarına bak!
Ben bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum konu uzadıkça bunları niye yazdığımı bilmeden sizi kastetmiyorum atlayanlar çok olacak.
Hayatımda olmak ve görünmek istediğim en son şey fb li olmak..
Ben o sezonu gayet ıyı hatırlıyorum fark atııklarıda oldu ıkındıklarıda bızımde ıkındıgımızda oldu fark attıgımızda neyse...
Sadece işimize geleni değil herşeyi görüp öyle deva edelim..
Yarın Alese gircem takıldım kaldım burda..Ama bu takım için gerekirse uykusuz bile girerim alese..
iyi geceler..

Oğuzhan
11.11.2012, 01:02
bu düşünceyede karşıyım kardeşim 20 tl trabzondaki insanlar için büyük para heleki takım bu kadar kötü iken inan

Aynen öyle sahadakiler trilyon alacaklar ve yatacaklar, adam 2 kuruş kazandığı paradan arttırıp takımı izlemeye gelecek, üstüne bir de rezil olup evine dönecek.

Takım biraz top oynayınca zaten otomatik olarak dolduruyor taraftar tribünleri. Sahadakiler fedakarlık yapmalı artık, yeter taraftarın fedakarlık yaptığı.

Berke6198
11.11.2012, 01:02

Abi işte kilit noktada burada zaten :) Takımın kötü gidiyorsa daha da bastıracaksın ki, bu takım coşsun bu takımda oynayan adamlara bir heves gelsin. Sen 3-4 maç yenilgi aldı diye tribünleri bomboş bırakırsan o adamın içinde ki bütün heves yerlebir oluyor.

Hürgün Aygün
11.11.2012, 01:03
sen ters adamsın Hürgün takım iyi giderken başlık açma kötü giderken aç:D:D
Buna katılıyorum işte abi haklısın.:D

Hurgun ordu maci tahminin ne ogrenebilirmiyim?
Bu sezon deplasman galibiyetimiz yok.Ordu da büyük maçlara hep ayrı hazırlanıyor zor maç ama tahmin olarak bu sezonki ilk deplasman galibiyetimizi alırız inşallah tahminin budur.:):)