PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 11. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Akhisar Belediye | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Faruk Türk
09.11.2012, 10:20
Ilk 11 (BAMBASKA OLMALI)

ONUR
Zeki--Giray--Bamba--Emerson
-------------Zokora-------- (malsef oynayacak, onun yerine soneri tercih ederim ama)
Yasin----Colman------Adrian
----------Emre--Janko-----

kürşat şen
09.11.2012, 12:30
colmanı bu maçta ilk 11e koyacağını zannetmiyorum..
belki yedekten sonradan sokabilir..
maça gideceğim ama sanırım kalabalık olmayacak cumartesi günü..
bu maçta güzel oyun ve galibiyet bekliyorum..
artık golleri atmaya başlayalım..
akhisarı küçümsemek anlamında söylemiyorum ama kalibiremizde bir takım değil..

DeAgLeMaNyAq
09.11.2012, 13:14
Sadri Şener'in söylediğine göre Adrian oynayacakmış. Colman'ın ise kulübede olacağını zannediyorum...

SALDIRAY
09.11.2012, 13:16
Zokora'sız bir ilk 11 düşünemiyorum. Adamın ismi güven veriyor bir kere. Bu kadar az gol yememizin başlıca sebeplerinden biridir Zokora. Bu adamın 300 küsür maçta 1 gol attığını bile bile ilk aldığımızda herkes seviyordu. Gol atmaz,asist vermez. İlerde oynayanlar azcık seviyesini üste çıkarsa şimdi liderdi bu takım. Olcan,Volkan,Halil,Henrique bu sene kayıp bu adamlar.

Sercan Yaylı
09.11.2012, 13:21
bu takım neden çift forvetle oynamıyor neden her takıma karşı 5-4-1 sistemiyle oynuyoruz...

Emrah Akcagöz
09.11.2012, 13:25
Bence Emre yerine yine Olcan oynar bu hafta.

Ömer Faruk61
09.11.2012, 13:30
Ilk 11 (BAMBASKA OLMALI)

ONUR
-------------Zokora-------- (malsef oynayacak, onun yerine soneri tercih ederim ama)

Tam aklımdaki kadro benden önce yazmışsın.Yasin yerine oynasın Soner.Nasıl olsa yerli kanatlardan verim alamıyoruz.

Gökhan Uzun
09.11.2012, 13:54
Ilk 11 (BAMBASKA OLMALI)

ONUR

Bamba Cezalı

Gökhan Uzun
09.11.2012, 13:55
Orta saha üçlüsünü Soner-Sapara-Adrian dan kurmalıyız ve 60 larda Colman girmeli. Zokora da yedeklere.

kaan61
09.11.2012, 15:12
............................. Onur ............................

Zeki ......... Giray ..............Mustafa...... Emerson

..... ........ Zokora ............ Soner ........ ..........

.... Yasin ........... Adrian ................... Emre

........................ Janko .............................

Yada ..............

............................. Onur ............................

Zeki ......... Giray ..............Mustafa...... Emerson

..... ........ Sapara ............ Soner ........ ..........

.... Yasin ........... Adrian ................... Emre

........................ Janko .............................

ANIL
09.11.2012, 15:22
......................onur
celu.......giray............musti.......emers
...............sapara...soner
yasin...............adrian.............olcan
......................janko

Oğuzhan
09.11.2012, 15:38
Zokora yedek başlasın en azından 2-0 falan yaparsak oyunu tutması için oyuna Barış Özbek değil de o girer :)

kaan61
09.11.2012, 15:53
Trabzondaki arkadaşlar Akhisar maçına ilgi varmı? Bir şans daha verelim stadı dolduralım... Bu başlangıç olsun 7 de 7 yapalım inşallah. Şenol hocam sende şöyle bir silkin artık hadi aslanlarım bu maç dönüm noktası olsun ... Gene dayanamıycam seyredeceğim maçı :)

Yasin T.
09.11.2012, 16:20
Colman ve Emre'yi ilk 11'de görürüz inşallah.

Emirhan Makul
09.11.2012, 16:40
Halil'i 11'de göreceğimizi düşünüyorum, 2 hafta kesik yemesine Şenol Güneş'in kalbi dayanmaz :) Yine bizim kalp ve sabırlarımızı zorlayacaktır halil ile...

Yaşar
09.11.2012, 16:55
:::::::::::::::::::::::::::::::::::Onur::::::::::: ::::::::::::::::
Zeki::::::::::::::::::Giray:::::::::::::::::::Must afa::::::::::::Emerson
::::::::::::::::::::::::::::::::::Zokora:::::::::: ::::::::::::::

:::::::::::::::Sapara:::::::::::::::::Soner::::::: ::::::
Yasin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::Adrian
:::::::::::::::::::::::::Janko::::::::::::::::::::

11'i ile çıkarız.
Zokora ile Sapara-Soner ikilisi arasında yaklaşık 30 metrelik bir mesafe olur.
Bu nedenle defanstan top çıkarmada, dönen topları almakta ve hücumda çoğalmakta sıkıntı yaşarız.
Kazara gol atarsak üstüne yatar kazanırız diye düşünüyorum.

Murat 61
09.11.2012, 17:15
Şöyle 3-5 gol atsak takımın güveni kendine gelse.

Olmamı ¿

mertacar
09.11.2012, 17:19
onur ve soner milli takım aday kadrosuna alınmış

yorumsuz6117
09.11.2012, 18:01
Halil'i 11'de göreceğimizi düşünüyorum, 2 hafta kesik yemesine Şenol Güneş'in kalbi dayanmaz :) Yine bizim kalp ve sabırlarımızı zorlayacaktır halil ile...

Sorma ya. Bide Adrian ve Sapara 11'deymiş galiba. İkisini birlikte oynatmak saçmalık. Sapara'nın yerine Emre oynamalı.

Ilelioglu
09.11.2012, 19:21
Benim bu mac icin ideal ilk on birim söyle..

http://www.footballuser.com/formations/2012/11/570873_Trabzonspor.jpg

Kriterler herzamanki gibi ayni tekrar yazmak istemiyorum. Ilaveten Emre ile Yasin'nin defansa yardimci olmalari, ve Adrian'in topsuz oyunda daha aktif olmasi gerekiyor.

Umarim bu zorlu maci geceriz.

..

Ilelioglu
09.11.2012, 19:22
Zeki sakat degil mi?

Degilse tabi ki oynasin, Serkan'i zorla yazdim zaten.

..

İskender YILMAZ
09.11.2012, 19:28
Onur, Zeki, Giray, Zokora, Emerson, Soner, Colman, Adrian, Alanzinho, Emre, Janko.

Bu 11 bol gol atar, gol de yemez Aksihar maçında. Ama Şenol Güneş ..

Ilelioglu
09.11.2012, 19:34
Onur, Zeki, Giray, Zokora, Emerson, Soner, Colman, Adrian, Alanzinho, Emre, Janko.

Bu 11 bol gol atar, gol de yemez Aksihar maçında. Ama Şenol Güneş ..

Senol Günes mac mac düsünmüyor, Adrian-Alan ikilisi bu macta tutabilir ama her maca bu ikili ile cikamassin. Senol Günes takimi otturtmanin derdinde diye düsünüyorum. Farkli oyuncular ve sistemler deniyor. Ondan sonra bir iki degisiklik haric hep ayni takim ile cikacaktir.

..

Cafer Bulur
09.11.2012, 20:02
Sizce kazanamazsak senol hoca istifasini verir mi?

Ilelioglu
09.11.2012, 20:05
Sizce ,kazanamazsak senol hoca istifasini verir mi?

Verebilir, suan bu takimi düzeltebilecegi düsüncesi hakim onda. Ben öyle hissediyorum.

..

Cafer Bulur
09.11.2012, 20:07
Verebilir, suan bu takimi düzeltebilecegi düsüncesi hakim onda. Ben öyle hissediyorum.

..

Sen inaniyormusun sahsen bu takimin düzelecegine?

Ben inanmiyorum,bu takim yoluna taze kanla devam etmelidir.

Ilelioglu
09.11.2012, 20:10
Sen inaniyormusun sahsen bu takimin düzelecegine?

Ben inanmiyorum,bu takim yoluna taze kanla devam etmelidir.

Taze kan günlük basari getirir Cafer abi, sonra yine taze kan, vs... Dogru yöntem kesinlikle bu degil, sezon sonuna kadar beklenmeli, ortaya cikacak tabloya bakmak lazim. Senol Hoca bu isi tekrar becerebilirim diyorsa kalir, yoksa tesekkür edilir ve yollar ayrilir, bizde önümüze bakariz.

Ortada bir takim yok acikcasi, en önemli eksigimiz insiyatif alabilecek tek bir oyuncumuz bile yok. Colman bunu kismen yapabilir, ama yeterli degil.

..

Cafer Bulur
09.11.2012, 20:10
En önemli sorunumuz coskulu futbol oynayamamak.

Bjk ye bakiyorum,adamlar herseyleri dogru yapmasalarda coskulu oynuyorlar.

Biz coskulu,tempolu oynayamadigimiz sürece basarili olmamiz hayalden öteye gecmeyecektir.

Ilelioglu
09.11.2012, 20:14
En önemli sorunumuz coskulu futbol oynayamamak.

Bjk ye bakiyorum,adamlar herseyleri dogru yapmasalarda coskulu oynuyorlar.

Biz coskulu,tempolu oynayamadigimiz sürece basarili olmamiz hayalden öteye gecmeyecektir.

Evet buda bir faktör, ama Besiktas'i Fernandes'iz düsün. Bizde böyle bir isim yok, ara sira devreye girip takimi ucurumun kenarindan alacak.

..

Cafer Bulur
09.11.2012, 20:21
Evet buda bir faktör, ama Besiktas'i Fernandes'iz düsün. Bizde böyle bir isim yok, ara sira devreye girip takimi ucurumun kenarindan alacak.

..
Ben kendi kendimi bildim bileli önceleri söyle denirdi:Trabzonspor takim oyunu oynamiyor,sadece yildiz oyunculariyla mac kazaniyor.(Fatih tekke zamani falan)

Simdi ise yildiz oyuncumuz yok diyoruz,nasil olacak bu is?

Takim yildizi kendi icerisinden cikartacak,cikartmali burak nasil bir yildiz olmadan yildiz olarak ciktiysa bu takimda da yildiz olabilecek oyuncular var,mesela emre güral.

Kimse kadroyu bahane etmesin,kadromuz iyi bir kadro senol hoca yeterince kadroyu kullanamiyor.

Senol hoca iyi bir hocaysa bu takima bir sekilde gol attiracak, öyle oyuncumuz yok gibi söylemlerle isin icinden cikamaz.

Ilelioglu
09.11.2012, 20:22
Aslinda Fatih Tekke zamaninda takim oyunu vardi. :)

..

Cafer Bulur
09.11.2012, 20:30
Eskiden bizde macit,seyit cem,mehmet ipek falan vardi,evet o zamanlar kadromuz kötüydü.

Kimse su anda bamba,emerson,giray,adrian,sapara,zokora,soner,yas in,janko,colman,emre güral gibi oyunculardan olusan kadroya yetersiz diyemez.

Hatta olcan ve volkan bile kaliteli futbolcular ama formsuzlar ayri bir konu.

Chiko
09.11.2012, 20:33
Takim cok formsuz özellikle Volkan,Olcan,Halil,Sapara,Soner gibi oyuncular.
Biz bu Özcan Bizatiyi neden almistik? :)

Muhammed Ayaz
09.11.2012, 20:49
........................onur...................... .
....celustka...Giray...yumlu....emerson....
............soner....Adrian..sapara..............
.......Yasin........janko ........Emre.........

Bu kadro ile çıkalım tereddütsüz 3 4 atarız

Ilelioglu
09.11.2012, 20:51
Neden formsuz olduklarini anlamiyorum sahsen.

..

Cafer Bulur
09.11.2012, 20:56
Neden formsuz olduklarini anlamiyorum sahsen.

..

Ben de bizim takim gol atmayi gectim,düzgün sut vurabilen,orta yapabilen adam eksiltebilen oyuncu olmamasini anlamiyorum.

yorumsuz6117
09.11.2012, 20:58
Zokora bu takımın el freni oynamaması lazım artık.

Tahir61
09.11.2012, 21:02
şu an basit orta sıra bir Alman takımı gibiyiz

bana göre-yer yer kopukluk olsa da- disiplinliyiz

ilk yarım saat kendi sahamızda rakibe iyi basıyoruz

takımdaki topçularda olcan volkan vb burnu havadakiler hariç niyet olarak sorun yok hepsi koşuyor istiyor

varsa yoksa hücum gol yandan orta duran top çalışmalıyız

Serdær
09.11.2012, 21:13
http://www.footballuser.com/formations/2012/11/570991_Trabzonspor.jpg

Cafer Bulur
09.11.2012, 21:26
Dua edelim onur gibi bir kalecimiz var,kalemizde mc gregor gibi bir kalecimiz olsa küme düserrdik.:)

Emre GÜRDAL
09.11.2012, 21:33
Ne mac oluyo eminonunde:)

tanjugunduz
09.11.2012, 21:38
Ne mac oluyo eminonunde:)

suan lig tv karşımda laptoptan yazıyorum , serefsiz hakem 1 bucuk metre onunden hikayeden penaltı caldı bjk den olcan sağ ayagını sol ayagına taktı yere atladı hakemde once duraksadı versem mı vermesem mı tupcu birsey der mi demez mi bu arad spiker yorum katıyor ki millet yesin neymiş topun yonunu siddetini gol atma sansını olcup biçiyormus hakem , ben aslında hakeme kızmıyorum kendini yere atan bjk li oyuncuya kızıyorum gece rahat uyuyabilcek mi acaba ? suan saha karıstı hakem macı katletti kavga dovus gidiyor ortalık bu ligden iğreniyorum artık

Emre GÜRDAL
09.11.2012, 21:44
Ya arkdas maci izlemiyorum ama dakika gecmeden gol oldgunu goruyorum...cildiriom biz bunlari nasil yenemedik diye...

tanjugunduz
09.11.2012, 21:47
bjk de bir cacık yok bir fernanden bir takım ediyor cıkar fernandezi 2 lig takımından farkları yok , ama bu batallai yı biz nasıl bulamadık adamda hersey var serin kalınlık oyun gorusu her sey var kafa ayak her pozisyonda o var ama hakem ince ince dogruyor bursayı sestak ta cok iyi

Canberk
09.11.2012, 21:49
Yaptığımız yorumlarda forumun genel seviyesini düşürmemeye dikkat edelim Lütfen

tarsus
09.11.2012, 21:53
8tasla bursayi izledikce golleri gordukce kiskaniyorum arkadas,goller var sagdan soldan ataklar var !bizde boyle oynayacakmiyiz diye cok merak ediyorum:-(8tasi oynatan tek isim fernandez bizdede colman oynarsa boyle takimi oynatacagina inaniyorum

memozcan
09.11.2012, 21:57
şenol hoca revizyon planlıyormuş gene.. ama revizyonist hocamız var.. 4-2-3-1 sistemi içinde kimi oynatırsan oynat aynıdır.. biri hocaya revizyonun ne olduüunu söylemesi lazım.. isim değil sistem değişmeli bu sisteme uygun isimlerle oynamlıyız.. 4-2-3-1 oynayacaksak ilerde janko değil hulk da oynasa ibra da oynasa gram farketmez...

İlker Yazıcıoğlu
09.11.2012, 22:15
Millet çatır çatır gol atıyor,biz de burada verem olalım.Bu kadar hakkı yenip de ızdırap çeken başka bir camia var mıdır bilmiyorum!

KemalisTS
09.11.2012, 22:39
...................................

gabriel omar
09.11.2012, 22:39
Şu da bir gerçek.Evet biz berbat oynuyoruz bunda hemfikiriz,ama sene başından beri hakemler tarafından istisnasız doğranıyoruz.

FC-ST-PAULI-61
09.11.2012, 22:56
Zokora bu takımın el freni oynamaması lazım artık.
Bu Takimin El freni Senol Günestir! Golden sonra herzaman korkak gibi geri cekiyor Takimi ve sonunda yiyoruz Golleri.Karabük,8jk ve Antalya Maclarinda oldugu gibi.

haymatloshan
09.11.2012, 22:56
Son 5 maçımıza baktım az önce 2 MAĞLUBİYET,2 BERABERLİK ve 1 galibiyet almışız sadece.Maç başı 1 gol ve 1 puan almışız.Yarın yenilirsek yine futbolculara ve hakeme kabahat bulacak,şayet yenersek ki ligin açık ara en berbat topunu oynayan 2 takımının 1 galip çıkartması camiayı yine hayaller kurduracak.

İlker Yazıcıoğlu
09.11.2012, 22:58
Ulan az önce izledim bjk maçındaki penaltıyı.Allah belanı versin fırat aydınus.O nasıl penaltı arkadaş.Ne kadar süzme var şu memlekette Allah'ım.

haymatloshan
09.11.2012, 23:02
Ulan az önce izledim bjk maçındaki penaltıyı.Allah belanı versin fırat aydınus.O nasıl penaltı arkadaş.Ne kadar süzme var şu memlekette Allah'ım.

2.golde de sanırım ofsayttı sadece 1 kere gösterdiler hızlıca.

Fatih Öztürk
09.11.2012, 23:04

Merhaba İlkerim.

İstanbul üçüzlerinin TFF tarafından atanmış 3 tane tetikçi hakemleri vardır.

1-Cüneyt Çakır
2-Fırat Aydınus
3-Bülent Yıldırım

Bu hakemler ligde görev aldığı müddetçe İstanbul üçüzleri mağdur olmaz.

İlker Yazıcıoğlu
09.11.2012, 23:06
2.golde de sanırım ofsayttı sadece 1 kere gösterdiler hızlıca.

Ne demek lazım bilemiyorum.Midem bulanıyor artık...

İlker Yazıcıoğlu
09.11.2012, 23:08
Merhaba İlkerim.

İstanbul üçüzlerinin TFF tarafından atanmış 3 tane tetikçi hakemleri vardır.

1-Cüneyt Çakır
2-Fırat Aydınus
3-Bülent Yıldırım

Bu hakemler ligde görev aldığı müddetçe İstanbul üçüzleri mağdur olmaz.

Fatihim şu fırat denen adamı bile bile hala şu takımın maçlarına veriyorlar.Akıl alır gibi değil.Bu şerefsizlerin yüzünden küfürbaz günahkar oldum.İğreniyorum bunlardan,bunlara bu imkanı verdirenlerden.Ne diyeyim bilmiyorum...

Doğukan Uçan
09.11.2012, 23:19
Henrique + barış özbek + serkan balcı yı bursaspora verelim batallayı alalım 50 yıl garanti olsun.

yorumsuz6117
09.11.2012, 23:26
Henrique + barış özbek + serkan balcı yı bursaspora verelim batallayı alalım 50 yıl garanti olsun.

Batalla'nın bonservisi 1 Milyon Euro Henrique'nin 4.5. :D

Alper Beyazay
09.11.2012, 23:35
Batalla'nın bonservisi 1 Milyon Euro Henrique'nin 4.5. :D

Demek ara sıra rakipte 2 kaleci görmese 7,8 milyona gideri var, kısmet.

kaptans
09.11.2012, 23:37

hocam üzerine bi kaç oyuncu daha katalım eğer vereceklerse bu adam baştan ayağa futbolcu kokuyor....çok isterim hem kaç yıldır türkiyede uyum sorunu olmaz inşallah böyle bişey gerçekleşir...

Yaşar
10.11.2012, 00:30

Ben de ilk izlediğimde senin gibi gördüm ama dikkatli bakınca arkadan Veli'nin sol ayağına müdahale edip düşmesine neden oluyor Bursasporlu oyuncu.

hodlu
10.11.2012, 00:49
Türk Hakemleri Avrupada yükseldikçe Türkiye liglerinde daha fazla eyyam yapma gücüne ulaşıyorlar. Çünkü Cüneyt efendinin kararlarına kimse gık çıkartamıyor artık. Maşallah o ve müritleri de alıyor sazı eline çalıyor da çalıyor...

Samet ÇEPNİ
10.11.2012, 00:55
emerson 11 de başlamasın takımın en FORMSUZU.
...................................... onur.....................................
zeki....................giray.................. mustafa...........ferhat
.......................colman............... soner.....................
..................................adrian(alanzinho ).......................
..........................yasin.................em re......................
.....................................JANKO........ ..........................

Yunus Danışmaz
10.11.2012, 00:59
Sizce Şenol Hoca 3 aydır maç yapmamış Colman'ı 11 de başlatır mı? Bence son 15 dakka sokar...

Samet ÇEPNİ
10.11.2012, 01:01
Sizce Şenol Hoca 3 aydır maç yapmamış Colman'ı 11 de başlatır mı? Bence son 15 dakka sokar...

RAKİP AKHİSAR bence hızlı maç eksiğinin giderilmesi gerekir zokora dan fazla verim verir

Yunus Danışmaz
10.11.2012, 01:03
RAKİP AKHİSAR bence hızlı maç eksiğinin giderilmesi gerekir zokora dan fazla verim verir

Desene sarılacak bi o kaldı zaten:)

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 01:08
Can Karyağdı'nın az evvel verdiği muhtemel kadro neydi öyle. Olcan, Yasin ve Soner kesik yemiş sağbeke Serkan gelmiş falan filan... :)

Canberk
10.11.2012, 01:16
Serkan mı puhahahahahhahhaa :D:D:D:D Alllah'ım sana geliyorum yaa :D

Fatih Öztürk
10.11.2012, 01:17
Serkan iyidir iyi:)

Canberk
10.11.2012, 01:24
Yapma Fatih abi neresi iyi :D:D bak halâ gülüyorum :D:D

Fatih Öztürk
10.11.2012, 01:27

Bak görürsün yarın orta sahada oynayacak:D

Soner Albayrak
10.11.2012, 01:27

Serkan ve Göbeği candır :)

Canberk
10.11.2012, 01:31
Bak görürsün yarın orta sahada oynayacak:D

Ya gidin gece gece başkasını bulun dalga geçecek :D

ESER
10.11.2012, 01:34
Fatihim şu fırat denen adamı bile bile hala şu takımın maçlarına veriyorlar.Akıl alır gibi değil.Bu şerefsizlerin yüzünden küfürbaz günahkar oldum.İğreniyorum bunlardan,bunlara bu imkanı verdirenlerden.Ne diyeyim bilmiyorum...

sifir tolerans havalari atan uefa bile tapelerde adi gecen, aziz tarafindan siparisle maca atanan cuneyt cakira sampiyonlar liginde mac yonettiriyor be kardes. meydan bos, atis serbest ve hedef tahtasinda da biz variz

FC-ST-PAULI-61
10.11.2012, 01:34
Serkanin devri bitti.Senol Güneste yasini kesmez olcani belki soneri maalesef keser.

--------------------------onur----------------------
serkan-----------giray-----------yumlu------emerson--
--------------zokora------sapara (colman)------------
----yasin-------------adrian-------------olcan--------
--------------------Janko-----------------------------

Kadro bu olur.

Alper Beyazay
10.11.2012, 01:35
Sağ bekte iki kişi oynayacak işte Serkan defans yapar göbeği bindirme. Harcama Zeki'yi Şenol hoca..

Fatih Öztürk
10.11.2012, 01:35

Tazı gibi koşuyor ama o göbek gene var:)

Ya gidin gece gece başkasını bulun dalga geçecek :D

ohooooo.sen daha Şenol hocayı tanımamışsın be kardeşim.yarın Serkanı Jankoyla duvar pası yaparken görürsün:D

Soner Albayrak
10.11.2012, 01:36
Yarın Halil gol atacak bakın görürsünüz ve önümüzde 5 maçta 11 deki yerini garanti altına almış olacak :)

ESER
10.11.2012, 01:37

serkan belki okeyde, batakta, ihalede iyidir :)herkesin mutlaka iyi oldugu bir alan vardir. :)

Soner Albayrak
10.11.2012, 01:37
Tazı gibi koşuyor ama o göbek gene var:)

ohooooo.sen daha Şenol hocayı tanımamışsın be kardeşim.yarın Serkanı Jankoyla duvar pası yaparken görürsün:D

Evet abi haklısın bencede Serkan orta alana dinamizm katıyor :D

Fatih Öztürk
10.11.2012, 01:39
Evet abi haklısın bencede Serkan orta alana dinamizm katıyor :D

Görecez Sonerim dinamizmmi katacak yoksa patlamaya hazır dinamitmi olacak:D

Oğuzhan
10.11.2012, 02:09
Soner'in yanına devre arasında Alper'i alıp 4-4-2 sistemine dönsek muhteşem olur. Zokora da Bamba ile stoper oynar.

hos_cocuk61
10.11.2012, 02:29
____________Onur

Zeki____Mustafa___Giray___Emerson

_______Sapara___Soner

__________Adrian

Emre_______________Yasin

__________Janko

Gökhan Uzun
10.11.2012, 02:30
____________Onur

_______Sapara___Soner

__________Adrian

Emre_______________Yasin

__________Janko

açıkçası ben de bu 11i görmeyi isterim

Tunga
10.11.2012, 03:35
Talebim:

----------------- Onur -----------------
Zeki ---- Mustafa ---- Giray ---- Emerson
--------- Serkan --------- Soner --------
----- Volkan ----- Alan ------ Yasin -----
----------------- Janko -----------------

İlerleyen oyunun durumuna göre Alan yerine Emre, Soner veya Serkan'ın yerine Adrian, Yasin veya Volkan'ın yerine Sapara...

Bu maçta Olcan'ı ısınmaya kale arkasına bile göndermem :)

İleli
10.11.2012, 04:43
kaybederiz totem motem degil

Dip.Ing.Mag.
10.11.2012, 06:49
Can Karyağdı'nın az evvel verdiği muhtemel kadro neydi öyle. Olcan, Yasin ve Soner kesik yemiş sağbeke Serkan gelmiş falan filan... :)

Soner de neden kesik yiyorsa

İlker Yazıcıoğlu
10.11.2012, 08:48
Serkan tukaka olmuş yine.Çok vefasızız çok.Bu adam 4-5 yıl bizim dinamomuzdu.Her maç kök söktürürdü. Afedersiniz ama hayvan gibi koşar,mücadele ederdi.En beğenilen futbolcuydu.Biraz kilolu olabilir ama ne çabuk unutuyoruz adamın daha önceki halini.Bu kadar tukaka etmeye gerek yok adamı.Zaman zaman hatalar yapıyor olabilir ama Serkan yine de iyidir.Yedek olarak devam etmeli.Zeki aldı orayı zaten.

haymatloshan
10.11.2012, 09:00
Bu maç için 4'lü defans düşünülüyorsa her zamanki gibi en ideal olanı,sağbek Serkan veya Celustka'dır.Zeki denen kendini hala top toplayıcılıktan kurtaramamış yetenek fakirini izlemek istemiyorum daha fazla,bir zamanlar Hasan Üçüncü vardı oyuna girer girmez yarım vole faul yapıp kart gören,ona da öz evlat muamelesi yaptık yıllarca,hiç gerek yok.Adam ne yerini savunuyor ne tekniği var ne de oyun zekası.

Soner'i de görmek istemiyorum ayrıca kadroda,kız gibi duruyor sahada,çok koşuyor ama boş koşuyor bir numarasını görmedik.Zokora ile ancak defansif yönümüz artar ileri çıkmamak için adam yemin etmiş gibi,olurda göbekte boşluk olursa ancak gidiyor onda da durup nereye atacağına bakıyor.

Onur
Serkan (Celustka) - Giray - Bamba - Emerson
Colman - Sapara - Aykut
Volkan - Emre - Yasin

kaan61
10.11.2012, 09:07
Aynı maç için birkaç kadro yazdım ama son yazılan çizilenden sonra bu kadro olabilir.

................. Onur .............

Serkan.. Giray.. Mustafa .. Emerson

Yasin .. Zokora .. Sapara.. Adrian

............. Halil .... Janko ........

Tercihim

................. Onur .............

Serkan.. Giray.. Mustafa .. Emerson

Yasin .. Soner ... Sapara.... Adrian

............. Emre .... Janko ........

Murat'
10.11.2012, 09:13
Bu ligde futbolu çirkinleştiren tek takımız galiba.Yine sıkıcı bir maç bekliyorum.

kalkanbalığı
10.11.2012, 09:59
..............Onur..................
Celutska Giray Mustafa Emerson
............Zokora.....................
Yasin Soner Colman Adrian
.............Janko................

Bamba geldiğinde Mustafa gider. Zokorayı da keserim takımdan Janko'nun yanına Emre Güral'ı alırım.. Takım var yaa dinamo olur dinamo...

Doğukan Uçan
10.11.2012, 10:11
hocam üzerine bi kaç oyuncu daha katalım eğer vereceklerse bu adam baştan ayağa futbolcu kokuyor....çok isterim hem kaç yıldır türkiyede uyum sorunu olmaz inşallah böyle bişey gerçekleşir...

aynen ya

Samet GÜVEN
10.11.2012, 10:20
____________Onur

_______Sapara___Soner

__________Adrian

Emre_______________Yasin

__________Janko

Orta üçlü defansif tek oyuncu yok, akhisar maçı belki ama Süper ligin diğer takımlarına karşı çok rahat gol yeriz.

Talebim:

----------------- Onur -----------------
Zeki ---- Mustafa ---- Giray ---- Emerson
--------- Serkan --------- Soner --------
----- Volkan ----- Alan ------ Yasin -----
----------------- Janko -----------------

İlerleyen oyunun durumuna göre Alan yerine Emre, Soner veya Serkan'ın yerine Adrian, Yasin veya Volkan'ın yerine Sapara...

Bu maçta Olcan'ı ısınmaya kale arkasına bile göndermem :)

bu kez de orta sahada pas yapacak, top tutacak ve yönlendirece adam yok. Topla oynama yüzdesi açık ara rakiplerde olur. Akhisar maçı içinse bir nebze ok :)

Yalnız değinmeden geçemeyeceğim. Tunga üstat bile hala Volkan yazabiliyorsa, koca bir düş kırıklığı.

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 10:38
-------onur-----
zeki--giray--mustafa-emerson
----colman---sapara---
olcan---alan(adrian)--yasin
-------Janko-----

Berke6198
10.11.2012, 10:57
----------------Onur------------
Zeki---Giray---Mustafa---Emerson
Colman-Sapara
Adrian
Yasin-----------Janko--------Emre

İskender Çakmak
10.11.2012, 11:19
Serkan Balcı mümkünse orta sahamızda oynamasın. Adamın hiçbir artısı yok. Sonradan girdiği iki maçı da yenildik. Soner kritik bir durumu olmadığı sürece 90 dakika sahada kalmalı.

Yaşar
10.11.2012, 11:23
Büyük ihtimalle şu kadro ile çıkarız.
----------------------------Onur-------------------
Serkan-------Giray--------Mustafa------Emerson
-----------------------Zokora--------------------
Yasin-------------Sapara----Adrian----------Halil
----------------------Janko-------------------

61_Hasan_69
10.11.2012, 11:25
Onur , Zeki , Giray , Mustafa , Emerson , Soner , Sapara , Adrian , Emre GÜRAL , Yasin , Janko .. Şu kadroyla puan kaybetmeye razıyım ben.

oksoholu
10.11.2012, 11:31
Sadri başkanın bir askerlik fotoğrafını bulamaz mıyız stda asmak için ne güzel olur

kaan61
10.11.2012, 11:37
Bu maç için 4'lü defans düşünülüyorsa her zamanki gibi en ideal olanı,sağbek Serkan veya Celustka'dır.Zeki denen kendini hala top toplayıcılıktan kurtaramamış yetenek fakirini izlemek istemiyorum daha fazla,bir zamanlar Hasan Üçüncü vardı oyuna girer girmez yarım vole faul yapıp kart gören,ona da öz evlat muamelesi yaptık yıllarca,hiç gerek yok.Adam ne yerini savunuyor ne tekniği var ne de oyun zekası.

Soner'i de görmek istemiyorum ayrıca kadroda,kız gibi duruyor sahada,çok koşuyor ama boş koşuyor bir numarasını görmedik.Zokora ile ancak defansif yönümüz artar ileri çıkmamak için adam yemin etmiş gibi,olurda göbekte boşluk olursa ancak gidiyor onda da durup nereye atacağına bakıyor.

Onur
Serkan (Celustka) - Giray - Bamba - Emerson
Colman - Sapara - Aykut
Volkan - Emre - Yasin

Aykut bu kadroda sırıtmış be renkdaşım. Soner e bu sene şans vermeliyizki seneye yıldız olsun diye... Hem seneye bıyıkları çıkar ve sahada erkek gibi duru (birazda güçlenir ) . Volkan verilen kısa süreli şansları hiçde iyi kullanamadı çok ama çok bencil takımın zaten havası yok ama volkan tamamen berbat ediyor. Nasılsa kanatları kullanmıyoruz bence Emre güral süre almalı artık.

serkanholep
10.11.2012, 11:39
Sadri başkanın bir askerlik fotoğrafını bulamaz mıyız stda asmak için ne güzel olur

müthiş fikir

serkanholep
10.11.2012, 11:43
bence de kadro böyle olmalı

onur

zeki-giray-mustafa-emerson

colman-soner

adrian

olcan-volkan

janko

uzungöllü
10.11.2012, 11:55

hay aklınla bin yaşa :) muhteşem olur

okan6161
10.11.2012, 12:05

harika olurdu

Cihan Kibar
10.11.2012, 12:06
onur
zeki-mustafa giray-emerson
yasin-zokora-sapara-adrian
janko-emre

cahana
10.11.2012, 12:08

mükemmel bir fikir zihnine sağlık

Oğuzhan
10.11.2012, 12:27

Ahahahahah hocam muhteşemsin ya :D

Topaloğlu
10.11.2012, 12:30

Ne alaka askerlik fotoğrafı ?

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 12:30

fikir sağlam olabilir buda fener i.nesine koyabilir...

Ne alaka askerlik fotoğrafı ?

:D:D nispet yaptırmak için...hee her klubun baskanı askerlik yapmıs olmuyor gunumuzde:D

ALDENİRO
10.11.2012, 12:32
dualarım akhisarla...kabustan kurtulmamızın yolu maalesef bu kaldı...

İbrahim CİHAN
10.11.2012, 12:37
dualarım akhisarla...kabustan kurtulmamızın yolu maalesef bu kaldı...

bugün akhisara yenilirsek bizi o durumlardan kurtaracak yalnızca bir hoca tanıyorum ben. o da zaten şu an başımızda. şenol hoca formsuzdur doğrudur ama asla bu takımın başından gitmemelidir.

Gurpas
10.11.2012, 12:37
Bi kadroda ben yapayım:)

----------Onur---------
Zeki---Mustafa---Giray---:(Emerson
Yasin---Soner---Adrian---Colman---Emre
---------Janko---------

ALDENİRO
10.11.2012, 12:45
gençler hayal görmeyin ya da hayal görmeye çalışmayın.şenol güneş devri bitmiştir, bitmelidir de...

haymatloshan
10.11.2012, 12:59
Aykut bu kadroda sırıtmış be renkdaşım. Soner e bu sene şans vermeliyizki seneye yıldız olsun diye... Hem seneye bıyıkları çıkar ve sahada erkek gibi duru (birazda güçlenir ) . Volkan verilen kısa süreli şansları hiçde iyi kullanamadı çok ama çok bencil takımın zaten havası yok ama volkan tamamen berbat ediyor. Nasılsa kanatları kullanmıyoruz bence Emre güral süre almalı artık.

Katılıyorum sana,ama Zokora'da elini taşın altına sokması gerektiğini anlamalı,Volkan'a da 11'de başlatıp güvenildiğini gösterilmeli,topu ezmeden oyna demek veya oynatmak zor olmasa gerek.Amrabat bile artık o kadar top ezmiyor,biraz hocadan kaynaklı böyle savruk oynuyor Olcan'dan daha mücadeleci bence.

inadina61_08
10.11.2012, 13:00
Büyük ihtimalle şu kadro ile çıkarız.
----------------------------Onur-------------------
Serkan-------Giray--------Mustafa------Emerson---
-----------------Sapara------Zokora--------------
Yasin-----------------Adrian--------------Halil----
---------------------Janko-------------------

kadro bencede böyle olur sadece sistem 4-1-4-1 değilde 4-2-3-1 şeklinde olacağı için değiştirdim sizin kadrodan.

Samet Yildirim
10.11.2012, 13:06
Olcan ile Volkan kadroda yokmus sanirim...

Topaloğlu
10.11.2012, 13:11
Açıkçası benim pek umudum yok bu maçtan . özellikle iyi futbol bir oynayacağımızı düşünmüyorum. gerçi neticede üç puanı alabiliriz ama takımımızın 2010 - 2011 yılının ikinci yarısından beri oynadığı futbol bana zevk vermiyor vesselam.

Tahir61
10.11.2012, 13:11
foto için Sadri Başkanla iletişime geçelim şöyle eli silahlısından yakışıklısından boylu poslusundan varsa arşivlerinde veriversin

şu bacakları eşit olmayan hain soysuza gönderme yapmadan olmaz

Cafer Bulur
10.11.2012, 13:12

Dogru karar.

delikoyun
10.11.2012, 13:12
bu maç çok önemli eğer yenemezsek şenol güneş taraftarlardan çok tepki alır yönetimde tabi

Tahir61
10.11.2012, 13:14

barış ataş ve tayfun gönderildi
zeki yavru kadroya emre güral kulübeye geldi
barış özbek 18 kişilik kadroya alınmadı
şimdi de volkan ve olcan

neler oluyor çok güzel şeyler oluyor

Doğukan Uçan
10.11.2012, 13:23
Bu maça giden var mı :D

DEEP BLUE
10.11.2012, 13:23
bugün akhisara yenilirsek bizi o durumlardan kurtaracak yalnızca bir hoca tanıyorum ben. o da zaten şu an başımızda. şenol hoca formsuzdur doğrudur ama asla bu takımın başından gitmemelidir.

Hatta klonlanmalıdır. Ölümsüzlüğün sırrını bulmalıdır. Yoksa yandık. 10. sıra gibi başarı sayılabilecek bir yerdeyiz. Bunu korumalıyız.

DEEP BLUE
10.11.2012, 13:24
Bunu söylerken utanıyorum ama Akhisar karşısında favoriyiz çok şükür.

Cafer Bulur
10.11.2012, 13:25
Hatta klonlanmalıdır. Ölümsüzlüğün sırrını bulmalıdır. Yoksa yandık. 10. sıra gibi başarı sayılabilecek bir yerdeyiz. Bunu korumalıyız.

Güzel bir igneleme.:)

Bu macta puan kaybedilirse senol hoca istifa eder diye umuyorum ama beklemiyorum.

kursat1313
10.11.2012, 13:26
onur
serkan mustafa giray emerson
soner zokora
yasin adrian alanzinho
janko
nasıl kadro

Cafer Bulur
10.11.2012, 13:27
Bunu söylerken utanıyorum ama Akhisar karşısında favoriyiz çok şükür.

Ben buna katilmiyorum,bence favori akhisar.

Bizim deplasmanlarda hic kazanamadigimiz bir ligde adamlarin 2 galibiyet 2 beraberlik ve sadece 1 yenilgileri var o da gs ye karsi.

Cafer Bulur
10.11.2012, 13:28
onur
soner zokora
yasin adrian alanzinho
janko
nasıl kadro

Sola alanzinho nun yerine emre güral i zokora nin yerine de sapara yi koyarsan tam olur.;)

Cafer Bulur
10.11.2012, 13:31
Bu maci sinirlerimin daha fazla yipranmamasi icin calismak suretiyle izlememeyi tercih ettim,umarim takim bir sekilde beni yaniltir.

ilhan
10.11.2012, 13:33
Kadro yaparken ilk başta yazılacak isim Colman'dır. Bu akşam bir dönsün pir dönsün.

Emrah Akcagöz
10.11.2012, 13:34
Çift forvet oynayacakmışız galiba. Halil kesin yanında Janko mu olur yoksa başkası mı ?

Cafer Bulur
10.11.2012, 13:36
Çift forvet oynayacakmışız galiba. Halil kesin yanında Janko mu olur yoksa başkası mı ?
Tabiiki halil olur,hocanin emre güral i oynatma cesareti henüz belirmedi.

Kadro yaparken ilk başta yazılacak isim Colman'dır. Bu akşam bir dönsün pir dönsün.

Bence colman bu aksam ikinci yarinin ortalarina dogru süre alir,ordu macinda da ilk 11 deki yerini alir.

Cafer Bulur
10.11.2012, 13:38
Neyse ben cikiyorum,mac tahminime gelince mac ya 1-1 yada 2-1 lik galibiyetimizle biter,umarim kazaniriz hocanin gitmesini istesemde.

kursat1313
10.11.2012, 13:39
Sola alanzinho nun yerine emre güral i zokora nin yerine de sapara yi koyarsan tam olur.;)

emre güral sol açık oynayabilir mi acaba oynayabiliyorsa açıkçası ben de isterim zokora ya gelince onun yerine ancak colman oynaya bilir diye düşünüyorum ama onun durumu da daha net değil galiba saparanın pek kesici yönü yok diye düşünüyorum Allah Şenol Hocanın yardımcısı olsun

Samet Yildirim
10.11.2012, 13:42
Ben olsam...

------------Onur-------------
Zeki----Giray---Mustafa---Emerson
---------Zoko-Colman----------
--Halil------Adrian----Emre Güral--
----------Janko---------------

Yedekler: Zeki, Celustka, Soner, Henrique, Yasin, Sapara, Aykut

DEEP BLUE
10.11.2012, 13:44
Ben buna katilmiyorum,bence favori akhisar.

Bizim deplasmanlarda hic kazanamadigimiz bir ligde adamlarin 2 galibiyet 2 beraberlik ve sadece 1 yenilgileri var o da gs ye karsi.

Lütfen gizli hislerime tercüman olmayınız. :)

10 numara
10.11.2012, 13:46
zokora'sız bir onbir dileğiyle...

Alika87
10.11.2012, 13:48
bugün cok cirkin ve keyifsiz bir mac izleyecegiz.

Yaşar
10.11.2012, 13:49
zokora'sız bir onbir dileğiyle...

İnşallah ama benim bile Trabzonspor'da oynama ihtimalim var, Zokora'nın kesilme ihtimali yok.:)

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 13:54
35 tane farklı kadro yazılmış, maçtan sonra hep beraber kadroyu eleştiririz, tek yürek(!)..

Muhammed Ayaz
10.11.2012, 13:56
......................onur........................ ..
...celustka....Giray....Mustafa..emerson.....
..............soner...sapara..Adrian.............
...........Yasin......janko........ Emre..........
Bu kadroyla çıkalım fark atarız !!!

okg_53
10.11.2012, 13:57
Benim için tarihi bir gün :)

61_Hasan_69
10.11.2012, 13:57
olcan ve volkan galiba 18 kişilik kadroya alınmamış doğrumudur ?

ilhan
10.11.2012, 13:59
Olcan ve Volkan gelen haberlere göre kadro dışı bu maçta.

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 13:59

Milli Takım ayarında iki adam kadro dışı bırakılır mıııı??????????!?!?!?! (!) :)

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 14:01
Bu arada maç başlığını Hürgün Aygün açmış..

Geçmiş olsun beyler :D

Fatih Öztürk
10.11.2012, 14:02
Eğer Olcan ve Volkan kadro dışı kaldıysa Şenol hoca bu sezonki en doğru hamlesini yapmış demektir.sorumsuz,laubali,arkadaşlarına maç içinde adeta ihanet eden futbolcu istemiyorum.

Koray
10.11.2012, 14:02
Len Hürgün ancak Akhisar maçının başlığını açarsın zaten.

Muhammed Ayaz
10.11.2012, 14:07
Olcan ve Volkan kadroya alınmamışlar ise bence çok doğru Bi karar biraz burunları sürtsün beyefendilerin !!!

Samet Yildirim
10.11.2012, 14:08
Volkanin manajerinden Günese elestiri....

Menajer Hakan Korkmaz, kendisine ait “hakankorkmaz06” adlı twitter hesabından bu akşam oynanacak olan Trabzonspor-Akhisar Belediyespor maçı kadrosunda yer almayan Volkan Şen ve Olcan Adın’ın 18 kişilik kadroda yer almaması ile ilgili olarak “Trabzonspor’da Olcan Adın ve Volkan Şen bu akşam ki maçın 18 kişilik kadrosunda yok. Şenol Hoca kendini kurtarmak için her şeyi yapıyor. Yazık” eleştirisinde bulundu. Twitter’den daha sonra mesajlarını sürdüren Korkmaz, “Geçen hafta varlarsa bu haftada olmaları lazımdı, performans olarak çok gerideler ama günah keçisi ilan edilmeleri yanlış” , “Trabzonspor Kulübü çok büyük bir camia ve taraftarının büyüklüğü tartışılmaz yönetim hoca futbolcu ve taraftar aile gibidir, Trabzon’da.” ve “Takım başarılıysa bütün aile başarılıdır, başarısız ise bütün aile başarısızdır. Kişiler gelip geçer, Trabzonspor hep kalır bunu unutmayın” ifadelerini kullandı.

zaguta.net

Canberk
10.11.2012, 14:09
Orda da şöyle diyorlar burda da şöyle diyorlar yazmanıza gerek yok hepsi menejerin twitter'da yazdıklarından sonra haber yaptılar zaten.Sitenin çok olması haberi doğrulamıyor beyler.

Eğer doğruysa isabetli bir karar olmuş.Colman'ın da oynayacağını düşünenlerdenim.

M.S.SOFU
10.11.2012, 14:13

oh iyi olmuş onlara
son iki üç maçtır sinir oluyordum
forma böyle adaletli dağıtılmalı işte
oynamıyorra isime bakmyacaksın
form tutacak diye beklemeyede gerek yok
biz oyuncuları parlatıyoruz sonra gs gelip bizden alıyor
biz nasıl parlatıyoruz
kötü oynarken bile sabrederek
bundan sonra yok öyle

Koray
10.11.2012, 14:13
Volkan ve Olcan'ın kadrodışı kalmasını desteklemiyorum.

Futbolcu değersizleştirmede üstümüze yok maşallah, bunlarıda bedava göndeririz ne olacak...

Yazık..

M.S.SOFU
10.11.2012, 14:22

Futbolcu değersizleştirmede üstümüze yok maşallah, bunlarıda bedava göndeririz ne olacak...

Yazık..
bedava göndermeyle alakası yok
formanın hakkını veremşiyorlarsa kenardakiler isyan eder bu sefer
boş ver
isimlere takılma
ben ne olcanın ne volkanın bi duvar pasına giriştiğini görmedim
çıksınlar takım için oynasınlar
akıllanana kadar kulübe iyidir

memozcan
10.11.2012, 14:22
sahaya iki tane forvet oyuncusu sürmek çift forvet oynamak anlamına gelmiyor.. şenol hoca bizi saf sanıyor heralde.. bu güne kadar da iki forvet oyuncusuyla çok oynadık ama o forvetlerden biri sağ veya sol çizgiye hapsolduğundan ne kanat görevi nede forvet görevi yapabildiler.. ligtvdeki kadro doğru ise ki genelde doğru çıkar;sahaya:
onur-serkan,giray,mustafa,emerson-zokora,sapara-yasin,adrian,halil-janko onbiriyle çıkacağız.. hocanın hakkında ayet var sandığı 4-2-3-1 sistemi işte... bu kadronun bana 10 haftadır bizi kangren eden kadrodan farkını gösterebilene bir forma vereceğim.. zeki yerine serkan, bamba yerine mustafa, alan yerine adrian.. ha, ali kel; ha, kel ali.. ne farkı var allah aşkına. kişiler değişiyor ama sistem aynı sistem..

hoca çok akıllıya , fıkrasına gülünmeyen adam gibi, "bak iki forvet dediniz dediniz çıktık işte ne oldu" diyecek.. ama bu sözlerine kimse gülmeyecek maalesef.. hoca kaprisleri yüzünden hem bizi kahrediyo hem kendi kariyerini mahvediyor..

Oğuzhan
10.11.2012, 14:24
Mehmet Topal da Fenerbahçe'de defansif orta saha oynuyor ama bakıyorsun şut atıyor, ceza alanının yakınlarında dolaşıyor. Zokora gerçekten 10 metre kare çizip orada oynuyor oyunu. Böyle bir futbolculuk anlayışı kalmadı dünyada.

angraf
10.11.2012, 14:26
kazanırızda çok gerideyiz ya seri galibiyetler lazım bize

Fatih Solmaz
10.11.2012, 14:26

Yazık..
olcan kaç maçtır ne oynuyor allahaşkına.

Koray
10.11.2012, 14:30
Olcan ve Volkan'ın şuan ki futbolunu savunmuyorum hele hele Volkan'ın hiç ama bu futbolcuları kadro dışı bırakıp dışarıya karşı sorunlu gibi göstermek beni rahatsız etti.

Oğuzhan
10.11.2012, 14:32

Yazık..

Allah aşkına abi oyuncular değersizleşmesin diye bu takım küme mi düşsün. Futbol oynamıyorlar sahada banane geçmişte yaptıklarından. Krasic 2-3 sene önce muhteşem futbol oynadığı zamanlar da oldu, ama şimdi yedek kulübesinde bekliyor çünkü sahada hiçbir şey yapmıyor. Ve bir kişi bile hocaya tepki göstermiyor çünkü herkes görüyor adamın sahada yürüdüğünü.

Bizim hocamız haftalardır Olcan'ı kenardan izlemeye devam ediyor. Umarım almaz kadroya hoca. Alıyorsa da yedek oturtur yanında herkes formanın değerini bilsin.

ilhan
10.11.2012, 14:33
Koray'ım hem katılıyorum hem katılmıyorum. Futbolcu değersizleştirme konusunda evet katılıyorum. Ama birde; Trabzonspor'u değersizleştiren futbolcular var. Onları ne yapmak lazım?

Yazık..

Yaşar
10.11.2012, 14:34
Devre arası takımın yarısı gider bu gidişle.
Volkan ile Olcan'ın kadro dışı kalmaları performansları ile alakalı ise doğru karardır.
Ama takımın kötü gidişini bu 2 oyuncuya mal etmek için yapılan bir davranışsa kınıyorum.

Koray
10.11.2012, 14:37
Koray'ım hem katılıyorum hem katılmıyorum. Futbolcu değersizleştirme konusunda evet katılıyorum. Ama birde; Trabzonspor'u değersizleştiren futbolcular var. Onları ne yapmak lazım?

Trabzonspor'u değersizleştiren biri varsa Şenol Hoca'nın sezon başından beri yaptığı futbolcu tercihleridir bunu bilerek yaptı demiyorum ama bi insan bu kadar inat olamaz.

saydin
10.11.2012, 14:38
onur
soner zokora
yasin adrian alanzinho
janko
nasıl kadro

Zokora yerine Sapara, Alanzinho yerine de Emre olabilir

ilhan
10.11.2012, 14:40
Trabzonspor'u değersizleştiren biri varsa Şenol Hoca'nın sezon başından beri yaptığı futbolcu tercihleridir bunu bilerek yaptı demiyorum ama bi insan bu kadar inat olamaz.

Şenol Güneş ile ilgili "kötü hocadır, bu işten anlamıyordur" minvalindeki her görüşe saygı gösteririm. Ama Şenol Güneş asla Trabzonspor'u değersizleştirmek için çaba sarfetmez. Trabzonspor'un kazandığı itibarı borçlu olduğu isimlerden birisi Şenol Güneş. Elbette Şenol Güneş'i büyük bir isim yapanda Trabzonspor'dur ama Şenol Güneş kendini değersizleştirir fakat Trabzonspor'u değersizleştirmez.

İnatçılığı başımıza iş açıyor ama ben eminim o da bizim gibi toparlayacaktır. Güzel sonuçlar almaya başlarız bu maçla beraber. Kazandıkça her şey unutulur.:)

Mert Oğuzlu61
10.11.2012, 14:42
___________________onur______________________

_____zeki______zokora_____bamba_____emerson

_______________colman____soner

_________yasin________emre________adrian

_____________________janko

şu kadro maçı alırda şenol hocanın oynatacağı adamları söyleyeyim size,

zoko yu colman ın yerine çekin oraya yumlu yu koyun, emre nin yerine adrian ı çekin sola halil i koyun tamamdır. zeki yerine serkan da olabilir

Tahir61
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11937#Icerik

15 bin dolayında seyirci bekleniyormuş

61_Hasan_69
Olcan ve Volkan'ın şuan ki futbolunu savunmuyorum hele hele Volkan'ın hiç ama bu futbolcuları kadro dışı bırakıp dışarıya karşı sorunlu gibi göstermek beni rahatsız etti.

kadro dışı derken sadece bu hafta için 18 de yoklar büyütmeye gerek yok bence

M.S.SOFU
10.11.2012, 14:43
dışarıya karşı sorunlu olarak umarım görülmez
bu fanatik ve fotomaç gazetelerinin nasıl haber yapacağına ve kulübün bu haberlere nasıl cevap vereceğine göre değişir
yani baktığın zaman yine bizim elimizde biraz
umarım bu işi kolayca hallederiz
biraz medya çalışması ile sorun kalmaz

Trabzonspor'u değersizleştiren biri varsa Şenol Hoca'nın sezon başından beri yaptığı futbolcu tercihleridir bunu bilerek yaptı
demiyorum ama bi insan bu kadar inat olamaz.

bu şenol hocanın taktiği
burak yılmaz taktiğini deniyoruz oyuncularda
kadro otursun,sistem otursun
bu işe yarıyor ama iki dezavantajı var
1* oyuncularımızı bazı kalleşler çalıyor
2* emre güral gibi oyuncular homurdanmaya başlıyor

bu baya bir problem
oynatmadığın zaman kazanamıyorsun
oynarsa ötekiler küsüyor

iki ucu dışkılı değnek yani
ama bi yandan da olcan ve volkan için vakti gelmişti gibi geliyor
bakalım ne olacağını göreceğiz
zaten düşecek halimiz yok
şampiyonluk olayımızda yok
yani şu an küsmeler,kırılmalar bizi peek etkilemez
acı patlıcanı kırağı çalmaz :D

Koray
10.11.2012, 14:44
Şenol Güneş ile ilgili "kötü hocadır, bu işten anlamıyordur" minvalindeki her görüşe saygı gösteririm. Ama Şenol Güneş asla Trabzonspor'u değersizleştirmek için çaba sarfetmez. Trabzonspor'un kazandığı itibarı borçlu olduğu isimlerden birisi Şenol Güneş. Elbette Şenol Güneş'i büyük bir isim yapanda Trabzonspor'dur ama Şenol Güneş kendini değersizleştirir fakat Trabzonspor'u değersizleştirmez.

İnatçılığı başımıza iş açıyor ama ben eminim o da bizim gibi toparlayacaktır. Güzel sonuçlar almaya başlarız bu maçla beraber. Kazandıkça her şey unutulur.:)

Çaba sarfediyor demedim İlhan, haddim değil, inatçılığının sonuçlarını halihazırda görüyoruz her hafta düzeltir umuduyla maç izliyorum maçlara gidiyorum ama yok.

ilhan
10.11.2012, 14:45
Bamba cezalı kardeşim.

___________________onur______________________

_____zeki______zokora_____bamba_____emerson

_______________colman____soner

_________yasin________emre________adrian

_____________________janko

şu kadro maçı alırda şenol hocanın oynatacağı adamları söyleyeyim size,

zoko yu colman ın yerine çekin oraya yumlu yu koyun, emre nin yerine adrian ı çekin sola halil i koyun tamamdır. zeki yerine serkan da olabilir

Yaşar
10.11.2012, 14:45
Akhisar Belediye gibi kapanmaktan başka bir şey yapamayan bir takıma tek forvetli ve Zokoralı sistemle gol atabilmemiz çok zor görünüyor.
Muhtemel kadrolarda Zokora-Soner-Sapara ortasahası, önlerinde Adrian, Yasin ve Janko dizilişi.
Akhisar Belediye maçı ile Videoton maçı kadrosundaki isimler farklı olsa da, sistme aynı.
Videoton maçı gibi bir maç bekliyorum.
İnşallah kazanırız da nefes alırız biraz.
Yarım-0 olsun bizim olsun.

ilhan
10.11.2012, 14:46
Çaba sarfediyor demedim İlhan, haddim değil, inatçılığının sonuçlarını halihazırda görüyoruz her hafta düzeltir umuduyla maç izliyorum maçlara gidiyorum ama yok.

Bizdeki yara derin dostum. Şenol Güneş asprinle, novalginle geçer sanıyor. Hele şu Colman bir oynamaya başlasın bakalım ne olacak. :)
*

Colman-Soner-Adrian üçlüsü ve önüne Emre-Yasin-Janko üçlüsü nasıl olur sen onu söyle.

tarsus
10.11.2012, 14:48
Haftalardir berbat oynayan yuzde yuz golleri kaciran olcani ve oynadigi her mac takmi eksik birakan calim sevdalisi egoist volkani her mac elestirenler bugun kadroda goremeyince senol hocaya sallayan taraftarimizida gordum ya bize her sey mustahakmis:-(

Mert Oğuzlu61
10.11.2012, 14:50
Bamba cezalı kardeşim.

doğru, unutmuşum. o zaman giray ı koyalım oraya :)

şampiyonluk iddaası olmayınca takımıda takip edesin gelmiyor, ligide.... açık söyleyeyim maçıda izlemek istemiyorum ama işte maç saati gelince nedense bir istek oluyor gidip izliyorum maçı.

ama hiç zevk alamıyorum o ayrı konu. 2 yıl önceki o süper kupa ile başlayan rüyayı bir daha yaşayabilecek miyiz acaba, o canavar gibi takıma benzer birşey tekrar kurabilecek miyiz, o zevki tekrar tadabilecek miyiz......

Koray
10.11.2012, 14:51
dışarıya karşı sorunlu olarak umarım görülmez
bu fanatik ve fotomaç gazetelerinin nasıl haber yapacağına ve kulübün bu haberlere nasıl cevap vereceğine göre değişir
yani baktığın zaman yine bizim elimizde biraz
umarım bu işi kolayca hallederiz
biraz medya çalışması ile sorun kalmaz

bu şenol hocanın taktiği
burak yılmaz taktiğini deniyoruz oyuncularda
kadro otursun,sistem otursun
bu işe yarıyor ama iki dezavantajı var
1* oyuncularımızı bazı kalleşler çalıyor
2* emre güral gibi oyuncular homurdanmaya başlıyor

bu baya bir problem
oynatmadığın zaman kazanamıyorsun
oynarsa ötekiler küsüyor

iki ucu dışkılı değnek yani
ama bi yandan da olcan ve volkan için vakti gelmişti gibi geliyor
bakalım ne olacağını göreceğiz
zaten düşecek halimiz yok
şampiyonluk olayımızda yok
yani şu an küsmeler,kırılmalar bizi peek etkilemez
acı patlıcanı kırağı çalmaz :D

Her sene 10. haftadan sonra gelecek seneye hazırlanalım diyoruz ben kendimi bildim bileli hep böyle oluyor, niye bu sene bişeyler yapmıyoruz da gelecek seneye hazırlanmak zorunda kalıyoruz.

Batmış Bjk'nin kadrosu bizim kadrodan kaliteli mi ?

Adamlar tabanca gibi futbol oynuyor her maçları zevkli heyecanlı, bizimkilerde Avni Aker'de Mersin'e defasn yapıyor Hocamızda beraberliği kurtarmak için saçma sapan değişiklikler yapıyor.

Ben taraftarım aha şuan yağmur yağıyor yine kale arkasında sırılsıklam olacağım bu takımdan hiç bir çıkarım yok kimse Trabzonspor üzerinden kişisel inatçılık yapamaz.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 14:55
Olur da bu maçta ilk defa 3 gol atarsak herkes Colman'a bağlayacak ama bence bu olursa rakibin güçsüzlüğünden gerçekleşir...

FC-ST-PAULI-61
10.11.2012, 14:56
Sertan serkani cok zorlar.Brunonunda Teknigi cok iyi.Akhisari kimse kücümsemesin bizim
Hocamiz ve Oyunumuzda sanki Is var.

Koray
10.11.2012, 14:57
Bizdeki yara derin dostum. Şenol Güneş asprinle, novalginle geçer sanıyor. Hele şu Colman bir oynamaya başlasın bakalım ne olacak. :)
*

Colman-Soner-Adrian üçlüsü ve önüne Emre-Yasin-Janko üçlüsü nasıl olur sen onu söyle.

Edebiyat Fakültesi mezunu Hocamız Emre'de Burak'ın 10'da 1'i kadar inat etse keşke ama yok çünlü elimizde Cavani Halil var.

serkanholep
10.11.2012, 14:57
vay anasını sayın seyirciler

volkan ve olcan kadroda yok

halbuki normal şartlar altında en iyi yerli kanat oyuncuları bunlar

takasta kullanılmalılar eğer böyle devam edecekse

alper ve muhammet mutlaka kazandırılmalı takıma

serdar aziz de alınsın

ozan maliyeti uygun olursa alınabilir

yeniden yapılanmalı zira oynatmadığımız adamlara dünyanın parasını veriyoruz

yazık günah

ilhan
10.11.2012, 15:02
Olur da bu maçta ilk defa 3 gol atarsak herkes Colman'a bağlayacak ama bence bu olursa rakibin güçsüzlüğünden gerçekleşir...

Önemli bir husus. Ama 3 veya daha fazla gol atalım yeter ki. Colman eğer o 3 golün içinde olursa illa ki ona bağlanır. Ama Colman'ın varlığı umarım takıma itici güç olur.

Edebiyat Fakültesi mezunu Hocamız Emre'de Burak'ın 10'da 1'i kadar inat etse keşke ama yok çünlü elimizde Cavani Halil var.

Emre bu akşam ilk 11 başlar.
Aha yazın bir kenara.

haymatloshan
Akhisar bugün bizi yenecek büyük ihtimalle.

61_Hasan_69
Önemli bir husus. Ama 3 veya daha fazla gol atalım yeter ki. Colman eğer o 3 golün içinde olursa illa ki ona bağlanır. Ama Colman'ın varlığı umarım takıma itici güç olur.

Aha yazın bir kenara.

inşallah inşallah

Cagdas Topal
10.11.2012, 15:05
İşte olması gereken buydu Şenol Hocam tebrikler .

worldmaster
10.11.2012, 15:07
Daha önce yazılmıştır da ben şimdi duydum Volkan ve Olcan 18'de yok. Güzel haber bence. İkisi de skandaldı zaten.

Eto'o
10.11.2012, 15:08
Guzel futbolla Farkli kazanacaz
Colman geri donecek
Emre gol atar
Janko gol atar
Hersey guzel olacak derken ......,.
Haftaya berbat futbol ile kanser olmaya devam ):

saydin
10.11.2012, 15:09
Akhisarı ezeze 3 farklı galibiyetten başkası tatmin etmez beni. Allah rızası için olumlu futbol istiyorum. Çok mu zor şu oyunu oynamak ya

M.S.SOFU
10.11.2012, 15:09
Her sene 10. haftadan sonra gelecek seneye hazırlanalım diyoruz ben kendimi bildim bileli hep böyle oluyor, niye bu sene bişeyler yapmıyoruz da gelecek seneye hazırlanmak zorunda kalıyoruz.

Batmış Bjk'nin kadrosu bizim kadrodan kaliteli mi ?

Adamlar tabanca gibi futbol oynuyor her maçları zevkli heyecanlı, bizimkilerde Avni Aker'de Mersin'e defasn yapıyor Hocamızda beraberliği kurtarmak için saçma sapan değişiklikler yapıyor.

Ben taraftarım aha şuan yağmur yağıyor yine kale arkasında sırılsıklam olacağım bu takımdan hiç bir çıkarım yok kimse Trabzonspor üzerinden kişisel inatçılık yapamaz.

orası öyle
her sene yeni bir yapılanma yaşamaktan bu taraftar bıktı usandı
bende bıktım usandım
kafaların değişmesi lazım
şenol hoca mevcut durumun baş sorumlusudur
şahsi kanaatimce de trabzonspordan ayrılmalıdır
mümkünse başkan ve bazı futbolcularda takımdan ayrılmalıdır
bizi her sene yeni yapılanmayla kandıran yönetim ve teknik direktör görmekten bıktım usandım artık
sahaya çıkan 11 ruhsuzu izlemektende bıktım usandım
çareyi bulamıyoruz sorun orada
eğer yine sadece teknik direktör gidecekse yine aynı terane dönecek
yeni profesyonel bir yönetim istiyorum ben

dün de söyledim
şimdi sen iyi bir t.d. olsan sportif direktörün giray bulak olduğu bir yere gelir misin?
ben takımda planlanarak,izleniş oyuncular izlemek istiyorum
belli sistemi olan bir takım izlemek istiyorum
ancak bu bize şu anda çok uzak duruyor
bu gün akhisar maçını kazansak ne oalcak ki
artık saha sonuçlarının bir anlamı kalmadı
taraftar bunu geçeli çok oldu
ancak yönetim ve td her şeyin saha sonuçlarına bağlı olduğunu zannediyor
vve yanılıyorlar

Adem Erdoğan
10.11.2012, 15:10
Aha yazın bir kenara.

Yazdım bir kenara. :)

Bence de bu akşam 11'de başlayacak. Bu maç onun için ve bizim bir futbolcu daha kazanmamız için büyük bir şans.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 15:12
Bu Hakan Korkmaz kimdir? Bir işler dönüyor ama anlamadım. Daha geçen haftaki menajer kavgasında da ismi geçmişti. Asıl menajeri ise o olaydan sonra açıklama yapmıştı...

Trabzonspor'un yetenekli kanat oyuncusu Volkan Şen'in resmi menajeri Engin Kırkpınar, Volkan Şen hakkında yasal başvuruları yapacağını söyledi. Bordo-mavili ekibin başarılı oyuncusu Volkan Şen hakkında basında çıkan haberlere istinaden resmi menajeri Engin Kırkpınar, twitter adresinden yaptığı açıklamada, "Aramızdaki sözleşmeye istinaden TFF nezdinde kayıtlı temsilcisi bulunduğum profesyonel futbolcu Volkan Şen ile ilgili son günlerde basın ve yayın organlarında çeşitli haberler yayınlanmıştır. Bu haberlerde Volkan Şen'in yeni menajeri olarak Hakan Korkmaz ve eski menajeri Hakan Şirin isimleri geçmektedir. Bu isimlerle ve basında çıkan söz konusu olaylarla hiçbir ilgim bulunmamaktadır. Aramızda futbolcu temsilciliği sözleşmesi devam ederken menajer adı altında lisanssız futbolcu temsilcileri ile görüşen ve bu kişileri yetkili menajeri olarak açıklayan Volkan Şen ve adı geçen kişiler hakkında gerekli yasal başvurular tarafımdan yapılacaktır ifadelerini kullandı.

Fatih Solmaz
10.11.2012, 15:14
akhisar maçına da soru işaretleri ile çıkarsak :(

Furkan S.
10.11.2012, 15:20
Acaba Colman kadroda olacak mı?

Mert'
10.11.2012, 15:22
Çok yağmur var umarım oyunu kötü etkilemez

gökçay61
10.11.2012, 15:27
kadroda değillerse iyi olmuş hiç kimseye acımam. jaja bile gittikten sonra herkes gidebilir kimse onun kadar katkı sağlamadı bu takıma kimsede ondan yetenekli değildi. o yüzden herkes haddini bilerek varığını yoğunu ortaya koyarak oynayacak aldığı parayı hakedecek. o kadar para alıp sahaya çıkıp sallana sallana oynayamazsın. umarım kadroda olmamaları doğrudur.

haymatloshan
10.11.2012, 15:33
;1918786333']Çok yağmur var umarım oyunu kötü etkilemez

Hangi oyunu?Bana bir tane güzel oyun gösterir misin?Hayalci olmayalım,ligin açık ara en berbat takımıyız,bugünde Akhisar yenecek ve düşme hattıyla aramızda puan farkı kalmayacak.

Oğuzhan

Sanki diğer maçlarımızı üst düzey takımlarla oynadık da pozisyona dahi giremedik :)

Bizim zor pozisyona girdiğimiz takımları millet üçlük dörtlük ediyor.

Emrah Akcagöz
Sezon başında bedava olan Enaramo'yu alsaydık geçen sezon oydaığımız sistem tıkır tıkır işlerdi. Şimdi yapmamız gereken daha önde basmak, rakibi yarı sahasına gömmek ve ceza sahasında çoğalabilmek bu şekilde yaparsak daha olumlu şeyler konuşabiliriz geleceğimiz hakkında.

Mert'
10.11.2012, 15:36
Hangi oyunu?Bana bir tane güzel oyun gösterir misin?Hayalci olmayalım,ligin açık ara en berbat takımıyız,bugünde Akhisar yenecek ve düşme hattıyla aramızda puan farkı kalmayacak.

Orası da doğru ancak ilk kez favoriyiz diyebiliyorum Akhisar gibi bir takım karşısında onuda kaybetmek istemiyorum.

gökçay61
10.11.2012, 15:42
;1918786345']Orası da doğru ancak ilk kez favoriyiz diyebiliyorum Akhisar gibi bir takım karşısında onuda kaybetmek istemiyorum.

ben o kadar gerçekçi olamıyorum malesef. akhisarın çağdaş atan gibi emrah eren gibi oyuncuları var forvetinde bikoko var. üstelik takım savunmasını iyi yapıyorlar. organize oldukları bi kaç atak görebiliyorsun izlerken. fenere bile gol atmış takımdan bahsediyoruz(biz atamadık). bence akhisar %70 favori. %20 berabere biter %10 biz kazanırız.

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 15:43
fark yeriz kesinlikle....bu maç biz akhisara ölçü olmayız anca moral oluruz akhisara ....

ahamitokutan
10.11.2012, 15:45
olcan ve volkanın kadroda olmamaları gelişme olduğunu gösterir.bence takıma olumlu yansır.kimse takımdan önemli olmadığını anlamalı.formasının hakkını vermeyen takımdan uzaklaştırılsın.colmanın takıma dönmesi ve emrenin 11 başlamasıyla takımın silkineceğini düşünüyorum.İlk golu atarsak ve de golu attıktan sonra oyuna barış özbek falan girmezse farklı kazanırız diyorum.

Onur
Zeki Giray Celustka Emerson
Zokora Soner
Yasin Sapara Emre
Janko

Bu kadro iyidir.Hucumda iken Yasin veya Emreden biri forvet gibi oynamalı.

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 15:47
yaa olcan ın cezası sizce bu maçlamı olmalı ??? bu maçta olcan girmiş kadroya barış varmış felan hiç umrumda değil bu maç ölçü değil moral maçı...

yavuzbaha
10.11.2012, 15:49
bu akşam herkes futbolu unutsun,saatlerdir acaip yağmur yağıyor,stad göl olmuştur şimdi

canna52
10.11.2012, 15:50
zokorayla birlikte 5-4-1 dizilişine en çok ihtiyacımız olan maçlardan biri. tek forvette ise jankoyu rakip defans arkasına kaçırmaya çalışmalıyız. geçen hafta 18'e giremeyen bir oyuncuyu ise ilk 11'e koymalıyız. buna ters psikoloji deniyor felsefede siz anlamazsınız..

emreyi ise attığı tweetten dolayı maç boyu kenarda bütün sahayı dolandirıp 93. dk kada sahaya sürer gibi yapıp serkanı almalıyız oyuna.

arifberkay
10.11.2012, 15:51
Kadro dışıları destekliyorum....

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 15:52
zokorayla birlikte 5-4-1 dizilişine en çok ihtiyacımız olan maçlardan biri. tek forvette ise jankoyu rakip defans arkasına kaçırmaya çalışmalıyız. geçen hafta 18'e giremeyen bir oyuncuyu ise ilk 11'e koymalıyız. buna ters psikoloji deniyor felsefede siz anlamazsınız..

emreyi ise attığı tweetten dolayı maç boyu kenarda bütün sahayı dolandirıp 93. dk kada sahaya sürer gibi yapıp serkanı almalıyız oyuna.

çok komikmişşin boş zamanlarında tim maslaka çıkıyormusun...

İskender YILMAZ
10.11.2012, 15:54
Kadro dışılar doğru ise Şenol Güneş'in bu ve benzeri radikal kararları daha sert ve çokça alması şartıyla desteklerim. Burası Trabzonspor, günden güne sıradanlaşıyoruz, basitleşiyoruz, buna dur demesi gereken kişi Şenol Güneş'ti, çok geç bile kaldı.

Umarım bugün Adrian'lı, Emre'li, Colman'lı bir 11 görürüz.

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 15:56
Kadro dışılar doğru ise Şenol Güneş'in bu ve benzeri radikal kararları daha sert ve çokça alması şartıyla desteklerim. Burası Trabzonspor, günden güne sıradanlaşıyoruz, basitleşiyoruz, buna dur demesi gereken kişi Şenol Güneş'ti, çok geç bile kaldı.

Umarım bugün Adrian'lı, Emre'li, Colman'lı bir 11 görürüz.

kadro dışı bırakmak o kadar kolay bir iş değil ama ....formsuz diye kadro dışı bıraksa herkes ayaklanıyor...mesela adrian formsuz diye oynatmıyordu okadar üstüne gelindi alın oynasın dedi okadar muhtesem oynamadı ama gereklerini yaptı bu sefer yine senol hocaya yüklendiler .....bu taraftar oyuncudan değil hocadan yana olması gerektiğini öğrenmedi zor zamanlarda...

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 15:57
Sanki diğer maçlarımızı üst düzey takımlarla oynadık da pozisyona dahi giremedik :)

Bizim zor pozisyona girdiğimiz takımları millet üçlük dörtlük ediyor.

Her takım herkese farklı oynuyor orası doğru ama Akhisar'ın kadrosu diğer takımların çok gerisinde. Bakmayın geçen hafta FB zor bela yendi ama onların fiziksel ve psikolojik yorgunluğu buna biraz neden oldu. Aslına bakarsanız geride kalan 9 maçtaki rakiplerimiz o kadar da kötü değildi. 6'sı zaten puan sıralamasında üstümüzde. Altımızda olanlardan da bir tek Antep, Karabük ve Mersin'e puan kaybettik. Ve bu 3 maçta biraz şansımız olsa galip gelirdik. Bu gerçekleşseydi Şenol Hoca'nın dediği gibi şu an 20 puanda olurduk...

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 15:58
Her takım herkese farklı oynuyor orası doğru ama Akhisar'ın kadrosu diğer takımların çok gerisinde. Bakmayın geçen hafta FB zor bela yendi ama onların fiziksel ve psikolojik yorgunluğu buna biraz neden oldu. Aslına bakarsanız geride kalan 9 maçtaki rakiplerimiz o kadar da kötü değildi. 6'sı zaten puan sıralamasında üstümüzde. Altımızda olanlardan da bir tek Antep, Karabük ve Mersin'e puan kaybettik. Ve bu 3 maçta biraz şansımız olsa galip gelirdik. Bu gerçekleşseydi Şenol Hoca'nın dediği gibi şu an 20 puanda olurduk...

veyahut hakemler biraz şerefli olsa idi...

Fatih Solmaz
10.11.2012, 16:05
saat altı olacakta maça gidecez.vakitte geçmiyor.

Tayfun Aydın
10.11.2012, 16:06
Akşam ki fırat aydınus faciasından sonra bu maçtan beklentim yok belki iyi oynamıyoruz ama net bir şekilde puanlarımız gasp ediliyor. Kötü oynarken puan alabilmek önemlidir takımı bir arada tutar. Bakalım bu akşam ne yapacaklar. En az bir kırmızı ceza sınırında oyuncu varsa seçmece sarı penaltı santimlik ofsaytlar maç sonu da yönetim istifa sesleri bekliyorum.

Gökçebey
10.11.2012, 16:08
Akhisar kapanacaktır kanımca. Sağdan soldan ortalarla Janko'dan kafa golü bekliyorum. Sonra da Akhisar açılınca 2yi hatta 3ü bile bulabiliriz.

Kendimize geleceğimiz maçtır. İnşallah.

FC-ST-PAULI-61
10.11.2012, 16:14
Daha fazla yagmaz insallah .Bizim icin yagmur kötü.

Tayfun Aydın
10.11.2012, 16:14

Ne tweet atmış ki çocuk anlayamadım.

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 16:19

ya millet abartıyor önemli bişi değil..

Cagdas Topal
10.11.2012, 16:26

!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Şeklinde tweet atmış :D

Emrah Akcagöz
10.11.2012, 16:26
Emre Güral @emregueral
!!!!!!!!!!!!!!?????????!!!!!!!!!!!!!

Sanırım bahsedilen tweet bu.

ucurum
10.11.2012, 16:34
Bir kadro da ben kurayım uzun zamandır kullanılmıyor bu "Chrismast Tree" taktiği CM'den hatırlarsınız belki:

------------------ONUR---------------------

ZEKİ----GİRAY---MUSTAFA----EMERSON

------COLMAN---ZOKORA----SONER---------

-----------SAPARA---ADRİAN--------------

----------------JANKO---------------------

ibrahim
10.11.2012, 16:38
Yaww ne güzel gecinip gidiyorduk nerden cikti bu mac simdi???

unaLhso
10.11.2012, 16:50
Akhisar'a patlarız İNŞALLAH :)

Kaan
10.11.2012, 16:50
Lütfen Emre oynasın artık, lütfen!

Kereşenli
10.11.2012, 16:51
İçimden takımı izlemek gelmiyor. Kadroya göre kararımı veririm.

Emirhan Makul
10.11.2012, 16:55
Olcan ve Volkan'ın kadro dışı kalmasının bir sebebi belirtildi mi ?

marcusjava
10.11.2012, 16:56
Bir kadro da ben kurayım uzun zamandır kullanılmıyor bu "Chrismast Tree" taktiği CM'den hatırlarsınız belki:

------------------ONUR---------------------

ZEKİ----GİRAY---MUSTAFA----EMERSON

------COLMAN---ZOKORA----SONER---------

-----------SAPARA---ADRİAN--------------

----------------JANKO---------------------

bu kadro rakibe top göstermeden 30-40 pas yapıp golü bulur. Ama Janko sıkıntı bu kadroda. Servis yapsa bile adrian-sapara-soner-colman bunlar kaçabilecek oyuncu değil.

Kereşenli
10.11.2012, 17:00
Doğru kararlar alınmış. İnşallah Serkan'la başlayarak hata yapmayız.

Hürgün Aygün
10.11.2012, 17:04
Şu an istediğim tek şey Colman'ın oynaması.Ölüsü yeter onsuz olmuyor gerçekten...

Kaan
10.11.2012, 17:05
-------------- ONUR --------------
----------------------------------
ZEKİ--GİRAY--MUSTAFA--EMERSON
------------- ZOKORA -------------
-----------------------------------
------- COLMAN --- SONER -------
-- ADRIAN ---------------- EMRE --
------------- JANKO --------------

Benim kadrom da bu. :yattara:

Nihat Güneş
10.11.2012, 17:05
HAfta boyunca maçı kesinlikle izlemeyeceğime dair kendime terapi uygulamıştım :) Sabah maç izleme isteğimin yüzdesel ifadesi 85 e 15 izlememe yönündeydi :) FAkat Olcan ve Volkan AĞAbeylerin kadro dışı kararı bu oranı %49 maçı izleme %51 izlememe seviyelerine getirdi :)

Serkan Yasin tercihleri bu oranı tekrar sabahki seviyeler çekecek buna eminim de bir umut belki Emre tercihiyle %51 maç izleme yönünde de bir değişim beklemiyorum değil :)

İşte TRABZONSPOR ve bana yaşattığı içsel bir savaş ve saçmalamalarım :) Allahım aklıma mukayyet ol...

Nihat Güneş
10.11.2012, 17:07

Bu kadro işte bu kadro :) Sadece Adrian ve Emre yer değişsin :)

ucurum
10.11.2012, 17:09
bu kadro rakibe top göstermeden 30-40 pas yapıp golü bulur. Ama Janko sıkıntı bu kadroda. Servis yapsa bile adrian-sapara-soner-colman bunlar kaçabilecek oyuncu değil.

Soner ve Colman değil de Sapara aslında kaçabilecek bir oyuncu. Adrian'ı ise sırf anlayabilmek için oynatırdım. Hala benim için potansiyeli yüksek ama açığa çıkmamış bir oyuncu.

Kaan
10.11.2012, 17:10
Bu kadro işte bu kadro :) Sadece Adrian ve Emre yer değişsin :)

Kağıt üzerinde bu olsa kâfi, onlar maç içerisinde yer değiştirirler. :p

FC-ST-PAULI-61
10.11.2012, 17:11

Aynen bu güzel.Adrian ve Emre yer degistirse iyi olur Adriani begenmesemde
zaman zaman soldan iyi orta yapabiliyor ki Jankoya orta lazim.

ilhan
10.11.2012, 17:14
Onur, Zeki-Giray-Yumlu-Emerson, Colman-Soner-Edrıyn, Yasin-Emre-Janko

Gönlümden, aklımdan geçen bu kadro. Zokora kusura bakma reis, birde sensiz izleyelim. :)

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 17:15
orhancavusoglu ‏@orhancavusoglu
Trabzonspor: Onur,Serkan, M.Yumlu, Giray, Emerson, Colman, Adrian Zokora,Sapara Halil, Janko

Hoca kusura bakmasın ama Soner'i ilk yazarım..

sbay
10.11.2012, 17:18
halilin emreden ne fazlasını görmüş anlamıyorum....

Emirhan Makul
10.11.2012, 17:19
Yine ilk golü atıp kapanacak mıyız acaba :D

Bu arada akhisarın hocası emersonun kanatından oynamayı keşfederse en az 1 en fazla 2 gol atar diye düşünüyorum.

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 17:20
halilin emreden ne fazlasını görmüş anlamıyorum....

Hocaya trip atmıyordur bence twitter üzerinden..

Emre bu kafayla zor oynar gerçekten..

61_Hasan_69
10.11.2012, 17:21
Emrenin yerine Halili oynatarak Akhisarı ne kadar küçümsediğimizi gösteriyor Şenol Hoca.

yorumsuz6117
10.11.2012, 17:21
Kadroya bak çay demle arkadaş.

Ogün'
10.11.2012, 17:22
Trabzonspor: Onur,Serkan, M.Yumlu, Giray, Emerson, Colman, Adrian Zokora,Sapara Halil, Janko

Emre,Zeki,Soner 11 de olmalıydı bir de zokorasız görelim şu takımı be hocam

Oğuzhan
10.11.2012, 17:22

Ne tripi Allah aşkına adam biz yenildikten sonra soru işareti ünlem falan koymuş twittera.

Murat Hızal
10.11.2012, 17:23

Metin hangi kafayla oynayacak daha bu çocuk. Takımın haftalardır attığı gol sayısı belli, Bursa maçında son on dakika elinden gelenin en iyisini de yapmış.

Akhisar maçında bile şans bulamayacaksa ne zaman şans bulacak bu adam.

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 17:24
Ne tripi Allah aşkına adam biz yenildikten sonra soru işareti ünlem falan koymuş twittera.

Onlarca kişi yazdı ona, bunu açıkla diye sallamadı.

Yenildiğimiz için üzüldüm dese zor olmazdı sanırım.

Yanlış anlaşılma olmasın ben de oynaması gerektiğini düşünüyorum ama olgun davranmıyor.

@Murat Hızal

usta ben de diyorum oynaması lazım, oynaması için yapması, daha doğrusu yapmaması gereken bir şeyi de yazıyorum. Aynı fikirdeyiz hepinizle yoksa..

kncyalcin
10.11.2012, 17:25
Ben Şenol Hoca yı tanıyorsam kadro şu şekilde olacaktır.
------------onur--------------
serkan--giray--yumlu--emerson
-----------zokora------------
-----sapara-------Adrian----
Yasin-------------------Halil
------------Janko----------- bunu yazın bir kenara..
Benim kadrom ise:
----------------Onur---------------
Zeki----Giray----Yumlu-----Emerson
Sapara---Colman(Adrian)---Soner---Yasin
-------------Janko---Emre---------ortasahadaki oyuncuların dizilişteki yerleri değişebilir. Yasin sağa, Sapara ortaya, Adrian biraz öne gibi..

Adem Erdoğan
10.11.2012, 17:26
Emre bu maçta oynamalıydı, ayrıca twitter'dan yazdığına takılmamak lazım. Engin ana avrat sövüyor ve bu takımda hala oynayabiliyordu.

Kaan
10.11.2012, 17:27

Umarım doğru değildir bu kadro. Yoksa her maçtan sonra 'ders çıkaracağız' diyen Şenol Güneş'in 1 gram ilerleyemediğinin göstergesidir.

Düzeltme: Muhtemel 11'miş.

Kereşenli
10.11.2012, 17:27
Kadroya bak ya.