PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şike ile Mücadeleye DEVAM!

Ender Kuyumcu
04.11.2012, 12:55
Son zamanlarda dikkatimi çeken ve açıkçası beni oldukça üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istiyorum.

RTE ve siyasilerin şike sürecinde izlemiş olduğu soğutma, unutturma ve bıkkınlık yaratma politikası maalesef meyvesini vermiş gibi görünüyor.

Başta Trabzonspor kulübü olmak üzere hepimizin üzerine bir ölü toprağı serpilmiş gibi...

Artık Şike konuşulmaz, bu uğurda mücadele edilmez oldu.

Sizlerden ricam bu konuyu canlı tutmanız.

Boş kaldıkça UEFA, FIFA ve bulabildiğiniz her türlü kişi ve kuruma mail atın.

Twitter, facebook, forum ve diğer bütün alanlarda bu konuyu dillendirmeye devam edin.

Hakkımız olanı vermemek için her türlü oyun oynandı ve oynanmaya da devam ediyor ama biz bu mücadeleyi asıl vaz geçersek kaybederiz.

Unutmayın 2010-2011 Şampiyonu TRABZONSPOR'dur ve er ya da geç O KUPA TRABZON'A GE-LE-CEK!

My
04.11.2012, 18:31
Bu işin peşini bırakırsak bittiğimizin ilanıdır.

Emre GÜRDAL
04.11.2012, 18:37
ben birde şöle birşey ekliyim ben trabzonspor'luyum sadrici yada şenol'cu degilim...yanlız o insnalar takımdan gittigi an bilinki kupada onlarla beraber gitmiştir...

Yaşar
04.11.2012, 18:39
Ben Trabzonspor'u anlatırken sürekli ''şampiyon olduğumuz sene'' diye belirtirim.
Hakkımızı alsak da, alamasak da çoluğuma çocuğuma şikecilerin hırsız olduğunu söyleyeceğim.

Gökhan Koç
04.11.2012, 22:33
Ender Abiyle hemfikirim.

Silkinelim arkadaslar !

Alper Calik
04.11.2012, 22:51
Araya Yargıtay ı koyarak yine bir soğutma uyguladılar. Şu anda ağzımızı açsak, "Yargıtay ı bekleyin" diyecekler.
Şimdiye kadar yüzlerce bahane söylediler, hepsi geçti ama yine sonuç yok.

Bence Yargıtay kararından sonra tekrar bir uyanış olacak. Vazgeçtiğimiz yok.

Selamlar,

Enes Ünal Kaya
04.11.2012, 22:53
Sıkılınca Ben Eski Mailleri Bile Karıştırıp Atıyorum Zaten Boş Boş Pcde Saatlerce Bakınıyorsunuzdur..

Arada 2 Mail Atın Yeter.

hodlu
04.11.2012, 22:57
Bu işin peşini bırakan namerttir.Taraftar olarak ben bırkırsam ben namertim...

Yiğit Gayretli
04.11.2012, 23:25
Bu işi unuttuğumuz an Trabzonspor'u tutmamızın da bir anlamı kalmıyor. Gidip fener'i falan tutabiliriz...

Necat Ulusoy
04.11.2012, 23:34
Malesef zamanın eskitemediği hiçbir şey yok,

yine de bu uğurda sonuna dek mücadele edeceğiz ...

arifberkay
04.11.2012, 23:35
Kulübun asbaşkanı bile hainlik yapıyor biz kiminle mücadele edeceğiz....

kalavara
05.11.2012, 02:05
Kulübun asbaşkanı bile hainlik yapıyor biz kiminle mücadele edeceğiz....

kolay kazanılanın değeri olmuyor, ne gada zor o gada datlı :) durmak yok...:alkış:

TS-AKCAABAT-61
05.11.2012, 02:27
yeni baskan da gelse ve yeni hoca da gelse
2011 sampiyonlugumuzu istemeleri lazim. yoksa hic gelmesinler. dogduklarina pisman olurlar. hatta secilmeden önceki konusmalarinda sike üzerine fikirleri sorulmalidir. bu olay bitmistir diyorlarsa trabzona ayak basamazlar. dogduklarina pisman olurlar.

HOPA'LI TS'Lİ
05.11.2012, 12:40
Son zamanlarda dikkatimi çeken ve açıkçası beni oldukça üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istiyorum.

RTE ve siyasilerin şike sürecinde izlemiş olduğu soğutma, unutturma ve bıkkınlık yaratma politikası maalesef meyvesini vermiş gibi görünüyor.

Başta Trabzonspor kulübü olmak üzere hepimizin üzerine bir ölü toprağı serpilmiş gibi...

Artık Şike konuşulmaz, bu uğurda mücadele edilmez oldu.

Sizlerden ricam bu konuyu canlı tutmanız.

Boş kaldıkça UEFA, FIFA ve bulabildiğiniz her türlü kişi ve kuruma mail atın.

Twitter, facebook, forum ve diğer bütün alanlarda bu konuyu dillendirmeye devam edin.

Hakkımız olanı vermemek için her türlü oyun oynandı ve oynanmaya da devam ediyor ama biz bu mücadeleyi asıl vaz geçersek kaybederiz.

Unutmayın 2010-2011 Şampiyonu TRABZONSPOR'dur ve er ya da geç O KUPA TRABZON'A GE-LE-CEK!

Teşekkürler

ASLA UNUTMADIK VE UNUTTURMAYACAĞIZ

2010-2011 ŞAMPİYONLUK KUPASI BİZİMDİR.

Murat Altun
05.11.2012, 13:53
kesinlikle bende böyle düşünüyorum sistemli şekilde üstünü örtüyor unutturuyorlar Bu tuzağa düşmemeliyiz UNUTMA UNUTTURMA
Yalnız taraftar gruplarımız bu konuda çok pasifler maçlarda şikeyi unutmadığımı gösterecek en ufak bir protesto yada panklart olmaması çok üzücü ve DÜŞÜNDÜRÜCÜ