PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aziz Yıldırım

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Full HD
12.03.2013, 21:30
Allah belani versin Aziz bundan sonra hep böyle serefsiz!

ordu-ts
13.03.2013, 12:54
bursa macındaki hakeme karşı kullandığı laf,hakemin ikinci yarı kararı ve hakem raporunun komedi olması ile birlikde herşey acık secik ortadadır bakalım bursa suc duyurusunda bulunacakmı.

ESER
13.03.2013, 16:52
guclunun hukuku degil hukukun gucunu getirecegiz diyen bir sahsiyet var ya hani iste bu azizin yaptigi butun pisliklerin gunahi o zatin boynuna olsun..

sikeyi halinin altina supurdun , mazlumu magdur yaptin bari serefsizlik yapanlari ayiklada az da olsa inanalim icinde bir gram dahi olsa Allah korkusu olduguna...

Full HD
13.03.2013, 20:56
Allah belani versin Aziz! Bundan sonra hep böyle Serefsiz!

Burçak
14.03.2013, 09:29
İçerik Özeti

İki İstanbul takımı Fenerbahce ve Galatasaray başkanları, Istanbul ve Trabzon kentleri arasındaki şampiyonluk mücadelesi üzerine konuşuyorlar.
Konuşanlar
Galatasaray başkanı; Adnan Polat (=A.P.)
Fenerbahçe başkanı; Aziz Yıldırım (=A.Y.)
Band Çözümü

A.P. - "Maçı da istediğin gibi aldın, eğer üç olsa maç dönmezdi."
A.Y. - "Bu üç büyüklerden (Üç Istanbul Takımı) birinin şampiyon olması lazım, olamazsak bu Anadolu (Taşra Takımları) ile başedemeyiz, haberiniz olsun"
A.P. - "Ama bu federasyondan ben memnun değilim."
A.Y. - "Tamam da bu Trabzon’un falan götü kalktı."
A.P. - "Ama federasyon bunlara yol veriyor."
A.Y. - "Yarın Kayseri de kalkar, öteki de kalkar, hepsi kalkar."

SOBE!

Hamdi Karamahmutoğlu
14.03.2013, 10:04
İçerik Özeti

İki İstanbul takımı Fenerbahce ve Galatasaray başkanları, Istanbul ve Trabzon kentleri arasındaki şampiyonluk mücadelesi üzerine konuşuyorlar.
Konuşanlar
Galatasaray başkanı; Adnan Polat (=A.P.)
Fenerbahçe başkanı; Aziz Yıldırım (=A.Y.)
Band Çözümü

A.P. - "Maçı da istediğin gibi aldın, eğer üç olsa maç dönmezdi."
A.Y. - "Bu üç büyüklerden (Üç Istanbul Takımı) birinin şampiyon olması lazım, olamazsak bu Anadolu (Taşra Takımları) ile başedemeyiz, haberiniz olsun"
A.P. - "Ama bu federasyondan ben memnun değilim."
A.Y. - "Tamam da bu Trabzon’un falan götü kalktı."
A.P. - "Ama federasyon bunlara yol veriyor."
A.Y. - "Yarın Kayseri de kalkar, öteki de kalkar, hepsi kalkar."

SOBE!

Anadolu Takımlarının taraftarları, Bursaspor'u ayrı tutarak söylüyorum sadece bu kayıttan bile çok şey anlayabilir.
Kime hizmet ettiklerini, neyin mücadelesini vermeleri gerektiğini mesela.

Full HD
15.03.2013, 19:10
Allah belani versin Aziz!

RaşitCan
15.03.2013, 21:45
Senin yüzünden takım psikolojik çöküntü yaşadı senin şeref yoksunu takımın düşmesi gerekirken Trabzonsporum yokları oyunuyo ,senin hücrende çamaşır yıkaman gerekirken Şenol hoca Trabzonsporu bırakıyo İnşallah ahirete kalmaz hesap vermen...

EnjoyTheMusic
16.03.2013, 12:25
adın cehennem zebanilerinin dilinden hiç düşmeyecek,günahlarının bedelini acizce ödeyeceksin

Full HD
16.03.2013, 13:12
Allah belani versin serefsiz!

Etem Güner
16.03.2013, 15:03
Yaşarken dünyada öldüğünde toprakta huzur bulmayasın yerin cehennemin dibi olsun

Fatih Solmaz
16.03.2013, 16:00
seni her gün anıyorum, anneni de babanı da en sevdiklerini de.

Full HD
17.03.2013, 16:39
Allah belani versin Serefsiz!

Kadir Aydın
18.03.2013, 00:14
Bir düs artik su ligin yakasindan, serefsiz.

U.Sadıkoğlu
18.03.2013, 09:25
Aziz Yıldırım'ın bir kod ismi olsaydı bu kesinlikle " OÇ " olurdu.

Emre GÜRDAL
18.03.2013, 17:10
Katiksizsin olum katiksizsin...

Full HD
18.03.2013, 22:10

Paulo Henrique
19.03.2013, 15:16
aslında adamı tebrik etmek lazım her turlu pisliği şikeyi yapıyor, tffyi kendisi yonetiyor elini kolunu sallayarak dolasıyor ne diyelim.

Full HD
19.03.2013, 18:49

Full HD
20.03.2013, 20:56
Allah belani versin!

ibrahim
21.03.2013, 00:31
Kitapsiz herif. Ahiret icinde bi erteleme basvurusu yap bi faydasi olur belki...

Full HD
21.03.2013, 17:34

Full HD
22.03.2013, 19:25
Allah belani versin Aziz!!!

Gordon Freeman
22.03.2013, 20:32
Pezevengin başına birşey de gelmiyor.Araba maraba çarpsa.
Ne bilim balkondan kafa üstü felan düşse.Tadından yenmez

ibrahim
22.03.2013, 22:45
Pezevengin başına birşey de gelmiyor.Araba maraba çarpsa.
Ne bilim balkondan kafa üstü felan düşse.Tadından yenmez

Öyle bi durumda hükümet düser herhalde. Polis arabasi cevirip yakanlar suikast diye ortaligi ayaga kaldirirlar...

Full HD
23.03.2013, 15:59
Allah tekrar belani versin Serefsiz!

Ceyhan61
24.03.2013, 10:08
Ülkemizde (hemde şikecileri koruyan şike yasası çıkmadan önce) buna benzer bi şike olayında Ceyhanspor 3.Ligden Adana amatör ligine düşürülmüştü kaldı ki söz konusu maçta Ceyhanspor küme düşmesi kesinleşen rakibi Mezitlispor'a yenilse dahi ligde kalıyordu.

http://www.haber7.com/guncel/haber/396565-telefon-kayitlarindaki-sike-pazarligi

'YEN DERSEN YENERİZ'

Adana'da bir astsubay, bir polis ve Ülkü Ocakları eski Başkanı'nın da aralarında bulunduğu davada mahkeme şikenin nasıl yapıldığını ayrıntıları ile dinledi

Mersin'de öldürme, yaralama, gasp, tehdit ve üçüncü lig takımlarından Mezitlispor-Ceyhanspor maçına tehdit karıştırdıkları iddia edilen 33'ü tutuklu 82 kişi hakkında Adana 7. Ağır Ceza Mahmesi'nde dava açıldı.

Bir astsubay ve 1 polisin yanı sıra Tarsus Ülkü Ocakları eski Başkanı S.Y.'nin de aralarında bulunduğu zanlılar, "Örgüt kurmak, örgüt üyeliği, örgüte yardım etmek, nitelikli yağma, kasten adam öldürmek, adam yaralama, suçluyu kayırma, suç delillerini gizleme ve saklamak, kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak, ateş etmek, şantaj" suçlarından hakim karşısına çıkacak.
Küme düşme sınırında olan Ceyhanspor'un 50 bin lira ödeyerek Mersin Mezitlispor'u 2-1 yenip, ligde kaldığı ileri sürülen iddianamede, kulüp yetkilileri ile örgüt lideri S.Y.arasındaki telefon görüşmelerine yer veriliyor. 23 Temmuz 2007'de Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma kapsamında düzenlenen 'Çatalburun 33' adlı operasyonda göz altına alınan şüphelilerden S.Y.'nin suç örgütünde kendileri ve çevresindeki şahısları 'ocak grubu' ya da 'ocak tayfası' olarak adlandırdığı belirtiliyor. Tarsus'ta 2007-2008 yılları arasında Savaş Verdi, Serdar Altun ve Mustafa Atik'in öldürülmesi olayına karıştıkları öne sürülen iddianamede, çete elebaşı S.Y. hakkında 16 ayrı suçtan 2 kez ömür boyu hapis cezası isteniyor. Mezitlispor-Ceyhanspor futbol maçına şike karıştırdıkları iddia edilen yöneticiler hakkında ise 3 yıl hapis cezası talep edildi. Dava önümüzdeki günlerde Adana Adliyesi'nde görülecek.
İddianamede, şüpheliler S.Y., A.C.Ö. ve S.Ö. arasındaki Mezitlispor-Ceyhanspor arasındaki 'şike' görüşmeleri şu şekilde:

S.Y. : Şey ya bizim Ceyhan sizin şeyiniz varmış, iki hafta sonra Mezitli.
A.C.Ö.: Maçımız var he ya...
S.Y. : Ne yapacan?
A.C.Ö.: Ya ne yapacağız, sen ne dersen onu yapacağız.
S.Y. : Tamam tamam başkanım.
A.C.Ö.: Tamam işi sana verdim hadi bakalım gardaş, yen dersen yeneriz yenil dersen yeniliriz.
S.Y. : Tamam o ikinci dediğin olsun.
A.C.Ö.: Tamam gardaşım.
S.Y. : Ya şimdi o şeyi Ceyhan'ın teknik direktörünü M. aramış, sizin o menejer yok mu, demiş ki Kilis bize 150 milyar şey veriyor demiş.
A.C.Ö.: M. hoca aradı. Ceyhan'ın hocası, yani niye karıştırıyorlar artırmasınlar, karışmasınlar karıştırmasınlar.
S.Y. : Nası edeceğik o işi.
A.C.Ö.: Yav halledeceğiz onu halledeceğiz, bunlar telefonda konuşulmaz da tamam mı, bazı şeyler var anlamadın mı yani Ceyhan kalacak anladın mı?
S.Y. : Abi sen de iyi oyuncularını kadroya yazdırmayacan.
A.C.Ö.: Ya zaten yazmadık.
S.Y.: Önce onlar hocamı aramış.
A.C.Ö.: Tabi Ceyhan'ın hocası aradı. Bana M. kendi söyledi o da böyle böyle başkaları şu kadar teklif etti falan filan, ben bir şey demedim seslenmedim. Desin bir şey olmaz ama, aramasın. Karşı taraf aradı mı iş karışıyor.
S.Y. : Nasıl ettiniz mutabakata varabildiniz mi?
A.C.Ö.: Yav arkadaş bu adamlar cebinden bir trilyon para harcadılar anladın mı bu şey değil hikaye değil.
S.Y. : Abi galip gelsin ki, seninle bizim de yüzümüz tutsun yarın bir şeyler isteyelim.
A.C.Ö.: Ya galip gelsin de şu şartlarda galip gelecek ama, yani dün biz baktık o Cizre maçı. Cizre sahaya çıkmadı ya, oradan puanlar aşağıdaydı, biz orda yanıldık. Biz zannediyorduk ki beraberlik kurtarıyor. Zannediyorduk şu anda Kilis Antakya'yı yenerse tamam mı, biz berabere kalırsak kurtarıyor veya Şırnak Nusaybin'i yenerse biz berabere kalırsak kurtarıyor. Yani şimdi bazı formüller var, şimdi niye almayalım S.Y. başkan 300- 400 milyar parayı ya mantıklı değil mi, ama biz Ceyhan'ın başına bir iş getirmeyiz şüphen olmasın.
S.Y. : Ben de diyorum ki 100- 200 milyar için Ceyhan düşerse bunun bedelini çok zor ödersin
ha...
A.C.Ö.: Kim istemez ya 300- 400 milyar para gelsin girsin.
S.Y. : Kim verir 400 milyar başkanım. M. ne ayak, ona beni anlataydın başkanım.
A.C.Ö.: Yav reis rahat ol tamam mı.
DİNLEMEYE TAKILAN BİR BAŞKA KONUŞMA
S.S.: Nasıl çocuklara yani, parayı veriş şeklimiz nasıl olacak nasıl ulaştıracağız?
S.Y.: Tamam gelince biraz sonra görüşürüz abi.
S.S.: İyi hadi o zaman, çıkacak ha takım ikide çıkıyor.
S.S.: Gardaş kusura bakma ben bu parayı futbolculara dağıtacağım. Sen de yanımızda ol.
S.Y.: Ya bunlar beni arıyor gene.
S.S.: Hala arıyorlar mı?
S.Y.: Yarın Ceyhan'a gidek diyorlar bizi görüştür diyorlar.
S.S.: He, yok ya aman aman getirip te başımıza bela etme onları. Bilseydim bunlarla hiç
muhatap olmazdım biliyon mu, hiç muhatap olmazdık biz işi içeriden bağlardık alo...
S.Y.: Ya sus telefonla konuşmayak sus.Ve karar: http://ceyhanmavihaber.net/tr/s_detay.asp?id=530

Ceyhanspor Şike yaptığı gerekçesiyle küme düşürüldü hemde mahkeme süreci beklenmeden.!! üstelik birlerce sayfadan oluşan deliller yoktu sadece tek bi sayfa A4 kağıdında yazılanlara göre Ceyhanspor küme düşürüldü.

Trabzon yönetimi emsal teşkil edecek bu olayı kullanmadı ve hala kullanmıyor o dava FB'nin şike davasıyla birebir örtüşüyor orda küme düşürülme kararı çıkmasına rağmen FB için ''sahaya yansımamıştır kararı'' verildi.

Bence TS yönetimi TFF'nin emsal olacak Ceyhanspor kararını başta Fifa ve CAS olmak üzere ilgili kurumlara taşımalıdır.

Ceyhan61
24.03.2013, 10:13
Şike içtihatı

İçinde büyük takımların da bulunduğu çok sayıda kulübü ilgilendirdiği için şike soruşturmasında karar alma süreci uzuyor, sulandırılıyor.

İçinde büyük takımların da bulunduğu çok sayıda kulübü ilgilendirdiği için şike soruşturmasında karar alma süreci uzuyor, sulandırılıyor. Medyada boğazına kadar pisliğe batan, aslında adı arapçada “temiz” kelimesinden gelenler, başkanların manevi kızları, telefonla yalan haber yazma talimatına “başüstüne, emredersiniz” diyenlerin sesleri giderek gürleşiyor. Utanıp yüzleri kızaracağına, köşelerine çekilip nedamet getireceklerine her gece ekranları teşrif ediyorlar. Hukuk ve vicdana sığmayan biçimde kamuoyu yaratılıyor. Savcı ile görüşüp, gördüklerinden ürken federasyon başkanı, söz konusu formasını giydiği takım olunca susuyor. Varlığı, muhatabına ulaştığı tartışmalı bir mektup fotokopisi nedeniyle “kupasını geri alırız” diye rakibinin üzerine çullanıyor. Gerçek olsa dahi teşvik iması çok zorlama ifade nedeniyle, pisliğe bulaşmamış kulüp bir hafta boyunca hırpalanıyor. “Ben battım, o da batsın” stratejisine kuvvet veriliyor.

Oysa çok değil üç sezon önce, bırakın 26 klasör ön belgeyi, tek bir A4 kağıdına sığacak iki telefon konuşmasıyla Mezitlispor ile Ceyhanspor, adli süreç beklenmeden, mahkeme kararı kesinleşmeden, şike tahkik kurulunun kanaati ve Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu kararı ile küme düşürüldü. Yeni yapılanmada şike tahkik kurulu yok, onun yerine etik kurul var. Eğer devlette devamlılık ilkesi geçerli ise tartışmalı durumlarda içtihat de yasa kadar bağlayıcı ve geçerlidir. Daha önceki federasyonlar tarafından verilen Mezitlispor-Ceyhanspor maçı bir içtihattir. Federasyon için yol göstericidir. İki takımın 3. Lig’den düşürülmüş olması bugün verilecek kararı etkilememelidir. Palavra bir kavram olan “marka değeri”, futbolun ekonomisi öne sürülerek geçmişte alınan kararlar sündürülmemelidir. Etik kurulu’nun kanaati ve hukukçu üyelerin belgeleri değerlendirdikten sonra varacağı karar nihai niteliktedir. “Şike olduğu kanaatine vardık” derlerse atılacak adım nettir. Tersi durumda 9 Eylül 2011’de Lig’imiz kaldığı yerden devam eder.

Kaynak: http://www.fanatik.com.tr/Galatasaray-Sike-ictihati_6_YazarDetay_233936_111.htm

Ceyhan61
24.03.2013, 10:18
http://www.yeniceyhan.com/haber/803-ceyhanspor-super-amator-lige-dusuruldu.html

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1057220&CategoryID=84

Tahkimin Ceyhanspor kararı okunuyor.. (Engin Tuzcuoğlu'nun sürekli emsal gösterdiği sonra unutulan!? karar)

http://www.haber61.net/sike-davasinda-21.-durusma-117054h.htm

Full HD
24.03.2013, 11:33

Hürgün Aygün
24.03.2013, 15:31
Şerefsiz emek hırsızı.

kalavara
25.03.2013, 07:16
şu başlığın ismini değiştirin lütfen, forumun ortasında bu adam artığının ismi yazıyor, olmaz böyle, lütfen değiştirin!

Dernekpazarı
25.03.2013, 11:52
Kurulduğu günden beri AK Parti yi destekleyen bir kişiyim. Daima oyumu ona verdim ve savundum yine savunuyorum ülkeye hizmetleri konusunda fikrim değişmedi. Yine iktidar olmasını isterim fakat ben bir Trabzonsporlu olarak bu dönem seçimlerde o partiye oy vermeyeceğim. Çünkü bizim kupamızı gasp etmeye bu başlıkta adı gecen gereksiz adamın gücü yetmezdi. Bizim kupamızı çalan kişi kesinlikle ve kesinlikle Tayyip dir. Feneri küme düşürmek demek ülke futbol ekonomisinin yarısını gözden çıkarmak demektir. işte bu yüzden tayyip adalet yerine kalkınmaya seçmiş Trabzon spor taraftarını hiçe saymıştır. Ne fenere o ismi lazım olmayan gereksiz başkan kisvesine bürünmüş gereksize suç bulmayın bizim kupamızı alan kişi tayyipdir. ki zaten o gereksiz adam içerden çıktığı gün ona ve diğer meclisdeki partilerin liderlerine teşekkür etmiştir.

Şike mağduru olan Takımımızın başkanı ile 1 kere bile görüşmeyen adam kalkıp rıdvan aykut gibi gevşek adamlarla ne görüşmüştür ? bir başbakanın alexle, rıdvanla, aykutla ne işi olabilir.

Bir başbakan neden platini ile görüşür ?
Haksızlık yapan ceza alsın demek yerine kişileri ve kurumları ayırın neden der ?
Kişileri ve kurumları ayırdık diyelim şikeyi yapan o ismi gereksiz adamsa puanı neden fener alıyor ? kupayı neden fener alıyor ? ceza verilirken şahıslara ama ödüller kurumlara gidiyor bu nasıl olacak peki ?

Bir başbakan neden 5 yıl avrupaya gitmeyelim der ? ( bu demektir ki fener ceza almasında biz 5 yıl gitmeyiz avrupaya ne olacak) sen nasıl bunu dersin tayyip ? fener yüzünden nasıl diğer takımlarıda yakarsın ? senin ne hakkın var bunu söylemeye.

EY TRABZONSPOR LU BU MESAJI OKUDU İSEN ANLATABİLDİĞİN KADAR ANLAT Kİ ŞU TRABZONDAN ŞU FENERLİ BAŞBAKANA OY ÇIKMASIN. HİÇ ŞÜPHE YOKTUR Kİ O KUPAYI ÇALAN KİŞİ TAYYİPDİR..

Oğuzhan Fidan
25.03.2013, 19:31
onun bunun çocuğu !

Full HD
25.03.2013, 21:10

Fatih Öztürk
26.03.2013, 01:03
Sepet kafali,kot kafali asker kaçağı ibne.

Full HD
26.03.2013, 20:47

magicyattara
28.03.2013, 10:45
şike konuşması nasıl yapılıra örnek üstte mezitli-ceyhan maçı örneğinde gösterilmiştir..açık açık konuşmuşlar..

peki bizim şikeci aziz tayfası nasıl konuşmuş;şifreli..neden şifreli konuşmuşlar..belli ki bu konularda zamanında epey sıkıntı çekmişler..aziz,başkan olduktan sonra şike ve teşvikle yürütmüş gemiyi demek ki..daha önce de benzer yakalanmalar olmuş ama üzeri kapatılmış anlaşılan..bu yüzden şike nasıl yapılırın kitabını yazdılar 2011 de..

ki zaten başkan seçildiği 98 de yaptığı ilk iş şike yapmak olmuş azizin..

Şike Arşivi 1998: Şekerspor kalecisine 100.000$!

1997 - 1998 Sezonu, Galatasaray son iki haftaya Fenerbahçe’nin 2 puan önünde girdi. 33. haftada Galatasaray’in rakibi İstanbulspor ve Fenerbahçe’nin rakibi Şekerspor oldu. Galatasaray İstanbulspor’u 4-1 mağlup etti ama Fenerbahçe deplasmanda kümede kalma mücadelesi veren Şekerspor’la 1-1 berabere kaldığı için şampiyonluk şansını ligin son haftasından önce kaybetti. Maçtan sonra, Şekerspor teknik direktörü Celal Kıbrızlı, Şekerspor kalecisi Murat’a gol yemesi karşılığında $100,000 teklif edildiğini açıkladı. Şekerspor yöneticilerinin durumu savcılığa bildirmesi üzerine görüşmelerin yapıldığı 19 Mayıs Stadyumu’nda bulunan görevliler önce Özcan Üstüntaş’ı gözaltına aldı daha sonra da bu şahsin işi Ufuk Gezeroğlu’nun isteği üzerine yaptığı gerekçesiyle Gezeroğlu’nu da gözaltına aldı.

Fenerbahçe maçı öncesi Şekerspor kalecisi Murat Akarsu’ya 100 bin dolar önererek şike yapmasını istedikleri iddiasıyla gözaltına alınan Özcan Üstüntaş ve Ufuk Gezeroğlu, çıkarıldıkları nöbetçi 11.sulh ceza mahkemesinde hakim Sadi Sarıyıldız tarafından, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Şekerspor yöneticilerinin şikayeti üzerine asayiş şube müdürlüğü mali işler bürosu memurları tarafından sorgulanan Üstüntaş ve Gezeroğlu, dün sabah çıkarıldıkları Suçüstü Cumhuriyet Savcılığı tarafından ceza muhakemeleri usul kanununun rüşvetle ilgili 104.maddesi gereğince mahkemeye sevkedildi. Öğleden sonra hakim Sarıyıldız’ın karşısına çıkan Üstündağ ve Gezeroğlu, eksik teşebbüs gerekçesiyle tahliye edilmelerinin ardından, şimdilik bir açıklama yapmayacaklarını belirttiler.

Türkiye futbol tarihinde ilk kez bir şike olayı şahitli, belgeli ve suçüstü olarak mahkeme kayıtlarında yeraldı. Suç, sanıklar ve tanıklar belli oldu ama güzide medyamız sus pusu oynadı ve bu olay da bir şekilde sümenaltı edildi.

Rakip futbolcuya rüşvet verdiği ortaya çıkan Fenerbahçe Spor Klübü’nün bu olayda kullandığı aracıları bağlayan kişinin daha sonraları futbolda birçok şike olayında parmağı olduğu ispatlanan Sedat Peker’e “kurban olması” ve İsviçre maçı öncesi tribünlerin “İsviçre Milli Takımı’nı doğduğuna pişman etmeye” çağıran Davut Dişli’den olduğu iddia edildi.

Peki, bu olay zamanında Fenerbahçe Spor Klübü’nün başkanı kimdi? Hemen cevap verelim: Aziz Yıldırım! Aziz Yıldırım şike olayı için yaptığı açıklamada ise “Hem neden şike yapalım ki? Fenerbahçe Şekerspor’u yenemiyorsa, şampiyonluğu da hak etmiyor demektir” diyerek farkında olmadan zorlu geçeceğini düşündüğü maçlarda şike yapabileceklerini de itiraf etmiş oldu!

şike gelenek olmuş adamlarda..

15 yıldır benzer yöntemlerle veya birebir aynı yöntemlerle şike yaptıkları için bu konuda öyle profesyonel olmuşlar ki,yakalanmamak için ne şifreler bulmuşlar..ne adamları aracı kullanmışlar..

Full HD
28.03.2013, 11:52

Bedri Sertkaya
28.03.2013, 14:32
Bu yorumlardan sonra birşey yazamayacağım.Keşke türk futbolu bu duruma gelmeseydi.Ali Şen ve Yıldırım 2 tane adlarını yazmaya bile halim yok.Türk futbolunu bu hale getirdiler.Şunu da gözardı etmeyin.Biz ne zaman 4. büyük olarak 3 büyüklere destek verdik.O gün bittik!

zafer6161
28.03.2013, 15:44
madem küfür yasak o zaman bende bu yolla küfür edeyim:)

0:57 den devam

W8SCqLkHDqw

Full HD
29.03.2013, 11:53

Ertan 51
29.03.2013, 16:29
madem küfür yasak o zaman bende bu yolla küfür edeyim:)

0:57 den devam

W8SCqLkHDqw
:D 40 sefer izlesem gine de güle güle ölüyorum arkadaş yaa,

0:57 den sonrasını iyi düşünmüşsün tam azizlik.

Full HD
30.03.2013, 12:43

Full HD
31.03.2013, 16:19

Ceyhan61
31.03.2013, 17:53
Kurulduğu günden beri AK Parti yi destekleyen bir kişiyim. Daima oyumu ona verdim ve savundum yine savunuyorum ülkeye hizmetleri konusunda fikrim değişmedi. Yine iktidar olmasını isterim fakat ben bir Trabzonsporlu olarak bu dönem seçimlerde o partiye oy vermeyeceğim. Çünkü bizim kupamızı gasp etmeye bu başlıkta adı gecen gereksiz adamın gücü yetmezdi. Bizim kupamızı çalan kişi kesinlikle ve kesinlikle Tayyip dir. Feneri küme düşürmek demek ülke futbol ekonomisinin yarısını gözden çıkarmak demektir. işte bu yüzden tayyip adalet yerine kalkınmaya seçmiş Trabzon spor taraftarını hiçe saymıştır. Ne fenere o ismi lazım olmayan gereksiz başkan kisvesine bürünmüş gereksize suç bulmayın bizim kupamızı alan kişi tayyipdir. ki zaten o gereksiz adam içerden çıktığı gün ona ve diğer meclisdeki partilerin liderlerine teşekkür etmiştir.

Şike mağduru olan Takımımızın başkanı ile 1 kere bile görüşmeyen adam kalkıp rıdvan aykut gibi gevşek adamlarla ne görüşmüştür ? bir başbakanın alexle, rıdvanla, aykutla ne işi olabilir.

Bir başbakan neden platini ile görüşür ?
Haksızlık yapan ceza alsın demek yerine kişileri ve kurumları ayırın neden der ?
Kişileri ve kurumları ayırdık diyelim şikeyi yapan o ismi gereksiz adamsa puanı neden fener alıyor ? kupayı neden fener alıyor ? ceza verilirken şahıslara ama ödüller kurumlara gidiyor bu nasıl olacak peki ?

Bir başbakan neden 5 yıl avrupaya gitmeyelim der ? ( bu demektir ki fener ceza almasında biz 5 yıl gitmeyiz avrupaya ne olacak) sen nasıl bunu dersin tayyip ? fener yüzünden nasıl diğer takımlarıda yakarsın ? senin ne hakkın var bunu söylemeye.

EY TRABZONSPOR LU BU MESAJI OKUDU İSEN ANLATABİLDİĞİN KADAR ANLAT Kİ ŞU TRABZONDAN ŞU FENERLİ BAŞBAKANA OY ÇIKMASIN. HİÇ ŞÜPHE YOKTUR Kİ O KUPAYI ÇALAN KİŞİ TAYYİPDİR..

Öyle diyorsun ama bu taraftar kaç defa malum partiye siyah çelenk bıraktı bugün seçim olsa Trabzon gider o adama oy verir, artık Trabzon halkı ortak bi karar almalı yapılacak ilk seçimlerde seçimleri boykot etmeliler.

Full HD
01.04.2013, 02:27
Aloooooooo Köpek! Allah senin belani versin!

Tüm Köpeklerden özür diliyorum size saygisizlik yaptim.

Ertan 51
01.04.2013, 14:30
Renktaş senin bu her gün yazdığın söze her gün amiiin dediğimi bil:alkış::alkış::alkış:

Full HD
02.04.2013, 22:20
Renktaş senin bu her gün yazdığın söze her gün amiiin dediğimi bil:alkış::alkış::alkış:

Allah razi olsun renktas!

Azize her gün bela okumak benim icin farz oldu!

jojuk
02.04.2013, 22:56
http://www.youtube.com/watch?v=YKeoctD3EUk

EMiRHAN61
02.04.2013, 23:41
Fnfr_-CLdmA

Full HD
04.04.2013, 19:23
Dün sana bela okumayi unuttum kusura bakma serefsiz! Burda bulunmusken Allah tekrar belani versin serefsiz hirsiz!

RaşitCan
06.04.2013, 00:49
R R R R R R R R R R R R R R R R R Y DEĞİL R ilk önce bunu söylemeyi öğren hırsız...
Allah senin belanı versin çoluğundan çocuğundan torunundan çıkarsın yaptığın pislikleri..
Asker kaçağı namussuz , bide kendini Atatürk zannediyor tımarhanedeki napolyonum diyenden farkın yok !
ama Allah seninde belanı verecek muhakkak bir gün ama çok geç olacak tırsak herif niye korktun askere gitmekten anlamadım erkek adam askere gider! he doğru ya bacağın kısaydı iki bacağının arasındaki farkla toplamları senin...

mertacar
07.04.2013, 01:09
Adalet diye yalvararak can verirsin insallah.

Ömer Faruk61
07.04.2013, 02:42
Padişahın milleti futbolla uyutmak için kullandığı çok güzel bir piyonsun.Görevini başarılı bir şekilde tamamladın..

sifuni
07.04.2013, 04:31
Ölümünü bekliyorum tez zamanda gelir insallah.

MuratJ
09.04.2013, 17:29
bu ülkeyi çok güzel çözümlemiş bu ülkenin kuralına göre en iyi uygulama yapan şerefsizlerin başında gelir. çok büyük bir şerefsizdir kendisi. o yüzden hala koca ülkede keyfine göre cirit atıyor. ne kadar büyük şerefsizsen o kadar kıymetlisin değerlisin. buda işte en şerefsizlerden birisi. her gün revire hastaneye çıkardın şerefsiz içeriden çıktığından beri hastane yüzü görmedin. hani geberseydin iyi olurdu.

Yeniklasör
09.04.2013, 22:31
http://www.youtube.com/watch?v=E4dYWfIrvmU&feature=youtu.be

ben bu kadar net şeyler görmemiştim...

alone_6161
10.04.2013, 10:36
Türkiye'de herşey olursunuz rezil olamazsınız.

Full HD
10.04.2013, 18:03
Allah belani versin eyyyyyy Serefsiz alooooo sana diyorum lan!

Full HD
11.04.2013, 17:51
Allah belani versin!

AhmetG.
11.04.2013, 18:33
Bu dünyada artık umudum pek kalmadı adalet için, psikolojimi bozan sırf trabzona gönül verdik diye emeğimizi çalan herkesten mahşer günü şikayetçi olacağım. Hadi orda da dalavere yapın da görelim. Zalimler için, Yaşasın Cehennem.

calypso
11.04.2013, 23:55
Aziz Yıldırım'ı kurtaracak karar!

Meclis'te görüşülen 4. yargı paketinde yapılan değişiklikle, “silahlı olmayan” örgütlerin üyelerine ayrıca “örgüt üyeliği”nden ceza verilemeyeceği hükme bağlandı..
Ak Parti’nin önergesiyle, TCK’nın 220. maddesinin 220. maddesindeki, “Örgüte üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işleyen kişi ayrıca örgüte üye olmak suçundan da cezalandırılır. Örgüte üye olmak suçundan dolayı verilecek ceza yarısına kadar indirilebilir” hükmünün sadece silahlı örgütler hakkında uygulanacağı öngörüldü. Önergenin gerekçesinde de bu değişikliğe, “Söz konusu hükmün terör örgütleri de dahil olmak üzere tüm silahlı örgütler hakkında uygulanması amacıyla bu önerge verilmiştir. Buna göre 6. fıkra hükmü silahlı olmayan örgütler hakkında uygulanmayacaktır” diye açıklık getirildi.

AK Parti’nin hukukçu kurmaylarından Hakkı Köylü de Hürriyet’e, “Bu değişiklikle hırsızlık, ihaleye fesat karıştırmak ya da şike olayında olduğu gibi suç işlemek için silahsız çete ya da örgüt kuranların silahlı örgütler gibi örgüt üyeliğinden ceza almasının önüne geçiliyor. Yani örgüt silahsızsa bunların üyelerine ayrıca örgüt üyeliğinden bir ceza verilmeyecek. Ancak bunlar bir suç işlemişse, işledikleri o suçla ilgili ise tabii ki cezalandırılacaklar” dedi.

Bu değişikliğin, şike suçunun yanı sıra örgüt üyeliğinden de cezaların verildiği Fenerbahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım’ın da sanıkları arasında yer aldığı ünlü şike davasıyla birlikte İzmir ve Eskişehir başta olmak üzere belediyelere yönelik operasyonlara ilişkin soruşturma ve davaları da etkileyebileceği kaydedildi. Yıldırım, yargılandığı şike davasında 2 yıl 6 ay örgüt üyeliğinden, 3 yıl 9 ay da şikeden ceza almıştı.

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130411/aziz_yildirimi_kurtaracak_karar.html

Ahmet Kuru
12.04.2013, 12:09
hakeme itiraz edersin ceza alırsın, tükürürsün ceza alırsın,taraftarın sahaya girer ceza alırsın, TFF MHK hakkında yorum yaparsın ceza alırsın. Ama ŞİKE yaparsın ceza almazsın... Bu nasıl Bir adalet ? Bu nasıl bir vijdan?

Full HD
12.04.2013, 19:20
Allah belani versin Aziiiiiiiiiiiiiz!

Full HD
13.04.2013, 17:49

metehan
14.04.2013, 00:03

ben bu kadar net şeyler görmemiştim...
Sen çok yakın takip etmemişsin demek ki :)

O zaman Sivas'a giden ve Abdullah Başak'ın aşağıdaki tapede önemini ifade ettiği çantada İlhan Ekşioğlu'nun uğurlu elbiselerinin olduğunu da bilmiyor olabilirsin :)

21.05.2011 günü saat:18.56’da Abdullah Başak’ın Nüvit isimli şahsı aradığı görüşme(tape:3174);

Nüvit: “Efendim Apo abi”, Abdullah: “O çantayı unutursan beni ömür boyu unut, o, hem senin geleceğin, hem benim, İlhan Ekşioğlu’nun”, Nüvit: “…öyle diyorsun da dur şimdi arabayı park etmeye çalışıyorum kapıyı niye kapatmıyorsun Apo abi geliyorum şimdi bekle geliyorum oraya” .

jojuk
14.04.2013, 01:02
http://www.youtube.com/watch?v=YKeoctD3EUk

Full HD
14.04.2013, 22:21

kopeli
15.04.2013, 10:16
Aziz'in Kankaları(es-es yönetimi) macı gene sattı.Bunu Eskisehir taraftarları bile biliyor ama satılmıs yönetimlerini bir türlü koltuktan indiremiyorlar.

Full HD
16.04.2013, 21:17

Bera B.
17.04.2013, 18:58
Bu adamın dışarıda olması bile hukuk denilen sistemin aslında gerçekten suçluya ceza verme kavramından ne kadar uzak bir sistem olduğunu göstermesi açısından çok önemlidir. Hukuk, güçlüler için güç odaklarının ayarlandığı, çeşitli oynamalar göz korkutmalarının yapıldığı bir olgudur.

Hamza Milet
18.04.2013, 01:06

Aziz yildirim senin a.... s...... o. PIÇ

Full HD
18.04.2013, 18:58
Allah belanı versın serefsız hırsız!

RaşitCan
18.04.2013, 20:31
Allah belanı verecek yakındır..
Gülleri solduran gülebilmezmiş..

jojuk
18.04.2013, 22:39
http://www.sesliturkiyem.com/images/haberler/odyakmaz_aziz_yildirim_ve_bazilari_sike_teklif_ett i_video_izle_h2644.jpg (http://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=tuicQWjJq_3onM&tbnid=sm0yK6omoSmKSM:&ved=0CAgQjRwwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.sesliturkiyem.com%2Fspor%2Fod yakmaz-aziz-yildirim-ve-bazilari-sike-teklif-etti-video-izle-h2644.html&ei=0UtwUfTbJ8-O7Ab2gIGgCA&psig=AFQjCNFNkcwYgzveRnrB1-3B67k92KFYCQ&ust=1366400337680131)

jojuk
18.04.2013, 22:40
http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/aziz_yildirimdan_sike_iddialarina_cevap_1.jpg (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=aziz+y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+%C5%9Fike&source=images&cd=&cad=rja&docid=zGcjN1HmkRgurM&tbnid=8LPSea5_GViU7M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fkralspor.ensonhaber.com%2Faziz-yildirimdan-sike-iddialarina-cevap-2012-02-14.html&ei=IUxwUbfpDIysOq30gbgE&bvm=bv.45373924,d.ZGU&psig=AFQjCNF3C4b2vNPpS8KZ0B-uWbxGPVBjug&ust=1366400409519555)

jojuk
18.04.2013, 22:41
http://www.moralhaber.net/i/haber/500x340/aziz-yildirim-sike-durusmasi.jpg (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=aziz+y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+%C5%9Fike&source=images&cd=&cad=rja&docid=TP75MyOr9PljnM&tbnid=obustHtxcSwGUM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.moralhaber.net%2Fmanset-haberleri%2F26-06-2012%2F&ei=XExwUc6NDsLgOr_cgIgE&bvm=bv.45373924,d.ZGU&psig=AFQjCNF3C4b2vNPpS8KZ0B-uWbxGPVBjug&ust=1366400409519555)

jojuk
18.04.2013, 22:42
http://www.ixirhaber.com/images/haberler/tayyar_bu_bir_aziz_yildirim_kanunudur_h20128.jpg (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=aziz+y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+%C5%9Fike&source=images&cd=&cad=rja&docid=CkfmIwL7hGRr-M&tbnid=YOEDf0mTI94I0M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.ixirhaber.com%2Fguncel%2Fyas-magdurlari-sanal-alemde-orgutlendidunya%2Fbahreynde-cenaze-gosterisinde-istifa-cagrisiguncel%2F99-depremi-geliyorum-demisotomobil%2Fplug-in-dizel-hybrid-land-rover-rangebilim-teknoloji%2F2015de-internet-nasil-olacakguncel%2Fthy-ucaginda-bomba-ihbarihayat-h20128.html&ei=mkxwUcWTOIauO9SogJAK&bvm=bv.45373924,d.ZGU&psig=AFQjCNF3C4b2vNPpS8KZ0B-uWbxGPVBjug&ust=1366400409519555)

jojuk
18.04.2013, 22:43
http://a1208.hizliresim.com/10/t/c8djw.jpg (http://www.gscimbom.com/forum/2012-diger/120090-saracoglu-nda-bu-da-oldu_-sikeci-aziz-yildirim-dan-anons_-video.html)

jojuk
18.04.2013, 22:45
http://yemre.com/wp-content/uploads/sike-11.jpg (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=aziz+y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+%C5%9Fike&source=images&cd=&cad=rja&docid=SuzuI5oqsSiOzM&tbnid=ww2rqYSdK7PGiM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fyemre.com%2Ffutbolda-sike&ei=C01wUdOPEILXOdj2gPAG&bvm=bv.45373924,d.ZGU&psig=AFQjCNF3C4b2vNPpS8KZ0B-uWbxGPVBjug&ust=1366400409519555)

jojuk
18.04.2013, 22:49
http://radorecdn.bobiler.org/upload/all/238/fenerbahce_aziz_yildirim_sike_skandal_tr_238161208 94.jpg (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=aziz+y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+%C5%9Fike&source=images&cd=&cad=rja&docid=NyKnPvGa736P-M&tbnid=G9KFdXDYnaly1M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.bobiler.org%2Fsey.asp%3Fn%3Dk elepce&ei=UU5wUc6fJ8HbPcfVgOAF&bvm=bv.45373924,d.ZGU&psig=AFQjCNF3C4b2vNPpS8KZ0B-uWbxGPVBjug&ust=1366400409519555)

jojuk
18.04.2013, 22:51
http://www.turkiyebulteni.com/images/haberler/sike_nasil_yapilir_aziz_yildirim_anlatacak_h6401.j pg (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=aziz+y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+%C5%9Fike&source=images&cd=&cad=rja&docid=htEBGOnvm3T0UM&tbnid=KuE10AZAbaF10M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.turkiyebulteni.com%2Fguncel%2 Fsike-nasil-yapilir-aziz-yildirim-anlatacak-h6401.html&ei=t05wUYbOLMXhOqftgIgJ&bvm=bv.45373924,d.ZGU&psig=AFQjCNF3C4b2vNPpS8KZ0B-uWbxGPVBjug&ust=1366400409519555)

Emrah Akcagöz
19.04.2013, 16:41
Buraya gelip de küfür etmeden yorum yapan arkadaşları tebrik ediyorum. Ben bunu yazarken bile bu şerefsize küfür yazmamak için zor tuttum kendimi.

Full HD
19.04.2013, 19:12
Allah belani versin Aziiiiz!

Tanju
19.04.2013, 19:20
Konuyla alakası var mı bilmiyorum ama şu Çarşı'nın tribündeki senkronizasyonuna hayranım;
http://www.youtube.com/watch?v=e0OLobGRoUU

Full HD
20.04.2013, 11:03
Allah belani versin!

Full HD
21.04.2013, 12:14
Allah belani versin!

Full HD
22.04.2013, 19:43
Allah belani versin!

alptug_kd
22.04.2013, 23:58
Aziz getir çantayi :D

kopeli
23.04.2013, 11:42
2 senedir şampiyonlukta yarıstıgı rakip gs olunca şike yapamaz oldu.Ne Oldi aziz ??

Full HD
23.04.2013, 23:30
Allah belani versin!

TSarıalioğlu
24.04.2013, 15:35
Serkan Acar Gibi Olduğunda Görüşeceğiz Seninlede !

Full HD
24.04.2013, 18:35
Allah belani versin!

Full HD
26.04.2013, 00:35
Allah senin belani versin lan serefsiz! Nedir senden cektigimiz he Allah seni lanetlesin!

Yaşar
26.04.2013, 00:49
O Uefa kupasının sapı .....
Anladın sen onu...

Full HD
26.04.2013, 17:41
Allah belani versin!

Sibel
26.04.2013, 23:03
Tebrik ediyorum.
Başbakanı bile alt etti.
Yatacak yeri yok. Allah kurtarmasın.

Full HD
29.04.2013, 21:20
Allah benlani versin Aziz!

Full HD
30.04.2013, 17:15
Allah belani versin!

61_Hasan_69
30.04.2013, 19:00
Gençlerbirliği maçında bolca anıldı annesi ve kendisi

Full HD
30.04.2013, 21:16
Gençlerbirliği maçında bolca anıldı annesi ve kendisi

Helal olsun!

Full HD
01.05.2013, 10:18
Allah belani versin!

KadirHekimoğlu
01.05.2013, 20:07
LÜTFEN OKUYUNUZ.

ŞİKE SÜRECİYLE İLGİLİ TEKLİFİM:
Büyük Trabzonspor Taraftarına;

Şike süreci bize unutturulmaya çalışılıyor. Şike davasının onanması özellikle geçiktiriliyor, geciktiriliyor ki Trabzonspor taraftarı da diğer taraflar da olayı unutsun. gs şampiyon yaptırılıyor ki şikebahçe şu cümleyi kurup tansiyonu tekrar yükseltemesin. "3 temmuz sürecinden şampiyonluğa geldik"

tekrar konunun açılmasını istemiyorlar. ve geçen zamandan sonra hükümetin de desteğiyle bu olay kapatılacak diye düşünüyorum. yani A.Y'nin şikeden ceza almaması sağlanacak. bu olay hukukla değil tamamen hükümetin futbol ekonomisi çıkarları doğrultusunda yapılacak. nitekim AKP TRABZON milletvekillerinin kukla olarak kullanılması da bunu gösteriyor. yani bu tamamen RTE ve hükümetinin vicdanına kalan bir karar durumuna gelecek, ve şuan geliyor da.

Bizim yapmamız gereken bu durumu unutmadığımızı göstermek, olayın gündemden uzaklaşmasını engellemek. tamam birçok organizasyon yapılıyor yurtdışında. mail gönderiyoruz UEFA ya ama bunlar yeterli değil. artık haber siteleri bunları yazmaya bile luzum duymuyor. veya yazdırılmıyor.
bizim yapmamız gereken hükümeti ve medyayı sarsacak bir hareket ve A.Y'nin davasının akp vicdanıyla değil TÜRK adaletiyle yargılanmasını sağlamak olmalı.

ve bunun tek çaresi bana göre yalnızca tek bir şey. o şey de AÇLIK GREVİ. evet arkadaşlar, abilerim... tıpkı işçilerin haklarını emeklerinin karşılığını almak için yaptığı gibi ve başardığı gibi bizde bunu EĞER A.Y DAVASI REDDEDİLİRSE UYGULAMAYA SOKACAĞIMIZI bildiri yayınlayarak tüm medya kuruluşlarına, sosyal medyaya yansıtmalıyız. öncelikle kendi aramızda bu konuyu tartışıp katılacakları belirlemeli sonra isim isim vererek bildiriye eklemeliyiz. aranızdan bazılarına uçuk teklif gelebilir belki, bunu yapacak insan çok az diye düşünen olabilir ama Trabzonspor taraftarı olarak üzerimize düşen emeğimizin hakkını olanı kazanmak. ve bizim büyüklerimiz bir şekilde bu istanbul haramilerine galip gelmedi mi. bu saltanatı yıkmadı mı. inançla başardılar bunu, azimle, kararlılıkla.

ben sormak istiyorum şimdi size AÇLIK GREVİne katılacak bana destek olacak var mı? Bu grevin yapılması kararı 1 MAYIS'ta alınması da ayrı bir öneme sahip olacaktır.
AÇLIK GREVİnin sloganı: ADALET ZENGİN BİR HAZİNEDİR, GÜNÜ GELİNCE HERKESE LAZIM OLUR.

AÇLIK GREVİNE KATILACAKLAR LİSTESİ
1- Kadir HEKİMOĞLU

blackmar61
02.05.2013, 00:59
http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon1.gif
LÜTFEN OKUYUNUZ.

ŞİKE SÜRECİYLE İLGİLİ TEKLİFİM:
Büyük Trabzonspor Taraftarına;

Şike süreci bize unutturulmaya çalışılıyor. Şike davasının onanması özellikle geçiktiriliyor, geciktiriliyor ki Trabzonspor taraftarı da diğer taraflar da olayı unutsun. gs şampiyon yaptırılıyor ki şikebahçe şu cümleyi kurup tansiyonu tekrar yükseltemesin. "3 temmuz sürecinden şampiyonluğa geldik"

tekrar konunun açılmasını istemiyorlar. ve geçen zamandan sonra hükümetin de desteğiyle bu olay kapatılacak diye düşünüyorum. yani A.Y'nin şikeden ceza almaması sağlanacak. bu olay hukukla değil tamamen hükümetin futbol ekonomisi çıkarları doğrultusunda yapılacak. nitekim AKP TRABZON milletvekillerinin kukla olarak kullanılması da bunu gösteriyor. yani bu tamamen RTE ve hükümetinin vicdanına kalan bir karar durumuna gelecek, ve şuan geliyor da.

Bizim yapmamız gereken bu durumu unutmadığımızı göstermek, olayın gündemden uzaklaşmasını engellemek. tamam birçok organizasyon yapılıyor yurtdışında. mail gönderiyoruz UEFA ya ama bunlar yeterli değil. artık haber siteleri bunları yazmaya bile luzum duymuyor. veya yazdırılmıyor.
bizim yapmamız gereken hükümeti ve medyayı sarsacak bir hareket ve A.Y'nin davasının akp vicdanıyla değil TÜRK adaletiyle yargılanmasını sağlamak olmalı.

ve bunun tek çaresi bana göre yalnızca tek bir şey. o şey de AÇLIK GREVİ. evet arkadaşlar, abilerim... tıpkı işçilerin haklarını emeklerinin karşılığını almak için yaptığı gibi ve başardığı gibi bizde bunu EĞER A.Y DAVASI REDDEDİLİRSE UYGULAMAYA SOKACAĞIMIZI bildiri yayınlayarak tüm medya kuruluşlarına, sosyal medyaya yansıtmalıyız. öncelikle kendi aramızda bu konuyu tartışıp katılacakları belirlemeli sonra isim isim vererek bildiriye eklemeliyiz. aranızdan bazılarına uçuk teklif gelebilir belki, bunu yapacak insan çok az diye düşünen olabilir ama Trabzonspor taraftarı olarak üzerimize düşen emeğimizin hakkını olanı kazanmak. ve bizim büyüklerimiz bir şekilde bu istanbul haramilerine galip gelmedi mi. bu saltanatı yıkmadı mı. inançla başardılar bunu, azimle, kararlılıkla.

ben sormak istiyorum şimdi size AÇLIK GREVİne katılacak bana destek olacak var mı? Bu grevin yapılması kararı 1 MAYIS'ta alınması da ayrı bir öneme sahip olacaktır.
AÇLIK GREVİnin sloganı: ADALET ZENGİN BİR HAZİNEDİR, GÜNÜ GELİNCE HERKESE LAZIM OLUR.

AÇLIK GREVİNE KATILACAKLAR LİSTESİ
1- Kadir HEKİMOĞLU
2-Sedat BAYRAM

Ceyhan61
02.05.2013, 11:43
Allah belanı versin! Aziz.!!!!!

Full HD
02.05.2013, 19:31
Allah belani versin!

Full HD
03.05.2013, 20:32
Allah belani versin!

Full HD
04.05.2013, 03:23
Allah belani versin!

Full HD
05.05.2013, 13:16
Allah belani versin!

ugurTS1989
06.05.2013, 18:58
''full hd'' nedir bu içindeki beddua askı...

Full HD
06.05.2013, 21:47

Full HD
06.05.2013, 21:53
''full hd'' nedir bu içindeki beddua askı...

Unutmadigim müdetce hergün bela okumayi söz verdim kendime! :)

Hasan YAYLI
06.05.2013, 23:57
10 gün içinde bakıcaz şekerine mukayyet ol,kutlamaları görmeden gebermeni istemem...

Full HD
08.05.2013, 00:14

Arrive
08.05.2013, 01:08

Allah belasını vermesin, uzun yıllar yaşasın, 90ını görsün, daha fazla torun sahibi olsun, torununun çocuklarını da görsün.

Böylece daha çoook uzun yıllar haysiyetsiz, onursuz, şikeci laflarına mağruz kalsın. Torunları sorsun dede sen şike yapmışsın, o ne demek diye. Yüzü kızarsın. Kupamız geldiğinde şb taraftarları ona yıllarca küfredebilsin, sokaktaki şb taraftarlarının yüzüne bakamaz olsun yıllarca. kendini olumsuz haberlerde okusun yıllarca.

yakın zamanda belaya musibete mağruz kalırsa kahraman yapar şb taraftarı ve medya azizeyi.

Saltuk Buğra
08.05.2013, 02:42
Geçenlerde ölen adı Manisa maçı tapelerinde geçen Serkan Acar için başıl açacak mısınız?

Full HD
08.05.2013, 19:58
Allah belasını vermesin, uzun yıllar yaşasın, 90ını görsün, daha fazla torun sahibi olsun, torununun çocuklarını da görsün.

Böylece daha çoook uzun yıllar haysiyetsiz, onursuz, şikeci laflarına mağruz kalsın. Torunları sorsun dede sen şike yapmışsın, o ne demek diye. Yüzü kızarsın. Kupamız geldiğinde şb taraftarları ona yıllarca küfredebilsin, sokaktaki şb taraftarlarının yüzüne bakamaz olsun yıllarca. kendini olumsuz haberlerde okusun yıllarca.

yakın zamanda belaya musibete mağruz kalırsa kahraman yapar şb taraftarı ve medya azizeyi.

Hakli olmasina haklisinda fakat bu dünyada cezasini cekerde ahirte temiz girer diye korkuyorum.Onun icin en tez sekilde onun Allah belanisi versinde öteki dünyada ceksin cekecegini.

USTA Abdurrahman
08.05.2013, 21:34

Amin.

qlii
08.05.2013, 22:18
size gadro yederli demiştim

Full HD
09.05.2013, 15:29
Allah belani versin!

Alp Yavuz 13
09.05.2013, 19:20
Hovospu Çocuğu Aziz Yıldıvım !!!!!!

gece_bekcisi
09.05.2013, 20:33
Amin.

Amin.

Burçak
10.05.2013, 08:53
Bir katre içen çeşme-i pür-hûn-i fenâdan
Başın alamaz bir dahi bârân-ı belâdan
(Faniliğin kan dolu çeşmesinden bir yudum içen, bir daha başını belâ yağmurlarından kurtaramaz.)

Full HD
10.05.2013, 11:27
Allah belani versin!

Alp Yavuz 13
10.05.2013, 11:44
Şerefsiz

muzaffer peker
10.05.2013, 12:59
Aziz Yıldırım Hesap Vermeden Gebermeyeceksin!

fincher
11.05.2013, 11:07
Bu isimler arasında rte başlığını aradım,bulamadım...

Full HD
11.05.2013, 12:35
Anladin sen oni bugünde bela var köpek Allah belani versin!

kopeli
11.05.2013, 13:26
Cıkmıs mali genel kurulda,dürüstlükten falan bahsediyor.Biz kimsenin hakkını yemeyiz gibilerinden laflar ediyor.

Bu kadar şerefsiz bir adamı hala daha destekleyen fb taraftarına ne demeli ?

gece_bekcisi
11.05.2013, 13:31
Adam göz göre yalancılık yapıyor. Adam sanki sütten çıkmış akkaşık gibi yalan dolan olmaz onda. Suçlu biziz zaten

Full HD
12.05.2013, 16:02
Allah belani versin!

Bedri Sertkaya
12.05.2013, 16:43
http://video1.ajansspor.com/mp4/11052013131357.mp4
Aziz Yıldırım bu videoda Celal Doğan'ın üye oluşunu anlatıyor.Aynı zamanda bu linkteki haberde Trabzonsporumuza saldırıyor...:
"http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130511/2006_ve_2010da_yapilanlari_biliyoruz.html#yorumlar oku"

4-3'lük gaziantep maçında maçı ilk yarı sonunda satın aldı Aziz Yıldırım!Celal Doğan o zaman gaziantep başkanıydı.Hala bu adam fener başkanı!

asil suskun
12.05.2013, 19:23
köpekler senden daha sereflidir

Hasan YAYLI
12.05.2013, 23:10
http://l1305.hizliresim.com/19/d/n0czd.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Seni de böyle ensenden yakalayıp tekrardan içeri atacaklar..

mashal61
12.05.2013, 23:26
köpekler senden daha sereflidir

Köpekler kesinlikle daha üstün varlıklardır. Bu kıyaslamayı yapmak köpeklere hakaret olur.

Full HD
13.05.2013, 00:12
Köpekler kesinlikle daha üstün varlıklardır. Bu kıyaslamayı yapmak köpeklere hakaret olur.

Haklisin ben o kardesim icin bütün köpek aleminden özür diliyorum.Ey sevgili ve ahlakli köpekler o Aziz serefsizin yüzünden size haksizlik yapiliyor.Sizde hakkinizi helal etmeyin!

Veysel
13.05.2013, 00:40
Büyük adam! adamlığın Türkiye şubesi, şerefin patentini almış büyük düşünür! saygılar....

61EmReTs61
13.05.2013, 02:50
http://s14.directupload.net/images/130513/wgzrc6g4.swf

jojuk
13.05.2013, 04:10
http://s14.directupload.net/images/130513/wgzrc6g4.swf
aziz yıldırım değilde adaleti sağlamayan kişiler desek bu na yeridir aziz yıldırım şikeyi yaptı evet ama onu yargılıcak bir hukukumuz nede devlet adamları vardı aziz yıldırım suçluysa yardım ve yataklık yapanlara neden laf yok asıl suçlu onlar değilmi onu yargılayamanlar değilmi sorarım size bugün aziz yıldırım şikeyi yapar öbürgün galatasaraylılar yapar sonuç burda adaleti sağlamak haklıya hakkını teslim etmekde olacak bizim ülkeyi yönetenler şikeye göz yumdu yalanmı asıl suçlu onlar değilmi aslında ??? ...

gece_bekcisi
13.05.2013, 11:48
Medya Azizenin köpeği olmuş. Kimse birşey diyemiyor.

Bundan 1 gün önce ortamı galyana getirdi köpek

Full HD
13.05.2013, 21:18
Allah belani versin!

Paulo Henrique
13.05.2013, 22:26
takımı için her türlüğü fedakarlığı yapan takımı için hapse girmeyi bile göze alan başkan

semazents
14.05.2013, 11:08
Ben aziz yıldırıma kızmıyorum ki.bugün şike yaptığı mahkemece de kanıtlanan bir kişi çıkıp bu ülkede hala racon kesebiliyor.şike sürecindeki davalar sonuçlandırılmıyor.6 ayda sonuçlanır denilen dava nerdeyse bir yıl olmasına rağmen açılamadı.ya uefa fifa cas. Onlar da başka bir yönü olayın.Onlar sıfır tölerens dediler ama söylediklerine bin pişman oldular.peki bu duruma nasıl geldik.tek başına aziz yıldırım mı.hayır. ozaman aziz yıldırıma kızmamak lazım.Volkan konak son günlerde bir açıklama yaptı.basında ne kadar yer aldı.almadıysa neden.HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

kopeli
14.05.2013, 11:53
Medya Azizenin köpeği olmuş. Kimse birşey diyemiyor.

Bundan 1 gün önce ortamı galyana getirdi köpek

Tabi ki kimse birsey diyemez.Medya 3'e ayrılıyor;

Lig Tv
Ntv
Trt

3'ününde kimin yanında oldugu aşikar :alkış:

trabzonsporx
14.05.2013, 16:49
Biz delikanlı olalım dedikçe onlar seslerini daha da yükseltti... Çok bağıran çok haklıdır mantığı ile hareket ettiler... Ama YEMİN EDERİM Kİ ÖLDÜKLERİ ZAMAN HİÇBİRİNE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM...

asil suskun
14.05.2013, 17:32
Domuz

Full HD
14.05.2013, 18:17
Domuz

Lütfen Domuzlara hakaret etme! Bu varligin yani Aziz Yildirimin Allah belanisi versin!

KadirHekimoğlu
14.05.2013, 21:36
öldüğünde basın ne yazacak acaba hakkında. türk sporu adına neler söyleyebilecekler. Allah bin belanı versin!

YakupDayi
15.05.2013, 00:08
aziz yıldırımdan ve özellikle aykut kocamandan nefret ediyorum...

sarman61
15.05.2013, 13:53
http://images.habervitrini.com/haber/300x180/sefik_yildirim.jpg

Bu yaşanan tüm olayların tek sorumlusu bu adam

Full HD
15.05.2013, 21:09

Renktas bu adam kim?

omondoles
15.05.2013, 21:16

Renktas bu adam kim?

Babası yanlış bilmiyorsam.

%61 Loading...

gece_bekcisi
15.05.2013, 21:48
Sana küfür edip banlanmak istemiyorum.

ibrahim
15.05.2013, 21:53
Babası bellimiydiki bunun? :S

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

sarman61
16.05.2013, 12:31

Renktas bu adam kim?

Babası ;)

Sevda61
16.05.2013, 15:39
İnsan olsa söylenecek çok söz var.
Kısaca Allah belanı versin !

Full HD
16.05.2013, 19:41
Babası ;)

Sagol renktas.

Bera B.
17.05.2013, 00:04
Gerçekten babası mı? Ailede tek düzgün fert olmaz mı arkadaş.

Full HD
17.05.2013, 22:30

Full HD
17.05.2013, 22:31
Babasina yazik be renktas.Ne hayirsiz bir evlat!!!

Full HD
18.05.2013, 01:52

Full HD
19.05.2013, 01:40
Allah belani versin!

Full HD
20.05.2013, 02:24

Tolga
20.05.2013, 09:34
Hayatım boyunca Full HD gibi istikrar sağlayan bir insan olsaydım belkide şu anda Zirvana'da olabilirdim :) Helal olsun hacı, her gün gelip sövüyon şu herife :)

gece_bekcisi
20.05.2013, 12:39
Hayatım boyunca Full HD gibi istikrar sağlayan bir insan olsaydım belkide şu anda Zirvana'da olabilirdim :) Helal olsun hacı, her gün gelip sövüyon şu herife :)

Evet bende taktir ediyorum kendisini.

Bu şerefsiz ve arkadaşları gebermedikçe bunlara birşey olmaz. Şerefsiz köpek

Full HD
20.05.2013, 13:39
Nerde sekerin? Hadi ciksin sekerinde düs yataklara pis yezid! Allah belani versin!

Seyfi_B
20.05.2013, 16:18
Allah cezanı versin senin. Nasıl süründüğünü bu dünyada görmek nasip olur umarım.

Full HD
20.05.2013, 16:22
Allah cezanı versin senin. Nasıl süründüğünü bu dünyada görmek nasip olur umarım.

Insallah renktas :)

Yeniklasör
21.05.2013, 15:46
babası anasını öldürmüş la 2002'de
http://www.habervitrini.com/haber/fenerbahce-baskani-aziz-yildirim-oldurulen-uvey-annesini-hic-gormemis-48767/

edit 1: Babasıda karısını öldürmekten teslim olmuş kısa bi süre sonra tahliye olmuş 2 sene sonrada ölmüş. Türkiye işte. Keşke kurtuluş savaşı olmasaymış anasını satayım nasıl bir muz cumhuriyetiyiz...

Hamza Milet
21.05.2013, 18:43
O kupayi gözünün önünde alacaz piç!
Ama ilk önce yarin ki maç.

Full HD
21.05.2013, 22:51
Allah belani versin Aziiiiiiiiiiiiiiiz!

kürşat61
22.05.2013, 13:50
Bu sayfada sövmek serbest mi? :)

Veysel
22.05.2013, 14:21
Bu sayfada sövmek serbest mi? :)

Foruma yansımaması lazım

TRABZONSPOR ~| '

Full HD
22.05.2013, 17:50

qlii
22.05.2013, 23:07
allah belanı versin

Sezgin Öztürk
23.05.2013, 07:59
Senin için söylenecek o kadar söz var ki seni sadece Allah a havale ediyorum milyonlarca insanın hakkını çaldın aziz elbet karşılaşırız ahirette hesabımız seninle orada.

Öznur61
23.05.2013, 10:39
Allah senin ve federasyonunun belasını versin.
tamam ?

TSelif
23.05.2013, 10:41
Öyle bir bela gelsin başına ki karşına geçip zevkten dört köşe olayım. ALLAH belamı versin ki senin başına gelecek ne olursa olsun gram üzülmeyeceğim. Bir tekme de ben vuracağım. ALLAH seni yok etsin adi şerefsiz köpek

faysal
23.05.2013, 11:26
Allah sizi bildiği gibi etsin..

Sibel
23.05.2013, 13:05
Allah en büyük acıyı yaşatsın sana.
Bir kerede ölmeyesin. Acıyı hücreni bırak dna rna, ribozomlarındaki protein zincirlerine kadar hissederek can veresin.
Cehennemin en dibinde kül olursun inşallah.
Seni Allah'a havale ediyorum. Senin cezanı yaradan verecek.

Ömer Faruk61
23.05.2013, 13:07
Kardeşlerimiz Şampiyonluk göremeden gittiler..Belki bende göremeyeceğim..Ama ahirette 2 elimiz yakanızda olacaktır..Allahın gerçek adaleti o gün vuku bulacaktır...

Mert Acar
23.05.2013, 15:49
adalet diye yalvararak , can verirsin inşallah.

Sevda61
23.05.2013, 17:16
Allah bin belanı versin şerefsiz !

Full HD
23.05.2013, 17:51
Allah belani versin Aziiiiiiz! Sen aci cekerken bende bir takim zevkler icinde olacakgim anladin sen oni serefsiz!

Erkan YILMAZ
24.05.2013, 01:08
sarı diyesin lacivert diyemeyesin piççç

28TS61
24.05.2013, 13:26
azize icin yasa. unutma unutturma. gercekleri göremeyenlere gelsin. bunlarin hepsi ayni.

bir gercek var o da TEK PARTI TRABZONSPOR

http://haber.gazetevatan.com/akpden-gece-yarisi-operasyonu/491456/1/gundem

Full HD
24.05.2013, 17:41

Ertan 51
25.05.2013, 09:21
Amiiin.

hani la azize senin iki de bir şekerin yükselirdi,komalara girerdin,her işin sahte la senin,
inşallah dümen olan hastalığın gerçek olur.

Full HD
25.05.2013, 12:50

Full HD
25.05.2013, 12:51
Amiiin.

hani la azize senin iki de bir şekerin yükselirdi,komalara girerdin,her işin sahte la senin,
inşallah dümen olan hastalığın gerçek olur.

Amin!

Full HD
26.05.2013, 01:45

blackmar61
26.05.2013, 09:32
Buna ne zaman karar verdiniz?
Fenerbahçe-Galatasaray maçından sonra bıraktım. Mesele artık futboldan çıktı. Mahalle maçı ruhundan çıktı, saçma sapan bir şey oldu. Beraber tatil yapacak iki insan 50 bin kişiyi galeyana getirip hangi sorumluluğu alacak? Gerçekten Fenerbahçeli ve Galatasaraylılar oynamadığı sürece, takım tutmuyorum. Oğlumla maça gidemiyorum artık. Düşünsenize, oğlunuzu maça gönderiyorsunuz ve geri gelmiyor. Niye? Yenildik ya da yendik diye. Bizi kandırıyorlar. Kandırılmış hissediyorum kendimi. Bir keyfimiz vardı, futbol maçı seyrediyorduk... 2 sene önce bir sürü davalar çıktı. Sonucu belli olan bir şeyi niye seyrettiriyorsunuz bize! Küçük ölçekte futbolda böyle, biraz uzaklaşırsak Türkiye'nin genel yapısının da böyle olduğunu görürüz. Herkes tedirgin. Bir şey söylerken on defa düşünüyor insan. O yüzden ben artık takım tutmuyorum. FANATİK FENERBAHÇELİ OZAN GÜVENİN SON RÖPORTAJINDAN İLGİNÇ BİR TESPİT VE İTİRAF YOLA GELECEK HEPSİ AZ KALDI AZ

Yeniklasör
27.05.2013, 11:02
https://pbs.twimg.com/media/BLOSXOUCcAA8FLM.jpg:large

kopeli
27.05.2013, 16:27
gs 4 yıldızı takamayacak dedi.anlasılan 3 senelik bir aranın ardından gene şike yapmaya baslayacak.

sarper61namli
27.05.2013, 16:57
iğreniyorum senden. insanları tehdit ede ede bişeyler yapmaya çalışan birisi. gs'e 4 yıldız taktırmayacağım diyor. Allah bilir kafasında ne var yine. Aziz rakibini sadece gs olarak görmesin bundan sonra. Artık başımızda sadri gibi bir başkan olmayacak ya da gsnin ünalı gibi avrupai tarzda bi yönetici olmayacak. Artık azizin anladığı dilden konuşacak birisi var bizdede dişe diş kana kan.

Efendioglu
27.05.2013, 17:09
Anladığı dilden konuşacak başkanımız var artık , çıksın konuşsun bakalım

Full HD
27.05.2013, 17:34

taraftar38
27.05.2013, 17:44
bu adamın(!) konusunu buraya açmanın tek sağlayacağı şey bu halsiyetsiz şikeciyi büyütmek olur.Bu konu bana göre yanlış

Ufuk Turgut
27.05.2013, 23:20
ısmını duyunca okuyunca ıcımden kotu seyler gecıyor ama bunları yazıya dokmem suc olur sanırım:)

Nadir Bekar
28.05.2013, 06:46
aziz efendi anlarsın ya .....

Veysel
28.05.2013, 11:53
http://inciswf.com/5945incil9541186.swf

kopeli
28.05.2013, 13:43
http://inciswf.com/5945incil9541186.swf

hahaha,süper olmus :alkış:

Erhan Sezer
28.05.2013, 15:18
azrailin biziz, hırsız camianın hırsız başkanı...

Full HD
28.05.2013, 17:35

zafer6161
28.05.2013, 18:43
XGPHl5Xsw4A

Ml47uslcXio&feature

ESER
28.05.2013, 20:01
azizin sekeri yukselmis diyolaaa

Ertan 51
29.05.2013, 12:01
azizin sekeri yukselmis diyolaaa
1-2 gündür takıyordum kafama bu alçağın şeker niye yükselmiyor,inşallah tavan yapar diye,demek iyi yoğunlaşmışım duama ki kabul olmuş,hadi bakalım inşallah ;)

Full HD
29.05.2013, 17:48

Full HD
30.05.2013, 11:49

Tayfun
30.05.2013, 15:26
Yatacak yerin yok, elimiz yakanda olacak ahirette de .

Full HD
31.05.2013, 02:08
Eveeeet yeni bir gün yeni bir bela! Nerde kalmistim haaaa tamam buldum senin Allah bin belani versin Aziz! Sabah namazinda gene bi el bela okurum sana ve yarin devami gelir Insallah.

Sezgin Öztürk
31.05.2013, 08:58
2010-2011 sezonunda gözümden akan her damla gözyaşının hesabını ahirette soracağım sana emek hırsızı...

gencer_ts
31.05.2013, 18:40
Arkadaşlar uefanın fenerle ilgili disiplin kurulu raporunu tamamladığı medyada kulaktan kulağa konuşuluyor.Bu kadar hakkında bilgisi olan varmı bu aralar açıklancakmı raporun ağır bir rapor olduğu konuşulur.Hatta ünal aysalın fener ve aziz ceza alacak derken bu rapor hakkında bilgi sahibi olduğu konuşulan bir konu.Rapor hakkında bilgisi olan varmı ne zaman açıklanacağına dair.

Full HD
01.06.2013, 12:52

zafer6161
01.06.2013, 15:47

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnn:)

Full HD
02.06.2013, 01:53

messi_61
02.06.2013, 18:34
Geber aziz :D

Full HD
03.06.2013, 20:14
Allah senin belani versin!

Mustafa ÖZDEMİR
03.06.2013, 21:22
allah belanı verdi aziz...

Full HD
04.06.2013, 20:49

6Şafak Aydın1
05.06.2013, 00:02
Tescillisinden.

Doğukan Uçan
05.06.2013, 18:15
inciswf.com/aagsoaas.swf

Full HD
06.06.2013, 19:08
Allah belani versin!

Full HD
07.06.2013, 17:43

Öznur61
07.06.2013, 22:17
allah belani versin aziz!

amin !

Armağan Dere
08.06.2013, 01:30
h)
Sanık hakkında 6222 sayılı Kanun’un 18. maddesi uyarınca güvenlik tedbiri olarak spor müsabakalarını SEYİRDEN YASAKLANMASINA, karar kesinleştiğinde gereği için bir örneğinin EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’ne gönderilmesine,spor kulüplerinin, federasyonların, bünyesinde sportif faaliyet icra edilen tüzel kişilerin yönetim ve denetim organlarında görev yapmaktan YASAKLANMASINA,

02.07.2012 mahkeme kararı Aziz Yıldırım nasıl başkanlık yapıyor.

kyodou
08.06.2013, 08:07
amin !

inşaLLah :D

Full HD
08.06.2013, 11:23
Aziz senin Allah belani versin!

Onur Civelek61
08.06.2013, 11:24
İnsan müsfettesi

Hüseyin Başoğlu
08.06.2013, 21:51
Aasodiç

jzmck
08.06.2013, 23:44
şike biv liman ise ben biv gemi biv daha şike yapavsam s****lev beni

- aziz yıldıvım

Full HD
09.06.2013, 02:35
Evet ben geldim Allah belani versin Aziz!

Öznur61
09.06.2013, 19:27
Evet ben geldim Allah belani versin Aziz!

amin !

Full HD
09.06.2013, 20:53
amin !

Sen devamli amin de bende bela okuyayim! :D

Salih Edip
09.06.2013, 23:14
h)
Sanık hakkında 6222 sayılı Kanun’un 18. maddesi uyarınca güvenlik tedbiri olarak spor müsabakalarını SEYİRDEN YASAKLANMASINA, karar kesinleştiğinde gereği için bir örneğinin EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’ne gönderilmesine,spor kulüplerinin, federasyonların, bünyesinde sportif faaliyet icra edilen tüzel kişilerin yönetim ve denetim organlarında görev yapmaktan YASAKLANMASINA,

02.07.2012 mahkeme kararı Aziz Yıldırım nasıl başkanlık yapıyor.

Yargıtay onadığı zaman geçerli oluyor heralde :confused:

Sercan Keleş
09.06.2013, 23:37
Tek temellim ölecek olması birgün ölecek.

Hasan YAYLI
10.06.2013, 16:26
Kan akıtacak taraftarın,vahşi kan akıtacak ...

Bizde uzaktan keyifle izleyeceğiz... :))))

Hüseyin Başoğlu
10.06.2013, 17:31
al şimdi alves i cardozoyu sok ............

Harun-61
10.06.2013, 17:39
Aziz Bey, UefA kOYDU'muuuuuuuuuuuu :) :D

Full HD
10.06.2013, 17:51

gece_bekcisi
10.06.2013, 19:54
Seni tekrar hapishanede görmek dileğiyle

kopeli
11.06.2013, 11:16
Uzun süredir sesi cıkmıyordu,bir şeyler olacagı belliydi.:D

Cpt.Price
11.06.2013, 14:26
Allah sonunda belasını verdi FullHD

AntiŞike
11.06.2013, 14:29
Daha önce yayınlanan bildiriyi tekrar Fifa ve Uefa ya gönderelim. Bordo Mavi editörleri yardımcı olsun lütfen.. Fifiayı fax-mail-mesaj bombardımanına tutalım..

Full HD
11.06.2013, 16:58

Full HD
11.06.2013, 17:01
Allah sonunda belasını verdi FullHD

Henüz daha birsey olmus degil! Ama o varlik dogduguna pisman olacak!

Cpt.Price
11.06.2013, 17:28
Henüz daha birsey olmus degil! Ama o varlik dogduguna pisman olacak!

kaçacak delikleri tıkanıyor birer birer zafer inananlarındır :cool:

Hasan YAYLI
11.06.2013, 17:33
Allah belani versin Aziz! :)

Sevda61
11.06.2013, 17:41
Allah belani versin Aziz! :)

Abi bela okurken gülen ilk seni gördüm :D

------

Allah bin belanı versin Aziz!