PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nevzat Şakar İstifa Etmelidir! Yazıklar Olsun!

Sayfa : [1] 2 3

Cem Kıran
31.10.2012, 19:01
CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan ve partililer bugün (Çarşamba) kulübümüzü ziyaret ederek, Asbaşkanımız Nevzat Şakar ve yönetim kurulu üyelerimizle görüştüler.

Asbaşkanımız Nevzat Şakar, ziyarette yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Siz değerli milletvekillerini ve siyasileri burada ağırlamaktan son derece büyük mutluluk duyuyoruz. Trabzonspor yönetim kurulu olarak kurulduğu günden bu yana tüm siyasilere eşit mesafede durmaya özen gösteren bir anlayışın sahibiyiz. Bu doğrultuda bizim için her parti ve mensupları değerlidir. Siyaset Trabzonspor’u kullanamaz ama Trabzonspor siyasetin imkanlarından faydalanabilmenin yollarını her zaman için arayabilir”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ise Karadeniz’e gelince Trabzonspor’u ziyaret etmenin şart olduğunu belirterek, “Bu nedenle programımızın içine Trabzonspor’u kattık. Sayın Sadri Şener’in rahatsızlığını biliyoruz. Kendisine hem genel başkanımız hem de bizler geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bugün burada olmak güzel. Bizler mecliste futbol adına neler yapabiliriz diye sizinle istişarede bulunmak istiyoruz. Özellikle son iki yıldır Türk futbolunda kara bulutlar dolaşıyor. Yargıyla ilgili bir takım sorunlar yaşandı, yaşanıyor. İnşallah bunları geride bırakırız. Futbol bizim yurttaşımızın en masum, en ucuz ve hayatının su gibi gıdasıdır. Son bir-iki yıldır futbol üzerinden oynanan oyunlar yaklaşık 50 milyon yurttaşımızı çok olumsuz etkiledi. Özel yetkili mahkemeler çerçevesindeki tüm davaları takip ediyoruz. Futbol konusunda olanı da takip ettik. Size bu sezon başarılar diliyoruz. Başarılı olacağınıza da inanıyoruz. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Konuşmaların ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’a üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu Trabzonspor forması hediye edildi.

Ogün'
31.10.2012, 19:03
Şike sürecinde nerdeydiler acaba?

slmn
31.10.2012, 19:04
Bunu hep söylüyoruz,sadece bu olay için geçerli değil.

Emre GÜRDAL
31.10.2012, 19:04
burda istifa edecek ne var?

cakalkerem
31.10.2012, 19:05
bu hafta sonuna kadar transfer biter...... alıntı....

Ogün'
31.10.2012, 19:06
Geçerken uğramışlar çok şey yapmayın!!!

Misina
31.10.2012, 19:07
Bu işin CHP si AKP si MHP si farketmez benim gözümde.

3'ü bir olup şike yasasını laytlaştırmadı mı?

Oğuzhan
31.10.2012, 19:08
Hepsi aynı halt hiçbir siyasal partiyle görüşmemek, hepsiyle ilişkileri kesmek lazım. Hepsi toptan çaldılar, üstünü kapatmaya çalıştılar sırf Fenerbahçe camiasına yaranmak, daha fazla oy toplayabilmek için. Allah hepsinin belasını versin.

Cem Kıran
31.10.2012, 19:09
Şadri Şener tepki gösterdi...

Sadri Şener'in konuyla ilgili diğer ifadeleri şunlar:

"Eğer CHP heyeti beni ziyaret için arasaydı kendilerine teşekkür eder kabul etmezdim. Benim duruşum belli. Izdırabı çeken benim. Ben CHP'li bir ailenin çocuğuyum. Ama CHP böyle bir parti değildi ki! Rahmetli babam mezardan çıksa bunları döverdi.CHP'nin genel başkanının yaptığı ortada. Şikeden ceza alanları kabul edip, övüyor. Sonra bize geliyorlar. Olmadı, hiç olmadı! Şakar'ın bu tür davetleri kabul etmede yetkisi var. Ama böyle kritik bir konuda yok. Bana sormalıydı. Kendisiyle konuşacağım. Çok şaşkınım ve tepkiliyim de! Biraz sakinleşip, 1 saat içerisinde ne tür bir yol haritası izleneceğinin kararını vereceğim. "

Hasan61
31.10.2012, 19:10
Gelenlerin kapıdan kovulmasını mı bekliyorsunuz?

Ziyarete geldiler.Oturur çay-kahve içer giderler,fazlası olmuşsa o zaman eleştirelim.

Yarın öbür gün başka siyasi partilerde uğrayacak,hepsini kovacak mıyız?

Bu onların yüzsüzlüğüdür.

Cem Kıran
31.10.2012, 19:11
Gelenlerin kapıdan kovulmasını mı bekliyorsunuz?

Ziyarete geldiler.Oturur çay-kahve içer giderler,fazlası olmuşsa o zaman eleştirelim.

Şike sürecinde şikecilerle boy boy resim çektirenlerle mi oturup çay-kahve içeceksin? TFF'nin kararlarına ses çıkarmayıp destekleyenlerle mi içeceksin? Buyur iç o zaman kardeşim sen..

Armağan Dere
31.10.2012, 19:11
çok iyi Trabzonsporlu hatta bu sayede belediye başkanı olan(!)
Sayın Canalioğlu neden gitmemiş

Hasan61
31.10.2012, 19:13
Şike sürecinde şikecilerle boy boy resim çektirenlerle mi oturup çay-kahve içeceksin? TFF'nin kararlarına ses çıkarmayıp destekleyenlerle mi içeceksin? Buyur iç o zaman kardeşim sen..

Bu ziyarete gelenlerin yüzsüzlüğüdür.Halk bunu biliyorsa,görüyorsa;sorun yoktur;)

Cem Kıran
31.10.2012, 19:14
Bu ziyarete gelenlerin yüzsüzlüğüdür.Halk bunu biliyorsa,görüyorsa;sorun yoktur;)

Oldu :D halk görüyor bizde görüyoruz kabullenelim he:)

Hasan61
31.10.2012, 19:16
Oldu :D halk görüyor bizde görüyoruz kabullenelim he:)

Bu ziyaretten amaçları neyse tersini yap.Oy için geldikleri belli sende ona göre davran.

Samet Türkmen
31.10.2012, 19:20
Atın kulüpten dışarıya. Çalışan veya yönetici farketmez. Demirören olayından sonra bu tür rezillikleri kaldıracak sabrımız yok. Nevzat Şakar bilsin ki hata yaptım ve benzeri mazeretler kabul edilmeyecektir.

Şimdi buraya bazıları damlayıp işi Akp-Chp muhabbetine çevirebilir . Peşinen söyleyeyim mesele şikeyi destekleyen siyasilerin kulübü ziyaret etmesi ve hoşça ağırlanmasıdır. Particilik değil !

Hüseyin Başoğlu
31.10.2012, 19:25
şimdi akp chp mhp farketmez hepsi bize karsı rol aldılar..

ama ayagına gelenede kapıyı kapatmak trabzonspor a yakısmaz...

bence doğru olan yapılmıs sadri şenerle görüşülmemesi onlar ancak 2.başkanımızla görüşşün...

açıkcası okadarda abartılıcak bir konu değil..

kapına gelen köpeğe bile su vericeksin ....

Samet Türkmen
31.10.2012, 19:29

bence doğru olan yapılmıs sadri şenerle görüşülmemesi onlar ancak 2.başkanımızla görüşşün...

Şikeyi savunan,mecliste bunun için el kaldıran,Aziz Yıldırım'ı ağırlayan siyasileri ağırlamak Trabzonspor'a yakışıyor mu ? Gelmesin ayağaıma,kapıma.

Köpek Allahın yarattığı,kendi görevini yerine getiren günahsız bir hayvandır. Ama insan her fuşkiyi yiyebilir kendi iradesiyle. Yani köpek şu olaylar içinde adı geçenlerden daha değerli benim için.

Hüseyin Başoğlu
31.10.2012, 19:30
Şikeyi savunan,mecliste bunun için el kaldıran,Aziz Yıldırım'ı ağırlayan siyasileri ağırlamak Trabzonspor'a yakışıyor mu ? Gelmesin ayağaıma,kapıma.

ya tamam bunlar şerefsiz alayı öle ama napıcaksın hocam ? yetmedimi zaten her haltın bizim takımın üstüne kalması...aksi durumda olsaydı bütün medya trabzonspor chp yi kabul etmediden yola çıkarak ühüüüü neler üretirler üstümüze gelirlerdi boşveeerr...

SEDAT
31.10.2012, 19:30
* Kesinlikle katılıyorum başlığa, hepsi birbirinden farksızdır...

Samet Türkmen
31.10.2012, 19:31
ya tamam bunlar şerefsiz alayı öle ama napıcaksın hocam ? yetmedimi zaten her haltın bizim takımın üstüne kalması...aksi durumda olsaydı bütün medya trabzonspor chp yi kabul etmediden yola çıkarak ühüüüü neler üretirler üstümüze gelirlerdi boşveeerr...

Keşke öyle olsaydı da bu tip haberleri izleseydik ekranlarda.

yorumsuz6117
Nevzat Şakar defol git..

Hüseyin Başoğlu
Keşke öyle olsaydı da bu tip haberleri izleseydik ekranlarda.

hee bakarsın hayırlı bir şeye vesile olur :) gadromuz yederliden kurtulabiliriz sadri şenerin acıklamaları doğru ise :D:D ama tabi buda bölünmelere yol acar gerek yok yani bence şuan ....durabildiğimiz kadar tek duralım..

ysfemr
31.10.2012, 19:32
geçen sene fener macında burakın üşenip koşmadıgı bi toptan sonra futboldan sogudum bugünde şu olaydan sonra insanlardan beni soguttular yazıklar olsun hakikaten futbol sadece futbol degilmiş.......

Gurpas
31.10.2012, 19:38
Nevzat Şakar zaten bu kulübe yakışacak bir asbaşkan değil hemen defolup gitmesi lazım. 2 kelimeyi bir araya getiremeyen sünepe adamlar bu asi kulübün asbaşkanı olamaz.

Hüseyin Başoğlu
31.10.2012, 19:40
şunuda ekliyim burda nevzat şakar istifa diceklerin yüzde 90nın istifa demesinde temel etken bu görüşme değil transfer :)

dead_microbe
31.10.2012, 19:40
ne kadar yüzsüz insanlar var, hiç utanmamışlarmı gelirken

Celal Demir
31.10.2012, 19:42
defol git artık rezi herif hasan yeneride al götür giderken Sadri başkan uyan artıkya...

kamaleyte
31.10.2012, 19:44
Bence nevzat şakar görevden alınırsa bu güzel bir mesaj olur partilere.Yüzü olan daha gelmez klübe tabi varsa.

Celal Demir
31.10.2012, 19:44
Nevzat Şakar bu yaptığın rezil olman ve derhal istia etmen için YEDERLİ

CAFER ÖZER
31.10.2012, 19:47
Eğer hala TRABZONSPOR kapısından içeri siyasiler girip o temiz formayı onlara verip kirletiyorsak
Yazıklar olsun
Trabzon'da kimse bu kafa ile sandıkta değişim beklemesin
Balık baştan kokar
Umut oran gibi şike baronu adama TRABZONSPOR forması
Yazıklar olsun sözün bittiği yerdeyiz

meseco
31.10.2012, 19:49
Nevzat Sakar sike surecinden dolayi bir laf cakmasi lazimdi. Gelen eleman Onar aziz in adami zaten

CAFER ÖZER
31.10.2012, 19:49
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/20060718.asp

Azizin morali iyimiş umut oran diyor
Azizi ziyaret ediyor

sifuni
31.10.2012, 19:50
Rezillik diz boyu büyük ihtimal hic birsey olmamis gibi gecistirilecek ama Nevzat Sakar istifa.

Gurpas
31.10.2012, 19:57
Nevzat Şakar istifa etmelidir bu ülkede neler döndüğünü bu kulübün üzerine nasıl oyunlar oynandığını göremeyen bu aciz adam istifa etmelidir ve tabiki yanında bonus olarak Hasan Yener arkadaşınıda götürmelidir. Sadri başkanım lütfen hep başkan olarak kal ama Trabzondan yönetime kimseyi alma İstanbul u iyi değerlendir.

Tolga
31.10.2012, 19:57
Zaten Trabzonspor gibi bir kulüpte nasıl göreve getirildiği muamma olan bir (sözüm ona) yönetici, bu kararı kendi başına vermiş :) Ne diyelim helal olsun Nevzat Başgan.

İstifasını desteklerim şahsen . . .

Berkan
31.10.2012, 20:01
Sadri Şener rahatsız olmasaydı o karşılayacaktı ve aşağı yukarı aynılarını söyleyecekti, bunla Nevzat Şakar'ın istifa etmesinin ne alakası var ? İlk olarak başbakan gelince istifa edeceklerdi o zaman çünkü şike konusunda hepsi birbirinden farksız. Oy kitlesine bakarak olaylara karışmamak istiyorlar. Ee tabi Trabzon'dan da oylar kesilmeden artarak geliyor neden karışsın ki :)

Kereşenli
31.10.2012, 20:08
Sadri başkan ver istifasını sen de kurtul biz de kurtulalım.

İskender Çakmak
31.10.2012, 20:09
Yeni mı geldik bunların akıllarına? Neredeydiler 1,5 yıldır? Geçecekler bu isleri secim oncesi karakterlerini gösteriyorlar. Bu arada Nevzat Şakar'nda istifa etmesi cok doğru olur.

MuratJ
31.10.2012, 20:10
boş adam nevzat bıyığınıda al defol git. yeter ulan bu takıma verdiğin zarar. defol ulan

Berkan
31.10.2012, 20:11
Hadi Nevzat Şakar kulüp adına yeterince profesyonel değil deyip istifasını isteyebilirsin de kapına gelen birini karşıladı diye mi istifasını istiyorsunuz. Şaka gibi :D

Fatih
31.10.2012, 20:12
Yazık çok yazık...

arifberkay
31.10.2012, 20:13
Biz size adam olun dedikçe siz sapıtıyosunuz

bordo08
31.10.2012, 20:14
Gece yarısı sabahlara kadar mesai yapıp el birliği ile yasa değiştirenler.Trabzonsporun emeğini çalanlara en büyük desteği verenler şimdi bu kulübe ziyarete geliyor.Yüzsüzlük samimiyetsizlik diz boyu ne diyelim kolay gelsin beyler nasıl olsa bu millet herşeyi unutuyor bunuda unutur.

yorumsuz6117
31.10.2012, 20:16
şunuda ekliyim burda nevzat şakar istifa diceklerin yüzde 90nın istifa demesinde temel etken bu görüşme değil transfer :)

Her hareketi ofsayt bu adamın.

erdogan69
31.10.2012, 20:26
Ben köpeği bile aşağılamam Allah yaratmmış, ama insanların köpekleşmesine tahammülüm edemem...

fteotdgs
31.10.2012, 20:34
Haberi okurken onlarin yerine ben utandim, yemin ederim. Utanc! Istifa gelecek mi bakalim? Hos, U. Karaman bile o rezaletinden sonra istifa etmemis (kovulmasini gectim bi kalem, nerdeee o irade bu yonetimde?), etmek zorunda kalmamis, aylar sonra kendi istegi ile "sarkilar soylemek" istedigi icin kendi istegi ile sarkilar soyleye soyleye, gule oynaya gitmisti bu kulupten. Biz simdi bu adamin istifasini nasil umalim???

M.S.SOFU
31.10.2012, 20:36
ne yüzle gelmişler
daha doğrusu akp mhp ve chp kurmayları şike yasasını çıkarmada yaptıkları katkılar ile trabzona nasıl gelecekler?

Fatih Özkan
31.10.2012, 21:10
http://www.haber61.net/chp-bizi-ozur-dilemek-icin-ziyaret-edebilir-128975h.htm

arifberkay
31.10.2012, 21:25
Sadri başkanda fırsat bu fırsat deyip şova başlamış şov yapma başkan o asbaşkanı ordan kaldır ki samimiyetini görelim

Ibrahim Gaygusuz
31.10.2012, 21:26
Siyasilerin hepsi ayni, bunlari kabul gorup gorusen onlardan kotu. YAZIKLAR OLSUN

TSezgin61
31.10.2012, 21:32
Derhal istifa

Alihan Ertürk
31.10.2012, 21:34
Olmadı bu Nevzad Ş. :)

Hem de başkandan habersiz..

Murat Acar
31.10.2012, 21:39
Atın kulüpten dışarıya. Çalışan veya yönetici farketmez. Demirören olayından sonra bu tür rezillikleri kaldıracak sabrımız yok. Nevzat Şakar bilsin ki hata yaptım ve benzeri mazeretler kabul edilmeyecektir.

Şimdi buraya bazıları damlayıp işi Akp-Chp muhabbetine çevirebilir . Peşinen söyleyeyim mesele şikeyi destekleyen siyasilerin kulübü ziyaret etmesi ve hoşça ağırlanmasıdır. Particilik değil !

Olay kısaca budur ve bu tarz yaklaşımları TRABZONSPOR yönetimi reddetmelidir.Reddetmiyorsada içeri buyur ettiğinde gerekeni söyleyip nazik bir şekilde kovmaktır .Yani şike sürecinde nerdeydiniz beyler şikeyi legal yaptınız şimdide özüremi geliyorsunuz deyip kapı orda lütfen daha fazla meşgul etmeyin bizi deyip yıolu göstermeliydiler...

Burak Sahin
31.10.2012, 21:48
Şadri Şener tepki gösterdi...

Sadri Şener'in konuyla ilgili diğer ifadeleri şunlar:

"Eğer CHP heyeti beni ziyaret için arasaydı kendilerine teşekkür eder kabul etmezdim. Benim duruşum belli. Izdırabı çeken benim. Ben CHP'li bir ailenin çocuğuyum. Ama CHP böyle bir parti değildi ki! Rahmetli babam mezardan çıksa bunları döverdi.CHP'nin genel başkanının yaptığı ortada. Şikeden ceza alanları kabul edip, övüyor. Sonra bize geliyorlar. Olmadı, hiç olmadı! Şakar'ın bu tür davetleri kabul etmede yetkisi var. Ama böyle kritik bir konuda yok. Bana sormalıydı. Kendisiyle konuşacağım. Çok şaşkınım ve tepkiliyim de! Biraz sakinleşip, 1 saat içerisinde ne tür bir yol haritası izleneceğinin kararını vereceğim. "

Adamsin baskanim, cek nevzatin ipini!!!

zafercalikoglu
31.10.2012, 22:06
kapıya kocaman bir yazı asmalı siyasi ler giremez diye,ne faydlarını gördükkü ,gelmesin yalancılar,düzenbazlar

Salih Yazıcı
31.10.2012, 22:10
başkan sonunu kadar haklı şakarın ipini çekmeli ve yeni bir güçlü ekiple başkan devam etmeli kesinlikle.

hodlu
31.10.2012, 22:17
CHP Genel başkanı K.Kılıçdaroğlu'nun Aziz Yıldırım'ı makamında ziyaretinden sonra Başkan Sadri Şener küplere biner.Derhal Trabzonspor Resmi Web sitesinde Kılıçdaroğlu'nu kınama yazısı hazırlatır ancak yayınlanmasını malum Nevzat Şakar engeller.Bu yazı geçen haftaya kadar sitede saklanıyordu.Bu haber gerçektir renktaşlarım.Şimdi varın bizi kimler nasıl yönetiyor siz karar verin...

Ender Kuyumcu
31.10.2012, 22:20
Trabzonspor kulübü maalesef bulunduğu yerin ağırlığını ve sorumluluğunu taşıyamayan daha da acısı herhangi bir vasfı olmayan Nevzat Şakar ve benzeri yöneticiler tarafından yönetilmekte.

Bu sadece bu döneme mahsus bir durum değil. Ezelden beri süregelen bir durum.

Başkanlar yönetimlerini oluştururken Trabzonspor üstünde söz sahibi olan belli grupların adamlarını da yönetime almak zorunda kalıyor, çünkü almazsa başkanın başarısız olması için her türlü kulis yapılıyor.

Asbaşkanların sürekli Trabzon'dan çıkması da bu kulisin bir sonucu.

Şike sürecinde aziz yıldırım adlı dolandırıcının yılmaz savunucularından biri olan ve ŞİKE YOKTUR diyen Umut Oran gibi birini kabul etmek, forma vermek, o kutsal formanın arkasına böyle bir şahsın adını yazdırmak akıl alacak bir durum değildir.

Bu vesile ile bir kez daha belirtmekte fayda var. Trabzonspor'un şampiyonluklarını çalanlar ŞİKE ÇETELERİ ve maşaları gibi görünse de Nevzat Şakar ve Hasan Yener gibi yöneticiler ve onları sürekli bu camiaya musallat eden DERİN TRABZON bu kulübün asıl sorunudur.

arifberkay
31.10.2012, 22:32
Trabzonspor kulübü maalesef bulunduğu yerin ağırlığını ve sorumluluğunu taşıyamayan daha da acısı herhangi bir vasfı olmayan Nevzat Şakar ve benzeri yöneticiler tarafından yönetilmekte.

Bu sadece bu döneme mahsus bir durum değil. Ezelden beri süregelen bir durum.

Başkanlar yönetimlerini oluştururken Trabzonspor üstünde söz sahibi olan belli grupların adamlarını da yönetime almak zorunda kalıyor, çünkü almazsa başkanın başarısız olması için her türlü kulis yapılıyor.

Asbaşkanların sürekli Trabzon'dan çıkması da bu kulisin bir sonucu.

Şike sürecinde aziz yıldırım adlı dolandırıcının yılmaz savunucularından biri olan ve ŞİKE YOKTUR diyen Umut Oran gibi birini kabul etmek, forma vermek, o kutsal formanın arkasına böyle bir şahsın adını yazdırmak akıl alacak bir durum değildir.

Bu vesile ile bir kez daha belirtmekte fayda var. Trabzonspor'un şampiyonluklarını çalanlar ŞİKE ÇETELERİ ve maşaları gibi görünse de Nevzat Şakar ve Hasan Yener gibi yöneticiler ve onları sürekli bu camiaya musallat eden DERİN TRABZON bu kulübün asıl sorunudur.

+61

arifberkay
31.10.2012, 22:34
Nevzat şakar; her cumartesi Taksim ve Trabzonda yapılan şike eylemlerinde tutulan pankartların sopaları gözüne girsin....

gökçay61
31.10.2012, 22:34
nevzat şakarın istifa etmesi için bu olaya gerek yok. onun zaten çoookkktaaaaaaaannnn istifa etmesi lazım. siyasilere gelene kadar çoook yanlışı oldu çok

Salih Yazıcı
31.10.2012, 22:35
Bizler mecliste futbol adına neler yapabiliriz diye sizinle istişarede bulunmak istiyoruz. Özellikle son iki yıldır Türk futbolunda kara bulutlar dolaşıyor. Yargıyla ilgili bir takım sorunlar yaşandı, yaşanıyor. İnşallah bunları geride bırakırız. Futbol bizim yurttaşımızın en masum, en ucuz ve hayatının su gibi gıdasıdır. Son bir-iki yıldır futbol üzerinden oynanan oyunlar yaklaşık 50 milyon yurttaşımızı çok olumsuz etkiledi. Özel yetkili mahkemeler çerçevesindeki tüm davaları takip ediyoruz. Futbol konusunda olanı da takip ettik. Size bu sezon başarılar diliyoruz. Başarılı olacağınıza da inanıyoruz. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi biri bana web sitemizdeki bu açıklamayı izah etsin bu koyduranlar derhal istifa etsin

Fatih
31.10.2012, 22:38
En kısa zamanda istifası alınmalı alınamıyorsa yönetim bıraksın görevi.

Salih Yazıcı
31.10.2012, 22:40
En kısa zamanda istifası alınmalı alınamıyorsa yönetim bıraksın görevi.

kesinlikle kardeş web setedeki açıklamalar ihanettin resmidir mevzat şakar transfer döneminden buyan başkanın elini ayağını bağlıyor

ilhan
31.10.2012, 22:42
Sadri Şener için gerçekten üzülüyorum. Nevzat Şakar'ın bu yaptığını Brütüs gidip Cesar'a yapmadı! Ayıptır, verilen mücadeleye darbedir!
*
Şimdi anlıyor musunuz Sadri Şener'in neden tekrar aday olmayacağını? İşte bu yüzden! Yazıktır günahtır ya.. Trabzonspor bu değil, Trabzonsporluluk bu değil!!!

savsat
31.10.2012, 22:51
ulan bu adamların hiç mi haberi yok dönen dolaplardan, siyasilerin mesajlarından.. sövecem, yeri değil... keşke şakar'ı görme imkanım olsaydı da ona toplumun nabzını gösterseydim... ayıp ötesi oldu.inşallah sadri başkan gerekeni yapar!

ilhan
31.10.2012, 22:54
Sadri Şener yola çıktığı adamlardan yediği darbeyi rakiplerinden yemedi! Trabzonspor'un kararlılığını yıldırmaya çalışıyor tüm siyasiler! Sağolsun bizim asbaşkan maşa görevi görüyor. Olmaz böyle bir şey. İstifa ise istifa! Sadri Şener gerekirse tüm yönetimi boşaltsın. Taraftar zaten arkasında.

Yaşar
31.10.2012, 22:59
Nevzat Şagar gayet yederli bir istifa dilekcesi hazırlamalı.

Joomla!
31.10.2012, 23:02
dogru mu Nevzat?

Mert67
31.10.2012, 23:02
Acıyorum çıkarsızca bu takımı seven taraftara, kimsenin umrunda değiliz.

yavuzbaha
31.10.2012, 23:04
Ya chp yi kabul etmesi çok yakışıksız,adamların genel başkanı ÇOK AÇIK VE NET olarak Fb ye şike sürecinde destek verdi ve mağdur biz iken onlara mağdur dediler...bu işin başka boyutu...birde benim senelerdir düşündüğüm bişey var oda şu; Bu Nevzat Şakar hangi özelliği sebebiyle bizim asbaşkanımızdır...Vallahi iyi niyetle soruyorum,ben bu zamana kadar bu adamda bi numara göremedim...bilen varsa beni aydınlatsın lütfen

Hürgün Aygün
31.10.2012, 23:04
Şu hareketten ben utandım gerçekten.Böyle bir şey kabul edilemez.Bu mu Trabzonsporluluk?

metehan
31.10.2012, 23:09
Bence Nevzat Şakar da bu görüşmeden çok hoşnut olmamıştır ama bunu reddedecek iradeye ve güvene sahip değil. TS'un tavrı net olmalı : Bu pislik temizleninceye kadar AKP, CHP ve MHP adlı partilerle kulüp adına hiçbir resmi görüşme yapılmamalıdır. Bunun sonunda TS'a bir cephe oluşacaksa da oluşsun zaten bundan daha kötüsü olamaz. Artık politik olmaya, alttan almaya gerek yok, inceldiği yerden kopmalı artık !

yavuzbaha
31.10.2012, 23:09
-Yıldırım: ”Bize destek veren CHP ve Kılıçdaroğlu’na teşekkür ediyoruz”-
Siyasetçi olarak bizim görevimiz kulüplerin rahat çalışmalarına olanak sağlamaktır. Sayın başkanın davası dolayısıyla parlamentoya bir yasa teklifi geldi. Arkadaşlar ziyarete geldiler. Derhal ’her türlü desteği vereceğiz’ dedik. Yasa veto edildi ama parlamentodan yine çıktı. Demokrasi açısından kazanım elde edilmiştir. Ben Fenerbahçe kulübünde bulunmaktan son derece mutluyum." TUNCELİ PLAKALI FORMA Konuşmaların ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na memleketi Tunceli’nin plaka numarası olan 62 numaralı forma hediye etti.

hodlu
31.10.2012, 23:13
Kulübe siyaseti sokan her kimse en büyük ihaneti o yapmıştır.Nevzat bey değil başkaları da var.Bu taraftar onları da unutmasın...

Bekir
31.10.2012, 23:18
2 kelimeyi yan yana götürmek için 40 takla atan adamı Asbaşkan yaparsan olucağı budur.

Hasan Yener'den bir hamle bekliyorum yarın Akp kanadından birkaç kişiyle boy boy pozlar vermeli,Trabzonspor forması hediye etmeli.

Çok şirin kulubuz canım

Burak Sahin
31.10.2012, 23:19
Ya chp yi kabul etmesi çok yakışıksız,adamların genel başkanı ÇOK AÇIK VE NET olarak Fb ye şike sürecinde destek verdi ve mağdur biz iken onlara mağdur dediler...bu işin başka boyutu...birde benim senelerdir düşündüğüm bişey var oda şu; Bu Nevzat Şakar hangi özelliği sebebiyle bizim asbaşkanımızdır...Vallahi iyi niyetle soruyorum,ben bu zamana kadar bu adamda bi numara göremedim...bilen varsa beni aydınlatsın lütfen

Yukarida Ender abinin yazisini oku anlarsin;)

yavuzbaha
31.10.2012, 23:24
ben Nevzat Şakar ın kalbinde pil olduğunu bilmiyordum,şike davaları esnasında öğrendim...Olabilir,benimde kalp kapağımın birinde ufak bi sorun var....Allah cc tüm hastalara şifalar versin Ama garibime giden birşey şu ki Kulüp yöneticiliği gibi stersli ve bedeni ve beyni efor isteyen bir işte kalp rahatsızı bir insan nasıl durabiliyor ve ne kadar mücadele edebilir...

hodlu
31.10.2012, 23:24
AKP cephesi şike sürecine bizzat taraf olup kupamızın çalınmasına göz yumdu. CHP cephesi şike sürecinde fb tarafında yer alıp hep onlara taziyeler sundu ve diğer partilerle elele verip yasayı değiştirdi. MHP cephesi zaten her konuda olduğu gibi bu konuda da ne olduğu belli olmayan tavır sergiledi. İşin sonuna gelince Trabzonspor taraftarı aklını başına toplasın yapacak başka birşey yok....

TameRHan
31.10.2012, 23:34
Trabzonspor'a en büyük zarar verenlerden birisi 58. maddeyi değişmek için imza toplayan CHP milletvekillerinden birisi olan Canalioğlu ve şikebahçenin avukatlığını yapan CHP yöneticilerine kulübe davet eden eski CHP il başkanı nevzat şakar'dır

YAZIKLAR OLSUN!!!!!!

Yiğit Gayretli
31.10.2012, 23:34
Sen uğraş didin, yönetimden bir adam çıksın bir çuval inciri berbat etsin. Yazık...

SEDER
31.10.2012, 23:38
Şu dönemde chp lilerin kulüpten içeri girmelerini hazmedemiyorum..bunları her kim içeri aldıysa, kapıcısından yöneticisne kadar kimin katkısı varsa derhal istifa etmelidir. birde önlerine pasta koymuşlar zıkkım yesinler.haram olsun o pastalar, çaylar boğazlarında..

TameRHan
31.10.2012, 23:40
Şu dönemde chp lilerin kulüpten içeri girmelerini hazmedemiyorum..bunları her kim içeri aldıysa, kapıcısından yöneticisne kadar kimin katkısı varsa derhal istifa etmelidir. birde önlerine pasta koymuşlar zıkkım yesinler.haram olsun o pastalar, çaylar boğazlarında..

al benden de o kadar

volkan_627
31.10.2012, 23:41

istifa falan etmeyecekler. başkan adam olacak, dik duracak hepsini kovacak kulüpten...

SEDER
31.10.2012, 23:45
istifa falan etmeyecekler. başkan adam olacak, dik duracak hepsini kovacak kulüpten...

bunun için taraftar sonuna kadar sadri başkanın arkasında olduğunu hissettirmeli.. Sadri şenere üzüldüğüm kadar çalınan kupaya üzülmüyorum.adam resmen tek başına savaş veriyor..kimse destek olmuyor..

Erbay
31.10.2012, 23:47
Hangi akla hizmet ediyorlar anlamak mümkün değil. Allah'ım bize sabır ver ya rabbi.

antagonist
31.10.2012, 23:47
Bugün Trabzonspor'u ziyaret eden milletvekili Umut Oran'ın Aziz Yıldırımla ilgili sözleri:

-Doğrusu ben Aziz Yıldırım'ın neyle suçlandığını anlamadım. Kendisi de bilmiyor, şaşkın. Ama kendine güveniyor. Ortada bana göre de somut bir delil yok. Baştan söylenenler, açıklanmış olan birçok unsur, iddianamede yer almadı. Tutarlılık yok...
http://www.turkspor.net/detay.asp?id=67777
--------------

Bu tür kişileri kulübe sokup, forma hediye edenleri kınıyorum. Hiçbir siyasi parti lideri ya da yöneticisinin Trabzonspor Kulübünden içeri adım atamaması lazım.

volkan_627
31.10.2012, 23:48
bunun için taraftar sonuna kadar sadri başkanın arkasında olduğunu hissettirmeli.. Sadri şenere üzüldüğüm kadar çalınan kupaya üzülmüyorum.adam resmen tek başına savaş veriyor..kimse destek olmuyor..

bu dediğinin ilacı yine sadri şenerde... bu kulübün başkanıysa çalışacağı adamları doğru dürüst seçecek. yarın ilk yapması nevzat şakar ı kovmaktır. bunu yapamazsa çok daha tek başına çabalar.

taraftar şike süreci yüzünden hiç olmadığı kadar sadri şener in arkasında zaten. bu şike olayı patlak vermeseydi çoktan sadri şener in istifası istenmişti. bu gücü iyi kullansın. yanına adam gibi çalışabileceği yöneticiler bulsun...

krdnz
31.10.2012, 23:48
"üçüncü olur şampiyonlar ligine gideriz" N.Ş.

SEDER
31.10.2012, 23:49
"gayredimiz yederli, cehebeyi drabzon'da akladık.hayirli olsun" N.Ş.

marcusjava
31.10.2012, 23:50
Bu adamın yüzünden transferde yüzümüz bir türlü gülmedi. Gitsin de hangi sebepten dolayı giderse gitsin.

ErtuGrul
31.10.2012, 23:51
Madde 1.Asbaşkanlar Trabzon'da ikamet edecekler ve vasıfsız olacaklardır....Tüzükte böyle bir madde varmış gibi,senelerdir hep aynı tip insanlar Asbaşkan koltuğuna oturuyorlar...

bitirim
31.10.2012, 23:52
Gazetelerde Sadri Şenere yapılan yorumlara bakıyorum ve sadece ALLAH belanı versin nevzat şakar diyorum!!!!

Taner Uykuçeken
31.10.2012, 23:53
Yarın bütün siyasi partileri kapsayan bir açıklama ile şike sürecindeki tutumları nedeni ile tepki verilmeli...

Oy için Adalet'i hiçe sayanlarla işimiz olmaz...

ErtuGrul
Her topluluğun bir yazılı birde yazılı olmayan yasaları vardır.Trabzonspor'un yazılı olmayan yasaları bu kulubün büyüklüğüne yakışmıyor.

Nihat Günay
Yazıklar olsun bizim gibi taraftara.

Ben de buna dahilim.

Herkes siyasi görüşüne göre yorum yapmış. Nevzat şakar istifa etsin ama bu sebeple değil. Ayıptır.

Düşman bile misafir olarak kapı çalarsa buyur edilir.

CHP, MHP ve AKP ye (en azından mevcut yönetimleri iş başındayken) oy veren Trabzonsporlu değildir.

Allah bana bu partilere oy vermeyi nasip etmesin.

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır....

Ben kapımın önünü süpüreceğim.

bitirim
Yazıktır arkadaş şu adamcağızın şu yaşta aylardır çektiklerine yazıktır. Koskoca Trabzonda Sadri Şenerden başka bir tanemi adam kalmamış. Adamcağız bu nevzat gibi ali bilmem ne gibiler yüzünden itin köpeğin maskarası oldu

ESER
31.10.2012, 23:58
birkere bile olsa sasirt bizleri ve talihli aciklamalarda bulun be sahin Sagar. yada artik bulunma.

ErtuGrul
31.10.2012, 23:59
Kendini tribün lideri olarak gören bir şahıs, açıkça AKP propagandası yapar, Trabzon'lu olmayan Trabzonspor'lulara laf çarpar.Asbaşkanı şikenin koruyucuları ile sarmaş dolaş olur.Şehrin ileri gelenleri siyasi ve ekonomik gelecekleri için üç maymunu oynar.Sadri Şener ve taraftarın bir bölümü dışında mücadele eden yok.Sadri Şener bugüne kadar iyi dayandı.

leviathan_-1461
01.11.2012, 00:00
Trabzonspor'a en büyük zarar verenlerden birisi 58. maddeyi değişmek için imza toplayan CHP milletvekillerinden birisi olan Canalioğlu ve şikebahçenin avukatlığını yapan CHP yöneticilerine kulübe davet eden eski CHP il başkanı nevzat şakar'dır

YAZIKLAR OLSUN!!!!!!

Külübe siyaset bulaştırmamak istiyorsak, ya hepsine eyvallah diyip klübe davet edeceğiz yada hepsine kapıyı göstereceğiz..biri aklına estiğinde klübe girmesine izin verip diğerine tepki göstermek politikadan başkası değildir..

cellchook
01.11.2012, 00:07
ee herkes kartını açık oynuyor.

o değil futbolcularda kartlarını açık oynuyor.

vay haline Trabzonsporumun!

MuratJ
01.11.2012, 00:12
Kendini tribün lideri olarak gören bir şahıs, açıkça AKP propagandası yapar, Trabzon'lu olmayan Trabzonspor'lulara laf çarpar.Asbaşkanı şikenin koruyucuları ile sarmaş dolaş olur.Şehrin ileri gelenleri siyasi ve ekonomik gelecekleri için üç maymunu oynar.Sadri Şener ve taraftarın bir bölümü dışında mücadele eden yok.Sadri Şener bugüne kadar iyi dayandı.

Abi harika özetledin. Durumumuz budur işte. Bu yüzden yetersiziz ve hakkımızın zerresini dahi alamayacağız. Bir başkan var bide taraftarın bir bölümü mücadele eden. Başka yok. Buda yetersiz. Bunda ki en büyük pay şehir olarak Trabzon'undur. Genel olarak Trabzon şehri Trabzonspor'u bu mücadelede yalnız bırakmıştır, destek çıkmamıştır. Trabzon memleketimdir. Ancak Trabzonspor konusunda gözümde sıfırdır artık. Genel olarak böyle bu bir gerçek artık.

Bahsettiğin kendisine jan başkan denen adam(!) bu takımın namusunu defalarca kirletmiştir. O açıklamasını nefretle dinledim bende. Paraya Trabzonspor'u satan tip aynen bu oluyor. Trabzon bunlarsa bu Trabzon, Trabzonspor'a anca köstek olur. Öyle oldu da.

Misina
01.11.2012, 00:20
AKP ve başbakan şike sürecindeki tutumuyla Trabzonspora CHP den daha fazla zarar verdi rencide etti,ancak bir yöneticimiz çıkıpta AKP için bir tane olumsuz kelime ed(e)medi.

TameRHan
01.11.2012, 00:20
şikebahçe avukatı CHP, Trabzonspor'u tek bir şartla ziyaret edebilir. O da : ÖZÜR DİLEMEK İÇİN!!!!

sezersoykan
01.11.2012, 00:21
Evimize gelmis misafiri geri cevirmek bize yakismaz tabiki ama enazindan sike konusunda aldigi tavirlardan dolayi rahatsizligimiz dile getirebilirdi. Bazi gercekler yuzlerine vurulmaliydi sike konusunda siyasilerin taraf olmasindan rahatsisiz demek cokmu zordu sayin sakar

TameRHan
01.11.2012, 00:24
''
Doğrusu ben Aziz Yıldırım'ın neyle suçlandığını anlamadım. Kendisi de bilmiyor, şaşkın. Ama kendine güveniyor. Ortada bana göre de somut bir delil yok. Baştan söylenenler, açıklanmış olan birçok unsur, iddianamede yer almadı. Tutarlılık yok'''

diyerek şikeci fenerbahçe için kendini yıpratan azılı Trabzonspor düşmanlarını kulübe davet eden eski chp il başkanı nevzat şakar'ın yaptığı aymazlıktır,terbiyesizliktir,Trabzonspor düşmanlığıdır!!!!

ilhan
01.11.2012, 01:08
İşi partizanlığa vurmaya gerek yok. Ne Chp, ne Akp, ne Mhp ne de herhangi bir siyasi kurum; giremez! Girmeyecek! Bulaşmayacak! Gitsin memlekette kimi kandırıyorlarsa kandırsınlar ama Trabzon halkı gözlerini açsın! Bu partilerin hepsi şampiyonluğun Trabzonspor'dan alınmasına seyirci kalmışlardır! Yarın seçim olunca kapınızı çaldıklarında "Sen şampiyonluk elimden çalındığında neredeydin ey vekil, ey başkan" diyeceksin. Demezsen; daha çok ensene vurur önünden ekmeğini, kulübünden şampiyonluğunu alırlar.

Samet Demir
01.11.2012, 01:11
Bizim başkanın yaptığı en doğru açıklamalardan biridir bugün yaptığı ama daha doğru olan şey o adamların kulübe alınmamasıdır. Eğer aldıysan da kameralar önünde "Siz nasıl olur da şikecileri desteklersiniz?" diye sorulmadan yollanmamaları gerekiyordu. AKP kadar etkili değiller belki ama CHP ve MHP'de aynı kafadan unutmayalım. Zaten iktidarda diğerleri olsa çok da farklı olur muydu bilmiyorum bu süreç. Ülkemizde siyaset kirli ve it iti ısırmıyor maalesef.

oflupisiko
01.11.2012, 01:28
derhal istifa ama bizi takar mı acaba ? başkan istifaya zorlamalı

Sefa Murat Dokuz
01.11.2012, 01:28
Bizim başkanın yaptığı en doğru açıklamalardan biridir bugün yaptığı ama daha doğru olan şey o adamların kulübe alınmamasıdır. Eğer aldıysan da kameralar önünde "Siz nasıl olur da şikecileri desteklersiniz?" diye sorulmadan yollanmamaları gerekiyordu. AKP kadar etkili değiller belki ama CHP ve MHP'de aynı kafadan unutmayalım. Zaten iktidarda diğerleri olsa çok da farklı olur muydu bilmiyorum bu süreç. Ülkemizde siyaset kirli ve it iti ısırmıyor maalesef.

Chp iktidarda olsa Aynı sonuc olacağına bahse girerim. CHP içinde her durumda adalet diyen insanlar olsada parti olarak işlerine gelen adaleti savunuyorlar kendimle özümsedigim partide bunun olmasından iğreniyorum. AKP nin zaten cılkı çıkmış onlardan en ufak adalet beklentim yok.

Sefer A.
01.11.2012, 01:32

anlamadim renkdas açar misin ?

ilhan
01.11.2012, 01:39
Mesele Trabzonspor'sa, siyasi kimliğini bir tarafa koyacaksın. Senin çalınan bir emeğin var. Meclisteki hangi partiden olursa olsun vekiller şike yasasını bir gecede değiştirmediler mi? Daha neyin tartışmasını yapacağız? Hepsi aynı! Hiçbirini kulübe almayacaksın..

ts_tuncay_ts
01.11.2012, 01:54
Sadri şener doğru konuşmuş ama gazetelerde yorumlara bakıyorumda trabzonsporlu olanlar doğru bildikleri birşeyde bile partisini savunuyorlar...Anlamış değilim...

A.Ali Karanis
01.11.2012, 01:55
Kulübe bir siyasi partinin temsilcileri geliyor ancak bu ziyaretten o kulübün başkanına haber edilmiyor! İlginç.
Sadri Başkan'dan tek istediğim var,etrafındaki çapsız yöneticileri artık def etmesi bu kulüpten.

DeAgLeMaNyAq
01.11.2012, 02:33
Sadri Başkan'a helal olsun Nevzat Şakar'a rağmen gecikmeden hemen tepkisini koymuş...

Fatih Öztürk
01.11.2012, 02:35
Her kafadan bir ses çıkıyor.bu nasıl bir yönetim şekli arkadaş.ya bi gidin Trabzonsporun başından gidin kuyumculukmu yapıyorsunuz kaybolun gidinde rezil etmeyin koskoca Trabzonsporu yeter da.

My
01.11.2012, 02:42
Yemin ediyorum hayatımı etkilemeye başladı bu şike süreci. Çok fena kanıma dokunuyor bu olanlar. Geçenlerde kalktı kardeş takımımız bjk dedi şimdi de kalkmış şike yok diyen adamı kulüpte ağırlayıp forma veriyor Allahım ya Rabbim sen bizim aklımıza mukayet ol, çıldırmamak elde değil.

ErtuGrul
01.11.2012, 06:17
anlamadim renkdas açar misin ?

Geçen hafta, bir internet sitesinde bir taraftar grubu liderinin!! röportajı vardı.Söyleşisinde AKP'yi yücelttip, Sadri başgan'ı suçladı.Ayriyetten diğer bir taraftar grubu liderine "elin Gümüşhane'lisi"diye hitap etti....Şampiyonluğumuz devre arasında yapılmayan transferler yüzünden kaçmış..v.s...v.s....

Emirhan Yazıcı
01.11.2012, 07:32
Sonuna Kadar İstifa !

bkandil
01.11.2012, 07:57
ŞAKAR İSTİFA EDİYOR
CHP heyetinin ziyareti sonrası Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in çok sert tepkisi ile karşılanan asbaşkan Nevzat Şakar'ın bugün görevini bırakabileceği dile getiriliyor. Yakın çevresine bu düşüncesini dile getiren Şakar'ın bugün yönetime istifasını sunup ayrılacağı öne sürülüyor.

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2012/11/01/trabzonsporda-ortalik-fena-karisti

Travelair
01.11.2012, 08:14
Ben Yıldırım Demirören'e destek vermekten daha büyük bir rezillik olduğunu sanmıyorum bu olayın. Tiyatroyu bıraksınlar da davaları elalem işte görsün diye değil, gerçekten takip etsinler

Celal Demir
01.11.2012, 08:28
sen hala istifa etmedinmi nevzat başgan...

Gurpas
01.11.2012, 08:30
Şakar defol git bu kulüpten.

Yılmaz
01.11.2012, 08:35
aman diyin ağalar ! fazla hiddete ne hacet !
siyaset dediğimiz şey omurgasızlıkla eşdeğer ,
kulübe geldiler bi çay / kahve içtiler de canciğer olmadık ya !
ahmet'ide ağarla , mehmet'ide
mesele tavrı koruyabilmek

fazla duygusal olmayalım

Faik Yılmaz
01.11.2012, 08:35
derhal bugünü geçirmeden istifa etmelidir......

Adem Erdoğan
01.11.2012, 08:39
Nevzat Şakar ciddiye alınacak bir kişi değil. O koltuğa nasıl geldi ya da getirildi bunu sorgulamak lazım.

ozturk
01.11.2012, 08:41
Bu olaya verdiği tepkiden Sadri Şenerin ne kadar samimi olduğunu da anlayabiliriz.

Arkandayız Başkan..

Mehdi
01.11.2012, 08:51
Babası evde yokken eve kız atıp yakalanan ergen.

Şimdi burada akrabası filan vardır hakaret etmek niyetinde değilim ama bu adam kimdir nedir,ne vasıfla orada duruyor bana izah eden arkadaşa benden çay.

Kaya
01.11.2012, 08:51
Trabzonspor Kulübü artık kendine gelmelidir...

Kulübü biri CHP li yapar biri AKP li yapar...

Yetti artık...

Ertan 51
01.11.2012, 08:56
Nevzad Başgan seviyorum seni ama çok büyük yanlış yaptın,
emek hırsızlarının avukatlığını yapan tüm siyasilere biz tepki beklerken sen ödüllendirdin,
Trabzonpor taraftarının bu konudaki isyanının yankı bulabilmesi için istifa etmen en güzeli diye düşünüyorum.İstifa ile akp-chp-mhp li sülüklere de gerekli mesaj gider inşallah.

Kaya
01.11.2012, 08:56
Nevzat Şakar istifa etmeli ya da görevinden alınmalıdır.

Alınsın ki bundan snr siyasi yalakalığa giren tüm kaypaklardan istifa bekleyebilelim...

Trabzonspor tarihi içerisinde bu derece siyasi kirliliğe karışılan bir dönem hatırlamıyorum.

temel_yilmaz
01.11.2012, 08:59
Siyasi dansözler,plastik naylon adamlar...
Çekin gidin çapsız herifler sorsaydın Aziz Yıldırım nerede diye,niye getirmediniz diye.

aldkmn
01.11.2012, 09:20
Özdemir ‏@ulas_ugras

Sadri Şener, Nevzat Şakar'ın istifasını bekliyor...

murat
01.11.2012, 09:26
nevzat bey, yanina yener beyide al ve uzaklas.....

winner
01.11.2012, 09:27
Şike sürecinde duruşmaları takip eden, aziz yıldırm'ı destekleyen umut oran'ın kulübe kabul edilmesi skandaldır.

Ama Sadri Şener kulübü siyasi partilere kapatacaksa önce akp'ye kapatacak...

Bir sorumlu arayacaksa önce akp'de bunu arayacak...hani Trabzonspor için ince ince çalıştığını söyleyen bakanımsıya soracak ne oldu çalışmanın sonucu diye...

sadri şener önce samimi olacak...

Rte'ye edemeyeceği lafları muhalefet liderine etmeyecek...

Önce çıkıp Rte ve akp bizden özür dileyecek ancak öyle kulübün kapısından girecek diyecek...

Yüreği yetiyorsa...

Turgay Atalay
01.11.2012, 09:27
Ey gidi Sadri Şener, ne vahimdir ki satılmışlarla dolu etrafın. Nevzat Şakar adam olsa, alır bu dangoçları karşısına, basın mensupları önünde yerin dibine sokar sokar çıkarırdı, bu dangoçlar bundan sonra değil kulübe gelmek, Trabzondan geçerken bile salavat getirip geçerlerdi...(Diğer büyük satılmış siyasilerin hepsine de dahil buna)

Cihan Kibar
01.11.2012, 09:30
istifa etmesi işte ne kadar ciddi olduğumuzu da gösterir

Gökçebey
01.11.2012, 09:33
Siyaset Trabzonspor'u kullanamaz ama(!) Trabzonspor siyaseti kullanmalıdır (!).

Malesef kulübümüzün makus talihi siyasilerin kucağında bir o yana bir bu yana gezmek. Şikeci aziz yıldırımı belediye başkanı yapmayı bile düşünen bir siyasi iradeyi alıp tepemize çıkartmak, iyiki geldiniz, ne iyi ettiniz demek, Sadri Şener'in davasını baltalamak çekilen çilelere, verilen mücadelelere yazık ediyor. Bu adamlar değillerdi sanki hırsızı Metris'te ziyaret eden, arkasındayız diyen, çıkınca koşa koşa yanına gidenler.

Ha, al birini vur ötekine. Hükümet daha temiz değil bu zihniyetten. Hatta çok daha kirli. Bir de doğruya doğru diyemeyen MHP var. O da azizin dümen suyunda. Sadece Koray Aydın isyan etti bu duruma, herkes kafasını kuma gömdüğünde o şike yasasının değişmesi oylamasında Hayır oyu verdi. Yarın parti lideri olursa tavrı ne olur bilinmez.

Kısaca, hepsi aynı pisliğin değişik tonları.

Necmettin ALTUNTAŞ
01.11.2012, 09:41
Nevzat Şakar arkadaşımdır.Ancak bu karşılamayı duyunca moralim bozuldu.İstifa etmelidir.Kimsenin şike sürecini sulandırmaya hakkı yok.

oflubektas
01.11.2012, 09:43
Gerçekten çok ayıp. Hadi heyeti iyi niyetle kabul etti, bari şike sürecinde yaptıkları için iki laf kondursaydı kendilerine.

Gazetede yazılanlara göre Sadri Şener, "babam da Chp'liydi (Eski Chp Trabzon milletvekili ve Orman Bakanı Sani Şener) ama bunları görse döverdi" demiş :) Haber doğruysa yılın sözüdür bana göre :)

Faik Yılmaz
01.11.2012, 09:44
Şike'de AKP ve MHP'den birer red

Meclis Genel Kurulu'nda yapılan oylamada kabul edilen şike yasasına Ak Parti ve MHP'den birer vekil hayır oyu kullandı

TBMM'de gergin geçen oturumda kabul edilen şike yasasına AK Parti ve MHP'den birer milletvekilinin red oyu verdiği, CHP'nin ise firesiz 'evet' dediği ortaya çıktı.

Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun oylama sonucu ortaya çıktı.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün ile

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın

red oyu kullandı.

AK Parti Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu çekimser oy kullanırken,

oylamaya katılan 4 BDP'li vekilden hepsi red oyu kullandı.

Daha önce yasaya

yönelik eleştirileri seslendiren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile AK Partili milletvekilleri Şamil Tayyar, Mevlüt Akgün ve Ali Küçükaydın'ın oylamaya katılmadıkları görüldü.

Daha önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün veto kararını haklı bulduğunu belirten Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ise 'evet' oyu verdi.

Yasaya evet oyunun dağılımı ise yaklaşık şöyle: AK Parti 258, MHP 14, CHP 12.

Emrah Akcagöz
01.11.2012, 09:53
Asbaşkan "DİK" bir duruş gösterememiş. Yazıklar olsun.

lazibere
01.11.2012, 09:57
Konuşun da, Bir tane babayiğit çıksın da Tayyipe laf etsin da...Sadri Efendi AKP nın il başkanı gibi konuşmaya başladı çünkü Tayyip efendiye borcu var borcu. Hükümet yalakası, onların borozancısızınız. Yemez sizde yemez.. Başbakan sizi bir şey yapsa bile bile onlara laf sokmak delikanlılık ister o tavır da sizde olmadığından beceremezsiniz..

Kapı kapı dolaşıp '' kupa bizim olacak diye miyavlamaktan başka bir işe yaramadınız, onlarda size kemik attılar , Çıksaydın ya Tayyip huzurana, desturrrrr deseydini ya.. Deseydin ya, kupamızı neden fenere verdin, neden düşürmedin. ağzından bir tane laf çıktımı tatyyip için,

adam olun adam, idareciliği zaten becereemdiniz her tarafında yama var, bari adam olarak kalın adam, satılmış ve yalaka olmadan

lazibere
01.11.2012, 09:59
Şike'de AKP ve MHP'den birer red

Meclis Genel Kurulu'nda yapılan oylamada kabul edilen şike yasasına Ak Parti ve MHP'den birer vekil hayır oyu kullandı

TBMM'de gergin geçen oturumda kabul edilen şike yasasına AK Parti ve MHP'den birer milletvekilinin red oyu verdiği, CHP'nin ise firesiz 'evet' dediği ortaya çıktı.

Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun oylama sonucu ortaya çıktı.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün ile

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın

red oyu kullandı.

AK Parti Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu çekimser oy kullanırken,

oylamaya katılan 4 BDP'li vekilden hepsi red oyu kullandı.

Daha önce yasaya

yönelik eleştirileri seslendiren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile AK Partili milletvekilleri Şamil Tayyar, Mevlüt Akgün ve Ali Küçükaydın'ın oylamaya katılmadıkları görüldü.

Daha önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün veto kararını haklı bulduğunu belirten Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ise 'evet' oyu verdi.

Yasaya evet oyunun dağılımı ise yaklaşık şöyle: AK Parti 258, MHP 14, CHP 12.

Senin düşmanın yukarda kaç milletvekiliyle evet oyu veren parti ise o.. Sağa sola laf sokuşturtarak prim yapmanın manaıs yok..

AKP nin burdakı ve yönetimdekı uşakları duyun.. düşman hemen yanıbaınızda

arifberkay
01.11.2012, 10:12
Bu olayda istifa olmadan üstü kapatılırsa yazıklar olsun derim

Fatih Özkan
01.11.2012, 10:17
Kolayına böyle bişe istemem ama Nevzat Şakar derhal istifa etmelidir...
Biraz sonra kulübü arayacağım!
Yazıklar olsun!

amasya0561
01.11.2012, 10:21

Evet gelen misafire kapıyı göstermek olmaz. bunda yanlış birşey yok istifa edilecekte bir durum yok.
ancak çayını içer he he dersin gönderirsin yakışmayan tek şey var oda isimlerinin yazılı oldugu forma hediye etmek.
Bir bütün olmamız gereken bu günlerde başkanla hoca arasında gerginlik tırmanıyor haberleri ve asbaşkanımıza istifa davetleri
hiç hoş degil yöneticilerimizde aralarında bir sorun olsa dahi bunu dışa yansıtmamaları gerek.

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2012, 10:22
kılıçdaroğlu değilde 2. sınıf chp ziyareti !

başkanın haberi yok.

buda birilerinin Trabzonspor'u kullandığının kanıtı.

ne chp nede akp nede mhp alayı Trabzonspor düşmanı , süreçte.

Badaloğlu
01.11.2012, 10:30
Trabzonspor'u orta malı yaptınız. Siyasetin kucağında ordan oraya atıp durmaktan vazgeçin. Artık yeter yaa...

Daha düne kadar Kılıçtaroğlu ile Aziz fotoğraf çektirmedi mi? Biz size her türlü desteğe vermeye hazırız, hatta Aziz başkanın verdiğin mücadeleden dolayı en büyük destek bizim partimiz diye övünmüyorlarmıydı? Şimdi ne oldu yahu? Bu rezillik nedir? Bunun hesabını kim verecek şimdi? Nevzat şakar kör mü, sağır mı? Nerede yaşıyor?

Akp, Chp, Mhp ya da her ne iseler birbirlerinden farkı yok arkadaşlar. Kimse siyasetçinin kuyruğuna takılıpta burada birbirinizi kırmayın. Bu işlerin buraya gelmesinin en büyük nedeni akp'dir, chp'de ondan geri değildir. Mhp'yi konuşmuyorum bile yanisi sizin anlayacağınız bunların birbirlerinden farkı yoktur.

Hep söylüyorum bu ülkede siyaset=yalan, dolan, talandır. Birbirlerinden yoktur farkları.

Kimse ''çayı koy kulübü ziyarete geliyoruz'' mantığı ile Nevzat Şakar'ı arayıp kulübü ziyaret etmedi. Bu işler öyle olmaz, daha önceden telefon edilip randevu istenmiştir. Nevzat Şakar'da ''buyrun gelin'' demiş olması lazım ki; bu adamlar kulübe ziyarete gelmişlerdir. Tabi bunlardan Sadri başkanın haberinin olmaması kulübü kendi babalarının malı gibi yönetmelerinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Bencede Nevzat Şakar derhal istifa etmelidr.Etmelidir ki; kulüp bu zamana kadar yapamadığı dik bir duruş sergilesin. Yoksa pinpon topu gibi ordan oraya atılıp durulur...

zarge
01.11.2012, 10:30
Nevzat Şakar İstifa!!!!!

S.ÖZKAN
01.11.2012, 10:38
akp+chp+mhp+fb+gs+bjk=şike

S.ÖZKAN
01.11.2012, 10:39
Meclisteki hiçbir partiyi TRABZONSPOR çatısı altında istemiyorum.

S.ÖZKAN
01.11.2012, 10:44
İşi partizanlığa vurmaya gerek yok. Ne Chp, ne Akp, ne Mhp ne de herhangi bir siyasi kurum; giremez! Girmeyecek! Bulaşmayacak! Gitsin memlekette kimi kandırıyorlarsa kandırsınlar ama Trabzon halkı gözlerini açsın! Bu partilerin hepsi şampiyonluğun Trabzonspor'dan alınmasına seyirci kalmışlardır! Yarın seçim olunca kapınızı çaldıklarında "Sen şampiyonluk elimden çalındığında neredeydin ey vekil, ey başkan" diyeceksin. Demezsen; daha çok ensene vurur önünden ekmeğini, kulübünden şampiyonluğunu alırlar.

Sonuna kadar katılıyorum.Yalnız şampiyonluğumuzun ikinci kere gasp edilmesine seyirci kalmadılar tam mutabakatla gasp ettiler.

S.ÖZKAN
01.11.2012, 10:45
akp+chp+mhp+fb+gs+bjk+tff+medya+k.birliği=ŞİKE

ARAF
01.11.2012, 10:47
ulan DİK DURUN dedik sadece çok mu şey istedik

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2012, 10:50
bırakın şike vs. konularını

bir as başkan muhalefet veya iktidar olan bir partiliyi başkanın haberi olmadan davet etmesi şık mı?

Trabzonspor asla SİYASİLERİN OYUNCAĞI OLAMAZ, OLMAMALI.

Kamil Çakmak
Bunca tepki oluşumuna rağmen, bu ziyaretin Resmi sitede haber olarak yer alması ilginç tabi.

Fatih Öztürk
Nevzat Şakarın istifası alınmazsa Sadri Şener istifa etsin.otorite denilen bir şey var.yüzbaşının beygiri gaz çıkarmıyor burada.koskoca Trabzonspor burası.

ozturk
01.11.2012, 10:51
Allah nasip eder de UEFA / FIFA yoluyla kupamız verilirse bundan nemalanmaya çalışacak aynı güruh..

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2012, 10:52
şike mide bulandırıcı

yöneticilerimiz şike yapmamış olabilir ama bu onlara siyasi ahlaksızlık tanımamalı.

şikeyi kapatmaya çalışanlara kucak açmak şikeden daha ağır bir durum. İHANET

zarge
01.11.2012, 10:53
bu resimlerin hala ne işi var resmi sitemizde???

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11852-7F4R6A7D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11852-9O0V6Z3G.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11852#Icerik

zarge
01.11.2012, 10:55
hatta videosu var anasayfada

kafayı sıyıracağım!!!

aziz'i makamında ziyaret edip, size haksızlık yapıldı diyenler
şimdi bizim tertemiz makamımıza gelmişler!!!

bizimkilerde hem videosunu hem resimleri resmi siteye koymuşlar????

Badaloğlu
01.11.2012, 10:59
İŞTE CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLUNUN F.BAHÇE BAŞKANINA YAPTIĞI ZİYARET TEKİ TRABZONSPORLULARI ÖFKELENDİREN AÇIKLAMALARI-

Teşekkür ederim Sayın Başkan. Arkadaşlarımla beraber Fenerbahçe camiasının yönetim kurulunu ziyaret etmekten ötürü son derece mutluyuz. Buraya geldim ama bu salona ilk kez geliyorum ben Genel Başkan olarak. Fenerbahçe aslında Türk spor tarihinin çok önemli bir parçası. Hem bölgesinde, hem Türkiye’de, hem dünyada ender futbol kulüplerinden birisi, spor kulüplerinden birisi. Aziz Başkanında dediği gibi sadece futbol değil, sporun bütün dallarını üç aşağı beş yukarı kapsayan geniş bir camia.

Sayın Başkan bir yargılama sürecinden geçiyor hala öyle diyelim. Süreci Cumhuriyet Halk Partisi olarak yakından izlemeye çalıştık. Milletvekili arkadaşlarım izlediler, hukukçu milletvekilleri izlediler. Çünkü biz demokrasilerde herkesin düşüncesini özgürce söyleyebileceği bir ortamın yaratılmasını isteriz. Demokrasi demek budur. Demokrasilerde siyasal iktidar dernekler üzerine, kulüpler üzerine, bireyler üzerine baskı kurmamalı ve kuramaz da.

Bu bağlamda Aziz Başkanın yaşadığı tablo bizim içimize sinmedi. O açıdan yakından izlemeye çalıştık. Sadece bizim değil, tüm Fenerbahçe camiasının içine sinmedi. Kamuoyu büyük bir tepki gösterdi. Aziz Başkan yargılanırken Fenerbahçeli taraftarları televizyonların canlı yayınlarında izledik onların duyarlılığını, demokrasiye bağlılıklarını, Fenerbahçe’ye bağlılıklarını izledik. Çok da mutlu olduk . Zaman zamanda eleştiri aldık. Bakın işte CHP’liler Fenerbahçeliler gibi daha dişli değiller diye. Demek ki ders almamız gereken belli konularda var, olaylarda var.

Ben Fenerbahçe’yi bundan sonraki çalışmalarında, mücadelelerinde büyük başarılar sağlayacak bir kulüp olarak görüyorum. Tarihi bunu gösteriyor, geçmişte yaptığı çabalar bunu gösteriyor. Siyasetçi olarak bizim görevimiz kulüplerin çok daha rahat koşullarda çalışmalarına olanak sağlamaktır. Hukuksal eksiklikler varsa onları gidermektir. Önlerinde bazı engeller varsa o engelleri ortadan kaldırmaktır. İktidarın ve muhalefetin yapması gerekende budur. SayınAziz Yıldırım’ın davası dolayısıyla parlamentoya bir yasa teklifi geldi. Arkadaşlar ziyarete geldiler. Kuşkusuz hemen derhal her türlü desteği vereceğimizi söyledik. Yasa veto edilip geldi ama aynen parlamentodan geçti. Bu bir süreçtir. Demokrasi açısından bir kazanım elde edilmiştir.

Ben Fenerbahçe kulübünde arkadaşlarımla beraber bulunmaktan son derece mutluyum. Hepinize saygılarımı sunuyorum”

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nevzat şakar bunları unutmuş olabilir ama biz Trabzonspor sevdalıları asla unutmadık unutmayacağızda... Ne Akp'yi, ne Chp'yi ne de Mhp'yi bu davada takındıkları tutumu asla unutmayacağız. Göz göre göre elimizden kupamız çalınırken, bir gece sabaha karşı Fenerbahçe'yi, başkanlarını, yöneticilerini ve diğer şikeci takım ve yöneticilerini kurtarmak için çıkardıkları yasayı unutmayacağız.

Sen nerede yaşıyorsun sayın Nevzat Şakar? Bunları unuttunuz mu? İstifa sizin için çok anlamlı, onurlu bir hareket olur.

Derhal istifa...

oflum61
01.11.2012, 10:59
Hahahahah gülermisin aglarmisin?!?!?!?

Basbakana sallayanlar simdi buna demeli?
Chp-zihniyetini Türkiyeden ve Trabzonspordan uzak tut yüce Allahim.

ozturk
01.11.2012, 11:00
Nevzat Şakar siyasi düşüncesini,duygularını Trabzonspor menfaatleri üzerinde tutmuştur.
Bu tarz birinin kulüpte asbaşkan olması hiç hoş değildir..

Tolga
01.11.2012, 11:04
Hâlâ AKP-CHP'de kaldık arkadaş.Gelde kız Nevzat Şakar'a şimdi . . .

Badaloğlu
01.11.2012, 11:05
Hahahahah gülermisin aglarmisin?!?!?!?

Basbakana sallayanlar simdi buna demeli?
Chp-zihniyetini Türkiyeden ve Trabzonspordan uzak tut yüce Allahim.

Kardeş sen olayı çakozlayamadın galiba!!! Meseleleri karıştırdın...

Mesele Chp zihniyetinin Türkiye'ye ne katıp, ne katmayacağı meselesi değildir!!!

Mesele şikecilere destek veren(hangi parti olursa olsun) Trabzonspor kulübü yetkililerince ağırlanmaları, siyasete kulübü meze yapmalarıdır. Hemde Sadri Şener'in haberi olmadan...

Bırakın artık şu siyaseti. Kurtulunu şu partizanlıktan. Trabzonspor'dan başka partimiz yok bizim. Meselenin özü bu, sende bu doğrultuda yazarsan daha şık olur. Siyasi mesajlar atmaya devam edeceksen silinecektir bilesin...

Konumuz Trabzonspor!!!

Adem Erdoğan
01.11.2012, 11:05
Nevzat Şakar hangi vasfıyla yönetime girdi bilen var mı?

Tolga
01.11.2012, 11:09
Nevzat Şakar hangi vasfıyla yönetime girdi bilen var mı?

İşte burda yönetimin siyasi görüşünün devreye girdiğini düşünüyorum.Adam yoktu ama siyasi görüşü aynıydı, kalabalık olsun diyedir . . .

Burçak
01.11.2012, 11:13
Fanatik nasıl böyle bir manşet atmış şaşırdım doğrusu...

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370_HP/2012/11/1/fft96mm1968343.jpg

Hüseyin Başoğlu
01.11.2012, 11:15

valla bu aralar beklenmedik yerlerden kontralar geliyor...dün ntvspor u izliyorum mehmet demirkol azizin yaptığı açıklamaya ortada bir dava var kupasını isteyen bir şehir var baskanda sanki herseyi medya yapmıs gibi suçu medyaya atıyor biraz kendine baksın dedi...

fuat böle dut yemiş bülbüle döndü sustu kaldı bişi diyemedi bitirdi programı :)

çözülmemi basladı ne :)

Tunga
01.11.2012, 11:19
Entegre demir çelik tesislerinde (Ereğli, Karabük, İskenderun) boyu 100 metreyi bulan yüksek fırınlar bulunur. Bu fırınların en üstünden demir cevheri ve kok kömürü beslenir fırın içine. En alttan, en yukarı bu malzemeleri makara esasına göre taşıyan "skip arabaları" mevcuttur. Biri gider tepeden yük boşaltır, diğeri gelir en altta yüklenir.

İskenderun'da staj yaptığımız dönemde bunu bize anlatan mühendis şöyle diyordu: "Bakın skip gitti. Bakın skip geldi"

Ben de diyorum ki bir kere daha makara sistemi ile çalışan bir siyasi parti geldi, biri gitti. Yani; skip geldi, skip gitti. Biz yine onlar yerine birbirimizi yiyoruz. Cepten yiyoruz.

Adem Erdoğan
01.11.2012, 11:20
İşte burda yönetimin siyasi görüşünün devreye girdiğini düşünüyorum.Adam yoktu ama siyasi görüşü aynıydı, kalabalık olsun diyedir . . .

Siyasi görüşleri nedir bilemem fakat Nevzat Şakar'ın Trabzonda kuyumcu olmasının dışında ne gibi bir özelliği var.

Binlerce insan varken aynı siyasi görüşe sahip, neden Nevzat Şakar?

zarge
01.11.2012, 11:21
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11852-0X7B0D6S.jpg

Bugün Trabzonspor'u ziyaret eden milletvekili Umut Oran'ın Aziz Yıldırımla ilgili sözleri:

-Doğrusu ben Aziz Yıldırım'ın neyle suçlandığını anlamadım. Kendisi de bilmiyor, şaşkın. Ama kendine güveniyor. Ortada bana göre de somut bir delil yok. Baştan söylenenler, açıklanmış olan birçok unsur, iddianamede yer almadı. Tutarlılık yok...

Ertan 51
01.11.2012, 11:21

Bende çok beğendim,harika başlık olmuş,
bu kalleşlerden,
Ts birbirine düştü (Şener-Şakar) gibi başlıklar beklerken bu sürpriz oldu.

Badaloğlu
01.11.2012, 11:24
Dün, Trabzonspor'u ziyaret eden milletvekili Umut Oran'ın Aziz Yıldırımla ilgili sözleri:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nevzat Şakar, bu lafları nasıl hazmetti?

Ben şahsen hazmedemedim. Soğuk Kisarna maden suyuda içsem hazmedemeyeceğim.

İçinizde kulübümüze kadar gelip, şikecilerin başını savunanları hazmedebilecek insan var mı?

anth
01.11.2012, 11:25

Boşuna demiyoruz, özellikle yönetimdeki Trabzon cephesinin tek derdi Trabzonspor'dan nemalanmak...

Soğudum, Soğuttular...

Allah bildikleri gibi yapsın alayını...

anth
01.11.2012, 11:26
Birkez daha gördük ki, Başkan bu süreçte tek başınadır...

Bıyıkoğlu
01.11.2012, 11:29
Azıcık dik durmayı becerin be.
Bulunduğunuz yeri ne zannediyorsunuz? Sizi meydandaki helaya geleni içeri alın diye dikmedi bu taraftar.
Gerçek bir yönetici iseniz seçici olacaksınız, niyetleri iyi okuyacaksınız, temsil ettiğiniz kurumu hiç bir şey için kullandırtmayacaksınız. Yani azıcık akıllı olacaksınız. Camiayı temsilen bir şeye karar vermeden önce düşünüp biraz muhakeme yapacaksınız, o zaman böyle küçük durumlara düşmez, camiaya zarar vermezsiniz.
Ama muhakemesini yapıp da bu kararları alıyorsanız durum çok vahim demektir. Hemen ceketinizi alıp gideceksiniz.

Hüseyin Başoğlu
01.11.2012, 11:33

dün nevzat şakarın yanındamı sölemiş ?

Sefaenes
01.11.2012, 11:36
Sadri Baskan yüzde yüz hakli politikacilar özür dilemek icin ancak ziyaret edebilir bu 3 parti icinde gecerli. Nedense bizim yöneticiler kendi kafasina göre is yapiyor biri arkadasim diye imza atmaz dekide haber vermeden azizi savunanlari davet eder yaziklar olsun. Sadri Baskan bu cürük elmalardan kurtulmali en yakin zamanda deki arkadasinin yanina dekide azizi koruyanin yanina. Yönetime birlik beraberlik icinde yürüyen adamlar lazim isini yapacak adamlar

Burçak
01.11.2012, 11:38
Bunlara milyonlarca kişiyi temsil ettiklerini hatırlatmak gerek.
Ama nasıl..

Ertan 51
01.11.2012, 11:38
Yalnız şu çok hoşuma gitti bu başlığa sebep olan olayla ilgili,
Çok onurlu,çok gururlu,çok düzgün bir camiayız biz,
şikebahçecilerin şike yapan yöneticilerini bağırlarına bastıklarına bakıyorum da biz şikeciye sıcak bakanları misafir etti diye nerdeyse yöneticimizi linç edeceğiz.
O pislik takımın camiasından utanması olanlar varsa bu duruşumuza baksın da adamlık öğrensin.

zarge
01.11.2012, 11:39
dün nevzat şakarın yanındamı sölemiş ?

daha önce söylediği söz..

Punisher-61
01.11.2012, 11:40
Nevzat sakar hep zarar arkadas...
Bu adam trabzonspora yakismiyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Travelair
01.11.2012, 11:54
Trabzonspor'u çiğnetmeyin. Çiğnetenler Trabzonspor'a gelmesin

TameRHan
01.11.2012, 12:03

ADAMSIN ADAM!!!

Misina
01.11.2012, 12:09

ADAMSIN ADAM!!!

RTE gelseydi aynı şeyi diyebilecekmiydi çok merak diyorum.

toksoy61
01.11.2012, 12:11
nevzat şakar resmen kulübüne ihanet etti. derhal istifa etmeli yada görevden alınmalıdır. şike sürecinde neredeyse tüm partiler birlik olmuşçasına sırf rant için, oy için şikecilerin yanında yer aldı. bu süreçten sonra kesinlikle HİÇBİR SİYASİ PARTİNİN TS KULÜBÜNDEN İÇERİ GİRMESİNİ İSTEMİYORUM. hepsi defolsun gitsin. nevzat şakarda ya adam gibi istifa etsin yada görevden alınsın. bugün chp gelirse yarın akp li gelir. TS ciddiyerini ortaya koysun. tüm siyasilerde ciddiyetimizi görsün.

Sadri başkanın sözlerinede aynen katılıyorum. aynı tavrı diğer partilerede göstermesini istiyorum

Yiğit Gayretli
01.11.2012, 12:15
RTE gelseydi aynı şeyi diyebilecekmiydi çok merak diyorum.

Türkiye'de onu söyleyebilecek adam yok. Maalesef.

winner
01.11.2012, 12:17
Rte ile kapalı kapılar ardında konuş sonra çık böyle konuş...

Rte şike ile mücadelenin en büyük neferiydi de biz anlayamadık herhalde...

Dik durmak böyle olmaz.

Çıkıp "başbakan bizim hakkımızı değil şikecilerin hakkını korudu bu nedenle kulübün kapısından giremez" demeden muhalefete yüklenmek korkaklık,acizlik ve samimiyetsizliktir.

Sayın başkanın söylemeye cesaret edemediği şeyi ben söyleyeyim o zaman...

Sportif açıdan şikeyi örtbas ettiren de Trabzonspor'a kupasını verdirtmeyen de tek kişi RTE'dir.Onun emirleriyle süreç yürümüştür.Kulübün kapısından girmeyecekler listesinin de başında olmalıdır.

Ama bunları söylemeye yüreğin yetmiyorsa susacaksın...

winner
01.11.2012, 12:18
Türkiye'de onu söyleyebilecek adam yok. Maalesef.

O zaman susacaksın.Kimseye laf etmeyeceksin.

Yiğit Gayretli
01.11.2012, 12:21
O zaman susacaksın.Kimseye laf etmeyeceksin.

Delikanlılığı yapabildiği yere kadar yapsın abi. En azından taraftar biraz hareketleniyor... Sadri Şener CHP'li bir aileden gelmese bu hareketi yapamaz zaten.

Diğer parti mensuplarına da yapamaz. Bırakın nazının geçtiğine yapsın. Belki bizim için bir kıvılcım çakar. Yoksa bu ölü gibi halimizle ne adalet gelir ne de kupa.

TameRHan
01.11.2012, 12:32
CHP milletvekili volkan canalioğlu hazır partisi umut oran’ı Trabzon’a getirmişken basının da önünde, “Yahu kardeşim sen bu fenerlileri savunuyorsun, ama koca bir camianın hakkı çalındı bir de onların haklarını savunsana..? İnsan hakkı diyorsun, ama ortada dolandırıcılık, sahtekarlık, hırsızlık var!” diye niye soramadı?..?

Gurpas
01.11.2012, 12:39
Babanın kulübü değil orası Sayın Nevzat Şakar şike süreci boyunca da hiç bir varlık gösteremedin mıymıntı herif lütfen şerefin varsa git Trabzonspor taraftarları seni istemiyor artık git.

polatmu
Rte a karşı yapabilir mi sözünü anlamıyorum; bunları duyanda başkan şike mevzunu kapattı başbakan emir verdi üstüne de konuşmadı sanacak... ben eminim Rte başkana sen sus fazla bulandırma hakkınız neyse zamanı gelince alırsınız minvalinde konuşmuştur başkan birgün bile sustumu başbakanı taktımı; haaa siz adamdan kalkıp bu adamla savaşmasını bekliyorsunuz bu çok yanlış ...

rte kendinden bekleneni yaptı fb ye yanaştı

kılıçdaroğlu + bahçeli ise tarihi fırsatı kaçırdı birisi çıkıp yanlışa yanlış deseydi herşey farklı olurdu...

ben solcu bir aileden geliyorum uzun süredir sol parti görmediğim için bdp ye inat mhp ye oy veriyorum haaa mhp ye de ölsem oy vermem artık
bir şekilde tepki göstereceğim ne yapacağımı seçime kadar bende bilmiyorum... şamp trabzonspor yazıp atarım belki...

haymatloshan
Şener'i tek başına bıraktılar resmen,şikeciler birlik oluşturdular bizimkiler ise tek adama kaldı.İstifa etmesi güzel oldu.

Yiğit Gayretli
01.11.2012, 12:41
MT haberleri forumumuzda yasaktır arkadaşlar.

erolizmts
01.11.2012, 12:49
Başkan'ın ve taraftarın bu ziyaretle ilgili tüm düşüncelerine yürekten katılıyor ve destekliyorum.

Lakin yarın başka bir parti ziyaretinde aynı tepkiyi başkan'dan göremezsem ne inandırıcılık kalır ne de samimiyet.

Eğer başkan bu ziyaretten rahatsızsa ve bizden samimiyet bekiyorsa "Trabzonspor'un kapısı şike süresince taraf olan partilere kapalıdır." tarzı açıklama yapması gerekiyor.

Yok yarın Akp geldiğinde ağızlar kulaklarda formalar dağıtılacak ve yılışıklık yapılacaksa şu ziyarete tepki göstermelerinin anlamı da kalmayacak.

Murat 61
01.11.2012, 12:49
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20121101/yoneticilerim_sikeyi_unutturmaya_calisiyor.html

ozturk
01.11.2012, 12:52
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20121101/yoneticilerim_sikeyi_unutturmaya_calisiyor.html

Helal olsun başkana

Kaan Dilek
01.11.2012, 12:52
İŞTE CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLUNUN F.BAHÇE BAŞKANINA YAPTIĞI ZİYARET TEKİ TRABZONSPORLULARI ÖFKELENDİREN AÇIKLAMALARI-

Teşekkür ederim Sayın Başkan. Arkadaşlarımla beraber Fenerbahçe camiasının yönetim kurulunu ziyaret etmekten ötürü son derece mutluyuz. Buraya geldim ama bu salona ilk kez geliyorum ben Genel Başkan olarak. Fenerbahçe aslında Türk spor tarihinin çok önemli bir parçası. Hem bölgesinde, hem Türkiye’de, hem dünyada ender futbol kulüplerinden birisi, spor kulüplerinden birisi. Aziz Başkanında dediği gibi sadece futbol değil, sporun bütün dallarını üç aşağı beş yukarı kapsayan geniş bir camia.

Sayın Başkan bir yargılama sürecinden geçiyor hala öyle diyelim. Süreci Cumhuriyet Halk Partisi olarak yakından izlemeye çalıştık. Milletvekili arkadaşlarım izlediler, hukukçu milletvekilleri izlediler. Çünkü biz demokrasilerde herkesin düşüncesini özgürce söyleyebileceği bir ortamın yaratılmasını isteriz. Demokrasi demek budur. Demokrasilerde siyasal iktidar dernekler üzerine, kulüpler üzerine, bireyler üzerine baskı kurmamalı ve kuramaz da.

Bu bağlamda Aziz Başkanın yaşadığı tablo bizim içimize sinmedi. O açıdan yakından izlemeye çalıştık. Sadece bizim değil, tüm Fenerbahçe camiasının içine sinmedi. Kamuoyu büyük bir tepki gösterdi. Aziz Başkan yargılanırken Fenerbahçeli taraftarları televizyonların canlı yayınlarında izledik onların duyarlılığını, demokrasiye bağlılıklarını, Fenerbahçe’ye bağlılıklarını izledik. Çok da mutlu olduk . Zaman zamanda eleştiri aldık. Bakın işte CHP’liler Fenerbahçeliler gibi daha dişli değiller diye. Demek ki ders almamız gereken belli konularda var, olaylarda var.

Ben Fenerbahçe’yi bundan sonraki çalışmalarında, mücadelelerinde büyük başarılar sağlayacak bir kulüp olarak görüyorum. Tarihi bunu gösteriyor, geçmişte yaptığı çabalar bunu gösteriyor. Siyasetçi olarak bizim görevimiz kulüplerin çok daha rahat koşullarda çalışmalarına olanak sağlamaktır. Hukuksal eksiklikler varsa onları gidermektir. Önlerinde bazı engeller varsa o engelleri ortadan kaldırmaktır. İktidarın ve muhalefetin yapması gerekende budur. SayınAziz Yıldırım’ın davası dolayısıyla parlamentoya bir yasa teklifi geldi. Arkadaşlar ziyarete geldiler. Kuşkusuz hemen derhal her türlü desteği vereceğimizi söyledik. Yasa veto edilip geldi ama aynen parlamentodan geçti. Bu bir süreçtir. Demokrasi açısından bir kazanım elde edilmiştir.

Ben Fenerbahçe kulübünde arkadaşlarımla beraber bulunmaktan son derece mutluyum. Hepinize saygılarımı sunuyorum”

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nevzat şakar bunları unutmuş olabilir ama biz Trabzonspor sevdalıları asla unutmadık unutmayacağızda... Ne Akp'yi, ne Chp'yi ne de Mhp'yi bu davada takındıkları tutumu asla unutmayacağız. Göz göre göre elimizden kupamız çalınırken, bir gece sabaha karşı Fenerbahçe'yi, başkanlarını, yöneticilerini ve diğer şikeci takım ve yöneticilerini kurtarmak için çıkardıkları yasayı unutmayacağız.

Sen nerede yaşıyorsun sayın Nevzat Şakar? Bunları unuttunuz mu? İstifa sizin için çok anlamlı, onurlu bir hareket olur.

Derhal istifa...

Ahmet Abi müsaden olursa bu mesaji Trabzonspor Kulübüne göndermek istiyorum. Tesekkür ederim.
Sevgiler Saygilar

cenk52
01.11.2012, 12:53
Başkan umuyorum aynı delikanlı çıkışı akpye karşıda gösterir tepkiyi verir...
şikebahçeye kılıçdaroğlu destek verir ama esas kurtarmaya çalışan kim? Haydi yap çıkışı başkan

Fatih Özkan
01.11.2012, 12:55

Derhal istifa...

Mail olarak gönderildi...

D.Metin KULAK
01.11.2012, 12:55
Hiç sanmıyorum istifa edeceğini. Keşke etse.

Fatih Özkan
01.11.2012, 12:57
şikebahçeye kılıçdaroğlu destek verir ama esas kurtarmaya çalışan kim? Haydi yap çıkışı başkan

Bıktım şu kıyaslamalardan!
Yok AKP yok CHP YOK MHP!
Burda mevzu TRABZONSPOR!
Dolaylı yollardan laf sokmayı bırakın!

MuratJ
01.11.2012, 12:58
başkan hariç tüm yönetim temizlenmeli. buna nevzat şakar ve hasan yenerden başlanmalı. ne yazık ki bunlar bir nevi ajan görevi görüyorlar. rol yapıyorlar. başkan mücadelede yalnız bırakıldı. şakar şikecilerin ajanı görevini görüyor. bu yönetim kadrosuyla mücadeleden sonuç almak imkansız. şakar defol git lan bu yaptığın şerefsizliğe girdi sonunda defol git lan boş adam !

Travelair
01.11.2012, 12:58

Yıldığını ifade ediyor

MuratJ
01.11.2012, 13:00
sadri başkan pes ederse, ettirilirse bizim işimiz biter. taraftar sadri başkana desteğini hissettirmeli arkasında olduğunu göstermeli. bi organizasyon iyi olurdu. hep beraber gideriz. ama diğer isimleri bu taraftar s...r etmeli o klüpten. başta bu şerefsizliği yapan şakar malını.

Salih Yazıcı
01.11.2012, 13:00
HA
CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in, CHP'nin bordo mavili kulübe yaptığı ziyarete tepki göstermesiyle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.
Sadri Şener'in, kendilerinin Trabzonspor'u ziyaret etmelerini çok arzu ettiğini önceki görüşmelerinde birçok kez söylediğini belirten Oran, şu ifadeleri kullandı:
"Trabzon, sosyal ve ekonomik olarak zor bir dönemden geçiyor. Trabzonluları bu zor dönemde biraz olsun dertlerinden uzaklaştıran, en büyük aşkları, sevdaları da Trabzonspor. Ben eski bir futbolcuyum. İlk resmi maçıma Avni Aker'de çıktım. Bu nedenle Trabzon ve Trabzonspor'un benim için çok farklı bir yeri var. Trabzonspor, Anadolu'nun medah-ı iftiharı, Türkiye'nin önemli bir değeri. Trabzon'a gidince de elbette Trabzonspor'u ziyaret edeceğiz. Genel Başkanımız, programları dahilinde Rize'ye gittiler. Biz de Grup Başkanvekilimiz Muharrem İnce ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Bolu milletvekilimiz Tanju Özcan ile birlikte Trabzon ve ilçelerinde örgütlerimizle toplantı yapma kararı aldık. Merkez ilçe başkanımız da Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar ile birlikte Trabzonspor ziyaretimizi programladı. Sadri Bey, "Benim haberim yok" diyor ama, 30 Ekim Salı günü saat 17.00 gibi Sadri Şener'in sekreteri Büşra Hanım'la irtibat kurduk. Trabzon'a ziyarette bulunacağımızın haberini verdik. Sadri Bey orada olacak mı diye sorduk. Büşra Hanım da 10 dakika sonra bize döndü, Sadri Şener'in yapacağımız ziyaret konusunda bilgisi olmadığını, rahatsızlığı sebebiyle de ziyaret sırasında orada olamayacağını ifade etti. Sadri Bey'in 20 gün uçuş yasağı varmış. Geçmiş olsun dedik. Yani kendisini o gün İstanbul'da bilgilendirdik. Asbaşkanın haberi var, sekreterinin haberi var. Kendisine iletildi, teyidini aldık. Ona rağmen bunu söylemesini yadırgadım. Ayrıca Sadri Bey bizim Trabzonspor'u ziyaret etmemizi çok arzu ettiğini önceki görüşmelerimizde birçok kez bana ifade etmiştir. Esasında ziyaretimiz bu istekleri de karşılamaktadır."

Burçak
01.11.2012, 13:01
CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan ve partililerin dün akşam saatlerinde Trabzonspor Kulübü’nü ziyareti Asbaşkan Nevzat Şakar ve Kulüp Başkanı Sadri Şener arasında krize yol açmıştı. Kriz karşısında "Arkadaşlarımla durum değerlendirmesi yapacağım; herşey olabilir" diyen Asbaşkan Nevzat Şakar’ın az önce istifa ettiği belirtildi.

Nevzat Şakar'ın şu an 3 kişi ile toplantıda olduğu ve resmi yazıyı kısa sürede külübe vereceği öğrenildi.

cenk52
01.11.2012, 13:04
Bıktım şu kıyaslamalardan!
Yok AKP yok CHP YOK MHP!
Burda mevzu TRABZONSPOR!
Dolaylı yollardan laf sokmayı bırakın!

Yoo aksine ben destekledim başkanın bu tavrını gayet güzel olmuştur

Hep demişimdir sserefsiz bdplilerin yaptığı gibi kendi milletvekilimizi çıkarmamız lazım bağımsız diyorum... Bunun içinde başkanın bu şekilde devam etmesi lazım yüzde61 alıpta şikecilere destek verenler nemalanmasınlar bu güzel memleketten...

Burçak
01.11.2012, 13:04
CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran: lk resmi maçıma Avni Aker'de çıktım. Bu nedenle Trabzon ve Trabzonspor'un benim için çok farklı bir yeri var.

ulan buda çıkıp benim annem babam Trabzonlu diyecek diye tırsmıştım.

ozturk
01.11.2012, 13:05
HA
CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in, CHP'nin bordo mavili kulübe yaptığı ziyarete tepki göstermesiyle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.
Sadri Şener'in, kendilerinin Trabzonspor'u ziyaret etmelerini çok arzu ettiğini önceki görüşmelerinde birçok kez söylediğini belirten Oran, şu ifadeleri kullandı:
"Trabzon, sosyal ve ekonomik olarak zor bir dönemden geçiyor. Trabzonluları bu zor dönemde biraz olsun dertlerinden uzaklaştıran, en büyük aşkları, sevdaları da Trabzonspor. Ben eski bir futbolcuyum. İlk resmi maçıma Avni Aker'de çıktım. Bu nedenle Trabzon ve Trabzonspor'un benim için çok farklı bir yeri var. Trabzonspor, Anadolu'nun medah-ı iftiharı, Türkiye'nin önemli bir değeri. Trabzon'a gidince de elbette Trabzonspor'u ziyaret edeceğiz. Genel Başkanımız, programları dahilinde Rize'ye gittiler. Biz de Grup Başkanvekilimiz Muharrem İnce ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Bolu milletvekilimiz Tanju Özcan ile birlikte Trabzon ve ilçelerinde örgütlerimizle toplantı yapma kararı aldık. Merkez ilçe başkanımız da Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar ile birlikte Trabzonspor ziyaretimizi programladı. Sadri Bey, "Benim haberim yok" diyor ama, 30 Ekim Salı günü saat 17.00 gibi Sadri Şener'in sekreteri Büşra Hanım'la irtibat kurduk. Trabzon'a ziyarette bulunacağımızın haberini verdik. Sadri Bey orada olacak mı diye sorduk. Büşra Hanım da 10 dakika sonra bize döndü, Sadri Şener'in yapacağımız ziyaret konusunda bilgisi olmadığını, rahatsızlığı sebebiyle de ziyaret sırasında orada olamayacağını ifade etti. Sadri Bey'in 20 gün uçuş yasağı varmış. Geçmiş olsun dedik. Yani kendisini o gün İstanbul'da bilgilendirdik. Asbaşkanın haberi var, sekreterinin haberi var. Kendisine iletildi, teyidini aldık. Ona rağmen bunu söylemesini yadırgadım. Ayrıca Sadri Bey bizim Trabzonspor'u ziyaret etmemizi çok arzu ettiğini önceki görüşmelerimizde birçok kez bana ifade etmiştir. Esasında ziyaretimiz bu istekleri de karşılamaktadır."

Hadi ordan..

Şikeye karşıyız diye açıklama yapsaydın ya..

Yiğit Gayretli
01.11.2012, 13:05
Sevgili üyeler, ne olursa olsun, yazdığımız mesajlarda üslubumuza dikkat edelim. Hakaret ve küfür, yazılanlara daha fazla değer katmaz.

polatmu
01.11.2012, 13:08
HA

bizde inandık politika = yalan söyleme sanatı

sen bu martavalları git körükörüne sizi destekleyenlere anlat ben tokum...

başkan helal olsun sana şu hareket çok önemliydi bundan da gayrı kalma...

MuratJ
01.11.2012, 13:09
HA

bakın bu şerefsiz şikeci başkan sadri şenerin kuyusunu kazma çalışmalarını resmen başlatan isim oldu. dün bi oyun yaptılar. bu oyunda asbaşkan şakar başaktörlerden birisi oldu ne yazık ki. şakar Trabzonspor'u arkasından bıçaklamıştır. başkanımızın arkasındayız hiç olmadığı kadar bunu hissettirelim. şakar gibileri def edelim.

ozturk
01.11.2012, 13:10
Sadri Şener e sahip çıkma zamanı..

Sefaenes
01.11.2012, 13:11
birde aciklama yapmislar hukukdan yana karar almislar hangi hukuk bu bu 3 parti aciklasin hukuksuz olan hukuk mu parasi olan hukuk mu kimi kandiriyorlar bu 3 parti de ayni tepki verilmeli keske bagimsizlar Trabzon da oy verilse. nevzat istifa ettigi yaziyor bir iki basinda insallah dogrudur birde yener istifa etse.

MuratJ
01.11.2012, 13:11
Sadri Şener e sahip çıkma zamanı..

aynen öyle. mücadele eden bir başkanımız var başka kimse yok. başkanın altındaki isimlerin hepsi yönetimde bana göre şikecilerin ajanıdır. tek başkanımız var. onsuz hakkımızı almamız mümkün değil. organizasyon şart sadece başkanımız için. yönetimi temizlemek için. lütfen bu önemli.

polatmu
01.11.2012, 13:13

başkanın arkasında duralım biz de yalnız bırakırsak düşer; yanlış düşünüyorsun; bugün biz başkana bu konuda destek vermezsek başbakana karşı çıkacak gücü nereden bulacak...

Cem Kıran
01.11.2012, 13:15
Nevzat Şakar istifa etti oh kurtulduk.Sırada Hasan Yener var..

Cem Kıran
01.11.2012, 13:17
Adamlara bak resmen komplo kurmuşlar.Başkanın ve bu yönetimin kuyusunu kazmak için ellerinden geleni yapıyorlar..

61viya
01.11.2012, 13:18

Ah be İlhan, sen bu yazdıklarının gerçekleşeceğine inanıyor musun? Başbakan, daha bu olaylar çok tazeyken, gelip, Trabzonspor atkısını boynuna takıp, konuştuğunda, sandıklar açıldığında, nasıl ki tepki göstermediyse Trabzon halkı, diğer partilere de tepki göstermeyecektir. Bakkal, mahallenin kalbidir hesabı, Trabzonspor, Trabzon'un kalbi ya. Trabzonspor, her şeyden önce gelir ya o şehirde. Kocaman bir yalan bu. Lafla olsaydı bir şeyler, şu anda böyle bi başlığımız olmazdı.

bkandil
01.11.2012, 13:18
Nevzat Şakar istifa etti oh kurtulduk.Sırada Hasan Yener var..

Kaynak?

zarge
01.11.2012, 13:21
Ersin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu
Siyaset ve Siyasetçiler ellerinizi Spor'dan çekin! Asli işlerinizle zaman harcayın ve ADALET den şaşmayın,haksızlıklara peşkeş çekmeyin!

polatmu
01.11.2012, 13:21
Ah be İlhan, sen bu yazdıklarının gerçekleşeceğine inanıyor musun? Başbakan, daha bu olaylar çok tazeyken, gelip, Trabzonspor atkısını boynuna takıp, konuştuğunda, sandıklar açıldığında, nasıl ki tepki göstermediyse Trabzon halkı, diğer partilere de tepki göstermeyecektir. Bakkal, mahallenin kalbidir hesabı, Trabzonspor, Trabzon'un kalbi ya. Trabzonspor, her şeyden önce gelir ya o şehirde. Kocaman bir yalan bu. Lafla olsaydı bir şeyler, şu anda böyle bi başlığımız olmazdı.

bu yılgınlık nedir pes etmişlik kabullenmişlik nedir arkadaş; ben buradan okumuştum o mitinge ts formalı kimse alınmadı devletin tüm imkanları ile muhalif düşünceler yuhlar bu tip platformlarda uzaklaştırıldı... olur tepki de olur trabzon insanına inanıyorum ben yeri geldimi taşı gediğine de koyar...
siz bugün tek ses olun o güzel şehirde yarın hepsi yalana yalana gelir...

ozturk
01.11.2012, 13:24
Karan CHP ile TS polemiğini değerlendirdi

Cumhuriyet Halka Partisi (CHP) Genel merkezi heyetinin Trabzon’un ziyareti sırasında Trabzonspor’u ziyaret etmesinin ardından ziyarete tepki gösteren Trabzonspor başkanı Sadri Şener’in “ CHP bizi özür dilemek için ziyaret edebilir ancak” sözlerine CHP İl başkanı Yavuz Karan’da sert sözler.

Sadri Şener’in babası CHP’nin milletvekili olduğunu söyleyen Karan, “ Sadri Şener her defasında CHP’ye çatması inanın bizleri üzmektedir. Trabzonspor’un tüm başarısızlıklarını CHP üzerinden kapatmaya çalışan Şener sürekli patavatsızlık yapıyor haddini aşıyor.”dedi.

kaynak: http://www.haber61.net/karan-chp-ile-ts-polemigini-degerlendirdi-129040h.htm

fb li galiba...

tam bir fb li ağzıyla konuşmuş..

Laz_61
01.11.2012, 13:25
Sonuna kadar arkansayiz Sadri Baba defol sakar

Anıl C
01.11.2012, 13:26

Desene o zaman secim zamani Trabzonda meydanlar yine dolacak, elde parti bayraklari coskuyla sallanacak, şak şak şak sesleriyle vaadlere kanilanacak.
Desene Trabzon halki yasanan tum haksizliklari unutup secim sandiklarina kosa kosa gidecek.
Desene aslinda nevzat sakardan hicbir farklari kalmayacak...

Travelair
01.11.2012, 13:27
Söz konusu mitingde bordo-mavi bayraklı formalı insanların alınmamasının arkasında tapelere yansıyan bir konuşma var. Tedbir amaçlı alınmadılar diye hatırlıyorum

61viya
01.11.2012, 13:28
bu yılgınlık nedir pes etmişlik kabullenmişlik nedir arkadaş; ben buradan okumuştum o mitinge ts formalı kimse alınmadı devletin tüm imkanları ile muhalif düşünceler yuhlar bu tip platformlarda uzaklaştırıldı... olur tepki de olur trabzon insanına inanıyorum ben yeri geldimi taşı gediğine de koyar...
siz bugün tek ses olun o güzel şehirde yarın hepsi yalana yalana gelir...

Benimki yılgınlık değil abi, gözlem sadece. Bundan 7-8 yıl önce böyle değildi. Hatırlıyorum. Başbakanın fenerbahçenin stadının kapatılmasına yönelik cümlelerine gereken tepki verilmişti. Ama uyuştuk.

Ben Trabzon'da yaşamıyorum. Orda nefes alıp veren şanslı azınlıktan değilim. Ama artık, Trabzonspor, feda ediliyor. Sandıklar, mitingler her şeyin göstergesi.Neymiş, sadece kadınlar varmış mitinglerde Kadın insan değil mi, birileri var mı, birileri alkışlıyor mu olan biteni. Benim için yeterlidir.

Burada x parti, y parti mevzusu değil mezvu. Tepki hepsine olacak. Ama olacak.

Siz, inanıyor musunuz bu son olaylardan sonra Trabzon şehrinin, siyasilere tepki koyduğuna? Öyle olsa, diyorum ya, bu başlık olmazdı abi.

Turgay Atalay
01.11.2012, 13:29

Cumhuriyet Halka Partisi (CHP) Genel merkezi heyetinin Trabzon’un ziyareti sırasında Trabzonspor’u ziyaret etmesinin ardından ziyarete tepki gösteren Trabzonspor başkanı Sadri Şener’in “ CHP bizi özür dilemek için ziyaret edebilir ancak” sözlerine CHP İl başkanı Yavuz Karan’da sert sözler.

Sadri Şener’in babası CHP’nin milletvekili olduğunu söyleyen Karan, “ Sadri Şener her defasında CHP’ye çatması inanın bizleri üzmektedir. Trabzonspor’un tüm başarısızlıklarını CHP üzerinden kapatmaya çalışan Şener sürekli patavatsızlık yapıyor haddini aşıyor.”dedi.

kaynak: http://www.haber61.net/karan-chp-ile-ts-polemigini-degerlendirdi-129040h.htm

fb li galiba...

La siz kimsiniz ki TRABZONSPOR başarısızlığını sizin üzerinizden kapatsın diye sorsalar şu karan acuruna

Alican Altunbaş
01.11.2012, 13:29
Hala etmedimi?

zarge
01.11.2012, 13:30

fb li galiba...

ne başarısızlığı varmış, tescilli şikeye,teşviğe rağmen bu takımı 82 puana taşımıştır, şampiyon yapmıştır (uefa ve mahkeme kararına göre)..

rüya takım gs'nin 1 puan toplayabildiği şamp.liginde son 5 senenin en iyi performans gösteren takımı olmuştur TS, hemde dağılan kadroya, ilk defa katılmasına vs.rağmen..

bu senede bakıyorum ligde bütün takımların sorunları var kendine göre..

ne başarısızlığı varmış ki onu chp üzerinden örtsün

bu forumda akp'yi çok eleştirdik, chp'lileri unuttuk galiba...

chp'nin metris'te aziz yıldırım'ı ziyaret ettiği günleri unutmadık*

yavuz karan'a siyasilerin çok kullandığı bir söz olan ; hadi be oradan diyorum...

*http://www.chp.org.tr/?p=73581

61viya
01.11.2012, 13:32
Desene o zaman secim zamani Trabzonda meydanlar dolacak, elde parti bayraklari coskuyla sallanacak, şak şak şak sesleriyle vaadlere kanilanacak.
Desene Trabzon halki yasanan tum haksizliklari unutup secim sandiklarina kosa kosa gidecek.
Desene aslinda nevzat sakardan hicbir farklari kalmayacak...

Tam olarak ,evet. Bu benim kanıma dokunuyor. Bugün, ne partisi olursa olsun, bir parti, tesislere girip pişkin pişkin konuşabiliyorsa,hiçbiri ağzını açıp da, haktan, adaletten, hukuktan, emekten bahsedecek kadar cesur olmadığı halde, ismi yazılı formalar hediye ediliyorsa, yazdığınız şeylerin hayal dEğil gerçek olacağının işaretidir bu.

Adem Erdoğan
01.11.2012, 13:35

fb li galiba...

Bu ağız şikecileri savunan yavşakların ağzı.

Tyler Durden
01.11.2012, 13:36
sadri sener'in hakkini aramasi ne cok kisiye batiyor arkadas..hukumetinden muhalefetine
herkes adama saldiriyor.butun bunlari gorup bunlara bir daha oy verenler
kendine trabzonspor'luyum demesin..
sikeyi iviri ziviri gectim ama sadri sener'e sahip cikma yuruyusu duzenlememiz
lazim..bu nedir ya,ipsiz sapsiz adamlar baskana saldiriyor..

kamaleyte
Başkanın çıkıp bunlara bir cevap vermesi lazım.Bütün partilere kapıyı kapatıp halka yol göstermesinin tam zamanıdır.Belki insanların kafasında bir farklılık yaratabilir.Utanmadan adamlar cevap veriyor bide yüzsüzler.

Fatih Öztürk
Bundan önce Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu vardı ne yapıp edip istifasını aldık.şimdide haklı olarak Nevzat Şakarın istifasını istiyoruz.peki Asbaşkanları aforoz ederken Sadri Şeneri neden ayrı yere koyuyoruz.bu insanları yönetime alan Sadri Şener değilmi?demekki borusu ötmüyor kimse takmıyor Şeneri.

61viya
01.11.2012, 13:38
sadri sener'in hakkini aramasi ne cok kisiye batiyor arkadas..hukumetinden muhalefetine
herkes adama saldiriyor.butun bunlari gorup bunlara bir daha oy verenler
kendine trabzonspor'luyum demesin..
sikeyi iviri ziviri gectim ama sadri sener'e sahip cikma yuruyusu duzenlememiz
lazim..bu nedir ya,ipsiz sapsiz adamlar baskana saldiriyor..

Aynen, adamın takımı yönetiş biçimi, transfer dönemindeki hali tavrı vs ile bu durum birbirinden ayrılmalı. Ve başkan, tek başına direnen adam olmaktan çıkmalıdır. Yürüyüş lazım. Acilinden.

Gurpas
01.11.2012, 13:45

fb li galiba...

La dangalak adam sen kimsin de Trabzonspor başkanına haddini aşıyorsun diyorsun, o adam kulübü için savaşan tek insan konumunda şu anda onudamı sindirmek istiyorsunuz köpek sürüsü.

Laz_61
01.11.2012, 13:46
Yok mu bir Baba Yigit su il baskanini tokatliycak sen kimsin lan Trabzonsporun Baskanina haddini asma diyorsun lan it.

bkandil
01.11.2012, 13:48
Bundan önce Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu vardı ne yapıp edip istifasını aldık.şimdide haklı olarak Nevzat Şakarın istifasını istiyoruz.peki Asbaşkanları aforoz ederken Sadri Şeneri neden ayrı yere koyuyoruz.bu insanları yönetime alan Sadri Şener değilmi?demekki borusu ötmüyor kimse takmıyor Şeneri.

Fatih kardeşim,

Bu zamana kadar hangi asbaşkanı başkan seçmiş ki, Hacısalihoğlu'nu ya da Şakar'ı Sadri Şener seçmiş olsun...

Yönetimin sportif başarısızlığı anlamında emin ol kimse yönetimden ayrım yapmaz. Fakat mevzu bahis şike meselesi olunca "Sadri Şener"i bir kenara ayırmak gerekiyor diye düşünüyorum...

polatmu
01.11.2012, 13:48

bazen çalışmak istesen de istemesen de; bazı kişileri yönetimine almak zorunda kalırsın bu basit bir kooperatifte bile böyleyken koskoca trabzonspordan bahsediyoruz... lütfen düşünerek eleştirelim... bir insanın borusu borunun büyüklüğü kadar öter sen bu sözlerle o boruyu küçültüyorsun...

tarsus
01.11.2012, 13:49
Allah askna koskoca trabzonda bir tane trabzonspor adina bagimsiz milletvekli cikartacak kadar trabzonsporu seven yokmu?bagimsiz trabzonspor milletveklini cikartacaksin sonra bu siyasetcilerin alayina resti cekeceksin kulup kapisina bile yaklastirmayacaksin

bkandil
01.11.2012, 13:49
CHP bu hareketiyle Fenerlilerin gözüne girdi, Başbakanın bile karıştıramadığı yönetimi CHP ziyareti birbirine düşürdü. A.Y. da artık aday olur İstanbul'a...

Necmettin ALTUNTAŞ
01.11.2012, 13:50
Kimse Sadri Şener'e saldırmasın ve kimse lütfen particilik yapmasın.Bu dava şunun partisinin bunun partisinin davası değildir.Lanet olsun fanatik particiliğe.Biz Trabzonsporluyuz.Bu yüzden Sadri Şener başkanı sonuna kadar destekliyorum.Davaya kim ihanet ediyorasa pılısını pırtısını toplasın kulübü terk etsin ve birdaha da Trabzonsporumuzun adanı ağzına almasın.

polatmu
01.11.2012, 13:52
Benimki yılgınlık değil abi, gözlem sadece. Bundan 7-8 yıl önce böyle değildi. Hatırlıyorum. Başbakanın fenerbahçenin stadının kapatılmasına yönelik cümlelerine gereken tepki verilmişti. Ama uyuştuk.

Ben Trabzon'da yaşamıyorum. Orda nefes alıp veren şanslı azınlıktan değilim. Ama artık, Trabzonspor, feda ediliyor. Sandıklar, mitingler her şeyin göstergesi.Neymiş, sadece kadınlar varmış mitinglerde Kadın amdın, birileri var mı, birileri alkışlıyor mu olan biteni. Benim için yeterlidir.

Burada x parti, y parti mevzusu değil mezvu. Tepki hepsine olacak. Ama olacak.

Siz, inanıyor musunuz bu son olaylardan sonra Trabzon şehrinin, siyasilere tepki koyduğuna? Öyle olsa, diyorum ya, bu başlık olmazdı abi.

inşallah değişir değişmeli %100 karşı çıkış beklemiyorum ... ama forumda okuduklarım beni ümitlendiriyor...