PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | M.P. Antalyaspor - Trabzonspor: 2-1

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

brushfield
05.11.2012, 22:40
Kulübede Xavi var da hoca mı oynatmıyor? Bu adam tüm yıldızlarını, önemli oyuncularını kaybetti hâlâ takımı ayakta tutmaya çalışıyor.O da istemiyor yenilmek, mağlup olmak.Çok biliyorsanız siz de olsaydınız teknik direktör.

Şenol Hoca iyi oyuncuları şampiyon yapabilecek bir teknik direktör. Millet istiyor ki kötü futbolcularla mucizeler yaratsın.

dragon61
Allah Sabır versin renktaşlar...Kendinize iyi bakın kanser olmayın...Bu Trabzonspor'dan uzak durun sağlığınıza dikkat edin...

Gidin en yakın sağlık merkezine başvurun maçları izlemeye ara verin...Sağlık kuruluşları size bu konuda yardım edebilirler....

Sigara = Trabzonspor İyi geceler :)

zarge
bu sene zaten ilk 3'e bile zor girerdik o açıdan birşey kaybetmedik
ama şu futbolu 90 dakika izleyen
gelecek adına nasıl olumlu düşünsün

uzun zamandır takımın maçlarını izliyorum
hiç bu kadar defansif, hücum yapamayan, isteksiz, korkak oyun görmemiştim..

Etem Güner
Lütfen biri gelsin iyibir kadro kursun ve şenol güneşe versin o ancak bunu yapa biliyor ne yapsın abisi

Hamza Milet
05.11.2012, 22:41
takımımız iyi, iyide top oynadık ama Hocamız henüz takımını tanımıyor kim ne yapabilir, ne yapamaz haberi yok.

Senol avatarlari artiyor gibime geldi :D

Uğur Odabaş
Senol hocayi elestirebilirsiniz, katilmazsiniz veya dogru bulmazsiniz fakat küfür edemezsiniz, sonuç ne olursa olsun. Bu sizin ne kadar geri kafali oldugunuzu gösterir. Istifasini isteyin, fakat küfür etmeyin..

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++:alkış::alkış::alkış ::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

samway
enol Güneş maçın ardından sadece maçı anlattı...

"Özellikle oyunun başlangıcında düşündüğümüz gibi başladık gol de bulduk. Rakibin atakları karşısında çabuk çıkmayı düşündük. Zaman zaman topları iyi kullandık zaman zaman kullanamadık. Ev sahibinin kendi sahasında başarılı oynaması sonrasında son bölümde hak etmediğimiz golleri yedik.

Adrian'ın sakatlanması orta sahanın dengesini bozdu. Son bölümlerde hem şansız hemde haksız goller yediğimizi düşünüyorum. Son bölümde yediğimiz gollerde faul olduğunu düşünüyorum. Bamba faulden dışarı çıkmıştı.

Zaman zaman hakem takdir haklarını rakip lehine kullandı. Göbekten yediğimiz golde. Göbeği kontrol etmek için çok dikkat etmiştik. Bana göre faul verilebilirdi. Ama bamba pozisyon alınırken pozisyona geçişinde yavaş davranıldı" şeklinde konuştu.

Veysel
Volkan Bencil pas atmaz şut vurur şutuda pas gibi rezil eder atağı bitirmede bir numaradır. = Kadro dışı.
Olcan Oynamıyor Koşmuyor isteksiz bir havalar. = Kadro Dışı

zeki gursoy
dimi, aynı şeyi düşünüyordum bende..
beterin beteri var derken aha tamda buymuş demekki..
zopalık bunların ikiside..
volkanı bu akşam si...etmeli kulüpten...
olcanıda formaya hasret bırakmalı..

Bence takımın en çok öne çıkan oyuncusu Volkan Şen'di.. 75 dakika hiçbir şey yapmayan Olcan'ın yerine girip 15 dakikada ondan daha da kötü oynamak büyük marifet ister

UĞUR DURTAŞ
ŞENOL HOCA sorunlu kişiyi buldu

hakem

şenol hocam hakem diyorsun

volkan pas vermek yerine üçççççççççç kişinin arasına girip top kaybediyor

volkanı eleştirme hakemi eleştir yok öyle

olcan çıkana kadar takımı onnnnnnn kişi oynattı olcanı eleştirme hakemi eleştir.

---------------------------------------------------------

sevgili şenol hocam kendini eleştir kendini

bu takımı 4 aydır çalıştırıyorsun hiç bir numara yok.

yazıklar olsun hepinize

asgari ücretin 700 lira olduğu ülkede kazandığınız paralara bakın ve biraz utanın utanın

zafer6161
hala şenol hoca istifa etsin diyenler var,,,
sanki yerine dünyaca ünlü hoca getirecekler,,,

yarın giray bulak iş başı yaparsa o zaman görürsünüz istifayı,,,,

anlamayanlar bilmeyenler,hoca istifa ederse takımı giray bulak çalıştıracak,kendi ağzıyla demişti,farklı hoca alınmayacak,,
ha giray bulağı seviyorsanız o ayrı..

eğer giray çalıştırmassa şenol hoca 1 dk bile bu kulupte kalmamalı,ama giraya da bırakmamalı

zafercalikoglu
ula kafam o kadar doluki adamlar giray diyomuş bende diyorum sahanın en iyisal giray dı,neden istemiyolar diye,halbuki giray hoaymış..

Tayfun Aydın
Kulübede Xavi var da hoca mı oynatmıyor? Bu adam tüm yıldızlarını, önemli oyuncularını kaybetti hâlâ takımı ayakta tutmaya çalışıyor.O da istemiyor yenilmek, mağlup olmak.Çok biliyorsanız siz de olsaydınız teknik direktör.

Şimdi bu muhabete hasta oluyorum takımın başına ben geçsem Polonya liginde 2 asist 1 gol atmış adama 5 milyon Euro vermem emin ol. Ayrıca Şenol Güneş orda cebinden para verip durmuyor. Çatır çutur parasını alıyor. Elinde Xavi olsa son 5 dk oyuna alır. Hadi bir kadro dağıldı. 2 sene de becerip bir kadro istikrarı kuramamak nasıl bir hocalık.Güzel kardeşim senin yaşın kadar sene önce ben gördüm o büyük hocayı takıma nasıl sahip olamadığını.

Ha bir de o yıldızları nasıl kaybettiğine bakmak lazım. Egemen Jaja Engin bu takımda tutulamaz mıydı.

iskenderunlu
iyi oynayıpda puan kaybetmek acı bir durum uzatmalarda dahil 8 dakika dayanamadık

Cagdas Topal
Futbolcu göndermek çözüm değil.

Antalyanın topçuları yıldız mı ki bizi ezebiliyorlar.

TD takımı oynatacak, konsantre edecek.

Olaya şöyle bakalım birde ; Şenol Güneş geldiğinden beri Antalyaspor ' u kaç kere yenebildi ? 82 puan topladığımızda bile Antalyaspor ' u yenemedik . Neden ? Bunun futbolcularla alakalı olduğunu sanmıyorum .

ALDENİRO
bu takımı tolunay kafkas havaya sokar...başka kimse YAPAMAZ....

agahozlu
05.11.2012, 22:42

Hürgün kardeşim, rakiplerde Xavi mi var ? İbrahim Dağaşan, Uğur İnceman, Deniz Barış, Ergün Teber, Isaac ... bunlardan hangisini şimdiki takımına alırsın? İzlemiş olduğum koskoca 45 dakikada bir tane kanat atağı yapmadık, bir defa atağa çıkmadık, kaleye bir defa şu çekmedik, rakip kaleci Hakan Arıkan'ın aut kullandığını hatırlayan var mı?

Oyuncularımızın çoğu inanmıyor. İnandırılmamış, motive edilmemiş. Ortada takım yok. Saldım çayıra mevlam kayıra...

cemoli5408
Şenol hocaya kimsenin laf ettiği yok aslında, adam ölüyü diriltti çoğu zaman. Ama bu adam naif adam, bu kadar çok şerefsiz haysiyetsiz bir oyun camiası içinde enerjisi tü-ken-di. Yoksa Şenol hoca cidden çok iyi hoca, ama huzurlu bir çalışma ortamında. Bu ortamda adamcağız bence duygusal olarak darmadağın vaziyette bu işi götürmeye çalışıyor.

Tahir61
ne olacak şimdi

ne yapacağız

nasıl toparlanacağız

düzlüğe nasıl çıkacağız

heyecanımız gitti

inancımız gitti

kolbastımız gitti

üçlülerimiz gitti

kaybettik...

hyasin61

onunde bjk ornegı var :)ama orda hoca var hanı bızdeykende bır takım kurmustu senol gunes ıle sampıyonluga oynayan hatırladın mı ?bızdekı kadro bjk tan veya antalyadan daha mı kotu ?kısaca ozetlıyeyım bız 1-0 ı buldugumuzda yaslandıkca yaslandık adamlar 1-1 ı buldugunda yetmez dedıler yuklendıler ,mantalite farkı ama bu takım 2 gol attıgında olmus dıcez

seyduna_efil

Hoca'dan bu kadro ile şampiyonluk falan beklemiyoruz ancak bu kadro ile de bu kadar ezilmez bir takım...

Şenol Hoca genç yeteneklere şans verip yenilse taraftarın sesi çıkmaz..

Ama Barış,Serkan,Volkan gibi ruhsuzları her maç sahaya sürüp maç kaybedersen taraftarı da kaybedersin..

Örnek mi Beşiktaş maçı,1-0 öndeyiz,oyuna Barış girer ve golü yeriz...

Bugun ki maç,oyuncu değişikliklerine kadar Antalya'nın pozisyonu dahi yoktu,orta sahamız gayet iyi top çevirebiliyordu..Ancak Serkan,Volkan,Alanzinho ne zaman oyuna girdi,ortasaha diye bir şey kalmadı ve beklenen son golleri yemeye başladık..

Hepsi Şenol Güneş klasiği...

iso61
şenol hocayı severim ama bir kan değişikliği lazım, ne takımda ne de hocada artık enerji kalmamış, futbolcular tekdüze bir düzene alışmışlar ekstra işler yapmaktan kaçınıyorlar saha içerisinde, ne yaparsa yapsın bazı oyuncular asla 11 oyuncusu olamayacaklarını düşünüyorlar. Ben fikrim takımın başına tolunay kafkas tarzı pozitif futbol oynatabilecek ve en önemlisi yurt dışı futbolcu pörtföyü geniş aynı zamanda da enerjisi yüksek birisinin gelmesi, hani bazı zamanlarda hoca değişimi gelecek hoca kötü bile olsa fayda sağlar ya takım üzerinde bence öyle bir dönemden geçiyoruz. kim gidecek kim kalacak ona yeni hoca geldikten sonra performanslara göre karar verilmeli bence, çünkü esasında kaliteli olan birçok futbolcumuz kendi performasının çok altında...

Burçak
ÇAĞDAŞ ATAN ‏@atancagdas
Ligi tamamen buyuk takimlar karistiriyor alinan supriz maglubiyetlerle. Trabzonsporun yenilmesi uzuntu verici ve şok edici oldu :(

ÇAĞDAŞ ATAN ‏@atancagdas
Bakalim haftaya biz ne yapabilecegiz trabzona karsi. Mucadele ve duygu acisindan zor bir mac olacak

katre-i.matem
Sırası geldi mi hoca da gider taraftar onuda gönderir ama; ben oldum artık bu takımın yıldızıyım edasında ki Olcan, sahada ki diğer 10 arkadaşından apayrı bir dünyayı yaşayan Volkan orada olduğu sürece hocayı da kimselere yem etmeyiz arkadaş !!!

Burak Sahin
şimdi şenol hocayı dinledim,adama kızamıyorumda çok seviyorum onu,bu eserin müsebebibi şenol hoca deyil arkadaşlar!bunu sakın unutmayın başkanımınz yanlız kalmış düşmüş kupanın derdine,trabzondaki yöneticiler dünyadan bir haber kedi köpek gibiler,hepsinin sadri şenerle arası bozuk yada en azından diyologları yok bildiklerini yapıyorlar,futbolcular mutsuz ve piskolojileri bozuk, şenol hoca neyle uğrassın futbolcularla mı uğrassın,yönetimin içindeki çatlıklarlamı uğraşşın,trabzondaki taraftar baskısıylamı uğraşşın herkez şunu bilmelidirki o bizden daha çok seviyor trabzonu.bende biliyorum şenol hocanın kötü yönettiğini takımı ve artık ayrılması gerektiğini ama bana birinizz bir alternatif bir teknik direktör söylermisiniz?lütfennn

İmza, zaten sahada kötüydü, ayrica hakem art niyetli adi herifin biriydi, ilk golde zaten faul var ikinci goldede top bambaya carpti Senol Hocamizla hic alakasi yok, bence biraz daha sabir lazim....

Ali Özcan
05.11.2012, 22:43
en büyük problemlerden biri Zokora...

Zokoraya bir an önce teşekkür edilmeli, her maç 1 kişi eksiğiz...

Colman......................Soner

..........Adrian (Alan)..........

anth
Serkan ve Volkan değişikliği olmadan önce lig tv yedek kulubemizi gösterdiğindeki görüntü, Hocamızın ruh halini açıklıyor.

TS'nin Teknik direktörü, 2 yardımcısıyla oyuncu değişikliklerini tartışıyor ya da ben öyle anladım..

Bilmem ben anlatabildim mi...

Kereşenli
ÇAĞDAŞ ATAN ‏@atancagdas
Ligi tamamen buyuk takimlar karistiriyor alinan supriz maglubiyetlerle. Trabzonsporun yenilmesi uzuntu verici ve şok edici oldu :(

ÇAĞDAŞ ATAN ‏@atancagdas
Bakalim haftaya biz ne yapabilecegiz trabzona karsi. Mucadele ve duygu acisindan zor bir mac olacak

Adamsın yemin ediyorum.

Mustafa Ayazoğlu
bizi bu hallere düşürünler

aziz yıldırım, fenerbahçe ve siyasiler

2 mağlubiyet , şenol güneş suçlu istifa etsin YUH

hyasin61
XAVI bugün sonradan oyuna girdi zaten Hürgün :) Görmedin mi? 30 numaralı.

renktaş bırde barıs var bjk macının kurtarıcısı olarak sahaya suruldu :)

ALDENİRO
teknik direktör tolunay kafkas full hucum futbolu, yardimcisi hami mandirali offhhh

ne canlar yakariz, tolunay hoca gençlere çok deger veren bir hoca, emre gÜralla cosariz vallaa offhh

aha vİzyon budur.tebrİkler...

KÖKSAL AYDIN
Yazık hala hocayı savunanlar var. Bu adam bizi kümeye atar demedi demeyin.

sanatik
Gecen haftaki yenilgiden sonra bu hafta maca bakmiycakdim tahminim yine yenilgiydi ve simdi eve gelince sonucu ögrendim. Sürpriz olmadi desem.

Iyi geceler.

Erbay
05.11.2012, 22:44
1. dakikada gol atsak kıyamate kadar kapanır takım. Bitmişler resmen.

arifberkay
Yönetimde ve oyuncularda kadro dışı şartoğlu şart

Taha Muhammet
serkan girdikten sonra izlemeyi bırakmıştım iyiki bırakmışım

iso61
05.11.2012, 22:45
takımda öyle bir yapılanma varki topçular dert küpü bir tana topçularla içli dışlı onların derdini dinleyecek yönetici yok öyle bir yönetim kurulumuz varki dersin hepsi konu mankeni, bizim en büyük eksikliklerimizden biriside yönetimsel sorunlar hiçbir yönetici başkan kadar iyi niyetli değil. şenol hoca ise resmen kendide itiraf ettiği gibi tüm enerjisini kaybetmiş durumda.

zarge
colman nerede ?

Doğukan Uçan
Devre Arasında !

Henrique , Volkan Şen , Olcan Adın , Serkan Balcı , Barış Özbek bu adamlar gözünün yaşına bakmadan gönderilmelidir.

Olmuyor Zorla Değil.

Ulan koskoca takımda oynayan topçulara bak yazık bu adamları anadolu takımları bile kabul etmez.

_KaaN_
En güçlü silahımızı kaybettik " HEYECAN" ...

KÖKSAL AYDIN
Hoca 82 puan almışa takanlar. Alsın yine 82 puan.Kaybettiği maçlara bak kardeşim.

Burak Sahin
05.11.2012, 22:46

Bir imza daha, adam orta sahayla bütünlesemeyen oyuncularla anca bu kadar oynatabiliyor takimi, cok biliyorsaniz siz teknik direktör olun.....

kemaLAZ61
Okuldan kacarsin, maca bakarsin, yenilirsin. HEVESIN KACAR!

samway
su olcan ıle volkanı yollasınlar bırde halıl efendı serkan cabası yabancıların alayını gondersen aramazsın bıle 1461 trabzon bıle fayda etmez zemın desen ınekler otlamaya gırmez stad ın 5 yıldonumu hala dolgu yapılıyo kupa ıstedık kupa çay geldı çay parası düştü oylar hala ampulspor a azız askere gıdıyomus eee hadı hayırlısı vatan mıllet sakarya !!!

atigol
en büyük problemlerden biri Zokora...

Zokoraya bir an önce teşekkür edilmeli, her maç 1 kişi eksiğiz...

Colman......................Soner

..........Adrian (Alan)..........

Şunu kimse görmüyormu ya, maç boyu yaptığı hataları saymıyorum. Goller ortadan geldi beyefendi 2 goldede ortalıklarda yok, hayır maç boyu deli gibi koştuda yoruldu diycemde oda yok.

yorumsuz6117
Çıkmış hala maçı yorumluyor ya :D

yatara
Senol GÜnesi gönderip, Ralf Rangnick,Halihodzic,Scolari bunlardan birini getirmemiz lazim

arifberkay
Başkanını ve teknik direktörünü kimsenin takmadığı bir camiadan ne olur ki?

anth
Serkan ve Volkan değişikliği olmadan önce lig tv yedek kulubemizi gösterdiğindeki görüntü, Hocamızın ruh halini açıklıyor.

TS'nin Teknik direktörü, 2 yardımcısıyla oyuncu değişikliklerini tartışıyor ya da ben öyle anladım..

Cafer Bulur
Takimin topladigi puan sayisi degil senol hocanin istifa etmesini gerektiren.

Senol hoca korkakligi nedeniyle,oyuncu degisikliklerini yapmamamasi takima hücum futbol oynatamamasi,genc oyunculara yeterince sans vermemesi nedeniyle istifa etmeli...

Ogün YAZICI
şenol güneş hakeme çatmış.tabi bu takım 80 dakika hakem yüzünden kontra atağa bile çıkamayıp pozisyon bulamadı zaten...

tarsus
05.11.2012, 22:47
Biraz radikal olacak ama renklerimiz,ismimiz ve armamiz disinda herseyi degistirelim yeter artikkkk yeterrrrrr

ozturk
Yardımcı td takımı calıstıramıyor bu kadar basıt

M. Fatih ALEMDAR
Hakemler ve tabiki tff tarafindan bu yil ince ince doğraniyoruz. Siz hala sikintiyi senol hocada arayin.

Sent from my iPhone using Tapatalk61

UĞUR DURTAŞ
kızgın olduğum için yazmıyorum bunları

bir daha yöneticilerden teknik heyetten ve futbolculardan biri çıkar şampiyonluk şansımız var derse ciddi anlamda hakaret edeceğim

bu sezon bitti

olcanı kadrı dışı bırakacaksın

volkanı kadrı dışı bırakacaksın

pas vermeyen bencil oynayan oyuncuyu kadro dışı bırakacaksın

genç oyuncuları oynat şenol hoca oynatmaz bu sefer de küme düşmeden korkar şenol hoca değilmi

Aker
Senol hocayi kaybetmek bize zarar verir...

Akilli davranmak lazim...

Tolunay kafkasin hirsi, heycani lazim...

Ama senol hocayi kaybetmeden.

Cözelim!

Kaybetsek ne olur kaybetmesek ne? Banane. Ben bu işten para kazanmıyorum, üstüne birde maddi ve manevi destek veriyorum. Her KİM hangi koltuğa gelirse gelsin işini doğru düzgün yapsın. Desteğimizi ve verdiğimiz paraları haketsin. Yoksa birini kaybetmekmiş pekte umrumda değil. Gına geldi bu futboldan bu anlayıştan.

arifberkay
Hoca suçluyu bulmuş hakem yuh olsun sana be yuh olsun yuh olsun....

Tyler Durden

ergin varlibas 1 sen 2...allaha emanet yorumlar yapiyorsunuz..
2011 de dogan cocuk yurumeye konusmaya basladi.

hocanin rezilligini baska seylere baglamayin.

Hürgün Aygün
Hürgün kardeşim, rakiplerde Xavi mi var ? İbrahim Dağaşan, Uğur İnceman, Deniz Barış, Ergün Teber, Isaac ... bunlardan hangisini şimdiki takımına alırsın? İzlemiş olduğum koskoca 45 dakikada bir tane kanat atağı yapmadık, bir defa atağa çıkmadık, kaleye bir defa şu çekmedik, rakip kaleci Hakan Arıkan'ın aut kullandığını hatırlayan var mı?

Oyuncularımızın çoğu inanmıyor. İnandırılmamış, motive edilmemiş. Ortada takım yok. Saldım çayıra mevlam kayıra...

onunde bjk ornegı var :)ama orda hoca var hanı bızdeykende bır takım kurmustu senol gunes ıle sampıyonluga oynayan hatırladın mı ?bızdekı kadro bjk tan veya antalyadan daha mı kotu ?kısaca ozetlıyeyım bız 1-0 ı buldugumuzda yaslandıkca yaslandık adamlar 1-1 ı buldugunda yetmez dedıler yuklendıler ,mantalite farkı ama bu takım 2 gol attıgında olmus dıcez

Hoca'dan bu kadro ile şampiyonluk falan beklemiyoruz ancak bu kadro ile de bu kadar ezilmez bir takım...

Şenol Hoca genç yeteneklere şans verip yenilse taraftarın sesi çıkmaz..

Ama Barış,Serkan,Volkan gibi ruhsuzları her maç sahaya sürüp maç kaybedersen taraftarı da kaybedersin..

Örnek mi Beşiktaş maçı,1-0 öndeyiz,oyuna Barış girer ve golü yeriz...

Bugun ki maç,oyuncu değişikliklerine kadar Antalya'nın pozisyonu dahi yoktu,orta sahamız gayet iyi top çevirebiliyordu..Ancak Serkan,Volkan,Alanzinho ne zaman oyuna girdi,ortasaha diye bir şey kalmadı ve beklenen son golleri yemeye başladık..

Hepsi Şenol Güneş klasiği...
Haklısınız kesinlikle Şenol Hoca'nın tabiki hataları var ki bu durumdayız.Ben, biz eleştirmeyelim demiyoruz ki hepimiz eleştirelim ki doğruyu bulalım ancak tek suçlu hocaymış gibi direkt istifa, hakaret etmek bize yakışmıyor ki normal bir teknik adam olsa başımızda tamam istifa derim.Ancak Şenol Hocam bana, bize en güzel duyguları yaşatan adam geldiği sezon 2 kupa kazandıran, yıldızlar olmadan takım oyunuyla bizi şampiyon yapan adam.En önemli oyuncularını parlattığı tüm oyuncularını kaybetti.Elindekiler de mâlum şu an hemen ahkam kesmek niye? Yoksa tabiki sonuna kadar eleştirelim.

hcahitnuhoglu
Futboldan anladığını iddaa eden 'ulema'lara inat Adrian, Volkan, Janko'nun iyi bir 'teknik hoca' elinde yıldız olacağına inanıyorum, son sözüm.

kesinlikle katılıyorum.

Tolga
05.11.2012, 22:48
En güçlü silahımızı kaybettik " HEYECAN" ...

O iş 2011 Mayısında Karabük'te bitmişti zaten . . .

samway
bır takım hıc mı pres yapmaz arkadas bız yapmıyoruz ıste !!! bunu nasıl gormuyolar cıldırcam klavyeyı kırcam hayyyyyy yaaaa

Cagdas Topal
Hoca suçluyu bulmuş hakem yuh olsun sana be yuh olsun yuh olsun....

Eeee ben dedim adam parasını alıyor tazminatını almadan kulüpten ayrılır mı ? :D

Tayfun Aydın
05.11.2012, 22:49
colman nerede ?

Devre arasını bekliyor kaçıp kurtaracak kendini. Hocamızın elinde bir tane yıldız var onu da küstürdü sonra da sakatlandı adam. Nasıl bir sakatlıksa bu da

kemencheci
hala şenol hoca istifa etsin diyenler var,,,
sanki yerine dünyaca ünlü hoca getirecekler,,,

yarın giray bulak iş başı yaparsa o zaman görürsünüz istifayı,,,,

anlamayanlar bilmeyenler,hoca istifa ederse takımı giray bulak çalıştıracak,kendi ağzıyla demişti,farklı hoca alınmayacak,,
ha giray bulağı seviyorsanız o ayrı..

eğer giray çalıştırmassa şenol hoca 1 dk bile bu kulupte kalmamalı,ama giraya da bırakmamalı
ya yapmayın arkadşlar ne giray bulağı ne ziya doğanı bu takımın başına vahid halilodziç gibi bir adam gelmesi lazım. 2+2=4 disiplinin olmadığı yerde hiçbir şey olmaz yanlışmıyım?:mad:

evranosbey61
bende dahil olmak üzere şenol hocanın istifasını isteyenler mağlubiyetler sebebiyle istemiyor.mesele takımın ümit vermemesi ve şenol hocanın çaresiz olması.bu takım yaz kampı yaptı ve 10 hafta geçti hala iki pas yapamıyor ve ne oynadığı belli değil.hocada heyecan yok istek yok.bunların olacağına dair en ufak bir işaret de yok.en iyisi hocanın bırakması

vendercan
Iyi gün taraftari = Trabzonspor seyircisi.

Utaniyorum burdaki bazi üyelerden.

Artık yeter!..Bırakalım bu ucuz, suçu taraftara bulma kolaylığını!!!..
Takımı dağıtan, oyuncularını TİLKİSARAY'A KAPTIRAN,hakkı olan şampiyonluğu alamayan yönetime...
Heyecanını kaybetmiş Şenol Hoca'ya...
Formasının kıymetini bilmeyen futbolcu bozuntularına karşı...
...gece gündüz o takımın peşinden koşan taraftarın her şeyi söyleme ve yapma hakkı vardır!!!

Gurpas
05.11.2012, 22:50
Olcan ve Volkan denen adamlar kadro dışı bırakılır ise takım biraz daha silkenip kendine gelebilir.

Hamza Milet

hahah Helal renktas yaa

:D

samway
donup baktıgımızda bız en ıyı topu hangı hocalarla oynadık breams leekens yılmaz vural ve ersun yanal

bıtmıstır uzun lafın kısası bu

iskenderunlu
10.sıraya geriledik puanımız 13 son sıradaki takımın puanı 8 tehlike çanları çalıyor.

gökçay61
akhisar maçı için 1den 0 diyorum ve yanılmıycağıma eminim zaten o maçta tarftar şenol istifa diye de bağırır

Tahir61
Şenol hocamın eleştirilebilir ama bu duruma düşmemizde onun hataları en az sebeb

fakat artık Şenol hocamın gitmesini istiyorum kötü olduğu için değil bu takıma bu şehre futbolculara bu camiaya yeni bir heyecan grekli

Şenol hocam çekil kenara tecrüben bilgin desteğin yine arkamızda olsun ama gel bırak artık

sana zirvede bırakmak yakışırdı sana bu takımla şampiyonluk kupası kaldrımak yakısırdı ama olmadı

ne olur bırak hocam ne sana daha çok küfretsinler ne de biz aynı şeyleri söyleyelim

nolur bırak...

CAFER ÖZER
05.11.2012, 22:51
Ölüyü Şenol güneş diriltdi. Ama ondan önce sameti beğeniyor muydunuz. Herkes Samet hoca mı gitsin derken şimdi Samet iyi oldu

Baskasini bilmem ben samet hocayı beğeniyorum
Trabzonspora geldiğinde takim küme dusme hattında idi o gençlerle takimi kurtardı kupa kazandırdı
Onun kurduğu takimi ziya doğan şampiyonluğa oynattı
Ve tekrar kupa kazandık 2 yil ust üste o takim kupa kazandi
2-3 yil şampiyonluğa oynadı hatırlatayım o takımıda şenol gunes dağıttı yine böyle kötü oynuyorduk sıvasa olimpiyatta 2-1 yenildik istifa etti gitti

katre-i.matem
Hastalık bütün vücuda yayılmadan tedavi şart. Devre arasına 7 hafta var herşey için çok geç olmadan radikal kararlar almak lazım. Şenol Hoca hiç yapmadığı şeyi yapsın artık masaya yumruk vurma zamanı. Kelle avcısı hiç olmadım ama Başkan evden dışarı çıkamıyor madem bütün takımı eve çağırsın Hoca dan da kelle istesin Tayfun Cora ve Barış Ataş la olmuyor malesef..

cerasus
Biraz ayip olacak ama yalandan ah vah cekmeyi birakin.

Biraz kendinize gelin.

Yenildiysek, kötü oynuyorsak, ne var bunda?

Süreci hepimiz yasamadik mi?

Hoca bir türlü motive olamiyor malum olaylar yüzünden.

Yenilmisiz veya yenmisiz benim icin bir sey ifade etmiyor. Adalet yerine oturmadi daha. Ne diye kendi kendinizi kandiriyorsunuz?

yorumsuz6117
Emre Güral ‏@emregueral
!!!!!!!!!!!!!!?????????!!!!!!!!!!!!!

KÖKSAL AYDIN
Şenol hoca kaçmaz ama ben kaçar.

Şenol hoca olduğu müddetçe Trabzonsporumu uzaktan takip edeceğim.

Hala hocayı savunanlar, onun başarısızlığını şikeye, hakemlere, siyasilere vb bağlayanlar

Eğer maçları zevkle izleyebiliyorsanız devam edin bu bahanelere.

Koskoca Trabzonsporu korkak, her takıma karşı %60a %40 oynatan, ezik oynatan, mahkum oynatan, takıma taktik veremeyen, her hafta hatalarını itiraf eden bu TD ile sizleri başbaşa bırakıyorum.

zarge
Devre arasını bekliyor kaçıp kurtaracak kendini. Hocamızın elinde bir tane yıldız var onu da küstürdü sonra da sakatlandı adam. Nasıl bir sakatlıksa bu da

selçuk, burak, jaja, umut ve engin, sonra colmanda gitsin...

gelsin henriler, adrianlar, haliller, jankolar... :) :)

Helvacı61
geçmişle yaşamayı bırakın.....şenol güneş artık trabzonspora faydalı olmuyor.....bu demek değildirki şenol güneş kötü teknik direktör...çok fazla hatası var özellikle transferlerdeki vurdum duymazlık

M. Fatih ALEMDAR
05.11.2012, 22:52
Mactaki tartismali pozisyonlari biraz izleyin. Nasil ince ince ayar veriliyor bakin. Bu mactada Gecen haftaki bursa macindaki son dakika golumuzun iptali vs vs.
Ama senol hoca, hoca degil.
Buyuk oyuna geliyorsunuz?
Sadri baskan ve senol hocayi bitirme planina ortak oluyorsunuz.
Bu ulkede, gizli gizli oyunlarla ne insanlar yok oldu, ne darbeler yapildi. Bu ulkede c.baskanini zehirlediler. Bu ulkede postmodern darbe yaptilar. Ve bunun gibi bircok sey hep uzun planlar neticesinde yapildi.
Verdigim ornekler futbolla alakali ornekler olmayabilir ama, perdenin arkasini gormemiz gerektigini soylemeye calisiyorum. Buyuk bir imha planinin hedefiyiz. Bu imha planina bir dinamitte siz koymayin.
Kalin saglicakla.

arifberkay
Göstermelik lisans fesihkhleri yapmayacaksınız adam olun volkan olcan ve serkanı süresiz kadro dışı bırakın

Hamza Milet

yaw benim gibi düsünenlerde varmis Allahima binsükür

Gurpas
05.11.2012, 22:53
Şenol Güneş Soner ve Adrianı çıkarıp maçı kaybetti neden çıkarıyorsun bu adamları görüyorsun ki lig başından beri ne yaptığını bilen bir takım vardı sahada neden bozdun neden arkadaşım

Uğur Odabaş
Artık takım iyi oynasında yenilsekde olur havasındayım :) Böyle durumlara geldik maalesef birşeyler var ben bu kadronun normal şartlarda bu ligde kafaya oynayacağına adım gibi eminim ama var birşeyler..

_KaaN_
TS tarihi boyunca hangi sezon geriye çekilip oyunu kabul etmiştir.... biz her zaman saldırgan oynadığımız için kazanmışızdır...Bu Korkak futbol nereye kadar savunmana güvenip iş yaparsan böyle sarı kartlarla başın belaya girer...Şenol Hoca ne yapacak bu takımı ilk 4e mi sokacak..Bu sene de heba oldu..Önde olduğumuz maçları çok kolay bırakıyoruz....Heyecanımızı KAY-BET-TİK...

Tayfun Aydın

Kardeş öyle deme çok terbiyeli bir takımımız oldu. Kimse çıkıp hoca bu ne iş demiyor kafa kaldırmıyor. Ha bir Colman var onun da biletini kesti sayın hocam. Colman ı da gönderip misyonunu tamamlayacak böylece dağıttığı 3. kadro olacak.

Şanlıbayrak

Kimdi bilmiyorum ama yardımcılardan biri eliyle basama hareketi yapıyordu.Muhtemelen serkanı alalım hocam ortasahada basar diyordu. Hoca da kırmadı onu.Yazık çok kötü takımız malesef .

ALDENİRO
05.11.2012, 22:54
bende dahil olmak üzere şenol hocanın istifasını isteyenler mağlubiyetler sebebiyle istemiyor.mesele takımın ümit vermemesi ve şenol hocanın çaresiz olması.bu takım yaz kampı yaptı ve 10 hafta geçti hala iki pas yapamıyor ve ne oynadığı belli değil.hocada heyecan yok istek yok.bunların olacağına dair en ufak bir işaret de yok.en iyisi hocanın bırakması

tek katilmadiĞim nokta bİr buÇuk senedİr İkİ pas yapamiyoruz.

arifberkay
Bırakın bu işleri bu kazmaları bu takıma şikeciler mi doldurdu...En büyük şikeci nevzat şakar ve hasan yener dir....

kemencheci
Olcan ve Volkan denen adamlar kadro dışı bırakılır ise takım biraz daha silkenip kendine gelebilir.
sivas da grosicki diye bir adam var almıyoruz ibb de doka gibi bir adam var almıyoruz allah aşkına biri bana söylesin bu giray bulak nerelerde ne yapıyor?
yoksa bu da faruk kanca gibi brezilya ya futbolcu izlemeye gidiyorum deyip rio da karıları mı izliyor?:alkış:

Arif Timurcioğlu
Biri ünal karamanı getirsin allah aşkına.

boztepe61

Bana ne yahu siyasilerden,azizden?

Volkanı ve serkanı azizmi siyasiler mi aldı oyuna?

Yeter her maç rakip takım hocası gibi takımın anasını ağlatan değişiklikler.

Çalışmıyor musun bir yerde?
Büyük bir kriz de olsa benzer performansta çalışmak zorundasın.
Krizi yönetim yönetsin, sana ne kardeşim?

Herkes bahane üretme peşinde. Gollerden önceki pozisyonlar da faul falan değil. İki tane mücadele ve zeka özürlü oyuncunun saçmalaması.
Hoca maçtan sonra faturayı hakeme çıkarmaya çalışıyor.

Bi gidin be!

Yeter.
3. kadro bu dağıttığın..

Bıraksın gitsin, bir daha da kimse kendisini t. direktör yapmaya kalkmasın.

Yeter.

Bir daha Ş. Güneşi takımın başına getireceğim diyen bir başkan çıkarsa fındık çubuğu ile dövülsün.

Yeter be.Yeter.
Bahaneden başka birşey üretin.

Alışkanlık yaptı, başka bir b.k üretemez hale geldiniz..

Helvacı61
şenol kendisine olan güveni ve desteği çok kötü kullandı...olcan hiçbir şey yapmadan onu 90 dakka sahada tuttu... ilk çıkardığı adam adrian peki neden olcan değilde adrian bunun cevabını versin

orhan42
05.11.2012, 22:55
Hocam geçen sezondan beri formsuzsun.Yapamıyorsun..Çok sevdiğin takımının bu halde olması eminim en çok seni rahatsız ediyordur..ama başlıca sebep sensin..Allah aşkına bırak ...

atigol
Şenol hocamın eleştirilebilir ama bu duruma düşmemizde onun hataları en az sebeb

fakat artık Şenol hocamın gitmesini istiyorum kötü olduğu için değil bu takıma bu şehre futbolculara bu camiaya yeni bir heyecan grekli

Şenol hocam çekil kenara tecrüben bilgin desteğin yine arkamızda olsun ama gel bırak artık

sana zirvede bırakmak yakışırdı sana bu takımla şampiyonluk kupası kaldrımak yakısırdı ama olmadı

ne olur bırak hocam ne sana daha çok küfretsinler ne de biz aynı şeyleri söyleyelim

nolur bırak...

kesinlikle katılıyorum Şenol Hoca yorulmuş, belliki yanında yardımcısıdır, yöneticisidir bu yükü kaldırmasına yardım edecek birileri yok. Nasıl baskı hissediyorsa yenilmemek için 90 dakika çıkmadan bekleyerek oynuyoruz

samway
hakem senınde Allah belanı versin opç

stichus
İyi bir kadro var aslinda..
Hocamizin yilgin, bikkin bir hali var, yoksa takim cidden iyi..
Bamba ve zokora cok basit top kayiplari yapiyor, onun disinda volkan ve baris gibi oyunculara forma verilmemeli..
Baska da dert yok..
Soner, yasin, janko, adrian, sapara bunlar ust duzey oyuncular..
Bu sezonu kavgasiz dovussuz bitirelim, seneye bu oturmus kadroyu keyifle izleriz..
Hoca makine degil, umutun burakin selcukun kaldiramadigi hayal kirikligini en agirindan yasayip duruyor!
Destek vermek lazim, galibiyet her sey degil!

Selim ÖZCAN

aynen öyle Şenol Hocanın ruh hali nasıl bir değişiklik yapsam sıkıntısı ve yüzünde 17 yaşında sahaya çıkmış bir oyuncunun telaşı gibi bir telaş yardımcılarına sarılmış hararetli konuşmalar ve iki değişiklik birden icat edildi o konuşmalarda, Volkan ve Serkan. Basit olanı yapmak varken çıkar Olcanı koy Emre yi ama bu cesaret işi ve yenilikçi bir yaklaşım olurdu Şenol Hoca için. İnatçı ve statükocu Şenol Güneş takıma zarar vermeye başladı artık. Şenol Güneş Trabzonspordan uzaklaşmamalı, ama artık sahadan elini çekmeli, Şenol Güneş Trabzonsporun saha dışı ile ilgilenmesi gereken en ideal adamı ama saha içinde takıma verecek birşeyi kalmadı.

arifberkay
jaja sorunlu yolla
engin sorunlu yolla
egemen sorunlu yolla
burak selçuk adam değil elinde tutma
colman sorunlu yollamaya az kaldı

peki ya hoca kendisi melaike heralde

Fatih Solmaz
05.11.2012, 22:56
kadromuz rezil ötesi :(

must61
Mactaki tartismali pozisyonlari biraz izleyin. Nasil ince ince ayar veriliyor bakin. Bu mactada Gecen haftaki bursa macindaki son dakika golumuzun iptali vs vs.
Ama senol hoca, hoca degil.
Buyuk oyuna geliyorsunuz?
Sadri baskan ve senol hocayi bitirme planina ortak oluyorsunuz.
Bu ulkede, gizli gizli oyunlarla ne insanlar yok oldu, ne darbeler yapildi. Bu ulkede c.baskanini zehirlediler. Bu ulkede postmodern darbe yaptilar. Ve bunun gibi bircok sey hep uzun planlar neticesinde yapildi.
Verdigim ornekler futbolla alakali ornekler olmayabilir ama, perdenin arkasini gormemiz gerektigini soylemeye calisiyorum. Buyuk bir imha planinin hedefiyiz. Bu imha planina bir dinamitte siz koymayin.
Kalin saglicakla.

Ağlanacak halimize güldüren bir yorum.

kemencheci
sivas da grosicki diye bir adam var almıyoruz ibb de doka gibi bir adam var almıyoruz allah aşkına biri bana söylesin bu giray bulak nerelerde ne yapıyor?
yoksa bu da faruk kanca gibi brezilya ya futbolcu izlemeye gidiyorum deyip rio da karıları mı izliyor?

Travelair
Bu takıma teknik direktör değil, eli sopalı sert mizaçlı korkulan bir adam lazım

Şenol Güneş'ten istifa bekleyenler de yanılıyor. Hedefi başkanlık olan biri, böyle gitmeyi göze alamaz. İstifa etmeyecek

Ünal'ı isteyenler ne başarısını, yeteneğini gördü de istiyor anlamış değilim

Son sözüm yine hocaya: Büyük takım hocası olmayı başaramıyorsun

Etem Güner
05.11.2012, 22:57
HERZAMAN YAZDIM VE YİNE YAZIYORUM ÜNAL KARMAN BU TAKIMIN HERŞEYİ İDİ sonuna kadar

kemencheci
jaja sorunlu yolla
engin sorunlu yolla
egemen sorunlu yolla

süpersin abi sonuna kadar katılıyorum sana.:alkış:

Erdinç Dilek
arkadaşlar arkadaşlar sakin olun takımı ilk defa bu kadar diri gördüm şanssızdık sadece şenol hoca oyuncu değişikliklerinde harikaydı ama olmadı çok şanslıydı antalya akhisarı yenip yükselişe geçeriz... en çokta oğluma karşı mahçup oluyorum ah şenol güneş ahh vebali boynuna bize verdiğin moralsizliğinin daha maç izlemek yok daha futbolda yok kupayı da verecekleri yok na k.dklrmın herşey güçlülerin istediği gibi dany e amrabat bırak kırmızı yı sarı karttı gösteremeyenler bugün ayağına değmese bile rakibin kıbraşmasına kanarak(!)janco ya hemen sarı karttı çıkartabiliyor

katre-i.matem
Zokora : ""Çok büyük bir sorun yok. Sorun, devamlılık ve süreklilik. Bize ivme kazandıracak maçları kazanma noktasına getirip kazanamadık. Fenerbahçe maçında, Beşiktaş maçında ve bu gece böyle oldu. Böyle maçları kazanamadığımız için ivme yakalayamıyoruz...""

şahsen katılıyorum söylediklerine..

İlker Yazıcıoğlu
şenol kendisine olan güveni ve desteği çok kötü kullandı...olcan hiçbir şey yapmadan onu 90 dakka sahada tuttu... ilk çıkardığı adam adrian peki neden olcan değilde adrian bunun cevabını versin

Adrian çıktı,Alan girdi.Yabancı hakkından dolayı Adrian'ı çıkardı.
Bu sezon için malesef Şenol hocayı savunmuyorum,savunamıyorum.Bu cevabı da savunma amaçlı söylemiyorum.Böyle olmak zorundaydı bir bakıma....

Helvacı61
bu forumda bazı insanlar var.. görevi sadece şenol güneşi yönetimi savunmak...şu tabloda bile suçu başklarında arıyorlar..kardeşim görmüyormusunuz takım hiçbirşey oynamıyor

inadina61_08
05.11.2012, 22:58
Sorunu iyi teşhis edebilen varmı,
Hocada sorun var, yardımcılarında da sorun var galiba, dut yemiş bülbül gibi oturuyorlar, yönetim zaten Allaha emanet, Tff denilen birşey var o da bizimle oynuyor, Talimatlı maçlar, nasıl mücadele edeceğiz, böyle 1-0 a yatmaya çalışarak değil, yahu koskoca maçta 50. dakika korner kullandık, hala tek forvet oynuyoruz, herkes sakat, yarısı küsmüş ötekileri umursamaz,
Vallahi diyorum bu akşam Şenol hoca olsaydım Olcana bir kova, volkanada süpürge verir sokağa salardım belki bir işe yararlar, bir oyuncu düşünün maçta 15 dakika topa dokunmamış bir tane daha var topu ne zaman kaptıracak diye beklediğim, bu senenin transferi yasin helal olsun çocuğa yarısı kadar oynamayanlar utansın...

Birde golu atınca eyvah dedim bjk maçı gibi topu ayağımızda tutmaya çalışacağız(volkan girecek dedim) ama serkan hiç aklıma gelmemişti, zaten bana en büyük darbe de ikisinin aynı anda oyuna girmesi oldu... Abi Çok bilmişlik değil Adrianı çıkarırsın alanı alırsın ama serkanın ne işi var orta sahada sağa sola saldırsın diyemi...

Hee zokora da var hedefimde, Arkadaş sadece top kesecekse Aykutun suçu ne? başka bir halta yaramayan bir oyuncu ileri çıkmaz sadece topu keser, bizim problemimiz sahaya 11 kişi çıkıyor 7 kişi oynuyoruz...

Cafer Bulur
Hocanin neden istifa etmesi gerektigini yazalim.

1-Takima hücum futbolu oynatamiyor,1 macta yaptigimiz organize atak sayisi 2 yi gecmiyor.

2-Oyunculari sürekli degistirdi ama ideal 11 i bulamadi,bir takim 10 haftada ideal kadrosunu bulmus olmali.

3-Takimin duran top organizasyonu sifir,yan toplarda birakin gol atmayi tehlike bile olusturamiyoruz.

4-Olcan,volkan ve halil gibi formsuz oyuncularda israr etti,emre güral,adrian ve janko gibi oyunculara yeterince sans vermedi.

5-Takimin fizik kondisyonu sifir,takimda bamba disinda ayakta kalabilen güclü bir oyuncu yok.

6-Takim hücum yapmayi gectim,kontraatak bile yapamiyor kaplumbaga hiziyla ataga cikmaya calisiyoruz bunun sorumlusu kim?

7-Takimi yeterince motive edemiyor,takimin kazanma ve mücadele etme istegi sifirin altinda.

8-Avrupadan elendi,hem de videton a 210 dakikada gol atamayarak sirf bu durum bile istifasini gerektirmez mi?

9-Özelestiri yapacagina sürekli hakemlere saldiriyor,hocam sen takimina adam gibi futbol oynattin mi?

10-Hoca son istifa edisinde bile takim daha iyi durumdaydi,simdi gol atmayi birak pozisyona bile giremiyoruz neden halen daha istifa etmiyor?

fteotdgs
Bana ne yahu siyasilerden,azizden?

Volkanı ve serkanı azizmi siyasiler mi aldı oyuna?

Yeter her maç rakip takım hocası gibi takımın anasını ağlatan değişiklikler.

Çalışmıyor musun bir yerde?
Büyük bir kriz de olsa benzer performansta çalışmak zorundasın.
Krizi yönetim yönetsin, sana ne kardeşim?

Herkes bahane üretme peşinde. Gollerden önceki pozisyonlar da faul falan değil. İki tane mücadele ve zeka özürlü oyuncunun saçmalaması.
Hoca maçtan sonra faturayı hakeme çıkarmaya çalışıyor.

Bi gidin be!

Yeter.
3. kadro bu dağıttığın..

Bıraksın gitsin, bir daha da kimse kendisini t. direktör yapmaya kalkmasın.

Yeter.

Bir daha Ş. Güneşi takımın başına getireceğim diyen bir başkan çıkarsa fındık çubuğu ile dövülsün.

Yeter be.Yeter.
Bahaneden başka birşey üretin.

Alışkanlık yaptı, başka bir b.k üretemez hale geldiniz..

Uslup haric yazinin tamamina katiliyorum. Senol Gunes, Allah askina bu sefer istifa etmesini bil. Olmayinca olmuyor iste. Bu neyin inadi? Bugune kadar degistirememissin, aksine her gecen gun daha kotu olmus, bundan sonra mi iyilestireceksin tum bunlari??? Yonetimin seni kovacak ne vizyonu, ne mecali, ne de cesareti var. O yuzden, TS sevginden suphem yok, birak su inadi. Yapamiyorsun cunku.

zarge
yeni hoca gelirse yardımcıları mutlaka hami, ünal, tolunay vs. olmalı

takıma bir ruh, karakter gelmeli...

bugün şenol hoca'nın yardımcılarına bakıyorum...
hey Allah'ım, orada efsane kadrolarımızdan eski oyuncularımız olsa daha iyi olmazmı?

bak fatih terim'e hasan şaş, ümit davala'yı yardımcıları yaptı, takıma bir hava geldi...

biz ise nedenini hala bilmediğim bir şeyden dolayı Ünal Hoca'yı gönderdik yada istifa etti neyse...

Hamza Milet
doldurun senol avatarlarini

oynanan futbola ragmen kime inatlasiyorsunuz anlamis degilim

sizin gibi vizyonsuz, gruplasmalarin yüzünden bu günlere geldik

nedir senol günes ne yapar? herseyin bir sonu vardir
bizim trabzonda yenildigimiz gibi bursaya, fenerin geçen hafta bilmem kaçhafta sonra yenildigi gibi

misyonun bitti senol, enerjn heycanin kalmadi, çek gitt, neyi bekliyorsun, neden bekliyorsun,
daha bu saatten sonra ne verebilirsin takima?
herhafta yeni bir umutla trabzonun maçini bekliyoruz belki birseyler düzeltirsin diye ama yok

her hafta daha kötüye gidiyoruz

küme düser dedigim elazig bile döktürüyor, ordu maçinda deplasmanda 2-0dan 2-2 verdiler maçi
hakemin çaldigi saçma sapan penaltiyla birlikte 1 puan, eskisehir maçinda yine 1 puan ve bu hafta yine deplasmanda gençlerbirligi galibiyeti, hadi bakalim kazamiz mübarek olsun SENOLCULAR !

samway
sen sahada topunu oyna kımse sana bı bok yapamaz yok soyle oldu yok boyle oldu yok hakemmıs yok suymus buymus ulan bır korner kullanıcak adamın yok orta yapamıyosun orta alooooooooooooooo bu futbolcular calısmıyomu ne bok yıyolar nerdesın nevzat şakar şakısana şimdi ????

Dip.Ing.Mag.
05.11.2012, 22:59
Çok enteresandir Ünal hoca gittikten sonra takım sürekli geriledi. Oyuncu degisiklikleri daha da bir fiyasko oldu.

iskenderunlu
Eğer Gs yi bu takım zorlarsa Gs şampiyon olur

Kadir Aydın
Hamd olsun n.a'lı dönemlere döndük.

Bu kadro bizi ligden düşürür demedi demeyin.

Tuğrul
Camiada birlik beraberlik yok. O yüzden yenildik.

cerasus
05.11.2012, 23:00
Yine kutuplasmalar baslamis.

Size mi soracagiz hangi avatari takinacagimiza?

Sizin seviyesizlikleriniz mi kimin istifa edip etmeyecegini belirleyecek?

Tabi, tabi.

KÖKSAL AYDIN
Boşverin haftaya Akhisarı yeneriz.Şenol Hoca bununla 2 hafta daha idare eder.Sonrası malüm.

Savunun bakalım.

Sonunda herkes pişman olacak ama çook geç olacak.

Boş bir inatla savunulıuyor.

Ali Turhal
Čok kotû kabus gôrdum arkadaślar,kümeye duśmusuz, Allah'tan kabusmus uyandım şmp olmusuz, sımdı çok daha mutluyum

Fatih Solmaz
aykutçular olduğu sürece bu ülkede ben hep şenolcu olacağıum var mı itirazı olan!

İlker Yazıcıoğlu
Bu takıma teknik direktör değil, eli sopalı sert mizaçlı korkulan bir adam lazım

Şenol Güneş'ten istifa bekleyenler de yanılıyor. Hedefi başkanlık olan biri, böyle gitmeyi göze alamaz. İstifa etmeyecek

Ünal'ı isteyenler ne başarısını, yeteneğini gördü de istiyor anlamış değilim

Son sözüm yine hocaya: Büyük takım hocası olmayı başaramıyorsun

Ünak hoca karakter olarak arka planda,etkisiz ve pasif kalmayı tercih etmez.O yüzden şuanda takımda değil zaten.

Ünal hoca,ciddi anlamda teknik ve de taktik olarak Şenol hocayla beraber bir bütündü diye düşünüyorum.Yanılıyorumdur belki ama bunun aksi olsa bu süre zarfında takımda yer almazdı bence.Ünal hoca ne başarı gösterdi dedin,cevabı,Şenol hocayla birlikte çalışırken gösterdikleri başarıdır.

hodlu
05.11.2012, 23:01
Birileri birşey yapsın Allah aşkına.....................

Hamza Milet
Çok enteresandir Ünal hoca gittikten sonra takım sürekli geriledi. Oyuncu degisiklikleri daha da bir fiyasko oldu.

ya valla yemin ediyorum aynisini ben simdi yazicaktim !
tebrikler ..

Veysel
jaja sorunlu yolla
engin sorunlu yolla
egemen sorunlu yolla

Sorunlu yalanmı konuşuyor Adam ne yani Fatih Terim'e biri gıg desin yollamaz mı yani ? Neyi tartışıyorsun?

Lazman

balta sapiyla balik tutmaya calisirsan bundan baska bisey olmaz.
bu oyuncularla defans taktigi tutmaz. atak atak atak oynamamiz lazim.

oflukaan
05.11.2012, 23:02
biz maçı serkan ile volkan değişikliğiyle kaybettik.

sahanın en iyi 2 ismi soner adrian ve fomsuz olan olcan dışarı cıktı. yerine formsuz ve sakatlıktan yeni cıkan volkan serkan ve gene formsuz olan alanzinho girdi.
soner-serkan değişikliği ile topu daha çok antalyaya verdik gelmesine müsade ettik ve ilk goldeki mücadelede güçsüz olan serkan kafa topuna cıkarken yerde kaldı bambanın yandan geç gelmesi ve zokora yada emersonun gereken kaymayı yapmaması ilk gölü yedirdi bize.
olcan-volkan değişikliği anlayış olarak oyunu pek değiştirmesede volkanın bireysel hatası ile golü yedik. faul var yada yok tartışılır sen niye bırakıyosun oyunu volkan!!!!

serdaracıl
Serkan rezili bu takımda oynatmaz bu kadar

Travelair
Ünak hoca karakter olarak arka planda,etkisiz ve pasif kalmayı tercih etmez.O yüzden şuanda takımda değil zaten.

Ünal hoca,ciddi anlamda teknik ve de taktik olarak Şenol hocayla beraber bir bütündü diye düşünüyorum.Yanılıyorumdur belki ama bunun aksi olsa bu süre zarfında takımda yer almazdı bence.Ünal hoca ne başarı gösterdi dedin,cevabı,Şenol hocayla birlikte çalışırken gösterdikleri başarıdır.

Ben teknik direktör hakimiyeti göremiyorum onda. İlerde tecrübelenir, başarı kazanır gelir o ayrı

fteotdgs
05.11.2012, 23:03
HERZAMAN YAZDIM VE YİNE YAZIYORUM ÜNAL KARMAN BU TAKIMIN HERŞEYİ İDİ sonuna kadar

Kendisi isterse dunyanin en iyi teknik direktoru olsun, hapisteki (niye oldugu da herkesin malumudur herhalde) Mecnun baskanina selamlar yolladiginda bitti kendisi benim icin. O yaptigina ragmen insanlar hala U. Karaman diyorlar ya, inanamiyorum. Bu renkdaslarin ya Trabzonspor o kadar da umurlarinda degil, ya da U. Karaman'a olan inanilmaz sevgilerinin baska sebepleri var. Baska da bir sey gelmiyor benim aklima.

UĞUR DURTAŞ
Hocanin neden istifa etmesi gerektigini yazalim.

1-Takima hücum futbolu oynatamiyor,1 macta yaptigimiz organize atak sayisi 2 yi gecmiyor.

2-Oyunculari sürekli degistirdi ama ideal 11 i bulamadi,bir takim 10 haftada ideal kadrosunu bulmus olmali.

3-Takimin duran top organizasyonu sifir,yan toplarda birakin gol atmayi tehlike bile olusturamiyoruz.

4-Olcan,volkan ve halil gibi formsuz oyuncularda israr etti,emre güral,adrian ve janko gibi oyunculara yeterince sans vermedi.

5-Takimin fizik kondisyonu sifir,takimda bamba disinda ayakta kalabilen güclü bir oyuncu yok.

6-Takim hücum yapmayi gectim,kontraatak bile yapamiyor kaplumbaga hiziyla ataga cikmaya calisiyoruz bunun sorumlusu kim?

7-Takimi yeterince motive edemiyor,takimin kazanma ve mücadele etme istegi sifirin altinda.

8-Avrupadan elendi,hem de videton a 210 dakikada gol atamayarak sirf bu durum bile istifasini gerektirmez mi?

9-Özelestiri yapacagina sürekli hakemlere saldiriyor,hocam sen takimina adam gibi futbol oynattin mi?

10-Hoca son istifa edisinde bile takim daha iyi durumdaydi,simdi gol atmayi birak pozisyona bile giremiyoruz neden halen daha istifa etmiyor?
--------------------------------------------------------------------

Cafer kardeşim merhaba,

bildik izlenimler çok güzel sıralamıssın

tebrik ediyorum.

Selim ÖZCAN

kadromuz süper değil ama bu lig için iyi bir kadromuz var, Janko-Adrian-Bamba-Zokora- Onur-Colman sıradan adamlar değil ( ayrıca zamanla iyi olabilecek Soner-Emre-Yasin gibi adamlarımız var) nitekim Fenerbahçeyi ezen Antalyaya top göstermeyerek bunu farkettirdiler, ama onlara cesaret verecek bir hocamız yok, Hocamızın oyuna müdahaleleri her zaman takımımızın motivasyonunu bozuyor ve korkak oynamamıza sebep oluyor

Cafer Bulur
Yapilmasi gereken degisiklik emre güral-olcan degisikligi idi bu cesarette bulunamayan bir hocanin Trabzonsporun basinda isi yok.

boztepe61
Sorunlu yalanmı konuşuyor Adam ne yani Fatih Terim'e biri gıg desin yollamaz mı yani ? Neyi tartışıyorsun?

Sürekli kovan-ceza yazan iyi yönetici midir??

Ona göre eleman alırsın, ya da adamı idaren altında iken doğru yönetirsin.

Altındaki elemanların tamamının sorunlu ilan edildiği yerde sorun orayı idare edendedir.

oflukaan

ben cıkıp oynasam serkan kadar oynarım.

samway
aykutçular olduğu sürece bu ülkede ben hep şenolcu olacağıum var mı itirazı olan!

ya bızene aykutculardan bız TRABZONSPORCUYUZ

yemısım senol gunesı ne yapar takım rezalet aldıgı paranın hakkını versınler babalarının malı deıl orası kosmuyosa topcu ceksın restını Trabzonspor u cok sevıyosa neden yolladı Burak ı ? neden gıttıgınde manevı ogluna ıkı laf etmedı bırakın bu ıslerı herkes para pesınde

Veysel
05.11.2012, 23:04

Haklısın evet oda bir neden.

arifberkay

Evet yalan konuşuyor var mı?

Doğukan Uçan
Beyler bu lig burda biter boşuna birbirinizle tartışmayın 1-2 şey diyecem size.

Bu takım ne yapıp ne edip forması bile en kötü uefaya gider .

Fakat sorun orda değil oyun sistemi yok , kondisyon yok , futbolcularda ruh kalmamış.

Ne Oynadığımız belli değil Alınan topçulara bak 2 senedir çok büyük kazık yedi yönetim.

Elindeki en iyi adamları rakibine kaptırdı . selçuk geçen sene 6syi şampiyon yaptı bence.

Volkan , halil , henrique , serkan , olcan , barış özbek , sapara , celustka gibi 56.sınıf topçuların bu takımda işi yok artık.bunlardan olsa olsa yedek olur.

95 milyon euroluk kadro diyolar toplasan 50 milyon euro etmez 2010 yılındaki kaliteye bak şimdiki kaliteye bak şike sürecinden sonra klüp git gide dibe vurdu.

başkan yönetim işi gücü bıraktı saçma sapan transferler yapıp zor durumda bıraktılar takımı.takımla ilgilenmekten daha çok şike konusu konuşulmaya başladı her yerde .

Unutulmaması gerek konu bu takımın toplam 10 milyondan fazla taraftarı var , yani böyle her sene başarısızlığa , ezik topçuları görmeye kimse muhtaç değil.

trabzonspordan bahsediyoruz , antep bursa antalya'dan değil.

hadi eyvallah.

inadina61_08
Yıllardır aynı hikaye, takımımızda transferler olmaz, olsada geç olur, kaliteli olmaz, bir dünya para harcarız, uyum duyum derken o sene gider, sonraki sene tam uyum derken en ihtiyaç olunan yere transfer yapılmaz, zaten ortalık hırsızdan da geçilmiyor, yine yıllardır pas trafiği yok, mücadele desen bir kaç kişinin sırtında, hırs desen bankamatik kuyruğunda... Yeter yahu, 13 puan 8 gol attık 7 gol yedik, yeter ya yarın birileri kadro dışı kalmadıysa şenol hocam istifa diyeceğim... herkes kafasına göre takılıyor, bir colman ne büyük topçuymuş böyle görende arjantin milli takımının vazgeçilmezi zanneder bu adam yokken colman dönsün düzelir demek resmen rus ruleti, hadi sattın ne yapacaksın colman mı bulacağız hemen!

_KaaN_
GEÇEN SENE SÖYLEDİĞİMİ YİNE TEKRARLIYORUM......bİZ 2010-2011 ŞAMPİYONU OLMUŞSAK TARAFTAR SAYESİNDE OLDU...BU TARAFTAR KÖTÜ FUTBOLU - MAÇA YATMAYI -GERİYE PAS ATMAYI YUHALAMSAYDI BİR B.K OLAMAZDIK... 3 HAFTA CEZALIYDIK... SONRAKİ MAÇLAR TARAFTARIN ÜMİTSİZLİĞİ VE ÇEKİRDEĞİYLE GEÇİNCE ... VE ŞENOL HOCANIN 11 ARAYIŞLARI DA UZUN SÜRÜNCE .....S.Ç.T.K

ALDENİRO
05.11.2012, 23:05
İyİkİ yenİldİk.eĞer bu rezİl futbolla yenseydİk.durum daha vahİm olurdu....

İlker Yazıcıoğlu
Ben teknik direktör hakimiyeti göremiyorum onda. İlerde tecrübelenir, başarı kazanır gelir o ayrı

Oyuncu tercihleri konusunda ve de gençlere şans verme konusunda Ünal hoca daha bir cesur olur bence.Malesef Şenol hoca rutine bağladı herşeyi.Seviyorum kendisini,büyük saygım var ama teknik direktör olarak bırakmalıdır.

serdaracıl
Ersun hocaya sebep olanların Allah belasını versin

KÖKSAL AYDIN
Yapilmasi gereken degisiklik emre güral-olcan degisikligi idi bu cesarette bulunamayan bir hocanin Trabzonsporun basinda isi yok.

dOSTUM BOŞUNA YAZIYORUZ BUNLARI.bU ADAM TAKIMI KÜME HATTINA GETİRMEDEN BİZİM İNATÇI KEÇİLER ONA YİNE MEKTUPLAR YAZAR

"HOCAM AZ OLDU LÜTFEN BİZİ SENİN OYUN TARZINA LAYIK PTT LİGİNE AT" DİYE YALVARIRLAR.

kemencheci

yani ben demek istediğinden şunu anladım barcelonadaki gibi başarının sırrı guardiola değil arkasındaki adamdı öyle mi?:confused:

DNA-TS
şenol hoca eski enerjisiyle yönetemiyor takımı.
takım iyi değil diyenler var tamam iyi olmayabilir de takımı kim kurdu kunduracılar esnafı mı ?
tamam da şenol hoca gidince kim gelecek ? zaten böyle düşündüğümüz sürece daha iyisini bulma şansımız yok.barca yönetimi bu kadar düşünmemişti pep in yerine kimin geleceğini.
ama 82 puan topladık şampiyon olduk, evet çok güzel de bu her sezon takımı yönetecek demek mi? olmuyorsa zorlamanın alemi yok geçen sene şike süreci saçma bir tff fikstürü saçma transferler falan dedik bu sezonun neyi vardı ilk turda elendik sezona istediğimiz gibi başlayamadık 3 galibiyetle gidiyoruz.
oturup konuşalım gitsin mi kalsın mı? maç sonu röportajlarında hep bişr olumsuz memnuniyetsizlik ifadesi hocam istemiyorsan bırakabilirsin kimseyi zorla tutmuyorlar ama devre arasına kadar gideyim dersende saygı duyarım.

arifberkay
Şenol güneşi tutanlar ayrı bir takım kursun biz TRabzonsporluyuz şenol güneş sporlu değil ..Kim başarısız sa gidecek o kadar

Veysel
Sürekli kovan-ceza yazan iyi yönetici midir??

Ona göre eleman alırsın, ya da adamı idaren altında iken doğru yönetirsin.

Altındaki elemanların tamamının sorunlu ilan edildiği yerde sorun orayı idare edendedir.

Futbolcu şehirden soğudumu rezilleşiyor, artisleniyor. Aday Olcan. Çoktaaan Aday Volkan. Yakın Aday : Colman

tarsus
Mart ayindan bu yana deplasmanda mac kazanamiyorsa bu takim suclu kim?gonulden seven biz taraftarlarmi?her mac kaleye sut cekmeden gol pozisyonuna girmeden ligin en kisir takimindan biri olmasina ragmen faulleri calmayan hakemmi? Yoksa felsefeci senol hocami?

Burçak
Senol GÜnesi gönderip, Ralf Rangnick,Halihodzic,Scolari bunlardan birini getirmemiz lazim

Anlaşılmayan bir şey var.
İsterseniz Morinhoyu getirin.
İdareciler amatör olursa hiç bir şey değişmez.
Takımı hoca oynatır.
Ama oynayacak olanlarda da yetenek olacak.
Sıradan topçu olursa sıradan bir takım çıkar ortaya.
Sen kimle kadro kuracaksın. Gadromuz yederli zihniyetiyle mi.
Büyük takımlar büyük düşünür.
Avrpadan elendikten sonra transfer yapanların bu işi ne kadar bildikleri ortada işte.

umut22
05.11.2012, 23:06
bu senede hüsran var anlaşılan

inadina61_08
Kadromuz rezil ötesi değil bence sahada kadro birşey vermiyor, özgüven yok, çalım atarsamda kaptırırsam diye titriyorlar sanki, takım kalite olarak iyi ama sanki içleri boşalmış, sorumsuzluk, korkaklık, yahu antalya ne ya? atmışsın bir tane salla 3 daha gel yok olmaz kardeşim rezil bir hafta geçirelim...

zarge
bu sezon kaç maç oynadık

ya her maçta kadro bu kadar farklı çıkarmı

var mı başka bir örneği??

arifberkay
05.11.2012, 23:07
Nevzat şakar defol.....

samway
su takımdan ersun hocayı gonderdık vay arkadas yaaa

KÖKSAL AYDIN
Ya hala hoca 82 puan aldı bahanesini uyduranlar var.

Bun sene de alsın göreyim.Güzelim takımla alınır tabi 82 puan.

boztepe61
05.11.2012, 23:08
Futbolcu şehirden soğudumu rezilleşiyor, artisleniyor. Aday Olcan. Çoktaaan Aday Volkan. Yakın Aday : Colman

Benzer adamlar başka hocalar ile takımdan-şehirden soğumamışlardı.

Masal anlatılmasın.

Sorumluluk hocadadır.

M. Fatih ALEMDAR

Evet. 2011 yilinda dogacak cocugumuzu elimizden almasalarda eger bizim cocuk simdiye kosmaya baslamisti.

Ugur Kurucelik
Maçtan öncede demiştim, türkiye'nin en iyi hocası artık heyecanını kaybetmiştir.

Devam ederek hem bize hem kendisine zarar veriyor. Bu takımın motivasyon sorunu var buda hocayla alakalı.

Hocamızın geldiği dönemi hatırlayın. Ruhsuz futbol ve ne yaptığını bilmeyen bir takım vardı. Broos gitti yönetim bazı futbolcuları kadro dışı bıraktı ve şenol hocanın gelmesiyle yine pozitif futbol oynama başlamıştık.

Aynısını yapmamız gerekiyor.

Volkan, olcan, alan, serkan, barış

Benim listem bu, değil kadroya, idmana çıkmamaları lazım.

samway
su volkanı alıyosun aglaya aglaya yattarayı gonderıyosun yazıklar olsun kosakaca yazıklar olsun .

inadina61_08
Ali SAVAŞ‏@assavas

Bu gece ya havaalanı yolunda. ya uçakta ya da havada ya da trb na ayak basılınca istifa vaarrr....61saat.com'dan ayrılmayın...

Hadi Şenol hoca gider giray bulak dönemi başlar... bize de bu yakışır...

DeAgLeMaNyAq
http://i48.tinypic.com/j924ar.jpg

Cafer Bulur
dOSTUM BOŞUNA YAZIYORUZ BUNLARI.bU ADAM TAKIMI KÜME HATTINA GETİRMEDEN BİZİM İNATÇI KEÇİLER ONA YİNE MEKTUPLAR YAZAR

"HOCAM AZ OLDU LÜTFEN BİZİ SENİN OYUN TARZINA LAYIK PTT LİGİNE AT" DİYE YALVARIRLAR.

Ben zamaninda senol günesin göreve gelmesi icin sürekli yazan birisiyim,bilenler bilir ama artik yolun sonuna gelindi artik zorlamanin bir anlami yok.

Önce senol günes,daha sonra yönetim gitmeli cok kan kaybediyoruz bu durum bizi felakete götürür.

ALDENİRO
05.11.2012, 23:09
beyler ben asıl hugo brossa açıyorum.şu kadro onun elinde olsaydı.süper olurdu....

Erdinç Dilek
en çokta oğluma karşı mahçup oluyorum ah şenol güneş ahh vebali boynuna bize verdiğin moralsizliğinin daha maç izlemek yok daha futbolda yok kupayı da verecekleri yok na k.dklrmın herşey güçlülerin istediği gibi dany e amrabat bırak kırmızı yı sarı karttı gösteremeyenler bugün ayağına değmese bile rakibin kıbraşmasına kanarak(!)janco ya hemen sarı karttı çıkartabiliyor.

zarge
nevzat şakar ve daha önce de hasan yener'in yaptığı hareketlerden sonra bunlar bu kulupten atılamıyorsa
gerisi lafü güzaf

Emre GÜRDAL
önümüzdeki maçlara bakmak lazım...

kemencheci
05.11.2012, 23:10
Şenol güneşi tutanlar ayrı bir takım kursun biz trabzonsporluyuz şenol güneş sporlu değil ..kim başarısız sa gidecek o kadar

bu gÖrÜŞÜn altina da İmzami atiyorum ve herkese İyİ geceler dİlİyorum.:)

Ömer Sak
Ali SAVAŞ ‏@assavas
Güneş istifa etti gibi. Şakar, Özbak ve diğer yöneticilerin istifaları cebinde kaldı......

cerasus
B) Düzenleyici Kurallar

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit, aşağılama unsurlarını içeren, kişi hak ve özgürlüklerine aykırılık oluşturan, ırk veya din farkı gözeten, siyasi nitelik taşıyan mesajlar göndermek kesinlikle yasaktır. Bu mesajların kısaltmalar ile gönderilmesi sonucu değiştirmez.

2) Forumda sataşma, belirli kişiler arasında forumun seviyesini düşürür şekilde tartışma, bir üyeyi rencide edebilecek şekilde dalga geçme, saygısızlık içeren ve kasten gerçeğe aykırı beyan...

3) Forumda Trabzonspor'un herhangi bir personeline (futbolcu, teknik direktör, yönetim kurulu üyesi vs.) hakaret etmek gibi, bu kişilerle dalga geçmek veya bu kişiler hakkında alaycı ifadeler ve küçük düşürücü hitap ve sıfatlar kullanmak da kesinlikle yasaktır.

samway
senol gunes 3 senenın hesabını vermelı transfer yok umut yok gelecek yok bu nasıl gunes ???

Erdinç Dilek
hala istifa edemedi mi birileri

magnumm
tek top oynayacak adam soner o çıkıyor milyon kere orta sahada denenmiş ama bi bok yapamamış serkan alınıyor bence hoca cork formsuz bu formsuzluk eper bi sürdü bence kan değişikliği lazım takıma şenol hocaya teşekkür edilmeli..

Tyler Durden
senol gunes'in mac sonu aciklamalarina baktiniz mi?yine hakemlere salladi..
gecen hafta da ayni seyi yapmisti.bu hafta da sucluyu bulduk..oyun anlaminda
ezilmedigimiz mac kalmadi.rakibe ustunluk kurdugumuz mac yok..
hakem uc tane golu vermese bile senin konusmaya hakkin yok senol gunes.
bu takima basina gelen en kotu seysin..

İlker Yazıcıoğlu
05.11.2012, 23:11
beyler ben asıl hugo brossa açıyorum.şu kadro onun elinde olsaydı.süper olurdu....

Yapma Allahını seversen ya !Şenol hoca bırakmalıdır bence de ama Hugo Brosu da övmeyin burda,o kadar uzun boylu değil.Biz de görük o dönemi.

61_Hasan_69
Taraftarız biz çekeriz cefa Şenol Güneş bizi bırakma !

arifberkay
Ali SAVAŞ ‏@assavas
Güneş istifa etti gibi. Şakar, Özbak ve diğer yöneticilerin istifaları cebinde kaldı......

İnşallah hadi bakalım

MDanışmaz
Nevzat Şakar , Hasan Yener , Şenol Güneş , Giray Bulak mümkünse kulüpten ihraç edilmeli!

inadina61_08
Allahını Kitabını seven söylesin Şenol hoca yönetime geçsin Artık bu çok mu zor, kendisine yapılanları düşünerek TD konusunda çok yardımcı olur, bu çok mu zor, adam gibi transfer yapacak insan yokmu bu takımda, Tff nin de şikecilerinde ama bize müstehak başkan bunu da göremedi YD bizi bitirmeye yemin etmiş belli, bahane değil tüm maçlarda faullerimiz es geçiliyor orta sahamız düşürülüyor bu da güvensizlik oluşturur haksızmıyı...

Ya bir kere farklı bir nick alsam içimden geçeni yazsam ama silinmese diye düşünüyorum, ama kendime yakıştıramam 35 yaşıma girdim arkama yaslanıp maç izlediğimi hatırlamıyorum...

Cafer Bulur
Senol günes gitmeli ama giray bulakin gelmesi zehiri bir baska tabaktan yemeye benzer,degisen bir sey olmaz.

Daha önce denenmemis,dinamik,oyunu okumasini bilen ve hirsli bir hocayla anlasmaliyiz.

gabriel omar
Giray Bulak mı ?Amaaan bir kerede gidenin yerini daha iyisiyle dolduralım arkadaş ya.

M. Fatih ALEMDAR
05.11.2012, 23:12
Ağlanacak halimize güldüren bir yorum.

Futbolun sadece sahada oynanan bir oyun oldugunu dusunecek kadar yetersiz bir arkadassin.

TSezgin61
Senol hoca giderse yerine tolunay kafkas gelmeli

orhan42
Ya hala hoca 82 puan aldı bahanesini uyduranlar var.

Bun sene de alsın göreyim.Güzelim takımla alınır tabi 82 puan.

Kardeşim hala oraya takılanlar var mı?Allah aşkına şu takım bu halde ise yegane sebebi Şenol Güneş'tir..Olcan gibi bi felakete 90 dakika sabredip Volkan ve Serkan gibi iki futbolcu müsveddesini oyuna alıp takımı defansa çeken üstüne kontratak dahi yapamayan bir takımı çalıştıran adam baş suçludur..Şikeye takılıp kaldık.başarısızlığı hep şikeye mi bağlayacağız.Oldu geçti gitti..Şampiyonluğu da alamayacağız belli..Hala ne takılıyorsun oraya..Kim dedi sana o sezon 9 puan önde iken şerefsizlere geçil diye...:mad:

arifberkay
nevzat şakar ve daha önce de hasan yener'in yaptığı hareketlerden sonra bunlar bu kulupten atılamıyorsa
gerisi lafü güzaf

Tebrik ederim olay budur......

sifuni
Ünal hoca gelebilir benimicin mahsuru yok

inadina61_08
Nevzat Şakar , Hasan Yener , Şenol Güneş , Giray Bulak mümkünse kulüpten ihraç edilmeli!

Hasan yener daha bilmem ne kuruluna seçildi(dün) hangi istifadan bahsediyorsun renkdaş, Sadri Şenerin kadrosunda İnşallah Şenol hoca olur, Giray Bulakda bence hayırlı olsun...

tarsus
05.11.2012, 23:13
Her mactan sonra aile duzenim ve sagligim boyle bozulacaksa senol hocanin gitmesini istemek bazi arkadaslarin soyledigi gibi hainlik degil trabzon sevgisindendir.siradan basit bir lig takimi olmayi ben kendime yediremiyorum

Ömer Sak
Ali SAVAŞ ‏@assavas
Son bilgi..S.Şener güneş'e dur dedi. diğerlerine git.. bu gecu uzuuuuuunnnn olacak ama ben uyuyorum..Hoşçakalın...

Veysel
Havaalanına gidipte Şenol hoca istifa diye bağıracak taraftar aman Allah'ım düşünmesi bile iğrenç.

TSezgin61
05.11.2012, 23:14
Ali SAVAŞ ‏@assavas
Son bilgi..S.Şener güneş'e dur dedi. diğerlerine git.. bu gecu uzuuuuuunnnn olacak ama ben uyuyorum..Hoşçakalın...

Bu cok acayip bi haber iste...

arifberkay
Ali SAVAŞ ‏@assavas

Ben buna da razıyım.............

fteotdgs
Senol günes gitmeli ama giray bulakin gelmesi zehiri bir baska tabaktan yemeye benzer,degisen bir sey olmaz.

Daha önce denenmemis,dinamik,oyunu okumasini bilen ve hirsli bir hocayla anlasmaliyiz.

Renkdas, dogru diyorsun da bu yonetim bu zamanda nasil bulacak oyle bir hocayi?

Yanlis anlasilmasin, her halukarda, ilk once Senol gunes'in istifa etmesini savunuyorum. Isterse sezon sonuna kadar basinda teknik direktor olmasin takimin. Bundan kotu olamaz.

Deniz Tosunoğlu
senol gunes'in mac sonu aciklamalarina baktiniz mi?yine hakemlere salladi..
gecen hafta da ayni seyi yapmisti.bu hafta da sucluyu bulduk..oyun anlaminda
ezilmedigimiz mac kalmadi.rakibe ustunluk kurdugumuz mac yok..
hakem uc tane golu vermese bile senin konusmaya hakkin yok senol gunes.
bu takima basina gelen en kotu seysin..

Sana ne oluyor? Boyle bir Avatar'i ancak Fenerli yapar.Seni burada ciddiye alan biri yoktur bence. Haydi baska kapiya..

blackrain61
Benim babam 58 yasinda, hayatinda hicbir maci kacirmazdi, ama bu maca seyretmeye gelmedi. Nasilsa kazanamayacagiz, Antalya bizi rahat yener dedi. Devre arasi bir telefonla calidirip sonucu sordu. 1-0 dedim. Tamam dedi 2-1 yeniliriz simdi dedi. Hakli cikti... :) Nereden bildi ki...
Nerden bilmezsin ki Trabzonsporda hicbir sey degismiyor ki... Bizde hep tarih tekerrür ediyor. Baksaniza Senol Hoca bile 2 defa gidip 3 defa geliyor.

orhan42
05.11.2012, 23:15
Şenol hoca gidecekse ki artık gitmeli yerine gelecek adam Giray Bulak olacaksa ben bu takımı tutmam arkadaş..Komple teknik heyet yenilenmeli...

Fatih Solmaz
Ali SAVAŞ ‏@assavas

şu adamın yazdıklarını ne diye foruma koyarsınız, yerel basının en kolpa adamlarından biri.

samway
bunlar klubu yıyolar kımı gelır atar tutar kımı organık tarımla ugrasır kımı cım soker takar bozar cızer sıktılar rezıl olduk

TSezgin61
Ben sadri sener olsam, nevzat sakar hasan yeneri gönderip, senol hocayi yönetime alirdim... Tolunayi hoca yapardim. Hamiyi yanina alirdim...

arifberkay
Yönetimde istifaların yanında oyuncularda kadro dışılar olmalı...serkan volkan olcan....

inadina61_08
Ali SAVAŞ‏@assavas

ALDENİRO
Yapma Allahını seversen ya !Şenol hoca bırakmalıdır bence de ama Hugo Brosu da övmeyin burda,o kadar uzun boylu değil.Biz de görük o dönemi.

gördüysen o zaman.bi maç vardı.dakika 27 ye kadar 1-0 yeniliyorduk.yattara oyunda idi.bu dakkadan sonra yattarayı çıkardı.maçı 3-1 aldık.maç sonun hugo bross dediki."taraftar yattarayı çok istiyor.alın size yattara".kötü topçu anlamında yorum yaptı.çok iyi hatırlıyorum.bilmem ne maçında 10 tane net pozisyon bulurduk.bizim kazma umut atamazdı...

İlker Yazıcıoğlu
Ali Savaş'ı tanımasam yiyeceğim buları.Bu adamın ömrü sallamakla geçti.Bu adam duyum muyum alamaz.He,Yarın bir gün istifa olur onu bilemem ama Ali Savaş'a da bel bağlamayın.Sallaması meşhurdur.

fteotdgs
05.11.2012, 23:16
Ali SAVAŞ ‏@assavas

Yapma kulun kolen olayim Sadri Baskan. Gidene (hele kendisinin gitmesi biraz zor oluyorsa) kal denmez.

Burak Sahin

Erginime laf söyletmem renkdas, zaten forumda onun yoklugu cok hissediliyor su an insallah birazdan damlar :)

Veysel
Ya şu herife inanan varmı ne kadar tutarsız sallıyor böyle

Cafer Bulur
Renkdas, dogru diyorsun da bu yonetim bu zamanda nasil bulacak oyle bir hocayi?

Yanlis anlasilmasin, her halukarda, ilk once Senol gunes'in istifa etmesini savunuyorum. Isterse sezon sonuna kadar basinda teknik direktor olmasin takimin. Bundan kotu olamaz.
Demokraside careler tükenmez,ünal hoca sezon sonuna kadar göreve getirilir durumuna bakilir.

Olacak gibiyse devam edilir,olmazsa baska bir hocayla yeni sezona devam edilir.

zarge
Havaalanına gidipte Şenol hoca istifa diye bağıracak taraftar aman Allah'ım düşünmesi bile iğrenç.

önce nevzat şakar istifa diye bağırsınlar...

metriste şikecileri ziyaret edip, şb'ye haksızlık yapıldı deyip, makamında azizi ziyaret edenlere, bizim kapımızı açtı hatta forma hediye etti....

hyasin61
mehmet ozdılekın acıklamalarını ızleyın adam resmen bızı senol hocanın kendı takımını tanıgından daha cok tanıyor

r9emre
05.11.2012, 23:17
Diğerleri git ne demek ya ? Diğerleri kim oluyor yardımcılar mı? Şenol Hoca bu kadar nüfuzlu bir adam ise ki öyle düşünüyoruz yanına yardımcı olarak Abdullah Ercan'ı, Hami Mandıralı'yı getiremiyor mu? Bir Ünal'a bile sahip çıkamadı bu kulüp. Bakın Fatih Terim'e ve yanındakilere. Hasan Şaş, Ümit Davala, Taffarel..

zarge
şenol hocanın kuklası kulubede kalsın ama aman giray gelmesin
aman !!!

Bud Spencer
Şimdi kuzenimin eniştesinin babası aradı, duyduğuma göre doğuştan beri Fenerbahçeliymişsin ve en yakın arkadaşının fotoğrafını kullanıyormuşsun.

Yorum sizin beyler, ciao.

benimde teyzemin yakin arkadasinin kuzeni söyledi
fenerbahceliyim ama besiktas icin ölürüm söylemis

tövbe tövbe...

TSezgin61
Tolunay kafkas ismi üzerinde duran bir ben varim galiba...

Bence bize senol hocadan sonra gelecek en ideal isim

İlker Yazıcıoğlu
gördüysen o zaman.bi maç vardı.dakika 27 ye kadar 1-0 yeniliyorduk.yattara oyunda idi.bu dakkadan sonra yattarayı çıkardı.maçı 3-1 aldık.maç sonun hugo bross dediki."taraftar yattarayı çok istiyor.alın size yattara".kötü topçu anlamında yorum yaptı.çok iyi hatırlıyorum.bilmem ne maçında 10 tane net pozisyon bulurduk.bizim kazma umut atamazdı...

Şu duru bile HUgo Bross'un daha iyi hoca olduğunu göstermez.bİr Sivas'ı yendik diye adamı gönlere çıkardık sonra gördük nasıl gittiğini.Ersun Yanal desen anlarım da Hugo Bross olmadı yani.

samway
05.11.2012, 23:18
bu nevzat şakşuka hala bızım yonetıcı mı ?

eee ne dıye bırbırımızı uzuyoruz varın yatın uyuyun mıllet malı cötiriy

Travelair
Ben olsam takımın Antalya'dan uçakla değil otobüsle dönmesini sağlardım

Soner Albayrak
Defans 85. dakikaya kadar hata yapmamıştı. İlk ciddi hatamızda golü yedik. İkinci gol malum zaten.

Ah arkadaş takım perişan halde fakat şanssızlığımızı da kıramıyoruz.

fteotdgs
Sana ne oluyor? Boyle bir Avatar'i ancak Fenerli yapar.Seni burada ciddiye alan biri yoktur bence. Haydi baska kapiya..

Katilmiyorum. Ben o renkdasi ciddiye aliyorum. Bu forumdaki diger herkesi ciddiye aldigim gibi. Kisilige hakaret, irkcilik, cinsiyetcilik haric her turlu mesaja, yoruma acik olmali bu forum.

ferdeco128
Antalya'yı bjk karşısında da seyredeceğiz. bjk yedek kadrosuyla bile son yıllarda mehmet özdilekli antalyayı hep yenerken biz yenemedik. doping kontrolleri keşke bu ülkede sağlam ellerde olsa ama şikeyi aklayan, şikecileri kurtarmak için sabaha doğru yasa çıkartan bir ülkenin futbolunda dopingte olur, şikede, kara para aklamada. Trabzonspor'u kötü duruma düşürmek için, başkanı ve Şenol hocayı istifaya sürüklemek için rakiplerimize doping verilip verilmediğini cidden merak ediyorum.

Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz ama bu belliydi. avrupada ilk turda elendiğimiz her yıl kötü sezon geçiyoruz. bir katalizör görevi görüyor o maçlar. Şenol hocanın görevinde kalması uzun vadeli lehimize ama gelecek skorlardan dolayı nefret ortamı büyürse sıkıntıya düşeriz. Bunu engellemek gerekiyor. Şenol hocanın gitmesinin bir çözüm olmadığının anlaşılması şart.

bu tip dönemlerde o bu şu oynasın oynamasın farketmiyor. Tüm takıma sirayet eden bir hava var. bunun üzerimizden atılması için kötü futbollada olsa şöyle 3-4 maçlık seri galibiyetlere ihtiyacımız var. devre arasında ise işe yaramayacakların(başta serkan ve barış gibilerinin) gönderilmesi, en az bir tane yıldız statüsünde bir ismin alınması gerekiyor.

Cafer Bulur

Suclu hoca degil takim diyorsun yani?

Emirhan Çorumlu
05.11.2012, 23:19
Sadri Sener kim varsa göndersin... Hasan Yener, Nevzat Sakar ve Giray Bulak gibi... Sportif Direktörlüge Senol Günes i getirsin... Teknik Direktör ise Tolunay Kafkas olsun... Transfer komple Tolunay Hoca ya birakilsin ve kendisi istedigi Ekibi kursun bu Isler icin... Baskan dahil Transfere salca olmasin bir Zahmet... En azindan Emre düzenli oynar... Tolunay Hoca Genclere cok önem veriyor... Zaten bu yüzden Ümit Milli Takimin Hocasi kendisi... Üstelik suanki Genc Oyunculari taniyor ve Portfoyu genis... Takimin gelecegi icin bu Hamleler bence sart...

zarge

kaptan şenol hoca
gemiyle akdenizi dolanarak karadenize gelsinler hatta

ALDENİRO

yok renkdaş.formun yarısı tolunayı istiyor ama şenol hocadan da vazgeçemiyor...

Erdinç Dilek
05.11.2012, 23:20
evet golü bamba nın gelecek hafta akhisar maçında oynamamak için zorla aldığı kart için sakat numarası yapıp olayı uzatıp dışarı çıkmasından dolayı yedik mazaret mi değil...

DNA-TS

tek değilsin ama tolunay genç milli takımlar koordinatörü mü ne bırakıp gelmez ?

ibrahim tolgun
hocam bırak git ve birdaha geri gelme seni diğer büyük takım taraftarı anlıyor ama bizim andaval kesim.yazık yemin ediyorum türk sporuna ismini altın harflerle yazdırmış ŞENOL GÜNEŞ sen bunları haketmiyorsun eyyy taraftar birgün kapısında köle olursunuz ama iş işten geçmiş olur.

must61
05.11.2012, 23:21
Ali SAVAŞ‏@assavas

Bir ara talip doğan karlıbel vardı.Hatta hala ısrarla bu kolpalıktan beslenen adamlara prim veriliyor.

Evet bilgiler geliyor bir yandan bu gazeteciye.Diğer yandan liseli kız gibi ''öptüm ben uyuyorum'' diyor mesajında.

Duymak istediğimizi söyleyen herkese inanmaya meyilliyiz.

cerasus
Beni futboldan sogutanlar:

1) Sikeciler ve ahlaksiz Türk insani
2) Türk medyasi
3) Bu taraftar

MDanışmaz
Şenol Hoca başta yaptı hatayı madem pek ilgin kalmadı sportif direktör ol Ünal Hocaya bırak , Ünal hocada büyük ihtimal onun yüzünden gitti belki de hoca hani söz vermiştin ama gitmedin hesabını detayları bilmiyoruz ama hocanın bu sene yanında akıl verecek bir isim yok..

yorumsuz6117
Mustafa Denizli olur aslında.

oflukaan
05.11.2012, 23:22

++++++++++++

Travelair
Suclu hoca degil takim diyorsun yani?

Takım deyince hoca da başlarında. Aslında yöneticiler de dahil. 3 taraf da çok hatalı davranıyor

arifberkay
Tolunay gitsin fatih terim in yalakalığını yapsın bu klüpte yeri yok....

TSezgin61
Trabzonsporun gelecegi icin ikna edilebilir tolunay hoca...

Artik yapmaliyiz bunu. Senol hocayi tamamiyle birakmadan yönetime almamiz lazim...

Tolunay Trabzonspor askiyla, hirsiyla, azmiyle firtinalar estirir... Futbolculara bagiran sert hoca istiyorum...

Süleyman Baykan
Bu saatten sonra Volkan denyosu A2 takımla antremanlara çıkmalı bu kadar kendine oynayan bir oyuncu görmedim resmen takımı 10 kişi oynatıyor keşke hiç değişiklik yapmasaydı Şenol Hoca çok talihsiz şekilde kaybettik maçı feci moralim bozuk.

nakzo
05.11.2012, 23:23
Bu saatten sonra istifa etse ne etmese ne? Takımı mahfetti, dip yaptırdı ,batırdı. 10 haftada 17 puan kaybedilir mi?Bu takım ne yazıkk ki bu sene küme mücadelesi verecek inşiiilh korkulun olmazda ilk yarıyı hiç değilse 20 puanla tamamlarız.

fteotdgs
kaptan şenol hoca
gemiyle akdenizi dolanarak karadenize gelsinler hatta

Yok, kosarak donsunler.

Ugur Kurucelik
Defans 85. dakikaya kadar hata yapmamıştı. İlk ciddi hatamızda golü yedik. İkinci gol malum zaten.

Ah arkadaş takım perişan halde fakat şanssızlığımızı da kıramıyoruz.

Işini şansa bırakmıyacaksın. 9. Dakikada öne geçtiğin maçda eğer Trabzonspor'san, ikiyi ve daha sonra üçü bulacaksın. Antalayada hiç iş yoktu.

Şu rezil antalya ligde ikinci!!! Yazık.

samway
rezıllık dız boyu yıne aynı kaos

zarge
tamam çok kötü oynuyoruz
ama şunu unutma ey TS'lu

....Şike mücadelesi kazanılmazsa Barcelona'yı TS diye sahaya çıkarsanız kupa vermezler...

Veysel

Şenol hocanın gitmesini kesinlikle istemem ama istifa ederse.

Lucescu - Mustafa Denizli. Gerisi fıss.

Cafer Bulur
05.11.2012, 23:24
Takım deyince hoca da başlarında. Aslında yöneticiler de dahil. 3 taraf da çok hatalı davranıyor
Dogru ama bir nester vurulmak zorunda su anda yönetim ve futbolculari gönderemeyecegimize göre hocadan baslanmali.

Süleyman Baykan
05.11.2012, 23:24

Şaka mı bu İstanbul yalakası İstanbul'da kalsın Trabzon'da yeri yok onun.

oflukaan
05.11.2012, 23:25
ben şampiyonluk felan istemiyorum vaz geçtim hepsinden. yabancı transferi dahi olmasın. yabancı derken trabzon sınırları dışında oyuncu oynatılmasın. ve oyuncuların hepsi trabzonsporlu olsun. menajerlerlede çalışılmasın hocada hami olabilir

Dip.Ing.Mag.
05.11.2012, 23:25
Arkadaslar ben size su anki durumu özetliyorum: her Sey Şenol hocanın sezon basindaydi sanırım "kendimde artık o enerjiyi hissetmiyorum .." sözüyle başladı. Suna artık eminim ben Şenol hoca inancını heyecanini kaybetmiş. Artık daha kaldıramıyor elinden alınmış 2 şampiyonluk biri alanen yapılmasına rağmen hakkını alamamak vs. Bu durumlar hocanın inancını yok etti. Bu klubedeki duruşundan da belli zaten. Aslında su anki durumun sorunlusu o degil bence " o zaten sene basında bende artık o enerji yok deyip bırakma sinyali vermişti. Taraftar baskısı ile yönetim tuttu onu. N. Sakar ve baskan ile görüşmeler falan olmuştu. Hata yine biz de. Ama bu sefer bilmeyerek.

CEMEFKER
05.11.2012, 23:26
Renkdaşlar kişiler ile uğraşmanız manası yok. Yönetime, Hoca'ya atıp tutmanın bir manası da yok. Başarıyı birlikte sırt sırta vermiş bedenlerin birlikteliği sağlar.

Teknik anlamda Şenol Hoca'yı eleştirebiliriz, oyuncular ile diyaloğu iyi değil, hazır takım oynatır, alt yapıdan "yetenek bulma yeteneği" yoktur ...vs diyebiliriz. Ancak tarihte takımın başarıya gittiği, sokaklarda sevinç nidaları attığımız dönemler malesef ki (!) Şenol Hoca'ya denk gelmiştir. En yakın geçen sene şampiyonlar liginde çeyrek final kapısından bu takımdan daha az alternatifi olan bir kadro ile döndük/döndürüldük. Tarih affetmez renkdaşlar....

Onun için sığ sularda takılıp kalmıcam....Mevzu derin.....Haaaa sahilde Lebiderya takılmak isteyen varsa, 5'lik simidi ile bebelerle takılsın....Onlara sözüm isabet etmesin...

Ortada bedenleri ayrı kalmanın ötesinde, ruhları birbirinden uzaklaşan, belkide kin duyan bir yönetimden,ortamdan bahsediyoruz.... En yakın örnek haftaiçi yaşanan, medyaya yansıyan siyasi bir partinin yaptığı ziyareti örnek verebiliriz... Halen gelmeyen bir kupanın yaratmış olduğu hengamenin kısırdöngüsünde yönetim.....Kafası başka bir yerde olan bir başkanın, yönetim önderliğinde futbolcu kendini ne kadar sahaya, işine verir herkes kendi özel hayatından pay biçsin....(Valla ben kendi adıma şunu söylerim amirimin izinli olduğu günlerde işe 15-20 dakika gitmeye çok seviyorum...Profesyonel olmayı hiç beceremedim hayatımda :U).

Şu dönemde teknik ekibe, futbolculara birşey demek anlamsız. Al birini vur ötekine. Şu da var ki üstümüzde olan, imrenilerek anlatılan takımların bizden fazlası yok. Bu açıdan bakıldığında sorunun nerde olduğu ortaya çıkıyor....Yönetim ve bir üstü yönetim ( ne demekse) . Ya mevcut yönetim geçmişi, teneke kupayı bırakıp seneyi kazanmanın derdine düşer ya da yargılama sonuçlanana kadar bu sürecin sancılarını çekeceğiz.

Vakit değişim vaktidir,çok geç olmadan. Ya kafaları değiştirmenin ya da o kafa ile birlikte çekip gitmenin....