PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | M.P. Antalyaspor - Trabzonspor: 2-1

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

Oğuzhan
05.11.2012, 22:08
Arkadaş vizelere çalışırdım ben 2 saatim boşa gitti Şenol yeter artık ya bıktık arkadaş bıktık ya. Bırak git Allah aşkına milleti kendine daha fazla ayar etmeden.

Erhan Atalay
05.11.2012, 22:08
Bu takım artık sıradan bir takımdır, bu sene küme düşmezsek bir mucizedir, bu futbolculara forma vermek vatan hainliğidir, bu da böyledir o kadar.

Doğukan Uçan
05.11.2012, 22:09
Antalyada giren oyuncular mci ceviriyor bizde girenler maci veriyor...

Senol günes kendi takimini tanimiyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maçın özeti ..............

seyduna_efil
Şenol Güneş oyuncu değişiklikleri ile maçların içine etmeye devam ediyor..

İşin tüm özeti bu...

Tek pas yapan oyuncumuz Soner çıkıp yerine Serkan girince yanımdakilere Antalyaspor'un golü yakındır diye söylemiştim..

Erhan Atalay
Kıymetini bilemedik senin ÜNAL hocam, meğer adamın hası senmişsin.

arifberkay
Şimdi felsefe zamanı hadi bakalım hocam ,hadi bakalım şakar,hadi bakalım yener.....

Mellih
05.11.2012, 22:10
Bir de Trabzonspor neden çift forvet oynamaz ?

valla tek forvet oynasakta olur. bugün o uzun sarışın arkadaş neydi öyle, sırtı dönük rakip defans gibi oynayan (bide isim takmışlar pivot santrafor) sevsinler. sistem kur sonra jankoyu al bari.

TSezgin61
Artik radikal kararlar alma vakti...

Kadro disilar, taktiksel degisiklikler görmek istiyorum.. Aksi takdirde istifalar bekliyorum

Oğuzhan
Abi niye biz hep oyunu tutmaya çalışıyoruz yahu biz oyunumuza devam edelim futbol oynayalım ya futbol. 45'den itibaren son dakika gibi oynuyoruz hep mutlaka gol yiyeceksin. Götüne başına çarpar girer o top içeriye futbol oynamazsan.

MDanışmaz
05.11.2012, 22:11
Şans beyler şans malesef şans olmadı işte şans işte çıldırdım ulan şans işte şans olmadı ne yapalım yapmayın etmeyin offf ulan offf

Ne şansıymış şans dediğin bir kere olur Karabük maçında çıkardın forvetleri yedin golü , Bjk maçında çıkardın Bjk biraz şanslı olsa 3'e 4'e gidecekti maç keza bu maçta takımın en iyi pas yapan oyuncularından birini çıkarıyorsun sonra da şansmış yok ya!

FC-ST-PAULI-61
Senol Günes Ligin en korkak Teknik Direktörüdür.

artvints
golü ortasaha yı geçmeyen degaj yüzünden yedik, bütün maç boyunca da böyle pozisyon yedik.nedir sorun acaba, ayağı daha güçlenmedi heralde onur un.malesef şansımız hiç yok, şu maçta iki gol yememiz ayıptır.bizim oyuncular çok çabuk siniyo, pres yediler mi direk siniyolar, hemen ileri vurmaya başlıyolar,hiçbirinin özgüveni yok.soner in çıkmaası da çok yanlıştı malesef.

dragon61
S.a. Arkadaşlar..Yazın Şenol Güneş'i sürekli savunup laf dalaşına girdiğim arkadaşlardan özür diliyorum!

Mustafa Ayazoğlu
şenol güneş'in istifası edenler gitsin feneri tutsun.

ortada istifa etmesi gereken biri varsa oda Trabzonspor'u siyasete alet edenlerdir.

zafercalikoglu
rezalet bir oyun,rezalet bir oyuncu secimi,futboldan soğuduk,neymiş ligin az gol yiyen ekibiymişiz,ahada yemeye başladık,adamların ilk golu tamamen jenerik,hızlı nasıl oynanacagını gösterdiler,,,anlayana tabiii.

UĞUR DURTAŞ
her şeyi kabul ederim ama

bencilliğe kesinlikle hayır

volkan kapris direk kadro dışı bırakacaksın

yasin bencil ,olcan bencil

şenol hoca canımızsın ama lütfen gerekeni yap lütfen

takıma hiç bir şey veremiyorsun

------------------------------------------------------------------

ligin en zayıf takımıyız

-------------------------------------

utanıyorum.
-----------------------------------
aldığınız paraları helal etmiyorum sizlere

zarge
1-0 öndeyken bile, böyle oynayacaksak yenilelim daha iyi dedim..
ve daha da iyi oldu...

tturkmen
05.11.2012, 22:12
Bamba nın rakiple girdiği diyalog sonrası golleri yedik ne yazık ki. Bir futbolcunun bu hataları yapmasına izin vermemeliydik.

Osman Pervaneli
bosta hangi t.direktör var ?

outoftime
şenol güneşi eleştirmeye lüzum görmüyorum çünkü fayda etmiyor
şampiyonlar liginde miyiz süper ligde mi?
bir kere de maçı koparacak strateji geliştirsene be adam
ZOKORA,BAMBA ve EMERSON'a güvenmiyorum çok hata yapıyorlar ve riskli oynuyorlar
VOLKAN ve OLCAN bana göre şu an futbolcu lisanslarını yırtıp atmalı ve devre arasında gidecekleri yere gitmeli
EMRE,ZEKİ,AYKUT olsun ama istesin oynasın bana yeter
her maç ONUR'u izlemekten bıktım
Gecenin içine ettiniz be yazıklar olsun

Punisher-61
Adrian ve soner iyi oynadi aslinda hangi mantikla cikardi senol günes anliyamdim..

Memduh
İnanamıyorum. Şenol güneşi savunanlar var hala. İki yıldır ne oynadığımız konusunda kimsenin bir fikri yok ve hocanın suçu yok diyorlar. Asıl futbolcuların suçu yol. Ne dersen onu oynuyorlar.

Mustafa Ayazoğlu
şenol güneş bu kadro ile şampiyonluk beklemiyoruz ama

SAMET AYBABA örnek alsın.

tarsus
Onur,giray,bamba,soner,emre disindaki tum oyunculari,teknik heyeti y-o-l-l-a-m-a-d-a-n bu takim duzelmezzzzzz.

Alper Beyazay
05.11.2012, 22:13
Başta Nevzat Şakar gidecek. Sonra Şenol Güneş. Ardından Olcan'ı, Volkan'ı, Serkan'ı, Halil'i kadro dışı bırakıp devre arasında veya sezon sonu göndereceksin. Emre Güral neden oynamaz onu açıklayacaksın.

Bunların hiçbiri olmayacak gençler, arkanıza yaslanın ve bu mükemmel takımı izleyin. Saygılar.

Ömer Öztürk
9.dk da one gecen bi takım 90a kadar bir tane bile kontra yapamazmılan cıldırıcamyaaa

Bera B.
Şike süreci hariç, sanırım bu sene elimi eteğimi çekiyorum futboldan.

Ben yoruldum.

Yönetimde de teknik kadroda da yorulan varsa bıraksın ne olur. Böyle çekilecek çile değil çünkü bu.

Herkese iyi akşamlar, saygılar, sevgiler.

Ergin Varlibas
evet evet
sizin gibiler ve şenol hocanın futboldan anlaması bu şekilde ise ben futboldan anlamadığımı kabul ediyorum

sizlerle aynı grupta olmaktansa istediğiniz kadar hakaret edebilirsiniz
en azından kör değilim
hayal görmüyorum

evet 1-0 öndeydik
ve hoca oyuncu değişikliği yaptı ve 2-1 mağlup olduk

bu sonucun suçlusuda bbenim değil mi?

Anlatamicam ya, hic kendimi yoramam. Bu kafayla bizden bi bok olmaz onu iyi koyun akliniza.

Cafer Bulur
Mustafa ve giray takim 2 gol yemesine ragmen takimin en iyileri,bu durum herseyi ortaya koymuyor mu?

Oğuzhan
Cevat KOL ‏@cevatkol
Yolun sonu..

istifa var herhalde

Tahsin Armutcu
Şenol Güneş Mehmet Özdilekten iyi hoca değildir benim gözümde. Adam oyun okuyor yaw. Soktugu ıkı adam macı aldı. Verılmeyen fauller penaltı bunlara artık alıstık. Siyaset takım uzerınden vurmaya basladı. Uyumayalım beyler..

isyan6161
05.11.2012, 22:14
dahı hocamız senol gunesın yaptığı dahıce değısıklıkler resmen macı rakıbe evrdı antalya ıcın puan hayalken egrcek oldu takımın en ıyısı adrıanı cıkardı volkanı aldı sonerı cıkardı serkanı aldı ılk golde serkan kaptırıyor golu yıyoruz orta sahada 2.golde volkan kaptırıyor bırı senol gunese oyuncud eğısıklığı yapmayı oğrensın..haftaya akhısar macında olcam muhtesem hocamızı ızlemek ıcın hayır el salla el salla senol gunes el salla dıye bağırmak ıcın!!!emre nıye bu takıdma oynamazda volkan serkan gırer oyuna yazıklar olsun..bu arada kombınemı satılığa cıkarıyorum zıra senol gunes basdayken bdıaha maçlara gıtmeyeceğım kale arkası kombınem 100tl ıskence ızlemek ısteyen arkadaslar zoelden mesaj atsınlar verım kombıneyı..

şenol.08.borçkalı
TAKIM COK KOTU, kaleciler ,Bamba,Giray , Soner ,Alanzino,Mustafa , Yasin ,Zokora , Sapara HARİÇ geride kalan bütün takımı HEMDE BU GECE ve hemen takımdan GONDERMELİ.Genç oyuncularla oynarız daha iyi ...

TS forması ağırdır.Kolay Kolay kimse taşıyamaz..

gökçay61
hasan yener: akhisar maçında mutlak 3 puan alan taraf biz olacağız çok iyi çalıştık hocamıza ve takımımıza güveniyoruz
nevzat şakar: gadromuz yederli
şenol güneş: kaybetmeyi haketmedik.bu ligde her takım birbirini yenebilecek güçte.yolun başındayız zmana ihtiyacımız var
oyuncular: taraftardan özür diliyoruz

bla bla bla....

Kereşenli
Cevat KOL ‏@cevatkol
Yolun sonu..

istifa var herhalde

İnşallah ya.

samway
şenol güneş serkanını da al git !!!

Travelair
Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye, nerem doğru ki demiş

karayamayman
05.11.2012, 22:15
Ne güzel Volkan gidecekti, yine kaldı adam...
Hiç ısınamadım bu herife..

Bu arada Jankonun sayılmayan golü bana ofsayt değilmiş gibi geldi...
Sadece bir kere tekrarı gösterildi...

Beypba
05.11.2012, 22:15
senol hoca seni sseviyorum,sen bir değersin ama artık seni yönitimsel kadamede görmek istiyorum ama ilk önce bir dinlen kendini yenile kafanı boşalt rahatla,sende rahatla bizi dee rahatlayım büyük üstad...yoksa bu filmin sonu kötü

isyan6161
05.11.2012, 22:16
Anlatamicam ya, hic kendimi yoramam. Bu kafayla bizden bi bok olmaz onu iyi koyun akliniza.

hala daha futboldan anlamıyorsun kımden ne olmayacağı bellı..bıde konusuyorsun senol gunws dıyorsun ulana damın yaptığı oyuncu değısıklıklerı macı verdı be ne konusuyon

ayazi
bize Samet Aybaba gibi, Ersun Yanal gibi kurucu hocalar lazım.

zarge
kardeşim Allah aşkına şuraya geçenlerde burada yapılan Şenol Hoca istifa etsin mi anketinin sonuçlarını getirin..

istifa etsin dedik diye
duymadığımız hakaret kalmadı

sanki Şenol Hoca'ya düşmanız.
bilakis adamın sözlerini imzamız yapmışız...

ama olmuyor işte..
şike süreci ile birlikte Şenol Hoca defteri kapandı..
anlayın bunu artık..

2 senedir futbol namına hiçbir şey oynamıyoruz...
bunu burada bir türlü anlatamadım...

Doğukan Uçan
Beyler gerçekler ortada beşiktaş maçı öndeyiz verdik antep ilk galibiyetini bize karşı aldı hatta ilk golünü attı ondan sonra karabük bizden sonra gelen geçene yenildi , bursaspor bizi yendi daha sonra biraz önce kasımpaşaya yenildi.biz çok çok çok kötüyüz geçin bu işleri bunlar tesadüf olamaz.

Batuhan

Kafan çok güzelmiş güle güle kullan.

cyberentalpi

ortada istifa etmesi gereken biri varsa oda Trabzonspor'u siyasete alet edenlerdir.

kimler mesela. açık konuşalım.

anth
Ayağında top tutabilen Soner ve Adrian çıktığı an oyunu verdik zaten...

Olcan yerine Emre olmalıydı... Hazırlık maçlarında, idmanda ve son hafta hep iyi oynuyor ama Volkan gibi kişiliksiz adam tercih ediliyorsa birşeyler sorgulanması lazım...

2 golden önce de faul verilebilirdi kesinlikle...

Şenol Hoca çok formsuz, Ünal Hoca'yı mumla arıyoruz...

Adrian ve Janko'yu ben beğendim, en azından bu seneki en iyi hucum hattıydı... Olcan yerine Emre'yi de kanat forvet oynaması gerekliydi bence...

Volkan'ı oynatmak bu takıma ihanettir...

Son olarak 1-0'a yatan hoca bize lazım değil, yolu açık olsun...

karayamayman
Bu arada haftaya Akhisar maçı kritik, bizim 13, adamların 10 puanı var...

zeki gursoy
volkan salağının yüzünden verdik oyunu...
aynı hareketi üç kez yaparmı insan el insaf adi adam ağzına ettin oyunun...
olcan halı sahada bile oynayamaz ama bizde oynuyor, olcanı aldında koyduğun topçuya bak ..
volkanı az dertle oynatmıyormuş hoca senin bi b.k tan annadığın yok..
varsa yoksa kendine oynuyorsun ama oda sıfır...senin hatalarına verdik oyunu..aynı yerde otuz kişiye çalım atılmaz ulan!

Emre Güral'in sucu ne ? Volkani sahaya sokacagina Emreyi soksaydi. Volkan gibi kendine oynayan bir futbolcu görmedim.

FC-ST-PAULI-61
Cevat KOL ‏@cevatkol
Yolun sonu..

istifa var herhalde
Haydi insallah ama hic sanmiyorum.

Ilelioglu
Macin özeti..

Antalya takim biz degiliz, ama kac yildir ayni Hoca ile devam ediyorlar. Bir ara basarinin gelecegide acik...

..

tarsus
05.11.2012, 22:17
Senol hocayi eskiden cok savunan biri olarak simdi daha iyi anladim ki senol hoca giderse bundan daha kotu olacak halimiz hic yokkk

hyasin61

hala hocayı savunanlar var ya :) takıma 1-0 a yatın talımatını sıyasete alet edenler mı verdı volkan sen-serkan-alanzınho sıyasılerın talımatıyla mı gırdı oyuna ,herkes bılıyor kı hocanın uzerınde trabzonlu apoleti olmasa hoca 1 kere degıl 100 kere ıstıfa ettırılmıstı.10 hafta bır takım dogru durust pozısyona gıremıyorsa ,bırak atak yapmayı kontraatak yapamıyorsa bunu sıyasılerde degıl hocada ararım ben

Tayfun Aydın
Volkan ın Trabzonspor da bir maç daha oynaması ihanettir. Hemen kadro dışı bırakılması gerekiyor. Hoca için söylenecek bir şey yok artık. Bu maçla sıfırı tüketti.

Veysel
Mustafa ve giray takim 2 gol yemesine ragmen takimin en iyileri,bu durum herseyi ortaya koymuyor mu?

Ne Mustafası hocam Mustafa ????? Mustafa ???? MUSTAFA ?

MUSTAFA

sbay
hoca değişiklikleri ile maçın kaderini değiştirdi...Kameralar değişiklik öncesi hocayı gösterdiğinde çok çaresiz bi rdurumu vardı...Yanındakiler birşeyler anlatıyorlar ama nafile....

abcabca
karabük maçında istifa etmesi gerekiyordu, Trabzonspor, tarihinde ilk defa forvetsiz oynadı..

haymatloshan
Dediğim çıkacak inşallah bu akşam.Yenileceğiz ve hoca istifa edecek.Şenol Güneş defteri sonsuza dek kapanacak bu akşam hadi hayırlısı.2 yıldır bahanelerin ardına iyi sığındın,yolun sonu gözüktü.Futbola kattığın zerre kadar bir güzellik yok,pasif kişiliğin oyuna da yansıyor.

Cagdas Topal
Cevat KOL ‏@cevatkol
Yolun sonu..

istifa var herhalde

Sonunda .

cakalkerem
Vay be sabahtan beridir hoca icin yazdiklarimiza bas bas bagiranlar birden hocaya saymaya basladi

KemalisTS
Şaka gibi...Emre,Halil yedekte oturuyor da Serkan,Volkan oyuna giriyor.Olcan da sahada...Hahahaha...Biri şaka olduğunu söylesin.Emre'nin Volkan ve Olcan'dan ne gibi eksiği olduğunu söylesin bize Şenol hoca? Söylesin ya bilelim..

Bu Volkan ve Olcan torpilli mi? Olcan her maç geziyor sahada,50 metreden de frikik kullanıyor güya artist!

Kadromuz bence iyi arkadaş.Hoca maçı okuyamıyor.1 tane at üstüne yat 80 dk.Üstüne Soner'i ve Adrian'ı çıkarıyor.Şaka mısın sen hocam nesin?

Şenol hoca,Volkan,Olcan ve Serkan bu takımdan gönderilmeli.Ezik miyiz biz her maç defansa yatıyoruz,saldıran takım istiyoruz kardeşim...4 tane yesin 5 tane de atsın.1 tane at defansif oyna.Bi gidin ya

Oğuzhan
Pozisyona girmeden maç bitiriyoruz ayıptır ya. Umut kaçırıyor diye eleştiriyordunuz o günlere hasret kaldık ofansif oyun oynuyorduk da pozisyona giriyorduk en azından.

dragon61
Beyler biz en son ne zaman 2 attık ya da ne zaman 2 farkla kazandık...Afedersiniz ama karı gibi top oynuyoruz bu ne ya...Tamam şenol güneş iyi adamdır bende severim ama kaç maçtır hiç bir önceki maçtan ders almaz mı bu hoca.Ya kardeşim defansa yatacaksan 2 gol atta yat bir maçta sürekli aynı şey olmazki..

şenol.08.borçkalı
adrianı beğenen varmı ? :):)

ADAM NE TOPCU YA :)

TEK GOL ATTI.SONRASINDA HICBIRSEY YAPMADI 80 DAKIKA SAHADA KALDI.

TS FORMASI BU KADAR BASIT MI ? COK AYIP YA ?

EMRE GULAL NIN NE SUCU VAR BANA BIRI ANLATSIN .

arifberkay
05.11.2012, 22:18
biri istifa etsin kim ederse etsin ama biri etsin

Tahsin Armutcu

mustafa oynamadı bıle abı bee ????

Veysel
Haydi insallah ama hic sanmiyorum.

Kına yakarsın

Murathan
Şenol Güneşinden futbolcularına. (Volkan,Olcan,Serkan..)
Adaletinden TFF'ye..
Yeter artık!
Vallahi bıktım, bıktım artık.
Nedir bu? İlla her şeye he mi diyeceğiz sözde adalet gelsin diye.
Ben sıkıldım; bıktım artık.

Taner Uykuçeken
hatalardan ders almak gerek ama alınmıyor
bjk maçında sapara Soner i oyundan aldı maçı kaybediyorduk
Antalya maçında yine top yapan iki adamınıda oyundan aldı bu sefer kaybettik

bu aşk burada biter ve ben çekip giderim
yüreğimde bir çocuk cebimde bir revolver
bu aşk burada biter iyi günler sevgilim
ve ben çekip giderim bir nehir akıp gider

Mustafa Ayazoğlu
Beyler gerçekler ortada beşiktaş maçı öndeyiz verdik antep ilk galibiyetini bize karşı aldı hatta ilk golünü attı ondan sonra karabük bizden sonra gelen geçene yenildi , bursaspor bizi yendi daha sonra biraz önce kasımpaşaya yenildi.biz çok çok çok kötüyüz geçin bu işleri bunlar tesadüf olamaz.

macar takımına gol atamadık.

210 dk

takımın kalitesi ortada, yönetim siyasi işlerle uğraşmaktan yol alamadı.

Cafer Bulur
Ne Mustafası hocam Mustafa ????? Mustafa ???? MUSTAFA ?

MUSTAFA
Giray demek istedim.

vendercan
05.11.2012, 22:19
Artık yeter!...
Yönetimseniz takıma sahip çıkın,avare avare dolaşmayın;
Şenol Hoca eğer hocaysan, aklını başına alıp işine ver kendini;
Futbolcular bordo-mavi forma herkese nasip olmaz, kıymetini bilin...
....YA DA DEFOLUP HEPİNİZ GİDİN!...Artık yeter!..

zafer6161
adrianı beğenen varmı ? :):)

ADAM NE TOPCU YA :)

TEK GOL ATTI.SONRASINDA HICBIRSEY YAPMADI 80 DAKIKA SAHADA KALDI.

TS FORMASI BU KADAR BASIT MI ? COK AYIP YA ?

EMRE GULAL NIN NE SUCU VAR BANA BIRI ANLATSIN .

dua etki oynattı,,,yoksa golde atamayacaktık

ALDENİRO
tolunay kafkas bizi çoşturur...

sbay
ayrıca istifa geldiğinde yerine gelecek adam belli..Giray bulak...bence gerek yok.

hyasin61
9.dk da one gecen bi takım 90a kadar bir tane bile kontra yapamazmılan cıldırıcamyaaa

yasın ıle bır kez cıkıyorduk onda da yasın topu atacak adam bulamadı e dogaldır o kadar yaslandırttı takımı hoca

hodlu
Sahada 50. dakikadan sonra sürünen bir takımız.Yazıklar olsun.Her maç aynı her maç yerlerde sürünüyoruz.............

tsukru61
Lig liderine karşı 85 dakika üstün oynadık; ama olmadı. Antalyaspor'a şampiyonluk yarışında başarılar diliyorum. Önümüzdeki maçlara bakıyoruz.

yorumsuz6117
Ünal Karaman gelsin.

Punisher-61
Su an gangi teknik direktörler bosta

Doğukan Uçan
Koyduğumun yerinde bursa 1 kere geldi gol attı , antalya 2 kere geldi gol attı bune abi yeter artık ya !

Ilelioglu
Bence Nevzat Sakar istifa etmeli..

..

FC-ST-PAULI-61
Son soylucegimi soyleyeyim, sonra uzun sure yazmicam, sinirlerim bozuluyo, kalp kiricam gereksiz yere. Neyse

En yakin arkadasimin kuzeni, Ali Durust'un oglu ile evli. Ali Durustun soyledigine gore de Sadri Sener, agir fenerliymis eskiden beri.Yorum sizin.
Siz yiyin birbirinizi hala Senol Hoca oraya Olcan suraya. Hadi gorusuruz.
Hee ya tabi tabi.Senin hala avukatligini yaptigin Senol Günes
Fenerbahceye Imza atiyordu Zamaninda bunuda biliyormuydun ?

arifberkay
hoca serkan ve volkan kadar taş udşsun başına bir insan bu kadar mı takıntılı olur aldığımız maçı elinle verdin bundan kötüsü yok istifa et

Tayfun Aydın
Sene başında küme Şenol Hocayla küme düşmemeye oynarız hatta en büyük adaylardan biriyiz dediğim aşşalama küfür ve hakaretlerini eksik etmeyen tüm arkadaşlardan özür bekliyorum.

Şenol Güneş le sonsuzluğaaaaa artık istifaaaaaaaaaaaaaa

Takımın başına bir tane hoca gelsin belki bu seneyi kurtarırız bir mucize olursa.

ophius
Son soylucegimi soyleyeyim, sonra uzun sure yazmicam, sinirlerim bozuluyo, kalp kiricam gereksiz yere. Neyse

En yakin arkadasimin kuzeni, Ali Durust'un oglu ile evli. Ali Durustun soyledigine gore de Sadri Sener, agir fenerliymis eskiden beri.Yorum sizin.

sen---yakın arkadaş---yakın arkadaşın kuzeni---yakın arkadaşımın kuzeninin eşi ali dürüstün oğlu----ali dürüst---sadri şener

istihbaratın mükemmelmiş arkadaşım tebrikler:alkış:

zeki gursoy
VOLKAN BU TAKIMA LAZIM DEĞİL...
böyle kişiliksiz bi adam görmedim ben, utanmaz nesin sen? ne sanıyorsun burayı?
bu son maçın olmazsa hocanın olur...
yazık ya yazık!!!

şenol.08.borçkalı
05.11.2012, 22:20
Şaka gibi...emre,halil yedekte oturuyor da serkan,volkan oyuna giriyor.olcan da sahada...hahahaha...biri şaka olduğunu söylesin.emre'nin volkan ve olcan'dan ne gibi eksiği olduğunu söylesin bize Şenol hoca? Söylesin ya bilelim..

Bu volkan ve olcan torpilli mi? Olcan her maç geziyor sahada,50 metreden de frikik kullanıyor güya artist!

Kadromuz bence iyi arkadaş.hoca maçı okuyamıyor.1 tane at üstüne yat 80 dk.Üstüne soner'i ve adrian'ı çıkarıyor.Şaka mısın sen hocam nesin?

Şenol hoca,volkan,olcan ve serkan bu takımdan gönderilmeli.ezik miyiz biz her maç defansa yatıyoruz,saldıran takım istiyoruz kardeşim...4 tane yesin 5 tane de atsın.1 tane at defansif oyna.bi gidin ya

kardes halİl derken ? :) lutfen halilden umut beklİyorsak biz bİtmİsİz zaten gerÇeklerİ gÖrelİm lÜtfen bugun takimda ts formasini hak eden doĞru duzgun 7-8 oyuncu var.

Gerİde kalanmi ?

Tamamami 2. Lİg oyuncusu..

Batuhan
son soylucegimi soyleyeyim, sonra uzun sure yazmicam, sinirlerim bozuluyo, kalp kiricam gereksiz yere. Neyse

en yakin arkadasimin kuzeni, ali durust'un oglu ile evli. Ali durustun soyledigine gore de sadri sener, agir fenerliymis eskiden beri.yorum sizin.
Siz yiyin birbirinizi hala senol hoca oraya olcan suraya. Hadi gorusuruz.

ahahahahahahahahahahahahahaha bu ne lan. ççç

ALDENİRO
adrianı beğenen varsa futboldan anlamıyor demektir.

chener
kelle isterük

Tyler Durden
yeni bir sistem yaratiliyor,sabretmemiz gerekiyor diyen gunes severlere
sorum var..hacilar bu mactaki sistemimiz neydi?
cok efsane hocaniz serkan balci ile hangi gelecegin takimini kuruyor..
bu adami halen daha savunan cok buyuk yanlisin icindedir..bir bucuk senedir
trabzonspor'un canina okuyan adama mudahele etmeyen sadri sener'e yaziklar olsun..
bir tane adamin seni bitirmesine izin verdinya sadri sener, yatacak yerin yok
yemin ediyorum..

serdaracıl
Yetenekli futbolcu hep sahada olmali

zx61
Yeter ya yeter..elimizdeki maci verdik yine..üst sıralardan malesef koptuk..vizeye çalışsaydım keske bosa 2 saatim gitti..gel de şimdi odaklan çalış..öldürecek bu takım beni..

alper*

Gülerim sadece gülerim. İftira atmak bu kadar kolay mı?

Ogün YAZICI
şenol güneşin taktik anlayışı özetle şudur :
-oyunun genelinde verimli faydalı oynayan oyuncu yorgundur çıkarılması lazım

samway
kımse senol gunes ı savunmasın evet dık duruyorum ISTIFA dıyorum var mı otesı gelsın bana hesap sorsun kım savunuyosa neyını savunuyosunuz bu adamın hala anlamıs deılım bır takım cıddı bır degısıklık bır yenı kan olsun dıye 2 oyuncu bırden degıstırır degıstırse bıle 75 degıstırmez sıkıldım artık bu senol gunes yalakalıklarından adamlar gol atıyo mehmet ozdılek sahayı turluyo bızımkı heyecanını kaybetmıs ızlıyo herseyı hep aynı degısıklıkler hep aynı kurgu beyleeeeeeeeeeer !!!! futbol degıstı olmuyo bu kafayla olmuyo

FC-ST-PAULI-61
Tolunay Kafkas gelmeli !

Hamza Milet
delirecem ya beyenip getirttigi adrian kaç haftadir oynamiyor allah kitap askina söyleyin bana
adam 1 maç oynadi bir gol atti sonra sahada hiç YOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK !!

bundan sonra ne adrian nede henrique sans beklesin, valla 2. ligde bile bunlardan kat kat iyi oyucular var

bakin adanaya erciyesspora, bizimkisi trabzonda oynamiyor adam onu tutup milli takima aliyor, eeeeeey akill nerde izledinde bu adami milli takma çagriyorsun

Zokora-Bamba ikilisde sanki afrikada olanlardan sonra biraz gerilemeye basladilar?

SERKAN DENEN REZILL, HALA 18DE, ENGIN BAYTAR gibi oyuncular gsde

ULAN VARYA adami VEREM KANSER UYUZ EDERSINIZ

ÇIKIP BIRI SÖYLESIN BAKALIM, FATIH TEKKEDEN SONRA BIZE DOGRU DÜRÜST FORVET GELDIMI GELMEDIMI?
BURAK-FATIHI ÇIK SON 10 SENEDIR FORVETTE HEP SIKINTI VAR, BURAK SAKAT GOL YOK, FATIH KART CEZALISI GOL YOK
NEDIR KARDESIM YAA, OKADAR FORVET GITTI GELDI, HANGIBIRISI NE YAPTI?

GIRAY BULAK DENEN BI HERIF GETIRDILER GENEL MENAJER DIYE, NERDE O ADAM? NE IS YAPAR?
KIMI GETIRTTI GELDI GELELI? AL SANA OKADAR UGRASTIIGIN GETIRDIGIN JANKO

HOLLANDADA SINIF ARKADASLARIM JANKO IÇIN TWENTEDE OYNARKEN ÇOK AGIR VE YAVAS DIYORLARDIDA BEN INANMIYORDUM
ALIN ISTE REZILL AYAKTA DURAMIYOR! SONRA HALA ONU GÖRMEK ISTEYENLER VAR!!

EMRENIN NE SUÇU VARDA HIÇ OYNATMIYOR BU ÇOCUGU??

ILLAA GS ELIMIZDEN ALACAKKI DEGERE BINSIN, SENOL GÜNES YINE AHSAP KESSIN

JAJA DISIPSIZDI, ENGINDE ÖYLEYDI

LAN ELINDEKILER DISIPLINLIDE NE OLUYOR? AL SANA DISIPLINLI EMERSON DISIPLINLI SERKAN

5 PARA ETMEYEN OYUNCULARI TRABZONA KAKALIYORLAR YILDIZ DIYE BENFICADA OYNADI DIYE

O MENAJERLER NE PARA YIYOR AAH AH, JANKO PORTODAN GELMIS?

YA NE OLMUSS NE OLMUSS??

ELAZIGSPORDAKI FAUBERTTE ZAMANINDA REAL MADRIDDE OYNAMIS, SIMDI BI FAYDASI VARMI ADAMIN?

RÜSTÜ BARCELONADA, BOLIÇ MANCHESTERDA OYNADI? NE OLDU? GITTIKLERI GIBI GELDILER

PORTODA BENFICADA OYNAMAK BI MARIFETSE, TOPLAYIN BENFICA VE PORTODA AMATÖR KÜMEDE OYNAYAN FUTBOLCULARI, ÇÜNKÜ NEDEN, ONLAR YILDIZ ONLAR EN IYISI, ONLAR SÜPERSTAR, ONLAR BULUNMAZ HINT KUMASI!

YABANCI HAYRANLIGI BIZDE ÖYLE BI VARKI, BIRI BANA FERHAT VE EMERSONUN FARKINI ANLATSIN? ANLATSIN ABI YA

FERHAT EN AZINDAN YABANCI KONTENJANINI DOLDURMUYOR, EMERSON? RUH GIBI DOLASIYOR SAHADA
NEYMIS BENFICADA 30 MAÇ OYNAMIS, SIMDI SOMALI LIGINDEN SERKANI ALSINLAR, ORDAKI MENAJERLERDE DESINKI SERKAN LIGDE 30 MAÇ OYNAMIS, HEMEN ALALIM, HATTA ADAM ORDA KAPTAN, VE FENERDE OYNADI, ÇOK BÜYÜK FUTBOLCU HEMEN HEMEN HEMEN ALALIM, AH SALAKKLAR AHH

REZIL ETTINIZ BIZI CÜMLE ALEME

BIZI SUAN GÜLENLER SIRASIYLA

ESKISEHIRLILER, GSLILER BJKLILER, FBLILER, SIFO VE SIVASLILAR

SIZIN TAA ..

TSemih61
Hakemin yönetiminden herkes memnun galiba? Lehimize olan hiçbir faulü çalmadı. Antalya'nın attığı gollerden önce de faul vardı bence.

edimurphy_61
05.11.2012, 22:21
gidecen Guardiolayı getirecen hadi okadar iyisen Barcada yaptgının 4/1 İni yap bakalım dicen ama nerdeeeeeeee

8tmm uçmuş olabilirim)

Ilelioglu
Adrian ile Janko'yu begendim ben bugün...

..

alper*
kelle isterük

:D :D :D

Niyeyse güldüm ya.

(Alay etmek için değil:))

Burak Yılmaz
Sabırsız ve tezcanli fıtratımız sebebiyle hersey hemen olsun istiyoruz...Bu takim Şenol Hocasiz benim için katlanilmaz...Bu oyuna biraz daha güven eklenirse is yapar insaallah...

Royal Heart
Lig tam da futbolun tepesindekilerin istediği gibi bir hâl almaya başladı ve bunda bu defa Trabzonspor'un da katkısı hafifsenmeyecek dozda.

Hep savunduğum gibi bu arenada var olacaksan savaşacaksın, yem olmayacaksın, birilerinin ekmeğine yağ sürmeyeceksin.

Bunları yapamayacaksak hiç olmamalıyız bu düzenin içinde, madem ki Trabzonspor ligde durmaya mecbur o zaman ona göre hareket edecek.

Ama tam tersine bir kaos ortamı takımı sarmış. Yönetimin tavrı belli değil, Şenol Güneş hatalarında istikrar sağlamış durumda ve sürekli hata yapıyor, futbolcular Trabzonspor'un neyin mücadelesini verdiğinin farkında değil.

Gerçekten kuvvetli bir yönetim oluşacaksa bir an önce yönetimi devralmalı ama öyle bir oluşum da göremiyorum, en pratik çözüm sanırım Şenol Güneş'in daha fazla sorumluluk ve radikal kararlar alıp yoluna öyle devam etmesi olur diye düşünüyorum.

Erdem Koltuk

Trabzonspor ortada yokken benim babam da hasta Fenerbahçeliymiş. Ne var bunda? Ne anlatmak istedin?

tarsus
Efsane sampiyon kadronun bozulmasinda bas rol oynayan bize bu gunlerdeki iskenceyi yasatan sikeci serefsiz aziz yildirimin allah belasini versin

samway
Tolunay Kafkas gelmeli !

yuzde 1 mılyon katılıyorum ıkıncı alternatıf ıstemıyorum bıle

isyan6161
ulan oyuncu değısıklığı yapmasak yıne macı alcaz adamda oyunu okuma 0 ya resmen takımı sabote edıyor yeter ya emre dururken volkanı kadroya alıyor henrıke kadro dısı 1 dakıka oynamayan adrıan bugun resmen hocaya ders verdı ne oluyoruz ya..yonetımde sozlesme uzatmaya hazırlanıyor hocayla buldular cıftlığ 2 kurusluk adamlara 10lıra verıp ses cıkarmayan teknık hocayı korler sağırlar bırbırını ağırlar..

KÖKSAL AYDIN
Şenol hoca ile her hafta kayıptır.Ne yazık ki tahminlerim çıktı.2 yıldır takımı her maç daha da geriye götüren bir kişiyi savunmanın anlamı yok artık.Takımda Ersun yenal, yılmaz vural, ertuğrul vb olsa beklersin, takımın iyi olacaktır.Onlar takıma teknik, taktik ruh verebilirler.Ama bunlar Şenol hocada yoktur.Boşuna beklemeyin ondan bunları...

Hamza Öztürk
05.11.2012, 22:22
La gangnam style i söyleyen eleman gelse bundan kötü olamaz herhalde. Bari saha kenari dansini ederde az sinerji yaratir.

zafer6161
ayrıca istifa geldiğinde yerine gelecek adam belli..Giray bulak...bence gerek yok.

aynen

beterin beteri var derler tam o işte

hoca sakın istifa etme,,,,,ciddiyim...

CAFER ÖZER
Hala şenol gunes diyenler samet hoca ya baksın
Adam isimsiz oyuncularla şakır şakır top oynuyor ve bizden üstte
Takimin kötü olmasi tamamen hoca ile alakalı
Kötü oynuyorsa her hafta elestirecegine degistir adam gibi oynayan futbolculari oynatirsin
Gerekirse paf takımından 3-4 oyuncu al oynat
Bu güne kadar alt yapıdan kaç oyuncu yetiştirip takıma kattin be hoca
Yeter artık ben yenilen takıma kızmak futbol adına hiç bir şey oynamayan ve oynamayanlara kızarım

İlker Yazıcıoğlu

Şimdi ne yapmaya çalıştın anlamadım.
Böyle saçmalık mı olur?Ne alaka şimdi bu?
Keşke bütün fenerliler Sadri Şener gibi olsa!
Adam tek başına savaşıyor,sen çıkıp neler söylüyorsun olacak iş değil yani?
Ne garip insanlarsınız Allah aşkına!

hyasin61
bize Samet Aybaba gibi, Ersun Yanal gibi kurucu hocalar lazım.

altına ımzamı atıyorum bu ıkısı sıfırdan takım kurma konusunda aşmışlar bunlar kurar senol ekmegını yer

karayamayman

Günün en dangalak mesaji da gelmiş oldu...

şenol.08.borçkalı
VOLKAN 'a dıkkat edin , kotu yada iyi yere bir düştümü eğer 40 saniyede ayağa kalkarsa bende ayda yaşacağım.

VOLKAN ! yere düşünce KALK !

TS Forması giyen futbolcu bu kadar cok yerde durmaz.

işin komiği teknık heyetten kimse 1 senedir hemserim yerde nede bu kadar takılıyorsun diyen yok ? :)

brushfield
Takımda gitmesi gereken biri varsa o da futbolculardır. Şenol Güneş giderse yerini dolduramazsınız.

sifuni
Tolunay mi yapmayin ya Ziya Doganin avrupada türk oyuncu taniyan versiyonu

Taner Uykuçeken
05.11.2012, 22:23
bu arada işte şike süreci var devam etmeliler şike lobisinin istediği bu felan demesin kimse
çünkü
Recep Tayyip Erdoğan istemediği sürece o kupanın bize gelmesi imkansız
her şey sayın başbakanın iki dudağı arasında ister verir hakkımızı isterse vermez
paşa gönlüne kalmış
UEFA FİFA CAs bana göre artık hikaye gerekirse Ülkeyi UEFA organizasyonlarından çeker ama yinede vermez

TSezgin61
Tolunay Kafkas gelmeli !

Senol hocayi kaybetmeden bu formüle varim...

Artik senol hoca takimdan tamamiyle kopmamali, eski hatalari yapmamaliyiz...

Sushi07
Bu maç Emre'yle başlanması risk oldurdu - hadi tamam. Halil formsuz onada tamam, ama tam bu maç, defansa yardım açısından oynatur, geriye düşülürse Emre yerine girer dedim. Tamam başlamadın, ama artık oyuncu çıkıyorsa, bu Volkan gibi bencil, takımın değil, sadece kendi manfaatıni düşünen bir oyuncuyu sokmak inanılmaz. Barı skoru ve topu tutmak için Halil'i soksaydı!!!!

Yazıklar olsun.

cemoli5408
Takıma yeni nefes, farklı bir bakış açısı lazım. Bu takım çoğu maçı cılız bir kaç atakla bitiriyor. Şenol hocanın aklı haklı olarak 2010-2011' de kaldı, bence işini severek yapamaz durumda. Bırakıp gitmeyi de kendi gönlüne yediremiyor. Ama takım 2 senedir gerçekten çok kötü, müdahaleler de çok kötü. Bize yeni bir enerji lazım. Bilemiyorum ama aklıma ilk gelen de Tolunay Kafkas. Tolunay hoca kabul etse, bu sene sonuna kadar Şenol hocayla çalışsalar, sendeyeden itibaren de tek yetkili olsa iyi olur. Şenol hocayı da kaybetmek kötü olur.

zafercalikoglu
serkan,olcan,volkan,alenzinhoda ,da acilen gönderilmeliii,takımı sabote ediyorlr...

Uğur Odabaş
Şimdi 2010-2011 yılındaki takımı o şekilde ofansif oynatanda Şenol Güneş 2012-2013 sezonu takımı böylesine defansif oynatanda Şenol Güneş.
Bu adama 2 yılda ne oldu neler oldu bunu araştırmak gerek.
Takım inanılmaz kötü yani kötüde değil sorun şuki kötü diyebileceğimiz bir takımda yoktu bu akşam maalesef sahada.
Tamam Şenol Güneş suçlu suçluda bu futbolcular neden bu kadar durgun yönetim hattında bir sıkıntı bir sorunmu var.
Olcan Adın Türkiye'de Trabzonspor'lular hariç hangi taraftara sorarsan sor süper futbolcu ama sahada varmıydı bu akşam ? Yoktu.
Ve diğer futbolcular Bamba--Giray--Soner-Adrian harici sahada oyun oynamaya çalışan başka bir oyuncu yoktu.
Şenol Güneşe çok fazla düşkün olan bir insanım ama. Ciddi anlamda aşığı olduğum takım kazanacaksa..
Git artık hocam git..

CAFER ÖZER
Hoca gider 2-3 sene bir hoca daha gelir onun hazir takımını şenol beye emanet ederler o takimida yok eder yine gider

isyan6161
takımın halıdnen cok emmnunsun heralde gectım gıray bulağı ben yılmaz vurala bıle razıyım emınım su oynadığımız oyundan daha cesur oynarız ve daha yerınde değsıklıkler yapar son 6 dakıkada yaprığı değısıklıklerle oyunu macı veremz rahat ol..

dragon61
Mustafa Denizli boşta...İlgili kişilere duyurulur...CV'si çok hoş.

OFLU
05.11.2012, 22:24
Beyler ne futbolcular ne de yonetim bizim uzuldugumuzun 10 da 1 i kadar uzulmuyor bu olanlara emin olun. Soylemek istedigim Trabzonu bizim gibi taraftar ruhuyla yonetmeyen yonetimler malesef saman alevi gibi parlar ve kaybetmeye mahkumdur. Bizim gibi kahrolan mac kaybetmeyi sindiremeyen yonetimi cikarmaliyiz.

Tyler Durden

bu adama hicbir sekilde mudahele etmeyen yoneticilere sesleniyorum..
neyin pesindesiniz?senol gunes'e cit cikaran herkese cezalar yagidiriyorsunuz..
koskoca trabzonspor kulubunun baskanina iftira atan bu cok degerli
insana geregini yapin..yazdigi sey kufurle es deger..

Ilelioglu
Nevzat Sakar istifa etsin ve Türkiye'deki tüm partiler kapansin bence...

..

hodlu
Bu yönetime değil Tolunay, Moriunho dayanmaz............

alper*
Senol hocayi kaybetmeden bu formüle varim...

Artik senol hoca takimdan tamamiyle kopmamali, eski hatalari yapmamaliyiz...

Kombinesi varsa otursun izlesin. Ama teknik olarak takımın esame listesine bile elini sürmesin. İdareci olarak hizmet etmek isterse ona da varım. Ama teknik hiçbir şeye karışmasın.

ALDENİRO
Adrian ile Janko'yu begendim ben bugün...

..

adrianın nesini beğendin çok merak ettim...

mertacar
bu sene kazanabileğimiz tek şey gençler.diğer sezon çook büyük bir yapılanmaya ihtiyacımız var,her anlamda.

hyasin61
hocanın oyuncu degısıklıklerınde yardımcıları ıle olan bır karesı var o kareye ıyı bakın hoca bence oyunu okumada olan zaaflıgından ,kafasında tam olarak kurmamıstı degısıklıklerı ,hanı ya tutarsa hesabı yaptı ortaya bır karısık ıste

Berat Akçay
Hala şenol gunes diyenler samet hoca ya baksın
Adam isimsiz oyuncularla şakır şakır top oynuyor ve bizden üstte
Takimin kötü olmasi tamamen hoca ile alakalı
Kötü oynuyorsa her hafta elestirecegine degistir adam gibi oynayan futbolculari oynatirsin
Gerekirse paf takımından 3-4 oyuncu al oynat
Bu güne kadar alt yapıdan kaç oyuncu yetiştirip takıma kattin be hoca
Yeter artık ben yenilen takıma kızmak futbol adına hiç bir şey oynamayan ve oynamayanlara kızarım

Nedense Trabzonspor maçından önce Samet gömülüyordu. Resmen ölüyü diriltdik. O zamanda diyor muydunuz Samet e bakın diye

The_Storm
05.11.2012, 22:25
Şenol Güneş kooperatife falan mı girmiş, taksitlerini ödeme derdinden mi ayrılmıyor?
Ünal Karaman gittikten sonra şenol güneşin ne olduğunu herkes gördü.Şampiyonlar ligindeki tek galibiyetimizde Ünal takımın başındaydı. Tesadüf mü?

Ünal Karaman aranan kandır.

lazo1967_61
adriani begenmeyipte zokorayi begenen varsa oda futboldan anlamiyor demektir.
e beh adam insan pas yapamazmi bu kadar hata yaparmi.
Bu adam gordugum en gereksiz transfer hicbir ama hicbir katkisi yok lan bu takima.
bide star diye geziniyor sahada.
volkana gelince bu adam paf takiminda curutuceksin haysiyetsiz adam sen kimsin ki bu forma altinda bu kadar bencil salakca oynuyorsun

alper*
Mustafa Denizli boşta...İlgili kişilere duyurulur...CV'si çok hoş.

Türk olarak çalışabileceğimiz en iyi antrenörle durumumuz ortada.

zafercalikoglu
bence hocada oldugu kadar yardımcılarında daha cok kabahaat var,tv den seyrettim ,mini toplantı yaptılar,kulubede cıkan karar,serkan ve volkan oldu,..bence yardımcıları gitmeli ,yardımcı olarak tolunay hoca gelmeli,,

Sefa
05.11.2012, 22:26
Yazıklar olsun başka bir şey demiyorum..

zaferyıldız
Ey gidi trabzonum nasil sattilar seni

Turkiyenin futbol baskentini bu hale getiren tc dir

Tc icin trabzon antalyadan kayseriden cok geridir

Senol hocam senin de yaptigin hainlerin onunu acmaktir

Nedir bu Hal ? Bu duruma nasil katlanirsin anlayamiyorum....

Doğukan Uçan
10 haftada 3 mağlubiyet ne demek birisi açıklasın bunu ?

The Ciks
Zokora haklı yenıp ıvme yakalaymıyoruz..

fb.bjk ve bu maç....

volkan bu takıma zarar verıyor...

-----------
volkan alper potuk takası yapılmalı sahsen...
----------
bu takım janko zokora bamba...gelınce colman ıle ayaga kalkar...
--------
devre arasına kadar....alabıldıgımız kadar puan almamız lazım...
--------------
devre arası ozan ıpek ve alperı almalıyız.....
------------
şenol guneşı yollayanlar....kım gelsın yerıne...

----------
bu seneyı heba etmek olur ve buyuk ahmaklık..
-------
bu takım ayaga kalkacak...

acıkcası futbol sansıda yanımızda degıl..
------------

Punisher-61
Hoca gider 2-3 sene bir hoca daha gelir onun hazir takımını şenol beye emanet ederler o takimida yok eder yine gider

Aynen öyle...

r9emre
Futboldan anladığını iddaa eden 'ulema'lara inat Adrian, Volkan, Janko'nun iyi bir 'teknik hoca' elinde yıldız olacağına inanıyorum, son sözüm.

Ibo61
Su Volkan Sen i hala daha nasil sahaya sürüyorlar anlamis degilim!!!!!! oyuna girdikten sonra ya bencil dayrandi, pas atmadi, topu kaptirdi ve golü yedik.....

sbay
takımın halıdnen cok emmnunsun heralde gectım gıray bulağı ben yılmaz vurala bıle razıyım emınım su oynadığımız oyundan daha cesur oynarız ve daha yerınde değsıklıkler yapar son 6 dakıkada yaprığı değısıklıklerle oyunu macı veremz rahat ol..

vallah rahatım ben merak etme...ama girayın şenol hocadan ekstra birşey katabileceğini düşünmüyorum...şahsi fikrimdir beni bağlar.

outoftime
teknik direktörlükle filozofluğu birleştirirken işin özünü unutan değerli hocamıza gelecek hayatında başarılar diliyorum.
bu sene devam etmemeliydi belki de zaten her şey ortada şike yapıldı ve medya bunu kabul ediyor kupa umurumda değil
TELEF OLDUK

isyan6161
05.11.2012, 22:27
at bırtane yat ustune kalecı defans gunundeyse kazan değılse yenıl rakıpde senın gıbıyse berabere kal bumudur bıze yakısan oyun anlayısı shuster turkıeyde 60ların futbolu oyananıyor demıstı bızım futbolu gorse su ankı 40ların der heralde..

Paksoy
Soner oyundan alındı herşey bitti . Adrıan yerine Emre alınabilirdi .. Volkan Şen artık nereyen gitmek istiyorsa gitsin

Ilelioglu
adrianın nesini beğendin çok merak ettim...

Topsuz oyunda iyi degil ama yoksa iyi isler yapti bugün. Sanirim 10-12 mac üst üste oynamadi. Arkadaslarinin ne yapacagini tam olarak kestiremeyebilir. Sürekli oynatilsada net bir fikir olussa bizde.

..

KemalisTS
Bizim takımı izlerken bi içim sıkılıyor bi daralma geliyor önde olsak bile...sizde de oluyor mu ?

L.Burrows
Maçtan çıkarabildiğim tek şey. Yazıklan bize.

Oğuzhan
05.11.2012, 22:28

Şampiyon olduğumuz sene 2 mağlubiyetimiz vardı değil mi sezon boyu :))))))))

Ne hallere düştü bu takım yahu Osmanlı gibiyiz yahu şampiyonlukta yükselişi tamamladık duraklıyorduk şuan geriliyor muyuz dağılıyor muyuz orayı tam çözemedim ama dağılmaya yakınız.

arifberkay
05.11.2012, 22:28
Murathan küferdip hakaret edip durmalan millete

Ogün YAZICI
05.11.2012, 22:29
30 maçta 13 puan.teknik direktörsüz daha iyisini yapardık.bu takımı şampiyon ünal karaman yapmıştı sen kuklaydın şenol güneş.

Selim ÖZCAN
Şenol Hocanın ilk geldiği günlerdeki motivasyonu giderek düştü ve bu günlere geldi, artık bu takıma vereceği hem taktiksel anlamda hemde motivasyon anlamında bir şey kalmadı. Her maçta takımın en iyilerini dışarı almak hangi mantıkla örtüşüyor, BJK maçında orta sahada top yapan Sapara yı dışarı aldı, bugün Soner ve Adrian varken orta saha bizdeydi, hangi mantıkla bu iki oyuncuyu oyundan aldı merak ediyorum. En kötü maçlarımızda değşiklik için 85. dk bekleyen Şenol Hoca bu maçta ne olduda 70 te hemde 2 tane birden değişiklik yaptı ve oyuna aldığı adamlar Volkan ve Serkan, gülermisin ağlarmısın. Takımda tek aksayan sol açık Olcan çıkıp yerine Emre girebilirdi ve bunuda izleyen herkes görmüştür. (Emrenin geçen hafta ki performansınıda hesaba katarsak) Ama Şenol Hoca ne yaptı top yapabilen bütün orta saha oyuncularımızı dışarı aldı. Bu ne demek yahu, kendi kafasına kurşun sıkmaktır.

TSezgin61
Volkan sen kadro disi birakilmali!

Olcan adin akillanana kadar yedek birakilmali!

Bünye kaldirmiyor artik...

FC-ST-PAULI-61
Her Hafta ayni Filmi izlemekten bikmadilar hala Senol Günesi savunuyorlar.
Korkak Futbol,yanlis degisiklikler Her Hafta aynisi.Neyse Senol Günesporlular
bakalim Haftaya hangi bahane bulacak .

outoftime
başlayacağım ali dürüste şimdi

Doğukan Uçan
Şimdi niye videoton a elendik anladınız mı hatta biraz daha geriye gidelim hazırlık maçlarında 6.lig takımına 1 gol atıyoduk toplam 7 hazırlık maçında 6 gol attık ordan beri belliydi 1 sezon gitti yazık oldu.

katre-i.matem

3 mağlubiyet açıklanabilir ama 3 galibiyetin izahı yok. Yoksa 7 galibiyet 3 mağlubiyet olsa kim ne derdi ki :S

Veysel
Tamam banlandı sakin arkadaşlar muhattap almayın.

hodlu
Aklı ve beyni İstanbulda olan Olcan ve Volkan; ikinizi öyle kovmak lazım ki ebret-i alem olsun...

dragon61
05.11.2012, 22:30
Arkasima direk Ali Durust soyledi. Inanin inanmayin, yorum sizin diye o yuzden soyledim. Ciao

Ali pek Dürüst değil fazla takılma ona,kanma herşeye.

CAFER ÖZER
Nedense Trabzonspor maçından önce Samet gömülüyordu. Resmen ölüyü diriltdik. O zamanda diyor muydunuz Samet e bakın diye

Sametin elindeki malzeme bu
Peki ölüyü kim diriltti şenol güneşin saçma sapan 1-0 a yatma isteği değilmi
Hala neyi tartışıyoruz
Şenol gunes kafasında teknik direktorlugu bitirmiş
Takıma zarar veriyor ne yapacağız sonuna kadar cilemi cekecegiz

DeAgLeMaNyAq
Yine mağlubiyet sonrasında Türk oyuncularımız röportaj vermekten kaçıyor ve topu yabancılara atıyorlar. Ne de olsa onlar profesyonel. Volkan ve Olcan çıkıp konuşsa ya...

alper*
Arkasima direk Ali Durust soyledi. Inanin inanmayin, yorum sizin diye o yuzden soyledim. Ciao
Biraz daha uğraşsan sana diyecekmiş Ali Dürüst :D

cemoli5408

Arkadaşına ve Ali Dürüst'e benden tek çay. İkisi birden içsin aynı anda eğilip.

yorumsuz6117
Trabzonspor'un başında Mourinho bile olsa bu futbola bu sonuçlara çoktan gitmişti.

zafer6161
05.11.2012, 22:31
takım yeniliyor ama nedense gram üzüntü yok,,,,,,

alıştık galiba........

eskiden takım puan kaybedince 1 hafta komadan çıkamazdım,,şimdi takmışım havalara,

atigol
Bu takımda zokora oynadığı sürece kim gelirse gelsin böyle eziyet çekeriz.

sbay
yönetimden de gidecek adamların olması lazım...2 lafı bir araya getiremeyen, 2 koyuna bakamayacak adamların da yönetimde işi yok...yönetim bazında bence ciddi revziyon lazım.

ophius
şu mehmet özdilek denilen leş herifi de sevindirdik ya...ona yanıyorum valla...iğrenç bir karakter kendisi

güneyli
Canınızı sıkmayın..Camia olarak bu yıl çok fena parça parçayız.Yönetimin içindekiler bile uyumu kaybetmiş.Takımın oyuncularıda bu dağınıklığa ayak uydurmuş.Birilerinin oyuncağı olmuş Trabzonspor..Yönetim başını kuma gömmeye devam etsin..Antalyaya yenilmişiz..Süpriz mi?süpriz bizim yenmemizdi.Son 5 dakikada süpriz bozuldu.Bu yediğimiz goller bir beceri noksanlığının yanında bize de bir ikaz.Amatörce..Tıpkı yönetimin amatörlüğü gibi.Trabzonspor için, üzülme hissimi kaybettim.

abcabca
Emre Güral ‏@emregueral
!!!!!!!!!!!!!!?????????!!!!!!!!!!!!!

yavuzbaha
Hoca nın yaptığı 3 değişiklikte çok ama çok ama çok yerinde değişikliklerdi...Hatta geç bile kaldı...Bence hoca da en büyük sorun skora yatmak,futbolda 1-0 yatılacak skor değildir...işin aslı futbolcu kalitelerimiz de çok iyi değil,birbirini tamamlıyan oyuncular yok...kbende de yazacak derman yok...pofff.

vendercan
Kesinlikle bir şeyler yapılmalı!!!
Kesinlikle bedeller ödenmeli!!!
Kesinlikle kelleler alınmalı!!!
...yaz yaz bitmez en küçük örnekte Cale'nin yerine 4 tane adam alındı , o kadar üste para verildi hangisi Cale'den daha iyi...
....Trabzonspor bu kadar ucuz kulüp olmamalı!..ARTIK BÖYLE GİTMEZ!!!

Batuhan

Şimdi kuzenimin eniştesinin babası aradı, duyduğuma göre doğuştan beri Fenerbahçeliymişsin ve en yakın arkadaşının fotoğrafını kullanıyormuşsun.

Yorum sizin beyler, ciao.

Deniz Tosunoğlu
Senol hocayi elestirebilirsiniz, katilmazsiniz veya dogru bulmazsiniz fakat küfür edemezsiniz, sonuç ne olursa olsun. Bu sizin ne kadar geri kafali oldugunuzu gösterir. Istifasini isteyin, fakat küfür etmeyin..

şenol.08.borçkalı
DeĞerlİ forum yonetİcİlerİ .sİzden rİca edİyorum

su KUFUR EDEN murathan ayisinin uyelİĞİnİ İptal edİn.

Zaten delİrmİŞ durumdayiz.sataŞacak adam ariyoruz.

Hamza Milet
neyse sinirlenip 130 Misafiri eylendirmeyelim, önümüzde çok önemli bir derbi maçi var; akhisar belediye bu maçi alirsak ligde kalma yolunda büyük bir adim atmis olacaz :D

Ilelioglu
05.11.2012, 22:32
Volkan ve Olcan kadro disi birakilmalilar...

Zaten bir faydalari yok, en azindan zararlarida olmaz böylece..

..

TSezgin61
Senol hocayi kaybetmek bize zarar verir...

Akilli davranmak lazim...

Tolunay kafkasin hirsi, heycani lazim...

Ama senol hocayi kaybetmeden.

Cözelim!

ALDENİRO
Topsuz oyunda iyi degil ama yoksa iyi isler yapti bugün. Sanirim 10-12 mac üst üste oynamadi. Arkadaslarinin ne yapacagini tam olarak kestiremeyebilir. Sürekli oynatilsada net bir fikir olussa bizde.

..

renkdaş bak...adrian topsuz oyunda iken maçı izliyor.ne bir kadame anlayışı ne bir pas alma isteği..ne bir müdahale...hiç bir şey yok.top ayağında iken de sadece yan tarafındaki arkadaşına pas atıyor o kadar.bunları yapmak için 10 numara olmaya gerek yok.

Semih Aydın
Trabzonspor ulan.

samway
bu takım ıc mı duran top calısmaz hıc mı orta yapamaz yazıklar olsun oynıcagınız topa ne dıyım ben sepet kafalı olcan hamı gıbı her yerden sut atıyo olm senın neyıne ??? adrıan karı gıbı kezaa volkan ayakta duramıyo bunlar topcu falan deıl

Hamza Milet
05.11.2012, 22:33
şu mehmet özdilek denilen leş herifi de sevindirdik ya...ona yanıyorum valla...iğrenç bir karakter kendisi

onun mutlu olmasi birazda samsunlu olusundandir bence
samsunsporun yapamadigini o yapiyor :D

Oğuzhan
takım yeniliyor ama nedense gram üzüntü yok,,,,,,

alıştık galiba........

eskiden takım puan kaybedince 1 hafta komadan çıkamazdım,,şimdi takmışım havalara,

zafer abi neyin üzüntüsü iyi oynayıp da yenilsek ben de üzülürüm de bu futbolla yenilmekten başka çaren yok. berabere kalırsın işte en fazla bu akşam da ekstra bir gol yedik yenildik berabere kalsak çok mu bir şey ne olacak bir puan alsak.

katre-i.matem
Bence takımın en çok öne çıkan oyuncusu Volkan Şen'di.. 75 dakika hiçbir şey yapmayan Olcan'ın yerine girip 15 dakikada ondan daha da kötü oynamak büyük marifet ister

isyan6161
senol gunes,nevzat sakar, hasan yener ,volkan la yollar bu gece ayrılmalı yoksa sadrı senerınde ıpını cekecekler sener ıstıfa ederse şike surecıde kapanır..

anth
Ünal Hoca'ya bir söz verilmişti, Şenol Hoca'dan sonra takımın başına geçecekti...

Şenol Hoca uzatmalara gidince Ünal Hoca teşekkür edip ayrıldı haklı olarak...

Şimdi planı devreye sokma vaktidir...

zafer6161
yarın giray bulak iş başı yapıyormuş,,,,,,

duyum

A.Ali Karanis
05.11.2012, 22:34
Gol için saldırsak,yine en kötü 2-1 yenilirdik.
İstifa yanlısı değilim.Şunu kafanıza sokun artık,Trabzonspor'da gelen gideni HER ZAMAN aratıyor.En basit örneği,geçen sene Burak Yılmaz'a sövenler şimdi 'ah Burak olsa da en azından gol atardık' muhabbetlerine giriyor.
Lütfen artık toparlan Şenol Hoca.

arifberkay
Olcan ve volkan süresiz kadro dışı kalmalı istanbul yalakası karaktersizler defolun lan defolun

owi61
Bi yapılanma olmadıktan sonra antalyayı yensen ne yenmesen ne. Takımda stoperden çok sol bek var hepsi birbirinden kötü. Beğenmedikçe yenisini alıyorlar. 12 yabancıyı doldurmuşlar her hafta değişmeli oynuyor. Bu takımın başarıya daha çook yolu var..

Kereşenli
neyse sinirlenip 130 Misafiri eylendirmeyelim, önümüzde çok önemli bir derbi maçi var; akhisar belediye bu maçi alirsak ligde kalma yolunda büyük bir adim atmis olacaz :D

Anasını satayım, Sivasspor'un kötü zamanında forumlarına girip iyi eğlenirdim, şimdi düşmanlar buraya toplanmış bizi gülüyorlar.

Deniz Tosunoğlu
Iyi gün taraftari = Trabzonspor seyircisi.

Utaniyorum burdaki bazi üyelerden.

yorumsuz6117
İstifa etmeyecekse edene kadar bütün maçları kaybederiz inş.

Ilelioglu
renkdaş bak...adrian topsuz oyunda iken maçı izliyor.ne bir kadame anlayışı ne bir pas alma isteği..ne bir müdahale...hiç bir şey yok.top ayağında iken de sadece yan tarafındaki arkadaşına pas atıyor o kadar.bunları yapmak için 10 numara olmaya gerek yok.

Iki ara pasi atti yine...Kapasitesi bu, yanlis transfer oldugunu biliyoruz...

..

Yaşar
Ligin tartışmasız en kötü takımıyız.
Hiçbirşey oynanamayan Antalyaspor bile bizi yenebildi ya, bu ligde yenebileceğemiz herhangi bir takım olduğunu düşünmüyorum.
Allah Trabzonspor taraftarına sabır versin.

Punisher-61
05.11.2012, 22:35
Hoca nın yaptığı 3 değişiklikte çok ama çok ama çok yerinde değişikliklerdi...Hatta geç bile kaldı...Bence hoca da en büyük sorun skora yatmak,futbolda 1-0 yatılacak skor değildir...işin aslı futbolcu kalitelerimiz de çok iyi değil,birbirini tamamlıyan oyuncular yok...kbende de yazacak derman yok...pofff.

Bence serkani oyuna koymak hata.. O yetmezmis gibi mevkisi olmayan orta sahaya koyuyor hoca..

Ve kalite olarak antalyadan kötü olduhumuzu inanmiyorum.. Elindeki malzemeyi iyi kullanirsan basarili olursun..

Erdem Koltuk
Takımın başına Tayfun Cora geçşin. Boştaymış.

yavuzbaha
Bence takımın en çok öne çıkan oyuncusu Volkan Şen'di.. 75 dakika hiçbir şey yapmayan Olcan'ın yerine girip 15 dakikada ondan daha da kötü oynamak büyük marifet ister

Valla bu başlığın en beğendiğim yorumu bu oldu...aynen yav aynen...Allahın cingensine nerden bulaştık aga...olcan ve volkan her 2 side acaipsavruk oynıyan tipler

arifberkay
Giray bulakta nevzat şakar da defolsun düşün lan külubun yakasından sülükler

zafer6161
zafer abi neyin üzüntüsü iyi oynayıp da yenilsek ben de üzülürüm de bu futbolla yenilmekten başka çaren yok. berabere kalırsın işte en fazla bu akşam da ekstra bir gol yedik yenildik berabere kalsak çok mu bir şey ne olacak bir puan alsak.

işte bende onu diyorum,,onura üzldüğüm kadar yenilgiye üzülmedim,,,

takım öyle alıştırdiki,,amaaan banane havası estiriyor

KÖKSAL AYDIN
Şenol güneş istifa etmez.

Bize aynı şeyleri yaşatmaya devam eder.

Takımı küme sınırının üzerinde tutar.

zafercalikoglu
Olcan ve volkan süresiz kadro dışı kalmalı istanbul yalakası karaktersizler defolun lan defolun

serkan da gitsin renkdaş

Ogün YAZICI
ünal karaman hale daha boşta.yarın derhal şenol güneş'e teşekkür edip giray ve nevzatı kapının önüne koyup ünal karamana iş başı yaptırmak gerekiyor...

Berat Akçay
Sametin elindeki malzeme bu
Peki ölüyü kim diriltti şenol güneşin saçma sapan 1-0 a yatma isteği değilmi
Hala neyi tartışıyoruz
Şenol gunes kafasında teknik direktorlugu bitirmiş
Takıma zarar veriyor ne yapacağız sonuna kadar cilemi cekecegiz

Ölüyü Şenol güneş diriltdi. Ama ondan önce sameti beğeniyor muydunuz. Herkes Samet hoca mı gitsin derken şimdi Samet iyi oldu

hodlu
Temizlik önce Volkan-Olcan ikilisinden başlamalı.İkisi de yedikleri ekmeğe, giydikleri formaya ihanet ediyor...

Hamza Milet
Beyler görmek istedigimiz teknk direktörleri söyle bi avatarlarimizda yayinliyalim, bakalim nasil bir sonuç ortaya çikacak :D

Cengiz Çubukcu
ulen bir maçı izlemedim tam yendik dedim maçı kaybetmişiz....!!!

UĞUR DURTAŞ
05.11.2012, 22:36
şenol hoca istifa

emersonun cehc ve ferhattan ne fazlası var

emerson çok güçsüz adam pas veremiyor

olcanın sorunlu kadro dışı bırakılmalı

volkan kaprisli oynamıyor bencil kadro dışı

yasin golü ben atacağım diye devamlı bencil oynuyor

bamba da suç yok taktiği uyguladı sarı gördü sonrada biz gördük iki tane

bu takım güçsüz

bu takım çalışmıyor

şenol hoca kendini veremiyor

şenol hocanın yardımcılarını toplasan bir tane adam gibi yardımcu etmez

emerson orta sahayı niçin geçmiyor şenol hoca

celuska orta sahayı niçin geçmiyor şenol hoca
,

bu takım ceza sahasına yaklaşınca oyuncular niçin bencil oynuyor şenol hoca

bu takım ikinci golü niçin bulamıyor şenol hoca

bu takım şenol hocaya tavırlı olduğunu düşünüyorum

bu takım bilerek oynamıyor.

----------------------------------------------------------------

iyi bir taraftar olduğumu düşünüyorum
----------------------------------------------

hakaret etmemek için kendimi zor ttuutuyorum

-----------------------------------------

insan tuttuğu takımından utanırmı arkadaşlar?

samway
su trabzondakı arkadaslar ne yaparlar onu merak edıyorum gıdın su stada artık protesto zamanı adam gıbı oynasınlar yerı gelırse tartaklayın su karı gıbı top oynayanları ben anlamıyorum kı bızde bıtmısız valla bıtmısız

Cafer Bulur
Senol günes de olsa Trabzonspordan büyük degildir,istifa kacinilmazdir.

Senol günesin istifa ettigi en son yilinda bile bu kadar kötü degildik.

Takim sefil bir haldeyken hocanin istifa etmemesini anlamakta güclük cekiyorum.

Hürgün Aygün
Kulübede Xavi var da hoca mı oynatmıyor? Bu adam tüm yıldızlarını, önemli oyuncularını kaybetti hâlâ takımı ayakta tutmaya çalışıyor.O da istemiyor yenilmek, mağlup olmak.Çok biliyorsanız siz de olsaydınız teknik direktör.

metehan
senol gunes,nevzat sakar, hasan yener ,volkan la yollar bu gece ayrılmalı yoksa sadrı senerınde ıpını cekecekler sener ıstıfa ederse şike surecıde kapanır..
Takımın durumu, bu dediğin şeye çanak tutar hale geldi. Bunu yazmaktan utanıyorum ama artık ciddi ciddi bir sabotaj olduğuna inanmaya başladım.

Herşeye rağmen takıma sahip çıkmalıyız, en azından şike mücadelemiz adına bunu yapmalıyız.

KÖKSAL AYDIN
Ünal hoca bu takımda birşey yapamaz.

Bize takımın üzerinde her şeyiyle hakimiyet kuracak Ertuğrul, Ersun, Vural, Karaman tarzı TDler lazım.

Veysel
İstifa etmeyecekse edene kadar bütün maçları kaybederiz inş.

Trabzonspor taraftarımısınız ?

Beklenen Cevap =

Senden daha iyi taraftarım.

Belli !

haymatloshan

Asıl 10 haftada 3 galibiyeti açıklasın o daha manidar %30 başarı.

CEMEFKER
Bu maçla birlikte birilerinin turn-off olması lazım. Fişi çektik anlicanız...Uzun maç aradan sonra ilk on dakika öne geçtik, bunu değerlendirecek bir planımızın da olmadığı ortaya çıktı. Bugüne kadar skoru berabere götürür, oynar da oynarız son on dakikaya golleri sığdırırdık bugün tam tersi oldu. Sıradan bir takım haline geldik vesselam..

Bu takıma liderlik yapacak birilerinin gelmesi lazım artık. Giray Hoca mı olur yanında Hami Mandıralı ile birlikte, yoksa bir başka oluşum mu artık onu günler gösterecek....Revizyon ile birlikte gözlerin yeni simalara alışma vaktidir.

Sahada, saha dışında, antrenmanda, soyunma odasında HÖST ! diyecek yüreklere ihtiyaç var.

Artı olarak.....

Yönetim, Şenol Hoca bize ( verilmesede ) bir şampiyonluk kazandırmışlardır, Hem de bu kez şerefli ikinciliklerin, gönüldekilerin şampiyonluğunu değil, verilmeyen şampiyonluğu.....Ancak miadları dolmuştur. Malesef yaşanan son bir sene takımı, klubü bu hale getirmişdir ve bu satten sonra takımında başında kalmalarının bir yararı yok zararından fazla...Teşekkür edip uğurlamak lazım...

Her ne hikmetse birileri (Ahhhhh ! Var olduğunu sandıkları güçlerini bir de kupanın takımın müzesine kazanılmasında ortaya koysalardı) kendilerine uyan alternatifleri olmadığından olsa gerek mevcut olanla bizi idare ettiriyorlar. Ha bu arada Akyazı dolgu çalışmaları nasıl gidiyor arkadaşlar....Hay Allah sandık da göründü hani......

Ancak eminim şunu çok iyi biliyorlar...Değişimin, yeni bir başlangıcın arabanın el frenini çekeceğini....

yatara
05.11.2012, 22:37
Saka maka ama Mustafadan sonra Giray, Pique gibi geldi...

Bambanin, isaaca yaptigi artislik hareket sonunda tüm savunmanin konsentrasyonu dagildi ve arka arkaya golleri yedik

İlker Yazıcıoğlu
En büyük korkum Giray Bulak'ın bu takımın başına gelmesidir.

Şenol hocanın enerjisi bitti.Kendi lafıdır zaten.Taraftarın gözünde tukaka olmadan bırakmalıdır.Takıma zarar vermeye başladı.
Adama denmedik laf kalmadı burada.Yazık günah.Gerek yok hakarete.
Hatalıdır ama küfür ne?

Yerine derhal Ünal hoca gelmelidir.
Ünal hocadan başkası söz konusu olamaz.Hami,Tolunay hikaye.

yorumsuz6117
Ünal Hoca'ya bir söz verilmişti, Şenol Hoca'dan sonra takımın başına geçecekti...

Şenol Hoca uzatmalara gidince Ünal Hoca teşekkür edip ayrıldı haklı olarak...

Şimdi planı devreye sokma vaktidir...

Yapılabilecek en iyi iş budur.

cemoli5408
Her takım kendi gücünce bi mücadele içinde, trt de bank asya maçlarını izlerken bile bi mücadele var, en güçsüz takım bile bi organizasyon yapıp rakip kaleyi bir kaç kere sağlam yokluyor, Trabzonspor topçusunda ve teknik ekipte bu ışık yok. devlet memuru gibi olmuş hepsi salla başı al maaşı, bir kaç istisna hariç. Futbol heyecanı bitmiş sanki takımın.

alper*
Kulübede Xavi var da hoca mı oynatmıyor? Bu adam tüm yıldızlarını, önemli oyuncularını kaybetti hâlâ takımı ayakta tutmaya çalışıyor.O da istemiyor yenilmek, mağlup olmak.Çok biliyorsanız siz de olsaydınız teknik direktör.
XAVI bugün sonradan oyuna girdi zaten Hürgün :) Görmedin mi? 30 numaralı.

Hamza Milet
su trabzondakı arkadaslar ne yaparlar onu merak edıyorum gıdın su stada artık protesto zamanı adam gıbı oynasınlar yerı gelırse tartaklayın su karı gıbı top oynayanları ben anlamıyorum kı bızde bıtmısız valla bıtmısız

aynen john waynen

trabzondaki renktaslarimiz düsmüs taraftar grubu derdine

sorsan en büyük kim, derler tsli gençler veya vira atiyorum

akin0834
olası bi istifada giray bulak ı getirirlerse takımın basına daha büyük felaket ve ızdıraplalı günler bizi bekliyor demektir...

Ali Özcan
Vira Bismillah !!!

Arkadaşlar lütfen sakin, herkes yazmadan önce iki kere okusun mesajını...Burada bari dağılmayalım...

Ogün YAZICI
bu klübe gelen futbolcunun ilk ayki futboluyla daha sonraki maçlarda oynadığı futbol arasında dağlar kadar fark oluyor.bu da irdelenmeli...

Ömer Öztürk
05.11.2012, 22:38
ünal karaaman kendini bi ispat etsin önce bıryerlerde , hoca gıdıceksede yerine gelen yabancı olmalı gerets lucescu halilhodzic vs gibi

TSezgin61
Artik tolunay, hami gibi efsaneleri görmek istiyorum takimd...

Futbolculara hirs, azim asilayacak...

FerhaTS
Valla bu başlığın en beğendiğim yorumu bu oldu...aynen yav aynen...Allahın cingensine nerden bulaştık aga...olcan ve volkan her 2 side acaipsavruk oynıyan tipler
ben de bu yorumu beğendim :) adamın tipinde hayır yok kim gitti getirdi her gördüğümde tüylerim diken diken oluyor bununla aynı takımda oynayıpta futboldan soğumamak imkansız ha bi de barış özbek var neyse onu çok sık görmüyoruz ekranlarda

Hamza Milet
Trabzonspor taraftarımısınız ?

Renktas bu ölümüne senol avutkatligi niye??

Erbay
Ben de çıldırmış zaviyetteyim ama Allah aşkına sakin beyler.

Deniz Tosunoğlu
Bu camiadan herkesi kovdunuz, kimse kalmadi.. Nevzat Sakar'imi teknik direktor yapacaksiniz? Sadri Seneri kovacaktiniz, Unal hocayi kovdunuz, Senol hocayi kovuyorsunuz simdi.. Bari degerlerimize küfür etmeyelim..

samway
çıldırın anasını satıyım cıldırın her sene kı gıbı cıldıralım bızde 3 tel sac kalması bıle mucıze :)

Selim ÖZCAN
05.11.2012, 22:39
takımımız iyi, iyide top oynadık ama Hocamız henüz takımını tanımıyor kim ne yapabilir, ne yapamaz haberi yok.

Paksoy
Oyun planımız yok ..

Oyuncuların özelliklerini kullanmaktan uzağız...

Bazı oyuncularımız kafa olarak hiç hazır değil..

oyuncu değişikliklerinde hep hata yapıyoruz...

ideal 11'i hep 14 oyuncu arasında deniyruz. hep farklı 11 sahada takım olamıyoruz..

oyuncu seçimlerinde cesur davranamıyoruz...

KÖKSAL AYDIN
Futbolcu oynayamıyor diye bir şey yoktur. Yeteneği sınırlı topçular hariç tabi.

Futbolcuyu konsantre edip TD oynatacak arkadaş.Bizimikinde bunlar yok.

Futbolcu değil TD gitmelidir.

İskender Çakmak
Olcay abinin twitter da yazdığı gibi kadro dısı uygulaması şart

Etem Güner
Kurtarıcısı serkan balcı olanın burnu boktan çıkmazmış

Kereşenli
Takımın başına Ziya Doğan gelsin.

ophius
takımımız iyi, iyide top oynadık ama Hocamız henüz takımını tanımıyor kim ne yapabilir, ne yapamaz haberi yok.

şaka ?:rolleyes:

Beypba
şimdi şenol hocayı dinledim,adama kızamıyorumda çok seviyorum onu,bu eserin müsebebibi şenol hoca deyil arkadaşlar!bunu sakın unutmayın başkanımınz yanlız kalmış düşmüş kupanın derdine,trabzondaki yöneticiler dünyadan bir haber kedi köpek gibiler,hepsinin sadri şenerle arası bozuk yada en azından diyologları yok bildiklerini yapıyorlar,futbolcular mutsuz ve piskolojileri bozuk, şenol hoca neyle uğrassın futbolcularla mı uğrassın,yönetimin içindeki çatlıklarlamı uğraşşın,trabzondaki taraftar baskısıylamı uğraşşın herkez şunu bilmelidirki o bizden daha çok seviyor trabzonu.bende biliyorum şenol hocanın kötü yönettiğini takımı ve artık ayrılması gerektiğini ama bana birinizz bir alternatif bir teknik direktör söylermisiniz?lütfennn

Hamza Milet
Teknik direktör Tolunay Kafkas FULL hucum futbolu, yardimcisi HAMI MANDIRALI OFFHHH

NE CANLAR YAKARIZ, Tolunay hoca gençlere çok deger veren bir hoca, EMRE GÜRALLA COSARIZ VALLAA OFFHH

KÖKSAL AYDIN
05.11.2012, 22:40
Futbolcu göndermek çözüm değil.

Antalyanın topçuları yıldız mı ki bizi ezebiliyorlar.

TD takımı oynatacak, konsantre edecek.

annttiigs
05.11.2012, 22:40
Ölüyü Şenol güneş diriltdi. Ama ondan önce sameti beğeniyor muydunuz. Herkes Samet hoca mı gitsin derken şimdi Samet iyi oldu

sameti otelden kovduranlar şimdi samet gelsin diyor, sametten feyz alınsın diyor. yanlış anlaşılmasın bu gün bir kişiyi bile iyi oynadı diyemiyorum. gerçekten sinirden odaya kilitledim resmen kendimi. ama bizler de iki yüzlüyüz. artık bunu kabul edin arkadaşlar. broos öncesi samet2i otelden kovdunuz, otelden!