PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | M.P. Antalyaspor - Trabzonspor: 2-1

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

Kaya
31.10.2012, 08:45
Belalımız antalya. Normalde başka takımlara gevşek oynarken bize gelince aslan kesilirler. Bu sene diğer takımlara da iyi oynuyorlar. Bence bu maçta şansımız yok. İnşallah yanılırım.

Alper abi,

Bir söz var. "Umut bu topraklardan gideli çok oldu" diye...

Açıkçası bu maç içimden geçen söz bu...

Hiç kolay olmayacak. Antalya mevcut başarısından dolayı bir şımarıklık yaparsa kazanma şansımız var. Yoksa maçın başından sonuna ciddi oynayan Antalyaspor'u bu şartlarda yenmemiz zor.

UğuR
31.10.2012, 08:50
Ben bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.
Trabzonspor bu beklentilerin aksini yapar...

cakalkerem
31.10.2012, 08:52
Bencede bizim ayarımızda bir takım...defanstan yana sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama orta saha çalışmalı bence...Ezer geçeriz boşverin gerisi hikaye

kaan61
31.10.2012, 09:53
Bencede bizim ayarımızda bir takım...defanstan yana sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama orta saha çalışmalı bence...Ezer geçeriz boşverin gerisi hikaye

3 yıldır ezip geçiyoruz ve 3 puan yüzü görmedik :)

must61
31.10.2012, 10:00
Bu maç bu sezon kazandığımız en rahat maç olacak bence.

Ertan 51
31.10.2012, 10:17
3 yıldır ezip geçiyoruz ve 3 puan yüzü görmedik :)
3 yıl falan ölçü olsaydı biz de Bursayı yenmemiz lazımdı,
öyle istatistiklere takılmayın bence,
çakal kerem doğru söylüyor ezip geçeceğiz,
içiniz rahat olsun;)

samway
31.10.2012, 10:47
Yeni ürünümüz Trabzonspor Bonus, 17 Ekim 2012 tarihinde yapılacak lansman ile taraftarların hizmetine sunulmuştur.

Kart sahipleri Trabzonspor Bonus ile tüm Bonus fırsatlarından faydalanırken Trabzonspor’un sunduğu ayrıcalıklardan da yararlanacaklardır. Kart sahipleri Trabzonspor Bonus ile yaptıkları tüm alışverişlerde Trabzonspor Kulübüne katkıda bulunacaktır.

Trabzonspor Bonus sahipleri;
• Süper Lig ve Türkiye Kupası iç saha maçlarında öncelikli bilet hakkı,
• TS Club'larda özel indirim ve kampanyalar,
• Trabzonspor Bonus’a özel kampanyalar,
• Trabzonspor Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılım hakkı elde edeceklerdir.

Bu karta sahip olmak isteyen arkadaşlara eğer Garanti Bankasında müşteri numarası varsa özelden yardımcı olabilirim bilginize...

alper*
31.10.2012, 11:04
Sakatlık cezalı durumunu bilmiyorum. Temennim şu:

Onur-Zeki-Giray-Bamba-Emerson-Volkan-Soner-Colman-Olcan-Emre-Janko :)

nakzo
31.10.2012, 12:20
Kesinlikle kaybedeceğimizi düşünüyorumTRboznspor çıktığı hiçbir maçın favorisi değildir bu t.drektörle...... Oynadığımız kör döğüşü ve onu kenardan seyredenler midemi bulandırıyor. bursalı sevillerle oynadığımız maçı arkadaşımla izledim ben bu kadar kötü Trabzonu ömrü hayatımda seyretmedim diyor .Yani sizinde bu takımı seyrederken sinirden tansiyonunuz yükelmiyor mu?Şenol Güneş istifa etmediği sürece bu takım bu sezon küme mücadelesi verecek bunuda hep beraber göreceğiz .antalya maçındaki tahminimse 2-0 kaybederiz ilk yarı kesin bir gol yeriz ikinci yarıda doldur boşalt yaparken ikinci golü yeriz sonrada hiçççççç birşey olmamış gibi yüzsüz yüzüsüz basın toplantıları izler dururuz.

nakzo
31.10.2012, 12:23
Sahada koşmayı bile beceremeyen bu yeteneksizler ordusu Antalyaspor'a da yenilir geri gelir....

Kümeye oynadığımız özkan sümer zamanı vardı 2002 o sezondan dahada kötü futbol izliyoruz anla halimizi............

nakzo
31.10.2012, 12:24
Ayrıca birisi sevgli konfiçyusa sorsun bir zahmet beşiktaş mı ekonomik batakta biz mi beşi
ktaş bizden iki gömlek iyi top oynuyor .

ahmed1967
31.10.2012, 12:29
futbol içi faktörler dikkate alınırsa maçın favorisi antalya ancak antalyanın düşüş maçı, rehavete kapıldığı an vs gibi şansla veya başka durumlarla ilgili bir faktör etkili olursa galip gelebiliriz.

ÇAĞDAŞ AYDIN
31.10.2012, 12:42
Kümeye oynadığımız özkan sümer zamanı vardı 2002 o sezondan dahada kötü futbol izliyoruz anla halimizi............

Hans Peter Briegel vardı o zaman hoca olarak. 14. bitirdik o sezonu. Küme düşenle aramızda 3 puan vardı.
O sene de ilk 9 hafta da 13 puanımız vardı. 16 gol atıp 12 gol yemiştik.
Ama ben sezon sonunun o seneden daha farklı olacağına eminim.
En kötü Şampiyonlar ligine gideriz bu sene.
Siz motor bozuk bu çalışmaz diye bakıyorsunuz.
Biz se motorda sorun yok rodajı bitsin uçacak diye bakıyoruz:)

Hüseyin Başoğlu
31.10.2012, 13:21
evi arabayı satın antalyaya basın...

Mustafa'
31.10.2012, 13:30
rahat alıcaz.

bi yere not alın.

Yiğit Gayretli
31.10.2012, 13:32
Tipik bir beraberlik maçı.

eren_61
31.10.2012, 13:41
maç başı gol ortalamamız yaklaşık 1.eğer onuda hakem vermezse geçen hafta olduğu gibi yeniliyoruz.eğer o tek golü de erken atarsak maçı alabiliriz.

Alihan Ertürk
31.10.2012, 13:42
Antalya zirveye iyice yerleşir bu maçla birlikte.. :)

Hüseyin Başoğlu
31.10.2012, 13:50
Antalya zirveye iyice yerleşir bu maçla birlikte.. :)

aynen belediyede gs puan kaybeder fenerde akhisara kaybeder bizde ayıp olmasın genclerin yolunu acmak lazım diyerekten antalyaya puan kaybederiz...

Mustafa Gegüç
31.10.2012, 13:53
rezil bir futbol oynuyoruz, hatta oynamıyor, karşı takımı izliyoruz, takımın ciddi şekilde silkinmesi lazım, artık teknik kadro mu değişir, oyuncuların kulağı mı çekilir bilmem, ama bu oyun çekilmiyor

Adem Erdoğan
31.10.2012, 13:56
evi arabayı satın antalyaya basın...

Ben de bu mesajı bekliyordum. :)

Mustafa Gegüç
31.10.2012, 13:58
ama iyi yada kötü Zeki'nin -sakat veya cezalı olmadığı sürece- mutlaka ilk 11'de olması tek temennim, çocuk her maçta sahaya yüreğini koyuyor, hataları olsa da bamba'nın geçen maç yaptığını her maç yapmaya çalışıyor. ısrar edilmeli ve kazanılmalı ;)

Burak Sahin
31.10.2012, 14:29
oyun zihniyetimiz degismedigi surece maclari kaybetmemiz bence hayrimiza..
senol gunes'den ne kadar erken kurtulursak o kadar iyi..
takim mevcut oyun sistemiyle bir ileri uc geri yapiyor..

Hangi ileri en son kimi yendik ;) sivasdi sanirim...

Emrah Akcagöz
31.10.2012, 14:39
3 maçtır kazanamayan bir Trabzonspor var.

Ustaalioğlu
31.10.2012, 14:52
Hoca iyice orta yaş bunalımına mı girdi nedir ben anlamadım arkadaş. Şu anki kadro iyi bence, sakatlar da bir düzelse, şöyle bir 11 olabilsek;
<<<<<<<<Onur
Zeki - Giray - Bamba - Emerson
<<<<Soner - Colman
Yasin<<<<<<<<<<<<Olcan
<<<<Janko - Emre

onur_alabuga_61
31.10.2012, 15:01
Hoca iyice orta yaş bunalımına mı girdi nedir ben anlamadım arkadaş. Şu anki kadro iyi bence, sakatlar da bir düzelse, şöyle bir 11 olabilsek;
<<<<<<<<Onur
Zeki - Giray - Bamba - Emerson
<<<<Soner - Colman
Yasin<<<<<<<<<<<<Olcan
<<<<Janko - Emre

olcan yerine bnce adrian oynamalı olcan çok formsuz ve çekilmiyo bu ara..

cellchook
31.10.2012, 15:15
çıkacak kadro öyle bir futbol ortaya koymalı ki,eleştiri de yapacaksak artık hangi noktadan yapacağımızı bilmeliyiz.

şans verme olayına döndü bu kadro kurumu.

genelde hazırlık maçlarında alınan bir aksiyondur.

12-13 tane yabancı oyuncu olunca haliyle şans vere vere bir hal oldu hoca.

Yap kadronu 10 maç ardarda oynat Şenol hoca'da,futbolumuzun bam teli neymiş,neredeymiş bir görelim.

cellchook
31.10.2012, 15:16
onur
zeki-giray-bamba-emerson
yasin-colman-soner-alan
emre
janko

ilteriş
31.10.2012, 16:08
üst üste iki maç kazanamadık.elazığ maçı dışında 2 gol attığımız maç yok.antalya son yıllarda bize ters geliyor.liderin takipçisini yenmek bize ilaç gibi gelecek..9 maça bakınca ya hiç gol yememişiz yada bir gol yemişiz.bu durumda istatistiklerde sapma olmazsa;maçı kazanmak için en az 2 gol atmamız lazım.

kaan61
31.10.2012, 16:42
Colman bandajlı ayağı ile topa vurmaya başlamış bu en az 4 hafta daha yok demek olsada verimsiz olur...

Bu hafta

::::::::::::::::::::::::::::::: Onur ::::::::::::::::::::::::::::::

Zeki ::::::::::::: Giray ::::::::::::::::: Bamba ::::: Emerson

Yasin :::::::::::: Zokora :::::::::::: Soner :::::::: Olcan

:::::::::::::::::::::: Sapara ::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::: Janko :::::::::::::::::::::::::::::::::

Colman iyleşince

Onur
zeki - giray - bamba - emerson
yasin- sapara - soner - Colman
........ emre ...... janko.......

ÇAĞDAŞ AYDIN
31.10.2012, 16:43
Antalya nın kupa maçı var Eyüpspor ile bizden önce.

Gurpas
31.10.2012, 16:53
Ka-za-na-ca-giz yÜrekten İnaniyorum.

ÇAĞDAŞ AYDIN
31.10.2012, 17:07

Bence de kazanacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2012, 17:11
onur
zeki-giray-bamba-emerson
yasin-colman-soner-alan
emre
janko

iyi kadro kurmuşsun, iş yapar, goller atar

golü özledik bu sezon

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2012, 17:12
iyi bir Saparaya bu takımda her zaman ihtiyaç var

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2012, 17:13

lige ortak olup zirveye yapışma maçımız olacak bu maç

ayrıca kaç yıldır yenemiyoruz şu havalı Şifonun takımını, tam sırası şimdi

canna52
31.10.2012, 17:26
şenol güneşi tutabilirsek kazanırız

Hüseyin Başoğlu
31.10.2012, 17:45
halis özkahya yönetecekmiş ....

Yaşar
31.10.2012, 17:47
Antalyaspor maçlarının meşhur hekemi Hüseyin Göçek'tir aslında, yine O'nu bekliyordum ama Halis Özkahya verilmiş.
Lehimize bir eyyam bekliyorum.

Samet GÜVEN
31.10.2012, 17:50
şenol güneşi tutabilirsek kazanırız

Meraklanma. Tutucaz yakasından, hiç bir yere göndermicez !

odyseuys
31.10.2012, 20:44
--------onur
zeki-giray-bamba-emerson
---------zokora
yasin----sapara-----olcan
----henrique
----------janko

Doğukan Uçan
31.10.2012, 21:22
Maçın iddaa oranları : Antalaspor 2.10 Beraberlik 3.00 Trabzonspor 2.30 Alt 1.05 Üst 3.00

Hasan61
31.10.2012, 21:24
Bu maçı kazansak bile,sonraki maç yine risk.Bu sene şöyle arkamıza yaslana yaslana izliyeceğimiz maç yok maalesef.

Cafer Bulur
31.10.2012, 22:05
Bu mac bir ilk olacak ve antalya ilk beraberligini bize karsi alacak hissi var bende.

jojuk
31.10.2012, 22:39
rahat alıcaz.

bi yere not alın.
neye dayanarak kazanacağız diyosun ?

nakzo
31.10.2012, 22:46
Maçın iddaa oranları : Antalaspor 2.10 Beraberlik 3.00 Trabzonspor 2.30 Alt 1.05 Üst 3.00

Şu tablo bile şenol Efendinin istifası için yeterli. Trabzonspor bir anadolu takımıyla oynuyor ve anadolu takımı favori gösteriliyor rezillik zıvanadan çıkmış artık.

Mustafa'
31.10.2012, 22:48
neye dayanarak kazanacağız diyosun ?

kadro kalitesi.takım ismi.ayrıca antalya'yı rahat yenmek için bi yere bişe dayamaya gerek yok.

esas yenilcez diyenler neye dayanıyor acaba.kimse bu takımın Trabzonspor olduğunu unutmasın.

Joomla!
31.10.2012, 22:48
antalya yener.

1461 bile yenilirken en azindan futbol oynuyor. bizimkilerin ne oynadigini cözemedim hala, futbol degil baska bir sey bu.

gökçay61
31.10.2012, 23:49
halis özkahyanın yönetceği maçın yardımcısı nihat mızrak! azizenin neferi bizim maçta yardımcı hakem benm hiç ümidim kalmadı bu maçta

Necat Ulusoy
31.10.2012, 23:53
Ofspor bile daha iyi oynadı bizden. Helal olsun..

memozcan
01.11.2012, 00:31
bu maç yenileceğimizi sanmıyorum.. yok takımımıza çok güvendiğimden değil antalya iki büyük maç üstüste kazanamaz.. normalde mözdilek fenere karşı hücum oynatır ve son dakkalarda gol yer maçı yenik kapatırdı.. bize gelince de 90 dk defans yapar bir kontrayla maçı alırlar ya da beraberlik çıkarırlardı.. birde ömer çatkıçın çaldığı dakikalar cabası.. bu maçta antalya rehavet içerisinde.. şenol hoca ne yapar eder maçı beraberliğe bağlar..

hoca inadından vazgeçer sahaya el frenini sürmezse maçı kazanabiliriz bile .. ama hiç ümidim yok .. iddiacı arkadaşlar sıfıra bağlayın bu maçı..

gabriel omar
01.11.2012, 00:37
İçimden maçı alıcaz diye geçiyor ama neye dayanarak geçiyor onu bilmiyorum.

Uğur İncemanda dönerse hepten ezileceğiz orta sahada gibi geliyor bana.

memozcan
01.11.2012, 00:41
antalyasporun şu kadrosunun maliyeti eminim bizim bir zokora ya da adrian , henrike maliyetinde değildir.. şu aissati bizim takımda rahat oynar ya da diarra..

A.Ali Karanis
01.11.2012, 02:04
Antalya iyi form tuttu,bizim de pek parlak olduğumuz söylenemez.Ancak Janko-Emre ikilisiyle çıkarsak etkili oynayabiliriz bence.Üç ihtimalli bir maç,yorum yapmak zor.

UĞUR DURTAŞ
01.11.2012, 09:12
dün takım taktik çalışmış..........
///////////////////////////////////////////////////////////////

inanmıyorum,takımın taktik çalıştığına toplama bir takım olsun 4 veya 5 defa antreman yapsın ciddi anlamda takım ,takım gibi olur.....

bizim takımın maçlarını izlediğimde hiç bir numara göremiyorum.

arkadaşlar ciddi anlamda bizim takım korner atmasını bilmiyor daha doğrusu takım taktik çalıştı diyorlarya,çalışmıyor 1 saat buyunca korner çalıştır takımı ön direk arka direk çalışması yaptır bakalım bir sonraki maçta kornerden gol atıyormuyuz atmıyormuyuz.

kesinlikle gol atarız.

antalya'ya şansımız tutmuyor.bu maçta onlardan fazla koşarsak kazanırız.

onur
zeki-giray-bamba-emerson
zokoro
volkan-sapara-alanzinyo-olcan
janko

ANIL
01.11.2012, 10:19
.......................onur
zeki........giray............bamba......celu
..............zokora......sapara
volkan.....................................olcan
.....................emre
...................henrique

artvints
01.11.2012, 10:43
-------------onur-------------
--celu---giray----bamba---emerson
------------zokora---------------
-------------------soner---------
--------alanzinho-----------------
---emre-----------------yasin----
--------------janko-------------

delikoyun
01.11.2012, 10:51
alanziho şart bu kadroda soner kız gibi oynarsa hiç bir zaman selçuk olamaz colman artık glmeli bence 2.yarı yapacağımız en iyi transfer cernat olur orta alanda büyük oyuncuya ihtiyacımız var colman alanzinho cernat ancak büyük takım orta sahası oluruz

kaan61
01.11.2012, 11:22
Akşam ilk yarıdaki oyunuyla OFspor bizden daha iyi ve göze hoş gelen oyun sergiledi. Tecrübe ve kondisyon eksikleri olmasa beşiktaşı çok rahat elerlerdi.

toksoy61
01.11.2012, 12:16
bence bir takımın en önemli bölümü orta sahasıdır. orta sahan iyi oldumu iyi takım olursun. bizim orta sahamız iyi değil. zokora tek yönlü ve yaşlı. sapara-soner-alanzinho hepsi kız gibi. sert orta sahalara karşı eziliyoruz

Şentürk
01.11.2012, 12:51

tamamen katıldığım kadro

ÇAĞDAŞ AYDIN
01.11.2012, 12:51
antalyasporun şu kadrosunun maliyeti eminim bizim bir zokora ya da adrian , henrike maliyetinde değildir.. şu aissati bizim takımda rahat oynar ya da diarra..

Antalyaspor un takım değeri 26 Milyon Euro.
Diarra yı yönetim transfer etmeye kalksa forumda kıyamet kopardı.
Sırbistan Liginde ve BAE liginde oynamış bir futbolcu.
Yorumlar şöyle olurdu: Sırbistan Ligi bizim Banka Asya liginden bile aşşağıda vs vs

Ama Aissati AJAX dan geldi.
GAlatasaray da istemişti bir dönem. Referansları iyi.

D.Metin KULAK
01.11.2012, 13:05
Bu maçı yüksek ölçüde kazanacağımızı düşünüyorum. Her zaman Antalya bize ters gelmiştir. Fakat bu sefer öyle olmayacak. Allah'ın izniyle bu maçı alacağız. Ve yükselişe geçeceğiz.

Onur Akyüz
01.11.2012, 13:16
Biz son 2 senede, 74 lig maçında kaç duran top golü attık acaba?

Ben Giray'ın Bursa'ya attığı 2 gol hatırlıyorum başka da hatırlamıyorum.

Janko, Yumlu, Bamba gibi 1.90 üzerinde 3 adamımız var ve bu sene de hiç duran top golü atmadık.

Elalem bu duran toplarla şampiyon oluyor resmen, yukarıda bir arkadaş söylemiş taktik çalışmıyoruz diye, kesinlikle aynı fikirdeyim, duran toptan gol atamayan takım mı olur?

Evet 3 tane kule gibi adamı olan Trabzonspor olur bi tek!

DeAgLeMaNyAq
01.11.2012, 14:22

Janko, Yumlu, Bamba gibi 1.90 üzerinde 3 adamımız var ve bu sene de hiç duran top golü atmadık.

Elalem bu duran toplarla şampiyon oluyor resmen, yukarıda bir arkadaş söylemiş taktik çalışmıyoruz diye, kesinlikle aynı fikirdeyim, duran toptan gol atamayan takım mı olur?

Bunda oyuncularımızdan ziyade o topları kullanan oyuncuların da payı var. Sapara, Soner ve Olcan ne kadar iyi vursa da genelde şişirme tarzı yumuşak kesiyorlar. Bir de Fernandes'in ve Selçuk'un attıkları toplara bakın. Onların topları havada süzülmüyor öyle bir vuruyorlar ki top bir anda yükselip bir anda alçalıyor ve savunmayı bozuyor...

alper*
01.11.2012, 14:26

"Şu Aissati" PSV, Ajax ve Twente'de forma giymiş :)

Yaşar
01.11.2012, 14:26
::::::::::::::::::::::::Onur:::::::::::::::::::::: ::
Zeki Yavru::::::::Giray(Celustka)::::::Bamba:::::::Emer son
::::::::::::::::::SApara:::::::::::::::::Soner:::: ::::::::::
Volkan:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::Yasin
::::::::::::::::Emre:::::::::::::::Janko:::::::::: :

Cagdas Topal
01.11.2012, 14:28
Haydi fırtınam 3 puanı al da gel .

Mehmet Ç.
01.11.2012, 14:48
---------------- Onur ----------------
Zeki Yavru - Giray -- Bamba -- Emerson
---- Colman --- Zokora --- Soner -----
Emre ---------- Janko ---------- Yasin

Mustafa Umut
01.11.2012, 15:00
Emre,Soner ve Zeki'nin yıldızlaşacağı maç olur inşallah..
Tabi yıldızlaşmaları için önce sahada olmaları lazım.

Berat Akçay
01.11.2012, 18:07

Her zaman söylerim .Duran toplardan ne zaman gol atmaya başlarız .Şampiyonluğa o kadar yakınız .

Örnek olarak şampiyon olduğumuz sene kaç gol attık duran toptan sayamadım . Maç kilitlenir , bir frikik bir korner iş biter.Stopere Bambanın yanına Luciano,Lugano,Sivok gibi kafa vuruşları iyi olan oyuncular alınmalı.Tabi bunları değil :)

cihayan
01.11.2012, 19:24
Ilk defa Antalya'nin bize karsi ozguveni yuksek, kazanmayi dusunen bir oyun anlayisi ile sahaya cikacagini zannediyorum. Bu sefer kazanacak miyiz neyiz, yenecegimizi zannediyorum. Yeter ki Senol hoca sahaya savunma gucu yuksek, korkak bir takim cikarmasin.

Tahir61
01.11.2012, 19:52
yeri değil de urfa -1461 maçı ne zaman karara bağlanacak arkadaş iki hafta oldu ses seda yok

memozcan
01.11.2012, 20:03
Antalyaspor un takım değeri 26 Milyon Euro.
Diarra yı yönetim transfer etmeye kalksa forumda kıyamet kopardı.
Sırbistan Liginde ve BAE liginde oynamış bir futbolcu.
Yorumlar şöyle olurdu: Sırbistan Ligi bizim Banka Asya liginden bile aşşağıda vs vs

Ama Aissati AJAX dan geldi.
GAlatasaray da istemişti bir dönem. Referansları iyi.

takım değeri 26 olabilir .. takımı kurmak için bonservis bedeli olarak ödedikleri paradan bahsetmek istemiştim.. aissati benim de önceden bildiğim bir oyuncu.. biz almaya kalksak kız arkadaşı gelmez diye yalan sözylenirdi eminim.. nedense bize gelen oyuncu otomatik olarak 2-3 milyon fazladan değerleniyor.. artık o 2-3 milyon nereye gidiyor allah bilir..

ayrıca diarrayı antalyanın aldığı paraya alsan kimse gıkını çıkarmaz.. ama gider diarraya 4-5 milyon eur verirsen o zaman kıyamet kopmalı zaten...

DeAgLeMaNyAq
01.11.2012, 20:16
yeri değil de urfa -1461 maçı ne zaman karara bağlanacak arkadaş iki hafta oldu ses seda yok

Tatil edilen maçların tayinlerine PFDK değil Yönetim Kurulu karar veriyor. Onların çok daha mühim işleri olduğundan toplantılarında henüz sıra gelmemiş. Ama sonuç zaten belli aksi düşünülemez...

ÇAĞDAŞ AYDIN
01.11.2012, 20:18
takım değeri 26 olabilir .. takımı kurmak için bonservis bedeli olarak ödedikleri paradan bahsetmek istemiştim.. aissati benim de önceden bildiğim bir oyuncu.. biz almaya kalksak kız arkadaşı gelmez diye yalan sözylenirdi eminim.. nedense bize gelen oyuncu otomatik olarak 2-3 milyon fazladan değerleniyor.. artık o 2-3 milyon nereye gidiyor allah bilir..

ayrıca diarrayı antalyanın aldığı paraya alsan kimse gıkını çıkarmaz.. ama gider diarraya 4-5 milyon eur verirsen o zaman kıyamet kopmalı zaten...

Janko ya 2.340.000 Euro ,
Bamba ya 1 milyon Euro,
Emerson 'a 1.600.000 Euro bonservis ödedik.

memozcan
01.11.2012, 20:28
Janko ya 2.340.000 Euro ,
Bamba ya 1 milyon Euro,
Emerson 'a 1.600.000 Euro bonservis ödedik.

henrike 4milyon,
adrian 5,2 milyon,
zokora 5+1(dünyanın en pahalı menajerlik ücreti galiba)milyon... beğenmediğimiz n. şakar olmasa emin ol bu saydığın oyunculara da aynı bonservisler ödenirdi.. katkı veren de en az bonservis ödenen oyuncu..artı antalyanın aldığı oyunculara ne kadar bonservis ödendiğini bilmiyoruz.. biz alsak ne kadar öderdik ben ondan bahsettim..

Furkan Özdem
01.11.2012, 20:49
Geçen sene antalya bu oyununun yarısını bile oynayamazken yenemedik. Bu sene işimiz daha da zor. Ancak bu kadar da umutsuz olmak anlamsız. Antalya kim de "galibiyet şansımız, gol atma şansımız" yok diyelim?!

Cafer Bulur
01.11.2012, 21:03
Hoca savunma oyuncularini özel olarak calistirmis,hadi gözümüz aydin.:)

Dalga dalga gelecek olan antalya ataklarina karsi hoca önlemini almis gibi gözüküyor,antalya deplasmanindan bir puani hoca yeterli görüyor sanirim.:)

arifberkay
01.11.2012, 21:15
Rahat olun uşaklar 3-1 bizim olur....

vendercan
01.11.2012, 21:25
82 yaşındaki annanem;
Trabzon'un maçı olduğunda sorar :Uşağum ne oldi Tirabzon'nun maçi?..diye
Yenildiğini öğrenince annanem:Madem yeniliysiniz ,ne haçan oynaysiniz?!.der...
..................açıkçası şu sıralar annanemim lafları o kadar yerinde ki...............

Cafer Bulur
01.11.2012, 22:14
Umarim bamba sari kart görüp cezali duruma düser,ona en az ihtiyac olan mac bir sonraki akhisar maci olacak.

yatara
01.11.2012, 22:51
Zokora suanda cukurcayir halisahsinda

Cafer Bulur
01.11.2012, 23:12
Antalyaspor bugün kupa macinda eyüpspor u 7-0 yendi,cok formda olduklari belli.

Kazanmak icin cok iyi oynamamiz gerekecek,bundan da pek ümitli degilim.

Ya antalya ya beraberlik cikar bu mactan,fazlasi cok zor görünüyor.

Fatih Öztürk
02.11.2012, 00:01
Antalya cesaret hapı yutmuş gibi saldıracak bize.defans yaparsak yenilmeyiz.hücum gücümüz zaten zayıf.Şenol hocada benim gibi düşünüyordur.yatalım defansa bulduğumuz pozisyonu gole çevirelim yenelim.

KemalisTS
02.11.2012, 00:04

Kesinlikle katılıyorum....

artvints
02.11.2012, 00:30
Kesinlikle katılıyorum....

iyi kadro yazmışım valla, peçeteye yazıp şenol hocaya mı versem ne yapsam?

Oğuzhan
02.11.2012, 00:54
---------------- Onur ----------------
Zeki Yavru - Giray -- Bamba -- Emerson
---- Colman --- Zokora --- Soner -----
Emre ---------- Janko ---------- Yasin

Emre forvet ve forvet arkası dışında sıfır verim verir bence. Kanatlarda oynatırsak bitiririz adamı. Zaten ne geliyorsa başımıza bu oyuncu devşirme işi yüzünden geliyor.

artvints
02.11.2012, 01:34
Emre forvet ve forvet arkası dışında sıfır verim verir bence. Kanatlarda oynatırsak bitiririz adamı. Zaten ne geliyorsa başımıza bu oyuncu devşirme işi yüzünden geliyor.

görünürde öle topu alıp içeri katederek kaleyi karşısına alarak oynayacak, hafif çapraz da yani yoksa kanada gidip orta açsın diye değil.pes oynayan bilir if oynayacak yani.4 3 3 gibi dursa da saha içinde emre forvet arkasına yasin de janko nun yanına geçecek ve 4 3 1 2 şeklini alacak şekilde bi sistem olur.bekler de sürekli ileri çıkar.

Hasan Habip Özbay
02.11.2012, 08:51
korkmayın biz futbolumuzu oynayalım kim olursa olsun fark etmez iki farklı alırız merak etmeyin

cakalkerem
02.11.2012, 08:57
korkmayın biz futbolumuzu oynayalım kim olursa olsun fark etmez iki farklı alırız merak etmeyin

Hangi futbolumuzu ?

Futbolmu oynuyorz ki?

cakalkerem
02.11.2012, 08:59
---Şenol Güneş'in Antalyaspor maç kadrosu..

-onur----

zeki---bamba---girayy---mustafa----emerson---celutska

zokora-----barış-----yasin---soner------olcannnn

Faik Yılmaz
02.11.2012, 09:03
Maçta olacakları şimdiden yazayım buraya....

Şenol Hoca sayıca fazla ama etkisiz orta saha oyuncularıyla maça başlayacak......

İlerde çoğalamayacağız.....

ilk yarı 10 dakika futbol oynuyormuş gibi görüneceğiz daha sonra rakibin oyununa mahkum olacağız.....

Şansa bir gol atarsak üzerine yatacağız...... atamazsak beraberliğin bozulmamasına çalışacağız....

70 li dakikalarda takım oyundan düştükten sonra Şenol Hoca takımda rakibi en çok bozan oyuncuyu alıp yerine birini koyacak....

85 ler de de başka bir değişilik yapıp maçı berabere ya da yenilgiyle tamamlayacağız......

Maç sonuda Şenol Güneş " bazı oyuncuların aklı başka yerlerde istediklerimi yapmıyorlar ama sorumluluk bende " diyecek....

Bizde önümüzdeki maçlara bakacağız......

alper*
02.11.2012, 09:05
Antalya, Eyüp'e 7 tane atmış :)

cakalkerem
02.11.2012, 09:15

Şenol Hoca sayıca fazla ama etkisiz orta saha oyuncularıyla maça başlayacak......

ilk yarı 10 dakika futbol oynuyormuş gibi görüneceğiz daha sonra rakibin oyununa mahkum olacağız.....

Şansa bir gol atarsak üzerine yatacağız...... atamazsak beraberliğin bozulmamasına çalışacağız....

70 li dakikalarda takım oyundan düştükten sonra Şenol Hoca takımda rakibi en çok bozan oyuncuyu alıp yerine birini koyacak....

85 ler de de başka bir değişilik yapıp maçı berabere ya da yenilgiyle tamamlayacağız......

Maç sonuda Şenol Güneş " bazı oyuncuların aklı başka yerlerde istediklerimi yapmıyorlar ama sorumluluk bende " diyecek....

Hocam şunu unutmuşsun...
Oyuncu değişiklerinde hata yaptık, yanlış oyuncuları oynatmışız....

Bunuda söyleyecek:)

Mustafa
02.11.2012, 09:44
Bu sezon alacağımız en rahat maç olacak

unaLhso
02.11.2012, 10:22

Sağolun.Sayenizde maçı izlemeyeceğiz.Nasılsa yazdıklarınız olacak.

jojuk
02.11.2012, 10:26
Bu sezon alacağımız en rahat maç olacak
antalya 3
trabzon 0

12dk şenol güneş kendi kalesine
55dk şenol güneş kendi kalesine
90dk şenol güneş kendi kalesine

bölemi ?

tarsus
02.11.2012, 10:27
Gol yedigimiz hic bir maci kazanamadigimiz icin gol yememek icin allaha dua etmekten baska sansimiz yok!!

Mustafa Hazıroğlu
02.11.2012, 11:24
Yumlu geçen hafta takımın en iyisiydi.

Şenol Hocanın Giray'ı oynatacağını zannetmiyorum.

Faik Yılmaz
02.11.2012, 11:25
Yumlu geçen hafta takımın en iyisiydi.

Şenol Hocanın Giray'ı oynatacağını zannetmiyorum.

Yumlu cezalı yalnız......

Harun
02.11.2012, 11:46
Antalya bastırır,biz kontra bekleriz.

Harun
02.11.2012, 11:49

Zaten korktuğumuz nokta "futbolumuzun" olmaması

ANIL
02.11.2012, 12:13
_________________onur
zeki______giray_________bamba______celu
________________zokora
________sapara_________soner
volkan___________________________olcan
________________janko

realist07
02.11.2012, 12:37
Olcan yok antalyada......sakatmış

ANIL
02.11.2012, 12:48
Olcan yok antalyada......sakatmış

ozaman
_________________onur
zeki______giray_________bamba______celu
________________zokora
________sapara_________soner
yasin___________________________volkan
________________janko

Oğuzhan
02.11.2012, 12:55
görünürde öle topu alıp içeri katederek kaleyi karşısına alarak oynayacak, hafif çapraz da yani yoksa kanada gidip orta açsın diye değil.pes oynayan bilir if oynayacak yani.4 3 3 gibi dursa da saha içinde emre forvet arkasına yasin de janko nun yanına geçecek ve 4 3 1 2 şeklini alacak şekilde bi sistem olur.bekler de sürekli ileri çıkar.

O zaman da rakip kanadı otobana çevirir Yasin bütün maç ileri geri gidip geliyor oradan. IF oynayınca illa önde yakalanacak Emre rakibini karşılayamayacak.

kürşat şen
02.11.2012, 13:49
büyük takımlar için geçerli bir laf vardır..
kötü günler geçiren büyük takımlar için kullanılır..
taktik maktik önemli değil..
kim oynamış kim oynamamış..
bunların hiçbirine bakılmaz..
şu denir..
formanın armanın kazanacağı maç..
formanın ağırlığını göstereceği maç..
içimdekilerin büyük mü küçük mü olduğunu göreceğimiz maç...
hayırlsı olur inşallah

isyan6161
02.11.2012, 14:00
kadro yazmak su oynarsa oyle olur bu oynarsa boyle olur demek bosuna..senol gunesın basında olduğu takım futbol anlayısı yuzunden hermac ıcerde dısarda ezılmeye mahkumdur 1 puan mucıze olur bu macda bızı bu hallere dusurenler utansın..

kaan61
02.11.2012, 14:04
:::::::::::::::::::: Onur ::::::::::::::::::::

Zeki :::::: Giray ::::: Bamba :.::: Emerson

Yasin :::: Zokora ::: Sapara :::: Henrique

:::::::::::: Emre :::::::: Janko ::::::::::::

Henrike ve emrenin yerleri garanti değil değişebilir ancak diğer 9 kişi bence kesin...

Murat Keçeci
02.11.2012, 14:21
antalyaspor son yıllarda bize ters gelmeye başlayan bir ekip oldu bu sene de önemli bir çıkış yaptılar üst düzey oyuncuları yok ama takım oyununa bağlı oynuyorlar.Kadrosunda bize karşı iyi maçlar çıkartmış deniz barış,ergün teber gibi oyuncular var ayrıca ısaac ve diarra geniş alanda etkili olabilecek oyuncular.

Bize gelirsek geçen sezona göre defansif futbolumuzu yaptığımız takviyelerle güçlendirdik bamba nokta atışı transfer oldu,emersonun vasatın üstü performansı var,kaleye Onur geçti,inşallah zekide sağbeki bırakmayacak.Takım savunmasını belli ölçülerde iyi yapıyoruz savunmadada bireysel hatalar azalınca bu konuda bir istikrar tutturduk ama ofansif olarak hala geçen sene bıraktığımız yerde sayıyoruz hatta burak gittiği için ve colmanın olmayışı nedeniyle bir adım geriyede geldik diyebiliriz.

Elimizdeki futbolculardan tam verim alamıyoruz örneğin kanatlarda hızlı oyuncularımız var ama onları kullanacak organizasyonları başaramıyoruz bu oyuncuları aktif hale getirecek olan oyuncular merkezi orta saha oyuncularıdır bu arkadaşlar adam eksilterek orta sahadan dribling yapmalı ve rakibin kanat oyuncularını üzerine çekerek bu beklerin arkasına ara paslarını göndermeli sonrası ise olcan,yasin,volkan,alanzınho,emre,henriquenin bireysel becerilerine kalıyor onlarda topu ceza sahasındakı en uygun oyuncuyla buluşturmalı.Aynı şekilde bu oyuncularda merkezi orta saha oyuncularına yardım etmeli ki top bizde kalsın top kayıplarının önüne geçebilelim.Bir başka yapmamız gereken organizasyon çeşitleride bek-açık arasındakı uyum verkaçlar, boşa kaçmalar, isabetli pas ve ortalar.Yine bir başka yapabileceğimiz organizasyonlar açıkları ve forvet arkasını, stoperlerin arasına sokarak merkezi orta saha oyuncuları tarafından ara paslarıyla bu oyuncuları savunmanın arkasına kaçırmak.Uzaktan şutlar ,duran toplar gibi organizasyonlardan bahsetmeye gerek bile yok gol atabilmek için bu kadar sebebimiz varken bizim hala yaratıcılıktan uzak futbolumuz bizi üzmekte.Bu saydığım organizasyonları yapabilecek potansiyele sahip oyuncularımız var bu zenginlikleri açığa çıkartmalıyız artık.

Devre arasında orta sahaya temposu yüksek pas konusunda usta bir oyuncu takviyesi gerekiyor.forvet hattındada hala umut verici performans gösterebilen oyuncu çıkmadı.Giray hoca inşallah bu konuda gereken araştırmaları yapıyordur.Gönderilmesi düşünülen oyuncularında reklamını iyi yapmalıyız en az zararla elden çıkartmalıyız.

gökçay61
02.11.2012, 14:27
hasan yener yine 3 puan alacağız demiş.. ya Allah rızası için bi susun ya! önce gidip janko'ya bir ev alın yeter ya yeter..

artvints
02.11.2012, 14:28
O zaman da rakip kanadı otobana çevirir Yasin bütün maç ileri geri gidip geliyor oradan. IF oynayınca illa önde yakalanacak Emre rakibini karşılayamayacak.

kilit nokta orası, bu tip durumlarda ortasahadaki üçlüden birinin sağ kanada yardım getirmesi gerekir, biz de o profilde oyuncu eksikliği var.alper iyi olurdu.

krdnz
02.11.2012, 14:32
GS puan kaybederse liderlik stresi yaşarlar mı acaba?

kalkanbalığı
02.11.2012, 14:34
...............Onur...............

Zeki Giray Bamba Emerson

..............Zokora...........

...........Soner.....Alanzinho

Yasin..............................Emre
..................Janko...................

Bu kadroda Bir tek Sapara değişebilir... Onun dışında değişiklik beklemiyorum....
Bence Colman gelmeden 4 4 2 ye geçersek çok gol yeriz... Ama Colman geldi mi iş değişir...

Ertan 51
02.11.2012, 14:50
Kadro yapmayı özlemişim,birde ben diziyim bakalım nasıl duracak,

-----------Onur------------

Zeki---Giray----Hacı---Emerson

---------Zokora---------

-----Soner-----Colman---

--Emre------------Olcan--

----------Janko--------

Anıl C
02.11.2012, 15:01
onur
zeki-bamba-giray-celustka
serkan-soner-adrian-emerson
janko-emre

Tolga
02.11.2012, 15:14
Bugün okuduğum bir haberin ardına moralim bozuldu.Şu detayı vermek istiyorum sadece :

Teknik direktör Şenol Güneş, Serkan, Giray, Bamba ve Emerson'dan oluşan savunma oyuncularını özel olarak çalıştırdı.

Sövenleri görebiliyorum :)

figirm
02.11.2012, 15:25
Çoğunluk gibi ben de bu kez umutluyum.Antalya bize kolay gol atamaz ama biz atabilir miyiz bilmem.Bu maçda oynarsa Jankonun maçı olabilir.

zaferyıldız
02.11.2012, 15:29
son bir kaç yıldır antalyaya şansımız tutmuyordu,malum hocamız da bu konuda onlara epey yardımcı olmuştu yalnız gerçekten bu maç bizim şuanki oyun şeklimiz herşeyi değiştirebilir ...inşallah diyelim

Gurpas
02.11.2012, 15:29
Ahada benim 11 im

Onur

Zeki-----Giray-----Bamba-----Emerson

Volkan-----Soner-----Zokora-----Yasin

Emre-----Janko

serdaracıl
02.11.2012, 15:57
Bugün okuduğum bir haberin ardına moralim bozuldu.Şu detayı vermek istiyorum sadece :

Teknik direktör Şenol Güneş, Serkan, Giray, Bamba ve Emerson'dan oluşan savunma oyuncularını özel olarak çalıştırdı.

Ben zeki'ye küfredenlere takığım şu an

Yaşar
02.11.2012, 16:47
Özellikle duran topları nasıl kullanacağımıza dikkat edeceğim.
9 haftadır ön direğe kullanılan ve hiçbir işe yaramayan duran toplarımız vardı.
Bu da takımın duran toplara çalışmadığının en öneml göstergesi.

gökçay61
02.11.2012, 16:54
bu maç en ii beraberlikle biter.. yok ya kaybederz umarım çok gol atmaz antalya. ilk golü yersek şenol hoca saçma span ataklara çıkartır takımı sonra antalya rusyada cska'dan yediğimiz kontralar gibi kontra yapar bize.. sonrası facia. korkuyom ya la... :S

İskender Çakmak
02.11.2012, 16:59
Şenol Hoca'nın Emre'ye direk onbirde şans vereceğini düşünmüyorum. Olursa benim için çok büyük sürpriz olur.
Futbol oynamıyoruz haftalardır. Eskiden 3 puan alalım yeter derdim. Türkiye için iyi futbola gerek yok.Şimdi ise futboldan geçtim mücadele azmi bile yok. Buna hiçbir taraftarın tahammül edemeyeceği gibi ben de edemem. Üzerlerindeki formanın neyi temsil ettiğini iyice anlamalılar.

gabriel omar
Özellikle duran topları nasıl kullanacağımıza dikkat edeceğim.
9 haftadır ön direğe kullanılan ve hiçbir işe yaramayan duran toplarımız vardı.
Bu da takımın duran toplara çalışmadığının en öneml göstergesi.

Duran topları kullanan oyuncularımızdada pek iş yok abi.Etkisiz noktalara şiddeti düşük ortalar kesiyoruz.Es kaza bir oyuncumuz topa vurmayı başarabilse bile kaleyi bulmuyor bu yüzden.

Şimdi güleceksiniz bana belki ama ben açıkçası duran topları Zeki kullansa nasıl olurdu diye düşünüyorum :)

Necmettin ALTUNTAŞ
Bu sefer şeytanın bacağını kırarız inşallah.

şenolkılınç
02.11.2012, 17:03
benim bu maçtan çok beklentim yok açıkçası beraberkil iyiş sonuç sayılır sonuçta formda ve özgüveni olan antalya maçı kolay olmayacağı kesin

Yaşar
02.11.2012, 17:09
Duran topları kullanan oyuncularımızdada pek iş yok abi.Etkisiz noktalara şiddeti düşük ortalar kesiyoruz.Es kaza bir oyuncumuz topa vurmayı başarabilse bile kaleyi bulmuyor bu yüzden.

Şimdi güleceksiniz bana belki ama ben açıkçası duran topları Zeki kullansa nasıl olurdu diye düşünüyorum :)

Etmayın, kendinizi kandırmayın.
Bir duran topu cezasahası içine gönderemeyen adamın Trabzonspor takımında ne işi var yahu?
O toplar ön direğe kesiliyor ise jkesinlikle oraya kesilmesi söyleniyordur.

Ergin Varlibas
02.11.2012, 17:13
Bir duran topu cezasahası içine gönderemeyen adamın Trabzonspor takımında ne işi var yahu?

Bu kadar art niyetli olmayin Allahinizi seveyim, Adrian'a hoca soyluyordu dimi baraja tak butun toplari, bizim oyunculara gelemesin hicbir top diye

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2012, 17:22
alalum şu kritik maçi
bu yıl yeniden var olma maçumuzdur pence

Alican Altunbaş
02.11.2012, 17:23
Bu maç ya berabere biter yada biz alırız içimden öyle geçiyor..

Necmettin ALTUNTAŞ
02.11.2012, 17:35
alalum şu kritik maçi
bu yıl yeniden var olma maçumuzdur pence

Alırız be Hopalı.Dert etme.Gerçi böyle söylenince de maç alınmıyor ya.Neyse...

mertacar
02.11.2012, 17:48
------------onur---------------
zeki--giray---bamba--emerson--
volkan--zoko--soner----yasin--
------------emre--------------
-----------jankoo-------------

gabriel omar
02.11.2012, 17:55

Taktik olarak duran top çalışmadığımız konusuna bende katılıyorum abi.Yapılacak bir organizasyon tasarlanmamış, o konuda bende hemfikirim.

Benim tek demek istediğim duran topları kullanan oyuncularımızında bireysel olarak suçu var bu konuda.

Serdar A
02.11.2012, 17:59
Trabzon gibi bir takımda ön direk koşusu yapacak futbolcu yok .
Hadi Janko oralara koşsa ,arkasını dolduracak oyuncu yok .
Bu sezon izlediğim maçlardaki santrafor performanslarının , Bamba'nın santrafor performansından daha iyi olamaması görebildiğim kadarıyla en büyük problemimizdir .

Hüseyin Başoğlu
02.11.2012, 18:09

don't worry be happy :)

Alican Altunbaş
02.11.2012, 18:29
Takım k&#246;t&#252; oynasada en az 3 ma&#231; &#252;st &#252;ste kazanması lazımki hem futbolcuların &#246;zg&#252;veni yerine gelsin hemde taraftarın enerjisi.

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile g&#246;nderildi

Bud Spencer
02.11.2012, 19:39
Türkiye dışında en büyük bayrak
Duisburg'un Beeck semtinde bulunan dernek binasının bahçesine dev Trabzonspor bayrağı dikti.

Duisburg'da faaliye gösteren Duisburg ve Çevresi Trabzonlular Derneği'nin yöneticileri, Duisburg'un Beeck semtinde bulunan dernek binasının bahçesine dev Trabzonspor bayrağı dikti.

TÜRKİYE SINIRLARI DIŞINDA İLK...

Dernek başkanı Erdal Osmançelebioğlu ve bazı yöneticiler, Duisburg şehir idaresinden alınan özel izinle, on metekare büyüklüğündeki dev Trabzonspor bayrağını on metre yüksekliğinde olan direğe çekti.

Çalışma arkadaşlarıyla dev bayrağın altında hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyen dernek başkanı Erdal Osmançelebioğlu, "bayrak, dünyanın her yerinde bir simgedir.Büyük takımların büyük bayrağı olur.Trabzonspor sevgisini kalbinde yaşatan bizler, Türkiye sınırları dışında en büyük Trabzonspor bayrağını dikmek istedik ve bugün bunu başardık.Bizim Trabzonspor'a olan sevgimiz, aşkımız bu kadar büyüktür" dedi.

Trabzon ve Trabzonspor'un tanıtımı için sürekli çalıştıklarını ifade eden dernek başkanı Erdal Osmançelebioğlu, Duisburg ve Çevresi Trabzonlular Derneği olarak 25 Aralık 2012 tarihinde geleneksel Trabzonlular Gecesi gerçekleştireceklerini belirtti.

http://www.haber61.net/turkiye-disinda-en-buyuk-bayrak-128867h.htm

habere resim eklememisler

merak edenler icin gidip cektim:)

Yunus Danışmaz
02.11.2012, 21:13
Emre-Janko elele.. Başka da bir şey istemiyorum.. Gerisi zaten gelecektir...

artvints
02.11.2012, 21:31
hiç oynamadan 3 gol attılar, ne şanslı takım şu gs, biraz bize de lazım böyle şans.

Berke6198
02.11.2012, 21:39
Mustafa bir maçta göze batmamışsa o maçta iyi oynamış demektir.

yorumsuz6117
02.11.2012, 21:53
Antalyaspor'lu Zeki Trabzonspor'u iyi analiz ettik demiş. Takımda analiz edilecek bişey var da ben mi göremiyorum. :D

Yaşar
02.11.2012, 21:54
Bu kadar art niyetli olmayin Allahinizi seveyim, Adrian'a hoca soyluyordu dimi baraja tak butun toplari, bizim oyunculara gelemesin hicbir top diye

Arkadaşım, ben bile halı sahada top oynarken kornerleri ve duran topları istediğim yere kullanabiliyorum.
Profesyonel bir futbolcu duran top kullanıyor ise o topu sürekli işe yaramaz yere atacak kadar yeteneksiz midir?
Bu futbolculara bunu birisi söylüyor ki, o top sürekli öne direğe atılıyor.

güneyli
02.11.2012, 22:00
Antalyaspor'lu Zeki Trabzonspor'u iyi analiz ettik demiş. Takımda analiz edilecek bişey var da ben mi göremiyorum. :D
Zeki halt etmiş.Bizi morinho bile analiz edemez..

ANIL
02.11.2012, 22:03
Trabzonspor'da Tayfun Cora ve Barış Ataş'ın sözleşmeleri karşılıklı olarak feshedildi.

Bir süredir takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren Tayfun ve Barış yöneticilerle yapılan görüşmelerin ardından bugün alacaklarına karşılık sözleşmeleri feshedildi. Fesih kararının Pazartesi gününden itibaren geçerli olacağı bildirildi.

FC-ST-PAULI-61
02.11.2012, 22:07
Tayfun Cora olmak isterdim ne güzel bir Hayat yatarak Zengin oldu.
Bu Mac cok zor bana göre.

sercan 61>34
02.11.2012, 22:07
-----------onur-------------
celustka---gİray---bamba----emerson

yasİn----zokora----soner---volkanŞen

-------------emre-janko--------

Hüseyin Başoğlu
02.11.2012, 22:09

:) ula bizi nereye analiz ediyorlar bizim trabzonda var yüzbinlerce futbol uzmanı onlar analiz edemedi kıçı kırık zekimi analiz etti hadi ordan :) :D

gabriel omar
Trabzonspor'da Tayfun Cora ve Barış Ataş'ın sözleşmeleri karşılıklı olarak feshedildi.

Bir süredir takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren Tayfun ve Barış yöneticilerle yapılan görüşmelerin ardından bugün alacaklarına karşılık sözleşmeleri feshedildi. Fesih kararının Pazartesi gününden itibaren geçerli olacağı bildirildi.

Darısı Barış Özbeğin başına.Bu da bişeydir.

Tayfunda ne yapmış bugüne kadar da alacağı varmış daha ?

Oğuzhan
Tayfun Cora olmak isterdim ne güzel bir Hayat yatarak Zengin oldu.
Bu Mac cok zor bana göre.

Harbiden ya senelerdir yaptığı birikim ona yeter de artar ömrünün sonuna kadar. Futbol ile alakası olmayan bir adam yaşamını yatarak kurtardı ya diyecek bir şey bulamıyorum artık. Yöneticilere mi, hocalara mı kime sallarsanız sallayın. Bizim kadar düşünmüyorlar sanırım bu kulübün parasını.

1 sezon boyunca bir kez dahi kadroya giremeyen adamı kulüpte bir saniye tutmam ben sakatlık falan yoksa. Ama senelerce para yiyor millet kadroya bile girmeden. Hatta evlerinden izliyorlardır belki de maçları stada gelmeden :D

Hüseyin Başoğlu
02.11.2012, 22:10
tayfun cora konusunda neyine sallıyorsunuzki arkadas elinde kapı gibi sözleşmesi varken sakatlandı napıcaktı teknik heyet yönetim ??

sercan 61>34
02.11.2012, 22:11
İdeal:
-----------onur-------------
celustka-gİray-bamba-emerson

yasİn-zokora-colman--olcan

-------------soner-------------

----------emre gÜral------------

Oruç
02.11.2012, 22:14

Bayram niyetine kutlamak lazım bu günü.

:)

Hüseyin Başoğlu
02.11.2012, 22:14
02.11.2012 dünya beleşcilerin son günü:)

iskenderunlu
02.11.2012, 22:18
maç bileti Trabzonspor taraftarına 100 tl olarak açıklanmış.

gabriel omar
02.11.2012, 22:19
tayfun cora konusunda neyine sallıyorsunuzki arkadas elinde kapı gibi sözleşmesi varken sakatlandı napıcaktı teknik heyet yönetim ??

Sürekli sakat ve oynadığı zamanda Trabzonspora yakışmayacak kadar düşük performans gösteren bir adam niye bu kadar sene takımda tutulup bedavadan para verildi diye sorabilirim mesela teknik heyet ve yönetime.

Hüseyin Başoğlu
02.11.2012, 22:23
Sözleşme Başlangıç T. : 1 Haziran 2010
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2013

tayfunun sözlesme baslangıc tarihi 2010 ...

Sezon / - Sakatlık
11/12 14.11.2011 05.03.2012 uyluk problemleri
11/12 04.09.2011 28.09.2011 Çapraz bag gerginlik
11/12 24.06.2011 26.08.2011 Çapraz bag gerginlik
10/11 18.04.2011 25.04.2011 Bilinmeyen sakatlik
09/10 02.01.2010 02.05.2010 çapraz bag yirtigi

buda sakatlıkları....bu bilgilere göre ilk sakatlandıgından sonra yeni bir sözlesme imzalanmıs bu noktada belki niye imzalandı felan denilebilir sanırmı ordada trabzonlu olmasının bir etkisi oldu die dusunuyorum ama sonraki sakatlıklarında yapacak inanın bir şey adam adamın kapı gibi 3 yıllk sözlesmesi var...ee kendi içinde sakatlanmadı bu adam ? öle her sakatlananlara sözlesme fesihi yapamıyorsun karsılıklı anlasma olmadıkca...

yani ben tayfun cora konusunda kimsede çok suc bulamıyorum...

Hüseyin Başoğlu
02.11.2012, 22:24

geçen senede hatırlıyorum 100 tl çekmişlerdi....

Veysel
02.11.2012, 22:53
https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/599001_540452682648536_701265111_n.jpg

Soner Albayrak
02.11.2012, 22:55
Aykut göbek mi yapmış?

gökçay61
02.11.2012, 23:00
abi takım çoluk çocuk ya :D sonerin surata bak :D:D

Tahir61
02.11.2012, 23:16
abi takım çoluk çocuk ya :d sonerin surata bak :d:d

:d:d:d

Emre GÜRDAL
02.11.2012, 23:19
Soner bizim mustafa yuksek arkdasimiza benzettim...acaba omudur:)

Gundo
02.11.2012, 23:52
Gecen mactan sonra da soyledim, bizim gol atamama problemimiz forvetlerden degil orta sahadan kaynalaniyor. Kanatlardaki oyuncularimiz formsuz, Yasin haric, orta gelmiyor ve adam eksiltilmiyor. Iceri girmek istiyorlar tum mac boyunca ama onuda beceremiyorlar. Janko gibi bir forvet varken iceri girmek icin okadar ugrasmaya gerek yok. Daha hizli ve kolay oynayarak topu ceza sahasina sokmamiz gerek.

Zokora artik kesilmeli, kotu oynadigindan degil hucuma daha fazla destek adam oynatmak icin. Selcuk-Colman'dan hic biri onun defansif degildi, yinede sorun cikmiyordu. Zaten defansimiz guclu, arti backlerimizin defansif yonleride guclu ondan Zokora gibi adama gerek yok.
Sapara-Adrian veya Sapara-Soner ikilisi de yeterince defans yapar zaten fazlasina gerek yok. Bu ikililer ile hucuma daha kolay cikariz, daha iyi organize olabiliriz ileriye dogru. Ceza sahasina daha fazla adam sokmamiz gerek daha hucum bir orta saha ile rakip alanda daha cok adamimiz olur ve kaleyede daha yakin olurlar. Gs'nin orta sahasindakiler bakin kac gol atiyor birde bizimkiler kac gol atiyor.

Emre-Janko ikilisi denenmeli bence. Emreyi Jaja gibi oynatabilir. Forvete yakin ve gol bulmak icin. Adrian veya Alanzinho orada oynadimi ceza sahasina hic girmiyorlar.

Yani kisaca orta sahanin hucuma verecegi destek bizim gol problemimizi coze bilir. Birde tabiki daha iyi organizasyonlar yapmamiz gerek. Daha cok pozisyon yaratmali kanatlar ve oyun kurucular.

hodlu
03.11.2012, 00:19
Tayfun Cora'nın neredeyse futbol hayatı bitmiş.Halen seviyesizce yorum yazmak ayıp oluyor beyler.Çok kolysa futbol oynamak çıkıp siz oynasaydınız.Trabzonlu oyuncuya olan bu hazımsızlık zaten bu takımı baltalıyor...

Oğuzhan
03.11.2012, 00:21
Gecen mactan sonra da soyledim, bizim gol atamama problemimiz forvetlerden degil orta sahadan kaynalaniyor. Kanatlardaki oyuncularimiz formsuz, Yasin haric, orta gelmiyor ve adam eksiltilmiyor. Iceri girmek istiyorlar tum mac boyunca ama onuda beceremiyorlar. Janko gibi bir forvet varken iceri girmek icin okadar ugrasmaya gerek yok. Daha hizli ve kolay oynayarak topu ceza sahasina sokmamiz gerek.

Zokora artik kesilmeli, kotu oynadigindan degil hucuma daha fazla destek adam oynatmak icin. Selcuk-Colman'dan hic biri onun defansif degildi, yinede sorun cikmiyordu. Zaten defansimiz guclu, arti backlerimizin defansif yonleride guclu ondan Zokora gibi adama gerek yok.
Sapara-Adrian veya Sapara-Soner ikilisi de yeterince defans yapar zaten fazlasina gerek yok. Bu ikililer ile hucuma daha kolay cikariz, daha iyi organize olabiliriz ileriye dogru. Ceza sahasina daha fazla adam sokmamiz gerek daha hucum bir orta saha ile rakip alanda daha cok adamimiz olur ve kaleyede daha yakin olurlar. Gs'nin orta sahasindakiler bakin kac gol atiyor birde bizimkiler kac gol atiyor.

Emre-Janko ikilisi denenmeli bence. Emreyi Jaja gibi oynatabilir. Forvete yakin ve gol bulmak icin. Adrian veya Alanzinho orada oynadimi ceza sahasina hic girmiyorlar.

Yani kisaca orta sahanin hucuma verecegi destek bizim gol problemimizi coze bilir. Birde tabiki daha iyi organizasyonlar yapmamiz gerek. Daha cok pozisyon yaratmali kanatlar ve oyun kurucular.

Hocam herkes aynı şeyi söylüyor da Zokora gibi bir adamı kesmek yerine onu ofansif oynatsak daha iyi değil mi ?

Topla beraber çok ani çıkışlar yapabiliyor. Orta saha yerine bu çıkışları 10 metre daha önde yapsa zaten gol pozisyonuna gireriz. Ayrıca pas yüzdesi de yüksek bir adam sonuçta süratli ve tecrübeli de. Diğer orta sahalardan daha iyi şuanki kadro yapımızda.

Erdal DİLEK
03.11.2012, 00:52
ileride 5 tane adam bu iş yapamıyor bir zokora ileri cıkınca bu iş hallolacak, hiç sanmam. . biraz sabır diyorum. .

Ilelioglu
03.11.2012, 01:25
Bu macta da ayni sekilde cift forvet devam, orta saha ya Colman-Soner, yada Colman-Sapara'dan olusmali. Zokora'ya bu macta gerek yok bence.

Solda Volkan sagda Yasin ve ileride Janko ile Emre ikilisi.

..

Olasi bir maglubiyet istifa getirebilir ama bence devam etmesi mantikli olur. Herseye ragmen sezon sonuna kadar kalmali. Ondan sonra tekrar konusulur.

..

61_Hasan_69
03.11.2012, 01:40

geçen senede 100 liraydı kapılar kırıldı

Soner Albayrak
03.11.2012, 01:41
Onur

Zeki-Bamba-Giray-Emerson

Zokora

Yasin Colman Olcan

Emre-Janko

Oğuzhan
03.11.2012, 01:54
Onur

Zeki-Bamba-Giray-Emerson

Zokora

Yasin Colman Olcan

Emre-Janko

Budur ya kadro.

TSemih61
03.11.2012, 03:37
Arkadaşlar Yasin'in bu sezon ne yaptığını da yazar mısınız? İlk 11'de yazılmasını anlayamıyorum bir türlü. Maç içinde görünmüyor bile çoğu zaman top almıyor ayağına, orta yapmıyor, pas alıp vermiyor... Takımın en vasat oyuncusu.

oflukaan
03.11.2012, 06:19
-------------onur------------
(?)zeki----giray(?)---bamba--cech(?)
-----colman(?)--zokora(?)----
adrian(?)---------------yasin
-------janko----emre(?)--------

?
celutska
serkan
emerson
ferhat
barış
volkan
sapara
soner
alanzinho
olcan
henrique
halil

oflukaan
03.11.2012, 06:22
-------------onur------------
(?)zeki----giray(?)---bamba--cech(?)
-----colman(?)--zokora(?)----
adrian(?)---------------yasin
-------janko----emre(?)--------

?
celutska
serkan
emerson
ferhat
barış
volkan
sapara
soner
alanzinho
olcan
henrique
halil
takımda yeri sağlam olan onur-bamba-zokora-yasin

ANIL
03.11.2012, 09:56
______________onur
zeki____giray________bamba_____celu
_____________zokora
________sapara______adrian
volkan__________________________emre
______________janko

adrian ilk 11 çıkacakmış
fanatik

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2012, 12:20
Bu maçı mutlaka almalıyız
Birkaç oyucu hariç, takımda ruh yok son haftalarda
Şamil Ekinci müzesini bir kez ziyaret edip TS efsanesi nasıl olmuş öğrensinler
Hey gidi 1975-85 li yıllar hey

r9emre
03.11.2012, 12:34
Adrian'ın Olcan'ın yerine sol kanatta denenmesi taraftarıyım. En azından isabetli ortalar keser Janko'ya. Fantazi denemez. Sağa Volkan forvet arkası Emre göbekte Zokora - Sapara. Tamamdır.

Hüseyin Başoğlu
03.11.2012, 12:36
Adrian'ın Olcan'ın yerine sol kanatta denenmesi taraftarıyım. En azından isabetli ortalar keser Janko'ya. Fantazi denemez. Sağa Volkan forvet arkası Emre göbekte Zokora - Sapara. Tamamdır.

zaten adriana geçen sene bu adam ön direkten baska yere orta açamıyormu diye laf etmedik...

cellchook
03.11.2012, 12:56
ah gabric vah gabric!

TSemih61
03.11.2012, 13:11
Colman'ın bu maç oynama şansı yok mu? Bence oynamalı Colman Soner ile birlikte. Bence kadro şu şekilde olmalı:

Onur
Serkan Giray Bamba Celustka
Volkan Colman Soner Adrian(Olcan)
Emre Janko

Bordo_MaviM_61
03.11.2012, 13:36
Kazma! Umut bizden çok mu gol atmış?

Hüseyin Başoğlu
03.11.2012, 14:09

:) bilmem sevgili taraftarımıza sor ...nede olsa adamı kaçıran bu taraftar...

MuratJ
03.11.2012, 14:23
Adrian sol önde oynatılabilir. Olcan yerine son 5 maçta oynatılsaydı oda kazanırdı bizde kazanırdık bence. Olcan sıfır katkıyla oynuyor haftalardır. Ortasaha da 2 isim olacaksa ileride ki dörtlü Yasin Adrian Emre Janko olmalı. Ortasaha da 3 isim olacaksa da ileride ki üçlü Yasin Emre Janko olmalı. Volkan'da denenebilir. Sağ bekte kesinlikle Celustka olmalı.

Doğukan Uçan
03.11.2012, 14:43
O değilde bizim kadro değeri hani 95 milyon euroydu.bursasporun kadrosu geçen maçta daha pahalıydı ?

Oğuzhan
03.11.2012, 14:52

Gol kaçırıyor ama çok (!)

kaan61
03.11.2012, 14:53
Fotomaçta bir haberde " Karadeniz ekibinde forma resmen aslanın ağzında... Gustavo Colman'ın da tam kapasiteyle oynayacak duruma gelmesi üzerine orta sahadaki iki forma için beş oyuncu mücadele eder hale geldi. Teknik direktör Şenol Güneş, ön libero mevkiinin önünde oynayacak iki orta alan oyuncusunu Colman, Adrian, Sapara, Alanzinho ve Soner beşlisinin arasından seçmeye çalışıyor. " diye bir haber var . 3 gün önce bandajlı ayağıyla ilkkez topa vuran Colman diye haber okumuştum ... Colman ın son durumu nedir ?

ophius
03.11.2012, 15:14
Fotomaçta bir haberde " Karadeniz ekibinde forma resmen aslanın ağzında... Gustavo Colman'ın da tam kapasiteyle oynayacak duruma gelmesi üzerine orta sahadaki iki forma için beş oyuncu mücadele eder hale geldi. Teknik direktör Şenol Güneş, ön libero mevkiinin önünde oynayacak iki orta alan oyuncusunu Colman, Adrian, Sapara, Alanzinho ve Soner beşlisinin arasından seçmeye çalışıyor. " diye bir haber var . 3 gün önce bandajlı ayağıyla ilkkez topa vuran Colman diye haber okumuştum ... Colman ın son durumu nedir ?

en azından 2-3 maç daha ilk 11 çıkmaz rahat ol dostum :cool:

~UniCef~
03.11.2012, 15:14

O tamamen takimla alakali .. bizim takimimizda 7 tane yeni ilk on bir oyucusu var ve bu iki senedir böyle yani gol atamamiz cok dogal.

Kaan
03.11.2012, 15:16
Umut'u Trabzonspor taraftarına karşı savunmayın beyler. Ben savundum diye 1 hafta ceza yedim. :)

*

Bu arada Zeki bu hafta oynamayacak gibi duruyor. Fanatik Serkan, haber61 Celustka yazmış.

Hüseyin Başoğlu
03.11.2012, 15:23
Umut'u Trabzonspor taraftarına karşı savunmayın beyler. Ben savundum diye 1 hafta ceza yedim. :)

*

Bu arada Zeki bu hafta oynamayacak gibi duruyor. Fanatik Serkan, haber61 Celustka yazmış.

sahsen ben savunuyorum....jajayı teofiloyu senol gunes kacırttı diyenlere karsı umutuda burak ıda bu taraftar kaçırttı....

Ergin Varlibas
03.11.2012, 15:34
jajayi teofiloyu senol hoca kacirtti diyenlerin hicbirseyden haberi yok, bos bos konusuyorlar

Tahir61
03.11.2012, 15:50
---------------------onur-------------------

----zeki-------giray----------bamba------emerson--

---------------------zokora-----------------------

-------------------sapara/soner-----------------------

------halil/yasin--------adrian---------------emre---

------------------------janko-------------------

emre ve halil kanat olarak oynamayacak orta sahaya yardım edecek ve ceza sahası içine girecekler sağda oynayan burak ve solda pynattığımız umut gibi kanatları bana göre iyi bindirmeler yapabilen iki bekimize bırakalım

adrianı da kurtarıcı ve Şenol hocaya muhalefet olarak sahaya sürdüğüm sanılmasın olcan colman yok volkan soner formsuzken şans verilmeli

odyseuys
03.11.2012, 17:16
onur
zeki - giray - bamba - emerson
----------zokora
-----------------soner
----adrian
henrique-----------yasin
--------janko

hos_cocuk61
03.11.2012, 17:33
_______________Onur

(Zeki/Serkan)__Giray__Bamba__Emerson

___________Sapara_____Soner

_______________Alanzinho____________Adrian

Emre_________________

______________Janko____

Form durumlarını göze alırsak çıkabilecek en iyi 11 budur.

Gökhan BAYRAK
03.11.2012, 17:36
_______________Onur

Emre_________________

______________Janko____

Form durumlarını g&#246;ze alırsak &#231;ıkabilecek en iyi 11 budur.

B&#246;yle bir 11 hangi sistemi benimseyecek sahada ?

Hüseyin Başoğlu
03.11.2012, 17:37
adrianın form durumunun yeterli oldugunu nerden biliyorsunuz ?

hos_cocuk61
03.11.2012, 17:48
Böyle bir hangi sistemi benimseyecek sahada ?

Elizimdeki 4 kanat yada kanat oynayabilecek oyuncuları ele alırsak: Yasin, Olcan, Volkan, Henrique Hiçbiride Janko'yu tamamlıyacak özelliklere sahip oyuncular değil. Bu özelliklere en yakın oyuncu içlerinden Olcan gibi gözüksede son haftalarda çok formsuz

Volkan'ın dribling özelliği var fakat kestiği ortaların çoğu olumsuz. Olcan bahsettiğim gibi formsuz. Yasin'in zaten sahada ne yaptığı belli değil koşuyor mücadele ediyor ama hücümsal anlamda katkı düşük. Henrique desek 1 maç iyi 5 maç kötü ayarı yok :)

Adrian her ne kadar fizik gücü zayıf olsada bu saydığım 4 oyuncudan da iyi orta kesme özelliğine sahip. Aslında Janko'nun da tam istediği partner.

Gökhan BAYRAK
03.11.2012, 17:53
Elizimdeki 4 kanat yada kanat oynayabilecek oyuncuları ele alırsak: Yasin, Olcan, Volkan, Henrique Hi&#231;biride Janko'yu tamamlıyacak &#246;zelliklere sahip oyuncular değil. Bu &#246;zelliklere en yakın oyuncu i&#231;lerinden Olcan gibi g&#246;z&#252;ksede son haftalarda &#231;ok formsuz

Volkan'ın dribling &#246;zelliği var fakat kestiği ortaların &#231;oğu olumsuz. Olcan bahsettiğim gibi formsuz. Yasin'in zaten sahada ne yaptığı belli değil koşuyor m&#252;cadele ediyor ama h&#252;c&#252;msal anlamda katkı d&#252;ş&#252;k. Henrique desek 1 ma&#231; iyi 5 ma&#231; k&#246;t&#252; ayarı yok :)

Adrian her ne kadar fizik g&#252;c&#252; zayıf olsada bu saydığım 4 oyuncudan da iyi orta kesme &#246;zelliğine sahip. Aslında Janko'nun da tam istediği partner.

Renktaş ben sistem sormuştum ama :)

Hüseyin Başoğlu
03.11.2012, 17:54
Adrian her ne kadar fizik gücü zayıf olsada bu saydığım 4 oyuncudan da iyi orta kesme özelliğine sahip. Aslında Janko'nun da tam istediği partner.

peki sen adrianın geçen sene ön direkten baska yere orta kestiğini gördünmü ?

artvints
03.11.2012, 18:00
[QUOTE=hos_cocuk61;1918778593]_______________Onur

Emre_________________

______________Janko____

Form durumlarını göze alırsak çıkabilecek en iyi 11 budur.[/QUOTE

bu 11 işleyebilir, pas oyununu oynayabilecek ayağında top tutan oyuncular hepsi.ama en azından sapara yerine zokora oynayabilir, çünkü hepsi oyunu kurmak isteyecektir,o yüzden görev dağılımında sorunlar olabilir.
Geçen sene farkettiğim bişey vardı, adrian ve alanzinho ne zaman beraber oynasalar, takım iyi pas yapıyodu ve farkedilir şekilde iyi oynuyodu.ama çok fazla da beraber oynamadılar o yüzden pek farkedilmedi.

Kaan
03.11.2012, 18:05
Colman oynayacak mı oynamayacak mı?

İlk 11'de mi oynayacak, sadece kadroya mı alınacak, yoksa kadroda bile olmayacak mı? Ceza Trabzonsporlu mu? Cale cezalı mı? Tayfun sakat mı?

hos_cocuk61
03.11.2012, 18:06
Renktaş ben sistem sormuştum ama :)

Klasik 4 2 3 1 top bizde iken Emre Janko'ya yakın. Top rakipte iken çizdiğim şablonda ki gibi Emre sola yakın oyunacak.

Elimizde düzgün bir iki kanat oyuncumuz olsa bu sistemi 4 4 2 yapabiliriz forvet hattı (Janko+Emre)olabilir ama bu oyuncu yapısında bu sistemin değişmesi zor. Eğer Emre Janko ile beraber oynayacak ise mecburen bu bölgelerde oynar. Sadece hücüm yaptığımız zaman forveti çiftleyebiliriz.

Gökhan BAYRAK
03.11.2012, 18:06
[QUOTE=hos_cocuk61;1918778593]_______________Onur

Emre_________________

______________Janko____

Form durumlarını g&#246;ze alırsak &#231;ıkabilecek en iyi 11 budur.[/QUOTE

bu 11 işleyebilir, pas oyununu oynayabilecek ayağında top tutan oyuncular hepsi.ama en azından sapara yerine zokora oynayabilir, &#231;&#252;nk&#252; hepsi oyunu kurmak isteyecektir,o y&#252;zden g&#246;rev dağılımında sorunlar olabilir.
Ge&#231;en sene farkettiğim bişey vardı, adrian ve alanzinho ne zaman beraber oynasalar, takım iyi pas yapıyodu ve farkedilir şekilde iyi oynuyodu.ama &#231;ok fazla da beraber oynamadılar o y&#252;zden pek farkedilmedi.

M&#252;mk&#252;n değil dostum. Bu 11 ile sahaya &#231;ık, kanatların yol ge&#231;en hanı olur.

Hüseyin Başoğlu
03.11.2012, 18:20
[QUOTE=artvints;1918778617]

Mümkün değil dostum. Bu 11 ile sahaya çık, kanatların yol geçen hanı olur.

bildiğin otoban olur :) çift gidişli hemde...

artvints
03.11.2012, 18:20
[QUOTE=artvints;1918778617]

Mümkün değil dostum. Bu 11 ile sahaya çık, kanatların yol geçen hanı olur.

türkiye de nerde var yol geçen hanı yapacak kanat oyuncuları, göbeği sağlam tut
yeter, kağıt üstünde olur o, şampiyonluk senesi de kanatsız oynuyoduk hiç de yol geçen hanı olmadı.

Hüseyin Başoğlu
03.11.2012, 18:21
[QUOTE=Gökhan BAYRAK;1918778625]

türkiye de nerde var yol geçen hanı yapacak kanat oyuncuları, göbeği sağlam tut
yeter, kağıt üstünde olur o, şampiyonluk senesi de kanatsız oynuyoduk hiç de yol geçen hanı olmadı.

kanatsızmı oynuyorduk ??

sağda serkan burak solda cale engin?

artvints
03.11.2012, 18:24
[QUOTE=artvints;1918778630]

kanatsızmı oynuyorduk ??

burak forvete gidiyodu, enginde göbeğe geliyodu, onların oynadığı kanat oyununu emre yle adrian da oynayabilir.

Hüseyin Başoğlu
03.11.2012, 18:25
[QUOTE=Hüseyin Başoğlu;1918778632]

burak forvete gidiyodu, enginde göbeğe geliyodu, onların oynadığı kanat oyununu emre yle adrian da oynayabilir.

işte oyuncu durumlarını antreman performanslarını görmeden bilmeden böle kesin konusmanıza kıl oluyorum bende k.bakmayın ama...

Gökhan BAYRAK
03.11.2012, 18:26
[QUOTE=artvints;1918778630]

kanatsızmı oynuyorduk ??

Engin ve Burak bek kovalıyordu, kademeye giriyordu. Kaldı ki ikinci yarıdan itibaren kanatta Burak değil, umut oynuyordu ve hemen her ma&#231; geriden top &#231;ıkardığı oluyordu.

Kendi kendini cevaplamışsın zaten. Alanzinho ve Adrian asla Burak (umut) ve Engin olamaz.

Kaldı ki T&#252;rkiye liginde suan en az 10 takım kanat &#252;st&#252;nl&#252;ğ&#252;n&#252; eline ge&#231;irdi mi oyun anlamında sana &#252;st&#252;nl&#252;k kurar.

artvints
03.11.2012, 18:29
[QUOTE=artvints;1918778635]

işte oyuncu durumlarını antreman performanslarını görmeden bilmeden böle kesin konusmanıza kıl oluyorum bende k.bakmayın ama...

o şekilde hiç yorum yapamayız o zaman, biz fikir olsun diye söylüyoruz, ideal durumdayken yani, adrian hazır değilse tabi ki oynamıyacak, ben sadece oyuncu özelliği olarak engin in oynadığı rolde oynayabilir diyorum.engin de kanat oyuncusu gibi oynamıyodu sürekli ortaya gelip orayı üçlüyodu ve pres yapıyodu.

Mehmet Cihan Kocaman
03.11.2012, 18:35
------------------------Onur---------------------------------

Serkan--------Giray------------------Bamba----------Emerson

Volkan---------------Zokora----------Soner------------Adrian

-----------------------Emre---------Janko-------------------

çıkabilecek en iyi kadro..

artvints
03.11.2012, 18:35
[QUOTE=Hüseyin Başoğlu;1918778632]

Engin ve Burak bek kovalıyordu, kademeye giriyordu. Kaldı ki ikinci yarıdan itibaren kanatta Burak değil, umut oynuyordu ve hemen her maç geriden top çıkardığı oluyordu.

Kendi kendini cevaplamışsın zaten. Alanzinho ve Adrian asla Burak (umut) ve Engin olamaz.

Kaldı ki Türkiye liginde suan en az 10 takım kanat üstünlüğünü eline geçirdi mi oyun anlamında sana üstünlük kurar.

bence öle değil, kanat üstünlüğünü ele geçirmek ne ddemek onu da anlamadım, oyun üstünlüğü topu ele alıp kurulur, bence bunun yolu da merkezden geçiyo, türkiye de kanat oyunu diye bişey yok,premier ligi izleyen bilir kanat oyunu nasıl oynanır.biraz gençlerbirliği oynuyo diyebiliriz.
ayrıca bu fikir olsun diye söylüyoruz, kanat oyunuclarımız formsuz, başka çare arıyoruz.biraz yasin formda o da tam anlamıyla bi kanat oyuncusu değil.ve benim izlemek istediğim sistemde her zaman yeri var.

Gökhan BAYRAK
03.11.2012, 18:36
[QUOTE=H&#252;seyin Başoğlu;1918778637]

o şekilde hi&#231; yorum yapamayız o zaman, biz fikir olsun diye s&#246;yl&#252;yoruz, ideal durumdayken yani, adrian hazır değilse tabi ki oynamıyacak, ben sadece oyuncu &#246;zelliği olarak engin in oynadığı rolde oynayabilir diyorum.engin de kanat oyuncusu gibi oynamıyodu s&#252;rekli ortaya gelip orayı &#252;&#231;l&#252;yodu ve pres yapıyodu.

Bu takım arıyorsa en &#231;ok Engin ve umut gibi iki y&#246;nl&#252; adamları arıyordur. Engin'in ortaya girmesi zaten onun en b&#252;y&#252;k artısı ve &#246;zelliği idi. Keza umut da hem kanadı boş bırakmıyor hem de bir yandan sayısız pozisyona giriyordu. Bizim bilmiş taraftar bu durumun pek farkında olmuyordu ama neyse.

Koca Trabzonspor bu haftaya kadar, o kimsenin beğenmediği umut kadar gol atamadı hen&#252;z.

Son olarak Emre kanat oynayabilir ama Adrian ile Alanzinho oynayamaz.

Gökhan BAYRAK
03.11.2012, 18:41
[QUOTE=G&#246;khan BAYRAK;1918778639]

bence &#246;le değil, kanat &#252;st&#252;nl&#252;ğ&#252;n&#252; ele ge&#231;irmek ne ddemek onu da anlamadım, oyun &#252;st&#252;nl&#252;ğ&#252; topu ele alıp kurulur, bence bunun yolu da merkezden ge&#231;iyo, t&#252;rkiye de kanat oyunu diye bişey yok,premier ligi izleyen bilir kanat oyunu nasıl oynanır.biraz gen&#231;lerbirliği oynuyo diyebiliriz.
ayrıca bu fikir olsun diye s&#246;yl&#252;yoruz, kanat oyunuclarımız formsuz, başka &#231;are arıyoruz.biraz yasin formda o da tam anlamıyla bi kanat oyuncusu değil.ve benim izlemek istediğim sistemde her zaman yeri var.

Oyuncularımız kesinlikle formsuz haklısın ama en formsuz halleri Adrian'ın oynayacağı kanat oyunculuğundan daha verımlı olur.

Kanat &#252;st&#252;nl&#252;ğ&#252; olarak ş&#246;yle d&#252;ş&#252;n. Zeki nin karşısında takip takım h&#252;cumcusu top ile ve arkasından topsun koşu yapan rakip takım beki.

Biz bu haftaya kadar hangi takımı sahasına hapsedebildik ki, bu durumun yaşanmama olasılığı olsun.

O y&#252;zden bu şeklide bir oyun anlayışı k&#252;lliyen sıkıntı yaratır.

artvints
03.11.2012, 18:43
[QUOTE=artvints;1918778643]

Bu takım arıyorsa en çok Engin ve umut gibi iki yönlü adamları arıyordur. Engin'in ortaya girmesi zaten onun en büyük artısı ve özelliği idi. Keza umut da hem kanadı boş bırakmıyor hem de bir yandan sayısız pozisyona giriyordu. Bizim bilmiş taraftar bu durumun pek farkında olmuyordu ama neyse.

Koca Trabzonspor bu haftaya kadar, o kimsenin beğenmediği umut kadar gol atamadı henüz.

Son olarak Emre kanat oynayabilir ama Adrian ile Alanzinho oynayamaz.

benim demek istediğim de o. hücümdayken burak forvete gidiyodu engin de ortaya geliyodu.top rakipdeyken de gelip pozisyon alıyolardı.pozisyonlarımız kanat ataklarıyla olmuyodu. en büyük eksikliğimiz de engin gibi bi pres yapan ortasahada alan daraltan ve oyun sıkışınca da top kullanan bi oyuncu eksikliği.adrian bunu oynayamaz derseniz saygı duyarım, ama bence denemeye değer.

Paksoy
03.11.2012, 18:47
Bilet fiyatları ne kadar bilgisi olan varmı ?

Hüseyin Başoğlu
03.11.2012, 18:48
Bilet fiyatları ne kadar bilgisi olan varmı ?

100 tl cik..

yine kapıları kırcaksınız hocam :D

artvints
03.11.2012, 18:48
[QUOTE=artvints;1918778649]

Oyuncularımız kesinlikle formsuz haklısın ama en formsuz halleri Adrian'ın oynayacağı kanat oyunculuğundan daha verımlı olur.

Kanat üstünlüğü olarak şöyle düşün. Zeki nin karşısında takip takım hücumcusu top ile ve arkasından topsun koşu yapan rakip takım beki.

Biz bu haftaya kadar hangi takımı sahasına hapsedebildik ki, bu durumun yaşanmama olasılığı olsun.

O yüzden bu şeklide bir oyun anlayışı külliyen sıkıntı yaratır.

saygı duyuyorum, zaten iyi durumda olduklarını varsayarak söylüyorum, söylediğim sistemde ilk amaç da o zaten, öncelikle topu daha uzun süreler biz de kalmasını sağlamak ve rakibi kendi alanında beklemeye zorlamak.
benimde adrian ın engin gibi pres yapması kısmında şüphelerim var, zaten bana kalırsa oraya direk alperi alırım ama biraz alanzinho biraz adrian bişeyler çıkabilir diye düşünme gafletinde bulunduk işte.

Paksoy
03.11.2012, 18:52
100 tl cik..

yine kapıları kırcaksınız hocam :D

100 tl mi ? antalya tarafı ne kadar acaba ?

yorumsuz6117
03.11.2012, 18:53
peki sen adrianın geçen sene ön direkten baska yere orta kestiğini gördünmü ?

Adrian kadar kötü serbest vuruş kullanan görmedim.

Gökhan BAYRAK
03.11.2012, 18:54
[QUOTE=G&#246;khan BAYRAK;1918778656]

saygı duyuyorum, zaten iyi durumda olduklarını varsayarak s&#246;yl&#252;yorum, s&#246;ylediğim sistemde ilk ama&#231; da o zaten, &#246;ncelikle topu daha uzun s&#252;reler biz de kalmasını sağlamak ve rakibi kendi alanında beklemeye zorlamak.
benimde adrian ın engin gibi pres yapması kısmında ş&#252;phelerim var, zaten bana kalırsa oraya direk alperi alırım ama biraz alanzinho biraz adrian bişeyler &#231;ıkabilir diye d&#252;ş&#252;nme gafletinde bulunduk işte.

Anladım dostum. Ben de saygı duyuyorum elbette. Sadece fikrimi s&#246;yledim ben de.

İyi forumlar..

Doğukan Uçan
03.11.2012, 19:04
Puan farkı açıldı 5 farktan geri gelsek bile beraberlik yaramıyor.

Yunus Danışmaz
03.11.2012, 19:24
Ben hala Soner'in 11 de oynayacak kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.. Gerçi oynayanları da görüyoruz ama işte neyse..

Doğukan Uçan
03.11.2012, 19:38
6s yendi fenev de yeniyor , beşiktaşta mersini yener yarın . ne yapıp ne edip 3 puan almamız şart .

Kemal Öztel
03.11.2012, 19:54
Icimden bir ses yenecez diyor antalya çok formda ama yine de bu ligde ust uste 5maç kazanacak, trabzonsporda ne kadar kötü olsa bu ligde on maçın yedisini kaybedecek degil insaallah antalya bu gazla saldiracak bizde defeansimizin kuvvetini konusturup kontralarla isi bitiricez

logitech
03.11.2012, 19:55
Ben hala Soner'in 11 de oynayacak kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.. Gerçi oynayanları da görüyoruz ama işte neyse..
kumaşı iyi olanlar ısrarla oynatılmalı.

mawro61
03.11.2012, 20:00
en iyi halimizde max. 1 gol atabiliriz. antalya en az 2 gol atar. bu durumda her türlü kaybederiz. kaldı ki iyi durumda da değiliz. muhtemelen bırak golü rakip ceza sahasına giremeyiz bu oyun anlayışı ile.

Necmettin ALTUNTAŞ
03.11.2012, 20:03
adrianın form durumunun yeterli oldugunu nerden biliyorsunuz ?

Denemeden bilinmez.

ALDENİRO
03.11.2012, 20:07
antalya bize 5 atar olmadı 3 ve şenol hoca istifa eder....

Necmettin ALTUNTAŞ
03.11.2012, 20:11
antalya bize 5 atar olmadı 3 ve şenol hoca istifa eder....

Çok karamsarsın arkadaş.

Doğukan Uçan
03.11.2012, 20:15
Akhisar taraftarı "para, şike; işte fener işte!" diye bağırıyor helal olsun !

Paksoy
03.11.2012, 20:43
Antalya tarafının bilet fiyatlarını bilen var mı ?

Erkin
03.11.2012, 20:51
Antalya tarafının bilet fiyatlarını bilen var mı ?

Rixos Numaralı Tribün-Orta- - 200.00 TL
Rixos Numaralı Tribün -Yan- - 150.00 TL
Ceysu Maraton Tribün - 125.00 TL
Adopen Kale Arkası - 100.00 TL
Misafir Takım Kale Arkası - 100.00 TL

logitech
03.11.2012, 20:53
Rixos Numaralı Tribün-Orta- - 200.00 TL
Rixos Numaralı Tribün -Yan- - 150.00 TL
Ceysu Maraton Tribün - 125.00 TL
Adopen Kale Arkası - 100.00 TL
Misafir Takım Kale Arkası - 100.00 TL
bu gerçek olamaz. :(

Cafer Bulur
03.11.2012, 20:54
Ne kadar kötü durumda oldugumuz süper ligde her gecen hafta gectikce gün yüzüne cikiyor.

Bugün eskisehir antepe 4 tane salladi,biz ayni takima gol atmayi birakin pozisyona bile giremedik.

Antalya macinin mutlaka kazanilmasi gerekiyor,aksi durumda senol hocayla yollar ayrilmali.

logitech
03.11.2012, 21:00
Antalya macinin mutlaka kazanilmasi gerekiyor,aksi durumda senol hocayla yollar ayrilmali.
ironi di mi?

Cafer Bulur
03.11.2012, 21:04
ironi di mi?

Ne ironisi kardesim,Trabzonspor kan agliyor senol hoca üzülür diye hocayi hic gönderemeyecek miyiz?

Az önce akhisar macina baktim,adamlar bile bizden daha kisilikli futbol oynuyorlar.

Ozan Yazıcı
03.11.2012, 21:11
Şenol Hoca geçen seneyi yedi, travma senesidir dedik geçtik.
Ama bu senenin izahı yok benim gözümde, Şenol Hoca'nın kuracağı takım işte tam bunun gibi birşey olur.

Şenol Hoca Antalya maçından puan çıkaramaz. Geçmiş senelerdeki veteran Antalya'yı alt edemeyen Şenol Hoca bu seneki Antalya'yı hayranlıkla izler kenardan..

Fatih Öztürk
03.11.2012, 21:12
Ne ironisi kardesim,Trabzonspor kan agliyor senol hoca üzülür diye hocayi hic gönderemeyecek miyiz?

Az önce akhisar macina baktim,adamlar bile bizden daha kisilikli futbol oynuyorlar.

Sanırım bu ligde bir tek Karabükten daha iyi oynuyoruz.Akhisarın bile ne oynadığı belliydi bugün.

chener
03.11.2012, 21:25
Akhisar taraftarı "para, şike; işte fener işte!" diye bağırıyor helal olsun !

niyeyse bir tek bizim taraftarda ses yok.

İskender YILMAZ
03.11.2012, 21:40
Hadi gol yemedik veya maximum 1 tane yedik diyelim, peki nasıl gol atacağız ?

r9emre
03.11.2012, 21:44
Bu ma&#231; da olası bir puan kaybında kesinlikle lige havlu atmış oluruz boş yere kendimizi kandırmayalım. 1 galibiyet 1 puan kaybı diyerekten gideriz. Ligi 3. bitiririz yine işte.

Ugur Kurucelik
03.11.2012, 21:46
&#199;ok sevdiğim, herzaman Trabzonspor'da olmasını istediğim, t&#252;rkiye'de yetişmiş en iyi teknik direkt&#246;r olduğuna inandığım Şenol G&#252;neşin g&#246;zlerinde'ki o hevesi g&#246;remiyorum artık.

Ge&#231;en sene şl ma&#231;ları hari&#231; durum aynıydı. Kendiside bazı şeylere inanmıyor artık. Haklı.

Bu Adamın iki kere şampiyonluğu &#231;alındı. Biri mahkeme tarafından tescillendi. Neye inansın.

Istifa etmek istedi, başkanı aradı, başkan ge&#231;iştirdi.

Zorla iş yapan biri, futbolcuyu nasıl motive etsin?

Evet b&#246;yle kadroyla bu kadar k&#246;t&#252; oynanmaz, bunun sorumlusu kendisidir ama saygısızlığı kesinlikle hak etmiyor.

Asmadan kesmeden g&#252;zel bir şekilde ayrılır, yerine başkası gelir. Asıl sorun orda. Kim gelecek?

hüseyin1975
03.11.2012, 21:49
9 macda 7 gol atmisiz.
Bu duruma el konmali.
Adrian ile Emre yavas yavas süre almali, birseyler denemeliyiz artik.
Birde Jankoda israr edilmeli.

Doğukan Uçan
03.11.2012, 21:50
şikeciler gol yiyor 5 dakikada 2 gol atıp şansa bala maç kazanıyor , bursa geliyor avni akerde 1 pozisyon batalla atıyor bjkde fernandes tek basına oynuo , gsde umut atıyor adamlar maç kazanıor , bizde lider oyuncu yok .

M.S.SOFU
03.11.2012, 21:58
şikeciler gol yiyor 5 dakikada 2 gol atıp şansa bala maç kazanıyor , bursa geliyor avni akerde 1 pozisyon batalla atıyor bjkde fernandes tek basına oynuo , gsde umut atıyor adamlar maç kazanıor , bizde lider oyuncu yok .

fener balı kadar bi bal hayatımda görmedim
eğer fenerdeki bal yolda geçen herhangi bir insanda olsaydı şu an bu ülkeye başbakan olmuştu
adamlarda öyle bi bal var

ötekilere bir şey demiyorum

Oğuzhan
03.11.2012, 22:00
fener balı kadar bi bal hayatımda görmedim
eğer fenerdeki bal yolda geçen herhangi bir insanda olsaydı şu an bu ülkeye başbakan olmuştu
adamlarda öyle bi bal var

ötekilere bir şey demiyorum

Selçuk Şahin sezonda 2 kere ceza alanına yaklaşır onda da boş kaleye gol attı ya.

zafer6161
03.11.2012, 22:03
anlaşıldı,,,

bu hafta kesin yenmemiz farz.oldu

yoksa ligden erken koparız...

M.S.SOFU
03.11.2012, 22:20
anlaşıldı,,,

bu hafta kesin yenmemiz farz.oldu

yoksa ligden erken koparız...
bence çok beklenti içine girmemek lazım zafer abi
kazanırsak seviniriz ama şu durumda kazanmamız zor gözüküyor
böyle insan kendini beklenti içine soktukça gelen sonuçlar insanı daha fazla üzüyor.
biraz da gerçekçi olursak antalya ile de mazimizi göz önüne alırsak pek beklentiye girmeyelim.

çünkü bizde fener balı yok
ligtende pek beklentiniz olmasın bence
tamam trabzonspor her senen şampiyonluğa oynar ama bu sene değil abi.
bu sene toparlamamız ilk yarıyı bulur herhalde.