PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | M.P. Antalyaspor - Trabzonspor: 2-1

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

cakalkerem
06.11.2012, 08:26
Serkan hamlesi doğruydu bence orta saha dökülüyordu.....Ama ileride top tutacak birini neden almadı mesela Emre güçlü fiziği ile oyuna girebilirdi...ama hoca en iyisini bilir...Yahu şu jankoya 1 tane orta gelmez mi be arkadaş.YAsin neden her topu yerden kesmek zorunda.....

Dip.Ing.Mag.
06.11.2012, 08:30
Hocanın kredisi bitmiştir arkadaslar. Kimse körü körüne savunmasın artık. Çünkü kalması zarardan başka bir Sey vermiyor artık. Onunla Antalya gibi bir takımı yenemez olduk artık. Onunla Bursaspor ilk defa bizi sahamızda yendi. Onunla ilk defa 10 kusur maçta sadece 8 gol attık. Onunla su an bu kadar EZİK bir futbol oynuyoruz. O bizi şampiyon yaptı tamam şampiyon hocamız olarak kalsın ve diğer efsaneler arasındaki yerini alsın.

Bize sezon basında su su oyuncu bana lazım diyen bir hoca lazım artık. Sert ve disiplinli bir hoca lazım.Şenol hocaya teşekkür edilip yoanmali. Ve gnf basarıya ac biri getirilmli

zafer6161
06.11.2012, 08:31
Koyduğumun yerinde bursa 1 kere geldi gol attı , antalya 2 kere geldi gol attı bune abi yeter artık ya !
2 kere mi geldi,,adamlar resmen ablukaya aldı :)peki sen kaç kere orta sahayı gecebildin ???

cakalkerem
06.11.2012, 08:33
Şimdi baktım videoton macları da dahil bu sezon oynadığımız 12 maçta sadece. Elazığ macında 2 gol atabilmisiz. Ve hocamız hala savunulmakta! Pes

yalakaları çok o yüzden.....

arifberkay
06.11.2012, 08:34
Neymiş bulgur varmış da biz kebap istiyormuşuz..Yuh olsun size güneşe tapanlar....Kebap yapmak için pazardan bulgurları toplarsan olacağı budur

arifberkay
06.11.2012, 08:36
Yöneticiler başkanı iplemez, futbolcular hocayı iplemez ama kimse fatura ödemez ne ala memleket....

Badaloğlu
06.11.2012, 08:42
http://g1211.hizliresim.com/13/6/fp0su.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

ŞENOL HOCANIN ALTERNATİFİ.TAKIMI UÇURUR.

Avrupa'da örnekleri var.En büyük takımlar bile ünlü hocalarını gönderip yerine alt yapı veya rezerv takım hocasını getiriyor.Artık dinlen Şenol hoca.

Sağduyulu taraftar bu fikirde birleşmelidir.Şenol hoca biraz dinlenmeli ama kulüpte kalmalı yerine REŞİT AKÇAY gelmeli.

Reşit Akçay, sırf Şenol Güneş dinlenecek olmasından dolayı mı, takımın başına gelecek?

Yoksa alt lig'den PTT 1.lig'e çıktığı için mi Şenol hocanın yerine gelecek?

Reşit Akçay'ı harcamak için acele etmiyormusunuz?

arifberkay
06.11.2012, 08:42
nevzat şakar hasan yener istifa.....

Dip.Ing.Mag.
06.11.2012, 08:43
.........

RepLay
06.11.2012, 08:45
satın alma işlemini aşçıya bırakmıyorlar

Hatırlatma....Şenol Hoca kendi demişti ben futbolcu önermem diye

Gurpas
06.11.2012, 08:47
Şenol'un istifası çözüm dğil yıkım olur şu an yapılacak en mantıklı hareket Olcan ve Volkan kadro dışı bırakılmalı işin ciddiyeti futbolculara anlatılmalı ve kondisyonerlerden bir an önce kurtulmaktır.

cakalkerem
06.11.2012, 08:51
Şenol'un istifası çözüm dğil yıkım olur şu an yapılacak en mantıklı hareket Olcan ve Volkan kadro dışı bırakılmalı işin ciddiyeti futbolculara anlatılmalı ve kondisyonerlerden bir an önce kurtulmaktır.

çözüm değil yıkımmı olur:) pes yani bundan daha kötüsü ne olabilir ki?

Zaten en kötü durumdayız...Hocam siz attığımız gollere bakıyormusunuz...

23 kişilik takımda 4 forveti 10 orta sahası olan takımda 2 gol atan oyuncunuz var mı?Bırakın bu işleri......

Doğan BULAT
06.11.2012, 08:54
Hoca farkını görmek isteyen Selçuk'a baksın adam bizde kaç gol atmış GSde kaç gol?

Punisher-61
06.11.2012, 08:55
Sapara iyiki sakatlanmis yoksa adrian formayi göremezdi... Adrianin ne eksigi vardi saparadan dün ona dilkat ettim..

Eksigi yok artisi var...

Israrla gönderlimek istenen sapara banko 11 oynarken adrian yedek yazik valla..

Sent from my iPhone using Tapatalk

tarsus
06.11.2012, 08:58
Gunun birinde ligin en dandik takmlarinin 2-3gol atmasini kiskanacagim aklimin ucuna bile gelmezdi.bu takmin sorunu gol atamamakkk.takimda ne taktik olarak nede rakibe gore belirlenmis oyun sablonu yokkk,her mac klasik mahalle takimi havasinda bir gol atalim yatalim seklinde geciyor.hoca basina felsefe dersi verecegine her mac rakibe gore taktik dersi versin.yeter artikkkkk

cakalkerem
06.11.2012, 09:01
hoca toplantıda beyler rahatsız etmeyin

Murat Keçeci
06.11.2012, 09:06
3 puanı kaybetmeyi haketmediğimiz bir maçtı rakibin oyun alanını iyi daralttık etkili pozisyon bulmalarına izin vermedik sadece topla oynamasına izin verdik o yüzden taraftarımızda rakip bizi dağıtmış gibi gördü öyle bir durum yok.

Sezon başından beri rakip stoperleri en çok zorlayan forvetimiz bu maçtaki performansıyla janko oldu yine orta sahadan dikine pas atma konusunda en iyi performansı adrian gösterdi.Yasinin de zaman zaman güzel işler yaptığı görüldü.

Performansımızı maçın geneline yayamadık janko-adrian-soner-zokora-olcan-yasin koşu tempoları iyidi herkes kendi alanını iyi daraltınca pozisyon vermedik ama ofansif olarak yine vasatı aşamadık biraz janko ile adrian fark yaratmaya çalışsada onlarında performansı 90 dakikayı çıkaracak seviyede değildi olcanın daha fazla sorumluluk alması gerek.Yasin sürekli oyunun içinde olmalı,soner-adrian ikili mücadelelere daha fazla girmeli sadece alan daraltmak yetmez rakiple birebir mücadeleyede girmek gerek daha sert olmalılar.

Yediğimiz gol tamamen konsantrasyon eksikliği bamba gereksiz yere agresifleşti fizik güç olarak düşen takımın konsantrasyonunu bozdu oyunda yokken bir anlık dalgınlık girayla zokoranın doldurması gereken alanı antalyalı oyuncu değerlendirdi ve attığı gol aslında iki sayı değerinde bir goldü maçı kazanmaya ihtiyacı olan takımımız iyice oyundan kopmasıyla gelen ikinci golle maçı rakibe verdik bu kadar kolay yenilmek bize yakışmadı.Bu maç bize futbolun 90+lara kadar süren bir oyun olduğunu gösterdi.

Puan durumunda iyice aşağılarda kaldık artık puan durumuna bakmadan sadece maçları kendi içinde düşünerek adım adım ilerlemeliyiz uzun vadede hangi noktalara çıkabilirsek artık bunun hesabını yapmalıyız.Moral motivasyonumuzu kaybetmemeliyiz.

Pozisyona girebilmek için oyunu dikine paslarla ara paslarıyla zenginleştirecek colman-soner-adriana ihtiyacı var takımın ama bu oyuncuları fizik güç olarak lige uygun hale getirmeliyiz yoksa işimiz zor olur.

Gurpas
06.11.2012, 09:13
hoca toplantıda beyler rahatsız etmeyin

hayrola ne toplantısı

cakalkerem
06.11.2012, 09:14
not tutuyotya maçlarda...şimdi ben nerde yanlış yaptım şarkısını dinliyormuş

Samet GÜVEN
06.11.2012, 09:15

Volkan, ısrarla burdaki çoğu arkadaşın her zaman kadroya yazdığı adam. Bu adam koca bir takımı bozan önemli bir unsurdur. Bu kadar kendine çalışan bir haşere olamaz.Derhal kadro dışı filan değil, defedilmelidir.

Janko gibi bir santraforumuz varmış, tam anlamıyla dün öğrendim. Adama üzülüyorum, orta yapmayı bilmeyen sıradan bir takıma geldim diyordur. Yıllar sonra tam bir santraforumuz var top adama değil adam topa gidiyor.

Okuduğum eleştirilerden bence en doğrusu ve en önemlisi başkanın yöneticilere, hocanın futbolculara sözünün geçmemesi ! Bir takım için daha tehlikelisi var mı?

atigol
06.11.2012, 09:23
Volkan, ısrarla burdaki çoğu arkadaşın her zaman kadroya yazdığı adam. Bu adam koca bir takımı bozan önemli bir unsurdur. Bu kadar kendine çalışan bir haşere olamaz.Derhal kadro dışı filan değil, defedilmelidir.

Janko gibi bir santraforumuz varmış, tam anlamıyla dün öğrendim. Adama üzülüyorum, orta yapmayı bilmeyen sıradan bir takıma geldim diyordur. Yıllar sonra tam bir santraforumuz var top adama değil adam topa gidiyor.

Okuduğum eleştirilerden bence en doğrusu ve en önemlisi başkanın yöneticilere, hocanın futbolculara sözünün geçmemesi ! Bir takım için daha tehlikelisi var mı?

Janko'daki tek sorun kanatlardan orta gelmemesi değil, orta sahada hiç yakın oynamıyor. kendisine adrian yakın oynadı 2 kere pozisyona girdi 1'i gol oldu zaten.

Zokora defans kendisi ile beraber defans hattınıda çok geride tutuyor, buda Janko ile Bamba arasında 50-60m mesafese olmasına neden oluyor ve ilerde çoğalamıyoruz. Zokora'nın yerine Aykut oynasın takım 1 kadem üste çıkar direk

Badaloğlu
06.11.2012, 09:35
Bence kaliteli bir takım kurmak istiyorsanız öncelikle iskelet kadronuzu oluşturmanız gerekmektedir. Bunun içinde öncelikle atkımda kalacak ve gidecek oyuncuları belirlemeniz gerekir. Bu takımda bana göre kalması gereken oyuncular Onur, Tolga, Bamba, Giray, Soner, Yasin, Janko, Emre'dir. Diğer futbolcular aklınıza kim geliyorsa hiç bekletmeden elden çıkarmak gerekmektedir. Yukardaki isimler etrafında kaliteli transferler yaparsanız ama sadece takım için transferler yaparsanız bu takım tekrardan şampiyonluğa oynar.

Tabi bunu yapacak öncelikle güçlü bir irade ve kararlı bir hoca gerekiyor. Şenol hocanın geçen sezonun başında (bir maç sonrası olması lazım) ''ben bu ülke futboluna vereceğimi verdim'' demesi zaten benim için final olmuştu. Belliki o 2010-2011 sezonunu şampiyon tamamlayarak finali kendince yapmıştı. Anlaşılan bilinç altında Şenol hoca lig şampiyonluğunu kazanarak kendince finali yaptığını ialn ediyordu.

Güzel bir atasözümüz vardır ''taşıma suyla değirmen dönmez'' diye. İşte Şenol hocanın durumu bu arkadaşlar. Taşıma suyla değirmeni döndürmeye çalışıyor ama olmuyor. Geçmişteki başarıları onun değirmeni döndürmesine yetmiyor. Haliyle bize bu değirmeni döndürecek güçlü, bilgili, camiayı bilen, ne istediğini bilen bir hocaya ihtiyacımız var.

Evet Şenol hoca değilde başkası olsaydı çoktaaaan kellesini almıştı yönetim. Bu da bir gerçek, ama onun orada durması şu an için yarardan çok zarar vermeye başladı takıma. Sadece Şenol hocada değil yönetim ve futbolcularda bu süreçte suçludur. Nevzat Şakar gibi bir isim bir haftadır kulübümüzü ve camiayı siyasetin kuklası yapmıştır. Anlamsız bir şekilde başkanı ve kulübümüzü siyasi bir parti ile karşı karşıya getirmiştir. Haliyle bunlar bizim sahaya odaklanmamıza engeller oluşturmakta.

Belliki Aralık ayında kongre kaçınılmaz. Dün akşam Kanal A'da İbrahim Hacıosmanoğlu, Sadri Şener'e çok ağır itahmalarda bulundu. Ufukta kongre gözükmektedir. Haliyle Şenol hocada, Hasan Yener'de, Nevzat Şakar'da kongreye kadar kulüpte idare edip, Aralık'ta kongrede kahramanca aday geri çekilip hiç bir listede adları olmayacaktır (!) diye düşünüyoru. Bu isimler gene listelerde adları olursa da olan gene Trabzonsporumuza olacaktır.

Şenol hoca ve Giray Bulak'ın kurmuş olduğu düzen belkide dünyada tektir. Şenol hocanın anlamsız inadı yüzünden yönetim, transfer işini Giray Bulak üzerinden çözmeye çalışmaktadır. Daha önce Giray hoca yokkende trasfer komitesi(!) üzerinden bu işler yürüyordu. Ya da sürünüyordu diyelim şuna... Böyle bir yapı dünyanın hangi kulübünde vardır. Hadi Gençlerbirliği kulübünde tek adamlık söz konusu. İlhan Cavcav gidip futbolcuyu alıp geliyor... Peki bizde Şenol Güneş'e tam yetki verildiği halde neden hocamız bu konuda hiç oralı bile değil. Neden yahu, neden? Böyle bir yapıdan nasıl başarı beklersiniz?

Yıllardır kulübün yönetim şekli hep kunuşulmakta ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Sadri Şener başkan görünsede asıl kulübü yönetenler her zaman Trabzon'da bulunan asbaşkanlar olmuştur. Bu gerçektir. Haliyle başkan İstanbul'da olduğu için bazı durumlara uzak kalmış olabilir. Özellikle kulübün idari işleri ve yönetim şeklinin başkanın bildiğini zannetmiyorum. Gerçi çokta umrunda olduğunu zannetmiyorum. Haliyle yaşanan bu süreçte hiç birşey tesatüf değildir. Eğer bizler bunları yaşıyorsak bunlarda tesatüf olmasına imkan ve ihtimal yoktur. Bu bir yapı ve bu yapıda bazı eksiklikler olduğunda ama yönetimde, ama hocada, ama sahaya her türlü sıkıntı yansımkatadır. O yüzden bende bir an evvel kulüpler yasasının çıkmasını bekliyorum.

5-10 senede bir şampiyonluğa oynamamız ise bu yapının değişmemesinin tek nedenidir. Haliyle bunca zaman sonra zirveye oynamamız tamamen kurulan kadroların kaliteli futbolcuların bir araya gelmesinden oluşturulan iskelet kadrolar sayesinde olmuşşur. Ne acıdır ki; bu tip kadroları kuran hocaların hiçbiri Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olmamıştır. Samet hoca ve Ersun Yanal sevsenizde, sevmesinizde şampiyonluğa oynayan kadroların temelini kuran hocalardır. Ama onlara verilen kredi hiç bir zaman Şenol hocanınki kadar uzun olmamıştır. Kaybedende hep Trabzonspor olmuştur.

Tıpkı şimdi olduğu gibi...

Berke6198
06.11.2012, 09:37
Soner'i çıkarıp, ayağa pas yapabilen bir adamı çıkarıp yerine Serkan gibi bir kabiliyetsizi sokmak, Olcan'ı çıkarıp yerine ondan daha kötü Volkan'ı sahaya sürmek en iyi hamlemiydi ? 75 dakikadan fazla bekledik 1. değişiklik için. Resmen hapis oynadık, bunu Şenol Hoca göremedi mi ? Hapis kaldık kendi yarı sahamızda... Ve yanında Emre Güral gibi bir oyuncu dururken tek yapabileceği Serkan ve Volkan'ı mı oyuna sokmak oldu ? Ben bununla hiç bir mazeret kabul etmiyorum açıkçası.

Punisher-61
06.11.2012, 09:42
Soner'i çıkarıp, ayağa pas yapabilen bir adamı çıkarıp yerine Serkan gibi bir kabiliyetsizi sokmak, Olcan'ı çıkarıp yerine ondan daha kötü Volkan'ı sahaya sürmek en iyi hamlemiydi. ? 75 dakikadan fazla bekledik 1. değişiklik için. Resmen hapis oynadık, bunu Şenol Hoca göremedi mi ? Hapis kaldık kendi yarı sahamızda... Ve yanında Emre Güral gibi bir oyuncu dururken tek yapabileceği Serkan ve Volkan'ı mı oyuna sokmak oldu ? Ben bununla hiç bir mazeret kabul etmiyorum açıkçası.

Birde serkani orta alanda oynatti göbekte... Helal olsun yani...

Oyuncu degistirme hakkini kullanmak icin oyuncu degistirdi hoca.. Taktik amacli degil

serdaracıl
06.11.2012, 09:48
Serkan hamlesi doğruydu bence orta saha dökülüyordu.....Ama ileride top tutacak birini neden almadı mesela Emre güçlü fiziği ile oyuna girebilirdi...ama hoca en iyisini bilir...Yahu şu jankoya 1 tane orta gelmez mi be arkadaş.YAsin neden her topu yerden kesmek zorunda.....

Serkan topçu değil. Hoca böylelerini oynattigi için kendini de bitirdi

serdaracıl
06.11.2012, 09:53
yalakaları çok o yüzden.....

İnsanlar görüşünü söyleyince yalaka mı oluyor

mourner
06.11.2012, 09:53
nevzat şakar-hasan yener-şenol güneş İSTİFA!!..ligin sonuna 5 üstüne 8 puan var..oynanan oyuna hiç girmiyorum..antalya karşısında 80 dk oyunu kendi sahamızda kabul etmek nedir ya..iç saha dış saha farketmez,sürekli oyunu kendi sahamızda kabul edip kontra arıyoruz,hele bir de gol atarsak ortasahayı 2 oyuncudan fazla oyuncuyla geçmiyoruz.

samway
06.11.2012, 09:56
10 haftadır o gırıyo bu cıkıyo ılk 11 devamlı 5 kısı degısımlı bır sabıt takım yok lıg oncesı kampta takım ne yaptı gercı takımın yarısı da orda deıldı oda ayrı bır rezalet

beyler balık baştan kokar

Fatih Öztürk
06.11.2012, 10:00
Yediğimiz 2.gol öncesi faule maruz kalıyoruz golu yiyoruz ama itiraz eden oyuncumuz yok.bu bile bu futbolculardan hiç bir halt olmayacağının göstergesidir.başka takım futbolcuları olsa hakemi havada şey ederlerdi.

Emre Emiroğlu
06.11.2012, 10:01
Yanarım yanarım şu mehmet özdilek p..çini sevindirdiğimize yanarım.

atigol
06.11.2012, 10:04
Yediğimiz 2.gol öncesi faule maruz kalıyoruz golu yiyoruz ama itiraz eden oyuncumuz yok.bu bile bu futbolculardan hiç bir halt olmayacağının göstergesidir.başka takım futbolcuları olsa hakemi havada şey ederlerdi.

Takımda lider eksikliği çok bariz, Zokora en tecrübeli adam ama bu rolü hiç üstlenmiyor. 1-2 oyuncu hariç takımın hırsında azmıinde problem yok bence ama mantelite değişikliğine gitmemiz lazım.

Berke6198
06.11.2012, 10:07
He ayrıca evet onuda belirtelim. Yediğimiz 2 goldede pozisyonların başlangıcında oyuncularımız bariz faule maruz kalıyorlar.

Onur Civelek61
06.11.2012, 10:07
Hoca demiş ki son 5 dk kala dinlenin yormayın kendinizi aldık maçı zaten!

Berke6198
06.11.2012, 10:08
Bu takımda sürekliliğini sağlayabilecek iyi bir adam istiyorsak ilk önce o yedek kulübesinde oturan Emre Güral'ı takıma iyice yedirmeliyiz... Serkan'la Alanzinho'yla olacak işler değil bunlar. Haftalardır sakata geliyoruz saçma değişiklikler yüzünden.

Punisher-61
06.11.2012, 10:16
Yönetimden kimse cikipta bunun hesabi verilmeli senol günes rapor hazirlasin bu durumu görüsecegiz demiyor..

Herkes vurdum duymaz..

Kimse senol günese sormuyor bu topculari ne hale getirdin digerleri neden oynamiyor zorun ne..

Sahadakiler formsuz oynamayanlar onlarda daha formsuzsa futbolu biraksinlr arkdas

Onur Civelek61
06.11.2012, 10:18
Çıkışa da geçeriz.O zaman ne yazacaksınız bakalım.

samway
06.11.2012, 10:19
hersey artık o kadar durgun ve umursamaz vazıyettekı takım rezıllerı oynuyo teknık ekıp sessız sedasız taraftar hesap sormuyo takımdakı futbolcuların hıcbırsey umrunda deıl eeee ımam ossurursa cemaat zıcarmıs olayın ozetı bu

Fatih Öztürk
06.11.2012, 10:20
Takımda lider eksikliği çok bariz, Zokora en tecrübeli adam ama bu rolü hiç üstlenmiyor. 1-2 oyuncu hariç takımın hırsında azmıinde problem yok bence ama mantelite değişikliğine gitmemiz lazım.

Oyunun ilk bölümünde Zokora,Bamba ve Janko herkesten çok insiyatif alıp takımı domine etmeye çalışırken diğer yanda kenar beklerimiz Celustka ve Emersonun oyuna katkıları sıfırın alındaydı.ne acıdırki iyiside kötüsüde yabancı.yerli oyuncuların tartışılacak konuşulacak tarafları yok.oyunun büyük bölümü kendi alanımızda oynanırken takım halinde defans yapıyormuş gibi görünsekte takımın defansif yükünü çeken Zokora ve Bambada bir yerde patlak verecekti.bu takım bu saatten sonra genç oyuncuları kazanmaya gitmelidir.madem revizyona gidilecek adam gibi gidelimde önümüzü görelim.Volkan,Olcan,Adrian,Emerson,Celustka Trabzonsporun gelecekte düşünmemesi gereken oyuncular.dahasıda var maalesef.

arifberkay
06.11.2012, 10:21
[QUOTE=Onur Civelek61;1918782573]Çıkışa da geçeriz.O zaman ne yazacaksınız bakalım.

o zamnada tebrik yazarız

samway
06.11.2012, 10:22
ben yaz aylarında yada ızınlerımde yada fener maclarında gelırım TRABZON a fakat son 5 senedır bırlık beraberlık kalmamıs genclerın hepsı polat alemdar ozentısı orta yas ekmek teknesı yaşlılarda yer davası pesıne dusmus dagılmısız ne dıyım

atigol
06.11.2012, 10:23
Oyunun ilk bölümünde Zokora,Bamba ve Janko herkesten çok insiyatif alıp takımı domine etmeye çalışırken diğer yanda kenar beklerimiz Celustka ve Emersonun oyuna katkıları sıfırın alındaydı.ne acıdırki iyiside kötüsüde yabancı.yerli oyuncuların tartışılacak konuşulacak tarafları yok.oyunun büyük bölümü kendi alanımızda oynanırken takım halinde defans yapıyormuş gibi görünsekte takımın defansif yükünü çeken Zokora ve Bambada bir yerde patlak verecekti.bu takım bu saatten sonra genç oyuncuları kazanmaya gitmelidir.madem revizyona gidilecek adam gibi gidelimde önümüzü görelim.Volkan,Olcan,Adrian,Emerson,Celustka Trabzonsporun gelecekte düşünmemesi gereken oyuncular.dahasıda var maalesef.

Valla bence en büyük patlak Zokora, Oynuyormuş gibi yapıyor ama oynamıyor. her maç 90 dakika oynamasına rağmen koşu mesafeleri 10000m yi bulmuyor.

Dün yediğimiz 2 golde Zokora hatası var. Adamlar ortadan geliyor ama Zokora defansın arasına gömüldüğü için ortalarda yok, hiç efektif oynamıyor.

ozturk
06.11.2012, 10:25

Bu halimizle çıkışı biraz bekleriz gibi..

Futbol oynamıyoruz...

Punisher-61
06.11.2012, 10:26
Valla bence en büyük patlak Zokora, Oynuyormuş gibi yapıyor ama oynamıyor. her maç 90 dakika oynamasına rağmen koşu mesafeleri 10000m yi bulmuyor.

Dün yediğimiz 2 golde Zokora hatası var. Adamlar ortadan geliyor ama Zokora defansın arasına gömüldüğü için ortalarda yok, hiç efektif oynamıyor.

Abi zokora stoper degil mi?? Yani defansif oynayan bir orta saha oyuncusu.. Görevi top kesmek.. Biz az gol yiyoruz defans hattimiz iyi..

Zokoradan ne bekliyorsunuz oku merak ediyorum.. Gol mü??? Kanatlardan gelip orta atmasini mi??

serdaracıl
06.11.2012, 10:27
Zokora top falan oynamıyor

atigol
06.11.2012, 10:30
Abi zokora stoper degil mi?? Yani defansif oynayan bir orta saha oyuncusu.. Görevi top kesmek.. Biz az gol yiyoruz defans hattimiz iyi..

Zokoradan ne bekliyorsunuz oku merak ediyorum.. Gol mü??? Kanatlardan gelip orta atmasini mi??

Zokora stoper değil orta saha oyuncusu, gol atmasın tamam ama öyle yalandan 2 deparla yürümüyor bu işler. Dün yediğimiz 2 golde Zokora'nın yerinde olmaması ve adamların önünü kapatmaması nedeniyleydi. Adamlar kendi yarı alanımız ortasında top kapıyor Zokora ortalıklarda yok, halbuki o 10 m'lik oynuyor topu.

Ayrıca o kadar geri yaslanıyorki, defansın göbeğide oyuna giremiyor onun yüzünden, normalde hücum ederken defansın orta yuvarlak üzerinde olması gerekitken Zokora nedeniyle Defans hattı orta yuvarlağın gerisinde kalıyor.

M.S.SOFU
06.11.2012, 10:31

kahrımızdan ölürüz
töbe töbe ya
forumda şenol hocayı sevmeyenleri öyle durumlara sokuyorsunuz ki sanki biz bu takımın düşmanıyız

evet fenerliyiz
evet hainiz
bunu söylemekten korkmayın
zaten söyleyincede ceza aldığınız filan yok
sonra foruma fitneyi sokan biz oluyoruz

Sercan Yaylı
06.11.2012, 10:31
şenol güneşe verilen kredi hiç kimseye verilmedi trabzonspor tarihinde.. bugune kadar hocanın bir bildiği vardır diye bekledik yapıcı eleştiriler yapmaya çalıştık ama bu saatten sonra senol güneşi savunmayacağım.

Fatih Öztürk
06.11.2012, 10:33

Zokora 3.stoperimiz gibi oynuyor katkısı defansif yönde tartışılmamalı.güya takım halinde defans yapmaya çalışıyoruz ama stoperlerden başka defans yapan yok.Zokora bölgesi itibariyle çok fazla koşmasına gerek olmayan oyuncu.burada orta sahanın yardımı tartışılmalı.Adrian bile zaman zaman insiyatif alırken Soner ve Olcan sürekli kaçak oynadılar.kenar bekler doğru dürüst kademeye giremediler.özellikle Celustkanın ne yapmaya çalıştığını anlayamadım.uzun süre oynamayınca afallamış.

samway
06.11.2012, 10:33
bu takımın bu kaadr kotu futbol oynamasının nedenı gecen senenın basından berı takıma defans yaptıran cıft forvet oynatamayan senol gunes den baskası deıldır bu takım deılmıydı burak a bel baglayan ?

Faik Yılmaz
06.11.2012, 10:34

34 hafta geçen sene...

10 haftada bu sene....

Tam 44 haftadır çıkışa geçmeyi bekliyoruz zaten......

Bakalım daha ne kadar daha bekliyeceğiz....

Yoksa hasbelkader Akhisarı yenersek çıkışa geçtiğimizimi sanacaksınız....

atigol
06.11.2012, 10:40
Zokora 3.stoperimiz gibi oynuyor katkısı defansif yönde tartışılmamalı.güya takım halinde defans yapmaya çalışıyoruz ama stoperlerden başka defans yapan yok.Zokora bölgesi itibariyle çok fazla koşmasına gerek olmayan oyuncu.burada orta sahanın yardımı tartışılmalı.Adrian bile zaman zaman insiyatif alırken Soner ve Olcan sürekli kaçak oynadılar.kenar bekler doğru dürüst kademeye giremediler.özellikle Celustkanın ne yapmaya çalıştığını anlayamadım.uzun süre oynamayınca afallamış.

Soner konusunda kesinlike katılmıyorum, maçta topu kullanmak pas yapmak isteyen tek adam Soner'di. Koşu mesafeleri ölçü bu konuda bence;

Zokora (90+4 dakika) 10060 m
Soner (72 dakika) 9300m
Olcan (72 dakika) 8500m

maçın 90 dakikasını tekrar izleme şansınız varsa Zokora'yı takip ederek izleyin, yada canlı olarak izleme şansınız varsa maçta takip edin.

iso_4939
06.11.2012, 10:40
her galıbıyetten sonra en ıyı takım bızız dıyoruz her maglubıyetten sonrada ulan bız hangı takımı yenecez dıyoruz..
ıkıncı sık daha uygun bu sartlarda...ne garıp bır durum yaw.

Necmettin ALTUNTAŞ
06.11.2012, 10:44
Zokora top falan oynamıyor

Dün Zokara ortalıklarda yoktu.

iso_4939
06.11.2012, 10:55
allah askına bız bu sezon kımlerı yendık ben bır elazıg hatırlıyorum ...

ozturk
06.11.2012, 10:55
allah askına bız bu sezon kımlerı yendık ben bır elazıg hatırlıyorum ...

bir de kasımpaşa var.

1-0 a yatıp başarılı olmuştuk.

Turgay Atalay
06.11.2012, 10:58

Nereye çıkacağız Akhisarın üstüne mi? Uyanın artık uyanın, sezon bitti, daha 5 inci, 6 ncı haftalarda Trabzonspor için bu sezon bitti. Sen bastonla koşan mersini sahanda yenemedin, bir tek fernandese ezildin, ilk kez bursaya yenildin senin için bu sezon bitti...

Gençler, Kayseri, Eskişehir, cincon...hepsi bize çıkışı gösterecek merak etme sen.

Onur Civelek61
06.11.2012, 10:59
Bu taraftar kimi istiyormuş TD olarak çok merak ettim?
Halilhodzic
Lucescu
Guardiola???
Kim kurtaracakmış bizi hele deyin bakalım

Ertan1982
06.11.2012, 10:59
ancak harcanan paralara ve maaslara aciyorum.bu sezon kayip bir sezon ve umarim senol günesin son sezonu olur.

Onur Civelek61
06.11.2012, 11:00
Bu laflarınızı hepinize hatırlatacağım merak etmeyin...

Faik Yılmaz
06.11.2012, 11:01
Bu taraftar kimi istiyormuş TD olarak çok merak ettim?
Halilhodzic
Lucescu
Guardiola???
Kim kurtaracakmış bizi hele deyin bakalım

Trabzon Bölgesel amatör ligdeki herhangi bir hocada bu kadar futbol oynatır takımı...

Guardiolaya gerek yok......

Ziya Doğan bile bu kadar pısırık oynatmıyordu bizi.....

Ertan1982
06.11.2012, 11:02
istedin kadar hatirlat ama dogrulari degistirmez.sezon bitti. bu kadar.hoca gitsin üni de felsefe dersi versin.cag ayak uyduramadi.

iso_4939
06.11.2012, 11:03
bir de kasımpaşa var.

1-0 a yatıp başarılı olmuştuk.

ıyıkıde yenmısız yoksa elazıg,nın yanındaydık sımdı...

su an ıtıbarıyle 17 takımın 12.nın bızden daha ıyı top oynadıgını kabul etmek lazım.

Onur Civelek61
06.11.2012, 11:05
:) Anlaşıldı forum bitmiş...Askerden sonra görüşürüz.5-6 ay sonra inşallah.

iso_4939
06.11.2012, 11:06
Trabzon Bölgesel amatör ligdeki herhangi bir hocada bu kadar futbol oynatır takımı...

Guardiolaya gerek yok......

Ziya Doğan bile bu kadar pısırık oynatmıyordu bizi.....

ben onu bılır onu derım ersun yanal abi baskası degıl...

Gurpas
06.11.2012, 11:08
Olcan sen nasıl bir insansın gerçi senden Messi performansı beklemekte hata ama bu halinle 11 de nasıl oynarsın

Turgay Atalay
06.11.2012, 11:08

Allah hayırlısıyla tezkere almayı nasip etsin, ben de geliyorum aralıkta Allah nasip ederse...Döndüğümüzde herşey aynı tas aynı hamam olacak Onur kardeşim, hatırlatılacak pek bir şey bulamayacaksın malesef, keşke biz yanılsak da, yerin dibine dibine soksanız bizi...

lazo1967_61
06.11.2012, 11:11
kimse zokorayi tartismasin bu adam olu bu adam bitmis bu adamin bize katkisi 0
ne defansif nede ofansif acidan katki veriyor.
kritik hata yapiyor ya arkaya pas veriyor yada one verdigi paslari kaybediyor.
10 kisi oynarim daha iyi

Faik Yılmaz
06.11.2012, 11:11

herhalde aralıkta kısa dönem gideceksin.....

iyi teskereler şimdiden....

Eğer Ankara Mebs Okuluna düşersen naçizane bir kaç tavsiyem olur...

samway
06.11.2012, 11:12
Bu laflarınızı hepinize hatırlatacağım merak etmeyin...

ben sana gecmıs 2 seneyı hatırlatsam ne cevap verceksın sorarım sana ne yaptık 2 senedır ? anlat bız dınleyelım senol gunes ın cevırdıgı bır macı anlat hadı 60 maclık seruvende

lazo1967_61
06.11.2012, 11:16
onur
zeki-giray-bamba-celustka
alanzinho-colman
adrian-soner-yasin
emre
bu takimi sahada gormek isterdim.
bence alanzinho orta sahanin ortasinda oynamali top alisverisini ilk bolgede iyi yapar presde yapiyor
ofansif takim olalim biraz

sedatalis82
06.11.2012, 11:20
Bence kaliteli bir takım kurmak istiyorsanız öncelikle iskelet kadronuzu oluşturmanız gerekmektedir. Bunun içinde öncelikle atkımda kalacak ve gidecek oyuncuları belirlemeniz gerekir. Bu takımda bana göre kalması gereken oyuncular Onur, Tolga, Bamba, Giray, Soner, Yasin, Janko, Emre'dir. Diğer futbolcular aklınıza kim geliyorsa hiç bekletmeden elden çıkarmak gerekmektedir. Yukardaki isimler etrafında kaliteli transferler yaparsanız ama sadece takım için transferler yaparsanız bu takım tekrardan şampiyonluğa oynar.

Tabi bunu yapacak öncelikle güçlü bir irade ve kararlı bir hoca gerekiyor. Şenol hocanın geçen sezonun başında (bir maç sonrası olması lazım) ''ben bu ülke futboluna vereceğimi verdim'' demesi zaten benim için final olmuştu. Belliki o 2010-2011 sezonunu şampiyon tamamlayarak finali kendince yapmıştı. Anlaşılan bilinç altında Şenol hoca lig şampiyonluğunu kazanarak kendince finali yaptığını ialn ediyordu.

Güzel bir atasözümüz vardır ''taşıma suyla değirmen dönmez'' diye. İşte Şenol hocanın durumu bu arkadaşlar. Taşıma suyla değirmeni döndürmeye çalışıyor ama olmuyor. Geçmişteki başarıları onun değirmeni döndürmesine yetmiyor. Haliyle bize bu değirmeni döndürecek güçlü, bilgili, camiayı bilen, ne istediğini bilen bir hocaya ihtiyacımız var.

Evet Şenol hoca değilde başkası olsaydı çoktaaaan kellesini almıştı yönetim. Bu da bir gerçek, ama onun orada durması şu an için yarardan çok zarar vermeye başladı takıma. Sadece Şenol hocada değil yönetim ve futbolcularda bu süreçte suçludur. Nevzat Şakar gibi bir isim bir haftadır kulübümüzü ve camiayı siyasetin kuklası yapmıştır. Anlamsız bir şekilde başkanı ve kulübümüzü siyasi bir parti ile karşı karşıya getirmiştir. Haliyle bunlar bizim sahaya odaklanmamıza engeller oluşturmakta.

Belliki Aralık ayında kongre kaçınılmaz. Dün akşam Kanal A'da İbrahim Hacıosmanoğlu, Sadri Şener'e çok ağır itahmalarda bulundu. Ufukta kongre gözükmektedir. Haliyle Şenol hocada, Hasan Yener'de, Nevzat Şakar'da kongreye kadar kulüpte idare edip, Aralık'ta kongrede kahramanca aday geri çekilip hiç bir listede adları olmayacaktır (!) diye düşünüyoru. Bu isimler gene listelerde adları olursa da olan gene Trabzonsporumuza olacaktır.

Şenol hoca ve Giray Bulak'ın kurmuş olduğu düzen belkide dünyada tektir. Şenol hocanın anlamsız inadı yüzünden yönetim, transfer işini Giray Bulak üzerinden çözmeye çalışmaktadır. Daha önce Giray hoca yokkende trasfer komitesi(!) üzerinden bu işler yürüyordu. Ya da sürünüyordu diyelim şuna... Böyle bir yapı dünyanın hangi kulübünde vardır. Hadi Gençlerbirliği kulübünde tek adamlık söz konusu. İlhan Cavcav gidip futbolcuyu alıp geliyor... Peki bizde Şenol Güneş'e tam yetki verildiği halde neden hocamız bu konuda hiç oralı bile değil. Neden yahu, neden? Böyle bir yapıdan nasıl başarı beklersiniz?

Yıllardır kulübün yönetim şekli hep kunuşulmakta ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Sadri Şener başkan görünsede asıl kulübü yönetenler her zaman Trabzon'da bulunan asbaşkanlar olmuştur. Bu gerçektir. Haliyle başkan İstanbul'da olduğu için bazı durumlara uzak kalmış olabilir. Özellikle kulübün idari işleri ve yönetim şeklinin başkanın bildiğini zannetmiyorum. Gerçi çokta umrunda olduğunu zannetmiyorum. Haliyle yaşanan bu süreçte hiç birşey tesatüf değildir. Eğer bizler bunları yaşıyorsak bunlarda tesatüf olmasına imkan ve ihtimal yoktur. Bu bir yapı ve bu yapıda bazı eksiklikler olduğunda ama yönetimde, ama hocada, ama sahaya her türlü sıkıntı yansımkatadır. O yüzden bende bir an evvel kulüpler yasasının çıkmasını bekliyorum.

5-10 senede bir şampiyonluğa oynamamız ise bu yapının değişmemesinin tek nedenidir. Haliyle bunca zaman sonra zirveye oynamamız tamamen kurulan kadroların kaliteli futbolcuların bir araya gelmesinden oluşturulan iskelet kadrolar sayesinde olmuşşur. Ne acıdır ki; bu tip kadroları kuran hocaların hiçbiri Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olmamıştır. Samet hoca ve Ersun Yanal sevsenizde, sevmesinizde şampiyonluğa oynayan kadroların temelini kuran hocalardır. Ama onlara verilen kredi hiç bir zaman Şenol hocanınki kadar uzun olmamıştır. Kaybedende hep Trabzonspor olmuştur.

Tıpkı şimdi olduğu gibi...
tebrikler
şöyle analiz yapan bir yöneticimiz olmadığına eminim

kudu_61
06.11.2012, 11:20
5 haftadır formsuz diye kadroya bile almadığı serkanı oyunu tutmak için oyuna alan hocadan ne beklerim ben 9 da gol mü attın 15 de emreyi alanı al oyuna da hoca diyeyim sana deplasmanda 1-0 a yatarsan olacağı bu hakeme sallamaya başladın ya sen de biliyorsun iş bitmiş sakın aha janko deme senin şu an en hazır forvetin janko günah keçisi seçeceksen kendine bu janko olmasın
hocam bence de senin bizdeki görev süren bitti
ben hala ersun yanal diyorum bu takıma en iyi hücum futbolunu ersun hoca oynattı
bu takımın adı TRABZONSPOR bu takımı korkak oynatmaya hakkın yok sen saldır geriyi düşünme elinde şu an ülkenin en iyi stoperleri var bamba giray önlerinde zoko senin yiyeceğin gol ya 1 dir ya 2 dir ama sen de 3 atacak kadroda var küstürdün bütün futbolcuları alan şu an en iyi top süren futbolcun emre şu an en iyi forvet arkan yazık ettin kadroya yazık
gitti puanlar hem de antalya ya her sene antalya aynı senaryo saldır artık şenol güneş saldır sen TRABZONSPOR un hocasısın
9 da gol atan takıma 70 dakika da gol attıramıyorsan çıkar o gömleği üstünden emre de alan da oyuna girerdi ama skor 1-0 iken serkan tercihin son derece korkakça alınmış bir karar volkan tercihinde ki hatayıda 2. gol de anlamışsındır
rakip hoca 2 oyuncu alıyor 2 oyuncusuda gol atıyor
sen 2 oyuncu alıyorsun yediğin golde pozisyonlarda ki futbolculara bak 1- serkan 2-volkan
daha ne diyeyim ben sana

zarge
06.11.2012, 11:31
dün rıdvan'ı yine sevindirdik...

devre arası dokunsan ağlayacaktı

cakalkerem
06.11.2012, 11:36

anlaşıldı kardeşim sen bir askere git gel kafanı toparla....sonra översin Şenol Güneş'i ehrhalde askere gideceksin diye biraz kafan karışmış

Travelair
06.11.2012, 11:37
Trabzonspor en az gol yemekle övünemez. Eğer lidersen övün. Ama 10. sıradasın. Az pozisyon versen az gol yesen ne olacak? Takım neredeyse altıpasa gömülüyor. Trabzonspor'un büyüklüğünü tahrip ediyorsunuz

memozcan
06.11.2012, 12:00
iddiacı arkadaşlardan özür dilerim.. maça sıfır oynayın demiştim.. şenol hoca ne yapar eder maçı beraberliğe bitirir zannediyordum.. ama her seferinde kedi mama yemiyor.. ortada zaten bir tane el freni varken orayı ikileyince tamamen üstünlüğü rakibe verdik ve oynadığımız rezil top mağlubiyetten de beterdi.. adamlık konusuna girmeden, teknik direktörlük konusunda şenol güneş=aykut kocaman..

bu maç için kimse hakeme falan sallamasın.. kadromuzdaki en pahalı topçu en çok zararı veren topçu ve takımına ihanet eden topçu gözümde.. en kritik dakikalarda hep dan dun oynayarak devamlı topu rakibe attı ve baskı üstüne baskı yedik.. sorun bu arkadaşlar..

akhisar maçı için de çok ümitlenmeyin bir tane atar gene yaslanırız geriye..

katre-i.matem
06.11.2012, 12:41
Bazı arkadaşlar diyor ya sen hocadan iyimi biliyorsun...

Evet Hcadan iyi biliyorum....

Sırf egoları ve inadı uğruna oynatmadığı Adrian tokat gibi bir gol attı üstelik hiçte fena oynamadı....

demekki oynanama nedeni belliymiş..... Şenol Güneş istemiyor sırf ondan...

Allah rızası için Adrian ve Henrique ye kurtarıcı gözüyle bakmayalım. O adrian sizin deyiminizle tokat gibi golü 47. resmi maçında attı

Mehmet Fatih Yavuz
06.11.2012, 12:48
Allah rızası için Adrian ve Henrique ye kurtarıcı gözüyle bakmayalım. O adrian sizin deyiminizle tokat gibi golü 47. resmi maçında attı

Ben aldırmadım o adamları..

Kaldı ki bir önceki takmında senede 32 gol atmış adamın bir yeteneği vardır elbet.
Adrian dediğiniz adam milli maçlarda oynuyor da, önceki takmında iyiydi de, ne oldu bu adama?

Bize gelen adama ne oluyor?

Hasan Habip Özbay
06.11.2012, 13:03
arkadaşlar takım kötü olabilir ama iki haftada verilen hakem kararları tam skandal başka takımlara yapılsa olay çıkar bizde kimsenin sesi çıkmıyor ekle o 4 puanı bak ne oluyor bu takım bu kadar sahipsiz anlamıyorum sesimiz çıkmıyor diye her hafta üzerimize geliyorlar çok yazık bu kadar pısırık bir camia olamaz

zafercalikoglu
06.11.2012, 13:05
Trabzonspor en az gol yemekle övünemez. Eğer lidersen övün. Ama 10. sıradasın. Az pozisyon versen az gol yesen ne olacak? Takım neredeyse altıpasa gömülüyor. Trabzonspor'un büyüklüğünü tahrip ediyorsunuz

neymiş hala en az gol yiyen takımmışız ,iki hafta üst üste sağlam 4-5 yersen ,kuştul manastırına(macka da ) baka baka gidersin ..

özmü öz Trabzonlu olan oğuzhanı kacıran transfer komitesi paraları ancak boş yerlere akıtırlar,malesef,gökdenizden sonra altyapıdan topçu çıkmadı....

arifberkay
06.11.2012, 13:07
Şuna eminim ki futbolcular hocayı sevmiyor ,takmıyor....

Vkgz
06.11.2012, 13:09
Trabzon'a, CAS'a gitmemesi için "operasyon" yapıldı

Şakar, Bursa maçı sonrasında herhangi bir istifa olmayacağını, Antalyaspor maçından da kötü sonuç alınmasının ne yönetimin ne de Şenol Güneş'in istifası anlamına gelmeyeceğini savundu.

Bu arada Trabzon'da son günün en önemli dedikodusu ise Trabzonspor'un, TFF'yi CAS'a şikayet etmeye hazırlandığı şu günlerde TFF'nin Trabzonspor'a operasyon düzenlediği yönünde. TFF'nin hakem komitesine baskı yaparak, Trabzonspor'un puan kaybetmesi için bazı pozisyonlar görünmemesini istediği bu sayede 16 Kasım'da CAS'a yapılacak başvuru öncesinde Sadri Şener'in zor durumda kalmasının istendiği konuşuluyor.

zarge
06.11.2012, 13:09
revizyon şart

ya nevzat şakar istifa etsin
ya hasan yener istifa etsin
ya şenol güneş istifa etsin
şenol güneş devam edecekse, yardımcılıklarına eski futbolcularımız getirilsin...

birşey yapılsın işte yeter ya...
bu sene hemen hemen tüm maçları izledim takımın..

şu kadar söyleyeyim hemen hepsinde 90 dakika zor dayandım...

arifberkay
06.11.2012, 13:12
revizyon şart

ya nevzat şakar istifa etsin
ya hasan yener istifa etsin
ya şenol güneş istifa etsin
şenol güneş devam edecekse, yardımcılıklarına eski futbolcularımız getirilsin...

birşey yapılsın işte yeter ya...
bu sene hemen hemen tüm maçları izledim takımın..

şu kadar söyleyeyim hemen hepsinde 90 dakika zor dayandım...

Volkan -olcan-serkan kadro dışı kalsın

zarge
06.11.2012, 13:15
Volkan -olcan-serkan kadro dışı kalsın

ya onada varım

yeter ki birşey yapılsın artık

her hafta farklı bir kadro ile çıkmakla iş olmuyor

hocayı çok eleştirdik janko'yu oynat vs.diye tamam oynattı en azından adamın kumaşını gördük...

ama bazı oyuncuların bu kadar umarsız oynamalarına içim yanıyor.
birşey yapılsın bu ister kadro dışı olur ister istifa

böyle giderse olmaz...

amasya0561
06.11.2012, 13:19
neymiş hala en az gol yiyen takımmışız ,iki hafta üst üste sağlam 4-5 yersen ,kuştul manastırına(macka da ) baka baka gidersin ..

özmü öz Trabzonlu olan oğuzhanı kacıran transfer komitesi paraları ancak boş yerlere akıtırlar,malesef,gökdenizden sonra altyapıdan topçu çıkmadı....

en az gol yiyen takım ligin tepesinde olmalı. demekki bizde bir anormallik var. defan ayrı bir takım orta saha ve ileri uç
ayrı bir takım sanki yani bir bütün olamadık

zarge
06.11.2012, 13:24
hocanın maç sonu videosunu resmi siteye eklemişler

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp

şenolkılınç
06.11.2012, 13:30
rezillik başka bişey değil ilk yarı süper oyun aynı adamlar ikinci yarıya çıkıyor saçma sapan işler bu sene ilk 5 hayal avrupa hayal olan trabzona olacak artık bıktım her 5 sende bir yeni yapılanma yalanlarından şimdi sene sonu başkan gider hoca gider yenisi gelir yapılanma derler 2 sene gider sonra bi bizans oyunu olur bi 2 sene daha gider 5, sene yine son senemiz nasıl olasa mantığı hop başa döneriz bu kısır döngü devam eder gider üzüldüm hemde çok üzüldüm yenilgiye ama beni asıl üzen ilk yarıdaki oyunu görünce ya bu takım madem böyle oynamayı beceriyor neden oynamıyora üzülüyorum neyse biz taraftarız üztümüze düşeni yapalım canları sağolsun ama unutmamak lazım tamam kardeşlerimiz ekmeklerini bu işten yedikleri için ihanet etmezler ama ekmeğinden kısıpta onlara milyonlarca lira veren taraftarıda sdüşünsünler

Kamil Çakmak
06.11.2012, 13:55
Dün akşam oyuncu değişikleri ile 3 puanın ve morallerin içine etti hoca. NET.

Doğukan Uçan
06.11.2012, 14:00
Volkan şen , serkan balcı , Olcan adın , Henrique , Barış özbek , Celustka .

Adamlar katkı vermiyor üstüne zarar veriyor gönderilmeleri lazım devre arasında ne yapıp ne edip kurtulalım bunlardan yeni kadro yeni sistem oturtup önümüzdeki senenin hazırlıkları başlar belki ikinci yarı bu sene gitti zaten

Faik Yılmaz
06.11.2012, 14:01
Mehmet Özdilek 3 oyuncu değiştirdi 2 si gol attı...

Şenol Güneş 70 e kadar seyretti.... Sonra değiştirdi sayesinde takım havlu attı.....

Acaba Emre kötü bir şeymi yaptı Ona neden oynatılmıyor.. Emreye karşı bu garezi neden Şenol Hocanın....

Bakın Adrianı oynatmadı formsuzluğundan değilmiş bunu hepimiz gördük....

Doğukan Uçan
06.11.2012, 14:04
Tolga , Onur , Bamba , Giray ! Bunların haricindeki bütün takımı değiştiririm elimde imkan olsa adam gibi oynayan sezon başından beri bu 4 isim diğerleri nasıl olsa parayı alıyor sıkıntı yok.

Hüseyin Başoğlu
06.11.2012, 14:04
şenol günes adrian hakkımda kötü onu istemiyorum formsuz demedi hiç bir zaman....

dediği tek şey adrian formayı almak için çabalamıyor lafı oldu...çabalayan futbolcu varken çabalamayana forma verirsen diğer oyuncuya haksızlık olur...kaldıki bazı futbolcular antremanda kötü olup sahada iyi olabilir veya tam terside olabilir....

winner
06.11.2012, 14:05
Sinir hastası olmak için bir de üzerine yayın parası ödemek herhalde Trabzonspor taraftarının makus talihi.

O kadar da mazoşist olmamak lazım diye düşünerek bizim maçı izlemek yerine West Bromwich Albion-Southampton maçını izledim.

Ne sinir var ne stres.

Emirhan Makul
06.11.2012, 14:12
Mehmet Özdilek 3 oyuncu değiştirdi 2 si gol attı...

Şenol Güneş 70 e kadar seyretti.... Sonra değiştirdi sayesinde takım havlu attı.....

Acaba Emre kötü bir şeymi yaptı Ona neden oynatılmıyor.. Emreye karşı bu garezi neden Şenol Hocanın....

Bakın Adrianı oynatmadı formsuzluğundan değilmiş bunu hepimiz gördük....

Mehmet Özdilek'in oyuna koyduğu 2 oyuncu gol attı, Şenol Güneş'in oyuna koyduğu 2 oyuncunun kaybettiği topta 2 gol yedik, ibretlik rastlantılar gerçekten.

muratt
06.11.2012, 14:15
Antalyaspor deplasmanından önce Trabzonspor'un 9 maçta aldığı 13 puanı iyi analiz etmek gerekir, yoksa bu maçta olup bitenlerden yanlış sonuçlar çıkarırsınız..

Şöyleki, Trabzonspor 82 puan topladığı sezon oynadığı "Küçük Barcelona" vari futbolunu bir anda iskeletinin dağılmasıyla değiştirmek zorunda kaldı. (detay için bkz. şike süreci)

Ne oldu sonra, sistem bir anda değişti, gol yükü artık Burak ve onun önüne atılan uzun toplara kaldı. Adapte olması kolay sayılabilir sistemdi, ve olduda. Yoğun maç trafiğine rağmen oldukça iyi sonuçlar alında.

Ondan sonra, bu sezon tekrar sil baştan.. Bu sefer Vittek ve Janko gibi merkez santraforlar üzerine kurulu bir sistem.. Oyun anlayışı tamamen değişiyor ve kanatlardan orta yaparak, ve oyunu rakip sahaya yıkarak gol atmaya çalışmak gibi, geçen sezona tamamen zıt bir futbol anlayışı..

E tabi bu futbol dediğimiz şey de bir yaz-boz tahtası değil ki, Burak'ı gönder, Janko'yu al herşey aynen
devam etsin..

Sistem dediğiniz şeyin değişmesi 1 yıl, oturması 1 yıl daha, en az 2 yıl yani. Biz ama 3 ayda herşey tamam olur zannediyoruz. Bir sistemin oturmasının 2 yıl süreceğini anlamadığımız zaman da neden Trabzonspor yenildi diye anlamaya çalışıyoruz. Anlayamayız tabiki, boşuna kafa yoruyoruz.

Ya sisteminize uygun oyuncu alırsınız, ya da sistemi oyuncularınıza göre revize edebilirsiniz. Burak yerine N'Doye alınabilmiş olsaydı geçen sezonki sistemle devam edebilirdiniz, ama elinizde Janko varsa, ona göre çözüm üretmeniz gerekiyor..

Çözüm dediysek, matematik problemi değil ki bu, 4-4-2 veya 3-5-2 gibi rakamlar çözüm getirsin.. Zaman lazım.

Formülün bilinmezi sabır, istikrar, uyum ve hepsinin aslında buluştuğu ortak nokta zaman.

Evet kadro iyi ama hani derler ya un var, şeker var, su var ama helva yok diye.. Buradaki un-su-şeker bileşenlerinin futboldaki karşılığı kaliteli futbolcu-kaliteli hoca-zaman şeklindedir..

Mesele Trabzonspor'un son 5 dakikada yediği goller değil. O goller ilk 5 dakikada da gelebilirdi, maçın ortasında da. Goller hiç gelmeyebilir ve Trabzonspor galip te gelebilirdi. O zaman farklı şeyler mi konuşacaktık ?

Mesele, maçın kaç-kaç bittiği değil, ya da kimin oynadığı da değil. Hatta takımın iyi oynayıp oynamadığı da değil. Mesele şu ki, Trabzonspor'un nasıl bir niyetle oynamaya çalıştığı. Bunu görmek önemli. Çünkü niyet doğruysa, bugün alamadığınız neticeyi yarın almaya başlarsınız. Ama niyet yanlışsa, bugün kazansanız bile uzun vadede hedeflerinize uzak kalırsınız.

Peki neydi Trabzonspor'un yapmak isteyip de yapamadığı.. Ama gelecekte yapacağı..

1- Adrian'ı kazanmak. Evet bir yıldır istenileni veremedi, belki veremeyecekte, ama bu ilk 11 şansını hakediyor tıpki diğer oyuncular gibi. Nasıl Zeki, Alanzinho, Soner, Yasin, Volkan ve diğerleri (Emre Güral da o şansı alacak, zamanla ve sırayla) bu şansı buluyorsa, Adrian'da bu şansı hakediyor. Kimi futbolcu bu şansı kullanacak kimi kullanamayacak. Ama buradaki herkese şans verme niyetiniz, önümüzdeki haftalarda daha adil, ve daha az soru işaretli kadrolar olarak size geri dönecek. Yani niyet doğru, henüz sonuç vermedi ama verecek.

Bakalım attığı gol özgüven ve düzenli ilk 11 olarak kendisine geri dönecek mi ?

2- Janko üzerine kurulu oyun sistemi. Elinizde Burak yoksa, onun yerine Janko ve Vittek varsa sisteminizi böyle kurmak durumundasınız. yanındaki oyuncular Janko'yu, Janko da takımı tanıyor. Yani niyet doğru, henüz sonuç vermedi ama verecek.

3- Maç boyunca Yasin'in yol geçen hanına çevirdiği eski takım arkadaşı Ergün Teber'in kanadının pimini, Volkan Şen ile çekmek maçı koparmak adına yapılacak en doğru taktik müdahaleydi. Ama tutmadı. Burada suç oyuncusuna güvenen Şenol Hoca'da değil, güvenin karşılığını boşa çıkaran Volkan'da.. Ama yine niyet doğru diyebiliriz, tutmayan bir taktik deneme.

4- Oyun anlayışı olarak bol bas ve bol pres. Evet, Trabzonspor'un yaptığı pas ve pres çok zayıftı ama burada dikkat edilmesi gereken şey bunu yapmaya çalışmasıydı. Yani niyet paslı ve presli oynamak, bunu yapmaya çalıştılar ama olmadı.

Diyebilirsiniz, her takım presli ve paslı oynamaya çalışıyor.. Şöyle bir örnekle açıklıyım. Defans aldığı topları ileri dan-dun vurmadı, pasla çıkmaya çalıştı, ve kaptırdığı toplarda kalesinde tehlike yaşadı. İşte bu niyetinizi gösterir..

Bazen pas yaparak çıkarken top kaptırmak, topları ileri şişirmekten daha iyidir. Bugün gol yersiniz, ama bu alışkanlık uzun vadede pozitif futbol anlayışı olarak size geri döner. Trabzonspor'un da durumu bu. Bol paslı ve presli oynamaya çalışıyor, bunu henüz başaramıyor ama niyet iyi. Zamanla, tempo arttıkça, iskelet ilk 11 oturdukça, oyuncular birbirini tanıdıkça bu olacak.

İdeal ilk 11 demişken, orta sahada Soner-Colman-Sapara üçlüsü kulağa çok hoş geliyor, çok başarılı olabilirler, acaba bu sezon içerisinde böyle birşey görebilir miyiz ?

Bu yukarıdaki maddeler uzatılabilir.. Buradaki mesele şu.. Eğer Trabzonspor'un yaşadığı süreç anlaşılmazsa, herkes son beş dakikada gelen gollere takılır kalır. Oysa o gollerin hiç bir önemi yok. Şampiyonluğa oynamadığınız ligin sonunda 62 puan almışsınız veya 65 puan almışsınız çok bir farkı yok, ama sisteminizin oturması bir sonraki sezon için çok şey ifade eder..

Antalyaspor için de birşeyler yazmak lazım. 21 puanda oldukları için, Trabzonspor'u yendikleri için değil.. Geçen yıl Futbol'un F'sini oynamayan, çok zorlama bir takımken, bu yıl tempolu ve pozitif oynayan, kontralarla değil de rakibi domine ederek sonuca gitmeye çalışan bir takım oldukları için. M.Özdilek bu sezona kadar hep günü kurtarmaya çalıştı, sanırım artık kafasındakileri uygulatmaya başlıyor. Ben bu sezon ilk kez Antalyaspor maçı izledim, hiç de öyle tesadüfi bir çıkış gibi gelmedi bana aldıkları puanlar, ilerleyen haftalar gösterecek gerçekleri..

Çakıroğlu İhsan
06.11.2012, 14:20
Bende bi yere kadar savundum, savunulması gerektiğini düşündüm fakat 2 senedir oyna-ya-madığımız futbolu göremeyip hala Şenol Güneşi savunmayın bi zahmet.Şampiyon olduğumuz sene bizi jaja ve diğer futbolcular şampiyon yaptı artık buna inanıyorum.Geçen sene clde o kadar puanı da safi defans yaptığımz için aldık nerdeyse gruptan çıkıyorduk demeyin inter maçının full konsantrasyonu hariç yine top oynadığımız maç yoktu.Zaten şampiyon olsakta kupa vermiyolar bari oyunumuzla övünelim.

murat3861
06.11.2012, 14:25
kahrolduğumuz bir geceydi.herkes haklı olarak emersonu eleştiriyor,fakat bence celutskada dün hayal kırıklığıydı.90 dakika bir tane bindirme yapamadı.böyle ekstra katkısı olmayan yabancılar gönderilmeli.zeki oynasa en azından 2-3 tane orta açar ve bindirme yapardı.oyuncu değişiklikleri yine geç yapıldı.volkan ve serkanın yerine halil ve emre girmeliydi.sonerde çıkmamalıydı.

haymatloshan
06.11.2012, 14:28
Bu insanları anlamak mümkün değil,topla oynadığımızı sanıyoruz herhalde şampiyon olduğumuz senede dahil olmak üzere Yumlu ve Giray oynadıkları sürece topu ileri şişiriyordu eğer orta saha top almazsa,hangi Barcelonavari oyundan bahsediyorsunuz.Geçen sene bahanesi vardı bu sene yok.Sen elin tanımamış etmemiş takımına 210 dakika gol atamıyorsun,istediğin adamları aldıramıyorsun,bir maçta inat uğruna forvetsiz devam ediyorsun,eski oyuncun senin takımın kadar gol atıyor ama sen olağanüstü teknik adam oluyorsun.Vizyonsuz ve misyonsuz birisin artık yediğin para yeter.

katre-i.matem
06.11.2012, 14:31
Mehmet Özdilek'in oyuna koyduğu 2 oyuncu gol attı, Şenol Güneş'in oyuna koyduğu 2 oyuncunun kaybettiği topta 2 gol yedik, ibretlik rastlantılar gerçekten.

Peki sizce bu hocanın hatası mıdır yoksa futbolcunun bireysel hatası mıdır ?

kürşat şen
06.11.2012, 14:34
janko şenol hocanın sistemine ne yazık ki uymuyor.şenol hocanın başarıya ulaştığı golcülere bakın ne demek istedğimi anlarsınız..şota-fatih tekke-burak yılmaz-umut bulut-biraz da teofilo..hızlı kontra atağa yatkın forvetler lazım şenol hocaya..jankonun yanına iyi bir yardımcı forvet golcü ya da arkasına 10 numara armador oyuncu koyacaksın.(alex-jaja gibi) başka olmaz...

winner
06.11.2012, 14:35
Maçı izlemediğim için dün ne oynandı bilmiyorum ama yazılıp çizilene bakılırsa diğer maçlardan pek farkı yoktu dünkü maçın.

Her maç sonunda aynı şeyi yazmaktan bıktım.

Eldeki kadro 4-2-3-1 oy-na-ya-maz...

Şenol Hoca bu tutucu tavrından vazgeçmedikçe,hem maçtan önce hem maç sırasında o maçın karakterine göre yeni taktikler üretmedikçe bu iş düzelmez.

Mesela fb deplasmanında da içeride kasımpaşa maçında da aynı taktik ve dizilişle oynar mı bir takım?

Nerede iç saha - dış saha ya da rakibe göre farklı varyasyonlar.

Kafasında bir şablon var, o şablonda taktik, oyuncu seçimi hatta değişiklikler bile belli sadece rakipler değişiyor geride 13 kopya maç...

Olmuyor işte biraz yenilikçi ol,şaşırt hem bizi hem rakibi sevgili hocam...

Faik Yılmaz
06.11.2012, 14:38

-Adrianın bugüne kadar oynatılmamış olması Şenol Güneşin hatasıdır.....

-Halilin formsuzluğuna rağmen sürekli 11 de görev alması hocanın hatasıdır....

-70 li dakikalara kadar oyuncu değiştirmeyip takımın oyundan düşmesine neden olması hocanın hatasıdır....

-1-0 dan sonra takıma 11 kişi defans yaptırmak hocanın hatasıdır...

-Emre Günala forma şansı vermemesi hocanın hatasıdır....

Daha sayayımmı....

Bu kadar hatalı bir yönetimin başarılı olması zaten mucize olurdu....

kürşat şen
06.11.2012, 14:42
birde kaleye 5 şutt çeken bir takımın teknik direktörü hakemi eleştiremez..
ilk defa hakkımızı yemiyorlar..komik oluyor bazen şenol hoca..
jajayı disiplinsizliği yüzünden gönderin hoca o da saha dışı disiplinsizlği..
sahada disiplinsiz davranan volkan-olcan var o zaman onlara da bir yaptırım gerekiyor..
ağlamakla olmaz bu işler..
neşteri vuracaksın..
takımda adam var..
solda sapara da oynar yasin de oynar..
alanzinhoda oynar ki ilk geldiği yılda ersun hoca onu orda oynatmıştı..
biraz düzene gelmesi gerekiyor bu takım..
bu sene hedef avrupa olmalı o paralelde ise geleceğin takımını kurmak olmalı şimdiden..
fazlalık yabancıları yollamak gelecek vaadeden türk futbolcularını takıma monte etmek lazım..
bakalım neler olacak..
ama takımın durumu iyi değil..

özçelik61
06.11.2012, 14:59
yazık oldu çok yazık..

1- hala zencisever bazı arkadaşlar zokora için çok önemli diyorlar, bu topçu trabzonspora lazım değil buna artık eminim,bunca yıllık tecrübe! güya ama sıfır katkı, takımın el freni dam dum topu şişirmek ve kritik anlarda (sadece antalya maçında 3 kez) top kaptırıp takımı eksik yakalatmak adeti oldu.
2- maçtan bir gün önce bu başlıkta olcan-volkan için kısa bir değerlendirme yaptım, özeti milyon euroluk kazıklar sadece üç çakar bir yakar ile bir adet çingene..
3-bir söz de şenol güneşe sayın hocam seni seviyoruz ama çocuk ruhunu yen artık zokora-serkan-volkan-olcan ortasahasında defansından kim top alıp dağıtacak , hiç mi aklın bunu kesmiyor haa diyorsan volkan alır çıkar dün aldı çıktı sonucu gördük...

neyse ne desek boş yazarız kaybolur gider..alkışlarım maç içinde didinen yasin-bamba ve maç sonu ağlayan giraya sadece

Barış Mayda
06.11.2012, 15:12
şenol hoca felsefe işini bırakıp takımı hucüm oynatması gerekiyor felsefe yapıcaksa yönetici olsun oyle yapsın

realist07
06.11.2012, 15:17
bu takımda laf söyleyemeceğim futbolcu varsa o da Giray ve Onur'dur...

zokora,adrian,henrique.. üçüde gereksiz, İBB deki Holmen bile zokora'dan daha çok iş yapar bizim takıma gelse..

bunların maliyeti bize menajerlik ücreti dahil yaklaşık 25 trilyonu bulur herhalde.

birde söyle bir ortasaha düşünün,

alper potuk-holmen-cristian tanese-colman

bence top geçmez öyle bir ortasahadan.

iso_4939
06.11.2012, 15:29
bari akhısar macını alabılsek ıyı olacak hıc degılse kumeden uzaklasmıs oluruz.

iskenderunlu
06.11.2012, 15:44
Akhisar'ı kağıt üzerinde rahat yeneriz diyenler çok zorlanacağız diyorum bende

Faik Yılmaz
06.11.2012, 15:46
Akhisar'ı kağıt üzerinde rahat yeneriz diyenler çok zorlanacağız diyorum bende

Evet onu diyenler bursa-antalya-akhisar maçlarından 7 puan alacağımızı da idda ediyorlardı....

Sefa Murat Dokuz
06.11.2012, 15:50
Zokora takımdan kesilmeden, hiçbir takıımı yenemeyiz.

Kimse Zokoranın ne kadar kötü oynadığını göremiyor heralde. Bu kadar maçtan kopuk koşuyorum görüniyim yeter havasında topu verip ileriye hiçbir hareketlenme yapmayan adeta stoper gibi orta saha oyuncusu olduğunu sanan bir adam görmedim. Tam bir el freni. Derhal gönderilmeli devre arası hiçbir faydası yok. Zararı çok.

Onur
Zeki-Bamba-Giray-Emerson
Colman-Soner-Sapara
Adrian-Janko-Emre

birde bunu denese Artık HÜCÜM OYNASAK HÜCÜM !

S.DEMİRCİ
06.11.2012, 15:55
zokora kariyerli bir futbolcu olabilir ama bu lig için gereksiz..
sürekli geri oynuyor..
otomatik bir şekilde..
dk 60-65 arası idi 2 metre çapta hiç kimse olmamasına rağmen topu geriye oynadı...

S.DEMİRCİ
06.11.2012, 15:56
ama herşeye rağmen şenol hoca formsuz..
acı ama yapılacak tek şey istifadır...

Samet GÜVEN
06.11.2012, 16:03
sadece 2 şey istiyorum bu takım için,

1- Volkan sınırdışı edilsin
2- Takıma 90 dk nın 70 dk sı top oynatabilecek bir kondüsyoner alınsın.

Bunlar yeter bana...

winner
06.11.2012, 16:14
Bu saatten sonra fantezi futbol...

Zokora stoper, Olcan sol bek...

3 yeyip 5 atan Trabzonspor'u gol yemeyen ama gol de atamayan Trabzonspor'a tercih ederim.

ozturk
06.11.2012, 16:23
Düzelir onlar :rolleyes:

http://bmn61.wordpress.com/2012/11/06/sener-iyi-bir-takimizhepsini-halledecegiz/

hyasin61
06.11.2012, 17:01

hocanın hatasıdır tabıkı ,sonucta hoca ızlıyor ,antrenmanlarda goruyor kımın ne yaptıgını kımın formayı hakettıgını.Zaten oyuncu degıstırmeden once hocanın bır karesı var yardımcılarıyla o kare herseyı ozetlıyor .hocanın yaptıgı degısıklıkler hep ya tutarsa hesabı hernagı bır mantelıtenın gerektırdıgı oyuncu degısıklıklerı degıl yanı.Bu taraftar olcan'ın kac maçtır bırsey yapmadıgını ,vokan'ın verılen her sansı suıstımal edercesıne kullanması goruyor ama sen bunu hoca olarak goremıyorsan hala ısrar edıyorsan bu oyuncularda dıyecek bırsey yok

gökçay61
06.11.2012, 17:16
janko şenol hocanın sistemine ne yazık ki uymuyor.şenol hocanın başarıya ulaştığı golcülere bakın ne demek istedğimi anlarsınız..şota-fatih tekke-burak yılmaz-umut bulut-biraz da teofilo..hızlı kontra atağa yatkın forvetler lazım şenol hocaya..jankonun yanına iyi bir yardımcı forvet golcü ya da arkasına 10 numara armador oyuncu koyacaksın.(alex-jaja gibi) başka olmaz...

bunun sebebi tamamen korkak futbol çünkü. yat defansa çık kontraya.. oh ne güzel ya her maç ızdırap her maç sıkıntı. böyle oyun sistemi olmaz. adam dünyanın en uzun santraforlarından 2sine sahip ama topu alayım ona sahip olayım oyunu ileriye yıkayım hem içerden hem yandan oynayayım die bir dşünce geliştiremiyor. çünkü o kapasitesi yok. bu kadar. daha fazlası olmaz. bu takım gün geçtikçe kötü olacak arada kazanılan 1 2 maç olursa bu kimseyi aldatmasın.

Hüseyin Başoğlu
06.11.2012, 17:18
sizin korkak futbol dediğinizle yunanistan avrupa şampiyonu chealse sampiyonlar ligi şampiyonu oldu :)

sistemi çok sevdiğimden değilde diliniz bir lafa alısmıs papağan gibi aynı seyi söylenmesinden sıkıldım :)

Punisher-61
06.11.2012, 17:27
sizin korkak futbol dediğinizle yunanistan avrupa şampiyonu chealse sampiyonlar ligi şampiyonu oldu :)

sistemi çok sevdiğimden değilde diliniz bir lafa alısmıs papağan gibi aynı seyi söylenmesinden sıkıldım :)

Ama arada söyle bir fark vardi admlar taktikle sistemle defans yapiyordu.. Kontra ataklarda kim nereye kosacak kim ne yapacak belliydi...

Bizde ise sistem söyle herkes geriye ne olursa olsun topu kazandik mi 2-3 kisi öne gitsin bakalim ne olacak

Ugur Kurucelik
06.11.2012, 17:28

Hattâ bu şekilde zor bir grupta 7 puan toplayıp nerdeyse bir üst tura çıkacaktık geçen sene fakat bu şekilde anca bu tür turnuvalarda başarılı olunur. 34 haftalık bir ligde değil.

Hüseyin Başoğlu
06.11.2012, 17:34
Ama arada söyle bir fark vardi admlar taktikle sistemle defans yapiyordu.. Kontra ataklarda kim nereye kosacak kim ne yapacak belliydi...

Bizde ise sistem söyle herkes geriye ne olursa olsun topu kazandik mi 2-3 kisi öne gitsin bakalim ne olacak

eminmisin ?? didier drogbanın sağ bek oynadığı macta kontra atağa kimin çıkacagı bellimidir sence :)

haa bu taktik turnuva taktiğidir buna katılıyorum ama buna benzer şeyler liglerdede uygulanabilir...mesela geçen sene juventus bunu güzel bir şekilde basardı namağlup olarak ligi bitirdi ve sampiyon oldu :)

ziyaretci
06.11.2012, 18:07
su forumda Senol GUNES i istifaya davet edecek basligi acamayacaksak neden bu BMN olusumunun buyumesine en azindan uyeligimizle destek verdigimi anlamis deigilim..

forum uyeliginin yarisinin istifasini istedigi bi forumda TABU lari yazamamak... 1 hafta icinde daha iyi dusunup BMN uyeligimi silecegim. ve asla BMN olusumu ile ilgili hic bir seye destek vermeyecegim

Doğukan Uçan
06.11.2012, 18:09
akhisarı yensen ne olur yoruma bak ya akhisarı tokatspor'da yendi marifet mi gücün ona mı yetiyor bide büyük takımsın . futboldan anlamayan yorum yapmasın burda.

ziyaretci
06.11.2012, 18:09
-Adrianın bugüne kadar oynatılmamış olması Şenol Güneşin hatasıdır.....

-Halilin formsuzluğuna rağmen sürekli 11 de görev alması hocanın hatasıdır....

-70 li dakikalara kadar oyuncu değiştirmeyip takımın oyundan düşmesine neden olması hocanın hatasıdır....

-1-0 dan sonra takıma 11 kişi defans yaptırmak hocanın hatasıdır...

-Emre Günala forma şansı vermemesi hocanın hatasıdır....

Daha sayayımmı....

Bu kadar hatalı bir yönetimin başarılı olması zaten mucize olurdu....

gecen sene ADRIAN oyandi ne yapti?

siz sahiden sapara ya da Adrian in GS FB de oynasa o iki takiminda sampiyon olma sansi olur mu mevcut kadro ile???

zarge
06.11.2012, 18:18
maç başlar bir gol buluruz

aman daha gol atamayız, defans yapalım maçı böyle bitirelim psikolojisinde oynar takım
maç ya berabere biter yada yeniliriz....

geçen seneden beri böyle bir özellik kazandık...

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2012, 18:19
5 Mayıs 1996 da 2-1 kaybettiğimiz şikebahçe maçından sonra en çok üzüldüğüm 3. maç oldu, yıkıldım

2010-2011 sezonunda Eskişehirde 0-0 ile şampiyonluğu şikecilere bıraktığımız maç da son 16 yılda en çok üzüldüğüm 2. maçtı

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2012, 18:22
Dün Emre GÜRAL niye oynamadı, lakayt şımarık Volkan hakemlerle uğraşacağına topa koşsa 2. golü yemezdik

Bambayı da sinirlendirdiler, oyundan koptu da diğer defans oyuncuları niye geride kaldılar ilk golde

Trabzonsporu izlemek, ızdırap, işkence ama bu sevda karşılıksız ve hiç bitmeyecek

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2012, 18:25
arkadaşlar takım kötü olabilir ama iki haftada verilen hakem kararları tam skandal başka takımlara yapılsa olay çıkar bizde kimsenin sesi çıkmıyor ekle o 4 puanı bak ne oluyor bu takım bu kadar sahipsiz anlamıyorum sesimiz çıkmıyor diye her hafta üzerimize geliyorlar çok yazık bu kadar pısırık bir camia olamaz

2. golde Volkana net faul yapıldı, hakem 5 m kadar yakındı

Defalarca söyledim

TS, bu ülkeye ve sporuna çok fazladır

Hala kupamız şikecilerde duruyor

Mğadur biziz ama hakemler hala bize vuruyor

Süleyman Baykan
06.11.2012, 18:27
______________________Onur____________________

Zeki_____________Giray_________Mustafa_______Emers on

_________________Colman________Soner______________ ___

___Yasin________________Adrian________________Emre

_____________________Janko_________________

Tolga Zengin-Celutska-Zokora-Sapara-Halil-Olcan-Alanzinho

atigol
06.11.2012, 18:54

Şu kadro ile 2-3 hafta oynayalım ve oyuncular normal performanslarını göstersin yeter

Mustafa Ayazoğlu
06.11.2012, 18:59
futbolculara da salladık

fakat maçın tekrarını ve pozisyonları izledim tam bir hakem faciası yaşıyoruz.

atigol
06.11.2012, 19:08
futbolculara da salladık

fakat maçın tekrarını ve pozisyonları izledim tam bir hakem faciası yaşıyoruz.

doğru hakem hataları çok fazla oldu ama öyle bir oyun oynuyoruzki, kimse sesini çıkaramıyor yoksa lig başından beri verilen kararlara bakarsınız tam facia durumdayız

Karabük--- Shelton Mustafa'nınüstüne çıktı gol attı

Gaziantep--- penaltı verilen pozisyondaki çekmeye bakıyorum birde dün yediğimiz golden önce volkana yapılan harekete 10 kat daha hafifti ama penaltı verildi

Bursa--- boru gibi golü iptal ettiler

Antalya--- penaltımız verilmedi, 2.golden önce bariz faülü vermedi hakem

benim hatırladığım direk skora etki eden hakem hataları, bjk maçı gibi doğrandığımız maçları yazmıyorum.

Tamam biz oynamıyoruz rakibi zorlayamıyoruz ama şu halde bile ligin üst sıralarında olabilirdik...

Camia olarak üzerimizde bir hantallık var, Şenol hoca yorgun, yönetim yorgun ve aciz, taraftar stada gitmiyor, klübe destek olmuyor ama hep bir homurdanma içinde.... Silkinmemiz lazım

Hüseyin Başoğlu
06.11.2012, 19:13
dünkü maç için serkana kızıyordum ama sağolsun adam gelip biçmiş serkanı onun bir suçu yok ...bunu görmeyen hakemin ben...

Cafer Bulur
06.11.2012, 19:13
doğru hakem hataları çok fazla oldu ama öyle bir oyun oynuyoruzki, kimse sesini çıkaramıyor yoksa lig başından beri verilen kararlara bakarsınız tam facia durumdayız

Karabük--- Shelton Mustafa'nınüstüne çıktı gol attı

Gaziantep--- penaltı verilen pozisyondaki çekmeye bakıyorum birde dün yediğimiz golden önce volkana yapılan harekete 10 kat daha hafifti ama penaltı verildi

Bursa--- boru gibi golü iptal ettiler

Antalya--- penaltımız verilmedi, 2.golden önce bariz faülü vermedi hakem

benim hatırladığım direk skora etki eden hakem hataları, bjk maçı gibi doğrandığımız maçları yazmıyorum.

Tamam biz oynamıyoruz rakibi zorlayamıyoruz ama şu halde bile ligin üst sıralarında olabilirdik...

Camia olarak üzerimizde bir hantallık var, Şenol hoca yorgun, yönetim yorgun ve aciz, taraftar stada gitmiyor, klübe destek olmuyor ama hep bir homurdanma içinde.... Silkinmemiz lazım
Dediklerin genel olarak dogru ama karabük ve antepte yedigimiz goller nizamiydi.

Iyi oynamadigimiz icin hakem hatalarina ses cikaramadigimiz ise kesinlikle dogru.

Mustafa Ayazoğlu
06.11.2012, 19:18
yönetim nasıl takımın hakkını savunacak ki,

şikeden kupa gasp edilmiş.

hakemler ayağını denk alsın mı diyecekler :)

atigol
06.11.2012, 19:22
Dediklerin genel olarak dogru ama karabük ve antepte yedigimiz goller nizamiydi.

Iyi oynamadigimiz icin hakem hatalarina ses cikaramadigimiz ise kesinlikle dogru.

antep penaltıdan yedik golü, bu hafta GS maçında dany'nin webo yu indirdiği pozisyonla bize verilen penaltı pozisyonu arasında hiç bir fark yok ama onlara verilmedi bize verildi. Shelton ın pozisyonu ortada bence hakem faul verse kimse bişey demezdi, bu hafta serkanın pozisyonunda olduğu gibi

Cafer Bulur
06.11.2012, 19:32
antep penaltıdan yedik golü, bu hafta GS maçında dany'nin webo yu indirdiği pozisyonla bize verilen penaltı pozisyonu arasında hiç bir fark yok ama onlara verilmedi bize verildi. Shelton ın pozisyonu ortada bence hakem faul verse kimse bişey demezdi, bu hafta serkanın pozisyonunda olduğu gibi

Mustafa antep macinda daha uzun süreli cekmisti,webo nun pozisyonuyla kiyaslanamaz.

Sheltonun golü de net bir goldü , oyuncu yükselmek isteyecek mustafa o pozisyonda sadece cöktü kaldi.

canna52
06.11.2012, 19:45

adrian yerine daha fazla ceza sahasını zorlayan henrique yi koyarım. bu kadro bu ligi sallar

atigol
06.11.2012, 19:46
Mustafa antep macinda daha uzun süreli cekmisti,webo nun pozisyonuyla kiyaslanamaz.

Sheltonun golü de net bir goldü , oyuncu yükselmek isteyecek mustafa o pozisyonda sadece cöktü kaldi.

LigTv nin sitesinden tekrar izledim şimdide gerçekten çok komik öyle penaltı olmaz serdar elini hisseder hissetmez bırakmış kendini. Neyse tartışılcak bir durum yok biz iyi oynayalım baskılı oynayalım yenmişiz yenilmişiz çok önemli değil her halukarda takip ediyoruz :)

Cafer Bulur
06.11.2012, 19:52
LigTv nin sitesinden tekrar izledim şimdide gerçekten çok komik öyle penaltı olmaz serdar elini hisseder hissetmez bırakmış kendini. Neyse tartışılcak bir durum yok biz iyi oynayalım baskılı oynayalım yenmişiz yenilmişiz çok önemli değil her halukarda takip ediyoruz :)
Itiraf et renkdas,seni de mustafa gibi cekseler sen de penalti almak icin kendini birakirsin.

Oyuncu cekmeyecek,eline ayagina hakim olacak...

Serdær
06.11.2012, 19:56
Gol ile sonuçlanma ihtimali olan ofsayt pozisyonu.
Volkan Şen'in düşürülmesi sonucu oluşan penaltı.
İlk ve ikinci yediğimiz golde verilmeyen fauller.

Bir hakem ''inceden inceye'' daha ne yapabilirki.

atigol
06.11.2012, 19:56
Itiraf et renkdas,seni de mustafa gibi cekseler sen de penalti almak icin kendini birakirsin.

Oyuncu cekmeyecek,eline ayagina hakim olacak...

Ya oyuncu bırakabilir ama lig tv sayfasında bir tekrarını izleyin, forma zorlanma yok oyuncunun dengesini bozacak sertlikte değil, oyuncu çok hızlı değil dokununca düşsün eli hissetmiş ve bırakmış tıpkı GS-iBB maçında webo nun yaptığı gibi hatta webo'ya yapılan çok daha ağır bence

Turan Bebek
06.11.2012, 19:57
dün akşam gerçekten çok üzüldüm...bu yenilgi o kadar ağır geldi ki rahat uyuyamadım gece. Takımın bu durumda olmasının 3 nedeni var bence
1- Hoca takımın iskeletini oluşturamadı... özellikle orta alan oyuncuları konusunda kararsız kaldı
2- Kritik anlarda gelen hakem hataları
3- Kilit oyuncularımızın formsuzluğu...özellikle de Olcanın durumu çok önemli
son olarak şunu da söylemek isterim ki bu Janko çok kaliteli bi topçu

Harun
06.11.2012, 21:13
Bir tarafta yaptıtğı oyuncu değişiklikleri ile maçı kazanan teknik adam ,diğer tarafta yaptığı oyuncu değişiklikleri ile maçı kaybettiren teknik adam.

Oğuzhan
06.11.2012, 21:26
İlk 10 dakikada golü bulana kadar oynadığımız oyunu ben beğendim. Pas yapmaya çalışan, top rakibe geçince hep beraber pres yapma eğiliminde bir takımdı. Gol de tam zamanında geldi. Oradan sonra da aynı oyunu sürdürseydik bence maç 1-3 falan biterdi ama biz yaslanmayı tercih ettik ve hata yaptık. Ve neden bunu yaptık bilmiyorum. Büyük takım refleksi gösteremiyoruz maalesef. Hem gol attıktan sonra, hem de gol yedikten sonra.

bilgehan83
06.11.2012, 21:51
kadrom
onur
celustka giray bamba emerson

colman zokora
sapara soner adrian/yasin

emre/JANKO

artvints
06.11.2012, 22:29
--------------onur-----------------
celustka---giray---bamba---emerson
---------zokora---soner
---emre------adrian-----yasin
-------------janko----------------

Gurpas
06.11.2012, 22:45
bu sene inşallah küme düşmeyiz bu TFF nin sağı solu belli olmaz

okan6161
06.11.2012, 23:04
bu sene inşallah küme düşmeyiz bu TFF nin sağı solu belli olmaz

biz küme düşmesek bile 1461 trabzon çıksın lige bizi ankara spor gibi düşürecekler zaten

Doğukan Uçan
06.11.2012, 23:05
Ne düşmesi beyler kendinize gelin be :D

B.AKDEMİR
07.11.2012, 00:04
Volkan Şen kredisini sonuna kadar kullandı artık.Sürekli bencil oynuyor ve pozisyonları harcıyor.Adrian bu hafta gol attı ve 1-2 daha ilk 11 oynayarak şans verilmeli.Belki de devamı gelir ve onu kazanırız.Emre Güral artık oynamalı ve orta sahada Colman,Soner ve Sapara ile iyi bir pas trafiği sağlanabilir.Kadro kalitemiz çok kritik bir çizgide.Doğru taktik ve kondüsyonla iyi şeyler çıkabilir ortaya ama kötü taktik ve kondüsyonla kötü sonuçlar da yaşayabiliriz.Şenol hocam doğru oyuncuları doğru taktikle oynatmalı artık.

-------------------Onur------------------
Serkan--- Giray--- Bamba---Celustka
Yasin----Soner----Colman----Adrian
--------------Janko--Emre-------------

haymatloshan
07.11.2012, 00:18
--------------onur-----------------
celustka---giray---bamba---emerson
---------zokora---soner
---emre------adrian-----yasin
-------------janko----------------

Bindirme yapmayan bekler yerine biraz cesur olup.

Onur
Giray - Zokora - Bamba
Volkan - Colman - Soner - Sapara - Olcan
Emre - Janko

Bu şekilde çıksın bizde teknik direktör diyelim adına.

Oğuzhan
07.11.2012, 00:30
Bindirme yapmayan bekler yerine biraz cesur olup.

Onur
Giray - Zokora - Bamba
Volkan - Colman - Soner - Sapara - Olcan
Emre - Janko

Bu şekilde çıksın bizde teknik direktör diyelim adına.

Beşlik olalım sonra her maç cesur olacak diye hoca.

Bu takım bu kadroyla ilk 20 dakikada 3 tane gol yer sonra da bütün takım oyundan düşer onluk olur maç bırakın hücum yapmayı.

Bizim ligimizde üçlü defans oynayabilecek kadar kaliteli 3 tane arka oyuncusunu kadrosunda bulunduran takım yok.

haymatloshan
07.11.2012, 00:33
Beşlik olalım sonra her maç cesur olacak diye hoca.

Bu takım bu kadroyla ilk 20 dakikada 3 tane gol yer sonra da bütün takım oyundan düşer onluk olur maç bırakın hücum yapmayı.

Bizim ligimizde üçlü defans oynayabilecek kadar kaliteli 3 tane arka oyuncusunu kadrosunda bulunduran takım yok.

Savunmayı sadece savunmacılara bırakırsan dediğin doğru,hangi takım sadece 4 defansla çıkıp kalesini sadece onlarla koruyor.Ezbere konuşacağınıza şu şu sebeplerden olmaz deyinde bizde neden olmadığını anlayalım.

Bu dizayn ile çıkıp takım savunmasını yaparsan ilerde oynarsın topu,açık alan bırakmazsın.

Ümit Küçük
07.11.2012, 00:45
burdaki kadrolar bile bomba ya 3 lü orta saha tek forvet....tek forvetli sistmeli bu ülkede biz başarılı olamayız....dönün artık çift forvete ama o ikinci adam halil olmasın

onur_alabuga_61
07.11.2012, 00:47
burdaki kadrolar bile bomba ya 3 lü orta saha tek forvet....tek forvetli sistmeli bu ülkede biz başarılı olamayız....dönün artık çift forvete ama o ikinci adam halil olmasın

henrique ??? geçen sene sonradan girip burak'a çok gol attırdı adamı pivot santrofor gibi kullandık ama henrique serbest oynayan jankoyu tamamlayıcı özellikleri olan bi oyuncu...

Ümit Küçük
07.11.2012, 00:55
henrique ??? geçen sene sonradan girip burak'a çok gol attırdı adamı pivot santrofor gibi kullandık ama henrique serbest oynayan jankoyu tamamlayıcı özellikleri olan bi oyuncu...

henrique çok savruk ben emreden yana oy kullanırım.......
.........................colman..........soner.... ....................
yasin............................................. .......emerson......
...........................emre....janko.......... .....................

Oğuzhan
07.11.2012, 01:02
Savunmayı sadece savunmacılara bırakırsan dediğin doğru,hangi takım sadece 4 defansla çıkıp kalesini sadece onlarla koruyor.Ezbere konuşacağınıza şu şu sebeplerden olmaz deyinde bizde neden olmadığını anlayalım.

Bu dizayn ile çıkıp takım savunmasını yaparsan ilerde oynarsın topu,açık alan bırakmazsın.

Olcan ile Volkan arkalarında bek varken geriye dönmüyorlar bu sistemde mi geri dönecekler 90 dakika boyunca Allah aşkına.

Faik Yılmaz
07.11.2012, 08:23
Maçta olacakları şimdiden yazayım buraya....

Şenol Hoca sayıca fazla ama etkisiz orta saha oyuncularıyla maça başlayacak......

İlerde çoğalamayacağız.....

ilk yarı 10 dakika futbol oynuyormuş gibi görüneceğiz daha sonra rakibin oyununa mahkum olacağız.....

Şansa bir gol atarsak üzerine yatacağız...... atamazsak beraberliğin bozulmamasına çalışacağız....

70 li dakikalarda takım oyundan düştükten sonra Şenol Hoca takımda rakibi en çok bozan oyuncuyu alıp yerine birini koyacak....

85 ler de de başka bir değişilik yapıp maçı berabere ya da yenilgiyle tamamlayacağız......

Maç sonuda Şenol Güneş " bazı oyuncuların aklı başka yerlerde istediklerimi yapmıyorlar ama sorumluluk bende " diyecek....

Bizde önümüzdeki maçlara bakacağız......

Maçtan 2 gün önce yazdığım mesajı okuyun lütfen.....

Birebir aynılarını yapmış sağolsun Şenol Hoca.....

Ben dahimiyim tabiki hayır münerccimmiyim tabiki hayır...... ama ben bile bunları görüyor tahmin edebiliyorsam rakip teknik direktörlerde edebiliyor....

Trabzonsporu yenmek için eskiden müthiş çaba harcamak lazımdı...

Şenol Hoca sağolsun basit bir işe çevirdi bunu.....

İstikrar istikrar.....:mad:

polatmu
07.11.2012, 08:30

Ben dahimiyim tabiki hayır münerccimmiyim tabiki hayır...... ama ben bile bunları görüyor tahmin edebiliyorsam rakip teknik direktörlerde edebiliyor....

birde akhisar değerlendirmesi alalım! maçlarıda izlememe gerek kalmaz digitürküde iptal ettiririm ;)))
şaka birr yana bu konuda çok haklısın şenol hoca aynı hataları her hafta yapmaktan bıkmıyor olcayda olcay bırak arkadaş şu emre nin üstünde bu kadar dursa genç forvetimiz tamamdı...

polatmu
07.11.2012, 08:31
olcay=olcan

cakalkerem
07.11.2012, 08:38
Şenol Hoca HATA yapmaz beyler.....sakın haaaa

cakalkerem
07.11.2012, 08:40
bizim takım kesinlikle çift forvet oynamalı onlarda kadro dışı kalan henrique ve janko olmalı.....

ÇAĞDAŞ AYDIN
07.11.2012, 10:59
Sorunu sadece teknik direktör sorunu olarak görürsek , bu kısır döngü bir 30 sene daha devam eder.
Futbolculardan verim alamıyoruz. Bunun sebebi de şehir. Şehir bekar oyunculara göre değil.
Genç bekar bir oyuncu olduğunuzu düşünün. Paranız var. Audi Q7 ye biniyorsunuz ya da Ferrari ye.
Populersiniz Trabzonda mı yaşamak isterseniz Istanbul da mı ?
Selçuk, Burak,Olcan gibi küçük burjuvaları takımda tutamazsınız.
Bize evli, çocuklu oyuncu lazım. Ya da Umut gibi mütevazi oyuncu lazım.
Colman dan niye verim aldık senelerce ? Çünkü adam evli ve çocuklu.
Onunda şimdi okul problemi baş gösterdi gerçi.
Bize evli çocuklu mütevazi oyuncular lazım.
Transfer kriterimiz bu olmalı.

Samet GÜVEN
07.11.2012, 11:08

Şenol Hoca sayıca fazla ama etkisiz orta saha oyuncularıyla maça başlayacak......

ilk yarı 10 dakika futbol oynuyormuş gibi görüneceğiz daha sonra rakibin oyununa mahkum olacağız.....

Şansa bir gol atarsak üzerine yatacağız...... atamazsak beraberliğin bozulmamasına çalışacağız....

70 li dakikalarda takım oyundan düştükten sonra Şenol Hoca takımda rakibi en çok bozan oyuncuyu alıp yerine birini koyacak....

85 ler de de başka bir değişilik yapıp maçı berabere ya da yenilgiyle tamamlayacağız......

Maç sonuda Şenol Güneş " bazı oyuncuların aklı başka yerlerde istediklerimi yapmıyorlar ama sorumluluk bende " diyecek....

tek negatif, rakibi en çok bozan oyuncular değildi çıkanlar ;

Tek kelime; bravo. :alkış:

ya senarist senaryoyu değiştirsin, ya da yönetmen senaristi!

machinist_61TS
07.11.2012, 11:45
Bazı renktaşlar azizbahçeli fenerliler gibi şenol güneşçi olmuş. Tamam bizde severiz hocayı ama 10 haftadır takıma rezalet futbol oynatıyor.Şimdi bana kimse demesin bu kadro yetersiz..10 hafta gecti artık ben futbol izlemek istiyorum..

bahadır2561
07.11.2012, 11:51
Sorunu sadece teknik direktör sorunu olarak görürsek , bu kısır döngü bir 30 sene daha devam eder.
Futbolculardan verim alamıyoruz. Bunun sebebi de şehir. Şehir bekar oyunculara göre değil.
Genç bekar bir oyuncu olduğunuzu düşünün. Paranız var. Audi Q7 ye biniyorsunuz ya da Ferrari ye.
Populersiniz Trabzonda mı yaşamak isterseniz Istanbul da mı ?
Selçuk, Burak,Olcan gibi küçük burjuvaları takımda tutamazsınız.
Bize evli, çocuklu oyuncu lazım. Ya da Umut gibi mütevazi oyuncu lazım.
Colman dan niye verim aldık senelerce ? Çünkü adam evli ve çocuklu.
Onunda şimdi okul problemi baş gösterdi gerçi.
Bize evli çocuklu mütevazi oyuncular lazım.
Transfer kriterimiz bu olmalı.

hocayı korumak adına yazılmış enteresan bi yazı
bahane aramak için baya düşündünüz galiba

Tahir61
07.11.2012, 12:20
-------------onur--------------

--???------giray----bamba-----emerson---

---------colman---?????------------------

--yasin----------?????------------??????---

------------janko--------------------

sağ beke zeki/celu/serkan üçlüsünden zeki on adım önde

ön libero colman inşallah eski colman gibi döner.yanına kim?? güçsüz ama teknik soner mi küçük maçları umursamayan tecrüneli zokoramı
barışı aykutu saymıyorum

sol açık antalya maçında bana umut veren adrian denenebilir olcan volkan şu halde 18 e giremez teknik olarak neyse de kafalar başka yerde alan ve halil de solda denebilir ama form tutmaları lazım

forvet arkası sapara dan başka elle tutulur adam yok çift forvete düşünülürse henri_janko veya emre-janko düşünülebilir

(???=ozan ipek, alper potuk ,jaja/n'doye ve tecrübe kazanmış zeki)

asilhamsi
07.11.2012, 12:36
cift forvet sart

-----------------onur----------------------
zeki--------giray------------bamba---------emerson

yasin-------soner------------colman-------adrian

---------janko----------emre-----------------------

akla yatkın bir kadro.

tolga,celustka,mustafa,zokora,halil,alanzinho,olca n yedekler

Vehbi Sancak
07.11.2012, 12:48
ben demiştim 85. dakikadan sonra seyretmeyin diye

maça gitme durumum vardı, yarabbi sana şükürler olsun, Kıbrıs'a gitmeyi nasip ettin
orada da sövdüm saydım günaha girdim, tatilin içine edildi
ama stada gidip orada olmakta vardı, tekrar şükürler yarabbi
bu sene sadece, belki ist belediye maçına gideceğim
hiçbirşeyi haketmiyor bu takım

kudu_61
07.11.2012, 13:02
10 hf bitmiş dile kolay 10 hafta emre ile janko her maç oynasa idi zatem gol atamayan takımın en az 5 golü daha vardı tamamen hoca hatasıdır oyuncu tercihlerinde ki hata buralarda olmamızın sebebi

Gurpas
07.11.2012, 13:18
[QUOTE=tahir61ayas;1918783818]-------------onur--------------

--???Zeki------giray----bamba-----emerson---

---------colman---Soner------------------

--yasin----------Adrian------------Emre---

------------janko--------------------

sağ beke zeki/celu/serkan üçlüsünden zeki on adım önde

ön libero colman inşallah eski colman gibi döner.yanına kim?? güçsüz ama teknik soner mi küçük maçları umursamayan tecrüneli zokoramı
barışı aykutu saymıyorum

sol açık antalya maçında bana umut veren adrian denenebilir olcan volkan şu halde 18 e giremez teknik olarak neyse de kafalar başka yerde alan ve halil de solda denebilir ama form tutmaları lazım

forvet arkası sapara dan başka elle tutulur adam yok çift forvete düşünülürse henri_janko veya emre-janko düşünülebilir

ÇAĞDAŞ AYDIN
07.11.2012, 13:28
hocayı korumak adına yazılmış enteresan bi yazı
bahane aramak için baya düşündünüz galiba

Peki siz imzanızla ne anlatmak istediniz ?

M.S.SOFU
07.11.2012, 16:33
Faik Yılmaz tarafından yazılan

valla helal olsun
bunu yazanın yaşı benden büyükse elinden küçükse alnından öpüyorum
tamam biz şenol hocanın gitmesini isteyenler olarak futboldan anlamıyor olabiliriz
ama kimse bize KÖR muamelesi yapamaz

Dip.Ing.Mag.
07.11.2012, 18:53
cift forvet sart

-----------------onur----------------------
zeki--------giray------------bamba---------emerson

yasin-------soner------------colman-------adrian

---------janko----------emre-----------------------

akla yatkın bir kadro.

tolga,celustka,mustafa,zokora,halil,alanzinho,olca n yedekler

İste kadro budur. Ama kimse hayal kurmasın amatör küme ile mac yapsak hoca tek forvetle cikar

Uğur Ö.
08.11.2012, 00:35

Geçen oyuncu dk larını yazmıştık aynı çıkmıştı, gerçekten robot gibi bir hoca.Ersun Yanal gibi adamı bu kulüp niye gönderdi hala anlamadım.Yaptığı yemeği afiyetle yedik şuan yemek yapacak birisini arıyoruz ama yok

bahadır2561
08.11.2012, 09:36
Peki siz imzanızla ne anlatmak istediniz ?

Taraftarları her platformda şikeye,şerefsizlere karşı dik durup mücadele ederken

Temiziz temalı beyaz formaları alırken

Teknik direktörümüzde beyaz Audi'leri alıyor, benim bişey dediğim yok

İmzamda benim sözüm değil Şenol Güneş'in demecidir

cakalkerem
08.11.2012, 10:56
Yahu Şenol Güneş kaleci beyler...adam gol atmak için çift forvet oynamayı düşünmüyor ki gol yememek için 8 defans ile oynamayı düşünüyor...Mantık bunu der

leviathan_-1461
08.11.2012, 14:26
Zokora stoper değil orta saha oyuncusu, gol atmasın tamam ama öyle yalandan 2 deparla yürümüyor bu işler. Dün yediğimiz 2 golde Zokora'nın yerinde olmaması ve adamların önünü kapatmaması nedeniyleydi. Adamlar kendi yarı alanımız ortasında top kapıyor Zokora ortalıklarda yok, halbuki o 10 m'lik oynuyor topu.

Ayrıca o kadar geri yaslanıyorki, defansın göbeğide oyuna giremiyor onun yüzünden, normalde hücum ederken defansın orta yuvarlak üzerinde olması gerekitken Zokora nedeniyle Defans hattı orta yuvarlağın gerisinde kalıyor.

Golerde zokaranın ne hatası var anlamadım, orda olması gerekirdi diyorsun,ilk golde posizyon çok hızlı gerçekleşti top ortada kaldı adam aniden pası verdi, ikinci golde volkan faul alacam diye uğraşmak yerine(yüzde yüz fauldü) pas vermeyi denese belkide hızlı atağa kalkaçağız kaptırdı hemen vurdu adam zokara ne yapsın ki o posizyona..

Birde şöyle düşün zokara gibi bir ön libero varken takım posizyon yiyorsa yakken ne ler olur çok merak ediyorum..

OnurKul
08.11.2012, 14:33
TFF'ye laf yok! Bütün suç Şenol Güneş'in!

memozcan
08.11.2012, 22:12
Golerde zokaranın ne hatası var anlamadım, orda olması gerekirdi diyorsun,ilk golde posizyon çok hızlı gerçekleşti top ortada kaldı adam aniden pası verdi, ikinci golde volkan faul alacam diye uğraşmak yerine(yüzde yüz fauldü) pas vermeyi denese belkide hızlı atağa kalkaçağız kaptırdı hemen vurdu adam zokara ne yapsın ki o posizyona..

Birde şöyle düşün zokara gibi bir ön libero varken takım posizyon yiyorsa yakken ne ler olur çok merak ediyorum..

allah muhafaza antalyaspora yeniliriz mi demek istiyorsun zokora olmasa , maazallah..

tikos3
08.11.2012, 22:51
Colman konusunda kesin olarak bir bilgi var mı? Yani oynaması kesin mi? İdmandaki maçta as kadroda yer almış duyduğuma göre...