PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Protesto

liginefendisi
09.07.2006, 15:32
Sayin Baskan ve Yönetim Kurulu Üyeleri;

Biz Trabzonspor taraftarlari son yillarda yasadigimiz ve artik neredeyse geleneksellesen transfer kaosundan sikilmis bulunmaktayiz.

Oyuncularin transfer edilememesi bir yana;verilen sözlerin ve tarihlerin sürekli ertelenmesi,basarisizliga mazeret aranmasi ve edilgen kiplerde devam eden transfer haberleri bordo-maviye gönül veren kitleyi ziyadesiyle üzmektedir.

Son üç yildir oyuncularin degismesine ragmen sürekli ayni senaryoyu izleyen bizler artik sabrimizin son kirintilarini harciyoruz.Sürekli "sabirsiz" diye elestirilen bu camia "kol kirilir yen içinde kalir" ve "yönetimimiz nihayetinde dogrusunu yapacaktir"dan yola çikarak sessizligini korudu;ancak sizi sabrimizin sinirsiz olmadigi konusunda uyariyoruz.

Basariya giden yolda risk almaya mecbursunuz.Baskanimizin agzindan 12 milyon dolarlik yildiz sözü alan bizler su an vasat 2 Brezilya'liyi transfer edemenin saskinligini ve hayal kirikligini yasiyoruz.Birakin yildiz almayi elindeki yildiza ezeli rakibinin yaptigi transfer teklifinden gurur duyuldugunun açiklanmasi da bu yasananlara tuz biber ekmistir.

Biz Trabzonspor'a gönül vermis taraftarlar olarak yönetimimizden verdigi sözlerin altinda ezilmemesini ve camiayi küçük düsürmemelerini istiyoruz.Transfer sonuçta göreceli bir konu ve nereye ihtiyaç duyuldugu herkese göre degisebilir ancak sözler tektir ve agizdan çiktigi andan itibaren artik bizim efendimizdir.Yönetimize ve erdemli her insana yakisacak olan verdigi sözü yerine getirmektir.

Siz isteklerimizi yapmaya degil,sözlerinizi yerine getirmeye davet ediyoruz!

--------------------------------------------------------

Arkadaslar ben kendi payima ayni seyleri yasamaktan sikildim en azindan organize olup tepki verebiliriz ve karanliga küfretmek yerine mum yakmis oluruz.Benim yazim sadece bir öneri....Edited by: Momentus

Şentürk
09.07.2006, 15:39
@ligin efendidi

+1967

champions
09.07.2006, 15:47
bi konu hariç(brezilyalilarin vasat oldugu ;yildiz olmadiklarini biliyoruz) sonuna kadar haklisin mademyerine getirmiyceksin niye söz veriyosunbiz enayimiyiz haftalardir bekliyoruz niye yönetim verdigi sözütutacak diye Edited by: champions

temelyilmaz
09.07.2006, 15:51
bende katiliyorum ama malum bu bizim klüp içi denge ne der bide ona danisalim

hersey bi yana bu yazi güzel olmus sözler agizdan çikar

tsmaniac
09.07.2006, 16:02
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
09.07.2006, 16:07
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yazi ii güzelde bizim baskan bmn ye üye deil.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Ahmet54
09.07.2006, 16:25
kardes ellerine saglik.. bu yaziyi biraz daha gelistirip, basin yayin organlarina ve klübe maille yollayabiliriz...yani yerimizde sabir tasi olsaydi simdiye kadar catlamisti..

birde yöneticilerin piskin demecleri yok mu insani sinir hastasi yapar bunlar.. insallah yakin zamanda harekete gecilir...

erdal6167
09.07.2006, 16:25
olmasin üye baba kulagina gider onun gitmezse gidecegi yerlere yollariz tepkimizi. artik yeter biz sampiyonluga oynamiyoruz desinler bizde bilelim.

hersey bordo için. . .Edited by: erdal6167

FANATIK61
09.07.2006, 16:29

cemilsezgin
09.07.2006, 16:40
Trasfer sözleri yerine getirilmemmeis olabilir hatta dogru dürüst trasferde yapilmis deil ama elestirmekte erken oldunu düsünüyorum arkadaslar lig beslesin gidisat kütü olursa tepkimizi gösteririz su an biraz erken gibi.

chota
09.07.2006, 16:44
Görünen köy klavuz istemez.Bisey olacagi yok yine ayni senaryo...

denizci61
09.07.2006, 16:44
Baskan Trabzonspor camiasinin ileri gelenlerinin bulundugu ortamlara,organizasyonlara bile gitmiyor, taraftari hiç iplemez bence...Ama unuttugu bir sey var...bu taraftar onu jet hiziyla gönderip "en kisa süre baskanlik yapan baskan" sifatiyla da göndermesini bilir..

liginefendisi
09.07.2006, 16:57
Selam

Arkadaslar yukaridaki yazi eger uygun görürseniz yönetime e-mail olarak gönderilmek üzere yazilmistir.Hamdolsun Nuri Albayrak'in üye olmadigini biliyorum...Tabii ki eksikleri ve anlatim bozukluklari olabilir genisletmek isteyen ya da farkli bir sey yazmak isteyen yazar.Benim yapmak istedigim dagdan asagi bir kartopu yuvarlamak o kadar.

Takim transfer olmadan çok basarili olabilir.Zaten ben bu konuda ahkam kesmiyorum.Benim anlatmak istedigim taraftarin 3 sezondur ayni saçma senaryoyu izlemesi.3 sezondur "hele lig baslasin" diyoruz ve basimiza gelenler belli.Takim yönetime ragmen basarili olabilir(bkz;gs)ama bu basari yönetimin degil oyuncularin olacaktir.Dolayisiyla ben yönetimi sözlerinin arkasinda durmasi için uyarmanin bir sakincasi olduguna inanmiyorum

macka61
09.07.2006, 17:24
ben maili gönderdim

hakantpl
09.07.2006, 17:33
smileys/smiley1.gifsmileys/smiley32.gif

Nadir Bekar
09.07.2006, 19:17
Trasfer sözleri yerine getirilmemmeis olabilir hatta dogru dürüst trasferde yapilmis deil ama elestirmekte erken oldunu düsünüyorum arkadaslar lig beslesin gidisat kütü olursa tepkimizi gösteririz su an biraz erken gibi.

is isten geçmeden tepkilerimizi dile getirmeliyiz

baksaniza daha 2. lig takimini bile yenemedik

hiç bir sey erken degil hatta geç bile kaldik

Harun
09.07.2006, 19:20
Henüz erken diyorum ben.Transfer dönemi bitene kadar kimseyi suçlayamayiz.Bugün mail atariz yarin çat diye söü yerine getilirse o zamn çok kötü oluruz iste.Surda ne kaldi zatensmileys/smiley1.gif

Cenkhan
09.07.2006, 19:30

Önce rakiplerin durmuna bakmak lazim. Eger gazetelere bakarsak transferde çuvalladik gibi gözüküyor ama zaafimiz olan mevkilere Türkiye'den alinabilecek en iyi futbolculari aldik. Devre arasinda Stepanov'u getiren de bu yönetim. 2 oyuncunun da pesindeyiz.. Hazirlik maçindan bisey beklememek lazim. Yeni hocaya göre kondüsyonumuz zaten yeterli degil. Ayrica kötü geçmesi daha iyi; en azindan hatalarimizi görmüs oluyoruz.

Bence yönetimin tek eksi yani tecrübesizligi, büyük camianin gerektirdigi bazi seyleri bilmemesi. Içerideki çekismeler de yanlis mi aksediliyor bilmiyorum ama baskanin bu konuya el koymasi lazim. Son olarak basketbol takimina daha çok dikkat göstermeliyiz.

CeSS
Transfer sezonu bir kapansin , elimizde ne var ne yok bir görelim.

Henüz Sevgi bile bu kadar elestiri yapmiyorsa , protesto için bende erken diyorum...

Ozan
bence bunlari yazmak için erken . transfer dönemi bitmedi henüz. bekleyelim bence . takimdaki yabanci oyuncular gitmeden de alamayiz zaten . onlari bitürlü yolladikdan sonra alamazsak konusalim bence bunlari ...

Punisher-61
09.07.2006, 19:45

Önce rakiplerin durmuna bakmak lazim. Eger gazetelere bakarsak transferde çuvalladik gibi gözüküyor ama zaafimiz olan mevkilere Türkiye'den alinabilecek en iyi futbolculari aldik. Devre arasinda Stepanov'u getiren de bu yönetim. 2 oyuncunun da pesindeyiz.. Hazirlik maçindan bisey beklememek lazim. Yeni hocaya göre kondüsyonumuz zaten yeterli degil. Ayrica kötü geçmesi daha iyi; en azindan hatalarimizi görmüs oluyoruz.

Bence yönetimin tek eksi yani tecrübesizligi, büyük camianin gerektirdigi bazi seyleri bilmemesi. Içerideki çekismeler de yanlis mi aksediliyor bilmiyorum ama baskanin bu konuya el koymasi lazim. Son olarak basketbol takimina daha çok dikkat göstermeliyiz.

1.Rakiplerin yaptigi bizi ilgilendirmez..madem onlara bakiyorsun öyle olsun Fenerin ve Galatasarayin kadrosi iyi.. gecen sezon ligi tek basina getirdiler..besitkas delgado ve nobreyi aldi..

2.evt bu yönetim aldi..Djokaji da bu Yönetim aldi yabanci kontenjaniin durumunu bile bile hemdeEdited by: Punisher-61

Mayls
09.07.2006, 21:02
genemi protesto ya smileys/smiley36.gif

saka bi yana tamamen katiliyorum

champions
09.07.2006, 21:11
TRANSFER DÖNEMI BITSIN BAKARIZ ne demek oluyo transfer dönemi 1 eylülde bitiyo yani ligde 3-4 avrupadada bilmem kaç maç yapiyosun

1 eylülden sonra bakmak bi ise yaramayabilir yeni transferlerin en az 2-3 maç yapmasi iyi olur keske bütün maçlarda oynayabilseler

erdal6167
09.07.2006, 21:11
her sene ayni hikayeyi dinlemekten biktik bu taraftar vefakar ve cefakar taraftardir türkiyede esi benzeri olmayan ve 23yildir sampiyonluk görmeden varini yogunu ortaya koyarak taraftarlik görevini yerine getiren taraftardir, kimse bizle dalga gecmesin,

emin olun bu takimin sampiyonluga oynama gibi bir niyeti yok sadece üst siralarda yer almak ve bir sans olursa sampiyonlar ligine gitmek.

gecen sene sampiyonlar ligine girecegiz fatih sakat adam alamadilar küçük cocuga sorsan hemen takimin transfer yapamsi gerektigini bilir, sanki yönetim bilmiyor ama akrep var ceplerinde.. . .

hersey bordo için. . .

eren_61
09.07.2006, 21:28
kesinlikle hakli bi konu.bencede kulube mail atalim ergün ata abide bakarsiniz gazetede biraz deginir.kulubun mail adresini yazarsaniz buraya bende mail atarim

macka61
09.07.2006, 21:44
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=520 align=center>
<T>
<TR bgColor=#e0e0e0>
<TD colSpan=2>Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:</TD>
<TD>info@trabzonspor.org.tr (info@trabz&#111;nspor.org.tr)</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=360 align=center>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2></TD></TR>
<TR bgColor=#e0e0e0>
<TD colSpan=2>Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri </TD></TR>
<TR>
<TD>Telefon </TD>
<TD>0 (462) 325 09 67 (4 hat) </TD></TR>
<TR>
<TD>Faks </TD>
<TD>0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2></TD></TR></T></TABLE>

eren_61
09.07.2006, 21:49
ben yolladim bir mail

tsmaniac
10.07.2006, 00:42
anlamadigim sey, bizim yönetimdekiler ülke çapinda baya nüfuzlu kisiler, medya, bilmemne bir sürü baglantilari var, ama bi tanesini lehimize kullanmis degiller, isteseler kim bilir ne yaparlar ama sallayanmi var, ist. büyüksehir belediyeyi yönetiyolar sanki, eee tabi yildiz alacagim, stad yaptiracagim, su ana kadar bi çivi bile çakilmadi, ha pardon sadece Trabzonspor yazisi yazilmis stadasmileys/smiley32.gif

Salih Yazıcı
10.07.2006, 00:59
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1><T>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>WAGNER ARTIK BORDO - MAVI</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3630.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>HABER YOLLADI Isviçre 2. Lig ekibi karsisinda ortaya konan vasat futbol, Trabzonspor'da transfer çalismalarini yeniden hareketlendirdi. Teknik Direktör Lazaroni dün Türkiye'ye dönen Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas araciligi ile Baskan Nuri Albayrak'a, "Hedefe ulasmak istiyorsak Wagner ve Mossoro ikilisini mutlaka alin" diye haber yolladi, Albayrak da bu transferlerin kesin bitirilmesinin talimatini verdi.
DAVET ETTILER Bu gelisme üzerine dün Türkiye'ye dönmeden önce Jun ve Djokaj ile de özel bir görüsme yapan Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Djokaj'dan kesin ayrilma sözü aldi. Sirp oyuncunun, "Istenmedigim yerde durmam" sözü üzerine IInternacionalli Wagner'e haber gönderildi ve sol kanat oyuncusu Almanya Kampi'na davet edildi. 28 yasindaki Brezilyali oyuncu, 17 Temmuz'daki maçtan sonra kulübü ile baglarini kopartip 18 Temmuz'da kampa katilacagini açikladi.
PERSEMBE GÜN </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
Ü Tomas Jun'un ise, "Bana çarsamba gününe kadar süre verin. Almanya'da görüstügüm kulüpler var. Eger olmazsa Çek ekibine dönerim" seklindeki açiklamasi üzerine, Mossoro ile yeniden baglantiya geçildi ve, "Persembe gününe kadar bizden haber bekle, kesinlikle seni kadromuza katacagiz" denildi. Bu oyuncu için SC Internacional Kulübü ile de her konuda anlasildi.
</TD></TR></T></T></TABLE>karadeniz gazetesi yeni haberi yine kandirildik arkadaslar bunlarmi yildiz yaziklar olsun is isten geçemeden biseyler yapmaliyizsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley7.gifgalatasaray o kadar borçla gravesen lerden bagsediyor yazik biz denge den bahsediyoruz tepkiyi artirmaliyiz hani 12 milyonluk yildiz hersene ayni masal daha sapiyonluk görmedim ama yinede en büyük trabzonspor ama yöneticiler degilsmileys/smiley19.gifEdited by: saaalih

unyelimetin
10.07.2006, 01:47
Basligi açan liginefendisi Ayhan kardesimi selamliyorum.

BMN'de bu tür tepki konularinda yazmamaya özen gösteriyorum.Çünkü burada yönetimi elestirenler elestiriliyor.Zaten doluyum,senin için bu defa yazmak istiyorum Ayhanim.

Anlasilan geriye dönüp ders almayanlar sadece yöneticiler degil,aramizda bulunan "hele transfer mevsimi bitsin,hele lig baslasin" diyen arkadaslardadir.

Öncelikle suna inaniyorum ki hangi dönem olursa olsun Trabzonspor'da yöneticilik yapan baskan ve üyeler kesinlikle Trazbonspor'un sampiyonlugu ile ilgilenmiyorlar.Önde gelen bir kisim kisiler sira ile yöneticilik yapip,rant sagliyorlar.Eger öyle olmasaydi Trabzonspor bugün armasinin üzerine üçüncü yildizi takmanin pesinde olacakti.Eger öyle olmasaydi Trabzonspor Sampiyonlar ligine bir çok defa katilmis,adini devler arenasinda tüm dünyaya duyurmus olacakti.Bizi ancak Eskisehirspor'lu kardeslerimiz gibi mazimiz ile yasatmak istiyorlar.

Özellikle son üç sezonda dar bir kadro ve her sezonda hoca degisimlerine ragmen bu takim dalga geçtigimiz,yetersiz gördügümüz futbolcular ile iki Türkiye Kupasi,iki lig ikinciligi elde etmistir.Bu paydada kesinlikle yönetimin basarisi yoktur.Bu futbolcular,teknik heyet ve taraftarin gücü ile elde edilmistir.Denebilirki hakli olarak,efendim bir basari varsa bu yönetim olmadan olmaz.Ben de diyorum ki hayir!Olasi sampiyonluga yanlis veya yetersiz transferler ile hakem oyunlari engel olmustur.

Türkiye Kupasinin törenlerinin yayinlanmamasina tepki koyamayan bir yönetim,maçi yayinlanacak diyerek kandirilan taraftarin halinden bihaber olan yönetim,bir futbolcunun pesinde çingene pazarligi yaparak kaybedilen zaman zarfinda baska bir takimin talip olmasi ile elden giden futbolculara neden olan yönetim,Kiev maçindan önce defansin ortasina alinmasi düsünülen ve anlasilan Tomas'i havalimaninda Gs'ye kaptiran ve Tolga'nin da sakatlanmasi ile ortadaki bosluktan on dakika iki gol yenielerek S.Ligi kapisindan dönülmesine sebep olan yönetim,iki yildiz deyip sonra "denge" kivirmasina giren yönetim,ismini duydugunda teknik direktör olarak herkesin memnun olacagi ismi Lazaroni olarak açiklayan yönetim,fenerbahçenin futbolcusuna talip olmasindan gurur duyan yönetim...

Ya ben daha yazmayacagim.Adim zaten muhalefete çikti.Ben hem mail ile hem de telefon ile gayet seviyeli bir sekilde tepkimi dile getirdim.Diger arkadaslar ister transferin bitmesini beklesin,ister ligin bitmesini...hiiiiiiç umrumda degil.Çünkü kaç sezondur su takima direkt olarak katki yapacak iki futbolcu alinmadi.Resmen kandiriliyoruz.Almaya çalistigimiz Mossoro ve Wagner ise Tomas ile Djokaj'dan daha yararli olacagina kesinlikle inanmiyorum.Çünkü iyi futbolcu almak gibi bir niyetleri yok.Bizim için biliyorsunuz en önemli konu denge meselesi.Dengeleri korumak lazim!

Herkese saygilar.

Ahmet Erkan Sezgün
10.07.2006, 02:00
Merhabalar,

Evet arkadaslara katiliyorum henüz erken tepki koymak için,daha 2 gün olmadi ki ! Ne demislerdi 2 gün içerisinde bitecek transferler(Aylar Önce) ! Henüz 2006-2007sezonu bitmedi daha,henüz Avrupa kupalarindan elenmedik,henüz Türkiye Kupasindan elenmedik,ne acelemiz var.Bunlardan kurtulalim sonra her zaman ki gibi koyariz tepkimizi.Hem madem baskalari transfer yapmadi bizde yapmayalim,nedir yani.Bizim zaten kadromuz süper,fazlamiz var eksigimiz yok ! Rakipler oyuncu alirsa bizde alacagiz,söz hemde double yildiz alacagiz ! Yalniz sormak istedigim birsey var o zaman taraftar olarak biz geç kalmis olmuyormuyuz acaba ?

Basarilar

Sevgiler Saygilar

Kasım Hilal
10.07.2006, 05:26

Su vakte kadar ben de öyle düsünüyordum aslinda ama yavas yavas tren kaçmaya baslaya..
Lig baslasin kötü olursa tepki veririz evet ama o zaman da is isten geçer..
Isin yoksa bir yil daha ertele hayalleri..
25 yasindayim hala bir sampiyonluk görmedim(Babami nasil kiskandigimi anlataam. Ali Kemal'i sadece babamin anlattiklari ile bilirim. Ama yüne de içimde ciz eden bir yeri vardir.)..
Ben protesto ederim arkadas..

Cenkhan
10.07.2006, 06:02

Önce rakiplerin durmuna bakmak lazim</font>. Eger gazetelere bakarsak transferde çuvalladik gibi gözüküyor ama zaafimiz olan mevkilere Türkiye'den alinabilecek en iyi futbolculari aldik. Devre arasinda Stepanov'u getiren de bu yönetim</font>. 2 oyuncunun da pesindeyiz.. Hazirlik maçindan bisey beklememek lazim. Yeni hocaya göre kondüsyonumuz zaten yeterli degil. Ayrica kötü geçmesi daha iyi; en azindan hatalarimizi görmüs oluyoruz.

1.Rakiplerin yaptigi bizi ilgilendirmez..madem onlara bakiyorsun öyle olsun Fenerin ve Galatasarayin kadrosi iyi.. gecen sezon ligi tek basina getirdiler..besitkas delgado ve nobreyi aldi..</font>

2.evt bu yönetim aldi..Djokaji da bu Yönetim aldi yabanci kontenjaniin durumunu bile bile hemde</font>

Vallahi bizi ilgilendirmiyorsa rakipler, bu kadar pesimist olmaya gerek yok o zaman. Ayrica madem Stepanov'u kazandirdilar Djokaj da bonus olsun yaninda. Uyum sorunu yasayan gönderilir..

bobmarley
10.07.2006, 10:14
her firsatta biseyleri elestirme hevesinde olan bilinçli!!! ve sabirli!!! arkadaslarimi selamliyorum...

kolombo
10.07.2006, 10:38
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ben bu konuyu yönetici grubundan herhangi bi arkadasla paylasmak istedim fakat tepkisiz kaldilar ve ben buna bi anlam veremedim.bu tepki bence yönetici grubu arkadaslarin organizasyonlugunda gerçeklesrtirilmeli diye düsünüyorum.bir bütünlük içinde gerçeklesmesi için.ama görüyorum ki tribündeki taraftarlar gibi de bmn bölünmüs durumda herkes bulundugu noktadan bisileryapmaya çalisiyor....bu sekildede basarili olmak mümkün degil...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=cd4a3d95></BLOCKQUOTE>

liginefendisi
10.07.2006, 11:37
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Benim maalesef bir türlü anlatmayi beceremedigim ya da eksik biraktigim birkaç konu var...
Bunlardan birincisi ve en önemlisi protestonun ana sebebinin bütün saçmaliklara ragmen transfer kaosunun olmadigidir.Protesto edeceksem(k) bunun ana sebebi verilen sözlerin tutulmasi vaatlerin sürekli ertelenmesi ve baska kulüplerde görmedigimiz garip mazeretlere siginilmasi...
Bu adamlarin hiçbiri isinin ehl-i degil.Hadi diyelim ki iyiniyetliler ama ona ragmen el attiklari her isi ellerine yüzlerine bulastiriyorlar.Kayserispor gibi taraftari ezelden beri dostumuz olan bir camiayi daha maçini oynamadan gözümüz üzerinizde diye uyaran 3 sülük uzantisi zihniyet 2.lig takimiyla yapilan hazirlik maçindan sonra sikilmadan gol yemedik defansimiz çok iyi de diyebiliyor.Eger bunlari sindirmeye devam edersek çok daha fazlasini da diyecekler.Transfer yapmak,kulübü temsil etmek bu adamlarin isi degil bu belli.Ne zaman agizlarini açsalar bir çam deviriyorlar!!!Bu is profesyonel bir menajer tarafindan yapilmali ama o zaman Zeyyat Kafkas?in adini kim okur gazetelerde?!?!
Transfer yapilir ya da yapilmaz konu bu degil;konu sözlerle icraatlar arasindaki mesafe.
Jefferson Türkiye?ye gelmeden önce ülkesinin en önemli genç yeteneklerinden biri olarak gösteriliyordu tipki Jun gibi.Bana sorarsaniz ben ikisinin de iyi topçu oldugu kanaatindeyim hala.Hesaplanmayan sey ise Trabzon?un bu adamlar için ilk yurtdisi deneyimi olmasiydi!!!Tipki Mossoro ve daha önce basarisiz bir Avrupa deneyimi yasayan Wagner gibi!!!Mossoro ve Wagner birakin milliyi Ümit milli bile olmamislar!Bu adamlar hangi tür yildiz kategorisine giriyorlar?Bir de zamanimiz var lafini anlamis degilim.Transfer edilen oyuncu kampa katilmadiktan,takimla oynamadiktan sonra neye yarar?Sonuçta bu adamlari su dakikada getirseler bile vakit geç....Bu adamlar Trabzon?u tanidiklari zaman lig baslamis olacak yani sudan çikmis balik gibi olacaklar...Tedbirimiz alip daha sonra kaderin tecellisini beklemeliyiz.Ellerimizi baglayip zaman verelim ve bekleyelim diyorsaniz o sizin bilecegeniz is ama lütfen bunu yaparken gölge etmeyin.....

Reha
10.07.2006, 12:34
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>
Tipki Mossoro ve daha önce basarisiz bir Avrupa deneyimi yasayan Wagner gibi!!!Mossoro ve Wagner birakin milliyi Ümit milli bile olmamislar!.Tedbirimiz alip daha sonra kaderin tecellisini beklemeliyiz.

Ellerimizi baglayip zaman verelim ve bekleyelim diyorsaniz o sizin bilecegeniz is ama lütfen bunu yaparken gölge etmeyin.....

Ayhan dostumdan yine klas bir yazi ve yaklasim,tebrik ederim; gerçegi görebilen ve kandirildigini farkedemeyen herkese sevgiler!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.07.2006, 12:43
yahu iki yildiz için getiriyorsa moosor ve wagneri
gerek yok smileys/smiley36.gif
gerçekten thomas ve djokajin kalmasi bile daha iyi olabilir smileys/smiley1.gif

Naim
10.07.2006, 14:50
Tamam anladık hoca bunları istiyora bunları getirirsin
hoca kurar sonuçta kadroyu
ama sen hocaya
1 milyon dolar bütçemiz var ona göre seç dersen o da gider moosoroyu wagneri seçer
iyide Sayın başkan ne diye kongre kürsüsünden yalan söylüyorsun millete

Seni iki katı farkla başkan yapanlar o koltuktan almasını da pek ala becerirler

Nytre
10.07.2006, 14:50
burada sadece verilen sözlerin yerine getirilip getirilmemesi konu dgildir..

ayni zamanda burada trabzonspor kulübü yönetiminin de güvenirliligi test edilmekte bunun yanindada trabzonspor kulübü yönetiminin türk futbol camiasi içerisinde sayginligi da test edilmektedir..

bunun için biz burada verilen sözlerin verilmesi için kulübün gerekeni yapmasi gerekmektedir..

söz agizdan bir kere çikar...

önemli bir koltukta oturdugunuzun farkina varin.. karsisinizda milyonlar oldugununda farkina varin..

yildiz sözü ile bir iki orta halli oyuncu ne kadar sizi güvenilir yapar bilemiyorum..

umarim dediklerinizi yaparsiniz.

Harun
10.07.2006, 16:23
Önümüzdeki hafta için söylenilenler gibi Wagner ve Mossora tranfer edlirse zaten yildiz transferi otomatik olarak yalandan öte birsey olmayacaktir.O yüzden transfer döneminin bitmesini beklemesek bile yabanci kontenjanin dolmasini beklemeliyiz.Çünkü suna kadar imza atmis gerek hoca gerek futbolcular olsun hepsi hiç beklenmeyen vegündemde olmayananlarda ortaya çikti.Yani bir son dakika plasesi olabilir.O yüzden sadece bir hafta daha, belkide birkaçgün daha beklemleiyiz diye düsünüyorum.

Ortada büyük bir gerçek var ki,Sayin Albayrak bir söz vermistir ve bu sözü tutmak mecburiyetindedir.Hiç bir bahane bu sözün önüne geçemez.Bu söz tutulmadigi taktirdeSayin Albayrak'ielestirmekte taraftarin en dogal hakkidir.

halil ibo
10.07.2006, 16:36
Elestirmekte, protestoda serbesttir tabii ki.Fakat bu anlamli olacak.Bence alinacak iki adam uyum saglayip takima katkisi üst düzeyde oldugu zaman elestirilerinde,protestolarinda hiçbir anlami olmayacaktir.

Benim dualarim bu yönde,istiyorum ki yabanci kontenjani açilsin ve gelecek olanlar maksimum verimle oynasin.

Çünkü ben Trabzonspor'luyum.Albayrakspor'lu degil.Yildiz yaftasida baskanin boynunda her zaman asili kalacak ve bir sonraki seçimlerde karsisina mutlaka çikacaktir.

cakal 61
10.07.2006, 17:52
ellerine saglik renkdas

laz_hayri_61
10.07.2006, 18:38
Yildiz transfer sözü yerine getirilmez ise bu gidisle de yerine getirilmeyecek gözüküyor sayin ALBAYRAK ve sayin YÖNETICILERIMIZ;tüm delegelere, ve büyük TRABZONSPOR taraftarina büyük saygisizlik yapmis olacaktir...sayin ALBAYRAk in bize verdigi sözleri kendisine hatirlatmamiz lazim, bu hatirlatma simdide olabilir, simdi olmazsa bile büyük TRABZONSPOR DELEGELERI seçimde sayin ALBAYRAK a verdigi sözleri en iyi sekilde hatirlatacaktir.....BMN olarak ortak hareket etmeliyiz bir karar alip o dogrultuda TRABZONUMUZA fayda saglamaya çalismaliyiz.....

YÜCE TRABZONSPOR TARAFTARI HIÇ BIR SEYI UNUTMADI, UNUTMAYACAK......BIZE DOGRU YAPANIDA, BIZE YAMUK YAPANIDA

@FLU
10.07.2006, 19:55
tepki verilecekse simdi verilmeli lig basladiktan sonra sonuna kadar destek tam destek yapmazsak gene küfür eder gene taslarsak hepten pok olur ... takimi kötü etkiler verilecek bir tepki varsa yeri ve zamani iyi ayarlanmali

nemo_61
10.07.2006, 20:31
tepki versek ne olacak ki...istifami edecekler ...hiç sanmam...ilk ricardinho dediler soonra marchelinho ..ardindan wanger ve massano ...veeeee daha kimseyi alamadiksmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifbiz zaten yildiz istemedikki siz söz verdiniz

tsmaniac
10.07.2006, 21:35
bir sonraki seçimmi? o zaman yine yildiz sözü verip seçilirler tekrar, kakayi alacam diye

liginefendisi
10.07.2006, 22:26
Selam

Bir kez daha deneyecegim.Olmazsa da artik yapacak birsey yok...

Mossoro ya da Wagner degil yildiz istiyoruz diye bir kelam yazmadim kaldi ki böyle bir amacim da yok.Seçimde kitleyi enayi yerine koyup simdi adi sani duyulmamis iki adami sark kurnazligiyla yildiz diye bize yutturmaya çalisan zihniyete (hiç olmazsa)"o kadar da saf degiliz" demek istiyorum.

Wagner ya da Mossoro süper topçu olabilirler bunun konuyla ilgisi Ineklerin gazinin ozon tabakasina verdigi zarar kadardir ancak.Anlamak istediklerinizi degil anlatilanlari anlamaya çalisin lütfen.Hamdolsun biz de T.S.liyiz. zaten bütün kaygimiz takimin daha iyisi olmasi adina...

Yanlis hatirlamiyorsam Hz. Muhammed(s.a.v.)efendimizin hadis-i serifidir;"Kitleler layik olduklari insanlar tarafindan yönetilir"

Sizi bilmiyorum ama bu insanlari bizi yönetmeye muktedir bulmuyorum-bulamiyorum...Alenen kandiriliyoruz ve bunu sindiriyoruz bunu da anlayamiyorum....

Sevgi
10.07.2006, 22:50
Transfer sezonu bir kapansin , elimizde ne var ne yok bir görelim.

Henüz Sevgi bile bu kadar elestiri yapmiyorsa , protesto için bende erken diyorum...

Insanlarin art niyetli olarak elestiri yaptiklarini gördügüm için yönetimi elestirmekten ziyade TRABZONSPOR la siyaseti ,kisisel çikarlari ,seçimde kaybeden es dostlarini birbirene karistiran arkadaslari elestirmeyi tercih ediyorum ama bunu yazarak degil okuduktan sonra kendi kendime yapiyorum.Yazdigim zaman TRABZONSPOR lu diye saygi duydugum insanlarin gerçek yüzüyle karsilasiyorum ne kadar terbiyesiz olduklarini görüyorum vesselam Erkan Abi sadece okuyorum elestiriyi sapla samani birbirine karistiran arkadaslara biraktim.

Albayrak yönetimine simdilik güveniyorum güvenimi kaybettigimde ilk olarak Fatih Tekke olayindan baslayacagim yazima smileys/smiley1.gif

Emre B.
10.07.2006, 22:57
Biraz daha sabredelim.En azindan UEFA maçlarinda kadar

Cyzio
10.07.2006, 23:16
Bizi en çok yikan laflar:

-"Hele bir lig baslasin (Yönetimden herhangi biri)"

-"Lig uzun bir maraton (kaybedilen bir maçtan sonra Senol Günes)"

32 kisim tekmili birden "Hisseli Harikalar Kumpanyasi"na hos geldiniz.

unyelimetin
11.07.2006, 00:55
Selam

Bir kez daha deneyecegim.Olmazsa da artik yapacak birsey yok...

Mossoro ya da Wagner degil yildiz istiyoruz diye bir kelam yazmadim kaldi ki böyle bir amacim da yok.Seçimde kitleyi enayi yerine koyup simdi adi sani duyulmamis iki adami sark kurnazligiyla yildiz diye bize yutturmaya çalisan zihniyete (hiç olmazsa)"o kadar da saf degiliz" demek istiyorum.

Wagner ya da Mossoro süper topçu olabilirler bunun konuyla ilgisi Ineklerin gazinin ozon tabakasina verdigi zarar kadardir ancak.Anlamak istediklerinizi degil anlatilanlari anlamaya çalisin lütfen.Hamdolsun biz de T.S.liyiz. zaten bütün kaygimiz takimin daha iyisi olmasi adina...

Yanlis hatirlamiyorsam Hz. Muhammed(s.a.v.)efendimizin hadis-i serifidir;"Kitleler layik olduklari insanlar tarafindan yönetilir"

Sizi bilmiyorum ama bu insanlari bizi yönetmeye muktedir bulmuyorum-bulamiyorum...Alenen kandiriliyoruz ve bunu sindiriyoruz bunu da anlayamiyorum....

Sen yorma kendini Ayhanim,senin derdinin ne oldugunu anlamak istemiyor kimse.Salla gitsin!

Oğuzhan Görkan
11.07.2006, 01:48
walla bende sasirdim ne yapacagimi ama cidden su an nötr bir durumdayim...
dogru transfer sezonu bitmedi daha onun için beklemek lazim
dogru baskan yildiz sozu verdi ama alip almyacagi süpheli
dogru her sezon ayni hikaye ve hüsran
dogru her sene transferde gecikiyoruz ve kotu transferler war hep
dogru baska takimlar çoktan butun transferlerini yapti

ben simdi ne yapmalyim...

Naim
11.07.2006, 09:22
Harununda dediği gibi önümüzde ki hafta eğer bizi moosora ve wagner ile kandıracağını düşünüyorsa yönetim aklına şaşarım
eğer albayrak yönetimi ricardinho veya ayarında bir 10 numara getirmeyecekse yolu açık olsun
Wagnere bile kabulum sol kanatta ama orta sahaya 10 numara bir adam getirmeyecekse o zaman birileri albayrakı götürecek haberi yok

champions
11.07.2006, 10:03
baskanin söyledigi gibi dünya yildizimiz hangisi wagner mi mossoro mu? yoksa ikiside mi?

herhalde bu oyuncularin dünya yildizi oldugunu kimse kabul edemezbence sadece wagneri alalim bide herkesin bildigi hayir diyemeyecegi bi isim

Tunga
11.07.2006, 10:35
Bu tepkiyi dogru bulmuyorum!

Sebebi ise DAHA ERKEN OLMASI DEGIL, TEPKIDE ÇOK GEÇ KALINMIS OLMASIDIR. Transferde "vaadedilen" "iyi" oyuncularin transfer yapildigi dönem Mayis ayiydi ve artik hepimize geçmis olsun!

Bu sezonun da geçen seneden farkli geçecegine dair hiç bir olumlu belirti yok. Protesto ya da tepki koymak için bekleyen arkadaslara iyi uykular, renkli rüyalardiliyorum. Hiç uyanmayin bence. Çünkü gerçek dünyada isler aci.

Bu kadar olumsuz hava içinde en son duymak istedigim sey ise "Yönetimin istifasi". Hah biro eksik. O da olsun tam olsun. Bir kez de oy alarak gelenlere istedikleri zamani vermeliyiz ki, icraatlarinin vebalini tamamiyla onlar yasasin. Geçen dönem apar topar gönderdigimiz yönetimin yükünü kendileri degil, yeni yönetim çekti. Simdiki yönetimin yükünü de kimseye yüklemeyelim, o agirligi yasayarak, kendileri tasisinlar. Sonuç iyi olmayacaksa vebalini de onlar tasisin.

@liginefendisi

Sevgili Kardesim, böyle kral çiplak demek kolay olsaydi, söylemek cesaret istemezdi. Elbette insanlar seni anlamayacak, ya da anlamak istemeyecek. Ama "kral çiplak" demenin zorlugu da burada.

DİNÇ
11.07.2006, 10:51
Sevgili Kardesim, böyle kral çiplak demek kolay olsaydi, söylemek cesaret istemezdi. Elbette insanlar seni anlamayacak, ya da anlamak istemeyecek. Ama "kral çiplak" demenin zorlugu da burada.

Ama Kral Çiplak...Alenen ortada....Bazilari hala görmüyor olabilir!!!
Ama Kral Çiplak....

Bizi yine kandirdilar...

Geçen seneden ne farkimiz var???

Fatih Tekke bile diyor...Transfer sart...Ama sunu söyleyemiyor (Saygidan) Transfer sart ama 2 tane çok kaliteli (Yildiz) transfer sart...Maç sallantida giderken takimi biraz kipirdatacak tribünleri ayaga kaldiracak transfer sart....

Ben Murat Ocak'i,Umut Bulut'u,Cem'i,Çagdas'i kötü futbolcu diye nitelemiyorum ama Ricardinho,Marcelinho,Gilbarto Silva,Juninho gibi yildizlarin yaninda onlar bu tribünleri ayaga kaldirmaya yetmiyor...

Yildiz alsinlar 1 Milyon tane forma alalim arkasina ismini yazdiralim...
Yildiz alsinlar kombineleri karaborsaya düsecek kadar tüketelim...
Yildiz alsinlar her maçi 25-30 Bin kisiye oynayalim...

Yok siz almayin yildiz mildiz...elinizi cebinizdeki akrep isirir...

Biz Ricardinho ya da onun ayarinda bir yildiz istiyoruz...Marcio Mossoro'yu degil....

Sezon basladiktan sonra ''Eyvah surada surada eksiklerimiz varmis,sampiyonluk gitti UEFA için çabalayalim'' demenin anlami yok...

Testi kirilmadan samari patlatmak lazim...Kirilirsa üzülen yalniz biz Büyük Trabzonspor Taraftari olacaktir...Yönetimin umurunda olmaz...Nasil olsa bir kaç vaadle yine seçilirler...

Yönetimi protesto ediyorum...

Edited by: bmteam

yukOF61
11.07.2006, 11:43
arkadaslar mesele verilen vaadler sonuçunda nuri albayragin baskan olmasi ve bu vaadleri yerine getirmezse bunun bedelini en agir sekilde ödemelidir hani yan yatti çamura batti hikayelerine karnimiz tok ÖYLE TRABZONSPORA baskan olup bedavadan reklam yok hesabini sorariz

zafercalikoglu
11.07.2006, 12:12
yildiz olarak kimi alacaktikki,

hayal kurmayalim baskanin yildizlariyla idare edelim,olmasa göktede yildiz var,

Nytre
11.07.2006, 16:51
yönetimleri getirip götürmek bize göre degil .biz yönetimlerin daha iyi olmasini saglamaliyiz .. onun için de sesimizi bu yönde duyurmaliyiz.

yunuso
11.07.2006, 17:07
Lutfen sacmalamayalim, biz cocuk degiliz dimi, bize yildiz sozu
verirken, 10-15 milyon eurolardan bahseden baskan, simdi 1 milyon euro
luk adamlar icin bile cikmazlarda, djokaj bile parayla alindi, zarar
etmeyek diye baska takima gonderilemezken, hey allahim ya...

Soz verilmistir yapilacak, o soz vermeden de baskanligi alirdi, oyle yapsaydi da fakir ama onurlu bir baskanimiz olsaydi keske..

Maalesef parali ama gurursuz, rant pesinde kosan ve trabzonlu olusundan
bile suphelendigim biri oturuyor o koltukta, hic yakismiyor...

BOZOHAN
11.07.2006, 18:17
Ben yönetimi pek begenmeyen bir taraftar olarak yinede yildiz konusunda pek inancimi yitirmis degilim. Trabzonspor yönetimi yildiz oyuncu almadan lige baslarsa aralikta kongreye hazir olalim demektir.

cemilsezgin
11.07.2006, 18:25
Ya arkadaslar kimi ne sekilde protesto edeceksin bu admlarin nasil buraya geldigi belli yönetimde bir iki disinda kimde para var bana söylermisiniz futbola siyaset karismis siyeset siz neden bahsediyosunuz ya bekleyrlim görelim bu adamlar verdikleri sözleri yerine getire bileceklermi trasfer dönemi devan ederken sen protesto ettin adamlar patlatti yildizlari ne yapacan bekleyelim görelim alistik artik nede olsa adamakilli is yapanülkede görüyoruz adam nasil çalisiyo ülkede golf kim biliyordu söylermisiniz ama bu ülkenin düzeni bu çalisan dürüst olanlar ezilir niye bu adam adayken seçim günü adayliktan çekiliyor birilerini akmeginden mi edecek korkusu herkesi bazi güçlere itiyor.

Ben size söylüyorum bu takim bizim takimimiz biz hangi kosullarda pesine gittimiz biz biliyoruz bu sehir için bu takim için çalisacak insani burya getirmezler ben size söyliyim artik biz bir tepeden yuvarlanan yuvarlak kaya gibiyiz biyer takiliriz rüzgar eser ordan harekete geçeriz tekrar biryere takiliriz bir zaman sonra ordan tekrar yuvarlanmaya baslariz herkes kendi çikarina çalisiyor burada niye bütün adaylar birlik olmuyo yillarca sanpiyon olmammais takim için söylermisiniz o kadar çok istiyorsarsa bu takimin bir yere gelmesini birlikte çalissinlar ama nerde .

yunuso
12.07.2006, 13:04
Abi bu haber dogruysa ben daga kaldirirm kendimi ya..

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=2936 2</span>

Naim
12.07.2006, 13:09
Abi bu haber dogruysa ben daga kaldirirm kendimi ya..

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=2936 2

Haber doğruda adam yanlış
1.5 ay dahabeklemek ne demek yaa
Transfer için şaşırmışmı bu adam

Nytre
12.07.2006, 13:51
1,5 ay ...

atay aktug geçen sene "lig bitsin 10 gün içerisinde transfer tamam" demisti.. sonra eylülde mi ne transfer yapmistik...

Naim
12.07.2006, 13:56
Bu yönetimde martta transfer komitesiyle anlaşmalar yapmaya yollamışlardı güya yöneticileri

geldik 12 temmuza açılışa 15 gün var
orda bir tane alınmış yabancı yok
umut,murat,cem ve cağdaşı almak için komite falan kurmaya gerek yoktu ki

Nytre
14.07.2006, 15:01
Bu yönetimde martta transfer komitesiyle anlaşmalar yapmaya yollamışlardı güya yöneticileri

geldik 12 temmuza açılışa 15 gün var
orda bir tane alınmış yabancı yok
umut,murat,cem*ve*cağdaşı* almak için komite falan kurmaya gerek yoktu ki

dengeden bahsediyorsunuz hala... ağzınızdan çıkan sözler sırasında bu kulüpte denge yok muydu?

Onur Muhcu
14.07.2006, 16:09
Maili aynen gönderdim yazanın eline sağlık güzel olmuş, katılım yuksek olursa hersey daha güzel olur

tsmaniac
14.07.2006, 19:39
mail gönderdik ama ne faydası olcakki adamların yüzlerine karşı söylesen bile anlamazlar

jefferson61sefa
14.07.2006, 22:24
geldiğinde alacağımız oyunculardan biri 12 milyon $ diodu o zaman takımdaki dengeleri düşünmüodumu allah allah ya insanı sinirlendirio bu başkan bırak git kardeşim

Nytre
15.07.2006, 14:54
evet.. o zaman neden bu kadar insanı heyecanlandırdın.. o kadar oyu neden yerinde tutamayacağın bir söz uğruna aldın?

Fatih Akgün
15.07.2006, 15:25
söylenecek söz yok bence ciddi derecede oyuna getiriliyoruz adamaın sözünde duracağı yok bizi oyalıyor okadar

jefferson61sefa
15.07.2006, 16:37
ya gidip klüp binasını atşe veririm die protesto yapsak :D

Murat Acar
15.07.2006, 16:59
yazacak hiç bişey bulamıyorum bu yönetime hala tolga için kızgınım zaten.ya bıraktım transferi falan kendi as futbolcularımızı veriyoruz kumalara.Bunlar seyhanın satılacağını bilmiyomuymuş biliyosalar yüzde alacağız diye teklifte bulunmamışlarmı.yazıklar olsun tolgayı bile cincona yani parasızlıktan ayaklanan futbolcuları olan takıma kaptırıyolarya daha ne diyeyim ben.

bahadiroglu
15.07.2006, 23:08
ne transferi palavra sıkmasınlar.

Transfer sezonunun kapanmasına 10-15 gün kala adı sanı duyulmamış bir yerden dandirik bir futbolcu alınır.5-6 maç oynatılır.5 milyon Euro para verilir.
sonra o da gider

Hekimoğlu
17.07.2006, 11:31
yaşadıklarımız ibretlik.geçen sezonun kopyası.ders almıyoruz.allah sonumuzu hayır etsin.

Naim
17.07.2006, 11:36
yaşadıklarımız ibretlik.geçen sezonun kopyası.ders almıyoruz.allah sonumuzu hayır etsin.
Gemiş sezona geri dönüp bakma gereksinimi bile duymadılar
Madem Wagner alacaksın
Madem bu adam 5 ağustosta boş kalacak sende bonservis vermek istemiyorsun onun için bekliyorsun
be adam bi açıklama yap deki böyle böyle
anlamıyorum sanki 2 lig takımı yönetimi
bir ton para verilip adam alınıyor
sonra ortada icraat yok
hani hazırdı Transferler? hani junun gitmesini bekliyorlardı??
Djokay niye gitmiyor??
çünki wagnerin alınıp alınmayacağı belli değil
onun için tutuyorlar djokayı wagner olmazsa Djokayı koyacaklar önümüze buyrun bunu yiyin diye
Ah ulen bir planlı projeli akıllı para kullanmayı bilen yönetim fikriyati gelişmiş Profesyonel Trabzon spor Başkanlığını birincil görev olarak yapan bir adam yok
sonumuzu hayır etsin Allah:mad:

champions
17.07.2006, 11:38
ya şu yönetime transferden anlayan bi kişi ne zaman gelecek tamam yapamıycaksın niye söz veriyosun taraftar her zaman beklenti içindedir zaten
bi de böyle çıkıp bilmem ne kadar para verip dünya yıldızı alacağını ni ye söylüyosun ama sonuç olarak herşeye rağmen geçen seneden daha iyi olacağımız kesin

U.Sadıkoğlu
17.07.2006, 11:48
ucuz yıldız arıyormuş nuri albayrak tobe tobe

Adem CAKIR
17.07.2006, 13:46
yazıklar olsun tolgayı bile cincona yani parasızlıktan ayaklanan futbolcuları olan takıma kaptırıyolarya daha ne diyeyim ben.

Evet 20milyon USD vaatleri ile gelen yönetim Tolga gibi Hem Türk hemde mevkisinin en iyilerinden bir topçuyu elinden kaçırıyor yada alacağı üç kuruş için kaçmasına göz yumuyor. (Kimse centilmenlik demesin, züğürt tesellisi olur, bize gelince kimsenin centilmenlik damarı tutmuyor)

Eziklerin en eziğine nasıl topçu kaptırıyoruz anlamak mümkün değil...

BOZOHAN
17.07.2006, 22:39
Alayına isyan Ölümüne TRABZON

tsmaniac
17.07.2006, 22:40
bejekeden sonra gayseyede jest yaptı yönetim

Nytre
18.07.2006, 19:02
her gün bir hayal kırıklığı yaşıyoruz..
bıkkınlık geldi şimdiden

tsmaniac
18.07.2006, 21:13
geç kaldık artık ,lig başlayacak uefa başlayacak, yine geçen seneki kadroyla çıkacağız maçlara

majes
18.07.2006, 22:43
Arkadaşlar Konuyu açan arkadaşın mailini Bi okuyup info@trabzonspor.org.tr e atalım ... Ben öle yaptım...Yoksa biz burada sabaha kadar konuşalım bise olmaz...

Harun
20.07.2006, 11:31
Bende maili attım.Herkesi bu protesto mailini atmaya davet ediyorum.

emre81
20.07.2006, 11:49
Bence artık aksiyon zamanı burda yırtınmak çare değil yönetime mail atalım. Sonrasında da düzelmezse artık başka bir aksiyon düşünülür.

Her şey Trabzonspor için

Nytre
20.07.2006, 16:58
ucuz yıldız arıyorlarsa özkan sümeri göndersinler brezilyaya 5-6 tane adam getirsin.. biri iyi yıldız olur..

Doğan BULAT
21.07.2006, 14:36
Sevgili arkadaşlar bu başlığı açan arkadaşa kocaman teşekkür ediyorum:) Gerçektende eğer söz verilen yıldız transferi olamzsa biz taraftarların buna tepkisiz kalmaması gerektiğni düşünüyorum.. Yönetim bir söz vermiştir bunu yapmak zorundadır eğer yapamıyorsada çıkıp ortaya dürüstçe yapamayacağını ilan etmelidirki bizlerde boşuna beklenti içinde olmayalım.. Aksi halde yönetimin avni akere dahi girebileceğini sanmıyorum. Çünkü bu bir kandırmacadan başka birşey olmaz ve biz bir tepki koymazsak önüne gelen herkes kongrede bize yıldız sözü verir durur bizde her sene şampiyonmluğu bekler dururuz.. of of

Doğan BULAT
21.07.2006, 14:37
Buy arada mail aynen gerekli yere atılmıştır;)

Nytre
21.07.2006, 14:51
hergun atıyorum...
kimse bakmıyor sanırım..

Mehmet_Mercanlı
21.07.2006, 14:58
hergun atıyorum...
kimse bakmıyor sanırım..
baksa ne olcaki yoladığımız msj lara bakıp utanıcaklarmı HAYIR bunlarda azcık utanma duygusu olsa zaten şimdiye kadar bunlar hiç yaşanmaz dıistediğiniz kadar msj atın bunların tınladığıyok

Mehmet_Mercanlı
21.07.2006, 15:02
bunlar artık okadar laşkalaşmışkı tepkılerıbile alaycı bişekilde karşılıyorlar bundan sonra yapılacak tekşey
TRABZONSPOR ' DAHAFAZLA KUCULMEDEN BUTUR YALANCILARA ENGEL OLMAK

Mehmet_Mercanlı
21.07.2006, 15:05
HEPBİRLİKTE HAREKET EDELİM NEYAPILACAKSA BİRLİKTE YAPALIM ama sesimizi duyuralım bunlar butakımı sahipsız sandı...
......................................Protesto.... .......................................

Lucreto
21.07.2006, 15:43
Bence bu saatten sonra transfer falan yapmasınlar. Şimdi bunlar en az 5-6 milyonu işe yaramaz topçu getirmek için harcarlar. Şimdiden önümüzdeki yılın transferine çalışsınlar ya da en azından bırakıp giderlerse yeni gelecek yönetime Jun gibi kamburlar bırakmamış olurlar.

Gürkan
22.07.2006, 09:05
ıkı ucu bılmemnelı degnek. alsalar bı turlu bu saatten sonra ıyı adamı nerden bulcan.almasalar bu takım ılk bese oynar.ufff yaa
ya hu madem bı sey yapmayacaktınız,yonetım neden degıstı.
ahh RTE ahh neler actın basımıza.

Mehmet_Mercanlı
22.07.2006, 11:29
18 Aralik 2005 Pazar - 22 Temmuz 2006 Cumartesİ

SÖzÜnÜtut BaŞkan Sen SÖzÜnÜ Tutanakadar Sayicam
......................................2 1 6.............................................

attagümüshane
22.07.2006, 12:11
liginefendisi kardeş eline sağlık ama benim görüşüm de ne yazık ki aşağıda....

Görünen köy klavuz istemez.Bisey olacagi yok yine ayni senaryo...

Nytre
23.07.2006, 21:57
ts_fanın tepkisi cok güzel ve yerindeydi

champions
24.07.2006, 11:15
biz hersene transferde geç kalmak zorundamıyız hep bilindik bahaneler
ince eleyip sık dokumak (en sık biz dokuyoruz ) daha zamanımız var (helebi uefadan elenelim sonra bakarız)parayı çöpe atmayız biz size çöpe atın demiyoruz ki bi kerede kampın başına yetiştirsek kötümü olur yönetim transferleri ertelediği sürece bizde şampiyonluğu ertelemek zorunda kalırız

champions
24.07.2006, 11:15
bundan sonra yönetim bizi şaşırtmalı ve gereken transferleri yapmalı

54hamdi0061
24.07.2006, 14:41
inşalllaaaahhhhhhhh

Gürkan
24.07.2006, 18:11
yıllardır bu bole bekle bekle adı ınce elemek.
krdesım eleme ısıne ocak ayında baslasana.hazırana yetıssın.
lıg bıtınce baslarsan yetısmez tabıı.
eeee nede olsa taraftar unutur.
ben bol keseden sallayayaım.gokte yıldızdan bol ne var.

barı sezon acılısna yıldız tılbe ıle yıldız kaplanı cagırsınlar alın sıze ıkı yıldız dıyee

since1967_
24.07.2006, 21:06
inşallah yanılırız. bizim düşmanlığımız veya eleştirimiz kişisel değil keşke yanılsakta yönetim yıldız alsa en büyük albayrak taraftarı ben olurum. bizim derdimiz trabzonsporumuzun başarısı inşallah iyi transferler olur bizde göbek ata ata maç seyrederiz. ne olur bu sefer olsun allahım. trabzonsporumuz şampiyon olsun. çok büyük özlem var içimde.

Naim
24.07.2006, 21:18
inşallah yanılırız. bizim düşmanlığımız veya eleştirimiz kişisel değil keşke yanılsakta yönetim yıldız alsa en büyük albayrak taraftarı ben olurum. bizim derdimiz trabzonsporumuzun başarısı inşallah iyi transferler olur bizde göbek ata ata maç seyrederiz. ne olur bu sefer olsun allahım. trabzonsporumuz şampiyon olsun. çok büyük özlem var içimde.
Heh işte sonuna kadar katılıyorum
biz kızıyoruz yönetime belki ben şu anda en büyük düşmanım yönetime ama başarılı olsun takım bu metod tutsun
helal olsun diyeyim sırtımda gezdireyim
ama görünen koy malisef kılavuz istemez

Hee yönetime kızıyorum diye Taraftarlık görevlerimizi yerine getirmeyeceğimiz anlaşılmasın
formayıda alırız Dergiyede abone oluruz Stada da gideriz pankartta yaparız
Başkanıda Eleştririz :cool:

erdal6167
24.07.2006, 22:03
bana öyle geliyor ki bu senede boşuna kürek sallanacak so0n günlerde bomba verecekler elimize ve yine elimizde patlayacak.

herşey bordo için. . .

Nytre
24.07.2006, 22:29
yılmak yok arkadaslar...
bu kadar ucuz mu yönetiliyor bu takım..
gecemizi gündüzümüze katıyoruz diyorlar..
o zaman siz hiç bir şey yapmıyorsunuz!

unyelimetin
24.07.2006, 23:37
yılmak yok arkadaslar...
bu kadar ucuz mu yönetiliyor bu takım..
gecemizi gündüzümüze katıyoruz diyorlar..
o zaman siz hiç bir şey yapmıyorsunuz!

Eminim bizim kadar gecelerini güzdüzlerine katsalar çoktan transferi bitirmiştik.

Geceler Trabzonspor'u düşündüğümüz kadar uzun olsaydı,güneş doğmazdı!

tsakrep61
25.07.2006, 15:19
bence ılk sayfada hazırlanan metın cok guzel hem oyle agır elestırılerde yok sadece unutkan baskanımıza bır kac kelamını hatırlatma babında yazılmıs bunda hıc bır sakınca yok ben gonderdım kulubumuzun butun e mail adreslerine.
gercı ne kadar etkılı olur bılınmez baskanımız kendı kulubumnuzden yetısen yazarlarımızı bıle tı ye almamaya basladı.
ayrıca mesajlarda bız msjı atarız sonra transfer yaparlar kotu olur gıbı bı dusunce var bence cok mantıksız bı dusunce keske bı transfer yapsalarda hepımız bırden mahcup olsak ama agızlarından cıkan sozlere uygun bı transferden bahsedıyom yoksa mardınspordan ahmetı bende getırırım..
yeter kı sozlerını tutsunlar ben mahcuıp olmaya hazırım..

Özkan Erdem
26.07.2006, 12:53
1- Yabancı transferinde neden geç kalındı?

Kontenjan doluydu, oyuncuların fiyatları çok yüksekti, dünya kupası vs. soransı düşen piyasadan faydalanıp paralar çarçur edilmeyecekti.2- Yerli transferinde bahsedilen, anlaşılmış yerli yıldızlara ne oldu?

Son anda hepsi kulüplerinde kalmaya karar verdiler. (bkz: Hasan Şaş, Mehmet Yozgatlı, vs..)3- Hoca transferinde Dünya çapında isimlerin bahsi geçti neden öyle bir isim gelmedi?

Evdeki hesap çarşıya uymadı. Büyük hocalar büyük paralar, büyük transferler istedi. Adım adım genişlemek gerekecekti, başarısızlık halinde mali kriz oluşması kuvvetle muhtemeldi, çekinildi yapılamadı. Daha orta halli ve halden anlayacak bir isim getirildi.
4- Dünya kupası bitti, fiyatlar düştü, kontenjanda yer açıldı neden hala transfer yok?

Bu seferde biz kendimizi köşeye sıkıştırdık. Uefa'ya vereceğimiz listenin süresinin yaklaşması menejerlerin ve oyuncusuna talip olduğumuz kulüplerin ellerine koz oldu. Düşen fiyatları tekrardan (eskisi kadar olmasa da) yukarı çektiler, şimdi tekrar pazarlık halindeyiz.---------------------------------------------------------------------
Protesto en doğal hakkımızdır, şu durumda etmeyene şaşarım zaten. Yönetimin yanındayız arkasındayız vesaire.. Bu takımı kim yönetirse yönetsin, hocası olsun oyuncusu olsun başımızın üstünde yeri vardır. Ancak benim protestom şuna;
Bu taraftarın aklını çelerken, binbir laf ile vaad ile kendi yanına çekerken hiç düşünüp hesap yapmadın mı ey yönetim. Büyük hoca, büyük oyuncu, yıldızlar topluluğu demişsin, kendini seçtirmişsin sonra çıkıp nasıl dersin maliyeti yüksek diye. Sen bu işe girmeden hesap kitap yapmadın mı? Getirisi götürüsü ne olacak diye düşünmedin mi de şimdi çıkıp "evdeki çarşıya uymadı" dersin.
Şu günlerde yapacağınız transferi merakla bekliyorum.. Avni Aker'de yerlerinize oturup karşı tribüne, sağa sola bakabilecek yüzünüz olsun istiyorum.. Kafası önde maç izlemeyin istiyorum, gerçi sözlerinizi tutmazsanız oraya nasıl geleceksiniz onu da merak ediyorum ya hadi neyse, siz gelirsiniz bi şekilde nasılsa bahane çok güzel memleketimde...

Naim
26.07.2006, 12:56
1- Yabancı transferinde neden geç kalındı?

Kontenjan doluydu, oyuncuların fiyatları çok yüksekti, dünya kupası vs. soransı düşen piyasadan faydalanıp paralar çarçur edilmeyecekti.2- Yerli transferinde bahsedilen, anlaşılmış yerli yıldızlara ne oldu?

Son anda hepsi kulüplerinde kalmaya karar verdiler. (bkz: Hasan Şaş, Mehmet Yozgatlı, vs..)3- Hoca transferinde Dünya çapında isimlerin bahsi geçti neden öyle bir isim gelmedi?

Evdeki hesap çarşıya uymadı. Büyük hocalar büyük paralar, büyük transferler istedi. Adım adım genişlemek gerekecekti, başarısızlık halinde mali kriz oluşması kuvvetle muhtemeldi, çekinildi yapılamadı. Daha orta halli ve halden anlayacak bir isim getirildi.
4- Dünya kupası bitti, fiyatlar düştü, kontenjanda yer açıldı neden hala transfer yok?

Bu seferde biz kendimizi köşeye sıkıştırdık. Uefa'ya vereceğimiz listenin süresinin yaklaşması menejerlerin ve oyuncusuna talip olduğumuz kulüplerin ellerine koz oldu. Düşen fiyatları tekrardan (eskisi kadar olmasa da) yukarı çektiler, şimdi tekrar pazarlık halindeyiz.---------------------------------------------------------------------
Protesto en doğal hakkımızdır, şu durumda etmeyene şaşarım zaten. Yönetimin yanındayız arkasındayız vesaire.. Bu takımı kim yönetirse yönetsin, hocası olsun oyuncusu olsun başımızın üstünde yeri vardır. Ancak benim protestom şuna;
Bu taraftarın aklını çelerken, binbir laf ile vaad ile kendi yanına çekerken hiç düşünüp hesap yapmadın mı ey yönetim. Büyük hoca, büyük oyuncu, yıldızlar topluluğu demişsin, kendini seçtirmişsin sonra çıkıp nasıl dersin maliyeti yüksek diye. Sen bu işe girmeden hesap kitap yapmadın mı? Getirisi götürüsü ne olacak diye düşünmedin mi de şimdi çıkıp "evdeki çarşıya uymadı" dersin.
Şu günlerde yapacağınız transferi merakla bekliyorum.. Avni Aker'de yerlerinize oturup karşı tribüne, sağa sola bakabilecek yüzünüz olsun istiyorum.. Kafası önde maç izlemeyin istiyorum, gerçi sözlerinizi tutmazsanız oraya nasıl geleceksiniz onu da merak ediyorum ya hadi neyse, siz gelirsiniz bi şekilde nasılsa bahane çok güzel memleketimde...

Galiba Yönetimin fiyat hesabı Büyükşehir belediye spora göre yapılmıştı
E otomatik olarakda evdeki hesap çarşıya uymadı

since1967_
26.07.2006, 12:59
şu anki pozisyon gösteriyorki eğer bir değişiklik yapmazlarsa aralıkta bu yönetim gider.

tamuğ yamtar
26.07.2006, 13:21
UEFA ya verilecek liste için bildiğim kadarıyla bugün son gün. Her sene aynı şey.

Spor haberlerinde Trabzonspor dan hiç bahsedilmiyor. Bekliyoruz ama ne bir transfer ne bir çalışma.

Taraftarın morali daha sezon başında bozuldu.

Biz ne zaman bu işleri hemen halldeceğiz merak ediyorum.

Hadi bakalım, beklemeye devam.

Nytre
26.07.2006, 17:43
ligler başladıkltan sonra adam almışsın ne kadar faydası var...
bizim uefa maçlarımız var..
hayret bir şey ya!

Mustafa Cem Şeyhoğlu
26.07.2006, 18:28
Çok haklısın kardeş verilen sözler bir an önce tutulmalı. Çünkü geçen sene de yanlış transfer politikası çok şeyler kaybettirdi. Ben illa da yıldız alınsın demiyorum. Ama ihtiyaç olan yerlere iyi takviyeler yapılması lazım. Büyük başkan Özkan Sümer'in de dediği gibi yıldız arayan göklere baksın!

Harun
26.07.2006, 19:00
Adminler bu konuda niye sessiz kalıyorlar.Bmn her zaman yaptığı açıklamalar ile gündemde yerini alırken bu konuda sessiz kalmakta nedir acaba???Tepkimizi ana sayfaya yansıtmalıyız artık.

serdarahmett
27.07.2006, 17:52
bu yönetimden de bir cacık olmaz..... hey gidi özkan sümer bir gün senin yönetimini mumla arayacağımız hiç aklımıza gelmezdi...

kolombo
27.07.2006, 17:58
Adminler bu konuda niye sessiz kalıyorlar.Bmn her zaman yaptığı açıklamalar ile gündemde yerini alırken bu konuda sessiz kalmakta nedir acaba???Tepkimizi ana sayfaya yansıtmalıyız artık.kardeş sana sonuna kadar katılıyorum sırf bunun için sayfa bile açtım ama nedense hiçbir tepki yok...

Ahmet54
27.07.2006, 18:01
kardeş sana sonuna kadar katılıyorum sırf bunun için sayfa bile açtım ama nedense hiçbir tepki yok...

bende katiliyorum artik bmn de sessiz kalmamali.. daha ne kadar daha bu yönetimin isgüzarligina ses cikarmayacagiz ligler baslayincami, takim havlu atincami...

Punisher-61
27.07.2006, 18:12
tepkimizi bu 2-3 günde göstermeliyiz....pazartesi hersey gec olabilir...

Harun
27.07.2006, 18:13
Adminler bu konuda niye sessiz kalıyorlar.Bmn her zaman yaptığı açıklamalar ile gündemde yerini alırken bu konuda sessiz kalmakta nedir acaba???Tepkimizi ana sayfaya yansıtmalıyız artık.

Punisher-61
27.07.2006, 18:21

bencede...Yönetim taraftarin tepkisini görmediki cekinsin..adamlar kafalarina göre hareket ediyorlar..

Ahmet54
27.07.2006, 18:23
bencede...Yönetim taraftarin tepkisini görmediki cekinsin..adamlar kafalarina göre hareket ediyorlar..

valla ben her gün mail yaziyorum onlara artik son mailimde iyice icimi döktüm hatta birazda abarttim acaba merak ediyorum gönderdigimiz mailleri okuyan birileri varmi bana okumadan direkt siliyorlar gibi geliyorda...

hakanhan
27.07.2006, 21:50
sabır arkadaslar... trabzonspor real madrid degil...

Ahmet54
27.07.2006, 21:52
sabır arkadaslar... trabzonspor real madrid degil...

sen milletin sabirini sinamayami calisiyor.. evet trabzonspor real madrid degil... cünkü real madris asla trabzonsporumuzun yerini tutamaz.. burada böyle artistlik yaparak eline birsey gecmez.. biz burada su testisi kirilmadan önce neler yapabiliriz diye tartisiyoruz sen burada gelmissin bize akil ögretiyorsun...
sen sabretmeye devam et milletin sabrini ölcmeyide birak....

Nytre
28.07.2006, 01:23
hak etmeye devam ediyorlar bu tavrı...
yabancı transferler alınınca mutlu olmayacağız doğru düzgün bu kulüp yönetilince mutlu olurum

FERO61
28.07.2006, 02:51
saka maka en iyi protesto MACA GITMEMEK OLUR, ILLEDE GIDECEM DIYORSANIZ...BASKANI YÖNETIMI BI YOKLAYIN DERIM...
AYIN 7 SINDE TRABZONDAYIM 11 veya 12 SINDE DÖNÜYORUM NE YAZIKKI 2. HAFTA MACINIDA KACIRIYORUM

Emre B.
28.07.2006, 11:18
İmkanı olanlar Orduspor maçına gitsin.Tepkimizi orda koyalım

akdin
28.07.2006, 11:42
SAYIN ALBAYRAK;
Biz karadenizliler,neyin asla satılmayacağını iyi biliriz.Sizin de bildiğinizi sanıyordum,bu konu bu kadar inada binmişse,fazla seçeneğiniz yoktur var zannediyorsanız,yanılıyorsunuz.Ben kırk yıldır gurbette yaşayan biri olarak,kar zarar gözetmeksizin dik yaşamaya çalıştım,Fatih Tekke'yi bu şekil de pazarlamak başımızın dik gezmesini engeller,bu kadar polemikten sonra bu olmaz.Şayet hülle yolu ile fb ye gelirse bunun hesabı verilemez.Kimse sizden birşey istemedi,kendiniz adayoldunuz,kendiniz vaadler de bulundunuz,alicengiz oyunları ile bizi avutmayın.Horon dik oynanır,horona giren terler....Son söz Trabzonspor'un bizim için sadece bir futbol takımı olmadığını bilin....O;bizim kendimizi ifade etme şekillerimizden biridir.

LaZoNi
28.07.2006, 13:29
Bugun OrduSpor Macina gidecek olan arkadaslarimizin Yonetimi guclu bir sekilde istifaya cagirmasi gerekmektedir. Bence maci izlemek yerine yonetime mesaj yollamamiz daha mantikli olacaktir. Cunku pek laftan anlar turden bir yonetimimiz bulunmuyor..

LAZİO_curvanord
28.07.2006, 13:38
bence yonetim istifa yada başka seyler denileceğine

1.dakkikadan 20.dakikkay kadar fuul alkış yapmak lazımmm ve birkçatane pankart hazırlanıp

yıldızlar nerde?
kaptan nerede?

tarzı pankart açılmalı

tamersoz
28.07.2006, 13:58
''TARAFTAR VE SPONSOR!!
TSYD Trabzon Şubesi’nin organize ettiği TSYD Karadeniz Kupası maçı bu akşam Trabzonspor ile geçen sezon Süper Lig vizesini kıl payı kaçıran güçlü Orduspor arasında oynayacak.
28.07.2006
Fenerbahçe’nin sattığı 30 bini aşkın kombine bilet ve önceki gece adı sanı duyulmamış Fareo Adaları’nın zayıf temsilcisi B36 Torshavn karşısındaki muhteşem taraftar tablosu, Trabzonspor taraftarı için ders olmalıdır ve ilk sınav bu akşam verilmelidir.
Doğrudur; Trabzonspor Yönetimi verdiği sözlerin arkasında durmamış, transferde tam bir hayal kırıklığı yaşatmıştır. Bu ve benzeri bir çok gerçek ortadadır ama hiç biri taraftar Trabzonspor ilişkisinin önüne geçmemelidir. Fenerbahçe de geçen sezon şampiyonluğu en önemli rakibine kaptırmış, henüz transfer yapamamıştır. Ama tribünleri, hesabını kulüple değil, kulübü yönetenlerle görmektedir. Yönetimler gidici, taraftarlık kalıcıdır. Trabzonspor taraftarı da, Trabzonspor’a değil, beklentilerini karşılayamayanlara tepki koymalıdır.
Geçtiğimiz günlerde Mali Sekreter Emin Kahraman’la, kombine bilet satışları üzerine sohbet ettik. Kahraman’ın, “Bu durum spekülasyon konusu ediliyor!” gerekçesiyle sayı vermedi. Ama bize göre “sayı verip de mahcup olmak istememesinin” tek nedeni taraftarın ilgisizliğidir. Taraftar kulüp ilişkileri bir yöneticiyi bu duruma düşürmemeliydi.
Unutulmasın ki başarıya herkes sahip çıkar, önemli olan ona ortak olmaktır. Kahraman’ı, başkanının verdiği sözlerden çok, Trabzonspor taraftar ilişkisinin bu denli kopuk olması ezmiştir.
O halde bu akşam TSYD Kupası maçında doldurulan tribünler, Sadri Şener Merkezi önünde oluşturulacak kombine bilet kuyruğu, taraftarlığınızın yüz akı olmalıdır.
* * *
Hakkını verelim; Trabzonspor taraftarı aslında bazı konularda çok duyarlı.Ülker Grubu’nun Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’la yaptığı dudak uçuklatan miktarlardaki sponsorluk anlaşmaları, bu konuda, genel kurul sürecindeki söylemlere göre en avantajlı konumda olması gereken Trabzonspor’da hayret ve ibretle izleniyor.
Duyarlı taraftarlar, hemen bir kampanya başlatıp Ülker Grubu’nun dikkatini çekmeye çalışmak istediler. Ama Trabzonspor resmi internet sayfasından kampanya başladığı günün ertesinde bir haber yayınlandı ve hız kesildi. Haber şuydu: “Ülker Holding’le sponsorluk görüşmeleri başladı . Başkanımız Nuri Albayrak, Ülker Holding İcra Kurulu Başkanı Murat Ülker’le bir görüşme yaparak geniş çaplı sponsorluk konusunda temaslara başladı. ”
taraftar yaklaşık bir ay sonra şimdi, bu temasların akıbetini soruyor. Acaba haber, Trabzonspor’un mu, yoksa Ülker’in menfaatlerini korumak için yapıldı onu merak ediyor. Hani kampanya, boykot falan. Sonra Başbakan Ülker, Başbakan Albayrak ilişkileri. “Bir yürüyüş nelere mal olmuştu unutmayınız” diyorlar. Haksız da değiller yani! ''

Fanatik gazetesinde Trabzonsporun sayfasında yazı yazan Ergun Abimizin (ATA) yazmış olduğu yazıdır.Ben yazıyı okumadan öncede aynı şeyleri düşünüyordum biz taraftar olarak bize düşen kısmını yani takıma desteği vermeliyiz hiç bir zaman takıma köstek olmamalıyız bu akşamda buna başlayıp tüm türkiyeye örnek olacak bir taraftarlık örneği göstermeliyiz haydi renkdaşlar maçta görüşürüz sevgiler...

since1967_
29.07.2006, 20:53
evet bencede

bir kaptanımız vardı yıldız, onu da eller aldı gibi bişey yazıp başkanın gözüne sokalım.

attagümüshane
30.07.2006, 20:40
neden kazım koyuncu baskılı TS ürünleri fikrine yanaşılmıyor...bu mudur yani!!??
bu konu gündemin ilk sıralarına yükselmeli bence...küçük bi başlıkta,üç beş kişi yazıyor hepsi bu..olmaz ama:-(!!!????????

tigin
30.07.2006, 20:54
attagümüshane bu mesajı yazmadığın bi kaç başlık kalmış onlarada yaz istersen.

hakanhan
30.07.2006, 22:18
sen milletin sabirini sinamayami calisiyor.. evet trabzonspor real madrid degil... cünkü real madris asla trabzonsporumuzun yerini tutamaz.. burada böyle artistlik yaparak eline birsey gecmez.. biz burada su testisi kirilmadan önce neler yapabiliriz diye tartisiyoruz sen burada gelmissin bize akil ögretiyorsun...
sen sabretmeye devam et milletin sabrini ölcmeyide birak....
maveram sanada sabir o zaman.... trabzonspor rela madrid derken ne demek isdedigimi anlamadin sanırım biz zengin kulüp degiliz demek isdedim.. artislik kim biz kim yok öyle bir iddaam.. üslübün yanliş.. sabir maveram sabir... bu arada maveram saygi duymasini ögren.. artislik lafini yazmamiş sayıyorum.. saygılarımla...