PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 0-1 Bursaspor | İlker Meral Böyle İstedi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Tahir61
28.10.2012, 22:11
maçıtan önce verdiğim bursa taraftarı stada alınmıyor bilgisi için özür dilerim Trabzondan stad çevresinden almıştım bilgiyi

maçın da ilk 30 dakikasını Şenol Güneşin her gün bu topçulara izletmesi lazım pres yardımlaşma defans alan daraltma iyiydi son paslar anlık kararlar iyi olsa 30 dakikada üçü bulurduk ama ondan sonra her geçen saniye oyundan düştük ve bunda en büyük etken saparaydı zokoranın iki stoperin arasında oyun kurma girişimleri mustafa ve bambanın yana açılıp zeki ve emersonun diğer sahada oynamaları bunlar da umut verici bu kadroda ısrar edilip saparanın yerine colman monte edilirse bir şeyler olur.
hiç kimseye kızacak bağıracak sövecek değilim antalya maçını bekliyorum :(

ALDENİRO
28.10.2012, 22:11
"futbol çok basit bir oyundur.zor olan onu basit oynamaktır." filozof hocamızı bunu biliyor mu acaba...ben ayrıca eklemek istiyorum."futbol ver-kaç üzerine kurulan bir oyundur.oyuncu kaliteniz ne kadar yüksek olursa olsun takım ver-kaç yapmıyorsa yüzde 50 eksik performansla takım oynuyor demektir.veya oyuncu kaliteniz ne kadar düşük olursa olsun, oyununu ver-kaç üzerine kuran takımlar yüzde 50 fazla performans sergilerler.bu maçta bursayı bidaha izleyin bakın nasıl verkaç yapıyorlar.kısacası futbol ver-kaç felsefesidir.ara pası, uzun top, şut, orta gibi şeyler futbolun süslemeleridir." sabrınız için teşekkürler.

FC-ST-PAULI-61
28.10.2012, 22:12
geçen senede burak yılmaz kendini yere atmıştı bursadaki maçta penaltı olmuştu
O Pozisyon kesinlikle Penaltiydi senin Amacin ne Bursali Arkadas ?

hüseyin1975
Bir mağlubiyet daha ve sorumlusu hala istifa etmedi.

Parayi sever istifa etmez demisdi MAY.
Hakli cikti bence.
Baskan parasini versin göndersin artik.

Kötü oymiyormusuz demek?
Vay be.
Herhalde hicbirsey oynamiyoruz demek istemisdir:confused:

arifberkay
geçen senede burak yılmaz kendini yere atmıştı bursadaki maçta penaltı olmuştu

Sen ne ayaksın birader?

sanatik
28.10.2012, 22:13
Macdan önce bir yerde tarihi mac diyordu baslik. Dogru tarihi mac oldu. Berbat bir oyun ile son 10 dakika bir iki pozisyona girerek yenildik.

Birtürlü bu oyun anlayisi ile basari gelmeyecegi anlasilamadi halen. Mutlaka bir gol yememiz gerekiyor degisiklik yapabilmemiz icin ve sonrada bir kac pozisyon buluyoruz.

Futbol oynamak bu kadar zor olmamali.

murat3861
28.10.2012, 22:13
bugün takım çok kötüydü.çok basit pasları yapamıyoruz.bence jankoda ısrar edilmeli.adamın kumaşı iyi.bence oyun düzenini onun üzerine kurmalıyız.herşeye rağmen son anlarda iyiydik.hakem allah belanı versin,sana başka da bir şey demiyorum.

Cafer Bulur
28.10.2012, 22:14
Bir hoca haftalardır oynanan oyuna kötü oynamıyoruz diyebiliyorsa daha konuşacak birşey yok böyle devam et hocam...

Hoca basin toplantisinda hakeme sallamis,hakem faul vermedi yasin golü attiktan sonra faul verdi demis.

Ben de bir sey demis zannettim...

polatmu
28.10.2012, 22:15
şenol hoca futbolcuların kontratlarına karışmaz git demez kal demez!
şenol hoca transfere karışmaz ne alırsan onu oynatır; yönetim transfer yapsın diye giray bulak kiralar!

tanıyan konuşan içeriğini detayını bilen varsa yukarda yazdıklarım izlenimlerim doğrumudur yanlışmıdır.

arifberkay
Hoca basin toplantisinda hakeme sallamis,hakem faul vermedi yasin golü attiktan sonra faul verdi demis.

Ben de bir sey demis zannettim...

Kendinde kusur bulmayacağına göre hakeme sallayacak tabi hakim adil olsaydı 3-1 falan kazanacaktık ya...

Berkan
Eldekilere bakınca 1 tane Jaja yok. Ne yazık ki Trabzon şehrinde Jaja gibi futbolcular tutunamıyor bize mülayim bir forvet lazım.

Soner Albayrak
28.10.2012, 22:16
Birisi şu futbolcuları bi odaya toplasa şöyle. Sonrada futbolculara vaaz niyetine ''ula pok yiyenin uşaklari hau kazanduğunuz parayi habu ülkede kim kazanuy?'' diye üzerlerine kükrese ne güzel olur..

arifberkay
şenol hoca futbolcuların kontratlarına karışmaz git demez kal demez!
şenol hoca transfere karışmaz ne alırsan onu oynatır; yönetim transfer yapsın diye giray bulak kiralar!

tanıyan konuşan içeriğini detayını bilen varsa yukarda yazdıklarım izlenimlerim doğrumudur yanlışmıdır.

Ayne budur hoca ne etliye ne sütlüye karışmaz

Cafer Bulur
Parayi sever istifa etmez demisdi MAY.
Hakli cikti bence.
Baskan parasini versin göndersin artik.

Kötü oymiyormusuz demek?
Vay be.
Herhalde hicbirsey oynamiyoruz demek istemisdir:confused:

Sen bile senol günese destegini cektin demekki abi.

Bu hocaya destek vermek mümkün degil gercekten cünkü futbolun f sini oynamiyoruz.

chener
28.10.2012, 22:17
konrta atağa çıkan zokora pas atmasını beceremedi,emerson rakibin çalımında hızlı dönemedi.basit iki hareket ve mağlubiyet.bu yıl bunu çok seyrederiz.isimler değişir sonuç aynı olur.çok kötüyüz.

arifberkay
28.10.2012, 22:18
Bu kadar çöp yabancının bu kadroya katılmasına kim onay verdi?

Sefa Murat Dokuz
28.10.2012, 22:18
Golü yedikten sonraki gibi 90 dk oynasak bu halimizle bile yenebilirdik. Oyuncularda bildiğin boşlamışlık var.

Ama son dakika verilmeyen golün gerçekten açıklaması yok.

İlker Meral'ın hakemliği bırakması için çıkıp konuşsunlar.

Kereşenli
28.10.2012, 22:19

Bu hocaya destek vermek mümkün degil gercekten cünkü futbolun f sini oynamiyoruz.

Artık destek verenlerin kime, neye, niye destek verdiğini anlamak mümkün değil. Neymiş adammış! Her adam olan Trabzonspor'da teknik direktörlük yapacaksa vay halimize. Bu oyundan sonra kalkıp kötü oynamadık diyorsa bir insan, akıl sağlığından şüphe ederim.

Gerçi o da haklı, böyle beleşe para kazandığım yerden bende olsam istifa etmezdim.

hüseyin1975

Hocami cok severim. Simdi görsem sarilir elini öperim.
Ama artik gitme zamani geldi bence. Ne kendi yipransin nede bizler yipranalim.
Genc ve hirsli biri gelmeli.
Simdiden seneye hazirlanmali ve gencler kazanmali.

Vehbi Sancak
şenol güneş büyük hoca olabilir, adamlığını tartışmam bile
iyi bir yönetici de olabilir
her konuştuğundan bırakın sadece futbol camiasının tüm ilgili yetkili ve ilgilenenlerini herkesin ders alabileceği öğretiler var
ama ne yazık ki oyunu okuyamıyorrrrr
ben anlarmıyım hayır görürüm

İgzas-61
Maçı dikkatle izledim özet olarak şunu söyleyebilirim berbat top oynuyoruz Şenol Güneş'e çok büyük saygım var ama bu kafayla giderse sezon sonunu göremez....

arifberkay
28.10.2012, 22:20
Kimse boş konuşmasın ilker meral in hakemliğini bir tek 1 kişi bitirebilir onu da herkes biliyor...

Samet GÜVEN
şikeyi aklamaya çalışan her kademe amacına ulaşıyor. Medyası, federasyonu, siyaseti.

Futbol tarihinin en büyük olayında kendisine yapılan en büyük haksızlıkta dahi örgütlenemeyen bir taraftara sahip takım artık sıradanlaştırıldı.

Bilerek,bilmeyerek hocası başkanı ve taraftarı buna alet oldu.

Öyle kanıma dokunuyor ki, bazı şerefsizlerin Trabzonsporu ve taraftarını bu halde görüpte pis pis sırıttıklarını bilmek.! Canımı yakıyor.

Cafer Bulur

Ünal karaman a bir sans verilmeli bence,ünal bu isi götürebilir...

AYYILDIZ
28.10.2012, 22:21
Senol Hoca gitsin gelen bu takima ne oynatacak arkadaslar?Malzeme bu iste.

polatmu
28.10.2012, 22:21
Ayne budur hoca ne etliye ne sütlüye karışmaz

ben etine sütüne karışan deli bir hoca istiyorum futbolcu satın alacak satacak onu duyan tamam senin için gelirim hocam diyecek hoca istiyorum... aslında tolunay kafkas trabzonda çok başarılı olacak diye düşünüyorum...

Oğuzhan
28.10.2012, 22:22
Arkadaş bu oyun yapısıyla Falcao gelse kişisel yeteneğiyle uzaktan falan gol yazmadıktan sonra gol atamaz.

İlker Yazıcıoğlu
28.10.2012, 22:22
Şu gomes denen herif ne ayak?

Ugur Kurucelik
28.10.2012, 22:23
Sapara'nın yasine attığı ara pası hariç bir tane ara pası yok. Sanki oyuncular pas atmamaya yemin etmiş.

Sürekli arkada top çevirip, hep aynı şekilde öne çıkıyoruz. Top'suz alanda koşan kendisini pozisyona sokan oyuncu yok. Herkes yerinde çakılmış topu seyrediyor.

Bu yüzden tempo yapamıyoruz. Topla oynama oranımız çok düşük, efektif pas yapamıyoruz. Ortasaha çökmüş, hepsi kopuk kopuk oynuyor.

Olcan inanılmaz kötü. Artık orda adrian oynaması gerekiyor. Belki pas yüzdemiz artar. Colman'ı maç seçiyor diye çok eleştirdim fakat kıymetini daha iyi anladım.

Alper potuk bu takıma mutlaka alınmalı!!! Emre artık janko ile birlikte oynamalı.

bilgehan83
Artik radikal karar verip soner, yasin ve emre gural hep ilk11de oynamasi lazim. Senol gunes seni cok seviyorum ve sana cok guveniyorum, ama artik brak su halili saparayi artik. Koy su takima gencleri,yenileceksekde onlarla yenilelim. Colman zokora yasin soner ve olcan orta saha boyle olsun. Koy onede emreyi bak bu takim napiyor ozaman. Senol gunes kalmali ama radikal kararlar vermeli. Senolun sucu guya tecrubelilere guvenmesi ve sadece trabzonsporun basarisi. Ama olmuyor artik, halille olmaz bu isler gormesi lazim artik bunu hocamiz.
Bence bide fizik gucumuzu yukseltmemiz lazim. Sahada pres yok isirma yok mucadele yok. Sanki dersin biz 1-0 ondeydik. Guc kalmamis cogu futbolcuda maalesef.

bazı yerlere katılmamakla birlikte gençlere kesinlikle şans vermeliyiz...

bu takımın on biri

onur celu giray bamba emerson colman zokora sapara soner yasin emre

olcan ve volkan la asla on bir baslamam. henriqe, alan,adrian'ı ortaya alır takımı kuvvetlendiririm..

janko,vittek,barış,ferhat,cech, serkan, halil devre arası bir zahmet gitsin..cidden görmek istemiyorum takımda üzülüyorum..

mourner
ya şampiyonlar liginden gelen para ne oldu? verelim neyse parası gönderelim artık şenol hocayı madem parasını almadan gitmiyor..sonra da kıyalım paraya lucescu'yu getirelim,o da sıkılmıştır shaktarda,yeni macera olur..hakikaten lucescu gelse şampiyon olmuş kadar sevinirim,şenol hoca gitse uefa da tur atlamış kadar da ona sevinirim. :)

Berkan

Yeni gelecek hoca ilk sene iyi gitse bile ikinci senesinde alacağı iki üç olumsuz sonuçla istifa ettirilecek. İşte biz buyuz.

polatmu

aynen sene başı yoruldum dediğinde ünal hocaya bırakacaktı takımı.. günahıyla sevabıyla ünal hocayı konuşacaktık...

hüseyin1975
28.10.2012, 22:24
Ünal karaman a bir sans verilmeli bence,ünal bu isi götürebilir...
Senol Hocamiza tesekkür edip mukavelesini uzatmamaliydik.
Bu sezona Ünal Hocamla girmeliydik.
Onu küstürdük ve su an gelirmi bilmem.

Ben genc hocalari seviyorum.
Örnek Mainz yada Dortmundun Hocalari. Saha kenarinda adamlar resmen Futbolu yasiyorlar yahu:alkış:

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 22:24
devre arası alper 1461 den gökhan alınsa orta saha alper soner gökhan colman olsa forvetede takviye muhammet alınsa bal gibi olur ..

serdaracıl
28.10.2012, 22:25
ben etine sütüne karışan deli bir hoca istiyorum futbolcu satın alacak satacak onu duyan tamam senin için gelirim hocam diyecek hoca istiyorum... aslında tolunay kafkas trabzonda çok başarılı olacak diye düşünüyorum...

Tolunay gayse'nin minik takımını çalıştırsın

tlotwat
28.10.2012, 22:25
bu takimi bizim istedigimiz gibi oynatacak tek teknik direktor var o da zicodur senolu yollucaksalar zicoyu getirsinler

eger zico bu takimi ucurmazsa bende hicbirsey bilmiyorum

Cafer Bulur
28.10.2012, 22:26
Senol Hocamiza tesekkür edip mukavelesini uzatmamaliydik.
Bu sezona Ünal Hocamla girmeliydik.
Onu küstürdük ve su an gelirmi bilmem.

Ben genc hocalari seviyorum.
Örnek Mainz yada Dortmundun Hocalari. Saha kenarinda adamlar resmen Futbolu yasiyorlar yahu:alkış:

Senol hocanin mukavelesini uzatmadik,haziran 2013 de bitiyor sözlesmesi.

Ben bu süre sonunda gitmesini isterim ama görünen o ki bize artik taze bir kan lazim...

Vehbi Sancak
içine edildi hevesimizin
göz göre göre eriyoruz
tüm kademelerimizde umursamaz tavırlar
ondan sonra niye maça gelinmiyor, niye destek verilmiyor
hemşerim birkaç teneke fındık satacak, sen trilyonu götürecen
fındık parasını verecek sana, bir yandan da bir tarafını yırtacak
sen birşey olmamış gibi 90 dakikayı sonlandıracan
ne denir tarih yazdınız biz özür dileriz, hakeden biziz

İgzas-61
Kusura bakmayın ama ünal karaman kim arkadaş ya. Trabzonsporun kapısının önünden dahi geçemeyecek birini ihya etmeyin şurda...

polatmu
Yeni gelecek hoca ilk sene iyi gitse bile ikinci senesinde alacağı iki üç olumsuz sonuçla istifa ettirilecek. İşte biz buyuz.

haftaya ondan sonraki haftaya ya da 17 hafta gs maçında farklımı olacak takım... değişiklik gecikmeden yapılırsa çok faydalı olur alırsın iyi bir hoca takımı tanıyan ülkeyi tanıyan futbolcu portfölyesi iyi bir hocayı ocak ayında yapar revizyonu herşey farklı olur...

bahadır2561
28.10.2012, 22:28
bu takimi bizim istedigimiz gibi oynatacak tek teknik direktor var o da zicodur senolu yollucaksalar zicoyu getirsinler

eger zico bu takimi ucurmazsa bende hicbirsey bilmiyorum

Dediğiniz gibi Zico olabilir

Berkan
haftaya ondan sonraki haftaya ya da 17 hafta gs maçında farklımı olacak takım... değişiklik gecikmeden yapılırsa çok faydalı olur alırsın iyi bir hoca takımı tanıyan ülkeyi tanıyan futbolcu portfölyesi iyi bir hocayı ocak ayında yapar revizyonu herşey farklı olur...

İstikrar sağlanıp hoca başarılı olacaksa gelsin ama bizim taraftar böyle düşünmüyor. Takım düşüşe geçtiği zaman istifa istiyoruz.

polatmu
Tolunay gayse'nin minik takımını çalıştırsın

kafayı kazıtmıştı değil mi??? işte bu alkış tolunay gs ye gittiği an ts için çok hayırlı olacak değil mi...

hüseyin1975
28.10.2012, 22:29
Senol hocanin mukavelesini uzatmadik,haziran 2013 de bitiyor sözlesmesi.

Ben bu süre sonunda gitmesini isterim ama görünen o ki bize artik taze bir kan lazim...

Ben yanlis hatirliyorum demekki.
Artik iyice yoruldu ve bu bana göre bariz gözüküyor.

Oğuzhan
28.10.2012, 22:30
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/545310_524182687610533_383331723_n.jpg

Ulan şu fotoğrafı görüp de sahada o topu yemiyecek kadar yüreğiniz yoksa sizin de Allah bin kere belanızı versin hocayı falan boşverin. Utanmaz herifler bu halk bütün sene çalışıp didiniyor sizin bir maçta kazandığınız paranın yarısını kazanabilmek için. Onların tek isteği var onları rezil etmeyin, başlarını öne eğdirmeyin yeter. Bu kadar fazlası yok ne para istiyorlar sizden ne de pul. Yediğiniz içtiğiniz eviniz arabanız sizin olsun, yeter ki onların karşılığını verdiğinizi görsün bu insanların gözleri.

blackrain61
28.10.2012, 22:31

Ben Senol Hocanin basarisiz oldugunu düsünmeme ragmen iki yil daha takimin basindan kalmasini istiyorum ki 5 yilini doldursun. Cünkü sonra birisi foruma cikip da yazmasin "hicbiri teknik direktörleri 5 yil sabretmiyoruz" diye.
Hayatta istikrar ve sabir cok önemlidir, ama ilerleme ve basari durumunda. Ama hatalarda israrla istikrar ve ilerleme olmaz.

Zafer Fidan
28.10.2012, 22:31

Puan biraktigimiz rakiplerin malzemesi bomba'ya. Malzeme buymus...

serdaracıl
28.10.2012, 22:33
kafayı kazıtmıştı değil mi??? işte bu alkış tolunay gs ye gittiği an ts için çok hayırlı olacak değil mi...

Tolunay'i mı layık görüyorsun şu takıma.

mourner
28.10.2012, 22:33
lucescu'yu getirelim,getiremzsek de rafael benitez'i getirelim..boşta sanırım.. hector cuper orduya gelmeye ikna edildiyse,benitez'i de biz ikna edelim.

Bud Spencer
28.10.2012, 22:34
onur
serdar k - giray - bamba - iyi bir sol bek
cok iyi bir sag acik - colman - alper - ozan
-jaja kalitesinde bir adam-
-ndoye kalitesinde bir adam-

kadroda görmek istedigim oyuncular: olcan, yasin, mustafa, tolga, zeki, emrah b, muhammet d, serdar a, pektemek,jebrin, gökhan alsan, daha iyisi alinmayacaksa sapara, joker olarak celustka

zokora, vittek, cech, baris, tayfun, baris, aykut, serkan, ferhat, halil, janko,emerson, alanzinho

yeni ve güzel bir yapilanma, kaliteli türk oyuncular almaliyiz

yabancilardan colman, bamba haric hepsi gitsin hic sorun olmaz

yatara
28.10.2012, 22:35
-----------------Onur----------------

--Serkan--Zokora--Bamba--Ferhat----

--Colman---Jebrin---Soner---Alanzinho--

--------Sercan---Ofejedu-----------

yeminle su kadro ile bile en azindan 13 Puan yapmisdik ve oynadigimiz futbol zevk verirdi

brushfield
28.10.2012, 22:36

3 sezonda 1 şampiyonluk kupası, 1 türkiye kupası, 1 süper kupa alanın ayağı tökezledi mi ne yapıyorsa bu millet gelecek hocaya da aynısını yapar. Ben Şenol Hoca'nın önümüzdeki sezon mukavelesini yenileyeceğini sanmıyorum.Gelecek olan hocanın Allah yardımcısı olsun...

ALDENİRO
28.10.2012, 22:36
haftaya antalya çakar bize, öbür hafta akhisar bizi yenerse şenol hoca istifa eder...

Sinan Sağlam
28.10.2012, 22:39
Allah'tan en büyük duam şudur ki :

Dünya çapında olmasına bile gerek yok azıcık futbol bilen , Trabzon hakkında en ufak birşey bilmeyen , tamamen profesyonel amaçlarla takımın başına gelecek bir hocanın aşağıda sıralayacağım futbolcuları birbir kapı önüne koyması , koyamıyorsa bile siz bunlara niye para verdiniz diye yönetimle dalga geçmesi...

Olcan Adın

Ferhat

Tayfun Cora

Barış Özbek

Serkan Balcı

Emerson

Henrique

Celutska

Cech

Hamza Milet
Hugo Bross'un Trabzonspor için teknik direktör çöplüğü benzetmesi de çok haklı.

Yokya, asla ve asla Senol Günesci degilim fakat adam geldigi ilk sene Türkiye kupasi, pesine Süper Kupa, ondan sonrada lig sampiyonlugu yasatti Trabzona, 1996 ve 2005te bunun cabasi

Sizin elinizden oyunculariniz alinsinda, siz kadro kurun bakalim nasil oluyor, öyle bmn formundan sallamak kolay
fatiht terim bile 2. senesinde tökezlemeye basladi, oysaki en iyi oyuncular elinde, en iyi stad elinde, en iyi malzeme elinde
medya desen yalakaligini yapiyor, ama sampiyonlar ligi 3 maç 1 puan 1 gol, Senol Günes kisitli sayilan bir kadroyla nerdeyse gruplardan çikiyordu, o da olsaki ilk defa sampiyonlar ligi gibi bi yerde oynuyorduk, adam daha ne yapsin?? elinden 3 sampiyonluk çalinmis, suan forumsuz olsa bile ona çok görmem, ben bile olsam veya baskasi bile olsa onun altindan asla kalkamazdi, sonuçta oda bir insan! Adamda direnç, heycan, inanç kalmasinimi bekliyorsunuz? azönce kaya çilingiroglu ortaligi karistiracak birsey söyledi, Trabzonda durumlar kötü diye, karisabilirler diye? neden böyle konusuyor o golf çocugu? sizin gibi twitterde facebookta sözde ''Trabzonspor fanatikligi'' tasliyan insanlar yüzünden! okadar teknik direktör geldi gitti, hangisi Senol hoca kadar basarili olabildi? hadi söyleyin bakalim! Senol Günes bugün iyimiydi? asla asla asla, sabaha kadar asla derim ama gelipte bross gibi kim oldugu belli olmayan bir insanin sözünü ciddiye alipta buraya tasiiyip Senol hocaya yüklenmek bize yakismadigi gibi sizede yakismaz!

polatmu
Tolunay'i mı layık görüyorsun şu takıma.

ben doğru düzgün transfer yapacak işine kimseyi karıştırmayacak sert mizaçlı mümkünse trabzonda futbol oynamış başarılı olmuş genç milli takımlarda görev almış gurbetçi oyuncularla arası iyi teknik direktörlük yaptığı takımlarda iyi futbol oynatmış bir hoca istiyorum ... tolunay bir örnek sen de bir başkasını örnek göster... ama yalvarırım yok kafayı kazıtmış yok gs ye transfer olmuş vb olayları bırakalım ts başarılı olmak zorunda... yoksa ben mutsuz oluyorum... mutlu olmak istiyorum helal olsun dedirtecek bir takım istiyorum VİDEOTON rezaleti değil...

iskenderunlu
28.10.2012, 22:40
herkes en kolay yola başvurmuş Şenol Hocamızın ipini çekmiş

Oğuzhan
28.10.2012, 22:41
3 sezonda 1 şampiyonluk kupası, 1 türkiye kupası, 1 süper kupa alanın ayağı tökezledi mi ne yapıyorsa bu millet gelecek hocaya da aynısını yapar. Ben Şenol Hoca'nın önümüzdeki sezon mukavelesini yenileyeceğini sanmıyorum.Gelecek olan hocanın Allah yardımcısı olsun...

Aynen öyle yahu 3 sezonda alınan şu başarıları bile beğenmiyoruz. Biraz tökezlediğinde adamın mukavelesindeki ücretlere kadar dil uzatıyoruz.

Barış Özbek'i sahaya attı mesela geçen hafta ağzıma geleni yazdım buraya hoca hakkında resmen alacağımız maçı verdik adamlara. Oyuncu tercihlerine yapılan eleştirileri de anlıyorum da millet sahada ruhsuz ruhsuz oynuyor arkadaş hoca ne yapsın. Oynatmasın diyorsunuz kimi oynatacak Zokora formsuz diyorsunuz oynamasa yerine Aykut yada Barış oynayacak o bölgede başka adam yok.

ALDENİRO
yöneticilere bir anket hzırlamalarını tavsiye ederim.şenol hoca istifa etsin mi etmesin mi?bakalım ne çıkacak.

Cafer Bulur
Mesele takimin kaybettigi puanlarda degil ortaya koydugu ruhsuz,kisiliksiz futbolda.

Adam gibi futbol oynayalim ama puan kaybedelim önemli degil.

Hoca bunu saglayamiyorsa biraksin,artik sabrimiz tasti.

serdaracıl
Oyuncular da fatura ödemeli.

Oğuzhan
28.10.2012, 22:42
Allah'tan en büyük duam şudur ki :

Dünya çapında olmasına bile gerek yok azıcık futbol bilen , Trabzon hakkında en ufak birşey bilmeyen , tamamen profesyonel amaçlarla takımın başına gelecek bir hocanın aşağıda sıralayacağım futbolcuları birbir kapı önüne koyması , koyamıyorsa bile siz bunlara niye para verdiniz diye yönetimle dalga geçmesi...

Olcan Adın

Ferhat

Tayfun Cora

Barış Özbek

Serkan Balcı

Emerson

Henrique

Celutska

Cech

Emerson,Olcan ve Serkan dışındakilere katılıyorum.

Serkan şampiyon olduğumuz sene Gökhan mı Serkan mı diye konuşuluyordu hatırlatayım. Oyuncuların form durumu düşebilir, yükselebilir. Ama bir çırpıda oyuncu silmek bize hiç yakışmıyor.

Oyuncular da fatura ödemeli.

He ya başkan şu futbolcularla bir konuşsa futbol oynamayanın ipini keseceğim falan desin nedir bu sahadaki ruhsuzluk. Bamba ve Onur dışında maçı isteyen oyuncumuz yok her maç aynı. Bamba defans yapacak, Bamba asist yapacak.

ALDENİRO
28.10.2012, 22:42
ayrıca hugo brossu yakan adam umut bulut'tur....

Zafer Fidan
28.10.2012, 22:43
En son hangi maci domine edip rahat galibiyet aldik?

Tahir61
lucescu'yu getirelim,getiremzsek de rafael benitez'i getirelim..boşta sanırım.. hector cuper orduya gelmeye ikna edildiyse,benitez'i de biz ikna edelim.

zaten ya benitez gibi çok büyük bir hoca getireceksin ya da tolunay-ünal-hami

benitezi getiremyorsan gençlere güvenemiyorsan sabredemiyceksen Şenol hocayla devam

bross lazaroni vs ayarında bir hoca yılları çöpe atar

Sefa Murat Dokuz
-------------Onur--------------
Serkan--Giray---Bamba--Emerson
Yasin--Sapara--Colman---Adrian
--------Janko---Emre-----------

Olcan,Zokora,Yumlu devre sonuna kadar idmanlarda aşırı istek göstermediği takdirde 1 dk bile süre almamalı. Takıma ihanet ediyor Olcan ve
Zokora. Yumlu ise allahın belası.

brushfield
28.10.2012, 22:44
Bu kulübün öyle taraftarı var ki çocuğunun okul kitaplarını çalsan sınavda neden başarısız oldu diye çocuğuna kızar.

serdaracıl
28.10.2012, 22:45
ben doğru düzgün transfer yapacak işine kimseyi karıştırmayacak sert mizaçlı mümkünse trabzonda futbol oynamış başarılı olmuş genç milli takımlarda görev almış gurbetçi oyuncularla arası iyi teknik direktörlük yaptığı takımlarda iyi futbol oynatmış bir hoca istiyorum ... tolunay bir örnek sen de bir başkasını örnek göster... ama yalvarırım yok kafayı kazıtmış yok gs ye transfer olmuş vb olayları bırakalım ts başarılı olmak zorunda... yoksa ben mutsuz oluyorum... mutlu olmak istiyorum helal olsun dedirtecek bir takım istiyorum VİDEOTON rezaleti değil...

Bu adama hiçbir şekilde tahammülüm yok. Selçuk Burak neyse o da aynı. Örnek bile olamaz. Kötü ornek olur ancak

ALDENİRO

iki sene önceki manisa ile oynadığımız kupa maçı 3-1 almıştık...

Ogün YAZICI
şenol güneş tarihimizde ilk kez trabzonda bursaspora kaybettiğimizin farkında değil !

~UniCef~
olur önemli degil änemli olan bundan sonra ayni ilk on bir ile sahaya cikmak veya 1-2 pozisyonda degistirmek .. ama yine 4-5 pozisyonda degisiklige gidersek takim nasil uyum saglayacak

Cafer Bulur

Cok geriye gitmemiz lazim sanirim,Trabzonda 4-0 kazandigimiz samsun maci olabilir mi?

hyasin61
herkes en kolay yola başvurmuş Şenol Hocamızın ipini çekmiş

en kolay yol degıl en gereklı yok eger ufukta beklentıler belırmıyorsa.bu takım kaç aydır pozısyona gıremıyor ,ortada hocanın bır sıstemı oldugu aşikar ve bunlara ragmen hala kotu oynamıyoruz dıye acıklama yapıyorsan el ınsaf der bu maçları ızleyenler

yorumsuz6117
28.10.2012, 22:46
-----------------Onur-------------------

Serkan-----Giray----Bamba------Emerson

??????-----Colman---Soner-------???????

-----------Janko----Emre---------------

Sinan Sağlam
Yokya, asla ve asla Senol Günesci degilim fakat adam geldigi ilk sene Türkiye kupasi, pesine Süper Kupa, ondan sonrada lig sampiyonlugu yasatti Trabzona, 1996 ve 2005te bunun cabasi

Sizin elinizden oyunculariniz alinsinda, siz kadro kurun bakalim nasil oluyor, öyle bmn formundan sallamak kolay
fatiht terim bile 2. senesinde tökezlemeye basladi, oysaki en iyi oyuncular elinde, en iyi stad elinde, en iyi malzeme elinde
medya desen yalakaligini yapiyor, ama sampiyonlar ligi 3 maç 1 puan 1 gol, Senol Günes kisitli sayilan bir kadroyla nerdeyse gruplardan çikiyordu, o da olsaki ilk defa sampiyonlar ligi gibi bi yerde oynuyorduk, adam daha ne yapsin?? elinden 3 sampiyonluk çalinmis, suan forumsuz olsa bile ona çok görmem, ben bile olsam veya baskasi bile olsa onun altindan asla kalkamazdi, sonuçta oda bir insan! Adamda direnç, heycan, inanç kalmasinimi bekliyorsunuz? azönce kaya çilingiroglu ortaligi karistiracak birsey söyledi, Trabzonda durumlar kötü diye, karisabilirler diye? neden böyle konusuyor o golf çocugu? sizin gibi twitterde facebookta sözde ''Trabzonspor fanatikligi'' tasliyan insanlar yüzünden! okadar teknik direktör geldi gitti, hangisi Senol hoca kadar basarili olabildi? hadi söyleyin bakalim! Senol Günes bugün iyimiydi? asla asla asla, sabaha kadar asla derim ama gelipte bross gibi kim oldugu belli olmayan bir insanin sözünü ciddiye alipta buraya tasiiyip Senol hocaya yüklenmek bize yakismadigi gibi sizede yakismaz!

Fatih Terim'in zihniyeti mutlaka kazanır...

UEFA şampiyonu oldukları sene o takım kötü Chelsea'den 5 yemişti Sami Yen'de ama yine aynı topu oynamaya çalışıyordu GS...

Bugün de en kötü gözüktükleri maçta bile baskı yapıyorlar , bol pozisyona giriyorlar...

Keşke şampiyonlar liginde sıfır çekseydik de o yıllardır alıştığımız baskılı , özgüveni yüksek , her maçın favorisi olma özelliklerimizi yitirmeseydik...

Sıradan bir takım olduk kim ne derse desin , Şam.Liginden 7 puan alsak ne olur...

Terimin takımı 1 puanda evet ama her maç taraftarını maçın içine sokabiliyor...Bizse saçı başı yoluyoruz her maç...

Zafer Fidan
Cok geriye gitmemiz lazim sanirim,Trabzonda 4-0 kazandigimiz samsun maci olabilir mi?

Bide Sivas maci vardi. 6:1 yenmistik.

yatara

kasimpayaya 7 tane atdigimiz mac

nbay
28.10.2012, 22:47
orta sahamız hiç üretmiyor ne yazıkki en büyük problemimiz bu bizim,büyük şef diyoruz tecrübeli diyoruz ama iki sezondan beri görüyoruz ki Zokora lı orta sahamızın hiç bir üretkenliği yok,acil bir şekilde colmanın iyileşip 11 deki yerini alması gerek,soner colman ya da colman sapara denememiz gerek.
bu sezonun miladı bu olur zokoranın kesilmesi olur bence

ALDENİRO

doğru ben bu maçı unutmuştum...

Berkan

Hugo Bross söylediği söze katılıyorum sadece. Ben her zaman Şenol hocayı savundum (mesajlarıma bakabilirsiniz). Bilip bilmeden burada konuşmayın. Önceki mesajlarımı hadi göremediniz en azından gözünüz imzamı görebilirdi.

Travelair
28.10.2012, 22:48
Trabzonspor gerçekten umrunda olan futbolcularımızı sayar mısınız? Bence bir elin parmaklarını geçmez.

Takım en başta zihin olarak berrak olacak. Futbolcuların zihinleri bulanık. Umurlarında değil. Disiplin de gevşek olunca başı bozuk futbol ortaya çıkıyor.

Bir topu kapmaya gidiyorsan gidersin adamın üstüne basar alırsın topu ama yalandan yaparsan bu işi, karşıdaki futbolcu da aranızda slalom yaparcasına Maradona olur çıkar. İlk önce meramın olacak

bahadır2561
iki sene önceki manisa ile oynadığımız kupa maçı 3-1 almıştık...

O maçta 1.90'lık bi adam vardı tek başına almıştı maçı ama içkisi kumarı karı-kız ayağı vardı
Onu gönderdik Adrian diye bi efendi çocuk aldık

iskenderunlu
en kolay yol degıl en gereklı yok eger ufukta beklentıler belırmıyorsa.bu takım kaç aydır pozısyona gıremıyor ,ortada hocanın bır sıstemı oldugu aşikar ve bunlara ragmen hala kotu oynamıyoruz dıye acıklama yapıyorsan el ınsaf der bu maçları ızleyenlerEldeki malzeme budur ne yapalım bu diğer hocalardada böyleydi ama yinede kupalar yine Şenol Hocamız tarafından gelmedi mi müzeye bunuda hatırlamak lazım

Yaşar
Takım çok güzel top oynadı.
Sağdan soldan bindirmeler, sonra indirmeler falan.
Kaleye attığımız şutları sayamadım.
Böyle oynayın yenilin.
Ayrıca hakemi vermediği golden ötürü kınıyorum.

demeyi çok isterdim ama...

Cafer Bulur
28.10.2012, 22:49
Bide Sivas maci vardi. 6:1 yenmistik.

doğru ben bu maçı unutmuştum...

Yok öyle degilmis,gecen sezonun 26.haftasinda antepi 4-1 yendigimiz macmis.:)

polatmu
28.10.2012, 22:49
Bu adama hiçbir şekilde tahammülüm yok. Selçuk Burak neyse o da aynı. Örnek bile olamaz. Kötü ornek olur ancak

o zaman yine bana hüsran yine bana hasret var....

tolunay hocanın başarılı olacağı hissiyatımı en son N'Doye ile başkanın foto çektirdiği gece yaşamıştım o olmamıştı bu da olmayacak.... ünal hoca tekrar gelir mi bilmem hami hiç olmaz benitez yazılıyor yıllık ücreti nevzat başgana kalp krizi geçirtir, zico????

Osman Yavuz
28.10.2012, 22:50
Stoper Sol Bamba'nın tekniği santrafor Halil'den iyi. Halil için ne kadar acı bir durum...

ALDENİRO
28.10.2012, 22:50
bu takım adam gibi antreman yapmıyor. bence asıl sorun bu...

gökçay61
28.10.2012, 22:52
bu takım adam gibi antreman yapmıyor. bence asıl sorun bu...

antremanı kim yaptırıyor? yada yaptıramıyor?

Osman Yavuz
28.10.2012, 22:53
Kaç km koşmuşuz bu akşam?

hyasin61
Eldeki malzeme budur ne yapalım bu diğer hocalardada böyleydi ama yinede kupalar yine Şenol Hocamız tarafından gelmedi mi müzeye bunuda hatırlamak lazım

katılmayanlar olabılır ama senol guneş'i basarılı kılan etken hep hazır kadrolara sahıp olmasıydı.Ozellıkle samet aybaba ve ersun yanalın kurdugu kadrolar.

Cafer Bulur
Bir ara macin ikinci yarisinda emersonun yüzüne baktim,adam zerre terlememisti.

Bu durum normalmidir sizce?

ferdeco128
28.10.2012, 22:54
Şenol Güneş'i istifa ettirmeye iki grup kafasını taktı. Birincisi şikeci tayfası diğeri onlarla işbirlikçi may'in tayfası. Bunun için takımın yenilgisini sabırsızlıkla bekliyorlar. Bir kez yanlışa düşebilirsin ama ikinci, üçüncü ve dördüncü kez düşersen artık o yanlış olmaktan çıkar. Şenol hoca giderse daha kolay istifa ettirilecek ve kulübü istikrarsızlığa sürükleyecek kişiler gelecektir. Tarihimiz bunun örnekleriyle dolu. Sorun hoca değişimiyle değil zamanla-kadro yapısının oturmasıyla-takviyelerle düzelebilecek bir şey. Bizim kulübümüz her 5 yılda bir şampiyonluğa oynar hale geliyor. şampiyonluğa oynayacak kadro beş yıl içerisinde oturuyor. Rekor puanla şampiyonluğu elde eden kadro dağılınca yeni bir kadro oluşturulmaya başlandı. Öyle veya böyle bu iş olacak.

ALDENİRO
28.10.2012, 22:54
Kaç km koşmuşuz bu akşam?

toplam 112 km şampiyonlar ligi kalitesinde imiş.

Yaşar
28.10.2012, 22:55
Janko hala kendini eski takımlarında zannediyor.
Eski takımlarında 21 numaralı formayı giydiği için, 21 yanınca kenara geldi.
Bu takımın halinin en önemli göstergesi.

serdaracıl
28.10.2012, 22:55
Yediğimiz golde 5 kisi geride. Digerleri piyasada yok. Kimse geri dönmüyor. Herkes messi mübarek

polatmu
28.10.2012, 22:56
Bir ara macin ikinci yarisinda emersonun yüzüne baktim,adam zerre terlememisti.

Bu durum normalmidir sizce?

emerson rezaletti, zeki çok saçmaladı böyle beklerle olcan yasin etkisiz olması normal yasin iyiydi yine de...

Salih1
28.10.2012, 22:56
Yazık çok yazık batalla gibi 5 para etmeyen bir futbolcuyu yıldız yaptık ya helal olsun

Orta sahaları bizden iyimi acaba?

Osman Yavuz
28.10.2012, 22:57
toplam 112 km şampiyonlar ligi kalitesinde imiş.

İyi koşmuşlar. Geçen Dortmund Real'i yenerken 120 km koşmuştu. Ama onlar efektif koşular yapıyor bizimkiler saçma sapan:)

Travelair
Bir takım sinerek futbol oynamaya çalışırsa o takım özgüvenini yitirir. Hele bu Trabzonspor gibi profesyonellikten uzak bir kulüpteyse daha hızlı olur. Özgüvenini yitiren takım da can çekişir durur işte. Çünkü

"Cesaretin bittiği yerde esaret başlar." William Shakespeare

Tuğrul
Futbolcuları alıp, göndermekle sorun çözülmez.

- Bu takımın pas trafiği yavaş. Tempo düşük.

Oyuncular harekatsiz kalıyor. Statik oynuyor.

Bir renkdaşın yorumu çok çarpıcı ve doğru. Benim de sık sık tekrarladığım birşey. Futbol çok basit bir oyun bunu zorlaştıranlar maalesef teknik adam ve futbolculardır.

Acaba şu takımda hangi oyuncu, hızlı düşünüp hızlı karar verebiliyor. Hangi top alıp veriyor. Hücumun yönünü değiştiren kaç pas attık. Stoperlerimiz oyunu neden kuramıyor. Bir set oyunumuz yok. Verkaçlarla veya duvar pası ile ceza sahasına girme gibi hücum varyasyonlarımız yok. Yahut kombine ataklarla veya çizgiye inerek ceza alanına açtığımız orta yok.

Hangi birini söylesem elimde kalıyor. Futbolcular değil zihniyet değişmeli.

Arda'
Valla onu bunu bilmem bu takım gol atamıyor. 9 maçta 7 gol rezillik. Ligin sonunda 30 golü geçersek iyi.

Cafer Bulur
28.10.2012, 22:58
Oyuncular hep aciklama yapiyorlar Trabzonda cok iyi sartlar var,tam bir futbol sehri diye.

Ulan dengesiz herifler o zaman ne diye mücadele etmiyorsunuz,formayi terletmiyorsunuz?

serdaracıl
28.10.2012, 22:58
Hocanın yerinde olsam 3-4 kişiyi kapının önüne koyar gideceksen de öyle giderim

ALDENİRO
28.10.2012, 22:59
İyi koşmuşlar. Geçen Dortmund Real'i yenerken 120 km koşmuştu. Ama onlar efektif koşular yapıyor bizimkiler saçma sapan:)

bursa 115 km koşmuş...

polatmu
28.10.2012, 22:59
Bir takım sinerek futbol oynamaya çalışırsa o takım özgüvenini yitirir. Hele bu Trabzonspor gibi profesyonellikten uzak bir kulüpteyse daha hızlı olur. Özgüvenini yitiren takım da can çekişir durur işte. Çünkü

"Cesaretin bittiği yerde esaret başlar." William Shakespeare

bravo en doğru tespit...

gudoz81
28.10.2012, 23:00
halil bu liğde top oynamaz
hoca maalesef kopmuş
şenol hoca bu olamaz
1,5 senedir adalet diyoruz
Forma adaleti sağlanana dek taraftarlığımı donduruyorum

Salih1
28.10.2012, 23:03
Bursanın orta sahası bizden iyi ve normal olarak orta sahayı geçemedigimiz için doldur boşalt şişirme top oynadık batalla gibi adamı yıldız yaptık ya helal olsun bize 5 para etmez bi futbolcu yazık.

Arda'
28.10.2012, 23:04
5 milyon € verip haftalarca kapısında yattığımız efendi futbolcumuz nerde peki neden oynamıyor acaba ? Ayyaş diye yolladığımız adamın verdiği katkının yüzde 5'ini bile veremeyen futbolcumuz.

Berkan
28.10.2012, 23:04
Bursanın orta sahası bizden iyi ve normal olarak orta sahayı geçemedigimiz için doldur boşalt şişirme top oynadık batalla gibi adamı yıldız yaptık ya helal olsun bize 5 para etmez bi futbolcu yazık.

Foruma çabuk ısınmışsınız, hoşgeldiniz :D.

Hamza Milet
28.10.2012, 23:05
halil bu liğde top oynamaz
hoca maalesef kopmuş
şenol hoca bu olamaz
1,5 senedir adalet diyoruz
Forma adaleti sağlanana dek taraftarlığımı donduruyorum

Evet çok haklisin

Bence bir site yapilsin, hani bi ara Jaja için yapilmistiya jajageridonsun.com

busefer halil içinde birtane yapilsin:

halilbavulunutoplavearkanabakmadandefolgitamatraso lmayiunutmabirazadamabenzersinbelki.com

Salih1
28.10.2012, 23:07
Foruma çabuk ısınmışsınız, hoşgeldiniz :D.Ne alaka kardeş anlayamadım yalanmı dediklerim.

Tyler Durden
28.10.2012, 23:08
cinconu burada en sevmeyen uc adamdan biriyim belki..nazarimda sikebahceden farksizdir..
terim'de bana gore magandanin onde gidenidir..her gorusumde gunaha giriyorum
desem yalan olmaz..
ama bir konuda cok fena yaniliyoruz gibime geliyor..cincon tokezledi deniyor..
bunun tek dayanak noktasida cl'den aldiklari skorlar..
ama sonra tabelayi birakip oynadiklari oyuna bakiyorum..yaptiklari tempoya
bakiyorum..uc cl macinda da bana gore iyi oynadilar..ama savunmalarindaki
problemler yuzunden bu iyi oyun tabelaya yansimadi..
ligdeki konumlarina bakiyorsun..liderler..bir iki maci saymazsak hemen hemen
butun maclarda rakiplerine nazaran daha iyi oynadilar..
sagdan-soldan-ortadan kisacasi her taraftan gelebilen bir takimlari var..
istedikleri an rakibi baski altina alabiliyorlar..
biz 2010-2011 sezonu dahil hicbir zaman boyle oyanayamadik..sidik zoruyla
aldigimiz mac sayisi oldukca fazlaydi..
adamlar sampiyonlar liginde oldukca agir bir zeminde hafta ici mac yapiyor..
deli gibi tempolu gecen bir mac,deli gibi efor sarfediyorlar..
uc gun sonra ligdeki maclarina bakiyorsun..30 dakikada rakibin fisini cekebiliyorlar..
biz evet gecen sene cl'de hatri sayilir bir puan aldik..ama bunu top
oynayarak almadik..aldigimiz inter macini hatirlayin..macin yildizi
kaleci tolgaydi..ilk pozisyonumuz gol oldu..bana gore sansa aldigimiz bir macti.
oyun anlaminda cok hakederek galibiyet almadik..sonraki maclarin durumunu sizde biliyorsunuz..
canakkale gecilmezi oynayarak dort puan daha topladik..
konudan sapmayalim..esas demek istedigim sey su..
gecen sene her cl haftasinda hoca agitlar yakiyordu,yorgunuz suyuz buyuz
diye..ayni bahaneleri ben terim magandasindan duymuyorum..
simdi senol gunes'e sormak istiyorum..koca sezon milleti cl ile uyuttun durdun..
zamanimiz yok dedin..idman yapamiyoruz dedin..
eee be mubarek bu sezon ki haliniz ne?vakitten baska neyin var..
ersun yanal doneminde neredeyse sakat vermeden sezonu tamamliyorduk..
90.dakikaya kadar isiran-mucadele eden bir takim vardi..takim kondusyon
acisindan zimba gibiydi..
simdi bakiyorsun, 50.dakikadan sonra bazi futbolcularin yurumeye dermani
kalmiyor..bu nedir arkadas.
tamam idman bilgimiz yok ama takimin tel tel dokuldugunu,fiziksel olarak
her macta can cekistigini gorebiliyoruz..
takimin oyun anlamindaki sorunlarini dile getirmeye gerek yok cunku bizler
artik yorulduk hoca ayni rezaleti izlemekten bikmadi..onun icin bu konuya
cok girmiyorum..
ben sadece bu takim fiziksel olarak neden bu denli kotu onu merak ediyorum..
hoca'da dahil bu isten milyonlar kazanan adamlar bunun hesabini vermeli..
kotu oynayabilirsin ama sen 50.dakikada her mac fiziksel olarak dusemezsin.

Berkan
28.10.2012, 23:09
Ne alaka kardeş anlayamadım yalanmı dediklerim.

Batalla Bursa'nın en kaliteli futbolcusu zaten. Bu maçta mı yıldız oldu.

DURAS
28.10.2012, 23:11
Halinden hala medet umuyor sevgili hocamız. . Aynı şeyleri deneyip farklı bir sonuç bekliyor... kan değişikliği şart

Sinan Sağlam
Taraftarın zerre etkisi yok , ne takım ne de yönetim üzerinde...

Ula hani bu takımın gerçek sahipleri bizlerdik...

Şenol Güneş dediğimiz kişi takımdan maaş alan bir profesyonel değil mi???İşler kötü gidince hesap verecek kişi o değil mi??? Körü körüne Şenol Güneş diye bağıranlar size söylüyorum : Bu adam kulübün çalışanıdır , maaşlı memurudur , işini düzgün yapamıyorsa gider ... Ben işimi iyi yapmazsam beni ilk fırsatta kapı önüne koyuyorlar seni koyuyorlar da Şenol Güneş'in dokunulmazlığı nereden geliyor???

Jaja gibi bir adamı sarhoş , içkici diye gönderip ardından futbol sefillerine bizi mahkum ettiği gün soğumuştum ben bu hocadan...

Sefer A.
baskan : Ahmet Agaoglu
hoca : Vahid Halilhodziç

takim :

.......................Onur
Zeki..........Zokora.....Bamba........Emerson
.........Colman....Soner....Sapara
Volkan......................................Yasin
.......................Janko(Emre)

.......................Onur
Zeki...........Giray......Bamba.........Emerson
..............Colman.........Soner
Volkan..............Jajà(Emre)..............Yasin
.....................Janko(Emre)

ilhan
28.10.2012, 23:13
Bir futbol maçı insanda kaç tane ruh hali ortaya çıkarır? Heyecan, tansiyon, gergin, agresif, üzüntülü, depresif, ağlamaklı, sevinçli? Kaçan her pozisyon başına bir ruh halimiz mevcuttur. Değişkenliği bol olan ruh halleriyle oturduğumuz yerde şekilden şekile girer, maç sonu ya suratımızda şapşal bir gülümsemeyle ya da sevgilisinden tokat yemiş gibi kalkarız. Maç biter, televizyonun kapama düğmesine basılır ama pozisyonlar göz perdelerinin hemen önündedir. Silip atmak ne mümkün? Kaç kez daha yaşanır o enstantaneler? Hele bir de kaybedilmişse maç, zehir gibi bir hafta kollarını açmış bekliyordur futbolseveri…

Trabzonspor bu sezon sadece oynadığı maçlardaki pozisyonlarda değil, her maç ruh halini değişkenliklere itti. Bu sezon hasbelkader kanser olmadan biter ama bu şekilde değil. Henüz bile aslında konuşmak için erken sayılır. Ama konuşmak gereken mevzular var. Konuşmak gerekiyor çünkü sustukça içimizde büyüyor.

Öncelikle bir sistemi yok Trabzonspor’un. Kimin ne oynadığı belli değil. Tolga ile gole kapanan kaleyi Onur devraldı ve o da aynı şekilde gole kapattı. Çok zor gol yiyen bir takımdan ziyade çok zor gol yiyen iki kaleci var. Müthiş yetenekteler ve Avrupa’nın her kulübünde hiç sırıtmadan forma giyerler. Önlerinde oynayan savunmanın dinamosu Bamba. Geldiği günlerde büyük bir soru işaretiydi fakat zamanla takımın sigortası haline geldi. Orta hızda bir futbolcunun on adım atarak kat ettiği mesafeyi fuleli adımlarla iki adım atarak gidiyor. Bu senenin kuşkusuz en iyi transferidir. Yanında oynayan Mustafa, kanatlarda oynayan Emerson, Zeki (Serkan) orta seviye mücadele ediyorlar. Önlerindeki Zokora ile iyi bir uyum içindeler. Buraya kadar her şey normal.

http://dikoyna.com/wp-content/uploads/Trabzonspor-Bursaspor.jpg (http://dikoyna.com/wp-content/uploads/Trabzonspor-Bursaspor.jpg)

Sistem olarak görev yapan tek bölge savunma hattı ve önlerindeki “pozisyonsavar” Zokora… İlerisi ise tam bir mayınlı bölge… Kontra atak futbolu oynamayı bir türlü beceremeyen, kanatlardan çizgiye inip orta yapamayan, organize hiçbir atağa kalkışamayan, topu ayağında tutmak bir yana topla adam geçemeyen, al-ver, duvar pası gibi günümüz futbolunun en basit eylemlerini yapamayan; tamamen basiretsiz bir ruh haliyle mücade eden adamlardan kurulu bir ileri hat.. Futbolcu bolluğundan ötürü sirkülasyonun en hat safhada olduğu bu bölge için eldeki futbolculardan pansuman yapmaya çalışıyor Şenol hoca.. Ama farkında değil; hücum bölgesi tamamen kangren olmuş.

Son olarak Bursaspor ile oynanan maçta bariz görünen bir aciziyet ortaya çıktı. Trabzonspor’un gol umudu, gol silahı olarak aldığı Marc Janko’ya 75 dakika boyunca top şişirilmedi. Kaleci Onur’un diktiği degajlar ve kullandığı autlardan başka top atan olmadı. Ama 75. dakikadan sonra futbolcular ya da hoca; sahada Janko diye bir adam var diyerek başladılar topları ona oynamaya.. İstediği topları almaya başlayan Janko sağına, soluna, önüne ve arkasında top indirmeye başladı. Uzun boylu, pivot santraforların üstlendiği duvar rolünü en iyi şekilde icra etmeye başladı. Bu dakikadan sonra zaten Trabzonspor peşi sıra pozisyonlara girmeye başladı.
Şenol Güneş ya Janko’ya göre bir sistem kuracak ya da Janko bu sistemsizliğin içinde gol atmayı geçtim, pozisyona bile giremeden ülkeyi terk edecek.

*

Dikkat çeken isim ise Emre Güral’dı. Robin van Persie’yi dikkatli izleyenler bilir. R. v. Persie maç içerisinde asla sabit ve çakılı değildir. Sağa gelir, sola gelir, ortaya gelir ve sürekli topla haşır neşirdir. Raket gibi bir sol ayağı vardır ve adam eksiltme özelliğiyle beraber hızını birleştirir sonuca gider. Hava toplarıyla pek işi yoktur. Trabzonspor’un Robin van Persie’si Emre Güral’dır. Sistemsizliğin içinde parıldar, sistem oturursa o sistemin yıldızı olur.
Türk futbolunda ciddi bir hakem fiyaskosu var. Cüneyt Çakır’ın Avrupa kupalarında, Uluslararası turnuvalarda maç yönetmesi elbette gurur duyulasıdır. Fakat atlanan bir durum var. Cüneyt Çakır gidip Portekiz’de, Benfica-Barcelona maçını yönettikten sonra Portekiz basınının hakkında ne yazdığını bilmez. Ama ülkemizde İstanbul medyası yaptığı bir hatadan dolayı nasıl al aşağı ediyor bunu görür. Bu nedenle kendi ülkesinde korkaktır, gördüğünü çalamaz. Ama biz; hakem eleştirmeni olarak kendimizi suçlarız. Halbuki, hepsi birilerinin maşasıdır. Cüneyt Çakır örneğinden İlker Meral’e geleyim. Trabzonspor’un son dakikada sayılmayan nizami golü Trabzonspor’a sadece puan kaybettirir. Trabzonspor; şerefini kaybedeceğine puan kaybedebilir, bunu göze alır. Peki ya İlker Meral neden dolayı şerefini kaybetmeyi göze almıştır?

**

Ligin ilk yarısını yarıladık.
Ama ümit veren hiçbir aktivite yok Trabzonspor futbol takımında..
Devre arasına kadar kazanabildiği kadar maç kazanıp, devre arasında pansumanı doğru yapmalıdır Şenol Güneş. Yoksa gidişat hiç iyi değil!!

Garrincha

bir garip futbol aşığı

Hotaman
28.10.2012, 23:18
Yeri değil ama bilgi almak için yazıyorum. Faroz'da olaylar çıkmış diyorlar doğru mu, inşallah kimse yaralanmamıştır?

Hamza Milet
28.10.2012, 23:19
Geçen Porto-PSG maçinda tribünde ''hayalet'' var dediler
acaba tribündeki bizim halil (fotorafa bakin) olsaydi ne olurdu?? çok merak ediyorum dogrusu!

http://4.bp.blogspot.com/_XrlW5svfajw/SSHcJUyXdNI/AAAAAAAAC2I/aKJL33bbc9Q/s400/hamit.jpg

Hamza Milet
28.10.2012, 23:26
Forumdan Uzaklaştırılmıştır - güzelldee bu tip dengesizler buraya girmeye devam edecek!

mawro61
28.10.2012, 23:27
takıma baktığınızda en göze batan oyuncumuz kaleci. onun dışında vasatın üstüne çıkan bir adam yok sahada. Mevcut takımdan çok şey bekliyoruz bence. teknik direktöründe hataları var ama takımın kumaşıda ortada. objektif bakamıyoruz. duygusal yaklaşıyoruz ne yazık ki. bu takım 2 alır bir verir. arada berabere kalır. ilk 5 e öyle böyle girer ancak o kadar,fazlasını beklemek hayal olur.

uzungöllü
28.10.2012, 23:28
şenol hoca her maç bişeler yazıyosun kağıtlara ama 9 haftadır takımda ilerleme yok...

ileride yazacağın kitabın notları mı acaba merak ediyorum !!!

takımda İSTEK,ARZU,HEVES kısacası RUH yok maalesef... teknik taktik varyasyon desen ondan zaten eser yok !!!

gelecek adına ümit verecek gelişme desen yazık ki takım komada şu anda !!!

yeni takım her hafta üstüne koyarak gider ama 9 haftadır hala iskelet takım oluşturamadık bile !!!

ya lanet olsun takım hakkında konuşacak olumlu tek birşey bile yokkkkk !!!

inadina61_08
28.10.2012, 23:30
Ya asmak kesmek lazım o furyaya bende katılayım, sadece top kesmek için bir adama 5 milyon ve yıllık 2,2 vermek nedir? bence adı saçmalıktır... zokora'yı çok sevsemde;o kadar zamandır bizde oynuyor ama bir bambanın girdiği pozisyona girdiğini hiç görmedim, sadece kesecekse aykut oynasın bari söylediklerimizi anlarda belki iyi olur(ironi)...
ayrıca bu takım kötü değil bir problemi PASSSS yahu pas.. az önce yazdım eşek gibi koşup kaplumbağa kadar ilerleyemeyen tek takım biziz, 110 küsür km koşmuşuz eyvallah ama son 20 dakika öncesine kadar kendi sahanda girdiğin pozisyon bir elin parmakları kadar -ki ilk yarı için bu maç tam alanzinhonun maçı dedim(bursa orta sahası ile defansı arası otoban yapılabilecek kadar kötüydü)

Takımda çalım atabilen kaç kişi var, olcan nerede, nasıl bir yıldız bu?
arkadaş yerli çıkarın bu takıma adam gibi Trabzonun evladı olsun,zekiyi beğendim(eksiklerini oynadıkça çok üst düzeye çıkacak kadar kapatıyor, bence bir kaç ay sonra zeki bu ligin en iyisi olabilir).. saparayı rehin bırakmışız zokora ile yanyana, adam çıksa ve gol yesek ihalesinin kendisine kalacağını bilerek ataklarda yeterince yer almıyor, bence çözüm bu adamları yerlerinde oynatmak abi Allah için taktik değiştir birşey yap, 4-1-4-1 oynat nasılsa kriz geçiriyoruz, bari kötü futbol izlemeyelim, ayrıca adrian ve henrique nin masraflarını çıkarmak için bunları çaycı falan yapalım bir işe yarasınlar : ((( çok sinirliyim bu saate kadar anca dayanabildim...(yazdıklarımı nasıl bir sinirle yazdım bir bilseniz, çok farklı anlamlara açık her kelimenin altında binlerce daha ağırı gizli)

Hamza Milet
28.10.2012, 23:30
Nezamanki bizim halilin saçi basi birbirine girdi .. iste o an futbollu rezillesti!

http://u.goal.com/146700/146710.jpg

Ama ya böyleyken ..

http://www.itusozluk.com/image/halil-altintop_19736.jpg

Almanyada süper golcüydü .. schalke kaiserslautern falan ..

uzungöllü
28.10.2012, 23:32
Ya asmak kesmek lazım o furyaya bende katılayım, sadece top kesmek için bir adama 5 milyon ve yıllık 2,2 vermek nedir? bence adı saçmalıktır... zokora'yı çok sevsemde;o kadar zamandır bizde oynuyor ama bir bambanın girdiği pozisyona girdiğini hiç görmedim, sadece kesecekse aykut oynasın bari söylediklerimizi anlarda belki iyi olur(ironi)...
ayrıca bu takım kötü değil bir problemi PASSSS yahu pas.. az önce yazdım eşek gibi koşup kaplumbağa kadar ilerleyemeyen tek takım biziz, 110 küsür km koşmuşuz eyvallah ama son 20 dakika öncesine kadar kendi sahanda girdiğin pozisyon bir elin parmakları kadar -ki ilk yarı için bu maç tam alanzinhonun maçı dedim(bursa orta sahası ile defansı arası otoban yapılabilecek kadar kötüydü)

arkadaş yerli çıkarın bu takıma adam gibi Trabzonun evladı olsun,zekiyi beğendim(eksiklerini oynadıkça çok üst düzeye çıkacak kadar kapatıyor, bence bir kaç ay sonra zeki bu ligin en iyisi olabilir).. saparayı rehin bırakmışız zokora ile yanyana, adam çıksa ve gol yesek ihalesinin kendisine kalacağını bilerek ataklarda yeterince yer almıyor, bence çözüm bu adamları yerlerinde oynatmak abi Allah için taktik değiştir birşey yap, 4-1-4-1 oynat nasılsa en az bir en fazla 3 puan alıyoruz, bari kötü futbol izlemeyelim, ayrıca adrian ve henrique nin masraflarını çıkarmak için bunları çaycı falan yapalım bir işe yarasınlar : ((( çok sinirliyim bu saate kadar anca dayanabildim...(yazdıklarımı nasıl bir sinirle yazdım bir bilseniz, çok farklı anlamlara açık her kelimenin altında binlerce daha ağırı gizli)

herkes sinirli ve herkes haklı... nasıl çözüm bulacaz bu soruna onu bulamıyorum ben renktaş !!!

brushfield
28.10.2012, 23:33
şenol hoca her maç bişeler yazıyosun kağıtlara ama 9 haftadır takımda ilerleme yok...

ileride yazacağın kitabın notları mı acaba merak ediyorum !!!

takımda İSTEK,ARZU,HEVES kısacası RUH yok maalesef... teknik taktik varyasyon desen ondan zaten eser yok !!!

gelecek adına ümit verecek gelişme desen yazık ki takım komada şu anda !!!

yeni takım her hafta üstüne koyarak gider ama 9 haftadır hala iskelet takım oluşturamadık bile !!!

ya lanet olsun takım hakkında konuşacak olumlu tek birşey bile yokkkkk !!!

Şu takımın içine yarın Selçuk'u, Burak'ı, Umut'u, Engin'i, Egemen'i koyun yine bu sene şampiyon olur. Sizin 2 sene önce yanlızca şampiyonluğunuzu çalmadılar, geleceğinizi de çaldılar. Bir araya getirmek için yıllarca uğraştığınız takımınızı dağıttılar. Siz hala Şenol Güneş şöyle, başkan böyle deyin. Eminim size bunları yapanlar köşelerinde kıs kıs gülüyordur.

Cyzio
Nezamanki bizim halilin saçi basi birbirine girdi .. iste o an futbollu rezillesti!

Ama ya böyleyken ..

Orta saha ile bütünleşmektendir :D.

.

sessizkral_1
Maç tersten oynansaydı kazanırdık

hayatta başarılar hep risk alarak oluşmuştur

son 20-25 dakikada kurduğumuz baskı ve riskli futbolu maçın başından itibaren yapsaydık

emre ve alanzinho ilk 11 başlasaydı eminim bu maçı rahat kazanırdık

brnclhn
28.10.2012, 23:35
yaa nie herkes bu macta kotu oynadık diyo? yaw sene basından beri kazandığımız maclar da dahil bole oynamıyo muyduk son 10 senenin hiç abartma kinaye yok bunda en kotu oyunu diil miydi bu her mac aynı rezillik her mac aynı eziyet rakip oynuyo biz kontradan gol atmaya calışıoruz biz kimiz beeee kimizzzzzzz?trabzonspor hep kontra defansif oyunla mac kazanmaya mı calışcak bi maç geçti yok 2 3 4 ha duzelir ha duzelir yoooooooook bu macta aynı taktik ne bi baskı ne bi pas trafiği bu ne rezalettir ne taktiksizliktir ve tabi ki ne ruhsuzluktur yaaa

Kereşenli

Ama ya böyleyken ..

Ne ayaksın sen? Bugün tıraş oldu da geldi ne fark etti? Milletin görüntüsüyle uğraşmayı bırakın da futbol konuşun biraz. Yok hayaletmiş suymuş buymuş, bırakın bunları.

Cafer Bulur
Maç tersten oynansaydı kazanırdık

hayatta başarılar hep risk alarak oluşmuştur

son 20-25 dakikada kurduğumuz baskı ve riskli futbolu maçın başından itibaren yapsaydık

emre ve alanzinho ilk 11 başlasaydı eminim bu maçı rahat kazanırdık

Su takimda emre güral in sezon basindan beri oynatilmamasi benim gözümde futbola ihanettir.

Emre bugün oyuna girdi ve kalitesini hemen belli etti.

Hoca emre ye sezon basindan beri sürekli forma verseydi bu kadar elestirilmezdi...

Hamza Milet
28.10.2012, 23:37
Kötü futbol dogru, ama bugün kazansaydik 2ciydik veee en önemlisi birinciyle aramizda sadece 2 puan kalacakti.
Ona göre elestirelim :D

Berkan
28.10.2012, 23:37
Tek kötü oynayan halil de iş halil'in sakalını düzeltmesine bakıyor.

Murat Acar
28.10.2012, 23:38
Su takimda emre güral in sezon basindan beri oynatilmamasi benim gözümde futbola ihanettir.

Emre bugün oyuna girdi ve kalitesini hemen belli etti.

Hoca emre ye sezon basindan beri sürekli forma verseydi bu kadar elestirilmezdi...

Evet her harfine katılıyorum bu konuda Şenol hocayı eleştirdiğimde bana emrenin süper lig maç tecrübesimi varki diyen arkadaşlar emre girdikten sonra takımın performansının nasıl arttığını gördü sanırım.şenol hoca doğru kararlar vermeye başladı ama iki ayağı bir papuca sğdırmaya çalışırken bu kararları veriyor.Daha önce aklın nerdeydi hocam!!!!

emre6167
28.10.2012, 23:40
Fizik olarak çok kötü durumda takım ve en kötüsü 1e birlerde falan çok kötü mücadele ediyoruz, ısırmıyorlar en kötüsü de bu!

leviathan_-1461
28.10.2012, 23:40

arkadaş yerli çıkarın bu takıma adam gibi Trabzonun evladı olsun,zekiyi beğendim(eksiklerini oynadıkça çok üst düzeye çıkacak kadar kapatıyor, bence bir kaç ay sonra zeki bu ligin en iyisi olabilir).. saparayı rehin bırakmışız zokora ile yanyana, adam çıksa ve gol yesek ihalesinin kendisine kalacağını bilerek ataklarda yeterince yer almıyor, bence çözüm bu adamları yerlerinde oynatmak abi Allah için taktik değiştir birşey yap, 4-1-4-1 oynat nasılsa kriz geçiriyoruz, bari kötü futbol izlemeyelim, ayrıca adrian ve henrique nin masraflarını çıkarmak için bunları çaycı falan yapalım bir işe yarasınlar : ((( çok sinirliyim bu saate kadar anca dayanabildim...(yazdıklarımı nasıl bir sinirle yazdım bir bilseniz, çok farklı anlamlara açık her kelimenin altında binlerce daha ağırı gizli)

bir zahmet yediğimiz golü öncesi ile beraber tekrar seyret..

uzungöllü
28.10.2012, 23:43
Şu takımın içine yarın Selçuk'u, Burak'ı, Umut'u, Engin'i, Egemen'i koyun yine bu sene şampiyon olur. Sizin 2 sene önce yanlızca şampiyonluğunuzu çalmadılar, geleceğinizi de çaldılar. Bir araya getirmek için yıllarca uğraştığınız takımınızı dağıttılar. Siz hala Şenol Güneş şöyle, başkan böyle deyin. Eminim size bunları yapanlar köşelerinde kıs kıs gülüyordur.

süreç bizi olumsuz etkiledi doğrudur ama her maçtan sonra bu bahaneye sığınmak aptallıktır !!!

Hamza Milet
Ne ayaksın sen? Bugün tıraş oldu da geldi ne fark etti? Milletin görüntüsüyle uğraşmayı bırakın da futbol konuşun biraz. Yok hayaletmiş suymuş buymuş, bırakın bunları.

Sabahtan berli futbol konusuyoruzda ne oluyor sanki? Sanki takimi biz düzeltecezde?
Yorumum hosuna gitmediyse banane? ben öyle yorum yaptim, yanlis birsey yaptiysamda admin geregini yapar! bunu gazetelerde okuyunca öyle demiyorsunuz ama bay futbolprofessoru? ben deyince yok hayaletmiş suymuş buymuş, istedigimi söylerim yanlis birsey yapiyorsamda admin karisir sen degil :D

inadina61_08
herkes sinirli ve herkes haklı... nasıl çözüm bulacaz bu soruna onu bulamıyorum ben renktaş !!!

CESARET-ÖZGÜVEN
Dikkat ettinizmi ilk yarıda Şenol hocanın önünden geçen herkes Fırça yedi(Yasin ve Zeki)(Performansları da bence iyiydi), o an keşke o kanatta Olcan olsaydı dedim... fener maçıydı galiba ikinci yarıda bir kare varki belki pek çok kişinin dikkatinden kaçmıştır, anlatayım :
Şenol Hoca oyuncu değiştirecek ama belli ki karar vermemiş, Olcan önünden geçiyor ve olcana tabiri caizse "ne iş" der gibi bir hareket yapıyor ve peşinden aynen şöyle dediğini okudum "Oynayacakmısın" Başka bir şeye gerek yok...
Sapara kaliteli ama zokora-sapara ikilisi yaparsan sapara "Riske" girmez, o yüzden oyuncuları değerli oldukları yerde onlara göre bir taktikle oynamalıyız-çok bilmişlik değil ama sapara ve soner ne zaman defansif konuda aşırı bir görev verdiğimizde mutsuzlar gibi me geliyor bu colman içinde geçerli
Colman-soner-Sapara-yasin-xxx bence hem koşar hem pas yapar(gerçi pas yaparsan çok koşmana gerek kalmaz)

Ayrıca; Avrupadan futbol izliyoruz adamlar küme düşmeye oynuyor bizden çok pas yapıyor, onlarmı çok kaliteli bence değil, peki bizdekinin sebebi ne?

61_Hasan_69
28.10.2012, 23:44
maçtan sonra olaylarmı olmuş?

mertacar
28.10.2012, 23:44
Senol hocanın her zaman destekcısıyım gecen hafta cok sınırlenmıstım ve kotu sozler sarfettım. Ama bu hafta benı ıkıncı yarı degısıklıklerıyle sasırtdı.bugun tek eksıgı bence halıldekı ısrarıydı.ayrıca suankı formuyla olcan ve halılın bu takımda yerı yok.kanatlarda cok sıkıntı yasıyoruz ve colmanın eksıklıgı cıddı anlamda bellı takımın beynı eksık.
Bu sene en azından emre,zekı,yasın,soner gıbı oyuncuları kazanmak lazım.
-------------onur--------------------
Zekı---gıray--bamba--emerson
-----------zoko---colman--------
Yasın--------soner-------emre--
----------------janko------------

uzungöllü
28.10.2012, 23:45
CESARET-ÖZGÜVEN
Dikkat ettinizmi ilk yarıda Şenol hocanın önünden geçen herkes Fırça yedi(Yasin ve Zeki)(Performansları da bence iyiydi), o an keşke o kanatta Olcan olsaydı dedim... fener maçıydı galiba ikinci yarıda bir kare varki belki pek çok kişinin dikkatinden kaçmıştır, anlatayım :
Şenol Hoca oyuncu değiştirecek ama belli ki karar vermemiş, Olcan önünden geçiyor ve olcana tabiri caizse "ne iş" der gibi bir hareket yapıyor ve peşinden aynen şöyle dediğini okudum "Oynayacakmısın" Başka bir şeye gerek yok...
Sapara kaliteli ama zokora-sapara ikilisi yaparsan sapara "Riske" girmez, o yüzden oyuncuları değerli oldukları yerde onlara göre bir taktikle oynamalıyız-çok bilmişlik değil ama sapara ve soner ne zaman defansif konuda aşırı bir görev verdiğimizde mutsuzlar gibi me geliyor bu colman içinde geçerli
Colman-soner-Sapara-yasin-xxx bence hem koşar hem pas yapar(gerçi pas yaparsan çok koşmana gerek kalmaz)

Ayrıca; Avrupadan futbol izliyoruz adamlar küme düşmeye oynuyor bizden çok pas yapıyor, onlarmı çok kaliteli bence değil, peki bizdekinin sebebi ne?

bu takımda REKABET yok... şenol hoca adletten bahsedecek son adamdır çünkü kendisi takım içinde adaletli forma dağıtmayı bile beceremiyor !!!

inadina61_08
28.10.2012, 23:46
bir zahmet yediğimiz golü öncesi ile beraber tekrar seyret..

Renkdaş kaç kere izledim haklısın, ben yediğimiz gole sayılmayan gole birşey demiyorum Oyunun genelinde neden böyleyiz,coşku saman alevi gibi, pas trafiği de öyle neden demek istiyorum...ben mustafa yumluya burada tek bir satır yazmamış biriyim, keza serkana(bir kez yazdım avrupa maçındaydı)da, kişiler değil genelden bahsediyorum, bu senenin böyle olması gerek bu sene sırada kim var Tff biliyor sadece...

Berkan
28.10.2012, 23:47
bu takımda REKABET yok... şenol hoca adletten bahsedecek son adamdır çünkü kendisi takım içinde adaletli forma dağıtmayı bile beceremiyor !!!

Şenol hoca olmasa Onur, Mustafa, Zeki ve bir çoğunun adını duyacak mıydık ? Bence duyamazdık.

katre-i.matem
28.10.2012, 23:50
olcan a ne oldu boyle ya. arkadas gecen sene kı adam bambaska birisiydi sankı. bır yanda olcan bır yanda volkan kagıt uzerınde cok ıyı kanat oyuncusu ama verım alamıyoruz.

bırde zekı kardesım serkan gıbı oynamaya basladı malesef :S

batugol
28.10.2012, 23:50
bence kasacak fazla bir şey yok
bu malzemeden bazen güzel yemek çıkar
sabırla bekleyeceğiz
orta sıralarda oyalanırız
colman, olcan, soner form tutarsa ve emre takıma adapte olursa ilk 3'e oynarız

arifberkay
28.10.2012, 23:51
hakem hakkimizi yemiste ne olmus buyun kanallarda tt arena neden yagmurda gol oldu bu sorunu nasil cozeriz diye konusuluyor

uzungöllü
28.10.2012, 23:51
Şenol hoca olmasa Onur, Mustafa, Zeki ve bir çoğunun adını duyacak mıydık ? Bence duyamazdık.

onur : tolga sakatlandıktan sonra forma giydi !!!

mustafa : egemen ve giray... biri cezalı olduğu için tercih edildi ve egemen in gidişinden sonra mecburi tercih oldu !!!

zeki : bu zamana kadar şenol hoca nın kazandırdığı ve inşallah çok daha başarılı olacak bir oyuncumuz...

gelgelelim birçoğuna.... hangi bir çok... nerde o birçoklar.... şaka mısın sen ya....

şenol hoca bu ülkede genç oyuncu çıkartacak en son antrenörlerdendir !!!

arifberkay
28.10.2012, 23:52
hakan kulacoglu simdi soyledi volkan gitmek istiyor sene basindan beri sorun buymus

Paulo Henrique
28.10.2012, 23:53
buradan ilker meralin annesine selamlarımı gönderiyorum

batugol
bence gidebilir
yolu açık olsun

Tahir61
SON DAKİKA !

Trabzon'un Faroz Mahallesinden geçen Bursaspor Texas grubu mahsur kaldı çıkamıyor otobüslerin camları hep kırılmış durumda.

b.k var idi faroza siçala ağzunuza

Hamza Milet
28.10.2012, 23:54
SON DAKİKA !

Trabzon'un Faroz Mahallesinden geçen Bursaspor Texas grubu mahsur kaldı çıkamıyor otobüslerin camları hep kırılmış durumda.

b.k var idi faroza siçala ağzunuza

Loo bizim eve zarar vermesinler orda
gelirim bak oraya :@

batugol
28.10.2012, 23:55
türkiyede futbolun her şeyi iğrenç hale geldi
taraftarından yöneticisine
Allah islah etsin

arifberkay
28.10.2012, 23:56
texax la ne isiniz var nedir zorunuz yahu

atigol
28.10.2012, 23:58
bu maça direk etki eden orta sahamız oldu. Bursaspor hiç birşey oynamadı ama bizdede sapara, zokora ve olcan resmen yoktu ve takımı sabote ettiler diyebilirm. Orta sahamız az tempolu etkili ola bilse çok rahat bir galibiyet olacaktı bizim için. Şöyle 2-3 hafta üst üste galip gelsek o sinerjiyi bir yakalayabilsek zirveyi zorlarız ama o ışık hiç yok, o takım olgusu yok arkadaşlık zayıf gibi duruyor. Son dakika bariz golümüz verilmemiş itiraz eden 2-3 tane adam var, bu bile maçı ne kadar benimsemediğimizi gösteriyor

Hamza Milet
28.10.2012, 23:58
Öyle birsey yokmus yaa, adamlarn formuna bakin
bursadakiler trabzondaki bursasporlularlan konusuyorlarmis, öyle birsey yokmus
o yalani atanda muhtemelen bir istanbul sempatizanidir. ortaligi karistirmak adina

Tahir61
28.10.2012, 23:59
bu seneyle birlikte son üç sezonda iptal edilen gollerimizin sayısı kaç oldu 20 olmuştur sadece burak itinin 10 tane vardı galiba bunların videosu iyi olurdu

lan bir kere de yediğimiz bir gol nizami değil diye iptal edilsin. tek bildiğim şampiyon olduğumuz sene bjknin bir golü ofsayt diye sayılmamıştı ki ofsayttı

kuralları mı bilmiyor bizim topçular

yatara
29.10.2012, 00:00
Devre Arasi yapilacak tek is, hocaya resti cekip Jackson Avelino Coelho Jajayi tekrar takima döndümek, yoksa bu sene 1 hafta top oynariz 3 hafta rakibi seyrederiz...

Hamza Milet
29.10.2012, 00:01
texax la ne isiniz var nedir zorunuz yahu

Esasinda bilmeyenler için Texas ismi çalintidir, kimdenmi? iste cevabi:

http://www.ivedihaber.com/upload/resimler/haber/%C3%A7al%C4%B1nt%C4%B1m%C4%B1asf.jpg

Logolari bile çalinti:

http://www.baygri.com/wp-content/uploads/2010/12/carsambaspor_bursaspor_logo.jpg

:D:D

Berkan
onur : tolga sakatlandıktan sonra forma giydi !!!

mustafa : egemen ve giray... biri cezalı olduğu için tercih edildi ve egemen in gidişinden sonra mecburi tercih oldu !!!

zeki : bu zamana kadar şenol hoca nın kazandırdığı ve inşallah çok daha başarılı olacak bir oyuncumuz...

gelgelelim birçoğuna.... hangi bir çok... nerde o birçoklar.... şaka mısın sen ya....

şenol hoca bu ülkede genç oyuncu çıkartacak en son antrenörlerdendir !!!

O bir çok oyuncuyu sayayım uzun uzun

Ersun Yanal döneminde şans bulamamış Giray Kaçar.

Veya oynayıp kendini yeterince gösterememiş bugünkü Selçuk İnan. Onun haricinde Egemen'de Şenol hocayla çalıştığında maksimumla oynadı. Bugünkü Türkiye milli takımının en iyi forvetleri Şenol Güneş'in eseri Burak Yılmaz ve Umut Bulut. Hoca Trabzonspor'a ve ülke futboluna yeterince futbolcu yetiştiriyor veya ortaya çıkartıyor ama biz sahip çıkamıyoruz.

İnşallah ilerleyen senelerde bu listeye Soner Aydoğdu bizde kalan kaliteli futbolculardan biri olarak eklenir.

Mustafa Ayazoğlu
galatasaray şampiyon olur.

hakem faul çalmasa sanki maç 1-1 bitse ne olacaktı ?

takım iyi ama konsantre değil

sıkıntı var.

memmedaga
29.10.2012, 00:02
Senol hocamizin istirahat vakti gelmistir ben daha gecen aya kadar savunuyordum ama artik anladim olmuyor

sikinti nerede tam anlamiyla bilmiyorum.

ama takim umut hic ama hic vaad etmiyor yenilmemiz de onemli degil

Hoca da bariz bir formsuzluk isteksizlik var

Sike surecinin sonunu beklemek daha iyi olurdu ama gorunen o ki durum daha da kotuye gidiyor

bu sezon en buyuk skandali kadro yapilanmasindaki dengesizlik paramiz yok denilip bu kadar adami kadroda tutmak

sonuc henrique,adrian 10 milyon kenarda oturur birde vittek ve cehc sirtinda kanbur gibi tasirsin?

Senol hocanin kararsiz kalabiliyordu ama hic bir zaman bu kadar bu kadar takilmazdi

KARARLI OLACAKSIN KORKAK OLMAYACAKSIN

sunlar kalacak sunlar gidecek diyeceksin ne pahasina olursa olsun yumrugunu masaya mi tahtayami nereye vuracaksan vuracaksin....

leviathan_-1461
29.10.2012, 00:02
bence kasacak fazla bir şey yok
bu malzemeden bazen güzel yemek çıkar
sabırla bekleyeceğiz
orta sıralarda oyalanırız
colman, olcan, soner form tutarsa ve emre takıma adapte olursa ilk 3'e oynarız

janko da tutarsa daha iyi neticelerde olur..tabi bizim ulema taraftar o zamana kadar hocayı gönderip futbolcuları küstürmesse..

gudoz81
29.10.2012, 00:03
olayın bir diğer boyutu istanbula kaptırdığımız iyi oyuncular?
bu takımda bu halde oynamakmı ?
istanbula gidip muhtemelen şampiyon olmakmı?

uzungöllü
29.10.2012, 00:06
O bir çok oyuncuyu sayayım uzun uzun

Ersun Yanal döneminde şans bulamamış Giray Kaçar.

Veya oynayıp kendini yeterince gösterememiş bugünkü Selçuk İnan. Onun haricinde Egemen'de Şenol hocayla çalıştığında maksimumla oynadı. Bugünkü Türkiye milli takımının en iyi forvetleri Şenol Güneş'in eseri Burak Yılmaz ve Umut Bulut. Hoca Trabzonspor'a ve ülke futboluna yeterince futbolcu yetiştiriyor veya ortaya çıkartıyor ama biz sahip çıkamıyoruz.

İnşallah ilerleyen senelerde bu listeye Soner Aydoğdu bizde kalan kaliteli futbolculardan biri olarak eklenir.

oyuncu keşfetmek var olan oyuncuyu oynatmak değil takımın geleceğine katkı yapacak oyuncu ortaya çıkartmaktır !!!

Mustafa Ayazoğlu
29.10.2012, 00:07
ilker meral önce faul vermeyecekti tam yasin topa vurmaya niyetlendi düdüğü ağzına götürdü.

gol olacağını gördü faulü verdi.

aferin.

pozisyonda faul falan yok.

Ümit Küçük
29.10.2012, 00:11
sıkıntının nerede olduğunu göremiyor musunuz.....orta sahadan adam eksiltecek 10 numaran yok ölümcül pas atacak göbek oyuncun yok forvette yaratıcı oyuncun yok bambanın yanında 2 ci stoperin yok....gelelim takıma oyuncular arasında kopukluk hat safhada aralarında 20 metre var....zokora el freni....kanatlardan top taşıyamıyorsun.....janko yanına girecek oyuncu yok yalanda da olsa ceza sahasına girecek oyuncun yok...üstüne üstlük hoca inatla değil 9 hafta 2 yıla yakın zamandır yanlış taktikle oynatıyor....bu oyuncular 4-2-3-1 oynayamaz.....zokora-sapara 2 lisi göbek oynayamaz...şuanda tek beklentim colman-soner ikilisi oda en az 1 ay alır...sakatlanan adam 3 aydan önce dönmüyor sağlık ekibinden Allah razı olsun

katre-i.matem
29.10.2012, 00:11
bugun hoca tercıhlerı ve degısıklıklerıyle basarılı idi bence.

Berke6198
29.10.2012, 00:15
Texas'ta kaşınmış. Trabzon'lu gençlerin kanlarının en deli aktığı yerden geçilir mi hiç ?

Oğuzhan
29.10.2012, 00:19
bugun hoca tercıhlerı ve degısıklıklerıyle basarılı idi bence.

Hocam işte bazı arkadaşlar bunu anlamıyorlar. Hoca sahaya doğru onbirle çıktı bence bugün. Değişikleri de yerindeydi. 2 gündür bu kulübe hizmet eden futbolculara toz konduramazken, yıllardır bu takımın sembolü olmuş bir adama deli gibi sallamak hiç yakışmıyor.

Eleştirilsin ama herkes eleştirilsin. Hakkaniyetli eleştirilsin. Olcan top oynamıyor geldiğinden beri hoca ne yapsın o adama şimdi. Orada oynatacak başka adam da yok mecbur oynatıyor. Zokora formsuzmuş iyi değilmiş o zaman Aykut'u yada Barış'ı oynatsın da saçımızı başımızı mı yolalım.

Sahadaki adam hocasını rezil de eder, vezir de eder. Sahadaki ruhsuzlara en büyük dersi başkanın vermesi lazım. Konuşsun toparlayıp, sahada futbol oynamayacak olan bavulunu toplayıp gitsin desin direk gözlerini korkutsun az. Bu kadar laubali futbol izlettiremez kimse bize. Sonuçta yeteneklerinde çoğumuz hem fikiriz bu adamlar yetenekli ama %100 vermiyorlar sahada.

Sefa Murat Dokuz
29.10.2012, 00:21
Trabzonlu Gençler kadar gereksiz bir taraftar grubu görmedim.

batugol
29.10.2012, 00:23
şu ana kadar oynanan maçlara bakınca
bamba ve onuru ayırdıktan sonra
diğer futbolcuların hepsinin neredeyse aynı ayar olduğunu düşünüyorum
o yüzden o oynamış bu oynamamış yorumlarını çok dikkate alamıyorum
şenol güneşin de aynı dertten muzdarip olduğunu düşünüyorum
bu yüzden ideal kadro kurmakta zorlanıyoruz

jojuk
29.10.2012, 00:29
başlıgı yanlış atmışınız bence trabzonsporlu oyuncular böle istedi kardeşim madem golümüz verilmedi evet doğru golümüz verilmedi neden 11 futbolcuda hakemin üzerine yürümedi mağlubiyeti kabullenmiş bi takım var eğer trabzonspor iyi bir takım olsaydık 11 futbolcu teknik direktör yöneticisi hakkını arardı taraftar dillendirse nolur maglubiyeti kabullenmiş şenol güneş ve oyuncular vardı sahada kardeşim ben gol değil demiyorum ama neden itiraz edilmedi hakemi baskı altına alınmadı futbolcular tarafından kimse futbolculardan hakeme tepki vermiyo nasıl bir trabzonsporluluk bu

İlyas Özdemir
29.10.2012, 00:32
eğer ortam müsait olmasaydı o hakem golü iptal vermemezlik edemezdi maça gelen taraftar biraz agresif olacak bazı olumsuzluklara anında sert tepkı verecek

DeAgLeMaNyAq
29.10.2012, 00:33
Takım ruhsuz ama taraftar da az değil. Eskiden olsa o verilmeyen golden sonra sahayı yabancı maddeye boğarlardı...

jojuk
29.10.2012, 00:36
eğer ortam müsait olmasaydı o hakem golü iptal vermemezlik edemezdi maça gelen taraftar biraz agresif olacak bazı olumsuzluklara anında sert tepkı verecek
taraftar değil futbolcular hiç bi tepki vermiyo yasin öztekin hakemi bir tek dövmediği kaldı kırmızı kart veremedi neden ??? yöneticilerimiz hiç konuşmuyo şenol güneş hakemi eleştirmiyo bölemi trabzonsporlulukdur kardeşim resmen 1 puanımı çalındı neden yöneticiler şenol güneş sessiz kalıyo taraftar napacak ki kardeşim futbolcular topmu oynuyo da tepki verecek bi enerjimi bırakıyo

L.Burrows
29.10.2012, 00:37
Bıktım usandım desem artık yeridir. Arkadaş top bizdeyken bile okadar yavaş pas yapıyoruzki insan izlerken daralıyor. Nedir bu yaw hiçmi idman yapmıyor bu futbolcular birbirleriyle. Sonumuz hayrola

Berke6198
29.10.2012, 00:40
Takım ruhsuz ama taraftar da az değil. Eskiden olsa o verilmeyen golden sonra sahayı yabancı maddeye boğarlardı...

Demek ki akıllanmışız. Yabancı madde atmak bir taraftarın ruhunu değil pisliğini ortaya koyar. He cisme göre değişir tabii ki. Ve ayrıca sahaya yabancı madde atıldı, futbolcular durdular...

jojuk
29.10.2012, 00:41
haksızlığın karşısında dururum diyen şenol güneş acaba bu akşam çalınan 1 puanımız için neden görmezden geldi neden sessiz kaldı neden haksızlıga boyun eğdi şenol güneş çünkü oda kabullendi biz lider olsaydık böle puanımız gidseydi şenol güneş ne derdi acaba şenol güneş yenilgiyi kabullendiği için ses çıkaramıyo

Berke6198
29.10.2012, 00:41
başlıgı yanlış atmışınız bence trabzonsporlu oyuncular böle istedi kardeşim madem golümüz verilmedi evet doğru golümüz verilmedi neden 11 futbolcuda hakemin üzerine yürümedi mağlubiyeti kabullenmiş bi takım var eğer trabzonspor iyi bir takım olsaydık 11 futbolcu teknik direktör yöneticisi hakkını arardı taraftar dillendirse nolur maglubiyeti kabullenmiş şenol güneş ve oyuncular vardı sahada kardeşim ben gol değil demiyorum ama neden itiraz edilmedi hakemi baskı altına alınmadı futbolcular tarafından kimse futbolculardan hakeme tepki vermiyo nasıl bir trabzonsporluluk bu

Kusura bakmayın ama ben bu kadar saçma bir düşünce görmemiştim, sizin sayenizde görmüş oldum.

L.Burrows
29.10.2012, 00:42
taraftar değil futbolcular hiç bi tepki vermiyo yasin öztekin hakemi bir tek dövmediği kaldı kırmızı kart veremedi neden ??? yöneticilerimiz hiç konuşmuyo şenol güneş hakemi eleştirmiyo bölemi trabzonsporlulukdur kardeşim resmen 1 puanımı çalındı neden yöneticiler şenol güneş sessiz kalıyo taraftar napacak ki kardeşim futbolcular topmu oynuyo da tepki verecek bi enerjimi bırakıyo

Ne tepkisinden bahsediyosun sen hala anlayamadınmı bu ülkede öfkeyle kalkanın hep zararla oturduğunu özellikle bu trabzonspor ise. Şampiyonluğunu türkiyenin gözü önünde çalanlar senin verilmeyen golünemi yanacak:) Komik olmayın. Sahaya yabancı madde atarsın 5 maç kapatırlar sahanı oturursun aşşa. Oyuncun hakemi iter büzer oda yer bi 5 maç. Bu iş öyle vurmayla kırmayla olacak iş değil. Yöneticin teknik adamın yüklenecek hakeme. Ondan da önemlisi medya senin olacak. Yoksa bizim gibi anca kendine verirsin zararı.

Berke6198
29.10.2012, 00:44
Bizim 1 yıllık emeğimiz terimiz çalındı aylarca kendimizi yırttık sonuç ne ? neyin tepkisinden bahsediyorsunuz yahu ? Allah'ın Fatih Terim'i hakmeleri azarlar, maçın ortasında hakeme sinirlenip topu sahanın içine tekmeler... Bunlara bir şey yok tabi... lütfen yorum yaparken daha dikkatli olalım. Aksi takdirde yorumlar komik bir hal alabiliyor.

Oruç
29.10.2012, 00:45
Çok yavaş oynuyoruz. Üstüne hücumda efektif değiliz, çoğalamıyoruz.

Koskoca takımda Zeki'den başka orta yapabilen adam yok. Yasin, Olcan hiç bir şey yapmıyor. Adrian korner kullanırken ön direğe atıp duruyordu topu. Şimdi aynısını Olcan ve Sapara yapıyor. İki metrelik adam var ama bizimkiler ön direk çalışıyor. Sinirlenmemek elde değil.

metehan
29.10.2012, 00:45
Takım kötü, bu durum bizi üzüyor. Beni en çok üzen kısmı ise, şike mücadelemiz. Sahada iyi olan bir TS, bu mücadelede bize daha fazla güç verirdi. Takım kötü olunca ilgi başka yerlere kayıyor. Yoksa sonuçlara çok fazla takılmıyorum artık.

Berke6198
29.10.2012, 00:46
Ne tepkisinden bahsediyosun sen hala anlayamadınmı bu ülkede öfkeyle kalkanın hep zararla oturduğunu özellikle bu trabzonspor ise. Şampiyonluğunu türkiyenin gözü önünde çalanlar senin verilmeyen golünemi yanacak:) Komik olmayın. Sahaya yabancı madde atarsın 5 maç kapatırlar sahanı oturursun aşşa. Oyuncun hakemi iter büzer oda yer bi 5 maç. Bu iş öyle vurmayla kırmayla olacak iş değil. Yöneticin teknik adamın yüklenecek hakeme. Ondan da önemlisi medya senin olacak. Yoksa bizim gibi anca kendine verirsin zararı.

Bu kısma imzamı bile atarım. Zaten başından beri ihtiyacımız olan bu değil mi ? medyanın bizim elimizde olmamasından dolayı senelerdir hem Fanatik hem de Fotomaç bize "Binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı" muamelesi yapmıyor mu ?

Berke6198
29.10.2012, 00:47
Takımda ki bütün çalışmaların durdurulması gerekiyor, futbolcuların ilk önce orta kesmeyi öğrenmeleri lazım. Hiç bir kanat oyuncumuz orta yapmasını beceremiyor. İçeride 1.96'lık adam bekliyor sen topu kanatlara vermek yerine gidiyorsun cepheden, ortasahadan top şişiriyorsun ceza sahasına doğru... Olacak iş mi ?

jojuk
29.10.2012, 00:51
fatih terim hakemi dövmediği kalıyo hakemler ses çıkaramıyo geçen hafta bursa kendi evinde oynuyo ertuğrul sağlam tepki veriyo tribüne göndereliyo demek ki bu ülkede yarıyomuş fatih terim her maçta tribüne gönderilmeli ama gönderilemiyor demek ki baskı etkileyebiliyormuş türkiyede baskıyla gelen şampiyonluklar yokmu çok

Anıl C
29.10.2012, 00:51
sıkıntının nerede olduğunu göremiyor musunuz.....orta sahadan adam eksiltecek 10 numaran yok ölümcül pas atacak göbek oyuncun yok forvette yaratıcı oyuncun yok bambanın yanında 2 ci stoperin yok....gelelim takıma oyuncular arasında kopukluk hat safhada aralarında 20 metre var....zokora el freni....kanatlardan top taşıyamıyorsun.....janko yanına girecek oyuncu yok yalanda da olsa ceza sahasına girecek oyuncun yok...üstüne üstlük hoca inatla değil 9 hafta 2 yıla yakın zamandır yanlış taktikle oynatıyor....bu oyuncular 4-2-3-1 oynayamaz.....zokora-sapara 2 lisi göbek oynayamaz...şuanda tek beklentim colman-soner ikilisi oda en az 1 ay alır...sakatlanan adam 3 aydan önce dönmüyor sağlık ekibinden Allah razı olsun

Arkadas cok guzel yazmis. Trabzonspor'un ozeti bu iste
Ben verilmeyen golde degilim
Mac boyu 3-4 sut cektik ya ona yaniyorum

Berke6198
29.10.2012, 00:52
fatih terim hakemi dövmediği kalıyo hakemler ses çıkaramıyo geçen hafta bursa kendi evinde oynuyo ertuğrul sağlam tepki veriyo tribüne göndereliyo demek ki bu ülkede yarıyomuş fatih terim her maçta tribüne gönderilmeli ama gönderilemiyor demek ki baskı etkileyebiliyormuş türkiyede baskıyla gelen şampiyonluklar yokmu çok

Baskıyla gelen şampiyonluk derken ? TFF başkanına falan mı sitem ediyorlar ?

Berke6198
29.10.2012, 00:53
Bu takım net şekilde Colman'ı arıyor...

Anıl C
29.10.2012, 00:56
Bide burdan batalla'ya laf edenler vardi. Tamam sevmeyin ama oynadigi futbola kizmadan, kucumsemeden saygi gosterin
Ayrica sapara ve adriana ornek olmali

L.Burrows
29.10.2012, 00:58

Herşey medya güzel hemşerim.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2012, 01:03
Bide burdan batalla'ya laf edenler vardi. Tamam sevmeyin ama oynadigi futbola kizmadan, kucumsemeden saygi gosterin
Ayrica sapara ve adriana ornek olmali

3 gün önce Batalla'yı övdüğümde ne kadar meraklısınız başkalarının oyuncularını şişirmeye şeklinde laf yiyorduk. Ha Batalla mükemmel oynamadı ama berbat bile oynasa o golü atabiliyorsa büyük oyuncudur...

Oğuzhan
29.10.2012, 01:19
Adamlar bizim şampiyonluğu çalmış üstünü kapatmaya çalışıyorlar, arkadaşımız yada abimizin birisi de diyor neden 11 futbolcu üstüne yürümedi diye hakemin :)

Bin kişi her yere yürüdük de ne oldu. Bu ülkede gücü elinde bulunduranlarla başa çıkamayız maalesef. Güçsüzüz açıkçası. Sadece sahada millete ders verecek nitelikte futbol oynayabilirsek şampiyon olabiliriz sahada. 2 sene önce şampiyon olduğumuz gibi.

oflukaan
29.10.2012, 01:20
halil formsuzz...
halil güçsüzzz...
HALİL ÇOK KÖTÜ...
halil 7-8 tane top kaybetti
sapara-olcan-emerson kötü oynadı
mustafa-zokora-zeki-janko vasat oynadı
yasin-onur-bamba iyi oynadı

sonradan oyuna giren alanzinho muydu 5 sefer topla buluşmadı
emre defanstan bile top alırken alan hep saklanı.
soner zaten 80 de girdi oda formsuzdu...
Adrian nerde
Vittek nerde
Volkan nerde
Henrique nerde

jeepeers
29.10.2012, 01:20
bu takımın sene başından beri adam gibi top oynadığı kaç maç değil kaç dakika varki bu maçı alsın
adamların ortasahasında beluschi ile batalla var bizde ???
halil o kadar muazzam bir oyuncuki bir türlü vazgeçemedi değerli hocamız kendisinden
bu kadar top saklayan,top dağıtan,gol atan,adam eksilten forvet dünyada az bulunur
şu maçta kaç tane net pozisyonumuz var?kaç tane isabetli ortamız var?kaç tane şutumuz var?
jankoyu transfer edip bu kadar az kanat organizasyonu yapan takımın hocasına sorarlar bu adamı niye aldırdın diye
ama biz bunları sormayalım hakemle federasyona sövelim çuvaldızı başkasına batıralım
bu kadarla da hocamız bizi tatmin eder nasıl olsa

SEDAT
29.10.2012, 01:24
* Bu takım ara sıra İstanbulda çalışmalı. Yanlış anlaşılmasın kafalar dağılmalı, ortam değişmeli.

Oğuzhan
29.10.2012, 01:24
Bursaspor oynatmayacağı oyuncuyu da almıyor ya. N-Diaye aldılar ilk geldi hemen formayı verdiler. Belluschi aldılar hemen formayı verdiler adama. Adamların boş yere harcayacak paraları yok belli aldıkları yabancıları eksikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda alıyorlar. Biz bir adam alıyoruz yok hazır değil, yok orta sahayla uyumu daha iyi değil cart curt. Alma o zaman arkadaş bir sene sonra alırsın adamı bir sene getirip milletin diline sakız ediyorsunuz, moralini yerle bir ediyorsunuz oyuncuların.

oflukaan
29.10.2012, 01:26
bu takımın sene başından beri adam gibi top oynadığı kaç maç değil kaç dakika varki bu maçı alsın
halil o kadar muazzam bir oyuncuki bir türlü vazgeçemedi değerli hocamız kendisinden
bu kadar top saklayan,top dağıtan,gol atan,adam eksilten forvet dünyada az bulunur
şu maçta kaç tane net pozisyonumuz var?kaç tane isabetli ortamız var?kaç tane şutumuz var?
jankoyu transfer edip bu kadar az kanat organizasyonu yapan takımın hocasına sorarlar bu adamı niye aldırdın diye
ama biz bunları sormayalım hakemle federasyona sövelim çuvaldızı başkasına batıralım
tespitler sonuna kadar doğru bir tek janko transferini hocanın yapmadığını düşünüyorum. kanat organizasyonları eksik idi.

Salih1
29.10.2012, 01:33
Batalla belluschi bunlara futbolcumu diyorsun.

lazibere
29.10.2012, 01:36
Fenerbahçe'in son divan toplantısında ki borcu 163 Milyon TL.T rabzıonspor'un ise cumartesi günü yapılan divan kurulu toplantısında açıklanan borcu da yaklaşık bu rakam kadar. Bir Fenerbahçe'nin kadrosuna bakın bir de Trabzonspor'un kadrosundaki oyunculara. Ve de sahada oynana oyuna. Ben bu duruma bir türlü açıklık getiremiyorum. Trabzonsporlu taraftarlar galibiyet kadar iyi futbol da izlemek istiyorlar. Şenol hocam taraftar desteği istedi. Seyirci de bu isteği yerine getirdi. Destek vardı ama malesef sahada seyircileri tatmin edecek onları heyacanladıracak bir futbol oyunu yoktu. Bursaspor iyi bir oyun sergiledi. Üç puanı da haketti. Üç puan analarının sütü gibi helal olsun...

lazibere
29.10.2012, 01:38
Tekrar söylüyorum dilimde tüy bitti

BİZİM TAKIM BU OYUNCU KADROSUYLA MAÇ KAZANIRSA BU BİZDEN DEĞİL RAKİBİN KÖTÜ OLUŞUNDANDIR. BU SEZON 43-48 BANDINDA BİR PUAN ALIRIZ BUDA BİZİ NEREYE GETİRİR GÖRECEĞİ

Oğuzhan
Arkadaş Bamba, Halil ile Janko ikilisinden daha çok hücumda boy gösteriyor ya nasıl iştir nasıl anlayamıyorum yeter bıktık ya.

Yaşar
Takımın bu görüntüsünden uzaklaşması için kesinlike taktik değişikliği şart gözüküyor.
Kağıt üzerinde Halil-Janko gibi çift forvet gözükse deyine tek forvetli sistm ile oynadık.
Bunu Halil'in yerine Alanzinho girince daha iyi anlamış oldum.
Eğer hoca çift forvet oynatıyor olsaydı Halil'in yerine Emre girerdi.
Bunun yanında ortasahada Zokora oynadığı müddetçe hücumda sıkıntı çekeceğimiz gerçeği var.
Zokora'nın sadece ortasahanın gerisindeki toplara müdahale ettiğini, çok defansın içine gömüldüğünü, bu nedenle de takımın defansı ile hücum hattı arasındaki mesafenin çok fazla olduğunu, dönen topları almakta sıkıntı çektiğimizi düşünüyorum.
Öncelikle son 20 dakikadaki takımdan Zokora-Colman değişikliği yapılarak bir kadro kurulmalı.
Yani
:::::::::::::::::::::::::Onur::::::::::::::::::::: ::
Zeki:::::::::::Giray::::::::::Bamba:::::::Emerson
::::::::::::Colman:::::::::::::::Sapara::::::::::
Yasin:::::::::::::::::::::::::::::::::Alanzinho(Ad rian)(Olcan)
:::::::::::::::::::Emre:::::::::::::::::::::
::::::::::::::::::::::Janko:::::::::::::::

kadrosu en mantıklı kadro ve diziliş gibi duruyor.

Bu kadronun özellikle orta ikilisi hücum bölgesine yakın oynayacağı için defans oyuncularımı da alanı daraltmak için daha önde oynamak durumunda kalacaklar.
Dönen topları alma ihtimalimiz artacak.
Bu durumda şutör isimler devreye sokulmalı.
Colman, Sapara, Yasin ve Emre şutör isimler olabilir, dönen toplarda gol pozisyonları üretebiliriz.
Ayrıca Janko'nun indireceği toplara vurması için ortasahanın rakip cezasahasına daha yakın oynaması gerekiyor.
Sapara ve Colman top bizdeyken rakip ceza alanına daha yakın oynayabilir.

TS-FAN
29.10.2012, 01:47
Bir takımda ne kadar olumsuzluk sayabilirsen hepsi var.
Neresinden tutarsan tut,elinde kalıyor!
Bu sene bu takım daha çok üzer çok!

atigol
29.10.2012, 02:00
Fenerbahçe'in son divan toplantısında ki borcu 163 Milyon TL.T rabzıonspor'un ise cumartesi günü yapılan divan kurulu toplantısında açıklanan borcu da yaklaşık bu rakam kadar. Bir Fenerbahçe'nin kadrosuna bakın bir de Trabzonspor'un kadrosundaki oyunculara. Ve de sahada oynana oyuna. Ben bu duruma bir türlü açıklık getiremiyorum. Trabzonsporlu taraftarlar galibiyet kadar iyi futbol da izlemek istiyorlar. Şenol hocam taraftar desteği istedi. Seyirci de bu isteği yerine getirdi. Destek vardı ama malesef sahada seyircileri tatmin edecek onları heyacanladıracak bir futbol oyunu yoktu. Bursaspor iyi bir oyun sergiledi. Üç puanı da haketti. Üç puan analarının sütü gibi helal olsun...

FB nin borcu 182 milyon lira, bizim 119 milyon... 60 milyon fark varki, fenerde para akışı bize göre çok daha fazla. Fenerin kadrosunu bilmem ama oynadıkları top bizden çok farklı değil, onlrda da her maçın yıldızı volkan.

Bugünkü maç için ortada bir maçtı, hiçde galibiyeti hakedecek bir oyunu yoktu bursa'nın, hakeme dua etsinler.. Geçen haftaki BJK maçını deseniz hak verirdim size

SEDAT
29.10.2012, 02:02
* Şike yapanın yanına kar kaldığı bu Ülkede borç nedir'ki, sende tırmala dur :)

hodlu
29.10.2012, 02:04
Geçen hafta bjk takımı ikinci devre resmen komayta soktu koca Trabzonspor takımını ama hocamız çıktı iyi oynadık falan filan dedi.Ama bu gece sahaya çıkan ilk 11'i gördüm şok oldum.Geçen hafta oynayan takımdan bir tek Soner yok gerisi aynen sahada.Bu milyonlarla alay etmektir.Yahu geçen hafta Halil-Sapara-Yasin-Emerson ne oynamıştı ki bu gece aynen sahaya çıktılar...

memmedaga
29.10.2012, 02:04
* Şike yapanın yanına kar kaldığı bu Ülkede borç nedir'ki, sende tırmala dur :)

iyi ki sikeciler var

yani sikeciler yuzunden zaten kadromuzda 32 tane oyuncu bulundurup en 5 tanesine bosuna para oduyoruz!!!

SEDAT
29.10.2012, 02:08
iyi ki sikeciler var

yani sikeciler yuzunden zaten kadromuzda 32 tane oyuncu bulundurup en 5 tanesine bosuna para oduyoruz!!!

* Tabi sebep o değilde şöyle bakmak lazım normal seyrinde gitse herşey daha farklı olabilirdi. Trabzonspor bir hava yakaladığında başarılı oluyor morali bozulduğunda başa dönüyor bu gerçeği kimse değiştiremez...

Rama61
29.10.2012, 02:13
Fener macindan beri maclari izlemiyorum,bayram dolayisiyla bir arkadasimin evine ugradim ondada lig tv varmiş,resmen işkence bu kadar aciz,kimin ne yaptigi belli olmayan bir takim görmedim,futbolcularin büyük cogunlugu bitmis,hoca onlardan beter,artik nester vurma zamani,bu böyle gitmez,Onurun ve Bambanin emeklerine yazık.saygilar ayrica bütün hemşerilerimin bayramini kutluyorum.

Erdal DİLEK
29.10.2012, 02:15
EVET HAKEM SONUCU etkiledi ama bu takımın oyun kurma konusundaki eksikliğimi örtmez. . .

SensitiveLord61
29.10.2012, 02:18
Sapara falan istemiyorum . Colman dönsün bu sapara .... bulur formayı .

Zokoraya el fireni diyenler Halile ne diyor acaba ? adam bugun 5 tane kontra atağımızı yedi be .

Ömer TOPAL
29.10.2012, 02:19
siz ne derseniz deyin ne düşürseniz düşünün ama takımın oyunun bu noktaya gelmesindeki tek neden şike sürecidir çalınan şampiyonluktur..Bu benim şahsi fikrim neden diye sormak isteyen olursa özel mesajla sorabilir..Ahmet çakarın da dediği gibi kirli sayfanın üzerine temiz bir sayfa KOYAMAZSSIN....

A.Ali Karanis
29.10.2012, 02:20
Bu sezon ilk onbir ve değişiklikleri ilk kez beğendim.Ancak oyun anlamında pek birşey ortaya koyamadık.Takımda bir formsuzluk,isteksizlik var.Bence yardımcı hocadan kaynaklanan bir problem olabilir,çünkü Ünal Hoca döneminde çok az sakatlık verirdik,kafamız rahat olurdu,bu konu incelenmeli.Geri dönüşler de çok sıkıntı,nitekim golü de yine bir basit hatanın sonucunda ortasahanın oyundan düşmesi sonucu yedik.Kontra-atak oyununu ya da topu kanatlara indirmeyi beceremiyoruz.Son 15dakikadaki doldur-boşalt oyunu bile çok işimize yaradı-ki Janko gibi bir oyuncunuz var ise onu ortalarla besleyemiyorsanız bu şekilde kullanmanız gerekir- ,belki taktiksel olarak böyle değişikliklere gitmemiz gerekebilir.Sakatlıklardan kurtulduğumuz vakit yazdığım dizilişte ve kadroyla çıkarsak mevcut sistemden(sistemsizlikten) çok,göbekten delme ya da doldur-boşalt gibi çeşitli varyasyonları denemeye çalışırsak çok daha etkili olur diye düşünüyorum.
---------Onur---------
-Zeki-Bamba-Giray-Emerson
--------Zokora-----------
--Colman----Soner------
--------Sapara---------
---Emre----------------
-----------Janko-------

Mustafa artık cidden saçmalamaya başladı.Özellikle o kafa topunda Vederson'a attığı tekme çok itici durdu.Bizim topçuların böyle şeyler yapmaması,kendilerini durdurması gerek. Zeki'yi o çok önemli hatasının dışında beğendim,güzel ortalar kesiyor,bindirmeleri güzel.Umarım eksiklerini telafi eder de yerini sağlamlaştırır.Olcan'ın isteksizliğine anlam verebilmiş değilim.Bamba ve Onur'a söyleyecek laf yok,Allah nazardan saklasın.Bamba'yı arada forvet oynatsak mı diye düşünmedim değil :) Emre'nin de bundan sonra kafadan 11'de yazılması gerekiyor,Trabzonspor taraftarını 15dk'da ortak noktada buluşturan,en azından 'artık oynasın habu uşak' dedirten nadir yeteneklerden birisi :) Gerisi de vasattı.

Hakem için diyecek birşey yok.Buz gibi golü vermedi,topun Bamba'nın ayağından Yasin'e gittiğini gördüğü anda düdüğü ağzına götürüp gol olduğunda da düdüğü çalıp golü iptal etmesi bunların niyetini özetliyor.Trabzonspor'um zamanında nasıl bir acı çektirdiyse bunlara,uğraşa uğraşa bitiremediler.Allah belalarını versin.

jojuk
29.10.2012, 02:21
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2012/10/29/632x314/10020371060.jpg?5971652418220121029013931 medya deyip durmayın bunu fotomaç gazetesi yayınlıyo şenol güneş ve yöneticiler napıyor sesleri çıkmıyor

SensitiveLord61
Zokora oyun kurmaktan korkuyor . Saparaya bırakıyor defanstan top alma işini . Bugun Saparanın defanstan bi tane top oyun kurdugunu görmedim .

hodlu
Takım sahada haftalardır sürünüyor.Haftalardır kaleye şut çekemeyen bir takımız.Hoca ise haftalardır pembe dünyalar çiziyor.Bu takım çalışmıyor.Hocanın yanında adam akıllı yardımcı yok.Yöneticiler iki çift laf edemiyor.Başkan elaleme geçmiş olsun demek için hastaneye yarışırken kendini sakatlıyor.Tff ile hakemleri de sahipsiz başıboş takımı doğruyorlar....

jojuk
29.10.2012, 02:22
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2012/10/29/632x314/15691979772.jpg?5970342001420121029013930 bakın medya diyosunuz sahip çıkmıyor bize daha napcak fotomaç gazetesi ama şenol güneş ve yöneticiler nerde

hodlu
29.10.2012, 02:26
Bu hakem maçın başından beri çok kötüydü.Bu hakemin zaten hakemlikle uzaktan yakından alakası yok.Böyle acemileri kime verirler Trabzonspor'a.Vah zavallı Trabzonspor'um ne hallere düştün.Mersin maçını izlediğim gece utanmıştım.Sahamızda 90 dakika rakibe savunma yaptık.Ama hiç kimse ders almamış ki her maç daha kötü oynuyoruz...

hodlu
29.10.2012, 02:32

Haklısın kardeş hemde %1 milyon haklısın.Ammaaaa o takımı dağıtanların başında senin gs hayranı başkanın da var.Gs'ye topçu satmak onun asli görevi maşallah.Allah işlerini hayırlı etsin.Nasıl olsa hesap sorulmadan bir kaç ay sonra gider.Bizde o dağıtılan takımı Şampiyonlar liginde seyrederiz...

SensitiveLord61
29.10.2012, 02:37
Diyeceğim tek şey şu ortasaha ve forvet Bursaya bugun en az 1 gol atardı var mı aksini söyleyen ?( Attı da ) Şu ortasahayla maça başlasa ne olurdu gol mü yerdik? Bence en fazla yine 1 tane gol yerdik soner ve alanzinho defansa yardım etmese .Yorumu size bırakıyorum .

Janko

Alanzinho

Soner - Zokora - Sapara

SensitiveLord61
29.10.2012, 02:45
Haklısın kardeş hemde %1 milyon haklısın.Ammaaaa o takımı dağıtanların başında senin gs hayranı başkanın da var.Gs'ye topçu satmak onun asli görevi maşallah.Allah işlerini hayırlı etsin.Nasıl olsa hesap sorulmadan bir kaç ay sonra gider.Bizde o dağıtılan takımı Şampiyonlar liginde seyrederiz...

Size hiç bişey demiyoırum ben Engin i de topçu yaptınız ya . Olcan'ın yanında Engine topçu diyen adam futboldan anlamıyordur bu kadar nokta . Olcan'ın frikikten attığı gol kadar enginin toplasan hayatında o kadar golü vardır . Koy egemeni demiş nereye koyacaksın egemeni ? Egemenin mevkii sol stoper . Bamba mı egemen mi ? Egemen dersiniz siz simdi bide .

memmedaga
29.10.2012, 02:45
* Tabi sebep o değilde şöyle bakmak lazım normal seyrinde gitse herşey daha farklı olabilirdi. Trabzonspor bir hava yakaladığında başarılı oluyor morali bozulduğunda başa dönüyor bu gerçeği kimse değiştiremez...
ne diyeyim be abi

Trabzonsporlu olmak mazosistlik falandir

her hafta nargile cafede yedigim 30 lira kaziktir

her sene tscluplarda kredi kartina gelecegimi rehin etmektir falan filan

vazgecilmezi olmayan bi hastaliktir olabilir

sikinti yok bize heryer Trabzon

ama sanki goremedigimiz bir sey var
simdilik bize sadece Trabzon Trabzon degil

umarim yaniliyorumdur
falan filan

Selçuk Sarı
29.10.2012, 02:47
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2012/10/29/632x314/15691979772.jpg?5970342001420121029013930 bakın medya diyosunuz sahip çıkmıyor bize daha napcak fotomaç gazetesi ama şenol güneş ve yöneticiler nerde

Sence bu mac fb-gs veya bjk ile oynadigimiz bir mac olsaydi ayni bu sekilde yazar miydi? Neyse...

DeAgLeMaNyAq
29.10.2012, 02:54
Yöneticiler ve hoca isyan etse ne olacak. O kadar rezil oyundan sonra haklı olarak ortalığı ayağa kaldırmaya yüzleri yok. Yoksa takım biraz top oynasa neler yapardık. 4 sene önceki Bursa maçını hatırlayın yer yerinden oynamıştı...

SensitiveLord61
29.10.2012, 02:54
Şu forumda hala enginle Olcanı kıyaslayan insanlar var . Onları bi köşeye ayıralım bence . Egemeni takıma koy diyenler var .Bunlara inat alacaksın egemeni göndereceksin bambayı ağlatacaksın sonra arkasından .

memozcan
29.10.2012, 02:57
şenol hocam bize ilkleri yaşattığın için teşekkürler...

memozcan
29.10.2012, 03:02
hala takımdaki sorunları göremeyen taraftar kitlesine sahip olmak ne acı bir gerçek.. takımın sorunu çift forvet, 3-4 forvet degil hücumda çoğalamamak.. bunun için forvetimiz ibrahimoviç de olsa farketmez.. bizim asıl sorunumuz oyunu rakip sahaya yıkamayan ortasaha ve hücuma katkısı sıfır olan beklerdir.. beklerimizin hücuma katılamayacağını cümle alem bile artık biliyor.. ama peki o ortasahayı geçmeyeceğine namus sözü vermiş olan ve her maç hocasına ve takımına ihanet edip bir kişi eksik oynatan zokorayı oynatmak ZORUNDA MISIN hocam!!

memozcan
29.10.2012, 03:05
bu geceki maçtan 3 puan ümidim ne yazık ki yoktu.. bir gol atar öne geçeriz ve hoca jankoyu falan çıkarır barış özbeki alıp beraberliğe yatar ve bir gol yeriz zaten amaçladığımız beraberliğe bağlarız diye düşünüyordum.. ama bu şeftaliye evimizde ilk defa yenilmenin bu kadar koyacağını bilemezdim.. sebep olanlar da benim bu gece çektiğim eziyeti çekiyordur işallah...

memozcan
29.10.2012, 03:23
allah var bu maçın suçunu hakemde bulmuyorum..ama kayserispor camiası bile bir hakeme düdük astırabiliyorsa, trabzonspor camiası bunu yapamıyorsa bize yazıklar olsun... rahmetli canaydının "ali aydın düdüğünü asacak" demeci hala gözümün önünde.. geçen yıl gaziantepspor maçından sonra cinconun abdullah yılmaza yaptıkları hala dimağımızda.. bizim camia bu mağlubiyeti unutturmak istiyorsa bu hakemi silmelidir..

Reha
29.10.2012, 04:11
Hocası Şenol olanın burnu b... kurtulmaz...

Sefer A.
29.10.2012, 04:11
allah var bu maçın suçunu hakemde bulmuyorum..ama kayserispor camiası bile bir hakeme düdük astırabiliyorsa, trabzonspor camiası bunu yapamıyorsa bize yazıklar olsun... rahmetli canaydının "ali aydın düdüğünü asacak" demeci hala gözümün önünde.. geçen yıl gaziantepspor maçından sonra cinconun abdullah yılmaza yaptıkları hala dimağımızda.. bizim camia bu mağlubiyeti unutturmak istiyorsa bu hakemi silmelidir..

yok agabey aman, simdi böyle seyler yaparsak kötü oluruz pislik oluruz :)
oturalim kiçimizin üstüne, bekleyelim, bos bos yazalim, ne yazsak yazalim kimse bizi dinlemesin, hakemler bizi biçsin katletsin, yakinda golü verdikten sonra yalandan yere golümüzü iptal eden hakem de görürüz gördügümüzde yine tepki vermeyelim.......
böyle pisirik taraftar toplulugu Trabzon'a Trabzonspor'a hiç hiç hiiçç yakismiyoorr !!
o hakem o son saniyede en fazla agzina getirmeli düdügü, ama korkudan çalmamali iste (eskiden erman toroglu bir derbide sanirim aynisini yapmisti, düdügü agzina getirdi geri çekti çalmadi), madem her yerde böyle bu serefsizler bizde de öyle olsunlar tirssinlar, ama yok bu taraftarla olmaz bu is, içimdeki bursa aski bambaska diyerek takim destekleyeceklerini sanan fuzulilerle hiç olmaz.....

Derbeder-53
29.10.2012, 06:06
O Hakem, Trabzon'a gelmemeli ve azcık dinlenmeliydi.
Bursa maçını katletti resmen... :(

Punisher-61
29.10.2012, 06:21
Bizim problem orta saha...

Kanat oyuncularimiz yasin ve olcan yetersiz malesef.. Sifira inip orta yapan yok...

Orta alanda göndermeye calistigimiz ama kulüb bulamadigimiz sapara bizde banko oynuyor, sapara gecmise baktigimizda daha iyi oynuyor ama hala cok yetersiz..

En kötüsü bu kadar formsuz topcular arasinda soner insallah kaybolmaz..

Colman derhal bu takima dönmeli ve senol günes takimi artik daha ofansiz oynatmasi lazim yoksa daha cok tek farkli maglubiyet aliriz..

Ertan1982
29.10.2012, 06:37
Sezon önce transfer yerine nerdeyse her hafta 1-2 kez toplanti yapip sonra sapkadan tavsan cikartircasina oyuncu cikartirsan hemde en acil mevkilere adam almazsan veya eksik alirsan,sezon öncesi kamplara eksik takim ile calisirsan hatta Kondisyon denen sey yüklemesen o kamplarda 60 dakikadan sonra böyle cökersin rakiplrde seni ezer.

Ertan 51
29.10.2012, 07:46
Allah siyasetten soğuttu bir de şu futboldan tamamen soğutsaydı çok ama çok mutlu olacaktım.Üzüntü üzüntü üzüntü nereye kadar,kimyam bozuluyor,kendime gelemiyorum, çok büyük sıkıntı ve stres yaşıyorum,insan kendi kendine bu zulmü yaşatmamalı,dediğim gibi soğusam da hiç bir şey umrumda olmasa keşke.

Doğukan Uçan
29.10.2012, 07:55
bursanın yabancıları bizimkinden 1oo kat daha iyi batalla n diaye belllusschi pinto müthis verimli oynuyor.

Travelair
29.10.2012, 07:57
Bizim attığımız golde faul yok. Zokora topu indirirken Bursasporlu 5 metreden gelip kafasını sokmaya çalışıyor

zarge
29.10.2012, 08:43

onlarda haklı.
alıştık artık hakkımızın yenmesine..

İskender Çakmak
29.10.2012, 08:51
Maç içerisinde güzel diyebileceğimiz en ufak atağımız olmadı. İdmanda ne çalışıyor bu futbolcular? Tamam destek olalım ama birazda azim görelim. Futbolcuları tanıyamıyoruz saçma sapan hareketler yapıyorlar. Allahtan Bamba ve Onur var yoksa her takım bize gol atar.

atigol
29.10.2012, 08:56
Bizim attığımız golde faul yok. Zokora topu indirirken Bursasporlu 5 metreden gelip kafasını sokmaya çalışıyor

Zokora değil Bamba idi topu indiren, Zokora nın rakip ceza sahası içine girdiği ne zaman görülmüş ki

[KAPLAN]
29.10.2012, 08:58
"İlker Meral ve Şenol Güneş böyle istedi", başlık için daha doğru olabilirdi.

zarge
29.10.2012, 09:04
Serdar Bali ‏@serdarrbali
Sevgili Dostlar,

Doğru transfer yapılmayabilir veya transfer tutmayabilir yada yanlış transferde yapılabilir. Bu aksam Trabzonspor'da bu sorunların nüks ettiğini düşünebiliriz.

Takım iyi oynamıyor. 13 tane yabancıdan faydalanılamıyor. İleri uç adamlar iyi niyetle çalışıyorlar ama yetmiyor. -en tehlikelidir de bu-

Ama her ne olursa olsun hakem yanlış karar veremez, bir macın kaderi ile oynayacak yanlışı bir karar hiç veremez.

Bu aksam hakem Trabzonspor'umuzun 1 puanına sebep olmuştur.

H.Emre
29.10.2012, 09:08
Bu maça kadar ki kötü oyunumuz haklı olarak tek forvet - çift forvet tartışmalarına sebep olmuştu. Yine haklı olarak Şenol Güneş'in teknik direktörlüğünü sorgulamaya başlayanlarımız olmuştu. Bende onlardan biriyim. Ama dün akşam tek veya çift forvetten daha öncelikli bir sorunumuz olduğunu gördük. Maalesef ki bu takımın orta sahasının gol pozisyonu üretebilmek için tek yolu tesadüfler. Kanattan gidip kanat oyuncularının ortalarıyla forvetlerini beslersin; bunu yapabilecek kanat oyuncularımız yok. Ara paslarla, rakip savunmanın arkasına atılan toplarla forvetlerini kaçırırsın; bunu yapabilecek orta saha oyuncularımız da yok. Hiç olmadı duran toplardan etkili olmak gibi bir seçenek var, hele de sahada Bamba ve Janko gibi iki kule varken duran toplar çok etkili bir silah olabilirdi; ama maalesef duran topları doğru düzgün kullanabilen bir oyuncumuz da yok. Bu saydıklarımın hepsinden dokuz maçta ikişer üçer kez yapmış olabiliriz; ama dokuz maçta girilen gol pozisyonu sayısını ve atılan gol sayını (sadece 7) göz önüne aldığımızda bunun oyuncularımızın yeteneklerini sahaya yansıtmalarından ziyade tesadüfen ortaya çıkan bir durum olması daha olasıdır.

Şenol Güneş bu sorunu eldeki oyuncularla çözebilirmi bunu göreceğiz. Ben Soner'den umutluydum ama henüz bir numarasını göremedim. Colman'ı bekliyoruz ama aklının nerede olduğu ciddi bir soru işareti. Böyle giderse ilk yarıyı 15 gol atıp 12 gol yiyerek tamamlarız, tabi arada bize daha fazla gol atabilecek bir takım çıkmazsa.

kaan61
29.10.2012, 09:11
Bu hakem maçın başından beri çok kötüydü.Bu hakemin zaten hakemlikle uzaktan yakından alakası yok.Böyle acemileri kime verirler Trabzonspor'a.Vah zavallı Trabzonspor'um ne hallere düştün.Mersin maçını izlediğim gece utanmıştım.Sahamızda 90 dakika rakibe savunma yaptık.Ama hiç kimse ders almamış ki her maç daha kötü oynuyoruz...

Bencede biz fotbol oynayamadığımız için sadece rakibe önlem alma durdurma şansa bir gol buldukmuda üzerine yatmaya çalışıyoruz. Savunma yaparkende , hücuma çıkarkende , veya oyun kurmamız gerektiğindede futbolcularımız ne yapması gerektiğini bilmiyor gibiler. Şaşırtıcı derecede oyun hep 4 - 5 futbolcu ile oynanmaya çalışılıyor. Takım halinde oyun ve kollektiflik yok. Bursa fena bir takım değil ama bu bursaya karşı sadece son 10 dk da etkili olmayı gerektirmez ki o etkinlikde doldur boşalt esnasında tüm risklerin alındığı dönemde oldu. Şenol hocamın açıklamasında " yenilgiyi hak etmedik " ibaresi var. Yapma şenol hocam yenilmemeye oynadık ve onuda beceremedik. Golümüzün verilmemesi , Avni Aker de takım halinde yavaş , kontrollü , savunmayı düşünerek oynadık bunları yapamadık yenildik ve hakettik. Galibiyet için oynasaydık , hızlı bol paslı ve bol pozisyonlu o zaman yenilgiyi haketmedik diyebilirdin. Bakalım bu kadar yavaş ve plansız bir oyun anlayışı bizi nerelere götürecek. Bol puan kayıplarının yaşandığı ligimizde bu sene büyük bir şans senesiydi bizim için ama ben umudumu kaybettim. Umutla bekleyerek çeşitli kadrolar kuruyordum ama o hevesimde gitti. Savunarak ve kontrollü oyunla bu puanı topladık bence topu ayağında ve ileride tutabilecek bir takıma dönüşme zamanı geldi , daha ofansif bir sisteme geçersek en azından göze hoş gelen şeyler suna biliriz. Emrenin direkten dönen şutu , yasinin sayılmayan golü , jankonun kontrol edip dönerek vuruşu gibi ... 1 - 0 yenileceğimize 3 - 2 yenilelim. Mümkünse yenilmeyelimde :)

kaan61
29.10.2012, 09:20
::::::::::::::::::::::::::::::::::: Onur ::::::::::::::::::::::::::

Zeki ::::::::::::: Giray ::::::::::::::::Bamba ::::::: Emerson

::::::::::::::::: Sapara ::::::::::Soner ::::::::::::::::::::::::

:::::::::::Yasin:::::::::::: Colman ::::::::Henriqe::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::: Emre ( Janko )::::::::::::::::::

Geçen sene Burak Yıldız oldu Bu senede Emre yıldız olsun