PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 0-1 Bursaspor | İlker Meral Böyle İstedi

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Kaan
27.10.2012, 23:52
volkanı ver pektemek i al

Yoksa Volkan'ı ver Ozan'ı al mı? :rolleyes:

Oğuzhan
27.10.2012, 23:55
Bu nedir arkadaş ya neden bütün futbolcuları küstürüyoruz biz ?

arifberkay
27.10.2012, 23:56
yok arkadaş volkan da bu şekilde giderse kimse aynı numarayı çekmeye kalkmasın.engin gitti sorunlu dedik jaja gitti sorunlu dedik egemen gitti bir şeyler dedik ; daha neler neler dedik ! volkan da giderse başka bir şey derim...

gidenlerin sorunlu olmadigini biz zaten biliyoruz sorunlu belli ama kabul ettiremiyoruz

Emre GÜRDAL
27.10.2012, 23:59
gidenlerin sorunlu olmadigini biz zaten biliyoruz sorunlu belli ama kabul ettiremiyoruz

sadri şener'mi? şenol güneş'mi yoksa volkanın amerika'lı eşimi....yoksa TRABZON KENTİMİ?

Oğuzhan
28.10.2012, 00:01
Kimse kusura bakmasın Volkan tamam yeterli olmayabilir ilk 11 için ama 18 kişilik kadroya alınmayacak oyuncu da değil. Ayrılmak istemesi gayet normal.

Bursaspor ile maç yapacağımızda tek çekindiğim isim kendisi olurdu. Hoca Burak gibi üzerine düşseydi onu da parlatabilirdi.

savas avci
28.10.2012, 00:01
yeter artık yaa bu şenol güneşin yetenekli oyuncularla bi sıkıntısı var arkadaş bu kadarda olmaz yaa engin baytar, jaja sıra volkana geldi

Oğuzhan
28.10.2012, 00:05
Allah aşkına ya Adrian kadroya alınmaz, Volkan kadroya alınmaz. Barış Özbek her maç düzenli olarak aynı dakikalarda oyuna girer. Zokora olmasa zaten ilk 11 çıkacak Barış da işte Allah'a şükür kim bulup getirdiyse Zokora'yı orada Barış'ı izlemekten kurtarmış bizi.

BJK maçında Adrian girseydi oyuna orta sahada top tutardık, rakibe amatör kulüp takımı gibi ezilmezdik. Hocanın yanlışları artmaya başlıyor son dönemde. En kötü kulübende Volkan gibi bir adam bulunacak ki 15-20 dakika bile oynasa skora ve oyuna katkısı olsun. Ama biz hala Barış Özbek hamleleriyle bir yerlere varmaya çalışıyoruz.

Tahir61
28.10.2012, 00:07
bjk maçında oyuna girdikten sonra önce sağ ayağıyla inanılmaz bir açıdan şut denemesi sonra da boş üç oyuncu varken sol ayağıyla şut denemesi((ki bunları her zaman en uygunsuz anlarda yapıyor))volkanın bu takımda oynamaması için yeterlidir bence burası bursaspor değil

İlker Yazıcıoğlu
28.10.2012, 00:09
Trabzonspora sol açık olarak aldı onu ersun yanal hatırlatırım...

Peki orada mı iyi oynuyor göbekte mi?Mesele bu.

Oğuzhan
28.10.2012, 00:10
bjk maçında oyuna girdikten sonra önce sağ ayağıyla inanılmaz bir açıdan şut denemesi sonra da boş üç oyuncu varken sol ayağıyla şut denemesi((ki bunları her zaman en uygunsuz anlarda yapıyor))volkanın bu takımda oynamaması için yeterlidir bence burası bursaspor değil

Başkan haklısın adamın formu yerinde değil de 18 kişilik kadroya giremeyecek kadar da düşmedi bu adam sonuçta ayıptır yahu kulübedeki adamlara bakınca bu adam nasıl kadroya giremez diye düşünüyor insan ve kesinlikle de yanıt bulamıyorum ben bu duruma.

İlker Yazıcıoğlu
28.10.2012, 00:10
https://pbs.twimg.com/media/a6prufgcaaa7y7t.jpg

çok gereksİz bİr pankart Çok....

bahadır2561
28.10.2012, 00:11
Volkan sakat maç kadrosunda yer almayacak yazıyordu haberturk'te

Ogün YAZICI
28.10.2012, 00:12
barış özbek'in her maç süre aldığı takımda volkan 18'e giremiyorsa haktan hukuktan söz edemeyiz.

Emre GÜRDAL
28.10.2012, 00:13
Volkan sakat maç kadrosunda yer almayacak yazıyordu haberturk'te

evet kafadan sakat...o cingene

Tahir61
28.10.2012, 00:16
ben de volkandan bir gökdeniz çıkmasını bekliyordum ama olmadı olmaz da bu adamın geçen sene bjk maçı hariç iyi oynadığı umut verdiği maç hatırlamıyorum çalışmadığı belli huzursuz olduğu belli o zaman bırak ipini gitsin verin geriye bursaya alın ozanı veya ver bjk ye al pektemek i

uzungöllü
28.10.2012, 00:18
bırak artık şenol hoca yeter !!! takımın önünü aç !!!

bitirim
28.10.2012, 00:18
Başkan haklısın adamın formu yerinde değil de 18 kişilik kadroya giremeyecek kadar da düşmedi bu adam sonuçta ayıptır yahu kulübedeki adamlara bakınca bu adam nasıl kadroya giremez diye düşünüyor insan ve kesinlikle de yanıt bulamıyorum ben bu duruma.

ne düşmesinden falan bahsediyorsunuz anlamadım adam formunda düşüş falan yaşamıyor adamın sorunu takıma değil kendine oynaması. bencede volkanın gitmesi takıma fayda sağlar. burak halile pas vermediğinde yerin dibine sokulmuştu volkanın ne özelliği varda bizim taraftar bu kadar seviyor anlamadım. adam ertuğrul sağlamı bile çileden çıkartıp kendini kovdurtmayı başardı siz hala volkan deyin durun. ilk geldiğindede kendisine hiç sıcak bakmamıştım gidişinede üzülmem sevinirim. koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrezzak çelebi derlermiş adamsızlıktan volkanda adam olduya daha ne diyeyim bilmiyorum ama şurasıda kesin Türkiyede ki futbolcu kaltesi iyice yerlerde sürünüyorki volkan gibi burak gibi adamlar star olabiliyor

bitirim
28.10.2012, 00:22
ben de volkandan bir gökdeniz çıkmasını bekliyordum ama olmadı olmaz da bu adamın geçen sene bjk maçı hariç iyi oynadığı umut verdiği maç hatırlamıyorum çalışmadığı belli huzursuz olduğu belli o zaman bırak ipini gitsin verin geriye bursaya alın ozanı veya ver bjk ye al pektemek i

sence bursa volkanı tekrar takıma alırmı :) adamlar zor bela kurtuldu bir daha alırlarmı :)

DeAgLeMaNyAq
28.10.2012, 00:24
barış özbek'in her maç süre aldığı takımda volkan 18'e giremiyorsa haktan hukuktan söz edemeyiz.

Barış'ın oynamasından son derece rahatsızım ama 28 kişilik kadroda o görevi yapabilecek sadece Barış ve Aykut var. Aykut bu sezon genelde sakat ve kadroya giremediği için geriye tek Barış kalıyor...

atigol
28.10.2012, 00:25
18 kişilik kadroda hangi futbolcular var?

Yaşar
28.10.2012, 00:31
Yerli oyuncu sıkıntısı çektiğimiz bir sezonda elimizdeki her yerliden maksimum verim almaya çalışmalıyız.

Tahir61
28.10.2012, 00:32
[QUOTE=bitirim;1918771059]sence bursa volkanı tekrar takıma alırmı :) adamlar zor bela kurtuldu bir daha alırlarmı :)[/QU

ğsden sercanı istemişler ya ozana karşılık volkanı alsınlar

batugol
28.10.2012, 00:33
ne kadar problemli adam varsa bir umut transfer ediyoruz
ama istediğimiz verimi alamayınca nasıl göndereceğiz stresine
yada bunların hepsi mi kötü yoksa teknik heyet mi kötü ikilemine giriyoruz
28 kişilik kadroda maalesef kendi kriterlerime uyan 11 oyuncu yok
gene de bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum

bitirim
28.10.2012, 00:34
Trabzonsporda bence şu an futbolcu denilebilecek ve takım oyunu oynayabilen bir kaç kişi vardır. kalecileri saymazsak şayet yumlu, giray, bamba, zeki, serkan, zokora, colman, olcan, halil, sapara, Jankodan çok emin olmasamda gördüğüm kadarıyla oda takım oyuncusu. yasin ve volkanın futbol takımında bence hiç bir işi yok. yasin belki kurtarılabilir ama volkanda umut yok. soner için hala çok erken daha bir kaç seneye ihtiyacı var ama bizim taraftarda o sabır yok. bizim takımın yine 10. luğaya-11.liğe falan oynaması lazımki şu taraftar yine takımdan uzaklaşsın teknik ekip ve yönetim bir rahat nefes alsın yoksa bu takımçok zor adam olur. resmen rakip takım taraftarı gibi taraftarımız var. düne kadar küfretdilen adriyan için bile niye kadroya alınmıyor diye isyanda olan taraftarımız var. sanırım bu arkadaşlar bu takımı sezonluk tutuyor.öyleya colmanın sakat olduğunu bile bilmeyip maç forumlarında colman niye oynatılmıyor diye isyan edenleri görünce insanın aklına başka bir şey gelmiyor

bitirim
28.10.2012, 00:35
[QUOTE=bitirim;1918771059]sence bursa volkanı tekrar takıma alırmı :) adamlar zor bela kurtuldu bir daha alırlarmı :)[/QU

ğsden sercanı istemişler ya ozana karşılık volkanı alsınlar

bana pek mantıklı gelmiyor

Tahir61
28.10.2012, 00:35
Yerli oyuncu sıkıntısı çektiğimiz bir sezonda elimizdeki her yerliden maksimum verim almaya çalışmalıyız.

sen de haklısın hocam da şeye? döndük artık nerde sorunlu manyak sorumsuz kafasını kullanamayan topçu var adam edecez yaralanacağız diye uğraşıyoruz

bitirim
28.10.2012, 00:41
ne kadar problemli adam varsa bir umut transfer ediyoruz
ama istediğimiz verimi alamayınca nasıl göndereceğiz stresine
yada bunların hepsi mi kötü yoksa teknik heyet mi kötü ikilemine giriyoruz
28 kişilik kadroda maalesef kendi kriterlerime uyan 11 oyuncu yok
gene de bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum

ülkeden artık futbolcu çıkmıyor geriye sorunlular kalıyor. eskiden bu ligde oynayan topçuların %35'inin kimlik kartında doğum yeri Trabzon yazıyordu ama yıllardır çalınan haklar sonucu ve Trabzona kendi adamlarını yerleştirme çabaları sonucunda bizim alt yapıda çöktü gitti. son yıllarda yumlu ve zeki dışında alt yapıdan gelen topçu varmı hatırlamıyorum ama taraftarında yumluya bakışı ortada. bu çocuktan ne istiyorlar onuda anlamadım gitti. volkan diye bir yerini yırtanlar yumluya gelince inanılmaz acımasızlaşıyorlar. unutmayın bu takımı volkan gibiler değil yumlu gibiler kurdu ve senelerce şampiyon olmasını sağladı. siz bu gün Trabzonsporluysanız bunu yumlu gibi renkdaş topçularımıza borçlusunuz

batugol
28.10.2012, 00:54
ülkeden artık futbolcu çıkmıyor geriye sorunlular kalıyor. eskiden bu ligde oynayan topçuların %35'inin kimlik kartında doğum yeri Trabzon yazıyordu ama yıllardır çalınan haklar sonucu ve Trabzona kendi adamlarını yerleştirme çabaları sonucunda bizim alt yapıda çöktü gitti. son yıllarda yumlu ve zeki dışında alt yapıdan gelen topçu varmı hatırlamıyorum ama taraftarında yumluya bakışı ortada. bu çocuktan ne istiyorlar onuda anlamadım gitti. volkan diye bir yerini yırtanlar yumluya gelince inanılmaz acımasızlaşıyorlar. unutmayın bu takımı volkan gibiler değil yumlu gibiler kurdu ve senelerce şampiyon olmasını sağladı. siz bu gün Trabzonsporluysanız bunu yumlu gibi renkdaş topçularımıza borçlusunuz

ülkeden artık futbolcu çıkmamasının sebebi sizin de dediğiniz gibi alt yapıdır
alt yapıdan çıkan futbolcular maalesef yetersiz
taraftar alt yapı deyince bir hami, fatih, gökdeniz bekliyor
umduğunu bulamayınca da tasvip etmesem de bu arkadaşların şevkini kıracak her türlü lafı söylüyor
alt yapının bu halde olmasının sebebi yönetimdir

Oğuzhan
28.10.2012, 01:01
ülkeden artık futbolcu çıkmamasının sebebi sizin de dediğiniz gibi alt yapıdır
alt yapıdan çıkan futbolcular maalesef yetersiz
taraftar alt yapı deyince bir hami, fatih, gökdeniz bekliyor
umduğunu bulamayınca da tasvip etmesem de bu arkadaşların şevkini kıracak her türlü lafı söylüyor
alt yapının bu halde olmasının sebebi yönetimdir

Bence alt yapıdaki oyuncular yetersiz değil de insanların alt yapıdaki oyunculara duyduğu güven çok az. Allah aşkına a2 takımının orta sahasından kimi koyarsan koy 5 metreye pas atar, aldığı topu basit ve kaptırmadan oynamasını bilir. Barış Özbek kimdir de 1 trilyon para alacak bu kulüpten ?

Samet Yildirim
28.10.2012, 01:15
Yahu zaten Volkan Sen ilk 18 de olmamasi gerektigini hafta ici yazdik.

Geldigi günden beri katkisi olmadi. Son mactaki hali berbat.

TSemih61
28.10.2012, 01:23
Volkan Şen yetersiz Yasin'den iyidir. Maçta hiç görünmeyen oyunda mı değil mi belli olmayan bir adam olacağına, kaçırsa da pozisyona girebilen bir Volkan Şen izlemek iyidir.

Kereşenli
28.10.2012, 01:27
Ben Volkan kalitesinde bir oyuncu olsam ve benim yerime Yasin'in oynatıldığını görsem, ve üstüne üstlük 18 kişilik kadroya alınmasam, aynısını yapıp takımdan ayrılmak isterdim. Biraz bencil oynuyor, doğrudur, ama Yasin'i kesemeyecek kadar da kötü değil. Hadi Yasin'i geçtim 18 kişilik kadroya alınmayacak kadar kötü bir oyuncu değil. Maalesef Adrian da aynı muameleyi görüyor. Oyuncu küstürmeyi Şenol Güneş'ten iyi beceren yok bu ülkede. Kimleri gönderdik bu takımdan, hepsi sorunluydu güya.

Veysel
28.10.2012, 01:29
Volkan yeteneğine güvenip vıdı vıdı ötecekse Adrian soykırım yapmalı.

atigol
28.10.2012, 01:35
Ben Volkan kalitesinde bir oyuncu olsam ve benim yerime Yasin'in oynatıldığını görsem, ve üstüne üstlük 18 kişilik kadroya alınmasam, aynısını yapıp takımdan ayrılmak isterdim. Biraz bencil oynuyor, doğrudur, ama Yasin'i kesemeyecek kadar da kötü değil. Hadi Yasin'i geçtim 18 kişilik kadroya alınmayacak kadar kötü bir oyuncu değil. Maalesef Adrian da aynı muameleyi görüyor. Oyuncu küstürmeyi Şenol Güneş'ten iyi beceren yok bu ülkede. Kimleri gönderdik bu takımdan, hepsi sorunluydu güya.

Volkan kalitesi nedir söylermisiniz, kanat adamı bir tane ortasını söyleyebilşrmisiniz (gol olmasına gerek yok sadece başarılı bir kanat ortası) 2 maç oynayıp 5 maç kaçıran adam, maç oynamadan, maç kurtarmadan hiç birşey yapmadan yıldız statüsü bekleyen kendi beğenmiş futbolcudur volkan şen

Etem Güner
28.10.2012, 01:36
Kesinlikle şunu söyleyeyim volkan şen futbolculuğuda adamlığıda yeterli olmayan biri ben gitmesi yanlısıyım yerine 1461 den birkaç topçu alırız hiç değilse kendi için değilde takımı için oynarlar

Bordo_MaviM_61
28.10.2012, 01:37
Cidden de orta yapmak bu kadar zor mu?
Olcan Volkan Yasin hiçbiri orta yapmıyor..
Yattara'dan sonra adam gibi orta yapan kim vardı?

Cafer Bulur
28.10.2012, 01:38

Takim oyununa faydali oyuncular takimda kalir,kisisel oynayanlar gider volkan kisisel oynuyor geldiginden beri takima dogru dürüst faydali olamadi.

Volkan asisi tutmadi,zaten alirken 3.6 milyon euro gibi abartili bir rakam verdik bursa ya.

Numan Yerlikaya
28.10.2012, 01:38
Adam Yumluya sabrediyor Henriqeye sabrediyor Volkan'a gelince yok olmaz ilk defa ağzımdan bu cümle çıkıyor istifa et artık.

batugol
28.10.2012, 01:47
bu gece volkan popüler
ben de acizane yorumumu yapayım
volkan 20 yıl öncesinin çizgi topçusu
5x40 metrelik alanda top oynuyor
çizgide bekle
top ayağına gelince kafanı önüne göm çalım atmaya başla
içeri katetme yok
defansa yardım etme yok
orta yapma yok
hoş orta yapsa topa vuracak da yok ama o ayrı bir konu
kendini bir türlü geliştiremedi
gitmek istiyorsa gidebilir
takım olarak çok bir şey kaybedeceğimizi düşünmüyorum

batugol
28.10.2012, 01:52
Bence alt yapıdaki oyuncular yetersiz değil de insanların alt yapıdaki oyunculara duyduğu güven çok az. Allah aşkına a2 takımının orta sahasından kimi koyarsan koy 5 metreye pas atar, aldığı topu basit ve kaptırmadan oynamasını bilir. Barış Özbek kimdir de 1 trilyon para alacak bu kulüpten ?

barış özbek'e 1 trilyon değil yüz milyar vermem
ama alt yapı gerçekten yetersiz
sedat tunalının bir yazısı vardı
kendisi trabzon alt yapısına karşı oynadığı maçlarda gol atınca şampiyon olmuş gibi sevinirdik diyordu
şimdi bölgesel ligde bile ts alt yapı takımları şampiyon olmakta zorlanıyor
o yüzden alt yapı yetersiz
bu yetersizliğin sebebini ben hamurun kötü olmasına değil
yoğuranların kötü olmasına bağlıyorum

Kereşenli
28.10.2012, 01:53
Volkan kalitesi nedir söylermisiniz, kanat adamı bir tane ortasını söyleyebilşrmisiniz (gol olmasına gerek yok sadece başarılı bir kanat ortası) 2 maç oynayıp 5 maç kaçıran adam, maç oynamadan, maç kurtarmadan hiç birşey yapmadan yıldız statüsü bekleyen kendi beğenmiş futbolcudur volkan şen

Çalım atabiliyor, dikine oynayabiliyor, yeri geldiğinde gol atıyor. Ortaları kötüdür, bir şey diyemem. Abartıldığı kadar olmasa da bencilliği vardır. Ama, Volkan'ın yerine oynayana ne demeli? Ne pas atabilir, ne çalım atar, ne rakibini geçer, ne de orta açar. Böyle bir adamın Trabzonspor'la antrenmanlara bile çıkmaması gerekirken, ilk onbirde sahaya sürülüyor. Böyle birini oynatan adam, Volkan gibi bir oyuncumuza yedek kulübümüzü bile fazla görüyor. Neymiş, Yasin gelişime açık bir futbolcuymuş. Messi'yle aynı yaşta olan, daha iki pas atmayı beceremeyen adamın gelişmiş halini merak etmiyorum değil.

Oyuncu küstürmekte üstümüze yok arkadaş, ben bunu bilir, bunu söylerim. O gider sorunluydu deriz, bu gider karaktersizin tekiydi deriz. Bu düzende başarı zor. Hak eden oynayacak yahu, bu kadar zor mu adaletli seçim yapmak yahu?

Şentürk
28.10.2012, 01:53
Volkan şen tintintin oynayan kafasını yerden kaldırmayan, yeteneği sınırlı golcülük özelliği sıfır, bunların üzerine bencil ve kendini star sanan bir futbolcudur.
Kalmadı artık öyle topçular.Oyunu iki yönlü oynayacaksın.Sıfıra inip orta keseceksin.Bir kanat oyuncusunun en önemli özelliği asist yapması ve orta kesebilmesidir. Bunlar Volkan da yok.
Yasin dediğiniz adam yetenekleri sınırlı ama haddini bilerek oynayan oyuncudur. 3 asisti de bunun göstergesi oluyor.Oyunu çift yönlü oynamasıda cabası.
Yeterli midir? hayır. Ama volkandan iyidir.
Yıllardır çektiğimiz sağ açık sıkıntısını transfer döneminde çözmeliyiz.

61_Hasan_69
28.10.2012, 01:59
Şenol Güneşin işine asla karışmak istemem kararlarınada saygı duyarım ama, aynı mevkinin oyuncusu olmasalarda Barış Özbeki kadroya alıp Volkan Şeni kadroya almamak ; iş bilmemezliktir, adam kayırmacılıktır

Oğuzhan
28.10.2012, 02:05
bu gece volkan popüler
ben de acizane yorumumu yapayım
volkan 20 yıl öncesinin çizgi topçusu
5x40 metrelik alanda top oynuyor
çizgide bekle
top ayağına gelince kafanı önüne göm çalım atmaya başla
içeri katetme yok
defansa yardım etme yok
orta yapma yok
hoş orta yapsa topa vuracak da yok ama o ayrı bir konu
kendini bir türlü geliştiremedi
gitmek istiyorsa gidebilir
takım olarak çok bir şey kaybedeceğimizi düşünmüyorum

Abi tespitlerin çok doğru tebrik ediyorum da bunları düzeltecek, oyuncuya futbol yeteneği varsa taktiksel çözüm üretecek de takımın hocasıdır. Kusura bakma biz Burak Yılmaz olsun diye saçımızı başımızı yolarak bekledik, ısrarla oynattı onu ve adam sonunda bir şeyler yapmaya başladı.

Bu adama oyuncusunu kovalamasını, topu aldığında içeri katetmesini falan isteyecek, oyuncuyu yönlendirecek olan hocadır. Hoca bu yaştan sonra oyuncuların yeteneklerini belki geliştiremez ama taktiksel açıdan oyunculara bir şey verebilmeli diye düşünüyorum. Benim kanaatim de Volkan'da yetenek olduğu yönünde.

Terzioğlu
28.10.2012, 02:38
Bursaspor takimi sike sürecinde adam gibi durus sergileyen ender camialardan biri. Umarim dostca bir mac olur.

Bud Spencer
28.10.2012, 02:42
Bursaspor takimi sike sürecinde adam gibi durus sergileyen ender camialardan biri. Umarim dostca bir mac olur.

eee pardon ama wederson herhalde baska takimin sol bek'i

bitirim
28.10.2012, 02:43
Abi tespitlerin çok doğru tebrik ediyorum da bunları düzeltecek, oyuncuya futbol yeteneği varsa taktiksel çözüm üretecek de takımın hocasıdır. Kusura bakma biz Burak Yılmaz olsun diye saçımızı başımızı yolarak bekledik, ısrarla oynattı onu ve adam sonunda bir şeyler yapmaya başladı.

Bu adama oyuncusunu kovalamasını, topu aldığında içeri katetmesini falan isteyecek, oyuncuyu yönlendirecek olan hocadır. Hoca bu yaştan sonra oyuncuların yeteneklerini belki geliştiremez ama taktiksel açıdan oyunculara bir şey verebilmeli diye düşünüyorum. Benim kanaatim de Volkan'da yetenek olduğu yönünde.

demekki burakta gördüğü ışığı volkanda göremiyor.

bitirim
28.10.2012, 02:45
eee pardon ama wederson herhalde baska takimin sol bek'i

vedersona bilmem kaç para saydılar yerinede bilmem kaç para sayıp adam alacaklar o kadar kolay değil topçuyu sokağa atmak. (yanlış anlaşılmasın bursanın avukatı değilim)

realist07
28.10.2012, 02:47
volkanın voltajı düşük biraz, beyni hasar görmüş... volkan hayatımda seyrettiğim en berbat oyunculardan birisi, tam anlamıyla işkence
çektiriyor bana, kadroya alsa ne olur almasa ne olur........

Tyler Durden
28.10.2012, 03:08
volkan sen senol gunes magdurlarindan biridir.nice kaliteli futbolcu bu adamin gazabindan
kurtulamamistir.volkan sen'in gitmek istemesi gayet dogal..
ben volkan olacagim onumde yasin oynayacak..ustelik kotu bir yasin..
sayet bilmedigimiz baska bir sey yoksa volkan sonuna kadar hakli..
gitsin kendini kurtarsin.

Erdal DİLEK
28.10.2012, 03:31
volkanın kadroya alımadığı haberini nereden öğrendiniz. . .

yorumsuz6117
28.10.2012, 03:13
volkanın kadroya alımadığı haberini nereden öğrendiniz. . .

Ligtv / Can Karyağdı

mourner
28.10.2012, 04:23
volkan şeni de kaçır şenol hoca..kimseyi bırakma..birçok oyuncudan yararlanamıyorsun,sonra bu oyuncula başka yere gidip oynayınca gidenler en iyisiydi diyorsun,bu oyuncuları motive edemiyorsan,form tutturamıyorsan suç biraz da sen de..zaten oynattığın oyunda adamı kanser ediyor..bırak git daha fazla dağıtmadan şu takımı..

Bud Spencer
28.10.2012, 04:40
vedersona bilmem kaç para saydılar yerinede bilmem kaç para sayıp adam alacaklar o kadar kolay değil topçuyu sokağa atmak. (yanlış anlaşılmasın bursanın avukatı değilim)

atamiyorsan ozaman dik durdum demiyeceksin

ozani volkani sercani nasil sildiysen cok daha beterini wedersona yapmalari gerekirdi

bu sürecte yanliziz...

SALDIRAY
28.10.2012, 07:57
Bursa'nın şampiyon olduğu sene Sercan'da Volkan'da çok abartıldı. Gördüğünüz gibi 2 oyuncuda dökülüyor.

İskender Çakmak
28.10.2012, 08:46
Volkan şimdiye kadar istediğimiz performansı gösteremedi. Bence yeterincede şans buldu ama olmadı. Kadro da şans bulması çok zor. Sakatlar dönünce bence hiç düşünülmez.

Derbeder-53
28.10.2012, 08:49
volkan şen bursa'ya rakipken neden oynamıyor bir türlü anlamıyorum ? Bu adam oradayken şike mi yaptı kı ?

Nihat Güneş
28.10.2012, 10:05
Şenol Hoca çok doğru bir karar vermiş...Allahım sene 2012 hala Volkan Şen denen adam kurtarıcı diye lanse ediliyor. Adam takıma değil resmen kendine oynuyor çok mu zor yani bunu görebilmek, eee tabii siz de haklısınız Burak Yılmaz denen karakter yoksunu kazmayı 3 sene baş tacı eden taraftardan bahsediyoruz.

atigol
28.10.2012, 10:06
Bursa'nın şampiyon olduğu sene Sercan'da Volkan'da çok abartıldı. Gördüğünüz gibi 2 oyuncuda dökülüyor.

Aynen oyle, şampiyon oldukları sene 4gol 4asist ile oynamış sercan, volkan ise daha iyiydi 6gol 7asist ile oynamış o sezon... ama bu istatistikler ile nasıl yıldız muamelesi görüyorlar çok ilginç. Takım oyunu oynamazlar, defansa katkıları yok denecek kadar az, forvet olan gol atamaz, kanatta oynayan asist,orta yapamaz ama yıldız futbolcu muamelesi görür

arifberkay
28.10.2012, 10:10
Bugün kadroya çok ama çok merak ediyorum hem de 18 i birden...

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 10:12
Volkan şen topu aldıgında ayagıyla böle topun üstünden hareket yapıp çalım atmak istediği için ooouvvv oluyor çok yetenekli ...kadroya alınmayıncada senol hoca yeteneği harcadı ....ya bi bırakın gidin volkan ın her tarafı yetenek olsa kaç yazar beyin yok bir kere son maçta bile gördük topu bariz eliyle itikliyor sonra gidip hakeme dikleniyor allahın kalası..

ellerine sağlık şenol hocamın almasın kadroya defolsun gitsin volkan...yasin 1000 kat daha iyi....

Nihat Güneş
28.10.2012, 10:13
Volkan için Hoca istifa yazısı da gördüm ya artık ölsem de gam yemem ... Gençler çok fazla PES oynuyorsunuz bak demedi demeyin, az ara verin!

Hocanın eleştirileceği en son konudur Volkan konusu, Bursa da rasgele bir iki maçına denk gelmişiniz iyi oynadığı , adam yıldız kesildi başımıza...Tabii özetleri izlediğiniz için,Volkan'ın ne kadar yeteneksiz bir adam olduğunu, bencil - kendine oynayan, hakemlerle didişen, kendini takımın üstünde gören bir oyun karakterine sahip olduğunu ve Bursa da yedek başladığı maç sayısının 11 başladığı maç sayısından fazla olduğunu bilemezsiniz. Sonuçta yediğimiz büyük kazıklardan biri. Geçmiş olsun.

Trabzon taraftarı harbi futboldan anlıyor...

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 10:29
birde şunu yazamadan geçemicem şenol hoca yetenekli adamları harcıyor yazanlar senol hocada yıldız olmayıp baska takımda yıldız olan 1 tane futbolcu söliceksin önce

jaja=açık ara bizde kariyerinin altın sezonunu geçirdi bizden gitti kadro dışıda kaldı yedekte kaldı söndü gitti
engin=bariz yetenekli senol hoca elinden geleni yaptı onun için ama akıllanmadıgını gördük gs de 11 maç ceza aldı bakalım ne zaman toparlanıcak..
eren,sercan=geçen sene bu adamlar oynasın die edilmeyen laflar kalmadı eren orduya gitti kadroya giremedi şimdi 1461 de izliyoruz kendilerini dünya starır hepsi maşallah !!!

bide bizim kotkafalı taraftarımızın yaptıklarına bakalım
hiç sevmem ama gol atamadı die ana bacı küfrettikleri umut bulut 7 gol attı ki gitmesini şenol güneş hiç istemedi
çok severdim burak ı ama oda sattı gitti şenol gunesin elinde yıldız oldu kalastır hızı ve son vurusu haric biz özelliği yoktur yine senol hoca gitmesini istemedi ama bu taraftar adam gol kralı iken bile gol atamadıgında hava alanında küfretti vs.vs.

futbolcuları kimin kaçırdığını görmek için biraz aynaya bakın ...

Nihat Güneş
28.10.2012, 10:29
Sorunluoğlu sorunlu tipleri, psikopatları takıma doldur ; ondan sonra da Şenol Hoca hepsini yoldan çıkardı yok yaaaa :)

Neyse Burak konusunda geldiğiniz duruma, Volkan konusunda da geleceksiniz merak etmeyin sadece zaman meselesi. Malesef farklı formalar altında görünce bir objektif oluyor bizim taraftar malesef...

[KAPLAN]
28.10.2012, 10:43
Başta teknik direktör olmak üzere hedefi olmayan, şu motivasyonsuz takım biraz ışık versin, ikinci yarı Barış, son dakikalarda da Janko'da girmesin yeterli.

Haçkalı
28.10.2012, 10:48
https://pbs.twimg.com/media/A6PRufGCAAA7Y7T.jpg

Karşılama bahane, Reklam şahane(!) diyorum.. Daha ''tertemiz'' nasıl yazılır onu bilmiyorlar..

Tolunay Abdioğlu
28.10.2012, 10:55
Volkan'ın yetenekleri tartışılmaz. Ama karakteri zayıf bir arkadaş. Ben Trabzonspor'a yakıştıramıyorum.

atigol
28.10.2012, 11:00
o tartışılmayan yetenek kafayı öne eğip karşıdaki adamın içinden geçmeye çalışmaksa bende yaparım aynısını... en azından 90 dakika boyunca bir kere yaparım, yapamadıklarımda da hakeme bagırır çağırırım

FC-ST-PAULI-61
28.10.2012, 11:03
Volkani oynatmayi biraktim Kadroya alma ama geldiginden beri bisey yapmayan
yasini oynat.Volkan gitsin 8jk ye de göstersin bize kanat Oyuncu nedir diye.
Biz yasini izlemeye devam ederiz.

neksilmez
28.10.2012, 11:09
Fenerde alex, Gs de melo selçuk sorunu rüya takımları ne hale getirdi deniyor, oysa trabzonsporun tek elle tutulur oyuncu colman sezon başındna beri katkı sağlayamadı o hangi nedenle olursa olsun, 2 maç oynayamadığı zaman şamar oğlanı gibi eleştiri alan colmanın ne kadar önemli bir oyunu olduğunu daha iyi anlıyoruz... Colman takıma dönüp orta saha sazını eline alana kadar futbol beklemeyin...
Not: Teofilo Bursa maçında, jaja Bursa maçında patlamıştı... Janko da neden olmasın...

Derbeder-53
28.10.2012, 11:11
http://www.haber61.net/trabzonsporun-muhtemel-11-i-128637h.htm

Kale
Onur,

Defans
Zeki, Mustafa Yumlu, Bamba(hastalandığı için alınmayabilir, Giray), Emerson

Orta Saha
Zokora, Sapara, Olcan, Yasin,

Fovret
Janko Halil

Tolunay Abdioğlu
28.10.2012, 11:13
Onur
Zeki-Giray-Bamba-Emerson
Yasin-Zokora-Sapara-Olcan
Emre-Janko

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 11:14
emerson orta saha iyiymiş..

Tolunay Abdioğlu
28.10.2012, 11:14
emerson orta saha iyiymiş..

Bende diyorum 12 kişi nasıl oynatıcak takımı. :D

Burçak
28.10.2012, 11:18
55. saniyeyi mutlaka izleyin. :D

Kurban Olsaydınız Son Sözünüz Ne Olurdu - Sarı Mikrofon (http://www.cezmikalorifer.com/video/izle.php?id=709306)
:D :D :D

Derbeder-53
28.10.2012, 11:21

Kurban Olsaydınız Son Sözünüz Ne Olurdu - Sarı Mikrofon (http://www.cezmikalorifer.com/video/izle.php?id=709306)
spiker aynı soruyu bana sorsa "ölmekten korkmazdım." derdim

bariskaratas
28.10.2012, 11:23
Yasin'i beğenmeyip volkanı futbolcuyu bırak yıldız sananları Allah akıl fikir ve gözlük versin diyporum

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 11:29
bende diyorum 12 kişi nasıl oynatıcak takımı. :d

:d:d:d

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 11:31

offf ağlıyorum şuan gülmekten ben trabzonluyum bırakın fenere 5 tane çakıyım nedir ya :D:D:D izmitte cekmisler ben bu adamı bulurum :D:D

bariskaratas
28.10.2012, 11:31
http://www.haber61.net/trabzonsporun-muhtemel-11-i-128637h.htm

Kale
Onur,

Defans
Zeki, Mustafa Yumlu, Bamba(hastalandığı için alınmayabilir, Giray), Emerson

Orta Saha
Zokora, Sapara, Olcan, Yasin,

Fovret
Janko Halil

niye değiştirdin. 3 5 2 ye dönerdik belki :)

FC-ST-PAULI-61
28.10.2012, 11:35
Yasin'i beğenmeyip volkanı futbolcuyu bırak yıldız sananları Allah akıl fikir ve gözlük versin diyporum
Ne yapmis bu Yasin ? Ikiside 25 Yasinda.Karsilastiralim bakalim. :D Volkan Bursada Sampiyon oldu Yasin Almanya 4.Ligde
sürünürken. Volkanin Fb,Gs,Bjk ve bize karsi oynadigi Maclari bi izle istersen.
Neyse gecmisi birakiyorum Volkan bu Sezon neredeyse hic oynatilmadi ama Golü var iyide oynadi.Sezon öncesinde 10 Gol 10 Assist yapacagim diyen Yasin neyi bekliyor acaba kac hafta oldu ? Allah sizede Akil fikir ve Gözlük versin.

Kemal Öztel
28.10.2012, 11:36
Volkan bence bursasporla yapilan anlasmadan dolayi yok yasin ise bence boslugunu kapatabilir benim 11 im:
ONUR
SERKAN MUSTAFA BAMBA EMERSON
ZOKORA SAPARA
OLCAN ALANZINHO
HALIL JANKO
Gol atmamiz icin cift forvet oynamaliyiz bence alanzinho mutlaka takimda olmasi gerekiyor cunku ne kadar gereksiz top kaptirsada takimda adam gecip topu ileri tasiyacak adam yok girayda yavas yavas form tutmali

Derbeder-53
28.10.2012, 11:37
niye değiştirdin. 3 5 2 ye dönerdik belki :)
Kaderim istedi değiştirdim.... Ayrıca, haber61 resmen şasırtıcı.
bir oyuncu'nun hangi mevkide oynadığını bile yazmamışlar.

bariskaratas
28.10.2012, 11:40
Ne yapmis bu Yasin ? Ikiside 25 Yasinda.Karsilastiralim bakalim. :D Volkan Bursada Sampiyon oldu Yasin Almanya 4.Ligde
Neyse gecmisi birakiyorum Volkan bu Sezon neredeyse hic oynatilmadi ama Golü var iyide oynadi.Sezon öncesinde 10 Gol 10 Assist yapacagim diyen Yasin neyi bekliyor acaba kac hafta oldu ? Allah sizede Akil fikir ve Gözlük versin.

ben Trabzon'da verdiklerini bakarım. Yasin oynadığı 3-5 maçta iyi işler yaptı. Volkan geçen seneden beri hala bekliyoruz. patlayacak. ama elimizde

bursa da bir kaç maçta iyi oynamakla yıldız olunmuyor. bu takımda pas vermeyen adamı istemem arkadaş ben. futbol takım oyunu oynadığında güzeldir ve iyi işler yaparsın. ondan burak ın yeri yoktu takımda. ondan da volkan ı istemiyorum ben. hoca da böyle bencil adamı istemez. beşiktaş maçında bak adamlar gol kaçırdıklarında uzak kameran çekilen görüntü de. görürsün volkan denen kişinin umursamazlığını.

Fatih Özkan
28.10.2012, 11:42

El hareketi çok şahane :D

Punisher-61
28.10.2012, 11:45
Senol günesin yasine verdigi sansi volkan bugüne kadar yarisini bile vermedi senol günes

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaya
28.10.2012, 11:47
Çift forvet görmek isterim takımı. Ve tabi umarım olumlu bir etkisi olur...

Tolunay Abdioğlu

Yasin takımı için birşeyler yapmaya çalışıyor. Canını dişine takıp oynuyor. Volkan, umursamaz tavırlarıyla beni benden alıyor. Bu kadar basit ve net. Kimin nerde ne yaptığı şuan önemli olan değil. Kimin Trabzonspor'da şuan ne yaptığı önemli. Volkan saha içinde yaptıklarıyla beni Televizyon başında çıldırtıyor. Trabzonspor'a yakışmıyor. Yetenekli olup olmaması ayrı bir konu.

Veysel
Volkan bence bursasporla yapilan anlasmadan dolayi yok yasin ise bence boslugunu kapatabilir benim 11 im:
ONUR
SERKAN MUSTAFA BAMBA EMERSON
ZOKORA SAPARA
OLCAN ALANZINHO
HALIL JANKO
Gol atmamiz icin cift forvet oynamaliyiz bence alanzinho mutlaka takimda olmasi gerekiyor cunku ne kadar gereksiz top kaptirsada takimda adam gecip topu ileri tasiyacak adam yok girayda yavas yavas form tutmali

Nasıl anlaşma yahu Kiralık mı bu adam yani bir varsayım ortaya atıyorsunuz bari mantıklı olsun.

iso_4939
28.10.2012, 11:49
volkanın bursaya karsı oynatılmaması nasıl bır anlasma geregıdır anlamıyorum..
bızım sattıgımız adamlar bıze karsı catır catır oynuyor...

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 11:49
şenol gunes gecen seneki ilk 8 macın 6 sında volkana ilk 11 de yer verdi....bu ilk 8 macın bir tanesi bursa deplasmanıydı anlasma geregi oynamadı 7 macın 6 sında ilk baslamıs geriye kalan mactada sonradan oyuna girmiş..

geçen sene volkana ilk 8 haftada verilen şansla yasine verilen sans aynıdır belkide daha azdır volkan ne gol ne asist yapmıstır gecen sene bu sene ise yasin 0 bencillikle takım oyununu oynuyor bunu göremeyende at gözlüğü takıyordur yeter be...

FC-ST-PAULI-61
28.10.2012, 11:54
ben Trabzon'da verdiklerini bakarım. Yasin oynadığı 3-5 maçta iyi işler yaptı. Volkan geçen seneden beri hala bekliyoruz. patlayacak. ama elimizde

bursa da bir kaç maçta iyi oynamakla yıldız olunmuyor. bu takımda pas vermeyen adamı istemem arkadaş ben. futbol takım oyunu oynadığında güzeldir ve iyi işler yaparsın. ondan burak ın yeri yoktu takımda. ondan da volkan ı istemiyorum ben. hoca da böyle bencil adamı istemez. beşiktaş maçında bak adamlar gol kaçırdıklarında uzak kameran çekilen görüntü de. görürsün volkan denen kişinin umursamazlığını.
Yasin 7 Macta oynadi bence yetersizdi Hocanin hala Israr etmesi sacma.
Takti mi takiyor oynamiyor bisey iste versene Emreye Sans , oynatsana Volkani.
Volkani böyle Janko gibi son dakikalarda Oyuna alirsan kendini göstermek icin sacma calimlar yapmaya calisir Taraftarda begenmez.Bu arada Senol Hoca böyle bencil Adam istemez diyorsun da Burak Yilmaz ve Umut Bulut gördügüm en en en bencil Oyunculari berbat oynasalarda oynatiyordu ve istiyordu.

Derbeder-53
28.10.2012, 11:55
volkanın bursaya karsı oynatılmaması nasıl bır anlasma geregıdır anlamıyorum..

çünkü volkan'ın sözleşmesinde var böyle bir şey.

polatmu
28.10.2012, 11:57
şenol gunes gecen seneki ilk 8 macın 6 sında volkana ilk 11 de yer verdi....bu ilk 8 macın bir tanesi bursa deplasmanıydı anlasma geregi oynamadı 7 macın 6 sında ilk baslamıs geriye kalan mactada sonradan oyuna girmiş..

az delikanlı olun elestirirken az delikanlı...

geçen sene volkana ilk 8 haftada verilen şansla yasine verilen sans aynıdır belkide daha azdır volkan ne gol ne asist yapmıstır gecen sene bu sene ise yasin 0 bencillikle takım oyununu oynuyor bunu göremeyende at gözlüğü takıyordur yeter be...

yasini bende destekliyorum; takım oyununu içine sindiremeyen futbolculardan uzak durmak lazım...

Hüseyin Başoğlu
Nasıl anlaşma yahu Kiralık mı bu adam yani bir varsayım ortaya atıyorsunuz bari mantıklı olsun.

biz volkanı alırken ilk deplasmandaki bursa maçı için bursa baskanının ricası üzerine bursadaki macta oynatmıcagımıza söz verdik ...

artık öle bir şey yok ..

Ahmet Başkaya
Volkan muhabbeti yapılması bile üzücü :) Ne yaptığını gördünüz bu ana kadar da vahlanıyoruz .

Pırasa yemeği gibi benim için Volkan , yokk yemem demem . Ama 3 ay yapılmasa niye pırasa pişmiyor bu evde de demem .

Güle güle :)

memozcan
28.10.2012, 12:00
biz bursadan bi adam aldık 5 maçtır oynatmıyoruz.. nasıl bi anlaşma merak ediyorum.. tarihteki kapitülasyon anlaşmalarına benziyor sanki.. cincon bize karşı tüm topçuları oynatıyor inadına hepsine de gol attırıyor.. bundan sonra anlaşmaları yapmak için adnan öztürkü alalım yönetime!!

bariskaratas
28.10.2012, 12:02
Volkan muhabbeti yapılması bile üzücü :) Ne yaptığını gördünüz bu ana kadar da vahlanıyoruz .

Pırasa yemeği gibi benim için Volkan , yokk yemem demem . Ama 3 ay yapılmasa niye pırasa pişmiyor bu evde de demem .

Güle güle :)

eh işte bunun gibi bir şey evet

mda61
Yasin 7 Macta oynadi bence yetersizdi Hocanin hala Israr etmesi sacma.
Takti mi takiyor oynamiyor bisey iste versene Emreye Sans , oynatsana Volkani.
Volkani böyle Janko gibi son dakikalarda Oyuna alirsan kendini göstermek icin sacma calimlar yapmaya calisir Taraftarda begenmez.Bu arada Senol Hoca böyle bencil Adam istemez diyorsun da Burak Yilmaz ve Umut Bulut gördügüm en en en bencil Oyunculari berbat oynasalarda oynatiyordu ve istiyordu.

Kardeş, sen kimi beğeniyorsun onu söyle? :) Her sene, Şenol Hoca'ya çatmak için 2-3 adam buluyorsun. Antrenmanları, futbolcularla olan diyalogları falan biz biliyor muyuz? Hayır. Şenol Hoca'nın adamlığa ne kadar önem verdiğini de biliyorum ben. Yasin eğer daha çok istiyor, daha çok çalışıyorsa formayı o alıyordur. Volkan'da yeteri kadar çalışınca, kendini gösterince o da formayı giyer. İkisi de hocanın babasının oğlu değil sonuçta. Küçük bir not: Ben de Volkan'ı, Yasin'e tercih ederim ama işler öyle yürümüyor demek ki :)

Veysel
Sosyal medya yine başladı kardeş klüp nidalarına. Bu bizim taraftarın kardeş olma meraklılığını anlamıyorum arkadaş. Karşıyaka dediler adamlar anaavrat küfür etti ankaragücü dediler düşene tekme yediği için şuan sessiz ama bursankara cart vurt bize pas atmıyorlardı. Şimdi bursa kendi menfaati için bir hareket yaptı utanmasa bizim taraftar Dostluk maçı düzenleyelim diyecekler.

Pankartlar hazırlanıyor GRUP DAKKA 61 grubu pankartı hazırlıyor. Yahu kim bu grup hafta da bir grup kuruluyor şaka gibi.

iso_4939
28.10.2012, 12:04
çünkü volkan'ın sözleşmesinde var böyle bir şey.

onu bende bılıyorum da dostum sebebı nedır yanı daha acıkca yazayım..böyle salakca bır anlasma olabılıyormu...

FC-ST-PAULI-61
28.10.2012, 12:08
Kardeş, sen kimi beğeniyorsun onu söyle? :) Her sene, Şenol Hoca'ya çatmak için 2-3 adam buluyorsun. Antrenmanları, futbolcularla olan diyalogları falan biz biliyor muyuz? Hayır. Şenol Hoca'nın adamlığa ne kadar önem verdiğini de biliyorum ben. Yasin eğer daha çok istiyor, daha çok çalışıyorsa formayı o alıyordur. Volkan'da yeteri kadar çalışınca, kendini gösterince o da formayı giyer. İkisi de hocanın babasının oğlu değil sonuçta. Küçük bir not: Ben de Volkan'ı, Yasin'e tercih ederim ama işler öyle yürümüyor demek ki :)
Kardes benim Problemim su birkac Hafta Iyi oynamayan Adam varsa herzaman 90 Dakika oynatma cek yedege digerlerede Sans ver Kadron iyi, israr etme.
Bir Röportajda Adrian icin " kötü oynuyor ama oynatmaliyiz" diyordu bunu iyi hatirliyorum.

Terzioğlu
28.10.2012, 12:09
Volkan oynasa ne olur oynamasa ne olur. Sahada ne yaptigini kendisine sorsaniz mac sonunda cevabini o da veremez.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 12:09
biz bursadan bi adam aldık 5 maçtır oynatmıyoruz.. nasıl bi anlaşma merak ediyorum.. tarihteki kapitülasyon anlaşmalarına benziyor sanki.. cincon bize karşı tüm topçuları oynatıyor inadına hepsine de gol attırıyor.. bundan sonra anlaşmaları yapmak için adnan öztürkü alalım yönetime!!

yok yüz mactır oynatmıyoruz...bir tek gecen seneki ilk bursa deplasmanında oynamadı 5 maç nereden çıktı ...

ESER
28.10.2012, 12:10
Karşılama bahane, Reklam şahane(!) diyorum.. Daha ''tertemiz'' nasıl yazılır onu bilmiyorlar..

grup isimlerini bile dogru yazamamislar ki tertemiz yazabilsinler.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 12:11
bir adam mahalleden 10 kişi toplayıp biz taraftar grupu olusturduk derse böyle olur işte...

Veysel
28.10.2012, 12:12
bir adam mahalleden 10 kişi toplayıp biz taraftar grupu olusturduk derse böyle olur işte...

:alkış::alkış::alkış:

mda61
28.10.2012, 12:14
Kardes benim Problemim su birkac Hafta Iyi oynamayan Adam varsa herzaman 90 Dakika oynatma cek yedege digerlerede Sans ver Kadron iyi, israr etme.
Bir Röportajda Adrian icin " kötü oynuyor ama oynatmaliyiz" diyordu bunu iyi hatirliyorum.

Bence de oynatmalıyız. Şimdi göndermeye kalksan 500bin euro'dan fazla veren çıkmaz. Zararın çok büyük. Tek şansın o adamdan verim almak ki Adrian, vasat bir oyuncu değil. Üzerine gidildiğinde patlama yapabilecek, potansiyeli olan bir futbolcu. Ben neden Beşiktaş maçında bile kadroya giremediğini anlayamıyorum. Yabancı sayısı engel olmadığı sürece Adrian, Barış'tan önce oynamalı.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 12:16
Bence de oynatmalıyız. Şimdi göndermeye kalksan 500bin euro'dan fazla veren çıkmaz. Zararın çok büyük. Tek şansın o adamdan verim almak ki Adrian, vasat bir oyuncu değil. Üzerine gidildiğinde patlama yapabilecek, potansiyeli olan bir futbolcu. Ben neden Beşiktaş maçında bile kadroya giremediğini anlayamıyorum. Yabancı sayısı engel olmadığı sürece Adrian, Barış'tan önce oynamalı.

ya hocam adrianada volkanada yeterli şans verildi gecen sene kullandılarmı ?? hayır..

haa satmak için oynatmalıyız diceksin ozamanda antremanda volkandan adriandan daha cok calısan adam ne dusunucek ??? antremanda calısmasın volkan beyler adiran beyler sonra gelsin satılmak için kadroya girsin...

bu işler öyle yürümüyor...

mda61
28.10.2012, 12:21
ya hocam adrianada volkanada yeterli şans verildi gecen sene kullandılarmı ?? hayır..

haa satmak için oynatmalıyız diceksin ozamanda antremanda volkandan adriandan daha cok calısan adam ne dusunucek ??? antremanda calısmasın volkan beyler adiran beyler sonra gelsin satılmak için kadroya girsin...

bu işler öyle yürümüyor...

Adrian'ın çalışmadığına inanmıyorum. Genelde Türkiye'de işler tersine yürür ama adamın adı Adrian değil de Ali olsaydı her maç banko oynardı. Çünkü yetenekli ve Şenol Hoca, bi oyuncunun üzerine düştüğünde neler olabileceğini biliyoruz.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 12:24
Adrian'ın çalışmadığına inanmıyorum. Genelde Türkiye'de işler tersine yürür ama adamın adı Adrian değil de Ali olsaydı her maç banko oynardı. Çünkü yetenekli ve Şenol Hoca, bi oyuncunun üzerine düştüğünde neler olabileceğini biliyoruz.

hocam hangi yetenek ?? pas atmaktan baska bir yeteneiğinimi gördük ? çok guzel verkaclarla ceza sahasına gittiğinimi gördük...muhtesem ortalarmı actı onumu gördük kaleci ile karsıya karsıya kaldıda onumu gördük ne gördük ??

edimurphy_61
28.10.2012, 12:26
:alkış::alkış::alkış:

Zaten bizim tribünlerde tarftar sayısından çok grup sayısı göze çarpıyo. :)

Doğukan Uçan
28.10.2012, 12:29
Trabzondayız , Boztepede havada güzel herşey iyi maç saatini bekliyoruz :D

Anıl C
28.10.2012, 12:29
Jaja'nin kisa dilim icindeki performansini gormesem Adrian'a lafim olmazdi ancak simdiye kadar farkini ortaya koymaliydi.
Ama hala Senol hocanin onu sildigine inanmiyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
28.10.2012, 12:30
Paşalar gibi karşılamışız Bursa'yı.
Tükürdüğümüzü yalayacağız yine.
Adamlar gelir burda bir pankart açar, görürsünüz kim dik durmuş.

2010 yılında Bursalıların bize yaptığını unutmayın.
İnternette bizden 'hamsi' diye bahseden, şampiyon oldukları sene 6 taraftarımızı Heykel'de tartaklayan, şike sürecinde biz suçsuzken yüzsüzce hakkımız olan kupayı isteyen, 2010-2011 sezonunda Avni Akerdeki maçta bize küfredip maraton tribünündeki taraftarlara yabancı madde yağdıran, Vakfıkebire her gelişlerinde olay çıkartan bir taraftar grubundan bahsediyoruz! Adamlar 'Trabzona el öptürmeye gidiyoruz' diyorlar.

Akşam 2 farklı yeneriz, hadi eyvallah..

Derbeder-53
28.10.2012, 12:33
Zaten bizim tribünlerde tarftar sayısından çok grup sayısı göze çarpıyo. :)
Bence, bu olaya "bir çözüm" lazım. Zaten stad'tan önce önemli olan şeydir taraftar grupları birleşmesi.

memozcan
28.10.2012, 12:33
mesele bence volkanın oynayıp oynamaması ya da performansı değil.. mesele her isteyenin kafasına göre maç seçmesi, sözleşmesine olur olmaz maddeler koydurtması, isteyenin kafasına göre çekip gitmesi.. mesele takımdaki başı boşluk havasıdır.. nedense aynı sorun 2006 senesinde de vardı.. çok saygı duyduğum şenol hoca bırakınca göreve gelen halilhodzic takımdaki oyuncuların yarısını disiplinsiz olduğu gerekçesiyle göndermişti.. halil hoca şimdi gelse eminim 10-12 kişiyi kafadan kadro dışı bırakır...

mda61
28.10.2012, 12:37
Trabzondayız , Boztepede havada güzel herşey iyi maç saatini bekliyoruz :D

Bizim yerimize de çekin o havayı içinize. Hey gidi memleket diyoruz biz burada.

edimurphy_61
28.10.2012, 12:38
Bence, bu olaya "bir çözüm" lazım. Zaten stad'tan önce önemli olan şeydir taraftar grupları birleşmesi.

kesinlikle. Parayı bulayım bu işe el atıcam. :)

Derbeder-53
28.10.2012, 12:40

benim'de amacım öyle zaten :)

bul parayı birleştir taraftarı :)

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 12:42

birleşmez hocam daha bir 15 sene daha birleşmez zaten işin içine para girdiği için böle...biri gelior ben bu isimin önünde bagırmam diğeri geliyor ben bu pankartın onunde bağırmam sonra gidiyorlar mahallelerine 5-10 kişi topluyorlar klube gidip ee biz taraftar grubuyuz bize bedava bilet vermezsen stadda istifa diye bağırıyor verirsen bu sefer vermediklerin bağırıyor...önce taraftar bilinci olucak...

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 12:43
İkili tartışmaya girmiyoruz arkadaşlar...

Doğukan Uçan
28.10.2012, 12:43
Bizim yerimize de çekin o havayı içinize. Hey gidi memleket diyoruz biz burada.

Güzelmiş burası :)

Sefa Alış
28.10.2012, 12:46
kaç bilet satılmış haberi olan varmı
ben yol tarafına bilet almak için gittim kalmamış galiba maratona almak zorunda kaldım.
dolar sanırım bugün stad :)

memozcan
28.10.2012, 12:48
İkili tartışmaya girmiyoruz arkadaşlar...

ikili tartışmanın ilk ayağını neden silmiyorsunuz? ya da ikili tartışma başlatana bi yaptırımınız yok mudur?

Gurpas
28.10.2012, 12:49
Yasin en azından takım için oynuyor Volkan denen karaktersiz çingene ise kendi için oynuyor Trabzonspor ve Trabzonspor değerleri umrunda değil

Nihat Güneş
28.10.2012, 12:52
Arkadaşlar yanlış adamları karşılaştırıyorsunuz. Volkan takım oyuncusu değil alakası yok da Yasin de onun bir aşağı versiyonu :) Ayrıca yere kendini atma konusunda da baya yetenekli, bakın unutmayın bu dediklerimi ilerde ilazım olur :) Her ikisi de ideal takım oyuncuları değil, YAsin ve Volkan aynı tarz oyuncular. Sadece Yasin biraz daha forvet özellikli.

Bence bu arkadaşların yerine Emre 'ye şans vermek lazım :)

Her zaman diyorum özellikle içerdeki maçlarda Emre -Janko- Halil denenebilir.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 12:53
@nihat

abi saparanın golunde pası verdi ya bence bunu takım oyuncusu olmayan yapmaz :)

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 12:56
ikili tartışmanın ilk ayağını neden silmiyorsunuz? ya da ikili tartışma başlatana bi yaptırımınız yok mudur?

Yazışmalarınızı okudum. Arkadaşın sana yazdığı mesajda herhangi bir sataşma göremedim.

Sen görmüştün rapor etseydin. Ben herhangi bir rapor da göremedim zira.

Konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok. İkili tartışmaya girip hakaretleri sürdürmemeniz konusunda zaten uyarıda bulundum.

artvints
28.10.2012, 12:58
volkan ın sonradan girdiği maçlarda yasin e pas vermediğini gördüm, belki yanlış anlamışımdır ama, bu kafada top oynuyosa takımda yeri yok zaten.

Fatih Öztürk
Yasinmi takım oyuncusu değil:)

TSemih61
@nihat

Dostum oradan vuracak hali yoktu ya. İlk başta vurabilirdi ama açısı kapandı. Bu takım oyuncu olduğunu göstermez bence. Ayrıca topu da adamın arkasına attı gol olmayabilirdi sapara'nın o vuruşu olmasa.

Ahmet Başkaya
28.10.2012, 13:02
Yasin takım için Volkan'dan iki kat faydalı bir oyuncudur net.

Volkan , Yasinden daha kaliteli bi topçudur net.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 13:03
Dostum oradan vuracak hali yoktu ya. İlk başta vurabilirdi ama açısı kapandı. Bu takım oyuncu olduğunu göstermez bence. Ayrıca topu da adamın arkasına attı gol olmayabilirdi sapara'nın o vuruşu olmasa.

hocam ben vuruyım kaleciden dönerse onlarda vursunlarda diyebilirdide...açısı vardı vurmak için....

hapnez
28.10.2012, 13:03
Bu maçta Emre'yi görürüz umarım, kötü ihtimal 2. devre. Emre-Janko yada Janko arkası AMC pozisyonunda görebiliriz umarım.

Nihat Güneş
28.10.2012, 13:04
@nihat

Şimdiiii pası verdin golü atalım senin tarzınla :)

Şimdi bi arkadaş çıkar Volkan bu şekilde attırdığı 5-10 tane gol koyar, dumur olur kalırız dimi :) Takım oyuncusu olmak attırılan tek golle filan ölçülmez, saha içinde 90 dakika boyunca yardımlaşması. Zamanında ve etkili paslar çıkarması, defansif anlamda arkadaşlarına destek olması ve lüzumsuz çalımlara vs girmemesi takım oyuncusu olup olmadığını belirler.

Ayrıcaa o pas tercihi bile kötüydü, Sapara değil de başka bir oyuncu olsa o pozisyonun gol olması imkansızdı. O pozisyonda daha erken ayağından çıkarması gereken bir toptu, şansımıza Sapara'ya geldi.

@Fatih Öztürk

Evet kesinlikle bir takım oyuncusu değil, ilerde hepimiz göreceğiz :)

Kemal Öztel
28.10.2012, 13:07
Aslında Emre Gural cok iyi bir oyuncu en kotu son yarim saat oynamasi lazim

Devrim_61
28.10.2012, 13:08
Maç Kadrosu Araştırmalarıma Göre Büyük İhtimal Bu Şekilde Arkadaşlar Volkan Olcan Yok inş

Trabzonspor-Bursaspor Maç Kadroları (http://www.karadenizsohbet.org/spor/trabzonspor-bursaspor-mac-kadrolari.html)

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 13:08
Şimdiiii pası verdin golü atalım senin tarzınla :)

Şimdi bi arkadaş çıkar Volkan bu şekilde attırdığı 5-10 tane gol koyar, dumur olur kalırız dimi :) Takım oyuncusu olmak attırılan tek golle filan ölçülmez, saha içinde 90 dakika boyunca yardımlaşması. Zamanında ve etkili paslar çıkarması, defansif anlamda arkadaşlarına destek olması ve lüzumsuz çalımlara vs girmemesi takım oyuncusu olup olmadığını belirler.

Ayrıcaa o pas tercihi bile kötüydü, Sapara değil de başka bir oyuncu olsa o pozisyonun gol olması imkansızdı. O pozisyonda daha erken ayağından çıkarması gereken bir toptu, şansımıza Sapara'ya geldi.

tamam bende senin tarzınla yapıyım kalecilik ayıp ettin :)
şimciik volkanın bursadaki senesine benim bir lafım yok ama benim takımımda bir senin takım oyuncusunda lazım olması lazım dediklerinde hiç birisi yok oyüzden isteyen koysun geçmiş geçmişte kalır :) yasine gelincede tamam tek golle ölçülemez ama yardımlaşma var yasinde sürekli defansa geliyor takım defanstayken top çıkartıyor felan yeri geliyor zeki çıksın die biraz daha geride kalıyor tek eksiği sol tarafa geçtiğinde çalım atıp şut atmayı sevior okadarda olsun :)
gol içinde o açıdan çıkabilicek pas oydu ama saparanın vurus still ine lafım yok orada haklsıın :)

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 13:10
Maç Kadrosu Araştırmalarıma Göre Büyük İhtimal Bu Şekilde Arkadaşlar Volkan Olcan Yok inş

Trabzonspor-Bursaspor Maç Kadroları (http://www.karadenizsohbet.org/spor/trabzonspor-bursaspor-mac-kadrolari.html)

:) ahh bide burayı reklam amaçlı kullanmasan :)

Nihat Güneş
28.10.2012, 13:12
tamam bende senin tarzınla yapıyım kalecilik ayıp ettin :)
şimciik volkanın bursadaki senesine benim bir lafım yok ama benim takımımda bir senin takım oyuncusunda lazım olması lazım dediklerinde hiç birisi yok oyüzden isteyen koysun geçmiş geçmişte kalır :) yasine gelincede tamam tek golle ölçülemez ama yardımlaşma var yasinde sürekli defansa geliyor takım defanstayken top çıkartıyor felan yeri geliyor zeki çıksın die biraz daha geride kalıyor tek eksiği sol tarafa geçtiğinde çalım atıp şut atmayı sevior okadarda olsun :)
gol içinde o açıdan çıkabilicek pas oydu ama saparanın vurus still ine lafım yok orada haklsıın :)

Yanlız bi saniye :) Cümlenin girişinden Volkan fanı olduğum anlamı çıkabilir orayı düzeltelim, Aman haa Allah muhafaza.

Yasin mi Volkan mı dersen ?

Emre derim :) Heee o da olmadı Adrian derim, ha baktım o da yok Alanzinho, hee baktım o da yok Yasin derim ama Volkan asla :)

Eto'o
28.10.2012, 13:24
Mactan umidinizi kesin kazanmiz cok cok zor en iyi beraberlik mactan sonra bana bu mesaji hatirlatirisiniz !

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 13:25
Yanlız bi saniye :) Cümlenin girişinden Volkan fanı olduğum anlamı çıkabilir orayı düzeltelim, Aman haa Allah muhafaza.

Yasin mi Volkan mı dersen ?

Emre derim :) Heee o da olmadı Adrian derim, ha baktım o da yok Alanzinho, hee baktım o da yok Yasin derim ama Volkan asla :)

asdbhqwqwq :D:D:D hadi hadi içten içe üzülüyorsun gitmesine üzülme ama eren var onu oynatırız orda seneye :D:D

bariskaratas
28.10.2012, 13:25
ya kanat oyuncusu denilen volkan orta bile yapamıyor. 1 senedir yaptığı ortaların hepsini önündekine çarptırdı.
kanat oyuncusu dediğin orta açmasını bilir. volkan bırak iyi ortayı, orta yapamıyor.

İlker Yazıcıoğlu
28.10.2012, 13:29

Araştırmalarına göre mi:)

Derbeder-53
28.10.2012, 13:30
Mactan umidinizi kesin kazanmiz cok cok zor en iyi beraberlik mactan sonra bana bu mesaji hatirlatirisiniz !
nereden biliyorsun ? belki yendik :)

FC-ST-PAULI-61
28.10.2012, 13:33
Ben 2-1 yenilecegimizi düsünüyorum.Janko yine oynatilmaz.
1-0 öne gecersek zaten Senol Günes hemen Özbeki oyuna alir geri cekilir
ve Gol veya Goller yiyene kadar seyrederiz.

İlker Yazıcıoğlu
28.10.2012, 13:36
Tahminlerim.İlk defa yapıyorum bu maç için.

2-0 alırız.
Goller:Janko ve Olcan

Semih Aydın
28.10.2012, 13:41
Bursaspor son on maçta bizi bir defa yenebilmiş, o da Sercan'ın ofsayt kokan golüyle, hatırlarsınız.

Doğukan Uçan
28.10.2012, 13:45
beyler bu arada bursa taraftarı şuan ordu da geliyolar

Veysel
28.10.2012, 13:56

Reklama göre

Mete DORUK
28.10.2012, 14:04
Yine sac bas yolacagimiz bir karsilasma bizi bekliyor. Bursa bizden daha iyi oynuyor.
Rakiplerin 3 puan aldigini dusunursek kesinlikle kazanmamiz gerekli. Ama bence berabere bitecek.

Doğukan Uçan
28.10.2012, 14:04
bu maça alt oynadım iddaa'da en güvendigim maç :D

Veysel
28.10.2012, 14:06
Bursaspor son on maçta bizi bir defa yenebilmiş, o da Sercan'ın ofsayt kokan golüyle, hatırlarsınız.

1 metre ofsayt vardı kokmuyordu resmen sarmıştı ortalığı

thesiege61
28.10.2012, 14:11
arkadaşlar, bu maç için kombinesini kiralayabilecek biri var mı acaba forumda?

GULER
28.10.2012, 14:14
1-0 olsun bizim olsun

atf61
28.10.2012, 14:15
1 metre ofsayt vardı kokmuyordu resmen sarmıştı ortalığı

kesin ofsayttı..bi de tek kale oynamıştık..öf yaaa...uyuz olmuştum o maççç..

atf61
28.10.2012, 14:17
benim mususilerden intertotodan kalma sempatim var bursaya...hatta 2. takımım diyebilirim...allahım nedendir..geçen hafta iyice belirginleşti..bakma onlarda bizi severler...

Sefa Murat Dokuz
28.10.2012, 14:33
Ertuğrul Hoca karşılanmayı hak ediyor. İnşallah ilerde İstanbul klüplerinde hocalık yapmaz. Yada yaparsa geçen hafta kenarda hakeme söylediklerini unutmaz. Unutacak karakterde biri olduğunu sanmıyorum.

Sefa Murat Dokuz
28.10.2012, 14:36
kesin ofsayttı..bi de tek kale oynamıştık..öf yaaa...uyuz olmuştum o maççç..

90. dakikaya kadar 1 paket, 90 da en az 3-4 metre ofsyat olan Sercan'ın golünden sonra sabaha kadar 2 paket sigara içmiştim.
Birde Denizli maçını hatırlarım sadece maçta 2 paket sigara bitirmiştim. Eskiden biraz fazla manyak bi Trabzonsporluymuşum kabul ediyorum. 2011 den sonra o heyecanımın büyük bölümünü kaybettim. Sağol Türkiye.

Tahir61
28.10.2012, 14:40
beyler bu arada bursa taraftarı şuan ordu da geliyolar

kaç otobüs ya da kaç kişi

adamlık adam olanlara e.sağlam ve tayfasına yapıldı topiçlere gerektiği gibi davranın

bursada çoluk çocuğa saldıran y.şaklardan dost olmaz

ALDENİRO
28.10.2012, 14:44
aha buraya yazıyorum.jankonun 2 golü var...biri penaltı dğieri kafa golü.emre güralda oyuna girerse onunda bi golü var...hep destek tam destek...

Emre GÜRDAL
28.10.2012, 14:46
arkadaşlar, bu maç için kombinesini kiralayabilecek biri var mı acaba forumda?

Merak etme ts clup önunde kombine satan cok var...sorun etmd bunu

Tahir61
28.10.2012, 14:47
7 otobüs iki minibüs geliyorlarmış :eek: :eek:

yorumsuz6117
28.10.2012, 14:48
0-0 biter bu maç..

yatara
90. dakikaya kadar 1 paket, 90 da en az 3-4 metre ofsyat olan Sercan'ın golünden sonra sabaha kadar 2 paket sigara içmiştim.
Birde Denizli maçını hatırlarım sadece maçta 2 paket sigara bitirmiştim. Eskiden biraz fazla manyak bi Trabzonsporluymuşum kabul ediyorum. 2011 den sonra o heyecanımın büyük bölümünü kaybettim. Sağol Türkiye.

aynen ama bugün kazaniriz insallah

Ertan 51
Takım üzerindeki ölü toprağını atar da coşkulu oynarsa kazanırız,
tabi ilerde Janko ve dümencisi Emre olursa,
yok bunlar olmazsa 0-0 veya 0-1 gibi görünüyor son haftalardaki oyunumuza bakarsan:(

haymatloshan
28.10.2012, 14:55
Beklentileri yüksek tutmayın,milletin puan kaybettiği haftada puan alamadıktan sonra şimdi Bursa'yı yenmemiz beni pekte ilgilendirmiyor.

Ogün YAZICI
28.10.2012, 14:57
buyrun beyler eğer gerçekten şeftalilerle dost olacağımızı düşünenler varsa bursa sayfalarından küçük bir örnek yorumları vs. okuyabilirsiniz...http://www.facebook.com/photo.php?fbid=299237366856736&set=a.142576319189509.29842.142573179189823&type=1&theater

Erbay
28.10.2012, 14:59
0-0 biter bu maç..

Gözümün önüne Erdal Bakkal geldi :D

Tahir61
28.10.2012, 15:01
beş altı kişilk bir grup bursayı karşıladı diye yan yana maç izleyeceğimizi çiçekler vereceğimizi zannetmiyorum stad yine gergin olacaktır yağmur da yağarsa güzel bir atmosferde koyar geçeriz şeftali kurtlarına

Doğukan Uçan
28.10.2012, 15:02
buyrun beyler eğer gerçekten şeftalilerle dost olacağımızı düşünenler varsa bursa sayfalarından küçük bir örnek yorumları vs. Okuyabilirsiniz...http://www.facebook.com/photo.php?fbid=299237366856736&set=a.142576319189509.29842.142573179189823&type=1&theater

ben ne yaziyorum forumun baŞindan berİ bursa samsun yalakasidir.

Devrim_61
28.10.2012, 15:04

Evet Hemşo :)

Doğukan Uçan
28.10.2012, 15:05
http://e1210.hizliresim.com/12/w/fcnr7.jpg

Ergin Varlibas
28.10.2012, 15:06
3-0

C.Altuntaş
28.10.2012, 15:08
bunlar ıı halde gelceklerını zannedıyolar ama patlamamız bunlara olcak anlasılan :)

Doğukan Uçan
28.10.2012, 15:08
Böyle gol mu olur , bırak allahını seversen ya !

http://e1210.hizliresim.com/12/w/fcnv7.jpg

Vkgz
28.10.2012, 15:14
sağ kanadımızda kimse oynamayacak anlaşılan. volkan bitik yasin silik olunca halile kaldı orası sanırım

murat3861
28.10.2012, 15:15
inşallah barış özbek kadroda yoktur.18 kişilik kadroda görmeye bile dayanamıyorum.

hasan8861
28.10.2012, 15:29
inşallah barış özbek kadroda yoktur.18 kişilik kadroda görmeye bile dayanamıyorum.
bencede inşallah yoktur henrique ve adrian ilk 18 de yokken bu adamın 18 de olması çok ilginç..önümüzde antalya ve akhisar maçları var en azından bu 3 maçta adrian ilk 11 başlasa ileriki maçlarda bize katkısı olabilir diye düşünüyorum..resmen verilen onca para heba oluyor
bu şeftali kurdu i.ne bursaya koymadan göndermeyelim..

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 15:35

şöförlerle beraber 18 kişi yani ....

Yunus İnce
28.10.2012, 15:39
Mutlaka 3 puan almamız gerekiyor inşallah istediğimiz şekilde gider maç.

hos_cocuk61
28.10.2012, 15:42
Umarım gol atıp üzerine yatma sevdasından vazgeçeriz bu maç.

Ergin Varlibas
28.10.2012, 15:49
Simdi hatirladim, ruyamda gordum Trabzonspor oyunu onlarin sahasina yikiyordu maci, atak ustune atak. Ve benim ruyalarim unludur soylemesi benden : ))

Hadi bakalim insallah bu da dogru cikar

Şentürk
28.10.2012, 15:53
2-0 alırız artık janko oynamalı ve golle tanışmalı

Haçkalı
28.10.2012, 15:53

Bursalılara sorsan her sene 7 otobüs 10 otobüs geliyolar kardeşim :D ama tribüne baksan 30 40 kişi ancak oluyor, örneğin geçen sene :D bu sene biraz daha kalabalık olabilir belki :)

yorumsuz6117
28.10.2012, 15:55
Umarım gol atıp üzerine yatma sevdasından vazgeçeriz bu maç.

Avatarın çok güzelmiş kardeş güle güle kullan. :D

Osman Yavuz
28.10.2012, 16:13
Marc Janko'nun gecesi olur.

Tabii oynarsa;)

Armağan Dere
28.10.2012, 16:19

Bu maçtaydım
Gol önümde oldu.

unaLhso
28.10.2012, 16:20

666 metre ofsayt :)

Anıl C
28.10.2012, 16:21
Oynarsa Adrian maçın adami olur

ESER
28.10.2012, 16:30

topu tomari 8 galibiyetleri var 1 tanesi de 5 metre ofsayttan icat edilen golle.

iskenderunlu
28.10.2012, 16:36
onu bunu bilmem alacağız inanıyorum totemde yapmıyorum :D

anth
28.10.2012, 16:57
Sağ kanatta ben olsam Emre Güral'ı oynatırım... Burak 2 sene önce sağ tarafta ikinci forvet gibiydi... daha iyisini solak Emre yapabilir düşüncesindeyim. İçeri girip sol ayağıyla etkili şutlar çıkarabilir...

vendercan
28.10.2012, 17:06

O maca Kartal dan arkadasla gitmistim...Boynumuz bukuk bu haksiz golle geri donmustuk...iyi olur insallah...

vendercan
28.10.2012, 17:12
Volkan iyi oyuncu...Ona daha fazla sans verilmeli...Ayrica surekli oynatilmali...Bir iki mac oynatip yedege cekilmemeli...Bir ton para verilmis sonucta...

Doğukan Uçan
28.10.2012, 17:18
Uzun sokakta bursaspor forması ile gezenler var

Tahir61
28.10.2012, 17:23
20 bin seyirci bekleniyormuş köşeler hariç stad dolu olacak denebilir

Tahir61
28.10.2012, 17:24

eeeee ne duruyorsunuz :mad:

hos_cocuk61
28.10.2012, 17:25
eeeee ne duruyorsunuz :mad:

Seni bekliyoruz.

ferdeco128
28.10.2012, 17:27
Zor maç olacak ama kazanacağız. Bursaspor şike sürecinde dik duran camialardan birisi ve saygım var. Ama bugün kazanan biz olacağız ve zirve takibimizi sürdüreceğiz. Serkan ve Barış'ın oynamaması hatta devre arasında gönderilmeleri bizim açımızdan çok daha iyi olur. Diğer futbolcu kardeşlerimize ise güveniyorum.

hos_cocuk61
28.10.2012, 17:27

Şanlıurfaspor 1461 Trabzon maçında da aynı şeyleri yapmıştın insanları galeyana getirmekten ne zevk alıyorsun?

Tahir61
28.10.2012, 17:28
Seni bekliyoruz.

ben bu sene varımı yoğumu ğs ve fb maçlarına ayırdım beni beklemeyin yapın yapıcanızı :)

arifberkay
28.10.2012, 17:32
Kadro açıklansın nasıl bir maç nasıl bir sonuç çıkacağı belli olur...

Harun
28.10.2012, 17:34
Maçın sonucu bana göre tamamen Bursa'nın performansına bağlı değişecek.Bursa akıllı oynarsa bizi rahat yener.Fakat korkak oynarsa bizi üstüne çekerse işte o zaman şans bize döner.

Doğukan Uçan
28.10.2012, 17:40
Şanlıurfaspor 1461 Trabzon maçında da aynı şeyleri yapmıştın insanları galeyana getirmekten ne zevk alıyorsun?

Evde oturacağına maça git biz kalkıp nerelerden geldik maç için öyle lafla icraat olmaz hadi kafana göre takıl sen şimdi şampuan ;)

hos_cocuk61
28.10.2012, 17:42
Evde oturacağına maça git biz kalkıp nerelerden geldik maç için öyle lafla icraat olmaz hadi kafana göre takıl sen şimdi şampuan ;)

Bana hikaye anlatma sorduğum soruya cevap ver.

Mustafa Umut
28.10.2012, 17:45
Takımımıza başarılar diliyorum, Emre'nin az da olsa şans bulmasını istiyorum..
Gol bulursak puan alırız diye düşünüyorum. Tek gol 3 puana yetmeyebilir..

Tahir61
28.10.2012, 17:48
Bana hikaye anlatma sorduğum soruya cevap ver.

hocam maç öncesi kalp kırışmayalım

ben zaten her zaman galeyanda olan biriyim

benim yüzümden tartışmayın :)

:)

61_Hasan_69
28.10.2012, 17:50
Kadrolar açıklanmadımı _?

Faruk BERBER
28.10.2012, 17:53
Bursa pozitif futbol oynuyor görür de gaza geliriz inşallah :)

Zor mac, galibiyet zor.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 17:53
Kadrolar açıklanmadımı _?

10-15 dk ya acıklanır genellikle 1 saat kala acıklanıyor..

DeAgLeMaNyAq
28.10.2012, 17:58
Nihayet çift forvet...

cdgtscdg
Bursaspor maci 11imiz: Onur, Zeki, Mustafa, Bamba, Emerson, Zokora, Sapara, Yasin, Olcan, Halil, Janko

Hüseyin Başoğlu
Nihayet çift forvet...

nedir kadro

Ömer Sak
Bursaspor maci 11imiz: Onur, Zeki, Mustafa, Bamba, Emerson, Zokora, Sapara, Yasin, Olcan, Halil, Janko #Trabzonspor

Hatice Aslan
28.10.2012, 17:59
Bursaspor maçı ilk 11'imiz: Onur, Zeki, Mustafa, Bamba, Emerson, Zokora, Sapara, Yasin, Olcan, Halil, Janko

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 18:00
-----onur----
zeki--mustafa--bamba--emerson
----zokora--sapara---
yasin--halil--olcan
----Janko---

pek çift forvet gibi değil sankim...

FC-ST-PAULI-61
Nihayet çift forvet...
Dizilis yine 4-2-3-1 olur bence.
------------onur-----------
zeki---yumlu-----bamba--emerson----
---------zokora---sapara----------
yasin--------olcan--------halil------
-------------Janko-----------------

Mac baslayinca görecegiz insallah gercekten 4-4-2 olur.

İlker Yazıcıoğlu
Ha şöyle Şenol hoca ya.Çiftle forveti,nedir öyle tek forvet .....

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 18:01
Dizilis yine 4-2-3-1 olur bence.
------------onur-----------
zeki---yumlu-----bamba--emerson----
---------zokora---sapara----------
yasin--------olcan--------halil------
-------------Janko-----------------

Mac baslayinca görecegiz insallah gercekten 4-4-2 olur.

bencede 4-2-3-1 dizilişimiz...

Tahir61
yürü be Şenol hocam aha da budur hadi bakalım jango yardır oooolum

Ogün YAZICI
sonunda çift forvet.hep halil-kuranyi uyumunu hayal ettim kafamda halil ve janko üzerinde ısrar etmeliyiz...

hos_cocuk61
___________Onur
Zeki__Mustafa__Bamba___Emerson,

________Zokora__Sapara

Yasin__________________Olcan

_______Halil
___________Janko

gurkankyildiz
28.10.2012, 18:02
İyi kadro hocam..tebrikler. İns guzel bir sonuc aliriz.

Hüseyin Başoğlu
hadi be fırtınam bugün senin yüzünden sevgilimden ayrılcam büyük ihtimal :) bari sağlam çakında değsin :D:D

FC-ST-PAULI-61
Buda Bursanin Kadrosu.

---------------carson-----------
basser---s.aziz-----ibrahim---hakan--
----------ndiaye--beluschi------------
murat---------batalla------vederson---
--------------Pinto-------------------

Tahir61
gadroda iki tane forvet olsun da isterse biri kalede oynasın farketmez

sapara halil janko üçlüsünü çok merak ediyorum bakalım neler yapacaklar

DeAgLeMaNyAq
Giray aylar sonra kadroda ama yedek. Mustafa'yı henüz kesemiyor. Adrian ilerleyen dakikalarda şans bulacak gibi. Barış Özbek geçen maç sonu artık 11'de şans bulmak istiyorum dedi hoca kadroya almayarak en güzel cevabı verdi. Serkan da bırakın 11'i 18'e bile giremiyor artık sezon sonu Gençlerbirliği'ne döner...

Veysel
Kadro güzel, futbol güzel hadi o zaman ne duruyoruz yürüyün maça görüşürüz :))

Murathan
Şenol Hocamı cesurluğundan dolayı tebrik ediyorum fakat bu maç için bana göre yanlış bir seçim 4-4-2.

Hatice Aslan
Bizler için bu akşam mutluluk, Trabzonspor'u çift forvet oynarken izlemek. Dualarımız kabul oldu millet :p

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 18:03
Kadro güzel, futbol güzel hadi o zaman ne duruyoruz yürüyün maça görüşürüz :))

benim içinde bağır :D:D

Şenol Hocamı cesurluğundan dolayı tebrik ediyorum fakat bu maç için bana göre yanlış bir seçim 4-4-2.

dakka 1 bile olmadan golu sen attın be hocam :D:D

Murathan
Giray aylar sonra kadroda ama yedek. Mustafa'yı henüz kesemiyor. Adrian ilerleyen dakikalarda şans bulacak gibi. Barış Özbek geçen maç sonu artık 11'de şans bulmak istiyorum dedi hoca kadroya almayarak en güzel cevabı verdi. Serkan da bırakın 11'i 18'e bile giremiyor artık sezon sonu Gençlerbirliği'ne döner...

Yedeklerde kimler var abicim ?

Hatice Aslan
gadroda iki tane forvet olsun da isterse biri kalede oynasın farketmez

:D:D

Tolga
28.10.2012, 18:04
Orta sahaları çok hızlı cevap verebilir, bu akşam Sapara iyi olmalı, yoksa biz kötü olabiliriz.

Bu arada Soner sakat mı ? ? ?

DeAgLeMaNyAq
Yedeklerde kimler var abicim ?

Zeki, Giray, Celustka, Soner, Adrian, Alanzinho, Emre

Henrique de 1 aydır 18'e giremiyor bu arada...

Ömer Sak
Yederkler : Zeki Ayvaz , Soner Aydogdu , Giray Kacar , Ondrej Celustka , Adrian , Emre Güral , Alanzinho

Murathan
dakka 1 bile olmadan golu sen attın be hocam :D:D

Böyle kaybedelim de sıkıntı yok :)

İlker Yazıcıoğlu
28.10.2012, 18:05

Cesur mu?
E artık 10 hafta oldu,çift forvete dönsün artık koskoca Trabzonspor.
Bu cesurluk mu?

h@msi61
Turkiye'de saatler geri mi alindi?

FC-ST-PAULI-61
Barisa gerek yok zaten orta sahaya soner girebilir sonradan.
Serkanin gidecegi yer belli - Antalyaspor.
Büyüklerin oynatmadigi 30 yasindaki Futbolculari Antalya topluyor Senelerdir.

Hüseyin Başoğlu
ohh be ideal 18 imizdeki tek eksik colmandante

Tahir61
bursalıar stada alınmayacakmış geri gönderilmiş galiba vay gerzekler

İlker Yazıcıoğlu
28.10.2012, 18:06
Turkiye'de saatler geri mi alindi?

Evet,dün gece....

Murathan
Zeki, Giray, Celustka, Soner, Adrian, Alanzinho, Emre

Henrique de 1 aydır 18'e giremiyor bu arada...

Eyvallah abi.
Yedek kulübesine bak. :)
Soner,Alanzinho girer.
Serkanın ve Barışın olmaması çok iyi oldu :)

Hüseyin Başoğlu
soner alanzinho emre sonradan giren futbolcular olur...

Emrullah
Tütün:3 - Bahçecik:3 Dk. 49 :)

Ogün YAZICI
barış 18'de yok işte budur...ayrıca yedek klübesinden yetenek akıyor.barış olmayınca :)

Murat Erdem
28.10.2012, 18:07
şu Vittek'e yapılan muameleye kafam basmıyor...