PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 0-1 Bursaspor | İlker Meral Böyle İstedi

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Nihat Güneş
24.10.2012, 16:12
Şu kadroyla çok güzel şeyler olabilir :)

************Onur*************

Zeki****Giray***Bamba*****Emerson

*******Zokora****Soner****

***********Sapara*******

Emre*****Janko******Halil***

Kaan
24.10.2012, 16:12
Kaç otobüs gelirlerse gelsinler, kaç kişi olurlarsa olsunlar; herhangi bir olay çıkmasını istemem Trabzonspor ve Bursaspor taraftarları arasında.

"Anadolu'nun abisi" kavramının içini doldurmak lazım.

Dost olalım, kardeş olalım vs. demiyorum ama düşman olmaya da gerek yok. Şike sürecinin başından bu yana Bursa gibi dik duruş sergileyen bir kulüp olmadı. Ortamın gerilmesine hiç gerek yok, hele ki şöyle bir dönemde...

Yaşar
24.10.2012, 16:20
Çift orta saha çıkılmamalı bu maça, Bursa'nın orta saha çok kuvvetli.
Zokora iyi oynadığı müddetçe ortasahada sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

murat yazıcı
24.10.2012, 16:40
--------------------onur---------------------
celustka-----giray-----bamba-----emerson
------------------zokora---------------------
-----------sapara--------soner--------------
----volkan----------------------yasin--------
-------------------emre----------------------

Bilâl ÇOBAN
24.10.2012, 16:50
Emre ve Janko'yu 11'de görebilmek gibi bir umudum var benim.

Alihan Ertürk
24.10.2012, 18:12
Olay çıkıp çıkmaması Bursalılar'ın elinde. Bizim kimseyle işimiz yok. Ama terbiyesizlik yapılırsa cevap verilir.

Sanıyorum ki Bursaspor taraftarı halen bir şeyleri ispatlama peşinde. Hani biz diyoruz ya Anadolunun Abisi Trabzonspor diye, onlar da buna karşı direniyorlar. Kendilerini ön plana atmaya çalışıyorlar.

Bekleyelim görelim. Ben de ne düşmanlık istiyorum ne de kardeşlik. Anadolu'nun dik duran iki camiası arasında problem olmasın yeter. Bu konuda her şey Bursasporlular'ın elinde.. Adam gibi gelip adam gibi gitsinler.

hos_cocuk61
24.10.2012, 18:22
______________Onur

Zeki______Giray_____Bamba____Emerson

______________Zokora

________Sapara_______Soner

Emre_____________________Olcan

____________Janko

Hüseyin Başoğlu
24.10.2012, 18:29
heryerde 4-4-2 oynanıcak deniyor acıkcası cok guzel olabilir inş. denenir...
tahminim böle olur kadro denenirse..

-----onur----
zeki-giray-bamba-emerson
-soner--sapara--zokora-olcan
------yasin--Janko--

olcan zaten orta saha ilk mevkisi yasinde gb de kanat forvet oynuyordu bence guzel olur

DeAgLeMaNyAq
24.10.2012, 18:53
Olcan'ı kesip Halil veya Emre'yi solda oynatarak 4-4-2 oynanmaz. Ofansif orta saha kullandığımız müddetçe klasik 4-4-2 oynayamayız...

brushfield
24.10.2012, 19:07
Bursa tribünlerinde aktif ve bu maçta Trabzon'da olacak bir arkadaşım bana diyor ki bir sürprizimiz var sizinkilere ilet. :)

fb maçında açtıkları pankartı Trabzonspor'a yalakalık olarak değerlendirenlere bir cevap olacak sanırım.. Umarım hadlerini aşmazlar. Aşarlarsa da Trabzon'daki arkadaşlarımızdan, abilerimizden #İstenmeyenOlaylarİstiyoruz.

Saygılar. :)

''Balıklar geldi mi?'' gibi bir pankart açarlar büyük ihtimalle, maksat şerefsizlik olsun...

toksoy61
24.10.2012, 19:24
Olay çıkıp çıkmaması Bursalılar'ın elinde. Bizim kimseyle işimiz yok. Ama terbiyesizlik yapılırsa cevap verilir.

Sanıyorum ki Bursaspor taraftarı halen bir şeyleri ispatlama peşinde. Hani biz diyoruz ya Anadolunun Abisi Trabzonspor diye, onlar da buna karşı direniyorlar. Kendilerini ön plana atmaya çalışıyorlar.

Bekleyelim görelim. Ben de ne düşmanlık istiyorum ne de kardeşlik. Anadolu'nun dik duran iki camiası arasında problem olmasın yeter. Bu konuda her şey Bursasporlular'ın elinde.. Adam gibi gelip adam gibi gitsinler.

ne abisi? abi dediğin hakkı olan kupasını söke söke alır. trabzondan ancak abla olur. abi olan takım hakkını yiyenlerin birkaç tanesinin kellesini alır. bak o zaman nasıl yola gelirler.

bursa 2 sene önce şampiyon oldu. sen 30 sene önce. sen hakkın olan kupayı mahkemece kanıtlanmış olan şike ile kaptırdın sesin soluğun çıkmıyor bile. senin tribünlerindekiler senin kupanı çalanın köpekliğini yapıyorlar. adamlar helal olsun şike için pankartta astılar, tezahüratta yaptılar. anadolunun abisi geyiği artık yemiyor. böyle kandırıyor bizi medya. siz anadolunun abisisiniz ama asla şampiyon olmayacaksınız, asla istanbul takımlarının üstünde yer almayacaksınız. sizin göreviniz bu. bundan yukarı çıkmayacaksınız deniyor. bizde bunu marifet sayıyoruz. ilerde bursa, ts yi rahatlıkla geçecek. yakında stadlarıda biter, ekonomik olarak bizi geçerler. ilerde naklen yayın gelirleride adaletli dağıldı mı ts çok geride kalır

Alihan Ertürk
24.10.2012, 19:37
ne abisi? abi dediğin hakkı olan kupasını söke söke alır. trabzondan ancak abla olur. abi olan takım hakkını yiyenlerin birkaç tanesinin kellesini alır. bak o zaman nasıl yola gelirler.

bursa 2 sene önce şampiyon oldu. sen 30 sene önce. sen hakkın olan kupayı mahkemece kanıtlanmış olan şike ile kaptırdın sesin soluğun çıkmıyor bile. senin tribünlerindekiler senin kupanı çalanın köpekliğini yapıyorlar. adamlar helal olsun şike için pankartta astılar, tezahüratta yaptılar. anadolunun abisi geyiği artık yemiyor. böyle kandırıyor bizi medya. siz anadolunun abisisiniz ama asla şampiyon olmayacaksınız, asla istanbul takımlarının üstünde yer almayacaksınız. sizin göreviniz bu. bundan yukarı çıkmayacaksınız deniyor. bizde bunu marifet sayıyoruz. ilerde bursa, ts yi rahatlıkla geçecek. yakında stadlarıda biter, ekonomik olarak bizi geçerler. ilerde naklen yayın gelirleride adaletli dağıldı mı ts çok geride kalır

Peki Trabzon'da yaşayan biri olarak bu tribünlerin temizlenmesi için siz ne yaptınız yada yapıyorsunuz?

Ben Bursa'da yaşıyorum bunların içindeyim Bursaspor'un sergilediği tavır çok doğru ama burada konu başka, Şike değil Trabzon'da yapmayı planladıkları.

Ogün YAZICI
24.10.2012, 20:48
facebookta bursa sayfalarına gidip açtıkları pankart için teşekkür mesajı falan atan renktaşlara acayip uyuz oluyorum.ondan sonra ters ters cevap yiyorlar biz istanbul yalakası değiliz trabzon kim vb. gibi...bu şeftalilere bu kadar gaz verirseniz olacağı budur...

Aleyna Yemenici
24.10.2012, 20:57
Avni Aker'de hiç galibiyeti olmayan bir takım ritüelleri bozmak isteyebilir.
Bu arada geçen hafta hazırladıkları 'emek hırsızları' pankartı bizim için değil onlar da kendilerini madur görüyorlar :D

hasan8861
24.10.2012, 21:16
Onur
Zeki Giray Bamba Emerson
Zokora Colman(soner)
Yasin Adrian
Emre Janko
ikinci yarı duruma göre yapılacak mantıklı değişikliklerle 1-1 ken barış alınmassa mesela. bu kadro ilk yarı oynatılabilir,alanzinhonun durumu ne bilmiyorum ama ikinci yarı berabere veya öndeysek alanzinho değişikliğide şart.olcan ve halil yedek bekletilmeli en azından bu maç için performansları pek iç açıcı değil.

hodlu
24.10.2012, 21:26
Ben Burasaspor'u hiçbir zaman rakip olarak görmedim. Bursaspor bu ülkede bizden sonra Şampiyonluk yaşamış tek Anadolu takımı.Onları takdir ediyor bu başarıyı tekrar yaşamalarını istiyorum.Bursa taraftarının da bizi rakip olarak görmemesini diliyorum.Güçlü bir Bursaspor ligde bize her zaman yarayacaktır.Bu hafta da onları ağırlayıp yine puansız göndeririz inşallah.Taraftarlar arasında olay çıkmaması gerekir zira düşmanımız ortak...

Doğukan Uçan
24.10.2012, 21:36
beyler bizde trabzona gidiyoruz bende maçta olacam :D

ha bide bursa taraftarları her sene geliyor ama polisin aldıgı güvenlik önlemlerine bakın helikopter felan sanki obama geliyorrrr

Mustafa Ayazoğlu
24.10.2012, 22:05
Avni Aker'de hiç galibiyeti olmayan bir takım ritüelleri bozmak isteyebilir.
Bu arada geçen hafta hazırladıkları 'emek hırsızları' pankartı bizim için değil onlar da kendilerini madur görüyorlar :D

haksız da değiller.
2010-2011
21. hafta
eskişehir deplasmanında 1-1 uyduruk bir penaltı ile berabere kaldılar.
fener önce bursayı saf dışı bıraktı.
unutmayalım ki 18 de 17 yaptık dedikleri süreçte 1 tek bursa ile berabere kaldı fener

uemit
24.10.2012, 22:09
sapara halil sakatken janko emre girmeli..

Emrah Akcagöz
24.10.2012, 23:37
Bence bjk maçının 11'ine yakın bir 11 çıkar. Çok çok Zeki-Serkan ve Yasin-Volkan değişikliği olur.

Cafer Bulur
24.10.2012, 23:38
onur
zeki bamba mustafa emerson
yasin sapara soner olcan
emre güra l janko

Bence bu kadroyu denemekte fayda var.

Soner Albayrak
25.10.2012, 00:11
Celutska-Giray-Bamba-Emerson

Zokora-Soner

Sapara

Yasin Janko Olcan

Fatih Öztürk
25.10.2012, 00:48
Olcan ve Volkan oynamadığı müddetçe takım oyunu oynayabiliriz.boş gezenin boş kalfası gibi sahada gezen Olcan yerine klas ayak Emre oynasın gerçekler görülsün.

hofsaale
25.10.2012, 00:54
------------------Onur---------------
Zeki-----Giray-------Bamba----Emer
------------Zokora--Soner-----------
Volkan--------Sapara---------Adrian
----------------Janko----------------

Böyle birsey deneyelim, nasil olur sizce???

Hüseyin Başoğlu
25.10.2012, 01:03
haksız da değiller.
2010-2011
21. hafta
unutmayalım ki 18 de 17 yaptık dedikleri süreçte 1 tek bursa ile berabere kaldı fener

vedersonu unutmadık dimi samet?

slmn
25.10.2012, 01:08
haksız da değiller.
2010-2011
21. hafta

Doğrudur sadece bursaya değil bucayada oyun oynadılar ama unuttuğunuz nokta şu ki Trabzonspor mahkeme tarafından aklanmadan önce yani iddianamede adı geçtiği zaman çıkıp şampiyonluk kupası bize verilmeli diyecek kadar yüzsüzleştiler.

Dip.Ing.Mag.
25.10.2012, 07:24
Şenol hoca emreyi ilk 11 de oynatmaz bu bir. Aslında dünkü basın toplantısında
Halil in ortasahaya yardım ettigini söylemesi de bu maçta ta yine Halil in tek forvet olarak
Sahaya suruleceginin sinyalini veriyordu. Ben bjk macından farklı bir kadro yapısıyla oynayacağınızı zannetmiyorum. Ha zekinin yerine Serkan i oynatabilir belki. Ama janko yu hele hele emre yi oynatmaz hoca böyle önemli bir maçta. emre yi 18 e bile almaz belki henriqe yi oynatabilir malum Bursa nin ortasahasi hızlı ve direncli yine kontra atak futbolu oynatacaktir.

Dawsofield
25.10.2012, 09:14
volkan 11 de başlar mı acaba.

Murathan
25.10.2012, 10:21
Sol kanatta Adrian oynamalı.

Şentürk
25.10.2012, 10:25
volkan 11 de başlar mı acaba.

Volkan bidaha zor forma yüzü görür

Aktan
25.10.2012, 12:55
Bence bursayı rahat yeneriz orta sahaları çok iyi diyorlar bazı arkadaşlar belluschi n diaye batalla bunlardan bir cacık olmaz.

ANIL
25.10.2012, 12:56
____________________rok
celu________giray___________bamba_______emers
___________________zokora
_________sapara_________soner
yasin__________________________________olcan
_________________janko

Aktan
25.10.2012, 13:02
carson
basser serdar ibrahim hakan
n diaye belluschi
murat yıldırım batalla tuncay
pinto

Hakanın yerinde wedo belki oynar

Bizim kadro bursanın kadrosundan daha kaliteli bu takımı yenemezsek veya berabere kalırsak yazıklar olsun yakın markaj yapılacak adamları bile yok.

Emre ÖZTÜRK
25.10.2012, 13:26
..........................Onur.................... ..

Zeki........Mustafa......Bamba.......Emerson

.......................Zokora..................... ..

................Sapara..........Soner.............

Yasin..................Janko...............Olcan

FC-ST-PAULI-61
25.10.2012, 13:54
Takımımız ile Bursaspor,28 Ekim Pazar günü yapacakları maç ile birlikte ligde 73. kez karşı karşıya gelecekler.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 72 lig maçında, Bordo-Mavili ekibimizin galibiyetlerde 38-8 üstünlüğü bulunuyor. 26 maçta ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Takımımız, söz konusu karşılaşmalarda 107 gol atarken kalesinde 48 gol gördü.

Adamlar bizi sadece 8 defa yenmis ve O Maclarin bazilarinda haksiz yere maglup olduk.
Mesela Sercan Yildirimin 645 Metre Ofsaytdayken attigi Gol geliyor Aklima .

Trabzonda Galibiyeti hic yok Bursanin.
Gerci bu Istatistikleride takmamak lazim.Batalla ve Pinto cok iyi anlasiyor.
Arkalarinda Beluschi ve Ndiaye var.Tuncay Hanim da oynarsa tehlikeli olabilir.

Bordo_MaviM_61
25.10.2012, 14:29
Bursa bence Beşiktaştan daha tehlikeli ve iyi bir takım.
Çekimserim tipik beraberlik maçı..

Mehmet Cihan Kocaman
25.10.2012, 14:40
Adamlar bizi sadece 8 kez yenebilmiş ve kendilerini bizden büyük sayıyorlar.
Şu pankart olayını da yanlış anlamasın kimse, bursa yalakası olmayın.
Bizim bursaspor ile olan samimiyetimiz 2010 yılında bitti.
Biraz girin forumlarına bakın adamlar bizim için ne diyor.

Maça gelince, sağda Serkan, orta sahada Sapara-Zokora-Soner, kanatlarda Yasin-Volkan ve ilerde Janko oynarsa rahat kazanırız.
Ama hoca bjk maçındaki gibi bir kadro çıkarır ve başı sıkışınca oyuna Barışı almayı denerse kaybederiz.

----------------------Onur------------------------

Serkan---------Mustafa-----Bamba---------Emerson

---------------Zokora----Sapara-------------------

Volkan--------------Soner--------------------Yasin

--------------------Janko-------------------------

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Giray Kaçar, Adrian, Alanzinho, Olcan, Halil

Rahmi Akkurt
25.10.2012, 15:20
yasin-zeki-volkan-halil oynamasın bir maçta da 11 kişi mücadele edelim

ANIL
25.10.2012, 16:49
bursanın bizi Avni Aker de yeneceği günler daha gelmedi.

Aktan
25.10.2012, 17:26
Bize asla ve asla gol atamazlar çünkü ofansif hücum düşünen oyuncuları yok defaslarıda sakat gerçi serdar bu maçta olacak ama olsun biz 3 farlı yeneriz.

Oğuzhan
25.10.2012, 18:09
Colmaaaaaaannnnnnnnnnn

Cafer Bulur
25.10.2012, 22:27
Umarim ilk 45 dakikayi bosa gecirmedigimiz bir mac olur,avni akerdeki maclarin yüzde 90 ininda ilk yarilarda uyurgezer gibi oynuyoruz.

Bu macta risk almaliyiz,cok kosmaliyiz rakibe bos alan birakmamaliyiz,kazanmaya daha cok ihtiyacimiz oldugunu rakibe hissettirmeliyiz.

Bu maci kazanmak icin en az 2 gol atmamiz gerekecek,umarim kontrollü futbolla bir sekilde maci kazanirim havasinda oynamayiz.

Ilelioglu
25.10.2012, 22:33
Herseyin bir ilki vardir, kaybedebiliriz..:)

Zor bir mac olacagi kesin, azim ve hirs olursa birseyler olabilir. Ha tabi cift forvette sart. Halil ve Janko...!

..

Cafer Bulur
25.10.2012, 22:39
Herseyin bir ilki vardir, kaybedebiliriz..:)

Zor bir mac olacagi kesin, azim ve hirs olursa birseyler olabilir. Ha tabi cift forvette sart. Halil ve Janko...!

..

Bu maci mutlak kazanmamiz gerekiyor,aksi durumda önümüzdeki haftalarda sikintili günler bizi bekliyor.

Bu maci kazanirsak takimin özgüveni geri gelir,sakatlarda geri geliyor iyi seyler olabilir.

Ama maci kazanmak icin rakipten daha fazla mücadele etmemiz tempo yapmamiz sart aksi durumda rakibi zora düsüremeyiz.

M. Fatih ALEMDAR
25.10.2012, 22:45
Millet hemen zeki yavru yu satmis. Ondan sonra hoca neden genclere sans vermiyor diyorlar. Nasil versinki agalar, bir macta gencleri linc ediyoruz biz. Bjk maci basliginda mac berabere bitince millet zekiye sovuyordu hatta serkani ovenler bile vardi. Enteresan taraftarlariz vesselam.

Sent from my iPhone using Tapatalk61

Yunus Danışmaz
25.10.2012, 22:56
NŞA da yenmemiz lazım ama her ne olursa olsun yenmemiz lazım:D

Erdal DİLEK
25.10.2012, 23:07
her macta istediğim gibi yasin soner zeki oynasın macın nasıl bitti cok önemli değil. . .emre de girerse iyiolur

Kader KORELİ
25.10.2012, 23:16
Sol kanatta Adrian oynamalı.

Sol ya da sağ, ama oynasın kanatta, ben de kanatta oynamasını istiyorum. Volkan'dan iyidir bence ve orta konusunda da diğer kanat oyuncularından iyidir. Polonya Milli takımında da kanat oynuyor zaman zaman.

SEDER
25.10.2012, 23:37
Şenol güneşi seviyoruz. tamam bazen kızıyoruz ama o kadarda bizim hakkımız. bu takımın puan kaybettiği hafta en az 3 günüm kabusla geçiyor..aklımdan atamıyorum yaptığı hataları. oda kendini biraz düzeltsin.8 haftada sadece 7 gol atmışız.
Şenol güneş ten isteklerimiz.
1-takımı defans oynatmayı bıraksın
2-bireysel girişimler dışında şut atmıyoruz, takıma şut çalıştırsın. şut atmayan takım şampiyon olamaz.şut atmadan şampiyon olan tek takım yunanistandır.
3-volkanı kazan
4-jankoyu kazan
5- çift forvet oynat
6-ikinci yarı 70. dakikada oyuna barışı almaktan vazgeç
7-colmanı bu takıma ne yap ne et monte et.
8-defansı türkleştir
9-halili kes
10-Emre Gürala şans tanı
11-oyunu sete döndürmeyi, rakibi kendi yarı sahasına hapsetmeyi ve pres yapmayı öğren/öğret

bunları yap, takım göze hoş gelen rakibi ısıran bir oyun oynasın isterse küme düşsün razıyım.

Göktuğ Altuntaş
25.10.2012, 23:51
solda olcan sağda volkan la başlamalı hoca direk.

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 00:06
Şenol güneşi seviyoruz. tamam bazen kızıyoruz ama o kadarda bizim hakkımız. bu takımın puan kaybettiği hafta en az 3 günüm kabusla geçiyor..aklımdan atamıyorum yaptığı hataları. oda kendini biraz düzeltsin.8 haftada sadece 7 gol atmışız.
Şenol güneş ten isteklerimiz.
1-takımı defans oynatmayı bıraksın
2-bireysel girişimler dışında şut atmıyoruz, takıma şut çalıştırsın. şut atmayan takım şampiyon olamaz.şut atmadan şampiyon olan tek takım yunanistandır.
3-volkanı kazan
4-jankoyu kazan
5- çift forvet oynat
6-ikinci yarı 70. dakikada oyuna barışı almaktan vazgeç
7-colmanı bu takıma ne yap ne et monte et.
8-defansı türkleştir
9-halili kes
10-Emre Gürala şans tanı
11-oyunu sete döndürmeyi, rakibi kendi yarı sahasına hapsetmeyi ve pres yapmayı öğren/öğret

bunları yap, takım göze hoş gelen rakibi ısıran bir oyun oynasın isterse küme düşsün razıyım.

başka bir emriniz varsa söleyin ben iletiyim kendisine sayın del bosque

DEEP BLUE
26.10.2012, 00:12
Seder kardeş, sen kimsin ki koskoca Şenol beyden bir şeyler talep ediyorsun. Altı üstü Trabzonspor taraftarısın. Sus, itaat et, dizini kır otur. O yüce insan ne eylerse güzel eyler.

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 00:13
Seder kardeş, sen kimsin ki koskoca Şenol beyden bir şeyler talep ediyorsun. Altı üstü Trabzonspor taraftarısın. Sus, itaat et, dizini kır otur. O yüce insan ne eylerse güzel eyler.

aynen öyle tebrikler...

SEDER
26.10.2012, 00:17
başka bir emriniz varsa söleyin ben iletiyim kendisine sayın del bosque

Gerek yok. iletsende bildiğini okur o.o yüzden kendini boş yere yorma. sayın jan başkan çakması

oflukaan
26.10.2012, 00:20
bu takım bu taktik ve hücüm anlayışıyla bir maçta 2 golden fazla atamaz...
yeni çözümler üretilmeli...

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 00:23
Gerek yok. iletsende bildiğini okur o.o yüzden kendini boş yere yorma. sayın jan başkan çakması

aaa olurmu yüksek futbol bilginize dayanarak manifesto sayılabilicek şeyler yazmıssınız iletmemek olurmu iletipte bildiğini okumak olurmu..cık cık...

SEDER
26.10.2012, 00:25

:) Doğru valla kıytırık bir Trabzonspor taraftarıyım ne haddime :)

DEEP BLUE
26.10.2012, 00:26
aynen öyle tebrikler...

Tebriğiniz çok iyi geldi. Özgüvenim geri geldi.

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 00:31
Tebriğiniz çok iyi geldi. Özgüvenim geri geldi.

önemli değil herzaman...

SEDER
26.10.2012, 00:32
aaa olurmu yüksek futbol bilginize dayanarak manifesto sayılabilicek şeyler yazmıssınız iletmemek olurmu iletipte bildiğini okumak olurmu..cık cık...

Zeka yaşını merak ettim kardeş:) Bunları yazmak için yüksek futbol bilgisine gerek yok.ortalama zeka+ortalama futbol bilgisi yeter de artar.gel gör ki sorun yazmakta değil, anlamakta. onun içinde minimum ortalama Zeka seviyesi gerekirki o konuda yapabilecek malesef bir şey yok.

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 00:37
Zeka yaşını merak ettim kardeş:) Bunları yazmak için yüksek futbol bilgisine gerek yok.ortalama zeka+ortalama futbol bilgisi yeter de artar.gel gör ki sorun yazmakta değil, anlamakta. onun içinde minimum ortalama Zeka seviyesi gerekirki o konuda yapabilecek malesef bir şey yok.

duygularımız karşılıklı :)

DEEP BLUE
26.10.2012, 00:40
önemli değil herzaman...

Vurdu gol olduuuu!..

SEDER
26.10.2012, 00:41
Vurdu gol olduuuu!..

:) :) :) gece gece sesli güldüm vallahi..

Fatih Öztürk
26.10.2012, 00:42
Bursa maçında Emre oynamalı.çocuk en azından hazır görüntü veriyor.

DEEP BLUE
26.10.2012, 00:45
Bence bursayı rahat yeneriz orta sahaları çok iyi diyorlar bazı arkadaşlar belluschi n diaye batalla bunlardan bir cacık olmaz.

Orta sahaları kesinlikle bizden iyi kardeşim. O kadar hafifa almayın. N'Diaye'yi seyredin, bakalım bedava aldıkları bu adam bizimkilerden kötü mü. Benim pek ümidim yok bu maçtan ve şimdiden çok gerginim.

DeAgLeMaNyAq
26.10.2012, 01:01
Belluschi ve Batalla biz de olsa dünya yıldızı derdik. Bursa'da oynayınca cacık oluyorlar...

Fatih Öztürk
26.10.2012, 01:04
Belluschi ve Batalla biz de olsa dünya yıldızı derdik. Bursa'da oynayınca cacık oluyorlar...

Battala bizim Colmandan çok daha istikrarlı ve bence çok daha fazla yetenekli bir oyuncu.

Aktan
26.10.2012, 01:39
Ne alaka kardeş bizde de olsa aynı şeyi söylerdim batallanın ne oldugunu biliyoruz attıgı goller paslar hep beleş birde tr nin en iyi 10 numarası diyorlar kim inanır buna belluschi oda ahım şahım biri degil iyi olsa porto vermezdi zaten.

Aktan
26.10.2012, 01:40
Battala bizim Colmandan çok daha istikrarlı ve bence çok daha fazla yetenekli bir oyuncu.
Adamın hayatı beleş be hangi kaliteden bahsediyorsun.

Çağatay_
26.10.2012, 01:52
Orta sahaları kesinlikle bizden iyi kardeşim. O kadar hafifa almayın. N'Diaye'yi seyredin, bakalım bedava aldıkları bu adam bizimkilerden kötü mü. Benim pek ümidim yok bu maçtan ve şimdiden çok gerginim.

Bursa bence de iyi takım, zorlu bir maç bizi bekliyor.

Ama söylemem gerekir ki N'Diaye bedava değil, 2.8 Milyon Euro :)

Sefa Murat Dokuz
26.10.2012, 01:56
Pinto gibi bir golcümüz yok o da bir gerçek.

Fatih Öztürk
26.10.2012, 01:59
Adamın hayatı beleş be hangi kaliteden bahsediyorsun.

Beleşmi?bence yorumun beleş.rakamlar ve istatistikler konuşsun çeneler değil.Battala 3 senede 102 maçta 26 gol atmış.diğer yanda Colman 4 senede 105 maçta 16 gol atmış.Battala bu sene oynadığı 12 lig ve avrupa maçlarında 5 gol 7 asisti var.geçen sene 45 maçta 13 gol 16 asist yapmış.sen kalkmış beleşci diyorsun.yuh.

Aktan
26.10.2012, 02:20
Pinto gibi bir golcümüz yok o da bir gerçek.
30 maçta 20 gol atan adam fazla abartmamak gerekir kardeş.

Aktan
26.10.2012, 02:22
Beleşmi?bence yorumun beleş.rakamlar ve istatistikler konuşsun çeneler değil.Battala 3 senede 102 maçta 26 gol atmış.diğer yanda Colman 4 senede 105 maçta 16 gol atmış.Battala bu sene oynadığı 12 lig ve avrupa maçlarında 5 gol 7 asisti var.geçen sene 45 maçta 13 gol 16 asist yapmış.sen kalkmış beleşci diyorsun.yuh.şimdi birde trnin en iyi 10 numarası dersin sen.

Aktan
26.10.2012, 02:28
http://http://www.haberler.com/timsah-arena-stadi-nin-yapim-calismalari-3934868-haberi/

Fatih Öztürk
26.10.2012, 02:29
şimdi birde trnin en iyi 10 numarası dersin sen.

Aynen öyle diyorum kardeş.

Aktan
26.10.2012, 02:35
Aynen öyle diyorum kardeş.Görecez ts maçında iyi izle olumlu hareketini görürsen bana söylersin.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2012, 02:36
30 maçta 20 gol atan adam fazla abartmamak gerekir kardeş.

Trabzonspor'a kaç forvet gelipte 30 maçta 20 gol atabilmiş ?
Ben fiziği ve takım oyununu oldukça beğeniyorum Pinto'nun.

Batalla = Colman+Alanzinho'dur (Sergilediği performans açısından böyledir.)

Fatih Öztürk
26.10.2012, 02:37
Görecez ts maçında iyi izle olumlu hareketini görürsen bana söylersin.

Bizim maçta kötü oynaması iyi futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmez.

Aktan
26.10.2012, 02:44
Trabzonspor'a kaç forvet gelipte 30 maçta 20 gol atabilmiş ?
Ben fiziği ve takım oyununu oldukça beğeniyorum Pinto'nun.

Batalla = Colman+Alanzinho'dur (Sergilediği performans açısından böyledir.)
5 tanede asist var pintonun bunu söylemeyide unuttum

Colman artı alanzinho yuh diyorum başka bişi demiyorum.

Aktan
26.10.2012, 02:45
Bizim maçta kötü oynaması iyi futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmez.
Ufak takımlara karşı herkes iyi olur.

Fatih Öztürk
26.10.2012, 02:49
Ufak takımlara karşı herkes iyi olur.

Twente takımına karşı goller attı asistler yaptı.Twente takımıda ufakmı?

Tolga Kurt
26.10.2012, 02:51
Colman idmana çıkmış Antalya maçında oynar inş :)

Aktan
26.10.2012, 02:54
Twente takımına karşı goller attı asistler yaptı.Twente takımıda ufakmı?
Twente takımı ufak degil ama o maç twente takımı iyi degildi 1000 de 1 arasıra rakip takım formsuz olunca birşeyler yapmaya çalışıyor.

Fatih Öztürk
26.10.2012, 03:01
Twente takımı ufak degil ama o maç twente takımı iyi degildi 1000 de 1 arasıra rakip takım formsuz olunca birşeyler yapmaya çalışıyor.

Aktan kardeşim yapma.elin futbolcusuda olsa lütfen küçümseme.adam 3 senede otuza yakın golle kırktan fazla asist yapmış.bizede attığı goller var istanbul takımlarınada.Battala Bursanın şampiyonluğundaki en önemli faktördü.taraflı tarafsız herkes bu konuda hemfikirdi.şimdi kalkıp bu futbocunun yaptıklarını görmezlikten gelmek Trabzonspor taraftarına yakışmaz.Bursa gibi bizim yarı maliyetimizde bile olmayan takım için Battala bulunmaz bir kumaş.bugün Trabzonspora gelse kim istemezki.

Aktan
26.10.2012, 03:09
Aktan kardeşim yapma.elin futbolcusuda olsa lütfen küçümseme.adam 3 senede otuza yakın golle kırktan fazla asist yapmış.bizede attığı goller var istanbul takımlarınada.Battala Bursanın şampiyonluğundaki en önemli faktördü.taraflı tarafsız herkes bu konuda hemfikirdi.şimdi kalkıp bu futbocunun yaptıklarını görmezlikten gelmek Trabzonspor taraftarına yakışmaz.Bursa gibi bizim yarı maliyetimizde bile olmayan takım için Battala bulunmaz bir kumaş.bugün Trabzonspora gelse kim istemezki.
Ts ye gelse isteyen olurmu acaba 10 kişiden 2 si ister heralde neyse hafta sonu 2 farklı kazanırız büyük ihtimal ofansif oynayan futbolcu yok zaten onlarda defanslarıda sakat gerçi serdar aziz ilk 11 de olacakmış ama olsun yine yeneriz.

Fatih Öztürk
26.10.2012, 03:11
Ts ye gelse isteyen olurmu acaba 10 kişiden 2 si ister heralde neyse hafta sonu 2 farklı kazanırız büyük ihtimal ofansif oynayan futbolcu yok zaten onlarda defanslarıda sakat gerçi serdar aziz ilk 11 de olacakmış ama olsun yine yeneriz.

Peki kardeş dediğin olsun.fikrini değiştirecek değilim.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2012, 03:24
5 tanede asist var pintonun bunu söylemeyide unuttum

Colman artı alanzinho yuh diyorum başka bişi demiyorum.

Alanzinho'nun çabukluğu ile Colmanın tekniği Batalla'da buluşmuş. Daha doğrusu allah'ın ona lutuflarını en doğru şekilde kullanabilecek zekaya sahip. Colman+Alanzinho tek vucutta Battalla ister Yuh de ister Nuh.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2012, 03:26
Bursa'da bir nane yok 2-3 tane kaliteli yabancısı var o kadar. Maç içinde çok kopuklar maçta belli dilimlerde top oynuyorlar diğer dakikalarda sadece rakibi izliyorlar. Büyük maçlara farklı konsantre oluyorlar ama Bursa'nın hayatında Trabzon'da maç kazanmışlığı mı var :D

oflukaan
26.10.2012, 03:56
10 numara tartışması yapıyosunuzda bizim adrian hepsinden iyi ama sahada göremiyoruz. hee birde battalla var ya sapara onu 2 ye katlar 3 le çarpar. o adam o kadarlık topçu.
ama pinto konusuna gelince öyle forvetimiz var mı sorusuna cevap vermek çok isterdim ismen var halil janko ancak cismen şuan yok.

DeAgLeMaNyAq
26.10.2012, 05:11
Batalla, Belluschi ve Pinto bizim maçta çok da kötü oynayabilirler. Mesela Pinto geçen sezon bizim maçta takımın en kötüsüydü. Ama bu o oyuncuların kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Üçü de bizde direkt 11'de oynayacak oyuncular. Öyle 10 kişiden 2 kişi ister diye bir şey de yok. Kendi oyuncularımızı değersizleştirmeyelim ama rakiplerin oyuncularına da saygı duymayı bilelim...

Ali İhsan
26.10.2012, 08:19
Bursa'nın oturmuş ve iyi bir kadrosu var. Ama hücum oynamayı kaldıracak yeterlilikte bir defans hatları yok. Genelde çok iyi oynayıp puanlar kaybetmelerinin sebepleri bu. Özellikle Serdar'ın olmayışı, Ömer'in bu tempoyu kaldıramaması önemliydi son dönemdi.

Yine de kadro kalitesi olarak Bursa bizimle kıyaslanamaz. Form durumları da çok iyi değil. Bu maçın favorisi biziz.

Oğuzhan
26.10.2012, 11:25
Batalla'ya yeteneksiz diyenler mi var yahu bizim Sapara,Adrian gibi oyunculardan çok daha yetenekli adam.

Faruk Türk
26.10.2012, 11:29
Arkadaslar, size noluyo? batallayi neden tartisiyorsunuz :)

Aliriz bu maçI 2-1 ya da 1-1 biter

ilk 11
onur
serkan--giray--bamba--emerson
----------zokora---------------
yasin--sapara---soner----olcan
--------Halil----

Mehmet Cihan Kocaman
26.10.2012, 11:31
Zekiyi sattık yazmış bi arkadaş.
Bu tür önemli maçlarda Serkanın oynaması lazım.
Zekinin defansif yönü zayıf biraz.
Nitekim Beşiktaş hep ordan saldırdı ve golü de ordan yedik.

Faruk Türk
26.10.2012, 11:51
Zekiyi sattık yazmış bi arkadaş.
Bu tür önemli maçlarda Serkanın oynaması lazım.
Zekinin defansif yönü zayıf biraz.
Nitekim Beşiktaş hep ordan saldırdı ve golü de ordan yedik.

Ben Zekinin her maçta oynamasini isterim.. 30 maç oynasin, gelecek sezon hatalarindan ögrenmis hale gelsin :)

ama Senol Hocamizi taniyoruz :) bu maçta serkan bankoo... malesef
insallah yanilirim

Ne olursa olsun yinede senol günesin arkasindayim :)

Aktan
26.10.2012, 13:17
İnşsallah yeneriz.

Ogün YAZICI
26.10.2012, 13:40
Batalla, Belluschi ve Pinto bizim maçta çok da kötü oynayabilirler. Mesela Pinto geçen sezon bizim maçta takımın en kötüsüydü. Ama bu o oyuncuların kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Üçü de bizde direkt 11'de oynayacak oyuncular. Öyle 10 kişiden 2 kişi ister diye bir şey de yok. Kendi oyuncularımızı değersizleştirmeyelim ama rakiplerin oyuncularına da saygı duymayı bilelim...

şu anki kadromuza belluschi ve batallayı koy zokora sapara colmandan hiçbirini kesip oynayamazlar...sadece pinto oynar...rakibin futbolcusunu şişirmeye bayılıyorsunuz...

Yaşar
26.10.2012, 14:05
Maliyet-yarar açısından Batalla ve pinto Türkiye'nin en istikrarlı adamları.

Ilelioglu
26.10.2012, 14:19
Benim bu mac icin ideal ilk 11'im söyle..

http://www.footballuser.com/formations/2012/10/557975_Trabzonspor.jpg

Kriterlere gelecek olursak...

1) Özellikle top rakipteyken pres yapmak sart, tabi belirli bölümlerde. Mesela ilk yarinin ilk 10 dakikasinda, ikinci yarinin ilk 10 ve son 10 dakilarinda pres yapmak sart. Hem golü bulmak acisindan, gol varsada rakibe göz actirmamak acisindan.

2) Hizli oynamaliyiz, cünkü icerde oynadigimiz maclarda rakiplerin cogu kapaniyor. Kiliti acmak icin hizli oyun sart. Yani tek pas veya verkaclar ile kaleye gitmeliyiz. Bunun disinda özelliklede kanatlari kullanmaliyiz. Beklerin sürekli olmasada zaman zaman ileriye cikmalari sart. Son olarak ise duran toplar. Duran toplari iyi degerlendirmeliyiz. Tabi iyide savunmaliyiz, özellikle adam paylasimina dikkat.

3) Yine tabiki takim halinde defans sart. Özellikle Olcan ve Yasin veya Volkan ikilisi beklere yardimci olmalilar. Gerektigi zamanda Halil orta sahaya.

4) Son olarak ise; Hakem ile tartismanin hicbir faydasi yok, kesinlikle kacinilmali. Gereksiz kartlar ilerki maclar icin büyük tehlike.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.:)

Ilelioglu
26.10.2012, 14:22
Sapara antremanlara katilamadi sanirim. Colman'i da rise etmek istemiyorsa Zokora oynasin.

..

ANIL
26.10.2012, 14:42
Benim bu mac icin ideal ilk 11'im söyle..

http://www.footballuser.com/formations/2012/10/557975_Trabzonspor.jpg

Kriterlere gelecek olursak...

1) Özellikle top rakipteyken pres yapmak sart, tabi belirli bölümlerde. Mesela ilk yarinin ilk 10 dakikasinda, ikinci yarinin ilk 10 ve son 10 dakilarinda pres yapmak sart. Hem golü bulmak acisindan, gol varsada rakibe göz actirmamak acisindan.

2) Hizli oynamaliyiz, cünkü icerde oynadigimiz maclarda rakiplerin cogu kapaniyor. Kiliti acmak icin hizli oyun sart. Yani tek pas veya verkaclar ile kaleye gitmeliyiz. Bunun disinda özelliklede kanatlari kullanmaliyiz. Beklerin sürekli olmasada zaman zaman ileriye cikmalari sart. Son olarak ise duran toplar. Duran toplari iyi degerlendirmeliyiz. Tabi iyide savunmaliyiz, özellikle adam paylasimina dikkat.

3) Yine tabiki takim halinde defans sart. Özellikle Olcan ve Yasin veya Volkan ikilisi beklere yardimci olmalilar. Gerektigi zamanda Halil orta sahaya.

4) Son olarak ise; Hakem ile tartismanin hicbir faydasi yok, kesinlikle kacinilmali. Gereksiz kartlar ilerki maclar icin büyük tehlike.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.:)

Çok cesur bir kadro böyle kadroları her zaman beğenmişimdir.

Enes Ünal Kaya
26.10.2012, 14:52
Benim Favori Kadrom Bu ;

http://www.footballuser.com/formations/2012/10/557986_Trabzonspor.jpg

Daha Sonra Yasin , Sapara , Alan Gibi Değişiklikler Yapılabilir Duruma Göre

DeAgLeMaNyAq
26.10.2012, 15:03
şu anki kadromuza belluschi ve batallayı koy zokora sapara colmandan hiçbirini kesip oynayamazlar...sadece pinto oynar...rakibin futbolcusunu şişirmeye bayılıyorsunuz...

Önceki sayfada da dile getirdim. Rakip oyuncuları şişirmek bize bir şey katmaz ama bu saygı duymamayı da gerektirmez. 3 senede 35 asist yapan adam bizim takımda oynayamayacaksa daha bir şey tartışmaya gerek yok zaten...

Murathan
26.10.2012, 15:04
http://www.footballuser.com/formations/2012/10/557997_Trabzonspor.jpg
(Sapara yoksa Soner.)

Tayfun
26.10.2012, 16:04
Bursa son haftalarda iyi futbol oynuyor daha doğrusu futbol kalitesini haftalar ilerledikçe yukarı taşıyor, Porto'dan aldıkları Belluschi adamların orta sahasına çok iyi katkı sağlıyor. Zor maç olacak, beraberlik diyorum...

Ogün YAZICI
26.10.2012, 16:32
Önceki sayfada da dile getirdim. Rakip oyuncuları şişirmek bize bir şey katmaz ama bu saygı duymamayı da gerektirmez. 3 senede 35 asist yapan adam bizim takımda oynayamayacaksa daha bir şey tartışmaya gerek yok zaten...

3 sende 35 asist yapabilir bursasporun oyun kurucusu sonuçta.kötü oyuncu da demiyoruz.ama sen nasıl diyebilirsiniz beluschi ve batallayı al bizim takımda direkt ilk 11 oynar diye.zokora colman orta sahası beluschi batalla orta sahasını yer bitirir...

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 16:38
Ben Zekinin her maçta oynamasini isterim.. 30 maç oynasin, gelecek sezon hatalarindan ögrenmis hale gelsin :)

ama Senol Hocamizi taniyoruz :) bu maçta serkan bankoo... malesef
insallah yanilirim

Ne olursa olsun yinede senol günesin arkasindayim :)

ya bari laf ediceksinde düzgün laf et ...bjk macında serkan yedekteydi ??? bjk macında oynattıysa bursa macında hayli hayli oynatır...

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 16:44
maçın 11 i tahminimce

-----onur---
zeki-giray-bamba-emerson
----zokora--sapara---
olcan--soner--yasin
------Janko---

şeklinde olur ve idealide budur....batalla açıkca cok iyi bir futbolcu futbolunun temeli pas üzerine...işte bizimde avantajımız bu...güzel bir alan daraltma yaptıgımızda pinto 2 stoper arasında her şekilde kayboluyor bunu fener macında gördük bekir ve egemenın arasında pintonun esamesi okunmadı..batalla yanlız kalıcak pas atıcak yer bulamıcak alan daraltıp pres yaptıgımızda oyüzden yine zor gol yeriz....mesele aldıgımız toplarıı ileride creative kullanabilmekte bu işte soner ve saparaya kalıyor inş. kazanırız bu macı gs ve fb nin yine puan kaybediceğini dusunuyorum kazanmamız lazım..

gollerimizde 2 olcan 1 janko atar 3-1 yeneriz....

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2012, 16:57
2-0 alırız diye bir his var içimde....

Şöyle bol bol hücum organizasyonları izlesek de keyfimiz yerine gelse.....

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 17:00
http://www.ligtv.com.tr/haber/gunse-cift-forvete-donuyor

baya baya çift forvet denmeye basladı ozaman..

-----onur----
zeki-giray-bamba-emerson
--zokora--sapara--soner--olcan
------Halil--Janko

tarzındamı çıkarız olcanı ortaya çekmekte iyi olabilir..

Aktan
26.10.2012, 17:07
3 sende 35 asist yapabilir bursasporun oyun kurucusu sonuçta.kötü oyuncu da demiyoruz.ama sen nasıl diyebilirsiniz beluschi ve batallayı al bizim takımda direkt ilk 11 oynar diye.zokora colman orta sahası beluschi batalla orta sahasını yer bitirir...türkiyede 10 numara dedikleri zaman alex alex gittigi için şu anda batalla ve bu konuda herkes aynı fikirde.

Zokora ve colman
batalla belluschi ndiaye nin yanında baya baya sönük kalıyor her ne kadar istemesemde tr de en kaliteli orta sahalardan birine sahipler

Ogün YAZICI
26.10.2012, 17:28
türkiyede 10 numara dedikleri zaman alex alex gittigi için şu anda batalla ve bu konuda herkes aynı fikirde.

Zokora ve colman
batalla belluschi ndiaye nin yanında baya baya sönük kalıyor her ne kadar istemesemde tr de en kaliteli orta sahalardan birine sahipler

zokora ve colman o oyunculardan çıkacak hiçbir ikilinin yanında sönük kalmaz.siz kıyas yaparken zokora ve colmanın en kötü hallerini batalla ve n'diayenin en iyi hallerini göz önüne alıyorsunuz.hatırlatırım zokora ve colman geçen sene gerektiğinde ligin en iyi orta sahası olan gs orta sahasını sahadan sildiler.cl'de bizi ayakta tutan fark yaratan bölgemizdiler...

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2012, 17:46
Batalla falan Colman ve Zokora'nın sol parmağı bile olamaz yapmayın.Bırakın bu gereksiz karşılaştırmaları.
Bayılıyorsunuz bizim topçuları tukaka etmeye.

Recep Aygün
26.10.2012, 17:53
Ironi degil gercek,yönetim taraftari cekmeye ugrasmali uzaklastirmaya degil.

Kocaelispor süper ligdeyken kale arkaları 15 di hemde sene 2009 da.

Bence bilet fiyatları gayet normal hatta ucuz bile denilebilir.

worldmaster
26.10.2012, 18:45
zokora ve colman o oyunculardan çıkacak hiçbir ikilinin yanında sönük kalmaz.siz kıyas yaparken zokora ve colmanın en kötü hallerini batalla ve n'diayenin en iyi hallerini göz önüne alıyorsunuz.hatırlatırım zokora ve colman geçen sene gerektiğinde ligin en iyi orta sahası olan gs orta sahasını sahadan sildiler.cl'de bizi ayakta tutan fark yaratan bölgemizdiler...

Çok haklı bi yazı. Onların en iyi bizimkilerin en kötü olduğu halleri gözönüne alınıyor. Çok skor üreten bir orta sahaya sahip olmadığımız aşikar. Beraberin de üst düzey maçları çıkarabilecek bir orta alan kadrosuna da sahip olduğumuzu unutmamak gerekir. Dediğiniz gibi geçen yılki derbiler ve CL maçları buna uygun pek çok örneklerdir.

Takım bir bütündür ve ortada atak oyun veya etkili hücum organizasyonları yoksa bunun tek sorumlusu Zokora veya Colman değildir. Bir takımın bekleri hücuma çıkmaktan acizse orta alanda Pirlo olsa ne yazar. İleride çoğalmak için olmazsa olmaz kriterler var. Güncel futbol anlayışında evrensel olarak zirveyi parselleyen takımlar bugün "aktif" oynayan bek oyuncularına sahipler.

Konu dağılmadan; bence kötü bir orta saha kadrosuna sahip değiliz. Yeterince çalışmayan kanatlar ve hücuma katkı vermeyen bekler ve de bunların ortaya çıkardığı oyun anlayışına uygun olmayan forvet oyuncularıyla ancak bu kadar top oynanıyor. Zokora'yı geldiğinden beri ilk eleştiren kişilerdenim fazla defansif oynuyor diye ama tek kabahatlinin o olmadığı da çok açık.

Son olarak şunu da belirtelim. Hücuma katkı vermeyen bekler diyip durdum. Fakat son dönemde Zeki ve Emerson'la yenilenen bek kadrosu bence fena olmayan bir hücum aktivitesine sahipler. Bu sefer de kötü oynayan bölge ön taraftaki kanat oyuncuları. Son derece formsuzlar bu vakitlerde...

DeAgLeMaNyAq
26.10.2012, 19:17
3 sende 35 asist yapabilir bursasporun oyun kurucusu sonuçta.kötü oyuncu da demiyoruz.ama sen nasıl diyebilirsiniz beluschi ve batallayı al bizim takımda direkt ilk 11 oynar diye.zokora colman orta sahası beluschi batalla orta sahasını yer bitirir...

Anlamadığınız ya da benim anlatamadığım nokta şu. Bu oyuncuları bizim oyuncularımızla doğrudan kıyaslamadım. Hatta bizimkilere haksızlık da yapmayalım dedim. Ancak bağımsız olarak düşündüğünüzde o oyuncuların hepsinin bizde oynayabileceğini vurguladım. Bursaspor'un oyun kurucusu olması çok fazla bir şey değiştirmiyor. Nihayetinde son 3 yılda elde ettikleri başarı ortada. Ligin dibindeki bir takımdan bahsetmiyoruz. Bazı oyuncular sadece küçük takımlarda iş yapar. Ama Batalla'yı bu sınıfa koymak pek doğru değil. Yine de tekrarlayayım Pazar akşamı çok kötü bir oyun da sergileyebilir ama bu onun kalitesiz bir oyuncu olduğu anlamına gelmez...

Sefa Murat Dokuz
26.10.2012, 19:50
Kocaelispor süper ligdeyken kale arkaları 15 di hemde sene 2009 da.

Bence bilet fiyatları gayet normal hatta ucuz bile denilebilir.

Tuik verilerine göre Kocaeli'nin kişi başına geliri Türkiye ortalamasının iki katından bile daha fazla. Milli gelir 32-33 bin$ kişi başına. [Trabzon (10bin$)]
Kocaelide o fiyatlar normal. Trabzondaki fiyatlar da bence çok absürd değil kombine almak en mantıklısı.

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 19:56
ayda zaten 2 maç oynanıyor trabzonda...bence kale arkaları en dusuk 40 tl olmalı aydada 80 tl eder kombine desen 300 tl ...

1 aylık kahvehanedeki çay ve sigara parası bile dha fazla trabzonspor a 40 tl vermekmi çok aylık...

Hürgün Aygün
26.10.2012, 20:22
Geçen sezon Kayserispor maçı da bayrama denk gelmişti ve tribünler dolmuştu takım da sezonun en iyi futbolunu sergilemişti neredeyse.Bayram olması nedeniyle gurbetçiler de var tribünler dolar diye düşünüyorum...

okan6161
26.10.2012, 21:12
onur

zeki---mustafa---bamba---emerson

zokora

volkan-----alanzinho-----olcan

emre------janko

bence cesur bir kadro

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 21:15
onur

zeki---mustafa---bamba---emerson

zokora

volkan-----alanzinho-----olcan

emre------janko

bence cesur bir kadro

cesur kadro değil bu teslimiyet kadrosu bu kadroda zokoradan ilerisi defansa gelmez gelsede defansif yönü zayıf olur ozamanda orta sahada oyunu bursaya vermiş olursun orta sahadan cıkamazsın galibiyet felanda alamazsın..

hofsaale
26.10.2012, 21:20
Zeki---Giray---Bamba---Emerson
---------Zokora---Sapara--------
Volkan--------------------Adrian
----------Halil-----Janko--------

okan6161
26.10.2012, 21:25
Zeki---Giray---Bamba---Emerson
---------colman---Sapara--------
Volkan--------------------olcan
----------emre-----Janko--------

Aktan
26.10.2012, 21:45
http://i50.tinypic.com/2mewrid.jpghttp://i46.tinypic.com/zu4m54.pnghttp://i48.tinypic.com/33pf3ug.jpghttp://i47.tinypic.com/zmmbrb.pnghttp://i45.tinypic.com/sxzqyo.pnghttp://i45.tinypic.com/2luirr.pnghttp://i46.tinypic.com/18yty9.png

Aktan
26.10.2012, 21:46
Adam haklı beyler.

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 22:34
Adam haklı beyler.

ya nereye haklı...hem hakemin hemde ertugrul saglamın görmesinin imkansız oldugu bir yerde itiraz ediyor küfrediyor sonra kuyrugu sıkınca istanbul takımlarını kayırıyorsunuz diyor...madem istanbul takımlarını kayırdıgını biliyor bjk basında söleseydi ya ?? zaten böle adamlar anca işine gelince konusur..

Süleyman Baykan
26.10.2012, 22:36
Maç için söylenecek fazla söz yok kazanmalıyız her maç olduğu gibi.

İlk 11'im ise şöyle;

_____________________________Onur_________________ ______________

______Zeki____________Giray__________Bamba________ ____Emerson

_____Yasin______________Zokora_______Soner________ ____Olcan

_____________________________Sapara_______________ _________

______________________________Janko_______________ __________

Aktan
26.10.2012, 22:42
ya nereye haklı...hem hakemin hemde ertugrul saglamın görmesinin imkansız oldugu bir yerde itiraz ediyor küfrediyor sonra kuyrugu sıkınca istanbul takımlarını kayırıyorsunuz diyor...madem istanbul takımlarını kayırdıgını biliyor bjk basında söleseydi ya ?? zaten böle adamlar anca işine gelince konusur..
Sonuçta ekmek yedigi klüp savunacak tabi herkes aynı şeyi yapar şenol güneşte aynısını yapmak ister digerleride aynısını demek ister ama diyemezler yapamazlar helal olsun saglama.

Ayrıca açtıkları o pankartıda ts taraftarı dahil kimse açmaya cesaret edemez dik duruşları ile tr de tekler gerisi fasa fiso.

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 22:48
Sonuçta ekmek yedigi klüp savunacak tabi herkes aynı şeyi yapar şenol güneşte aynısını yapmak ister digerleride aynısını demek ister ama diyemezler yapamazlar helal olsun saglama.

Ayrıca açtıkları o pankartıda ts taraftarı dahil kimse açmaya cesaret edemez dik duruşları ile tr de tekler gerisi fasa fiso.

valla helal melal demem elhamdülillah müslümanım diyorsa bir adam önce gördüğü yanlışı sölicek sonra ekmek yediği yeri savunucak...maalesef türk futbolunun toplarına kaybettiğimiz insanlardan birisidir sağlam yapacak bişi yok ...

pankartıda keyiflerine açmadılar hoş fenerin morali bozulsun bursa yensin die actılar yoksa onlarında davranıslarının ne oldugunu biliyoruz .....bursalılarında neyde tek oldugunu bilen biliyor zaten ...

Aktan
26.10.2012, 22:56
valla helal melal demem elhamdülillah müslümanım diyorsa bir adam önce gördüğü yanlışı sölicek sonra ekmek yediği yeri savunucak...maalesef türk futbolunun toplarına kaybettiğimiz insanlardan birisidir sağlam yapacak bişi yok ...

pankartıda keyiflerine açmadılar hoş fenerin morali bozulsun bursa yensin die actılar yoksa onlarında davranıslarının ne oldugunu biliyoruz .....bursalılarında neyde tek oldugunu bilen biliyor zaten ...Fenerin morali bozulsun diyemiş yenmek için açmışlar pankartı pankartla futbolcuların moralimi bozulur saçmalıgında bu kadarı adamlar türkiyedeki olan gerçegi herkesin bilipte bizde dahil söyleyemedigi şeyi dile getirmişler düşmanın olacaksa bursa gibi olsun sivas es es başta olmak üzere digerleri gibi fenere yatan dostun olmasın.

Bursalıların neyde tek oldugunu bilen biliyor derken kastın top demekse sanada yazık.

Doğukan Uçan
26.10.2012, 22:56
Bursada Sevilmeyen 3 takım vardır eskişehir fenerbahçe ve beşiktaş . o pankartı açmaları gayet doğal dostluk felan hikaye türkiyede.

Aktan
26.10.2012, 22:58
Bursada Sevilmeyen 3 takım vardır eskişehir fenerbahçe ve beşiktaş . takmayın siz o pankartı açtıklarını geçin bu işleri . kendileri için açtı adamlar bizim için açmadılar.
Kimin için açarsa açsınlar önemli olanı zaten o pankartı açmak.

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 23:00
Fenerin morali bozulsun diyemiş yenmek için açmışlar pankartı pankartla futbolcuların moralimi bozulur saçmalıgında bu kadarı adamlar türkiyedeki olan gerçegi herkesin bilipte bizde dahil söyleyemedigi şeyi dile getirmişler düşmanın olacaksa bursa gibi olsun sivas es es başta olmak üzere digerleri gibi fenere yatan dostun olmasın.

Bursalıların neyde tek oldugunu bilen biliyor derken kastın top demekse sanada yazık.

bizim bile bilipte söyleyemediği şeymi ? 2 tane fener macında adamlara edilen tezahüratlara acılan pankartlara git bak...çekinmesen bursayı tr nin en büyük taraftar grubu yapıcaksın 3-5 tane coluk cocuk işte toplanmıs takım olmus doğru bir şeyi sölediler diede adam olmuslar..

bana yazık olan bişi yok benim bişi dememe gerek kalmdan atlayan sensin..

Aktan
26.10.2012, 23:09
bizim bile bilipte söyleyemediği şeymi ? 2 tane fener macında adamlara edilen tezahüratlara acılan pankartlara git bak...çekinmesen bursayı tr nin en büyük taraftar grubu yapıcaksın 3-5 tane coluk cocuk işte toplanmıs takım olmus doğru bir şeyi sölediler diede adam olmuslar..

bana yazık olan bişi yok benim bişi dememe gerek kalmdan atlayan sensin..Atlatanda sensin ama o yazıyı yazarak

Taraftar ve trübün olarak bizden iyiler

Yeni yapılan stad gelirleri bursaspora verilsin başka hiç biryerden destek istemiyorum dedi başkanları belediye başkanıda tüm gelirleri bursaspora verecez diyor bursaspor ileriye dogru maddi anlamda büyük kazaç saglayacak ve ts yi geride bırakacak.

Hüseyin Başoğlu
26.10.2012, 23:16
Atlatanda sensin ama o yazıyı yazarak

Yeni yapılan stad gelirleri bursaspora verilsin başka hiç biryerden destek istemiyorum dedi başkanları belediye başkanıda tüm gelirleri bursaspora verecez diyor bursaspor ileriye dogru maddi anlamda büyük kazaç saglayacak ve ts yi geride bırakacak.

tabi tabi dolandırıcılıkta geride bırakır ibrahim yazıcı bizi....zaten takımıda dolduruyor dolandırıcı ahlaksızıyla harbi o konuda bize depar atarak geçerler...kimi alırlar dersin büyük kazanc saglayınca ? anca bizim artıklarımzı alabilirler alabilceklerininde en iyileri en fazla jaja olur oda bursaya yakısır zaten bütün ahlaksızlıklarıyla bütünleşirler jaja ile :)

Aktan
26.10.2012, 23:40
tabi tabi dolandırıcılıkta geride bırakır ibrahim yazıcı bizi....zaten takımıda dolduruyor dolandırıcı ahlaksızıyla harbi o konuda bize depar atarak geçerler...kimi alırlar dersin büyük kazanc saglayınca ? anca bizim artıklarımzı alabilirler alabilceklerininde en iyileri en fazla jaja olur oda bursaya yakısır zaten bütün ahlaksızlıklarıyla bütünleşirler jaja ile :)
Volkan şen kimi artıgı egemen?

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2012, 23:44
Atlatanda sensin ama o yazıyı yazarak

Yazında taraftar ve tribün olarak bizden iyiler demişsin.
Bir şeyi yazarken,yazdıklarının ne anlama geldiğini bilmek en önemlisidir.
Tribün olarak iyi olabilirler belki.Tezahurat, tek bir çatı altında taraftar gruplarının toplanması vb. konular tribün konularıdır.

Yalnız taraftar olarak iyi olmak ne demektir açar mısın?

Taraftar olgusunun dünyadaki tek örneğidir Trabzonspor taraftarı.
Medya ,basın-yayın organları hatta siyaset tarafından istanbul takımları bu ülkede kuruldukları günden bu yana pohpohlanıyor.Trabzonspor taraftarı bu pohpohlamanın dışında kalarak kendi değerlerini yansıtan takımlarını destekleme geleneğini bu ülkeye getiren takımdır.
Bir takımın yılar süren başarısızlıklarna(!) rağmen hala ve hala bu takımın arkasındaki en büyük itici güç olmaları,dünya deplasman taraftar rekorunu elinde bulundurmaları,yerel bir takım olmasına rağmen gittiği her yerde delasmanda olmasına rağmen yeterince destek görmeleri gibi çok özel bir taraftar desteği var. bU taraftra yıllardır bu takımın cefasıı çekiyor.Bu bağlılığın,bu vefanın dünyada örneği yok,bir tane dangalak çıkmış,Bursa taraftarı daha iyi diyor?

Yok ya?Nerenden uyduruyorsun bunları sen?Hangi konularda iyiler söyle bakalım?

Bursa taraftarı ömrü hayatında görebileceği tek şampiyonluğu gördü o konu kapandı.Levent Kızıl denen adamın destekleri ve de lobisi de unutulmasın.

Daha da şampiyonluk göremeyeceklerini onlar da biliyor.Bu adamlar geçen sene her maç boş türibünlere oynadı maçlarını.Niye?Bu mu taraftarlık?

Bırak bu aykırı görünme çabalarını?Taraftarına bok atacağına,karşılaştırma yaptığın kavramların iyice bir analizini yap da öyle yaz buraya bir şeyler.

Bursa taraftarı da örnek oldu ya bize,bakalım daha neler söyleyen çıkacak bu forumda.Yazık valla.Hala nasıl bir vefalı taraftar kitlemiz olduğunu anlayamayacak insanlar var aramızda.

Şimdi çıkar biri kombine satışlarının azlığını örnek verir,Avni Aker'in dolmamasını örnek verir.Kimse zahmet etmesin.Bu durum anlık yaşanan süreçlerin bir sonucudur.Trabzonspor taraftarı bu dünyada eşi benzeri olmayan bir bağlılıkla bu takımın arkasındadır.Ne idüğü belli olmayan kitleleri daha iyiymiş gibi gösteren arkadaşlar,o kitleleri temsil eden yerlere takılsınlar bir zahmet.

Trabzonspor taraftarlığının bir felsefesi,bir altyapısı,mazisi,yaşanmışlığı,kültürü var.Bu değerleri anlamayan arkadaşlar lütfen bunu anlamaya çalışsınlar.Dünkü çocuklarla karşılaştırma yapmasınlar lütfen.

Aktan
26.10.2012, 23:53
Tribün olarak iyi olabilirler belki.Tezahurat, tek bir çatı altında taraftar gruplarının toplanması vb. konular tribün konularıdır.

Medya ,basın-yayın organları hatta siyaset tarafından istanbul takımları bu ülkede kuruldukları günden bu yana pohpohlanıyor.Trabzonspor taraftarı bu pohpohlamanın dışında kalarak kendi değerlerini yansıtan takımlarını destekleme geleneğini bu ülkeye getiren takımdır.
Bir takımın yılar süren başarısızlıklarna(!) rağmen hala ve hala bu takımın arkasındaki en büyük itici güç olmaları,dünya deplasman taraftar rekorunu elinde bulundurmaları,yerel bir takım olmasına rağmen gittiği her yerde delasmanda olmasına rağmen yeterince destek görmeleri gibi çok özel bir taraftar desteği var. bU taraftra yıllardır bu takımın cefasıı çekiyor.Bu bağlılığın,bu vefanın dünyada örneği yok,bir tane dangalak çıkmış,Bursa taraftarı daha iyi diyor?

Bursa taraftarı ömrü hayatında görebileceği tek şampiyonluğu gördü o konu kapandı.Levent Kızıl denen adamın destekleri ve de lobisi de unutulmasın.

Daha da şampiyonluk göremeyeceklerini onlar da biliyor.Bu adamlar geçen sene her maç boş türibünlere oynadı maçlarını.Niye?Bu mu taraftarlık?

Bırak bu aykırı görünme çabalarını?Taraftarına bok atacağına,karşılaştırma yaptığın kavramların iyice bir analizini yap da öyle yaz buraya bir şeyler.

Bursa taraftarı da örnek oldu ya bize,bakalım daha neler söyleyen çıkacak bu forumda.Yazık valla.Hala nasıl bir vefalı taraftar kitlemiz olduğunu anlayamayacak insanlar var aramızda.

Şimdi çıkar biri kombine satışlarının azlığını örnek verir,Avni Aker'in dolmamasını örnek verir.Kimse zahmet etmesin.Bu durum anlık yaşanan süreçlerin bir sonucudur.Trabzonspor taraftarı bu dünyada eşi benzeri olmayan bir bağlılıkla bu takımın arkasındadır.Ne idüğü belli olmayan kitleleri daha iyiymiş gibi gösteren arkadaşlar,o kitleleri temsil eden yerlere takılsınlar bir zahmet.

Trabzonspor taraftarlığının bir felsefesi,bir altyapısı,mazisi,yaşanmışlığı,kültürü var.Bu değerleri anlamayan arkadaşlar lütfen bunu anlamaya çalışsınlar.Dünkü çocuklarla karşılaştırma yapmasınlar lütfen.

Ts stadı sanki ful çakıyor her maçta dolu trübünlere oynuyoruz deplasmanlarda olan taraftarta o şehirde yaşayanlar.

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2012, 23:56
Ts stadı sanki ful çakıyor her maçta dolu trübünlere oynuyoruz deplasmanlarda olan taraftarta o şehirde yaşayanlar.

Zaten bu yazıdan bunu anlamışsan,kusura bakma da sana kimse bir şey anlatamaz.Burada bırakıyorum.Trabzonspor taraftarlığını o stadın dolmasına indirgemek 5 yaşındaki çocuk düşüncesidir güzel kardeşim.Trabzonspor taraftarlığı bundan daha fazlasıdır.

Hatice Aslan
27.10.2012, 00:01
Jaja'nın ruhu buralarda hissediyorum.

Berke6198
27.10.2012, 00:01
Şu ülkede samimiyetine inanmayacağım vede inanmadığım takımlardan biride Bursaspor'dur...

yavuzbaha
27.10.2012, 00:11
Şu ülkede samimiyetine inanmayacağım vede inanmadığım takımlardan biride Bursaspor'dur...

Bursaspor Trabzonspor dan sonra en sevdiğim kuluptür...Trabzonluların da en yoğun yaşadığı kentlerden biridir...başkanı da aslen Trabzonludur...Her kulüp kendi menfaati uğruna işler yapar zaten

Hatice Aslan
27.10.2012, 00:15

Benim Texas'tan arkadaşım var..
Gayet samimi, artık bıkmış bütün olaylardan. Deplasmana gelicez ama taşlayacaklar diyor kavga çıkacak vs vs diyor. Her maçtan önce gelip Reis inşallah yenersiniz diyor. Fenerlilerden nefret ediyorlar, Bjk'den de aynı şekilde Gs'yi saymaya gerek yok. Biz tebrik mesajı yollayınca terslemişlerdir doğrudur aynı naneyi bizde yiyoruz sorun yok. Taraftarı böle olan kulüp iyi bi kulüptür bence, aradaki çürük elmaların gazına gelmeyin.

Samet Yildirim
27.10.2012, 00:25
----------------Onur---------------
Zeki-------Mustafa--Bamba----Emerson
------------Zokora--Soner----------
-----Adrian-----Halil-------Olcan---
----------------Janko-------------

Yedekler: Zeki, Celustka, Serkan, Özbek(Aykut), Alan, Yasin, Henrique

------------

Sapara antremanlara katilmadi olmaz kanimca. Colman belli. Giray da sanmiyorum. Volkan Sen biraz ceki düzen vermek lazim.

Murat Acar
27.10.2012, 00:26

Her satırına imzamı atıyorum ve tartıştığın kişinin şu sözlerini gördükten sonra sakın cevap veripte bu şahsı muhteremi ünlü yapma diyorum sana ''bursaspor ileriye dogru maddi anlamda büyük kazaç saglayacak ve ts yi geride bırakacak.'' bu düşüncede birini kaale alıpda cevap verme bence NE DEMEK YAHU TRABZONUDA GERİDE BIRAKACAK DEMEK.Bi defol git ozaman derim bende sana böylelerinin yeri yok burda bu eleştiri değil resmen karalamadır..

Aktan
27.10.2012, 00:30
Her satırına imzamı atıyorum ve tartıştığın kişinin şu sözlerini gördükten sonra sakın cevap veripte bu şahsı muhteremi ünlü yapma diyorum sana ''bursaspor ileriye dogru maddi anlamda büyük kazaç saglayacak ve ts yi geride bırakacak.'' bu düşüncede birini kaale alıpda cevap verme bence NE DEMEK YAHU TRABZONUDA GERİDE BIRAKACAK DEMEK.Bi defol git ozaman derim bende sana böylelerinin yeri yok burda bu eleştiri değil resmen karalamadır..
Benim üne şöhrete ihtiyacım yok gerçekler acıdır gün gelecek böyle olacak.

Murat Acar
27.10.2012, 00:38
Benim üne şöhrete ihtiyacım yok gerçekler acıdır gün gelecek böyle olacak.

Bu sana İlk ve son cevabımdır.Sen daha TRABZONSPORLULUĞUN NE OLDUĞUNU ÖĞRENMEDEN BURADA YORUM YAZMAYA BAŞLAMIŞSIN HANİ YAŞIN KÜÇÜK OLSA DİYECEĞİMKİ DAHA KAVRAYAMAMIŞSIN AMA YAŞINDA KEMALE ERMEK ÜZERE O YÜZDEN DİYORUM ACABA HANGİ TAKIMI TUTUYORSUN?TRABZONSPORLU olmak sadece futbol klüp taraftarı olmak değildir.En azından sen şu bizim Bize Heryer TRABZON kitabını bir oku öyle gel burada yorum yap.Son olarakta cevap vermene gerek yok Çünki sana birdaha yorum yazmayacağım;)

Aktan
27.10.2012, 00:58
Bir trabzonlu ve trabzonsporlu olarak diyorumki
bursanın kadrosu bizden iyi deger olarak bursa 60 bin euro biz 98 bin euro gözüksekte herşeyin para olmadıgını borussia dortmund 2 sezondur bayerin önüde şampiyon olması yeterince açıklayıcıdır
şehir potansiyeli yeni stadları taraftarları trübünleri bizden 1 adım öndeler aldıkları adamlar maliyet yarar açısından tam isabet bazı şeyleri dogru yapmaya başladılar kimse geçmişi bana söylemesin geçmiş geçmişte kaldı gelecege bakmak lazım birşeylerin yapılması lazım trabzonda futbolcu tutamıyoz buda gidişatın sonu çöküştür.

Talha.YILMAZ
27.10.2012, 01:03
Bursa bizi yenecek kadar Buyumedi :)

TS-FAN
27.10.2012, 01:03
bursanın kadrosu bizden iyi deger olarak bursa 60 bin euro biz 98 bin euro gözüksekte herşeyin para olmadıgını borussia dortmund 2 sezondur bayerin önüde şampiyon olması yeterince açıklayıcıdır
şehir potansiyeli yeni stadları taraftarları trübünleri bizden 1 adım öndeler aldıkları adamlar maliyet yarar açısından tam isabet bazı şeyleri dogru yapmaya başladılar kimse geçmişi bana söylemesin geçmiş geçmişte kaldı gelecege bakmak lazım birşeylerin yapılması lazım trabzonda futbolcu tutamıyoz buda gidişatın sonu çöküştür.

Aktan,sen hiç kafanı yorma ;)
Bursa'yı yener yollarız..Sen de önündeki maçlara bakarsın tamam mı koçum ;)

Sefa Murat Dokuz
27.10.2012, 01:21

Bilader anladık Bursalısında bu kadar acemice Trabzonlu taklidi yapmak olmuyor. Çocuk yok karşında.

İlker Yazıcıoğlu
27.10.2012, 01:54
benim tahammül edemediğimse böyle aptalca başka klüp taraftarlığı yapmaya kalkıpda burada hala bunları barındırmak zorluyor beni.Adamın ne olduğu belli aşikar hala yazıyor burada.Trabzondaymış Sözde bende bursadayım hadi gel tanışalım diyorum.Okadar övdüğü takım daha 2 yıl önce şampiyon olmuş takımını süper kupa finalinde daha maç bitmeden defolup giden bir taraftara bizden daha iyi diyenlere 10 numara gözlük tavsiye ediyorum...Bırakın arkadaşlar raporlayın şutlansın zatı muhterem...

Murat abim,işaretlediğim yer olayı özetliyor.Fazla söze gerek yok.Sinirler bozulmasın.

Böyle karakteri bozuk adamları görünce Trabzonspor'luluk kavramının ne demek olduğunu daha iyi anlıyorum.
Şükürler olsun bu takımın taraftarı olduğum için.....

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 10:23
aktan yüzde 99 batuhan16 idi :) zaten oyüzden üstüne okadar gittim :D:D ilker yazıcıoglu dostum sağolsun ben cıktıktan sonra devamını getirmiş :)

Kemal Öztel
27.10.2012, 10:25
Trabzon evinde bursadan gol yemez ve insaallh gol atar ve galip gelir jankodan gol bekliyoruz.

kalavara
27.10.2012, 10:53
teo'nun açılış maçı süper kupa, umarım janko'nun da açılış maçı bu olur! bjk maçının 2. yarısı gibi oynarsak işimiz zor.

ANIL
27.10.2012, 11:15
___________________rok
celu________giray________bamba________emers
_________________zokora
volkan______sapara______soner_________olcan
_________________janko

volkan ın ilk 11 çıkması lazım. sorunlu diye gönderildiği kulübe karşı hırslı olacağını düşünüyorum. kendini ispatlamak isteyecektir. bu da bizim lehimize birşey, ayrıca yetenekli futbolcu. şahsen ben volkanın yerinde olsam öyle yapardım.

Haçkalı
27.10.2012, 11:31
Bursaya teşekkür pankartı açılmasına kesinlikle karşıyım.. Açtıkları pankartı bizim geçmişlerimizin ruhu için açmadılar, kendi şovlarını yaptılar, bizimle pek alakası yok.. Sosyal medyada 'helal olsun' tarzında kutlamalarımız olmuş, o yüzden ''sosyal medyadan yapılan o kutlamalar onlara ''yederli'' diyorum.. Tüm bursalıları kastetmesemde büyük çoğunluğu ''kaliteli'' nankördür ve yapılan iyilikler kursağımızda kalır.. Açtığımızla kalırız, kendilerini birşey sanarlar, hiçbir işe yaramaz, abesle iştigal.. Açacaksak kendi pankartlarımızı açalım.. Her bursa maçında olduğu gibi taraftarlık dersini+futbol dersini verip gönderelim.. Herkese iyi bayramlar..

Hamza Yilmaz
27.10.2012, 11:42
Bu Futbolla cok zor...

kalavara
27.10.2012, 11:48
maç için herhangi bir pankart çalışması var mı? şöyle lig tvnin gözüne hırsızların gö.üne girecek cinsten ????

isyan6161
27.10.2012, 11:51
tintin tini mini bursa bursadan erkek çıksa:)

Muhammed Ayaz
27.10.2012, 11:52
bence bursaya bir jest şart malum son maçta bizim haklarımızı savunan bir pankart açmışlardı.

Burçak
27.10.2012, 12:17
Bursaspor taraftarı o pankartla aslında yapılması gerekeni yaptı.
Ama Türkiyede futbol ne yazıkki istanbulun etrafında ve onun yalaka figüranlarıyla rol bulduğu için, asıl verilmesi gereken tepkiler şaşırtıcı geliyor.
Bursaspor taraftarının verdiği tepkiyi tüm şike karşıtları vermeliydi verebilmeliydi..

yatmaztara
27.10.2012, 12:20
Bursayı severim ama bu maçı kazanmak zorundayız. aksi bi skor bu senede erkenden şampiyonluğa havlu atmak demek olabilir.

Murat Acar
27.10.2012, 12:55
aktan yüzde 99 batuhan16 idi :) zaten oyüzden üstüne okadar gittim :D:D ilker yazıcıoglu dostum sağolsun ben cıktıktan sonra devamını getirmiş :)

Raporladım o kişiyi aktanmıdır herkimse batuhanmıdır.Bu tarz kişilere cevap verip bir halt sanmalarına sebep oluyoruz.Raporlayıp şutlayalım olsun bitsin.Ben bursaspor taraftar forumuna gidipde bursasporluyum demem bunlar kendilerini ispat eden ezik kişiler zaten kaale alınmaya değmez.

Nihat Güneş
27.10.2012, 13:04
___________________rok
celu________giray________bamba________emers
_________________zokora
volkan______sapara______soner_________olcan
_________________janko

volkan ın ilk 11 çıkması lazım. sorunlu diye gönderildiği kulübe karşı hırslı olacağını düşünüyorum. kendini ispatlamak isteyecektir. bu da bizim lehimize birşey, ayrıca yetenekli futbolcu. şahsen ben volkanın yerinde olsam öyle yapardım.

Volkan tarzı oyuncular zaten hep bu kendilerini ispatlama çabaları yüzünden takım oyununa zarar verirler. Ben kendimi bildim bileli Volkan kendini ispatlamaya çalışıyor, Bursa dahil.

Kendini ispatlamaya değil, takımıza maç kazandırmaya çalışsın kiii çoooook zor. Hala umut bağlayanları gördükçe üzülüyorum. Oynarsa yarın yine şahit oluruz 3-4 kişi arasına dalmalara .

Volkan yerine Emre, Olcan yerine Halil sağlam kadro olur. Hem de takım oyunu oynayan cinsten :)

Şikecilerin rumlarla oynadıkları maçı izlediyseniz ayağa ve hızlı paslarla nasıl takım olunabileceğini taş çatlasa 5 M euroluk değerdeki rum takımı çatır çatır ispatladı. Ben orada ne Volkan en Olcan gibi topu aldığında ilk düşüncesi çalım atmak olan oyuncular görmedim , veya 3-5 adamın arasına dalan cinsten :) Aksine dikine hızlı tek ayağa paslarla yarısahayı tabanca gibi geçtiler. Bu tarz futbol izlemek istiyorsak bunu ne Olcan ne de Volkan ne de Yasin gibi adamlarla yapabiliriz.

10 numara
27.10.2012, 13:12
onur
zeki....celu...bamba....emerson...
...soner......sapara.....
........adrian......olcan....
...............emre....
.............janko...........

Doğukan Uçan
27.10.2012, 13:14
biletler alındı 4 ay aradan sonra trabzona geliyoruz :D :D aslında hopa-trabzon arası 2 saatlik yol haftada 1-2 kere geliriz iş sebebiyle.bu sefer maça geliyoruz :D

Canberk
27.10.2012, 13:16
Sezonu Bursaspor maçıyla açıyorum hadi hayırlısı :) Maç bizim eminim buna :)

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 13:17
Sezonu Bursaspor maçıyla açıyorum hadi hayırlısı :) Maç bizim eminim buna :)

kaybedersek hürgün muamelesi görürsün ama :D:D:D

Canberk
27.10.2012, 13:20
Yok ben kendimi kanıtladım açtığım maç başlıklarını gittiğim maçları bir araştır :D hau uşak harbi lanetli :mad:

yorumsuz6117
27.10.2012, 13:26
Kaç haftadır Janko 11 başlayacak deniyor ama adam hep yedek. :D

ANIL
27.10.2012, 13:32
borç açıklanmış:30-09 2012 itibariyle dernek ve bağlı şirketlerin 27. 282 112 TL uzun vadeli 92 .575. 348 TL kısa vadeli olmak üzere toplam 119.587.460 TL net borcu var
50 milyon euro gibi

http://www.haber61.net/trabzonsporun-borcu-120-trilyon-128574h.htm

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 13:39
borç açıklanmış:30-09 2012 itibariyle dernek ve bağlı şirketlerin 27. 282 112 TL uzun vadeli 92 .575. 348 TL kısa vadeli olmak üzere toplam 119.587.460 TL net borcu var
50 milyon euro gibi

http://www.haber61.net/trabzonsporun-borcu-120-trilyon-128574h.htm

bişi değilmiş...uefa kriterlerine uygun ..

Burçak
27.10.2012, 13:43
Takımımız ile Bursaspor, 28 Ekim Pazar günü yapacakları maç ile birlikte ligde 73. kez karşı karşıya gelecekler.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 72 lig maçında, Bordo-Mavili ekibimizin galibiyetlerde 38-8 üstünlüğü bulunuyor. 26 maçta ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Trabzonspor Avni Aker'de hiç kaybetmedi.

Ertan 51
27.10.2012, 13:52
Takımımız ile Bursaspor, 28 Ekim Pazar günü yapacakları maç ile birlikte ligde 73. kez karşı karşıya gelecekler.

Trabzonspor Avni Aker'de hiç kaybetmedi.
sös Burçak sös,
bu istatistik beni hödüklendiriyor,
fazla dillendirmeden yine yenip gönderelim diyorum:)

ANIL
27.10.2012, 13:55
bişi değilmiş...uefa kriterlerine uygun ..

yaklaşık 3 yıldır aynı seviyede borç bu yönetim başarısı mı yok tam tersimi anladım. :)

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 14:17
yaklaşık 3 yıldır aynı seviyede borç bu yönetim başarısı mı yok tam tersimi anladım. :)

50 milyon borc cidden bir kulup için bişi değil zaten takıma gelen oyunculara baktıgında yapılan projelerde felan derken dengede durması bence gayet guzel...

Fatih Solmaz
27.10.2012, 14:18
sös Burçak sös,
bu istatistik beni hödüklendiriyor,
fazla dillendirmeden yine yenip gönderelim diyorum:)
valla haklısın abi kimi dediysek hep yendiler bizi.bari bursaya karşı bu tarih değişmesin. :)

Tolgas6161
27.10.2012, 14:38
gormek istedigim kadro
-------------onur--------------

zeki----giray----bamba----emerson
-----------soner-----------------
sapara-----colman-----
Volkan------janko------alanzinho

İlker Yazıcıoğlu
27.10.2012, 14:42
gormek istedigim kadro
-------------onur--------------

zeki----giray----bamba----emerson
-----------soner-----------------
sapara-----colman-----
Volkan------janko------alanzinho

Alan'ın oynayacağı son yer sol açıktır.Bu adam sadece ve sadece göbekte oynar.

İlker Yazıcıoğlu
27.10.2012, 14:43
Bu arada,Darkdevil kardeşim,avatarım sana gelsin:)

~UniCef~
27.10.2012, 14:47

HES projesi diger projeler gereksiz transferler(Adrian,Henrique,Baris) derken cok iyi bir rakam :)

HES eer yürülüye gecerse zaten borc üc dört senede yok olur

mertacar
27.10.2012, 14:52
-------------onur-------------
zeki---zoko---bamba--emerson-
volkan---sapara--soner--olcan-
--------janko--emre----------

artık atak futbolu izlemek istiyorum! :D

Kaan
27.10.2012, 14:55
Ertuğrul Sağlam'ın takımın başında olmamasından ötürü bir şeyler yapılamaz mı?

Çıkması için zorlayamayız ama Şenol Güneş de çıkmayabilir, baş antrenörlere emanet edilir takım. Bence İstanbul'a da çok da güzel bir tepki olur! ;)

SüRMeNe_6161
27.10.2012, 15:03
-------------onur-------------
zeki---zoko---bamba--emerson-
volkan---sapara--soner--olcan-
--------janko--emre----------

artık atak futbolu izlemek istiyorum! :D
volkan bu takımda oynayamaz daha yasın boyle devam edrse..

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 15:04
Bu arada,Darkdevil kardeşim,avatarım sana gelsin:)

öldüm gülmekten durup dururken :D:D:D

Tahir61
27.10.2012, 15:40
Ertuğrul Sağlam'ın takımın başında olmamasından ötürü bir şeyler yapılamaz mı?

Çıkması için zorlayamayız ama Şenol Güneş de çıkmayabilir, baş antrenörlere emanet edilir takım. Bence İstanbul'a da çok da güzel bir tepki olur! ;)

güzel fikir

bence ertuğrulun cezasının ertelenmesi için biz başvuru yapalım

sahi öyle bir saçmalık vardı değil mi ceza al ve ertelensin

imparatoriçe de faydalanmıştı ama ertelenen cezası nasıl nereye ertelendiyse hala zamanı gelmedi

İskender Çakmak
27.10.2012, 15:41
Galip gelecegimizi düşünüyorum. Gecen hafta açtıkları pankart için tesekkur ve tebrik pankartı açılsa güzel olur.

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 15:42
Kasımpaşa maçına benzer bir maç bekliyorum...

Fatih
27.10.2012, 16:00
Kızamık çıkaracağız gene.

Kaan
27.10.2012, 16:02
güzel fikir

bence ertuğrulun cezasının ertelenmesi için biz başvuru yapalım

sahi öyle bir saçmalık vardı değil mi ceza al ve ertelensin

imparatoriçe de faydalanmıştı ama ertelenen cezası nasıl nereye ertelendiyse hala zamanı gelmedi

İmparator bozması fatih terim, bu hareketlerin her maç 10 katını yapıyor ama sadece bir kez ceza aldı ve o da ertelendi.

Geçen sezonki ğs - Trabzonspor maçından iki kare:

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/539419_401229826572487_562180144_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/536001_401219186573551_23485137_n.jpg

fatih terim bu hareketleri sonrası ceza aldı mı? Aldı da ben mi hatırlıyorum? Şampiyonlar Ligi maçlarında da aynı çirkefliği yapacak kapasitede kendisi. Ama nedense bu kanunlar sadece bize işliyor, Bursa'ya işliyor, Anadolu'ya işliyor...

Not: Fotoğraflardaki logolar için özür dilerim. Orijinallerini bulamadım.
İkinci not: Türkçe konusunda oldukça hassasım fakat fatih terim yazışımda herhangi bir hata yok. ;)

Tahir61
27.10.2012, 16:24
İmparator bozması fatih terim, bu hareketlerin her maç 10 katını yapıyor ama sadece bir kez ceza aldı ve o da ertelendi.

Geçen sezonki ğs - Trabzonspor maçından iki kare:

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/539419_401229826572487_562180144_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/536001_401219186573551_23485137_n.jpg

fatih terim bu hareketleri sonrası ceza aldı mı? Aldı da ben mi hatırlıyorum? Şampiyonlar Ligi maçlarında da aynı çirkefliği yapacak kapasitede kendisi. Ama nedense bu kanunlar sadece bize işliyor, Bursa'ya işliyor, Anadolu'ya işliyor...

Not: Fotoğraflardaki logolar için özür dilerim. Orijinallerini bulamadım.
İkinci not: Türkçe konusunda oldukça hassasım fakat fatih terim yazışımda herhangi bir hata yok. ;)

yeri burası değil ama bu hıyarı gördükçe yılmaz vural ve hikmet karamana acıyorum bu üçünün birbirinden hiçbir farkı yok karakter olarak futbol olarak birbirlerinin kopyaları şans im'para'tora gülmüş al bunu koy elazığa yılmaz vuralı koy ğs ye hiçbirşey farketmezsin

bu da cluj maçı ve gençler maçı sonrası açıklamaları Şenol Güneşin ne kadar büyük insan olduğunun delilidir:

cluj:Kalemize nasıl gelirlerse gelsinler bir şekilde gol oluyor. Başka da tehlikeli bir pozisyonları yok. Bu zeminle boğuşmak, özellikle de gole ihtiyacı olan takım için sıkıntı. Bu arada erken sakatlık problemi yaşadık. Savunma yapmak böyle havalarda daha kolay. Penaltıyı atamayınca da panik yaşadık. Yüzde olarak az da olsa yüzde olarak gruptan çıkma ümidimiz var. Hiç beklemediğimiz bir puan kaybı yaşadık”

gençler:Açıkçası güzel goller yiyoruz. Yediğimiz gollere baktığınız zaman hepsi jeneriklik goller. Sadece bugün değil bundan önceki maç, ondan önceki maç... 'Olmaz' demeyin, hepsi bizim maçlarda oluyor. Kim güzel gol atmak isterse biz varız burada. Bazen böyle denk gelir. Çarpan oluyor, vole vuran oluyor, oluyor da oluyor.

ve braga maçı sonrası: 15 güne 4 maç zor maç oynadık(antalya-akhisar-manu-ordu-braga)

Kaya
27.10.2012, 16:32
Fatih Terim'in bu ligde ve bu ülkede dokunulmazlığı var...

UEFA kupasını aldın mı çirkeflik yapmaya hakkın oluyor işte...

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 16:47
Fatih Terim'in bu ligde ve bu ülkede dokunulmazlığı var...

UEFA kupasını aldın mı çirkeflik yapmaya hakkın oluyor işte...

Dünya 3.sü olunca adam olsan bile kafana ayakkabı yiyorsun ama...

Ogün YAZICI
27.10.2012, 18:04
havaalanında bursaspor pankartla falan karşılanmış.maşallah adamlar bir pankart açtı diye bütün renktaşlar kardeş ilan etti bursayı.özür dileyerek paylaşıyorum buyrun adamların forumundan bir yorum ;şu şikeci hamsileri yenme zamanı artık !

Kereşenli
27.10.2012, 18:18
havaalanında bursaspor pankartla falan karşılanmış.maşallah adamlar bir pankart açtı diye bütün renktaşlar kardeş ilan etti bursayı.özür dileyerek paylaşıyorum buyrun adamların forumundan bir yorum ;şu şikeci hamsileri yenme zamanı artık !

Sizin yaptığınız da aynı şey değil mi? Bizimkiler bir pankarta bakarak kardeşlik ilan ediyor, sen de bir yoruma bakarak aramızda düşmanlık olduğunu savunuyorsun. Bırakın kim ne yaparsa yapsın, Trabzonspor'un taraftarı değil taraftarları var. Hepsi ayrı. Biri Galatasaraylısıyla, Fenerlisiyle yemek yer, eğlenir, diğeri Bursaspor'u kardeş ilan eder, bir diğeri de çekirdek yer. Kimsenin ne yaptığı belli değil. Dakka 61 midir nedir, kim duymuş isimlerini bugüne kadar? İstedikleri pankartı açsınlar, istediği kardeşliği ilan etsinler. Bizi ilgilendiren bir şey yok. Onlar pankart açtı diye Bursaspor'la kardeş olmayacağımız gibi, Bursaspor forumunda bir kendi bilmezin yorumu yüzünden de düşman olmayacağız.

Kaan
27.10.2012, 18:29
Sizin yaptığınız da aynı şey değil mi? Bizimkiler bir pankarta bakarak kardeşlik ilan ediyor, sen de bir yoruma bakarak aramızda düşmanlık olduğunu savunuyorsun. Bırakın kim ne yaparsa yapsın, Trabzonspor'un taraftarı değil taraftarları var. Hepsi ayrı. Biri Galatasaraylısıyla, Fenerlisiyle yemek yer, eğlenir, diğeri Bursaspor'u kardeş ilan eder, bir diğeri de çekirdek yer. Kimsenin ne yaptığı belli değil. Dakka 61 midir nedir, kim duymuş isimlerini bugüne kadar? İstedikleri pankartı açsınlar, istediği kardeşliği ilan etsinler. Bizi ilgilendiren bir şey yok. Onlar pankart açtı diye Bursaspor'la kardeş olmayacağımız gibi, Bursaspor forumunda bir kendi bilmezin yorumu yüzünden de düşman olmayacağız.

Bu kadar...

Bursaspor ile ne düşman olmaya, ne kardeş olmaya gerek var. Ancak dostane ilişkilerin olması iki kulübün de yararına olacaktır.

İskender Çakmak
27.10.2012, 18:33
Pankart açılarak tabii ki kardes olunmaz. Ama bursa taraftarı diğer takım taraftarlarında farklı br sey yaptı ve sikecileri alkışlamadı. Sikeciler nereye gitse hiç birsey olmamış gibi karşılanıyorlar ama Bursada bu olmadı. Açtıkları pankart için tekrar teşekkürler Bursa taraftarına... Mac içinse biz yeneceğiz

Ogün YAZICI
27.10.2012, 19:02

bir iki taraftarın görüşü değil ya paylaştığım yorum.100 bursa taraftarına sorsan 99'u trabzondan nefret eder.forumlarındaki genel hava bu.liverpoolla eşleştiğimizde liverpool diye bağırmalarını unutmadık şeftalilerin.trabzonspor taraftarı artık kendine kardeş aramayı bırakmalı.boş iş bunlar boş...

Ogün YAZICI
27.10.2012, 19:05
ayrıca geçen hafta bursa deplasmanına giden fenerbahçe değil de trabzonspor olsaydı muhtemelen aynı muameleyi görecekti şeftalilerden.onlar kendi haklarını korumak için açtıklarını söylüyorlar o pankartı.sizin de onlardan farkınız yok diyorlar.ah ulan ah yarın o şeftalileri sahaya gömecek hırs yokki taraftarda futbolcularda...

SADECETRABZON61
27.10.2012, 19:25
Bursaspora yaptığımız bu pankart çok anlamlı içimizdeki çürük elmaları temizlersek onlarda temizlerse aramızda herhangi bir sorun olmaz saygı duyduğum takımların başında gelir Bursaspor.

Aleyna Yemenici
27.10.2012, 19:27
Bu Pankart meselesinde ne kadar duygusalmış bizim taraftar. Hiç bir Bursalı ya da Bursasporlu bana bu pankart sizin içindi demedi,onlar da kendi haklarının peşinde. Yani maçları bizimle olsaydı bize de açacaklardı o pankartı. Birden Hoşgeldin bursaspor pankartları falan.. çok ucuz numaralar.

SADECETRABZON61
27.10.2012, 19:29
Bu Pankart meselesinde ne kadar duygusalmış bizim taraftar. Hiç bir Bursalı ya da Bursasporlu bana bu pankart sizin içindi demedi,onlar da kendi haklarının peşinde. Yani maçları bizimle olsaydı bize de açacaklardı o pankartı. Birden Hoşgeldin bursaspor pankartları falan.. çok ucuz numaralar.

Bursaspor ciddi taraftarı olan potansiyele sahip ve bizden daha iyi bir taraftarı oldukları ortada tabiki bizim kadar taraftarı olması mümkün olmasada dik duran bir takım.o nedenle ben anlamlı buldum bu pankartı.

Aleyna Yemenici
27.10.2012, 19:33
Tabi ki de anlamlı ama Bursadan yaşayan biri olarak gözlemlediklerimi aktarıyorum. Bizim Hoşgeldin pankartını duyup 'kendilerine yaptık sandılar kıahataaha' diye gülen bir millet bu. Şampiyon oldukları sene ünlü bir caddeye Yarısı Bordo Mavi Yarısı Yeşil Byeaz bir bayrak asmışlardı 1 Hafta sonra Bordo Mavi tarafı yakıldı... Yani bu dostumsu sevimli pankart muhabbetini yapacağımız son iki kulüpten biridir Bursaspor. Yine de bizim böyle bir jesti düşünmemiz güzel.

Anıl C
27.10.2012, 19:35
Trabzonsporlunun Trabzonsporludan baska dostu yoktur.
Bazen icerden de darbe yesekte acik ve net boyle.
Bunlara sepeti takip gondermeliyiz

SADECETRABZON61
27.10.2012, 19:37
Tabi ki de anlamlı ama Bursadan yaşayan biri olarak gözlemlediklerimi aktarıyorum. Bizim Hoşgeldin pankartını duyup 'kendilerine yaptık sandılar kıahataaha' diye gülen bir millet bu. Şampiyon oldukları sene ünlü bir caddeye Yarısı Bordo Mavi Yarısı Yeşil Byeaz bir bayrak asmışlardı 1 Hafta sonra Bordo Mavi tarafı yakıldı... Yani bu dostumsu sevimli pankart muhabbetini yapacağımız son iki kulüpten biridir Bursaspor. Yine de bizim böyle bir jesti düşünmemiz güzel.

Onu artniyetliler yapıyordur aynı taraftardan Trabzonsporlular içindede var.

DEEP BLUE
27.10.2012, 19:42
Kendimizi yalnızlaştırmak büyütmez bizi. Bursa'da 15 yıldır yaşıyorum. Manyağı da var, aklı başında olanı da. Aynen Trabzon gibi, Eskişehir gibi, Ankara veya İstanbul gibi. Kötüden emsal olmaz arkadaşlar. Biz yakışanı yapalım.

Veysel
27.10.2012, 19:46
http://f1210.hizliresim.com/12/v/fbu25.png

İşte Trabzonspor taraftar profili..

Haçkalı
27.10.2012, 20:09
Havaalanında karşılama yapılması 3-5 gereksiz insanın işi diyorum, yada gereksiz hareket.. Bu kadar balık hafızalı olmanın lüzumu yok, geçmişte yaşananlar, nankörlükler vs ortadayken bizimle doğrudan alakası olmayan 1 pankart için bu karşılama çok abesle iştigal oldu.. Adamlar o pankartı bizim geçmişlerimizin ruhu için açmadı.. Herkesin bakış açısı farklıdır ama bence bu karşılama olayı boşboğazlıktan başka birşey değildir.. Kin tutalım demiyorum ama unutkan olmayalım, başımıza ne geliyorsa unutkanlıktan geliyor.. Sövelim dövelim de demiyorum.. Her zamanki gibi uslu uslu gelirlerdi derslerini verir gönderirdik.. Bazen böyle taraftarlarımız olduğunu görünce üzülüyorum; kafasına siyah poşet geçirip zenci taklidi yapan, havaalanında bursayı karşılayan felan.. Basit konuma düşmenin anlamı yoktu.. Orda karşılayan 3-5 kişi yüzünden bütün Trabzonspor taraftarı böyle düşünüyor gibi bir algı oluşuyor insanlarda.. Ucuz kahramanlığa gerek yoktu.. Geçmişten ders almak lazım..

Emrah Akcagöz
27.10.2012, 20:09
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç.

Mehmet Fatih Silik
27.10.2012, 20:21
Yine zeytin dali uzat taraftarlar artik dost olsun de...bunun icin de kin tutmayalim artik bu gereksiz kavga bitsin de...
Sonra yine hep aynisi... (:
Biz bunlari cok denedik...ve anladik ki OL-MU-YORRR!
Zorlamanin anlami yok...herkes kendi yoluna arkada$...

Ogün YAZICI
27.10.2012, 20:25
Havaalanında karşılama yapılması 3-5 gereksiz insanın işi diyorum, yada gereksiz hareket.. Bu kadar balık hafızalı olmanın lüzumu yok, geçmişte yaşananlar, nankörlükler vs ortadayken bizimle doğrudan alakası olmayan 1 pankart için bu karşılama çok abesle iştigal oldu.. Adamlar o pankartı bizim geçmişlerimizin ruhu için açmadı.. Herkesin bakış açısı farklıdır ama bence bu karşılama olayı boşboğazlıktan başka birşey değildir.. Kin tutalım demiyorum ama unutkan olmayalım, başımıza ne geliyorsa unutkanlıktan geliyor.. Sövelim dövelim de demiyorum.. Her zamanki gibi uslu uslu gelirlerdi derslerini verir gönderirdik.. Bazen böyle taraftarlarımız olduğunu görünce üzülüyorum; kafasına siyah poşet geçirip zenci taklidi yapan, havaalanında bursayı karşılayan felan.. Basit konuma düşmenin anlamı yoktu.. Orda karşılayan 3-5 kişi yüzünden bütün Trabzonspor taraftarı böyle düşünüyor gibi bir algı oluşuyor insanlarda.. Ucuz kahramanlığa gerek yoktu.. Geçmişten ders almak lazım..

aynen kardeşim.trabzonsporun trabzonspordan başka ne kardeşi ne dostu vardır geçelim bu işleri.biz burada onlara karşılama yaptık fener maçında açtıkları pankartı ikinci yarı bizim maçta açarlarsa şaşırmam !

Emrah Akcagöz
27.10.2012, 20:25
Trabzonspor'un Trabzonspor'dan başka dostu yok. Değil zeytin dalı isterlerse zeytin tarlası versinler.

zafercalikoglu
27.10.2012, 21:02
dostluk ,içersinde gecsin iyi oynayanının kazanmasını dilioyrum,şike sürecinde fedarasyona bizden fazla baskaldıran kulup bursaspor du,ne oldu ,sonra bizimkiler ne dedi,demiroren bize söz verdii..ee sonra ,,bişey vermedi..hazır adamlar zeytin dalı uzatmışlar,geri cevirmek Trabzonluya yakışmaz...güzelce ağırlamak lazım,

Kemal Öztel
27.10.2012, 21:15
Arkadaslar adamligin kralini Trabzonspor yapmistir.Bakin bursanin sampiyon oldugu 16Mayis 2010 gununun bir sonrasi olan 17 Mayista Fotomac gazetesi sampiyonlugu nasil anlatmis;
16MAYIS 16DEVRIMI
Trabzonspor kadikoyde fenerbahceyi durdurarak ikinci anadolu ihtilalinde basrol oynadi.Bu sezon fenerbahceyi iki kupadan eden karadeniz firtinasi anadoludan bir sampiyon daha cikardi...
VE gel gorunki 24 Agustos 2011 sonrasi NTV Sporda trabzonsporla ilgili haberlerin hemen ardindan bakin nediyor;
Fenerbahcenin yerine trabzonsporun sampiyonlar ligine alinmasi bursaspor yonetimini de harekete gecirdi baskan yazici magdur olduklarini belirterek haklarini mahkemede arayacaklarini soyledi...
Şeftali kurdunu timsah yaptılar. TS
kümeye diye bağırttılar. Size bir
yıldızımız bir ruhumuz
yeter!!!

h@msi61
27.10.2012, 21:15
Yahu bursa taraftari Trabzonspor'a bugune kadar en buyuk pisligi yapmis taraftardir. Sampiyonluklarina olan buyuk katkimizdan sonra yavsakligin dibine vurmus daha sonra super kupa macinda ne olduklarini ortaya koymuslardir. Hele sonraki bursada Jaja'nin iki goluyle galip geldigimiz macta ise ne denli utanmadan arlanmadan yoksun olduklari gun gibi ortaya cikmistir. Ne karsilamasi, ne zeytin dali yahu... Onlara uzatilabilecek bir dal var da, herneyse....

sercan 61>34
27.10.2012, 21:23
----------onur-------------
-zeki-giray-bamba-emerson

---sapara zokora colman--

---volkan -janko-olcan

Turan Bebek
27.10.2012, 21:23
onur-serkan-giray-bamba-emerson-zokora-sapara-yasin-olcan-halil (emre)-janko
kesin alırız.

kamaleyte
27.10.2012, 21:26
Yahu dakika 61 diye grup da mı varmış.Şu gruplar ellerini takımdan çekse de kurtulsak.Bu kadar bölünmüş taraftar mı olur.

Berke6198
27.10.2012, 21:33
Bursaspor Trabzonspor dan sonra en sevdiğim kuluptür...Trabzonluların da en yoğun yaşadığı kentlerden biridir...başkanı da aslen Trabzonludur...Her kulüp kendi menfaati uğruna işler yapar zaten

Yahu biz bunlarla 2 sene önce kavgalı değil miydik ? küçük çocuk ve bayan taraftarlara saldırmaya kalkışmadılar mı ? bırakalım Allah aşkına.. O zaman niye destek vermeyip köstek oluyorlardı ? o zamandan bu zamana aramızda ne yaşadı ki bize böyle destek çıkıyorlar ?

İlyas Özdemir
27.10.2012, 21:33
dakka 61 grubu yenimi kuruldu avni akerde söz sahibimi kaç deplasman yaptılar bu uğurda kaç yara alıp kaç yara verdiler milyonlarca trabzonsporlu adına nasıl hareket ederler bu yetkıyi onlara kim verdi bugun zeytin dalı uzattılar yarın onlarla çıkacak bir mevzuda tavırları ne olacak cephenin ön safında hareket edebileceklermi aslında bu sorular uzar giderrrrr...

Berke6198
27.10.2012, 21:34
Yahu bursa taraftari Trabzonspor'a bugune kadar en buyuk pisligi yapmis taraftardir. Sampiyonluklarina olan buyuk katkimizdan sonra yavsakligin dibine vurmus daha sonra super kupa macinda ne olduklarini ortaya koymuslardir. Hele sonraki bursada Jaja'nin iki goluyle galip geldigimiz macta ise ne denli utanmadan arlanmadan yoksun olduklari gun gibi ortaya cikmistir. Ne karsilamasi, ne zeytin dali yahu... Onlara uzatilabilecek bir dal var da, herneyse....

Düşüncelerimi anlatmışsınız.

İlker Yazıcıoğlu
27.10.2012, 21:39
Bursaspor ciddi taraftarı olan potansiyele sahip ve bizden daha iyi bir taraftarı oldukları ortada tabiki bizim kadar taraftarı olması mümkün olmasada dik duran bir takım.o nedenle ben anlamlı buldum bu pankartı.

Bizden daha iyi taraftar derken ne demek istedin?
Bütün Trabzonspor taraftarı adına kimsin de konuşuyorsun?

jojuk
27.10.2012, 21:55
takımımızın şu 11le saha çıkmasını diliyorum istiyorum

onur

ziya celustka bamba emerson

volkan sapara zokora alanzinho

emre janko

iskenderunlu
27.10.2012, 21:57
Haydi be Karadeniz fırtınası sen bilirsin alırsın maçı

Kemal Öztel
27.10.2012, 22:10
Trabzonspordan fazla taraftari olan takimlar olabilir sahada daha coskulu ve bagiran taraftarlar da olabilir ama trabzonspor taraftarindan fazla kimse sevemez cunku onlar her hangi bir yerden gelip cocuklugunda hatirladiklari sampiyon takimlari tutmazlar onlar memleketlerini topraklarini desteklerler.
Dunyada iki sehir vardir ki burada herkes bir takimi destekler onunla yatar onunla kalkar ve sehri onlarin renkleri burur:Napoli ve TRABZON

Doğukan Uçan
27.10.2012, 22:27
Beyler evi arabayı satın handikap 1 oynayın .

Anıl C
27.10.2012, 22:31
Dost ariyosak yurtdisinda arayalim. Porto olsun, dortmund olsun. Bunlar olsunki ilerleyebilelim.
Birakin lig icindeki dostluklari

onur-ts
27.10.2012, 22:31
yeni bir pazar işkencesi.yine KORKAKÇA oynatılmak zorunda bırakılan bir takım izlemek zorunda kalacaz.değişen bir şey olamayacak.o yüzden gaza gelmeyin hayde fırtınam diye.benim bildiğim fırtına, korkusuzdur

okg_53
27.10.2012, 22:39
Geçmişte yaşanan bazı tatsızlıklar olabilir. Kardeş kardeşle kavga ediyor.

Bence bu maç Trabzon-Bursa dostluğunun başladığı maç olabilir. Olmalıda.

Ama ne yazıkki iki taraftada tutucular var. Bu yüzden zor.

gökçay61
27.10.2012, 22:44
maç başlar organize bir atak göremeden yarım saati geride bırakırız. sonra belki kazare bir gol atarız ve 1-0 ın üstüne yatarız. tabi doğal olarak bursa akın akın gelir 1-1 olur maç ve 2-1i yakalayamadan maç biter. sonra senol hocamız çıkar ve felsefesini yapar. ya da başka bi ihtimalle ilk golü bursa atar bizim takım azcık hareketlenir 1-1 olur ve maç biter sonra senol hoca yine çıkar felsefe yapar. eminim şu forumda hiç kimse bu takımın çıkıp 90 dakka golü düşünen basan isteyen bir futbol oynayacağını düşünmüyordur. korkak futboldan bıktım artık

Doğukan Uçan
27.10.2012, 22:45
Yahu dakika 61 diye grup da mı varmış.Şu gruplar ellerini takımdan çekse de kurtulsak.Bu kadar bölünmüş taraftar mı olur.

Adam haklı.

umitçebi
27.10.2012, 22:57
maç başlar organize bir atak göremeden yarım saati geride bırakırız. sonra belki kazare bir gol atarız ve 1-0 ın üstüne yatarız. tabi doğal olarak bursa akın akın gelir 1-1 olur maç ve 2-1i yakalayamadan maç biter. sonra senol hocamız çıkar ve felsefesini yapar. ya da başka bi ihtimalle ilk golü bursa atar bizim takım azcık hareketlenir 1-1 olur ve maç biter sonra senol hoca yine çıkar felsefe yapar. eminim şu forumda hiç kimse bu takımın çıkıp 90 dakka golü düşünen basan isteyen bir futbol oynayacağını düşünmüyordur. korkak futboldan bıktım artık
Daha maç oynanmadan başlamışız eleştriye..
hayırlısı..

umitçebi
27.10.2012, 22:59
Trabzonspordan fazla taraftari olan takimlar olabilir sahada daha coskulu ve bagiran taraftarlar da olabilir ama trabzonspor taraftarindan fazla kimse sevemez cunku onlar her hangi bir yerden gelip cocuklugunda hatirladiklari sampiyon takimlari tutmazlar onlar memleketlerini topraklarini desteklerler.
Dunyada iki sehir vardir ki burada herkes bir takimi destekler onunla yatar onunla kalkar ve sehri onlarin renkleri burur:Napoli ve TRABZON
Athletic bilbao da var diye biliyorum...onlar başka yerden futbolcuda kabul etmiyor..

gökçay61
27.10.2012, 23:01
Daha maç oynanmadan başlamışız eleştriye..
hayırlısı..

kaç haftadır farklı bi görüntü oldu mu?

umitçebi
27.10.2012, 23:05
Bizden daha iyi taraftar derken ne demek istedin?
Bütün Trabzonspor taraftarı adına kimsin de konuşuyorsun?
Daha iyi derken bence trübünde bizden daha iyi desteklediklerinden bahsetmek istemiştir...
yoksa sayımızı ve desteğimizi kıyaslamamıştır..

Trübün destekte aynen katılıyorum bizden daha iyiler..bence çarşıdan sonra 2.sıradalar...

umitçebi
27.10.2012, 23:07
Alan'ın oynayacağı son yer sol açıktır.Bu adam sadece ve sadece göbekte oynar.
Trabzonspora sol açık olarak aldı onu ersun yanal hatırlatırım...

deadpool
27.10.2012, 23:11
Halil'in sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı, oynayacak mıymış bu adam?

Soner Albayrak
27.10.2012, 23:11
Yine puan kaybı yapacağız gibi geliyor bana. Maç sonucu 1-1
Hayırlısı olsun yinede..

Soner Albayrak
27.10.2012, 23:13
https://pbs.twimg.com/media/A6PRufGCAAA7Y7T.jpg

Furkan S.
27.10.2012, 23:24
Volkan Şen 18 kişilik kadroya alınmadı.

Murathan
27.10.2012, 23:26

Hayırdır yine mi sakat ?

Yaşar
27.10.2012, 23:27
Mersin İdman Yurdu maçı gibi bir maç bekliyorum.
Muhtemelen Janko tek forvet çıkar.
Arkasında Sapara veya Alanzinho oynar.

DeAgLeMaNyAq
27.10.2012, 23:27

Beklenen bir gelişmeydi. Takımdan ayrılmak istediğini de sızdırmış muhabirlere. Samet Aybaba zaten istiyor ama BJK bizim 4 milyon euro bonservis verdiğimiz adama yarısını bile veremez...

Furkan S.
27.10.2012, 23:30
Beklenen bir gelişmeydi. Takımdan ayrılmak istediğini de sızdırmış muhabirlere. Samet Aybaba zaten istiyor ama BJK bizim 4 milyon euro bonservis verdiğimiz adama yarısını bile veremez...

Evet ama şu bir gerçek ki Volkan+Olcan'ı biryere paketlesek çok iyi olacak...

Yaşar
27.10.2012, 23:31

Muhtemelen takasta kullanılır.

Furkan S.
27.10.2012, 23:31
Hayırdır yine mi sakat ?

Hayır biraz önce Ligtv'de Ayrılmak istediği falan konuşuluyordu.Formsuzluğu yüzünden birazda bundan dolayı kadroya alınmadı herhalde...

Ogün YAZICI
27.10.2012, 23:32
yok arkadaş volkan da bu şekilde giderse kimse aynı numarayı çekmeye kalkmasın.engin gitti sorunlu dedik jaja gitti sorunlu dedik egemen gitti bir şeyler dedik ; daha neler neler dedik ! volkan da giderse başka bir şey derim...

Tahir61
27.10.2012, 23:50
volkanı ver pektemek i al