PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tokatspor'a Haciz

Gökhan Koç
18.10.2012, 11:39
Bildiğiniz gibi yıllardır dönem dönem vergi afları yapılmaktadır.

Ayrıca bazen devlet eliyle, örtülü ödenek başlığıyla, bazı kurum ve kuruluşlar stratejik önemleri dolayısıyla desteklenmektedir.

Tokat Spor'un bir eski çalışanı klübe 800 bin tl para vermiş ve bunu geri alamamış.

Alamadığı için haciz sürecini işletmeye başlamış.

Yatak, yorgan, battaniye gibi malzemeleri bile toplamışlar kulüpten.

Ne olacak bundan sonra ?

Ya bir sermaye sahibi gelip kulübü devralacak, ya da kulüp iflas bayrağı çekecek.

İflas bayrağı çekerse borçlarının tamamı devlete kalıyor bildiğim kadarıyla,

İlk seçeneği düşünmek bile istemiyorum.

Tokatspor Kulübü için BMN olarak neler yapabiliriz ?

Fikirlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum,

Yanlış anlaşılmasın, para toplayıp borçları biz ödeyelim demiyorum.(Zaten rakam bizleri birazcık aşıyor :) )

Tek derdim, tokatspor'un da mevcut anadolu takımları gibi sermaye sahiplerinin tekeline teslim edilmesini engellemeye çalışmak.

Gökhan Koç
18.10.2012, 11:42
TokatSpor bitişik yazılıyor,forum yöneticisi arkadaşlarımdan biri düzeltirse sevinirim.

Cengiz Çubukcu
18.10.2012, 12:11
Keşke 2 sene önce deli gibi para harcayıp borçlanmasalardı....

M.S.SOFU
18.10.2012, 12:35
tokatspor iflas ederse borçlar devlete kalmaz diye biliyorum
dernek olduğu için tasfiye yapılır,iflası istenir
malların satışı,futbolcuların satışı yapılır,eğer adam hala borcunu alamıyorsa eline bir aciz belgesi verilir
bundan sonrasını bende bilmiyorum

Gökhan Koç
18.10.2012, 15:51
Keşke 2 sene önce deli gibi para harcayıp borçlanmasalardı....

Osmanlı ve daha birçok islam devleti müslümanlığı yaymak için fetihler yaptı arkadaşlar,

"Amann boşver, öğrenmek isteyen buraya gelsin" demediler,

Yani bazen insanlar,kurumlar hata yapabilir, benim için önemli olan onları o hataların içerisinden çıkarabilmek için ehil insanların neler yaptığıdır.

Türkiyenin çoğunluğu gibi Tokatspor'a gönül veren taraftarlar da bjk,fb,gs yi tutma şansına sahipken bunu yapmamıştır. Dolayısıyla onları diğerlerinden ayırmak ve mümkün olduğunca yanlarında olmak isterim.

BMN, konuyla alakalı birşeyler yapabilir mi ?

Misina
18.10.2012, 22:27
Tokat gibi büyük bir il takımının bu gderece sahipsiz kalması ilginç.

TAHSİN 61
19.10.2012, 12:16
Eski başkan haciz yaptırıyorsa Tokat'lıyım demesin..

M.S.SOFU
20.10.2012, 00:59
Eski başkan haciz yaptırıyorsa Tokat'lıyım demesin..

işin içine para girdimi kimse babasını tanımaz aga
sen bakma bunlara
gelmeden önce yok şöyle yok böyle
havuz yaptıracam falan filan...
iki futbolcu elinde patladı mı benim paramı verin

Kamil Çakmak
20.10.2012, 01:12
Tokatspor geçen yıl kayyuma gidiyordu esasında. Klüpten alacağı olan çalışan olamaz; klübün yöneticisidir o.
Tokatspor iyi yönetilememiştir. Yönetime gelenlerde Şehirin ve iş adamlarının desteğini alamamıştır. Bu günlere kadar gelinmiştir.
Bu başlığın genelde olmasına bile gerek yok asasında. Senin duygularını anlıyorum Gökhan kardeşim.

Kamil Çakmak
20.10.2012, 01:16
Tokat 5 tani millet vekili çıkarmuş bu iktidara. Madem siyaset futbolun içinde, kurtarsınlar Tokatspor'u.

Kamil Çakmak
20.10.2012, 01:28
UEFA ye direk yada endirek(sponsor) kaynak yaratan iktidar, eh artık Tokatspor'a sahip çıksın değilmi? öte başı 1 milyonlira.

Ertuğrul ATALAY
20.10.2012, 09:15
Yapılacak tek şey var...Tokatspor da oynayan oyunculara destek olmak...
Onların sözcüsü olmak...
Türkiyede süperlig futbolcularının dışındakiler adam yerine konmuyor...
bjk nin ferrari şikecisine vereceği para ile tüm alt lig oyuncularının parası ödenir...
acayiplikler içersinde yaşayoruz...

TekfurÇayır 61
20.10.2012, 12:59
Osmanlı ve daha birçok islam devleti müslümanlığı yaymak için fetihler yaptı arkadaşlar,

"Amann boşver, öğrenmek isteyen buraya gelsin" demediler,

Yani bazen insanlar,kurumlar hata yapabilir, benim için önemli olan onları o hataların içerisinden çıkarabilmek için ehil insanların neler yaptığıdır.
.................

O fetihleri Kur'an hükümleri doğrultusunda mı yaptılar, kendi nefslerinin doğrultusunda mı yaptılar?

Elinde kılıçla okulda bir sınıfa giriyorsun ve zorla anlatmaya başlıyorsun... PKK'nın yol kesip propaganda yapması gibi.

Kur'an'a güvenmeyi tercih etselerdi dünyâ bugün çok başka bir dünyâ olurdu.

Alıntıladığım son cümlene gönülden katılıyorum.