PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Garanti Bonus Card Tanıtıldı

Sefa
17.10.2012, 17:40
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11737-0F4O3V3F.jpg

Trabzonspor Garanti Bonus Card tanıtım lansmanı Zorlu Grad Otel’de gerçekleştirildi.

Lansmana Asbaşkanımız Nevzat Şakar, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Garanti Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, yönetim kurulu üyelerimiz, Genel Müdürümüz Sinan Zengin, futbolcularımız Giray Kaçar, Volkan Şen ve Alanzinho’yla basın mensupları katıldılar.

Garanti Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç toplantının başında yaptığı konuşmada Türkiye'de yaklaşık 10 milyon kişinin Bonus Card kullandığını ifade ederek, ''Bu kartı Türkiye'nin en büyük kulüplerinden Trabzonspor'un taraftarıyla buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Asbaşkanımız Nevzat Şakar, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yönetim kurulumuz göreve seçildiği günden beri Trabzonspor’un kalıcı ve sabit gelirlerde devamlılık sağlaması adına bu tarz projelere büyük önem vermekte ve ciddi kazançlar sağlamaktadır.

Bu kart operasyonu gerek her iki kuruma gerekse de kullanıcılara önemli faydalar getirecek unsurlar içermektedir. Renklerimize gönül veren taraftarlarımız Trabzonspor Bonus kartıyla yapacakları harcamalarda kulübümüze katkıda bulunarak kendilerine tanınacak farklılıklardan yararlanmalıdırlar.

Yönetim kurulu olarak bize katkı yapan tüm sponsorlarımızı ve birlikte projelere imza attığımız firmaları ortaklarımız olarak görüyoruz. Onlarla karşılıklı oluşturduğumuz sinerjinin yarattığı fayda kulübümüzü ve ortaklarımızı daha da ileri seviyelere taşımaktadır.

Markaların güçlü birliktelikleri beraberinde her iki tarafa da önemli artılar getirmektedir. Bu vesileyle Garanti Bankası’yla başlatmış olduğumuz Bonus kart sürecinin her iki tarafa ve camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz”

Daha sonra bir konuşma yapan Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, “Trabzonspor’un tarihine baktığımızda büyük başarıları var. Ama bunu devamlı şekilde garantiye alamamışız. Sürekli aşağıya inişler çıkışlar olmuş. Umarım bundan sonra başarımız devamlı ve garantili olur” dedi.

Trabzonspor Bonus Card’ın reklam filminde sadece kafaları görünerek oynayan oyuncularına da takılan Güneş’in esprili sözleri salondakileri de güldürdü.

Güneş, “Bizim oynadığımız bir oyun. Az evvel reklam filminde oyuncularımızı da gördük. Kolları ve ayakları yoktu, kafalarıyla oynadılar herhalde sahada. Parayı görünce mi oldu, hizmeti görünce mi oldu, onu bilmiyoruz. Umarım ki o güzel oyunlarını sahada da gösterirler, devam ettirirler. Umarım bu anlaşmayla her iki taraf da kazanır, ama en önemlisi Trabzonspor taraftarları kazanır” diye konuştu.

Güneş’in konuşmasının ardından söz alan Genel Müdürümüz Sinan Zengin ise şöyle konuştu: “Bizim açımızdan son derece iyi bir anlaşma olmuştur. Zira sektörünün lideri olan bir kurumla ve mali şartlar bakımından da gayet iyi bir sözleşme imzalamış bulunmaktayız. Bu ürünün ‘Bonus Card’ tüm özelliklerinin yanı sıra kulübümüzün sağladığı hakları da beraberinde içermesi, Trabzonspor Bonus Kart’ı çok daha değerli hale getirmiştir”

Toplu fotoğraf çekiminin ardından Onur Genç’e Asbaşkanımız Nevzat Şakar tarafından 61 numaralı Trabzonspor forması hediye edildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11737-9K6W8G9I.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11737-6W3Z6B2Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11737-0B8E0G4L.jpg

Fatih Özkan
17.10.2012, 17:42
Kredi kartı başvurum yeni onaylandı...
Heyecanla bekliyorum (:

anth
17.10.2012, 19:25
50 TL üyelik ücreti var:S ödememenin yolu var mı? Almayı düşünüyorum aslında..

macka61
17.10.2012, 20:10
hayırlı olsun 3 tan kredi kartı oldu vakıfbank denizbank ve garanti inşallah kulübe iyi bir katkı oluyodur

thehell61
17.10.2012, 23:35
Üyelik ücreti almasalar bende alacam ama bunlara boşuna para kazandırmak istemiyorum.

powerts61
18.10.2012, 00:05
Denizbank'a bugün başvurdum bilsem garantiyi beklerdim

Behçet61
18.10.2012, 00:12
Ferit beyi şikecibahçeli diye protesto için 10 yıllık bonus kartımı iptal ettim, bildiğim kadarıyla yüzlerce Trabzonsporluda iptal etti ne olacak şimdi?

powerts61
18.10.2012, 00:13
Ve ayrıca garanti bankasının sayfasında Trabzonspor bonus kart başvurusunda şikebahçe başvurusu açılıyor..

v.simsek61
19.10.2012, 14:13
Zaten Denizbank Bonus varken şikeçi ferit şahenkin garanti bonusuna gerek yok, illa alacaksanız Denizbank Bonus alın hem Şamil Ekinci Müzesinin yapımına ve Trabzonspor un borsadaki birleşmesinede çok katkıları olmuştu

Misina
19.10.2012, 15:01
Daha önce Vakıfbank'ın taraftar kartıını almış ve memnun kamadığım için iptal etmiştim.Denizbank'a başvurmadım Garantiyede şu an için gerek duymuyorum çünkü sebep yok.Bir kampanyası bişeyi yok.

only_ss
07.11.2012, 23:02
Kart bugün itibariyle geldi. İnşallah kulübe bir katkımız olur.

Trapezunda
11.05.2013, 02:33
Nereye yazacagimi bilemedim. Ben Deniz Bank müsterisiyim ve ilgimi ceken bi ürün var. Paracard Bonus, bi nevi Kredi Karti Mastercard ama
ATM Karti, bunun yanliz GS Bonus Paracard olarak var, ve bir sürü avantajlar. Yahu bizimkilerin hic mi aklina gelmez böyle birsey. Deniz Bank
herhalde kendi kafasina göre yaPMADI: kREDI kARTI ALAMAYANLAR icin ve Banka müsterileri icin bire bir.

macka61
11.05.2013, 22:03
benizbankdanda kartımız var onada bir bakın

Oğuz ZEYTİN
17.05.2013, 00:22
Bonus'la çalışmayı istemesem de hayırlı olsun kartımız.

Hamdi Karamahmutoğlu
17.05.2013, 01:20
Garanti Bankası'nın Kredi Kartı yıllık ücreti 59 TL.
Diğer bankalara göre bir hayli yüksek geldi bana.