PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006-2007 Kombine Kartları Satışa Sunuldu

Emorfo
05.07.2006, 12:56
Kombine kart fiyatlari belli oldu
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/logo2.gifYönetim kurulumuz bu aksam yaptigi toplantida 2006-2007 sezonu kombine kart fiyatlarini belirledi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

Buna göre rakamlar söyle netlik kazandi:

VIP - 1 Tribünü: 2.000 YTL.
VIP ? 2 Tribünü: 1.000 YTL.
Kapali Numarali Tribün: 500 YTL.
Maraton Özel Tribünü: 300 YTL.
Maraton Tribünü: 150 YTL.
Kale Arkasi Tribünü: 75 YTL.
6 Kisilik loca (üst): Kisi basi 600 YTL.
8 Kisilik loca (alt) : Kisi basi 1.100 YTL.

Yönetim kurulumuzun aldigi karar geregince kombine kart satislarinda pesin ödeme ve kredi kartindan tek çekime yüzde 10 indirim uygulanacak.

Fiyatlara Avrupa Kupasi ve Fortis Türkiye Kupasi maçlari dahil olacak. Kredi karti ödemelerinde ise 5 taksit imkani saglanacak.

Bu arada geçtigimiz yil kombine kart sahibi olan taraftarlarimiz 15 Temmuz tarihine kadar kulübümüze basvurmalari halinde eski yerlerini alma hakkini koruyacaklar.
------------------------------------------------------------ ------------

Fiyatlar gerçekten çok uygun... Malesef tribün gelirlerimiz çok az ve bu sartlarda yillardir rakiplerimizle mücadele etmeye çalisiyoruz. Yeni stad diyoruz ancak malesef bu ilgisizlik insanin içini burkuyor. Sürekli büyüklükten bahsediyoruz ancak tribün konusunda malesef sinifta kaliyoruz... Büyük takimin tribünleri böyle olmaz... En çok içimii burkan konu budur... 96 dan sonra taraftarin heycani felan kalmadi. Tribünler çekirdekçilere kaldi. Ona da raziyim bütün kombineler satilsin hepsini çekirdekçiler alsin yeter ki satilsin kombineler. Su fiyatlara ragmen ilgisizlik felan devam ederse Trabzon sehri hep dedigim gibi kendini sorgulamak zorundadir. Trabzonspor bunu haketmiyor... Her sene agustos Eylul aylarinda gurbetçilerin gelisi ile tribünler ful çeker sonra bazi maçlar disinda stad dolmaz. Stadimiz kötü evet bunu kabul ediyoruz da bu bahane olmamali...

Bu basligi silmeyin ve ya kilitlemeyin kombine kartlarin satis rakamlarini burdan paylasiriz... Edited by: Emorfo

Burçak
05.07.2006, 13:06
Bu basligin silinecegini tahmin etmiyorum.Yoksa fikir alis verisi yapacagimiz konu kalmayacak. Bu önemli bi konu . Fiyatlar gerçektende çok uygun. Hatta Trabzonspor gibi bi marka için az bile. Ben eski kombinemi en kisa zamanda alacagim. Imkani olan herkeside kombine almaya davet ediyorum. çevrenizde kombine alip almamakta kararsiz olanlar varsa onlarida tesvik edin lütfen.

Tunga
05.07.2006, 13:09
Sonunda beklenen açiklama oldu. Hele sükür kombine satislari basliyor. Fiyatlar da (her ne kadar çok düsük olsa da) sehrin durumuna göre oldukça makul. Simdi o stada seyirciyi çekecek hareketler bekliyoruz. Stadin durumu kötü olsa da, içine iyi bir ürün kondugunda geleni olacaktir.

Keske bu arada taraftari heyecanlandiracak bir transfer yapilsaydi da, kombineler öyle satisa çiksaydi. Ne yapalim, bu bizim kaderimiz.

TSelif
05.07.2006, 13:11
Maraton özelllsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Hani kalkacakti bu bölüm yawwsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Naim
05.07.2006, 13:12
Biraz Sportif degilde skortif oldugumuz için ilk baslarda pek ilgi görmeye bilir kombineler
ama ben istanbuldan senede belki 3 belkide 5 maça gidebilcek olsamda mutlaka bir kombine alacagim
istegim buradaki arkadaslarinda ortak bir yerden kombine almasi

Eger sizin tercih ettiginiz veya tercih etmemizgerekn bir yer varsa oradan alalimsonuçta fiyatla hem çok makul hemde ödeme sartlari çok uygun

Emorfo
05.07.2006, 13:18
Maraton özelllsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Hani kalkacakti bu bölüm yawwsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

O bölüm oldugundan beri karsiyim bu tribüne... Kalkacak diye beklerken bu yönetimde devam ettirdi ayni uygulamayi... Maraton tribünü bölerek zaten az olan akustigi ve tribün ahenginibozdular..

U.Sadıkoğlu
05.07.2006, 13:26
insallah hepsi biter

immortal_TS
05.07.2006, 13:27
Naim abi katiliyorum sana sonuçta bende 3 yada dört maça gidicem Trabzona ama kombinemi alicam.

Burçak
05.07.2006, 13:30
Maraton Özeli sevmiyorum. Maraton Özel diye tabir edilen yer stat?in Can Damari <B style="mso-bidi-font-weight: normal">idi. [/B]Tribünleri Costurmak için Kivilcimin çakiltigi yer <B style="mso-bidi-font-weight: normal">idi. [/B]Ama simdi orasu sessiz ve yukariki kisimlari çogu zaman bos.. Çünkü orasi Maraton <B style="mso-bidi-font-weight: normal">Özel[/B]. Maddiyat sorunu olmayanlarin , direkleri izlemekten kurtulup maçi izleyebilmeleri için tahsis edilmis bir yer simdilerde. Ama Sadece okadar..!!!

agahozlu
05.07.2006, 13:32
en iyi yer maraton istanbulda olanlar için.kalearkasida düsünülebilir ama oradan maç izlenmez.maraton diyorum

immortal_TS
05.07.2006, 13:34
en iyi yer maraton istanbulda olanlar için.kalearkasida düsünülebilir ama oradan maç izlenmez.maraton diyorum

Kale arkasi ÇILGINLAR zaten maç izlemeye gitmiyorum ben sesimin kisilmasini ve kendimden geçmeyi bekliyorum maç izlememki stadda ne izlicem :)

metehan
05.07.2006, 13:47
Geçen sezon, bu konuda bir kampanya yapmistik. Çok büyük rakamlara ulasmasa da yine de baslangiç için iyi idi. Bu sene de BMN yönetiminin önderliginde bu kapmanya tekrarlanabilir. Geçen seneyi hatirlarsak, Trabzon'da kombine bilet hediye edilebilecek birisi varsa ona verilebilir, böyle bir kimse yoksa paralar bir havuzda toplanip, biletler uygun kisilere dagitilabilir. Geçen yil bu yapilabilmisti. Bu sene daha iyi bir organizasyonla dah güzel seyler yapilabilir.

Bülent Bayraktar
05.07.2006, 14:16
bu ne rezilliktir ne kadar düsük fiyatlar sokaktaki mendilciler bile kombine alir bu kadar ucuz olmamaliydi kulüb daha nerden gelir saglayacak

Naim
05.07.2006, 14:54
en iyi yer maraton istanbulda olanlar için.kale*arkasida düsünülebilir ama oradan maç izlenmez.maraton diyorum*

Kale arkasi ÇILGINLAR zaten maç izlemeye gitmiyorum ben sesimin kisilmasini ve kendimden geçmeyi bekliyorum maç izlememki stadda ne izlicem :)
Biz Zaten Zannimca maçlari yeterince izledik evimizden
Bende Kalearkasindan yana kullaniyorum oyumu
hem çilginlarin arasina gireriz
Güzelde olur gibime geliyor

Nytre
05.07.2006, 15:03
fiyatlar artmamis..

ama geçen sene yapilan promosyonlar kalkmis...

hayirlisi olsun....

Salih61
05.07.2006, 15:17
Kale arkasi kombinelerinden alacagim Allah izin verirse önce bir bursu alsak...smileys/smiley2.gif

zafer6161
05.07.2006, 15:20
8 sene üst üste kombine aldim neredeyse her maca gittim ama bu sene almayacagim

maraton özel kalkmadigi sürece.yildiz transfer edilmedigi sürece.sözlerin tutulmadigpi anda almayacagimsmileys/smiley7.gif

Bülent Bayraktar
05.07.2006, 16:39
Kombine biletlerimiz yarin satisa çikiyor
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050706kombinek.jpgTakimimizin 2006-2007 sezonunda oynayacagi Turkcell Süper ligi, Fortis Türkiye Kupasi ve UEFA Kupasi müsabakalari için geçerli olacak kombine kart fiyatlari belirlenmistir.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Buna göre; kombine kart sahibi olmak isteyen taraftarlarimiz asagidaki bedelleri ödeyeceklerdir.

- VIP - 1 Tribünü: 2.000 YTL.
- VIP - 2 Tribünü: 1.000 YTL.
- Kapali Numarali Tribün: 500 YTL.
- Maraton Özel Tribünü: 300 YTL.
- Maraton Tribünü: 150 YTL.
- Kale Arkasi Tribünü: 75 YTL.
- 6 Kisilik loca (üst): Kisi basi 600 YTL.
- 8 Kisilik loca (alt) : Kisi basi 1.100 YTL.

Söz konusu bedeller kredi kartiyla yapilan ödemelerde 5 taksite bölünebilecektir.
Kombine kart satislarinda nakit ödeme ve kredi kartindan tek çekime yüzde 10 indirim uygulanacaktir.
Kartlar 6 Temmuz 2006 Persembe günü (bugün) Trabzonspor Sadri Sener Sosyal Tesisleri?ndeki idari binamizdan satisa sunulacaktir.

Önemli Uyari: Geçtigimiz yil kombine kart sahibi olan taraftarlarimiz 15 Temmuz tarihine kadar kulübümüze basvurmalari halinde eski yerlerini alma hakkini koruyacaklardir. Taleplerini bu tarihten sonraya birakacak taraftarlarimiz yerlerini kaybedebileceklerdir.

Trabzonspor Yönetim Kurulu

Irtibat telefonlarimiz
0462 ? 326 67 96
0462 - 326 56 05

Berberoğlu
05.07.2006, 17:02
Üyelere indirim yok galiba bu sene? Geçen yillarda %20 indirimli almistik kombineleri..smileys/smiley5.gif

#10 Fietra
05.07.2006, 17:03
Karaborsacilar artik Trabzonspor sayesinde kombine isine atlar.Çok ucuz valla.

aka5
05.07.2006, 17:09
valla bu fiyatlarla enaz 15 bin kombine satmammiz lazim bizim.yani satamazsak yuh yani. fiyatlar okadar komikki hele kale arkasi fiyati yuh dedim yani.bence enaz 15 bin kombine satilmali busene.satilmazsa gercekten ayip diyorum baska bisey demiyorum

kuzey_lee
05.07.2006, 17:48
Biz Zaten Zannimca maçlari yeterince izledik evimizden
Bende Kalearkasindan yana kullaniyorum oyumu
hem çilginlarin arasina gireriz
Güzelde olur gibime geliyor

ben de tribunden çok izledim..sen benim yerime de kombine al ben evden izliycem bu sene..

saka bi yana fiyatlar uygun.ama güzel bir ilan/duyuru/pazarlama taktigi uygulansa çok kombine satariz derdim de bu durumda 10 bin kombine ancak satilir.onu da öpüp basimiza koymamiz lazim

maraton özel konusunda ise orasi kaldirildiginda oraya çökecek olan taraftarlar derneginin önce borcunu ödemesi lazim..''taraftar cebinden kombine aliyor'' diyip reklam yapanlar,taahhüt ettikleri seyleri yerine getirmeli,isleri sagda solda objektiflere poz vermek,basin açiklamasi yapmak olmamali..

macka61
05.07.2006, 19:23
trabzonda yasayanlar kombine almalidir çok ucuz kombineler kulübümüze destek olmaliyiz

LazAnisT
06.07.2006, 12:52
geçen yilda kombine fiyatlari çok ucuz demistik ama maç zamanlarinda bilet fiyatlari öyle komiktiki kombine alanlar zarar bile etmisti....Edited by: lazanist

denizci61
06.07.2006, 17:39
"Yildiz" almazlarsa en fazla 5.000 kombine satarlar. Üstelik bu kadar ucuz olmasina ragmen...Taraftar geçen seneyi unutmadi. Eller, Jefferson, Jun gibi yildizlari izlemek için kombine aldi, Anartosis maçi sonrasi bomba patladi.

aka5
06.07.2006, 18:13
"Yildiz" almazlarsa en fazla 5.000 kombine satarlar. Üstelik bu kadar ucuz olmasina ragmen...Taraftar geçen seneyi unutmadi. Eller, Jefferson, Jun gibi yildizlari izlemek için kombine aldi, Anartosis maçi sonrasi bomba patladi.

sana sonuna kadar katiliyorum. yildiz alinmazsa satilmasi zor. ama yildizda herkesin bildigi yildiz olmali oyle yildiz adayi diye getirdikleri jun gibi degil!!!smileys/smiley7.gif

ctmeoy
06.07.2006, 19:51
mossoro ve wagnerin imza attigi gün ben de gider kombine mi alirim bu kadar basit bir olay ne kadar transfer o kadar kombine

selcuk
06.07.2006, 20:41
ebn yönetim olsam hasimdi cikarm ve derimki derbilere trabzonda yasayanlardan sadece kombineliler girecek bos kalan yerlerin biletleri diger illerdeki taraftarlarimiza satacagiz aynisi uefa maclarina gecerlidir; bukadar

bak nasil yarin kombineler bitiy

shipbroker61
07.07.2006, 15:01
yazmayayim diyorum, karismayayim diyorum, sinirlenmeyeyim diyorum ama bir yer geliyor ve orada kopuyor gidiyorum.

klube yapacagi destegi, yapilacak transferlere, stadin durumuna, cimlerin rengine, formalarin stiline gore karar verecek olan bir camia oldgumuz surece bulundugumuz durumdan bir adim oteye gidemeyiz. bundan da vazgectim geri bile gideriz.

eger kombine alimini yildiza endeksleyenler varsa -ki malesef var- istanbul'da yildiz transferini yapan bir kac klup var. onlarin kombinelerinden almalarini siddetle tavsiye ederim. ha bizimki gibi 3 kurusa 5 kofte almayi dusunuyorlarsa o zaman cok zor ama...

yazik, gercekten cok yazik.......

frango
07.07.2006, 16:24
evet bu sene fiyatlar uygun bugun kombine almaya gittim ama eski yerlerin alinmasini bekledikleri için 17 sini beklemek gerekiyomus bana eski yerimi verelim dediler gecen seneki yer cok kotu oldugu icin istemedim 17 sinde sabah 9 da orada olmak lazim

ama fiyatlarin uygun oldugu kesin maraton ve kale arkasi ozellikle

tsmaniac
07.07.2006, 17:39
yildiz adayinin adayinin adayinin adayismileys/smiley36.gif

Cabri61
10.07.2006, 21:18
arkadaslar bu amratonun b ve d bölümleri neden kombine olarak neden satisa sunulmadi?bu konu hakkinda bilgisi olan var mi?

KuĞu
10.07.2006, 21:26
ne verirsen eyvallah diyen bir taraftar toplulugu olmakda pek hos durmuyor isin bu kismida var sonra önüne gelen sehire stad yapar sehir yildizlar kentine döner

Sevgi
10.07.2006, 22:26
Yildiz almazsaniz kombine almam diyen degerli TRABZONSPOR taraftari bu zihniyetle ancak yaz aksamlari balkona,terasa,çimene uzanip gökyüzünde ki yildizlari izlersiniz.Sayin Özkan SÜMER in yildiz isteyen gökyüzüne baksin demesinin sirri ortaya çikiyor.

Cyzio
10.07.2006, 22:58
1998 sezon açilisini hatirliyor musunuz?

Selman
10.07.2006, 23:03
1998 sezon açilisini hatirliyor musunuz?

Abi yine hangi ince detayi yakaladin.Ben pek hatirlamiyorum.Merakla senin yazacaklarini bekliyorumsmileys/smiley17.gif

Cyzio
10.07.2006, 23:22
1998 sezon açilisi, Trabzonspor'un tarihindeki en kalabalik sezon açilisidir. Tribünler adeta önemli bir Avrupa Kupasi maçi oynaniyormuscasina doludur.

Neden mi?

Çünkü sahada Campbell vardir da, ondan.

kuzey_lee
10.07.2006, 23:27
ayni açilista selahattin duman'a küfürler de vardi.. Edited by: kuzey_lee

kutoz
10.07.2006, 23:27
1989-1990 sezon açilisinda da stad, ful çekmisti. Jean-Marie PFAAFF'in geldigi yildi.

Geçen yilda stad dolmustu. Yapilan en güzel açilisti, isik showlariyla. O zamanda sahada Jun vardi. smileys/smiley4.gif

Selman
10.07.2006, 23:31
Simdide Fatih Tekke varsmileys/smiley2.gif

Gerçi gerçek degerini bulamayan bir yildiz

TSelif
10.07.2006, 23:41
Simdide Fatih Tekke varsmileys/smiley2.gif

Gerçi gerçek degerini bulamayan bir yildiz

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifOndan iyi yildiz mi var besmileys/smiley2.gif

metehan
10.07.2006, 23:50
yazmayayim diyorum, karismayayim diyorum, sinirlenmeyeyim diyorum ama bir yer geliyor ve orada kopuyor gidiyorum.

klube yapacagi destegi, yapilacak transferlere, stadin durumuna, cimlerin rengine, formalarin stiline gore karar verecek olan bir camia oldgumuz surece bulundugumuz durumdan bir adim oteye gidemeyiz. bundan da vazgectim geri bile gideriz.

eger kombine alimini yildiza endeksleyenler varsa -ki malesef var- istanbul'da yildiz transferini yapan bir kac klup var. onlarin kombinelerinden almalarini siddetle tavsiye ederim. ha bizimki gibi 3 kurusa 5 kofte almayi dusunuyorlarsa o zaman cok zor ama...

yazik, gercekten cok yazik.......

Ibrahim, kaç gündür ben yazacaktim ki, sen önce davrandin. Geçen yil yaptigimiz kampanyayi bu baslikta tekrar gündeme getirdim. Kimsenin dikkatini çekmedi nedense. Kombineler satisa çikar çikmaz, kombine almayi degisik sartlara baglamaya basladi arkadaslar. Yok yildiz alinmazsa almazmis, yok maraton özel kaldirilmazsa almazmis, vs vs. Tamam almayalim, bu sene kampanya da yapmayalim. Belki böylesi daha iyi olur.

Iyi bir strateji ile satilan kombine sayisi rahatlikla artirilabilir. Ama maalesef bu yönetimde o beceri yok, tipki eskilerinde olmadigi gibi. Ama sonuçta eldeki yönetim bu, begenmesek de kizsak da, bu TS bizim. Yönetime kizip sirtimizi döneceksek o ayri ama unutmayalimki, bu yönetimi ve digerlerini seçen de TSlular yani bizleriz. "Iyi aday çikmazsa kimi seçebilirim?" diye sorabilirsiniz tabi. Ama bu da sorunu çözmüyor. Iyi adaylar çikmiyorusa, o zaman yine biryerlerde ariza var demektir. Kisacasi arkadaslar, önce biz üzerimize düseni yapalim. Yapalimki, üzerine düseni yapmayanlara söz söyleme konusunda basimiz dik olsun.

EmrahYalçınalp
11.07.2006, 10:13
Kombineler pratik anlamda henüz satista degil. Ayin 15'ine kadar eski sahipleri için rezerve edilmis durumdalar. Dolayisiyla benim gibi farkli bir yerden kombine alacaklar henüz isteseler de alamiyorlar. Bu hareketsizlik biraz da bu duruma bagli olabilir. En azindan öyle olmasini umuyorum.

Almamak için bahane bulanlarla da ugrasilmaz. Yildiz alsak yagmur yagar, stad yapilsa sular kesilir, yine alinmaz... Her zaman oldugu gibi, kalan saglar bizimdirsmileys/smiley2.gif

Burçak
11.07.2006, 10:16
kombineleri alalim ama yerimiz marshallin alti smileys/smiley1.gif

Naim
11.07.2006, 10:26
istanbuldan kombine alacak olan ve her maça gidemeyecek olan arkadaşlar varsa
organizasyon başlığına bakmanızı tavsiye ediyorum
smileys/smiley2.gif

Burçak
29.07.2006, 14:57
bu transferler umarım kombine satışlarınada etki edecektir.

Nytre
29.07.2006, 15:37
denilsonda alınsın o zaman patlama bile yapabilir.

Cabri61
29.07.2006, 15:38
arkadaşlar kombinelerde üst taraftar verilmiyor mu?A ve B den

fanatik_zuzu
29.07.2006, 16:22
bugünden sonra satışlar patlar:D:D

Nytre
29.07.2006, 23:44
şimdi kombine satışları artar mı

selcuk
29.07.2006, 23:50
fatih kaliyor denilsin 5 günde kombineler biter

selokal61
29.07.2006, 23:50
artar tabii

Onur Muhcu
30.07.2006, 13:49
aslında kombine almak hepimiz için avantajlı, TSYD kupası maraton 10 YTL geçen senekı gibi 4YTL değil yani, o yuzden maddi olarakda iyi bence kombine, buna uefa dahil sanırım !! bu arada tek güvenemediğim konu, alırız kombineyi 3 ay sonra derler stad yıkılacak felan kombine patlar elimizde ..

salihismet
30.07.2006, 14:03
fatih kaliyor denilsin 5 günde kombineler biter

Fatih varken kac kobine satilmi$ti? Fatih eger anla$masini uzatmasa onu bir sene daha oynatmak ahmaklik olur. Baksana yildiz vaat edenler dengeleri bahane gösteriyor, o zaman o parayi Trabzonspora bagi$lasinlar, dengelerde bozulmami$ olur. Onun icin 7 milyon euroyu trabzon sokaga atamaz, hic macera aramaya gerek yok. Ya anla$mayi uzatir ya satilir. Bu konuta hepte yönetim suclu deyildir.

fanatik_zuzu
30.07.2006, 14:26
aslında kombine almak hepimiz için avantajlı, TSYD kupası maraton 10 YTL geçen senekı gibi 4YTL değil yani, o yuzden maddi olarakda iyi bence kombine, buna uefa dahil sanırım !! bu arada tek güvenemediğim konu, alırız kombineyi 3 ay sonra derler stad yıkılacak felan kombine patlar elimizde ..
ne 3 ay ı adama dedim stad işi olursa ne olacak dedim lafımı bitirmeden dedi oooo onun 5 senesi var dedi şok oldum merak etme yani:D

frango
30.07.2006, 19:14
evet cumaartesı aksamına kadar kombine satısları çok kotuydu hatta yonetımden kaç tane satıldı dıye acıklama yapılmadı bıle ama bu hafta ıcınde ben patlama olacagını dusunuyorum
ama benım gıbı transfer olsunda alayım kombıne demeyenler zaten zamanında kombınelerını almışlardır bu sene erken aldım çunku gecen senekı yerım kotu ıdı bu sene daha ıyı yerdeyım
c blok
sıra j
koltuk 40

Nytre
30.07.2006, 21:25
5 senesi.. :) az bile demiş mi desem...

arkadaslar oturarak kombine satılmaz...oturarak hiç bir şey yapılmaz...
artık futbol endüstriyelleştiyse ki ben böyle olmasını istemiyorum... bu kulüpte oturduğu yerden kombine satamaz...

Şentürk
02.08.2006, 17:37
2 gün önce maratona kombinemi aldım maraonun 2. katını kombine yapmadılar,, biraz satışlar artmış umarım hepsi satılır,

frango
02.08.2006, 18:30
evet bende arkadasa sordum bu hafta satıslar epey artmıs ama hala ıstenılen duzeyde deyıl dedi hayden arkadaslar destek zamanı

Nytre
03.08.2006, 01:38
şu ana kadar benim bildiğim 6000-7000 arası kombine satabiliyoruz.