PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 1 - 1

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

mertacar
21.10.2012, 21:15
şenol hocayı her defasında savunanlardanım ama bu kadar fırsat da kaçmaz şampiyonluk istiyorsan değerlendirceksin.her hafta güzel futbol oynamasak da ümitleniyorum tamam bu sefer olacak diyorum ama yine hüsran ..
BEN Mİ FUTBOLDAN ANLAMIYORUM BİLMİYORUM AMA HALİL KOCA BİR 0 .NEYİNDE ISRAR EDİYOSUN BE HOCA ? KOYSAN EMREYİ JANKOYU ONDAN FAZLASINI VERECEKTİR EMİN OL. DEĞİŞTİR ARTIK ŞU ZİHNİYETİNİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ !!!!!!!!!!!
yetersizsin hocam,bırak artık ..

61_Lazzzo_11
21.10.2012, 21:15
Istanbul dan 1 puan aldik. O kadar mi gücünüze gidiyor be. Her maci kazanacak miyiz? Barcelona kadrosu var sanki. Bjk evinde cok iyi oynamasina ragmen yenilmedik. Ayiptir be bu kadar nankörlük de olmaz. Galibiyeti o kadar seviyorsaniz real madrid gibi takimlari tavsiye ederim. sezon basindan beri övülmekle bitiremediniz gs yi. Herifler 2 puan önümüzde.

KÖKSAL AYDIN
21.10.2012, 21:16
Şrnol hoca gidecek ama o gidene kadar TSnin içine edecek.

Bu yıl da şmp uzaklaştıracak bizi

batugol
kağıt üstünde çok iyiyiz
şb ve bjkden deplasmanda bir puan aldık
ama kağıt üstünde
bi de sahada iyi olsak

amasya0561
190 üye 88 misafir var.
190 üyenin 180 i böyle bir sonuç olsada takıma hocaya hakaretler etsek diye bekliyormuş sanki.
misafirlerinde neden burda oldukları malum. çogu kendi takımına hakaret edenleri seyretmeye gelmiş. bir kısmıda sinirli ama sinirine hakim olup yazmayan ve nic girmeyen bizim taraftarlar sanırım. tamam her konuda haklı olabiliriz ama hakarete varan eleştiriye hayır.

Furkan Özdem
Şikebahçeyi elimizden Olcan yüzünden , Beşiktaşı da malesef hoca yüzünden kaçırdık. Maçta ibre bize dönüktü. Golden sonra bjk kontrolü aldı ama şenol hoca değişiklik için geç kaldı. Daha kötüsü aldığı oyuncular doğruydu ancak çıkardıkları yanlıştı...

kemencheci
Hulesi kelam ezdiler bizi göz göre göre senol günes sayesinde. Senol istifaaaaaaaa başka lafa da gerek yok

Etem Güner
hala iddaa ediyorum 2010 yılında ünal karaman bu takımın %50. ni oluşturuyordu teknik bazda malesef olmuyor şenol hoca olmuyor

M.ALİ ÇOKLUK
Onur
zekİ bamba zokora emerson

yasİn soner colman olcan

emre janko

hİÇbİŞey bİlmİosan 4 4 2 oyna Çİft forvet kural hatasimi gunahmi yasak mi oyna be kardeŞİm Çİft forvet Çik bİz de bİ gÖrelİm olmuyasa da gorelim haaa hakkaten olmuyomus dİyelİm basin toplantisi neden yapilir anlat hocam bunlari.adrİan neden kadro disi emre neden oynamiyor janko neden 85 te girior.sapara ve soneri neden cikarttin amacin neydi anlat da anlayalim.

Mustafa Ayazoğlu
karabük
mersin
ve bjk

bu 3 maçta barış sonradan oyuna girdi ve takım kötü oynadı.

bordo(61)mavi
yahu allah rızası için biri bana anlatsın kafayı yiyecem klavye başında... şu halil nasıl oluyorda 90 dakika sahada kalıyorda janko 86. dakikada oyuna giriyor???

Meydan 08
şenol hocaya ulaşıp bunları sormak lazım yada bu sorularla alakalı bi pankart hazırlayıp antrenmana gitmek lazım yoksa vazgeçeceği yok hocanın barıştan ve bu huyundan

kudu_61
şu takımın başına sen geç ne olur
iyi anlamda mı söyledin kötü anlamda mı anlamadım sen ce de halil sırıtmıyormu artık ben görüyorum konuştuklşarım görüyor da şenol hoca niye görmüyor
zeki henüz erken ben bu takımda 5 yıldır serkan kadar özverili oynayan topçu görmedim emre forvet arkası buca da en az 10 maçını canlı izledim vuruşları ve top saklaması çok yetenekli

eeee bunları ben mi, görcem şenol hoca mı

Gurpas
Senol hoca nin sucumu bilmem ama tek eksik futbocularimizdaki hirs

Gundo
21.10.2012, 21:17
Bir puan aldik buradan. BJK beceriksiz olmasaydi fark yemistik. Halil ile baslamasina birsey demiyorum ama adam fovette bir dakika bile durmuyor cikar artik. Halilden Trabzona tek forvet olmaz. Al Jankoyu oyuna en azindan forvette dursun ve gol atma becerisi var.
Senol hocanin degisikliklerinde yanlislar ama burda yine herseyi abartmissiniz. Olaylari abartmada bizim taraftarin ustune yok.

zx61
Barış özbek konusunda eminim Şenol Güneş de pişmandır. Umuyorum bir daha Barış filan görmiycez

şuan izleyemiyorum ama kesin Şenol hoca benim hatamdı, şuç benim vs.. gibi şeyler söyler..yeter artık ya suçu kabul ediyosun ama çözüm üret biraz da !

Oğuzhan
Zokora'ya diyor ki ne oldu da öyle baskı yediniz ikinci yarı adam hikaye anlatacak şimdi diyemiyor ki Soner çıktı Barış gibi beş metreye pas atamayan bir adam girdi ondan oyunu rakibe verdik diye.

ozturk
Senol hocam ne yapmak ıstıyorsan ne olur acık acık soyle

arifberkay
hoca giderse gorurmusuz ne olur gidip avrupadan genc dinamik heyecanli siradan bir hoca alinir en azindan cesur adam gibi futbol oynanir kimse torpille oynamaz

h@msi61
bjknin bu macta elinden geleni yapacagi belliydi, ozellikle ikinci yarida cok istekli oynadilar. gs karsisinda da benzer sekilde oynamislardi. Oyunlarina karsilik veremedik ikinci yari, sadece geri cekildik. Halil ve Yasin'in sahada ne yaptigi belli degil, hucuma katkilari yok. Olcan ile birseyler yapmaya calistik sadece. Ovundugumuz defansimizin da nasil aksadigini gorduk, ozellikle Zeki felaketti. Bamba ve Mustafa da kritik hatalar yaptilar da Allah'tan arkalarinda Onur gibi bir kaleci var....
Su oyunla bir puan hazine gibi ama bir sekilde hucumda degisik birseyler denenmesi, Janko'nun takima monte edilmesi sart.

FC-ST-PAULI-61
takımı geriye çekmedi

bjk çok hırslı idi.

özellikle fernandes.

barış yerine jankoyu alıp oyunu önde tutabilirdi.

son dk. bu kadar baskı yemezdik.
Maci trt Teletextinden mi takip ettin Abi Allah Askina ya

Berat Akçay
Rahat yeneriz fark atarız. Ders çıkarmamaya devam.

Diyebilirsiniz hocanın hiç mi hatası yok. Var soner ve sapara 2 si çıkar mı maçta. Janko 85 te girer mi

Ayrıca Onur sen harikasın

only ts
Admİn sayfayi mİsafİrlere kİtle !!! Neden aÇik olur zaten anlamam.

yorumsuz6117
Halil'i koymuş tek forvet ne bekliyor anlamıyorum.

uzungöllü
Şrnol hoca gidecek ama o gidene kadar TSnin içine edecek.

Bu yıl da şmp uzaklaştıracak bizi

her gidişi bu takımı çökertti... toparlanınca geri geldi gene çökertti....

Mustafa Ayazoğlu
21.10.2012, 21:18
şampiyonluk yolunda en büyük rakip

gs ve fb

janko takıma alışırsa gol sorunuda çözülür.

takım savunması taş gibi

cemka
Arkadaşlar,
Maçın özeti, 90. dakikada korner çizgisinin üzerinde Zeki ve Yumlu'nun Fernandesten yediği çalımdır...
Buradan sahada oynayan takımımızın kalitesini görebilirsiniz...
Neyin aklıdır bilmiyorum ama, çizgiye yakın ve kaleye arkası dönük kazma adamı çekip indiryorsun.
Ama 2 kişiyi aynı anda eksilten yüzü kaleye dönük adama (Fernandese) geç diyorsun...
Fubolda temel bilgileri bile uygulamıyor bizim topçular...
Trabzonlu diye bizden daha çok hırs yaparlar diyoruz ama sahada herkesle beraber dökülüyorlar...
Eğer trilyonlaraı laıp böyle oyun oynayacaksanız, bırakın gidin... Bizide hasta etmeyin....
Biraz adamda onur gurur olur... 15 gün yatıp gelmişsiniz maça...Haramdır haraaam......

Serdær
Emre Güral gibi formda bir oyuncu takımda neden düşünülmez ?

Adrian neden ilk 18'de yok ?

Janko neden ilk 11 başlamıyor , yada 80.dk civarında oyuna giriyor ?

Sapara neden oyundan çıkıyor ?

Barış Özbek bu takımın kurtarıcısı mı ?

Takım neden gol atmakta zorlanıyor ?

Hucümda neden çoğalamıyoruz ?

Sakat oyuncuların iyileşmesi neden bu kadar uzun sürüyor ?

Oyuncular takımdan neden küstürülüyor ?

Şenol Güneş bunları soruyorum ..

Tayfun Aydın
Rezalet oynadık hatta oynamadık bile ama gerçekler rüya takımın 2 puan arkasındayız 2 istanbul deplasmanın da yenilmedik 2 puan aldık.

Bu oyunla biri bizi çok fena rezil eder denk geldimi kendi sahamızda 5 lik oluruz.

semih YETİM
yahu sen hazırlık maçında harikalar yaratan emre güralı oynatma..2 gol atan formu yerinde motivasyonu olan jankoyu oynatma..45.dakikada güzel bir gol bul.buraya kadar iyi tamam..be adam bu bjk sana ikinci yarı saldıracak bu belli al bi forvet kontra için ama yoookkk..sonra oyuna al barışı zokorayla 2 savunmacı orta saha..yetmedi çıkar saparıyı..bu da mı gol değil derken biz 86da jankoyu oyuna al..ayıp sana ayıp futbolcu halinden hiç anlamazmısın sen şenol hocam haftalardır 86da oyuna giren jankonun TS kariyeri başlamadan bitme yolunda hızla ilerliyor..halil bu takımda şenol hoca da bu takımın başında oldukça 1 golden fazla gol atamayız biz..hiçbir büyük maçı da alamayız..adamın tek düşüncesi 1 gol atıp yaslanmak ben hayatımda bu kadar aşırı mütevazi bir futbol anlayışı görmedim geçmiş olsun hepimize..

eraytaskin61
bu kadar oyundan düşülmez bi ara resmen kaleleri boş olsa gidemeyecek haldeydik bu kadar çaptan nasıl düşülüyor bir kaptanı olmalı bu takımın takımı toparlayacak !!!

Kasım Hilal
Hazır önümüzdeki kongrede Şener aday olmayacağını söylemişken bence Şenol Güneş başkanlık ve Ünal Karaman teknik direktörlük koltuğuna oturmalı.

tarsus
Sapara mactan once bir sise serum yemis,degisiklik sebebi bu olabir ama barisin neden oyuna girdiginin mantikli bir aciklamasi asla olamazzzz

Joomla!
boyle rezillik olamaz ya, az biraz oynamak icin gayret gosterin arkadas az biraz ya!!!

yorumsuz6117
Barış Özbek oyuna girince takım çöküyor. Kaç maçtır aynı olay.

Bordo_MaviM_61
Maalesef Janko bu takımın sistemine uymaz.
Tek forvet oynayamayacak kadar ağır bir oyuncu..

Sefa Murat Dokuz
Onur 10 Türkiye'nin en iyi kalecisi.
Zeki 7 Serkan'dan iyi.
Bamba 7 İlk yarı bazen bocalasada iyiydi.
M.Yumlu 4 Futbolcu falan değil.
Emerson 5 Almeida'yı kaçırdığı bir pozisyon var madem kaçıracaksın kademeye gelme be adam !Cuma, Tosic'i izledikten sonra berbat geldi.
Soner 5 Yok yok insiyatif alabilecek kadar cesur değil. Alper Potuk kadar özgüveni yok. Sahada kayboluyor.
Sapara 8 Orta Sahada ayakta kalan ve o zor posizyonu gole çeviren Sapara çok iyiydi . Çıkması anlamsızdı.
Zokora 7 İlk yarı iyiydi ama ikinci yarı döküldü.
Yasin 6 Bir pozisyonda dibindeki adamı göremiyorsun, diğerinde en uçtaki adamı görüyorsun ne adamsın Yasin ya !
Olcan 6 Oyuna ağırlığını koyamıyor.
Halil 6 Sol bek gibi gelmiş Fernandes'den top çalıyor sonra Halil gol atacak nereye atıyo
Barış 3 Defol git bu takımdan. Futbolcu falan değil bu adam.
Volkan 5 Bencisin. Kafanı kullan artık. Pas vermek yerine gereksiz her yerden kaleye vuruyorsun.
Janko ? Kontraya döndüğümüz anda 85 de oyunda girdi. Ne mantıkla ?

amasya0561
21.10.2012, 21:19
en iyisi foruma yarın girmek herkez sakinleşir ve aldıgımız 1 puanı iyi görür. evet öne geçtigimiz maçta üzücü ama bizim kaderimiz bu.
Herkeze iyi akşamlar.

aloha_61
Lanet olsun icinizdeki Şenol güneş sevgisine benimde şenol güneşe saygım var ama boyle gittikçe ne sevgi kalır ne saygı bu kadar yeter istifa en iyisi..

bordo(61)mavi

Akşamın en güzel ve anlamlı mesajı... bende merak ediyorum şu soruların cevabını!!!

Rahmi Akkurt
şenol hocanın takım geriye düştüğü zaman kafasını kaldırmadan yazdığı bir not defteri var ne yazıyor oraya acaba ?

Mustafa Ayazoğlu
olcan, volkan beklenilen kadar iyi değil

yasin , zeki , soner iyi yolda

halil hep vasat

oflum61
21.10.2012, 21:20
oflum61 tarafından yazılan
Baskalarini gördük! Hüsran hüsran...Senol Hoca ile mactan maca hüsran ve Trabzonsporu sampiyon yapan en son hocamiz!
.

BİZ ŞENOL HOCA İLE DEĞİL ERSUN YANAL IN TAKIMI İLE ŞAMPİYON OLDUK... HATIRLATIRIM !!!

ŞU AN İSE ŞENOL HOCANIN TAKIMI VE DURUMU ORTADA !!!

Dogru Ersun Yanalin takimi ama Ersun Yanal yoktu, niye???? Kendi takimi ile batiyordu, ve ondan sonra kac sene gecti? Senol Hoca kacirdigi sampiyonluklarinda da ondan öncekilerin kurdugu takim idi ama nedense onlarin hic bir basarisi yok BASARI YUVARLANIYOR SENOL HOCAYA VURUYOR, emi???
Suanda taraftar öfkesine Senol Hocanin üzerinden yol veriyor... bu da normaldir....cünkü bende öyle yapiyorum, sinirliyim.

Kereşenli
Hazır önümüzdeki kongrede Şener aday olmayacağını söylemişken bence Şenol Güneş başkanlık ve Ünal Karaman teknik direktörlük koltuğuna oturmalı.

Başkanlığa gelsin de bir de orada göstersin herkese vizyonsuzluğunu.

Sefa Murat Dokuz
Kim döküldü. Yanlis maci mi seyrettin? Macin adami onur ve zokora :)

İlk yarı iyidi yanlış maç da izlemedim. 2. yarı orta saha çökmüştür. Sapara çıkınca hepten dağıldık. Toroman falan yürüyerek elini kolunu sallayarak geçti. Zokora ikinci yarı kayboldu. İlk yarıdada kaybettiği toplar olmasına rağmen diriydi ve ileriye de katkı verdi ama ikinci yarı oda oyundan düştü çöken orta sahada.

cemka
21.10.2012, 21:21
Bugünden itibaren; 'Terketmedi sevdan beni' şeklinde olan imzamı aşağıdaki şekilde değiştiriyorum...

Kasım BEKTAŞ

gerçek cevaplarını bende çok merak ediyorum...

ama en çok merak ettiğim Barış Özbek adlı kişiyi (futbolcu diyemiyorum) kiminle karıştırıyor... (tipide kimseye benzemiyor ya!)

Oğuzhan
Ya Barış'a deli gibi sövücem de banlanmak istemiyorum ya neden futbolu seçtin be arkadaş hiç mi yetenek olmaz bir adamda bir oyuncu olur süratli olur. Bir oyuncu ayağa iyi pas atar. Bir futbolcu kademelere iyi girer, iyi top kapar. Arkadaş bir tanesi bile olmaz mı bir adamda ya mal mal çalımlar yiyor, yanına pas veremiyor çıldıracağım ya biz bu eziyeti izlemek zorunda mıyız. Lanet olsun ya Jebrin neden gönderilir şu takımdan da bu Barış kadroda durur Allah aşkına. Barış yerine Jebrin girseydi oyuna Allah aşkına oyunu değiştirirdi yeminle ya yorulmuş adamları yerlerde süründürürdü süratiyle.

KÖKSAL AYDIN
Türkiyenin en az gol yiyen takımı olmak istemiyorum.Yediğimden fazlasını atan zevk veren takım olmak istiyorum.

Veysel
Şu takımı ne zaman bir kere full ilerde basıp ölümüne pat küt dalıp sadece ARKADAŞ BEN BU MAÇI İSTİYORUM oyununu göreceğim çok merak ediyorum.

Kereşenli
olcan, volkan beklenilen kadar iyi değil

yasin , zeki , soner iyi yolda

halil hep vasat

Yasin'e ''iyi yolda'' demek futbola ihanettir. 90 dakika boyunca yaptığı tek olumlu hareket Sapara'ya şans eseri attığı toptur. Ne çalım ne de yanındakilere pas atabildi. Yine söylüyorum, Trabzonspor'da değil ilk onbirde oynayacak, antrenmana çıkmayacak kadar yeteneksiz.

Tayfun Aydın
21.10.2012, 21:22

:)))))))))))))))))))))))))))))))

Horispin
Ben Hocanın istifa etmesinden çok yaptığı hataları fark edip dönmesini diliyorum. Hocanın istifası takıma hiçbir fayda getirmeyecektir. Bundan daha iyi olmayız yani. Umarım dediğim gibi hatalarını fark eder de daha düzgün bir futbol oynarız.

Armağan Dere
Ona Soru sorulmaz.
O efsane kalecimiz ve hocamız
Her zaman bizi kafaya oynattı.
Biz de sayesinde KAFAYI OYNATTIK
Saolsun Varolsun.

Tyler Durden
Dogru Ersun Yanalin takimi ama Ersun Yanal yoktu, niye???? Kendi takimi ile batiyordu, ve ondan sonra kac sene gecti? Senol Hoca kacirdigi sampiyonluklarinda da ondan öncekilerin kurdugu takim idi ama nedense onlarin hic bir basarisi yok BASARI YUVARLANIYOR SENOL HOCAYA VURUYOR, emi???
Suanda taraftar öfkesine Senol Hocanin üzerinden yol veriyor... bu da normaldir....cünkü bende öyle yapiyorum, sinirliyim.

senol hocaya yuvarlaniyormus.hadi ordan suursuz..
sen her kaliteli kadronun basina ayni adami dikersen tabii ki
basarili olur..
her seferinde basarili olup arkasindan takimin icine etmesini goren yok..

ziya doganla farki nedir?oynattigi futbol daha rezil..
ersun yanali hic saymiyorum..hocanin onla karsilastirilmaya capi yetmez..

Salih Kara
21.10.2012, 21:23
Şenol Güneş bu kadar nefret kusulacak biri değil..

Cafer Bulur
Galibiyeti hakeden taraf bjk idi,macin genelinde cok pasif oynadik ve rakibe dis geciremedik.

Kazanmayi daha cok isteyen takim besiktas ti,biz ise beraberlige razi gibiydik.

Gs ve fb nin cok puan kaybettigi haftalarda daha cok kazanmaliydik ama gercek puan kayiplarini bence diger maclarda yasadik.

Onur her ne kadar iyi kurtarislar yapsa da yan toplarda yine sos verdi,yedigi gol ona yakismadi.

Sefaenes
lanet herif Baris tv8 de konusuyor hoca güveniyor bana sans veriyor diyor gelde küfür etme git evinde yine sakatlan ve kurtulalim senden

Murat Altun
Şenol Hoca nin bendeki kredisi de bitti
Gecen seneki kanserojen etki yapan gol atinca Aykutu oyuna alma hamlesi bu sene Barış özbek malı iledevam ediyor
Janko nun yerinde olsam bu aksam hazır İstanbuldayken uçaga biner ülkene kacarım
Zokora özellikle de Onur a yazik oluyor harcaniyorlar bu zihniyetle yonetilen bu takimda

yavuzbaha
Yasin'e ''iyi yolda'' demek futbola ihanettir. 90 dakika boyunca yaptığı tek olumlu hareket Sapara'ya şans eseri attığı toptur. Ne çalım ne de yanındakilere pas atabildi. Yine söylüyorum, Trabzonspor'da değil ilk onbirde oynayacak, antrenmana çıkmayacak kadar yeteneksiz.

kesinlikle katılıyorum...Yasin tam bir 2nci lig topçusu

~UniCef~
Abdullah Avici bu taraftar seniiii istiyor gelde kurtar bizi bu zulümden

Yaşar
21.10.2012, 21:24
Çok kötü oynarken golü atınca içimden 2. yarı farka gider dedim maç ama yine sevgili hocamızı durduramadık ve 2 puano kaçırdık.
Pozisyon üstünliği Bjk'da, Onur sayesinde mağlup olmadık diyen vardır muhtemelen ama Bjk'I oyuna ortak eden de Şenol Güneş'tir.
Dünye üzerinde hiçbir takım 2 tane defansif ortasaha oyuncusuyla oynamaz.
Yapılacak değişiklikler çok basitti aslında.
SApara'yı çıkarmak hataydı ama diyelim ki çıkarttın yerine Adrian alınmalı.
Volkan'ı oyuna sokmak istiyorsan Yasin çıkartılmalı.
Bir oyuncu değişikliği ile sahadaki 3 tane adamın yerini değiştirmek de neyin kafasıdır?

Punisher-61

Senol günese gösterilen sabir verilen zaman ersun yanala verilmedi..bu is bu kadar basit...

Senol günes tabi ersun yanalin takimiyla sampiyon oldu...o senesi o takim tek basina oynuyordu teknik direktöre zaten cok is düsmüyordu..

Armağan Dere
ALDEMİR
abi'nin yazısını neden sildiniz

Meydan 08

arakadaş o nasıl avatar eleştirin eleştirelim hak etti bunu da bu saygısızlığı hiç bir zaman haketmez şampiyon olan takımı kurması için kaç maç küfür ettik hocaya kurdu şampiyon oldu o takım adam gibi kurulana kadar küfür edecez eleştirecez ama bu avatarın ayıp neyse forum kendinden geçti eleştirinin dozunu kaçırdı herkese hayırlı akşamlar

ibilek
şenol hoca yoruldu artık, koreden ilk döndüğü dönemlerde çok iyiydi.erkenden oyuncudeğişikliği filan yapıyordu.ama artık çok yoruldu galiba.

zeki yi ve zekinin yüzünden şenol hocanın eleştirilmesi dışında ki tüm eleştiriler doğru maalesef.

Serdær
Her ne kadar erken olabileceğini düşünsem de , Mustafa Reşit Akçay Trabzonspor başına gelmesini istiyorum ..

Mehmet Yusuf
barış özbek için yapılan bi video vardı youtube da.
yemin ederim bi an o video yu izliyor gibi hissettim kendimi.
tek bir olumlu hareketi olmadı ve o oyuna girdikten sonra birsürü pozisyon verdik adamlara.

mertacar
ben hocanın istifa etmesinden çok yaptığı hataları fark edip dönmesini diliyorum. Hocanın istifası takıma hiçbir fayda getirmeyecektir. Bundan daha iyi olmayız yani. Umarım dediğim gibi hatalarını fark eder de daha düzgün bir futbol oynarız.

Şenol hoca kesİnlİkle kafa yapisini ve zİhnİyetİnİ deĞİŞtİrmez.tolga sakatlanmasa hale onur kÜlÜbede sÜrÜnÜyodu bunu unutmayalim.tolga tamam bu takimin kaptani adam gİbİ adam ama kale onurun hakki.halİlden de sakatlanmadiĞi sÜrece vazgeÇmeyecektİr.

Onur Akyüz
Öne geçip kazanamadığımız maçları çıkarsak burdan Trabzon'a yol olur, geçen seneden beri aynı hikaye, bu nedir ya!

Takımı yaslayınca golü yiyorsun işte üstelik rakip tek kale oynuyor, bir kere de topu ayağında tutmayı dene gömme takımı yarı sahaya!

Yeter be!

inadina61_08
o değilde bir ara adrian diye biri vardı, nerede o, Trabzona gezmeye mi geldi neden takımda, vitek denilen adam yine sakatmı? bize iyi bir orta saha lazım sorumlululk almaktan korkmayan, bu arada colman ne adammış yıllardır sakatlanma sakatlanma gel bu sezon belini doğrultama haıyrdır İnşallah !

yavuzbaha
Ben Hocanın istifa etmesinden çok yaptığı hataları fark edip dönmesini diliyorum. Hocanın istifası takıma hiçbir fayda getirmeyecektir. Bundan daha iyi olmayız yani. Umarım dediğim gibi hatalarını fark eder de daha düzgün bir futbol oynarız.

bana göre bu başlığın en kaliteli yorumu bu

calavera
Ya burda herkes Zeki Zeki diye bağrıyodu şimdi Zeki ye küfürler ediliyo. Bakıyorum şimdide Emre Güral sesleri çıkıyo. İddia ediyorum Emre Güral ilk 11 90 dakika oynasın, Bursaya 1-0 yenilelim herkes Emre güral a ve şenol hoca ya küfür eder. Ayıptır ya... Bu kadar tabelacılık olmaz. Tamam Barış özbeği alarak hata yaptı ama adamı öldürmeyin hemen, Şenol Hoca gitse kim gelicek birisi de çıksın onu söylesin.

srmnlii
21.10.2012, 21:25
Şu takımı ne zaman bir kere full ilerde basıp ölümüne pat küt dalıp sadece ARKADAŞ BEN BU MAÇI İSTİYORUM oyununu göreceğim çok merak ediyorum.

bende bunu istiyorum sadece bunu..

kudu_61
nobre - necati - baroş - tekke bu takımda oynayamazmıydı ya yazık yapılan transferler adrian oynamayacaksa 1461 e niye sercan gider jebrin gider komedi resmen komedi veya janko alındıysa hani bu takımın yattarası

Kasım BEKTAŞ
bu akşam adminler yazarlardan hızlı çalışıyor :D

e kolay değil işiniz tabi Allah sabır versin... :)

FC-ST-PAULI-61
Aynen Yasin asla Trabzonsporun Oyuncusu olamaz.Birde 10 Gol 10 Assist yapacagim demisti.

KÖKSAL AYDIN
Şenol hocadan nefret etmiyoruz, onun TD olmadığını söylüyoruz.Bu gerçeği yüzümüze her maç kendisi vuruyor zaten...

biltrabzon
Cok kötü bir hocamiz var bu bir gercek.Ben futboldan ve futbolcudan anladigindan süphe duymaya basladim.Hep hazir takimlara geldi,acaba kendi ne zaman oynayan bir takim yaratacak.8 hafta oldu ligin en rezil futbol oynayan takimlarindan Trabzonspor.Baris Özbek i kadroya alip,Adrian i silen zihniyetle bir yere varamayiz.Takimin beynini Sapara yi oyundan cikarmanin hicbir izahi olamaz.

Kereşenli
arakadaş o nasıl avatar eleştirin eleştirelim hak etti bunu da bu saygısızlığı hiç bir zaman haketmez şampiyon olan takımı kurması için kaç maç küfür ettik hocaya kurdu şampiyon oldu o takım adam gibi kurulana kadar küfür edecez eleştirecez ama bu avatarın ayıp neyse forum kendinden geçti eleştirinin dozunu kaçırdı herkese hayırlı akşamlar

Kendi mi kurmuş şampiyon olduğumuz takımı? Bir araştırın bakalım, sonra gelin tartışalım.

Kendi kurduğu, daha doğrusu kuramadığı takım şu anki takım. Şampiyon olduğumuz senenin takımını kim kurmuş bakın bakalım.

ibilek
barış özbek için yapılan bi video vardı youtube da.
yemin ederim bi an o video yu izliyor gibi hissettim kendimi.
tek bir olumlu hareketi olmadı ve o oyuna girdikten sonra birsürü pozisyon verdik adamlara.

bende saydım 5 kez topla buluştu, hepside ya rakibe yada dışarı gitti.

Punisher-61
21.10.2012, 21:26
Senol günes yönetime girip baskanlik yapars ne olacak??? Bence bu eskilerden yani özkan sümerlerden özyazicilardan özaklardan güneslerden hep kurtulmamiz lazim...

İsa
Ön alandaki oyuncu gurubunun yetersizliği yüzünden takım kötü.

Şenol Hocanın cok fazla alternatifi yok...

SEDAT
* Beyler Mustafa Yumlu'dan çok yoruldum maç bittiğinden beri, az insaf la :D

yorumsuz6117
Onur'un yan toplarda ve topu oyuna sokmada büyük sıkıntısı var.

Kader KORELİ
Her ne kadar erken olabileceğini düşünsem de , Mustafa Reşit Akçay Trabzonspor başına gelmesini istiyorum ..

sezon sonunda inşallah. devre arasında olursa, muhtemel kötü sonuçlardan sonra onu da kaybederiz.
bir sezon başında gelip, kadroyu belirlemesi, takımı kamp döneminden geçirmesi daha iyi olur.

mertacar
ya burda herkes zeki zeki diye bağrıyodu şimdi zeki ye küfürler ediliyo. Bakıyorum şimdide emre güral sesleri çıkıyo. İddia ediyorum emre güral ilk 11 90 dakika oynasın, bursaya 1-0 yenilelim herkes emre güral a ve şenol hoca ya küfür eder. Ayıptır ya... Bu kadar tabelacılık olmaz. Tamam barış özbeği alarak hata yaptı ama adamı öldürmeyin hemen, Şenol hoca gitse kim gelicek birisi de çıksın onu söylesin.

ordu gİdİp cuper'İ getİrebİlİyorsa onu da yÖnetİm dÜŞÜnsÜn !!!

Oruç
ALDEMİR
abi'nin yazısını neden sildiniz

Okuduysan eğer mesajı, cevabını da almışsındır.

eraytaskin61
21.10.2012, 21:27
soner,zeki kaldıramadı büyük maçı

uzungöllü

sizin gibi şenol kafatasçıların yüzünden bu takım şu durumda...

şenol bu takımı şampiyon yapacak adam değil... şimdi soruyorum sana....

bu adam gitse hangi takımın başına geçer !!!

Rahmi Akkurt
Zeki Yavru ,Halil, Yasin, Barış bu dördünün hiçbir verimi yok, uyumu da yok.

Bamba sırıtıyor.

Soner sahada yok.

Trabzonspor'un böyle oynamaya hakkı yok.

Sefa Murat Dokuz

ya varya şimdi birşey derdim de neyse

Kereşenli
21.10.2012, 21:28
Ön alandaki oyuncu gurubunun yetersizliği yüzünden takım kötü.

Şenol Hocanın cok fazla alternatifi yok...

Oyuncu araştırsaydı, isteseydi o zaman. Kolay olanı seçip, ben takıma futbol oynatırım, transfere de karışacaksam kendi işimi doğru yapamam dedi. Alın, yaptığı iş ortada, yapılan transferler de. Hiç kimse yönetime bulmasın suçu, teknik direktör oyuncu aldırtamıyorsa, yönetim kime alsın getirsin. Aldıkları oyuncuyu da oynatmıyor ya, neyse.

Mehmet Yusuf
bende saydım 5 kez topla buluştu, hepside ya rakibe yada dışarı gitti.

hele o şutu yokmu, sanki ronaldo pez..nk orta sahadan kaleye şut çekiyor.

yavuzbaha
Şenol hocadan nefret etmiyoruz, onun TD olmadığını söylüyoruz.Bu gerçeği yüzümüze her maç kendisi vuruyor zaten...

Şenol Güneş in eksileri var doğrudur ma çok büyük Artıları olan bir hocadır...bu maçta büyük yanlışlar yapmıştır ama Şenol hoca gelmezden evvel ki durumları unutmayalım..ve Unutmayalım ki ne zaman şampiyonluğa çok yaklaşmışsak başımızda hep Şenol hoca vardı,tesadüf olamaz...ve de bu takımı 7nci şampiyonlıuğna ulaştıran hoca da Şenol hocadır

uzungöllü
Kendi mi kurmuş şampiyon olduğumuz takımı? Bir araştırın bakalım, sonra gelin tartışalım.

Kendi kurduğu, daha doğrusu kuramadığı takım şu anki takım. Şampiyon olduğumuz senenin takımını kim kurmuş bakın bakalım.

bakamazlar baksalarda göremezler çünkü at gözlüğü takmış tek yöne bakıyorlar...

oflum61

cevap:
- sadece hazirlik maclarinda gol atarsan, senin pozisyonunda oyanayana karsi antremanda bir varlik gösteremezsen...

- Formda degil, yerinde oynuyan kisden daha iyi degil, kafa olarak iyi durumda degil.

-

Yoruldu, bosuna sari kart gördü.

- Degil ama defans yönü kuvettli cünkü ALMANYA alt yapili, antramanda en caliskanlarindan

- klasik golcü yok ve pozisyonlarda büyük beceriksizlikler var.

- cogaliyoruz, yanlis gördün.

- sakatligina bagli. Grip 1-3 güne iylesir ama kas yirtigi vs. biraz daha fazla sürer.

- Kim küstü? Küsen kurban bayraminda barisirlar, barismazsalar devrede giderler, bye bye.

Şenol Güneş bunları soruyorum.
- Ben Senol Günesin "yardimcisi" olarak cevapladim. Insallah ikna olmussun.

Sefa Murat Dokuz
21.10.2012, 21:29
Soner alınırken dedim paraya kıyın Alper'i alın. Soner bu özgüvensizlikle çok zor kendini gösterir.

Tolga Okumuş
"Cesur adam bir defa ölür, korkak her gün ölür."

Şenol Güneş ile filmi izlemeye devam ediyoruz.

Yine çalışmadığı her halinden belli olan bir takım,yine atılan gol sonrası ceza sahasına hapsolan bir takım,yine eziyet yine kahır,yine sinir bozuklukları...

İŞini layiğiyle yapmak bu değil.Ne hoca ne futbolcular ne de yönetim işini adabıyla yapmıyorlar.

Bu mantıktaki futbol ile bir arpa boyu yol alamazsın.Ligin kafasındaki takıma da aynı sonundaki takıma da aynı taktik. "Gol at yaslan geriye!"

Hangi kişi nereye sığınarak hangi sağlam dayanaklarıyla şampiyon oluruz diyor?

Çağdaş futbolun gerektirdiği hiçbir saha içi aksiyonu bizim takımda yok.3.sınıf takım gibi defanstan topu bam-güm ile çıkıyoruz.

Nasıl bir teknik ekipsiniz siz?Buna nasıl seyirci kalınıyor?

Büyük takım diye her yerde kavga kıyamet savunduğumuz Trabzonspor'un son 20 dakikasına bir bakın.

İçerideki Sivas maçı hiç mi yaralamadı sizi? O maçtan hiç mi ders çıkmadı da aynı oyun BJK karşısında oynanıyor?

İşini adam gibi yapan adam istiyorum.İŞinin hakkını verecek olan.

Bu bir kaç aydır Şenol Güneş değil.

Armağan Dere
''sırf vizyonuna tüküreyim,seni yuhlayarak burdan gönderecekler dediği için'' adama ceza veriyorsunuz.
Bu akşam adminler de dahil olmak üzere hiç mi birşey demediniz.
Doğruları cezalandırmak
neyse..

Kasım BEKTAŞ
* Beyler Mustafa Yumlu'dan çok yoruldum maç bittiğinden beri, az insaf la :D

Sedat arada bir başlıktakilere bakıyorum başlıkta seni tek bırakıyorlar :)

sen bu işi bi daha düşün :)

ozzy!
Samimiyetle bir soru sormak istiyorum bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Celustka, Serkan, Colman, Alanzinho, Giray, Adrian, Vittek Bu adamlar neden oynamıyor? Sakatlık mı başka bir sorun mu var?

Bordo_MaviM_61
hele o şutu yokmu, sanki ronaldo pez..nk orta sahadan kaleye şut çekiyor.

:D
Bir de sanırım vurduktan sonra ayağına zemine falan baktı hani sanki zemine takılmasa ayağım daha iyi vururdum gibisinden CR7 Barış :)

Kereşenli
Şenol Güneş in eksileri var doğrudur ma çok büyük Artıları olan bir hocadır...bu maçta büyük yanlışlar yapmıştır ama Şenol hoca gelmezden evvel ki durumları unutmayalım..ve Unutmayalım ki ne zaman şampiyonluğa çok yaklaşmışsak başımızda hep Şenol hoca vardı,tesadüf olamaz...ve de bu takımı 7nci şampiyonlıuğna ulaştıran hoca da Şenol hocadır

Ne artısı varmış ya Allah aşkına Şenol Güneş'in. Ben hiçbir artısını göremiyorum. Güzel futbol mu oynatıyor? Hayır. İyi transfer mi yapıyor? Hayır. Adeletli kadro mu kuruyor? Hayır. Varsa yoksa filozofik basın toplantıları.

batugol
takımın genel olarak kalitesi düşük maalesef

mourner
senol hoca ne zaman gelse daha önce kurulmuş olan başarılı takımın içine siciyor,takımı dagitip komaya sokup bir de üstüne milyonlar alıp arkasına bakmadan gidiyor.biz bu takımı kurup,üstündeki ölü topragini atması, bu seviyeye gelmesi için 5 sene harcadik. senol 1 yılda darma dağın etti, içine sıcti bıraktı. yeter artık hoca, komaya soktun öldürmeden defol git. senin korkak, ne yaptığı belli olmayan korkak futbolunu trabzonspor hiçbir zaman içine sindiremediği için diğer anadolu takımları gibi olmadı.

Rahmi Akkurt
21.10.2012, 21:30

doğrudur ileriye attığı her top bjk oyunculara gitti.

Beypba
senol hoca önce soneri,sonra saparayı cıkardı takım bjk nin kucağına attı:( ilk yarı öne geçmissin al su emre güral bir bakalım,zorla takımı geriye çekti:(büyük maçlarda anlamsız bir beraberliğe yatma eğilimi var son maçlarda

Yunus Danışmaz
Janko'yu 40 da ısınmaya yolladı.. tamam dedim 2. yarının başında alır oyuna.. 85'te soktu iyi mi!!

Sefa Murat Dokuz
Sezon başlamadan önce şu kadro ile İlk3 İlk5 hatta İlk 8e bile giremeyeceğimizi söyleyenler vardı.
Şu maç öncesi kazanalım devre arasına lider gireriz diyordu o aynı kişiler.
Hocayı eleştirirken önce kendi futbol bilginizi sınayın. Kendinizi bir ... sanmayın hemen. Şenol Güneş eleştirilebilir kutsal değildir ama bunun da seviyesi sınırı olmalı.

artvints
Cok kötü bir hocamiz var bu bir gercek.Ben futboldan ve futbolcudan anladigindan süphe duymaya basladim.Hep hazir takimlara geldi,acaba kendi ne zaman oynayan bir takim yaratacak.8 hafta oldu ligin en rezil futbol oynayan takimlarindan Trabzonspor.Baris Özbek i kadroya alip,Adrian i silen zihniyetle bir yere varamayiz.Takimin beynini Sapara yi oyundan cikarmanin hicbir izahi olamaz.

abi ne kadar boş konuşmuşsun, ne demek hazır takıma geldi, hangi hazır takım, madem hazırdı niye oynamıyolardı, şenol hocayı mı bekliyolardı.takım yeni kuruluyo
ilk yarı böyle geçicek başkası gelse de böyle geçicek.

Çağatay_
21.10.2012, 21:31
http://www.footballuser.com/formations/2012/10/550425_Trabzonspor.jpg

Alanzinho da olabilir Sapara yerine.. Eğer Janko hazır değilse oynamamalı, Henrique veya Halil olabilir.. Halil son haftalarda bence gayet iyiydi.

Bu kadro dışında Halil, Alanzinho, Henrique, Colman, Volkan gibi oyuncularımız var.. Kadromuz kötü değil ihtiyacımız olan tek şey ivme kazanmak.

Beşiktaş'ı iyice inceledim fb maçında. Çok uğraşıyorlar ama kaleye zor gidiyorlar. En büyük gol silahları araya kaçabilecek Holosko ve Olcay'ın yanı sıra Fernandes'in attığı toplarla buluşabilecek Almeida.

Bunlar ve duran toplar haricinde bize pozisyon bulmaları zor, tabi büyük hatalar yapmazsak..

Bence biz bu maçta sabırlı oynamalıyız yine. Saldırmanın hiç manası yok, taraftarları önünde mecbur galibiyet arayacaklar.

Güçlü olan taraf biziz ve sabır sonucunda golü bulabileceğimizi düşünüyorum.

Taktiksel açıdan Janko yerine hazır bir Henrique'yi tercih ederdim ama Henrique pek formda değil sanırım. Çünkü bize hızlı ve takımı atağa çıkaracak birisi lazım. Janko hızlandığında hızı fena değil ama driblingçi bir oyuncu değil..

Kadroya yazmadım ama Alanzinho bu maçta çok işimize yarayabilir, gerek 11'de başlarsa, gerek sonradan girerse.

Soner yerine Alanzinho yazılıp forvette Halil olabilir.. Veya Alanzinho, Sapara yerine ilk 11'de başlayabilir..

Celutska 11'de olmalı diye düşünüyorum. Fernandes veya Olcay falan sola çok fazla kaçıp oradan çok orta yapıyorlar. Macera aramaya gerek yok.

Koyulaştırılmış yerleri maçtan çoook önce gördük, tahmin ettik.

Alanzinho'nun maçı olacak bir maçta nasıl kadroda bile olmaz ?

Beşiktaş'ın Fernandes ve Olcay ile sol tarafı kullandığını, zaman zaman Almeida'nın oralara indiğini sadece ben mi görüyorum, Zeki'yi bu 3 adamın önüne atmanın gereği var mıydı ?

Celutska ve Alanzinho sakat mıydı orasını bilmiyorum.

Ama hocamız kesinlikle hatalıydı. Janko 11'de başlamadı tamam, ama Halil bu kadar etkisiz iken neden değişiklik için 85. dakika beklenir.

Bilmiyorum rahatça alabileceğimiz bir maçta 2 puan kaybettik, üstüne üstlük 3-4 tane net pozisyon verdik.

Rahatsız hissediyorum.

Kereşenli
Benim avatarımı değiştirecekseniz mesaj atın! Suçumuz neymiş anlayalım.

Sushi07
- Kanatlar bugün sıfır (başarılı orta galiba 1'di)
- Olcan formsuzluktan dökülüyor, Halil kenarda oynayıp Janko forvet oynasaydı, daha çok pozisyona girerdik gibime geliyor
- Adrian varken, Barışın işi ne bu takımda
- Volkan giriyor, tek yaptığı şey bencil oynamak, hoca buna neden değiştiremiyor
- Halil tek forvet oynnamaz, kenarda daha iyi, veya yanına birisi lazım
- Sapara sahadaki en iyi adam neden çıktı (sağlık açısındansa bir diyeceğim yok)

Bugün 1 puan kazandık

yorumsuz6117
Şenol Güneş resmen sabote ediyor takımı.

Oruç

Görünmez takılıyoruz biz de.

:)

Asla yalnız yürümeyeceksin.

:)

barisb

tek sıkıntımız bu olsun

Hasan61
Şuan puan olarak iddalı gözüküyorsak nedeni ligin durumudur,bizle alakası yok.

SEDAT

* Abi Behzat ç hesabı Bizde mutsuz oluruz, Trabzonspor'la bu varsa mutsuz'da oluruz :)

Serdær
21.10.2012, 21:32
Keşke ilk yarı sonu gol atmasaydık da Janko oyuna girsin diyebilirmiyiz . :cool:

Hamza Yilmaz
Arkadaslar sakin olalim. Bir puan fena degil su asamada. Elestiri olacak tabi ama abartmamak lazim. Bjk nin zirve icin son sansiydi bu mac. Birde 1-0 yenik düsünce adamlar fena hirs yapti kendilerinden gectiler resmen. Bir daha böyle mac cikaramazlar. Ikinci yarida 15 dk icinde gol yemeseydik adamlar suursuzca tüm riskleri alacaklardi ve farki artirma sansi dogacakti belki de ama golü yiyince adamalar ekstra enerji kazandi sanki. Birde golden önceki faul de Zeki acemilik yapti. Sirti dönük oyuncuya ne faul yaparsin birak adami ne yapacakti ki orada ya geriye ya yana oynayacakti. Saglik olsun ne yapalim. Zokora ve Sapara muhtesemdi. Baris degisikligini anlarim bir bakima. Zaten Soner kötüydü orta sahaya direnc katsin diye soktu ama Baris berbatti. Onur da cok iyi kurtarislar yapti gol de talihsizlik yasadi. Ama topu oyuna sokmayi calismali. 5-6 tane topu kisa direk rakibe atti. Durumuz fena degil aslinda. Liderle aramizda iki puan var ve iki üc mac arka arkaya alirsak zirvedeyiz. Sakin olalim istanbuldan bir puan aldik diye hoca mi kovacaz.

Yaşar
Şenol Güneş'i eleştirirken dikkat etmek lazım.
Keza bu akşanki performansının savunulacak hiçbir yanı yok.
Kıyım yapılabilir forumda, aman ha...

U.Sadıkoğlu
Şenol Güneş'in yaptığı bir transfer yok ki..

Hangi transfer hocanın bilgisi dahilinde gerçekleşmiş Şenol Güneş'in verdiği tepki buna bence...

Bordo_MaviM_61
Volkan da çok bencil sürekli kahraman olma çabası var..

Kader KORELİ
Şenol hocadan öncesini de iyi biliyorum. Ne kadar kızsam da ben bu sezon sonuna kadar takımın başında kalmasında yanayım. Önümüzdeki sezon da inşallah Mustafa Reşit Akçay getirilir takımın başına.

Cafer Bulur
Birde mactan önce bjk ye fark atariz diyenler vardi,onlari görmek istiyorum.

Takim olarak ciddi bir gelisme gösteremiyoruz,en büyük sorun bu.

Bugün önceki maclara nazaran defansif anlamda da iyi degildik ama bunu savunmaya degil takimin geneline bagliyorum.

yorumsuz6117
ya varya şimdi birşey derdim de neyse

Ne diyeceksin bekliyorum. Bugün bütün degajları ya dışarı ya rakibe gitti. Golde de büyük hatası var. Cepheden toplarda iyi ama.

eraytaskin61
21.10.2012, 21:33
bi takımın forveti yoksa gerisi fasasfiso olanları bile değerlendiremiyoruz

zx61
zekiye sayanlar olmuşta çocuk en azından her şeyini sahaya koyarak oynuyor be..! az insaf..
şu barışı halili bir yerlerde görsem iki yumruk sallarım herhalde!

CesurHamsi
bazi Trabzonsporlularin SENOL GUNES aski TRABZONSPORA zarar veriyor.. abi isi yapamiyor artik bunu gormuyonuzmu, hala ne konusuyosunuz !!

savas avci
Şimdi maçtan çıktım ne yazık ki sıradan bir Anadolu takımından farkımız yok bi tane yaratıcı oyuncu yok. Allah aşkına şu oguzhan nasıl kaptirir bu yönetim sonerden sonerden çok daha iyi bir futbolcu yazık harbiden

redjack
senol hocaya yuvarlaniyormus.hadi ordan suursuz..
sen her kaliteli kadronun basina ayni adami dikersen tabii ki
basarili olur..
her seferinde basarili olup arkasindan takimin icine etmesini goren yok..

ziya doganla farki nedir?oynattigi futbol daha rezil..
ersun yanali hic saymiyorum..hocanin onla karsilastirilmaya capi yetmez..

Maçta beraberlik alınmış , tamam kötü bir oyun var , tamam hoca çok büyük hatalar içinde ama ,
Sen burada herkes gibi yapıcı eleştiri yapmak isteyen bir renktaşına şuursuz diyebiliyorsan ,
Başındaki hocayı ziya doğan gibi biriyle kıyaslayabiliyorsan ,
Hele hele hala başındaki adamın çapını gerçekten bu şekilde sorguluyorsan
Mümkünse sakinleş öyle yaz ya da yazma arkadaşım . Senin beğenmediğin sevmediğin kadar beğenen seven de vardır .

Maça gelince yorum yapmayacağım , yorum yapılacak bir maç değildi bana göre 1 puanı kurtardık o kadar .

Şanlıbayrak
Çok acımasız eleştiriler.bJk 3 haftadır kaybediyor bu maça ölüm kalım maçı olarak baktılar. Bu psikolojik ortamda her takım bu kadar mahkum oyardı 2.yarı.

Sefa Murat Dokuz
21.10.2012, 21:34
doğrudur ileriye attığı her top bjk oyunculara gitti.

Bu Onur'dan mı kaynaklandı yoksa İlerde olmadığımızdan mı kaynaklandı ona da dikkat ettiniz mi ?
Adam elle soktu da ne oldu. 2 pas yapamadan kaybettiler.

pascalli
Şenol güneş düşmanları göbek atıyor..beyler beşiktaş'la oynuyorsunuz...kazakistan takımıyla değil...siz değilmiydiniz Sapara'yı gönderin gitsin diye burda kampanya yapan..hergün birini al öbürünü sat..öyle yaptığımız yıllar sürünüyorduk..küme düşmekten zor bela kurtulduk..bu takımın başında bir başkası olsaydı bugün beşiktaştan 5 yemişti.

Harun-61
Kadromuza bakildigi zaman cok iyi ama saha icinde kötü bir Trabzonspor.

Anlam veremiyorum gercekten...Senol Günes'i anlamakda zorluk cekiyorum.

.

Beypba
bir an önce emre güral ve jankoyu takımda oynaması lazım,colman olmayınca sıradan birtakım oluyoruz

Yaşar
Derken kıyım başladı...

CesurHamsi
Ne diyeceksin bekliyorum. Bugün bütün degajları ya dışarı ya rakibe gitti. Golde de büyük hatası var. Cepheden toplarda iyi ama.

haklisin kardes, onurun o sorunu var dogru.

Kereşenli
Şimdi maçtan çıktım ne yazık ki sıradan bir Anadolu takımından farkımız yok bi tane yaratıcı oyuncu yok. Allah aşkına şu oguzhan nasıl kaptirir bu yönetim sonerden sonerden çok daha iyi bir futbolcu yazık harbiden

O Oğuzhan'ın var ya, Oğuzhan'ın. Neyse.. Trabzon'a tatile geldiğimde canım sıkılıyor, futbol hayatımı orada mı sürdürecektim diyordu geçenlerde havaalanında.

Hasan61
8. hafta olmuş gol atıp,geri yaslanma dışında bir plan yok.

arifberkay
Bu yasin den hiçbirşey anlamadım ama sene başından beri ilk 11.Şenol hoca cok biliyor biz hiç...

Veysel
Skora değil rezil oyuna kızıyor millet haklıda. Böyle kötü bir oyunda düzeltme hamlelerin oyunu iyice beter etti be şenol hocam

yorumsuz6117
21.10.2012, 21:35
Zeki'nin gereksiz faulünden golü yedik. Hücuma da pek katkı vermedi. Serkan daha iyi.

Onur Akyüz
Golde faul yoktu bu arada,

Soner'e cart diye sarıyı çeken cücü aynı cesareti kargalara göstermedi, bir sürü sarı kartlık pozisyon vardı.

uzungöllü

onur un en iyi özelliklerinden biri topu oyuna iyi sokmasıdır... ancak bu maçta özellikle duran topları çok kötü kullandı...

ama canı sağolsun onun... bir puan onun sayesinde !!!

Serdær
Bu arada Onur çok iyi maç çıkardı demişken , degajlarda ve yan toplarda hatalarını görmek lazım.

Hele degajları bize pozisyon olarak geri döndü ..

Kasım BEKTAŞ
cevap:
- sadece hazirlik maclarinda gol atarsan, senin pozisyonunda oyanayana karsi antremanda bir varlik gösteremezsen...

- Formda degil, yerinde oynuyan kisden daha iyi degil, kafa olarak iyi durumda degil.

-

Yoruldu, bosuna sari kart gördü.

- Degil ama defans yönü kuvettli cünkü ALMANYA alt yapili, antramanda en caliskanlarindan

- klasik golcü yok ve pozisyonlarda büyük beceriksizlikler var.

- cogaliyoruz, yanlis gördün.

- sakatligina bagli. Grip 1-3 güne iylesir ama kas yirtigi vs. biraz daha fazla sürer.

- Kim küstü? Küsen kurban bayraminda barisirlar, barismazsalar devrede giderler, bye bye.

Şenol Güneş bunları soruyorum.
- Ben Senol Günesin "yardimcisi" olarak cevapladim. Insallah ikna olmussun.

bu soruların cevaplarını bende merak ediyordum ama ben ikna olmadım...

mesela Emre için
sadece hazirlik maclarinda gol atarsan, senin pozisyonunda oyanayana karsi antremanda bir varlik gösteremezsen...demişsin....
müneccimmisin nerden biliyorsun hele bir dene bakalım...

Barış için
Degil ama defans yönü kuvettli cünkü ALMANYA alt yapili, antramanda en caliskanlarindan... demişsin....
Eğer ALMANYA böyle futbolcu yetiştiriyorsa Tükkanı kapatsınlar...

Şenol Hocaya bu akşama kadar bende destek veriyordum ve belki de hala destek veriyorum çok sinirli olduğumdan dile getirmiyorum ancak...

bu akşamki taktik ve oyuncu değişiklikleri ile Şenol Hoca maçın içine etmiştir.

inşallah düzelir ve kendine gelir yoksa durum vahim...

zx61
Çok acımasız eleştiriler.bJk 3 haftadır kaybediyor bu maça ölüm kalım maçı olarak baktılar. Bu psikolojik ortamda her takım bu kadar mahkum oyardı 2.yarı.

elimizdeki maçı verdik resmen..meydanı bjkye bıraktık resmen yapılan değişikliklerle...en zorumuza giden de bu..zaten kolay gol yemiyoruz adam gibi yüklenseydik bu maçta maç bizimdi..

barisb
21.10.2012, 21:36
adrian'ı iyice körelmesini bekledikten sonra oynatıp, "işte bu yüzden oynatmıyoruz" mu diyeceğiz acaba?..

Faruk BERBER
Korkanın çocuğu olmaz.

Şu Beşiktaş'tan korkup geri yaslaniyorsak ne zaman cesur olacağız ?

Takımı ileri çıkaran Soner ve Sapara çıkar oyuna Özbek girerse

İlk yarıyı 1-0 onde bitirdiğin maç sonucu beraberliğe sevinirsin iste böyle

Onur'a dua ediyoruz şu maçta

Maçtan önce de yazmıştım bir takımın forveti defansif olduğu icin oynatiliyorsa bu durumumuz normal sanki

Neyse daha yazmiyim herkes puan bırakmış ve kazanamıyoruz

FC-ST-PAULI-61
Zeki'nin gereksiz faulünden golü yedik. Hücuma da pek katkı vermedi. Serkan daha iyi.
Bu Macta kötüydü ama serkanida biliyoruz.Serkan daha iyi degil.

inadina61_08
Şenol hocadan öncesini de iyi biliyorum. Ne kadar kızsam da ben bu sezon sonuna kadar takımın başında kalmasında yanayım. Önümüzdeki sezon da inşallah Mustafa Reşit Akçay getirilir takımın başına.

SAdece TDkısmına katılmıyorum, belki iki sezon sonra, başka isim bulunmalı, örnek vereyim Hektor cuper o ordu spora bu kadar verebiliyorsa iyi bir takıma neler katar, benzeri bir risk gerekir, ama bu sezon başka dertlerimiz var belli.

Çağatay_
zekiye sayanlar olmuşta çocuk en azından her şeyini sahaya koyarak oynuyor be..! az insaf..
şu barışı halili bir yerlerde görsem iki yumruk sallarım herhalde!

Barış bence gayet iyiydi. Tekrar izlemeni öneririm.

Veysel
Onurun yedi gol bana birden Arda'nın Tolga'ya attığı golü hatırlattı tabi frikik değil di o

Kasım BEKTAŞ
Derken kıyım başladı...

Derken?

Faruk BERBER
21.10.2012, 21:37
Korkanın çocuğu olmaz.

Şu Beşiktaş'tan korkup geri yaslaniyorsak ne zaman cesur olacağız ?

Takımı ileri çıkaran Soner ve Sapara çıkar oyuna Özbek girerse

İlk yarıyı 1-0 onde bitirdiğin maç sonucu beraberliğe sevinirsin iste böyle

Onur'a dua ediyoruz şu maçta

Maçtan önce de yazmıştım bir takımın forveti defansif olduğu icin oynatiliyorsa bu durumumuz normal sanki

Neyse daha yazmiyim herkes puan bırakmış ve kazanamıyoruz

eraytaskin61
adrian'ı iyice körelmesini bekledikten sonra oynatıp, "işte bu yüzden oynatmıyoruz" mu diyeceğiz acaba?..

o safhayı geçtik çoktan :)

cakalkerem
zeki'yi oynatmak güzeldi..Bence kazanılacak bir değer....

Şenol Hoca sana ne diyeyim ben...

Bu Halil'e nasıl katlanıyorsun....Kusura bakma hoca....sen bu işi bilmiyorsun.....

Malesef takımımız bu kadar......Yürüyorlar

arifberkay
Keşke ilk yarı sonu gol atmasaydık da Janko oyuna girsin diyebilirmiyiz . :cool:

Deriz hem de sonuna kadar deriz...

uzungöllü

aman serkan demeyin tüylerim diken diken oluyor !!! zeki ile devam ...

yorumsuz6117
Takım özellikle hücum olarak çok yetersiz. Fernandes gibi fark yaratacak oyuncu lazım.

Badaloğlu
Şenol Güneş'e rağmen 1 puana sevinir olduk. Kafayı yememek elde değil. Şu Halil'den ne bekliyor anlamadım. Son milli maçta Şenol Güneş'e Beşiktaş maçı öncesi adeta beni gör mesajı veren Janko'yu neden ilk onbirde oynatma? Anlayan varsa beri gelsin. Diğer bir yerde sakat dediler bende o zaman başka demiştim ama adam ilk onsekizde ve oyuna son 5 dakika giriyorsa yuh artık yani. Bırak Janko'yu şu Emre Güral'a neden şans vermez Şenol hoca? Bu takıma el freni olmaktan başka ne yaparsınız sayın hocam? Barış özbek!!!!! şaka gibi yaaaa... Bu adamın bu takımda ne işi var Allah aşkına, kafayı kıracağım neredeyse.

hem Soner hem Sapara ikisinide peş peşe çıkarırsan kim top tutacak rakip sahada? Olcan bir pozisyonda topu almış Beşiktaş kalesine doğru gidiyor ama onla gelen kimse yok. Neredeyse yalvaracak ''gelsenize'' diye... ama gelen yok oğlu yok yani:(

janko bu muameleyi hak etmiyor arkadaş, sağdan soldan getir topları madem orta kesiyorsun Halil'e o zaman mantıklı bir şey yap ve Halil'in yerine Janko ile başla oyuna...

Birde ne kadar hava topu varsa Beşiktaş'ın alması normalmidir? Almedia'dan bir tane hava topu alamadık. Buna bir çare bulunmalı...

Tamam takım kötü oynadı ama ilk yarıda Soner rakibi ''umut verici atak başlangıcını'' kestiği için sarı kart gösteren eyyamcı Cüneyt çakır aynı uygulamayı Almedia için yapamadı. Ayrıca Soner sarı kart gördüğü pozisyonda Fernandes'te hakeme sarı kart işareti yaptı ona da kart göstermedi. B uygulama kalktı mı? Yoksa Beşiktaş' uygulanmıyor mu? Korner atışı yapıyoruz, sağlı sollu top geliyor Mustafa ile Toraman yükseliyor topa vuran toraman korner olması gerekiyor ama aut veriyor.Oldum olası sevemedim bu Cüneyt'i... Babasını da sevmezdim eyyamcı adi :(

Volkan yakaladığı pozisyonu sağ ayak yerine sol ayağı ile kalecinin ayak dibine yani yerden bacaklarına doğru vursa gol olurdu. Sağ ayaklada vursa gol olurdu ama o sağ ayak iç tarafı ile vurdu topra haliyle kale yerine dışa doğru faso aldı. Oysa sağ ayak dışı ile yerden vursa kaleciyi terso yapardı.

Onur'a yediği gol hiç yakışmadı. Tamam 3 tane %100'lük gol çıkardı ama Fernandes'in golünde çok büyük hata yaptı. Sonra geri paslarda kendisine gelen topları ileri doğru çok iyi şişiremedi. Gerçi ben oldum olası şu geri pas işine hastayım ama madem geri oynuyorsunuz o zaman doğru dürüst vurun şu toplara :(

Velhasıl-ı kelam... 1 puana Şenol Güneş'e rağmen sevinir olduk. Yazık -ki ne yazık. Milli takımlarında harikalar yaratan adamlar ya kadroda yoklar ya da ilk 11'de...

tturkmen
Birde mactan önce bjk ye fark atariz diyenler vardi,onlari görmek istiyorum.

Takim olarak ciddi bir gelisme gösteremiyoruz,en büyük sorun bu.

Bugün önceki maclara nazaran defansif anlamda da iyi degildik ama bunu savunmaya degil takimin geneline bagliyorum.

Bjk Şenol hoca ya dua etsin. Yerinde kim olsaydı Şenol hocanın bu takıma fark atardı. Ne yazık ki vizyonsuz ve ruhsuz bir teknik direktörümüz var. Bjk nın önceki maçlarına baktıysan, Bjk yı yenemeyeni dövüyolardı.

Oğuzhan
Ya ne olur Barış'ı alma oyuna ya ne olursun ya. Hocam Allah rızası için şu adamı kadroya alma ne olursun ya yalvarıyorum ya.

Tayfun Aydın
21.10.2012, 21:38
Takım son 10 dk da net 4 gol pozisyonu veriyor 90 dk da toplam 2 gol pozisyonu var.

Hocamız şuan Lig Tv de öz eleştiri yapıyor. Emin olun aynen bizim gibi düşünüyor. Yaptığı hataların farkında.

Soner i sahada tutsa kesin kırmızı dan atacaktı cüneyt Sapara hastaymış.Hocam Adrian nerede Colman sakat mı

İlyas Özdemir
biz bu sezon hiçbir maça favori olarak çıkamayacağız bunun bilincinde olarak fazla uçmayalım derim

t.gokce
itiraf etti şenol güneş,demekki ben yanlış tercihler yapmışım diye..

Onur Akyüz
Sapara hasta diye çıkarmış, Barış'ı da Zoko'ya yardım etsin diye almış, Barış'ın kendine faydası yok Zoko'ya ne faydası olacak, aldığı parayı geçtim aldığı nefes zarar.

Ve klasik 1 puan iyi açıklaması ve yanlış tercih itirafı da geldi.

Olsun hoca sen aynı yanlış tercihleri haftaya da kullanırsın sonra da, belki birinde eğrisi doğrusuna denk gelir!

SEDAT
* Arkadaşlar bu takıma Janko girse ne olucak ? Önündeki topa koşamıyorlar, top ileri gitmiyor.

Tyler Durden
Maçta beraberlik alınmış , tamam kötü bir oyun var , tamam hoca çok büyük hatalar içinde ama ,
Sen burada herkes gibi yapıcı eleştiri yapmak isteyen bir renktaşına şuursuz diyebiliyorsan ,
Başındaki hocayı ziya doğan gibi biriyle kıyaslayabiliyorsan ,
Hele hele hala başındaki adamın çapını gerçekten bu şekilde sorguluyorsan
Mümkünse sakinleş öyle yaz ya da yazma arkadaşım . Senin beğenmediğin sevmediğin kadar beğenen seven de vardır .

Maça gelince yorum yapmayacağım , yorum yapılacak bir maç değildi bana göre 1 puanı kurtardık o kadar .

oynattigi oyunu kiyasliyorum evet..ziya doganin oynattigindan farki nedir?
bu hocayi nasil farkli kiliyor..
oyun olarak hicbir fark yok..hikaye anlatmayin guzel kardesim..
sevenleri beni ilgilendirmiyor..ben trabzonspor'u ezdiren adami sevmiyorum..
ve biz bir bucuk senedir bunlari yaziyoruz..
tel tel dokulen besiktasi ayaklandirdik..ayiptir yahu..
koca trabzonspor ne hale geldi..bu korkaklik yakisiyor mu?bir degil iki degil..
baris nedir arkadas, biri anlatsin..koca trabzonsporda bu adamdan
daha vasifli bir futbolcu yok mu..twente-portoda oynamis adamin son bes dakika oyuna girmesi hangi aklin urunudur..
o muhtesem hocaniz trabzonspor'la dalga geciyor/.siz hala buralarda
vekaletsiz avukatligini yapin..

CesurHamsi
21.10.2012, 21:39
barış bence gayet iyiydi. Tekrar izlemeni öneririm.

sen neyin kafasini yasiyorsun ya futbol bilgisiz adam neyini gordun iyi diyosun

Necmettin ALTUNTAŞ
Şenol güneş: futbolcu tercihlerinde hatalıydım.

Rahmi Akkurt
Bu Onur'dan mı kaynaklandı yoksa İlerde olmadığımızdan mı kaynaklandı ona da dikkat ettiniz mi ?
Adam elle soktu da ne oldu. 2 pas yapamadan kaybettiler.

orada olmadığımızı onur görebilirdi ama.

evet elle soksa da tek avantajımız topun bizde 2 paslık zaman kadar kalması.

yorumsuz6117
Halil , Yasin Karabükspor'un hücum hattında oynayabilecek futbolcular. Trabzonspor'un hedefi şampiyonluksa bu o oyuncularla imkansız bişey.

Serdær
21.10.2012, 21:40
Şöyle bir kadro ile çıksak ne kaybederiz ..

http://www.footballuser.com/formations/2012/10/554700_Trabzonspor.jpg

zx61

30 kere izlesem düşüncem değişmez..tek olumlu hareketi yoktu bence..hele kanat değiştirmek için taça attığı pozisyonda ve son atakta beni deli etti resmen..

Çağatay_
Sapara hasta diye çıkarmış, Barış'ı da Zoko'ya yardım etsin diye almış, Barış'ın kendine faydası yok Zoko'ya ne faydası olacak, aldığı parayı geçtim aldığı nefes zarar.

Ve klasik 1 puan iyi açıklaması ve yanlış tercih itirafı da geldi.

Olsun hoca sen aynı yanlış tercihleri haftaya da kullanırsın sonra da, belki birinde eğrisi doğrusuna denk gelir!

Barış'ı beğendim. Suçu ona yüklemenin manası yok. Alanzinho girsin isterdim ben de ama bu Barış'ın kötü oynadığını göstermez.

Kaldı ki Alanzinho kadroda bile değildi.

Kasım BEKTAŞ
Yetiş Colman... tırlatmaya az kaldı :)

Kader KORELİ
kabul ettin hatanı hoca, erdemli bir davranış, ama bundan sonra aynı şekilde devam edersen, hiçbir değeri yok.

eraytaskin61
Yetiş Colman... tırlatmaya az kaldı :)

aynen çok ihtiyacımız var

uzungöllü
21.10.2012, 21:41
şenol hoca istifa ederse hangi takıma gidebilir?

Çağatay_
30 kere izlesem düşüncem değişmez..tek olumlu hareketi yoktu bence..hele kanat değiştirmek için taça attığı pozisyonda ve son atakta beni deli etti resmen..

Nasıl olumlu hareketi yoktu yanlış maçı izlediniz sanırım. Sağda solda 3-4 tane topta Fernandes'i tek başına durdurdu.

Ortada da bir çok topu kendisi aldı, pres yaptı ileride bile pas yaptı.

He bana fikrimi soracak olursanız, ben Alanzinho'nun girmesini tercih ederdim ama nedense kadroda bile değildi.

Oruç
Kötü oyunumuzu kapatmaz ama Fernandes'in attığı gol öncesi yapılan pozisyonun faulle bir alakası yok. Uyduruktan verdi yine hakem.

yavuzbaha

Evet Serkan çok iyi değil doğru ama Zeki nin yanında Serkan resmen Mercedes...Zeki oralarda o şekilde faul yapılmayacağını bilmeli,faul yaptığında eyvah ! dedim....oynadığı maçlar içince sağ kanattan gelip orta da yapamıyor...belki ileride iyi olacaktır ama şu haliyle 1461 oyuncusu

Cafer Bulur
Bjk Şenol hoca ya dua etsin. Yerinde kim olsaydı Şenol hocanın bu takıma fark atardı. Ne yazık ki vizyonsuz ve ruhsuz bir teknik direktörümüz var. Bjk nın önceki maçlarına baktıysan, Bjk yı yenemeyeni dövüyolardı.
Sorunlarimizi sadece senol hocaya baglamak yanlis olur .

Oyuncularda da kalite degil ama bence heyecan,ruh eksikligi birlikte oynayamama sorunlari var.

Sorunlarimiz düzelmeyecek sorunlar degil ama teknik heyet ve takimimizin cok daha calismasi gerekiyor.

Kereşenli
test

kncyalcin
21.10.2012, 21:42
Allah aşkına bu takımda Barış Özbek'in ne işi var.
İkincisi takım hücum etmekte zorlanıyor. Colman ve Alanzinho nun yokluğu çok hissedilen bir maç daha...
Bu takımın temel kurgusu problemli. Eğer 3'lü ortasaha ile oynayacaksak kanat oyuncularının pozisyon ve gol becerilerinin yüksek olmasının yanında yaratıcı özellikleri de iyi olacak. Eğer değilse ona göre bir kadro yapısı oluşturulmalı. Devre arası bir Ozan İpek transferi bile takım kurgusunu değiştirmekte yeterli olacaktır. Oyuncuların durarak oynaması da beni ayrıca deli eden bir durum.
4-4-2 bu takımın oyuncuları için en ideal kurgu..
---------------Onur---------------
Zeki----xxxxx--------Bamba--Emerson
Olcan--Colman---Zokora------Ozan
------Emre------------------------
-----------------Janko------------ Emre Güral gezici forvet olarak görev yapar ve daha kolay maçlarda da Soner Zokora'nın yerinde oynar. Yasin ve Volkan kanatları yedekler. Geriye birtek Sapara'dan ziyade Colman'ı yedekleyecek ya da kesecek bir oyuncu gerekiyor. Fernandes tarzı ya da Jaja tarzı.

dozoroo
kaya çilingiroğlu serkan hakkında noktayı koydu düşünün o bile koydu siz hala daha serkan diyosunuz

atigol
Takımda olcan ve volkan oynadığı sürece biz bu tarz oynamaya mahkumuz bence

Bence Halil ve Janko çift fotvet oynamalıyız, barış özbek'de daha forma görmez herhalde bugünden sonra

Necmettin ALTUNTAŞ
aynen çok ihtiyacımız var

Bu nasıl sakatlık ki arkadaş 2 ay sürdü.Bir türlü anlayamıyorum.

zx61
21.10.2012, 21:43
kabul ettin hatanı hoca, erdemli bir davranış, ama bundan sonra aynı şekilde devam edersen, hiçbir değeri yok.

ben ne dedim ama..kesin şuç bende vs..diye söylencek demiştim..hep aynı numaralar arkadaşlar ben de bu maçta uyandım sonunda..bu kaçıncı hatalı değişiklik yaptım suç benim deyişi ama ne hikmetse hiç bir değişiklik yapmıyor sistemde..arkadaşın biri eınsteının sözünü yazmışya harbiden tam bu duruma uyuyor

kncyalcin

Barış' bu maçta iyi diyen arkadaşlara şaşıyorum. Baskı altında bile değilken 20-30 metreye topu atamayan oyuncudan ne olur. Aldığı her topu ya olumsuz kullandı ya da taça attı. Aynı maçı izlediğimize emin misin?

Oruç
Hoca da yaptığı yanlışın farkındaydı. Oyuncu değişiklikleri skandaldı bu akşam. İkinci yarıdaki oyun iğrençti mesela.

redjack
oynattigi oyunu kiyasliyorum evet..ziya doganin oynattigindan farki nedir?
bu hocayi nasil farkli kiliyor..
oyun olarak hicbir fark yok..hikaye anlatmayin guzel kardesim..
sevenleri beni ilgilendirmiyor..ben trabzonspor'u ezdiren adami sevmiyorum..
ve biz bir bucuk senedir bunlari yaziyoruz..
tel tel dokulen besiktasi ayaklandirdik..ayiptir yahu..
koca trabzonspor ne hale geldi..bu korkaklik yakisiyor mu?bir degil iki degil..
baris nedir arkadas, biri anlatsin..koca trabzonsporda bu adamdan
daha vasifli bir futbolcu yok mu..twente-portoda oynamis adamin son bes dakika oyuna girmesi hangi aklin urunudur..
o muhtesem hocaniz trabzonspor'la dalga geciyor/.siz hala buralarda
vekaletsiz avukatligini yapin..

yazdığımı tekrar tekrar oku iyice özümse ondan sonra bana cevap yaz güzel kardeşim.
Ben hocayı savunmadım senin yazındaki kin i nefreti buraya dökmeni eleştirdim anlayabiliyor musun
Tutturulmuş bu forumda bir taraf yok avukatlık yapmayın , diğer taraf yok öncekileri de biliyoruz diye.
Adam bu takımın başında mı eleştirini yap ama kinini kusma buna hakkın yok anlatabiliyor muyum ?
Sırf hoca gitsin diye bursa maçını kaybedelim diyenler var bu forumda,
Bu bana göre hocanın hatalarından çok daha büyük bir yanlışlık hatta takıma karşı hıyanettir
ama boş konuşuyorum ben dimi
ne de olsa anlamak istenmeyen cümleler kuruyorum .
Bol bol sinir yapın kendinize yok gitsin mi kalsın mı diye . Tek sıkıntımız hocanın gidip gitmemesinde ;)

CesurHamsi
Şenol Güneş'e küfür etmek büyük ayıptır; ama hataları olduğu halde eleştirmeyip susmak daha büyük ayıp...

Tyler Durden
21.10.2012, 21:44
şenol hoca istifa ederse hangi takıma gidebilir?

elazig-mersin-karabuk..oynattigi oyun bu takimlara yakisir..
ligin dibinde debelenip durur..hem bu rezil oyun sistemi oralarda pek
dikkat cekmez..

Mert M.
Şenol Güneş'i ben bu akşam yorulmuş olarak buldum.
Maçtan önce verdiği röportajda dahi gözlerinde bir ışık görememiştim keza göz altlarında acayip bir şişiklik vardı.
Zira bu yorgunluğu maç esnasında da etkisini gösterdi yanlış tercihleriyle.
Bence, kendi yorumumdur, topyekün bir kan değişikliği için şu lanet olası şike sürecinin sonucu bekleniyor.
Ondan sonra herkes kılıcını çekecek bana kalırsa.
Ligi de idare ediyoruz işte.
Ayrıca, kendinizi de fazla üzmeyin arkadaşlar. Tiyatro hala devam ediyor.

jojuk
yazıklar olsun şenol güneş

kudu_61
halil bu ligde hangi takımda olursa olsun 5 - 7 golden fazla atamaz
onur
çelutska-giray-bamba-emerson
zokora

bu defans ligin en az yiyeni olur buna şüphem yok da
halille gol de atılmaz

eraytaskin61
21.10.2012, 21:45
vay be adam harcamada üstümüze yok yazık meydanda linç edelim tam olsun

Tyler Durden
bu arada avatarlar niye degisiyor?
senol gunes'i sevmek gibi bir zorunlulugumuz mu var?bu nasil bir saygisizliktir..
senol gunesin ustune carpi isareti koymanin nesi yanlis..terbiyesizligin luzumu yok..

Sefa Murat Dokuz
İlk yarıda Onur'un bir degajı var Yasin ve Halil Yükseliyor tek başına Ersan ortalarında alıyor kafayla top havadayken iyiki oraya atmış dedim indiğinde bunu alın bari (aslında küfür ettim). Janko yada çift forvet olmazsak bizim kaleci degajları hep kötü gelecek gözümüze.

Kereşenli
21.10.2012, 21:46
senol gunes'i sevmek gibi bir zorunlulugumuz mu var?bu nasil bir saygisizliktir..
senol gunesin ustune carpi isareti koymanin nesi yanlis..terbiyesizligin luzumu yok..

Diktatörlük arkadaşım. Başka açıklaması yok.

yorumsuz6117
Celutska Emerson'dan çok daha iyiydi.

Antonio
takıma acil kondisyoner lazım .Takım çok yorgun gibi dermanı yok. adamlar resmen vitaminsiz yahu!

biltrabzon
Soner soner yazip durmayin su kadrolara,soner kiz gibi topcu trabzonspor ona agir gelir.

ALDENİRO
hocamız öz eleştri yapıyor.yanlış oyuncu tercihleri yaptım diyor.zaten hep yapıyordun hocam.yeni değil ki...formda bi jankoyu nasıl oynatmazsın?!oynasaydı.3-2 falan maçı alırdık.

Erbay
Kalenin önünde bekleme oyunundan vazgeçmemiz lazım artık. Hatta kalenin önünde durma oyunu bu. Beklemek demek için topu bize geldiğinde bir şey yapmamız lazım.

arifberkay
21.10.2012, 21:47
Hoca hata yaptım demiş inandınız mı barış oynamayacak mı bir daha?

Çağatay_
Barış' bu maçta iyi diyen arkadaşlara şaşıyorum. Baskı altında bile değilken 20-30 metreye topu atamayan oyuncudan ne olur. Aldığı her topu ya olumsuz kullandı ya da taça attı. Aynı maçı izlediğimize emin misin?

Soracak olursanız ben Alanzinho'nun girmesini isterdim ama ne yazık ki kadroda bile değildi.

Barış'ın girmesi doğrudur, yanlıştır. Olay bu değil.

Ben onun performansına bakıyorum sadece. Siz oyuncuyu sadece top ayağındayken mi seyrediyorsunuz?

Bir çok atağı Barış kesti. Zannedersem 3 tane de top kaybı var baskı altında değilken bu üçü.

Beşiktaş baskısını da onun sayesinde kırdık bence.

Ama dediğim gibi bana soracak olursanız onu sokmak yerine Volkan, Alanzinho, Adrian 3'lüsünden birisini sokarak ofansif anlamda güçlenip rakibin çıkmasını önlerdim.

Ama Volkan hariç hiçbirisi kadroda değildi bu isimlerin.

SEDAT

* Bencede Terbiyesizliğin lüzumu yok, o zaman yanağına nazi işareti de yapılsın, bıyık felan çizelim öylede olsun. Ama soran olursa tepki.

jojuk
halil bu ligde hangi takımda olursa olsun 5 - 7 golden fazla atamaz
onur
çelutska-giray-bamba-emerson
zokora

bu defans ligin en az yiyeni olur buna şüphem yok da
halille gol de atılmaz
halilin kabahatı yok şenol güneş den torpilli oynuyo halili eleştireceğinizee şenol güneşe sorun akıl dışı oyuncu değişiklileri takımı mahvetti

cakalkerem
hayret forumdaki arkadaşlar bana katılmaya başlamışlar...Biz hoca'dan malesef teknik direktör olmaz diyoruz millet bizi MAY cılıkla sucluyor...Ne deyyuz adamlar var .....Yahu Şenol Hoca Trabzonluluğu dışında takıma verdiği hiçbirşey yok malesef...Siz ben nasıl maç izliyorsak elinde not defteri habure not tutuyor...Ne yazıyor okadar merak ediyorum ki anlatamam...Her maç yaz çiz...Yahu yazıklarını ara sırada oku her maç aynı hataları yapuyorsun...

Yazık bu taraftara be....

Veysel
Arkadaş Halil 2. forvet değilmiydi ? kanat oyuncusu gibi oynamıyormu bu adam ? niye bu adam tek forvet oynatmaya çalışıyoruz.

Adam durmuyor zaten orda kanat oyuncusu gibi takılıyor, içeri girmiyor bu adam. Abi zorlamı yahu adam ben olamam diye bağırıyor saha içerisinde. Lütfen ama lütfen ! çok rezil bir durum...

FC-ST-PAULI-61
Bunu yapma ama Emersonun nesini begenmedin ?

zx61
21.10.2012, 21:48
..Sapara’yı dı çıkarmak zorunda kaldık. Barışı almaya çalıştık ancak düşündüğümüz gibi olmadı.
bunu diye Şenol Hoca hala barışa iyi oynadı diyen var..

jojuk
şenol güneş bırak git yeter artık git şenol güneş gittttt

cihatöztürk
Şenol hoca ne yapmayı planlıyor bilmiyorum ama durum hiç iyi değil

hayır bırakacaksa devre arasını beklemeden bıraksın..

kudu_61
golümüze ofsayt diyenler pierro size gerekli cevabı vermiştir

Sefa Murat Dokuz
21.10.2012, 21:49
Şenol Güneş'e antrönör değil diyeni muhattap almam. Aynı kişiler sezon başı ilk 6'ya giremeyiz diyip bu maçtan önce kazanırsak şampiyonluk umudumuz vs vs konuşan tipler.

Cafer Bulur
Geriye düseriz,oyun disiplininden kopariz.

Peki 45 arti 1 de öne gecen ve büyük bir psikolojik üstünlük saglayan bir takimin oyun disiplininden kopmasini anlamak mümkün mü?

Senol hoca öne gectikten sonra oyun disiplininden koptuk diyor o zaman kimse kusura bakmasin senol hoca bu takima ulasamiyor...

Hürgün Aygün
Onur ve Emerson'u çok beğendim.Onun dışında vasattık.Beşiktaş çok kaçırdı bu yüzden 1 puan bir nevi iyi oldu.5 Yıldır yenilmediğimiz İnönü'de yine yenilmedik.Haftaya kazanırız inşallah..

Berat Akçay
Evet Serkan çok iyi değil doğru ama Zeki nin yanında Serkan resmen Mercedes...Zeki oralarda o şekilde faul yapılmayacağını bilmeli,faul yaptığında eyvah ! dedim....oynadığı maçlar içince sağ kanattan gelip orta da yapamıyor...belki ileride iyi olacaktır ama şu haliyle 1461 oyuncusu

Serkan'ın Liverpool deplasmanında yaptığı penaltıyı hatırla.

Evet Zeki kötüydü bugün ama öldürmeyin çocuğu. Sonra hoca niye gençlere önem vermiyor diyorsunuz

cakalkerem
çok iyi yorumlar valla helal olsun

Oruç
vay be adam harcamada üstümüze yok yazık meydanda linç edelim tam olsun

Ya biz buyuz işte. Biri oynamaz neden yok diye hocaya sövülür, oynar hem hocaya hem oyuncuya sövülür.

biltrabzon
halil i elestirenler bu sistemle falcou yu koy santrafora bu takim gol atamaz,halil ne yapsin.

Yaşar
21.10.2012, 21:50

Yok artık ya.

ozturk
Biz samp olamayacaĞız ist takımları da çok kótü anadoludan biri birbiri sÜrprız cıkar bu sene

Mehmet Yusuf
hoca ben yanlış tercihler yaptım derken barışı değilde jankoyu kastetmiş olmasın :)

gabriel omar
Soracak olursanız ben Alanzinho'nun girmesini isterdim ama ne yazık ki kadroda bile değildi.

Barış'ın girmesi doğrudur, yanlıştır. Olay bu değil.

Ben onun performansına bakıyorum sadece. Siz oyuncuyu sadece top ayağındayken mi seyrediyorsunuz?

Bir çok atağı Barış kesti. Zannedersem 3 tane de top kaybı var baskı altında değilken bu üçü.

Beşiktaş baskısını da onun sayesinde kırdık bence.

Ama dediğim gibi bana soracak olursanız onu sokmak yerine Volkan, Alanzinho, Adrian 3'lüsünden birisini sokarak ofansif anlamda güçlenip rakibin çıkmasını önlerdim.

Ama Volkan hariç hiçbirisi kadroda değildi bu isimlerin.

Beşiktaş baskısını Barışla mı kırdık ?Barış girdikten sonra Beşiktaş yağmur oldu üstümüze yağdı.Top kayıplarını,lüzumsuz hareketlerini geçtim az kala son dakika gol yememize sebep oluyordu.Barışın bir ağzımıza ..çmadığı kaldı maçta.

Sefa Murat Dokuz
Kimse Emerson'a bir şey dememiş, bu adamın hiçbir faydası yok, bizim orda bunun gibilere lobut derler, lapara derler, salahana derler..

Götünü kaldıramıyor lobut!

Hele bir pozisyon var. Almeida'nın kademesine gelmiş. Almeida sarktı arkaya bu aval aval bakınıyor.Takip bile etmedi. Allahtan Onur kapattı kurtardı.

Gurpas
Kardesim besiktasla istanbulda oynadik adamlar son 3 macini kaybetmis bu mac icin 20 gun kampa girmis oyle veya boyle 1 puan almisiz sukretmeyide bilin

Veysel
21.10.2012, 21:51
Emerson'un neresini beğendiniz ? Saçma saçma toplu taça vurdu, adam gibi kontra çıkma şansımız varken !

Badaloğlu
Şenol Güneş'i ben bu akşam yorulmuş olarak buldum.
Maçtan önce verdiği röportajda dahi gözlerinde bir ışık görememiştim keza göz altlarında acayip bir şişiklik vardı.
Zira bu yorgunluğu maç esnasında da etkisini gösterdi yanlış tercihleriyle.
Bence, kendi yorumumdur, topyekün bir kan değişikliği için şu lanet olası şike sürecinin sonucu bekleniyor.
Ondan sonra herkes kılıcını çekecek bana kalırsa.
Ligi de idare ediyoruz işte.
Ayrıca, kendinizi de fazla üzmeyin arkadaşlar. Tiyatro hala devam ediyor.

Neden yoruldu Mert? 15 gün milli maç arası verilmedi mi? Ne yorulması bu? Milli takımda zaten oyuncumuzda yoktu. Kendi ülkelerinin milli maçında oynayan yabancılar zaten sahada yoktu. Eeee... daha neyin yorulması bu?

Adrian, Celuska, Alanzınho kadroda yok. Janko son 5 dakika oyuna giriyor.Nasıl yoruluyor? Ben anlamadım!

Asıl bu şekilde yaparak bizleri yoruyor Şenol hoca :(

Soner Albayrak
Bu vasatın altındaki futbolla BJK deplasmanında 1 puan iyidir derim fakat ilerisi için takım hiç ümit vermiyor..

akin0834
21.10.2012, 21:52
şu halil e nasıl dayanıyor şenol hocamız ya...halil den forvet olmaz...bursa macından sonra artık janko bu takımın vazgecilmez santroforu olması lazım..yok kötü oynar mış hazır deilmiş...eee halil hep kötü...

Tuncer Özdemir
şenol hoca umarım hatalarından ders çıkarır artık...
bu oyun anlayışı ile tribünlerr kasımpaşa maçından farksız olmaz herhalde

yorumsuz6117
Janko'yu 85'de oyuna alıpta ne yapmasını bekliyor acaba.

lazpirana
hayret forumdaki arkadaşlar bana katılmaya başlamışlar...Biz hoca'dan malesef teknik direktör olmaz diyoruz millet bizi MAY cılıkla sucluyor...Ne deyyuz adamlar var .....Yahu Şenol Hoca Trabzonluluğu dışında takıma verdiği hiçbirşey yok malesef...Siz ben nasıl maç izliyorsak elinde not defteri habure not tutuyor...Ne yazıyor okadar merak ediyorum ki anlatamam...Her maç yaz çiz...Yahu yazıklarını ara sırada oku her maç aynı hataları yapuyorsun...

Yazık bu taraftara be....
Hocam ne söylesen boş. bu adamın şanstan başka bi becerisi yok. dünyanın hiç bir yerinde oyuna 90. dk da forvet alınmış mıdır acaba, bu maç için değil hep öyle.en iyi adamı oyundan alması zaten ne yapacağını bilemediğinin resmidir..rezil ,isteksiz ,amaçsız ve zevksiz bir futbol..bol GÜNEŞ ler beyler..

Cafer Bulur
Zeki bugün kötüydü ama ne kadar istekli ve hirsli oldugunu herkes görmüstür herhalde.

Serkan daha iyisi degil bu nedenle zeki ye sabretmek, sans vermek lazim.

Buna ragmen serkan zeki nin yerine ikinci yarida oyuna alinmaliydi.

atigol
21.10.2012, 21:53
Barış ı nasıl beyendiniz ilginç, son dakika olcay ın pozisyonunda ofsaytı bozuyor.. barış'a rağmen 1 puan almamız çok iyi.

Olcan kaç maçtır dökülüyor niye kimse bahsetmiyor. Zokora öldü maçın sonuna doğru Barış'tanda yeterli desteği alamayınca adamlar akın akın geldi.

eraytaskin61
bütün maçı ahlar vahlar,sinir krizleri içinde baş ağrısıyla izledim ama bordo mavi aşkı için değer canları sağolsun.. Şenol hocamızında, iyi niyetli oynayan tüm topçularımızında..ızdırabın bile güzel Trabzonsporum.

Berat Akçay
Değişen bir şey yok. Herkes puan kaybediyorsa kazanmayacaksın şartı koymuşlar

brushfield
Vaybe, Şenol Güneş'in üstüne çarpı koyacak kıvama gelmişiz. Şenol Güneşin üstüne çarpı koyanlara kimi beğendirebilecek bu kulüp onun endişesini taşımaktayım. Bu arada hocanın sanırım sene sonu mukavelesi bitecek, devam edeceğini sanmıyorum. Dişini sıksın bazı arkadaşlar. Şenol Güneş gittikten sonra bol bol sıkacaklar zira.

inadina61_08
21.10.2012, 21:54
bakın ben iyimser biriyim ama bu takım gerçekten kötü değil, bizim problemimiz orta sahada gerçekten kaliteli biri ve ikili forvet yada çok iyi bir(1) forvet, ancak hissettiğim ve fikrimden çok emin olduğum(duyum falan değil) şeyi yazayım, devre arası bir transferden fazlasını bekleyip stres ve istifa demeyin boşuna ancak gelecek senenin takımı için çok çok iyi bir takım kurulacak bence... aha bu mesajı bir kenara yazdım?

yorumsuz6117
Volkan Şen'de ayrı bi vaka. Adam asla ve asla pas atmıyor. Bomboş bekleyenler var çalıma giriyor kaptırıyo yine.

Veysel
Şu maçı kazanıpta tribünleri doldurup, taraftarıda gaza soktursararak ilerlesek fena olmazmıydı ?

Tyler Durden
* Bencede Terbiyesizliğin lüzumu yok, o zaman yanağına nazi işareti de yapılsın, bıyık felan çizelim öylede olsun. Ama soran olursa tepki.

ne ilgisi var yahu..ornege bak..carpi isareti sadece hocayi istemedigimizi
gosterir..
sizin gibiler yuzunden bu foruma yazmayan tonla adam var..
yoneticiymis..pehhh..

artvints
21.10.2012, 21:55

al işte, yarın öbürgün emre sahaya çıkar kötü oynarsa, böyle yorumlar gelecek, o yüzden hoca genç oyuncu çıkartamıyo palavrasını bıraksın taraftar, oyuncu yemek için bekliyo bazıları bu ortamda işler kolay değil.