PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 1 - 1

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Cafer Bulur
21.10.2012, 23:29
Inönüden ve kadiköyden puanla dönmek güzel ve basari ama 8 macta atilabilen 7 golü nereye koyacagiz?

Ya da videoton a elenmeyi.

Olumlu taraflarimiz var ama olumsuz taraflarimiz daha fazla maalesef...

uzungöllü
21.10.2012, 23:30
Şenol Güneş E SALLAYAN lar...Sonuç yorumcusu o kadar...Size Şenol HOca hakketen fazla...
Onunda bir insna olduğunu ve hata yapabileceğini unutmayın..ama saygısızlık yapmayın ve Trabzonsporu en iyi çalıştıracak ve gelebilecek en iyi teknik direktör olduğunu unutmayın..
yorulduysa gitsin..
futboldan anlamıyor...
yok jajayı gönderdi..
adrianı oynatmıyor..
gibi yorumlar yapan arkadaşlar şu takımın başında bide sizi görsek ya...TEK KORKUM ŞENOL HOCANIN maçtan sonra evinde açıp şu forumu okumasıdır yahu..Adam hata yaptıgında kabullenecek ve bunu söyleyecek kadar olgun...Şu takımın ne kadar eksik olduğunu ama buna rağmen sezon başına göre kat ettiği yolu görmüyormusunuz?? KÖRMÜSÜNÜZ??????
Bjk gole kadar bir HİÇ Tİ! HİÇ! o golü ymeseydik şenol hocanın taktiği 60 dan sonra tutacak rakip panikleyecek ve işimiz kolaylaqşacaktı ama olmadı..Sanki maçın gerçeği bjk nın son 15 dakkada oynadığı oyun ve yakaladığı pozisyonlarmış gibi konuşanlar..az bi gidin ya nolur..çekin takımdan elinizi çünkü siz skor yorumcususunuz..şartlara rakibe eldeki duruma bakmadan sallıyorsunuz...
SONUÇ:ALLAHIM SEN ŞENOL HOCAYI BAŞIMIZDAN EKSİK ETME
ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARDA BİRAZDAHA ŞANS DİKKAT VE BİRAZ DAHA HIRS VER FUTBOLCULARIMIZA
TRABZONSPORUMUNDA ÜSTÜNDEKİ BEDDUAYI AL,ŞAMPİYON OLMASINI NASİP EYLE.
AMİN.

sen daha çoook böle dua edersin !!! şükür safhasına geçemeyeceksin !!!

yatara
21.10.2012, 23:30
Halil Altintopun ayaklarina bakiyor bu takim saka gibi

Ilelioglu
21.10.2012, 23:32
Yediğimiz gole kadar pozisyon vermedik diyor Şenol hoca.Yapma hocam ilk devre de biz hiçbirşey oynamadık ama tesadüfen gol attık.Bu sezon attığımız her gol tesadüf Şenol hocam....

Dogru söylüyor, acikcasi aciklamalari beni tatmin etti. Benim gördügümü oda görmüs, kafamdaki sorulara cevap bulabildim bu sefer.

..

ferdeco128
Hocamız Serkan gibi Barış'tanda vazgeçmeli. Birşeyler vermeyeceği belli futbolcular vardır. Antremanlarda diğerlerine göre daha iyi gözükebilirler ama gerçek maçlarda sahadaki varlıkları takımın seviyesini düşürür. Barış, seviye düşüren futbolcu sınıfında. Bizden ayrıldıktan sonra 2. veya 3. liglerde forma giyecek zaten, hiç üzerinde bile durulmamalı.

Bunun dışında biz Beşiktaş'tan daha kaliteli bir takımız. Sahaya yansısa da yansımasa da durum böyle. 1 puan kötü değil ama 3 puan bize zirve yolunu açardı. Hala önemli bir şansımız var. Futbolcularımızın özgüveni artarsa ve takım kıvamını yakalarsak şu kötü ligde oldukça iyi bir derece elde edebiliriz.

Fatih Özkan
şenol hocanın hakkını yemeyinmiş'''şakamısınız siz ya!! bu kadar korkak futbolu kim oynatır bu takıma yalnızca bu hoca..halilin süründüğünü görmeyen,soner ve saparayı dışarı alıp orta sahayı çökerten,Jankoyu son 5 dakika alıp adama resmen küfür eden,1-0 öndeyken belkide hızlı ve çabuk emreyi alıp 2 yada 3 olacak maçı zor bel kurtaran bir şenol güneş..yeter artık düş yakamızdan hoca..korkak futbol olmaz.her hafta diğerleri puan kaybederken bizde kaybetmek zorundamıyız??nasıl bir hocasın.bu bjk ya herkes 3 atara sen yatarsın.bırak bizi artık ya..

haymatloshan
Şenol Güneş E SALLAYAN lar...Sonuç yorumcusu o kadar...Size Şenol HOca hakketen fazla...
Onunda bir insna olduğunu ve hata yapabileceğini unutmayın..ama saygısızlık yapmayın ve Trabzonsporu en iyi çalıştıracak ve gelebilecek en iyi teknik direktör olduğunu unutmayın..
yorulduysa gitsin..
futboldan anlamıyor...
yok jajayı gönderdi..
adrianı oynatmıyor..
gibi yorumlar yapan arkadaşlar şu takımın başında bide sizi görsek ya...TEK KORKUM ŞENOL HOCANIN maçtan sonra evinde açıp şu forumu okumasıdır yahu..Adam hata yaptıgında kabullenecek ve bunu söyleyecek kadar olgun...Şu takımın ne kadar eksik olduğunu ama buna rağmen sezon başına göre kat ettiği yolu görmüyormusunuz?? KÖRMÜSÜNÜZ??????
Bjk gole kadar bir HİÇ Tİ! HİÇ! o golü ymeseydik şenol hocanın taktiği 60 dan sonra tutacak rakip panikleyecek ve işimiz kolaylaqşacaktı ama olmadı..Sanki maçın gerçeği bjk nın son 15 dakkada oynadığı oyun ve yakaladığı pozisyonlarmış gibi konuşanlar..az bi gidin ya nolur..çekin takımdan elinizi çünkü siz skor yorumcususunuz..şartlara rakibe eldeki duruma bakmadan sallıyorsunuz...
ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARDA BİRAZDAHA ŞANS DİKKAT VE BİRAZ DAHA HIRS VER FUTBOLCULARIMIZA
AMİN.

Futbol sonuç oyunu,gereksiz yorumlar yazmayın artık.Şenol Güneş futboldan zerre nasibini almamış birisi.Futbolcu olarak kalmalıydı,başımıza musallat ettik,yediği ekmek yeter.Rakipleri ezberledi yahu adamın yapacağı değişiklikleri,geri yaslanacağını.AYNI ŞEYLERİ DENEYİM FARKLI SONUÇLAR ALMAYI DENEMEK...

hodlu
Emre Güral ile Janko'yu yan yana iki forvet oynatamıyorsan Şenol hocam sana yakışmıyor.Olmuyor hocam olmuyor...

uzungöllü
21.10.2012, 23:34
Futbol sonuç oyunu,gereksiz yorumlar yazmayın artık.Şenol Güneş futboldan zerre nasibini almamış birisi.Futbolcu olarak kalmalıydı,başımıza musallat ettik,yediği ekmek yeter.Rakipleri ezberledi yahu adamın yapacağı değişiklikleri,geri yaslanacağını.AYNI ŞEYLERİ DENEYİM FARKLI SONUÇLAR ALMAYI DENEMEK...

bu zihniyete laf anlatamazsın kardeşim uğraşma !!!

Ilelioglu
21.10.2012, 23:37
Kisa kisa yazmak gerekirse...

- Genel anlamda kötü oynadik
- Defansimizin ne kadar kötü oldugunu Besiktas bize ikinci yari gösterdi
- Onur hatali gol yedi, ama Zeki'nin de golde payi var, gereksiz faul yapti
- Janko'nun yine son 5 dakika girmesi ve yapilan oyuncu degisiklikleri bana göre yanlis
- Firsat kollayan takim halindeydik, Ziya Dogan stayla yani

Hakeme gelince...

Allah seni bildigi gibi yapsin Cüneyt Cakir! Bilmem kac tane ani gelisen atagimiz faulle kesildi, hemde hep arkadan müdahaleler ile, ama kart, nerde kart...!?

..

Erdal DİLEK
21.10.2012, 23:38
takımımızın oyuncu kalitesi sınırlı, cok kötü değil ama cokta iyi değil, bu yüzden ancak takım olursak sürekli başarı gelir. cok aceleci davranmayın, hem gencler oynasın hemde süper futbol bir anda olmaz. hemen barış örneğini vermeyin, sapara yoruldu ve peşpeşe pozisyon verdik barış girdikten sonra biraz duruldular.

Oğuzhan
21.10.2012, 23:39

- Janko'nun yine son 5 dakika girmesi ve yapilan oyuncu degisiklikleri bana göre yanlis

Hakeme gelince...

Allah seni bildigi gibi yapsin Cüneyt Cakir! Bilmem kac tane ani gelisen atagimiz faulle kesildi, hemde hep arkadan müdahaleler ile, ama kart, nerde kart...!?

..

Maç başında direk Soner'e kartı göstererek adamın mücadele gücünü düşürdü, adam sert basamaz oldu rakibe. Allah'ından bulsun arkadan Sapara'ya kayıp vuruyorlar kart yok, Zokora 2 kişiyi geçiyor Toroman indiriyor kart yok.

hodlu
21.10.2012, 23:40
Bu takım bu sezon çalışmıyor.Takıma Kondüsyon antrenmanı yaptıran Özcan hoca ya bizi ya kendini kandırıyor...

Burak Sahin
yorulduysa gitsin..
futboldan anlamıyor...
yok jajayı gönderdi..
adrianı oynatmıyor..
AMİN.

Sen ona olgunluk de bende caresizlik deyim:)

Ömer Faruk61
Bu arada rezalet futbol ama Cüneyt Çakır denen hakem müsveddesinin de neyse Bize 5.dakikada çıkan kart Almeidaya,Toramana,Hilberte kaçıncı faullerinde çıkmadı... Zokoraya kaç defa sert faul yapıldı ama kart yok...

Erdal DİLEK
21.10.2012, 23:41
Maç başında direk Soner'e kartı göstererek adamın mücadele gücünü düşürdü, adam sert basamaz oldu rakibe. Allah'ından bulsun arkadan Sapara'ya kayıp vuruyorlar kart yok, Zokora 2 kişiyi geçiyor Toroman indiriyor kart yok.

hakem için söylenecek tek şey, SAPARA İLE ERSAN TAC TOPU İÇİN TARTIŞTI, SAPARA HAKLI OLDUĞU HALDE SAPARA VE OĞUZHAN SARI GÖRDÜ, ADAM OLAN ERSANA VERİR, VEREMEZ ERSANIN SARI KARTI VAR, İŞTE SİSTEMİN HAKEMİ

Hüseyin Başoğlu
21.10.2012, 23:42

Hakeme gelince...

..

bence 90 dk da sadece 3-4 pozisyon vermis defansta sorun yoktur...ki barış özbek girene kadar bizim defansımız atak verdimi ?

açık ve net bugun takımın ağzına s.çan barış özbekti...son dakikadaki pozisyonda ofsaytı bozdu ustelik adamada kosmadı bamba bile bariiisss dedi adama napsın öle bir ön libero olunca :D:D diğer pozisyonlarında 2 tanesinde barısın aptalca top kaybından gerçekleşti...

ama defans harici yazdıklarına katılıyorum

Bud Spencer
Topu kaptik kontra ataga cikacagiz.....oyuncular yürüyerek ataga kalkiyor
Böyle laubalilil olamaz
Tempomuz sifir bu sekil asla gol atamayiz

Ilelioglu
Cünyet Cakir'in art niyetli olduguna kesin karar verdim bu mactan sonra.

Ani ataga cikan takima yapilan faullere sari vermedi, ya kurallar degisti yada bizim icin gecerli degiller.

..

hodlu
21.10.2012, 23:43
Cüneyt Çakır'a gelince. Onu Allaha havale ediyorum.Trabzonspor'u sahada ince ince doğrama formulünü ezbere uyguluyor.Benim için kara gömlekli bir zavallı hakemdir o.

Ilelioglu
21.10.2012, 23:44
hakem için söylenecek tek şey, SAPARA İLE ERSAN TAC TOPU İÇİN TARTIŞTI, SAPARA HAKLI OLDUĞU HALDE SAPARA VE OĞUZHAN SARI GÖRDÜ, ADAM OLAN ERSANA VERİR, VEREMEZ ERSANIN SARI KARTI VAR, İŞTE SİSTEMİN HAKEMİ

Aynen bu ve bunun gibi. Yazik be, hic degismeyecek bunlar hic.

..

Fatih Öztürk
Bir kaç dakika arayla orta saha oyuncuların Sapara,Soner,Yasini nasıl oyundan alırsın bunun izahını teknik direktör olarak değil bir insan olarak yap Şenol hoca.

haymatloshan
takımımızın oyuncu kalitesi sınırlı, cok kötü değil ama cokta iyi değil, bu yüzden ancak takım olursak sürekli başarı gelir. cok aceleci davranmayın, hem gencler oynasın hemde süper futbol bir anda olmaz. hemen barış örneğini vermeyin, sapara yoruldu ve peşpeşe pozisyon verdik barış girdikten sonra biraz duruldular.

Bir adamın form tutması için öyle sandığınız gibi 1-2 ay gerekmiyor,kaldı ki adamlar kırık veya ağır sakatlık geçirmiş insanlar değiller.Sen kadrodaki en iyi topçuları oynatmıyorsan sende art niyet ararım kusura bakmayın. Barış girdikten sonra adamların net 3 pozisyonu vardı,nasıl duruldular ben göremedim de.Maçı izlemeyenler için konuşalım.

Onur hatalı diyenler için.
Onur'un pozisyonunda savunmanın hatası var,sen kaleye yakın yerden atış karşılayacaksın kalecinin dibine kadar giriyorsun,topu göremeyince hamlede yapamadı.Onur ligin açık ara en iyi reflekslere sahip kalecisi,yan topa çıkma öğrenilir, oyunu okuma öğrenilir,oyuna top sokma öğrenilir,refleks olayını çözemezsin ama reaksiyon süresi en iyi kalecidir belkide dünyada,faullü pozisyonda bile çıkardı top yeterlidir.

Şenol Güneş Onur'u da bir büyük takıma yollattıktan sonra ancak istifa eder,sen şike sürecinde yönetime destek olma,başkan bile desin, sonra çöreklen gitme.Futboldan soğutuyor adam,onu göstermese de ne yaparsa yapsın diyorum kameralar için.

Rama61
21.10.2012, 23:45
Bu sezon maclarimizi izlemiyorum,kafayi yememek icin.1461,in maclarini takip ediyorum oh be zevkle bakiyorum,bosverin bizden bu kafayla bir sey olmaz,ne varsa 1461 de var,tebrikler Mustafa hocam

Ilelioglu
Bir kaç dakika arayla orta saha oyuncuların Sapara,Soner,Yasini nasıl oyundan alırsın bunun izahını teknik direktör olarak değil bir insan olarak yap Şenol hoca.

Sapara hastaymis, Soner fiziki acidan yetersizmis, Yasin'de oyunda yoktu zaten. Cikan isimler dogru ama ya giren isimler, bence onlari aciklasin.

..

Hüseyin Başoğlu
ersanın sarısı varken saparaya yaptıgından net 2.sarıyı yiyip kırmızı kartla atılmalıydı...

yan hakem olucak dürzü açık şekilde toramanın dısarı cıkardığı belli iken autu gösterdi...

yine yan hakem ve cuneyt olucak dürzüler uğur boralın holoskonun ikide bir zekiyi indirmelerine ses çıkarmadılar heleki mac sonlarına doğru top taça cıktı bjk li oyuncu zekiyi itikledi çocukcagız kulubelere çarptı sansa bakki kimsecikler görmedi..

vs.vs.vs kuralına göre deşmeye devam ediyorlar..

SüRMeNe_6161
21.10.2012, 23:47
hakemler berbatti

Cafer Bulur
21.10.2012, 23:49
Bjk nin golünden önce faul yok deniyor ama bence vardi,zeki olcay in kolundan cekmis.

Rama61
21.10.2012, 23:50
hakemden önce kendimize bakalim,maci izlemedim,yorumlaara baktigimde resmen rezil olmusuz,Senol Hoca
artik birakmali,baskan mi olacak,genel menejermi olacak,artik takima zarar veriyor,degisim sart

Ilelioglu
21.10.2012, 23:50
Su takimi birde tam kadro görmek lazim. Ama Halil tek forvet oynayamaz, Senol Hoca bundan vazgecmeli.

..

anth
21.10.2012, 23:51
Bu takımın acil Colman'a ihtiyacı var...

Tuğrul
21.10.2012, 23:51
Güya Barca gibi pas yapıyoruz ondan 4-3-3 sisteminde oynuyoruz. Tabi yersen.

Sahaiçi organizasyonu yok. Top alışverişi yok. Fizik direnç yok. Üretkenlik yok.

Aksine korkaklık ve pısırıklık oyun anlayışımızın temelini oluşturuyor.

Umut taşımak güzel birşey. Her insanoğlunun yapmasını gereken bir olgu.

Ancak bu sezon şampiyonluğa oynayacağımızı söylemek herhalde umut tüccarlığı yapmak olacaktır.

L.Burrows
21.10.2012, 23:52
Ben anlayamıyorum abi. Janko dene adam halilden dahamı kötü oynar kötü ise niye aldınız yada emre güral halil kadar faydalı olamazmı. Neden yani amaç nedir herkezin gördüğü şeyi bu takımın hocası nasıl göremez. Barış kimdir yaw necidir adrianı kesebilecek kadar iyimidir yani. Yada bu adam antremanda başka sahada başkamıdırda bu adam sürekli kadro içerisinde. Maç 250 dakika sürsün soner yada sapara yorgunluktan gebersin yinede dönüpte klübemde barış var onu oyuna alayım demem ben. Kimseninde diyeceğini sanmıyorum. Herşeye eyvallah kötü oyun sıfır mücadele ama hocanın bunları görememesine anlam veremiyorum helede şenol hocanın. Kör olması lazım. Artık ben kör olduğunu düşünmeye başladım iyiden iyiye.
Vede tek santrafor olayı iyice bezdirdi beni. Tabi halile santrafor diyebilmek için daha önce hiç maç izlememiz gerek oda ayrı mesele.

Bi takım bişeyi iyi yapar. Mesela ne bileyim sahanda beklersin ama iyi kontraya cıkarsın. Yada kanatların iyi çalışır yan toptan bişeyler yapmaya çalışırsın. Bizde hiçbiri yok. Saldım çayıra mevlam kayıra. Rakip bide bjk sadece fernandesin ayağına bakan bir takım. Onlar bile bizi bu hale düşürüyorsa aman diyorum geleceği düşünmek felakett. Yazıktır yaw bize yazıktır 2 haftadır bugün gelsede trabzonsporumuzu izlesek diye can atıyoruz. Ayıptır bezdim usandım bu berbat futboldan.

yavuzbaha
Sapara beni acaip terse yatırdı...bugüne dek bundan iş çıkmaz dediğim futbolculardan hakkaten iş çıkmadı ama Sapara hariç...Gerçekten adam bambaşka bir kimlikle oynuyor..hatta takımda topa vuruş tekniği en iyi oyuncuların başında...helal olsun,tebrikler...çokta özverili,çok iyi bir profesyonel...

Cafer Bulur
Su takimi birde tam kadro görmek lazim. Ama Halil tek forvet oynayamaz, Senol Hoca bundan vazgecmeli.

..

Cok sey degismez ,videoton ilk macinda colman ve giray sahadaydi cok daha iyi bir takim oyunu yoktu.

Bence senol hoca sistemi degistirmeli,tek forvetle bu is gitmiyor.

Tahir61
geçen sene bjk maçı defansı: serkan-glo-giray-cech
bu sene...........................: zeki-mustafa-bamba-emerson

evet Şenol hocamın hataları var ama hakaretlere varacak eleştirileri hak etmiyor

bugün Şenol hocayı cimcomun başına koyun şu an şampiyonluğunu ilan etmişti

fatih terimi bize getirin küme düşme hattındaydık

abartmıyorum cidden böyle düşünüyorum

ve hala bu takımdan umutluyum

sadece bir kıvılcıma ihtiyacımız var

ondan sonra yine yakacağız her tarafı

yine korku salacağız paranın köpeklerine

biltrabzon
21.10.2012, 23:53
Onur cok iyiydi diyoruzda yedigi gol evlere senlikti.O golü yemezse belkide takimin gardi bu kadar düsmezdi.Tam acemice bir hareketle baraj kurdurmadi.

mourner
şenol hocayı eleştirenlere sonuç yorumcusu diyen futbol yorumcuları(!),o zaman söyleyin bana trabzonspor bu maçta ne oynadı,5 tane pozisyon mu kaçırdı,kaleciyle karşı karşıya pozisyonlar mı kaçırdı,%55-60 topa sahip mi oldu,futbol mu oynadı?.bu maçta yediği gole rağmen Onur kurtardı bizi.bu maçı geçtim sezon başından beri ne oynuyor? videoton maçı dahil..

milli arada hazırlık maçı yapıyorsun,o maçın yıldızı emre,milli takım da janko 2 gol atıyor,adrian kendi milli takımında oynuyor ama bizim takımda halil forvet diye oynuyor..hazırlık maçında bile 2 tane isabetli pas veremeyen,dökülen,reziz bir futbol oynayan barış giriyor..hem de her hafta şans buluyor,ilk değişiklik barış,bu gelecek hafta da böyle olacak.

eğer bu adrian milli takımda oynarken biz de oynayamıyorsa,biraz da bu ve diğer oyunculardan yararlanamayan,forma sokamayan şenol hocaya bakmak lazım.bu Janko son 5 dk. oynatmak için mi alındı.şenol hocanın forma vermek konusunda adaleti yok..şimdi emre,janko küsüp motivasyonunu kaybetse,kaçsa haksız mı? teofilo kaçmadı mı,(liverpool maçı öncesi gitmek için direten,sorun çıkartan)Umut yüzünden? jaja'yı göndermedi mi? benim daha fazla şenol hocaya tahammülüm kalmadı.yıllardır korkak,yıllardır aynı..1-0'a yatmaya çalışan,üstelik henüz başarabildiğini görmediğim şenol hoca artık gitsin,yıllardır emek verilen takımı darmadağın etti,10 yıl önceye dönmeden bir an önce defolup gitsin..
bir de tutturmuşsunuz ondan iyisi gelmez diye..ordu da hector cuper var... şenol hoca gidince ziya doğan gelecek diye bir kural yok.'ziya doğan mı gelsin' diye tehdit etmesin kimse bizi..güya ölümü gösterip vereme razı etmeye çalışıyorsunuz.

Fatih Öztürk
Sapara hastaymis, Soner fiziki acidan yetersizmis, Yasin'de oyunda yoktu zaten. Cikan isimler dogru ama ya giren isimler, bence onlari aciklasin.

..

Sapara hastaysa sahada ne işi var?
Soner fiziki açıdan yetersizse neden ilk onbirde sahaya sürüyorsun.
Yasin bizim adımıza sahanın en iyilerindendi.topu önde tutan tek adamımızdı.hocanın herşeye bir bahanesi var.

tamuğ yamtar
21.10.2012, 23:54
Bu takımın acil Colman'a ihtiyacı var...

Ya hocam sorun Colman değil bence.

Takımın ne oynadığı belli değil?

Taktik yok ortada.

Ne oynuyoruz? Bunun cevabı yok ortada...

hodlu
21.10.2012, 23:55
Zavallı Janko bu gece sözleşmesini inceleyecektir.Acaba 85.dakikadan önce oyuna giremez diye madde mi koydurdum diye.Bir oyuncuyla,bir takımla,milyonlarca taraftar ile bu kadar alay edilebilirdi...

Oğuzhan
21.10.2012, 23:55
Allah aşkına şu Colman iyileşsin de kulübede ya Soner ya Sapara ya da Colman kalacak. Orta sahada değişiklik yaparken Barış'ı oyuna almaz herhalde hoca daha.

Soner Albayrak
21.10.2012, 23:56
Umarım bu sezon beraberliklerin takımı olmayız.

Oğuzhan
21.10.2012, 23:59
Umarım bu sezon beraberliklerin takımı olmayız.

Fenerbahçe ve Beşiktaş ile İstanbul'da berabere kalmak kötü değil de Karabükspor beraberliği mesela kabullenilebilir gibi değil. O kadar kötü bir gol yedik ki yani Shelton gibi adam anca sprint ile gol atabilir, ama ilk defa kafa golü atmıştır bize adam.

Zafer Fidan
22.10.2012, 00:01
Senol Günes oyuncu seciminde ilk önce "ahlak"a bakar, sonra caliskanliga, .... kriterlerin sonlarina dogru yetenek ve verim gelir.

tamuğ yamtar
22.10.2012, 00:02
Aslında şanslı olduğumuz bir sezon.

Rakiplerin hepsi kötü ama maalesef bizde kötüyüz.

L.Burrows
Ne değişecekse değişsin artık. Taktikmi, mentalitemi, yönetimmi, hocamı, kadromu bıktım ben bu sezonki futboldan. Deplasmanda bjk den 1 puan almak kötü değil diyenler sindirebiliyorsanız böyle futbolu böyle beraberliği helal olsun.

Sinan Sağlam
Şenol Güneş bize fazlaymış hadi ordan , bırakın karnınızdan konuşmayı sırf foruma şirin gözükmek için...

Videotona elen , 2 senedir saçma sapan geriye yaslanan , üretemeyen , dandik bir takım yarat...

Şike sürecinde takımına 1 kez bile sahip çıkma , şampiyon bu olmuş o olmuş ne önemi var de...

Yılda 2 milyon almaya devam ettiğin sürece senin adına sorun yok Şenol Hoca ama bizler için sorun büyük...

Ben bu takımı izlerken utanıyorum , takıma kattığın tek bir değer yok , tek bir artı yok , Videotona 210 dk. boyunca gol atamadığın gün istifa etmeliydin ama maaşın hesabına tıkır tıkır yattığı sürece sorun yok gibi gözüküyor...

yorumsuz6117
22.10.2012, 00:03
Yasin bizim adımıza sahanın en iyilerindendi.topu önde tutan tek adamımızdı.hocanın herşeye bir bahanesi var.

Yasin'mi topu ilerde tuttu. :D

2. yarı adını bile duymadım.

mourner
22.10.2012, 00:04
fenev'i çok kötü bir zamanında yakaladık,vurup indirebilirdik..ama yenemedik,toparlandı..8taş kaç haftadır yeniliyor,en son fenerden 3 yemiş,kadrosu sıradan,yine vurup tüm umutlarını söndürebilirdik,ama statta 20.000 taraftarına alkışlattık..onlar da toparlanır..rakiplerimize can veriyoruz..

DeAgLeMaNyAq
Bilmem kaçıncı tekrar olacak ama Özcan Bizati Ünal Karaman'ın yerine gelmedi. Resmi sitede Şenol Hoca'dan sonra yazıldığına bakmayın. Kaldı ki bunu Şenol Hoca'da açıkladı. O kadar maç yaptık Özcan Bizati'yi hiç kulübede gördünüz mü? Çünkü teknik analizci veya taktisyen değil sadece kondisyoner...

Ayaz
?
adrian & henrique & vittek & colman & janko & emre & cech

(nokta)

Adem Erdoğan
22.10.2012, 00:05
Buna da şükür. Liderin 2 puan gerisindeyiz. Ligde hiçbir takım iyi değil. Gs gibi onca para harcayıp avrupa'da olsun ligde olsun şu durumda olmak daha kötü.

fanatikdevri
22.10.2012, 00:06
Biri bana söylesin bu nasıl takım planlamasıdır 3 tane aynı tip forvetimiz var janko emre vittek saçmalık üstüne saçmalık.

İleli
22.10.2012, 00:07
Sapara beni acaip terse yatırdı...bugüne dek bundan iş çıkmaz dediğim futbolculardan hakkaten iş çıkmadı ama Sapara hariç...Gerçekten adam bambaşka bir kimlikle oynuyor..hatta takımda topa vuruş tekniği en iyi oyuncuların başında...helal olsun,tebrikler...çokta özverili,çok iyi bir profesyonel...

al bendende okadar..

Cafer Bulur
22.10.2012, 00:09
Biri bana söylesin bu nasıl takım planlamasıdır 3 tane aynı tip forvetimiz var janko emre vittek saçmalık üstüne saçmalık.

Emre, janko ve vittek tarzi bir forvet degil daha cok topla oynayabilen dripling yapabilen bir forvet sanirim hic izlememissin.

Murat Acar
22.10.2012, 00:10

Ve bunların hiçbiri İlk 11 de yok asıl saçmalık bu madem bu sistemle oynamayacaksın niye alıyorsun bunları.Aynı tarz forvetleri!!!!

Ayaz
22.10.2012, 00:12
Hadi Janko'da bahanemiz var, kabullendik.
O Emre ki hazırlık maçlarında döktürdü gol attı, çabaladı en azından bende burdayım benide gör dedi ey Şenol Güneş, fit durumdayken oynatılmıyor şans verilmiyor ve biz 90 dk. Halil'e katlanmak zorunda kalıyoruz, daha da inanmam sana hoca, zaten bir Barış Özbek geleneğimiz var ki evlere şenlik. Küstür elindeki tüm alternatifleri bakalım nereye kadar.

Mustafa Demir
22.10.2012, 00:13
yaziklar olsunya mahalle takimini yenemedik. dipnot (Fernandes hicbir macta oynamaz Trabzon maclarinda hayatinin topunu oynar adi herif)

Erdinç Dilek
22.10.2012, 00:16
yaziklar olsunya mahalle takimini yenemedik. dipnot (Fernandes hicbir macta oynamaz Trabzon maclarinda hayatinin topunu oynar adi herif)

Hasagiç ide ben ekleyeyim:)

Erdal DİLEK
22.10.2012, 00:16
onur zeki soner yasin sizlere teşekkür ediyorum, İnşallah emre de size eklenecek ve hep bereber başarılar elde edeceksiniz. . .

fanatikdevri
22.10.2012, 00:24
Ve bunların hiçbiri İlk 11 de yok asıl saçmalık bu madem bu sistemle oynamayacaksın niye alıyorsun bunları.Aynı tarz forvetleri!!!!

Madem kanatlardan oynayacaksın janko neden oynamaz?

Tahir61
22.10.2012, 00:24
onur zeki soner yasin sizlere teşekkür ediyorum, İnşallah emre de size eklenecek ve hep bereber başarılar elde edeceksiniz. . .

Onur zaten malum

zeki oldu sayılır 1461 dekiler için müthiş bir örnek

yasin ,volkan böyle olduğu müddet oynar ve oynadıkça parlar

soner, bir sakat bir oynuyor bundan dolayı bir türlü istenilen olamadı ama iki selçuk edecek inş.

emre için de Şenol hocamın kararına saygı duyarak onu Türk futboluna sunacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum

fanatikdevri
22.10.2012, 00:26
Emre, janko ve vittek tarzi bir forvet degil daha cok topla oynayabilen dripling yapabilen bir forvet sanirim hic izlememissin.

İzledim ama benim söylemek istediğim bi Ndoye Niang tarzında futbolcumuzun olmayışı.

Fatih Öztürk
22.10.2012, 00:27
Yasin'mi topu ilerde tuttu. :D

2. yarı adını bile duymadım.

Orta sahanda Soner,Sapara varken oyunu önde tutma çabasına giren tek oyuncumuz Yasindi.Sonerle Sapara oyundan alınınca doğal olarak Yasin bir Messi olmadığı için gelip topu geriden alıp önde tutacak hali yok değilmi?

dimsag
22.10.2012, 00:29

kendi adına konuş kardeşim yasin dediğin oyuncu aynaya bir baksın dergilere röportaj vermeden önce orta yapmayı öğrensin yapamıyorsa topu tutsun adam geçsin her maç ilk onbirde ne gibi bir katkısı var söylede bizde bilelim zokoradan sonra hermaç en çok sahada kalan oyunculardan biri yasin...
sapara hastaysa sahada işi neymiş, kim olacaksahada, adrian oynarken kaç kişi çıkıpta birtane olumlu yorum yaptı hakkında adama söylenmedik laf kalmadı
aykut deseniz onunda yorumları ortada oynadığı futbolda ortada, colman alanzinho sakat, hoca istese serkanıda ortasahaya sürebilirdi ama serkanda malum geriye kalmış barış özbek daha yok yoruma gerek

L.Burrows
22.10.2012, 00:35
kendi adına konuş kardeşim yasin dediğin oyuncu aynaya bir baksın dergilere röportaj vermeden önce orta yapmayı öğrensin yapamıyorsa topu tutsun adam geçsin her maç ilk onbirde ne gibi bir katkısı var söylede bizde bilelim zokoradan sonra hermaç en çok sahada kalan oyunculardan biri yasin...
sapara hastaysa sahada işi neymiş, kim olacaksahada, adrian oynarken kaç kişi çıkıpta birtane olumlu yorum yaptı hakkında adama söylenmedik laf kalmadı
aykut deseniz onunda yorumları ortada oynadığı futbolda ortada, colman alanzinho sakat, hoca istese serkanıda ortasahaya sürebilirdi ama serkanda malum geriye kalmış barış özbek daha yok yoruma gerek

Bugün bu takımda yasine kötü diyen adamla futbol tartışılmaz.

Erdinç Dilek
22.10.2012, 00:37
Şenol Güneş oyuncu tercihlerinde yanlış yaptım, sonradan oyuna girenler katkı yapmadılar dedi, bence sorun oyuna girenler de değildi. Oyundan çıkarıl(a)mayan Halil'deydi.

dimsag
22.10.2012, 00:39
Bugün bu takımda yasine kötü diyen adamla futbol tartışılmaz.

tartışma zaten ne anladığın ortada

Fatih Öztürk
22.10.2012, 00:42

Yasin bu takımın en istikrarlı futbolcusu.kendi namıma değil genel kanı bu yönde.Yasine kötü diyen,orta yapamıyor diyen renkdaşımla tartışmaya girmem.

Madem Sapara rahatsız ya oynatırsın yada hiç oynatmazsın.sen doktorsan hastanede yatan hastayı hastane dışından birşey almaya gönderip gel geriye yatağına yat diyemezsin.

Ben şu kurguya ayar oldum.

DK:61.oyundan çıkan Soner,oyuna giren Barış Özbek.
Dk:74.çıkan oyuncu Sapara,giren oyuncu Volkan Şen.
Dk:85.çıkan oyuncu Yasin,giren oyuncu Janko.

Şimdi burada 3 tane çıkan oyuncu var.üç tanede giren.burda hoca diye takımın başında olan insanın ne yapmaya çalıştığını biri izah etsin.

objek
22.10.2012, 00:46
Rakip uzerimize cok adamla gelmeye devam ederken o arada 2-3 kontra atak girisimimiz oldu burak varken topu ona atiyorduk simdi orda halil oynuyor o bolgeye atilacak toplardan birsey cikmayacagini hisseden volkan buyuk bir alani topla gecip kaleye yaklasmaya calisiyor bu arada top kayiplari oluyor bu duzende santrafor oynayacak admin takimin en suratlisi gozuken yasin emre veya henrique olmasi lazim alanzinho kadroda yoksa o bolgede volkan veya olcanin oynamasi daha uygun olabilirdi sb macindaki kontra duzenimiz gol haricinde fena degildi

POYRAZ
22.10.2012, 00:55
Digerlerinin tamaminin puan kaybettigi bir haftada mutlak 3 puan bekliyordum ama olmadi.
Neyse saglik olsun.

Oğuzhan
22.10.2012, 00:56
Yasin evet birebirde adam falan geçemiyor eski takımındaki gibi ama mücadeleden hiçbir zaman kopmuyor. Her zaman bekiyle beraber geriye geliyor. Volkan gibi kendisini çizgiye atıp kalmıyor. Forvet arkası gibi araya koşu yapmayı deniyor. Modern futbola uygun oynuyor zaten Alman altyapılı bir adam olduğu için futbolun adam geçmekten ibaret olmadığını iyi anlatmışlar ona. Ama daha fazla sorumluluk alırsa üstüne çok daha iyi şeyler yapabilir bence o potansiyel var.

Fatih Öztürk
22.10.2012, 01:01
Yasindeki oyun mantalitesi takımda bir kaç kişide var.aklıma ilk gelen Zokora ve Soner.kısmen Saparada oyun görüşü iyi olan oyuncularımızdan.topu alıp dikine bodozlama gitmek oyun mantalitesi dışında kalıyor.mesela Olcan ve Volkanın yaptığı gibi.her ikisininde şampiyonluğa oynama niyeti olan Trabzonsporun kadrosunda işleri olmamalı.Yasin,Soner gibi oyun görüşü geniş futbolcuları takıma kazandırmalıyız.

objek
22.10.2012, 01:02
Orta sahanda Soner,Sapara varken oyunu önde tutma çabasına giren tek oyuncumuz Yasindi.Sonerle Sapara oyundan alınınca doğal olarak Yasin bir Messi olmadığı için gelip topu geriden alıp önde tutacak hali yok değilmi?

Sag veya sol acik oynuyorsaniz iyi toplar almaniz icin arkandaki beklerin onemi cok buyuk bugun zeki onundeki yasini iyi yonlendirdi iyi paslar atti diyemeyiz sol tarafta,da bir asagi iki yukari ayni takimda olumlu birseyler var ama aciga cikmakta zorlaniyor sanki ufak bir kivilcim takimi sahlandiracak gibi

ibrahim
22.10.2012, 01:04
Bi ara 3 kanat ile oynadik farkindamisiniz??

lazibere
22.10.2012, 01:06
Üzerindekı formayı hiç bilmeyen birileri bu maçı izleseler, Bordo mavili takımın 2. ligde oynayan bir takım olduğunu sanırlardı.
Kaç sezondur bu kadar absürt ve salakça oynana bir maç görmedim. Bir takım kötü gununde olabilir de bu kadar mı aptal oyun oynar. Inanmak istemiyorum ama bu bir gerçekti.

Lige havlu atmış bir takıma bir tekme de biz vurup yerlere serebilirken. Her zaman olduğu gibi, işk deneyimlerini bizde deneme şerefine nail oldular. Yazıklar olsun diyorum başka birşey demiyorum

lazibere
22.10.2012, 01:09
Yenilebilirsin ama bu kadar onursuzca sahada olma hakkı yoktur hiç bir takımın.

Bazı futbolcularda yetenek vardır, Ama futbol zekası vardır. Bazıalrında zeka vardır ama yetenek yoktur. Dun gece bizim takımda bunlardan bir tanesini bile göremedim. Rakip Beşiktaş olmasa 5 yesek de belki aklımız başımıza gelir diyecektım ama o da kar etmeyecekti, Musibetleri avantaja çevirme konusunda da en az futbol kadar beceriksizi. Olan yediğimiz 5 gole olacaktı..

Fatih Öztürk
22.10.2012, 01:14
Sag veya sol acik oynuyorsaniz iyi toplar almaniz icin arkandaki beklerin onemi cok buyuk bugun zeki onundeki yasini iyi yonlendirdi iyi paslar atti diyemeyiz sol tarafta,da bir asagi iki yukari ayni takimda olumlu birseyler var ama aciga cikmakta zorlaniyor sanki ufak bir kivilcim takimi sahlandiracak gibi

Arka beklerden ziyade orta alandaki pasörlerimiz Sapara ve Soner bir kaç dakika arayla oyundan alınınca Yasini resmen rakip savunmanın arasına yem etti Şenol hoca.yani yine hoca beceriksizliği.Trabzonspor takımı Hakan Şükürün dediği gibi kalite farkını ortaya koyamadı.Barış Özbek yada başka bir oyuncuda hata aramıyorum.herkes üç aşağı beş kadarı ederi kadar oynuyor.20 dakikada orta sahanı sil baştan yaparsan rakibine davetiye çıkarırsın.bugünki oyuncu değişikliklerini amatör takımın hocası bile yapmaz.

lazibere
22.10.2012, 01:16
Golu yedik ve iş bitti..

Bir takım düşünün

Hatalı bir gol yiyorsun ve o satten sonra film kopuyor

Hata üstüne hata yapıyorsun.
Panikliyorsun
Yanındakı adama pas atamıyorsun
Butun topları rakibe veriyorsun
Yer tutamıyorsun
Fernandes denen adama takım halinde teslim oluyorsun
15 senedir Stoper oynayan İbrahim Toraman'ı orta sahada devleştiriyorsun
Son maçta 2 gol atan Jankoyu 85. dakkada oyun alıyorsun
Kardeşlik maçında Kazakıstan takımına karşı 90 dakka oynattığın Volkanı oyuna sonradan alıyorsun ve adam sahada sadece kndine oynamaktan başka bir bok yemiyor ve saha içine girip onu ıkaz bile etmiyorsun

Neresini anlatayım ki, Bu akşam sahada hangi takım olsaydı, Başında da Hoca olmasaydı bu takım bundan daha berbat top oynayamazdı.

Yazıklar olsun yazıklar olsun yazıklar olsun

150 Trilyon geliri olmasına rağmen, Bize bu futbolcuları izlettiren Yönetim ve Hocaya da yazıklar olsun.

2 senedir Burak haricinde bir oyun mantalitesi geliştiremeyip ne oynadığını ve kımlerle oynayacağını hala kestiremeyen Hocaya da ....

Sonrada maça neden taraftar gelmiyor diye sitem ediyorsunuz. Hadi canım ordan. Bu takıma para verip ürün almak bile haramdır be..

8 maç geçti bir arpa boyu yol alamayan ve Her geçen gun daha da kötüye giden, Ligde sıradan bir takımdan öte bir gayreti olmayan ve lacağını da sanmadığım bir takımı izliyoruz.

Hepinizi kutluyorum. Destekçilerinizi de kutluyorum...

realist07
22.10.2012, 01:18
doğrusunu söylemek gerekirse barış özbek konusunda kulübe şimdi fax çektim, ......... belki bi müslüman şenol hoca'ya verir bunları.

lazibere
22.10.2012, 01:18
Büyük takımlar bu hallere düşmez. Bu akşam karşımızda Beşiktaş olmasaydı, 5 yerdik. Bu kadar bariz

lazibere
22.10.2012, 01:19
doğrusunu söylemek gerekirse barış özbek konusunda kulübe şimdi fax çektim, ......... belki bi müslüman şenol hoca'ya verir bunları.

Şenol Hoca nın umurunda olsaydı, transfer döneminde yapardı bunları. Boşuna beklemeyin. Hocaya ne verirsen onu pişirir. Sorumluluk almaz, Neden almıyorsunuz da demez demedi de..

KoRNea
22.10.2012, 01:26
Her şeyi anliyorumda Halil Altıntop neden ılerde tek forvet kalır bir türlü çözemiyorum. Halil'den ne bekliyor hoca çok merak ediyorum.

dimsag
22.10.2012, 01:26
Büyük takımlar bu hallere düşmez. Bu akşam karşımızda Beşiktaş olmasaydı, 5 yerdik. Bu kadar bariz

kendi sahasında oynamasına ragmen bjk pres bile yapmadı çokda kötü oynadılar bizde kanatlar işlemiyor duran toplarda tehlike yarattık ikinci yarı volkanın kaçırdığı pozisyon dışında ne diklemesine ne yanlamasına ah vah dedirten pozisyonumuz yok attığımız golde bi bakıma fernandesin hediyesi gibi bise oldu yenseydik büyük ihtimal bjkda hoca gider bi kaç hafta toparlanamazlardı acı ama ama gerçek adamlara moral vermiş olduk

objek
22.10.2012, 01:28
Golu yedik ve iş bitti..

Bir takım düşünün

Hatalı bir gol yiyorsun ve o satten sonra film kopuyor

Hata üstüne hata yapıyorsun.
Panikliyorsun
Yanındakı adama pas atamıyorsun
Butun topları rakibe veriyorsun
Yer tutamıyorsun
Fernandes denen adama takım halinde teslim oluyorsun
15 senedir Stoper oynayan İbrahim Toraman'ı orta sahada devleştiriyorsun
Son maçta 2 gol atan Jankoyu 85. dakkada oyun alıyorsun
Kardeşlik maçında Kazakıstan takımına karşı 90 dakka oynattığın Volkanı oyuna sonradan alıyorsun ve adam sahada sadece kndine oynamaktan başka bir bok yemiyor ve saha içine girip onu ıkaz bile etmiyorsun

Neresini anlatayım ki, Bu akşam sahada hangi takım olsaydı, Başında da Hoca olmasaydı bu takım bundan daha berbat top oynayamazdı.

Yazıklar olsun yazıklar olsun yazıklar olsun

150 Trilyon geliri olmasına rağmen, Bize bu futbolcuları izlettiren Yönetim ve Hocaya da yazıklar olsun.

2 senedir Burak haricinde bir oyun mantalitesi geliştiremeyip ne oynadığını ve kımlerle oynayacağını hala kestiremeyen Hocaya da ....

Sonrada maça neden taraftar gelmiyor diye sitem ediyorsunuz. Hadi canım ordan. Bu takıma para verip ürün almak bile haramdır be..

8 maç geçti bir arpa boyu yol alamayan ve Her geçen gun daha da kötüye giden, Ligde sıradan bir takımdan öte bir gayreti olmayan ve lacağını da sanmadığım bir takımı izliyoruz.

Hepinizi kutluyorum. Destekçilerinizi de kutluyorum...

Gecen sezonun en kotu maclarindan birisi psv eindhoven maciydi mactan sonra hocalari fred rutten ne demisti rakibimizin baski altinda topla cikamadigini ve cok hata yaptigini biliyorduk o gun neyse bugun aynisi oldu

objek
22.10.2012, 01:35
Her şeyi anliyorumda Halil Altıntop neden ılerde tek forvet kalır bir türlü çözemiyorum. Halil'den ne bekliyor hoca çok merak ediyorum.

Halilin aradan firlayacak suratli bir oyuncu olmadini hocada biliyor ondan bekledigi sey ileride duvar olup top saklamasi geriden gelen arkadaslarinin onune iyi toplar birakmasiydi olmadi gecen sezon sampiyonlar liginde bunlari bazi maclarda yapabilmisti simdi o formunuda kaybetmis herhalde ikizi hamit forma girerse oda onu takip edecek!!!

MuratB.
22.10.2012, 01:37
Hocam bir Güney Kore yap gel, enerjin bitti yine herhalde iyi gelir.

Oğuzhan
22.10.2012, 01:39
Bugün golü attıktan sonra o kadar emindim ki yeneceğimizden çünkü savunmamıza çok güveniyorum ben. Her şey iyi gidiyordu taa ki Barış Özbek oyuna girene kadar. Yediğimiz gol bile bizim moralimizi bozmadı da şu Barış bütün orta sahayı oyundan düşürdü. Ayrıca adamlarda bir Fernandes var ki bir tek bizim maçlara bileniyor herhalde. Dört kişi geçiyor gene öküz gibi kuvvetli düşmüyor yere.

Erbay
22.10.2012, 01:41
Az daha bjk'yi şampiyonluk havasına sokuyorduk ya. Rehabilitasyon merkezine döndük canına yandığımın. Sabah erken kalkan çalım yiyor, yarış yarış...

Soner Albayrak
22.10.2012, 01:41
Takımın oturmuş kadrosundaki kemik oyuncuları takımı satıp gitmiş ee haliyle yeni kadro bir bocalama içersine girecektir. Şuanda da o bocalama dönemini yaşıyoruz.

Herşeyi anlarım fakat takım ve teknik yönetimde başarılı olma isteği yok sanki.

Günü kurtaralım da ne olursa olsun havasındalar. Mesela 3 maç üst üste kazanalım bile demiyolardır futbolcular ve teknik yönetim kafa olarak gerideyiz malesef.

umitçebi
22.10.2012, 01:44
sen daha çoook böle dua edersin !!! şükür safhasına geçemeyeceksin !!!
senin gibi taraaftarlar olduğu müddetçe işimiz zor haklısın..

umitçebi
22.10.2012, 01:45
asıl seninki gereksiz bir yorum olmuş..şenol hoca gibi bir adama futboldan nasibini almamış dediğine göre bence sende gereksiz bşr trabzonspor taraftarısın..

umitçebi
22.10.2012, 01:50
şenol hocayı eleştirenlere sonuç yorumcusu diyen futbol yorumcuları(!),o zaman söyleyin bana trabzonspor bu maçta ne oynadı,5 tane pozisyon mu kaçırdı,kaleciyle karşı karşıya pozisyonlar mı kaçırdı,%55-60 topa sahip mi oldu,futbol mu oynadı?.bu maçta yediği gole rağmen Onur kurtardı bizi.bu maçı geçtim sezon başından beri ne oynuyor? videoton maçı dahil..

milli arada hazırlık maçı yapıyorsun,o maçın yıldızı emre,milli takım da janko 2 gol atıyor,adrian kendi milli takımında oynuyor ama bizim takımda halil forvet diye oynuyor..hazırlık maçında bile 2 tane isabetli pas veremeyen,dökülen,reziz bir futbol oynayan barış giriyor..hem de her hafta şans buluyor,ilk değişiklik barış,bu gelecek hafta da böyle olacak.

eğer bu adrian milli takımda oynarken biz de oynayamıyorsa,biraz da bu ve diğer oyunculardan yararlanamayan,forma sokamayan şenol hocaya bakmak lazım.bu Janko son 5 dk. oynatmak için mi alındı.şenol hocanın forma vermek konusunda adaleti yok..şimdi emre,janko küsüp motivasyonunu kaybetse,kaçsa haksız mı? teofilo kaçmadı mı,(liverpool maçı öncesi gitmek için direten,sorun çıkartan)Umut yüzünden? jaja'yı göndermedi mi? benim daha fazla şenol hocaya tahammülüm kalmadı.yıllardır korkak,yıllardır aynı..1-0'a yatmaya çalışan,üstelik henüz başarabildiğini görmediğim şenol hoca artık gitsin,yıllardır emek verilen takımı darmadağın etti,10 yıl önceye dönmeden bir an önce defolup gitsin..
bir de tutturmuşsunuz ondan iyisi gelmez diye..ordu da hector cuper var... şenol hoca gidince ziya doğan gelecek diye bir kural yok.'ziya doğan mı gelsin' diye tehdit etmesin kimse bizi..güya ölümü gösterip vereme razı etmeye çalışıyorsunuz.
şenpş hpcada bir insan hata yapabilir eleştirileirnizde haklı olduğunuz noktalarda var.. ama işte sizin gibi yüce futbol dehası taraftra sayesinde bu takımda şenol hocadan başkası başarılı olamaz...başarısını görmedim diyebiliyorsunuz işte..adamın almadıgı kupa kalmadı şampiyonluk dışında onunda nasıl engellendıgını gordukk...
el ınsaf be hakkaten adamı çıldırtırsınız..adrıan oynarken nıye bu adam bu kadar şans verıyor dıyende sız deılmıyıdnız...jankonun 2 gol attıgı takım kım? portakıze mı hollanda mı almanya mı..kazakıstana bende atarım avusturya forvetınde oynasam 2 tane..şenol hoca sızın kadar futboldan anlamıyor tabı..adam yeterlı fızık kondısyona sahıp olsa nıye oynatmasın..herşeyı eleştırmeye bayılıyorsunuz..off yaaa

lazibere
22.10.2012, 01:51
Bugün golü attıktan sonra o kadar emindim ki yeneceğimizden çünkü savunmamıza çok güveniyorum ben. Her şey iyi gidiyordu taa ki Barış Özbek oyuna girene kadar. Yediğimiz gol bile bizim moralimizi bozmadı da şu Barış bütün orta sahayı oyundan düşürdü. Ayrıca adamlarda bir Fernandes var ki bir tek bizim maçlara bileniyor herhalde. Dört kişi geçiyor gene öküz gibi kuvvetli düşmüyor yere.

Nerde herşey iyi gidiyordu. Salak bir hata ile ve salak bir sonuç ile ayrılacağımız 5 dakka içerisinde 5 kere, Yop auta giderken arkadan gelen beşiktaşlıya teslim etti dfans oyuncularımız o topları. O kadar konsantrasyondan yoksunlardı ki, O hatayı amatör takımlarda bile bir defa yapar bir takım ama 5 kere üst üste oldu. Ordan belliydi oyundan düşeceğimiz.

Futbolcuların aklı maçta falan değildi.Hoca da olup biteni seyredip durdu saha kenarında.. Mersin maçında 85 de aldığı Jankoyu yine 85 de oyuna aldı.

Bu adam 5 dakkalık oyuncuysa, Milli maçta neden oynadı??? Bize ayak uyduramadıysa bunun suçlusu kım??? Yok ben Sadri şener'e mesaj veriyorum, aldığınız oyuncu bana göre 5 dakkalık oyuncudur mu demek istiyorlar.???

Hadi Janko dan umudu yok? Halil çok mu iyiydi ki ona 85 dakka tahammül etti...??

Off yaa

Yemin ederim sıkıldım..

Futboldan da futbolculardan da sıkıldım. Ne halleri varsa görsünler..

lazibere
22.10.2012, 01:53
şenpş hpcada bir insan hata yapabilir eleştirileirnizde haklı olduğunuz noktalarda var.. ama işte sizin gibi yüce futbol dehası taraftra sayesinde bu takımda şenol hocadan başkası başarılı olamaz...başarısını görmedim diyebiliyorsunuz işte..adamın almadıgı kupa kalmadı şampiyonluk dışında onunda nasıl engellendıgını gordukk...
el ınsaf be hakkaten adamı çıldırtırsınız..adrıan oynarken nıye bu adam bu kadar şans verıyor dıyende sız deılmıyıdnız...jankonun 2 gol attıgı takım kım? portakıze mı hollanda mı almanya mı..kazakıstana bende atarım avusturya forvetınde oynasam 2 tane..şenol hoca sızın kadar futboldan anlamıyor tabı..adam yeterlı fızık kondısyona sahıp olsa nıye oynatmasın..herşeyı eleştırmeye bayılıyorsunuz..off yaaa

Bu takımda Şenol Hoca dan başkası başarı getiremez düşünceniz bile '' tek başına, Küçük takım düşüncesinin ta kendisidir. O lafın nereye gittiğini iyi hesaplayın..

Bu takım Şenol Hoca sız da başarılı olur. Once buna inanmakla başlayın. Herkes bir gün gidecek.

umitçebi
22.10.2012, 01:57
Şenol Güneş bize fazlaymış hadi ordan , bırakın karnınızdan konuşmayı sırf foruma şirin gözükmek için...

Videotona elen , 2 senedir saçma sapan geriye yaslanan , üretemeyen , dandik bir takım yarat...

Şike sürecinde takımına 1 kez bile sahip çıkma , şampiyon bu olmuş o olmuş ne önemi var de...

Yılda 2 milyon almaya devam ettiğin sürece senin adına sorun yok Şenol Hoca ama bizler için sorun büyük...

Ben bu takımı izlerken utanıyorum , takıma kattığın tek bir değer yok , tek bir artı yok , Videotona 210 dk. boyunca gol atamadığın gün istifa etmeliydin ama maaşın hesabına tıkır tıkır yattığı sürece sorun yok gibi gözüküyor...
maşallah mehmet alı yılmazın yaverı gıbı konuşmuşsun...
ne kadarda sevıyesız bır yorum..aldıgı para gozune mı battı...
kattıgı bır deger yok dıyor ya..AL BİR DAHA SOYLIYORUM..BU HOCA SIZE FAZLAAAAAAA
Herşeyı çok ıyı bılıosun..vıdeoton dedıgın takım sportıng lızbonu 3-0 yendı haberın var mı??tamam elenmenın bahaanesı deıl ama kalenede gelemedı bu takım senın...sen sportıng lızbondan daha mı karıyerlısın??
şike surecınde destek çıkmadıgınıda nerden çıkardın??napsaydı adam mahkemeye mı gelseydı?o takımın hocası başkanı deıl..sen kaç tane mahkeme ıçın adlıyeye gıttın??
yahu ne kadar çok acayıp taraftarımız varmış ya...
şenol hocanın trabzonsporun kapısndan gırdıkten sonra bu takıma verdıklerını topla...yılda 2 deıl 5 de versen az gelır..
futboldan anlamayıp saçma sapan yorumlar yapabılırısnız ama LÜTFEN BÖYLE PARA KONULARINA GİRİP SEVİYESİZLİK YAPMAYIN..

dimsag
22.10.2012, 01:59
şenol hoca kadar başarılı ikinci bi hocayı hatırlatırsanız sevinirim, gidipte yunanistan liginden küme düşüren hoca getiren zihniyete yazıklar olsun derim

dimsag
22.10.2012, 02:01
maşallah mehmet alı yılmazın yaverı gıbı konuşmuşsun...
ne kadarda sevıyesız bır yorum..aldıgı para gozune mı battı...
kattıgı bır deger yok dıyor ya..AL BİR DAHA SOYLIYORUM..BU HOCA SIZE FAZLAAAAAAA
Herşeyı çok ıyı bılıosun..vıdeoton dedıgın takım sportıng lızbonu 3-0 yendı haberın var mı??tamam elenmenın bahaanesı deıl ama kalenede gelemedı bu takım senın...sen sportıng lızbondan daha mı karıyerlısın??
şike surecınde destek çıkmadıgınıda nerden çıkardın??napsaydı adam mahkemeye mı gelseydı?o takımın hocası başkanı deıl..sen kaç tane mahkeme ıçın adlıyeye gıttın??
yahu ne kadar çok acayıp taraftarımız varmış ya...
şenol hocanın trabzonsporun kapısndan gırdıkten sonra bu takıma verdıklerını topla...yılda 2 deıl 5 de versen az gelır..
futboldan anlamayıp saçma sapan yorumlar yapabılırısnız ama LÜTFEN BÖYLE PARA KONULARINA GİRİP SEVİYESİZLİK YAPMAYIN..

imzamı atarım kardeşim yorumuna:alkış:

lazibere
22.10.2012, 02:02
COLMAN'a iyi para verdiler, satalım gitsin diyen Taraftarlar olduğu müddetçe bizim takım böyle bir ileri bir geri gitmeyi hak ediyor.

COLMAN'ı sattıklarında. Xavi yada iniesta'yı transfer edeceğimizi düşünen taraftarlarımız olduğu müddetçe de bir ileri bir geri gideriz

COLMAN'nın takımın herşeyi olduğunu anlamayan taraftarımızın olduğu müddetçe de öyle

umitçebi
22.10.2012, 02:03
Bu takımda Şenol Hoca dan başkası başarı getiremez düşünceniz bile '' tek başına, Küçük takım düşüncesinin ta kendisidir. O lafın nereye gittiğini iyi hesaplayın..

Bu takım Şenol Hoca sız da başarılı olur. Once buna inanmakla başlayın. Herkes bir gün gidecek.
Bu herşeyin en iyisini ben bılırım başkası bırşey bılmez dıyen taraftar topluluguylamı??
adrıanı oynatsa nye oynattı oynatmasa nıe oynatmadı
henrıque yı oynatsa nıe oynattı oynatmasa nıe oynatmadı..
her futbolcu ıçın boyle eleştıren,antremanda ne yapmış,hastamı,sakatmı sorunu varmı yokmu bakmayan adamlar la mı başka hoca başarılı olacak..
bı ornek verın son sampıyon oldugumuz 83-84 den sonra en başarılı antrenorumuz kım???? vallahı samımı olarak soruyorum ya kım???
şenol hocaya yaklaşabılen varsa buyursun gelsın..
sankı bızım babmızın oğlu,aldıgı para bızım cebımıze gırıyor..
ama adaletlı ve vıcdanlı olun..hata yapabılır...ama bıraz araştırıp ona gore yorum yapın..

lazibere
22.10.2012, 02:05
Her maç sonrası. Şenol Hoca sevenler ile şenol hocayı eleştirenlerin kavgasına döndüğü müddetçe bu forum ortada bir sorun var demektir.

Ama karıştırdığınız bir şey var??

Kımse burda Şenol Hoca'nın adamlığını tartışmıyor. Kızına da damat aramıyor.

Biz sahada hiç bir halt üretemeyen ve gun ve gün kadro ve oyun olarak geriye giden bir takımı konuşuyoruz. Bu takımın bu kötü görüntüsünde Hoca'nın suçu yok diyenler, Once teknık direktörlerin görevi nedir bir araştırsınlar.. Şenol Hoca Fan Clup değil bu forum..

Helvacı61
22.10.2012, 02:06
bu kadar iğrenç bir takım beklemiyordum... hadi beşiktaşı anlarım fedadır genç tir terübesizdir ama trabzobzonspora bakıyorum hepsi maliyeti büyük oyuncular... adrian hiçyok janko kenarda ....şenol güneşin bu ligde hiçbir hedefi yok .....maalesef yok..

lazibere
22.10.2012, 02:08
Bu herşeyin en iyisini ben bılırım başkası bırşey bılmez dıyen taraftar topluluguylamı??
her futbolcu ıçın boyle eleştıren,antremanda ne yapmış,hastamı,sakatmı sorunu varmı yokmu bakmayan adamlar la mı başka hoca başarılı olacak..
bı ornek verın son sampıyon oldugumuz 83-84 den sonra en başarılı antrenorumuz kım???? vallahı samımı olarak soruyorum ya kım???
ama adaletlı ve vıcdanlı olun..hata yapabılır...ama bıraz araştırıp ona gore yorum yapın..

O bahsettiğin futbolcuları kım aldırdı?? Ben mi??? O aldırmadıysa, neden sattırmıyor??

sattırmıyorsa neden oynatmıyor?

Oynatmayacaksa neden daha iyisini aldırtmıyor??

Neden kadro konsunda sorumluluk almıyor??

Aşçı gibi '' ne kadar ekmek o kadar köfte mi '' diyor.

Hocalık bu mudur. O hocalık ancak Yılmaz Vural gibi hocaların düşüncesidir.

Kadro kalitesinin düşüklüğünün tek sorumlusu Hocadı. Bunun lami cimi yok.

Almıyorlarsa. Ben bırakıyorum dersin, çekilirsin kenara bu kadar basit.

Fatih Öztürk
22.10.2012, 02:08
Şenol hoca kupalar aldırdı.eyvallah.bitti geçti gitti.arkadaş ömürlükmü bu adam?Allah hayırlı ömürler versin vefat ettimi yedek kulübesine mezar taşınımı koyacağız.yahu Trabzonspor büyük kulüptür.kötü hoca Trabzonsporluda olsa kötü demekten çekinmeyin.nasılki iyi olduğu zaman iyi diyorsak kötü olduğu zamanda kötü demeyi öğrenmeliyiz.Şenol hoca geçen sezon başında yoruldum tükendim bırakın gideyim dediğinde adamı zorla görevinin başında tuttular.görün işte bakın kendi istediği transferleri yaptıramıyormuş.bazı yöneticilerle sürekli didişiyormuş bu konularda.heyecanı bile kalmamış yüzünden okunuyor.önceden hatırlayın takım gol attığında havalara uçan hocanın yerine sürekli somurtan hoca geldi.zorlamanın ne alemi var arkadaş.

Mustafa Ayazoğlu
22.10.2012, 02:11
olcay şahin kaçırdığı daha doğrusu onur'un kurtardığı pozisyonu bir daha izledim

barış özbek bir daha forma giyerse yazıklar olsun !

Helvacı61
22.10.2012, 02:13
arkadaşlar tekrar yazıyorum şenol güneşin hiçbir hedefi yok ...oda biliyorki trabzonspor forması ilk 4 e girer...hepsi bu ...bu akşam oynanan futbol utanç verici üstelik bu ligin başından beri aynı... şenol güneş artık kendine gelmeli... tamam destek iyide bu takımın forması 8 maçt..a 13 puan alır... şenol hocaya ne gerek var

umitçebi
22.10.2012, 02:13
Her maç sonrası. Şenol Hoca sevenler ile şenol hocayı eleştirenlerin kavgasına döndüğü müddetçe bu forum ortada bir sorun var demektir.

Ama karıştırdığınız bir şey var??

Kımse burda Şenol Hoca'nın adamlığını tartışmıyor. Kızına da damat aramıyor.

Biz sahada hiç bir halt üretemeyen ve gun ve gün kadro ve oyun olarak geriye giden bir takımı konuşuyoruz. Bu takımın bu kötü görüntüsünde Hoca'nın suçu yok diyenler, Once teknık direktörlerin görevi nedir bir araştırsınlar.. Şenol Hoca Fan Clup değil bu forum..
gün gün geriye giden bir takım mı TRABZONSPOR?
sezon başında bu takımla kadıköyde fb yı elınden kaçırcağını soyleseler ınanırmıydın??
bu maçta hakem daha ılk yarıda gostermesı gerken 6 sarıyı gosterseydı bu maç çooook farklı olurdu..
bu takıma guvenın,hocasınada guvenın..sankı sagda ronaldo solda messı ılerde hulk oynuyorda begenmıyoruz..adamlar fb nın ıkı orta sahasını m.topalla meırelesın malıuetı 25 mılyon dolar..gs bır amrabata vermış 8 mılyon dolar..en ıyı topçuların gıtmış rakıbıne..yılıdızm dedıgın adam volkan şen,olcan adın..bu futbolcularla gs nın 2 puan gerısınde fb ıle aynı puandasın..
tamam haklı oldugunuz noktalar var , şenol hocaya bazen bend ekızıyorum maç ızlerken janko daha erken alınabılırdı..ama ustte yazdıgım noktalarıda dıkkate alın lutfen...
teknık taktık sabaha kadar konuşabılırım...damat olmak gıbı bır nıyetımde yok..
trabzonspor un ıyı olması ıçın beyın fırtınası yapıyoruz hepsı bu..

lazibere
22.10.2012, 02:15

Şenol Hoca başarısız oldu diyen oldu mu?

Beşiktaş'ı 3 sene üst üste şampiyon yapan Hoca kımdı??? GORDON MİLNE

Şimdi Bir beşiktaş taraftarı çıkıp da '' Bizde Gordon Milne den başkası başarılı olmaz ''dese ne diyeceksın.

Bu nşekılde yorum olmaz. Şenol Hoca elbette başarılıdır ama kendisi de dedi ''ben trübine çekileyim '' diye ve kafasında bitirmiş bu seneyi . Ama sadri Şener beyfendi nin işine gelmedi, Şenol Hoca bu sene bıraksaydı, Kendisi bu koltukta 2 gun daha kalamayacaktı bu kadro ile ondan ikna ettiler..

Ama bir taraftarın '' Şenol Hoca dan başkası bizde başarılı olamaz '' diye düşünmesi, çok komık bir düşüncedir..

Örnek sordun vereyim; Ziya doğan ( bana göre hoca olmayan bir adam olan birisi ) ama adam 3 puan farkla 2004-2005 senesinde şampiyonluğu verdi . Adam gibi adam ziya doğan diye o trübinlerin inlemesini de hatılrasın..Gönderdik ve tekrar geri getirdiğimizi de hatırlarsın.. Hemde Kendisi Parken ustası iken...

Örnekler doğru değil. Takım kişilere bağlı değilse büyük takımdır.

Helvacı61
22.10.2012, 02:16
hepinize bir soru bu kadronun başında içimizden herhangi biri olsa 8 haftada 13 puan alamazmı bence alır..ayıptır ayıp kadronda bu kadar kaliteli adam olacak ama 13 puan alacaksın o zaman şenol hoca ne iş yapar...

umitçebi
22.10.2012, 02:18
O bahsettiğin futbolcuları kım aldırdı?? Ben mi??? O aldırmadıysa, neden sattırmıyor??

sattırmıyorsa neden oynatmıyor?

Oynatmayacaksa neden daha iyisini aldırtmıyor??

Neden kadro konsunda sorumluluk almıyor??

Aşçı gibi '' ne kadar ekmek o kadar köfte mi '' diyor.

Hocalık bu mudur. O hocalık ancak Yılmaz Vural gibi hocaların düşüncesidir.

Kadro kalitesinin düşüklüğünün tek sorumlusu Hocadı. Bunun lami cimi yok.

Almıyorlarsa. Ben bırakıyorum dersin, çekilirsin kenara bu kadar basit.
Bu sordugun soruların cevapları ınan hoca adına pozitif...
teknık dırektor olarakda bır yere kadar yetkın var..
yonetıme sormak lazım..

Mustafa Ayazoğlu
22.10.2012, 02:18
karabük maçında oyuna alıyorsun

yetmedi , mersin oda yetmedi beşiktaş

3 maçta barış ne yaptı ?

Yiğit Gayretli
22.10.2012, 02:19
Bu lig kalitesiz bir lig. Bu ligde iyi top oynayan değil, iyi mücadele eden şampiyon olacak.

Biz mücadele etmiyoruz. Bu sıkıntı teknik taktik bir sıkıntı değil... Şenol Hoca ya konsantre olamıyor ya da konsantre edemiyor.

Onu çıkartmadı, bunu sokmadı muhabbetleri durumu açıklamaktan çok uzak.

Bu takıma (Şenol Hoca dahil) bir mentor lazım. Kafayı toparlayamıyoruz.

dimsag
22.10.2012, 02:20
arkadaşlar tekrar yazıyorum şenol güneşin hiçbir hedefi yok ...oda biliyorki trabzonspor forması ilk 4 e girer...hepsi bu ...bu akşam oynanan futbol utanç verici üstelik bu ligin başından beri aynı... şenol güneş artık kendine gelmeli... tamam destek iyide bu takımın forması 8 maçt..a 13 puan alır... şenol hocaya ne gerek var

buakşam gerçekten kötü oynadık asla inkar etmemde hermaç bukadar kötü değildik, bazı şeyleri es geçmeyelim elazıg maçı kötümüydük yada fb maçı berbatmı oynadık, k.paşa fbyi yendi, sivası yenen tek takım bizdik bu hafta naptılar bilmiyorum yani bukadar olumsuz bakmanın anlamı yok m.idmanyurdu kötü bir takımmıydı hoca kendiside söyledi iniş çıkışlar olur die gs taraftarı napsın bjk ortada fb ortada, bukadar çabuk harcamayalım hocamızı fanatiği değilim ama emin olduğum birşey varsa ondan iyisini görmedim

umitçebi
22.10.2012, 02:20
Şenol Hoca başarısız oldu diyen oldu mu?

Beşiktaş'ı 3 sene üst üste şampiyon yapan Hoca kımdı??? GORDON MİLNE

Şimdi Bir beşiktaş taraftarı çıkıp da '' Bizde Gordon Milne den başkası başarılı olmaz ''dese ne diyeceksın.

Bu nşekılde yorum olmaz. Şenol Hoca elbette başarılıdır ama kendisi de dedi ''ben trübine çekileyim '' diye ve kafasında bitirmiş bu seneyi . Ama sadri Şener beyfendi nin işine gelmedi, Şenol Hoca bu sene bıraksaydı, Kendisi bu koltukta 2 gun daha kalamayacaktı bu kadro ile ondan ikna ettiler..

Ama bir taraftarın '' Şenol Hoca dan başkası bizde başarılı olamaz '' diye düşünmesi, çok komık bir düşüncedir..

Örnek sordun vereyim; Ziya doğan ( bana göre hoca olmayan bir adam olan birisi ) ama adam 3 puan farkla 2004-2005 senesinde şampiyonluğu verdi . Adam gibi adam ziya doğan diye o trübinlerin inlemesini de hatılrasın..Gönderdik ve tekrar geri getirdiğimizi de hatırlarsın.. Hemde Kendisi Parken ustası iken...

Örnekler doğru değil. Takım kişilere bağlı değilse büyük takımdır.
İstikrar her zman en buyuk başarı nedenıdır
o zaman manchester unıted aptal futboldan anlamıyor..alex fergusonun peşıne takılmışlar gıdıyorlar..
demekkı kuçuk takım manchester..

Helvacı61
22.10.2012, 02:22
hiç kimse bizden çok şenol du ahmetti mehmetti demesin... bu takımı bana verin sezon sonu ilk 4de olur..o zaman şenol hoca neden trilyonlar kazanıyor..diye sorarım...herkesin 3 attığı bir takıma hiç gol pozisyonu bulmadan maç bitirmek ne demek şenol hoca artık bıraksın vallla artık dayanamıyorum ...adamda heyecan kalmamış... şu maçı alsak şampiyonlukta bizde varız diyecektik...ama diyemeyeceğiz..çünkü takım döküldü...

umitçebi
22.10.2012, 02:23
hepinize bir soru bu kadronun başında içimizden herhangi biri olsa 8 haftada 13 puan alamazmı bence alır..ayıptır ayıp kadronda bu kadar kaliteli adam olacak ama 13 puan alacaksın o zaman şenol hoca ne iş yapar...
ne kadar kalıtelı adam var kadroda??
kimi soksa nıye oynuyor dıyorsunuz??
senın 3 katı malıyetlı gs 15 puanda o zman sen gs dede 24 puanla full çekmıştın...
ts ıle kadıköyde yerle bır etmıştın..
ılgınç...

Mustafa Ayazoğlu
22.10.2012, 02:24
onur

bamba, zeki, mustafa, emerson

yasin, soner, olcan, halil, sapara, zokora, janko, volkan

2 maç üst üste birlikte oynamamış bir kadro

ilersi için umutluyum

Fatih Öztürk
22.10.2012, 02:24
Son saniyede Barışın yediği fuşkiye bir bakın.mantalite denilen olgu bu fukaraya uğramamış arkadaş.birde Bambanın Barışa verdiği tepkiye bakın.yahu sittir edin şunu takımdan canımızdanmı bezdireceksiniz bizi arkadaş.Barış marış kim bu arkadaş ne ayaklar dönüyor bu kulüpte.

umitçebi
22.10.2012, 02:25
hiç kimse bizden çok şenol du ahmetti mehmetti demesin... bu takımı bana verin sezon sonu ilk 4de olur..o zaman şenol hoca neden trilyonlar kazanıyor..diye sorarım...herkesin 3 attığı bir takıma hiç gol pozisyonu bulmadan maç bitirmek ne demek şenol hoca artık bıraksın vallla artık dayanamıyorum ...adamda heyecan kalmamış... şu maçı alsak şampiyonlukta bizde varız diyecektik...ama diyemeyeceğiz..çünkü takım döküldü...
14.olup kumede zor kaldıgımız zmanları,6. 7. lıkten yukarı çıkamadıgımız zamnları htrlıyorsundur umarımm..
demkkı bu takımın forması ılk 4 e gırmıyor her zman...

Mustafa Ayazoğlu
22.10.2012, 02:25

rakip var olma savaşı veriyor istek ve arzu üst düzeyde.

beşiktaş 1 puan deplasmanda iyidir.

Fatih Öztürk
22.10.2012, 02:27
ne kadar kalıtelı adam var kadroda??
kimi soksa nıye oynuyor dıyorsunuz??
senın 3 katı malıyetlı gs 15 puanda o zman sen gs dede 24 puanla full çekmıştın...
ts ıle kadıköyde yerle bır etmıştın..
ılgınç...

Kardeş 3 katı az olmuş 5 katı demek lazım!
Galatasarayın kadro değeri 138 milyon €
Trabzonsporun kadro değeri 93 milyon €

Mustafa Ayazoğlu
22.10.2012, 02:29
takımda gereksiz futbolcular var

vittek
adrian
cech
henrique
barış

bakıldığında maliyetleri 15 milyon euro

lazibere
22.10.2012, 02:29
gün gün geriye giden bir takım mı TRABZONSPOR?
sezon başında bu takımla kadıköyde fb yı elınden kaçırcağını soyleseler ınanırmıydın??
bu maçta hakem daha ılk yarıda gostermesı gerken 6 sarıyı gosterseydı bu maç çooook farklı olurdu..
bu takıma guvenın,hocasınada guvenın..sankı sagda ronaldo solda messı ılerde hulk oynuyorda begenmıyoruz..adamlar fb nın ıkı orta sahasını m.topalla meırelesın malıuetı 25 mılyon dolar..gs bır amrabata vermış 8 mılyon dolar..en ıyı topçuların gıtmış rakıbıne..yılıdızm dedıgın adam volkan şen,olcan adın..bu futbolcularla gs nın 2 puan gerısınde fb ıle aynı puandasın..
tamam haklı oldugunuz noktalar var , şenol hocaya bazen bend ekızıyorum maç ızlerken janko daha erken alınabılırdı..ama ustte yazdıgım noktalarıda dıkkate alın lutfen...
teknık taktık sabaha kadar konuşabılırım...damat olmak gıbı bır nıyetımde yok..
trabzonspor un ıyı olması ıçın beyın fırtınası yapıyoruz hepsı bu..

:) Off offf offf

Kötü takımların içerisinde skor olarak hala Ligde liderin 2 puan gerisinde olmamızı mı konuşuyorsun yoksa oynadığımız futbolu mu? Once buna karar ver.

Kadıköy de Feneri elimizden kaçırdık da Fener çok iyi takım mı diyen oldu..O dönem Fenerden puan almayan kaldı mı???

Ona bakarsan Beşikat'a da yenilmedik ama O Beşiktaş 3 haftadır içerde dışarda yenilen ve senın Kadıköyde direnndik dediğin Fener ona 3 attı ve 5 tane de kaçırdı. Kıstasları buna göre mi alıyorsunuz.

Siz skoru mu konuşuyorsunuz yoksa oynanan futbolu mu??

Görmüyormuzunuz. Takımımızın ne sistemi ne taktiği nede oyuncu istikraraı var. Top yapamıyor, Pozisyon bulamıyor. Ve bencil oynuyoruz. Volkan kendine oynuyor. Yasin kendi kendine oynuyor.. Organize ataklarımız yok, Rakip biraz üzerimize gelsin bocalıyor ve oyunu kontrol edemiyoruz. Takımın Orta sahada saha içi ağabeyisi yok. Top onun ayağına geldiğinde rahatladık dediğimiz bir oyuncumuz yok. Daha doğrusu Takımda Bir tana yıldız oyuncu yok. Sıradan bir Anadolu takımından farkımız yok. Gol yemiyoruz ama gol atamıyoruz. Gençlerbiliği takımın oyuncularından daha iyi oyuncularımız yok,

7 gol attık 4 gol yedik..Rakiplerimiz kötü olmasa şu anda Lige havlu atmıştık. Bu görülmüyor mu???

Koca Transfer sezonu Golcu almayıp, Son saniyede aldığımız oyuncuya 8 hafta ( Milli aralar ile beraber 10 hafta ) geçmesine rağmen, Hala 5 dakkadan fazla süre veremiyoruz.

Beşiktaş'ta oynamadan 3,7 milyon Euro para kazanan Quaresma sorun oluyor ama Bizim takımda oynamadan kazanan;Adrian, Vittek, Cech, Henrigue gibi yabancıların toplamda aldıkları 10 milyon Euro paranın lafı bile edilmiyor !!!!!!!

2011-2012 sezonunda 150 TİRLYON gelir etmemize rağmen, Bu kadar çok yabancılı v bu kadar verimsiz bir kadro ile yüzyüzeyiz ve bu konu sorun olmuyor.

Takımın en iyi yabancısı COLMAN ise, Eminim çok basit bir meseleden sebep kadro dışı duruyor yada sakat gösteriliyor ve sahiplik yapılamıyor. Takımdan kım gitmek isterse gidiyor , Kım oynamak istemezse oynamıyor ve butun bu olanlara rağmen herşey güllük gulistanlıkmış havası verliyor. İyi kı de İstanbul takımı değiliz. Bizim takım İstanbul medyasının takımı olsa butun bu sorunlarımız daha fazla konuşulacaktı görüdüm o zaman bizim topçuları büyük mü küçük mü olduklarını, Gelen parasını kazanıyor, Karizmasını yapıyor ve çekip gidiyor. Ve bizde seyrediyoruz.

Sorun bunlar dostum, Sorun Trabzonspor'umuzun Küçültülmesidir. Herşeyi Medya ya yükleyerek kurtuluyoruz..

Olay bu. Umarım anlatabildim.

Helvacı61
22.10.2012, 02:30
bu akşam lige havlu attık.. puan olarak değil ama psikolojik olarak attık.... emin olun...artık şundan emin oldumki şenol hocanın bu sene hiçbir hedefi yok..trabzonspor 8 maçta 13 puan almışsa şenol hoca değil,,,, babam olsa,,, biraz utan derim utan utan antalya bile 15 puan topladı..hakketten utanç verici...sen onca para alacaksın ama 8 maçta 13 puan bana verin bu takımı aynı puano alır

dimsag
22.10.2012, 02:33
TAKIM SIRALAMASI
İnternet sitesinin, takımdaki futbolcuların tahmini bonservis bedellerinin toplamıyla belirlediği değerlere göre, Spor Toto Süper Lig'de bu sezon yer alacak takımların sıralaması şöyle oluştu:

Takımlar Değeri (TL)

1-Fenerbahçe 285.000.000

2-Beşiktaş 275.000.000

3-Galatasaray 265.000.000

4-Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor/default.htm) 185.000.000

5-Bursaspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Bursaspor/default.htm) 120.000.0006-Gaziantepspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Gaziantepspor/default.htm) 100.000.000
7-Eskişehirspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Eski%C5%9Fehirspor/default.htm) 80.000.000
8-Kayserispor (http://www.milliyet.com.tr/index/Kayserispor/default.htm) 77.500.000
9-Orduspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Orduspor/default.htm) 71.000.000
10-İstanbul (http://www.milliyet.com.tr/index/%C4%B0stanbul/default.htm) B. Şehir Bld. 69.000.000
11-Medical Park (http://www.milliyet.com.tr/index/Medical%7EPark/default.htm) Antalyaspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Antalyaspor/default.htm) 63.500.000

12-Sivasspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Sivasspor/default.htm) 63.500.000
13-Manisaspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Manisaspor/default.htm) 60.000.000
14-Kardemir Karabükspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Karab%C3%BCkspor/default.htm) 55.000.000
15-Gençlerbirliği (http://www.milliyet.com.tr/index/Gen%C3%A7lerbirli%C4%9Fi/default.htm) 52.000.000
16-Samsunspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Samsunspor/default.htm) 49.000.000
17-MKE (http://www.milliyet.com.tr/index/MKE/default.htm) Ankaragücü (http://www.milliyet.com.tr/index/Ankarag%C3%BCc%C3%BC/default.htm) 40.500.000
18-Mersin (http://www.milliyet.com.tr/index/Mersin/default.htm) İdmanyurdu 35.000 000

1-Felipe Melo Galatasaray 38.500.0002-Ricardo Quaresma Beşiktaş 35.000.000
3-Fernando Muslera Galatasaray 28.000.000
4-Gökhan Gönül Fenerbahçe 28.000.000
5-Volkan Demirel (http://www.milliyet.com.tr/index/Volkan%7EDemirel/default.htm) Fenerbahçe 24.500.000
6-Emre Belözoglu Fenerbahçe 23.000.000
7-Joseph Yobo (http://www.milliyet.com.tr/index/Yobo/default.htm) Fenerbahçe 22.000.000
8-Albert Riera Galatasaray 21.000.000
9-Simao Sabrosa Beşiktaş 21.000.000
10-Didier Zokora Trabzonspor 20.000.000
11-Hugo Almeida (http://www.milliyet.com.tr/index/Hugo%7EAlmeida/default.htm) Beşiktaş 19.500.000
12-Selçuk İnan (http://www.milliyet.com.tr/index/Sel%C3%A7uk%7E%C4%B0nan/default.htm) Galatasaray 19.500.000
13-Milan Baros (http://www.milliyet.com.tr/index/Milan%7EBaros/default.htm) Galatasaray 19.500.000
14-Mehmet Topuz (http://www.milliyet.com.tr/index/Mehmet%7ETopuz/default.htm) Fenerbahçe 19.500.000
15-Alex de Souza (http://www.milliyet.com.tr/index/Alex%7EDe%7ESouza/default.htm) Fenerbahçe 19.500.000
16-Manuel Fernandes Beşiktaş 19.500.000
17-İbrahim Toraman (http://www.milliyet.com.tr/index/%C4%B0brahim%7EToraman/default.htm) Beşiktaş 17.500.000
18-Gustavo Colman (http://www.milliyet.com.tr/index/Colman/default.htm) Trabzonspor 17.500.000
19-Issiar Dia (http://www.milliyet.com.tr/index/Issiar%7EDia/default.htm) Fenerbahçe 16.000.000
20-Johan Elmander Galatasaray 16.000.000

lazibere
22.10.2012, 02:34
14.olup kumede zor kaldıgımız zmanları,6. 7. lıkten yukarı çıkamadıgımız zamnları htrlıyorsundur umarımm..

Ümit objektiflikten uzak ve adamcılık yaparak konuşacaksan cevap vermeyelim..

Gerek yok demogojık laflar yapmana. Söylediğin şeylere cevap veriliyor ya okumuyorsun ya da okuduğunu anlamıyorsun yada anlamak istemiyorsun, Aynı şeyleri bir başkasına da söylüyorsun. Futbol konuşuyoruz burda, Kişileri değil..

Helvacı61
22.10.2012, 02:37

ben hatırlıyorumda sen o zamanı hatırlamayacak kadar çocuktun herhalde .. o sene trabzonspor icra ve borçlarla boğuşuyordu...şimdi para içinde yüzüyor...15 trilyon verdiği adamı kadroya bile almıyor.. sen şimdi neyi savunuyorsun zokora bamba janko colman soner volkan olcan gibi üst düzey oyuncuların olduğu bir takımın 8 maçta 13 puan almasınımı... o zaman sen futbol değil git ..misket oyna

Helvacı61
22.10.2012, 02:39
TAKIM SIRALAMASI
İnternet sitesinin, takımdaki futbolcuların tahmini bonservis bedellerinin toplamıyla belirlediği değerlere göre, Spor Toto Süper Lig'de bu sezon yer alacak takımların sıralaması şöyle oluştu:

Takımlar Değeri (TL)

1-Fenerbahçe 285.000.000

2-Beşiktaş 275.000.000

3-Galatasaray 265.000.000

4-Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor/default.htm) 185.000.000

5-Bursaspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Bursaspor/default.htm) 120.000.0006-Gaziantepspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Gaziantepspor/default.htm) 100.000.000
7-Eskişehirspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Eski%C5%9Fehirspor/default.htm) 80.000.000
8-Kayserispor (http://www.milliyet.com.tr/index/Kayserispor/default.htm) 77.500.000
9-Orduspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Orduspor/default.htm) 71.000.000
10-İstanbul (http://www.milliyet.com.tr/index/%C4%B0stanbul/default.htm) B. Şehir Bld. 69.000.000
11-Medical Park (http://www.milliyet.com.tr/index/Medical%7EPark/default.htm) Antalyaspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Antalyaspor/default.htm) 63.500.000

12-Sivasspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Sivasspor/default.htm) 63.500.000
13-Manisaspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Manisaspor/default.htm) 60.000.000
14-Kardemir Karabükspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Karab%C3%BCkspor/default.htm) 55.000.000
15-Gençlerbirliği (http://www.milliyet.com.tr/index/Gen%C3%A7lerbirli%C4%9Fi/default.htm) 52.000.000
16-Samsunspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Samsunspor/default.htm) 49.000.000
17-MKE (http://www.milliyet.com.tr/index/MKE/default.htm) Ankaragücü (http://www.milliyet.com.tr/index/Ankarag%C3%BCc%C3%BC/default.htm) 40.500.000
18-Mersin (http://www.milliyet.com.tr/index/Mersin/default.htm) İdmanyurdu 35.000 000

1-Felipe Melo Galatasaray 38.500.0002-Ricardo Quaresma Beşiktaş 35.000.000
3-Fernando Muslera Galatasaray 28.000.000
4-Gökhan Gönül Fenerbahçe 28.000.000
5-Volkan Demirel (http://www.milliyet.com.tr/index/Volkan%7EDemirel/default.htm) Fenerbahçe 24.500.000
6-Emre Belözoglu Fenerbahçe 23.000.000
7-Joseph Yobo (http://www.milliyet.com.tr/index/Yobo/default.htm) Fenerbahçe 22.000.000
8-Albert Riera Galatasaray 21.000.000
9-Simao Sabrosa Beşiktaş 21.000.000
10-Didier Zokora Trabzonspor 20.000.000
11-Hugo Almeida (http://www.milliyet.com.tr/index/Hugo%7EAlmeida/default.htm) Beşiktaş 19.500.000
12-Selçuk İnan (http://www.milliyet.com.tr/index/Sel%C3%A7uk%7E%C4%B0nan/default.htm) Galatasaray 19.500.000
13-Milan Baros (http://www.milliyet.com.tr/index/Milan%7EBaros/default.htm) Galatasaray 19.500.000
14-Mehmet Topuz (http://www.milliyet.com.tr/index/Mehmet%7ETopuz/default.htm) Fenerbahçe 19.500.000
15-Alex de Souza (http://www.milliyet.com.tr/index/Alex%7EDe%7ESouza/default.htm) Fenerbahçe 19.500.000
16-Manuel Fernandes Beşiktaş 19.500.000
17-İbrahim Toraman (http://www.milliyet.com.tr/index/%C4%B0brahim%7EToraman/default.htm) Beşiktaş 17.500.000
18-Gustavo Colman (http://www.milliyet.com.tr/index/Colman/default.htm) Trabzonspor 17.500.000
19-Issiar Dia (http://www.milliyet.com.tr/index/Issiar%7EDia/default.htm) Fenerbahçe 16.000.000
20-Johan Elmander Galatasaray 16.000.000

bunlar boş rakamlar asla gerçek değerleri değil kim daha çok keriz onun belgesi

Mustafa Hazıroğlu
22.10.2012, 02:39
bu akşam lige havlu attık.. puan olarak değil ama psikolojik olarak attık.... emin olun...artık şundan emin oldumki şenol hocanın bu sene hiçbir hedefi yok..trabzonspor 8 maçta 13 puan almışsa şenol hoca değil,,,, babam olsa,,, biraz utan derim utan utan antalya bile 15 puan topladı..hakketten utanç verici...sen onca para alacaksın ama 8 maçta 13 puan bana verin bu takımı aynı puano alır

8 maçta 13 puan toplanmaz 24 puan toplanır. Ayriyetten Tavşanlı Linyit'in puan kaybettiği haftada puanmı kaybedilirmiş.

Fatih Öztürk
22.10.2012, 02:41
Beşiktaş bizden 2 milyon € fazla değerinde takım.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/besiktas-jk/startseite/verein_114.html

Buda Trabzonsporun takım değeri

http://www.transfermarkt.de/de/trabzonspor/startseite/verein_449.html

gabriel omar
22.10.2012, 02:42
Yahu bizim takım neden bu kadar erken yoruluyor ?Geçen seneden beri dakika 60 olunca bizim oyuncuların dili dışarda.Hadi geçen sezon Avrupa maçları vardı,bu sene ne oluyor bu takımada bu kadar erken oyundan düşüyoruz ?

umitçebi
22.10.2012, 02:42
Bu dedıklerınızde haklısınız..ozellıkle sıstem taktık ve transferde o kdar çok paramız olmasına ragmen bu adamların alınması..bır yanlışık ypılmış ama emın olmadan konuşuyoruz..ben emınım le olmuyor ışte..bende emınımkı bu topçuları şenol hoca almadı yada ıstedıklerı olmadı bunlara razı bırakıldı..herneyse.ama trabzonspor zor camıa medya ıstanbul medyası gıbı deıl ama yerel ortamda çok zor..trabzonsporun başarısını ıstemeyen yanı şampıyon olmasını ıstemeyen ama bole ılk 4 de ıddalı olmasını kafı goren bır zumre ama baya tehlıkelı bır zumre var...bunlar malum ışler ıçın trabzonsporu ve transferlerı kullanıyorlar..bırılerı ışlerıne gelmeyen bır ış yaptımı hemen kurşunlama bılmem ne..yoksa trabzon spor gıbı bır camıanın 30 sendır şampıon olamaması ımkansız...bunlarıda bılenler bılır bılmeyenlerde u zaktan yorum yapıyor dertlenıyor tasalanıyor..
Bunlar çook uzun mevzular bır gun bı organızasyonda buluşursak oturur uzun uzun konuşuruz..
ben acızane gorduklerımle bu takımın adetını orfunu toresını bılen adamlarla aynı zamanda futboluda bılmesı lazım kı başarılı olalım.elımızdekı en ıyısıde şenol hoca benım fıkrım bu..
yarın ışe gıtcem erken kalkmam lazım keşke her sene ts şampıyon olsada ben salak olsam aptal olsam morarsam....
hayırlı geceler...

umitçebi
22.10.2012, 02:44
:) Off offf offf

Kötü takımların içerisinde skor olarak hala Ligde liderin 2 puan gerisinde olmamızı mı konuşuyorsun yoksa oynadığımız futbolu mu? Once buna karar ver.

Kadıköy de Feneri elimizden kaçırdık da Fener çok iyi takım mı diyen oldu..O dönem Fenerden puan almayan kaldı mı???

Ona bakarsan Beşikat'a da yenilmedik ama O Beşiktaş 3 haftadır içerde dışarda yenilen ve senın Kadıköyde direnndik dediğin Fener ona 3 attı ve 5 tane de kaçırdı. Kıstasları buna göre mi alıyorsunuz.

Siz skoru mu konuşuyorsunuz yoksa oynanan futbolu mu??

Görmüyormuzunuz. Takımımızın ne sistemi ne taktiği nede oyuncu istikraraı var. Top yapamıyor, Pozisyon bulamıyor. Ve bencil oynuyoruz. Volkan kendine oynuyor. Yasin kendi kendine oynuyor.. Organize ataklarımız yok, Rakip biraz üzerimize gelsin bocalıyor ve oyunu kontrol edemiyoruz. Takımın Orta sahada saha içi ağabeyisi yok. Top onun ayağına geldiğinde rahatladık dediğimiz bir oyuncumuz yok. Daha doğrusu Takımda Bir tana yıldız oyuncu yok. Sıradan bir Anadolu takımından farkımız yok. Gol yemiyoruz ama gol atamıyoruz. Gençlerbiliği takımın oyuncularından daha iyi oyuncularımız yok,

7 gol attık 4 gol yedik..Rakiplerimiz kötü olmasa şu anda Lige havlu atmıştık. Bu görülmüyor mu???

Koca Transfer sezonu Golcu almayıp, Son saniyede aldığımız oyuncuya 8 hafta ( Milli aralar ile beraber 10 hafta ) geçmesine rağmen, Hala 5 dakkadan fazla süre veremiyoruz.

Beşiktaş'ta oynamadan 3,7 milyon Euro para kazanan Quaresma sorun oluyor ama Bizim takımda oynamadan kazanan;Adrian, Vittek, Cech, Henrigue gibi yabancıların toplamda aldıkları 10 milyon Euro paranın lafı bile edilmiyor !!!!!!!

2011-2012 sezonunda 150 TİRLYON gelir etmemize rağmen, Bu kadar çok yabancılı v bu kadar verimsiz bir kadro ile yüzyüzeyiz ve bu konu sorun olmuyor.

Takımın en iyi yabancısı COLMAN ise, Eminim çok basit bir meseleden sebep kadro dışı duruyor yada sakat gösteriliyor ve sahiplik yapılamıyor. Takımdan kım gitmek isterse gidiyor , Kım oynamak istemezse oynamıyor ve butun bu olanlara rağmen herşey güllük gulistanlıkmış havası verliyor. İyi kı de İstanbul takımı değiliz. Bizim takım İstanbul medyasının takımı olsa butun bu sorunlarımız daha fazla konuşulacaktı görüdüm o zaman bizim topçuları büyük mü küçük mü olduklarını, Gelen parasını kazanıyor, Karizmasını yapıyor ve çekip gidiyor. Ve bizde seyrediyoruz.

Sorun bunlar dostum, Sorun Trabzonspor'umuzun Küçültülmesidir. Herşeyi Medya ya yükleyerek kurtuluyoruz..

Olay bu. Umarım anlatabildim.

Bu dedıklerınızde haklısınız..ozellıkle sıstem taktık ve transferde o kdar çok paramız olmasına ragmen bu adamların alınması..bır yanlışık ypılmış ama emın olmadan konuşuyoruz..ben emınım le olmuyor ışte..bende emınımkı bu topçuları şenol hoca almadı yada ıstedıklerı olmadı bunlara razı bırakıldı..herneyse.ama trabzonspor zor camıa medya ıstanbul medyası gıbı deıl ama yerel ortamda çok zor..trabzonsporun başarısını ıstemeyen yanı şampıyon olmasını ıstemeyen ama bole ılk 4 de ıddalı olmasını kafı goren bır zumre ama baya tehlıkelı bır zumre var...bunlar malum ışler ıçın trabzonsporu ve transferlerı kullanıyorlar..bırılerı ışlerıne gelmeyen bır ış yaptımı hemen kurşunlama bılmem ne..yoksa trabzon spor gıbı bır camıanın 30 sendır şampıon olamaması ımkansız...bunlarıda bılenler bılır bılmeyenlerde u zaktan yorum yapıyor dertlenıyor tasalanıyor..
Bunlar çook uzun mevzular bır gun bı organızasyonda buluşursak oturur uzun uzun konuşuruz..
ben acızane gorduklerımle bu takımın adetını orfunu toresını bılen adamlarla aynı zamanda futboluda bılmesı lazım kı başarılı olalım.elımızdekı en ıyısıde şenol hoca benım fıkrım bu..
yarın ışe gıtcem erken kalkmam lazım keşke her sene ts şampıyon olsada ben salak olsam aptal olsam morarsam....
hayırlı geceler...

lazibere
Kötü top oynarız, Sebeplerini konuşuruz, Birisi biraz Hoca'yı eleştirmeye başlar ( sanırsın Şenol Hoca Onursal Teknık Direktör ve takımın başında değil ) hemen bir yerlerden başlar, Fan Clup üyeleri ve Olay gelir birisinin bir başkasına '' SEn hoca hakkında böyle konuşamazsın, Yok Şenol isminin baş harfi büyük yazılmalıdır, Yok şenol Hoca olmasa bizim takımdan bir halt olmaz'' falan filan falan filan falan filan

ve o hafta da öyle geçer ve Şenol sevenler kazanırlar. Bir sonrakı hafta da aynısı olur

En Nihayetinde, Kötü futbolun sorumlusunun Bu kadroyu kuranlar ile Bu kadroyu oynatanlarda olduğu gerçeğini kımse görmez ve bu böyle haftalarca sürer gider sonunda

Birimiz Şenol'cu
Birimiz Sadri 'ci
Birimiz Zeki'ci
Birimiz Janko'cu olur çıkarız

Ve Kımse Trabzonspor'un paralarının sağa sola çarçur edildiğini konuşmuyor ve Aralıktakı Kongrede ''Kazanılmış kupamızın geri verilmeyişi ile, Lige havlu atmış bir takım şeklinde, Hocası bırakmış , Futbolcuları bir bir kadro dışı kalmış ve Kongrede adaylığını açıklamadan sessiz sedasız çekilen ve hep tatlı gülümsemesiyle hatırladığımız Sadri Şener döneminin sonunu izleyeceğiz..

Ve yeni futbolcular yeni bir hoca ve yeni başkanıyla...Sıfırdan başlayacağız..

Ve biz, bu sonu izlemeyelim diye burda sayfalarca yazı yazmıştık, İyi takım iyi oyuncularla oynanır, Iyı oyuncular almasanız, başarılı olamazsanız, Yönetici olarak da başarısız olursunuz demiştik diyeceğiz. 3 lira fazla vererek elinde tutabileceğin oyuncuyu sırf cimrilikten kaçırıp yerine 30 tirlyon fazla harcama yapmak zorunda kalacaksınız ve o da onun katkısını yapamayacak riske girmekten korkmayın, İyi futbolcu iyi para ister ama iyi futbolcu kupada getirir, parada kazandırır demiştik diyeceğiz..

Ve bizleri dinlemediniz diyeceğiz...

Helvacı61
valla bu takımı izlemek artık midemi bulandırmaya başladı... hadi puanıda geçtim 90 dakka da beşitaş gibi bank asya düzeyinde bir takıma pozisyon bile bulamadık...gerçekten iğrenç..bir futbol hiçkimsenin bana böyle bir takım izletme hakkı yok şenol filan anlamam defolsun gitsin...

umitçebi
22.10.2012, 02:46
Ümit objektiflikten uzak ve adamcılık yaparak konuşacaksan cevap vermeyelim..

Gerek yok demogojık laflar yapmana. Söylediğin şeylere cevap veriliyor ya okumuyorsun ya da okuduğunu anlamıyorsun yada anlamak istemiyorsun, Aynı şeyleri bir başkasına da söylüyorsun. Futbol konuşuyoruz burda, Kişileri değil..
abi adamcılık yapmıyorum ama
şenol hocanın aldıgı parayı soyleyınce sınırlenıyorum ya...okadar para alacaksınla başlayan cumlelerın şenol hoca gıbı bır adam ıçın kullanılması zoruma gıdıyor..hıçbırşeyımdeğıl ne akrabam ne bışeyım..ama el ınsaf..

Helvacı61
22.10.2012, 02:47
şenol hoca artık bırakmalı bu akşam çok net gördümki hiçbir hedefi yok sadece durumu idare etmek derdinde... şu futbol ayıptır yahu...hemde çok ayıp

umitçebi
22.10.2012, 02:49
Neyse..
herkese tekrar ıyı geceler..kalın sağlıcakla...
TEKRAR SOYLIYEYIM..UMARIM SIZ HAKLI ÇIKARSNIZ DA TRABZONSPOR BAŞARILI OLUR..BEN APTAL SALAK OLUR MORARIRIM..

lazibere
22.10.2012, 02:50
Allah bizim Kulubu Bir kaç kişiye muhtaç hale getirenlerden ve o anlayıştan kurtar...

Helvacı61
22.10.2012, 02:51
abi adamcılık yapmıyorum ama
şenol hocanın aldıgı parayı soyleyınce sınırlenıyorum ya...okadar para alacaksınla başlayan cumlelerın şenol hoca gıbı bır adam ıçın kullanılması zoruma gıdıyor..hıçbırşeyımdeğıl ne akrabam ne bışeyım..ama el ınsaf..

neden zoruna gidiyor..almıyormu....kardeşim neden anlamıyosun futbol arık gönül değil para işi... paranı alıyorsan hakkını vereceksin... sen 20 trilyonu kenarda tutup 8 maçta 13 puanı açıklayamazsın bu terbiyesizliktir... sen gerekeni yapacaksın puan kaybı olacaksa öyle olacak...

Mustafa Ayazoğlu
22.10.2012, 02:57
neden zoruna gidiyor..almıyormu....kardeşim neden anlamıyosun futbol arık gönül değil para işi... paranı alıyorsan hakkını vereceksin... sen 20 trilyonu kenarda tutup 8 maçta 13 puanı açıklayamazsın bu terbiyesizliktir... sen gerekeni yapacaksın puan kaybı olacaksa öyle olacak...

provokatörlük yapıyorsun !

lazibere
22.10.2012, 02:58
Colman dönene kadar, Futbol olarak takımdan hiç birşey beklemiyorum.

Korkarım, Colman sakat falan da değil, Colman Kadro dışı ve devre arasında satılacak , Bunu bir parantez olarak söylüyorum.O da haklı, Kendinden daha kötü futbolcular, Hedefleri olan takımlara gitmişken, o nun hedefleri olmayan bir takımda, Her sene basit topçularla beraber oynamayı istemmesini anlarım. Onun döneminden bir o kaldı. Çok bile kaldı. COLMAN gittiğinde onun ne kadar iyi bir yetenek olduğunu anlayacak ama geç olacak.. satalım gitsin diyen cerasus falan iyi hesaplamışlardır. Hatta onun alternatifi olarak alınana Soner'i bile 4 sene sonrasına başkasına satmışlardı:)) Oda iyiydi çunku

Zaman herşeye kadirdir..

Son olarak şunu söyliyim,

Bu halimiz, Rakiplerimizin hesapsız puan kayıplarının getirdiği bir devamlılıktır. Yoksa bizim takım gerçekten Ligde kolay kolay maç kazanamaz..Ben Son 10 senedir bu kadar vizyonsuz bir takım islememiştim bu sezon bir maç harici her maç böyle

Mehmet Yusuf
22.10.2012, 03:25
ne geçti eline ?? sanki duyurabildin sesini. boşa salladın ne oldu yani ?? mutlumusun şimdi..?? hey Allahım ya..:)

Travelair
22.10.2012, 07:26
bjk maçının 2. yarısını seyrettim

Bence Trabzonspor kötü bir tavşan atlet. İyisi bile değil. Bir yere geliyor, devamını getiremiyor

Rakipler için iyi bir antreman takımı. Fazlası değil. Topa müdahele etmek, kazanıp toplu hücumlar yapacağı yerde rakiplerin ataklarının etrafında dolaşır, seyreder. Sonra da olan olur. O zaman futbolcu da der ki bari ben kendimi göstereyim. Olmadık işlere kalkışır, o da rezil olur. Takımda disiplin kalmaz, güven kalmaz, inanç kalmaz, kalite zaten şüpheli... Trabzonspor'un doğasında sinerek, pısarak, korkarak oynamak yoktur. Onun için "Karadeniz Fırtınası" lakabı almıştır. Ama teknik direktörümüz o dahi uygulamalarıyla bizi kendi hezeyanlarına mahkum ediyor

Faik Yılmaz
22.10.2012, 08:18
Şenol Güneşin bilerek ya da bilmeyerek yenilmek için yaptığı bütün hamlelere rağmen aldığımız 1 puan başarıdır......

asilhamsi
22.10.2012, 08:33
keske hocayı da birkac hafta dinlendirme,yedek oturtma sansımız olsa:)Ben tarihte bu kadar formsuz bir teknikadam gormedim.

Fernandez haric mahali lig takımından farkı olmayan defans ile hucum ile tel tel dokulen besiktas dahi bizi ezdi.

Onur muthis toplar cıkardı ama yedigi goldeki yer tutma ve zamanlama hatası gercekten yakısmadı.Bu arada eger kale vuruslarını ve degajları boyle kullanmaya devam ederse ben kanser olacagım.

Hocam oyunu iyi kotu tutan Soner ve Sapara yı oyundan cıkarmak nasıl bir dehanın urunu?

Bana isteyen istedigi kadar kızsın Olcan ın aklı kesinlikle bizim takımda degil.

Yasin,halil,olcan 3 lusu ile hucum hattında devam ettigimiz surece ligin en az gol atan 3 takımından biri olmamız garanti.

Bamba ve emerson gercekten iyi oyuncular ve cok iyi oynadılar.Ama bambanın bazen gereginden fazla risk aldıgı asikar.

Zokora ya laf soyleyen carpılır.Yine takımın en iyileri arasındaydı.

Muhakkak sistem ve kadroda koklu degisiklikler lazım aksi halde isimiz gercekten zor.

Zeki iyi mucadele etti ama kesinlikle tecrubeye ihtiyacı var cunku yerini cok cabuk kaybediyor.

Mustafa oldukca iyi oynadı.Ama artık lutfen uzun pas atamadıgını bu kabiliyeti olmadıgını anlasın ve vazgecsin.

İdris Toksoy
22.10.2012, 08:34
onur onur onur.

Gurpas
22.10.2012, 08:37
Şenol Günaş in takıma biraz daha hırs ve Trabzonspor da oynama bilincini kazandırması laaazım.

Ertan 51
22.10.2012, 08:40
Tamamen doğru tespitler,
bjk nin bizi bu hali ile yenemeyeceği de doğru,
fakat bizim de takım olarak şöyle bir yapımız var,
hastayı yatağında yakalayıp işi bitirmeyiz de genelde hastaya serum oluruz,
bizle çıkışa geçerler,
inşallah yanılırım ama tüm ibreler bizi galibiyete yakın gösteriyor olsa da içimde yukarıda yazdığım gibi bir his var.

Maçın favorisi olmamıza rağmen istediğimiz sonucu alamayacağımızı 10 gün önce tahmin etmiştim ben,fakat şunu da tahmin ediyorum Şenol hoca olmasa bu takım ilk 10 a bile giremez.

Dünkü maçla ilgili hocamı eleştireceğim tek şey golcü seçimi,
Santraforsuz başladık maça,Janko'yu son 5 dakka oyuna almak ona hakaret gibi bişi bana göre,
ya aldın bari 2. yarı al yada hiç alma.Janko'da varsa bir sorun Emre'yi al oyuna nedir ne değildir bi görelim.

Neyse,
ben kaybederiz diyordum,beraberlik hiç yoktan iyidir.
Sakatlar da düzelir gelirse çok daha iyi takım oluruz,3 bacılar da çok ahım şahım değiller,toparlanırsak bişiler olabilir.

arifberkay
22.10.2012, 08:41
Şu milli takım arası bize ilaç gibi gelecek yalanını da bir daha duymayız umarım

zafercalikoglu
22.10.2012, 08:42
keske hocayı da birkac hafta dinlendirme,yedek oturtma sansımız olsa:)Ben tarihte bu kadar formsuz bir teknikadam gormedim.

Fernandez haric mahali lig takımından farkı olmayan defans ile hucum ile tel tel dokulen besiktas dahi bizi ezdi.

Onur muthis toplar cıkardı ama yedigi goldeki yer tutma ve zamanlama hatası gercekten yakısmadı.Bu arada eger kale vuruslarını ve degajları boyle kullanmaya devam ederse ben kanser olacagım.

Hocam oyunu iyi kotu tutan Soner ve Sapara yı oyundan cıkarmak nasıl bir dehanın urunu?

Bana isteyen istedigi kadar kızsın Olcan ın aklı kesinlikle bizim takımda degil.

Yasin,halil,olcan 3 lusu ile hucum hattında devam ettigimiz surece ligin en az gol atan 3 takımından biri olmamız garanti.

Bamba ve emerson gercekten iyi oyuncular ve cok iyi oynadılar.Ama bambanın bazen gereginden fazla risk aldıgı asikar.

Zokora ya laf soyleyen carpılır.Yine takımın en iyileri arasındaydı.

Muhakkak sistem ve kadroda koklu degisiklikler lazım aksi halde isimiz gercekten zor.

Zeki iyi mucadele etti ama kesinlikle tecrubeye ihtiyacı var cunku yerini cok cabuk kaybediyor.

Mustafa oldukca iyi oynadı.Ama artık lutfen uzun pas atamadıgını bu kabiliyeti olmadıgını anlasın ve vazgecsin.

kesinlikle katılıyorum,artık hocamızında belli bir kalıp tan çıkması lazım,Olcan la ,olacak iş değil bu gol atma işi

anth
22.10.2012, 08:45
COLMAN'a iyi para verdiler, satalım gitsin diyen Taraftarlar olduğu müddetçe bizim takım böyle bir ileri bir geri gitmeyi hak ediyor.

COLMAN'ı sattıklarında. Xavi yada iniesta'yı transfer edeceğimizi düşünen taraftarlarımız olduğu müddetçe de bir ileri bir geri gideriz

COLMAN'nın takımın herşeyi olduğunu anlamayan taraftarımızın olduğu müddetçe de öyle

İmza....

Hiç uzağa gitmeye gerek yok bu senenin başındaki hazırlık maçlarını Colmanlı ve Colmansız izleyin yeter...

Ayrıca Selçuk'u Selçuk yapan yanındakidir diyenler haklı çıkıyor sanırım... (Kalitesiz demiyorum.)

Colman ve Melo tarzı adamlarla ancak oynar...

sonuç, Colman olmadan orta sahamız toparlanmaz, onu satmak takımı satmaktır. Ücreti de gerekirse Zokora seviyesine çıkartılsın , hiç gözüm arkada kalmaz...

Burak
22.10.2012, 08:46
Beşiktaş'tan bir puan almak kötü değil ama söz konusu olan ortaya koyulan futbol ve karşındaki rakibin kalitesi olunca iyi diyemiyorsun.

anth
22.10.2012, 08:48
Ayrıca N'Doye o kadar para etmez diye aldırmayan her kim varsa hepsini Allah bildiği gibi yapsın...

Janko kesinlikle iyi futbolcu ama hem hazır değil, hem de bu kazma kanatlarla bu takımda iş yapamaz...

Gerçi ben futbolcu önermem diyen Hocanın olduğu takım Janko'yu iyi almış...

Murat Keçeci
22.10.2012, 08:50
Maçın ilk yarısında temposu düşük maçta oyun bizim kontrolümüzde geçti taa ki biz golü bulana kadar devre arasına giren oyuncuların kafasında maçın skorunu koruyup maçı alıp gelme fikri ön plana çıktı yenersek 15 yapıp lideri yakalarız baskısıyla birleşti orta sahada yeterince aktif olmayan takımımız iyice geri çekildi ve buna birde maçtan önce belirttiğim gereksiz fauller yapmamalıyız cümlesinin tersi olunca bjknın golü geldi ondan sonra futbol biraz da moral motivasyon oyunudur evinde oynamanın avantajıyla bjk tempoyu yükseltti biz iyice direksiyon hakimiyetini kaybettik ve Onurun sayesinde bir puanı alıp döndük.

Orta sahanın merkezi futbolda çok önemli gs maç kazanmakta zorlanıyorsa sebebi melo-selçuk daki düşüş yüzünden bjk maç kazanmakta zorlanıyorsa orta sahasının ortasında fernandes dışında kaliteli oyuncusu olmayışından fb istediği sonuçları alamıyorsa orta sahanın merkezinde emre belözoğlu gibi bir oyuncuyu aradığından puan kayıpları yaşıyor.Biz Colman ve Selçuk ikilisinin oluşturduğu bu mevkideki kaliteyi daha da yukarı çıkartacakken tam tersi bir iki seviye aşağıya çeken oyuncuların eline kaldık.

Bu maçtada orta sahayı istediğimiz gibi dolduramadık defans ile ofans arasında büyük mesafeler vardı buna en güzel örnek zokoranın bir kaç kez 20-30 metrelik yapmaya çalıştığı bir iki driblingi gösterebiliriz ve hala bir sonraki maça çıkması garanti olan forvet hattı oluşturamadık yani önümüzdeki maçta forvette şimdi janko mu halil mi henrique mi oynayacak yine bilemiyoruz.

İki takımında ofansif olarak organize eksikliği olduğu için maçın tek farklı skorla veya golsüz bir şeklide bitme ihtimali yüksekti bizim gol atabilme ihtimalimiz kontra atağa bağlıydı o şekilde de golü bulduk bjknın golü bulma olasılığı da duran toplara bağlıydı onlarda o şekilde golü buldu.

Onur: Yediği goldeki hatasını yaptığı net kurtarışlarla fazlasıyla telafi etti. Onurun bu özelliğini beğeniyorum takımımızın kontrolü kaybettiği bocalamaya başladığı her oyunda ayakta kalabiliyor.Yan toplarda ve ayağını kullanmada ciddi eksikliği var hedefi büyükse bu konuda çok çalışmalı.

Zeki: Maçtan önce gereksiz fauller yapmamalıyız diye belirtmiştim arkası dönük oyuncuya vücudunu daya başka bişe yapma zaten deplasmanda oynuyoruz hakem kolay faul çalmak için düdük ağzında sizde buna çanak tutmayın.Maç performansına gelirsek defansif olarak kendini geliştirmesi lazım ama bir defans oyuncusu olarak hücuma çıktığında kalitesini belli ediyor.Defans yapmak tecrübe isteyen bir olgu Zekide bunu kazandıkça futbolu büyüyecek önü açık başarılı olabilecek milli takıma gidebilecek potansiyele sahip ofansif kalitesi var tek yapması gereken defansını geliştirmek.

Soner: Çok pasif kaldı orta sahadaki büyük boşluğun ilk sebebiydi.

Zokora: Görevini en iyi yapan oyuncumuzdu diyebilirim ama şunuda belirtmeliyim böyle maçlarda görevinden fazlası gerekir bazen.

Sapara: Orta sahayı doldurmaya çalışan tek futbolcuydu ama temposu yaşıyla birlikte doğru orantılı şekilde düştüğü için onunda gücü biryere kadar.

Genel bir değerlendirme yaparsak ligde kötü durumda değiliz ama ofansif olarak üzerimizde çok büyük soru işaretleri var şampiyonluk potasına girdik diyelim her maçı 1-0 mı kazanacaz daha ligin başındayız üzerimizde baskı olmadığı halde pozisyona giremiyorsak ligin sonlarında puan kaybının telafisi olmayan zamanlarda ne yapacaz peki herhalde sıfır pozisyonla maçı bitiririz.

Sonuç olarak yediğimiz gol ortalaması şampiyonluğu hedefleyen bir takım için başarılı deplasmanda 1 gol yiyebilir her takım ama şampiyonluğa oynayan her takım o deplasmanda 2 golü atabilmeli genelde deplasmanda büyük takımların maçları 1-2 şeklinde sonuçlanır.Bjk maçı için değilde genel performansımız için söylüyorum bunu.Antep,karabük maçlarımız için bu örneği verdim.

Önümüzde bursa maçı var bjk gibi direnci yüksek bir takım bjk ile deplasmanda oynadığımız için düşük tempo avantajdı ama bu maçta tempoyu yükseltmezsek maç sabaha kadar oynansa pozisyona giremeyiz.Mutlaka yüksek tempoya ulaşmalıyız bu yüksek temponun seviyesi ne derseniz rakibinizin size ayak uyduramadığı bocalamaya başladığı seviyedir.

Külünkoğlu
22.10.2012, 08:56
İnönü'de son altı maçta bir kez yenildiğimiz Beşiktaş'a karşı oyunu bir türlü ele alamadık.
Takımda o kadar çok eksik var ki, yardımlaşma ve hırsın olmadığı yerde arkadaşlık bağlarından dahi söz edemeyiz.

Oyunu gümbür gümbür oynamak diye bir tabir var. Malesef sezon başından beri geriye yaslanarak oynuyoruz. Böyle olunca rakibinizin yapacaklarına gönlünüz razı olacak. Yapamadıklarından kalan artıklarla idare etmek büyük takıma yakışmaz. Yakışmıyor da.

Şenol hocanın oyuncu tercihlerini bende eleştirdim bu maçta. Telefondan baktığım twitter'da öyle mesajlar okudum ki bu kadar alçalabilen insanlar olabileceğini düşünmemiştim. Forum bu anlamda pırıl pırıl özelliğini koruyor çok şükür.

Abdullah Avcı'nın 3. (yazı ile üçüncü) kaleci bile yapmadığı Onur'un performansına ne diyecek merak ediyorum. Bence Onur'un bu performansı ile Milli Takıma girme ihtimali yok Trabzonspor'da yedek kalırsa belki. Malum Abdullah Avcı'nın siteminde takımlarında oynamayanları kadroya almak var. Ama ana sistemi babadan oğula geçen Milli Takım davetidir. Onu da şu sözlerle açıklamıştı "Onur daha önceki kamplarda bizimle beraber değildi." Bu kafaya göre Milli Takım kadrosu gösterilen performansa göre nasıl değişecek ? O kafanın eseri tesadüf değil.

Neyse Trabzonspor'da eksik çok demiştik sayarsak, organize olamamak, yardımlaşmanın olmayışı, oyunun insiyatifini ele alamamak, kadro kalitesinin düşüklüğü ve kenar yönetimin formsuzluğu.

Yapacak çok işimiz var.

katre-i.matem
22.10.2012, 09:28
Bilmeden maçı bile izlemeden eleştiri eleştiri eleştiri... İyi niyetli olsa ne güzel ama maksat eleştirmek olsun işte.. Aaa maç berabere bitmiş vurun hocaya takıma topçuya.. Eleştirilerde bile tutar yok kötülerken bile tutarsız.. Yani o kadar ipini koparmış bir haldeyiz ki haftalardır hoca zeki yi oynat artık diyenler zeki yi su mactan sonra yerin dibine sokuyor.. Sürekli tüketin karalayın.. Neden soner cıktı neden sapara cıktı derler ama maçı izlememişler izleseler onu zaten sormazlar.. Barış oyuna neden girmiş yanı kenarda colman ve alan otururken mı barıs oyuna gırdı ? elde bu var kım gırecektı ? Halil e neden bu kadar tahammul etti hoca onda ne bekledı ne buldu bende merak edıyorum ama otu motu eleştirir olmayın lutfen ya

inadina61_08
22.10.2012, 09:33
bize yapımıza uygun sistem lazım 4-2-3-1 oynayacağız diye ofansif oyunculardan defans özelliği bekliyoruz, defansı bıraktıklarında yada ileri gittiklerinde arkalarının açık kalacağını düşündüklerini tahmin ederek sorumluluk almaktan da korkuyor olduklarını düşünüyorum. yani oyuncular kendi karakterlerini yansıtamıyor, örnek dünkü bjk maçı adamlar kendilerinde üst düzey bir hırs ile oynadılar artık bu futbol ile Avrupada bir taıma oynadığınızda başınıza ne gelebileceğini tahmin edin çünkü bjk de yetenek eksikliği vardı, topu ayağımızda tutsak maç farka gidecek ama biz topu rakibe verip hata yapmalarını bekliyoruz, bu da bizim yapımıza veya benim izlemek istediğim futbol tanımına tamamen ters.
Ne yapalım Hoca bilir ama benim bir hayali var
Olcan-Sapara-Colman-Soner-Yasin(Volkan yada xxx) bundan sonra ileri uç çokda önemli değil bizim problemimiz orta sahadaki uyumsuzluk, dün akşam sanki ilk kez bir araya gelmiş bir takım vardı şaşırdım!

Ama şu da bir gerçek dik oynamalıyız işler ters gidince de Yumurtalara göğüs germeyide göze almalıyız, çünkü bizler coşkulu ve duyguları ile hareket eden insanlarız, o yüzden bizi yönetmek için önce taraftara rest çekeceksin bunu yapmak için de bir kaç kez şampiyon olmak lazım, Anahtar burada şenol hocanın başımızda olduğu sürede elinde "Çaldıkları" şampiyonlukları kazanmış olsaydı, eleştiri olumlu olurdu, daha güvenli olurduk gibi düşünüyorum... ama herşey başarıyı getirenler orantılı sanki...

amasya0561
22.10.2012, 09:33
Bu takım benim hepimizin. yensede yenilsede vazgeçebilirmiyiz.
Dün gece maçtan hemen sonra yorumlara bir bakmak gerek.
kimi Onur bitmiş der kimi Mustafa Barışa küfreder kimide hocaya.
bitmiş denen Onur trt sporda maçın adamı seçilir. abdullah avcıya veryansın edilir aynı programda. 3-5 net pozisyon turtarır Onur.
kimileri için burası gelip küfretmek hakaret etmek takımı kötülemek yeri. Tamam hüsrana ugrayabiliriz takımımızı her zaman zirvede görmek isteriz ama deplasmanda bjk ile berabere kaldık yada kötü futbol oynadık diyede hakaretler etme hakkımız yok.
Mustafa da Barış ta Zeki de Halil de bu takımın parçası. Bu takım bizim ailemizden biriyse onlarda bu ailenin bir parçası ne kadarda
hata yapsalar ben onlara çokda kızsam hakaret edemem.

Varlıbaş61
22.10.2012, 09:35
Son pozisyona korkudan bakamamıştım . Şimdi izledim meger Onur mükemmel kurtarmış .. Seviyorum ben bu adami, aldigi paralar helal olsun ona sonuna kadar .. Bu arada hayret eyyamci Cüneyt nasıl korner attırmadan macı bitirniş !

winner
22.10.2012, 09:38
Attığımız gole kadar pozisyonumuz yoktu, yediğimiz gole kadar da pozisyon vermedik hatta gol de pozisyondan gelmedi.

İlk yarıdaki bjk dizilişini değerlendiremedik.Tam anlamıyla intihar bir kadro ile oyuna başladı aybaba.

Ama biz de buna uyduk ne doğru dürüst paslaşma ne de organizasyon vardı.

Şans golüyle öne geçtik aslında maçın kontrolünü tamamen ele geçirmek için bir fırsattı bu.

bjk üğzerimize gelecek biz de pozisyon bulacaktık.

Ama öyle olmadı bjk olcay-batuhan değişikliği ile orta saha da bariz üstünlük kurdu ve oyunun dümenine geçti.

Biz ise iyice geriye yaslandık, yaslandıkça pozisyon verdik.

1 puan ciddi kazanç oldu özellikle ikinci yarıdaki futbolla.

Ama hala oturmuş bir oyun düzenimiz yok.

Sercan Yaylı
22.10.2012, 09:44
bizim takım skor 1-0 olunca üstüne yatma alışkınlıgından kurtulmadığı sürece bu skorları çok görürüz. Alazinho olmadıgı zamanlarda 4-4-2 oynamalıyız bu sistemde oynayabilecek futbolcular bizde mevcut ama hoca yok.

atigol
22.10.2012, 09:47
Arkaslar Oyundaki el frenimiz Zokora... bu asikar artik ne kadar sevsemde o oynadigi surece biz maclari hep boyle nefes nefese izleriz.

En basit ornegi ile gecen sene afrika kupasina gittigi donemi bir inceleyin derim. Aykut oynamisti yerine gecen sene en cok galibiyet aldigimiz donemdi. Artik zokorasiz oyuna gecmemiz lazim

winner
22.10.2012, 09:52
Böyle deplasmanlar da skor avantajını aldıktan sonra rakibin işini bitirmek için ya orta saha da iyi pas trafiği sağlayacaksın ya da süratli adamlarla savunma arkasına sarkacaksın...

Dün hiçbirisi yapılamadı.

Janko Kazakistan'a iki kafa golü attı 3-4 gün önce...

65-70'de oyuna al hiç iş yapmasa bir kornerde çıkar vurur işi bitirir...

Çok iyi oynayan hücumcular sahada olsa anlarım ama o da yok...

Faik Yılmaz
22.10.2012, 09:56
Başkalarının başarısızlığıyla sevinmek gibi garip bir yaklaşımda türemiş......

Yok Gsde puan kaybediyormuş..... Yok rakiplerle aramızda 3 puan varmış......

Böyle diyen arkadaşlara 8. sıarada olduğumuzu ve 9. bile liderden 3 puan eksiği olduğunu hatırlatırım.....

Gs 15 puan
antalya 15 puan
ordu 14 puan
gençler 13 puan
kasımpaşa 13 puan
fener 13 puan
eskişehir 13 puan
Trabzon 13 puan
sivas 12 puan.....

işte orta halli ligin orta halli takımıyız işte.......

winner
22.10.2012, 10:01
Belki de Şenol Hoca' nın artık başka bir sistem denemesi gerekiyor.

4-3-3 sistemi artık işlemiyor,pozisyona girmekte çok zorlanıyoruz.

Bunun en büyük sebebi 3'lünün ortasaındaki ideal oyuncu daha bulunamadı, kenar oyuncular ise formsuz ve yetersiz.

Bursa maçından tezi yok çift forveti denemek gerekiyor.

Sezon başından bu yana maça ve rakibe hükmedemiyoruz.

61trabzonomer
22.10.2012, 10:02
Bu takım 4-3-3 oynamalı bencede...

oguzkoc
22.10.2012, 10:08
Saparanın görevini Sonere, Sonerin görevini Saparaya verseydik daha diri bir ortasaha olurdu. Sapara şuan beklediğimizden de iyi top oynuyor ama temposu düşük. Onun görevinde oynayan oyuncunun gole daha yakın oynayıp, ortasahanında savunma yükünü azaltabilmesi lazım ayrıca. Bunu şuan takımda tek yapabilecek kişi Colman ve ya Soner.

Murat Acar
22.10.2012, 10:13
Alıntı:Fanatik ; Orhan Yıldırım’la görüşen Aybaba, “İlk yarıda dengeli bir oyun vardı. Ancak son dakikada çok garip bir pozisyon yaşandı. Fernandes, kendisine yapılan faulde doğrusu aceleci davrandı. Ama Olcan da topun önünden iki kez çekilmedi. Yarım metreden serbest vuruş mu kullandırılır? Cüneyt Çakır’ın bu kararı, doğrusu 2 puanımıza maloldu. Çakır nedense Avrupa’da böyle maç yönetmiyor” dedi.
Bunu diyen Aybaba Almeida ya 2 sarı göstermeyı bırakın 1 tane bile göstermeyen hakeme niye laf etmiyor.Profesyonel bir Teknik direktör olmuş ama hala kurallardan bihaber.Düdüğünü göstermedikten sonra futbolcu oyunu başlatmak için istediği anda topa vurup oyunu başlatır.fernandes de zaten amacı olcana topu çarptırıp sarı görmesini sağlamaktı 25 mt den çaprazdan ölüm vuruşu yapan fernandez 1 metreden olcana topu çarptıramıyorsa hakemi değil futbolcusunu eleştirmeli.Ama adamın derdi üzüm yemek değilki bağcıyı dövmek.Bunca şeye rağmen burda hakemi eleştiren yazı yok gibi hemen hemen.ama hakem bizim Sonere ilk faulunde sarı gösterip oyundan düşmesini sağlamasına ve aynı tarz 3 pozisyonda ki ilk yarıda oldu 2 si almeida tarafından yapılmıştı 1 sarı bile göstermeyen hakemi eleştirip ağlamak samet gibi adamların işi olsa gerek...

winner
22.10.2012, 10:13
Başla Bursa maçına Janko-Emre Güral ikilisiyle.

Bence birbirlerini tamamlayacak tipte iki oyuncu.

Birisi hava toplarına hakim santrafor özellikli, diğeri hareketli özellikle ceza sahası üzerinden gol vuruşları etkili.

Ne olur en fazla Bursa'yı da yenemezsin.Bir şans da onlara ver.

Ama tersi olursa büyük kazanç.Hem yeni bir forvet hattı hem de genç bir golcü kazanmış olursun...

Camianın kafasında "Niye oynamıyorlar?" sorusu da kalmaz.

Onur Akyüz
22.10.2012, 10:24
Takımımız maalesef kötü, ilerisi için umut verecek bir ışık dahi yok.

Kanatlarımız çalışmıyor, orta sahamız üretemiyor, ileriye top taşıyamıyoruz, gol atamıyoruz, ilk yarı bitene kadar Onur, Bamba, Sapara, bazen Yasin ve Soner'le lige tutunacağız, o da olabilirse tabi.

Hoca bir şekilde takımı yukarıda tutacak bir formül bulmalı yoksa bu futbolla değil Bursa'yı yenmek Antalya'dan puan alırsak şükredeceğim.

8 maçta girilen pozisyonları çıkarırsak herhalde ligin en kısır en kabız birkaç takımından biriyizdir.

İşimiz çok zor.

Murat Acar
22.10.2012, 10:24
Bilmeden maçı bile izlemeden eleştiri eleştiri eleştiri... İyi niyetli olsa ne güzel ama maksat eleştirmek olsun işte.. Aaa maç berabere bitmiş vurun hocaya takıma topçuya.. Eleştirilerde bile tutar yok kötülerken bile tutarsız.. Yani o kadar ipini koparmış bir haldeyiz ki haftalardır hoca zeki yi oynat artık diyenler zeki yi su mactan sonra yerin dibine sokuyor.. Sürekli tüketin karalayın.. Neden soner cıktı neden sapara cıktı derler ama maçı izlememişler izleseler onu zaten sormazlar.. Barış oyuna neden girmiş yanı kenarda colman ve alan otururken mı barıs oyuna gırdı ? elde bu var kım gırecektı ? Halil e neden bu kadar tahammul etti hoca onda ne bekledı ne buldu bende merak edıyorum ama otu motu eleştirir olmayın lutfen ya

Evet Çok haklısın birçoğumuz maçı bile izlememiş gibi eleştiri yapmışız.benim kızdığım bu takımda Colman yokken Adrian ı neden almaz kadroya emre hazırlık maçlarında en azından forvette bi canlılık getirebileceğini göstermişken,Milli takımda Janko kazakistan bile olsa 2 gol atmışken neden oynatılmaz.Eleştireceksek mantıklı eleştiriler yapmalıyız ama adrian ın alanzınhonun aykut un kadroda olmadığı bir takımda oyundan düşen sapara ve sonerin değişikliklerine eleştiri getirmesi sadece 18 kişilik kadro seçimi için olabilir.Yoksa yedek kulübesinde barıştan daha iyisi vardıda hoca almadımı.Soru şu olmalı elinde 5 milyon a aldığın adrian varken nedne kadroya bile almazsın Janko yu emreyi neden en azından 1-1 den sonra denemessin????!!!!

Gökhan Baymak
22.10.2012, 10:26
Dün gece Barış oyuna girdikten sonra sinirlerim tavan yaptı.. Kendime daha yeni yeni geliyorum.. Ayrıca Halil'in ne özelliği var da 90 dk oynuyor. Soner oyundan çıkınca oyuna Janko girmeliydi, o zaman ileride daha fazla top tutardık..

Mustafa Yumlu neden devamlı uzun top atıp duruyor, maç başında sonuna kadar bi tane isabetli pası yok.. Emerson'a yapılan eleştirilere katılıyorum. Dün gece gayet iyiydi..

Bursa maçında beklediğim 11 bu.. Yoksa puan falan alamayız..

--------------Onur------------
Zeki---Celu---Bamba---Emerson
-------------------------------
-------------Zokora-----------
-------Sapara------Soner------
--------Emre-----Olcan---------
-------------JANKO------------

Burçak
22.10.2012, 10:34
@winner
aynı şekilde düşünüyorum.
yahu 8 maç oynanmış attığımız gol ortada.
var sıkıntı..
en azından Emreye verelim şans.
zaten atamıyoruz. Emre atamazsa pek bi değişiklik olmaz yani.
Ki ona şans verilirse değerlendireceğini düşünüyorum.
Yabancı transfer yapıp o adamı kulübede oturtuyorsan sen bu işi bilmiyorsun derler adama.
Kulübede oturtmak için ülke ülke gezmeye ne gerek var ki.
Türkiyede dolu avr alıp kulübede oturtabileceğin futbolcu.
niye milyon dolarları saçıyoruz ozaman..

yabancı sakat ve cezalı olmaması halinde banko oynayacak!
janko son 3 dakikada oyuna giriyor her defasında . ayıptır yaa. vallahi ayıp.

Emrullah
22.10.2012, 10:35
Şenol Hoca eleştirileri hak ediyor hem de en ağır eleştirileri ancak hakareti hak etmiyor. Bazı arkadaşlar eleştiri diye hakaret ediyor. Ya eleştiri nedir bilmiyorlar ya da hakaret.

Çağdaş DENİZ
22.10.2012, 10:38
şenol güneşin jankoyu oynatmama sebebini 1 tek şeyle açıklayabiliyorum o da Forvet transferinin geç yapılmasından dolayı duyduğu rahatsızlığı yönetime mesaj olarak vermek istemesi

melrok
22.10.2012, 10:43
Şenol hocanın inadı bizi delirtecek sonunda yaw hocam yeter tekrar seyret şu maçı eğer beğeniyorsan benim artık diyecek birşeyim yok ikinci yarı takım dökülüyo ilerde top tutamıyor sen barışı kurtarıcı diye oyuna alıyosun yaw alanzinho sakat elinde ileriye oyunu kurabilecek adrianı niye 18'e almazsın bu janko ne zaman oynar hoca ne zaman walla deli olmak içten değil...

Ertan1982
22.10.2012, 10:44
şenol güneşin jankoyu oynatmama sebebini 1 tek şeyle açıklayabiliyorum o da Forvet transferinin geç yapılmasından dolayı duyduğu rahatsızlığı yönetime mesaj olarak vermek istemesi
Yemisim mesaj vermesini.Karabük macindada Forvetsiz mesaj verdi olan bize oldu.Mesaj vermek istiyorsa Mektup yazsin veya sms atsin.

winner
22.10.2012, 10:50
Bir oyuncu Avusturya milli takımında ilk onbirde başlayıp,iki gol atıp 90 dakika oynayabiliyor ama bizde son 3-5 dakika oyuna giriyor.

8 maçta attığımız gol sayısı da 7...

Bana bir çelişki var gibi geliyor...

Aynı şeyi Adrian içinde söyleyebiliriz.

Adam polonya milli takımına hem çağırılıyor hem de oynatılıyor.

Ama Şenol Hoca onu 18'e bile almıyor.

Takım rakip kaleye gitmekte bu kadar zorlanırken, tarihinin en kısır dönemini yaşarken bu oyuncular niye alternatif olarak değerlendirilmez anlamakta zorlanıyorum.

Hazır değil filan ben buna inanmıyorum.

Milli takımlarında çatır çatır oynuyorlar.

Bunun bir açıklaması olması lazım.

winner
22.10.2012, 11:03
Şenol Hoca "Demek ki tercihlerim yanlıştı" dedi maçtan sonra...

Orta sahada top yapabilen iki oyuncu Soner ve Sapara'yı çıkarıp yerlerine Barış ve Volkan'ı alma tercihinin yanlış olduğunu anlamak için maçın bitimini beklemeye gerek yok.

Bu oyuncular yorulmuş olabilir ama alternatif olarak top tutma ve pas özelliği zayıf olan iki oyuncuyu orta sahaya monte edersen ölü bjk bile dirilir barça'ya döner karşında...

Hüseyin Başoğlu
22.10.2012, 11:05
Bir oyuncu Avusturya milli takımında ilk onbirde başlayıp,iki gol atıp 90 dakika oynayabiliyor ama bizde son 3-5 dakika oyuna giriyor.

8 maçta attığımız gol sayısı da 7...

Bana bir çelişki var gibi geliyor...

Aynı şeyi Adrian içinde söyleyebiliriz.

Adam polonya milli takımına hem çağırılıyor hem de oynatılıyor.

Ama Şenol Hoca onu 18'e bile almıyor.

Takım rakip kaleye gitmekte bu kadar zorlanırken, tarihinin en kısır dönemini yaşarken bu oyuncular niye alternatif olarak değerlendirilmez anlamakta zorlanıyorum.

Hazır değil filan ben buna inanmıyorum.

Milli takımlarında çatır çatır oynuyorlar.

Bunun bir açıklaması olması lazım.

adrianın milli takımda felan oynadıgı yok macları izle öle konus :) oynadıgı maclardada genellikle dökülüyor...

jankoda basın mensublarının demesine göre son taktik idmanında ilk 11 de imiş ama bileğinde sakatlık olmus oyüzden ilk 11 de çıkamamıs..

zarge
22.10.2012, 11:06
halil 2 senedir bu takımda
ne vermiş takıma
ne katkısı var
hoca niye bu kadar halil'de ısrar ediyor
helede porto gibi bir klupten transfer ettiğin, milli takımına çağrılan ve goller atan janko varken

winner
22.10.2012, 11:15
Genelde ergenlere cevap vermem hele de bilmeden atıp tutarsa, abilerine laf yetiştirirse...

Adrian;

İngiltere maçında 63.dakikada oyuna girmiş...

Bir önceki G.Afrika maçında 58 dakika oynamış...

Ondan önce Moldova maçında 71 dakika oynamış..

Karadağ maçında yine 46 dakika oynamış...

Hepsi son 1 ay içinde...

Kaç oyuncumuz onun kadar milli maç oynamış, onalar da oynasın da dökülsün.????

Ne hikmetse o döküldükçe milli takım hocası onu çağırıyor ve oynatıyor...

Polonya milli takımında dökülen adam dünkü ve sezon başından beri sahada olan Trabzonspor'da banko oynar ayrıca...

zarge
22.10.2012, 11:24
8 maç 7 gol atmışız yanılmıyorsam...

tamam defans olarak son 30 yılın en iyisi ama...

maçı izleyenlere yazık oluyor be :)

Sefa Murat Dokuz
22.10.2012, 11:25
Evet Adrian sürekli şans buluyor milli takımda. Bizde Barış kadar şans bulamıyor olmsı şaka gibi.

wiaous
22.10.2012, 11:29
Trabzonsporun hiç önemsenmediği bir futbol düzeninde dünkü maç bu kadar eleştriyi haketmiyor en azından bu kadar ağır şekilde.. cüneyt bilmem nesinin hakem olarak verilmesi ile yapılmak istenilen durum zaten ortadaydı, ilk yarı üstün olan trabzonsporduki cüneyt çakır faktörüne rağmen, o kadar çok ufak hatalar yaptıki beşiktaş lehine ne dün akşam nede bugün hiçbir spor medyasında tarafsız istanbul basını tarafından farkedilmedi bile. Hatalar elbette olur ama artniyetli olarak yapılan bu hatalar dün akşamki gibi bir maçada sebep olur. Ben dün akşam halilin saparanın zokoranın yasinin yediği tekmeleri sayamadım bile, sonerin kartı haklı ama öncesinde beşiktaşlı oyuncunun taç çizgisinde bizim futbolcuya iki ayağıyla birlikte taban girmesi ne olacak hemde yan hakem önünde, ya uğur boralın tam aynı yan hakem önünde hücüma çıkarken iki eliyle birlite engellenmesine ne demeli ? dün herkes beşiktaşa feda demeye çalıştı, fener maçında olduğu gibi. Federasyonun tüm faktörleriyle cephe aldığı bir trabzonsporun hem fener hemde beşiktaş maçlarından puan çıkarmaları bence bir başarıdır. Bizlerin sadece maçlardaki durumuna göre değerlendirdiği oyuncuların tüm zamanlı durumlarını gözlemleyen Şenol hocanın kararlarına saygı duymayıda öğrenmemiz gerekli artık, hataları var ama hatasız TD göreniniz varmı ?

brnclhn
22.10.2012, 11:33
senol hocayla bi 5dk basbasa kalmayı o kadar cok istiorum ki ya sadece ne dusundugunu bi solesin ne hedefliyo ne istiyo bi solesin nie bu kadar inatçı oyuncu secimlerinde bi sölesin nie genç oyuncu yeni oyuncu düşmanı bi sölesin artık daha hiçbişe yapamayacağı belli döküntülerde nie inat eder de şu genc oyunculara hiç sans vermez bi sölesin halil gibi birini tek forvet koymanın mantığını bi sölesinn...ya da desinki MAC KAYBETMEKTEN KORKUORUM BERABERLİĞE YATIORUM KORKAĞIM BEN desin daha da bi kelime etmem su adama yeterki açıkca sölesin....

forzaszgn
22.10.2012, 11:41
dip not olsun sapara ağır hastaymış serumla maça çıkmış

katre-i.matem
22.10.2012, 11:42
senol hocayla bi 5dk basbasa kalmayı o kadar cok istiorum ki ya sadece ne dusundugunu bi solesin ne hedefliyo ne istiyo bi solesin nie bu kadar inatçı oyuncu secimlerinde bi sölesin nie genç oyuncu yeni oyuncu düşmanı bi sölesin artık daha hiçbişe yapamayacağı belli döküntülerde nie inat eder de şu genc oyunculara hiç sans vermez bi sölesin halil gibi birini tek forvet koymanın mantığını bi sölesinn...ya da desinki MAC KAYBETMEKTEN KORKUORUM BERABERLİĞE YATIORUM KORKAĞIM BEN desin daha da bi kelime etmem su adama yeterki açıkca sölesin....

yapmayın lütfen genç oyuncu düşmanı olsa serkan kenarda otururken zeki yi oynatmazdı. kendi fikrim halil e son şanslarını veriyor. janko yu da muhtemelen taktik antrenmanlarda oynatmadığı için düşünmedi ama yinede halil e 90 dakika sabretmesinı anlayamadım. genç oyuncu düşmanı olsa emre yi kadroya almaz henrique yi emre den sonra düşünüyor muhtemelen..

ayrıca artık adrian ı unutalım hoca kadroyu daraltmak adına adrian cech ve vittek i kadrodan sildi. devre arasında da gonderir. ayrıca bende adrian diyorum ama gecen seneki maçları aklıma gelincede cok fazla hayale kapılmıyorum :s

zarge
22.10.2012, 11:42
bu takımda kullanılmayan bir sürü oyuncu var ya gönderilsin yada en azından barış kadar bunlar oynamayı hak etmiyormu?

mesela

colman olayının aslı nedir??
adrian neden oynatılmıyor (hoca ile arasında birşeymi var?)
henri, halil 2 senedir kaç gol attı?

Emrullah
22.10.2012, 11:58
Maçın ikinci yarısının teknik yönden izahı yok bana göre. Bir Barış bu kadar mı etkiler takımı?

Şenol Hoca'nın oyuncu değişikliklerini ve tercihlerini beğenmiyorum. Geçen sene az maç oynamasına rağmen takımın 5 asist ile (6 şar asisti olan Halil ve Colman'dan sonra) asist kralı olan Adrian neden kazanılmak istenmiyor. Sorun nedir? Adrian kesinlikle kalitesiz topçu değil. Hem Sapara hem Soner hem de Yasin'den çok daha kaliteli oyuncu. Kendisi oynamak istemiyorsa neden oynamak istemiyor? Bunu çözecek olan ben değilim Şenol Güneş'tir.

zarge
22.10.2012, 12:16
1461, 3 golle
TS, 4 golle

liglerinde en az gol yiyen takımlar :)

Cagdas Topal
22.10.2012, 12:23
1461, 3 golle
TS, 4 golle

çok büyük başarı Şenol Güneş harika , müthiş !

Faik Yılmaz
22.10.2012, 12:24
1461, 3 golle
TS, 4 golle

Evet Trabzonspor attığı 7 gollede en az gol atan 4.takım aynı zamanda.......

Bizden az gol atan 3 takım var....

13. sıradaki Antep ( 5 gol )
16. sıradaki akhisar..... ( 3 gol )
18. sıradaki Elazığ..... ( 4 gol )

Kader KORELİ
22.10.2012, 12:33
Onur da fazla kalmaz bu takımda, benden söylemesi. Önümüzdeki sezon bizde olacağını düşünmüyorum.

zarge
22.10.2012, 12:36
Onur da fazla kalmaz bu takımda, benden söylemesi. Önümüzdeki sezon bizde olacağını düşünmüyorum.

burak için burada geçen sene gs alacak, aklını ise selçuk çelecek dediğimde herkes bana cephe olmuştu.

şimdi de diyorum ki musleradan memnun olmayan gs'liler bu kez onur için kulislere başladılar..

dün bazı gs'li yorumcular onur'u sahipleniyorlar, övüyorlar daha çok genç vs.diyorlar benden söylemesi...

ÇAĞDAŞ AYDIN
22.10.2012, 12:37
Beşiktaş neden küçümseniyor anlamıyorum. Türkiye liginden bedava bir futbolcu alma hakları olsa avrupa takımlarının hepsi Fernandes i alır. Türkiye liginin en iyi oyuncusu. Beğenmedikleri Almedia Portekiz milli takımının ilk 11 oyuncusu. Yedek olarak mecburen oynayan Oğuzhan Arsenal den geldi.
Hilbert , Holosko ,Toroman geçen sene de vardı. Kötü denilen Beşiktaş ın kadrosu yine de Bursaspor dan çok önde. Ayrıca Galatasaray da İnönü de 2-2 berabere kaldı. Neyi eleştiriyorsunuz anlamıyorum. Lig TV de derby lerden önce eski maçları gösterirler. Şenol Güneş dışında hep mağlubiyet hep hezimet.
Biraz akıllı olun artık ya.

zarge
22.10.2012, 12:40
burada ilk yorumlara bakıyorum da

ezer geçeriz, 3-0 gibi yorumlar var..

herkesin yenip geçtiği bjk karşısında organize bir atak geliştirdik o'da gol oldu zaten
inş.düzeliriz biraz önce, tamam defans çok iyi diyoruz da, gol yememek maç kazandırmıyor ki?

Kader KORELİ
22.10.2012, 12:41
Ünal hocayı geri istiyorum.

şenolkılınç
22.10.2012, 12:47
muhteşem tutuk bir oyun ve kazanılan 1 puan sağol onur

memmedaga
22.10.2012, 12:47
Halilin oyunun bazi kisimlarinda aranilacak adam eskisehire gitseydi keske,

evet topu iyi tutuyor dogru zamanda dogru yerde oldugu zaman iyi guzel ama kardesim hele ceza sahasi icine ani

girislerimizde

tam gol atacagimiz pozisyon olacakken birden el freni gibi topu saklamaya calismasi geri donmesi adami deli eder.

gelisine vurma yetenegide varken topu herseferinde saklamaya calismasi ataklarin baslamadan bitmesine neden oluyor ozeti bu

uzungöllü
22.10.2012, 13:03
şenol hoca korkaklığın bedeli olarak takımı sabote ediyor...

derdi nedir bilmiyorum ama janko,emre,adrian gibi oyunculara şans vermemesi

takıma katkısı yok denecek kadar az olan halil e takımı mahkum etmesi

iki yıldır top oynamayan barış ı kurtarıcı olarak görmesi

bu takımı sabote etmekten başka birşey değildir... şenol hoca büyük adamsın ama Trabzonspor'dan büyük değilsin !!!

YETER ARTIK SAYIN HOCAM !!! bu takımı adam gibi korkmadan oynat...

zarge
22.10.2012, 13:35
çok büyük başarı Şenol Güneş harika , müthiş !

Evet Trabzonspor attığı 7 gollede en az gol atan 4.takım aynı zamanda.......

Bizden az gol atan 3 takım var....

13. sıradaki Antep ( 5 gol )
16. sıradaki akhisar..... ( 3 gol )
18. sıradaki Elazığ..... ( 4 gol )

evet başarıdır..
diğer tüm konularda hocayı eleştirin, aynı şekilde az gol attığımızda bir gerçek..
çoğuna katılıyorum da ama defans konusunda bir başarı varsa onu da takdir etmek lazım...

Şu Anki Avr.Liglerinde Durum
http://img2.ressim.net/out.php/i6318070_adsiz.bmp (http://www.ressim.net/i/6318070)

En son 26 sene önce bu başarıyı yakalamışız.
En son 1986-87 sezonunda 8.haftayı 4 gol yiyerek geçirmişiz..

yabana atılacak bir istatistikmi yani

http://live.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonspor-avrupanin-zirvesini-zorluyorSXHBQ300155SXQ

Kader KORELİ
22.10.2012, 14:13
Altyapimizda Oguzhan Acar diye bir çocuk var, cok iyi bir yetenek anlasilan. Sikecilere 3 gol atmis, gollere bakin bir:

_F4-ZINn33E&feature=player_embedded

Bu golü de güzel:

oKhkzJg9eTU

cimlagava
22.10.2012, 14:14
Adrian istediği yerde oynasın bu ligde oynaması zor. O fizik gücüyle zor. Bunu yüz kere gördük görmedik mi? Barış'ın kişiliğini sevmeyebilirsiniz ama mücadele gücü çok yüksek.

Emirhan Makul
22.10.2012, 14:17
Altyapimizda Oguzhan Acar diye bir çocuk var, cok iyi bir yetenek anlasilan. Sikecilere 3 gol atmis, gollere bakin bir:

Ailesi yada akrabaları derin Trabzonspor'un herhangi bir kurmayı ile yakın dost olmadıkça, karşılıklı çıkar sağlanmadıkça son derece değersiz bir futbolcu, aynı diğer yüzlerce Trabzon şehrinde alt yapıda oynayan çocuklar gibi.

61_Hasan_69
22.10.2012, 14:23
Oğuzhan Acarı takip ediyorum çok fena geliyor.:)

halil ibo
22.10.2012, 14:32
Dilimizde tüy bitti.Kadro seçimlerinde yada oyuncu değişikliklerinde dünyanın en ünlü hocası bile eleştirilebilir.Ancak kağıt üzrindeki diziliş ve sonraki değişiklikler,sahada oynayanların göstereceği performansla değer kazanır.Barış'ın yada Volkan'ın oyuna girme sebepleri nedir ? 18'e giremeyenler neden girememiştir ? Hafızayı beşer nisyan ile maluldur.Daha önce de kimleri görmek istemiştik onbirde yada sahada ve onlara görev verildiğinde verimsizliklerini,yetersziliklerini çaresizce izlemiştik.
Hoca değişiklikleri başarısız olalım diye mi yapıyor ? Takımı sabote mi ediyor ? Hangimiz daha Trabzonsporlu ? Hayatını Trabzonspor'a vermiş biri mi.Yoksa mağlubiyetlerden sonra öfkesini
kusanlar mı ? Ben yine aklıselimi çağırayım ! Gelmezse 3 kere monitörünüze vurun...

Oğuz ZEYTİN
22.10.2012, 15:11
Bir taraftar olarak kulüpten beklentim, bir daha Cüneyt ÇAKIR'ın maçlarımıza verilmemesi için çalışma yapmalarıdır.

Bu emek hırsızı ve şeref yoksunu haysiyetsiz dün akşam galip gelmemize engel olmuştur.

Ersan, İbrahim ve Hilbert'i dün akşam ihraç etmeyen bu arsızın Allah bin türlü belasını versin.

Soner'e ve Sapara'ya sarı kart verip, Olcan'ı arkadan biçen Hilbert'i görmeyen gözler!

Golümüzden önce, hemen önünde Ersan'ın Halil'e arkadan müdahalesini cezalandırmayan gözler!

İşte o gözler kör olsun inşallah!

İbrahim'den çıkan topu korner değil de aut veren o adam kahrolsun inşallah!

Sapara'nın kart görmesine neden olan pozisyonda, gerginliği başlatan Ersan'ı es geçen ve oyundan atılmasına mani olan Cüneyt ÇAKIR'ın ...

Beşiktaşlı MHK Başkanı da derhal istifa etmeli. Bu köpekler defolup gitmeden Türk futbolunda temizlikten bahsedilemez.

leviathan_-1461
22.10.2012, 15:19
Bir taraftar olarak kulüpten beklentim, bir daha Cüneyt ÇAKIR'ın maçlarımıza verilmemesi için çalışma yapmalarıdır.

Bu emek hırsızı ve şeref yoksunu haysiyetsiz dün akşam galip gelmemize engel olmuştur.

Ersan, İbrahim ve Hilbert'i dün akşam ihraç etmeyen bu arsızın Allah bin türlü belasını versin.

Soner'e ve Sapara'ya sarı kart verip, Olcan'ı arkadan biçen Hilbert'i görmeyen gözler!

Golümüzden önce, hemen önünde Ersan'ın Halil'e arkadan müdahalesini cezalandırmayan gözler!

İşte o gözler kör olsun inşallah!

İbrahim'den çıkan topu korner değil de aut veren o adam kahrolsun inşallah!

Sapara'nın kart görmesine neden olan pozisyonda, gerginliği başlatan Ersan'ı es geçen ve oyundan atılmasına mani olan Cüneyt ÇAKIR'ın ...

Beşiktaşlı MHK Başkanı da derhal istifa etmeli. Bu köpekler defolup gitmeden Türk futbolunda temizlikten bahsedilemez.

Çıkar birisi şimdi derki tamam öyle ama bizde iyi oynamadık,3 puanı hak etmedik..

İyi oynamadık ya hakemler bizi varsın biçsin ne olacak...

brkylmz
22.10.2012, 15:30
maç başı para alma olayı sahaya çıkıp oynamakmıdır yoksa 18'e girmekmi? bununla beraber acaba jankonun sözleşmesinde maç başı para alma durumumu var. hani sen daha hazır değilsinde bari beş dakika oynada paranı al, huzursuzluk çıkarmamı demek oluyo aynı durum volkan içinde geçerli

leviathan_-1461
22.10.2012, 15:32
Takım tam olarak bir araya gelsin, janko da takıma ayak uydursun, bu takım ligin tozunu attırır..

Mert Pasa
22.10.2012, 15:40
Beşiktaş neden küçümseniyor anlamıyorum. Türkiye liginden bedava bir futbolcu alma hakları olsa avrupa takımlarının hepsi Fernandes i alır. Türkiye liginin en iyi oyuncusu. Beğenmedikleri Almedia Portekiz milli takımının ilk 11 oyuncusu. Yedek olarak mecburen oynayan Oğuzhan Arsenal den geldi.
Hilbert , Holosko ,Toroman geçen sene de vardı. Kötü denilen Beşiktaş ın kadrosu yine de Bursaspor dan çok önde. Ayrıca Galatasaray da İnönü de 2-2 berabere kaldı. Neyi eleştiriyorsunuz anlamıyorum. Lig TV de derby lerden önce eski maçları gösterirler. Şenol Güneş dışında hep mağlubiyet hep hezimet.
Biraz akıllı olun artık ya.

Tebrikler,zaten arada birileri yapici ve vefali ki bazi seyler sallamayla yikilmiyor

tuba_61
22.10.2012, 15:55
yaklaşık 30 bın taraftarın içinde gol dıye bağırmak pahaa biçilemez keşke kazansaydık..
not..canımızı zor kurtardık

Ali İhsan
22.10.2012, 16:02
maç başı para alma olayı sahaya çıkıp oynamakmıdır yoksa 18'e girmekmi? bununla beraber acaba jankonun sözleşmesinde maç başı para alma durumumu var. hani sen daha hazır değilsinde bari beş dakika oynada paranı al, huzursuzluk çıkarmamı demek oluyo aynı durum volkan içinde geçerli

KAP diye bişey var, tüm oyuncuların alacakları, bonservisleri herşey buraya bildiriliyor artık. Komplo teorisi üretmeden bunlara bi bakmak lazım, delil toplamak lazım. Rakamları niye mi yazmıyorum, çünkü gerçekten bilmek isteyen girip zaten bakardı!

Gurpas
22.10.2012, 16:26
yaklaşık 30 bın taraftarın içinde gol dıye bağırmak pahaa biçilemez keşke kazansaydık..
not..canımızı zor kurtardık

:) helal olsun size.

Kamil Çakmak
22.10.2012, 16:29
Biz yine gol için saç baş yolarız gibi. Olcan ve Volkan la "sokuda nişasta yaparız biz" Yenilirmiyiz sanmıyorum.Kazanırmıyız onuda sanmıyorum. öyle bir maç olur işte.

Eh yanılmamışım. Üstteki takımların puan kaybetmeleri tek tesellimiz.

Mustafa Enez
22.10.2012, 16:40
Ünal hocayı geri istiyorum.

aynen...

tuba_61
22.10.2012, 16:41
:) helal olsun size.

gerçekten bizdeki deli cesaretıydı bjk lı bazı erkeklerle tartışma yaşadık zaten bazıları içkılıydi biz dayak yemeden kurtulduk ordan şukurler olsun

iso_4939
22.10.2012, 16:42
keske ersun hoca satılmıs sehırde olmasaydı..sevıyordum bu adamın oyun anlayısını hep atak hep atak...

Necmettin ALTUNTAŞ
22.10.2012, 16:44
Ntv sporda Mehmet Demirkol:"Trabzonspor'un bir oyun sistemi var.Şenol Güneş Fatihli Gökdenizli ve Yattaralı oyun sistemini oynatmaya çalışıyor.Oyuncular kendi kalitelerinin üzerine biraz çıktıkları ölçüde başarılı olabiliyorlar.Ayrıca Trabzonsporun attığı gol son yıllarda gördüğüm en güzel gol. Ne yazık ki medya bundan hiç bahsetmemiş.80 metre kat edilerek ve 9 kişi geçilerek atılan şahane bir gol."

DeAgLeMaNyAq
22.10.2012, 18:53
http://s7.directupload.net/images/121022/4whgz5r8.swf
http://s7.directupload.net/images/121022/qavuidoy.swf

Demirkol golümüzü öve öve bitiremedi. Onun da dediği gibi yazarlar, yorumcular kalkmış yok nizami gol değil diye üstünü örtmeye kalkıyor...

hodlu
22.10.2012, 19:03
Çok alakalı bir yorum olmayacak ama derbi maçlarına artık sadece ve sadece çubuklu forma ile çıkalım.Yeter artık saçma sapan formalarla çıktığımız.20 yıl önceki maçları izliyorum eziklerin formaları bugünküyle aynı birtek bizim giydiğimiz formalar farklı.
Zaten dizayn edilen formalar felaket derecesinde kötü birde renkler tutmuyor.Tekrar sesleniyorum bunu kulübü telefonla da arayarak söyleyeceğim.Derbilere çubuklu formaaaa..................

Koray
22.10.2012, 19:29

Bu golü de güzel:

oKhkzJg9eTU

Bu çocuğu harcamayız umarım stil top sürme ağzım varmıyor ama tıpkı Messi. :))

Seneye 1461'le başlamalı.

17 yaşında sürekli alt yapılarda sürterse gelişimi zor olur.

el fanatico
22.10.2012, 20:59
arkadaşlar takımımızın defansını övüyorlar evet bazı noktalarda haklı da olabilirler ama bu maçta defans inanılmaz berbattı... onur kaç net pozisyonu kurtardı. hele son dk. daki pozisyon şaka gibi... bjkliler maçı bırakmamış bizim defansta bi özgüven bi özgüven... bamba cesur oyuncu iyi güzel de mustafa da ona benzemeye çalışınca iyi olmuyor yani... bu takıma giray kesinlikle şart...

İsmail ALİOĞLU
22.10.2012, 21:06
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151117600783742

bobilerin yaptığı video. Güzel yapmışlar :)

Onur Akyüz
22.10.2012, 21:19
keske ersun hoca satılmıs sehırde olmasaydı..sevıyordum bu adamın oyun anlayısını hep atak hep atak...

Daha 4 sene oldu bizde çalışalı, çok mu unutkanız acaba?

Ersun zamanında hiç de öyle hep atak hep atak oynadığımızı hatırlamıyorum, 50 civarı gol atmıştık koca sezon.

iskenderunlu
22.10.2012, 21:23
İnönü'de yenilmiyoruz ne zamandır iyi yenemesende yenilme mantığı ama Bursa maçında kendi evimizde olacağız yenmeliyiz.

tturkmen
22.10.2012, 21:33
Bu sene beraberlikler takımı olacağız anlaşılan. her defasında diyorum. Şenol Hoca nın bir bildiği vardır. Vardır vardır ama nereye kadar. sonuca bakıyorum yanıldığımı anlıyorum. Artık anladım ki taktik ve teknik olarak Şenol Hoca sıfırın da altındaymış.

Burçak
22.10.2012, 21:42
:))))
bobiler yine iş başında (https://www.facebook.com/photo.php?v=10151117600783742)

ÇAĞDAŞ AYDIN
22.10.2012, 22:48
30 senedir 4 kez şapiyonluğa oynamışız hepsi Şenol Güneş döneminde. Ha Bir de Ziya Doğan ı getirmiştik sezonun bitmesine 10 kusur hafta kala. Arka arkaya 11 galibiyet alıp kendimizi 2.liğe atmıştık. Ama ona şampiyonluğa oynadık denmez.

Bu sene beraberlikler takımı olacağız anlaşılan. her defasında diyorum. Şenol Hoca nın bir bildiği vardır. Vardır vardır ama nereye kadar. sonuca bakıyorum yanıldığımı anlıyorum. Artık anladım ki taktik ve teknik olarak Şenol Hoca sıfırın da altındaymış.

serkanholep
22.10.2012, 22:57
Bu çocuğu harcamayız umarım stil top sürme ağzım varmıyor ama tıpkı Messi. :))

Seneye 1461'le başlamalı.

17 yaşında sürekli alt yapılarda sürterse gelişimi zor olur.

bu ne böyle ya

barcelona alt yapısı zannettim

ağzım açık kaldı

çıplak izleyen varmı bu çocuğu:)

diskus
22.10.2012, 23:10
bu ne böyle ya

barcelona alt yapısı zannettim

ağzım açık kaldı

çıplak izleyen varmı bu çocuğu:)

1461 degil direk trabzonspor da sans vereceksin,ptt 1.lig zor bir lig.

Oğuz ZEYTİN
22.10.2012, 23:27
Geçen sene Kadıköy'de gelişi faul diyerek Aykut'u oyundan atan Cüneyt Çakır değil miydi?

Peki dün akşam;

1) Soner'in gördüğü sarı kart öncesinde Lig Tv'nin tekrarını göstermediği pozisyonda oyuncumuza yapılan hareket faul değil mi?

2) İkinci yarıda Hilbert'in Olcan'a arkadan yaptığı müdahaleye faul çaldı çalmasına da, en az sarı kartlık değil mi o hareket? (Ne tesadüf bu pozisyonundan tekrarı yoktu galiba).

3) Attığımız golden önce Halil'e yine arkadan kontrolsüz giren Ersan i.nesine neden kart çıkmadı? Ve aynı Ersan, taca çıkan topu Sapara'ya vermeyerek neden kart görmedi de hakkı olduğu için topu isteyen Sapara'ya kart çıktı?

4) Dakikalarını hatırlayamadığım İbrahim Toraman faulleri... Bir de arsız herif maç sonunda hakemden şikayet ediyor. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış. Allah belalarını versin.

İşte Cüneyt Çakır'dan "Beşiktaşlı Duruşu". Tüküreyim Beşiktaş'ınıza da duruşunuza da! Şikeci adiler!

*

Video işinden anlayan bir hayırseverden rica ediyorum: Sadece yukarıdaki pozisyonlardan oluşan bir Cüneyt Çakır videosu yapabilir mi?

*

Şike yüzünden Fenerle, transferler yüzünden G.Sarayla mücadele eden yönetim eğer dünkü maçtan dolayı Beşiktaş'ı, TFF'yi ve MHK'yı eleştirmezse yazıklar olsun. Hasan Yener, oynanan futbolu eleştireceğine sahadaki hakem müsvettesi hakkında konuşsun uzatılan mikrofonlara. Ağzına geleni tartmadan, düşünmeden konuşan bu tarz yöneticilere rağmen futbol takımı oldukça başarılıdır.

Serdær
22.10.2012, 23:30
Dmibxykenzw

a9Pcn0SesUE

Elimizde sol ayaklı Messi varmış haberimiz yok .. :cool:

ibrahim
22.10.2012, 23:36
Kendi adiniza konusun. Twitterdan 1 senedir takip ediyorum bu cocugu. :p :) :)

Hasan YAYLI
22.10.2012, 23:39
Geçen sene Kadıköy'de gelişi faul diyerek Aykut'u oyundan atan Cüneyt Çakır değil miydi?

Peki dün akşam;

1) Soner'in gördüğü sarı kart öncesinde Lig Tv'nin tekrarını göstermediği pozisyonda oyuncumuza yapılan hareket faul değil mi?

2) İkinci yarıda Hilbert'in Olcan'a arkadan yaptığı müdahaleye faul çaldı çalmasına da, en az sarı kartlık değil mi o hareket? (Ne tesadüf bu pozisyonundan tekrarı yoktu galiba).

3) Attığımız golden önce Halil'e yine arkadan kontrolsüz giren Ersan i.nesine neden kart çıkmadı? Ve aynı Ersan, taca çıkan topu Sapara'ya vermeyerek neden kart görmedi de hakkı olduğu için topu isteyen Sapara'ya kart çıktı?

4) Dakikalarını hatırlayamadığım İbrahim Toraman faulleri... Bir de arsız herif maç sonunda hakemden şikayet ediyor. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış. Allah belalarını versin.

İşte Cüneyt Çakır'dan "Beşiktaşlı Duruşu". Tüküreyim Beşiktaş'ınıza da duruşunuza da! Şikeci adiler!

*

Video işinden anlayan bir hayırseverden rica ediyorum: Sadece yukarıdaki pozisyonlardan oluşan bir Cüneyt Çakır videosu yapabilir mi?

*

Şike yüzünden Fenerle, transferler yüzünden G.Sarayla mücadele eden yönetim eğer dünkü maçtan dolayı Beşiktaş'ı, TFF'yi ve MHK'yı eleştirmezse yazıklar olsun. Hasan Yener, oynanan futbolu eleştireceğine sahadaki hakem müsvettesi hakkında konuşsun uzatılan mikrofonlara. Ağzına geleni tartmadan, düşünmeden konuşan bu tarz yöneticilere rağmen futbol takımı oldukça başarılıdır.

Almeida 3 kere Zokorayı arkadan yere indirdi...

Ersan da o pozisyon sonrasın da sarı kart gördü...

Soner Albayrak
22.10.2012, 23:39
:))))
bobiler yine iş başında (https://www.facebook.com/photo.php?v=10151117600783742)

O değil de BJK'li futbolcuların hepsinin aynı anda yerlere yatması sanki daha önceden çalışılmış olay gibi geldi bana çünkü rol yapsalar anca bu kadar olurdu :)

Taraftara kendimizi affettirmemiz lazım duygusal davranalım azcık demiş olabilirler :rolleyes:

Serdær
22.10.2012, 23:44
Uğurtan uyarısından sonra Oğuzhan ACAR tweet yazdıklarını görünce Barış MEMİŞ yolundan ilerlediğini söylemek yanlış olmaz ..

DeAgLeMaNyAq
23.10.2012, 00:43
nkMRMC5XQZk

Bobiler'in ki de fena değil ama buna daha çok güldüm...

Mustafa Ayazoğlu
23.10.2012, 00:53
Takım tam olarak bir araya gelsin, janko da takıma ayak uydursun, bu takım ligin tozunu attırır..

aynı fikirdeyim.

Mustafa Ayazoğlu
23.10.2012, 00:56
Son pozisyona korkudan bakamamıştım . Şimdi izledim meger Onur mükemmel kurtarmış .. Seviyorum ben bu adami, aldigi paralar helal olsun ona sonuna kadar .. Bu arada hayret eyyamci Cüneyt nasıl korner attırmadan macı bitirniş !

kornere çıktığını kimse anlamadı.

o pozisyonda barış özbek hatası çok büyük

Mustafa Ayazoğlu
23.10.2012, 00:58
Şenol Güneşin bilerek ya da bilmeyerek yenilmek için yaptığı bütün hamlelere rağmen aldığımız 1 puan başarıdır......

karabük, beşiktaş

maçaların 2. yarıları vasat oynandı. yanlış oyuncu tercihleri

Oğuzhan
23.10.2012, 01:16
Gerçekten yetenekli çocuk benim adaş umarım takımımıza faydası olur ilerleyen senelerde.

Travelair
23.10.2012, 07:26
Hakem bjk'nin sert futboluna izin verdi. 2. yarıda seyrettiğim kadarıyla en az 3-4 sarı kart verilmedi. Tekme tokat üzerimize geldiler. Salkım saçak tribün desteğinde.

Tolga
23.10.2012, 09:39
Daha 4 sene oldu bizde çalışalı, çok mu unutkanız acaba?

Ersun zamanında hiç de öyle hep atak hep atak oynadığımızı hatırlamıyorum, 50 civarı gol atmıştık koca sezon.

Hakikatten ya :) O nasıl bir yalanmış öyle, hep atak hep atak :D :D :D

Jackdaniels
23.10.2012, 11:43
nkMRMC5XQZk

Bobiler'in ki de fena değil ama buna daha çok güldüm...

Burda gülünecek tek şey maç sonu bizim takımın hali....

dead_microbe
24.10.2012, 23:41
http://www.youtube.com/embed/N6FEiqty4og

dead_microbe
24.10.2012, 23:44
edit