PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 1 - 1

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Yasin Altuntas
21.10.2012, 21:55
Bu oyunu 1-2 degisik oyuncular ile alamazdik. Yok su oynasaydi alirdik yok bu oynasaydi alirdik demek sackmalik.

Genel anlamda golden sonra kötü oynadik, atmosfer sayesinde cosan bir takima karsi beraberlik aldik. Daha fazla olabilirdi olmadi saglik olsun önümüze bakmamiz lazim.

Sent from my iPhone using Tepetaklak

SEDAT
21.10.2012, 21:56
ne ilgisi var yahu..ornege bak..carpi isareti sadece hocayi istemedigimizi
gosterir..
sizin gibiler yuzunden bu foruma yazmayan tonla adam var..
yoneticiymis..pehhh..

* Elimde olsa bende senin yüzünden yazmayacağım, mesela benim gibide tonla adam var...

ozturk
özcan bizati senol hocayı yanlıs yonlendırıyor olmasın? şenol güneş bu kadar kötü olamaz

Çağatay_
..Sapara’yı dı çıkarmak zorunda kaldık. Barışı almaya çalıştık ancak düşündüğümüz gibi olmadı.
bunu diye Şenol Hoca hala barışa iyi oynadı diyen var..

Barış, Soner'in yerine girdi ve Soner'den 2 kat iyi oynadı. Sabaha kadar da bu iddiamı değiştirmem.

Bu Barış'ın Soner'den daha iyi oyuncu olduğunu göstermez. Ama Soner kötüydü bu kadar basit.

Tekrar söylüyorum keşke ofansif bir oyuncuyu soksaydık ama Alanzinho gibi bu maçı bize getirecek adam kadroda bile değildi.

Mert Pasa
Kardesim besiktasla istanbulda oynadik adamlar son 3 macini kaybetmis bu mac icin 20 gun kampa girmis oyle veya boyle 1 puan almisiz sukretmeyide bilin

Kotu futbol ve hatalar belli ama buyuk fotografda senin yazdiklarin var renkdas,mac gecesi klasiklesen hezeyanlar iki gune geciyor,ucuncu gun cogunluk bu gozle bakmaya baslayacak

zx61
Kardesim besiktasla istanbulda oynadik adamlar son 3 macini kaybetmis bu mac icin 20 gun kampa girmis oyle veya boyle 1 puan almisiz sukretmeyide bilin

daha kaç hafta oynadık ve yaptığımız puan kayıplarına bir bakın isterseniz..neymiş liderle aramızda 2 puan varmış..ligde puanlar düşük olabilir ama bu bizim gidişimizin iyi olduğu anlamına gelmez..güzel bir sezonda olsaydık şuan diplerde can çekişiyoduk..

artvints
Ya biz buyuz işte. Biri oynamaz neden yok diye hocaya sövülür, oynar hem hocaya hem oyuncuya sövülür.

günün sözüdür benim için...

Göktuğ Altuntaş
Vaybe, Şenol Güneş'in üstüne çarpı koyacak kıvama gelmişiz. Şenol Güneşin üstüne çarpı koyanlara kimi beğendirebilecek bu kulüp onun endişesini taşımaktayım. Bu arada hocanın sanırım sene sonu mukavelesi bitecek, devam edeceğini sanmıyorum. Dişini sıksın bazı arkadaşlar. Şenol Güneş gittikten sonra bol bol sıkacaklar zira.

çok ağlarlar sonra ztn merak etme :)

Cafer Bulur
21.10.2012, 21:57
Volkan Şen'de ayrı bi vaka. Adam asla ve asla pas atmıyor. Bomboş bekleyenler var çalıma giriyor kaptırıyo yine.

Neden yedek beklediginin cevabini bir kez daha gördük bu aksam,takima faydali oynamiyor.

Yasin cok daha etkili degil ama bir nebze daha iyi volkandan.

Çağatay_
Barış ı nasıl beyendiniz ilginç, son dakika olcay ın pozisyonunda ofsaytı bozuyor.. barış'a rağmen 1 puan almamız çok iyi.

Olcan kaç maçtır dökülüyor niye kimse bahsetmiyor. Zokora öldü maçın sonuna doğru Barış'tanda yeterli desteği alamayınca adamlar akın akın geldi.

Son andaki hatası inanılmazdı. Hem ofsaytı bozdu hem de adamı kovalamadı.

Büyük hata. Burası doğru.

polatmu
janko bir maçta da 90 dk oynasın lütfen şenol hocam... artık seri yakalamamız lazım üst üste maçlar kazanamazsak böyle 1 maç kazan 1 maç beraberlik hiç bir yere varamayız...

eraytaskin61
21.10.2012, 21:58
artık önümüzdeki bursaspor maçını kayıpsız atlatmaktan başka çaremiz yok zor maç olacak

atigol
Neden yedek beklediginin cevabini bir kez daha gördük bu aksam,takima faydali oynamiyor.

Yasin cok daha etkili degil ama bir nebze daha iyi volkandan.

atıığımız golde yasin değilde volkan ın olduğunu düşünün, o pası verirmiydi

KemalisTS
Milli takımda 2 gol atan Janko,hazırlık maçlarında bilmem kaç gol atan Emre oynatılmıyorsa acaba bu oyuncuların ne yapması gerekiyor.Uçmalarını falan mı bekliyor Şenol hoca...Valla ben kenarda oturcam da Olcan'la Volkan sahada geyik yapacak,1 dk durursam şu takımda...Bırakın Allah aşkına...Ha bir de Barış denen bi herif...Peh

Hüseyin Başoğlu
21.10.2012, 21:59
celustka alanzinho sakat önce bir takımınızdan haberiniz olsunda sonra vızıldayın...

Tyler Durden
* Elimde olsa bende senin yüzünden yazmayacağım, mesela benim gibide tonla adam var...

tutan yok birader..guc gosterilerini baska mecralarda devam ettirmen en iyisi..
o avatarla nazi'yi nasil bir tuttun ben hala oradayim.
suc sizde degil ama suc sizin gibi insanlari foruma yonetici diye
koyanlarda..
zamaninda sadri sener'e hakaretin kralini eden bir adam bana hangi
avatari koyup koymayacagimi soylemesin..komik cunku..

artvints
Bu oyunu 1-2 degisik oyuncular ile alamazdik. Yok su oynasaydi alirdik yok bu oynasaydi alirdik demek sackmalik.

Genel anlamda golden sonra kötü oynadik, atmosfer sayesinde cosan bir takima karsi beraberlik aldik. Daha fazla olabilirdi olmadi saglik olsun önümüze bakmamiz lazim.

Sent from my iPhone using Tepetaklak

takım bu atmosfer alışık değil, oyunuclar pas yaparken korktu kaleciye çok geri pası yaptılar, hoca demedi heralde geri pası yapın diye,ilk yarı bu şekilde geçicek bunu kabullenmemiz gerek artık.

Zurawski
21.10.2012, 22:00
al işte, yarın öbürgün emre sahaya çıkar kötü oynarsa, böyle yorumlar gelecek, o yüzden hoca genç oyuncu çıkartamıyo palavrasını bıraksın taraftar, oyuncu yemek için bekliyo bazıları bu ortamda işler kolay değil.

Mükemmel yorum kardeşim.tebrikler.

yorumsuz6117
Barış, Soner'in yerine girdi ve Soner'den 2 kat iyi oynadı. Sabaha kadar da bu iddiamı değiştirmem.

Bu Barış'ın Soner'den daha iyi oyuncu olduğunu göstermez. Ama Soner kötüydü bu kadar basit.

Tekrar söylüyorum keşke ofansif bir oyuncuyu soksaydık ama Alanzinho gibi bu maçı bize getirecek adam kadroda bile değildi.

Soner'in ne yararı vardı ne zararı sahada yoktu. Barış girdi içine etti.

Hüseyin Başoğlu
atıığımız golde yasin değilde volkan ın olduğunu düşünün, o pası verirmiydi

canını verirdi o pası vermezdi :):)

DeAgLeMaNyAq
Hasan Yener'i takdir edeceğim aklıma gelmezdi. Nevzat Şakar takımı övüp durdu. Hasan Yener ise çok kötü oynadığımızı ve 1 puanın kazanç olduğunu söyledi...

Helvacı61
şu beşiktaş takımına puan vermek hedefi olan bir takımın işi değil..bu akşam şunu anladımki şenol güneşin bir hedefi yok..

kncyalcin
Zeki ye fazla yüklenmeye gerek yok oldukça iyi niyetli mücadele etti. İlk devre kendsininde fizik olarak oldukça üstün iki oyuncu ile oynadı holosko ve Almedia, ister istemez oldukça yoruldu. Golden önceki pozisyonun faulle alakası yok. Olcay kendini resmen yere attı. Sapara'nın az da olsa bir rahatızlığı vardı Sonersakatlıktan döndü. Alan sakat, Colman sakat, Halil forvet değil ama kanat da değil. Emerson takımdaki en düzgün ayaklı oyunculardan sadece hız problemi var. Takıma oyun karakteri kazandırmak gerekiyor. Durarak hücum ediyoruz. Ben tekrar söylüyorum bu oyuncular ile 4-3-3 oynanmaz. bu takımın ideal dizilişi 4-4-2 olmalı.
Sol kanat için Ozan İpek harika olur ve Olcan da sağ da değerlendirilir. Elimizde hava hakimiyeti harika olan bir Janko ve sert şut özelliği olan bir Emre Güral var. Fizik olarak ikisi de harika.

ALDENİRO
21.10.2012, 22:01
halilin oynaması için torpili olduğunu düşünüyorum...

Burak Sahin

Nedeni ne olursa olsun, sen yazmasan bence cok güzel olur.

Veysel
Janko'yu oyuna alıp almaması sorunumuz değil ! maçlık taraftar olmayın. Sorunumuz hocamız oyun içerisinde kötü gidişatda oyuna etki edecek hamleler yapamıyor.

zx61
zeki ye sayanları anlayamıyorum..tamam çok güzel oynamamış olabilir ama daha bir önceki maç serkan'dan kurtulduk , Şenol Hoca inş zekiyi oynatır demiyormuyduk..Şimdi emre emre diyenler Emre oynayınca da halil emrenin yanında ferrariymiş der ben bunu gördüm..

Mert M.
21.10.2012, 22:02
Yok Ahmet Abi, tespitlerinde haklısın; ironim o değil.
İçinde bulunduğumuz süreçten dolayı dikkatini çekerim; hiç kimse daha kozunu oynamadı.
aziz yıldırım bile bir bekleyiş içerisinde. Hani onların kongreleri vardı bu sene?
E bizim de aralıkta tek adaylı seçimimiz yok mu? Nerede o şaaşalı kongre hazırlıklarımız? Haklıyız diyoruz ya, kongrede dik duruşumuzu ispat edeceğimiz için yapacağımız hazırlıklar hani? Bir ay kaldı şunun şurasında.
Abi ben buradan herkesin bu sürecin sonunu beklediğini anlarınm. Digiturk bile suspus.
Dizilerde dahi Trabzon yalakalığı gırla gidiyor. Ne oldu da zamanında yer bile vermediğiniz Karadeniz insanı bu sene her dizide yer alır oldu.
Abi inan futbol falan değil bu. Ben maçları hep kafamda ünlem işaretleriyle izliyorum.

Neden yoruldu Mert? 15 gün milli maç arası verilmedi mi? Ne yorulması bu? Milli takımda zaten oyuncumuzda yoktu. Kendi ülkelerinin milli maçında oynayan yabancılar zaten sahada yoktu. Eeee... daha neyin yorulması bu?

Adrian, Celuska, Alanzınho kadroda yok. Janko son 5 dakika oyuna giriyor.Nasıl yoruluyor? Ben anlamadım!

Asıl bu şekilde yaparak bizleri yoruyor Şenol hoca :(

Badaloğlu
Son andaki hatası inanılmazdı. Hem ofsaytı bozdu hem de adamı kovalamadı.

Büyük hata. Burası doğru.

Boşta adam varken 25 metreden kaleye sol ayağı ile şut çekme saçmalıklarınıda unutma Çağatay. Bunu yanılmıyorsam oyuna girdikten sonra iki defa yaptı. Ama ne yapma :(

Volkan Şen konusunda bende arkadaşlara katılıyorum. BU kafayla boşuna yedek beklemiyor yani. Sapara bomboş çaprazdan kaleye şut çekmeye çalıştı. Sapara'ya atsa çok net bir pozisyon olacaktı.

Birisi ona herhalde top ayağına gelince kimseye verme diye nasihat mı ediyor ne? Pas vermek hiç aklına gelmiyor. Helede kanatlarda oynuyorsa en birinci görevi topu getirip ortaya çıkarması olması gerekirken o, yapması gerekeni bir türlü yapmıyor...

talibim
eleştirebilirsin ; ama benim belirlediğim hudutları aşmadan!!

forumdaki anlayış bu!..

şg'nin resminin üstüne çarpı atılan bir avatar neden siliniyor?..
şayet kriterleriniz insana saygı ise bu forumda başka takımların yönetici ve futbolcularını aşağılayıcı onlarca avatar vardı..neden onlarada müdahale etmediniz..?

türkiye'de darbeciler yargılanıyor ;fakat o darbecilerin halka empoze ettiği müdahaleci zihniyet uzun yıllarca silinmeyeceğe benziyor..
elinde güç olan kendi kurallarını başkasının üzerinde uyguluyor..

kendinize gelin lütfen!!

ozturk
Bazı antreman topcuları vardır. idmanda ucarlar kaçarlar ama formayı kapınca gezinirler sadece

SEDAT
tutan yok birader..guc gosterilerini baska mecralarda devam ettirmen en iyisi..
o avatarla nazi'yi nasil bir tuttun ben hala oradayim.
suc sizde degil ama suc sizin gibi insanlari foruma yonetici diye
koyanlarda..
zamaninda sadri sener'e hakaretin kralini eden bir adam bana hangi
avatari koyup koymayacagimi soylemesin..komik cunku..

* Ben kimseye itiraz etmiyordum yalnız aramızda fark var, sizi kim yönetici yaptı diye sormuyordum. Önemi yok bugün yöneticiyiz yarın değil. O hakaretinde cezasını çektim.

eraytaskin61
çok şık bi gol vuruşuydu iğneyle oynayan saparaya tebrikler..

Helvacı61
21.10.2012, 22:03
bu akşamki oyundan dolayı şenol güneşi kınıyorum yazıklar olsun...bank asya düzeyindei takımı yenemedik çıkıp felsefe yapmasın

yorumsuz6117
21.10.2012, 22:03
Takım full düz oyunculardan kurulu. Fernandes gibi Jaja gibi adam lazım.

surmnli
21.10.2012, 22:04
yok arkadaş yok......!!!! bu bizim kaderimiz , hep hüsran , hep üzüntü, ben sadece bu maçı ölçü alarak eleştirmiyorum ,taa ki adı şanı belli olmayan macar takımıyla oynadığımız maçtan bu maça kadar, bu sezon oynanan tüm maçlara bakalım ....... !!!!! ve şaşırıyorum çünkü hala daha burada şenol güneşin iyi bir hoca oldugunu ve bu işten anladığını söyleyen arkadaşlar var . maç seyrederken sinir krizlerine girmekten stres yaşamaktan üzülmekten biz bıktık ama bıkmayıp bunu yaşamak isteyenler hala daha var , bu takım olmayan sistemiyle şu rezil türkiye liginde bile başarılı değilken biz nasıl daha büyük başarıları hayl edelim

realist07
volkan şen oyuna girdiği anda maçı seyretmeyi bıraktım, bir takıma bu kadar faydasız bir oyuncu nasıl transfer edilir, şaşırmamak
elde değil, volkan gibi oyuncular takımı sabote etmekten başka bir hiç bir şeye yaramıyorlar,
abarttığımı düşünmeyim ama Volkan Şen futbolcu falan değil, ona verilen paralara acıyorum...

Hüseyin Başoğlu
Nedeni ne olursa olsun, sen yazmasan bence cok güzel olur.

şansa bakki aynı seyleri bende senin için düsünüyorum :)

Cafer Bulur
Bazı antreman topcuları vardır. idmanda ucarlar kaçarlar ama formayı kapınca gezinirler sadece

Aynen,sadece idman performanslarina göre oyuncu tercihi yanlis.

Buna göre jaja nin bizde hic oynamamasi gerekirdi,bizde sampiyon olamazdik.:)

Zurawski
Zeki ye fazla yüklenmeye gerek yok oldukça iyi niyetli mücadele etti. İlk devre kendsininde fizik olarak oldukça üstün iki oyuncu ile oynadı holosko ve Almedia, ister istemez oldukça yoruldu. Golden önceki pozisyonun faulle alakası yok. Olcay kendini resmen yere attı. Sapara'nın az da olsa bir rahatızlığı vardı Sonersakatlıktan döndü. Alan sakat, Colman sakat, Halil forvet değil ama kanat da değil. Emerson takımdaki en düzgün ayaklı oyunculardan sadece hız problemi var. Takıma oyun karakteri kazandırmak gerekiyor. Durarak hücum ediyoruz. Ben tekrar söylüyorum bu oyuncular ile 4-3-3 oynanmaz. bu takımın ideal dizilişi 4-4-2 olmalı.
Sol kanat için Ozan İpek harika olur ve Olcan da sağ da değerlendirilir. Elimizde hava hakimiyeti harika olan bir Janko ve sert şut özelliği olan bir Emre Güral var. Fizik olarak ikisi de harika.

Dediğin gibi bu takım 4-4-2 oynamazsa Jankoya verilen paralar çöpe gitmiş demektir.Çünkü Janko tek forvet oynayacak bir oyuncu değil.

Sefa Murat Dokuz
21.10.2012, 22:05
Sapara hasta olduğu için çıkarmak zorunda kalmışız.

The Ciks
21.10.2012, 22:05
Tepedeyiz...
İkinci yarı bu takım cosar...

Nal toplatır gerıdekı rakıplere...
----------
Bugun ıcın kenardan katkı sunamadı...
Yedekten gelen topçular...
---------
Ki bjk nın lıgden kopma macıydı..
son sansı...
-----

fenerı de elımızden kacırdık...
bjk yıde ...bu halıyle yemelıydık...
------
ıkıncı yarı....
meze yaparız bunları kendı sahamızda...
-----------
iyi yoldayız....da!!!!!!

Hüseyin Başoğlu
21.10.2012, 22:06
Boşta adam varken 25 metreden kaleye sol ayağı ile şut çekme saçmalıklarınıda unutma Çağatay. Bunu yanılmıyorsam oyuna girdikten sonra iki defa yaptı. Ama ne yapma :(

Volkan Şen konusunda bende arkadaşlara katılıyorum. BU kafayla boşuna yedek beklemiyor yani. Sapara bomboş çaprazdan kaleye şut çekmeye çalıştı. Sapara'ya atsa çok net bir pozisyon olacaktı.

Birisi ona herhalde top ayağına gelince kimseye verme diye nasihat mı ediyor ne? Pas vermek hiç aklına gelmiyor. Helede kanatlarda oynuyorsa en birinci görevi topu getirip ortaya çıkarması olması gerekirken o, yapması gerekeni bir türlü yapmıyor...

birde dergide boş kaleye asist yaptıgımda cok mutlu oluyorum diodu :)

CAFER ÖZER
Tv lerde bjk superdi iyi oynadı diye yorumlar yapılıyor
Şenol gunes 8 haftalık süreçte trabzonspor super denilen tek maç oynatmadı sadece fb maçı için bize iyi dendi diğer tüm maçlarda hep rakip iyi dendi
Herkesin 4_5 attığı karabük yenemedik
Hala galibiyeti olmayan mersinli yenemedik
Gantep e yenildik
Kpasa sivas elazığ maçlarında zorlanarak galip geldik
Ligin en az gol atan 3.takımıyız
Ey şenol hoca şu haliyle sabrettigin kadar paftan golcü alsan sabretsen daha başarılı olurdu
Yeter artık ya adam gibi top oynat yada birak git
Trabzonspor sayende yabancı çöplüğüne döndük

Badaloğlu
Yok Ahmet Abi, tespitlerinde haklısın; ironim o değil.
İçinde bulunduğumuz süreçten dolayı dikkatini çekerim; hiç kimse daha kozunu oynamadı.
aziz yıldırım bile bir bekleyiş içerisinde. Hani onların kongreleri vardı bu sene?
E bizim de aralıkta tek adaylı seçimimiz yok mu? Nerede o şaaşalı kongre hazırlıklarımız? Haklıyız diyoruz ya, kongrede dik duruşumuzu ispat edeceğimiz için yapacağımız hazırlıklar hani? Bir ay kaldı şunun şurasında.
Abi ben buradan herkesin bu sürecin sonunu beklediğini anlarınm. Digiturk bile suspus.
Dizilerde dahi Trabzon yalakalığı gırla gidiyor. Ne oldu da zamanında yer bile vermediğiniz Karadeniz insanı bu sene her dizide yer alır oldu.
Abi inan futbol falan değil bu. Ben maçları hep kafamda ünlem işaretleriyle izliyorum.

Mertciğim, o zaman birisi Şenol hocaya izah etsin... Yargıtayın bu davadaki verecek olduğu karar, Ocak ya da Şubat ayına kadar sarkabilir.

O zamana kadar ne olur şu takıma adam gibi top oynat. tam Alanzınho'nun maçıydı. Alanzınho oynasa kızmızı kart bile çıkabilirdi. Zokora adam kovalayacak sonrada oyunda olmayan Sapara ve Soner'in de görevini yaparak takımı atağa kaldıracak öyle mi? Pancar motor olsa buna can dayanmaz.

Onur Akyüz
Zeki'ye ilk öğreteceğin şeylerden biri ceza sahası civarında faul yapmamaktır, gerçi o pozisyon faul değildi ama Zeki bunu bir kaç kez yaptı.

Bir de CR7 hareketi yapmayı bırakması lazım en son yaptığında Olcay golü atıyordu.

Yine de üzerinde durulması gereken bi çocuk, biraz da kilo vermesi lazım.

KemalisTS
Oynatmıyorsun bare son 5 dk adamı oyuna sokup durma,sen 5 dk'lık topçusun diyorsun hocam Janko'ya...Ayıptır adam geldiğine eminim ki pişman olmuştur.

vendercan
Barış gibi içi geçmiş,ahı gitmiş vahı kalmış oyunculara hem bi ton para ver;hem de paranla rezil ol...Ya Galatasaray Barış'ı niye bıraktı?

eraytaskin61
1967.golümüz şanımıza yakışır bi gol oldu :)

Soner Albayrak
21.10.2012, 22:07
Geçen sezon ki maçta oynadığımız BJK maçında oyunun çeyreğini oynasaydık bu akşam fark atardık neyse sağlık olsun..

realist07
şu takımda yarın gönder deseler göndereceğim en az 6 oyuncu var, listemin ilk başında volkan , ikincisi ise halil...yabancıları saymıyorum bile...

ALDENİRO
toplu defans yapmayan takımın defansını eleştirmek acımasızlıktır.

Helvacı61
bu kadro kalitesini bu kadar kötü kullanan bir teknik heyet zor bulunur......

bahadır2561
feneri bjk'Yi yakalamışsın bu halde 6 puanı atıcan cebe ama yok 2 puana iyidir gözüyle bakanlar var

r9emre
Takımın stoper mevki dışında hiç bir mevkiye transfer ihtiyacı yok. Bu sene alınacak her başarı ya da başarısızlık hocanındır. Boşuna konuşmanın eleştiri oklarını başka yere çekip demagoji yapmanın manası yok. Yasin yerine Volkan, Halil yerine Janko, Olcan yerine de Emre ilk 11 olarak düşünülebilir. Ama ben Emre'ye pek güvenmiyorum sadece taraftarımızın gönlü olsun ve o da şans bulmuş olsun diye istiyorum.

Cafer Bulur
21.10.2012, 22:08
Bu sezon 61 puan toplayan takim sampiyon olur gibi duruyor.

Istermisiniz bu sezon 61 puanla sampiyon olmayi.:)

Tyler Durden
* Ben kimseye itiraz etmiyordum yalnız aramızda fark var, sizi kim yönetici yaptı diye sormuyordum. Önemi yok bugün yöneticiyiz yarın değil. O hakaretinde cezasını çektim.

ben hocaya hakaret etmedim..ben kimseye kufur etmedim..
ben sadece hocayi istemedigimi belirten avatar koydum..
nevzat sakar'in ustunde carpi isareti olunca bir sey yok ama senol gunes'e
carpi koyunca olmuyor..bu nasil is yahu?
bunun neresinde bir terbiyesizlik var..kisisel husumetinden dolayi
avatarimi sormadan degistiriyorsun..
sana dur diyecek birileri cikacak mi merak ediyorum..biz en azindan
sadri sener'in senol gunes'in kisiligine laf etmiyoruz..
cezani cektin mukafat olarak yoneticimi yapildin..
ben simdi senol gunese hakaret etsem cezami ceksem yonetici
olabiliyor muyum?prosedur boyle mi isliyor..

Üzeyir Gönül
Zeki, Bamba, Emerson, Soner, Yasin, Sapara (geçen yıl takımda yoktu) gibi ilk 11'inde 6 yeni futbolcuyla oynayan bir takımız. İskelet kadromuzu koruyamadık ve yeni bir kadroyla oynuyoruz. Bu kadar yeni oyuncuyla beraber elbette ki sıkıntılar olacak. Sezon başında takımdan bir şey beklemeyenler iş buraya gelince şampiyonluk havalarına giriyorlar. Bu kadro bana göre kesinlikle şampiyon olamaz ama takım bu sene oturursa ve seneye yine oyuncu kaybetmezsek seneye şampiyonluk için şansımız çok derim.

Futbolcu ismi saymayacağım ama ben futbolcularımızın hepsinin ellerinden geleni yaptığını düşünüyorum. Şenol Güneş'in hata yaptığını düşünüyorum ve bu konuda eleştirilerinize katılıyorum ama gitmesini kesinlikle istemiyorum. Bu takım 1995 yılından beri en iyi dönemlerini hep Şenol Güneş döneminde geçirmiştir ve yine onun döneminde de şampiyon olmuştur (Bknz. Şikebahçe).

Şenol Güneş gitsin diyenlerin Şenol Güneş'in yerine kimin gelmesini istediklerini merak ediyorum. Şenol Güneş gitsin diyenlerin futboldan anlamadıklarını düşünüyorum. Şenol Güneş gitsin diyenlerin Şenol Güneş'i tanımadıklarını düşünüyorum. Şenol Güneş gitmesi gerektiği zamanı bilecek kadar futbolu biliyor. Benden, sizden ve bu ülkedeki herkesten daha fazla...

Şenol Güneş gitsin diyenlere bir sorum olacak tabii ki cevaplanması kaydıyla: Bu ülkedeki en iyi teknik direktör kim?

Kader KORELİ
Sezon başından beri hocanın yaptığı oyuncu değişiklikleri o seviyede bir hocadan hiç beklenemiyecek kadar kötü.
Hele Karabük deplasmanında sezonun ilk maçında yaptığı değişiklikler akıllara zarar.
Yönetim teknik kadroyla bu sorunu konuşmalı. Gerekirse Ünal hocayı geri getirsinler.

ozturk
Janko 90 dakika oynasa da sonuc degısmezdı bence. Jankoyu topla bulusturacak kanatlardan isabetli ortalar acacak oyunculara ihtiyaç var.

kncyalcin
Volkan Şen 'in iyi bir oyuncu kimliği kazanması için önce bol orta çalışması, sonrasında ikiye bir, kör noktaya pas ve en önemlisi pozisyonu paylaşmayı bilmesi gerekiyor.Halısahada bile daha paslı oynanıyor futbol. Oyun zekası ne yazık kı yetersiz. Aslında meziyetleri itibariyle bu ligde çok iyi işler yapabilecek bir oyuncu ama ykarıda saydıklarım yüzünden bir türlü verimli olamıyor.

Mustafa Ayazoğlu
şenol hoca kabul etti,

barış özbek facia bu takıma

Helvacı61
21.10.2012, 22:09
barış gibi boş bir adamı oyuna almak akıl alır gibi değil......

Mustafa Ayazoğlu
21.10.2012, 22:09
volkan şen

bildiğin çizgide şov yapan yattara !

takıma oynamıyor

Dawsofield
21.10.2012, 22:10
keşke almeida ya da olcay falan gol yapsaydı o pozisyonlardan birini de şunu yemeseydik, olmayacak yerden gol yedik. İşler fena gitmiyordu aslında. Su maclardan 3 puanı bi alsak. 2 maç üst üste galibiyetimiz yok. ve halil.

Soner Albayrak
Bu maçta fazla gol olacağını düşünmüyorum 1-0, 1-1, 0-1 şeklinde sonuçla bitebilir maç..

Açmasaydım şomağzımı keşke :rolleyes:

realist07
olaya genel bakmak lazım, en büyük yanlışımız transfer yapmamayı bilmememiz, berbat bir transfer anlayışımız var, hatta daha doğrusu
rezil...... şu barış özbeği bu takıma alıp oynatan zihniyetin ben.......

realist07
21.10.2012, 22:11
Volkan Şen 'in iyi bir oyuncu kimliği kazanması için önce bol orta çalışması, sonrasında ikiye bir, kör noktaya pas ve en önemlisi pozisyonu paylaşmayı bilmesi gerekiyor.Halısahada bile daha paslı oynanıyor futbol. Oyun zekası ne yazık kı yetersiz. Aslında meziyetleri itibariyle bu ligde çok iyi işler yapabilecek bir oyuncu ama ykarıda saydıklarım yüzünden bir türlü verimli olamıyor.

volkan asla iyi bir oyuncu olamaz, geçti artık ondan.......

Mustafa Ayazoğlu
21.10.2012, 22:11
barış gibi boş bir adamı oyuna almak akıl alır gibi değil......

şenol güneş'i maçtan sonra dinledim

uygulamak istediği doğru idi fakat bu barış ile orta saha barış ile sağlam değil rezalet.

serkan'ı alsa daha iyi olurdu.

Zurawski
21.10.2012, 22:12
Janko tehlikesi basş gösterebilir ilerleyen haftalarda. Trabzonsporun oyun sistemine pek uygun bir futbolcu izlenimi vermiyor.Öncelikle forma şansı verilmeli ,ancak Trabzonsporda istediği topları alabileceğini sanmıyorum .Olcan ,Yasin,Volkan gibi şahsi oynayan futbolcular varken işi çok zor. Allah yardımcısı olsun.

Kasım BEKTAŞ
Şenol Hoca Barıştaki ışığı gördü bu akşam... inşallah tekrar o ışığa bakmaz, zira adamı kör ediyor....

SEDAT
ben hocaya hakaret etmedim..ben kimseye kufur etmedim..
ben sadece hocayi istemedigimi belirten avatar koydum..
nevzat sakar'in ustunde carpi isareti olunca bir sey yok ama senol gunes'e
carpi koyunca olmuyor..bu nasil is yahu?
bunun neresinde bir terbiyesizlik var..kisisel husumetinden dolayi
avatarimi sormadan degistiriyorsun..
sana dur diyecek birileri cikacak mi merak ediyorum..biz en azindan
sadri sener'in senol gunes'in kisiligine laf etmiyoruz..
cezani cektin mukafat olarak yoneticimi yapildin..
ben simdi senol gunese hakaret etsem cezami ceksem yonetici
olabiliyor muyum?prosedur boyle mi isliyor..

* Eğer sen Yönetici olmak istersen ben seninle yer değiştirmeyi çok isterim, sizinde Yönetici olmanızı Allah var çok ama çok isterim :) Bunu canı gönülden söylüyorum. Şikayetçi değilim ama denemekte fayda var...

zx61
bu arada bjknin durumunu niye bu kadar abarttılar..bizim futbolcularda öyle..kazanmaları gereken maçmış..haftaya bursaya yenildik mi bjk de yendi mi biz acınacak duruma düşüyoruz..
aklıma gelmişken bu oğuzhan ne ş.. bir topçu arkadaş nispet yaparcasına iyi oynamadıysa neyim..kesinlikle hiç sevimli gelmiyor bana..

Cafer Bulur
8 macta 7 gol atarak tarihin en büyük negatif rekorlarindan birini kirdik.

Görünürde de bu bu gol kisirligimiz en az devre arasina kadar devam edecek.

Artik herkesin ama herkesin sapkasini önüne alarak uzunce düsünmesi ve cok calismasi gerekiyor.

Kadrosunu sifirdan kuran antalyaspor bile 8 macta 14 gol attiysa baska söze gerek yok...

Alihan Ertürk
https://pbs.twimg.com/media/A5wMDNlCQAAJoaC.png

1967. golün sahibi #MarekSapara

r9emre
21.10.2012, 22:13
Janko'ya yapılan net bir adaletsizliktir, her kulvarda adalet isteyen bir takımın kendi içinde adaletsiz yönetilmesi tahammül edilemez bir şeydir. Keza Barış Özbek gibi futbolcunun kadroda yer alıyor, oynatılıyor olması da öyle. Sırf yıllık 1,25 milyon euro kazanıyor diye oynatma sevdasında Şenol Hoca. Adamı beleşe vermeye çalışsak yıllığından dolayı hiç bir takım almaz. Adrian'a Şenol Hoca zorla, direterek ille de ille diye Jaja'yı yollatıp, Jaja'dan daha pahalıya aldırdı Adrian'ı, sorarlar adama sonuç ne? Yok Zokora yorgun, Sapara hasta, Soner yeni sakatlıktan çıktı bırakalım artık bu bahaneleri arkadaş. O zaman Adrian'ı oynat. Aykut'u hiç sevmem onu oynat o bile daha iyi Barış'dan. Bahane bulmayı bırakalım artık. Yani gerek yok bu denli bir kadro Trabzonspor tarihinde hiç bir hocaya nasip olmadı. Bu kadro kesinlikle ve kesinlikle 2010-2011 yılındaki kadrodan daha iyi. Jaja ve Teofilo dışında o takımdan şu anki takıma ihtiyacını duyduğum hiç bir futbolcu yok. Belki bir de Selçuk. Selçuk'da yani o sene hariç bizde öyle ahım şahım top oynamamıştı. Bence Soner ondan daha iyi olacak. Jaja'yı göndermeseydin derler adama. En kötü bir yılda sana 10 maç kazandıracak adamdı.

Mustafa Ayazoğlu
emre güral varken henrique oynamaz

barış oynamaz.

ozturk
Takım sanki bir hiçbir taktık antreman yapmıyor. Sırf kondısyon ve cift kale mac yapıyor sanki. Sahada da rastgele oynuyoruz

Badaloğlu
Sedat, Tyler Durden...

Sorun nedir bilmiyorum ama uzatmayın arkadaşlar. Başlıkta futbol konuşmak istiyoruz. Kişiselleştirmeyin, daha büyük ve öenmli sorunu var bu takımın... Lütfen arkadaşlar, sarılıp öpüşün, uzatmayalım lütfen...

eraytaskin61
21.10.2012, 22:14
emerson korkarak oynuyor hata yaparım diye ibrahim üzülmezdeki delilik onda olsa varyaa

yorumsuz6117
21.10.2012, 22:15
Sapara'ya helal olsun.

r9emre
21.10.2012, 22:16
Volkan Şen yetenek olarak ve yapabilecekleri olarak >>>> Yasin Öztekin + Olcan Adın. Volkan daha 25 yaşında. Kariyerinin patlamasını daha yaşamamış olan bir futbolcu. Volkan Şen'den yararlanamayan Şenol Hoca kimse kusura bakmasın. Janko'dan olduğu gibi.

Kader KORELİ
8 macta 7 gol atarak tarihin en büyük negatif rekorlarindan birini kirdik.

Görünürde de bu bu gol kisirligimiz en az devre arasina kadar devam edecek.

Artik herkesin ama herkesin sapkasini önüne alarak uzunce düsünmesi ve cok calismasi gerekiyor.

Kadrosunu sifirdan kuran antalyaspor bile 8 macta 14 gol attiysa baska söze gerek yok...

Doğru söylüyorsun da bir de az gol yiyoruz ama, iki maçta bir gol ortalamayla, ligin en az gol yiyen takımıyız. 1461 de 1. Lig'de en az gol yiyen takım.

Bugün hesapladım, ligde oynadığımız maçlarda en az gol atılan (hem kendi attıklarımız hem de yediklerimiz) takım biziz.

Bizim maçlarımızda maç başına 1,3 gol oluyor toplamda. ğs'de üç katı, 3,9 gol oluyor. Daha gollü geçiyor onların oynadıkları maçlar.

Mert M.
Mertciğim, o zaman birisi Şenol hocaya izah etsin... Yargıtayın bu davadaki verecek olduğu karar, Ocak ya da Şubat ayına kadar sarkabilir.

O zamana kadar ne olur şu takıma adam gibi top oynat. tam Alanzınho'nun maçıydı. Alanzınho oynasa kızmızı kart bile çıkabilirdi. Zokora adam kovalayacak sonrada oyunda olmayan Sapara ve Soner'in de görevini yaparak takımı atağa kaldıracak öyle mi? Pancar motor olsa buna can dayanmaz.
Abi saha içinde olması gerekenler tabii ki tartışılır ama ben hala daha katakullilerin döndüğünü hissediyorum. İkinci yarının hemen başında hissettin mi bilmiyorum, Cüneyt Çakır'ın üzerinde bir gariplik vardı. Sanki "Sapara'nın golünde hata yaptım, bunu telafi etmem lazım" resmi vardı gibi adamın suratında. Nitekim ikinci yarı takdirler hep onlardan yanaydı. E buna bir de Şenol Güneş'in halet-i ruhiyesinin tesiri eklenince sonuç onlar adına gelişti.
Yani demek istiyorum ki bence bizim dışımızda hala daha gelişmekte olan hadiseler var gibi sanki.

B.AKDEMİR
21.10.2012, 22:17
Volkan Şen bencilliğini bir kenara koymadığı sürece takıma katkı veremez.Olcan Adın daha çok kontra atakların oyuncusu ve takımı bazen eksik bırakıyor.Bizim Sapara gibi Soner gibi Colman gibi ayağa pas yapan ver-kaça girebilen topu ileri sürükleyecek ve takım oyunu oynayabilecek kanat oyuncularına ihtiyacımız var.Forvet hattında ise sırtı kaleye dönük bir Janko'nun yanına yetenekli iyi bir forvet alırsak iyi bir oyun planı ile çok işler başarırız.Şenol hocamın kendi hatalarının farkında olması umut verici ama her hafta aynı hataların yapılıması da oldukça düşündürücü.

Sefa Murat Dokuz
Sapara'nın yediği sarıyı bir kez daha izledim de niye sarı gördü bu adam ? Topu oyuna sokacak adam almaya çalışmış bunun nesi sarı kart !

Tyler Durden
* Eğer sen Yönetici olmak istersen ben seninle yer değiştirmeyi çok isterim, sizinde Yönetici olmanızı Allah var çok ama çok isterim :) Bunu canı gönülden söylüyorum. Şikayetçi değilim ama denemekte fayda var...

bizde ego yok..guc gosterisi yapmayi pek sevmem..onlari astik yani..
sorun avatari kaldirip kaldirmaman degil..sorun egonu tatmin etmek icin
durduk yere avatarimi kaldirarak guc gosterisi yapman..tatmin oldun mu bari?
nevzat sakar'li avatarlar goruyordum..onlardan kac tanesini kaldirdin?
17 bin tane mesaj atmissin..onca zamandir forumdayim daha dise dokunur
tek bir sey yazdigini gormedim..

atigol
volkan şen

bildiğin çizgide şov yapan yattara !

takıma oynamıyor

Yattara nın 10da biri olamaz, yattara nın ölüsünün 5 asisti vardı. Ortalar direk forvetin kafasınaydı

Oruç
21.10.2012, 22:18
Sapara böyle oynadıkça Adrian unutsun formayı. Kimse de Adrian diye sormasın boşuna.

polatmu
http://www.ligtv.com.tr/haber/tercihlerde-hata-yaptim

hoca özeleştiri yapıyor hatasını görüp haftaya bunu tekrarlamıyorsa benim için ok. bu lig daha çok su kaldırır... daha sakin olup hocamızın arkasında durmalıyız o zaman kazanırız...

Mustafa Ayazoğlu
zeki, mustafa, bamba, emerson

zokora, sapara, volkan, olcan, halil, yasin, soner, janko

takımda 7 yeni isim

bir alışsınlar beraber oynamaya 2. yarı çok daha iyi olacak

ilk yarı 33-35 puan ile tamamlarsak şampiyonluk gelir.

kncyalcin
emerson korkarak oynuyor hata yaparım diye ibrahim üzülmezdeki delilik onda olsa varyaa

İyi bir solbekimiz olsa Emerson stoperde bile rahatlıkla kullanılır. Yerine de Monzon'u aldın mı taş taş..
zeki--bamba--emerson--monzon
-----Colman---Zokora---------
Olcan-------------------Ozan
------Janko---Emre----------- ideal kadrom budur. sadece 2 transfer yeterli olur.

Cafer Bulur
21.10.2012, 22:19
Doğru söylüyorsun da bir de az gol yiyoruz ama, iki maçta bir gol ortalamayla, ligin en az gol yiyen takımıyız. 1461 de 1. Lig'de en az gol yiyen takım.

Bugün hesapladım, ligde oynadığımız maçlarda en az gol atılan (hem kendi attıklarımız hem de yediklerimiz) takım biziz.

Bizim maçlarımızda maç başına 1,3 gol oluyor toplamda. ğs'de üç katı, 3,9 gol oluyor. Daha gollü geçiyor onların oynadıkları maçlar.

Iyi de gol atmadan nasil mac kazanacaksin renkdasim?

Sen 8 macin 5ini kazanamamassin yeni kurulan antalya ise 5 ini kazanmis,burada bir yanlislik yok mu?

Bu sekilde ligde ancak orta siralara oynariz,birakin sampiyonluk yarisini ilk 4 e girmemiz bile hayal...

atigol
21.10.2012, 22:19
Bu arada zokora 9400 metre koşmuş... orta sahayı niye bu kadar rakibe verdiğimizin cevabı

Sefa Murat Dokuz
21.10.2012, 22:20
Volkan Şen yetenekli Hoca'nın topu paylaşması konusunda onu hala adam edememesi şaka gibi birşey.
Mustafa Yumlu ve Barış futbolcu falan değil arkadaş kimse bana bunu anlatamaz.

kudu_61
skor önemli değil şenol hocam 3 maçtır kazanamayan bir takıma karşı oynuyorsun onların iyi oynamasını normal olarak karşılarım ama bu takım 15 gün ne yaptı diye sana da sorarım halil-olcan-yasin-soner-volkan-barış-zeki milli takıma gitmemiş 15 gün boyunca ne yaptı bunlar takımın iyilerine bakarmısın sapara - zokora bunlar maçtan dönmüş senle idman yapmamış sen 15 gün yerlilere ne yaptın
yasin sıradan bir anadolu takımı futbolcusu
halil Trabzonspor gibi bir takımın forveti olamaz
zeki için çok erken
doktorlar hazırlayın GİRAYI-ÇELUTSKA YI ARTIK
ŞENOL HOCA ADRİAN BU kADAR MI KÖTÜ
al şunu kadroya artık
berbat futbolun açıklaması yok sonere yasine geldikleri takımı hatırlatın volkana ve olcana da burası ne bursa ne antep nede gençlerbirşiği BURASI TRABZON kendinize gelin artık haftaya 3 gol 3 puan bayramı zehir etmeyin

Mustafa Ayazoğlu
gençlerbirliği 16 gol atmış 13 puan

Trabzonspor 7 gol atmış 13 puan

her maç 1-0 alalım sorun yok.

Emrah KabuL
Ligin en az gol yiyen takımı olmamızın en büyük sebebi kalecilerimizin şu an ki formlarıdır.

Kendimizi kandırmayalım.

Çağatay_
Trabzonspor son 26 sezonda 8. hafta itibariyle en az gol yediği sezonu yaşıyor.

realist07
21.10.2012, 22:21
tüm yanlışlara rağmen takım iyi yolda, şu gereksiz futbolculardan kurtulup 3 kaliteli transferle yine çok iyi işler yapabiliriz,

Kader KORELİ
21.10.2012, 22:22
Iyi de gol atmadan nasil mac kazanacaksin renkdasim?

Sen 8 macin 5ini kazanamamassin yeni kurulan antalya ise 5 ini kazanmis,burada bir yanlislik yok mu?

Bu sekilde ligde ancak orta siralara oynariz,birakin sampiyonluk yarisini ilk 4 e girmemiz bile hayal...

abi katılıyorum dediklerine, ama öte yandan bir de en az gol yiyen takımız, ona dikkat çekmek istedim, en azından
defans iyi.

zx61
gençlerbirliği 16 gol atmış 13 puan

Trabzonspor 7 gol atmış 13 puan

her maç 1-0 alalım sorun yok.

niye her maç ölüp ölüp dirilelim..rahat maç izlemek haram mı bize..

Kasım BEKTAŞ
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/183989_511995668821371_1454987699_n.jpg

KemalisTS
tüm yanlışlara rağmen takım iyi yolda, şu gereksiz futbolculardan kurtulup 3 kaliteli transferle yine çok iyi işler yapabiliriz,

Barış-Volkan-Olcan gibi...Hele o Volkan beni deli ediyor.

AyhanPe
senol günes in yerinde olsam orda bir dakika bile durmazdim..

bu kadar kendi kendini imha etmeye hazir taraftar toplulugu dünyada yoktur..

bazi arkadaslar antu.com da gidip baslik acsinlar ve orda tartissinlar..ordaki kus beyinliler bile daha saglikli yorumlar yaparlar Trabzonspor la alakali..

olacak is degil yahu..

yatara
21.10.2012, 22:23
Ölümüme yemine diyorum 30cu dakikada babamlara dedim, senol hocanin oyuna ilk alacagi oyuncu Baris Özbek olacak diye

biraksin bu isleri senol hoca artik, gitsin kütüphane acsin, kitap yazsin, bir insanda bukadarda inat olmazki

Sol beke aldiklari adam (Emerson) adam sanki ayakda uyuyo dikkat edinde bakin hic umursamiyor maci zaaten öylesine oynuyor. Nedense Mustafadaki hastalik Zekidede var son dakikalarda gayet müsayit yerde topu arkadasina atmak yerine taca atdi.

kudu_61
elimizde olcan var yasin var sapara var volkan var soner var 14 orta açmışız 4 ü isabetli biraz da bunlara hangi takım da oynadıklarını hatırlatacak bir hoca lazım
vahid halilhodziç olabilir
şenol hoca biraz yumuşak kalıyor herhald

yatmaztara
Onur, çok büyük bi kalecisin!

eraytaskin61
bugün sonerin yerinde colman olduğunu düşünemiyorum maç çok farklı olabilirdi

Badaloğlu
21.10.2012, 22:24
Abi saha içinde olması gerekenler tabii ki tartışılır ama ben hala daha katakullilerin döndüğünü hissediyorum. İkinci yarının hemen başında hissettin mi bilmiyorum, Cüneyt Çakır'ın üzerinde bir gariplik vardı. Sanki "Sapara'nın golünde hata yaptım, bunu telafi etmem lazım" resmi vardı gibi adamın suratında. Nitekim ikinci yarı takdirler hep onlardan yanaydı. E buna bir de Şenol Güneş'in halet-i ruhiyesinin tesiri eklenince sonuç onlar adına gelişti.
Yani demek istiyorum ki bence bizim dışımızda hala daha gelişmekte olan hadiseler var gibi sanki.

Mertciğim,

Bu zaten ezelinden beri böyle... Yani Trabzonspor her zaman basında, TFF'nda, mhk'de hep üvey evlat muamelesi görmüştür.

İkinci yarıyı geçtim ben Soner'e sarı kartı gösterdiğinde maçın başında puştluk peşinde olduğunu anladım. o pozisyonda ne diyor Melih Hümüşbıçak efendi '' umut vadeten atağı kestiği için Soner sarı kartı gördü'' Eeee tamamda Almedıa'nın iki tane hareketi var, birinden birine bile sarı kart göstermedi Cüneyt köpeği... Melih Gümüşbıçak ise bu konuda ağzını bile açmadı. Bunlar akıllı yaaa...

Hılbert'in, Olcan'a vurduğu kasti tekme ne olacak peki? Bunu nasıl görmez adi herif? Kör mü gözleri? Bunlar Avrupa'da başka Türkiye'de başka maç yönetirler. Ağababaları öyle istiyor çünkü :(

Gurpas
Futbolcularimiz daha samimi oynamali trabzonspor da oynadiklari hatirlatilmali bu adamlara

Sefa Murat Dokuz
Barış'ı oynattığı kadar Adrian'ı oyuna almış olsaydı adam belki bir katkı sağlardı. Asist falan. Barış'ın şu son poziyonda ofsaytı bozduğu pozisyon skandaldır. Ne işin var orda !

Mustafa Ayazoğlu
henrique , barış, adrian , cech , vittek

bunlar bize fazla.

4'ü maliyetine iyi bir forvet daha lazım

Taner Gündoğdu
21.10.2012, 22:25
barış oyuna çok geç girdi!!!

maç 1-1 iken oyuna forvet sokmak saçmalık!!!

Zokora maçtan sonra niye soyunma odasına gidiyor? bir 90 dakika daha sahada kalıp koşmalı!!!

realist07
21.10.2012, 22:26
Barış-Volkan-Olcan gibi...Hele o Volkan beni deli ediyor.

daha öncede yazdım Volkan oyuna girdiği anda tv'yi kapattım, ...berbat bir oyuncu Volkan Şen, hemde her yönden

Volkan'ı satışa çıkarsan sizce hangi takımlar talip olur???

polatmu
21.10.2012, 22:26
Barış'ı oynattığı kadar Adrian'ı oyuna almış olsaydı adam belki bir katkı sağlardı. Asist falan. Barış'ın şu son poziyonda ofsaytı bozduğu pozisyon skandaldır. Ne işin var orda !

o pozisyondan sonra bamba barışa kızıp güldü orada ne işin var diye... barış böyle bir adam işte...

ozturk
21.10.2012, 22:27
Ozcan bızatı yerıne unal kalsaydı ya da hamı olsaydı bu kadar kotu olmazdık belkı. şenol hocanın bu kadar kotu olabılecegıne ınanamıyorum

polatmu
21.10.2012, 22:27
daha öncede yazdım Volkan oyuna girdiği anda tv'yi kapattım, ...berbat bir oyuncu Volkan Şen, hemde her yönden

Volkan'ı satışa çıkarsan sizce hangi takımlar talip olur???

bjk hemen alır ama paraları yok gariplerin...

brushfield
21.10.2012, 22:28

Hah, sen bitti sanmıştın yani :) Bitmez kardeşim bitmez. Dünya döndükçe bu devran böyle sürecek.

Alihan Ertürk
Maç sonu avatarları; http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918766032&postcount=83

Sinan Sağlam
Eğri oturup doğru konuşalım izlediğimiz futbol filan değil...

Geçen sezon şike dedik , şampiyonlar ligi dedik , takıma ve de hocaya hiçbir dönemde kimseye verilmeyen kadar kredi verdik...Verirken de beklentilerimizi hep düşük tuttuk...

Bu sezon artık haklı olarak sahada adam gibi bir takım görmek isterken karşımızda yine 2 sezonun " çapsız " , " plansız " , " programsız " ve en fecisi işleri yoluna koymak adına hiçbirşey denemeyen bir takım...

Futbolcuların alınmasından , sisteme adapte olmasından , formda tutulmasından , en yüksek şekilde verim alınmasından HOCA sorumludur , bu konularda sıkıntı varsa hoca çıkacak ve ben bu işi beceremedim diyecek...

Biz geçen sezonun ilk haftasında Adrian ' dan Szymkowiak yaratmasını beklemedik ama 2 sene geçti adam hala kadroya giremiyorsa bunu oyuncunun formsuzluğuyla açıklayamazsınız...

Jaja ve Teofilo çok büyük transfer başarısıdır... Tıpkı Bamba ve Zokora transferleri gibi... Bu oyuncuları takımda tutamıyorsanız ortada kocaman bir liderlik zaafiyeti vardır...Korkarım aynı filmi Colman'da da göreceğiz...

İşin taktiğine tekniğine girmeye hiç gerek yok , bu akşamki maçı izleyen her aklı başında futbol sever orta sahada zaafiyet gösteren bir takımda top yapma becerisi olan bir adamın yerine tek meziyeti topun peşinden koşmak olan biriyle değiştirilmesinden sonra hocanın taktik zekasını(!) anlamıştır zaten...

Hocamızın basın toplantılarındaki söylemleriyle eylemleri taban tabana zıt... Konuşmalarını dinleyen birisi ufku ve vizyonu geniş , yeniliklere açık , karizmatik bir hoca görürken karşımızda tekdüzelik ve sabit fikirlilik abidesi gibi duruyor...Oyuncu değişiklik dakikaları bile bir maç olsun şaşmıyor...

Uzun lafı kısası , hocam takım heyecanını yitirmiş , taraftar umudunu yitirmiş , sen hala bize maçın taktik analizini yapıyorsun...

Bırak hocam bırak ki yeni bişeyler deneyebilelim , senin doğruların sana kalsın , belli ki sen oynanan futboldan da alınan sonuçlardan da memnunsun , haftaya belki Janko oynar ama golü bulduktan sonra dakika 60.da çıkar yerine Barış girer... Artık sen çık da yerine daha cesur ve iştahlı bir hoca girsin...

Badaloğlu
Yattara nın 10da biri olamaz, yattara nın ölüsünün 5 asisti vardı. Ortalar direk forvetin kafasınaydı

Evet bunda haklısın... Yattara kesecek, Janko kafayı çakacak. Müthiş olurdu ama imkansız ötesi bir şey bu... Biz şimdi elimizdeki olanlarla nasıl en iyisini yaparız? diye çalışmalıyız...

realist07
21.10.2012, 22:29
bjk hemen alır ama paraları yok gariplerin...

bence ya akhisar belediye ya da elazığ alır........onu topçu diye alacak hocanın aklını peynir ekmekle yemesi lazım...

Mustafa Ayazoğlu
takımdaki fazlalıkları elden çıkarıp çok iyi vuruş tekniği olan

janko ile çift forvet oynayabilecek bir GOLCÜ lazım

zx61
bravo kaya çilingiroğlu...bence bjknin attığı golden önceki pozisyon faul değildi dedi..
sabahtan beri bunu söylüyorum hakem ince ince biçti bizi..

AyhanPe
bjk ile deplasmanda 1 puan aldik..biraz daha kontrollü oynasaydik yenip dönecektik..suan liderle ayni puanda olabilirdik..

trabzonspor seyircilerini kaale almamak gerek..birakin yahu..sirf kadinlar ve cocuklar gidip destek versinler..

asagilik kompleksleriyle dolu demotivasyon uzmanlari..

yorumsuz6117
Genç oyuncumuz Yasin Öztekin, maç sonrası şöyle konuştu:

"İyi hazırlanmıştık. 3 puan almak istiyorduk. İyi de başladık, maçın tamamına bakarsak daha çok pozisyonumuz vardı. Beşiktaş'ı da tebrik ediyorum. İkinci yarıda iyi mücadele ettiler. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Bursaspor ile içeride maçımız var, umarım o maçtan 3 puan alırız"

:D:D:D

Emre GÜRDAL
21.10.2012, 22:30
Mertciğim,

Bu zaten ezelinden beri böyle... Yani Trabzonspor her zaman basında, TFF'nda, mhk'de hep üvey evlat muamelesi görmüştür.

İkinci yarıyı geçtim ben Soner'e sarı kartı gösterdiğinde maçın başında puştluk peşinde olduğunu anladım. o pozisyonda ne diyor Melih Hümüşbıçak efendi '' umut vadeten atağı kestiği için Soner sarı kartı gördü'' Eeee tamamda Almedıa'nın iki tane hareketi var, birinden birine bile sarı kart göstermedi Cüneyt köpeği... Melih Gümüşbıçak ise bu konuda ağzını bile açmadı. Bunlar akıllı yaaa...

Hılbert'in, Olcan'a vurduğu kasti tekme ne olacak peki? Bunu nasıl görmez adi herif? Kör mü gözleri? Bunlar Avrupa'da başka Türkiye'de başka maç yönetirler. Ağababaları öyle istiyor çünkü :(

Ahmet abi sen gene 5. Dk bahsediyon ben bugun kasimpasa:mersi macinda firat aydunusu gorunce bu iste bityenigi oldugunu anladim...cunyet hoca bu halinlemi avdupada mac yonetiyo...rahat 5 sari gostermedi bjk takmina...

sanatik
21.10.2012, 22:31
bravo kaya çilingiroğlu...bence bjknin attığı golden önceki pozisyon faul değildi dedi..

hakemi suclayarak hicbiryere varilmaz. Oynanan oyuna bak bi. Kaleye dogru dürüst gidemiyoruz zar zor ayakda duruyoruz. Takim oyunu oynamak icin canimiz cikiyor. Ölü besiktasi bile hayata getirdik. Tebrikler.

Ama biz sucu hakeme atarak bulduk sorunu. Bravo.

isyan6161
21.10.2012, 22:31
2.lig topcusu barıs kımden torpıllı acaba nedne hoca bunu oynatır resmen macı elıyle verdı hoca bjk ye yaptığı değısıklıklerle ama bjk ben almım dedı boyle olmaz ..bıktık tek forvet at bıtane yat ustune sıstemınden..azcık sanslı olsa bjk yada baska bır değısle kalecımız gununde olmasa 2.yarı maç 5-2 bıterdı..

realist07
21.10.2012, 22:32
aklım hala alper potuk da , keşke alabilsek ......

Mert M.
21.10.2012, 22:32
Mertciğim,

Abi işte tam da bu nedenlerden dolayı alıntıladığım ilk mesajında dediğim gibi; şu anda oynanan futbol falan değil.
Futbolu endüstrileştirip bizim amatör duygularımızı öldüren sistemin günümüz politikasına göre yolunu çizmesi işte.
Hasan'ı, Ahmet'i tartışamıyorum. Bana samimi gelmiyor şu anda oynanan futbol. Önceki senelerdeki heyecandan ziyade içimde bir esaret var.
Şike davası sonuçlanana kadar da böyle devam edecek sanıyorum.

zx61
21.10.2012, 22:33
haha ziya şengül onurun kurtarışına penaltı diyo ..öyle bir savunuyor ki biraz sonra stüdyodakilerde inancak..

Cafer Bulur
21.10.2012, 22:33
bjk ile deplasmanda 1 puan aldik..biraz daha kontrollü oynasaydik yenip dönecektik..suan liderle ayni puanda olabilirdik..

trabzonspor seyircilerini kaale almamak gerek..birakin yahu..sirf kadinlar ve cocuklar gidip destek versinler..

asagilik kompleksleriyle dolu demotivasyon uzmanlari..

Renkdasim elestirilerin dozunda yanlislik olabilir ama temeli hakli.

Yazilanlara baktim,cogu kaybettigimiz puanlar nedeniyle degil senol hoca nin korkak futbolu nedeniyle.

Fatih terim 10 kisi kaldiktan sonra oyuna forvet sokuyorsa senol günes de bunu yapabilmeli ama yapmiyor sorun bu...

gabriel omar
21.10.2012, 22:35
Şaka maka Beşiktaşın fişini çekecekken ,ölüyü dirilttik .Aspirin gibi takımız anasını satayım sıkıntısı olan takıma derman oluyoruz.

hyasin61
arkadaslar mactaydım ılk yarı ıyı oynadık golude bulduk ama ıkıncı yarı cekıldık baya buda bjk'ın gelmesını kolaylaştırdı ,hoca keske soner'ı bıraz daha oyunda tutsa ve ılk degısıklık volkan sen olsaydı.Sahanın hemen kenarındaydım ve Onur'un ıkıncı yarıdakı performansını oradan o gozlerle ızlemek muazzamdı

zx61
hakemi suclayarak hicbiryere varilmaz. Oynanan oyuna bak bi. Kaleye dogru dürüst gidemiyoruz zar zor ayakda duruyoruz. Takim oyunu oynamak icin canimiz cikiyor. Ölü besiktasi bile hayata getirdik. Tebrikler.

önceki mesajlarımı okumadığınız için sırf bu mesaja dayanarak yazdınız anlıyorum ama dediğiniz gibi ben de hakeme dayatmıyorum sonucu...ama beşiktaşın golünü o faulü vermeseydi yemeyebilirdik..ha atamayacağımız için yiyecektik mutlaka o ayrı..

Sefa Murat Dokuz
21.10.2012, 22:36

şaşırdım helal olsun :alkış: böyle saçma faul görmedim ben

r9emre
21.10.2012, 22:37
Bursaspor maçında da kesinlikle puan kaybı yaşayacağız bunu bilin de öyle hazırlayın kendinizi maç anında ya da sonradan daha fazla üzülmeyin.

Cafer Bulur
şaşırdım helal olsun :alkış: böyle saçma faul görmedim ben

Bizim golümüzde nizami degildi ama o pozisyon meydan gelmemeliydi.

Sefa Murat Dokuz
aklım hala alper potuk da , keşke alabilsek ......

Keşke :(

Emirhan Makul
21.10.2012, 22:38
Tamamı ile teknik adam hataları ve motive eksikliği yüzünden iki puan kaybettik.

İlk yarıda oyunun hakimiydik, kontrollü ve düzgün oynuyorduk, ayağa paslarla çıkıyorduk, devre arası soyunma odasında ne oldu ne bittiyse takım 11 kişi ceza sahasında rakibi bekleyerek başladı, 3. lig takımları gibi, bunu kim söyledi diye düşünürken barış özbek'i oyuna alarak "ben ula ben" dedi Şenol hoca.

Zekiye ligin başından beri yapılan haksızlıklar, insanların üst düzey tepkisinden sonra serkanı kesip zekiyi oynatmak zorunda kalması, emre'ye janko'ya yapılan haksızlıklar, saparaya geçen sezon yapılan haksızlıklar, adriana yapılanlar, alanzinho'ya colman'a yapılanlar gerçekten sınırı aştı, umarım futbolcular dik duruş sergileyerek protestolarını edeceklerdir ve hoca ile anlaşamayacaklarını belli edeceklerdir, yoksa hoca malesef çoğu futbolcu ile takıntılı, bu takım başarılı olamaz, bu takım gelecek için bir şey kurgulayamaz.

Alacağımız maçta fark yiyorduk Türkiye'nin en iyi kalecisi Onur sağ olsun ki oda kendisinden kat ve kat kötü olan ve aslında as kaleci onur olduğu halde yedek olan tolga'dan formayı kapmak için eziyet çekiyor ki herhangi bir açıkta kaleye maalesef tolga geçebilir.

Kısacası tüm sorunların teknik adamda olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca bir parantez açmak gerekirse, Cüneyt çakır'ın aldığı avrupa maçlarının Aziz yıldırım-Şenez Erzik-Uefa'da rüşvet alıp şike dosyasını kapatan kurmayların sayesinde aldığını düşünüyorum, cüneyt çakır bir piyon ve fanatik şikecidir, Allah düşündüklerini, yaptıklarını misli misli çoculuğundan çocuğundan eğer onlardan çıkmazsa onların çocuklarından burunlarından fitil fitil çıkarsın iki dünya da gün yüzü görmesinler inşallah.

hyasin61
21.10.2012, 22:38
Bılmem lig tv gosterdı mı ama mac bıttıgınde o kacan pozısyondan sonra bjk lı tum futbolcular yere yıgıldı muhtesem bır kareydı

Onur Akyüz
21.10.2012, 22:39
Bizim golümüzde nizami degildi ama o pozisyon meydan gelmemeliydi.

Golümüzün nizami olması için ne yapmamız gerekiyor pardon?

Herhalde Yasin 5 metre geriden filan çıkmalıydı.

Bir pozisyon ya ofsayttır ya değildir, bizim ki de ofsayt değil nizami goldü.

Maç sırasında da yazdım, sonra da yazdım bjk'nin golünde faul yoktu.

Ucuz bir faul verdi ve gol yedik.

kudu_61
21.10.2012, 22:40
girayın tweeti baya bi anlamlı CESARETİYLE YAŞAYAMAYAN ESARETİYLE ÖLÜR

Badaloğlu
21.10.2012, 22:40

Hakemi suçlayarak biryerlere varmaya çalışmıyoruz. Hakemin senin takımın aleyhine olan her faulde rakibi kolladığı gerçeği konuşmayalım mı? Bu gerçeği görmeyelim mi?

Soner'e maçın başında sarı kartı hiç düşünmeden çekyorsun ama Almedıa, Hılbert ve diğerlerine kart göstermiyorsun. Sence bu normalmidir?

Hem birde Sapara'nın sarı gördüğü kart pozisyonunda bjk'lı Ersan Gülüm'e kart göstermesi gerekirken adam birden Oğuzhan'a sarı kartı gösterdi. O da biliyor ki; Ersan'ın sarı kartı var... Atması gerekecek onu. Beşiktaş'ın attığı goldeki faul mesela, ne var o pozisyonda? Bunuda konuşmayalım mı?

Bunlar sence maçı etkileyen faktörler değil mi? Soner gibi bir oyunca maçın başında sarı kartı görürse oyundan düşmesini birazda buna bağlayamazmıyız? Adam ikili mücadelelere sırf bu yüzden giremedi. ''ya takım 10 kişi kalırsa'' mantığı ile sahadan çıkana kadar mücadele etti. Bana göre o kart onu oyundan düşürdü...

Bunun haricinde Şenol hocamızın yaptığı bize göre yanlışları burada yazdık. Ama hakem gerçeğinide es geçmeyelim.

Alihan Ertürk
21.10.2012, 22:41
Beyler bugün bir günah işledik haberiniz varmı ?

Barış Özbek'i 100. lig maçına çıkardık.. Tarih bu günü kara bir leke olarak yazacak.

Cyzio
21.10.2012, 22:41
Sevgili Tyler Durden,

Sorununuzu imzamla birlikte, forum kuralları dahilinde çözdüm.

.

Cafer Bulur
21.10.2012, 22:42
Golümüzün nizami olması için ne yapmamız gerekiyor pardon?

Herhalde Yasin 5 metre geriden filan çıkmalıydı.

Bir pozisyon ya ofsayttır ya değildir, bizim ki de ofsayt değil nizami goldü.

Maç sırasında da yazdım, sonra da yazdım bjk'nin golünde faul yoktu.

Ucuz bir faul verdi ve gol yedik.

Renkdasim,bjk nin faulünde olcan topa ayagini uzatti kisa mesafeden vurus tekrarlanmaliydi ofsayt pozisyonundan bahsetmiyorum.

zx61
21.10.2012, 22:43
Bılmem lig tv gosterdı mı ama mac bıttıgınde o kacan pozısyondan sonra bjk lı tum futbolcular yere yıgıldı muhtesem bır kareydı

çok güzel bir kareydi aynı anda yere yığıldılar..bu bile maçı ne kadar istediklerini gösterir..sonra böyle yıkılmalarını biraz abartı buldum..sonuçta kaybettikleri pek de birşey yok..haftaya biz yenilirsek onlar da yenerse biz de onalrın durumuna düşecez..

Onur Akyüz
Bakın Soner'e sarı kart çıkardığı pozisyondan bir kaç dakika sonra aynı pozisyon, aynısı..

Yine hızlı atağa çıkarken Zoko indirildi ve kart çıkarmadı, aynı pozisyonda, arada zaman olarak da bir kaç dakika var sadece,

Bu hakemin niyetini ortaya koymuştu o dakika, yine bir sürü faul oldu ve özellikle Toraman ve Fernandes'e kart çıkarmadı cücü hıyarı.

umitçebi
Ölümüme yemine diyorum 30cu dakikada babamlara dedim, senol hocanin oyuna ilk alacagi oyuncu Baris Özbek olacak diye

biraksin bu isleri senol hoca artik, gitsin kütüphane acsin, kitap yazsin, bir insanda bukadarda inat olmazki

Sol beke aldiklari adam (Emerson) adam sanki ayakda uyuyo dikkat edinde bakin hic umursamiyor maci zaaten öylesine oynuyor. Nedense Mustafadaki hastalik Zekidede var son dakikalarda gayet müsayit yerde topu arkadasina atmak yerine taca atdi.
Sen hangi maçı seyrettin? emerson kaç tane pozisyonu olgunlaşmadan bitirdi görmedin mi? mustafada son 5 dakkayı çıkarska gayet ıyıydı..
ŞENOL GÜNEŞ bu takımın ALEX FERGUSONU kardeşim bu takımı şenol güneşten başkası yönetemeeeeeeeeeeeezz..
Bizim ÇOK BİLMİŞ! trabzonspor taraftarına başka kimse dayanamaz....
Şu eksik ve berbat takımla bile adam iki istanbul deplasmanında yenilmeden dönüyor ve rüya takım denilen gs den sadece 2 puan gerideyiz...
görende şenol hoca yokken şampiyonluklara ambargo koyduğumuzu en kötü 2.olduğumuzu sancak..ne çabuk unuttunuz sivasdan 3 fb den 5 yediğimiz günleri..6.lıktan yukarıyı hayal edemedıgımız gunlerı..hugo broos sadi tekelioğlu giray bulak mı gelsin takımın başına
AZ AKIL EL İNSAF YAHU...

Kasım BEKTAŞ
21.10.2012, 22:44
Sevgili Tyler Durden,

.

Ben o çarpının altında Barış Özbek'in olduğunu hayal ediyorum :)

realist07
21.10.2012, 22:44
barış özbek şu takımda oynuyor ve para alıyor ya , kendine ihanet ediyor trabzonspor.........

Onur Akyüz
21.10.2012, 22:45
Renkdasim,bjk nin faulünde olcan topa ayagini uzatti kisa mesafeden vurus tekrarlanmaliydi ofsayt pozisyonundan bahsetmiyorum.

O pozisyon da nizamiydi, Olcan arkasını dönmüş giderken Fernandes uyanıklık yapmaya çalıştı ve dönüşünde golü attık.

Her faul pozisyonunda 9.15 açılmak zorunda değilsindir, burada da Fernandes Olcan'ın açılmasını beklemeden faul kullanmak istedi ve kurallar buna izin veriyor, Olcan oradan uzaklaşıyordu, topla bir alakası yoktu.

Badaloğlu

Belki kendi takımları adına muhteşemdi ama bizim için neden muhteşem olsun ki? Adamlar bu maçı nasıl alamadık diye üzülmüş, kendilerini yerlere atmışlar, yoksa rezil olduklarından değil.

Zaten Beşiktaş tribünleride bu manzara karşısında coştu, takımlarını bağırlarına bastılar. Bu maçı kazansaydık tam tersi olacaktı ama kısmet olmadı. Bu sayede Samt'te kredisini biraz daha arttırdı.

atigol

adam çakallık yapmaya çalışıyor başaramıyor... olcan ışınlanamaz ya ordan beklesinmanu efendi 20 saniye, kaleye yakın bir noktada değilki hızlı atağa çıkacak diyeyim. Çakallığa prim tanımadı cücü, nasıl oldu anlamadım

Ali Tunahan Güllü
21.10.2012, 22:46
Ne kadar zor durumda da olsa beşiktaş büyük takım.Böyle olacağı belliydi.Golü bulduktan sonra akıllı oynasaydık rahat rahat kazanabilirdik.Şenol Güneşin takıntılarından vazgeçmesi lazım her maç aynı şey olmaz zorla maçı nereye getiriyor.Barış özbek denen futbolcunun değil ilk 18 de şuan Trabzonla adı geçmesi bile çok büyük bir hata.Bir puanı zorla olsada almamız da önemlidir bu deplesmandan.Teşekkürler Onur.

bahadır2561
Sevgili Tyler Durden,

.

:) pratik zeka

Takımın yöneticisine çarpı koyup günlerce avatarlarda taşıyanlara yaptırım uygulanmadı konu td olunca hemen müdahele geldi
Gelde inan samimiyete

Not: Nevzat Şakar'ı hiç sevmem

Cafer Bulur
O pozisyon da nizamiydi, Olcan arkasını dönmüş giderken Fernandes uyanıklık yapmaya çalıştı ve dönüşünde golü attık.

Her faul pozisyonunda 9.15 açılmak zorunda değilsindir, burada da Fernandes Olcan'ın açılmasını beklemeden faul kullanmak istedi ve kurallar buna izin veriyor, Olcan oradan uzaklaşıyordu, topla bir alakası yoktu.

Iyi ve tekrar izle renkdasim,olcan topa ayagini uzatti belki degmedi ama ayagini uzatmasi bile vurusun tekrarini gerektirir.

Cyzio
21.10.2012, 22:47
Ben o çarpının altında Barış Özbek'in olduğunu hayal ediyorum :)

Eee... Hukuku biliyoruz az çok :rolleyes:.

.

TSarıalioğlu
21.10.2012, 22:48
Ben onu bunu bılmem abi ilk yarı oynadık ikinci yarı yattılar.
olcan böle 1 mac oynasın 3 mac yatsın .
volkan desen aynı top gelmesın saydırsın
şenol hocaya saydıranlara 2 çift lafım var macı bızzat numaralıdan ızledım.
şenol hoca önumdeydı adam markaj dıe bagırıyo olcayı tutun.oguzhanı tutun dıe kımse oralı deıl yardımcı ellı sefer hocam sakın dıo bızım oyuncular asalak gıbı beklıo .
zeki yavrunun yüreğiyle oynadıgı futbolu oynıyan 5kısı olsun su takımda mukemmel olur
birde besıktas takım olmus abı 90+3de gol kacıo hepsı yıkılıo bızde böyle bı olusum olmadı ama ıns olur

Alihan Ertürk

Takımın yöneticisine çarpı koyup günlerce avatarlarda taşıyanlara yaptırım uygulanmadı konu td olunca hemen müdahele geldi
Gelde inan samimiyete

Söz konusu Şenol Güneş.

Şenol Güneş'i diğerleriyle bir tutmak yanlış olurdu, iyi yapılmış.. Tebrikler. :)

yatara
Sen hangi maçı seyrettin? emerson kaç tane pozisyonu olgunlaşmadan bitirdi görmedin mi? mustafada son 5 dakkayı çıkarska gayet ıyıydı..
ŞENOL GÜNEŞ bu takımın ALEX FERGUSONU kardeşim bu takımı şenol güneşten başkası yönetemeeeeeeeeeeeezz..
Bizim ÇOK BİLMİŞ! trabzonspor taraftarına başka kimse dayanamaz....
Şu eksik ve berbat takımla bile adam iki istanbul deplasmanında yenilmeden dönüyor ve rüya takım denilen gs den sadece 2 puan gerideyiz...
görende şenol hoca yokken şampiyonluklara ambargo koyduğumuzu en kötü 2.olduğumuzu sancak..ne çabuk unuttunuz sivasdan 3 fb den 5 yediğimiz günleri..6.lıktan yukarıyı hayal edemedıgımız gunlerı..hugo broos sadi tekelioğlu giray bulak mı gelsin takımın başına
AZ AKIL EL İNSAF YAHU...

Emersonun yaptigini Calede yapiyordu hatta daha fazlasini mac sonlari kolbasti bile oynuyordu,
son 5 dakikayi cikartamayiz, son 5 dakikada fark yemeden kurtulduk ;)

hyasin61
21.10.2012, 22:49
Belki kendi takımları adına muhteşemdi ama bizim için neden muhteşem olsun ki? Adamlar bu maçı nasıl alamadık diye üzülmüş, kendilerini yerlere atmışlar, yoksa rezil olduklarından değil.

Zaten Beşiktaş tribünleride bu manzara karşısında coştu, takımlarını bağırlarına bastılar. Bu maçı kazansaydık tam tersi olacaktı ama kısmet olmadı. Bu sayede Samt'te kredisini biraz daha arttırdı.

katılıyorum bu bjk trıbunlerını bu kadar kotu gormemıstım ozellıkle kapalı protesto edercesıne gırmedı hıc maca ,ama gel gorkı golden sonra tum trıbunler gırdı maca oda tetıkledı bjk'ı

Onur Akyüz
Emerson lobutun teki, şu adama iyi demiyor musunuz vallahi çığlık atacam!

TSarıalioğlu

https://pbs.twimg.com/media/A5wRxNeCEAEmgUb.jpg

Burak Sahin
21.10.2012, 22:51
Sevgili Tyler Durden,

.

Biraz provakosyan kokuyor gibi abi :)

Badaloğlu
şenol hoca önumdeydı adam markaj dıe bagırıyo olcayı tutun.oguzhanı tutun dıe kımse oralı deıl yardımcı ellı sefer hocam sakın dıo bızım oyuncular asalak gıbı beklıo .

Değerli kardeşim... Sorunun kralı burada değil mi? Eğer böyle birşey varsa bu daha vahim değil mi? oyuncular sahada hocayı dinlemeyecek.Olacak iş değil yani...

katre-i.matem
Bakın Soner'e sarı kart çıkardığı pozisyondan bir kaç dakika sonra aynı pozisyon, aynısı..

Yine hızlı atağa çıkarken Zoko indirildi ve kart çıkarmadı, aynı pozisyonda, arada zaman olarak da bir kaç dakika var sadece,

Bu hakemin niyetini ortaya koymuştu o dakika, yine bir sürü faul oldu ve özellikle Toraman ve Fernandes'e kart çıkarmadı cücü hıyarı.

Cüneyt Çekır türkiye de tam bir görev adamıdır. Onu buralara getiren "abi"lerinin talimatlarıyla maç yönetir

hyasin61
ne zaman barıs'ı kenerda gordum degısıklık ıcın bjk'lı arkadaslara dedım kı tamam bu saatten sonra gol atarsınız

Cyzio

Gelde inan samimiyete

Avcı nanca al bilse, tilki onca yol bilir.

Not: Burada tilki ben oluyorum. Son "vay hakaret" filân demeyin.

.

Sefa Murat Dokuz
21.10.2012, 22:52
Zeki'yi eleştiren çok ama ben kötü oynadığını düşünmüyorum. Volkan girdikten sonra hele zaten tekti hepten tek kaldı sağda. Son Fernandesin pozisyonunda Mustafa'nın saçmalaması Zeki arkasında adamın arayı kapatsana çıldırtır adamı Yumlu.

arahna
21.10.2012, 22:52
cüneyt maça çok etki etti aleyhimize
ama halil ne yaptı sahada görebilen anlayan oldu mu ?
neden janko son 5 dk da giriyor
volkandaki bu gerizekalılık nedir
sapara neden çıktı
ben bu maçtan bişey anlamadım
hoca ne anladı acaba

bilgehan83
21.10.2012, 22:53
şenol güneşin maalesef takım tertibi ve oyuncu değişiklikleri tamamıyla saçmalıktı.. halil hayatında kaç kez tek forvet oynamış..barış özbek bu takımda nasıl ilk oyuna giren oyuncu olur...yazık oldu öne de geçmiştik belki rakibi bekleyip kendi sahamızda oyunu daraltsak ani ataklarla maçı koparabilirdik ama onurun saçma gol yemesi şenol güneşin tercihleri maçı kaybetmemize bile neden olacaktı ama onur iyi iş çıkardı..maalesef olmadı olmuyor şenol hocam...barış özbeğin onsekize girmesi bile bana korkunç geliyor..janko ile başlasak daha iyi olabilirdi.. olcan, halil oyundan alınması gerekli isimlerdi ama şenol hoca hangi mantıkla sapara ve soneri çıkarttı anlamadımm. aldıkları ise janko dışında fiyaskoydu.. adrian nerde bu adamı neden aldırdı şenol hoca neden biri bunu cevaplasın..

Cyzio
21.10.2012, 22:54
Biraz provakosyan kokuyor gibi abi :)

Yok canım, sizin burnunuz fazla hassas.

.

Serdær
21.10.2012, 22:54
Şenol Güneş eleştirsem de sonunda geçte olsa bazı durumları gördü.

''Oyuncu tercihlerim yanlıştı'' dedi.

İnşallah lafının arkasında durur ..

realist07
21.10.2012, 22:55
jose mourinho belgeseli eğer internette varsa indirin seyredin, bir maça takım nasıl mental olarak hazırlanır görün...

Şenol Hoca bu takımı maça nasıl hazırlıyor fikri olan var mı??

katre-i.matem
Ben sapara ve soner in oyundan cıkısını elestıren arkadasları anlamıyorum. kesinlikle maçı izlemediklerini dusunuyorum. soner sahada kaldıgı sure ıcerısınde takıma pas oyunu oynatamadı cok etkısızdı. sapara ıkıncı yarı yoktu hastalıgın etkısı zokora mıllı mac donusu tempo yapamıyor. bu durumda orta saha bjk ye gectı. alanzınho nun taıyacagı toplara cpok ıhtıyacımız vardı. colman da omayınca yaratıcı oyuncu yoklugu hıssettık

Burak Sahin
Yok canım, sizin burnunuz fazla hassas.

.

Yinede siz dikkat edin abicim, bir yaptirim falan veya yeni bir forum maddesi cikabilir :)

chener
şenol hocam inşallah yanlış derken jankoyu kastetmiyordur.

Emirhan Makul
21.10.2012, 22:56

''Oyuncu tercihlerim yanlıştı dedi''.

Ben artık inanmıyorum, saygım sonsuz fakat inanmıyorum sadece tepki gelmemesi açısından politik cümleler bunlar.

bilgehan83
hakeme ise bişey demiyorum bjk lilere neden kart çıkarmadı biri bna onu da anlatsın sonere 6. dkkada kart gösterdi ama..cüneytcik...

TSarıalioğlu
Değerli kardeşim... Sorunun kralı burada değil mi? Eğer böyle birşey varsa bu daha vahim değil mi? oyuncular sahada hocayı dinlemeyecek.Olacak iş değil yani...

Abicim elli sefer olcayı tutun dıo kanattan gecmesın bı defa bagırıo tmm tutuluo ıkıncıye unutuluo tekrar hoca cıkın dıo kımse cıkmıo kontra ataga cıkıoz hepsı defansta senol hoca çıkın dıo kımse yok yavas yavas volkan oyuna yenı gırıyo beklıo top ayagına gelsın gerı gel dıo olcayı tut yumurta var ayagının altında o derece yavas gelıo yanı sıkıntı su oyuncular taktiği uygulamıyor.şenol hocaya saydıranlar ekran basından oturarak ızlesınler adam 90 dk ayakta takıma taktıkler vererek macı yönetsın bı dusunun

yatara
Emerson lobutun teki, şu adama iyi demiyor musunuz vallahi çığlık atacam!

Adam sanki ayakta uyuyor, akli hic macda degil

Badaloğlu
https://pbs.twimg.com/media/A5wRxNeCEAEmgUb.jpg

Bu manzarayı maçın sonucunu bilmeyen birine gösterseniz ''herhalde Beşiktaş kendi sahasında yenildi'' diye düşünür. Ama gerçek şu ki; adamlar ikinci yarı oynadıkları futbolla maçı çok istediler ve alacaklarına o kadar inandılar ki; maç sona erdiğinde skor tabelasında 1-1'lik skor yazdığında hepsinde büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Beşiktaş tribünleri açısınıdan muazzam bir görüntü olabilir ama benim açımdan açıkcası bir şey ifade etmiyor.

Şahsen kendi oyuncularımında bu şakilide takımlarına sahip çıkmalarını bu tip skorlardan sonra bu derece üzlmelerini isterim. Zira bu görüntü Beşiktaş'ın inancını, takım olduğunu gösterir. Sahadaki oyuncularının kaliteleri ne olursa olsun, manzara bu...

Hüseyin Başoğlu
21.10.2012, 22:57

aynen ben onu dediğini duydum sinirim azaldı hiç değilse..

hodlu
21.10.2012, 22:58
Maç sonu konuşan Şakar ile Yener beyefendiler; sizin vizyonsuzluğunuz,başkanın gs aşkı ve hocamızın inanılmaz inatlığı ile benim sabrım kalmadı artık.Bu gece rakibi yenemediysek aksine farktan kurutlduysak artık birileri ceketini alıp gitmeli....

Cafer Bulur

Belki janko nun performansindan memnun kalmamistir.:)

bilgehan83
Ben sapara ve soner in oyundan cıkısını elestıren arkadasları anlamıyorum. kesinlikle maçı izlemediklerini dusunuyorum. soner sahada kaldıgı sure ıcerısınde takıma pas oyunu oynatamadı cok etkısızdı. sapara ıkıncı yarı yoktu hastalıgın etkısı zokora mıllı mac donusu tempo yapamıyor. bu durumda orta saha bjk ye gectı. alanzınho nun taıyacagı toplara cpok ıhtıyacımız vardı. colman da omayınca yaratıcı oyuncu yoklugu hıssettık

izledim 5 tl de verdim...ne alaka...sapara ve soneri çıkarıyorsan adrian ı alacaksın emre yi alacaksn o zaman..barış ö. yi değil..

arahna
21.10.2012, 22:59

yaratıcı oyuncu eksiği vardı ve barış oyuna girdi sapara çıktı :) gel de gülme :)
sapara oyuna etki eden oyuncudur ve çok koşuyor
barış soner değişikliği fizik anlamında işe yarar belki ama
sapara kalır
halil çıkar janko girer
volkandan artık tamamen vazgeçtim kocaman bir sıfır

Emrullah
21.10.2012, 23:00
Türk futbolu gibi bizde iyiye gitmiyoruz. Lider ile 2 puanlık fark kesinlikle aldatmamalı. Gercekten çok kötü bur taktikle oynuyoruz. Diğer takımlar da çok kötü olduğu için puan farkı oluşmuyor ve sanki iyiymisiz gibi algılanıyor. Teknik heyetimizde hiç bu kadar olmadıgı gibi sıkıntılar var.

Şenol Hoca yorulduysa bırakmalı. Trabzonspor'un bu kadar kötü oynamaya hakkı yok. Çok puan kaybedebiliriz ancak elde iyi oynamak için imkanlar varken kötü oynamanın bir manası yok.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

TSarıalioğlu
Bu manzarayı maçın sonucunu bilmeyen birine gösterseniz ''herhalde Beşiktaş kendi sahasında yenildi'' diye düşünür. Ama gerçek şu ki; adamlar ikinci yarı oynadıkları futbolla maçı çok istediler ve alacaklarına o kadar inandılar ki; maç sona erdiğinde skor tabelasında 1-1'lik skor yazdığında hepsinde büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Beşiktaş tribünleri açısınıdan muazzam bir görüntü olabilir ama benim açımdan açıkcası bir şey ifade etmiyor.

Şahsen kendi oyuncularımında bu şakilide takımlarına sahip çıkmalarını bu tip skorlardan sonra bu derece üzlmelerini isterim. Zira bu görüntü Beşiktaş'ın inancını, takım olduğunu gösterir. Sahadaki oyuncularının kaliteleri ne olursa olsun, manzara bu...

Valla adamlar sıfırdan kurulur derecesınde kurulduler kısa surede takım oldlar bızım takım hala oturacak ben senelerdı böle bı kare görmedım özenııyor ınsan bee:o

Badaloğlu
Abicim elli sefer olcayı tutun dıo kanattan gecmesın bı defa bagırıo tmm tutuluo ıkıncıye unutuluo tekrar hoca cıkın dıo kımse cıkmıo kontra ataga cıkıoz hepsı defansta senol hoca çıkın dıo kımse yok yavas yavas volkan oyuna yenı gırıyo beklıo top ayagına gelsın gerı gel dıo olcayı tut yumurta var ayagının altında o derece yavas gelıo yanı sıkıntı su oyuncular taktiği uygulamıyor.şenol hocaya saydıranlar ekran basından oturarak ızlesınler adam 90 dk ayakta takıma taktıkler vererek macı yönetsın bı dusunun

Demekki daha çooookk çalışmamız lazım. Oysa Morinho'yu tv'den izlerken adam oturmuş yedek kulübüsendeki kolduğa sadece yaptığı bizim gibi sahadaki maçı izlemek.

Şenol Güneş bir Morinho değil ama amatör takım hocaları gibi her pozisyonda oyuncusunu uyarmak demek sahadaki oyuncuların oyunu okuyamama kalitesizliğini gösterir. Desene işimiz var bu sene...

arahna
21.10.2012, 23:01
halil soner çıkar
emre janko girer iki teknilk ve kule ile savunmayı mahvedersin
orta saha ve ileride bir tane hava topu alamadık
emerson eleştirisine katılıyorum
bazan çok iyi bazan sahada yok gibi
adam yanından geçior umursamıyor bile. tuhaf bir adam

TSarıalioğlu
21.10.2012, 23:02
barışın oyuna gırmesındekı tek olumlu sey 100.macına cıkarak dalyayı trabzonspor forması altında yapmıştır o kadar bu artısıda bı ıse yaramaz ya neyse

yorumsuz6117
21.10.2012, 23:02

Ya kaç maçtır çıkardığı kadro , oyuncu tercihleri hepsi yanlış. Bursa maçında emin olun Yasin , Halil yine sahada olacaktır Barış Özbek'te sonradan girecektir. :)

arahna
21.10.2012, 23:03
Valla adamlar sıfırdan kurulur derecesınde kurulduler kısa surede takım oldlar bızım takım hala oturacak ben senelerdı böle bı kare görmedım özenııyor ınsan bee:o

özenme
onlar için ölüm kalım maçıydı
son nefeslerine kadar oynadılar
bundan sonraki haftalar işleri zor
küme düşmeseler iyi
tek oyuncuları var fernandes
bizde zokora sapara yorgundu soner kötüydü orta sahada 2. yarı zayıf düştük başka bişey yok

DURAS
şenol güneş yüzünden hakemleri eleştirmeye sıra gelmiyor. bu sene hep doğrdı bu yavşak düzenin insanları.... böyle eyyamcı yavşaklar başımızdan hiç eksik olmayacak öyle duruyor.

yatara
cok sey istemiyoruz, sadece adam gibi top oynmasini istiyoruz bu takimin....

Badaloğlu

Samet hocanın en büyük özelliği bu olsa gerek. Unutmayın Samet hoca Trabzon'u çalıştırdığı dönemlerde de enkaz bir takımı alıp sıradan bir kadro ile bu lig'e damga vurmuştu. Yani kadro ne olursa olsun takım olabiliyor... Bu gerçeğide es geçmeyelim...

hodlu
Yasin-Soner-Halil bu üç adam sahada ne iş yapar.Ne işe yararlar sayın hocamız Allah aşkına bize açıklasın...

TSarıalioğlu
21.10.2012, 23:04
Demekki daha çooookk çalışmamız lazım. Oysa Morinho'yu tv'den izlerken adam oturmuş yedek kulübüsendeki kolduğa sadece yaptığı bizim gibi sahadaki maçı izlemek.

Şenol Güneş bir Morinho değil ama amatör takım hocaları gibi her pozisyonda oyuncusunu uyarmak demek sahadaki oyuncuların oyunu okuyamama kalitesizliğini gösterir. Desene işimiz var bu sene...

Çalışmaktan zıyade verılen işi doru yapmak abıcım ya.
abi her pozisyonda senol hoca sesını duyurana taktık verıyo onur defans kurduruyo hca kenardan boştakı adamlara markaj uyarısı verıyor.
işimiz var bu sene dedıgınde cok haklısın umarım duzelır bu sorunlar takım halınde ıyı oynamıyoruz oynasak ah bır oynayabılsek ölüyü diriltip oyun oynuyoruz.

Hüseyin Başoğlu
21.10.2012, 23:05
Yasin-Soner-Halil bu üç adam sahada ne iş yapar.Ne işe yararlar sayın hocamız Allah aşkına bize açıklasın...

yasin ve soner ??

yav he he :)

Barış Mayda
colman ne zaman oynıycak bilen var mı?

bkandil
Yorumları okuyunca lig tv'yi kapatmakla iyi bir şey yaptığıma daha çok inandırıyorum kendimi...

TSarıalioğlu
Samet hocanın en büyük özelliği bu olsa gerek. Unutmayın Samet hoca Trabzon'u çalıştırdığı dönemlerde de enkaz bir takımı alıp sıradan bir kadro ile bu lig'e damga vurmuştu. Yani kadro ne olursa olsun takım olabiliyor... Bu gerçeğide es geçmeyelim...

samet hoca ıle senol hocayı mac esnasında takip ettim samet hooca hıc öyle gerı dönun ılerı cıkın yok sadece fark ayakta seyredıo öle pek oyuna mudahelesı yoktu.adam başarıyor bazı seylerı hemde öyle ufak deıl .

Tyler Durden
21.10.2012, 23:06
barışın oyuna gırmesındekı tek olumlu sey 100.macına cıkarak dalyayı trabzonspor forması altında yapmıştır o kadar bu artısıda bı ıse yaramaz ya neyse

olur mu..adam mac basi ucrete oynuyor..gecen sene hic mac basi parasi alamamisti..
hoca onun diyetini oduyor..
hocadan onumuzdeki haftalarda aykut akgun hamlesini bekliyorum.

bkandil
21.10.2012, 23:06
colman ne zaman oynıycak bilen var mı?

Bana göre Colman oynamadan gider...

hodlu
21.10.2012, 23:07
yasin ve soner ??

yav he he :)

Sen başka maç izledin galiba...

yatara
21.10.2012, 23:07
Senol Hoca bu sene 4 puanimizi yedi, ilk Karabük maci ikinci bugün

cok sevmeme ragmen hocayi artik ya kendini düzeltmesi lazim yada görevi birakmasi lazim, formayi hakedene versin, inadi biraksin

Muhammed Ayaz
21.10.2012, 23:08
Şenol güneşe kimse sallamasın bana 2 yıl oncesinin kadrosundan bu aksam sahada kaç oyuncu var bir baksın

Arkandayız Şenol hocam !!!!

DEEP BLUE
Takım Real,Madrid, hoca Şenol Güneş, takımın omurgası, Casillas, Mustafa Yumlu, Barış Özbek ve Halil efendi. Hayalim bu. Herkes rahat eder.

Erbay
2 yıldır "Defanstan pas----->orta saha------> ve atak" ı yapamıyoruz.

"Defanstan pas------>orta saha-------->defansa geri pas------->kaleciye geri pas"

Utanmasak kaleci de kale arkasında ısınan oyuncumuza geri pas verecek.

yatara
21.10.2012, 23:09
Şenol güneşe kimse sallamasın bana 2 yıl oncesinin kadrosundan bu aksam sahada kaç oyuncu var bir baksın

Arkandayız Şenol hocam !!!!

üstünden 2 yil gecmis, en iyi oyuncun (JAJAyi) kendisi yollamak istedi yerlerine oyuncu aldirsaydi, isleri gücleri mithat halis ile para yemek.

yorumsuz6117
özenme
onlar için ölüm kalım maçıydı
son nefeslerine kadar oynadılar
bundan sonraki haftalar işleri zor
küme düşmeseler iyi
tek oyuncuları var fernandes
bizde zokora sapara yorgundu soner kötüydü orta sahada 2. yarı zayıf düştük başka bişey yok

O Fernandes'ten keşke bizdede olsa.

bahadır2561
Bu takıma Jaja tarzı adam lazım

Burçak
21.10.2012, 23:10
ilk yarı oyun bizim hakkımızdı. ama 2. yarı bjk daha çok hak etti.
maçın tamamı teraziye koyulunca beraberlik normal..
bjk son haftalarda ciddi puanlar kaybetti ama derbiler asla belli olmaz. sonuçta inönü deplasmanıydı.
2. yarı Onurun kurtardıklarına bakılınca en azından kaybetmedik

Emrah Akcagöz
Basit gibi görünen zor maçtı ve ikinci yarıdaki korkak futbol sayesinde 1 puan kazanmış olduk.

Oğuzhan
Umuyorum hocamız şu Barış'ın ne olduğunu çok daha iyi görmüştür bugün sahada. Allah aşkına şu adamı 18'de görünce acıyorum yahu diğerlerine. Aykut'un günahı ney beğenmiyorduk çocuğu ağır diye ama en azından ağırdı sadece. Beş metreye pas atıyordu, uzun top falan atıyordu arkaya mücadele ediyordu. Bu hem ağır hem sıfır yetenek ya.

Hasan61
21.10.2012, 23:11
Durumumuz pek iyi değil ama ben hala iddalıyım;Onur,Bamba böyle oynasın zirve yarışını sürdürürüz.Daha iyisi için başkalarıda devreye girmeli.

Muhammed Ayaz
21.10.2012, 23:11
Her zaman diyorum bu takıma 10 numara şart ama Adrian değil bu takıma jaja tarzı Bi oyuncu şart jaja denen mahluk canı isteyince maç alıyordu be

Hüseyin Başoğlu
21.10.2012, 23:13
Sen başka maç izledin galiba...

bir kere soner için tek maca göre yorum yapıyorsan zaten seninle muhattap bile olmam ....soneri tartısmam acıkcası...

yasin kötü performans gösteriyor evet ama sunu anlamıyorsunuz bugun yasin yerine volkan oynasa idi 1-0 yenilmiştik oyüzden yasin elestirilerinide umursamıyorum...

Muhammed Ayaz
21.10.2012, 23:14
Arkadaslar kusura bakmayinda bu bjk gs da ezdi bana göre İnönü deplasmanından futbolda baktığımızda 1 puan iidir

bilgehan83
volkan ve olcan ı bu takıma hiç ama hiç istemedim ancak iyi birer yedek olurlar başka bişey olmaz bu ikisinden maliyetleri bonservisle beraber 15 milyon euro... yasin ve emre bu ikisinden daha yararlı ve daha özverili maliyetleri 5 milyon euro bile değil varın gerisini siz düşünün.. vittek,cech,ferhat, barış özbek neden hala bizdeler biri bana anlatsın..

onur
zeki giray bamba emerson
colman zokora soner
yasin janko sapara

alacağım üçlü ise: emre güral, alanzinho/adrian ve henriqe/celsutka olur diğerlerinin yüzüne bile bakmam.

Alika87
vay be, inönü'de aldigimiz puani begenmez olduk, mübarek barcayiz sanki...ikinci yaridaki oyunu bende begenmedim, ama hocayi ve takimi yerden yere vuracak degilim. Futbol icinde oluyor bazen böyle seyler, nasil almanyada 4:0 dan verdi maci, bizde böyle icinci yarida mücadeleyi az olsada biraktik. Karsimizda acayip hirsli ve motiveli besiktas takimi vardi, bunu unutmamak lazim.

hodlu
Koca bir ilk yarı resmen durumu idare eden bir takımdık ama tesadüfen gol attık ve devre bitti.Skor hocalığı denen şey bu işte.Sn. hocam malesef skor tabelasına aldandı ve ikinci yarıya aynı takımla başladı.Olmadı Şenol hocam bu gece beni hayal kırıklığına uğrattın.Bu gece takımın hocası Ziya Doğan ya da Samet Aybaba olsaydı derdim ki bize ihanet etti ama ben Şenol Hoca için bu gece ne yazacağım.Şenol Hoca bu hataları nasıl yapar anlamak mümkün değil.Beni bu gece sinirden ağlattı.

katre-i.matem
Umuyorum hocamız şu Barış'ın ne olduğunu çok daha iyi görmüştür bugün sahada. Allah aşkına şu adamı 18'de görünce acıyorum yahu diğerlerine. Aykut'un günahı ney beğenmiyorduk çocuğu ağır diye ama en azından ağırdı sadece. Beş metreye pas atıyordu, uzun top falan atıyordu arkaya mücadele ediyordu. Bu hem ağır hem sıfır yetenek ya.

hoca barısı senden benden ıyı bılıyor ama o mevkıde 5. alternatıf olarak oynuyor 6. sida aykut zaten

yatara
Bizim Bu Sezon oynadigimiz Model Barcelonaysa, gecen seneki model besikdüzüspor muydu?

DEEP BLUE
İlginç. Yani her maç 0-0 veya 1-1 bitecek demektir. 25 beraberlik filan alarak hangi zirveye ortak olacagımızı anlamadı yorgun beynim. Not: 8. sıradayız.

Oğuzhan
21.10.2012, 23:15
Ligin başından beri vermediğimiz kadar pozisyon verdik ya en çok ona üzüldüm ben. Allah'tan yeteneksiz ama mücadele gücü yüksek bir rakibimiz vardı yoksa sondaki pozisyonları yapsalar 3-1 yada 4-1 olurdu maç.

hoca barısı senden benden ıyı bılıyor ama o mevkıde 5. alternatıf olarak oynuyor 6. sida aykut zaten

Ya bu adamı tanıyan, en azından gören bir insan 18 kişilik kadroya dahi almaz. Jebrin'i getiririm devre arası koyarım kulübeye, Barış'ı satarım bir takıma tabi alan olursa. Arkadaş Jebrin'i atsaydık mesela sahaya Barış yerine orta sahada yorgun Beşiktaş'ı biraz zorlardı, adam geçerdi süratiyle ve en azından 5 metreye pas atabilirdi.

iskenderunlu
21.10.2012, 23:16
1 puan iyidir 2.yarıda bunuda alamayabilirdik

kürşat şen
21.10.2012, 23:17
sezon başındna beri otomatiğe bağlar gibi barışı sonradan oyuna almalar..
jankoyu 85.dakikaa oyuna sokmanın hiç bir anlamı yok..
takım , soner oyundan çıktıktan sonra çökmüştür..
oyunu okuyamıyor bir de saparayı çıkarıyor...
adamlar kalaeyi abluka altına almış orta sahada pas yapamıyoruz 85 de janko..
bu sene şenol hoca kendini sahaya veremiyor..
yav kardeşim bir teknik direktör az cesur olur..
ezbere hareketler yapmaz..
devreye 1-0 önde giriyorsun..
bjknın ikinci yarı baskı yapacağını biliyorsun..
bildiğin halde admalrın ekmeğine yağ sürüyorsun..
takımın hızını kesmeden değişiklik yap..
olcan rezalet oynuyor çıkar..
halil rezalet oynuyor çıkar...
ama yok...
en can alıcı noktadan oyuncu çıkarıyor takımın orta saha omurgasıyla oynuyor..
takım öndeyken takımın omurgasıyla oynanmaz...
geride olursun bir hamle yaparsın amenna..
ama öndesin sok zinde adamları devam et taktiğine...
ama yok..
söylenecek çok şey var..
ilki şu yardımcı tayfasını komple bir değiştir..
ntvsporda yorum yapan önder özen bu yardımcılardan daha iyi biliyor trabzonsporu..
haftaya bursa maçı barış 60.dakikalarda oyuna girer..
banko..

murat3861
21.10.2012, 23:19
çok kötü oynadık.çok gereksiz puanlar kaybedildi.bu arada barış özbeke taktım. hocam bu adamda ne buluyorsun.bir daha inşallah 18'e giremez.yenilelim ama iyi oynayarak yenilelim.

Emrah Akcagöz
21.10.2012, 23:20
Basit gibi görünen zor maçtı ve ikinci yarıdaki korkak futbol sayesinde 1 puan kazanmış olduk.

Cafer Bulur
21.10.2012, 23:22
Senol Hoca bu sene 4 puanimizi yedi, ilk Karabük maci ikinci bugün

cok sevmeme ragmen hocayi artik ya kendini düzeltmesi lazim yada görevi birakmasi lazim, formayi hakedene versin, inadi biraksin

Bilmeden sallamayalim,karabük macinda senol hoca tribündeydi o macimizi seref cicek katletmisti.:)

umitçebi
Şenol Güneş E SALLAYAN lar...Sonuç yorumcusu o kadar...Size Şenol HOca hakketen fazla...
Onunda bir insna olduğunu ve hata yapabileceğini unutmayın..ama saygısızlık yapmayın ve Trabzonsporu en iyi çalıştıracak ve gelebilecek en iyi teknik direktör olduğunu unutmayın..
yorulduysa gitsin..
futboldan anlamıyor...
yok jajayı gönderdi..
adrianı oynatmıyor..
gibi yorumlar yapan arkadaşlar şu takımın başında bide sizi görsek ya...TEK KORKUM ŞENOL HOCANIN maçtan sonra evinde açıp şu forumu okumasıdır yahu..Adam hata yaptıgında kabullenecek ve bunu söyleyecek kadar olgun...Şu takımın ne kadar eksik olduğunu ama buna rağmen sezon başına göre kat ettiği yolu görmüyormusunuz?? KÖRMÜSÜNÜZ??????
Bjk gole kadar bir HİÇ Tİ! HİÇ! o golü ymeseydik şenol hocanın taktiği 60 dan sonra tutacak rakip panikleyecek ve işimiz kolaylaqşacaktı ama olmadı..Sanki maçın gerçeği bjk nın son 15 dakkada oynadığı oyun ve yakaladığı pozisyonlarmış gibi konuşanlar..az bi gidin ya nolur..çekin takımdan elinizi çünkü siz skor yorumcususunuz..şartlara rakibe eldeki duruma bakmadan sallıyorsunuz...
SONUÇ:ALLAHIM SEN ŞENOL HOCAYI BAŞIMIZDAN EKSİK ETME
ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARDA BİRAZDAHA ŞANS DİKKAT VE BİRAZ DAHA HIRS VER FUTBOLCULARIMIZA
TRABZONSPORUMUNDA ÜSTÜNDEKİ BEDDUAYI AL,ŞAMPİYON OLMASINI NASİP EYLE.
AMİN.

arahna
orta saha eğer colman yoksa
zokora soner sapara çıkmaz oyundan
halil volkan barış bu takımın oyuncusu değil artık yeter
emre janko oynamalı

zokora soner sapara emre yasin janko birlikte oynamalı
ısrar edilmeli
alanzinho colman henriqe yedek olmalı

arifberkay
bir kadroda ilk 18 e giren giremeyen belli , formda olsada olmasa ilk 11 belli, oyuna kimin kacinci dakikada girecegi belli kim neden hirs yapsin ki?

katre-i.matem
21.10.2012, 23:23
Ligin başından beri vermediğimiz kadar pozisyon verdik ya en çok ona üzüldüm ben. Allah'tan yeteneksiz ama mücadele gücü yüksek bir rakibimiz vardı yoksa sondaki pozisyonları yapsalar 3-1 yada 4-1 olurdu maç.

Ya bu adamı tanıyan, en azından gören bir insan 18 kişilik kadroya dahi almaz. Jebrin'i getiririm devre arası koyarım kulübeye, Barış'ı satarım bir takıma tabi alan olursa. Arkadaş Jebrin'i atsaydık mesela sahaya Barış yerine orta sahada yorgun Beşiktaş'ı biraz zorlardı, adam geçerdi süratiyle ve en azından 5 metreye pas atabilirdi.

ewet haklısın ama sonuc odaklı konusuyorsun. jebrin olsaydı bu takımdakı 13. yabancı olacaktı. sımdıye kadar 1461 de oynadıgı sure kadar oynayamayacaktı ve futbolu gelısmeyecektı bunlarıda dusun ıstersen

figirm
21.10.2012, 23:24

Bu maçta hakem suçlanacak en son adam.Attığımız gol BJKınkinden çok daha tartışmalı.Hakemlerin çoğu topun önünden açılmayan Olcana sarıyı basıp oyunu durdururdu.Cüneyt Çakır iyi maç yönetmedi,iki takıma da bence önemli hatalar yaptı,ama sade işimize gelmeyenleri sayarsak yanlış olur.Mesela Volkanın topu cezasahasında eliyle önüne almasına da kart vermedi.
Maçın sonlarında resmen sahadan silindik,gol yememiz an meselesiydi.Onur sahanın en iyi ismiydi,BJK kalecisinin maçta kurtarışı yok.Daha söylenecek söz var mı,orta saha resmen bugün yokoldu.

Erdal DİLEK
21.10.2012, 23:26
şenol hocanın değişiklileri yerindeydi, şu an kadıköy ve inönü gibi 2 deplasmandan yenilmeden cıktık, yeni oluşan takım ve son haftaya kadar büyük takımla macımız yok. biraz daha dikkatli olunursa iyi yerler gelinir. şampiyonluk beklemiyorum yasin soner zeki ve ara ara emrenin oyması beni mutlu ediyor zaten. .

Ömer Faruk61
21.10.2012, 23:27
Şu beşiktaşı yenemiyorsan kimi yeneceksin? Dünkü Oguzhan çalımlarla sıralayarak geçiyor..Bu kadar kolay çalım yenir mi? Ligin en iyi kanatları bizdeymiş hani ben göremiyorum?? Çift forvet oynamadan bu takım düzelmez..

arifberkay
21.10.2012, 23:27
gecen seneden beri yaziyorum senol gunes adrian ve henriqeye verilen 8 m € nun hesabini vermeli

Oğuzhan
21.10.2012, 23:28
Şenol hocayı burada her olayda savunmaya çalışan birisi olarak bugün hocanın Barış'ı sahaya atmasıyla adamların oyunu tek kaleye çevirmesi bir oldu. Herkesin bildiği üzere pas yapan bir orta sahanız yoksa topu tutamaz ve baskı yersiniz. Barış ne top tutabilir, ne yanındaki adama pas verebilir. Oyuna girdikten sonra bir pas atmayı denedi 15 20 metreye falan ama top uzaya gitti resmen 4 tane Janko koysak üst üste kontrol edemezdi o topu.

Sarı kartı olan Soner ile riskli oyuna devam ederim sakatlığı yoksa. Hatta Serkan'ı orta sahaya sokarım en azından yanındakine pas verme yeteneği olan bir oyuncudur.

Bu adam nasıl Mesut Özil ile aynı kadroda hatta ilk 11'de oynamış anlamıyorum ya.

http://www.ajansspor.com/resim/03_BRS.jpg

matalar
onur bu gece harika kurtarışlar yaptı ama geri pasları hep rakibe attı.
bu konuya biraz çalışması lazım

umitçebi
sezon başındna beri otomatiğe bağlar gibi barışı sonradan oyuna almalar..
jankoyu 85.dakikaa oyuna sokmanın hiç bir anlamı yok..
takım , soner oyundan çıktıktan sonra çökmüştür..
oyunu okuyamıyor bir de saparayı çıkarıyor...
adamlar kalaeyi abluka altına almış orta sahada pas yapamıyoruz 85 de janko..
bu sene şenol hoca kendini sahaya veremiyor..
yav kardeşim bir teknik direktör az cesur olur..
ezbere hareketler yapmaz..
devreye 1-0 önde giriyorsun..
bjknın ikinci yarı baskı yapacağını biliyorsun..
bildiğin halde admalrın ekmeğine yağ sürüyorsun..
takımın hızını kesmeden değişiklik yap..
olcan rezalet oynuyor çıkar..
halil rezalet oynuyor çıkar...
ama yok...
en can alıcı noktadan oyuncu çıkarıyor takımın orta saha omurgasıyla oynuyor..
takım öndeyken takımın omurgasıyla oynanmaz...
geride olursun bir hamle yaparsın amenna..
ama öndesin sok zinde adamları devam et taktiğine...
ama yok..
söylenecek çok şey var..
ilki şu yardımcı tayfasını komple bir değiştir..
ntvsporda yorum yapan önder özen bu yardımcılardan daha iyi biliyor trabzonsporu..
haftaya bursa maçı barış 60.dakikalarda oyuna girer..
banko..
Maçı izlemediğin yada izlediysen nekadar kopuk izlediğin yorumlardan belli...
1.değişiklikleir maç berabere olduktan sonra yaptı...
2.sapara gripti iğneyle oynuyordu ve zokorada yorgun mıllı takımdan geldıgı ıçın orta sahayı tutmak ıçın barışı aldı..
olcan berbat falan oynamadı gayet ıyı mucadele ettı.
halilde gayet ıyı boğuştu ve pres yaptı.
tek haklı oldugun nokta janko daha erken gırmelıydı....

~UniCef~
Arkdaslar biraz sakin olun .. takim bu sezon sampyonluga oynarsa büyük basari.. cünkü en zor olan sey olan ofansif oyunumuz cok zayif buda zamala gelisecek .. ve Colmanla

Ömer Faruk61
[QUOTE=arifberkay;1918766315]bir kadroda ilk 18 e giren giremeyen belli , formda olsada olmasa ilk 11 belli, oyuna kimin kacinci dakikada girecegi belli kim neden hirs yapsin ki?[/QUOTE

AYNEN abi sorun bu ezber taktik..

hodlu
21.10.2012, 23:29
Yediğimiz gole kadar pozisyon vermedik diyor Şenol hoca.Yapma hocam ilk devre de biz hiçbirşey oynamadık ama tesadüfen gol attık.Bu sezon attığımız her gol tesadüf Şenol hocam....