PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2014 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 3. Maçı TÜRKİYE - Romanya

TAHSİN 61
03.10.2012, 16:34
A Milli Takımımızın, FIFA 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu'nda Romanya ile 12 Ekim Cuma günü oynayacağı karşılaşmayı, İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Howard Webb yönetecek.

FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 20.30'da başlayacak müsabakada Webb'in yardımcılıklarını, Michael Mullarkey ve Darren Cann yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Andre Marriner.

A Milli Takımımızın, Romanya ile 12 Ekim 2012'de oynacağı 2014 FIFA Dünya Kupası Grup Eleme karşılaşmasının biletleri satışa çıktı.

FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak ve saat 20.30'da başlayacak karşılaşmanın biletleri internet üzerinden sadece http://www.tff.org adresinden ve belirlenen gişelerden satılacak.

Kategori fiyatları sırasıyla 20, 30 ve 50 TL olarak belirlenen biletlerden, Türkiye-Estonya karşılaşmasında olduğu gibi hizmet veya işlem bedeli alınmayacak

Hamza Milet
05.10.2012, 22:30
Trabzondan hiçbirtane oyuncu yok, amaa fenevden mert var bekir var :)

Bekir
07.10.2012, 15:42
Her vurduğun gol olsun Romanya,her faul en az 6 ay sakatlasın Romanya.

Amin.

TAHSİN 61
08.10.2012, 17:52
KALECİ: Volkan Demirel, Cenk Gönen, Mert Günok

DEFANS: Bekir İrtegün, Egemen Korkmaz, Gökhan Gönül, Hasan Ali Kaldırım, Hakan Balta, Semih Kaya, Ömer Toprak

ORTA SAHA: Caner Erkin, Mehmet Topal, Aydın Yılmaz, Emre Çolak, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Arda Turan, Emre Belözoğlu, Nuri Şahin, Sercan Sararer, Mehmet Ekici

FORVET: Burak Yılmaz, Umut Bulut, Mevlüt Erdinç, Tunay Torun

Cafer Bulur
08.10.2012, 23:20
Baslik genele alinsa iyi olur,az da olsa milli mac havasina girelim.

Mac zor gecer ama zor da olsa kazanabilecegimizi düsünüyorum.

Her ne kadar bizden oyuncu alinmamasinda cok kizsakta bu maci kazanmayi istiyoru,kazanmak zorundayiz.

Cafer Bulur
08.10.2012, 23:25
Bir diger dikat cekici konu da özellikle fbli futbolcularin milli takimda fb kadar hirsli oynamamalaridir.

Kimse bana bir gökhan gönülün bir volkan in milli takimda kendi takimlarindaki kadar coskulu oynadiklarini anlatamaz.

ESER
09.10.2012, 01:12
Baslik genele alinsa iyi olur,az da olsa milli mac havasina girelim.

Mac zor gecer ama zor da olsa kazanabilecegimizi düsünüyorum.

Her ne kadar bizden oyuncu alinmamasinda cok kizsakta bu maci kazanmayi istiyoru,kazanmak zorundayiz.

milletin takimi oldugu zaman tffnin torpilli karmasi o heyacani duyariz da milli bir takim mi var ki heyecanlanalim?

gabriel omar
09.10.2012, 01:18
Bu maç için tek sözüm var.Zamanında bir telefon kaydı vardı internette ,Trabzonlu birine telefon şakası yapıyorlardı.O abinin orda bir sözü geçiyordu ''Yenilun a.....k..... ''.Bende aynı sözleri diyorum bu maç için.

M.S.SOFU
09.10.2012, 14:16
romen takımına başarılar diliyorum

peker61
09.10.2012, 14:18
Hiç olmadığı kadar Romanya taraftarıyım başarılar Romanya inşallah yenersiniz

Emirhan Makul
09.10.2012, 14:21
Romanya nasıl bir takımdır bilemiyorum fakat hiç değilse bir beraberlik koparmasını bekliyorum Romanya'nın bu maçtan. Başarılar diliyorum Romanya'ya umarım puan ve puanlarla dönerler.

TAHSİN 61
09.10.2012, 15:11
Başlığı Genele Taşırsanız seviniriz. Ne olursa olsun AY YILDIZ mücadele ediyor.. Trabzonspor'da 61 tane yabancı varken milli takıma kimin seçilmesini ümit ediyordunuz? Olcan Bu süreçte çok formsuzdu. Soner Zaten A2 Milli takımında Giray sakattı Bir tek yanlış yapılmıştır. Oda Oynamayan Mertin yerine Onur seçilebilirdi. Mert yaz kampında çok iyi oynadı diye devamlı seçiliyor. Neyse

Full HD
09.10.2012, 21:38
Romanya has takimdir ve umarim bizi güzel güzel rezil ederler!

Necmettin ALTUNTAŞ
09.10.2012, 21:58
Milli takımla artık ilgilenmiyorum.

Hamza Milet
10.10.2012, 22:02
ONUR'U NEDEN ÇAĞIRMADI?

Trabzonspor'dan oyuncu alınmadığı yönündeki sitemlere de değinen Abdullah Avcı, "Kamuoyunun düşüncelerine saygımız var: Özellikle Trabzonspor, Türk futboluna hizmetler etmiştir ve etmeye etmeye de devam edecektir. Mayıs ayında çağırdığım 10 isimden 6 tanesi Galatasaray ve Fenerbahçe'ye transfer oldu. Bir tanesi Trabzonspor'a oldu. Bir tanesi de yurtdışından başka bir yurtdışı takımına transfer oldu. Onur'la ilgili olarak da o genç milli takımdan oyuncum. Buraya aldığım Cenk ve Mert var. Onur 9 maçtır bizimle değil. Cenk ve Mert 9 maçtır bizimle beraber. Performansını sürdürdüğü takdirde o da bizimle beraber olacaktır" ifadelerini kullandı.

kemaLAZ61
12.10.2012, 13:51
Hey gidi hey. Bir zamanlar Milli Macimizin oldugu günlerde heyecandan duramazdim. Simdi ise bugün mac oldugunu bile bilmiyorum. Buna sebep olan herkese yaziklar olsun! "Desteklesemmi" diye düsündügüme sepep olan herkese, bugün Türkiye gol attiginda belkide sevinmeyecegime, hatta Romanya gol attiginda belkide üzülmeyecegime sebep olan herkese yaziklar olsun! Söylenecek daha fazla söz bulamiyorum.

Mert67
12.10.2012, 14:09
Başarılar Romanya.

marcusjava
12.10.2012, 14:27
Gönlümüz Romanya ile.

Emirhan Makul
12.10.2012, 14:28
SON DAKİKA:Milli takımın 11'i belli oldu: Volkan, Gökhan, Semih, Ömer, Hasan, Hamit, Mehmet, Arda, Emre, Sercan, Umut!

İdris Toksoy
12.10.2012, 14:37
rumenler alır.

alper*
12.10.2012, 14:48
Bulgu...Bulgu... Romanya :)

FC-ST-PAULI-61
12.10.2012, 15:18
Umut denen Herifin oynadigi Takimin Maci izlenmez.

Kereşenli
12.10.2012, 19:33
Bu nasil ilk 11 mk, Selçuk varken, Nuri varken Mehmet'le Hamit ne alaka?

Yaşar
12.10.2012, 19:38
Hagili, Popesculu, Munteanulu, Lacatuslu 1998 Dünya Kupası Romanya Takımından beri kendilerine sempatim vardır.

serdaracıl
12.10.2012, 20:48
Semih rezalet

Oğuzhan
12.10.2012, 21:05
Allah aşkına bu Semih oynuyor da Egemen yedek oturuyorsa senin de hoca kere Avcı. Gençleşiyoruz dersen de Alper neden yok takımda da Emre oynuyor orada.

hyasin61
12.10.2012, 21:17
Volkan hatali yedi :)

Hasan Cubukcu
13.10.2012, 01:47
güzel oldu

irfanköse276
13.10.2012, 01:49
Bu maç başka yerde yorumlanıp tartışıldı mı bilmiyorum ama sadece 28 mesaj atılması çok ilginç.

Olumsuz bile mesaj atılmıyorsa ne de güzel olmuş Milli olmayan takıma

Edit: Başka bir başlıkta 270 mesaj varmış, yine de az bence :)

TAHSİN 61
15.11.2012, 14:20
Başlığı ben Milli takım bölümüne açmıştım başka arkadaş Genele açmış o yuzden pek ilgi görmedi admin arkadaşlar da sanırım birleştirmemiş olabilir..

pazarkapılı
03.12.2012, 16:05
yeter demirören yeter....

pazarkapılı
31.12.2012, 15:10
demirören kusura bakmasın ama bundan böyle kendisine rahat vermeyecem bu kösede...

milli takımın yöneticileri kendi kluplerinde mali acıdan ibra edilmemişken bu yöneticleri baskan secmenin herhangi maddi yada manevi yaptırımı yok mudur?....

pazarkapılı
02.01.2013, 17:20
bu ulkenin bu insanlarin bu taraftarin gonlunu alabilecek ortak paydada bulusacak, kendi kluplerinde yada calisma hayatlarinda basarili olmus, mali acidan ardinda bir yikim birakmamis, biraksa bile harcadigi paralari geri isteme gibi bir yuzsuzluge sahip olmayan bir insan bu ulkede federasyon baskani olamaz mi....olmayacak mı....

ısım vermek gereksız....türkiye liglerininde bulunan herhangı bır takımın herhangı efsane yönetıcısı neden bu göreve talıp olmaz....yada tesvık edilmez....yeter demıroren yeter....

pazarkapılı
03.01.2013, 11:39
ugruna sokaklara dokulesı, trıbunun en orta noktasına gıdıp yeter dıye bagrılası,futbol bılgısıyle bırcok ınsanın bırcok seyı bılmeden sorumluluk sahıbı olabılecegını kanıtlayan buyuk baskan....

pazarkapılı
04.01.2013, 08:09
turk futbolu ne zaman yol alır?....

cevap:turk halkının futbolu yönetenlerden yada yönetırmıs gıbı yapanlardan utanmamaya basladıgı zaman....

yeter demıroren yeter....

pazarkapılı
17.01.2013, 16:09
demiroren o koltukta oturdugu hergün farkında olmadan birseyler kanıtlıyor bana,bizlere....

mesela bugun;kurumsal oldugunu iddaa eden bir firmada calısan bir arkadasım kurumsal firmada calısan cok yetenekli ve cemazievveli dünya sampiyonluklarıyla dolu bir yetkili tarafından işine son veriliyor....

şimdi ne ilgisi var....

söle bir ilgisi var arkadasım bu firmada sabah aksam demeden calısan ve üstelikde calısma saati haftalık altmısa kadar cıkan bir adam....calıstıgı firmada bes senesi gecmiş....gerekce kurumsal oldugunu iddaa eden firmada calısan ve o cok yetenekli ve cemazıevveli dünya birincilikleriyle dolu arkadasımdan sonra gelmesine ragmen birilerinin füzesiyle oraya gelen o yüce sahsiyetle bir tartısma yasaması....

türkiye futbol federasyonu vasıfsız olursa türkiyedeki kurumsal oldugunu iddaa eden firmalarda kendi yetenekleriyle bir yerlere gelmeye calısan insanların coklugundan nasıl bahsedebiliriz ki....vasıfsızlık bastan kokuyor....

bu sike degilmi....