PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

ibrahim
30.09.2012, 20:59
Yeni teknik direktörlerin aliskanligidir ilk maci kazanmak. Bu macta öyle bir durum olmaz insallah.

AYYILDIZ
30.09.2012, 21:01
Kasimpasa bizi rahat yener.

Hürgün Aygün
30.09.2012, 21:03
Kasımpaşa çok iyi ancak ben bugünkü puan kaybını bu maçla telafi edeceğiz diye düşünüyorum.Kazanırız inşallah...

SDanışmaz
30.09.2012, 21:04
1 puan bile alamayız.

DeAgLeMaNyAq
30.09.2012, 21:04
Dünkü Kasımpaşa, bu akşamki takımımızı yener. Ama Cuma akşamı neler olur belli olmaz...

Samet Türkmen
30.09.2012, 21:11
Kazanırız demeyeceğim. İnşallah herkes lâyıkı olanla karşılaşır bu maçta.

Ilelioglu
30.09.2012, 21:14
Böyle bir haftada Mersin'i yenemedikten sonra Kasimpasa'yi yensen ne olur?

..

FC-ST-PAULI-61
30.09.2012, 21:16
Yensen nolur yenmesen nolur ama zaten yenemeyiz.
Ucheye bak Henriqueye bak,djalmaya bak yasine bak,özere bak olcana bak.

Doğukan Uçan
30.09.2012, 21:17
0-2 Çifte şans bütün paranızı basın.

bahadır2561
30.09.2012, 21:42
Broos'ta bir Kasımpaşa maçı sonrası gitmişti

Punisher-61
30.09.2012, 21:47
Bu mactada ilk 11de senol günes en az 4 degisiklek yapar .....

Cafer Bulur
30.09.2012, 21:49
Kazanmak icin gol yemememiz gerekiyor,bu da kasimpas gibi bir takima karsi mümkün görünmüyor.

Ama futbol bu belli olmaz,belki de takima bir sihirli degnek deger kimbilir.

Mehmet Fatih Silik
30.09.2012, 21:50
TRT1'i acin da moraliniz düzelsin azicik (:

Furkan S.
30.09.2012, 22:04
Ben beraberlik bekliyorum. Serkan oynarsa maçı izlemeyeceğim...

Alihan Ertürk
30.09.2012, 22:17
Yapabileceğim tek yorum; Keşke maç İstanbul'da olsaydı da gidip izleyebilseydik.

İskender YILMAZ
30.09.2012, 22:22
Kötü yaparlar bizi. Muhtemelen ızdırap dolu bir maç daha izleyeceğiz ve sinirlerimiz bir kez daha harap olacak. Berabere biteceğini düşünüyorum, belki de umuyorum ..

Onur, Zeki, Zokora, Bamba, Emerson, Soner, Sapara, Alanzinho, Volkan, Emre, Janko.

Şenol Güneş'ten asla beklemiyorum ama böylesine radikal bi kadro görürsem sonuç ne olursa olsun Trabzonspor kazanmıştır derim.

Erkin
30.09.2012, 22:23
Bu oyunla ancak Kalu Uche'nın yıldızlaştığı bir maç olur.. İşimiz zor..

jojuk
30.09.2012, 22:24
Kasımpaşa çok iyi ancak ben bugünkü puan kaybını bu maçla telafi edeceğiz diye düşünüyorum.Kazanırız inşallah...
şenol güneşlen mi maçı alacaz kasımpaşa bizi çok rahat yener

Veysel
30.09.2012, 22:31
Yeneriz biz TRABZONSPOR'uz

bkandil
30.09.2012, 22:34
şenol güneşlen mi maçı alacaz kasımpaşa bizi çok rahat yener

Golü hocanın atmasını bekliyorsanız, haklısınız Şenol Güneş ile alamayız maçı...

Fatih
30.09.2012, 22:38
Zor maç.

jojuk
30.09.2012, 22:40
Golü hocanın atmasını bekliyorsanız, haklısınız Şenol Güneş ile alamayız maçı...
şenol güneş napıyor dışarda hahaha güldürmeyin allah aşkına insanı şenol güneşi eleştirmeyin sakın

Tyler Durden
30.09.2012, 22:41

isimiz oyunculara kaldiysa hocaya gerek yok..
es kaza girilen pozisyonlardan medet umar hale gelmissiniz.takim iyiyse
hoca kotuyse futbolcular..yok boyle bir dunya..

Uğur Ö.
30.09.2012, 22:43
Rakiplerimiz yenerse bizde yeneriz.

jojuk
30.09.2012, 22:45
bkandil bana olcanın çıkıp barış özbek oyuna alınmasını izah et maç 1-1 kazanmamız gerekiyo şenol güneş amacı neydi barışı oyuna almasının amacını söle bana hadi ???

biltrabzon
30.09.2012, 22:51
sabaha kadar oynasan gol atamazsin ama yemezsek berabere kaliriz.

bkandil
30.09.2012, 22:52
bkandil bana olcanın çıkıp barış özbek oyuna alınmasını izah et maç 1-1 kazanmamız gerekiyo şenol güneş amacı neydi barışı oyuna almasının amacını söle bana hadi ???

Bu maç hakkında bir şey izah etmem için maçı izlemem gerek, zira bugünkü maçı izlemedim.

Genel anlamda yazdım,hocanın eleştirilmemesi anlamında değil. Yanlış hatırlamıyorsam öne geçtiğimiz halde kaybettiğimiz bir Kasımpaşa maçı sonrası başladı hoca göreve.

Ondan sonraki dönemi bir getirin gözünüzün önüne, sonra da benim alıntıladığım yorumunuzu tekrar gözden geçirin...

biltrabzon
30.09.2012, 22:54
trabzonspor,gecen sezon ve bu sezon ne oynadigini cözemedim,ama hoca elinde defter yaziyor,herhalde teknik direktörlükten sonra roman yazacak yedek kulübesinde ona calisiyor.

biltrabzon
30.09.2012, 22:56

inan hocanin yaptigi tek dogru hareketti
olcani cikarmasi ve oraya baris tan baska koyacak adam olmayisi.

bkandil
30.09.2012, 22:57
isimiz oyunculara kaldiysa hocaya gerek yok..
es kaza girilen pozisyonlardan medet umar hale gelmissiniz.takim iyiyse
hoca kotuyse futbolcular..yok boyle bir dunya..

İşimiz her zaman mecburen oyunculara kalmıştır, ve kalmaya devam edecektir.

Hoca yanlış sistemde oynatabilir, hata da yapabilir, bunlara kimsenin itirazı olmaz zaten.

Geçen haftadan örnek vereyim (bugünkü maçı izlemedim);

Olcan, yakaladıklarının birini atsa Şenol Güneş maçın kahramanlarından biri olacaktı,

Alex'in son dakika frikiğini Onur hatalı bir şekilde yeseydi, Onur'un hatası kadar o faulü yapan Barış'ın neden oyuna alındığını sorgulayacaktık.

jojuk
30.09.2012, 22:57
Bu maç hakkında bir şey izah etmem için maçı izlemem gerek, zira bugünkü maçı izlemedim.

Genel anlamda yazdım,hocanın eleştirilmemesi anlamında değil. Yanlış hatırlamıyorsam öne geçtiğimiz halde kaybettiğimiz bir Kasımpaşa maçı sonrası başladı hoca göreve.

Ondan sonraki dönemi bir getirin gözünüzün önüne, sonra da benim alıntıladığım yorumunuzu tekrar gözden geçirin...
o zaman sölemiceksin şenol güneş mi gol atacak veya maçı izlemediysen yorum yapmamanı tercih ederim şenol güneş tüm elinden gelenini yaptı 1 puan aldıysak onun başrolü var helal olsun

jojuk
30.09.2012, 22:59

Hoca yanlış sistemde oynatabilir, hata da yapabilir, bunlara kimsenin itirazı olmaz zaten.

Olcan, yakaladıklarının birini atsa Şenol Güneş maçın kahramanlarından biri olacaktı,

Alex'in son dakika frikiğini Onur hatalı bir şekilde yeseydi, Onur'un hatası kadar o faulü yapan Barış'ın neden oyuna alındığını sorgulayacaktık.
senin anlatıgın gol olsaydı dediğin tesadüflere baglı şenol güneşi savunmayı bırak allah aşkına

bkandil
30.09.2012, 23:04
Hayırlı olsun, bir etiketçi daha gelmiş...

Tyler Durden
30.09.2012, 23:11

ben gecen hafta ki mactan sonra oynanan oyunu elestirdim..forumada yazdim.
genel olarak oynadigimiz oyundan rahatsizim..geriye dizilmekle kontra kovalamakla buyuk takim olunmaz.bir bucuk senedir oyunumuzu kabul ettirebildigimiz takim sayisi bir elin parmaklarini gecmiyor..
bu maci es kaza kazansak dahi elestirim degismezdi.
ne zaman ki trabzonspor adina yarasir bir sekilde oynar, rakibini
sahadan siler o zaman susariz hocayi tebrik ederiz..
mevcut trabzonspor hedefe gidemez..bu hocayla bu olmuyor..
bunu bir zahmet gorun artik.
herseyi gectim ama mersinin bizi trabzonda rezil etmesinden hic mi
rahatsiz olmuyorsunuz..sadece mersin degil, bu sezon elazig maci haric
ustunluk kurdugumuz bir takim yok..
kici kirik vidyotonu bile eleyemeyen bir takimimiz var..
giderek daha kotuye gidiyoruz..keske bunlari gorseniz..

jojuk
30.09.2012, 23:17
Hayırlı olsun, bir etiketçi daha gelmiş... sizin gibi düşünenlere etiketçiyim

zafercalikoglu
30.09.2012, 23:20
yeneriz inşallah ama,forvet hattımz cok kötü..k.paşada iyi ekip

powerts61
30.09.2012, 23:42
Kasımpaşa maçı alır gibi duruyor gerçekten çok istekliler

Cafer Bulur
30.09.2012, 23:44
Herkes kasimpasa yener diye yazsin,bu iyi olacak hissediyorum.

Kasimpasa kesin favori bence,isimiz cok ama cok zor olacak.

gökçay61
01.10.2012, 01:37
lig 2.si kasımpaşa-ki fenere 2 tane sallamış takımdan bahsediyoruz- bu maçın mutlak favorisi olacaktır. ilk yarı organize olamayan bir ts izleriz tabi senol güneş yine bembeyaz sayfaları olan defteri karalar sonra her zman ki gibi 1-0 geri düşeriz. gol atacak bir seviyede takım değiliz o yüzden yüklenirken belkide 2.golü yeriz. en iyi sonucun beraberlik olacağını düşünüyorum. zaten seyirci cezası da bitiyor kasımpaşa maçından sonra yönetim istifa senol istifa sesleri duyulur bana göre..

Mert Oğuzlu61
01.10.2012, 01:40
2 yıl önce 3 atıp 1 saydığımız takımdı, ortada sıçan oynuyorduk adamlarla, ne günlerdi be :)

haftaya acısını çıkarmasalar bari :D ne hallere düştük, favori tabiki onlar...

Hatice Aslan
01.10.2012, 01:41
Herkesin aksine bu maçta puan alarak hataların telafi edileceğini düşünüyorum.. İNŞALLAH yanılmam.

Şentürk
01.10.2012, 01:52
onur
celu,yumlu,bamba,emerson
zokora,soner
emre,alan,halil
janko

Emre Aksu
01.10.2012, 01:53
Kasımpaşa maçı ile kendimize çeki düzen vermeliyiz.

Fatih Özkan
01.10.2012, 03:41
Son derece eminim, yeneceğiz.

Yasin Altuntas
01.10.2012, 04:04
Ilk defa bir mac öncesi hic bir sonuc ile ilgili hic bir fikrim yok. 0:3 yenilebiliriz, 3:0 fark atabiliriz, golsüz berabere bitebilir. Gercekten bir oynadigimiz futbol ötekisiyle uyusmuyor (Sivas Maci: iyi performans - Fenerbahce maci: süper Performans - Mersin Maci: rezil Performans).

Hayirlisi diyelim artik ne olsun.

Bud Spencer
01.10.2012, 04:31
yensek ne olacakki
sonra yine ruhsuz ciddiyetsiz futbol

bir mac aliriz sonra iki mac berabere bir yenilgi ve yine bir galibiyet böyle devam eder radikal degisiklikler olmadigi müddetce

bir bucuk yildir ayni seyleri yasiyoruz. gecen sene mazeret hazirdi bakalim bu sene ne söylenecek

Punisher-61
01.10.2012, 07:58
Ben skora bakmiyorum daha yeterki adam gibi oynasinlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğukan Uçan
01.10.2012, 09:15
derbi gibi maç çok zor berabere biter diyorum kasımpaşa çok iyi top oynuyor .

İdris Toksoy
01.10.2012, 09:30
alırız almasına da ortada futbol yok.

Ertan 51
01.10.2012, 09:39
şikebahçe maçına bakıp Miy i bozguna uğratırız dedik,
şimdi Miy maçına bakıyoruz Kasımpaşa için zor diyoruz,
takım gerçekten kimyamızı bozdu,
hangi oyun kriterimiz olacak,beklentimiz ne olacak tam bir soru işareti.

Kaya
01.10.2012, 09:44
Çok diri, çok canlı ve çok istekli bir takım Kasımpaşa.

Dünki Trabzonspor Kasımpaşa'ya mağlup olurdu.

Yalnız gelecek haftaya yönelik tedbir muhakkak alınır ama yine de MİY maçından daha zorlu olacak.

bladex61
01.10.2012, 09:48
volkan kesinlikle oynamalı birde serkan kadroya girmesin artık

Burak Sahin
01.10.2012, 09:52
Herkes kasimpasa yener diye yazsin,bu iyi olacak hissediyorum.

Kasimpasa kesin favori bence,isimiz cok ama cok zor olacak.

cafer abi sende totemin kralini yapiyacaksin bu arada :)

İdris Toksoy
01.10.2012, 09:54
http://www.footballuser.com/formations/2012/09/538707_Trabzonspor.jpg

Burak Sahin
01.10.2012, 10:24
kasimpasa, ibb, satilmissehir, bursaspor, orduspor bunlarda daha hic oynamadik bile, fikstür avantajindan faydalanamadik nisbeten daha kolay takimlara komik puanlar verdik, gecen haftaki fener maci cok yaniltti bizi maalesef hersey yine kaldigi yerden devam ediyormus...

alper*
01.10.2012, 10:32
1'den fazla gol yiyeceğimizi düşünmüyorum. Bamba olduktan sonra sıkıntımız yok.

Ama kaç tane atarız? Atabilir miyiz? Pas yapabilir miyiz? Bunları bilmiyorum işte.

Yüksek ihtimalle beraberlik.

abcabca
01.10.2012, 10:59
takım iyi ama kullanamıyoruz, az kalsın sivas mehmet yıldızla şampiyon oluyordu, bizim teknik direktör ise janko'nun oyun stilinden bihaber, yerden ve ortadan adama gol attırmaya çalışıyoruz, ondan sonra janko kötü, madem adam sistemine uymuyorsa neden transferi onaylıyorsun, ya da adamı yönetim zorla senden habersiz aldıysa neden hala takımın başındasın, takımı zaten yardımcılar çalıştırıyor, şu takıma 2 taktik veremiyorsun, 1 yıl adrian'ın ortalarını izlemek zorunda kaldık, şimdiler de ise kadroya bile giremiyor, içerde ki maçlarda bile çift forvete dönme cesaretini bir türlü gösterememe sonra takım neden puan kaybetti, bu sistemle sen köy takımına 210 dakika gol atamıyorsun adamlar 3'leyip gönderiyor...

oguzkoc
01.10.2012, 11:17
takım bu sene ligin en az gol yiyen takımı olur buna eminim. ama nasıl gol atacağız orası şüpheli.
bu maçta kasımpaşadan en fazla 1 gol yeriz. atarsak 1 puanı kurtarır şükrederiz.

Hamza Milet
01.10.2012, 11:26
Pasa maçina kalede Onur defansin saginda Zeki göbeginde Celustka Bamba ikilisi, solda Emerson ortada Soner Zokora ikilisi, sag kanatta Volkan Sen veya Yasin Öztekin, Sol kanatta Alanzinho, onlarin ortasinda Marek Sapara, ileride Emre Güral onbiriyle baslarsak bu maçi en az 2-0 aliriz diye düsünüyorum ..

Ama yok serkan janko yumlu olcan henrique vittek kazmalariyla oynicam diyorsa Senol hoca olacaklardanda kendisi sorumlu tutulacak

ya su serkana verdigin sansin yarisini Emre Gürala verrr yaaaaa verrrrr

adam bjkliler onu alamadi diye nekadar kizginlar, sen daha elindeki malzemenin degerini bilmiyorsunn

gökçay61
01.10.2012, 11:28

bende aynı fikirdeyim ama celunun yerinde zekiyi görmek isterim iyi yada kötü ne olursa olsun zeki oynasın o çocukta gelecek var gibi..

Yasin T.
01.10.2012, 11:31
Bizim Janko'yu besleyecek adama ihtiyacımız var. Olcan formsuz, Yasin bir maç iyi bir maç kötü, Volkan desen sürekli sakat. Kanatlar yıkılmış durumda resmen. Ortadan dikine oynayabilecek adam da yok. Bu durumda Janko tek forvet olarak sahaya çıktığında çok pasif kalır. Yanına adam lazım diyeceğim ama o da yok. Henrique zaten yetersiz. Allah bizlere sabır versin.

bkandil
01.10.2012, 11:31
takım bu sene ligin en az gol yiyen takımı olur buna eminim. ama nasıl gol atacağız orası şüpheli.
bu maçta kasımpaşadan en fazla 1 gol yeriz. atarsak 1 puanı kurtarır şükrederiz.

Merak etmiyor değilim,

Antrenmanlarda defans gol yiyor mu acaba kendi forvetlerimizden?

Cafer Bulur
01.10.2012, 12:00
cafer abi sende totemin kralini yapiyacaksin bu arada :)

Totem motem degil burak,gercekler ortada.

Bence ligin en zayif takimlarindan olan mersin e karsi biz sahada tel tel döküldüysek kasimpasa bizi evire cevire yener.

Emre Aksu
01.10.2012, 12:12

Yasin?

Cafer Bulur
01.10.2012, 12:13
onur
zeki mustafa bamba emersom
yasin soner adrian halil
emre janko

Bu kadroya ne dersiniz?

MuratJ
01.10.2012, 12:16
şenol güneş hangi yüzle çıkacak bu maça takımın başında ? ligin takımına zarar veren hocalarından birisi. futbolun f sini öğrenemedi 60 yaşına geldi. janko yu bile tanımıyordu ilk defa antremanda gördü. youtube da bile izlememiştir janko yu. bir takıma anca bu kadar zarar verilebilir. sen kimsin colman'a trip atıyorsun. 50 yıl uğraşsan Trabzonspor'a bi colman kazandırabilecek kapasiten futbol bilgin var mı senin ?

Onur, Celustka, Mustafa, Bamba, Emerson, Zokora, Soner, Sapara, Volkan, Henrique, Janko

giray dönse de mustafadan da kurtulsak. mustafa serkan ve şenol güneşten kurtulsak.

Joacivil
01.10.2012, 12:18
şenol güneş hangi yüzle çıkacak bu maça takımın başında ? ligin takımına zarar veren hocalarından birisi. futbolun f sini öğrenemedi 60 yaşına geldi. janko yu bile tanımıyordu ilk defa antremanda gördü. youtube da bile izlememiştir janko yu. bir takıma anca bu kadar zarar verilebilir. sen kimsin colman'a trip atıyorsun. 50 yıl uğraşsan Trabzonspor'a bi colman kazandırabilecek kapasiten futbol bilgin var mı senin ?

Onur, Celustka, Mustafa, Bamba, Emerson, Zokora, Soner, Sapara, Volkan, Henrique, Janko

giray dönse de mustafadan da kurtulsak. mustafa serkan ve şenol güneşten kurtulsak.

Şenol hoca pc kullanmayı biliyormu sanıyorsun
hala dakdilo yazıyordur adam

ayrıca Janko yu silin kadrolardan daha da almaz onu hoca çürütür bırakır

Cafer Bulur
01.10.2012, 12:21
Senol günesin hocaligini bu macta görecegiz.

Eger bu macta mersin macina oranla en az 6 futbolcu degismezse senol günesin otoritesinin olmadigini net bir sekilde görmüs olacagiz.

Sefa Murat Dokuz
01.10.2012, 12:30

Sen Şenol Güneş'i eleştiriyorsun ama kurduğun kadro ile hükmen mağlup oluyoruz Şenol Hoca en azından böyle hatalar yapıp takıma zarar vermez. Allah böylelerinden korusun. Şenol Güneş 10 tane Colman kazandırır merak etme kazandırdı da. 10 tane Colman'ın kazandıramayacaklarını kazandırdı.

Cafer Bulur
01.10.2012, 12:31
Hadi yerli oyunculari gectim yabanci oyuncularimizin katkisi nerdeyse sifir.

Emerson ve janko yu yeni diye disarda tutuyorum ama sapara,zokora,alanzinho,adrian,henrique ve vittek in bizde basarili olabilecek kalitede oyuncu olduklarini düsünmüyorum.

azelea
01.10.2012, 12:37
biz gol atamayız da eğer onlar atarlarsa bilemem

TAHSİN 61
01.10.2012, 13:13
Adem Büyük le görüşüyorum. Artvin hopa'lıdır. Mersin süper lige çıkarken gol kralı olmuştu. Ve adı Trabzonspor'la anılmıştı. O zaman işine taş koyan Yöneticiler hala görevde sanırım Adam nasıl pişman edilir bu hafta izleriz. Uche ve Adem deplasmanda çift forvet oynayacak kasımpaşayı izleyelim bu hafta....

Sefa Murat Dokuz
01.10.2012, 13:22
Kasımpaşa'yı sadece Kasımpaşa'dan daha çok atarak yenebiliriz. Kasımpaşa'nın defansının hiç de iyi olduğunu düşünmüyorum. Fener maçının ilk yarısını izledim ikinci yarıda kapattım adeta bir hazırlık maçı havası vardı. Kasımpaşa göbekten delinir. Ortadan Alanzinho bu maçta çok iş görür.

Punisher-61
01.10.2012, 13:23
Ne zaman ikili forvete gecersek ancak o zaman düzeliriz..

Senol günes her hafta ayni sistemi oynatmakla ne amacliyor anlamadim...

Ya arkdas bir hoca her hafta inadi yüzünden elestirilir mi???

Nedir bu korkak futbol? Biz mersin gibi takimlara karsi defans taktikle sahaya cikiyorsak kapiya kilidi vurup gidelim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Turgay Atalay
01.10.2012, 13:23
En az 3 gollü mağlubiyet bekliyorum

Cafer Bulur
01.10.2012, 13:24
En az 3 gollü mağlubiyet bekliyorum

3 az,bence 4-1 falan alir kasimpasa.

Alemdar61
01.10.2012, 13:29
JANKO VE OLCAN ADIN VE MERSİN MAÇI !!!

Janko'nun Trabzonspor'un aradığı forvet olmadığını defalarca yazdım..Tekrar böyle gereksiz bir konuda yazmak istemiyorum ama Olcan'a 1 sayfa yazabilirim..

Olcan; Şenol Güneş tarafından kaçırdığı golden sonra kızgınlıkla oyundan alındı..Maç boyunca sahanın en kötü isimlerinden birisiydi Olcan..Fenerbahçe maçı sonrası kendisine verilen desteğe sahada yatarak cevap verdi..

Maçın 75. dakikasında %100 lük bir posizyonu yine kaçırdı..Şenol Güneş kaçan golden sonra Olcan'a çok öfkelendi o nedenle oyundan aldı..Öfkeden oyuna kimin girdiğini gözünün gördüğünü sanmıyorum..

Fenerbahçe maçında posizyonları kasten atmadığı düşünülüyor bence buda doğru..Mersin maçında beceriksizliğinden atamadı ayrı konu..Fil Latif'in yaptığı yorumlar %100 doğru..Ne demişti :

Transfer döneminde milyon eurolar telafuz eden ve normal bir insanın rüyasında görebileceği paraları alan ve ekmeğini bu işten kazanan bir profosyonelin herkese karşı sorumlulukları vardır..Bu sorumluluklar hem kulübüne, hem arkadaşlarına, hemde taraftarlarına karşıdır..Transfer döneminde milyon eurolar isteyip alıyorsanız sorumluluğunuzu da yerine getirmeniz beklenir..Böyle bir maçta böyle sorumsuzca 2 vuruşla kulübünü, takım arkadaşlarını ve taraftarlarını üzmeye hiçbir oyuncunun hakkı olamaz..Olcan Adın, Trabzon 1. Amatör kümede oynayan bir forvetin bile atabileceği golleri atamamıştır..Bunun sorgulanması zorunluluktur..Oyuncuyu kazanalım, sahip çıkalım, Olcan’ın arkasındayız türünden demagoji kokan açıklamaların kimseye faydası olmaz " demişti..

Hafta boyunca Fil Latif'in dediği gibi Olcan'ı okşadık, sevdik, bağrımıza bastık, o da Mersin maçında bunlara sahada riyakarlık ederek cevap verdi..

Olcan Adın futbol kariyeri Fenerbahçe maçı ile bitmiştir bana göre..Pilot takımda Ofoedu gibi bir adam varken Olcan ancak top toplar..

Kasımpaşa karşısında alınacak 1 puan başarı olarak görülmelidir..

M.S.SOFU
01.10.2012, 13:37
miy maçındaki futbol ve sistemsizlik ile
galip gelirsek süpriz,beraberlik hafiften şaşırtır mağlubiyet olağan

ANIL
01.10.2012, 14:06
Şimdiden yazıyorum ligi 8-5 arasında bir yerde bitireceğiz.

biltrabzon
01.10.2012, 14:16
kesinlikle adrian ve vittek takima monte edilmeli.

ANIL
01.10.2012, 14:20
mersin gibi takım avni aker de bizi pas manyağı yapıyorsa kesinlikle rasyonel kararlar almak lazım. bence ilk karar oyun dizilişinde olmalı.
..................onur
......celu......bamba....emers
..................zokora
yasin.......sapara.....soner.......olcan
...............henri..janko

gibi.

FC-ST-PAULI-61
01.10.2012, 14:26
----------------onur-----------
zeki---zokora-----bamba---emerson--
-----------sapara--soner------------
volkan-------alan---------halil-------
------------Janko-----------------

Kadro bu olmali diye düsünüyorum ama yine serkan,yasin,olcan falan oynar.

oflukaan
01.10.2012, 14:36
fark yaratacak ortadan dikine kaleye giden dribling yapacak oyuncumuz yok creative özelliği olan sapara var oda topla arkada buluşuyor. aynı colman gibi!! bize jaja lazım jaja!!!!

gökçay61
01.10.2012, 14:38
vasat futbol vasat antrenör vasat seyirci doğal olarak saç baş yolduracak bir skor daha bizi bekliyor...

Necmettin ALTUNTAŞ
01.10.2012, 15:06
Ben takımın kasımpaşa maçında MİY maçındaki gibi oynamayacağını ve galip geleceğini umuyorum.

Yaşar
01.10.2012, 15:08
Allah'ın aşkına, Peygamberin aşkına çift forvet oynayalım, ne olur, yalvarıyorum Şenol Hoca'm.

Ogün'
01.10.2012, 15:11
kadro ne olursa olsun bu sistemsizlikle hiç birşey olmaz.

Sefa Murat Dokuz
01.10.2012, 15:13
Mersin deplasmanda iyi bir takım. Kadıköyde Fenerin 2-1 yendiği maçta Hakemin son dakika yardımı olmasa Mersin bomboş Ergin sanırım 2-3 kişi çalımlamış gole giderken Fenere frikik verip Fener maçı almasa mersin ordada kazanacaktı. Deplasmana çok iyi uyan yapıları var bana göre. Fener maçında bizim maçta buldukları kadar pozisyon buldular o gün de atamadılar dünde. Mersin iyi takım bizde Culio gibi bir şef yok orta sahada ezdiler orta alanda ileri çıkamadık bile doğru düzgün. Şenol Hocaya kızmanın alemi yok bu kadro bu kadar. Ama Şenol Hocanın artık birşeylerle oynama vakti geldi. Zokora'yı stopere koyması lazım. Yoksa oynamasına luzum yoktur.

zafercalikoglu
01.10.2012, 17:30
şenol hoca kadroyu oturtması ligin son 7 haftasına yetişir,malaesef,emre güral kaç maçtır 18 alıyosun neden takıma ısındırmıyosun hocam,zeki çıktığı ilk maçına sağ kanatta cok iyi işler yaptı hala neden mac eksiği bulunanan serkan da ısrar eder durursun,..bazı tabuları yıkmak lazım hocam,adrianı neden geri kazanmıyosun senin istediğin futbolcuydu..
sapara adrian,colman lı orta saha hiç de fena olmaz,hocam...
arkada zokara ,ve bamba ,ileride de jankoyu formunu yukseltirsen oynar o adam ,yatmayamı gelmiş,turkiyeye ,
ayrıca bence kadro fena değil,de taktik ve sistem anlayışımızda sıkıntılar var malesef,
onun içindirki paşa maçı çok ama çok zor olacak cunku adamların sistemli oynuyorlar,ay nı şekilde ordusporda,ordu demişken hasan kabze bizde iş yapmazmıydı,şu takımda,bence yaaprdı...ama bizim transfer komitesi malaesef kötü...

DİNÇ
01.10.2012, 17:40
Takımımıza başarılar dilerken zor bir maç olduğunu tahmin ediyorum...

Gurpas
01.10.2012, 18:26
Henrike - Yanko veya Yanko - Halil çift forveti ile oynamalıyoz

Imadoglu
01.10.2012, 18:32
kadro ne olursa olsun bu sistemsizlikle hiç birşey olmaz.
Helal .....aynen katiliyorum ...

FC-ST-PAULI-61
Adamlar Roy Keani getirdi büyük ölcüde anlasmislar.

Faruk BERBER
Ne yalan söyliyim Mersin maçı öncesi kadro çok güzel net bir galibiyet bekliyorum demiştim.

Fakat bu maçtan yenilgi bekliyorum, dünkü futbolu izledikten sonra.

Maximum 1 puan alırız bence, kimse gelip naptın yaa felan demesin görünüyor köy kılavuza gerek yok.

Berat Akçay
01.10.2012, 18:37
Henrike - Yanko veya Yanko - Halil çift forveti ile oynamalıyoz

Vittek - Janko ? kulağa hoş geliyor ama performans ne olurdu

Hatice Aslan
01.10.2012, 18:40
Janko'nun yanına hızlı koşabilen biri lazım.. Vittek bunu yapabilecek mi?

Berke6198
01.10.2012, 19:30
Zor hemde çok zor. Bu futbolla acayip zor.

Necat Ulusoy
01.10.2012, 19:39
yine tek forvet başlar,
65'de forvet değiştirir
75'de barış girer

maç sonucu: 0 - 2

jojuk
01.10.2012, 19:43
şenol güneş tek forvet başlar ilk yarı kasımpaşa 0-1 önde kapatır ikinci yarı alanzinhoyu oyuna koyar kasımpaşa 0-2 yapar skoru 88 de jankoyu dışarı alır halil girer 90 da olcanı alır barış özbeki sokar 90 da bir gol daha yeriz 0-3 biter maç olacagı bu

Kasım Hilal
01.10.2012, 19:43
Bu sefer fark atacağız. İkinci 7-0 gelecek inşallah.

Harun_ayar_ts
01.10.2012, 19:54

en son hangi maçta 7 tane topumuz kaleyi tuttu

ANIL
01.10.2012, 19:57
...................onur
zeki.....mustf.........bamba...emers
.................zokora
yasin...........soner.............volkan
.............henri........janko

Kasım Hilal
01.10.2012, 20:00

Sizde olmayan inanç bende olduğu için garipseyebilirsiniz ama ben yine de ümit ediyorum. Takımın havaya ihtiyacı var. Biraz moral ve bol destekle ilerleyeceğiz.

Punisher-61
01.10.2012, 20:01
Volkan seni takima kazandirmasi lazim senol günesin..herkese sans taniyor volkanada tanisin...

Yasine nasil son maclarda dayandi anlamis degilim...

fteotdgs
01.10.2012, 20:01

:) Artik "1-0 olsun bizim olsun" bile diyemiyoruz yahu. "0.1-0.0 olsun, bizim olsun"'lara kaldik, ikinci hanelere gectik, gol atamiyoruz. Ne 7'si? :)

Ogün YAZICI
01.10.2012, 20:07
perşembe günü 1461'in maçı var avni akerde.o stad üst üste iki gün maç kalıdramaz.zemin felç olur...

orhan42
01.10.2012, 20:21
Hafta sonu oynanan oyuna bakarsanız beraberlik başarı sayılır..

yorumsuz6117
01.10.2012, 20:25
1 Puan iyidir.

tarsus
01.10.2012, 20:31
7 golmu atacagız:)))6 haftada 5 gol atan bir takımız ve karşımızda lig sonuncusu yok.mersin maçındaki oyunu gördükten sonra beraberliğe şükrettiğimiz bu günlerde 7gol atmayı geçtim 7 korner atabilecekmiyiz veya kaleye toplan 7 sut atabilecekmiyiz bunu çok merak ediyorum

altinkaya08
01.10.2012, 21:05
Volkan seni takima kazandirmasi lazim senol günesin..herkese sans taniyor volkanada tanisin...

Yasine nasil son maclarda dayandi anlamis degilim...

Yasin sakatlanmadıktan vede satılmadıktan sonra Volkan yasinin yedeği olur ancak.

chener
01.10.2012, 21:05
bu kadar yavaş ve düz oynuyoruz ki sorun oynuyanlardaymış izlenimi veriliyor.halbuki oynamayanlarda oynasa aynı topu oynayacağız.kalitemiz zayıf.helede orta sahada.mersin maçında atılan pasları görünce utançla gözlerimi kapadım.jaja gibi alex gibi selçuk inan gibi bir orta saha oyuncumuz olmayacaksa bu sezon böyle geçecek ve 6.iyi bir sonuç olacak.bu maçta farklı değil.

Süleyman Baykan
01.10.2012, 21:08
bu kadar yavaş ve düz oynuyoruz ki sorun oynuyanlardaymış izlenimi veriliyor.halbuki oynamayanlarda oynasa aynı topu oynayacağız.kalitemiz zayıf.helede orta sahada.mersin maçında atılan pasları görünce utançla gözlerimi kapadım.jaja gibi alex gibi selçuk inan gibi bir orta saha oyuncumuz olmayacaksa bu sezon böyle geçecek ve 6.iyi bir sonuç olacak.bu maçta farklı değil.

Orta sahada fark yaratacak tek oyuncu Colman bence Sapara ve Soner hale vasatın altında Colman'ı çok arıyoruz çok.

Ilelioglu
01.10.2012, 21:13
Serkan oynarsa bu mac izlenmez diye düsünüyorum.

..

FC-ST-PAULI-61
01.10.2012, 21:16
Yasin sakatlanmadıktan vede satılmadıktan sonra Volkan yasinin yedeği olur ancak.
Yasin Volkanin Tirnagi olamaz.Volkan Bursada harikalar yaratti Sampiyon oldu.
Yasin Almanyada 4.Ligde oynamis,burda Genclerde 1 Sene iyidi ama bizim icin yetersiz.

yorumsuz6117
01.10.2012, 22:10

Yasin'den de Volkan'dan da hiçbişey olmaz.

Oğuzhan
01.10.2012, 22:17
Hoca ne görüyor bu Yasin'de anlamıyorum. O kadar büyük beklentim vardı bu adamdan ama sahada hiçbir şey yapmıyor. İnsan bir çalım atar yahu.

Osman Yavuz
01.10.2012, 22:18
Yabancılarımız Sol Bamba'nın ruhunda olmadığı sürece hiçbir katkı alamayız...

objek
01.10.2012, 22:19
Yasin Volkanin Tirnagi olamaz.Volkan Bursada harikalar yaratti Sampiyon oldu.
Yasin Almanyada 4.Ligde oynamis,burda Genclerde 1 Sene iyidi ama bizim icin yetersiz.

Modern futbolda artik volkan ve olcan gibi oyuncun varsa geri donuslerde takima yardimci olamiyorsalar veya o fizik gucune sahip degilseler son yarim saat oyuncusu olurlar yasinin onlardan farki fiziki gucu ve hirsi bu takimda burak yilmazin oynadigi tarzda yani gizli santrafor oynayabilecek tek oyuncu konumunda yasin gozukuyor mersin macinda iki kisinin arsindan suzulusu gercekten cok hostu keske o gol olsaydi bu adama sabredilirse patlama yapabilir en azindan o hirsi ve potansiyeli hissettiriyor ayrica serkan kendsinii fazla hirpalamadan sadece yasini beslemesi! lazim

SALDIRAY
01.10.2012, 22:25
Mersin maçı gibi ilk yarıyı harcar isek mağlubiyet kaçınılmaz. Çıkabileceğimiz en iyi kadromuzla çıkıp darma duman etmek varken kendimizi ele güne rezil etmeye gerek yok.

-----------Onur
Zeki----Celustka--Bamba--Emerson
-----------Zokora
Volkan------Soner-----Olcan
-------Henrique--Janko

Tüm hafta şu ilk 11 antrenman yapsın,sistem taktik çalışsın,oyuncularda hırsla ve yeteneklerini kullanarak oynasın Kasımpaşa'ya Osmanlı Tokat'ını indirir mahvederiz.

Ogün YAZICI
01.10.2012, 22:35
rakiplerimizin ligin dişli takımları karşısında puanlar kaybettiği haftada ligin sonundaki takıma puan verdik.işte bu yüzden bu takım bu sene de erken havlu atacak.

Hasan YAYLI
01.10.2012, 22:39
Ben beraberligi yuksek ihtimal goruyorum bu mac...Galibiyeti ise maglubiyetten daha yakin oldugunu dusunuyorum...

Cift forvet oynayacaksak da Zokorasiz bir orta saha ve Emre & Janko ikilisinin denenmesi gerektigini dusunuyorum...

Stoper olarak da Mustafa Celudan cok daha saglam duruyo bana gore...Celu cok agir kaliyor...

Joomla!
01.10.2012, 22:40
ikinci kasımpaşa maçı faciası gelecek muhtemelen. ilkinde kadro dışılar olmuştu ve baya da olumlu yansımıştı. bakalım bu sefer ne olur.

Cagdas Topal
01.10.2012, 22:41
Kasimpasa bizi rahat yener.

Fenerbahçe maçı öncesi de hava böyleydi . Kendinize gelin , alacağız bu maçı !

Emre ÖZTÜRK
01.10.2012, 22:53
Ruhsuz ve temposuz oynuyoruz.Mesin 3 pasla bizim yarısahaya gelip oyunu oraya yıkabilirken biz 10 pasla kendi yarı sahamızdan çıkamıyoruz.Kanatlar desen tam felaket

Mert67
01.10.2012, 23:00
Onur, Bamba gibi adamlar olmasa hiç umursamıyacam da onlar için izliyorum maçları. Umarım kendimize geldiğimiz maç olur.

FC-ST-PAULI-61
01.10.2012, 23:06
Modern futbolda artik volkan ve olcan gibi oyuncun varsa geri donuslerde takima yardimci olamiyorsalar veya o fizik gucune sahip degilseler son yarim saat oyuncusu olurlar yasinin onlardan farki fiziki gucu ve hirsi bu takimda burak yilmazin oynadigi tarzda yani gizli santrafor oynayabilecek tek oyuncu konumunda yasin gozukuyor mersin macinda iki kisinin arsindan suzulusu gercekten cok hostu keske o gol olsaydi bu adama sabredilirse patlama yapabilir en azindan o hirsi ve potansiyeli hissettiriyor ayrica serkan kendsinii fazla hirpalamadan sadece yasini beslemesi! lazim
Renktas Olcanda Volkanda Yasinden güclü diye düsünüyorum.Ayrica hirs demissin,Volkandan hirsli cok az kisi var Türkiyede.

Tuğrul
01.10.2012, 23:15
fenev maçında izlediğimiz Kasımpaşa bu oyuncu bizim karşımızda da sürdürürse kazanmamız olanaksız.

Bir kere Kasımpaşa teknik adamını yitirdi ama oyun mantalitesini değiştirmedi. Rakibimiz defansif oynamaktan öte ileride basan ve atak futbol oynayan bir takım bunu fenev maçında baskılı oyunuyla gösterdi.

MİY maçındaki performansımız tekrarlanırsa sahadan farklı skorla mağlup ayrılırız. Allah yardımcımız olsun.

____________________Onur________________________

Zeki___________Zokora________Bamba__________Emerso n

Adrian__________Soner_________Sapara__________Volk an

______________Janko_________Halil_____________

Burçak
01.10.2012, 23:35
Cezamız bitti bizim değilmi

Cafer Bulur
01.10.2012, 23:51
Olcan ve zek yavruya dogumkünü kutlamasi yapilmis,yüzsüzlükte son nokta iste.

Bu futbolcular ikide bir dogum günü kutlamasi yapacaklarina adam gibi antrenman yapmalilar,sahada ayakta duracak halleri yok.

hos_cocuk61
02.10.2012, 00:26
Şenol Güneş bakalım bu maç bize ne tür şakalar yapacak. Son haftalarda öyle güzel şakalar yaptıki gül gül öldük.

Armağan Dere
02.10.2012, 00:30
Bu arada
bjk,fb,gs'nin yenildiği haftada
kazanamayarak 2 puandan fazlasını kaybettik.
çünkü haftaya fb-bjk maçı var.
ancak şu var bizim maç da tehlikeli
3 haftada 7 puan yaparsak iyi bir avantaj yakalarız.
1-3-3

SEDER
02.10.2012, 00:37
------------------onur----------------------
serkan-----giray/yumlu-----bamba-----emerson
volkan-----zokora----sapara--------olcan
--------------alanzinyo---------------------
-------------janko/vittek------------------

Yasin Altuntas
02.10.2012, 01:13
Renktas Olcanda Volkanda Yasinden güclü diye düsünüyorum.Ayrica hirs demissin,Volkandan hirsli cok az kisi var Türkiyede.

Agresiflik ile Hirs ayni sey degil. Yoksa gerekirse Kahvedeki amcalarda her pozisyonda hirs yapip küfürü basiyorlar......

jojuk
02.10.2012, 02:31
trabzonspor 1 kasımpaşa 3

Mustafa'
02.10.2012, 02:32
kenetlenmek, her şeye rağmen takıma sahip çıkmak.

jojuk
02.10.2012, 02:33
kenetlenmek, her şeye rağmen takıma sahip çıkmak.
fenerbahçe deplasmanın taraftar okadar takımı kenetledi noldu yine aynı hüsran yine puan kayıpları

Yaşar
02.10.2012, 02:41
Taraftarın korkarak baktığı, kazanamaacağız diye düşündüğü maçları kazanıyoruz.
Belki de bu ortam daha da iyi takım için.

Mustafa'
02.10.2012, 02:45
fenerbahçe deplasmanın taraftar okadar takımı kenetledi noldu yine aynı hüsran yine puan kayıpları

en azından umut veren futbol oynadı takım.

jojuk
02.10.2012, 02:59
en azından umut veren futbol oynadı takım.
noldu sonrasında yine hüsran artık bu takım düzelmez arkadaşlar

toksoy61
02.10.2012, 07:17
kasımpaşa akıllı oynarsa 1 puanı garantidir. çünkü ts gol pozisyonu üretemiyor. ama bence kasımpaşa 3 puana daha yakın. bu sefer janko ile başlamaz hoca. son 20 dakika alır oyuna.

amasya0561
02.10.2012, 07:55
o kadar eleştirdigimiz takımımız haftanın en karlı takımı oldu.
üçkız kardeşin yenildigi hafta evinde berabere kaldı.

az bir gayret ve ciddiyet gösteren takımın şampiyon olması içten bile degil.
ama bunu bizim takıma birilerinin anlatması gerek

amasya0561
02.10.2012, 07:56
trabzonspor 1 kasımpaşa 3

vala renkdaş kasımpaşa degil karşımızdaki real olsa ben yine yenilecegimiz bir skor yazamam elim varmaz.

Gurpas
02.10.2012, 08:23
Kasımpaşa ya yenileceğiz diyecek kadar güven kalmamış yani işte Trabzon taraftarının karakteristik özelliği siz böyle düşünüyorsanız futbolcu nasıl düşünüydrdur acaba. sen o maçta trübinlerde adam gibi görevini yerine getir ondan sonra konuş taraftar.

Necmettin ALTUNTAŞ
02.10.2012, 09:40
Yahu bu Kasımpaşayı nerede ise Barselona yaptınız.Ne mantıktır bu arkadaş.Geçensene de yanılmıyorsam Orduspor da buna benzer bir başlangıç yapmıştı.Gerisi malum.Benim takımım Ksımpaşayı yenecek.Böyle biline.

bkandil
02.10.2012, 09:42
noldu sonrasında yine hüsran artık bu takım düzelmez arkadaşlar

Hazır düzgün işleyen takımlar var, onları tutabilirsiniz...

Başlık açıldığından beri felaket tellallığı yapmanın kimseye faydası yok...

Bdeniz_61
02.10.2012, 09:50
Akşama Trabzon'a gidiyorum.İnşallah Kasımpaşa maçını da izlerim.

Maç skor tahmini 2-0 ...

Berk
02.10.2012, 10:06
Mesele Kasımpaşa'yı yenmek değil.Yeneriz yenmesine de şu takımın üst üste 3 maç kazanabileceğine inanan var mı?Bu kısır futbolla 3-4 maçlık galibiyet serileri yakalayıp zirve mücadelesinin içinde olabileceğimizi düşünemiyorum.Zaten takımın ve teknik heyetin de böyle bir düşünceleri yok gibi gözüküyor.

Cafer Bulur
02.10.2012, 10:32
Taraftarın korkarak baktığı, kazanamaacağız diye düşündüğü maçları kazanıyoruz.
Belki de bu ortam daha da iyi takım için.

Tabiiki bu her zaman böyle olacak diye bir sey yok.

Ama kesin olan sey takimin mersin macina oranla daha fazla mücadele edecegidir ama bu galibiyet icin yetermi bekleyip görecegiz.

Cafer Bulur
02.10.2012, 10:34
Mesele Kasımpaşa'yı yenmek değil.Yeneriz yenmesine de şu takımın üst üste 3 maç kazanabileceğine inanan var mı?Bu kısır futbolla 3-4 maçlık galibiyet serileri yakalayıp zirve mücadelesinin içinde olabileceğimizi düşünemiyorum.Zaten takımın ve teknik heyetin de böyle bir düşünceleri yok gibi gözüküyor.
Aynen sorun budur,bu takimin sampiyonluk mücadelesi icinde varolmasi de bu nedenle cok zor.

1 yili askin bir süredir takim olamadik,takim oyunu denen sey zerrece bizim takimda yok bunun sorumlusu senol günestir.

Yasin T.
02.10.2012, 10:40
Şu anki futbol anlayışıyla ilk üç bile zor diyorum. Gol pozisyonuna dahi zor giriyoruz. Umarım Janko'yu takıma adapte edebiliriz. Yoksa bu sene gerçekten çok kısır bir sezon yaşarız.

Mert Pasa
02.10.2012, 10:45
Olcan ve zek yavruya dogumkünü kutlamasi yapilmis,yüzsüzlükte son nokta iste.

Bu futbolcular ikide bir dogum günü kutlamasi yapacaklarina adam gibi antrenman yapmalilar,sahada ayakta duracak halleri yok.

Kulup mahkeme degilki,hukum ve cezayla yasasin.Kulup ve yonetim icin Mersin maci bitti,Kasimpasa'ya bu gidisi degistirmek lazim.Bu sekil davranmanin nesi yanlis,veya tersi bize ne fayda getirdi-getirir?

Mert Pasa
02.10.2012, 10:48
vala renkdaş kasımpaşa degil karşımızdaki real olsa ben yine yenilecegimiz bir skor yazamam elim varmaz.

Ayin taraftari secilse ben sana oy verecegim,maksat uzum yemekse herkes uzerine duseni degerlendirsin

cakalkerem
02.10.2012, 10:59
Şenol Güneş bu hafta 8 savunma ile çıkar....Yeneceğimize inanmıyor ki adam.....Yazık be....Şu Uche yada webo gibi bir adam alamadınız....Korkaklıktan bu hafta 3 ön libero 5 orta saha 4 defans ile çıkarız Allah bilir.....Yazık ki hala tüm gönlümle maçları izlemek için zaman harcıyorum....

YAHU AKLIMA GELMİŞKEN BU ŞENOL GÜNEŞ TÜM MAÇ BOYUNCA NE YAZIP ÇİZİYOR ARKADAŞ BİLEN VARMI ADAM MAÇI İZLEMİYOR NOT ALIYOR KOMİK VALLA

Cafer Bulur
02.10.2012, 11:18
Kulup mahkeme degilki,hukum ve cezayla yasasin.Kulup ve yonetim icin Mersin maci bitti,Kasimpasa'ya bu gidisi degistirmek lazim.Bu sekil davranmanin nesi yanlis,veya tersi bize ne fayda getirdi-getirir?

Taraftar cenaze havasindayken futbolcularin kutlama havasinda olmasi ne kadar dogrudur?

jojuk
02.10.2012, 11:30
Taraftar cenaze havasindayken futbolcularin kutlama havasinda olmasi ne kadar dogrudur?
şenol güneşin umrun da değil trabzonspordan zengin oldu okadar yıllarca kaldı trabzonsporda şampiyonluk yaşatmadı ben teknik direktöre hakkımı helal etmiyorum

iso_4939
02.10.2012, 11:31
mubarek adamlar bırde kutlama yapıyorlar.

bırde ben üzülecem kı neden real mersıni yenemedıler dıye..hıccc umrumda da degıller zaten

Cafer Bulur
02.10.2012, 11:34
şenol güneşin umrun da değil trabzonspordan zengin oldu okadar yıllarca kaldı trabzonsporda şampiyonluk yaşatmadı ben teknik direktöre hakkımı helal etmiyorum

Ben buna katilmiyorum,senol günes para derdinde bir insan degil.

Kendisini göreve getirmek icin hep ona gidildi,yalvarildi.

Cafer Bulur
02.10.2012, 11:42
Ayrica kasmipasa macinin bilet fiyatlari tam bir skandal.

Takimin top oynamiyor,sahan patates tarlasina dönmüs,sen kale arkasini 20 tl den satisa cikariyorsun.

Bunun anlami sudur;benim taraftar destegine ihtiyacim yok tribünlerin dolmasi umrumda degil.

Bravo yönetim;size de bu yakisirdi.

jojuk
02.10.2012, 11:46
Ben buna katilmiyorum,senol günes para derdinde bir insan degil.

Kendisini göreve getirmek icin hep ona gidildi,yalvarildi.

başka alternatif yoktu onun için ona gidildi hem ne kadar şenol güneşi yakından tanıyorsun ki para derdin de olup olmadıgına karar verdin bedavaya çalışsın bakalım 1 gün noluyo kimse trabzonspor taraftarı kadar trabzonsporlu olamaz

yaranozlu
02.10.2012, 12:52
Maç içinde top bizdeyken defansta o kadar kalabalık oluyor ki gol atacak adam olmuyor. 5 kişi geride pas yapmayı marifet sayıyor. 2 farklı önde değilsen sürekli dikine oynamanın yollarını arayacaksın. Kimse yokken yanındaki adama pas vermenin bir esprisi yok. İlerde kanatlarda az adamdan dolayı sıkışıp kalıyoruz.

Tuncer Özdemir
02.10.2012, 12:54
http://www.footballuser.com/formations/2012/10/539582_Trabzonspor.jpg

Soner Albayrak
02.10.2012, 12:58

Aynen katılıyorum. Bir hafta kaybedip öteki hafta evinde Gençlerbirliğini 4-1 yenmenin hiçbir anlamı yok. Geçen sezon buna benzer bir grafik çizmiştik zira.

serkanholep
02.10.2012, 13:08
Ayrica kasmipasa macinin bilet fiyatlari tam bir skandal.

Takimin top oynamiyor,sahan patates tarlasina dönmüs,sen kale arkasini 20 tl den satisa cikariyorsun.

Bunun anlami sudur;benim taraftar destegine ihtiyacim yok tribünlerin dolmasi umrumda degil.

Bravo yönetim;size de bu yakisirdi.

niye öyle bakıyorsun

kulübüne katkın dokunacak

aylar sonra ilk defa taraftar takımını görecek ve 20 tl ye laf edecek

ve sen şampiyonluğa oynayan takımsın

ne bursa ne kayseri değiliz diyosunuz yeri geldiğinde

bjk fb gs ile boy ölçüşürsünüz ama bilet fiyatları bedava olsun istersiniz

serkanholep
02.10.2012, 13:09
http://www.footballuser.com/formations/2012/10/539582_Trabzonspor.jpg

kevgire çevirir bizi rakip

zokora nerde kart cezalısımı

kim basacak rakibe

Bud Spencer
02.10.2012, 13:14
Yahu bu Kasımpaşayı nerede ise Barselona yaptınız.Ne mantıktır bu arkadaş.Geçensene de yanılmıyorsam Orduspor da buna benzer bir başlangıç yapmıştı.Gerisi malum.Benim takımım Ksımpaşayı yenecek.Böyle biline.

Kasimpasayi barcelona yapan yok. ama bizim takim ne yazikki sekerspor kadar oynuyor
bu halde kasimpasa favori

Yunus İnce
02.10.2012, 13:30
niye öyle bakıyorsun

Valla çok güzel yazmışsın be renktaş. 20 TL'ye laf ediliyor ondan sonra yıldız futbolcu isteniyor, zemin isteniyor. BELEŞE olmuyor bunlar para ile oluyor.

honor
02.10.2012, 13:41
Ben Janko'yu bu hali ile hiç beğenmedim çok ağır ve müdahalelerde çok yavaş süratlide değil. Tabi takım iyi değil di ayrı bir mevzu ama topla buluştuğu anlarda pek ümit veren işler yapmadı doğrusu..

Eto'o
02.10.2012, 13:51
Avni akerde 3-5-2 ile oynamaliyiz top rakipdeyden zokora stopere gecer 4-4-2 olur .
Sizce nasil ?

Tuncer Özdemir
02.10.2012, 14:24
çift forvet şart

Ümit Küçük
02.10.2012, 14:30
bizim takım her maçı kazanabilir de kaybedebilir de ama asla galibiyet serisi yakalayamaz çünkü takım savruk oynuyor bir sistemi yok sakatlanan adam 2 aydan önce dönmüyor bir maç farklı kadro diğer maç farklı kadro bu sebeplerden dolayı bizim maçların ne olacağını bilmek önceden kestirmek çok zor
artı birşey daha söylemek lazım oyunu rakip sahaya yıkmadıkça rakibi boğmadıkça futbolcular birbirlerine yakın oynamadıkça jankodan yararlanamayız

Ümit Küçük
02.10.2012, 14:34
Valla çok güzel yazmışsın be renktaş. 20 TL'ye laf ediliyor ondan sonra yıldız futbolcu isteniyor, zemin isteniyor. BELEŞE olmuyor bunlar para ile oluyor.

güzel kardeşim sende haklısın ama 20 tl de bazı kesimler için önemli para....ülkenin ekonomisi belli sonuçta....futbola bu kadar büyük paraların akıtılmasına da karşıyım ben

eraytaskin61
02.10.2012, 14:39
geçen haftaki futboldan sonra her sonuca açığım şaşırmam bi beklentimde yok farketmez sonuç

UĞUR DURTAŞ
02.10.2012, 14:41
*Şenol hoca ağırlığını takım üzerinde gösteremiyor.

*takım içten oynamıyor

*bizim futbolcular sahada dün tanışmışlar gibi oynuyorlar

*şenol hoca rakip top çevirirken bizim oyuncular rakib yine izler merak ettinizmi hiç? nedenini sordunuzmu ?

*2 metrelik golcümüz var kanatlardan bir tane orta gelmedi.

*sevgili şenol hocam ataklarımız esnasında sizmi söylüyorsunuz defans ve orta saha oyuncularına orta sahayı geçmeyin diye.

*sevgili şenol hocam geçen yıl 2 gün 3 gün arayla maç yapıyoruz diye sitem ediyordunuz şimdi takım sahada gün aşırı maç yapıyormuş gibi bitkin oynuyor,nedenlerini açıklayın

*sevgili hocam en büyük eksikliğiniz altınızda çalışacak kadroyu seçememeniz.bir hami olsaydı,bir dobi hasan olsaydı,bir hamdi olsaydı.......takım daha moralli çıkardı sahaya kanısındayım.

*şenol hocam haftalar geçiyor takımın daha takım halinde pres yapdığını görmedim.rakip defans topu çok rahat oyunasokuyor rakip kaleciye geri paslarda pres olsa kaleci hızlı kullanacak ama pres lmadığı için kaleci rahatlıkla daha doğrusu sağlıklı bir şekilde topu oyuna sokuyor.

sizi o kadar iyi tanıyorumki hocam mesela hızlı oyuncu veya golcü almanız gereken bir dakikada siz defans veya orta saha oyuncusu alıyorsunuz.rakip korktuğunuzu anlıyor ve üzerimize geliyor.

k.paşa maçı çok önemli ne bekliyorum derseniz

köy takımına gol atamadan elenen bir takımdan bu sezon bir şey beklemiyorum.

Burçak
02.10.2012, 14:42
tüm eleştirilerimize rağmen ligin en az gol yiyen takımıyız 6 hafta sonunda. sadece 3 gol yemişiz.
ama aynı şekilde golde atamıyoruz. işte asıl sorunumuz bu. gol atsak nasılsa atarız diyebilsek o kadar daha rahat olacak takım . ama ele geçen fırsatları cömertce harcıyoruz.
yada basit bi takımla bile olsa gol atabilecekmiyiz diye şüphe duyuyoruz. çıkar falancı atar diyemiyoruz.

arahna
02.10.2012, 15:28
- serkan mersin maçında çok kötüydü gitti gelemedi . rakip orayı otoban yaptı . sonra ya hoca çıkma dedi yada çıkacak hali kalmadı da biraz sağ savunma toparladı.serkanın yerine yasin geri gelmek zorunda kaldı çok yoruldu verimliliği azaldı. serkan bey ilerde yasin geride oynarsak sağ kanat biter . sağ bekte kesinlikle zeki veya celu oynamalı
- orta alanda soner zokora alanzinho sapara geride kalıyor . rakibi sıkıştırmak ve gol bulmak için ceza sahası önünde ve içinde fazla adam bulunması şart. 3 kişiyle öyle savunmalar geçilmez. bi kez orayı kalabalık yaptık gol geldi
- ceza sahası civarından şut çekmeliyiz bol bol
bu üç madde dikkate alınırsa rahat yeneriz

kaan61
02.10.2012, 15:31

şENOL gÜNEŞ İ SAVUNMUYORUM AMA 1996 - 2004 -2011 3 YIL ŞAMPİYONLUĞUMUZ ÇALINDI RESMEN ... BU 3 YILDA ŞAMPİYONLUKLARIMIZ ÇLINMASAYDI ÇALINAN BU 3 ŞAMPİYONLUĞA 3 ŞAMPİYONLUK DAHA EKLENMESİ HİÇ DE ZOR OLMAZDI HER HÜSRANDAN SONRA 5 - 6 YIL TOPARLANMA SÜRECİ ALDI ZATEN .... Şenol Güneş in eksiği hatası yokmu tabiki var ancak herşey transferle , şenol güneşle , taraftar ile bitmiyoru malesef...

lazibere
02.10.2012, 15:39
Bu sezon, Ne Sadri Başkan'nın, Ne Şenol Hoca'nın nede futbolcuların, Ligi ilk 2 de bitirme umutlarının olduğunu sanmıyorum. Vakit geçirip keyi alıyorlar başka birşey yok

Mersin gibi bir takıma, Kendis ahasında en azından ilk 15 dakka abluka yapmadan oyunu rolantiyle başlayan bir takımdan bir cacık olmaz. Bu kadar basit.. Son 10 dakka gücü olmaz bir takımın bunu anlayabilirim ( çok yoruldular ) derim de, İlk 10 dakka bir dakıka bile baskı kuramaz mı? Kım bunlar, Ne iş yaparlar, Bir futbolcunun bu kadar beyinsizce oynamaya hakkı yoktur.

gökçay61
02.10.2012, 16:06
bu maçtan sonra senol hocanın koltuğu sallanır diye dşünüyorum. mersinden 1 puanı zoraki çalan(hak etmedik çünkü) takım kasımpaşadan asla maç alamaz.

Murat Acar
02.10.2012, 16:18
bu maçtan sonra senol hocanın koltuğu sallanır diye dşünüyorum. mersinden 1 puanı zoraki çalan(hak etmedik çünkü) takım kasımpaşadan asla maç alamaz.

febeye 2 puan kaptırdığındada aynı şeyimi söylüyor düşünüyormuydun arkadaşım?Skor taraftarı olmayalım bence

gökçay61
02.10.2012, 16:24
fb ye 2 puan kaptrdık ama fb nin ne hallerde olduunu unutmayalım. ben skor taraftarı da değilim her maçtan sonra aynı şeyleri dşünmekten nefret ediyorum artık şu takımda 1 tane organize atak varmı? 1 tane duran top organizasyonu varmı? 1 tane oyuncunun ne yapmak istediği belli mi? janko gibi adam içerde bekliyor 1 tane çizgiden orta geldimi? şahsen senol hocanın en ii olacağı yer futbolun bilinmediği kimsenin ona karışamayacağı yer olan koredir. senol güneş her zman bizim için değerdir ama trabzonsporun antrenörü olamaz. bu benim fikrim tabi ki sizinkiler farklı olablir saygı duyarım.

Murat Acar
02.10.2012, 16:30
fb ye 2 puan kaptrdık ama fb nin ne hallerde olduunu unutmayalım. ben skor taraftarı da değilim her maçtan sonra aynı şeyleri dşünmekten nefret ediyorum artık şu takımda 1 tane organize atak varmı? 1 tane duran top organizasyonu varmı? 1 tane oyuncunun ne yapmak istediği belli mi? janko gibi adam içerde bekliyor 1 tane çizgiden orta geldimi? şahsen senol hocanın en ii olacağı yer futbolun bilinmediği kimsenin ona karışamayacağı yer olan koredir. senol güneş her zman bizim için değerdir ama trabzonsporun antrenörü olamaz. bu benim fikrim tabi ki sizinkiler farklı olablir saygı duyarım.

Bende senin düşüncelerine saygı duyuyorum vede birçoğuna katılırım .Oynadığımız futbol yapılmayan yada istenmeyen transferler yapılan transferlerde topu başkasına atmak gibi eleştirileri hep yapmışımdır yaparımda ama şu süreçte istifa kelimesi dile getirilmemeli en azından şike süreci noktalanana kadar şenol hoca ve yönetim kalmalı eleştirimizi yapalım zaten janko gibi bir futbolcun varsa 4-4-2 oynamalı takım ama biz kendi sahamızda bile 4-5-1 oynuyoruz kalabalık ortasahanında bişey yaptığı yok forvettede kim olursa olsun yanlız kalınca ortaya böyle kısır bir skor ve futbol kalıyor ama Şenol Güneş için son eleştirine katılamam bu hoca TÜRK MİLLİ takımını dünya 3 cüsü yapmış oynadığı futbollada hrkesi kendine hayran bırakmış bir takımın hocasıdır.ama bu demek değildirki şuan hep doğruları yapıyor

gökçay61
02.10.2012, 16:37
Bende senin düşüncelerine saygı duyuyorum vede birçoğuna katılırım .Oynadığımız futbol yapılmayan yada istenmeyen transferler yapılan transferlerde topu başkasına atmak gibi eleştirileri hep yapmışımdır yaparımda ama şu süreçte istifa kelimesi dile getirilmemeli en azından şike süreci noktalanana kadar şenol hoca ve yönetim kalmalı eleştirimizi yapalım zaten janko gibi bir futbolcun varsa 4-4-2 oynamalı takım ama biz kendi sahamızda bile 4-5-1 oynuyoruz kalabalık ortasahanında bişey yaptığı yok forvettede kim olursa olsun yanlız kalınca ortaya böyle kısır bir skor ve futbol kalıyor ama Şenol Güneş için son eleştirine katılamam bu hoca TÜRK MİLLİ takımını dünya 3 cüsü yapmış oynadığı futbollada hrkesi kendine hayran bırakmış bir takımın hocasıdır.ama bu demek değildirki şuan hep doğruları yapıyor

evet dünya 3.olduk ama bir tane bile avrupa takımıyla karşılaşmadık işin o yönüde var :d nyse şenol güneşin şike sürecine bi faydası olduğunu da düşünmüyorum artık iş tamamiyle sadri şenerde bitiyor. sadece ve sadece sadri şenerin yerinde kalması gerektiğini dşünüyorum onun dışında tüm yönetim ve teknik heyet değişmeli. bu takım çok daha ii yerlerde olablir ama antremanda ne çalışıyorlar çok merak ediyorm ve bence düz koşudan başka bir şey yapmıyorlar. hektor cuperin ordusunu gördük gs yi yedi bitirdi ve 4-4-2 oynadı. hocasız kasımpaşa fnere 2 attı 4-4-2 oynadı. peki biz naptık? 17.sırada mersine karşı hiç bişe yapamadık sıfırdan beterdik. ama bu sadece mersin maçına özgü değil hemen hemen her maç böyleydik. ve böyle olmayada devam edeceğiz gibi görünüyor.

Murat Acar
02.10.2012, 16:40
Konuyu kişiselleştirmeyeyim ama merak ediyorum işte şenol Güneşin istifasını isteyenler şu aşamada hangi teknik direktörü öneriyor ve bu önerdikleri hocalar arasında hangisinin Bizim Hocamız olma şansı nekadar? Onuda yazsanızda bizimde ufkumuz açılsa;)

gökçay61
02.10.2012, 16:45
valla senol güneşin yerine ben hektor cuper olsun isterdim. sota tolunay bunlarıda isterim. sota kayseride kötü gnler geçirdi ama kan uyuşmazlığı olablir belki bizde tutar. ayrıca oyuncu bulma özelliği olan bir adam.

Yaşar
02.10.2012, 16:47
Bu takım bu kadar kötü futbolu her hocayla oynar yahu.
Şenol Güneş veya Ali Veli aynı futbolu oynatır, oynadığımıza futbol denirse.

Ogün YAZICI
02.10.2012, 16:48
maraton bilet fiyatı 45 tl'ymiş.mersin maçındaki oyunu ve mücadeleyi gördükten sonra kimse 45 lirasını çöpe atmaz.tribünde uyuyacağına git evde uyu...

Furkan S.
02.10.2012, 17:23
Şu kadroyu isterdim ama...

Onur,Zeki,Mustafa,Bamba,Emerson,Soner,Adrian,Yasin ,Volkan,Halil,Janko

Koray
02.10.2012, 17:28
maraton bilet fiyatı 45 tl'ymiş.mersin maçındaki oyunu ve mücadeleyi gördükten sonra kimse 45 lirasını çöpe atmaz.tribünde uyuyacağına git evde uyu...

Kimse gelmesin diye yapmışlardır zaten.

Eğer Mersin maçındaki saçmalıklar bu maçta da devam ederse sağlam tepki görecek herkes.

Kader KORELİ
02.10.2012, 17:31
http://www.footballuser.com/formations/2012/10/539779_Trabzonspor.jpg

artvints
02.10.2012, 17:38
http://www.footballuser.com/formations/2012/10/539779_Trabzonspor.jpg

iyi kadro, ama ben olsam, olcan veya volkandan birini çıkarıp forveti tamamlayacak bi oyuncu koyardım, yasin, halil emre den bi tanesi.

Emre Aksu
02.10.2012, 17:40
http://www.footballuser.com/formations/2012/10/539790_Trabzonspor.jpg

Hatice Aslan
02.10.2012, 17:43

Şu durumda en iyi budur ama ama ama..

Dip.Ing.Mag.
02.10.2012, 17:55
Çift forvete donmedikce zor gol atarız. Ayrıca Serkan on acilen yedeğe çekilmesi ve yetine Zeki nin monte edilmesi lazım.
Colman in da bir an önce dönmesi lazım
Ne oldu bu adama var mı akıbetini bilen sezonu mü kapattı ne etti?

Fatih
02.10.2012, 18:07

Sapara?

Oğuzhan
02.10.2012, 18:07
MERSİN İ.Y.

457

413

90% pas başarısı.

Arkadaşlar yukarıda Mersin İdman yurdunun yaptığı pas sayısı var. Lig Tv haftanın en fazla pas yapan takımı olarak Mersin'i gösteriyor. Haftanın en fazla koşan hamal takımı ise kim bir tahmin edin bakalım. Tabii ki biz. Mersin gibi bir takım topu koşturuyor, biz 80 metre mesafede futbol oynamaya çalıştığımız için oyuncuların canı çıkıyor ve anca hamal gibi koşuyorlar.

Samet Yildirim
02.10.2012, 19:08
---------------Onur-------------
Zeki------Bamba--Mustafa---Emerson
------------Zoko--Soner-----------
--------------Adrian-----Olcan---
----Halil-----Janko---------------

Şentürk
02.10.2012, 19:13

Olcanla volkanla falan bu iş olmaz.Bir kazanır 3 kazanamazsın.Onların yerine genç oyuncuları kazanalım.

Şentürk
02.10.2012, 19:19
:::::::::::::::::::::::::::::Onur::::::::::::::::: :::::::::

::Celustka::::::::Giray::::::::::::Bamba::::::Emer son:

::::::::::::::Colman::::::::::.Soner:::::::::::::: :::::::

::::::Yasin(Volkan)::::::::::::::::::::::::Emre::: :::::::

:::::::::::::::::::Janko:::::::Halil:::::::::::::: ::::::::::

Seneye sol ve sağ açık transferi yapmalıyız.

Hüseyin Başoğlu
02.10.2012, 19:33
fener macına bakarsak o havayla mersin macını kazanmamız gerekirdi ama kazanamadık inş. mersin macındaki ölü toprak üstümüzden kalkar...kasımpasa cift forvet oynuyor artık giray dönse içim rahatlıcak ....orta sahada 1 mac saparaya bakıyorum bu adam colmana forma kaptırmaz artık diyorum mersin macına bakıyorum final pası atamıyor ozamanda aklıma colman geliyor...bence hata sonerle saparanın oynadıgı mevkilerde tam yer değiştirmeliler sonerin final paslarındaki basarısı colmanda yok herseye ragmen kazanma ihtimalimiz olan bir maç hakkımızda hayırlısı...kadro olarakta...

-----onur---
serkan-giray-bamba-emerson
-----zokora--sapara---
yasin--soner--olcan
-----Janko---

Tahir61
02.10.2012, 19:35
gözünüzü seveyim tek forvet (jango) yazmayın ruhum sıkılyor, içim daralıyor.

jojuk
02.10.2012, 19:35
c.ronaldo da gelse bu takıma şenol güneş yedek bırakır onu oyun stiline ters şenol güneşin planı yemeyelim şansa bi gol atarsak atalım

gökçay61
02.10.2012, 19:42
onur
zeki-giray-bamba-emerson
volkan-colman-colman-olcan
jaja-janko

Giallorossi
02.10.2012, 19:46
onur
zeki-giray-bamba-emerson
volkan-colman-colman-olcan
jaja-janko

Keske ikidene Colmanimiz olsaydi :)

gökçay61
02.10.2012, 19:48
Keske ikidene Colmanimiz olsaydi :)

o yüzden yazdım zaten ayrıca 2 colman yetmez bide jaja olması lazım ahhh ah o takım senol hocaya rağmen şampiyon olmuştu 33 golde imzası olan jaja gibi adamı bi gece operasyonuyla yolladılar ya helal olsun.. resmen içimde kist oldu bu olay..

batugol
02.10.2012, 19:50
enseyi karartmayın yeneriz

ANIL
02.10.2012, 19:53
......................onur
zeki......mustf.........bamba.....emers
..............zokora.....soner
volkan.................................olcan
.................henri...janko

Semih AYDIN
02.10.2012, 19:53
rahat yeneriz...

jojuk
02.10.2012, 20:02
rahat yeneriz...
neye dayanarak rahat yeneriz diyosun anlamıyom ?

Asi Çaykaralı61
02.10.2012, 20:08
Zor maç ligde kolay maç yok 1-0 olsun bizim olsun :)

Ogün YAZICI
02.10.2012, 20:22
geçen sezon veya ondan önceki senelerde rakiplerimizin favori olduğu maçlarda bile trabzonsporun galibiyet alacağına yürekten inanabiliyordum...ama bu sene farklı.nedense gol atabileceğimizi rahat kazanabileceğimizi düşünemiyorum.ömer üründül'ün tabiri ile bloklar arası bağlantılar kopuk.olcan'ı sahanın bi kenarına yasin'i sahanın bir kenarına atmış ileriye bir forvet monte etmiş takım çıkarıyor sahaya.

Doğukan Uçan
02.10.2012, 20:32
İşin ilginç yanı daha zorlu maçları oynamadık 4 puan fark var ilk yarı büyük bir ihtimal ile böyle bitecek ;)

Doğukan Uçan
02.10.2012, 20:34
Abi Janko tek forvet oynayacak adam değil sürat yok hız yok çalım yok , yapacagı tek iş ersen martin gibi kanatlardan orta gelecek vuracak .

yorumsuz6117
02.10.2012, 21:19
Gol atmamız gerekiyor ama nasıl ? :D

Oğuzhan
02.10.2012, 21:22
Gol atmamız gerekiyor ama nasıl ? :D

Defans oyuncuları hariç bütün takım top rakipteyken orta sahanın ilerisinde olacak ve boşda adam bırakmayarak pres yapacaklar. Böylece hem kendileri oyunu 80 metrede oynamak zorunda kalmayacak ve yorulmayacaklar, hem de rakipten top kapmamız çok daha kolay olacak. Allah aşkına bu ligde hangi takıma baskı yaparsan yap topu alırsın adamlardan illa ki birisi hatalı oynar, yada stoperin iyi basar alır topu. Zaten 10 pas yapıp o baskıdan kurtuluyorlar ve arkaya top atıp gol yapabiliyorlarsa atsınlar gol arkadaş.

Semih AYDIN
02.10.2012, 21:31

Taraftarın gazına güveniyorum ben. Başka çıkış yolu yok takımında galibiyetden başka. Bence farkında onlarda.

Gurpas
02.10.2012, 22:40

Formamdaki armaya

Gurpas
02.10.2012, 22:42
Noldu la gayse koydularmi ha ha ha

~UniCef~
02.10.2012, 22:44
Abi Janko tek forvet oynayacak adam değil sürat yok hız yok çalım yok , yapacagı tek iş ersen martin gibi kanatlardan orta gelecek vuracak .

Eger Crouch tek forvet oynabiliyorsa ozaman Janko haydi oynar :)

Gurpas
02.10.2012, 23:11
Orasi sampiyonlar ligi gercek sampiyonlarin gol atip puan alabildigi yer

memozcan
02.10.2012, 23:21
umarım hoca bu maçta inadından vazgeçer ve zokorayı yedeğe çeker.. yoksa bu maç da hüsranla sonuçlanır..

Fanatik34
02.10.2012, 23:27
Emerson her mac 30´a yakin bindirme yapiyor ama bosa..

Janko´dan yararlanmak istiyorsan, baski kuracaksin..bunun icin ilk sart ortasahada isirmak..lakin en cok isirmaya calisan oyuncu Sapara olunca, baski kuramazsin tabi..Zokora´da maalesef ki hala defansa gömülmek zorunda kaliyor..pekiyi Emerson niye alindi o zaman?

Cafer Bulur
02.10.2012, 23:47
niye öyle bakıyorsun

Trabzonsporrun su anda para kazanmaya degil seri galibiyetler almaya ihtiyaci var bu da iyi bir taraftar destegiyle daha rahat olur.

Trabzonda yasayan insanlarin maddi gücü bellidir,böyle bir yerde kale arkasini 20 ye satmaya calisirsan o stad dolmaz ancak derbilerde olur o fiyatlar.

Bir de mac cuma günü,ki bu da stadin dolmasini zorlastiriyor.

seyduna_efil
02.10.2012, 23:53
Braga da iki oyuncu vardı forvetleri ve sağ açıkları

Eden ile alan çok teknik ve fizikli oyuncular...

Koy takıma gol şov izle......

Bu arada Abmramat,melo ve Burak resmen kazık olmuş...20 milyon civarı bir kazık

KÖKSAL AYDIN
02.10.2012, 23:54
Rahat yeniliriz.

Şenol hoca da devam eder.

Ondan sonra 1 galibiyet alırız yine gözlerimize perde çekilir.

Ondan sonra yine yeniliriz.Bu böyle devam eder.

Kader KORELİ
02.10.2012, 23:58
Renktaşlar bu sezon bir fırsat bence, çabuk toparlanırsak doğru dürüst bir rakip var o da ğs, onun da hali ortada, 8. şampiyonluğumuzu yaşayabiliriz, yeterki erken toparlanalım, bence çok iyi bir kadroya sahibiz.

Cafer Bulur
03.10.2012, 00:02
Rahat yeniliriz.

Şenol hoca da devam eder.

Ondan sonra 1 galibiyet alırız yine gözlerimize perde çekilir.

Ondan sonra yine yeniliriz.Bu böyle devam eder.

Simdi mersin macinin kizginliklarini bir tarafa birakalim.

Gecen hafta mersin macinda cok elestirilen ve muhtemelen daha cok kosacak bir takim olacak.

Kasimpasa fb yi yendi ve havaya girdi,muhtemelen ts yi de yenerim havasinda olacaklar.

Bu iki durumu üstüste koyarsak bizim iyi bir inanc ve sistem ile bu maci kazanma ihtimalimiz hic de az degil.

Ama kazanirsak bütün sorunlar cözülür mü bence cözülmez.

Uğur Ö.
03.10.2012, 00:11
Janko okadar ağır bir oyuncu değil.Bamba kadar hızlı biri.Ancak geçen maç okadar kötüydük ki İbra olsa gene birşey yapamazdı.

Batuhan
03.10.2012, 00:11
Janko okadar ağır bir oyuncu değil.Bamba kadar hızlı biri.Ancak geçen maç okadar kötüydük ki İbra olsa gene birşey yapamazdı.

Yok artık. :)

Mustafa Ayazoğlu
03.10.2012, 00:17
mersin maçında oyuncular asılmadı maça.

henrique fizik olarak iyi ama asla bir golcü veya forvet değil ilerde olursa şaşarım

takımda defans orta saha ve kale iyi ama gel gör ki hucum hattı fiyasko.

olcan ile volkan ayarsız.

Uğur Ö.
03.10.2012, 00:19
Yok artık. :)

Dripling olarak evet.Uzun mesafede gerçekten seri koşuyor.Kısa mesafede hızlanması ağır olabilir.Kısaca hızı iyi , hızlanması düşük bir oyuncu

Yasin Altuntas
03.10.2012, 00:27
dripling olarak evet.uzun mesafede gerçekten seri koşuyor.kısa mesafede hızlanması ağır olabilir.kısaca hızı iyi , hızlanması düşük bir oyuncu

nokta

Fanatik34
03.10.2012, 00:28
Braga da iki oyuncu vardı forvetleri ve sağ açıkları

Eden ile alan çok teknik ve fizikli oyuncular...

Koy takıma gol şov izle......

Bu arada Abmramat,melo ve Burak resmen kazık olmuş...20 milyon civarı bir kazıkNeyin kazigi? SüperLigte bu isimler onlari sampiyonluga ulastiracak..

Fanatik34
03.10.2012, 00:31
Renktaşlar bu sezon bir fırsat bence, çabuk toparlanırsak doğru dürüst bir rakip var o da ğs, onun da hali ortada, 8. şampiyonluğumuzu yaşayabiliriz, yeterki erken toparlanalım, bence çok iyi bir kadroya sahibiz.Bu sezon ama sadece bu sezon icin az bagirmadim burada..ama kime? Gáyse´ye hizmet etmeye yemin etmis kisilere mi??? En cok size size, yani genc Trabzonsporlulara üzülüyorum...benim yasimdakiler coktan, elegini asmis, yasam derdine düsmüs cünkü!!

seyduna_efil
03.10.2012, 00:33
Neyin kazigi? SüperLigte bu isimler onlari sampiyonluga ulastiracak..

Hakemler yardım etmezse hiç bir halt olmaz...

Adam akıllı bir takım kurabilseydik şampiyonluğu zorlardık...

Burak Sahin
03.10.2012, 00:34
Neyin kazigi? SüperLigte bu isimler onlari sampiyonluga ulastiracak..

bu gözler ne kadrolar gördü sampiyon olamayan CL de istediklerini alamazlarsa acisi lige yansir dicem ama isin kötü tarafi ne bjk ne fb nede bizde is yok:( normalde efsane denebilecek bir kadrolari var ama o kadro ayni zamandada patlamaya hazir bir bomba gibi....

Emre Aksu
03.10.2012, 00:35
Renktaşlar bu sezon bir fırsat bence, çabuk toparlanırsak doğru dürüst bir rakip var o da ğs, onun da hali ortada, 8. şampiyonluğumuzu yaşayabiliriz, yeterki erken toparlanalım, bence çok iyi bir kadroya sahibiz.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin şuan psikolojik olarak gözle görülür şekilde düşüşleri var. Beşiktaş'ın hali zaten ortada. Dediğin gibi bunlardan faydalanırsak bu sezon istediğimize ulaşabiliriz.

Batuhan
03.10.2012, 00:37
Dripling olarak evet.Uzun mesafede gerçekten seri koşuyor.Kısa mesafede hızlanması ağır olabilir.Kısaca hızı iyi , hızlanması düşük bir oyuncu

Yavaş demiyorum zaten ama Bamba kadar da hızlı değil zannımca.

İskender YILMAZ
03.10.2012, 00:43
Bence sıkıntımız Zokora'nın derbi maçlar dışında fuzuli olması değil. Aksine Zokora oynasın ve çift forvet oynayalım.

Oğuzhan
03.10.2012, 00:43
Yavaş demiyorum zaten ama Bamba kadar da hızlı değil zannımca.

Bamba Usain Bolt vari koşuyor ayakları uzun ya adamın 2 metre 2 metre atıyor adımları diğer adamların ayakları daha seri gibi gözüküyor ama Bamba yakalıyor hepsini :D

Bu Bamba bi harika dostum

Emre Aksu
03.10.2012, 00:49
Kasımpaşa maçında defansif oyun sergilememeliyiz. Tek forvet ile o maçta gol atamayız 4-3-3 ile sahaya çıkılmalı.

Berke6198
03.10.2012, 01:00
http://www.footballuser.com/formations/2012/10/540161_Trabzonspor.jpg

Bence kadromuz kesinlike böyle olmalıdır.

Fanatik34
03.10.2012, 01:03
bu gözler ne kadrolar gördü sampiyon olamayan CL de istediklerini alamazlarsa acisi lige yansir dicem ama isin kötü tarafi ne bjk ne fb nede bizde is yok:( normalde efsane denebilecek bir kadrolari var ama o kadro ayni zamandada patlamaya hazir bir bomba gibi....Türkiye´de ofansi cok iyi olan sampiyon olur..ve bu Gayse´de var..demek istedigim bu! Türk futbol tarihi bunla benzer örneklerle dolu! (arastistirin görün)

Ama ofansi iyi olmayanlar arasinda ise, defansi iyi olan sampiyon olur...

Emre Aksu
03.10.2012, 01:06
http://www.footballuser.com/formations/2012/10/540161_Trabzonspor.jpg

Bence kadromuz kesinlike böyle olmalıdır.

Halil'in yerine Yasin, Yasin'in yerine Soner, Soner'in yerine Alanzinho olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Berke6198
03.10.2012, 01:12
Halil'in yerine Yasin, Yasin'in yerine Soner, Soner'in yerine Alanzinho olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Soner'i neden kanat oynatalım ki ? Orta sahada oyunu harika yönetebiliyor. Ayrıca Yasin niye forvet ? :)

Yaşar
03.10.2012, 01:15
Takımın en iyi adamı Sapara neden kadrolarda yer bulamaz?

Fanatik34
03.10.2012, 01:16
Takımın en iyi adamı Sapara neden kadrolarda yer bulamaz?Cünkü herkes kafasina göre bir kadro kurar..gerci Hoca´da pek farkli degil!

Senol Hoca´nin en önemli özelligi, iyi bir sistem kadrosu isleyip, hayata gecirmektir. Yani sonuca göre bir kadro egiliminde bulunmaz ve bulunmamistir. Bu onun yolu...

Halbuki sonuca göre etkili olabilecek bir kadro ile su an en az 13 puana sahip olurduk ama sistem adina cokta fazla bir katida bulunmazdi tabi!

Su yukarida yazdiklarim Senol Hoca´yi özetliyor ama anlayana..

Not: Ben bunu tasdik etmesemde, basari anlaminda en etkili yol bu, yeter ki devaminda gereken hamleler yapilsin..(ki yapilmiyor) ve bunda Senol Hoca´nin pasifligi en büyük engel, yani suc!

Emre Aksu
03.10.2012, 01:17
Soner'i neden kanat oynatalım ki ? Orta sahada oyunu harika yönetebiliyor. Ayrıca Yasin niye forvet ? :)

O bölge Yasin'in oyun stiline uygun diye düşünüyorum orada denenmeli. Ayrıca bu maçta sahaya 3 forvet ile çıkmalıyız.

Kereşenli
03.10.2012, 01:20
Şu Yasin bize geleli ne yaptı, oyun stili nasıl hala öğrenmiş değilim. Trabzonspor'un yeni Engin Baytar'ı olacak diyorlar (sanki Engin çok büyük bir futbolcuymuş gibi), ama ne adam geçtiğini gördüm ne de orta açtığını.

Berke6198
03.10.2012, 01:20
Takımın en iyi adamı Sapara neden kadrolarda yer bulamaz?

Bu maça daha defans ağırlıklı kadroyla çıkmak var mesela benim kafamda. Sonradan dahil olması gerektiğini düşünüyorum.

Armağan Dere
03.10.2012, 01:21
Colman niye oynamay.
Anlamayrim.