PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

şenol.08.borçkalı
05.10.2012, 22:23
Bugünki oyunumuzla galibiyeti geçtim beraberliği bile haketmedik.bazı arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyor.takımı eleştirenler Trabzonsporun sadece galip gelmesini değil,iyi oynayarak galip gelinmesini istiyor.10 senedir bu denli rezil bir oyun anlayışı görmedim.benim isyanım bunadır.galip gelmişsin gelmemişsin hiç umurumda değil.Trabzonspor takımı özellikle Avni Akerde başı dik oynamalıdır.korkak takım gibi geriye yaslanarak değil.bunun adı Trabzonspor değil.anladınızmı bazı anlamayan arkadaşlar.
:alkış: sana % 100 katılıyorum kardesım .. ÖZELLİKLE İÇERDE TAKIM APACHI GİBİ OLMALI , NEFES ALDIRMAMALI ,, BUGUNKU OYUN BERBATTA DEĞİLDİ..ÖTESİYDİ..

Hatice Aslan
05.10.2012, 22:24
Hatice candır,iyi bilir futbolu.

Eyvallah abim.

fanatikdevri
05.10.2012, 22:25
Trabzon'da bugün akşam önemli bir olay mı vardı,yoksa suya uyku ilacı falan mı kattılar,kaç haftadır cezalıyız,araya milli maç girecek stad boş.
Tebrikler yani,ne desek boş.
Trabzonspor ne dengesiz bir takım oldun be,haftan haftana uymuyor.

bitirim
hakikaten yahu hep aynı tipler ve aynı sözde eleştiriler. hayır diyorum bu adamlar yoksa taraftarımız değilde bizi karıştırmaya çalışan civcivlermi diye ama adam 3-5bin mesaj atmış şimdiye renk verirdi yahu. fenere sahayı dar ederiz fener kötü olur kasımpaşayı yeneriz kasımpaşa kötü olur. biz hiçmi iyi bir şey yapmadık

Doğukan Uçan
Kasımpaşa bu sezonun en kötü futbolunu oynadı :D

Berke6198
Takımın Jaja gibi bir futbolcuya ihtiyacı var... Dikkat edin Jaja'ya değil Jaja gibisine...

AyhanPe
05.10.2012, 22:26
Neyi silmişiz birader ne konuşuyorsun sen.2-3 pozisyon bulduk diye velvelaya verdiniz ortalığı.nerdeydi antep,karabük,mersin maçında bu takım.hangi maçta adam gibi top oynamış takım.neyi sıkacam kardeşim ne anlatmaya çalışıyorsun sen.

bazilarin asla anlamayacagi seyleri..

taraftarlik böyle olmaz..destek degil bunun adi..hersey diyebilirsin ama destekliyoruz diyemezsin..

valla 8 senedir bu forumdayim..takimi her sartta destekleyen insanlari biliyorum..onlar her zaman kendilerini gösteriyorlar zaten..birde göstermeyenler var..onlar artik bu foruma girmiyorlar..neden mi? bazilarinda ciddi algi sorunlari oldugu icin..

Tyler Durden
iki senedir takim mantar kesildi ne oynadigimiz belli degil.buna kimse ses
cikarmiyor ama son bes dakika oyuna giren jankoya herkes salliyor.
cok garip taraftarlarimiz var vesselam.
adami kesende halil altintop.gerci her ne kadar futbolculugunu begenmesemde oyun sistemimiz en ucta oynayan adami harcamaya cok musait.
cunku karsi takim acilmadigi takdirde
gol atmamiz mucizelere bagli..en ucta oynayan adamdan cok sey bekliyoruz.
top tutacak-adam eksiltecek-kanatlara top atacak-sonra 18in icine gidip gol atacak..
butun bunlari benim bildigim bir tek messi yapiyor.halilden jankodan bunlari beklemek akil isi degil..
ligin en az gol atan takimlarindan biri olmamiz tesaduf degi..
bu takim ne yapip edip iki forvetli sisteme gecmeli.en azindan icerideki
maclarda bu denenmeli..bamba ve onur her zaman hatasiz oynamayacak.
bugun uc puan aldik ama oynanan futbol yine ayni.bu sekilde bir ileri iki geri
yapmaya devam ederiz.kasimpasa son bolumde cok acildi pozisyonlar verdi.
ayni seyi sikecilerde yapmisti..
maclari seyrederken afakanlar basiyor yemin ediyorum.
sistemli ve duzenli bir sekilde iki senedir ayni seyi deniyoruz.
sonuc alamiyoruz,verimli olamiyoruz ama hoca israrla ayni sistemden medet umuyor.
ayipt be kardesim..kac yasinda adamsin..bu ne inattir.neyin pesindesin.
allah rizasi icin biri hocaya gidip durumu bir izah etsin..bu sekilde olmuyor anam babam olmuyor..arkamiza yaslanip keyifle bir maci izlemek bize haram mi?
sirf takimin bu goruntusunden dolayi taraftarlar takimdan sogumus olacak ki
bugun bombos tribunlere mac oynadik.yaziktir gunahtir.

Bera B.
Ben Sapara'yı çok beğenmedim bu maç. Ve Alan - Sapara ikilisi yerine Sapara - Edriyın ikilisini bir görmek isterdim. Bir hazırlık maçında oynadı bu ikili, mükemmel paslaşmıştık.

Gamze
Bu kadar kötü oynadığımız bir maçı sadece bir farkla kazanmamız günün sürpriziydi şüphesiz.
Janko'nun bir şekilde bu takıma engaje edilmesi lazım.
Galibiyet önemliydi, şimdi biraz tadını çıkarma zamanı.
Eksikleri bilahare dile getirmeye devam edebiliriz.

Ertan1982
Cech,Ferhat,Baris Atas,Tayfun,Aykut,Adrian,Vittek,Emre Hoca tarafindan düsünülmüyor artik.Baris Özbek ve Serkan Balciyi takimda görmek istemiyorum.30 kisilik kadrodan 1/3 Trabzonspor seviyesinin altinda.

Iyi olan:Tolga/Onur,Bamba,Soner(Cok sakatlaniyor).Geri kalanlarin formlari su an cok degisken.

Demek istedim Devre arasina kadar sans kaza ile gidecegiz.Fildisi Afrika Kupasina giderse Zoko ve Bamba en az 3 Lig macini kaciracaklar.

Bugün Takimi hic begenmedim.Takim dene birsey yoktu.Topu alan 2-3 ksinin arasina daliyor.Hele Yasin Top ondayken heop hizini kulanip cizgide ilerlemeye calisiyor.Hic kafasini kaldiyrmiyor.

Berke6198
05.10.2012, 22:27
Kayıp Şehir başlıyor. Geçip biraz stres atalım.

Dip.Ing.Mag.
Bayan olduğum için futbol cahili ilan ediliyordum renkdaşım bir görseniz, ama o kişileri görseniz sadece görmek istediği gibi görüp yorumluyor herşeyi, yanlışı bile iddia ederek doğru olarak kabul ettirmeye çalışıyorlar.. Neymiş efendim Janko'yu kim tanıyormuş? Futbolcunun iyi olması için illa şan şöhret önemliymiş gibi.. Bu takım Jaja'yı gördü, Szymek'i gördü hepsi birer Messi ünündemiydi? Mustafa bu maç topu dağlara taşlara atmadığı halde, attı denildi neden? Çünkü öyle görmek istiyorlar. Haftalarca oynamamış adam gol kaçırınca kötü oluyor çünkü o adam kaçıramaz robot ya! Veya oyundan alınsın diyorlar, oynamayınca o adam formuna kavuşurya! Buyrun işte bizim futbolu anlayan bilen taraftar profilimiz..

Ne desen haklısın vallahi. Takıma karsı çok on yargılı bazı arkadaslar. Kabullenmesekte yeni bı oluşum süreci var bu göz ardı edilemez. Şenol hoca bazı takıntılarından siyrilabilorse bu takım çok yol kat decektir. Sistemi belli bir sablona oturtması ve oyuncu rotasyonlarini da minimuma indirmesi lazım.

Jankonun taninmislik olayına gelince. Janko son senelerde Avrupa da iyi bir çıkış yapan bir forvettir. Twnte de ve Porto oynamış adamı thomas jun ile karsilastiran ile zaten bu konu tartışılmaz.

Sinan Sağlam
Takımın ne oynadığı belli değil hala Olcan'ın golünü birilerinin bir yerlerine montelemeye çalışanlar var...

Olcan ne yapmış koca bir 90 dk. Allah'a sığınıp vurduğu frikik dışında...

O golü atacağına bekine yardıma gelseydi , kaptırdığı topun peşine düşseydi , rakip defansın içinden geçmeye çalışmaktansa arkadaşlarıyla yardımlaşsaydı daha mutlu olurdum...Gelecek adına ümit vermiyor bu adamın oynadığı top...

Şampiyon olduğumuz sene futbol karakterimiz çok netti , Colman defansın önünden topu alır , Selçuk'la yavaş yavaş paslar yapılmaya başlar , Jaja topla etkili yerde buluşur defans arkası koşu yapan adama bir pas derken pozisyon , gol...

Bu sene ne yaptığımızı biri lütfen bana açıklasın , kanattaki adamlar rakip beklerin göbeğine göbeğine sürüyor topları , başını kaldırıp etrafını kontrol edenleri sayayım : Halil , Sapara , Janko gerisi hurrraaaaa Allah ne verdiyse...

Takımı eleştiren biri olarak sırf forum ahalisine sevimli görünmek için eleştiri yapanlara hakarete varan söylemlerde bulunanları da forumun yöneticilerine havale ediyorum...

Ne düşünüyorsan onu yaz , karışma insanların görüşüne ... Bence : )

Hatice Aslan
05.10.2012, 22:28
hakikaten yahu hep aynı tipler ve aynı sözde eleştiriler. hayır diyorum bu adamlar yoksa taraftarımız değilde bizi karıştırmaya çalışan civcivlermi diye ama adam 3-5bin mesaj atmış şimdiye renk verirdi yahu. fenere sahayı dar ederiz fener kötü olur kasımpaşayı yeneriz kasımpaşa kötü olur. biz hiçmi iyi bir şey yapmadık

Fenerbahçe maçı öncesinde

Ts taraftarı(!): 3-5 yeriz yeniliriz Ş.G maçı verir. Maçtan sonra Olcan'a şikeci denir.

Kasımpaşa maçı öncesinde

Ts taraftarı(!) 3-4 tane yeriz çok zor maç Kasımpaşa ligin en iyi konumunda kaybederiz.

İşte bu herşeyi özetliyor, ve bunu diyenler birde gelip galibiyetten veya beraberlikten sonra olumsuz eleştiri yapıyor kahroluyorum.

Berke6198
Bugün Övgüyü hak eden sadece iki oyuncumuz vardi, Bamba ve Mustafa, gerisi vasatin üstüne cikamadi.

Mustafa vasat bile olamadı, o derece.

amasya0561
trabzonspor 1 kasımpaşa 3

kendi takımımıza bu kadar mı güveniyoruz

Fatih Öztürk

Bitirim abim tekrar geçmiş olsun hastalığından dolayı.
kusura bakma ama boş konuşuyorsun.şu oynanan oyuna oyun diyorsanız ya Trabzonsporlu değilsindir yada Trabzonspor senin dünyanda büyük Trabzonspor değildir.fener maçında kontradan 2-3 pozisyon buldun diye müthişmi oynamış sayıyorsun takımı.uyanın kendinize gelin.bu takım tarihinin en rezil futbolunu geçen seneden beri oynuyor.

Tolgas6161
zokoranin her ilk 11 de oynamasiyla 10 kisiyle baslamis oluyoruz
allah askina ya soner colman ikilisi eger sakat ise bunlar baris sapara olmali

Berke6198
05.10.2012, 22:29
Takımın ne oynadığı belli değil hala Olcan'ın golünü birilerinin bir yerlerine montelemeye çalışanlar var...

Olcan ne yapmış koca bir 90 dk. Allah'a sığınıp vurduğu frikik dışında...

O golü atacağına bekine yardıma gelseydi , kaptırdığı topun peşine düşseydi , rakip defansın içinden geçmeye çalışmaktansa arkadaşlarıyla yardımlaşsaydı daha mutlu olurdum...Gelecek adına ümit vermiyor bu adamın oynadığı top...

Şampiyon olduğumuz sene futbol karakterimiz çok netti , Colman defansın önünden topu alır , Selçuk'la yavaş yavaş paslar yapılmaya başlar , Jaja topla etkili yerde buluşur defans arkası koşu yapan adama bir pas derken pozisyon , gol...

Bu sene ne yaptığımızı biri lütfen bana açıklasın , kanattaki adamlar rakip beklerin göbeğine göbeğine sürüyor topları , başını kaldırıp etrafını kontrol edenleri sayayım : Halil , Sapara , Janko gerisi hurrraaaaa Allah ne verdiyse...

Takımı eleştiren biri olarak sırf forum ahalisine sevimli görünmek için eleştiri yapanlara hakarete varan söylemlerde bulunanları da forumun yöneticilerine havale ediyorum...

Ne düşünüyorsan onu yaz , karışma insanların görüşüne ... Bence : )

Sinan abi Olcan maç sonu konuştu bu vuruşlara çok çalışıyormuş antrenmanda. Hayır zaten bildiğimiz bir oyuncu attı ben katılmıyorum Allah'a sığınıp vurdu kelimene.

Hasan YAYLI
05.10.2012, 22:30
Bu kadar kötü oynadığımız bir maçı sadece bir farkla kazanmamız günün sürpriziydi şüphesiz.
Janko'nun bir şekilde bu takıma engaje edilmesi lazım.
Galibiyet önemliydi, şimdi biraz tadını çıkarma zamanı.
Eksikleri bilahare dile getirmeye devam edebiliriz.

Aynen Gamze...

Biraz tadını çıkarın bu galibiyetin...

Kuşların maçı olacak,ne şamata olur o maçta şimdi...

Zirveye çıktık,herşeyi hada net görmeye başlayabiliriz...

Bize puan lazımdı,iyi oyun için biraz daha bekleyebiliriz pekala...

exelans_25
janko atsaydı müthiş özgüven olacaktı ya

şenol.08.borçkalı
Arkadaşlar bugun bizim takımın oyuncularını beğenenlere seslenıyorum 2011 kadrosu hariç son 20 yılda , Trabzondan giden adamların ÇOK BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞU , ligteki sıradan takımlarda veya 2. kümede top oynadı..

Şimdi yine iddia ediyorum bu takımın % 90 gıtsın .. çok büyük bir çoğunluğu , bırakın İstanbul takımlarını Bursada , Antepte bile zor oynar..

Ilelioglu
05.10.2012, 22:31
Trabzon'da bugün akşam önemli bir olay mı vardı,yoksa suya uyku ilacı falan mı kattılar,kaç haftadır cezalıyız,araya milli maç girecek stad boş.
Tebrikler yani,ne desek boş.
Trabzonspor ne dengesiz bir takım oldun be,haftan haftana uymuyor.

Biletler cok pahaliydi, kimse bu igrenc futbol icin hemde rakip Kasimpasa ise 40 TL verip Maraton'da oturmaz. Bu acidanda bakmak lazim bence.
..

Berke6198
zokoranin her ilk 11 de oynamasiyla 10 kisiyle baslamis oluyoruz
allah askina ya soner colman ikilisi eger sakat ise bunlar baris sapara olmali

Abi hala Barış girsin Zokora çıksın diyorsun ya.. Pes pes!!

SDanışmaz
7 maçta 6 gol
aynı oranda devam edersek sezon sonu 30 gol etmiyor
bugün iyi oyun yoktu ama kaliteli ayaklar ve kafalar olsaydı 4 olurdu

25 golle şampiyon olduğumuz sezon var :)

Horispin
05.10.2012, 22:32
Kötü oynadığımız maçta çok gol kaçırdık. Kolay kolay gol yemiyor olmamız bence önemli ancak gol pozisyonlarına ya giremiyoruz ya da bitiricilikte sorun yaşıyoruz. Benim en büyük eleştirim Barış Özbek konusunda olacak. Takıma yeterli katkıda bulunan bir oyuncu olmadığını düşünüyorum.

Ertan1982
Birde Bambayi tanimiyordum.2.ligi izlemiyordum o kadar fazla ama ise yariyacagini biliyordum.Ingilterede vasat bir takimdan oyuncu al her türlü ise yarar.1 Mio verdmiz cech bile sezonun ilk yarisinda baya ismize yaradi.Ama sonra gözden ve performanstan düstü.

bitirim
bu oyunla ancak kalu uche'nın yıldızlaştığı bir maç olur.. İşimiz zor..

:D

Fatih Öztürk
bazilarin asla anlamayacagi seyleri..

taraftarlik böyle olmaz..destek degil bunun adi..hersey diyebilirsin ama destekliyoruz diyemezsin..

valla 8 senedir bu forumdayim..takimi her sartta destekleyen insanlari biliyorum..onlar her zaman kendilerini gösteriyorlar zaten..birde göstermeyenler var..onlar artik bu foruma girmiyorlar..neden mi? bazilarinda ciddi algi sorunlari oldugu icin..

Boş yorum boş.boş konuşuyorsun güzel kardeşim.Trabzonspor kötü futbol oynadımı tabiki eleştireceğiz.ben hoca gitsin kalsın uçsun umurumda değil.benim derdim dik Trabzonspordur.2 sene önce oynanan muhteşem futboldan şimdi oynanan taş devri futboluna dönmüşüz.kime ne anlatıyorsun kardeşim.

Nihat Güneş
05.10.2012, 22:33
Şu Zeki'yi izledikten sonra ne desem sana ey Şenol Hoca o kadar maç Serkan'a mahkum ettin bizi...

Onur-Zeki-Bamba.

Hasan YAYLI
İlk sayfayı dönüp okuyan oldu mu acaba...

Ilelioglu
Defansi baya düzelltik Bamba ile ama birde Bamba'nin olmadigini düsünün. Mustafa ile olacak is degil bu, devre arasi kesinlikle en az Bamba kadar kaliteli bir isim alinmali.

..

bitirim
şenol güneşlen mi maçı alacaz kasımpaşa bizi çok rahat yener

:D

forzaszgn
05.10.2012, 22:34
Biletler cok pahaliydi, kimse bu igrenc futbol icin hemde rakip Kasimpasa ise 40 TL verip Maraton'da oturmaz. Bu acidanda bakmak lazim bence.
..

bence bu bi bahane olamaz ayrıca daha düşük kaç para olsun!

Ilelioglu

Gerek yok, cünkü herzaman beklentinin tersi oluyor sonuc. Istisnalar haric...

..

Sinan Sağlam
Sinan abi Olcan maç sonu konuştu bu vuruşlara çok çalışıyormuş antrenmanda. Hayır zaten bildiğimiz bir oyuncu attı ben katılmıyorum Allah'a sığınıp vurdu kelimene.
Berke'ciğim orada demek istediğim bismillah deyip vurmasıydı yoksa pis burun vurduğunu kastetmedim:)
Çalışma olayına gelince muhakkak çalışıyordur , işi ne çalışsın tabi:)

Meydan 08
Aynen Gamze...

Biraz tadını çıkarın bu galibiyetin...

Kuşların maçı olacak,ne şamata olur o maçta şimdi...

Zirveye çıktık,herşeyi hada net görmeye başlayabiliriz...

Bize puan lazımdı,iyi oyun için biraz daha bekleyebiliriz pekala...

bi arkadaşımız şampiyon takımla arasında uçurum var demişti o takımı 1 buçuk yıl bekledik öyle oldu o takım bu takım daha iyi bence eksik olan ruh kondisyon hırs yardımlaşmama onlar olunca bu takım çok çok iyi olacaktır

Turan AKYILDIZ
Bayan olduğum için futbol cahili ilan ediliyordum renkdaşım bir görseniz, ama o kişileri görseniz sadece görmek istediği gibi görüp yorumluyor herşeyi, yanlışı bile iddia ederek doğru olarak kabul ettirmeye çalışıyorlar.. Neymiş efendim Janko'yu kim tanıyormuş? Futbolcunun iyi olması için illa şan şöhret önemliymiş gibi.. Bu takım Jaja'yı gördü, Szymek'i gördü hepsi birer Messi ünündemiydi? Mustafa bu maç topu dağlara taşlara atmadığı halde, attı denildi neden? Çünkü öyle görmek istiyorlar. Haftalarca oynamamış adam gol kaçırınca kötü oluyor çünkü o adam kaçıramaz robot ya! Veya oyundan alınsın diyorlar, oynamayınca o adam formuna kavuşurya! Buyrun işte bizim futbolu anlayan bilen taraftar profilimiz..

hatice hanım o jankoyu kim tanıyor diyenler dünyada futbolun f sini izlemeyen kişilerdir o yüzden takmayın kafanıza...el insaf ya kötüydü diyin maçta aradığımız tipte adam değil deyin ama kim tanıyordu bu adamı demek komediden öte bir şeydir...

bitirim

ben varım çok komik yahu :D

Tahir61
6 gol attık 3 yedik alın işte takım mazisine döndü negatif şampiyon unavnını yine alırız bu sene

~UniCef~
halile 85 dk sabretmek.......

Halil cok iyi oynadi.

Dip.Ing.Mag.
05.10.2012, 22:35
Şenol hocanın takımı korkak oynattigi tezine katılıyorum lakin futbolcularımızın cogunun itin seyine sokulup cikarilacak kadar kötü olduguna asla. Takım su an bir uyum sürecinden geçiyor. Bakın bir birine alımıs olan galatasaray bile aynı sorunu yaşıyor su an yeni transferler yüzünden. Bu isler o kadar basit değil. Ben iddia ediyorum ve yineliyorum hoca oyun sablonunun oturtsun colman donsun zirveye oynarız rahatlıkla.

P.s: oyun sablonundan kastım özellikle 4-4-2 sistemine geçiş.

Nihat Güneş
Volkan kendini hala görünmez adam sanıyor :) Değişiklik yok.

Ilelioglu
bence bu bi bahane olamaz ayrıca daha düşük kaç para olsun!

Yahu Videoton macinda bile Maraton 45 TL idi. Rakip Kasimpasa takimin ne oynadigi belli degil Maraton icin 40 TL hemde böylesine bir havada.

..

SDanışmaz
05.10.2012, 22:36

Ben :D

Nihat Güneş
05.10.2012, 22:37
Bu akşamki maçı inanın sırf Zeki için izledim ve beni yanıltmadı, daha önce de söylemiştim.Serkan+ Celutska'yı üstüste koyar top diye oynar...

Tolgas6161

zokororayi bana anlatma kardesim
zokoranin ofansa katkisi sifir hatta eksilerde kardesim
zokora bence TRABZONSPORDAN ustun takimlara karsi oynatmali yani barcelona real bayern gibi takimlaara karsi defansif oynamak istiyorsan ilk 11 de oynat hatta ilk 1 e

Turan AKYILDIZ
Boş yorum boş.boş konuşuyorsun güzel kardeşim.Trabzonspor kötü futbol oynadımı tabiki eleştireceğiz.ben hoca gitsin kalsın uçsun umurumda değil.benim derdim dik Trabzonspordur.2 sene önce oynanan muhteşem futboldan şimdi oynanan taş devri futboluna dönmüşüz.kime ne anlatıyorsun kardeşim.

2 sewne evvelde o çok övülen ğs küme düşüyordu resmen nerdeyse...yapmayın ya tabi kötü deoynayacağız ama böyle insafsızca eleştirilmezki takım...o iyi oynayan takımdan nerdeyse tüm topçular gitti haberiniz var dimi...

Çağatay_
Kayıp Şehir başlıyor. Geçip biraz stres atalım.

Sen sen ol, dizi izleyerek stres atma.

Klasik müzik falan dinle. Çizgifilm izle, ne bileyim kitap oku.

Dizi izlemek bir insanın yapabileceği en olumsuz aktivitelerden birisidir.

Ya da 20 dakikalık ufak tefek şeyler izleyebilirsin, onlar da genelde yabancı oluyor.

Naçizane tavsiyemdir.

ccd6167
bu zeminin derdi ne bu zeminde cok adam sakatlanir/

serdaracıl
05.10.2012, 22:38

Mümkünse ikiside ciksin

Tolga Okumuş
Trabzonspor'un oyun olarak düzeleceğini sanmıyorum.

Çünkü çok net bir mantalite eksikliği var. Takımın ne oynadığını bilen beri gelsin.

İkinci yarı topu alan tek başına yardırdı gitti. Nerede arkadan gelen nerede ileride çoğalan hak getire.

Tam bir mahalle takımı gibi.

Sonlara doğru takımın defansı mahallede arkadaşlarına kızıp da topu ileri şişiren arkadaşlar gibiydi.

Kasımpaşalı oyuncu topu eliyle alıyor alttan, ikici sarı kart için bir Sapara var hakemin yanında,Kasımpaşa kalecisinden çıkıyor top, kale boş, hakem tacı onlara veriyor itiraz eden yok.

Çok basit pasları bile yapamayan bir takım kaldı bize o iki sene önceki takımdan.

Trabzonspor her zaman bir önceki sezondan daha iyi olmak zorunda olan bir camia ve takım.Bu bile çok basit bir gelişmişlik göstergesiyken Trabzonspor neredeyse her yeni sezon bir öncekinden daha geri düşüyor.

Hem oyun hem futbolcu kalitesi bakımından.

Uzun lafın kısası hiç beğenmedim takımı.Uzun süre de beğenmeyeceğim gibi.

jako13
Huzur içinde maç izlemek haram bize...yendiğimize sevinemedik. ne goller kaçtı be... seyirci de muhteşemdi (!) Bu taraftardan bir cacık olmaz...!!

kudu_61
zokora bu takımın SİGORTASI dır
mustafa yumlu kendisini çok fazla geliştirmiş bamba gibi bir stoperin yanında sırıtmayarak hata yapmayarak ve uchenin gole giden kafasını çıkararak bu maçın en iyilerindendir
olcan iyi mücadele etti golünü attı
barış özbek girdikten sonra fena değildi
bazı izleyenler maçı nasıl izledi şu ön yargılı olalar bi gidin başımızdan
daha iyi olacağız inşallah

bitirim
neyse bu maç bitti ben şike başlığına gidiyorum. bu şerefsiz ligdeki şerefsiz takımlarla yaptığımız maçların hiç biri umurumda değil. yenmişiz yenilmişiz ne anlamı var hak ettiğimiz şampiyonluğu bile alamadıktan sonra......

Ogün YAZICI
bu takımın bu kadro yapısıyla oynayacağı sistem açık ve net ; 4-4-2...
volkan zokora colman olcan
halil janko

Ilelioglu
05.10.2012, 22:39
Milli arada zemini düzeltmek lazim....

..

Meydan 08
Volkan kendini hala görünmez adam sanıyor :) Değişiklik yok.

:alkış: birinin anlatması lazım değilsin diye yoksa anlıyacağı da yok :)

jako13
sol bamba verilen paralar helal olsun fakat alaninho zinnen bitmiş,çok yazık !

Alika87
Mustafa vasat bile olamadı, o derece.

kardesim mustafa iyiydi, gercekten, toplari sona dogru fazla sisirdi, ama aynisini bamba da yapti. Maci kazandiran bu ikiliydi.

Ogün YAZICI
05.10.2012, 22:40
bilmiyorum ortak kanı nedir ama ben bugün halil'i gerçekten çok beğendim.topu alıp sırtı dönükken adam geçmesi iyi bir özellik.ayrıca ısrarla sürekli yazacağım halil-janko ikilisi beraber oynamalı.birbirlerini kesinlikle çok iyi tamamlarlar...

Nihat Güneş
O rezalet zemin düzelmedikçe arzu edilen futbol oynanamaz.

Tolgas6161
Mümkünse ikiside ciksin

evet dogru ama soner sakat colman sakat olunca bence barisla baslamaliydi sans vermeliydi zokora oyunda cok ama cok pasif
bir iki kere gotunu kaldirdi ama hep kaldirmasi lazim

Hasan YAYLI
Bu arada şikebahçenin isteğiyle paşa Metin Diyadin'i yolladı ya,heh işte o bize yaradı çaktırmayın :D

jako13
05.10.2012, 22:41
zemin oyunumuzu bozdu..... ne çektik bu zeminden !

My
http://img3.ressim.net/out.php/i6262701_a4d3vzecmaam6ak.jpg-large.jpg

Sinan Sağlam
Trabzonspor'un oyun olarak düzeleceğini sanmıyorum.

Çünkü çok net bir mantalite eksikliği var. Takımın ne oynadığını bilen beri gelsin.

İkinci yarı topu alan tek başına yardırdı gitti. Nerede arkadan gelen nerede ileride çoğalan hak getire.

Tam bir mahalle takımı gibi.

Sonlara doğru takımın defansı mahallede arkadaşlarına kızıp da topu ileri şişiren arkadaşlar gibiydi.

Kasımpaşalı oyuncu topu eliyle alıyor alttan, ikici sarı kart için bir Sapara var hakemin yanında,Kasımpaşa kalecisinden çıkıyor top, kale boş, hakem tacı onlara veriyor itiraz eden yok.

Çok basit pasları bile yapamayan bir takım kaldı bize o iki sene önceki takımdan.

Trabzonspor her zaman bir önceki sezondan daha iyi olmak zorunda olan bir camia ve takım.Bu bile çok basit bir gelişmişlik göstergesiyken Trabzonspor neredeyse her yeni sezon bir öncekinden daha geri düşüyor.

Hem oyun hem futbolcu kalitesi bakımından.

Uzun lafın kısası hiç beğenmedim takımı.Uzun süre de beğenmeyeceğim gibi.
:alkış::alkış::alkış:Hislerime tercüman oldunuz teşekkürler...

Nihat Güneş
Yanlız Hüseyin Göçek denen tetikçi sanırım 2 penaltımızı yedi.

Tolga Okumuş
Bu arada hala 3 e 5, 2 ye 4 gibi rakipten daha fazla olduğumuz pozisyonlarda muhteşem tercihler yapıyoruz.

Yani bunları harcamak için özel olarak çalışmak gerekiyor.

Bu pozisyonları gol yapamıyorsan ben şahsen sorarım sen ne çalışıyorsun diye?

fanatikdevri
05.10.2012, 22:42
..

Olaya para açısından bakacaksak 3 haftadır paralar cepte,1461 maçlarına da giden yok,iki hafta maç yok sonraki hafta da deplasman yani 2 aylık sürede 40 lira veremiyor mu insanlar?
Ben geçen haftaki gevşek oyunu tribünlerin bayanlarla dolu olmasına bağlamıştım ama keşke bu hafta da bayanlara oynasaydılar,kale arkaları olmasa halimiz harap.
Böyle bir şımarıklığa kimsenin hakkı yok,herkes elindeki nimetin kıymetini bilsin.
En yakın geçen haftaki Karşıyaka taraftarını görsün.

Fatih Öztürk
2 sewne evvelde o çok övülen ğs küme düşüyordu resmen nerdeyse...yapmayın ya tabi kötü deoynayacağız ama böyle insafsızca eleştirilmezki takım...o iyi oynayan takımdan nerdeyse tüm topçular gitti haberiniz var dimi...

Gs 1 sene kötü gitti ama ertesi sene şampiyonluğun 1 numaralı adayı oldu ve şampiyon oldu.biz geçen sene kötüydük bu sene gene kötüyüz.geçen seneden bu seneye değişen ne var Allah aşkına?Avni Akere gelen ablukaya alıyor bizi.Trabzonspor bumudur?bir kaç maç kötü oynarsın ama ısırırsın,istersin,kovalarsın.bizde hangisi var Allahını seversen.topu alan kaleye iniecekte pozisyona gireceğiz.vay anasını ya.böyle bir sistem halı sahalarda bile yok.Trabzonsporun kötü oynamaya tabiki hakkı vardır.ama 2 sene değil.

Hasan YAYLI
Ben :D

Senin mesajında vardı orada :D Ama sen zaten maçtan hemen sonra alıntılamıştın mesajını :)

jako13
bambanın tek hatası topu bazen gereksiz şişiriyor....! Aynı hastalık yumludada var.

Hatice Aslan
05.10.2012, 22:43
http://a1210.hizliresim.com/12/5/dphu9.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

;)

Tolgas6161
05.10.2012, 22:43
zokora bu takımın SİGORTASI dır
mustafa yumlu kendisini çok fazla geliştirmiş bamba gibi bir stoperin yanında sırıtmayarak hata yapmayarak ve uchenin gole giden kafasını çıkararak bu maçın en iyilerindendir
olcan iyi mücadele etti golünü attı
barış özbek girdikten sonra fena değildi
bazı izleyenler maçı nasıl izledi şu ön yargılı olalar bi gidin başımızdan
daha iyi olacağız inşallah

evet zokora sigorta orada tamamen haklisin ama onun ciktigi her macta 4-3-3 oynamiyoruz 5-2-3 oynuyoruz inan

Adnan Mollasalihoğlu
05.10.2012, 22:44
Ne desen haklısın vallahi. Takıma karsı çok on yargılı bazı arkadaslar. Kabullenmesekte yeni bı oluşum süreci var bu göz ardı edilemez. Şenol hoca bazı takıntılarından siyrilabilorse bu takım çok yol kat decektir. Sistemi belli bir sablona oturtması ve oyuncu rotasyonlarini da minimuma indirmesi lazım.

Jankonun taninmislik olayına gelince. Janko son senelerde Avrupa da iyi bir çıkış yapan bir forvettir. Twnte de ve Porto oynamış adamı thomas jun ile karsilastiran ile zaten bu konu tartışılmaz.

Ya arkadaşım sen ne anlatıyorsun be?Porto'dan kaç para verip almışsın bitik adamı?10 senede 500 milyon euro kazanan klüp bu adamı sana satmış sata sata Milan'a Barcelona'ya değil?

jako13
05.10.2012, 22:45
Olaya para açısından bakacaksak 3 haftadır paralar cepte,1461 maçlarına da giden yok,iki hafta maç yok sonraki hafta da deplasman yani 2 aylık sürede 40 lira veremiyor mu insanlar?
Ben geçen haftaki gevşek oyunu tribünlerin bayanlarla dolu olmasına bağlamıştım ama keşke bu hafta da bayanlara oynasaydılar,kale arkaları olmasa halimiz harap.
Böyle bir şımarıklığa kimsenin hakkı yok,herkes elindeki nimetin kıymetini bilsin.

Biz uzaktayız... Bunlar kıymet bilmiyor.her gün oynasa trabzonu gider izlerim.Bunlar çekirdek çitleyerek maç izleyen adamlar..yuh olsun

şenol.08.borçkalı
Forumda eski olan binlerce mesaj atmış olan arkadaşlara saygım var..Eyvallh ...

Ancak ben bu kadar mesaj atmısım , siz daha yenisiz GEĞİĞİNİ yapanlar çok ayıp ediyor.

Herkes kendine göre iyi Trabzonsporludur..

BANA GÖREDE BENDEN KRAL TRABZONSPORLU YOK .NASIL OLACAK SIMDI ??

egomuzu kontrol edelim arkadaşlar ?? ..

Nihat Güneş
Arkadaşlar bizim mevcut ileri uç elamanlarımızla öyle varyasyonlar falan beklemek polyannacılık olur. Ne Yasin, ne Olcan ne Volkan bu adamlarla takım oyunu oynamak , final paslarını başarılı bir şeki,lde yapmak imkansız. Atacağımız goller büyük çoğunlukla tesadüfi ve bireysel yeteneklere bağlı malesef. Bunu üzerine böyle sakar futbolcularımız varken bir de zemin belası var. Pas oyunu beklemek hayalcilik.

ayazi
yasin ile onuru milli takıma almayan .....ler utansın..

yorumsuz6117
05.10.2012, 22:46
Yasin ve Halil yerine Janko ve Volkan oynamalı artık.

Alika87
05.10.2012, 22:47
Ya arkadaşım sen ne anlatıyorsun be?Porto'dan kaç para verip almışsın bitik adamı?10 senede 500 milyon euro kazanan klüp bu adamı sana satmış sata sata Milan'a Barcelona'ya değil?

abi futbol ile biraz olsada ilgilenen Janko'yu tanir, bu kadar basit, kivirmaniza gerekmiyor.

mertacar
sakatların olduğu bu dönemde önemli olan puan almak.. evet kötü futbol sergiliyoruz ama olumlu yönden bakarsak defansif anlamda pek sorunumuz yok giray stopere dönünce ve zekide alışınca daha iyi olacaktır.
orta saha da kesinlikle colmanın eksikliği var , colman hem kendine güveni hem tecrübe hemde liderlik duygusuyla bu takımın maestrosu.yanında ise sapara ve soner oynamalı ,böylece pas yapan bir ekip oluruz.kanatlardada volkan,olcan,yasin dönüşümlü oynar form tutmaları lazım.ilerde ise janko .

umarım bu 15 günlük milli takım arası bize iyi gelir ,diğer aradada böyle demiştik ama olmamıştı.. sakatlıklar iyileşir,hedef konursa iyi işler yapabiliriz,ama katetmemiz gereken baya bi yol var.beşiktaş maçı KİLİT olacaktır.

Ilelioglu

Yasin ne alaka?

..

Eto'o

;)

Reis ya :)

yorumsuz6117
05.10.2012, 22:48

Yasin mi :D

Çağatay_

;)

Hatice Colman'ı ben de seviyorum ama şapkayla poz vereceğine neden oynamadığının hesabını versin.

Futbolcuyu seviyoruz seviyoruz tamam da, futbolcu kendine bakacak arkadaş, bu kadar basit !

Uç örnek olacak ama, Messi kadar Ronaldo kadar tekme yiyen var mı ? Bu adamlar neden sakatlanmıyor kardeşim..

Bunların neden adelesi atmıyor.. Real'de Barça'da kaç tane sakatlık oluyor ?

Şimdi birileri gelip "Ama onlarla biz bir miyiz" falan filan diyecek.

Dünya aynı dünya, idman aynı idman. İnternete girdiğinde her şey elinin altında. Gerekirse gider Manchester City idmanını yerinde izlersin.

Zırt pırt sakatlık oluyorsa bu ilk etapta hocaların, sonra futbolcuların suçudur.

Bu kadar sakatlık varsa bu takım adam gibi idman yapmamış arkadaş. Takımın en pahalı oyuncusu, 7-8 milyon bonservisi var, aldığı para 2 milyon, 7 haftadır sahada yok.

Ayıptır ya.

Nihat Güneş
Yasin'i milli takıma değil bizim Halısaha takımına almam :)

Zafer Fidan
.......................Janko
Olcan........Sapara...Colman..Volkan
.....................Zokora
Emerson....Bamba....Giray.....Zeki
.......................Onur

Tolgas6161

herkesin futbola bakisi ayri demeki yaa
bende yasini hic ama hic begenmiyorum
calisiyor kosuyor ama hic faydali olamiyor malesef

Adnan Mollasalihoğlu
05.10.2012, 22:49
abi futbol ile biraz olsada ilgilenen Janko'yu tanir, bu kadar basit, kivirmaniza gerekmiyor.

Haklısın arkadaşım ama ben duymadım,futbol cahiliyiz ne yapalım

yorumsuz6117
05.10.2012, 22:49
Sapara çok etkisiz Colman Bursa maçına yetişir mi acaba.

Alika87
05.10.2012, 22:50

mert milli takimi ne kadar hak ediyorsa, yasin de o kadar hak ediyor.

ayazi
05.10.2012, 22:50
Yasin ne alaka?

..

yasin iyidir. pişecek daha , ama patlayıcı özelliği olan, mücadeleci oyuncu savaşçı bir oyuncu.

abdullah avcının çağırdığı pek çok adamdan iyidir. en basitinden gökhan töreden iyidir :)

Ilelioglu
05.10.2012, 22:51

Adam kiyiyor iste paraya, ki Türkiye sartlarinda bence hakli. Hava yagmurlu, Mersin macinda cogu televizyon basinda kafayi yemistir zaten, rakip Kasimpasa ve Maraton 40 TL....Olmuyor iste...

40 TL'ye sunu sunu alirim sacma sapan bir Futbol izleyip kafayi yiyecegime diyor adam...

Tabi bunlari gercek taraftar demez orasi ayri...

..

Hatice Aslan
Hatice Colman'ı ben de seviyorum ama şapkayla poz vereceğine neden oynamadığının hesabını versin.

Adelende yırtık varken iyileşmeden oynayabilir misin? Çok ta iyi oynarım diyorsan sana hak veririm renkdaşım :) Adam hazırlık maçında sakatlandı işte var mı ötesi.

Berke6198
Sen sen ol, dizi izleyerek stres atma.

Klasik müzik falan dinle. Çizgifilm izle, ne bileyim kitap oku.

Dizi izlemek bir insanın yapabileceği en olumsuz aktivitelerden birisidir.

Ya da 20 dakikalık ufak tefek şeyler izleyebilirsin, onlar da genelde yabancı oluyor.

Naçizane tavsiyemdir.

Kaliteli çizgifilmler izlerim tabi South Park gibi diziler çok ilgimi çeker izlerim. Ama dizi izlemek yendiğimiz bir maçtan sonra gerçekten güzel oluyor. Kitapta okuyorum bir hayli.. Müzik dinlemekte en sık yaptığım şeylerden bir tanesi :) Çok teşekkür ederim bu arada tavsiyelerinden dolayı abi :)

Alika87
Haklısın arkadaşım ama ben duymadım,futbol cahiliyiz ne yapalım

tabi porto neden o kadar az paraya satti tartisilir, ama taninmisligi tartisilmaz.

Tolgas6161

Futbolcuyu seviyoruz seviyoruz tamam da, futbolcu kendine bakacak arkadaş, bu kadar basit !

Uç örnek olacak ama, Messi kadar Ronaldo kadar tekme yiyen var mı ? Bu adamlar neden sakatlanmıyor kardeşim..

Bunların neden adelesi atmıyor.. Real'de Barça'da kaç tane sakatlık oluyor ?

Şimdi birileri gelip "Ama onlarla biz bir miyiz" falan filan diyecek.

Dünya aynı dünya, idman aynı idman. İnternete girdiğinde her şey elinin altında. Gerekirse gider Manchester City idmanını yerinde izlersin.

Zırt pırt sakatlık oluyorsa bu ilk etapta hocaların, sonra futbolcuların suçudur.

Bu kadar sakatlık varsa bu takım adam gibi idman yapmamış arkadaş. Takımın en pahalı oyuncusu, 7-8 milyon bonservisi var, aldığı para 2 milyon, 7 haftadır sahada yok.

Ayıptır ya.
idman ayni idman mi????
katiyen katilmiyorum

tarsus
05.10.2012, 22:52

Yasin ve milli takim!bence yasini milli takima almayan degil mac boyunca tahammul ederek oyundan almayan teknik kadro utansin

Dip.Ing.Mag.
05.10.2012, 22:53
Onur: konsantre oynadı. Cok kaliteli bir kaleci.Onu milli takıma çağırmayan adam benim gözümde bir hictir.
Zeki: tam bir Trabzonlu trabzonsporlu. Çok özverili inançlı mücadeleci bir cocuk. Sıfır hata ile oynadı. Kesinlikle gelecek kadrolarda banko yazılmalı. Yasına rağmen çok olgun v soğuk kanlı futbol oynuyor.
Mustafa: bu mac iyiydi. Bamba ile iyi bir uyum yakalamış gibi gözüküyor. Güçlü kalu ya gcit vermedi. Çok mücadele etti.
Bamba: tek kelime ile takımı sırtlayan adam konumunda su an. Pozisyon bilgisi ve topu oyuna sokma becerisi üst düzey. Egemen den bir gömlek üstün bunu görmek lazım.
Zokora: ileri katkısı yok ama o da gizli Kahraman gibi. Defansa çok yardımcı oluyor.
Sapara: iyi mücadele etti bugün. Sorumluluk almaya başlamış. Oynadıkxada güveni artıyor. Ara pasları çok etkili aslında tam alışında takıma joker olabilir.
Alanzinho: tekniği çok yüksek ama ligimiz için çok zayıf iyi bir alternatif olur sadece.
Olcan: sikecilrin macından sonra çok hırs yapmış hakkındaki ithamlar yüzünden belli. Bence ozverili oynuyor ama bu aralar çok şanssız sadece.
Yasin: adaptasyon sürecinde takım oyunundan köpük oynuyor. Yoksa o da çok çabalıyor.
Halil: bu aksam en beğendiğim oyuncuydu. Ortasahamiz bugün diğer maclara göre biraz daha rahat oynadıysa o da Halilin sayesindedir. Kimse kıymeti i bilmiyor a zamanında umut un yaptıgı ısı yapıyor. Sırtı dönük iyi oynuyor ayağında top tutabildi yegane oyuncularımızdan.
Barış Özbek: ?
Janko: çift forvette bence çok golle atar.
Volkan: Volkan iyi bir kanat oyunusu. Tekniği fena değil. Ortaları da son zamanlarda düzelmiş. Açık oynayan takımlara karsı çok tkili bir silah. Bugün maca haereketlilik getirenlerdendi.

Gurpas
Biz fiksturde sikebahceyi takip etmiyormuyuz

ayazi
herkesin futbola bakisi ayri demeki yaa
bende yasini hic ama hic begenmiyorum
calisiyor kosuyor ama hic faydali olamiyor malesef

tehlike yaratılan her pozisyonda var. başlangıcıda içinde sonunda mutlaka 3 adam olarak geliyor. sürekli dikine ve kenar oynama hastalığından kurtuldukça daha da iyi olacaktır.. bunlar önemli şeyler sadece gol atmak olarak görmemek lazım.

Meydan 08
05.10.2012, 22:54
Biz fiksturde sikebahceyi takip etmiyormuyuz

evet

Tolgas6161
Yasin ve milli takim!bence yasini milli takima almayan degil mac boyunca tahammul ederek oyundan almayan teknik kadro utansin

bencede

Ilelioglu
Sapara çok etkisiz Colman Bursa maçına yetişir mi acaba.

Sapara'yi serbest oynatmak sart. Bugün Alan'in görevi neyse Sapara'nin ki de o olmali ki, birseyler yapsin...

Ön libero olarak birsey beklemeyin..

..

Hatice Aslan
Averaj sebebiyle şuan 4. sıradayız Fenev 8. sırada ğs 1. ordu 2.

Çağatay_
idman ayni idman mi????
katiyen katilmiyorum

Aynı idman değil, neden aynı değil?

Sorun orada zaten. Yoksa aynı olmadığını ben de biliyorum.

Bkz : Arda Turan 2010 & 2012

Bülent AKBULUT61
gidin kayıp şehiri seyredin kafası birazcık rahatlasın harika bir dizi

Ömer Öztürk
05.10.2012, 22:55
defanasa bamba giray ortasahayada colman sapara soneri monte ettıkmı emin olun takım en az 2 gömlek atlar

Tahir61
05.10.2012, 22:55
yasin i milli takıma almam diyen arkadaşlara aydın ve emre çolakı messi ve ronaldoyla kıyaslıyor

Tolgas6161
05.10.2012, 22:56
Aynı idman değil, neden aynı değil?

Sorun orada zaten. Yoksa aynı olmadığını ben de biliyorum.

Bkz : Arda Turan 2010 & 2012

evet maalesef degil

Hatice Aslan
05.10.2012, 22:56
http://c1210.hizliresim.com/12/5/dpjcs.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

DeAgLeMaNyAq
05.10.2012, 22:57
Saha zeminine mutlak çare lazım. Eylül'de düzelecek dediler Ekim geçiyor. Pas istatistiğimizin rezalet olması da buradan kaynaklanıyor. 237 pas yapabilmişiz 187'si isabetli. 2010-2011 sezonunda 600 pas yaptığımız maçları hatırlıyorum...

Çağatay_
Kaliteli çizgifilmler izlerim tabi South Park gibi diziler çok ilgimi çeker izlerim. Ama dizi izlemek yendiğimiz bir maçtan sonra gerçekten güzel oluyor. Kitapta okuyorum bir hayli.. Müzik dinlemekte en sık yaptığım şeylerden bir tanesi :) Çok teşekkür ederim bu arada tavsiyelerinden dolayı abi :)

Bir şey değil ne demek, Cyzio isimli üyemizin Salı Konserleri başlığını takip edebilirsin. Her salı güzel bir eseri paylaşıyor, Ganita forumunda.

İyi eğlenceler :)

Adelende yırtık varken iyileşmeden oynayabilir misin? Çok ta iyi oynarım diyorsan sana hak veririm renkdaşım :) Adam hazırlık maçında sakatlandı işte var mı ötesi.

Tek yeri alıntılamak oldu mu renktaş ? :)

Uzun uzun yazdım, anlattım görüşlerimi. Bu kadar sakat verme lüksümüz yok. Bir futbol takımının 11 oyuncusundan 7 tane sakat olur mu ?

ayazi

boşverin arkadaşlar demedim sayın.

2 maç gol atamayınca umuta topçu değil diyen bizim taraftar, gs ye gidince umutu niye almadık diyen bizim taraftar, şenol hoca burak ta ısrr edip oynatınca niye oynatıyosun bu kazmayı diyen bizim taraftar, gs ye gidince niye gitti diye ayağa kalkan bizim taraftar, colman iki maç kötü oynayınca satın diyen bizi mtaraftar, oynamyınca colman diye bağıran bizim taraftar.. daha saymama gerek yok sanırım :):)

demedim sayın ama bi kaç sene sonra yasini daha çok duyacağzı..

Berke6198
Tolga yoksa Onur'umuz var... Fenerbahçe ve Galatasaray denen takımlar 7-8 futbolcu verebilecek kadar iyi mi ? bence değil... Direk kasıt var.

Tolgas6161
05.10.2012, 22:58
Saha zeminine mutlak çare lazım. Eylül'de düzelecek dediler Ekim geçiyor. Pas istatistiğimizin rezalet olması da buradan kaynaklanıyor. 237 pas yapabilmişiz 187'si isabetli. 2010-2011 sezonunda 600 pas yaptığımız maçları hatırlıyorum...

o 2010-2011 idi

Meydan 08
05.10.2012, 22:59
http://c1210.hizliresim.com/12/5/dpjcs.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

ah mersin ah ya şimdi maç fazlasıyla da olsa 1. olacaktık sinirlenmemek elde değil her sezon aynı tantana

Mert Pasa
ah yasin gecen hafta 87de biraksaydin sagdan,ya da olcan bitirseydin kadikoyde sikebahceyi.

iki macdan birini kazanmis olsak bu gece mac fazlasiyla lider oluyorduk,acayip bir moral olurdu

Hasan YAYLI
Şenol Güneş "Maçtan öncede konuştuğumuz gibi kazanmamız gereken maçtı. Rakibimiz moral olarak iyi geldi ve rahat oynadılar.Bizim savunmamızda ağır oyuncular olmasına rağmen akıllı ve dengeli oynadık.

Halil'in atacağı gol oyunu kopartabilirdi ama başaramadık. Sahanın zemini izin verdiği müddetce oynamaya çalıştık. Sahanın yüzünden gerçek performansını sergileyemeyen oyuncularımız vardı.

Bizi desteklemeye gelen seyircilerimize teşekkür ediyorum. Kazanmamız gereken maçlar vardı ama kazanamamıştık. Bu maçta da yiyeceğimiz bir golle puan kaybedebilirdik. Bugün 4 savunma oyuncumuzdan 3 tanesi yeni oynuyor. Organize ataklar için oyuncuların birbirine uyumlu olması gerekiyor.İlk yarıda böyle yarışacağız.Dışarda kalan oyuncularımızda iyi.

Olcan'ın golü gerçekten güzeldi ve Olcan'ın bu gole çok ihtiyacı vardı. Sert plase vuruşları iyi yapan bir futbulcu. Olcan gibi böyle morale ihtiyacı olan bir çok futbolcumuz var. Olcan'ı da diğer futbolcularımıda tebrik ediyorum." Şeklinde konuştu

Hatice Aslan
Tek yeri alıntılamak oldu mu renktaş ? :)

Uzun uzun yazdım, anlattım görüşlerimi. Bu kadar sakat verme lüksümüz yok. Bir futbol takımının 11 oyuncusundan 7 tane sakat olur mu ?

Yeni gelen eleman yüzünden olduğunu düşünüyorum. Hadi Colman hazırlık maçında sakatlandı, ya antrenmanlarda sakatlananlar?

Çağatay_
evet maalesef degil

O seviyeye nasıl çıkılacak ?

En vasat Avrupa takımı bile fizik olarak bir Türk takımını eziyor Avrupa maçlarında.

Çekilir olay değil.

Adamdan teknik olarak geride olursun, oyun zekan geride olabilir, ama fizik olarak geride olmak çok sinir bozucu.

Avrupa'nın en üst düzey takımları olan Manchester City, Real Madrid, Barcelona, Arsenal gibi aşmış takımlara karşı kabul edilebilir.

Ama orta düzey takımlarla en azından fizik bakımından başa baş olmalıyız.

ayazi
yasin i milli takıma almam diyen arkadaşlara aydın ve emre çolakı messi ve ronaldoyla kıyaslıyor

:):)

benim ofisin yanında teknik direktör var. küme düşecek takımı şampiyon yaptığı için kovulmuştu :) eski futbolculardan kendisi abisi de fb de ... yasin diyor adam . oda anlamıyor sanırımmm futboldan..

lazibere
05.10.2012, 23:00
Skor ve poziyonlar bizi aldatmasın, Ben takımda Bamba haricinde oturmuş hiç bir yer göremiyorum. Kimse kusura bakmasın. Bu futbol bize yakışmıyor. nerde ne yapacağını bilmeyen, Hucumda çoğalamayan bir takım orta sırla mucadelesi verir.. Bu kadro zamanla oturur diyorsunuz ya, Her 2 senede bir kadro kurup hep sıfırdan başlayacakmıyız. hadi canım , kımse kusura bakmasın.. Bize bu reva görülemez. Ondan sonra stada neden gelmiyorlar nedne gelsin kı taraftar. kımı izlemek için?????

Kadro kur, 1 sene sonra da sat, Gene kadro kur, yok yaaaaaaaaaaaaa

yorumsuz6117
05.10.2012, 23:00
Zemin değişme 300 Bin Euro dedi Rıdvan. Gereği yapılmalı.

Tolgas6161
05.10.2012, 23:01
O seviyeye nasıl çıkılacak ?

En vasat Avrupa takımı bile fizik olarak bir Türk takımını eziyor Avrupa maçlarında.

Çekilir olay değil.

Adamdan teknik olarak geride olursun, oyun zekan geride olabilir, ama fizik olarak geride olmak çok sinir bozucu.

Avrupa'nın en üst düzey takımları olan Manchester City, Real Madrid, Barcelona, Arsenal gibi aşmış takımlara karşı kabul edilebilir.

Ama orta düzey takımlarla en azından fizik bakımından başa baş olmalıyız.

evet 100de 100 katiliyorum

Ilelioglu
05.10.2012, 23:02
Zemin kesinlikle düzeltilmeli, hemde hic zaman kaybetmeden.

..

Meydan 08
Şenol Güneş "Maçtan öncede konuştuğumuz gibi kazanmamız gereken maçtı. Rakibimiz moral olarak iyi geldi ve rahat oynadılar.Bizim savunmamızda ağır oyuncular olmasına rağmen akıllı ve dengeli oynadık.

Halil'in atacağı gol oyunu kopartabilirdi ama başaramadık. Sahanın zemini izin verdiği müddetce oynamaya çalıştık. Sahanın yüzünden gerçek performansını sergileyemeyen oyuncularımız vardı.

Bizi desteklemeye gelen seyircilerimize teşekkür ediyorum. Kazanmamız gereken maçlar vardı ama kazanamamıştık. Bu maçta da yiyeceğimiz bir golle puan kaybedebilirdik. Bugün 4 savunma oyuncumuzdan 3 tanesi yeni oynuyor. Organize ataklar için oyuncuların birbirine uyumlu olması gerekiyor.İlk yarıda böyle yarışacağız.Dışarda kalan oyuncularımızda iyi.

Olcan'ın golü gerçekten güzeldi ve Olcan'ın bu gole çok ihtiyacı vardı. Sert plase vuruşları iyi yapan bir futbulcu. Olcan gibi böyle morale ihtiyacı olan bir çok futbolcumuz var. Olcan'ı da diğer futbolcularımıda tebrik ediyorum." Şeklinde konuştu

şenol hocanın gol sevincini izledikçe acayip oluyorum valla çok şaşırdı adam ya :))

şenol.08.borçkalı
yasini , olcanı beğenen arkadaşlar amerikan futbolunu seviyorlarmı ??

kanattan bodoslama dalmak ne zamandır güzel oyun oluyor..

ilk yarıda tam 7 tam kaybetti olcan yanlıs saymadıysam..

Fatih
05.10.2012, 23:03
Olcan tamam da Yasin'i neden beğenmediniz?

Çağatay_
05.10.2012, 23:04
Yeni gelen eleman yüzünden olduğunu düşünüyorum. Hadi Colman hazırlık maçında sakatlandı, ya antrenmanlarda sakatlananlar?

Maçta sakatlanması da idmandan olabilir. Darbeye bağlı değilse kesin idmandan zaten ekstra bir durum yoksa, darbe varsa bile kolayca sakatlanması idman sıkıntısı.

Takımın çalışmasında bir sorun olduğu çok çok açık.

Ilelioglu
05.10.2012, 23:04
Yasin hemen hemen her topu olumsuz kullandi veya kaybetti. Yasin cok kötü oynadi bencede.

..

Tolgas6161
05.10.2012, 23:05
:):)

benim ofisin yanında teknik direktör var. küme düşecek takımı şampiyon yaptığı için kovulmuştu :) eski futbolculardan kendisi abisi de fb de ... yasin diyor adam . oda anlamıyor sanırımmm futboldan..

adam olabilir

Tolgas6161
05.10.2012, 23:06
Zemin değişme 300 Bin Euro dedi Rıdvan. Gereği yapılmalı.

ridvan kim yaa??

Meydan 08
Olcan tamam da Yasin'i neden beğenmediniz?

recep ivediğini o sahnesini kesip koymak isterdim bencil dediği var ya o :) takımdaki oyuncular iyi ama bireysel hareket etmeye çalışınca hepsi çuvallıyo

ayazi
yasini , olcanı beğenen arkadaşlar amerikan futbolunu seviyorlarmı ??

kanattan bodoslama dalmak ne zamandır güzel oyun oluyor..

ilk yarıda tam 7 tam kaybetti olcan yanlıs saymadıysam..

sıfır top kaybetmesimi gerekiyor anlamadım ben bu mantığı?? Ronaldoyu bilirsin dimi real madrid te oynayan. kaleye çekilen şut larda isabet oranı en az olan futbolculardan biri olduğunu biliyormuydun.. bu mantıkla ronaldonunda kaleye şut çekmemesimi gerekiyor.

futbol elbette top kaybı olacak.
Ben bizim takımın en büyük sorunun stress olduğunu düşünüyorum. takım kazandıkça kendini toplayacak ve formsuz oyucular form tutacaktır.. en formsuz oyuncuların başında ise Olcan geliyor.

biltrabzon
05.10.2012, 23:07
bu takimin ne oynadgini biri izah etsin kafayi yiyecegim.Türkiye de hocalik bu kadar basit mi,bu futbolu oynamak icin hocaya gerek var mi?

Devrim Arslan
05.10.2012, 23:08
mactan cok janko uzdu beni 3 tane net firsat biri gol olmaliydi

Tolgas6161
05.10.2012, 23:09
bu takimin ne oynadgini biri izah etsin kafayi yiyecegim.Türkiye de hocalik bu kadar basit mi,bu futbolu oynamak icin hocaya gerek var mi?

cok guzel bir soru bravooo cok begendim valla

Oğuzhan
Halil gerçekten iyi oynuyor aşırı beğendim. Bir sürü faul aldı, top tuttu, oyunu açtı. Zeki de artık sürekli oynamalı, Serkan'dan eksiği yok.

Helvacı61
avni aker gibi stat nadasa bırakılmış tarla gibi ...fdünya çapında deyip alınan forvet 86.dakkada oyunda gelde yönetime sahip çık...dall.bunlar gerçekten çok büyük skandallar ama kime anlatacaksın

yorumsuz6117
05.10.2012, 23:10
ALanzinho yerine çift forvet oynarsak takım iş yapar.

Tahir61
yasini beğendiğimi söylemiyorum ama yasin burak ve enginin verdiğinden daha fazlasını verecek kapasitede diyorum aydın ve emre milli karmaya çağırılıyorsa yasin banko oynar diyorum aydın da yasinden fazla ne görüyprsunuz

KemalisTS
mactan cok janko uzdu beni 3 tane net firsat biri gol olmaliydi

Uzun süre kalem kullanmazsın.Hani sonra eline kalem alırsın,yazarken bi şaşırır gibi olursun ya...işte öyle olsa gerek bu da...

ayazi

hiç birimiz anlamdıkki zaten nasıl top oynadığımızı :):) anlasak burda bu kadar tartışmazdık sanırım :):)

Tolgas6161
05.10.2012, 23:11
belli ki bizim trabzondaki taraftarlar cok ozlemis takimi bu kadar cezadan sonra bravo stad fulldu bravoo valla

KÖKSAL AYDIN
05.10.2012, 23:12
Basit golleri kaçırmak motive eksikliğinin göstergesidir. bu takımın bir hedefe ihtiyacı var.

ŞG ile 1 hafta puan 1 hafta hazimet şeklinde devam edecektir olay. Hedefi olmayan takımın durumu budur.

ayazi
05.10.2012, 23:13
yasini beğendiğimi söylemiyorum ama yasin burak ve enginin verdiğinden daha fazlasını verecek kapasitede diyorum aydın ve emre milli karmaya çağırılıyorsa yasin banko oynar diyorum aydın da yasinden fazla ne görüyprsunuz

aynen renktaş bende bunu söylüyorum zaten. kapasitesi olan bir futbolcu, sonuçta takımın tamamı kötü. takım toparlandıkça yasin de daha fazla iyi olacak..

yorumsuz6117
05.10.2012, 23:14
Tam kadro olduğumuz zaman bu kadro doğru kadrodur.

------------------Onur-------------------

Celutska-----Giray-----Bamba-----Emerson

-------------Soner----Colman-------------

Volkan-------------------------------Olcan

--------------Janko--Henrique-------------

Oğuzhan
05.10.2012, 23:16

Bu takımdan Zokora'yı kimse kesemez. 4 maçta 1 gol yediyse bu takım bunda kilit nokta Zokora ve Bamba ikilisidir. Bu takım ne oynuyor diyen arkadaşlar var da iyi savunma şampiyon yapar bunu bilmiyorlar herhalde. Eskisi gibi rakibe her maç 3-4 net pozisyon vermiyoruz. 1 pozisyona girdi rakip bütün maç. Biz biraz daha gol yeteneğimizi geliştirirsek şampiyonluğa oynayacağız zaten. Birçok pozisyona giriyoruz her maç.

Ilelioglu
05.10.2012, 23:17

Henri'nin yerine Halil olmali.

..

Ilelioglu
05.10.2012, 23:18
Bu takımdan Zokora'yı kimse kesemez. 4 maçta 1 gol yediyse bu takım bunda kilit nokta Zokora ve Bamba ikilisidir. Bu takım ne oynuyor diyen arkadaşlar var da iyi savunma şampiyon yapar bunu bilmiyorlar herhalde. Eskisi gibi rakibe her maç 3-4 net pozisyon vermiyoruz. 1 pozisyona girdi rakip bütün maç. Biz biraz daha gol yeteneğimizi geliştirirsek şampiyonluğa oynayacağız zaten. Birçok pozisyona giriyoruz her maç.

Her mac derken? Mersin macinda pozisyona giremedik..

..

Fatih Öztürk
05.10.2012, 23:19
Janko kaçırdığı golleri atacak yetenektede,onu sürekli oynatacak hoca aynı yetenektemi acaba.herşeye bir bahane buluyor sayın hocamız.biz yabancıları kendimize küstürmeye bayılıyoruz.yahu adamı geçen maç ilk onbire almışsın kötüde oynasa bu maçtada onbirde oynatıp adama güven aşılayacağın yerde 85.dakikada oyuna sokuyorsun..çift forvet oynamamız için mağlup durumamı düşmemiz gerekiyor.

ayazi
05.10.2012, 23:19

..

bencede. halil bugün gol kaçırdı ama sahanın heryerinde idi. çift forvette janko ile iyi anlaşır bence.

bugünkü maçta hakem net penaltımızı yedi...

Oğuzhan
05.10.2012, 23:20
Her mac derken? Mersin macinda pozisyona giremedik..

..

Yasin ile Olcan'ın hatırladığım kadarıyla 2 net fırsatı var.

serdaracıl
05.10.2012, 23:21

Şu kötü futbolun sebebi zokora

Yaşar
05.10.2012, 23:21
Fb maçından sonra ne oynadığımızı anladığım 2. maç da Kasımpaşa maçı oldu.
Erken gelen muazzam golden sonra en iyi yaptığımız iş olan oyunu tutup, kontraataklarla pozisyona girme işini yapmaya çalıştık.
Oyun oynamaya niyetimiz yoktu, Kasımpaşa'yı da oynatmadık, izleyenlere keyif veren bir maç olmadı.
Buna rağmen 7-0lık maçın rekorunu kırabilecek kadar da pozisyona girdik.
Halil ve Janko'nun 3er tane net pozisyon olmak üzere saydığım kadarıyla 8 pozisyona girdik.
Kazanmak önemliydi kazandığımız için tebrikler.
Öne geçtiğimiz maçlarda ve derbilerde, bu oyun tarzı ile başarılı olabileceğimizi tekrar gösterdik.
Fakat kapanan takımları nasıl açacağımız konusunda bir fikre ulaşamadığımı ve bununla alakalı herhangi bir ışık da göremediğimi belirtmek istiyorum.
Hüseyin Göçek, ligin açık ara en kötü hakemi.
İki taraf lehine de ikili mücadelelerde çalmaması gereken faulleri vermesi, vermesi gerekenleri vermemesi, lehimize vermediği bir penaltı ve İlhan'a göstermediği kırmızı kart ile sahdaki futboldan daha kötü bir yönetim gösterdi.
Bu arada, aynı anda Zokora ve Barış gibi iki oyuncuyu bize izlettirenlere de selam olsun.
biz Zokorasız oynamanın hayallerini kurarken, Zokoralı-Barışlı takımla oynuyoruz ya, diyecek birşey yok.

Hatice Aslan
05.10.2012, 23:22
Olcan Adın, 33 metre, 112 km/h ile attı.

serdaracıl
Ayrıca Zeki de artık formayı birakmaz

ayazi
Yasin ile Olcan'ın hatırladığım kadarıyla 2 net fırsatı var.

ama mersin maçında mersini kaçırdıkları ..... ortasahamız karşı takımı ısıramıyor maalesef. bütün yük defansa biniyor..

Zurawski
05.10.2012, 23:23
Maçı izlerken sinirden kudursam da maç sonu Şenol Güneşin açıklamaları ,aklımdaki teoriyi destekledi .

Bence takımın ciddi anlamdaözgüven eksikliği var. Bukadar net pozisyonların kaçması da tesadüf değil.

Futbolcular mental anlamda Trabzonspor ismimin altında eziliyorlar. Şenol güneş bu takımdan birçok Burak Yılmaz çıkaracak.Bundan emin olun.

Yasin,Olcan,Volkan,Sapara potansiyeli iyi ama özgüven sorunlu futbolcular. Olcandaki son haftalarda olan çıkış inanılmaz.Bu kadar pozisyona girmesi çok olumlu.

Aynı şekilde diğer futbolcular da özgüvenleri yerine geldiğinde bitirici vuruşları muhtemelen golle sonuçlandıracaklar.SABIR SABIR SABIR.

kncyalcin
05.10.2012, 23:26

..

Bence ikisi de olmamalı.

Oğuzhan
05.10.2012, 23:28
Maçı izlerken sinirden kudursam da maç sonu Şenol Güneşin açıklamaları ,aklımdaki teoriyi destekledi .

Bence takımın ciddi anlamdaözgüven eksikliği var. Bukadar net pozisyonların kaçması da tesadüf değil.

Futbolcular mental anlamda Trabzonspor ismimin altında eziliyorlar. Şenol güneş bu takımdan birçok Burak Yılmaz çıkaracak.Bundan emin olun.

Yasin,Olcan,Volkan,Sapara potansiyeli iyi ama özgüven sorunlu futbolcular. Olcandaki son haftalarda olan çıkış inanılmaz.Bu kadar pozisyona girmesi çok olumlu.

Aynı şekilde diğer futbolcular da özgüvenleri yerine geldiğinde bitirici vuruşları muhtemelen golle sonuçlandıracaklar.SABIR SABIR SABIR.

Aynen çok doğru çoğumuz Olcan gol kaçırıyor diye düşüş var diyoruz ama kovalıyor, bütün maç yılmıyor. Pozisyona girelim de aman illa ki atmaya başlar bir yerden sonra.

onurts61
05.10.2012, 23:28
Şu futbolu oynamak için hocaya gerek yok ...

Ilelioglu
05.10.2012, 23:29
Olcan sadece gol kacirmiyor, adam gecmekte zorlaniyor ve Emerson'a yardimci olmuyor.

..

Taner Gündoğdu
05.10.2012, 23:29
sivas maçında çok iyi oynayan zeki, bugün de çok iyiydi ve bu sebeple haftaya da oynamayacak :) serkan milli arayı da değerlendirip kesin formayı alır...

janko kesinlikle 11 oynamalı, oyunda kaldığı 10 dakikada 3 pozisyona girdi, 11 oynatsın gol atmazsa herkese benden çay :)

olcan şaka gibi, inanılır gibi değil. geçen sene en çok koşanlar listesinde hep onun adı vardı şimdi yok.

yasin de aynı şekilde tüm ikili mücadelelerinde rakiple depara kalktığında hep kaybeden taraf oluyor. ciddi bir kondüsyon sorunumuz var...

avni aker; bence biran önce zirai faaliyetler içine girmeliyiz, bu topraklar değerlendirilmeli!!!

Hatice Aslan
05.10.2012, 23:30
Olcan Emerson'a yardımcı olmamıştır doğrudur.. Ama oynadıkça ritmini bulacak şuan tam olarak hazır değil.

Olcan demek golü koklamak demek..

kncyalcin
05.10.2012, 23:32
---------------Onur----------------
Zeki----xxxxx--------Bamba--Emerson
-------------Zokora-----------------
----Colman--------------Soner------
Yasin--------------------------Olcan
--------------Janko-----------------
Cech, Vittek, Henrique, Adrian, hatta Sapara devre arasında satılıp yerlerine kaliteli yerli oyuncular alınmalı. Ferhat Serkan, Barış Özbek, Ataş ve Cora da bir şekilde elden çıkarılarak takas ile iyi oyuncular alınmalı ve sonraki sene kesinlikle şampiyonluğa oynanınmalı....
Takımın hala Bamba'nın yanına birinci stopere ihtiyacı var.

Hatice Aslan
05.10.2012, 23:33
---------------Onur----------------
Zeki----xxxxx--------Bamba--Emerson
-------------Zokora-----------------
----Colman--------------Soner------
Yasin--------------------------Olcan
--------------Janko-----------------
Cech, Vittek, Henrique, Adrian, hatta Sapara devre arasında satılıp yerlerine kaliteli yerli oyuncular alınmalı. Ferhat Serkan, Barış Özbek, Ataş ve Cora da bir şekilde elden çıkarılarak takas ile iyi oyuncular alınmalı ve sonraki sene kesinlikle şampiyonluğa oynanınmalı....
Takımın hala Bamba'nın yanına birinci stopere ihtiyacı var.

Tayfun Cora oyuncumuz olarak gözükmüyormuş. Barış Ataş gitti zaten.

Çakıroğlu İhsan
05.10.2012, 23:38
yasin olucak beyler bu kadar eleştirmeyin sanırım hoca onu oc17 yi ilk yıl kullandıgı gıbı kullanmaya calısıyor ayrıca alan yerinde halil forvette janko oynasa bugün daha verimli olabilirdik ve zeki sürekli oynatılmalı..

Çağatay_
05.10.2012, 23:38
Ben de bir maç analizi yapayım madem.. :)

Onur Kıvrak ; her zaman güven veriyor, eski formuna yaklaşmaya başladı. Degajları biraz daha düzeltmesi gerekir diye düşünüyorum. Oyunu başlatması onun dışında iyi.

Zeki Yavru ; henüz 2. resmi maçı ama gayet iyi gözüküyor. Fazla garantici oynuyor, hemen geri pas yapıyor. Ama hücuma çıktığında ortaları ve 2ye1'leri olumlu

Mustafa Yumlu ; son haftalarda iyi olduğunu düşünüyorum, seviyeyi yukarı çıkarttı biraz :) Maçın başlarında pasları da kötü değildi ama sonraları hep şişirmeye başladı. Maçın sonlarına doğru yapacağı çok da şey kalmamıştı, çıkarken top kaybediyorduk, iyiydi yani.

Sol Bamba ; tüm takımı rahatlatıyor, gerek müdaheleleri gerek defansı yönetmesi ile. Yine güven verdi.

Emerson ; özellikle başlarda çok iyi hücuma çıktı. Yavaş yavaş uyum sağlıyor ve temposu yükseldi. Daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Zokora ; yine bir çok topu tehlike olmadan kesmeyi başardı. Görevini layıkıyla yerine getirdi. Topla ileri çıkışlarını bu sefer fazla göremedik ama hücuma katkı yapmasa da iyiydi. Zaten ondan ileriye çok katkı beklemiyoruz.

Sapara ; yetersiz kaldığı bir maç diye düşünüyorum. İstekliydi ama pas atacak boşlukları bir türlü bulamadı, gereksiz top kayıpları da oldu. Sondaki pozisyonu pas değil şut olarak kullanması onun adına eksi puan olarak kaydedilebilir. Ama genel olarak istekli olması güzeldi.

Alanzinho ; başlardaki etkinliğini sonradan gösteremedi ama yine de takım için önemli bir oyuncu olduğunu her maç gösterdiğini düşünüyorum. Hücuma kattığı dinamizm bizim için gerekli.

Olcan Adın ; ben fb maçında beğenmiştim kendisini, çok istekliydi ve o kadar pozisyona girmesi bence çok önemliydi, sonuçta oralara doğru koşuları yaptı. Geçen maçta da istekliydi ama istediklerini yapamamıştı, yalnız kalmıştı. Bugün yine o problemi yaşadı ve bir çok topta yalnız kaldı. Bazen kendisi bencillik yaptı. Gol harici ortalama diyebilirim. Yaptığı doğru koşular ileride bize çok katkı yapacaktır.

Yasin Öztekin ; istekli oyunu ve her topu kovalaması onun en büyük artısı. Bu maçta yine istekliydi, bir ara çok top kaybı yapmaya başladı. Çok da gününde değildi ama o da Olcan gibi yalnız kalmanın sıkıntısını çekti.

Halil Altıntop ; fb maçında da bu maçta da çok beğendim. Sağa sola attığı paslar, oyunu tutması ve aldığı fauller ile oldukça olumluydu. Kaçırdığı 2 net gol harici gayet iyiydi, çok da koştu. Halil kendini buldu.

Barış Özbek ; pek etkili değildi ama orta saha kontrolü açısından işe yarayacak bir alternatif.

Marc Janko ; istekli oyunu ile pozisyonlara girdi. Yavaş yavaş tempo kazanmaya başlıyor. Biraz hırs biraz acelecilik ile 1-2 fırsatı değerlendiremedi. Sadece 3-5 dakika oyunda kalabilen bir isim için gayet normal bir durum. Tam olarak bizim taktiğin oyuncusu olduğunu düşünmesem de kaliteli oyuncu ve zamanla daha iyi olacaktır.

Volkan Şen ; rakibi tehdit edemeyen oyun düzeninde, oyundan çıkan Olcan yerine girerek takımı yeniden öne taşıdı ve tehlikeli takım haline getirdi. Sakatlığı olmasa sezona oldukça istekli başlamıştı. Zamanla yine katkısı artacaktır.

- - - -

Takım oyun olarak bir türlü "ısıran" bir takım olamıyor, bu bir gerçek. Çok da baskılı oynamıyorken sürpriz bir frikik bize moral verdi. Hemen ardından güzel bir 2ye1 ile ceza sahasına girdik ama golü bulamadık, 2. golü bulsak belki rahatlayacaktık.

Ardından klasik bir şekilde kendi yarı alanımıza gömülü oyuna geçtik. Devre bitse de bir şeyler değişse dedik. 2. yarı biraz daha istekli başlayacak diye beklerken çok değişen bir şey olmadı. Alanzinho değişikliği ile de orta saha kontrolünü alamadık.

"Defans yapılamaz, hem de Avni Aker'de !" cümlesine kesinlikle katılmıyorum. Ama defans yapmanın da bir şekli olur. Evet Kasımpaşa çok golcü bir takım ve iyi hücum ediyorlar, etkili adamları var. Biz de onları iyi tuttuk, 1-2 tane hariç pozisyon vermedik. Ama defansif futbol pasif futbol değildir.

Geride beklerken öne atılan topları hiç iyi kullanamadık. Sapara gidiyor tek kalıyor, Olcan-Yasin desek her zaman yalnız kaldı.. İleride sadece Halil kendine atılan topları tutabildi, sağa sola servis edebildi.. Bence o da takımın sorununu farketti ve topları daha olumlu kullanmaya çalıştı. Olcan ve Yasin'e yaklaşarak 2ye1'ler yapmaya çalıştı ama o da bir yere kadar yetebildi.

Kısacası takımımızın en büyük sorunları;

-gol için baskı kuran ve ısıran bir takım olamamak

-golü bulduktan sonra kontra ataklarla tehdit edemeyen, pasif defans anlayışı

Bu tip maçlarda skoru değiştiremezsek, rakip değiştirir. O toplardan birisi girer ve hiç pozisyon vermemişken 1-1'lik skorla 2 puanı bırakırız.

O yüzden her zaman dikkat etmek doğru ama, skoru arttırmak için de önlemleri almalıyız

Yasin topu alıyor, diğer 10 kişi onu izliyor. Olcan ve Sapara'da da aynı şey.. Halbuki diğer oyuncular yaklaşsa ve koşular yapsa, hem top ayağında olan oyuncu için pas alternatifleri olacak, hem çalım atması kolaylaşacak, hem rakip defansın işi zorlaşacak..

Hücum yardımlaşmasını ileri düzeye taşımalı, ve pas isabetimizi arttırmalıyız.

Cafer Bulur
05.10.2012, 23:44
Simdi isten geldim,kazanmisiz hayirli olsun.

Takim nasildi arkadaslar,gecen haftaya oranla cok mu iyiydik?

Yaşar
05.10.2012, 23:46

7-0 lık maçın rekorunu kırabilirdik abi, çok pozisyon kaçırdık.
Kasımpaşa'yı oynatmadık sadece 1 pozisyona girebildiler.
Maçın geneli sıkıcı geçti, Olcan'ın golü muhteşemdi.

Cafer Bulur
05.10.2012, 23:48
7-0 lık maçın rekorunu kırabilirdik abi, çok pozisyon kaçırdık.
Kasımpaşa'yı oynatmadık sadece 1 pozisyona girebildiler.
Maçın geneli sıkıcı geçti, Olcan'ın golü muhteşemdi.

Simdi ligtv2 de tekrarina bakiyorum,gercekten de cok kacirmisiz son 30 dakikada.

Su gol sorununa care bulamadik gitti,gidisatimiz iyi degil.

Oruç
05.10.2012, 23:52
Maçlarda ikinci golü bulduk mu kolay kolay yenilmeyiz gibi görünüyor. Bir şekilde gol yemiyoruz çünkü. Bamba sağlam, kale sağlam. Yanında sağlam bir stoper olsa çok daha zor pozisyon veririz. Çok fazla cömert davranıyoruz bulduğumuz pozisyonlarda.

Çağatay_
05.10.2012, 23:52
Simdi ligtv2 de tekrarina bakiyorum,gercekten de cok kacirmisiz son 30 dakikada.

Su gol sorununa care bulamadik gitti,gidisatimiz iyi degil.

Abi sen kaçanları görüyorsun, asıl son pasları yapamayıp organize olamadığımızdan dolayı giden kaç tane pozisyon var.

Asıl sıkıntımız o pasları yapabilmek.

Kaleye gittiğimizde ben gol kabul ediyorum, çünkü özgüven geldikçe biz maçları kazandıkça o toplar gol olacak..

Geride bir organize olabilsek..

~UniCef~
05.10.2012, 23:53
Alanin ilk 15 dakikasi haric ne oynadigini biri bana anlatibilir mi? Cok kötü bir düsüs icinde Alan insallah kendini toparlar.

Alanin yerine Halili de orta sahanin önünde kullanabilir mesale Senol Hoca

Ilelioglu
05.10.2012, 23:54

Genel anlamda kötü oynadik. Daha dogrusu golden sonra kontra atak futboluna döndük buda icerdeki maclarda görmek istemedigimiz bir durum. Cünkü bu sekilde kontrol rakipte oluyor.

Ayrica duran top golü olmasaydi Kasimpasa bu kadar acik verirmiydi muamma. Cok gol kacirdik tezi yaniltici olabilir, Mersin macinda ne yaptigimiz belli degilidi mesela.

Kisacasi; Daha hizli, tempolu ve baskili oynamaliyiz. Tek pas, verkaclar vs.. yok denecek kadar az. Almamiz gereken cok yol yok ama olmuyor nedense.

..

~UniCef~
05.10.2012, 23:55
Sapara'yi serbest oynatmak sart. Bugün Alan'in görevi neyse Sapara'nin ki de o olmali ki, birseyler yapsin...

Ön libero olarak birsey beklemeyin..

..

Ben tam tersi Sapariyi begendim . . cok kostu bir iki güzel pasi da vardi. .

Bence bu takimin en önemli artisi cok zor gol yemesi ve cok zor pozisyon vermesi.

Ilelioglu
05.10.2012, 23:55
Alanin ilk 15 dakikasi haric ne oynadigini biri bana anlatibilir mi? Cok kötü bir düsüs icinde Alan insallah kendini toparlar.

Alanin yerine Halili de orta sahanin önünde kullanabilir mesale Senol Hoca

Geldi geleli ayni seyleri yaziyoruz Alan icin, ama bu sezon takimda kalmasi mantikliydi gercekten, cok ihtiyacimiz oluyor ona. Sezon sonu gönderilmeli ve hizli bitirici bir Forvet alinmali. Arti birde Stoper ile on numara takim oluruz...

..

SALDIRAY
05.10.2012, 23:56
Ligde kalan haftalara baktığımızda oynadığımız futbol hiç iç açıcı değil. Geçen sezon Burak'a dayalı bir sistem ile öyle yada böyle başarılı olmuştuk. (Kadronun yeni yapılandığını düşünürsek )Herkes eleştiriyordu ama her maçımız gollü geçiyordu. Defans yüzünden puan kayıpları yaşıyorduk . Bu sezona bakıyorum ortada ne bir ideal kadro var, ne bir sistem var. Kanat desen işlemiyor,orta alandan bir türlü baskı kuramıyoruz. Uzun top atıp boşa adam kaçıramıyoruz. Duran top desen zaten yok. Arkadaşlar bu sezon defansımız iyi maçlar çıkarmasa şuan aldığımız puan bir mucize olurdu. 7 Hafta geride kalmış rakiplerimiz 10 golü aşmışken biz sanki diplere oynayan bir takım havasındayız. Sadece 6 golümüz var. Geçen sezondan geriye doğru sayarsak;11,13,15,11,10,10 gol sayısı.. Bu böyle gidiyor. Aslında posizyona girmiyorda değiliz. Olcan son şikebahçe maçı olsun,bu hafta olsun inanılmaz goller kaçırdı. Keza Janko çok müsait posizyonda direği üstten geçti,en iyi yaptığı kafa gollerinden birini atacakken hızı ayarlayamadı üstten auta çıktı vs. Aslında her maç olay aynı,paldır küldür top oynuyoruz. Ne değişiklikler yerinde ne sahaya çıkan on birler verimli nede bireysel yetenekler. Yasin bence tam bir hayal kırıklığı. Olcan'ın güzel gol atması kimsenin gözünü boyamasın. Maçı izlemeyenler için söylüyorum Olcan tam bir vasat. Geçen sezondan eser yok. Halil bir şeyler yapmaya çalışıyor ancak kapasitesi belli. Sapara sırıtmıyor. Barış neden oyuna girer onuda anlamakta zorluk çekiyorum. Adrian sanırım çürütülecek. Bamba aradığımız oyuncu. Müthiş bir maç çıkardı hatasızdı. Zeki sırıtmayan oyuncularımızdandı. Volkan bir kaç maç sonra yeniden sahadaydı bence normal bir oyun sergiledi. Emerson ileriye çıkışlar harikaydı ama bir o kadarda geride vasattı. Kaleci Onur'a pek iş düşmedi zaten. Mustafa ise hala topa vurmayı beceremiyor. Ama şunuda es geçmemek gerekir; rakibimiz ligin flaş ekiplerinden ve var gücü ile kendilerini kanıtlamak isteyen bir yapıları var. Özellikle bunu şikemaçında gördük. Bizim 3 puan önümüzde olan bir rakipti. 1-0'da olsa kazamayı bilmek güzeldi. Ben tüm bu yapısal bozukluğa rağmen takımıma sonuna kadar güveniyorum. Colman ve Soner'in daimi olarak kadroya girmesi,Olcan,Volkan gerçek oyunlarını oynaması ve ileriye Janko'nun monte edilmesiyle çok farklı bir Trabzonspor izleyeceğimizi düşünüyorum. Defansımızın maşallahı var ama yinede kenarlardan çok kademe hatası vermekteyiz. Dikkat etmeliyiz. Giray'da gelince iyice toparlanır diye düşünüyorum.

Kasımpaşa maçı için çok uzun bir analiz oldu :) Tebrikler tüm futbolculara ve teknik ekibe.

Dipnot: Rakip yüzünden olsa gerek,sahada boşluklar vardı ve taraftar o eski ruhunu kaybetmişti. Aynı tezauratları 20 dk arayla söyleyip durdular.Çekirdekçileri söylemiyorum zaten. Kendi sahamızda rakibe taraftar gücümüzü gösteremiyoruz. Oysa rakibin topu er aldığında ıslıklarla sağır etmemiz gerekir.

İyi geceler:)

gabriel omar
05.10.2012, 23:57
Savunma sağlam hücumda hala organize değiliz ama olsun.Janko ilerisi için ümit verdi gol sorunumuzu çözebiliriz eğer Şenol hoca takıntılarından kurtulursa.Birde Zeki var ki sağlam bir sağbek geliyor.Bu çocuğu kazanalım çok sağlam olacak efendiler.

Ilelioglu
05.10.2012, 23:57
Ben tam tersi Sapariyi begendim . . cok kostu bir iki güzel pasi da vardi. .

Bence bu takimin en önemli artisi cok zor gol yemesi ve cok zor pozisyon vermesi.

Sapara daha fazlasini yapmali. Iki güzel pas vermek yeterli degil. Gol atmali attirmali, ki böylede bir oyuncu zaten. Yanlis oynatiyoruz elemani.

..

~UniCef~
05.10.2012, 23:58
Otobüsün olayım sür beni Sol Bamba:)

Koptum :D

Cafer Bulur
Abi sen kaçanları görüyorsun, asıl son pasları yapamayıp organize olamadığımızdan dolayı giden kaç tane pozisyon var.

Asıl sıkıntımız o pasları yapabilmek.

Kaleye gittiğimizde ben gol kabul ediyorum, çünkü özgüven geldikçe biz maçları kazandıkça o toplar gol olacak..

Geride bir organize olabilsek..

Ben takimda bir cosku eksikligi,bir birlikte uyum icinde olamama sorunu görüyorum.

Ayrica takimda ceza sahasinda becerikli bir oyuncu eksikligi yasiyoruz ve bu sikinti bence devre arasina kadar da gidecek gibi.

Tuğrul
Öncelikle stadın zeminin perişan halde. Bu zeminin iyileştirilmesi için sezona verilen milli takım arası hızır gibi yetişecektir. Umarım yönetim bu arayı değerlenedirerek zemini oynanabilir bir maç atmosferine sokar.

Toptan korkan, sorumluluk almayan ve saha içi yardımlaşmanın olmadığı bir takım izledik. Kasımpaşa beklemediğimin aksine kötü bir oyun çıkarınca maçı kazanmayı bildik.

Takım gördüğüm en önemli eksiklik fiziksel olarak kötü durumda olmamız. Bu zafiyet bize dönen topları alamamıza neden oluyor.

İkinci eksiklik pas organizasyonumuzda çok basit hatalar yapıyoruz. Üç pası bir arada yapamıyoruz. Pas trafiğimiz işlemiyor. Çünkü oyuncular birbirine yakın oynamıyor. Top almaya gelmiyorlar. Boşa kaçmıyorlar.

Kazanmak oyuncular için moral olacaktır. Bunun devam etmesi ve galibiyet serisi haline gelmesi lazım. İnşaallah ilerleyen maçlarda daha üretken ve pozitif futbol oynayan takım izleriz.

Ilelioglu
05.10.2012, 23:59
Ben takimda bir cosku eksikligi,bir birlikte uyum icinde olamama sorunu görüyorum.

Ayrica takimda ceza sahasinda becerikli bir oyuncu eksikligi yasiyoruz ve bu sikinti bence devre arasina kadar da gidecek gibi.

Janko ceza sahasinda etkili bir isim, bitirici özelligede var. Sadece dripling özelligi yok. O yönde genel anlamda bir eksikligimiz var zaten, ama diger aciklarini Halil kapatiyor zaten. Halil - Janko ikilisine sans vermeli Hoca.

..

~UniCef~
06.10.2012, 00:00
Sapara daha fazlasini yapmali. Iki güzel pas vermek yeterli degil. Gol atmali attirmali, ki böylede bir oyuncu zaten. Yanlis oynatiyoruz elemani.

..

Ama Sonerin yoklugunda biri o Rolü üstlenmesi gerekiyordu ve Barisi görmektense Saparayi orta oynatmak cok daha mantikli bir hamle. Ama savunmayi destekldigi halde öne dogru da cok iyi hamleleri vardi .. 1-2 pas sözün gelisi idi

Çağatay_
06.10.2012, 00:00

Bak arka sayfada uzun uzun yazdım. En büyük sorunumuz adamların birbirine yakın oynayamaması. Tamam açılmak boşluklara kaçmak güzel, ama topu ayağına alan adam pas atacak 2 oyuncu göremeyince tek kalıyor.

Böylece etkisiz hareketler yapıyor kendi kendine. Bu büyük bir sorun. O zaman takımın oyunu da bozuluyor hep top kaybı hep top kaybı..

Cafer Bulur
06.10.2012, 00:01
Genel anlamda kötü oynadik. Daha dogrusu golden sonra kontra atak futboluna döndük buda icerdeki maclarda görmek istemedigimiz bir durum. Cünkü bu sekilde kontrol rakipte oluyor.

Ayrica duran top golü olmasaydi Kasimpasa bu kadar acik verirmiydi muamma. Cok gol kacirdik tezi yaniltici olabilir, Mersin macinda ne yaptigimiz belli degilidi mesela.

Kisacasi; Daha hizli, tempolu ve baskili oynamaliyiz. Tek pas, verkaclar vs.. yok denecek kadar az. Almamiz gereken cok yol yok ama olmuyor nedense.

..

Tesekkürler,son 30 dakikayi izledim ve begendigimi ben de söyleyemem.

Cok basit goller kaciriyoruz ve takimin son pas öncesi tercihleri cok yanlis,düzeltmemiz gereken cok sey var.

SALDIRAY
06.10.2012, 00:03
Bu arada kimse Şenol Hoca'dan çift forvet beklemesin. Zokora gibi bir canavarımız varken ileride 2 forvet biraz zor. Bamba ile beraber baya geliştirdiler defans hattını. Eksiklerde geldiğinde en ideal,tecrübeli ve kaliteli kadromuz budur:

----------------Onur
Celustka----Giray----Bamba----Emerson
--------------Zokora
Volkan----Colman-----Soner------Olcan
--------------Janko

Ilelioglu
06.10.2012, 00:03
Bak arka sayfada uzun uzun yazdım. En büyük sorunumuz adamların birbirine yakın oynayamaması. Tamam açılmak boşluklara kaçmak güzel, ama topu ayağına alan adam pas atacak 2 oyuncu göremeyince tek kalıyor.

Böylece etkisiz hareketler yapıyor kendi kendine. Bu büyük bir sorun. O zaman takımın oyunu da bozuluyor hep top kaybı hep top kaybı..

Dogru bir tespit. Aslinda say say bitmez sorunlarimiz, cok var gercekten...:D Bir takim hicmi verkac yapmaz mesela?

..

Hamza Yilmaz
06.10.2012, 00:04
Şu kötü futbolun sebebi zokora
Mersin macinin ikinci yarisinda Zokora yoktu. Takim müthis oynadida ben mi göremedim. Bide Mersin macinda Zokora ciktiktan bütün maclarda toplam verdigimiz gol pozisyonundan cok sirf 45 dakika da vermemiz tesadüf mü acaba? Simdi bazi arkadaslar Soner-Colman-Sapara üclüsü ideal orta saha olur diyorlar. Bu orta sahada savunmayi kim yapacak? Savunmanin arasina girip atak yedigimizde ilk müdaheleyi kim yapacak? Sonerde, Colmanda Saparada bunu yapmaz. Birde mac öncesinde Sota muhabbeti var evlere senlik. Sotanin ne basarisi var Allah askina üc senede Kayseride. Yok van Gaalin yardimciligini yapmis. Ottmar Hitzfeldin yillarca calistigi bir yardimcisi vardi Michael Henke. Bayerni biraktigi zamanlarda Kaiserslautern Hitzfeldin yardimcisi diye Henkeyi getirdi takimin basina. Kaiserslautern ligin dibine demir atti adami kovdular. Bir daha takim bulamadi gitti tekrar Hitzfeldin yanina. Hatta o sezon takim kümeye düstü. Yanilmiyorsam Halil o sezon gol kralliginda ikinci olmustu. Her iyi antrenörün yardimcisi iyi olacaginin garantisi yok.

artvints
06.10.2012, 00:04
Ben de bir maç analizi yapayım madem.. :)

Onur Kıvrak ; her zaman güven veriyor, eski formuna yaklaşmaya başladı. Degajları biraz daha düzeltmesi gerekir diye düşünüyorum. Oyunu başlatması onun dışında iyi.

Zeki Yavru ; henüz 2. resmi maçı ama gayet iyi gözüküyor. Fazla garantici oynuyor, hemen geri pas yapıyor. Ama hücuma çıktığında ortaları ve 2ye1'leri olumlu

Mustafa Yumlu ; son haftalarda iyi olduğunu düşünüyorum, seviyeyi yukarı çıkarttı biraz :) Maçın başlarında pasları da kötü değildi ama sonraları hep şişirmeye başladı. Maçın sonlarına doğru yapacağı çok da şey kalmamıştı, çıkarken top kaybediyorduk, iyiydi yani.

Sol Bamba ; tüm takımı rahatlatıyor, gerek müdaheleleri gerek defansı yönetmesi ile. Yine güven verdi.

Emerson ; özellikle başlarda çok iyi hücuma çıktı. Yavaş yavaş uyum sağlıyor ve temposu yükseldi. Daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Zokora ; yine bir çok topu tehlike olmadan kesmeyi başardı. Görevini layıkıyla yerine getirdi. Topla ileri çıkışlarını bu sefer fazla göremedik ama hücuma katkı yapmasa da iyiydi. Zaten ondan ileriye çok katkı beklemiyoruz.

Sapara ; yetersiz kaldığı bir maç diye düşünüyorum. İstekliydi ama pas atacak boşlukları bir türlü bulamadı, gereksiz top kayıpları da oldu. Sondaki pozisyonu pas değil şut olarak kullanması onun adına eksi puan olarak kaydedilebilir. Ama genel olarak istekli olması güzeldi.

Alanzinho ; başlardaki etkinliğini sonradan gösteremedi ama yine de takım için önemli bir oyuncu olduğunu her maç gösterdiğini düşünüyorum. Hücuma kattığı dinamizm bizim için gerekli.

Olcan Adın ; ben fb maçında beğenmiştim kendisini, çok istekliydi ve o kadar pozisyona girmesi bence çok önemliydi, sonuçta oralara doğru koşuları yaptı. Geçen maçta da istekliydi ama istediklerini yapamamıştı, yalnız kalmıştı. Bugün yine o problemi yaşadı ve bir çok topta yalnız kaldı. Bazen kendisi bencillik yaptı. Gol harici ortalama diyebilirim. Yaptığı doğru koşular ileride bize çok katkı yapacaktır.

Yasin Öztekin ; istekli oyunu ve her topu kovalaması onun en büyük artısı. Bu maçta yine istekliydi, bir ara çok top kaybı yapmaya başladı. Çok da gününde değildi ama o da Olcan gibi yalnız kalmanın sıkıntısını çekti.

Halil Altıntop ; fb maçında da bu maçta da çok beğendim. Sağa sola attığı paslar, oyunu tutması ve aldığı fauller ile oldukça olumluydu. Kaçırdığı 2 net gol harici gayet iyiydi, çok da koştu. Halil kendini buldu.

Barış Özbek ; pek etkili değildi ama orta saha kontrolü açısından işe yarayacak bir alternatif.

Marc Janko ; istekli oyunu ile pozisyonlara girdi. Yavaş yavaş tempo kazanmaya başlıyor. Biraz hırs biraz acelecilik ile 1-2 fırsatı değerlendiremedi. Sadece 3-5 dakika oyunda kalabilen bir isim için gayet normal bir durum. Tam olarak bizim taktiğin oyuncusu olduğunu düşünmesem de kaliteli oyuncu ve zamanla daha iyi olacaktır.

Volkan Şen ; rakibi tehdit edemeyen oyun düzeninde, oyundan çıkan Olcan yerine girerek takımı yeniden öne taşıdı ve tehlikeli takım haline getirdi. Sakatlığı olmasa sezona oldukça istekli başlamıştı. Zamanla yine katkısı artacaktır.

- - - -

Takım oyun olarak bir türlü "ısıran" bir takım olamıyor, bu bir gerçek. Çok da baskılı oynamıyorken sürpriz bir frikik bize moral verdi. Hemen ardından güzel bir 2ye1 ile ceza sahasına girdik ama golü bulamadık, 2. golü bulsak belki rahatlayacaktık.

Ardından klasik bir şekilde kendi yarı alanımıza gömülü oyuna geçtik. Devre bitse de bir şeyler değişse dedik. 2. yarı biraz daha istekli başlayacak diye beklerken çok değişen bir şey olmadı. Alanzinho değişikliği ile de orta saha kontrolünü alamadık.

"Defans yapılamaz, hem de Avni Aker'de !" cümlesine kesinlikle katılmıyorum. Ama defans yapmanın da bir şekli olur. Evet Kasımpaşa çok golcü bir takım ve iyi hücum ediyorlar, etkili adamları var. Biz de onları iyi tuttuk, 1-2 tane hariç pozisyon vermedik. Ama defansif futbol pasif futbol değildir.

Geride beklerken öne atılan topları hiç iyi kullanamadık. Sapara gidiyor tek kalıyor, Olcan-Yasin desek her zaman yalnız kaldı.. İleride sadece Halil kendine atılan topları tutabildi, sağa sola servis edebildi.. Bence o da takımın sorununu farketti ve topları daha olumlu kullanmaya çalıştı. Olcan ve Yasin'e yaklaşarak 2ye1'ler yapmaya çalıştı ama o da bir yere kadar yetebildi.

Kısacası takımımızın en büyük sorunları;

-gol için baskı kuran ve ısıran bir takım olamamak

-golü bulduktan sonra kontra ataklarla tehdit edemeyen, pasif defans anlayışı

Bu tip maçlarda skoru değiştiremezsek, rakip değiştirir. O toplardan birisi girer ve hiç pozisyon vermemişken 1-1'lik skorla 2 puanı bırakırız.

O yüzden her zaman dikkat etmek doğru ama, skoru arttırmak için de önlemleri almalıyız

Yasin topu alıyor, diğer 10 kişi onu izliyor. Olcan ve Sapara'da da aynı şey.. Halbuki diğer oyuncular yaklaşsa ve koşular yapsa, hem top ayağında olan oyuncu için pas alternatifleri olacak, hem çalım atması kolaylaşacak, hem rakip defansın işi zorlaşacak..

Hücum yardımlaşmasını ileri düzeye taşımalı, ve pas isabetimizi arttırmalıyız.

baya iyi analiz.valla ben üşenirim bu kadarını yazmaya.özellikle halil le ilgili yazılanlara katlıyorum.halil geriye gelerek top aldı, boşalttığı alanlara da yasin koşular yapmaya çalıştı.ben de bunun doğru bi plan olduğunu düşünüyorum.çift forvet etkisi yaratıyo.soner ve colman oynadığında doğru paslar da atılır.yani ikinci bi burak çıkartabilir yasinden hoca.ben de ilk transfer edildiğinde bu şekilde değerlendirileceğini düşünüyordum.hoca da yavaş yavaş o şekilde kullacak heralde.

Oğuzhan
06.10.2012, 00:05
Bir maç kazanınca zeminin parasından fazlasını alıyoruz hatırladığım kadarıyla. Bu zemini yenilemezsek en az 3-4 maç sırf bu zemin yüzünden kazanamayız bu sahada. Arkadaş tarla gibi düz top sürmek istesen top illa seker özellikle de kenarlarda durum çok kötü.

Cafer Bulur
06.10.2012, 00:07

Aynen,kisacasi takim oyunundan halen daha uzaktayiz.

Belki takim kadrosunun sürekli degismesi bunu tetikledi ,umarim milli mac arasinda bunun üzerinde sürekli calisilir.

Ayrica takim gol vurusu yapilmali,oyuncular nerde hangi vurusu yapmasi gerektigini bilmiyor.

~UniCef~
06.10.2012, 00:10
Bence bu iyi futbolcularımıza sallayan taraftarların hepsi totem yapıyor... Bir daha ki hafta daha iyi olsunlar diye. Yoksa iyice her şeye bir kulp bulmaya çalıştıklarına inanmaya başlayacağım.

Bir müslümana totem gibi isler yakisiyor mu?

Veysel
06.10.2012, 00:16
http://a1210.hizliresim.com/12/6/dpm5c.png
Şampiyon takımımızın Kasımpaşa maçındaki görüntüleri :

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-7X4J6S7V.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-7U4F6P7R.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-4Q2U4V1L.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-0N7Z9I0K.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-6N3R6S2I.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-9K6W8G9I.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-4J1M4O1E.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-0P7T0V6K.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-0M7X9H0J.jpg

Hatice Aslan
06.10.2012, 00:16
Totem yapacaklarına ellerini açıp 2 dk dua etsinler, en azından bir işe yaramış olurlar..

Bordo_MaviM_61
06.10.2012, 00:17
Barış Özbek ortasahayı güçlendirdi kendisinden hazzetmesem de kabul etmek gerekir ki son birkaç maçtır ortasahada sağlam basan ısıran top kapan yegane oyuncu..

Veysel
06.10.2012, 00:18
http://a1210.hizliresim.com/12/6/dpm5c.png
Şampiyon takımımızın Kasımpaşa maçındaki görüntüleri 2 :
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-6G3R5B6D.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-1G9K2L8B.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-6B3M5W6Y.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-8N5Q8S5H.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-6B3N5X6Z.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-6X2J5S5V.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-3D0H3I9Y.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-9W6I8R9T.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-2E0H3J9Y.jpg

Oğuzhan
06.10.2012, 00:20
Bu Bamba gerçekten bulunmayacak bir oyuncuydu Zokora önermiş sanırım Allah razı olsun.

Adam inanarak oynuyor. Gol atınca en çok o seviniyor, arkadaşları hata yapınca ilk o bağırıp uyarıyor. Puan kaybedince en çok o üzülüyor. İnanmış yabancılarla şampiyonluk çok daha kolay olacaktır.

Fanatik34
06.10.2012, 00:22
Sahada ne yaptigini bilen oyunculara baktigimizda, Bamba, Zokora, Sapara ve Halil (onu zaten bildigimden)
Sahada nasil durulur, yer tutulur, biliyorlar!

Son 20 dk yi seyrettim ve o kadar kendini hala futbolcu sanan oyuncu ile ancak bu kadar olur..

Hele hele sadece vakit gecirmek icin defansa gelen toplari dandun ileri vurmamiz..icler acisi. Takimda bir oyuncu bile yok (aslinda var ama oyunda yoktu-Halil), söyle son 1-2 dk topu köseye tasiyip, korner, tac kazandirabilecek..

Yaşar
06.10.2012, 00:23
Adrian ne yapmış öyle kendine?

Nihat Güneş
06.10.2012, 00:28
Bu takımın sağbeki Zeki'dir , kadrolarında Zeki yerine adam alanın kalbini kırarım :) Yıllar sonra bir sağbekimiz topu soluna çekip 50 metreye sol ayağıyla adrese teslim pas attı bilmem farkında mısınız ?

Fizik olarak inanılmaz sağlam, yaptığı tüm hamlelerde topa müdahale etmeyi başardı. Çıkışları ezbere değil, görerek.

alper*
06.10.2012, 00:28
Adrian yeni taburcu olmuş hasta gibi duruyormuş kulübede :)

gabriel omar
06.10.2012, 00:33
Bu takımın sağbeki Zeki'dir , kadrolarında Zeki yerine adam alanın kalbini kırarım :) Yıllar sonra bir sağbekimiz topu soluna çekip 50 metreye sol ayağıyla adrese teslim pas attı bilmem farkında mısınız ?

Fizik olarak inanılmaz sağlam, yaptığı tüm hamlelerde topa müdahale etmeyi başardı. Çıkışları ezbere değil, görerek.

Aha benim kafadan birini buldum :)Hiç bir futbolcunun aman aman destekçisi ,takipçisi olmadım ama bundan sonra Zekinin yanındayım her türlü destekçisiyiz.

Çağatay_
06.10.2012, 00:36
Aha benim kafadan birini buldum :)Hiç bir futbolcunun aman aman destekçisi ,takipçisi olmadım ama bundan sonra Zekinin yanındayım her türlü destekçisiyiz.

Sapara topla gidiyor, önünde derin bir boşluk... Sağda bindirme yapan Zeki.. Ona doğru bir top şimdi Zeki içeriye doğru baktı ortasını yaptı... Top Halil'i geçtiii Olcan vurdu ve goooooolll.. Trabzonspor İnönü'de 1-0 öndeee golll Olcan Adın.. :p

Cafer Bulur
06.10.2012, 00:36

Bunda yalniz degilsiniz bundan sonra Trabzonsporun sagbeki serkan veya celustka degil zeki olmali.

Erdal DİLEK
06.10.2012, 00:43
BİRİ net bir acıklama yapabilir mi, takım kötüydü denmiş, 9 tane pozisyon kactı denmiş, orta saha hiç yoktu denmiş, hiç pozisyon verilmedi denmiş, herkeste bu söylenenleri kabul ediyor,

şimdi ben macı seyretmediğim için kendi kendime sorup duruyorum orta sahası kötü takım nasıl 9 pozisyona giriyor, kötü olan takım nasıl pozisyon vermeden macı bitiriyor, 9 pozisyona girildi ise orta saha nasıl iyi olmuyor.

birisi bir izah ederse sevinirim. .

Emirhan Makul
06.10.2012, 00:46

Kelimeyi şahadet getirdim, barışın kafası nerde :(

AyhanPe
06.10.2012, 00:46
demek ki hazir olan oyuncuya forma sansi verebiliyormus teknik direktörümüz..

zeki de mustafa gibi verilen sansi iyi kullaniyor..umarim bunun devami gelir..

Mert67
06.10.2012, 00:47
Maç sonu görüntüler var mı?

Hasan YAYLI
06.10.2012, 00:48
[I][CENTER]
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-6X2J5S5V.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-3D0H3I9Y.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11631-2E0H3J9Y.jpg

Bunlar görmek istediğimiz tablolar...

61_Hasan_69
06.10.2012, 00:49
maçın özetini izleyeceğim bir yer varmı ?

Ilelioglu
06.10.2012, 00:49
Kelimeyi şahadet getirdim, barışın kafası nerde :(

Harbiden kafa yok...:) Resimle mi oynadilar acaba?

..

Nihat Güneş
06.10.2012, 00:50
BİRİ net bir acıklama yapabilir mi, takım kötüydü denmiş, 9 tane pozisyon kactı denmiş, orta saha hiç yoktu denmiş, hiç pozisyon verilmedi denmiş, herkeste bu söylenenleri kabul ediyor,

şimdi ben macı seyretmediğim için kendi kendime sorup duruyorum orta sahası kötü takım nasıl 9 pozisyona giriyor, kötü olan takım nasıl pozisyon vermeden macı bitiriyor, 9 pozisyona girildi ise orta saha nasıl iyi olmuyor.

birisi bir izah ederse sevinirim. .

Ağabey durum şu :)

75-80 Dakika zaman zaman parlamalar hariç uyku modunda maç oldu. Gerçi 3-4 pozisyonumuz var, yok değil. Son 10 dakika Kasımpaşa iyice risk alınca arkada oluşan boşluklardan takım 5-6 net pozisyona girdi. Ayrıca final paslarında başarı olmayınca bir o kadar atak da başlamadan bitti :)

Mert67
06.10.2012, 00:52
Harbiden kafa yok...:) Resimle mi oynadilar acaba?

..

Zokoro'dan dolayı gözükmüyor.:)

Ali İhsan
06.10.2012, 01:00
Sapara ve Yasin bizim için önemli kazançlar. Yasin'i özellikle çok beğeniyorum, takıma alıştıktan sonra Şenol hocanın ondan bir yıldız çıkaracağını düşünüyorum.

Bamba reis tam bi fenomen, adam uçanı kaçanı topladı.

Mustafa da bugün kötü değildi ama rakip çok gelemedi, gelenleri de Zoko ve Bamba topladı.

Zeki kanadını iyi savundu, en azından o kanatta çok aksiyon olmadı, bunda Yasin'in yardımlarının da etkisi var. Zeki için henüz net fikrim oluşmadı ama takımda sırıtmıyor.

Emerson hakkında çok olumlu değilim ama biraz bekleyelim diyorum.

Eksikler dönünce ve takım oturunca işler düzelecektir, şu anki futbolumuz çok vasat, bi tek savunmamız, o da özellikle bireysel mücadele kaynaklı iyi gidiyor. Olcan pozisyonlara girme konusunda çok başarılı ama boş kale yerine 30 metreden atabiliyor. Bu arada bu sene attığımız gollerin neredeyse hepsi jeneriklik :)

Alan iki haftadır kayıp, Halil oynuyor ama üretim yok, iç sahada Halil-Janko denenmeli bence.

DNA-TS
06.10.2012, 01:00
fazla söze gerek yok , bu dönemeçte yapılması gerekeni yaptık 1 attık 3 aldık.

Armağan Dere
06.10.2012, 01:04
Halil net pozisyonları harcıyor.
Bu iyi değil.
3 net pozisyon harcamış.

Oğuzhan
06.10.2012, 01:07
Halil net pozisyonları harcıyor.
Bu iyi değil.
3 net pozisyon harcamış.

Ama çok faydalı oynadı bugün. 3 kişi üstüne çullanırken bile topun bizde kalmasını sağladı, top tutarak oyunu rahatlattı. Birçok faul kazandırdı. Tabii ki gol atsaydı daha iyi olurdu ama olmadı bu maç.

Janko'dan daha iyi bir izlenim veriyor Halil takıma sağladığı katkı açısından. Orta sahaya da yardım ediyor.

Bugün de gördüğümüz üzere takım savunması olarak hiç de fena değiliz, her maç üzerine koyuyoruz. Gol yememek çok önemli. Umuyorum ki çok daha iyi savunma yapacağız ilerleyen haftalarda.

Armağan Dere
06.10.2012, 01:10
Olsun.
Bunları gördü bu gözler.
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...&r=1&hid=91167

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...&p=2&hid=90070

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...&p=2&hid=89380

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...&p=3&hid=88856

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...&p=4&hid=88082

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...&p=5&hid=87175

Emirhan Makul
06.10.2012, 01:13
Olsun.
Bunları gördü bu gözler.

Armağan gözünü seveyim azıcık bir yaşama ümidim vardı onu da kırma, bir tanesine tıkladım o eskişehir maçının zemininin rengini gördüm tansiyonum düştü o seneden bir kare bile görmek istemiyorum hele ki o senemizin şike çetesi ile içine eden umutu hiç görmek istemiyorum, şimdi sakin ol ve olcanın golünü aç izle, birde mustafanın 2 kişinin arasından geçip gol atmaya giderken indirildiği pozisyonu, çok heycanlı şeyler bunlar bak.

Hasan YAYLI
06.10.2012, 01:17
Ne goller kaçırmış he :D Şimdi geyse düşünsün...

Oğuzhan
06.10.2012, 01:18
Armağan gözünü seveyim azıcık bir yaşama ümidim vardı onu da kırma, bir tanesine tıkladım o eskişehir maçının zemininin rengini gördüm tansiyonum düştü o seneden bir kare bile görmek istemiyorum hele ki o senemizin şike çetesi ile içine eden umutu hiç görmek istemiyorum, şimdi sakin ol ve olcanın golünü aç izle, birde mustafanın 2 kişinin arasından geçip gol atmaya giderken indirildiği pozisyonu, çok heycanlı şeyler bunlar bak.

Ben Umut falan görmedim videoyu açtığım gibi siyahi bir uşak gördüm uzun boylu endamlı :(

Hasan YAYLI
06.10.2012, 01:26
Bitirişi Umut felaket yapsada iyi geliyormuşuz o sezon :(

Armağan Dere
06.10.2012, 01:28
Bitirişi Umut felaket yapsada iyi geliyormuşuz o sezon :(

jajanın aradan bırakışı,
inceyi görüyorsun dimi Hasan
en önemli o ve Egemen
Egemen ve Bamba!
Yaslan arkana

Hasan YAYLI
06.10.2012, 01:32
Ligin pestilini çıkarırdık yeminle ...

SEDAT
06.10.2012, 01:33
* Armağan zaman makinesi felan icat olursa aramızda para toplayıp seni 6 sene Şampiyon olduğumuz yıllara göndermek istiyorum. Eğer ordan döndüğünde aynı psikolojide olursan yine o zaman Allah yarattı demiycem bak ona göre !

Hasan YAYLI
06.10.2012, 01:33
Yalnız Umut'u severdim ben :D Şu pozisyonlara bak,Allah gs de versin aynından :p

Sefa
06.10.2012, 01:34
Maçı izleyemedim özete baktım da Halil'e söylenecek söz yok futbolu bıraksa yeri..

Armağan Dere
06.10.2012, 01:35
SEDAT REİS.
Halil'in kaçırdıklarında artık o kadar kızmıyorum kızamıyorum.
onun üstüne ufak bir araştırmam sonucu nedenlerini anlatmak istedim
Kontralara karşı.

SDanışmaz
06.10.2012, 01:40
Bu gözler Umut Bulut'un kaçırdıklarını gördükten sonra Halil'in kaçırdıklarını gördükten sonra kızmıyor bile. Umut'u bir videoda Ts formasıyla görünce sitres basıyor, üzerime yük biniyor, intihar etme eğilimleri başlıyor.

Umut Bulut'un çocuklara anlatılacak kadar efsane olmuştur. Çoğum bana "neden saçların erken dökülmüş" diye sorarsa sebebi budur diyeceğim. Zaten 1-2 kaçırdığı gol pozisyonunu izlettikten sonra bana hak verecektir.

Fanatik34
06.10.2012, 01:41
Halil bunlari Bundesliga´da da kaciriyordu..ama o en azindan futbolu, nerede duracagini cok iyi biliyor...dengesiz Umut degil..

FT sagolsun, ne kadar isbilmez biri oldugunu kendi kendine ispatliyor cünkü sahada ne yaptigini bilen Elmander´i disari da birakip, futbol fukarasi Um-Bu´lari oynatinca sonuc belli...

Manchester macinda Umut´un cikip, Elmander´in oyuna girmesi kazancti cünkü Umut ile Gayse´nin fark yemesi hicte sürpriz olmayacakti! anlayana..

SEDAT
06.10.2012, 01:44
SEDAT REİS.
Halil'in kaçırdıklarında artık o kadar kızmıyorum kızamıyorum.
onun üstüne ufak bir araştırmam sonucu nedenlerini anlatmak istedim
Kontralara karşı.

* Ben Halil'i beğeniyorum, ne yaptığını biliyor bence :)

Samet Yildirim
06.10.2012, 01:46
Halil gol pozisyonlari haric iyi isler yapti...sürekli oyunun icinde olmasi top tutmasi cok önemli...

Önde Janko hafif arkasinda Halil ideal olur...

Bamba müthis. Zeki aferin. Emerson begeniyorum. Mustafa fena degil. Zoko herzaman lazim. Sapara ve Yasin hala performanslarini arttirmali yoksa yedege geceler. Olcan daha iyidi. Janko is yapacak bu belli o boya ragmen girdigi ilk pozisyonda yaptigi kosu mühim cünkü agir olmadigini gösterdi bu önemli.

Onura laf yok zaten.

Barisin presleri cok önemliydi. Volkan iyi katki sagladi.

Oğuzhan
06.10.2012, 01:56
O son pozisyonda kimdi o topu Volkan'ın önü yerine taç çizgisine doğru ateş eden Allah aşkına. Topu ortadan atsa adam kaleye girecek topla bu kadar rahat topları atmamız lazım yahu aşırı basit top savunmacı yok bir şey yok.

Onur Şeref
06.10.2012, 02:05
Armağan Abi kusura bakma ama senin ciddi anlamda psikolojik desteğe ihtiyacın var. :)

Hasan YAYLI
06.10.2012, 02:06
Yasin senin vereceğin pasın amacının ne olduğunu dünya alem bir araya gelsek anlayamayacağımızı biliyorsundur inşallah.....

O son pozisyonda kimdi o topu Volkan'ın önü yerine taç çizgisine doğru ateş eden Allah aşkına. Topu ortadan atsa adam kaleye girecek topla bu kadar rahat topları atmamız lazım yahu aşırı basit top savunmacı yok bir şey yok.

Beklemezdim...

Fatih Özkan
06.10.2012, 02:08
Olsun.
Bunları gördü bu gözler.

Neden ?

UmutBaykan
06.10.2012, 02:09
Armağan yüzünden bu gece uyku yok.

lazibere
06.10.2012, 02:11
Tek tek hangi futbolcunun ne yaptığını konuşmaktan ziyade, Futbolcularımızın ne kadar yanlız ve ne yaptığını bilmez bir oyun içinde olduklarını görmek gerekiyor. Defanstakı her top sankı rakp Barcelona imişçesine sürekli taca ve kornere atıldı, Defanstan bir kere topla çıkışımız yok, 5 kişi ile rakibe basıp ta bir kişiden top alamadık, Rakip topu bize kaptırmadığı müddetçe hiç bir şey yapamadık, kesinlikle sahada duracağımız yeri bilmiyoruz

İleri uçta kanatlardan atılan toplarda ise, Gidenin peşinden bir kişi bile destek vermedi. Hatta bir keresinde Yasin takım arkadaşlaranın o aymazlığı karşısında topu rakibe attı!!!

Organize bir tane atağımız yok. Kasımpaşa riske girmese doğru dürüst pozisyon bulacağımız yoktur. Kasımpaşa bizi yenmeye gelmişti ve yenildi, Yenilmemeye gelseydi asla yenilmezlerdi. O açıkları da bize vermezdiler

Hepiniz farklı gözlerle maç seyrediyorsunuz bende başka bir gözle

Onur- Bamba - Zeki

Bu 3 oyuncu haricinde beğendiğim bir tane oyuncu çıkmadı

Sapara'nın bu akşam ki oyununun nesini beğendiniz çok merak ediyorum. Kesinlikle 30 dakkadan fazla süre almamalı..

Zokora'nın adını maç boyunca kaç defa duyduğumu hatırlamıyorum bile, Bize gol yememeye çalışmak için o mevkide 2 tane adam fazla ve Zokora kadroda olmayacak, Geçiş döneminde takımı ne kadar geride tutsa da Hoca onun sadece yaş tecrübesinden bu geçiş döneminde faydalanmak istiyor

Takımda hala FORVET yok

Bu sene 10 gol üzeri gol atacak oyuncu göremiyorum ve Bu durum bize çok maç kaybettirmez ama kazandırmaz da

Maçı izlerken çok sıkıldım, Bu sezon Mersin maçını zaten hayatım boyunca unutmayacağım. O maçta o kadar kötü oynayan oyuncu ordusunun yeteneklerinden kesinlikle şüphe ederim

Colman dönmediği müddetçe biz her zaman korkak ve geriye yaslanan, Sadece rakibin ataklarına karşı topun peşindne koşan küçük takım psikoljisinden kurtulamayacağız.. Cesaret ve riske girmeden maç kazanmak ancak böyle rakibin kötü olmasındna ve Olağanüstü vuruşlarla gelir

Takım birkere takım değil. Birbirini tamamlayan ve birbirini tanıyan bir tane oyuncu yok. Diyeceksınız ki erken, Hayır efendim erken falan değil. Bu futbolcular sezon başından beri beraberler. Uyumsuz olması gereken Emerson'dur başkasının mazereti olmaz..Geçen sezon , Şampyonlar ligi ve 3 gunde bir maç oynamaktan şikayet eden takımımız bu snen hangi mazaretin arkasına sığınacak

Ne Hoca, Ne Başkan nede Futbolcuların, Bu sezondan herhangi bir beklentileir yok. Bize de beklemeyin diyorlar zaten..

Bu kadrodan yetişmiş 5 oyuncu çıkarsa 5 sene içinde belki şampiyonluk gelebilir.. Makus talihimizi yaşamaya devam..

1995- 2004- 2010

Bir sonrakı başarı yılımız 2016

SeRHaD
06.10.2012, 02:19

onun tek sebebi zeminin tarla gibi olması

lazibere
06.10.2012, 02:21
* Ben Halil'i beğeniyorum, ne yaptığını biliyor bence :)

Kötünün iyisi, Neden? Almanya Disiplinini almış da ondan ama Gol atar mı? Geçen sezon 5 attı bu sezon en fazla 8 atar? Yeter mi, yetmez ama evet mi? Bilinmez, Neyi hedeflediğimize bağlı. 7. lik için yeter mi? Yeter

lazibere
06.10.2012, 02:23
Bu sene en golcu oyuncumuz OLCAN olacak 10 gol

Oğuzhan
06.10.2012, 02:26
onun tek sebebi zeminin tarla gibi olması

Allah aşkına kendimizi kandırmayalım zeminle ne alakası var havadan atacağın pasın. Bildiğin kötü pas attı adam.

Fanatik34
06.10.2012, 02:33
Avrupa görmüs ile Türkiye görmüs arasindaki fark...Halil oldu!

Su ligin en yumusak ortasahasina sahip olup, en köhne forvet hattina sahip olabilmek..iste bunun adi Halil´e vurabilmek artik..