PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Android Kullanıcıları l LG, Samsung, Htc, Sony, ...

Sayfa : [1] 2

Fatih Yücel
26.09.2012, 10:44
http://i46.tinypic.com/2uo3or8.jpg

Arkadaşlar herkesin faydalanabileceği ve daha cok android ile ilgili bilgisi olanların bize bu anlamada yardımcı olacağı bir başlık olmasını diliyorum.

Mehmet Ç.
26.09.2012, 10:47
http://techdeville.com/wp-content/uploads/htc_android_logo-600x333.png

HTC'nin neyi eksik Samsung'dan :)

Kullandigim Appler:

-iSonDakika [Haber, Gazeteler, Borsa&Döviz ve Dünya'nin neresinde olursaniz olun, nerede oldugunuzu tespit edip, Namaz vakitlerini oranin saati ile gösteriyor..]
-twitter
-facebook
-instagram
-chrome
-safari
-viber
-whatsapp

digerleri zaten telefon'un üstünde alirken :)

Emirhan Makul
26.09.2012, 10:48
nf5-Prx19ZM

Paksoy
26.09.2012, 11:00
İyi oldu faydanalalım .....

Mehmet Ç.
26.09.2012, 11:50
Android'e güzel oyunlar var mi? Hic oyun yok tel'de :S

Canberk
26.09.2012, 14:54
Başlığı direk Andorid İşletim Sistemi olarak değiştirelim bence . Bende anroid telefon arıyorum buldum bir tane en kısa zamanda aranıza katılacağım :D

Fatih Yücel
26.09.2012, 15:15
Şimdilik önerebileceğim oyunlar Agent Dash, Wipeout Dash, Traktor Digger

Tolga
26.09.2012, 15:20
Teknoloji savaşları BMN Forum'larında başladı diyorsunuz :D İmzaları telefon modelimiz yazıp küçük resimlerle işaretliyor muyuz :) :)

Alihan Ertürk
26.09.2012, 15:28
Vay arkadaş telefonun arkası sarardı ya kılıftan olsa gerek. Nasıl geçer bu?

ilhan
26.09.2012, 15:41
S II kullanan var mı? Batarya ömrünü uzatacak program var mı?

Ugur Kurucelik
26.09.2012, 16:23

Program varmı işe yararmı bilmem ama almanyada 20 küsür euro'ya 2000 mph'lık batarya satılıyor, orjinal samsung.

Normal bataryalar 1650 mph. Türkiyede bula biliyorsan tavsiye ederim.

Sefer A.
27.09.2012, 00:59
gel be samsung galaxy note 2.......

Ahmet Öztürk
27.09.2012, 01:10

Uzatacak program bilmiyorum ancak batarya kalibrasyonu diye bazı bilgiler var nette. Araştırmanızı öneririm. İşe yaradığını söyleyenler var.

EMiRHAN61
27.09.2012, 07:24
Sony Ericsson Xperia X8 kullanıcısıyım
Ben de batarya dışında çok memnunum cihazdan.

Özgür Öztürk
27.09.2012, 09:23

İnterneti kullanmayacaksın :) Özellikle mobil veri.

Paksoy
27.09.2012, 09:26
İnternete girdiğin zaman en fazla 1 saatte şarjı bitiyor ..

Mehmet Ç.
27.09.2012, 10:01
Bu akilli telefonlarinin hepsinin ortak derdi, battaryalari.

HTC One S bir gün dayanmiyor. Bunda telefon'un Android ile calismasinin büyük katkisi var.

Android, Google Telefonu oldugundan, Google'nin bütün App'lerinden faydalaniyor.

Mesela Telefon kullanmasinizda GPS ile baglantida, calistigi sürede.

GMail kontonuz var ise, telefonu Mail ile ayarlamadan, kendi ayarlayip, maillerinizi internet oldugu sürece güncelliyor.

Bunlarin farkina vardiginizda ve kapatdiginizda, Telefon'un ömrü 2-3 saat uzuyor.

Baska bir konu: Facebook, Twitter, Instagram, Viber, Whatsapp

Bu programlari kullanmayin Telefon 2-3 kati uzun süre dayaniyor. Bunu yaparsak bu soru cikiyor. Bunlari kullanmaycaksam, neden aldim bu teli? Nokia yeterdi. geliyor.

HTC / Samsung özel:

Animasyonlu arka plan, düz bir resim'den daha cok pil yiyor.
HTC'de özel hava durumu animasyonu var. Her teli actiginda, ekrana kar yagmur felan yagiyor.
HTC'de ücretsiz Navigation var. Pil düsmani resmen :)

Simdilik bu kadar. (Kisaca pil ömrünü uzatmak, imkansiz :))

EMiRHAN61
27.09.2012, 13:15
İnternete girdiğin zaman en fazla 1 saatte şarjı bitiyor ..

gsm üzerinden bağlanınca o kadar çabuk gitmiyor ama wifidan bağlanınca gerçekten muazzam hızlı bitiyor batarya

Bu akilli telefonlarinin hepsinin ortak derdi, battaryalari.

HTC One S bir gün dayanmiyor. Bunda telefon'un Android ile calismasinin büyük katkisi var.

Android, Google Telefonu oldugundan, Google'nin bütün App'lerinden faydalaniyor.

Mesela Telefon kullanmasinizda GPS ile baglantida, calistigi sürede.

GMail kontonuz var ise, telefonu Mail ile ayarlamadan, kendi ayarlayip, maillerinizi internet oldugu sürece güncelliyor.

Bunlarin farkina vardiginizda ve kapatdiginizda, Telefon'un ömrü 2-3 saat uzuyor.

Baska bir konu: Facebook, Twitter, Instagram, Viber, Whatsapp

Bu programlari kullanmayin Telefon 2-3 kati uzun süre dayaniyor. Bunu yaparsak bu soru cikiyor. Bunlari kullanmaycaksam, neden aldim bu teli? Nokia yeterdi. geliyor.

HTC / Samsung özel:

Animasyonlu arka plan, düz bir resim'den daha cok pil yiyor.
HTC'de özel hava durumu animasyonu var. Her teli actiginda, ekrana kar yagmur felan yagiyor.
HTC'de ücretsiz Navigation var. Pil düsmani resmen :)

Simdilik bu kadar. (Kisaca pil ömrünü uzatmak, imkansiz :))
gereksiz uygulamaları durdurmak gerçekten farkettiriyor.ama yinede her gün şarj ihtiyacı kaçınılmaz. yarım bile kalsa şarjım ertesi güne tam dolu başlamak için gece kurcalayıp bitiriyorum mecburen. bazen telefonumu haftada bir şarj ettiğim günleri özlemiyor değilim :)

Sefer A.
27.09.2012, 13:25
kablosuzla (wifi) daha yavas bitiyor sarz yahu, gsm (sanirim 3g kastettin Emirhan kardes) ile daha hizli bitiyor benim galaxy noteda
yanlis miyim :)

Özgür Öztürk
27.09.2012, 15:03
kablosuzla (wifi) daha yavas bitiyor sarz yahu, gsm (sanirim 3g kastettin Emirhan kardes) ile daha hizli bitiyor benim galaxy noteda

S3 de 3G mobil bağlantı sömürüyor resmen bataryayı.

Alihan Ertürk
27.09.2012, 15:28

Yok yahu 3 saat uğraşıyorum bitmiyor şarj.. Nazar değmesin. :)

Terzioğlu
27.09.2012, 15:53
Sarj olayi gercekten sorun fakat yapacak cokta birsey yok. Smartphonelar okadar cok fonksiyona sahip ki pili dayanikli yapmak cok zor. Üstelik display kaliteleri gittikce artiyor ve en büyük pil düsmani telefonlarin displayleri. Bende HTC One S kullaniyorum ve gercekten cok güzel bir telefon oldugunu söyleyebilirim. Elinize aldiginizda özel bir telefon tuttugunuzu anliyorsunuz. Dizayni ve dis görünümü on numara. Fakat sarj sorunu ne yazikki bu telefondada var. Biraz internette gezince sarj hemen bitiyor. Bu arada basligin ismi Android kullanicilari olarak degisse daha güzel olur :)

Adem Erdoğan
27.09.2012, 15:54
Şimdilik önerebileceğim oyunlar Agent Dash, Wipeout Dash, Traktor Digger

Sardın başıma belayı Fatih. :)

Sefer A.
27.09.2012, 15:59

aynen öyle, ben de de note var çabuk bitiyor ama 1 2 saatte falan da degil yani, ama ilk bastakinde kötü çünkü sarz bitirme doldurma falan bunlari pek iyi yapmadim sallamadim bir süre sonra, note 2 alirsam dikkat edecegim daha çok

Yok yahu 3 saat uğraşıyorum bitmiyor şarj.. Nazar değmesin. :)

hangi telefon ? :)

Sefer A.
27.09.2012, 16:00
note 2 3100lük bataryayla geliyor, haberiniz olsun :p

Alihan Ertürk
27.09.2012, 16:05
aynen öyle, ben de de note var çabuk bitiyor ama 1 2 saatte falan da degil yani, ama ilk bastakinde kötü çünkü sarz bitirme doldurma falan bunlari pek iyi yapmadim sallamadim bir süre sonra, note 2 alirsam dikkat edecegim daha çok

hangi telefon ? :)

Daha önce Galaxy Ace kullanıyordum şarj problemi vardı her android cihazda olduğu gibi ama şuan S3'de dediğim gibi 2 gün internetli/müzikli kullandığım halde dayanıyor.. :)

Kullandıkça değişmez umarım.

Sefer A.
27.09.2012, 16:08
Daha önce Galaxy Ace kullanıyordum şarj problemi vardı her android cihazda olduğu gibi ama şuan S3'de dediğim gibi 2 gün internetli/müzikli kullandığım halde dayanıyor.. :)

Kullandıkça değişmez umarım.

biraz da sans meselesi sanirim yaa, tanidigm s3 kullanicilari var onlar 1gün en fazla 1buçuk gün dayaniyor diyorlar....
bence bir telefon isterse 3g ile olsun en az 24saat dayanmali, bataryayi 5000lik yapmalari mümkün mü mümkün, maliyeti mi çok fazla yook, ama tabii 5000lik yapsalar fiyatin da içine ederler para göz firmalar ama neyse :)
note2 yeniliklerle geliyor ama 3100lük bataryasi bence ise yarar, daha fazla dayanir gibime geliyor.....
ama su var, telefon kullandildikça bataryasi da zayiflar, ama ne kadar kullandikça o da kullaniciya bagli, ben 1 2 ay dikkat ettim sonra pek sallamadigim için note1im pek iyi degil sarz konusunda, 100%den 99a hemen iniyor nerdeyse, sinir bozucu :p

Alihan Ertürk
27.09.2012, 16:12
İşte o olay sıkıntı.. Herkes ilk aldığında çok dikkat ediyor, şarjda fazla tutmuyor, tam olarak bitirmeden sokmuyor falan ama bir süre sonra yalan oluyor her şey. :)

Mümkün olduğunca dikkat edersek bozulmaz bence bu sistem.

Memnunum yani cihazdan.

Sefer A.
27.09.2012, 16:14
ilk basta iyi dayaniyordu, sonra iste mesela sarza takiyordum gece, sabaha kdr akili kaliyordu oysa 3saatte falan doluyor ee geri kalan zamanda bataryanin içine ettigi için git gide dayaniksiz hale geldi batarya,,,
ne yapalim Hayirlisi bunu satip note2 almayi düsünüyorum bi çiksa su note2 :p :)

EMiRHAN61
27.09.2012, 18:15

evet 3g kastettim amakendi kullanımım ile edindiğim tecrübeye binaen wifi ile kullandığımda su gibi akıyor şarj ibresi :) dışarda tüm gün kullandığım da oluyor wifi kapalıyken sadece 3 g açık iken o kadar hızlı azalmıyor.

bir de ilave edeyim ben wifi açacağım zaman 3g yi kapatıyor , 3 g kullanacağım zaman wifi ı kapatıyorum.

ayrıca cihazımın piyasadaki diğer telefonlara nispeten daha ucuz bişey olduğundan dolayı bazı özellikleri zayıf misal aynı bağlantı noktasını galaxy s2 ve 3 bulurken benim cihaz bulamıyor .

belki de ondan wifi bağlantı noktası bulmak için kasarken harcıyor olabilir

Sefer A.
27.09.2012, 19:29
evet 3g kastettim amakendi kullanımım ile edindiğim tecrübeye binaen wifi ile kullandığımda su gibi akıyor şarj ibresi :) dışarda tüm gün kullandığım da oluyor wifi kapalıyken sadece 3 g açık iken o kadar hızlı azalmıyor.

bir de ilave edeyim ben wifi açacağım zaman 3g yi kapatıyor , 3 g kullanacağım zaman wifi ı kapatıyorum.

ayrıca cihazımın piyasadaki diğer telefonlara nispeten daha ucuz bişey olduğundan dolayı bazı özellikleri zayıf misal aynı bağlantı noktasını galaxy s2 ve 3 bulurken benim cihaz bulamıyor .

belki de ondan wifi bağlantı noktası bulmak için kasarken harcıyor olabilir

cihazin kablosuz ag baglantisini zor bulmasi = cihazin daha çok yorulmasi ve sanirim = su gibi sarzinin harcanmasi,,,, olabilir :) ama kablosuzun ne kadar çektigi uzakta mi yakinda mi falan gibi seyler de önemli olabilir, etki degisebilir
yoksa genelde 3g daha çok harcar....

ccd6167
27.09.2012, 19:42
bu saatten sonra herhalde fark yaratacak durum buyuk ihtimal batarya omru olacaktir

ayfon 5 lte sistemden dolayi sarji cok az gidiyor

Sefer A.
27.09.2012, 19:55
bu saatten sonra herhalde fark yaratacak durum buyuk ihtimal batarya omru olacaktir

ayfon 5 lte sistemden dolayi sarji cok az gidiyor

lte note2de de olacak sanirim, ama ayfon5 bataryasi ne kadarlik ?
note2 3100 ile geliyor....

exelans_25
27.09.2012, 20:43
s3 genelde internet ve müzik için kullanıyorum 1 buçuk gün gidiyor şarj

Fatih Yücel
27.09.2012, 21:51
Arkadaslar ben sIII U ilk aldığımda şarjı 2 gün gıdıyodu su an 1 gün filan gıdıyor bu tamamen kullanımla alakalı arka planda gereksız çalışan bır sürü progrm oluyor genelde o yüzden şarj süresi kişiden kişiye değişiyor.

Mehmet Fatih Silik
28.09.2012, 20:42
Ben Galaxy S kullaniyorum...ve ilk aldigim gün ile $imdiki halinden bir farki yok...$imdi daha cok Appz var ama yinede batarya cok cabuk bitiyor...hatta arka planda gereksiz olan her$eyi kapatmama ragmen...Bu telefondan önce 8910 HD vardi...o iki hafta gidiyordu bana (:

Emirhan Makul
29.09.2012, 15:36
Kendime biçtiğim süre sonunda samsung s3 sahibi olacağıma garanti gözü ile bakıyorum son dakikada kelepir başka marka telefon gelmez ise;

Şimdi şunu sorayım bu telefona takılacak kulaklıklar hangileridir, kulaklık dediğim bu hani büyük, kafanın üzerinden dolanan, en iyisi, en görünümü güzeli ve tabi ki en fiyatı uygunu ?

Mehmet Ç.
29.09.2012, 15:56
S3'e bütün uclar oluyor..

Bende Beats By Dr. Dre var..

tavsiye ederim :)

UmutBaykan
29.09.2012, 16:25
Samsung wave 2 kullanıcısıyım,işletim sistemi haricinde güzel telefon,satmayı düşünüyorum.

Emirhan Makul
29.09.2012, 16:49
S3'e bütün uclar oluyor..

Bende Beats By Dr. Dre var..

tavsiye ederim :)

http://3.bp.blogspot.com/-mHAMmLkPhaM/UFJG8LrsdpI/AAAAAAAAAFc/EnrzDhCRCII/s1600/beats-by-dr-dre.jpg

Bu mudur ?

Bu arada aca "uygun fiyat" lı sözüm okunmadı mı :D kulaklık 500 TL'den başlıyor 1100 TL ye kadar gidiyor :)

Mehmet Ç.
29.09.2012, 18:11
http://www.melectronics.ch/medias/sys_master/imagevariant/8883870433310/9156434690078%20(auto-generated%20-1x570-image)(1344359288809).jpg

http://www.productwiki.com/upload/images/monster_beats_by_dr_dre_solo.jpg

budur..

isvicre'de 200 franka bulunuyor :)

Türkiye'ye kesin dönüs yapsam..

Her sene 2 kere... 6 ay önceden biletimi alirim, isvicre'ye elektrikli esyalari almaya gelirim :)

Emirhan Makul
29.09.2012, 18:17
Mehmet Ç benle kafa yapıyor beyler :( Burada vergiden dolayı 3. katı ödüyoruz yapacak bir şey yok :) Fiyatı uygun kulaklık önerilerini alalım :)

Alihan Ertürk
29.09.2012, 19:27
Beats'i ben Çin'den getirmiştim Türkiye'den alınır mi hiç.. :) Suan s3'te iPhone kulakligi kullanıyorum Sultan cok da memnunum. Kendi kutusundan çıkanlar kötü bu ucu tipali modelden.

Adem Erdoğan
01.10.2012, 11:45
SIII kullanıcılarına bir sorum olacak. Prize takılıyken telefonu hiç kullanmadan %100 şarj olma süresi ne kadar sürüyor?

İdris Toksoy
01.10.2012, 11:56
s3 genelde internet ve müzik için kullanıyorum 1 buçuk gün gidiyor şarj

bana bigün zor gidiyo

İdris Toksoy
01.10.2012, 11:58
SIII kullanıcılarına bir sorum olacak. Prize takılıyken telefonu hiç kullanmadan %100 şarj olma süresi ne kadar sürüyor?

ben hiç dikkat etmedim ama tahminimce 3 saat.

Adem Erdoğan
01.10.2012, 12:08
ben hiç dikkat etmedim ama tahminimce 3 saat.

Bilgisayardan şarj etmeyi denemedim fakat normal prizle bilgisayardan şarj arasında fark var galiba..

Murat Acar
01.10.2012, 14:37
Sanırım Htc kullanıcısı azdır ama Bana sorarsanız en az samsung kadar kaliteli bir telefon sadece çözemediğim bir kaç konu var java yükleyemiyorum bunun hakkında ve Htc teknolojisi konusunda bilgi verebilecek soru soracak arkadaşlar bu başlıkta buluşsak diyorum!!!

Sefer A.
01.10.2012, 14:46
Bilgisayardan şarj etmeyi denemedim fakat normal prizle bilgisayardan şarj arasında fark var galiba..

var var, bende note var ve bilgisayardayken 5 6 saat sürebilir, dikkat edersen usb olarak sarz oluyor öyle yaziyor ondan dolayi daha agir oluyor, prizdeyken ca yaziyor bende, Türkçe olunca ac mi ne yaziyor, o zaman 2saat 50dk falan sürüyor.......
yalniz bazen prizle takarken bile dikkat etmekte fayda var çünkü usb olarak da sarz ediyor ara sira, öyle olunca çikarip geri takmak lazim usb gibi sarz etmeyene kadar, yoksa bir baktiniz 3saatte 60 falan anca olmus........

Ahmet Başkaya
01.10.2012, 14:49
Evet buyrun benim .

fındıkoğlu
01.10.2012, 14:53
Sanırım neslimiz tükenmek üzere HTC kullanıcıları olarak.....:cool: BMN'ye sesleniyorum bizi koruma altına alın.:D

Murat Acar
01.10.2012, 15:13
Bencede Şu Htc androidlere javayı nasıl yükleticeğiz yokmu bilen biri acele yardım oyun oynayamıyorum yoksa:)

Emirhan Ömeroğlu
01.10.2012, 15:40
HTC Android kullanıyorum ama Java olayını hiç denemedim. Java derken şu eski Java oyunlarından mı bahsediyorsunuz yoksa?

Murat Acar
01.10.2012, 16:25
Hayır mesela gamyuna gireceğim bilardo oynamak için java istiyor?

Samet Türkmen
01.10.2012, 16:28
İşletim sistemi javayı desteklemiyordur belki. Tıpkı ios'un flash desteklememesi gibi.

Harun Karadeniz
01.10.2012, 16:29
S 3 kullanıcısı baya varmış. Kies güncellemesi yakında gelicek bununla beraber android jelly bean olacak.

Şarj ömrü yeni ikonlar daha hızlı işlemci gibi biçok yenilik geliyor. Hollanda başta olmak üzere bi çok avrupa ülkesinin serverlarına düştü güncelleme.

http://www.youtube.com/watch?v=Bt2l5g_3w48

Murat Acar
01.10.2012, 16:42
NASIL YANİ YA android sistem nasıld esteklemez javayı ee nasıl oynuycaz bu oyunu ne anlamı kaldıki ozaman :)

ESER
01.10.2012, 16:49
samsung galaxy tab 2 almistim usa'dayken .. hic memnun degilim . okutmanin pesindeyim . bulursam bir arkadas affetmicem okutacam :)

ilgilenen varsa bana ulassin :)

Harun Karadeniz
01.10.2012, 16:52
samsung galaxy tab 2 almistim usa'dayken .. hic memnun degilim . okutmanin pesindeyim . bulursam bir arkadas affetmicem okutacam :)

ilgilenen varsa bana ulassin :)

Tabletler çok gereksiz abi ya :)

Ama aklımda bulunsun çıkar bizim şirkette belki alan. Okuturuz.

Uğurtan
01.10.2012, 16:57
Neyse ki Sony 'e falan fark atıp HTC'yi de burun farkıyla geçti Samsung.

Smartphone sektörünün lideri durumunda. Aferin.

Ama tabii İphone olmak var bide herhangi akıllı telefon olmak var. :)

ESER
01.10.2012, 17:26
Tabletler çok gereksiz abi ya :)

Ama aklımda bulunsun çıkar bizim şirkette belki alan. Okuturuz.

usa'da best buydan almistim ucuz diye, ucuz etin suyu yavan olur hesabi oldu.

sen okut , sana da bir sakal atariz :D

Terzioğlu
01.10.2012, 20:23
Android basliklari birlestirilse iyi olur..

Sefer A.
01.10.2012, 22:32
http://www.youtube.com/watch?v=9GD9vHqOrTw&feature=endscreen&NR=1

yau habu ne oliy, yok dual core yok quad core.......

s3'ten s3'e de fark mi var yauu

Sefer A.
01.10.2012, 22:33
http://www.youtube.com/watch?v=zTClFFAJr8M&feature=fvwrel

telefonu uçurmus adam, bu nedir yahu ?

note1 için oluyor mu bu acaba ? ve nasil oluyor?

habu rom islerinden anlayan varsa bir kaç sey yazsin suraya da bilgilenelim :p :)

ilhan
02.10.2012, 09:39
Ekrandan dolayı bataryanın ömrü azalıyor veya arka planda çalışan programlar nedeniyle. Bunlara nasıl önlemler alacağız? Yahu başlığı açtık bir şeyler söyleyin. :D

Fatih Yücel
02.10.2012, 10:01
Neyse ki Sony 'e falan fark atıp HTC'yi de burun farkıyla geçti Samsung.

Smartphone sektörünün lideri durumunda. Aferin.

Ama tabii İphone olmak var bide herhangi akıllı telefon olmak var. :)

Steve'ın evladı gibi konuştun :D

Adem Erdoğan
02.10.2012, 10:03
Ekrandan dolayı bataryanın ömrü azalıyor veya arka planda çalışan programlar nedeniyle. Bunlara nasıl önlemler alacağız? Yahu başlığı açtık bir şeyler söyleyin. :D

Arka planda çalışan programları durdur arkadaş sen de. :)

ilhan
02.10.2012, 10:06
Adem seni tebrik etmek istiyorum dostum. :)

cakalkerem
02.10.2012, 11:05
HTC ÇAÇA TELİM VAR BİR TANE WHATSupp arıyorum ....birde bu telefonda program indirdiğimde kullanmama izin vermiyor malsesef güvenlik gerekçesiyle

Özgür Öztürk
02.10.2012, 15:03
HTC ÇAÇA TELİM VAR BİR TANE WHATSupp arıyorum ....birde bu telefonda program indirdiğimde kullanmama izin vermiyor malsesef güvenlik gerekçesiyle

Google Playden WhatsApp (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&feature=search_result#?t=W10.) uygulamasını indirip yükleyebilirsiniz. Uygulama iznini açmak için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen kaynaklardan gelen uyugulamalara izin ver diye bir seçenek olması lazım.

Murat Acar
02.10.2012, 16:14
HTC İŞİN JAVA YI NASIL YÜKLİYECEĞİZ ? Hala bi cevap alamadım bu konuda?

hatice_61
02.10.2012, 16:30
htc telefonumu samsung mu daha iyidir hangisini önerirsiniz

Murat Acar
02.10.2012, 16:43
htc telefonumu samsung mu daha iyidir hangisini önerirsiniz

Ben şahsen HTC kullanıyorum vede çok memnunum.Evdeki loptoptan bile daha hızlı...Yanlız İşte bazı ince noktalarını bulmakta zorlanıyoruz.Servis konusundada samsungdan biraz geride sanırım gerçi hiç servislik işim olmadı ama olursada aldığım firmaya götürürüm sonuçta sorun olmaz yani..

hatice_61
02.10.2012, 16:50
Ben şahsen HTC kullanıyorum vede çok memnunum.Evdeki loptoptan bile daha hızlı...Yanlız İşte bazı ince noktalarını bulmakta zorlanıyoruz.Servis konusundada samsungdan biraz geride sanırım gerçi hiç servislik işim olmadı ama olursada aldığım firmaya götürürüm sonuçta sorun olmaz yani..

yani htcyi öneriyosunuz şarj bakımından nasıl

EMiRHAN61
02.10.2012, 17:57
http://www.word.gen.tr/wp-content/uploads/2012/06/sony-xperia-u-t%C3%BCrkcellde.jpg

Oy oy oy :)

Harun Karadeniz
02.10.2012, 19:15
http://www.youtube.com/watch?v=9GD9vHqOrTw&feature=endscreen&NR=1

yau habu ne oliy, yok dual core yok quad core.......

s3'ten s3'e de fark mi var yauu

10 çeşidi vardır o telefonun :D

Geçen patron yurt dışından aldı Türkçe rom atıcaktım telefona kurcaladım biraz alet 2 gb ram var. :D

çift hatlısı var başka renkleri var 2 çekirdeklisi var 4 çekirdeklisivar var oğlu var ama Türkiyede 2 renk tek telefon var :D

http://www.youtube.com/watch?v=zTClFFAJr8M&feature=fvwrel

telefonu uçurmus adam, bu nedir yahu ?

note1 için oluyor mu bu acaba ? ve nasil oluyor?

habu rom islerinden anlayan varsa bir kaç sey yazsin suraya da bilgilenelim :p :)

Rom telefonun herşeyini değiştiriyo çok işe yarıyo ama garanti dışı bırakıyo.

http://forum.donanimhaber.com/m_54187594/tm.htm

ilk mesajda video anlatım var yardımcı olur umarım.

Murat Acar
03.10.2012, 11:41
yani htcyi öneriyosunuz şarj bakımından nasıl

İnternete girecekseniz wifi niz açıksa ortalama 15 saat gidiyor ama wifi kullanmam pek diyorsanız 2.5 gün ortalaması var güncel olarak denedim wifi açık ve internete girdiğimde sabah şarjdan çıkardığım aleti akşama şarja takmak zorunda kalıyorum.

hatice_61
03.10.2012, 12:37
İnternete girecekseniz wifi niz açıksa ortalama 15 saat gidiyor ama wifi kullanmam pek diyorsanız 2.5 gün ortalaması var güncel olarak denedim wifi açık ve internete girdiğimde sabah şarjdan çıkardığım aleti akşama şarja takmak zorunda kalıyorum.

sagolun kullanacagim icin demekki gunluk takmam gerekecek gene

Oğuzhan
06.10.2012, 23:20
Telefon satın alacağım da kararsız kaldım kullananları görelim :)

Sefer A.
06.10.2012, 23:22

s3 açik ve net :)
büyüklükten sikayetçi degilsen imkanin varsa note 2 çikacak onu al :p

Uğurtan
06.10.2012, 23:25
Benzer konulara ayrı başlığa izin vermiyoruz arkadaşlar.

Oğuzhan
06.10.2012, 23:57
s3 açik ve net :)
büyüklükten sikayetçi degilsen imkanin varsa note 2 çikacak onu al :p

Iphone 4s ile Galaxy s3 arasında kararsız kaldım da s3 diyor internet aleminin byük çoğunluğu. Iphone diyenler de şeklinden ve havasından ötürü diyorlar. Android nasıldır kullanan arkadaşlar uygulama ve oyun bulmakta sıkıntı çekmeyiz değil mi ?

Sefer A.
07.10.2012, 01:27
Iphone 4s ile Galaxy s3 arasında kararsız kaldım da s3 diyor internet aleminin byük çoğunluğu. Iphone diyenler de şeklinden ve havasından ötürü diyorlar. Android nasıldır kullanan arkadaşlar uygulama ve oyun bulmakta sıkıntı çekmeyiz değil mi ?

uygulama ve oyun bulmakta skinti çekmezsin ve de daha güzel oynarsin, 4ste oyun sarmaayy, s3te falan daha çok saraayy :D ekraninin netligi yeter reyiz :)
iphone dah abasit, yani kullanimi falan, samsung biraz daha zor gibi ama skinti yok raad ol samsung iyidir :)

ibrahim
07.10.2012, 02:13
Googleye .apk yaz oyuna programa doymazsin. Iphoneden ya Jailbreak yapip garantiyi bozacaksin yada parali alacaksin hepsini. Baska sansin yok. Ben HTC kullaniyorum ve iyiki Iphone almadim diyorum.

Fatih Yücel
07.10.2012, 02:37
Benzer konulara ayrı başlığa izin vermiyoruz arkadaşlar.

Çok bilen çok yanılır :D

Adem Erdoğan
07.10.2012, 03:16

Konu bu baslikla birlestirilerek gereken cevap verilmis zaten. :)

Bu arada bad piggies oyununu herkese tavsiye ederim.:)

Oğuzhan
07.10.2012, 18:52
Beyler Türkiye'de uluslararası garanti geçmiyormuş sanırım Samsung'un ne kötü bir şeydir bu ya. 300-400 lira fark var genpa ürünüyle arasında.

Sefer A.
07.10.2012, 18:59
Beyler Türkiye'de uluslararası garanti geçmiyormuş sanırım Samsung'un ne kötü bir şeydir bu ya. 300-400 lira fark var genpa ürünüyle arasında.

geçiyor yaa ne geçmemesi, hikaye o ;) iphone için skinti olabilir yurt disindan gelen ürün ama samsung için skinti olmaz faturan bile olmasa git samsung bayiine derdini anlat yapmak zorundalar Türkiye uluslararasinda degil mi anasini satayim samsung bayii olmasa anlarim da e madem var esek gibi yapacaklar ;)

Alihan Ertürk
07.10.2012, 19:01
Oyun değil de kullandığınız uygulamaları yazar mısınız?

Mesela geçen çok değerli bir büyüğümüzden BANJO uygulamasını indir önerisi aldım, daha önce bilmiyordum.. O ne hayati bir programdır öyle. :D

Mustafa Umut
07.10.2012, 19:08
Valla şuan en çok kullandığım Adobe Reader.
Bazı kitapların .pdf lerini buldum internetten onları indirdim telefona, yaklaşık 1500 sayfa. Böylece 60 liralık kitap masrafından yırtmış oldum. Çok iyi oldu.

Sefer A.
07.10.2012, 19:12
banjo ?? nasil bir uygulamadir o ne ise yarar ? :)

ben tango viber falan kullanirim, bir kaç oyun, falan fstk iste çok ta uygulama kullanmiyorum simdilik bakalm note 2 alirsam biraz daha hasir nesir olurum belki uygulamalarla ^^

Alihan Ertürk
07.10.2012, 19:18
Valla şuan en çok kullandığım Adobe Reader.
Bazı kitapların .pdf lerini buldum internetten onları indirdim telefona, yaklaşık 1500 sayfa. Böylece 60 liralık kitap masrafından yırtmış oldum. Çok iyi oldu.

Kitapları nereden nasıl indirdiğini de söylersen ben de yüklerim bu Reader'ı.. :)

Emirhan Makul
07.10.2012, 19:19
banjo ?? nasil bir uygulamadir o ne ise yarar ? :)

ben tango viber falan kullanirim, bir kaç oyun, falan fstk iste çok ta uygulama kullanmiyorum simdilik bakalm note 2 alirsam biraz daha hasir nesir olurum belki uygulamalarla ^^

Banjo çok mübarek bir uygulama Sefer :)

Alihan Ertürk
07.10.2012, 19:25
Banjo çok mübarek bir uygulama Sefer :)

Eli öpülesi insansın Sultan.. O günden sonra olaylar olaylar.. :)

Mustafa Umut
07.10.2012, 19:40
Kitapları nereden nasıl indirdiğini de söylersen ben de yüklerim bu Reader'ı.. :)

Ders kitapları bunlar:)
Kimya kitabını kendim indirdim, fizik,algoritma ve teknik resim .pdflerini de arkadaşlardan aldım.
http://www.tagdl.com/ebooks/122500-general-chemistry-principles-and-modern-applications-10th-edition-by-petruci-herring-madura-bissonnette.html
sanırım buradan indirmiştim kimyayı..

Fatih Yücel
07.10.2012, 22:46
Arkadaşlar kitap okumak için size aldıko diye bir program öneririm çok güzel ve kullanışlı bir program.

Berke6198
08.10.2012, 11:36
Hiç bir yerde cevabını bulamıyorum... Abilerim,ablalarım. Ben Samsung Android kullanıcısı değilim, Chat 527(Klavyeli) kullanıyorum. Ancak büyük bir sorunla karşı karşıyayım, telefonumda tüm mesajları sil seçeneğine tıkladığımın anda 1-2 saniye içinde donuyor telefon. Ve bu yüzden mesajları silemiyorum, telefonun gelen mesajlar kısmı dağ gibi oldu... Biri el atabilir mi bu duruma ?

Alican Altunbaş
08.10.2012, 16:10
Huawei Ascend P1 tavsiye ederim.
Galaxy s2 ayarında bir tel alacaklar için s2 den daha yüksek özellikli bir telefon:)Ben kullanıyorum harika telefon:)

Adem Erdoğan
09.10.2012, 13:45
Telefona harici harddisk takıp dosyalarına ulaşabilen var mı?

Fatih Yücel
09.10.2012, 13:59
Arkadaşlar Galaxy S IIl için güncelleme yayınlandı bilginiz olsun.

Alihan Ertürk
09.10.2012, 20:28
Arkadaşlar Galaxy S IIl için güncelleme yayınlandı bilginiz olsun.

Nasıl yapıyoruz güncellemeyi, telefondan mı yoksa link vs.. mi ?

Fatih Yücel
09.10.2012, 20:58
Güncellemelere dustuyse ordan yap dusmediyse yeşilcin diye bi site var orayı kurcala :)

Alihan Ertürk
09.10.2012, 21:02
Telefondan denedim;

''Kullanıcılara yazılım güncelleme hizmetine erişim, talepte bulunma sıralarına göre sağlanmaktadır. Lütfen daha sonra deneyin..''

uyarısını verdi..

Fatih Yücel
10.10.2012, 15:34
Şarj süresi için bir çözüm daha var kullanıcılar arasında bilinen.

Birinci ekrandan "Görev Yöneticisini" seçip çıkan ekranda Ram sekmesinde "Belleği Sil" e tıkladığımızda gereksiz açıkta buunan ve arka planda çalışan tüm uygulamalar durduruluyor.

http://i50.tinypic.com/2mpfpmb.png http://i47.tinypic.com/x55oo4.png

Özgür Öztürk
11.10.2012, 09:45
Telefondan denedim;

''Kullanıcılara yazılım güncelleme hizmetine erişim, talepte bulunma sıralarına göre sağlanmaktadır. Lütfen daha sonra deneyin..''

uyarısını verdi..

SM Türkiye için JB sürümünü yayınlamadı, sadece şu anda Polonya için JB var. Ota veya Odinle yüklemek (http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&model=GT-I9300&pcode=0&os=1&type=1#firmware) istersen gerekli sürümü Sammobile sitesinden download edebilirsin.

Emirhan Makul
11.10.2012, 12:38
Şöyle sıkıntılar yaşayan S3 kullanıcıları var mı ?

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30530279

seyyah61
11.10.2012, 13:53
Şöyle sıkıntılar yaşayan S3 kullanıcıları var mı ?

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30530279

S3 kullanan 2 arkadasim var. Onlarin su ana kadar bu tür bir problem yasadiklarini görmedim. Ayrica son Jellybean güncellemesinden sonra bu sorunlar da cözülmüstür büyük ihtimalle.

Emirhan Makul
11.10.2012, 14:29
S3 kullanan 2 arkadasim var. Onlarin su ana kadar bu tür bir problem yasadiklarini görmedim. Ayrica son Jellybean güncellemesinden sonra bu sorunlar da cözülmüstür büyük ihtimalle.

Zaten bu entry'i yazan elemanı yatırıp kaldırıyorlar şu anda :)

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=samsung+galaxy+s+iii&i=30531357

Fatih Yücel
11.10.2012, 15:01
Bahsettiği sorunlar son teknoloji bir telefon için fiyasko ve ben bu telefonu alalı 4 ay oluyor en ufak sorun yaşamadım.

Lafın kısası inci deki iphone manyağı bir şahsın yorumları :D

Emirhan Makul
11.10.2012, 16:47
Beyler :)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11687-5S3W5Y2N.jpg

Samsung Electronics Türkiye firması tarafından Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve Kalecimiz Onur Kıvrak’a birer adet Samsung Galaxy S3 telefon hediye edildi.

Samsung Electronics Türkiye firması temsilcisi Caner Kol ve Avea Bayii R&S İletişim İşletmecisi Rahmi Özçilingir takımımızın sabah antrenmanı öncesi tesislerimize gelerek Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile başarılı kalecimiz Onur Kıvrak’a telefon verdiler.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ise aldıkları hediye dolaysıyla Kol ve Özçilingir aracılığıyla Samsung Türkiye firmasına teşekkür etti. Güneş’ Samsung Türkiye Genel Müdürü Sung Yong Hong için özel olarak kaleci forması imzaladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11687-9W6I8S9U.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11687-7G7M3R0Y.jpg

Fatih Yücel
11.10.2012, 16:54
Nokta.

Alihan Ertürk
11.10.2012, 19:19
Doğru yolda olduğumuzu biliyordum.

''Paraya karşı emeğin savaşı..'' :cool:

Adem Erdoğan
11.10.2012, 19:47
Sabrın Sonu Selamettir mesajı aldım ben o fotoğraflardan. :cool:

Emirhan Makul
12.10.2012, 11:57
Samsung bir raund daha kazandı!
Apple- Samsung patent savaşında yeni aşama
12 Ekim 2012 Cuma, 11:14:14

http://im.haberturk.com/2012/10/12/784676_detay.jpg?1350029861

Samsung ile Apple arasındaki patent savaşında Güney Koreli şirket bir raund daha kazandı. ABD'de temyiz mahkemesi, Samsung'un ürettiği Galaxy Nexus cep telefonunun ülkede satışının yasaklanması kararını geri çevirdi. Kaliforniya'da yerel bir mahkeme Haziran yasaklama karar vermişti.Temyiz mahkemesi mahkemenin bu kararla yetkisini aştığını bildirdi.
1 Ekim'de Samsung Galaxy Tab 10.1 tablet bilgisayarının ABD'de satışının yasaklanması kararı da kaldırılmıştı. Ağustos ayında ise Kaliforniya'da bir mahkeme Apple'ın yazılım ve tasarım teknolojilerinin Samsung tarafından ihlal edildiğine hükmederek, Samsung'un 1.05 milyar dolar tazminat ödemesine karar vermişti.

Adem Erdoğan
12.10.2012, 15:00
İşte Samsung'un 'mini'si!

http://ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/784718-iste-samsungun-minisi

Emirhan Makul
16.10.2012, 14:31
Bu S3'e ayriyeten cam koruması takılıyormuş, bu koruma ne kadar? Dokunmatiğin hassasiyetini azaltıyor mu ? Birde S3 için en çeşitli ve sağlıklı kaplar nerede satılıyor ?

Fatih Yücel
16.10.2012, 15:02
Ekran koruyucu için Ttec öneririm çizilmiyor iz bırakmıyor ve dokunmatik konusunda hiç sorun çıkarmıyor.

Kapak olarak çeşitlilik açısından ebay olabilir bu sitede begendiğin ürünü kodu ile Türkiye de başka bir siteden sipariş verebilirsin.

Kapakta elago markası çok başarılı, renkli ve sade kapaklar üretiyor aynı zamanda kaliteli ürünler.

Benim kullandığım renk bu beyaz SIII de çok çekici duruyor :D

http://i50.tinypic.com/24c8ef8.jpg

Tolga
16.10.2012, 16:38
Doğru yolda olduğumuzu biliyordum.

''Paraya karşı emeğin savaşı..'' :cool:

Noldu anlamadım ben :) Samsung kullanmıyoruz diye vatan haini mi olduk :D

Emirhan Makul
16.10.2012, 16:46
Peki Fatih Bey bu ekran koruyucunun fiyatı nedir :)

Fatih Yücel
16.10.2012, 16:51
Fiyatı önemli değil Sultan'ım benim sana hediyem olur :D

Emirhan Makul
16.10.2012, 16:53
Çok teşekkür ediyorum :) Serdar Şenel bey ile gerekli temasları kurdum, yakın zamanda bende bu kervana katılacağım hayırlısı ilen :)

Alihan Ertürk
16.10.2012, 19:24
Ekran koruyucu için Ttec öneririm çizilmiyor iz bırakmıyor ve dokunmatik konusunda hiç sorun çıkarmıyor.

Kapak olarak çeşitlilik açısından ebay olabilir bu sitede begendiğin ürünü kodu ile Türkiye de başka bir siteden sipariş verebilirsin.

Kapakta elago markası çok başarılı, renkli ve sade kapaklar üretiyor aynı zamanda kaliteli ürünler.

Benim kullandığım renk bu beyaz SIII de çok çekici duruyor :D

http://i50.tinypic.com/24c8ef8.jpg

Bu konuda yardıma ihtiyacım vardı gerçekten, cansın reis.. :) Telefonu alırken yüklü bir meblaya arka kap ve ekran filmini de kitlediler bana kapaktan hiç memnun değilim çok kaba ve bir süre kullandıktan sonra çıkarıp attım. Şimdi yeni, kibar bir şey arıyorum..

Sultan; Aramıza bekleniyorsun.. Seninle her şey çok daha güzel olacak. :)

Adem Erdoğan
16.10.2012, 22:19
Tavsiye ederim. :)

http://www.mobilcadde.com/fotograflar/orj/samsung-i9300-galaxy-s3-orjinal-flip-cover-kilif-49371661298608.jpg

Alihan Ertürk
16.10.2012, 22:30
Nereden ulaşıyoruz peki bunlara?

Adres verin gidek.. :)

Fatih Yücel
16.10.2012, 22:39
Adem tavsiye etmiyorum 1 ayda hasat oldu gösterişli fakat hiç dayanıklı değil ayrıca telefonun ekranından başka hiç bir yerini korumuyor

Adem Erdoğan
16.10.2012, 22:56
Nereden ulaşıyoruz peki bunlara?

Adres verin gidek.. :)

İzmit Ncity Gold'da bulabildim çeşitli kılıflar. :)

Adem tavsiye etmiyorum 1 ayda hasat oldu gösterişli fakat hiç dayanıklı değil ayrıca telefonun ekranından başka hiç bir yerini korumuyor

Çakmasını alırsan tabi haşat olur. Ben son derece memnunum. Telefonu çok şık gösteriyor. Ekranından başka neresini korumasını bekliyorsun. Zaten arka kapağıda çıkartıp bunu takıyorsun :)

Fatih Yücel
16.10.2012, 22:59
İzmit Ncity Gold'da bulabildim çeşitli kılıflar. :)

Çakmasını alırsan tabi haşat olur. Ben son derece memnunum. Telefonu çok şık gösteriyor. Ekranından başka neresini korumasını bekliyorsun. Zaten arka kapağıda çıkartıp bunu takıyorsun :)

Ben isterim ki kenardaki şerit de zarar görmesin ayrıca bizde korsan ürün kullanma alışkanlığı yok adem :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sefer A.
17.10.2012, 03:32
Tavsiye ederim. :)

http://www.mobilcadde.com/fotograflar/orj/samsung-i9300-galaxy-s3-orjinal-flip-cover-kilif-49371661298608.jpg

telefonda konusurken çok saçma duruyor ama yaa, degil mi ?
yüzünü agzini gizliyor nerdeyse.....

Fatih Yücel
17.10.2012, 07:31
Hayır kapak kapalı iken görüşme yapılabiliyor çok estetik demenin nedeni de o zaten

Emirhan Makul
17.10.2012, 11:00
Sultan; Aramıza bekleniyorsun.. Seninle her şey çok daha güzel olacak. :)

İş alanımda böyle açık seçik sözler kullanma lan :D Sonra beni gören üye "Len yönetici var amma söveyim gitsin ne olacak" hali tavrında ana avrat giriyor millete :D Bayramdan sonra hayırlısı ile herşey çok güzel olacak.

Alihan Ertürk
17.10.2012, 18:08
İş alanımda böyle açık seçik sözler kullanma lan :D Sonra beni gören üye "Len yönetici var amma söveyim gitsin ne olacak" hali tavrında ana avrat giriyor millete :D Bayramdan sonra hayırlısı ile herşey çok güzel olacak.

Pardon başgan.. Hayırlı görevler. :cool:

*

Bu arada şöyle bir haber çarptı gözüme değerli SIII kullanıcıları;
http://teknobak.com/galaxy-siii-iphoen-5-e-karsi-adeta-sov-yapti!_6_53576?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Sefer A.
18.10.2012, 02:05
Hayır kapak kapalı iken görüşme yapılabiliyor çok estetik demenin nedeni de o zaten

o nasil oluyor ? ha önce açiyosun sonra kapagi kapatip konusuyosun ?

Fatih Yücel
19.10.2012, 10:54
Yazdığın kadar uzun sürmüyor anlık yani :)

Sefer A.
19.10.2012, 15:05
Yazdığın kadar uzun sürmüyor anlık yani :)

kulagi dayatmak yetiyor mu yani öyle mi oluyor :D

Emirhan Makul
22.10.2012, 01:43
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30658372

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30657773

Ara ara böyle entry'ler koyacağım, kullanan arkadaşlar, aa evet böyle bir şey var yada şurada eksik yapmış o yüzden böyle bir sorun var derlerse sevinirim.

Çok yüksek ihtimallerle şikayetlerin %70'i telefonu kullanmayı bilmeyen insanlar tarafından oluyor.

TS_2011_TR
22.10.2012, 10:07
samsung galaxy 3 e alternativ biraz daha kücük bir model cikaracakmis. bilgisi olan var mi ?

özellik bakimindan 3 kadar iyi olmayacakmis.

Fatih Yücel
22.10.2012, 10:28
Galaxy SIII en ideal boyutta ben telefonu aldığım anda evdeki bilgisayarımı kaldırdım şahsen, gayette rahat bir şekilde takılıyorum her şeyi takip ediyorum ekran boyutu özellikle en ideal seviyede, Note 2 mesela ekran çok güzel ama taşıma sorunu var tabi bunlar benim yorumlarım.

Emirhan Makul
22.10.2012, 10:28
samsung galaxy 3 e alternativ biraz daha kücük bir model cikaracakmis. bilgisi olan var mi ?

özellik bakimindan 3 kadar iyi olmayacakmis.

Türkiye'ye daha giriş yapmadı.

Ürün budur;

http://sosyalmedya.co/wp-content/uploads/2012/10/gs3-mini-lead-590x373.jpg

http://www.teknokedi.com/wp-content/uploads/2012/10/samsung_galaxy_s_3_mini.jpg

http://www.btnet.com.tr/wp-content/uploads/2012/10/galaxy-s3-mini-hands-on-600x398.jpg

Emirhan Makul
22.10.2012, 10:31
Buda Samsung'un 3 silahşörü :)

https://pbs.twimg.com/media/A5y092iCMAALXsN.jpg

Sefer A.
22.10.2012, 14:09
ah be note 2'm :p

TS_2011_TR
22.10.2012, 14:30
hmm bunun yerine galaxy 2 yi alirim daha iyi ayrica özellikleri bakimindan galaxy 2 yeni samsung 3 ün ufak versiyondan daha iyiymis.

Sefer A.
22.10.2012, 14:41
hmm bunun yerine galaxy 2 yi alirim daha iyi ayrica özellikleri bakimindan galaxy 2 yeni samsung 3 ün ufak versiyondan daha iyiymis.

dogrudur, hem özellikleri hem de kasa olarak daha iyi s2, s3'ten daha saglam ama özelliklerde geride, ama s3 mini kötü bir telefon, ise yaramaz....

Alper Beyazay
22.10.2012, 23:36
Yok mu s3 kampanyası falan :D

Murat Acar
23.10.2012, 00:33

Kalmadı kampanya turnuva olursa ozaman bakıcaz alper:)

Alihan Ertürk
23.10.2012, 20:26

Bir kaç gün önce vardı MediaMarkt burada 2. yaş kampanyası 1.399 TL'ydi fiyat. :)

*
Fatih reis ben bu güncellemeyi yaptım ama bir değişiklik olmadı görünürde ne işe yarar bu meret? :D

Mehmet Ç.
24.10.2012, 13:49
Buda Samsung'un 3 silahşörü :)

https://pbs.twimg.com/media/A5y092iCMAALXsN.jpg

soldaki iki cakma,, sagdaki orjinal...

neden sadece en sagdakinde SAMSUNG yaziyor?

Alper Beyazay
24.10.2012, 16:55
Bir kaç gün önce vardı MediaMarkt burada 2. yaş kampanyası 1.399 TL'ydi fiyat. :)

*
Fatih reis ben bu güncellemeyi yaptım ama bir değişiklik olmadı görünürde ne işe yarar bu meret? :D

İstanbul'da da Merter'deki mediamarkt'ta bugün ve yarın 1799 yerine 1599 tl'ymiş. İlgilenenlere duyrulur. :)

Fatih Yücel
24.10.2012, 17:26

*

Değişiklik yapılmadı pek Alihan sadece web arayüzü değişti birde arama ekranında ki görsel görülürse bir tek bunlar var

Dursun Kaplan
24.10.2012, 18:07
Sanırım bundan alacağım. İşimi görür.

HTC ChaCha

http://www.ceptown.com/i/foto/b_model1785_05-04-11.jpg

Alper Beyazay
25.10.2012, 14:56
2 yıllık kasko karşılığında 340 tl nasıl, yapılmalı mı ? Ekran kırılması, bozulması, yanması falan her türlü durumda bedelsiz değişim yapılıyor. Yapılmalı mı ? Ne olur ne olmaz. :)

Fatih Yücel
26.10.2012, 00:57
2 yıllık kasko karşılığında 340 tl nasıl, yapılmalı mı ? Ekran kırılması, bozulması, yanması falan her türlü durumda bedelsiz değişim yapılıyor. Yapılmalı mı ? Ne olur ne olmaz. :)

Alper 1 yıllık 120 tl bence en mantıklısi .

Bu arada 4.1.1 yayınlanmış fakat biraz beklemek gerekecek herseyde olduğu gibi bunda da sıra var sanırım :)

Sefer A.
29.10.2012, 15:16
10 çeşidi vardır o telefonun :D

Geçen patron yurt dışından aldı Türkçe rom atıcaktım telefona kurcaladım biraz alet 2 gb ram var. :D

çift hatlısı var başka renkleri var 2 çekirdeklisi var 4 çekirdeklisivar var oğlu var ama Türkiyede 2 renk tek telefon var :D

Rom telefonun herşeyini değiştiriyo çok işe yarıyo ama garanti dışı bırakıyo.

http://forum.donanimhaber.com/m_54187594/tm.htm

ilk mesajda video anlatım var yardımcı olur umarım.

niye böyle ki acaba yaa ??

amerika'dakiler daha iyi miymis neymis bir kaç sey izlemistim yutubda.....

Anıl C
29.10.2012, 15:36
Xperia sola'da iyi bi telefon

Alper Beyazay
30.10.2012, 16:23
Fatih sana bir kaç soru sormam gerekiyor, özel mesajın neden kapalı ? :D

Fatih Yücel
30.10.2012, 16:41
Sor Alper ben öyle bi kısıtlama getirmedim ama mail de atabilirsin.

info@fatihyucel.com

Samet Berber
30.10.2012, 16:46
Merhaba arkadaslar bu basligi yeni gordum ,super oldu :).
Bende s3 var yalniz su flash sorununu bi turlu cozemedim..internette arastirdim 11 surumunu indirip kurmami onerdiler yine olmadi.
Yardimci olursaniz sevinirim.

Fatih Yücel
30.10.2012, 17:11
Flash sorunu için, internet ortamından "Flash Player Settings" diye bir program var onu indirebilirsiniz.

Turgay Atalay
30.10.2012, 19:34
Telefonuma virüs bulaşmış sanırım, kendiliğinden ekran ışığı yanıp sönüyor, bilgisayara takınca telefondaki dosyaları göremiyorum. Telefoncuya götürmeden benim yapabileceğim birşeyler var mı, kendim temizleyebilir miyim? Yardım eden olursa sevinirim, telefon LG 970 Optimus Black.

Harun Karadeniz
31.10.2012, 22:56
niye böyle ki acaba yaa ??

amerika'dakiler daha iyi miymis neymis bir kaç sey izlemistim yutubda.....

2gb ram var alette. Ama turkce olmuyo rom atamiyosun cihazlar korumali

Harun Karadeniz
31.10.2012, 22:57
Arkadaslar samsung galaxy sIII icin kies guncellemesi Turkiye serverlarina ulasti cihazinizi gunceleyebilirsiniz!!!

Murathan
01.11.2012, 21:27
SII mevcut bende.
Market harici, telefondayken internette albüm downloadı nasıl yapabilirim ?
Yani herhangi bir dosyayı hotfiledan mesela nasıl indirebilirim?

Emirhan Makul
07.11.2012, 20:54
Şimdi şöyle bir şey sorayım.

Bu internet paketi, konuşma süresi ve mesajlaşma sayısı ile en uygun en kullanışlı en hesaplı hat hangisidir ? Kim neyi kullanıyor kaça kullanıyor ?

Dursun Kaplan
07.11.2012, 21:11
Vodafone hesabını bilen kullanıyorum ben. Her yöne 500 dk konuşma, her yöne 500 sms ve 500 MB internet. Aylık 35 TL. Gayet yeterli benim için.

cakalkerem
07.11.2012, 22:37
HTC üzerine telefon tanımam beyler

Harun Karadeniz
08.11.2012, 14:17

Bu internet paketi, konuşma süresi ve mesajlaşma sayısı ile en uygun en kullanışlı en hesaplı hat hangisidir ? Kim neyi kullanıyor kaça kullanıyor ?

Faturalı; 500 dk her yöne, 2000sms her yöne, sınırsız internet 30Tl AVEA Yeni nesil 500

Oktay AKKUŞ
08.11.2012, 14:51

Her yöne 1000dk her yöne 5000 sms her tarafta 500mb internet 30 tl :) Hat geçişi sonucu vodafone kampanyası.

Fatih Yücel
08.11.2012, 15:56
Harun şu avatarını değiştir her gördüğümde bu ne diye iki saat bakıyorum :D

Enes Ünal Kaya
08.11.2012, 18:02
Benim Favorim

http://www.hardwareheaven.com/reviewimages/sony-xperia-s-phone/sony-xperia-s-phone.jpg

Erdinç Dilek
08.11.2012, 18:14
1000 dk konuşma 2000 sms sınırsız internet dışarıdan gelen bir aboneysen 40 tl avea lıysan 50 tl (ağlıyon sızlıyon 42 tl ye indiriyorlar kapatacam dersen) tlfon alacaksan oda ekleniyor bu fiyatlara.. yeni nesil 1000 extra paketin adı ( aman facebook a bağlanırken sekronize etmeyin kişilerinizi. çünkü önemli günlerde kısa mesaj çekerken sekronize ettiyseniz kişilerinizi rehberinize otomatik eklendiği için mesaj onlarada gönderirseniz dalgınlıkla, mms olarak fiyatlandırılıyor paketinizde mms olmadığı için fatura tutarı artabiliyor.

ibrahim
08.11.2012, 20:12
Androidin yeni sürümü cikmis. Benim HTC Sense XE'ye gelmedi daha...

Merak ettim ne tür özellikler var yeni? Yoksa aynisimi hala?

Emirhan Makul
09.11.2012, 00:12
Faturalı; 500 dk her yöne, 2000sms her yöne, sınırsız internet 30Tl AVEA Yeni nesil 500

Her yöne 1000dk her yöne 5000 sms her tarafta 500mb internet 30 tl :) Hat geçişi sonucu vodafone kampanyası.

Şimdi ikinizin aynı paketi kullanıyorsunuz sanırım, Hat geçişi sonrası derken başka hattan mı geçiş yapıldı ben mesela Türkcell kullanıyorum, şu anda geçecek olsam bu dediklerinizi kullanmam karşılışında 30 TL mi ödeyeceğim ?

Harun şu avatarını değiştir her gördüğümde bu ne diye iki saat bakıyorum :D

Aynen la, her gördüğümde bir 5 dakika bende bakıyorum :D

Ilelioglu
09.11.2012, 19:56
Benim Favorim

http://www.hardwareheaven.com/reviewimages/sony-xperia-s-phone/sony-xperia-s-phone.jpg

Bilsem beyazini alirdim. Tüh be Beyazi daha güzelmis...:D

..

Serdær
09.11.2012, 21:09
Sony Ericsson adı altından çıkıp direk Sony olması piyasasını canlandırdı.

Biraz da Skyfall etkisini var tabi :p

Oktay AKKUŞ
10.11.2012, 00:44
Şimdi ikinizin aynı paketi kullanıyorsunuz sanırım, Hat geçişi sonrası derken başka hattan mı geçiş yapıldı ben mesela Türkcell kullanıyorum, şu anda geçecek olsam bu dediklerinizi kullanmam karşılışında 30 TL mi ödeyeceğim ?

ben Türkcell'den Vodafone'a geçtim , bana bu kampanyayı verdiler.

Her yöne 1000dk 5000 sms 500mb internet.

Evet geçiş yaptırırsan vodafone'a böyle faydalanabiliyorsun. Ama ben temmuzda yapmıştım , bitmemiştir umarım.

Emre GÜRDAL
10.11.2012, 01:03
Valla galax3 ile ucuyorum evdeki leptopla yarisiyoruz...masallah 4 cekirdek olmasi harika goruntu kalitesi gece kamera cekimji hadika ben memnjn kaldim telefknun kullanisindan...

Alper Beyazay
11.11.2012, 01:06
Fb'de Samsung Türkiye sayfası s3 sahibi olanlara bedava kılıf dağıtıyor. 50 bine ulaşmadan başvurun sizde isterseniz. :D

TS_2011_TR
11.11.2012, 16:06
samsung galaxy s2 almayi düsünüyorum.

s3 den kücük ve s3 miniden iyi oldugu söyleniyor.

android sistemine aliskinim. tavsiye edeceginiz baska telefonlar var mi. 250-300 euro civari

Tansu Onur Erdoğan
11.11.2012, 19:15
alper saol basvurdum sayende )))

Fatih Yücel
13.11.2012, 09:36
Android kullanıcılarına tavsiye edebileceğim eğlenceli oyunlar.

http://i45.tinypic.com/k1802u.png

Alper Beyazay
13.11.2012, 09:53
alper saol basvurdum sayende )))

Rica ederim, ne demek..

TS_2011_TR
13.11.2012, 23:27
samsung dan vazgectim :)

sony xperia S, bunu almayi düsünüyorum.

alan kullanan bilgisi olan var mi !!!

Hatice Aslan
16.11.2012, 22:50
Galaxy Ace
BlackBerry Curve 9380

Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz hangisi daha iyi?

Murat Acar
16.11.2012, 22:57
Htc sensation 2 kullanıyorum ben baya memnunum ne samsung gibi büyük nede ıphone gibi patarya değiştirememe sorunu yok elede tam sığıyor istediğin videoyuda hd özelliğinde izle hafızasıda yeterli tavsiye ederim ...

ugurTS1989
17.11.2012, 21:11
Android kullanıcılarına tavsiye edebileceğim eğlenceli oyunlar.

http://i45.tinypic.com/k1802u.png

bu oyunların hepsını gozden gecırdım hıcbırı bı cacık degıl cocuk oyunu hele real fotball tam felaket , benım tavsıyem pes 2012 -2013 ,n s most wanted, asfalt 4, bus parkıng

Cagdas Topal
17.11.2012, 21:26
Subway Surf , Virtua Tennis ve NOVA 3 en iyi oyunlar arasında bilginize :)

Alihan Ertürk
18.11.2012, 12:27
Telefonu sarjdan çıkarıp birakiyorum gece %100 doluluktayken. Fakat sabah kalktığımda yüzde 80'lere düştügünü görüyorum.

Ne yapmak gerek? Gömmek istemiyorum daha cok genç.. :(

TS_2011_TR
18.11.2012, 12:54
Xperia S aldim sonunda.

Herkese tavsiye edebilecegim mükemmel bir telefon. Ekran cözünürlügü göz kamastiriyor. Eldede cok hos duruyor.

Özellik bakimindan her acidan yeterli.

Cagdas Topal
18.11.2012, 21:00
Telefonu sarjdan çıkarıp birakiyorum gece %100 doluluktayken. Fakat sabah kalktığımda yüzde 80'lere düştügünü görüyorum.

Ne yapmak gerek? Gömmek istemiyorum daha cok genç.. :(

*#0*# yapıp sleep seçeneğini tıkla yatarken :D arkaplanda hiçbir uygulamayı çalıştırmaz :D

Murat Acar
18.11.2012, 21:02
*#0*# yapıp sleep seçeneğini tıkla yatarken :d arkaplanda hiçbir uygulamayı çalıştırmaz :d

tekrar Çalistirmak isrediginde ne yapman gerekiyor onuda yaz ozaman:)

Cagdas Topal
18.11.2012, 22:52
tekrar Çalistirmak isrediginde ne yapman gerekiyor onuda yaz ozaman:)

Geri tuşuyla tekrar aktif hale geliyor arkaplandaki uygulamalar bu kadar basit :)

Murat Acar
18.11.2012, 23:15
*#0*# yapıp sleep seçeneğini tıkla yatarken :D arkaplanda hiçbir uygulamayı çalıştırmaz :D

bu dediklerini tıklayıp aramı diyoruz anlamadım olmadı bende bir türlü.MMI KODU BAŞLATILDI DIYOR SONRADA BAĞLANTI SORUNU YADA GEÇERSIZ MMI KODU DIYOR HTC SENSATIONDA...

Cagdas Topal
18.11.2012, 23:51
bu dediklerini tıklayıp aramı diyoruz anlamadım olmadı bende bir türlü.MMI KODU BAŞLATILDI DIYOR SONRADA BAĞLANTI SORUNU YADA GEÇERSIZ MMI KODU DIYOR HTC SENSATIONDA...

*#0*# yapınca zaten ekran açılıyor ara tuşuna basmıyorsun .

Alihan Ertürk
19.11.2012, 15:35

Edeceğin yardıma soveyim senin.. :) Daha beter oldu bu kez %50'ye düştü.

Emirhan Makul
19.11.2012, 15:58
Biri Alihan'a S3 kullanmayı öğretsin beyler, adam parasıyla rezil oluyor :(

Mehmet Ç.
19.11.2012, 16:59
Alihan kac saat uyuyorsun? Konuya buradan dalalim :)

Cagdas Topal
19.11.2012, 20:12
Edeceğin yardıma soveyim senin.. :) Daha beter oldu bu kez %50'ye düştü.

Kanka ozaman ya senin bataryada sorun var yada sen akıllı telefon kullanmayı bilmiyorsun . Bende de s3 var hiçbir zaman şarj sorunum olmadı :D Telefonunda olan bütün programlarını bana burdan özelden veya faceden at bi bakim bir de ayarlarda pildeki görüntünün resmini çek yolla sorun neymiş görelim .

Alihan Ertürk
19.11.2012, 20:53
Adamsın Topal.. :) Müsait bir zamanda halledelim şu isi..

Konuya şöyle açıklık getireyim; Telefonu aldığımdan beri şarj problemi yaşamadım hiç bir şekilde. Ama son 3-4 şarjdir fisten cikardigimda full iken sabah telefonu elime aldığımda yarıya düşmüş oluyor.

Büyük ihtimalle batarya kafayı yedi.. Yada bugün radyonun arkaplanda günlerdir çalıştığını farkettim, yeni kapadım.. Ondan da olabilir ama radyo o kadar şarj yermi ki.. :)

Cagdas Topal
20.11.2012, 00:54
Adamsın Topal.. :) Müsait bir zamanda halledelim şu isi..

Konuya şöyle açıklık getireyim; Telefonu aldığımdan beri şarj problemi yaşamadım hiç bir şekilde. Ama son 3-4 şarjdir fisten cikardigimda full iken sabah telefonu elime aldığımda yarıya düşmüş oluyor.

Büyük ihtimalle batarya kafayı yedi.. Yada bugün radyonun arkaplanda günlerdir çalıştığını farkettim, yeni kapadım.. Ondan da olabilir ama radyo o kadar şarj yermi ki.. :)

Goturur tabi panps :) sen yine de programlari ve pil goruntusunu yolla anlayalim . Jb ye yukselttin mi telefonu ?

Murat Acar
22.11.2012, 22:59
Bende bişey soracağım.Htc var sensation 2 .3g görüşmeyi yapamadım bunun için bir program indirmem gerekiyormuş ama bulamadım onu biri bana yardım edebilirmi?

Murat Acar
22.11.2012, 23:00
*#0*# yapınca zaten ekran açılıyor ara tuşuna basmıyorsun .

Bu HTC sensationdada geçerlimi?Belkide bende ondan olmadı?

UmutBaykan
01.12.2012, 00:53
Htc sensation xe lite teknosa da bugün 999 lira,bence iyi fiyat,tavsiye ederim.

Mehmet Fatih Silik
01.12.2012, 01:15
Hill Climb Racing oyununu tavsiye ederim...bagimli yapiyor (:

tLUeX7lxCfw

Murat Acar
11.12.2012, 14:52
Bu akıllı telefonlarla 3g Konuşmayı nasıl yapacağız biri açıklama getirse yokmu bilen kimse?

Burçak
11.12.2012, 14:56
Benim için 3G ; Gıymalı , Guymak , Gaygana :)

Murat Acar
11.12.2012, 15:02
Benim için 3G ; Gıymalı , Guymak , Gaygana :)

Burçak kopardın beni hee Allahda seni güldürsün Allahım yaa....

Mucahid Erdogan
12.12.2012, 18:47
hahahahahhaha olaya çok zeki bir oakdarda espirili bir bakış açısı :D:D:D

Berberoğlu
05.01.2013, 07:43
Samsung'un Note 2'si hakkında ne düşünüyorsunuz, tavsiye eder misiniz? Alınırsa şimdi mi alınır, birkaç ay sonra fiyatı düşer mi?

2.5 yıldır kullandığım Nokia E72'nin bataryası emekliye ayrılmak üzere gibi görünüyor da.

Windows 8'li bir telefon alsam mı diye de düşündüm ama henüz oturmuş olduklarını hiç sanmıyorum...

Adem Erdoğan
05.01.2013, 09:20
Samsung'un Note 2'si hakkında ne düşünüyorsunuz, tavsiye eder misiniz? Alınırsa şimdi mi alınır, birkaç ay sonra fiyatı düşer mi?

2.5 yıldır kullandığım Nokia E72'nin bataryası emekliye ayrılmak üzere gibi görünüyor da.

Windows 8'li bir telefon alsam mı diye de düşündüm ama henüz oturmuş olduklarını hiç sanmıyorum...

Büyük ekran takıntın yoksa direk al abi.

ugurTS1989
05.01.2013, 12:53
Htc sensation xe lite teknosa da bugün 999 lira,bence iyi fiyat,tavsiye ederim.

her ne kadar yazılımsal olarak bıraz agırdan gıtsede , donanımsal olarak , kalıte ve saglamlık bakımından , tarz bakımından bunu tercıh ederım...
http://www.vatanbilgisayar.com/cep-telefonu/motorola-mot_razr_xt910_wh-motorola-razr-xt910-beyaz/productdetails.aspx?I_ID=63514#allImages

Emirhan Makul
05.01.2013, 13:26
Samsung ace 2 kullanan var mı ?

Berberoğlu
05.01.2013, 13:51
Büyük ekran takıntın yoksa direk al abi.

Büyük ekran takıntım yok, zaten tabletim olmadığı için biraz tablet niyetine de kullanırım diye düşünüyorum.

Acaba 2-3 ay beklesem fiyatta önemli bir düşüş olur mu ki? Yoksa hemen almalı mı?

Trabzonspor 61
05.01.2013, 14:21
Galaxy s 3 için program ve oyun öneren arkadaşların duacisi olurum.

Samet Berber
05.01.2013, 14:42
Galaxy s 3 için program ve oyun öneren arkadaşların duacisi olurum.
Ne türde uygulama veya oyun istiyorsunuz bilmiyorum ama ben kullandıklarımı yazayım,siz seçersiniz.
Uygulama:
Instagram,Tapatalk,Office Suite,Zedge,Banjo,Facebook,Whatsapp,Twitter,Fotoğr af Düzenleyici,Sygic,Futbol24,Misli,Mx Player,Viber,Google Çeviri.

Oyunlar:
Speed Night Moto,Blood and Glory,Hill Climb Racing,MC3,Asphalt 7,Pes 2012,Skater Boy,NFS Most Wanted,Street Fighter 4,Angry Birds,Temple Run,Gran Turismo.

Berberoğlu
05.01.2013, 14:45
Ne türde uygulama veya oyun istiyorsunuz bilmiyorum ama ben kullandıklarımı yazayım,siz seçersiniz.
Uygulama:
Instagram,Tapatalk,Office Suite,Zedge,Banjo,Facebook,Whatsapp,Twitter,Fotoğr af Düzenleyici,Sygic,Futbol24,Misli,Mx Player,Viber,Google Çeviri.

Oyunlar:
Speed Night Moto,Blood and Glory,Hill Climb Racing,MC3,Asphalt 7,Pes 2012,Skater Boy,NFS Most Wanted,Street Fighter 4,Angry Birds,Temple Run,Gran Turismo.

Ula Samet, habu kadar oyunun olduğunu baban biliyor mu?..

Bilmiyorsa, ve de bilmesini istemiyorsa artık Yılın Forum Ödülleri yarışmasında beni görmen lazım. Yoksa halin yaman... :D

Samet Berber
05.01.2013, 15:01
Ula Samet, habu kadar oyunun olduğunu baban biliyor mu?..

Bilmiyorsa, ve de bilmesini istemiyorsa artık Yılın Forum Ödülleri yarışmasında beni görmen lazım. Yoksa halin yaman... :D
Bildiğini sanmıyorum Mehmet abi çok da ilgilenmiyor zaten, bu kadar oyun var ama çok zaman da ayıramıyorum :).
Ayrıca ödül konusunda elimden geleni yapıcağımdan emin olabilirsin :).

Sefer A.
06.01.2013, 06:19

bende note1 var, hâla alamadim note2 bir takim skintilardan dolayi, yoksa hayalini kurdugum telefon odur :)
yalniz fiyati iner mi bilmem, ama su var mart gibi s4 çikacakmis, mart nisan mayis o civarlarda s4 bekleniyor, kesin mi bilmiyorum, belki o zaman note2 biraz iner....
ama kesinlikle almani tavsiye ederim iphone5'ten üst düzey bir telefon benden söylemesi

ama orada note2 kaç para ki ? burada 650€ magazada, 600'e düsmütür bazi yerlerde ama ondan asagi yoktur....

yalniz yanilmiyorsam dahaden 32gb note2 hâlen daha çikmadi yaa, ben 32gb istiyorum 16+sd kartla ugrasmak istemiyorum yahu, kaç ay oldu hâla yok 32gb (eger yanilmiyorsam) olacak is mi.....

Sefer A.
06.01.2013, 06:23
bir yandan da note3'ü mü beklesem diyorum, 1'den 3'e bayagi fark olacaktir, 1'den 3'e geçmege deger :)
ama yine de 1'i satip 100 150€ ekleyip note2 alabilirim magaza fiyatindan ucuza, bakalim

notçuyuz gardaass :D

Berberoğlu
06.01.2013, 09:00
bende note1 var, hâla alamadim note2 bir takim skintilardan dolayi, yoksa hayalini kurdugum telefon odur :)
yalniz fiyati iner mi bilmem, ama su var mart gibi s4 çikacakmis, mart nisan mayis o civarlarda s4 bekleniyor, kesin mi bilmiyorum, belki o zaman note2 biraz iner....
ama kesinlikle almani tavsiye ederim iphone5'ten üst düzey bir telefon benden söylemesi

ama orada note2 kaç para ki ? burada 650€ magazada, 600'e düsmütür bazi yerlerde ama ondan asagi yoktur....

yalniz yanilmiyorsam dahaden 32gb note2 hâlen daha çikmadi yaa, ben 32gb istiyorum 16+sd kartla ugrasmak istemiyorum yahu, kaç ay oldu hâla yok 32gb (eger yanilmiyorsam) olacak is mi.....

Note 2, Gold mağazasında 1680 TL idi, 2 gün önce..

Akşam bir arkadaş 10.1 diye yeni bir model çıktığını söyledi, ona da bak dedi.
Bugün fırsat olursa 10.1'i de inceleyeceğim.

Alihan Ertürk
07.01.2013, 22:54
Bu S3'lerin şarjlı kılıfları oluyor.. Detaylı bilgiye sahip olan var mı hakkında?

Tek çeşit mi yoksa markası falan filan var mı acaba, almayı düşünüyorum ama araştırmak gerek önce..

Sefer A.
08.01.2013, 02:33
Note 2, Gold mağazasında 1680 TL idi, 2 gün önce..

Akşam bir arkadaş 10.1 diye yeni bir model çıktığını söyledi, ona da bak dedi.
Bugün fırsat olursa 10.1'i de inceleyeceğim.

e çok ta pahali degil, burada ki fiyata göre yani....
10.1 tablet, note 10.1 sanirim :) ipad gibi bir sey ama iyiymis diyorlar, 1350tl civariymis yanilmiyorsam

oğ 61 efsanesi
08.01.2013, 22:26
Ben de akıllı telefon dünyasına geçmek istiyorum. Şu an 2300 telefona sahibim. Ben de televizyon izlerken internete girmek istiyorum.Ben telefonumu hiç yanıma almıyorum.

Murat Acar
09.01.2013, 00:21
Zamanı gelmiş artık efsaneciğim al akıllı telefon keyfine bak hem tv izle hem bmn de yorum yap çok keyfli bence.Tavsiye edeceğim bir cihazsa HTC sensation ben çok memnunum ve fiyatıda uygun...

Emirhan Makul
09.01.2013, 23:09
Zamanı gelmiş artık efsaneciğim al akıllı telefon keyfine bak hem tv izle hem bmn de yorum yap çok keyfli bence.Tavsiye edeceğim bir cihazsa HTC sensation ben çok memnunum ve fiyatıda uygun...

Abi çok şikayetçisi var söyleyeyim :)

Murat Acar
09.01.2013, 23:30
Ne gibi emirhan? Bizim ailede 3 kişi HTC kullanıyor ve hepside memnun IPONE kullanma şansım olmadı ama kankim yakın zamanda getireceğini söyledi bakalım gelsin TÜRKİYEYE'de inşallah onu kullanmaya başlarım :)

Emirhan Makul
09.01.2013, 23:33
Ne gibi emirhan? Bizim ailede 3 kişi HTC kullanıyor ve hepside memnun IPONE kullanma şansım olmadı ama kankim yakın zamanda getireceğini söyledi bakalım gelsin TÜRKİYEYE'de inşallah onu kullanmaya başlarım :)

Kapanıyormuş açılmıyormuş sık sık bozuluyormuş gibi şeyler yazmışlar ama artık en güvenli mecralara da inanamıyorum insanlar bazı şeyleri abartmaya ve çok takmaya başladılar.

Fatih
09.01.2013, 23:43
Emirhan sen hangisini öneriyorsun?:)

Kubilay ŞAHİN
10.01.2013, 12:19
Lg p880 :)

Emirhan Makul
10.01.2013, 15:21
Emirhan sen hangisini öneriyorsun?:)

Vallahi 10 yıldır bu araştırma işlerini yaparım, aldığım hiç bir elektronik üründe sıkıntı yaşamadım çünkü dibine kadar araştırıp aldım fakat şu an itibari ile devirin değiştiğini fark ettim.

Bence bu yazılanlar çizilenler hepsi birer hava gazı ve piyasada ki her telefon çok güzel :) Ve çoğu sorun olarak gösterilen özellikleri insanlar normalde kullanmıyorlar bile. Bence çok istisnai markalar dışında bu piyasada ki firmaların telefonlarının hepsi çok iyi.

Bu işte bir kaç kıstas var çift çekirdek tek çekirdek olayı ilk buna karar verilecek daha sonra ise telefonun ergonomikliğine diğer şeyler zaten aşağı yukarı hepsinde aynı.

Marka taraftarı değilim fakat dizayn olarak HTC'yi sistem olarak samsungu çok beğeniyorum.

S3 Mini, Galaxy Ace 2 ve HTC Sensation gözde telefonlarımdan.

Alihan Ertürk
10.01.2013, 15:23
Bugün S3'üme zeval geldi.. :(

Lütfen telefondan bahsedip de üzmeyin beni daha fazla..

AKSOY_61
10.01.2013, 16:19
Bende de Samsung galaxy wonder var memnunum.
Bundan önce de galaxy gio vardı.
Bundan sonra da s3 mini veya o ayarda bir tel alırım.
Çift çekirdek, rami bol, ekranı en fazla 4'' olur.

Murat Acar
10.01.2013, 16:26
Vallahi 10 yıldır bu araştırma işlerini yaparım, aldığım hiç bir elektronik üründe sıkıntı yaşamadım çünkü dibine kadar araştırıp aldım fakat şu an itibari ile devirin değiştiğini fark ettim.

Bence bu yazılanlar çizilenler hepsi birer hava gazı ve piyasada ki her telefon çok güzel :) Ve çoğu sorun olarak gösterilen özellikleri insanlar normalde kullanmıyorlar bile. Bence çok istisnai markalar dışında bu piyasada ki firmaların telefonlarının hepsi çok iyi.

Bu işte bir kaç kıstas var çift çekirdek tek çekirdek olayı ilk buna karar verilecek daha sonra ise telefonun ergonomikliğine diğer şeyler zaten aşağı yukarı hepsinde aynı.

Marka taraftarı değilim fakat dizayn olarak HTC'yi sistem olarak samsungu çok beğeniyorum.

S3 Mini, Galaxy Ace 2 ve HTC Sensation gözde telefonlarımdan.

Emirhan bence bu yzdıklarında haklısınbende HTC Sensation var ve o dediğin olayların hiçbiri bende yaşanmadı.Sadece bir iki kez kendi kendine kapandı ondada HTC internet üzeribde uyarıyor yollayın bu bilgiyi istem dışı kapanma oldu biz ilgileniceğiz diye yolladım ama ilgilendiler ilgilenmediler bilmiyorum yani

Emirhan Makul
10.01.2013, 21:49
Emirhan bence bu yzdıklarında haklısınbende HTC Sensation var ve o dediğin olayların hiçbiri bende yaşanmadı.Sadece bir iki kez kendi kendine kapandı ondada HTC internet üzeribde uyarıyor yollayın bu bilgiyi istem dışı kapanma oldu biz ilgileniceğiz diye yolladım ama ilgilendiler ilgilenmediler bilmiyorum yani

O kapanmadan sonra bir daha kapanmadı değil mi abi ?

Ayrıca sende ki XE mi XL mi iki farklı modeli varmış hangisi daha üstün halen daha çözemedim.

Samet Berber
10.01.2013, 23:47
Bugün S3'üme zeval geldi.. :(

Lütfen telefondan bahsedip de üzmeyin beni daha fazla..

Ne oldu ki S3'ünüze ?

Ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum en ufak bir sorunla karşılaşmadım .

Murat Acar
14.01.2013, 08:42
O kapanmadan sonra bir daha kapanmadı değil mi abi ?

Ayrıca sende ki XE mi XL mi iki farklı modeli varmış hangisi daha üstün halen daha çözemedim.

Bendeki XE modeli kırmızı kulaklık çıkışlı olanı.Ama bu kapanma olayı anladığım kadarıyla sitem çökmesinden kaynaklanıyor yani kapanma raporu istediğin zaman sistem çökmesi raporu veriyor htc ye gönderin diyor 2 kez oldu bu durum bende...

Berberoğlu
14.01.2013, 08:55
Ne oldu ki S3'ünüze ?

Ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum en ufak bir sorunla karşılaşmadım .

Helal olsun Samet sana...

Benden önce geçtin "çok akıllı" telefona, seçimini de beğendim valla.. Güle güle kullan.

Bakalım ben de Note 2 düşünüyorum. Sony Xperia Z mi ne varmış ona da bak diyorlar, fırsatını bulursam bakacağım. Iphone'lar gereksiz pahalı, çok da özenmiyorum Iphone'a.

Önümüzdeki 15-20 gün içinde bendeki "az akıllı" Nokia E72 telefonumdan kurtulurum herhalde.

Çok uzun zamandır Nokia kullanıyorum ama son zamanlarda diğer firmalarla rekabet edebilir durumda değilartık...

Mustafa Umut
14.01.2013, 10:47
Android için Dolphin Browser tarayıcısını tek geçerim. Denemelisiniz.

Mehmet Ç.
14.01.2013, 12:00
Helal olsun Samet sana...

Benden önce geçtin "çok akıllı" telefona, seçimini de beğendim valla.. Güle güle kullan.

Bakalım ben de Note 2 düşünüyorum. Sony Xperia Z mi ne varmış ona da bak diyorlar, fırsatını bulursam bakacağım. Iphone'lar gereksiz pahalı, çok da özenmiyorum Iphone'a.

Önümüzdeki 15-20 gün içinde bendeki "az akıllı" Nokia E72 telefonumdan kurtulurum herhalde.

Çok uzun zamandır Nokia kullanıyorum ama son zamanlarda diğer firmalarla rekabet edebilir durumda değilartık...

Windows 8li Lumia cok akilli telefonlar arasinda bende varim dedi..

Onada bak bence..

HTC One S kullaniyorum.. güzel telefon iste, ama yine alirmisin derseniz almam :)

Simdi telefon alsam, iPhone 5, Samsung Note 2, Nokia Lumia 920 arasinda tercih yapardim..

Emirhan Makul
14.01.2013, 12:50
Bendeki XE modeli kırmızı kulaklık çıkışlı olanı.Ama bu kapanma olayı anladığım kadarıyla sitem çökmesinden kaynaklanıyor yani kapanma raporu istediğin zaman sistem çökmesi raporu veriyor htc ye gönderin diyor 2 kez oldu bu durum bende...

Anladım abi. Peki XE ile XL arasında ki farkı hangisini almak gerektiği konusunda bir bilgin var mı ? Yada genel söyleyim bilgisi olan bir başkası var mı aramızda, biraz bilgi almak isterim.

Mehmet Ç.
14.01.2013, 14:30
Sensationlar Avrupa'da pazardan kalkdi..

HTC sadece yeni sürümü olan One Serilerini satiyor..

Ve icerik olarak siyah ile beyaz kadar fark var.

Nedenlerden biride bu.

Sensationlarda eski menü felan var. One serisinde degisti bu menü.

HTC almayi düsünüyorsan One S iyidir bence.

Berberoğlu
14.01.2013, 14:31
Windows 8li Lumia cok akilli telefonlar arasinda bende varim dedi..

Onada bak bence..

HTC One S kullaniyorum.. güzel telefon iste, ama yine alirmisin derseniz almam :)

Simdi telefon alsam, iPhone 5, Samsung Note 2, Nokia Lumia 920 arasinda tercih yapardim..

Bahsettiğin 3'ünün içinde benim bakış açımla Note 2 öne çıkıyor, zira aleti aynı zamanda tablet yerine de kullanabilirim diye düşünüyorum. (henüz bizim eve tablet girmedi de)

Hanımda iphone 4 var, güzel telefon ama apple çok kısıtlıyor herşeyi. Ayrıca iphone'da Türkiye almakla dışardan almak arasında 1.5 kat fark var. (garantisiz telefon kullanmak istemiyorum)

Nokia windows 8'li telefon sordum Avea bayiinde, bane gösterdikleri telefon çok kötüydü(modelini bilmiyorum..)

Murat Acar
14.01.2013, 16:25
Anladım abi. Peki XE ile XL arasında ki farkı hangisini almak gerektiği konusunda bir bilgin var mı ? Yada genel söyleyim bilgisi olan bir başkası var mı aramızda, biraz bilgi almak isterim.

Bildiğim kadarıyla ksa farkı var yoksa ikiside hemen hemen aynı.Ama arkadaşın dediği doğru olabilir One serisine bak bence niyetliysen HTC ye...

Miraç Atalay Çiftçi
14.01.2013, 17:41
Emirhan X serisi geride kaldı. One serisi'nin bile sonu geliyor yakında. O nedenle alacaksan bu dönemde ya fırsatları takip et OneX düşürmeye bak ya da en uygun bulduğun yerden OneS al paşalar gibi kullan. :D

Fatih
14.01.2013, 22:35
Telefon araştırma işi akıl işi değil hepsinde bir kusur buluyorsun muhakkak.:)

Emirhan Makul
14.01.2013, 22:57
Şimdi siz diyorsunuz ki şu telefonu almalısın;

http://cdn2.sbnation.com/entry_photo_images/3563468/htc-one-s-review-leader_large_verge_super_wide.jpg

Mehmet Ç.
14.01.2013, 22:58
Bende var, tavsiye ederim.

Fatih
14.01.2013, 23:03
Şimdi siz diyorsunuz ki şu telefonu almalısın;

http://cdn2.sbnation.com/entry_photo_images/3563468/htc-one-s-review-leader_large_verge_super_wide.jpg

Uygun bul beraber alalım Emirhan.

Emirhan Makul
14.01.2013, 23:12
Uygun bul beraber alalım Emirhan.

Serdar diye bir yönetici arkadaşımız var ya, o bulsun işte bize insörte falan mı bişeye düşüyormuş ürünler, yapsın bir şeyler duysun sesimizi nedir yani, koskoca müdür :D Hem ona point kazandırmış oluruz.

Fatih
14.01.2013, 23:26
Serdar diye bir yönetici arkadaşımız var ya, o bulsun işte bize insörte falan mı bişeye düşüyormuş ürünler, yapsın bir şeyler duysun sesimizi nedir yani, koskoca müdür :D Hem ona point kazandırmış oluruz.

O işe Turkcell bakıyomuş öyle diyor.:cool::D

Emirhan Makul
14.01.2013, 23:30
O işe Turkcell bakıyomuş öyle diyor.:cool::D

Vay buda son moda "Türkcell kampanya yapıyormuş 24'e bölüyormuş her taksiti 90 tl falanmış" herkes bunu konuşuyor :D

Demek ümit yok müdürden, ben türkcell'in sitesinde bulamadım bu ürünü, hata bende mi ?

Miraç Atalay Çiftçi
14.01.2013, 23:34
One S i turkcell satmaz, ulkemize o urunu vodafone getirdi. Turkcell de onex modeli var.