PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hapsolmadık, Hükmettik !

Alihan Ertürk
24.09.2012, 23:13
En son yıllar önce kazanmıştık Kadıköy'de. Bunun baskısını yaşıyor takım haklı olarak, yıllardır orada kazanamıyoruz. Bugün emek çalanlara karşı sahada dik duruşumuz ile mücadelemizin bir başka safhasındaydık.

Maça beklenenin aksine rakibe göre etkili başladık. Pozisyon verdik ama daha net fırsatlar bizim elimize geldi. Takım inanmıştı, bu sefer olacaktı. Önce orta sahanın kontrolünü aldık daha sonra pozisyonları arttırdık. Savunmada Bamba gibi bir emniyet kemeri vardı, geride güvendeydik.

Eksik olur mu şikecilerin Volkan'ı Mustafa'mıza yaptı yine yapacağını, oyunu çirkefleştirdi. Neyse ki tansiyon fazla yükselmedi. Oyuncularımız bunların ne olduklarını çok iyi biliyordu çünkü.

Sahada tabiri caizse 'eze eze' futbol oynadık. Yıllar sonra Kadıköy'de sahamıza gömülmedik, cesur olduk.. Hapsolmadık; Hükmettik! Direkten dönen iki topumuzun yanı sıra Olcan'la kaçırdığımız iki gol de vardı.

Bugün sahadaki oyuncular 'takım' olma yolunda aşama kaydettiklerini gösterdi bizlere. İyi oyun gelecek haftalardaki FIRTINA'nın habercisiydi sanki. Şenol Güneş'in öğrencileri çok daha iyi olacak. Bize düşen bu yolda camia içinde birlikteliği sağlamak ve takıma sahip çıkmak.

Siz böyle olun taraftar ne küfreder, ne sinirlenir ne de başka bir şey. Mücadele ettikçe, Trabzonspor ruhuna bağlı hareket ettikçe çok güzel günler göreceğiz hep birlikte.

Sevdamız için kayıtsız, şartsız desteğe devam.
Allah mücadelemizde yardımcımız olsun. Hem sahada hem saha dışında bıkmadan, gururla, inatla; Dik Oyna!

ilhan
25.09.2012, 00:15
Bmm'nin gelecekteki aydınlık yüzü olacak isimler yavaş yavaş kendini gosteriyor. Bravo Alihan.

SEDAT
25.09.2012, 00:16
* Güzel yazı kardeşim, eline sağlık :)

Hatice Aslan
25.09.2012, 01:47
Ellerine sağlık! :alkış::alkış:

UğuR
25.09.2012, 08:34
Eline sağlık kardeşim.

Yiğit Gayretli
25.09.2012, 13:27
Eline sağlık Alihan'ım :)

Alihan Ertürk
25.09.2012, 19:56
Güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum, olabildiğince. Beni buna teşvik eden abilerime de ayrıca teşekkürler. :)

Canberk
25.09.2012, 20:47
Ellerine sağlık kardeşim :)

10-61
25.09.2012, 20:54
eline sağlık kardeşim,dün geceki saçma sapan maç yorumlarından sonra iyi geldi.demek istediğimiz işte tam olarak ta bu;böyle oynayın yenilseniz de önemli değil!!!

hodlu
25.09.2012, 21:54
Yazı çok güzel..Ancak tarih bizim 15 yıldır kazanamadığımızı,4 yıldır gol atamadığımızı yazıyor.Artık haticeler beni kesmiyor.Netice gelmeli ki küçük çoçuklara Bordo-Mavi formayı daha rahat giydirelim...

OnurKul
26.09.2012, 01:17
Bu maç için okuduğum ve fikrimin bire bir örtüştüğü bir yazı olmuş. İmzamı atıyorum.

Fatih Özkan
26.09.2012, 01:24
Yazı çok güzel..Ancak tarih bizim 15 yıldır kazanamadığımızı,4 yıldır gol atamadığımızı yazıyor.Artık haticeler beni kesmiyor.Netice gelmeli ki küçük çoçuklara Bordo-Mavi formayı daha rahat giydirelim...

Bu da ayrı bir bakış açısı...
Ve katılıyorum.

Hatice Aslan
26.09.2012, 01:29
Artık haticeler beni kesmiyor..

Satır gedirin bana keseceğum habuni :D

Alihan Ertürk
26.09.2012, 16:14
Bu da ayrı bir bakış açısı...
Ve katılıyorum.

Tabi doğal olarak herkesin görüşü aynı olmayacak, eğer olursa işte o zaman bir problem var demektir. Bu düşünce de gayet mantıklı.. Ama biz 'hatice'ye bakmıyoruz, 'netice' için neler yapmamız gerektiğini söylüyoruz dilimiz döndüğünce.

Ben yıllardır böyle rahat oynadığımız bir maç hatırlamıyorum, bu beni ümitlendirdi.
2011 yılındaki şampiyon kadromuzdan çok daha iyi bir iskelet geliyor bu kesin.
İnşallah çok kısa süre içinde gerçek neticeyi de alacağız.

Bu arada yorumlarınız için teşekkür ediyorum.