PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 6.Hafta | Trabzonspor - Mersin İdman Yurdu | 1-1

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cafer Bulur
24.09.2012, 22:31
Mutlak kazanmamiz gereken bir mac,kolay bir mac olmayacak.

DeAgLeMaNyAq
24.09.2012, 23:15
Evimizde bari çift santrafor oynayalım. Yattara'nın da çok fena hırs yapacağını düşünüyorum...

Umduğum kadro:

İlk 11: Onur, Serkan, Mustafa, Bamba, Emerson, Soner, Sapara, Yasin, Volkan, Halil, Janko
Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Celustka, Zokora, Olcan, Alanzinho, Henrique
Sakat: Tolga, Giray, Colman,
Kadro dışı: Aykut, Barış, Ferhat, Emre, Cech, Adrian, Vittek

FC-ST-PAULI-61
24.09.2012, 23:18
Güclü bir Rakip.Culio,Yattara,Nduka,Nobre bunlar cok tehlikeli Adamlar.

Kereşenli
24.09.2012, 23:19
Allah aşkına rakibimizi küçümsemeden, bu akşamki gibi oynayalım, gereksiz puan kaybı yaşamayalım.

alper*
24.09.2012, 23:24
Kadro kurmak haddim değil ama şöyle bir 11 ile çıksak keyifle maçı takip edebileceğimi düşünüyorum.

Onur
Celutska - Bamba - Mustafa - Emerson

Soner - Zokora
Yasin Olcan
Henrique - Janko

Hürgün Aygün
24.09.2012, 23:25
Geçen sezon iki maçta da galibiyet alamadık Mersin'e karşı bu sefer inşallah kazanırız.Janko ilk 11'de oynamalı artık...

Gurpas
24.09.2012, 23:35
Janko nun bu maçta ilk 11 de oynayacağına inanıyorum

Kereşenli
24.09.2012, 23:35
Janko'nun Mersin maçında ilk onbirde oynaması için bu akşam en az 45 dakika oynamalıydı. 3 dakika oynatıp gelecek maç ilk onbirde başlatılmaz bence.

Ömer Sak
24.09.2012, 23:46
Umarim stad dolar ve futbolcularimiz icinde moral olur böyle bir mucadeleden sonra takimi yanliz birakmak olmaz !

SDanışmaz
25.09.2012, 00:04
1 tane atarsak alırız.

Veysel
25.09.2012, 00:06
Böyle maçları kaybetmek yok artık.

Tahir61
25.09.2012, 00:18
halil-janko çift forvet oynayalım hocam

Armağan Dere
25.09.2012, 00:25
Güclü bir Rakip.Culio,Yattara,Nduka,Nobre bunlar cok tehlikeli Adamlar.

aynen öle.

Oruç
25.09.2012, 00:37
Gol atarsak kazanırız.

Ömer Üründül stayla.

:D

Berat Akçay
25.09.2012, 00:37
Her maç final gözüyle bakma vakti . 1-0 olsun bizim olsun

Şentürk
25.09.2012, 00:38
Onur
Serkan,Yumlu,Bamba,Emerson
Alan,Soner,Zokora,Yasin
Henriqe,Janko

Hamza Yilmaz
25.09.2012, 00:41
Mersini bu sezon Sivas ve FB maclarinda izledim. Ofans oynamaya calisan bir takim. Defanslari iyi degil. Hocalari hücüm oynatacagim diye cok hücüm oyuncusu oynatiyor. Bu da takim defansinda sorun yaratior. Sivas macinda üc gol FB macinda iki ama bir cok pozisyon kacirdi FB o macta. Rahat 4-5 olabilirdi. Eski dost Yattara da ekstra motivasyonla oynayacaktir. Ancak defansa pek yardim etmedigi icin Emerson ve iyi bir Olcan ile o taraftan cok ekmek yeriz. Mersin yine cok hücumcu ile oynarsa isimize gelir yok birden defansif oynarlarsa o zaman zorlanabiliriz. Ama bu maci almamiz mecburi.

Onur
Celustka-Mustafa-Bamba-Emerson
Zokora-Soner-Sapara
Yasin-Olcan
Janko

Yedekler: Kaleci Zeki, Zeki Yavru, Serkan, Baris, Volkan, Alanzinho, Halil

Benim bu ve gelecek haftalar icin favori kadrom. Bu kadro ole ligde kolay kolay yenilmeyiz hele ki ic sahada.

U.Sadıkoğlu
25.09.2012, 00:44
Maçı alırsak inanılmaz bir hava yakalarız..

İhtiyacımız olan tek şey 2-3 maç üst üste galibiyet..

Haydi çocuklar !

Uğur Ö.
25.09.2012, 01:10
Çok zor gol yiyoruz bu büyük bir artı

A.Gökhan AKIN
25.09.2012, 01:12
janko nun yanına Ofuedu yu oynatmak lazım :D

artvints
25.09.2012, 01:29
gol yemiyoruz bu iyi, ben emre yi görmek istiyorum kadroda.olcan emre yasin janko 4 lüsü iyi olur.

Yasin Altuntas
25.09.2012, 06:17
Olcan'in MUTLAKA oynamasi lazim, yoksa Oyuncuyu komple kaybederiz.

Nihat Güneş
25.09.2012, 09:13
YA artık kadrolara Zeki Yavru'yu yazsak, darlandım vallahi de billahi de yine mi Serkan :)

Hüseyin Başoğlu
25.09.2012, 09:24
yattara yı emerson tutacak yani yattarayı bosverin bi cacık olmaz ondan macta:D mersin sürekli ofans dusnen takım cift forvette dağıtıcagımızı dusunuyorum :)

Jackdaniels
25.09.2012, 09:29
Yattarayı Avni akerde izlemek... Vayy be özlemişim gerçekten keratayı. Maça gelince rahat kazanırız.

İskender Çakmak
25.09.2012, 09:52
3 puan alıp yolumuza devam edeceğiz. Kendi evimizde çift forvet ile oynamalıyız. Rakipleri daha kolay açabiliriz böylelikle.

UĞUR DURTAŞ
25.09.2012, 10:00
akmı karamı anlıyalım 1 ayı geçti değilmi.bakalım yönetim,şenol hoca ve giray bulak nasıl bir golcü aldılar izlemek hakkımız diye düşünüyorum.gol atma sorunumuz var.

onur

celuska - bamba - mustafa - emerson

zokora-sapara

halil soner olcan

janko

amasya0561
25.09.2012, 10:28
ben kendi sahamızda maç kaybetmeyi bırak beraberligi bile kaldıramıyorum.
kendi sahamızdaki o eski günlerimize dönüp 17 de 17 yapmalıyız.
takımın kendine güveni gelmiştir artık bu şb maçıyla.
daha iyi olacagız inşallah

Mert Pasa
25.09.2012, 11:03
fener macindan daha onemli mac.bu ve pesindekini alsak yelkenlerimize ruzgar dolmaya baslamis demektir.

İdris Toksoy
25.09.2012, 11:07
http://www.footballuser.com/formations/2012/09/533711_Trabzonspor.jpg

Berke6198
25.09.2012, 11:12
Yaklaşık 2 haftadır bilinçli olarak, Yattara'yı izlemek için Mersin maçlarını açıyorum ancak ortada Yattara falan yok... Mersin beni son zamanlarda şaşırtan bir takım ama, Fenerbahçe maçında ki futbolumuza bakacak olursak çok rahat geçeriz Mersin'i.

TAHSİN 61
25.09.2012, 11:17
Taraftar maça girebilecek mi?

Ali İhsan
25.09.2012, 11:28
Yattara hırs yaparsa kırmızısını görür :)

Takım umarım karşılığını alamadığımız iyi futbolun rehavetini yaşamaz. Kadroda ufak değişikliklerle devam edip takımı ısındırmaya devam etmeliyiz. Şu eksikler de dönsün artık.

Tahir61
25.09.2012, 12:13
bu maçta sapara halil janko aynı anda oynasın bir görelim bakalım neler olacak

--------------------------onur---------------------------

---zeki(celu)-------mustafa----bamba----------emerson---

----------------------zokora-----------------------------

-----yasin-------------sapara----------------olcan-------

------------------halil---------------jango----------------

M.S.SOFU
25.09.2012, 12:32
iki takımada başarılar diliyorum :)

Cagdas Topal
25.09.2012, 12:34
-----------------Onur-----------------------
Zeki(Serkan)------Bamba--------Mustafa----Emerson--
-----------------Zokora------------------------------
-----------Soner-----------Sapara-------------------
Yasin---------------------------------------Olcan----
-----------------Janko(Henri)------------------------

Bdeniz_61
25.09.2012, 12:44
Janko siftah yapar ve maçı rahat alırız...

FC-ST-PAULI-61
25.09.2012, 12:55
Cezamiz bitti mi ?

Berat Akçay
25.09.2012, 13:19
Olcan'in MUTLAKA oynamasi lazim, yoksa Oyuncuyu komple kaybederiz.

Dün sinirden Olcan'a yardırmış olsamda hırsıyla bize çok maç kazandıracak . Yedek bırakılmamalı .Saçlarını da bir daha kestirmesin

Çağdaş DENİZ
25.09.2012, 13:26
yaw hemen de başlık açılmış...
takım biraz dinlensin bi durun arkadaşlar:D

Yaşar
25.09.2012, 13:26
Kesinlikle çift forvet oynamalı, akşamki gibi kanatları kullanabilmeyiz.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::Onur::::::::::: ::::::::::::::::::::
Zeki Yavru::::::::Mustafa:::::::::::::Bamba:::::::::::E merson
:::::::::::::::::::::::Zokora::::::::::::::Sapara: ::::::::::::::
Yasin::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::Olcan
::::::::::::::::::Halil:::::::::::::::::::::Marc Janko::::::::::::

Çağdaş DENİZ
25.09.2012, 13:27
Cezamiz bitti mi ?

hayır 1 maç daha var.mersin maçı bayanlı kasımpaşa maçı karışık

bladex61
25.09.2012, 13:43
kaledeki isim belli : onur

defans serçenekleri : zeki-celu-bamba-emerson celu-musti-bamba-emerson

ön libero ve f.arkası : soner---zokora sapara---zokora soner---sapara
----sapara---- -----soner----- ---alanzinho--

kanatlar : volkan-----olcan yasin-----olcan volkan-----yasin

forvet : janko halil

benim ideal 11'im :

-------------onur-------------
zeki---celu----bamba--emerson
-------zokora---sapara-------
volkan------soner--------olcan
------------janko-------------

bu maçta puan kaybetmeyiz

İskender YILMAZ
25.09.2012, 13:50
Onur, Serkan, Bamba, Mustafa, Emerson, Zokora, Sapara, Alanzinho, Olcan, Volkan, Janko.

Bu kadro minimum 3 atar, üstünü bilmem.

Sacit
25.09.2012, 13:52
Giray, Colman ve Volkan artık dönsün, yeter

MuratJ
25.09.2012, 13:59
Onur, Serkan, Bamba, Mustafa, Emerson, Zokora, Sapara, Alanzinho, Olcan, Volkan, Janko.

Bu kadro minimum 3 atar, üstünü bilmem.

Serkan olmasın. Takım tamamen bozulur. Serkan'sız bi toparlanma var takımda.

Kader KORELİ
25.09.2012, 14:02
su sakatliklardan bir kurtulsak artik. Colman'i, Soner'i, Giray'i, Volkan'i, Serkan'i özledik.

Faruk Türk
25.09.2012, 14:05
Onur
Zeki--Mustafa--Bamba--Emerson
------------Zokora--------------
Yasin-------Sapara---------Olcan
-------------Soner-------------
-------------Janko-------------

Jankonun yerine, Henrique ile baslanabilir, ama Halille degil...

Kader KORELİ
25.09.2012, 14:07
Su kadroyu görürüz insallah bir gün. En ideal bu olur gibi geliyor bana.

http://www.footballuser.com/formations/2012/09/533791_Trabzonspor.jpg

Mollasalihoğlu
25.09.2012, 14:31
Başlığı Hürgün açmadığına göre; 3 puan hayırlı olsun :D

DeAgLeMaNyAq
25.09.2012, 15:06
İç saha maçlarında kapanan takımlara karşı forvet arkası yerine çift santraforla oynamamız şart. Alanzinho ne kadar formda olursa olsun bu tür maçlarda yedek soyunması gerektiğini düşünüyorum...

Tahir61
25.09.2012, 15:08
bu maçta da iyi futbol galibiyet sonra tek eksik kolbastımız kalıyor o da inşaalah kasımpaşa maçında geri gelir tekrar yüzü güler hemşerimin heyecanı yerine gelir. son bir basamak kaldı miy ve paşa maçları

Joomla!
25.09.2012, 15:09
henrique ile başlarız maça.

ANIL
25.09.2012, 15:16
...................onur
zeki.......must........bamba.....emers
.................zokora
.............sapara....alanz
henri.................................halil
....................mj

Tayfun Aydın
25.09.2012, 15:37
Bu Henrique yi çözemiyorum yahu adam son 2 maçta topu ayağına aldımı adam geçmeyi bırak durdurmaktan acizdi dün febeş in sol bekini ezdi geçti.Nasıl bir adamdır bu nedir zoru kendine güveni mi eksik tutukluk mu var üstünde.Bi okutup üfletsek mi acaba.

iskenderunlu
25.09.2012, 15:42
Miy maçı kolay görünsede zor bir takım puanları kimseyi aldatmasın

Furkan S.
25.09.2012, 16:09
Evimizde bari çift santrafor oynayalım. Yattara'nın da çok fena hırs yapacağını düşünüyorum...

Umduğum kadro:

İlk 11: Onur, Serkan, Mustafa, Bamba, Emerson, Soner, Sapara, Yasin, Volkan, Halil, Janko
Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Celustka, Zokora, Olcan, Alanzinho, Henrique
Sakat: Tolga, Giray, Colman,
Kadro dışı: Aykut, Barış, Ferhat, Emre, Cech, Adrian, Vittek

Zokora'yı keser diyorsun he :) Bence de kesmeli ama çok zor bir ihtimal...

Furkan S.
25.09.2012, 16:12
Kanatlara Olcan-Volkan yazıyorsunuz ama Yasin dünkü oyunuyla formayı kolay kolay bırakmaz ve Bence haftaya Yasin-Volkan olur...

Nihat Güneş
25.09.2012, 17:09
İçerde çift forvet oynamak şart hele ki elinizde Janko gibi bir oyuncu varsa.

Süleyman Baykan
25.09.2012, 17:25
Kazanmamız gereken bir maç artık ritim tutturmamız gerekiyor iyi bir kadroya sahibiz oyuncular birbirini tanıdıkça daha kimlikli bir futbol ortaya çıkacak inşallah.

Furkan S.
25.09.2012, 17:40
Soner ve Giray antrenmana çıktı...

Murathan
25.09.2012, 17:41

Cok iyi haber!

Oğuzhan
25.09.2012, 17:42
Rahat geçeriz.

Yaşar
25.09.2012, 17:53
İyi oynayan takım bozulmaz mantığı ile davranırsak bu maçta kabuslar görme ihtimalimiz yüksek.
Fb maçındaki kadro Fb maçı için ideal kadroydu ama M.İ.Y maçında çift forvetli ve kanatların daha fazla çalışacağı bir takım olmalı.

Cafer Bulur
25.09.2012, 18:42
Puan kaybina tahammülümüz yok,sadece bu maci degil ondan sonraki kasimpasa macini da kazanmaliyiz.

2 mactan alinacak 6 puan bizi havaya sokar,buna cok ihtiyacimiz var.

Pozisyon ve gol bulmak icin bu macta tempolu ve agresif oynamaya mecburuz.

Cafer Bulur
25.09.2012, 18:45
İç saha maçlarında kapanan takımlara karşı forvet arkası yerine çift santraforla oynamamız şart. Alanzinho ne kadar formda olursa olsun bu tür maçlarda yedek soyunması gerektiğini düşünüyorum...

Buradan hareketle;

onur

zeki bamba mustafa emerson

yasin soner sapara olcan

janko halil

iyi olur diye düsünüyorum.

Koray
25.09.2012, 18:48
Yattara gol atar eski futbolcularımızdan gol yeme geleneğimizi devam ettiririz bu yüzden en az 2 gol atmalıyız. :)

DeAgLeMaNyAq
25.09.2012, 20:04

Antrenmana çıkmak değil takımla çalışmak önemli. Soner yetişir gibi ama Giray en iyi ihtimalle milli maçtan sonraki BJK maçına yetişir...

Furkan S.
25.09.2012, 20:06
Antrenmana çıkmak değil takımla çalışmak önemli. Soner yetişir gibi ama Giray en iyi ihtimalle milli maçtan sonraki BJK maçına yetişir...

Doğru,antrenmana çıkmaktan kastım takımla çalışmalarıydı ;)

Harun
25.09.2012, 20:22
Benim için bu maç;

Saçı sarı kendi kara
Bu alemde teksin Yattara... dan ibarettir:)

Harun
25.09.2012, 20:23
Bu arada cezamız bitti mi arkadaşlar?

Gökhan Uzun
25.09.2012, 20:25
...................onur
zeki.......must........bamba.....emers
.................zokora
.............sapara....alanz
henri.................................halil
....................mj

7 yabancı

Cafer Bulur
25.09.2012, 20:45
Bu arada cezamız bitti mi arkadaşlar?

Bitmedi,bu macla cezamiz dolacak.

cubido
25.09.2012, 20:47
.................................................. ...onur........................................... ..........

...zekı/serkan...............zokora....................... ..bamba................emerson.......

......................................colman...... .............soner................................ ......

....volkan/yasın...............................sapara........ .........................olcan..........

.................................................. ...janko.......................................... ..........

Ic saha maclarında gormek ıstedıgım kadro budur...

Cafer Bulur
25.09.2012, 20:54
.................................................. ...onur........................................... ..........

...zekı/serkan...............zokora....................... ..bamba................emerson.......

......................................colman...... .............soner................................ ......

....volkan/yasın...............................sapara........ .........................olcan..........

.................................................. ...janko.......................................... ..........

Ic saha maclarında gormek ıstedıgım kadro budur...
Tek forvet oynuyorsan forvetin arkasinda oynayan ofansif 3 lünün skorer olmasi gerekiyor.

Su anki takimda volkan,yasin,sapara ve olcan gol atabilirler mi,bence zor.

cubido
25.09.2012, 21:04
Tek forvet oynuyorsan forvetin arkasinda oynayan ofansif 3 lünün skorer olmasi gerekiyor.

Su anki takimda volkan,yasin,sapara ve olcan gol atabilirler mi,bence zor.
Bu takımın bırak forvet arkasını her yerı skorer.
Hem topsuz oyunda ıyı hem de komple hucum gerceklestırecek bır takım bu takım.
Bamba fb deplasmanında bıle 3 kez top surerek atak baslattı aynı seyı zokora'da yapabılır.
Zekı desen ılk oynadıgı macta oldukca ofansıf gozuktu.
Olcan'a kım ne derse desın ben lıgın en ıyı sol kanat oyuncularından bırı.
Volkan-yasın dengesız futbolcular. Bır mac muhtesemler dıger mac sacmalıyorlar ama sag kanatta fazla alternatıfımız yok.
Gelelım senın asıl tereddut ettıgın bolgeye. Ben olaya forvet arkası olarak bakmıyorum ortadakı uclunun ucu de tekmpası ıyı oynuyor , verkac yapıyor, ıyı ara pası atıyor ve ıyı sut cekıyor. Ben one sapara'yı koydum ama ucu de sureklı ılerı cıkacaktır.
Ben bu kadro ve bu sablonda janko'dan arkadakı 5 futbolcudan gol beklerım.
Kafamdakımtek soru ısaretı janko'nun fızıksel durumu.

Cafer Bulur
25.09.2012, 21:10
Bamba fb deplasmanında bıle 3 kez top surerek atak baslattı aynı seyı zokora'da yapabılır.
Volkan-yasın dengesız futbolcular. Bır mac muhtesemler dıger mac sacmalıyorlar ama sag kanatta fazla alternatıfımız yok.
Gelelım senın asıl tereddut ettıgın bolgeye. Ben olaya forvet arkası olarak bakmıyorum ortadakı uclunun ucu de tekmpası ıyı oynuyor , verkac yapıyor, ıyı ara pası atıyor ve ıyı sut cekıyor. Ben one sapara'yı koydum ama ucu de sureklı ılerı cıkacaktır.

Peki bu takimda skorer oyuncu varsa bu takim neden simdiye kadar 7 macta sadece 4 gol atabildi?

cubido
25.09.2012, 21:10
Ben de sana bırsey sorayım. Halıl'de ne buluyorsun da ılk 11 e yazıyorsun. Tamam tecrubelı futbolcu , panık yapmıyor ama o kaar agır bır oyuncu kı top ona geldıgınde ben atak bıttı gozuyle bakıyorum. Cıft forvet oynayalım ıstıyoruz , yabancı kontenjanı nedenıyle halıl'ı yazmak zorundayız dıyorsanız anlarım ama mecburoyet degılse ne goruyorsunuz bu adamda benım goremedıgım(gercekten merak ettıgım ıcın soruyorum)

Cafer Bulur
25.09.2012, 21:13
Ben de sana bırsey sorayım. Halıl'de ne buluyorsun da ılk 11 e yazıyorsun. Tamam tecrubelı futbolcu , panık yapmıyor ama o kaar agır bır oyuncu kı top ona geldıgınde ben atak bıttı gozuyle bakıyorum. Cıft forvet oynayalım ıstıyoruz , yabancı kontenjanı nedenıyle halıl'ı yazmak zorundayız dıyorsanız anlarım ama mecburoyet degılse ne goruyorsunuz bu adamda benım goremedıgım(gercekten merak ettıgım ıcın soruyorum)

Hem yabanci kontenjani hem elde daha iyi bir forvet olmamasi hemde caliskan futbolu dolayisiyla halil ilk 11 de oynamayi hakediyor.

Dün takim savunmasini iyi yaptiysa bunda halilin bile büyük payi var.

Yaşar
25.09.2012, 21:15
Gol atabilmek için topu hücum bölgesinde tutabilmen lazım.
Bu takımda mevcut forvetler içerisinde bunu en iyi yapan oyuncu Halil.
Son 2 maçı ve geçen yılki Şampiyonlar Ligi performansınıa tekrar izlemenizi tavsiye ediyorum.

cubido
25.09.2012, 21:15
Peki bu takimda skorer oyuncu varsa bu takim neden simdiye kadar 7 macta sadece 4 gol atabildi?
Bırıncısı bu kadro bır arada oynamadı.
Ikıncısı bu oyuncu kadar oyun sıstemı ıle de alakalı.
Ben dunku macın bızım ıcın kırılma macı oldugunu dusunuyorum. Ozguven ozellıkle ofansıf anlamda bır takıma cok sey katar. Dunku mactan sonra takımın tekrar guven kzanacagına ınanıyorum.
Sapara'nın gecen yılkı antep performansı, colman'ın ılk geldıgı sezonkı performansı, olcan'ın antep, yasın'ın gecen yılkı gencler performansaları, hepsı oldukca skorerdı(gol ve asıst).
Bır de selcuk'un bız ve gs'dekı performanslarına bakalım. Anlatmak ıstedıgım futbolcu secımı kadar td'un futbolcuya sahada verdıgı gorev ve oyun sıstemı belırler ne kadar skorer bır takım olacagınızı.

Hasan61
25.09.2012, 21:17

Genel olarak takımın gol yükünü çekecek oyuncu sıkıntısı yaşadığını kabul etmekle durum bu kadarda kötü değil.

Daha 2-3 maç aynı hücum hattıyla oynamadık.

Bu sene takımı özel kılan birşey olacaksa savunması olur.Celu(Serkan)-Giray-Bamba-Emerson-Zokora beşlisi de yeni bir ekip çok daha iyi olacaklar.

cubido
25.09.2012, 21:19
Gol atabilmek için topu hücum bölgesinde tutabilmen lazım.
Bu takımda mevcut forvetler içerisinde bunu en iyi yapan oyuncu Halil.
Son 2 maçı ve geçen yılki Şampiyonlar Ligi performansınıa tekrar izlemenizi tavsiye ediyorum.
Halıl gecen yılkı cl performansını gosterebılse emın olun ben de onu 11 e yazarım ama buyuk bır dusus ıcınde. Kabul senol hoca'nın onu kanatta oynatması da moralının bozulmasına neden olmus olabılır ama son maclarda halıl dokuluyor. Son ıkı mactan kastınız sıvas ve fb maclarıysa sıvas macında dokuldu halıl, attıgı muhtesem gol bunu degıstırmez. Dun de hıcbır sekılde begenmedım. Eskı pres gucu de yok.
Benım gordugum bu.Belkı de ben onyargılı bakmaya basladım...

cubido
25.09.2012, 21:23
Genel olarak takımın gol yükünü çekecek oyuncu sıkıntısı yaşadığını kabul etmekle durum bu kadarda kötü değil.

Daha 2-3 maç aynı hücum hattıyla oynamadık.

Bu sene takımı özel kılan birşey olacaksa savunması olur.Celu(Serkan)-Giray-Bamba-Emerson-Zokora beşlisi de yeni bir ekip çok daha iyi olacaklar.
Celustka'yı yabancı kontenjanından yazmadım ama dunku performansını cok begendım. Sagbekte hucuma katkıları da gayet ıyı. Tabı zekı altyapıdan geldıgı ıcın ben bıraz pozıtıf ayrımcılık yapıyorum o da ayrı.
Bu arada zokora'yı kolay maclarda ortasahadan kesmek ıstesem de zor maclarda ortasahaya ılk yazacagım oyuncudur.
Son olarak az gol yememız defansımızın ıyı oldugu veya az pozısyon verdıgımız anlamına gelmemelı. Dun de cok basıt hatalar yaptık defansta. Keza sıva macında enoramo hallac pamugu gıbı attı bızımkılerı.

kopuk61
25.09.2012, 21:24
umuta teneke baglayip yolladik... 33 gol atmis burak takim oyuncusu degil dedik daha iyisi geliyor yada varya halilide harcayalim.zaten seneye ronaldo yada milito gelecek neolacakki ?

Paksoy
25.09.2012, 21:25
Erkeklerin maç izleme cezası bitti mi ?

cubido
25.09.2012, 21:26
Aslında bızım takım tam kadro oldugunda pas takımı(barcelona'nın 2 level asagısı dıyelım) olacak gıbı ve bu oyun sıstemınde janko degıl burak/emenıke tarzı bır adam muthıs ısler yapabılırdı. Iyı bır henrıque janko'yu keserse sasırmam.

cubido
25.09.2012, 21:29
umuta deneke baglayip yolladik... 33 gol atmis burak takim oyuncusu degil dedik daha iyisi geliyor yada varya halilide harcayalim.zaten seneye ronaldo yada milito gelecek neolacakki ?
Ne umut'a teneke bagladım ne burak'a. Hatta gıttıklerınde herkes arkalarından kufrederken "kazandıkları paranın hakkını verdıler,Allah yollarını acık etsın" dedım hala da derım.
Halıl su agırlıgıyla benım krıterlerıme gore ılk 11'ı bırak 18'e gıremez. Tabı herkesın gorusu arklı, saygı duyarım...

Hürgün Aygün
25.09.2012, 22:41
Bu maçla birlikte bitiyor bu maçta da cezalıyız...

TS-FAN
25.09.2012, 22:54

Bitsin mi bitmesin mi kararsızım..
Yeter artık bu cezalar arkadaş!

Emirhan Yazıcı
25.09.2012, 22:59
Takım Ruhu Oldugu Sürece Değil Mersin Cincon Gelsin Farketmez , Yapmamız GEREKEN Jankoyu 11'e Montelemek Başka Şeye Gerek Yok Bu Ruh Olduğu Sürece Takımıma Güveniyorum 3-0 Net Skorla Geçeriz, Güzel Oyun Oynarız Maçın Adamı Şimdiden SAPARA !

Gökhan Uzun
25.09.2012, 23:40
Ofansif bir kadroyla beraber biraz yedeklere de sans verilmesi gereken bir maç olması dileğiyle.. Eldekini en verimli kullanmak istiyorsak adrian emre zeki celutska barış vb.. az da olsa süre almalılar...

lazibere
26.09.2012, 00:23
Bu maçta zorlanacağımızı düşünmüyorum. Janko'nun bu maçta direkt oynayacağını düşünüyorum

lazibere
26.09.2012, 00:25
Yattara için zor bir maç olacak,

lazibere
26.09.2012, 00:30
Ofansif bir kadroyla beraber biraz yedeklere de sans verilmesi gereken bir maç olması dileğiyle.. Eldekini en verimli kullanmak istiyorsak adrian emre zeki celutska barış vb.. az da olsa süre almalılar...

O kadar da değil:)Olanlar hele bir as olsunlar, yedeklere bakarız

Çağatay_
26.09.2012, 00:31

Bu da ayrı komedi okuyunca istemsiz güldüm arkadaş :D

Murathan
26.09.2012, 00:36
COK ZOR MAC! Yuksekten ucmayalim.
İyi geceler sizlere..

Fatih
26.09.2012, 00:38
Kolay kolay gaza gelmem ama bol gollü galibiyet bekliyorum.

3-0.

Hatice Aslan
26.09.2012, 00:49
Plaka yazsak diyorum...

Doğukan Uçan
26.09.2012, 08:17
kolay maç olması lazım artık yenmeliyiz bunları eskişehir 3 attı deplasmanda bunlara abartılacak birşey yok fener macındaki gibi oynarsak alırız rahat tabi o maçlarla bunun havası aynı degil.

kaan61
26.09.2012, 08:21
:::::::::::::::::::::::::. Onur ::::::::::::::::::::::::::

Serkan ::::::: Mustafa ::::::::: Bamba :::: Emerson

::::::::::::: Zokora ::::: Sapara ::::::::::::::::::::::

Yasin ::::::::::::::: Alanzinho :::::::::::::::: Olcan

:::::::::::::::::::::: Janko ::::::::::::::::::::::::::::::

Giray iyileşirse tek o girer takıma , Volkan ve Soner iyileşsede ilk 11 de başlamazlar diye düşünüyorum...

asilhamsi
26.09.2012, 08:23

Peki o zaman biz neden gol atamıyoruz?

asilhamsi
26.09.2012, 08:26
-----------------onur-------------------
zekir-----mustafa--------bamba--------emerson

yasin------zokora------sapara---------alanzinho
-------halil-------janko--------------------------

ozellikle avni akerde oynadıgımız maclarda mutlaka cift forvet oynamalıyız.

katre-i.matem
26.09.2012, 09:25
umarım bazı aklı evvel taraftarlarımız olası bır ıyı yattara performansından sonra en azından burada way efendım ..... tarzı yorumlar yapmaz..

Turgay Atalay
26.09.2012, 09:46
Fener maçının ilk 11 i aynen veya aşağıdaki şekilde sahaya çıkacağımızı düşünüyorum

----------------Onur--------------------
Serkan-----Mustafa-------Bamba-----Emerson
-----------------------------------------
-----------------Zokora-----------------
Halil-------Sapara--------Alanzinho---Olcan
------------------Janko-----------------

Uğur Ö.
26.09.2012, 10:13
6 yabancı işi kötü oldu.Sağ bekte Serkanı kullanmak farz

kalavara
26.09.2012, 10:22
ha şimdi soner dönerse,colman dönerse kimi keseceksiniz kadrodan ?? üstelik janko da hazırlanıyor.

-------------------onur---------------
serkan-------musti------bamba---emerson

yasin--------zoko------sapara-----olcan

--------------halil----janko------------ çok yavaş kaldık ön bölümde bu sefer de. amaaaan şenol hoca düşünsün :)

artvints
26.09.2012, 10:32
onur
celustka mustafa bamba emerson
sapara soner
yasin emre olcan
janko

zokora biraz dinlensin, emre taraftar için heyecan olur.

Yavuz Selim Bal
26.09.2012, 11:01
Bu seferde böyle çıkalım.Şu Emre'ye bir kere şans verilse bence mahçup etmez.Olcan kafa olarak toparlanabilirse oda oynayabilir tabi...

http://www.footballuser.com/formations/2012/09/534494_Trabzonspor.jpg

İskender Çakmak
26.09.2012, 11:02
Bu maç da bayanlar ve çocuklar mı olacak tribünde ?

Yavuz Selim Bal
26.09.2012, 11:05
Bu maç da bayanlar ve çocuklar mı olacak tribünde ?

Evet.Bu son maç...

Burçak
26.09.2012, 11:27
bir bilet. Yattara tarafından olsun.
ne günlerdi yaa :)

Oğuzhan
26.09.2012, 11:40
Bu seferde böyle çıkalım.Şu Emre'ye bir kere şans verilse bence mahçup etmez.Olcan kafa olarak toparlanabilirse oda oynayabilir tabi...

http://www.footballuser.com/formations/2012/09/534494_Trabzonspor.jpg

Adamda ne kanat fiziği, ne de kanat özellikleri var. Adamı orada atarsan seyircinin karşısına adamı da küçük düşürürüsn oynayamazsa. Adamda forvet fiziği var oynayacaksa yerinde oynayacak.

FC-ST-PAULI-61
26.09.2012, 11:52
Yattara 1 Ay Sahalardan uzak kalacak Ajannspor.coma göre

Çağdaş DENİZ
26.09.2012, 12:18
Yattara 1 Ay Sahalardan uzak kalacak Ajannspor.coma göre

:D:D:D:eek::eek::eek::dansmuz::dansmuz:

Hüseyin Başoğlu
26.09.2012, 12:18
----onur----
zeki-mustafa-bamba-emerson
----zokora--soner--
----sapara---
yasin-Janko--emre

4-3-3 dönsek bu mac iyi olurdu valla :)

Berat Akçay
26.09.2012, 12:23
Hala kadrolarda Zokora var . Sonra biz niye zorlanıyoruz diye hocaya kızıyorsunuz . Arkadaş Zokora hücuma bir şey katmıyor . Karşında MİY var .Büyük maçlarda Zoko ile oynarız .Diğer maçlar için Zoko lüks

lazo1967_61
26.09.2012, 12:25
onur
celu-bamba-emerson
zokora-soner
yasin-olcan
emre-janko-vittek

Travelair
26.09.2012, 12:27
Nobre tehlikeli adam dikkat etmek gerek

Ertan 51
26.09.2012, 12:28
Yattara keşke oynasaydı,rakip 1 kişi eksik oynamış olurdu bu da bizim işimize gelirdi.

Şöyle sükseli bir galibiyet alsak,
Olcan gol pası verip Janko gol atsa ve ikisini birden yeniden kazanmış olsak.
Halil gine şekilli bir gol daha atsa,
Yasin pas verse Sapara gol atsa derken şöyle moralin tavan yapacağı bir maç olsa.

Hatta Annesinin sırtında maç seyreden Muhammedim Serkan'ı çok seviyormuş,
maça mutlaka geleceklerdir,
en güzel Anne ve Muhammet'in hatırına Serkan da gol atsa sevinseler,sevinsek,
çok mu abarttım ne :)

hos_cocuk61
26.09.2012, 13:39
______________Onur

Serkan____Mustafa___Bamba____Emerson

__________Zokora___Soner

Volkan_______Sapara_________Yasin

___________Janko

Oğuzhan
26.09.2012, 14:04
Peki o zaman biz neden gol atamıyoruz?

Beceriksizlik yada şanssızlık ikisinden biri :)

Kadıköyde girdiğimiz pozisyonlar ortada.

worldmaster
26.09.2012, 14:46
Tehlikeli sinyaller alıyorum. Moral bulduk derken rehavete kapılmayalım. 3-5 atarızcılar doluştumu buralara sonuç hep hüsran oluyor. Zira buraları bi tek biz okumuyoruz...Rehavet bulaşıcıdır!

Adnan Özkan
26.09.2012, 14:59
Şu şikebahçe ile olan maçtaki futbolun yarısını oynayalım bu maçı rahat alırız..İşin garip tarafı şikebahçeye beklemediği bir oyun oynadık ama daha zayıf rakiplere hem tek forvet hemde yavaş bir futbol oynuyoruz.Kadromuzda bence sıkıntı yok ama bu takım neden saldırmıyor anlayana ...

katre-i.matem
26.09.2012, 15:01
Nobre tehlikeli adam dikkat etmek gerek

tartışmasız mersinin en onemlı oyuncusu bu hafta kı golunden sonra havayada gırmıstır..

Hüseyin Başoğlu
26.09.2012, 15:15
tartışmasız mersinin en onemlı oyuncusu bu hafta kı golunden sonra havayada gırmıstır..

gecen sene bize 2 tane attıydı kahrolası :D:D hasan ucuncuden yemeyek yinede gerisine razıyım :D

arahna
26.09.2012, 15:25

Yasin ::::::::::::::: Alanzinho :::::::::::::::: henriqe

Hamza Yilmaz
26.09.2012, 15:26

Yasin ::::::::::::::: Alanzinho :::::::::::::::: henriqe

Bu kadroyla 3-0 maglup oluruz.

Tolga
26.09.2012, 15:43
Herif bize nispet yapıyo :)

arahna
26.09.2012, 15:51
Bu kadroyla 3-0 maglup oluruz.

neden
olcan yerine henri var diye mi
olcan da geri yardım eden biri değil
henri daha isabetli pas star jankoya verkaç yapar ikili oyunlar yaparlar
olcan savruk , pas vermez jankoya, takım oyununda volkan gibi zarar veriyor bence

Alika87
26.09.2012, 15:55
neden
olcan yerine henri var diye mi
olcan da geri yardım eden biri değil
henri daha isabetli pas star jankoya verkaç yapar ikili oyunlar yaparlar
olcan savruk , pas vermez jankoya, takım oyununda volkan gibi zarar veriyor bence

7 yabanci var kadroda...

arahna
26.09.2012, 15:58
7 yabanci var kadroda...

ha ha evet
:)
hoca da bu sebepten ptesi oynatamadı janko ve henriyi
henrinin top hakimiyeti jaja gibi biraz
acaba alanzinhonun yerinde nasıl olur?

Tahir61
26.09.2012, 16:15
6 yabancı işi kötü oldu.Sağ bekte Serkanı kullanmak farz

sivas maçında zeki şike b. maçında celunun performanslarından sonra serkanı görmeyiz artık diyorum inş.

DeAgLeMaNyAq
26.09.2012, 16:21
Yattara'nın sezon içerisinde çok sakatlanacağını söylemiştim. Güçlü bir fiziği olmadığı için bizde de aynıydı...

sarman61
26.09.2012, 17:08

Celutska ::::::: Mustafa ::::::::: Bamba :::: Emerson

::::::::::::: Zokora ::::: Soner(Sapara) ::::::::::::::::::::::

Yasin ::::::::::::::: Sapara(Halil)) :::::::::::::::: Olcan( Halil)

Bu Kadro ile Çıkması daha muhtemel

seyduna_efil
26.09.2012, 17:22
seyircisiz oynama cezası bitti mi???

gökçay61
26.09.2012, 17:25
jankoyu oynatacağını sanmıyorum.

Doğukan Uçan
26.09.2012, 17:31
serkanın artık bu takımda bir işi yok bir kanada zekiyi digerinde emerson oynuyor zaten serkan gitsin futbolu bıraksın

Bud Spencer
26.09.2012, 17:35
serkanın artık bu takımda bir işi yok bir kanada zekiyi digerinde emerson oynuyor zaten serkan gitsin futbolu bıraksın

serkan gidene kadar en az 10 tane topcu gitmeli bu takimdan
ne zaman bunlar gider ozaman serkanla ugrasirsiniz
gercekten ayip oluyor

Erdal DİLEK
26.09.2012, 17:41
kesinklikle zeki oynamalı, yasin ve olcanda olmalı sahada

hofsaale
26.09.2012, 17:49
--------------onur--------------
Zek---mustafa-bamba--emerson
--------zokora----sapara-------
Yasin----------------------olcan
--------henri-------janko--------

Bu kadroyla cikarim ben saha ya!

Dip.Ing.Mag.
26.09.2012, 18:50
Colman ne zaman donecek?

yunushanilce
26.09.2012, 19:06
zeki bence çok başarılı olacak gibi duruyor. sivas maçında gayet iyi oynadı adam geçmeyi yada verkaç yapmayı biliyor en azından, serkan gibi topu geri vermiyor her daim.

Furkan S.
26.09.2012, 19:20
Serkan Balcı son antrenmanda sakatlandı.Ne oluyor her saat başı biri sakatlanıyor?

kaan61
26.09.2012, 19:21
Colman ne zaman donecek?

Trabzona dönmüş , ama sahalara ne zaman döner bilemiyorum. Sapara böyle oynarsa , Soner de form tutarsa Colman çok çalışmalı buda bizim işimize gelir tabi :)

kaan61
26.09.2012, 19:22
Saparanın çektiği şut şikecilerin kalecisinin rüyasına giriyordur hala...

Samet Yildirim
26.09.2012, 19:23
Kendi kafama göre kadrom..

--------------Onur---------------
Zeki------Mustafa-Bamba----Emerson
-----------Zoko---Sapara-------
--Yasin-------Halil---------Olcan
--------------Janko--------------

Yedekler: Zeki, Celustka, Adrian, Soner, Henrique, Volkan, Baris Ö.

kaan61
26.09.2012, 19:24
Serkan Balcı son antrenmanda sakatlandı.Ne oluyor her saat başı biri sakatlanıyor?

Sakatlık olması kötü tabi ancak bu diğer futbolculara şans doğuruyor ve kendini gösterme fırsatı veriyor ( ZEKİ gibi )

ağasarlı
26.09.2012, 20:17
inşallah zeki oynar..

Ergin Varlibas
26.09.2012, 20:22
serkan oynamasinda kim oynarsa oynasin orda ..

Semih AYDIN
26.09.2012, 20:37
Janko !!!

Atakan
26.09.2012, 20:43
Sakatlar iyileşmezse böyle çıkarız gibi gözüküyor.

Onur
Zeki
Celustka
Bamba
Emerson
Zokora
Soner
Alanzinho
Yasin
Olcan
Janko

Nasıl çıkarsak çıkalım kazandığımız özgüven ile 3 atarız.

Taner Tonbil
26.09.2012, 20:46
Onur
Zeki Celustka Bamba Emerson
Zokora
Soner Sapara
Yasin Janko Olcan

Oğuzhan
26.09.2012, 20:48
Onur
Zokora
Soner Sapara
Yasin Janko Olcan

Mustafa sakat mı ?

serdaracıl
26.09.2012, 20:49
Onur
Zokora
Soner Sapara
Yasin Janko Olcan

Benim kadrom da aynı

Taner Tonbil
26.09.2012, 20:51
Mustafa sakat mı ?

Icimden Celustkanin oynamasi gecti :D

ama Mustafa oynar dogru unutmusum :)

Berke6198
26.09.2012, 20:58
Takım sağlam geliyor sağlam...

Hatice Aslan
26.09.2012, 20:59
Eğer istekli olunursa, sahaya kim çıkarsa yıldızlaşacağı bir karşılaşma..

DeAgLeMaNyAq
26.09.2012, 20:59

Onur
Zeki
Celustka
Bamba
Emerson
Zokora
Soner
Alanzinho
Yasin
Olcan
Janko

Sapara'nın suçu ne?

okg_53
26.09.2012, 21:02
Sakat olan Serkan ve Sapara'nın yerine , Zeki ve Soner oynar.

Hatice Aslan
26.09.2012, 21:07
Sakat olan Serkan ve Sapara'nın yerine , Zeki ve Soner oynar.

Sapara sakat mı?

Berke6198
26.09.2012, 21:16
http://a1209.hizliresim.com/11/u/df1w9.png (http://bit.ly/c25MCx)

Atakan
26.09.2012, 21:19
Sapara'nın suçu ne?

Sakatlar iyileşmezse dedim ya :)

O da sakatlanmış diye duydum.

Yoksa Sapara'nın ölüsü oynar şuan.

Full HD
26.09.2012, 21:22
Umarim Janko artik oynar.

okg_53
26.09.2012, 21:25
Sapara sakat mı?

Maçtan sekerek çıkıyordu, bugünkü antrenmana da katılamadı.

Erdal DİLEK
26.09.2012, 21:47
fazla abartmamakta lazım, oyunu tutmakla oyunu acmak farklı yetenek işi, zorlanma ihtimalimiz var. .

Şentürk
26.09.2012, 22:03
http://a1209.hizliresim.com/11/u/df1w9.png (http://bit.ly/c25MCx)

Bence 10 kişi oynamayalım :) Derken farketmişsin ama Halil ya da alan da olmalı diye düşünüyorum;)

Berke6198
26.09.2012, 22:04
Bence 10 kişi oynamayalım :) Derken farketmişsin ama Halil ya da alan da olmalı diye düşünüyorum;)

Forum bir geliyor bir gidiyor. Hatalı kadroyu koymuşum :D Sapara ve Soneriyi anlaşırlar diye düşünüyorum. Sapara son haftalardada kendini düzene soktu.

Gurpas
26.09.2012, 22:05
zorlansakta zorlanmasakta kazanmamız gereken bir maç

Yaşar
26.09.2012, 22:10

Onur
Zeki
Celustka
Bamba
Emerson
Zokora
Soner
Alanzinho
Yasin
Olcan
Janko

Bu tarz maçlarda çift forvet oynamadığımız takdirde ıkına sıkına kazanırız.

Hakan Karadirek
26.09.2012, 22:22
------------- Onur --------------
Zeki Y. ----- Bamba ----- Emerson
------------ Zokora --------------
Yasin --- Sapara -- Soner --- Olcan
-------- Emre G. -- Janko ---------

Yasin T.
26.09.2012, 22:24
Kesinlikle çift forvet çıkmalıyız. Fener maçında net pozisyonlarımız var ama rakip açık oynadı. MIY klasik bir anadolu takımı gibi Çanakkale geçilmezi oynayacaktır.

Tuncer Özdemir
26.09.2012, 22:39
http://www.footballuser.com/formations/2012/09/534900_Trabzonspor.jpg

Hüseyin Başoğlu
26.09.2012, 22:39
-------onur-----
zekü--mustafa-bamba--emerson
-----zokora--sapara
yasin--soner--olcan
-----Janko--

Berke6198
26.09.2012, 22:47
Mustafa ve Zabara sakat. Yaptığım kadro gibi Bamba-Selustka beraber oynayacak.

Uğur Demircioğlu
26.09.2012, 22:48
Sarı fırtınayı seyredemiycez yattara yokmuş.

Joomla!
26.09.2012, 22:56
Sarı fırtınayı seyredemiycez yattara yokmuş.

ne zaman oldu ki?

Ugur Kurucelik
26.09.2012, 22:57
Şu sakatlıklardan bir kurtulamadık. Nedir bu her hafta iki sakat. Bunun bir açıklaması olması lazım.

Şampiyon olduğumuz yıl, yanlış hatırlamıyorsam bir onur sakattı. Ersun yanal döneminde neredeyse hiç sakatlık olmamıştı. Bu sadece şansızlıkla anlatılacak birşey değil.

Berke6198
26.09.2012, 22:58
ne zaman oldu ki?

Sakatlanmış abi. 1 ay yok.

Joomla!
26.09.2012, 22:59
Sakatlanmış abi. 1 ay yok.

onu diyorum işte, ne zaman sakat olmadı ki. :-D

Berke6198
26.09.2012, 23:02
onu diyorum işte, ne zaman sakat olmadı ki. :-D

Ben ne zaman oldu derken vakit içeriyor sandım cümleyi :D

Oğuzhan
26.09.2012, 23:11
Bu maçı 3 puanla geçersek takım Fenerbahçe maçında oynanan oyundan sonra çok daha moralli ve istekli olacaktır gelecek için. Allah yardımcımız olsun.

Yunus Danışmaz
26.09.2012, 23:17
Fener maçındaki oyun takım üzerinde negatif bir şey yapmasa bari... Yani bir rehavet ortamı falan olmazsa rahat almamız gereken bir maç...

SAFA
26.09.2012, 23:22
Cift forvet sart .

Necmettin ALTUNTAŞ
26.09.2012, 23:43
Şenol Güneş'in çift forvet oynayacağını zannetmiyorum.

Erdal DİLEK
26.09.2012, 23:47
Serkan Balcı sakatlandı
Trabzonspor’da üzücü haber.

Mersin İdman Yurdu hazırlıklarını çift antrenman ile sürdüren Trabzonspor’da üzücü haber.

Sabahki kondisyon antrenmanından sonra Akşam antrenmanı yapan Trabzonspor’da Serkan Balcı kaleci Mert ile çarpışarak Sağ ayağına aldığı darbe sonucu sakatlandı. Bir süre antrenman alanında kalan Serkan Balcı antrenmanı bırakarak soyunma odasına gitti. Balcı’nın durumu yarın çekilecek MR ile durumu netlik kazanacak

uemit
26.09.2012, 23:48
onur
zeki cerlustka bamba emerson
volkan soner zakara olcan
emre güral janko

böyle istiyorum...

Hatice Aslan
26.09.2012, 23:58
onur
zeki cerlustka bamba emerson
volkan soner zakara olcan
emre güral janko

böyle istiyorum...

Yeni transferlerimiz mi?

Yasin Altuntas
26.09.2012, 23:59
Cift Forvet= daha ofansif Mantigini bi asabilsek, o zaman level atlayacagiz................

uemit
27.09.2012, 00:00
Yeni transferlerimiz mi?

:))) jaa harflere niye takiliyorsun ki

Murat Keçeci
27.09.2012, 00:03
Maçın temposunu yüksek tutmalıyız, dar alanda daha etkili işler yapmalıyız, daha akıcı bir oyun oynamalıyız, kanatlara oyunu daha iyi yıkmalıyız.Herşeyden önemlisi mutlaka kazanmalıyız.

Maça konsantrasyonumuz yüksek çıkmalıyız bireysel hataların önüne geçmeliyiz, duran toplarda hatalar yapmamalıyız.Culio,Nobre gibi oyunculara dikkat etmeliyiz.

Biz neler yapmalıyız şimdi fb maçıyla bu maçı karıştırmamalıyız o maçta geniş boşluklar bulduk bu maçtada o boşlukları bulabiliriz ama ilk golü atarsak ancak bu gerçekleşir bu golü bulmak içinde yapacağımız şeyler belli kanat organizasyonları,duran toplar,duvar pasları,ara pasları ama öyle 90 dk boyunca bir duvar pası, üç duran top kullanarak değil yüksek tempoda oynayıp 3-5 dk da bir olgun ataklarımızla rakip ceza sahasına inmeliyiz.Bunun içinde oyuncularımızın kaçak oynamaması lazım yani 3-5 dk sahneye çıkıp 10-15 dk saha içinde aktif dinlenme yaparak değil sürekli oyunun içinde olarak başarabiliriz.

Bera B.
27.09.2012, 00:11
Mersin nasıl bir takım izlemedim hiç

Kasım BEKTAŞ
27.09.2012, 00:16
Serkan Balcı sakatlandı
Trabzonspor’da üzücü haber.

Mersin İdman Yurdu hazırlıklarını çift antrenman ile sürdüren Trabzonspor’da üzücü haber.

Sabahki kondisyon antrenmanından sonra Akşam antrenmanı yapan Trabzonspor’da Serkan Balcı kaleci Mert ile çarpışarak Sağ ayağına aldığı darbe sonucu sakatlandı. Bir süre antrenman alanında kalan Serkan Balcı antrenmanı bırakarak soyunma odasına gitti. Balcı’nın durumu yarın çekilecek MR ile durumu netlik kazanacak

gayet iyi haber nesi kötü bu haberin :)

şaka bir yana ben Serkanın miadını doldurduğunu yerine zeki'nin olmadı celustka'nın oynaması gerektiğini düşünüyorum...

bu arada sakatlıkların artması ile ilgili Özcan Biati'nin aşırı yüklemeleri sonucu oluştuğu yazılıyor... göz göre göre de bunlar yapılmamalı...

maça gelirsek imzadaki konsantrasyon lafını laf olsun diye yazmadık:)
bu ligde ciddiye aldığımız iyi konsantre olduğumuz her maçı kazanırız...

Hatice Aslan
27.09.2012, 00:19
:))) jaa harflere niye takiliyorsun ki

Maksat muhabbet olsun. :p

Murat TONBUL
27.09.2012, 00:25
Mersin tehlikeli takım inşallah bir sakatlık çıkmaz da kazanırız

hodlu
27.09.2012, 00:29
Olcan Adın bugün beklediğim açıklamayı yapmış.Bu hafta Mersin'e 5 gol atsa neye yarar.Kadıköyde feneri yakalamışsın o golleri atacaksın.Gerisi büyüüükce bir masaldır benim için....

Zurawski
27.09.2012, 00:38
Gol yemeyelim ,bir şekilde atarız diye düşünüyorum. Bence bizim uzun vadede en büyük problemimiz defansta yaşanacak .Şu an çok az gol yiyip çok az da attık .Gol sayısını bir şekilde artırabiliriz. Çok yetenekli oyuncularımız var.

Bu takım 4-5 haftayı kayıpsız geçerse ligin altını üstüne getirecek göreceksiniz.Önemli olan şu alışma sürecindeki 4-5 haftayı minumum kayıpla geçmek.Özellike kendi sahamızda 2 maç üstüste Mersin ve Kasımpaşayla oynuyoruz. Bu iki maç kayıpsız geçilirse moralleniriz ve futbolcular bu takımı alıp giderler.

anth
27.09.2012, 03:27
Alan yerine Soner, Halil yerine Janko, Celu yerine Zeki ile başlayabilriz...

Çakıroğlu İhsan
27.09.2012, 04:15
gese puan farkını sımdıden 5 yaptı kesin olarak kazanmamız gereken bir mac o yuzden zokorayı kesip 4 4 2 oynamalyz kim oynarsa oynasn kadroda..

Çağatay_
27.09.2012, 04:21
Arkadaşlar herkes fener maçı rehavet yaratmasın demiş.. Ama bir gerçek var ki o maç berabere bitti ve Trabzonspor için ligdeki her beraberlik 2 puan kaybı demektir. Maçın nasıl seyir ettiği önemli değil.

İyi futbol var mıydı, evet.. Gelecek için umut verdi mi, evet.. Ama biz orada gidip 3-0 kazanmadık, 0-0 berabere kaldık.

Yani takımda her şey süper gidiyor havası falan hakim değil, aksine şeytanın bacağını kırmak isteyecekler.

Ben oyuncuların çok hırslı ve konsantre olacağını düşünüyorum, umarım bunun telaşı olmaz. Hemen gol bulalım telaşı ve taraftarın bunu körüklemesi problem yaratabilir.

Erken gelecek bir gol ise bizim için işleri sandığımızdan çok daha kolay hale getirebilir. Yeter ki oyunu ele alabilelim.

Bülent Dizman 53
27.09.2012, 09:37
deneme bir ki

Gurpas
27.09.2012, 09:46
bizde Fener gibi kendi sahamızda yenilmezlik serisi yapabilecekmiyiz acaba

amasya0561
27.09.2012, 10:30
http://www.trabzonsporlular.org.tr/forum/10-genel-konular/4249-trabzonsporun-rekorlar-ve-baarlar

KENDİ EVİNDE YENİLMEME REKORU 90 MAÇLA BİZDE.
YENİDEN ÖYLE GÜNLER GELSEEE

asilhamsi
27.09.2012, 11:19
---------------onur----------------
zeki-----mustafa-----bamba-------emerson
yasin-----zokora-----sapara------adrian
---------halil---------janko-----------------

ben bu kadronun basarılı olacagını dusunuyorum.Ortasaha cift yonlu oynayabilecek oyunculardan kurulu.

Adrian ın milli takımda gole yakın bir adam oldugunu biliyoruz.

Bu hafta bu kadroyu denemeliyiz.

gol sorununu 2 li forvet oynamak dısında cozmemiz zor gorunuyor.

asilhamsi
27.09.2012, 11:22
----------onur---------
zeki----mustafa---bamba---emerson
yasin----zokora---sapara---olcan
----henrique----janko------

bence bu kadro da iyi olabilir.Her ne olursa olsun 2 li forvet oynamak sart.

Mustafa OK
27.09.2012, 11:26

adamların rekorunun yarısı şikeyle ben ne yapayım öyle rekoru...

Burçak
27.09.2012, 11:43
adamların rekorunun yarısı şikeyle ben ne yapayım öyle rekoru...
Bir daha bu konu hakkında bilmem kaç yenilmiyor rekoru haber yapıldığında, bunun adını Şike Rekoru olarak düzeltelim hep beraber.
Şike Rekorunun febe de olması kimseyi şaşırtmamıştır heralde.

Faruk Türk
27.09.2012, 11:46
----------onur---------
zeki----mustafa---bamba---emerson
yasin----zokora---sapara---olcan
----henrique----janko------

bence bu kadro da iyi olabilir.Her ne olursa olsun 2 li forvet oynamak sart.

Büyük ihtimal Jankonun yerine Alanzinho oynar, Henrique forvet oynatilir

Janko hazir durumda degil gibi..
adam Portoda 1 kez idmana çikmisti, bizim suçumuz daha erken alabilseydik bi forvet oyuncusunu daha erken oynatabilirdik

Bence bu 11'le cikariz
Onur
Celu--Mustafa--Bamba---Emerson
-------Zokora------------------
yasin--Sapara-------Olcan
-----Halil----------------
---------Henrique--------

2. yarida
Janko Henriquenin yerine, Alanzinho da sapara ya da zokoranin yerine girebilir
tabi oyunun gidisatina baglii

ANIL
27.09.2012, 12:47
http://www.youtube.com/watch?v=iFaJIk7vod8

legorakiss
27.09.2012, 12:49
bu hafta 3 istanbul takımının 3 üde puan kaybedebilir, bir ihtimal beşiktaş kaybetmeyebilir.ama bu 3 takımdan 2 si kazanamayacak. 3 puan alırsak avantaj sağlarız üst sıralara tırmanıp moral kazanırız.

M.S.SOFU
27.09.2012, 12:57

fener gibi şikeyle olacaksa olmasın :)
b.dortmund gibi olacaksa bana uyar

MuratJ
27.09.2012, 13:43
Onur, Zeki, Celustka, Bamba, Emerson, Zokora, Soner, Sapara, Yasin, Halil(Olcan, Volkan), Janko

~UniCef~
27.09.2012, 14:21
http://www.youtube.com/watch?v=iFaJIk7vod8

Bütün gollerde Mustafanin hatalari var :)

ama bence süper finalde en cok gelisen oyuncu Mustafa oldu.

Yaşar
27.09.2012, 14:21
Seyircisiz maç takım için avantaj.
Hele böyle kritik maçlarda.

özçelik61
27.09.2012, 15:01
------------------onur-------------
zeki---bamba----musti-----emerson

yasin---sapara---alan----olcan

------paulo-----janko------

benim kadro bu

Gökhan Uzun
27.09.2012, 19:27
Sapara ve mustafa nın sakat olduğunu, Sonerin de düzeldiğni düşünürsek..

...........Onur..........
Zeki....Celu...Bamba....emerson
............Zokora..............
Yasin.......Soner............Olcan
...........Halil......Janko.....

A.Ali Karanis
27.09.2012, 19:33
Janko 11'de başlar diye düşünüyorum.Mersin çok toplama bir takım,öyle ya da böyle alırız bu maçı.

Furkan S.
27.09.2012, 19:43
Akşam antrenmanındaki As takım:Onur, Zeki, Bamba, Celustka, Emerson, Zokora, Olcan, Alanzinho, Halil, Yasin, Janko

FC-ST-PAULI-61
27.09.2012, 19:49
Akşam antrenmanındaki As takım:Onur, Zeki, Bamba, Celustka, Emerson, Zokora, Olcan, Alanzinho, Halil, Yasin, Janko
Iyimis bu Kadro.Diziliste böyle olur sanirim yine 4-4-2 degil.
----------------------onur------------------------
zeki-------celustka---------bamba--------emerson-
-------halil--------zokora----alan--------olcan------
-------------------yasin----------------------------
-------------------Janko------------------------------

Tuğrul
27.09.2012, 19:53
İleride pres. Dönen topları alma. Atak üstüne atak. Rakibi hataya sürükleme ve gelen goller.

Şenol hoca umarım skor avantajını yakalayana dek bu anlayış içerisinde olursun. Tempolu ve hızlı bir oyun bekliyorum. İnşAllah bizi mahçup etmeyecek skoru elde eder ve ileriye umutla bakmamızı sağlarsın.

_________________________Onur_____________________ ____________

Zeki____________Mustafa______________Bamba________ _____Emerson

Yasin___________Zokora_______________Sapara_______ ______Olcan

_______________Halil___________Janko______________ ______

ANIL
27.09.2012, 19:58
_______________onur
zeki______mustf_______bamba_____emers
______________zokora
________sapara_______alanzi
yasin__________janko____________olcan

FC-ST-PAULI-61
27.09.2012, 20:01
Sapara ve mustafanin sakatliklari var.

Mustafa Demir
27.09.2012, 20:03
bu sakatlik olayi nedirya o doktorlar ne is yaparorda hepsinin kovulmasi lazim, ersun yanal doneminde hic sakat vermiyorduk

Hürgün Aygün
27.09.2012, 20:05
Soner de tamamen iyileştiyse oynar inşallah.Özledik.:)

Oğuzhan
27.09.2012, 20:15
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11561-9A9G5K2S.jpg

Kaptan hocalık öğreniyor :D

Tuğrul
27.09.2012, 20:22
Sapara ve mustafanin sakatliklari var.

Sakatlıkları ciddi ise Zokora defansa çekilmeli.

Orta alanı da Barış - Soner şeklinde kurulmalı.

Soner riske edilmezse Adrian oynatılmalıdır.

Tahir61
27.09.2012, 20:36
Sehiç
---josef---Aydın----Serkan--- Mustafa K----

---Yattara (Dk.46 N'Duka)---Ben Yahia---- Hakan----- Ivan de Souza (Dk.64 Murat Erdoğan)----- Culio

----- Nobre----

mersinin şikecilerle onbiri buymuş

(bu gadro şikebahçe maçında 105 km koşmuş biz 106)

Göktuğ Altuntaş
27.09.2012, 20:41
bu maçı almak lazım her şartta.

Oğuzhan
27.09.2012, 20:46
Fener maçında oynadığımız futbolun bir anlam, bir ümit ifade edebilmesi için mutlaka iyi oyun ve üç puana ihtiyacımız var. Janko bu hafta oynayacak bence ilk 11 ve bir tane de golü var.

MuratJ
27.09.2012, 20:47
takımda ki sakatlar tedavi süreleri hakkında birilerini bedel ödemesi gerekmiyor mu ? en azından bi ciddi açıklama yapılması gerekmiyor mu ? iş bilmez adamlar mı antreman yaptırıyor bu takımda ? ve iş bilmez adamlar mı tedavi ediyor futbolcuları ?

Harun
27.09.2012, 21:12
Takımın bir iyi, bir kötü olması istikrarsızlığın göstergesidir.Bu maçı kazanmamız ya da kaybetmemizden öte sahada oynanan futbolda istikrar yakalamalıyız.

Hüseyin Başoğlu
27.09.2012, 21:34
bir kere şu konuda anlasalım senol gunes 4-4-2 oynamaz bosuna beklemeyin :)

tahminim yasin forvet arkası oynar bu macta
----onur----
zeki-bamba-celustka-emerson
----zokora--soner
halil--yasin--olcan
----Janko---

bu kadro ile gol yemeyiz janko nun bizim arkasındaki 3lü ile irtibatı iyi olursa onlara iyi top servis eder cok fena goller buluruz..

Berke6198
27.09.2012, 21:49
Janko bu maçtada yedek kulübesinde oturmamalı.

Cafer Bulur
27.09.2012, 22:00
Mustafa ve sapara yarinda takimla birlikte calisamazlarsa pazar günü oynamazlar herhalde.

Bu durumda kadro;
onur
zeki bamba celustka emerson
yasin zokora soner olcan
halil janko

olur diye düsünüyorum.

Mustafa
27.09.2012, 22:01
Rakip takımda sarı saçlı siyahi bir oyuncu var.Aman dikkat edelim ona.

Cafer Bulur
27.09.2012, 22:04
Rakip takımda sarı saçlı siyahi bir oyuncu var.Aman dikkat edelim ona.

Yattara sakatlanmis,1 ay sahalardan uzak kalacak.

Berke6198
27.09.2012, 22:13
Sehiç
---josef---Aydın----Serkan--- Mustafa K----

---Yattara (Dk.46 N'Duka)---Ben Yahia---- Hakan----- Ivan de Souza (Dk.64 Murat Erdoğan)----- Culio

----- Nobre----

mersinin şikecilerle onbiri buymuş

(bu gadro şikebahçe maçında 105 km koşmuş biz 106)

Yattara eksik şimdi bu kadrodan :)

DeAgLeMaNyAq
27.09.2012, 23:44
Can Karyağdı'nın söylediğine göre Sapara'dan boşalan yabancı kontenjanı Adrian ile dolacakmış. Ama antrenmandaki gibi göbeği Zokora ve Alanzinho ile tutarsak sıkıntı yaşayabiliriz...

Hürgün Aygün
27.09.2012, 23:45
Altug ATALAY ‏@altug_tly
Serkan Balcı idmana çıktı

Yasin Altuntas
27.09.2012, 23:54
Altug ATALAY ‏@altug_tly
Serkan Balcı idmana çıktı

Evlerden Irak.........

Enes Ünal Kaya
28.09.2012, 00:10
Rahat Alıcamıza İnancım Var İlk Defa

Yasin T.
28.09.2012, 00:54
Çift forvet Çift forvet Çift forvet... Tek isteğim bu.

Oğuzhan
28.09.2012, 01:05
Çift forvet Çift forvet Çift forvet... Tek isteğim bu.

Avatarındaki isimle çok farklı bir futbol görüşün var herhalde :p

Joomla!
28.09.2012, 01:08
soner oynasa keşke...

bizim takıma bir türlü güvenemiyorum, sağı solu belli olmuyor.

Fatih Öztürk
28.09.2012, 01:17
Halil ve Yasine hucumda güveniyorum.defansta sıkıntı yok çok şükür.

Yasin Altuntas
28.09.2012, 01:30
Avatarındaki isimle çok farklı bir futbol görüşün var herhalde :p

Niye la iste cift forvet, gerisi Ön libero :D

Oğuzhan
28.09.2012, 01:58
Niye la iste cift forvet, gerisi Ön libero :D

Bak öyleyse olur :D

Etem Güner
28.09.2012, 02:01
önümüzde oynayacağımız iç sahadaki 2 maçıda kazanırsak takım büyük moral kazanır daha sonra bjk ve bursa maçları var 4 maçın 3'ü içeride enaz 10 puan almalıyız

jojuk
28.09.2012, 02:07
bu maçın fenerbahçe maçından daha sıkıntılı olcak

Samet Türkmen
28.09.2012, 02:09
Şu maçı atlatırsak kazasız kulüp,taraftar rahat bir nefes alacak.Gergin hava yumuşar en azından.